PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıldırım Demirören: Savcılarımızı Göreve Çağırıyorum

Travelair
11.02.2015, 13:01
SAVCILARIMIZI GÖREVE ÇAĞIRIYORUM. DAVA AÇMALARI LAZIM

Kulüp başkanları ve yöneticilerin yaptığı açıklamalarla ilgili de Demirören, "TFF talimat ve belirli kurallar çerçevesince çalışıyor. Bizim vereceğimiz cezalar, 50-100 günlük cezalar. Ben buradan savcılarımızı göreve çağırıyorum. Dava açmaları lazım. Kulüplerin ve yöneticilerin yaptığı birçok açıklama 6222 sayılı kanun çerçevesinde incelenmeli. Bugün e-bilet, Passolig sayesinde kavgalar, küfürler azaldı. Yöneticilerimiz bilinçli olursa hepsi düzelecektir. Futbolumuzun marka değeri gidiyor. Hepimiz aynı gemideyiz" diye konuştu.

İBRAHİM BEY ARAMAYA DEVAM EDERSE, ONA GÖRE CEZASINI ALIR

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Fenerbahçe maçı öncesi hakem Bülent Yıldırım'ı aramasıyla ilgili de konuşan Demirören, "Burada bizim verdiğimiz cezalar yeterli değil. Savcılarımızın da devreye girmesi gerek. Futbolun içinde yapacağınız her şey 6222'ye girer. Herkes iyi niyetle birbirini arayabilir. Ancak maç öncesi hakemi aramak yanlış yerlere gidebilir. Sadece İbrahim Bey için konuşmuyorum, genel konuşuyorum. Konuştuklarımızı çok tartmalıyız. Yarın başka başkan arar, futbolcu arar. Bunun altından nasıl kalkacağız? Aramaya devam ederse, ona göre cezasını alır. Federasyonu kimse köşe başındaki bakkal gibi göremez. Ne kadar yaparlarsa, federasyon da cezasını verir" ifadesini kullandı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28164935.asp

beratika
11.02.2015, 13:41
Ya konuyla alakalı bence belki sizce değil ama hani Haluk Ulusoyun ismi kaldırılmıştı Kadir Özcan tesislerinden? Gittim hala duruyor.Artık bu saatten sonra TFF logosuna siyah örtü örtülmesi lazım.

Uğur Demircioğlu
11.02.2015, 13:45
Bu adamların yatacak yeri yok. Şike yapanları başa getiren zihniyetin Allah belasını versin.

zwartezee
11.02.2015, 14:05
TFF uefa'dan isim vermeden görüş istemiş ''bizde bir klüp başkanı hakemlere baskı yapıyor ne yapalım?'' diye sormuşlar. şerefsizler

gurur6134
11.02.2015, 14:10
Yıldırım Demirören,RTE tarafından atanmış TFF'nin başkanıdır.
Özerklik yönünden, hukuksuzdur.

5:29pm- 10 Şubat 15

Atilla dilaver

alone_6161
11.02.2015, 14:14
Şike pisliğinin üzerini örten, bu yaptığı rezillikle, kepazelikle övünen adamın demeçlerine bak Allah aşkına....Savcıları göreve çağırıyormuş....Biz kimi göreve çağıralım. Bizim göreve çağırdıklarımızın hepsi de bu pisliğin üzerini örten kişiler.....

vadaa55
11.02.2015, 14:50
bu zat-ı muhterem, şike olunca savcıları niye göreve çağırmamış da, şike yapan takımı koruma cihetine gitmiştir

emre6117
11.02.2015, 15:12
Bu seref ozurlu kendini trabzon damadi olarak tanitan mezhepi genis insana kufur etsen o ettigin kufre degmez.tamamen tum trabzon camiasiyla aleni dalga geciyor.bu sozlere tepki vermeyenin de trabzonsporlulukla uzaktsn yakindan ilgisi yoktur.fff baskani bile olsa bu is bu kadar ucuz degil.sen degilmisin savcilarin verdigi sike kararini uygulamayan.sen kimsin ki savcilari goreve cagiriyorum.bn de bir ts taraftari olarak savcilari goreve cagiriyorum.trabzonsporumun hakkini y.demiroren alenen gaspetmistir.

must61
11.02.2015, 15:30

Atilla dilaver

İbrahim Hacıosmanoğlu ise RTE'nin fanatiğidir.Trabzon halkı da hakeza.

Bu durumda Trabzon halkı ve başkanıyla Yıldırım Demirören'i dolaylı olarak atamıştır.

Kendi kararından kimseyi sorumlu tutamazsın.

Bud Spencer
11.02.2015, 15:41
Kan akip birileri kursunlanip meydan ortasinda asilmadan bu adi dinsiz imansiz serefsizler bizi ezmeye devam edecek. Ne yaparsak yapalim....bunlari yaşayıp bedellerini ödemeden sonra yine ve yine ezilmeye devam...dalga geçiyorlar..hem suclu gem güclü

Not: şiddete çagrı değildir....sadece hic bir seyi degistiremeyecegiz bunu demek istiyorum...ezilmeye devam

beratika
11.02.2015, 15:42
Yine PFDKya sevkedilmişiz Eyy Demirörenli açıklama sebebiyle.

bkandil
11.02.2015, 15:45
TFF Başkanı Atanmış,
Milli Takım Teknik Direktörü Atanmış,

Fakat her yerde özerklik masalı...

Geçiniz efendim...

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2015, 15:51
Tüpçüye gördüğüm yerde dalasım var

Tayfun
11.02.2015, 15:53
Türkiye'de değil dünya çapında futbol tarihinin en büyük "şikesi" bu ülkede patlak verdiğinde ve sonraki süreçte sesiz kalıp kafasını kuma sokanların, şu sıralar savcıları göreve çağırmasına mabadımla gülüyorum...

hüseyin1975
11.02.2015, 15:56
http://www.milliyet.com.tr/haciosmanoglu-ve-trabzonspor-yine-trabzonspor-2012239-skorerhaber/

Bence TFF Binasinda bize bir oda ayarlasinlar.
Paso PFDKya sevkediliyoruz.
Aliskanlik oldu.

Serdar A
11.02.2015, 16:05
...

Sayın Yıldırım Demirören sadece dişinin bize geçtiğini sanıyor. Ama ne yazık ki bizim vücudumuzda dişin geçeceği kadar et kalmadı. Bizim kemiklerimize değecek diş de ancak kırılır. Malum kulübün avukatlarının 6222 sayılı yasanın hakkımda uygulanmasına yönelik şikayette bulunma hazırlığında olduğu basında yer almaktadır. Düşünün ki bir ülkenin federasyon başkanı onların avukatlarıyla birlikte hareket ediyormuş ve savcıları göreve çağırıyor. Ne kadar ortak noktaları var ve ne güzel uyuşuyorlar! Yıldırım Demirören bilmelidir ki devletin savcıları aylarca, gece gündüz çalışıp Türk futbolunu temizleme adına pislikleri ortaya çıkarmıştır. Ancak Demirören, ortaya çıkan bu pislikleri örtbas etme çabası içine girmiştir. Şansal Büyüka’nın sorusuna ise, “Biz Türk futbolunu hasar almadan kurtardık” diyecek kadar da yine aynı malum şahıslarla birlikte hareket ettiğini göstermiştir.

Unutulmamalıdır ki bir Trabzonlu olarak, Trabzonspor sevdalısı olarak Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda bugüne kadar söylediğimiz her söz ve eylemde olduğu gibi bundan sonra ki söylem ve eylemlerimizin de bedeli ne olursa olsun bunun karşısındaki cezayı şeref madalyası olarak bir ömür boyu boynumuzda taşıyacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Bizim cevabımız budur.

İçeriden-dışarıdan bu kadar kalleşliği görüp de , hala bunların dümen suyuna gideceğim diye kulübünü rezil etmeye , yalnız bırakmaya hevesli taraftar varsa , Allah onları rezil rüsva etsin , öyle bir dert versin ki bizleri unutsun.

Courage
11.02.2015, 16:24
Bende gülhane parkının yetkililerini göreve çağırıyorum.

Kapıyı açık bıraktınız olan oldu ve Ayılar İstinyeyi bastı!

Erkut Ay
11.02.2015, 16:32
burdada şike mevzuna bi gönderme var şikeyi gören savcılar hacıosmanoğlunun sert açıklamalarını neden görmüyorsunuz demeye getiriyor kısaca...

fincher
11.02.2015, 17:17
Mehmet Berk görevini yaptı,siz naptınız?

zafer6161
11.02.2015, 17:36
demirören :türk futbolunu temizledik

ben..ALLAH belanı versin

28TS61
11.02.2015, 17:50
Kan akip birileri kursunlanip meydan ortasinda asilmadan bu adi dinsiz imansiz serefsizler bizi ezmeye devam edecek. Ne yaparsak yapalim....bunlari yaşayıp bedellerini ödemeden sonra yine ve yine ezilmeye devam...dalga geçiyorlar..hem suclu gem güclü

Not: şiddete çagrı değildir....sadece hic bir seyi degistiremeyecegiz bunu demek istiyorum...ezilmeye devam

renktas öyle ölümden bahsetme. forum yöneticilerin zoruna gidiyor. benim mesajlari sildikleri gibi, seninkileri de silerler.

Hakan Yeşilyurt
11.02.2015, 18:02
Kısa ve Net birileri ölmeden bu düzen düzelmez

28TS61
11.02.2015, 18:05
Kısa ve Net birileri ölmeden bu düzen düzelmez

renktas aylardir burada dedigini yaziyorum burada ama forum yöneticileri nedense siliyor. sagolsunlar tüm küfürlü mesajlar yazanlarada ceza vermiyorlar

Travelair
11.02.2015, 18:09
Mecnun Odyakmaz da konuşmaya başladı. Seyirci Sivas'a gitmesin diye federasyona başvuracakmış

Demirören'in dili ilginç. Bir fenerbahçemiz diyor bir savcılarımız

Rıza ÇOLAK
11.02.2015, 18:17
Bende anan ve babanı göreve çağırıyorum....

Yiğit SARI
11.02.2015, 18:23
Diyecek bi şey yok oynasınlar liglerini takılsınlar kendi aralarında. Başkan nolur susma git şunların üzerine düşür şunları ya

sasort
11.02.2015, 18:26
türkiye monarşi ile yönetilen bir ülke olsa başındada ben olsam ilk önce bu tüpçüyü asardım herhalde

sasort
11.02.2015, 18:27
Diyecek bi şey yok oynasınlar liglerini takılsınlar kendi aralarında. Başkan nolur susma git şunların üzerine düşür şunları ya

tahminim bizim ihonun baştan indirilmesine kadar gider bu süreç
kimseye bir şey olmayacak

Mustafa YILMAZ
11.02.2015, 19:25
tüpçü müpçü hikaye üç yaşında ki çocuk bile onun oraya atandığını biliyor arkasında tayyip var o olduğu müddetçede tüpçü ve türevi maşalar cirit atar her yerde.

Adem Akyüz'
11.02.2015, 19:36
İpi tutanlarla uğraşmak lazım.. Kuklalar kendi başına hareket edemez. Onları konuşturan, hareket ettirenden hesabını soracaksın.. Biz başından beri kuklalarla uğraşıyoruz..

Niye öyle olduğunu söylemeyeyim. Sonra siyaset yapıyorsun diyorlar.

yaranozlu
11.02.2015, 20:33
gerçekten enteresanız. demirören mi bütün bu olayların sebebi? adam Beşiktaş başkanlığını niye bıraktı, kimden talimat aldı. babasının tayyiple konuşmalarını da mı dinlemediniz, nasıl ilişkileri var bilmiyor musunuz? Türkiyede 10 yıldır her işin başında tayyip var, küçük-büyük fark etmiyor her işe karışıyor. o böyle istediği için buralara geldik. feneri de elde etmek istedi ama başaramadı, şikenin azizle falan ilgisi yok, asıl şike olayları hakemler üzerinden yürüyor ve aziz ve diğerleri bunları yönlendiriyor. bütün kurullar şikeci takımların adamlarıyla dolu, çeteleşmişler. dışardan bu gemiyi yürütenler de siyasiler ve en güçlüsü de tayyip. sen de bu adama 10 senedir varınla yoğunla destek veriyorsun, evet karadenizde belli kişileri inanılmaz zengin etti hak etmedikleri halde, bunun da kaymağını alıyor.

ve Trabzonspor! kim ne derse desin Türkiyedeki en güçlü şehir ve en güçlü taraftar topluluğudur. Takımla yatar takımla kalkar, siyasi kimliği yoktur, düzene kökten karşıdır, düzeni bozmak için yaşar. Bu arzu taraftarını güçlü tutar, yapı gereği de agresiftir. Böyle güzel bir camia, böyle milliyetçi ve birbirine bağlı bir camiayı bölmek için İHO ve Usta tuzakları kuruldu ve kaçınılmaz olarak kontrol altına alındı koca Trabzonspor. Yıllardır çivisi çakılmayan stat bir anda hızlandı, İHO'nun başarısı mıdır yani bu? Sözde ince ayarcılarla kupa peşinde koşuluyor Transferler ve kötü yönetimle birlikte uçuruma doğru gidiyor Trabzonspor.

Avrupada Sadri Şener döneminin kaymağı yeniyor, tarihimizde ilk defa seribaşı olarak UEFAda yer aldık 2 senedir ve zayıf rakipler çıktığı için turlarda ilerliyoruz. Önceden UEFAya katılmak için Liverpoolla oynardık. Başarı başarıyı çekiyor ama öyle ki bu başarı ciddi şekilde İstanbul takımları ve medyası tarafından arka plana atılmaya çalışılıyor çünkü kıskanılıyor. Sonucu olarak da yıllardır doğranan Trabzonspor daha kalın kalın doğranmaya başlıyor.

Kabaca özetimiz, Allah yar ve yardımcımız olsun!

emre6117
11.02.2015, 20:48
yıldırıma en güzel cevap bu hafta ibb maçında mutlaka ama mutlaka stat tam dolmalı.tüm hemşerilere büyük görev düşüyor bu konuda.onlar vurdukça biz daha güçlü kalkmalıyız.maç öncesi ve maç sonrası hakemlere,fff ye büyük protestolar olmalı.maç oynanırken trabzonspora büyük destek.hakemede büyük protesto olmalı ve ıslıklamalı sürekli(hakem kim olursa olsun).onlar taraftarı trabzonspora,başkana,antrönöre,futbolculara küstürmeye çalışıyor.sahip çılkacağız takıma.ama en güzel tepki full dolu tribünler önündeyken ve maçta öndeyken,maçtan çekilmek ve maç sonu ligden çekildiğini açıklamak.bu maç evimizdeki bjk ve gs maçı sonrası olabilir bnce.

irfanb
11.02.2015, 21:22
http://up.picr.de/20965114vk.jpg

M.Kılıç50
11.02.2015, 21:24
Başkanımız da Taraftarları göreve cağırsın artık!

Adem Akyüz'
11.02.2015, 21:33
http://up.picr.de/20965114vk.jpg
Abi, onun ipinin kime bağlı olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz :)

Bud Spencer
11.02.2015, 22:53
renktas öyle ölümden bahsetme. forum yöneticilerin zoruna gidiyor. benim mesajlari sildikleri gibi, seninkileri de silerler.

siddete falan cagri yapmadim renkdas sadece o saydigim olaylar olmadan hic bir sey degismeyecek! apacik ortada hersey...
arkadasin biri yine bir baslik acmis "protestomuz nasil olmali" diye....arkadaslar zamaninizi, emeginizi bosa harcamayin...hepimize yazik oluyor...4yildir cekmedigimiz kalmadi....daha hangi protesto olacak, yapmadigimiiz protesto kalmadi zaten

bu igrenc olaylarin kapanmasi icin 2 tane cözüm var
-cok büyük ölcüde siddet
-kulübü bu ülke futbolundan cekmek

baska türlü cözüm yok, bunu kabul etmeyende kusura bakmasin ama kendini kandiriyor gözümde

biz ezilmeye devam edecegiz...belki bir gün okadar güclü ve inanmis bir takim ve birliktelik yakalamis camia oluruzki üzerimize oynanan oyunlar bile bir halta yaramaz...ama bu tür olaylarda 10yilda bir oluyor (96,03,11) ve herseye ragmen yeniliyoruz

CEMEFKER
11.02.2015, 23:59

Atilla dilaver

(1)

ailecek futbol ile alakaları meşhur....

bir diğeri spora, güreşe ve bjk'ye fanatik derecede hasta...

bjk'nin bu seneki çıkışını sahadaki performansa bağlamak ülke futbol gerçekleri ile alay etmektir...

Bugün bir yerde okudum..... Zamanında bjk'de asbaşkanlık yapan Kalkavanoğullarından (malum) birine Y.N. (malum) " hadi iyisin başkan bizim sayemizde şampiyon olackasınız" denmiş, asbaşkan Kalkavanoğlu " niye sizin sayenizde olsun ki" tarzı çıkışına Y.N. "hadi ol da görim " diye çıkışı ve buna benzer binlerce olay işlerin nasıl yürüdüğünün göstergeleri....

(2)

Yukardaki tiwitle alakalı o dönemde Kürşat Tüzmen "yapın beni başkan 2 haftada cezalarını kesim" demişti ancak yapmadılar, yine M. Atalay bir diğer adaydı Trabzonlu bürokrat onu da malum çevreler yapmadı ...

Niye ? Riske atmak istemediler partilerini...Futbol birileri tarafından çok kötü kirletilmişti...Ve bu kirliliği ortaya çıkaranların derdi ülke futbolu hele hele Trabzonspor'un hakları asla değildi, başka şeyler peşindeydiler ve şu an devlet içerisinde tasfiye edilmekteler...Hem devlet içinde hem de futbol içerisindeki kirliliği temizlemek için ortalığın durulması bekleniyor...

Kupa, şike olayları tamamen bitince ortaya çıkacaklar....

Ülke futbolu şimdilik taşeron temizlik firmasında....

Ceyhan61
12.02.2015, 08:03
Tüpçüye gördüğüm yerde dalasım var
Tüpçüye değil onu oraya getirenlere dalmak lazım seçim öncesi Ankara'ya tarihin en büyük yürüyüşünü düzenlemek lazım ve eğer bu yürüyüş de sonuç vermezse seçimlerde ülkedeki tüm TS'liler olarak iktidar partisi karşısında en güçlü kimse oyumuzu ona vermeliyiz zira bunlar bu zamanda bizim kupamızı vermiyorlarsa başkanlık sistemine geçildiği zaman bırak kupa vermeyi sorgusuz sualsiz küme düşürürler üstelik bahaneleri de hazır ''kulübünüzün borcu vardı uefa kuralları gereğince düşürdük'' deyip çıkarlar işin içinden o halde başkanlık sistemi yolunda bunlara vurulacak her darbe verilmeyen kupamız kadar kutsaldır.

S.Seymen
12.02.2015, 08:35
Tüpçüye değil onu oraya getirenlere dalmak lazım seçim öncesi Ankara'ya tarihin en büyük yürüyüşünü düzenlemek lazım ve eğer bu yürüyüş de sonuç vermezse seçimlerde ülkedeki tüm TS'liler olarak iktidar partisi karşısında en güçlü kimse oyumuzu ona vermeliyiz zira bunlar bu zamanda bizim kupamızı vermiyorlarsa başkanlık sistemine geçildiği zaman bırak kupa vermeyi sorgusuz sualsiz küme düşürürler üstelik bahaneleri de hazır ''kulübünüzün borcu vardı uefa kuralları gereğince düşürdük'' deyip çıkarlar işin içinden o halde başkanlık sistemi yolunda bunlara vurulacak her darbe verilmeyen kupamız kadar kutsaldır.

+1

emre6117
12.02.2015, 09:41
futbol forum7nda siyaset konusulmamali.ama bazisi sik konusuyor diye hatirlatmak istedim.cunku unutuluyor veya unutturulmak isteniyor bagzi seyler galiba.iktidar bizi sevmiyor da diger ikisi bize hasta.3ude bize dusman.bunu goremeyecek kadar dar viyonlumusunuz.siyaset guce tapar.kimin taraftari cok.tabiki sikecilerin.bu sebepten biz yanlizis.iktidarda muhalefet te bizi onemsemiyor ve onemsemeyecek.aralarindaki tek fark7 siyleyeyim.rte azizu indirmeye calisti.becerwmedi ama fbyi kurtarmaya calisti.kilucdaroglr ve bahcelu hem azizeyi hem fbyi korudu.bunlari gorememek icib cok dar vizyonlu olmak gorek.bizi kimse takmiyor.cunku kendi aramizda bile birlik degiluz.bir guc olusturamuyoryz.acilen tum trabzon severler birlesmeli.tum kavgalar unutulmalu.ama nerde cok umutsuzum artik.turkiyede 1996 da bu iktidar yoktu ama olaylar yine ayniydi.2050 dede muhtemelen boyle olacak.turkiyede bize deger verecekhicbir siyasi konjuktur yok.bunu iyi idrak etmek lazim.

emre6117
12.02.2015, 09:45
Ama bn asil muhalefetr cok takildim bu serecte.zaten secim kazanma sansin cok zayif.bari bizim yanimizda yer alsaydilar da bizi kazansalardi.ve insanlar da derdi bak gucsuzun yaninda yer aldilar.bu fb ve aziz nasil birsey de herkes bunun pesinde.hapisteyken bile yanina gitmeler uzuldum demeler.gercekten sikecilerin ayri bir gucler var bu ulkede.dokunulmaz gibi birseyler.ozellikle aziz.

winner
12.02.2015, 10:04
"Yeni Türkiye" hırsızın ev sahibini içeri tıktırdığı ülke.

Bu açıklama buna son örnek.

Emre Emiroğlu
12.02.2015, 10:19
Bence sorunun tek çözümü %59 u %80 lere flan çıkartmak.

Gerek şike süreci, gerek TFF nin bize karşı tutumu gerek bizim başkanın mantar tabancası tavırları ( bu süreçte desteklesem de öyle ) hoşuma gidiyor. Bence iyi oluyor. Bize müstehak.

Hun10
12.02.2015, 10:26
bu konu neden açılır ki? sadece hakaret içeren bir konu olacağı aşikar...

Ceyhan61
12.02.2015, 10:37
Bos yorumlar yapmayalim.suanki iktidar bizi sevmitor da diget ikisi bize hasta.3ude bize dusman.bunu goremeyecek kadar dar viyonlumusunuz.siyaset guce tapar.kimin taraftari cok.tabiki sikecilerin.bu sebepten biz yanlizis.iktidarda muhalefet te bizi onemsemiyor ve onemsemeyecek.aralarindaki tek fark7 siyleyeyim.rte azizu indirmeye calisti.becerwmedi ama fbyi kurtarmaya calisti.kilucdaroglr ve bahcelu hem azizeyi hem fbyi korudu.bunlari gorememek icib cok dar vizyonlu olmak gorek.bizi kimse takmiyor.cunku kendi aramizda bile birlik degiluz.bir guc olusturamuyoryz.acilen tum trabzon severler birlesmeli.tum kavgalar unutulmalu.ama nerde cok umutsuzum artik.
Asıl sizler boş yorumlar yapıyorsunuz tamam ben senden daha iyi biliyorum 3'ü de bize düşman ama! kupamız çalınırken ve verilmezken o sırada-yasama-yürütme ve yargıyı kim kontrol ediyorsa aziz şerefsizine kim söz verip yeniden yargılatıyorsa onu hapisten hangi güç kurtarmışsa en suçlu odur o halde yapılacak şey o ilegal güce karşı olan en güçlü adayı destekleyip en azından kupamızı vermeyenlere bi ders vermeliyiz ülkedeki Trabzonlular olarak hatta daha geniş açıdan bakarsak Trabzonsporlular olarak nerden baksan en az %5 oy potansiyelimiz var bu potansiyel bi taraftan diğer tarafa kayarsa başkanlık sistemi yolunda kupa hırsızlarına ayakkabı kutularında para saklayanlara büyük bi darbe olur

Ayrıca geçen cumhurbaşkanlığı seçiminde 3ü de aynı diyerekten hiç de istemediğim halde sırf Trabzonspor için oyumu s. demirtaş'a verdim bunu da forumda defalarca yazdım haberin olsun ki o kişi ve onun partisindekiler mecliste şu açıklamaları yapmıştı

demirtaş (şikecileri kurtarmak için harıl harıl çalışıyorlar)
http://www.youtube.com/watch?v=2F0ITH8SoJ8

hasip kaplan (bardak kırıp akplilere savuruyor bizim iho gibi yalakalık yapıp miting miting gezmiyor şunun gibi Trabzonlu vekilimiz olamadı malesef)
http://www.youtube.com/watch?v=cucUiyHc3-g

altan tan (çankırıspor ve çorumspor şike yapsaydı yine bu kadar üstüne düşecekmiydiniz? kastamonusporla sinopspor arasında bir şike tespit edilseydi bu meclisi meşgul edecekmiydi? ayıptır! şahıslara göre takımlara göre kurumlara göre kanun çıkarılır mı? diyor yetmiyor peygamberin hadisini okuyor bi tane delikanlı da çıkıp cevap veremiyor)
https://www.youtube.com/watch?v=oDQ3nAyk3uo

Evet şimdi soruyorum nerde sizin Trabzon'un hakkını savunan delikanlı vekilleriniz? yapmayın etmeyin şu şehri şu kulübü seviyorsanız kime oy verirseniz verin kupamızın çalınmasında başrol oynayanlara oyunuzu vermeyin bu sizin son şansınız.

http://i.imgur.com/ImpVAGC.jpg

Son olarak şu yukardaki resme bakarak soruyorum bize hakettiğimiz şeyi ''siz haketmediniz ki!'' diyerek vermeyenlere asıl hakettikleri şeyi vermeye varmısınız?

Oruç
12.02.2015, 11:59
Şike yapıldığını ortaya koyan savcıları yok sayanların savcıları göreve çağırması da ancak bizim gibi ülkelerde olur.

İyi ki öbür taraf var.

Hesap gününün tek sahibi, hesabınızı görecek.

halil ibo
12.02.2015, 12:33
Ben tam olarak anlayamadım,destek için savcıları kendi yatak odasına mı çağırmış ?

Travelair
12.02.2015, 18:22
Bizim verdiğimiz ceza 50-100 gün diyor. Yetmez savcılarımız göreve diyor. Hedef Trabzonspor. Neden?

Mehmet BAL
23.02.2015, 21:35
Sormazlar mı mahkemelerin verdiği cezayı niye onaylamadın diye.
Savcının, mahkemenin, anayasa Mahkemesinin, uefa, fifa, cas, var dediği şikeci yok diyen sensin şimdi nasıl savcılar göreve dersin...

TSercaN
23.02.2015, 21:59
Bu adamin anasi babasi belli mi cok merak ediyorum. Artik bunlara ne desem bilemedim. Agzimi bozmak istemiyorum fakat bicak kemige dayandi lafi tam buna uygun.

Allahiniz yok insanliginiz yok. Ne diye yasarsiniz kopekler

Sent from my iPhone using Tapatalk

S.ÖZKAN
24.02.2015, 18:46
Bu tek hücreli yaşam formuna sadece Allah Belanı Versin diyorum.

fincher
25.02.2015, 22:21
Aziz Yildirim Özgür Yankaya birdaha macimiza verilemez verilirse staddan cikamaz dedi.Savcilari goreve cagirsana yine...

61ronin61
25.02.2015, 22:33
la yıllardır aziz babanız sizi arıyor tehdit ediyor hakem odaları basıyor ve bunları tv dede söylüyor hiç bişey olmadıda bizim başkan bir hakemi iyi niyetli bir defa aradı diye bu tutuşmanız nedir çakallar

serdaracıl
25.02.2015, 22:51
Kulübümüz bu konuyla ilgili hukuki işlem başlattı mı? Bilgisi olan var mı

Oruç
26.02.2015, 08:09
Savcıları bir kez daha göreve çağırmasını bekliyoruz. Hadi bakalım.

ozturk
26.02.2015, 10:08
yd savcıları göreve çağırır mı yine? :)

28TS61
26.02.2015, 10:11
Aziz Yildirim Özgür Yankaya birdaha macimiza verilemez verilirse staddan cikamaz dedi.Savcilari goreve cagirsana yine...

cagiramazlar. derhal bizim kulüp bu konuya el atmali

Muhalif
26.02.2015, 13:04
Aziz'in açıklamalarıyla bizim kulübün alakası yok. Kesinlikle karışmamalı bu işe. Aziz'in Gs ve Bjk'nin elinden gayri meşru yollarla, federasyonla ve hakemle şampiyonluğu almasını destekliyorum hatta. Bu ülke malum canı yananın feryat ettiği, kendisine dokunmayan yılanların bin yaşadığı bir ülke. Ağababaların da canı yansın biraz ki sene sonu en azından bu federasyonu gönderme uğraşında tek kalmayalım. Hoş gelen çok da farklı olmaz ama en azından herkes neler çektiğimizi anlasın!

Külünkoğlu
26.02.2015, 13:13
Aziz'in açıklamalarıyla bizim kulübün alakası yok. Kesinlikle karışmamalı bu işe. Aziz'in Gs ve Bjk'nin elinden gayri meşru yollarla, federasyonla ve hakemle şampiyonluğu almasını destekliyorum hatta. Bu ülke malum canı yananın feryat ettiği, kendisine dokunmayan yılanların bin yaşadığı bir ülke. Ağababaların da canı yansın biraz ki sene sonu en azından bu federasyonu gönderme uğraşında tek kalmayalım. Hoş gelen çok da farklı olmaz ama en azından herkes neler çektiğimizi anlasın!
Yapma kardeşim, bunu inanarak mı söylüyorsun ?
Beşiktaş'ın Galatasaray'ın canı yansa ne olacak ?

Biri fnrb*hçe gibi şike yapmış şike davasında birbirlerine kol kanat germiş başkan seviyesinde şampiyonluğu fnrb*hçe'ye satmış diğeri bu sene olmazsa seneye şampiyon olurum ortam gerilmesin diyerek yine başkan seviyesinde açıkça şikeyi yok saymış ve yok saymakla beraber son zamanlardaki en büyük destekçisi olmuş.

Bunlar mı zarardan canı yanmaktan anlayacak ?

Aydın Danış
26.02.2015, 13:23
Hadi konuşsana şimdi At ağızlı Demirören hadi adam açık açık tehdit etdi hakemlerini bakalım kaç gün ceza vericen ya da PFDK'ya sevk edicenmi o bile şüphelii..

Ülkeyi kaosa sürüklüyorsunuz rezil herifler, futbolun sporun anasını ağlattınız...!!!!!!

Ceyhan61
10.04.2015, 14:12
Allah bunları bildiği gibi yapsın şimdi bide bu pislikler haziran ayındaki seçimlerde yeniden aday olup seçilirler bence seçilsin yada seçilmesi TFF seçimlerinde kendi adayımızı ortaya çıkarmalıyız.