PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çık ve Özür Dile....

DİNÇ
11.02.2015, 08:55
Bu adi şerefsiz sistemin karşısında durursan hep kaybedersin...

Hele ki; çok olan, güçlü olan hırsızsa;

Onunla işbirliği yapmadıkça başarılı olamazsın...

Yel değirmenleriyle savaşan Don Kişot gibisin...

Boş yere enerjini harcıyorsun...

Takındığın bu tavır patinaj yapmaktan ve yerimizde saymaktan öteye gitmeyecektir...

Ya başarılı olacağız ya da ŞerefsizLİG in karşısında durup kahraman...

Ya da ikisi de değil...

Öncelikle sistemi yöneten ve çıkar sağlayan komprador burjuvazi ile iyi geçinmeli hatta kanki olmalısın...

Güçlü ve acımasız bu düzenin bir parçası olursan sırtın yere gelmez...

Başarılı olursun...

Başarılı mı olmak istiyorsun?

O zaman Durma....

Haydi Sayın Hacıosmanoğlu...

Çık ve özür dile Yıldırım Demirören ve mübarek tayfasından...

Not: Lütfen anlamadan yorum yapmayınız...

halil ibo
11.02.2015, 11:12
Benim komplo teorim; YD.,UEFA ile kafa kafaya verip İHO'nun B.Y.denilen tetikçiyi aramasından dolayı hakkımızda şike suçu isnat etmeye çalışmaları.Bu yüzden teklifim onların kahpece yapacağı ayak oyunlarıyla ismimizi kirletmelerine müsaade etmeden şerefimizle ;hakkımızın verilmeyeceğine dair tam olan inancımız gereği bu adaletsiz arenada mücadele etmiyoruz artık diyerek takımı ligden çekmek.Zamanında karşıydım bu fikre ama yanılmışım.Çok geç bile kaldık !

@DİNÇ

Kardeşim senin tezinin karşısında benim yorumum tezat ama mücadele gücüm müthiş darbe aldı.Yaşım ve mizacım gereği belki de...

Yiğit Gayretli
11.02.2015, 11:19
Don Kişot ve Hacıosmanoğlu. Çok uzak...

se_mah
11.02.2015, 11:27
Trabzonspor ve sen. Daha uzak...

CEMEFKER
11.02.2015, 11:38
Eğer tarzlar savaşıyorsa....

Başkan'ın "gördüm ve arttırıyorum" deyip yeni bir hamle yapması lazım...

"gerekirse takımı sahadan çekerim", " hakemin aranıp bana göre ayar verilmesi" çıkışlarından sonra şahsen yeni ve gündem oluşturacak bir hamle bekliyorum...

Yönetime Yönelik Eleştriler başlığında yazdım..Önümüzde Napoli maçı var....

Dünya'da haber olup dikkat çekmek istiyorsak büyük bir fırsat....

Tavır direk UEFA'ya ( ki bana göre kupa işinin uzamasında UEFA'nın da etkisi var, kimse biz Türkiye Futbol Federasyonunun işine karışmayız demesin, örnek kararlar var Juventus...) olmasa bile Avrupa mecrasında çıkılacak arenada sonuçta ülke puanı için mücadele veriyoruz ve .....

"benim bu ülke futboluna kazandıracak puanım yok " mesajı açık seçik verilmelidir.

Yiğit Gayretli
11.02.2015, 12:57
Kafanıza göre "Trabzonsporluluk" atayabildiğiniz yorumlarınızdan sıkıldım.

Tayinim hangi takıma çıktı?

f.akyuz
11.02.2015, 13:02
Bundan sonra topyekün savaş vakti artık.başkanımıza sahip çıkma vakti. Her gördüğümüz yerde kabakuvvete başvurma vakti. Artık anarşi lazım ötesi kalmadı

DEEP BLUE
11.02.2015, 13:27
Gerilimin dozu gittikçe artırılmalıdır. Kıçını yaya yaya, oturduğu yerden ahkam kesen, sistemin kaptan pilotları ve yalı sosyetesi tutuşmuş durumda... Bakmayın cezalarla meydan okuduklarına.. Korkuyorlar.. Sallamaya devam bu çürük kavakları...Biz alışkınız gerilime... Gerilim demek biz demek... Yıkılacaksak, onlar da yıkılmalı...

ismail-dede
11.02.2015, 13:42
Evet futbol bir oyun ama bize figüran rolü biçilmiş
Başkanın yaptığı çıkışın cezasını sahada da kestiler zenci muamelesi görüyoruz elimizden gelen tepkiyi bu yavşaklar gidene kadar koymalıyız takımı sahadan çekme pahasına burdan geri dönüş olursa sindirildiğimizin resmidir

The Legend
11.02.2015, 13:55
Bu pisliğin içinde durduğumuz kabahat hemen ligden çekilmeliyiz. Çekilmiyorsakta ölümüne saldırmalıyız bu şerefsizlere.

CEMEFKER
11.02.2015, 14:29
Yiğit Gayretli

Kafanıza göre "Trabzonsporluluk" atayabildiğiniz yorumlarınızdan sıkıldım.

Tayinim hangi takıma çıktı?

Sayın Yiğit Bey,

Trabzonsporluluk ne demektir manasını 1976-1984 havasını yaşayanlara sorarsak hep birlikte gerçek manasını öğreniriz....

Yeni bir anlam yüklemeye gerek yok...

Devrim, değişim, başlkaldırı, haklıdan yana olma, hakkın teslimi, adalet, koruma , ağabeylik sizin için ne anlam ifade ediyor bilmiyorum ancak futbolda Anadolu devrimi yapanların için büyük anlamı vardı...

Haaa dönem dönem Trabzonspor çatısı altında başkanlık, yöneticilik yapanlar bu kavramları unutarak diğerlerine ayak uyduran işler yapmışsa ve yanlış bir Trabzonsporluluk algısı oluşturmuşlarsa bu onların kendi hataları....

Ancak benim verdiğim mana budur ve bu yönde yazar söylerim.

(yardımcı olmak istedim, yoksa eleştri falan değil dermişim)

se_mah
12.02.2015, 22:15
Bu ligi sabote etmek için her maç öncesi takımı hukuksal anlamda sıkıntıya sokmayacak herşey yapılmalı sistem işlemez hale getirlmelidir. Gerekirse kulüple direkt bağlantılı olmayan kişiler kullanılarak.

61ronin61
12.02.2015, 22:18
ya istiklal ya ölüm biz onurumuzu gururumuzu şerefimizi satmayız aynen devam başkanım