PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulübümüzden Açıklama

'Enes'
10.02.2015, 18:01
Ey Türk futbolunun patronu Demirören… Siz değil misiniz, “Ben kurullarıma karışmam, onlar bağımsızdır. Kendi kararlarını kendi verir” diyen. Kurulları daha yargı aşamasındayken, federasyon talimatlarına göre hakemleri aramanın bir suç olmadığı ortadayken, “Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kesin ceza alacaktır” demekle neyi kastediyorsunuz?

Demek ki federasyonun kurullarında hukuk diye bir şey yok. Kendisinin de itiraf ettiği gibi kararlar farklı şekilde alınıyor. Biz bunu biliyorduk, kendisi de bu durumu kamuoyuna açıkladığı için teşekkür ediyoruz.

Sayın Yıldırım Demirören sadece dişinin bize geçtiğini sanıyor. Ama ne yazık ki bizim vücudumuzda dişin geçeceği kadar et kalmadı. Bizim kemiklerimize değecek diş de ancak kırılır. Malum kulübün avukatlarının 6222 sayılı yasanın hakkımda uygulanmasına yönelik şikayette bulunma hazırlığında olduğu basında yer almaktadır. Düşünün ki bir ülkenin federasyon başkanı onların avukatlarıyla birlikte hareket ediyormuş ve savcıları göreve çağırıyor. Ne kadar ortak noktaları var ve ne güzel uyuşuyorlar! Yıldırım Demirören bilmelidir ki devletin savcıları aylarca, gece gündüz çalışıp Türk futbolunu temizleme adına pislikleri ortaya çıkarmıştır. Ancak Demirören, ortaya çıkan bu pislikleri örtbas etme çabası içine girmiştir. Şansal Büyüka’nın sorusuna ise, “Biz Türk futbolunu hasar almadan kurtardık” diyecek kadar da yine aynı malum şahıslarla birlikte hareket ettiğini göstermiştir.

Unutulmamalıdır ki bir Trabzonlu olarak, Trabzonspor sevdalısı olarak Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda bugüne kadar söylediğimiz her söz ve eylemde olduğu gibi bundan sonra ki söylem ve eylemlerimizin de bedeli ne olursa olsun bunun karşısındaki cezayı şeref madalyası olarak bir ömür boyu boynumuzda taşıyacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Oruç
10.02.2015, 18:03
180 gün ceza.

Şike yapana işlemeyen 6222, telefon görüşmesi yapana işledi.

halil ibo
10.02.2015, 18:06
Hakeme yaptığı gibi direkt telefon açmalıydı ilgili deyy.slara ! Aynen hakemin yönetimi gibi tam adil olamasa da verecekleri ceza da bir yerlerde adalet olmalıydı diye düşünürlerdi belki.Ülkede futbolu ve daha birçok şeyi yönetenlerin canları cehenneme.
Başka da bir şey gelmiyor elimizden.

DeAgLeMaNyAq
Açıklama iyi de kurumsal değil. Gerçi bu TFF'ye kurumsal açıklama yapmak da anlamsız. Zaten gaz almak için cezanın üst sınırlardan verileceği az çok belliydi...

Ekrem D.
tff.org.tr'de bugün (10.02.2015) yapılan açıklama şöyle:

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 10.02.2015 tarih ve 60 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

1- TRABZONSPOR A.Ş. başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU hakkında, 05.02.2015 tarihli açıklamalarından dolayı Sportmenliğe Aykırı Açıklamaları nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi YAKUP ASLAN'ın sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ALİ UZUNAY'ın, sosyal paylaşım sitesinde kendisine ait hesaptan açıklama yaparak gerçekleştirdiği sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 28 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 34.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- TRABZONSPOR A.Ş.'nin, kulüp resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı takdiren 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

TRABZONSPOR A.Ş. başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU'nun, kulüp resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı takdiren 60 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

TRABZONSPOR A.Ş. başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU'nun, müsabaka öncesi müsabaka hakemini aramasından dolayı sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 60 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 130.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

TRABZONSPOR A.Ş. başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU'nun, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 60 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle TRABZONSPOR A.Ş. başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU'nun, toplam 180 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 210.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

...

Karar verilmiştir.

PFDK Başkanı
Halit Fahri GÜLTEKİN

Peki benim sorum: Bu para kişisel olarak Hacıosmanoğlu'na mı kesildi, yoksa başkanlığını yaptığı Trabzonspor'a mı?

Muhammed KOÇ
10.02.2015, 18:08
süreç içine girip çıkmaktan gına geldi. ama başkanın kabadayılığı icraate dökmesiyle birlikte başlayan bu süreci güzel hoş buluyorum. İnceldiği yerden kopabilitesi var bu sürecin. aynen devam etsin bakalım ne olacak.

ilzinho61
10.02.2015, 18:14
TFF ve Istanbul bize savas acmis durumda !

Bu savasin galibi cikana kadar savas baltalarini derdi Trabzonspor olana degil, derdi SANLI TRABZONSPORUMUZU susturmaya ve kücültmeye calisanlara saplamaliyiz.

Simdi IHOyu elestirme zamani degil, BIR OLMA zamanidir !

Bu savasin galibi cikana kadar muhalefeti birakalim. Bittikten sonra yine elestiririz ama su an hic zamani degil !

Courage
10.02.2015, 18:14
Gazete yazarlarının mahkemede kaybettiği davalarının tazminatı nasıl gazete tarafından ödeniyorsa Başkanın cezasıda kulüp kasasından ödenecektir.

Bunu mu hesap edeceğiz şimdi???

Uğur Ö.
10.02.2015, 18:16
Keşke şike yapsaydik daha az ceza alirdik Bunlar Allahsiz böyle ceza mi olur

Adem Akyüz'
10.02.2015, 18:17
Kahvehaneden birine hazırlatılmış bir açıklama gibi duruyor ama başkanı tanıyınca bu açıklama normal diyoruz :) Anladıkları dil bu ya, neyse.. Yönetim yine resmi siteden açıklamalarda yüksek olan başarı standartını devam ettiriyor.

PortoDeGalinhas
10.02.2015, 18:18
Benim anladığım kadari ile federasyon diyor ki; trabzonsporlular sokağa dökülsun, ortalığı yaksin yiksin, siz böyle kafanızı egdiginiz sürece biz kafanıza vurmaya devam edeceğiz. Bence artık bizim taraftar olarak büyük eylemler yapma zamanımız geldi, bunlara insanlık yaramiyor.

İlkhan
10.02.2015, 18:19
Benim anladığım kadari ile federasyon diyor ki; trabzonsporlular sokağa dökülsun, ortalığı yaksin yiksin, siz böyle kafanızı egdiginiz sürece biz kafanıza vurmaya devam edeceğiz. Bence artık bizim taraftar olarak büyük eylemler yapma zamanımız geldi, bunlara insanlık yaramiyor.

Bak ben de böyle düşünmeye başladım gibi gibi.

kalavara
10.02.2015, 18:20
bizim yönetim de federasyon da hedef saptırıyor.
yönetimimiz zaten fazlasıyla siyasete angaje olmuş durumda ve sadece federasyona yöneltecek bütün öfkeyi. başkan adı gibi biliyor yaptığının doğru olmadığını. oysa ki camianın vermesi gereken mücadele siyasi...o da yemiyor tabi!
federasyonda arkasındaki güçle birlikte (fb değil siyaset) bizi yıldırmak adına elinden geleni yapıyor. onlarda kamuoyunun hedefini saptırma peşinde. durum bu kadar basit!

TSemih61
10.02.2015, 18:20
Başkan geçen gün bağlandığı Beyaz Futbol'da Yıldırım Demirören'i övmüştü. Taraftarlar her ne kadar kendisi beğenmese de ben çok iyi bir yönetim sergilediğini düşünüyorum demişti. Bu kaçıncı artık...

jeepeers
10.02.2015, 18:22
bu gidişle "bunlardan sallandıracaksın 1-2 tanesini taksim de bak bi daha yapıyorlar mı" ifadesini gerçeğe çevirecekler
az kaldı ha gayret

Oruç
10.02.2015, 18:23
Gazete yazarlarının mahkemede kaybettiği davalarının tazminatı nasıl gazete tarafından ödeniyorsa Başkanın cezasıda kulüp kasasından ödenecektir.

Adamlar bizi bizden iyi bildiği için "ne ceza versek de bunlar bizden önce başkanlarına saldırır, ceza da unutulur gider" düşüncesinde.

Haksız da değiller hani.

Ekrem D.
10.02.2015, 18:28

Bu = 210 bin TL

DeAgLeMaNyAq
10.02.2015, 18:30
Başkan geçen gün bağlandığı Beyaz Futbol'da Yıldırım Demirören'i övmüştü. Taraftarlar her ne kadar kendisi beğenmese de ben çok iyi bir yönetim sergilediğini düşünüyorum demişti. Bu kaçıncı artık...

Rüyada görsem inanmam...

Ekrem D.
10.02.2015, 18:31
özetle...

YAKUP ASLAN'a 30 bin TL + 45 gün hak mahrumiyeti
ALİ UZUNAY'a 34 bin TL + 28 gün hak mahrumiyeti
TRABZONSPOR AŞ'ye 150 bin TL
HACIOSMANOĞLU'na 210 bin TL + 180 gün hak mahrumiyeti

TSemih61
10.02.2015, 18:32
@DeAgLeMaNyAq (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=648), Hocam maalesef başkanın böyle saçma sapan çıkışları oluyor, Mednun Otyakmaz olayındaki gibi. Bilinçli söylemiyor galiba bunları.

İlkhan
10.02.2015, 18:35
Kulübün açıklamaları yetmez. Taraftar nezdinde, yerel gazeteler nezdinde camianın büyük olduğunu gözlerine sokmak şartoğlu şart.

DeAgLeMaNyAq
10.02.2015, 18:37
@DeAgLeMaNyAq (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=648), Hocam maalesef başkanın böyle saçma sapan çıkışları oluyor, Mednun Otyakmaz olayındaki gibi. Bilinçli söylemiyor galiba bunları.

Hacıosmanoğlu'nun 2 senedir bütün katıldığı programları takip ettim daha Demirören'i övdüğüne şahit olmadım. Ya ben bunadım ya da yanlış anladın...

The Legend
10.02.2015, 18:38
Allahsız kitapsızlar, şerefsizler.

A.Ali Karanis
10.02.2015, 18:39
Aksiyon lazım aksiyon.Açıklama açıklama nereye kadar? Ben tatmin olmuyorum artık bu tür açıklamalardan.

Somut ne yapıldı? Şikeye ceza verilmedi 6222'den,hakem odası basanlara ceza verilmedi,ama hakemi arayıp 'adaletli davran' deyince ceza kesildi,geçilen dalganın büyüklüğünün farkında değil misiniz ey yönetim? Twitter'dan hashtag yazma ile,açıklama yapmak ile olmuyor bu işler,anlayın artık.Ne zaman lafı bırakıp icraate geçeceksiniz? Maşaya değil,maşayı tutana ne zaman SOMUT tepki göstereceksiniz?

kromozom
10.02.2015, 18:39
Istanbul takımları ayrı bir lig yapıp kendi atasında oynasın artık bu nedir ya kendimizden başka sahip çıkanımız yok. Tff istanbul takımlarının değmelisiniz olmuş. Şikecilerin alayı elini kolunu sallayarak dolaşıyor. Hakem odası basarım gerekirse onu da yaparım diyen baş şikeci be kadar ceza almış acaba. Bıktım artık Federasyonu'ndan da istanbul takımlarından da. Allah'ın tüpçüsü tüp kafalı koca kafa.

Serdær
10.02.2015, 18:41
Adil'in de dediği gibi somut adımların yapılması gerekiyor artık.

Taraftar olarak beklemekten sıkıldık.

amour_61
10.02.2015, 18:43
Bu ne çifte standart böyle oldu olacak birde puan silip küme düşürseydiniz bari terbiye sınırlarımı zorlayan fenerasyonla bu lig bitmez arkadaş o kadar söylüyorum yangına körükle gidiyorlar resmen.

Courage
10.02.2015, 18:44
Bu = 210 bin TL

10 tane Turgut Doğan Şahin alacağıma 10 kere hakemi ararım ;)

Yada 5 kere Y.D'nin telefonunu tuvalete yazarım millet dadansın.

Kadir Yeter
http://i.hizliresim.com/WV1dk4.jpg

http://i.hizliresim.com/39YdL9.jpg

Fotoğraf(TRT Teleteks): Kadir Yeter. kadiryeter Şubat,2015 TRABZON.

SinanDanli
Adamı sogutuyolar Allah binbir belani versin tupcu cok doluyum suan şike yapmak serbest adalet istemek suc buyuk suc offff

Mert'
10.02.2015, 18:49
Mahmut Uslu denen yaratık ceza almadı mı ?

cubido
10.02.2015, 18:49
iHO'dan zerre hazetmem , hakemi araması da dahil bir çok konuda saçmaladığını da düşünüyorum ama bu saatten sonra konu kimin başkan olacağı değil.
Seversin, sevmezsin hatta nefret edersin ama düşman belli. Bizden çok daha kalabalık ve güçlü bir lobiye karşı tek yürek tek bilek olmadan bu mücadeleden zaferle çıkma şansımız yok.
Ok yaydan çıktı bu saatten sonra eylem zamanıdır.
Bu federasyon yıkılmadan bize gülmek haram...

TSemih61
10.02.2015, 18:52
@DeAgLeMaNyAq (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=648) 2 gün önceki programda demişti, hatta mesaj da attım İHO Yıldırım Demirören hakkında konuştuğunda.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919977205#post1919977205

Mert'
10.02.2015, 18:53
Bu arada Tüpçü inşallah geberir gidersin. Hayatımda en nefret ettiğim iki insandan birisin.

PortoDeGalinhas
10.02.2015, 18:53
Yanlış hatırlamıyorsam azis Yıldırıma 60 gun hak mahrumiyeti 26 bin tl para cezası verilmişti. Arkadaşlar bence yönetimin yapacağı birsey yok, bu serefsizlere gereken cevabı taraftar olarak biz vereceğiz. Sikeciler nasıl oluyorsa haksız davalarında ortalığı ayağa kaldiriyorsa, biz haklı davamizds daha beterini yapmalıyız. Normalde çok sakin bir insanimdir, ama artık federasyonun her yaptığı şeyden sonra sokağa çıkıp bağırsak, ortalığı yıkıp gecesim geliyor.

şenol.08.borçkalı
10.02.2015, 18:54
Orta oyunu oynanıyor resmen

Bizi çok fena harcıyorlar

Tek bir çözüm var

Rest ise rest adaletin olmadığı yerde yokuz diyeceksin

Başka çaresi yok

Sent from my iPad using Tapatalk

Kazım Bostan
10.02.2015, 18:55

böyle bir şey söylemiş olsaydı tüm yerel gazetelerde manşet olurdu. ki her zaman türk futbolunu yönetenler adı altında giydiriyor demirören'e. yanlış anlamışındır diye düşünüyorum.

kromozom
10.02.2015, 18:56
Tüpçünün vadesi doluyor artık.

Normalde sakin ve kuralcı biriyimdir ama bıçak kemiğe dayandı şu anda bütün futbol düzenine kafa tutasım var.

toksoy61
10.02.2015, 18:57
tff tarafından resmen düşman görülüyoruz. bizi ezmeye susturmaya çalışıyorlar. bir tepki vermek lazım ama hukuk dışında. çünkü hukuk içinde kalın demek biz sizi sallamayacağız demektir. bunlar hukuktan anlamaz. başka, değişik ve acımasız bir tepki lazım

SinanDanli
10.02.2015, 18:57
Harbi cekilelim ligden sadece turkiye kupasini oynayalim alalim adam gibi sonrada dusuruyolar zaten aciklamisti
Seneye ikinci ligde oynayalim temiz

Seneyede uefada devam edelim

Enes Coşkun
10.02.2015, 18:59
Harbi cekilelim ligden sadece turkiye kupasini oynayalim alalim adam gibi sonrada dusuruyolar zaten aciklamisti

Şike yapan çekilmiyorda biz niye çekiliyoruz..hay ben böyle sistemin...oof off

Mert'
10.02.2015, 19:00
Artık somut şeyler yapılmalı yürüyüşle bu iş olmuyor malesef bu ülkede zor kullanarak elde ediliyor bazı şeyler. Aslında şunları yazdığıma bile inanamıyorum ama artık bu şerefsizlerle başka başa çıkılmaz.

cakalkerem
10.02.2015, 19:00
Omur boyu verdeydiniz

Salpazarli
10.02.2015, 19:02
Bugün forumda küfür serbest olmali. Colugundan cocugundan ciksin demirörenin. Burda hala baskanin yaptigini sorgulayanlar var! Baskan hicbir hamlede bulunmasa hakem macin sonucuna etki etse yine baskanin tutumunu sorgularlar! Tiksiniyorum böyle taraftardan. Biz cumartesi 1 puan aldiysak hakem faciasina kurban gitmediysek bu 1. baskanin 2. hakan arikanin sayesinde!!! Biraz gercekci olun yanlisa yanlis diyebildiginiz kadar dogruyada dogru deyin !!!!

Ts4life

kromozom
10.02.2015, 19:02

Seneyede uefada devam edelim

Bencede çekilelim. Ne olacaksa olsun . Bu Şeref yoksunları kendi bataklığında boğulup gitsinler.

Koca kafalı tüpçüüüüüü

Kadir Yeter
10.02.2015, 19:04
İki puan kaybettiler böyle oldu; yenseydik demek, ligden düşürülürdük!...

Başkanı tebrik ediyorum...

kadiryeter

Oğuz B.
10.02.2015, 19:08
6 ay ceza.

Adaletinizi sevsinler.

Şike yapana ne kadar ceza verebildiniz?

S.Seymen
10.02.2015, 19:09
çekilmek kanuni olarak mümkün değil; ama fiili durum çekilmeden de yaratılabilir dediğim diğer başlıkta yazdım

üç istanbulluya 8 kişi çıkarsın 1 i hakeme küfreder atılırsın

maç 5. dk da 3-0 biter bunu her maç yaparsan o maçlara ist dan seyirci bile gelme bu bir diğer Anadoluda buna katılırsa 3 ü kendi arasında kalır

isterlerse şampiyon oldunlar,,10 100 1 milyon yıldız alsınlar

sen kendi aranda küme düşmemeye oynarsın

bunun için pahalı vs topçuya da gerek yok; madi gücü genç bir takımı oluşturma şansını birde kafanın rahatlığını kazanırsın

diyeceksin ki bizi küme düşürürler

iyi ya işte fiilen çekildin, düşürmezlerse zaten yoksun

düşünce orada da ayın işi yaparsın sistem değiştiğinde 2. ligdn çıkmak bizim cami a için 1 yıldır

bu arda yerel lig kurup potansiyelini ligden çekersin

maddi olarak büyük kayıp verirler o ligdek, geliri Trabzonspor'u güçlendirmek için kullanırsın vs

b,ir sürü şey düşünülebilir...

Kadir Yeter
10.02.2015, 19:10
Bize kesilen cezâ, lider olamayana horozlu şeker tesellisi...

Sâkin olalım derim. Bizi sinirleteceklerini bekliyorlar. Dikkat!...

Yedikleri sol kroşenin, bırakın acısını çeksinler!.

kadiryeter

S.Seymen
10.02.2015, 19:11
beraberliğe kaç lira aldık

başkanın cezasını karşılıyorsa yeter

nasılsa haydan geldi...

kani6161
Bu kadar güzel açıklamalar olurken bu biraz basit kaçmış eski açıklamalar edebi üstün beceri kaynağıydı... ama mesajları güzel tabi

hodlu
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sn. İ.HACIOSMANOĞLU, artık kepazeliğe dönen futbol camiasının ezberini bozmuştur. Yürüdüğü yolda sonun kadar yanındayız. Şikeye ceza veremeyen korkaklar, yüzsüzler bizim muhattabımız değildir...

bahadır2561
Allah hepsinin belasini versin
Amin

B.Yiğit
10.02.2015, 19:14
Bize verilen cezalarla anadolu.klupleri transfer yapıyor...

Şerefsiz bunlar

inadina61_08
10.02.2015, 19:16
Çok şükür, bir ara kimliğimizi nasıl bu hale getirdik diye düşünmeye başlamıştım meğer sabrediyormuşuz. Trabzonspor karadenizle ve onun karakteriyle bir araya gelmiş insanların takımı ise dişe diş, göze göz olmalıydı. Susarak bizleri sindirdiğini, kabul ettirdiğini zannettiler, çok şükür. Bir ses geliyor, taraftar arkasında haklıyken susturulduk, şimdi konuştukça anlatamadık şimdi ise saldırma zamanı sevmesem de tasvip etmesem de saldır başkan, sen de efsane olma yolunda gidiyorsun, ben her zaman Allah beni iyi ki futbolcu yapmadı derim, o formayla çıkıp o kadar haksızlığa uğrasam bir tanesi yüzünden yıllar sürecek ceza bile alırdı, tribünde dayanmak zor sahada hiç düşünemiyorum, Futbolcularıma Allah sabır versin bize de gözlerimizi yeniden açmayı.

ozturk
10.02.2015, 19:16
Başkan şike yapsaydı bu cezayı alır mıydı?

beratika
10.02.2015, 19:17
Şöyle bir açıklama tüp seviyesine yeterdi:"Yiyesunuz başkanun ......." :DD

Uğur Demircioğlu
Bizi transferler değil de pfdk cezaları batıracak bu gidişte. Her sene en az 5 milyon ceza ödüyor bu takım.

DeAgLeMaNyAq
Yanlış hatırlamıyorsam azis Yıldırıma 60 gun hak mahrumiyeti 26 bin tl para cezası verilmişti. Arkadaşlar bence yönetimin yapacağı birsey yok, bu serefsizlere gereken cevabı taraftar olarak biz vereceğiz. Sikeciler nasıl oluyorsa haksız davalarında ortalığı ayağa kaldiriyorsa, biz haklı davamizds daha beterini yapmalıyız. Normalde çok sakin bir insanimdir, ama artık federasyonun her yaptığı şeyden sonra sokağa çıkıp bağırsak, ortalığı yıkıp gecesim geliyor.

Gerekirse hakem odasını basarım dediği için 45 gün verilmişti. Telefon açıp iyi dileklerini bildirdiği için Hacıosmanoğlu'na 60...

61trabzonomer
10.02.2015, 19:20
sonuna kadar başkanın arkasındayız. bu hafif kalır özellikle uslu şaklabanına okkalı giydirmesi lazım .

Furkan Özdem
10.02.2015, 19:21
Verilen cezanın miktarının kulübe olan yükünden şikayet edenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum...

DeAgLeMaNyAq
10.02.2015, 19:22
Verilen cezanın miktarının kulübe olan yükünden şikayet edenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum...

O Cevat Kol ve Ergun Ata'nın kafası. Israrla bunun üzerinden vurmaya kalkıyorlar...

ccd6167
10.02.2015, 19:24
Sıkıntı yok fener yenseydi federasyondan para alamayacaktık galibiyet yada beraberlik için..

Beraberlik parasına saysınlar

Salpazarli
Bence baskan daha agir daha sert aciklama yapmasi lazim. Sonucta öyle yada böyle ceza geliyor 😊

Ts4life

ffırtına
Büyük bir yürüyüş yapmanın zamanı gelmedi mi ?

genç61
10.02.2015, 19:25
Ben kulupten sunu istiyorum 1-bu paralarin hicbirini odemeyecegini bildirsin ve odemesin 2-uefa verdigi karar turkiyede ialemiyorsa bende tff aldigi para cezalarina uymuyorum ve odemicem diye aciklama yapsin 3-sekip mosturoglu ve ilhan eksiogluna sikeden ceza veren tff hak mahrumiyetinden baska para cezasi vermemiatir sike yapana ceza vermeyip bas taci yapan tff tanimyorum desin

B.Yiğit
10.02.2015, 19:26
Klüp organize etsin tv reklamlari yayınlansın en az 200 bin oluruz istda..

Twitter da bi # reklamı tamam.

Kadir Yeter
10.02.2015, 19:27
Çok geniş anlamda bakıldığında görülecektir ki;

Trabzon'a stad yapmamış olsalardı, iktidar,
ne bu kadar rey alabilirdi
ne de başımıza dikilen cezâ heyeti bu kararları alabilirdi!.

Stad, bizi susturuyor!... ben başka bilmem.

İşimizi karşıya geçelim bakalım, kim deve- kim hendek!?

kadiryeter

DeAgLeMaNyAq
10.02.2015, 19:28
Lig Radyo Atilla Gökçe: "Hacıosmanoğlu bu cezaya kesinlikle itiraz etmemeli."

NTV Radyo: Gürcan Bilgiç : "Savcının hakemi etkilemekten dolayı Hacıosmanoğlu'na ceza istemesi lazım."

pascalli
10.02.2015, 19:29
Federasyon başkana değil başkanın şahsında Trabzon'a savaş açtı...bizi zorla sokağa dökmek istiyorlar.

genç61
10.02.2015, 19:30
Ben kulupten sunu istiyorum 1-bu paralarin hicbirini odemeyecegini bildirsin ve odemesin 2-uefa verdigi karar turkiyede islemiyorsa bende tff aldigi para cezalarina uymuyorum ve odemicem diye aciklama yapsin 3-sekip mosturoglu ve ilhan eksiogluna sikeden ceza veren tff hak mahrumiyetinden baska para cezasi vermemiatir sike yapana ceza vermeyip bas taci yapan tff tanimiyorum desin 4-yonetime bide sunu soyliyorum sikeyi itiraf eden sekip mosturoglu var etik kurulunun gene cez verdigi iki yonetici ekaioglu ve mosturoglu adam gibi uefaya gidin bildirin bu durumu yada napoli macinda topculr elinde pankartla TURKIYEDE SIKE VAR diye cikartilsin yeter be koyunmuyuz biz

Furkan Özdem
10.02.2015, 19:32
Yürüyüşü umursamadıkları tecrübeyle sabit. Daha etkili çözümler bulmamız lazım...

En azından istanbuldaki bir yürüyüşü umursamadıkları...

güneyli
10.02.2015, 19:33
Birde bu olayların olmasına bir başka gözle bakalım.Herkes bir hesap içinde. Tff nin kendi yönetmeliğinde olmayan bir arama işinden bu ceza alınıyor.Bu tff de olan bir alışkanlık.Güce göre ceza.Bu cezalar ve gündem aslında dik durulduğu takdirde 1-2 ay içinde federasyonun dağılmasına bile sebep olur.Şampiyonluk ve küme düşmeme mücadeleleri dahada baskı oluşturacak tff de.daha çok hakem hataları ve daha çok isyan göreceğiz.Şimdi dik durma zamanı.Bu olayların zirve yapmasını hayırlı gelişmelerin bir başlangıcı görüyorum.Evet zalimleştiler.Nemrutlaştılar.Zaten böyle olacağı ve bu noktalara geleceği görünüyordu.Bu gördüklerimizin ardından ne gelecek o önemli.Ben haklıysak (ki en başından bu yana öyle inanıyorum) Bizim için hayırlı bir şeyler olacak olmasına da ne zaman.Onu Allah bilir.Beklemeye alıştık.Trabzon camiasının sınavı şimdi de böyle.İlk devrimini futbol şampiyonlukları konusunda yapmıştı.Şimdi ise adalet için mücadele ve kararlılık devrimiyle sınanıyor. Trabzonspor camiası bir devrimin yine eşiğinde.Sadece inanılanın arkasında dik durulsun yeter.Bu durum şahısların arkasında durmak değil adalet peşindeki insanların inandığının arkasında durmasıdır.

genç61
Sokak kabadayiligina gerek yok hicbirimiz birbirimizi kandirmayalim bu sikeyi biz yapsaydik fener coktan kupayi elimizden almisti ben kardesim 30 yasindayim sampiyonlugumu bile kutlayamadim benim hayallerimi sehrin hayallerini milyonlarca trabzonlunun hayallerini caldi bu fenerliler yeter da

erkankoc
Baskanin son hakem aramasini bunu basinla paylasmasini cok mantikli bir hareket olarak goruyorum..serefsizlerin carkina oyle bir comak soktu ki hala duzelemediler..baskanin sonuna kadar arkasindayim..hatta daha sert radikal hamleler bekliyorum

İlkhan
Yürüyüşü umursamadıkları tecrübeyle sabit. Daha etkili çözümler bulmamız lazım...

En azından istanbuldaki bir yürüyüşü umursamadıkları...

Yakalım, yıkalım, vuralım?

se_mah
Bundan sonra yapılacak şey her maç öncesi sistemi tıkayacak sabote edecek adımlar atmaktır. Mesela kulüple direkt ilişkisi olmayan kişilerin ya da kulüp içinden arka planda kalan yöneticilerin her maçın hakemi açıklandıktan sonra hakemi araması veya hakemin daha önce yönettiği Trabzonspor maçlarından kesitler ile yaptığı kasıtlı hataların gündeme getirilmesi gibi. Zaten maçımızı hangi hakem yönetirse yönetsin geçmişinde bizimle ilgili malzeme konusunda sıkıntı yaşamayız.

genç61
10.02.2015, 19:34
Artik taraftarindan yoneticisine herkes masaya elini sert bi sekikde vurmali

Oğuz B.
10.02.2015, 19:45
Serdar Gürler'le son sayıda anket yapmış dergi. En çok sevdiği söz "Ağza bak"mış. :D

Ağızlara bak. At kafalılar. Azize'ye karşı tek cümle kur dersek kaç harf hakkımız var derler. Ulema-yı dallamalar.

Lig Radyo Atilla Gökçe: "Hacıosmanoğlu bu cezaya kesinlikle itiraz etmemeli."

NTV Radyo: Gürcan Bilgiç : "Savcının hakemi etkilemekten dolayı Hacıosmanoğlu'na ceza istemesi lazım."

Adnan Mollasalihoğlu
10.02.2015, 19:47
Başkan ilk resmi maçta çık ŞEREF TRİBÜNÜNDEN taraftarı selamla bunların vereceği cezayı sallamıyorum de ki anlasın kodugumun cocukları

B.Yiğit
10.02.2015, 19:49
Bize ezik diyen mahmut usluya ceza var mi ?

Salpazarli
10.02.2015, 19:50
Aslinda haksizliga canak tutan kim varsa teslim edeceksin bir seri katilin eline sonra seyreyle cümbüsü. Yüregim ancak sogur... Zengin ve güc sahibi olsan naparsin diye sorarlarsa cevabim belli, hepsini satin alirim dansöz gibi oynatirim...

Ts4life

Tolga Kurt
10.02.2015, 19:53
Sokağa dökülmenin zamanı geldi.

batugol
10.02.2015, 19:54
'kıçlar' ve 'kıç yalayıcılar'
kimin kim olduğu cok net belli oldu

zafer6161
10.02.2015, 19:58
Ben baskanon yerinde olsam bi cezayi hic takmam...her mac gidib o koltukta macimi izlerdim...tffde kim derdim..cikip kameralarinkarsisina tff yi takmiyoruz derdim..

Furkan Özdem
10.02.2015, 19:59
Yakalım, yıkalım, vuralım?

Hayır tabiki.

Bilemiyorum. Net bi fikrim olsa direk onu yazardım zaten. Yürüyüş işe yaramadı. Şiddet de haklıyken haksız duruma düşmekten başka bir işe yaramaz. Ankara'ya yönelik bir girişim denenebilir bence. Yönetim buna ne kadar kafa yoruyordur o da şüpheli...

Kazım Bostan
10.02.2015, 20:05
https://www.facebook.com/video.php?v=1107964435895945&set=vr.1107964435895945&type=2&theater

basın sözcümüzün konuşması. yakup aslan konuşsun hep konuşulacağı zaman bence.

Kandemir
10.02.2015, 20:10
Atalarımız tek başına "gün gelir hesap döner" demenin muhatap üzerinde yeterli etkiyi bırakamayacağını düşünmüş olacaklar ki, keser ve sap takviyesi yaparak cümleyi kuvvetlendirme cihetine gitmişler.Bende keser ve sap yetmez diyorum. Bunlara kazma, kürek, top, tüfek ile gideceksin...

Sibel
10.02.2015, 20:12
"Kemiğimize geçecek diş kırılır"dan sonrasını okumadım.

28TS61
10.02.2015, 20:15
devam etmeliyiz. pislikleri yok etmeliyiz

Kazım Bostan
10.02.2015, 20:16
Atalarımız tek başına "gün gelir hesap döner" demenin muhatap üzerinde yeterli etkiyi bırakamayacağını düşünmüş olacaklar ki, keser ve sap takviyesi yaparak cümleyi kuvvetlendirme cihetine gitmişler.Bende keser ve sap yetmez diyorum. Bunlara kazma, kürek, top, tüfek ile gideceksin...

onun bi de tavuklu horozlu versiyonu var daha etkili...

Travelair
10.02.2015, 20:21
Böyle ceza mı olur sıralamışlar bu kısır kayalar, ağlayan kayalar, pembe kayalar, kayalar!

Şikecileri başına çıkaran, ona karşı mücadele edenleri de "Şiddetle kınayan" anlayış yerin dibine geçsin. Eskiden olsa taraftar ayağa kalkmıştı

Gurbetçi_TS
10.02.2015, 20:37
iste yillardir bunu diyorum, eger zamaninda ortaligi yiksaydik, susmasaydik, olanlari izlemeseydik, herseferinde bekleyip hak yerini bulacak demeseydik, suan o kupa coktan müsemizdeydi, sikecilerde düsürülmüs ve cokdan süper lige yeniden cikmislardi, ama o damgayi öyle bir yemislerdiki kendileri bile kabullenmis olacaklardi. hıncal uluc demisti herhalde yanlis hatirlamiyorsam, bu olay gs yada bjk'nin basina gelseydi ve sonraki sürecde böyle sonuclansaydi türk futbolunda ic savas cikardi.

emre6117
10.02.2015, 21:31
Fff nin cezasi resmen bn trabzonu sallamiyorum.bu ligde istemiyorumdur.artik birlik olma zamani sevgili trabzonsporlular.tum trabzon camisi artik tek olmali.kabgalar sonraya birakilmali.yoksa harcayacaklar bizi.resmen sindirme politikasi yapiliyor.kulupten yapilan aciklama 4 4 luk.anlayacaklari dil bu.artik empati kibarlik saygi donemi bitmistir.hak kazanilmaz hak alinir demisler.bakalim bu son olay bizi birlik haline getirebilecek mi.traftar bu hafta ve napoli macinda full doldurmali.ve buyuk protesto yapilmali anarsiye kacmadan.yeter artik demek istiyorum.

Murat'
11.02.2015, 00:05
Yönetmelik ne diyor, kişilere çıkan cezalar kulübün kasasından mı çıkıyor?

zwartezee
11.02.2015, 00:44
İHO'ya 6222'den dava açmak için maçın hakemini değiştirmedi şerefsizler.

zekeriyya
11.02.2015, 08:10
açıklamalar iyi güzel insanın ruhunu okşuyor
amma
artık açıklamada değiş fiili eylem zamanı
tff yi yok sayma ve baskı altına almak için
taraftarları organize ederek ses getirecek eylem zamanı
unutmayalım haziran geliyor

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2015, 08:32
Değil 180 gün 1800 gün de versen tüpkafa camiamızı susturamayacaksın.

Adalet bir gün yerini bulduğunda ortalıkta sen de kalmayacaksın.

amasya0561
11.02.2015, 08:50
İHO'ya 6222'den dava açmak için maçın hakemini değiştirmedi şerefsizler.

tüp kafa uefa nın tavsiyesi ile hakemi değiştirmedik dedi. bunun altından birşeyler çıkarsa şaşırmam

Aydın Danış
11.02.2015, 10:18
İşi iyice çığrından çıkardılar ne yapmamız lazım artık futbolu gerenler bu insan müsfettesi adamlardır sakin kalalım dedikçe üstümüze geliyorlar bizi kupadan da ettiler bu düzen kahrolsun bu düzene yazıklar olsun!!

Dağa ağır şeyler söyliyecem ama ceza almakdan korkuyorum..

Kubilay ŞAHİN
13.02.2015, 15:44
Eskiden ne güzel taraftarımız vardı. Şimdi böyle değil maalesef.