PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kutsaldır o forma! Marcelinho!

Çebi
24.10.2006, 22:06
Marcelinho efendi yedirememiş kendine oyundan çıkmayı...Sanki çok bir katkı sağlıyormuş gibi, bizlere zaferler yaşatıyormuş gibi oyundan alınmayı hazmedemiyor...

Marcelinho efendi hazmediyişini de uğrunda insanların öldüğü BORDO MAVİ formayı yere atarak protesto ediyor. (!)

Durun bakalım daha neler göreceğiz!

canim TS
24.10.2006, 22:08
yabanci öyle seyler bekliyemesin. Tomas da aynisi yapmisti, onlar belki o bilincinde degil, o bilinci ona söylecek kisiler lazim bana göre.

Ama dogru diyorsun formayi yere atmasi cok yanlis ve ücüzü.

Atalay
24.10.2006, 22:10
arkadaşlar abartmayın adam bir hata yaptı ama adamıda idam etmeyelim!!

Recep Çaltepe
24.10.2006, 22:11
Birisi Marcelinho'ya o formanın değerini anlatır bir bilgilendirme yapsın. Parasını başkan vermiş, o yapsın bari.

Lapina
24.10.2006, 22:11
idamdan ziyade baslik BordoMavi.Net ruhuna yakismamis. :( Marcelinho hata yaptiysa senin benim bu sekilde tepki vermememiz lazim..

Bartuğ13
24.10.2006, 22:14
Marcelinho efendi yedirememiş kendine oyundan çıkmayı...Sanki çok bir katkı sağlıyormuş gibi, bizlere zaferler yaşatıyormuş gibi oyundan alınmayı hazmedemiyor...

Marcelinho efendi hazmediyişini de uğrunda insanların öldüğü BORDO MAVİ formayı yere atarak protesto ediyor. (!)

tamamen olayı gördüğümde bunu söyledim.o herif uğrunda insanların canını verdiği o formayı hangi akla hizmet yere atıyor bilen var mı?

Cabri61
24.10.2006, 22:14
trabzonsporu bugüne getiren futbolcular o formayı öle görünce ne düşünmüştür acaba?....yani gerçekten çok üzücü...

Tansu Onur Erdoğan
24.10.2006, 22:16
üzücü evet ama adamı idam etmeyin hırsından yapmıstır adam bişeler yapmaya calısıyo sahada bi bakıyo kendisini hoca cıkartıyo

Erdogdu61
24.10.2006, 22:16
konuyu yanlis yerlere cekmeyin. adam sinirlenmis ve atmis, büyütmeyin. hicmi sinirden hata yapmadiniz??

laz_hayri_61
24.10.2006, 22:17
arkadaşlar marcelinho nun yaptığı çok ama çok büyük terbiyesizlik..yenilebiliriz yenebiliriz bunlar o kadar önemli değil sen insanların uğruna canını verdiği formayı yere atamazsın futbolcularımıza hergün idman yaptırılacağına TRABZON TARİHİ hakkında bilgiler verilsin formamızın kutsallığını anlatsın

Ali Özcan
24.10.2006, 22:17
Lütfen abartılmasın.Çok iyi oynarken oyundan alındı...sinirlendi ve hata yaptı...Çok iyi oynadı tekrar ediyorum.Golün asisti dahil her pozisyonda vardı...Ziyanın korkaklığına bir tepki.Hata yaptı,özür diler olur biter...İnsanlar hata yapabilir...

Çebi
24.10.2006, 22:18
@Öztekin Bayrak

Trabzonlu bir futbolcumuz geçen yıl takım mağlupken kulübede gülerken burda açılan başlıklar yapılan hakaretleri hatırlıyorum da Marcelinho efendiye bu kredi sadece adından ve yabancı oluşundan mı kaynaklanıyor diye merak ediyorum...Hadi takıma birşey katmış olsa tamam ondandır dicem...

Kendi değerlerini ezen, tek celsede idam eden yabancı aşığı bir kitle...Bizim değimimizle HAS OLUYOR BİZE!

Lapina
üzücü evet ama adamı idam etmeyin hırsından yapmıstır adam bişeler yapmaya calısıyo sahada bi bakıyo kendisini hoca cıkartıyo

Yapmaya calisiyorda abicim bu sekilde tepki verilmez :(

Özgür Öztürk
Başlığının sonunda ki o malum kelime hiç hoş olmamış bence. Futbolcuyu eleştirelim ama bu tür yakıştırmalara yer vermeyelim. Nede olsa o bizim hala sözleşmeli futbolcumuzu.

A.Hilal Çakıroğlu
24.10.2006, 22:20
Hadi insanların bu forma için sokaklara döküldüğünü, varını yoğunu hatta canını verdiğini bilmiyorsun. Ekmeğini yediğin yere hiç mi saygın yok?
daha geçen hafta gençlerbirliği maçını seyreden bir tanıdığımız kalp krizinden vefat etti :( yazık yaa!
Marcelinhonun bu yaptığının cezasız kalacağını zannetmiyorum.

cınar#7
24.10.2006, 22:20
olayı bu kadarda buyutmeyin o anlık hırsla yapılmış bi hareket,marce hatasını sonradan anlar

Ali Özcan
24.10.2006, 22:21
Bu konu tehlikeli...Kilidi gelmiş konunun.........

Selman
24.10.2006, 22:22
Lütfen abartılmasın.Çok iyi oynarken oyundan alındı...sinirlendi ve hata yaptı...Çok iyi oynadı tekrar ediyorum.Golün asisti dahil her pozisyonda vardı...Ziyanın korkaklığına bir tepki.Hata yaptı,özür diler olur biter...İnsanlar hata yapabilir...

Çokmu iyi oynuyordu.Yapmayın arkadaşlar gol asisti dışında olumlu hareketi mi var?Bu adam antreman yapıyor demesin kimse bana.Az hızlı ve kıvrak olabilse 20. dakikada 3-0 olmuştu maç.

Yönetimi görev başına çağırıyorum.Kendini bilmez şahsiyeti en ağır şekilde cezalandırmalıdır.

cınar#7
24.10.2006, 22:26
özellikle başlık iğrenç olmuş konuyu açan kişi hoşt kelimesini avatarındaki adama soylesin bi adamı yollamak bu kadar kolaymı?

GolaMTuRi
ilk once tepki gosteren sunu anlasin, marcelinhonun tepkisi formaya degil cok iyi oynadigi macta kendisini cikaran ziya dogana..
sonucta adam yabanci futbolcu, hirsini ya formasindan ya kramponundan alacak..normal bir tepki, cok fazla abartmayin..ayrica baslik degistirilsin hatta konu kilitlensin..

Analyzer
Maçın ilk dakikalarında 3 kornerimiz, 1 golümüz, kaleye şutlarda üstünlüğümüz vardı. Ersun Yanal hamle yapıp oyuna müdahale etti ve oyun üstünlüğünü ele geçirdi. Bize korner şansı bile vermediler, 8 korner attıkları dakikada bizim hala 3 kornerimiz vardı. Şutlarda da üstünlüğü ele geçirdiler. Bunun nedeni Ziyan'ın Ersun'un hamlesine cevap veremeyişiydi. Oyun üstünlüğünü kaybedince Ziya kendi hatalarının faturasını Marcelinho'ya kesmeye çalıştı. Kötü oyunda hiçbir suçu olmayan ve diğer futbolculardan daha fazla koşan bir adamı oyundan çıkarmak, bu oyuncuya "defol git" demekle eşdeğer. Marcelinho da formayı yere atarak "sev kovmuyorsun ben gidiyorum" demek istedi. Marcelinho'dan bize fayda gelmez artık. Musampa'yı zaten sevmiyor Ziya. Yattara'yı yedek oynatır. Szymek zaten bitik. Biz de takımda sadece 1 tane yıldızla (Gökdeniz) ve Hasan, Hüseyin, Ferhat v.s. gibi adamlarla orta sıra mücadelesi veririz ligde. İstanbul takımları Trabzonspor'un içine ajan sokup Trabzonspor'u bitirmeye çalışsalar bu kadarını yapmaya utanırlardı. Neee? Ziya bjk lı mı? Lan???

Lapina
24.10.2006, 22:27
@Öztekin Bayrak

Trabzonlu bir futbolcumuz geçen yıl takım mağlupken kulübede gülerken burda açılan başlıklar yapılan hakaretleri hatırlıyorum da Marcelinho efendiye bu kredi sadece adından ve yabancı oluşundan mı kaynaklanıyor diye merak ediyorum...Hadi takıma birşey katmış olsa tamam ondandır dicem...

Kendi değerlerini ezen, tek celsede idam eden yabancı aşığı bir kitle...Bizim değimimizle HAS OLUYOR BİZE!

Abicim ben ona kredi taniyalim demedim.Bu adami bence asalim(!) Meydan'da ama bu baslik BordoMavi.Net'e yakismiyor..

GolaMTuRi
24.10.2006, 22:28
özellikle başlık iğrenç olmuş konuyu açan kişi hoşt kelimesini avatarındaki adama soylesin bi adamı yollamak bu kadar kolaymı?

hasan, huseyine soylesek bu lafi ceza aliriz ama trabzonlu olmayan futbolcularimiza hersey soylenebilir..

laz_hayri_61
24.10.2006, 22:29
arkadaşlar bırakın Allah aşkına ya iyimi oynuyordu adam az hareketli olsa maçı ilk yarıda koparırdık boş kaleye top yuvarlayamıyor önündeki adam yerine rakibin ayağına servis yapıyo..Trabzon formasını yere atacağına adam akıllı oynasın oyundan alınmasın

Selman
24.10.2006, 22:31
ilk once tepki gosteren sunu anlasin, marcelinhonun tepkisi formaya degil cok iyi oynadigi macta kendisini cikaran ziya dogana..
sonucta adam yabanci futbolcu, hirsini ya formasindan ya kramponundan alacak..normal bir tepki, cok fazla abartmayin..ayrica baslik degistirilsin hatta konu kilitlensin..

Normal bir tepki?Trabzonspor forması normal bir forma değildir kusura bakmayın.Onu oraya getirmişsen yıldız diye anlatacaksın, söyleyeceksin.

Bunu Trabzon'lu olmayan bir bir Türk oyuncu yapsaydı?O da bilmiyor Trabzonspor değerlerini aynısını yazarmıydın?

agahozlu
marce nin iyi maç çıkardığı filan yok bu konuda anlaşalım.gol pasını çok güzel verdi ona bir şey dediğimiz yok.oyundan niye alındı oynamadığı koşmadığı için.hoca niye erseni çıkartıp umutu almıyor niye hüseyini çıkartıp hasanı almıyor niye stepanovu çıkartıp çağdaşı almıyor demekki bir şey biliyor.sinirlenmemeli o hareketi yapmamalıydı.yabancı olmasının bu harekette etkisi büyüktür bir gökdeniz hüseyin o hareketi yapmaz yapamaz yaparsa cezayı orda keserler bu kadar basit bu iş bir ikaz bu işi tatlıya bağlar ....

başlığın düzeltilmesini rica ediyoruz......

macka61
yapmaması gerekiyordu bu formanın kutsallığı ona söylenmeli

mavikan
24.10.2006, 22:32
Bu konu tehlikeli...Kilidi gelmiş konunun.........
katılıyorum.. oyuncusuna köpek diyen taraftar mı Trabzonsporun büyüklüğünden DEM VURACAK.. BAŞLIĞI KINIYORUM!..

SiNo
24.10.2006, 22:33
seni geldik karşıladık saygı gösterdik sen her maç destek verdik dedik o büyük topçu bu maç patlama yapmazsa haftaya patlama yapar çünkü o bir star dedik hep destekledik zamanı geldi göklere kadar çıkardık o bizim starımız dedik senin adına çıkan formalarını aldık .....

AMA SEN NE YAPTIN O KUTSAL O ŞANLI O UĞRUNDA SAYISIZ SEVGİLİSİ OLAN FORMAYI YERE FIRLATTIN

bu saatten sonra bu takımda benim açımdan işin yoktur çok üzüldüm ama artık ne kadarda sen özür dilersen dile kafi değil defol git

cınar#7
24.10.2006, 22:35
bu olayın yaşanmasının en buyuk sebebi ziya dogandır.korkak futbol oynatıp marceyi cıkarması sonucu boyle oldu.ziya dogan istifa!!!

Cabri61
24.10.2006, 22:36
seni geldik karşıladık saygı gösterdik sen her maç destek verdik dedik o büyük topçu bu maç patlama yapmazsa haftaya patlama yapar çünkü o bir star dedik hep destekledik zamanı geldi göklere kadar çıkardık o bizim starımız dedik senin adına çıkan formalarını aldık .....

AMA SEN NE YAPTIN O KUTSAL O ŞANLI O UĞRUNDA SAYISIZ SEVGİLİSİ OLAN FORMAYI YERE FIRLATTIN

aynen katılıyorum ben evde formama en ufak zarar geldiği zaman üzülüyorum ve o hale hiç gelmedi o forma...o halde görünce kilitlendim....

Çebi
hasan, huseyine soylesek bu lafi ceza aliriz ama trabzonlu olmayan futbolcularimiza hersey soylenebilir..

Bunun tam tersi yaşanıyor ne yazık ki..Ceza konusunda demiyorum...

Malesef bu hareketi yapan bir Trabzonlu futbolcu olsa şuan çok merak ediyorum senin buraya yazacaklarını...Mesela Hüseyin yapsaydı bu hareketi...Yanlış yapmıştır abartmayın mı dicektin...

Kendi evladını hiçe sayan ezen yabancıları(trabzon dışındaki türk futbolcular da dahildir)dili dışarda destekleyen herşeylerini görmezden gelen enteresan bir kitle olduk ne yazık ki...Bizi biz yapan herşeyden vazgeçiyoruz yavaş yavaş...

Emre B.
Marcelinho mu iyi oynadı?Bir asist yaptı diye mi?

Cabri61
24.10.2006, 22:39
Bu yazıya başlayabilmek için Ziya Doğan'ın açıklamalaırnı bekledim.

Bu maç için teknik analiz, şu vurdu bu çıkardı, hakem Johannayı atmadı ve benzeri gibi ayrıntılara girilmez.

Bu maç Trabzonspor tarihinin ilklerinden biri olarak hatırlanacaktır.

Marcelinho veya bir başkası, sebebi her ne olursa olsun bu formayı yere çalamaz!

O forma uğruna ölümlere gitmiş kardeşlerimiz var, o forma Trabzon'un tüm değerlerinin bayrağıdır!

Marcelinho'nun sözleşmesi hemen feshedilmeli.

Marcelinho'yu saçma sapan örneklerle haklı çıkarmaya çalışan Ziya Doğan'a da bu takımın Trabzonspor olduğu ve onun oynadığı takımlara benzeyemeyeceğini yönetimce acilen hatırlatılmalıdır.

Bu forma Trabzonspor formasıdır. Hiç kimse hiçbir nedenle o formayı yere atamaz!

O yere çalınan forma, bu takımın varoluş gerekçelerinin hiçe sayılmasının resmi olarak tarihe kaydını düşmüştür.

Yeter! Bu takımı oluşturan ne kadar "değer" varsa bu yönetim döneminde birer birer çiğneniyor.

Yeter!

sedat tunalı

mavikan
24.10.2006, 22:40

bu saatten sonra bu takımda benim açımdan işin yoktur çok üzüldüm ama artık ne kadarda sen özür dilersen dile kafi değil defol git
HAREKETİN FORMAYA OLMADIĞINI ANLATMAK İÇİN KAÇ DİLDE YAZMAK LAZIM SİZE! el insaf,binin bakalım ziyanın dolmuşuna.. lazaroni simeki bitirdi ya,ziya da büyük hoca ya fırsatı kaçırmaz!..

Harun
24.10.2006, 22:40
Konu başlığı farklı olabilirdi.Fakat Bordo-Mavi formaya yapılan
bu hakaret avrupa tecrübesi yaşamış biri için ne oyundan alındığı için gösterilen tepki ,ne yorgunluk nede başka birşeyle bağdaştırılamaz.Kendiside takıma katkı sağlayamadığını biliyor ve kaçmanın yollarını arıyor.Bu formayı yere atmak giymekten daha zordu.Zoru başardın yolun açık olsun.

Analyzer
24.10.2006, 22:42
Gökdeniz planlı bir organizasyon ile şike yapınca "aman efendim bir hata yapmıştır kazanmamız lazım" diyerekten, kalender, affedici büyük Trabzonspor taraftarı olmuyor muyduk yahu? Ne çabuk değiştik:D

Ali Özcan
24.10.2006, 22:42
Lütfen bu kadar basit harcamayalım...Bir konuşsun adam bi bekleyin.Nolacak bu adam gidince ya elinize ne geçecek...Hata yaptı...Büyük hata yaptı ama bi durun iki dakika bi durun ya...

Misina
24.10.2006, 22:43

ziya hoca hak ettiği cezayı verecektir

Lapina
Mehmet DALMAN-Kazim KOYUNCU

SiNo
HAREKETİN FORMAYA OLMADIĞINI ANLATMAK İÇİN KAÇ DİLDE YAZMAK LAZIM SİZE! el insaf,binin bakalım ziyanın dolmuşuna.. lazaroni simeki bitirdi ya,ziya da büyük hoca ya fırsatı kaçırmaz!..

bana edebiyat yapma bilader biz neyin ne olduğunu biliyoruz sadece olaya yorum yap yazılanları eleştirme saygı duy yazılanlara sinirden geberdiğimiz bir durumda hayla marce yi savunmayın tamam adam gitmek isteyebilir ama o formayı aşalıyacak bir harakettir daha işi olamaz bu takımda yolu açık olsun bye bye marce

Güneş Avcı
tabi yıldız diye alınıp bi işe yaramayan bi iki olumlu pas yaptı diye göklere çıkarılan marceye denmesin ama hüseyin kendi evladımız haketsin dimi..kariyerine bakarak şu adama gösterdiğiniz müsamahayı kendi oyuncularınıza öz evlatlarınıza iki dakka gösterseniz daha iyi olmazmı..

MARCELİNHOŞT akıllı ol!

saglam
Maçın ilk dakikalarında 3 kornerimiz, 1 golümüz, kaleye şutlarda üstünlüğümüz vardı. Ersun Yanal hamle yapıp oyuna müdahale etti ve oyun üstünlüğünü ele geçirdi. Bize korner şansı bile vermediler, 8 korner attıkları dakikada bizim hala 3 kornerimiz vardı. Şutlarda da üstünlüğü ele geçirdiler. Bunun nedeni Ziyan'ın Ersun'un hamlesine cevap veremeyişiydi. Oyun üstünlüğünü kaybedince Ziya kendi hatalarının faturasını Marcelinho'ya kesmeye çalıştı. Kötü oyunda hiçbir suçu olmayan ve diğer futbolculardan daha fazla koşan bir adamı oyundan çıkarmak, bu oyuncuya "defol git" demekle eşdeğer. Marcelinho da formayı yere atarak "sev kovmuyorsun ben gidiyorum" demek istedi. Marcelinho'dan bize fayda gelmez artık. Musampa'yı zaten sevmiyor Ziya. Yattara'yı yedek oynatır. Szymek zaten bitik. Biz de takımda sadece 1 tane yıldızla (Gökdeniz) ve Hasan, Hüseyin, Ferhat v.s. gibi adamlarla orta sıra mücadelesi veririz ligde. İstanbul takımları Trabzonspor'un içine ajan sokup Trabzonspor'u bitirmeye çalışsalar bu kadarını yapmaya utanırlardı. Neee? Ziya bjk lı mı? Lan???

Ayrıca Umut'u 90+3'te oyuna almakta neyin nesi? Ne oldu bu Ziya hocaya ya?

Ben şahsen Marce'nin oyundan çıkarılmasına tepki vermesine sevindim, kimse Trabzonspor formasını yere atamaz o ayrı konu ama insanlar kendilerini kaybedince cinayet bile işleyebiliyorlar. Olayın sıcaklığı ile yaptığı bu hareketi için özür dileyeceğine inanırken, bu başlığın düzeltilmesini şiddetle talep ediyorum.

agahozlu
24.10.2006, 22:46
bu hareket ile sözleşme feshedilemez.ne kadar o hareketi yapmak basit değilse feshetme işide o kadar basit değil.boşuna konuşşuyoruz tartışıyoruz.bu iş yönetimin işi yönetici ibrahim abimiz gereği yapılacak demiştir.sözleşme feshetme filan hikaye bunlar arkadaşlar.bir oyuncu bu kadar basit harcanamaz iyi veya kötü....

karayamayman
24.10.2006, 22:46

Çok iyi oynarken!!!!!!

Kimse kusura bakmasın ama çok düz ve kötü bir oyuncu. Kuvvetsiz, ikili mücadelelerde ayakta duramıyor. Çok top kaybı yapıyor.

Hakkını yemeyelim, harika bir frikik attı.:mad: Dünya yıldızı ya....

Ali Özcan
24.10.2006, 22:47
bana edebiyat yapma bilader biz neyin ne olduğunu biliyoruz sadece olaya yorum yap yazılanları eleştirme saygı duy yazılanlara sinirden geberdiğimiz bir durumda hayla marce yi savunmayın daha işi olamaz bu takımda yolu açık olsun bye bye marce

Kardeş sakin ol...O adam nasıl anlık tepki verip formayı attıysa yere ve hata yaptıysa sen de şimdi anlık tepki verip aynını yapıyorsun...

BU KONUNUN ZARAR VERDİĞİ AŞİKAR.....

Selman
24.10.2006, 22:48
Fatih Tekke basit bir gol kaçırdığı zaman, "Çok laubali, takım için oynamıyor, takıma saygısı yok" diyen büyük Trabzonspor taraftarı da siz değilmiydiniz?

Buyrun, koşan yıldızınız ve Trabzonspor forması!

SiNo
24.10.2006, 22:48
Kardeş sakin ol...O adam nasıl anlık tepki verip formayı attıysa yere ve hata yaptıysa sen de şimdi anlık tepki verip aynını yapıyorsun...

BU KONUNUN ZARAR VERDİĞİ AŞİKAR.....

bu adamı korumak ne sana düşer nede bana bu hatayı yapmıyacaktı bu forma için canlarını veren kardeşlerimiz var bana koyuyor eğer sen sindirebiliyorsan

ben birşey demiyorum ozaman.

Terzioğlu
24.10.2006, 22:49
defolsun Gitsin ; Sanki Cok GÜzel Oynamis Gibi Bide Aliniyor Oyundan Alininca ; Hertha Bsc'nin CÖpÜnÜ Aldik Geldik Yildiz Diye Adamin Dahaden GÜzel Bir Hareketini GÖrmedim Ben ; Yildiz Buysa GÖkdeniz DÜnyadaki En Iyi Futbolcu

Misina
24.10.2006, 22:51
bu olayın yaşanmasının en buyuk sebebi ziya dogandır.korkak futbol oynatıp marceyi cıkarması sonucu boyle oldu.ziya dogan istifa!!!

ne çabuk arkadaşım.sen yat kalk ziya hocaya dua et.korkak oynattı diyorsunuz yahu lazaroni denizli maçında 4-6 taktiği uyguladı forvetsiz başladı siz tutturmuşsunuz korkaklık gidiyorsunuz.ziya hoca bizim için şans o unutmayın.o olasaydı şuan ligin dibinde biyerlerde olurduk.

Ali Özcan
24.10.2006, 22:52
bu adamı korumak ne sana düşer nede bana bu hatayı yapmıyacaktı bu forma için canlarını veren kardeşlerimiz var bana koyuyor eğer sen sindirebiliyorsan

ben birşey demiyorum ozaman.

Bu formaya verilmiş bir tepki değil kardeşim bu hepimizin kızdığı Ziya ya verilmiş bir tepki...Doğru mu yanlış hem de çok ama göndermek de bir o kadar yanlış olur...Zaman bi geçsin bi ifadesi alınsın...Sakin olalım...

EmrahYalçınalp
24.10.2006, 22:53
Trabzonspor'un formasının yere atılışı nedeni ne olursa olsun cezayı gerektirir. Öte yandan bunun takım ya da camiaya değil ZD'a verilmiş -özünde haklı- bir tepki olduğuna inanıyorum. Ne Marce ne de bir başkası gözümde, beğenmeyen defolur gider. Ama tutup Hüseyin'le Marce'yi kıyaslamak neyin nesi onu anlamıyorum. Marce futbolcu, bence o yaşına rağmen en çok koşan futbolcu. Koşmak prim yapıyorsa Marce niye çıkıyor, koşmak prim yapmıyorsa Hüseyin nasıl tesislere girebiliyor?

Ferrari'yi dolmuş şöförüne verirsen aynasına cd de takar, arkasına "miras değil alın teri" de yazar. Bize de güzel yazıyorlar işte!

Recep Çaltepe
Bu arada bizim Trabzponspor'da artık manevi değer pek kalmadı, her şey para ve maddiyat oldu ya şimdi benim bir fikrim var, az biraz para kazandırır belki kulübe: Marcelinho'nun yere attığı formayı açık artırmayla satışa çıkaralım. Gelen parayı da kasaya koyalım.

Bence süper olur!!!

Erkan
Suc baskan ve ziya hocanin ona bu formanin degerini gosteremedikleri icin (adam farkinda olsaydi cok daha iyi maclar cikartirdi..)

saglam
24.10.2006, 22:55
Trabzonspor'un formasının yere atılışı nedeni ne olursa olsun cezayı gerektirir. Öte yandan bunun takım ya da camiaya değil ZD'a verilmiş -özünde haklı- bir tepki olduğuna inanıyorum. Ne Marce ne de bir başkası gözümde, beğenmeyen defolur gider. Ama tutup Hüseyin'le Marce'yi kıyaslamak neyin nesi onu anlamıyorum. Marce futbolcu, bence o yaşına rağmen en çok koşan futbolcu. Koşmak prim yapıyorsa Marce niye çıkıyor, koşmak prim yapmıyorsa Hüseyin nasıl tesislere girebiliyor?

Ferrari'yi dolmuş şöförüne verirsen aynasına cd de takar, arkasına "miras değil alın teri" de yazar. Bize de güzel yazıyorlar işte!

Budur hocam!

turkercan
24.10.2006, 22:55
kusura bakmayın ama saçmalıyorsunuz.. adam nerden bilsin bu forma uğruna ölenleri!! biri çıkıp anlattımı ona!! bence gökdenizle birlikte sahada galip gelmek için bütün gücünü sarfeden kişiydi marcelinho. ne kadar trabzonsporlu, trabzonlu olursanız olun eminim birçoğumuz o kadar iyi oynarken (en azından sahadakilerden iyi) çıkarıldığımızda böyle bi tepki verirdik. heryerde marcelinho gördüm sahada ben olsam daha çok tepki gösterirdim yeter artık. adam keyfinden tepki vermedi trabzonspor için savaşıyodu sahada galibiyet için birşeyler yapmak istiyordu çıkarıldığı için tepki gösterdi. boş konular boş laflar yapmayın sahada gezinen 9 kişiden bahsedin bırakın marcelinhonun yakasını..

since1967_
24.10.2006, 22:56
ziya iyice saçmaladı yani ama marcede ceza almalı diye düşünüyorum

Selman
24.10.2006, 22:56
ziya hoca hak ettiği cezayı verecektir

Hareketi Ziya Hoca'ya yaptığı aşikar ama yere attığı forma Trabzonspor forması.Ziya hoca cezayı kendine hareket yaptığı için verecektir arkadaşım.

Ben yönetimden Trabzonspor formasının yere atılmasının karşılığını Marce'ye vermesini bekliyorum.

cınar#7
24.10.2006, 22:58
ne çabuk arkadaşım.sen yat kalk ziya hocaya dua et.korkak oynattı diyorsunuz yahu lazaroni denizli maçında 4-6 taktiği uyguladı forvetsiz başladı siz tutturmuşsunuz korkaklık gidiyorsunuz.ziya hoca bizim için şans o unutmayın.o olasaydı şuan ligin dibinde biyerlerde olurduk.
lazoroni en azından 2 tane defansif orta saha oynatıyodu bu kel ziyayla 3 tane defansif orta sahalı maçlarımızı hatırlıyorum.Lazoroninin ziya dogandan tek eksisi Ersen Martini oynatmamasıydı bunun dışında hiç bir fark yok.bjk we gs maçlarını Ersen-Gokdeniz sayesinde yendik ziya doganın sayesınde değil!

t-sat
24.10.2006, 22:59
Boşuna tartışıyoruz.Kendinizi parçalamayın.

turkercan
24.10.2006, 23:01
Gökdeniz planlı bir organizasyon ile şike yapınca "aman efendim bir hata yapmıştır kazanmamız lazım" diyerekten, kalender, affedici büyük Trabzonspor taraftarı olmuyor muyduk yahu? Ne çabuk değiştik:D

işte bu herşeyi açıklıyor boş boş konuşmayın artık yeter..(kusura bakmayın arkadaşlar sizin marcelinhoya sinirlendiğiniz kadar bende size sinirlendim)

turkercan
24.10.2006, 23:03
hasan trabzonspor yenilirken gülüyordu onu asın... marcelinho brezilyalı kardeşler birasda bu açıdan bakın. herkes türkler gibi değildir..

Ümit Küçük
24.10.2006, 23:06
marceye degil o formayı ona yere attıran ziyaya kızmak lazım adam ferhatı mustafayı bide faul yapmaktan baska özelligi olmayan erseni oyunda tut takımda pas yapacak iki adamdan biri olan marceyi oyundan al sonra cook büyük küstahlık terbiyesizlik yaparak macın bitimine 3 saniye kala umutu oyuna al bence ziyaya TRABZON formasının kutsallıgını anlatmak lazım

marcelinhos100
sizi anlayamıyorum adam daha ne yapacak trabzonsporlu olmayanlar diyor çok iyi adam asist yaptı süper oynamak istiyor bizim ziya oyundan çıkarıyor bırakın bu geri zekalı lafları sen fenerde alexin çıktığını gördünmü ricardinho ne yapıyor boş konuşuyorsunuz eleştirlmesi gereken kişi ziya doğandır marcelinho uyrılır ikaz edilir o kadar o büyük bir yıldız senin gökdenizin oynasın avrupada bakalım hikaye bahis oynasın maç satsın marcelinhoya sahip çıkalım o bizim hagimiz

Çebi

Marce koşuyor öyle mi? Hem de en çok koşan futbolcu...İnanamıyorum...

Marce Trabzonspor'a geleli kaç top kazanmış merak ediyorum...Hadi kaybettiklerini geçiyorum...Hüseyin ile Marcelinho'nun futbolculuğu da kıyaslanmadı ayrıca...Trabzonlu oyuncu olarak örnek verildi sadece...

Kendi değerlerimize bu kadar tahammülsüzken bu adamları bu kadar değerli kılan nedir...Marce Marce ne vermiş bize Marce, ne katmış Trabznspor'a bu çok değerli Marce hazretleri...Ben sizden farklı maçlar izliyorum sanırım...

Zurawski
24.10.2006, 23:07
Yeter ya.Forma atmak diye bir terim türedi bu Türkiyemizde.
Adam maçtan çıkarılmasına tepki olarak formayı yere attı diye olayı kutsallığa ,şehitlere ,vatan millet Sakaryaya getirmek nedendir. Nedir bu gaz anlamış değilim. Bu olayın açıklamasını yarın mutlaka yapacaktır bence Marcelinho . Şahsen ben de olsam maçta ,aynı hareketi yapabilirdim .Ama bu benim Trabzonsporu kimseden daha az sevdiğim anlamına gelmez.

GolaMTuRi
24.10.2006, 23:09
zamaninda gokdenizede ayni tepkiler verilmisti, yok efendim gokdeniz gitsin,takimi satti vs..ama simdi bu tepkiyi verenler suskun,seslerini dahi cikartamiyor..marcelinho'da son haftalarda yavas yavas kendini bulmaya basladi,sorun ziya hocada..adami sola mahkum edersen forvete cok uzak oynatirsan,bu adama defansa gel top al ileri gotur ersene gol attir dersen birsey alamazsin bu futbolcudan..biraz mantikli olalim, takim ultra defansif oynuyor su anda..dolayisi ile ofans futbolculari pek etkili gorunmeyebilir..ama marche bana gore yinede iyi oynuyor, ama herkes marcheden zidane olmasini bekledigi icin,fatih tekkenin boslugunu doldurmasini bekledigi icin bu tepkiler var..tabii ki marchelinho herthadaki oyunundan cok uzak..ama yavas yavas kendini bulacaktir..
adam takima birseyler daha verebilmek icin hirsindan boyle bir hata yapiyor bunun cezasida verilir zaten..ama hemen asip kesmeyin..
huseyinin takima 4 senede verdiklerini marchelinho geldigi gunden beri vermistir..elma ile armutu karistirmayin..

Ümit Küçük
24.10.2006, 23:09

sen merak etme renktasım yine ligin dibine gidecegiz ziyalanda takımı bıraksın anadolu takımlarına karsı korkak oynatmaya ve de istanbuldaki bi ezik icin bizi bırakıp kacan saygıdeger hocamızı affedim takımın basına getirdiysek marceyide affederiz

Güneş Avcı
24.10.2006, 23:11
huseyinin takima 4 senede verdiklerini marchelinho geldigi gunden beri vermistir..elma ile armutu karistirmayin..

evet evet verdiii çok güzel verdi .hüseyinden iyi kariyeri olabilir ama iki pas attı diye bi şey vermiş olabiliyosa enteresan.Ben kariyerine bakmam benim takımımda oynamı9yor bu marce gerçek olanj bu!! elmalarla ARMUTLARI karıştırmıyoruz zaten;)

turkercan
24.10.2006, 23:13
yaw laftan anlamazmısınız siz yaa??? hasan trabzonspor yenilirken gülüyordu onu asın kesin yaa yeter. hasan türk ve trabzonslu olduğu halde gülüyor ve hala trabzonsporda siz marcelinhoyu tartışıyorsunuz? ... ... ...

marcelinhos100
kardeşler bakın sorun şu adam istiyor oynamayı bu çok önemli yoksa yatar syzmek gibi alır parasını senin musampayı her oyuna alışında marcelinhoyu oyundan çıkarmaya hakkın yok çıkarsana ferhatı musayı ben sahada ferhat görmedim yattara gelince ne yapacagız oda yedek olacak marcelinho takımın en iyi adamı kimse ona pas mı atıyor gökdeniz gökdeniz sahip çıkın bitirmeye çalışmayın

Çebi

işte buna gülerim...:) hoşsun ne diyeyim sana...

salihismet

Formanin kutsalligi konusunda hem fikiriz, yalniz gözden kacirdigimiz bir $ey var, bu futbolcu bize gelmeden önce futbol di$i ne kadar olay varsa hepsini yapti, oynadigi kulüpten kovulur gibi satildi, yildiz alma hevesinde olan yöneticilerimiz bunlari bile bile onu aldilar, yani verilen paralar bize hakaret olarak geri döndü, bunu alan yöneticiler ilk önce kendi öz ele$tirilerini yapsinlar ondan sonra verecekleri cezayi versinler. Herta ona bayagi dayandi, bilerek alindigina göre alanlarda biraz dayansin, hic yaykara yapmasinlar, bu futbolcu onlarin eseridir.

kivancpehlivan
24.10.2006, 23:14
arkadaşlar madem bi başlık açtınız o konuda ilerleyin siz geçmişsiniz ziya hocaya onu başka başlıkta tartışın!!!

neyse,bence marce'nin yaptığı formaya yada TS'a bir saygısızlık değildir oyundan alındı diye tepki gösterdi sadece bence abartmayın bunu artık her futbolcu yapıyo bunun formanın kutsallığı yada TS'a hakaretle ilgisi yok bence...

turkercan
24.10.2006, 23:15

çok doğru demiş kardeşim ama sen algılayamamışsın gerçekleri görememişsin..

Güneş Avcı
24.10.2006, 23:16

gerçek orada bir yerdee..töööbee yaa algılayamayanlar ortada yormayın kendinizi

turkercan
24.10.2006, 23:16
marcelinhoyu bu takımda istemeyenler elinize koz geçti dökün nefretinizi...

canim TS
24.10.2006, 23:17

dogrudur katilirim

turkercan
24.10.2006, 23:18
gerçek orada bir yerdee..töööbee yaa algılayamayanlar ortada yormayın kendinizi

hıhı orada bi yerde.. yorma diyene kadar kendini yorma!!!

Bartuğ13
arkadaşlar sahada bişeyler yapmaya çalışıyor.hoca gereksiz çıkarıyor gibi yazılar görüyorum aman ağzınızdan yel alsın.afedersinz bu mu bişeyler yapmaya çalışmak.hiç yapmasın valla.ben daha iyi yaparım bu idmansız halimle.ziya beyin tek yaptığı mantıklı iş marcelinhoyu almaktı onu da 70 dakka bekledi yani lütfen.adam güya yıldız diye bu kadar hoşgörülü olmayın kimelri yaktınız da buna mı toz kondurmuyorsunuz.tepki çok büyük olsa da yine de bu adam bazı şeyleri hak etti boş yere yanlış şekilde savunmayın başka hataları çıkıyo ortaya ...

cınar#7
bunlara gulde acaba Huseyının futbol karıyerınde bı tane yaptıgı hareket yuzunu guldurdumu,merak ediyorum acaba Huseyınle akrabalıgınız warmı huseyının futbolunu seven bi insan dusunemiyorumda ondan soruyorum

kivancpehlivan
marcelinho ilk geldiğinde kim bu dedim berbat oynuyodu bende astım kestim ama uyum sürecini tamamladı bence son haftalarda çok iyi oynuyor bence bugünde oyundan alınması yanlıştı.

*tsira* sana katılıyorum hüseyin konusunda :D

turkercan
24.10.2006, 23:19
arkadaşlar sahada bişeyler yapmaya çalışıyor.hoca gereksiz çıkarıyor gibi yazılar görüyorum aman ağzınızdan yel alsın.afedersinz bu mu bişeyler yapmaya çalışmak.hiç yapmasın valla.ben daha iyi yaparım bu idmansız halimle.ziya beyin tek yaptığı mantıklı iş marcelinhoyu almaktı onu da 70 dakka bekledi yani lütfen.adam güya yıldız diye bu kadar hoşgörülü olmayın kimelri yaktınız da buna mı toz kondurmuyorsunuz.tepki çok büyük olsa da yine de bu adam bazı şeyleri hak etti boş yere yanlış şekilde savunmayın başka hataları çıkıyo ortaya ...

boş boş konuşana kadar çıkta yap o zaman... hay allahım yaa...

GolaMTuRi
24.10.2006, 23:20

takimda 4 sene kalmis bir adam niye 3 aylik adamlarla karsilastiriliyor onuda bir dusun ve yine gulmene devam et...

4 senedir bu futbol fukarasina tahammul et sonra hirsindan hata yapan bir adami as,parcala..bir karsilastirilsin bakalim hangisinin takima daha cok zarari var..
madem host demek serbest, takima verdikleri zarardan dolayi huseyin basta olmak uzere hasana ve imzamdaki butun oyunculara host kere host..

Ümit Küçük
24.10.2006, 23:21
Formanin kutsalligi konusunda hem fikiriz, yalniz gözden kacirdigimiz bir $ey var, bu futbolcu bize gelmeden önce futbol di$i ne kadar olay varsa hepsini yapti, oynadigi kulüpten kovulur gibi satildi, yildiz alma hevesinde olan yöneticilerimiz bunlari bile bile onu aldilar, yani verilen paralar bize hakaret olarak geri döndü, bunu alan yöneticiler ilk önce kendi öz ele$tirilerini yapsinlar ondan sonra verecekleri cezayi versinler. Herta ona bayagi dayandi, bilerek alindigina göre alanlarda biraz dayansin, hic yaykara yapmasinlar, bu futbolcu onlarin eseridir.

ya renkdasım yapma o adam alındıgında sevinmedikmi yıllar sonra yıldız aldık diye ve adam bana göre gökdeniz ve stepanovdan sonra takımın en ii si onu yanlıs yerde oynatan takıma fizik kondisyondan baska bise katamayan ersene uzun top atıp indirdigi toplarla gol arıyan yani bi dogru dürüst taktigi olmayan ve artık her mac kikiyle onu hasanlada umutu degistiren hocaya sölemek lazım bu adam takımın yıldızıdır sen hüseyini her mac 90 dk oynatıyosan bu adamıda oynatacaksın bak fb ye alexe yada ricardinho adamlar ne yapıyoki oynuyo her mac bunlarda yetmezse klebersona bak sakatlanana kadar her macta oynuadı adam bi sut ceker gol olur mac kazanırsın ama ziya gibi hocayla sampiyonlugu yakalayamazsın

t-sat
zamaninda gokdenizede ayni tepkiler verilmisti, yok efendim gokdeniz gitsin,takimi satti vs..ama simdi bu tepkiyi verenler suskun,seslerini dahi cikartamiyor..marcelinho'da son haftalarda yavas yavas kendini bulmaya basladi,sorun ziya hocada..adami sola mahkum edersen forvete cok uzak oynatirsan,bu adama defansa gel top al ileri gotur ersene gol attir dersen birsey alamazsin bu futbolcudan..biraz mantikli olalim, takim ultra defansif oynuyor su anda..dolayisi ile ofans futbolculari pek etkili gorunmeyebilir..ama marche bana gore yinede iyi oynuyor, ama herkes marcheden zidane olmasini bekledigi icin,fatih tekkenin boslugunu doldurmasini bekledigi icin bu tepkiler var..tabii ki marchelinho herthadaki oyunundan cok uzak..ama yavas yavas kendini bulacaktir..
adam takima birseyler daha verebilmek icin hirsindan boyle bir hata yapiyor bunun cezasida verilir zaten..ama hemen asip kesmeyin..
Ben gökdenizden utanıyorum.Kendisini bu takımda istemiyorum.
Napıyım Trabzonsporu mu bırakayım takımda diye?

EmrahYalçınalp
Marce koşuyor öyle mi? Hem de en çok koşan futbolcu...İnanamıyorum...

Marce Trabzonspor'a geleli kaç top kazanmış merak ediyorum...Hadi kaybettiklerini geçiyorum...Hüseyin ile Marcelinho'nun futbolculuğu da kıyaslanmadı ayrıca...Trabzonlu oyuncu olarak örnek verildi sadece...

Kendi değerlerimize bu kadar tahammülsüzken bu adamları bu kadar değerli kılan nedir...Marce Marce ne vermiş bize Marce, ne katmış Trabznspor'a bu çok değerli Marce hazretleri...Ben sizden farklı maçlar izliyorum sanırım...

Çooook uzun bi cevap yazmıştım ama sildim gitti Ahmet. Boşver. Sadece kendine şu soruyu sor...

Eve geliyorsun, yatağına gireceksin. Baban "yok" diyor, bugün erkek kardeşini teyzenlere yolladık, sen onun yerinde yat. "Tamam" diyorsun. İkinci gün tam yerine yatacaksın bu kez "kardeşin oraya yattı, sen yine onun yerinde yat" diyor. Eyvallah diyorsun. Üçüncü gün bir bakıyorsun ki senin yerin kardeşinin yatağı olmuş. İçinden hiç mi "ulan ne iştir ya" demezsin.

Adam geldi geleli onun-bunun yerinde yatırılıyor. Üstelik de ev "boş" yer dolu. Tepkiyi gösteriş biçimine değil, ama tepkiye hiç mi hakkı yok.

E bir de göz var nizam var. Adamın oynadığı maçları bırak, seyrettiği Bundesliga maçları sayesinde en az ZD kadar anlar futboldan. Bu kadar saçmalığı nasıl görmezden gelsin?

ps: dediğim gibi, teknik konulara hiç girmiyorum, ama bence 2 tane Hüseyin, 7 tane Ferhat kadar koşuyor.

since1967_
tamam marcelinho iyi bir oyuncu, bencede bir sürü adam varken marcelinhoyu oyundan almak tam bir ahmaklık. musa sağ bekte felaket kötüydü. ziyanın yapacağı musanın yerine ferhatı çekip marceyi oyunda tutup musamphayı almaktı. hepsine kabul ama marcelinhoya birileri bu formanın kutsal olduğunu öğretmesi gerekir diye düşünüyorum. sert yaptırımlar uygulanmalı bence.

Çebi
24.10.2006, 23:22

herkes dilediği şekilde algıyabilir...müsadenizle böyle algılamak istiyorum izniniz var mı acaba

Erdem Keser
24.10.2006, 23:23
adamdan macı tek basına almasını istiyolar sonra yanına yerlesirilen adamlara bak adam bi tane pas atıyo yanındakine sonra atacagına atmayacagına pişman oluyo sonrada kotu marcelinho peki sormazlar mı bu adamdan bişey beklerken yanındaki adamların kapasiteleri nekadar die her mac eleştirilen adam ama yinede aslanlar gibi mucadele ediyo sundan emin olun oz evlatlarımız die nitelendirdigimiz adamlardan daha cok bişey yapmak istiyo ama naparsın yanında var bir suru toptan bi haber adamlar sonra mac kurtar pas at gol at asist yap kusura bakmayın ama tek basına futbol oynanmaz ve tek basına bi adamdan bişey beklenmez ...ayrıca yaptıgı hareket her nekadar ziyaya tepkiysede yanlıstı ozur dilemesi gerekir

marcelinhos100
24.10.2006, 23:23
bir tanesin marcelinho inadına marcelinho oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

turkercan
24.10.2006, 23:26
herkes dilediği şekilde algıyabilir...müsadenizle böyle algılamak istiyorum izniniz var mı acaba

haşaa izin istemek ne kelime.. öyle bi haddim yoktu kusura bakma arkadaşım. ben sadece yanlış algıladığını düşündüm ve belirttim. herkesin farklı görüşleri olabilir tabiki. buda benim görüşüm.

marcelinhos100
24.10.2006, 23:27
ferhat musa celalettin oyadığı sürece iş traş fener maçlarını seyredin de görün marcelinho dünyanın her takımında oynar onu seviyoruz gerçek trabzonlular fenerli gibi konuşmaz siz bitirin bitirin birde bugünün en saygısız hareketi ziyanın umutu 94 te oyuna almasıdır

turkercan
24.10.2006, 23:28
bir tanesin marcelinho inadına marcelinho oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

aynen katılıyorum renkdaşıma.. inadına marcelinho..(yaptığı yanlıştı kabul ediyorum. özür dilemesi gerekir. ama bizim yaptığımız asalım keselim daha büyük bi yanlıştir.)

Özkan Erdem
24.10.2006, 23:29
Oynatmasın kardeşim o zaman, idmanda görmüyo mu..

ozcilingir
24.10.2006, 23:29
Devra arası ARABİSTAN yolcusu olduğuna kızmış olabilir.

oguzkoc
24.10.2006, 23:30
elin yabancısından trabzon ruhu beklemeyin ya.. adam babasının hayrına oynamıyo..

hangi yabancı futbolcu vardır ki trabzonlu gibi oynasın.. aynı şeyi yattara yapsa bu tepkiyi vermezsiniz.. evet yattara yapmaz çünkü o agresif değil.

marce agresif bi adam o esnada elinde başka bişey olsaydı onu fırlatacaktı ama formayı fırlattı. marce brezilya formasını da aynı şekilde fırlatır. Konuştğumuz adam marcelinho arkadaşlar, trabzonlu olmasını beklemeyin adamın ya. topumu oynarım işime bakarım der bu adam...

Selman
24.10.2006, 23:30
ferhat musa celalettin oyadığı sürece iş traş fener maçlarını seyredin de görün marcelinho dünyanın her takımında oynar onu seviyoruz gerçek trabzonlular fenerli gibi konuşmaz siz bitirin bitirin birde bugünün en saygısız hareketi ziyanın umutu 94 te oyuna almasıdır

Katılıyorum arkadaşa.Ancak fenerde oynar.Bizi de kandırmaya başladılar fener taraftarı gibi.Pahalı yıldız:D

EmrahYalçınalp
24.10.2006, 23:31
Bu arada Sezar'ın hakkı Sezar'a... Sen bu takımın formasını giyip sonra en ateşli tribüne çıkıp bağıran adamsın Ahmetcim. Bu tepkiyi verebilme hakkına sonuna kadar sahip olduğunu düşündüğümü bilmeni isterim. Detaylarda farklı düşünüyoruz ama emin ol sana da hak veriyorum.

Çetin
24.10.2006, 23:33
fenerin forması bizimkinden daha mı kıymetli ki o formayı yere atan gönderilirken bizim formayı yere atan kucaklansın?

turkercan
24.10.2006, 23:34
fenerin forması bizimkinden daha mı kıymetli ki o formayı yere atan gönderilirken bizim formayı yere atan kucaklansın?

ya ne saçmalıyosun biz kucaklayalımmı dedik? tm hata yaptı cezası verilir ama böyle asmak kesmek kovmak boş laflar yaa..

since1967_
24.10.2006, 23:35
arkadaşlar lütfen birbirimizi kırmayalım ve bu konuyu ikili tartışma haline getirmeyelim. bu forum hepimizin biraz daha dikkatli lütfen.

Ali Özcan
24.10.2006, 23:36
Marce yarın özür diler,Rize maçında da golünü atar olay kapanır...Marcelinho lar kolay gelmiyor Türkiye ye...Hata yaptı inşallah fazla dallanıp budaklanmadan özürünü diler...

marcelinhos100
24.10.2006, 23:37
marcelinho ancak musampa veya yattara gelince daha iyi olacak ferhat la hasanla süper olmasını beklemeyin bu kaçıncı ya ziya beşiktaşa kaçınca iyidimi ya maçları izlemiyorsunuz o serdar bali malı diyorki şerefsiz rafaeli görememiş bizim yöneticeler şerefsiz sen görsene içimizdeki düşmanlar çıkın gidin campell gibi mi yapmaya çalışıyorsunuz inadına marcelinhoo herkes onun için bizim maçları seyrediyor

mavikan
24.10.2006, 23:38
Yeter ya.Forma atmak diye bir terim türedi bu Türkiyemizde.
Adam maçtan çıkarılmasına tepki olarak formayı yere attı diye olayı kutsallığa ,şehitlere ,vatan millet Sakaryaya getirmek nedendir. Nedir bu gaz anlamış değilim. Bu olayın açıklamasını yarın mutlaka yapacaktır bence Marcelinho . Şahsen ben de olsam maçta ,aynı hareketi yapabilirdim .Ama bu benim Trabzonsporu kimseden daha az sevdiğim anlamına gelmez.
helal sana .. katılıyorum.. forma için ölmek ne.. o zaman öldürelim de.. oh ne ala.. spor bu yaa.. her şeyin bir sınırı var.. futbol sadece keyif almak için olmalı..

oguzkoc
24.10.2006, 23:39
Marce yarın özür diler,Rize maçında da golünü atar olay kapanır...Marcelinho lar kolay gelmiyor Türkiye ye...Hata yaptı inşallah fazla dallanıp budaklanmadan özürünü diler...

budur... izmamı atarım izninle...

canim TS
24.10.2006, 23:40
marcelinho ancak musampa veya yattara gelince daha iyi olacak ferhat la hasanla süper olmasını beklemeyin bu kaçıncı ya ziya beşiktaşa kaçınca iyidimi ya maçları izlemiyorsunuz o serdar bali malı diyorki şerefsiz rafaeli görememiş bizim yöneticeler şerefsiz sen görsene içimizdeki düşmanlar çıkın gidin campell gibi mi yapmaya çalışıyorsunuz inadına marcelinhoo herkes onun için bizim maçları seyrediyor

haklisin,da Yattara Musampa ve Marcelinho ayni anda oynamasi fantasi ve hayal gibi. Yüzde sansi bana göre cok düsük.

not: kalin saglicakla

Ali Özcan
24.10.2006, 23:40
budur... izmamı atarım izninle...

Aklın yolu birdir zaten...Hepimiz dönem dönem hatalar yapıyoruz...Ortak paydamız Trabzonspor...

Gamze
24.10.2006, 23:41
bu işi şimdi ''ulan marce sen nasıl yaparsın bu işi defol bu takımdan'' muhabbetine çevirmeye gerek yok...

TS formasının ağırlığından bahsederiz hep..Bir TSlu futbolcu için taşıması ağırdır..alın teriyle sulanmak ister her maçta...böyle hafifler yükü..böyle rahatlar futbolcu ancak..ya da böyle olmalıdır özünde..bilerek davranmalıdır oyuncu...bildiğini uygulamalıdır..

önce emek vermelidir forması için..dedim ya ter dökmelidir haketmek ve hakettiğini ispat etmek için..ama bu işin görünebilen kısmıdır...hani şöle diyelim :koşar ya ordan oraya sahada çırpınır ya görürsün onu,ama göremezsin ya hangi hisle yaptığını bunu!!hissediyor mudur??yoksa profesyonellik teriminin uygulanışı mıdır gördüğümüz..bilemeyiz...

-------------------------------------------------

marcelinho emek harcamaktadır evet..terini dökmektedir..çabalamaktadır forma için..ve bu gece ZDnin hakkı olanı kullanarak vermiş olduğu marcenin oyundan alınma kararının üzerine o formasını atmıştır yere...içimiz acımış mıdır bizim??evet çoğumuzun..nasıl yapar dedik değil mi??yapmamalı...bu forma bunu haletmior dedik..saygısızlık dedik..kutsaldır o dedik...kutsalımızı nasıl ayaklar altına alırsın dedik..

kızdık..sinirlendik..ve şimdi sıcağı sıcağına tartışmaktayız..bi küfür etmediği kaldı kimimizin yakında onu da yapacağız...

ama bi durun sakin olun arkadaşlarım...sakince düşünelim..

emek harcadığı bi formayı yere fırlatıor oyuncu??amaç ne??tepki...kime??hocasına,pyundan alınışına...tepki TSa mı??ya da kutsalımıza mı??ya da rahmetlilerimize mi??ya da geçmişimize mi??

ben bunu sinir haliyle yanlış şekilde verilmiş bir tepki olara kgörüyorum...yapılan muhakkak ceza haketmektedir...hem hocaya bu denli tepkiden,hem de tepkinin verilişindeki saygısızlıktan ötürü..hiç bir futbolcu ekmeğini yediği kulübün formasını-forma burda sadece bir simgedir- kendi duygularının ifadesi için bu şekildek kullanamaz..kullanırsa gereken ceza verilir..

gelelim cezanın boyutuna...asalım keselim kovalım gibilerinden yorumlara gerek yok..ağır diyebileceğimiz bir para cezası ve bir takım manevi hatırlatma-tanıtmalarla kangrene dönmeden kesilebilecek bir kol bu!!uzatmanın alemi bence yok...yönetim ya da teknik heyet o kadar da lakayt değillerdir gerekeni yapılır gönlünüz rahat olsun!!

şimdi bi de burda çıkıp marce ve diğer futbolcularımızı karşılaştıranlar varki durumun vahimliğini çarpıcı bi şekilde ortaya koyuyor!!sapla samanı birbirine karıştırmayın!!konunun özünden uzaklaşmayın!!hiç bir futbolcumuz ki karşılaştırlan isim(bkz hüseyin) benim gibi bi çok taraftar için çok değerlidir bu şekilde aşağılanmayı haketmiyor!..onların verdiği emeğe hiç kimse bu şekilde laf edemez!!!bu haramzadelik olur kusura bakmasın kimse!!!ayıp,yazık,günah...

schumi
2 hafta önce maçdan sonrada formayı öpiyordu, hatta hatırladığım ankaragücü maçında golü attıktan sonrada formaya öpücükler konduruyordu.. ne yani 2 hafta sonra fikirlerimi değişti marcelinhonun.. belliki birşeyler yapacağına inanıyordu ve oyundan alınınca bu şekilde tepki verdi.. tepkisi oyundan çıkmasına.. yanlıştır neticede hocanın kararına her futbolcu saygı duymak zorundadır.. hocanın vereceği rapora göre göre belli bir ceza verilir ancak sözleşmeyi feshedin yok efendim kovun gitsin gibi söylemler basit kaçıyor gerek yok..

Çebi
Bu arada Sezar'ın hakkı Sezar'a... Sen bu takımın formasını giyip sonra en ateşli tribüne çıkıp bağıran adamsın Ahmetcim. Bu tepkiyi verebilme hakkına sonuna kadar sahip olduğunu düşündüğümü bilmeni isterim. Detaylarda farklı düşünüyoruz ama emin ol sana da hak veriyorum.

Eyvallah...

turkercan
24.10.2006, 23:42
haklisin,da Yattara Musampa ve Marcelinho ayni anda oynamasi fantasi ve hayal gibi. Yüzde sansi bana göre cok düsük.

ehehe bunu ancak lazaroni yapardı :)) ziya doğan bu üçünü asla oynatmaz:) keşke lazaroni ile devam etseydik :D

Erdem Keser
24.10.2006, 23:42

bencede ziya kendisini öldürür ama yinede okadroyla sahaya cıkmaz

oguzkoc
24.10.2006, 23:43

elinde ofansif oynatmak isteyen bir antrenör varsa "Real madride bile karşı saldırarak gol atmak için oynarım ben" diyen bir antrenör olursa inan bu üç adamın oynaması hayal değil güzel kardeşim. hatta gökdenizi de eklerim bunlara. musampa, musampa gibi oynarsa zaten ortasahada top dağıtan ve kapan görevindede oynayabilir.

-----------musampa---bir ortasaha--------
yattara---------marce-------------gökdeniz
-----------------forvet-------------------

bu diziliş fantazi değil olabilcek birşey

Çetin
24.10.2006, 23:45
ya ne saçmalıyosun biz kucaklayalımmı dedik? tm hata yaptı cezası verilir ama böyle asmak kesmek kovmak boş laflar yaa..

bir kere okumayı bilsen benim orda bir soru sorduğumu göreceksin.. kimse asalım keselim demiyor. demek istediğim şey bu klübün futbolculardan,yöneticilerden,senden,benden büyük olduğudur. eğer böyle düşünmüyorsan bilemem tabi

Hüseyin İlkin
24.10.2006, 23:45
Sen kımsın..O formanın anlamını anlayamıyorsan daha gıyme o formayı.Sankı cokk işe yarıyon d ao Formayıı yere atıon.Sen kımsınnnn

canim TS
24.10.2006, 23:46
elinde ofansif oynatmak isteyen bir antrenör varsa "Real madride bile karşı saldırarak gol atmak için oynarım ben" diyen bir antrenör olursa inan bu üç adamın oynaması hayal değil güzel kardeşim

zaten önemli olan nokta bu bana göre. :)

Selman
24.10.2006, 23:47
helal sana .. katılıyorum.. forma için ölmek ne.. o zaman öldürelim de.. oh ne ala.. spor bu yaa.. her şeyin bir sınırı var.. futbol sadece keyif almak için olmalı..

Koyulaştırdığım yerdeki kelimelerini umarım Trabzonspor'un aşkına, formasına ölen Mehmed kardeşimiz duymuyordur.:(

Spor bu Gökdeniz bahis oynasın.
Spor bu Yattara barlarda gezsin.
Spor bu İbrahim Ege kadınlara asılsın.
Spor bu Marce Trabzonspor formasını yere atsın.

Nerede bu sporun ahlaki değeri?Nerede bizi biz yapan değerler?

turkercan
24.10.2006, 23:48
Sen kımsın..O formanın anlamını anlayamıyorsan daha gıyme o formayı.Sankı cokk işe yarıyon d ao Formayıı yere atıon.Sen kımsınnnn

o formanın anlamını anlayan bir kişi göster bu takımda? evet bencede yok. o zaman bütün takımı kovalım hiçbiri giymesin o formayı...

oguzkoc
24.10.2006, 23:48
Koyulaştırdığım yerdeki kelimelerini umarım Trabzonspor'un aşkına, formasına ölen Mehmed kardeşimiz duymuyordur.:(

gökdeniz ve ibrahim ege olaylarıyla bu olayı kıyaslıomusun abicim? ne alaka var sence?

turkercan
24.10.2006, 23:49

kardeşim bizi biz yapan değerlerden bahsediyorsun tm da bizi biz yapan değerlere saygı gösterip gerektiği şekilde sahaya yansıtan bir kişi varmı bu takımda? malesef yok.. e napalım bütün takımı kovalımmı?

Selman
24.10.2006, 23:52
gökdeniz ve ibrahim ege olaylarıyla bu olayı kıyaslıomusun abicim? ne alaka var sence?

Gökdeniz'de bu takımı satmıştır.Bu kulübü küçük düşürmüştür.(Şu an oynadığı futbola saygı duyarım o başka tabi.)İbrahim Ege'de yaptığı hareketle Trabzonspor'un değerlerine ters düşmüştür.Bence hepsi aynı kefeye konabilir.Marce'nin de yaptığı her ne kadar Ziya Doğan'a karşı da olsa yere attığı Trabzonspor formasıdır.

Bu efsaneyi yaratanlar delikanlıydı desem anlarsın herhalde neden karşılaştırdığımı.

cIlgInIm
24.10.2006, 23:54
marce formayı yere atmış .. az bile yapmış o formayı alıp ziya doganın suratına fırlatmasını beklerdim ben ondan ama yapmadı üzüldüm.. Trabzonspor ne hallere kalmış dakika 93 umut giriyor zamana oynar olduk artık vestel gibi bir takıma karşı.. sonrada bu takım büyük takım diye kendimizi kandırır olduk 3. sınıf b,ir tkım haline gelir bu takım böyle giderse.. marce nin formayı yere atmasına kutsallık diyorsanız .. ziya hocanın o dakikada yaptıgı bu korkaklık örnegi syesinde kimseye bu takım büyük deme lüksü vermezz.. hüseyin ikinci yarı topa vurmadı o kutsal dediğimiz formayı sırtında gezdiyor.. son 20 dk kalmıuş ayaga top yapacagımız zamanlar sen marce yi cıkar musampayı al hüseyinle ver kaç ara pasımı yapacak musampa.. sonra marce oynayamıyor yanında ferhat hüsdeyin gibi iki kazma orta saha oyuncusu olursa oynaymaz.. bak yanında yıldıray gibi bir adam varken nasıl oynuyordu bi mac kasetlerini izleyinde görün... o adamda olan hırs istek azim olmasa o formyı yere atmaz.. o adam hiç saymasa alırım paramı ben oynatırsa oynatır der gecer ama öyle yapmıyor hırs yapıyor zavallım . ama ne bilsin ki Trabzonsporun kendi içindeki düşmanları var bunlar 2 pas yapamasada takıma banko girer ..bırakın ya utandım ya bu akşam bu hocanı9n bu yaptıgı olaydan sonra bu kadar olur...

kimse marce ye suc bulmasın önce içimizdeki hainleri kovalım sonra geri kalanlar gider...

önce kutsal formamızı giymeyi hak etmeyenlerden kurtulalım .. zaten bunu yaptıktan sonra kimse o fomayı yere atmaz....

bu ziya dogan degilmi yattarayı bile yedek soyunduran ve bitiren adamm.. aynısnı marce ve musampaya yapacak göründe bakın.. hangi mac gördünüz biz öndeyken musampa oyuna girdi .. yok ne zaman maç zorda musampa sahada ...hem musampa hazır degil hemde maçı kurtarmaya alınan adam musampa hazır olayan adam nasısl mac kazandıracak anlamış degilim..

beşiktaş hocasını yollamak üzzere acaba korkuyorum yoksa yine ziyada bjk hayarnlıgımı başlıyor tigana giderse diye acaba düşünmemek istiyorum ama 2 maçtır kurtugu kadrolar düşündürüyor valla !!!!

uquR Ayaz

İmzamı atarım altına...

Çetin
bu olay direk Trabzonspor'a karşı yapıldı ancak.

BDiler61
24.10.2006, 23:55
marcelinho büyük bir hata yaptı ama asmak kesmekle olacak iş değil bu.kulağı çekilir sonra çıkar yine oynar bu kadar basit

Semih GÜL
24.10.2006, 23:55
adam maçın skoruna sinirlenip veya oyundan çıkışına sinirlenip yapmış olamazmı?
ki bence o bahsedilen fb futbolcusu gibi değil sadece çıkarıp önüne atıyor ortada bir fırlatma yok
Aynı futbolcu asist yapmıştır maçta ve bu konuyu şu medya maymunları gibi buralara taşıyıp tartışmanın anlamı yok bence konuyu açan arkadaş ve yandaş olanları esefle kınıyorum.Yeter artık yaa durun sadece durun anlamaya çalışın.

EmrahYalçınalp
24.10.2006, 23:56

Arkadaşım, bazı konularda sınırları belirlemek çok önemli. Bu Mehmet kardeşimiz kim, tam çıkartamadım. Bir intihar olayı vardı, hepimizi çok üzen... Eğer o ise Allah rahmet eylesin ama çok yanlış yapmış. Keşke o yaşasaydı da biz bundan böyle şampiyon olamasaydık... Bir de kazada vefat eden arkadaşımız vardı, ona da rahmet diliyorum, her kimse...

Sporun değeriyle bu uç örneklerin ne alakası var Allah aşkına, yapma gözünü seveyim. Ben de alınan bir mağlubiyetten sonra 4-5 gün kendime gelemiyorum ama böyle forma uğruna ölmek falan, hastalıklı düşünceler... Herkes yaşasın. Trabzonspor'un formasının değerli olması için uğruna ölecek insanlara ihtiyacı yok. Saçma sapan yorumlarla ortalığı bulundırmayalım lütfen.

Tövbe tövbe...

turkercan
24.10.2006, 23:57
marce formayı yere atmış .. az bile yapmış o formayı alıp ziya doganın suratına fırlatmasını beklerdim ben ondan ama yapmadı üzüldüm.. Trabzonspor ne hallere kalmış dakika 93 umut giriyor zamana oynar olduk artık vestel gibi bir takıma karşı.. sonrada bu takım büyük takım diye kendimizi kandırır olduk 3. sınıf b,ir tkım haline gelir bu takım böyle giderse.. marce nin formayı yere atmasına kutsallık diyorsanız .. ziya hocanın o dakikada yaptıgı bu korkaklık örnegi syesinde kimseye bu takım büyük deme lüksü vermezz.. hüseyin ikinci yarı topa vurmadı o kutsal dediğimiz formayı sırtında gezdiyor.. son 20 dk kalmıuş ayaga top yapacagımız zamanlar sen marce yi cıkar musampayı al hüseyinle ver kaç ara pasımı yapacak musampa.. sonra marce oynayamıyor yanında ferhat hüsdeyin gibi iki kazma orta saha oyuncusu olursa oynaymaz.. bak yanında yıldıray gibi bir adam varken nasıl oynuyordu bi mac kasetlerini izleyinde görün... o adamda olan hırs istek azim olmasa o formyı yere atmaz.. o adam hiç saymasa alırım paramı ben oynatırsa oynatır der gecer ama öyle yapmıyor hırs yapıyor zavallım . ama ne bilsin ki Trabzonsporun kendi içindeki düşmanları var bunlar 2 pas yapamasada takıma banko girer ..bırakın ya utandım ya bu akşam bu hocanı9n bu yaptıgı olaydan sonra bu kadar olur...

kimse marce ye suc bulmasın önce içimizdeki hainleri kovalım sonra geri kalanlar gider...

önce kutsal formamızı giymeyi hak etmeyenlerden kurtulalım .. zaten bunu yaptıktan sonra kimse o fomayı yere atmaz....

arkadaşımın söylediği herşeye +1000 kere katılıyorum. adam takım için hırs yapmasa oturur çeker sefasını alır parasını yaşar hayatını. ama anlayamıyorsunuz....

BDiler61

katılıyorum bu olayın sorumlusu ziya doğandır

zinos
İmzamı atarım altına...

bi imzada benden

laz_hayri_61
25.10.2006, 00:00
forma için gerektiğinde ÖLMEYİ bilmek, gerektiğinde HAYATTA kalmayı bilmek gerek...forma için ölmek ne dediğin ne zaman şehitlerimiz ne oluyor o zaman...Trabzonspor diğer takımların hiç birine benzemez yukarda ölmek de ne diyen arkadaş

cınar#7
25.10.2006, 00:01

Marcelinho Trabzonspor forması ugruna can veren kişileri nerden bilcek sanki sozleşmesınde yazıyo!

Avrupada buna benzer olaylar cok war,her oyundan cıktıgında formasını atan oyuncuyu takımı yollasaydı...

Eleştirilecek kişi warsa oda Ziya Doğandır Marcelinho değil...

GolaMTuRi
25.10.2006, 00:02
bi imzada benden
aynen bende katiliyorum...

cilginim kardes cok guzel ozetlemissin olayi bizimde anlatmak istedigimiz bu..valla helal olsun..

turkercan
25.10.2006, 00:02
forma için gerektiğinde ÖLMEYİ bilmek, gerektiğinde HAYATTA kalmayı bilmek gerek...forma için ölmek ne dediğin ne zaman şehitlerimiz ne oluyor o zaman...Trabzonspor diğer takımların hiç birine benzemez yukarda ölmek de ne diyen arkadaş

kardeş bu spor, savaş değil ne ölmesi neden bahsediyorsun? trabzonspor hiç bir takıma benzemes diyosun, bu takımı sevdiğimizi göstermek için ölelimmi yani? ölünce trabzonspor yücelecekmi?

ahmetansu61
25.10.2006, 00:03
kültür farkın doğan bi cehalet. formanın yere atılmıyacağınıın ne kadar önemli bişe oldugunu bilse yapmazdı ama bence kesinlikle cezası verilmeli. yani parasal olarak.

Muhalif
25.10.2006, 00:03
Trabzonspor formasının taraftar nezdindeki kutsallık derecesi, o formaya çeşitli yollarla saygısızlık yapmış olan oyuncunun takıma yaptığı katkıya bakarak belirlenir..
Benim gördüklerimden çıkardığım sonuç budur.. Yarın Marce iyi oynar bir kaç maç çevirirse ne ala.. yoksa 'vay hinbe sen nasıl o formayı yere atarsın' diyerekten tekmelerle kovarız hep birlikte.. kovarız evet kovarız..

Ümit Küçük
25.10.2006, 00:05
ya bırakalım nu lafları tamam formamız kutsaldır hele o üc kız krdesinkindende kutsal ama yok o formayıo attı yolla yok devre arasında sezon sonu kontratı bitecek futbolcuya imza atırmayalım etik degil(sırf bundan ugur boralı elimizden kacırdık umut buluta oara vererek aldık) bu kafalan gidsersek sittin sene sampiyonluk bekler kendimizi paralarız
not:kimsede sampiyon olacagız diye kendisini kandırmasın

turkercan
kültür farkın doğan bi cehalet. formanın yere atılmıyacağınıın ne kadar önemli bişe oldugunu bilse yapmazdı ama bence kesinlikle cezası verilmeli. yani parasal olarak.

bu işte yaa.. adam bilse yaparmıydı. yapmazdı tabiki.

mavikan

ölen o zavallı çocuğun ailesi duyuyordur herhalde.. konu ile ilgili ne düşünüyorlar acaba.. bi araştır derim.. intihar edenin cenazesi bile kılınmıyor.. geride kalanları mahvettiği gibi ahiretini de mahvetti.. değdi mi?
saydığın ilk üçünün konuyla hiç ilgisi yok.. futbol dışı.. kişisel ahlaksızlıkları..
marce ise tamamen futbol hırsıyla yaptı ama yanlış.. özür diler.. biter..

GolaMTuRi
25.10.2006, 00:07

allah gani gani rahmet eylesin intihar eden kardeslerimize..

ama onlar dogrumu yapti?bir formaya cok fazla anlam yukluyoruz gibime geliyor, insan cani herseyin ustundedir..bazi seyleri cok fazla kutsallastirmanin anlami yok..

sweetrose
25.10.2006, 00:09
arkadaşlar abartmayın adam bir hata yaptı ama adamıda idam etmeyelim!!

Bugün formayı yere atmasını normal birşeymiş gibi karşılmak ileride o formayla bir taraflarını sildiğinde bir şey demeyeceğimizin garantisi olacaktır...

BİZ FUTBOLCUYA DEĞİL RENKLERE AŞIĞIZ....

KİMSENİN HAKKI YOKTUR O FORMAYI YERE ATMAYA..

turkercan
25.10.2006, 00:10
Bugün formayı yere atmasını normal birşeymiş gibi karşılmak ileride o formayla bir taraflarını sildiğinde bir şey demeyeceğimizin garantisi olacaktır...

BİZ FUTBOLCUYA DEĞİL RENKLERE AŞIĞIZ....

KİMSENİN HAKKI YOKTUR O FORMAYI YERE ATMAYA..

saçmalamışsın...

mavikan
25.10.2006, 00:11
öl o zaman.. çok lazımsın.. at ganitadan aşağı kendini.. çok seviyon madem,ispatla.. kimlerle uğraşıyoruz yahu..

YIKILMAZ_61
25.10.2006, 00:12
İYKİ maçı izlememişim sadece ilk 25 dkyı dinledim radyodan manisanın golüne kadar gene kötü oynadık gene öle anlaşılıyor yazılanlardan..marcelinho kim oluyor ki formayı yere atıyor ziya doğan onu oyundan alsa bile o formayı yere atmak yerine ziya doğanla klubede tartışsa nası olurdu acaba o forma,takım için can veren insanlar bu terbiyesizlik hatta saygısızlıktır nası bi mantık sen kim oluyorsun en fazla para sana verildi diye kral mı sandın kendini..haa paranın hakkını versen neyse kaç tane olumlu hareketin var..marcelinho efendi..gönderilsin bu adam 10 hafta oldu ne yaptı bu adam bana biri sölesin..

Nytre
25.10.2006, 00:13
yazılanları okudum.. marc.nun yaptığı hareketi görmedim.. sebep ne olursa olsun sen o formayı atamazsın yere.. neye sinirlenirsen sinirlen.. istersen haklı ol... ama sen sana göre iş kıyafetini bize göre hayat olan bir şeyi atamazsın yere... bu yaptığın karşılıksız belkide cezasız kalmamalı...
bu adamın kültüründe böyle bir şey yoktur belki.. olmadığı da yaptığı hareketten belli.. ama birisi bunu ona öğretmeli.. eğer buradan ekmek yiyorsa buranın kurallarına uymak zorunda!..

EmrahYalçınalp
25.10.2006, 00:14
» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir
» Basligin Trabzonspor camiasina ve/veya BMN üyelerinin bütünlügüne zarar verebilecegi öngörülmüstür.
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net