PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - Çaykur Rizespor

Sayfa : [1] 2 3 4

Ali Özcan
24.10.2006, 22:02
Artık kazanalım yeter bu kadar...Bu kadar gol kaçıran başka bir takım yoktur sanırım...Lider Manisa yı ezdik ama gol atamadık...Bu maçta mutlak fark bekliyorum...Tahminim 3 - 0...

Lapina
24.10.2006, 22:04
Gercek TrabzonSpor'u gormek istiyoruz artik..

Lapina
24.10.2006, 22:06
Ayni anda acmisiz :( Burdan devam ederiz artik..Ya dedigim gibi artik gercek TrabzonSpor'u istiyoruz.Formasini yere atan futbolcularla olmaz bu isler..

Recep Çaltepe
24.10.2006, 22:07
edit edit edit

Orhan_Gazi
24.10.2006, 22:09
yine bu kadar kacirmazsak ve rize kalecisi yine Trabzonspor dopingini almazsa yeneriz diye düsünüyorum...

Recep Çaltepe
24.10.2006, 22:12
Kadro biraz daha ofansif olursa ve en önemlisi Rize'nin kalecisi kariyerinin en iyi oyununu çıkarmazsa maç bizimdir.

ozturk
24.10.2006, 22:12
aynı başlık iki tane olmuş inşallah kazanırız diyeyim tabi doğru kadro + kazanma arzusu olursa...

macka61
24.10.2006, 22:35
takım aslında iyi hatta ikinci yarı daha iyi olacak çok gol kaçırıyoruz bu lazoroni zamanındada vardı şimdide var yattarada gelince hucum çok daha iyi olacak bide bizim maçları neden hep pazartesiye veriyorlar

Emre B.
24.10.2006, 22:38
Yine Rizeye patlarız.

Ozan
24.10.2006, 22:41
inşallah geçen yılki gibi yine patlarız rize ye . zaten iyi bir konumda değiller . bizde puan kayıplarının telafisini bu maçda yapmak isteyeceğiz ve kazanacağız gibime geliyor . bu hafta bu maçı kazanıp iyi bir moral olursa devamının geleceğini düşünüyorum . ama takımında hatalı bölümleri var . o bölümleri toparlaması lazım yoksa istikrar sağlamamızda zor görünüyor .

oguzkoc
24.10.2006, 22:53
fark beklemiyorum tabiki de ama 2-0 olur gibi geliyo. bu maçtaki kadronun aynısıyla çıkacağız

AYYILDIZ
24.10.2006, 23:02
Çok rahat yeneriz diyecğim ama ziya doğan 8 kişi defans yapmazsa

Selman
24.10.2006, 23:03
2 tane aynı başlıktan var hangisine yorum yapalım arkadaşlar?Aynı zamanlarda açmışsınız yöneticiler bir tanesini kilitlerse iyi olucak.

Selman
24.10.2006, 23:04
Aynı başlıktan 2 tane var yönetici arkadaşlar...

Bende Marce'siz bir Trabzonspor görmek istiyorum!

Erdem Keser
24.10.2006, 23:12
insallah kazanacagız ama ofansif uclunun arkasında oynayan futbolcularımız varken ister istemez insan umitsizlige dusuyor yahu birtane ileri adam gibi top atında rahat bi mac izleyelim mac içinde ziya hoca nasıl gormez bunu ya orta sahada uclu ile ikili arasındaki fark 40 metreye cıkıyo ve biz hucum futbolu istiyoruz ama olmaz dostum boyle futbol oynanmazz

since1967_
24.10.2006, 23:36
üç ön liberoyla benim fazla umudum yok. ziya beni yanıltırda farklı bir kadro sürerse o başka. inşallah kazanırız.

uquR Ayaz
25.10.2006, 00:16
1-0 olsun bizim olsun...Şu an en çok buna ihtiyacımız var...

YIKILMAZ_61
25.10.2006, 00:17
inşallah kazanırız ne diyelim..

GolaMTuRi
25.10.2006, 00:22
ziya dogana bagli..trabzonsprun buyuklugune yakisir bir kadro cikarirsa maci zorlanmadan aliriz ama trabzonsporu siradan bir anadolu klubu gibi gormeye devam ederse ve kadroyuda ona gore yaparsa zorlaniriz,puanda kaybedebiliriz..

BDiler61
25.10.2006, 00:23
5-0 da yenilsek ben sahada korkak bir trabzonspor istemiyorum

Muhalif
25.10.2006, 00:35
Bizim kadro rakibe 5 basar.. Rakibin teknik direktörü de bizimkine.. Sonuçta sahada oynayanların etkisi daha çok olacaktır muhtemelen.. 2-1 gibi klasik bir sonuç alırız herhal..

Özgür Öztürk
25.10.2006, 00:35
Ne olacaksa olsun artık Galibiyet olsun.

cınar#7
25.10.2006, 01:13
bu ziya doganla yine kazanamayız,acaba Daum teknik direktorumuz olamazmı?

Volkan Yavuz
25.10.2006, 01:17
Zaten bütün takimlarin Kalecileri bize karsi yildizlasiyor bizim kaleciler de sinek yakaliyor! Ama bunlarin Kalecisi Tam OT :) ama görürsünüz bu da kendin gecip yildizlasir Buffon olur ;)

Recep Çaltepe
25.10.2006, 01:21
3-5-2 mi oynasak acaba???

fatih,stepanov,çağdaş / m.keçeli,musampa,szymek,marcelinho,gökdeniz / umut,ersen

FANATIK61
25.10.2006, 01:21
Plaka istiyoruz yine :D

Volkan Yavuz
25.10.2006, 01:23

fatih,stepanov,çağdaş / m.keçeli,musampa,szymek,marcelinho,gökdeniz / umut,ersen

onu ben de düsünmüstüm ama böyle sistem hicbir hoca oynamaz bence! cünkü gol yersek hep elestirilir! ben böyle bir sistem hic bir takimda görmdeim ama deniyebilirler aslinda! ama böyle oynamak icin savunmaya yardim eden kanat oyuncular lazim Musampa? Yardim eder de ! ama Yattara????? belli degil son zamanda yardim ediyrdu sakatliktan önce!

Recep Çaltepe
25.10.2006, 01:27

onu ben de düsünmüstüm ama böyle sistem hicbir hoca oynamaz bence! cünkü gol yersek hep elestirilir! ben böyle bir sistem hic bir takimda görmdeim ama deniyebilirler aslinda! ama böyle oynamak icin savunmaya yardim eden kanat oyuncular lazim Musampa? Yardim eder de ! ama Yattara????? belli degil son zamanda yardim ediyrdu sakatliktan önce!

Keçeli'yi biraz daha defansa yakın oynatırız, öyle bir durumda Akyel sağa kayar, göbekte Çağdaş ve Stepanov olur. Keçeli ortanın solunda oynadığında ise Musampa içeri biraz daha girer, zaten bu tip bir harekete uygun bir oyuncuya benziyor. Yani 3-5-2'den 4-4-2'ye gerektiğinde rahatlıkla dönüşebilen bir sistem olabilir aslında. Denemekte fayda var...

coolank
25.10.2006, 02:44
normalde maç 2 fark ile rahat biter ama ziya dogan hazretleri bakalım neler yapacak ... ben 2 ön libero banko diyorum ama 3 olma ihtimali de % 80 .....adam kafayı defansla üşütmüş...çift forvet hele hiç beklemeyin maçın başında ... gene geriye düşersek ancak alır ... bu arada rize de eger oynarsa ferdi iyi futbolcu ....çok pır pır ve iyi adam ...

Fanatik28
25.10.2006, 03:25

Zaten günümüz futbolunda hücumda olan takim 3-5-2, hatta 2-5-3 dizilisinde,
savunmada olan takim 4-5-1 dizilisinde olur. Defans ile hücum arasindaki mesafe 40-45 metredir. Yani takim halinde hücum, takim halinde defans. Türkiye`de bunu su anda becerebilen bir takim yok. Zaten becerebilen olsa, Avrupa`da üstdüzey bir takimimiz olurdu.

Biz bunu becerebilirmiyiz? Kismen evet. Tabi burada kenar beklerin cok önemli fonsiyonlari var. Birde bunu uygulayabilecek bir Teknik Direktörümüz olacak.

coolank
25.10.2006, 05:25
FANATİK 28 DEN ALINTI

Birde bunu uygulayabilecek bir Teknik Direktörümüz olacak.

arkadaşım....son cümlen geregi bunun olmayacagı çok açık ....ziya dogan hazretleri senin yazdıklarını yaptıgını rüyasında görse kabus gördüm diyerek bagırarak uyanır ...rüyasında böyle görürse bu sefer 4 ön libero ile oynar .))))

OYılmaz
25.10.2006, 09:09
2-1 alırız diorum goller ersen (2)

ANTİ_RİZE :)

ahmetansu61
25.10.2006, 09:40
ersen avni aker cocuğu gibi. yine devleşecektir. deplasmanda hiç bişe yapamıyo zaten. hiç bişe biraz ağır olsada en azından bişe yapamıyo yani.
bence bu maçta takımın diğer elemenalrında yararlanması lazım artık. mesela ufukhan çağdaş her nekadar istemezsemde şimek... gidip deplasmanda gençlere karşı yedekleri süreceğine gel evinde rizeye karşı sür daha mantıklı değilmi

Uğur Aydın
25.10.2006, 12:02
Plaka istiyoruz yine :D
Bu sefer 5-3 olsun,hemşerilerimizi kırmayalım...

Akın_61
25.10.2006, 12:15
....................................jeferson...... ...................................
.......ufukan............fatih.........stephanov.. ..........murat ocak....
....................................hüseyin....... ..................................
...............musa............................... .........mustafa keçeli......
.......................gökdeniz...............marc elinho.......................
..............................ersen martin........................................

bu kadro biraz hırslı oynasın rizeyede alayınada fark atrız bence....çünkü takım halinde ofans ve defans yapmaya uygun bir kadro.....musa sağ bekde yapamıyor hücüma çok çıkıyor sağ bek boş kalıyor bu nedenle ufukanı oraya aldım......musa ve mustafa keçeli hucum gücü olan uyuncular top bizde iken hucum yaparlar,rakip ataklarında da defensa yardım ederler.bence sağlam kadro.....inşallah rizeyi yeneriz.....

coolank
25.10.2006, 12:16
FANATIK61 tarafından yazılan
Plaka istiyoruz yine

Bu sefer 5-3 olsun,hemşerilerimizi kırmayalım...

:D :D

AKSOY_61
25.10.2006, 12:16
şu ana kadar yapacağımız en kolay maç olacak gibime geliyor
3-1 gibi biter bence ama inş fark atarız şunlara
rizespor kayseri bursa lafını duyunca sigortalarım atıyo ya

Erman
25.10.2006, 12:41
Ziya Hoca bu maça da iki ön liberoyla çıkar mı acaba?

Erdem Keser
25.10.2006, 12:53
insallah su defansif ortasahalardan birsini keser bu macta ama pek zannetmiyorum hala sunu anlamıs degilim her maca defansif agırlıklı defansı onplanda tutan bi anlayısla cıkıyoruz ama her mac gol yiyoruz hala hoca neden ısrar ediyo acaba insalla bu ısrarından vazgecer bir an oncede bizde adam gibi verem olmadan rahat bir mac izlerizzz

AKSOY_61
25.10.2006, 13:19
insallah su defansif ortasahalardan birsini keser bu macta ama pek zannetmiyorum hala sunu anlamıs degilim her maca defansif agırlıklı defansı onplanda tutan bi anlayısla cıkıyoruz ama her mac gol yiyoruz hala hoca neden ısrar ediyo acaba insalla bu ısrarından vazgecer bir an oncede bizde adam gibi verem olmadan rahat bir mac izlerizzz

eğer bu ısrarından vazgeçerse bu takım zaten ligi en kötü ihtimal 2, sırada bitirir
ama yok kardeşim gelde anlat ziya hocaya yakıcak bu sene başımızı

Erdem Keser
25.10.2006, 13:29
hiç sorma kardesim bu takımın hucum hattı turkiyede hangi takımda var elinde klaiteli hucum oyuncuları varken hala bu ısrarın nie

macka61
25.10.2006, 13:34
yin söylüyorum arkadaşlar bu kadar kesin konuşmayın rize öyle kötü bir takım değil hemde trabzon bu hiç belli olmaz

Fatih Ay
25.10.2006, 13:36
kolay maç olur kazanırız bence.

bordox
25.10.2006, 14:52
Ferhat'ın yerine Musampa oynasın artık.Birde Musa'ya bir hafta boyunca lütfen rakibin ilk hareketinde sağa sola uçmamayi öğretsin Ziya Hoca.Adam hareket etmese rakip zorlamak zorunda Musa ya sağa ya da sola atlıyor ne varsa.

Enes Berfin
25.10.2006, 14:53
Rizeyi baski altina aldikmi olay bitmistir, Rize iyi oynayan takim demeyin bana ha egerki biz kötü günümüzde olursak o baska mesele ama biz iyi oynadigimiz sürece Rize out olur, marcelinho, gökdeniz, ersen, umut, bunlarla bastirdikmi olay bitmistir fark olur insallah.

İlyas Özdemir
25.10.2006, 15:07
yenelimde skor önemli değil

champions
25.10.2006, 15:22
herşey ziya doğana bağlı farklıda kazanabiliriz puanda kaybedebiliriz çok değerli önliberolardan birini çıkarıp szymeğin keçelinin yerinede musampanın oynaması gerektiğini düşünüyorum

Cem Akyüz
25.10.2006, 15:22
kazanırız da bu ersen hakemde çok konuşupta atılmaz inşallah hep onun korkusunu yaşıyorum 1 gökdeniz 2 ersen atar iş biter rize de kümeye gider

Cem Akyüz
25.10.2006, 15:24
ufukhan oynar inşallah musanın yerine musa adamın önünden uçak gibi uçuyo sağa sola

Zurawski
25.10.2006, 15:27
Ligte bütün takımlar iyi bu sene.Büyük takımların ardarda puan kaybetmesi Anadolu takımlarına da cesaret verdi epeyce.Her maça yenebilecez diye çıkıyorlar.Bu yüzden ortasahamızın çok koşması ve savaşması gerekiyor.
Çift önliberoyu korkaklık muhabbetlerini bırakalım artık.Bütün takımlar böyle oynuyor ligte.Fenerinden tut Kayserisine kadar hepsi böyle. Maç kazanmak istiyorsak bizde bu şekilde oynamak zorundayız.Ha diyorsanız biz sahada kaliteli futbolcuları yıldızları görmek istiyoruz ona birşey diyemem.Ama maçlar reklam filmi falan değil yıldızlar yetmiyor.

Zurawski
25.10.2006, 15:30
Bir de şu Rize kümeye olayı can sıkıcı oluyor.Ligte Karadeniz takımlarının olması bizim lehimizedir her zaman bunu unutmayalım.Rize düşsün yerine de İstanbulspor gelsin. İstanbul takımları deplasmana gitmesin bunu mu istiyoruz?

Burçak
25.10.2006, 17:14
o değilde şimdi bunları yendiğimizde yine Trabzon bizi kümeye yolladı muhabbeti olacak :) sanki onları bi tek biz yeniyomuşuz gibi :)

jefferson61sefa
25.10.2006, 17:18
rizeyi de yenemezsek artık
ama yeneriz
ama die cire ye dikkat etmemeiz gerekio ayrıca altana ancak defansları o kadar iii değil avni akrden çıkamazlar

canim TS
25.10.2006, 17:22

evet dogrudur elestirilir Hocalar o sistemde,

ama 4 tane defans 3 tane ön libero (yakinda dörde cikarsa hic sasmam) oynayip, yinede her macta gol yersen bir, iki üc tane, o zaman ne denilir bilmiyorum.

ÇaGaTaY
25.10.2006, 17:24
Bir de şu Rize kümeye olayı can sıkıcı oluyor.Ligte Karadeniz takımlarının olması bizim lehimizedir her zaman bunu unutmayalım.Rize düşsün yerine de İstanbulspor gelsin. İstanbul takımları deplasmana gitmesin bunu mu istiyoruz?

Abi bu lig de bizim bizden başka dostumuz yoktur...O dost gibi görünen karadeniz takımları (samsun,rize) bile trabzon 2-3 maç kaybettiği zaman "trabzon kümeye" diye bağırmışlardı... Anadoludaki bütün takımlar bize karşı bunu yapıyo..En son gaziantep...Hepsinin bi kaşık suda bizi boğası geliyor..2 sene önce şampiyonluğa koştuğumuz senede hepsi bize karşı aslan kesilerek oynuyordu(başta diyarbakır).
Her zaman bu kadar dostça bakmayalım.Karşı takımın moralini bozacak herşey ahlak kurallarını geçmeden yapılsın...Bunlar olan şeyler artık...Gerekirse dakikalarca "rize kümeye" diye bağırılsın...Bir de şu unutulmasın rizespor demek fenerbahçe demek...Karşınızdaki taraftarların birinci takımı fenerbahçedir bu böyle biline...

Burçak
25.10.2006, 17:29
aynen katılıyorum kardeşim. keşke ilk takımları febe olacağına rizespor olsa. kendi takımlarını destekleseler. ama nerdee. boş tribünlere oynayacaklarına febeye taraftarlık yapacaklarına kendi takımlarını desteklemeliler.

Recep Çaltepe
25.10.2006, 17:32
Ç.Rizespor bugün oynadığı Fortis Türkiye Kupası maçında Ankaragücü'ne 2-1 yenildi. Çok bekledim şöyle kırmızı kart görsün birisi Rize'den bizim maçta oyamasın diye ama maç temiz geçti :D

AkYaZiLi61_Ts
25.10.2006, 17:38
rize maçını rahat alacaz bence trabzon burada iyi bir oyun sergileyecek musampanın oynayacağını düşünüyorum...skor tahminim 3 - 0 ...

sirkan
25.10.2006, 18:23
bu rizeli fenerlileri gecen seneki gibi gene rezil edecegizzz :)))

[ts]draqullia
25.10.2006, 18:31
jefferson patlama yapmaz inşallah genclerbırlıgı macında yaptıgı gıbı...

Erbay
25.10.2006, 18:32
Yeneceğimizi düşünüyorum.Rize iyi gitmiyor.Gökdeniz iyice coşar.

firidin61
25.10.2006, 18:44
draqullia;506440']jefferson patlama yapmaz inşallah genclerbırlıgı macında yaptıgı gıbı...

gençlerbirligi maçını tekrar izlemeni öneririm!!!!ona gelene kadar en az 6 adam sayarım ben sana!!!nedir bu jeffersonkini anlamadım gitti yaaaa:mad:

Cenkhan
25.10.2006, 18:44
Her sene aynı muhabbet. Onlar bize saldırıyor Rize'de, biz A. Aker'de onlara küfrediyoruz. Bravo..! Nasıl bölmüşler bölge insanını... febeliyse Rize'yi tutmaz, Rizeli ise febeyi tutabilir, hatta gelir maça olay çıkarır; bu kadar basit. Azıcık mantıklı olun, saçmalamayın.

irfanköse276
25.10.2006, 18:51
Ç.Rizespor bugün oynadığı Fortis Türkiye Kupası maçında Ankaragücü'ne 2-1 yenildi. Çok bekledim şöyle kırmızı kart görsün birisi Rize'den bizim maçta oyamasın diye ama maç temiz geçti :D

ben dün bizim maçta rakibin kart yemesine ilk defa üzüldüm:)

rize maçına gelince, cuma ve pazartesi maçları bize yaramıyo sanki.ramazan da bitti, stadı doldurur kilit isimlerimizde azıcık iyi olurlarsa beklenenden kolay olabilir maç

erdal6167
25.10.2006, 19:50
ha bu macı alıcaz İnşallah. tahminim 5-0. yalnız şu cocuk yüzlü bir encilerii var adam tehlike sacıyor etrafa belki ondan 1 gol yiyebiliriz diiiim ben saaa

sirkan
25.10.2006, 20:11
Her sene aynı muhabbet. Onlar bize saldırıyor Rize'de, biz A. Aker'de onlara küfrediyoruz. Bravo..! Nasıl bölmüşler bölge insanını... febeliyse Rize'yi tutmaz, Rizeli ise febeyi tutabilir, hatta gelir maça olay çıkarır; bu kadar basit. Azıcık mantıklı olun, saçmalamayın.

1996 senesini unutma..!!! boyle bolge insanlari olmaz olsun...!

agahozlu
25.10.2006, 20:40
rize iyi top oynamıyor.bejeke maçında ayakta duramayan altan ve dia cire ile gol atmaya çalışıyorlardı.manisa maçındaki top ile onları yeneriz.inşallah 3 puani hanemize yazarız.

Mesut AKYILDIZ
25.10.2006, 21:03

Reco bu mantaliteyi bir türlü anlayabilmiş değilim rakibini yeneceksen onun eksik oyuncularının sana sağlamış olduğu avantajdan değil sen oynadığın oyunla ortaya koyduğun performansla yeneceksin. Bu mantaliteyle her maçta rakibimizin etkili oyuncularının olmaması için dua etmemiz gerekiyor ve şampiyonlukta bizim için hayalden ibaret olur. Her rakibimiz sahaya tam kadro çıksın bizde öyle çıkalım ve bu şekilde maçlarımızı kazanabiliyorsak kazanalım ancak bu şekilde aldığımız galibiyetlerin bir anlamı olur. Bu zihniyet malesef takımızın ortaya koymuş oldugu performanstan ötürü birçoğumuza yerleşmiş durumda.

UğuR
25.10.2006, 21:05
Bu maçı da alamazsak hangi maçı alacağız.Musa Büyük ü oynatmasın ziya Hoca yeter.

Tevfik Kılıç
25.10.2006, 22:43
Abi bu lig de bizim bizden başka dostumuz yoktur...O dost gibi görünen karadeniz takımları (samsun,rize) bile trabzon 2-3 maç kaybettiği zaman "trabzon kümeye" diye bağırmışlardı... Anadoludaki bütün takımlar bize karşı bunu yapıyo..En son gaziantep...Hepsinin bi kaşık suda bizi boğası geliyor..2 sene önce şampiyonluğa koştuğumuz senede hepsi bize karşı aslan kesilerek oynuyordu(başta diyarbakır).
Her zaman bu kadar dostça bakmayalım.Karşı takımın moralini bozacak herşey ahlak kurallarını geçmeden yapılsın...Bunlar olan şeyler artık...Gerekirse dakikalarca "rize kümeye" diye bağırılsın...Bir de şu unutulmasın rizespor demek fenerbahçe demek...Karşınızdaki taraftarların birinci takımı fenerbahçedir bu böyle biline...
Kesinlikle katılıyorum sevgili çağatay İstanbuldaki Rizeli hemşerilerimizin alayı fenerbahçe'yi destekliyor bu da beni kahrediyor.

frango
25.10.2006, 22:46
rize maçları bızım için genelde kolay gecmıstır u maçta zıya hoca ıyı bı kadro çıkarsın rızeyı rahat yenerız

Emre B.
25.10.2006, 22:52
Altan, Tjikusu ve Die'ye dikkat.İnşallah Zdrakov oynar.Yine uzaktan bitiririz işi.

Erkin
25.10.2006, 23:20
Şu an attığımız cılız şutlar yeterli değil.. Daha fazla şut atmalıyız Fatih ve Gökdeniz'in klas şutları vardı geçen seneki 6-1'lik maçta, öyle olmalı..

Özge
25.10.2006, 23:26
Altan, Tjikusu ve Die'ye dikkat.İnşallah Zdrakov oynar.Yine uzaktan bitiririz işi.

evet dia iyi adam gerçekten

Erkin
25.10.2006, 23:28
Arkadaşlar Rizespor'da oynayan Die değil Serge Die Erciyes'te önlibero.. Rize'deki Dia Cire forvet bu arada tehlikeli bir adam gerçekten ;)

oguzkoc
25.10.2006, 23:35
15.haftaya kadar bütün maçları 3 puanla kapatmak zorundayız. 15.hafta geldiğinde o moralle fenerbahçeyi yener ve ilk yarıyı iyi bir yerde bitirmiş oluruz..

bu maç serinin başladığı maç olmalıdır...

Recep Çaltepe
25.10.2006, 23:37

evet die iyi adam gerçekten

Bu arada hazır konu açılmışken şunu da belirteyim. Geçen hafta oynanan Rize-bejeke maçında bu üç oyuncuyu seyrettim. Altan'ı hepimiz biliyoruz, söylemeye gerek yok. Die ve Tjikuzu'ya baktığımızda ise özellikle Tjikuzu'nun gerçekten hızlı bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Oyundan alınana kadar gerçekten güzel kontratak bindirmeleri yaptı. Tam bejeke'nin gardı düşmek üzereyken Saffet Susiç onu oyundan aldı ve bana göre büyük bir hata yaptı. O dakikadan sonra Rize'nin kontratakları giderek etkisizleşti ve daha sonra tamamen kesildi. Zaten bejeke de golü Rize'nin etkisini kaybettiği son dakikalarda attı.

Bu arada az önce bahsettiğim, Tjikuzu'nun oyundan çıkmasından sonra yerine Ferdi Elmas denen bir oyuncu girdi, 53 numara. Kendisi hızlı bir oyuncu ve kontratak futboluna müsait gibi görünüyor. Hatta bir pozisyonda tam Baki'den sıyrılacağı sırada Baki kendisine faul yaptı, hakem görmedi, yoksa kırmızı kartlık bir pozisyondu.

Kısacası Rizespor'da bu üç oyuncuya artı olarak Ferdi Elmas'a dikkat edilmesi gerekiyor.

Şuşoğlu
25.10.2006, 23:39
benım kahır macım yıne geldı cattı ....:) ınsallah kazasız belasız gecer de bende rızelı trabzonsporlu olarak rahat bır nefes alırım..:)

oguzkoc
25.10.2006, 23:43

bu üç oyuncuya ek olarak ortasahada bizim hasan tarzında ama ondan daha etkili oynayan serhat ve çok hızlı bir oyuncu olan ferdi ye dikkat etmek gerekir.

rize bu isimlerle bulunduğu yeri haketmiyor. susiç o takımın adamı deil bence. ya söylemek istemiyorum ama hatalı oynarsak bu maçta puan kaybedebiliriz.

mehmet yıldırım
25.10.2006, 23:53
yenecoğuk evelAllah.ama 3 maç üstüste kazanmazsak yendik saymıycam arkadaş...inşallah musa efendiyi sahada görmem.önümüzdeki yıl musa takımdaysa kesinlikle kombine felan almam.musa-ferhat-keçeli...bu üç kişi katiyyen biz büyük takımız diyen takımın yöneticilerinin yapacağı transfer olamaz...bunlar sebata bile lüks.neyse başka konuya girdik.rizeyi yeneriz.ama rahat yeneriz diyemiyorum.bu kadro ile hiçbir takımı eze eze yenemeyiz.ayağı raket gibi bi forvetimiz olmıycakmı bizim ya...ersen hava hakimiyeti var ama renkli ekran telefonlar gibi şarjı az gidiyor...60-70 dk.lık oyuncu...umut mehmet yılmazın bi benzeri tarz futbol oynuyor.şu rafael kaçırılmıycak bi forvetti bence.nerde o basiretli yöneticiler bizde...marcelinho maalesef ki çaptan düşmüş bir yıldız.tek başına takım denecek gibi bi yıldız değil.o yıldızsa- yattara samanyolu galaksisi o zaman..:))neysa önümüzdeki sezon iyi olacağız inşallah diyelim...

coolank
26.10.2006, 15:40
yukarıdaki bir yazı çok dogru ... malesef bölge insanları olarak biririmizi kırıyoruz bu da bize yaramıyor bu çok yanlış ... dışarda sergilenen dayanışma ne yazık ki kendi bölgemizde olmuyor :mad: :mad: ... şampiyon oldugumuz yıllara bakın ve o dönemlerde kaç karadeniz takımı vardı ona bakın ... biraz da ekonomik açıdan bir yorum yapayım ...malesef bölgemize yatırım hiç yapılmıyor son yıllarda sadece otoyol yapıldı başka hiç bir şey yok .... ne acıdır ki 2 tane rizeli başbakan var ve bölgemiz yatırım fakiri ...ama niye ? bir yere yatırım yapılması planlandıgı zaman bırakın hangi şehir olsun kavgasını hangi ilçeye olsun kavgası başlıyor ....biliyorum belki bu yazı foruma uygun düşmedi ama bu bana çok koyuyor onun için yazdım sayın yönetim uygun görmezse lütfen silsin ve özürlerimi belirtirim .... tek yatırım çok yakın zaman içinde artvinde başlayacak 2 baraj ..... ha bir de rize de sanko nun barajı olacak o kadar ...

Jester
26.10.2006, 16:09
-----------------Jeff----------------

Ufukhan------Milan----Fatih-----Murat

----------Hasan-----Keçeli-----------

---Gökdeniz--------------Marce------

---------Ersen------Umut------------

Selman
26.10.2006, 16:17

Kadro budur da Ziya Hoca'da bu cesaret yok.Çift forvetle başlayabilir mi?Hüseyin'i kesebilir mi?Hiç şans vermediği Ufukhan'ı orda oynatabilir mi?(Ferhat ve Musa'nın orada oynayamayacağını artık görmüş müdür?)

Bu oyun tarzında Musa'nın sağ bekte yaşadığı sıkıntıları Ufukhan yaşamaz.Önde basan çift forvetimiz sayesinde Gökdeniz o açığı kapatır ve daha az yorulur.Kaleciye basmaktan derman kalmıyor adamda.

coolank
26.10.2006, 16:30
ziya dogan hazretleri bu takımı çıkarsın ben akli dengemi mi yitirdim diye psikolaga gider ....hep yazdım gene yazacagım ... ziya dogan hazretleri takımı prangaya mahkum etmem ver coşkuyu ver coskuyu ver .... ver be hazret

Enes Berfin
26.10.2006, 16:54
Istatistiklere bakacak olursak bu sezon rizesporun deplasmanda hic bir galibiyeti yok tek bir beraberligi var digerlerinide kaybetti, maclari pek farkli kaybetmesede yinede kötü yuldalar, zaten topu topu oynadigi bütün maclarda 2 galibiyeti var, yani bu demek oluyorki deplasmanda hic basarili bi takim degil, istatistiklere göre bu maci rahat aliriz ama istatistikler herzaman dogruyu sölemez önemli olan bizim o macta iyi veya kötü oynamamiz, mac kolay gibi görünüyor, ki kolay gecmeyecek ama gol atarsak farkida artitiririz.

Antalyaspor 0:0 Rize
Ezikbahce 2:1 Rize
Ankaraspor 2:1 Rize
Vestel. 2:0 Rize
Denizli 2:0 Rize

oskanonur
26.10.2006, 17:05
insallah konya,ankara ve gencler maci gibi olmaz.her acidan bizim favori oldugumuz ve almamiz gereken maclardi.

sweetrose
26.10.2006, 17:07
Ziya hoca tatktik hatalarını tekrarlrsa yine yüzümüz önde çıkarız bu maçtan...

kudu_61
26.10.2006, 17:07
Sahaya bir takım çıkar bir sol açığı vardır bir sağ açığı bir forveti bir ön liberosu bir kalecisi bir sol beki bir sağ beki iki stoperi bir forvet arkası iki de orta göbek futbolcusu vardır...
Trabzon da bu saydığım topçuların hepsi var hemde en iyileri ama malesef hoca bunu göremiyor...
Hocam musayı illa oynatacaksan sağ bek değil sağ açık oynat
Hocam marseyi forvetin arkasında serbest oynat sol açık değil
hocam umutu 90 dakika ersenle oynat son 10 saniyede değil
Hocam marse gibi bir topçuyu oynatarak kazanırsın marse ve kiki yi 90 dakika oynat
Hocam ferhat tutmamış olabilir yerine hasanı dene
Artık hocam Trabzonumun da bir taktiği olsun bir sistemi olsun futbolcular sahaya çıktıkları zaman nerede oynayacaklarını artık bilsinler bırak artık saçma sapan varyasyonlar denemeyi...
Biz rizeyi yeneriz ama ziya hocam sana pek güvenemiyorum...

FANATIK61
26.10.2006, 17:08
Istatistiklere bakacak olursak bu sezon rizesporun deplasmanda hic bir galibiyeti yok tek bir beraberligi var digerlerinide kaybetti, maclari pek farkli kaybetmesede yinede kötü yuldalar, zaten topu topu oynadigi bütün maclarda 2 galibiyeti var, yani bu demek oluyorki deplasmanda hic basarili bi takim degil, istatistiklere göre bu maci rahat aliriz ama istatistikler herzaman dogruyu sölemez önemli olan bizim o macta iyi veya kötü oynamamiz, mac kolay gibi görünüyor, ki kolay gecmeyecek ama gol atarsak farkida artitiririz.

Antalyaspor 0:0 Rize
Ezikbahce 2:1 Rize
Ankaraspor 2:1 Rize
Vestel. 2:0 Rize
Denizli 2:0 Rize

Bakin'da görün ilk deplasman puanlarini bizden alacaklar.

Enes Berfin
26.10.2006, 17:13
Bakin'da görün ilk deplasman puanlarini bizden alacaklar.

Yaniliyorsun, Rize kimki bizi avni akerde ezecek!!!

Tahir
26.10.2006, 17:18
Kadro budur da Ziya Hoca'da bu cesaret yok.Çift forvetle başlayabilir mi?Hüseyin'i kesebilir mi?Hiç şans vermediği Ufukhan'ı orda oynatabilir mi?(Ferhat ve Musa'nın orada oynayamayacağını artık görmüş müdür?)

Bu oyun tarzında Musa'nın sağ bekte yaşadığı sıkıntıları Ufukhan yaşamaz.Önde basan çift forvetimiz sayesinde Gökdeniz o açığı kapatır ve daha az yorulur.Kaleciye basmaktan derman kalmıyor adamda.

bu onbir çıkarsa rize kaleye gelmeden maç biter hem yeneriz hem ezeriz

sarsari61
26.10.2006, 17:20
Siz bu maçın kolay mı olacağını sanıyorsunuz..beşiktaşa kök söktürdü şansızlığına yenildi..en iyi zamanında kayseriyi yendi..fener ecel terleri döktü..şimdi biz rizeyi yeneceğiz..inşallah yeneriz...daha altan ayarında topcumuz yok arkadaşlar...birde bunun üstüne nasıl olduğunu bilmediğimiz bir sitemle oynuyoruz...ve biz sadece gökdeniz in süper olduğu maçları kazandık...vallahi gökdeniz gününde olursa belki...onunda önlemini alırlar..klasik doldur boşalt oynayacağız..maça gideceklere duyrulur..

champions
26.10.2006, 17:21
ziya doğan saçmalamazsa rahat kazanabileceğimiz bi maç

Sevgi
26.10.2006, 17:24

siz şu kadroları hazırlıyorsunuz ya bende ''acaba Sayın Dahi Doğan sizin kadar kafasını yoruyor mu'' diye düşünmekten kendimi alamıyorum ve acıyorum halimize.Bütün sezon kadrolar yapılacak ama Dahi Doğan'nın taktiği anlayışı ! hiç değişmeyecek.:mad: :mad: :mad:

Şentürk
26.10.2006, 17:25
bıktık artık, murat ocaklarla,celalettinlerle,musalarla,mustafalarla,h asanlarla,ferhatlarla yenilmekten onları izlemekten!!
yenilsekte marcelinhoylan, gökdenizlen, szymeklen, umutlan, ersenlen,musampaylan oynana onbirle yenilmek istitiyoruz!
üç kesici önlibero ile oynuyoruz 3 gol yiyoruz,her maç gol yiyoruz!demekki savunmayla alakası yok bu futbolcuların!!kesici ortasahayla her maç gol yiyorsak o zaman pas yapan ortasahayla oynayalım!

............................jeff.................. .......................

..ufukhan.......milan.........fatih........lee olsa keşke(?)..

..gökdeniz......musampa......szymek....marcelinho. .......

.....................ersen.......umut............. ..................

ARAF
26.10.2006, 17:30
..................jeff
F.akyel....stepanov...m.keÇelİ
.................Şymek

Musa.......marce.......m.ocak

GÖkdenİz..ersen.......musampa

bence böyle hucuma dönük kadroyla oynamamız lazım
marce forvet arkası oynamalı

lakerta
26.10.2006, 17:37
Arkadaşlar ziya hoca çok geniş kadro olunca kafayı yedi ama bilmeliki burası ne malatyaspor nede bjk....

jef

ufukhan milan fatih

symek

musampa gökdeniz(hasan) marce mustafa

umut ersen(gökdeniz)

bu kadro ile cm de çok iyi gidiyor trabzonspor :)Ziya da denesin zaten deneme tahtası olduk..

Erkin
26.10.2006, 17:51
Herkes Umut'u yazmış ben de istiyorum oynamasını ama yine ayağına top değmeden maç biter :S Umarım yanılırım..

Analyzer
26.10.2006, 17:51
siz şu kadroları hazırlıyorsunuz ya bende ''acaba Sayın Dahi Doğan sizin kadar kafasını yoruyor mu'' diye düşünmekten kendimi alamıyorum ve acıyorum halimize.Bütün sezon kadrolar yapılacak ama Dahi Doğan'nın taktiği anlayışı ! hiç değişmeyecek.:mad: :mad: :mad:

Ben artık maç öncesi kadro hakkında hayaller kurmuyorum. Çünkü, maç kadrosu açıklandığında hayal kırıklığına uğrayıp maçtan soğuyorum. Aynen söylediğin gibi acınacak haldeyiz. Marcelinho'nun forma atmasının tartışıldığı topic te bile kadro kurmayı başartmış bize Ziya Doğan:D

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=505670&postcount=114

Not: Verena kardeşime de buradan çok teşekkür ederim o sinir harbinde bile beni güldürmeyi başardığı için:) Gerçi ağlanacak halimize gülüyoruz ya neyse:)

firidin61
26.10.2006, 18:07
Siz bu maçın kolay mı olacağını sanıyorsunuz..beşiktaşa kök söktürdü şansızlığına yenildi..en iyi zamanında kayseriyi yendi..fener ecel terleri döktü..şimdi biz rizeyi yeneceğiz..inşallah yeneriz...daha altan ayarında topcumuz yok arkadaşlar...birde bunun üstüne nasıl olduğunu bilmediğimiz bir sitemle oynuyoruz...ve biz sadece gökdeniz in süper olduğu maçları kazandık...vallahi gökdeniz gününde olursa belki...onunda önlemini alırlar..klasik doldur boşalt oynayacağız..maça gideceklere duyrulur..

ayaga oynayabilicek,adam geçebilicek,arapasları atabilicek kadar futbol zekası olan futbolcularla oynamassan hele hele bide forvetin uzun,teknik direktörün ziya dogansa doldur bosalt KAÇINILMAZ sondur:( ya o diilde takımda buna kapasitesi yetmeyen oyuncular olsa yanmıcam !!!yanarım yanarım MUSAMPA SZYMEK gibi ön liberoda oynayabilicek teknik kpasiteleri üstün ön liberolarımız olmasına ragmen oynatmadıgımıza yanarım:(

rize maçı kolay ama zora sokmamız için çok nedenimiz var;

1-TD ZİYA DOGAN:(

2-maalesef ki ziya doganın elinde iyilere tercih edebilicegi kadar futbol oynamayı bilmeyen adam var:(

3-sag bekimiz bu hoca burda oldugu sürece yada musa bu takımda kaldıgı sürece musa olucak:(

4-musampa zymek bizim futbolcumuz olmasına ragmen oynamayacak

5-hala celalletini murat ocaga tercih edebilir

6-hasan hüseyin ferhatın yanyana oynayabilme olasılıgı(ki ziya dogan varsa bu ihtimal olmaktanda çıkıp bunun tersi ihtimale giriyo)

7-marcelinho ya umarım taraftalar asırı tepgi göstermez!!!!marcelinhonun bu atmosverdeki performansı(ki ziya doganı az çok tanıyosam disiplin disiplin diye çıldıran adam marceyi bu hafta keser)

vs vs vs....

yani bu maçı kazanma nedenlerimiz umarım daha fazladır...

en büyük artımız daha kaliteli futbolcularımızın olması onuda zaten oynatmayarak YOK EDİYORUZ!!!!!:mad:

ayrıca altandan bahsetmissin yapma arkadasımya ben sana altan ayarında olmaya oyuncularımızı sayıyım daha kolay olur;

1-Hüseyin
2-ferhat
3-musa
4-hasan
5-celallettin
6-ömer rıza

diger bütün oyuncularımız en az altan kadar yetenekli futbolcular!!!hele hele alt(6)anı 6 ya katlayabilicek futbolcularımız varki onlarıda sayıyım sana;

1-GÖKDENİZ
2-marcelinho
3-gününde bi SZYMEK(gününde olmayan szymekde en az altan kadar oynar
3-MUSAMPA(bi sans bulsa!!!!!)

oguzkoc
26.10.2006, 18:09
fırıdın yazdığın 7.adımda güzel bi noktaya değinmişin.. taraftarın marceyi yuhalamasına tedbir alınması gerekir bu maçta

Emre B.
26.10.2006, 20:22
Tjikusu'yu Appiah'a benzetiyorum.

Erman
26.10.2006, 21:27
............................jeff.................. .......................

..ufukhan.......milan.........fatih........lee olsa keşke(?)..

..gökdeniz......musampa......szymek....marcelinho. .......

.....................ersen.......umut............. ..................

Firari, senin kurduğun kadroları seviyorum. Bu hafta almış başını yürümüşsün ama. Bakıyorum, olmayan futbolcuları da koymuşsun. :D

Arkadaşlar, iki forvet diyoruz ama sorun şurada ki her zaman maça, yaratıcı olmayan, pas yapamayan iki ön libero ile başladığımız için iki forvet pek mantıklı değil. Atak varyasyonumuz neredeyse sıfır. At Gökdeniz'e, o iki kişiyi geçsin, ortalasın Ersen vursun gol olsun + At Gökdeniz'e, o beş kişiyi geçsin gol atsın. Bundan başka bir şey yapmadık.

O yüzden ortasahada pas yapacak, yaratıcı birine ihtiyacımız var. Biz Firari ile boşuna "Szymek, Szymek, Szymek" demiyoruz. (@ Firari: Abi şu adamı kazanabilirsek senle bir rakı sofrası kuralım) Adamın Ankaragücü maçında neler yaptığını gördünüz. Pas yaptı, top kesti, defansa yardımcı oldu. Gençler maçında sinirden biraz sıyrılıp takımı izlediyseniz, Szymek'in nasıl pas dağıttığını görürdünüz.

Szymek formsuz, keyifsiz, isteksiz, gitmek istiyor diyeceksiniz. Pekala, diyelim ki onu kullanmayacağız ve transfer de yapamayacağız. O zaman deneyeceksin Hocam. Eğer bu takımın atak varyasyonlarına ihtiyacı varsa iki işe yaramayan ön libero ile çıkmayacaksın. Çek Marcelinho'yu orta sahaya, arkasına da artık kimi koyuyorsan koy ön libero olarak, Hasan, Hüseyin, Ferhat... Adam zaten kaç maçtır sahanın her tarafında koşuyor top almak için. ÇÜNKÜ PAS DAĞITAN KİMSE YOK. Ayrıca yaratıcı bir futbolcu. Türkiye'de orada çok iş yapabilir. Ersen'in arkasına, Marcel'in oynadığı yere de Musampa'yı koy. Adam uzun süre orada oynadı. Solda Keçeli idare ediyor zaten.

Şunu demek istiyorum yani:

Szymekli senaryo------------------- Szymeksiz-transfersiz senaryo--

--------------Ön libero--------------- -------------Ön libero----------

--------------Szymek--------------- -------------Marcel------------

Gökdeniz-------------------Musampa Gökdeniz-----------------Keçeli

--------------Marcel---------------- -------------Musampa----------

---------------Ersen---------------- --------------Ersen-------------

Kadro öyle güzel ki, insan böyle senaryolar çıkartabiliyor. Daha Yattara gelecek bu kadroya. Ama Ziya Hoca'nın kafasındaki paradigmaları yıkması lazım öncelikle.

Barış
26.10.2006, 22:05
bu adamların taraftarıyla hesabımız var ama gelmez ki bu adamlar Trabzon'a.

hüseyin ve ferhat ın yanyana oynamaması tek isteğim.

Egemen
26.10.2006, 22:12
bu hafta rahat alırız..

nedeniyse acık o maça gelemiyorum :D:D

Hüseyin İlkin
26.10.2006, 22:13
4.1 bizde macc

Erdem Keser
26.10.2006, 22:44
heriflerin bize yapmadıgı kalmamıstı rizedeyken sanki dusman takım geliyo evlerin damından bile taraftara takoz atıyolar insallah taraftarımız bu macta taraftarlık nasıl yapılır gosterir kendine yakısan bir sekilde sozumu rizeli kardeslerim yanlıs anlamsın sozum rizeli olupta istanbulu tutanlara

Enes Berfin
26.10.2006, 23:15
Ilk 11 Rizespor maci:

------------------- Jefferson -------------------

Ufukhan ------ Fatih ------ Stepa. ------ Murat O.

-------------- Hasan ----- Hüseyin -------------

Gökdeniz ---------------------------- Mustafa K. (Marcelinho)

-------------- Umut ------- Ersen --------------

yani bana kalirsa ilk onbire mustafa keceliyle baslasin sonradanda marcelinho macin gidishatina göre oyuna girebilir.

yenteli
26.10.2006, 23:58
yattara kardeşim bencede senın kurdgun kadro güzel.şimdiki futbolda orta alanda koşan enaz 2 oyuncu hamal görevi gorecek.hem iki forvet oynayıp hemde marcelınho ve gokdniz bırarada olmaz..musampada su ankı durumu ile ne 90 dakika oynar ne de orta alandaki hamal gorevını gorur

Ali Özcan
27.10.2006, 00:01
Şu Szymek bi oynasa artık da bi daha bi görsek düzelmiş mi ? Ümit fakirin ekmeğidir derler ya aynen öyle işte...Szymek çok rahat görünüyordu Manisa maçında.Yedekliği pek taktığı yok gibi.Çok üzüldüm açıkçası.Artık oynar umarım...

Beytullah
27.10.2006, 00:03
1 puan alırsak ne mutlu bize!!!!!

lucciiffer
27.10.2006, 00:18
valla bütün düşüncelerine katılıyorum ama altanıda nimetten saydın.kardeş ben adanalıyım altanı 5 sene seyrettim çok sıradan bi futbolcu.

kudu_61
27.10.2006, 09:38
jeff
ufukhan, step, fatih, keçeli
hasan, kiki
gökdeniz, marse, murat
umut

İlla ki çift ön libero ile oynayacaksak al sana iki ön libero umut bu takımda banko oynar yattara gelene kadar tek forvet ile çıkacaksak bu sadece umut olur benim yukarıda yazdığım kadro süper ama hüseyin bu takımdan kesilmeyeceğine göre gene boşa kürek çekiyorum başımızda ziya hoca var iken hiçbir maç rahat olamıyorum...Hocam Trabzonspor defans yapamıyor bırak bari hücum oynasın şu maç benim teknik direktörlüğümle çok rahat kazanılır ama ziya hoca ile şüpheli...

sarsari61
27.10.2006, 10:56
ayaga oynayabilicek,adam geçebilicek,arapasları atabilicek kadar futbol zekası olan futbolcularla oynamassan hele hele bide forvetin uzun,teknik direktörün ziya dogansa doldur bosalt KAÇINILMAZ sondur:( ya o diilde takımda buna kapasitesi yetmeyen oyuncular olsa yanmıcam !!!yanarım yanarım MUSAMPA SZYMEK gibi ön liberoda oynayabilicek teknik kpasiteleri üstün ön liberolarımız olmasına ragmen oynatmadıgımıza yanarım:(

rize maçı kolay ama zora sokmamız için çok nedenimiz var;

1-TD ZİYA DOGAN:(

2-maalesef ki ziya doganın elinde iyilere tercih edebilicegi kadar futbol oynamayı bilmeyen adam var:(

3-sag bekimiz bu hoca burda oldugu sürece yada musa bu takımda kaldıgı sürece musa olucak:(

4-musampa zymek bizim futbolcumuz olmasına ragmen oynamayacak

5-hala celalletini murat ocaga tercih edebilir

6-hasan hüseyin ferhatın yanyana oynayabilme olasılıgı(ki ziya dogan varsa bu ihtimal olmaktanda çıkıp bunun tersi ihtimale giriyo)

7-marcelinho ya umarım taraftalar asırı tepgi göstermez!!!!marcelinhonun bu atmosverdeki performansı(ki ziya doganı az çok tanıyosam disiplin disiplin diye çıldıran adam marceyi bu hafta keser)

vs vs vs....

yani bu maçı kazanma nedenlerimiz umarım daha fazladır...

en büyük artımız daha kaliteli futbolcularımızın olması onuda zaten oynatmayarak YOK EDİYORUZ!!!!!:mad:

ayrıca altandan bahsetmissin yapma arkadasımya ben sana altan ayarında olmaya oyuncularımızı sayıyım daha kolay olur;

1-Hüseyin
2-ferhat
3-musa
4-hasan
5-celallettin
6-ömer rıza

diger bütün oyuncularımız en az altan kadar yetenekli futbolcular!!!hele hele alt(6)anı 6 ya katlayabilicek futbolcularımız varki onlarıda sayıyım sana;

1-GÖKDENİZ
2-marcelinho
3-gününde bi SZYMEK(gününde olmayan szymekde en az altan kadar oynar
3-MUSAMPA(bi sans bulsa!!!!!)
İşin özü burada işte arkadaşlar...Altandan daha iyi bir topcumuz 1-2 tane...Acizliğimizin resmi işte...Lucifer arkadaşımız altanı çok sıradan bir topcu demiş..bende süper topcu demedim...dikkat edin rize ile oynuyoruz ve altandan süper 2 tane topcumuz var...Altan ayarında topcumuz yok derken 1-2 topcuyuda bu kadegoriye soktuğum için için sizden ve o topculardan özür dilerim...ama şampiyonluğa oynayan bir takımın bütün yükünün gökdeniz ve bir kaç topcuya bağlı olması ortalarda havlu atacağımızın sinyalleridir...İnşallah yanılırım ve rizeyi yeneriz..ama iş rizeyi yenmekle bitmeyecek..daha çok uzun yol var...3 yıldır frikikten 1 gol atmış takımdan nereye kadar şampiyonluk beklenir...Daha duran topu kullanmayı bilmiyoruz...Hiç alex i izlememişler ki acaba çapraz serbest vuruşları ceza sahasının neresine kesiyor niye tehlike oluyor diye inceleyen yok..Direkt serbest vuruşları saymıyorum..onları kaleye vurursun ya gol olur ya olmaz..bizde 3 yıldır tesatüfü bir tane oldu o kadar...galatasaray ve fener bu duran top organizasyonlarından kaç defa şampiyon oldular...çünkü hagi hoidong ve alex gibi topculara sahiptiler..bunun için bir tane topcuya ihtiyacımız var..sürüsüyle topcuya değil..hamiden sonra frikikten gol izleyeniniz oldumu arkadaşlar...bu kadar eksinin içinde nereye kadar nasıl yol alırız bilmem...

Külünkoğlu
27.10.2006, 14:01
Rize'de buluştular;

Trabzon-Rize maçı öncesi Karadeniz'de dostluk rüzgarları esiyor. Rize Taraftarlar Derneği'nin daveti ile bu kente giden Bordo-mavi, Trabzon, Çılgınlar ve Ayasofya taraftar derneklerinin başkanları ortak mesaj yayınladı: "Artık husumet istemiyoruz. Karadeniz'de birlik zamanı."

Tahir
27.10.2006, 14:12
husumetin olmaması için rizedeki ezikleri maça sokmamaları lazım onlar yine gaza getirir bizum uşakları

Telha TANYILDIZI
27.10.2006, 14:18
bu maçı rahat alırız beşiktaşla oynadıkları maça bakmayın çünkü;
beşiktaş zor kazanan bi takım bucasporu bie yenerken zevk vermiyorlar beşiktaş maçlarını ölçü almayın

galyanlim
27.10.2006, 14:22
inşallah bu maçta olay çıkmaz

Gürkan
27.10.2006, 14:24
rizenin kanına hep fenerliler giriyo.ve diğer karadeniz takımlarınıkınede ezıkler. yoksa karadenızlı tutmazmı bırbırını.

OFLU
27.10.2006, 14:40
Rize tutmuyor iste abi..Tek tuk TRABZONU tutan var alayi fenerli ee durum boyle oluncada mevzu kacinilmaz oluyor..

Berk Eren
27.10.2006, 15:38
-----------jeff--------------

fatih--milan--cagdas--keceli----

musa--gokdeniz--ferhat--musampa
-----------MARCELİNHO-------
-----------ersen--------------

bole baslanmalı duruma gore umut bulutla 2lı forvete donulmelıdır..
bide yedek kulubesınde bıle celaleddını gormek ıstemıyorum!!!

mkmsas
27.10.2006, 15:45
gol yemeden maç kazanmak istiyorum ya.... şöyle az poziyon verdiğimiz, çok bulmasak da rakip kaleciyi maçın adamı yapmadan bulduğumuzu attığımız bi maç olsun istiyorum... inşallah olur.. bakalım ne olacak?

Erman
27.10.2006, 15:47
Daha duran topu kullanmayı bilmiyoruz...

Sözün özünün özü budur aslında. En büyük sıkıntılardan biri.

Bir de Gökdeniz korner atmasın eğer yapamayacaksa. Vestel maçında da Gençler maçında da bir kornerde dahi topu belden yukarıya kaldıramadı. Ya da yerden oynamak istedi ama öyleyse amacı neydi?

Marcelinho duran toplarda tek isim olmalı gibi geliyor bana.

mkmsas
27.10.2006, 15:54
bi kadro da biz yapalım.
-----------jeff--------------

musa--milan--fatih--murat----

------hüseyin--hasan-------
-gökdeniz----------szymek-----marce
-----------umut--------------

tabi burada ziya hoca gerçeklerini de dikkate aldığımızı belirtelim. yani bu maçı erciyes ve gençler maçı ayarında gördüğü ya da ben öyle olacağını düşündüğüm için üç ön libero yerine iki ön libero ile maça çıkıp tek forvet veya çift forvet oynayacağını düşünüyorum. ben tek forvet ihtimalini fazla gördüğümden böle yazdım.

umut-ersen olayına gelince... marce ve szymek gibi defansın arkasına ve arasına çok iyi top atabilen oyuncuları pas geçip, savunmadan top şişirerek ersen'in kafasından medet ummanın çok da gerçekçi olmadığını düşünüyorum. Umut'un gol vuruşları daha iyi ,ayrıca defansın arkasına sızmaları çok daha iyi yapıyor. ersen'in yaptığı patlamanın geçiçi olduğunu ve yavaş yavaş normale dönceğini düşünüyorum ve bunun da sinyallerini veriyor.
yok beni yanıltırda gese ve bejeke maçlarındaki gibi oynarsa ne ala, hiç gocunmayız, özür dileriz.

sbay
27.10.2006, 15:56
ilk 11:

..............jefferson

ferhat.....stepanov.....akyel....murat

........hasan....hüseyin...mustafa

gökdeniz.............................marcelinho

..................ersen martin

mkmsas
27.10.2006, 16:04
böle taksit taksit oluyo ama aklıma geldikçe yazıyom.

gençler maçında szymek'te eski günlerinden kırıntılar gördüm gibi geldi bana. hani maç kazanmak için saldıran, top alamayınca çıldıran, kararını beğenmediği hakemle didişen szymek'ten bahsediyom yani. Hani o dakikalarda savunmadan top çıkarıp, isabetli pasları yapan da o idi benim gözümde. Tüm bunlardan hareketle o szymek'ten, hüseyin ile ferhat'ı görünce umutlanmak istiyorum tüm benliğimle. ondan yazıyorum kadroya. szymek bi geri dön be.. ya da geri dönermiş gibi oyna ona bile ihtiyacımız var zaten

OLCAY ÇAKIR
27.10.2006, 16:17
Maç zor geçecek ya herkes temkinli,Hüseyin kadrolarda maaşallah...

Egemen Yılmaz
27.10.2006, 16:17
rize maçları genelde zor geçer ama son 1-2 yıldır bu maçları rahat kazanıyoruz. hatta en son maçı farklı kazandık. umarım bu maçra da manisa maçındaki gibi oynarız ve 3 puan alırız

Bülent Bayraktar
27.10.2006, 20:11
takımın durumu o kadar soru işareti uyandırıyorki bnde tahmin yapmak çok zor ne yapacağımız hiç belli olmuyo

Tevfik Kılıç
27.10.2006, 20:51
kaybedersek sezonu kapatmış oluruz ama ben maçı net bir skorla kazanırız diye düşünüyorum.

numan
27.10.2006, 22:16
bu ziya doganla yine kazanamayız,acaba Daum teknik direktorumuz olamazmı?

ABI NEDEN BAHSEDIYOSUNUZ TRABZON SON 5 SENENIN EN IYI TEKNIK DIREKTORU ILE CALISIYORUZ BIZ BESIKTASI VE GALATAYI YENDIYSEK BU ZIYA HOCANIN SAYESINDEDIR. LUTFEN SAYGI DUYUN LAZARONI MI KALSAYDI OZAMAN 5 MAC ICINDE ANCA 1 TANESINI YENERDIK O DA SANSINA

numan
27.10.2006, 22:19
Trabzon Ilk Onbire mushampa Ve Marcelinyo Ve Gokdeniz Ucuyle Baslarsa Ben Diyorumki Degil Rizespor Liverpool Onumuzde Duramaz. Hem Abiler Ziya Hocamada Saygi Duyun Lutfen O Ne Yapiyo Ise Bise Biliyo Da Yapiyo

numan
27.10.2006, 22:21
Ziya Hoca Ne Kadarda Sert Adam Oyle Bi Adam Lazim Bize Zaten
Adam Galata Macinda Nasi Kizdi Oradaki Adamlara
Ziya Hoca Son Bes Senenin En Sert Ve Iyi Hocasi Bence

Uğur Aydın
27.10.2006, 23:50
Şu maçı kazasız,belasız bir atlatalım,ayrıca taraftarlarcada güzel organizasyonlar yapmak lazım,kardeşlik babında...

A.T.R
28.10.2006, 01:31
İşte yine umut, kendine güven ve vs. ile başlayan bir maç öncesi topiği daha.Bence de kolay olması gereken bir maç AMA;

Eger Ziya Hoca Gençler maçıdaki gibi acı bir süpriz yapmazsa (gerçi aynısı olması mümkün değil Ö.Rıza sakat)

Eger Gökdeniz milli takımda oynamadığı gibi oynarsa (Nazar degmesin bu sene milli maçlar hariç neredeyse harkulade oynuyor)

Eger Zdravkov kendini aşmazsa ( Yahu siz hiç Feyzi'nin tüm Futbol kariyeri boyunca böyle oynadığına şahit oldunuz mu ya da Hasagiç'in ya da henüz 2. maçına bizle çıkan A.G kalecisi Serkan'ın)

Eger Hüseyin rakipten katığı topları 2 m yanındaki adama pas atar gibi aktarabilirse ( Canım kardeşim sanki pas değil arkadaşına kurşun atıyor yahu bir de becer de attığın pas arkadaşını ve bizleri kahretmesin)

Eger Ersen Martin toplara çıkarken ellerini kullanmaktan vazgeçer ve diri olursa ( Ellerini kullanmadan topa yükseldiği nerdeyse vaki değil ve son haftalarda sırtında kilolarca yük varmış gibi oynuyor)

Ve eger seyircimiz stadı doldurma zahmetine katlanır ve fiyt fiyyt diye ıslık calarak tezahürat yaptığını sanmaz ve macı da tiyatro seyreder gibi seyretmezse , biz bu maçı gayet kolay ve farklı alırız.

Rakibin oyuncuları içerisinde tehlikeli oyuncuları saymış bazı arkadaşalar .Ben en son Rize - BeJeKe maçına göre değerlendireyim

Altan: Klas bir futbolcu ama bejke maçında berbattı.
Die Cire:İyi bir futbolcu çok kuvvetli ve dengeli Bejeke macında ayakta kalmayı başaran tek kişi idi.
Tjikuzu:Biz niye bu adamı bulamamışız dediğim bir futbolcu ama Bejeke macında vasat altı idi.

Herkes bu Futbolcuları öne çıkarmış ama bence gözden kaçırdıkları en önemli kişi FERDİ ELMAS. yanılmıyorsam 20 yaşında ve civa gibi bir çocuk Bejeke maçının 2. yarısı oyuna aldı Susiç bence çıldırmış olmalı o girdikten sonra Yattara nın Adem dursunu yaptığı gibi yaptı Mercümek Bakiyi. Ve Bu adam MUTLAK surette devre arası Trabzonspora kazandırılmalı.Gökdenizi elimiz öpene veririz o zaman vermezsek de Ferdi Aynen Ünal gibi ortadan direk kalye giden ender futboculardan biri.Dilerim bize karşı oynamaz ama bu adamı takip edin derim ben.

Rasim YILMAZ
28.10.2006, 11:15
Maç zor geçecek ya herkes temkinli,Hüseyin kadrolarda maaşallah...

ya uğraşmayın artık hüseyinle!!!tamam yetenekleri sınırlı ama adam oynamaya çalışıyor en azından..hangi t.d gelirse gelsin hüseyini kesemez arkadaslar böyle bir lüksü yok..onunda görevini sadece hasan yapabilir şu kadro içinde..he hasan ile hüseyini yan yana oynatmasına bende karşıyım..ikinci olarak hani bu musampa defansif orta saha oynayabiliyordu?bu yavşlıkla isteksiz hali ile amatör takımda oynayamaz.defansif orta sahanın en büyük özelliği hem ofansa hem defansa yardım edebilme özelliğidir.fakat bu musampa durarak oynuyor..topla veya topsuz hızlanma sıfır afedersiniz ama adam kıçını kaldıramıyor!!! 3. ve en önemlisi bu maç umut bulutu kazanmalıyız ilk 11 de sahaya sürülmeli..eminim ilk 11 de oynarsa 1 den fazla gol atacak..ve bu çocuğu kazanmamız bizim için çok önemli..son haftalarda gol sorunu var..ersende biraz formsuz...
maç tahminim ise 4-1 lehimize biter:):) hepinize günaydın bu arada:P

h@msi61
28.10.2006, 11:24
Rize'de buluştular;

Trabzon-Rize maçı öncesi Karadeniz'de dostluk rüzgarları esiyor. Rize Taraftarlar Derneği'nin daveti ile bu kente giden Bordo-mavi, Trabzon, Çılgınlar ve Ayasofya taraftar derneklerinin başkanları ortak mesaj yayınladı: "Artık husumet istemiyoruz. Karadeniz'de birlik zamanı."

Trabzondaki maçtan önce rizeliler bizim taraftara birlik mesajı versinler, rizedeki maçlarda fener diye bağırıp milletin kafasını yarsınlar...
herneyse inşallah geçen seneki gibi plaka yaparız....

yağız61
28.10.2006, 12:57
Çok Zor MaÇ.dİkkatlİ Olmakta Fayda Var.adamlar Puan Almak Zorunda.İnŞallah İyİ Bİr Oyun Ve Centİnmence GeÇen Bİr MaÇ Sonucunda MaÇi Alicaz.

zafercalikoglu
28.10.2006, 13:43
1-0 olsun trabzonun olsun

Cengiz Çubukcu
28.10.2006, 13:48
ben de maçı alalım ama 1-0 alalım istiyorum...puan kaybı bizim işimize gelmez, farklı galibiyet de rizeyi karıştırır...

galyanlim
28.10.2006, 15:40
bu maçı alıcaz
siz bence maça değil çılgınlara bakın
adamlar yokluktan neler yapacak
iyi izleyin inşallah tel gösterir onları

atlantis
28.10.2006, 17:31
Bir haftadır karadenizdeydim 1 saat önce geldim. Rizelilerle epey sohbet ettim.
çok iyi insanlar yeneceğiz sizi dedim iyi yenin dediler walla karadeniz çok güzeldi. Ligde artık puan kaybına tahammülümüz yok.. lütfen yenin
Rizeyede bundan sonraki haftalarda başarılar bu hafta 3 puan bizim olmalı.

yaranozlu
28.10.2006, 18:31
ben ziya hocaya artık güvenmiyorum, kadro seçiminde yaptığı saçmalıklar beni yıldırdı... takımı da çalıştırmıyo doru dürüst. ne duran top, ne de taktik... sadece takımı hırslandırıp maça motive ediyo... ben ziya hocayı beğenmiyorum ama lazaroniden kat kat iyidir yine de.......

Akın NAZİFOĞLU
28.10.2006, 18:32
la bi defada rahat rahat keyifle mac dinlemek istiyoruuuuuuuummmmmmm

galyanlim
28.10.2006, 18:41
bu maç bizim

Murat Acar
28.10.2006, 18:55
yaw valla bıktım artık korkak futboldan adam gibi hucüm futbolu oynatsaya bu hoca bu musampayı hala hazır hale getiremedi ya biraz da kendinde arasın kabahati

Onur
28.10.2006, 19:49
rize kapanırsa galip gelmemiz hayal. kapalı savunmaytı açacak futbolcumuz yok. tek ön libero hüseyin olmalı geri kalan orta saha futbolcuları ileri dönük olanlardan seçilmeli.
ne hikmetse maç yorumu yerine kadro seçimi hakkında yazı yazıyorum nedeni ne ise????

Erdem Keser
28.10.2006, 21:03
la bi defada rahat rahat keyifle mac dinlemek istiyoruuuuuuuummmmmmm

rahatca mac izlemek bize haram 3-0 onde olsak bile
2 tane yiyip son dakikalrı kahırla geciririz takım takım degil
kanser spor

Misina
28.10.2006, 21:39
ben ziya hocaya artık güvenmiyorum, kadro seçiminde yaptığı saçmalıklar beni yıldırdı... takımı da çalıştırmıyo doru dürüst. ne duran top, ne de taktik... sadece takımı hırslandırıp maça motive ediyo... ben ziya hocayı beğenmiyorum ama lazaroniden kat kat iyidir yine de.......

istediğinz kadar beğenmeyin son 10 yılda gelen en yi hoca ziya hocadır...ne çabuk unuttunuz.3 maçta 1 puan almış Trabzonspora ard arda aldırdığı derbi galibiyetleri camianın havasını yerine getirdi.eleştirileriniz bira z olumlu olsun lütfen.

AYYILDIZ
28.10.2006, 21:45
Bu maçı alıcaz başka yolu yok.Bu maçta takıma güvenim tam.

sweetrose
28.10.2006, 22:08
Bu maçı alıcaz başka yolu yok.Bu maçta takıma güvenim tam.

Bu maçı alalım bırakın da..yazık valla ne halleri konuşmaya başladık..

macka61
28.10.2006, 22:13
inşallah yeneriz 1-0 bize yeter

sweetrose
28.10.2006, 22:16
inşallah yeneriz 1-0 bize yeter
yapmayın gözünüzü seveyim ya...geçen sezon ki maçı hatırlayın...geçen sezondan kötü mü bu takım?

Talat YAVUZ
28.10.2006, 22:22
umut vermek için söylemiyorum ama kimse unutmasın bu maç çıkış maçı olcak fener maçına kadar kaybetmeyiz diye düşünüyorum.Biz taraftar olarak görevimizi yerine getirelim de.

lazmanyaq
28.10.2006, 22:37
rize durur durur bize patlar hem geçen sene son maçın acısını çıkarmak isteyebilir 6 tane atmıştık en son

UğuR
28.10.2006, 22:44
Kesin alacağımız bir maç korkmayın arkadaşlar.

Erkan
28.10.2006, 23:02
rize durur durur bize patlar hem geçen sene son maçın acısını çıkarmak isteyebilir 6 tane atmıştık en son

6 taneyi onlar istemislerdi kasindilar.. G ()T luk yaptilar.... biz de attik ^^ :) . Bu mac ta yenmek zorundayiz..

Ümit Küçük
28.10.2006, 23:03
zorlanırız takım güven vermiyo gökdeniz ortalayacak ersen atacak herzaman yemiyo bu taktik bide 8 defansla cıkarız (ee ziya hocanın mantalitesi süper ya) yine golyeriz atamayız kolay kolay

Ferşat Balcı
28.10.2006, 23:08
G.birliği maçında bizim ceza sahasında ki yüksek toplar nerdeyse rakipteydi. bu bölgede Çağdaş oynatılabilir. musa da kendi bölgesinde çok basit çalımlar yiyor ve büyük tehlikelere neden oluyor.bu bölgede de fatıh oynatılmalı. orta sahada ise mücadele var ama üretim yok bal yapmayan arı gibi. vestel macında 1-0 dan sonra o bölgeden düzgün toplar çıkabılseydi maçı rahat alırdık.yani şimek, musampa gibi yaratıcı oyunculara bu bölgede mutlak ihtiyaç var. o zaman hüseyinde rahatlayacaktır.yine vestel maçında marchelinyo ersenın arkasında oynayınca daha iyi pozisyonlar yaratabıldıgını görduk. marchelinho da bu bölgede ısrar edilmeli. onun yerıne keçeli solda idare eder.

....................................jefferson..... ............................................
.
.........fatih Akyel............stepanov.............çağdaş...... .....murat ocak

..........................hüseyin............şimek ( musampa).........................

........gökdeniz.................marchelinho...... ..................keçeli ( musampa)

....................................ersen martin ................................................

Erkan
28.10.2006, 23:12
Cagdas lagzim............

Ümit Küçük
28.10.2006, 23:13
bencen söle bi kadro cıkarsın
...................................jeff........... ................................
..........fatih...........stepanov............cagd as.........murat.....
..............musa..................hüseyin....... .....syzmek............
..........................gökdeniz...............m arce......................
......................................umut bulut..............................
bu kadroyla cıkarsa 3-1 biter kesin gol yeriz isterse 10 ön liberoyla cıksın forvetede umutu koysun ersen her hava topuna cıkarken faul yapıyo

Ümit Küçük
28.10.2006, 23:21
ya da soyle cıksın
...................................jeff........... .................................
............fatih........stepanov............cagda s...........murat......
........................hüseyin.................ha san.........................
.....................................syzmek....... ...............................
......gokdeniz.................................... ................marce.......
.....................................umut bulut.................................
böylelikle gokdenizi marceyi syzmek defansın aralarına kacırır süpriz iki golcü daha olur yine 3-1 olur
ama ziya soyle cıkar
.........................................jeff..... ........................................
............musa.............fatih................ ......stepanov..........murat
...................ferhat...............hüseyin... ..............keceli............
...........................gokdeniz............... ......marce....................
.............................................ersen ...................................
bizde bekleriz sabaha kadar ersen faul yapmadan topa yükselsin kafa vursun gol olsun diye macta 1-1 biter ondan sonra istifa sesleri yükselir

Hüseyin İlkin
28.10.2006, 23:22
4.1 bide macc

sweetrose
28.10.2006, 23:39
4-1 iyi skor takım kendine gelir biraz...

cakir28
28.10.2006, 23:51
Bu maci illa alacagiz....tahminim...3-1

karayamayman
29.10.2006, 00:07
Bence de bu maçı alacağız 3-1, ama daha sonrasından pek umutlu değilim.

MahmutHSO
29.10.2006, 00:20
Ben artık bu takımı anlamakta zorluk çekiyorum.Artık maç tahmini falan da yapmak istemiyorum

Enes Berfin
29.10.2006, 00:29
ya da soyle cıksın
...................................jeff........... .................................
............fatih........stepanov............cagda s...........murat......
........................hüseyin.................ha san.........................
.....................................syzmek....... ...............................
......gokdeniz.................................... ................marce.......
.....................................umut bulut.................................
böylelikle gokdenizi marceyi syzmek defansın aralarına kacırır süpriz iki golcü daha olur yine 3-1 olur
ama ziya soyle cıkar
.........................................jeff..... ........................................
............musa.............fatih................ ......stepanov..........murat
...................ferhat...............hüseyin... ..............keceli............
...........................gokdeniz............... ......marce....................
.............................................ersen ...................................
bizde bekleriz sabaha kadar ersen faul yapmadan topa yükselsin kafa vursun gol olsun diye macta 1-1 biter ondan sonra istifa sesleri yükselir

Sen herhalde gol yememek icin bir kadro kuruyorsun, bu kadroylan biz anca 1 gol atariz bize goool lazim gooooool tek forvertle ne isin var yaaaa kafayi yicem yaa.

Kobalas61
29.10.2006, 01:07
vala alalımda macı nasıl olursa olsuna artık

Erdogdu61
29.10.2006, 01:05
rahat galibiz arkadaslar icinizi ferah tutun, rüyamda gördüm :) ... rüyamda görmesem bile ayni seyleri yazardim

Özge
29.10.2006, 01:07
bencede rahat yeneriz rüyamda da marcelinho gol atıyo gördüm:D:D

İslam Sezer
29.10.2006, 02:45
rizenin plakası kaçtı?

Özge
29.10.2006, 02:48
53 de noldu:D

Enes Berfin
29.10.2006, 06:28
53 de noldu:D

53'de ama biz kendi evimizde 3 golde yemek istemeyiz deme, yani olsunda yine bizim plakadan olsun gecen yilki gibi :D

Hüseyin Çümen
29.10.2006, 07:34
6-1 olur gene maçın sonucu ya tarifeyi bozmamk lazım

Emre B.
29.10.2006, 09:52
İnşallah fark atarızda averajımız düzelir.

Mesut AKYILDIZ
29.10.2006, 09:55
Rizesporla evimizde yaptığımız maçlarda Rizespora karşı bariz bir üstünlüğümüz var bu maçta da bu üstünlüğümüzün devam edeceği düşüncesindeyim ama takımımızın ortaya koymuş olduğu performanstan ötürü hiçte öyle rahat bir galibiyet alabileceğimizi düşünmüyorum.

AkYaZiLi61_Ts
29.10.2006, 10:35
bu maçı rahat bi şekilde alacağızz...rize bize evimizde baş kaldıramaz...

mehmet yıldırım
29.10.2006, 11:26
rizeyi yeneceğiz inşallah.fakat çok rahat olacağını söyleyenlere katılmıyorum.kapasitesiz üçlü sahadaysa hele hele galibiyet baya zor(musa-ferhat-keçeli).ben yenilsekde marcelinho symek musampayı 90 dakika sahada görmek istiyorum.80 dakika gezer tek hareketi bazen 3 puan getirir bu tür topçuların.rize komşumuzdur aramız iyi olmalı aynı karakteristik özellikleri taşıyan karadeniz çocuklarıyız diye her zaman düşünürüm ama bu rizeli komşularımızın sırf bize inat aşırı fener düşkünlüklerini bi türlü hazmedemiyorum.yarısı rize yarısı fener kaşkolunu gördüm tv de.yani iki kocalı hürmüz misali...çok yadırgadım.bu kadar hased ayıp ve komik.trabzonspor 26 resmi kupası olan yegane şehir takımı ve karadeniz takımı.artvin-samsun arası bu takıma sahip çıksa kesinlikle dünya devi olur bu takım.ama kıskançlık damarı gözleri kör etmiş.neyse konumuz bunlar değil.bu hafta rizeyi geçmemiz lazım.aksini düşünmek bile istemiyorum.lüzumsuz puan kaybına son verelim artık.ama eze eze yeneriz diyemiyorum.eze eze top oynıycak kapasitede futbolcu sayısı baya az takımda.herkese saygılar

atlantis
29.10.2006, 11:48
rizeyi yeneceğiz inşallah.fakat çok rahat olacağını söyleyenlere katılmıyorum.kapasitesiz üçlü sahadaysa hele hele galibiyet baya zor(musa-ferhat-keçeli).ben yenilsekde marcelinho symek musampayı 90 dakika sahada görmek istiyorum.80 dakika gezer tek hareketi bazen 3 puan getirir bu tür topçuların.rize komşumuzdur aramız iyi olmalı aynı karakteristik özellikleri taşıyan karadeniz çocuklarıyız diye her zaman düşünürüm ama bu rizeli komşularımızın sırf bize inat aşırı fener düşkünlüklerini bi türlü hazmedemiyorum.yarısı rize yarısı fener kaşkolunu gördüm tv de.yani iki kocalı hürmüz misali...çok yadırgadım.bu kadar hased ayıp ve komik.trabzonspor 26 resmi kupası olan yegane şehir takımı ve karadeniz takımı.artvin-samsun arası bu takıma sahip çıksa kesinlikle dünya devi olur bu takım.ama kıskançlık damarı gözleri kör etmiş.neyse konumuz bunlar değil.bu hafta rizeyi geçmemiz lazım.aksini düşünmek bile istemiyorum.lüzumsuz puan kaybına son verelim artık.ama eze eze yeneriz diyemiyorum.eze eze top oynıycak kapasitede futbolcu sayısı baya az takımda.herkese saygılar

Bence Rize bize inat uğruna seçmemiştir, Feneri futbolda başarı olmayınca farklı takımlara gönül verelim diye düşündüler heralde ondandır. Birde zamanında küme düşmelerine sebep olduk gerçi onlar kendi rakibini yenseydiler düşmezlerdi. Zaten sadece fener değil gs ye de sempati duyan var rizede,
Ben rizedeyken soruyorum rizelilere niye böyle oldu, diyorlar zamanında küme düştük ondan birde minübüs kavgaları var dedi:)
Biryere gideceğim zaman 2 kere biniyorum of arabası, sürmene arabası hepsi ayrı:D
Ama benim gördüğüm kadarıyla tatlı bir geçimsizlik var düşmanlık asla yok ve gurbette sahip çıkıyorlar birbirine...
TrabzonSporumuzun kazanması gereken bir müsabaka inşallah hayırlısı ile yeneriz.

diskus
29.10.2006, 11:50
birde gol yemeden maci bitirelim artik.
.........................................jefferson .................................................. ..............................stepanov............ .....fatih........................................ ....ferhat........................................ .................................murat............ .......................................hüseyin.... .................................................. .................................................. .................................................. ...........................hasan.................. ...............musampa............................ .....................................marcelinho... .................................................. .................................................. .................................................. .....................gökdeniz..................... .................................................. .................................................. ....ersen......................................... .........

musa yi defansin saginda oynatmaktan vazgecmesi lazim hocanin.defansta cok kötü oynuyor.hasan in sakatligi devam ediyorsa onun yerinde oynayabilir.

bingolts
29.10.2006, 12:09
..........................................jeferson ..........................................
.

......ufukhan ..............çağdaş...............stepanov....... ...........murat ocak

......................................... ... symek............................................. ...

.......gökdeniz................................... .....................................musampa

.............................................marce llinho............................................ .

.........................Cem demir ....................Umut ....................................

bingolts
29.10.2006, 12:16
.....................................jefferson.... .............................................

fatih akyel ........................çağdaş.............stepano v.................mustafa

......................................symkoviak... ...........................................

gökdeniz.......................................... .....................................musampa

...........................................marcell inho.............................................

.........................ersen martin.....................umut bulut...........................

Göktuğ Altuntaş
29.10.2006, 12:30
valla artık rizeyide yenemezsek...artık kaybedecek macımız yok almamız lazım bu macı...

Tevfik Kılıç
29.10.2006, 12:49
Yorumun mükemmel katılmamak mümkün değil sevgili mehmet eline sağlık.

Uğur Aydın
29.10.2006, 13:37
Maçta inşallah dostluk olur ve biz kazanırız,ama ısrarla söylüyorum,yarına özel bir pankart bir olay yada bir tezahürat olmalı...

EmrahYalçınalp
29.10.2006, 13:39
.....................................jefferson.... .............................................

fatih akyel ........................çağdaş.............stepano v.................mustafa

......................................symkoviak... ...........................................

gökdeniz.......................................... .....................................musampa

...........................................marcell inho.............................................

.........................ersen martin.....................umut bulut...........................
Şu kadroyla -Szymek ve Musampa'nın performansına göre- her maça 2-0 önde başlarız. Hadi olmadı diyelim, yerlerine Hüseyin ve Keçeli (Murat bekte) ile yine aynı şeyler geçerli olur. Ama bana yine Ferhat, Hasan ve Hüseyin'den en az ikisini seyrederiz, Marce sol açıkta, Gökdeniz de forvette oynar gibi geliyor. Erciyes maçındaki kötü performansından sonra benim tanıdığım ZD Celalettin'i stoper yapar, Çağdaş'ı yine oynatmaz.

AYYILDIZ
29.10.2006, 13:43
Rizesporla evimizde yaptığımız maçlarda Rizespora karşı bariz bir üstünlüğümüz var bu maçta da bu üstünlüğümüzün devam edeceği düşüncesindeyim ama takımımızın ortaya koymuş olduğu performanstan ötürü hiçte öyle rahat bir galibiyet alabileceğimizi düşünmüyorum.

Abi rizenin bize karşı galibiyeti yok evimizde inşallah bu gelenek devam eder.

frango
29.10.2006, 15:43
evet rizenın bıze karsı pek sansı tutmuyo yarında bu gelenek devam edecektır tabkı kazanmak onemlı ama kazanmamızın yanında umarım maçtra tatsız olaylar yasanmaz

her ne kadar geçen sene rize deplasmanında bıze yapılan kotu karsılamaya fener formalı rızesporlulara ve fener lehınde tezarat yapan rizelilere ragmen rizesporlular demıyorum cunku rizesporlu adam kendı takımını destekler fenerı deyıl herseye ragmen dostca bı mucadele olacagı kanısındayım

POYRAZ
29.10.2006, 15:54
Her bakimdan güzel bir mac olmasi dilegi ile... Basarilar Trabzonsporum.

gurbetci61
29.10.2006, 16:02
Hadi usaklar alalim bu macida

jefferson61sefa
29.10.2006, 16:15
yarın darklı bi maç olacak insalllah hem futbol hemde skor olarak farklı
geçen seneki rizedeki maç gibi 6 tane :D ii olma mı

gurbetci61
29.10.2006, 16:16
Olur be abi bizim olduktan sora zaten farkli demektir

Akın NAZİFOĞLU
29.10.2006, 16:25
vur kir parcala
bu maci kazan

Hüseyin Çümen
29.10.2006, 16:27
ben rizeli leri severim o febe formasını giyip bize artislik yapnlar kanlarına rum kanı baya bi bulaşmış soysuzlardan başka bişe değil rizeyle dostluğumuzu bi kaç rum dönmesi bozamaz

Emre7
29.10.2006, 17:09
bu maçı alabiliriz diyorum ama kolay maç olmayacak tekrarlıyoruz

sametaydin
29.10.2006, 17:33
alırız bu maçı

Mert67
29.10.2006, 18:26
inşallah alırız hadi uşaklar

tamuğ yamtar
29.10.2006, 18:32
Bjk Sakarya ile berabere kaldı.

Hem de Sakarya 30. dakikalarda 10 kişi kalmasına rağmen.

Gs de çok kötü.

Az sonra Vestel-fb maçı var.

Anlayacağınız yine önemli bir hafta.

Alırız ama zorlanırız gibi. Haftaya Sakarya maçıda zor geçecek anlaşılan.

Seri lazım diyoruz ama bir türlü başlamadı o seri. Ligin 10 haftası geride kaldı.

Bjk ve gs'yi yendik ama hala bir hayrını göremedik. İnşallah bu hafta ile beraber seriye başlarız.

Hadi hayırlısı.

oguzkoc
29.10.2006, 18:39
bu hafta yenmek zorundayızz. başka çare yok. bu hafta yenemezsek olmadı önümüzde başka maçlar var diye bişey yok. erciyesi ankaragücünü rizeyi yenemeyen takım şampion olamaz ztn...

Talat YAVUZ
29.10.2006, 18:50
federasyon helal sana be iki haftadır pazartesi oynuyoruz niye bizans takımları oynamıyor anlamıyorum yoksa korkuyormusun onların stad gelirleri azalcak pazartesi tv gelirleri azalcak diye büyÜK bir YAZIK federasyon.

h@msi61
29.10.2006, 19:19
federasyon helal sana be iki haftadır pazartesi oynuyoruz niye bizans takımları oynamıyor anlamıyorum yoksa korkuyormusun onların stad gelirleri azalcak pazartesi tv gelirleri azalcak diye büyÜK bir YAZIK federasyon.

hayır arkadaşım adamların haftaiçi avrupa kupası maçları var hemen kötü düşünmeyin.... bizim pazartesi oynama sebebimiz maçımızın tv den naklen verilebilmesidir..

selcuk
29.10.2006, 20:03
ne denilebilirki bu maca
ins. kazaniriz
kazanirsagikda 4 farkla kazanalimda 4. siraya yükselelim bari

kivancpehlivan
29.10.2006, 21:01
valla fener,gs yendi bjk berabere vestel mağlum yenildi %1000 yenmemiz gereken bir maç 2 derbiyi kazanmamıza rağmen bu sırada olduğumuza inanamıyorum :(

fark önemli değil bazı yerler gol averajına göre bizi 5. yazar bazı yerler 2li averaja göre bizi 4. yazar o kadar takmayın bence ;)

Berk Eren
29.10.2006, 21:04
yenmelıyız artık..bjk puan kaybetmıs,vestelle fener bırbırını yemıs vestel puan kaybetmıs..ama bızde adet ya,rakıplerımız puan kaybedınce bızde kaybedecez!!
yarın yenıp zirveye bıraz daha yaklasmalıyız neolursa olsun 3 puan almalıyız..

oguzkoc
29.10.2006, 21:14
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=futbol&tip=2&grup=614&sezon=2006-2007&hafta=0&yer=genel

şuan puan durumunu gördükten sonra galibiyetten başka birşey düşünülemez. salak salak puan kayıpları kredisi doldu artık

U.Sadıkoğlu
29.10.2006, 21:20
yenersek 3.

kivancpehlivan
29.10.2006, 21:20
söyle inceledimde puan durumunu rizeninde kesin yenmesi lazım en azından dibten çıkmak içinçünkü üstündekiler puan kaybetti amane olursa olsun tabiki yenmemiz gerek...

O_F_L_U_61 ne 3.su yaw :)

Emre7
29.10.2006, 21:24
yenersek 3.

nasil hesapladin anlamadim 5 -0 yensek anca 4 oluyoz nasil hesap ettin sen :confused:

kivancpehlivan
29.10.2006, 21:25
bende oflu61 4.yü geçersen kaçıncı olursun sorusuna takılmış :)

Canİlker
29.10.2006, 21:48
3 önlibero oynadığımız sürece hiç bir maçta ne olacağı belli olmaz yenelim yeter

Laz_61
29.10.2006, 22:34
bu mactada puan kaybi olursa biraksin gitsinler artik..yeter cünkü...orasi ne baskan egitme yeri nede besiktasa hoca yetistirme yeri..

Tevfik Kılıç
29.10.2006, 23:12
Puan kayıbına tahammülümüz yok kesin 3 puan almamız gereken maç

coolank
30.10.2006, 00:10
ziya dogan hazretleri korkaklıgı tutmazsa ilk devrede koparırız maçı...

highlander
30.10.2006, 00:16
Umarım almamız gereken maçları alamama sendromumuzu tekrar yaşamayız ve yarın 3puanı cebimize koyarız.Hem Beşiktaş'ı hem de Galatasaray'ı yenip onların altında olmak beni de çok üzüyor.Yarın stada gelen taraftarımıza çok iş düşüyor.Maçın başından sonuna kadar destek olurlar inşallah.Kaybettiğimiz hiçbirşey yok.İnatla mücadeleye devam edelim.Karamsarlığa,suçlamalara ,kargaşalara hiç gerek yok.Haydin uşaklar!

Recep Çaltepe
30.10.2006, 00:23
...Hem Beşiktaş'ı hem de Galatasaray'ı yenip onların altında olmak beni de çok üzüyor...

Ah ah kimi üzmüyor ki! Bir o maçlara bakıyorum, bir de basitçe puan kaybettiğimiz maçlara. :(

Terzioğlu
30.10.2006, 00:37
kolay mac olacak bence

İleli
30.10.2006, 02:31
ziya hoca bu macta oyun anlayisini degistirmezse imzama onuda eklicem...

TSKara61
30.10.2006, 06:37
Arkadaşlar maç için umutluyum ama Ç. Rizede Bi Kaç İyi oyuncu var. Tjikuzu, Bikaç genç oyuncu, bunlar çok kötü değil. Fener maçlarını izlemiştim hiçde kötü değildiler ama alırız diye düşünüyorum. Ama tabiiki artık kolay maç diye bişe yok.

geronimo_61
30.10.2006, 09:09
inşallah kazanırız amma velakin şunu belirtelim
1- Rize canlı ve hırslı top oynuyor
2- Rize kolay kolay gol yemiyor

trabzondaki taraftaralarımıza stresi en aza indirin maçın 90 dakika olduğunu unutmayalım nacizane temennim

bu arada ziya hoca ön libero oynattığın adamlardan bir tanesinin yanına musampayı ekle marcelinho yu ortada serbest oynat emi hocam

Allahım inşallah kazanırız

Faik Yılmaz
30.10.2006, 09:10
bu kadar puan kaybından sonra mutlaka kazanmamız gerken bi maç.....

eğer amacımız şampiyonluksa beraberliğin bile mazereti yok....

frango
30.10.2006, 09:17
evet bu akşamkı maçın telafısı yok besıktas ve manısada puan kaybettı bu hafta mutlaka 3 puan almamız lazım bugun trabzonda havada ıyı akşama umarım trubunler gereklı dolulukta olur pazartesı omasından dolayı çok umutlu deyılım ama genede olabılır

Erdinç Dilek
30.10.2006, 09:23
Doğan atağa geçti

Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan'ın Çaykur Rizespor karşısında hücum futbol oynatacağı bekleniyor.

Bordo-Mavili takımın teknik direktörü Ziya Doğan’ın, bugün oynanacak Çaykur Rizespor maçında hücum ağırlıklı bir futbol oynatması bekleniyor. Tecrübeli teknik adamın Hasan’ı yeniden takıma monte edebileceği, geçen hafta Gençlerbirliği karşısında ilk 11’de oynayan Murat Ocak’ı da taktik gereği yeniden kulübeye gönderebileceği ifade edildi. Doğan’ın bugünkü karşılaşmada en güvendiği isimler arasında, forvet hattında görev vereceği Umut ve Ersen Martin’in yanı sıra orta alandan hücumu besleyecek olan Marcelinho ve Gökdeniz yer alıyor.

İslam Sezer
30.10.2006, 09:37
bu akşamki maç telafisi olmayan bir maç artık.yine puan kaybedip önümüze bakıcaz deme şansı artık yok.inşallah kazasız belasız atlatırız...

champions
30.10.2006, 09:38
allah allah umut ilk 11 de mi şimdi çok değerli yabancılarımız szymek ve musampa ne işe yararlar

metehan
30.10.2006, 09:52
Ziya hoca, ilk yarı sonu hedefini "Zirveden uzaklaşmamak" olarak vermişti. Gerçekten böyle bir hedefimiz olacaksa Rize maçını mutlaka almalıyız. O zaman zirve ile aramızdaki fark 5 puan olacak. Kalan 6 haftada FB ile Trabzon'da oynayacağız. Bunun dışında FB-GS ve FB-BJK maçları da oynanacak. Biraz olsun istikrar yakalarsak bu hedefi tutturabiliriz.

frango
30.10.2006, 10:07
evet hedeften henuz uzaklasılmadı rize maçıda kılıt maçlardan bırı olacak rıze engelını aşıp mutlaka zırveyle olan puan farkını kapatmamız gerekıyor

Bilal 61
30.10.2006, 10:10
Zirveden kopmamak için bu maçı mutlaka kazanmalıyız..Bence bugünkü maçı orta sahamız iyi olursa rahat alırız..

ismail-dede
30.10.2006, 10:39
oyuna iyi başlıyoruz ama sonunu getiremiyoruz inşallah bu maçta iyi oynar vede kazanırız

galyanlim
30.10.2006, 10:43
inşalalh hucum futbolu oynatır

atlantis
30.10.2006, 11:34
Galibiyetten başka bir seçeneğimiz yoktur.Puan kaybı bizim için çok üzücü olur.

frango
30.10.2006, 11:38
ziya hoca tek forvet ve koşan orta saha fıkrınden bu maçta uzak dururu ınsallah rize maçınada tek forvet ve 3 onlibero ıle çıkarsak uzulurum bi seferde olsa hucum agırlıklı bı kadro gorelım zıya hoca

bordoylamavi
30.10.2006, 11:46
ya maç sonucu önemli değil iyi oynayalım yeter ki istekli oynayalım bunu yaptıktan sonra 15 puan bile geriden gelinir hatırlayın 11 12 maç üstüste kazandığımız ziya doğanın geldiği yılı

selçukabi
30.10.2006, 12:48
Ben 3-4 haftadır yineliyorum.Bu takımın kolay maçı yok.Biz bu kadro kimyasıyla her maçta zorlanırız. Takımda kaleci zayıf defans oyuncuları birbirlerini tamamlayamıyor.Orta sahamızda tek top yapan adam (szymek) o da futbola küsmüş.Marcelinho emeklilik bekliyor gibi. Bir gökdeniz çabalıyor.Biraz da tek başına 2-3 defansla boğuşan Ersen Martin.Yani Yattara olmadan Trabzonsporun gol ayaklarını durdurmak çok kolay Gökdenize orta yaptırma kilitle, Ersene birisini yapıştır...tamam. Takıma arkadan katkı verecek şu kadroda iki isim var Marcelinho ve Szymek onların da durumu ortada.Onlarda iş olmadan değil Umut Bulut Ersenin yanına Van Basteni koysanız nafile.

halil ibo
30.10.2006, 12:51
Öyle yada böyle kazanmaya başlayan torpilli rakiplerimizden kopmamak için kazanmamız gereken bir maç.Dilerim kazanırız.

TSezgin61
30.10.2006, 12:55
fener macina kadar olan maclarin hepsini kazanmamiz lazim, ki ozaman fener önümüzde duramaz. rize maci cok önemli, kendimizi bulmamiz lazim, mümkün oldugunca farka gitmemiz lazim. allah korusun bu maci eger alamazsak ozaman koskoca yili futboldan zevk almadan geciririz. HAYDE TRABZONUM, YAP BÜYÜKLÜGÜNÜ....

Burçak
30.10.2006, 12:56
rizeye adımız yetecek. görün bakın. bu yıllardır böyle olmuştur.

Hüseyin Çümen
30.10.2006, 14:22
1 beraberlik 10 galibiyet 0 yenilgi böyle istatistikler beni korkutuyo ama insallah yenecez

demokles
30.10.2006, 14:26
TRABZONSPOR RİZE MAÇINDA SAHADA OLACAKMI...

Ne acı bir durumdayız ki artık skor tahmini yaparken çekinerek söylüyoruz...çünkü artık bu trabzonsporun ne yapacığını bilemiyoruz kestiremiyoruz...sanki sahada herkez ununu elemiş eleğini asmış gibi oynuyor sanki trabzonspor ruhu trabzonda ortalarda dolaşıyor bir marcelinhonun formasını yere atıp söylenerek oyundan çıkıyor ve ceza verilmiyor bence formasını yere atan oyuncuda trabzonspor ruhu olmadığı gibi ceza vermeyen yönetimde de bir trabzonspor ruhu eksikmiş gibi gözüküyor...aynı hatayı geçen sezon oyundan defalarca alınınca söylenerek soyunma odasına giden ve hiç ceza almayan yada takım malupken yedek klübesinde şakalaşarak kahkaha atan ibrahim ege,hasan üçüncü vakası gibi olaylarda pasif kalan geçmiş yönetimin hatalarını bu yönetim çok daha fazla yapıyor ama burada hiç bir yönetici trabzonspor ruhunun yara aldığının farkında değil ve olamıyorda...yazık

şimdi buradan tüm trabzonspor aşkı taşıyan dostlarımıza soruyorum sizce trabzonspor bu akşam ki maçta sahada olacakmı ? yoksa basit bir takım gibi bir maç kazanıp üç maç berabere kalan bir görüntümü verecek...hepsini bu akşam göreceğiz... ben özellikle yıldızımız marcelinho ya dikkat edeceğim bakalım nasıl bir duyguyla oynayacak.

champions
30.10.2006, 14:33
marcelinhodan ekstra performans bekliyorum inşallah yanılmam

oskanonur
30.10.2006, 14:44
soylenen hedeflere ulasmada cok onemli bir mac.ozellikle fener macina kadar hic puan kaybetmememiz lazim.Aksi taktirde gitti bir sezon daha.

sbay
30.10.2006, 14:59
bu maçta umarım taraftar takımı yalnız bırakmaz.bol gollü bir galibiyete ihtiyacımız var.....

Fanatik28
30.10.2006, 15:18
Lig Tv`de Can Karyagdi`nin verdigi ilk onbir,

------------------------Jefferson------------------------

Musa-------------Fatih-----------Stepanov-------Mustafa

Gökdeniz---------Hasan-----------Hüseyin------Marcelinho

---------------Umut Bulut-------Ersen Martin-------------

Keske Hasan veya Hüseyin`in yerine Murat ocak oynasada Marcelinho`yu solacikta degilde, göbekte görsek.

Travelair
30.10.2006, 15:22
Bu diziliş ve kadro yapısıyla ile hatlar arası uyumu sağlamak çok zor olacak

Berberoğlu
30.10.2006, 15:22
Çift forvet mi oynayacağız yani??

galyanlim
30.10.2006, 15:41
ha di maça az kaldı

sbay
30.10.2006, 15:55
musa nın yerine ferhat daha faydalı olur.son haftalarda sağ taraftan çok gol yemeye başladık....

Enes Berfin
30.10.2006, 15:56

Keske Hasan veya Hüseyin`in yerine Murat ocak oynasada Marcelinho`yu solacikta degilde, göbekte görsek.

Insallah musayi orada oynatmaz bu cok cok önemli musa orda cok büyük hatalar yapiyor bunu defalarca görüyoruz sol defansta opynatilmaz bu oyuncu, oynatacaksan orta saha sola alirsin aksi taktirde cok kötü olur. Bundan harici bence güzel bi kadro böle iyi oynariz derim ben.

galyanlim
30.10.2006, 15:58

bu kadroda 2 değişiklik bu kadro güzel

tamuğ yamtar
30.10.2006, 16:00
Murat Ocak'a yazık oluyor.

Başka birşey demiyorum.