PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Gerekirse Takımı Sahadan Çekeceğim!''

Sayfa : [1] 2 3

UğuR
05.02.2015, 10:14
Trabzonspor Yönetimine ve İbrahim Hacıosmanoğlu'na yakın isimlerden İş adamı Şükrü Kuleyn sosyal medya sayfasından şok bir diyalog paylaştı.

Buna İbrahim Hacıosmanoğlu ile Şükrü Kuleyn arasında geçen konuşmada Hacıosmanoğlu Fenerbahçe maçında yaşanacak hakem hatalarına tepki olarak ''Gerekirse takımı sahadan çekeceğim'' dedi...

İşte Şükrü Kuleyn'in o sözleri...

''Evet; Fenerbahçe maçında,olası hakem katliamına karşı, yönetimimizi uyarmıştık...
Bu konuda; Başkanımızla yaptığım görüşmeyi aktarıyorum..
Maçta kasti hakem hatasına, kesinlikle müsade edilmeyecek ve takımımız gerektiğinde sahadan çekilecektir...
(Televizyonda pozisyonların tekrarı izlenecek ve saha içine gerekli bilgi aktarılacaktır..)''

http://www.trabzonajans.com/upload/%C5%9F%C3%BCkr%C3%BCkuleyn.JPG

selcuk
05.02.2015, 10:19
nerde o günler
bunu yapana adam derler

bkandil
05.02.2015, 10:27
O tren kaçalı 3 yıl oldu, bu saatten sonra bir anlamı olmaz...

Murat'
05.02.2015, 10:41
İş işten geçti beyler, en başından beri bunu yapmanız gerektiğini söylemiştik.

28TS61
05.02.2015, 10:41
bu yalana inanan var mi gercekten ? baskan öyle bisey düsünür olsa zaten kendisi aciklardi

Badaloğlu
05.02.2015, 11:02
Boş lakırtılar bunlar...

Onur Akyüz
05.02.2015, 11:08
Çok gerçekçi bulmasam da kamuoyuna bu algıyı yerleştirmek lazım bence.

Hiçbir hakem böyle bir rezillikle dünya gündemine gelmek istemez. Çok mantıklı bir açıklama ve bugün yarın medyaya iyice servis edilmeli.

Kazım Bostan
05.02.2015, 11:14
bakıyorum da kimse memnun olmamış. sonra da başkan hakemler için ne yaptı diye eleştiriyorsunuz

Adem Akyüz'
05.02.2015, 11:18
İnanan var mı acaba?

CEMEFKER
05.02.2015, 11:23
bana kalırsa bu "deli dolu" başkanımız yapar....

maç içerisinde sinirlerin ve dolduruluşa getirilirse "çek...çek....ersun çek takımı" der.....

1-2 saat sonra uçakta dönüş yolunda "ne yaptım, doğru mu yaptım, sayın şu paraları bakim fazla mı teklif ettik Tolgay'a acaba (pardon hatlar karıştı) " diyebilir....

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 11:25
:)

Neyse ya...

signal
05.02.2015, 11:26
Ancak Rte'den bir talimat gelirse yapar. Özellikle maçda öndeysek..

orhan42
05.02.2015, 11:28
Bırakın bu işleri kardeşim ya!Her şikebahçe maçından önce bu tür şeylerle rakibi motive ediyorsunuz,hala anlayamadınız mı?Hakem hatası olursa çıkrsın ertsesi gün konuşursun.Sahadan çekilirse alınacak cezadan haberimiz var mı?Ki TFF denen azizenin tetikçisi kurum salyalarını akıtarak o cezayı anında yapıştırır..

PortoDeGalinhas
05.02.2015, 11:28
Eğer yaparsalar olabilecek en güzel tepki olur. Zaten kazanamayacagimiz bir maçı oynasak ne olur oynamasak ne olur. Hem bize yapılan haksizligi tüm dünya bir kez daha görmüş olur.

Adem Akyüz'
05.02.2015, 11:36
Böyle bir şey yaparsa başkan hakkındaki bütün olumsuz fikirlerim değişir. Ama yapar mı? Tabiki hayır. Konuşmayı bile kendisi açıklamamış. Dost sohbeti sırasında söylediği bir şey.. :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.02.2015, 11:39
"Yersen" derler ya...

İzin almadan nefes almıyor, takımı çekecekmiş...

Badaloğlu
05.02.2015, 11:39
Bırakın bu işleri kardeşim ya!Her şikebahçe maçından önce bu tür şeylerle rakibi motive ediyorsunuz,hala anlayamadınız mı?Hakem hatası olursa çıkrsın ertsesi gün konuşursun.Sahadan çekilirse alınacak cezadan haberimiz var mı?Ki TFF denen azizenin tetikçisi kurum salyalarını akıtarak o cezayı anında yapıştırır..

Orhan kardeşime katılıyorum... Şikebahçeliler, bu tip işlerden besleniyorlar. Şike yaptıkları tescillenmiş olmalarına rağmen, yıllardır bizim maçlarımıza ters motivasyon ile hazırlanıyorlar. Sanki haskzılığa uğrayanlar kendileriymiş gibi... üstüne birde toplumda şu algıyı oluşturuyorlar. Madem biz şike yaptık kaç seneDir bizi yenemiyorsunuz, bu maçlardada mı, şike yaptık? İşte mesele bence burada... Adamlar sırf bu algıyı yerleştirmek için bizim maçlara köpek gibi asılıyorlar... Bu algıyı yıkmak sahaya çıkacak 11'mizdedir.
Bütün mesele bu...

Lazman
05.02.2015, 11:42
nasil bi takintili taraftar grubu var bu takimin. sonu hayir ola.

SEDER
05.02.2015, 11:49
iho yu zerre sevmem ama içimden bir his dediğini yapacak diyor.özellikle bariz hakem hatasında hele birde yeniliyosak oskarlık hareket olur.. ve bu olaydan sonra hiç bir hakem yanlı davranamaz.bu hakemin talimatla bizim maça atandığı kesin..hakemler içindeki şikecilerin bir numaralı koruyucusudur bu.ne zaman sıkışsalar imdatlarına yetilşir.. bjk ninde mete kalkavanı var mesela..

Necmettin ALTUNTAŞ
05.02.2015, 11:53
Lafı güzaf.

Onur Akyüz
05.02.2015, 12:05
Kaç senedir aynı şeyler. Şu hakemle bu maçtan çıkabileceğimizi düşünenlere diyecek bi şey bulamıyorum.

Bizi bu hakemin elinden hiçbir güç alamaz, ancak böyle gündemlerle paçayı kurtarabiliriz. Yağmasak da gürleyelim arkadaş, medyaya bu mevzuuyu iyice pompalayalım, bu namussuz hakem böyle bir rezilliğe cesaret edemez belki.

Faik Yılmaz
05.02.2015, 12:09
Öyle bir şeyi asla yapamaz...

Yapsa da yukarıdan bir emir gelir takımı paşa paşa sahaya geri getirir.....

Nerden mi biliyorum....?

Dereli
05.02.2015, 12:20
Çok gaza gelirse yapar.
Ama geri adım atması tek bir telefona bakar. "incoming call RTE"

hodlu
05.02.2015, 12:46
Yıllardır kuzu kuzu başımızı eğdiğimiz hata. Gerekirse çek başkan takımı ama sonrasında geri vites yapmadan ortalığı yangın yerine çevir...

Serdar A
05.02.2015, 12:52
Ligle ilgili pek bir beklenti yok .
Türkiye kupası hedefini sarsmayacak her türlü sansasyona destek veririm.

Faik Yılmaz
05.02.2015, 12:53
Dakika 90 'dan sonra çekersin Başkan....

Oda emir gelirse.....

Kazım Bostan
05.02.2015, 13:24
trabzonspor başkanına tasmalı göndermesi yapmak sizlerin terbiyesizliği.

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 13:29

Trabzonspor Başkanı gibi davranmamak kimin ayıbı?

kyodou
05.02.2015, 13:32
Takımı çekene 3 puan mı veriyorlar ?

Şaka gibi.

PortoDeGalinhas
05.02.2015, 13:33
Bu seneden is geçti artik zaten , böyle bir tepki ile en azından önümüzdeki seneleri belki kurtaririz. Federasyon ne ceza verirse versin, bu olayın rezilligi onlara yeter. Tüm dünya da manşet olur, keşke daha önceki sikebahce maçlarında böyle birşey yapilsaydi.

Faik Yılmaz
05.02.2015, 13:35
Herkes neyin ne olduğunu biliyor aslında....

Kimin nereden emir aldığını da....

Oyun oynamaya polyannacılık yapmaya hiç gerek yok.....

Yalnız şunu belirtmeden edemeyeceğim....

TRABZONSPOR TARİHİNİN HİÇ BİR DÖNEMİNDE KOKUŞMUŞ DÜZENE UYARAK BAŞARI SAĞLAYAMAMIŞTIR...

Sibel
05.02.2015, 13:42
Şu aşamada takımı çekmek korkaklıktır. Çünkü o tren geçti.
Yapacağın tek şey okkalı bir protesto!

Ehrimen
05.02.2015, 13:48
Önce Erdoğan'dan izin alması lazım. :)

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2015, 14:01
Şike sürecinde 1 kere bile yaptınız mı da şimdi yapacaksınız?

Fatih Birinci
05.02.2015, 14:22
bu işler bukadar zor mu tr de? gercekten merak ediyorum...IHO herkesi karşisina alsa ulan kac milyon Trabzonlu Trabzonsporlu var arkasindan gidecek...

se_mah
05.02.2015, 14:22
.

Hüseyin Başoğlu
05.02.2015, 14:27
Olası Yenilgiye zemin hazırlamaktan başka bişi değil.
Niye diğer maçlardaki hakem hataları için böyle sert tepki verilmedi. niye fb maçı ?

Can
05.02.2015, 14:28
Başkan yine hata yapıyosun. Takımı çekecem diyosun.. Hakem yapar hatayı sende çekersin takımı nolur? Hiç bişe 3-0 mağlup. Fener yine bedavadan maç kazanır.

nalagasıvar
05.02.2015, 14:28
ne denirse densin hakem konusunda trabzonspor adına sezon başından beri verilmiş en akıllıca tepkiyi onur verdi ... tolga özkalfa iyice afişe olacağını bildiği için atamadı onur u ... maçtan sonra herkes tolga nın rezilliğini konuştu ... bülent ide böle asarsın ... baktın bariz eyyam var çek takımı ... çıkarkende bülent denen tetikçiye biri sölesin ... el salla kameraya manşetlerdesin diye

hamdi_61
05.02.2015, 14:29
kamera nerede ?

Tunç Tosun
05.02.2015, 14:31
Umarım bir salaklık edipte maç koptuktan sonra takımı sahadan çekmeye kalkmaz. İyice alay konusu olur.

Tabi benim senaryomda maç hiç kopmayacak sonuna kadar mücadele edeceğiz, yeneriz yeniliriz ayrı..

halil ibo
05.02.2015, 14:33
Yine amatörce yine acemice bir sızdırma.Beyan yada açıklama değil de korkakça bir sızdırma.Bugün-yarın yalanlanabilecek bir şey.
Daha geçen sezon başında,Başakşehir maçındaki kasap hakemin yaptıklarından sonra :-Eğer bu sezon bu veya benzeri müdahalelere maruz kalırsak ligden bile çekilmeyi düşünebiliriz ! şeklinde yapabilsen ''Delikanlı'' derdik başkana.
Bu tırı-vırı sızdırmayı kahpe şikecilerin kahpe satılık kalemleri alıp güzelce ortamı gererler.Gerginlikten beslenen şikeci camiada o rüzgarla rahat bir galibiyet alır.Oysa daha dün ne güzel ortamda gerginlik yok bu işimize gelir diyordum.

signal
05.02.2015, 14:36
Endişem biz öndeyken takımı çekmesi:)

Sezgin Öztürk
05.02.2015, 14:38
2011 den sonra ki şikecilerle oynanan maçlarda yapılsaydı daha etkili olurdu fakat bunun dillendirilmesi gerekir ve bu şekilde hakemi biraz tedirgin etmeliyiz yavşakça kararlar vermeden önce...

U.Sadıkoğlu
05.02.2015, 15:01
Yönetim şimdi bir açıklama yapsında görelim bakalım...

Faik Yılmaz
05.02.2015, 15:03
Sayın Yönetim ve Sayın başkan hakem atamalarına zerre kadar etki edemediklerinden böyle bir açıklama yapıp taraftarın gazını almaya çalışmışlar......

mevzu bundan ibaret.....

Fatih Özkan
05.02.2015, 15:04
Böyle bir niyeti varsa Başkan'ın keşke bunu dile getirmeseydi.
Bu tür söylemler bize yaramıyor. Adamlar daha güzel motive oluyorlar. Bülent Yıldırım denen karaktersiz şikeciler ile 6 maçımızı yönetmiş ve hepsinden şikeciler galip çıkmış.
Şikeciler ile oynayıp kötü performans sergilediğimiz maçlar var lakin bunlarda yapılan hakem hatalarını da hepimiz biliyoruz.
Değişen bişe olmayacaktır diye düşünüyorum.
Takımı sahadan çekmek ise o kadar kolay değil.

CEMEFKER
05.02.2015, 15:10
herşey güzel de....transferler, ersun hoca nın takımın başına getirilmesi...tamam takım da fena oynamamayı başladı....hadi eleştirmeyelim diyoruz....

şu saha dışına ne zaman müdahale gelecek onu çok merak ediyorum..yüzlerce defa yazdım....

tff ve kurullarına adil yönetecek kişiler getirilmeden, bu yönde çalışma yapılmadan bizim başarılı olma ihtilamizi çok zayıf...bu sene benim aklıma hemen şimdi gelen karabük-bjk, karabük- fb maçları geliyo.....yani bize yapılanları geçiyorum ve ilgilenmiyorum artık, alıştık....

haziran ayında yapılacak tff seçimlerini sabırsızlıkla bekliyorum....

Fatih Özkan
05.02.2015, 15:12
Başkan çıksın sert bir açıklama yapsın!
Bu nedir ya hu ?
Adam 6 maçımızı yönetmiş galibiyet alamamışız!
Tesadüf mü yani ?

Adem Akyüz'
05.02.2015, 15:15
Bunu yapıp yapamayacağını bile geçtim. Bu konuşma dost sohbeti sırasında yapılıyor ve 3. bir Kişi tarafından duyuruluyor. Burada başlık açılmasa belki de bizim bile haberimiz olmayacaktı bu sözlerden. Resmi site ne güne duruyor acaba?

Bmn_61
05.02.2015, 15:30
http://www.fanatik.com.tr/2015/02/05/trabzonspordan-radikal-karar-hakem-hatasi-olursa-412004

POYRAZ
05.02.2015, 15:39
Hersey zamaninda güzel.
Bunu eskiden yapacakti.

Emrah Akcagöz
05.02.2015, 15:42
Hersey zamaninda güzel.
Bunu eskiden yapacakti.

O dönemde İHO' nun yapacağı bir şey yoktu. Çünkü kulüp başkanı Sadri Şener'di. İHO ile şikecilere karşı çıkacağımız 4. maç. 2'si berabere bitti diğerinde de hakem Bülent Yıldırım'dı. Şikecileri korumak için her türlü fedakarlığı yaptı. Sonucu malum zaten.

Tayfun
05.02.2015, 15:45
İnsanlar her işi çocuk oyuncağı gibi görüyor malesef . Perde arkasını ve ilerisini düşünmüyor fevri davranıyor.

Oğuzhan Turhan
05.02.2015, 15:45
Başkanın her yaptığını kimse desteklemek zorunda değil.
Ama neden şikebahçenin küme düşürülmediğini anlamak zor olmasa gerek.
Bir kere fenerbahçelilik bilinci ile bir aradalar, savcısından tut en üst düzey bürokratına kadar.
Misal Başkanları RTE' yi ziyaret etti diye, her platformda başkanlarının yaptığı her şeyi eleştirmiyorlar.
Yahu herif şike yaptı, onu bile kabullendiler.(doğru olmadığını düşünsemde)
Biz ise hiç bir platformda, hiç bir konuda ortak bir payda da buluşamıyoruz, her şey eleştiriliyor.
Eleştirmekten iş yapamıyoruz.
O yüzden benim zerre umudum yok!!!

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 15:46
Gerekti, hadi çek!

aaahmet61
05.02.2015, 15:47
haci yi kim takar yahu.

special one
05.02.2015, 15:59

Forum yöneticisi gibi davranmamak kimin ayıbı peki ?

Bera B.
05.02.2015, 16:02
Yine bol keseden sallamış gibi geliyor bana. Tabi gerçekliği konusunda şüphelerim var. Öyle facebook köşelerinde yazılan şeylere güvenmiyorum.

61_Hasan_69
05.02.2015, 16:04
ekşi sözlüge döndü burası kimse hiç bir şeyi begenmiyor

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 16:05

Söyleyen söylediğini kanıtlayacak.

Yok kanıtlayamıyorsa susacak. Ben Başkan'ın RTE'ye göbekten bağlı olduğunu kanıtlarım.

Gerisi sizin...

PortoDeGalinhas
05.02.2015, 16:06
Başkanın her yaptığını kimse desteklemek zorunda değil.
Ama neden şikebahçenin küme düşürülmediğini anlamak zor olmasa gerek.
Bir kere fenerbahçelilik bilinci ile bir aradalar, savcısından tut en üst düzey bürokratına kadar.
Misal Başkanları RTE' yi ziyaret etti diye, her platformda başkanlarının yaptığı her şeyi eleştirmiyorlar.
Yahu herif şike yaptı, onu bile kabullendiler.(doğru olmadığını düşünsemde)
Biz ise hiç bir platformda, hiç bir konuda ortak bir payda da buluşamıyoruz, her şey eleştiriliyor.
Eleştirmekten iş yapamıyoruz.
O yüzden benim zerre umudum yok!!!
Kesinlikle katılıyorum. Biz ne baskanimizin ne hocamızın ne takımımızın arkasında durabiliyorken sikeciler her türlü pislige rağmen hepsinin arkasında duruyor. Şu başlıkta yapılan yorumlar bile onun açık göstergesi. Hani benim takımı çekeceğim olsa bile surayi okuduktan sonra vazgeçerim.

Kazım Bostan
05.02.2015, 16:06

söylemler bir forum yöneticisi ile herhangi bir forum üyesinden farksız. en azından ufak bi ağırlığı olmalı bir yöneticinin.

mesela verdiği sözleri tutmalı. başkanı eleştiriyor verdiği sözleri tutmuyor diye. öncelikle herkes kendisine bakmalı.

2004 yılında aldığım hesabımın şifresini unuttuğumu söylediğimde (2-3 defa rahatsız etmeme rağmen) yardımcı olacağını söyleyen ama hiçbir şekilde bana yarın bakarım gibi cevaplar harici dönüş yapmayan bir yönetici, trabzonspor başkanını sözünü tutmamakla suçluyor.

forumun durumunun özeti niteliğinde. şimdi ceza da alırım eleştirdim diye, bu yazı da silinir belki :)

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 16:11
söylemler bir forum yöneticisi ile herhangi bir forum üyesinden farksız. en azından ufak bi ağırlığı olmalı bir yöneticinin.

mesela verdiği sözleri tutmalı. başkanı eleştiriyor verdiği sözleri tutmuyor diye. öncelikle herkes kendisine bakmalı.

2004 yılında aldığım hesabımın şifresini unuttuğumu söylediğimde (2-3 defa rahatsız etmeme rağmen) yardımcı olacağını söyleyen ama hiçbir şekilde bana yarın bakarım gibi cevaplar harici dönüş yapmayan bir yönetici, trabzonspor başkanını sözünü tutmamakla suçluyor.

forumun durumunun özeti niteliğinde. şimdi ceza da alırım eleştirdim diye, bu yazı da silinir belki :)

Verdiğiniz bilgilerle eski hesabınıza ulaşamadığımı iletmiştim. Mesaj kutum dolduğu için periyodik şekilde temizlemek durumunda kalıyorum. Bilmiyorum sizinkinde var mıdır?

Yalnız daha önce benzer isteklerle gelen üyelerimizin neredeyse tamamı için sorunsuz yaptığım bir işlemi siz söyleyince "keyfi" şekilde yapmadığımı iddia etmeniz de komik olmuş.

Neyse konumuz BMN yönetimi değil, Trabzonspor yönetimi. BMN hakkında yazacaklarınız varsa, hangi sayfalarda yazılması gerektiği belli. Buyurun oraya.

fincher
05.02.2015, 16:11
Bu dediğini yapabilmesi için gerçekten Trabzonspor'un başkanı olması gerekiyor.Bir truva atından Trabzonsporun menfaatlerini koruyacak tarzda bağımsız hareketler yapması beklenemez.Böyle birşeyi ancak arkadaşının kulağına fısıldar,açıktan veya resmi siteden söyleyemez,söylese bile uygulayamaz,çünkü uygulama yapabilecek muktedirlik sıfatlarına haiz değil...

Faik Yılmaz
05.02.2015, 16:17
Madem bir şey yapacak....

"Bülent Yıldırım " maçı yönetiyorsa maça çıkmayacağız " desin hakemi değiştirtsin....

Ama maç daha oynanmadan muhtemel yenilgiye kılıf arama gayreti gibime geldi bu hareketi....

Oğuzhan Turhan
05.02.2015, 16:20
Kesinlikle katılıyorum. Biz ne baskanimizin ne hocamızın ne takımımızın arkasında durabiliyorken sikeciler her türlü pislige rağmen hepsinin arkasında duruyor. Şu başlıkta yapılan yorumlar bile onun açık göstergesi. Hani benim takımı çekeceğim olsa bile surayi okuduktan sonra vazgeçerim.

Ayrıca şu bahse geçen konu için bile sıkıyosa yapsın vs. gibi ifadeler ne kimseye yakışıyor ne de bize bir faydası var.
gs her şikebahçe maçı öncesi bunu yapıyor, daha yeni Cüneyt Çakıra güvenmiyoruz dedi adamlar.
Aynı şekilde BMN girişindeki İS TE Mİ YO RUZ sloganı da güzel.
Bir şekilde hakemi baskı altına almak önemli olan.
Fakat bunu bizzat kulübün içinden birileri de yapmalı ki, hakem hata yapacağı varsa da yapmasın!!!
Konu yine tabi aynı yere geliyor, eleştiri eleştiri eleştiri.
Başkanı sevmek ya da sevmemek değil mesele, Trabzonspor taraftarı olarak her şeyi eleştiriyoruz.
Yahu bizim için bir tanede iyi bir şey yapılmıyor mu bu ülkede?

Oğuzhan Turhan
05.02.2015, 16:22

"Bülent Yıldırım " maçı yönetiyorsa maça çıkmayacağız " desin hakemi değiştirtsin....

Ama maç daha oynanmadan muhtemel yenilgiye kılıf arama gayreti gibime geldi bu hareketi....

Kusura bakmayın ama şu yazdığınız terbiyesizlik!!!
Bu yazdığınız, biz taraftarlara, kulübümüze, futbolcularımıza ne gibi bir faydası var söyler misiniz?
Ben futbolcu olsam, şuraya yazılanları okusam, maça 1-0 yenik başlarım zaten!!!

Kazım Bostan
05.02.2015, 16:22
Verdiğiniz bilgilerle eski hesabınıza ulaşamadığımı iletmiştim. Mesaj kutum dolduğu için periyodik şekilde temizlemek durumunda kalıyorum. Bilmiyorum sizinkinde var mıdır?

Yalnız daha önce benzer isteklerle gelen üyelerimizin neredeyse tamamı için sorunsuz yaptığım bir işlemi siz söyleyince "keyfi" şekilde yapmadığımı iddia etmeniz de komik olmuş.

Neyse konumuz BMN yönetimi değil, Trabzonspor yönetimi. BMN hakkında yazacaklarınız varsa, hangi sayfalarda yazılması gerektiği belli. Buyurun oraya.

hesabımın bi şifresini söylemediğim kaldı ama hesap bulunamadı. garip. :) en sonunda profilimi yollamıştım bulmuştunuz ve akşama ilgileneceğim dedikten sonra hiçbir şekilde dönüş olmamıştı bana. sonuç olarak söz tutulmadı. neyse zaten hesap filan önemsiz benim için, ilk onu aldığım için onu kullanmak istedim. hazır konu verilen sözlerden, iho'ya yönetim konusundaki ders niteliğindeki cevaplardan açılmışken bununla bağdaştırarak söylemek istedim.

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 16:27
hesabımın bi şifresini söylemediğim kaldı ama hesap bulunamadı. garip. :) en sonunda profilimi yollamıştım bulmuştunuz ve akşama ilgileneceğim dedikten sonra hiçbir şekilde dönüş olmamıştı bana. sonuç olarak söz tutulmadı. neyse zaten hesap filan önemsiz benim için, ilk onu aldığım için onu kullanmak istedim. hazır konu verilen sözlerden, iho'ya yönetim konusundaki ders niteliğindeki cevaplardan açılmışken bununla bağdaştırarak söylemek istedim.

Eğer bulup da yapmamışsam yoğun olduğum için atlamışımdır. Yine de ayıp etmişim. Şimdi gerçekleştirelim işlemi.

Harun-61
05.02.2015, 16:35
IHO'nun agzindan böyle birsey cikti mi, Kulüp beyanat verdimi ?

Haberimiz dahi yok, insanlari zan altinda birakmayalim.

gökhants1966
05.02.2015, 16:39
Çok komik koskoca şike davasında yapılması gerekenleri nusret yılmaza yaptırmayıp davayı satan dik duramayan hacıosmanoğlu takımı sahadan çekerim demiş!

TSemih61
05.02.2015, 16:40
Hakem atamasından önce elinden gelen her şeyi yapıp ondan sonra bu açıklamayı yapsa İHO'yu alkışlardım ama Bülent Yıldırım'ın atanmaması için çıkıp bir kere konuşmayan Trabzonspor yönetimi benim gözümde suçludur ve bu açıklaması boştur.

Kazım Bostan
05.02.2015, 16:40
Eğer bulup da yapmamışsam yoğun olduğum için atlamışımdır. Yine de ayıp etmişim. Şimdi gerçekleştirelim işlemi.

yok hesabın hiç önemi yok. zaten tahmin ettim yoğunluktan olduğunu ki önemsemedim ben de unuttum. ama yönetime fazla ağır ithamlarda bulunuluyor forumda genel olarak. her şey dışardan göründüğü kadar kolay değil bence bunu söylemek istedim. teşekkürler...

CEMEFKER
05.02.2015, 16:46
Faik Bey !

Muhalefetin bayraktarlığını yapıyorsunuz takip ettiğim kadarıyla, elinize su dökecek kadar olmasa da aklımdan geçeni vicdan süzgecinden geçirip eleştirmeye çalışıyorum ortaya yine elle tuttulur malzeme çıkıyo...

...( gördüm diyor, arttırıyorum )

Yani yönetim somut birşey yapmak istiyorsa yönetime gelmeden vaad mesabesinde görülecek " gerekirse tff'yi değiştiririz" söylemini somutlaştırmasını .....; en azından bu kadar büyük lokma olmasa da hakemler üzerinde maçın hakemini değiştirecek kadar etkili olmasını beklemek en doğal hak olsa gerek....

CEMEFKER
05.02.2015, 16:48
Not: ( bu arada benin hesapta ne varsa .....BAŞLIK AÇAMIYOR VE EDİT, ALINTI / "QUOTE" YAPAMIYORUM ! )

Adnan Mollasalihoğlu
05.02.2015, 16:49
Kasti hakem hatası senelerdir yapılıyor İHO varsa niyetin çaktırırsın 2 hakemin ayağına olur biter boş boş tatava yapma.Geçen sene soyunma odasına inemedin hakem yine aynı şerefsizdi.İnip şamarlasaydın da bende bu habere inansaydım ;)

Gökhan ARSLAN
05.02.2015, 16:57
Tartışılan konuya bak ya
Adamlar herkesin gözü önünde hırsızlık yaptı bu alenen mahkeme vb. bir dünya kararıyla ortada iken hiçbir yaptırım olmadı
Şimdi kalkıp hakem hatasından takımı sahadan çekecez.Sonra? Hakkımızı vereceklermi? Yine 3-0 hükmen yenik artık bir dünya para cezası
Tamam çeksin sahadan ama peşinden de oturmasın gerekenleri yapsın mitinglere çıkma değil de şikce mücadelesi için birşeyler yapsın
Ya da böyle şov içerikli açıklamalar yapılmasın gerçekten insanlar salak değil yani bu kadar da senaryo yazıp oynamaya gerek yok..

special one
05.02.2015, 16:58

Söyleyen söylediğini kanıtlayacak.

Yok kanıtlayamıyorsa susacak. Ben Başkan'ın RTE'ye göbekten bağlı olduğunu kanıtlarım.

Gerisi sizin...

Sanırım siz benim demek istediğimi tam anlamıyla anlayamadınız

Bakın İHO nun kime bağlı olup olmadığı kimseyi ilgilendirmez ne beni ne sizi

Ama Trabzonspor Başkan ı tarafsız olmak zorundadır diye savunuyorsunuz eywallah bu konuda size katılıyorum zaten böyle olmak zorunda ama bu konuda size ve bana katılan olduğu kadar bir o kadar da katılmayan olacaktır.

Peki size soruyorum...

Siz yukarıda ki cümleyi onaylarcasına cevap veriyorsunuz ve hala daha ben size yanlış yaptığınızı söylememe rağmen siz ısrarla devam edip bir cevap daha veriyorsunuz.

Unutmayın ki!

Siz burada bu cevapları bir forum yöneticisi olarak yapıyorsunuz ve tarafsızlık ilkenizden ödün veriyorsunuz !

Nerede sizin tarafsızlığınız ?

Kaldı ki bahsettiğimiz insan Trabzonspor Başkanı ve siz BMN yöneticisi olarak ağır kelimeler kullanamazsınız eleştiriye eywallah ama bu denli ağır cümleleri onaylamanız size yakışmadı, başka birisi sizin kurduğunuz cümleyi kursa silmeniz gerekirken siz kalkıp kendiniz yazıyorsunuz.

Bu forumda yiğit bey haddini aşabilir, ben veya bir başkası haddini aşabilir

Ama BMN Yöneticisi asla haddini aşmamalı!

Eleştiri boyutunu aşıp Ağır cümleler kurduğu insanlarla aynı duruma düşmemeli

Umarım anlatabilmişimdir.

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 17:00
yok hesabın hiç önemi yok. zaten tahmin ettim yoğunluktan olduğunu ki önemsemedim ben de unuttum. ama yönetime fazla ağır ithamlarda bulunuluyor forumda genel olarak. her şey dışardan göründüğü kadar kolay değil bence bunu söylemek istedim. teşekkürler...

Yönetim geldiğinden beri -Hacıosmanoğlu özelinde- söylemleri ile eylemleri hep zıt. Hep ama...

Beni salak yerine koyan adama da sırf Trabzonspor Başkanı diye saygı gösterecek değilim. Bir süre öncesine kadar saygı duymasam da tahammül ediyordum, artık tahammül de edemiyorum.

Faik Yılmaz
05.02.2015, 17:01
Faik Bey !

Muhalefetin bayraktarlığını yapıyorsunuz takip ettiğim kadarıyla, elinize su dökecek kadar olmasa da aklımdan geçeni vicdan süzgecinden geçirip eleştirmeye çalışıyorum ortaya yine elle tuttulur malzeme çıkıyo...

...( gördüm diyor, arttırıyorum )

Yani yönetim somut birşey yapmak istiyorsa yönetime gelmeden vaad mesabesinde görülecek " gerekirse tff'yi değiştiririz" söylemini somutlaştırmasını .....; en azından bu kadar büyük lokma olmasa da hakemler üzerinde maçın hakemini değiştirecek kadar etkili olmasını beklemek en doğal hak olsa gerek....

Estağfurullah....

Ben doğru bildiklerime doğru yanlış bildiklerime yanlış diyorum sadece.....

Sayın Başkan bugüne kadar verdiği hiç bir sözü tutmadı.....

-Şampiyonluk kupası gelecekti...
-300 bin taraftarla yürüyecekti....
-federasyon seçiminde başkan değiştirecekti filan....

bunun için sözlerini hiç aMa hiç samimi bulmuyorum...

Adnan Mollasalihoğlu
05.02.2015, 17:03

Ama Trabzonspor Başkan ı tarafsız olmak zorundadır diye savunuyorsunuz eywallah bu konuda size katılıyorum zaten böyle olmak zorunda ama bu konuda size ve bana katılan olduğu kadar bir o kadar da katılmayan olacaktır.

Peki size soruyorum...

Siz yukarıda ki cümleyi onaylarcasına cevap veriyorsunuz ve hala daha ben size yanlış yaptığınızı söylememe rağmen siz ısrarla devam edip bir cevap daha veriyorsunuz.

Unutmayın ki!

Siz burada bu cevapları bir forum yöneticisi olarak yapıyorsunuz ve tarafsızlık ilkenizden ödün veriyorsunuz !

Kaldı ki bahsettiğimiz insan Trabzonspor Başkanı ve siz BMN yöneticisi olarak ağır kelimeler kullanamazsınız eleştiriye eywallah ama bu denli ağır cümleleri onaylamanız size yakışmadı, başka birisi sizin kurduğunuz cümleyi kursa silmeniz gerekirken siz kalkıp kendiniz yazıyorsunuz.

Senin dediğiğin de birşey mi abi ? Trabzon'da şampiyon olsak İHO'yla olduk diye zoruna gidecek binlerce adam pardon madam var ;)

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 17:06

Peki size soruyorum...

Unutmayın ki!

Öncelikle şunu ortaya net koyalım. Aksi belirtilmediği sürece ben forumda zaten "Yiğit" olarak yazıyorum.

Diğer kısımla ilgili olarak; "tasmalı" söylemi ve yakıştırması o üyenin kendi çıkarımı. O iddiadan sonra o dakikaya kadar yazılmış tüm mesajları baştan okudum ve hiç de dediği gibi bir mesaja rastlayamadım. Siz okusanız siz de aynı kanıda olurdunuz muhtemelen. Böylesine bir manipülasyona herhangi bir cevap yazmam da olası değildi.

Konu bundan ibaret aslında.

Kamil Çakmak
05.02.2015, 17:25
Hakem hatasından dolayı değilde şikeden dolayı dunya ya ibret olsun diye sahadan çekilmeli idik.

special one
05.02.2015, 17:41
Öncelikle şunu ortaya net koyalım. Aksi belirtilmediği sürece ben forumda zaten "Yiğit" olarak yazıyorum.

Diğer kısımla ilgili olarak; "tasmalı" söylemi ve yakıştırması o üyenin kendi çıkarımı. O iddiadan sonra o dakikaya kadar yazılmış tüm mesajları baştan okudum ve hiç de dediği gibi bir mesaja rastlayamadım. Siz okusanız siz de aynı kanıda olurdunuz muhtemelen. Böylesine bir manipülasyona herhangi bir cevap yazmam da olası değildi.

Konu bundan ibaret aslında.

Trabzonspor Başkanı ; Ben oraya İHO olarak gittim.
BMN FOrum Yöneticisi ; Ben o yazıyı YİĞİT olarak yazdım.

Başkan'ın durumuna çok güzel bir örneksiniz.

Arkadaki mesajları okumanıza gerek yok, arkada yazılmasada siz onaylayarak yazmış oldunuz ve arkada yazılmış olmaması hiçbirşeyi değiştirmez

Kazım Bostan
05.02.2015, 17:44
bu hakem konusunun aktif olarak tartışıldığı 3 konu var. 3 konuda da "rte'nin bir telefonuna bakar biz yeniyor olsak bile sahadan çeker takımı ;)" minvalinde biçok yorum var. bana sadece söyledikleri şeyin ismini koymak kaldı.

kaldı ki bunu söyleyenlere şunu da sormak isterim. bu ülkede rte'nin bir telefonuna mümkün olmayan ne var?

Fatih Öztürk
05.02.2015, 17:47
Çok komik koskoca şike davasında yapılması gerekenleri nusret yılmaza yaptırmayıp davayı satan dik duramayan hacıosmanoğlu takımı sahadan çekerim demiş!

Davayı satarken yanlarındamıydın?bu ne biçim uslüptür arkadaş.yöneticiler uykudamı?

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 17:52
Trabzonspor Başkanı ; Ben oraya İHO olarak gittim.
BMN FOrum Yöneticisi ; Ben o yazıyı YİĞİT olarak yazdım.

Başkan'ın durumuna çok güzel bir örneksiniz.

Arkadaki mesajları okumanıza gerek yok, arkada yazılmasada siz onaylayarak yazmış oldunuz ve arkada yazılmış olmaması hiçbirşeyi değiştirmez

Valla bu iki durumu benzeştiriyorsanız zaten diyecek bir şey yok maalesef.

Benim şahsım adına bu forumda bulunmam ve kendi fikirlerimce mesajlar yazmam doğal ve forum kurallarınca da korunan bir durum. BMN'de fikirlerimi dile getirmekte özgürüm bir BMN yöneticisi olarak.

İHO'nun AKP mitingi ile ne tarz bir organik bağı var da benim durumumla benzeşiyor yaptığı abuk subuk savunma.

Ben yönetici olayım ya da olmayayım Yiğit Gayretli olarak burada olacağım. İHO ise Trabzonspor Başkanı sıfatı olmadan o sahneye çıkamazdı. Belki orada bile olmazdı.

Neyse ben kendi adıma uzatmayacağım artık.

bu hakem konusunun aktif olarak tartışıldığı 3 konu var. 3 konuda da "rte'nin bir telefonuna bakar biz yeniyor olsak bile sahadan çeker takımı ;)" minvalinde biçok yorum var. bana sadece söyledikleri şeyin ismini koymak kaldı.

kaldı ki bunu söyleyenlere şunu da sormak isterim. bu ülkede rte'nin bir telefonuna mümkün olmayan ne var?

Sorun, Trabzonspor Başkanı'nın bu gücün tesirinde olmasından rahatsız olmayıp, durum tespiti yapanları söylemedikleri bir şeyi söylemekle itham etmen. Hem de kabul ettiğin bir şeyi...

titanic
05.02.2015, 17:53
Hakeme baskı yapmak etik bir şey değil ama gel gelelim bizim ligde hakemin özgür olmadığı bilindiğinden maç öncesi bak ben de buradayım demenin hiç bir zararı olmaz,ve hiç bir faydası da, takımı sahadan çemek ciddi bir adımdır, örneği ben hatırlamıyorum yok gibi, ama şunu biliyoruzki başkanın açıklamalarını öyle esti gürledi hani yağmur gibi görenlerden değilim, fenerle oynadığımız hemen bütün müsabaklar başkanın belirttiği hakem hatalarını sıklıkla izlediğimiz maçlar olur. Yani bu denmişse biliniz ki bu takım sahadan çekliebilir,ortaya atılmış bir söylem değil bu bence. Bizim açımızdan bakıldığındaysa tutarsız olan galiba yönetim değil taraftarlar olarak bizleriz. Şike sürecinde mücadele veren yönetime lige konsantre ol bak kaçıncı sıradayız diye günü önemseyen dünü unutan bir yapımız vardı, spor yargısı tarafından eli kolu bağlı kalmış yönetimi başarısızlıklarla suçlayanda yıne bız taraftarlardık, bence bu yönetimde bir önceki yönetimde hataları olsun olmasın, bu olayı bu kadar sahiplendikleri söylem olsun eylem olsun her anlamda duruşlarıylaen azından benden bir takdiri hak ediyor

Sibel
05.02.2015, 17:55
2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor
Adaletli Ol
Pankartı ile maça çıkılsın ayakta alkışlarım.

Enes Başkaya60
05.02.2015, 18:00
Daha değişik eylemler yapılmalı santrada topu dokunup bütün futbolcularımız beklemeli varsın sikebahceliler gol atsin bunu yaparsak Uefa da manşet olabiliriz daha mantıklı şeyler yapmalıyız kısacası...

titanic
05.02.2015, 18:02
Bence maçı 7-0 kazanmak bir eylemdir mesela bu da bizi manşet yapar,

Enes Başkaya60
05.02.2015, 18:03
Ali UZUNAY: Bülent Yıldırımı bu maça veren bunamış besinler, unutmayın ki maçta en ufak şaibeli bir kararda bunun hesabını ağır bir şekilde ödersiniz...

Kazım Bostan
05.02.2015, 18:09
Valla bu iki durumu benzeştiriyorsanız zaten diyecek bir şey yok maalesef.

Benim şahsım adına bu forumda bulunmam ve kendi fikirlerimce mesajlar yazmam doğal ve forum kurallarınca da korunan bir durum. BMN'de fikirlerimi dile getirmekte özgürüm bir BMN yöneticisi olarak.

İHO'nun AKP mitingi ile ne tarz bir organik bağı var da benim durumumla benzeşiyor yaptığı abuk subuk savunma.

Ben yönetici olayım ya da olmayayım Yiğit Gayretli olarak burada olacağım. İHO ise Trabzonspor Başkanı sıfatı olmadan o sahneye çıkamazdı. Belki orada bile olmazdı.

Neyse ben kendi adıma uzatmayacağım artık.

Sorun, Trabzonspor Başkanı'nın bu gücün tesirinde olmasından rahatsız olmayıp, durum tespiti yapanları söylemedikleri bir şeyi söylemekle itham etmen. Hem de kabul ettiğin bir şeyi...

ben söylendi demedim ki zaten. bu anlamda gönderme yapıldı dedim. kimsenin aklından zoru yok söylemek istedikleri gayet açık.

ayrıca bu durumdan ben de rahatsızım. neyse artık. hepimizin ortak isteği adalet. ama bunun için bizden KİMSENİN tff mhk gibi yerler üzerinde herhangi bir yaptırım gücü yok. sen trabzonspor olarak istediğin kadar bağır çağır. yine bildiklerini okuyacaklar. yine bülent yıldırım atanacak yine şike yapılacak.

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 18:14
ben söylendi demedim ki zaten. bu anlamda gönderme yapıldı dedim. kimsenin aklından zoru yok söylemek istedikleri gayet açık.

ayrıca bu durumdan ben de rahatsızım. neyse artık. hepimizin ortak isteği adalet. ama bunun için bizden KİMSENİN tff mhk gibi yerler üzerinde herhangi bir yaptırım gücü yok. sen trabzonspor olarak istediğin kadar bağır çağır. yine bildiklerini okuyacaklar. yine bülent yıldırım atanacak yine şike yapılacak.

Sahadan çekerim gibi beylik laflar yerine -ki ucuz bir iddia olduğu paçalarından akıyor- Özkan Sümer gibi istifa daha etkili ve erdemlidir gözümde.

Not: İşbu mesajda şahıslar değil zihniyetler ele alınmıştır.

Oğuz B.
05.02.2015, 18:14
Soru: Bu saatten sonra çeksen ne olur?

Cevap: Şikebahçe ile puan farkı 16 olur.

Geçti o işler İbrahim bey. Sezonun ilk yarısı o işi gördü böyük Türk hakemleri.

emperora
05.02.2015, 18:15
Arkadaşlar Arkadaşlar kendinize gelin yahu ne yapıyorsunu. bu birbirimizi yemek niye?????

İşte bu zihniyet yüzünden TRABZONSPOR'u yiyorlar. bu zihniyet yüzünden geride bırakıyorlar. çünkü doğru yada yanlış birbirimize kenetlenemiyoruz malesef. ama bundaki tek suç bizim başkasının değil.

Kendinize gelin TRABZONSPOR taraftarı olduğum için mutluyum gururluyum. ama bu taraftar profilinden gerçekten irite oluyorum.

Tartışmanın dozajını bile bilemiyorsunuz. Kaç yaşına gelmiş medeni insanlarsınız toparlanın bi silkelenin. adamların olmasını istedikleri şeyi yapıp birbirinizi yiyorsunuz alooooooooooooo!!!!!!

Sezgin Öztürk
05.02.2015, 18:17
Hersey zamaninda güzel.
Bunu eskiden yapacakti.
Evet katılıyorum bunu 2011 yılından sonra ki sezon Sadri Şener başkanımızın zamanında yapacaktık.

PoWeRLoRD
05.02.2015, 18:29
şikebahçe taraftarı : şikeden 2 yıl uefa'dan men yedirdi, türkiyede prestiji yerlerde, kendi taraftarını mikrofonla anons yaparak azarladı, dışarda üstlerine jipini sürdü camını açtı küfür etti (video'ları nette mevcut..) vs.. vs.. yaptığı bu kadar suça, pisliğe, aşağılamaya, hakarete rağmen yine o taraflar kendi başkanları olduğu için sahip çıktı. Özetle kolu kırdı ama yen'i içerde bıraktı..

Bizim Taraftar : Cumhurbaşkanı'na yakınlığı sebebiyle (Sanki bundan öncekiler diğerlerine değilmiş gibi) yaptığı her hareketi, konuştuğu her cümleyi eleştirdi. Bunun için ağzının içine baktı fırsat kolladı, yerel basın denilen Çıkar sever Trabzonspor düşmanları da anında haber yapıp ulusal medyaya servisi sağladı. Adam Cardozu'yu Constant'ı Waris'i Yatabare'yi Mehmed'i ishak'ı Erkan'ı Aytaç'ı vs.. getirdi sevinip uçması gereken bu taraftar bu sefer maliyetlere takıldı.. O futbolu çok bilen taraftarlarımız Stada gitmedi Kombine fiyatları taban yapıldı satılmadı, bilet fiyatları 1 tl'ye indi stad dolmadı yaa hala burda neyi eleştirebiliyorsunuz..

Özetle kimse kimseyi salak yerine koymasın, buradaki çoğu kişi yapıcı eleştiri ile sırf kötülemek için yapılan eleştiriyi anlayabilecek seviyede, gizli kapaklı siyasi mesajların anlamı gereği de yok.

Sezgin Öztürk
05.02.2015, 18:29

Sizin yorumlarınızda büyük bir gocunma seziyorum nedense...Her yapılan açıklamaya, her yapılan icraata eleştiri getiriyorsunuz. Kongre üyesisiniz ve muhtemelen İHO'ya muhaliftiniz. Her yapılanı eleştirme çabası içinde olmanızı anlıyorum fakat bir atasözümüz vardır bilir misiniz ?
"Bükemediğin bileği öpeceksin"

Hami_41
05.02.2015, 18:36
:alkış::alkış::alkış:

Peki size soruyorum...

Unutmayın ki!

HIZIR_IR
05.02.2015, 18:43
şikebahçe taraftarı : şikeden 2 yıl uefa'dan men yedirdi, türkiyede prestiji yerlerde, kendi taraftarını mikrofonla anons yaparak azarladı, dışarda üstlerine jipini sürdü camını açtı küfür etti (video'ları nette mevcut..) vs.. vs.. yaptığı bu kadar suça, pisliğe, aşağılamaya, hakarete rağmen yine o taraflar kendi başkanları olduğu için sahip çıktı. Özetle kolu kırdı ama yen'i içerde bıraktı..

Bizim Taraftar : Cumhurbaşkanı'na yakınlığı sebebiyle (Sanki bundan öncekiler diğerlerine değilmiş gibi) yaptığı her hareketi, konuştuğu her cümleyi eleştirdi. Bunun için ağzının içine baktı fırsat kolladı, yerel basın denilen Çıkar sever Trabzonspor düşmanları da anında haber yapıp ulusal medyaya servisi sağladı. Adam Cardozu'yu Constant'ı Waris'i Yatabare'yi Mehmed'i ishak'ı Erkan'ı Aytaç'ı vs.. getirdi sevinip uçması gereken bu taraftar bu sefer maliyetlere takıldı.. O futbolu çok bilen taraftarlarımız Stada gitmedi Kombine fiyatları taban yapıldı satılmadı, bilet fiyatları 1 tl'ye indi stad dolmadı yaa hala burda neyi eleştirebiliyorsunuz..

Özetle kimse kimseyi salak yerine koymasın, buradaki çoğu kişi yapıcı eleştiri ile sırf kötülemek için yapılan eleştiriyi anlayabilecek seviyede, gizli kapaklı siyasi mesajların anlamı gereği de yok.

Katılıyorum.

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 18:45

İşte bu yüzden onlar fener taraftarı biz de Trabzonspor taraftarıyız.

Aradaki fark ahlâk.

Faik Yılmaz
05.02.2015, 18:46
Sizin yorumlarınızda büyük bir gocunma seziyorum nedense...Her yapılan açıklamaya, her yapılan icraata eleştiri getiriyorsunuz. Kongre üyesisiniz ve muhtemelen İHO'ya muhaliftiniz. Her yapılanı eleştirme çabası içinde olmanızı anlıyorum fakat bir atasözümüz vardır bilir misiniz ?
"Bükemediğin bileği öpeceksin"

Sayın Sezgin Bey....

Beni tanımadığınız ÇOK BELLİ.....

Sayın Hacıosmanoğlu'na o dönem siyasete angaje olmadığı için ve klübü güzel yöneteceğine inandığım için OY verdim....

seçim zamanındaki başlıklarda 5 dakika geçirirseniz ne demek istediğimi anlarsınız...

Şu an ise verdiğim oyun karşılığını istiyorum ve hesabını soruyorum sadece.....

Hakan Yeşilyurt
05.02.2015, 18:53
Aciklamin gercekligine inanmiyorum..ama beyler biraz sakin..biz bu gidisle hic bisey yapamayiz..daha taraftar birbiriyle anlasamiyor..su sikeciler bile sike olduklarini bildikleri halde azize destek.veriyorlar.bizim baskanimizin siyasi gorusunu karsi olanlar.baskani her firsatta elestirmeyi birakin lutfen..Yonetime diyoruz futbola siyaseti karistirma diye ama siyaseti foruma biz tasiyip bunun uzerinden baskana geciriyoruz..
Fazla biseye gerek yok..kenetlenme zamani..heleki sikecilerle oynayacagimiz mac oncesi birbirimize sıkı sıkı sarilmaliyiz.bizim bizden baska dostumuz yok

PortoDeGalinhas
05.02.2015, 18:56
Dünyanın en zor mesleklerinin insanlarla ugrasilan meslekler olduğunu düşünürdüm ama anladım ki dünya da Trabzonspor Başkanı olmak kadar zor bir olay yok. Çünkü ne yapsan ağır şekilde elestiriliyorsun. Ruhu gitmiş bir takımı komple degisiyorsun bu kadar futbolcu transfer edilir mi deniyor. Transfer yapmasa bu ne biçim başkan bir tane transfer yapmıyor deniyor. Hakem hatalarına tepki vermiyor diye yerden yere vuruyoruz, hakem hata yaparsa sahadan cekiliriz diyince de bu saatten sonra tepki versen ne olur vermesen ne olur diyoruz. Ya belediye başkanı stadın ismi RTE olsun dediğinde bile burda gelip başkanı yerden yere vurdular. Halbuki adamın hiç bir günahı yok. Şunu da söyliyim başkanın siyasi kimliğini hiç sevmiyorum ben de ama bir mitinge katıldı diye adamı gomecek değilim. Bu ülke de sikeciler ile Galatasaray in başkanları, Başbakanın ayağına gidip görüşme yaptı ama bizim gösterdiğimiz tepkinin yarısını gormediler.

Hakan Yeşilyurt
05.02.2015, 19:16
Yapılan herşeyi eleştiren taraftardan bir bok olmaz..kimse kusura bakmasın

Aydın Danış
05.02.2015, 19:17
Arkadaşlar Arkadaşlar kendinize gelin yahu ne yapıyorsunu. bu birbirimizi yemek niye?????

İşte bu zihniyet yüzünden TRABZONSPOR'u yiyorlar. bu zihniyet yüzünden geride bırakıyorlar. çünkü doğru yada yanlış birbirimize kenetlenemiyoruz malesef. ama bundaki tek suç bizim başkasının değil.

Kendinize gelin TRABZONSPOR taraftarı olduğum için mutluyum gururluyum. ama bu taraftar profilinden gerçekten irite oluyorum.

Tartışmanın dozajını bile bilemiyorsunuz. Kaç yaşına gelmiş medeni insanlarsınız toparlanın bi silkelenin. adamların olmasını istedikleri şeyi yapıp birbirinizi yiyorsunuz alooooooooooooo!!!!!!

Canım kardeşim sen istediğin kadar yırt kendini hiç birşey değişmeyecek ben aylardır bu savaşı veriyorum hiç bir şey değişmiyor yorma parmaklarını boşuna..

Dünya yıkılsa kıyamet kopsa insanlar mutant ya da zombi bile olsa TRABZONSPOR taraftarı değişmez arkadaş 2x2=4 bu bukadar açıkdır..

Adem Akyüz'
05.02.2015, 19:30
Yapılan herşeyi eleştiren taraftardan bir bok olmaz..kimse kusura bakmasın
Katılıyor ve arttırıyorm. Yapılan her şeyi körü körüne savunandan da hiçbir şey olmaz..

Hatta biraz daha arttırıyorum. Sırf mitinge çıktığı için "doğru yaptığı şeye yanlış diyen" ve sırf mitinge çıktı diye "yanlış yaptığı şeylere de doğru diyenlerden" Trabzonspor'lu olmaz !

Anıl C
05.02.2015, 19:30
Tayyipte geldiginde böyle ona da kafa tutsaydin ya eey Iho!!!

halil ibo
05.02.2015, 19:40
Doğru olan şey ;İstanbul'un 3 zillisi gibi istemediği hakemi aforoz edip kendi maçına atanmasını engellemek midir ?
Yoksa yine tükürdüğünü yalayacak basiretsizilik örneği göstermek midir ?
Yakışmıyor bu başkan maalesef söylemleri ve eylemleri arasındaki uçurum yüzünden yakışmıyor !

KazazogLu
05.02.2015, 19:47
Maç sonu İHO: "Ben takımı sahadan çekeceğim demedim bu takımın benden çekeceği var dedim."

oflubektas
05.02.2015, 19:49
Sayın başkanımız nefret ettiğini, muhatap almadığını söylediği azizin taktiklerin aynısını kullanıyor. BİREBİR !

- Kendini tek adam ilan etme ve altından gelecek güçlü yöneticilerle köprüleri atma: aziz Saadettin Saran'ları, Bilal Kutlualp'leri, Gürbüz Refioğlu, Hulusi Belgü gibi isimleri böyle harcamıştı. Bizim başkanda tez zamanda iyi yol aldı. (Sebahattin Çakıroğlu, Yaşar Aşçıoğlu vd.)

- Kongre delegasyonunu kendi belirleme, kendi belirdiği adamlara kendini seçtirme: Aziz bu işe başladığı zaman fb haysiyet divanı başkanı gazeteci Kemal Belgin üyelikten ayrılmak zorunda kalmıştı. O gün bugündür azize sallar. Sayın başkanımızın bu konudaki örnek (!) davranışları sonunda TS Sicil Kurulu üyeleri istifa etti.

- Sürekli kavga ve gerilimden nemalanma, vaatleri tutmayınca "gün birlik günüdür" şiarıyla ateşi körükleme: Bu konuda bizim başkan tez zamanda çok iyi yol aldı, hatta azizi geçti diyebilirim :)

- İktidar yalakalığı: Aziz 28 Şubat sonrası paşalarını yanından ve tribününden ayırmazdı. Daha sonra devran döndü, aziz amca Esad ve Tayyip Erdoğan'larla Suriye'de formalar değiştirdi, hatta yargı ve emniyette etkin "cemaatçi" savcıları kulübe "beleş" üye yaptı, halısaha maçlarında hocaları oldu :). Sonra devran yine değişti, 3 Temmuz'dan sonra kısa bir süre (Bağdat Caddesi'ndeki Atatürkçü sosyetenin heyecanını canlı tutmak için) "memleket elden gidiyor" dedi. Sonra devran yine değişti, "paralel karşıtı, Akp dostu" oldu. Artık başbakanı yeniden yargılama için ona sözler veriyor, Acun ve Rıdvan aracılığıyla iktidarın sevgi pıtırcığı haline geliyordu. Bizim başkan da Muharrem Usta'nın AKP yakınlığına karşı kendini "ortak cephe" gösterdi, kongrede "kulübü siyasetin kucağına oturtmama sözü verdi. Sonra "milli irade" galip geldi ve Kazlıçeşme'de halkını coşkuyla selamladı :)

- Kolpa Restler: Aziz: "Havuzdan çekiliriz" (her sene) "Yok 58.madde, bizi düşürün" (Sonra Nihat Özdemir, Rıdvan, Acun aracılığıyla "ağam yapma pohin yiyem". Bizim başkan "300.000 kişiyle Ankara'yı sallarız", şimdi de "Takımı sahadan çekerim"

Daha sayayım mı ? ...

TSemih61
05.02.2015, 19:53
Sayın başkanımız nefret ettiğini, muhatap almadığını söylediği azizin taktiklerin aynısını kullanıyor. BİREBİR !

- Kendini tek adam ilan etme ve altından gelecek güçlü yöneticilerle köprüleri atma: aziz Saadettin Saran'ları, Bilal Kutlualp'leri, Gürbüz Refioğlu, Hulusi Belgü gibi isimleri böyle harcamıştı. Bizim başkanda tez zamanda iyi yol aldı. (Sebahattin Çakıroğlu, Yaşar Aşçıoğlu vd.)

- Kongre delegasyonunu kendi belirleme, kendi belirdiği adamlara kendini seçtirme: Aziz bu işe başladığı zaman fb haysiyet divanı başkanı gazeteci Kemal Belgin üyelikten ayrılmak zorunda kalmıştı. O gün bugündür azize sallar. Sayın başkanımızın bu konudaki örnek (!) davranışları sonunda TS Sicil Kurulu üyeleri istifa etti.

- Sürekli kavga ve gerilimden nemalanma, vaatleri tutmayınca "gün birlik günüdür" şiarıyla ateşi körükleme: Bu konuda bizim başkan tez zamanda çok iyi yol aldı, hatta azizi geçti diyebilirim :)

- İktidar yalakalığı: Aziz 28 Şubat sonrası paşalarını yanından ve tribününden ayırmazdı. Daha sonra devran döndü, aziz amca Esad ve Tayyip Erdoğan'larla Suriye'de formalar değiştirdi, hatta yargı ve emniyette etkin "cemaatçi" savcıları kulübe "beleş" üye yaptı, halısaha maçlarında hocaları oldu :). Sonra devran yine değişti, 3 Temmuz'dan sonra kısa bir süre (Bağdat Caddesi'ndeki Atatürkçü sosyetenin heyecanını canlı tutmak için) "memleket elden gidiyor" dedi. Sonra devran yine değişti, "paralel karşıtı, Akp dostu" oldu. Artık başbakanı yeniden yargılama için ona sözler veriyor, Acun ve Rıdvan aracılığıyla iktidarın sevgi pıtırcığı haline geliyordu. Bizim başkan da Muharrem Usta'nın AKP yakınlığına karşı kendini "ortak cephe" gösterdi, kongrede "kulübü siyasetin kucağına oturtmama sözü verdi. Sonra "milli irade" galip geldi ve Kazlıçeşme'de halkını coşkuyla selamladı :)

- Kolpa Restler: Aziz: "Havuzdan çekiliriz" (her sene) "Yok 58.madde, bizi düşürün" (Sonra Nihat Özdemir, Rıdvan, Acun aracılığıyla "ağam yapma pohin yiyem". Bizim başkan "300.000 kişiyle Ankara'yı sallarız", şimdi de "Takımı sahadan çekerim"

Daha sayayım mı ? ...

:alkış:

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 19:59

Daha sayayım mı ? ...

Sabaha kadar saysan nafile. Yine de gelip savunan çıkar ve hatta seni suçlu çıkaran bile çıkar :)

28TS61
05.02.2015, 20:11
daha bugüne kadar ben burdayken yavru bu takimda oynayamaz diyen kisi mi takimi sahadan cekecekmis :))

zeki olayinda oldugu bu konu icinde tükürdügünü yalayacak diyebiliriz

Fatih Öztürk
05.02.2015, 20:13

Bu yorumu gündüz raporlamama rağmen silinmemiş.demekki hakaret serbest.dimi yöneticiler?

ucurum
05.02.2015, 20:16
Sen o takımı sahadan çek ben de gelip elini öpmezsem hey gidi hey atmak tutmak ne kolay, ben neden bu takımı tutuyorum ya...

DeAgLeMaNyAq
05.02.2015, 20:18
"Merkez Hakem Kurulu tarafından bahse konu müsabakaya atanan ve Türk hakemlerinin içinde önemli bir değer olduğuna inandığımız Sayın Bülent Yıldırım’ın"

Resmi sitelerinde Bülent Yıldırım için 12.adam demedikleri kalmış...

gökhants1966
05.02.2015, 20:31
Bu yorumu gündüz raporlamama rağmen silinmemiş.demekki hakaret serbest.dimi yöneticiler?

Oktay saral kupa bu dünyada verilmez de öbür dünyada verilir diyor hacıosmanoğlu uzun süredir şike davası hakkında konuşmuyor sezon başından bu yana 20den fazla oyuncu transferi yaptı bir sürü para harcandı uefadan uyarı gelmesine rağmen.Tüm bunları düşünüyorum da hacıosmanoğlu hakkında pek olumlu düşünemiyorum.Kongrede nusret yılmazın söyledikleride açıkça ortada.

Ben sizi gerçekten anlamıyorum bilmediğimiz bişeyler varsa söyleyin ben yanlış düşünüyorda olabilirim ama doğrusunu siz söyleyin.

KazazogLu
05.02.2015, 20:33

Hakaret?

Sadettin_
05.02.2015, 20:42
Tayyipte geldiginde böyle ona da kafa tutsaydin ya eey Iho!!!
Çok guzel konusuyorsunuz da hiç gercekcı yorumlar degıl bunlar .
Sadri senerın bırak siyasetcılerı aziz yıldırım ve yıldırım demıorenın ünal aysal hatta cavcavın arasında ezıldıgı onemsenmedıgı ortamda . Yeni gelen baskanın (iho) başbakana (şu anda cumhurbaskanı) kafa tutmasını istiyorsunuz .
Daha futbolcu alırken menejere soz gecıremeyen kulupten cumhurbaskanına kafa tutmasını ıstıyorsunuz

Fatih Öztürk
05.02.2015, 20:48
Oktay saral kupa bu dünyada verilmez de öbür dünyada verilir diyor hacıosmanoğlu uzun süredir şike davası hakkında konuşmuyor sezon başından bu yana 20den fazla oyuncu transferi yaptı bir sürü para harcandı uefadan uyarı gelmesine rağmen.Tüm bunları düşünüyorum da hacıosmanoğlu hakkında pek olumlu düşünemiyorum.Kongrede nusret yılmazın söyledikleride açıkça ortada.

Ben sizi gerçekten anlamıyorum bilmediğimiz bişeyler varsa söyleyin ben yanlış düşünüyorda olabilirim ama doğrusunu siz söyleyin.

Oktay Saral siyasi kimliği gereği bunları konuşuyor
Tanımam etmem ne hali varsa görsün. Tabi yalamalık yapmak için 2011 şampiyonu Trabzonspor demeyi ihmal etmiyor.tipik Trabzonlu siyasiler gibi.

Başkan şike hakkında Defalarca konuşurken nerdeydin kardeşim.
Konuştuğu zaman niye konuşur takımla ilgilensin derler konuşmadımı sattı davayı öylemi?bu kulübün Nusret Yılmaz dışında hukukçusu yokmu?şuanki hukukçular patatesmi satıyor uefaya. Bu kulüp uefadan ilk uyarıyı geçmiş dönemlerdeki mali yapıdan dolayı yaptı.uyarı geldi diye bu takıma transfer yapmasınlarmı.herkesin bildiği kendine kardeşim belki benden daha fazla bilgiye sahipsin saygılar.

aaahmet61
05.02.2015, 20:50
başkan başarısız olunca aralık ayında koltuktan çekileceğim diyordu.sonuç devam.hakem atandı.sahadan çekileceğine inanan var mı ? cevap 90 dk. oynamaya devam.bizim başkanın huyudur atarlanır geri çekilir. denizdeki gelgit olayı gibi.

Fatih Öztürk
05.02.2015, 20:50
Hakaret?

Kulüp başkanına ''davayı sattı''demek hakarettir.
Sence?

efes61
05.02.2015, 20:52
Kupa bir ayda gelecek
Tolga'yı satmam
Zeki ben başkan oldukça forma giyemez
Vahid giderse ben de giderim
Seneye yarıştan koparsak giderim

Çok inandırıcı ya, eminim mhk altına etmiştir korkudan

Sezgin Öztürk
05.02.2015, 21:04
Katılıyor ve arttırıyorm. Yapılan her şeyi körü körüne savunandan da hiçbir şey olmaz..

Hatta biraz daha arttırıyorum. Sırf mitinge çıktığı için "doğru yaptığı şeye yanlış diyen" ve sırf mitinge çıktı diye "yanlış yaptığı şeylere de doğru diyenlerden" Trabzonspor'lu olmaz !

Şu başlıkta ki en doğru yorum budur... Tebrikler kardeşim olayı gerçekten özetlemişsin. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilen taraftarlara ihtiyacı var bu kulübün.

Sibel
05.02.2015, 21:17
Asla öyle bir şey yapamaz.

bkandil
05.02.2015, 21:22
"Aralıkta kafaya oynamazsak bırakırım"

Sahi şimdi nereye oynuyoruz?

Misina
05.02.2015, 21:29
Başkan olayım 1 ay sonra kupa gelecek (iki yıl oldu ne gelen var ne giden)
Tolga her takıma gider Bjkye gidemez(Tolga komik bir bedelle Bjkye satıldı)
Öze döneceğiz(Futbolcu tarlamız 1461 küme düştü)
Halilhodzic giderse biz de gideriz(Yaklaşık 3 ay önce Halilhodzic gitti İHO Koltuğunda)
Ben olduğum müddetçe Mustafa ve Zeki Trabzonsporda oynayamaz(Mustafa kiralık gitti yeni sezonda muhtemelen takımda olacak Zeki Affedildi)

Ve şuan hatırlayamadığım niceleri...Tribüne oynamak kolay İcraata bakmak lazım.

Mehmet Fatih Silik
05.02.2015, 21:32
Riv riv riv :)

Erdal DİLEK
05.02.2015, 21:37
Tamda şikeci lobinin istediği, hakem hata yaparsa ortaliği yakacam demiyorda, takimi sahadan cekecek.

A.Ali Karanis
05.02.2015, 21:39
Bugüne kadar söyleyip de yap(a)madığı vaatlerden sonra inandırıcı gelmiyor.Bosingwa'yı Cardozo'yu aldı diye kimseye kredi göstermem.Bir başkanı değerlendirirken benim kriterim yapması gerekenleri yapmasından çok yapmaması gerekenleri yapmamasıdır. Bugüne kadar transfer konusu dışında olumlu bir adım yok.Şu hareketi ilk geldiği dönemdeki maçta yapsaydı kabuldü ancak şu an bunu yapsa da iş işten geçti gibi birşey.

dağlıca61
05.02.2015, 22:03
İHO yalancı çoban misali kimseyi inandıramıyor, inandıramaz da.

batugol
05.02.2015, 22:10
gerek yok boyle soylemlere
kafanda varsa soyleme
uygula

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2015, 22:15
Yapar!!!

Bunu 4 yıl önce yapacaktık şikecilerle yapılan maçlarda.

O tren kalktı.

Popülist olmaya gerek yok...

Hakemlerle böyle uğraşılmaz...

O kadar büyük konuştun zamanında,şu sezon kaç maçımız hakemlerden dolayı puan kaybettik.

Hacıosmanoğlu ancak mı uyandı?

Gaza devam...

Ama Cardozo'yu aldı...Susayım ben....

Komedi....

Adil yukarıda çok iyi dedi.

Yapması gerekenleri yapması değil,yapmaması gerekenleri yapmamasıdır önemli olan.

Midemi bulandırmaya devam ediyor başkan...

Alkış....

se_mah
05.02.2015, 22:30
Bülent Yıldırım'ın bu maça verilmesi zaten takımı sahadan çekme nedenidir, maçı izlemeye gerek yok ki.

İlyas Özdemir
05.02.2015, 22:56
eğer böyle birşeyi yapabilirse bende ettiğim tüm sinkafları geri alacağım ! umarım maçta bir hakem katliamına maruz kalmayız

Muhalif
05.02.2015, 23:14
Geldiği zaman benim olduğum yerde artık hiç kimse kimsenin hakkını yiyemeyecek diyordu, bu sene ard arda maçlarda en az 10 puanımız hakemlerle gitti tek laf ettiğini duydunuz mu? Ben duymadım şahsen şimdiye kadar hakemlerle ilgili konuştuğunu. Ha şimdi niye konuşuyor? Atı alan Üsküdar'ı geçmiş, olan olmuş, tamam yağmamak kaydıyla gürleyebilir ortalığın gazını alabilirsin izni verilmiştir kendisine ve o da böyle bir açıklama yapmıştır işte. Kendi iradesi ile ülke gündemine etki edecek bir davranışı olabileceğini düşünmüyorum. Ha dolar aldı başını gitti, ekonomi sıkıntıda yap şöyle bir hareket de gündem değişsin emri gelirse anında da yapar.

İlk gün Fatih Tekke ve Tolunay'ın kovulmasıyla başladığı tutarsız icraatları bugüne kadar devam etti ve başkanlığı sürece devam edecek sanırım. En başarılı gösterildiği transfer konusunda bile 2 gün önce 'Biz başkaları gibi fotoğraf çektirip gelmiyoruz' demişken 2 gün sonra aynı duruma düşen bir adamdan bahsediyoruz. En başarılı konusu buysa diğerlerine hiç girmeyelim.

Özet: Böyle bir şey yapıp yapmaması kendi iradesi dışındadır. Bu lafları iş işten geçtikten sonra etmesi de oynanan oyunda kendisine verilen rol gereğidir.

angraf
05.02.2015, 23:14
Sezonun ilk yarısı 10 puanımızı çalan hakemlere neden böyle bir tepki vermedi sevgili başkanımız ?

titanic
05.02.2015, 23:15
her maç takımı sahadan çekersen ligde küme düşer hale gelirsin, takım şikecilerle oynana maçta çekilmeliki dikkat çeksin zararı da az olsun

Sefa
05.02.2015, 23:17
Ciddi bir hata(!)da takımı sahadan çekersek dünyanın dikkatini Türkiye'ye çekmiş oluruz..

cakalkerem
05.02.2015, 23:24
eğer yaparsa buradakilerin hepsii ne diyecek acaba?

Uğur Gündüz
05.02.2015, 23:24
Gerekirse fazla olmuş, maça B.Y. Atandı işte daha ne gerekecekti? Adam bizi 5 kere FB karşısında ezdi , bu maçta ne olacakki?

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2015, 23:35
eğer yaparsa buradakilerin hepsii ne diyecek acaba?

Abi,mesele yapması veya yapmaması değil.

Bir tepki verilecekse hakem hatalarına karşı,bu daha önceden verilmeliydi.

He,bana sorsan bu şike süreci patlak verdikten sonra hiç bir fener maçına çıkılmaması gerekiyordu ama bu işi beceremedik.

Şimdi burada kulübün tepkisinin hakem atamasına karşı olması gerekirken popülist davranıp gaz almaktan başka bir şey yapmıyor başkan.

Kasıtlı hakem hatasını neye göre belirleyecek Başkan?

Ayrıca şunu da ifade edeyim.Ersun Yanal bu takımın başında olduğu sürece bu tarz bir sahadan çekilme olayına müsade etmez bana göre.

Böyle bir şey olursa da kulüpte durmaz.

Bana göre ...

titanic
05.02.2015, 23:39
Çeksin takımı, maça biz başlayacaksak santra yapmayalım maç oynanmasın

A.Gökhan AKIN
05.02.2015, 23:43
Şimdi Yatıp Kalkıp dua ediyordur Yenileceksek Hakem Faktörü olmadan yenilelim diye

titanic
06.02.2015, 00:06
çekeceğim dedıyse çeker hakem hatası da göreceli bir kavram değil, hakem hatasına gerek yok buyuk olasılıkla ilk yarıyı 3-0 önde kapatacağımıdan olaylar çıkacak ya da çıkmasın geçen sene şikeciler öyle yaptı çıkmadılar bahane işte

28TS61
06.02.2015, 00:13
çekeceğim dedıyse çeker hakem hatası da göreceli bir kavram değil, hakem hatasına gerek yok buyuk olasılıkla ilk yarıyı 3-0 önde kapatacağımıdan olaylar çıkacak ya da çıkmasın geçen sene şikeciler öyle yaptı çıkmadılar bahane işte

buna cok güldüm :D bundan önceki özleride biliyoruz

TSunami_69
06.02.2015, 00:13
Şşikecilere şampiyonluk yolunda bedava bi 3 puan daha verme niyetindeler gecen seneki gibi

TSunami_69
06.02.2015, 00:14
yönetim hala anlayamadı gerginlik bize ters geliyor hep

Mert M.
06.02.2015, 00:16
İ.E.Hacıosmanoğlu: ''Gerekirse takımı sahadan çekeceğim!''

Nerde o günler? Keşke yapabilseniz!

S.Seymen
06.02.2015, 00:17
seremonide hakemlerin elini sıkmayarak başlanabilir

ve bundan sonra Türkiye'deki hiç bir hakemin eli sıkılmaz

bana kalsa ligden çekilelim derim ama bana kalmıyor :)

S.Seymen
06.02.2015, 00:23
Şenol Hoxa doğruyu görmüş

yabancı hakem istemek Trabzonspor'un gerçekten hakkıdır

aslında yabancı pdfk ve tff de gelse iyi olur da

en azından hakamler için sosyal medya vs ne varsa baskı yapmak lazım....

titanic
06.02.2015, 00:39
Şenol Hoxa doğruyu görmüş

yabancı hakem istemek Trabzonspor'un gerçekten hakkıdır

aslında yabancı pdfk ve tff de gelse iyi olur da

en azından hakamler için sosyal medya vs ne varsa baskı yapmak lazım....

Bir ingizlizceye bakar satın alması,zorla ingilizce öğretip kültür atlatacaksınız :)

Berat Akçay
06.02.2015, 00:53
Yapamayacağı şeyleri söylemeye devam ediyor başkan

kromozom
06.02.2015, 01:29
Hakem fb linin önde gideni . Ne olacak şimdi? Maç başlamadan moralim bozuldu.

kromozom
06.02.2015, 01:33
Yani varya maç başlamadan keyfim kaçtı. Bu adam fb linin baraj açanı 3 Temmuz süre inde hazırlanan dava dosyalarında bu adamın adı fbli hakem diye tuttuğun takım etiketlenmiş. Ne olacak şimdi?

bitirim
06.02.2015, 01:36
Maçı seyretmeyi düşünmüyorum, sonrasında çok kalp kırıyorum. Ama iho takımı çekerse kahramanım olur çekemezse tüm beddualarım kendisiyle....

Oruç
06.02.2015, 02:13
yönetim hala anlayamadı gerginlik bize ters geliyor hep

Yerel basın ve bazı(Trabzonspor'un iyiliğini düşünen) taraftarların ütopik istekleri yüzunden hep.

Biz ülke olarak şaşalı laflar söylemeye bayılırız. Yönetim birilerinin gazına geliyor hepsi bu.

Gerçi başkan ne yapsa taraftar onu yerin dibine sokmaya meraklı. Başkan'ın durumu sakal-bıyık misali.

Travelair
06.02.2015, 11:41
Katılıyorum, her feybe maçı öncesi medya öncülüğündeki feybe gerilimden beslenip bizi etkisiz hale getiriyor. Eğer gerilim yaparsan kasılırsın kaslarını rahat hareket edemezsin dövüşemezsin. Ama yönetim bu gerilimden beslenenlerin ekmeğine yağ sürüyor. Ya hakem hatası olur da sahadan çekmezsen? Senin yerine birisi sahaya atlayıp bunu yapmaya çalışırsa? Ucuz populist cahil açıklamalarla Trabzonspor zarar görmeye devam ediyor

Yunus Emre SEYHAN
06.02.2015, 11:44
Talimat:
Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24. maddesine göre; Başlamış müsabakayı terk eden takım, o karşılaşmayı hükmen kaybetmiş sayılıyor. Ayrıca takımın mevcut puanlarından 3 puan silinmesiyle birlikte, hakem masrafları, diğer masraflar ve karşı takımın zararlarını ödemek üzere TFF tarafından belirlenecek bir tazmat cezası veriliyor.

Başkan eğer bariz hakem hatası olduğunda takımı çekmezsen adam değilsin.

a f s
06.02.2015, 11:56
Bu işe en çok şikeciler sevinir. Yenilmekten korktukları Trabzonspor'dan bedavadan 3 puan alacakları için.

Yıllardır hakem hataları var, oldu, olacak. Takım bunu bilerek sahaya çıkacak. Trabzonspor'a 70li yıllarda gol atabilmek için Şenol Güneş'i sakatlayıp devam diyerek gol atabiliyorlardı, hiçbir zaman pes etmedi Trabzonum yine etmeyecek.

Adaletsizlikle mücadele sahadan çekerek olmaz. Gündem olsun diye söylenmişse de gereksiz olmuş.

Golünü mü iptal ettiler, bu takımı bilesin daha çok gol atsın. Bazen takımı ve camiayı yanlış motive etmekten adamların ekmeğine yağ sürüyoruz gibime geliyor.

Çıkın adam gibi oynayın, şikecileri de hakemi de yendik deyin.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10462755_792290047493310_1808750929109884714_n.jpg ?oh=f91f8b3bf4faa49fba2a3b3a5ca97841&oe=5555511E&__gda__=1431536279_7d66d08dd4de5d6d32aa76a7e2f05e1 c

piskopatrizeli
06.02.2015, 11:57
20 sene önce ali şen yapıyordu böyle şeyleri. iho gündemi çok geriden takip ediyor.

Faik Yılmaz
06.02.2015, 12:26
Demekki mitinglere katılmanın pek bir faydası olmuyormuş....

Yine hakkımız gaspediliyor yine hakem faciaları oluyor....

Oğuzhan Fidan
06.02.2015, 12:28
hatta daha sert açıklamalar bekliyorum.. bunların hakkı sopadır sopadan anlar bunlar. insan değiller çünkü. bu hakemi bilerek atadılar.

mustafa0661
06.02.2015, 12:33
bizim yönetim nie show yapma gereksinimi duydu? çek bakayım çekebiliyormusun bazen milleti salak yerine koyuyorlar

halil ibo
06.02.2015, 12:35
Bugün cevapta gelmiş şikeci deyyu.lardan.Gerçekten gerilimden beslenen,aşağılık,çukur,ahlaksız camianın ekmeğine yağ sürüyoruz.
Çamurları hem tribünde hem sahada iyi motive ediyoruz.Hakem senin ''sahadan çekerim'' lafından etkilenir mi ? Çokta umurunda hakemin...

Rabbim mübarek Cuma hürmetine başımıza aklı başında yöneticiler nasip etsin.

Travelair
06.02.2015, 12:35
Artık bırakın şu kulübün yakasını diyesim geliyor. Langır lungur davranışlarla Trabzonspor zarar görüyor, taraftar yıpranıyor. Bırakın kardeşim yakamızı. Düşün yakamızdan

Fatih Birinci
06.02.2015, 12:38
bülent yildirim kasten kesinlikle aleyhimize kararlar verecek...takimi cekersen gururumuz olursun

HOPA'LI TS'Lİ
06.02.2015, 12:55
İHO olası hakem hatasında takımı sahadan çekersen tarih yazarsın.

Oğuz ZEYTİN
06.02.2015, 12:58
Eğer bu bir tehditse, tehdidin karşı tarafı ürkütmesi gerekir. Tehdit unsurunun içeriği; size kazanç sağlarken, karşı tarafı kaybedecekleri üzerinden endişeye sevketmeli.

Lakin Hacıosmanoğlu'nun açıklamasına göre her durumda kaybeden Trabzonspor oluyor. Sahadan çekildik diyelim. Bir defa talimatlar açık, hükmen kaybediyoruz. İkincisi, haklı bile olsak haksız duruma düşüyoruz. Bunun basın ayağı da var... Sanıyor musunuz ki herkes ardımıza düşecek, "Helal olsun" diyecek?

Sözün özü, boş bir teklif.

Geçmişi belli bir hakemi böyle demeçle baskı altına alacağımızı düşünmek de büyük saflık. O ki bu adam şikecilere çalışıyor, maçın başında aleyhimize bir düdük çalsa, başkan hemen orada takımı çekecek mi sahadan?

Daha geçen sene Avni Aker'de onlara "hiçbir zarar vermeden" ellerimizle kolayca maçı verdik. Güle oynaya döndüler Samandıra'ya. Bizse aldığımız cezalar ve söktüğümüz direklerle övündük(!) Kusura bakmayın, acizlikten kahramanlık çıkmaz!

Biraz akıl... Başkanın yapması gereken, bu şaibeli hakemin atanmasını engellemesiydi. Onu yapamadı. Şimdi bile bile lades diyor. Tolga transferindeki büyük gafının dumanı üstünde tütüyor.

bordo08
06.02.2015, 13:02
Gene bol keseden atıyor içi boş laflar artık kimse ciddiye almıyor..

İlk geldiği zaman Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar diyordu tam tersi oluyor..

Böyle bir kararı tek başına alamaz zaten ağa babaları izin vermez ..:)

halil ibo
06.02.2015, 13:04
@Oğuz Zeytin

Sevgili kardeşim senin de belirttiğin gibi ''akıl''en önemli eksiğimiz.Aklıselime en çok ihtiyacı olan camia bizim camia ama her ne hikmetse ayağımıza gelen fırsatı (Hakan Kulaçoğlu) elimizin tersiyle itme becerisini gösterebiliyoruz.
Trabzonlu duruşu yok artık maalesef mevcut başkan sayesinde,hepimiz yuvarlağız ! :(

Tayfun
06.02.2015, 13:18
Türkiye Futbol Federasyonu Disiplin Talimatına göre bir takım sahadan çekildiği takdirde;

* 3-0 hükmen yenik sayılır

* 3 puanı da silinecek takımın başkanı, teknik direktörü ve sahadaki yöneticisine 2 yıl hak mahrumiyeti
ile ağır para cezası verilir

* Hakem masrafları, diğer masraflar ve karşı takımın zararlarını ödemek üzere TFF tarafından belirlenecek bir tazminat cezası da faturaya eklenir

Şeklinde haber var .

aaahmet61
06.02.2015, 13:48
bu kadar maç dururken neden fener maçı.cevabı belli olası bir fener maçında gündem değiştirmek.maalesef başkan kendi takımına güvenmiyor.

halil ibo
06.02.2015, 13:53
Türkiye Futbol Federasyonu Disiplin Talimatına göre bir takım sahadan çekildiği takdirde;

* 3-0 hükmen yenik sayılır

* 3 puanı da silinecek takımın başkanı, teknik direktörü ve sahadaki yöneticisine 2 yıl hak mahrumiyeti
ile ağır para cezası verilir

* Hakem masrafları, diğer masraflar ve karşı takımın zararlarını ödemek üzere TFF tarafından belirlenecek bir tazminat cezası da faturaya eklenir

Şeklinde haber var .

Bunun üzerine E.Yanal'da istifa eder.Onun böyle bir saçmalığa onay vereceğini sanmıyorum.
Ancak tükürdüğünü yalama şampiyonu olan bir Zat'ın her türlü hakem provakasyonuna karşı takımı çekme gibi bir girişimi olacağını da sanmıyorum.

Travelair
06.02.2015, 14:20
Bence yalan haber. Teknik direktöre neden 2 yıl hak mahrumiyeti verilsin? Belli ki psikolojik savaş unsuru

winner
06.02.2015, 14:27
Çekildik diyelim ne elde edilecek.

gs geçen sene basketbolda fb maçına çıkmadı ne oldu.Her şey eski tas eski hamam.Tarihine bir de "maça çıkmadı" utancını yazdırdı.

Sanki sahadan çekilsen bir şey değişecek.

Tolga Kurt
06.02.2015, 14:32
Çok tuhafız vesselam. Hakemin bülent olduğunu öğrendiğimizde hemen yönetim sessiz kalıyor yok bizi daha çok ezerler falan dediniz aynı arkadaşlar şimdi ne gerek vardı bu açıklamaya tarzında yorumlar yapıyolar biraz tutarlı olun destek olun.

Aydın Danış
06.02.2015, 14:44
Yapılan açıklamalar yüzünden İbrahim Hacıosmanoğlu, Ali Uzunay, Yakup Aslan disiplin kuruluna sevkedilmiş...

Faik Yılmaz
06.02.2015, 14:56
Ne oldu yine sayenizde bütün ülkeye rezil olduk......

Aydın Danış
06.02.2015, 15:09
Ne oldu yine sayenizde bütün ülkeye rezil olduk......

Yanlız abi bu tffnin yaptığı diktatörlük kafanı kaldırıyorsun burnunu uzatıyorsun en ufak bir lafa hemen ceza vermeyi bekler gibi disiplin kuruluna sevk ediyor..

Yani bu işi rezil ettiniz bizi demek bence biraz fazla..

İstiyen istediğini yapsın sen itiraz edince benim dediğim olcak lan küt diye bir tokat bunu kabullenmekde mümkün değil şamar oğlanına döndük hala bizimkilerde suç buluyorsunuz bırakın bu kafayı ilerliyemiyoruz camia bölünüyor tek yumruk olup arkasında durmamız lazım bazı şeylerin yapmayın böyle benide İHO'cu yapacaksınız bu gidişle :)

Oğuz ZEYTİN
06.02.2015, 15:11
Çok tuhafız vesselam. Hakemin bülent olduğunu öğrendiğimizde hemen yönetim sessiz kalıyor yok bizi daha çok ezerler falan dediniz aynı arkadaşlar şimdi ne gerek vardı bu açıklamaya tarzında yorumlar yapıyolar biraz tutarlı olun destek olun.

"Tuhaflık ve tutarlılık" ekseninde, sahadan çekilmenin Trabzonspor menfaatlerine yapacağı katkıyı (varsa katkıları) paylaşmanı rica edeceğim.

gökhants1966
06.02.2015, 15:13
Bizim yöneticiler çok komik gerçekten maçın hakemine de yalandan yere tepki vermişler siz önce şike davası ne oldu onu açıklayın.

Antonio
06.02.2015, 15:16
şayet bu hakem kasten bir şeyler yaparsa ömrü uzun olmayacaktır. Çünkü bıçak kemiğe dayanmıştır...

Yunus Emre SEYHAN
06.02.2015, 15:19
Başkan konuşuyor ama boş konuşuyor.

Ben olsam direkt olarak fenerasyonu düşürmeye çalışırım.

Bildiğim kadarıyla 90 delege kongre isterse kongre olması şart.

Bizim zaten 8 delegemiz var. Trabzon'da 7 tane prof. takım var.

90 sayısını bulmak zor olmasa gerek......

'Yok hakem şöyle atanıyor yok böyle, sahadan çekilirim panpa' tarzı söylemler şovmen yaklaşımlar..

Hakkını her alanda kim yiyor ? fenerasyon.

Sen fenerasyonu indirmek için birşey yapıyor musun? hayır.

Bu adamların hakkını vermeyeceği zaten belli.

chener
06.02.2015, 15:20
Yahu bir fener maçına da huzurlu girsek..habire abuk sabuk açıklamalar.sahadan cekecekmis.laf ola beri gele.o zaman 200 milyon harcayıp futbolcu almiyacaktin.

Enes Başkaya60
06.02.2015, 15:22
Tff ulan yatacak yeriniz yok sizin...

OrkHun
06.02.2015, 15:28
şayet bu hakem kasten bir şeyler yaparsa ömrü uzun olmayacaktır. Çünkü bıçak kemiğe dayanmıştır...

tehdit dediğin böyle olur.

Colakoglu
06.02.2015, 15:31
Iho nun bos laflarindan sadece birtanesi

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mellih
06.02.2015, 15:39
açıklama güzel ama geç kalınmış bi açıklama zamanında ibrahim başkan fener seyircisinin içinde maç izlicem diyodu. o gün onu demek yerine bunu demeliydi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.02.2015, 15:41
şaka bir yana, sahadan çekilmek 0-3 hükmen yenilgi, puan silme ve prestij kaybı getiririr.

hakemleri de yenecek oyun oynarsak zafer kolay.

Faik Yılmaz
06.02.2015, 15:42
Yanlız abi bu tffnin yaptığı diktatörlük kafanı kaldırıyorsun burnunu uzatıyorsun en ufak bir lafa hemen ceza vermeyi bekler gibi disiplin kuruluna sevk ediyor..

Yani bu işi rezil ettiniz bizi demek bence biraz fazla..

İstiyen istediğini yapsın sen itiraz edince benim dediğim olcak lan küt diye bir tokat bunu kabullenmekde mümkün değil şamar oğlanına döndük hala bizimkilerde suç buluyorsunuz bırakın bu kafayı ilerliyemiyoruz camia bölünüyor tek yumruk olup arkasında durmamız lazım bazı şeylerin yapmayın böyle benide İHO'cu yapacaksınız bu gidişle :)

"Trabzonspor Başkanı konuşmaz icraat yapar " lafı bizzat Başkanın kendisine ait....

Ancak kendisi ne hikmetse sürekli konuşuyor hep konuşuyor ama icraat yapmıyor...

maalesef sayın başkan Televizyona çıkınca kendi taraftarımız bile alay etmeye başladı. acı ama gerçek bu....

OFLU
06.02.2015, 15:44
Biz 2 maç üst üste dahi sahaya çıkmasak bizi düşüremezler. İHO bunun farkında. En iyi zamanda atarını yaptı.Seçim is coming. Kendisi yerse yapıyor ve bence yer. Çünkü tanıyan -tanımayan kesinlikle böyle birşey yapmaz diyemiyor.

artvints
06.02.2015, 15:46
aslinda işe yarayabilir bir açıklama.herşey olup bittikten sonra yapılan yaygaranın bir anlamı olmadı hiçbir zaman.ilk defa birşey olmadan önlem amaçlı konuşulduğunu gördüm.ilk başta ben de yadırgamıştım ama sonra fikrimi değiştirdim.illa eyleme gerek yok.hakemi ciddi şekilde uyarmışlardır.çok rahat davranamaz. nükler silah gibi işte.kimsenin kullanacağı yok ama varlığı tehdit yaratıyor.ayrıca fener bu işleri iyi bilir, verdikleri tepkiye bakılırsa bu tip açıklamalar işe yarıyor.

Yiğit Gayretli
06.02.2015, 15:54
Yönetimin bizim kadar akil olmaması canımı acıtıyor. Biz 5 gün önceden olacakları gördük ve uyardık. Yönetimimiz "önlem" almak yerine, sonuca göre aciz bir adım atmayı seçti.

Onu da kendisi açıklayamadı, birilerine açıklattı. Doğruluğu dahi meçhul.

Yahu MHK veya TFF bundan neden korksun. Ben olsam gülerim, komik bu...

Yunus Emre SEYHAN
06.02.2015, 15:58
Biz 2 maç üst üste dahi sahaya çıkmasak bizi düşüremezler.
Öyle bir düşürürler ki.....

Trabzonspor camiasının gücü falan yok. Son 4 yıl içinde çok net bir şekilde ortaya çıktı.

Antonio
06.02.2015, 15:59
tehdit dediğin böyle olur.

takımı sahadan çekmek sana zarar veren tehdit bile sayılmayacak bir açıklama. taraftar olarak benim istediğmi açıklama buydu.( tehdit anti medeni davranıştır ama karşıda medeniyetten anlayan insanlar yok zaten.)

İdris Aktaş
06.02.2015, 15:59
Sizler Gerçekten ne istediğinizi biliyormusunuz?
Sizi bu yönetimin yaptığı hangi icraat memnun etti?
Bu yönetimin bu maçta yapacağı en güzel davranış sizce ne olmalı yada olmalıydı?
Şu yazdıklarınızın angut.com'da yazılan ve çizilenlerden farklı olduğunu iddia edebilirmisiniz?
TRABZONSPOR'un Çok düşmanı var zaten......

İdris Aktaş
06.02.2015, 16:05
Kurum yönetmeyi forum yönetmekle karıştırdınız herhalde

PortoDeGalinhas
06.02.2015, 16:15
Burda takımın sahadan çekilmesine karşı çıkanlar. İlk 45 dakika rakibi eziyorken hakem tarafından verilecek art niyetli bir karar ile geriye düşünce ne tepki verecekler çok merak ediyorum. Şike sezonundan beri her sezon hakemler yüzünden 15 20 Puanımjz gasp ediliyor arkadaşlar. Galatasaray ve sikeciler şu oynadıkları rezil futbollar ile suan 13 puan onumuzdeler. Ben artık Trabzonspor un ezilmesinden bıktım. Ya artık adam gibi maç yonetsinler ya da birakalim kendi pislikleri içinde bogulsunlar. Trabzonspor basit bir Anadolu klübü değil, ligden çekilmesi demek yayıncı kuruluşun çok büyük zarara uğraması demek. Türk futbolunun marka değerinin düşmesi demek. Adamlar bizim vuruyor lar kafamiza alıyorlar ekmegimizi bizde adamlara al bu sopayla vur diyoruz. Bu şekilde ezilecegimize cekilelim ligden, o Akyazı stadi da şike anıtı olarak gözümüzün önünde kalsın.

Travelair
06.02.2015, 16:18
Hakeme atar yapıp sahadan çekilir mi olmalıydı? Yakında UEFA'ya atar yapıp kulübü mü kapatacağız?

Atar yapmak kolay. Milyon eurolar verip transfer yapmak kolay. Mücadele etmek zor. Altyapıyı, tesisi kurup hasatını toplamak zor

İlk önce aklı, bilgiyi masaya koymak lazım. Baştaki böyle yaparsa taraftar ne yapar?

emre6117
06.02.2015, 16:31
Hakemin skora etki edecek bir hatasinda takim sahadan cekilmelidir.yeter bu kadar figuranlik.belki diger anadolu takimlari da utanir bu durumdan ve arkamizdan gelirler.aslinda sike sezonu sonrasi takim ligden cekilmeliydi am gec kalindi.

titanic
06.02.2015, 16:36
dediyse çeksin basit bir taç hatasında bile yapsın bunu hakemlerin taraflılığını tescilleriz

Oğuz ZEYTİN
06.02.2015, 16:40
Takım sahadan çekilirse, kaybedeceklerimizi biliyoruz da Trabzonspor ne kazanacak?

Bir zahmet bunu da açıklayın. Gözümüzden kaçan varsa öğrenmiş oluruz.

Ayrıca şikeci olsam dua ederdim, "inşallah hakem maçın başında hata yapa da Hacıosmanoğlu gaza gelip takımı çeker. Bedava üç puan."

titanic
06.02.2015, 16:44
Takım sahadan çekilirse, kaybedeceklerimizi biliyoruz da Trabzonspor ne kazanacak?

Ayrıca şikeci olsam dua ederdim, "inşallah hakem maçın başında hata yapa da Hacıosmanoğlu gaze gelip takımı çeker. Bedava üç puan."

Trabzonsporun son yıllarda hiç bir şey kazanamadığını maddi manevi yönden oldukça yıprandığını bunu da çomak soktuğu futbol sisteminin kurallarına şartsız riayet ederek gerçekleştirdiğini anlatamıza gerek yok, artık bence aykırı bir şeyler yapmak, düzenin tersine çalışmak laım, kazanacak belki bir şey yok ama kaybedelicek ne varsa geride bırakılmış zaten

Yiğit Gayretli
06.02.2015, 16:47
Trabzonsporun son yıllarda hiç bir şey kazanamadığını maddi manevi yönden oldukça yıprandığını bunu da çomak soktuğu futbol sisteminin kurallarına şartsız riayet ederek gerçekleştirdiğini anlatamıza gerek yok, artık bence aykırı bir şeyler yapmak, düzenin tersine çalışmak laım, kazanacak belki bir şey yok ama kaybedelicek ne varsa geride bırakılmış zaten

Rüzgara karşı yürüyeceksek, rüzgarı yarıp geçmemiz gerek.

Rüzgara kapılıp gideceksek, rüzgara karşı yürümenin de bir anlamı yok.

titanic
06.02.2015, 16:52
Rüzgara karşı yürüyeceksek, rüzgarı yarıp geçmemiz gerek.

Rüzgara kapılıp gideceksek, rüzgara karşı yürümenin de bir anlamı yok.

renkdaşım bu çok derin olmuş katılıyorsunuz diye mi anlamalıyım

Yiğit Gayretli
06.02.2015, 16:54
renkdaşım bu çok derin olmuş katılıyorsunuz diye mi anlamalıyım

Düzenin tersine çalışacaksak bir şeyler değiştirebilmeliyiz.

Yoksa; çekil sahadan ceza al, saha olayı yap maç yarıda kalsın vs eylemler sadece birilerinin egosunu tatmin ediyor.

piskopatrizeli
06.02.2015, 16:58
eğer fenerli olsaydım , foruma girip sahadan çekilmeliyiz diye tonla yazı yazardım başlık açardım. böylesi işime gelirdi çünkü.

titanic
06.02.2015, 16:58
Düzenin tersine çalışacaksak bir şeyler değiştirebilmeliyiz.

Yoksa; çekil sahadan ceza al, saha olayı yap maç yarıda kalsın vs eylemler sadece birilerinin egosunu tatmin ediyor.

Katılmıyorsunuz anladığım kadarıyla :) Hiç bir şey değişmiyor renkdaşım değişmeyecek gibi de, ben de istemiyorum elbette emeksiz kazanmaya alışmış takımların doksan dakikayı bile tamamlamadan yürüye yürüye bizzden puanlar çalmasını

fincher
06.02.2015, 17:15
Ben ilkesel olarak futbolda her türlü şiddet içermeyen anarşist tepkiyi destekliyorum.Benim gözümde Trabzonsporun yapacağı en marjinal eylemler dahi meşrudur ve gereklidir.Ne kazanacağız diye soran arkadaşlar için zaten birşey kazanamadığımız için bu tür eylemlere ihtiyacımız olduğunu belirtir mevcut düzende pek birşey kaybetmeyeceğimizi,zaten uslu durduğumuzda da ensemize vurup lokmamızı aldıklarını ve elimizde hiçbirşey olmadığını hatırlatmak isterim...

Not:Hakem bizi lime lime doğrasa,3 golümüzü de iptal etse,4 futbolcumuza haksız kırmızı kart gösterse de başkanın takımı sahadan çekebilecek güce sahip olduğuna inanmıyorum...

fincher
06.02.2015, 17:45
İbrahim Hacıosmanoğlu, takımın İstanbul'a hareketinden önce havaalanında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemi Bülent Yıldırım'ı telefonla aradığını belirterek, "Maçın hakemi Bülent Yıldırım'ı aradım ve maçı hakkaniyetli yönetmesi konusunda görüşümü bildirdim" dedi. DHA

Böyle birşey yapmamıştır heralde,böyle bir hareket sıkıntı doğurur...

aaahmet61
06.02.2015, 17:47
Yerin Kulağı...
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçında hakem yanlı bir maç yönetirse, Trabzonspor’un aleyhine düdük çalarsa sahadan çekileceklerini söylemiş. Başkan, cezalı olduğu için maça gidemeyecek… Ki, başkanın Fenerbahçe maçına gitmemek için ceza aldığını da söyleyenler var. Başkan, maçı TV’de izleyecekmiş. Pozisyonları TV’den takip edip, gördüğü yanlış kararları tekrar izleyip, telefon ile tribündeki yöneticilere veya kulübedeki hocaya, yardımcıya bildirecekmiş ve takımı sahadan çekin diyecekmiş.

Başkan’ın bu söylemleri yıllar önce Avni Aker’de oynanan bir Fenerbahçe maçını hatırlattı. FB hocasına tribünden cisim atılma hikayesi sonrası FB sahayı terk etmişti… Ki o maç kupa maçı idi. TS 1-0 önde idi. FB sahadan çekildi, TFF de TS lehine maçı 3-0 tescil etmişti.

Hacıosmanoğlu’nun, takımı sahadan çekerim şeklindeki söylemi, mahalle kahvesindekilerin veya sokak aralarındakilerin söylemini çağrıştırıyor.

Takımı sahadan çekersen ne olur?

3-0 hükmen mağlup olursun ve üç puanın da silinir!

Başkan bunu göze alabilir mi?

Eleştirilere kulak tıkayan, Trabzonspor’un trilyonlarını çöpe atan, geleceğini karartan, kulübü uçurumun eşiğine getiren başkan, her şeyi yapabilir!

Ve yapmazsa da gürültüsü, yaygarası gündem yarattı!

7can61
06.02.2015, 17:48
Dahi başkanın! en son vukuatı hakemi arayıp görüşünü bildirmiş olması! Bu zat neye kime hizmet ediyor anlamak mümkün değil açıkçası, şimdi maçı biz kazansak, bakın gördünüz mü iho hakemi arayıp tehdit etti bu sebepten yenildik diyecekler, yok fener yense hakem ihoyu sallamadı diyecekler. Maç berabere bitse bari.

UğurB
06.02.2015, 17:53
3. dakikada Mehmet Ekici uzaktan vurdu gol oldu 1-0 one gectik.
Super oynuyoruz... Atak ustune atak... Oyle ki ceza sahamiza yaklasamiyorlar bile.
Bundan sonra hakem olur olmaz her faul pozisyonunda oyuncularimiza sari kart gosteriyor.
Cekebiliyor musun takimi?
35. dakikada 3 metre geriden cikip karsi karsiya kalan oyuncunuza ofsayt bayragi cekildi.
44. dakika Medjani vurdu kafayi 2-0 oldu.
53. dakika, hakem normal bir faulde Salih'i 2. sari karttan atti. Herkes haksiz oldugu konusunda hemfikir. 2-0 ondeyiz hala.
65. dakika, Sikebahce bariz faul olan pozisyon sonrasi gol atti. 1-2 oldu mac.
88. dakika, hakem Belkalem'i ikinci saridan atti. Bu da haksiz.
90+4. dakika, Sow elle golu atti. 2-2 oldu mac. Sonrasinda itirazdan Ozer'i de atti.

Eger hepsine evet diyorsaniz, buyrun bu aciklamayi verin. Ama skor bizim lehimizeyken yapmiyorsaniz bosa konusuyorsunuz demektir.

Travelair
06.02.2015, 17:55
Evet bir de bu çıktı. Başkan devam etsin Trabzonspor telafi eder nasıl olsa (!)

special one
06.02.2015, 17:56
İ.Hacıosmanoğlu ; “TÜRK FUTBOLUNUN GÖRMESİ GEREKEN EYLEMLERİ GÖRMESİ GEREKİYOR BİZ DE ONLARI YAPACAĞIZ”

Oğuz ZEYTİN
06.02.2015, 17:58

Kazanacak çok şey var. Bu yenilmişlik hali bize yakışmıyor (Ben kendime yakıştıramadığım için kabul etmiyorum. Yakıştırana da bir şey demem, Allah yolunu açık eylesin).

Aykırı bir şey yapmak... Güzel.

Direk söküp maçı oynanamaz hale getirip rakibi uğraştırmadan güle oynaya üç puanla uğurlamak gibi mi? Veya "hakem hata yaptı, çekiliyoruz, hükmen yenilmeye razıyız" gibi mi?

Her sene aynı terane... Geçen sene de kaybedecek bir şey yok deyip sezonun rotasında havlu attık. Masada zaten kazanamıyoruz, kimse de çıkıp demiyor ki "kardeşim sahada kazanalım".

Ne de olsa peşinen "bize kazandırtmazlar" kabulü var. Yani bahanemiz hazır.

Yapmayın, bu sinmişliktir. Başkan da kolay ve popülist yolu seçiyor. Çünkü taraftar da kaybetmeye hazır. Takıma inanç neredeyse sıfır.

Ha ne mi yapılmalı: Mevcudu koruyalım demiyorum zaten ilk mesajdan itibaren. Susalım, sinelim mi; ASLA! O ki bir eyleme girişeceksin, ucu gelip bize dokunmasın.

Hakemin atanmasına mani olacaktı. Olamadı mı; tek taraflı olarak TFF, MHK ve diğer kurullarla ilişkileri askıya al. Daha somut adımdır en azından. Bir nevi tanımamazlık durumu...

Oyuncularını motive et, maçı kazansınlar. Taraftarı motive et. Bizim o morale ihtiyacımız var.

Şu anda hemen herkes, ilk hatayı atacağımız ilk golden daha çok merak ediyor.

Birikmiş öfkemizi, haklı davamızda mağdur edilmemizi ve bu çürümüşlüğün devamına olan isyanımızı KENDİMİZE DAHA FAZLA ZARAR VERMEDEN ifade etmeyi başarmalıyız. Bunun birçok yolu. İlle de "sahadan çekilelim" diyorsanız, buyurun çekin. Yine de şu söylediklerim üzerinde biraz düşünün lütfen.

Adem Akyüz'
06.02.2015, 18:00
İbrahim Hacıosmanoğlu, takımın İstanbul'a hareketinden önce havaalanında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemi Bülent Yıldırım'ı telefonla aradığını belirterek, "Maçın hakemi Bülent Yıldırım'ı aradım ve maçı hakkaniyetli yönetmesi konusunda görüşümü bildirdim" dedi. DHA

Böyle birşey yapmamıştır heralde,böyle bir hareket sıkıntı doğurur...

Hadi hakemi etki altına almak, meydanın boş olmadığını göstermek için hakemi arayıp bunu söyledin. Ne diye açıklayıp kendini zan altında bırakıyorsun :rolleyes:

Kolpacı
06.02.2015, 18:00
Allah elitist aydınlarımızı başımızdan eksik etmesin

fincher
06.02.2015, 18:01
İşin büyüdüğünü varsayalım.Maçtan önce kulüp başkanının hakemi telefonla aramasını kimseye anlatamayız.TFF yi geçtim uluslararası tüm sportif kurumlarda böyle bir vakayı izah edemeyiz,çok yanlış bir hareket...

İlker Yazıcıoğlu
06.02.2015, 18:01
Ne günahımız vardı Allahım?

Hüseyin Başoğlu
06.02.2015, 18:05
Hadi hakemi etki altına almak, meydanın boş olmadığını göstermek için hakemi arayıp bunu söyledin. Ne diye açıklayıp kendini zan altında bırakıyorsun :rolleyes:

Eğitim şart.
Kuru kabadayılıkla olmaz bu işler.
Böyle bir konuşma dinlemelere takılsa ve o hakem arayan lehine hata yaparsa ben direk şike derim bu duruma mesela.

Travelair
06.02.2015, 18:06
Ahmet Ercanlar denilen feybe'ye yakın gazeteci telefon görüşmesinin üzerine atladı. Hezeyan içinde ağzına ne gelirse söyledi, ardından hakeme kefil oldu

fincher
06.02.2015, 18:09
Bu hakem arama işi başımıza iş açacak şimdiden söyleyeyim...
Aziz hakem odası basar ve pişkin pişkin yine basarım der hiçbişey olmaz ama biz böyle bir açıklama yaparsak başımız belaya girer.Göreceksiniz bu hakem arama işi büyüyecek.Bu saatten sonra bu hakem bu maçı yönetmemeli artık.Olmaz ya lehimize hata yaptı hakem,bu nasıl yorumlanacak...

Travelair
06.02.2015, 18:09
Trabzonspor'u bıraktık Hacıosmanoğlu'nun maceraları ile uğraşıyoruz

Kolpacı
06.02.2015, 18:10
madem öyle sahaya yansıtanın sülalesini...

PortoDeGalinhas
06.02.2015, 18:10

Ayrıca şikeci olsam dua ederdim, "inşallah hakem maçın başında hata yapa da Hacıosmanoğlu gaze gelip takımı çeker. Bedava üç puan."
Peki tepki vermedigimizde yaşanan kayıplarımiz ne olacak. Zaten bizim başımıza ne geldiyse tepkilerimizin basit kalmasından kaynaklandı. Siyaset futbolun içine girdi, biz siyasilere seçimlerde tepki veremedik, şimdi sikeyi akliyorlar. Hakemlere gerekli tepkiyi gosteremedik son 4 senedir istisnasız her derbi maçında dogradilar. şimdi de 7 tane fifa kokartli hakemin varken gidip en kötü hakemi atıyorlar maçına. Şimdiye kadar sahada kaldık, mücadele ettikte ne oldu, hep kaybeden taraf olduk. Bence asıl sahada kalarak kaybettik biz, cok önceden cekilmemiz lazımdı ama sabrettik. ama bundan sonra artık köprüleri atma zamanı geldi, ya bu düzen değişecek ya da biz bu kirli ortamdan kendimizi çekeceğiz. Her sene şampiyonluk parolasiyla başlayıp hakemlerin bizi katletmesini izlemektense futbolu hayatimizdan cikaririz daha iyi.

7can61
06.02.2015, 18:11
Ahmet Ercanlar denilen feybe'ye yakın gazeteci telefon görüşmesinin üzerine atladı. Hezeyan içinde ağzına ne gelirse söyledi, ardından hakeme kefil oldu

Adama kabak gibi orta yaparsan adamda gelişine voleyi çakar, yapacak bir şey yok. Bizim başkanın kalibresi bu kadar.

Adem Akyüz'
06.02.2015, 18:13
Aynı hareketi Aziz Yıldırım yapsa soyundan küfür yemeyen kimse kalmazdı. İstisnasız hepimiz ortalığı ayağa kaldırırdık.

"Maçtan önce hakemi aradım" ne demektir yahu? Bunu TFF'yi geçtim, UEFA ve FİFA'ya da açıklayamazsın.

Şu maçta oldu da Bülent Yıldırım lehimize hata yaparsa bütün ülke hakemi ayarttınız diye bas bas bağırmaz mı ey Hacıosmanoğlu?

Kaybettik, daha maç başlamadan biz kaybettik. Yenersek hakem ayartmakla suçlanacağız, yenilirsek hakemin ciddiye bile almadığı bir başkanımız olacak..

Hepimize geçmiş olsun..

Çok mu bir şey istedik kardeşim? Çık "Bülent Yıldırım'ı istemiyoruz" diye açıklama yap dedik.

Hacıosmanoğlu ne yaptı? İş işten geçtikten sonra yaptığı açıklamayla hepimizi zan altında bıraktı..

Hüseyin Başoğlu
06.02.2015, 18:13
takımı sahadan çekmek, azizin asker kaçağı olmasını söylemek, hakemi aramak, kuru tehditler vs.vs.vs.

Başkan napıyorsa Trabzonspor için yapıyor !!!!

Kolpacı
06.02.2015, 18:18
başkan mükemmel değil çok hatalı en azından samimi ve bunu birçoğunuz haketmiyosunuz

fincher
06.02.2015, 18:18
Hakem maçtan çekilmek isteyebilir.Ben bugün böyle bir beklenti içindeyim.Hakem bu maçtan affını isteyebilir...Tamamen tahmindir...

İlkhan
06.02.2015, 18:20
Hakem odası basarım diyen kulübün taraftarları ve yöneticileri nasıl da bizi kötülemeye çalışıyor. Ahlak yoksunları!

titanic
06.02.2015, 18:20
Hakem maçtan çekilmek isteyebilir.Ben bugün böyle bir beklenti içindeyim.Hakem bu maçtan affını isteyebilir...Tamamen tahmindir...

hakemin çekimesi taraflılığı konusunda ciddi bir kanaatın ortaya çıkmasıyla mümkündür, çekilmesi evet ben birisi alehine taraflı olacağım anlamına gelir ki bu olmayan güveni dahi zedeler

Travelair
06.02.2015, 18:22
Trabzonspor'u temsil ediyor. Trabzonspor adına hata yapma hakkı yok. Bilmiyorsa yapmasın Trabzonspor'u batırmasın. Samimiyeti kurtarmıyor. Yaptığı hatalar Trabzonspor'un hataları oluyor

Adem Akyüz'
06.02.2015, 18:24
Samimi olduğuna yürekten katılıyorum. Bu konuda da hiçbir şüphem yok.

Ama samimiyeti bu denli büyük hatalarını kapatmıyor maalesef..

Ve evet, biz böyle bir başkanı hak etmiyoruz..

Trabzonspor taraftarları olarak daha ilkeli ve daha düşünerek hareket eden bir başkanımızın olması lazım..

Hüseyin Başoğlu
06.02.2015, 18:24
İHO nun samimiyeti nerede ben göremiyorum.
Her hatayı yaptıktan sonra itiraf etmek ne zamandır samimiyet oldu anlamıyorum.
Her şeyi yapıyor sonra bunları açıklayınca samimi oluyor.

fincher
06.02.2015, 18:25
hakemin çekimesi taraflılığı konusunda ciddi bir kanaatın ortaya çıkmasıyla mümkündür, çekilmesi evet ben birisi alehine taraflı olacağım anlamına gelir ki bu olmayan güveni dahi zedeler
Yöneteceği bir maçtan önce bir kulüp başkanıyla telefon konuşması yapması yeterli bir sebeptir...

artvints
06.02.2015, 18:27
Maç maçlıktan çıktı zaten.yaw başkan bir sınırın olsun.hakemin bize karşı rahat davranmasına sinir oluyorum ama bu ciddi bir durumdur.hakemin değişmesini sağlarsa tebrik ederim tabi.

Adem Akyüz'
06.02.2015, 18:29
Her şeyi yapıyor bunları açıklayınca samimi oluyor.

Bilmiyorum ama ben hala bütün bu yanlışları kötü niyetinden değil, amatörlüğünden yaptığını düşünüyorum..

Çok mu safım acaba? :confused:

Hüseyin Başoğlu
06.02.2015, 18:31
Bilmiyorum ama ben hala bütün bu yanlışları kötü niyetinden değil, amatörlüğünden yaptığını düşünüyorum..

Çok mu safım acaba? :confused:

Amatörlüğüde var kötülüğüde.
Şu Açıklamalar amatörlük. Benide adam yerine koyun Açıklamaları bunlar.
Başkan kalabilmek için yaptığı spekülasyonlar ise kötülük. Bknz: Tolga transferi. Hoca gönderilişleri, siyasi yalakalıklar.

Onur
06.02.2015, 18:32
Başkanın kiminle, neyi konuşup, konuşmayacağını sorgulayacak değilim. Doğru veya yanlış. Haklı veya haksız.

Ama sürekli "Şununla şunu, bununla bunu konuştum." demeçlerini vermesi YANLIŞ. Telefonda konuştuğu insanlar buna göre konuşup, "Zaten bununla ne konuşsam TVde birazdan dinlerim." moduna geçecek. Bir ağırlığı kalmayacak. İnşallah bu hatasından döner başkan...

Celal Demir
06.02.2015, 18:32
Her şeyi yapıyor sonra bunları açıklayınca samimi oluyor.

başkanı sevmeyebilirsin, destek vermeyebilirsin, eleştirebilirsin, kulübün başında istemeyebilirsin de, ama bunların hiçbiri TRABZONSPOR başkanına hakaret etmeni gerektirmez.

Oğuz ZEYTİN
06.02.2015, 18:33
Peki tepki vermedigimizde yaşanan kayıplarımiz ne olacak. Zaten bizim başımıza ne geldiyse tepkilerimizin basit kalmasından kaynaklandı. Siyaset futbolun içine girdi, biz siyasilere seçimlerde tepki veremedik, şimdi sikeyi akliyorlar. Hakemlere gerekli tepkiyi gosteremedik son 4 senedir istisnasız her derbi maçında dogradilar. şimdi de 7 tane fifa kokartli hakemin varken gidip en kötü hakemi atıyorlar maçına. Şimdiye kadar sahada kaldık, mücadele ettikte ne oldu, hep kaybeden taraf olduk. Bence asıl sahada kalarak kaybettik biz, cok önceden cekilmemiz lazımdı ama sabrettik. ama bundan sonra artık köprüleri atma zamanı geldi, ya bu düzen değişecek ya da biz bu kirli ortamdan kendimizi çekeceğiz. Her sene şampiyonluk parolasiyla başlayıp hakemlerin bizi katletmesini izlemektense futbolu hayatimizdan cikaririz daha iyi.

Soruma cevap içermese de seni (özellikle hepimizin ortak olduğu tepkini) anlıyorum.

Neyse, hakemi arama mevzusu çekilmenin üstünü örteceğe benziyor, ben de uzatmayayım. Zaten kimse ortaya bir fayda koyamadı.

Celal Demir
06.02.2015, 18:35
her doğru her yerde söylenmez...

Ali Can
06.02.2015, 18:36
Ya fener aleyhine yanlış bir ağır karar çıkarsa, ayıkla pirincin taşını o zaman

umarım hakem maçtan çekilir, başka biri atanır

Ali Can
06.02.2015, 18:37
İHO konuşmasa, sonra bu telefon konuşması ortaya çıksa başımız daha çok ağrırdı bence.

Bu hareket her türlü yanlış zaten