PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Berke6198
05.02.2015, 15:38
Evet, hakem Bülent Yıldırım. Teşekkürler yönetim, teşekkürler...

POYRAZ
05.02.2015, 15:41
Hakeme zerre kadar güvenmiyorum.
Zaten gecen haftaki Erciyesspor macinda
6 oyuncumuza sari kart göstererek fe-be
macindaki zemini hazirladilar.
Senaryo coktan yazildi. Yillardir oldugu gibi.

hyasin61
05.02.2015, 15:42
Baskanın hakem hakkındakı acıklaması yerınde olmus

yattarinho61
05.02.2015, 15:49
Şöyle bi erken gol bulup, taraftarı tahrik etmek var aslinda

yüregimts
05.02.2015, 15:50
Arkadaşlar yönetimin açıklama yaptırtmak için nereyi aramamız lazım ???

Kazım Bostan
05.02.2015, 15:52
yönetimin şuanda ne yapması gerektiğini bi söyler misiniz, valla merak ediyorum. ne yapsın da bu maça bülent yıldırım atanmasın. hadi bakalım.

hyasin61
05.02.2015, 15:53
İbrahim Hacıosmanoğlu, FenerBahçe maçında bir tane kasti hakem hatası görürse, takımı sahadan çekeceğini söyledi.İbrahim Hacıosmanoğlu: "TFF Başkanı ve MHK Başkanı ile de çok açık şekilde konuştum ve bu kararımı onlara da söyledim."

Kazım Bostan
05.02.2015, 15:54
daha önceden de yazdım ya farklı yeniliriz yada fark atarız,,,
kesin skor veremiyom...ama maçın 15 dk da duruma göre kesin ve net skor veririz :D

:D

Tolga Kurt
05.02.2015, 16:00
Trabzonspor, son 16 lig maçında 14 gol atarken kalesinde 32 gol gördü.

Aga bu nedir ya ?
Ne hallere kaldık arkadaş ?

Son 16 lig maçında 34 gol atıp 30 gol yemişiz bu istatistiği nerden aldınız ?

Fener maçlarına özel istatistik mi yoksa

Faruk BERBER
05.02.2015, 16:00
Kazanacağız.

Aydın Danış
05.02.2015, 16:06
Ben umutluyum kazanacaz gibi bir his var içimde

Alpayer
05.02.2015, 16:06

Onu da mı yönetim seçti, yönetim anlayışınıza....
18 yaş sınırı burdaki yönetime de gerek...

muratt
05.02.2015, 16:08
Trabzon'daki maçlarda hep geriyorlar ortamı sonra gerginlikten onlar faydalanıyor. Kadıköy'deki maçlarda ama biz kuzu gibi gidip mal gibi yenildikten sonra gerginlik yapıyoruz. Bence yönetimin biraz bu toplara girmesi lazım, hakem özelinden yüklenilebilir, Aziz'e yüklenilebilir yani ortamı gerip ama bizim oyuncuları germeden sadece rakibi gerip bundan faydalanmak lazım. Bu işin bu yönünü de oynamak lazım biraz FM diliyle mind games varya, Ersun konumu itibariyle olmaz ama İHO bu toplara girebilir. O yüzden maçtan once sert açıklama, hakeme güvenmiyoruz gibisinden veya şikeci başkan neden ceza almıyor gibisinden.

Mustafa Demir
05.02.2015, 16:12
bencede bu maci kazanacagiz oyle bi his var icimde zaten maci izleyemicem claiscam

hyasin61
05.02.2015, 16:16
Kulüp Doktorumuz Gültekin Hacısalihoğlu, Akhisar Belediyespor maçında sakatlanan Kaptanımız Jose Bosingwa'nın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Jose Bosingwa'ya bugün MR çekildiğini belirten Hacısalihoğlu, Oyuncumuza çekilen MR sonucunda sol üst arka adalesinde ikinci derece yırtık tespit edildi. Bosingwa'ya ortalama 3 haftalık tedavi programı uygulamayı planlıyoruz dedi.

Ogün'
Bosingwa Yok :(

TSemih61
Yönetim ne mi yapsın? Sizce Bülent Yıldırım Trabzonspor'a yaptıklarını gs fb veya bjk'ye yapsaydı bu maça atanmaması için ne yapardı 3 büyüklerin yönetimi? Sence atanabilir miydi bu maça Bülent Yıldırım? Bizim yerimize gs'yi koy bi, onların yönetiminin tepkileri ne olurdu? Yönetim tek bir laf etmedi Bülent Yıldırım'ın atanmaması için. Evet yönetim suçludur bu konuda. Bazıları her konuda yönetimi aklamaya and içmiş gibi görünüyor.

duyurukcu
05.02.2015, 16:17
SON DAKİKA: Resmen açıklandı.

Trabzonspor: "Bosingwa, 3 hafta sahalardan uzak kalacak."

Can
05.02.2015, 16:17
Şunları bi yensek daha da maç vermeyiz ama bi yensek...

Berke6198
05.02.2015, 16:18

Terbiyenizi takının. Babanızın oğluyla konuşmuyorsunuz.

DeAgLeMaNyAq
05.02.2015, 16:21
Beklenen bir atamaydı ancak MHK istediği kadar değişsin ya da söylenildiği gibi TFF haricinde bağımsız olarak seçilsin bu pislik düzen değişmez. Trabzonspor ve FB'nin ligde oynadığı son 5 karşılaşmanın 3'üne Bülent Yıldırım'ın atanmasını normal olarak görmek zekamızla alay etmektir...

Harun-61
05.02.2015, 16:22
Beklenen bir atamaydı ancak MHK istediği kadar değişsin ya da söylenildiği gibi TFF haricinde bağımsız olarak seçilsin bu pislik düzen değişmez. Trabzonspor ve FB'nin ligde oynadığı son 5 karşılaşmanın 3'üne Bülent Yıldırım'ın atanmasını normal olarak görmek zekamızla alay etmektir...

ben bu düzenenin......!!!!

Tolga Kurt
05.02.2015, 16:26

Trabzonda trafik kazası oldu teşekkürler yönetim.

Şofbenden çıkan gazda 3 kişinin kafası güzel oldu teşekkürler yönetim.

TSemih61
05.02.2015, 16:29
İronilerle yönetimi aklamaya, savunmaya çalışmak...

Fatih K.
05.02.2015, 16:41
https://s3-eu-central-1.amazonaws.com/matchday-s3/exports/large/jBJTyyR6rWDuSTNgu.jpg

Bosi sakatlanmıyaydı iyiydi:( Şimdi nasıl çift ön libero çıkacaz:(

Alpayer
05.02.2015, 16:48
İronilerle yönetimi aklamaya, savunmaya çalışmak...

Yanlışına yanlış diyeceğiz de az mantıklı eleştiri görsek, bize fırsat kalmıyor ki. Yeri gelince hükümeti de, başkanı da BABAMI da(gerçekten babamı) eleştiriyorum. Ama körü körüne savunma veya eleştiri görünce insan dayanamıyor.

hyasin61
05.02.2015, 16:51
Belkalem'in durumu nedir ? O oynarsa Aykut ıle stoper oynar ondekı ıkılı medjani-aytac kara olur bu mac ıcın .

Dip.Ing.Mag.
05.02.2015, 16:53
Aslında varya şikecilerin geçen yıl yaptığını bizde yapmalıyız. Taraftarı tahrik edip sonra soyunma odasına kaç. Eğer hakem çık derse çek takımı sahadan gitsin debelensinler.

o stad yansa bile bizim 3-0 hükmen kazanacagimiz söz konusu ise mac asla tatil edilmez. arkadaslar biz daha bazi seylerin farkinda degiliz herhalde. ben sunu bilir sunu söylerim bu devran degismedigi sürece, bu bozuk adaletsiz düzen düzelmedigi sürece, bu herfilerin özellikle kendi sahalarinda bizim lehimize bir karar verilemez. hak etsek bile bazi seyleri vermezler. onlar ezmeye alismislar biz ise ezilmeye.

Enes Başkaya60
05.02.2015, 16:53
Hakan- Salih-Medjani-Aykut-ishak-F.Atik-mehmet-Özer-yusuf-Erkan-Cardozo net kadro bu olur sefa yi kesecegini düşünüyorum artık...

Fatih K.
05.02.2015, 16:55
o stad yansa bile bizim 3-0 hükmen kazanacagimiz söz konusu ise mac asla tatil edilmez. arkadaslar biz daha bazi seylerin farkinda degiliz herhalde. ben sunu bilir sunu söylerim bu devran degismedigi sürece, bu bozuk adaletsiz düzen düzelmedigi sürece, bu herfilerin özellikle kendi sahalarinda bizim lehimize bir karar verilemez. hak etsek bile bazi seyleri vermezler. onlar ezmeye alismislar biz ise ezilmeye.

Bizim lehimize karar vermelerine gerek yok. Hakem çık oyna mı dedi? Çıkarma takımı bizi hükmen mağlup saysınlar. Medyada azda olsa oluşacak tepki birazda onlara girsin:)

TSemih61
05.02.2015, 16:56
Yanlışına yanlış diyeceğiz de az mantıklı eleştiri görsek, bize fırsat kalmıyor ki. Yeri gelince hükümeti de, başkanı da BABAMI da(gerçekten babamı) eleştiriyorum. Ama körü körüne savunma veya eleştiri görünce insan dayanamıyor.

Hocam hakem atamaları hakkında çıkıp tek bir kelime etmedi iho. Hakem atandiktan sonra da cikip takimi sahadan cekerim demesi bana sahte kabadayilik gibi geliyor. Bulent Yildirim in atanmamasi icin sifir caba gosterdi yonetim. Benim tepkim buna.

Fatih K.
05.02.2015, 16:58
Hocam hakem atamaları hakkında çıkıp tek bir kelime etmedi iho. Hakem atandiktan sonra da cikip takimi sahadan cekerim demesi bana sahte kabadayilik gibi geliyor. Bulent Yildirim in atanmamasi icin sifir caba gosterdi yonetim. Benim tepkim buna.

Peki Bülent Yıldırım değil de Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır vs gelse sana göre birşey değişecek mi? Hakem değiştirmekle olacak bir iş değil. Atanan hakem bu maçı katledecek ismin önemi yok.

Alpayer
Bizim lehimize karar vermelerine gerek yok. Hakem çık oyna mı dedi? Çıkarma takımı bizi hükmen mağlup saysınlar. Medyada azda olsa oluşacak tepki birazda onlara girsin:)

İşin en iğrenç tarafı da medya değil mi zaten; onların köpeği olan medya...

Enes Başkaya60
Hakemin Bülent Yıldırım olması zaten tam bir skandalda başka bir hakem olsa da sikebahce için lehte karar çıkar ve maçı öyle böyle sikebahce ye verirler...

Dip.Ing.Mag.
05.02.2015, 16:59

vallahi bilmiyorum önceden gizli sakli altimizi oyuyorlardi simdi ise acik acik. neden, cünkü düzen bunlara bu gücü veriyor. mesela hakemi atadilar bülent yildirim. bunu bile bile yapiyorlar. ve bize resmen siz kimsiniz, istediginiz kadar dövünün fakat bizim dedigimiz olacak. su hakemden sonra yenebileceksek bile bunlari o umutlarda bitti. adamin bir tek sikebahce rozeti yok.

Gökhan ARSLAN
05.02.2015, 17:00
Aklımdan geçen 1-0 alacaz inşallah da öyle olur...

Alpayer
05.02.2015, 17:03

O konuda haklısınız ama bir de şu açıdan bakalım, burada hakem ismi önemli mi? Fırat olsa, Cüneyt olsa, Yunus olsa ne farkeder, emirleri aldıkları yer aynı değil mi? Diyelim ki başkan dillendirdi bülent bilmemnesinin ismini, onun yerine başka maşa kullandılar ve budandık. Diyecekler ki al işte Bülent'i vermedik.
Bu açıdan bakınca "İsim kim olursa olsun, sahada yanlış yapılırsa biz tavır koyacağız." düşüncesi sanki daha sağlıklı geliyor bana.

duyurukcu
05.02.2015, 17:03

eğer ki bu maçtada hakem bizi doğrarsa ki doğrayacak..sırf bu şerefsizlere inat şiketaş ve gs maçlarınada yedek takımla çıkmalıyız madem öyle işte böyle demeliyiz...bu fenerasyon ve şikecilere verilecek en güzel cevap olur bence..

Fatih K.
05.02.2015, 17:08
vallahi bilmiyorum önceden gizli sakli altimizi oyuyorlardi simdi ise acik acik. neden, cünkü düzen bunlara bu gücü veriyor. mesela hakemi atadilar bülent yildirim. bunu bile bile yapiyorlar. ve bize resmen siz kimsiniz, istediginiz kadar dövünün fakat bizim dedigimiz olacak. su hakemden sonra yenebileceksek bile bunlari o umutlarda bitti. adamin bir tek sikebahce rozeti yok.

Mutlaka öyle ama ben açıkça söyleyeyim biz son yıllarda maçları %20 hakem hatalarıyla, %50 şikecilerin maça odaklanıp bizim demoralize olmamız ve %30 takımın saçma sapan hataları. Ben son 3 yılda ciddi şekilde iyi oynadığımız bir maç hatırlıyorum kadınköyde oda 2 yıl önce 0-0 biten maç ve o maçı sadece kendi beceriksizliğimizden berabere bitirdik. Onun dışında hele ki Avni Akerde adamlar bizi 3lük etti ve ben bu maçlarda hakem yardım etmeseydi bile yenileceğimizi düşünüyorum.

İşin en iğrenç tarafı da medya değil mi zaten; onların köpeği olan medya...

Öyle ama az da olsa biraz tepki oluşacaktır birkaç kanalda. Heleki maçta 1-0 öne geçersek o takımı sahadan çekmek lazım hatalarda. Ben maçı öndeyken hakem yüzünden kaybetmeyi kaldıramam. Hükmen mağlup olmayı tercih ederim.

Fatih K.
05.02.2015, 17:11
eğer ki bu maçtada hakem bizi doğrarsa ki doğrayacak..sırf bu şerefsizlere inat şiketaş ve gs maçlarınada yedek takımla çıkmalıyız madem öyle işte böyle demeliyiz...bu fenerasyon ve şikecilere verilecek en güzel cevap olur bence..

Bu şikecileri 1 sene şampiyon yapmaz bizi 10 sene. Bu hareket sadece Trabzonspor adının aciziyetini gösterir. Biz şampiyon olmadıktan sonra kimin olduğu umrumda değil. Benim için üçüde aynı b.k.

duyurukcu
05.02.2015, 17:13
O konuda haklısınız ama bir de şu açıdan bakalım, burada hakem ismi önemli mi? Fırat olsa, Cüneyt olsa, Yunus olsa ne farkeder, emirleri aldıkları yer aynı değil mi? Diyelim ki başkan dillendirdi bülent bilmemnesinin ismini, onun yerine başka maşa kullandılar ve budandık. Diyecekler ki al işte Bülent'i vermedik.
Bu açıdan bakınca "İsim kim olursa olsun, sahada yanlış yapılırsa biz tavır koyacağız." düşüncesi sanki daha sağlıklı geliyor bana.

aksine şu aşamada isim önemli 1 haftadır yazdım yüzde yüz bülenti verecekler diye çünkü o kadar açık ve net ki 4. yıldız için riske girmezler ve en azılı şikeciyi maça atatırlar diye düşünmüştüm ve eminimki bir çoğumuz da böyle düşündü ve forum olarak istemiyoruz bu bülenti diye başlık da açtık buna rağmen gözümüzün içine baka baka alay ede ede verdiler o yüzden isim önemliydi diğer hangi hakemi verirse versinler bülent kadar tepki toplmazdı

duyurukcu
05.02.2015, 17:14
Bu şikecileri 1 sene şampiyon yapmaz bizi 10 sene. Bu hareket sadece Trabzonspor adının aciziyetini gösterir. Biz şampiyon olmadıktan sonra kimin olduğu umrumda değil. Benim için üçüde aynı b.k.

aksine hiç de acziyet falan olmaz madem sen kimi şampiyon yapacağını çok önceden belirliyorsun ben de senin tekerine çomak sokuyorum gibi bir şey olur....

Fatih K.
05.02.2015, 17:18
aksine hiç de acziyet falan olmaz madem sen kimi şampiyon yapacağını çok önceden belirliyorsun ben de senin tekerine çomak sokuyorum gibi bir şey olur....

Kaybeden yine biz oluruz. Kafadan 6 puanlık 2 maçı direk elden veriyorsun. Benim için hepsi aynı. Biz onlardan birini kendimize yaklaştırırsak ğs gibi içimizi oyar çıkarlar.

Ayrıca tapelerde bile kaydı var. Adamlar bu ligde sadece biz üçümüz şampiyon olacaz diyor. Trabzon, Bursa olmasın yeter kafasındalar.

yattarahayranı
05.02.2015, 17:20
Eskiden mobilden giriyordum şimdi giremiyorum ne zaman düzelcek (vpn programlarıyla giriyorumda onlarda tehlikeli galiba)

duyurukcu
05.02.2015, 17:20
Kaybeden yine biz oluruz. Kafadan 6 puanlık 2 maçı direk elden veriyorsun. Benim için hepsi aynı. Biz onlardan birini kendimize yaklaştırırsak ğs gibi içimizi oyar çıkarlar.

yok iddiamız kalmazsa diyorum ben iddiası olursa tabiki bende öyle birşey istemem ayrıca üçüde aynı bizim için hem fikirim ama burdaki amaç fenerasyona sen şikebahçeyi bu sene şampiyon yapmak istiyorsun ama bende senin işini zorlaştıracam mesajı verilebilir diyorum ama tabiki bir düşünce bu hepsi o kadar

Mert'
05.02.2015, 17:26
1-0 öne geçebilsek harika olur. şb bastıracak arkada boşluklar bırakacaktır. Erkan-Yusuf gibi oyuncularımızla 2-3 yapabiliriz.

Fatih K.
05.02.2015, 17:27
yok iddiamız kalmazsa diyorum ben iddiası olursa tabiki bende öyle birşey istemem ayrıca üçüde aynı bizim için hem fikirim ama burdaki amaç fenerasyona sen şikebahçeyi bu sene şampiyon yapmak istiyorsun ama bende senin işini zorlaştıracam mesajı verilebilir diyorum ama tabiki bir düşünce bu hepsi o kadar

Ben şikecilerle olan bir maçta hakeme itiraz eden bir oyuncu görürsem bana yeter. Adamlar Avni Akerde gelip her pozisyonda hakeme bağırıp çağırıyor ama biz her maç hakeme teslim oluyoruz. Bu maç her hatalı kararda hakemi çembere al adım attırma. Kırmızı mı verecek, versin soysuzun tohumu.

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 17:32

Sıyasıyla şu linklere bakar mısınız? Belki utanırsınız...

http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=4334

http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=4343

Fatih K.
05.02.2015, 17:33
1-0 öne geçebilsek harika olur. şb bastıracak arkada boşluklar bırakacaktır. Erkan-Yusuf gibi oyuncularımızla 2-3 yapabiliriz.

Peki 1-0 öndeyken hakem maçı 2-1 yaparsa ne olacak:D Herşey olsun ama biz öne geçtikten sonra hakem maçı katletmesin. Vallahi hem olay çıkar hemde herkes sinir krizi geçirir..

Fedai 61
05.02.2015, 17:36
Yönetime hakem yüzünden laf söyleyenler fırsat kolluyor yazıklar olsun sizin gibi taraftara gerçekten Trabzonspor'lumusunuz

Ehrimen
05.02.2015, 17:37

Şu çok net:

İlk 15 dakika gol olmaz ise ibre bize döner, kontrolü ele alırız.
İlk 15 dakika öne geçersek; fark atarız.
İlk 15 dakika gol yersek; fark yeriz.

Fedai 61
05.02.2015, 17:37
Yönetim gereken mesajı vermiştir kasten hata olursa takımı sahadan çekiceğiz diye burda ne masal anlatıyorsunuz siz istesenizde istemesenizde başkan İBRAHİM HACIOSMANOĞLU ne bu çekememezlik

Oğuz B.
05.02.2015, 17:38
Daha 1 ay önce Bursa maçını katleden adam maça verilmiş -önceki maçlar bir kenara- hala daha yönetimi savunma çabaları.. 3 İstanbul takımından birinin aleyhine öyle hatalar yapan bir hakem bir daha o takımların U-18 maçını bile yönetemez.

Yoksa cücü, ilyetus, elkalfa hepsi birbirinin laciverdi..

Fedai 61
05.02.2015, 17:40
Sadriniz maç hakemi değiştirebiliyormuydu gitdi tüpçüye oy verdi hepsi onun yüzünden

titanic
05.02.2015, 17:43
Başkanın tavrını çok yerinde buluyorum.Kasten bir hakem hatası zaten yenileceğimiz anlamına gelir, takımı çekmekle aynı hesaba gelir bir şekilde, dilerim böyle bir şeye gerek kalmaz d fark yememek adına fener takımı sahadan çeker

Fedai 61
05.02.2015, 17:43
Hayatınızda Trabzonspor'da görmeyeceğiniz adamlar şuan bizim futbolcumuz evet yönetim bundan dolayı suçludur :D bazılarına henriqe bile çok

titanic
05.02.2015, 17:44
Sadriniz maç hakemi değiştirebiliyormuydu gitdi tüpçüye oy verdi hepsi onun yüzünden

tüpçüyü sadri başkan mı başkan etti, saçamlamayalım lütfen oy verdi ayrı başkan ettti, farklı şeyler, sadrinin oyu sayesınde başkan olmadı bu adam, yani onu suçlamamnın bir manaı yok

Fedai 61
05.02.2015, 17:48
Başkan Açık ve Net Konuştu
"Çıkın cesurca oynayın. Alın terinizin gasp edilmesine izin vermeyeceğiz. Çok kararlıyız"
Ìbrahim Ethem Hacıosmanoğlu

Enisc
05.02.2015, 17:52
aziz bu maç için derneklere bilet dağıtmış.

20 bin kombine. Derneklere bedava verilen 12 bin bilet. satışa çıkarılan 17 bin biletten 7 bin bilet kalmış en son.

asilhamsi
05.02.2015, 17:54
Aslında varya şikecilerin geçen yıl yaptığını bizde yapmalıyız. Taraftarı tahrik edip sonra soyunma odasına kaç. Eğer hakem çık derse çek takımı sahadan gitsin debelensinler.

----------------hakan-------------

salih-----aykut------medjani----ishak

---------aytac------constant--------

yusuf-----------ekici----------------erkan

-------------cardozo-----------------------

Ehrimen
05.02.2015, 17:54
aziz bu maç için derneklere bilet dağıtmış.

20 bin kombine. Derneklere bedava verilen 12 bin bilet. satışa çıkarılan 17 bin biletten 7 bin bilet kalmış en son.

Migros Açığın hepsini dağıttı.

titanic
05.02.2015, 17:55
gel burdan yak aynen sadri şener tüpçüyü başkan yaptı nasılsa aziz yıldırım iş ortağı :)

oy verdi ile yaptı farklı şeyler renkdaş, destekçisi de değildi stratejik bir yanlış yaptı, yapmasaydı da sonuç aynıydı

Doğan Keskin
05.02.2015, 17:56
Bunları var ya yenmeyi hiç bu kadar istememiştim şu kadro ile cardozo erkan ile 2 tane atıp dönsek çok iyi olur çok.

Küçük Uğur
05.02.2015, 17:57
Mahmut Özgener aydınlar ve son demiroren biri kupamizi aldi biri kupayi veren baskan olarak hatirlanamam diyerek istifa etti birini de kabul edin etmeyin siyaset ulkeyi yonetenler bu sike olayini kapasin diye basa getirdi o koltuga haciosmanoglu da otursa duzen aynen devam eder. O yüzden biz o kupayi almadan bu ulkede hicbirsey degismez. Demirören en son kizilacak insan su duzende.

Alpayer
05.02.2015, 17:57

Baktım. Siz de sırasıyla son mesajıma bakar mısınız
Özetle nerdeyse tamamı aynı b.k. Sadece birisi mavi diğeri lacivert. Baskı yaptık da o lacivert olan Bülent atanmadı diyelim, yerine gelen katletti maçı. Hiç görmediğimiz şey mi? Elimize geçen ne?
Ama kim olursa olsun, kasti hataya tepki verilmesi daha mantıklı bence.

Alpayer
05.02.2015, 17:59
Şu çok net:

İlk iki maddeye ek yapmak isterim;
İki halde de Bülent kontrolü ele alır...

'Enes'
05.02.2015, 18:00

bülent olmasaydı farklı bir yönetim tarzı olmayacaktı,iyi niyetli hakem yok.

Kolpacı
05.02.2015, 18:00
şuan her başlıkta benzer diyaloglar dönüyo , muhalifi fedaisi , şu maçtan önce bi forum sitesi bile bu kadar birbirine girebiliyoken camia yerel medya kenetlenmekten bahsediyoruz , darılmaca gücenmece yok , çok bayık muhabbetiniz var

titanic
05.02.2015, 18:01
Hakemi yenmek rakibi yenmekten daha zordur,Her maç hakemle mücadeleeden ir takımın da kaybedecek bir şeyi yoktur. İsteğim şu biçilmelere tırpanlamalara rağmen son ana kadar koşan oyuncularıız olsun skor önemli değil ruhu görelim yeter, benzetmem hiç şık olmayacak belki ama teşvik sayesinde deniz motoruna dönen satılmışsehirli topcular gibi oynasınlar, saha da hayalet gibi dolaşmasınlar

Şahinoğlu
Nedense gayse maçı öncesi oluşan yeneceğiz güveni yine oluşmuş durumda bende takım ve kadro olarak onlardan aşağı bir yanımız yok işte Bülent Yıldırım denen tetikçi canımızı sıkıyor eğer bir duran toptan Medjani ile öne geçebilirsek gs maçındaki gibi maçı kazanabiliriz hakeme rağmen inşallah futbol şansıda bizimle olur şu şikecileri yeneriz.

Küçük Uğur
Bülent yildirim denen hakem musvettesi bu ulkedeki en eyyamci hakemdir. Allah bunun acisini ya bu dunyada ya ahirette cikarir allahindan bulsun en son bursa macimizda maci berabere bitirmek icin cok cabalamisti eyyamci hakem musvettesi.

duyurukcu
05.02.2015, 18:02
Spor Toto Süper Lig 19. hafta karşılaşmalarını yönetecek olan hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Fenerbahçe ile oynayacağı müsabakayı Bülent Yıldırım yönetecek. Kemal Yılmaz ve Baki Tuncay Akkın’ın yardımcı hakem olarak görev alacağı müsabakanın dördüncü hakemi ise Deniz Çoban olacak. Hakan Ceylan ve Alper Ulusoy da ilave yardımcı hakem olarak görev yapacak.

bakıyorumda yardımcılarda şikebahçeli kardeşim çok sağlama almışlar işi çookk

Sezgin Öztürk
05.02.2015, 18:04
Bu maça bülent yıldırım denen hakem müsvettesinin atanması,atanabilmesi tamamen başkan ve yönetiminin hatasıdır. Nasıl ki bizans takımları maçlarına istemedikleri hakemlerin atanmasını engelleyebiliyor o zaman Trabzonspor'da bir çok maçta kendisini doğrayan bu şeref yoksunu hakemin, bu maça atanmasını engellemeliydi...

kaan61
05.02.2015, 18:05
Şu çok net:

Karamsarlık gibi algılanmasın ama Akhisar maçında 2 - 0 öndeydik ve adamlar penaltıyı atsa o maç en az beraberlikle biterdi. Öne geçsek de rakibin arkada verdiği boşluğu çok da iyi doldurduğumuz söylenemez. Şikeciler gibi oturmuş ve bir birini iyi tanıyan bir takıma karşı defansdan çıkışta rakibini ürküten bosingwa da olmayacak ne kadar çabalasak da çok basit hatalardan yiyeceğimiz goller beni karamsarlığa itiyor. Zaten hakem futbolcularımızın konsantrasyonunu bozmak için maçın başından itibaren doğramaya başlayacaktır. Açıkçası şikecilerin bu oturmuş kadrosu karşısında defansif adam eksiklikleriyle çıkıyor olmamız nedeniyle yenilgi olursa suçlu aramamalıyız. Beraberlik iyi sonuç , galibiyetimiz DADINDAN YENMEZ .....

artvints
05.02.2015, 18:05
----------------hakan-------------

salih-----aykut------medjani----ishak

---------aytac------constant--------

yusuf-----------ekici----------------erkan

-------------cardozo-----------------------

şu kadronun ortasahada salih li versiyonunu uzun zamandir yazıyorum. Uyumlu bir ortasaha olacağina inanıyorum. Bir kere bu kadroyla çıktık.o da gs maçı.

Bir sürü yanlışlar, eksikler var ama bence bu durumda olmamızın en önemli sebebi ortasahayı oturtamayışımızdır.

Yiğit Gayretli
05.02.2015, 18:06
Konuyu Bülent Yıldırım özelinde düşünmeyin sadece. Biz Bülent Yıldırım olacağını günler öncesinden bildiğimiz için verdik bu tepkiyi.

Genel olarak bu bir duruş, bir tavırdır...

Kolpacı
05.02.2015, 18:07
tffye müdahale edebilmek bu kadar önemliyse sizin için tutun 3 takımdan birini rahat edin ,

'Enes'
05.02.2015, 18:08
Bu maça bülent yıldırım denen hakem müsvettesinin atanması,atanabilmesi tamamen başkan ve yönetiminin hatasıdır. Nasıl ki bizans takımları maçlarına istemedikleri hakemlerin atanmasını engelleyebiliyor o zaman Trabzonspor'da bir çok maçta kendisini doğrayan bu şeref yoksunu hakemin, bu maça atanmasını engellemeliydi...

Alakası bile yok,beşiktaş fener maçına bülent yıldırım atandı ve fikret orman "gözüm üzerinde" dedi istemediğini söyledi değiştiremedi hakemi,fener kazandı,yönetime laf sokmaya ne kadar meraklısınız

kaan61
05.02.2015, 18:09
Ya ,

..................... Hakan...................

Salih .......... Medjani ...... Aykut ..... Musa

................. Fatih ...... Constant............

Özer .............. Mehmet ................. Erkan

.................. Cardozo ...........................

Yada

..................... Hakan...................

Salih .......... Medjani ...... Aykut ..... Musa

.............. Fatih ....Mehmet .............

Yusuf .............. Özer ................. Erkan

.................. Cardozo ...........................

Oğuz B.
05.02.2015, 18:10
Bir de şu "hayalleriniz de göremeyeceğiniz futbolcular" muhabbeti gerçekten ahmakça. İ. Hacıosmanoğlu'nun eleştirildiği her başlık altında bundan bahsetmek "duble yola" çıkan tartışmalar kadar sığ. Ne alakası var şu olayla Cardozo'nun?

Bu maça Bülent'in atanması skandal bir karar. Neresinden bakarsak bakalım öyle. Bu adam bu maçların kadrolu hakemi midir? Neredeyse 1 ay önceden belli ayarlı bir atama. Hata yapsın yapmasın önemli değil. Tavrımızı yine koyamadık ortaya.

yattarahayranı
05.02.2015, 18:17
gs maçını 3 sıfır yendik ama ilk dakikalar üst üste pozisyon verdik onları yeseydik sonuç böyle olmaz fenere o pozisyonlarıı vermemeliyiz

emperora
05.02.2015, 18:18
Arkadaşlar ben size söyleyeyim. biz topa sert ve akıcı oynayabilirsek önümüzde durabilecek takım yok. bunu yapabilecek kapasitemiz var ancakkkkkkk

Fenerbahçenin oyuncuları bu tarz oyunu iyi oynayan oyuncular. hakemi ve rakip takımı gerçekten iyi etkiliyorlar. bütün maçlarına bakın kötü oynadıkları bütün maçlarında psikolojik oyunla galip geliyorlar.

Bu nedenle maçtan önce ERSUN YANAL'ın yapması gereken tek ama tek şey PSİKOLOJİK ve MENTAL olarak takımı bunlara hazırlıklı tutmak. Bilgilendirmek ve Sahaya Çıkacak takımı bu sert mizajda hazırlamak

'Enes'
05.02.2015, 18:20
bu maçta Aykut kesinlikle oynamamalı,form olarak çok çok iyi fakat Aykut'u çok rahat tahrik ederler, kırmızı görme olasılığı %99...

Fatih K.
05.02.2015, 18:22
Benim bu maçtan tek ümidim Ersun Hoca. Hem bu maçlardaki tecrübesi hemde rakibin hocanın eski takımı olması ve o sistemi hocanın kurmuş olması alt etmesinide kolaylaştıracaktır.

DeAgLeMaNyAq
05.02.2015, 18:28

4 senedir şu takımla oynanan 11 maçta attığımız topu topu 2 gol var, 3 senedir de gol atamıyoruz. Ayrıca FB'nin bu sezon ligdeki 18 karşılaşmada 2 gol yediği maç sayısı 4. 3 gol yediği maç yok zaten. Bu yüzden FB'ye 2-3 gol atmamız imkansız değil ama çok olağandışı bir sonuç olur...

Alpayer
05.02.2015, 18:32
Konuyu Bülent Yıldırım özelinde düşünmeyin sadece. Biz Bülent Yıldırım olacağını günler öncesinden bildiğimiz için verdik bu tepkiyi.

Genel olarak bu bir duruş, bir tavırdır...

Tamam işte biz de onu söylüyoruz, önemli olan isim değil, yapılacaklardır diye. Bülent'in yapmamış olması bunların kansızlıklarını örtmeyecek. İnşallah bundan sonra doğru adımlar atılabilir.

Ama bunlar atamada yapılan şerefsizliği örtmez tabi ki.

Furkan Özdem
05.02.2015, 18:34
Bülent yıldırımın yönettiği Trabzonspor-şb maçları:

2007-2008 Fenerbahçe-Trabzonspor 3-2
2008-2009 Trabzonspor-Fenerbahçe 1-2
2009-2010 Trabzonspor-Fenerbahçe 0-1
2011-2012 Fenerbahçe-Trabzonspor 2-0
2012-2013 Trabzonspor-Fenerbahçe 0-3
2013-2014 Trabzonspor-Fenerbahçe 0-3 (Hükmen)

6 maç yönetmiş 6'sını da kaybetmişiz. Beraberlik yok.

7'nin uğuruyla hakemi de yener kazanırız inşallah.

munzevil
05.02.2015, 18:40
akhisar maçının kadrosuna bakmadan dedim inşaallah bosingvayı oynatmaz.

sahada görünce şok oldum .

korktuğum başıma geldi.

ah hocam ah çıkartsaydın ya ikinci yarı.

aşkolsun sana.

bosingva sanki takımın yarısı gibi geliyor bana.

Serdær
05.02.2015, 18:42
http://www.footballuser.com/formations/2015/02/1196841_Trabzonspor.jpg

Trabzonspor oyun tutma açısından maça bu şekilde bir kadroyla başlaması gerektiğini düşünüyorum.

İlerleyen zamanlarda hamle yaparak oyunun gidişatını değiştirebiliriz.

Özer ile başlamayıp Yusuf oraya atıp sol beke İshak'ı da koyabiliriz.,

Fakat orta saha kurgusu açısından defansif 2 orta saha ile başlamak bu maçın anahtarı gibi gözüküyor.

Sezgin Öztürk
05.02.2015, 18:44
Alakası bile yok,beşiktaş fener maçına bülent yıldırım atandı ve fikret orman "gözüm üzerinde" dedi istemediğini söyledi değiştiremedi hakemi,fener kazandı,yönetime laf sokmaya ne kadar meraklısınız
Öncelikle daha önce ki yorumlarımı okursanız kimseye boş keseden sallayarak eleştiri yapmam. Yönetime yapılan haksız ve hadsiz,kötü niyetli eleştirilere gereken cevabı vermişimdir.Geçen sene 5. haftadan sonra Fırat Aydınus bjknin tek maçını yönetmiş değil peki neden yönetmemiş? Hiç mi denk gelmemiş?
Benim dile getirdiğim olay budur.

Tayfun
05.02.2015, 18:45
Defansın göbeğinde Mustafa Akbaş oynarsa fenerin banko iki golü var yazın şimdiden, adamın pozisyon alma bilgisi ve becerisi sıfır .

İlkhan
05.02.2015, 18:46
Orta sahayı kilitlemek gerek. Diğer türlü yol geçen hanı olacağı için 8jk maçı gibi bir bakmışsın 3-0 skor.

Etem Güner
05.02.2015, 18:47
İnşallah 6 tane atarız bu namussuzlara

hyasin61
05.02.2015, 18:49
Constant oynar ıse o bolgeyı Aytac-Constant yapar Medjani'yi stopere atarım.Belkalem oynasaydı Belkalem-Aykut yapar onlerıne Medjani-Aytac'ı monte ederdım

U.Sadıkoğlu
05.02.2015, 18:52
Ersun Yanal herkesi utandıracak.

Şahinoğlu
05.02.2015, 18:55

Trabzonspor oyun tutma açısından maça bu şekilde bir kadroyla başlaması gerektiğini düşünüyorum.

Fakat orta saha kurgusu açısından defansif 2 orta saha ile başlamak bu maçın anahtarı gibi gözüküyor.

Aynı fikirdeyim takım olamamızın en büyük sebebi orta sahadaki alan daraltma ve rakibe pres yapamayışımızdan kaynaklanıyor yoksa kadro kalitemiz iyi, büyük maçlarda çift ön libero oynamak elzem zaten ki ön libero sorunumuzda aşikarken inşallah ikili olur ön libero , şikebahçe ile evimizdeki maçta ilk 11'de Ekici,Cardozo, yoktu mücadele eden bir kadro vardı ve açık alan vermedik şikecilere hatta ikici yarı bulduğumuz pozisyonlarla galibiyeti kaçırmıştık denge futbolu oynamamız ve agresif olmamız lazım galibiyet için.

hyasin61
05.02.2015, 18:55
Ersun Yanal herkesi utandıracak.

Bende oyle dusunuyorum.Hocanın motıvasyonu oyuncularada yansır kazanan taraf bız oluruz.

Furkan Özdem
05.02.2015, 18:58

En doğrusu bu olur bence de. Ancak Yusuf yerine İshak tercihi daha mantıklı gibi. Stoperler sıkıntı ama ona da yapacak bir şey yok malesef. Belkalem yetişse çok iyi olacaktı...

U.Sadıkoğlu
05.02.2015, 18:58
Bende oyle dusunuyorum.Hocanın motıvasyonu oyuncularada yansır kazanan taraf bız oluruz.

Kadroda eli ayağı titreyecek topçumuz yok. Aksine psikolojik rahatlık açısından daha avantajlı olacak olan biz olacağız.

hyasin61
05.02.2015, 19:01
Zekı Yavru hayırlı olsun :)

hyasin61
Yönetim kurulumuzun kararıyla bir süredir takımımızdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren futbolcumuz Zeki Yavru bugün itibariyle takımımızla birlikte çalışmalara başlayacaktır. Kamuoyuna duyurulur…

Can
Zeki Yavru takımımızla birlikte çalışacak
Yönetim kurulumuzun kararıyla bir süredir takımımızdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren futbolcumuz Zeki Yavru bugün itibariyle takımımızla birlikte çalışmalara başlayacaktır. Kamuoyuna duyurulur… :( :( :(

Terzioğlu
05.02.2015, 19:02
Yedek sag bekimiz bulundu :)

Mert Acar
05.02.2015, 19:03
hakem faktörü,eksiklikler,deplasman... duygusal olmayalım arkadaşlar,zor. 13 kişiye karşı mücadele edeceğiz(hakem+taraftar) üstelik eksiklerimizde var.
tiyatroya devam..göz göre göre bülent yıldırım p.. ni verdiler maça.

Furkan Özdem
Bosingwanın yerini doldurduk demek :( :D

'Enes'
Futbola tepki olarak doğan Zeki'yi İnşallah izlemek zorunda kalmayız.

DeAgLeMaNyAq
05.02.2015, 19:04
Hacıosmanoğlu sözünü yine yedi...

hyasin61
05.02.2015, 19:05
Futbola tepki olarak doğan Zeki'yi İnşallah izlemek zorunda kalmayız.

Insallah.Tam kadroda coplerden kurtulmaya baslamıstık.Insallah korktugumuz basımızıa gelmez.

İdris Aktaş
Şerefsiz mhk bula bula bu aşşağılık büloyumu bulmuş o büloda kurtaramayacak hırsızları.

nbay
olan mustafaya oldu .

Mert'
05.02.2015, 19:06
Mustafanın ne günahı vardı ?

Ogün YAZICI
ersun yanal'ın salih-aykut-medjani-musa dörtlüsü ile maça çıkmayacağına adım gibi eminim...medjaniyi bir kenara koyarsak çok ağır ve çok faul yapan bir defans hattı olur bu.kadıköy'de fenerbahçenin ekmeğine yağ sürersin...constantı beklerden birinde oynatabilir...

E. Cumur61
madem sozunu yiyeceksin bari Mustafa kalsaydi

hyasin61
05.02.2015, 19:07
Salih sag bek oynasın ne ugrasıyorsunuz Zekı ıle falan.

Ehrimen
05.02.2015, 19:08
Yeni transferimiz Zeki. :))

Madem affedecektiniz Mustafa'yı affetseydiniz. Adam en azından iyi stoper. Zeki futbola tepki olarak doğmuş birisi, yazık.

Enes Başkaya60
05.02.2015, 19:09
Sözünü yine yedin Başkan Mustafanın suçu neydi ayıptır ya zeki denen futbol fukarasını affetmek yazıklar olsun Mustafa Yumlu haklıymış...

KazazogLu
05.02.2015, 19:13
Benim başkan olduğum takımda bunlar oynayamazmışmışmış :D

hyasin61
05.02.2015, 19:14
Zeki bu mac oynarsa var ya sıkecılerın sol kanadı korıdor yapar orayı

Antonio
05.02.2015, 19:15
zekiyi fener maçında ön libero olarak görmek istiyorum.

Şahinoğlu
05.02.2015, 19:16
Zeki'mi kabus geri döndü korkarım herkes gidecek bu Zeki demirbaş olarak kulüpte kalacak.

nbay
05.02.2015, 19:16
burak gürdalın istifası ile doğru orantılı olabilir bu af

Fatih K.
05.02.2015, 19:17
Hocanın isteği doğrultusunda affedildiyse saygı duyarım ancak transfer yapamadıkları için affedip telafi etme çabasıysa İHO her zamanki gibi yine lafını yemiş olacak.

hyasin61
05.02.2015, 19:18
zekiyi fener maçında ön libero olarak görmek istiyorum.

Ne de olsa Lampard Zeki :)

U.Sadıkoğlu
05.02.2015, 19:19
Ersun Yanal Zeki'yi oynatmaz beyler :D

Antonio
05.02.2015, 19:20
Ne de olsa Lampard Zeki :)

gol atarsa kahraman olur demirbaş öz evlat :)

kaan61
05.02.2015, 19:20
Bosingwanın yerini doldurduk demek :( :D

Büyük yönetimin büyük hamlesi. Transfer kapandı ama bizim için Transferde Kap da devam ediyor.

hyasin61
05.02.2015, 19:21
gol atarsa kahraman olur demirbaş öz evlat :)

Gol atarsa seneye 11'ın vazgecılmezı olur :)

hyasin61
05.02.2015, 19:21
Ersun Yanal Zeki'yi oynatmaz beyler :D

Aynen Salıh dururken Zekı'yı vermez o formayı.

Terzioğlu
05.02.2015, 19:22
Mesele kimin daha iyi olup olmadigi degil bana kalirsa. Zeki'ye teklif gelse onu da yollarlardi.

Enes Başkaya60
Burak Gürdalın istifası ile bağlantılı olabilir...

Antonio
nedvedin dediği gibi futbolcular gider zeki kalır :)

Fatih K.
05.02.2015, 19:23
Belkide hoca kupa maçlarında Bosingwayı oynatmamak için alternatif yaratıyordur?

Hüseyin Başoğlu
İnşallah önlibero oynar :)

ysngmz
Biz hep hakem mi konuşacak ne zaman futbolumuz ön plana çıkacak

Fatih K.
05.02.2015, 19:24

Ecnebiler gibi konuştun abi:D

'Enes'
05.02.2015, 19:26

Ecnebiler gibi konuştun abi:D

sen verecek 100 dolar,biz futbol konuşacak :D

ysngmz
05.02.2015, 19:28
Ecnebiyle ne alakası var. forumda feneri yeneriz diyen yok .hakem şöyle seyirci boyle

Fatih K.
05.02.2015, 19:29
Ecnebiyle ne alakası var. forumda feneri yeneriz diyen yok .hakem şöyle seyirci boyle

"Biz hep hakem mi konuşacaK ne zaman futbolumuz ön plana çıkacaK"

Yazımdan dolayı dedim abi:p

hodlu
05.02.2015, 19:30
Hakem bozuntusu konusunda yanılmadık. Demirören tff'si düğmeye bastı. Şimdi göreceğiz bakalım ya eski hamam eski tas olacak ya da bu maç milat olacak...Ben defalarca yazdım B.Yıldırım denen adamın lisansı hemen yırtılmalı diye...

Ogün YAZICI
05.02.2015, 19:31
bosingwa'dan sonra zeki nedir ya ? insanın eli ayağı titriyor...

Veysel
05.02.2015, 19:31
Doğru mu beyler

Antonio
05.02.2015, 19:32
zeki affedilince hissettiğim.
-----------zeki---------
-zeki--zeki-zeki----zeki----
---------zeki-----------
-zeki----zeki-------zeki----
------zeki---zeki-------

Hüseyin Başoğlu
05.02.2015, 19:35
Zekinin muhteşem önlibero performansıyla fb maçını alıcaz inşallah.
Hem golde hem asiste hat-trick bekliyorum.
:D

Mustafa YILMAZ
05.02.2015, 19:37
ince çalışacak bence b.y. bu maçta takımı sahadan çekip çekmemek arasında kalacak başkan.

ülke futbolunun geldiği nokta bu işte hani olayı bilmeyen bizim bu hafta hakemle maçımız var sanır oysa sadece hakemle değil bu hafta ankaranın sisli havasıyla, tasmalı basınla, fenerasyonla birde şikebahçe denilen takımla oynuyoruz.

kyodou
"Ben başkan olduğum sürece affedilmeyecek" he. Yine sözünü tutmadın İho !

TSemih61
Zeki dönüyor, hem de Fener maçıyla. Affedildiyse oynatılacak demekki. Ne diyelim belki kadro dışıyken hırs yapıp bambaşka bir Zeki olmuştur.

yattarinho61
05.02.2015, 19:38
Ooooo Xeki nerde oynatsak, 10 numara mi sag bek mi forvetmi bilemedim :confused:

Fatih K.
05.02.2015, 19:39
Zeki takımla antrenman yaparken 80 kiloydu, kadro dışı kalınca 100 olmuştur bence:D

yattarinho61
05.02.2015, 19:40
Zeki dönüyor, hem de Fener maçıyla. Affedildiyse oynatılacak demekki. Ne diyelim belki kadro dışıyken hırs yapıp bambaşka bir Zeki olmuştur.
Kesinlikle Zekingwa olmuştur

aaahmet61
05.02.2015, 19:44
Trabzonspor'da Onur Recep Kıvrak'ın sakatlanmasının ardından birinci kaleci konumuna gelen, ancak bekleneni veremediği için formasını yeni transfer Hakan Arıkan'a kaptıran Fatih Öztürk hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Trabzonspor’da kaptan Onur Recep Kıvrak’ın sakatlanmasının ardından bordo mavililerin kalesini devralan Fatih Öztürk gösterdiği performans ile hayal kırıklığı yaratıp kayıplara karıştı.

spor toto süper lig'de forma giydiği 10 karşılaşmada 20, UEFA Avrupa Ligi'nde 5 maçta 4 gol yiyen 28 yaşındaki Fatih'in bordo mavili kulüple 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Devre arası transfer döneminde kendisine takım bulamayan Fatih Öztürk, PTT 1.lig takımlarından gelen teklifleri kabul etmeyerek Trabzonspor'da kaldı.

fatih kaybolmuş .hürriyetin sitesinde şok diyor.bulanların insanlık namına yetkililere haber vermesi gerekir.yoksa haftasonu kalecisiz kalacağız.zeki yumlu derken şimdide fatih.bünyem bunu kaldırmıyor.en önemli 3 futbolcumuz yok fener maçında .

yattarahayranı
05.02.2015, 19:46
https://www.facebook.com/Divaneyiz/posts/1104399606252428 videoyu 2:15 ten sonra izleyince insan Alanzinho yu Yattara yı Jaja yı özlüyo be :(

Yavuz Bektaş
05.02.2015, 19:47
Alin size komplo teorisi :cool: :cool:
Cebinin babasi bakti Ts yaklaşıyor yukarı hemen bağış yaptı ve takimi otelinde ağırladı karşılığında xekinin takima donmesini istedi böylece xeki mac sırasında ayakkabi bağlayacak ve biz gol yicez nalet olası abd ve oyunlari :cool:

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2015, 19:50
TS kulübünün ısrarlı uyarılarına rağmen şikebahçe maçına fenerli olduğu ayan beyan belli olan Bülent YILDIRIM'ın atanması şikenin daniskasıdır.

tff-mhk derhal istifa!

Faruk Türk
05.02.2015, 19:51
ilk 11

hakan
salih---aykut--mustafa---ishak
--------Constant-----Özer
ERkan-----Ekici-----------Yusuf
--------Cardozo----------

böyle 11 iyi olur bence..
tabi constant oynarmi bilmem onun yerine Deniz Yilmazi cardozonun yaninda oynatiriz

Anıl C
05.02.2015, 19:51
Hakem muhabettine kulubce, taraftarca cok fazla takilmaya basladik. Gerginlik, stres bize her zaman olumsuz yansiyo. Şikecilerin istedigi de bu iste.
Ayrica mactaki olasi on libero eksikligi ile gelecek bi maglubiyetin faturasindanda siyrilmak icin yonetim icin guzel bi kacis olacak hakem muhabbeti.
Biz cikip gumbur gumbur topumuzu oynadiktan sonra kimse o sahada onumuzu kesemez. Yok iki yanlis hakem dudugu ile sineceksek maca cikmamizinda bi anlami yok

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2015, 19:52
Eze eze
dize dize dize
Kadıköy'ün çimlerine göm şikecileri Trabzon'um
HAKEME RAĞMEN

Nihat Güneş
05.02.2015, 19:52
Zeki hakkindaki yazilanlari gorunce istemsizce savunmak durumunda kaliyorum....

Zeki sagbek degil...Zeki sagbek degil...Zeki sagbek degil...

Oncelikle bunu belirttikten sonra , kadro disi kaldiklari maca baktigimda ben Mustafa da garip bir haller oldugunu sezmistim, yaptigi hatalar nedeniyle degil...Vucut dili hal ve hareketleri nedeniyle...Ama Zeki kotu oynamisti o macta.

Malum nedenlerle kadro disi kalmasina anlam verememistim zaten...

Siz yine bildiginiz okuyun da bence Fatih Atik denen yeteneksizden filan daha iyi oynar ortasahada :)

Sagbek oynamasini beklemiyorum...Insallah Hoca da boyle bir hataya dusmez...Oynayacaksa yeri ortasaha.

Veya Sefa denen yeteneksizden de daha iyi oynar acikta :)

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2015, 19:53
Hakan ARIKAN'ın soğukkanlılığı ve yüksek özgüveni, Aykut'un yükselen formu ve Salih'in mücadeleci ruhu beni gelecek için umutlandırıyor.

Sadettin_
05.02.2015, 19:56
Salihin yedeğe cekılıp zeki yavrunun sağ beke alınacagını mı dusunuyorsunuz arkadaşlar ?

U.Sadıkoğlu
05.02.2015, 19:57
Salihin yedeğe cekılıp zeki yavrunun sağ beke alınacagını mı dusunuyorsunuz arkadaşlar ?

Evet öyle düşünüyorlar Ersun Yanal'ı, Ziya Doğan zannediyorlar :D

aaahmet61
05.02.2015, 19:58
zeki ,yumlu ve fatih.tam trabzonspor şeytan üçgeni .şimdi fener düşünsün.

Ahmet Hamza
05.02.2015, 20:01
Zeki hakkindaki yazilanlari gorunce istemsizce savunmak durumunda kaliyorum....

Zeki sagbek degil...Zeki sagbek degil...Zeki sagbek degil...

Oncelikle bunu belirttikten sonra , kadro disi kaldiklari maca baktigimda ben Mustafa da garip bir haller oldugunu sezmistim, yaptigi hatalar nedeniyle degil...Vucut dili hal ve hareketleri nedeniyle...Ama Zeki kotu oynamisti o macta.

Malum nedenlerle kadro disi kalmasina anlam verememistim zaten...

Siz yine bildiginiz okuyun da bence Fatih Atik denen yeteneksizden filan daha iyi oynar ortasahada :)

Sagbek oynamasini beklemiyorum...Insallah Hoca da boyle bir hataya dusmez...Oynayacaksa yeri ortasaha.

Veya Sefa denen yeteneksizden de daha iyi oynar acikta :)
Zeki futbolcu değil... zeki futbolcu degil.. zeki futbolcu değil... :)

Bordo-Mavi Fırtına

Mustafa OK
05.02.2015, 20:02
Yeni şafak gazetesinde sabah böyle bir haber vardı... inanmamıştım saçmalık demiştim... ama şimdi zeki affedilince acaba diyorum...

İhale Gürdal a

Trabzonspor’da başkan adayı Hakan Kulaçoğlu’nun listesinden 2013 yılının Mayıs ayında yapılan genel kurulda seçime giren, daha sonra başkan seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu yönetiminin CEO olarak göreve getirdiği Burak Gürdal’ın istifasındaki sır perdesi aralanıyor. Gürdal'ın ayrılık haberi resmi siteden "ailevi sebeplerle istifa" şeklinde duyurulurken, eski CEO ile yolların ayrılmasının sebeplerinin yönetimle düştüğü tezatlar olduğu öğrenildi. Teknik direktör Vahid Halilhodziç'in gelişi başta olmak üzere Trabzonspor'un bütün transfer operasyonunu yöneten Gürdal, bu geniş yetkileri nedeniyle yönetimin önemli bir kesiminin tepkisini çekiyordu. Burak Gürdal’ın tepki toplayan en önemli icraatı ise kadro dışı bırakılan Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru’nun affedilmesini, Ersun Yanal’ın isteğine rağmen engellemesiydi.
Başkan Hacıosmanoğlu, ara transfer döneminde Gürdal'ın transferdeki yetkilerinin kısılacağı konusunda yönetime garanti vermişti. Ancak öyle olmadı ve ara transfer döneminde de Burak Gürdal, tüm yetkiyi üzerinde topladı. Gürdal'ın geniş yetkilerle donanmasında sakınca görmeyen Hacıosmanoğlu ile ikili arasındaki en büyük gerginlik Tolgay Arslan transferinde yaşandı. Aile dostu olarak belirttiği Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Çebi ailesiyle ilişkileri zedelenen ve karşılıklı suçlamalarla taraflar arasında gerginlik artınca Başkan Hacıosmanoğlu, bu gerginlikten Burak Gürdal’ı sorumlu tuttu ve yolları ayırma kararı aldı.

yorumsuz6117
05.02.2015, 20:07
Zeki bence faydalı olabilir 11 başlayamaz ama yedekten girip fayda sağlar.. Öyle umuyorum yani.. :)

hyasin61
05.02.2015, 20:18
sıkecıler acıklama yapmıs bızım baskanın acıklamaları uzerıne

Kolpacı
05.02.2015, 20:30
Yeni şafak gazetesinde sabah böyle bir haber vardı... inanmamıştım saçmalık demiştim... ama şimdi zeki affedilince acaba diyorum...

İhale Gürdal a

Trabzonspor’da başkan adayı Hakan Kulaçoğlu’nun listesinden 2013 yılının Mayıs ayında yapılan genel kurulda seçime giren, daha sonra başkan seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu yönetiminin CEO olarak göreve getirdiği Burak Gürdal’ın istifasındaki sır perdesi aralanıyor. Gürdal'ın ayrılık haberi resmi siteden "ailevi sebeplerle istifa" şeklinde duyurulurken, eski CEO ile yolların ayrılmasının sebeplerinin yönetimle düştüğü tezatlar olduğu öğrenildi. Teknik direktör Vahid Halilhodziç'in gelişi başta olmak üzere Trabzonspor'un bütün transfer operasyonunu yöneten Gürdal, bu geniş yetkileri nedeniyle yönetimin önemli bir kesiminin tepkisini çekiyordu. Burak Gürdal’ın tepki toplayan en önemli icraatı ise kadro dışı bırakılan Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru’nun affedilmesini, Ersun Yanal’ın isteğine rağmen engellemesiydi.
Başkan Hacıosmanoğlu, ara transfer döneminde Gürdal'ın transferdeki yetkilerinin kısılacağı konusunda yönetime garanti vermişti. Ancak öyle olmadı ve ara transfer döneminde de Burak Gürdal, tüm yetkiyi üzerinde topladı. Gürdal'ın geniş yetkilerle donanmasında sakınca görmeyen Hacıosmanoğlu ile ikili arasındaki en büyük gerginlik Tolgay Arslan transferinde yaşandı. Aile dostu olarak belirttiği Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Çebi ailesiyle ilişkileri zedelenen ve karşılıklı suçlamalarla taraflar arasında gerginlik artınca Başkan Hacıosmanoğlu, bu gerginlikten Burak Gürdal’ı sorumlu tuttu ve yolları ayırma kararı aldı.

yeni şafak bir hainin sahibi olduğu ahlaksız bi gazetedir , itibar edilir duruma gelmesi çok üzücü

Küçük Uğur
05.02.2015, 20:34
Şeytanın avukatligini yapicam ama bence hoca aytacin hazir olmamasi fatih atigin yararsiz olmasi medjani constant ve yatabarenin ruh olarak bu maca hazir olmamasi nedeniyle salihi fener macinda onliberoda oynatacak ve zekiyi sagbekte gorebiliriz.

Kolpacı
05.02.2015, 20:36
Şeytanın avukatligini yapicam ama bence hoca aytacin hazir olmamasi fatih atigin yararsiz olmasi medjani constant ve yatabarenin ruh olarak bu maca hazir olmamasi nedeniyle salihi fener macinda onliberoda oynatacak ve zekiyi sagbekte gorebiliriz.

Şeytanın ta kendisisin :D

gökhants1966
05.02.2015, 20:36
Hacıosmanoğlunu anlamıyorum.Çok değerli beyefendinin seçtiği ve her defasında arkasında sağlam bir şekilde durduğu tff nin atadığı bülent yıldırıma tepki göstermiş canım yani ne var bunda anlamıyorum bülent yıldırımda fenerbahçeli tayyip erdoğanda fenerbahçeli.Cumhurbaşkanımızın en çok isteyeceği hakemlerden birini sen nasıl istemezsin büyük ayıp bak cumhurbaşkanımız kırılır haberin olsun.Ayrıca devlet bahçeli ve kemal kılıçdaroğluda fenerbahçeli bir hakemin maça atanmasından dolayı oldukça mutlu olacaklardır.Sen arkasında bukadar güçlü siyasi desteği olan tffnin seçtiği değerli hakemini nasıl istemezsin bak hacıosmanoğlu bundan sonra otobüsede çıksan kurtaramazsın :)

Arkadaşlar bu yazıdan dolayı ceza alır mıyım bilemem ama en son oktay vuralın açıklamalarından dolayı yine sinir küpü oldum bişeyler yazmak istedim.

DeAgLeMaNyAq
05.02.2015, 20:37
2011'deki Kadıköy'deki FB maçındaki hakem ve yönetimini bizden başka hatırlayan var mıdır? O maçta Bünyamin Gezer ve ekibi belki sonuca direkt etkileyen bir hata yapmamıştı ama takımın dayak yemesine sebep olup psikolojik olarak direncini sıfıra indirmişti. Cumartesi Bülent Yıldırım da bu şekilde bir yönetim gösterirse, medya da ince doğramalara ses çıkarmaz hani o kadar laf ettiniz ne oldu demeye getirir...

Şahinoğlu
05.02.2015, 20:37
Beyler sakin kaç haftadır ayağına top deymemiş Zeki'yi bu maçta oynatmaz hoca kimse endişelenmesin ha istifa etmek istiyorsa oynatabilir onuda kendi bilir.

hyasin61
05.02.2015, 20:43
https://pbs.twimg.com/media/B9GDrMpCEAABtJQ.jpg

Zeki Yavru affedılence Cardozo

Numan Yerlikaya
05.02.2015, 20:45
Uğur'un sakatlığı geçmedi mi hala defans 4lüsü nasıl olacak merak ediyorum

hyasin61
05.02.2015, 20:47
Köksal Güney: "Bugün gelinen noktada teknik heyetin de isteği doğrultusunda aile olarak karar verilmiştir ve Zeki antrenmanlara çıkmıştır."

Selim MACİT
05.02.2015, 20:57
Aynı fikirdeyim takım olamamızın en büyük sebebi orta sahadaki alan daraltma ve rakibe pres yapamayışımızdan kaynaklanıyor yoksa kadro kalitemiz iyi, büyük maçlarda çift ön libero oynamak elzem zaten ki ön libero sorunumuzda aşikarken inşallah ikili olur ön libero , şikebahçe ile evimizdeki maçta ilk 11'de Ekici,Cardozo, yoktu mücadele eden bir kadro vardı ve açık alan vermedik şikecilere hatta ikici yarı bulduğumuz pozisyonlarla galibiyeti kaçırmıştık denge futbolu oynamamız ve agresif olmamız lazım galibiyet için.

Aynen bende ikinizle aynı fikirdeyim :)

Selim MACİT
05.02.2015, 21:03
ilk 11

hakan

tabi constant oynarmi bilmem onun yerine Deniz Yilmazi cardozonun yaninda oynatiriz

En az 3 gol yer bu 11.

tturkmen
05.02.2015, 21:08
ilk 11

hakan

Mustafa- yerine Medjani, Constant yerine de Fatih Atik oynar gerisi aynı şekilde olur.

Tayfun
05.02.2015, 21:11
Şu Zeki'nin affedilmesinden sonra maçın heyecanın filan kalmadı bende, artı olarak İHO'nun bende az olsa bulunan kredisi dibe vurdu, tükürdüğünü yaladı, başka diyeceğim bir şey yok .

Yavuz Bektaş
05.02.2015, 21:38
Allahini seven akbasi kadroya yazmasin akbas demek ekstra 1 gol yemek demek

Erdal DİLEK
05.02.2015, 21:40
Medijani ve belkelam stoper oynasun. Bosingwanun olmayisi cok kötü, kim olur orada bilmem. Boş dahi durabilir. Salih ön lbero oynasin. Şu an sadece sag bek ve bir stoperimiz sikinti. İnşallah hakemle beraber yenecegiz feneri zaten başka yenemeyiz

Jedi
05.02.2015, 22:00
şu andaki eldeki mevcutla fener maçında bırakın galip gelmeyi 2-0'a razıyım.

ne bu ortasaha nede bu defans sow,webo,kuyt,emenike'yi kadıköy de durduramaz......

kaan61
05.02.2015, 22:11
Belkalemin oynama durumu varmı?

kaan61
05.02.2015, 22:14

hayır... hele bu maçta imkansız...

PortoDeGalinhas
05.02.2015, 22:19
şu andaki eldeki mevcutla fener maçında bırakın galip gelmeyi 2-0'a razıyım.

ne bu ortasaha nede bu defans sow,webo,kuyt,emenike'yi kadıköy de durduramaz......
Durdurulamaz dediğin adamlar toplamda 18 haftada 19 gol atabildi. Bir trabzonspor taraftarının 2 0 yenilgiye razıyım deme hakkı yok bence. Rakip real Madrid ya da Barcelona değil. Geçen sene o kadro ile orada galibiyeti kacirdiysak bu sene galip gelmemiz hiçte sürpriz olmaz

A.Ali Karanis
05.02.2015, 22:29
Böyle maçları adeta kavga ederek alırsın,naif oyunla kazanmak neredeyse imkansız.Bosingwa'nın olmayışı üzücü ancak takım kazanmak isterse her türlu kazanır,yeteneksiz bir kadroya sahip değiliz.Beşiktaş maçındaki ofans oyun kurgusu tuzağına düşmememiz gerek,çift önlibero ile orta alanda pres olmadan olmaz.Ekici-Erkan-Özer(Yusuf) ve Cardozo dörtlüsü her türlü gol atabilecek yetenekte zaten.Uzun zamandır ilk kez içim hucüm konusunda rahat. Kadıköy'de de iyi oynuyorduk ama sonuca gidemiyorduk,bu maçla bunu da kırarız umarım.

F. Yıldırım
05.02.2015, 22:33
Resimlere bakınca Bosingwa ve Onur hariç herkes antrenmana katılmış.

çok iyi bir gelişme

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/05/1406017b7350f0dc53dd2d97940d9758.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/05/ebda29835e1d36e3c0af3cac6348bfe5.jpg

hyasin61
05.02.2015, 22:34
https://pbs.twimg.com/media/B9GaZ96IUAAzxB5.jpg:large

Tolga Kurt
05.02.2015, 22:34
Ferhat yazgan yerine Aytaç yazmıştım ama çıkmamış :D

http://www.kadronukur.com/uploads/squads/09a5503e2e-38384.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/09a5503e2e-38384.html)

Hüseyin Ş.
05.02.2015, 22:43
http://i.imgur.com/cR9kxSB.png

Emrah Akcagöz
05.02.2015, 22:46
Benim çekincem şikeciler değil hakem. Şikeciler bu haftaya kadar 30 gol atmış neredeyse 10-15 tanesi hakem hatasıyla. Bizim de durumumuz hakemlerden yana malum. Bülent denilen satılmış kereste maçı fazla değil çok az bir şey adil yönetsin bizim için yeterli.

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2015, 22:48
Bir gs tarifesi yapsak çok yerinde olur....

Ne kadar mümkün bilemiyorum....

hyasin61
05.02.2015, 22:48
https://s3-eu-central-1.amazonaws.com/matchday-s3/exports/large/2aqrrHAbaqpcgwmb6.jpg

Stoperde degısıklık yasanabılır.Aykut'u kesmeyecegını dusunursek Belkalem hazır ıse onunla beraber oynar bu durumda Medjani on tarafa atılabılır.Ya Medjani-Aytac olur ya da Medjani-Constant.

İ. SARAL
05.02.2015, 22:49
------------------------------------Hakan----------------------------------

Salih---------------Belkalem---------------Aykut--------------------İshak

---------------------------------Medjani-----------------------------------

---------------------Özer------------------Mehmet-----------------------

Yusuf--------------------------------------------------------------Erkan

-----------------------------Cardozo/Sefa------------------------------

%99 kadro bu olur. Sefa oynarsa maçtan umudu kesin.

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2015, 22:52
Başkan Açık ve Net Konuştu
"Çıkın cesurca oynayın. Alın terinizin gasp edilmesine izin vermeyeceğiz. Çok kararlıyız"
Ìbrahim Ethem Hacıosmanoğlu

Bundan önceki maçlarda alın terimiz gasp edilmedi mi?

Adem Öztürk
05.02.2015, 22:54
Bence Sefa ve Ferhat oynamamalı asla ama asla .Bu karsılasmada

titanic
05.02.2015, 22:55
Benim için alın teri v.s önemli değil, karşı takımda terliyor, şuursuz şuursuz sahada dolanılmasın yeterli,çıksınlar formanın hakkını versinler,aldıkları paraların hakını versinler

bosıngwa nın sakatlığı kötü oldu, belki de yeni bir yıldızın doğmasına vesile olacak,ama o yıldız zeki yavru değil

kaleci faktörü çok önemli tamam kabul edelim öyle çok iyi bir futbol sergileyemedik sezon dahilinde ama onurdan sonrası ve onurlu maçları keskin bir çizgiyle ayırabiliyoruz.hakan bana güven verdi açıkçası

seyirci baskısı, hakem kararları olumsuz etki yapabilecek unsurlar ama bunlar var diye yenilecek değiliz

Samet Yildirim
05.02.2015, 22:58
Bosingwa ve Onur haric takim komple calismis...Cok güzel haberler..

---------Cardozoooo---------
Erkan----Ekici---Yusuf----
----Özer-Medjani-------
--Ishak--Aykut-Bel.---Salih--
-----------Hakan---------

Yedekler: Ibrahim, Musa, Ugur D, Atik, Constant, Waris, Yatabare

titanic
05.02.2015, 22:58
başkanın tavrını beğendim benimsedim, hakemler hakkında maçlardan önce biz de konuşmalıyız

Ersun ocanın futbolunu seviyorum ama defansta açık veren bır oyun sıstemı ar iyi kalecıyle desteklenmeli hakan ıyı bır seçim şimdilik

sefa,fatih,musa ve salih yılın kötü transferleri oldular, artık kendilerini göstermelerigerekli

yabancılarda o kadar ıyı performans göstermedıer ama onların pahalı olması doğal sonucta hepsi ithal gümrüğü vergisi falan, sefanın fatih atiğin çok daha ıyı oynamaları gerek aldıkları paradan dolayı

signal
05.02.2015, 23:01
Bence kadronuzu yazarken artık zeki yavruyu da yazın. İho onu banko oynatır. Ona göre sisteminizi ve oyun planınızı hazırlayın..

ysngmz
05.02.2015, 23:03
Allahini seven akbasi kadroya yazmasin akbas demek ekstra 1 gol yemek demek
Akbaş çok kötü bi oyuncu renktas

hyasin61
05.02.2015, 23:08
Şenol Güneş: "TFF 14 yabancı oyuncu serbest kararı alacağına yabancı hakem getirsin. Savaşa mı geldik ne oldu anlamadım."Adam buraya sadece tekme atmaya gelmiş. Böyle ligde şampiyon olsan ne olur, olmasan ne olur!

titanic
05.02.2015, 23:10
Şenol Güneş: "TFF 14 yabancı oyuncu serbest kararı alacağına yabancı hakem getirsin. Savaşa mı geldik ne oldu anlamadım."Adam buraya sadece tekme atmaya gelmiş. Böyle ligde şampiyon olsan ne olur, olmasan ne olur!

şenol hoca :) katılıyorum hocamıza

Samet Yildirim
05.02.2015, 23:11
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6689&d=1423170864

Fatih K.
05.02.2015, 23:15
Çok büyük ihtimalle Aytaç ilk 11de olacak, Atik yedeğe geçecek. Antrenmanlarda Aytaç as takımda oynamış. Ayrıca Constantta yedek kalacak gibi.

Harun-61
05.02.2015, 23:15
Ugur oynamali.

ALDENİRO
05.02.2015, 23:17
yok o sakat yok bu hazır değil yok şöyle yok böyle...onu bunu bilmem bu maçı AL-MA-LI-YIZ. bu maç çok önemli. her yönden. kıran kırana dişe diş ne gerekiyorsa. Beraberliği kabul etmiyorum. SİZLERDE KABUL ETMEYİN. YETER BU ZALİMLERİN BİZE ETTİKLERİ...

ziyaretci
05.02.2015, 23:18
Cardozo

Erkan ekici waris

Ozer medjani

Constant ugur belkalem salih

Hakan

Sent from my iPhone using Tapatalk

signal
05.02.2015, 23:23
Olur da zekiyi şikecilerle oynayacağımız maçta kadroda görürsem yemin ettim maçı izlemeyeceğim.

Fatih K.
05.02.2015, 23:24
İçimde bu maçında Beşiktaş maçı gibi olacağı hissi var. İnşallah yanılırım..

cakalkerem
05.02.2015, 23:27
bossinin olmaması kanatlar için sakat....yusuf gökhanı çıkartmayabilir..

orta sahamız bu sefer daha kuvvetli sanki..hem hucumcu hem koşan bir takım olduk

Furkan Özdem
05.02.2015, 23:30
http://www.footballuser.com/formations/2015/02/1197037_Trabzonspor.jpg

Yedek: İbrahim, Mustafa, Constant, Fatih, Musa, Yatabare

hyasin61
05.02.2015, 23:34
8tas'a ahımız tuttu herhalde :)Milosevic'te kırık, Opare'de ise yırtık şüphesi var

kürşat61
05.02.2015, 23:40
Arkayı,

Aykut-Belkalem

Önlerini,

Aytaç-Medjani

Yaparsak kafalar rahat olur. Sefa'yı hamle oyuncusu olarak kullanalım bu maç.

titanic
05.02.2015, 23:40

BU kadro var ya uçurur bizi

yüregimts
05.02.2015, 23:44
Arkadaşlar Belkalemi yazıyosunuz da adamın durumu ne ??? Geçti mi sakatlıgı ???

Mustafa Calik
05.02.2015, 23:45

Bu kadroyu yazmak icin geldim. Bosingwa ve Onur haric herkes antrenmana katilmis. Bakalim kim hazir durumda olacak ama en uygun kadro bu gibi gözüküyor.

Furkan Özdem
05.02.2015, 23:47
Arkadaşlar Belkalemi yazıyosunuz da adamın durumu ne ??? Geçti mi sakatlıgı ???

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/17075-5L2P5Q2G.jpg

Onur ve Bosi hariç herkes katılmış antrenmana.

gustafsson
05.02.2015, 23:48
BU kadro var ya uçurur bizi

Aytac medjani ikilisine ve özerin sağ tarafta oynamasına ben de katılıyorum. Ayt ve medjani defansif yönden kuvvetli olur. Özer ve mehmet ortada oynasa teknik kapasitesi yüksek fakat defansı çok zayıf bir orta saha olur.

Anıl C
05.02.2015, 23:57
Yıkım Ekibi

http://www.tayfahaber.com/d/news/38380.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2015, 23:58
Akbaş çok kötü bi oyuncu renktas

Takımdaki en zayıf halka M.Akbaş

1461'e geri gönderilmeli

cyberentalpi
05.02.2015, 23:58

özer in yedek olamaz. su an takımın her yere kosan tek oyuncusu. ama kadro muthis.

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2015, 23:59

Bu kadro şb maçı için benim de ideal kadrom

cyberentalpi
05.02.2015, 23:59
waris olsa iyi olacaktı sanki bu macta. ne oldu bu adama yahu

A.Gökhan AKIN
06.02.2015, 00:00
Onu bunu bırakında Bülent'i kim tutacak

HOPA'LI TS'Lİ
06.02.2015, 00:01
Aytaç Medjani dönüşümlü oynayabilir. Bakalım ilk 11'e hangisini koyacak Hoca

Kötü haber, YUMLU ve Zeki affedilmiş. Yumlu neyse de Zekinin bu takımda yeri yok. M.Akbaş gibi çok yetersiz

Bu maçta en büyük rakibimiz Hakem Bülo

AlperenAltun
06.02.2015, 00:03
Kimsede yazmamışhttp://www.footballuser.com/formations/2015/02/1197041_Trabzonspor.jpg

Berke6198
06.02.2015, 00:03

Kötü haber, YUMLU ve Zeki affedilmiş. Yumlu neyse de Zekinin bu takımda yeri yok. M.Akbaş gibi çok yetersiz

Yumlu'nun affedilme gibi bir durumu yok. Sadece Zeki Yavru affedildi diye biliyorum ben. Resmî siteden sadece Zeki'yi duyurdular.

A.Ali Karanis
06.02.2015, 00:06
Stoperde Aykut'tan vazgeçeceğini düşünmem hocanın.Çift önliberolu sistemde Aykut - Belkalem önlerinde de Medjani - Aytaç olur diye düşünüyorum.

Anıl C
06.02.2015, 00:10

Samet şikeciler bu orta sahayi davul zurna eşliğinde geçer. Böyle atak oyuncu agirlikli orta saha ile cikmak icin o oyuncularin yuksek pas trafigi ile top gostermemesi lazim rakibe

Mellih
06.02.2015, 00:11
ilk yarıda 4 4 1 1 düzeni ile rakibin baskını kabullenmeliyiz. ikinci yarıda daha ofansif bi tercihe dönülmeli. ilk yarıda ilerideki oyuncularımızı topla buluşturmak kolay olmayacak. ön libero mevkinde kalabalık bi orta saha şart. aytaç kesin oynamalı

hüseyin1975
06.02.2015, 00:12
Belkalem, Aykut, Medjani, Salih ve Aytaç ile fizik güçle ezmemiz lazım.

Mellih
06.02.2015, 00:14
Olur da zekiyi şikecilerle oynayacağımız maçta kadroda görürsem yemin ettim maçı izlemeyeceğim.

öyle bi durum olursa takım içinde huzursuzluk kaçınılmaz olur. ki böyle bi ihtimal var bence, çünkü bosingwa sakatlandı, salih sol bekte yakışmıyor.

D.Demir
06.02.2015, 00:14
Zeki Yavru ile ilgili bir haber okudum. Umuyorumki fake haberdi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dogan
06.02.2015, 00:17
Enteresan bir maç olacak. Aslında mantıklı olan bekleyip duran top zorlamak ama Ersun Hocayla o iş biraz zor. Takımın özgüvenini hiç kaybetmemesi lazım.

Mehmet BAŞ
06.02.2015, 00:18
Eğer topa sahip olmak istiyorsak kanatlarda oynayan oyuncularımız da topa hükmetmeli!
O yüzden Erkan ve Özer kanatlarda değerlendirilmelidir.
Medjani ile işin savunma yönünü yapıp, Constant ile teknik işleri kapatmalıyız.
Bu kadronun başarılı olacağını düşünüyorum.

http://www.footballuser.com/formations/2015/02/1197074_Trabzonspor.jpg

Full HD
06.02.2015, 00:18
Bence gene hüsran! Bi yenemiyoruz sikecileri Allahim ne olur alalim bu maci.Mucize olabilir evet yenebiliriz belki?

hüseyin1975
06.02.2015, 00:19
öyle bi durum olursa takım içinde huzursuzluk kaçınılmaz olur. ki böyle bi ihtimal var bence, çünkü bosingwa sakatlandı, salih sol bekte yakışmıyor.

Salih tek bacakla oynasa zekiye 100 basar

TSunami_69
06.02.2015, 00:20

ahh be şuu kadroda bosi reis olsa galibiyet için ümitlenirdim

Mehmet BAŞ
06.02.2015, 00:22
Ersun Yanal'ın bu maçta İshak ve Aytaç'ı kullanacağını düşünmüyorum.

titanic
06.02.2015, 00:39
Aytaçın oynaması sürpriz olmaz,Erkanı da çok bekletmedi zaten

bows over bros
06.02.2015, 00:51
http://imgim.com/10885139_397682240410013_2062342017780262509_n.jpg

Mehmet BAŞ
06.02.2015, 00:58
Erkan'ı direkt oynatması elzemdi.
Fakat Aytaç şu an Medjani kadar iyi değil ve takımı tanımıyor.
Böyle bir maçta hocanın sürpriz yapacağını düşünmüyorum.
Bu nedenle ben bu maç için Aytaç'ı oynatacağını düşünmüyorum.

Berat Akçay
06.02.2015, 01:00
Zeki'nin maç eksiği var. 11 olacağını düşünmüyorum. Bosingwa'nın olmayışı büyük handikap. Cezayirlilerden en az 1'i mutlaka oynamalı o da Belkalem olmalı

Zor maç bizleri bekliyor. Umarım gözlerimizi kapattığımız sahneler çok olmaz bu maçta

uemit
06.02.2015, 01:02
Hakan arikan
salih aykut medjani ishak
ozer fatih aytac erkan
ekici cardoso
veya fatih yerine yusuf
yedeklerde soyle olsa
ibrahim demir ugur musa yusuf yatabare sefa soner (deniz yilmaz)

Fatih Öztürk
06.02.2015, 01:05
Takımımız yarın saat 15:00'de özel uçakla Trabzon'dan Sabiha Gökçen Havalimanına inecek. Muhtemelen saat 16:30 gibi havaalanında olurlar.
Tüm taraftarlarımızı Sabiha Gökçen'e takımımızı karşılamaya bekliyoruz.

emre6117
06.02.2015, 01:10
Kale:hakan
savunma:salih..belkalem..aykut..yusuf
orta saha: özer..ekici..medjani..constant (aytac)..erkan
forvet:cardozo
skro gore waris veya yatabare takviyesi olabilir.tek cekincem constantin istegi ama aytac daha hazir degil.umarim fatihi gormeyiz orada.ayrica sefa cok formsuz umarim yedek kalir.

F. Yıldırım
06.02.2015, 01:13
Waris bu maça damga vurur kontra oynarsak

Adem Akyüz'
06.02.2015, 01:19

Yumlu Eskişehir'e kiralandı yahu. Nasıl affedilsin :)

Antonio
06.02.2015, 01:22
----------hakan---------
-salih--belkalem-aykut--constant--
------------medjani-------------
-yusuf--özer--ekici-----erkan---
-----------cardozo----------

hofsaale
06.02.2015, 01:22
belkalem ve medjani nin oynamasi önemli..duran toptan mutlaka gol buluruz böylece...