PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

F. Yıldırım
03.02.2015, 22:27
F. Yıldırım hic bi kadroya özeri yazmamissin. En banko oyunculardan biri

hocam bence Özer-Ekici-Constant kendi sahamızdaki maçlar hariç hiçbir maçta beraber oynayamaz

Özer-Constant değişikliği olabilir

hodlu
03.02.2015, 22:34
arkadaşlar hiç ders almıyoruz; bu lig fb birazda gs lidir bjk de tff başkanı sayesinde bu sene kıpırdar

hakemi belli sonucu belli bir maç daha oynayacağız tiyatro oynanacak

takımın ne olursa olsun, transferin ne olursa olsun yenemezsin çok büyük bir futbol mucizesi ve hakemi de yenmen lazım

ben baştan söyleyeyim de boş yere üzülmeyin onur gurur meselesi yapmayın

bunca şerefsizin olduğu bir ortamda

fb ne derse o olur...

Eski,şehirde şampiyınluğu senden alıp fenere veren hakem maçını yönetecek

aldığın kupyı vermemişler dost acı söyle ama malesef bu böyle,

kaç kere bizden hakemle maç aldılar

sadece kadıköyde değil Trabzonda bile

o nedenle çok beklentiye girmeyin

ligde dönen olaylar da göstermektedir ki

fb şampiyon olmuştur zaten

hiiç kendinii üzmeyin

ben bu tiyatroyu çok gördüm da çok da göreceğiz çünkü sistem cezalandırılmıyor

hakemi de fb yi tutarak para kazanıyor...

bir büyüğünüz olarak ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum

çok büyük mucize olmazsa maçı bie kazandırmazlar...

çıkıp yabancı hakem vs istemek lazım bizimkilerle olmaz

yabancı hakemler derbileri yönetir ise bu sonuçları ancak, değiştirebiliriz
bizdekilerle olmaz....

bu sistem tff basın ve hakemlerle olmaz

messi ve ronaldo bu maç için gelse bile...

Aynen katılıyorum...

Mesut
03.02.2015, 22:39
Daha kötüsü var Bülent Yıldırım ve Yunus Yıldırım
Cüneyt gene bunlardan iyi.

31.01.2015 tarihinden bir mesajım.
Ve maçın hakemi Bülent Yıldırım.
Messi'de gelse bu maçı yenmemiz mümkün değil.

kyodou
03.02.2015, 22:49
Merak etmeyin Bosi reis olmasa bile her türlü şikecilere koyacağız. Hakem bile durduramayacak bizi. Bir de zaten Ersun hoca için ayrı bir önemi var bu maçın. Nedense çok rahatım ben. Tek derdim fark atmamız. :)

Şikecilerde 3 topçu var zaten; Topal, Caner, Gökhan. Bunlarla şampiyon olunur. Bunlar olmazsa şikeciler küme bile düşer. Açık ve net. Bu 3 adamı oynatmazsak şikecilere tarihi fark bile atarız.

======= Hakan ========
Bosingwa Aykut Belkalem İshak
===== Aytaç Medjani =====
Erkan === Ekici ==== Yusuf
====== Cardozo =======

Oyunun kontrolünü elimize aldıktan sonra ikinci yarı;

======= Hakan ========
== Aykut Medjani Belkalem ==
Bosingwa === Aytaç === İshak
===== Erkan Ekici Yusuf ====
======= Cardozo =======

Ersun hoca bu kadroyu çıkarsın, yenmezsek adam değilim.

PortoDeGalinhas
03.02.2015, 22:57
Anlaşıldı ki bu ülkede bir yerleri kırıp dokmeden adalet saglanmiyor. Şu maça göz göre göre Bülent Yıldırım i atadilar. Yönetimin derhal çok sert açıklama yapması lazım, bu ne arkadaş ya.daha maç başlamadan sinirlerim tepeme çıktı.

Fatih Özkan
03.02.2015, 22:59
Bülent Yıldırım olayından sonra maçı kazanacağımıza inananlar lütfen parmak kaldırsın.

İlkhan
03.02.2015, 23:00
Bayburtspor'a 5 gol atan şikebahçe'nin teknik direktörü İsmail Kartal, sözde Trabzonspor'a meydan okumuş.. Neyse saha dışında ezeriz, asarız, keseriz desinler. İnanıyorum ki saha içerisinde bizim yiğitler cevaplarını verecek.. Sadece susalım ve maçın ardını bekleyelim.

Oruç
03.02.2015, 23:01
hocam bence Özer-Ekici-Constant kendi sahamızdaki maçlar hariç hiçbir maçta beraber oynayamaz

Özer-Constant değişikliği olabilir

Constant ruhsuzu oynamaz Özer varken.

Kazım Bostan
03.02.2015, 23:03
Bülent Yıldırım olayından sonra maçı kazanacağımıza inananlar lütfen parmak kaldırsın.

:yattara2: :)

kazanacağız. 2 farklı skor bekliyorum. öğlen televizyon izlerken ilham geldi :D

forumdaki bu umutsuz hava da genelde mutlu sonla biter

kyodou
03.02.2015, 23:24
Bu hafta ;

- Biz şikecilere koyacağız,
- Es-es Ğs ye koyacak
- 8taş da Rize ile berabere kalacak.

Puan Durumu;

Şb 42
8taş 42
Ğs 39

Ts 32

olacak.

Bunu yazın biryere.

Mehmet Fatih Silik
03.02.2015, 23:24
Özer'siz ilk 11'ler görüyorum...ilginc!

Acaba bende mi sorun var?

Küçük Uğur
03.02.2015, 23:25
Bu macta kanatlarini kitlersek sikebahcenin ve oyuncularimiz mac atmosferine yenik düşüp bireysel hatalar yapmazsa ben ekicinin uzaktan sutlarla 1 ya da 2 gol bulacagimizi düşünüyorum. Caneri kesinlikle kitlemeliyiz gerekirse ustune oynayip oyundan dusurmeliyiz. Tek cekindigim adam su sikecilerde caner denen hirbo. Ayi volkan ekicinin gollerinde iyi poz verir :) Ben umitliyim ersun hoca bu mac dersine iyi calisacak ve hakeme rağmen kazanacağız.

ozzy!
03.02.2015, 23:26
Özer'siz ilk 11'ler görüyorum...ilginc!

Acaba bende mi sorun var?

Özer takımın bankosu bu haliyle. :) Ersun hoca hayatta kesmez.

hüseyin1975
03.02.2015, 23:30
Özer, Mehmet, Erkan ve Cardozoya çok iş düşecek.
Bu maçda kesin gol yeriz bu yüzden ofansda iyi olmamız şart.

kayseriliyiz
03.02.2015, 23:30
Hakem malesef bu maçi fb'ye verir

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

odyseuys
03.02.2015, 23:32
aralık 30 ve ocak 1 tarihli iki mesajım var. bu maça bülent yıldırım'ın atanmaması için yönetim herşeyi yapmalı içerikli. şikeciler istemedikleri hakemleri stadlarına sokmuyor yıllardır. adam hakem odası basarım gerekirse diyor, gıkı çıkmıyor namussuzların. temiz türk futbolu lafzıyla mangalda kül bırakmayan başkanın bir tek açıklaması oldu mu bir haftadır bas bas bağırıyoruz bülent yıldırım tetikçisi geliyor diye. sıradan, futbolla alakası izlediği takımın haftada bir oynadığı maçtan ibaret olan bizler yaklaşmakta olan tehlikenin farkındayken yönetimin bu tehlikeyi engellemek için neden hiç bir girişimi olmaz izahı yok. kasımpaşa yönetimi süleyman abay'ı hedef gösterdi alenen bu hafta. bakalım kaç hafta kasımpaşa maçı alamayacak süleyman. kasımpaşa yönetimi kadar dahi bağımsız, icazetsiz davranamıyor mu bizim "deli-dolu" başkan... aklım almıyor, çözemiyorum biz bu oyunun neresindeyiz.

maça gelince.
geçen hafta karabük stadında izledim şikecileri. ortasahada direnç, kanatlarda dinamizm dışında hiç bir artısı olmayan, üzerindeki lekeli formanın "ağırlığıyla" rakipleri maç başlamadan sürklase eden, maç içinde futbol adında müspet herhangi bir girişimi olmayan bir takıma karşı bizim henüz takım olma sürecini tamamlayamamış daha genç, daha dinamik, daha "aç" kadromuz normal koşullarda bu maçın favorisidir.
gelişi çarşambadan belli olan perşembe misali yapılan hakem ataması, bugünkü bayburt maçında maç öncesi daima şikecilere yarayan gerilim artırma amaçlı bilinçli tezgahlanmış "PROVOKASYON" ile şikeci seyircinin maça olan rağbeti ile oluşturacağı ortam göz önüne alındığında ise değil maçın favorisi, oyunun figüranından öte gidemeyeceğimiz aşikar.

Ogün'
03.02.2015, 23:33
Bu hafta ;

- Biz şikecilere koyacağız,
- Es-es Ğs ye koyacak
- 8taş da Rize ile berabere kalacak.

Puan Durumu;

Şb 42
8taş 42
Ğs 39

Ts 32

olacak.

Bunu yazın biryere.

Olsa ne yazar.Onlara yetişme şansımız yok.Ki bizim fener'i yenme ihtimalimiz çok çok az.İyi oynasak bile hakem faktörü çok etkili.

hüseyin1975
03.02.2015, 23:35
Birde rahat yeniliriz, 3 yeriz 4 yeriz yazanları anlamıyorum.
Fener kime fark attıda bize atacak

Fizik gücü yüksek oyuncularla ezeriz onları.
Medjani, Aykut, Belkalem ve Salih oynamalı.

hodlu
03.02.2015, 23:36
Eğer her şeye ve kerkese rağmen bu maçtan 3 puanla çıkarsak sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışında olacağımıza inanıyorum...

Ogün YAZICI
03.02.2015, 23:40
sağ bekte salih stoperde aykut ve ön liberoda medjani'nin oynaması hemen hemen kesin gibi...tehlikenin farkında mısınız ? bu oyuncuların iyi niyetlerinden şüphem yok ama kadıköy'de 3 dk'ya bir duran top düşer bu şekilde...ondan sonra da ona faul verilir miydi diye yırtınırız maçtan sonra...

Adem Akyüz'
03.02.2015, 23:43
Bu akşam Aytaç'ın henüz bu maç için hazır olmadığını gördük. O yüzden yine o bölgede Fatih Atik'i veya Medjani'yi izleriz yüksek ihtimalle.

Bosingwa'nın da mutlaka olması gerekiyor. İnşallah maça kadar sakatlığı tamamen geçer.

Gerçi bunları ne diye konuşuyorsak artık, tiyatro belli.. Yönetmen de Bülent Yıldırım olacak zaten.

Messi'yi oynatsan ne fayda..

odyseuys
03.02.2015, 23:45
felaket tellallığı yapmak hiç hoşuma gitmiyor ama söylemeden edemeyeceğim.

arkadaşlar, bu bülent yıldırım şerefsizi öyle iki kırmızı bir penaltı ile maçı rakibe vermeyecek kadar kurnaz namussuzun tekidir. maç içerisinde etkili bölgedeki çoğu ikili mücadelelerde düdüğünü şikeciler lehine çalar, arada bir de bir parmak bal misali bize oyunun kaderini etkilemeyecek mesafe ve ciddiyette bir iki düdük çalar.

takımımızın maça dahil olduğunu hatta olacağını sezdiği anda tempo yapmamızı engellemek, maçı soğutmak için kullanır düdüğünü.

sinir harbi şeklinde geçecek olan maçta bizim oyuncularımıza tinerci, şikecilere seçkin muamelesi yaparak tahrik eder oyuncularımızı. genç, tecrübesiz oyuncularımızı kışkırtır tavırlarıyla-kararlarıyla...

yahu bu adam bir numaralı tetikçidir. takımı tarafı yoktur. kime emredildiyse ona çalar düdüğünü.

gokhan_61_
İnşallah bu şikecileri yeneriz

Onur
Boss belkalem aykut ishaak
Constant medjani
Yusuf Ekici erkan
Cardozo

hodlu
Bosingwa sağ bek oynaması gerekirken hele de bu akşamki gibi önemsiz maçlarda neden inatla stoper oynatılır anlamıyorum. Kadıköyde Bosi reis bize çok lazımdı umarım oynar...

sedatterzi
03.02.2015, 23:47
Bence Trabzonspor önde basar , fener temkinli başlar, kontra ile gol arayacaklar.
Trabzon gol atamazsa yine kontradan bir emenike golü ile maçı kaybederiz.
Ersun Yanal bunu düşünmüştür ve mutlaka gol atmak için oynar. İnşallah puan yada Puanlar alırız.

Bu maçı fener alırsa %60 şampiyon...

Armağan Dere
03.02.2015, 23:47
https://pbs.twimg.com/media/B88IaNPIYAEnWwD.jpg

Tersini düşünün
Olma ihtimali nedir:)

odyseuys
03.02.2015, 23:49
https://pbs.twimg.com/media/B88IaNPIYAEnWwD.jpg

Tersini düşünün
Olma ihtimali nedir:)

ortalama 10-15bine oynayan şikecilerin taraftarını maça çekebilmek için yapıldığı aşikar. yapan babam olsa yaptığı provokasyondur.

selcuk
03.02.2015, 23:54
reis yetisirse azizide hakemide yenecegiz allahin izninle
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=61RZLMXJMQ
rok-arikan, yavri-erkan,

Kazım Bostan
03.02.2015, 23:57
tam önümüzü açtık yolumuza bakacakken yine önümüzü kesecekler desenize...

elbet haklı haksızdan hakkını alacak bigün.

Cengiz
03.02.2015, 23:59
Bence Trabzonspor önde basar , fener temkinli başlar, kontra ile gol arayacaklar.
Trabzon gol atamazsa yine kontradan bir emenike golü ile maçı kaybederiz.
Ersun Yanal bunu düşünmüştür ve mutlaka gol atmak için oynar. İnşallah puan yada Puanlar alırız.

Bu maçı fener alırsa %60 şampiyon...

abi o önde basma işi ilk 10 dakikada "gösterilecek" 2 sarı kartla biter

hodlu
04.02.2015, 00:00
İçimde kazanacağız hissi dolaşıyor...

Armağan Dere
04.02.2015, 00:02
ortalama 10-15bine oynayan şikecilerin taraftarını maça çekebilmek için yapıldığı aşikar. yapan babam olsa yaptığı provokasyondur.

ayrı bir bakış açısı dediğiniz de olabilir tabiiki..

28TS61
04.02.2015, 00:26
bence bülent yildirimi verecekler maca

tahminim tuttu. zaten her sikebahce macinda bu var

sedatterzi
04.02.2015, 00:32
Berabere kalsak bile fener için hezimet olur, uzun süredir evlerinde yenilgileri yok.

En çok merak ettiğim. Ersun Yanal saha içinde nasıl karşılanacak. nede olsa en son şampiyon yapan hoca

Erol Karadeniz
04.02.2015, 00:46
İçinizi karartmak istemem inşallahta yanılırım ancak İzmir havaalanında gördüm Bosingva reisi maalesef zor yürüyordu.bence oynaması zor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kandemir
04.02.2015, 00:52
Galatasaray'ı nasıl yediysek fenerbahçeyide öyle yenebiliriz. Üç ihtimali bir maç. Sinirlerine hakim olan, takım oyunu oynayan maçı çirkinleştirmeyen takım bu maçı alır. Biz alırsak sürpriz olmaz onlar alırsada Dünya'nın sonu değil. Önemli olan sahaya çıkan tüm futbolcularımızın formalarının hakkını vermeleri ve arkadaşlarını zor durumda bırakacak hareketlerden kaçınmalarıdır. Hakeme gelince inşallah bizi yanıltır.

yüregimts
04.02.2015, 00:57
Bosi reis' in şikebahçe maçında oynama ihtimali nedir sizce ?

selcuk
04.02.2015, 01:02
120 bin metre kosmaliyiz

selcuk
04.02.2015, 01:02
Bosi reis' in şikebahçe maçında oynama ihtimali nedir sizce ?

0 yakin deniliyor sosyal medyada

yüregimts
04.02.2015, 01:08
0 yakin deniliyor sosyal medyada

Eger hocaya önceden çıkar dedi de çıkartmadıysa , hoca büyük hata yapmış... Yazık oldu adama ... Çok önemliydi bizim için... Şimdi kim oynayacak orda...

TSemih61
04.02.2015, 01:13
Yeter ki pısırık oynamayalım şu maçta.İlk maçtaki oyun tarzımızı hiç beğenmemiştim açıkçası. Sanki karşımıza Barcelona çıkmış gibi gömüldük kendi sahamıza. Son yıllarda Fener karşısındaki en ezik oyunumuzdu. MRA zamanında bile böyle ezik oynamamıştık. Her sene günler öncesinden heyecanla bekliyoruz şu maçı sonu hezimet olmaz inşallah.

Furkan Özdem
04.02.2015, 01:16
Eger hocaya önceden çıkar dedi de çıkartmadıysa , hoca büyük hata yapmış... Yazık oldu adama ... Çok önemliydi bizim için... Şimdi kim oynayacak orda...

Bosi, Soner için yapmış o işareti.

F. Yıldırım
04.02.2015, 01:17
Yeter ki pısırık oynamayalım şu maçta.İlk maçtaki oyun tarzımızı hiç beğenmemiştim açıkçası. Sanki karşımıza Barcelona çıkmış gibi gömüldük kendi sahamıza. Son yıllarda Fener karşısındaki en ezik oyunumuzdu. MRA zamanında bile böyle ezik oynamamıştık. Her sene günler öncesinden heyecanla bekliyoruz şu maçı sonu hezimet olmaz inşallah.

o maç şikeciler kudurmuştu, ceza sahasına giremediler bile, şans yanımızda olsa 2-3 atıp yollayacaktık, ezik psikolojisine de kapılmamıştım,Chelsea bile finalde Bayern'e karşı kapandı

devran
04.02.2015, 01:43
Waris in sakatlık geçmedi mi beyler ?

cyberentalpi
04.02.2015, 02:10
fenerin gs macini izlemeliyiz.
gelelim maca
fenerin etkin yonu caner ve gokhan. kanatlarda ozellikle caner i keser ve oyundan dusursek daha etkili oluruz.
bjk macındaki gibi ilk heyecanı 10- 15 dakika yenmeliyiz. o sırada gol yersek kotu olur. sonrasında biz cıkmaya baslarsak fb de geriye yaslanır. kanattan gol bulma olasılıgımız yukselir. baskı ile saldırmaya calısan fenere gol de gollerde buluruz.

hucum oyuncuları guclu. bosluklara kuyt saldırıyor. özer her mactan cok kosmalı. mehmet ekici daha cok top tutmalı. birde fb nin artısı emre - topal cıkısı. bu baglantıyı en cok kesecek özer.

ilk golu bulsakta yesekte oyun disiplinini korumalıyız. 2 gol yesek bile korumalıyız. bunu basarırsak sorun kalmaz.

yenme olasılıgımızı yuksek goruyorum. ismail in cekincesi artarsa galibiyet sansımız dahada artacaktır. fb cok geriye dusmedigi icin son 7 mactır geriye duserse panikler. bunu degerlendirsek gs macını aynen yasayabiliriz de

selcuk
04.02.2015, 02:28
takimlari cok yasli
gol yemedigimiz her dakika galibiyete yaklastiracak bizi

yattarahayranı
04.02.2015, 02:30
Puan kaybetcez gibi :/

gustafsson
04.02.2015, 02:32
Emre oynamıyor di mi?

hyasin61
04.02.2015, 02:51
Ilk 15-20 dakıkayı ıyı gecırırsek o mac bızım olacak .Sakın olan taraf kesınlıkle bız olacagız bunu avantaja donusturmek hocanın ve oyuncuların elınde.Fızık olarak daha ıyı bır takımımız var.Insallah kazanan taraf bız olacagız.Belkam hazır ıse Aykut ıle beraber oynar onlerındekı ıkılı ya Aytac-Medjani ya da Aytaç-Constant olur.

hyasin61
04.02.2015, 03:28
Alper Potuk oynayamayabılırmıs .Oynamaz ıse ıyı .Diego'nun da 11 baslaması bızım ıcın avantaj.

gustafsson
04.02.2015, 03:38
Belözoğlu oynayacak mı beyler?

Berke6198
04.02.2015, 03:47
Yalnız bu maçı alırsak şampiyon oluruz diye hiç ümitlenmeyin derim.

Bu puan farkını kapatmaya imkân yok. Türkiye Kupası'na ağırlık vermeliyiz. Bu sene en kötü Türkiye Kupası bizim elimizde olmalı.

Mustafa Ayazoğlu
04.02.2015, 08:14
bu maç şampiyonluk maçı

ama bizim için değil kazanırsak beşiktaş şampiyon

beraberlik halinde işler fener - bjk maçına kalır

fener kazanırsa şampiyon olur

Süleyman50
04.02.2015, 08:22
kazanamazsak bile kaybetmemeliyiz...

Mustafa Ayazoğlu
04.02.2015, 08:31
en eyyamcı fener hakemi maça verilmiş

bu maçı kazanmamız diye bi durum yok

Furkan Dündar
04.02.2015, 08:42
şöyle ortada ki duruma bi bakıyorum
Trabzonspor'un maçı kazanma olasılığı %25 dir daha fazlası gözümde yoktur.
Benim bu sene tek önem verdiğim kulvar ise kupadır gerisi farazidir.

Külünkoğlu
04.02.2015, 08:45
Sözde hakemin belirlenmesinden sonra çok ekstraya ihtiyacımızın olduğu bir maç olacak.
İki türlü oyunun birincisi defansta sağlam durup kontrollü oyunla sonuca gitmeye çalışmak, ikincisi ise sahanın her yerinde bir fazla olmaya çalışarak ofansif futbolu ortaya koymak.
Birincisini Trabzonspor tarihinde 100 kere denemişse de başarı sayısı 5'i bulmamıştır.
İkincisini birazda şuurla birleştirebilirsek hiçbir güç feneri elimizden alamaz.

ozturk
04.02.2015, 08:47
fb gol atana kadar hakemin bizi kartlarla yıldıracağını, kazayla biz gol atarsak aleyhimize penaltı verileceğini, 0-0 giderse kartın renginin kırmızıya döneceğini düşünüyorum.

bordo08
04.02.2015, 08:48
Maçta bol miktarda kırmızı kart çıkar kazanmamız imkansıza yakın..

Aziz ve tetikçi hakemleri devrede artık göz göre Trabzonsporu eziyorlar..

Alışmış kudurmuşttan beter tabi kitabın birinde diyorya bu ligde ne şike biter ne sevdamız..

Düzen öyle bir alçakça kurulmuşki istanbulun iki şımarık çocuğu aralarında paylaşıyor pastayı..

O yanaşma bjk yide göreceğiz gene en çok üçüncü olacaklar..:)

Burçak
04.02.2015, 09:03
fb gol atana kadar hakemin bizi kartlarla yıldıracağını, kazayla biz gol atarsak aleyhimize penaltı verileceğini, 0-0 giderse kartın renginin kırmızıya döneceğini düşünüyorum.

eski maçlar gözümün önünden geçti bunları okurken.
bu bülo da tam bir şikebahçe Çocuğu!

signal
04.02.2015, 09:08
Şike yapılmazsa kazanırız. Şİkebahçeyi gözünüzde çok büyütüyorsunuz.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2015, 09:56
Bula bula Bülent YILDIRIM vermişler.

Bizi yendirmek için tezgah değil de ne bu?

Baktılar TS çok formda ve çıkışta, 4 .yıldız yolunda kayıp verdirmek istemiyorlar.

Hakemi de yen efsanem.

Uğur Demircioğlu
04.02.2015, 10:01
reis yetisirse azizide hakemide yenecegiz allahin izninle
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=61RZLMXJMQ
rok-arikan, yavri-erkan,

Zeki :D

tahsinsever
04.02.2015, 10:06
akşam bosingvanın sakatlanması çok kötü oldu fener maçında oynamzsa kahredicem hay ben böyle şansa...

selcuk
04.02.2015, 10:23
Zeki :D

bizim kaleden nekadar uzaksa okadar karliyiz

Armağan Dere
04.02.2015, 10:37
http://www.fanatik.com.tr/2015/02/04/dersimiz-fenerbahce-411755

Armağan Dere
04.02.2015, 10:39
TFF'nin resmi sitesidnen yapılan açıklama şöyle;

Trabzonspor A.Ş. Kulübü'nün 30.01.2015 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş.-Suat Altın Kayseri Erciyesspor Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "6 futbolcusunun sarı kart görmesi suretiyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 40. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

ilk defa duydum..
4 sarı 2 kırmızı kart da oluyor mu acaba:)
bu nedir yaa:)

Berkay Yılmaz
04.02.2015, 10:43
bence beklentileri yüksek tutmadan maça çıkmak en doğrusu olur gibime geliyor, sonuçta saha baskısı, hakem faktörü her şey aleyhimize galatasaray maçı gibi oturaklı oynarsak neden olmasın? ama beşiktaş maçı gibi vatan millet sakarya başlasarsak bir 3 daha yeriz. Burada önemli olan Ersun hocanın taktikleri ama takım bu maçı kazanamayınca kimse neden kazanamadı diye eleştiriler yapmamalı daha net 11'imiz bile yok.

Kazım Bostan
04.02.2015, 10:45
bu maç sonu ya "bu takımdan bi yol olmaz" yorumlarıyla dolacak, ya da "şampiyonluk aslında imkansız değil" yorumlarıyla.

güneyli
04.02.2015, 11:11
Bu maçta Emre B., Alper p. olmaz.Gökhan ve meireles sakatlıkları nedeniyle bizim maçta tam randıman vermez.Gökhan için 25 dakika veriyorum sonra pert.Gökhanın arka adalede bosi tarzı çekme oldu.Oynarsa deparda sıkıntı yaşar.Bosininde maçta olmayacağını düşünüyorum.Peki şikecilerin tökezlememesi için ne yapıldı.Bülent yıldırım hakem olarak seçildi.İnşaallah oyun kuranların oyununu Allah bozar.Her maç bir umuttur.Gol yemediğimiz her dakika galbiyet bize yakın

Kolpacı
04.02.2015, 11:25
hakem müdahalesi olmadan , 5-0 bile kaybetsek , bu takımdan ümit kesilmez , yıllar hücum oynuyoruz ve 2 ay öncesine göre çok daha dengeli oynuyoruz rakip yarı sahada şikecilerden sonra en iyi pas yapan takımız , nazardan saklasın

trbzonsporlu
04.02.2015, 12:06
cok zor gececek bir maç. ilk yarı gol yemezsek ikinci yari her geçen dakika maç bize yaklaşacaktir.
maçta egemenle alvesin çok sert oynayip cardozoya top aldirmayacagini düşünüyorum. rakibimizin en güçlü yönü geri dörtlüsu ve onlerinde oynayan mehmet topal. takım savunmasını çok iyi yapıyorlar. iki bekini zaten yazmaya gerek yok bekleri forvetlerinden daha tehlikeli. birde yaptiklari en iyi is kadikoyde beleş penalti almak. belkalemle medjani oynarsa yan toplardan şansımız olabilir. en zayif halkalarinin diego ve formsuz forvetleriyle diego ve kuyt ın hücuma cikarken kaybedecekleri toplar oldugunu düşünüyorum. bjk maçından sonra tekrar bir macta sert prese maruz kalacağız. bakalim bu defa nasıl cevap vereceğiz. Ersun hocanin fenerin zaaflarini bildiğini varsayarsak galibiyet neden olmasın. Maçın berabere bitecegini düşünüyorum gönlümden geçen skorsa 3-1. goller medjani ekici ve cardozo

hyasin61
04.02.2015, 12:13
SON DAKİKA | Kupa Maçında Sakatlanan Bosingwa Fenerbahçe Maçında forma giyemeyecek.

a.fındıkoğlu
04.02.2015, 12:24
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/8f1657175f-37972.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/8f1657175f-37972.html)

Adem Akyüz'
04.02.2015, 12:27
Reis maçta oynayamayacak.. İşimiz çok daha zor artık..

Furkan Dündar
04.02.2015, 12:27
bosi maçta yok

Hazar_
04.02.2015, 12:28
Beyer hayal kurmayı bırakın ya. Aziz Yıldırım, İsmail hocasını Ersun Yanal'a ezdirir mi ? Hakemi de aldı ohh. O maçın sonucu belli tiyatro seyredeceğiz.

Ogün YAZICI
04.02.2015, 12:34
böyle şansın içine edeyim ya ? onur bosingwa belkalem maçta yok...mehmet ekici'de sıkıntı var.neden derbilere tam kadro çıkamıyoruz ki biz ?

İskender Çakmak
04.02.2015, 12:38
Bosingwa olmalı. Reissiz olmaz.

artvints
04.02.2015, 12:44
böyle şansın içine edeyim ya ? onur bosingwa belkalem maçta yok...mehmet ekici'de sıkıntı var.neden derbilere tam kadro çıkamıyoruz ki biz ?

belki eksiklerden dolayı biraz temkinli oynarız, bu da avantajımıza olur.

Fatih Özkan
04.02.2015, 12:45
Bosi olmalı!
Gerekirse iğne ile oynasın! Ona çok ihtiyacımız var!

SametKumbasar
04.02.2015, 12:49
İlk maçta da yoktu.

Gurpas
04.02.2015, 12:51
2015 yılına girdiğimizden beri yenilmedik iyi başladık, iyide gidiyoruz. Allah bozmasın 41 kere maşallah diyelim. Bu yıl bana şenol güneşin gelişiyle yükselişe geçtiğimiz 2011 sezonunu hatırlatıyor. İNşallah bu hafta sonu Şikecileri yenerek çıkışımızı sürdürürüz...veya en azından yenilmeyere havamızı sürdürürüz...

cakalkerem
04.02.2015, 12:52
bosi neden yok ki....akşam izlemedim maçı..saktlık mı oldu?

Fatih Çelik
Bizim maçlarda adam akıllı yöneten tek hakem var benim gördüğüm : M.Kamil Abitoğlu. Bülent Yıldırım, Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır... hepsi aynı benim için o yüzden bu kadar tantana etmeye gerek yok.

Zaten nerde adalet gördün de şimdi adalet istiyorsun. Boşverin biz bile bile izlemeye devam edelim ligi. Bizim ki bir hastalık sonuçta yoksa ben kimsenin merak ettiği için, heyecanı için maç izlediğini düşünmüyorum. Maksat Trabzonspor'u izlemek.

U.Sadıkoğlu
Bosingwa'lı veya Bosingwa'sız hiç farketmez çakarız geçeriz.

cakalkerem
04.02.2015, 12:53
biraz zor geçeriz...hiç bu kadar karamsar olmamaıştım

Süleyman50
04.02.2015, 12:55
gerçekten çok zor bir maç bizi bekliyor, hakemi, taraftarı vs...

winner
04.02.2015, 13:01
Bosingwa'nın gezinse bile sahada olmasının takım üzerindeki etkisini en çok arayacağımız maçta olmaması çok kötü.

Atmosferi yüksek maçları çok oynamış Cardozo ve Bosingwa böyle bir deplasman için çok kilitti.Birisi olmayacak.

Genelde fb deplasmanlarında sakin kalmayı beceremiyoruz,panikliyoruz,çözülüyoruz.Maçın anahtarı burada.

Kolpacı
04.02.2015, 13:02
Rüyada şener soldan 0dan bilek hizasında içeriye gönderdi arka direkte deniz golü attı

U.Sadıkoğlu
04.02.2015, 13:03
1.Kategori 315,00 TL
2.Kategori 305,00 TL
3.Kategori 255,00 TL
4.Kategori 205,00 TL
5.Kategori 154,00 TL
6.Kategori 132,00 TL
7.Kategori 70,00 TL

Kale Arkasında sadece iki blok kalmış. Diğer kategorilerde ise Maraton-Numaralı vs. Yan taraftaki 2'şer bloklarda boşluklar var kısacası adamlar biletlerin büyük çoğunluğunu almış. Hemde bu fiyattan.

Trabzon'daki taraftarlarımıza selamlarımı gönderiyorum adamların 10-15 kale arkası bileti geliri bizim komple bir tribün geliri yapıyor zannedersem şaka gibi. Yinede daha az taraftara oynuyoruz.

Buradada hala bazı bilmişler Trabzon'daki taraftarımız şöyledir böyledir yok onlar eleştirilemez onlar dokunulamaz demeye devam etsinler. Herşey ortada.

İlkhan
04.02.2015, 13:06
Şu maça anlamlı anlamsız bin tane şey katıyorsunuz, yenilince de "YUUUH, YETER YA, BOYLE OYUN MU OLUR" diye diye kendinizi bitiyorsunuz. Sittin sene bu yıl şampiyon olamayız. O yüzden fazla anlam katmayın, 4 veya 3.lük için iddiamız olabilir fakat önümüzde çok maç var. Seneye şampiyonluğa oynarsak o zaman anlam katın.

Mesela benim için sıradan lig maçı kıvamında geçecek.

Sefaenes
04.02.2015, 13:08
Azizin hakemler hakkinda basin aciklamasindan sonra fb Hakemlerle kac mac aldi. Türk hakemi gibi sahtekar dolandirici namuszusu yok

şenol.08.borçkalı
04.02.2015, 13:09
Bu macı her türlü alacaz herkes rahat olsun bosingwa yok

Ama
ekici ,cardozo , erkan ,
Özer,yusuf var

Baston her türlü yapıştıracak
Fenevi sever o bilirsiniz
Rahat olun o yüzden

Harun-61
04.02.2015, 13:11
En cok Ersun Hoca'ya güveniyorum...

piskopatrizeli
04.02.2015, 13:12
iki takımın son maçlar genelde berabere bitti. buda öyle olacak gibi geliyor bana.

F. Yıldırım
04.02.2015, 13:15
her türlü cezayı göze alıp şöyle bir pankartla çıkarsak süper olur, hatta her maça aynı pankartla çıkmalıyız

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/04/bd0e482885072046d3642dcba2ada01a.jpg

her işte bir hayır vardır, belki Bosingwa'nın sakatlanmasıyla Waris 2-3 maç 11'de yer bulacak ve kendini gösterecek şans bulacak

Küçük Uğur
04.02.2015, 13:15
Kötü oldu Bosingwanin olmamasi ama artık sahaya cikicak 11 maci kazanmak için savasacak.

U.Sadıkoğlu
04.02.2015, 13:17
her türlü cezayı göze alıp şöyle bir pankartla çıkarsak süper olur, hatta her maça aynı pankartla çıkmalıyız

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/04/bd0e482885072046d3642dcba2ada01a.jpg

Gereksiz gerginliğin kime fayda sağladığı her zaman ortada artık akıllanma vakti. Adamları maçın başında gaza verip 30. Dakikada maçı yarıda bırakmanın bir mantığı yok. Adam gibi çıkıp topumuzu oynayalım ve kazanalım. Daha sonra 10-11 sezonunun hesabını görürsün onun zaman Cumartesi günü değil.

'Enes'
04.02.2015, 13:17
Bosingwa'nın önemini herkes biliyor,ama siz de çok abarttınız,iyice Ronaldo yaptınız adamı,fenerin eksikleri bizden daha fazla ve daha önemli,bu kadar ürkek olmayın ilk maçta da yoktu bosingwa.

F. Yıldırım
04.02.2015, 13:19
Gereksiz gerginliğin kime fayda sağladığı her zaman ortada artık akıllanma vakti. Adamları maçın başında gaza verip 30. Dakikada maçı yarıda bırakmanın bir mantığı yok. Adam gibi çıkıp topumuzu oynayalım ve kazanalım. Daha sonra 10-11 sezonunun hesabını görürsün onun zaman Cumartesi günü değil.

bence her maça bu pankartla çıkmalıyız
sonraya bıraka bıraka Trabzonun yarısı unuttu şike davasını, gerçi hiç umurlarında olmadı ya neyse

barisb
04.02.2015, 13:22
şu maçı bi alsak...

'Enes'
04.02.2015, 13:24
sonraya bıraka bıraka Trabzonun yarısı unuttu şike davasını, gerçi hiç umurlarında olmadı ya neyse

adamların sahasında böyle bişey yapamazsın,tahrikten öteye gitmez,yanlış iş...

halil ibo
Gerginlikten beslenen,komplocu ve şikeci camianın ekmeğine yağ sürmemek gerekli.
Şimdilik durum iyi ama çığırtkan satılık kalemleri maç günü yaklaştıkça azıtıp ortamı germeye çalışacaklardır.İnşallah gaza gelmeyiz.
Bugünkü şartlarda o kadar rahatım ki kesin alacağımızı düşünüyorum.İnşallah yanılmam.

Ogün YAZICI
1.Kategori 315,00 TL
2.Kategori 305,00 TL
3.Kategori 255,00 TL
4.Kategori 205,00 TL
5.Kategori 154,00 TL
6.Kategori 132,00 TL
7.Kategori 70,00 TL

Kale Arkasında sadece iki blok kalmış. Diğer kategorilerde ise Maraton-Numaralı vs. Yan taraftaki 2'şer bloklarda boşluklar var kısacası adamlar biletlerin büyük çoğunluğunu almış. Hemde bu fiyattan.

Trabzon'daki taraftarlarımıza selamlarımı gönderiyorum adamların 10-15 kale arkası bileti geliri bizim komple bir tribün geliri yapıyor zannedersem şaka gibi. Yinede daha az taraftara oynuyoruz.

Buradada hala bazı bilmişler Trabzon'daki taraftarımız şöyledir böyledir yok onlar eleştirilemez onlar dokunulamaz demeye devam etsinler. Herşey ortada.

büyük maçlar dışında şu fiyatları satışa sunsun ya fenerbahçe yönetimi 1000 kişi geliyor mu stada ? ilk yarıda gördük saraçoğlunun içler acısı halini neyi neyle kıyas ediyorsun sen ? ayrıca trabzon'daki bir fenerbahçe maçında da her fiyata o stad dolar zaten...

Ayhan2661
04.02.2015, 13:25
Hakan Bosi Aykut Belkalem İshak Medjani Constant Erkan Ekici Özer Cardozo 11i ile başlarsak net bir şekilde kazanırız bence..

U.Sadıkoğlu
04.02.2015, 13:25
büyük maçlar dışında şu fiyatları satışa sunsun ya fenerbahçe yönetimi 1000 kişi geliyor mu stada ? ilk yarıda gördük saraçoğlunun içler acısı halini neyi neyle kıyas ediyorsun sen ? ayrıca trabzon'daki bir fenerbahçe maçında da her fiyata o stad dolar zaten...

Ya bırak arkadaşım adamın stadı boş kalsa ne olur herif 25.000 kombine satmış zaten sen bir sezon full tribünlere oynasan aynı parayı çıkaramıyorsun. Gördük FB maçında her fiyata dolup dolmadığını 3 sezondur Trabzon'da izlerim maçları her seferinde son gün rahatça bilet aldım stadın dolduğuna sadece ilk sene şahit oldum ondada full dolmadı.

gustafsson
04.02.2015, 13:27
Reis maçta oynayamayacak.. İşimiz çok daha zor artık..

Alacaktık şeneri.

Ogün YAZICI
04.02.2015, 13:27
Bosingwa'nın önemini herkes biliyor,ama siz de çok abarttınız,iyice Ronaldo yaptınız adamı,fenerin eksikleri bizden daha fazla ve daha önemli,bu kadar ürkek olmayın ilk maçta da yoktu bosingwa.

bosingwa bir ronaldo değil de ; oynayanacak maç da barcelona-real madrid maçı değil...mehmet ekici bu takımın beyniyse bosingwa kalbidir.ayrıca fenerbahçenin hangi eksikleri bizden fazlaymış ? emre ve alper'in durumları belirsiz onun dışında tam kadro.

'Enes'
04.02.2015, 13:28

fenerin taraftarları zengin,ürün ve kombine satışlarıyla gereken katkıyı en fazla yapan taraftar fenerde,bilet fiyatları o kadar umurlarında değil yani...

M.Kılıç50
04.02.2015, 13:28
Onlarda kim kim eksik?
Ben birsey bulamadim :(

F. Yıldırım
04.02.2015, 13:30
adamların sahasında böyle bişey yapamazsın,tahrikten öteye gitmez,yanlış iş...

adamlar her maç senin sahanda el kol hareketleriyle taraftarını çikeden çıkarıp puanları götürsün, sen orda doğruyu gözlerine sokunca tahrik

kim nasıl yorumluyorsa yorumlasın, böyle pankartla şükrü saraçoğluna çıkacak olan başkan efsane başkandır benim gözümde

'Enes'
04.02.2015, 13:32
bosingwa bir ronaldo değil de ; oynayanacak maç da barcelona-real madrid maçı değil...mehmet ekici bu takımın beyniyse bosingwa kalbidir.ayrıca fenerbahçenin hangi eksikleri bizden fazlaymış ? emre ve alper'in durumları belirsiz onun dışında tam kadro.

Onlarda kim kim eksik?
Ben birsey bulamadim :(

Gökhan Gönül - Dirk Kuyt - Emre Belözoğlu - Alper Potuk

bunların durumları belli değil henüz,oynasalar bile tam performans sağlayamazlar,çok abarttınız Bosingwa'yı,Alper'in sakatlığı bile tek başına yeterli yani bize teselli için...

Ogün YAZICI
04.02.2015, 13:32
Ya bırak arkadaşım adamın stadı boş kalsa ne olur herif 25.000 kombine satmış zaten sen bir sezon full tribünlere oynasan aynı parayı çıkaramıyorsun. Gördük FB maçında her fiyata dolup dolmadığını 3 sezondur Trabzon'da izlerim maçları her seferinde son gün rahatça bilet aldım stadın dolduğuna sadece ilk sene şahit oldum ondada full dolmadı.

bu yıla kadar trabzon'da yaşadım ve son 5 yıl tüm derbilere gittim o statta.bu yılki pasolig zımbırtısına kadar her sene merdiven boşlukları bile dolardı.ayrıca fiyat meselesi doğru bir tartışma değil.türkiyenin en zengin taraftar kesimi ile trabzon halkının ekonomik gücü bir değil.aramızdaki husumetten dolay o stadın full çekeceği belli zaten boşuna bloklarda gezinti yapma...

İlkhan
04.02.2015, 13:34
Yalnız dün 3 forvetle çıkan arap ismail'in 3 forveti de sakatlansaydı ne komedi olurdu be.. Aklınca TS'ye gözdağı vermeye çalışıyor Bayburt'a 5 atarak :)

U.Sadıkoğlu
04.02.2015, 13:35
bu yıla kadar trabzon'da yaşadım ve son 5 yıl tüm derbilere gittim o statta.bu yılki pasolig zımbırtısına kadar her sene merdiven boşlukları bile dolardı.ayrıca fiyat meselesi doğru bir tartışma değil.türkiyenin en zengin taraftar kesimi ile trabzon halkının ekonomik gücü bir değil.aramızdaki husumetten dolay o stadın full çekeceği belli zaten boşuna bloklarda gezinti yapma...

Belli Trabzon'daki Dortmund tarikatı senide çarpmış kardeşim. :)

'Enes'
04.02.2015, 13:39
Ayrıca maç için fazla ümitli olmayın,gerek hakemin ismi gerekse kadıköyde olması itibariyle bu maçı almamızın imkanı yok,en fazla beraberlik... Asıl yapmanız gereken Ersun Hoca'ya yüklenmemek,asla ne hakaret ne de gereksiz eleştiriler olmamalı Hoca'ya.

bows over bros
04.02.2015, 13:43
vahid hoca olsaydı en kötü beraberlik derdim ama ersuna pek guvenemiyorum 3-0 fener alır

mehdix
04.02.2015, 13:49
https://s3-eu-central-1.amazonaws.com/matchday-s3/exports/large/fHH32mzYhEJyrePg2.jpg
http://http://11budur.ligtv.com.tr/kadro/kur/Fenerbahce-Trabzonspor/deplasman/111000199

gökhants1966
04.02.2015, 13:54
Şener özbayraklı,nigel de jong,ozan tufan olsaydı daha farklı düşünebilirdim ama şuan bakıyorumda fenerden fark yemesek iyidir inşallah ersun açık oynamaz yoksa yanarız.

Fenerbahçede gökhan,caner,alper üçlüsü takımın en iyi oyuncuları onlar oynamazsa bizim açımızdan çok daha rahat maç olur.

signal
04.02.2015, 13:57
Bosingwanın olmamasından kaybedeceksek edelim zaten. Bütün oyun düzenimiz bosinqwa üzerine mi kuruluyordu şimdiye kadar? Eğer öyleyse zaten takım filan da olamadık demektir.

Üç ihtimalli bir maç oynayacağız. Ben kazanacağımızı düşünüyorum. Tabiki yenilme ihtimalimiz de var. Ama kesin yeniliriz tarzındanki yorumlar taraftarı olduğunuz kulübün büyüklüğüne yakışmıyor. Bordo mavi renkler sahaya çıkıyorsa parola her zaman galibiyet üzerine kurulmalı. Bunun kadıköyü, antepi, maraşı yoktur.

trbzonsporlu
04.02.2015, 13:57
Gökhan Gönül - Dirk Kuyt - Emre Belözoğlu - Alper Potuk

bunların durumları belli değil henüz,oynasalar bile tam performans sağlayamazlar,çok abarttınız Bosingwa'yı,Alper'in sakatlığı bile tek başına yeterli yani bize teselli için...

Durumları belli degilse oynarlarlar.ilk mactan iki gün önce canerin ayagi alcidaydi bizim macta oynamisti

PortoDeGalinhas
04.02.2015, 13:58
Bende bu sezona kadar Avni Aker de dolmayan derbi maçı görmedim. Hatta biletlerin kısa sürede tükendiği çok maç bilirim. Mesela 2010-2011 sezonu bizde de 18 bin kombine satılmışti. Adamlar her sene şampiyonluğa oynuyor, güzel bir statlari var, milyonlarca taraftarı var. Gelip trabzonda ki taraftar ile karşılaştırmak çokta mantıklı degil.

Berke6198
04.02.2015, 14:01
Bosingwa'nın sakat oluşu alternatifi olmaması sebebiyle her şeyi allak bullak etti.

Stoperde Belkalem - Aykut ikilisiyle çıkacağımızı düşünürsek, Aytaç'ın henüz hazır olmamasından dolayı ön libero Medjani olacaktır. Maç formu da var hazır.

Bu maçı kazanmak istiyorsak aşırı derecede mücadele etmeliyiz. Başka çıkar yolumuz yok.

hyasin61
04.02.2015, 14:02
Bosingwa, en az 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak.

Oruç
04.02.2015, 14:04

Hala öğrenememişiz belli. Adamlar 96'dan sonra gerginlikle, tahrikle, psikolojiyle maç kazanıyor ama biz hala onların ekmeğine yağ sürüyoruz.

Değişmeyeceğiz herhalde.

Mert Oğuzlu61
04.02.2015, 14:23
Tedavileri tamamlanan Gökhan Gönül, Meireles ve Hasan Ali Kaldırım takımla çalışmalara başladı.

lig tv

adamlar her maç as kadroyla çıkıyorlar emre ile alper de oynar bizim maçta görürsünüz. birazcık umudum vardı ama bosi sakatlanınca tüm umudumu kaybettim, orta sahamız bunların baskısına direnebilecek durumda değil, defansın sigortası bosi yok, belkalem yok.

____salih___aykut___medjani___musa(ishak)

hocanın şöyle bir şey çıkaracağını düşünüyorum. bizim için çok sıkıntılı maç olacak, fenerliler galibiyetten çok emin.

winner
04.02.2015, 14:53
Bosingwa'nın etkisi oynayacağı futbolla ilgili değil.

Takımın kaptanı ve en tecrübeli oyuncusu.

Onun sahada olması diğer oyuncular açısından da başka bir şey.

Böylesi bir deplasmanda bu tarz maçı çok oynamış bir oyuncu ne yapacağını, arkadaşlarının ne yapması gerektiğini bilir.

Bizim futbolcular fb deplasmanlarında genelde şaşkın bir vaziyete bürünüyor,baskıyı kaldıramıyor,ayaklar dolanıyor ve takım dağılıyor.

Takımın bu ruha bürünmesini engelleyebilecek çok isim yok kadroda.... Bosingwa bu nedenle ciddi kayıptır.

Hakan Yeşilyurt
04.02.2015, 14:56
Maci kaybedersek Ersun maci satti seslerini burada duyar gibiyim

'Enes'
04.02.2015, 14:59
Maci kaybedersek Ersun maci satti seslerini burada duyar gibiyim

bizim gibiler onları takmaz renkdaş sorun yok :)

Fatih Birinci
04.02.2015, 15:00
bosingwa olmasa da koyacagiz

Fatih Birinci
04.02.2015, 15:02
vahid hoca olsaydı en kötü beraberlik derdim ama ersuna pek guvenemiyorum 3-0 fener alır
ne demek istedigin anlamadim? vahid varken aldigin puanlara bak ersun yanala bak...mac mi satar diyosun? eger öyleyse terbiyesizsin

Furkan Özdem
Şikeciler futbol oynamadan maç kazanıyor. Çok umutsuz olmaya gerek yok. Son 3 senenin en güçlü kadrosuyla gidiyoruz saraçoğluna.

Bosingwa çok önemli bir kayıp ama o oynamayacak diye bu kadar karamsar olmaya gerek yok.

Ehrimen
Şikebahçe ne yapar, eder tam kadro çıkar. Bizde sakatlıklar ile boğuşuruz. Deli olacağım!

Adem Akyüz'
04.02.2015, 15:04
Bosingwa'nın eksikliği hissedilecektir maçta. Hepimizin en rahat olduğu bölümler topun Bosingwa'nın ayağında olduğu bölümler. Saha içinde de bir çok futbolcu için de bu böyle bence. Takımı rahatlatma, oyunu sakinleştirme işlerini de iyi yapıyordu Bosingwa..

Kesin kazanırız demek de, kesin kaybederiz demek de uygun değil. Zaten bu kesinlik ifadelerini kullanmamak gerek. Yeri geliyor, 1 kişinin bile puan kaybederiz demediği maçta mağlup olabiliyoruz :)

Kesin olan şu var ki bizim açımızdan çok zor bir maç olacak. Saha ve hakem avantajı şikecilerde.. Bizimse önemli eksiklerimiz var. Ki olmasa bile hakem faktörü çok önemli. Hakemi de yenelim düşüncesi çok uçuk bir düşünce bana göre. Nasıl yeneceksin hakemi? Başakşehir maçında son dakikada golünü iptal etti adam, buyur yen bakalım şimdi. Nasıl olacak?

Maçtaki avantajlarımıza bakarsak Mehmet Ekici, Cardozo, Erkan gibi oyuncularımız formda. Ersun Yanal da rakibi çok iyi tanıyan bir teknik direktör. Gol yemeden geçireceğimiz her dakika bizim için avantaj olacaktır..

federer61
04.02.2015, 15:08
Karamsar olmaya gerek yok bence. Bosingwa,Mehmet Ekici,Özer,Cardozo,Yusuf Erdoğan da ilk maçta yoktu.Yanlış hatırlamıyorsam da aşağıdaki 11 le çıkmıştık.

Onur
----Zeki Yavru M.Akbaş Belkalem M.Nizam----
Salih Medjani
Constant
Fatih Atik Waris
Yatabare

Çıplak gözle baktığımızda leş bir kadro gibi dursa da Yatabare nin ekstra beceriksizliği sayesinde kıl payı kaçırmıştık galibiyeti.Şu an ilk maçta oynamayıp skora katkı yapabilecek Erkan,Yusuf,Ekici,Özer,Cardozo gibi etkili futbolcularımız varken kazanırız demiyorum ama kolay teslim olmayacağız gibime geliyor.Tek sıkıntılı olan bölgemiz defans hattımız.Medjani nin stoper oynaması durumunda Fatih Atik ya da Aytaç orta sahada başlar muhtemelen.Her şeye rağmen ben umutluyum,fahiş hatalar yapmazsak en az 1 puanla döneriz.

gökhants1966
04.02.2015, 15:18
Çanakkale geçilmezi oynayıp kontra ataklarda gol bulmaya çalışmalıyız başka çaresi yok bu maçın ersun yanal bir hata yaparda açık oynamaya kalkarsa bizim için felaket olur deplasmanda.

F. Yıldırım
04.02.2015, 15:19
Hala öğrenememişiz belli. Adamlar 96'dan sonra gerginlikle, tahrikle, psikolojiyle maç kazanıyor ama biz hala onların ekmeğine yağ sürüyoruz.

Değişmeyeceğiz herhalde.

peki sen onları kendi statında germeye çalıştın mı, belki onlara ters tepecek

neyse onlar gelsin her türlü karektersizliği yapsın, ardından 3 puanı evine götürsün

ne demek istedigin anlamadim? vahid varken aldigin puanlara bak ersun yanala bak...mac mi satar diyosun? eger öyleyse terbiyesizsin

hocaların taktiği üzerinden yorum yapmış olabilir

cakalkerem
04.02.2015, 15:25
https://www.youtube.com/watch?v=FTUxk2pkvJk

hyasin61
04.02.2015, 15:28
Bosi'nin durumu Cuma gunu bellı olacakmıs oynama ıhtımalı var

Enisc
04.02.2015, 15:55

neyse onlar gelsin her türlü karektersizliği yapsın, ardından 3 puanı evine götürsün

Onları kendi stadında germenin tek yolu skorbordda önde olmak. Onların oyununu oynarsak o staddan asla galip çıkamayız. Bu yüzden sadece ve sadece futbolumuza konsantre olmak gerek. Soğukkanlı olup (ki burada dendiği gibi Bosingwa'nın eksikliği çok büyük kayıp) herkesi şaşkına çevirecek şekilde maça başlamak gerek.

Ersun Yanal'ın o staddan 3 puanı nasıl alacağını çok iyi bildiğini düşünüyorum. Ama bunu ne kadar oyunculara aktarır şüpheliyim.

special one
04.02.2015, 15:56
Orta sahaların savaşı olur

Cepheden en çok gol yiyen iki takım biz önliberoya Aytaç ı alarak buna biraz engel olabiliriz şikecilerde bu yönde eksikler var burada üstünlük kuracağımızı düşünüyorum

Şikeciler gollerinin %30 unu sol kanattan atıyor
Biz de %30 sağ kanattan

Hemden verimsiz sefaya rağmen tabi burada bosi bin ne kadar önemli bir oyuncu olduğu ortaya çıkıyor inşallah oynar.

Sağ tarafta kesinlikle waris oynamalı

Caner in ileri çıkışlarında waris i kullanabiliriz
Sefa olmaz topu ceza alanına aktarmayı beceremiyor zaten cardozo yu besleyen sağlam bir sağ açığımız olsaydı durum çok farklı olurdu, biz bu açığı bosî ile kapadık ama bu maç olmayabilir.

Oruç
04.02.2015, 15:58

Gergin ortamın bize yarar sağladığını bu yaşıma kadar hiç görmedim. Bu istekler hep yerel basının ve biraz da yerli taraftarın arzusu. Olaya Trabzon dışından bakıp da gerginlikten kazançlı çıktığımızı söyleyene denk gelmedim daha. İstanbul basını yerel basını su diye içer. Önce kimle aşık attığını bilmeli yerel medya.

Neyse ki uzaktayım da şu yerel medyayı okumuyorum çok şükür. Takımdan, şehirden soğuma sebebi maşallah.

Ehrimen
04.02.2015, 16:07
Bosingwa'nın 2-3 hafta olmadığı haberi neden resmi sitede yok? Hürriyet ve Fanatik nereden alıyor bilgileri?

sasort
04.02.2015, 16:08

yok fatih bence vahid komple defans yapar beraberliğe yatardı

ersunda geri vites yok saldıracak

bu yüzden yenilir demiş kannımca bencede

çünkü saldırmazsak kazanamayız

yorumsuz6117
04.02.2015, 16:11
Bosi'nin durumu Cuma gunu bellı olacakmıs oynama ıhtımalı var
Kim diyo.. yırtı varsa nasıl oynayacak.. Kulüp Fm'de ki sihirli deyneklerden mi aldı..

Dip.Ing.Mag.
04.02.2015, 16:13
ersun hocayi cok severim. fakat akhisara karsi 2-0 öndeyken ve hafta sonu sikecilere karsi oynanacak önemli bir müsabaka varken bosingwayi oyunda tutmasinin hic bir bahanesi olamaz.

Hakan Yeşilyurt
04.02.2015, 16:21
bizim gibiler onları takmaz renkdaş sorun yok :)

Biz onlari zaten takmiyoruz kardesim ama insanin moralini bozuyorlar ortami geriyorlar.

TSercaN
04.02.2015, 16:24
Takim mucadele etsin ve skor ne olursa olsun mactan kopmasin.

batuhanTs
04.02.2015, 16:26
https://www.youtube.com/watch?v=FTUxk2pkvJk
14 yaşında izlediğim şu maçı hala unutamadım ne söylenebilir ki

Tayfun
04.02.2015, 16:26
Bosingwa konusunda resmi siteden yapılacak açıklamayı beklemekte fayda var, ben yine de fener maçına yetişemeyeceğini düşünüyorum.

Antonio
04.02.2015, 16:32
nedense rahat kazanacağız gibi his var...

reisoğlu61
04.02.2015, 16:37
bu macta iki önemli faktör devreye girecek.
birincisi tabiki hakem, diger ise bizim defans anlayisimiz. umarim ersun hoca fatih atik ile tek ön libero oynamaz bu macta.

Enes Coşkun
04.02.2015, 16:46
Reyiz sakat diyorlar,umarım maça yetişir ona çok ihtiyacımız var.

sasort
04.02.2015, 16:47
bu macta iki önemli faktör devreye girecek.
birincisi tabiki hakem, diger ise bizim defans anlayisimiz. umarim ersun hoca fatih atik ile tek ön libero oynamaz bu macta.

aytaç oynasa güzel olur bence veya medjani

.......................hakan...................... .
salih.........?................aykut...........ish ak

.........................aytaç.................... ...

..............mehmet..............özer............ ..

yusuf............................................. erkan
.........................cardozo.................. ....

fena durmadı bence tek dert defans boisgwa inş oynar

reisoğlu61
04.02.2015, 16:50
aytaç oynasa güzel olur bence veya medjani

.......................hakan...................... .
salih.........?................aykut...........ish ak

.........................aytaç.................... ...

..............mehmet..............özer............ ..

yusuf............................................. erkan
.........................cardozo.................. ....

fena durmadı bence tek dert defans boisgwa inş oynar
Haklisin ama bence bu macta özer,ekici,yusuf,erkan,cardozo lüks olur. özer yedege cekilip onun yerine iki ön libero ile oynamak daha mantikli olur. besiktas macindaki hataya dusmemesi lazim ersun hocanin

Çağatay_
04.02.2015, 16:52
Defans güvenliğinin çok öne çıkması gereken br maç olacak. Sow-Emenike gibi yıpratıcı, Kuyt gibi zeki ve dinamik forvet oyuncuları var rakibin. Webo ise tam bir kurt.

Ortasahada Meireles-Topal ikilisi tecrübe olarak çok iyi, uyumları göze çarpıyor. Selçuk takıma katkı sağlıyor, geçen hafta golü vardı. Yetenekleri kısıtlı olsa da yılların tecrübesi ve bu maçları çok oynamış bir isim.

Buna rağmen ortasahada pasif kalmayıp sert ve yıldırıcı bir oyun oynarsak ortasahayı geçtikten sonra defansta pozisyon bulmakta çok zorlanacağımızı sanmıyorum. Karabük baya zorladı az adamla gitmesine rağmen. Bizim yapmamız gereken hayal aleminde yaşayıp "saldırıyoruz haydi haydi ! " modunda oynamayıp, defans güvenliğini sağladıktan sonra topu akıllı kullanmak.

Biz Kadıköy'de hiçbir maçta silik bir futbol oynamadık aslında ama genelde maçın hemen başında pozisyon verme veya %100 gollük pozisyonu kaçırma tarzı alışkanlıklarımız var. Sakinliğimizi korur ve olgun bir takım gibi oynarsak galibiyet hiç de zor değil. Ersun Hocanın rakibi tanıması ise önemli avantaj.

Çağatay_
04.02.2015, 16:53
Haklisin ama bence bu macta özer,ekici,yusuf,erkan,cardozo lüks olur. özer yedege cekilip onun yerine iki ön libero ile oynamak daha mantikli olur. besiktas macindaki hataya dusmemesi lazim ersun hocanin

Özer Hurmacı şu an takımın olmazsa olmazı. Her hafta koşu mesafelerinde ilk 3'te, hücum preste Cardozo'ya en çok yardımcı olan isim. Yedek kalması neredeyse mümkün değil.

Enes Coşkun
04.02.2015, 16:54
Defans güvenliğinin çok öne çıkması gereken br maç olacak. Sow-Emenike gibi yıpratıcı, Kuyt gibi zeki ve dinamik forvet oyuncuları var rakibin. Webo ise tam bir kurt.

Ortasahada Meireles-Topal ikilisi tecrübe olarak çok iyi, uyumları göze çarpıyor. Selçuk takıma katkı sağlıyor, geçen hafta golü vardı. Yetenekleri kısıtlı olsa da yılların tecrübesi ve bu maçları çok oynamış bir isim.

Buna rağmen ortasahada pasif kalmayıp sert ve yıldırıcı bir oyun oynarsak ortasahayı geçtikten sonra defansta pozisyon bulmakta çok zorlanacağımızı sanmıyorum. Karabük baya zorladı az adamla gitmesine rağmen. Bizim yapmamız gereken hayal aleminde yaşayıp "saldırıyoruz haydi haydi ! " modunda oynamayıp, defans güvenliğini sağladıktan sonra topu akıllı kullanmak.

Biz Kadıköy'de hiçbir maçta silik bir futbol oynamadık aslında ama genelde maçın hemen başında pozisyon verme veya %100 gollük pozisyonu kaçırma tarzı alışkanlıklarımız var. Sakinliğimizi korur ve olgun bir takım gibi oynarsak galibiyet hiç de zor değil. Ersun Hocanın rakibi tanıması ise önemli avantaj.

Aynen öyle...futbol bu bazen anlatılanlarda,planlarda sonuçsuz kalıyor...sahada çok değişiyor işler....umarım kazanacağız kazanmamızı çölde susamış bir adam gibi istiyorum :)

Ehrimen
04.02.2015, 17:05
Resmi site en ufak bir sakatlığın hemen ertesinde duyuru yapardı ama Bosingwa için duyuru yapılmadı. Yapılmadıysa bu Hürriyet, Radikal vs. nereden aldı bu haberleri?

cyberentalpi
04.02.2015, 17:10

abi kuyt bildigin umut bulutun zayıf hali nesi zeki.
selcuk a bu soylediklerini sikecilere soylesen hadi len derler.
mireles topal konusunda katılırım. ondada topal formda. mireles in adam gibi maci kac tanedir bilmem

sikecilerin asıl artısı caner. topu tasıyan ortalayan hep o

Aydın Danış
04.02.2015, 17:15
Ne olur bilmiyorum ama Cumartesi gelsin diye hem iple çekiyorum hemde yaklaşdıkça strese giriyorum ne olacağı hiç belli değil..

a.fındıkoğlu
04.02.2015, 17:22
__________hakan______

salih___aykut___medjani___kostant

_____aytaç___fatih atik_____

özer________ekici________erkan zengin

__________cardozo___________

hanzale
04.02.2015, 17:23
Daha dün kesin oynamaz denilen Emre yavsagı ve potuk takımla Çalışmaya Başlamış bizim bosi 2-3 hafta denildiyse 5-6! Hafta oynayamaz ve yıllardır böyle

İlkhan
04.02.2015, 17:24
rabzonspor'un Balıkesirspor ile 2-2 berabere kalmasına Trabzon basını sert tepki gösterdi. Taka Gazetesi, “Balıkesirspor 3 forvetle, Ersun Yanal ise Fener’in ajanı gibi Cardozo’suz sahaya çıktı. Cardozo senin gözüne girsin!” başlığını attı.

Şunu yazan basın, olası şb mağlubiyeti sonrası istifa diye inler. ben söyleyeyim.

Küçük Uğur
04.02.2015, 17:25
Resmi site en ufak bir sakatlığın hemen ertesinde duyuru yapardı ama Bosingwa için duyuru yapılmadı. Yapılmadıysa bu Hürriyet, Radikal vs. nereden aldı bu haberleri?
Bence iyiye işaret bu durum bir yirtik yok maca yetistirmeye ugrasiyorlardir.

Şahinoğlu
04.02.2015, 17:30
Cardozo
Erkan Ekici Özer

Medjani Aytaç

İsak Aykut Belkalem(uğur) Salih

Hakan Arıkan

Serdar A
Bu Cardozo'daki Ayı sevgisini nasıl anlatsam , bilemedim ...

bilgehan83
Hakan
Bosingwa/Salih belkalem/Aykut medjani Musa
Özer Ekici constant
Yusuf Cardozo Erkan

Ön libero yok zaten takımda bence ilk anda saldırabilsek bu kadro mükemmel olurdu ama maç deplasmanda olunca zor işte

İlker Yazıcıoğlu
04.02.2015, 17:33

:)

İyiydi....

Şahinoğlu
04.02.2015, 17:39
En büyük sorunumuz defansın önündeki bölge yani ön libero dediğimiz yer, bu maçta orada 2 kesici olmak zorunda Medjani ve maç eksiği olmasına rağmen Aytaç orada yanyana oynamaz ise maçı alamayız Ekici,Erkan,Cardozo, topla iyi olan isimler Özer ise çok koşuyor ama bu seferde koştuğu için üretkenliği düşüyor sıradan bir adam gibi görünüyor, mutlak ve mutlak çift ön libero oynamalıyız eğer şansımızda yaver gider duran toptan öne geçersek maçı alabiliriz ama tek ön libero oynarsak maçı veririz.

Sadettin_
04.02.2015, 17:48
Ozer sag aciga cekilip ortasahaya constant monte edilmeli .
Sefa dövulmeli

Oruç
04.02.2015, 17:49
Şunu yazan basın, olası şb mağlubiyeti sonrası istifa diye inler. ben söyleyeyim.

Tam da bundan bahsediyordum işte. Niye şampiyon olamadığımızın cevabını uzaklarda aramaya gerek yok.

Aydın Danış
04.02.2015, 18:14
Ozer sag aciga cekilip ortasahaya constant monte edilmeli .
Sefa dövulmeli

Kesinlikle dövülmeli başka türlü adam olmıyacak bu :)

Koray
04.02.2015, 18:30
Belkalem oynayabilecek mi?

Sefa
04.02.2015, 18:31

https://pbs.twimg.com/media/B9AvfGnIYAAsC43.jpg

Fatih Birinci
04.02.2015, 18:56
hakan, salih medjani aykut ishak,constant özer ekici, erkan yusuf Cardozo

memozcan
04.02.2015, 18:59
ben olsam yusufu sağ kanada ters ayak koyarım.. caneri çıkartmasın yeter.. sefayı oynatmaz umarım..

Nihat Güneş
04.02.2015, 19:00
https://pbs.twimg.com/media/B9AvfGnIYAAsC43.jpg
Ya Su formanin icinde na kadar guzel duruyor Cardozo :)

Bizdeki formasiyla sanirsin yoldan gecen adami sahaya cikarmislar top oynatiyorlar :) ...

Su adamin bedenine uygun formamiz yok mu ?

Yiğit SARI
04.02.2015, 19:16
Maç vakti yolda olabilirim ve maçı izleyemeyebilirim. Umarım öyle bir şey yaşamam

Full HD
04.02.2015, 19:26
Izlemek istemiyorum belki disari cikarim daha saglikli.

Bence biraz zor puan aliriz.Bir puan zor!

Oruç
04.02.2015, 19:26

Bizdeki formasiyla sanirsin yoldan gecen adami sahaya cikarmislar top oynatiyorlar :) ...

Formayı çamaşır makinesinde 100 derecede yıkadıktan sonra soyunma odasına bırakıyorlar herhalde.

Tayfun
04.02.2015, 19:46
Bu maçta en çok güvendiğim isim Ersun Yanal, rakip oyuncuların ciğerini biliyor neredeyse, ona göre bir formasyon ve taktik anlayışı ile çıkacaktır şüphesiz.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2015, 19:54
Bosi 3 hafta yokmuş, moralim bozuldu.

İnşallah şikecilerden en az 1 puan alırız da bu bile darbe olur pislik taraftarlarına

Tayfun
04.02.2015, 19:55
http://i.hizliresim.com/4DGE7L.png (http://hizliresim.com/4DGE7L)

batugol
04.02.2015, 21:00
1. şikecileri yenmek
2. türkiye kupasi
3. uefa ceyrek final

3 hedefin 1. bu hafta
kodun mu oturtma zamani

Küçük Uğur
04.02.2015, 21:00
Bosingwa isi ne oldu?

ALDENİRO
04.02.2015, 21:09
şikecileri yenmenin tek yolu kontratak futbol. başka yolu yooooook.

POYRAZ
04.02.2015, 21:10
Ilk 20 dakika oyunun büyük bölümündeki gidisati belirleyecektir.
Bülent Yildirim'in adil bir mac yönetecegine asla ve asla inanmiyorum.
Her zaman oldugu gibi Kadiköy'de verdikleri kararlarla yine dograyacaklardir bizi.
Umarim gülen taraf biz oluruz.

Mesut
04.02.2015, 21:15
Bence de kontra atak futbol ile etkili oluruz.
Onun için Cardozo ile başlamazdım ben olsam.
----------------------Hakan------------------
Ferhat------Aykut---------Uğur D.----İshak
------------Salih Dursun-Aytaç------------
Özer---------------Ekici---------------Yusuf
-----------------Erkan----------------------

uniqueTS
04.02.2015, 21:19
Bence ilk onbir olarak böyle bir kadro sahaya sürebilir Ersun Hoca:

Hakan

Salih.........Aykut........Medjani..........Ishak

Fatih Atik................Mehmet

Özer

Yusuf........................................Erkan

Cardozo

Ehrimen
04.02.2015, 21:20
Cardozo'nun hala bizde olduğuna inanamayan var mı? Cardozo'muz var lan. :D

ozzy!
04.02.2015, 21:21

Tam buna benzer bir yorum yazıcaktım görünce. :)

Gerçekten Benfica forması çok yakışıyor. Bizim formayı çok beğeniyorum bu sene ama Cardozo'ya bir türlü oturmadı.

freedomforever
05.02.2015, 09:22
Hakan
Fatih-Aykut-Medjani-Ishak
Salih-Constant
Yusuf-Mehmet-Erkan
Cardozo

28TS61
05.02.2015, 10:36
kaldi 2 gün

sasort
05.02.2015, 10:38
..............................hakan............... ..............................
salih...............aykut ............uğur(medjani) ............ishak(musa)

.......................aytaç..............özer.... ...............................

yusuf........................mehmet............... .....................erkan

.............................cardozo.............. ...............................

defansta ya medjani yada uğur oynayacak

orta sahada fatih constant veya aytaç görev alır

solda sağda kannımca yusuf erkan oynar

signal
05.02.2015, 10:44
Maç hakkında umutsuz olanları da anlıyorum çünkü Türkiyenin en büyük -şike yapan- takımına karşı oynayacağız.

carantinas
05.02.2015, 10:50
bence bosi reisin olmamsı tüm planıbozuyor. Muhtemelen hoca bosiyi stoperde aykutle oynatıp medjaniyi ön liberoya çekecekti belki yanına aytacı da koyup orada biraz sertleşmesini saülayacaktı takımın.ama böyle olunca medjani stopere geçecek mecbur ve orta saha nasıl oluşturulacak hiç bir fikrim yok.

defans 4 lüsü olarak sağda salih ve stoperde aykut garanti. Medjanini durumu da net değil oynayabliyorsa o da stoper de solda ise bence musa oynayacak. ishak kupa maçında golünü attı ama hala bir hantallık bir gariplik var çocukta.

CEMEFKER
05.02.2015, 11:10
o kadar bize karşı bir maç ki....

yani neresinden tutsanız elinizde kalıyor...

eğriye eğri, doğruya doğru....bizim bu maçta hücum oynarak kazanma şansımız hiç denecek kadar....

niye....

orta göbekte bizden çok daha iyi olan rakibe karşı bizim hücumda ayakta kalmamız çok zor....Bosi'nin belirsiz durumu sağ bekte Salih'i mecbur tutuyor ki bana göre Salih göbekte oymasındansa sağ bek gibi daha risksiz bölgede oynaması daha yararlı Caner de varken karşıda....

Maçın kilit noktası onların Topal, Merieles, Emre üçlüsüne bizim kim ile karşı duracağımız....???

Elde bir tek Salih var durumunu bildiğimiz...istim üzerinde.....takıma Afrika'dan yeni katılacak Medjani ve Constantın ruh ve fiziki hallerini bilemiyoruz.....ancak her türlü Medjani bu maçta oynamalı....

Kanatlara gelirsek görünen Sağ -Bek Salih, Sağ-Açık Özer, Sol -Bek İshak, Sol -Açık Yusuf başlamalı, Erkan'ı 60 dan sonra oyuna almalı....

Oyun anlayışımız ne olmalı ?

Bana göre akıllı ve mantıklı hareketten yola çıktığımızda ilk maçdaki Vahid'in beraberliğe oynayan defansif anlayışı bizi skor olarak maç içerisinde daha ileri taşır ve 3 puan şansımızı arttırır....

---------------------Hakan----------------------

Salih------------Aykut-------Musa-------İshak

---------------------Medjani-------------------

------------M.Ekici--------------F.Atik---------

Özer--------------------------------------Yusuf

---------------------Cardozo-------------------

Bosi oynarsa Salih Medjani ile ikili bir göbek yapılmalı, Bosi Sağ-Bek'e, F.Atik dışarı, M.Ekici Cardozo'nun hemen arkasına.....Erkan Zengin bizi maç boyunca ayakta tutar, ancak bu maç için bence 45'den sonra veya 60'dan sonra değerlendirilmeli, daha dinç, kafa olarak maçın atmosferine daha alışmış (duygusal biri) olarak....

signal
05.02.2015, 11:11
Her alanda dikkatli olmalıyız. Savunmada, orta sahada, ileri uçta topun metrekareye değebileceği , değme ihtimalinin bulunduğu her yerde.

İho, rte ile temas kurup son bir ayda yapılan şüpheli telefon görüşmelerinin izini sürmeli, banka hareketleri gibi olası şike emarelerini yakalamalı. Şikecilerin temas kurabileceği federasyon ve ona bağlı hakemler birinci derecede incelenmesi gereken şüphelilerdir.

Türkiyenin en iyi şike yapan takımının bu faaliyetlerini durdurabilirsek maçı kazanırız.

Aydın Danış
05.02.2015, 11:57
Millet bu şikeciler bizden acayip çekinip korkuyorlar etrafda gerek metrobüsde gerek sokakda kulak misaffiri olduğum muhabbetler genelinin bizden çekinip korkduğunu gösteriyor hatta bir diyaloğu paylaşayım..

Adam1: Ne olacak Cumartesi maç?
Adam2: Vallaha bilmiyorum Trabzon haldır haldır geliyor korkuyorum.
Adam1: Hakikaten öyle ben beraberliğe bile razıyım!

genelinin muhabbetlerini bunlar yazdığım birebirdi ben hala daha umutlu değilim pek ama hadi inşallah..

Burçak
05.02.2015, 12:14
yavşakbahçeliler tribünleri tam dolduracakmış ilk defa.
Cardozo ve Erkan Zengin'i yakından izlemek istiyorlar..

ANIL
05.02.2015, 12:49
_____________hakan
salih____mejani____akbaş_____ishak
_____________kevin
______özer__________ekici
erkan______________________yusuf
____________cardozo

hodlu
05.02.2015, 12:53
Bu maçı kazanacağımız hissi iyiden iyiye sarıyor içimi ama bu namussuzlar ordusuna güvenmiyorum işte ne yapayım...

Sadettin_
05.02.2015, 12:57
Boyle maclarda iyi oynuyoruz .
Bosingva bizim için çok önemliydi eyvallah katılıyorum size ama dünyanın sonu gibi dusunmeyın .
ilk yarıdakı Beşiktas macındada bosingva vardı . Tarihimizin en berbat macıydı hatırlatırım

CEMEFKER
05.02.2015, 13:02
aslında bu maçın taktiği belli....

ben olsam fb nın olası kadrosunu ekrana çıkartırım...futbolcuları ekran karşısına korum.....(11 kadrolarını karşı karşıya....)

kim kime karşı denk geliyorsa o kafasında ne yapacağını zaten anlar....

Maç konuşması ile hazırlığımı tamamlardım;

"Çocuklar işte ekran, biz ve rakibimiz...... çıkın ve oynayın...... maçı germeyin....tribündekilere kulağınızı kapatın, aslında onlar kendilerine küfür ediyorlar.... hakemle iki diyaloğa girmeyin.... hele ki haksız bir karardan sonra psikolojik baskı altına almak için hakemin üzerine tek veya takım halinde gitmeyin, çünkü hakemin maç sonucu kararı zaten belli, hakeme tamam deyin, haklısın hocam, özür dilerim deyip sırtını sıvazlayın, jestler yapın, insansa zaten vicdanında en doğru kararı verecektir, iyi oynayın , zevk alın " der işin içinden çıkarım....

CEMEFKER
05.02.2015, 13:07
Hakeme ve rakibe karşı...

Tayfun
05.02.2015, 13:10
http://i.hizliresim.com/080nvD.png (http://hizliresim.com/080nvD)

Kuş avcısı geliyor ... :D

F. Yıldırım
05.02.2015, 13:10
abi Cardozo videoları izledim adamların son yıllarının en büyük efsanesini almışız resmen

56vNVRq5smw

Hakan Yeşilyurt
05.02.2015, 13:32
Benim şahsi fikrim bu mac da ortasahayi kalabalik tutmamiz lazim..defansa belkalem yada ugur iyilestiyse aykutla pantner olabilirler..medjani ve fatih atik begenmesemde defansin hemen onunde yer alip rakip bozmalari lazim..fatih medjaniye gore daha sert oynayabilir ve ikinci bolgede rakipi yildirmasi lazim..hucum hattinda erkan ozer cardozo ve ekici oynayip 60 a kadar gol yemezsek sefa sahaya surulup kontra ataga daha hizli cikmaliyiz..ben bu mac yusufun enerjine guvenerek defansin solunda oynamasindan yanayim.

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2015, 14:01
Hakemler izin versin, bu maçı alabiliriz.

Darude6161
05.02.2015, 14:01
İki takımın 11 ini yan yana yzın. Şikecilerin kadrosu bizden 2 gömlek üstte. Sadece cardozomuz var onların forvetine göre iyi olan.
Akıllı oynarsak kazanma ihtimalimiz var. Ama amaçsızca hücum yapmayalım.

Ehrimen
05.02.2015, 14:04
İki takımın 11 ini yan yana yzın. Şikecilerin kadrosu bizden 2 gömlek üstte. Sadece cardozomuz var onların forvetine göre iyi olan.
Akıllı oynarsak kazanma ihtimalimiz var. Ama amaçsızca hücum yapmayalım.

Karabükspor maçı fenerbahçe ilk 11'i: Volkan Demirel - Gökhan Gönül - Bruno Alves - Egemen Korkmaz - Caner Erkin - Mehmet Topal - Selçuk Şahin - Diego Ribas - Alper Potuk - Dirk Kuyt - Emmanuel Emenike

Defans dışında hiç de eksiğimiz yok.

trbzonsporlu
05.02.2015, 14:17
Fenerin bizden üstün oldugu tek yer geri dörtlu ve onlerindeki topal. Ayrıca bu maçta ekici, erkandan şutlariyla ve oynarsa cezayirlilerden hava topuyla biseyler bekliyorum. Cardozoyu cok zor bir maç bekliyor hakeminde göz yummasiyla egemen ve alvesten cok sert mudahaleler yiyecektir Ve tahminime göre çok etkisiz kalacaktir. Oynarsalar salih fatih aykut ve musanin kart konusuna dikkat etmesi gerekiyor zira kadikoyde maçı hakemden cok taraftar yönetiyor.

Mustafa OK
05.02.2015, 14:25
Benim şahsi fikrim bu mac da ortasahayi kalabalik tutmamiz lazim..defansa belkalem yada ugur iyilestiyse aykutla pantner olabilirler..medjani ve fatih atik begenmesemde defansin hemen onunde yer alip rakip bozmalari lazim..fatih medjaniye gore daha sert oynayabilir ve ikinci bolgede rakipi yildirmasi lazim..hucum hattinda erkan ozer cardozo ve ekici oynayip 60 a kadar gol yemezsek sefa sahaya surulup kontra ataga daha hizli cikmaliyiz..ben bu mac yusufun enerjine guvenerek defansin solunda oynamasindan yanayim.

bu sefer gökhan gönül çok rahat pozisyone girer o kanattan... önceki maçlarda çok açık vermiştik... gökhan daha fazla pozisyona girer sıkıntı yaratır... örnek bursa maçı...

U.Sadıkoğlu
05.02.2015, 14:26
Biletleri bitirmiş totoşlar.

yattarinho61
05.02.2015, 14:36
Hadi geçmiş olsun hakem Bülent Yıldırım

Gökhan ARSLAN
05.02.2015, 14:37
Merkez Hakem Kurulu, Süper Lig'in 19. haftasında oynanacak Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemini belirledi. Yusuf Namoğlu başkanlığındaki MHK, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda cumartesi akşamı oynanacak zorlu maça Bülent Yıldırım'ı atadı.

Hayırlı olsun tetikçiyi atamışlar bile

halil ibo
05.02.2015, 14:41
Yine 12 kişiler ve beklendiği gibi yine en etkili oyuncuları kartları ve çileden çıkartacak kararları ile eyyamcı Bülent olacak.
Taktik-teknikten ziyade psikolojik olarak kuşanmamız gerekiyor.

Nihat Güneş
05.02.2015, 14:42
Adamlar gostere gostere o sahada sizi ezecegiz dediler...

signal
05.02.2015, 14:42
Şikeciler iyi hazırlanıyor maça. İşin ilk ayağı tamamlandı. Bülent Yıldırım hayırlı olsun hepimize.

batuhanTs
05.02.2015, 14:47
arkadaş göstere göstere bu kadar da yapılmaz ki yazıklar olsun bülent yıldırım ha

duyurukcu
05.02.2015, 14:49
Hadi geçmiş olsun hakem Bülent Yıldırım
zaten 1 haftadır yüzde yüz demiştim yeni bir gelişme değil şaşacak ne var ki bunda fenerasyon yine işini şansa bırakmadı

yüregimts
05.02.2015, 14:53
Şikabahçe şike yapmaya devam ediyor hatta Tff ile birlikte ... Biz ise duruyoruz...Kafayı yememek elde değil elde...

UĞUR DURTAŞ
05.02.2015, 14:54
*Arkadaşlar kadıköy,taraftar,hakem hikaye bunların sorun olduğunu dü

şünmüyorum.

*Ersun hocaya özellikle bu maçta çok güveniyorum.

*Tek kafama taktığım olay SEFA

*Sefa hala her maçta şans bulmasına rağmen takımı eksik oynatıyor.

*fb maçında ersun hoca sefa ile başlarsa yine takım eksik oynayacak,

*fb maçında tüm oyuncular kendini maça vermesi şart.

hakan
bosiwga(salih)-medyani-aykut-musa(ishak)
contant-özer-ekici-erkan-yusuf
cardozo

signal
05.02.2015, 14:55
2011 'deki şike gizliydi. Şimdi göstere göstere yapılıyor. Trabzonsporun hakkını yedirmeyeceğini söyleyen İho'yu selamlıyorum.

Aydın Danış
05.02.2015, 14:58
Maçın Hakemi Bülent Yıldırım geçmiş olsun şimdiden

yüregimts
05.02.2015, 14:59
Başkan acil bir şekilde kameraların önüne geçip ...Maç üzerinde oyunlar oynanmaya devam ediyor...Şikebahçelilerin göz bebegi bir hakem atandı...Uefa gözlemcilerine haber verdik bu maçı izleyecekler... Eger maç sırasında herhangi bir art niyet görürsek , takımı sahadan çekeceğim... deyip hakemi baskı altına almalıdır...

Oruç
05.02.2015, 15:00
Skor 3-0.

Geçmiş olsun.

artvints
05.02.2015, 15:02
Hoca bozmaz kadrosunu.en doğrusu da o olur.bosingwa yerine medjani stoper oynar.sefa yerine de yusuf oynayabilir.atik büyük ihtimalle 11 deki yerini alır.bir türlü ideali bulamadık.tam toparlanıyoruz derken kaptanlar sahada yok.işimiz zor.

Kazım Bostan
05.02.2015, 15:04
ben açıkça takıma güveniyorum. eze eze yeneceğiz. isterseler hakem a. yıldırım olsun.

bir de zafer6161'in görüşlerini almak lazım tabi :D

Gulzar
05.02.2015, 15:04
Hakem bulent yildirim((

Mert Oğuzlu61
05.02.2015, 15:06
_______________hakan_________________

___salih_____aykut____medjani______ishak

_________________aytaç

______özer____ekici____kevin_____erkan

__________________cardo

kaptan kim olacak ? özer mi ?

yüregimts
05.02.2015, 15:07
Bülent Yıldırım, Hazine Müsteşarlığında en fanatik FBli olarak bilinir.
Aziz Yıldırım'ın bilgisayarından çıkan listede;1.Nolu FBli hakemdir.
- Atilla Dilaver

U.Sadıkoğlu
05.02.2015, 15:08
Bakalım yönetim bu karardan sonra bir adım atacak mı!

odyseuys
05.02.2015, 15:09
ben ömrüm boyunca trabzonspor kulübünün 3 büyütülmüşler karşısında sahada çok kez ezildiğine şahit oldum ama masada hiç bu kadar güçsüz, aciz bir yönetim görmedim

katre-i.matem
05.02.2015, 15:10
Şu günden itibaren Başkan, Basın sozcusu başta olmak uzere maça kadar her gun basına acıklama yapmları gerekıyor. Hakeme guvenmıyoruz saıbelı bakıyoruz vs vs.

odyseuys
05.02.2015, 15:14
Şu günden itibaren Başkan, Basın sozcusu başta olmak uzere maça kadar her gun basına acıklama yapmları gerekıyor. Hakeme guvenmıyoruz saıbelı bakıyoruz vs vs.

atamadan sonra yapılacak her açıklama futbol takımının beklentisini düşürür, maç konsantrasyonunu bozar. iş işten geçti artık. maçtan önce bu namussuzun adı verilerek resmi bir açıklama yapılmalıydı. yapılsaydı zannetmiyorum ki böyle kör gözüm parmağına atama yapılsın. bunun adı acemilik değil artık...

bir açıklama yapılacaksa içeriği "çıkar gerekirse hakemi de yeneriz" ekseninde meydan okuyan, tabiri caizse "kuyruğu dik tutan" bir açıklama olmalı...

Ehrimen
05.02.2015, 15:15
Eyyamcı şerefsizi bu maça atadılar yine. Allah topunun belasını versin.

güneyli
05.02.2015, 15:15
Bir atasözünü hatırlamanın tam sırası"İti an,çomağı hazırla"

duyurukcu
05.02.2015, 15:18
SON DAKİKA : Fenerbahçe'de sakatlığı düzelen Bülent Yıldırım, Trabzonspor karşısında yerini alacak ..

Fatih Özkan
05.02.2015, 15:19
Trabzonspor, son 16 lig maçında 14 gol atarken kalesinde 32 gol gördü.

Aga bu nedir ya ?
Ne hallere kaldık arkadaş ?

Tayfun
05.02.2015, 15:22
Spor Online@sporonlinecom
Daha önce Bülent Yıldırım'ın yönettiği 6 Fenerbahçe - Trabzonspor maçını da Fenerbahçe kazandı.

Bak sen şu tesadüfe ... :)

zafer6161
05.02.2015, 15:24
ben açıkça takıma güveniyorum. eze eze yeneceğiz. isterseler hakem a. yıldırım olsun.

bir de zafer6161'in görüşlerini almak lazım tabi :D

daha önceden de yazdım ya farklı yeniliriz yada fark atarız,,,
kesin skor veremiyom...ama maçın 15 dk da duruma göre kesin ve net skor veririz :D

Mert Oğuzlu61
05.02.2015, 15:24

Aga bu nedir ya ?

fatih li dönem kabus gibiydi. ligin en çok gol atan takımıyız ama yediğimiz gol sayısı korku filmi gibi. bir türlü as kadro ile çıkamadık maçlara, sakatlıklar olsun afrika kupası olsun, bütün terslikleri yaşadık. hakan dan sonra kale daha sağlam, birde şu sakatlar düzelse...

duyurukcu
05.02.2015, 15:25

Aga bu nedir ya ?

kardeşim 17 senede anadoludan sıradan birtakım gelmiş şikecileri yenmiş sen yenememişsin neden ? çünkü senin gücünü biliyolar işini şansa bırakmıyorlar

Fatih K.
05.02.2015, 15:26
Yalnız bence Bülent Yıldırım olması bir taraftan iyi oldu. Başka birini verselerdi ve adam bizi doğrasaydı birşey diyemeyebilirdik. Şimdi ortalığı yıksak bile biz haklıyız. Maça çıkmasak bile biz haklıyız. Ki ben olsam maça çıkarmam takımı. Zaten çıksakta birşekilde maçı verecekler şikecilere. En azından futbolcular yorulmasın..

Bmn_61
05.02.2015, 15:29
http://www.fanatik.com.tr/2015/02/05/trabzonspordan-radikal-karar-hakem-hatasi-olursa-412004

Emrah Akcagöz
05.02.2015, 15:30

Aga bu nedir ya ?

fatih li dönem kabus gibiydi. ligin en çok gol atan takımıyız ama yediğimiz gol sayısı korku filmi gibi. bir türlü as kadro ile çıkamadık maçlara, sakatlıklar olsun afrika kupası olsun, bütün terslikleri yaşadık. hakan dan sonra kale daha sağlam, birde şu sakatlar düzelse...

Bunlar Kadıköy'de 1997'den beridir oynadığımız maçların istatistiği.

Fatih K.
05.02.2015, 15:37
Aslında varya şikecilerin geçen yıl yaptığını bizde yapmalıyız. Taraftarı tahrik edip sonra soyunma odasına kaç. Eğer hakem çık derse çek takımı sahadan gitsin debelensinler.