PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

aaahmet61
09.02.2015, 15:52
20 MİLYON EURO’YA 1 PUAN

Trabzonspor, bu sezon ekonomik yönden yüksek maliyetli transferleri imza atıp flaş transferler yapmasına rağmen Spor Toto Süper Lig’de aradığını bulamadı. Liderin 14 puan gerisinde kalan Karadeniz ekibi hayal kırıklığı yaşattı.

Spor Toto Süper Lig’de ekonomik yönden yüksek maliyetli transferlere imza atıp kadrosunu yıldız oyuncularla güçlendiren Trabzonspor, 19.hafta itibariyle yapmış olduğu yatırımın karşılığını alamadı. Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalan Karadeniz ekibi, lider Beşiktaşâ€™ın 14 puan geriden takip ederken, Fenerbahçe’yi ise 13 puan geriden takip ederek taraftarına hayal kırıklığı yaşattı.

Bir Puan İçin 20 Milyon Euro Harcandı

Trabzonspor, 2013-2014 sezonunda kadro değeri 70 milyon Euro civarında olurken söz konusu sezonda oynadığı 19 maçta 8 galibiyet, 5 beraberlik ve 6 yenilgi alarak attığı 26 gole karşılık ise kalesinde 22 gol gördü ve topladığı 29 puan ile 8.sırada yer aldı.

Karadeniz ekibi bu sezon ise transfere büyük paralar harcayarak yatırım yaptı. Yapılan futbolcu yatırımı ile 3 yıllık transfer politikasını da belirleyen bordo-mavililer bugünkü takım değeri ise 90 Milyon Euro’yu aşıyor. Geçtiğimiz sezon ki takım değeri ile bu sezon ki takım değeri arasında 20 milyon Euro’luk fark bulunmasına rağmen Trabzonspor, bu sezon oynadığı 19 maçta 7 galibiyet, 9 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde ederken attığı 34 gole karşılık kalesinde ise 30 gol gördü ve topladığı 30 puan ile 6. sırada yer aldı.

Bir Buçuk Yılda 31 Futbolcu Trabzonspor’un Kapısından Girdi

Trabzonspor’da 26 Mayıs 2013 tarihinde göreve gelen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, görevde bulunduğu süre boyunca dışardan 31 futbolcu ile sözleşme imzaladı. 2013-14 sezonunda 5, 2014-15 sezonu. sezon başı ve devre arasıyla birlikte 26 futbolcu ile anlaşmaya varıldı.

Bu sezon transfere 35 Milyon Euro’nun üzerinde para harcayan Trabzonspor, sadece üç futbolcudan para alabildi. Bordo-mavililerden gönderilen Olcan, Henrique ve Adrian’ın satışından 12 milyon Euro gelir elde edildi.

Karadeniz ekibinin ayrıca, her yıl elindeki mevcut oyunculara yıllık olarak ödeyeceği garanti ücret ise 20 milyon Euro’yu aşıyor.

Harun-61
09.02.2015, 16:18
Hatta o gün bugündür zamanın Antep başkanı, eski Dev-Genç'li Celal Doğan, azizin ortaklığına devam etmektedir. Halen de tescilli iş ortağıdır.

Yalnız ben olayı biraz farklı biliyorum. Şampiyonluğu etkileyecek maçın ilk yarısını Antep 3-0 önde bitirmiş. Devre arası Celal Doğan ile aziz kapalı bir odada konuşuyor. Sonra Celal Doğan Antep soyunma odasına inip "çocuklar artık yeter, bu maçı veriyorsunuz, sonra ben size gerekeni yaparım" diyor. Hatta soyunma odasında kendisine atarlanan hoca Sakıp Özberk ve bizim Fatih Tekke ile tartışıyor. Maçtan sonra "gereken yapılıyor", ayrıca bir sezon sonra Antepli Kemal Aslan da uçuk bir fiyatla fenere transfer oluyor.

Sezon sonrası aziz yıldırım, takımın hocası Mustafa Denizli'ye "bu takımı sen mi şampiyon yaptın ulan" diyor ve bir Diyarbakırspor maçı sonrası Denizli istifa ettiriliyor.

Sanirim o mac'ta Fatih Tekke'de sahada idi.
Keske cikip anlatsa herseyi.

cengz
09.02.2015, 18:16
bizim takım oturmadı diyoruz, daha yeni takım diyoruzda, bizim takımın oturmuş hali yokki, eskimii hali yokki, her sene yeni takım. kafalar oturmadıkça kadro oturmaz

S.Seymen
09.02.2015, 18:27
Ortalık, fener yalakası sözde yazar ve konuşmacılarla dolu. Ama her kanalda öyle değil mesela TVNET'te Erdal abi ve diğer konuşmacılar herkese kapak olacak cevapları verdiler. O ekibe teşekkür ediyorum.
Yakup Aslan bugün açıklama yapmış, Hakem iyi yönetim gösterdi maçtaki tek hata Egemenin kart pozisyonuydu diye. Hemen gevşiyor yöneticilerimiz. Bir kere hakem maçı şikebahçe lehine yönetti. Bana göre çok kötü bir yönetim gösterdi. Bize çıkan 8 sarı kart, rakibe çıkmayan bir kırmızı 3-4 sarı kart var ki Egemen atılsa maçı kazanabilirdik. Hakemi aklamak öyle kolay değil Sn. Yakup Aslan.
Gelelim oynanan kötü futbola; sahada direnci olmayan bir takımdık. Ya ağır idman temposu ya üç gün önceki maç ya da çalışmamadan kaynaklanan bir sorundu. Umarım bu sorun çözülür...

onların net iki kırmızıları vardı

Alvez'in Sefa'yı indirip sarı aldığı pozisyon son adamdı yakın 2 km de adamları yoktu. Sarı verdiğine göre, gördü demek ayrıca

egemen den çok daha kırmızıydı... onu görmedim yea diyebilir çünkü

Erdal DİLEK
09.02.2015, 18:51
Tüm oyunlar Trabzonsporun bu yapilanmasini dagitma. Tavsiyem kimse oyuna gelmesin. Bu takima sahip cikilmasi. Bizim hakem desteğimiz yok siyasi destegimiz yok medya destegimiz yok. Sadece taraftar destegimiz var..

Erdal DİLEK
09.02.2015, 18:51
Liderlikten inince kudurdu şikeciler...

Cyzio
09.02.2015, 22:15
Sanirim o mac'ta Fatih Tekke'de sahada idi.
Keske cikip anlatsa herseyi.

Bir öz evlâttan çok şey bekliyorsunuz.

.

cakalkerem
09.02.2015, 22:18
ortalık şikecilerin yalakaları ile dolu...
oradan nemalanan bir sürü asalak ve parazit var

batugol
09.02.2015, 22:49
volkana milli macta kufretti diye
adama 2 yil hapis 1 yil futboldan men cezasi istemi ile dava acilmis
volkanin ettigi kufurlere ise 1-3 mac ceza gelmesi bekleniyormus
vay be
adaletin gozunu baglamalarinin sebebini herkese esit davranmasi zannediyordum
megerse kendisine tecavuz edeni gormemesi icinmis

bordomavi1
09.02.2015, 23:03
-------------Hakan-------------
Salih---Aykut---Belk.---İshak
------------Medjani------------
--------Memo---Aytaç---------
Yatabare-----------------Erkan
------------Cardozo------------

Sahaya çıkması gereken takım buydu. Hatta Waris sakat olmasaydı Waris sol da Erkan sağ da olmalıydı. Cezalıyken yazamadım, içimde kalmasın :)

Fatih Öztürk
09.02.2015, 23:03
Kaya Çilingiroğlu'na helal olsun bizi çok iyi savunuyor.

cakalkerem
09.02.2015, 23:04
bizim savunulacak bir tarafımız yok....

Uğur Kalyoncu
09.02.2015, 23:05
Kaya Çilingiroğlu'na helal olsun bizi çok iyi savunuyor.

Aynen inanilmaz hararetli savunuyor ne denmesi gerekiyorsa söyledi helal olsun..

fanatikdevri
09.02.2015, 23:06
Enteresan Kaya bizi savunuyor ve de çıldırmış gibi hararetli,peki zoruna gidiyorsa niye Bjk taraftarısın?

Fatih Öztürk
09.02.2015, 23:07
bizim savunulacak bir tarafımız yok....

Niye?biz Roman vatandaşımıyız.

Dip.Ing.Mag.
09.02.2015, 23:09
Şu şerefsizleri her defasında konuştueyıruz ya ne diyeyim. Yahu tamam köpekler hep havlar da sen de ağırlığını bir kere olsun koy be kardeşim. Niye biz bunlara karşı yokları oynuyoruz her defasında anlamıyorum.

Kaya çilingiroğluna da helal olsun, adam bjk li ama Trabzonspor luluk damarı da var

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Kazım Bostan
09.02.2015, 23:09
kaya çilingiroğlu mükemmel konuştu. tebrik ederim çok beğendim ve samimi olarak savundu bizi.

bjk taraftarı olması benim gözümde hiçbir şeyi değiştirmez. yani trabzonlu olup trabzonspor'u tutmayan insanları itici bulurum ama daha ötesini düşünmem.

OFLU
09.02.2015, 23:33
Kaya Çilingiroğlu ne dedi bizle alakalı? Özet gecebilecek var mı?

Kazım Bostan
10.02.2015, 00:41
Kaya Çilingiroğlu ne dedi bizle alakalı? Özet gecebilecek var mı?

m.u.'nun şerefsizce açıklamalarına tek tek kapak koydu. sen kimsin de trabzonspor'u küçümsüyorsun, trabzonspor tarihinde şu şu şu başarıları sağladı gibi şeyler söyledi.

DeAgLeMaNyAq
10.02.2015, 00:42
Mahmut Uslu yumuşak konuştu diyenlere de rastladık. Allah'ım sen aklımızı koru...

http://www.tvarsivi.com/stvhaber-10-02-2015-815252y.html

28TS61
10.02.2015, 01:27
volkana milli macta kufretti diye
adama 2 yil hapis 1 yil futboldan men cezasi istemi ile dava acilmis
volkanin ettigi kufurlere ise 1-3 mac ceza gelmesi bekleniyormus
vay be
adaletin gozunu baglamalarinin sebebini herkese esit davranmasi zannediyordum
megerse kendisine tecavuz edeni gormemesi icinmis

muz cumhuriyeti normal. bu haberi gördügümde sinir oldum

Bera B.
10.02.2015, 01:46
Lan Ersin Düzen. Tam düzenin adamı olmuşsun. Soyadının hakkını veriyorsun.

Tayfun
10.02.2015, 10:50
Mahmut Uslu, Caner, Volkan PFDK'ya sevk edildi .

Aydın Danış
10.02.2015, 11:34
kaya çilingiroğlu mükemmel konuştu. tebrik ederim çok beğendim ve samimi olarak savundu bizi.

bjk taraftarı olması benim gözümde hiçbir şeyi değiştirmez. yani trabzonlu olup trabzonspor'u tutmayan insanları itici bulurum ama daha ötesini düşünmem.

görüntüsünü bulabilecek bir yer varmı ? Hangi programdı bu

Faik Yılmaz
10.02.2015, 11:47
Dün Trt'de fenerlilerin lehine ve aleyyhine olan hakem hatalarını gösterdi....

19 maçın 12-13 tanesinde direkt sonuca etki edecek lehte hakem hatası vardı.... ( verilmeyen kırmızı kartlar, penaltılar filan )

oysa aleyhine yapılan 7-8 hakem hatasının bir çoğu sonuca etki etmeyen türden.... ( 2-1 galip geldiği maçta verilmeyen penaltı gibi )

hal böyle iken utanmadan arlanmadan aleyhimize konuşma cüretini buluyor bazı yönetici müsveddeleri.....

konuşsunlar kudursunlar....

işte en kötü zamanımız üste galibiyet ünvanınızı da , liderliğinizide alırız elinizden

Kazım Bostan
10.02.2015, 16:05
Kadıköy'den Trabzonspor geçti...
Fener liderlikten oldu...
Tribün cezası aldı...
Caner ceza alıyor...
Volkan ceza alıyor...
Mahmut ceza alıyor...

facebook'ta adalete fener yak sayfası