PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15

F. Yıldırım
08.02.2015, 01:53
Bize büyük maçlarda; Yattara, Jaja gibi bireysel yetenekli oyuncular lazım.

aslında bakarsak o statın bizim üzerimizde psikolojik bir baskısı var

hatırlarsak 2010-2011'de de kadıköyde pozisyon bulamadık

o gün Jaja bile etkisizdi

'Enes'
Ntv hacıya zor duruma düşürürüm diye çıkarttı.Hacı döşedi gitti::))

özet budur tebrikler :)

Berke6198
birde selçuğun bir müdahalesi vardı net sarı kart. Adam pozisyondan sonra adeta ucuz yırttım veremedi kartı bakışı attı. Ona sarı kart çıksa şikecilerin baskın futbolu biraz kırılacaktı.

Fiii tarihte Erman Toroğlu ,gs ile istanbulda 0-0 kaldığımız maçta Osman Özköylünün Hakan Şükürü düşürüp penaltı çalınmayan pozisyon sonrası verdiği beyanata bakarak demişti ki ; Futbolcu yalan söyleyemez!

Vallahi o kadar katledilmenin üstüne, bu maç 2-3 hatayı da onları kıramadıkları için yaptıklarını düşünüyorum.

Buna da şükür.

Kasım BEKTAŞ
08.02.2015, 01:54
Sorunda burada bize ne hemşerim kimin şampiyon olacağından ben olmadıktan sonra 30 sene geçti be bursa bile şampiyon oldu iyi fb ye çelme taktık kargaspor şampiyon olsun bizde mutlu olalım böyle bir zihniyet şekli olabilir mi hersene aynı tersane...

sizin anlayışınıza göre defans futbolcularına da gerek yok.
saldırın gitsin

futbolda bazen de gol yememeye çalışacaksın

bana da ne kimin şampiyon olduğundan
ama sahaya çıkıyorsun sağ bekin sakat sol bekin devşirme bek
karşılarında çok iyi sağ bek ve sol bek var
afrikalı futbolcular 3 gün önce gelmiş vs. vs. bir çok eksiğin var...

ayrıca ne kadar istemesekte staddaki atmosfer aleyhine bir çok hakem bu nedenle yanlı ve yanlış kararlar vermiş
buna rağmen bir puan almak iyidir bence

bende isterim eze eze 5-0 alalım ama
her maçın psikolojisi farklıdır
şikeciler bütün büyük maçları evimizde oynayacağız diyorlardı
ama ilkinde puan kaybettiler ve maçtan sonra ne diyeceklerini şaşırdılar

herkes azizin hakemleri etkilediğini hatta soyunma odalarını bastığını biliyordu ama birisi çıkıp maçtan önce adam gibi yönet dedi ve o da çıkıp adam gibi yönetti

bu olaylar sadece bu maçı etkilemez bundan sonra senin ve rakiplerinin maçlarındaki hakemlerin bakış açısını değiştirir

dikkat et maçtan sonra şikeci medya sürekli başkanın hakemi aramasını konu ediyor çünkü hakemlerle alakalı psikolojinin düzelmesini istemiyorlar
şike davasında onlarca kanun ve yönetmelik değişikliğini görmeyenler
şimdi ama kural var falan diyorlar

neyse uzun lafın kısası

bize sağlam bir ön libero lazım :)

Yiğit SARI
08.02.2015, 01:54
Nasıl oynadık? Seyahattaydım izleyemedim

winner
08.02.2015, 01:55
Hakemin tek ciddi hatası egemen'i atmamak.

Diego'nun pozisyonunun penaltı ile ilgisi yok.

Onun dışında kötü maç kötü futbol.Bu kadar mahkum oynamak bize yakışmadı.

fb bu futbolla şampiyon olursa yazık olur.Sezon başından bu yana tek iyi maçları yok.Kazandıkları maçlar ya hakem kararıyla ya da rakip takım oyuncularının bireysel aptallıklarıyla.Bugün ikisi de olmayınca hemen puan kaybı geldi.

Courage
08.02.2015, 01:56
Yalnız ,Alper çok iyi topçu. Kanat ,orta farketmiyor gerçekten çok iyi performans.

Burçak
08.02.2015, 01:57

bu maç iyi oynamadık. ama ona rağmen şikeciler kudurmuş köpekler gibi salyalarını akıtıyorlar.
demek ki iyi oynasaydık...

memmedaga
08.02.2015, 01:57

rezil ötesi

Selim MACİT
08.02.2015, 01:59
Koçum rasime bak yaaa , a durmazı nası kudurtuyor :)))

titanic
08.02.2015, 01:59
kötü oynadık ama zarar verdik

objek
08.02.2015, 02:01
Teknik olarak iyi fizik olarak yetersiz bulunup gonderilen adrian alanzinho olcan yattara sappara colman maluda gibi vs oyuncularin yerlerine gelenlerde fizik olarak onlardan iyi olmadiklari icin ayni zamanda hepsi asagi yukari ayni tip oyuncular olduklari icin buyuk maclardaki meydan savaslarinda silik kaliyoruz gs maci muamma!!! bjk ve sb maclarinda fizik olarak yetersiz kaldik artik fizik ve teknik kapasitesi hirsi!...ust duzey olmayan bir orta saha oyuncu alinmasin yoksa alanzinhoyu arariz bugun birakin gol atmayi calimda atamadik simdi olay cok acik bu mactaki orta saha oyuncularimiz fizik olarak kendilerini gelistirebilirlermi?... evet diyebiliyorsak bu kadro 2-3 nokta transferlerle kafaya oynariz yok bu oyuncularin gucu bu kadar diyorsak sil yeni bastana gidiyoruz

cakalkerem
1 puan iyidir.....idare eder...olsun....

bariskaratas
aslında bakarsak o statın bizim üzerimizde psikolojik bir baskısı var

hatırlarsak 2010-2011'de de kadıköyde pozisyon bulamadık

o gün Jaja bile etkisizdi

bu pozisyonları bi izleyin de bir maçta hakem bir takımı nasıl ince ince doğrayıp rakibine teslim eder görün.

https://www.youtube.com/watch?v=GltXYP4qTsQ#t=107

memmedaga
constant kadro dışı bırakılmalı

Sefa
08.02.2015, 02:02
Mahmut Uslu denen köpeğe ettiğim küfürler yüzünden yanacak olmak koyuyor..

Fatih Çelik
08.02.2015, 02:02
1 puan için mutluyum haketmedigimiz halde aldık ve şikeciler 2 puandan oldu.
Ama öte yandan yıllarca "Biz dik oynarız. Trabzonspor rakibini her zaman ezmeli vs. "diyeceksin yeni nesillere bunu asilayacaksin futbol bile oynamadan 1 puan alip gençler bilmiyor yeaa diyeceksin. Kusura bakmayın benim futbol felsefeme ters. Ezmek önemli değil ama futbol adına hiç bir şey yapmiyorsa takımın oynamak adına gayret gostermiyorsa ben taraftar olarak rahatsiz olurum. Elbette böyle oynayacağın takımlar olacak. Ama bu takim ne gs ne de şikeciler olacaktır. Ben sahada futbol oynayan bir takım istiyoru ezen değil ya da ezilen değil. Futbol oynayan.

sezer sami
08.02.2015, 02:03
Bizim başkan konuştukça köpekler havlıyor. açıklama üstüne açıklama yapıyorlar.
Başkanın bazı hareketlerine kızsam da Trabzonun ruhunu yansıtan bir başkan olduğunu düşünüyorum.
Yıllardır yapılan ayrımcılığın, Trabzonsporu ötekileştirerek şampiyonluğun İstanbul takımları arasında paylaştırılmasına bir başkaldırı vakti çok daha önce olmalıydı.
Fikrimce bu başkaldıraya her taraftar şikecilerin takım ve başkanlarına hırsızlık yaptıkları halde kör kütük sahip çıktıkları gibi bizde kendi davamıza sahip çıkmalıyız.
Artık spor programlarında (ntv vb pislikler hariç) Trabzonsporun başkaldırısı konuşulmaya başladı.
Ne kadar kuyruklarına bastık ki rıdvan denen iblis çıkmış Trabzonspor için ileri geri konuşuyor.
Ne kadar kuyruklarına bastık ki bizi küçümsemek adına rakibi nasıl ezdik deniyor.
Ne kadar kuyruklarına bastık ki tüpçü salı günü ligtv'de şansal büyükanın programına katılıp soruları cevaplayacakmış (televizyona çıkarak açıklama gereği duymuş denirse daha doğru).
En azından biz alenen mertçe ne yaptığımızı söylüyoruz.
Bir ligde 4 takım şampiyon oluyor 5. şampiyon ise bizim onurlu mücadelemiz neticesinde şampiyon oluyor. orada biz değilde başka bir takım olsaydı eminim ki bizim malum sene 82 puanla ligi bitirdiğimiz gibi Bursanın da emekleri boşa gidecekti.
Aklımız varsa taraftar olarak, bu takıma ve yönetime, oyuncalara sahip çıkılmalı.
Destek Destek Destek. başka bir şey değil.

titanic
08.02.2015, 02:03
maçın özeti fener penaltı kullanmadan maç kazanamz

Fatih Çelik
08.02.2015, 02:04

Futbol oynamadik açıkçası . Başka bir şeydi ben anlamadım.

Burçak
08.02.2015, 02:05
Trabzonsporun büyüklüğünü tartışma hadsizliği yapan mamuta gelsin

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10982446_910792802284903_8856471565708836202_n.jpg ?oh=a6e216143d327842ebe2eff8b0d5ddbc&oe=554A879B&__gda__=1432736071_29b95334f5431351906fcb761589e0d b

Çağatay_
08.02.2015, 02:05
Arkadaşlar denk takımlarla oynuyoruz ama kendimizden güçlü veya oturmuş takımlara karşı zorlanıyoruz. Aynı şekilde maçın adı büyük olunca da zorlanıyoruz.

Buna bir çare bulmamız lazım bu şekilde olmaz .

CEMEFKER
08.02.2015, 02:06
Beyaz TV de ...." hoaydaaaaaaaa" başladı...
A.Çakar a hastasiyim.....

Doğan Keskin
08.02.2015, 02:07
iho : brofesyonel fudbol disiblin gurulu :D

CEMEFKER
08.02.2015, 02:07
A.Çakar " daha 2 hafta önce aziz demedi mi, FB menfaatleri için gerekurese hakem odası basarim..."

Yaşa...

winner
08.02.2015, 02:08
Futbol camiasının şaşırdığı şey hakemin aranmasından çok bunun arayan tarafından kamuoyuna açıklanması.

Diğerinin gizli kapaklı yıllardır yapıldığını zaten herkes biliyor.

Yiğit SARI
08.02.2015, 02:09
Ne demiş

https://bio4esobil2009.files.wordpress.com/2010/04/mamut1.jpg

?

sezer sami
08.02.2015, 02:09
Bu arada herkesin rahatsız olduğu konuları çatır çatır istanbula söyleyen bir yönetimimiz var bilmem farkındamısınız.
herkesi karşısına almış dalga geçer gibi bir açıklamasına etekleri tutuşan şikeci yöneticileri ve tüpçüler var.
bunun değerini bilip yönetimi destekleyelim, takımı destekleyelim.
başkanımız diğer yönetimler gibi kapalı kapılar ardından takımı yönetmiyor.
hoşlanmadığım hareketleri olsada siyaseten beş parmağın hangisi bir ki. kusursuz insanı ararsak etrafımızda bir kişi kalmaz.
o yüzden arkadaşlar maddi manevi desteğimizi esirgemeyelim.

DEEP BLUE
08.02.2015, 02:10
Mahmut Uslu : delikanlıyım diye ortada gezmesinler... Bunları saha dışında gördük küçüktü. Sahada gördük yine küçüktü...

Hahahahaha...
Lan bu pirzola dudaklı herif yüzünden, Nutellam bitti, Fiskobirlik fındık ezmesinden tırtıklamaya başladım... Keyiften mayıştım...

Fatih Öztürk
08.02.2015, 02:11
Biz maça ön liberosuz başlarken,şikeciler Selçuk,Topal ikilisiyle çift ön libero başladılar.Ersun hoca adeta şikecilere davetiye çıkardı.Medjani ne zaman göbeğe geçti ortadan gelgitleri zayıfladı.o bölge tandemdir.İyi kötü F.Atik yada rakibi durdurma özelliği olan biri oynatılmalıydı.

Furkan Özdem
08.02.2015, 02:12
http://i.imgur.com/zRZ5hye.jpg

Ah kontradan bir gol bulsak çok iyi olacaktı ama bunlara bu da yeter.

F. Yıldırım
bu pozisyonları bi izleyin de bir maçta hakem bir takımı nasıl ince ince doğrayıp rakibine teslim eder görün.

kardeşim ben onu yazarak bugün oynayan futbolcularda aşırı suç aranmaması gerektiğini vurguladım, yoksa evet hakem bizi her zaman biçiyor, yoksa son 2-3 sezondaki kötü kadromuza rağmen yine yenebilirdik bu şikecileri kendi sahalarında

O sezon da kadıköyde inanılmaz hatalar oldu her zaman ki gibi ama o berbat oyunu hiçbir maçta sergilememiştik o sezon için

Onur
Şu maçtan sonra en çok konuşmamız gereken konu "Nasıl bu kadar kötü oynadık?" olmalıyken, başka şeyler konuşuyorsak hala bizim de eksikliğimiz var...

CEMEFKER
Yalniz sinan engin le ilk defa ayni kafayim....

" bu sistemde her yol mübah....hacıosmanoğlu baktı....haaaaa dedi..."

Mustafa YILMAZ
08.02.2015, 02:14
yalnız iho'yu tutmasamda maç öncesi açıklamaları yaptıkları bizanslıları salladı bu açık ve net hemde buna şaşırıp ne yapacaklarınıda bilemediler bu sayede hakem de ortada maç yönetti + ne zamandır ilk defa Trabzonspor'dan tek ses çıktı en çokta buna sevindim.

maça gelince son yıllardakien kötü oyunumuzu oynadık yinede hakan yenilmeyeceğiz bugün dedi helal olsun. salih, aykut ve medjani'de iyiydi ama hücumda berbattık

Fatih Öztürk
08.02.2015, 02:15
Constant kesinlikle forvet arkası oynatılmalı.Pas alışverişi ve top saklayışı bu kadar iyi olan bi futbolcu üstelik kaleyide sağlam yoklayan adam gerilerde berilerde oynayamaz.

İ. SARAL
08.02.2015, 02:16
Aslında izim takımın en büyük sıkıntısını spiker söyledi. Ligde en fazla futbolcu ile oynayan takımız tam 31 oyuncu. Bu takımın adam gibi oynaması için bir daha ki seneyi bekleyeceğiz. Elimizdeki fazlalıklardan kurtulup 2-3 nokta atışı yaparsak iyi oluruz. Ama bütün bunlar bu günkü rezil futbolun bahanesi olamaz. Hakan, Medjani ve Aykut haricinde herkes tel tel döküldü. Özellikle Sefa, Özer, Cardozo ve ikinci yarı Constant. Sefa hala bu takımda ilk 18'de nasıl yer buluyor inanılır gibi değil. Constant, Vahid zamanında iyiydi korkarak mı oynuyordu acaba. Şimdi bir iplememe durumu var gibi.

titanic
08.02.2015, 02:16
rasim bizden yana

Doğan Keskin
08.02.2015, 02:17
başkana helal olsun..maçın skoru umrumda değil..şu mahmutu konuşturdun yaa..istediğini aldın başkan..fb li abdülkerimde kudurdu :D ahmet çakar sinan engin rok hepsi iho nun yaptığı yanlış dediler sonradan türk futbolunda düzen böyleye geldi iş.

TSemih61
Şu maçtan sonra en çok konuşmamız gereken konu "Nasıl bu kadar kötü oynadık?" olmalıyken, başka şeyler konuşuyorsak hala bizim de eksikliğimiz var...

Tamamen katılıyorum hocam.

F. Yıldırım
Rasim K.: Hacıosmanoğlu haklıdır haklıdır haklıdır

Küçük Uğur
Rasim abdulkerimi deli etti deli :)

titanic
defaatle söyledim sefa,yusuf gibi balon oyuncularla hedefinizi kısıtlı tutmak zorunda kalırsınzı,Gözümde bu ikisinin zeki yavru kadar kıymeti yok

memozcan
maçı izlemedim o yüzden yorum yapamam ama özetleri izlediğim kadarıyla iyi pozisyon yakalamışlar ve atamamışlar.. bizim ise pozisyonumuz yok..

ilk yarıdaki maçta net pozisyon vermemiştik ve pozisyonlar bulmuştuk.. feneri en iyi bilen ersun hoca bu maçta neden bu kadar ofansif bir kadroyla çıktı ve beklerine karşı neden önlem alamadı anlamak güç.. izlediğim kadarıyla pozisyonların oluşumunda sürekli g. gönül ve caner başroldeler..

selcuk
08.02.2015, 02:18
genelde mac yorumu yapmam...

benim mac yorumum

maca iyi basladik, ama nasilsa yaptigimiz her faulde sari kart gördük
15. dakikada 3-4 kirmizi kart verecek bize bu serefsiz dedim, komik olan rakibin yaptigi faullere ayni cevabi vermedi, ekiciye canerin arkadan girdigi bir pozisyon vardiki, evlere senlik

takim okadar kart yediki pres futbolunu hoca alan savunmasina cevirdi, tabiiki sikeciler fiziki mücadele 0a yakin oldugundan yorulmadilar, yillardir birbirlerinlen oynadiklari avantajinlan üstümüze geldiler

1 puan bundan basaridir

TSezgin61
Haciosmanoglu yanina iyi birini almali.

Suan tek basina herkese gider yapiyor ama, söyle 1-2 disli yönetici daha olsa iyi olurdu. Biraz yanliz kaldi...

Berke6198
Constant topu bu kadar ayağında tutmayı ve topla oynamayı seviyorsa bu adamı ön liberoda veya savunmada oynatmak, intihar etmeye eşdeğerdir.

Kendisinin yapısını değiştirmeyeceğimiz gibi, mevcut yetenekleri ve tekniğini de reddedemeyiz.

Defansta kaptırabileceği her top gol yememize sebebiyet verebilir, atak olmasına sebebiyet verebilir. Ancak pas yeteneği olan bir futbolcu, bunun yanında iyi de çalım atıyor.

Ben olsam Özer'in yerine Constant'ı oynatırdım. İleride atacağı çalımlara, oyunu sakinleştirme çabasıyla atakları iyi yönlendirebilir. Topu ayağında tuttuğu zaman da kolayca faul alabilir.

Bknz: Galatasaray maçında orta sahada arka arkaya attığı çalımlar ve yaptığı paslaşamalar.

objek
08.02.2015, 02:19
Yatabare son dakikalarda iki pozisyonda onundeki!!!defans adamlarina biraz dikkat etse amatorce ofsayta dusmezdi futbol zekasi sorunu var

inadina61_08
08.02.2015, 02:19
fibikler kuduruyor, bu kadar kötü oynadıktan sonra bu salaklara yenilmemek de güzelmiş, keşke sonlarda bir tane sallayabilseydik de iyice telef olsaydı dangalak ahalileri.. Bursadan gol haberi mi var usluuuu, nereye saldıracaklarını şaşırdılar, ne dokunmuş. eeee penaltısız, kırmızı kartsız bu kadar uslu

CEMEFKER
08.02.2015, 02:20
Futbol camiasının şaşırdığı şey hakemin aranmasından çok bunun arayan tarafından kamuoyuna açıklanması.

Diğerinin gizli kapaklı yıllardır yapıldığını zaten herkes biliyor.

Sıkıntı bu zaten.....

kafa şu " ulan madem kısrağa " bindin" bari avama ilan edip utandırmasaydın...eeee madem söyledin kadıya kaldı namusu...."

memozcan
08.02.2015, 02:20
özerle mehmet beraber oynadığında defansif açıdan sürekli problem yaşarız gibime geliyor.. ikisinden birini tercih etmek durumundayız..

TSemih61
08.02.2015, 02:21
Yalnız şikeciler bu kadar saldırdıkça İHO'ya sempati duymaya başladım :D Abdülkerim çıldırdı Beyaz Futbol'da.

mkesen1982
08.02.2015, 02:21
Beyler bırakın nasıl oynadığımızı.cayinizi alin tv karsinina gecin çıldırışlarını izleyin.zevk iste budur.sonrada uyuyun.sonra tartisiriz nasil oyndigimizi

Fatih Öztürk
08.02.2015, 02:23
Constant topu bu kadar ayağında tutmayı ve topla oynamayı seviyorsa bu adamı ön liberoda veya savunmada oynatmak, intihar etmeye eşdeğerdir.

Kendisinin yapısını değiştirmeyeceğimiz gibi, mevcut yetenekleri ve tekniğini de reddedemeyiz.

Defansta kaptırabileceği her top gol yememize sebebiyet verebilir, atak olmasına sebebiyet verebilir. Ancak pas yeteneği olan bir futbolcu, bunun yanında iyi de çalım atıyor.

Ben olsam Özer'in yerine Constant'ı oynatırdım. İleride atacağı çalımlara, oyunu sakinleştirme çabasıyla atakları iyi yönlendirebilir. Topu ayağında tuttuğu zaman da kolayca faul alabilir.

Bknz: Galatasaray maçında orta sahada arka arkaya attığı çalımlar ve yaptığı paslaşamalar.
Çarpıcı tespitler,On Numara bir yorum.

F. Yıldırım
Yatabare son dakikalarda iki pozisyonda onundeki!!!defans adamlarina biraz dikkat etse amoterce ofsayta dusmezdi futbol zekasi sorunu var

Yatabare demeyin, o futbolcu falan değil

transfer dosyasında mesajlarım duruyor abartılı şekilde eleştirdim, ilk geldiği zamanlar iyi oynuyordu kendi başlığında özür diledim beni morartmaya devam et yazdım ama son maçları benim Fransa Liginde izlediğim futbolcu olamayan Yatabare

ulan kaleci vuruşunda ofsaytta beklemenin ne gibi bir açıklaması olabilir, yada sağ kanatta bir top aldı Cardozo'ya attı ama top Cardozo'ya ulaşmadan 5 şikecinin araya girebileceği rezil bir pastı, halbuki zenci dediğin alıp yardıracak kanattan bu adamın yürüyecek hali yok

memozcan

Suan tek basina herkese gider yapiyor ama, söyle 1-2 disli yönetici daha olsa iyi olurdu. Biraz yanliz kaldi...

göreve geldiği 2. dakikada ben konuşmayacağım o işi sebahattin kardeşim yapacak demişti ama uzun sürmedi bu birliktelik:)

Kandemir
08.02.2015, 02:24
En kötü günümüzde bizi yenemediler. Bundan Sonrasını onlar düşünsün :-)

objek
08.02.2015, 02:25

Çünkü defansta kaptırabileceği her top gol yememize sebebiyet verebilir, atak olmasına sebebiyet verebilir. Ancak pas yeteneği olan bir futbolcu, bunun yanında iyi de çalım atıyor.

Bjk ve sb maclari sonrasi sanki ekici ozer constant ve erkan dordu birden olmuyor nedeni ise hepsi ayni adam! bu dortlumuzun basarili olmasi icin topu uzun sureli takimda tutmalari mecburiyeti var o zaman geriye donuslerde zor durumlarda kalmazlar barcelona orta sahasi bile top rakipteyken zorlanandigi icin oncelikle topu uzun sureli aralarinda tuttuklari icin rakibin etkili olmasini engelliyorlar

Doğan Keskin
08.02.2015, 02:26
Constant kesinlikle forvet arkası oynatılmalı.Pas alışverişi ve top saklayışı bu kadar iyi olan bi futbolcu üstelik kaleyide sağlam yoklayan adam gerilerde berilerde oynayamaz.

aynen katılıyorum..göbeğe ekicinin yanına bi melo aldık mı tamamdır.

Küçük Uğur
08.02.2015, 02:27

benim mac yorumum

15. dakikada 3-4 kirmizi kart verecek bize bu serefsiz dedim, komik olan rakibin yaptigi faullere ayni cevabi vermedi, ekiciye canerin arkadan girdigi bir pozisyon vardiki, evlere senlik

takim okadar kart yediki pres futbolunu hoca alan savunmasina cevirdi, tabiiki sikeciler fiziki mücadele 0a yakin oldugundan yorulmadilar, yillardir birbirlerinlen oynadiklari avantajinlan üstümüze geldiler

1 puan bundan basaridir
Aynen öyle hocam on Numara tespitler. Cok konustuklari hakemleri bizi mactan erken kopartti.

titanic
08.02.2015, 02:27
Bjk ve sb maclari sonrasi sanki ekici ozer constant ve erkan dordu birden olmuyor nedeni ise hepsi ayni adam!

aynı adam değilller erkanın saçları uzun, constant esmer,ekici ve özer biraz benziyor sorun aynı tip oyuncular olmalarından dahaçok performanslarının gayretlerinin yerinde olmaması

inadina61_08
08.02.2015, 02:28
ali uzunay beyaz tv

ozzy!
08.02.2015, 02:28
Constant'dan bi cacık olmaz ümitlenmeyin.

TSezgin61
08.02.2015, 02:29

Derken Ali Uzunay baglandi...

bordomaviask
08.02.2015, 02:29
Ali Uzunay'dan sağlam bi giydirme bekliyorum hadi bakalım inşallah.

zx61
08.02.2015, 02:30
Ibrahim başkan çok iyi niyetli, gerçekten türk futbolunu tek başına kurtarmaya çalışıyor..bir direniş başlattı ama bilmediği bir şey var türk futbolunda tek adam kendisi..diğer anadolu takımı başkanları yalaka, satılmış..ihoyu da sevmezdim yalan yok ama temiz futbol için mücadelesi takdire şayan..eminim ki bursanın bile hakkı yenildiğinde üzülüyordur..mesela şuan basın biraz tarafsız yayın yapsa hakem hatası yoktur fener ağlamasın dese şu sikebahceliler yavaş yavaş küçülür yok olur..
ali uzunay 2. Başkan beyaz tv de

Onur Keskin
08.02.2015, 02:30
ali uuzunay beyaz tv de

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Doğan Keskin
08.02.2015, 02:31
Ali uzunay tam oturttu lafı öf :)

TSezgin61
Off off off

Ali Uzunay: "ezilmis takim diyor, nasil oluyor? Onlarin gidemedigi avrupada bu takim ülkemizi temsil ediyor, nasil ezilmis oluyor"

Kadir
Tatava yapmaya gerek yok istanbul'da bu heriflere çelme takmak, 1 puan almak şu dönemde iyidir.

Sıkıntı yok.

Fatih Öztürk
08.02.2015, 02:32
aynen katılıyorum..göbeğe ekicinin yanına bi melo aldık mı tamamdır.

Melo dedin beni kalbimden vurdun kardesim :)
Ara transferde en çok istediğim oyuncuydu.sezon sonu GS'nin elinden çalmalıyız bu uşağı.

orhan42
08.02.2015, 02:34
Abdülkerim kuduruyor...Şerrrrrrrrrrrreffffsizler...Ertem senin ta ebenin ellerinden öperim..Şikeci avukatı seni!

selcuk
08.02.2015, 02:34
Aynen öyle hocam on Numara tespitler. Cok konustuklari hakemleri bizi mactan erken kopartti.

üstad tespit gerekecek bir durum degil
sefanin degisikliginde zaten hocanin ellerinlen yaptigi hareketlerinlen belliydi ikili mücadelelere girmeyin dedigi

2. yari farkindaysaniz 1 kere 1 oyuncumuz topa kaymadi
ceza alani önünde bilen kaymadilar

bunlari görmeyen futbol konusmasin
bizim takimin minumum kosu mesafesi maclardir 115 km üzeri, son 15 dakika bir vites daha cikartabilen tek takimiz
32 yas ortalamasi olan takima hakem bizi bu özelliklerimizden ayirdi

Nihat Günay
08.02.2015, 02:35
Trabzonsporumun büyük olup olmadığını tayin etmek Mahmut Uslu denen şarlatana düşmüş.

Bence günün en trajikomik hadisesi bu.

gustafsson
08.02.2015, 02:36
Ara transferde en çok istediğim oyuncuydu.sezon sonu GS'nin elinden çalmalıyız bu uşağı.

Hastayım şu meloları velileri isteyenlere. Başka lig yok zaten.

Onur
08.02.2015, 02:37
Koşu mesafeleri verildi mi?

Armağan Dere
08.02.2015, 02:37
En kötü günümüzde bizi yenemediler. Bundan Sonrasını onlar düşünsün :-)

Ne zaman iyi olacağız abi..

İ. SARAL
08.02.2015, 02:39
Seneye fazlalıklardan kurtulup 2-3 nokta atışı yaparsak iyi bir takım oluruz. 31 farklı oyuncu ile oynamışız şu ana kadar. Böyle bir şey daha önce olmuş mudur acaba ? En büyük sorun takım olamamak.

Fatih Öztürk
08.02.2015, 02:39

Melo bu ligin M.Topal'la beraber en iyi ön liberoları.

serdaracıl
08.02.2015, 02:40
Premier ligden fizikli ve devamliligi olan orta sını adamlar almaliyiz. Tsl'dd uçarlar

Kandemir
08.02.2015, 02:41
Anama küfrederken tıkadı yersin dedi

TSemih61
Ali Uzunay çok iyi konuşuyor.

Nazim Can
Su Karadeniz şivesine hastayim:)

Kandemir

Ne zaman iyi olacağız abi..

Çok beklemeyeceğiz inşallah

outoftime
08.02.2015, 02:42
lig başlarken bu takımda ön libero sorununa dikkat çekmiştim
en kötü bourceanu devre arası takıma katılabilirdi
constanta takmış durumdayım daha doğrusu o adamı kaleden olabildiğince uzak oynatmak gerektiğini hep belirtiyorum
orta alanda iki güçlü kesici olmalı mehmet ve özer de orada bugün çaresiz kaldılar
mehmet topal gibi bir orta alan oyuncumuz olsa inanın derbilerde herşey farklı olur
ersun hoca beşiktaş ve fener maçlarında tam anlamıyla çuvalladı
bakalım iç sahadaki derbilerde ne yapacak?

titanic
08.02.2015, 02:42
ali beyı bağandim

Mustafa Calik
08.02.2015, 02:43
Koşu mesafeleri verildi mi?

http://fs1.directupload.net/images/150207/iyadvyfu.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs2.directupload.net/images/150207/xqwxpjw8.jpg (http://www.directupload.net)

ozzy!
08.02.2015, 02:44
Rasim'e helal olsun.

outoftime
08.02.2015, 02:44
ne cardozo ne yatabare böyle maçlarda deniz yılmaz daha uygun olurdu

inadina61_08
08.02.2015, 02:46
soru : fb ile olan gerginliğiniz biter mi, ne zaman bitecek.

Ali Uzunay : fb ile olan gerginliğin bitmesinden yanayız, bizim emanette olan kupamızı aldığımızda biter.

AYYILDIZ
08.02.2015, 02:47
Rasim'e helal olsun.

Ne dedi?

Doğan Keskin
08.02.2015, 02:49

Yahu ben melo'yu alalım demedim orada demek istediğim melo tarzında bi adam alalım dedim.

ozzy!
08.02.2015, 02:50
Ne dedi?

Uzunay'ı ve hacıosmanoğlunu koruyan tek isim programda. Böyle sistemde Trabzonspor hakkını ancak böyle korur dedi.

lazapo61
08.02.2015, 02:52
beyaz tv

inadina61_08
İHO beyaz tv :)

BySeHzAdE
başkan beyaz tv de

Giallorossi
IHO baglandi :D:D

ozzy!
http://beyaztv.web.tv/ başkan bağlandı.

İ. SARAL
Ahmet Çakar şikeci takımın yöneticisi usluya iyi çaktı :)

serkanholep
konuş başkan

İ. SARAL
Haci git yat ya :)

mehmet83
08.02.2015, 02:53
Baskan baglandi. Yeni uyanmis galiba :)

CEMEFKER
BAŞKAN şu an Beyaz TV de....

AYYILDIZ
Uzunay'ı ve hacıosmanoğlunu koruyan tek isim programda. Böyle sistemde Trabzonspor hakkını ancak böyle korur dedi.

Eyvallah. Başkanın şu Usluyu adam etmesi Lazım.

titanic
08.02.2015, 02:54
başkana helal olsun

objek
08.02.2015, 02:54
[QUOTE=titanic;1919977098]aynı adam değilller erkanın saçları uzun, constant esmer,ekici ve özer biraz benziyor sorun aynı tip oyuncular olmalarından dahaçok performanslarının gayretlerinin yerinde olmaması[/QUOTE

Saka bir yana eger bir oyuncu fizik olarak yetersizse istesede cok calissada dogustan guclu bir oyuncu kadar olamaz sorun burada

Uğur Ö.
08.02.2015, 02:55
Hacı beyaztvde

Semih AYDIN
08.02.2015, 02:55
Başkan yak gitsin

inadina61_08
08.02.2015, 02:56
Başkan birazdan pfdk'ya sevk edilecek :))

Hakan Yeşilyurt
08.02.2015, 02:57
ne dediğini de yazın beyler

Hakan
08.02.2015, 02:58
Başkan bir kere de saptırma konuyu.Her zaman gereksiz yere uzatıyor

hüseyin1975
Açıldı Başkan.
Iyi konuşuyor.

ozzy!
Helal başkan.

Uğur Ö.
08.02.2015, 02:59
Karanlık odalarda yapılan şeyleri kimse konuşmuyor diyor.Adam haklı beyler.

Nihat Günay
08.02.2015, 02:59
Mevzunun özünden uzaklaştı.

titanic
08.02.2015, 03:00
başkana aşırı sempati besledim ha, helal olsun

titanic
08.02.2015, 03:00
hakem hadalarini vurguluyor konudan sapmıs değil

Uğur Ö.
08.02.2015, 03:01
Hatalı kararlardan kaynaklı puanları verseler şuan şampiyon potasındayıdım diyor

hyasin61
08.02.2015, 03:01
İHO'ya helal olsun

TSemih61
08.02.2015, 03:02
Başkan iyi konuştu sonunda batırdı.

serkanholep
08.02.2015, 03:05
bence ihoda yalan yok

saflık var, profosyonellik yok, kurumsallık yok,delikanlılık var,gülmek yok vs vs

ama harbiden yalan yok

Tatar Kemal
08.02.2015, 03:05
Rasim çok doğru konuştu, Trabzonspor'un bu federasyon bu mhk ve istanbul karteliyle başka türlü mücadele etmesi mümkün değil. İHO bence en doğruyu yapıyor. Türk futbolu zaten batmış. Bundan sonrada kurtulması imkansız. Çirkefleşmiş kişilere karşı efendilikle mücadele edilmez. Sen agresif olmazsan gelip kafana vurup eziyorlar. Bizans karteline karşı bundan sonra İHO ve ekibi daha da agresifleşmeli.

ts_tuncay_ts
08.02.2015, 03:06
İhoyu fena sinirlendirmiş bu tff...

serkanholep
08.02.2015, 03:07
Rasim çok doğru konuştu, Trabzonspor'un bu federasyon bu mhk ve istanbul karteliyle başka türlü mücadele etmesi mümkün değil. İHO bence en doğruyu yapıyor. Türk futbolu zaten batmış. Bundan sonrada kurtulması imkansız. Çirkefleşmiş kişilere karşı efendilikle mücadele edilmez. Sen agresif olmazsan gelip kafana vurup eziyorlar. Bizans karteline karşı bundan sonra İHO ve ekibi daha da agresifleşmeli.

aynen

bu ülkede şike yapanlar küme düşürülmedi

hiçbirşey yapamazlar

böyle devam başkan

ozzy!
08.02.2015, 03:07
İHO büyük başkan olma yolunda ilerliyor.

Uğur Ö.
08.02.2015, 03:08
Ben 1. veya 2. olamayacaksam niye yatırım yapayım.3 ist takımı yarıştırmak istiyorlar.

redbul
08.02.2015, 03:09
bugün oyun anlamında kötüydük ama 1 sıfırdan her zaman iyidir şikeciler bugün fena gaza gelmişler adeta bize top östermediler buda normal kendi sahalarında oynuyolar maçın admı hakandı sıfır hatayla oynadı sonra aykut ve medjani iyiydi diğer adamlarımız pek varlık gösteremediler burda deflarca yazdım cardozo bu tür maçların adamı değil bu tür maçlarda waris ile oynamak gerekli ama bugün o da sakattı malesef ekiciyi çok tutmama rağmen büyük maçlarda kendisini gösteremiyor özere gelince zaten ben pek tutmuyorum bence ancak iyi bir yedek olur zaten şampiyonluk istiyorsanız özerle yusufla sefayla musayla salihle 30 senede oynasanız şampiyon olamassınız.

TSemih61
Başkan şuana kadar çok iyi konuştu Yıldırım Demirören'i övmesi hariç. Ne gerek vardı.

titanic
başkan da herkesi aramış haa, helal olsun başkanıma takımın arkasında durması bile liderliktir.

tamuğ yamtar
08.02.2015, 03:10
Ahmet Çakar'a da ayarı verdi :)

cyberentalpi
08.02.2015, 03:11
Başkan ne olur söyle. Ahmet Hoca senin çizdigin iki hakem iki hafta üst üste benim maçlarımda görev aldı ve puanımı çaldı de

~UniCef~
08.02.2015, 03:11
Arkadaslar bu takima sadece topu saklayan ve baski aninda fauler cikaran bir ön libero lazim

redbul
08.02.2015, 03:13
beyler farkındamısınız ama cardozo 4. derbide de sıfır çekti

redbul
şu alper bizde olsaydı müthiş olurdu

ozzy!
Başkan çakara ayarın kralını yaptı. :D

tamuğ yamtar
08.02.2015, 03:14
Aynen...

Ama Çakar ile birebir diyaloğu da fazla uzatmamalı...

Emrah Akcagöz
08.02.2015, 03:15

Ne dedi ?

BySeHzAdE
Hacıosmanoğlu'dan Çakar'a, "Bana neyin yakışıp yakışmayacağına ben karar veririm! Siz değil!"
Çakara da bi ayar çekti başkan.

Nihat Günay
Başkan konuyu yanlış yürütüyor..
Hasettim. Yapmasaydım maç adil yönetilmeyecekti desin çıksın işin içinden

ozzy!
08.02.2015, 03:16
Ne dedi ?

Çakır hakemi niye aradın diyor, Napoli maçının hakemini arayabilir misin dedi, İHO'da son avrupa kupası maçında oturduk yemek yedik hakemlerle dedi.

TSemih61
08.02.2015, 03:18
Yav yalnız Trabzonspor Başkanı ile herkes böyle diyaloğa girememeli. Bu nedir yani. Çıkarsın bir programa çatır çatır konuşursun kalkar gidersin. Bir de böyle bir programa katılması çok yanlış, arkadan rasimin oooooooo sesleri ahmet çakar'ın saçma sapan çıkışları filan bir başkan bu işlerle uğraşmamalı.

Fatih Öztürk
08.02.2015, 03:19

Gs maçında attığı golü Yekta elleriyle kesti o maçta iyiydi. Bjk ve fb maçlarında oyunu öne yıkamazsan Cardozo napsın?ayrıca bu 3.derbi maçı,ilk yarıdaki fb maçında kadroda yoktu.

tamuğ yamtar
Yav yalnız Trabzonspor Başkanı ile herkes böyle diyaloğa girememeli. Bu nedir yani. Çıkarsın bir programa çatır çatır konuşursun kalkar gidersin. Bir de böyle bir programa katılması çok yanlış, arkadan rasimin oooooooo sesleri ahmet çakar'ın saçma sapan çıkışları filan bir başkan bu işlerle uğraşmamalı.
Ben de onu söyledim yukarı da....

Çakar ile böyle birebir diyolağa girmesi çok ama çok yanlış...

Anlat, lafını söyle, kapat sonra...

selcuk

zaten 4 derbide sadece 3 gol attin
cardozoyu kac pozisyona soktunki atacakti
bugün ceza alani etrafi birkere topu ayagina oturtsaydilar ne olurdu

inadina61_08
08.02.2015, 03:20

Medyan olsa bir konuşur 5 ses getirirsin ama medya onların elinde biri yarım, diğeri çeyrek, öteki hiç yazmıyor.. ses gelsin istiyorum ancak böyle oluyor ve olmak zorunda. TS TV gelene kadar da böyle olacak.

uzungöllü
08.02.2015, 03:21
Başkan yorumcu oldu vesselam. Uzatma be başkanım.

Uğur Ö.
08.02.2015, 03:23
Uzatması hata.Doğru konuşuyor ancak çok uzattı.

titanic
08.02.2015, 03:23
askerlikten vurdu başkan

ozzy!
08.02.2015, 03:24
Başkan zirve yaptığı anda bıraksa yeter. Şu askerlik mevzusu cacık tadı verdi.

Nihat Günay
08.02.2015, 03:24
keşke buraya çıkmasaydı.

TSemih61
08.02.2015, 03:25
Haydaaaaaa muhabetlere bak, Bizim Hacı başkanlığı bıraktıktan sonra bu programa katılsın manyak olur :D

cyberentalpi
08.02.2015, 03:25
rasim i kollama için ahmet çakar askerlik konusunda hırladı

homosapiens
08.02.2015, 03:26
başkan uzun konuşunca saçmalıyor, biraz da dikkafalı

cyberentalpi
08.02.2015, 03:27
bakalım rasim dönecek mi. dönmesse rasim i dikkate alcam

Fatih Öztürk
Konuşsun zararı yok.belki birileri adamlık öğrenir.

Giallorossi
Bu sinanda az yavsak degil baskan baglaninca hic konusmaz. Baskan telefonu kappattigi an vidi vidi konusmaya basliyor :D

tristram
08.02.2015, 03:28
trabzonspor baskani bu kadar kolay ulasilmamali.her hafta bu meczuplara baglanmak dogru degil.

Nihat Günay
Futbol disiplin talimatında yöneticilerin hakem araması suç mu acaba?

serkanholep
askerlik mevzusunu sürekli konuşuyor başkan ama haklı

ts_tuncay_ts
08.02.2015, 03:31
Sinan engin: Bende aradım hakem...

ozzy!
08.02.2015, 03:32
Çakar:Beni 20 yıl hiçbir başkan aramadı.
Engin: o zaman cep telefonu yoktu. Hahaha. :D

ts_tuncay_ts
08.02.2015, 03:32
Ahmet Çakar : Beni niye hiç aramadılar...

Sinan Engin: O zaman cep telefon yoktu...

Ahmet Çakar: Evet doğru

arifberkay
08.02.2015, 03:33
Çakar beni 20 yıl boyunca kimse aramadı sinan o zaman cep tel yoktu

Oruç
08.02.2015, 03:33

Farkındayız. Kendisi "3" derbide oynadı ve "3"ü de deplasmandaydı. Ve yine farkındayız ki kendisi gol krallığında ilk sırada.

emre6117
08.02.2015, 03:35
Bizm baskan soyle 2_3 tane daha delikanli baskan olsa devrimi yapacagiz ama yok boyle adamlar.bizmki tek basina mucadele ediyor.nereye kadar.taraftarin bile bir kismi adami alasagi etmek istiyor.

Koray Böyük
Ertem e de iyi ayar verdi..

Başkanım juventus düştüğünde bi belgede hKeme aradıkları için sebep gösterilmiş..

Başkan : mac sonucuna etki etmiş mi? Ettiği için gösterilmiştir

E.S: evet başkanım bize katildigin iz için zart zurt

@addfhshahsh

hyasin61
İbrahim Hacıosmanoğlu : "Hakem eğer Diego'nun pozisyonuna penaltı verseydi, takımı sahadan çekecektim, direkt!"

Nazim Can
08.02.2015, 03:36
Bizim baskan profesyonellikden cok uzak birisi, hitabeti zaten yok, ama bu Türkiyedeki sistem icin bize en uygun adam acik ara İho dur, ciddi anlamda ligin ikinci yarisi hakem katliami yasamazsak ben 8tas ve 6s dahil kimseye yenilmiyecegimizi düsünüyorum, en zor deplasman sikecilerinkiydi, bunuda atlattik en azindan yenilmeden, artik seri galibiyetler ve bol gollü maclar bizi bekliyor insallah:)

F. Yıldırım
08.02.2015, 03:37
Beni en çok sevindiren yakında bizim aleyhimize yapılan hakem hatalarını basına anlatacak olması.

Full HD
08.02.2015, 03:38
Bizim baskan profesyonellikden cok uzak birisi, hitabeti zaten yok, ama bu Türkiyedeki sistem icin bize en uygun adam acik ara İho dur, ciddi anlamda ligin ikinci yarisi hakem katliami yasamazsak ben 8tas ve 6s dahil kimseye yenilmiyecegimizi düsünüyorum, en zor deplasman sikecilerinkiydi, bunuda atlattik en azindan yenilmeden, artik seri galibiyetler ve bol gollü maclar bizi bekliyor insallah:)

Haha hüsran,sac bas yolma ve kanser olma bizi bekliyor.

:)

ibrahim tolgun
08.02.2015, 03:41
hahaha komedi programı gibi beyaz futbol

titanic
08.02.2015, 03:42
ahmet cakarı görüyor musunuz vahıy gelmiş ,tövbe haşa

serkanholep
rasim harbiden sinir ediyor isanı

ömür törpüsü

titanic
şampıyonu görmüş,chalseyı görmüş,skor da görmüş,idda ile ililenenlere duyurulur

ts_tuncay_ts
08.02.2015, 03:43
Geçen gün pfdk sevklerinde başkanın ceza alması durumunda başkan bundan sonra tff nin cezalarını hiçe sayacağını söyledi...

komandaralı
08.02.2015, 03:43
Gülüyorum...gülüyorum...inanın hala gülüyorum...Başkanın görüntüsü olacak arkada onun seslendirmesini yapacak kelime dağarcığı ve kıvrak zekalı bir anchorman olacak.
Başkan konuşmayı uzattıkça düşünceleri arasındaki bağ da kopuyor.

Kamil Çakmak
08.02.2015, 03:45
Şikecilerin, ne çektiysek Bu Ts kalecilerinden çektik diyebilycekleri bir maç oldu. Bizim Bosingva ve cardozo dışında yabancı tranfrerimiz yok bunu lig boyuncca yazışıyoruz. Gerisi harbiden çöp.

Yusuf kesinlekle bu takrımın ilk onbiri değil. Bosingvayı çok aradık.

İki takım arasında kalite farkı üst düzeydeydi. Kesinlikle kapandık bir puanı kazandık hak etmesekde.

Yatalım kalkalım Hakan a dua edelim. Trafsfer edilince bıdı bıdı yapan çok bilmiş insanlara atfolunur.

titanic
Geçen gün pfdk sevklerinde başkanın ceza alması durumunda başkan bundan sonra tff nin cezalarını hiçe sayacağını söyledi...

haklı bır gerekçelerı yoksa tanımam dedi kararları :)

üçüncü kişi: başkan federasyonu tanımıyorum dedi, değiştirmeyelim arkadaşlar :)

titanic
Şikecilerin, ne çektiysek Bu Ts kalecilerinden çektik diyebilycekleri bir maç oldu. Bizim Bosingva ve cardozo dışında yabancı tranfrerimiz yok bunu lig boyuncca yazışıyoruz. Gerisi harbiden çöp.

Yusuf kesinlekle bu takrımın ilk onbiri değil. Bosingvayı çok aradık.

İki takım arasında kalite farkı üst düzeydeydi. Kesinlikle kapandık bir puanı kazandık hak etmesekde.

Yatalım kalkalım Hakan a dua edelim. Trafsfer edilince bıdı bıdı yapan çok bilmiş insanlara atfolunur.

Topram sonuna kadar görüşlerine katılıyorum

selcuk
08.02.2015, 03:47
orman cebi catismasini anlatiyor engin

TSezgin61
08.02.2015, 03:52
Ahmet Cakar: amerikada bir arkadasim var...

ROK: adammidir ? :D

Bunlar manyak ya

bariskaratas
08.02.2015, 03:53

benim mac yorumum

1 puan bundan basaridir

aynen
daha bariz örneği 2011 den.bir hakem bir takımı nasıl ince ince doğrayıp rakibine ezdirir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
08.02.2015, 03:54
Kartal Ajdar gibi, Uslu da ergen gibi döktürmüşler.
Takım en kötü Performansı ile en kral makarayı sundu bize.
Sağolsunlar...

bahadır2561
08.02.2015, 03:54
:D ulan nasl bi program yaa

titanic
08.02.2015, 03:57
program çok saçma ya,tek güzel ynı trabzonlu da bağlanabiliyor,yoksa kaldır çöpe at

emre6117
08.02.2015, 03:58
Ya bu beyaz futbol tamamen stand up tarzi komedi programi.zaten turk futbolu bir tiyatro.2 takim var.3.takim arada yardimci oyuncu olarak rol aliyor.geri kalanlar malesef biz dahil figuran.bu isi birsekilde degistirmeliyiz.ama nasil olacak bilmiyorum.bu tiyatrodski cogu kisi malesef cok cirkin.yok goruyorumlar ahmet cakar.tamamen insanlarla dalga geciyorlar aslinda.

titanic
08.02.2015, 03:59
ertmein oğluna happy birthday to you

My
08.02.2015, 04:00
Ne maçı seyrettim ne de gece yarısına kadar skoru biliyordum. Mahmut Uslu denen zibidi ekranlar karşısında salya sümük ağlayıp kudurmuşsa bu maç bizim için iyi geçmiştir.

emre6117
08.02.2015, 04:00
Sinan engin.kaya cilingiroglu.ahmet nur cebi gibi trabzonlu olup karakter sorunu yasayan insanlar hakkinda bnce trabzon sehrine bilbordlara hain olduklari filan yazilmali.ve kendileri artik trabzonlu filan kabul edilmedikleri soylenmeli.

My
08.02.2015, 04:02
Sinan engin.kaya cilingiroglu.ahmet nur cebi gibi trabzonlu olup karakter sorunu yasayan insanlar hakkinda bnce trabzon sehrine bilbordlara hain olduklari filan yazilmali.ve kendileri artik trabzonlu filan kabul edilmedikleri soylenmeli.Trabzon kendi celladını baş tacı ediyor da sistemin köpeklerini afişe edecek he mi :)

titanic
08.02.2015, 04:04
Herkes ektiğini biçer kötülük eden bilsinki dünyada çekilen ceza hafiftir,kimsenin hesabı ötelere kalmasın,Dünün adalet çarkını kendilerine çevirenleri bugün olmayan hakem hatasından hayıflanır hale gelmiş. Hakem bizi kollamadı durumu bile ağlatmışr

bariskaratas
08.02.2015, 04:04
Beni en çok sevindiren yakında bizim aleyhimize yapılan hakem hatalarını basına anlatacak olması.

Sezonun en net penaltısı oldu maçımızda, adamın (Deniz) ayağı da kırıldı. gene de vermediler

titanic
08.02.2015, 04:06
Sezonun en net penaltısı oldu maçımızda, adamın (Deniz) ayağı da kırıldı. gene de vermediler

deniz kim renktaş mac hangi maç

bariskaratas
08.02.2015, 04:08
deniz kim renktaş mac hangi maç

Deniz Yılmaz işte. ilk maç neydi kayseri mi onda oldu işte
adam tabanla bileği biçmeye daldı. Deniz vurdu ama tabanın gelişinden belliydi. o korkuyla ne kadar vurabilirsin. ve taban bileğe geldi.

special one
08.02.2015, 04:11
Bu akşam 50 yaşlarında Fenerli bi Abi'm çok net ifadeler kullandı bana

Fenerli birinden böyle cümleler duymak şaşırtıcı geldî bana

Trabzonspor son 30 yılda en iyi başkanı İHO dedi

Azîzeye kimse meydan okuyamaz ama sizin başkan psikopat değerini bilin

Dalga geçer gibi yıllardır sustuğunuz için kaybettiniz hep dedî

Kamil Çakmak
08.02.2015, 04:11
Topram sonuna kadar görüşlerine katılıyorum

Eyvallah hemşom

titanic
08.02.2015, 04:12
Bu akşam 50 yaşlarında Fenerli bi Abi'm çok net ifadeler kullandı bana

Fenerli birinden böyle cümleler duymak şaşırtıcı geldî bana

Trabzonspor son 30 yılda en iyi başkanı İHO dedi

Azîzeye kimse meydan okuyamaz ama sizin başkan psikopat değerini bilin

Dalga geçer gibi yıllardır sustuğunuz için kaybettiniz hep dedî

katılıyorum sistem buna mecbur kılıyor,beyfendi takılanlar karşısındaki beyfendi olmayınca sonuç alamazdı

'Enes'
08.02.2015, 04:16
Burada yazıldı mı bilmiyorum da,Başkan Aykut için "Ona taekwondo'cu diyoruz,Egemen'e tekme atmasını bekledi herkes ama atmadı" demesine baya güldüm :D

bariskaratas
08.02.2015, 04:21
Burada yazıldı mı bilmiyorum da,Başkan Aykut için "Ona taekwondo'cu diyoruz,Egemen'e tekme atmasını bekledi herkes ama atmadı" demesine baya güldüm :D

Kendisini yere atmalıydı. atmadığı için hem sarı gördü, hem de fenev kırmızıdan kurtuldu.

'Enes'
08.02.2015, 04:24
Kendisini yere atmalıydı. atmadığı için hem sarı gördü, hem de fenev kırmızıdan kurtuldu.

Valla Aykut'ta geri vites yok,kalıbının adamı derler ya aynen öyle,egemen şerefsizi yerde 5 takla atardı kırmızı gördürmek için Aykut ona vursa...

Berke6198
08.02.2015, 04:25

Aykut kendini nakavt olmuş gibi göstermez. Adamlığı buna müsaade etmez :)

Yani benim bildiğim Aykut, kafasına tekme de yese kendini yere atmaz :)

artvints
08.02.2015, 04:26
Penaltı pozisyonundan önce caner elle oynuyor bence.kol yapışık ama vucudu çıkartıyor,öne.tartışılması lazım.kıllandım.

bariskaratas
08.02.2015, 04:27
Valla Aykut'ta geri vites yok,kalıbının adamı derler ya aynen öyle,egemen şerefsizi yerde 5 takla atardı kırmızı gördürmek için Aykut ona vursa...

Aykut kendini nakavt olmuş gibi göstermez. Adamlığı buna müsaade etmez :)

Yani benim bildiğim Aykut, kafasına tekme de yese kendini yere atmaz :)

ee ne oldi? sarı gördü haksız yere. egemen net kırmızıdan yırttı.

komandaralı
08.02.2015, 04:28
Penaltı pozisyonundan önce caner elle oynuyor bence.kol yapışık ama vucudu çıkartıyor,öne.tartışılması lazım.kıllandım.

Katılıyorum.Çarpma yok.Resmen pas verdi ama bütün kanallar es geçti.

bariskaratas
08.02.2015, 04:30

penaltı yok zaten. diego ayağını medjani nin sabit duran ayağına takmış.
2 penaltı idda ettikleri pozisyonda da terslik bu ya kamera çok net çekim yapmış.

'Enes'
08.02.2015, 04:31
ee ne oldi? sarı gördü haksız yere. egemen net kırmızıdan yırttı.

Aykut'ta suç yok,haklıyı haksızı ayırt edemeyen hakem...

emre6117
08.02.2015, 04:31
Baskan bu itlerle ugrasabilecek tek adam.kaya cilingiroglu.sinan engin.ahmet nur cebi gibi karaktersizler bu sistemde varsa.azizler.mahmut uuslular varsa basimizda adam gibi adam bunlarin hepsinden cok daha delikanli iho bizim basimizda olmali.bunlar oyle efendilikten filan anlayacak adam degiller.yeter artik.baskani elestiren insanlar da onyargilarindan siyrilsin artik.bu adama destek vermeliyiz.

28TS61
08.02.2015, 04:33
bakalim tff stad halinde o kadar yapilan küfüre tribünleri kapatma cezasi verebilecek mi?

ve canere kac mac ceza verecekler? bence 1 verip 1 ertelerler

bariskaratas
08.02.2015, 04:33
Aykut'ta suç yok,haklıyı haksızı ayırt edemeyen hakem...

ortalık karışınca it izi at izine karışıyor.

Heisenberg
08.02.2015, 04:35
Başkanın açıklamaları hangi kanallarda, hangi saatlerde oldu? Bir de video var mı?

ts_tuncay_ts
08.02.2015, 04:45
Facebookta 2 penaltımız vermediler diye söyleniyorlar bu fenerliler...Harbiden bu fenerliler inceleme altına alınmalı....

ibrahim
08.02.2015, 04:49
İşte Sadri Şenerin istifa süreci de sırf bu yüzden başladı. Camiayı ensesine vurulup lokması alınan sünepeye çevirdi...

ibrahim
08.02.2015, 05:02
bakalim tff stad halinde o kadar yapilan küfüre tribünleri kapatma cezasi verebilecek mi?

ve canere kac mac ceza verecekler? bence 1 verip 1 ertelerler
90 saniye boyunca aralıksız küfür edince ceza yiyor kulüp, 89. saniyede kısa bir süreliğine susuyor fener tribünleri... diye bir şey vardı geçen sezon. Doğru mu diye bilmiyorum. :)

artvints
08.02.2015, 05:07
Facebookta 2 penaltımız vermediler diye söyleniyorlar bu fenerliler...Harbiden bu fenerliler inceleme altına alınmalı....

egemen in tokadında da pozisyonun öncesini görmek lazımmış. :) sanki bişey olsa göstermeyecek ligtv.egemen öyle efendi bir adam ki mutlaka aykut bulaşmış, tahrik etmiştir diye düşünüyorlar.canlarım benim.

ts_tuncay_ts
08.02.2015, 05:10
mahmut uslu: biz bu açıklamayı maçtan önce yapmış olsaydık kan çıkardı... demiş yeni duydum...

Sefa Murat Dokuz
08.02.2015, 05:29
Bazı abilerimiz biz Fener'e Kadıköy'de her maç eziliyoruz demiş de benim hatırladığım son 4-5 maçta Kadıköy'de 4 beraberlik 1 mağlubiyet felandır ve bu maçlarda neler kaçırdık neler. Geçen sene Olcan sağolsun mesela.

Şikecilerin bu sezon nerdeyse bütün maçlarını izledim özellikle son 7-8 kazandıkları maçları ben bu sezon Şikecilerin bu kadar bir takımı mahkum edip ezdiği bir maç görmedim.

Eldeki mevcut kadro şu Şikecilere karşı çok yetersiz. 25 transfer yaptık ve bu kadro yine oldukça yetersiz.

Oynayan 4-5 oyuncumuz sadece yedek olabilir. Medjani, Özer, Salih, İshak
Oynayan bazı oyuncular kadroda bile olmamalı Constant,Sefa

cyberentalpi
08.02.2015, 05:35
baskan ın mertligi tamam ama dersine calısmadan çıkıyor

Ahmet Çakar a iki laf etse bitirirdi.
1- Baskan ben niyetini bilmiyorum dedigin zaman o zaman hangi sebeple 2 hakemi ve mhk baskanını cizdin diyecekti
devamında
2- o cizdigin hakemler ne oldu biliyor musun. 2 hafta ust uste Ts nin canını yaltılar dese Ahmet Çakarı da salonu da keserdi

birde bülent yıldırım a guvenden felan degil. Bizim camia istemedigi halde atandı.kotu bir sicil var bizde. o yuzden macın temiz oynanması icin aradım dese yterdi.

bu kacıncı fb li birilerini guvenisi. ha mecnun ha bulent sonucta.

sonrasında biterdi olay. hangi maclarda hangi bariz hakem hataları alayhimize yapıldı
fb hangi maclarda beles penaltı ile puanlar topladı. anlat iste. MALMUT denen adamda iki sayar bitirirdi muhabbeti

cyberentalpi
08.02.2015, 05:37
Bazı abilerimiz biz Fener'e Kadıköy'de her maç eziliyoruz demiş de benim hatırladığım son 4-5 maçta Kadıköy'de 4 beraberlik 1 mağlubiyet felandır ve bu maçlarda neler kaçırdık neler. Geçen sene Olcan sağolsun mesela.

Şikecilerin bu sezon nerdeyse bütün maçlarını izledim özellikle son 7-8 kazandıkları maçları ben bu sezon Şikecilerin bu kadar bir takımı mahkum edip ezdiği bir maç görmedim.

Eldeki mevcut kadro şu Şikecilere karşı çok yetersiz. 25 transfer yaptık ve bu kadro yine oldukça yetersiz.

Oynayan 4-5 oyuncumuz sadece yedek olabilir. Medjani, Özer, Salih, İshak
Oynayan bazı oyuncular kadroda bile olmamalı Constant,Sefa

haklısın. ama bir toparlanma sureci yasıyoruz malesef
sikeciler bjk ve gs nin bize gore gayet oturmus kadroları vardı.

omondoles
08.02.2015, 05:40
Yusuf'ta akıl yok, constan'ta dair bir çok sözü içimde saklıyorum. Umarım def olup gider. Hocanın orta saha direncini artırması lazım. Futbol şansı yanımızdaydı.

DeAgLeMaNyAq
08.02.2015, 06:43
Diego'nun pozisyonuna penaltı diyen tek hakem yorumcusu yok ama sırf Hacıosmanoğlu'nun Bülent Yıldırım'ı aramasından dolayı bazı yorumcular buradan vurmaya kalktılar...

1- Ahmet Çakar: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/cakar/2015/02/08/bulent-yildirimi-alnindan-opuyorum
2- Erman Toroğlu: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/toroglu/2015/02/08/kartal-dogruyu-gec-gordu
3- Bülent Yavuz: http://www.haberturk.com/yazarlar/bulent-yavuz/1040362-kadikoyde-hakemlik-kazandi
4- Mustafa Çulcu: http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28147185.asp
5- Selçuk Dereli: http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/02/08/turk-futbolu-bu-hale-nasil-geldi-393721/
6- Serdar Tatlı: http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/serdar-tatli/baski-islemedi/412442
7- Ali Aydın: http://www.zaman.com.tr/ali-aydin/yildirim-ust-duzey-bir-yonetim-sergiledi_2276455.html

Bu arada Serhat Ulueren'in de Hacıosmanoğlu ile kesin bir problem yaşadığına kanaat getirdim. Seçildiği dönemde can ciğer kuzu sarmalarıydı etmediği iltifat kalmamıştı. Ama son dönemde 180 derece dönmüş. Eskiden Aziz Yıldırım'la da arası çok iyiydi ona da böyle keskin dönüş yapmıştı. En son 2 hafta önce Tolgay transferinde de bizim Hamburg'dan izin almadan bu transfere giriştiğimizi ve ceza alabileceğimizi söylerek iftiralar attı hem de kendisine etmediği hakaret kalmadı. Akşam da Hacıosmanoğlu kötü ses tonuyla arıyor ne dediği anlaşılmıyor mıymıymıy konuşuyor şimdi kıs kıs gülüp oh penaltıyı da verdirtmedim diyordur şeklinde ifadeler kullandı. Hacıosmanoğlu gibi adamlar bizi dünyaya madara ediyor 6222 nerede diyor utanmadan...

Ertan Artan
08.02.2015, 07:15
Ben, gerektiğinde rakibi delirtecek iki tane çirkef adam istiyorum. Katil tipli olsun, kaşar olsun...Ortaokul İngilizce kitaplarındaki, saçını yandan tarayan Tom gibi efendi uşaklarla bir yere kadar...

De Jong iyidir...

Ola Toivonen...

Tiote...

Paulo Guerero...

Martin Skrtel...

Vlodymyr Gomenyuk...

Nazim Can
08.02.2015, 07:41
Bence macin kazanani net Ersun Hocadir Özer-Ekici-Constant orta sahasi ile Kariköyden gol yemeden cikmak her babayigidin harci degildir, su macda bari Constanta sallamayin arkadaslar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SALDIRAY
08.02.2015, 09:09
İşte başkan dediğin böyle olacak. İki kükredi piyasayı pert etti. Keşke şansa bala atsaydık bir gol. Ordan galip çıksak stad aşağa inerdi. Beraberlikte bile nasıl çıldırdı sevimsiz kuşlar.

DEEP BLUE
08.02.2015, 10:14
Hala Constant diyenler var burada... Efendim orda oynamalıymış, burda oynamalıymış falan filan... En iyi oynayacağı yer, roman düğünleridir... Çok az futbolcuya gıcık olurum, bu herif bende ilk 3'e girer...

Ha, bu arada Özer kötü oynadı. 80 maçta ikinci kötü maçını oynadı. Vurun anasını satayım. Niye, çünkü madalyası var. La sizin dik duruş mantığınızı yiyim ben! En Trabzonspor'lu futbol guruları...

aaahmet61
08.02.2015, 10:19
Bence macin kazanani net Ersun Hocadir Özer-Ekici-Constant orta sahasi ile Kariköyden gol yemeden cikmak her babayigidin harci degildir, su macda bari Constanta sallamayin arkadaslar.

son yılların en berbat oyunu.tek kale maç.fb li golcülerin inanılmaz beceriksizliği.maçın adamı kader diyelim gitsin.gerçek trabzonspor bu değil.bu sene böyle idare edeceğiz yazın Allah Kerim.ersun hocanın transfer becerisine güveniyorum.erkan ve kaleci erkan tak diye tuttu.vahid hoca bize en az birbuçuk seneye mal olmuştur.

aaahmet61
08.02.2015, 10:20
[QUOTE=DEEP BLUE;1919977373]Hala Constant diyenler var burada... Efendim orda oynamalıymış, burda oynamalıymış falan filan... En iyi oynayacağı yer, roman düğünleridir... Çok az futbolcuya gıcık olurum, bu herif bende ilk 3'e girer...

QUOTE]

o da birşey mi hala vahid hoca diyenler bu forumda.

Full HD
08.02.2015, 10:27
Korkak ve beceriksiz oyuncularimiz var.Trabzondan baska bir takim böyle ezilmezdi!

Biz hirs yapacagimiza onlar hirs yapti.Sanki biz onlarin kupalarini caldik lanet olsun bize yapmadiklari kalmadi fakat hep hirs yapan onlar.Gercekten utanc verici!

artvints
08.02.2015, 10:58
Hala Constant diyenler var burada... Efendim orda oynamalıymış, burda oynamalıymış falan filan... En iyi oynayacağı yer, roman düğünleridir... Çok az futbolcuya gıcık olurum, bu herif bende ilk 3'e girer...

Ha, bu arada Özer kötü oynadı. 80 maçta ikinci kötü maçını oynadı. Vurun anasını satayım. Niye, çünkü madalyası var. La sizin dik duruş mantığınızı yiyim ben! En Trabzonspor'lu futbol guruları...

o meşhur,çok yetenekli önlibero gelmediği için elimizdekilerden birşey çıkarmaya çalışıyoruz.

özer fizik olarak ezildi.kötü oyundan daha vahim durum.selçuk a karşı top saklayamadı.takımın genel durumunun buna etkisi var ama takıma cesaret verecek hareketleri yapması gereken adam önce özer di.kaptanlık bandı onda, 10 numara giyiyor forvet arkası oynuyor ama bir topu alıp da dönemiyor. Ciddi şekilde eleştirilmesi gerekir.

orhan42
08.02.2015, 11:10
İyi oldu iyi..Kimyalarını bozdu İHO..Kral çıplak dedi bu net!Hekmlere baskı yapanların kimler olduğu ayan beyan ortada iken ve bu çarpık düzene bizans medyası çanak tutarken bizim başkan doğrusunu yaptı..Hala hakem diyorlar.Ulan alçaklar,ulan cbilliyetsizler egemen denen artistin tokatını nereye sokacaksınız..Hangi penaltınız verilmemiş bu mata?Her karara itiraz eden şikeci topçularınza itirazdan kaç kart çıkmış.Gariban bi Anadolu takımının oyuncuları bu kadar itiraz etse kaç futbolcusu 2. sarıdan atılırdı bi düşünün hele.veya hakem hataları (!) ile kaç puan kazandınız?Biz bu sezon kaç puan kaybettik?Bizans medyasına bunu da sormak lazım.Topunun Allah belasını versin..

asilhamsi
08.02.2015, 11:11
o meşhur,çok yetenekli önlibero gelmediği için elimizdekilerden birşey çıkarmaya çalışıyoruz.

özer fizik olarak ezildi.kötü oyundan daha vahim durum.selçuk a karşı top saklayamadı.takımın genel durumunun buna etkisi var ama takıma cesaret verecek hareketleri yapması gereken adam önce özer di.kaptanlık bandı onda, 10 numara giyiyor forvet arkası oynuyor ama bir topu alıp da dönemiyor. Ciddi şekilde eleştirilmesi gerekir.

özerin trabzonspor kalibresinde olmadıgını cok soyledim ama agır elestiriler aldım.

Özer asıl yapması gereken hicbirseyi yapmıyor.Top tutmuyor,oyunu sakinleştirmiyor,attıgı paslarla atak yonunu degisirmiyor,dikine gitmiyor.

Sadece gerekli,gereksiz kosuyor ve enerjisini cok kotu kullanıyor.

Constant ilk yarıda ekici ve ozer yokları oynarken erkanla birlikte ortasahada ayakta kalmaya calıstı.

İkinci devre oda yorulup oyundan dustu.

Su durumda akla gelen cozum:

aytac,waris,ishak uclusunu kadroya yerlestirmek ve sefa,özer,yusuf 3lusunu bir sure dinlendirmek.

DEEP BLUE
08.02.2015, 11:11
Ben bu Mahmut'a taktım... Maç sonu demecini defalardır izliyorum. Özellikle, " bir takım var, dördüncü büyük diyorlar" dediği kısım... Burayı, sesi kısıp izlediğimde farkettim ki, bu canlıyı defalarca izlememe neden olan şey söylediği "küçüktü-büyüktü" zırvaları değil... Alt dudağa hasta olmuşum... "Federasyon" de bakim Maho...

artvints
08.02.2015, 11:12
İyi savunmaya saygı duyulur.biz dün savunma falan yapmadık, daha doğrusu hiçbirşey yapmadık.zaten onbirde 3 tane defansif oyuncu vardı.hedef hücum yapmaktı ama fener sindirdi bizim futbolcuları.sürekli top kaybedip rakip oyunculardan çok uzak kaldık.şu takıma gol atamamak ciddi beceriksizliktir.fenerin övülmesi futbolu bilmemektir.dün rezil bir trabzonspor ve çok pasif oyuncular vardı sahada.keşke biraz savunma yapabilselerdi.böyle bir takıma gol atamayan müthiş! fener diye kendilerini kandirsinlar.tabi iyi baski yapıyorlar fizikleri iyi ama son hareketler zayıf.hakan a da saygı duymak lazım tabi.

Ya da biz ne kadar baskıdan etkilendiysek onlar da etkilenmişler diyebiliriz.bu maçı geride bırakmak lazım.ayrıca oyuncu yapılarını, fizik güçlerini ve mental durumlarını tartışmaya açmak lazım.bu şekilde bir maç daha görmememiz gerekiyor artık.

Uğur Gündüz
08.02.2015, 11:13
Bir zamanlar Avni Aker'de üç sülükler bu taktikle oynar, 1 puana sevinir, kazara yenerlerse de hocaları " dahi " diye adlandırılırdı!

Özer-ekici-Constant bu ligin en yumuşak orta sahası, diğer takımlara karşı bir şekilde idare ediyoruz ama hem BJK hem FB maçında takımı dirençsiz Bıraktı. GS maçında ön liberoda Salih vardı. O bile bir fark yaratmıştı.

asilhamsi
08.02.2015, 11:13
bu arada muhasebeciler tarafından transferi cok fazla eleştirilen hakan ve tekvandocu diye dalga gecilen Aykut birer özürü hakediyor herhalde.

Murat'
08.02.2015, 11:26
bu arada muhasebeciler tarafından transferi cok fazla eleştirilen hakan ve tekvandocu diye dalga gecilen Aykut birer özürü hakediyor herhalde.
Yine eleştiriyorum ikinci lig takımından gelen bir oyuncuya 5 ay için 3 milyona yakın para verilmez.

asilhamsi
08.02.2015, 11:26
------------------hakan--------------

boss-------aykut--------medjani------ishak

--------ekici-----------aytac----------------

waris-----------constant-------------erkan

------------cardozo------------------

yıl sonuna kadar bu kadroda ısrar edelim.

asilhamsi
08.02.2015, 11:27
Yine eleştiriyorum ikinci lig takımından gelen bir oyuncuya 5 ay için 3 milyona yakın para verilmez.

birincisi oyuncunun sahada ne yaptıgına bakmak lazım hangi ligden geldigine degil ki hakan yıllarca süper ligde oynamıs bir adam.

İkincisi dun kalede hakan degil fatih olsaydı neler olurdu dusunmek lazım.

Bazı durumlarda para önemini yitirir.

asilhamsi
08.02.2015, 11:30
sanırım burak gurdal sezon sonu icin 4 oyuncuyla anlasıldı diye bir acıklama yapmıs.

de jong,junuzovic,kucka benim tahminlerim.

TSercaN
08.02.2015, 11:31
Diego'nun pozisyonuna penaltı diyen tek hakem yorumcusu yok ama sırf Hacıosmanoğlu'nun Bülent Yıldırım'ı aramasından dolayı bazı yorumcular buradan vurmaya kalktılar...

1- Ahmet Çakar: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/cakar/2015/02/08/bulent-yildirimi-alnindan-opuyorum

2- Erman Toroğlu: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/toroglu/2015/02/08/kartal-dogruyu-gec-gordu

3- Bülent Yavuz: http://www.haberturk.com/yazarlar/bulent-yavuz/1040362-kadikoyde-hakemlik-kazandi

4- Mustafa Çulcu: http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28147185.asp

5- Selçuk Dereli: http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/02/08/turk-futbolu-bu-hale-nasil-geldi-393721/

6- Serdar Tatlı: http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/serdar-tatli/baski-islemedi/412442

7- Ali Aydın: http://www.zaman.com.tr/ali-aydin/yildirim-ust-duzey-bir-yonetim-sergiledi_2276455.html

Bu arada Serhat Ulueren'in de Hacıosmanoğlu ile kesin bir problem yaşadığına kanaat getirdim. Seçildiği dönemde can ciğer kuzu sarmalarıydı etmediği iltifat kalmamıştı. Ama son dönemde 180 derece dönmüş. Eskiden Aziz Yıldırım'la da arası çok iyiydi ona da böyle keskin dönüş yapmıştı. En son 2 hafta önce Tolgay transferinde de bizim Hamburg'dan izin almadan bu transfere giriştiğimizi ve ceza alabileceğimizi söylerek iftiralar attı hem de kendisine etmediği hakaret kalmadı. Akşam da Hacıosmanoğlu kötü ses tonuyla arıyor ne dediği anlaşılmıyor mıymıymıy konuşuyor şimdi kıs kıs gülüp oh penaltıyı da verdirtmedim diyordur şeklinde ifadeler kullandı. Hacıosmanoğlu gibi adamlar bizi dünyaya madara ediyor 6222 nerede diyor utanmadan...

Bi zahmet anasina sorsun 6222 nin nerede oldugu. Kimse kusura bakmasin. Boyle insanlara ana baba insanlik asilamamis ise ben o ana babaya da laf ederim.

Allahinizdan korkmayan kulundan utanmayan. Iftiraci adiler

Kazım Bostan
08.02.2015, 11:33
Futbolcusundan yonetimine taraftarına camiasına kadar nasıl bu mükemmel komboyu yakalayabilmişler bunlar ya. Arasan zor toplarsın bir araya bu kadar çok iyi aile çoçuğunu

Onur
08.02.2015, 11:35
Maçtan önce bu orta saha kurgusu hakkında konuşmuştuk bir kaç arkadaş.

Hocanın;
Cardozu'yu topla buluşturmak ve orta sahada topun bizde kalması için bu taktikle çıktığı düşüncesi hakimdi burada.

Öncelikle bu forumda Ersun hocayı en çok sevenlerden biri olarak, hoca ön liberosuz oynama hastalığından kurtulması gerekiyor.
Yazık günah maç izlerken hastalık kapacağız en sonunda. Birbirine çok yakın özellikli 3 adamla neredeyse kendi elimizle verdik orta sahayı. Ersun hoca hepimizden tabii ki iyi biliyor futbolu, oyuncuları, karşı takımı, hakemi. Ama futbolun gerçeklerini hokus pokusla değiştirmeye çalıştı. Sonuç olmadı. Keşke biz tek kale oynasaydık fb hakem sayesinde 3 puan alsaydı. O zaman bunca emeğin boşa olmadığını anlardık en azından. O kadar emek, para, zaman bu oyun için mi? Trabzonspor' un böyle oynamaya hakkı yoktur.

1461 etkilerinden kurtularak çok daha kaliteli bir takım olduğumuzun herkes farkında. Ama bakın o oyuncularla bile bu kadar ezilmemişti bu takım.

fb ağlak yöneticisini ve teknik traktörüne oyundan dolayı tek laf edemiyoruz. Ersun hoca maç sonunda açıkça söyledi. Bunu çok sevdiğimiz futbolcularımız da idrak etmeli.

Umarım makhkum oynadığımız son maç olur.

kopeli
08.02.2015, 11:40
kötü futbola rağmen fb deplasmanından bir puan güzel sonuc ama bu kadar geri cekilmemize bir anlam veremedim.

Sefaenes
08.02.2015, 11:40
Bizim Baskan sussaydi bu macta kirmizi ve pen verirdi serefsiz Hakem Egemen serefsizinin yaptiğini bizimkiler yapsa kirmizi dünyada tokat atmak kirmizi ama serefsiz ligde sari. Kötü oynadik ama 1 puan iyidir

Beypba
08.02.2015, 11:44
Hocanın takıma göre oyun planını deyiştirmeme huyu nedeniyle böyle mahkum oynadık..kadroya baktığımızda kuyruğumuz dik gözüküyordu,ama adamlar orta sahada bizi ezdi..

Top yapamadık,yapamadıkça geriye yaslandık,da duna çevirdik oyunu aynı 2009-2010 maçı gibi oldu bir araba gol yiyebilirdik.

Ersun hocanın bu dik kuyrukluluğu bize 2 derbi galibiyetine mal oldu..adam net olarak ben ezerek yenmek istiyorum diyor..bu bence yanlış böyle 4 ofans orta saha ile çıkıp 3 top yapamıyınca komik durumlarada düşebiliyorsun..

Fb nin takım son senesi bu sene,böyle uyumlu kadronun da bir bedeli var..veteran takımı gibi çok yaşlandılar.. Seneye kadroyu yenilemeye gidecekler orda işte takımın ahenki bozulacak,göreceğiz..

Bir parantezde, alpere şu adamı zamınanda aldırmayanlara selamlar olsun....alper e niyet sonere
kısmet :(

Özer de cardozo gibi iç saha maçlarında oynatacaksın,, yoksa takımı eksik bırakıyor..

artvints
08.02.2015, 11:46
Maçtan önce bu orta saha kurgusu hakkında konuşmuştuk bir kaç arkadaş.

Hocanın;
Cardozu'yu topla buluşturmak ve orta sahada topun bizde kalması için bu taktikle çıktığı düşüncesi hakimdi burada.

Öncelikle bu forumda Ersun hocayı en çok sevenlerden biri olarak, hoca ön liberosuz oynama hastalığından kurtulması gerekiyor.
Yazık günah maç izlerken hastalık kapacağız en sonunda. Birbirine çok yakın özellikli 3 adamla neredeyse kendi elimizle verdik orta sahayı. Ersun hoca hepimizden tabii ki iyi biliyor futbolu, oyuncuları, karşı takımı, hakemi. Ama futbolun gerçeklerini hokus pokusla değiştirmeye çalıştı. Sonuç olmadı. Keşke biz tek kale oynasaydık fb hakem sayesinde 3 puan alsaydı. O zaman bunca emeğin boşa olmadığını anlardık en azından. O kadar emek, para, zaman bu oyun için mi? Trabzonspor' un böyle oynamaya hakkı yoktur.

1461 etkilerinden kurtularak çok daha kaliteli bir takım olduğumuzun herkes farkında. Ama bakın o oyuncularla bile bu kadar ezilmemişti bu takım.

fb ağlak yöneticisini ve teknik traktörüne oyundan dolayı tek laf edemiyoruz. Ersun hoca maç sonunda açıkça söyledi. Bunu çok sevdiğimiz futbolcularımız da idrak etmeli.

Umarım makhkum oynadığımız son maç olur.

hoca elindeki en iyi oyuncularla çıkmaya çalıştı.yoksa önliberosuz oynayacağım diye bir inadı yok.elinde kayda değer güvenilir bir önlibero yok.olsa niye oynatmasın?

Onur
08.02.2015, 11:58
hoca elindeki en iyi oyuncularla çıkmaya çalıştı.yoksa önliberosuz oynayacağım diye bir inadı yok.elinde kayda değer güvenilir bir önlibero yok.olsa niye oynatmasın?

Bu haftaya kadar ortada banko oynayan beğenmediğimiz Fatih Atik, Salih veya stoperde oynattığı Medjani, yeni transfer Aytaç...

Bunları yazdım çünkü bu futbolcuların yapacağı en kötü orta alan hakimiiyeti dünkü yumuşak orta sahadan iyi. Bu oyunculardan yaratıcı pas, orta, gol, çalım vs bekleyen yok. Kaldı ki dünkü yaratıcı orta saha kurgusu da sadece savunma yapmaya çalıştı. Ama biliyorsunuz alışmamış sırtta gömlek durmaz...

aaahmet61
08.02.2015, 11:59
Bir zamanlar Avni Aker'de üç sülükler bu taktikle oynar, 1 puana sevinir, kazara yenerlerse de hocaları " dahi " diye adlandırılırdı!

Özer-ekici-Constant bu ligin en yumuşak orta sahası, diğer takımlara karşı bir şekilde idare ediyoruz ama hem BJK hem FB maçında takımı dirençsiz Bıraktı. GS maçında ön liberoda Salih vardı. O bile bir fark yaratmıştı.

2011 yılında da böyle oynuyorduk.yattara gökdeniz fatih zamanında böyle oynuyorduk.çok gerilere gitmeye gerek yok.doğru transfer yaptı mı yine güzel oynarız.

Armağan Dere
08.02.2015, 12:00

Sefa'ya bonservisiyle kaç para verdik Murat..

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2015, 12:03
Şikecilere iyi darbe oldu bu. Gol de yemedik.

Çok şımarmışlardı.

sason
08.02.2015, 12:04
Arkadaş bu kadar mı ezilinir?

Hiç mi ekmek yemediniz?

Bir tane ikili mücadeleyi kazanamadılar.Orta sahada da etkin pres olmayınca yerler adamı böyle.