PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

Ufuk
08.02.2015, 00:15
Sarı kart cezaları kupada çekilmez. Sadece kırmızı kart gören oyuncu cezasını bir sonraki resmi maçta (kupa da olsa olur) çekebilir...

Josue bilerek sarı görüp cezasını kupada çekmemiş miydi ki?

Benim bildiğim kupada sarı lige yansımıyor ligde Görülen sarı ceza sebebi..

nbay
08.02.2015, 00:15
Bugün constantı gördükten sonra fatih atiğin kıymetinin anlaşılması gerekir

umitçebi
08.02.2015, 00:16
Arkadaşlar bu takım yenı kuruldu..Senelerdır bır arada oynayan makıne gıbı ışleyen fenere tabıkı dırek ustunluk kuramayacaklar..
Şuan ovdugunuz bjk 10 a 11 ezılmıştı fb ye..

Takım oyununu ogrendıkçe ve gedıkler kapandıkça bu takım kadıkoyd ede baskın oynar

kyodou
08.02.2015, 00:17
Bugün constantı gördükten sonra fatih atiğin kıymetinin anlaşılması gerekir

ikisi de birbirinden çöp.

Nihat Güneş
08.02.2015, 00:17
Egemen e o tartismali pozsiyonda 4 kez kirmizi cikmasi lazimmis...

Paranin kopegi adi serefsiz...

Courage
08.02.2015, 00:18
egemenin o pozsiyonu ligtv de yorumlandı mı hiç?

Armağan Dere
08.02.2015, 00:18
Erkan'ın aklı hala Kadıköyde kalmış
Özer ile olmuyor zor..
yani KADIKÖY'de ne var anlamadım..

batuhanTs
08.02.2015, 00:20
Mahmut uslu denen alcaga küfür edebilir miyiz burda

nbay
ikisi de birbirinden çöp.

Çöp tabi orası ayrı ama kötünün iyisi yine fatih, daha dinamik en azından constanta göre

Oruç
Özer ile olmuyor zor..

1 maçla çözdün Erkan'ı Armağan.

Bravo.

Sezgin Öztürk
evet cunku cok kkotu idi. o varkende cokuklu. ya cok kosuyor. azimli ama becerikli degil. mehmet ve erkan da bozuldu. tek basına olsa sabır edilirde sefa ve yusuf ta kotu olunca cekilmez oluyor
Abi Mehmet'in kötü olmasını da Özer'e yıkıyorsunuz ya pes doğrusu... Bizim taraftarın geneli bir adamı sevmiyorsa o adam ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bir şekilde eleştirilir. Ancak bir oyuncu taraftara kendini sevdirmiş ise çok kötü oynamış olsa bile oynadığı kötü oyun başka oyunculara yüklenir.

Uğur Ö.
Şu maçta Erkan daha ne yapsın arkadaş ayıptır ya

The Ciks
08.02.2015, 00:21
constand ın suyu ısındı seneye takımda olma sansını sıfırlıyor...

---------

sefa ozer yusuf senenın +18 ı olursa...

yemede yanında yat bır takımımız olur...

aytaç lıgın gerı kalan surecı....orta sahayı toparlar...

-----------

sımdı bjk gs yı ıcerı aldık...

kendı aralaraında carpıssın 3 ezık takım...

---------

fb nın mınımum +10 puanı var bu lıgde penaltılarla 1/0

1/0 gıttıler...

--------

1/2 surprız takılma uasarsa ıst ezıkleri...

yukarı 7/8 puan gerıden yapısırız...

------------

şimdi vura vura gıtme zamanı...

------

2 galıbıyetın arasına deplasman kanarya beraberlıgı sıkıstı...

-----------

onumuzdekı 3/5 hafta lıg sekıllenır...

ha bıde kan kaybetmeyen bursa bu kanaryadan kan alır...

bı darbede senol hocadan yer bu ezıkler...

cok zevklı 2 devre bızı beklıyor...

kume kalma savası olan bır donemde hoppp penaltı takvıyesı alamayacak fb yıde azızıde gorecez...

----------

ve son not...

ıho alı sen olma yolunda ılerlıyor...

ıyı hamle yaptı...

fb nın 12 adamını kıtleyınce...

fb nın alacagı en ıyı sey 1 puandı..
--------

bu gece kotu futbol oynamamıza ragmen..

sımdı voltranın tum parcaları bır araya geldı...

afrıkalılar bızde..

warıs 6 mılyonun...

3/mılyoncuk katkısını verırı...

---------

ugur ve aytac...ıle...

onde 2 yabancı forvetle oynama hakkımızı sonuna dek somurecegız...

--------

hep bereber bır takım olunca ersun hoca farkı hıssetırecektır...

bekleyelım gorelım...

cakalkerem
08.02.2015, 00:21
kadikoy 10 yıl öncenin avni akeri....herkesi etkiliyorlar..taraftar baskısı....hakemleri oyuncuları ve malsef STAD FULL DOLUYOR

Mert Oğuzlu61
08.02.2015, 00:23
Özer ile olmuyor zor..

Erkan ne alaka takimda dik oynayan tek topcuydu. (hakan i saymazsak)

Nihat Güneş
Evet Ligtv de bile pozisyon penalti degil dendi...

.Penalti diye cildiran arkadaslara gecmis olsun :)

Egemen e cikmayan karti ve sari kartlardaki adaletsizligi goz onune alirsak yine dograndik :)

ibrahim

Bravo.
Klasikleşmiş Armağan Dere tavrı. Tam Trabzonu temsil ediyor bu arkadaşımız. :)

nbay
Özer ve özellikle mehmet gibi oyuncularımız bu tarz maçlarda daha çok sorumluluk almalılar, onlar işlemeyince takımda duruyor. Bjk maçının kopyası oldu bu maç resmen.

Armağan Dere

Bravo.

Yılmaz bir insan hiç adam kovalamaz mı..
yani tek pozisyonda Gökhan'ı geçemez mi
Keza diğer kanatta Caneri
yahu tamam da biraz kendini göster..
fenere gideceğim diye ağlıyordu ama bunun zıttını açıkla taraftara.

Nihat Güneş

Bravo.
Isi o baska bir sey bilmez :)

DEEP BLUE
08.02.2015, 00:24
Erkan gibi, zekasıyla top oynayan oyuncuların sayısını artırmak lazım... Adam topçu...

yavuzbaha
08.02.2015, 00:24
bırakın martavalı,fener her maçında bizi ezmiştir...yine öyle oldu...takım yeni vesaire hikaye

Mellih
08.02.2015, 00:25
bizim melo'ya ihtiyacımız var. o adam çok güçlü biçimde top topuyor. orta alanda top oynayacak alan açıyor. böyle maçlarda bize top oynayacak alan lazım, rakip çok daralttı.

yakın
08.02.2015, 00:25
evet cunku cok kkotu idi. o varkende cokuklu. ya cok kosuyor. azimli ama becerikli degil. mehmet ve erkan da bozuldu. tek basına olsa sabır edilirde sefa ve yusuf ta kotu olunca cekilmez oluyor
Özerin yapabilecekleri belli. Arkada güçlü bir ön libero olsa daha rahat olacaktır bence. Yaptığı preslerle rakibi bunaltabiliyor. Bu bence takım oyununda önemli bir meziyet.

bariskaratas
08.02.2015, 00:27
Trabzonun 1 fenevin 4 pozisyonu varmış.

Hakeme rağmen bir puan almışız. Kırmızının babasını vermemiş. Trabzondan kartı esirgememiş. kırmızıyı ikiyi bölüp bir sarı da aykuta vermiş karaktersiz hakem.

bariskaratas
08.02.2015, 00:29
Diego'nun pozisyonu penaltı mı
Caner topa hamle yapmıyor mu yoksa çarpıyor mu eline..

diego ayağını kendi takmış
caner omuzuna çarpıyor

emre6117
Lig tvden izliyorum.takimini elestirmekten zevk alanlar iyi izleyin.bmn yoneticileri sizler de korumaya devam edin bu elestirenleri.yorumcular bize verilen bir cok karta gereksiz dedi.egemene direk kirmizi dediler.penalti pozisyonu icin degil dediler.uslu da uslu uslu otursun yerine.msctan sonra itiraz ediyorlar.bu adamlar gercekten neye itiraz ediyor.hakem bizi tutmusmus.gercekten bosuna dememisler alismis kudurmustan.bunlara enaz 2.3 tane penalti vermeleri gerekiyor herhalde.bunlar gercekten cok arsızlasmislar.

BmOaRvDiO
Yurt dışındayım maçı kalabalık bir yerde şikeciler gsliler bjkliler hep birlikte izliyoruz icimden dua ediyorum allahım şu şikecilerin sevinmesine izin verme diye ama tam tersine rakibi sevindirmek için sahada gezinen maviler giymiş 10 tane hayalet var (Hakan hariç) utandık yerin dibine gerdik oynanan oyundan spiker arada bir dev mücadele diyor ama egri otur dogru konuş sahada sadece dev gibi oynayan şikebahce var karşıda ise dev TS forması var icinde ise ezik iki pas yapamayan hayaletler.

Sefa Murat Dokuz
08.02.2015, 00:32
Hakem iyi maç yönetti. Hatalar olacak 0 hata maç olmaz. Egemen'in yaptığı kırmızı karttı. Bazı sarı kartlar hatalıydı ve Mehmet Ekici'ye aldatmadan verdiğinde ise adam Ekici'nin ayağına basmıştı.Fener'in lehine de 1-2 faul verilmedi.Bunlar dışında iyi maç yönetti.

Hakan Arıkan 9, Harika maç çıkardı. Kalecinin önemini ıspat etti. Hepimizi yanılttı. Sağolsun böyle devam etsin.
(İshak Doğan) 6, Girdiğinde sol taraf koridor olmuştu, kötü oynadığını düşünmüyorum.
Aykut Demir 8, Müthiş oynadı. Helal olsun sana komando.
(Belkalem) 6, Hazır değil ileri vurduğu daha doğrusu vuramadığı toptan belli.
Carl Medjani 4.5, Çok kötü çok hele ön liberoya geçince rakip kaleye gidemedik bile. Alper'den yediği çalım evlere şenlik.
Salih Dursun 7.5, Yüreğine sağlık Salih adamsın.
Özer H. 6.5, Kötü oynadığını düşünmüyorum. Orta sahada pas yapabilen tek oyuncuydu çıkana kadar.
M.Ekici 6, Büyük maçlarda biraz eziliyor. Frikiği mükemmeldi bir kaç şut girişimi var canın sağolsun Mehmet.
K.Constant 3, Şakamısın be arkadaş 90 dk'da tek olumlu hareketi uzaktan şutu. Sürekli top kaybı hemde çıkarken kritik yerlerde...
Sefa Y. 4, Büyük kazık.
Erkan Zengin 6, Vasat üstü.
Yusuf Erdogan 4.5, Kötüydü kontrada etkili olur diye ümit ettiğim tek oyuncuydu ama çok kötüydü. Gökhan'a kaptırdığı top faciaydı hele.
Oscar Cardozo 4.5, Orta saha oynadı. O bölgede böyle berbat oynaması çok normal.
M.Yatabare 5, Çok daha iyi adamlara ihtiyacımız var. Bir pozisyon var topu kapmış gidiyor, olmadık bir yere top kesti o topun geçeceğine dair kendisinin de inancı yok öylesine vuruyor işte. İsteksiz zaten. İş yapcağına dair umudum yok.

hanzale
Yurt dışındayım maçı kalabalık bir yerde şikeciler gsliler bjkliler hep birlikte izliyoruz icimden dua ediyorum allahım şu şikecilerin sevinmesine izin verme diye ama tam tersine rakibi sevindirmek için sahada gezinen maviler giymiş 10 tane hayalet var (Hakan hariç) utandık yerin dibine gerdik oynanan oyundan spiker arada bir dev mücadele diyor ama egri otur dogru konuş sahada sadece dev gibi oynayan şikebahce var karşıda ise dev TS forması var icinde ise ezik iki pas yapamayan hayaletler.

Hımm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Armağan Dere
bu arada belkalemin asistini webo cesurca harcadı

Buğra Çora
08.02.2015, 00:33
Ya her türlü pozisyonda oyuncu var ve alinmayada devam ediliyor ama bitek orta sahamizda futbolcu yok .. eminim bi merkezde oynayacak bi kaliteli orta saha oyuncusu bütün problemleri çözecek..

hanzale
Hakem iyi maç yönetti. Hatalar olacak 0 hata maç olmaz. Egemen'in yaptığı kırmızı karttı. Bazı sarı kartlar hatalıydı ve Mehmet Ekici'ye aldatmadan verdiğinde ise adam Ekici'nin ayağına basmıştı.Fener'in lehine de 1-2 faul verilmedi.Bunlar dışında iyi maç yönetti.

Hakan Arıkan 9, Harika maç çıkardı. Kalecinin önemini ıspat etti. Hepimizi yanılttı. Sağolsun böyle devam etsin.
(İshak Doğan) 6, Girdiğinde sol taraf koridor olmuştu, kötü oynadığını düşünmüyorum.
Carl Medjani 4.5, Çok kötü çok hele ön liberoya geçince rakip kaleye gidemedik bile. Alper'den yediği çalım evlere şenlik.
Özer H. 6.5, Kötü oynadığını düşünmüyorum. Orta sahada pas yapabilen tek oyuncuydu çıkana kadar.
M.Ekici 6, Büyük maçlarda biraz eziliyor. Frikiği mükemmeldi bir kaç şut girişimi var canın sağolsun Mehmet.
K.Constant 3, Şakamısın be arkadaş 90 dk'da tek olumlu hareketi uzaktan şutu. Sürekli top kaybı hemde çıkarken kritik yerlerde...
Sefa Y. 4, Büyük kazık.
Yusuf Erdogan 4.5, Kötüydü kontrada etkili olur diye ümit ettiğim tek oyuncuydu ama çok kötüydü. Gökhan'a kaptırdığı top faciaydı hele.
Oscar Cardozo 4.5, Orta saha oynadı. O bölgede böyle berbat oynaması çok normal.
M.Yatabare 5, Çok daha iyi adamlara ihtiyacımız var. Bir pozisyon var topu kapmış gidiyor, olmadık bir yere top kesti o topun geçeceğine dair kendisinin de inancı yok öylesine vuruyor işte. İsteksiz zaten. İş yapcağına dair umudum yok.

Bence medjani iyiydi

AYYILDIZ
Uslu denen adama hala cevap verilmedi mi .

Fatih Öztürk
Aykut nasıldı Aykut :)

Kazım Bostan

kırmızı demişler

hanzale
Allah korusun az daha Aykut'u gönderiyorduk

Sezgin Öztürk
08.02.2015, 00:34

Sefa Y. 4, Büyük kazık.
Medjani'ni hakkında ki yorumu okuyunca gerisinin bir anlamı yok... Takıntıları aşmak lazım.

Adem Köse
08.02.2015, 00:34
Her Fener maçına çıkarken takımımızın motivasyon anlamında yanlış hazırlandığını düşünüyorum. Fenerbahçenin de bizimle oynayacağı tüm maçlarımıza ayrı bir motivasyonla hazırlandığını düşünüyorum. ( Acaba fbli oyuncular biz şike yapmadık bak bunu size göstereceğiz demek için mi bilmiyorum bizim maçlarımıza fena hazırlanıyorlar.) Birdahaki maça kadar bunu çözmemiz lazım, maç öncesi gerginliğin herzamanki gibi bize yaramadığı belli... Bazen aşırı konsantrasyon da ters tepebiliyor. Bu akşam mental ve kafa olarak sorunlarımız vardı.

Sezgin Öztürk
08.02.2015, 00:36
İyiydi çok iyiydi abi :)

Can
Aykuta helal olsun sonunda kazandık adamı sanki.. İnşallah hep böyle devam eder.

special one

Yoruma gerek var mı

İki kırmızı kartlık pozisyon

Ufuk
Ya arkadaş adam kendi maçının hatta rakibinin maçının hakemini bile belirliyor, hakem odası basıyor laf yok. Bizimki hata olursa sahadan çekerim deyince millet çıldırdı. Boşversin maça gelmeyi iho bu tarz demeçlere devam etsin.. Bundan anlıyorlarsa bizde böyle yapalım..

Kazım Bostan
bırakın martavalı,fener her maçında bizi ezmiştir...yine öyle oldu...takım yeni vesaire hikaye

maçta sinirlenmedim ama şöyle saçmalıkları gördükçe insan deliriyor ya. fener kim de bizi hangi maçta ezmiş? fb ile aramızda oynanan maçların %50'sini kaçırdğıımız akla zarar gollerden dolayı kaybettik. -ya da berabere kaldık - şöyle fenerli ağzından konuşanları gördükçe de şaşırıyorum

emre6117
Hakem resmen sikebahceyi tutmustur.hem de baskanin ugrasina ragmen.allahtan aradi baskan.demekki bu aksam bizi fena dograyacaklardi.baskan aramakla en iyisini yapmistir.elestirende artniyet ararim.

Sibel
Kötü oyun, müthiş kaleci, 1 puan.
Maçın büyük bölümünü tek kale oynadılar.
Yenilmedik. Şükür.

Kandemir
Uğur Aytaç Bosingwa ve 3 yabancımızın olmadığının farkındamısınız

Courage
İHO şu Mahmut'u arasada Cevahir Kirişçi gülüşü atsa ;

ehhahahaahahahahahaha ne oldu keçeli mahmut ,yetersiz mahmut!

special one
08.02.2015, 00:37

Vala harikaydı

Armağan Dere
KADIKÖY'DE EN İYİ KADROLARLA GALİP gELEMİYORUZ..
BUNUN ÇÖZÜLMESİ GEREKİYOR
YOKSA İŞİMİZ YAŞ..

L.Burrows
Neyseki kaleci transferi yapmışız. Yoksa bu macında bjk macindan farki olmayacakti sonuc olarak. Bu oyuna bu puan iyidir hatta fazladir bile. 1 puan kazandik bu gözle bakmaliyiz.

Courage
08.02.2015, 00:38
Yoruma gerek var mı

İki kırmızı kartlık pozisyon

o yorumu yapabilecek cesaretli oldu mu mealinde sordum hocam.

objek
O değil de kadrolar açıklandıktan sonra ne kadar ofansif kadro demiştik, Ersun hoca ters köşe yaptı resmen. Bu kadroyla nasıl bu kadar savunma yaptık çözemiyorum.

Hucuma donuk bir kadro yapisi ile oyuna basladik gorulduki ayni tip 5 orta saha oyuncusu ile ancak top bizde kalirsa iyi paslarla oyunu tutup golu dusenebilirdik olmadi ve aslinda defans yonu zayif olan ortasahamizla direnmeye calistik baskanin mac oncesi cikisi rakibi muthis ateslemis ama fazla hirs yapinca sakin olunmasi yerlerde panik yaptilar kisacasi bu mac kaybedilseydi tum suc baskana atilacakti baskan konusabilir ama sahada seni susturacak oyuncularin oldumu olmuyor!

Mustafa ÖZDEMİR
Başkanın çabaları işe yaradı

Burçak
08.02.2015, 00:39
https://scontent-b-bru.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10917324_404624313032767_7098508797171449825_n.jpg ?oh=0041ed22f45df7df6431e2130319db68&oe=55576461

Maç anında Trabzon sokakları

serdaracıl
Gayet iyi oynadık bugün. Ben çok memnunum

Sefa Murat Dokuz
Medjani'ni hakkında ki yorumu okuyunca gerisinin bir anlamı yok... Takıntıları aşmak lazım.

65'te ön liberoya geçti 65'den sonra şutumuz yok. Alper yürüyerek çalımladı yahu adamı bide zayıf atletik Medjani diyoruz. He takıntı he...;)

volkan_627
08.02.2015, 00:40
mahmut uslu hangi kanalda

cyberentalpi
08.02.2015, 00:40
Özer ile olmuyor zor..

bu nasıl yorum yaa.
maca bakarsan özerin aklı daha cok kalmıs.

maca bakmassa senin aklın kadıkoyde kalmıs

Kazım Bostan
08.02.2015, 00:41
baştan beri kalecimiz olsaydı keşke....

cyberentalpi
65'te ön liberoya geçti 65'den sonra şutumuz yok. Alper yürüyerek çalımladı yahu adamı bide zayıf atletik Medjani diyoruz. He takıntı he...;)

alper kaç kişi gecti mejdani den baska saydın mı kardes

Kazım Bostan
Özer ile olmuyor zor..

saçmalık

ANIL
diegonun pozisyonuna penaltı verilebilirdi ama caner orada koluyla veriyor pası büyüzden pozisyonun anlamı yok.

emre6117
08.02.2015, 00:42

Sefa Y. 4, Büyük kazık.
hakem konusunda sana katilmiyorum.cok bariz bir kirmiziyi veremedi.son 30 dk.filan 10 kisi oyayacaklardi.ve ekicide canere kart vermesi gerekirken ekici aldi komedi gibiydi.bu iki hata tam tersi olsa emin olun aziz uslu keserdiler hakemi.ama biz hakem iyiydi diyoruz.bnce hakem bizm aleyhimize kotuydu.az once ekici canerin ayaginin altina ayagini soktugu icun kart gormus dediler:)

Kandemir
Hakan'ın bonservisini çaktırmadan almamız lazım

Courage
mahmut uslu hangi kanalda

kanalda değil maç çıkışı böğürdü.

Şimdi Aziz onu kral dairesinde mükafatlandırıyordur. :)

Kasım BEKTAŞ
08.02.2015, 00:43
bu kadar çamur başka bir camia varmıdır?

eğer kazanmış olsalardı hakemide aradınız ama yine de yendik diyeceklerdi
şimdi puan kaybettiler ne söyleyeceklerini nereye saldıracaklarını şaşırdılar

Trabzon'un SAHA DIŞINDA BÜYÜK OLMADIĞINI BİLİYORDUK SAHADA DA BÜYÜK DEĞİLLERMİŞ ne demek?

SAHA DIŞINDA NASIL BÜYÜK OLUNUYORMUŞ?

The Ciks
sımdı..

topu bılerek rakıbe verdı hoca...

ekıcı ozer erkan hatta gununde constand aklı...

sert ortasahasını yerdı kanaryanın...

---------

yarım aytacla...yenı gelen afrıkalılarla...aynı sertlıkelde cıkardık ısteseydık..

kanaryanın n karsınına ama olmazdı...

topal-selcuga karsı

medyanı-aytac gıbı....

-----------

bunu denedı tutmadı...

------

su var seneye ekıcı/mehmet den bırı

ılk 11

sefanın yerıne kanat forvet bırı...

brayn ruız mesela....

solbekte bu tempoyla yusufun olmayacagı asıkar vs...

-------------

seneye onur donunce....hakanı....yedegıne alınca...kı alınır zor degıl...

hakanda ona oynuyor zaten ve ıyıde oynuyor :) kerata..

------------

seneye delı bır takım kuracagız yapılacak sey az cok bellı...

fb ortasahası...

selcuk emre meyreles m topuz 30 ustu...

gs...melo selcuk 30 ustu...

-----------

24 luk ekıcı 28 lık ozerımız 22 lık aytacımız var...

gelecek bızım...

bursayla bız yukarıyı fecı karsıtıracagız bu cok net...

Fatih Öztürk
İyiydi çok iyiydi abi :)

Bazı arkadaşların kulaklarını çınlatıyorum :)

Full HD
Bugün takimin ise yaramaz oldugunu bir daha görmüs oldum.Yahu en iyi kadroymus adamlar bizi ezdi gecti ne salak salak top oynuyoruz anlamis degilim.

mehmet83
Erkan takimi leri tasiyan tek adamdi. Ben mi baska maci izledim.

fatihertürk
keşke 95-96 da ezerek yenildigimiz macta bu mac gibi ezilip berabera kalsaydik.futbolda onemli olan neticedir.iyi oynayip kaybettigimiz cok derbi hatirliyorum.

serdaracıl
08.02.2015, 00:44
Yanliz aykut parçalayacakti egemeni

Burçak
şerefsizler bu 2 puandan dolayı şampiyonluk kaçırırlar inşallah

Sefa Murat Dokuz
alper kaç kişi gecti mejdani den baska saydın mı kardes

Özer'i geçmesi Sefa'yı geçmesi normal zaten dikine gitme kalibiyeti var ama savunma beklediğimiz adam değiller bunlar başlıca. Medjani 1 e 1 kalmış geçerse gollük pozisyon Alper hareket bile yapmadan topu sadece kenara çekip kurtuluyor Medjani efendiden. İsabetli pası var mı Medjani'nin topu sıkışık yerlere atmaktan başka birşey yapmadı. Diego'ya yaptığı penaltı olmasada arkadan öyle yüklenmesi bile acemilik verseydi penaltı maç gidecekti. Sırtı dönük birde adamın. Neyini beğendiniz anlamadım zaten.

cakalkerem
Erkan gibi, zekasıyla top oynayan oyuncuların sayısını artırmak lazım... Adam topçu...:)

hocam bizde onun gibi aklıyla oynayan çok topçu va..

zeki mustafa yusuf sefa...:)

Uğur Demircioğlu
şu maçta mehmet topal onlarda değil de bizde olsaydı çok net söylüyorum silerdik onları sahadan. Ortasaha sıfır bizde.

Sezgin Öztürk
Adam stoper bildiğin stoper... Maçın en iyi adamlarından birini gelmiş eleştiriyorsun.Neymiş çalım yemiş miş bu nasıl bir eleştiridir, yahu çalım yedi diye adamın bütün maç oynadığı oyunu görmezden geliyorsun. Medjani bu takımın en dengeli stoperidir.

F. Yıldırım
08.02.2015, 00:45
Maç hakkında şöyle bir iki yorum yapayım ki yazılmıştır zaten.

Öncelikle o lanet olası statta bir uğursuzluk olduğu çok aşikar; Mehmet Ekici ki şu ana kadar birçok maçta yıldızlaşması ve tekniğiyle adından bahsettirmesine rağmen topu bir iki pozisyon hariç tutamıyordu, yanındaki adama pas atmaktan acizdi. Cardozo desen bir hava topu alamadı, evet yalnız kaldı ama aldığı bir iki topu da çok ama çok kötü kullandı. Hücum hattında ben futbolcuyum diyen bir Erkan vardı, onu da diğer futbolcularımız oyundan soğuttu.

Maçın yıldızı hiç kuşkusuz Hakan Arıkan'dı. Tebrik etmek gerek.

Constant ise bizle alay etti resmen, tamam bazı pozisyonlarda gidip topu geri kazandı, ama tek kelimeyle berbattı, gerçi ön libero oynayacağı her maç böyle olacak. Kaleye yakın, yani 10 numara pozisyonunda oynamalı.

Ersun hocaya gelince yanlış oyuncu kadrosuyla doğru sistemi oynattı. Kontraları bile kullanamayacak bir takımdan galibiyet beklemek hayalperestliktir, gerçi bir umut son dakikaya kadar gol beklemedim değil:) ve bunda da hocayı suçlayamayız.

Yusuf bir daha sol bek oynamasın, gerçi ileride de oynamamalı. Niye derseniz Waris ve Yusuf aynı tarz futbolcular fakat Waris oyun görüşü olarak Yusuf'tan kat be kat daha iyidir.

Artık önümüzdeki maçlara bakmalıyız:) fakat İbrahim başkan Uslu denen hadsize ağzının payını vermelidir.

Sezgin Öztürk
08.02.2015, 00:46
La adam Medjani'yi eleştirmek için kastırıyor buna gülünür bak:D Medjani'ye diyelim de bir daha çalım yemesin :)))

Fatih Öztürk
08.02.2015, 00:47
Vala harikaydı

Aynen.

Courage
08.02.2015, 00:47
Ortasahada hem basan hem top dağıtan (yada dağıtacak adama isabetli top çıkarabilecek ) Soğukkanlı adam lazım. Soğukkanlı ama işini ciddiyetle yapan. Constant çıkarken kaç topun içine etti sayamadım. Özerinde eli ayağında dolaştı inanılmaz panikti. Sanırım biraz da hırsından ve konsatrasyon fazlasından oldu.

Aytaç ı acil yetiştirip monte etmeliyiz başka yol yok.

Armağan Dere
08.02.2015, 00:48
bu maçta Bosingwa olsa belki bişe olabilirdi..
Salih'i ortasahaya alsaydık
Constant yedek..
Özer,Ekici,Erkan,Sefa,Salih..
4-5-1..

Jedi
bu takıma üst düzey en 4 tane daha yabancı oyuncu lazım............. kale tamam-forvet tamam ama gerisi fos.

3 tane arka arkaya olumlu pas yapamadık..... dönen her topu kaptırdık , biz gönderiyoruz onlar orta sahadan yeniden saldırıyor

defalarca aynısı oldu. neyse kemik kadro oluşturacak kadar oyuncu var ve bunların en az 5-6 tanesi direkt gönderilmeli sezon

sonunda , özellikle el bombası constant- yatabare- waris dahil..

David_LuiZ4
Maçtan önce 3 4 5 yeriz yazan içimizdeki ezikler şimdi de sahada ezilmekten dert yanıyor..Valla çok açıktır ki bu akşam sahadaki Trabzonspor sizin ezikliğiniz kadar sahada ezilmemiştir..

Maçtan önce yazdım şikeciler bizden daha stresli oyuncusundan taraftarına kadar tarih böyle emrediyor demiştik..Bjk daha çabuk oynayan daha iyi bozan takım iken şikecilerin bu tür özelliklerinin kısmen olduğunu yazmıştık..Stres adama erken kararlar aldırır ilk yapacağını son yaparsın nitekim daha sakin olsalardı evet golü bulabilirlerdi..Verdiğimiz pozisyonlar ise şikecilerin üstün performasından değil tamamekn kendi servis ettiğimiz karambollerden..Bir türlü uzaklaştıramadıklarımızdan..

Benim için tek hayal kırıklığı Ersun'un daha baştan oyunu oynamak yerine savunarak oynama stratejisiydi..Bunu beklemiyordum tam aksine presi ön alanda yapacak bir strateji bekliyordum..Her topu ezen Constantı çıkarıp Belkalemi alıp Medjaniyi ön liberoya alsaydı 2.yarı daha ortada oynayabilirdik özerin çıkması hatalı değişiklikti..Sefa için maçtan önce zaten kesinlikle oynamamalı demiştik..

Sonuç..Şu an şikeciler sinirdeb deliriyor hem başkana hem takıma hem de puan durumuna karşılık veremediler yıkım oldu bu maç ve en önemlisi Kadıköyde bizi yenemedikleri 3. seneye girdik..

Onlar düşünsün..Önümüze bakalım..

Sefa Murat Dokuz
08.02.2015, 00:49
Adam stoper bildiğin stoper... Maçın en iyi adamlarından birini gelmiş eleştiriyorsun.Neymiş çalım yemiş miş bu nasıl bir eleştiridir, yahu çalım yedi diye adamın bütün maç oynadığı oyunu görmezden geliyorsun. Medjani bu takımın en dengeli stoperidir.

Kusura bakma, boşalttığı alanlardan oluşan pozisyonları göremiyorsan senin problemin. Dengeli bir hareketini göremedim. Maçın en iyisi yada en iyileri :)))))

O dediklerin Hakan,Aykut,Salih daha sonrada Erkan.

cakalkerem
08.02.2015, 00:50
bu takıma iyi bir ekici den 3 tane erkandan ise 3 tane daha lazım

ali654
şikebahçe bu maçta trabzonspor'u sahadan sildi. maçtan sonra bizim başkan "hakem bülent yıldırım'a teşekkür ederiz" dedi.

maçın özeti bu. gurur duysun iho.

DarkBlooD
Uğur Aytaç Bosingwa ve 3 yabancımızın olmadığının farkındamısınız

Oynayan yabancılarda milli takımdan dün geldi bügün maça çıktı , şikeciler eksiksiz sahadaydılar hatta geçtim eksiği hakem ve taraftarıda sayarsak 13 kişi ile sahadaydı , neye göre kötü oynadık , bu maçta önemli olan gol yememekti bunuda başardık bir dünya eksiği rağmen ... Tabiki güzel bir futbolla galibiyet alsaydık daha iyi olacaktı da takım tam değil , oynayan oyuncularımız herşeye rağmen tebriği hakediyor , gol yemeden alınan 1 puan iyidir ...

TSemih61
Salih'i beğenip Medjaniyi beğenmemek de ayrı bir kafa. Medjani'ye alan boşaltıyor diyenler Salih'in her defasında yerini kaybedip zor bela adamların arkasından koştuğunu görmüyor herhalde.

yorumsuz6117
08.02.2015, 00:51
Kimse yazmamış ama kaptanlık pazubandı kaç kere el değiştirdi öyle ya.. :)

Sefa Murat Dokuz
La adam Medjani'yi eleştirmek için kastırıyor buna gülünür bak:D Medjani'ye diyelim de bir daha çalım yemesin :)))

Medjani hava topuna çıkıyor vurduğu kafa tehlikeli bölgenin dışına gitmiyor, vurduğu topun peşine koşuyor yakalayamıyor topu içeri kesiyorlar Medjani'nin olduğu bölgede Emenike bomboş kalıyor ama golü atamıyor. Medjani efendi iyi maç oynadı :p :p :p :p

Veysel
şikebahçe bu maçta trabzonspor'u sahadan sildi. maçtan sonra bizim başkan "hakem bülent yıldırım'a teşekkür ederiz" dedi.

Ne yapsın İHO sayın Ferguson açıklarmısın ?

Sezgin Öztürk
08.02.2015, 00:53
Kusura bakma, boşalttığı alanlardan oluşan pozisyonları göremiyorsan senin problemin. Dengeli bir hareketini göremedim. Maçın en iyisi yada en iyileri :)))))

O dediklerin Hakan,Aykut,Salih daha sonrada Erkan.
Senin tezine göre Salih iyilerden olamaz çünkü Alper defalarca geçti Salih'i bugün elini kolunu sallaya sallaya :)
Tamam kardeşim bizim oyun görüşümüz farklı yapacak bişey yok futbol bu yüzden güzel zaten hoş kal.

Jedi
gs maçından sonra gol yemediğimiz tek maç......... fenerin iki beki harbi süper oyuncular, kaç kere gitti geldi gökhan, iyi ciğer varmış adamda

ali654
Ne yapsın İHO sayın Ferguson açıklarmısın ?

neden hücumda beceriksiz olduğumuzu söylemesini özeleştiride bulunmasını beklerdim ama ersun yanalın onda biri değil o kalibre yok ihoda. o yüzden bizi de aptal yerine koymasından bıktım.. hakemlik hiçbişey yok..

bordomaviask
08.02.2015, 00:54
Malmut usluya ve şikecilere yarın sağlam bir yazıyla resmi siteden giydirmemiz lazım. Hanım evladı resmen içindeki kini kustu bize karşı bu akşam.

cakalkerem

başkan ne yapsın yahu sallamak için yazmayın suraya.....

Armağan Dere
la bizim KOMANDO çok iyiydi yaaa...

fanatikdevri
Topu çok zor kazanıyor,çok kolay kaybediyoruz bu tip maçlarda.

Sefa Murat Dokuz
Salih'i beğenip Medjaniyi beğenmemek de ayrı bir kafa. Medjani'ye alan boşaltıyor diyenler Salih'in her defasında yerini kaybedip zor bela adamların arkasından koştuğunu görmüyor herhalde.

Stoperlerin kademesine girmekten kanada kaç kez inebildi ki Salih? Topuğu ile kurtardığı topta orda olmasa yemiştik golü. Takım gömüldü resmen. Bizim sağ kanadımızdan etkili gelmediler. Caner'in 90 dk'da 1 şutu var(frikik dışında) Fener bu kadar etkili oynamadığı maçlarda bile Caner'in her maç 4-5 şutu var. Bizim sol tarafımız otoban oldu ilk 40 dk , Salih'in kanadından geldikleri pozisyon sayısı kaç? Salih'in topuğu ile çıkardığı top bile kendisinin ters kanadından. Bir siz maç izliyorsunuz arkadaş he.

cyberentalpi
Özer'i geçmesi Sefa'yı geçmesi normal zaten dikine gitme kalibiyeti var ama savunma beklediğimiz adam değiller bunlar başlıca. Medjani 1 e 1 kalmış geçerse gollük pozisyon Alper hareket bile yapmadan topu sadece kenara çekip kurtuluyor Medjani efendiden. İsabetli pası var mı Medjani'nin topu sıkışık yerlere atmaktan başka birşey yapmadı. Diego'ya yaptığı penaltı olmasada arkadan öyle yüklenmesi bile acemilik verseydi penaltı maç gidecekti. Sırtı dönük birde adamın. Neyini beğendiniz anlamadım zaten.

adam zaten bizim orta sahayı dagitti. sonucta en cok mazereti olacak adam mejdani ve constant. ki genel anlamda mejdani super futbolcu degil ama gorevini yapabilen bir adam. bu da bizde de mili takımda da bu yuzden vazgecilmez oluyor.

DEEP BLUE

12 gram ebegümeci, yarım su bardağı devedikeni ve 1 ölçek kişniş otunu 10 dakika kaynat. Üzerine 3 tatlı kaşığı peynir altı suyu ekle, maydanoz suyuyla karıştır. Her sabah kahvaltısından 30 dakika önce 200 mg iç... İçerken tek ayak üstünde dur ve Kim Kardaşyan'ı düşün. 3 hafta içinde bir şeyciğin kalmaz...

Doğan Keskin
08.02.2015, 00:55
Tüm medya şerefsiz.Ulan başkan maçtan önce hakemi aradı diye amma laf ettiniz.Türkiye'de şike yapan takımlara 1 laf etmediniz.Arayıp doğru yönet demiş çok iyi demiş helal olsun başkana sustukça hakkımız yendi.Başkaları gibi soyunma odası basmadı bu ülkede adaletten bahsetmesin kimse.

Sezgin Öztürk

La boş beleş yorum yapmayın şurada :)

fernandez
Başkan şikecileri iyi kudurttu anladıkları dilden mücadele etti maçtan önceki hamlesi için öncelikle ona teşekkür ediyorum
Maça gelince kadro yapısından dolayı silik kaldık birkaç oyuncu dışında bireysel olarak kötüydük.
Hakan mükemmeldi, Erkan hücumda yapabileceklerini yaptı iyi top tuttu takım tamamen geri çekilince onun da yapabileceği bir şey kalmadı. Cardozo bu oyun yapısında pres yapıp rakip savunmayı çıkartmamaya yarayabilirdi anca o da yapabileceğini yaptı. Aykut çok iyiydi Medjani iyi işler yaptı Salih hantal vücuduna rağmen bekte elinden geleni ortaya koydu. Yusuf Sefa Constant felaketti. Constant yetenekli bir oyuncu olabilir ama konsantrasyonu çevre kontrolü falan amatör seviyede sezon sonu göndermeliyiz.
Şikecilerin hocasına da teşekkür etmek lazım böyle acemi zor bulunur maça dair en büyük umudum onun varlığıydı sağolsun elinden geleni yaptı değişiklikleri çok kötüydü.

M. Akif Yücesan
gs maçından sonra gol yemediğimiz tek maç......... fenerin iki beki harbi süper oyuncular, kaç kere gitti geldi gökhan, iyi ciğer varmış adamda

Türkiye'nin en iyi sağ ve sol bekine karşı çakma sol bek ve yedek sağ bekle oynadık. Millet de "ezildik, mahvolduk" edebiyatında. Hani reklamda diyor ya "Ya ne olacaktı?" :D

Oruç
08.02.2015, 00:56
Yılmaz bir insan hiç adam kovalamaz mı..
yani tek pozisyonda Gökhan'ı geçemez mi
Keza diğer kanatta Caneri
yahu tamam da biraz kendini göster..
fenere gideceğim diye ağlıyordu ama bunun zıttını açıkla taraftara.

Mesele açıklamaysa açıkladı. O konuda sıkıntı yok. Şimdiye kadar takıma katkısı da gayet ortada.

96 senin psikolojini gerçekten bozmuş Armağan. Bir arkadaşın olarak sana bir psikologa gitmeni tavsiye ediyorum naçizane. Sağlıklı düşünemiyorsun.

hanzale
12 gram ebegümeci, yarım su bardağı devedikeni ve 1 ölçek kişniş otunu 10 dakika kaynat. Üzerine 3 tatlı kaşığı peynir altı suyu ekle, maydanoz suyuyla karıştır. Her sabah kahvaltısından 30 dakika önce 200 mg iç... İçerken tek ayak üstünde dur ve Kim Kardaşyan'ı düşün. 3 hafta içinde bir şeyciğin kalmaz...

Efsane yorum 😄😃😀👍👍👍👏👏👏👏👏👏

Sefa Murat Dokuz
adam zaten bizim orta sahayı dagitti. sonucta en cok mazereti olacak adam mejdani ve constant. ki genel anlamda mejdani super futbolcu degil ama gorevini yapabilen bir adam. bu da bizde de mili takımda da bu yuzden vazgecilmez oluyor.

Stoper olarak daha iyi oynadığı aşikar. Bu adam as stoperimiz olacaksa yandık ki ne yandık. Çok koşmak her yere koşmak görevini yapmak anlamına gelmez. Medjani deli dana gibi koşuyor o kadar.

Burçak
08.02.2015, 00:57
hakem biraz tarafsız olduğunda bu şerefsiz şikecilerin hali ortada.
biz istediğimiz oyunu oynayamadık ama hakem uyduruk penaltı vermeyince bunlarda bi nane yiyemiyorlar.

Kazım Bostan
bugün bence hakan dışında tek güven veren isim erkan'dı. ne yaptığıını biliyordu. baskı hiç etkilemedi neredeyse.

Armağan Dere
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2015/02/07/fft104mm3464163.jpg?d=7.2.2015%2022:47:55

BU bu topu nası çıkardı yaaa...
keza Erkan'ın şutu da iyiydi..

Fatih K.
Derbi performansları takım uyumu arttıkça yükselecektir. Büyük maçlar %25 yetenek, %25 tecrübe, %50 alışılmışlıkla oynanır. Bu kadroyu korursak eğer 2-3 sezon sonra istediğimiz takımı görebiliriz. Tabi arada eksikler giderilmeli.

cakalkerem
08.02.2015, 00:58
önemli olan yenilmemekti ve yenilmedik..

zaten şahsım adına o stadda bu sezon galibiyet beklemiyordum...yenilmeyelim yeter diyordum....

special one

Abi çok iyi ya :)

ali654
La boş beleş yorum yapmayın şurada :)

senden boş beleşi var mı acep.. en azından fikrimi söylüyorum. benim gördüğüm bu sahada.

yattarahayranı
08.02.2015, 00:59
neden hücumda beceriksiz olduğumuzu söylemesini özeleştiride bulunmasını beklerdim ama ersun yanalın onda biri değil o kalibre yok ihoda. o yüzden bizi de aptal yerine koymasından bıktım.. hakemlik hiçbişey yok..
Hücum açıklamasını İho yapsa senin isinmi diyerek eleştirirsiniz zaten işinde değil özelestiriyi ersun hoca takımın tdsi yapması lazim

B.Yiğit
M.uslu şerefsizi nasıl ağlıyordu maç sonu.. Biraz iyi oynasaydık da şu serefsizlere malzeme vermeseydik.

aaahmet61
takımın kalitesi belli.yanlış transferler yapıldığı bu maçta net ortaya çıktı.bu sene iş işten geçti.önümüzdeki sene bu kadro yüzde yetmiş değişecektir.nokta.

Ahmet Aksu
08.02.2015, 01:00
maçın en iyisi hakan tabi ki. aykutuda beğendim ama birkaç hatası vardı oncelikle pozisyon bilgisi eksik medjani gibi belkalem aykut gibi hızı olmayan futbolcularda pozisyon bilgisi önemli tek hamlelik oyuncu bugün hamleleri iyi ama dediğim gibi bazı pozisyonlarda sıkıntılı duruyor. belki yanına uğur gelince rahatlar gerçi uğurunda stilini bilmiyorum. ortasahadakilerin hepsi kotuydu özellikle çıkarken çok top kaptırdık constant bunu çok yaptı. zaten bu kadar kotu olmamızın sebebi ortasahadır. mehmet ile özer kotuydu bugün zaten kanatlarda olmayınca boyle futbol görmemiz kaçınılmaz.

yattarahayranı
:alkış:

Antonio
bugün orta sahamızda gerçek orta saha olsaydı. mbia-dejong iklisi olsaydı. bu şikeciler bize bu kadar baskıyı yapamazdılar...

Küçük Uğur
08.02.2015, 01:01
Bu maci kaybetmeyerek bundan sonra hakkimizin calinmamasini kazandik size 1 puan kazandik gozukebilir ama bu mac kotu oyuna rağmen cok sey kazandik cok pisligtv bile kudurmussa biz bu aksam TRABZONSPORUMUZUN HAKKINI GASP EDENLERE KARSI BÜYÜK BIR ZAFER KAZANDIK.

Armağan Dere
Mesele açıklamaysa açıkladı. O konuda sıkıntı yok. Şimdiye kadar takıma katkısı da gayet ortada.

sahada (Kadıköyde) açıklaması taraftarıydım açıkçası ve daha şık olanı bu olurdu..
2.cümlen için teşekkür ederim yalnız öle bi ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum..
yahu 3 pas yaptık mı bunun cevabını verir misin bi..
İlk yarıdaki pozisyonda ara topu atıyor Yusuf'a ama attıktan sonra bakıyor yusufa..
Gökhan her topta ezdi Erkan'ı..
Sefa'dan bahsetmiyorum bile o iyi bir kazık zaten..
Ekici ve Kaleciyi beğendim bir tek

iyattara
Topu çok zor kazanıyor,çok kolay kaybediyoruz bu tip maçlarda.

Zor kazanmamızın sebebi kesici adam neredeyse yok takımda, bastı mı topu alan ayağına yapışan kimse yok. E bir de adamlar ayağa iyi top yapınca kapmak çok daha zorlaşıyor.
Kolay kaybetmemizin sebebi de heyecan acemilik beceriksizlik ne dersen artık. Erkan hariç herkes de bir telaş acemilik vardı. Zaten iki üç pas üst üste yapsak o kadar risk alan adamlara karşı bir kaç kontra pozisyon çok rahat bulurduk.
Böyle maçlarda Waris tarzı bir adamın illaki olması lazım en azından son yarım saatte. Organize topla kontraya çıkamıyorsan uzun tek topla hızlı adamını koşturursun en azından. O da olmayınca orta sahayı geçemez olduk.

TSemih61
Forumun alıntı sisteminde sorun var, aynı şekilde edit sisteminde de. Telefondan girince herhangi bir sıkıntı yok ama masaüstünde alıntı yapılamıyor.

Burçak
https://pbs.twimg.com/media/B9RQf1QIAAAP2Nv.jpg
Birgün yine bunlar ağlıyor

Burçak
Forumun alıntı sisteminde sorun var, aynı şekilde edit sisteminde de. Telefondan girince herhangi bir sıkıntı yok ama masaüstünde alıntı yapılamıyor.

ben yapabiliyorum :)

Oğuz B.
08.02.2015, 01:02
Maç son yirmi dakika istediğimiz kıvama geldi ancak kullanamadık.

Erkan-Ekici-Yusuf-Yatabare-Constant topu ileri taşıyamadı.

Kasım BEKTAŞ

bu tariften bu forumda ihtiyacı olan çok kişi var
ara ara yayınlamak lazım bunu :)

bilgehan83
Colmanı geri istiyorum

bahadır2561
08.02.2015, 01:03
Hazir aklimdayken soyleyeyim

Egemen sen tam bir kasarsin, 1.derece kan ve kayin hisimlarinin kulagini cok cinlattim haberin olsun

Burçak
08.02.2015, 01:03
https://pbs.twimg.com/media/B9RQEVJCMAA14ax.jpg

bordomaviask
08.02.2015, 01:04
96 da vanspor maçı bırak tek kaleyi 18 in içinde oynandı da ne oldu o maçı kaybettik sonra da peşinden şikecilere yine ezici bir futbol oynamamıza rağmen kaybettik şampiyonluk gitti. Hiçbirimizin hoşuna gitmiyor elbet bu derece silik ve ezilmiş futbol ama bugün iyi futbol oynayıp farklı bir mağlubiyet alsaydık daha mı iyi olacaktı.

F. Yıldırım
08.02.2015, 01:05
Colmanı geri istiyorum

adam takım bulamadı aylarca, en son isimsiz bir kulübe imza attı, ne var bu Colman'da acep?

cakalkerem
Mahmut uslu doğru demiş...

Biz hakemleri telefonla aramıyoruz...

Ulan sizin başkanınız soyunma odası basarım diyor..
bilgisayarında şikecilerin hakemlerinin adını saklıyor...

ne denyo herif bu uslu

Oruç
sahada (Kadıköyde) açıklaması taraftarıydım açıkçası ve daha şık olanı bu olurdu..
2.cümlen için teşekkür ederim yalnız öle bi ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum..
yahu 3 pas yaptık mı bunun cevabını verir misin bi..
İlk yarıdaki pozisyonda ara topu atıyor Yusuf'a ama attıktan sonra bakıyor yusufa..
Gökhan her topta ezdi Erkan'ı..
Sefa'dan bahsetmiyorum bile o iyi bir kazık zaten..
Ekici ve Kaleciyi beğendim bir tek

Bu maçta gol atamadı diye, asist yapamadı diye "aklı şb de kalmış" demek baya ucuz kaçıyor Armağan kusura bakma.

Sezgin Öztürk
08.02.2015, 01:07
senden boş beleşi var mı acep.. en azından fikrimi söylüyorum. benim gördüğüm bu sahada.
Kulüp başkanından maç içerisinde ki oyuncuların performansını değerlendirmesini beklemen,maç analizini yapman boş beleş bir yorumdur. Başkan maç öncesi ortalığı karıştırmasaydı bugün dilim dilim doğranmış olurduk. Bunu Trabzonspor olarak defalarca yaşadık,gördük... İHO'nun çok hatası oldu şimdiye kadar ancak maç öncesi söylemleri,yaptıkları çok doğru ve yerindeydi. Başkana sallamak alışkanlık hale gelmiş bazı beyinlerde.

İskender Çakmak
08.02.2015, 01:07
Hakan Arıkan'ı bu performansından dolayı hiçbir zaman unutmayız

Jedi
08.02.2015, 01:08
şu Genoa daki adamı yarın 90 dakka seyredeceğim sol açık oynayanı

Antonio
08.02.2015, 01:08
---------de jong-darida-------
----------ekici------------- şöyle orta saha olsaydı şuan şikeciler ağlıyordu. yine ağlıyorlar ama fark etmez :)

E. Okan Bülbül
08.02.2015, 01:09
Yalnız beyler Egemenin yumruk attığı pozisyonda sanki Aykuta gelen el Medjanin eli gibi geldi bana omzuna bi bakın Medjaninin

Can
Ayriyeten İshak'ta bugün yerini kesinleştirdi heralde. Girmeden fener koridora çevirdi o tarafı.

DEEP BLUE
Gençler, takıma iki tane fırlama, kaşar ve çirkeflik özelliklerini bir arada barındıran oyuncu lazım. İsimleri alayım...

ali654
08.02.2015, 01:10
Kulüp başkanından maç içerisinde ki oyuncuların performansını değerlendirmesini beklemen,maç analizini yapman boş beleş bir yorumdur. Başkan maç öncesi ortalığı karıştırmasaydı bugün dilim dilim doğranmış olurduk. Bunu Trabzonspor olarak defalarca yaşadık,gördük... İHO'nun çok hatası oldu şimdiye kadar ancak maç öncesi söylemleri,yaptıkları çok doğru ve yerindeydi. Başkana sallamak alışkanlık hale gelmiş bazı beyinlerde.

hayır elbette açıklama yapabilir hiç de boş olmaz olamaz.. onca transferden bizzat sorumludur kendisi ve görsün oynatılan futbolu..hakem işine ciddi ciddi inandığına göre yarın bülent yıldırım çıkıp dese "baskı altında kalmadan olduğu gibi maçı yönettim" siz gene iho ya yontarsınız bunu.. hakem olması gerektiği gibi maçı yönetmiştir. ihonun bunda zerre bir payı da yoktur..

Can
08.02.2015, 01:11
Gençler, takıma iki tane fırlama, kaşar ve çirkeflik özelliklerini bir arada barındıran oyuncu lazım. İsimleri alayım...

Biri De Jong tu .. Sene sonu gelir mi acep..

Courage

ne gereği var ki?

M. Akif Yücesan

Lugano :D

Oruç
Maçın başında Alves'in Sefa'yı indirmesi neden son adam olarak değerlendirilmedi acaba ? Adam geçse kaleciyle baş başa ama yok biz hala ezildik diyelim.

Kasım BEKTAŞ
08.02.2015, 01:12
iyi oldu iyi
daha önce çok iyi oynayıpta kimi şanssızlıktan kimi hakem yüzünden kayettiğimiz bir çok maç vardı

bu şikecilere puan kaybettirmekte güzeldi.
Başkanın çıkışları nedeniyle Bülo takımınaa istediği 3 puanı aldıramadı

yine de takımın toparlanması gerek o ayrı bir konu
Ersun Hoca'ya bu konuda güveniyorum

cakalkerem
ulan bu şikeciler alışmışya penaltıya alamayınca aatamıyor denyolar..hahaha

F. Yıldırım
Ezildik diye üzülenler şöyle düşünsün, bizim sadece sahadaki formamız beraberliğe yetti.

Hem bu yoruma da katılmıyorum.

Chelsea ŞL gibi üst düzey bir turnuvanın finalinde Bayern'e karşı maç içinde bir pozisyon bulamadı, tek kale oynayan Bayern kupayı kaybetti.
Kimse de çıkıp demedi Chelsea büyük takım değil, aksine tarih onları yazdı.

Futbol bu ister 10 kişi defans yaparım ister 10 kişi hücum yaparım, herkesin ayrı taktik ve sistemi var.

Hem hatırlayın ilk maçta da Vahid hocayı eleştirdiler, fakat maç boyu forvet oyuncuları ceza sahasına giremediler, 4-5 net pozisyonu olan taraf da bizdik.

Armağan Dere
08.02.2015, 01:13
Bu maçta gol atamadı diye, asist yapamadı diye "aklı şb de kalmış" demek baya ucuz kaçıyor Armağan kusura bakma.

anlamak istediğin gibi anlamak istiyorsun Yılmaz..
Neyse Erkan kötü topçu demedim bunda bir anlaşalım..
Anlatmak istediğimi anlatamıyorum sanırım..
Erkan bugün oynamak istemedi demek istedim..
Takım da genel olarak vasatın da aşşağısındaydık
Yalnız ben Erkan'dan bir gol bekliyordum takımı ateşlemesi ve kendini göstermesi adına..
Çok silik oynadı bugün
Aldığı her topu geri attı..
Ekici ile al ver yapıp 3.pası genelde yapamadı 2.yarı..
Hatta bi pozisyonda gol yiyoduk çalıma girdi topu kaptırdı..

yatara
nerde ezildik arkadaslar, ilk yarida mehmet ekicinin frikigi gol olsa suanda belki gsye atdigimiz farki onlara atmis oluyorduk. ilk yarida daha iyi oynayan tarafda bizdik

Sefa Murat Dokuz
Kale arkası kamerasından Medjani'nin adım atma hamlesi diz gibi gözüküyor malesef. TRT'dekiler penaltı dediler. Yinede bence penaltı değil atıyor kendini.

E. Okan Bülbül
Aykut ve Egemen olayında Aykut'un suratına çarpan el Medjani'nin eli gibi geldi bana tekrarını izleyince. Medjani'nin omzuna bakınca sanki öyle gibi duruyor ya da göz yanılması da olabilir.

Jedi
08.02.2015, 01:14
kucka nın maçı pazartesiymiş, olsun yinede seyredeğim..

Uğur Kalyoncu
08.02.2015, 01:14
Bir tane adam gibi ön libero olsa bu kadar geriye yaslanmazdik..Biglia Bradley

Constanta sezon sonu hemen tesekkur edip gondersinler..

Ozer Sefa ancak iyi bir yedek olurlar..Ozerin bonservisi alinsin kadroda bulunsun.Ayni sekilde Belkalem ve Medjani de kadroda bulunabilir ama net bir stoperde lazim..

Sener ve benzeri bir sol bek,adam gibi ön libero ve stoper ile sprinter bir forvet ile ayni ozelliklerde ama top rakipteyken savunmaya da yardim edebilecek atletik bir sağ açık lazim..

Tüm yanlislarina ragmen baskanin samimiyeyine inaniyorum. .Kulup falan batmaz dogru yatirim karsiligini alir..Seneye Ersun Yanal önderliğinde nokta transferler bekliyorum.

yatara
08.02.2015, 01:15
anlamak istediğin gibi anlamak istiyorsun Yılmaz..
Neyse Erkan kötü topçu demedim bunda bir anlaşalım..
Anlatmak istediğimi anlatamıyorum sanırım..
Erkan bugün oynamak istemedi demek istedim..
Takım da genel olarak vasatın da aşşağısındaydık
Yalnız ben Erkan'dan bir gol bekliyordum takımı ateşlemesi ve kendini göstermesi adına..
Çok silik oynadı bugün
Aldığı her topu geri attı..
Ekici ile al ver yapıp 3.pası genelde yapamadı 2.yarı..
Hatta bi pozisyonda gol yiyoduk çalıma girdi topu kaptırdı..

erkan bugün en iyi oyuncumuzdu o olmasaydi ayagimizda 1 dakika bile top tutamazdik bugün

Jedi
08.02.2015, 01:15
hayalim Bradley, romada az seyretmedim maçlarını ahh ahhh.

Manava61
08.02.2015, 01:16
Arkadaşlar erkan bu gece çok mu isteksizdi bana mı öyle geldi bildiğin yürüyordu sahada

nakzo
08.02.2015, 01:17
Ben maçtan alınan 1 puana sevinenleri anlamıyorum. Belki de son 10 yıldaki en kötü fb maçı bu kadar paraya bu kadar rezil oymanın izahı var mı ?????????mahmut uslu böyle demiş ,şöyle demiş bilmem ne demiş. Hemşerim sen boöyle bir rezalet oyun ortaya koyarsan adam senle kıçıyla dalga geçer .Sorun bu senin sorunu değil; kulübü idare edenlerin sorunu 2011'den bu yana hep aynı.... Biz adam transfer edeceğimize üzerimizdeki eziklik duygusunu yok edelim. 40 milyon avro harca balıkesir kadar varlığın yok hicbir deplasmanda. Bu takımın bu ezik oyuncu grubu ve zihniyetiyle seneye şampiyonluk yarışında olacağımıza inanan kafasını soğuk suya soksun sonrada buzlu bir cola içsin...Ne güzel fenerden 1 puan aldık bjk şampiyon olur bizde 5. oluruz bu mutluluk bize yeter....

ilyskm
Bu şerefsizlerin hesabı; IHO nun hakem ile görüşmelerini şike teşebbüsü olarak UEFA ya taşımak. Bir de etik kurulu raporu hazırlatırlarsa seyreyle cümbüşü...

Sent from my iPad using Tapatalk

Furkan Dündar
ezildik tek kale oynadılar o oldu bu oldu doğrudur ama bunları geçip goygoyu kenara bırakalım

parayı cebimize koyun 1 puanımızı da aldık ayrıca şikecilere kaybetmedik .

Önder28
Aslında ilk yarı kafa kafaya oynadık. Özer ilk yarı 6 bin metreden fazla koşunca, ikinci yarı çabuk düştü oyundan ve doğru bir kararla çıkarıldı. Özersiz oynayınca M.Ekici orta alanı yönlendiremedi ve o dakikadan sonra adeta kendi sahamıza hapsolduk! Özer çıkınca alternatif bir hucum planımız olmalı. Orta alanımız sert oynayan takımlar karşısında çok yumuşak kalıyor, daha agresif ve mücadeleci bir olmak lazım. Ayrıca, fener oyuncusuyla seyircisiyle yönetimiyle bizim maçlara ekstra motive oluyor. Bu kadar uyarıya rağmen hakem sarılarda adil değildi, egemene kırmızıyı da atladı.

DEEP BLUE
ne gereği var ki?

Ben, gerektiğinde rakibi delirtecek iki tane çirkef adam istiyorum. Katil tipli olsun, kaşar olsun...Ortaokul İngilizce kitaplarındaki, saçını yandan tarayan Tom gibi efendi uşaklarla bir yere kadar...

De Jong iyidir...

hyasin61
08.02.2015, 01:18
brahim Hacıosmanoğlu: "İnsanların birbiri ile konuşmaması sıkıntı yaratıyor. Konuşması sıkıntı yaratmaz""Biz hakem arkadaşlarımız ile konuşmayacağız da, kiminle konuşacağız. Bundan sonra bütün hakemlerle konuşacağım"

kudu_61
08.02.2015, 01:19
ezildik diyen yeni nesil 95 - 96 da kale köşelerindeki örümcek ağlarını rüştü temziledi ama olmadı ezdik ama şampiyon olamadık futbol bu herşey olur deplasmanda 1 puan çok iyi skr hücumda iyi değildik sadece o kadar 2. yarıya çok iyi başladık evde maç kaybetmeyelim yeter bende üzüldüm ama sağlık olsun artık kalemiz sağlam

Mehmet
08.02.2015, 01:20
Yabancı futbolcularımızın bir kısmı Milli maçları nedeni ile bir süredir, Trabzonspordan ayrı kaldılar. Bu süreç için de yedek ağırlıklı bir kadro ile maçlarımız oldu. Defansın bel kemiği sayılan Bosingva nın sakat olması Fenerbahçe maçına denk gelmesi de ayrı bir şanssızlıktı. Takımımızın kilit oyuncularından, Costant, Özer Hurmacı isteneni veremedi. Başta Kalecimiz Hakan Arıkan, oyuncularımız Mehmet Ekici, Erkan Zengin ve Cardozo'nun üstün gayretleri ile maçı kaybetmedik. Yani yağmasak da gürledik. Şu gösteriyorki Fenerbahçe bundan sonra öyle elini kolunu sallayarak Trabzonsporu yenemeyecektir. Hele bu sene kupa da bir karşılaşırsak finalde falan inşallah öyle olur, yine Fenerin elindek kupayı almak güzel olacaktır.
Hacıosmanoğlu hakem konusunda yakınmaları ile kesinlikle doğru olanı yaptı.
Akıllarını başlarına devşirsinler bundan sonra.

hyasin61
08.02.2015, 01:21
İbrahim Hacıosmanoğlu: "Hakemi aradım, 'maçtan sonra sizi değil oynanan futbolu konuşsunlar. Allah yardımcınız olsun' dedim"

nakzo
08.02.2015, 01:21
Arkadaşlar erkan bu gece çok mu isteksizdi bana mı öyle geldi bildiğin yürüyordu sahada

Takım o kadar kotüydü ki salih ve hakan ile birlikte iyi olan 3 kisiyden biriydi diğerb8 kkişi özellikle consant denen hint fakiri utanılacak haldeydiler bence langeden hatta misemiseden bile kötü hatta zekiden bile kötü bir adam şu consant....

serdaracıl
08.02.2015, 01:22
Ezilme görmek isteyen 96'daki maça baksın

F. Yıldırım
08.02.2015, 01:23
Ahmet Çakar pozisyona penaltı diyenle dalga geçerim tarzı bir şey söyledi.

DEEP BLUE
08.02.2015, 01:23
Forumda yeni moda... Erkan'a giydirmek... Komik olmayın...

Antonio
08.02.2015, 01:24
iho adamsın adam.

Hekimoğlu
08.02.2015, 01:24
Şikecilerin ağlamasını görmek güzel varsın kötü oynayalım.

AnakinSkywalker
08.02.2015, 01:25
aşı-panzehir ? nedir...neden yapılır...ne işe yarar...join the dark side diyoruz...İHO çağrıma biraz kulak verdi.

Hakan Yeşilyurt
beyler maçı izleyemedim.geniş özet lazım bana

tamuğ yamtar
Erkan iyiydi bugün...

Çok çizgiye hapsoldu ama...

Fazla yardımda alamadı ayrıca...

serdaracıl
Bir laf da iho'ya o kadar para harcayip bu kadroyu mu kurdun? Daha çok ararsın sağı solu

Antonio
iho ne kadar yanlışları olsada bu adamın iyi niyetinden zerre şüphem yok. sene sonunda taş gibi önl ibero aldığımızda şampiyon kesin oluruz...

Manava61
08.02.2015, 01:26
@deepblue alıntı yapmada sorun çıktı o yüzden burdan yazıyorum :) Erkanı en çok beğenenlerden biriym ama bu maçta hiç beğenmedim adam hiç koşmadı yaa pres yapma topu alma isteği yoktu takımdaki diğer oyuncular gibi(Salih ve hakan istekliydi onlar hariç)

odyseuys
08.02.2015, 01:27
ligde salih'in 11 başladığı hiç bir maçı kaybetmediğimiz şeklinde ilginç bir istatistik var :)

memmedaga
08.02.2015, 01:27
kötü deği çok kötü rezil oynadık

F. Yıldırım
08.02.2015, 01:28

bence de, Erkan top oynamaya çalışan tek futbolcuydu

CEMEFKER
08.02.2015, 01:28
Başkan. NTVSpor da.....

SON DAKİKA.....

Antonio
08.02.2015, 01:29

:alkış:

nakzo
08.02.2015, 01:29

96 da ki maçı izledim simdi kinide izledim. Bu akşam izlediğim takımın büyük takımlıkla uzaktan yakından alası yok siz hic fb bin en kötü zamanında bize böyle oynadığını gordunuz mü veya gs bin veya bjk bin bu oyunun izahı yok bu tamamen eziklik kompleksi bize gelen adamlar camianın o sürekli bize komplo kuruluyor havasından herhalde maçlara yenik bbaşlıyorlar biz bu zihniyetimizi değiştirmedikçe bir 10 sene daha yarışın içinde olamayız...

Kasım BEKTAŞ
08.02.2015, 01:30
biz sayısız gol pozisyonuna girip maçı kaybedince
bana ne iyi futboldan sonuç ne sonuç?!

adamlara şampiyonluk yolunda çelme takıp 2 puan kaybettiriyoruz
bana ne puandan futbol nerde futbol

bi temiz hava alın gelin...

Fatih Ç
08.02.2015, 01:30
Her hafta olduğu gibi maç başlığı yine beni şaşırtmadı istikrarlı şekilde çizgisinden şaşmayan bir başlık tebrikler :)

F. Yıldırım
08.02.2015, 01:31
Haticeye bakmayın neticeye bakın.

Hakan Yeşilyurt
08.02.2015, 01:32
beyler maçı izleyemedim.geniş özet lazım bana

..

Burçak
08.02.2015, 01:32
şikeçocukları her yerde ağlıyor zırlıyor.
ah bunlara bi tane yaslasaydııık

Burçak
08.02.2015, 01:33
Mahmut Uslu'nun "Şampiyon olacaklarini zannediyorlar" dedigi takim Napoliyle maç yaparken kendileri playstation oynayacak #MahmutUsluyaEmzik
şikeçocukları

Leralonde
08.02.2015, 01:33
Arkadaşlar ne kadar kızılırsa kızılsın Saraçoğlunda oynamak kolay bir iş değil.1 puan aldık yeterlidir.

F. Yıldırım
08.02.2015, 01:34
İHO efsane olma yolunda ilerliyor. Ah şu Erdoğan gerçeğini de bir görse.

Nazim Can
08.02.2015, 01:34
yok cok kötü oynamisizda, bir sürü pozisyon vermisizde bilmem ne, ulan 1 puan aldik mi aldik, sikeciler 2 puandan oldu mu oldu, gerisi hikaye. Biz ligin en zor deplasmanindan puanla döndük, 4-5 pozisyona girip 2-3 tane gol yedigin zaman madalya mi takiyorlar??

nakzo
08.02.2015, 01:35
biz sayısız gol pozisyonuna girip maçı kaybedince
bana ne iyi futboldan sonuç ne sonuç?!

adamlara şampiyonluk yolunda çelme takıp 2 puan kaybettiriyoruz
bana ne puandan futbol nerde futbol

bi temiz hava alın gelin...

Sorunda burada bize ne hemşerim kimin şampiyon olacağından ben olmadıktan sonra 30 sene geçti be bursa bile şampiyon oldu iyi fb ye çelme taktık kargaspor şampiyon olsun bizde mutlu olalım böyle bir zihniyet şekli olabilir mi hersene aynı tersane...

cyberentalpi
hakan kac mactır cok iyi. meger kalecisiz oynuyormusuz . o yuzden bir sure avatarım hakan:O)

Ufuk
Ya arkadaş ben ciddi çözemiyorum bu taraftarı.. Trabzonspor vs Inter desek herkes takımca savunma yaptığımız, interin dağı taşı kaçırdığı kalecinin efsane toplar çıkardığı eskaza attığımız golle Kazandığımız maçı anımsar. Hangimiz daha iyi oynayıp interi elimizden kaçırdığımız ikinci maçı ilk olarak aklına getirir? Futbol sonuç oyunu kazanamıyorsam kaybetme iyi oynayana madalya takmıyorlar. Emin olun yüz pozisyon çıkarıp bir pozisyonda talihsiz gol yiyip kaybetsek bu fenerliler hamsi tava falan diye kendilerince dalga geçeceklerdi. Bırakın sinirden kudursunlar..

Manava61
08.02.2015, 01:36
Bu arada 1 puana baya üzüldüm ama şikecilerin sahasından 1 puanla dönmek iyidir.Birde bugün Türk futbolu için inşallah dönüm noktası olur.Hakem yapabileceği kadar adil yönetti

Hakan
08.02.2015, 01:37
..
ligtv.com.tr

Hasan ZAİMOĞLU
08.02.2015, 01:37
Başkan NTVSPOR'da taşı gediğine cuk diye oturttu. Senelerce çıkaramazlar bunu.

A.Ali Karanis
08.02.2015, 01:38
Fiyat/performans açısından hiç tatmin edici maç olmadı benim açımdan.Futbol adına iki takım da pek olumlu hareket etmedi ancak bu kadar kötü oynadığımız bir maçta şikecilerden kendi evlerinde bir puan alıp çıldırmalarını izlemek de ayrı bir zevk.Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. :)

Takım ofansif anlamda tam bir sıfırdı.Hakan'a kontratından dolayı çok giydirmeme rağmen çok iyi performans sergiliyor.Allah nazardan saklasın.Keza Aykut da öyle.

Hakem de fena değildi,Egemen'e verilmesi gereken kırmızı kart dışında.

Antonio

ne dedi :)

Burçak
hep böyle olmalı. yıllardır kedi gibi köşesine çekilip istanbul yosmalarını dinleyen başkanlar gidip yerine böyle açıkca konuşan başkanlar gelmeli.
tüm anadolu kulüplerine..

Armağan Dere
Başkanı bazı konularda tasvip etmesem de
Aziz Yıldırım hakem odalarına girip hakemlere küfrediyor da bişe olmuyor..
Basın karşısına çıkıp aleni tehtit ediyor herkesi hiçbir şey yok..
Bizimki konuşunca asacaklar adamı öle bir şey yok..

DEEP BLUE
Dikkatimi çekti... Bu şikeci futbolcular, hakemlere sürekli "Allah belanı vermesin" dedikleri için kırmızı kart görüyorlar. Bence Allah belanı versin demeyi denemeliler. Abi tavsiyesi...

kyodou
08.02.2015, 01:39
Ya arkadaş ben ciddi çözemiyorum bu taraftarı.. Trabzonspor vs Inter desek herkes takımca savunma yaptığımız, interin dağı taşı kaçırdığı kalecinin efsane toplar çıkardığı eskaza attığımız golle Kazandığımız maçı anımsar. Hangimiz daha iyi oynayıp interi elimizden kaçırdığımız ikinci maçı ilk olarak aklına getirir? Futbol sonuç oyunu kazanamıyorsam kaybetme iyi oynayana madalya takmıyorlar. Emin olun yüz pozisyon çıkarıp bir pozisyonda talihsiz gol yiyip kaybetsek bu fenerliler hamsi tava falan diye kendilerince dalga geçeceklerdi. Bırakın sinirden kudursunlar..

İyi tarafından bakacaksanız aynen böyle bakın. :alkış:

Hasan ZAİMOĞLU
"Fenerbahçeliler haksız kararla maç kazanamadılar diye ağlıyor":alkış::alkış::alkış::alkış:

Mert Oğuzlu61

erkan ı geçtim, bir maçla ekici yi barış özbek, cardozo yu mehmet yılmaz yaptılar, klasik TS taraftarı işte. alışmış olmanız lazım böyle şeylere.

emre6117
En iyi oyuncu tartismasiz hakandi.medjani.aykut.salih.erkan iyiydi.gerisi tutuktu.bu 4 oyuncuyu elestiren bnve artniyetlidir bu mac icin.mahmut uslu kopecigine cevap verilmelidir bu arada.baskan da hakemi arayarak cok iyi yapmistir.

B.Yiğit
08.02.2015, 01:40
Başkan, Mahmut uslu boşuna kendini yormasın tff onların adına açıklamayı yapıyor dedi. :)

Courage
"Fenerbahçeliler haksız kararla maç kazanamadılar diye ağlıyor":alkış::alkış::alkış::alkış:

kapak oldu. ;)

Hasan ZAİMOĞLU

bir çok şey dedi ama en sağlam söz "Fenerbahçeliler haksız kararla maç kazanamadılar diye ağlıyor" oldu.

Burçak
İbrahim Hacıosmanoğlu: "Fenerbahçe yöneticileri haksız bir kararla maç kazanamadıkları için ağlıyorlar."

Muhammed KOÇ
08.02.2015, 01:41

Tüm ümmeti futbol paydaşlarının böyle samimi olmasını cenabı Allah'tan niyaz ederim dedi.

hyasin61
08.02.2015, 01:42
hmet Çakar: "Diego'nun pozisyona penaltı diyenlere yazıklar olsun"

Manava61
08.02.2015, 01:42
Bu maçtan sonra haftayaki maçı alıp çıkışa geçeriz inşallah

mkesen1982
08.02.2015, 01:43
Beyazda aponun kudurusu yok boyle zevk.iho buyuksun

Burçak
08.02.2015, 01:44
başkan dobra dobra konuştukça istanbul yosmaları da artık görmezden gelemez oldular..
itiraflar ufaktan geiyor.
3 takımın yıllardır ayrıcalıklı olduğunu söylemeye başladılar..

Antonio

ahmet çakarın konuştuğu gibi okudum hatta sesini duydum :)

memmedaga
gerçekçi olamıyor,duygusal bakıyoruz..
maç öncesi beni acı bir gülümseme aldı buradaki yorumları okuyunca tıpkı bjk maçından önce olduğu gibi.

1 Bu takım YENİ bir takım, birlikte oynama alışkanlığı oluşması için en az 7-8 oyuncunun 1 sene birarada oynaması lazım
hem bjk hem şb en ortalama 2 senedir 7-8 oyuncusu birarada oynuyor.

2 her iki takımda (ön libero+ortasaha) göbekte hem çok koşan çok mücadele eden teknik kapasiteler yüksek oyuncular var uyumlu oynuyorlar. Bizde Aytaç ile Özermi olur artık ne olur bilmem bunu oturtmak zorundayız.

3. Bosingwanın olmayışı en iyi bekleri olan takımı bize karşı üstün yaptı. beklerin performanslarınn düşük olması Yusuf ve Sefanın ne kanat,ne bek nede kanat forvet tanımına oymamasından kaykanlanıyor bu arkadaşlara rolleri benimsetilmeli ve bir anca önce kanatda nasıl oynanır anlatılmalı...

Berke6198
Ekici'nin kendini yere attığını düşünüp verdiği sarı kartta Caner ayağına basıyor Ekici'nin.

Ve Egemen net kırmızı kart görmeliydi. O pozsiyonda Aykut ise kartlık bir şey yapmadı...

Hakemin en net hataları bunlardır. Çok fazlaca çıkması gereken kartları da göstermedi Fener'e.

memmedaga
08.02.2015, 01:45

ne dedi

Oruç
08.02.2015, 01:45
bir çok şey dedi ama en sağlam söz "Fenerbahçeliler haksız kararla maç kazanamadılar diye ağlıyor" oldu.

"Ben konuşuyorum cevabı TFF veriyor" da efsaneydi.

:)

bariskaratas
08.02.2015, 01:46
İHO efsane olma yolunda ilerliyor. Ah şu Erdoğan gerçeğini de bir görse.

Erdoğan meselesi değil olay. Trabzonspor başkanıysan siyasetten uzak duracaksın. böyle bulaşmayacaksın

AnakinSkywalker
aşı-panzehir ? nedir...neden yapılır...ne işe yarar...join the dark side diyoruz...İHO çağrıma biraz kulak verdi.

come on guys...join the darkside

F. Yıldırım
Erdoğan meselesi değil olay. Trabzonspor başkanıysan siyasetten uzak duracaksın. böyle bulaşmayacaksın

evet aslında genellersek durum bu

bahadır2561
Ekici'nin kart dogruydu

AlperenAltun
08.02.2015, 01:47
Şuan zevkten 4 köşeyim helal olsun artık bu duruma dur deme vakti geldi diğer takımlarında ayaklanma vakti geldi

Beypba
İho acayip yardırıyor :D sinirlenince bir de şive yapıyor..
Sabah 11 de aradum üstüste 4 defa bdfk veridiler,gergirze gene arayacaam, isterlerse 40 defa versinler :D
Ndv nin iho yu canlı yayına çıkarması da ilginç bu arada

hyasin61
İbrahim Hacıosmanoğlu:
"Herkes işini kapalı kapılar ardında yapıyor. Ben ne yaptıysam çıktım açıkladım. Açıklamasam haberleri olur muydu?"

güneyli
08.02.2015, 01:48
Bu maç puan maçından önce psikoloji maçıdır.Şikeciler bizi bu halimizle yenemediler ya sene sonuna kadar bu maç içlerine oturur.1 puan önemli yenilmediğimiz için.Adamlar penaltı bekledikleri ve kaçırdıkları pozisyonlara çıldırmışlar.Psikolojik oyunu biz kazandık.Bu kazancın bizim rezil ötesi oyunumuzla karşıda yıkım oluşturması da etken.Ben medyani aykutu ve cardozonun çırpınmasını gördüm.Yine bjk maçındaki basit hataları yaptık.Şikeciler değerlendiremedi.Şikeciler bizim maça sezon sonunda çok yanarlar demedi demeyin.Sezon bitince şikecilerin yeri zaten cehennmem.

Oruç

Başkan o açıklamaları yapmasa muhtemelen penaltıyı çalacaktı.

"Adam gibi maç yönetsinler diye gerekirse yine arayacağım. İsterse 5 kez pfdk'ya versinler" dedi.

Çok da iyi oldu. Böyle düzene böyle başkan.

beratika
"Her maç hakemleri arayacağım" açıklaması doğru mu?

Hasan ZAİMOĞLU
Bu akşam ülkemizi şike ve teşvik alanında başarıyla temsil eden bir takımının kuyruk acılarına yenilerini ekledik. maçı kazanamadık, berbat bir futbol oynadık ama bu kahpelere senelerce çıkaramayacakları bir kazık sokmanın huzuruyla uyuyacağım uyuyacağız. Emeği geçenlere teşekkürler.

hanzale
Bfdk adam ya iho efsane başlan

cyberentalpi
08.02.2015, 01:49
nerde ezildik arkadaslar, ilk yarida mehmet ekicinin frikigi gol olsa suanda belki gsye atdigimiz farki onlara atmis oluyorduk. ilk yarida daha iyi oynayan tarafda bizdik

kardes mac boyu kontra yapabilirdik ama yapamadık. bu yuzden oyun olarak ezikldik ama yenilmedik kabul edelim

kyodou
08.02.2015, 01:50
Bize büyük maçlarda; Yattara, Jaja gibi bireysel yetenekli oyuncular lazım.

Uğur Kalyoncu
08.02.2015, 01:50
Başkan o açıklamaları yapmasa muhtemelen penaltıyı çalacaktı.

"Adam gibi maç yönetsinler diye gerekirse yine arayacağım. İsterse 5 kez pfdk'ya versinler" dedi.

Çok da iyi oldu. Böyle düzene böyle başkan.

Hakemi aramasi dogru değil ama böyle düzene böyle baskan yapacak bir sey yok..

Courage
08.02.2015, 01:51
Ekici'nin kendini yere attığını düşünüp verdiği sarı kartta Caner ayağına basıyor Ekici'nin.

Ve Egemen net kırmızı kart görmeliydi. O pozsiyonda Aykut ise kartlık bir şey yapmadı...

Hakemin en net hataları bunlardır. Çok fazlaca çıkması gereken kartları da göstermedi Fener'e.

birde selçuğun bir müdahalesi vardı net sarı kart. Adam pozisyondan sonra adeta ucuz yırttım veremedi kartı bakışı attı. Ona sarı kart çıksa şikecilerin baskın futbolu biraz kırılacaktı.

Fiii tarihte Erman Toroğlu ,gs ile istanbulda 0-0 kaldığımız maçta Osman Özköylünün Hakan Şükürü düşürüp penaltı çalınmayan pozisyon sonrası verdiği beyanata bakarak demişti ki ; Futbolcu yalan söyleyemez!

F. Yıldırım
"Her maç hakemleri arayacağım" açıklaması doğru mu?

bu düzende doğru, hem benim dediklerimi söyleyeceklerse herkes arasın dedi başkan

dürüst bir şekilde herşeyi söylüyor

Heisenberg
Başkan şu an bir yerde konuşuyor mu?

DEEP BLUE
08.02.2015, 01:52
Bu Mahmut Uslu isimli tosunun "büyük" merakı nerden geliyor, bilen var mı? Adam bizimkini küçük bulmuş...

Burçak
https://pbs.twimg.com/media/B9RDibmCcAA4OqD.jpg:large

Kim aldı lan bu çocuğun hakemini elinden?

Hasan ZAİMOĞLU
Bu saatten sonra yapılacak olan tek şey var. 3 temmuz sürecinde, şike ve teşvik konusunda adını dünyaya duyurmuş malum başkanın hakemler hakkında çıkan tapelerini yayınlamak. Ondan sonra izle şamatayı :)

güneyli
İho acayip yardırıyor :D sinirlenince bir de şive yapıyor..
Sabah 11 de aradum üstüste 4 defa bdfk veridiler,gergirze gene arayacaam, isterlerse 40 defa versinler :D
Ndv nin iho yu canlı yayına çıkarması da ilginç bu arada

Ntv hacıya zor duruma düşürürüm diye çıkarttı.Hacı döşedi gitti::))

S.Seymen
08.02.2015, 01:53
alvezin sarı gördüğü pozisyonda Sefa gider son adam olduğu için kırmızı kesin atamadı

costant pozisyonu penaltı değil kollar doğal yerinde değil diyenlere söylüyorum tıbbi bir şe bu o kadar yükselirsen kollar denge için o şekli alır havadaki insanın otomatik refleksidir bu çilingir oğlu gibi tipler hazırolda sıçrıyorlar herhalde

yüksek atlamacılara baksınlar kol nasıl denge sağlar
ağzı olan cebi dolan konuşuyor bu memlekette...