PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Yeni Üye Alımları

Bülent AKBULUT61
21.01.2015, 22:08
BMN adminlerinden ricam bundan sonra üye alımı kolay olmasın ilk başlarda
mesajını forum yöneticiler okusun ondan sonra yayınlasın. Önune gelen herkes rahat bir şekilde üye oluyor buna bir çare bulunması lazım. Bazı başlıklarda misafirlere kapatalım. BMN Yokluğunda olan bizlere oluyor Bmn olarak artık iyice yayılmamız lazım küsen giden arkadaşlarımızı barıştırmamız lazım tecrübeli arkadaşlarımızı yönetici kadrosuna alalım.
Sizlerde Lütfen Fikirlerinizi yazın arkadaşlar

Sefa
21.01.2015, 22:11
Bülent Abi kişisel fikrim bu olacak bir şey değil. Ne benim ne de diğer arkadaşların işi üye olan onlarca kişinin yüzlerce mesajını tek tek okumak değil. Ayrıca yazılan mesaj okunup onaylanana kadar zaten konu değişmiş olur..

Bülent AKBULUT61
21.01.2015, 22:24
Sefa her gün buraya 100'lerce kişi üye oluyormu eğer öyle bir şey varsa 95'i TRABZONSPORLU değildir.bunun önune geçmemiz lazım ben BMN İçin bir şeyler yapmak istiyorum Çünkü ben BMN sevdalısıyım 10 gün yoktu forum delirdim .Forum yöneticisi kadrosunu büyütmemiz lazım bunların önune geçilmesi için.
Herkes kısaca bir fikir yazsın arkadaşlar

Zafer Fidan
21.01.2015, 22:39
Yeni üyelere 1 ay sonra cevap yazma hakki verilsin.

Sefa
21.01.2015, 22:53
Sefa her gün buraya 100'lerce kişi üye oluyormu eğer öyle bir şey varsa 95'i TRABZONSPORLU değildir.bunun önune geçmemiz lazım ben BMN İçin bir şeyler yapmak istiyorum Çünkü ben BMN sevdalısıyım 10 gün yoktu forum delirdim .Forum yöneticisi kadrosunu büyütmemiz lazım bunların önune geçilmesi için.
Herkes kısaca bir fikir yazsın arkadaşlar

Yüzlerce kişi üye oluyor demedim ama yüzlerce mesaj yazılabiliyor hele transfer döneminde. İstanbul taraftarları zaten maksimum yarım saatte atılıyor o da gece olursa uzuyor..

Üyeliği zorlaştırmak üye olmak isteyenleri bıktırır. Sen buradaki ortamı bildiğin için normal diyorsun ama bilmeyen adam 2 mesaj yazmak için kendince çile çekmek istemez..

Mehmet BAL
22.01.2015, 19:41
BMN adminlerinden ricam bundan sonra üye alımı kolay olmasın ilk başlarda
mesajını forum yöneticiler okusun ondan sonra yayınlasın. Önune gelen herkes rahat bir şekilde üye oluyor buna bir çare bulunması lazım. Bazı başlıklarda misafirlere kapatalım. BMN Yokluğunda olan bizlere oluyor Bmn olarak artık iyice yayılmamız lazım küsen giden arkadaşlarımızı barıştırmamız lazım tecrübeli arkadaşlarımızı yönetici kadrosuna alalım.
Sizlerde Lütfen Fikirlerinizi yazın arkadaşlar
Yöneticilerin okuyup onaylaması uzun sürer. Görev sadece yöneticiye değil üyelerde düşüyor abi herkes kötü ve uygunsuz olan her mesajı raporlasa yöneticilere de az iş düşer hemde daha bir kolaylık olur

İlkhan
22.01.2015, 19:43
İlk 10 mesaj için onaylamalı bir sistem getirilebilir. Kayıt olurken yönetici tarafından aktif edilmeli.

Kadir Yeter
23.01.2015, 07:09
Kime ne düşünüyorsak, kendimizi o kişinin yerine koyarak düşünmeliyiz...

İlk 100 mesaj yazımından sonra konu açma hakkı verildiğinde, kapıda bekletilmem zoruma gitmişti.

Gelecek olan üyenin hassasiyetini düşünmeden ve içeriden bakıp,
dışar'dan gelecek üye adaylarının incitilmemesinin doğru olacağı kanaatini taşıyorum...

Japon atasözü:" Tebessüm etmesini bilmiyorsan dükkân açma!"

Sâkıp Sabancı(merhum) televizyonda(TRT) dedi ki:
"Yüzüm güleç görünsün diye, akşamdan yatarken yanaklarıma çamaşır mandalı takardım".

Gelenlere "Hoş Geldiniz" derim...

Sağlıkla...

kadiryeter Kadir Yeter. 23.01.2015

tp://forum.bordomavi.net/

Not: Emre İskender, Forum Yöneticisi'ne teşekkür ederim. 24.01.2015

Sefaenes
24.01.2015, 14:32
Yeni üyelerim kimlik bilgileri alinsin sayet buraya küfür etmek icin üye oluyorsa acimadan mahkemeye verilmeli

Berke6198
24.01.2015, 15:54
Yeni üyelerim kimlik bilgileri alinsin sayet buraya küfür etmek icin üye oluyorsa acimadan mahkemeye verilmeli

Önerdiğiniz şeyin sorumluluğunu biz alamayız. Bu mümkün değil.

Forumumuza saldırılar oluyor sonuçta, dediğiniz sistemin uygulanması mümkün değil.

signal
24.01.2015, 18:21
Bir de şu var. Yeni üyelere diğer takımınların taraftarı olduğu veya fake hesap olduğu ön yargısıyla yaklaşılıyor. Tabi ki bu tür durumlar da olabilir. Ben de fbli damgası yemiştim. Bu durum nasıl aşılır derseniz, cevabı ben de bilmiyorum.

antagonist
24.01.2015, 18:29
Bahsedilen yöntemin uygulanabilirliği pek yok bence, realist olalım.

Şahsi fikrim twitter'dan sonra forumun eskisi kadar popüler olması çok zor.

Murat'
24.01.2015, 19:01
Bahsettiğiniz şeye kesinlikle karşıyım, sosyal medya yaygınlıştığından beri forum zaten büyük güç kaybetti böyle bir hamle forumu iyice geriye götürür, gelen herkesi aynı kefeye koymuş oluruz bu uygulamayla.

memmedaga
25.01.2015, 21:31
hayrı yani alt tarafın mesajı raporlayacksınız

Sol alt köşede

2 tıkla hallolur maksimum yarım saat mesele çözülür

Burak TOSUN
25.01.2015, 22:37
Çevrimiçi yönetici sayısı arttırılarak bu önlemlere gerek kalmadan kolay bir şekilde çözülür problem. Bilmiyorum yazılımsal olarak mümkün müdür ama sadece yeni üyelere karşı yetkisi olan bi yöneticilik yetkisi atanabilir insanlara. Bir nevi stajyer yönetici gibi aslında. Sayının fazla olması da sıkıntı yaratmaz yetkisi sınırlı çünkü.

Nazim Can
25.01.2015, 22:53
Üye alimi degilde, özellikle maglup oldugumuz mac günü üye alimi engellenebilir, ertesi gün tekrar acilabilir, ne biliyim bu bür yana maglup oluyoruz yönetici arkadaslar, misafirlere bile kapatmiyor forumu, bundan ben cok sikayetciyim.

Berke6198
25.01.2015, 22:57
BMN Forum, üyelerini gönüllülük esasına göre bünyesine dahil eden bir platformdur. Hiçbir taraftarımızın buraya askere gelmiş gibi muamele görmesine müsaade edemeyiz,etmeyiz.

İyi niyetli olarak gelen herkesin başımızın üstünde yeri var. Tabii ayrılmak isteyenin de.

Kimsenin niyetini sorgular gibi almamız mümkün değil. Herkese iyi forumlar...

SEDER
26.01.2015, 10:07
şikecilerin forumu yalantu.com a giriş serbest kısa süreli de olsa girip bakabiliyosunuz...şahsi fikrim isteyen gelsin girsin baksın..fazladan her tık bmn nin raytingine katkı sağlar..ekşi yemedik ki karnımız ağırsın korkacak çekinecek işimiz yok...

muratt
26.01.2015, 10:23
Yeni üyeleri bilmem ama mevcut üyelerin en az %30'u keşke üyelikten çıksa.

Mollasalihoğlu
26.01.2015, 11:36
Bahsedilen yöntemin uygulanabilirliği pek yok bence, realist olalım.

Şahsi fikrim twitter'dan sonra forumun eskisi kadar popüler olması çok zor.

Zaten popülaritedense kalite nedeniyle BMN forum ayakta kalıyor.

Twitter ortamı hele son dönemde hiç çekilir değil.

Hamdi Kalaycı
26.01.2015, 11:52
BMN zaten yıllardan beri üyesi olan extra üyeye çokta ihtiyaç duymayan bir yer bence. Üye alım konusunda referans sistemi olabilir, referansı olmayan kişi üye olamasın. Referansla üye olan kişide olumsuz (genel ahlaka uymayan) davranışlar sergilediğinde ona referans olan kişinin referans hakkı silinsin ve ya oda ceza alsın.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.01.2015, 11:53
Bizim derdimiz, amacımız zaten BMN'yi twitter gibi bir ego ve kompleks havuzu haline gelmekten uzak tutmak. :)

antagonist
26.01.2015, 17:43
Zaten popülaritedense kalite nedeniyle BMN forum ayakta kalıyor.

Twitter ortamı hele son dönemde hiç çekilir değil.

Kapattım hesabı zaten reis. :)