PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uğur Demirok

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

selcuk
26.02.2018, 02:14
Erdal Hoş: “Uğur Demirok, Trabzonspor'dan yıllık 1.3 Milyon Euro istiyor. Alanyaspor maçını otur seyret, 'Evet, bu parayı almam lazım' diyebiliyor musun?”

uzatma tarafiydim

özür dilerim, derhal gitmeli

TSKara61
26.02.2018, 07:42
Demeçleri röportajları süper. Maç sonrası göndermeleri falan en az 2 milyon euro gerektirir.

İ. SARAL
26.02.2018, 09:04
Sözleşme uzatmak net aptallık olur. Hüseyin bundan kötü oynayamaz istese bile.

Fatih Özkan
26.02.2018, 09:07
Sezon sonunda gönderilmesi dileğiyle...

alone_6161
26.02.2018, 09:11
Erdal Hoş: “Uğur Demirok, Trabzonspor'dan yıllık 1.3 Milyon Euro istiyor. Alanyaspor maçını otur seyret, 'Evet, bu parayı almam lazım' diyebiliyor musun?”

uzatma tarafiydim

özür dilerim, derhal gitmeli

Uğur Demirok'un özgüveninden istiyorum:) Gerçi Olcay'ın aldığı paraya, performansına bakınca o da kendini haklı görüyordur.

Murat'
26.02.2018, 09:20
Dehşet para istiyor gerçekten, bence Akbaş'tan çok bir artısı yok.700-800 bin avro bandında oynayacaksa kalsın. Avronun beş lira bandına yaklaştığından haberi yok galiba. 6 milyon lira ne demek ya?

riv riv riv
26.02.2018, 10:32
Yıllık 5 lira bile verilmemeli, kullandığı eşofmanlara ve malzemelere yazık olur.

Oruç
26.02.2018, 10:51
Hüseyin'i koy en az Uğur kadar oynar. 1 milyon da cebimizde kalır. Sene sonu teşekkür edilmeli. Akhisar'a dönsün. Yumlu gelsin. Biraz da ona sövelim.

Uğur Ö.
26.02.2018, 10:55
Burayı okuyorsa üzülüyordur muhtemelen ama hakikatende 2.lig standartında bir oyuncu olarak nasıl bukadar forma giydi hala merak ediyorum.

Numan Yerlikaya
26.02.2018, 13:24
Temiz geldik temiz gittik de Gs'ye her maç gönderme yap takımda kal 11 oyna. Trabzonspor'da futbolcu olmak varmış aptalı çok valla

Hasan61
26.02.2018, 21:16
Miktarını geçtim, Euro üzerinden para isteyen tüm yerliler gönderilmeli.

Uğur Kalyoncu
27.02.2018, 08:55
Bu futbol yoksunu arkadaşımız Trabzonspor'da oynamak istiyorsa para falan istememeli..Bu forma ona lütuf..

Buna 1 TL dahi verip sözleşme falan uzatmasinlar..Yeter artık böyle boş topculara sabrımız kalmadı..

İ. SARAL
27.02.2018, 09:47
Bu futbol yoksunu arkadaşımız Trabzonspor'da oynamak istiyorsa para falan istememeli..Bu forma ona lütuf..

Buna 1 TL dahi verip sözleşme falan uzatmasinlar..Yeter artık böyle boş topculara sabrımız kalmadı..

Yumlu bundan iyiydi dediğimizde "vay sen Yumlu'yu mu beğeniyorsun", "öz evlatçı" falan diyenler vardı. Yumlu, bunun yarı fiyatına oynuyordu, bundan da daha iyiydi.

Travelair
27.02.2018, 09:50
Mustafa Uğur'dan iyi midir bilemem yanlış anlamayın ama yetersiz oyuncuların Trabzonspor için konuşulmasına dahi tahammül edemiyorum artık. Gitsinler, düşsünler yakamızdan

İ. SARAL
27.02.2018, 09:57
Mustafa Uğur'dan iyi midir bilemem yanlış anlamayın ama yetersiz oyuncuların Trabzonspor için konuşulmasına dahi tahammül edemiyorum artık. Gitsinler, düşsünler yakamızdan

Abi ikisi de yetersiz tamam ama biz gidip daha yetersizine 2 kat para veriyoruz. Bu ne saçma iştir. Transfer başarı oranımız %10 falan. Bunu bile bile eldeki yedek oyuncuları gönderip, daha kötülerini 5 kat fazla verip almayalım diyorum. Castillo'ya 4 milyon € vereceğine, Yusuf E. dursun yedekte. Beceremiyorsun, bari eline yüzüne bulaştırma, benim dediğim bu. Sonra, borç 1 milyar nasıl oldu diyoruz. Castillo yerine Yusuf E., Kucka yerine Aytaç, Uğur yerine Yumlu yedek takımda kalsalardı ne kaybederdik? Verdikleri/veremedikleri katkı hemen hemen aynı, 30-40 milyon TL uçmazdı.

Travelair
27.02.2018, 10:10
Abi ikisi de yetersiz tamam ama biz gidip daha yetersizine 2 kat para veriyoruz. Bu ne saçma iştir. Transfer başarı oranımız %10 falan. Bunu bile bile eldeki yedek oyuncuları gönderip, daha kötülerini 5 kat fazla verip almayalım diyorum. Castillo'ya 4 milyon € vereceğine, Yusuf E. dursun yedekte. Beceremiyorsun, bari eline yüzüne bulaştırma, benim dediğim bu. Sonra, borç 1 milyar nasıl oldu diyoruz. Castillo yerine Yusuf E., Kucka yerine Aytaç, Uğur yerine Yumlu yedek takımda kalsalardı ne kaybederdik? Verdikleri/veremedikleri katkı hemen hemen aynı, 30-40 milyon TL uçmazdı.
Anlıyorum İsmail kardeşim saygı duyuyorum ama bana göre de yedek de dursalar, sahaya girdiklerinde batırdıkları sürece Trabzonspor hedefine ulaşamayacak ve yine batacaktı. Öte yandan alınan Castillo ve Kucka as takıma alındı. Hesap oydu. Bizim meselemiz kadromuzun seçkin futbolculardan oluşmaması. Çünkü zirve takımı isen en seçkin futbolcularla çalışmak zorundasın. Her şeyleriyle. Asıyla da yedeğiyle de. Ama basıp parayı kötü getirmek de aynı, Mustafa kalsa o da kötü, Uğur'dan da az almayacaktı, o da aynı... Yusuf ve Aytaç daha az alacaklardı ama belki 1 basamak daha az performans alacaktık, aynı... Sakatlık vs. bir sürü etken var. Ama sonucunda doğru futbolcuları seçmeyi, doğru bütçeyi oluşturmayı vb. uzmanlık gerektiren konuları yürütecek, sürükleyecek, gerçek manada uzman kişilerimiz yok maalesef. Yönetim yönetim değil

Şanlı SanMarino
02.03.2018, 06:31
Konuşulan bedellerle uzatmak tıpkı Pereira'da olduğu gibi büyük bir ihanettir.

riv riv riv
05.03.2018, 10:13
Asla sözleşme uzatılmamalı aslaaaa. Yalvarıyorum Yönetime bizi bu adamlarla sınamayın.....

Gökhan Balcı
05.03.2018, 13:59
Ölümü gösterip sıtmaya razı olmak kabul edilebilir değil. Dünkü maçta Yumlu soldadoya anca faul yaptı böyle defans oyuncusu olmaz. Arkadaş bir takımda neden yeteneği olan oynamaz anlamam. Biz olsak anında işten kovuluruz milyon dolarlık adamlar bir de üstüne zam istiyor vallahi güzel sektör :D

İ. SARAL
05.03.2018, 22:13
Haftaya şova decam eder.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

special one
08.03.2018, 02:19
Allah analı babalı büyütsün

duru bebek hoşgelmiş

batuhanTs
08.03.2018, 15:44

Gerçek niyeti ortaya çıktı :) bir insan olayi ugur demiroktan nasil yusuf erdogan a getirir :) isin sırrı yukarıdaki şahısta

Sefa Murat Dokuz
08.03.2018, 17:45
1.3 mio Euro istiyordu. Şimdi eli güçlendi bu transfer yasağı ile. Mecbur uzatılacak. 1,3'den uzatılırsa senede 6 milyon TL'den fazla kazanacak bu yetenek fakiri arkadaş. Tek yıllık kontrat kabul de etmez. Şaka gibi. 1 mio € dan 2 sene felan ikna olsa bari.

Gökhan Balcı
08.03.2018, 17:52
Neden mecbur uzatılacak anlamadım. Alt yapımızdaki stoperler uğurdan da mı kötü?

İ. SARAL
08.03.2018, 21:03
Altyapıdan herhangi bir oyuncu en az bu kadar oynar, ne olursa olsun sözleşmesi uzatilmamali.

Sefa Murat Dokuz
09.03.2018, 09:45
Neden mecbur uzatılacak anlamadım. Alt yapımızdaki stoperler uğurdan da mı kötü?

Normalde mecbur değil, ama gelicek hoca yada o an görevdeki kim ise Durica giderken, Uğur'u da bırakmaz. Akbaş dönerse 4.stoper altyapıdan olur kuvvetli ihtimal. (Hubo+Uğur+Akbaş+Altyapı)

Hea cesur biri gelirde gençlere şans vereceğim derse şutlanır.

Gökhan Balcı
09.03.2018, 10:39
Normalde mecbur değil, ama gelicek hoca yada o an görevdeki kim ise Durica giderken, Uğur'u da bırakmaz. Akbaş dönerse 4.stoper altyapıdan olur kuvvetli ihtimal. (Hubo+Uğur+Akbaş+Altyapı)

Hea cesur biri gelirde gençlere şans vereceğim derse şutlanır.

Hocam uğurun yeteneğinden ziyade zam isteği beni sinir ediyor. Zaten Trabzonsporda bu denli kısıtlı bir oyuncu görmek istemiyorum ama gösterdiği oyun üzerine istediği para bana etik gelmiyor. Şunu da merak ediyorum: uğur acaba lan bu kuckanın da sosanın da doğru düzgün katkısı yok bu herifler dünya para alıyor ben de isterim o zaman diyor mudur? Diyebilir mi? Derse ne kadar haksızdır? Bir kulüpte tam anlamıyla gelir adaleti sağlanamayabilir elbette fayda sağlayanla sağlamayan bir olmamalı benim nazarımda. Yalnız bu denli yanlış transfer politikasının bariz sonuçları değil midir bunlar? Böyle bakınca uğuru çok da haksız görmüyorum. Yani yine bu durumda da suçlu yönetim oluyor. Oturmadıkları düzen plansız davranışlar hiç beklemediğin sonuçlara pekala yol açabiliyor. Bizim bu durumda artık yeni ve mantıklı şeyler belirlememiz gerekir

Sefa Murat Dokuz
09.03.2018, 10:54
Hocam uğurun yeteneğinden ziyade zam isteği beni sinir ediyor. Zaten Trabzonsporda bu denli kısıtlı bir oyuncu görmek istemiyorum ama gösterdiği oyun üzerine istediği para bana etik gelmiyor. Şunu da merak ediyorum: uğur acaba lan bu kuckanın da sosanın da doğru düzgün katkısı yok bu herifler dünya para alıyor ben de isterim o zaman diyor mudur? Diyebilir mi? Derse ne kadar haksızdır? Bir kulüpte tam anlamıyla gelir adaleti sağlanamayabilir elbette fayda sağlayanla sağlamayan bir olmamalı benim nazarımda. Yalnız bu denli yanlış transfer politikasının bariz sonuçları değil midir bunlar? Böyle bakınca uğuru çok da haksız görmüyorum. Yani yine bu durumda da suçlu yönetim oluyor. Oturmadıkları düzen plansız davranışlar hiç beklemediğin sonuçlara pekala yol açabiliyor. Bizim bu durumda artık yeni ve mantıklı şeyler belirlememiz gerekir

Önceleri bizim klüpte bir söz vardı "Dengeleri bozmayacağız." tarzında. O dengeler çok bozuldu. Okay 1.1 m€ alıp en verimli en katkı sağlayan oyuncu ve en değerli oyuncu iken, sırf etiketine bakıp 2 katı para verip aldığımız adamlar oldu. Uğur'un yıllık 1 milyon TL kazanması bile hakkaniyet değil ya futbol endüstrisinin balonluğu ve Türkiye piyasası düşünüldüğünde hadi bu 1,5-2 milyon TL gözardı edilebilir. Adam 6 milyon TL istiyor. Kadro dışı bırakılıp gönderilmesi en mantıklısı. Yok zamanında Gs isterken gitmedi felan fistan... Git şimdi git alıyorsalar hemen git. Bu klüp yeterince diyet ödedi. Kasasında kuruş yok. Bilançonun pasif kısmında oyunculara ödenecek yükümlülükler de şişyor. Benim düşüncem sizden farklı değil.

Lakin gelecek veya devam eden hoca, kendini tabiri caizse "çoluk çocuk" ile riske atmak istemez. Transfer yasağı kalkmazsa yeni sözleşmesi 1.3 olmasa 1.1-1.2 den garanti gibi. Klüp menfaatlerini kendi kariyer menfaatlerinin önüne koyacak biri gelir ve sportif başarıda üzerinde ciddi baskı hissetmezse Ndoye da bu arkadaşta gider. Aksi halde ikisi ile de ama özellikle Uğur'la uzatılması malesef olası.

Gökhan Balcı
09.03.2018, 10:58
Önceleri bizim klüpte bir söz vardı "Dengeleri bozmayacağız." tarzında. O dengeler çok bozuldu. Okay 1.1 m€ alıp en verimli en katkı sağlayan oyuncu ve en değerli oyuncu iken, sırf etiketine bakıp 2 katı para verip aldığımız adamlar oldu. Uğur'un yıllık 1 milyon TL kazanması bile hakkaniyet değil ya futbol endüstrisinin balonluğu ve Türkiye piyasası düşünüldüğünde hadi bu 1,5-2 milyon TL gözardı edilebilir. Adam 6 milyon TL istiyor. Kadro dışı bırakılıp gönderilmesi en mantıklısı. Yok zamanında Gs isterken gitmedi felan fistan... Git şimdi git alıyorsalar hemen git. Bu klüp yeterince diyet ödedi. Kasasında kuruş yok. Bilançonun pasif kısmında oyunculara ödenecek yükümlülükler de şişyor. Benim düşüncem sizden farklı değil.

Lakin gelecek veya devam eden hoca, kendini tabiri caizse "çoluk çocuk" ile riske atmak istemez. Transfer yasağı kalkmazsa yeni sözleşmesi 1.3 olmasa 1.1-1.2 den garanti gibi. Klüp menfaatlerini kendi kariyer menfaatlerinin önüne koyacak biri gelir ve sportif başarıda üzerinde ciddi baskı hissetmezse Ndoye da bu arkadaşta gider. Aksi halde ikisi ile de ama özellikle Uğur'la uzatılması malesef olası.

Dediğiniz muhtemelen esasında çoğu hoca buna cesaret edemez. Ancak hoca ile yönetim bu gidişe bir dur diyelim der ve gönderin şunları bu çocuklar oynasın sorumluluk da bana ait derse başkan hoca da rahat hareket eder. Transfer yasağı kalkar mı kalkmaz mı bilmiyorum ama bu oyunculardan kurtulmayı gerçekten çok istiyorum. Şu an takımda Okay abdül yusuf kamil castillo Hubocan dışında herkes gidebilir öyle de bıkmışım

Ahmet Kara
09.03.2018, 22:56
Transfer yasağına en çok sevinen Uğur olmuştur. Gelecek olan yönetim kesinlikle sözleşme imzalamamalı. Alt yapıda en az Uğur kadar oynayacak futbolcu vardır. Verilen para boşa israf olur.

Faruk BERBER
16.03.2018, 13:42
A Milli Takımımızın 23 Mart'ta Antalya'da İrlanda Cumhuriyeti ve 27 Kasım'da Podgorica kentinde Karadağ ile oynayacağı özel maçların aday kadrosuna çağrıldı.

Numan Yerlikaya
16.03.2018, 13:44
Belkide Milli takım kadrosunda ki en zayıf oyuncu. Uğura kadar 10 stoper yazarım. Seçilmesi mucize

Uğur Kalyoncu
16.03.2018, 15:11
Uğur Demirok'u milli takıma alanın Allah belasını versin...Topçu falan değil..

alone_6161
16.03.2018, 15:48
Allah herkese Uğur'un menajeri gibi çalışan, patron versin. Ne diyeyim başka...

artvints
16.03.2018, 15:49
yıllarca istanbul takımlarının çöp stoperleri milli takımda oynadı, iki maç da uğur oynasın ne olacak?

Fatih Çelik
16.03.2018, 16:33
Uğur Demirok'u milli takıma alanın Allah belasını versin...Topçu falan değil..
Tamam kötü oyuncu da bu ne kin yahu

İ. SARAL
16.03.2018, 16:40
Ahahaha sözleşme yenileme görüşmelerine başlayın diyor birileri.

ilelebeTS
16.03.2018, 18:03
Fazla da abartmamak gerek. Yerli stoper mi var memlekette. 4 büyükleri geçtim üst sıralara oynayan takımlardaki yerli stoperleri sayın bakalım. En az Topal kadar oynar. Zaten direk 11 oyuncusu değil.

Uğur Kalyoncu
17.03.2018, 07:34
Tamam kötü oyuncu da bu ne kin yahu

Hocam biz gerizekalı miyiz..Biz de insanız bizim de bir sabrimiz var.. Topu yanında ki adama veremeyen adamın Trabzonspor'da , Milli takımda ne işi var..

Yeteneksiz adamların hakettiğini fazla değer görmesine katlanamiyorum artık..

Travelair
17.03.2018, 09:33
Transfer yasağı neden yenildiyse Uğur'la da onun için sözleşme uzatmak istiyorlar

Enaldo61
17.03.2018, 09:43
Sözleşme uzatan TS düşmanıdır. Not edicem.

Enaldo61
17.03.2018, 09:44
Hocam biz gerizekalı miyiz..Biz de insanız bizim de bir sabrimiz var.. Topu yanında ki adama veremeyen adamın Trabzonspor'da , Milli takımda ne işi var..

Oh be sanki benim içimdekileri döktün...

Enaldo61
17.03.2018, 09:44
Fazla da abartmamak gerek. Yerli stoper mi var memlekette. 4 büyükleri geçtim üst sıralara oynayan takımlardaki yerli stoperleri sayın bakalım. En az Topal kadar oynar. Zaten direk 11 oyuncusu değil.
Anadolu takımlarındakilerden iyi değil.

Fatih Özkan
17.03.2018, 10:21
Hiç güven vermeyen, hiç bir artısı olmayan bir stoper.
Ne diye sözleşme uzatılır ?
Anlamak çok zor.

must61
17.03.2018, 11:06
400 bin euro maaş ile yedek stoper olarak devam etmesinde bir sorun yok.

Fazlasini odeyecek anadolu kulubu varsa orayi tercih etsin.

Fatih Çelik
17.03.2018, 11:47

Abi yaşamak yanlış ülkedesin o vakit :)

special one
17.03.2018, 13:01
Günü kurtarmak için geleceği olmayan adama bir kuruş bile teklif edilmemeli

special one
17.03.2018, 13:08
Hatta şimdiden bile forma verilmemeli,

elimizde kim var Hüseyin Türkmen forma bu çocuğa verilsin , gelecek sene için hazırlanılsın

zira Uğur sırf tecrübesi ile kadroya yazılan bir isim

Lakin o tecrübeyi bile kullanamıyor ,

Hüseyin oynasın kardeşim en azından hata yaparsa oyuncu kazanıyoruz deriz

Uğur un hatalarını kaldıramıyorum artık

Travelair
17.03.2018, 13:49
1.3 mio Euro istiyordu. Şimdi eli güçlendi bu transfer yasağı ile. Mecbur uzatılacak. 1,3'den uzatılırsa senede 6 milyon TL'den fazla kazanacak bu yetenek fakiri arkadaş. Tek yıllık kontrat kabul de etmez. Şaka gibi. 1 mio € dan 2 sene felan ikna olsa bari.
Aslında eli güçlenmedi. Bu bir illüzyon. Kötüydü, yine kötü.

Ama hatayı yapan içerde olunca kapı kilit tutmuyor (Yönetime diyorum)

Mustafa YILMAZ
17.03.2018, 16:42
Ama hatayı yapan içerde olunca kapı kilit tutmuyor (Yönetime diyorum)

şurdaki yorumları okuduktan sonra yönetim hafif kalır asıl sorun taraftar.

İ. SARAL
17.03.2018, 21:52
Uzatan aptaldir.

İ. SARAL
18.03.2018, 20:57
Yine şovunu yaptı.

OrkHun
19.03.2018, 08:53
niye hubocan değil de bu arkadaş 11 çıktı dün?

İ. SARAL
19.03.2018, 10:42
niye hubocan değil de bu arkadaş 11 çıktı dün?

Sözleşmesi yenilensin diye.

Mehmet BAŞ
19.03.2018, 10:59
Uğur karakterli çocuk vb. tamam. Fakat performansına bakınca sözleşme uzatmak gereksiz görünüyor.
Sözleşme konusunun gündeme alındığı şu günlerde Uğur'un Milli Takıma çağrılması da ayrı bir komedi! Milli rezillik bu olsa gerek!
Her neyse...

Mustafa'nın daha iyi bir stoper olduğunu düşünüyorum. Uğur 400-500 Bin Euro'yu kabul ediyorsa sözleşme uzatılsın.
Aksi halde yeni sözleşme yapmaya gerek yok. Gitsin Anadolu'da oynasın. Bu paraları dahi hak ediyor mu bilmiyorum.
Gerçi Uğur'a gelene kadar bu paraları hak etmeyen tonla futbolcumuz var.

TSKara61
19.03.2018, 11:51
Yumlu'dan pek artısı yok. Belki futbol IQ'su biraz daha yüksek fakat yetenek ve defans olarak beğenmiyorum maalesef.

riv riv riv
19.03.2018, 18:29
Bomboş bir adam, sözleşme uzatan kişi trabzona ihanetten yargılanmalı

Uğur Ö.
19.03.2018, 19:53
Nekadar beğenmesem ve futbolcu olmadığını düşünsemde transfer yasağı varken el mahkum uzatacağız.

pReN@_61
20.03.2018, 03:54
Penaltıcımız nasılsın?

Uğur Kalyoncu
20.03.2018, 11:15
Tek temennim bedava oynasa dahi gitmesi.. Hüseyin oynasın o çocuğun bari ayağı düzgün..

Hakan
20.03.2018, 12:05
Seneye 37 yaşındaki Durica ile Mustafa Akbaş beraber 40 maç oynarlar.Ne sözleşme uzatması canım.

61_Hasan_69
20.03.2018, 15:20
Seneye transfer yasagi yuzunden stopersiz kalsak bile sen git

İ. SARAL
20.03.2018, 15:26
Tek temennim bedava oynasa dahi gitmesi.. Hüseyin oynasın o çocuğun bari ayağı düzgün..

+1461

Gökhan Balcı
20.03.2018, 19:00
Çok ballı adamsın uğur. Senin takımda kalabilmen için bütün olumsuz şartlar yerine geliyor. Transfer yasağı var yeni oyuncu alamıyoruz üzerine kiralık Hubocan da gidecek durica da emekli oluyor. Adam bildiğin takımda adı ilk yazılacak oyuncu haline geldi.

lazminator61
23.03.2018, 11:25
senin gibi sansli olmak lazim, bide bos bosuna milli takima cagrildin simdi kapcan yeni sözlesmeyi vah vah

Cengiz Çubukcu
23.03.2018, 12:57
ülkede yerli stoper kalmadı, öyle ya da böyle devam edecektir...üstelik artık bir de milli :)

ÖmürKaradeniz61
24.03.2018, 10:40
Seneye 37 yaşındaki Durica ile Mustafa Akbaş beraber 40 maç oynarlar.Ne sözleşme uzatması canım.

Mustafa Akbaş Uğur'u top diye oynar.

Ozan Yılmaz
03.04.2018, 00:38
O hataları sen yapsan ne hakaretler ne küfürler dolacaktı bu profil sayfası işte bu adamcılıktır, şimdi boş kalmış vah vah.

Bizim için yeterli olmadığını ben de düşünüyorum fakat işte art niyetli de olmamak lazım.

Fatih Çelik
03.04.2018, 00:54
İyi maç çıkardı. Kapaninca iyi oynuyor. Gömülü savunmada üstüne yok. Ama hem ayakları kötü hem açık alanda zaafı var. Bu futbol anlayışında bir takımda başarılı olur. Hücum oynamak isteyen bir takımda ve modern futbolda yeri yok.

riv riv riv
09.04.2018, 11:52
O hataları sen yapsan ne hakaretler ne küfürler dolacaktı bu profil sayfası işte bu adamcılıktır, şimdi boş kalmış vah vah.

Bizim için yeterli olmadığını ben de düşünüyorum fakat işte art niyetli de olmamak lazım.

Adamcılık değil hocam kredi. Bu adamın kredisi bayağı bir içerde.

tristram
19.04.2018, 14:40
uc sene ust uste transfer yasagi olsa yine gonderilmeli derim..alt yapidan mevkisi stoper olan herhangi bir cocugu koyun ugur'dan kotu oynamaz..ayagi kotu olan topculardan oldum olasi nefret etmisimdir..aga hayattaki yegane isin topla ama sen yillarca topla antrenman yaptiktan sonra bile 5 metre yanindaki adama pas veremiyorsun,pasin siddetini ayarlayamiyorsun..bu nasil istir?dusuk zekali degilsen demekki beynin ayaklarina lafini geciremiyor.
ugur gibi hatta giden yumlu gibi adamlar bu ulkede niye dogru duzgun stoper cikmadiginin gostergesi..cunku stoper dedigin zaman bu ulkede kazmada olsa olur algisi var.cunku ondan top dagitmasi beklenmez,duran toplar haricinde hucuma katilmasi beklenmez,dogru pozisyon almasi,hizli olmasi beklenmez..ne beklenir?gelen topu daglara taslara vursun,fiziksel avantaji varsa hava toplarina mudahele etsin..bildigin hali saha stoperi iste.
halbuki gunumuz futbolunda topla kotu olan agir stoperlerin artik gider bir tarafi yok..bugun avrupada deli dehset bonservislerle stoperler alinip satiliyor..cunku ozellikle kendi liginde ust siralara oynayan takimlar geriden oyun kurmanin ne kadar onemli oldugunu gordu.keza bekler ayni sekilde.bu sene resmen yarim stoperle(hubocan) yarim bekle(pereira) ligi goturmeye calisiyoruz..boyle oldugu icin abuk subuk kume takimlarindan bir kamyon gol yedik..one gecsekte bu savunma zaafiyeti yuzunden oyunu bile tutamiyoruz.cunku takim biraz onde oynadiginda defolar bir bir ortaya cikiyor.
ugur'u karakter olarak tanimiyorum belki cok iyi insandir ama kendisinin ne 11de nede yedekte bekleyecek kapasitesi var..acil sutlanmasi gerekiyor.yasi genc olsa belki eksiklerini giderir derdik ama 30una merdiven dayamis adamdan bize bir fayda gelmez.

Sefa Murat Dokuz
19.04.2018, 16:24
2.7 milyon TL kazanıyor yanlış bilmiyorsam, Kendisine 2 milyon TL üstü bir kontrat veren varsa gitsin. Daha fazlasını verecek para bizde yok. Ya feda ya veda.

selcuk
19.04.2018, 17:49
2.7 milyon TL kazanıyor yanlış bilmiyorsam, Kendisine 2 milyon TL üstü bir kontrat veren varsa gitsin. Daha fazlasını verecek para bizde yok. Ya feda ya veda.

5 milyon tl istemis??? hangi akillan

Murat'
19.04.2018, 17:50

Yedek kalecinin bile 3,5 milyon aldığı yerde bu ücreti istemesi gayet normal.

lazminator61
20.04.2018, 00:24
yetersiz

Sefa Murat Dokuz
20.04.2018, 17:10
Yedek kalecinin bile 3,5 milyon aldığı yerde bu ücreti istemesi gayet normal.

Eski ücretler baz olamaz. Artık o devir kapandı.

İkna için uğraşmaya bile değmez.

Murat Engin Akyüz
20.04.2018, 17:26
Transfer yasağı kalkmasa bile teşekkür edilir umarım. Konuşulan paralar çok uçuk gerçekten. Hüseyin Türkmen de onun kadar oynar Mustafa Akbaş da.

Hakan
20.04.2018, 23:06
Transfer yasağı kalkmasa bile teşekkür edilir umarım. Konuşulan paralar çok uçuk gerçekten. Hüseyin Türkmen de onun kadar oynar Mustafa Akbaş da.Mustafa Akbaş oynar hadi,ikinci bir stoper kim var ? Futbolu bırakacak Durica ile geri dönecek Hubocan mı?
Yasak devam ederse gönderilme ihtimali yok.
Hüseyin ısrarını zaten anlamıyorum.Ayağı iyiymiş,bütün maç geri pas yapıp durmuştu.

Murat Engin Akyüz
21.04.2018, 10:45
Mustafa Akbaş oynar hadi,ikinci bir stoper kim var ? Futbolu bırakacak Durica ile geri dönecek Hubocan mı?
Yasak devam ederse gönderilme ihtimali yok.
Hüseyin ısrarını zaten anlamıyorum.Ayağı iyiymiş,bütün maç geri pas yapıp durmuştu.

Hubocan'ın opsiyonunu kullanabiliyoruz yasak durumunda da. Hüseyin'in ayağının düzgün olması değil mesele. Mühiş yetenek diye de demiyorum. Ortalama bir stoper Uğur kadar oynar zaten. Kapandığımız maçlar haricinde Uğur'un iyi oynadığı maç hatırlamyorum.

Bir stoperde en azından bir özellik tam olur da diğer özellikleri vasat da olsa katlanırsın.

Uğur hızlı değil, pozisyon alması iyi değil, hava toplarında iyi değil, oyun kurma zaten facia, kora kor ikili mücadelede eh, çoğu zaman yanlış hamle yapıp adamın yanından geçip gitmesine sebep oluyor.

Hüseyin zaten Uğur kadar oynamayacaksa Süper Lig'de oynayacak kapasitede değildir. Değilse zaten kadroda yedek olarak da durmasının anlamı kalmaz.

Uğur kalırsa adamlık muhabbeti ve Burak kontenjanından kalır. Futbolculuk noktasında Akhisar'dan beri beğenmiyorum kendisini.

Ayrıca Durica yedek olarak bu yaşına rağmen Uğur'dan çok daha iyi oynar(kalsın diye demiyorum yaş ve fizik durumunun farkındayım)

selcuk
21.04.2018, 12:11
Hubocan'ın opsiyonunu kullanabiliyoruz yasak durumunda da. Hüseyin'in ayağının düzgün olması değil mesele. Mühiş yetenek diye de demiyorum. Ortalama bir stoper Uğur kadar oynar zaten. Kapandığımız maçlar haricinde Uğur'un iyi oynadığı maç hatırlamyorum.

kim diyor bunu, yada hangi kurala göre böyle oldugunu düsünüyorsunuz

Berke6198
21.04.2018, 12:30
kim diyor bunu, yada hangi kurala göre böyle oldugunu düsünüyorsunuz

Ceza kararı açıklanmadan çok önce yapılmış bir anlaşma var ortada. Net bir bilgim olduğundan değil ancak böyle bir duruda herhalde ceza Hubocan'ı kapsamaz.

selcuk
21.04.2018, 12:47
Ceza kararı açıklanmadan çok önce yapılmış bir anlaşma var ortada. Net bir bilgim olduğundan değil ancak böyle bir duruda herhalde ceza Hubocan'ı kapsamaz.

tabiiki satin alabilirsin ama lisansini nasil tescil edecen

gercek anlamda bir transfer yasagimiz yok, istedigini alirsin, lisans tescil yasagimiz var

böyle bisey olabilecegini düsünmüyorum

Timur Bey
27.04.2018, 11:41
Good bye diyebiliriz. Muhtemel Kayserispor kariyerinde başarılar.

Ahmet Kara
27.04.2018, 11:43
En çok bununla sözleşme imzalamayacağımıza sevindim.

İ. SARAL
27.04.2018, 12:55
Aynen.

Uğur Kalyoncu
27.04.2018, 15:11
Güle güle aslan kardeşim.. İnşallah giderek en büyük hizmeti vermiş olacaksın.

İ. SARAL
27.04.2018, 16:18
:)

Gökhan Balcı
27.04.2018, 18:46
uğur bunu beğenmedi.

61_Hasan_69
28.04.2018, 09:06
Bu haftalar çok kritik Uğur kardesimiz herhangi bir mikrofona son vurgun olarak olağanüstü popülist açıklamalar yapabilir. Ama ne yaparsan yap seni bu takimda tutmayacağız.

must61
28.04.2018, 09:35
Seneye badem gözlü olacak.

BERBATOV61
28.04.2018, 13:46
Bu takımda performansı ile değil konuşmalarıyla baş tacı olan bir kalecimiz var bir de stoper kaldırmaz bu takım düşük bir ücrete yedek kalmayı sıkıntı etmiyorsa eyw ama öyle senede 1 milyon euro falan yazık günah

jairzinho
30.04.2018, 14:44
yetenekleri kısıtlı bir stoper ve maaşı aşırı yüksek.tek olumlu özelliği duran toplarda gol atması.

küçük takımın stoperi özetle.

bu arada artık günümüzde stoperler oyunu kuruyor.defansın organizasyonunu yapıyorlar.stoperlikte hem beyin hem yetenek hem de hız önemli kriterler.
glowacki tarzında bir stoper bulmamız şart.

Mert Acar
30.04.2018, 20:53
Yedek stoper olarak 500-600 bin euroya kalıyorsa,kalabilir.. Yedek stoper için masraf yapacak gücümüz yok.
Zaten elde stoper yok, 4 tane stoper transferi yapmak imkansız.

jairzinho
30.04.2018, 21:20
Yedek stoper olarak 500-600 bin euroya kalıyorsa,kalabilir.. Yedek stoper için masraf yapacak gücümüz yok.
Zaten elde stoper yok, 4 tane stoper transferi yapmak imkansız.

yedek stopere 500 bin avro vermek kaynak israfı olur.bu rakamları son dönemde kolay şekilde söylüyoruz.500 bin avro 1 yıl 2,5 milyon lira demek.

riv riv riv
08.05.2018, 14:17
Yallah...

tanjugunduz
15.05.2018, 13:40
Sözleşme imzalayacaklarmis demek ki memnunlar ugur dan ne diyelim bu yonetiminde vizyonu buymuş demek ki

Sadece bordo mavi .

Uğur Ö.
15.05.2018, 14:34
En kral forma giyeceğim takım Akhisar olan adama sözleşme imzalayacağız. Bursa maçında stoperlerin ayağı iyi olunca ne kadar farkettiriyor gördük. Durica 37 yaşındaki hali bile Uğurdan iyi. Stoperler baskı altında rahat olmalı ama Uğur ile bu imkansız.

İ. SARAL
15.05.2018, 15:10
Bu kazmaya verilen her kuruş israftır.

İlker Yazıcıoğlu
15.05.2018, 15:15
Gönderin, takımı sahiplenmesi önemli ama olmuyor, tecrübeli ve güçlü bir defans hattında işi yok...

Daha düşük bir ücretle yedekte razıyım ama gönderilmeli...

İ. SARAL
15.05.2018, 15:41
Bu kalacağına, Durica 1 sezon daha kalsın.

İlker Yazıcıoğlu
15.05.2018, 15:45
:)

İlker Yazıcıoğlu
15.05.2018, 15:46
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye gerek yok:)

Mehmet BAŞ
15.05.2018, 15:58
İyi çocuk, hoş çocuk fakat iyi bir stoper değil. Beğenmiyorum.
Mustafa gibi seri bir stoper varken Uğur'un kalması düşünülemez.
Hele ki istediği maaş falan akla zarar bir durumdur. Yönetim ne karar verecek göreceğiz!

selcuk
15.05.2018, 16:02
İyi çocuk, hoş çocuk fakat iyi bir stoper değil. Beğenmiyorum.
Hele ki Mustafa gibi seri bir stoper varken Uğur'un kalması düşünülemez.

ugur sag, akbas sol stoper

ugur ile ucuza anlasilirsa bende kalmasini isterim

tasciya kaliteli yedek olur, birde tascinin son yillarda ortalamasi 25 mac oldugunu düsünürsek iyi bir yedege igtiyacimiz olacak...

tabi tasci isi olacaksa

Sefaenes
15.05.2018, 16:26
anadolu takıma gidip oradaki maaş anlaşıp kalacaksa eyvallah ama euro falan alacaksa hiç kalmasın. Artık amatör topçulara hakk ettiği para verilmeli ya kendilerini geliştirsinler yada az maaş tahkim etsinler

Emre Veli
16.05.2018, 00:39
600 bine oynuyo mu, kalsın, yoksa yallah. defans çizgisini kale önüne kuran bu arkadaşı görmek dahi istemiyorum.

İ. SARAL
16.05.2018, 08:42
600 bine oynuyo mu, kalsın, yoksa yallah. defans çizgisini kale önüne kuran bu arkadaşı görmek dahi istemiyorum.

600 bin € değildir herhalde? :D

anth
16.05.2018, 10:16
Maaş(Maç Başı): 2.680.000TL Sonraki Her Yıl İçin +50.000TL Zam(17.500TL)

Kontrat buydu...

Yani 3 milyon TL'den aşağıya imza atmaz sanırım ki 1 milyon euro üzeri para istediği söyleniyordu...

Travelair
16.05.2018, 10:20
1 milyon € mu istiyor? 1 milyon TL verelim. Bakalım ne tepki veriyor

anth
16.05.2018, 10:27
1 milyon € mu istiyor? 1 milyon TL verelim. Bakalım ne tepki veriyor

Ben hiç uğraşmam direk gitsin:) Gideceği kulüpler zaten ancak o kadar teklif eder...

Travelair
16.05.2018, 10:35
Ben hiç uğraşmam direk gitsin:) Gideceği kulüpler zaten ancak o kadar teklif eder...
Bence de. Kulüp kendisini taşıyacak futbolcuya yatırım yapmıyor, taşıyamayacak olana yatırım yapıyor. Fahiş ücrete. Sonra o futbolcu sonunda patlak verince kulüp onu gönderiyor, bunun üzerine futbolcu da kulübe düşman kesiliyor. Yani ne futbolcuya ne de kulübe fayda sağlamayacak bir düzendeyiz, daha doğrusu bir kısır döngünün içindeyiz

alone_6161
16.05.2018, 11:19
Ne derece doğru bilmiyorum ama klüpten ilk talebinin 1,3 milyon avro olduğunu duymuştum:). 2 milyon TL bile bence fazla. Yönetim ne yapar bilemem.

Faruk BERBER
16.05.2018, 11:22
Ne derece doğru bilmiyorum ama klüpten ilk talebinin 1,3 milyon avro olduğunu duymuştum:). 2 milyon TL bile bence fazla. Yönetim ne yapar bilemem.

Duyduğun kısım doğru ise yönetim yol verir abi direkt :)

selcuk
16.05.2018, 11:57

dogru, ama bu usta zamaniydi ve o bile bunu kabul etmedi...

Uğur KÜÇÜK
16.05.2018, 12:23
Uğur gider.
Seneye Kayserispor da 500 bin euroya belki oynar.
Bu saatten sonra takımda kalması zor..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alone_6161
16.05.2018, 14:05
Duyduğun kısım doğru ise yönetim yol verir abi direkt :)

Bence de yol verir ve vermeli de. Maalesef futbolcular hep banka hesaplarındaki paraları hayal ediyorlar,

dogru, ama bu usta zamaniydi ve o bile bunu kabul etmedi...

Siz de aynı rakamı duyduysanız demek rakam doğru. Usta bile kabul etmediyse Uğur avro hayallerinden vazgeçmeli:)

Emre Veli
16.05.2018, 17:43
600 bin € değildir herhalde? :D
600 bin tl. hoş böyle sayı yazınca da komik oluyor:d neye göre 600 neye göre 1 milyon. bu adam etmez bu paraları zaten de, başka alamazlar diye yedek kalabilir diye söyledim.

sasone
16.05.2018, 17:49
Uğur'un her hangi bir maçta bizi tecrübesi ile kurtardığını veya takımı rahatlattığını hatırlamıyorum,hatırlyan var mı?Her maçta en titrek futbolcu,her an hata yapabilecek bir potansiyel ve ayağı çok kötü.
Uğur'un bu takımda kalmasını gerektirecek en önemli etken tecrübesi ile takımı rahatlatması ama bunu yapamıyorsa neden kalsın?
Mantıklı bir açıklaması yok.

Gökhan Balcı
16.05.2018, 20:16
Bu denli büyük paralar bile onları tatmin etmeye yetmiyor inanılır gibi değil. Ayrıca kendisi yeteneksizliğinin yanında bir şovmen. Var olan en tehlikeli tip. Akbaş kalmalı kendisi bedava da olsa kalmamalı

Mert'
17.05.2018, 11:54
Uğur iyi,hoş,karakterli adam ama gönderileceklerden biri olmalı..

DeAgLeMaNyAq
22.05.2018, 17:40
Ağaoğlu sözleşmesi biten oyuncularla sözleşme yenilenmeyeceğini söylemiş. Kısacası Durica, Hubocan ve Uğur'un ayrılmasıyla Hüseyin'i saymazsak takımda tek stoper Mustafa Akbaş kalıyor. Onun da her an sakatlanma riski var. Uğur alternatif olarak takımda tutulabilirdi ama yedek kaldığında huzursuzluk çıkarma ihtimali de söz konusuydu. Giderse yolu açık olsun...

Yavuz Hasan
23.05.2018, 01:10
severim delikanlı bir yapısı var iyi niyetli ama bedava bile olsa sözleşme yenılenmemelı

selcuk
24.05.2018, 21:10
son haberlere göre %100 anlasilamadi

güle güle ugur

adam uguru özleyecegim

futbolcu uguru hic ama hic...

Manu61
24.05.2018, 22:31
Yolun açık olsun.

Hakan
24.05.2018, 22:53
Emekleri için teşekkürler.Kazma falandı ama klas adamdı.

artvints
24.05.2018, 22:55
gideceği takımla oynadığımız maçlarda ters konuşmasın şimdi, uzatma teklifi almadığı için kızmıştır.

Sefa
26.05.2018, 02:38
Güle güle yakışıklı Yumlu.. Böyle stopersiz ortamda ses etmeyeceksen alternatif olarak kalabilirdin..