PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kamuoyu Duyurusu | HADDİNİZİ BİLİN!

Yiğit Gayretli
06.01.2015, 14:01
http://www.bordomavi.net/images/haber/06-01-2015//142496170941740.jpg

Pek sevgili ve saygıdeğer TFF-MHK Başkan ve yöneticileri...

Uzun uzadıya yazıp, sınırlı düzeyde sahip olduğunuz akıl ve vicdanınızı yormak niyetinde değiliz amma ve lâkin diyeceklerimiz var. İyi okuyun!

Adaletten uzak oluşunuza aşinayız. Malum, 3 Temmuz 2011 tarihinden bu yana değiştirmediğiniz kural, kurul, talimat; girmediğiniz şekil, almadığınız emir kalmadı. İsimler değişti, yamuk duruşunuzdan milim ödün vermediniz. Bunların bir kısmını zaten biliyorduk, aşina idik. Kocaman bir tebrik de bizden size...

Tabi bu süreçte bilmeyip yeni öğrendiklerimiz de oldu. Meğer doyumsuzmuşsunuz... Hakkını yiye yiye doymadınız, yemekle de bitiremediniz Trabzonspor'u, Türk futbolunu. Ne acıdır ki artık bunu yaparken çekinmiyorsunuz da... Anlatsak buradan köye yol olur, biz kısa tutacağız.

Sezon başından bu yana, bir numaralı maşalarınız hakemleri, misyonlarını gizlemeksizin icra etmeleri konusunda serbest mi bıraktınız bilmiyoruz; fakat onların ne utanmaları, ne sıkılmaları, ne de saklayacak bir şeyleri var. Konu Trabzonspor olunca, adalet kantarlarının topuzu hep rakipten yana ağır basan bu kör vicdanlı ehil organizmalar, görevlerini layıkıyla yürütmekte.

Sizlere ve maşalarınıza sözümüz yok. Siz de "emir" kulusunuz, "görevinizi" yapıyorsunuz sonuçta...

Diyeceğimiz odur ki; sizden -doğal olarak- adalet, vicdan, dik duruş gibi beklentilerimiz yok. Öyle bir şey de talep etmiyoruz zira... Şimdi sizin adına "oyun" dediğiniz bu düzen gerçekten oyunsa, yaptıklarınızı "görüyor ve artırıyoruz" !

Bundan böyle; kural sizin, âsâ bizim. Aklınızı başınıza devşirin!

Ve Trabzonspor Yönetim Kurulu... Israrla susarak, kimsenin aklına dahi gelemeyecek inanılmaz planların hayata geçirilmesinin hazırlığında olmalısınız. Konuştuğunuzda ise ne yazık ki "sadece" beylik cümleler ve karşılığı cezalar ile muhatap oluyoruz. Bir kulübün göz göre göre hakları yenirken, savunma yönteminiz bu ise; vay halimize!

En azından bunu yapmak için icazet almaya ihtiyacınız olmadığını düşünüyoruz. Trabzonspor olmanın gereklerini yerine getirmek aslî görevinizdir. Yaşananların bir tiyatro olmadığına bizi inandırmak mecburiyetindesiniz. Bu da sadece gerçek yöntemlerle hak arayarak mümkündür.

İşgâl ettiğiniz koltuk ve ünvanlar sahipsiz değil... Unutmayın!

BMN Yönetim Kurulu

http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=4206

Oğuz B.
06.01.2015, 14:05
Bunlarda ahiret inancı olduğunu sanmıyorum. O yüzden inşallah; belanızı bu dünyada da bulursunuz adi herifler.

fincher
06.01.2015, 14:33
Güzel yazı,söylenecek çok şey var,sorulacak çok soru var ancak bu işlerin çözümü maalesef çok kolay değil.Başımızda iradesini ipotek ettirmiş bir başkan olduğu sürece TFF ile MHK ile uğraşmanın bir anlamı yok,çünkü mevcut TFF yapısını değiştirmek ülkedeki siyasi iktidarın değişmesinden geçiyor.Yapabileceğimiz şey ya başımızdaki piyonu değiştirmek,ya da şike sürecinde FIFA dan karar çıkması,bunlardan biri olmadıkça bu düzen değişmez...

Adem Akyüz'
06.01.2015, 14:40
Maalesef yönetim hiçbir şekilde o koltukta oturmanın gerekliliklerini yerine getiremiyor..

Courage
06.01.2015, 14:41
Harekete geçmesi gereken ,kendini toplaması lüzümu olan TFF veya MHK değil bizim yönetim kurulumuzdur. Dolayısıyla bu ultimatomu onlara ithaf ediyor ,içimizden geçenleri eksiksiz olarak yazıya döken arkadaşımıza da teşekkür ediyorum.

toksoy61
06.01.2015, 14:49
Pek sevgili ve saygıdeğer TFF-MHK Başkan ve yöneticileri... sadece bu cümle pek olmamış!!!

fincher
06.01.2015, 14:50
3 Temmuzdan beri anarşist bir yönetim istiyorum ama ne Sadri Şener'de ne de İHO da öyle bir yürek yok.Bu kadar hakkı yenen,aleyhine şike yapılıp şampiyonluğunun çalındığı her yerden tescilli bir kulüp olarak o kadar pasif durumdayız ki,gerçi bu pasiflik ve sinmişlik şehrin bütününde var.3 Temmuzdan beri o kadar çok şey yapılabilirdi ki,dünya bizi konuşurdu,belki hakkımızı alırdık belki alamazdık ama başımız daha dik gezerdik.Daha bişeyleri protesto için siyah forma ile bile çıkamıyoruz.Bu başkan düzenin adamlarının koynuna girerek bizim haklarımızı savunamaz,böyle pasif kalmaya mahkumuz...

CEMEFKER
06.01.2015, 14:56
işte bunları gündeme getirdiğimiz müddetçe, yanlışı göstererek doğruyu bulma yolunu seçtikçe ayakta kalıp belki de daha büyük başarılara imza atıcak camia...

Elinize sağlık.

The Legend
06.01.2015, 15:03
Hey gidi İHO değilmiydi hakemler bizim hakkımızı yiyemez diyen. Salla babam salla duyan da bir gücü var sanır.

PortoDeGalinhas
06.01.2015, 15:04
Bu seneden is geçti zaten artık ama bundan sonraki seneleri kurtarmak adına sokağa inmeliyiz artık. Türkiye de en basit kurumlar bile hakkını aramayana, olay çıkarmayana hakkını vermiyor.

Hakan Yeşilyurt
06.01.2015, 15:11
Elinize kolunuza sglik msj insllah yerine gitmisdir.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 15:36
BU TAKIMI BMN YÖNETSE SERİ BAŞARILAR GELİRDİ.

İyi ki varsın BMN.

Şahane bir yazı

Kaya
06.01.2015, 15:41
http://turkiyetimes.net/trabzonspor%27un-taraftar-grubu-bordomavi_net-%27den-carpici-aciklama-5487

Kaya
06.01.2015, 15:42
Trabzonspor'un en büyük taraftar sitesi olan Bordomavi.net TFF'nin yabancı uygulaması ve bir çok konu için çok sert ifadelerin yer aldığı bir bildiri yayınladı.

İşte o bildiri;

http://www.haberkita.com/spor/bordomavinet-cok-sert-aciklama-yapti-h243050.html

Mollasalihoğlu
06.01.2015, 16:35
Hala transfer afyonu ile insanları uyutmaya çalışmaları da enteresan.

Sibel
06.01.2015, 17:15
İyi ki Bmn var da en azından uyarı çekiyor! Okumadan da altına imza atarım ama okuyup daha baskılı imza atıyorum!
Eyyy Trabzonspor yönetimi icraat vakti icraat!

gurur6134
06.01.2015, 17:35
Alan razi veren lazim bmn de aciklama yapsin dursun trabzonluda yuzde 70e devam balik basdan kokar bu sistem duzelmez yakinda biletler bedava olsada kimse gitmiyecek maca bu sistem boyleyken..sadece ulkenin degil futbolunda icine ettiler guclunun hukugu hicbir donemde bu kadar on plana cikmamisti son 50 yillik surede..destek olanada savunana da bu sistemi kokusmuslugu gorup ama diyenede yaziklar olsun..

halil ibo
06.01.2015, 18:06
Siyaset yapmayalım ama,ülke tarihinin belki en büyük yolsuzluğu aklanıyor 70 milyonun gözü önünde.
Şike bu yolsuzluğun yanında devede kulak.Kulak bizim olduğu için canımız çok yanıyor.Diğerinde kafamız,gövdemiz tümden götürülüyor.
Çaresiz sadece seyir halindeyiz.Gelecek adına umutsuz,karamsar bir bekleyiş halindeyiz.Ömrümüz yettikçe.Peki ya çocuklarımız !

hodlu
06.01.2015, 18:11
Güzel bir yazı teşekkürler. Ama camia olarak ayaklanmadıkça bu yazıları yazar okuruz. Hiçbir şey de değişmez...

kani6161
06.01.2015, 18:18
güzel yazı

signal
06.01.2015, 19:49
Eski hakem Serdar Tatlı da konuya dikkat çekmiş.

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/trabzonspor/trabzonsporun-son-2-haftada-5-puani-65876

şenol.08.borçkalı
06.01.2015, 21:17
ALLAH korkusunu ve ADALETI

Paraya , oya ve menfaate tercih edenler

2011 yılında MENFAAT GASPSPORU kurdular

Bu FENFAAT GASPSPOR parasıyla ve gücüyle bugüne kadar bazı şeyleri öteledi ve sulandırdı

Ama adalet er Yada geç tecelli edecek

TRABZONSPOR'UN Hakk'ını kimse yiyemeyecek

Kazım Uzunboy
06.01.2015, 21:19
Önceden alttan alttan yürütürlerdi işi ama şimdi o da yok. Artık ciddi manada göstere göstere hakkımızı yiyorlar.

Kimse de gıkını çıkarmıyor ya ona yanıyorum.

Dün maçı izlerken babam ''yediniz koskoca Trabzonspor'u'' dedi.

Fazla söze gerek yok sanırım.

CAFER ÖZER
07.01.2015, 16:33
"Benim Olduğum yerde hakem hatası olamaz hakemler bırakın Trabzonsporu Hiç bir Anadolu Takımının hakkını yiyemez" diyen Sahte Kabadayı İHO Allaha havale etti ya yetmezmi

Mehmet BAL
07.01.2015, 18:19
Yazı güzel olmuş
İho seçiline kadar ne vadettiği ne var ise seçildikden sonra tam tersini yapmaya devam ediyor

inşallah en kısa zamanda gider diyecem de pek umudum yok.

Mustafa YILMAZ
08.01.2015, 00:36
eskiden böyle olmazdı. Trabzon'da ampul söndü pankartlarını biliyorum belediyeyi el değiştirecek kadar tutkuluydu şehir ama siyaset baskın geldi kaybetti değerlerini şehir azalıyoruz.

yazı güzel olmuş ama ne yazık ki havada kalacak çünkü siyaset kara bulut gibi çökmüş durumda hem yönetimin hemde şehrin üstüne kılımızı kıpırdatamıyoruz ona yanıyorum.

anarşi olmadan da çözülmeyecek gibi

S.ÖZKAN
08.01.2015, 09:02
Futbolu yöneten ve onları destekleyenlerde zerre gurur haysiyet vicdan vb yok.