PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uğurcan Çakır

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Sefa
01.01.2015, 22:47
https://i.hizliresim.com/LQZVAZ.jpg

Tam Adı:Uğurcan Çakır
Mevki: Kaleci
Forma No: #96
Doğumtarihi(Yaş): 5 Nisan1996 (20)
Doğum Yeri: Antalya
Ülke/Uyruk: Türk

ÖdenilenBonservis Bedeli: -
Maaş(Maç Başı): ?
TransferEdildiği Kulüp: Alt Yapı
TakımaKatılma Tarihi:Ağustos 2014
SözleşmeBitiş Tarihi: 31 Mayıs 2019

5 Nisan 1996 Antalya doğumlu kalecimiz.

Sefa
01.01.2015, 22:48
Kale kendisine teslim edilmeli büyük potansiyele sahip.

Ne kaybederiz ki ?

Hüseyin Başoğlu
02.01.2015, 10:40
Kale kendisine teslim edilmeli büyük potansiyele sahip.

Ne kaybederiz ki ?

Hahahha bu iyi idi :D

Onur Akyüz
02.01.2015, 11:56
Sıradaki gelsin. :)

Anıl C
06.01.2015, 12:41
Antalya'nin gururu!!

Mert'
30.07.2015, 22:56
Toplara çok iyi vuruyor kaleden kaleye gol atacak neredeyse.

TolgaTopçu61
30.07.2015, 22:57
Rogerio Ceni gibi kullansak mi acaba? :D

Emre ÖZTÜRK
30.07.2015, 23:01
Maşallah sırıtmadı hiç kalede.

unique
30.07.2015, 23:03
İyiydi bugün, daha çok baskı yediğimiz maçlarda görmek lazım bir de.

DeAgLeMaNyAq
30.07.2015, 23:07
Tek dikkat çeken özelliği ayağının çok iyi olmasıydı. Yolu açık olsun...

TSemih61
30.07.2015, 23:16
İyiydi iyi, çok çalışır ve uzun yıllar bu formayı giyer inşallah.

diskus
30.07.2015, 23:24
Ayaklarina cok hakim,calismaya devam.Begendim bugün.

Doğukan Uçan
30.07.2015, 23:55
Takımın en iyisiydi, güven veriyor toplara çıkışıyla da

İsmail Sezgin
31.07.2015, 00:12
Golde hatası olsada öteki türlü bence iyiydi. denemek gerek

;yeni farketim hata biraz ağır gelebilir ama yerine daha iyisini bulamadım.hatası çok önce eğilmiş olmasıydı. üzerine gelen top girdi kaleye. alanı kapatmak için eğilmek iyidir ama hızlı kalkmayıda yapacaksın. yoksa zaten defansın öyle bi pozisyona düşmesi başlı başına rezillkik zaten

Sefa
31.07.2015, 00:49
Özgüveni var hem de İbrahim'den kat kat fazla..Ayakları iyi gerisi gelişir.. İyi kaleci olacaktır. İlk maçına göre ki Onur'un yerine oynadığını düşünürsek ayakları fazla titremedi..

Golde hatası da yok..

Oğuz B.
31.07.2015, 00:51
Keşke bu şartlarda kaleye geçmek zorunda kalmasaydı.

Benim umudum var Uğurcan'dan yana.

halil ibo
31.07.2015, 00:53
Golde ne hatası var ! Defansın çizgi halinde yakalanmış,orta sahan basmıyor,ısırmıyor adamlar rahatça topu geçiriyor.
Bu maç çok fikir vermez,yanıltıcı olabilir.Ama bir Fatih Öztürk değil mesela...

Yaşar
31.07.2015, 01:31
Aferin sana çocuk. Beni ve bir kaç kişiyi öz evlat düşmanı ilan eden arkadaşlar bu çocuğa bir mesaj dahi yazmamışlar. Iyi mi oynadı , hayır? Ama benden sonuna kadar destek görecek. Calismaya devam. Onur abinden çok şey öğreneceksin ve ondan sonra kaleyi sana emanet edeceğiz inşallah.

Oğuz B.
31.07.2015, 01:35
Yaşar abi, Antalyalı Uğurcan. :) Bizim geleceğimiz olacak inşallah ama öz evlat değil. :)

Yaşar
31.07.2015, 01:42
Yaşar abi, Antalyalı Uğurcan. :) Bizim geleceğimiz olacak inşallah ama öz evlat değil. :)
Alt yapıdan gelmedi mi bu cocuk Baki kardeşim? Alt yapıdan gelen adam öz evlat tır. Yusuf da Trabzonlu değil ama o da öz evlat yani .☺

Oğuz B.
31.07.2015, 01:45
Şaka yapıyorum abi. Bu arma için oynayanların hepsi bizim evladımız. Özü üveyi olmaz.

Uğurcan'ın inşallah bu forma altında sağlıklı, başarılı bir futbol hayatı olur. Dediğiniz gibi Onur'dan öğreneceği çok şey var...

Alt yapıdan gelmedi mi bu cocuk Baki kardeşim? Alt yapıdan gelen adam öz evlat tır. Yusuf da Trabzonlu değil ama o da öz evlat yani .☺

Fatih Öztürk
31.07.2015, 03:33
Aslan parçası koçum benim.İnşallah çok iyi yerlere gelirsin.

signal
31.07.2015, 08:53
Bu şartlarda kaleye geçmek tecrübeli kaleciler için bile zordur. Buna rağmen 18 yaşında bir kaleci için gayet iyiydi. Özgüveni yüksek görünüyor.
Şansın ve bahtın açık olsun.

Mesut
31.07.2015, 08:54
Çok beğendim kesinlikle çok iyi yerlere gelecektir

Oğuz ZEYTİN
31.07.2015, 09:55
Bu maca ozel sartlari bir kenara koyarsak diyecegim, fakat oyle sacma bir hal icindeyiz ki koyamiyorum, belki de en zor durumda olan kisi bu kardesimizdi. Cikardigi frikik, kendisine ust uste verilen gereksiz geri paslari sogukkanlilikla uzaklastirmasi, topu oyuna sokmasina herhalde cogumuz "Helal olsun" demisizdir.

Insallah bahti kendinden oncekilere, hele yakin gecmistekilere (Zeki ve Fatih) benzemez.

Onur Akyüz
31.07.2015, 10:01
İbrahim'den çok daha iyi ve yetenekli olduğunu düşünüyorum.

İbrahim'i görünce içime fenalık düşüyordu, kaleci filan değil o çocuk.

Ama bu çocuğun duruşunda bile fark var, yan topları iyi, elle ve ayakla hızlı oyun kurmayı seviyor, bire bir çalışması lazım ama bol bol.

Ibo61
31.07.2015, 10:03
Dünkü macta (ilk macina olmasina ragmen) gercekten göz doldurdu... Benim hosuma gitti.... ayaklarinada gayet hakim....Masallah nazar degmesin....

Calisarak cok iyi bir kaleci olacagina eminim....Ibrahim Demir den kat kat üstün gözüküyor.....

Uğur Kalyoncu
31.07.2015, 10:05
Ayağa düzgün kaleci demek futbola yatkinligi var demektir..Su asamada farkli bir sey göremedik ama bu özelliği umutlandırdı. ..Insallah Onur dan yan toplar disinda bir seyler öğrenir. ..

28TS61
31.07.2015, 13:17
golde yapabilecek biseyi yoktu

aurora
31.07.2015, 14:22
Genel anlamda iyidi. Dikkatimi çeken topa vuruş şiddeti. O nasıl vuruştur rakip ceza alanına kadar gidiyor top. Orta sahayı geçiremeyen kaleciler gördükten sonra ilaç gibi geldi.

Mehmet BAŞ
31.07.2015, 15:25
Aferin Uğur...

Şu şartlar altında, ayakların titremeden kaleyi korudun.

İyi de korudun.

Beklediğimden çok daha iyi performans sergiledin.

Kalemiz gelecekte emin ellerde olacak!

Dün akşam bunu açıkça gördüm.

Soğukkanlı duruşun, geri pasları hatasız ve güzelce uzaklaştırman, kaledeki emin duruşun ile kendini beğendirdin.

Ağabeyin İbrahim'den daha iyi bir görüntü verdin.

Umarım aranızda iyi bir rekabet yaşanır :)

Ali İhsan
31.07.2015, 15:46
Herkes övüyor ama hiç konsantre bile olamadım bakamadım bile

Bu hengamede en büyük yük onun omzuna yüklendi aslında

Belki yine büyük bir kaleci yetişecek, belki de çok büyük bir potansiyeli saçmasapan bir kavga yüzünden öldüreceğiz...

Tolga'nın da ilk yılları benzer bir olaydan çöpe gitmiş, 27 yaşına kadar özgüven sıfır gezmişti.

ANIL
31.07.2015, 15:54
İbrahim Demiri de ilk maçında çok beğenmiştik. Keçiören maçıydı sanırım deplasmandaki. Yediği golde hatası vardı bence. Çok çalışması lazım. Hemen göklere çıkarmanın anlamı yok.

Oğuzhan
31.07.2015, 16:08
Yan toplarda çok başarılıydı gerçekten. Çıktığı her topu hiç sektirmeden çok net aldı.

sarman61
07.08.2015, 15:41
Onur abine yan toplara nasıl çıkılması gerektiğini ve geri pasların oyuna nasıl olumlu sokulacağını öğretirsen çok iyi bir iş yapmış olursun kardeşim.

Arda'
19.09.2015, 22:46
Geç kaleye.

Ozan Yılmaz
13.12.2015, 13:31
Madem hatalı golleri diğer iki kalecimiz de yiyor, madem hiçbir iddiamız kalmadı, kalede sezon sonuna kadar Uğurcan oynasın. Şu anki durumdan daha kötü olmaz aksine genç ve ayakları iyi bir kaleci kazanmış oluruz.

Gümüshaneli61
13.12.2015, 14:13
Kupada kesinlikle oynamali ve ligde ocak ayina kadar denense ters olmaz.

Pinkman
15.12.2015, 15:54
Onur Kıvrağın ilk zamanları geldi aklıma az önce..Ama daha güvenli daha heyecansız hali sanki ilk zamanlarına göre..Yeni bir kaleci geliyor gibi Allah nazardan saklasın

Kemal Öztel
Maşaallah çok güven verdi

spormania
Allah nazardan saklasın, yolu açık olsun...

Arda'
15.12.2015, 15:55
Ayakları ve yan topları Onurdan daha iyi kesinlikle.

Fatih Öztürk
15.12.2015, 15:56
Bu yaz Rize ile oynadığımız Rize'deki hazırlık maçında izlemiştim beni büyülemişti.inşallah Onur abinden formayı alırsın koçum benim.

artvints
15.12.2015, 15:56
korkunun ecele faydası yok, heyecanlanmadan çık al kaleyi, talepkar ol, cesur ol. onur da öyle aldı kaleyi.

DeAgLeMaNyAq
15.12.2015, 16:02
Allah yolunu açık etsin...

Sibel
15.12.2015, 16:07
Aferin sana be. İnşallah kariyerin güzel olur.

selcuk
15.12.2015, 16:47
güzel
bire birlerde ilerlemis
iyi gelisiyor
sadece s yan toplarda 1-2 adim daha ön direge yakin olsa iyi olacak
onurun kadar hizli degil, bir gün oradan tavlanacak

cewat
15.12.2015, 17:07
Yolunda bahtında açık olsun. İnşallah yakın gelecekte bu ülkenin en iyi kalecisi olacaksın..

Fatih K.
15.12.2015, 18:11
Söz konusu Onur bile olsa arkadan daha iyisi geliyorsa önünü açmak lazım. Onurun büyük bir paraya Avrupaya satılıp yerini Uğura bırakmasını çok isterim.

Mesut
16.12.2015, 07:30
Söz konusu Onur bile olsa arkadan daha iyisi geliyorsa önünü açmak lazım. Onurun büyük bir paraya Avrupaya satılıp yerini Uğura bırakmasını çok isterim.

Ben bunu 3-4 önce dediğimde ne cahillik kaldı ne ihoculuk
Kendini bilgin zaman zatlar seni de ihocu cahil ilan ederler Onur nasıl satalım diyorsun
Bazı akıldan kıt zatlar Onur 'u gözünde nasıl buyuttuyse bir ilah olarak görülüyor.
Onur'a en ufak bir eleştiri yapılsa ada kırmızı görmüş boğaya dönüyor başlıyor suçlamaya hakaret yağdırmaya ulan cahilin önde gideni sizlersiniz Onur 'u bu kadar sevseniz onun iyiliği için avrupaya gitmesini istersiniz ama yok ya benimsin ya kara toprağın öyle mi Onur gibi bir kaleci sıradan kaleci olma yolunda ilerliyor bir yıldız sönuyor görmüyor musunuz yahu.
Maçlarda nerde Onur' un bıkmış halleri nerede yerinde duramayan Ugurcanin halleri bu is heyecan işi bırakın Onur efsanemiz olarak kalsın oynadıkça daha da taraftarın önüne atılacak.

Fatih K.
16.12.2015, 09:00
Ben bunu 3-4 önce dediğimde ne cahillik kaldı ne ihoculuk
Kendini bilgin zaman zatlar seni de ihocu cahil ilan ederler Onur nasıl satalım diyorsun
Bazı akıldan kıt zatlar Onur 'u gözünde nasıl buyuttuyse bir ilah olarak görülüyor.
Onur'a en ufak bir eleştiri yapılsa ada kırmızı görmüş boğaya dönüyor başlıyor suçlamaya hakaret yağdırmaya ulan cahilin önde gideni sizlersiniz Onur 'u bu kadar sevseniz onun iyiliği için avrupaya gitmesini istersiniz ama yok ya benimsin ya kara toprağın öyle mi Onur gibi bir kaleci sıradan kaleci olma yolunda ilerliyor bir yıldız sönuyor görmüyor musunuz yahu.
Maçlarda nerde Onur' un bıkmış halleri nerede yerinde duramayan Ugurcanin halleri bu is heyecan işi bırakın Onur efsanemiz olarak kalsın oynadıkça daha da taraftarın önüne atılacak.
Katılıyorum sonuna kadar. Onurun normal şartlarda gitmesinü zerre kadar istemem ama dünkü Uğurdan sonra artık Avrupaya gidebilir diyorum. Unutmayalım ki biz Onuruda tıpkı bu şekilde kazanmıştık belki Uğurcan gelip daha iyisi olacak?

Ama bir yandan da korkmuyor değilim Onur Avrupaya giderse İstanbul çingeneleri adamı ayartır diye...

selcuk
16.12.2015, 09:14
Katılıyorum sonuna kadar. Onurun normal şartlarda gitmesinü zerre kadar istemem ama dünkü Uğurdan sonra artık Avrupaya gidebilir diyorum. Unutmayalım ki biz Onuruda tıpkı bu şekilde kazanmıştık belki Uğurcan gelip daha iyisi olacak?

Ama bir yandan da korkmuyor değilim Onur Avrupaya giderse İstanbul çingeneleri adamı ayartır diye...
evet ugurcan bir gün o kaleyi alacak
ama o güne daha zaman var
daha ögrenecegi cok sey var
onur 23-24 yasina kadar bu okuldan gecmisdi
ogulcan daha yetenekli ve yasina göre ilerlemis, ama kesinlikle o yükü tasiyacak duruma gelmis degil

gecen sene ayni hata ibrahimi bitirdi
zamaninda tolgada yillarini kayip etmisdi sistematik erken teslim yüzünden

Fatih K.
16.12.2015, 09:45
ogulcan daha yetenekli ve yasina göre ilerlemis, ama kesinlikle o yükü tasiyacak duruma gelmis degil

Hemen değil ama sezon sonuna kadar formaya alıştırıp sezon sonu büyük bir paraya güzel bir takıma Onuru satabiliriz. Ben çok istiyorum Onuru Avrupada kupalar kaldırırken, Şampiyonlar Liginde oynarken falan görmek. Bu kaos ortamında kaldıkça gittikçe gerileyecek gibi duruyor. En mantıklısı Onurun istekleri doğrultusunda önünü açmak ve arkasından sağlam gelen Uğurcanı formaya ısıtıp yeni sezonda formayı ona vermek bence.

Harun-61
16.12.2015, 10:59
Sanki Onur'u isteyen ve iyi para veren Avrupa takimi var ?

ibrahim
16.12.2015, 11:03
Sanki Onur'u isteyen ve iyi para veren Avrupa takimi var ?
Onurbu haliyle sınırı bile geçemez, bırak Avrupaya transferi... :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

poetricus
16.12.2015, 11:36
Hey Allah'ım, çocuk bir devre maça çıkıp zorluk derecesi yüksek bir pozisyon kurtardı yazılanlar akıllara zarar. Bugün kahraman, yarın yapacağı ilk pozisyon hatasında, adım gibi biliyorum hain olacak.
Barışlar, Ali Şen Kandil'ler ve daha bir sürü örnek önümüzdeyken ibret alınmıyor, alınacağı da yok.
Bu kafalarla altyapıdan yıldız yetişmez, yetişemez!
Bu kafalar yüzünden Tolga'nın kaleci olmasını yıllarca bekledik.

Genç kalecinin yarım maçlık performansını Onur'a giydirmek için kullanan zihniyete de ne demeli? En iyisi hiçbir şey dememek.

Adem Akyüz'
16.12.2015, 11:39
Hey Allah'ım, çocuk bir devre maça çıkıp zorluk derecesi yüksek bir pozisyon kurtardı yazılanlar akıllara zarar. Bugün kahraman, yarın yapacağı ilk pozisyon hatasında, adım gibi biliyorum hain olacak.
Barışlar, Ali Şen Kandil'ler ve daha bir sürü örnek önümüzdeyken ibret alınmıyor, alınacağı da yok.
Bu kafalarla altyapıdan yıldız yetişmez, yetişemez!

Genç kalecinin yarım maçlık performansını Onur'a giydirmek için kullanan zihniyete de ne demeli? En iyisi hiçbir şey dememek.
Trabzonspor taraftarı olmak böyle bir şey hocam. Ortası yok :)

poetricus
16.12.2015, 11:43
Trabzonspor taraftarı olmak böyle bir şey hocam. Ortası yok :)
Ben Şenol Hoca'nın kalecilik günlerini de gördüm. Türkiye'nin belki de bütün zamanlarda açık ara en iyi kalecisi olduğu halde onun da formsuz dönemleri vardı. O da hatalı goller yiyordu. Trabzon'da 2-2 biten bir Kocaelispor maçında yediği hatalı iki gol vardı ki akıllara zarar. İlginç tarafı o zamanki taraftarımızın entelektüel seviyesi çok daha düşük olduğu halde sağduyusu çok daha fazlaydı ki adamı asmadılar.

Ortasını bulmak her zaman mümkün olmayabilir, gerekli de. En azından az bir şey mantık ve sağduyu olsun birazcık. Bu tavrın Trabzonspor'a sadece zararı oldu bugüne kadar.

Adem Akyüz'
16.12.2015, 11:47
Ben Şenol Hoca'nın kalecilik günlerini de gördüm. Türkiye'nin belki de bütün zamanlarda açık ara en iyi kalecisi olduğu halde onun da formsuz dönemleri vardı. O da hatalı goller yiyordu. Trabzon'da 2-2 biten bir Kocaelispor maçında yediği hatalı iki gol vardı ki akıllara zarar. İlginç tarafı o zamanki taraftarımızın entelektüel seviyesi çok daha düşük olduğu halde sağduyusu çok daha fazlaydı ki adamı asmadılar.

Ortasını bulmak her zaman mümkün olmayabilir, gerekli de. En azından az bir şey mantık ve sağduyu olsun birazcık. Bu tavrın Trabzonspor'a sadece zararı oldu bugüne kadar.
Yıllarca alt yapıdan oyuncu gelmiyor diye yakınan, gelen oyuncuyu da ilk maçında yanlış taç attı diye yuhlayan bir toplulukta sağduyunun kırıntısı bile kalmamıştır hocam. Günlük yaşıyoruz, günlük hareket ediyoruz. Bu uzun zamandır böyle. Ve görünen maalesef böyle devam edecek.

poetricus
16.12.2015, 11:49
Yıllarca alt yapıdan oyuncu gelmiyor diye yakınan, gelen oyuncuyu da ilk maçında yanlış taç attı diye yuhlayan bir toplulukta sağduyunun kırıntısı bile kalmamıştır hocam. Günlük yaşıyoruz, günlük hareket ediyoruz. Bu uzun zamandır böyle. Ve görünen maalesef böyle devam edecek.
Maalesef öyle Adem kardeşim. Bir maçla kahraman ya da bir maçla hain.
Sanki biraz da psikolojik olarak bozukluklarını süblime diyorlar bu davranışlarıyla. Empatinin zerresi kalmamış.

mustafakaraca
16.12.2015, 13:01
Tek bir maçta kurtarışlar ile ne potansiyeller ölçülmüş burda, hatta as kaleci yurt dışına satılmış. Allahtan planlama programlama sizlerin elinde değil.

halil ibo
16.12.2015, 13:26
Gelecek vaadeden iyi bir yedek kalecimiz var.Elbette birgün kaleyi devralacaktır.
Ancak ille de birinin biryerlere gitme zorunluluğu yok.
İki kalecininde kaliteli ve yetenekli olmasında ne sakınca var.Formsuz olan kaleyi diğerine bırakır,kupası var Avrupa'sı var.

İstanbul basınının gazı ve şartların oluşması ile Tolga'yı kargalara verdikte iyi mi oldu ?

Harun-61
16.12.2015, 13:40
Onurbu haliyle sınırı bile geçemez, bırak Avrupaya transferi... :)

Ibrahim, ironi mi yaptin ?

Onur'un bu sezon'ki performansini göz önünde bulundurdugumuzda Avrupa'nin önde gelen kulüplerinin sirada bekledigini diyemeyiz herhalde.
Bariz bir düsüs var, bu kesin net bir olay. Ha, tabii'ki Takiminda bunda etkisi büyük ama sonuc ortada.

x_man
16.12.2015, 14:00
Bir maçla göklere çıkartıp bir maçla diplere indiriyorsunuz abartmakta üstümüze yok

ibrahim
16.12.2015, 14:01
Ibrahim, ironi mi yaptin ?

Onur'un bu sezon'ki performansini göz önünde bulundurdugumuzda Avrupa'nin önde gelen kulüplerinin sirada bekledigini diyemeyiz herhalde.
Bariz bir düsüs var, bu kesin net bir olay. Ha, tabii'ki Takiminda bunda etkisi büyük ama sonuc ortada.
Onur doğru dürüst milli maçlara bile çıkamadı. Yıllardır Avrupa'da yokuz, takımımızın adını bile unuttu Avrupa Kamuoyu. Türk ligini takan zaten yok ki Onuru hatırlasınlar.

Emre B.
16.12.2015, 14:23
Onur doğru dürüst milli maçlara bile çıkamadı. Yıllardır Avrupa'da yokuz, takımımızın adını bile unuttu Avrupa Kamuoyu. Türk ligini takan zaten yok ki Onuru hatırlasınlar.

Bana göre de Onur'un şuanda Avrupa'ya gitmesi imkansız. Ama yıllardır Avrupa'da yokuz biraz ağır olmuş. Geçen 2 senede Avrupa Liginde gruplardan çıktık (İlk senemizde namağlup, lider olarak)

Kolpacı
16.12.2015, 14:35
Onurun geleceğinin Uğurcanın başlığında tartışılması paçaları sıvamaya hazır olduğumuzun göstergesi , hatalarımızın en büyük sebebi.

Oğuz B.
16.12.2015, 16:18
https://pbs.twimg.com/media/CWR-j15VEAAaTeQ.jpg

Derbeder-53
16.12.2015, 17:43
Bir Onur değil fakat yine de liglerde oynamasını istediğim duayen oyunculardan.

artvints
19.12.2015, 22:40
bence onur'dan daha yüksek bir potansiyeli var, özellikle fizik olarak.boyu daha uzun sanırım.vücut olarak ince çabukluk olarak iyi.kalede duruşu iyi. onur'un iki dizi de ameliyatlı, iyi zıplayamıyor. uğurcan yan topları rahat alabilir. bunların üzerine çok iyi bir ayağı var ama kalecinin kendine güvenmesi gerekiyor.onur iyi hissettiğinde kaleyi geçilmez yapabiliyor.bunu hissettirmesi lazım.

Uğur Ö.
19.12.2015, 23:01
Bu adam bu takımın kalesinin geleceği. Çok dikkatli bakılsın.

slmn
24.12.2015, 19:27
Almanya u-20 maçında son dakikada kurtardığı penaltı. https://www.instagram.com/p/8lovRWGxTF/

selcuk
25.12.2015, 06:22
Almanya u-20 maçında son dakikada kurtardığı penaltı. https://www.instagram.com/p/8lovRWGxTF/
auto didaktik dersinde iyi takip etmis :D

ama iste bu oyunlar gercek ustalarda ise yaramiyor

Mert Acar
27.12.2015, 12:05
Devre arası 1461e kiralanır umarım.Uğurcan iyi bir kaleci olacak,oynaması lazım.

artvints
27.12.2015, 14:38
kaleye geçsin görelim.

selcuk
27.12.2015, 14:58
Devre arası 1461e kiralanır umarım.Uğurcan iyi bir kaleci olacak,oynaması lazım.
orada oynarken mi daha cok ögrenebilir, as takimda profesyonel ekiplen onurdan mi

ugurcanda her sey mevcut yetenek kismindan
eksikleri: tecrübe, birebirde zamanlama ve saf hiz

onur dünyanin en hizli kalecisi, birebirde neuerlan yarisir
ondan bence onurlan devam etmeli

tecrübe oynayarak saglanir
ama simdilik digerleri daha önemli

Sefa
12.01.2016, 19:10
Özgüveni var hem de İbrahim'den kat kat fazla..Ayakları iyi gerisi gelişir.. İyi kaleci olacaktır. İlk maçına göre ki Onur'un yerine oynadığını düşünürsek ayakları fazla titremedi..

Golde hatası da yok..
Onur'da ilk maçlarında gördüğüm ışığı Uğurcan'da görüyorum.. Büyük kaleci olacak o da.. :)

Onur gibi büyük adam da olur inşallah.. :)

Sibel
12.01.2016, 19:17
Müthiş. Mükemmel refleks mükemmel kurtarış.
Çok şanslıyız.

Gümüshaneli61
12.01.2016, 19:20
Masallah. Allah nazardan korur insallah. :)

Yavuz KÜÇÜK
12.01.2016, 19:57
Bence yedek kalecimiz Uğur olmalı. Transfere gerek yok. 3. kaleci Yavuz Aygün olsun işimize bakalım.

DeAgLeMaNyAq
12.01.2016, 21:10
Bence yedek kalecimiz Uğur olmalı. Transfere gerek yok. 3. kaleci Yavuz Aygün olsun işimize bakalım.

Uğurcan bu sezon oynadığı bütün maçlarda takdir topladı lâkin yere göğe sığdırılmayan Fatih Öztürk örneğini yaşadıktan sonra Uğurcan'a Trabzonspor'un 2.kaleciliğinin sorumluluğunu vermek ne kadar doğru tartışılır...

murmut
12.01.2016, 21:15
Uğurcan bu sezon oynadığı bütün maçlarda takdir topladı lâkin yere göğe sığdırılmayan Fatih Öztürk örneğini yaşadıktan sonra Uğurcan'a Trabzonspor'un 2.kaleciliğinin sorumluluğunu vermek ne kadar doğru tartışılır...

Bence Ugurcan bu sorumlulugu cok iyi üstlenir, Fatih'den daha fazla güven veriyor

Şanlı SanMarino
12.01.2016, 22:30
Çok yetenekli bir kaleci. Trabzon'un kendi evlatları şans buldukça ne kadar yetenekli olduklarını cümle aleme gösteriyor

Oğuz B.
12.01.2016, 22:52
Kalede güven veriyor. Kaptan'ın yakasına yapış. Öğrenebildiğin kadar öğren.

Tayfun
12.01.2016, 22:53
Birkaç maç daha görmek lazım .

Yavuz KÜÇÜK
12.01.2016, 23:04
Adam her şeyden önce güven veriyor. Kalecilerde bu önemlidir.

Sibel
13.01.2016, 00:56
Maç sonu röportajında Onur'u dillendirmesi çok hoşuma gitti.

selcuk
13.01.2016, 00:57
evet yine güzel mac cikardi

sadece yedigi golde direk adamin ayagina yönelse aci kapatma ugrasina girecegine bence daha basarili olurdu
bunlari onurdan ögrenecektir
kesin

ugurcan bencede 2. kalecilik icin yeterli
bence donnarummadan bile pek eksigi yok

Giallorossi
13.01.2016, 01:02
Onur'un arkasinda iki tane cok yetenekli ve kendinden emin kaleci var, Ugurcan ve Ibrahim. Kaleci acisindan cok sansliyiz insallah cok calisirlar ve bu takim uzun seneler kaleci sorunu yasamaz

artvints
13.01.2016, 04:58
Modern kalecigi fizigi var.ince uzun.hem cabuk olmak, hem de kaleyi doldurmak, hava toplarinda sıkınti yasamamak icin ideal fizik.

Sibel
13.01.2016, 09:13
Bir 10 yıl daha kaleci sıkıntısı çekmeyiz.
Rabbim bi kaleciden yana yüzümüzü güldürdü. Şükürler olsun. Atanları zor buluyoruz ama tutanlarımız iyi.

atomantcum
13.01.2016, 10:31
Uğurcan'ı izlediğimiz maçlara bakıyorum, bir de Onur'un bu yılki performansına bakıyorum, Uğurcan çok daha güven veriyor. Tabi ki bu hemen kaleye geçsin demek değil, kalecilik tecrübe isteyen bir olay ama maçlarda izlediğime göre durum bu.

Onur'un iki tane temel zaafı var. Birincisi, ayağı kötü. Toplara düzgün vuramıyor, kullandığı degajlar hep yanlara, bazen de taca gidiyor. Uğurcan dün maşallah neredeyse kaleye kadar sokacaktı topu, öyle bir kuvvetli.

İkinci zaafı ise yan toplar. Özellikle sakatlıklar sonrası Onur yan toplarda artık neredeyse hiç çıkmıyor, sürekli çizgide bekliyor çünkü kendine güvenemiyor, zıplamaya korkuyor yeniden sakatlanırım diye. Bu yan top meselesi günümüzde bir kaleci için çok belirleyici bir kriter. Uğurcan'ın dünkü maçta kalitesini gösteren şey, kurtardığı o iki kritik pozisyondan ziyade bir kornerde üç adanalı futbolcunun üstüne zıplayıp o topu almasıydı. Kaleciniz böyle ise yan toplardan korkmazsınız.

murmut
16.01.2016, 10:04
21 Sek.vor 21 Sekunden

Yunus Emre Sel*â€@yunusemresel

Ugurcan Çakır sezon sonuna kadar 1461 Trabzon’a kiralandı. Fatih Atik'in de 1461 Trabzon’a gitmesi için görüşmeler sürüyor.

Uğurcani kiralamişlar, yönetimin ilk yanlişi bu oldu.
Takimda ikinci kaleci olarak kalmaliydi cünkü Onurdan daha cok şeyler öğrenebilirdi.

atomantcum
16.01.2016, 10:59
A takımla maçlara çıkıp herkese kendini beğendirmişken kupada Uğurcan'la devam etmemiz hem kendisi hem de bizim için iyi olurdu. A takımla antreman yapması, Onur'dan tecrübe edinmesi, daha ciddi bir ortamda tecrübe edinmesi bunlar hep önemli.

Uğurcan 1461'e oynasın diye gönderiliyorsa hadi bi nebze kurtarır ama orada zaten genç kaleci İbrahim vardı (bence ortalama bir kaleci). Uğurcan yedek kalacaksa feci bi hata. Uğurcan oynayacaksa da İbrahim'in gelişmesinin önü tıkanmış olacak, özgüveni gidecek, yine hata.

Hoşuma gitmedi bu olay.

artvints
16.01.2016, 12:50
uğurcan a takımla kalacak yeteneğe sahip. eğer 1461 düşmesin diye takımı güçlendirmeye calisiyorsalar bişey diyemem. çünkü ikinci yarı ihtiyacımız olabilir sakatlık kart cezası gibi durumlarda. şuan ikinci kaleci durumunda. ibrahim oynayabilir 1461'de.

Cengiz Çubukcu
16.01.2016, 16:49
1461'de uğurcanla birlikte 4 kaleci oldu.. Eğer kurtuluş ve ziya gonderilmeyecekse buyuk hata...

Sefa
16.01.2016, 17:21
Esteban'ı oynatıp gönderecekler sanırım.. Uğurcan'ın da oynamasını istiyorlar muhtemelen..

İbrahim kaleci filan değil Trabzonspor'un 2 kalecisi var..

Cengiz Çubukcu
16.01.2016, 20:25
Esteban'ı oynatıp gönderecekler sanırım.. Uğurcan'ın da oynamasını istiyorlar muhtemelen..

İbrahim kaleci filan değil Trabzonspor'un 2 kalecisi var..

Kaleci neden değil anlatır mısın merak ettim

Hakan
16.01.2016, 20:40
İbrahim'i geri alalım 3.kaleci olarak dursun.Ugurcan çok daha büyük potansiyel düzenli oynaması iyidir

slmn
16.01.2016, 21:10
1461'de uğurcanla birlikte 4 kaleci oldu.. Eğer kurtuluş ve ziya gonderilmeyecekse buyuk hata...

5 kaleci oldu, hiç oynatılmasada Recep diye bir kalecide var. Kurtuluş ve Ziya'nın acil gönderilmesi lazım.

selcuk
16.01.2016, 21:14
5 kaleci oldu, hiç oynatılmasada Recep diye bir kalecide var. Kurtuluş ve Ziya'nın acil gönderilmesi lazım.
paf maclarina recep cikmiyormuydu

Sefa
16.01.2016, 21:19
Kaleci neden değil anlatır mısın merak ettim
İyi bir kaleci potansiyeli görmüyorum..

slmn
16.01.2016, 21:20
paf maclarina recep cikmiyormuydu

Yok, bu sene bazen İbrahim çoğunlukla da Ogün diye bir kardeşimiz oynuyordu.

Cengiz Çubukcu
16.01.2016, 21:35

iyi bak :) ya da neyi kötü mesela onları anlat bize...

Sefa
16.01.2016, 21:41
iyi bak :) ya da neyi kötü mesela onları anlat bize...
Kötülükten ziyade fark yaratan bir özelliği yok dümdüz oyuncu..

Ahmet Başkaya
16.01.2016, 22:19
Kötülükten ziyade fark yaratan bir özelliği yok dümdüz oyuncu..

Aynen topları hep elle falan tutmaya çalışıyor. Farklı şeyler denemeli.

UNiVeRSeLoRD
17.01.2016, 01:34
Aynen topları hep elle falan tutmaya çalışıyor. Farklı şeyler denemeli.
Biri Higuita mı dedi.!?

Arda'
17.01.2016, 13:24
1461 - Yeni Malatya maçında ilk 11'de.

myildirim77
17.01.2016, 13:39
şu an trabzondayım passolig gerekiyor mu ptt ligi için

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TolgaTopçu61
17.01.2016, 13:47
şu an trabzondayım passolig gerekiyor mu ptt ligi için

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet gerekiyor..

Uluhan
17.01.2016, 15:37

Bence tam tersi , oldukça iyi bir kaleci potansiyeli görüyorum

Ozan Yılmaz
17.01.2016, 15:42
İyi olacak daha da iyi. Oynamaya devam...

Sefa
17.01.2016, 16:26
Maçı izleyemedim ama hemen formayı kapmışsın Koçum benim.. :)

selcuk
17.01.2016, 16:52
harikaydi

Sefa
17.01.2016, 17:14
Şimdi istatistiklere baktım 8 isabetli şut olmuş biri gol o da penaltıdan.. Maçı izlememe rağmen iyi iş çıkarttığını gösteriyor bu.. :)

artvints
17.01.2016, 17:36
onur' dan daha cok guven veriyor bana artik.ozellikle yan toplarda.

selcuk
17.01.2016, 19:08
Şimdi istatistiklere baktım 8 isabetli şut olmuş biri gol o da penaltıdan.. Maçı izlememe rağmen iyi iş çıkarttığını gösteriyor bu.. :)
penalti cok garipti
cikip adamin ayagindan aldi topu
buna ragmen penalti verdi hakem, hangi kafayi yasiyorsa o an

tabi penaltida auto didaktik oyunlarini birakmali
artik altyapi oyuncularina karsi oynamiyor

güzel pozisyonlar cikardi
gercekden iyiydi
ayrica degajlarda bütün takimin rakip sahaya dizilmesi büyük avantaj
mutlaka ilerde kazanilan 2. toplarlan gol pozisyonu yaratilir

masallah

artvints
17.01.2016, 20:41
keske ugurcan ve abdulkadir ile hemen yola ciksak. bu cocuklar digerlerinden farkli. piril piril yetenekleri ve azimleri var. insallah hic aksilik yasamazlar,cabucak a takimda yerlerini alirlar ve katki yaparlar.

ibrahim
18.01.2016, 02:26
Topu oyuna sokarken bir kere bile hata yapmadı. Sıkışık durumlarda aldığı pasları bile baskı altındayken güzel noktalara uzattı. Olacaksın sen çocuk.

slmn
18.01.2016, 19:38
Başlık 1461 kiralık diye güncellenirse iyi olur.

diskus
18.01.2016, 21:10
Dünkü macta gayet iyiydi muhtemelen 1461 de hic antreman bile yapmadan ciktigi macta.Yalniz Malatyaspor un kaleciside dün cok iyiydi olmayacak isler yapti dün.

Çağatay_
18.01.2016, 22:50
onur' dan daha cok guven veriyor bana artik.ozellikle yan toplarda.

Linç edilme, hain ilan edilme riskin var bunu yazdığın için.

Farkında mısın?

artvints
18.01.2016, 22:54
Linç edilme, hain ilan edilme riskin var bunu yazdığın için.

Farkında mısın?

o eskidendi simdi aninda basiyorlar cezayi :D

Samet GÜVEN
20.01.2016, 11:15
Uzun zaman sonra beni heyecanlandıran bir oyuncumuz var. Bu yaşına ve acemiliğine rağmen, Onurdan iyi yanları var.

Her geri pasında Onurda endişe yaşarken , bu çocuk hangi pozisyonda olursa olsun topu çok güzel uzaklaştırıyor. Degajları bana mısın demiyor rakip yarı sahanın ortasına kadar iniyor. Sözüm o ki ayakları Onurdan çok daha iyi. Ayrıca Onur neredeyse hiç bir yan topa çıkmıyor. Bu yöndeki zaafını en azından kalemde olayım, kaleyi sağlama alayım mantığı ile hava toplarını defansa bırakarak atlatmaya çalışıyor. Uğurcan bazı zamanlar sektirip bir kaç hamlede de alsa yan toplarda daha akıllı ve başarılı. Zamanla yan toplarda daha başarılı olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Onur ile yaptığı antrenmanlardan ve onu izlemesinden olsa gerek ( altyapıda böyle bir eğitim var mı bilmiyorum ) karşı karşıya pozisyonlarda klasik Onur duruşu olan ayaklarını açarak ,oturur pozisyonda rakibi karşılıyor. Onur bu pozisyonların kralı. Uğurcan da onu taklit ediyor. O topların gol olması için Rabotnicki maçındaki gibi elinin sağından solundan geçmesi gerekiyor topun. Diğer türlü açı çok iyi kapanıyor. Refleks olarak ise henüz tam bir kanıya varamadım.

Tek handikapı biraz cüsse olarak yetersiz gibi. Ama bir Muslera kıvamında olabilir.

Bu çocuğu kulüp mutlaka değerlendirmeli, üstüne düşmeli. Haddinden fazlaca ümitliyim Uğurcandan.

Cengiz Çubukcu
20.01.2016, 11:23
Uzun zaman sonra beni heyecanlandıran bir oyuncumuz var. Bu yaşına ve acemiliğine rağmen, Onurdan iyi yanları var.

Her geri pasında Onurda endişe yaşarken , bu çocuk hangi pozisyonda olursa olsun topu çok güzel uzaklaştırıyor. Degajları bana mısın demiyor rakip yarı sahanın ortasına kadar iniyor. Sözüm o ki ayakları Onurdan çok daha iyi. Ayrıca Onur neredeyse hiç bir yan topa çıkmıyor. Bu yöndeki zaafını en azından kalemde olayım, kaleyi sağlama alayım mantığı ile hava toplarını defansa bırakarak atlatmaya çalışıyor. Uğurcan bazı zamanlar sektirip bir kaç hamlede de alsa yan toplarda daha akıllı ve başarılı. Zamanla yan toplarda daha başarılı olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Onur ile yaptığı antrenmanlardan ve onu izlemesinden olsa gerek ( altyapıda böyle bir eğitim var mı bilmiyorum ) karşı karşıya pozisyonlarda klasik Onur duruşu olan ayaklarını açarak ,oturur pozisyonda rakibi karşılıyor. Onur bu pozisyonların kralı. Uğurcan da onu taklit ediyor. O topların gol olması için Rabotnicki maçındaki gibi elinin sağından solundan geçmesi gerekiyor topun. Diğer türlü açı çok iyi kapanıyor. Refleks olarak ise henüz tam bir kanıya varamadım.

Tek handikapı biraz cüsse olarak yetersiz gibi. Ama bir Muslera kıvamında olabilir.

Bu çocuğu kulüp mutlaka değerlendirmeli, üstüne düşmeli. Haddinden fazlaca ümitliyim Uğurcandan.

boyu 1.91 mt :) onurdan 4 cm uzun ...

Sefa
12.04.2016, 17:04
Kaleyi devraldı kazanmaya devam.. :)

Bugün hatalı gol yese de gelişimi sürecek kalemizi ilerde devralacak.. :)

Ozan Yılmaz
12.04.2016, 17:19
bugünkü hatası çok pahalıya mal olabilirdi neyse ki kazandık, umarım bu hatalarından ders çıkarır ve tekrarlamaz.

diskus
12.04.2016, 19:45
Kalitesi tartisilamaz,yalniz cok hata yapiyor Ugurcan i kazanacagiz derken kaybetmeyelim!

selcuk
13.04.2016, 00:34
takma kafana
dersini cikartip unut

calis, calis ve daha cok calis

Uluhan
20.04.2016, 04:18
Adana maçında ilk yediği golde bir hatası var ama diğerlerinde yapacak pek birşey yoktu. Son derece başarılı bir kaleci olacağına güvenim tam , daha çok maç oynamalı tabii.

Hakan
15.05.2016, 00:56
1. kaleci olma garantisiyle PTT takımı bulursa kiralanmalı yoksa ikinci kalecimiz olsun.

Anıl C
14.07.2016, 15:51
Topragimin Onur'dan da yetenekli bir kaleci olacagina inaniyorum.

artvints
07.03.2017, 23:32
bu çocuğun banko oynaması lazım. topla daha rahat bir türk kaleci görmedim, laubali değil, tekniği iyi, fiziği mükemmel, yüzü temiz. potansiyelini ölçmek lazım.

Sefaenes
08.03.2017, 09:14
Estabanla gibi kova olacağı yerde Uğurcan olmalı.

cewat
28.03.2017, 17:46
U21 maçında kalede. Bir pozisyon görebildim sadece ama onuda güzel çıkarttı. Geleceği çok parlak olacak bence ve Esteban'ı bırakıp Uğurcan'a güvenmemiz lazım artık..

selcuk
28.03.2017, 17:47
uzun süredir milli takimlarda oynamamisti
bugün yine ilk 11 cikti maca

Ozan Yılmaz
16.07.2017, 00:53
Bence iyi bir performans gösterdi. Güven veren bir performansı vardı fakat 3.kaleci olarak düşünülmesi üzücü.

Gümüshaneli61
17.07.2017, 13:13
Ugurcana neden güvenilmedigini anlamiyorum. Esteban'dan kat be kat iyi kaleci. Ersun ve yönetim bunu göremiyorlar mi ?

Hakan
17.07.2017, 13:28
Onur'dan alamadığım güveni Uğurcan veriyor.

Emre Veli
17.07.2017, 13:41
Onur'dan alamadığım güveni Uğurcan veriyor.
kaleciye geri dönen toplarsa evet, ama karsi karsiya,cepheden veya 6 pastan şutlarsa imkansiz abi.

TolgaTopçu61
11.08.2017, 17:20
Sözlesmesi 2021 yilina kadar uzatildi..

Şanlı SanMarino
12.08.2017, 04:00
2. kaleci olmaması akılla, mantıkla izah edilmez.

Oruç
22.09.2017, 21:03
Hadi bakalım hayırlı olsun. Umarım yeni bir kaleci kazanırız.

İsmail ALİOĞLU
22.09.2017, 21:45
uzuluyorum cocuga, yazik oluyor

Emre Veli
22.09.2017, 22:12
Yediği kafa golü rezalet . O boyda bir kaleci o golü yiyemez.
Ayağı füze fırlatıcı gibi, böylesini ilk defa görüyorum

TSemih61
22.09.2017, 22:56
Kesinlikle buralara kadar ya şansla ya torpille gelmiş. O nasıl penaltı performansıydı gördüğüm en kötü kaleci performansıydı. Onur'a kızardım, ondan da kötüsü çıktı. 21-22 yaşına gelmişsin, nerede duracağına karar veremiyorsun daha. Rezalet. Zaten o gol kaleciliğinin olmadığını ispatlıyor. Öyle yumuşak bir kafa topu nasıl yenir anlamış değilim.

Mert'
22.09.2017, 22:59
Berbat. Arsinsporda falan oynayamaz.

Hasan61
22.09.2017, 23:00
Dakika olmuş 88,90. Aut atacak rakip kaleciden bile daha yavaş.

ozturk
22.09.2017, 23:05
Çok kötü. 3. ligde oynayabilir bu performansla.

Murat'
22.09.2017, 23:13
Kapasitesi bu kadar.

merdeme
22.09.2017, 23:13
Büyük travma. Bugünün günahı onun değil. O da bugünü yaşanmamış saysın.

TSemih61
22.09.2017, 23:21
Yahu vallahi bizim taraftar akıllanmaz. Uğurcan'a niye üzülüyorsunuz? Buralara kadar gelmesi ve futboldan para kazanmasını şans saysın. Siz de talihinize küsün, niye bu şans bizi hiç bulmuyor diye. O penaltılar neydi öyle ya? Bir kaleci 22 yaşında ve penaltı kullanılmadan 2 saniye önce ne yapacağını belli ediyor. Şaka mıısn be arkadaş.

Bir de o saçma sapan kafa golünü yemeseydi takım bu hale düşmezdi. Ulan orada zıplanır mı? Bunca senedir ne yaptın antrenman mı izledin sadece. O golü yedik panik yaptık daha çok hücum düşündük, savunma çöktü.

Kimse de Genç tecrübesiz vs. demesin. Hiçbir bahane sunulamaz.

Tabi öncelikle problem kulüpte. Bu adamın bu seviyeler için yetersiz olduğunu daha önce nasıl öngöremezsiniz? Milyon euroluk operasyonlar yürütüyorsunuz, koskoca kulüp burası. İnanılır gibi değil.

Kadir
22.09.2017, 23:23
Tolga Zengin başlangıcı yaptı ama bir kabahati yok.

61_Hasan_69
23.09.2017, 00:11
Bizim taraftardan bir bok olmayacağı bu çocuğa yapilan tepkilerden belli oluyor

Sefaenes
23.09.2017, 00:13
bu macin en son suclanacak kisi yapacak cok isi yoktu

Timur Bey
23.09.2017, 00:14
Suç sende değil, seni yetiştiremeyenlerde.

tsukru61
23.09.2017, 00:32
ersunu günlerdir yere konduramadınız bir maçla bu çocuğa mı sardınız?

Ömer SEVİNÇ
23.09.2017, 00:38
Kova kaleci. Geçiniz. Biz Onur'un da genç olduğunu gördük. Futbolcu kendini belli eder. Bu arkadaş da belli etti malesef.

sasone
23.09.2017, 00:41
Konuştuğumuz arkadaş genç bir arkadaş,acımasızca eleştirmeyelim,hatalarını gösterebilecek yetkinlikte olan iyi niyetli bir şeyler yazsın.

sametaydin
23.09.2017, 01:05
Söylenecek pek bişey yok aslında çok ters zamanda oyuna girdi ve oyunun kötü gitmesine de katkıda bulundu diğer oyuncularla beraber. Sakatlık vs olmadığı sürece bir daha şans bulması zor. Kaleci böyle maçlarda kendini göstermeli. ABdulkadir şansını kendi yarattı. Çıktığı maçta kötü oynasaydı daha sonra süre alması zorlaşırdı mesela. Şimdi ilk maçında böyle oldu bir daha şans gelir mi bilemiyorum ama gerçekten zor. Keşke bir şekilde kendini gösterebilseydin mesela o yediğin ikinci golü yemeyerek. Penaltılardaki hareketlerin de çok ilginçti.

Şanlı SanMarino
23.09.2017, 04:17
Yazık oldu. Geçmiş olsun. 2 penaltı ve 1 şanssız gol.

bingolts
23.09.2017, 12:18
Ben güveniyorum

Onur Erçetin
23.09.2017, 12:40
Onur 19 yaşında iken dünyaları kurtarıyordu.İyi kaleciler kendilerini hemen belli ederler.Uğurcan 22 yaşına gelmilş,vasat bir kaleciden daha fazlası değil.

OrkHun
23.09.2017, 13:09
vasat kere vasat, anadolu takımı yedek kalecisi bile olamayacak ilerde muhtemelen.

emrahtuna
24.09.2017, 15:21
ben ilk defa izledim..ilk değerlendirmem negatif..çok acemice oynadı hiç güven veremedi..tabi bunda takımın rezil oynamasının da payı var..inşallah kötü bi hatıra olarak kalır da toparlar iyi maçlar çıkarırsın..

İbrahim CİHAN
24.09.2017, 16:09
Pek iyi bir kaleci olamayacak belli ki, Arda Akbulut'u yetiştirmeliyiz bence. Milli takımlarda da oynuyor.

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 16:10
Bu çocuk için kötü laf edilecek bir maç değildi.
2 penalti ve 1 hatali gol ile ilk maçında asilmamali asla.
Çalışmaya devam kardeşim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
24.09.2017, 17:11
Bu iş yetenek işi. Hayatta şans insanın ayağına bir kez gelir. Varsa yeteneğin göstereceksin.

selcuk
24.09.2017, 17:32
millet kafayi yemis, yemin ediyorum

esteban tonla hatali gol yer ama bu cocuga verilen tepkinin %1ini görmez

insallah böyle adaletsiz davrananlar özel hayatinda aynisina maruz kalirlar

ayiptir yav

Bahadır Şimşek
24.09.2017, 23:27
Sadece bu maçla ilgili değil U21 veya genc milli takimdi tam hatirlamiyorum ama orda da izledim fikrim çok net. Kötü kaleci.

Ama cuma günkü maçin sebebi Uğur değil, 3-1 olduktan sonra rakibin gaza gelecegini dusunup orta sahaya destek degisikligi yapamayan Ersundur. Bu kadar basit. IQ su 70 olan adam bile 2. Yariya rakibin hizli baslayacagini tahmin ederdi ve takimin direncini artiracak bir degisiklik yapardi.

Oğuzhan
25.09.2017, 01:56
rakip oyuncular şut atarken altıpas çizgisinin üzerinde duruyor 3-4 kere yaptı bunu toplar kaleye isabet etseydi büyük ihtimal gol olacaktı.

açıyı kapatmak için öne çıkılır ama altıpas çizgisine kadar çıkılmaz.

bu çocuğun suçu yok ama abdülkadir 18 yaşında direk yeteneğini belli ediyorsa bu çocuk da bir şeyler yapabilirdi.

ayrıca isimler değişiyor ama penaltı kesinlikle kurtaramıyoruz, senelerdir doğru düzgün bir penaltı çıkarıldığını hatırlamıyorum liverpool maçında Onur'un çıkardığı dışında.

Karmam
27.09.2017, 14:40
iyi bir kaleciği olduğunu veya olacağını düşünmüyorum ama hatalı bir gol yemedi. yalnız şu kadarını söylemem gerekiyor ki degajları muazzam. mermi gibi dikiyor topu. aslında hücum hattı bu topları iyi indirse çocuğun her degajı potansiyel pozisyon. bu özellik onur'da olsa çok iyi olurdu.

yatmaztara
30.11.2017, 21:19
Kaleci yüreği yok maalesef. B sınıfı kaleci bile olamayacaksın. Kusura bakma kardeşim 2. ve 3. liglerde sana başarılar.

artvints
17.04.2018, 00:40
bence uğurcan'ı oynatmak daha doğru olur. direk arda kaleye geçerse kötü performansta iki kaleci de etkilenir. uğurcan başlar, son bir iki maç da arda denenir.

selcuk
19.04.2018, 12:11
ugurcan daha yetenekli ve yasina göre ilerlemis, ama kesinlikle o yükü tasiyacak duruma gelmis degil

evet artik o gün geldi

4 yildir sadece bu gün icin calistin

takim icinde kusursuz fizige ve en saglam dengeye sahipsin bu calismanin sonucunda

artik özürün ve bahanenin kalmadigi noktadayiz

yaptigin meslek vefasiz, bunun onur abinde gördün
arkada durdugun sürede bir kalecinin yasayabilecegi her seyi gördün, umarim bunlardan ders almisindir

artik her seyi sergilemenin vakti

bu sansi son 50 yilda 4-5 insan tatti, onur ve senol günes disi degerlendiren olmadi

simdi sira sende

göster kendini

Murat Engin Akyüz
20.04.2018, 17:25
1461'de saçma sapan adamlara şans verileceğine şu çocuk zamanında oynasa idi oralarda en azından (geçen sezonlar için, 3. lig yeterli olamzdı elbette) şimdiye kadar olup olmayacağı kısmen de olsa anlaşılırdı. 23-24 yaşına gelmiş profesyonel maç sayısı iki elin parmaklarını geçmez belki de.

Onur ile kıyaslanması hatalı, herkes kariyerinin başında kendini gösteremeyebilir, zaman şartlar vs.

Belki çok büyük bir kaleci olacak, belki de diğer anlamlar yüklediğimiz atlyapı ürünü gençler gibi yok olup gidecek. Kalan süreç kendisini göstermesi adına büyük şans. Çok ekstrem durumlar olmadığı sürece tribünler de arkasında olur umarım, en azından sezon bitene kadar.

selcuk
20.04.2018, 17:28
1461'de saçma sapan adamlara şans verileceğine şu çocuk zamanında oynasa idi oralarda en azından (geçen sezonlar için, 3. lig yeterli olamzdı elbette) şimdiye kadar olup olmayacağı kısmen de olsa anlaşılırdı. 23-24 yaşına gelmiş profesyonel maç sayısı iki elin parmaklarını geçmez belki de.

Onur ile kıyaslanması hatalı, herkes kariyerinin başında kendini gösteremeyebilir, zaman şartlar vs.

Belki çok büyük bir kaleci olacak, belki de diğer anlamlar yüklediğimiz atlyapı ürünü gençler gibi yok olup gidecek. Kalan süreç kendisini göstermesi adına büyük şans. Çok ekstrem durumlar olmadığı sürece tribünler de arkasında olur umarım, en azından sezon bitene kadar.

oynadi tff 1. ligdeyken, bayagada basariliydi

Murat Engin Akyüz
20.04.2018, 17:31
oynadi tff 1. ligdeyken, bayagada basariliydi
O dönemi hatırlıyorum ancak orada da az şans bulmuştu 8-10 maç kadar sanırım.

Devamlı oynatılsa imiş keşke o dönemde.

selcuk
20.04.2018, 17:46
O dönemi hatırlıyorum ancak orada da az şans bulmuştu 8-10 maç kadar sanırım.

Devamlı oynatılsa imiş keşke o dönemde.
ibrahim demirde vardi o dönem rekabette oldugu, formayi almasi ondan sürmüstü...

Mustafa YILMAZ
20.04.2018, 17:56
bu şansı iyi değerlendir kardeşim. bu takımda uzun bir yolun olsun

yazıkoldu
20.04.2018, 18:47
hiç milli olmamış, niye acaba.

murmut
20.04.2018, 18:52

Bilmiyorsan yazma bence :)
Ugurcan Milli Takimlarda 6 kez oynadi, hatta A2'de oynasaydi, daha fazla milli maca cikardi.

selcuk
20.04.2018, 19:02

en büyük nedeni Trabzonsporda olmasi

bosuna bir cok cocugumuz azerbaycan genc milli degil

yusuf yazici da profesyonel olmadan bir kez bile oynamamisti, ugurcan en azindan 13 kez cagrildi, 6 kez oynadi ve bir kezde a2 daveti aldi...

yazdiklarimizi belgelerizde...

https://www.instagram.com/p/8lovRWGxTF/

Adem Akyüz'
20.04.2018, 21:32
Beklenildiği gibi iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum maalesef.

murmut
20.04.2018, 23:47
Beklenildiği gibi iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum maalesef.

Bende Arda'yi Ugurcan'dan üstün görüyorum, ama Ugurcan yinede sans hakediyor bence.

selcuk
21.04.2018, 00:05
basarilar yarin...

http://img-fanatik.mncdn.com/mnresize/980/565/images/16x9/2017/09/25/5204058.jpg

umarim bu bayrak yarisinda bayragin deviri icin ilk adim yarin atilir, insAllah

Şanlı SanMarino
21.04.2018, 00:19
Onur'u bu kulüpten uzaklaştırması bile hayati bir hizmet olacaktır. Konuya tamamen performans/maliyet olarak bakıyorum.

Fatih Çelik
21.04.2018, 01:02
İbrahim Demir için de heycanlıydık ama olmadı. İnşallah güzel bir maç çıkartır.

selcuk
21.04.2018, 17:55
malesef olmadi, gecmis olsun

Ozan Yılmaz
21.04.2018, 18:04
Elveda

Ahmet Kara
21.04.2018, 18:05
Rezalet, yallah PTT'ye. Demek ki alt yapıdan çıkan her adam iyi değilmiş. Bazılarına ders olsun.

Tayfun
21.04.2018, 18:06
https://i.hizliresim.com/y0gEOj.jpg (https://hizliresim.com/y0gEOj)

emrahtuna
21.04.2018, 18:06
malesef kardeş bu kaleyi koruyacak beceri sende yok..

Gürkan Asma
21.04.2018, 18:08
Alanya maçından belliydi, bu çocuktan olmaz.

DeAgLeMaNyAq
21.04.2018, 18:08
Onur'un kıymetinin anlaşılması için illa sakatlanması gerekmiyordu. O yüzden Uğurcan'ı boş yere hedef tahtasına koymaya gerek yok. Kalan haftalarda muhtemelen Esteban oynayacaktır...

Timur Bey
21.04.2018, 18:11
Maalesef derin Trabzon kanadının bir piyonudur. Başka hiçbir şey değil. Biz ne zaman ülke geneline açılırsak o zaman iyi yetenekler buluruz. Onur, Gökdeniz, Umut, Selçuk İnan bunlar Trabzonlu değildi. Büyük kulüpsek sadece bu şehirden ibaret olmadığımızı Türkiye geneline yayılarak göstermeliyiz. Altınordu nice yetenekler geliştiriyor. Niye takip etmiyor bu çokbilmişler!

sasone
21.04.2018, 18:13
Bu çocuğun yediği gollerden daha beter goller yemedik mi bu sezon?Hırsınızı bu çocuktan çıkarmaya gerek yok,takımın stoperi sakatlanıp,yerine alması gereken adamı almayan Hocaya konuşun.
Hatalı çıkışı var ama orada da stoperler adamlarını kaybetmiş,o kafa vuruşuna çıkmasa da bir şey ifade etmezdi,büyük ihtimalle yine gol olurdu,ikinci golde yapacak bir şey yok adam en köşeye vurdu,direkten içeri girdi.

Şerafettin Kara
21.04.2018, 18:16
Hadi kardeş hadi zorlamaya gerek yok boşu boşuna

artvints
21.04.2018, 18:17
maçla alakasız uyuşuk bir duruşu var, çok tedirgin, kaleyi dolduramıyor. yüksek özgüven lazım kaleyi genç yaşta almak için. onur'dan sonra problem olacağı kesin. bu işlerin kolay olmadığını yaşayarak öğreneceğiz, kolay kurtulmamız mümkün değil çünkü ders almıyoruz.

Mustafa YILMAZ
21.04.2018, 18:26
sezon sonu gönderilmeli sırasını savdı artık umutlar arda için

zafer6161
21.04.2018, 18:39
akhisar maçında 5 şut geldi ,hepsini içeri aldı
bu maçta 2 şut geldi,onlarıda aldı
kaleci değil.

Arda'
21.04.2018, 18:40
İlk golde çok net uyudu orda uyanık olup çıkması lazımdı kaleden gerekirse rakiple çarpış ama çık abi o topa.

zafer6161
21.04.2018, 18:42
Bu çocuğun yediği gollerden daha beter goller yemedik mi bu sezon?Hırsınızı bu çocuktan çıkarmaya gerek yok,takımın stoperi sakatlanıp,yerine alması gereken adamı almayan Hocaya konuşun.
Hatalı çıkışı var ama orada da stoperler adamlarını kaybetmiş,o kafa vuruşuna çıkmasa da bir şey ifade etmezdi,büyük ihtimalle yine gol olurdu,ikinci golde yapacak bir şey yok adam en köşeye vurdu,direkten içeri girdi.

yoo yemedik.hoca ile bu kaleciyi postalamak gerek.

Timur Bey
21.04.2018, 18:43
Balık baştan kokar. Hem kendisi hem yönetimLER iki büyük hata yaptı.

Kendisi takım için "Ben biraz tecrübelenip kendime güven aşılamak istiyorum. Beni aktif oynacağım bir takıma kiralayın." demeliydi. O ise tembelliği seçip Trabzon'da yatmış belliki.

Hadi Uğur'un aklına bunları düşünmek gelmedi. Yönetimler de onu yetiştiremeyip boş bir halde kaleye koyarak en büyük suçu işlemiştir.

selcuk
21.04.2018, 18:44
kaleci degil vs. gibi yorumlara kesinlikle katilmiyorum

görünüse göre bu seviyenin kalecisi degil, anlamsiz bir heycan var durmaksizin üzerinde

ayni tolga zengin

kesinlikle israr edilmemeli

büyük bir yatirim yapildi, 3 kezde farkli dönemlerde sans tanindi, olmadi mi olmuyor arkadas...

Balık baştan kokar. Hem kendisi hem yönetimLER iki büyük hata yaptı.

Kendisi takım için "Ben biraz tecrübelenip kendime güven aşılamak istiyorum. Beni aktif oynacağım bir takıma kiralayın." demeliydi. O ise tembelliği seçip Trabzon'da yatmış belliki.

Hadi Uğur'un aklına bunları düşünmek gelmedi. Yönetimler de onu yetiştiremeyip boş bir halde kaleye koyarak en büyük suçu işlemiştir.
bu dogru degil

paf takim ve 1461 de oynadi, hazirlik maclarinda vs de sans tanindi, milli takimlarda oynadi

bunu uzatmanin bir anlami yok, olmadi mi olmuyor....

Fatih Öztürk
21.04.2018, 18:47
Bu çocuğu 2.5 sene önce yazın Rize ile Rize'de oynadığımız hazırlık maçında tribünden izledim çok iyi maç çıkarmıştı, gelecek vaad ediyordu fakat geldiği nokta tüyler ürperticisi cinsten. Hoca mazbatası olan herifin olmayacak maçta kaleyi emanet etmeside işin tuzu biberi oldu. Umarım düzelir.

TSemih61
21.04.2018, 18:48
Heyecanı çok kötüydü. Her an kalesine şut gelecekmiş gibi kasılmış bir halde kalede durdu kötü etkiledi pozisyonlarda. Sahada kesinlikle bilinçli değildi, bu kadar aşırı heyecan ve korku ile profesyonel maçlarda oynaması zor. Ayrıca ani gelişen pozisyonlarda hep izliyor. O top 1 metre yukarıdan da gitse zıplayacaksın. Maalesef kötü kaleci...

Timur Bey
21.04.2018, 18:51
kaleci degil vs. gibi yorumlara kesinlikle katilmiyorum

görünüse göre bu seviyenin kalecisi degil, anlamsiz bir heycan var durmaksizin üzerinde

ayni tolga zengin

kesinlikle israr edilmemeli

büyük bir yatirim yapildi, 3 kezde farkli dönemlerde sans tanindi, olmadi mi olmuyor arkadas...

bu dogru degil

paf takim ve 1461 de oynadi, hazirlik maclarinda vs de sans tanindi, milli takimlarda oynadi

bunu uzatmanin bir anlami yok, olmadi mi olmuyor....
Ben yine de iyi niyetle bakıyorum. Paf takımı bu konuda ciddiye almak doğru olmaz. 1461 ise çok çok az maça çıkmış birisi ve bizim altyapımız sayılır. Sonuçta ciddi bir takım tecrübesi yok desek yeridir. Ben bambaşka bir takıma gönderilmesinden bahsediyorum. Bu konuda tek doğru işi Ramil için yaptılar. fener Bolu'ya kalecisini gönderiyor. Bizim yedek kalecimiz diğer Ptt takımlarında oynayamaz mı? Ha diyorsanız yetersiz o zaman herşey buraya kadar denmeli sezon sonu. Takıma yararı olmayacak tek kişi bile yer işgal etmemeli.

selcuk
21.04.2018, 18:59
Ben yine de iyi niyetle bakıyorum. Paf takımı bu konuda ciddiye almak doğru olmaz. 1461 ise çok çok az maça çıkmış birisi ve bizim altyapımız sayılır. Sonuçta ciddi bir takım tecrübesi yok desek yeridir. Ben bambaşka bir takıma gönderilmesinden bahsediyorum. Bu konuda tek doğru işi Ramil için yaptılar. fener Bolu'ya kalecisini gönderiyor. Bizim yedek kalecimiz diğer Ptt takımlarında oynayamaz mı? Ha diyorsanız yetersiz o zaman herşey buraya kadar denmeli sezon sonu. Takıma yararı olmayacak tek kişi bile yer işgal etmemeli.

bolu kac mac oynatti onu, kimse senin kalecini oynatmaz mecbur kalmadiktan sonra

yetersiz oldugunu bugün gösterdi

her zaman dedigim gibi, yetenek yalniz yetmiyor, yetenegin seni buray getirir sonrasini karekterin belirler

simdi 4 yil sonra keske hocalar ugurcani degilde yavuz aygünü secseydi diyorum, görünüse göre yanlis tercih yapildi...

Timur Bey
21.04.2018, 19:03
bolu kac mac oynatti onu, kimse senin kalecini oynatmaz mecbur kalmadiktan sonra

yetersiz oldugunu bugün gösterdi

her zaman dedigim gibi, yetenek yalniz yetmiyor, yetenegin seni buray getirir sonrasini karekterin belirler

simdi 4 yil sonra keske hocalar ugurcani degilde yavuz aygünü secseydi diyorum, görünüse göre yanlis tercih yapildi...

6 maça çıkmış Bolu ile fakat öncesinde Sivasspor ve Kayserispor'a kiralanarak bir gelişim göstermiş. Demek bolu bizim Esteban niyetine oynatıyor adamı. Belki de play offta bir koz olarak kullanacaklar tecrübesi nedeniyle. Demek ki yedek kaleci yönünden berbat durumdayız. Bunun başka açıklaması olamaz.

selcuk
21.04.2018, 19:06
6 maça çıkmış Bolu ile fakat öncesinde Sivasspor ve Kayserispor'a kiralanarak bir gelişim göstermiş. Demek bolu bizim Esteban niyetine oynatıyor adamı. Demek ki yedek kaleci yönünden berbat durumdayız. Bunun başka açıklaması olamaz.

öyle duruyor

ardayi ayri tutuyorum, ama o da henüz 17 yasinda

Oğuzhan Fidan
21.04.2018, 20:14
lig bitti bundan sonraki maçlar mağlubiyet yazın. 5. felan bitiremezler ligi

Emrah KabuL
21.04.2018, 20:26
22 yaşında ve kalesinde hiç güven vermiyor.. umarım toparlar.

Onur Erçetin
21.04.2018, 21:03
Uğurcanın kalede ki duruşu çok enteresan.Gelen her topta gol yiyecekmiş hissi uyandırıyor.22 yaşında olduğunu da unutmamak lazım.Trabzonsporu geçtim ikinci ligde bile bu performansıyla kolay kolay oynayamaz.

selcuk
21.04.2018, 23:59
mactan rakamlarina gelirsek

topu oyuna sokma %91

3. dakikada 1 kilit pas

2 kurtaris

1 poz. önleme

Oruç
22.04.2018, 00:56
Onur'un kaleye geçtiği ilk zamanları hatırlayın bir de Uğurcan'a bakın. Fazla kelime israf.

Sefa
22.04.2018, 01:42
Onur'un kaleye geçtiği ilk zamanları hatırlayın bir de Uğurcan'a bakın. Fazla kelime israf.
Aslında Uğurcan da ilk geçtiğinde böyle değildi kendinden emindi. Özgüvenini kaybetmiş sanırım ve kalede ben burdayım diyemiyor.

Bahadır Şimşek
24.04.2018, 10:24
Açıkçası iyi kaleci olmadığını daha önce burada belirtmiştim. Ancak hafta sonu oynanan maçta başka bir şey dikkatimi çekti.

Uzanamayacağını düşündüğü toplara karşı hareketsiz kalıyor ve hiçbir çaba içine girmiyor.

İlk gol de dahil, anlattığım şekilde 3-4 pozisyon oldu. Bir tanesi maçın başında ceza sahası dışından çekilen bir toptu- ki çok da uzak değildi kendisi ama top az farkla üstten auta çıktı da gol yemedik.

Sadece bu özelliği bile ilk iki ligde oynayamayacağını gösterir bence.

2. ligden itibaren şansını deneyebilir.

Mert'
24.04.2018, 13:09

Kesinlikle, Onur’un Fenerbahçe maçını hatırlıyorum kalede inanılmaz güven veriyordu.
Uğurcan malesef üst düzey olamaz gibi görünüyor.

Nazim Can
26.04.2018, 22:55
akhisar maçında 5 şut geldi ,hepsini içeri aldı
bu maçta 2 şut geldi,onlarıda aldı
kaleci değil.

Yok hakkini yemeyelim serbest vurustan gelen 1 sutu üstüne geldigi icin kurtardi:)

Nazim Can
26.04.2018, 22:56
mactan rakamlarina gelirsek

topu oyuna sokma %91

3. dakikada 1 kilit pas

2 kurtaris

1 poz. önleme

Golleri kim yedi Esteban mi ?

Yiğit Gayretli
27.04.2018, 08:30
Alanya maçını yaşamak zorunda kalan bir kalecinin çelik gibi sinirleri yoksa bundan farklı görüntü vermesi beklenemezdi.

Uğurcan'ın yetenek açısından sıkıntısı belki yok ama bir yerde kiralık olarak düzenli forma giymesi gerekli.

selcuk
27.04.2018, 09:05
Golleri kim yedi Esteban mi ?

yukarda bir yerde benim ugurcanin iyi kalecilik yaptigini savundugum 1 cümle okudun mu?

enteresan sekilde her zaman merkez konudan sapmayi basiriyorsun...

nbay
27.04.2018, 09:21
geçen maç hatalı gol yedi diye kesilmemeli , lig sonuna kadar ısrar edilmeli bence . zaten kalan maçlar daha net bir görüş verecektir geleceği adına.
teknik adamların hep üzerinde durdukları bir kaleci oldu uğurcan . belli ki potansiyeli var fakat bu oynadıkça ortaya çıkacak gibi gözüküyor.

Fatih Öztürk
27.04.2018, 11:18
Avrupa ligi için peşpeşe kritik 2 maça çıkacaz şimdi fantazi zamanı değil yedek bekletilmeli

zafer6161
28.04.2018, 20:37
kova.yaramaz.kaleci değil diyenler utansın :D

Mesut
28.04.2018, 20:51
Sana boşuna güvenmiyoruz Uğur:)
Devam et böyle koçum

artvints
28.04.2018, 20:54
bu maç hareketliydi. korkunun ecele faydası olmadığını anlamış. baya kaleci yani. antalya'lıydı diye biliyorum, iklimini buldu heralde :)

Ahmet Kara
Maçtan önce ön yargılıydım ama bugün iyidi. Hakkını vermek lazım.

Arda'
Ayakları çok iyi, özellikle topu çok ileri vurabiliyor Onurun aksine

ibrahim
28.04.2018, 20:57
Kanatlara iyi aktardı topları. Dukara ile karşı karşıyayken yanılttı beni. Gol olacağından emindim kesinlikle. Tebrikler çocuk.

DeAgLeMaNyAq
28.04.2018, 21:02
Kaleciler açısından maça kurtarışla başlamak çok önemli moral kaynağı ve özgüven sağlar. Bu açıdan erken gole rağmen oyundan düşmedi. Açıkçası yediği golde suçlayanları görmek de ayrıca üzücü. Ha Onur da olsa o golü nasıl yedi diye eleştirilirdi. Uğurcan'daki temel zaafiyet tutucu kaleci olmaması bu yüzden sektirmelerine dikkat etmeli. Ayrıca yan toplarda yüksek özgüvene sahip olsa da henüz yeterli seviyede değil. Bu maçta hatalı goller yemiş olsaydı muhtemelen kalan 3 haftada Esteban oynardı ama tanıdığım Rıza Hoca bu saatten sonra Uğurcan'ı kesmez...

Soner Albayrak
28.04.2018, 21:03
Memleketi Antalya imiş. Ben Trabzon zannediyordum.

Mehmet Fatih Silik
28.04.2018, 21:05
Ne geçen maçta yerin dibine sokmaya ne de bu maçta gösterdiği performansla göklere çıkarmaya gerek yok.

Uğur KÜÇÜK
28.04.2018, 21:05
Bu çocuk için kötü laf edilecek bir maç değildi.
2 penalti ve 1 hatali gol ile ilk maçında asilmamali asla.
Çalışmaya devam kardeşim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiIlk oynadığı Alanya maçı sonu yorumum.
Bugün 1 tane kaleci kazandık.
Üstündeki gerginliği ve heyecanı yaptığı birkaç kurtarışla attı.
Belki eski Onur gibi yıldız bir kaleci olmayacak ama eminim ki uzun yıllar bu takımın kalesini koruyacak.
Kendine güvendikçe belki de yillar sonra ilk kez kaleye top gelince kesin gol yiyeceğiz hissini özellikle de 70. dakikalardan sonra çok fazla baskı yerken bana ve benim gibi birçok renktasima hissettirmedi.
Günün en büyük kazancı oldu.
Hatalı goller de yiyecek ama bu çocukta ışık var.
Topu oyuna sokma ve kendine güvenince oyunu okuma özelliği bizim Onur da yıllardır göremediğimiz, hasret kaldığımız sey.
Bu akşam için Uğurcan adına çok sevindim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
28.04.2018, 21:06
masallah

gecen haftaya baktin mi bugün baska biri vardi kalede

özellikle ndoyenin yedigi asistine yandim

ilerki haftalarda burakta kaleci vurusunda bek üzerine oynarsa bu silah olur

Memleketi Antalya imiş. Ben Trabzon zannediyordum.

Trabzonlu
sadece antalyada dogdu ve istanbulda yetisti bizim altyapi bulana kadar...

Rakibin topu sektirme ihtimaliyle arkasında bekliyor herif sürekli. Forvetlerimiz arasında Damdoy yapar o işi anca.
illa asist olmali degil ya, cok iyi atak baslangici olarakta kullanabilirsin

hatta okay ile buraki ayni beke yollayip dahada büyük baski üretirsin o noktada...

ibrahim
28.04.2018, 21:09
masallah

gecen haftaya baktin mi bugün baska biri vardi kalede

özellikle ndoyenin yedigi asistine yandim

ilerki haftalarda burakta kaleci vurusunda bek üzerine oynarsa bu silah olur

Rakibin topu sektirme ihtimaliyle arkasında bekliyor herif sürekli. Forvetlerimiz arasında Damdoy yapar o işi anca.

Adem Akyüz'
28.04.2018, 21:12
Maşallah. Bundan sonra da bu şekilde devam eder umarım.

Tuğrul
28.04.2018, 21:36
Fiziği, boyu oyunu için avantaj zaten yan toplarda bunun avantajlarını görecektir.

Kurtarışlar da refleks ve önsezi isteyen birşey onda da kazandığı deneyimle aşabilir.

Yalnız kaleci de olması gereken 1 numaralı husus top hakimiyeti.

Onur gibi bocalamadan ona dönülen topları geçiştirmeden.

Kontrol/dripling/pas şeklinde değerlendirir ise onun için önemli kazanım olacak. Uluslararası seviyeye çıkacaktır.

Ne yazık ki Onur bu yönünü geliştirmediğinden bir arpa boyu yol ilerleyemedi.

Gelgelelim şu için konuşmak erken daha organize ve bilinçli bir top oynayan takımda artıları ve eksileri ortaya çıkacaktır

esra61
28.04.2018, 21:44
Maşallah...Umarım performansın artarak devam eder.Her iyi hareke tyaptığında ki gözlerimizde ki sevinç muazzam bişi..

Giallorossi
28.04.2018, 21:45
Noldu atip tutanlar vardi? Tebrikler, iyi performans sergiledi bugün

Harun CAN
28.04.2018, 21:50
Bugün onun sayesinde galip geldik. Ancak bir sonraki maç onun sayesinde mağlup da olabiliriz.
Destek lazım. Önündeki defans komple bomba. Bu da en büyük handikapı..

Emrah KabuL
28.04.2018, 22:03
Umarım bu şekilde devam eder.. bu maçta ki performansı çok önemliydi.

artvints
28.04.2018, 22:10
yıllarca besle büyüt sonra bir maçta harca olmaz zaten. en kötü kiralık verilir gelişimi beklenir, para kazanmaya çalışılır.

Mert Oğuzlu61
28.04.2018, 22:35
Kulübede 3.5 milyon TL kazanan yabancı kaleci oturtmaya gerek yok Uğurcan yederli, sanırım 200-300 bin civarı kazanıyor. Devir tasarruf devri, dursun kulübede.

sasone
28.04.2018, 22:43
O berbat başlangıçtan sonra 10 kişilik takım,yetersiz Hoca ve stoper olmayan Okay ile iyi bir maç çıkardı.Bu da karakter gerektirir,bu maçta da kötü bir şey yaşasa kimseye sabredin diyemezsin,maalesef böyle acımasız bir kitle ile yaşıyoruz.
Çok fazla çizgiye hapsolmadan,ceza sahasına hakim oynaması gerekiyor.

hay1699
28.04.2018, 23:26
Son 3 maçta kalede olmalı.

Oruç
28.04.2018, 23:30
Çöpteban oynayacağına daha ucuz Uğurcan'a her türlü fitim. O dombili 7 gol yiyeceğine Uğurcan 5 yesin daha iyi.

İ. SARAL
29.04.2018, 00:20
Maşallah, aynen devam et.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan
29.04.2018, 00:42
Onur'u severim ve sayarım ama ayağı iyi kaleciye sahip olmanın tadı başkaymış.Uğurcan sayesinde hem merkezde hazırlıksız yakalanmadık hem de tekniğiyle birçok hızlı hücum başladı.