PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vestel Manisaspor - Trabzonspor (Türkiye Kupası)

Sayfa : [1] 2 3

Ali Özcan
20.10.2006, 22:35
Yeni bi heyecan...Ligde istediğimizi alamıyoruz ama Kupada Manisa yı yenmeliyiz diyorum...

Sir vancoach
20.10.2006, 22:37
çok zor maç olacak...takımımız çok iyi konsantrasyon olmalı..
biz her zaman arkalarındayız satenn....ama her zamankinden fazla gayret istiyoruz

cipses
20.10.2006, 22:48
çok zor maç olacak...takımımız çok iyi konsantrasyon olmalı..
biz her zaman arkalarındayız satenn....ama her zamankinden fazla gayret istiyoruz
ya sanırım aslında taraftar bunu istiyor sadece
mücadele
koşan saldıran pres yapan bir takım
yoksa yenmek yenilmek biraz da şans işi

dj_karakin
20.10.2006, 22:49
yanecez ya vestelden daha ıyı oldumuzu göstermemız lazım..kı bunu basaabılırız..

oguzkoc
20.10.2006, 22:51
ziya doğan bu maçta %100 defansif düşünürek kontralarda çıkacaktır çünkü manisa saldıran bir takım olduğunu herkes gibi o da biliyor. bu maçı ya alırız gibime geliyo yada çok gollü bir beraberlik gelir...

beraberlik bile gelse adam gibi top oynayalım yeter bana....

turkercan
20.10.2006, 22:54
trabzondan çıkıp iki maç yenilip geri döneceklerini sanmıyorum. manisayı yenecez.

degok
20.10.2006, 22:57
Gidecez maça elimiz mecbur.

AYYILDIZ
20.10.2006, 23:05
Bu maçıta sağda ufukhan stephanov fatih murat
mustafa gökdeniz syzmek hasan umut ersen

Bartuğ13
20.10.2006, 23:11
kadro psıırık bir kadro olmamalı.ama ferhat,hasan,hüseyin bir arada olmamalı.musa denen adam bek oynatılmamalı,ayrıca cello da oynamamalı.bence fatih yerine de çağdaş oynamalı.

şimdi bir şarkının sözleriyle bitiriyim.
dertliyim kederliyim,her nedensa(!) ağlarum.

not:ümidim yok

İslam Sezer
20.10.2006, 23:38
ilk 30 saniyede gol yemessek neden olmasın derim,bence yeneriz,demedi demeyin...

AYYILDIZ
21.10.2006, 00:08
İlk defa iddalıyım alıcaz maçı yoksa gerçekten moralmen çökeriz.

Volkan Yavuz
21.10.2006, 00:56
onlarda yenildi bakalim nolacak

Erman
21.10.2006, 01:03
Ziya Hoca maça kontrollü başlar; bence kadro şöyle olur:

KALE MEVKİSİ: Musa(Sağ direk)-Cefır(elli)-Tolga(elsiz)-Celo(Sol direk)

DEFANS: Fatih ----- Çağdaş ------ Stepanov-------Keçeli

ÖN LİBERO: Hasan------ Hüseyin---------- Ferhat

Sonra, 3.dk'da Rafael 10 defans arasından girer, golü atar. Geriye düşeriz. Ziya Hoca 25'te Umut, Marcel ve Ersen'i oyuna alır. Ulan Ziya Hoca! Seviyorum seni.

Bence Manisa'ya karşı defans yapmaya kalkarsak fena rezil oluruz. (Hüseyin dışında) Gönlümden geçen kadro şöyle:

--------------------ERSEN - UMUT --------------

MUSAMPA---------------------------------GÖKDENİZ

--------------- HÜSEYİN - SZYMEK -----------------

KEÇELİ------- ÇAĞDAŞ------STEP------------FATİH

---------------------- CEFIR--------------------

AYYILDIZ
21.10.2006, 01:07
ERSEN - UMUT --------------

MUstafa GÖKDENİZ

--------------- enis - SZYMEK -----------------

murat------- ÇAĞDAŞ------STEP------------FATİH

---------------------- jefferson--------------------

İleli
21.10.2006, 01:08
maci kazanirsak hic sasirmam en sinir oldugum sey istikrarsizlik 1 mac iyi oynuyoruz aha is var diyoruz ondan sonraki hafta sefilleri oynuyoruz ne bu ya!

A.T.R
21.10.2006, 01:12
artık maç şöyle olur böyle olur demekten korkuyorum.Ziya Hocanın o an ki ruh haline baglı olarak durum değişir.Allah yardımcımız olsun inşallah gençler maçına dönmez sonucu.Artık ne diyecegimi ne düşüneceğimi bilemez oldum.Tek bildiğim MUTLU OLMAK İSTİYORUM!!

sefa_61
21.10.2006, 01:27
artık bu maçıda alalım maça izlemeye şevk bırakmıyolar bide hangi kanal verecek acaba bilgisi olan varmı

coolank
21.10.2006, 01:34
ziya maça 9 defans ile çıkar .. hala defans diyor ya .. bu adam hepten uçtu gitti... hocaaaaaaaaaaaaa golü kim atacak golü ... koy artık şu şimek i takıma .. ferhat dan da hasan da hüseyinden de 50 kat iyi .... ya musampa bile koşmasa dahi iyi ... kafayı takmış ferhat hasan hüseyin celo .. başka adam yok takımda. hele celo tam bomba .. gerçi kesiği yer artık ama iş işden geçti

Nytre
21.10.2006, 07:11
olumsuz konuşmak istemem ama g.birliği maçını gördük... iki maç arasındada 3 gün var..

turkercan
21.10.2006, 11:25
vay be marcelinhoyu 11 e bile almıyosunuz. bu kazmaların arasında adam ne yapsın tek başına takımımı kurtarsın.. yenilecez.

Erbay
21.10.2006, 12:00
Bence bu maç çok zor.Yeneceğimizi düşünmüyorum.Ama oyuncular gaza gelip hırs yaparsa yeneriz.Başka türlü yenemiyoruz zaten.

Kobalas61
21.10.2006, 12:08
g.b macını izleyemedim oyun hakkında bilgim olmadığı için
bilimsel konuşamayacağım :) ama duygusal olarak tabi ki yeneceğiz diyebilirim ;)

Erman
21.10.2006, 12:08
vay be marcelinhoyu 11 e bile almıyosunuz. bu kazmaların arasında adam ne yapsın tek başına takımımı kurtarsın.. yenilecez.

Kardeş resmen unutmuşum adamı koymayı. Beğenmediğimden değil ama heralde senin dediğin nedenden.

lakerta
21.10.2006, 12:20
Artık ziya hocanın elindeki silahları sahaya sürme vakti geldi tecrübesiyle musampa yı oynatmalı hiç değilse adamcağız eliyle koluyla nereye kime pas atılacagını gösteriyor aldıgı toplarda ilk harekettleri olumlu paslarıda güzel artık musampa marce gibi önemli ve tecrübeli oyuncuları yerlerine otutturmalı forvet gökdeniz umut olmalı ersen şımardı...kanatlarımız yeterli bence göbekte hasan şart çünkü mücadele eden tek o var kanatlarımız çok eksik dikkatli olmalıyız.Büyüklüğümüz bu maçta belli olucak arkadaşlar

AYYILDIZ
21.10.2006, 13:33
maci kazanirsak hic sasirmam en sinir oldugum sey istikrarsizlik 1 mac iyi oynuyoruz aha is var diyoruz ondan sonraki hafta sefilleri oynuyoruz ne bu ya!

Böyle dediysen kesin alıcaz maçı abi tutuyo senin tahmin.

champions
21.10.2006, 13:45
bize yakışan güzel bi futbol oynayalım sonuç olarak beraberlikde yeter diyorum ben kazanırsak gruptan çıkma garanti olur ziya doğanın aklının başına gelmiş olmasını bekliyorum bu maçta

Punisher-61
21.10.2006, 13:49
Umutsuzumm... vestel maci kazanir

coolank
21.10.2006, 13:50
kesinlikle aklı başına gelmiştir .... 4 ön libero oynayacak ...allahtan ömer rıza sakat sanırım ... ziya dogan hazretleri ikinci defa geldiği zaman allah var içimden dedim ki belki biraz değişmiştir .. ne mümkün aynı ...plak gibi her gittiği takımda takımın kondisyonu eksik diyor ...

Egemen Yılmaz
21.10.2006, 13:51
bu maçta sağ bek yine musa olacak. musa kimsenin gözüne batmayabilir ama ısrarla söylüyorum musa sağbek oynamaz. ve bu maçta başımıza çok iş açabilir. ayrıca ersen ve umutla başlanmalı. şöyle bir onbir olabilir

ufukhan stepanov akyel keçeli

...........hasan......hüseyin

gökdeniz..........................marcelinho

..............umut............... ersen

ufukhan oynamaz derseniz orada ferhat da düşünülebilir. ama musa asla

lakerta
21.10.2006, 14:12
umut gökdeniz ikilisi forvet olsun daha verimli ve mücadeleci olur

Şentürk
21.10.2006, 14:21
...................jeff...........................

..ufukhan...milan...fatih...keçeli.........

..gökdeniz..szymek..hüseyin..marce....

................ersen.....umut................

tsmaniac
21.10.2006, 14:23
bu maçtada muşambayı oynatmazsa artık yuh derim

champions
21.10.2006, 14:26
...................jeff...........................
..ferhat...milan...fatih...keçeli.........
..gökdeniz..szymek..hüseyin..musampa.
----------marcelinho------------------
................ersen.....................

Ali Özcan
21.10.2006, 14:32
Vestel Manisaspor açık futbol oynayacağından ve Kalesinde Bülent Ataman adlı bir "kazma" olduğundan biz bu maçı kazanıcaz...Ama Ziya Doğan a rağmen...Trabzonspor çok maç kaybetti ama hiç Gençler maçındaki gibi kişiliksiz ve kimliksiz görmedim bu takımı...7 defansif oyuncuyla başla, buna rağmen golü ye sonra 7 tane hücum oyuncusuna dön...Şunun bir ortası yok mu...Rakip sahada basan çift forvetli bir takım olamaz mıyız biz...Ziya Doğan yüzünden Yattara nın iyileşmesini istemiyorum.O da yedekte oturacaksa bu bünye bunu kaldırmaz...

Şentürk
21.10.2006, 14:36
fenerbahçe bile newcastle ile deplasmanda tek kesici ile oynuyor,biz iki kesiciyle oynayınca şükür diyoruz 3 kesiciyle oynamadık diye!!!:mad:

AYYILDIZ
21.10.2006, 14:40
bu maç 3 önlibero oynarsa şaşırmam

Enes Berfin
21.10.2006, 14:41
Cok zor bir mac cok dikkat etmemiz gerekiyor bu macta, manisanin sakasi olmaz hem icerde hemde disarda tehlikeli bi takim, onun icin mactan kim galip cikacagini tahmin etmek zor.

ligarba61
21.10.2006, 17:09
Ne olacak vesteli yensek yada kupayı alsak

champions
21.10.2006, 17:13
Ne olacak vesteli yensek yada kupayı alsak
sana göre vestele yenilip gruptan çıkamazsakda bişey olmaması lazım

bordox
21.10.2006, 17:15
Futbolcuların en azından sahada ne yaptıklarının farkında olduklarını görmek istiyorum,organize bir şeyler görelim istiyorum.

erdal6167
21.10.2006, 17:30
Vestel Moralİnİ DÜzeltİr Bİzİmle Bİrlİkte.

ligarba61
21.10.2006, 17:32
sana göre vestele yenilip gruptan çıkamazsakda bişey olmaması lazım

Olmayacak tabi şampiyon olamıyorsun ama her sene vesteli yenip Türkiye kupasını alıyorsun ne işe yarar fenerin şampiyon olup avrupada birşey yapamaması gibi ama sen yinede vesteli yenip mutlu olacaksan manisaya otobüs bile kaldırabiliriz

champions
21.10.2006, 17:50
Olmayacak tabi şampiyon olamıyorsun ama her sene vesteli yenip Türkiye kupasını alıyorsun ne işe yarar fenerin şampiyon olup avrupada birşey yapamaması gibi ama sen yinede vesteli yenip mutlu olacaksan manisaya otobüs bile kaldırabiliriz

neden olmasın kardeşim öyle bişey söylüyosunki sanki türkiye kupasını almazsak şampiyon olucaz her sene kupayı aldığımızı nerden çıkardın yanlış bilmiyosam kupayı alan takım 3-4 milyon dolar falan kazanıyo fena para değil amaç mutlu olmak değil trabzonspora yakışan mücadeleyi her alanda göstermektir

musberdo
21.10.2006, 20:23
arkadaşlar bence ersenin yanında umut da ilkonbirde başlamalı her maça ve ısrar edilmeli...musampanın da yeri bence ilkonbir olmalı..Ha Hüseyin mi biraz kenarda beklese çoook iyi olacak...:) :) :)

firidin61
21.10.2006, 20:57
benje;

--------------------------jefferson-----------------------

f.akyel------------stepnov-----------çagdas-------------m.ocak

---------------hasan------------------m.keçeli------------------

--------------------------musampa------------------------------

-----------Gökdeniz-----------------------marcelinho-------------

-----------------------------Umut--------------------------------

Bartuğ13
21.10.2006, 21:13
3 önlibero 5 ön libero önemli değil.
resmen guardı düşmüş boksör gibiyiz.arada yumruk sallıyoruz ama savunma çok açık.aynen gürkan özkan gibi rakibe gel gel diyoruz.tırsmayıp gelebilen de istediğini alıp gidiyor.
kanatlara yardım edecek orta saha lazım ön libero değil.

ön libero 1 tane olacak.2 kişiyi kanat olarak koyacaksın.
jef
ufukhan milan fatih murat
hüseyin
musa gökdeniz mustafa
marcelinho
ersen

gibi bişeyler yapabilir.değiştirecekse böyle değiştirsin.oynamayan adamı dan diiye başlatmasın iyi oynayanı değiştirmesin yeter

EmrahYalçınalp
21.10.2006, 21:47
jeff
Akyel-Stephanov-Çağdaş-Keçeli
Hüseyin (maalesef)
Gökdeniz-Marcelinho-Musampa
Ersen-Umut

Benim kadrom. Ama biz muhtemelen

jeff
Musa-Akyel-Stephanov-Keçeli
Ferhat-Hüseyin-Hasan
Gökdeniz-Marcelinho
Ersen

olarak oynarız. 5-0 yensek de şaşırmam, 5-0 yenilsek de. Ama kazanma ihtimalimizi çok yüksek görmüyorum. Umarım yanılırım.

macka61
21.10.2006, 22:51
ziya hoca bu konuda bence çok haklı takımın kondisyonu sıfır defansla orta saha arası çok kopuk ve de dönen topları hiç takip etmiyoruz böyle bir şey olmaz ama celaleddin konusunda doğru yanlış yaptı birde şu musa büyük çok kolayca çalım yiyor bu durum acilen düzeltilmeli

Muhalif
21.10.2006, 23:03
Vestel i rahat yeneriz.. en son A.Gücü maçı için böyle demiştim:D yok bu sefer gerçekten Vestel'i rahat yeneriz diyorum.. sonuç 3-2 falan olabilir ama rahat ve galibiyetten emin bir maç izleriz diye düşünüyorum.. Ziya, Ersun'u bir kez daha mağlup edip sevenlerinin gönlünde taht kuracak.. Vestel Manisa da oynadığı güzel futbolla alkışlanır spor medyasında.. kazanan da her daim haklı olur.. böyledir bu işler..

Recep Çaltepe
21.10.2006, 23:08
Geçen sene diğer gruplardan çeyrek finale çıkan bir iki takımdan daha fazla puan almamıza rağmen elenmiştik. Herkesin birbirini bir şekilde yenmesi sonucu ilk üç takım 9 puan almış ve biz elenmiştik (tabi elenmenin başka belirgin bir sebebi daha vardı, bunu çoğumuz biliyoruz). Böyle bir puan tablosuna yol açan en büyük sebeplerden biri grupta en güçlü rakibimiz olan Kayserispor'a yenilmemizdi. Şimdi bugünkü tabloya dönecek olursak, en güçlü rakibimiz Vestel Manisaspor olarak göze çarpıyor. İşte bu yüzden gruptan çıkmak adına bu maçtan en az bir beraberlik alarak dönmeliyiz. Yenilirsek işler aynen geçen seneki gibi yine karışabilir.

sefa_61
21.10.2006, 23:13
abi hangi kanalda bu maç yav?????????????????????????????????

Recep Çaltepe
21.10.2006, 23:14

Lig Tv'de olması lazım.

AKSOY_61
21.10.2006, 23:15
gerçekçi konuşmak lazım beraberlik bekliyorum
he ziya hoca iyi bir kadro çıkarırsa o başka
ama ondan beklemiyorum

Ali Özcan
21.10.2006, 23:20

Maç Salı Akşamı 20 de Lig Tv de...

Fanatik28
21.10.2006, 23:55
Iste su kadro ile Manisa`yi rahatlikla deviririz.

----------------------------Jefferson---------------------------------

Ufukhan------------Fatih---------------Stepanov------------Mustafa K.

Gökdeniz-----------Hüseyin-------------Symek----------------Murat O.

---------------------------Marcelinho--------------------------------

--------------------------Ersen Martin-------------------------------

Su kadroda Gökdeniz`de biraz geliye gelip mücadele ederse, olur bu is. Hoca Yattara`ya kiziyordu, geri gelip defans yapmiyorsun diye, ama Gökdeniz`e birsey demiyor.

sweetrose
22.10.2006, 00:13
Bu maçı mutlak almalıyız.. vestel zten bu hafta gazını bitirdi... Vestal bu saatten sonra zor kazanır bir daha maç...

güvençelik
22.10.2006, 00:27
inşaallah bumaç bizi ligdede umutlandıracak bir sonuç çıkarır
yattara seniçok arıyoruz ,dünyadaki zenci olan tek laz seni seviyoruz
KARALAZ

Semih58
22.10.2006, 01:35
Bu maçta Vestel'î yenersek ne yazmalıyız.Kaleci mükemmeldi falan mı?hayır bence her zaman doğruları yazmalıyız.Bence Trabzonspor toparlayacaktır.fakat devre arası kaleci almalı ,yoksa futbolcu 7.sinde neyse 70'inde de odur.Simko gitmeli,Hüseyin gitmeli.Ziya Doğan'da ya bu takımı Şampiyon yapmalı ya da uzaklara gitmeli.Ersen ise Umut Bulut gibi koşmalı,çalışmalı.

HapSi
22.10.2006, 01:40
gencler macindan zor olacagi kesin.. ama söyle düsünelim.. + olan sey: biz lazaroni zamaninda bile bu takimla berabere kalmistik.. - olan ise: moral bozuklugu ve bundan dolayi motivasyon eksikligi..
Insallah takim vesteli de o "büyük" takimlardan görürde yener.. malum biz büyükleri seviyoruz ya..

space
22.10.2006, 03:30
bu iş ziyayla olmaazzz.... bu takımdan gitmeli gittiği takımı da küme düşürmeli

sweetrose
22.10.2006, 03:39
bırak gözünü seveyim boş konuşmaları

cableTS
22.10.2006, 05:06
zor maç olacak, bu kesin. her maç gol yediğimiz ve adamların 10 maçta 23 gol atmalarını göz önünde bulundurursak en az 2 gol atmamız gerekiyor. buda tamamen orta sahaya bağlı. eğer futbolcularımız ve z. d. gününde olursa alırız bu maçı. son söz futbolcuların ayağınıza kafanıza kuvvet....

sefa_61
22.10.2006, 06:21
bu iş ziyayla olmaazzz.... bu takımdan gitmeli gittiği takımı da küme düşürmeli abi vur dedik öldürdün üstene bi yaktın bi mumyaladın bi de gömdün. naptın abi sen ya :(:mad:

Emre B.
22.10.2006, 10:40
Bir mağlubiyette hemen istifa seslerine başladınız.Bu takıma sonuna kadar destek veren taraftar lazım.Bu maçıda kazanıp tekrar çıkışa geçeriz.

tsmaniac
22.10.2006, 12:59
Ziya hoca ne yapsın, futbolcular hırslı olmadıktan sonra ama vesteli yeneceğiz o ayrı

antagonist
22.10.2006, 13:14
Ama biz muhtemelen

jeff
Musa-Akyel-Stephanov-Keçeli
Ferhat-Hüseyin-Hasan
Gökdeniz-Marcelinho
Ersen

olarak oynarız. 5-0 yensek de şaşırmam, 5-0 yenilsek de. Ama kazanma ihtimalimizi çok yüksek görmüyorum. Umarım yanılırım.

Bence de Ziya bu 11'i çıkaracak,hatta 4 ön liberoyla oynama ihtimalini de göz önünde bulunduralım:confused:

Akın_61
22.10.2006, 14:07
celloyu oynatan zihniyetin futbol bilgisinden mantalitesinden şüphe ederim...söylenecek çok şey var mama neyse....olumsuz konuşmayı sevmiyorum ama vestel çok iyi top oynuyor biz ise ruhsuz oynuyoruz son 2 maçtır....şu kadro ile çıkarsak belki şansımız var....
.......................................jeferson... ...................................
.......ferhat............fatih akyel......stephenov.........M.keçeli.......
.............................musa.............hüse yin............................
........gökdeniz...................marcelinho..... .....musampa............
...................................ersen martin...................................

bence ilk 11 de tek forvetle oynamalıyız,gisişata göre ön liberolardan biri alınıp umutu oyuna sokabiliriz.....en önemliside hangi kadro çıkarsa çısın hırslı ve hızlı oynamalıyız....takım halinde defans ve ofans yapmalıyız...Allah bizi ruhsuz futbolculardan korusun...bu taraftarın yüzü suyu hürmetine kazanmayı nasip etsin...

Nytre
22.10.2006, 14:35
ferhat-hüseyini kes bir kere takımdan.. keçeli yerine ise gençlerden birini koy..

biz haftada bir izliyoruz bu takımı.. ziya hoca her gün izliyor.. buna rağmen niye ısrar ediyorsun .

AYYILDIZ
22.10.2006, 14:40
Iste su kadro ile Manisa`yi rahatlikla deviririz.

Ufukhan------------Fatih---------------Stepanov------------Mustafa K.

Gökdeniz-----------Hüseyin-------------Symek----------------Murat O.

Su kadroda Gökdeniz`de biraz geliye gelip mücadele ederse, olur bu is. Hoca Yattara`ya kiziyordu, geri gelip defans yapmiyorsun diye, ama Gökdeniz`e birsey demiyor.

Bu kadroya bende kefilim

Akın_61
22.10.2006, 14:54
ferhat-hüseyini kes bir kere takımdan.. keçeli yerine ise gençlerden birini koy..

biz haftada bir izliyoruz bu takımı.. ziya hoca her gün izliyor.. buna rağmen niye ısrar ediyorsun .
iyi oynayan gençler varda bizmi koymuyoruz...murat ocakmı keceliden iyi,yoksa oynamayan ufukan mı ferhattan iyi....ayrıca hayal kurmaya gerek yok daha mantıklı bir kadro ve dizilim çıkarmak bence imkansız...ayrıca daha ince dediğim gibi hangi kadro çıkarsa çıksın hırslı ve hızlı oynamamız şart.....

Enes Berfin
22.10.2006, 17:17
VESTEL'E REVİZYONLU KADRO
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gençlerbirliği maçındaki kötü futbolun sonucunda kadroda büyük bir revizyona gideceği öğrenildi. Revizyona defanstan başlayacağı öğrenilen Doğan'ın, uzun süre sonra forma şansı bulan ancak kullanamayan Celaleddin'i keseceği ve Mustafa Keçeli'ye tekrar forma şansı vereceği belirtildi. Orta sahada Hasan Üçüncü'ye tekrar görev verecek olan Doğan, Ferhat'ı yedek kulübesine çekecek, Umut'u da Ersen Martin'in yanında gol yollarına sürecek. Bu arada Gençlerbirliği maçındaki hatalarıyla göze çarpan kaleci Jefferson'la da bir görüşme yapacak olan Doğan'ın, bu oyuncuyu kesmeyi şimdilik düşünmediği ifade edildi. Ziya Doğan'ın, Musa Büyük'ün yerine Ufukhan - Feridun ikilisinden birine de görev verebileceği vurgulandı. Bu arada hazırlıklarını dünden bu yana İzmir'de sürdüren Trabzonspor, yarın karayoluyla Manisa'ya geçerek Anemon Otel'de kampa girecek.

Kaynak: Ajansspor
------------------------------------------------------------------------------

Böle aciklamasi gercekten benim hosuma gitti e ziya ilk baslarda bunu düsünseydinya neden simdi bu aklina geliyor ama daha belli degil bunu manisa macinda görecegiz, insallah bu aciklamasindaki gibi oyuna baslar, özellikle musanin yerine ufukhan-feridun ikilisi cok süper bir secim.

sefa_61
22.10.2006, 17:27
Maç Salı Akşamı 20 de Lig Tv de... bu gün lig tv nin yayın akışına baktım gelecek haftaki bizim maçı göremedim acaba o salon 2 de falan mı verilcek bilgin varmı şimdiden sağolasın

coolank
22.10.2006, 17:40
ziya dogan sahaya 9 1 1 çıkmazsa çok ii

highlander
22.10.2006, 17:49
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.V.manisaspor hücum ağırlıklı oynayan bir takım.Bizim takımımız ise çok iyi bir kontraatak takımı.En azından şuan için en iyi yaptığımız şey bu.Bu durumda, hem de iyi oynayarak kazanacağımızı bekliyorum.Takıma ve hocamıza da çok güveniyorum.

Mehmet_Mercanlı
22.10.2006, 17:50
____________JEFFERSON___________
.................................................. .
FATİH...STEPANOV...ÇAĞDAŞ...MURAT
.................................................. ..
.....................HÜSEYİN...................
GÖKDENİZ..........................MUSANPA
...................MARCELİNHO................
...............ERSEN.........UMUT............

cif forvet
musanpa-çağdaş-umut 11 cıkmalı.
murat'ın yerine mustafa oynaya bilir...!
szymek-hasan iyibir alternatif olabilir.
celo-ferhat-ömer-musa , butakımda oynayamaz.

Ufukhan20
22.10.2006, 18:18

Ufukhan------------Fatih----------------Stepanov------------Mustafa K.

Gökdeniz-----------Hüseyin-------------Hasan----------------Musampa

diskus
22.10.2006, 18:22
.....................................jefferson.... .................................................. .................................................. .................................................. ......ferhat.................stepanov............. ....fatih...........................murat......... .................................................. .................................................. ...............................................hüs eyin.............................................. ..........................musa.................... ........................mustafa................... .................................................. .................................................. .............................................marce linho............................................. .................................................. .................................................. ...................................gökdeniz....... ............ersen................................. .................................................. .................................................. ...............
bence böyle cikabilir hoca vestel macina.bazi arkadaslar ufukhan diye yaziyor ama sakatliktan yeni cikti ilk onbirde baslarsa celo gibi yakabilir bizi.

Şahinoğlu
22.10.2006, 19:05
.....................................jefferson.... .................................................. .................................................. .................................................. ......fatih.................stepanov............. ....çağdaş...........................murat........ . .................................................. .................................................. ...............................................hüs eyin .............................................. ..........................musa.................... ....................gökdeniz................... .................................................. .................................................. ..................................marcelinho...... .................................. .................................................. .................................................. ...................................umut........... .... ............ersen................................. .................................................. ..................................................

h@msi61
22.10.2006, 19:11

arkadaşım çok mantıklı ve güzel bir kadro yapmışsın. inşallah bu kadroyla çıkarız....

Cenkhan
22.10.2006, 20:13
Kaleci olmadan çıkalım. Kalede biri olduğunu zannedince bizimkiler biraz hafif savunma yapıyor.

mehmet yıldırım
22.10.2006, 20:34
trabzonun oyun sistemi yok.bazı mevkilerde ya pili bitmiş ya da kapasitesiz futbolcular oynuyor.maalesefki şu anki görünümüyle trabzonsporumuzun isminden çekinmeyip defans kurgusunu iyi yapan takımlara karşı gol atmamız bayağı zor görünüyor.topu her alan ersenin boyu uzundur,onun olduğu yere doğru topu şişireyim belki isabet eder düşüncesiyle atak organizasyonu yapıyor.bu pilavıda her zaman yediremezsin kardeşim.adam senin ligtvde maçını seyrediyor seni ezberliyor.nitekim gençler maçında gökdenize iki kişi verdiler sağdan hiç gelemedik mecburen bir ara sola kaydı gökdeniz.bi takımın değişik varyasyonları olmalı.tüm ataklar aynı şekilde olurmu hiç?!. tabi bu varyasyonları uygulayacak yetenekte oyuncular olmalı.futbolunun son zamanlarını yaşayan sönmüş yıldızlara dünyanın parasını sayıp dördüncü olmaktansa ufuklarla enislerle 10nuncu olmak bana daha çok keyif verir.bu ne haldır ya...
takımda böyle yıldız gibi yıldız denecek iki kişi var.gökdeniz ve yattara,biraz da stepanov diyelim...
yattara malum....kaldı gökdeniz,defansta stepanov iyi.geri kalanlar inanın öyle aham şaham topçu değil.inşallah ileride iyi olur ama açıkcası çok ümitli değilim.umarım yanılıyorumdur.ha çözüm nedir diyceksiniz
çözüm bu takımdan iyi etüt edip baya bi oyuncu gönderip yerlerine yetenekl genç(bilhassa afrika pazarı)oyuncular bulunup monte edilmeli.
madem muşambaya yıllık 900.000 euro veriyon lee ye verseydin ya bu parayı hem uyum sorunu da yok
neyse iyi olur inşallah herkese iyi bayramlar

Miraç Atalay Çiftçi
22.10.2006, 21:04
Trabzonsporumuz bugün saat 17:00'da Altay Gaziemir Tesislerinde antrenman gerçekleştirdi...

* Futbolcularımızın morali yerinde gözüküyordu.

* Ziya hoca futbolculardan yaklaşık yarım saat önce antrenman sahasına geldi...

* Kaptanla yaptıgımız kısa söyleşide takıma her zaman güvenmemiz gerektigini ve ligin sonunda hak ettigimiz gibi zirvede olacagımızı onu istedigimizi söyledi.Gençler macı içinse kaza nitelendirmesini yaptı.

* Szymek ise nasılsın sorusuna iyiyim diye cevap verdi.Gidecekmisin diye pat diye sordum :) o da önce afalladı bana baktı sonrada belki diye cevap verdi.Taraftar seni çok seviyor ve kalmanı istiyor dedim.Hüzün vardı gözlerinde antrenmanda da pek iyi degildi ve sanırım o malum sorunları baya bi büyük ki gerçekten zor bi durum da...

* Musampa kuskusuz Gökdenizle birlikte antrenmanın yıldızıydı...Yapılan küçük maçta 2 gol attı.Yapılan ortalara isabetli vuruşları oldu.

* Takım yaklaşık yarım saat yan top çalıştı.İdmanın ilk bölümünde iki takım ayrıldı ve bizim as takım nitelendirmesi yaptıgımız kısım tek top çalışması yaptı...

* İdmanın sonunda Ziya hoca bu hafta bitmişiz dedi.Hocam ne oldu çok mu zor durum dedim.Güldü biz önce isteyelim dedi.Sonra da bjk nin ve diger rakiplerimizin son dakikada atıp kazandıklarını ve buna canının sıkıldıgını söyledi.

* Hasan Üçüncü sakatlandı ve idmanı yarıda bıraktı.

* Ömer Rıza ise önce düz koşu yaptı fakat agrısı nüks etti ve dr kontrolunde yürüyüş yaptı.Gerçekten çok zorlandı ve demoralize oldugu gözlendi...

AYYILDIZ
22.10.2006, 22:12
Bu maçı almadan gelmesinler bari bayram iyi geçsin.Bu maçı alırsak gruptan çıkarız büyük ihtimal.Bu sene en kötü türkiye kupasını almalıyız

pReN@_61
22.10.2006, 22:22
zor bir maç olacak...

jefferson61sefa
22.10.2006, 22:34
izmirde kalıoalr bugun izmiri geziolardı ben de yarın bütün takımı görcem zaten geçen sende bjk maçında gördüm ama hakatmiolar ilgiyi ama

jefferson61sefa
22.10.2006, 22:35
jeff den korkan varsa ben kefilim

agahozlu
22.10.2006, 22:47
çok zor maç olacak gruptaki önemli maçlardan biri,inşallah alırız

Semih Kırsüleymanoğlu
22.10.2006, 22:57
Trabzonsporumuz bugün saat 17:00'da Altay Gaziemir Tesislerinde antrenman gerçekleştirdi...

* Futbolcularımızın morali yerinde gözüküyordu.

* Ziya hoca futbolculardan yaklaşık yarım saat önce antrenman sahasına geldi...

* Kaptanla yaptıgımız kısa söyleşide takıma her zaman güvenmemiz gerektigini ve ligin sonunda hak ettigimiz gibi zirvede olacagımızı onu istedigimizi söyledi.Gençler macı içinse kaza nitelendirmesini yaptı.

* Szymek ise nasılsın sorusuna iyiyim diye cevap verdi.Gidecekmisin diye pat diye sordum :) o da önce afalladı bana baktı sonrada belki diye cevap verdi.Taraftar seni çok seviyor ve kalmanı istiyor dedim.Hüzün vardı gözlerinde antrenmanda da pek iyi degildi ve sanırım o malum sorunları baya bi büyük ki gerçekten zor bi durum da...

* Musampa kuskusuz Gökdenizle birlikte antrenmanın yıldızıydı...Yapılan küçük maçta 2 gol attı.Yapılan ortalara isabetli vuruşları oldu.

* Takım yaklaşık yarım saat yan top çalıştı.İdmanın ilk bölümünde iki takım ayrıldı ve bizim as takım nitelendirmesi yaptıgımız kısım tek top çalışması yaptı...

* İdmanın sonunda Ziya hoca bu hafta bitmişiz dedi.Hocam ne oldu çok mu zor durum dedim.Güldü biz önce isteyelim dedi.Sonra da bjk nin ve diger rakiplerimizin son dakikada atıp kazandıklarını ve buna canının sıkıldıgını söyledi.

* Hasan Üçüncü sakatlandı ve idmanı yarıda bıraktı.

* Ömer Rıza ise önce düz koşu yaptı fakat agrısı nüks etti ve dr kontrolunde yürüyüş yaptı.Gerçekten çok zorlandı ve demoralize oldugu gözlendi...

elline saglik dostum!

topalkaplan
22.10.2006, 23:04
musampa ile marcelinho bi arada oynanmalı
musampa veya simek topu defanstan getirir
marcelinho ya oda 10 numara görevini yapar
pozisyon üretir
ayrıca musampa ceza sahası içinde etkili olur (pas çalım şut)
gökdenizin oynamasına gerek yok şimdilik çünkü biraz özlem duymalı sahaya ki iyi oynasın

Erkin
22.10.2006, 23:34
İdman bilgileri ve ayrıntıları için teşekkürler kardeşim..

abbas
23.10.2006, 00:13

arkadaşım çok mantıklı ve güzel bir kadro yapmışsın. inşallah bu kadroyla çıkarız....

kesinlikle katılıyorum... ayrıcada vestel maçını kesin alıcaz diyorum.. 6. his belkide.. hiç şüphem yok yenicez.. hemde çok rahat...

BDiler61
23.10.2006, 00:24
inşallah ankaradaki gibi oynamazlar sonuç gençler maçından daha vahim olabilir

Bartuğ13
23.10.2006, 00:48
gayet güzel bir bilgilendirme yapmış miracciftci.teşekkürler

beratiabi
23.10.2006, 01:12
____________jefferson___________
.................................................. .
Fatİh...stepanov...ÇaĞdaŞ...murat(celo)
.................................................. ..
.....................hÜseyİn...................
GÖkdenİz..........................musampa
...................marcelİnho................
...............ersen.........umut.......

h@msi61
23.10.2006, 01:15
bizim derdimiz iyi kapanan ve iyi alan daraltan takımlarla. üstümüze akın akın gelicek vesteli çok zorlanmadan geçiceğimizi düşünüyorum, inşalah yanılmam...

firidin61
23.10.2006, 02:34
musampa ile marcelinho bi arada oynanmalı
musampa veya simek topu defanstan getirir
marcelinho ya oda 10 numara görevini yapar
pozisyon üretir
ayrıca musampa ceza sahası içinde etkili olur (pas çalım şut)
gökdenizin oynamasına gerek yok şimdilik çünkü biraz özlem duymalı sahaya ki iyi oynasın

kardes bi dur töbe de ya zaten takımda 1 adam(gökdeniz)dogru düzgün oynuyo bari onuda oynatmayalımda hermaç 5 lik olalım yapma etme ALLAHını seversen hem gökdeniz 6 ay zarfında öyle özlem çekmişki maç 3 0 gençler önde son dkda attıgı pası ersen degerlendiremeyince sacını basını yoluyo!!!yani bu adam istiyo ve en önemlisi sahada olmayı hak ediyor!!!!!!

Ustaalioğlu
23.10.2006, 02:54

arkadasim iyi guzel delikanlilik yapiyorsun da, senin kefil olmanin ne faydasi var, adam patir kutur yiyor golleri...
jeff in daha oncede soyledigim gibi temel sorunlari var, refleksleri iyi degil, yer tutamiyor, gazla iki mac fena oynadi diye tutmamak lazim takimda, Trabzon'a Hasagic gibi Ivankov gibi cok daha iyi kaleciler yakisiyor...

Özge
23.10.2006, 02:56
eğer ts ye hasagic gelecekse jeff hiç gitmesin

Naim
23.10.2006, 10:48

Sana kim kefil?

@Miraç çiftci
dostum senin Ezik istanbul basınına Transfer olup Rengini vereceğin günü
veya
Trabzonspor TV de Program yapacağın günü bekliyoruz
;)

Terzioğlu
23.10.2006, 10:56
Trabzon'da operasyon kapıda

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gençlerbirliği'ne farklı mağlup olan kadroda Vestel Manisa maçı öncesi revizyon yapmaya hazırlanıyor. Doğan'ın, Başkent ekibiyle oynanan maçta şansını iyi kullanamayan Celaleddin'i yedeğe çekerek Mustafa Keçeli'ye forma vereceği belirtildi.

Orta sahada Ferhat'ın yerine Hasan Üçüncü'ye şans tanımayı planlayan tecrübeli hoca, forvette yalnız kalan Ersen Martin'in yanında ise Umut'a görev vermenin hesaplarını yapıyor.

Öte yandan Türkiye Kupası'nda yarın oynayacağı Vestel maçı için İzmir'de kamp yapan bordo-mavili takım bugün Manisa'ya geçecek.

Sonunda anladi tek forvetle olmadigini insallah artik cift forvet oynariz....

firidin61
23.10.2006, 11:34
arkadasim iyi guzel delikanlilik yapiyorsun da, senin kefil olmanin ne faydasi var, adam patir kutur yiyor golleri...
jeff in daha oncede soyledigim gibi temel sorunlari var, refleksleri iyi degil, yer tutamiyor, gazla iki mac fena oynadi diye tutmamak lazim takimda, Trabzon'a Hasagic gibi Ivankov gibi cok daha iyi kaleciler yakisiyor...

ya kardes bırak ALLAHını seversen ya Türkiyede su anda refleksleri en saglam kaleci jefferson!!!hee dersenki yer tutması iyi deil sonuna kadar katılırım veya yası genç olmasından dolayı hata yapıyo onada eywallah ama refleksleri konusunda jeffersona laf yok.......

bide nedir bu jefi gönderme sevdası anlamadım(sanki herkez mükemmel oynuyoda jefferson çok kötü)bi maçta takım 10 tane pozisyon veriyosa rakibe,kaleciden önce savunmayı sorgularsın!!!!!jefi gönderip kimi almayı planlıyosunuz??pletikosamı??valencia macında gördük platikosayı!!!!!bazı arkadaslar özden filan demiş yapmayın arkadaslar küçük düsüne düsüne küçük olucaz!özdenle yok volkanla filan olcak bi iş deil bunlar jeffersonu gönderiosan çok üst düzey bi kaleci alıcaksın alabiliyomusun 22-28 yasları arasında iyi bi kaleci??alabiliyosan sorun yok ama alamıyosan jefi gönderip ondan kat kat kötü olan yok özden yok pletikosa yok volkan demiceksiniz madem jef gidicek o zaman çok üstün bi kaleci gelicek!!!bende alabilicegimiz böyle bi kaleci göremiyorum....

yapma arkadasım ne hasagic hadi hasagiçten geçtim ne ıvankovu?''ben ıvankov kadar kötü kaleci görmedim''belki diyemem ama Türkiyede en kötü kalecileri say dersen kesin ilk 5 in içine ivankovu koyarım ne refleksi ne sıçrama yetenegi ne yan top ne esneklik tabiri cahizse odun gibi kaleci tek artı yönü iyi yer tutması!!!!hasagiçte çok genç hasagicin jeften 1 olumlu yönü var oda jefe göre daha iyi yer tutuyo birazda daha rahat yani heyecan yapmıyo ama jefi gönderip hasagici almak öne dogu 1 adım atıp 2 adım geri gitmektir.....

bu kadro yapası önce bi istikrara kovussun sonra jeffersonu tartısalım.yoksa sizin jeffersonu eleştirdiginiz gibi ben takımda ki her futbolcuyu tek tek eleştirsem gökdeniz ve stepanov hariç herkezi gönderirim!!!

sizin gibi düsünseydim;(veya öyle düsünüyomus gibi yapıyım)

hüseyin;en az 5 gol yememize sebep oldu(daha fazlada yazarım ya nese)
ben çıksam tmm yararım belkı dokunmaz ama kesinlikle bu kadarda zararım
dokunmazdı!!!!
musa;o kadar kötü ki sürekli çalım yiyor sag taraf yol geçen hanı gibi
onun gibi alt yapıda tonla futbolcu var
keçeli;1 kaç maç var devvamı yok erciyes maçında çok kötüydü bu adam
iyi olamaz hemen gitsin
marcelinho;o kadar para veriosan daha fazla seyler alman lazım hemen gitsin
ersen;2 3 maç oynadı son 3 4 maçtır yok hepimiz istikrardan yanayız ya istikrarsız bi futbolcu oda gitsin(jefferson 8 maç iyi oynuyo 1 maç orta halli onu takımdan gönderiyoruz asıp kesiyoruz ama 2 maç iyi olan ersen 3 4 maçtır sahada yok 1 tane eleştiri göremedim şimdiye kadar!!!!!Adilmiyiz beyler biz ADİLMİYİZ??bu nasıl mantık bu nasıl futbol ve futbolcuya bakıştır???)jeffersonu yerden yere vuran zihniyet neden kötü olan erseni hiç eleştimez???5 6 gol attı diyemi???ersenin olumsuz yönlerini saysam sanırım sizin jeffersonun saydıgınız özelliklerinden daha fazla sayarım ama yapamadıklarından çok yaptıkları önemli....

devamda edebilirim!!!!görüyosunuz ya tek tek böyle futbolculara eleştiri getirirsek takımda en fazla 1 veya 2 topçu kalır ama takımda bu kadar ıstıkrarsız futbolcu varken hepsini atlayıp sadece jeffersona yüklenmez İNSAFSIZLIKTIR!!!!!baska bişey DEGİL!!!!

saygılarımla....

coolank
23.10.2006, 11:57
firidin 61

kaleci her takımın bence % 40 ı .... diger yazdıklarında haklılık payın olabilir ama biz her maça - % 40 ile başlıyoruz ... dikkat ediyormusun bilmiyorum ama illa ki ediyorsundur futbolcular dahi zaman zaman jeff e tepki koyuyorlar .. en son stephanov bile sanırım tepki koymuş ..

efulim67
23.10.2006, 12:31
Ya Jeff i bekleyene kadar ne üsküdar kalır ne de atlı.
Yani bizler bir kalecinin bir futbolcunun adam olmasını bekleyecek durumda değiliz. Ben beklesemde Trabzonspor kişilere endeksli olamaz. Lütfen daha büyük düşünelim. Tamam atmayalım. Verelim bir yere kiralık. O pişene kadar makarna yemek istemiyorum.
BU arada Bayram tatilinde olduğum için yorum yapamadım:
G.B 3-0 TS beni derinden yaralayan bir sonuç. Teselli duyabileceğim futbolumuzda yoktu. Diğer eziklere yakışabilir ama Bize hiç yakışmadı. Hele de ZİYA DOĞAN'ıma hiiiiiiiiç yakıştıramadım.

firidin61
23.10.2006, 12:46
firidin 61

kaleci her takımın bence % 40 ı .... diger yazdıklarında haklılık payın olabilir ama biz her maça - % 40 ile başlıyoruz ... dikkat ediyormusun bilmiyorum ama illa ki ediyorsundur futbolcular dahi zaman zaman jeff e tepki koyuyorlar .. en son stephanov bile sanırım tepki koymuş ..

bak güzel kardesim futbolda seninde bildigin üzere kalecinin arkasında fileden baska kimse yok yani her futbolcu hata yapar ama arkasındaki onu kapatır zaman zaman stepanovda hata yapıyo ama fatih kademeye giriyo fatih yapıyo stepanov veya her 2si yapıyor jefferson kapatıyo ama kimse jefferson extra bi iş yapınca gidip sarılıp kutlamıyor yani herkez bi şekilde hata yapıyor ama golü yiyen kaleci olunca herkez kendi hatasına bakmadan kaleciyi eleştiriyo...futbolcuların kaleciyi eleştirmesi çok normal!!orta sahasa gereksiz top kaybeden adamdan dönen top gol oluyo ama kimse orta saha futbolcusuna dönüp bagırmıyo nedense????çünkü dönen topu neden kapmadın senin görevin bu diye onada bagırırlar....defansta kapamassa yani 2 kişi görevini yapamazken kaleci yapsa kimse madalya takmaz.....(çünkü bu onun görevi dimi ama ondan önce topu kaptırmamak veya defansın sut çektirmemesi de o adamların görevi deilmi??)gidip sarılıp kutlmaz eleştirmeye gelince gol yiyen O!!!ilk bagırılcak O peki sen nie şut çektiriosun 6 pasın içinden kafa vurduruyosun???olayın en basına gidelim istersen FORWET bey kardesim neden hücümda pres yapmıosun!!!ORTA SAHA neden çıkıp dönmüyosun!!!!ÖNLİBERO neden adama rahat bi alan bırakıp topla oynamasını saglıyosun!!!!SAG VE SOL BEKLER neden rahat orta yaptırıyosunuz!!!!STOPERLER neden bu kadar rahat adam 6 pastan kafa vuruyo!!!!!ama top direge nerdeyse sürtüp içeri giren bi pozisyonda SUÇLU bunca olan seye ragmen!!KALECİ NEDEN TOP 2 DİREGİN ARASINDAN GEÇTİ??sanki yanından geçti töbe töbe yaaa.....

jeffersonun yedigi gollere bakalım...osasuna ve konya maçındaki dısında ben hata göremiyorum...he herhangi bi golde kaleciyi eleştirmek çok kolay dersinki o topun geççegi yerde nie diildi ama o topu geçebilicegi o alandan hariç 7 metre daha var bunu kimse görmüyor....ya gs maçında bile yedigi golden dolayı eleştirdiler bu adamı altı pasın sagına(kaleciye göre)dogru düsen topta hakan ve ayhan nerdeyse'' abi ben bırakıyım sen vur'' kavgasına girecek kadar yanlızlar topa kimin nasıl vuracagı belli degil çünkü ayhan vursa ayakla hakan vursa kafayla vurucaktı ama hakan 6 pastan kafayı vurup jefferson dogru köşeyi tamin etmesine ragmen yetisemiyor suçlu yine jefferson!!!nie kapadıgı köşeden yiyomus arkadasım gidip kale diregine yapıssa geride 7 metre yer kalıyo kimse bunun farkında deil ama......

ben sana jeffersonun tek basına kazandırdıgı maçlarıda söyleyebilirim...mesela ispanyadaki osasuna maçı inanılmaz oynadı...ama bu kadarda olmazki yaaa dedigim gibi herkez çok kötü oynuyo kimseye(hüseyin hariç!!!yani oda bariz hak ediyo)eleştirmio yok tek suçlu jefferson bu İNSAFSZILIK ben bunu demeye çalısıyorum....erseni herkez göklere çıkrdı(bende çok sevindim performansına)ama son 3 4 maçtır sahada yok çıkardıgımız yerden(GÖKLERDEN)indirip de 1 tane eleştiri yapmıyoruz yafff bu nasıl iştir?????nasıl ADALET???

şimdi sorsam takımın en çok aksayan yeri nere desem %99 defans diceksiniz....ee kardesim bu defansın arkasında oynayan jeffersona peki tepki neden bu kadar fazla?????hepimize göre aksıyan bi defansın arkasında oynamasına karsın jeffersondan inanılmaz işler bekleniyor koyun bakalım chelsea kalecisini erciyesin kalesine o kaleci ne oluyO???yapmayın arkadaslar gökdeniz hariç tüm maçlarda iyi oynayan 1 tane adam söyleyemicek durumdayız!!!iyi oynayan 1 tane adam varken ne tesadüf ki kötü oynayanda 1 tane adam var bu nasıl iş digerleri varla yok arasımı??eger öyle olsalar TRABZONSPOR önüne gelene 3 sallaması lazım ki zaten kadrosuda elverişli!!!ama nedense 3 yiyoruz ve bas rolüde herkezin şikayetçi oldugu defansın arkasındaki adama jeffersona veriyoruz...bu nasıl anlayıs ALLAHınızı severseniz...adam tuttugu topu içerimi attı sürekli beşlikmi yiyo??kaleye hergelen top golmu oldu???ben gençlerbirligi maçında goller hariç 3 4 pozisyond daha sayarım ki zaten 2 gol ölü noktaya gitti!!!!Lütfen biraz şapkalarımızı önümüze koyalım!!!madem jefe bu kadar acımasız bakabiliyosnuz aynı acımazsızlıgınızı diger futbolculara karsıda gösterin bakalım takımda 1 tane adam kalıyomu??takım gol yemezken golsüz biten maçların sonunda takım inanılmaz savunma yaptı gol yemedi diyerek takıma mal ettiginiz basarıyı takım gol yiyince jefferson yediye getiriseniz(sadece sahada o varmıs gibi)ADİL olmaktan bahsedemyiz benim bütün derdim bu!!!!

ben jeffersona güveniyorum ve kim ne derse desin o beni 8 10 maçtır hiç yanıltmadı!!!!!!!!

firidin61
23.10.2006, 12:50
Ya Jeff i bekleyene kadar ne üsküdar kalır ne de atlı.
Yani bizler bir kalecinin bir futbolcunun adam olmasını bekleyecek durumda değiliz. Ben beklesemde Trabzonspor kişilere endeksli olamaz. Lütfen daha büyük düşünelim. Tamam atmayalım. Verelim bir yere kiralık. O pişene kadar makarna yemek istemiyorum.
BU arada Bayram tatilinde olduğum için yorum yapamadım:
G.B 3-0 TS beni derinden yaralayan bir sonuç. Teselli duyabileceğim futbolumuzda yoktu. Diğer eziklere yakışabilir ama Bize hiç yakışmadı. Hele de ZİYA DOĞAN'ıma hiiiiiiiiç yakıştıramadım.

ii o zaman hiç kimsenin bekleyemeye tahammülü yok o zaman gökdeniz ve stepanov hariç herkezi gönderelim varmı baska iyi oynayan???benimde beklemeye tahammülüm kalmadı herkez inanılmaz iyi jef kötü dimi??
madem senin dedigin gibi olucak takımda sadece gökdeniz ve stepanov kalsın siger kısımlarınıda chelsea barca manchester utd valencia real madridtten takviye yapalım olmazmı belkı o zaman özlenen bsarı gelir ne dersin???takımda tek suçlu jefmi gibi yorum yapmıomusunuz kafamı duvarlara vurasım geliyo :mad: takım hermaç 10 tane pozisyoın verirkende jef suçlu dimi???

efulim67
23.10.2006, 12:55
Oooooooooffff Offfff ! OF

Ya arkadaşım o kadar da değil. Ama her maça 1-0 2-0 gerişden başlayarak maç almak kolay değil.
HErkes bilir ki; maçta en önemli olan ilk golü bulmak. İlk golü buldun mu rakibin oyun düzeni ne kadar zorlasada bozulur.
E ilk golü biz yediğimize göre! (ben yenik başlıyoruz kanısındayım)
Bilmiyorum renkdaşım. Ama şu şartlarda devre arasında iyi bir kaleci almazsak çok yazık olur. Jeff içinde kötü olur Trabzonumuz içinde.
Bilmem ANlata-Bilmekte- miyim?
Hayırlı Bayramlar

firidin61
23.10.2006, 13:15
Oooooooooffff Offfff ! OF

Ya arkadaşım o kadar da değil. Ama her maça 1-0 2-0 gerişden başlayarak maç almak kolay değil.
HErkes bilir ki; maçta en önemli olan ilk golü bulmak. İlk golü buldun mu rakibin oyun düzeni ne kadar zorlasada bozulur.
E ilk golü biz yediğimize göre! (ben yenik başlıyoruz kanısındayım)
Bilmiyorum renkdaşım. Ama şu şartlarda devre arasında iyi bir kaleci almazsak çok yazık olur. Jeff içinde kötü olur Trabzonumuz içinde.
Bilmem ANlata-Bilmekte- miyim?
Hayırlı Bayramlar

tamam kardesim ben anlayabiliyorum sanırım da her maça 1-0 2-0 yenik baslamamız sebebi olarak(onu göndermeye çalıstıgına göre)jefi görüyosun dimi???yani sorun burda arkadasım bende yukarda anlattıgım ve bundan baska bi çok sebebe de dayanarak diyorum ki takımın yenik baslamasında ersen ne kadar hatalıysa jefte o kadar hatalı eger jefi gönderiosak bence gökdeniz ve stepanov dısında herkez gitsin cünkü digerlerinin jefferson kadar takıma faydalı olduguna inanmıyorum...olay budur varmı baska bi sorun???

Trabzonli_61
23.10.2006, 13:29
--------------------------Jefferson-----------------------------
-----------------------------------------------------------------
-----------------Fatih Akyel--------Stepanov------------------
---Ufukhan---------------------------------------Murat Ocak---
--------------------Hasan--------Hüseyin----------------------
------Gökdeniz--------------------------------Musampa--------
-------------------------Marelinho------------------------------
------------------------Ersen Martin----------------------------

Sonradanda oyunun gidisatina göre Umut oyuna girebilir! Szymkowiak ve Ferhatda sonra girebilir...

Hüseyin İlkin
23.10.2006, 13:40
tolga
musa
fatıh
step.
murat
gokdenız
hasan (UFFFFF)
huseyin(UFFFFFF)
Mustafa
marce.
ersen

Miraç Atalay Çiftçi
23.10.2006, 14:22
Sana kim kefil?

@Miraç çiftci
dostum senin Ezik istanbul basınına Transfer olup Rengini vereceğin günü
veya
Trabzonspor TV de Program yapacağın günü bekliyoruz
;)

saol naim abi az kaldı...Çok az kaldı hemde....

İlk adımları atmak üzereyiz...

Trabzonspor tv ise rüyalarımızda inşallah bize yetişir...

Erdogdu61
23.10.2006, 15:23
bence iki takimda tam kadro cikmayacak. manisanin haftasonu fb maci var onu düsünecek gibi

Tevfik Kılıç
23.10.2006, 17:58
Böylesi önemli maçlarda takımımız bu sezon iyi konsantre oluyor.Yenemesek dahi yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

Enes Berfin
23.10.2006, 18:01
Jefferson cok harika bi kaleci neden bütün elestiriler onun üstüne yükleniliyor, jeffin bazi hatalari olabilir ama o yedigimiz gollerin cogu defans hatasindan olusuyor, Devam böle Jefferson canim bänim.

Enes Berfin
23.10.2006, 18:19
Arkadaslar bir yanlislik olmasin lig tv yayin akisinda carsamba günü saat 13:05'de mac verilecek, bu konuda ayrintili bilgisi olan arkadasimiz varsa burda sölesin?

Zurawski
23.10.2006, 18:24

Sonradanda oyunun gidisatina göre Umut oyuna girebilir! Szymkowiak ve Ferhatda sonra girebilir...

Süper 10 numara bir kadro tebrikler kardeş.Musampanın yerine Keçeli ,Hasanın yerine Ferhat olabilir.Ufukhanın da formda olması gerekli.

Miraç Atalay Çiftçi
23.10.2006, 18:27
kadro mükemmele yakın ama Ufkhanı Ziya hoca ikinci yarıda kullansa daha mantıklı olmazmı diye düşünüyorum.malum genclerbirliği maçında Cellalettin kabusu yaşamıştıkda.

Ufukhan oynamayacak.Sakatlıktan yeni çıktım dedi ve fazla efor sarf edemedigini söyledi ....

FATSALI_NL
23.10.2006, 18:51
kupa sahibini bulacaktir! V.Manisa dususe gecti, elbet bizim bu firsattan istifade...

Yunus Emre AYAZ
23.10.2006, 19:16
skor tahminim 1-2

antagonist
23.10.2006, 19:38

Dünya gözüyle şu 11'i bir görebilsek:)

Sacit
23.10.2006, 19:47
bu oyunla oynayacaksalar maça çıkmasınlar daha iyi rezil olmak dan iyidir.
ama yine de kazanacağız gibi geliyo bana,yine de karamsarım

Semih58
23.10.2006, 19:49
Her zaman her yerde kesin galibiyet!

tsmaniac
23.10.2006, 20:26
ne olursa olsun alacağız bu maçı o kadarda değil

Egemen
23.10.2006, 20:27
ne olursa olsun alacağız bu maçı o kadarda değil

maça gelmiomusun sercan??? yoksa izmirde deilmisin???

degok
23.10.2006, 20:37
http://img138.imagevenue.com/loc577/th_16862_IMG_0086_122_577lo.JPG (http://img138.imagevenue.com/img.php?image=16862_IMG_0086_122_577lo.JPG) http://img146.imagevenue.com/loc479/th_16869_IMG_0087_122_479lo.JPG (http://img146.imagevenue.com/img.php?image=16869_IMG_0087_122_479lo.JPG)

Hasanla beraberiz. Sordum hasana seni ilk 11 de görecekmiyiz diye. Yok baba ya dedi dün sakatlandım. Yaptığım araştırmaya göre minüsküs olan bacağına darbe almış stepanovdan. Oynaması zor.

http://img148.imagevenue.com/loc359/th_21187_IMG_0096_122_359lo.JPG (http://img148.imagevenue.com/img.php?image=21187_IMG_0096_122_359lo.JPG) http://img145.imagevenue.com/loc392/th_21208_IMG_0115_122_392lo.JPG (http://img145.imagevenue.com/img.php?image=21208_IMG_0115_122_392lo.JPG) http://img163.imagevenue.com/loc558/th_21214_IMG_0116_122_558lo.JPG (http://img163.imagevenue.com/img.php?image=21214_IMG_0116_122_558lo.JPG)

Uşaklar takımın en streslisi en sıkıntılısı Ziya hocaydı. Bir resmi zorla çekebildik.
Ziya hoca gökdeniz lobide otururken kak bakayım dedi gökdenize. Gökdeniz hoca ne oldu dedi. Ziya hoca gel sana dışarıda 10 dakka düz koşu yaptıracağım dedi. Gökdenizin şekli karıştı biraz. Ama ziya hoca renk vermedi. Tuttu kolundan aldı dışarı. Dışarda bir 10 dk konuştu gökdenizle. Büyük ihtimalle motivasyon konuşması yaptı hoca. Aynı şekilde stepanov ve ferhatla da ayrı ayrı 10 ar dakika konuştu hoca. Çok stresli gördüm ziya hocayı çok.

erdal6167
23.10.2006, 20:41
yarın büyük gün. ama cok korkuyoruz hemde vestelden ve hiç bir hevesimiz yok sanki. kalbimizi kırdılar yahu. .

ahmetansu61
23.10.2006, 22:49

kadro budur... ama bu kadroya daha var gibi. ama idaal kadro bu olmalı.

turkercan
23.10.2006, 23:00
trabzonli_61 in kadrosuna bi değişiklik yapmak istiyorum. hasan yada hüseyinin yerine mustafa keçeli olsun. musampa - keçeli yide siz yerleştirin :D

ahmetansu61
23.10.2006, 23:06
yarın ki maç saat 8 de değilmi. lig tv nin yayın akışında salı günü 5 den sonra program yok gözüküyo. bizim maç şimdi nerde.

tsmaniac
23.10.2006, 23:11
maça gelmiomusun sercan??? yoksa izmirde deilmisin???

slm, izmirdeyim babamla gideceğiz inş.

Enes Berfin
23.10.2006, 23:13
yarın ki maç saat 8 de değilmi. lig tv nin yayın akışında salı günü 5 den sonra program yok gözüküyo. bizim maç şimdi nerde.

E iste bende bunu belirtmeye calisiyorum yayin akisinda öle birsey yazmizor.

cınar#7
23.10.2006, 23:19
------------------------Jefferson--------------------------

Musa------------Stephanov--------F.Akyel----------M.Keçeli

---------------------------Hasan--------------------------

Gökdeniz------------------------------------------Musampa

---------------------------Marcelinho----------------------

--------------------Umut-----------Ersen Martin-----------

durito
24.10.2006, 00:03
zaten resmi sitede de maç yayını kısmında herhangi bir kanal adı yazmıyor. bilgisi olan arkadaşlar aktarırsa seviniriz...

irfanköse276
24.10.2006, 00:22
zaten resmi sitede de maç yayını kısmında herhangi bir kanal adı yazmıyor. bilgisi olan arkadaşlar aktarırsa seviniriz...

tüm kupa maçlarımız lig tvde

sirkan
24.10.2006, 00:26
sivas yenebiliyorsa TRABZONSPORUMUZ niye yenemesin??

The Legend
24.10.2006, 01:17
beyler marcelinho bugüne kadar ne yaptı allah aşkına daha bi adam bile çalımladığını görmedim.bence yedek kalma zamanı geldi.

jefferson
musa akyel step keçeli
gökdeniz hasan hüseyin musampa
umut ersen

irfanköse276
24.10.2006, 01:34
beyler marcelinho bugüne kadar ne yaptı allah aşkına daha bi adam bile çalımladığını görmedim.bence yedek kalma zamanı geldi.

ek olarak, kupa maçlarında biraz daha farklı onbir çıkarmasının takımdaki forma dağılımına da etkisi yüksek olur. formsuzluğundan yakındığımız szymek kesinlikle ilk 11 de olmalı bence

Fanatik28
24.10.2006, 05:05

jefferson
musa akyel step keçeli
gökdeniz hasan hüseyin musampa
umut ersen

Galatasaray macindan baslayarak, maclari bir daha izle. O zaman ne yaptigini görürsün. Su anda hala %60-70 lerde. Solacik degilde, ikili forvetin arkasinda oynasa, ne yapabilecegini daha iyi görürsün. Futbolcuyu elestirecegine git Ziya Hocayi elestir.

Mustafa Mahmutoğlu
24.10.2006, 08:40
gençler maçındaki o felaket kadroyu ziya hoca nasıl çıkarır..
önceki hafta ne güzel oynuoduk.gitti celo yu koydu bilmem neyi koydu.adam akıllı kadro çıkartırsa ziya doğan alırız bu maçı.ve bence MUSAMPA oynamalı.
inşallah 3-0 ın şokunu atlatmışlardır.(gaztede moralli oldukları yazıodu..)

Harun
24.10.2006, 09:04
Kalede Ahmet Şahin'e görev verilsin bence.

Defansın sağında Ufuk orta ikili step-fatih- sol kanat keçeli

Ön libero Şimek, sağda Musa solda Murat Ocak önde Gökdeniz

İleride Umut- Ersen ikilisi .

Bu kadro yapısı ile bileğimiz kolay bükülmez.

bmtr
24.10.2006, 10:13
Kalede Jeferson son macta iyi olmasa da bence gelecegin en iyi kalecilerinden. Bende onu 45 hafta oncesine kadar cok kotu buluyordum. Fakat son maclarda yaptigi kurtarislar adamin kalitesini acik bir sekilde gosterdi. Bazen iyi olmamasinin bence sebebi kesinlikle psikolojik. Cunku adamda kabiliyet var. Jeferson Trabzonspor icin kazanilmali. Musampa ise kesinlikle oynamamali cunku cok agir ve hazir degil. Marcelinho ilk 11, 90 dk. oynamali. Trabzonspor icin calisiyor.

SZYMEK55
24.10.2006, 10:38
aynen katılıorum marcelinhonun bence de yedek kalması lazım. onun yerine umut ile çift santrafor başlanmalı. bu maçtan pek ümitli diilim ama bi beraberlik iyi sonuç olur. bir puan alırsak büyük ihtimalle lider bitiririz bu grubu.

chaTs
24.10.2006, 10:45
------------------------Jefferson--------------------------

Musa------------Stephanov--------F.Akyel----------M.Keçeli

---------------------------Hasan--------------------------

Gökdeniz------------------------------------------Musampa

---------------------------Marcelinho----------------------

--------------------Umut-----------Ersen Martin-----------

mücadeleci bir kadro olmuş ama hüseyinin yokluğu hissedilmez mi?

Travelair
24.10.2006, 11:02
---------------------------Jefferson-----------------------------
--Ufukhan-------Fatih Akyel--------Stepanov--------Murat Ocak---
------------------------------------------------------------------
----------------------------Hüseyin--------------------------------
-Gökdeniz-------Marcelinho----------Musampa--------Mustafa K.--
--------------------------Ersen Martin(Umut B.)----------------------------

Cenkhan
24.10.2006, 11:54
Maç 19:00'da Lig Tv'den naklen.

Özge
24.10.2006, 11:59
maç 19:00 da değil 20:00 de

byoxi
24.10.2006, 12:44
yaa arkadaslar ne resmi sitede bizim yayyını nede lig tvnin sitesinde gosterioo resmi biişe yokmuu ona goree macı ızleyelimm yardım lutfen

AYYILDIZ
24.10.2006, 12:48
yaa arkadaslar ne resmi sitede bizim yayyını nede lig tvnin sitesinde gosterioo resmi biişe yokmuu ona goree macı ızleyelimm yardım lutfen

Saat 20:00 da lig tv den naklen

Şentürk
24.10.2006, 13:15
..............................jeff................ ...............

....ufukhan.....milan...........fatih...........ke çeli....

...gökdeniz.......hüseyin......szymek......marce.. ..

....................umut.........ersen............ ..........

AYYILDIZ
24.10.2006, 13:26
..............................jeff................ ...............

....ufukhan.....milan...........fatih...........ke çeli....

...gökdeniz.......hüseyin......szymek......marce.. ..

....................umut.........ersen............ ..........

Bu kadro süper ama ziya hocanın bu kadroyla çıkacağaına inanmıyorum.

Nytre
24.10.2006, 13:27
hüseyini çıkar keçeliyide çıkar..

ufukhanla murat ocakı koy kanatlara.. ortayada hüseyinin yerine musampayı..

mehmet yıldırım
24.10.2006, 13:29
evvela herkesin bayramı mubarek olsun...
her ne kadar trabzonun oyun sistemine ve pili bitmiş yıldızlarına(acı ama gerçek)çok güvenmesemde bu maçı alacağımız kanaatine sahibim.vestelde erken form sancıları başladı ve biz kupa için baya azimliyiz.yüzde doksan bu maçı alacağız inşallah.....şu önlibero oynıyan hüseyin kardeşimiz az ataklara omuz verse çok daha iyi olacak.sanki önlibero değlde liberoymuş gibi oynuyor.
gökdenizide hocanın biraz serbest adam hüviyetinde oynatması lazım.kanatlar iyi tutuluyorsa zaman zaman ortaya yada sola deplase olmalı bence...
ve mutlaka çift forvet olmalı

horizon
24.10.2006, 13:29
Kişisel olarak bugüne kadar,

takım kondüsyon olarak çok kötü durumda, Hasan'ın sağa sola koşmasının dışında deli danalar gibi (bu koşmadan kastım özellikle orta sahada ileri geri çalışacak veya pres yapacak kapasitede ne kondüsyon ne de kafa olarak yeterliliğe sahip olan futbolcumuz olmadığını kast ediyorum) koşan başka futbolcumuz yok. Marcelinho takımda şu an futbol zekası olan tek futbolcu, kendi gücünü ne yapabileceğini gayet iyi biliyor ve eğer televizyon beni yanıltmıyorsa adam ileri geri gücü yettiğince koşuyor. Takımda anlaşabileceği kimse daha yok, tabi ağırlığının verdiği handikapları da mevcut. Gökdeniz birşeyler yapmaya çalışıyor, ama diğer takımlar tarafından bilinen stili ile çabuk kapatılıyor veya sindiriliyor. Orta sahadaki problemimiz malum topu kullanmak konusunda Hasan'ın biraz becerisi dışında diğer oyuncularımızdan Hüseyin maalesef yeteneksiz, M.Keçeli, Ferhatve M.Ocak daha ciddi yorum yapmak için yetersiz süreler aldılar, süreklilik olmadığından iddialı yorum yapmak zor. Musa kesinlikle savunma yapmayı bilmiyor, ileri ise çok istekli ve kontrolsüz bir güçle çıkıyor, faydası çok zayıf. Hüseyin iyi bir kesici ama onun dışında faydasız bir oyuncu. Ersen kesinlikle faulsüz oynamak konusunda kendini geliştirmeli ve en önemlisi eğer tüm takım ki şimdiye kadar öyle oldu, topu havadan Ersen'e çıkartmaya devam edecekse yanında muhakkak biri yani Umut oynamalı, zaten dikkat edin indirdiği topların birçoğu %85 gibi hep boşta kalıyor veya bizim oyuncuların uzağında pozisyonun devamını getiremiyoruz. Basit bir hesap ile bu oyun şekli devam ederse bizim Ersen'e atılan her 4 toptan birini Ersen'e isabetli atabildiğimizi düşünelim Yani %25 isabet oranını yakaladığımızı düşünelim. Ersen'in bu topların %25 ini faulsüz,ofsayta düşmeden aldığını ve gene bunların %25'ini bir arkadaşına indirebildiğini,pas atabildiğini düşünelim. Yani bu şekilde oynadığımızda bakın daha kaleye gidip pozisyon yapmadan atılan bir uzun topun Ersen tarafından bir arkadaşına indirilmesi ve pozisyon yaratılmasının ihtimali % 1,5 tur arkadaşlar. Bu istatistiklere katılır mısınız bilemem ama matematiksel gerçek budur.
Diğer bir konu duran toplar özellikle kornerler son derece verimsiz kullanılıyor, genelde ön direğe kesilen toplar rakip tarafından karşılanıyor. Symko ve Musampa bence şu halleriyle yetersiz...
Kısacası ben Ziya Hoca'nın yerinde olmak istemezdim, bu oyuncuların bir takım olabilmesi benim gördüklerime göre kolay değil. Öyle bazı arkadaşların dediği gibi bizim çok iyi bir kadromuz yok arkadaşlar. Oyuncular bugünden itibaren performanslarını arttırırlar, kendilerini geliştirirler, bilemem.
Takıma devre arasında veya sezon sonunda Ziya Hoca tarafından transfer yapılmalıdır, yani Ziya kalmalı ve takımı o kurmalıdır.
Takımımız BJK ve GS maçlarının lehimize yarattığı avantajları kaybetmiştir, önümüzdeki haftalarda avantajlar el değiştirir bilemem ama cepteki kurşunları harcadık şarjörde boşaldı, şimdi rakiplerimizin maçlarına bakıyor duruma geldik.
Ben de inanç olarak takımımın şampiyon olmasını istiyorum ama gözüm ve aklım bunun realitesi hakkında iyi sinyaller vermiyor. Takım fevkalade ahenksiz ve dengesiz, düşünün takımdaki oyuncuların çoğu topu oyuna sokma ve faydalı pas verebilme özürlü. Dediğim gibi bu şu ana kadar geçen zamanın yorumu bugün milad olur herşey değişir, bu benimde en büyük arzum olur tabii. Başarı sürekliliktir, ben bunu bilirim. İnişler çıkışlar olur ama bir trend çizersiniz ve bunun etrafında dalgalanırsınız. Bizim çıkış trendimiz kırılmak üzere önümüzdeki iki maçın sonuçları yakaladığımız trendin kırılıp kırılmadığını gösterecek.
Takım iyi oynasa yukarıda yetersiz bulduğum bir iki oyuncu bu halleriyle devam etse o kadar sırıtmayacaklar ama maalesef genel bir bozukluk olduğundan hiçte hoş şeyler ortaya çıkmıyor tabii.

Karamsarlık mı, ben hep ümitvarımdır ama gördüklerimi ve anladıklarımı da paylaşmayı severim ki belki bir seda olur. Bakınız imzam...

tamuğ yamtar
24.10.2006, 13:36
Maç yayını var değil mi arkadaşlar.

Bilgi verirseniz sevinirim.

Ali Özcan
24.10.2006, 13:37
Maç yayını var değil mi arkadaşlar.

Bilgi verirseniz sevinirim.

Saat 20 Lig Tv...Uğursuz Ankaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa;)

tamuğ yamtar
24.10.2006, 13:40
Saat 20 Lig Tv...Uğursuz Ankaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa;)

Kardeş demem ki herşey sende bitiyor.

Sen gelme diye garip günlere kondu hep Ankara da ki maçlar.

Gelsen alacağız demek ki.

Konya'yı da biliyoruz bu arada.

Konyaspor maçında görüşürüz artık. Kaybedersek hemen ortadan kaybol bence.

Ali Özcan
24.10.2006, 13:42
......................................jeff........ ...........................

Ufukhan ...........Stepanov................Fatih Akyel...............Mustafa

..........................Szymek.................. ......Musampa....................

Gökdeniz.......................................... .........................Marcelinho

..................................Umut Bulut.............................................

..................................Ersen Martin...........................................

İşte çılgın bir kadro ama inanın bu çılgın kadro bile ZD ın Gençler maçı kadrosundan daha mantıklı bir kadrodur...En iyi savunma hücumdur...

Forza Atak Futbol...

Ali Özcan
24.10.2006, 13:44
Kardeş demem ki herşey sende bitiyor.

Sen gelme diye garip günlere kondu hep Ankara da ki maçlar.

Gelsen alacağız demek ki.

Konya'yı da biliyoruz bu arada.

Konyaspor maçında görüşürüz artık. Kaybedersek hemen ortadan kaybol bence.

Kayseri Konya Ankara...

Ne çekiyorsak Anadolunun ortasının tam ortası...;)

Sen gel biz maçı kolay kolay bırakmayız Konyalılara...Ama sen Ankara dan gelirsin Jeff de olmadık topları alır içeri sonra da Ben arazi vitesi...;)

Olsun...En büyük Trabzonspor...

muratt
24.10.2006, 14:00

..........................Szymek.................. ......Musampa....................

Gökdeniz.......................................... .........................Marcelinho

..................................Umut Bulut.............................................

..................................Ersen Martin...........................................

İşte çılgın bir kadro ama inanın bu çılgın kadro bile ZD ın Gençler maçı kadrosundan daha mantıklı bir kadrodur...En iyi savunma hücumdur...

Forza Atak Futbol...

Daha once de bi yerlerde yazmistim buna cok benzer bi kadro.. (Belki Marce ile Musampa yer degistirebilirler). Belki cok gol yer denebilir, belki gercekten cilgin bi kadro.. Ama bence kesinlikle denemeye deger bi kadro.. Hatta denenmeli ve uzerinde israr edilmeli. Bence bu sezon kaybetcek birseyimiz yok, mevcut ZD mantalitesiyle 2. yada 3. oluruz ki bunun burdaki kimseyi tatmin edecegini sanmiyorum. Hedef sampiyonluksa biraz marjinal, biraz cilgin birseylerin ortaya konmasi gerekiyor. Derim ben, ama dinleyen kim ?

mavikan
24.10.2006, 14:03

Forza Atak Futbol...
olması gereken de bu..
ama ziya ölürde oynatmaz.. adamın kapasitesi bu kadar.. bi futbol zevkimiz vardı onun da içine ediyor..

Şentürk
24.10.2006, 14:04
arkadaşlar Ziya Doğan Hüseyin sakat veya cezalı olmadığı sürece onsuz hiç bir maça çıkmaz, sadece o olsa tamam ama hayır yanına mutlaka ferhat yada hasan olacaktır malesef!!

tamuğ yamtar
24.10.2006, 14:06
Murat Ocak nerede acaba?

Bence takımın en iyilerindendi.

antagonist
24.10.2006, 20:45
Forum yeni açılmış...

Takımın 11'i:

Jefferson
Musa,Fatih,Stepanov,M.Ocak
Gökdeniz,Ferhat,Hüseyin,M.Keçeli
Marcelinho
Ersen

İlkyarı sonucu: 1-1,
Bizim golü 5.dakikada Gökdeniz attı

hüseyin toraman
24.10.2006, 20:47
ilk yarı sonucu1-1

tsmaniac
24.10.2006, 20:50
gol yemeseydik şaşardım zaten

Atalay
24.10.2006, 20:50
ömrümüzü aldın hüseyin!!!!!!

BDiler61
24.10.2006, 20:51
maça iyi başlamamıza rağmen üstünlüğümüzü koruyamadık karambolden 1 gol yedik 2. yarı inşallah daha iyi olur

Volkan Yavuz
24.10.2006, 20:51
yaw yenemicez bakin

umutlanmistim 1:0 da ama simdi yine 1:1 bir mac .yenmemiz icin 3 gol lazim ben bunu herzaman söylüyorum

canim TS
24.10.2006, 20:52
Vestek aciklar veriyor, ama bizimkiler yararlanamiyor, orta sahada dogru dürüst pas verecek adam yok.

Ali Özcan
24.10.2006, 20:53
ömrümüzü aldın hüseyin!!!!!!

Abi maçı izliyor musun bilmiyorum ama Hüseyin möükemmel ötesi bir oyun oynuyor şu anda...Çok ciddiyim...

Volkan Yavuz
yaw nolursunuz alin bu maci

Mesut AKYILDIZ
Maçı izleyen arkadaşlar nasıl oynadığımıza dair yorumlarını yazarlarsa iyi olur bu arada her an bekliyordum zaten ne zaman 1-1 olcak diye.

My
3 kişiyle atak yapıyoruz. Diğerleri savunmada. Ne zaman kurtulacaz bu oyun anlayışından yahu.

Reha
Musa'nın kanadından başka atak yediğimizi gören varmı? Peki hoca görmüyormu? 2.yarı Ferhat-Smko; Musa-kim olursa olsun , değişiklikleri lazım ve tabi Musampa...

Atalay
golü hüseyinin hatasından yedik!!

AKSOY_61
24.10.2006, 20:55
ya oyunculari teker teker degerlendirirsek iyi oynayan oyuncular kimler

hüseyin toraman
24.10.2006, 20:55
bu musa büyük yüzünden ankaragücünden 1 gençlerbirliğinden ligin en erken golünü yedik ikili mücadelelerde hiç top çalamıyor ve hep çalım yiyor goller de hep TRABZONSPOR un sağından geldi buna bir çare bu maçtada yine sağdan gelen atağı musa kesemedi ve kornerden gelen karanbolden gol yedik

Adnan Mollasalihoğlu
24.10.2006, 20:56
ya bırakın Hüseyin'i Ferhat'a bakın...

Ali Özcan
24.10.2006, 20:56
Arkadaşlar izleyemeyenler için aktarayım ilk 25 dakika yılın en iyi futbolunu oynadık...3-0 olabilirdi olmadı...Sonra dengeyi sağladılar ama kontra ya iyi çıkıyoruz.Musa yine sağ kanadımızı açtı malesef gelen geçiyor...Hüseyin süper ve nihayet Marcelinho harika oynuyor...İyi oynuyoruz...Heyecan verici...Maç nolur diye sorarsanız 2. golü atan fark atar...Ama ilk yarı itibariyle Trabzonspor gibi duran bir takım var sahada...Böyle oynasınlar kaybetsinler sorun değil...Golü kornerden yedik karambolde rafaelin önünde kaldı vurdu tavana gitti...jEFF İN YAPABİLECEĞİ HİÇ BİRŞEY YOKTU...

Volkan Yavuz
24.10.2006, 20:57
nediyonuz aliriz mi maci?

TRABZON GOL GOL GOL

TRABZON GOL GOL GOLLLLL!!!!

Helal olsun size Helal olsun

Helal olsun size helal olsun

Remzi
24.10.2006, 20:58
maçı radyodan dinleyen var mı hangi kanal veriyo?

alpi53
24.10.2006, 20:59
alloo beyler, digiturkun yayin programinda trabzonspor maci yok ..ne oluyor bunlar bizi ne saniyor,,
sinir oldum

Ali Özcan
24.10.2006, 21:00
nediyonuz aliriz mi maci?

İkinci golü atan maçı farklı kazanacak...Ortada gibi duruyor...Her yüksek top kalemizde tehlike,çok top sektiriyoruz...Mustafa keçeli Murat Ocak Marce Hüseyin Step Gökdeniz mükemmel,Ersen Fatih Ferhat orta,Musa çok kötü....Jeff ?????????????? emin değilim...Ama maçın Genöler maçıyla alaksı yok mücadele harika...

Ali Özcan
24.10.2006, 21:00
alloo beyler, digiturkun yayin programinda trabzonspor maci yok ..ne oluyor bunlar bizi ne saniyor,,
sinir oldum

Maç yayınlanıyor arkadaşım şu anda Lig Tv den...

hüseyin toraman
24.10.2006, 21:01
sinir oldum
var pazar günü saat 20.00 de ligtv de

Muhalif
Sağ kanat yol geçen hanı.. klasik Ziya oyunu oynuyoruz.. 8 defans 3 hücum.. Ersen top indiriyor, en uçta kendisi olduğundan arkasında kimse yok topu dönüp Vestel'liler alıyorlar.. Ziya eskiden de böyle oynatırdı Yattara-Tekke-Gökdeniz, şimdi de Marce-Ersen-Gökdeniz.. aynı anlayış tutmaz zira Yattara ve Tekke Ersen ve Marce ikilisine göre süratli ve tam bu kontra sisteme göre oynayacak elemanlardı. .tevekkeli Ziya boşa Ömer Rıza'yı monte etmeye çalışmıyor sisteme. .zira adam bu sistemden başka sistem bilmiyor ki.. 8 kişiyle kapan ve 3 kişiyle gol ara.. maçtan önce de böyle bir oyun anlayışı bekliyordum doğrusu ve yeneriz demiştim.. ama eskisinden tek farkı bu sefer çok kolay gol yememiz.. golü bulduk yine de 10 kişi savunmada olduğumuz bir zamanda yedik.. 2. yarı da aynen devam eder.. atarsak yeneriz, Vestel oynar biz kazanırız gibime geliyor.. ama 8 defans, 3 hücumdan başka birşey bilmeyen bu teknik adamla nereye kadar gider bu iş bilinmez..

Remzi
Bizim burdaki dijitürk te tam bozulacak zamanı buldu.radyoda vermiyo maçı

erol-61
24.10.2006, 21:02

www.onlineyayin.net/yayin.asp?id=37

Mesut AKYILDIZ
ikinci yarı başladı hadi hayırlısı...

Atalay
evet hüseyin süper top oynuyor....

Nihat Güneş
bende izleyemeyenler için aktarayım marcelinhonun harika oynadığı külliyen yalan :D musa ise kangurular gibi habire feyk yiyor zıp zıp zıplıyor :D ziya hoca doğruyu buldu murat ozak keçeli ikilisi solda iyi sayılırlar...ersen habire faul yapıyor aykalarından çok ellerini kullanmakla meşgul..gökdeniz karşı karşıya yıllar sonra ilk defa :D
Ferhat çok bozuk 2.yarı oyundan alınır tahminimce ..ama bazı bölümler gerçekten çok iyi top oynadık..yan toplarda zaaf içersindeyiz her topa manisalılar kafa vurdu..şimdilik bu kadar :D

erol-61
24.10.2006, 21:03
Hadİ Bİsmİllah Deyelİm

alpi53
24.10.2006, 21:05
rize macindan bahsediyodum ben ,,

Volkan Yavuz
24.10.2006, 21:06

www.radyospor.com

AKSOY_61
24.10.2006, 21:06
2. yarida degisiklik varmi acaba

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:08
Galibiyet istiyoruz.....
Galibiyet istiyoruz.....
Galibiyet istiyoruz.....

Remzi
24.10.2006, 21:09
bu arada foruma bugün bi süredir girilmiyodu nedenini bilen var mı?yoksa sorun benim bilgisayarımda mı?

canim TS
24.10.2006, 21:09
rize macindan bahsediyodum ben ,,

rize maci pazartesi degilmiydi? Pazartesi yayin akisi yazmiyor suan.

Ozan
24.10.2006, 21:11
www.radyospor.com

abi tam link verirseniz daha iyi olur. adrese giriyorum ama malesef bulamıyorum nerde olduğunu . yayın akışında felan da bulamadım . canlı dinleyen varsa link yollasın merakdan ölüyoruz ..

Remzi
24.10.2006, 21:11
abi tam link verirseniz daha iyi olur. adrese giriyorum ama malesef bulamıyorum nerde olduğunu . yayın akışında felan da bulamadım . canlı dinleyen varsa link yollasın merakdan ölüyoruz ..

http://www.onlineyayin.net/yayin.asp?id=37

ÇaGaTaY
24.10.2006, 21:13
vestel in seyircisi bile bizimkilerden iyi bağırıyo ...

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:13
www.onlineyayin.net/yayin.asp?id=37 (http://www.onlineyayin.net/yayin.asp?id=37)

www.radyospor.com (http://www.radyospor.com)

Lig Radyo
http://www.yayinonline.com/radyolar/ligradyo.shtml

EmrahYalçınalp
24.10.2006, 21:14
Ersen bi kaçırdı ki...

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:15
Yine kaçırdık galiba...:eek:

ÇaGaTaY
Bu jeff napıyo???? .........

Ozan
http://www.onlineyayin.net/yayin.asp?id=37

teşekkürler ...
tam açdım linki ersen martin in %100 lük pozisyon kaçırdığını söyledi bide gol olmuş gibi anlatıyordu ama olmadı bi anda heyecanlanmışdım ne güzel yaw

Remzi
bu jefferson yine çalımlara devam ediyo heralde

ÇaGaTaY
24.10.2006, 21:17
bu jefferson yine çalımlara devam ediyo heralde

aynen öyle..kalecilikten haberi yok,futbolculuğa özeniyo ..

Kadir Aydın
24.10.2006, 21:19
Biraz daha seviyeli mesajlar lütfen, ne bu ya salak malak???!!!

Remzi
24.10.2006, 21:22
adamlar baya sert oynuyolar sarı kartlar geliyo

abbas
24.10.2006, 21:23
oyuncu deişikliği niye yapmıyor bu adam.. hem takımın kondisyonuna laf söylüyo.. :S

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:26
Bu ne yaa tek kalemi oynuyor adamlar..:mad:

Punisher-61
bu maci almamiz lazim..ne bu yaa rahat mac izlemek haram bize bee

Punisher-61
musampa girecek..

ÇaGaTaY
24.10.2006, 21:27
musampa girecek

Mesut AKYILDIZ
Muşamba girecek.....

antagonist
Musampa girecekmiş...

Volkan Yavuz
jefferson mükkemmel bugün

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:28
Girsin artık..

Uğur Aydın
24.10.2006, 21:28
Son 5 dakikadır bunalıyoruz

abbas
24.10.2006, 21:29
bu maci almamiz lazim..ne bu yaa rahat mac izlemek haram bize bee

hemde çok rahat almamız lazım... anlamadım gitti.. musampa hala neden oynamıyor....

Punisher-61
bu Radyo sporun spikerin hasta mi ne?? burnu tikali sanki hahahaha:D uyuz oldum bee

Mesut AKYILDIZ
Marce çıktı.

antagonist
Marce çıktı,Musampa girdi
Ya Ziya,biraz cesaret yaaa

Uğur Aydın
24.10.2006, 21:30
marce çıktı

AKSOY_61
haydaaa marce cikti ya

abbas
he giriyomuşş.. hadi be musampa çevir şu maçı garantile ilk 11i.......

bmtr
Adam yine marcelinho'yu cikarip musamoa'yi aldi, ve bizde bu maci kaybettik.

M.Kılıç50
24.10.2006, 21:31
hayde hayde hayde hayde musampa haaaydeee

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:31
Maçı izleyen arkadaşlar Marce kötümü oynuyordu ? Neden çıktı ?

M.Kılıç50
24.10.2006, 21:32
arkadaslar TRABZONSPORUM nasil oynuyor bir bilgi verin lütfen

canim TS
24.10.2006, 21:32
Marcelinho sinirlendi ve formayi yere atti kulupede.

AKSOY_61
24.10.2006, 21:33
ziya hoca belliki marceyle musampayi ayni anda oynatmayacak

Kadir Aydın
marcelinho ipini çekti...

Punisher-61
Musampa benim bildigime göre SOL KANAT futbolcusu...
Marcelinho ise Forvetlerin arkasina yani orta sahanin göbeginde oynuyor..

simdi son iki macta hangi Mantikla bu degisiklik yapildi?????????... cok merak ettim..yoksa futboldan mi anlamiyorum bilemiyorum yani..

Uğur Aydın
marce formayı yere attı diyo radyo aslı nedir

antagonist
Marcelinho sinirlendi ve formayi yere yatti kulupede.

Hayırlı uğurlu olsun:mad:

EmrahYalçınalp
Hadi hayırlı olsun, Marce kadro dışı. ZD maçtan sonra "mantalite sorunu var" der. Bu "mantalite" de bi onda sağlam zaten, nerden aldıysa...

M.Kılıç50
tuh böyle yapmasaydi keske, ziya hoca sevmez bu durumlari :(

abbas

ohf yaaaaaa.... yorulmuşmuydu ki acaba yoksa ziyanın tırsaklıından mı çıktı sizce?

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:34
Ziya hoca da kabak tadı mı vermye başladı. Niye marce yi çıkartıyor beee

Remzi
marce formasını yere atmış?doğru mu?

bmtr
Bu Ziya'dan suphelenmeye basladim. Neden hala Ersen i oyunda tutuyor da Umut'u almiyor?

AKSOY_61

insallah bu adami kaybetmeyiz

canim TS
marce formayı yere attı diyo radyo aslı nedir

dogrudur kafayi sallayarak kulupeye oturdu sonra da formayi yere atti.

M.Kılıç50
kardesler siz nerden dinliyorsunuz yaw maci ?????

Özgür Öztürk
24.10.2006, 21:35
kardesler siz nerden dinliyorsunuz yaw maci ?????
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?a=23060571156189710677898238469593 47963415924331753091284100683494&sk=2&rd=ligradyo&lp=2blank

M.Kılıç50
ok cok sagol

Uğur Aydın
Güle Güle marcelinho...:(:(

ÇaGaTaY
24.10.2006, 21:36
marce de çok mu işe yarıyodu ki kızıyo sonra?

Hüseyin İlkin
24.10.2006, 21:36
marce. sen kımsın kı o formayıı yere atıonn..