PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balıkesirspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

UĞUR DURTAŞ
06.01.2015, 09:57
Arkadaşlar şu bir gerçek bu Yusuf zaman kaybı başka bir şey değil. Ha birde artist...
************************************************** **
Yusuf takım oyuncusu değil olması içinde ciddi anlamda eğitim alması gerektiğini düşünüyorum.

Yusuf artist demişsiniz kesinlikle doğru kendini diğer oyunculardan farklı gördüğünü düşünüyorum.

Dün sahad varmıygı yokmuydu belli değildi.

adamda biraz kişilik olur kardeşim.

maçı izlerken içim içimi yedi şekilden şekile giriyorum.

adam o kadar rahat ynuyorki kendini sıkmıyor koşmuyor,pres yapmıyor,pas vermiyor,çalım atıyor,dağlara taşlara ortalar yapıyor.ersun hoca dün buna 90.dak nasıl dayandı anlamakta güçlük çektim.

yusuf için bize geldiği günden beri söylediğim şey..yusuf bencil,kendisinin ön plana çıkarmak istiyor.

bir maç iyi oynadığında canlı yanına katılmasını biliyor.

bundan sonra taraftarlarımızı üzmüyeceğiz diyor,sahada devamlı savaşacaklarını söylüyor.ama hikaye anlatıyor.

kendi söylediklerine kendisi inanmıyorki bizler inanalım.

yusuf bencil bir oyuncu.

UĞUR DURTAŞ
06.01.2015, 10:01
Balıkesir'e verilen penaltı çok ucuzdu.

Tolga denen adi, bize çok kolay sarı kart gösterirken Ali denen sahtekarı hep uyarmakla geçti, onların sert faullerinde uyarıyla yetindi.

Şu bir gerçek ki, bu sezon bizi bile bile doğrarken, şikebahçe başta olmak üzere 3 takımı çok bariz koruyorlar.
ilk yarı bitti.

ilk yarıda hakem hatalarından en fazla zarar gören takım biziz

sayın başkan zaman kaybetmeden Yusuf namoğlundan randevu alarak bu konuları ciddi ciddi konuşması gerekiyor.

UĞUR DURTAŞ
06.01.2015, 10:05
[QUOTE=DEEP BLUE;1919932473]Ersun hocaya laf eden arkadaşlara sormak isterim: Hüseyin Kalpar iyi bir alternatif olabilir mi?

Teknik direktör olmak, Cardozo'yu yedek başlatmamak değil, 25. dakikada sol bekin yerine oyuna sürebilmektir. Yedek kulübende hamle yapacak oyuncun yok. Belli ki maçın ilerleyen dakikalarında saha ağırlaşacak. Bu durumda belki de sürekli havadan top doldurman gerekecek ceza sahası içine. İşte bu dakikalar için, yorgun olmayan bir Cardozo hamlesi planlaması yapıldığını anlamak bu kadar mı zor? En az 30 satırlık daha analiz ve neden yazarım yedek Cardozo başlangıcı için de, neyse...

Teknik direktör olsam, bu maça kesinlikle aynı tertiple çıkardım. Ha, Ferhat yerine Fatih olurdu. Ne farkeder ki? Biri arslan parçası, diğeri musluk contası değil...
arkadaşlar ligin en iyi hocasına sahimiz.

Aydın Danış
06.01.2015, 10:12
Sercan kendini resmin bırakdı ne bir müdahale ne bir çekme ne bir itme ne bir temas hiçbirşey yok çizgi hakeminin şerefsizliği başka hiçbir şey değil verdi penaltıyı..

Hee Yusufa çalınmayan penaltıyı da görmüyor heralde bizim hayt huyt taraftarımız..

Balıkesir 12 kişi oynadı 2-2 bukadar oluyor Sefa'ya rağmen dokunacan vurucan abi bukadar basit şu forumda halısaha takımlarımızdaki forvet oynayan bir çok arkadaşımız Sefa'nın kaçırdıklarını atardı bukadar net..

Velasılkelam 2-2 olsun 70 dakika tek kale oynamamız her topun her atağımızın tehlikeye dönüşmesi hoşuma gitdi 3 puan resmen 10 dakikada 2-0 olmasına rağmen gitdi mücadele eden futbolcularımıza canı gönülden selam olsun Sefa hariç !! Cardozo'ma da hırslanıp golden sonra gırtlağını yırtmasından dolayı tebriklerimi yolluyorum :)

Alper Calik
06.01.2015, 10:14
Adamlar kümeye düşüyor " ..ne Trabzon olamazsın şampiyon" diye bağırıyor. Hepsi ist büyüklerinin yalakası bunların. Kendi kişilikleri yok.

Ben de çok merak ediyorum son maçı Avni Akerde. Hatta burada bir Balıkesirli arkadaşım var bizzat soracağım kendisine "Şimdiye kadar TS ile ne münasebetiniz alıp veremediğiniz olmuş da TS olamazsın şampiyon" diye bağırıp küfür ediyorsunuz diye. Cevabını merak ediyorum.

Allah beter etsin böyle karaktersiz satılmış, başkasının yalakası takımları.

Öncelikle , hayatımda hiç bir gole bu kadar sevinmediğimi söyleyeyim. Balıkesir ile oynanacak ikinci maçta mutlaka tribünde olacağım. Kimin kümeye gittiğini o zaman göreceğiz.

Maç konusuna gelince...

Ersun hocanın yerinde olmak istemezdim. Gerçekten para için çekilmez bu dert. En az 6 tane Bank Asya topçusuyla sahadasın. Ne yaparsan yap, ne taktik verirsen ver, yapamıyor adamlar. Adam çıldırdı ve haklıydı. Seni çok seviyorum Ersun hocam.... Teknik adam olarak bütün doğruları yaptın ve iyi ki varsın...

Özer'e çok yüklenmiş bazı arkadaşlar. Evet son saniyede yanlış pas tercihiyle beni de çıldırttı ama maç genelinde çok çalıştı. Teknik oyuncular için çok zor bir zemine rağmen, isyan eden ve takımı ayakta tutan adamladan biriydi. Teşekkür ediyorum.

Ekici'nin yeri hep ayrıdır bende... Sene başında "Constant değil Ekici konuşacaksınız" dediğimde futboldan anlamıyorsun cevabı verenlere selam olsun.

Cardozo... Cardozo işte... Başka ne yapsın..

Yusuf kardeşim... Sakın ava filan gitme. Domuza nişan alıp yan köydeki inekleri vurma ihtimalin çok yüksek... Biraz da Bosingva... Gerisi boş....

Aydın Danış
06.01.2015, 10:15
Şu Balıkesir taraftarına zerre acımıyorum bu saatden sonra inşallah en dibden kurtulamazlar 2 maç üst üste aldın diye ki büyük takım maçları değil bunlar, oranız buranız ayrı oynadı Koyalım ......, I....e Trabzon falan evde tırnaklarımı yedim sinirden Anadolunun küçük fenev köpekleri sizi..

Punisher-61
06.01.2015, 10:16
Mustafa akbas: son maclarda ilk 11de basladigi icin havalandi 30metreden Kaleye bos sutlar cekti..
Yusuf erdogan: her ortasi kötü hic biri takim arkadasini bulmadi
Soner: en kötü orta saha oyuncumuz pres yok kalite yok.. 2metre yaninda durana top atmakla mesgul..
Isak dogan: cok isteksiz oynayan ve hic pres yapmayan bir transfer kazigidir..

amasya0561
06.01.2015, 10:33
ligin dibindeki takımlara 10 puan kaybetmişiz. bakaım sivas maçı ne olacak.
18. balıkesire 2 puan
15. erciyes 2 puan
14. karabük 3 puan
13. eses 3 puan
böyle takımları yenemezsen nasıl üstlerde olacaksınki.
evet hakem hataları çok ama balıkesiri yenememek sadece hakem hatasıyla açıklanamaz.
o ikinci gol neydi öyle bizim defans top kimdeyse onun başına kümeleniyor. Ersun hocanın bunu görmesi gerek artık

faysal
06.01.2015, 10:34
dünki maçta özer vede yusuf çok top kaybetti sanki kafaları karışık istediklerini yapamıyorlarda özellikle özer pas veremiyodu..umarım bu takım ikinci yarı düzelir..Sonerinde bence yeri yok takımda messi havasında oynuyo.

batuhanTs
06.01.2015, 10:36
yusuf a hala nasıl orta açma izni veriliyor anlamadım dün 50 ye yakın orta açtık yazık günah ya kimse mi uyarmıyor ya arkadaş tamam cardozo var ama bu kadar beceriksiz saçma sapan ortalarda açmayın sürekli yan top sürekli yan top özer de gidebilir o son dakikada bosi ye attığı pas deli etti beni hiç gerek yok dönsün kasımpaşasına

kayseriliyiz
06.01.2015, 10:44
Ligde sampiyon olmak için derbileri degil anadolu takimlarini yenmen gerek bunu bu sene en iyi bjk yapiyor.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Turan AKYILDIZ
06.01.2015, 11:06
öyle ya da böyle ilk yarı bitti...bu 17 günlük arada tüm topçularımızın iyi bir mental tedaviye ihtiyacı var...çocuklarda bir bıkkınlık var gibi ne yapsınlar her maç hakem hatasına maruz kalıyorlar insanın oynama şevki kırılıyor...ne yapsak yedirmiyorlar psikolojisine girmiş olabilir topçularımız...bir de üst üste maçlar oynadık iyice bunaldılar...devre arası taktik kondisyondan önce psikolojik tedavi gerek topçularımıza kesin...birde ne olur eleştrilerimizi sene sonuna bırakalım bu kadroyla öyle ya da böyle sene sonunu getirmek zorundayız...az destek olalım takıma kıçı kırık balllıkesir taraftarı akşam iyi destek çıktı takımına bide utanmadan bize küfürler yağdırdılar...bizde onlar gibi olmalıyız takıma hep destek tam destek...kılıçlarımızı sene sonuna saklayalım lütfen...

fincher
06.01.2015, 11:08
İtham ettiğiniz şey hoş değil. Sorun neyse, Danışma bölümünde dile getirebilirsiniz.

Bir üye benim mesajımı alıntılayarak iğneleyici bir sataşmada bulunuyor,bundan rahatsız değilim problem değil ama ben o mesaja cevap veriyorum,benim cevabım siliniyor,o sataşma duruyor.Benim mesajım forum kurallarına aykırı olabilir ve silinmesi gerekiyor olabilir buna da itirazım yok ama benim o mesajı yazmama gerekçe olan mesaj silinmiyorsa burda MHK adaletine benzetmem gayet doğal.Çok mühim bir konu değil silen yöneticinin takdiri,hakemler de takdir haklarını hep malum takımlardan yana kullanıyor zaten...

bahadır2561
06.01.2015, 11:11
Bir futbolcuya ''Suç sende değil babanda'' yazdığım için 1 hafta ceza aldım adam burada ana avrat sövüyor yine 1 hafta alıyor ayıptır
Ayrıca ceza detaylarında ne için ceza aldığım kimin ceza verdiği de yazmıyor
Forumda son zamanlarda adalet sağlanamıyor malesef

Harun-61
06.01.2015, 11:17
Neden böyle bir kadro, neden ???

balikesir'e penalti veren hakem yusuf'un pozisyonunu es gecti....

Cyzio
06.01.2015, 11:24
Bir üye benim mesajımı alıntılayarak iğneleyici bir sataşmada bulunuyor,bundan rahatsız değilim problem değil ama ben o mesaja cevap veriyorum,benim cevabım siliniyor,o sataşma duruyor.Benim mesajım forum kurallarına aykırı olabilir ve silinmesi gerekiyor olabilir buna da itirazım yok ama benim o mesajı yazmama gerekçe olan mesaj silinmiyorsa burda MHK adaletine benzetmem gayet doğal.Çok mühim bir konu değil silen yöneticinin takdiri,hakemler de takdir haklarını hep malum takımlardan yana kullanıyor zaten...

Her ne kadar zıt görüşlerde olsak da, düşüncenizi ifade özgürlüğünüze destek amacıyla, sizin cevabınız yayınlanana kadar, ben de o mesajımı kaldırmış bulunuyorum.

.

Yiğit Gayretli
06.01.2015, 11:27

Kendi cevabınızı vermişsiniz mesajınızın içerisinde. Yakıştırma yersiz olmuş...

Kurala aykırı olmayan bir mesajı silsek, mesajın sahibinin hesap sorma hakkı olmayacak mı?

Neyse basit bir konuyu, alakasız bir başlık altında uzatmayalım bence.

Orhan Aydın
06.01.2015, 11:27
Düşecek takıma bedavadan puan verdik. O kaçanlar neydi Allasen

Kazım Bostan
06.01.2015, 11:52
https://pbs.twimg.com/media/B6qF5FKCEAAfZhE.jpg:large

Cyzio
06.01.2015, 11:54
Nerede çekilmiş bu ya?

.

Kazım Bostan
06.01.2015, 11:55
her maç ya biz ya da hakem tarafından karşı takıma bir gol hediye ediliyor. hep 0-1'in telaşıyla geriden gelmek zorunda kalıyoruz. öne geçmek için değil beraberliği yakalamak için gol arıyoruz.

2. yarı inşallah defansa bir çözüm bulunur ve adil maçlar (he he..) olur.

ne şansımız yaver gidiyor ne de istanbul takımları gibi kayrılıyoruz...

Kazım Bostan
06.01.2015, 11:56
Nerede çekilmiş bu ya?

.

vallahi masalar lokanta diyor ortam uçak diyor benim fularım yetmedi kültür eksikliği oldu :)

özel uçak gibi duruyor ama

Kazım Bostan
06.01.2015, 11:59
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/5/27/fft104mm2330305.jpg

(eski foto)

Cyzio
06.01.2015, 12:03
vallahi masalar lokanta diyor ortam uçak diyor benim fularım yetmedi kültür eksikliği oldu :)

özel uçak gibi duruyor ama

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/5/27/fft104mm2330305.jpg

(eski foto)

İşte araştırmacı gazetecilik diye ben buna derim :D.

.

Kazım Bostan
06.01.2015, 12:06
İşte araştırmacı gazetecilik diye ben buna derim :D.

.

hemen haberini yapalım o zaman :D

yerel basından:

"VE CARDOZO AYRILIYOR..."

...

tıkla

..

..

..

https://pbs.twimg.com/media/B6qF5FKCEAAfZhE.jpg:medium

Cardozo ve takım arkadaşları balıkesir'den özel bir jetle ayrıldı.

(fakat neden gözleri kızarıktı bilinmiyor. maç sonu mutsuz olduğu için ağladığı gelen bilgiler arasında.)

Cyzio
06.01.2015, 12:12
Elinize sağlık :).

.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 12:16
121 km/saatlik Cardozo füzesiyle Koydukmu diye bağıran BAL-KES sustu.

Hala daha bağırıyorlar, i.ne Trabzon olamazsın şampiyon diye

Kendi işinize bakın adiler, umarım siz, şikeci Es-Es ve şikeci Sivas düşersiniz.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 12:18
Sercan kendini resmin bırakdı ne bir müdahale ne bir çekme ne bir itme ne bir temas hiçbirşey yok çizgi hakeminin şerefsizliği başka hiçbir şey değil verdi penaltıyı..

Hee Yusufa çalınmayan penaltıyı da görmüyor heralde bizim hayt huyt taraftarımız..

Balıkesir 12 kişi oynadı 2-2 bukadar oluyor Sefa'ya rağmen dokunacan vurucan abi bukadar basit şu forumda halısaha takımlarımızdaki forvet oynayan bir çok arkadaşımız Sefa'nın kaçırdıklarını atardı bukadar net..

Velasılkelam 2-2 olsun 70 dakika tek kale oynamamız her topun her atağımızın tehlikeye dönüşmesi hoşuma gitdi 3 puan resmen 10 dakikada 2-0 olmasına rağmen gitdi mücadele eden futbolcularımıza canı gönülden selam olsun Sefa hariç !! Cardozo'ma da hırslanıp golden sonra gırtlağını yırtmasından dolayı tebriklerimi yolluyorum :)

Sefa sağ bek oynatılmalıydı ama yine de 90+2 de kaçırdığı gol saçlarımı beyazlattı, ya o yüzden yenilsek yazık değil miydi?

Sercan köpeği bi de canı yanmış gibi Arif ERDEMvari kendini yere bırakıyor. Eee anca böyle gol atarlar. 80 dak. tek kale oynadık.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 12:19
Sefa sağ kanat oynatılmalıydı ama yine de 90+2 de kaçırdığı gol saçlarımı beyazlattı, ya o yüzden yenilsek yazık değil miydi?

Sercan köpeği bi de canı yanmış gibi Arif ERDEMvari kendini yere bırakıyor. Eee anca böyle gol atarlar. 80 dak. tek kale oynadık.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 12:23
Şu Balıkesir taraftarına zerre acımıyorum bu saatden sonra inşallah en dibden kurtulamazlar 2 maç üst üste aldın diye ki büyük takım maçları değil bunlar, oranız buranız ayrı oynadı Koyalım ......, I....e Trabzon falan evde tırnaklarımı yedim sinirden Anadolunun küçük fenev köpekleri sizi..

9-0 ile göndeririz onları 33. hafta PTT Ligine ama o maça kalmadan düşerler. O moralle 11-0 çakarız, hiçbir Anadolu takımına sempati duymayacağım bir daha.

Hepsinin bir kuyruk acısı var bizimle, anlamadım gitti.

Beter olun küfürbaz ezikler ama en güzel olay da Ekici'nin golü 61.dakikada geldi. PİSLİGTV 62 yazdı maç sonunda.

OFLU
Ersun hocaya laf eden arkadaşlara sormak isterim: Hüseyin Kalpar iyi bir alternatif olabilir mi?

Teknik direktör olmak, Cardozo'yu yedek başlatmamak değil, 25. dakikada sol bekin yerine oyuna sürebilmektir. Yedek kulübende hamle yapacak oyuncun yok. Belli ki maçın ilerleyen dakikalarında saha ağırlaşacak. Bu durumda belki de sürekli havadan top doldurman gerekecek ceza sahası içine. İşte bu dakikalar için, yorgun olmayan bir Cardozo hamlesi planlaması yapıldığını anlamak bu kadar mı zor? En az 30 satırlık daha analiz ve neden yazarım yedek Cardozo başlangıcı için de, neyse...

Teknik direktör olsam, bu maça kesinlikle aynı tertiple çıkardım. Ha, Ferhat yerine Fatih olurdu. Ne farkeder ki? Biri arslan parçası, diğeri musluk contası değil...

Geçin bu işleri...

Abi lütfen ek sarj aleti vs ne gerekiyorsa alalim sana, ama sakin forumu birakma lütfen.

Nihat Güneş
Sefa ben oynasam oynasam sagbek oynarim diye bagiriyor...Onder Ozen in sag bek icin dusundugu adami forvet dahil her yerde denedik...Yusuf Sefa belki biraz Ozer bunlar panik atak oyuncular....Ozer de yine biraz teknik var ama Yusuf ve Sefa inanin futbolun teknigine ihanet icin dogmuslar...Bunlardan Yusuf olsa olsa yedek olur Sefa ise sagbekte denenebilir olmadi o da yedek...44 orta yapiyor 7 8 isabet sagliyorsan sucu zemine bulmayacaksin Eskisehir macinda da ayni istatistik var cunku...Takimin top oynayamamasinin ana nedeni bu ikili...Defans ve hakem faktoru de eklennince sonuc bu oldu....

Ha Cardozo nun yedek baslamasi olayina gelince hiic kivirmaya gerek yok :) Ersun Hoca nin en buyuk destekcilerinden biriyim ancak soz konusu Vahid Hoca olsaydi yorumlariniz 180 derece degisirdi eminim :) Bu defans hattinla yapacagin en akilli is macin basinda Cardozo ile baslayip Allah ne verdiyse atmaktir...Defansinjn hatat yapmamasi imkansiz gol yememen olasi degil 2 0 3 0 geriye dustukten sonra Cardozo nun girmesi mi daha mantikli yoksa Cardozo ile 2 0 3 0 i bulup defansinin defosunu bi nebze azaltmak mi ? :) Hoca net yanlis yapmistir isterseniz roman yazin bu durum degismez :)

Oğuz B.
06.01.2015, 12:56
aNE2l-v33mc

Bu iki dallamayı peş peşe bizim maçlara atadılar.

Allah belanızı versin.

Bu maçta teknik/taktik ne konuşsak boş.

cakalkerem
06.01.2015, 12:57
biraz önce maçın tekraraını izledim..

penaltı alakası olmayan bir karar..

93 te attıgımız golden sonra takımın yarısının cardozoya koşması diğer yarısının ise topu almaya (başta bossi) gitmesi kazanmak azmi adına güzel hareketti..

Ama şu takımda yerli kalitesi çok düşük...dün saha berbattı...2 pas yapıp topu tutmak imkaansızdı....ama bu ne olursa olsun mazeretimiz olmaz....

kulüpe 5-6 afrikalı oyuncu alıp onları devre bitmeden göndermek yanlışı yapan hoca-yönetime de bir kez daha sitemlerimi sunuyorum....

Nitekim kaybedilen çok fazla birşey yok.

biz çıkıp işimize bakalım....puanlar gelir...ama takım olmak bilincine vardırılmalı oynayan milyon euroluk bebeleri....

Punisher-61
06.01.2015, 13:00
Benim en cok ilgimi ceken olay özerin Sonere israrla arkamdan gec diye isaret etmesi ve sonerin durumu cakmamasi ve mal mal bakmasi oldu

inadina61_08
06.01.2015, 13:29
Ne kadar doğrudur bilemem ama %99 gibi bir payı varsa buyurun istatistikler
http://www.mackolik.com/Karsilastirma/1343942/Balikesirspor-Trabzonspor
O kadar yüklendiğiniz Yusuf'a bakmayı unutmayın, dün bir panik havası yada bir sistemsizlik içinde oynadık. maçı izlerken artık orta yapmayın olmuyor diye söyledim, iyi oynamadık ama herşeyi denedik. bazen takımın balansı bozuk olur, bizim iki maçtır hem balansımız bozuk hemde motora su koyan hakemlerle bu kadar oluyor. Vallahi diyorum gözlerim doldu, biz bu vatanın evladı değilmiyiz be kardeşim dedim. Askerden kaçanlar, hırsızlığı hak görenler başta bizler ise yine birilerinin hedefi olmuş gibiyiz. biz büyümemeliyiz bu işi daha erkenden hallediyorlar bizde yeni takımız ve zaten kırılganız,iyice dağılıyoruz. en az 5 maçımız var hakemin puanlarımızı çaldığı, bir o kadar gs-bjk ve fb nin hakemlerle aldığı puanları da ekleyin alın size büyük resim(puan tablosu)... bize yapılanın biraz daha azı bursaspora yapıldı bunu da söylemekte fayda var.

Neyse istatistiklere bakınca ortalarda;
yusuf 9/0
bosi 9/1
özer 3/0
musa 4/1
Soner 5/1
Bizler oyuncularıma yüklenmeyi sever hale geldik, en az 5 maç. Yazıklar olsun diyorum, huzursuz bir Trabzonspor için herşey yapılıyor. Sahip çıkalım, Transferler olacak iş değil, kimlerle mücadele ediyoruz bunu saymak daha yorucu oluyor artık. haksız bir puanımız olmasın ama bu kadarıyla mücadele edecek bir takım dünyada yoktur.

Kazım Bostan
06.01.2015, 14:59
şu "lig sonuncusuna karşı beraberlik almışız seviniyorsunuz" kafası da enteresan. şampiyon olduğunda da sevinme o zaman. sanki liverpool'u real'i dortmund'u yenerek mi şampiyon olunuyor?

mustafakaya
06.01.2015, 15:48
defans sorunundan ziyade genel bir dengesizlik var, umarım hoca çözer bu dağınıklığı.

Cyzio
06.01.2015, 15:54
şu "lig sonuncusuna karşı beraberlik almışız seviniyorsunuz" kafası da enteresan. şampiyon olduğunda da sevinme o zaman. sanki liverpool'u real'i dortmund'u yenerek mi şampiyon olunuyor?

Yalnız böyle giderse, sezon sonunda ligde kalmaya da sevinebiliriz ve korkarım bu durumu bir de kanıksayabiliriz.

.

zafer6161
06.01.2015, 15:57
işin ilginç yanı bütün son gol attığımız ve berabere biten maçlarda 5 dk daha olsaydı kazanırdık...akşamki maçta ve bursa maçında 5 dk önceden atsaydık kazanırdık

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 16:06
işin ilginç yanı bütün son gol attığımız ve berabere biten maçlarda 5 dk daha olsaydı kazanırdık...akşamki maçta ve bursa maçında 5 dk önceden atsaydık kazanırdık

çok doğru tespit

TS, 1980'lerdeki gibi rakibi yarı sahasına hapsediyor ve gol için her türlü girişimi yapıyor, özellikle pas sayısı ve sürati çok iyi.

Ersun Hoca'nın dediği gibi tüm istatistiklerde adamları ezdik, 75-80 dak. tek kale oynadık, sonuç 2-2

Dün 75-80 arası 2-2 bulsaydık maçı alırdık

Takviyelerle bu takım seneye büyük keyif verecek. Ama nokta transferler yapılmalı

Ferhat, M. Akbaş, M. Yumlu, Z. Yavru, Soner, Aykut gibi kof adamlar satılmalı

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 16:07
Yalnız böyle giderse, sezon sonunda ligde kalmaya da sevinebiliriz ve korkarım bu durumu bir de kanıksayabiliriz.

.

2. devre daha çok puan toplarız.

Cyzio
06.01.2015, 16:13
2. devre daha çok puan toplarız.

Benim de tahminim o yönde. Ama kaybetmeye bir alışırsak, sonu çok kötü olur.

.

Emre Emiroğlu
06.01.2015, 16:21
Hala nasıl anlamıyorsunuz bende onu anlamıyorum.

Anadolu takımı taraftarı diye bir şey yoktur. O tribündeki toplulukların alayının önce 1. tuttuğu bir istanbul takımı vardır. Ardından kendi şehrinin klübü gelir.

Bu sebeple tribüne her giden bize sallamadan edemez. Balıkesirin, Samsunun, Rizenin, Kayserinin bilmem nerenin kulübünün şampiyonlukla ilgili ne işi olabilir ?

Adam gönül verdiği istanbul takımının taraftar kimliği ile bize sallıyor.

Hakan Yeşilyurt
06.01.2015, 16:26
Anadolu takımı ve taraftarı oldum olası sevmem ve hiç birine de heves etmem..oldum olası gıcığım hepsine..ama sadece benim gıcık olmam yetmiyor..Futbolcularda eğer giydiği formanın hakkını vermek istiyorsa. Anadolu takımını içerde dışarda döverek yeneceksin ki..kiminle nara attıklarını bilecekler..İbne balıkesir..sakın son haftaya kadar düşme..ait olduğun yere seni biz gönderelim..

Kazım Bostan
06.01.2015, 16:33

.

yok ya o kadar kotu olamayız. abartı ya da avuntu değil bugüne kadarki (Ersun Yanal donemi) puan kayıplarının sebepleri ya hakemdi, ya akla zarar kaleci hatalarıydı. Dakika 5de bu ikisinden dolayı gol yiyince maçın seyri tamamen değişiyor. Vahid hoca'nın bıraktığı puanları ise hepimiz biliyoruz. Bu takıma bir kaleci, bir sağlam stoper, bir de sağlam pas yapabilen bir onlibero alınırsa onumuzde hakemler de duramaz. Şampiyon olamayız tabi..

DEEP BLUE
06.01.2015, 16:40
Abi lütfen ek sarj aleti vs ne gerekiyorsa alalim sana, ama sakin forumu birakma lütfen.

Teşekkür ederim değerli kardeşim. Sevenim kadar sevmeyenim var. Zaman zaman fena hakaret yiyorum. Bir gün vitesten atıp buradan kovulmazsam, beraberiz daima...

Saygılar...:)

DEEP BLUE
06.01.2015, 16:43
Anadolu takımı ve taraftarı oldum olası sevmem ve hiç birine de heves etmem..oldum olası gıcığım hepsine..ama sadece benim gıcık olmam yetmiyor..Futbolcularda eğer giydiği formanın hakkını vermek istiyorsa. Anadolu takımını içerde dışarda döverek yeneceksin ki..kiminle nara attıklarını bilecekler..İbne balıkesir..sakın son haftaya kadar düşme..ait olduğun yere seni biz gönderelim..

Burayı bu yüzden seviyorum işte :D

Hüdai Pervaneli
06.01.2015, 17:02
Balikesir Toplandi Biraz Sonn Iki Kaftada 2 galibiyetleri var Yeni hoclariyla 3 de 2 yaptilar Dikkatki Olmaliyiz bence

Ciddiyetsizlik Ciddiyet dogurur

Tahmin ettigim Gibi Akilli Oynayabilselerdi 4 Yemisdik gene bu hafta

poetricus
06.01.2015, 18:36
İbne Balıkesir..sakın son haftaya kadar düşme.. Ait olduğun yere seni biz gönderelim..
Öyle diyorsun ama dün koruyan hakemlerin dediğin gün geldiğinde korumayacağını nereden biliyorsun? Bize karşı herkes teşvik, destek ve takviye alıyor.
Of ulan "ayının bile mecliste adamı var" asın beni...

kudu_61
06.01.2015, 20:13
ŞEHİDİMİZ VAR
06.01.2015 günü saat: 17.00 sıralarında İstanbul-Sultanahmet'te polis kulübesine yapılan bombalı saldırıda polis Memuru meslektaşımız ağır yaralı olarak Haseki Devlet Devlet Hastanesine kaldırılmış ancak yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamayan Kenan KUMAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

TRABZON - TONYALI KARDEŞİMİZ ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN ŞEHİDİM HAKKINI HELAL ET BİZE
RUHUNA EL FATİHA

Hakan Yeşilyurt
06.01.2015, 21:21
Burayı bu yüzden seviyorum işte :D

Bizde seni seviyoruz abi.

Hakan Yeşilyurt
06.01.2015, 21:25
Öyle diyorsun ama dün koruyan hakemlerin dediğin gün geldiğinde korumayacağını nereden biliyorsun? Bize karşı herkes teşvik, destek ve takviye alıyor.
Of ulan "ayının bile mecliste adamı var" asın beni...

Usta takimdaki topcular istesin bu ibneleri dusurmek hakemide yenerler..ayrica ise bakarmisin ..son 3 hafta eskisehir balikesir sivas..ucunu ayni anda dusurebilme ihtimaliz var..

Trabzonsporking
06.01.2015, 21:27
Dün en az 40 tane orta açtık 10 tanesi falan isabetli olmuştur.

cakalkerem
06.01.2015, 21:28
ŞEHİDİMİZ VAR
06.01.2015 günü saat: 17.00 sıralarında İstanbul-Sultanahmet'te polis kulübesine yapılan bombalı saldırıda polis Memuru meslektaşımız ağır yaralı olarak Haseki Devlet Devlet Hastanesine kaldırılmış ancak yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamayan Kenan KUMAŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

TRABZON - TONYALI KARDEŞİMİZ ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN ŞEHİDİM HAKKINI HELAL ET BİZE
RUHUNA EL FATİHA

Allah rahmet eylesin...

cakalkerem
06.01.2015, 21:30
Dün en az 40 tane orta açtık 10 tanesi falan isabetli olmuştur.

Yusuf'un yaptığı isaetli ortalar 3 parmak kadar...nasıl beceriyor..
ben hoca olsam Yusuf'a her idmandan sonra 100 tane orta çalıştırırım....

bu çocuğun beyni bacaklarından önce çalıştığı için topların yarısı tribüne gidiyor

inadina61_08
06.01.2015, 22:41
Yusuf'un yaptığı isaetli ortalar 3 parmak kadar...nasıl beceriyor..
ben hoca olsam Yusuf'a her idmandan sonra 100 tane orta çalıştırırım....

bu çocuğun beyni bacaklarından önce çalıştığı için topların yarısı tribüne gidiyor

yusuf 9/0
bosi 9/1
soner 6/1
gibi bir istatistik var. iki haftadır bizimkilerin durumu bu maalesef.
musa çıkıp ishak girdi o da benzer birşey yaptı.

Bende aynı şeyi düşünüyorum, Mehmet yapabiliyor yada belli bir ortalamanın altına düşmüyorken bunlar neden bu kadar dalgalanıyor... Yusufa ortaları için bir program, aykuta defansif çalışma programı, kalecilere zaten var, sefa için biraz daha tekniğini arttıracak bir program, özere her yere koşmak yerine doğru işi yapma programı...vb ile cardozo'ya da bunlar böyle oynuyor her şeye hazırlıklı ol programı hazırlanıp özel olarak çalıştırılmalı.

inadina61_08
06.01.2015, 22:58
ŞEHİDİMİZ VAR

RUHUNA EL FATİHA

Mekanı cennet şehidimizin.

Geride kalanlara Mevlam sabır, güç versin.

HOPA'LI TS'Lİ
07.01.2015, 08:06
Mekanı cennet şehidimizin.

Geride kalanlara Mevlam sabır, güç versin.

Akşam haberlerde öğrendim, ülkemizin başı sağolsun.

Bu p.çler kendi kanlarında boğulsun.

Allah hemşehrimize gani gani rahmet eylesin, yakınlarına sabır ve metanet ihsan eylesin.