PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balıkesirspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Sefer A.
05.01.2015, 22:21
2*0 ken yazıldı

arkadaşlar bişe diyormusunuz çıkıyom ben :D

Yok arkadas ben bu abi gibisini görmedim, olacak is degil :)

Hakan
yusuf da risk alıp orta açıyor, sefa gibi yanındakine vermiyor.ama küfürleri de o yiyor.maliyeti de 0. 4 milyon euro değil :) sonuç olarak doğru verecek pası, ortayı düzgün açacak, kaçarı yok.

zeminini düzeltmeyen takıma da eksi puan verilsin bu kadar basit. şu sahada top falan oynanmaz.oynansa izlenmez, izlense zevk alınmaz.
Hiç Yusuf deme bana, söz verdiğim için laf etmedim dikkat ettiysen :)
Bugüne kadar "Özer'in karakterini sevmiyorum" diyenlere hiç bir şey demedim ama edilen laflar fırsatçılık, kin tutanlar var resmen

Antonio
ben artık eminim hakemlere direktif gidiyor. bizi resmen her maç doğruyorlar.

hyasin61
Ersun Yanal: "Takımımıza doğru insanlar, doğru oyuncular alacağız. İsimleri belirledik. Ayın 12'si 15'i gibi transferlerimiz biter

Kazım Bostan
05.01.2015, 22:22
ne o maçtan önce cardozo gitsin diyenler şimdi cardozo her türlü oynar mı diyor ;) aynısını özer'e yapılıyor şimdi. 2 maç iyi oynar direk takımın yıldızı olur forumda. 10M euro'lara satılır filan ;)

Oğuz B.
Bize küfreden o tribünlerdeki yavşaklar; inşallah küme düşersiniz.

İnsan önce konumuna bakar. Sonra artistlik yapar.

Cardozo koyar hevesiniz kaçar sonra adi puştlar.

ersn.alparslan
ersun denen şahıs geldiği günden beri onun fantazileri ve yanlış kadro seçimi yüzünden kaybettik bütün maçları. ya aklı alem yaptığı karılarda kaldı ya da trabzonu bitirme peşinde. devre arasında aldracağı 3. sınıf adamları göreceksiniz.

hyasin61
İshak Doğan: "Bizim için 1 puan tabii ki yeterli değil. Bu zeminde futbol oynamak imkansız. Bu sahada futbol oynanmaz, sadece savaşılır."

sedatalis82
05.01.2015, 22:23
özer ekici ikilisinden biri fazla
çok yumuşak ortasaha oluyor
özer mücadele tamam ama şampiyonluk kadrosunda bence yedek olmalı

Sefa Murat Dokuz
İbrahim 6 , Önünde defans felan yok. Potansiyelli genç özellikle kale vuruşları çok net ve güçlü olmasada hep bizim oyunculara gidiyor.
Bosingwa 4.5, Topu sür sür sür sonra ya kaptır yada berbat bir orta yap. Ne anlamı var o zaman o kadar getirmenin ? En fazla yabancı sınırı sayesinde yedek olarak kalabilir. Oda aldığı parada indirime gitme koşulu ile 2m€ felan çok çok büyük para. 1.2m€ ya rağzı olursa kalsın yoksa bye bye.
Mustafa Akbaş 1, Futbolcu felan değil. Oyun zekası -1000. Rakip sana topu çarptırcak ya rakibe yapış, yada adamı itmeye çalış. Armut gibi karşısında duruyorsun 5 kere aynı şeyi yapıyorsun topu sana çarptırıp taç korner kazanıyor. Hiçbir yeteneği yok defans konusunda. Sözleşmesi hemen fesh edilmeli. Böyle bir oyuncunun kadromuzda bulunması futbola ihanettir. Bunu oynatan Ersun Yanal'a yazıklar olsun.
Aykut Demir 2, Rakip ceza sahasında rakibe yaptığı bir faul var topa süper kahraman olmadığın sürece bir insan olarak vuramazsın. Top tehlikeli bölgeden taca çıkacak baskı yaparsın belki kaparsın düşünemiyor 10 metre üstten geçen topa çıkıp rakibe bodoslama dalıp faul yapıyor. Sezon sonuna kadar ancak yedek olur. Geleceği de yok bedavadan 1.4m€ kazanıyor. Bunu helikopterle alıp getiren İbrahim Hacıosmanoğlu da sezon sonu bununla birlikte defolup gitmeli.
Musa Nizam 2, Bu adam ancak stoper olur bek felan olmaz. İleri gidemiyor, penaltı değil kesin değil ama topa vuramıcaksın niye ayağını uzatıyorsun topa vurabilmen için ayağının 2.5 metre olması lazım. Hiçbir halt olmaz Musa'dan.
Ferhat Yazgan 1, Bank Asya'da bile bu adam gibi 100 tane futbolcu var gelmiş bizde ilk 11 çıkıyor. Yazıklar olsun Ersun Hoca. Oyundan çıkmadan önce bir şutu var Taca çıkacaktı az kalsın. Buna futbolcu diyene de yazıklar olsun.
Soner Aydoğdu 2, Olumlu tek bir hareketi yok anca geriye pas verir sıkışınca rastgele ileri vurur. Derhal defedilmeli.
Özer Hurmacı 6, Son dk yaptığı büyük amatörlük ama maç içi mücadelesi iyiydi.
Mehmet Ekici 7, 1 gol 1 asist zaten gerçek Trabzonspor'da Cardozo ile birlikte ilk 11'de oynayabilecek tek oyuncu.
Sefa Yılmaz 2, 90 dk'da Yusuf'a açtığı orta dışında tek olumlu hareketi yok birçok pozisyonu heba etti. 3.5m€ luk kazık.
Yusuf Erdoğan 4.5, Orta becerisi sıfır. Ön direği geçen 1 tek ortası yok. Yusuf için bu yorumu 100.kez yazıyorum.
Cardozo 8, Yedek bırakan utansın ne yazayım. 1 gol 1 asist + tek güzel gelen ortayı Sefa'ya indirişi.
İshak 5.5, Her türlü Musa'dan iyidir.

hyasin61
İshak Doğan: "Yeni bir şehre geldim ama şans bulamıyor olmam konusunda bu bir bahane değil. Trabzonspor için her şeyimi vereceğim.

zahido
05.01.2015, 22:24
Elimizdeki yerli statusundeki hicbir oyuncuyu okutamayacagiz.

Buyuk ihtimal borcumuz olacagi icin yabanci transferide yapamayacagiz.

Cok ciddi soyluyorum batabiliriz.

artvints
05.01.2015, 22:24
tolga özkalfa, hüseyin göçek, bülent yıldırım. bunlar hakem falan değil. verdikleri 5 karardan 4 ü yanlıştır.hücum faul çalmaya bayılırlar.net penaltılara sırtını dönüp, sonra penaltı uydururlar.bir faul çalarlar, bir dakika sonra aynı harakete faul çalmazlar. her pozisyonda kararsız kalıp seyircinin etkisiyle düdük çalarlar. düdük ağızlarından düşmez. futbolun ruhundan bir gram anlamazlar. işler yürüsün, ağzımızın tadı bozulmasın kafasında insanlar.

Furkan Özdem
05.01.2015, 22:25
Bize küfreden o tribünlerdeki yavşaklar; inşallah küme düşersiniz.

İnsan önce konumuna bakar. Sonra artistlik yapar.

Cardozo koyar hevesiniz kaçar sonra adi puştlar.

33. hafta sahamızda ligden düşmüş balıkesirle oynayacağız.

Cyzio
hanı hocam ne yazdın bulamadım :rolleyes:

Ahan da purayadur (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919926581&postcount=1948) :D.

.

arifberkay
Ersun Yanal: "Takımımıza doğru insanlar, doğru oyuncular alacağız. İsimleri belirledik. Ayın 12'si 15'i gibi transferlerimiz biter

Demek ki insan olmayanlar var takımda...

sasort
beyler bosigwaya rica ediyorum laf edilmesin

sol kanattan bir tane adam akıllı orta gelmedi her top atıldı bosigwaya

bir yerde iyi oldu transfer yapılması gerektiği ortaya çıktı

carolo
05.01.2015, 22:26
Bursa maçindaki penalti ve bu aksamki hahahaha

cubido
Ben kötü oynadığımız mallarda çok bariz hakem hataları da olsa pek dillendirmem ama bugunkü hakemler net art niyetliydi.
Adam ayağını çime takıp düşürken, iki hakemin gözünün önünde penaltı çalınıyorsa ben buna hata demem.
İkinci yarı yusuf'a yapılan da net penaltı. Onunda gördüğü halde çalmadı.
Maçın ikinci yarısı o zeminde yapılması gereken herşeyi yaptı takım.
Yusuf ve bosingwa beni de delirtti maçta ama bu zeminde onlar da anlamaya çalışıyorum. Kolay iş değildi.
Mustafa akbaş ve musa nizam herhangi bir takımın 11'inde çıkıyorsa , o takım şampiyonluğa değil düşmemeye oynar. Bu da net.
Gelelim özer'e. Bugün takımın en iyisiydi. Hata yapmadı mı, yaptı tabi. Ama bukadar ağır zeminde bile soğukkanlılığını korudu, bikerek oynadı, çok koştu, çok mücadele etti.
Hala bu çocuğa laf edenler var. Neymiş şikcilerde oynamışmış. Özer kadar taş düşsün bunu söyleyenlerin kafasına. Keşke şu takımdaki herkes özer kadar yetenek ve yürek sahibi olabilse.

doktor
ttürkmen - Hakaret

tturan - Yönetime hakaret

Yıldıray Emanet - Küfür

Bekir - Üyelere küfür

riv riv riv - futbolcuya hakaret

Oğuzhan Fidan - Futbolculara Bela okumak

Laz_61 - Küfür

Oguzhan Fidan supersin sen beni guldurdun Allahta seni guldursun:))))))

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

ilzinho61
yusuf da risk alıp orta açıyor, sefa gibi yanındakine vermiyor.ama küfürleri de o yiyor.maliyeti de 0. 4 milyon euro değil :) sonuç olarak doğru verecek pası, ortayı düzgün açacak, kaçarı yok.

zeminini düzeltmeyen takıma da eksi puan verilsin bu kadar basit. şu sahada top falan oynanmaz.oynansa izlenmez, izlense zevk alınmaz.

Yapma kardesim ya
Gecen mac yanlis hatirlamiyorsam 36 ortadan 7si isabetliydi bu hafta 40 ortadan 6si (80. dakika itibariyle).

Allah askina Yusufun ortalarini savunmayin bana. Ve gecen haftaki zemin AVNI AKER zeminiydi. Orta acamayan kanat oyuncusu yok bu dünyada.
Ishak girdi her ortasi tehlikeydi. Bosingwanin ortalarida güzel. Bunlar baska sahadami oynadilar ? Yusufun TÜM ortalari berbat haftalardir böyle.

zahido

Hala transfer. Neyin transferi bu? Nasil bir planlamayla transfer yapilacak?

Gelecek sezon icin karar cikmis. Her yapacagimiz transferden kazik yeriz bu planlamayla.

Sezgin Öztürk
Arkadaşım Sefa'da koştu Yusuf'ta koştu Bosingwa'da koştu Özer'de koştu. Eeeeee? Katkısı ne oldu bu koşmaların ve mücadelenin. HİÇÇÇÇ. Bana koşan değil oynayan oyuncu lazım.
Ya bırakın Allah aşkına eğer adaletli ve tarafsız maç seyretmişseniz şu maçta Özer Trabzonspor adına en iyi oynayan oyuncusudur. Ekicinin gol dışında adını duymadım ama sadece Ekici ile Cardozo oynamış. Skora göre değerlendirme yapılıyor burada çok net.

Berke6198
05.01.2015, 22:27
Bosingwa, Cardozo...

Minnettarım.

zafer6161
05.01.2015, 22:27
Ahan da purayadur (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919926581&postcount=1948) :D.

.

:D :D ha tamam abi cepten yazdığım için hep karışmıştı :D

Emrah Akcagöz
05.01.2015, 22:28
Karabük'de yenilmeyi hak ettik de gerisine katılıyorum.

+Başakşehir'e son dakika attığımız nizami gol sayılmadı-2 puan

Eder sana 11 puan, liderin 12 puan gerisindeyiz.

Karabük maçını 2-0 iken Bosingwa'nın verilmeyen penaltı pozisyonu için yazdım dakikasını hatırlamıyorum ancak penaltı verilse kırmızı da çıkacaktı ve maçın gidişatı değişebilirdi.

antep 2

Antep maçını izlemedim ne olmuştu ki ?

Hakan Yeşilyurt
arkadaşlar takım belki iyi oynamadı, belki hoca yanlış tercih yaptı ama bu maçın tek sorumlusu annesinin elinden öptüğüm ne yediği belli olmayan (inşallah evine giderken kaza gecirip geberen) hakemler yüzünden kaybettik..yeter be..

emre6117
Macin iyileri cardoza.ekici ve ozerdi.yusuf ve bosingva cok calisti ama bir turlu atamiyorlar su ortalari cardozaya.medjani belkalem olmayinca duran toplar aksiyor.seneye kadroda cardozo.ekici.yusuf.ozer.bosingva.belkalem.onur olmali gerisini ver 1461e veya gonder bedavaya.kalan mevkileri de yabanciyla dolduracaksin.

Küçük Uğur
05.01.2015, 22:29
Bosingwa yerine hic sevmem de Zeki olsa cocugu asardiniz be ne oynuyor Bosingwa 5 haftadir he ne bugun Yusufla beraber sahanin rezilleriydiler. Adi sayesinde laf edilmiyor su Bosingwa ya..

kalavara
şunu anlayamıyor ki millet. özer top mu kaybetti söv anasını satayım. takımın en çok sorumluluk alınması gereken yerinde oynuyor adam ve hiçbi şeyden çekinmiyor o yüzden hata olasılığı artıyor. ama millet transfer listesinin başına koyuyor. özeri çıkarıp yerine soner koy bakalım takım bir adım ileri gidebiliyor mu. ne kolay la sallamak burdan.

kimse oynamasa özer oynar bu takımda ;)

trabzonun futboldan anladığını iddiaeden zekaya fena halde takığım. anlık oyuncu performansına göre sevmekle nefret etmek arası dolaşan özgüven patlaması yaşan ergen taraftardan başka bir şey değil. en gencinden en yaşlısına.
çoğu da topu bilmez. oyuncu ne yapmaya çalşıyor, ne yapmalı, ne yapmamalı anlamaz ama her cacığı bilir. o nedenle bu takımdaki oyuncuları eleştiren zihniyetleri dikkate almayalım!

Trabzonsporking
Bugün takımın en iyisiydi Cardozoydu.1. golde harika bir asisti var,2. golde topa harika vurdu.İnşallah böyle devam eder.Takım yine rezaletti bugün.

karayamayman

Gelecek sezon icin karar cikmis. Her yapacagimiz transferden kazik yeriz bu planlamayla.

Allah'tan almadık Ozan Tufan'ı ve Erkan'ı...

Erkan da bayağı zarara girmiş oldu, o paraları alamaz kimseden...

Hakan Yeşilyurt
Karabük maçını 2-0 iken Bosingwa'nın verilmeyen penaltı pozisyonu için yazdım dakikasını hatırlamıyorum ancak penaltı verilse kırmızı da çıkacaktı ve maçın gidişatı değişebilirdi.

Antep maçını izlemedim ne olmuştu ki ?

4-4 bitmişti. başka ne olsun ki

artvints
Yapma kardesim ya
Gecen mac yanlis hatirlamiyorsam 36 ortadan 7si isabetliydi bu hafta 40 ortadan 6si (80. dakika itibariyle).

Allah askina Yusufun ortalarini savunmayin bana. Ve gecen haftaki zemin AVNI AKER zeminiydi. Orta acamayan kanat oyuncusu yok bu dünyada.
Ishak girdi her ortasi tehlikeydi. Bosingwanin ortalarida güzel. Bunlar baska sahadami oynadilar ? Yusufun TÜM ortalari berbat haftalardir böyle.

bosingwa nın ortaları güzel değildi bu maç.yusuf da çok kötü oynadı, berbattı. savunmadım ortalarını.

zahido
Adam cardozoyu oynatmiyor ben transfer istiyorum diyor. Alsan ne degisecek?

Fark olmus 12 napicaksin sampiyon mu olacaksin?

Antonio
önce hakemlerin art niyeti aşikar. bunları kim yönlendiriyor. kim doğra diyor. şikebahçelilerin ve tffnin payından şüpheliyim. başakşehiri uefaya göndermeyi planlıyorlar. Bu düzeni dur demek için bir basın toplantısı yapılıp sinevizyonda gösterilmeli. iho bunun için yiyorsa rteye çık hadi. Trabzonun hakkını yiyorlar.Ama sammiyet lazım önce. taraftarlar olarak toplanıp bir hakemi gerisini yazmayayım .................

yaranozlu
Hocam akbas demeyın ya mac 2-1 ken oyle bır asıst yapıyordu kı allahtan kacırdılar.Akbas gıbıler ıle olmaz bu kadar net.Zaten yabancı kuralı ıle bırlıkte kurtuluruz bu tıp oyunculardan.

Doğru hata yaptı ama geride olan takım riskli oynar takılmamak gerek, senede kaç maç oynuyor, ben öyle hatalara takılmam, sıfır hatayla oynayan bi stoper yok zaten, deplasmanda 2 gol yemişiz, biri çakma penaltı, burda defanstan çok kanattan bin fırsattan bir orta çıkaramayan yusuf, bosingwa ve fırsatları kaçıran sefayı, üretken oynamayan soner ve ferhatı sorgulamak gerek.

emre6117
05.01.2015, 22:30
Hakemler hakkinda diyefegim allahtan bulsunlar.ama bunun sonunu iyi gormuyorum.bir gun trabzonda adamin biri cikip bir hakemi vuracak.ve o adami milli kahraman ilan edecegiz.

UĞUR DURTAŞ
*keşke güçlü bir güç olsada maç sonu soyunma odasının önünde olup bütün futbolculara bir çift laf edebilseydim.

-ibrahim:içten alnından öperdim

-bosiwga: son 6 maçtır yalandan sahada dolanmasını kendisine yakıştırmadığımı söylerdim.

mustafa: içten oynadığını ama yerinin burası değil ptt 1 lig olduğunu söylerdim.

aykut: yine aynı şekilde yerinin burası değil,ring veya minder olması gerektiğini söylerdim.

-musa:çok şanssız olduğunu söylerdim.

ferhat:ben senin notunu k.ören maçında canlı stadda izlediğimde verdiğimi ,yerinin burası değil amaatör ligler olduğu,senin gibi oyuncular halı sahada yüzlerce olduğunu söylerdim.

soner:bitik olduğunu bu ağır oyunuyla bir geri bir yan pas yaparaak bu işin olamayacağını söylerdim.dikine niçin oynamadığını ve niçin önü boşken deparla topu süremediğini söylerdim.

özer:sen bir bal yapmayaan arısın derdim.içten oynaman iyi oynuyorsun anlamına gelmeyeceğini söylerdim.son dakikadaki yanlış pasa inanılmaz derecede kızdığımı söylerdim.

sefa:hiç bana yakışmayacak ama senin için kayseriye ve özellikle sana verilen paralar haraam olsun derdim.adamda biraz kişilik olur kardeşim derdim.90 dakika sahada gezindi durdu adam kendini bile ısındıramadı yazıklar olsun sana derdim.

ishak:kendisine gelmesini ve ikinci yarı aldığı paranın hakkını vermesini söylerdim.

cordozo:bir asist bir gol iyi gibi dursada ben bu halini beğenmediğimi ,sahaada ölü gibi durduğunu bedavadan faul almamasını ve güçlenmesini söylerdim.

yusuf:sahtekar oyunundan bahsetmezdim.sadece ersun hoca seni keşke bu maçta direk 11 'de başlatmalıydı derdim.bu ona yeterdi diye düşünüyorum.

arkadaşlar içim kan ağlıyor.

arkadaşlar şimdi futbolcular uludağda tatili hak ettiler kanısındayım.
hepinize aldığınız paralar haraam olsun

Doğukan Uçan
Yönetim ne 3 temmuz ile ilgili ne de hakemlerle ilgili konuşuyor kaç aydır bir yerden talimat felan mı aldılar merak ediyorum.

Mert'
Penaltı komediydi

ccd6167
Sunu anladığımız iyi oldu

Cardozonun yanına bi forvet daha girince hem kendi hem de 2 . Forvet bol bol pozisyona giriyor mu giriyor

Devam et işte bu sisteme

Hakan Yeşilyurt
bosingwayı zekiye tercih eden de mi var bu forumda yoksa ben mi yanlış okudum..

Yaşar
05.01.2015, 22:31
Maçın başında uydurma penaltıyla geriye düşüyorsun. Sonra etkisinden çıkamadan 2-0 oluyor maç. Zemin desen bırak top oynamayı , topu atmana mani. Balıkesir sadece defans yapıyor, zeminin onlara herhangi bir etkisi olmuyor, sen top oynamaya çalışıyorsun zemin el verdiği müddetçe. 8 oyuncun yok. Bu şartlarda 1 puan iyi değildir ama yapılan geri dönüş olumludur.

sasort
05.01.2015, 22:32
cardozo neden oynamadı maç sonucu bir gol bir asist acaba diyorum

yönetime transfer için bilerek mi yaptı

musayı oynattı her topu kaçırdı ishak girdi ssorun kalktı

özer mehmet gibi orta saha oyuncuların var neden arkalarına salihi koymadı soner neysede ferhatın bu ligde oynamayacağını ersunda biliyor

kafamda deli sorular

yaranozlu
05.01.2015, 22:33
Masallah Bonzaide sinir tanimiyor bazi arkadaslar, 2. golü ac da bak bakalim tekrar, sonra Akbas hakkindaki fikirlerini tekrar gözden gecir, yaptigi 2-3 tane yüzde yüz gollük hatalari daha saymiyorum.

Bu tip adamlara cevap veririm de yeri bura değil, bu mesajdan dolayı okuyan herkesten özür dilerken, forum da olsa haddimizi bilerek konuşmamız gerekir diye düşünüyorum.

hyasin61

20 transferde yapılan planlamadan daha ıyı olacagı , menajerlerın dayatması olan transferler olmayacagı kesın.

emre6117
Trabzonda akbas.aykut.musa.ferhat.soner.sefa.serdar gibi oyuncular oynamamali.

zafer6161
lig tv pen6 yok dedi

ilzinho61
bosingwa nın ortaları güzel değildi bu maç.yusuf da çok kötü oynadı, berbattı. savunmadım ortalarını.

Bosingwa yine az cok isabet ettirmeye calisti ve ortlari en azindan yandan veya üstten auta gitmedi. Birisi kafasini soksa tehlikeli olabilecek ortalar. Ama Yusufta o bile yok. Ve malesef bu haftalardirda böyle.

Savundugundan degilde yani küfürü Yusuf yiyor diyorsun ama elestirilmekte son derece hakli insanlar. Cardozo gibi tek vurus ustasina 90 dakika boyunca bir orta getiremiyorsan bu isi birakmalisin.

Trabzonsporking
Macin iyileri cardoza.ekici ve ozerdi.yusuf ve bosingva cok calisti ama bir turlu atamiyorlar su ortalari cardozaya.medjani belkalem olmayinca duran toplar aksiyor.seneye kadroda cardozo.ekici.yusuf.ozer.bosingva.belkalem.onur olmali gerisini ver 1461e veya gonder bedavaya.kalan mevkileri de yabanciyla dolduracaksin.

Özer'in bu takımda yedek olması lazım

hyasin61
Cardozo: "Hakkımda çıkan bütün olumsuz haberler yalandır. Trabzon'da çok mutluyum ve uzun yıllar bu formaya hizmet etmek istiyorum.."

Fatih Özkan
05.01.2015, 22:34
Maçın başında uydurma penaltıyla geriye düşüyorsun. Sonra etkisinden çıkamadan 2-0 oluyor maç. Zemin desen bırak top oynamayı , topu atmana mani. Balıkesir sadece defans yapıyor, zeminin onlara herhangi bir etkisi olmuyor, sen top oynamaya çalışıyorsun zemin el verdiği müddetçe. 8 oyuncun yok. Bu şartlarda 1 puan iyi değildir ama yapılan geri dönüş olumludur.

Katılıyorum.
Top oynamak istesen zemin berbat hadi zemini geçtim hakem felaket...

hyasin61
Adamsın be adam mutlu olmadıgını soyleyen herkese fena koydu fena

Emrah Akcagöz
4-4 bitmişti. başka ne olsun ki

Onu biliyorum hakem hatası olarak ne olmuştu onu sordum. :)

Tolga Kurt
Lig tvde penaltı yok denilmedi kararsız kalındı şansal geçiyoruz dedi hemen fener olsaydı Trabzonun yerinde 10 dk konuşulurdu :)

Uğur Gündüz
Açıkça penaltı olmayan pozisyona " devam kararı daha doğru olurdu dediler" Ben şokta!!!

MD net bir süzme .

truva28
Herkesi eleştiriyoruz da hakem resmen maçı satmış!Bu hakeme düdüğünü astırmayan yönetim hemen istifa etsin!O penaltıyı 3 büyüklerden birine çalsınlar da görelim!

Cagdas Topal
lig tv pen6 yok dedi

O pozisyonu yorumlamaya gerek var mı ?

hyasin61
Oscar Cardozo: "Trabzon'a adapte olduğumu düşünüyorum. Trabzonspor'a çok alıştım. Şehri seviyorum ve buradaki arkadaşlıklar çok iyi.

Tayfun Aydın
05.01.2015, 22:35
Devre arası transfere bu kadar para harcayacigimiza hakem alalım daha iyi. Sansar ve ekibi hala penaltıyı tartışıyorlar ya başkan ya hoca çıkacak ana avrat sovecek tehditse tehdit ne varsa bize karşı bu kadar rahat aleyhte karar veremeyecekler

Küçük Uğur
Zekinin yeri amator Bosingwanin yeri de yedek kulubesi bu formuyla. Bu kadar net sonuc olarak Sener alinmali bir tane isabrtli orta yapmiyacaksan dur defansta bari bu kadar pozisyon vermiyelim ileri cikma!!!

ilzinho61
Transfer yaparakda hic bir yere ulasamayiz. Bu lig kirlidir ve sistem Trabzonspora karsi calismayi birakmadik sürece her transfer bosa gitmis olur !

2010-2011 sezonu bitmeden HIC BIR SEY degismez !!

ersn.alparslan
Hakemlere kızmıyorum basit bir anadolu takımına nasıl davranıyorlarsa doğal olarak bize de öyle davranıyorlar. İşin ilginç tarafı balıkesir akhisar gibi kendi ayarımızda rakiplerle oynarken bile onlardan yana karar vermeleri. Şikeci köpekler bir faulleri verilmedi diye ortalığı yıkarken şenol güneş kaç haftadır hakemler hakkında konuşup bunun meyvelerini toplarken bizim yönetim dediğimiz cahil sürüsü, sahada kuzu olan sözde futbolcularımız ve çekirdekçi taraftarımız ne yapıyor ? Mesele ishak soner meselesi değil trabzon tarihinin görmediği ruhsuzluk ve karaktersizlik..

Courage
05.01.2015, 22:36
Oscar Cardozo: "Trabzon'a adapte olduğumu düşünüyorum. Trabzonspor'a çok alıştım. Şehri seviyorum ve buradaki arkadaşlıklar çok iyi.

bizde seni seviyoruz :alkış:

Cengizhan Okur
beyler topluca transfer başlığına gelsin duyumlar :) yarın başlıyor transfer dönemi

Nazim Can
Bu tip adamlara cevap veririm de yeri bura değil, bu mesajdan dolayı okuyan herkesten özür dilerken, forum da olsa haddimizi bilerek konuşmamız gerekir diye düşünüyorum.

Zekiyi Bosingwadan daha iyi futbolcu yapan sen , Yatabareyi Cardozodan daha iyi futbolcu yapan sen, Akbasi cok begenen sen, ama ben mi oluyorum değişik:) tamam olur görürsem söylerim:D

Sende ki bu özgüvene hayranim renkdas:)

Doğukan Uçan
05.01.2015, 22:37
bu şansal ve ekibi istanbul köpeğidir yıllardır aynı yalanlar her maç sonrası senaryo hazır adamlarda ama diger gs ve fb ye olsa hemen ertesi gün bütün gazetelerde ilk sırada olur haber

B.AKDEMİR
Boyle yoktan yere penaltilari nasil veriyorlar.Haksizliga ugraya ugraya artik biktik.Gelen baskanlarin hepsi pasif.Aciklamayi serzenisi isyani biz taraftarlarda yapiyoruz.Onemli olan icraat yapmak.Masaya yumrugunu vurmak.Baskan dedigin biraz agirligi olur.Sozu gecer.Postayi koydumu millet kacacak delik arar falan.

DePaR
En cok gol yedigimiz maclar
Karabuk TRABZON 3-0 stoper M akbaş
gaziantep TRABZON 4-4 stoper M yumlu
konya TRABZON 2-3 stoper M akbaş
besiktas TRABZON 3-0 stoper Avraam
bursa TRABZON 3-3 stoper M akbaş
eses TRABZON 4-1 stoper M akbaş
balikesir TRABZON 2-2 stoper Makbaş

Trabzonsporking
Artık bütün Anadolu kulüpleri bize düşman oldu.Maç sonu yine küfür ediyorlardı.

Emiroğlu
05.01.2015, 22:38
Beyler,

Allah aşkına saçmalamayın.
Tamam kadro mükemmel değil. Fakat, iskelet üzerinden konuşursak bu takım kaç maç bize oh dedirtti. Kaç maç gayet güzel futbol oynadılar. Kolej havası yakaladılar. 3-5 maçla insanları asıp kesiyorsunuz. Evet çok kalitesizler de var kadroda. Trabzonspor tarihinde hep olan bir durumdu bu. Yeni bir olay değil 1-2 tane hatır-gönül topçusunun kadroda bulunmasının.

İnsanlara robot muamelesi yapmayın. Sırf kafası bozuk diye 1-2 futbolcu tam kondisyonda olsa bile o maçta berbat oynayabilir.
Allah aşkına kaçınız 90 dakika şöyle bombok bir zeminde futbol oynadınız?

Pas atarsın gitmez.
Pas alırsın gelmez.
İstediğini yapamazsın.
Beynin istediklerini vücut yapamaz.
Kayarsın düşersin dönemezsin vs.
İnsanı en sinir eden durumlardan biridir.
sen bu şartlarda futbol oynamaya çalışırsın, rakip defans yapar, zeminden minimize şekilde etkilenir,
Hakemler zaten rezil.
Takım içi uyumsuzluk var.
8 eksiğin var,
Ve belki başka nedenler...

Bunlara rağmen ciddi eksiklerimiz tabi ki var. Ciddi gönderilmesi gereken futbolcular var ve futbolcu çöplüğüne dönmeden ciddi transfer rotasyonu yapılmalı.

Asıl takıldığım şu ki;
forumda hala ama hala görüyorum ki "10 futbolcu gitmeli" "x,y hariç hepsi satılmalı" vs vs yorumlar yapılıyor.
Kendi adıma bu taraftar profilinden sıkıldım artık.
Teknik taktik analiz tamam, sabaha kadar okunur, fakat bu nedir ya? Artık skor değil, dakika/pozisyon/tek maç taraftarlığına döndü !?

Arkada kalsın istemedim.
Ayda yıl da bir yazıyorum artık.
Hayırlı geceler.

Sefa Murat Dokuz
Ersun Hoca bu nasıl bir kadro yapma allah aşkına ya, Mustafa Akbaş yedek kalmak için daha ne yapmalı arkadaşlar.

Bosi-Aykut-Musa-İshak

Mertcan-Bosi-Aykut-Musa

Ya şu 4 defans dörtlüsünden birisini denesen ne olur?

Topu sadece ileri dikiyoruz ondan sonra Cardozo suçlu oluyor yedek kalıyor. Boşversenize ya. Ekici sahada olduğunda Cardozo mutlaka oynamalı. Ekici'siz zaten tek atak şeklimiz topu 65 metre ileri şişirmek.

Sefa'dan bir Burak Yılmaz çıkar mı? O tip bir oyuncu olurmu bilmiyorum ama kanat olmayacağı kesin. Forvet olarak denenmesi çok daha mantıklı. Ferhat Yazgan'da ne gördü de ilk 11'e aldı onu da merak ediyorum.

Hayatımda gördüğüm en kötü Trabzonspor ilk 11'i sahada. Jabi'li felan Ziya Doğan kadrosu bile bu 11'den çok daha iyiydi. Hatta Omar Dieng Erman Güraçarlı sezonki ilk 11'imiz bile.

Maç öncesi dedik. Hocanın fantezileri gına getirdi.

Fatih Ç

Doğru okudun :)

Kazım Bostan
trabzonun futboldan anladığını iddiaeden zekaya fena halde takığım. anlık oyuncu performansına göre sevmekle nefret etmek arası dolaşan özgüven patlaması yaşan ergen taraftardan başka bir şey değil. en gencinden en yaşlısına.
çoğu da topu bilmez. oyuncu ne yapmaya çalşıyor, ne yapmalı, ne yapmamalı anlamaz ama her cacığı bilir. o nedenle bu takımdaki oyuncuları eleştiren zihniyetleri dikkate almayalım!

tabi öyle.

şimdi de bosingwa'yı yolluyorlar. 2-3 hafta önce karadır kaşların diye dolanıyorlardı ortada

Nazim Can
En cok gol yedigimiz maclar
Karabuk TRABZON 3-0 stoper M akbaş
gaziantep TRABZON 4-4 stoper M yumlu
konya TRABZON 2-3 stoper M akbaş
besiktas TRABZON 3-0 stoper Avraam
bursa TRABZON 3-3 stoper M akbaş
eses TRABZON 4-1 stoper M akbaş
balikesir TRABZON 2-2 stoper Makbaş

Olsun öyle seylere takilmamak lazim, Akbas sonucda iyi bir oyuncu bugünde gayet yeterliydi:D

murat3861
Zemin çok kötüydü.takımda Ekici bosingva Cardoso ve birazda Özer dışında adam yok. Aykut musa Ferhat Akbaş Sonere boşuna para verilmiş. sefa ve waris yılın kazıkları. artık hakemlere söyleyecek söz bulamıyorum.15 metre ofsayt görmüyorlar.seneye yine avrupa kupalarında katılırsak ve çöplerden kurtulursak başarılı sayılır.

UĞUR DURTAŞ
Açıkça penaltı olmayan pozisyona " devam kararı daha doğru olurdu dediler" Ben şokta!!!

MD net bir süzme .

************bu üç adam satılmışlar
uydurma bir penaltı diyemediler

allahını seven bir yönetici bağlansın canlı yanına

laudrup61
05.01.2015, 22:39
Hakemlere kızmıyorum basit bir anadolu takımına nasıl davranıyorlarsa doğal olarak bize de öyle davranıyorlar. İşin ilginç tarafı balıkesir akhisar gibi kendi ayarımızda rakiplerle oynarken bile onlardan yana karar vermeleri. Şikeci köpekler bir faulleri verilmedi diye ortalığı yıkarken şenol güneş kaç haftadır hakemler hakkında konuşup bunun meyvelerini toplarken bizim yönetim dediğimiz cahil sürüsü, sahada kuzu olan sözde futbolcularımız ve çekirdekçi taraftarımız ne yapıyor ? Mesele ishak soner meselesi değil trabzon tarihinin görmediği ruhsuzluk ve karaktersizlik..

lütfen şu kişiyi forumdan uzaklaştırın, daha demin hocaya fenerli ağızıyla hakaret ve iftira atıyordu şimdide bizim ayarımızdaki takımlar akhisar balıkesirmiş :mad:

atomantcum
Beyler,

Tamam kadro mükemmel değil. İskelet üzerinden konuşursak bu takım kaç maç bize oh dedirtti. Kaç maç gayet güzel futbol oynadılar. Kolej havası yakaladılar. 3-5 maçla insanları asıp kesiyorsunuz. Evet çok kalitesizler de var kadroda. Trabzonspor tarihinde hep olan bir durumdu bu. Yeni bir olay değil 1-2 tane hatır-gönül topçusunun kadroda bulunmasının.

İnsanlara robot muamelesi yapmayın. Sırf kafası bozuk diye 1-2 futbolcu tam kondisyonda olsa bile o maçta berbat oynayabilir.
Pas atarsın gitmez.
Pas alırsın gelmez.
İstediğini yapamazsın.
Kayarsın düşersin vs.
Hakemler rezil.
Uyumsuzluk var.

Bunlara rağmen ciddi eksiklerimiz tabi ki var. Ciddi gönderilmesi gereken futbolcular var ve ciddi transferler yapılmalı.

Fakat, şu forumda hala ama hala görüyorum ki "10 futbolcu gitmeli" "x,y hariç hepsi satılmalı" vs vs yorumlar yapılıyor.
Teknik taktik analiz tamam, sabaha kadar okunur, fakat bu nedir ya?

Ben de arada kalsın istemedim

Trabzonsporking
Bizdede şans yok 3 istanbul eziği balkesin en kötü zamanında maç yaptı.

Hakan Yeşilyurt
05.01.2015, 22:40
Onu biliyorum hakem hatası olarak ne olmuştu onu sordum. :)

hakem hatası hatırlamıyorum..puan kaybettiğimiz maçları yazıyorsun diye..antepi atladın sandım..:) hatırlatayım dedim..

Nazim Can
05.01.2015, 22:40
lütfen şu kişiyi forumdan uzaklaştırın, daha demin hocaya fenerli ağızıyla hakaret ve iftira atıyordu şimdide bizim ayarımızdaki takımlar akhisar balıkesirmiş :mad:

Haci senide böyle görecekmiydik ya, wallahi gözlerim yasardi:alkış:

ersn.alparslan
05.01.2015, 22:41

ben gerçeklerden bahsettim ortada yanlış bişey varsa söyle

hodlu
05.01.2015, 22:41
Maçı izleyemedim ama ne olursa olsun bu skor bahanesi olmayan skor. Çok üzücü...

DEEP BLUE
05.01.2015, 22:43
Öncelikle , hayatımda hiç bir gole bu kadar sevinmediğimi söyleyeyim. Balıkesir ile oynanacak ikinci maçta mutlaka tribünde olacağım. Kimin kümeye gittiğini o zaman göreceğiz.

Maç konusuna gelince...

Ersun hocanın yerinde olmak istemezdim. Gerçekten para için çekilmez bu dert. En az 6 tane Bank Asya topçusuyla sahadasın. Ne yaparsan yap, ne taktik verirsen ver, yapamıyor adamlar. Adam çıldırdı ve haklıydı. Seni çok seviyorum Ersun hocam.... Teknik adam olarak bütün doğruları yaptın ve iyi ki varsın...

Özer'e çok yüklenmiş bazı arkadaşlar. Evet son saniyede yanlış pas tercihiyle beni de çıldırttı ama maç genelinde çok çalıştı. Teknik oyuncular için çok zor bir zemine rağmen, isyan eden ve takımı ayakta tutan adamladan biriydi. Teşekkür ediyorum.

Ekici'nin yeri hep ayrıdır bende... Sene başında "Constant değil Ekici konuşacaksınız" dediğimde futboldan anlamıyorsun cevabı verenlere selam olsun.

Cardozo... Cardozo işte... Başka ne yapsın..

Yusuf kardeşim... Sakın ava filan gitme. Domuza nişan alıp yan köydeki inekleri vurma ihtimalin çok yüksek... Biraz da Bosingva... Gerisi boş....

Onur Akyüz
Auttan ofsayt olmuyormuş bunu da öğrenmiş olduk.

Doğukan Uçan
as kadro olsak en az 5 atardık bu kadro ile kaleye 25 şut felan çekmişiz istatisliklere bakın maçla alakası yok.

Kazım Bostan
05.01.2015, 22:44
Beyler,

Tamam kadro mükemmel değil. İskelet üzerinden konuşursak bu takım kaç maç bize oh dedirtti. Kaç maç gayet güzel futbol oynadılar. Kolej havası yakaladılar. 3-5 maçla insanları asıp kesiyorsunuz. Evet çok kalitesizler de var kadroda. Trabzonspor tarihinde hep olan bir durumdu bu. Yeni bir olay değil 1-2 tane hatır-gönül topçusunun kadroda bulunmasının.

Pas atarsın gitmez.
Pas alırsın gelmez.
İstediğini yapamazsın.
Kayarsın düşersin vs.
Hakemler rezil.
Uyumsuzluk var.

Bunlara rağmen ciddi eksiklerimiz tabi ki var. Ciddi gönderilmesi gereken futbolcular var ve ciddi transferler yapılmalı.

Fakat, şu forumda hala ama hala görüyorum ki "10 futbolcu gitmeli" "x,y hariç hepsi satılmalı" vs vs yorumlar yapılıyor.
Teknik taktik analiz tamam, sabaha kadar okunur, fakat bu nedir ya?

noktasına virgülüne katılıyorum.

Keleşoğlu
Hakem konuşmaya gerek yok.her hafta aynı terane.bu haysiyetsizlere alıştık.1-0 mağlup başlıyoruz. cardozo niye oynamaz akıl almıyor. Elindeki tek klas topçu. Neyin fantezisini deniyoruz? Futboldan soğumuştuk zaten. bi süredir Trabzon maçı izlemeyi de bıraktım. Bunun bir parçası olduğun için teşekkürler Trabzonspor!

Jedi
Bu ilgiliz hangi kanaldan? Veya amacı ne? Neden yapıyor bu işi? Ben bişey anlayamadım. :D

Gesendet von meinem LG-D855

kanal değil hocam bet365 yayını, HDMI ile büyük ekrana aktarıyorum ayna gibi seyrediyorum bedava.. perform diye bir yayın üzerinden geliyor ...

sasort

hadi inş. ben ne bekledim biliyormusunuz sefayı çıkarıp mertcanı almasını

bu sefada ben bir nane göremiyorum

gitmesi gerekenler
aykut
ferhat
akbaş
yumlu
zeki
soner
fatih atik
fatih öztürk
avraam

alınması gereknler

acil
iki orta saha
bir yerli defans
bir yerli kaleci balıkesirin kalecisi bile olur

olursa
sağ açık (avraamı gönderip yabancı orta saha da alınabilir )

Hakan
Fener'i deplasmanda yenelim, ligi 15.ci bitirelim, Napoli 2 maçta da 5 tane atsın, Keçiörengücü 4 atsın.

Tayfun Aydın
05.01.2015, 22:45
Aut atisindan ofsayt olmuyormus gerçekten bilmiyordum. Verdiği ve vermediği penaltı için ettiğim küfürler kalsın ofsayt i geri alıyorum

Courage
Öncelikle , hayatımda hiç bir gole bu kadar sevinmediğimi söyleyeyim. Götü boklu Balıkesir kekolarıyla oynanacak ikinci maçta mutlaka tribünde olacağım. Kimin kümeye gittiğini o zaman göreceğiz.

Maç konusuna gelince...

Ersun hocanın yerinde olmak istemezdim. Gerçekten para için çekilmez bu dert. En az 6 tane Bank Asya topçusuyla sahadasın. Ne yaparsan yap, ne taktik verirsen ver, yapamıyor adamlar. Adam çıldırdı ve haklıydı. Seni çok seviyorum Ersun hocam.... Teknik adam olarak bütün doğruları yaptın ve iyi ki varsın...

Özer'e çok yüklenmiş bazı arkadaşlar. Evet son saniyede yanlış pas tercihiyle beni de çıldırttı ama maç genelinde çok çalıştı. Teknik oyuncular için çok zor bir zemine rağmen, isyan eden ve takımı ayakta tutan adamladan biriydi. Teşekkür ediyorum.

Ekici'nin yeri hep ayrıdır bende... Sene başında "Constant değil Ekici konuşacaksınız" dediğimde futboldan anlamıyorsun cevabı verenlere selam olsun.

Yusuf kardeşim... Sakın ava filan gitme. Domuza nişan alıp yan köydeki inekleri vurma ihtimalin çok yüksek... Biraz da Bosingva... Gerisi boş....

:ok

inancelal61
Hazır yabancı sınırı kaldırılmış ne güzel Allah aşkına geri zekalı yerli futbolcu almayalım Bosingwa ne kadar formsuz olsada adam 10 orta açmışsa 9 tanesi penaltı noktasına etkili olabilecek ortalardı.

Her zaman Yusufu savundum ama adam 1 tane bile isabetli orta açmadı Musa Nizam keza öyle. Ferhat Yazgan çok vasat bu seviyede oynayabilecek bir futbolcu değil.

Mali durumumuz iyi değil bari şu salakları izletmeyin bize adım gibi eminim bütün Trabzonspor sevdalıları Ferhati izlemek yerine Mustafa denen amatörü izlemek yerine 95 doğumlu gençleri izlemeyi tercih eder hata yapacaklarsa onlar yapsın.

Mertcan bugün kadroya alındı bu da iyi bir gelişmeydi.

Kazım Bostan
trabzon'daki balıkesir maçına inşallah gideceğim. napoli'ye bile belki gitmem ama inşallah o maça gideceğim.

Sefa
05.01.2015, 22:46
2 stoper, 1 bek, 1 kaleci ne iş yapar ?

http://i.hizliresim.com/qmbPoW.png

Nazim Can
Öncelikle , hayatımda hiç bir gole bu kadar sevinmediğimi söyleyeyim. Götü boklu Balıkesir kekolarıyla oynanacak ikinci maçta mutlaka tribünde olacağım. Kimin kümeye gittiğini o zaman göreceğiz.

Maç konusuna gelince...

:alkış::alkış::alkış:

ibrahim
kanal değil hocam bet365 yayını, HDMI ile büyük ekrana aktarıyorum ayna gibi seyrediyorum bedava.. perform diye bir yayın üzerinden geliyor ...
Bet365'ten bahis oynadıkça izleyebiliyorsun diye biliyorum. Ordamı seyrediyosun?

Courage
05.01.2015, 22:47
2 stoper, 1 bek, 1 kaleci ne iş yapar ?

http://i.hizliresim.com/qmbPoW.png

yahu bu pozisyon da bizim defansı değil hakemi konuşalım ,ofsayt yokmuydu ?

kudu_61
şerefsiz şansal yusufun pozisyonuna hemen ilgisi yok dedin balkesin penaltısına niye diyemiyorsun allah hepinizin belasını versin

yaranozlu
Zekiyi Bosingwadan daha iyi futbolcu yapan sen , Yatabareyi Cardozodan daha iyi futbolcu yapan sen, Akbasi cok begenen sen, ama ben mi oluyorum değişik:) tamam olur görürsem söylerim:D

Sende ki bu özgüvene hayranim renkdas:)

Zeki bosingwadan iyi demedim, ama Türk olmasından ötürü tercih ederim, Yatabare cardozo çok farklı tipte oyuncular, cardozo yaşı itibariyle geziniyor, yatabarenin kupada attığı golü cardozo atamaz, basmıyor, koşmuyor. Yatabare kuvvetli ve hareketli, bursa maçındaki ilk golü bi daha izle anlarsın ne demek istediğimi. Akbaşa gelince sınırlı yetenekleriyle oynuyor, bugün de defanstan topu çıkmada sürekli sorumluluk aldı, maç eksiğine rağmen, saçma sapan fauller verildi aleyhine, satı bile gördü faul yapmadığı pozisyonda ama sakinliğini korudu, ben koruyamadım. Aykut bir kere bile top çıktı mı? Aldıkları paraları karşılaştır. Akbaş yoklukta iyi bir maç oynadı bana göre.

Farkındaysan yabancı sıkıntısından ötürü bugün bir yenilik de yapıldı. Zekileri, yumluları, emregüralı kadro dışı bırak, sonra saçma sapan kadrolarla sahaya çık, gayret gösteremezsin, güçsüz Trabzona da rakipten önce ilk tokadı hakem atar, bildim bileli böyledir bu...

Önce ciddi ol, yorumu eleştirirken de efendiliğini kaybetme, hoş olmuyor.

bilgehan83
Kimse boşuna heveslenmesin barcelona madrid gibi takım kuramazsanız bu Lig'te biz şampiyon olamayız çok ümitliydim ama bu akşamı da gördükten sonra alenen annemize söver gibi hakemler doğruyorsa bizi yapacak birşey yok inanın şu takımın formasını giysem ve sahada olsaydım tolga denen babası belli olmayan adamı kramponlarımı çıkarır kafasına vurarak döverdim kimseye kızamıyorum bu yüzden bir de şu var ekici Özer ve cardozo dışında bütün oyuncuların yıllık ücretleri gözden geçirilmeli Sefa, constant ve soner denen adamlar bu yetenekle futboldan bu kadar para kazanmamalı yazıktır günahtır.. Erkan denilen adam bu kulübün kapısından geçmemeli.. Genç ve ucuz yerli yabancı futbolcular bulunmalı 25 yaşın altında ozan tufan ı da alsak bu Lig'te biz şampiyon olamayız... Bari kupamızı alabilsek.. Tek hayalim barcelona gibi takım oyunuyla bu Lig'te tüm takımları eze eze yenmek Manisa maçında daha fazla atmadığımıza bir kez deha üzüldüm eze eze yeneceksin hepsini bizim bizden başka dostumuz yok olsaydı kupamızı alırdık basın medya tff mhk hepsi maalesef karşımızda erkan olayında bile görüyoruz adamları lig tv spikerlerini kameralarını bir tek erman hoca konuşuyor onu da azize susturur yakında.. Bu forumda olmak çok güzeldi çok yorum yapmasam da yazılanları hep okuyorum orduluyum ama Trabzonspor benim için çok kutsal bu hiç değişmeyecek.. Cemil Meriç'in 'İnsan mukaddesi olandır.' sözü Trabzonspor ve benim bağımı ifade eder ve bu asla değişmeyecektir..

Sefa

Kale atışında ofsayt olmaz..

İ. SARAL
05.01.2015, 22:48
Maçtan önce ufak bir umudum vardı ama kadroyu görünce kesinlikle yenemeyeceğiz dedim. Vahid fantezi peşindeydi, Ersun geldi o da başladı fantezilere. İshak son maçlarda fena değildi nereden çıktıysa Musa'yı koydu 11'e o da gerekeni yaptı. Öyle bir çalım yedi ki evlere şenlik. Defans oyuncusu rakibi nasıl karşılamamalı konusunda iyi bir örnek verdi. Kavşak hakem de bu fırsatı kaçırır mı penaltıyı uyduruverdi. 2. golde de ofsaytı bozup resmen sıçıp sıvadı. Orta sahada Salih, Ferhat'ın yerine her türlü oynar. Forvette de hiç bir özelliği olmayan yılın kazığı Sefa oluca etkisiz bir ilk yarı normaldi. 2. yarı gayet iyiydik ama şans, saha, hakem anca bu kadarına izin verdi.

Tayfun Aydın
Aut atisindan ofsayt olmuyormus aynı taç atışı gibi

mustafaction

Taç ve aut atışları ofsayt olmaz...

Emrah Akcagöz
hakem hatası hatırlamıyorum..puan kaybettiğimiz maçları yazıyorsun diye..antepi atladın sandım..:) hatırlatayım dedim..

Yok yok hakem hatalarını yazıyordum yoksa yazılacak çok maç var. :)

Oruç
Maç dışında yayıncı kuruluşu izlememek lazım. Adamlar komedi. Penaltı pozisyonu için "penaltı yok diyemediler(!)"

Soner Albayrak
Şu hocaların garip fantazileri yüzünden dünyanın puanını kaybettik.

Kazım Bostan
https://www.facebook.com/Divaneyiz

sayfada goller var.

iki golün zamanlaması da mükemmel

ilk gol 61:00 da

ikinci koyduk mu sesleri arasında ;)

hodlu
05.01.2015, 22:49
Hakemler bildiğimiz gibi desenize. Başkan hacı uyuyor hakemler doğruyor...

Courage
Kale atışında ofsayt olmaz..

Taç ve aut atışları ofsayt olmaz...

doğru ,pardon.

Doğukan Uçan
allah korusun bu televizyon kanalları bizim maçlarımızı değerlendirmesin

yaranozlu
05.01.2015, 22:50
şerefsiz şansal yusufun pozisyonuna hemen ilgisi yok dedin balkesin penaltısına niye diyemiyorsun allah hepinizin belasını versin

Yusufunki de alakasız ama şansal 1 numaralı trabzon düşmanlarındandır, karakteri cine5 bimaş savaşından herkes bilir, algı yönetimini iyi oynar, aynen Türk hakemleri gibi şerefsizin tekidir.

batugol
05.01.2015, 22:51
Fener'i deplasmanda yenelim, ligi 15.ci bitirelim, Napoli 2 maçta da 5 tane atsın, Keçiörengücü 4 atsın.

feneri yenelim
napoliyi eleyelim
turkiye kupasini alalim

napiyim acgozluyum
ben biraz daha fazlasini istiyorum

Antonio
bu art niyet sürecektir. malesef v for vandetta gibi birisi çıkacak haddini bildirecek şunlara. malesef bunları yargılayacak bir mahkeme yok.

Sefa Murat Dokuz
Trtspor K.Çilingiroğlu
"Balıkesirspor'a verilen penaltı dünya tarihinde verilmiş en uydurma penaltı."

Oruç
Zemin tarlabaşı. Bu zeminde patates bile yetişmez.

yattarinho61
İbrahim 6 , Önünde defans felan yok. Potansiyelli genç özellikle kale vuruşları çok net ve güçlü olmasada hep bizim oyunculara gidiyor.
Bosingwa 4.5, Topu sür sür sür sonra ya kaptır yada berbat bir orta yap. Ne anlamı var o zaman o kadar getirmenin ? En fazla yabancı sınırı sayesinde yedek olarak kalabilir. Oda aldığı parada indirime gitme koşulu ile 2m€ felan çok çok büyük para. 1.2m€ ya rağzı olursa kalsın yoksa bye bye.
Mustafa Akbaş 1, Futbolcu felan değil. Oyun zekası -1000. Rakip sana topu çarptırcak ya rakibe yapış, yada adamı itmeye çalış. Armut gibi karşısında duruyorsun 5 kere aynı şeyi yapıyorsun topu sana çarptırıp taç korner kazanıyor. Hiçbir yeteneği yok defans konusunda. Sözleşmesi hemen fesh edilmeli. Böyle bir oyuncunun kadromuzda bulunması futbola ihanettir. Bunu oynatan Ersun Yanal'a yazıklar olsun.
Aykut Demir 2, Rakip ceza sahasında rakibe yaptığı bir faul var topa süper kahraman olmadığın sürece bir insan olarak vuramazsın. Top tehlikeli bölgeden taca çıkacak baskı yaparsın belki kaparsın düşünemiyor 10 metre üstten geçen topa çıkıp rakibe bodoslama dalıp faul yapıyor. Sezon sonuna kadar ancak yedek olur. Geleceği de yok bedavadan 1.4m€ kazanıyor. Bunu helikopterle alıp getiren İbrahim Hacıosmanoğlu da sezon sonu bununla birlikte defolup gitmeli.
Musa Nizam 2, Bu adam ancak stoper olur bek felan olmaz. İleri gidemiyor, penaltı değil kesin değil ama topa vuramıcaksın niye ayağını uzatıyorsun topa vurabilmen için ayağının 2.5 metre olması lazım. Hiçbir halt olmaz Musa'dan.
Ferhat Yazgan 1, Bank Asya'da bile bu adam gibi 100 tane futbolcu var gelmiş bizde ilk 11 çıkıyor. Yazıklar olsun Ersun Hoca. Oyundan çıkmadan önce bir şutu var Taca çıkacaktı az kalsın. Buna futbolcu diyene de yazıklar olsun.
Soner Aydoğdu 2, Olumlu tek bir hareketi yok anca geriye pas verir sıkışınca rastgele ileri vurur. Derhal defedilmeli.
Özer Hurmacı 6, Son dk yaptığı büyük amatörlük ama maç içi mücadelesi iyiydi.
Mehmet Ekici 7, 1 gol 1 asist zaten gerçek Trabzonspor'da Cardozo ile birlikte ilk 11'de oynayabilecek tek oyuncu.
Sefa Yılmaz 2, 90 dk'da Yusuf'a açtığı orta dışında tek olumlu hareketi yok birçok pozisyonu heba etti. 3.5m€ luk kazık.
Yusuf Erdoğan 4.5, Orta becerisi sıfır. Ön direği geçen 1 tek ortası yok. Yusuf için bu yorumu 100.kez yazıyorum.
Cardozo 8, Yedek bırakan utansın ne yazayım. 1 gol 1 asist + tek güzel gelen ortayı Sefa'ya indirişi.
İshak 5.5, Her türlü Musa'dan iyidir.
Yusuf 4.5 ???? Yok artik..
-4.5 sa tamam derim..yoksa futboldan anlamiyorsun bana göre

Hakan Yeşilyurt
05.01.2015, 22:52
Yok yok hakem hatalarını yazıyordum yoksa yazılacak çok maç var. :)

ilk defa bu kadar sinirlendim..ne yazdığını görmeden atladım öyle..kusura bakma :)

Oğuz B.
05.01.2015, 22:53
Yıldırım-Yankaya'dan sonra şimdide bu. Son üç haftada kaybedilen puan 7..

Şu zeminde ve zemin üzerindeki topkafa ortadayken teknik taktik yorum yapmak boş.

Oruç
Zaten böyle rezalet bir penaltı ancak bizim maçta verilir. İstanbul takımına verilse o hakemin olmayan kariyeri bu gece bitmişti.

Vur Trabzonspor'a. Nasılsa cezası yok.

batugol
para konusturur
orada oturanlar paranin adamlari

zafer6161

ofsayt var ama aut atışından ofsayt sayılmıyo...yani yok

batugol
05.01.2015, 22:54
Trtspor K.Çilingiroğlu
"Balıkesirspor'a verilen penaltı dünya tarihinde verilmiş en uydurma penaltı."

en kotusu de
art niyetin en iyi kaniti hakemin 1 metre onunde oluyor

yattarinho61
05.01.2015, 22:54
ofsayt var ama aut atışından ofsayt sayılmıyo...yani yok
Eminmisin ?? Benim bildigim kural ofsayt

S.Seymen
05.01.2015, 22:55
11 yabancı ile Borce nin döneceğini de düşünürsek iyi bir orta saha ile takım değişir. Avrupada oynaayan takım sağlam basıyordu. Ersun da biraz daha sağlam oynatabilir takımı. Vahit Hoca'nın gitmesine karşıydım. Ama oldu artık Ersun Hoca desteklenmeli her şekilde. Bir Hoca da takımdan sözleşmesi bitince ayrılsın bitmeden değil.

Bütün bunların haricinde, bu ligde şampiyonluğa değil kümede kalmaya ve çok sağlam bir genç takımla yapılanmaya çalışmak lazım. Sistem değiştiğinde ve siyaset elini ligden çektiğinde ki büyük bir soru işaretidir. Yarışmacı olmayı denemek lazım.

bu dönemde yeni bir takım oluşturarak küme düşmeden idare ederek. -Daha çok basket ya da kişisel sporlar öncelenebilir en azından Trabzon'da- maddi ve masa anlamında güçlenmeyi deneyebiliriz. Bu sisteme federasyonu, hakemleri medyası siyaseti vs hepsini katıyorum sistem deyince; güvenilip de yola çıkılmaz. Hatta maçlarımızı yabancı hakemlerin yönetmesi istediğimizi, gerekli mercilere pozisyonları gösteren bir sunumla birlikte sunabiliriz. (rakiplerimizin kazandıkları ve bize kaybettirilen maçları göstererek ) başvuru sonuçvermezse uefa ve fifa ya da gidilebiliri aynı aargümanla. ha bir şey yapacaklarını beklememekle birlikte. en azından rahatsı ederiz.

yönetip çıkıp yarışmayacağımızı idare edeceğimizi ve bekleyeceğimizi deklere etmeli.

küme düşürmeyi denerler mi bence denerler; düşüncem o ki düşsek ve bu kirlilikte yer almamak benim tercihim olur ama bazıları, düşünmek istemiyor en azından onurumuzla kalırız.

bu şike sürecinin üstüne yatılmasının artçıları bu günkü kararlarla da gelmeye başlamıştr.

kabul etmek lazım ki bu lig bir fb ligidir. biraz gs çok çok az bjk ile gidecektir. bu şartlar sürdüğü sürece biz ancak verirlerse şampiyon olabiliriz ki nu benim içime sinmiyor. seyirci davranışları daa oturmaya başlamıştır. gerçek seyirci hızla göztepeleştirildiğimizin farkında ve sisteme maddi desteğini kaptırmak istememektedir. hepsi bu

bence bir kaç seneliğine sahadaki mücadeleyi beklemeye idare etmeye alıp, gücü artırmak maddi anlamda bağımsızlığı sağlamak gibi saha dışı mücadeleyi sürdürmek en doğru yol olacaktır.

hocalara şunlara bunlar saldırmak doğru değil seyiriye yönetime falan saldırmakda doğru değil. kim gelirse gelsin sistemin hizmet ettiği odak ya da odaklar bellidir,

en azından kendimizi üzmeyiz temiz taraftarın ezilmesini dediğim mantıkla önleyebiliriz. bu ligde şampiyonluğa oynamaya çalışmak bir çeşit Don Quote savaşıdır. Kendinize iyi bakın boşverin bu işleri.

ha illede futbol diyorsanız Trabzon'daki yerel ligi özelleştirip güçlendirip kendimizi tatmin edebiliriz. Neden olmasın?

Einstein'i bir kez daha hatırlatayım isterseniz "Hep aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek aptallıktır" diyor ....

sevgilerimle...

Doğukan Uçan
05.01.2015, 22:55
colman ve zokora'nın ölüsü iyiydi arar olduk adamları :D :D

kudu_61
05.01.2015, 22:56
lig tvde penaltı yok denilmedi kararsız kalındı şansal geçiyoruz dedi hemen fener olsaydı trabzonun yerinde 10 dk konuşulurdu :)ama aynı şansal yusufun pozisyonunda ağzında hazırmış gibi alakası yok dedi şansal bana adamsan açıkla balkeste nerede temaz var insafınız kurusun seninde denizlinin de bi tek tümer vermem dedi adam değilsiniz şansal ve denizli
ben yusufun pozisyonuna penaltı demiyorum ama balıkesirin pozisyon penaltıysa ebe şerefsiz yusufun pozisyonu yüzde yüz penaltı

hyasin61
Öncelikle , hayatımda hiç bir gole bu kadar sevinmediğimi söyleyeyim. Balıkesir ile oynanacak ikinci maçta mutlaka tribünde olacağım. Kimin kümeye gittiğini o zaman göreceğiz.

Maç konusuna gelince...

Yorum budur ıste ozellıkle hoca kısmı

kudu_61
eminmisin ?? Benim bildigim kural ofsaytevet öyleymiş

Sefa Murat Dokuz
05.01.2015, 22:57
Yusuf 4.5 ???? Yok artik..
-4.5 sa tamam derim..yoksa futboldan anlamiyorsun bana göre

Ortaya bir hırs koydu. Bosingwa gibi bal yapmayan arıydı. topu sürüyor sürüyor orta yapmayı beceremiyor. İkiside aynı benim için. He sen anlamıyorsun dedin diye anlamıyorum he. He he ;)

Oğuz B.
05.01.2015, 22:58
Bursa 32/6
Eskişehir 39/7
Balıkesir 45/7

116/20

96 tane isabetsiz orta yapmışız son üç maçta.

Kazım Bostan
05.01.2015, 22:59
Kral:

"Oyuna sonradan girdim ve katkıda bulunmak istedim. Gol de attım. Daha fazlasını atmamız gerikiyordu. Çok gol pozisyonuna girdik ama değerlendiremedik. Kendi adıma şunu söyleyebilirim. Buraya adapte olduğumu düşünüyorum. Trabzon'da mutluyum. Burada arkadaşlık çok iyi. Trabzon'da mutsuz olduğuma dair haberler yapıldığını duyuyorum. Bunlar kesinlikle asılsızdır. Her geçen gün burada daha faydalı olacağımı düşünüyorum. Taraftarlarımızdan bu ve benzer haberlere itibar etmemeliler."

f1bekir
colman ve zokora'nın ölüsü iyiydi arar olduk adamları :D :D

Valla biz de aynı şeyi konuştuk. Ferhat-Soner ikilisi oynayacaksa orada biz Zokora-Colman'ı tercih ederiz.

O bölgeyi güçlendirebilirsek takım bambaşka bir çehreye bürünecek inanıyorum, bu iki futbolcu malesef takımın el freni, bizde oynayabilecek kapasitede değiller...

Transferler yapılırken de hep o bölgedeki eksiklikten bahsetmiştik zaten, aklın yolu bir...

Hakan

Maç konusuna gelince...

Abi ne olur artık foruma ara verme :)

'Enes'
05.01.2015, 23:00
Ersun Yanal: "Yarışın ne kadar adil olduğunu sorgulamak lazım. Pazartesi oynuyoruz ve oyuncularımız gidiyor. Dün oynansa gitmeyeceklerdi.Çok fazla konuşmak da istemiyorum ama Trabzonspor'a yapılanın adil olduğunu düşünmüyorum. Konuşsam ne olacak?"

Fatih Birinci
05.01.2015, 23:00
Cardozo der susarim...

Uğur Gündüz
05.01.2015, 23:01
Autttan ofsayt olmuyormuş, dağılalım.

Tolga aleyhimize verdiği penaltı ile en az 4 hafta maç almayı garantiledi!

Sorun sadece stoperlerde görünmekle birlikte , yediğimiz iki golde de kanatlardan geldiler. Bosi haftalardır kötü, sol bek de yalandan var. Hangi takım stoperi olursa olsun devamlı rakip forvetlerle karşı karşıya kalırsa madara olur, birisi en teknik, hızlı, diğeri genellikle en kazma ve yavaşı!

Sorun çok net bir şekilde orta saha? Soner, Özer, Ekici'den Oluşan orta saha hiç bir takıma hükmedemez. Orta sahayı dirençli hale getirirsek stoperler bu kadar gözümüze girmez.

murat3861
05.01.2015, 23:01

Maç konusuna gelince...

MÜKEMMEL tespitler.

Doğukan Uçan
05.01.2015, 23:02
yönetim uyuyor valla yazık hoca haklı tek basına nereye kadar konuşsun

Fatih Özkan
05.01.2015, 23:03

Maç konusuna gelince...

Güzel özetledin Abicim.
Her satırına katılıyorum. :alkış:

cubido
05.01.2015, 23:04
Ben maçın heyecanıyla taraflı gördüm yusuf'un penaltı pozisyonunu.
İlk müdahalede bir temas yok ama sonra diğer ayağıyla yusufun ayağına vurup düşmesine neden olmuyor mu?

cakalkerem
05.01.2015, 23:04
ne söylesek nereden başlasak ta elinden tutulur yanı yok takımın

inadina61_08
05.01.2015, 23:05
Hakemlerin iki haftadır arsızca yaptıkları, daha öncelerden başakşehir, bjk maçlarını da ekleyip, diğerlerinin sırtını sıvazladıklarını da ekleyince puan cetveli çok tuhaf olması gerekirken planlı bir şekilde devam ediliyor(daha önce böyle yazınca buna kompleks diyen dostum hala aynı yerdemisin)
Ersun hocanın amacı neydi onu da anlamadım, Forvetsiz çıkmak da nedir, o değil de bu işi her gelen arada bir deniyor, manyakmıdır yoksa temiz hava mı çarpıyor bunları anlamış değilim.
Hakemi tebrik ediyorum, öyle iki ofsayt var ki biri aut'dan gelen değil 5 metre hakemin bile iki metre önünden fırlayan bir oyuncu. Yazıklar olsun. Allah bize de sabır versin. gözlerim doldu yemin ederim, yeter dedim, bu ülkenin evladı değilmişim gibi hissettim. gerçi bunu tercih eden, şike olayını bırakıp önümüze bakalım diyenlere de selam olsun, öncelik bu işi çok ateşli devam ettirmeyen İHO'ya olsun.

f1bekir
Ben maçın heyecanıyla taraflı gördüm yusuf'un penaltı pozisyonunu.
İlk müdahalede bir temas yok ama sonra diğer ayağıyla yusufun ayağına vurup düşmesine neden olmuyor mu?

Evet, bence de.

İ. SARAL
Hala Bourceanu bu takımın oyuncusu değil diyenler var mı ? :) Tek ayakla oynasa yine oynar.

kudu_61
yusufunki de alakasız ama şansal 1 numaralı trabzon düşmanlarındandır, karakteri cine5 bimaş savaşından herkes bilir, algı yönetimini iyi oynar, aynen türk hakemleri gibi şerefsizin tekidir.ben zaten yusufun pozisyona penaltı demiyorum tezim balkesin pozisyon penaltıysa bu yüzde yüz penaltı doğrusun bu hakemler şerefsiz seni seviyorum

ilyskm
05.01.2015, 23:06
Ne olursa olsun Kim ne derse desin ligdeki sıralamayı futbolumuzun uzaktan kumandaları yani kuklaları hakemler belirliyor, bir çırpıda sayabileceğim alehimize düdük Çalan şerefsizlerin maçlarını; gsaray, BJK, Bursa, Gaziantep, eskişehir ve balıkesir. Tabiki bu şeref yoksunu hakemler varken bu hatalar son bulmayacak...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hyasin61
SON DAKİKA: Ersun Yanal: "4 oyuncu ile anlaşmaya çok yakınız. İsim vermeyeyim, devre arasında transfer yapmak kolay değil."

The Legend
Bu hakemleri nasıl yeneceğiz bilmiyorum. Eskiden 3 kişiydiler şimdi daha fazlalar içlerinden kesin bir şerefsiz çıkıyor.

cakalkerem
05.01.2015, 23:08
saha çok kötüydü....

cyberentalpi
05.01.2015, 23:08
Cardozo'n varsa ilk 11'de Cardozo oynar.

Sokun ulan bunu kafanıza !!

Bu Ersun Hoca nın lafi

Muhteva
05.01.2015, 23:09
Bu maç Yusuf ile Özer kanser etti beni. Bu kadar pozisyon harcayan topçu görmedim hele Yusuf'un tüm ortaları auta yollaması rezaletti gerçekten.

Kim ne derse desin takımın en iyisi Cardozo ile Mehmet..

Uğur Gündüz
05.01.2015, 23:11
Bu hakemleri nasıl yeneceğiz bilmiyorum. Eskiden 3 kişiydiler şimdi daha fazlalar içlerinden kesin bir şerefsiz çıkıyor.

Çok doğru. Hakkaten üçüyle baş edemiyorduk, altısını nasıl yeneceğiz!

nchls
05.01.2015, 23:11
la gene aralarda bourceanu ismini okudum. Sanırsın yaya toure ya yeter. Adam steauda oynamıyor. bizimkilere kalsa direk getirip 11e koyacaklar.

sasort
05.01.2015, 23:12
SON DAKİKA: Ersun Yanal: "4 oyuncu ile anlaşmaya çok yakınız. İsim vermeyeyim, devre arasında transfer yapmak kolay değil."

ne ara söyledi bu lafı konuşmasında yoktu :)

ibrahim
05.01.2015, 23:14
la gene aralarda bourceanu ismini okudum. Sanırsın yaya toure ya yeter. Adam steauda oynamıyor. bizimkilere kalsa direk getirip 11e koyacaklar.
Benim sattığım adam sırf zaman geçirsin diye kiralık veriliyorsa bana, bende oynatmam. Yarım senelik kalacak adama güvenip kadro düzenimi ona göre kuram.

Etem Güner
Maçtan yeni geldim eve arkadaşlar şu takım varya ömür törpüsü istanbul sevdalılarının istepne takımından nasıl 2 gol yiyorsun seni şu soğuk günde desteklemeye gelen taraftarını hiçmi düşünmüyorsun kardeşim Ersun hoca pes pes pes yav neyse şu 2. gol varya herşeye değdi

yorumsuz6117

Ozan , Şener , Uğur Demirok , Hakan Arıkan , Boffin , Uğur Demirok , Veysel Sarı , Aytaç..

Bunlardan 4 tanesi heralde :)

hyasin61

flash interview'dan sonra yaptıkları basın toplantısında

Sadettin_
05.01.2015, 23:15
yapcak birsey yok . Biz tökezleyince kafa üstü uçurumdan aşağı yuvarlanıyoruz.
İstanbul takımları tökezleyince hakemler devreye giriyor .
Hakemleride mi yenmemiz gerekiyor ?
Bu imkansız . Çünkü farklı kategoridesin .
real madridi yenme ihtimalin var ama hakemleri yenme ihtimalin yok.

Çünkü penaltı olmayan pozisyona hakem penaltı veriyor ve sen futbol kuralları gereği ses cıkaramıyorsun . Hakemleri yenememek boyle birsey iste

acan61
05.01.2015, 23:15
Taş gibide oynadık bu düzene karşı... 2 transfer dışında yaz dönemi beklenmeli çok şey değişecek gibi

inadina61_08
05.01.2015, 23:16
Ozan , Şener , Uğur Demirok , Hakan Arıkan , Boffin , Uğur Demirok , Veysel Sarı , Aytaç..

Bunlardan 4 tanesi heralde :)

Bnlardan kaç tanesini Napoli kadrosunda takıma seviye atlatacak olarak görürsün. belki bir hadi güzel hatırına 2(eldekilerden bir tık iyi diye düşünebilme ihtimali diyeyim)Eğer o dört çok iyi transfer bunlardan biriyse bir daha Transfer yapmayıp yumlu ve zekiyi affedelim.

nchls
05.01.2015, 23:17
Benim sattığım adam sırf zaman geçirsin diye kiralık veriliyorsa bana, bende oynatmam. Yarım senelik kalacak adama güvenip kadro düzenimi ona göre kuram.

biyerde doğru , burada anlatılan kadar iyise nolursa olsun oynaması lazım ama işte. hadi herşeyi geçtim. diyelim geldi okey. Ama adamın maç eksiği haddinden fazla. buna rağmen 2 yarı ortasahayı ona teslim etmek isteyenler ben ona kızıyorum.

orhan42
05.01.2015, 23:17
Soner'in acilen bu takımdan gönderilmesi lazım..Aldığı her topu yana geriye oynayan bu oyuncuya tahammülüm yok..Balıkesirspor ve onun taraftarını da yazdım bir yere..Ligden düştükleri gün bayram yapmazsam adım İlyas Orhan değil..61'de gol atıp 34 dakika beklemenin ne anlamı var..Bastırsanız,şu tüstüne şu atsanız dağılacak bu takım..Hakeme diyecek bir şeyim yok.Allah bildiği gibi yapsın deyyusu..Bu arada Lig Tv'de maç sonunda sercan'ın hırsızılığına Mustafa Denizli denen şeref yoksunu müdahale var dedi ya daha da üzerine bir şey demek haram olmalı bize..Herifler resmen penaltıya penaltı değil diyemediler..yazıklar olsun size sizi bu düzenin başına getirtene...

fanatikdevri
05.01.2015, 23:18
Artık bütün Anadolu kulüpleri bize düşman oldu.Maç sonu yine küfür ediyorlardı.

Balıkesir'de yaşayan ne kadar üç ezik taraftarı varsa gelip Trabzonspor'a olan kinini kusuyor.

Lig sonuncusuyla berabere kaldığımız maça seviniyoruz.Cardozo ile takımın diğer kısmının en yakın olması gereken maç zaten bu maç,gol armayacaktı da ne yapacaktı?
Diğer maçlarda eziliyorsun orta alanda kafa kafaya oynayabildin mi ?
Ersun Yanal ne inat bir kişiymiş.

Hakan
05.01.2015, 23:18

Basın toplantısı olabilir

cakalkerem
05.01.2015, 23:19
maça cardozo ile başlamalıydık

orhan42
05.01.2015, 23:22
Ulan haftalardır kötü oynayan şikebahçe hakemler sayesinde kaç puan aldı?Biz kaç puan kaybettik..Eskişehir maçı 3 bu maç 2 Bursa Maçı 2..7puan.Kaybetmişiz..Sırf son 3 maçtaki kayıp bu..Koy üstüne 30 puan yapıyor.El insaf be kardeşim,el insaf...

Emrah Akcagöz
05.01.2015, 23:22
ilk defa bu kadar sinirlendim..ne yazdığını görmeden atladım öyle..kusura bakma :)

Estağfurullah ne kusuru.

sasort
05.01.2015, 23:23
sol ayağa sahip ve sol bek oynayan amatör topçu olarak diyorum ki

bu yusuf orta açma konusunda çalışmalı profosyonel topçu nere çalıştırıyon demeyin çalışmalı

bu gün bir tane adam akıllı ortası yok

arkadaşlar bosigwaya lafım yok bir kaç tane topu iyi kesemedi

bakın yusuf dikine oyun sistemi üzerine kendini geliştirmek istiyor eyvallah roben olayacak eyvallah
ama orta kesiyor bakıyorum ayağının pozisyonuna çoğunda tırpanlama dediğimiz şekilde vuruyor topu

soldan koptun gidiyorsun bir kere içerinin durumuna rakibin defansta kontra durumunda kalıp kalmadığına bakarsın defans dengesini yitirmiş eyvallah Allah ne verdi ise vur ön direğe cardozo gereğini yapar

ama maç durumu itibarıyla zaten balıkesir geri çekilmiş durumda defansları çakılı
o zaman yapacağın orta yavaş ve falsolu kesme dediğimiz şekilde olacakki
forvetin pozisyon almaya zamanı olsun
vuramasa bile topu indirsin
rakip vursa bile hem uzağa atamasın kontra durumunda kalmayalım hemde falsolu geldiği için istediği yere atamasın

o hızla bu dediğimi yapmak marifet ister
tamam çek o zaman topu ayak dışı kes queresmanın ortaları gibi

ben yusufu bu yönde beğenmedim ayrıca takım oyununda da zayıf kaldı ama suçu ona yükleyemem çünkü her top atıldığında yanlız kaldı orda

bu takımın sorunu yardımlaşma bunun sonucu hızlı oyun oynayamaıyoruz

inş orta saha transfer olur bir transfer bile çok şey değiştirir

kudu_61
05.01.2015, 23:24
Isak yuna girdikten sonra çok iyiydi tebrikler ishak

Sefaenes
05.01.2015, 23:29
14 yapanci oldumu akbas ve soner daha oynarmi hele simdiki parayi alirmi. Hak eden yerlilerde ekoci degirlerini yolliyacaksin seneye. Git iskandavya dogu bloklardan oyuncu alalim cogundan iyidir. Bu defans amatorde bile küme oynar

Serkan Miletli
05.01.2015, 23:33
Silme be adminim bari sen silme msjlarimizi ben bu iki karaktersiz adama kufur etmekten baska birsey diyemiyorum bu kadar topcunun baskanin taraftarin teknik.adamin malzemicinin hakki var emeklerine yazik

hodlu
05.01.2015, 23:34
Zaten böyle rezalet bir penaltı ancak bizim maçta verilir. İstanbul takımına verilse o hakemin olmayan kariyeri bu gece bitmişti.

Vur Trabzonspor'a. Nasılsa cezası yok.

Trabzonspor yönetim kurulu toplantı odasına kapak olsun bu yazı...

Fatih Özkan
05.01.2015, 23:36
Balıkesir de taraftarı da bundan sonra bir hiçtir gözümde!
Allah versin de deplasmana Trabzon'a gelsin Balıkesirli taraftarlar!
En ağır cümleleri kuracağım onlara karşı!
Allah büyük! Sezon sonunda basalım tekmeyi gönderelim bir alt lige !

Berat Akçay
05.01.2015, 23:37
Silme be adminim bari sen silme msjlarimizi ben bu iki karaktersiz adama kufur etmekten baska birsey diyemiyorum bu kadar topcunun baskanin taraftarin teknik.adamin malzemicinin hakki var emeklerine yazik

Serkan abim yazdıklarına katılıyorum hatta daha fazlasını hak ediyorlar bunlar ama maalesef izin veremeyiz bu yorumlara

nakzo
05.01.2015, 23:38
Hemşerim hala mı hakem lig sonuncusundan puan aldım diye sevinen takım var sahada, 70 milyon TL harcayıp 23 puan alabilen bir takım var sahada ,hala 3 pas yapamayan, hala ideal 11 ' i olmayan ve batma seviyesine gelmiş olmasına ligde 4. bile olamayacak olmasına rağmen transfer peşinde koşannbir takım var ortada ve bu halde olmamızın tek nedeni hakemler aynen devam edin aynen...

poetricus
05.01.2015, 23:39
Verdiği penaltı ve görmediği offside... Avantaj kurallarına dikkat eden yok galiba: Adam(!) profesyonel kıyma makinesi resmen. Yemin ediyorum dünyanın bütün kerhânelerinden DNA toplansa şu hakem gibi bir haramzâde ortaya çıkmazdı...

Bu sahadaki rezilliğin bahanesi olabilir mi? Elbette hayır. Peki, sahadaki rezalet hakemin kötü niyetinden mütevvellid şerefsizliği hafifletir mi? Sanmıyorum.

yatara
05.01.2015, 23:40
bu deli akbas futbolcu filan degil birde yanindaki aykut ikiside gider insallah en yakin zamanda. Yabanci Kurali Sinirsiz olsa ne yazar yinede torpili bir Trabzonlu futbolcu olur ilk onbirde Yumlu,Zeki,Akbas gibi

Emrah Akcagöz
05.01.2015, 23:42
İlk yarıda Soner'in kullandığı bir frikik vardı işte o pozisyon ceza sahası içinde olmuştu ancak sağolsun hakem frikik verdi halbuki biz ofsayt bekliyorduk.

Şaka bir yana net penaltımız güme gitti.

Berat Akçay
05.01.2015, 23:46
Amatörde oynadım, o kadar futbol maçı izledim auttan ofsayt olmadığını yeni öğreniyorum. Kuraldan hiç haberim yok :) Çok kızmıştım o an hakeme nasıl görmez diye. Bursa maçındaki pozisyon da mesela. İlginç :)

hodlu
05.01.2015, 23:46
Yazıyı neden siliyorsunuz hasta oluyorum. Ne yazacaktık aferin tff Trabzonu iyi doğruyorsunuz mu diyecektik...

Berat Akçay
05.01.2015, 23:54
Forum kuralları belli arkadaşlar. Sürekli mesajı silinen üye niye sildin diye sormasın rica ediyorum. Aziz Yıldırım'a sövseniz de kural gereği silinir. Doğruluğunu yanlışlığını tartışmaksızın.

zafercalikoglu
05.01.2015, 23:56
elinde cardoza varsa oynar gördük yusuf la sefayı bunlar 2 maç oynar 6 maç yatar,elinde orta sahada savasan adamın yok ,Vahid hoca bunu iyi yapıyordu Salihi oynatarak,Özer mehmet soner oynamaz bu da net ,kanatlar çok kötü ,stoperler çok kötü,

yazık heba olan paralara ,bide hakeme ne demeli ,adam resmen kendini atıyor sen hangi vicdanla penaltı çalıyosun,Allah bildiği gibi yapsın yazıklar olsun,bu düzene

yine olan Biz TS seyircisine oluyor ,hayatta bizi en cok üzen hep TS oluyor son dönemlerde ,Şenol Hoca bursayı yeniden hayata döndürdü, yazık lar olsun size bi Bursa kadar olamadınız,

nakzo
05.01.2015, 23:58
Bizim basımızdaki bela hepsinden beter iho belası benim anlamadığım taraftar afyonlanmış gibi kimse şuna demiyor ki hemşerim gel bakayım bir bu yana rekor para harcayıp bu reziiligin hali nedir diye hesap soran yok hala inanmıyorum ya 70 milyon TL ve 23 puan 23 puan 23 puan rezillik kepazelik ihanettir bu Trabzonspor forması bu puanı ALAMAZ .

zafercalikoglu
05.01.2015, 23:58
yabancı sınır kalkması çok iyi oldu yerliler bişeyleri çok tavan yapmıştı şimdi görürüm onları avrupadan afrikada ne kadar yetenekli varsa gelsin ,ulennnn

zafercalikoglu
05.01.2015, 23:59
Bizim basımızdaki bela hepsinden beter iho belası benim anlamadığım taraftar afyonlanmış gibi kimse şuna demiyor ki hemşerim gel bakayım bir bu yana rekor para harcayıp bu reziiligin hali nedir diye hesap soran yok hala inanmıyorum ya 70 milyon TL ve 23 puan 23 puan 23 puan rezillik kepazelik ihanettir bu Trabzonspor forması bu puanı ALAMAZ .

forma alır o puanı transfere ne gerek vardıki :)

Hakan
05.01.2015, 23:59
İlk yarıda Soner'in kullandığı bir frikik vardı işte o pozisyon ceza sahası içinde olmuştu ancak sağolsun hakem frikik verdi halbuki biz ofsayt bekliyorduk.

Şaka bir yana net penaltımız güme gitti.

Yok o pozisyon dışarıdaydı.

Adem Akyüz'
06.01.2015, 00:00
Geçen hafta yaptığı Waris-Belkalem değişikliği, bu hafta Cardozo'yu yedek bırakması.. 2 Haftadır Ersun Yanal büyük taktiksel hatalar yapıyor maalesef.. Cardozo varsa Cardozo oynar. Açık ve Net !

Takımdaki en büyük sorun orta saha.. Sezon başından beri bu böyle. Özer-Ekici-Constant üçlüsünden hangi ikisi oynarsa oynasın o orta saha defansif olarak zayıf kalıyor. Devre arası oraya Bourceanu tarzı bir oyuncu almak şart. Bourceanu sakatlıktan sonra eski formunda dönebilir mi bilmiyorum..

Hakemler hakkında bişey söylemeye gerek yok. Her hafta maruz kaldığımız bir durum bu. Ama sıkıntı yapmaya gerek yok. Büyük(!) başkan İHO yarın resmi siteden Allah'a havale eder, olur biter..

cotanak61
06.01.2015, 00:02
Ben bir şeyi çok merak ediyorum.
2-3 hafta önce Fb :Eskişehir maçında son dakikada Penaltıyı veren Tolga ve çizgi Hakemiydi.
O çizgi hakem bize karşı bugün penaltıyı veren Şerefli İnsanmıydı ?

hodlu
06.01.2015, 00:07
Kim dur diyecek kardeşim bu pislik aşağılık düzene. Ya golümüz verilmez, ya penaltımız, ya kolayca penaltı verirler alehimize ya da kırmızı kartla doğrarlar. Birileri bir yerden düğmeye basmayacak mı...

orhan42
06.01.2015, 00:09
Karabük faciasında durum 1-0 iken kaleye giden şutu herifler elle kesti..O gün başladı ne başladıysa.Ama direkt skora etki eden,ama inc ince doğranarak perişan ediliyoruz haftalardır..Kaybedilen puanlarla ilk 4'te olacakken 23 puandayız..Kim nasıl ve ne zaman dru diyecek bu bozuk düzene?

PortoDeGalinhas
06.01.2015, 00:10
Arkadaşlar ozetten anladigim kadari ile çizgi hakemi penaltı değil diyor ama orta hakem hangi kafada yasiyorsa penaltı yi çalıyor. Sadece son 3 haftada 7 puanimiz göz göre göre elimizden alındı. Ondan önceki haftaları saymıyorum bile. çok iyi bir takım olmadigimizin bende farkındayım ama oynadığımız futbol zirvedeki takımların 12 13 puan gerisinde kalacak futbol değil. Bariz bir şekilde sabote edildik ve edilmeye de devam ediyoruz. Önceki senelerde de vardı bu ama bu sene abarttilar. Aklımdan bir sürü komplo teorileri geçiyor.1. Sikecilerin başkanı, bizim başkanın istifa etmesi için böyle birşeye kalkismis olabilir. 2. Yine Sikecilerin başkanı sırf Ersun Yanal başarılı olmasın diye de önümüze engel koymuş olabilir.

Rıza ÇOLAK
06.01.2015, 00:12
Ben bir şeyi çok merak ediyorum.
2-3 hafta önce Fb :Eskişehir maçında son dakikada Penaltıyı veren Tolga ve çizgi Hakemiydi.
O çizgi hakem bize karşı bugün penaltıyı veren Şerefli İnsanmıydı ?

bahsettiğin maçın hakemleri
TOLGA ÖZKALFA(Hakem) (izmir)
BAHATTİN DURAN(1. Yardımcı Hakem)
EKREM KAN(2. Yardımcı Hakem)
HAKAN AKMISIR(Dördüncü Hakem)
HÜSEYİN SABANCI(5. Hakem)
ALİ ZAĞLI(6. Hakem)
bizim maçın hakemleri
TOLGA ÖZKALFA(Hakem)İZMİR
KEMAL YILMAZ(1. Yardımcı Hakem)İSTANBUL
VOLKAN NARİNÇ(2. Yardımcı Hakem) MANİSA
YAVUZ ÇETİN(Dördüncü Hakem) BATMAN
MURAT TÜRKER(5. Hakem) MANİSA
SERKAN ERGÜN(6. Hakem) İSTANBUL

Serkan Miletli
06.01.2015, 00:13
Yav ben anlamıyorum sizleri baskan farkli konussaydi sanki bunlar yapılmicakmiydi sunu anlayin istanbul takimlari icin en buyuk tehdit biz oldugumiz icin hep hakkimizi yiyorlar sanki sadri sener oldugu zaman hakemler oynamadimi uzerimizr her mac sikeye izin verdiler sorun baskanlarimizda degil kim gelirsr gelsin adamlar yine bizim uzerimize oynucaktir. Keske baskanimiz mafya olsaydı da mactan sonra aradiginda hakemi yanindaki arkadasina -yandik trabzonsporun baskani ariyor acmazsak anamizi oper deseydi. Cunku bu insanlar bundan anliyor. Anlattigim olayda sampiyon oldugumuz sene azizin iki hakemi aradigindaki tepkileridir.

Berat Akçay
06.01.2015, 00:13
Arkadaşlar ozetten anladigim kadari ile çizgi hakemi penaltı değil diyor ama orta hakem hangi kafada yasiyorsa penaltı yi çalıyor. Sadece son 3 haftada 7 puanimiz göz göre göre elimizden alındı. Ondan önceki haftaları saymıyorum bile. çok iyi bir takım olmadigimizin bende farkındayım ama oynadığımız futbol zirvedeki takımların 12 13 puan gerisinde kalacak futbol değil. Bariz bir şekilde sabote edildik ve edilmeye de devam ediyoruz. Önceki senelerde de vardı bu ama bu sene abarttilar. Aklımdan bir sürü komplo teorileri geçiyor.1. Sikecilerin başkanı, bizim başkanın istifa etmesi için böyle birşeye kalkismis olabilir. 2. Yine Sikecilerin başkanı sırf Ersun Yanal başarılı olmasın diye de önümüze engel koymuş olabilir.

O an ben de anlamadım. Futbolcular 6.hakemi işaret ediyor hiç oralı bile olmadı resmen

Edit: Pozisyona tekrar baktım da Musa sarı kart diye bağırıyor hakem. Soner niye hakemi gösteriyor o zaman orada :)

Bera B.
06.01.2015, 00:14
Maçın senaryosunu yazıyorum. İlk yarı bitmeden farkı 1'e indiririz. İkinci yarı Cardozo'nun girişiyle 2 - 2 yaparız. Sonra bir gol yeriz ve 3 - 2 biter.

Allah'tan golü geç attık da 3. yemeye fırsatımız olmadı.

fincher
06.01.2015, 00:15
Bana bir Allah'ın kulu neden bu takımın haftalardır ataklarının % 98 ini ceza sahasının çaprazından,rakip defansı karşısına alarak orta yapmak suretiyle heba ettiğini açıklayabilir mi?Ersun hoca bunu görmüyor mu,her hafta aynı senaryo.Bu kadar baskılı futbol var güya doğru dürüst pozisyon yok haftalardır,çünkü aldığımız istisnasız her topu sıfıra inmeden orta yapıyoruz ve bu ortaların %99.9 unu rakip stoperler veya kaleci rahatlıkla alıyor.Sıfıra inen topçu da orta yapmıyor,geriye yine o malum noktaya oynuyor ve yine ordan orta yapıyoruz,bu şekilde 500 orta yapalım 1 tane gol bulamayız.Hakemler çok etkili kabul ediyorum ama biz de rezalet hücum yapıyoruz,Ersun Hoca buna nasıl tedbir almıyor şaşkınlık içerisindeyim...

hodlu
06.01.2015, 00:19
Ersun Hoca-Cardozo sürtüşmesine hazır olun beyler. Geçen sene Fener'e aldırmadığı oyuncuyu Trabzon'da oynatır mı sizce. Uygulamaları ile de zaten belli ediyor. Benden söylemesi...

zafer6161
06.01.2015, 00:20
Hic dikkat ettinizmi,ersun hoca gelfiginden beri butun maclarda ilk yari uyuyoruz,fakat ikinci yarilarda cok guzel oynyoruz,,,peki neden ilk yari silik basliyor bu takim,,,

Rıza ÇOLAK
06.01.2015, 00:20
Şu maçı yöneten hakemlerin memleketlerine baktıktan sonra (hele hele Manisalılar) art niyet aramamak elde değil.

memozcan
06.01.2015, 00:25
şu maçtan önce isimlerini sayamacağım ama kadroyu süper bulan arkadaşlar bi daha yazmayabilirler mi?

bitirim
Şike davasının neden önemli olduğunu anlamışsınızdır, o dava kazanılmadan şikeciler cezalandırılmadan biz Messi yi Ronaldo yu da alsak asla şampiyon olamayız, oldurtmazlar.

fanatikdevri
Ersun Hoca-Cardozo sürtüşmesine hazır olun beyler. Geçen sene Fener'e aldırmadığı oyuncuyu Trabzon'da oynatır mı sizce. Uygulamaları ile de zaten belli ediyor. Benden söylemesi...

Bunda art niyet aramam,adamın oyun yapısına hiç uygun değil Cardozo.

hodlu
06.01.2015, 00:28
Cardozo'yu oynatmamayı hangi oyun düzeni ile açıklayacak. Kusura bakmasın her kimse bindiği dalı kesmek olur bence...

asilhamsi
06.01.2015, 00:36
cardozo bir ayagı kırıksa diger ayagı ile gol atsın diye 11 de oynar.

Bu kadar net.

Hüseyin Başoğlu
06.01.2015, 00:39
http://www.ligtv.com.tr/pazartesi-gecesi-futbolu

Oylar Krala !!

jeepeers
06.01.2015, 00:40
herşeyden önce umarım bu takımın kanat oyuncuları orta yapmayı öğrenir

SALDIRAY
06.01.2015, 00:41
Şimdi bazıları çıkıp ne diyor bu diyecek ama Zokora gibi bir adamın yokluğu nasılda anlaşılıyor. Ofansif bir takımda Zokora veya onun ayarında bir adam şart oğlu şart. Ofansa gram katkısı olmasın önemli değil. Vahid zamanında komple defans oynadığımız için bu açık belli olmuyordu. Tabii Onur faktörü de var. Ortasaha hattına defans anlamda bir oyuncu ve defans bölgesine bir ayar çekilmesi gerekiyor.

Kadir
06.01.2015, 00:42
Yusuf'un indirilişi penaltı değil ama sercan'ın pozisyonu penaltı. Böyle de aleni doğranmaz ki.

fanatikdevri
06.01.2015, 00:49
Cardozo'yu oynatmamayı hangi oyun düzeni ile açıklayacak. Kusura bakmasın her kimse bindiği dalı kesmek olur bence...

Yapmayın ya,lig sonuncusu ve geçen haftaya kadar ligden düşmesine kesin gözüyle bakılan takıma karşı da atsın bir zahmet bu golleri.Zaten rakibi bu kadar ceza sahasına hapaettiğimix maçlarda lazım Cardozo.
Ama futbolda bu kadar hareketsiz ve topu bölgesine isteyen forvet tipi çok tutmuyor.

David_LuiZ4
06.01.2015, 00:54
Hakemleri konuşmayı bırakın hakem konuşulmaz falan da demiyorum ama hakemden önce konuşulacak çok şey var..Bi kere sen daha 30 puanı yakalayamamışsın deplasmanda kazandığın sadece 1 maç var yanlış hatırlamıyorsam ..Yani 3 4 deplasman galibiyetin olsa şimdi 30 un üstüne çıkmıştın..
İlk yarının özetini çıkaralım..
Vahid ile gol atamayan rakibe oyun kabul ettiremeyen takım Ersunla zaman zaman kısmen bunu başardı..
Vahid ile zor gol yiyen takım Ersun ile kolay gol yeme alışkanlığı kazandı..

Bu iki paradoksun yaşanma sebebi hocaların sisteminden çok kadrodaki oyuncuların özelliğinden kaynaklı..
1-Bu takım savunmada başarılı olamaz çünkü orta göbeğinde hem kesici hem fizik güçlü hem de dikine oynayan adamı yok..
2-Bu takım savunmada başarılı olamaz çünkü ligin başından beri 6 stoperden birbiriyle uyumlu 2 stoper çıkaramadık..
3-Bu takım savunmada başarılı olamaz bekler her maç farklı stoperlerle oynadığından uyumları yok..

Bütün bunlar fazla sayıda gol atmamıza ve maçları koparacak yeterlikte öne geçmemize rağmen savunmasızlıktan bize sıkıntı yarattı..

Ersun geldi 8 kişi rakip sahada olacaksınız top çevirecek kaybetmeyeceksiniz bekler açıklardan daha çok bindirecek arkada 2 stoper araları 20 30 metre dizilişte son adam olarak kalacaklar dedi..Ersun bildiğimiz Ersun yani..Ama bu takım bu ön liberosuzlukla top kaybetmeden topu çeviremiyor Sonerle Medjaniyle Ferhatla olacak iş değil bu..Ersun zaten bunları da oynatmıyor o bölgede direkt Özerle Ekiciyi kitliyor oraya ve bu adamlar rakip alanda oynamayı sevdiğinden savunma orjinleri olmadığından top kaybında gerekli defansif Melo vari Topal vari hamleleri yapamıyorlar sonucunda rakipler orta alanı rahat geçip ya kontrada yakalıyorlar ya da direk stoperlerle 18 önünde yüz yüze geliyorlar gerisi rakiplerin teknik becerisine kalıyor ki en dandik takımın bile etkisi bizim maçlarda görülüyor..

Kısacası Ersun 8 kişiyle oynamak istiyor rakip sahada ama elde sağlam bi ön libero yok..Arkada Belkalemden başka zeki bir stoperi yok..Bu iki bölgenin yerine elinde topu tapulu malı gibi saklayan pres anında düşmeyen telaş yapmayan bi beyninde yok..Şu anda takımda kafası çalışan futbolu yüzde 100 bilen tek adam var o da Cardozo..Gol atmasıyla ilgilenmiyorum adamda öyle bir nosyon var ki sahanın neresinde olursa olsun topu aldığında yüzde yüz isabetle en rahat olan adamla buluşturuyor oyunu açıyor rakibin tam takım geri dönmesine yol açıyor..Ve Ersun tam da işine yarayacak böyle bir adamı nasıl kenarda oturtuyor anlamak mümkün değil..Cardozo şu an bu takımda ön libero stoper bek kanat her yerde rahat oynar..Sonerden ferhattan daha iyi bir ön libero aykuttan daha iyi bir stoper musadan daha iyi bir bek olur Cardozo..Sırf oyun zekasıyla tekniğiyle..

Gitmesi gerekenler..
Soner Ferhat Sefa Aykut Papa Waris Musa..Bunlar 2.yarı işimize yaramaz hücuma katkıları yok top ezmekten başka becerileri yok..Gereksiz adamlar..

Gelmesi gerekenler..
İsim yerine bölge olarak 1 adet egemen puyol tipinde stoper 1 adet Melo Topal tipinde ön libero 1 adet sneıjder tipi 10 numara..10 numara yerine 2. ön liberoda olabilir..

Alt yapıdan ise gelecek gördüğüm tek isim Mert..Bu çocukta oyun zekası ve top tekniği var kadroda tutulmalı hatta ferhatın bölgesinde ferhattan daha iyi oynayacağı kesin bence..Çünkü tekniğiyle top kaybı düşük oynar üstüne çabuk seri adam..

ffırtına
06.01.2015, 00:57
O değil de adamlar sonuncu sırada taraftar desteğine bak bizim Trabzon'daki taraftarlarımız az biraz utanmışlardır umarım ..

David_LuiZ4
06.01.2015, 01:08
Bu arada gelecek sezon daha iyi daha oturmuş daha bi takım ruhu yakalamış takım olacağız takviyelerle..Yeni statla 40 bin kombine de satabilirsek ezen bir takım oluruz gelecek parlak bence..Yönetimi de istifaya çağırıp durmayın kulüp tarihinde teknik direktörlere mıy mıy yapmayan bi dediğini iki etmeyen tek yönetim bu yönetimdir..Diğer futbol dışı demeçler icraatler kahvehane kültürünü andırsa da transferlerde ve koçlara yardımcı olmakta başarılılar bunu bugün Ersun hoca da tekrarladı..

Onur Akyüz
06.01.2015, 01:13
Yusuf 20 tane orta yaptı 1 tane bile etkili olmadı.

İshak girdikten sonra 1 tane sol direk dibine Sefa'ya yolladı ama Sefa dokunamadı(%100'lük pozisyondu), 1 tane Cardozo'nun kafasına kesti O da Sefa'ya indirdi Sefa topu uzaya dikti, yine Sefa'nın kaçırdığı pozisyonda topu o bölgeye yerden çıkardı, gol pozisyonunda da ortayı yaptı.

Bu işte bir gariplik yok mu?

Yusuf sadece bu maç değil genel olarak çok kötü orta yapıyor, ishak da sonradan girmesine rağmen etkili oluyor.

Sol bek İshak, önüne Yusuf niye yapmıyor hoca?

Onur Akyüz
06.01.2015, 01:16
O an ben de anlamadım. Futbolcular 6.hakemi işaret ediyor hiç oralı bile olmadı resmen

Edit: Pozisyona tekrar baktım da Musa sarı kart diye bağırıyor hakem. Soner niye hakemi gösteriyor o zaman orada :)

Bence Soner de Musa da orada yan hakeme çimi gösteriyorlar, ayağını çime taktı diye.

Cyzio
06.01.2015, 01:29
Bana bir Allah'ın kulu neden bu takımın haftalardır ataklarının % 98 ini ceza sahasının çaprazından,rakip defansı karşısına alarak orta yapmak suretiyle heba ettiğini açıklayabilir mi?Ersun hoca bunu görmüyor mu,her hafta aynı senaryo.Bu kadar baskılı futbol var güya doğru dürüst pozisyon yok haftalardır,çünkü aldığımız istisnasız her topu sıfıra inmeden orta yapıyoruz ve bu ortaların %99.9 unu rakip stoperler veya kaleci rahatlıkla alıyor.Sıfıra inen topçu da orta yapmıyor,geriye yine o malum noktaya oynuyor ve yine ordan orta yapıyoruz,bu şekilde 500 orta yapalım 1 tane gol bulamayız.Hakemler çok etkili kabul ediyorum ama biz de rezalet hücum yapıyoruz,Ersun Hoca buna nasıl tedbir almıyor şaşkınlık içerisindeyim...

.

F. Yıldırım
06.01.2015, 01:37
Ne duruyorsunuz?

Açın bir "İstifa" başlığı...

.

:alkış:

Şanlı SanMarino
06.01.2015, 01:58
Pislig Tv maç sonu yayınında resmen oyuncunun çime takılmasından penaltı icad etmeye kalktılar. Bu ayıp da bu topluma fazlası ile yeter. Delikanlı gibi, adam gibi ne penaltısı en ufak müdahale yok diyemediler.

Dikkat edin beyler, Trabzonspor son 3 haftadır yediği ilk goller şaibeli(2 penaltı, 1 faul). Geçen hafta buz gibi golü verilmemiş.

Seçilmiş başkan seçildiğinde hakemler Trabzonspor'un hakkını yiyemeyecek diyordu. Yalanı adet haline getirmiş bu şahıs geldiğinden beri Trabzonspor'un hakkını yemeyen hakem kalmadı. (Mustafa Kabil Abitoğlu hariç, o da 80 haftada bir veriliyor)

yüregimts
06.01.2015, 02:02
Bu takımın ilk 11 e Cardozo ,Ekici ve Özer' i direk yazarım. Ama bu maçı Hocanın yüzünden bu duruma getirdik ... Ferhat ne kardeşim Kupada adam zor oynuyor zaten... Nerede Serdar Fatih koy adamları oynasın... Sefa o nasıl vuruştur abi Cardozo ayağına sarıl da kardeşim belki bulaşır vuruşları felan Bu verilen penaltı yüzünden yöneticiler neden ortalığı ayağa kaldırmıyorlar , neden maç pazar günü oynanmıyor, Sen susarsan elin adamı pat pat olmayan penaltıyı verir işte... Bırakın Ozanı bilmem kimi almayı ilk önce milleti korkutun size böyle şerefsizlik yapmaya kimse cesaret edemesin ama Kupayı 3 ay içinde alacağım diyenlerin Sesleri de çıkmıyor artık ... Sinir hastası olduk , huzurumuz kalmadı.

Mustafa Ayazoğlu
06.01.2015, 03:03
hani bu kadro tam ersun luktu

darma duman etti,

cardozo yedek

he önemli mi değil şampiyonluk beşiktaş maçı itibarı ile iptal zati

Mustafa YILMAZ
06.01.2015, 03:41
aziz kucağını almış hakemleri özellikle 2 haftadır doğrandık resmen o yüzden ne oyunculara ne ersun yanal'a tek lafım yok işin taktik kısmıda hikaye intikam alıyorlar bizden.

yanlız yusuf her idman sonrası 500 orta çalışsın özel olarak kendini geliştirmessen bir hiçsin bu saatten sonra. hami her idman sonrası 500 şut çalışıyordu bu yüzden hami oldu.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 08:04
Şu Özer ve Ekici'nin futboluna doyum olmuyor.

İbrahim çok cesur ve özgüveni yüksek, penaltıyı kurtaracak sandım ama çok sert şuttu. Yerinde çıkışlarla oyunun içinde olduğunu gösteriyor.

Ferhat YAZGAN ne iş yapar? Gezinip duruyor sahada.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 08:07
Balıkesir'e verilen penaltı çok ucuzdu.

Tolga denen adi, bize çok kolay sarı kart gösterirken Ali denen sahtekarı hep uyarmakla geçti, onların sert faullerinde uyarıyla yetindi.

Şu bir gerçek ki, bu sezon bizi bile bile doğrarken, şikebahçe başta olmak üzere 3 takımı çok bariz koruyorlar.

DEEP BLUE
06.01.2015, 08:20
Ersun hocaya laf eden arkadaşlara sormak isterim: Hüseyin Kalpar iyi bir alternatif olabilir mi?

Teknik direktör olmak, Cardozo'yu yedek başlatmamak değil, 25. dakikada sol bekin yerine oyuna sürebilmektir. Yedek kulübende hamle yapacak oyuncun yok. Belli ki maçın ilerleyen dakikalarında saha ağırlaşacak. Bu durumda belki de sürekli havadan top doldurman gerekecek ceza sahası içine. İşte bu dakikalar için, yorgun olmayan bir Cardozo hamlesi planlaması yapıldığını anlamak bu kadar mı zor? En az 30 satırlık daha analiz ve neden yazarım yedek Cardozo başlangıcı için de, neyse...

Teknik direktör olsam, bu maça kesinlikle aynı tertiple çıkardım. Ha, Ferhat yerine Fatih olurdu. Ne farkeder ki? Biri arslan parçası, diğeri musluk contası değil...

Geçin bu işleri...

Tayfun
06.01.2015, 08:26
Kaleci degaj kullanıyor, kullandığı degaj kalemizde gol pozisyonuna dönüyor, savunma hattının özeti .

Mustafa Ayazoğlu
06.01.2015, 08:33
2 hafta üst üste hatalar normal mi?

eskişehir verilmeyen gol, yenilen gol öncesi faul

sercana verilen penaltı

sistem olabildiğince meydan okuyor farkında değilsek yazık

fincher
06.01.2015, 08:34
BMN yönetimi TFF ve MHK hakemleri gibi maşallah,adaletten zerre şaşmıyorlar...

Burçak
06.01.2015, 08:36
Şike davasının neden önemli olduğunu anlamışsınızdır, o dava kazanılmadan şikeciler cezalandırılmadan biz Messi yi Ronaldo yu da alsak asla şampiyon olamayız, oldurtmazlar.

onların gelmişlerini geçmişlerini :sevinç:

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 08:42
Sefa akıllara zarar golleri atamadı hem de altı pastan.

Cardozoya dua etsin, ama 90+2 de Sefa o net golü atsa 2-3 kazanmış olabilirdik.

Sefa santrfor olamaz, sağ kanat oyuncusudur. Ersun Hoca mevkilerle bu kadar oynamamalıdır.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 08:44
Sercan çok artistik bıraktı kendini, bu düzende futbol oynasan ne olur, takır takır oyna ancak 1 puan, hakemlere rağmen yinede güzel

90+3 de koyduk mu diye bağıran BAL-KES seyircisine gelsin Cardozonun 90+4 deki fişeği

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2015, 08:45
Cardozo 90+ dakikalarda kazandırdığı 2. puan oldu bu, Avni Aker'de 4-4 ve dünkü maç

signal
06.01.2015, 08:47
Bana göre Ersun hoca Balıkesiri nasıl olsa yenerim eğer maç zora girerse Cardozoyu kullanırım diye düşündü. Maç çok zora girdi. Cardozo ile ancak beraberliği alabildi. Planı da tuttu işte...

Faik Yılmaz
06.01.2015, 08:49
en azından edepsizleri sevindirmedik....

heveslerini kursaklarında bıraktık.....

Mustafa Ayazoğlu
06.01.2015, 09:05
Cardozo 90+ dakikalarda kazandırdığı 2. puan oldu bu, Avni Aker'de 4-4 ve dünkü maç

başakşehir dk 90 penaltı golü 1-1 bitti

Ahmet Kuru
06.01.2015, 09:08
dün rakibe çalınan penaltı fenere gs ye bjk ye karşı çalınır mıydı acaba?

O zeminde iyi futbol beklemek hayalcilik olur lakin ikinci yarıya defansa bir çözüm bulunması şart oğlu şart...

Mustafa Ayazoğlu
06.01.2015, 09:10
Bana göre Ersun hoca Balıkesiri nasıl olsa yenerim eğer maç zora girerse Cardozoyu kullanırım diye düşündü. Maç çok zora girdi. Cardozo ile ancak beraberliği alabildi. Planı da tuttu işte...

yokya tamamen fantazi uyguladı tutmadı

cardozo her türlü oynar sakat değilse

sistemime uymuyor demesi saçmalık

Ahmet Kuru
06.01.2015, 09:13
şuda bir gerçek ki,

Trabzonspor un ortasahası Soner - Mehmet -Özer- Sefa- Yusuf beşlisi ile olmaz. rakibi ısıran Atakları durdurabilen bir ortasaha oyuncusu olması lazım. devrearasında transfer yapılırsa ne ala... Ama yapılmazsa Salih Dursun her maçta görev almalı...

signal
06.01.2015, 09:23
yokya tamamen fantazi uyguladı tutmadı

cardozo her türlü oynar sakat değilse

sistemime uymuyor demesi saçmalık

Bence de oynar. Bu tür takımlara karşı en etkili silahın odur. Cardozoyu oynatmamasını kimse futbol ile izah edemez. O zaman başın sıkıştığında da almayacaksın.
Sistemime uymuyor diye bir ifade kullandı mı onu bilmiyorum.

İskender Çakmak
06.01.2015, 09:26
Dünkü maç bir kez daha gösterdi ki ya bu sisteme uyacaksın sesini çıkarmayacaksın ya da ilk 10 dakikada işini bitiririm. Burada karar bizim ya koyun olacağız ya da dik durmaya devam edeceğiz. Tabii dik durmaya karar verirsek her türlü Takımın arkasında duracağız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

UĞUR DURTAŞ
06.01.2015, 09:27
keşke güçlü bir güç olsada maç sonu soyunma odasının önünde olup bütün futbolculara bir çift laf edebilseydim.

-ibrahim:içten alnından öperdim

-bosiwga: son 6 maçtır yalandan sahada dolanmasını kendisine yakıştırmadığımı söylerdim.

mustafa: içten oynadığını ama yerinin burası değil ptt 1 lig olduğunu söylerdim.

aykut: yine aynı şekilde yerinin burası değil,ring veya minder olması gerektiğini söylerdim.

-musa:çok şanssız olduğunu söylerdim.

ferhat:ben senin notunu k.ören maçında canlı stadda izlediğimde verdiğimi ,yerinin burası değil amaatör ligler olduğu,senin gibi oyuncular halı sahalarda yüzlerce olduğunu söylerdim.

soner:bitik olduğunu bu ağır oyunuyla bir geri bir yan pas yaparaak bu işin olamayacağını söylerdim.dikine niçin oynamadığını ve niçin önü boşken deparla topu süremediğini söylerdim.

özer:sen bir bal yapmayaan arısın derdim.içten oynaman iyi oynuyorsun anlamına gelmeyeceğini söylerdim.son dakikadaki yanlış pasa inanılmaz derecede kızdığımı söylerdim.

sefa:hiç bana yakışmayacak ama senin için kayseriye ve özellikle sana verilen paralar haraam olsun derdim.adamda biraz kişilik olur kardeşim derdim.90 dakika sahada gezindi durdu adam kendini bile ısındıramadı yazıklar olsun sana derdim.

ishak:kendisine gelmesini ve ikinci yarı aldığı paranın hakkını vermesini söylerdim.

cordozo:bir asist bir gol iyi gibi dursada ben bu halini beğenmediğimi ,sahaada ölü gibi durduğunu bedavadan faul almamasını ve güçlenmesini söylerdim.

yusuf:sahtekar oyunundan bahsetmezdim.sadece ersun hoca seni keşke bu maçta direk 11 'de başlatmalıydı derdim.bu ona yeterdi diye düşünüyorum.

arkadaşlar içim kan ağlıyor.

arkadaşlar şimdi futbolcular uludağda tatili hak ettiler kanısındayım.
hepinize aldığınız paralar haraam olsun

Gurpas
06.01.2015, 09:27
Arkadaşlar şu bir gerçek bu Yusuf zaman kaybı başka bir şey değil. Ha birde artist...

amasya0561
06.01.2015, 09:35
tff bu çizgi hakemlerini şikecilerin lehine bizim aleyhimize penaltı versin diye uyguluyor.
Cardozoda yaptıgı asist ve attıgı gollerle Türkiye ligleri üstü bir futbolcudur. ilk golde o asisti cardozoya ekicinin yapması cardozonun golü atması gerekirken roller degişti.
bu Cordozoya öyle asistler yapacak biri gerek bize. inşallah CARDOZO böyle dagınık bir takıma küsmezde gollerine devam eder.

Faik Yılmaz
06.01.2015, 09:42
Bizim başkan siyasilere angaje oldukça hakemler tarafından daha kötü doğranıp duruyorsun....

Takımı siyasetin kölesi yaptın....

Hani hakkımızı daha iyi arayacaktın.....

Mahalle maçında verilmeyecek bir penaltı çalındı bizim maçta...

Yiğit Gayretli
06.01.2015, 09:43
BMN yönetimi TFF ve MHK hakemleri gibi maşallah,adaletten zerre şaşmıyorlar...

İtham ettiğiniz şey hoş değil. Sorun neyse, Danışma bölümünde dile getirebilirsiniz.

samet aslan
06.01.2015, 09:51
Bu sene maalesef geri düştüğümüz maçların hiçbirini çıkaramadık ilk golü yediğimizde takım otomatikman düşüyor oyundan 1 gol fark ile kaybettiğimiz maç yok önce buna çözüm bulunmalı..

Ersun Hoca'nın saçma sapan rotasyon değişiklikleri maçı kaybetmemizde en büyük etken rotasyon oturmuş takıma yapılır her hafta farklı 11 çıkmaktan vazgeçilmeli..

Penaltı pozisyonunda çizgi hakemi 'ÇAL ÇAL' diye yırtınıyor gözünün önünde yere basan adama penaltı çaldı, hakem hataları azaltır dediğimiz çizgi hakemi işin içine girdiğinden beri hataların ardı arkası geçilmiyor..

Son olarak penaltı yanlış ama öncesinde Musa'nın yediği çalımın yenilir yutulur tarafı yok Trabzonspor'un kanat bek adamı bu çalımı yemiyecek arkadaş !!!