PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

serdaracıl
29.12.2014, 23:35
Icimiz kan agliyor,hala bu baskan denilen adami savunanlar var.Tarihimizin en rezil baskan ve yönetimi,biz onlara bile isyan edemiyorken hakemlerden mi hesap soracagiz.

3 kuruş fazla verse azizi bile savunurlar

Hakan Yeşilyurt
29.12.2014, 23:37
Şimdide İbrahim kötü kaleci keşke Fatih kaleye geçseydi diyenlerde var dimi..

samway
29.12.2014, 23:38
Yanliz yenildik evet kotuyuz evet tek futbolcuya yuklenilmez evet ama 5 haftadir sahada yuruyen bosingwa var cardozo var costant var yatabare var kusura bakmasin kimse ozer yirtiniyo mustafa akbas kotu olsada yirtiniyo yusuf kezaaa mehmet ekici de medjani ve belkalemde elinden geleni yapmaya calisiyo ama bu saydigim futbolcularda asiri form dusuklugu ve isteksizlik var

batugol
29.12.2014, 23:39
dunyada orta sahasiz oyuna hukmedebilen var mi
orta saha ve moralimiz kirilgan
sene basindan beri ayni seyi soyluyoruz
devre arasi mudahale olursa
hic olmazsa bu kadar sefilleri oynamayiz
ama o mudahaleyi yapabilecek sistem biz de var mi bilmiyorum

Tolga Okumuş
29.12.2014, 23:39
Mustafa Akbaş'ı Trabzon'da görsem oldukça sakin şekilde "seni A takıma kim çıkardı?" sorusunu sormak isterdim.

Çünkü sana sövmek istemiyorum Mustafa.Seni oraya çıkaran lazım bana.

Constant denen topçu müsvettesi de derhal Trabzon sınırlarından defedilmeli.

Nazim Can
29.12.2014, 23:40
Sizin gibi zafer sarhosu degiliz,2 güzel harekete,2 güzel sonuca tav olan insan hic degiliz.Sahaya bakar ve gercekleri söyleriz.Bu adami sizin gibi zihniyet zaten baskan secti,ama bakiyorum hala millete laf yetistirme derdindesiniz.Bu kadar para harcayip liderden 13 puan fark yiyen bir takim var ortada,ne yapalim sunni gaz mi verelim,sizin gibi.

Hocam beni degil, takimi elestir,:) bak böyle bir sonuc kolay kolay gelmez, bu firsati iyi degerlendir:)

sasort
29.12.2014, 23:40
warise 6 milyon vereni saygiyla selamliyorum
12 veriyorlarsa satmayani daha cok saygiyla selamlarim

sen başka takımın başkanı olsan warise 12 me verirmisin

nice adamlarları futbolcu yapan külübüz bu adamıda futbolcu yapacaz

Necmettin ALTUNTAŞ
29.12.2014, 23:41
Maçı 3-1 iken bıraktım.Manisa ve Balıkesir maçlarına gitmeyi düşünüyordum.Ama bu maçı izledikten sonra çok gereksiz olduğuna inandım.Lanet olsun.Moralim yerlerde sürünüyor.

Hakan Yeşilyurt
29.12.2014, 23:41
Yatabare ve Waris Bence bir Umut Bulut etmez. kimse kusura bakmasın..

Cafer Bulur
29.12.2014, 23:42
Icimiz kan agliyor,hala bu baskan denilen adami savunanlar var.Tarihimizin en rezil baskan ve yönetimi,biz onlara bile isyan edemiyorken hakemlerden mi hesap soracagiz.

Senin icin kan mi agliyor,birak bu timsah gözyaslarini bu sonuctan sonra nasil hakti ciktim diye zil takip oynuyorsundur su anda.

hyasin61
Erman Toroğlu; Bu hakem pilot olsa uçan uçağı düşürür.

bilgehan83
Erkan Zengin de oynasaydı ne olurdu acaba merak ediyorum yedi tane yerdik Eskişehir'i on kişi oynattı adam bu maç yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi hediye edilmiş gibi bunu yapan başkanının (şayet yaptı ise) Mustafa yumludan farkı yoktur...ihanet oğlu ihanettir...

61refikbey
Bir golün sayılmamış ve net faul sonrası bir gol yemişsin. Bu maçın teknik analizi olmaz artık. Çünkü gol verilse belki farka biz gidecektik. Bu mahalle maçı değil, takımımız Öne geçince kazanıyor geri düşünce kırılıyor, zaten onun için top yekün hücum anlayışında değil miyiz?

Aynen katiliyorum!Bunlar olsa daginik oynayan bir rakip olucak karsinda!!Ben daha derinlemesine bisey soyleyeyim!!Ilk 30 dakikada hakemin bizim cikislarda gole kadar kestigi pozisyon sayisina bakin ve sunu soyleyin oynamaya calisan bir takimi habire faullerle keserek hiz ve ahengini bozarak dengesiyle oynayarak sarsarsan o takim nasil direnecekki!!!Birinin cikip su hakemlere tavir koyup hadlerini bildirmesi lazim!!!Bizim maclar hakemlerin ilk defa vitrine cikip fifa kokarti taktiklari maclar oluyor!!Her hakem bizi dovdugu kadar prim yapiyor!!!Rakiplerimizin habire hakem hatalariyla kazandigi lige bakarsan aslinda biz kotu degiliz kotu olan bizim boyle dusunmemize sebep olan ligi yonetenlerdir!!!

hodlu
29.12.2014, 23:44
Bu ligde bir hakemin en kolay yaptığı iş Trabzonspor'un golünü vermemek, ya da alehine yalandan penaltı çalmak, ya da %100 penaltısını vermemek. Çünkü haftalarca bu işleri yapsalar bir TS başkanı çıkıp iki laf edemez etse de kimse ciddiye almaz. 36 yaşındayım çoook hakkımızı çalan hakem seyrettim ve hiçbir tanesi de hakemliği bırakmadı. Hepsi hakkımızı yemeye keyifle devam etti. Bugün çıkmış konuşuyorlar. Sizin hakemliğinizi de gördük...

lizarazu
3. Gol ofsayt degilmis ama constant tek pas atabilecekleri adami ozellikle yakalamiyor sadece yaninda yalandan kosuyor.

Cafer Bulur
Yatabare ve Waris Bence bir Umut Bulut etmez. kimse kusura bakmasın..

Bu arada denize düsünce yilana sarilma modunun basladigi bildirildi.:)

Bud Spencer
29.12.2014, 23:45
takim gercekten isteksizdi
mücadele eden cok az kisi vardi bugün
bu beni üzdü

batugol
29.12.2014, 23:45
OTE]

sen başka takımın başkanı olsan warise 12 me verirmisin

nice adamlarları futbolcu yapan külübüz bu adamıda futbolcu yapacaz

ben birak 6 yi 2 bile vermem
ne adam eksiltiyor
ne pas veriyor
topu ayagina alinca bir garip hareketler
12 veren var diyorlar verelim
o enayiye
bu takim 6 milyonluk adamin futbolcu olacagi yer degil
oynat mertcani bos kaleye de atamasa desteklerim

sasort
29.12.2014, 23:46
Mustafa Akbaş'ı Trabzon'da görsem oldukça sakin şekilde "seni A takıma kim çıkardı?" sorusunu sormak isterdim.

Çünkü sana sövmek istemiyorum Mustafa.Seni oraya çıkaran lazım bana.

Constant denen sahtekar topçu müsvettesi de derhal Trabzon sınırlarından defedilmeli.

constant oyun yapısı itibarıyla anca forvet arkasında oynar

oda etde topçu olmadığından

bu adamdan bekleneni yapamıyor ne istiyoruz hücümdaki etkinliğini defanstada göster yok

ileride top tut yok

şöyle öldürücü ara paslar yok

ben olsam bu takıma arada olmasa sezon sonu bjk sosayı aldı ya

şöyle etkili bir 10 numara topçu alırım beyin yok takımda çünkü

hodlu
29.12.2014, 23:46
Mustafa Yumlu bu takımda oynar. Her kim oynatmıyorsa ya da satmayı düşünüyorsa yanlış yapıyor...

serdaracıl
29.12.2014, 23:47
Hocam beni degil, takimi elestir,:) bak böyle bir sonuc kolay kolay gelmez, bu firsati iyi degerlendir:)

O kadar kolay gelir ki. Bu kafayla allah beterinden korusun. Gerci beteri ne olabilir. Şikeci takimdan 4 yemişsin

61refikbey
29.12.2014, 23:48
Bu ligde bir hakemin en kolay yaptığı iş Trabzonspor'un golünü vermemek, ya da alehine yalandan penaltı çalmak, ya da %100 penaltısını vermemek. Çünkü haftalarca bu işleri yapsalar bir TS başkanı çıkıp iki laf edemez etse de kimse ciddiye almaz. 36 yaşındayım çoook hakkımızı çalan hakem seyrettim ve hiçbir tanesi de hakemliği bırakmadı. Hepsi hakkımızı yemeye keyifle devam etti. Bugün çıkmış konuşuyorlar. Sizin hakemliğinizi de gördük...

aynen katiliyorum kardesim hakemlerin yaptiklarini bir video yapin warise 6 milyon verenler bir video film yapin paraya kiyin azcik hakemleri desifre edin bilimsel olarak calisma yapin basin toplantisiyla verin kardesim!!!yukarda yazilanlar aynen dogrudur kardesim iyi analiz yapmis

Cafer Bulur
29.12.2014, 23:49
Genel olarak Cardozo:Kalite
Bosingwa:Kalite
Constant:Kalite
Waris:Kalite
Yatabare:Kalite

Bu aksam Cardozo.Yürüdü
Bosingwa:Yürüdü
Constant:yürüdü
Waris:Yürüdü
Yatabare:Yürüdü.

Gördügünüz gibi kalite degil inanc azim mac kazaniyor...

Fatih Özkan
29.12.2014, 23:49
Sonra da tribünler neden dolmuyor ?
Sizlerin televizyondan izleyip cinnet geçirdiğiniz hakem hatalarını, maç sonuçlarını canlı canlı yaşamak adama ne kadar koyuyor biliyor musunuz ?
Hadi ben gidiyorum neyse...
Ama ciddi manada kendinden geçen insanlar var tribünde...
Şu zulme katlanılır mı ?

Yiğit SARI
29.12.2014, 23:50
3 saat Paso kuyruğu bekledim kartımı aldım 7:55'te 8:05'te maçtaydım

Trabzon sevgime stat özlemime yenik düştüm çıkardım pasomu maça gittim-de karşılaştığım manzara berbattı ne yazıkki. Bi yanda bitmiş rezalet bi Trabzonspor bi tarafta kavga edenler olaylar.. Futbol da bitmiş taraftarlık da bitmiş bir kez daha görmüş olduk.. Futbol zevkimize bir kez daha veda ettik içine edenlere küfrettik

Maça gelince.. Yok yok gelmek istemiyorum kalsın. Sadece Cardozo'nun derdi neyse öğrensinler 2 pozisyonu yeltenmeyişinden boş kaleye gönderme fırsatını harcadı kendisi

sasort
29.12.2014, 23:50
OTE]

ne adam eksiltiyor
ne pas veriyor
o enayiye

mertcan

hatırlarmısın mra vardı ben hala desteklerim o adamı

gençler için sorulan soruya dediki ben onları yedirtmem

o topçuyu sürersen saha ya yüklersen ağır sorumluluğu kaldıramaz

onun zamanı var bu rezil durumdan kurtulmak önemli ama o topçuyu kazanmak daha önemli bence acele etmeyelim nasıl olsa kökü bizde

önce sonradan girerek alışsın kendini geliştirme zorunluluğu olsun yoksa mertcana sen bu kadar yeter

tembelleşir topçu
yusuf bence bu sendromu yaşıyor

matalar
29.12.2014, 23:51
Golü yiyene kadar iyiydik aslında.
Hakem gölümüzü verseydi belki daha başka bir maç olurdu.
Onların golünden önce faul var.
Yani birzda hakem dengemizi bozdu.
Zaten gol yiyince çabuk dağılıyoruz.

Ikinci bir husus şu waris meselesi bu adama 6 milyon nasıl verildi.
Bırakın 12 yi aldığımız parayı verecek bi enayi bulursak derhal sepetleyelim.
Cardozo da kaliteli adam ama kesinlikte bizim gibi takımlarda iş yapmaz.

biltrabzon
29.12.2014, 23:52
Senin icin kan mi agliyor,birak bu timsah gözyaslarini bu sonuctan sonra nasil hakti ciktim diye zil takip oynuyorsundur su anda.

Sen beni ne kadar taniyorsunda itham ediyorsun,ben hakli cikmadim, sadece bu is olmaz ne bu baskanla nede bu kadroyla.Futboldan anlayanlar bunu söyledi siz tukaka yaptiniz her zamanki gibi.Siz transfer sarhosu oldugunuzdan görmediniz,bakiyorum hala ayilmamissiniz.

sason
29.12.2014, 23:52
EEE arkadaş, takımı eleştireceksek ben yönetimi eleştiririm.Saçma sapan bir yabancı planlaması.

Defansta 3 yabancı harca.Bir adam hiç düşünmezmi defansını öyle böyle çözersin yerlilerle ama Türk orta sahamı var da sen komple orta sahayı yerli yapacaksın.

Takım sanki 3-4 santrafor oynar gibi diğer bütün yabancılarında santrafor.(Constant hariç)

O zaman ağlamayacaksın.Böyle saçma planlarla başarı beklenmez.

61refikbey
29.12.2014, 23:54
Yanliz yenildik evet kotuyuz evet tek futbolcuya yuklenilmez evet ama 5 haftadir sahada yuruyen bosingwa var cardozo var costant var yatabare var kusura bakmasin kimse ozer yirtiniyo mustafa akbas kotu olsada yirtiniyo yusuf kezaaa mehmet ekici de medjani ve belkalemde elinden geleni yapmaya calisiyo ama bu saydigim futbolcularda asiri form dusuklugu ve isteksizlik var

yaw bu Ersun bunlara agirlik idmani yaptirmis olmasin sezon ortasinda o zaman adamlarin yurumesi normal valla uzunsokakta kime sorsan soyler agirlik calismasinin ne zaman yapilacagini;))

Mustafa Ayazoğlu
Tarihin en iyi kadrosunu kurduk. Hacıosmanoğlu

puan farkları

bjk 13
fener 11
gs 10

3 takıma toplam 34 puan fark yedik

hodlu
Bu gece çok doluyum. Lütfen sahada mücadele eden oyuncularımıza ya da hocaya sallamayın. Onlar zincirin son halkaları. Pislik bataklıktan kurutulmalı ki sorun çözülsün...

champion
Bu takımda birşey yapmak isteyen tek isim Yusuf.Bu maçtan bahsetmiyorum.Yusuf birşeyler yapmak istiyor ama güçsüz,orta yapamıyor,bomboş kalecinin üstüne vuruyor.

Zeki Şevik
29.12.2014, 23:56
Her maç gol yiyoruz. Hatta her maç en az 3 gol yiyoruz. Ayrıca her maç en az 3 tane de yüzde yüzlük golden kurtarıyoruz. 6-7 gibi rezil bir skorla karşılaşmadan acilen önlem alınmalı. Allah' tan devre arası geldi. Gerçi kendi evinde Eskişehir' e 4-1 de yeteri kadar rezil bir skor.

Julen Guerrero
golu verme!!!
adamların golun öncesindeki faulu verme!!!
biz bu savaşı 3 temmuzdan sonra kaybettik,
3 şikeci dışında kimseyi istemiyolar bu ligde

champion
Satılmışehirliler forumlarında dalga geçiyorlar bizimle

sasort
3 takviye diyorum

yerli defans uğur-serdar taşçı
orta saha tolgay arslan tolga ciğerci olmazsa alex borceseou
erkan en az oda sağ açık şart

neden mi bosigwa düştü

ya size soruyorum bu adam atağa çıkması için düşünecek dönüşü güven veren ayağında top tutan topçu lazım erkan olsa bile yeter akıllı topçu içeri kateder bosigwaya kanatta kolidor açar
bosigwa oraya abone olur orda erka tarzı topçu olursa

acil gitmesi gerekneler

akbaş
soner
yumlu
zeki
avraam
fatih atik
emre güral

batugol
29.12.2014, 23:57
mertcan

onun zamanı var bu rezil durumdan kurtulmak önemli ama o topçuyu kazanmak daha önemli bence acele etmeyelim nasıl olsa kökü bizde

önce sonradan girerek alışsın kendini geliştirme zorunluluğu olsun yoksa mertcana sen bu kadar yeter

tembelleşir topçu

ben hemen mertcan oynasin
sorumluluk verilsin demiyorum
warisi futbolcu yapmaktansa
mertcani futbolcu yapmaya calisirim diyorum

Mustafa Ayazoğlu
29.12.2014, 23:57
bosingwa , bitmiş

ishak dünyanın bonservisi verildi

soner ve özer bayan futbolu oynar gibi

konstant ne yaptığı belli değil, sol açık mı sol bek mi ön libero mu nedir?

bu orta sahaya bu futbol :)

kimse kalecilerde suç aramasın

Mustafa Ayazoğlu
29.12.2014, 23:59
eskişehir

bjk
fener ve galatasaray'ı da yenerdi de hakemler

Satılmışehirliler forumlarında dalga geçiyorlar bizimle

Yiğit SARI
Bu takımda birşey yapmak isteyen tek isim Yusuf.Bu maçtan bahsetmiyorum.Yusuf birşeyler yapmak istiyor ama güçsüz,orta yapamıyor,bomboş kalecinin üstüne vuruyor.

Bi de biraz Özer bence hakkını yemek istemem.

Tabi tüm takım ve taraftar olarak Ekici'nin ayağına bakıyoruz o ayrı

Cafer Bulur
Sen beni ne kadar taniyorsunda itham ediyorsun,ben hakli cikmadim, sadece bu is olmaz ne bu baskanla nede bu kadroyla.Futboldan anlayanlar bunu söyledi siz tukaka yaptiniz her zamanki gibi.Siz transfer sarhosu oldugunuzdan görmediniz,bakiyorum hala ayilmamissiniz.

Ben halen daha takim kaliteli diyorum,bundan sapmis degilim.

Ama sadece kalite ile basari gelmez diyorum,vurdumduymaz oynarsaniz basarili olamazsiniz sorun kalitede degil oyuncularin gamsizliginda burada anlasamiyoruz

Futbolda kalite tek basina basari icin yeterli degildir bunu sahit olduk bu aksam oyuncular istekli degilse biz ne yapalim?

Oyuncularin dikkati cekilmeli,Trabzonsporda oynamak icin ilk sartin kalite degil azim,istek oldugu onlara anlatilmali bunu kaale almiyorsalar yollar ayrilmali.

Bülent AKBULUT61
Tamam affetmeyin ama ALLAH aşkına Mustafa tam olarak ne yaptı masus oynamadı'da golleri onun yüzündenmi yedik bari açıklayın.

Zeki ne yaptıysa açıklamaya gerek yok satın gitsin TRABZONSPORUN topcusu olamaz

Mustafa Ayazoğlu
eskişehir akıllıca sol kanattan kontra oynadı 4 attı

aynısını antep yaptı

Hakan Yeşilyurt
Bu arada denize düsünce yilana sarilma modunun basladigi bildirildi.:)

benim burada kolay kolay eleştiri yaptığımı göremezsin..Gol vuruşları yada atılan gol üzerinden bahsetmiyorum..rakip defansı yoracak Umut gibi adam yok takımda

hodlu
30.12.2014, 00:01
Eyyy Hacıosmanoğlu. Nerdesin. Her maç hakkımız yeniyor. Sen ortalarda yoksun. Şikeyi onaylayan Tff başkan ve yönetimi sana el sallıyor istinyeden. Hani senin gücün. Çık bir hakemin ipini çek seninle her yere yürümeye namus sözü ama çık bu takımın hakkını ara. Susup kafanı kuma gömme...

Mustafa Ayazoğlu
yusuf, özer ve soner

li ortasaha bu kadar

sasort
arkadaşlar skor kötü ama şöyle düşünün gençler maçı bunun meyvesini yedik

şimdi zararını gördük kötü şans bu her takımın başına gelir ki geliyor

her kötü deneyimden önemli olan ders çıkarmak bu maçtada en önemli kazancımız bence kaleci ibrahim bu adam ileride onur olacak bence

ben bu adamda kumaşvar diyorumen azından kelcimiz oldu onur gelene kadar

4 gole bakmayın bence bu gollerin kurtardıklarınıda hesap edersek sadece birimi onur kurtarırdı

laudrup61
30.12.2014, 00:02
vahid hoca varken en azından defans yapıyorduk diyenler, vahid hoca zamanında antepten 4 gol yemedik mi?

cardozoyu eleştirenler, cardozo bugün golünü yazdı ama vermediler, gol verilse eskişehiri yenip cardozoyu mesih ilan edecektik

futbolcular kalite olarak üst düzey ama plansız programsız sadece almış olmak için alındıkları için bu haldeyiz.

Mustafa Ayazoğlu
ishak sol bekte yok ilerde de yok

ne ayak

buna bu kadar bonservis nasıl ödendi

cakalkerem
ne oldu ilk yaryı izledim birşey oynamıyorduk ta skoru görünce sok oldum

Küçük Uğur
Kimseye kizmiyorum da ee be vahid bu takima ortasaha aldirtmayip defans aldirtarak ne dusundun yemin ederim ki ne dusundun .

biltrabzon
Vahid in gelmesi ne kadar hataysa; bu kadroya Ersun un gelmesi ondanda hata.Bu kadro önce gol yememek icin oynamali,Ersun Yanal geleli yedigimiz goller ve verdigimiz pozisyonlari aklimdan geciriyorum tam rezillik.Eskisehir ilk golü atmadan önde bizim orta sahada tek adam varken, onlardan tam 3 kisi bizim ceza sahamiz önünde bekliyordu ve yine yanlis sistemle oynuyoruz,yine 2-3 yiyecegiz dedim;ama 4 yedik bu sefer.

champion
30.12.2014, 00:03
Geldi satılmışehirli biri

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2014, 00:06
gol verilmedi doğru

yenilen gol öncesi faulde var

0-1 oyunu bırakmak nedir?

beşiktaş maçında da böyle oldu

karabükte

antep de

bu maçlarda geriye düşünce oyunu bıraktı takım

tamuğ yamtar
30.12.2014, 00:08
Bu maç da futbolcularla ilgili pek bir durum yok bence...

Oyun anlayisi bu noktaya getirdi bizi...

ibrahim
30.12.2014, 00:08
Azizin altında yatanlar yüzmü buldular yav? :)

Aman dikkat ananızı pazarlamasın ertuğrul sağlam asker bülonun yaptığı gibi. :)

Gesendet von meinem LG-D855

cakalkerem
30.12.2014, 00:11
neler söyleniyor...

CEMEFKER
30.12.2014, 00:11
"Hakemlik bir şey yoktu" veya "hemen hakemi karıştırmayın , biz oynayamadık" , " futbolcularda suç, hoca böyle oynattı"....vs. diyerek kabahati başka yerlerde aramak yanılmaktır....

(tff ve hakemlerinin bizim aleyhimize senelerce yaptıklarına... bu seneden birkaç örnek ....)

- Bu sene şampiyonluk adayı takımlardan hangisi sadece futbolları ile buralara kadar geldi...?

- bu futbolla bizden daha iyi olmayan gs veya fb ile aynı puanda olsak aynı şeyleri konuşur muyduk burada ?

- bjk, fb ve gs bu yarışın önünde olsun diye yarıştan kopacakları maçlarda bir el arkadan ittirdi her zaman bu takımları....(bunları söyleniyor zaten )

-bunlar arasında bjk'yi geçersek ( ki geçen seneden hatta Aybaba döneminden kalma bir yatırım var, futbolları hakkediyor) fb ve gs bu sezon tözekleyecekleri çok maçları oldu, ancak her zaman yarışın içinde bırakıldılar....

Buradan bizim maçlara , özelde bugüne gelirsek >>>

- tekme yiyerek kalemizde gol bulduğumuz dakkaya kadar ayağa pas ile oyuna hükmetmeye çalışan ha geldi ! ha gelecek gol ! diye bekleyen bir takımdan hakem dokunması ile veya " heh işte şimdi tongaya bastırdım" diyen bir hakemin ittirmesi ile ilk gol arkasından kalesinde 4 gol gören bir takıma döndük....

(hakemi de yen kardeşim ! )

İyi de zaten ortada dengesiz bir takım düzeni var, pamuk ipliğine dayalı gidiyor takım, önceki hoca ile defans yaparken şimdi sürekli hücumu düşünen defansta risk alan bir yapıya geçtik...Bu zaaflarımız varken bir de başka bir elin karşımıza çıkması işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale soktu/sokuyor....

(Yönetim ortada yokları oynuyor )

Yönetim sanki bir yerlerden talimat almış gibi sesi çıkmıyor...Neyin garantisini aldık bilemiyorum.. "Seneye şampiyon sizsiniz merak etmeyin, bütün alt yapı hazır" falan mı dendi gerçekten merak ediyorum. ..Yani yönetime gelmeden bu kadar asıp tutan bir başkanın şimdi yokları oynaması beni bu kadar zorluyor ....

Başka biri olsa söylemlerini/çıkışlarını bilmediğimiz Tamam ! , dicem bunun cürmü bu kadar.....

sasort
30.12.2014, 00:12
OTE]

ne adam eksiltiyor
ne pas veriyor
o enayiye

mertcan

tembelleşir topçu

Uğur Gündüz
30.12.2014, 00:13
Bu maçın analizi falan olmaz, net bir golümüz fizik kurallarını hiçe sayarak sayılmıyor. Faul verilmeyerek gol yememiz sağlanıyor. Sonrası zaten malum. Bizim sistemimiz zaten bu. Rus ruleti oynuyoruz , araya şerefsizler girmese belki galip geleceğiz. Bu kırılgan yapımızı hakemler kırmamalı, hakem kırarsa da maç hakkında fazla konuşmamalı. ES'u üç sülüklerin maçında ezdiler , bizi de onların karşısında hem de kendi sahamızda ezerek, düzeltme Yaptılar. Kısaca Mesut>İHO

1-0 dan sonra kim girse çıksa sonuç değişmezdi, biz önde olacaktık onlar arkaya sarkacaktı.

bordomaviask
30.12.2014, 00:15
Asansör takımlarının da diline düştük hakkımızda hayırlısı

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2014, 00:15
antep ile eskişehir aynı oyunu oynadı

4 er tane attılar

belkalem yoktu ekici yoktu haliyle 4-4 bitebilirdi :)

Erdal DİLEK
30.12.2014, 00:18
Bu takim tek ön libero ile oynamaz. Heleki cakma önlibero ile. Kesinlikle cift ön libero ile oynar.

Ayrica maddi sikintilarda baş göstermiş olabilir. Cardozo costans papadopulosun devre arasi gidecegi soyleniyor.

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2014, 00:22
şimdi 10 transfer daha yap

sonra 1 yıl daha bekle sonra hocayı kov

borç artsın hacıosmanoğlu hala başkan

hani başaramazsam giderim diyordu ya

biltrabzon
30.12.2014, 00:23
Eskiden olsa protestolar olur,tesisler basilirdi simdi ise uyu babam uyu.Uyutulduk,Trabzonspor bu sehrin en önemli unsuru olmamali diyordu bazi troller ve dediklerini oldu.Allah la aldatanlar,futbola bile dini alet edenler tarafindan kusatildik ve sesimiz cikmiyor.O baskanlik koltugunda oturan sahis, birilerine seccadeli sahtekar derken,kendisinin ne oldugunuda bir zahmet Trabzonspor camiasina aciklasin.

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2014, 00:23
ersun da yakında tazminat alır gider

Erdal DİLEK
30.12.2014, 00:24
Bu sezonda bitmiştir. Bilginize..

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2014, 00:25
Trabzonspor işgal altında, en kötüsü buna destek olan kongre üyeleri

Eskiden olsa protestolar olur,tesisler basilirdi simdi ise uyu babam uyu.Uyutulduk,Trabzonspor bu sehrin en önemli unsuru olmamali diyordu bazi troller ve dediklerini oldu.Allah la aldatanlar,futbola bile dini alet edenler tarafindan kusatildik ve sesimiz cikmiyor.O baskanlik koltugunda oturan sahis, birilerine seccadeli sahtekar derken,kendisinin ne oldugunuda bir zahmet Trabzonspor camiasina aciklasin.

Yiğit SARI
30.12.2014, 00:26

Çoooktan bitmişti bu sezon..

Kupayı alsak iyi olur

biltrabzon

Daha bitmedi,Balikesir i yenersek biter, yenemezsek
küme düsme hattiyla oyalanacagiz öyle gözüküyor.

Mustafa Ayazoğlu
bu sezonu geçtik

gelecek yıl için kadro kurmakta sıkıntı

trbzonsporlu
orta sahaya acilen pas yapıp topun bizde kalmasını sağlayacak iki tane çok önemli oyuncu alınmalıdır. maçlar orta saha ile kazanılır. örneğin devre arası Gökhan inler ve biglia yı al bugün ki takıma koy takım iki level atlar. transfer sezonunda hemen her gün orta sahamız hala bomboş cümlesi burada çok yazıldı ama maalesef vahid hoca o bölgeyi umursamadı.

sasort
Kimseye kizmiyorum da ee be vahid bu takima ortasaha aldirtmayip defans aldirtarak ne dusundun yemin ederim ki ne dusundun .

bu suç vahidin zaten o ayyaşın ne halt olduğunu avrupa maçında özerin kadroda olmadığından haberinin olmaması ekiciyi kadroya almadığı maçta anladım

takımda kadro kurulmasından başlayarak sıkıntı vardı vahid bunu zamanla gördü kaçmak için yer aradı ki bu sıkıntıyı hem oynattığı futbolla hem söylemleriyle ortaya koydu

ersun ise göreve geldiğinde durum malum kötüydü bu sıkıntıyı gözardı edecek
zaman kazanmaya çalıştı gs maçı çok büyük bir avantaj oldu ona

sonuç velhasıl hala sıkıntı var devre arasında 3 takviye ile bu sıkıntı en aza iner ama şampiyonluk yok bu sene değil

bordomaviask
30.12.2014, 00:27

Bu sezon onur sakatlandığında bitmişti zaten.

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2014, 00:29
bu sezon onur sakatlandığında bitmişti zaten.

+1461

uemit
30.12.2014, 00:31
aciliyoruz da 3. golde mesela constant 40 metre orta atiyor defansda son adam adamlar kafa atiyor dönen top gol oluyor!!!!

biltrabzon
30.12.2014, 00:32
Bu adam baskan secildiginde karsisinda duran 2 bilemedin 3 kisiydik,bu halimizi mumla arayacagiz dedik.Simdi bu adama tepkileri görüyorum ama is isten gecti.Yeniden ayaga kalkma firsati, Sadri Sener den sonra bu ilkokul mezunu adama verilmemeliydi,Muharrem Usta, bu adam icin harcanmamaliydi,kendi ayagimiza bu adam icin sikmamaliydik.

nakzo
30.12.2014, 00:34

Sahte mesih bu dostum sahte mesih. Hani bizim kupa bekleyen şike tarikatımız vardı ya çok güzel sapını verdi elimize kupanın adı dahi gecmiyor,borc 300 milyon, 15 mac yenilen 26 gol, liderden 13 puan geridesin transfere en cok para harcayan takım 4. olman bile cok zor .Facebook acta bir bak hala ihoyu yalayan 10 larca çakal var adamların Trabzonspor umrunda degil eskisehir gibi bir cabulcu asansör takımından kendi sahanda 4 yiyorsan adam yutkunamaz ulan içimize sinmis hayinler nasıl yemek yiyorsunuz ben uyuyamıyorum başımın ağrısından...

Hasan Cubukcu
30.12.2014, 00:34
bu sezon bitmemisdir benim icin sizin icin bitmisdir tff sizi yildira bilir ama beni asla , ben trabzonsporluyum türküm yilmam üzerime oynayinda bogarim bugün olmazsa yarin yarin olmazsa baska bir zaman .

hakem hatalarina bakin bursayida trabzonsporuda yedi tff, götkorkusu vardi bursa ve trabzon üst siralara oynarsa bunlarin isi zor olacakti ama ionce ince dogruyorlar .

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2014, 00:35
bosingwa ile sözleşme yenilemem

özerin bonsersisini almam

belkalem kiralik

avraam 1 yıllık imzaladı

cardozo 3'e waris'i 5 satarım

zararın neresinden dönersen kar

Lokman
30.12.2014, 00:38
Taraftar takıma sahip çıkmalı; oyuncular, başkan,hoca vs geçici kalıcı armadır, takımdır TRABZONSPOR dur. Bunun bilincinde takımımızı desteklemeliyiz. Sırf haklı çıkmak için felaket tellallığı yapma, ben demiştim diye dolaşmak değil Trabzonspor taraftarına hiçbir taraftara yakışmaz.

ataullah-ı sani
Orta saha diye diye boğazımız patladı artık! Sene başında forvete de defansa da kimi alırsak alalım bu orta sahayla bir yere varmamız mümkün değil demiştik! Devre arası başta Constant denen ucube olmak üzere tüm yabancılardan kurtulmayı umut ediyorum!Soner gibi bayanlar ligi futbolcusu yerlileri de acilen defederler umarım!

ibrahim
Bu adam baskan secildiginde karsisinda duran 2 bilemedin 3 kisiydik,bu halimizi mumla arayacagiz dedik.Simdi bu adama tepkileri görüyorum ama is isten gecti.Yeniden ayaga kalkma firsati, Sadri Sener den sonra bu ilkokul mezunu adama verilmemeliydi,Muharrem Usta, bu adam icin harcanmamaliydi,kendi ayagimiza bu adam icin sikmamaliydik.
Kusura bakmada o seçimde olması gereken jargon buydu. İki sene inlerine çekildi bu düzene savaş açması gerekenler. Koca camia şikenin en çok gündemde olması gereken yerde bu kulübün yöneticileri tarafından uyuşturuldu. Bu durumu kullanmak sadece ilk okul mezununun aklına geldiyse koca bir yuhu haketti demektir o pek saygıdeğer üniversiteliler.

nakzo
30.12.2014, 00:40
Daha transfer felan yapılmasın başlarım transfere elimizdeki.para edecekleri satalım,yeni stadın isim hakınıda ekleyip borcu makul seviyeye cekelim en az 3 sene zirveye oynamayalım batıyoruz arkadaşlar bu leşkadro bu borcu ceviremez mali kkurul daki kitapçığı bir yerden bulup inceleyin batıyoruz bu yönetimi ibra edenlere hakkımı helal etmiyorum.BMN uyuma batıyoruzzzzz.

tlotwat
30.12.2014, 03:41
hemen felaket senaryoları beyler sakin olun ersuna güvenin gerisini dert etmeyin takımın başında bizim arzu ettiğimiz futbolu oynatmak isteyen trabzonu büyük takım gibi oynatacak bir hoca var biraz zaman verin yeter 2 tane sağlam transferler bu takım çoşar sıkmayın canınızı bu kadar ben hocaya güveniyorum

Hunk
30.12.2014, 03:44
Nasil hemen dagiliyorsunuz.. patladi patlayacak yanardagi gibisiniz. bu kadar kolay dagilinirmi ya birazcik takimin arkasinda durun. allah allah, adamlar sike yaptigi kanitladigi seneden sonra daha da kenetlenip guclendirler, biz napiyoruz, bi mac yenilip hemen butun futbolculara baskana hocaya salliyoruz. nedir derdiniz sizin, dik durmayi ogrenin, destek vermeyi ogrenin, yeter artik ya. Trabzon kendi icinde catismayi ne zaman birakicak??

Hüdai Pervaneli
30.12.2014, 03:48
Futbol Bitti Futbol Efsane Trabzon Seyirciside bitmis Futbolcularida bitmis

Gelen Gideni Aratir lafinin en güzel örnegi Sadri IHO ikilisi Kiyaslama Yapmiyorum bana Göre Ikiside Basarisiz

Sefa Murat Dokuz
30.12.2014, 04:19
Bu maçın sonucu en hareketli başlığın artık maç başlıkları değil Transfer Dosyası olmasına yol açacak.

*Belkalem ve Mehmet Ekici bu takımın herşeyi, bunu anlayın artık. Belkalem'siz bir defansı elalemin 90 kg luk zencisi mahvetti. M.Ekicisiz orta sahada yapılan tek şey yan pas ve ileri top şişirmek.

Bir futbolcu kötü oynayabilir. Ama bir çaba ortaya koyarsın.
Bosingwa, kötüydü olmaması gereken bir yerde ofsaytı bozdu. İleri gitmeye çalıştı olmadı felan ilerde didindi ama kötüydü, savunmada bir pozisyon var Bosi topu kaybetti geriye doğru koşarken kamera yüz ifadesini gösteriyor. Adam yaptığı hatadan ötürü kendine kızıyor resmen, kafasını sallayışı topu kaybettiğimizde "ne yaptım lan" dersin ya o şekil.

Bizde bir Constant diye bir oyuncu var, kendi vitesini 1 arttırssa topa rakipten önce gidecek gitmiyor, bir oyuncu rakibe pres yapmış bozmuş Constant ta orda gitse topu kapacak gitmiyor. Yaptığı tek şey kendi etrafında dönmek kaptırmazsa oda alıp topu ileriye şişirmek. Güven kavis veriyor Allah için bunun için 2.5 m€ kazanacak.

Mustafa Akbaş, Pozisyon bilgisi 10 üzerinden 1, tuttuğu oyuncuyu bırakıp başka adamlara koşarken en az 1-2 oyuncuyu arkasında boşa çıkarıyor. Defansta diğer oyuncular sayesinde kime koşacağını şaşırıyor. Bu adamın bizde oynaması sersemlik.

Carl Medjani, Bu adam sezon sonuna kadar kalır, sezon sonuda pılını pırtısını toplar gider. Yine ön libero boşladı bir paslar attı akıl zararı, geçti stopere hadi partnerin kötü abi süpürücü oyna biraz geride oyna adamlar zaten tek forvet oynuyor saçma sapan yerlere koşup defansı bu kadar boşaltmanın mantığı ne, savunma yaparken rakibi karşılamak önemli bir savunmadır ancak bu Medjani ya geri kaçıyor rakip bizim kaleye kadar geliyor yada tek hamle ile rakibin önünü açıyor çalım yiyip. Ne ayaksa artık berbat olunca çekilmez oluyor. Bu adam Belkalem'siz bir hiç.

Soner Aydoğdu, 2-3 güzel pas için teşekkür, sen Trabzonspor'da oynayacak yürekte cesarette bir oyuncu asla değilsin. Önünde 30 metre alan varken gerideki Medjani'ye dönüyorsa defol git bu takımdan.

İshak Doğan, ilk kötü maçında infaz etmicem. Ama futbolcusun be arkadaşım beslenmene güçlenmene biraz dikkat etsene o fizik yapın nedir ya 60 kg felan heralde kolları kız kolu gibi incecik. Rakiple omuz omuza mücadele edemiyor. Töbe töbe.

Majeed Waris, İbrahim Hacıosmanoğlu yalan söyleyecek bir adama benzemiyor yani görüş olarak iğrendiğim bir insan olsada hislerim duygusal manada dürüst biri olduğunu düşündürüyor en azından Trabzonspor'un menfaatlerini düşündüğüne inanıyorum. Eh be kardeşim bu adamı aldığınızda 12m $ mı € mu ne teklif vardıda niye hemen vermediniz ? Ya bu bıcırık'ı 2m€ veren çıkmaz be. Bu neki Jebrin ile kıyaslayalım mı? Jebrin daha teknik. Jebrin daha iyi pas atıyor. Hızları aynı gibi. İkisinin de şutları cılız. Ya bu Waris gibi 1000 tane oyuncu bulurum ben sana 600 bin€'ya bırak 6m€'yu. Yazıklar olsun be ASRIN KAZIĞIDIR. Bundan hiçbirşey olmaz. Bari şu kazığın birazını çıkarmak istiyorsak sadece deplasmanlarda ve evimizde 2-0 felan önde olduğumuz maçlarda oynayabilir.

Cardozo, Evimizde 3-4 gol yiyoruz, takımımızda sinirlenen bu durumu psikolojik olarak reddeden 2 oyuncu var. 1-Özer 2-Cardozo
İstediğiniz kadar eleştirin. Bende görüyorum ön direğe 90 dk'da 1 kez hariç hiç koşmadığını. Ya bu adam görmüyomu bu toplar ön direği geçmiyor neden ön direğe koşmuyor bende diyorum. Ama bu sistemle 100 kerede koşsa 10.000 kerede koşsa OLMAZ OLMAZ. Gitti tekme attı herkes kızmış, helal olsun. Sahada agresif bir Trabzonspor yok, sen yenilebilirsin ama Trabzonspor'sun pes edemezsin isyan edeceksin be. Cardozo maç 1-3 mü ne stoper kovalıyor. Kovalamadı diyen gitsin maçı bir daha izlesin. Adama 2 top geldi, Birini gol attı iptal ettiler. Diğerinde de fena vurmadı aslında direğin 1m felan yanından dışarı gitti.Bunun dışında Cardozo'yu topla buluşturduk evet sağ korner bayrağının orda felan. TEK HÜCUM FORMÜLÜMÜZ TOPU İLERİYE ŞİŞİRMEK. Adamdan beklenen ne?

Yatabare, Faydalı olur bu adam faydalı olurda Cardozo'nun yaşadığı problemleri bu adam da yaşıyor. Farklı oyuncular ama Yatabare'de oyunda kaldığı sürede havaya zıplayıp top indirmeye çalışmaktan başka birşey yapmıyor. Adamları bidon olarak Janko gibi kullanmaya çalışıyoruz.

Son olarak devre arası umarım kaleci olmayız. Bizim kalecilik bir sorunumuz yok. 2 pasla kaleci ile karşı karşıya kalıyorlar. İbrahim tecrübesiz ama alışır. Boşuna para harcamaya gerek yok.

nakzo
30.12.2014, 04:42
Çapulcu andolu takımları ve ezik taraftarcıkları ......ulan çakal ben Zonguldaklıyım Zonguldak Trabzon kentiyle hiçbir alakam yok ama Trabzonsporu tutuyorum niyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee niye satılmiış şehri tutmuyorum çünkü Trabzonspor çok büyük satılmış şehir ufak minik küçük ...Büyük takımlar başarılarıylaaaaa,Küçük takımlar yendiği büyük takımlarla övünür.....

Doğan Keskin
30.12.2014, 04:43
Bende kendi görüşlerimi yazayım..Mesela Constantı beğenmeyenler bu adam kaliteli sonuçta ama akbaş kalitesiz üstünde durmaya değmez.Bunun gibi hoca çürüklerle sağlamları ayıklayacak devre arası.Birde bana göre defansta açık vermemizin sebebi kanatların yusuf ve özer yada kim oynarsa artık geriye gelmemesi abi bosi ve ishakta gidiyor ileri adamların her gelişi pozisyon oluyor.

aaahmet61
30.12.2014, 04:48
Futbol Bitti Futbol Efsane Trabzon Seyirciside bitmis Futbolcularida bitmis

Gelen Gideni Aratir lafinin en güzel örnegi Sadri IHO ikilisi Kiyaslama Yapmiyorum bana Göre Ikiside Basarisiz

doğru sadri şener başarısız.takmı şampiyon yapan başka başkandı.

Sefa Murat Dokuz
30.12.2014, 05:09
İho bir rezildir felan eyvallah ama. Sadri Şener için bu hayatta öncelik Trabzonspor olsaydı, temiz olduğuna bu kadar inanırken, tüm Trabzonspor taraftarı arkasındayken eğer Trabzonspor hayatındaki önceliği ise ayrılmazdı. Kalıp bu klüpte bir direnişi başlatırdı. Eli güçlüydü, o kupayı almak için çalışırdı. Yaptığı yanlışlar konusunda Sadri'nin üstüne giderseler Sadri savunulabilir çünkü insanız herkes kandırılabilir ve hata yapabilir. Ama Sadri Şener'in bırakıp kaçması benim için ihanettir. Sen kalıp Trabzonspor için vekillere de Başbakan'a da alayına da resti çekip bu klübün başkanı bu şehrin patronuda benim diyecektin. Trabzonspor geçen 3-4 yılda hala g.tü doğrultamadıysa Sadri'nin yüzünden. Yahu bu klüp İho'ya mı kaldı arkadaş, bir insan Trabzonspor'un geleceğini düşünmüyorsa eğer böyle kolay çekip gider, İho kim ya adamdaki tek kapasite Şampiyon yapmış başkanı saçma sapan eleştirmek.

İho ve Sadri'nin Trabzonspor tarihinden en yakın sürede sonsuza kadar silinmesi dileği ile.

(Bilgim bizim şike sürecine bulaşmadığımızda Sadri'nin elinin güçlü olduğudur, birisi çıkar derki Sadri gitsin diye çok büyük bir baskı vardı. Direndi direndi baktı olmuyor mecbur gitti. Ben öyle birşey de olduğunu duymadım.)

Tunç Tosun
30.12.2014, 05:27
Ne yorum yazasım kaldı ne yönetime eleştiri ne de başka bir şey.. Yaşasın basketbol !

ibrahim
30.12.2014, 07:12
doğru söze ne denirki,.birde bizim taraftar gerçekleri baştan görseydi...
Yahu neresi doğru hakemler ditekt oyunun kaderine etki etti. Maçı katletmesi için daha ne yapması gerekiyordu? Bırakın artık objektif olacam diye saçmalamayı, şu itlere hak vermeyi. Bir değil iki değil bize bu yapılan...

ibrahim
30.12.2014, 07:21
İho bir rezildir felan eyvallah ama. Sadri Şener için bu hayatta öncelik Trabzonspor olsaydı, temiz olduğuna bu kadar inanırken, tüm Trabzonspor taraftarı arkasındayken eğer Trabzonspor hayatındaki önceliği ise ayrılmazdı. Kalıp bu klüpte bir direnişi başlatırdı. Eli güçlüydü, o kupayı almak için çalışırdı. Yaptığı yanlışlar konusunda Sadri'nin üstüne giderseler Sadri savunulabilir çünkü insanız herkes kandırılabilir ve hata yapabilir. Ama Sadri Şener'in bırakıp kaçması benim için ihanettir. Sen kalıp Trabzonspor için vekillere de Başbakan'a da alayına da resti çekip bu klübün başkanı bu şehrin patronuda benim diyecektin. Trabzonspor geçen 3-4 yılda hala g.tü doğrultamadıysa Sadri'nin yüzünden. Yahu bu klüp İho'ya mı kaldı arkadaş, bir insan Trabzonspor'un geleceğini düşünmüyorsa eğer böyle kolay çekip gider, İho kim ya adamdaki tek kapasite Şampiyon yapmış başkanı saçma sapan eleştirmek.

İho ve Sadri'nin Trabzonspor tarihinden en yakın sürede sonsuza kadar silinmesi dileği ile.

(Bilgim bizim şike sürecine bulaşmadığımızda Sadri'nin elinin güçlü olduğudur, birisi çıkar derki Sadri gitsin diye çok büyük bir baskı vardı. Direndi direndi baktı olmuyor mecbur gitti. Ben öyle birşey de olduğunu duymadım.)
Duracak yüz yoktuki adamda. İki sene uyuşturdu camiayı sağolsun. Şike sürecindeki en/tek doğru hamleleri Nisan aylarında UEFA'ya dilekçe göndermesi ve şike davalarına müdahil olmasıydı. Ondan sonrası fıss.

Şike davasına müdahil olmasıda gerçi hukukçuların yalvarmaları sayesinde oldu, o cesaret kendisinde yoktu ama neyse.

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2014, 07:33
Günaydınlar.

2011’de şikebahçeye sahasında göstere göstere 1-3 yenilip bize karşı köpekler gibi oynayarak şampiyonluğumuzun çalınmasına sebep olanlardan satılmışşehir’e Avni Aker’de farklı yenilmek kahredici.

Maçın başında Cardozo’nun kafayla attığı gol nizami. LİGTV’de gösterldi, top çizgiyi tamamen geçmemiş.

32. dakikada yediğimiz ilk gol öncesi Yusuf’a net faul var.

İlk 3 sıradaki Bizans takımlarının bu sezon aldığı puanların en az 5-10 puan arası haram. Şikebahçe 15 maçta 7 penaltı kullanmış.

MHK başkanı da değişti, ama hakemler değişmiyor.

3 Temmuz 2011 futbolun saflaştırılması, berraklaştırılması için büyük fırsattı. Ama maalesef b.ka battık.

Bu hakemler her hafta çok bariz hatalar yapıyorlar.

Bu ligde oynasan ne olur, oynamasan ne olur?Şampiyon olsan ne olur, olmasan ne olur?

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2014, 07:34
İHO istifa!

TS yenilebilir ama böyle ruhsuz topçularla ve ruhsuz futbolla değil.

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2014, 07:35
Mustafa AKBAŞ ve Soner kadro dışı bırakılmalı

Kalede ibrahim devam etmeli, 19 yaşında ama çok cesur ve rahat

Bu sezon hedef Türkiye kupası ve 4. lük olmalı bu saatten sonra

aaahmet61
30.12.2014, 07:36
Günaydınlar.

2011’de şikebahçeye sahasında göstere göstere 1-3 yenilip bize karşı köpekler gibi oynayarak şampiyonluğumuzun çalınmasına sebep olanlardan satılmışşehir’e Avni Aker’de farklı yenilmek kahredici.

Maçın başında Cardozo’nun kafayla attığı gol nizami. LİGTV’de gösterldi, top çizgiyi tamamen geçmemiş.

32. dakikada yediğimiz ilk gol öncesi Yusuf’a net faul var.

İlk 3 sıradaki Bizans takımlarının bu sezon aldığı puanların en az 5-10 puan arası haram. Şikebahçe 15 maçta 7 penaltı kullanmış.

MHK başkanı da değişti, ama hakemler değişmiyor.

3 Temmuz 2011 futbolun saflaştırılması, berraklaştırılması için büyük fırsattı. Ama maalesef b.ka battık.

Bu hakemler her hafta çok bariz hatalar yapıyorlar.

Bu ligde oynasan ne olur, oynamasan ne olur?Şampiyon olsan ne olur, olmasan ne olur?

abi bu 4 -1 in bahanesi olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2014, 07:44
15 maçta 27 gol. 1,8 gol/maç
Kaleciler çok kötü ama defans kötü olduğundan

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2014, 07:45
abi bu 4 -1 in bahanesi olmaz.

çok doğru

hakemleri de, haksız kararları da yenecek oyun oynamalıyız

ibrahim
30.12.2014, 07:52
çok doğru

hakemleri de, haksız kararları da yenecek oyun oynamalıyız
Ve bunu sadece biz oynamalıyız. Diğerlerinin güle oynaya hakemlerden full destek almalarına rağmen. Bu ligin enayisi biziz tabiki...

signal
30.12.2014, 08:21
Henüz hakemleri yenecek kadar güçlü bir kadro kuramadık.
Dünkü maçın kaybedilmesinin tek sorumlusu hakemdir. Oyun şekli skora göre belirlenir. Bizim takım öne geçtğinde kolay maç kaybetmez ama bunun tam aksi geriye düştükmü oyunu çok fazla riske ediyoruz ve sonucunda bu tür farklı sonuçlar ortaya çıkıyor. Cardozonun golü verilseydi bu maç bu hale gelmezdi . Ya da Yusufa yapılan harekete faul çalsaydı.

Külünkoğlu
30.12.2014, 08:23
Ömrü hayatında Trabzon'da 1 galibiyeti olan küçük şikeci eskişehir'den 4 tane yemek ?

Gelsin mazeretler...

Faik Yılmaz
30.12.2014, 08:26
Henrigue'ye kazma de....

Sonra 2-3 misli para ver yatabare ve warisi al.....

asrın transferlerini yapmışlarmış...

Gurpas
30.12.2014, 08:30
Özer twitter hesabından özür dilemedimi taraftarlarından...

katre-i.matem
30.12.2014, 08:33
Böyle maçlardan sonra yorum yapıp karar vermek zordur. Berbat bir futbolun sonucu alınan bu skora ve sahada oynanan oyuna bakınca takımda kimse kalmasın hoca başkan hepsi gitsin diyesi geliyor insanın ama koca bir yanlış olur.

Kabul etmemiz gereken en önemli gerçek şu ki bu takım Ersun Hoca'nın değil Vahid Hoca'nın takımı. Birbirinden siyahla beyaz kadar zıt iki farklı futbol sistemi. Ersun Hoca istediği futbolu bu kadroya oynatamaz. Kapanan takım için ideal bir kadro ama çnde basıp geriye hızlı dönebilecek agresif bir kadro asla değil. O

Ekicisiz takım kafası kopmuş tavuk misali. Özer asla oyun kurucu oynayamaz. O baş rol oyuncusu olamaz ama en iyi yardımcı oyuncu olur. Ekici olmayınca hırsına yenik düşen Özer hiç üretici olamaz.

Kaleciler için bu sistemde çok da laf soylemeye gerek yok. Tabiki Onurumuz olsa daha farklı olur ama kalecinin sırtına sistem yüklenmez.

Bu takımda bu sistemle oynayacaksak daha iyisi gelene kadar kadroya yazacağım ilk isim çok kötüde oynasa Salih'dir

Hakemler için söze gerek yok. Mal meydanda.

Ve taraftar. Burada her ne kadar Trabzonda yaşayan arkadaşlar taraftarı savunsa da, bilet fiyatları ucuzlasın diye konular açılsa da çözülemeyecek bir sorun olarak duruyor. Daha öncede dediğim gibi sorun bilet fiyatları ya da passolig değildi. Sosyoekonomik çözümleme ile halledilemez bu sorun. Sorun tamamen aidiyet duygusuyla alakalı ve sayfalarca yazılabilir bu konuda.

Gurpas
30.12.2014, 08:34
Bu takım taraftarının hakettiği yer bank asyadır.

Faik Yılmaz
30.12.2014, 08:41
Böyle bir ortamda başarı gelir mi arkadaşlar :

1-takıma siyaset bulaştı..... taraftar bölündü birbirine resmen düşman oldu....

2-21 transfer yapıldı büyük çoğunluğu transfer yapmış olmak için yapıldı. Düşünün 21 transferden sonra bile Mustafa Yumlu'nun yerini dolduramıyoruz....

3-18 ayda 4 teknik adam değiştirildi. Hem alınış satılış maliyeti ödendi hem takımın sistemi oturmadı.....

4-Onlarca oyuncu geldi , onlarcası gitti maliyeti bir yana takımdaşlık duygusu oluşamadı....

5-Yönetimin kendi üyelerinin yarısı bırakıp gitti. Yönetimsel anlamdada ciddi boşluk oluştu....

6-klübün duayenleri küstürüldü.

Kısacası camia siyaset ve yönetim tarzı yüzünden bölündü , parçalandı birbirine düşman oldu.... Bu ortamda başarı beklemek doğrusu hayal....

piskopatrizeli
30.12.2014, 08:41
bu sezon bitmemisdir benim icin sizin icin bitmisdir tff sizi yildira bilir ama beni asla , ben trabzonsporluyum türküm yilmam üzerime oynayinda bogarim bugün olmazsa yarin yarin olmazsa baska bir zaman .

hakem hatalarina bakin bursayida trabzonsporuda yedi tff, götkorkusu vardi bursa ve trabzon üst siralara oynarsa bunlarin isi zor olacakti ama ionce ince dogruyorlar .

Bursa nın neyini savunuyorsun sanane top bursadan.

Erdinç Dilek
30.12.2014, 08:43
yediğimiz kontralarda futbolcularımızın hep geride kalması, anlamsızca yapılan top kayıpları içimi acıtan bu oldu dünkü maçta, rakip diriydi bizse uyku modunda... futboldan pek anlamayan eşim bile ne durgun maç böyle diyebildi...

bthnbyrktr
30.12.2014, 08:44
Gerçek bir ön libero sıkıntısı yaşıyoruz. Ayrıca madem bekler bu kadar hücumcu oynayacak 3-4-2-1 ile oynayalım. Defansta çok boşluk kalıyor. Hucum futbolu oynayacağız diye bütün 11 rakip sahada. Ani bir atakta gol yiyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2014, 08:45
Bu takım şişirilmiş balondu ve patladı.

GS-TS maçında, ilk 20 dakikada GS net pozisyonları kaçırmasa durum farklı olurdu.

Ligin en çok gol yiyen takımıyız neredeyse

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2014, 08:47
Yaktın ciğerimi TS

Yeni yılımızı zehir ettin

Hadi çık kabadayı sert başkan, Özgür YANKAYA'nın üzerine yürü, tüpçüye bağır çağır

Bu sezon da tren kaçtı, 2011 kupası da yattı, hadi çöz sorunları da görelim

Beypba
30.12.2014, 08:49
Böyle bir ortamda başarı gelir mi arkadaşlar :

1-takıma siyaset bulaştı..... taraftar bölündü birbirine resmen düşman oldu....

2-21 transfer yapıldı büyük çoğunluğu transfer yapmış olmak için yapıldı. Düşünün 21 transferden sonra bile Mustafa Yumlu'nun yerini dolduramıyoruz....

3-18 ayda 4 teknik adam değiştirildi. Hem alınış satılış maliyeti ödendi hem takımın sistemi oturmadı.....

4-Onlarca oyuncu geldi , onlarcası gitti maliyeti bir yana takımdaşlık duygusu oluşamadı....

5-Yönetimin kendi üyelerinin yarısı bırakıp gitti. Yönetimsel anlamdada ciddi boşluk oluştu....

6-klübün duayenleri küstürüldü.

Kısacası camia siyaset ve yönetim tarzı yüzünden bölündü , parçalandı birbirine düşman oldu.... Bu ortamda başarı beklemek doğrusu hayal....

Güzel tespitler..2011 de hiç eveleyip gevelemiyecektik,takımı ligden çekip bombayı bırakacaktık..yok ts borsada,yok borçlar ne olacak,yok çalışanlar ne olacak diye diye bugünlere geldik..bir gün ölecektik adam gibi..şimdi hergün ölüyoruz...

7can61
30.12.2014, 08:55
Dedik dedik dinletemedik, Ersun gelsin diye alkışla tempo tutanlar ilk yarı bitmeden gitsin diye alkış tutacaklar dedik dinletemedik.
İho, İho, İho bu takımın başına gelmiş en kötü şeysin sen İho.

Derin Trabzon
30.12.2014, 08:58
Yahu arkadaş birde şu kadroya asrın tarnsferleri demiyolar mı, ana avrat sövdürecekler beni forumda.

Asrın çöplüğü lan bunlar, kimmiş asrın transferi waris mi constant mı yatabare mi.

Millet bitarafı yalamaya ne meraklı olmuş, iho sabriyi transfer etse asrın transferi diyecekler

Muhammet Hacısalihoğlu
30.12.2014, 09:02
Net golümüz verilmedi ve golden önce bariz faul var..

Takım kötü oynuyor diye hakemin bizi biçmesine eyvallah diyemem..

Milletin takımı penaltılarla hileyle hurdayla 30 puanda..

Ehrimen
30.12.2014, 09:03
Dedik dedik dinletemedik, Ersun gelsin diye alkışla tempo tutanlar ilk yarı bitmeden gitsin diye alkış tutacaklar dedik dinletemedik.
İho, İho, İho bu takımın başına gelmiş en kötü şeysin sen İho.

Ersun Yanal'ın da hataları var ama Ersun Yanal'a gitsin demek çok affedersiniz öküzlüktür.

Gidecek birisi varsa çektiği kredileri Waris ve Yatabare gibi sözde yıldızlara harcayan; kabadayı İHO'dur.

Bu takımın bu sezon hedefi Türkiye Kupası ve ligde 4. olmalı, başka bir olasılık yok.

Hepsinden önemlisi; eğer biz defansa biz çözüm bulamazsak ve böyle ya allah diye ileri çıkarsak Napoli maçında da Manisa tarifesi uygularlar bize.

Eskişehir gibi takımdan 4 yedik, 4!

Jackdaniels
30.12.2014, 09:04
Ohh bee lig bizim için bitti çok şükür herkes normal hayatına geri dönebilir...

Tayfun
30.12.2014, 09:04
Demek ki neymiş manisaspor'a 9 atmaya benzemiyormuş bu işler. Bu takımdan umudumu bjk maçından sonra kestim zaten .

7can61
30.12.2014, 09:05
Çıkar şimdi hep destek tam destek 3-5 kişi konuşur, halbu ki hesap başkadır, gelinde külahıma anlatın.
Kulüp batmış gitmiş yangın yeri olmuş, umurunda mı bunların?

Derin Trabzon
30.12.2014, 09:08
Real madridin kadrosunu komple Trabzonspora getirsek, sırf başımızda iho var diye başarılı olmamıza Allah müsade etmez, bu adamın yönettiği hiçbir kurum başarılı o-la-maz imkansız maddenin tabiatına aykırı.

İho varsa rezalet var, iho varsa ihanet var.

7can61
30.12.2014, 09:09
Ersun Yanal'ın da hataları var ama Ersun Yanal'a gitsin demek çok affedersiniz öküzlüktür.

Gidecek birisi varsa çektiği kredileri Waris ve Yatabare gibi sözde yıldızlara harcayan; kabadayı İHO'dur.

Bu takımın bu sezon hedefi Türkiye Kupası ve ligde 4. olmalı, başka bir olasılık yok.

Hepsinden önemlisi; eğer biz defansa biz çözüm bulamazsak ve böyle ya allah diye ileri çıkarsak Napoli maçında da Manisa tarifesi uygularlar bize.

Eskişehir gibi takımdan 4 yedik, 4!

Onu Mra ya Hamiye Vahide falan giydirenlere anlatacaksın işte, neymiş Vahid bu takımı oynatamıyormuş, takıma canavar gibiymiş de Ersun gibi bi hoca lazımmış, alın size "başarılı" hocanız, "efsane" başkanınız, tepe tepe kullanın.

orhan42
30.12.2014, 09:10
Bursa,Rize ve dünkü maç.hepsinde aynı tip 7 gol yedik..Bu takım bu kadro ile öde basamaz.Defans oyuncuları arkaya çok çabuk oyuncu kaçırıyor.Orta saha aşırı derecede yumuşak.Her ara topta veya uzun topta defanstaki 3 adam ne yapacağını bilemiyor..Ersun hoca bu duruma çare bulsun ilk önce..Bu futbolla Balıkesir de bizi 4'ler..Cellat hakemler de skora çok güzel katkıda bulunuyor.Geçen hafta uyduruk penaltı,bu hafta direkt skora etki eden 2 büyük sakandal karar..Ne diyelim Allah sizi bildiği gibi yapsın şeref yoksunu düdüklü cellatlar..

7can61
30.12.2014, 09:12
Seçim filan bekleyenler de rüyalarında anca görürler, İho denen zat takım küme düşse istfia etmez!

gurur6134
30.12.2014, 09:13
Sadriye diyordu iho waris constant yatabare gibi coplere 18milyon avro verdi..100milyonluk transfer yapti ortada bise yok..basarisiz olursak gideriz demisti artik beklemesin diycemde adamin aklinda aziz olmak var ts nin basinda yapisti kalkmaz ordan..

lazarinho
30.12.2014, 09:20
foruma ilk üye olduğumda Beşiktaş maçını 3-0 kaybetmiştik altına kadromuz çok yetersiz bu defans bu orta saha kurgusuyla olmaz yazdım cevap olarak en iyi kadro bizde şampiyonluğun en güçlü adayıyız yazan arkadaşlara sesleniyorum polyanacılık oynamaya devam ediyormusunuz ??

MİSSE_MİSSE
30.12.2014, 09:26
warisin yerde kaldığı pozisyonda takımın topu dışarı atmaması, ona saygı ve sevgi duymadıklarının göstergesidir. mümkünse satılmalı ama bence büyük kazık yedik bu işten.
mustafa akbaş hayatımda gördüğüm en kötü stoperlerden birisi. macit güvenle başa baş atlar. eleştireceğim ama olumlu bir yönü yok diyerek kısa kesiyorum.
her şeye rağmen ilk yirmi dakika ayağa paslarla oynadığımız bölümde gayet iyiydik. cezayirlinin sakatlanıp çıkması ve iki beceriksiz stoperi yan yana koymamız, costantın ön liberoya geçmesi hem defansımızı zayıflattı hem de hücüm organizasyonumuzu özer, waris, yusuf gibi basit oynama zekasına sahip olmayan oyuncuların eline bıraktı. sonuç olarak bir değişiklikle ne hücüm yapabilen ne de defans yapabilen bir takıma dönüştük.
hocanın kafasındaki oyun planını denemesi için bu kadro uygun değil. şu an için güçlü yönlerimizi ortaya çıkaracak dengeli bir planla sahaya çıkmalıyız. önümüzdeki sene hoca kalırsa kendine uygun transferleri yapar ve herşey yolunda giderse 2016- 2017 sezonunda belki takım oturur

Courage
30.12.2014, 09:26
Çıkar şimdi hep destek tam destek 3-5 kişi konuşur, halbu ki hesap başkadır, gelinde külahıma anlatın.
Kulüp batmış gitmiş yangın yeri olmuş, umurunda mı bunların?

Ben (sadece) Ersun hocaya hep destek diyenlerdenim ,hayırdır?

Kulübün bırak yangın yerine dönmesi , havasındaki sıcaklık 1 derece yükselse bizim burada ateşimiz çıkar. Laflarınızı tartarak yazın.

Erdinç Dilek
30.12.2014, 09:27
geçer beyler hepsi geçer. bakın geçti bile alıştığı zaman insan çabuk atlatıyor bu tür şeyleri

Faik Yılmaz
30.12.2014, 09:28
klüp kayyuma doğru hızla ilerliyor demedi demeyin.....

fanatikdevri
30.12.2014, 09:35
Bursa,Rize ve dünkü maç.hepsinde aynı tip 7 gol yedik..Bu takım bu kadro ile öde basamaz.Defans oyuncuları arkaya çok çabuk oyuncu kaçırıyor.Orta saha aşırı derecede yumuşak.Her ara topta veya uzun topta defanstaki 3 şabalak ne yapacağını bilemiyor..Ersun hoca bu duruma çare bulsun ilk önce..Bu futbolla Balıkesir de bizi 4'ler..Cellat hakemler de skora çok güzel katkıda bulunuyor.Geçen hafta uyduruk penaltı,bu hafta direkt skora etki eden 2 büyük sakandal karar..Ne diyelim Allah sizi bildiği gibi yapsın şeref yoksunu düdüklü cellatlar..

Halısahada futbol oynayanlar bile Allah'ını seven defansa gelsin diye niye bağırıyor biliyormusun?
Çünkü iki kişi beş kişi ile başa çıkamaz bir kere olsa iki kere olsa Ersun Yanal ile çıktığımız her maçta koca 90dakika bu takımın tüm defansif yönü stoperlerin sırtında ve adamlar rakibi karşılamak için artık ya tutarsa diye basıyor.
Açın izleyin dünkü maçı böyle Rus ruleti tarzında oyun olmaz.
Kim stoperler ve kalecilere yükleniyor büyük hak yiyor,takımın defansif yükü sadece bunlarda,o stoperlerin haline acımıyor musunuz ya?Adamlar nefes alma ritmini ve nabızı dengeleyecek boşluk bile bulamıyorlar.
Ligde böyle oynayan başka takım var mı?
Bu futbolla şampiyonluk gelir mi?Takımın bu kadar çabuk oyundan düşmesinin sebebi bu oyun olanına inanmayan futbolcular olabilir mi?

7can61
30.12.2014, 09:35
Kulübün yuvarlandığı yer belli, hakediyormuyuz? Dibine kadar. Her önüne geleni kulübe üye yaparsan sonuç geçen haftaki genel kurul "rezaleti" olur çıkar, İho gibi kaabiletsiz adamlar da mucizevi bir şekilde kulübe başkan olur. Yahu İho dan daha somut bir örneği olabilir mi halimizin. Kulübün geleceğini etkileyecek en önemli kararları alan kongre üyelerinin belli kriterlere sahip olması gerekir. Öyle köyümden sarı çizmeli mehmet ağaları toplayarak milyonluk kulüpler yönetilemez, ancak bakkal açar işletirsin.

Alika87
30.12.2014, 09:37
Ersun hocami gitsin? Kendinize gelin beyler.

Derin Trabzon
30.12.2014, 09:42
Ersun hocami gitsin? Kendinize gelin beyler.

Evet Ersun hoca gitsin, yazıktır adama biz zaten battık bari onun kariyeri zarar görmesin.

İho gibi bir adamın altında çalışmak büyük bir zarar verir adama.

Selçuk Sarı
30.12.2014, 09:43
Bu sene avrupada gruptan çıkmak dışında zaten hiçbir başarılı derece beklemeyen şahsım adına (lig ve türkiye kupasında) şaşırtmayan sonuç oldu. Takım çok yeni. Hoca çok yeni yönetim rezalet. Başarı beklemek hayal zaten. Mühim olan gençlerde ısrar edip onları bol bol oynatmak ve kadroyu çok bozmadan seneye iyi transferlerle güçlendirmek ki tam olarak benzerini yapmıştık şike sezonu öncesi. O takımı kısmen de olsa ersun yanalkurmuştu bunu unutmayın...

kopeli
30.12.2014, 09:47
hoca olarak daha kim gelecek ? her gelen yetersiz diyoruz ama artık kadronun yetersiz oldugunu görmek gerekir.

kadro sadece göz boyuyor, detaylı olarak bakılırsa cogu yetersiz topcular, yetersiz derken bizim seviyemizin altında topcular.

7can61
30.12.2014, 09:51
hoca olarak daha kim gelecek ? her gelen yetersiz diyoruz ama artık kadronun yetersiz oldugunu görmek gerekir.

kadro sadece göz boyuyor, detaylı olarak bakılırsa cogu yetersiz topcular, yetersiz derken bizim seviyemizin altında topcular.

Milyonlarca kredi çek; transfer yap; oynattığın adamlar beğenmediğin Mustafa Akbaş; Soner; İbrahim, başka söze gerek var mı?

Ayhan Yüksek
30.12.2014, 09:54
Oyunun ilk 20.dakikasında oyunu tutan ayağa pas yapan bir takımımız vardı,Belkalemin sakatlanması ve değişiklikteki yanlış oyuncu tercihi oyunumuzu bozdu,orta sahamız çok açık berdi,defans hattımızda zayıf kalınca çok pozisyon verdik,Ersun Hoca hata yaptı değişiklikte,birde istediği sistemi uygulayacak futbolcu yapısı yok şuanda o yüzden daha dengeli oyunu seçmeli bence, herşeye rağmen bukadar kötüyken bile hem oyun hem skor lehimize olabilecekken hakem devreye gidi buz gibi golümüzü vermedi ve Eskişehirin atttığı ilk golün başlangıç pozisyonu net faul ve hakemin gözü önünde oluyor,şimdi bunlar olmasa belki iyi oynayacaktık böyle açıklar vermeyecektik bunları bahane olarak görenler var bide hayret ediyorum, burda hazır kıta tetikte bekleyen amaçları yapıcı eleştiriden öte köstek olmak olan elemanlara gün doğdu tabi başladılar hemen sallamaya, 4 gol yemişsin hakem konuşulur mu diyenda var yahu oyunu yönlendirende bu hatalardır hakem içine etmese daha iyi oynayacaktık,ayrıca yerden yere vurulan bu takım ligde adalet olsa eşit bir yarış olsa şuan 3 eziklerle kafa kafaya hatta önde bile olurdu, daha neyi tartışıyoruz mecburmuyuz biz futboldan başka şeylerle mücadele etmeye,adamlar bizden daha reziller berbat oynuyorlar ama bana 10 puandan fazla fark atmışlar böyle ortamda nasıl kadro kurarsan kur,yerin belli,ayrıca kadromuz çöp falanda değil 2-3 takviyeyle gayette taş gibi bir takım oluruz ama yetmez ,yetmediğini 2011 de gördük.

fanatikdevri
30.12.2014, 09:55
Evet Ersun hoca gitsin, yazıktır adama biz zaten battık bari onun kariyeri zarar görmesin.

İho gibi bir adamın altında çalışmak büyük bir zarar verir adama.

Iyi de İho sonradan gelmedi,kendisi geldi.İyi para da alıyor.Burası taktik denemeler,deneme yanılmalar yapılacak,ya tutarsa şeklinde oyun planı uygulanacak bir kulüp değil.Başımızfaki işgalci belki seviyeyi düşürüyor ama yine de Trabzonspor bu işgalciye rağmen ülkedeki en itibarlı takımdır.
Ona göre ciddi bir futbol görmek hakkımız.

halil ibo
30.12.2014, 09:58
Bu yönetimin hoca gönderme lüksü yok ! Artık kendisi gidecek.İstese de istemese de ...

Derin Trabzon
30.12.2014, 09:59
Iyi de İho sonradan gelmedi,kendisi geldi.İyi para da alıyor.Burası taktik denemeler,deneme yanılmalar yapılacak,ya tutarsa şeklinde oyun planı uygulanacak bir kulüp değil.Başımızfaki işgalci belki seviyeyi düşürüyor ama yine de Trabzonspor bu işgalciye rağmen ülkedeki en itibarlı takımdır.
Ona göre ciddi bir futbol görmek hakkımız.

İho nun olduğu yerde itibar olmaz.

Sorarlar adama madem bu kadar itibarlısınız neden hala bu adam başınızda diye, nerde o itibarlı camia, kongre üyeleri bir olanüstü kongre ile şu ihoyu mağarasına göndermek çok mu zor

7can61
30.12.2014, 10:00
Oyunun ilk 20.dakikasında oyunu tutan ayağa pas yapan bir takımımız vardı,Belkalemin sakatlanması ve değişiklikteki yanlış oyuncu tercihi oyunumuzu bozdu,orta sahamız çok açık berdi,defans hattımızda zayıf kalınca çok pozisyon verdik,Ersun Hoca hata yaptı değişiklikte,birde istediği sistemi uygulayacak futbolcu yapısı yok şuanda o yüzden daha dengeli oyunu seçmeli bence, herşeye rağmen bukadar kötüyken bile hem oyun hem skor lehimize olabilecekken hakem devreye gidi buz gibi golümüzü vermedi ve Eskişehirin atttığı ilk golün başlangıç pozisyonu net faul ve hakemin gözü önünde oluyor,şimdi bunlar olmasa belki iyi oynayacaktık böyle açıklar vermeyecektik bunları bahane olarak görenler var bide hayret ediyorum, burda hazır kıta tetikte bekleyen amaçları yapıcı eleştiriden öte köstek olmak olan elemanlara gün doğdu tabi başladılar hemen sallamaya, 4 gol yemişsin hakem konuşulur mu diyenda var yahu oyunu yönlendirende bu hatalardır hakem içine etmese daha iyi oynayacaktık,ayrıca yerden yere vurulan bu takım ligde adalet olsa eşit bir yarış olsa şuan 3 eziklerle kafa kafaya hatta önde bile olurdu, daha neyi tartışıyoruz mecburmuyuz biz futboldan başka şeylerle mücadele etmeye,adamlar bizden daha reziller berbat oynuyorlar ama bana 10 puandan fazla fark atmışlar böyle ortamda nasıl kadro kurarsan kur,yerin belli,ayrıca kadromuz çöp falanda değil 2-3 takviyeyle gayette taş gibi bir takım oluruz ama yetmez ,yetmediğini 2011 de gördük.

Aynı maçı mı izledik bilemiyorum ama 4 attılar bir 5 de net kaçırdılar, manisa gibi 9 luk olabilirdik, neyin iyisinden kötüsünden bahsediyorsunuz siz yahu?

fanatikdevri
30.12.2014, 10:12
İho nun olduğu yerde itibar olmaz.

Sorarlar adama madem bu kadar itibarlısınız neden hala bu adam başınızda diye, nerde o itibarlı camia, kongre üyeleri bir olanüstü kongre ile şu ihoyu mağarasına göndermek çok mu zor

İho'ya değil Trabzonspor'a Hocalık yapıyor.Trabzonspor'un ne olduğunu da az çok biliyordur.
Yargıtay'ın karar vermesi ve yeniden kongre yapılması için gerekli girişimleri yapan camiaya haksızlık etme.
İho gibi işgalcileri göndermek o kadar kolay değil.3000 usulsüz üyelik var.

Ayhan Yüksek
30.12.2014, 10:13
Aynı maçı mı izledik bilemiyorum ama 4 attılar bir 5 de net kaçırdılar, manisa gibi 9 luk olabilirdik, neyin iyisinden kötüsünden bahsediyorsunuz siz yahu?

Yok ben başka maç izledim.Ne yazmışım iyi okudunmu? Hoca değişikliği yanılş yaptı,o yüzden orta sahamız zayıf kaldı keza defansta öyle bu yüzden çok pozisyon verdik demişim,iyi oynadık diye yazmamışım nerden uydurdun, sadece eğer hakem direk etki etmeseydi belki oyunu lehimize çevirebilirdik demişim bunun neresi yanlış.

Turan AKYILDIZ
30.12.2014, 10:15

öldürün takımıda kurtulun sizde bizde..tamam he 4 yedik ne var ne olacak...sende gidip 9 atıyorsun...futbol bu dün kötüydük ve yenildik...hemen asap keselim mi..yahu biz değil miydik sene başında baştan aşağı takım değişsin 1-2 sene sabredelim diyen...yahu bu takım bu sene tam bir toplama takım gibi...her biri ayrı kafada topçular..şimdi diyeceksiniz ki diğer takımlarda toplama ama onların bir hedefi yok taraftar baskısı yok...sadece bizde var bir sürü topçu al hemen şampiyon olmalarını iste ilk mağlubiyette başlasın kelle almalar....okuyorum yazılanları burda gülüyorum yahu 4 yedik 4 diye yazıp duruyorlar...tamam yedik futbol bu...bırakalım mı şimdi takımımızı yerden yere mi vuralım...sezon sonuna kadar bu kadronun yüzde 90 ı elimizde olacak hatta bazıları önümüzdeki sezonda bizde olacak...futbolculara destek olmalıyız adamlara güvenimizi hissettirmeliyiz...ama biz ne yapıyoruz adamın çektiği şutta bile yuhluyoruz...akşam yeminle ağladım 40 yaşındayım evdeki çocuklara rezil oldum...ortalığı dağıttım sinirden ama maç bitti gitti o hırsım benim dönüp hemen ana perşembe maçımız var hangi kanalda ve hangi saate diye bakmaya başladım...bu takım bizim yensede yenilsede bizim o kadar...bu kadar yıkıcı eleştrilere benim tahammülüm olamaz ve kabul edemem...benim için aslolan Trabzonspordur başkanda geçicidir futbolcuda...kim ne derse desin hep destek tam destek takımımıza...kümede düşsek amatörede gitsek destek...

signal
30.12.2014, 10:16
1461 yapılanmasının Trabzonspora çok pahalıya mal olduğunu düşünüyorum. Reşit akçaydan mustafa akbaşına, fatihine kadar Trabzonsporda yeterlilikleri olmayan oyuncular bu düşünce içerisinde takımda yer buldu. Hala daha onların sancısını çekiyoruz.

SEDER
30.12.2014, 10:16
iho takımın içine etti o başka konuda şu ersun ön liberoda salihi oynatmadı gitti ona fit oldum.. GS maçının ilk yarısı oynadı tamam sert falan ama gs nin direncini kıran adamdı ondan sonra bi kesik yediki kıytırık fatih ATİK bile girdi kaç kez 11 e ama o giremedi..soner le maça başlamak intihardır.. soner kız gibi oynamayı bırakacak önce..

bekirguner
30.12.2014, 10:18
Lig Tv arayacağım iptal ettirecem taahüt bozulacak para istiyecekler onu da özgür yankaya ödesin diyecem.

Ayhan Yüksek
30.12.2014, 10:20
Ayrıca hem futbolcular hem taraftar yeterince agresif değiliz,futbolcular yeterli tepkiyi vermiyor hakeme karşı ve skora karşı daha agresif olmalıyız,taraftar kendi futbolcusunu yuhlamda gösterdiği enerjiyi rakip takımı ve hakemi baskı altına almada göstermiyor.

Sezgin Öztürk
Bu futbol denen olguyu bir sen biliyorsun... Adam olan Belkalem çıkana kadar eskişehir takımının orta sahayı geçemediğini görür, adam olan Cardozonun golünün şerefsiz bir hakem tarafından verilmediğini görür, adam olan eskişehirin attığı ilk golde Yusuf'a yapılan faulü görür. Adam olan bu ligde bu düzen bu şekilde devam ettiği sürece başarı beklemenin hayal olduğunu görür. ertuğrul denen zat maç öncesinde yok hakemler şöyle puanlarımızı çaldı etti derken adamsa maç sonunda neden hakem bizim lehimize hata yaptı demedi? herkes işine geldiğince dürüst bu ülkede.

7can61
Yok ben başka maç izledim.Ne yazmışım iyi okudunmu? Hoca değişikliği yanılş yaptı,o yüzden orta sahamız zayıf kaldı keza defansta öyle bu yüzden çok pozisyon verdik demişim,iyi oynadık diye yazmamışım nerden uydurdun, sadece eğer hakem direk etki etmeseydi belki oyunu lehimize çevirebilirdik demişim bunun neresi yanlış.

Hadi diyelim hoca bu maçta hata yaptı ondan rezil olduk, geçen hafta bursada ne yaptı hoca, rize maçında? ya beşiktaş maçında? Hiç bir takım bir değişiklikle bu kadar açık vermez, 60 yaşına babamı koysan eskişehir forvetine kaleciyle karşı karşıya kalırdı. Kendinizi kandırmayın.

7can61
30.12.2014, 10:23
öldürün takımıda kurtulun sizde bizde..tamam he 4 yedik ne var ne olacak...sende gidip 9 atıyorsun...futbol bu dün kötüydük ve yenildik...hemen asap keselim mi..yahu biz değil miydik sene başında baştan aşağı takım değişsin 1-2 sene sabredelim diyen...yahu bu takım bu sene tam bir toplama takım gibi...her biri ayrı kafada topçular..şimdi diyeceksiniz ki diğer takımlarda toplama ama onların bir hedefi yok taraftar baskısı yok...sadece bizde var bir sürü topçu al hemen şampiyon olmalarını iste ilk mağlubiyette başlasın kelle almalar....okuyorum yazılanları burda gülüyorum yahu 4 yedik 4 diye yazıp duruyorlar...tamam yedik futbol bu...bırakalım mı şimdi takımımızı yerden yere mi vuralım...ezon sonuna kadar bu kadronun yüzde 90 ı elimizde olacak...futbolculara destek olmalıyız adamlara güvenimizi hissettirmeliyiz...ama biz ne yapıyoruz adamın çektiği şutta bile yuhluyoruz...aman neyse benim için aslolan Trabzonspordur başkanda geçicidir futbolcuda...kim ne derse desin hep destek tam destek takımımıza...kimede düşsek çlsekde destek...

Hiç samimi değilsiniz destekçiler, hem de hiç.

signal
30.12.2014, 10:24
öldürün takımıda kurtulun sizde bizde..tamam he 4 yedik ne var ne olacak...sende gidip 9 atıyorsun...futbol bu dün kötüydük ve yenildik...hemen asap keselim mi..yahu biz değil miydik sene başında baştan aşağı takım değişsin 1-2 sene sabredelim diyen...yahu bu takım bu sene tam bir toplama takım gibi...her biri ayrı kafada topçular..şimdi diyeceksiniz ki diğer takımlarda toplama ama onların bir hedefi yok taraftar baskısı yok...sadece bizde var bir sürü topçu al hemen şampiyon olmalarını iste ilk mağlubiyette başlasın kelle almalar....okuyorum yazılanları burda gülüyorum yahu 4 yedik 4 diye yazıp duruyorlar...tamam yedik futbol bu...bırakalım mı şimdi takımımızı yerden yere mi vuralım...ezon sonuna kadar bu kadronun yüzde 90 ı elimizde olacak...futbolculara destek olmalıyız adamlara güvenimizi hissettirmeliyiz...ama biz ne yapıyoruz adamın çektiği şutta bile yuhluyoruz...aman neyse benim için aslolan Trabzonspordur başkanda geçicidir futbolcuda...kim ne derse desin hep destek tam destek takımımıza...kimede düşsek çlsekde destek...

Aynen katılıyorum. Ki zaten Trabzonsporun iyi günlerinin sayısı azdır. Biz bu şekilde seviyoruz belki de takımı. 9 da yesek hep burda olacağız. Çünkü bordo mavi renkleri farklı sevdik.

Ayhan Yüksek
30.12.2014, 10:26
Hadi diyelim hoca bu maçta hata yaptı ondan rezil olduk, geçen hafta bursada ne yaptı hoca, rize maçında? ya beşiktaş maçında? Hiç bir takım bir değişiklikle bu kadar açık vermez, 60 yaşına babamı koysan eskişehir forvetine kaleciyle karşı karşıya kalırdı. Kendinizi kandırmayın.
Verir kardeşim,defansın en etkili adamı çıkıp,yerine Warisi alııp zaten zayıf olan orta sahanı dahada zayıflatırsan verir,Ersun Hoca şunu bilmeli bukadar hurra hucum olmaz dengeli oynamalısın kaldı ki elindeki topçular buna müsait değil ve fb deki gibi yan etkenlerinde yok oyunu skoru senin lehine çeviren,tamam bir maç yaptı bu hatayı artık anlamalı kabul ediyorum ama söyle Allahını seversen ne yapalım nereye kadar Hoca değişikliği,adam hele bir şu takımın başında kamp geçirsin i,stediği oyunları aldırsın eksikler bi giderlsin, hemen asıp kesmeyelim.

yaranozlu
30.12.2014, 10:28
Cardozonun oynadığı her maç sıkıntı yaşarız. Sebepsiz şekilde yumlu ve zeki kadro dışı kaldı ki beğenmiyorsan devre arasında gönder. Yumluyu da arıyoruz, zekiyi beğenmem ama 5 yabancı kuralı ve vasat bosingwanın oynaması yattabarenin dışarda kalması ciddi sorun bizim için. Ayrıca zeki bosingwadan daha iyi orta keser.

Bana göre şanssız bir gündü, ama başında böyle başkan olursa daha çok şanssız günümüz olur. Ersun yanalı da hiç sevmiyorum ama vahit hocadan kat kat iyidir. Dün golü aradık ama cardozoyla, yusufla kolay olmuyor işte.

Ayhan Yüksek
30.12.2014, 10:31
Yahu bu nasıl söz,elinde samimiyet ölçerinmi var,Turanı tanırım deli bir Trabzonspor fanatiğidir,yenilgilerden sonra sağı solu kıracak aile fertlerini üzecek kadar,böyle bir Trabzon aşığının samimiyetini hemen nerden anladında yapıştırdın yaftayı,ne karı menfaati varda samimi olmasın sırf Trabzonspor sevgisinden ötürü takımına destek veren bir adamın neyi samimiyetsiz yahu.

Adem Akyüz'
30.12.2014, 10:31
Beğensek de beğenmesek de kadro kurulurken ilk yazılacak isim Salih'tir. Ersun Yanal önde basan bir takım istiyor ama bunu ne Medjani ile yapabiliriz, ne Soner'le, ne de Constant'la.. Takımda bunu yapabileceğin sadece Mehmet Ekici var. Biraz da sertliğinden dolayı Salih Dursun..

Turan AKYILDIZ
30.12.2014, 10:32
Ayrıca hem futbolcular hem taraftar yeterince agresif değiliz,futbolcular yeterli tepkiyi vermiyor hakeme karşı ve skora karşı daha agresif olmalıyız,taraftar kendi futbolcusunu yuhlamda gösterdiği enerjiyi rakip takımı ve hakemi baskı altına almada göstermiyor.

ayhanım yerden göğe kadar haklısın 3 gün önce kolay rakip bile olsa 9 atan topçular 10 u bulmak için çabalıyor 3 gün sonraki maçta ruh gibi dolanıyorlar...en ilginci bu bence...ben birilerinin dışardan futbolcuları sabote etmeye zorladığını düşünüyorum...yenilebiliriz eyvallah ama dediğin gibi bu kadar ruhsuz tepkisiz olamaz bu takım...maalesef çok sevdiğim Trabzon şehrinde yine dedikodu kazanı kaynamaya başladı birbirlerinin ayağını kaydırmalar haklı haksız suçlamalar başladı ve bu iş tahminime göre futbolculara kadar sıçradı gibi...

Travelair
30.12.2014, 10:33
Biz 4 yesinler diye mi bunlara bu kadar para verip çok sevdiğimiz Trabzonspor forması giydiriyoruz? Eskiden olsa bu skora kıyamet kopardı. Şimdi ise gelen gidenden 3-4 yiyoruz. Bir kere futbolcuda zeka olacak. Tempo olacak. Kalite olacak. Bunlar olmazsa sokaktan vasıfsız insan da getirsen yine bu kadara getirirler skoru. Bu ne biçim defans arkadaş? Defans oyuncusu mevkisini boşaltıp sonra refakat etmez. Ya art niyetlidir ya da salağın tekidir yeter artık

Erkut Ay
30.12.2014, 10:34
başkan ne yapsın hoca ne yapsın transfer yaparken mayasınada bakmak lazım demekki adamlar futbol oynamıyor keçiören maçıyla birlikte en iyi oyuncular bile yürüyemez halde iyi niyetlilermi art niyetmi arasam bi oyun içinde oyunmu dönüyor çözemedim bu işte bi tuhaflık var en iyi parayı alıyor en iyi formayı taşıyorsunuz bir maç fark atarken diğer maç fark yiyorsunuz ruhunuzdamı yok sizin...

Turan AKYILDIZ
30.12.2014, 10:37

ne diyorsunuz allah aşkına siz ya...samimi değilmişiz..benim derdim Trabzonspor ne ersun ne hacı ne bilmem kim...40 yaşına geldim ben bu takım yüzünden evimde aielemle huzurum yok her maçta bağırmaktan ortalığı yıkmaktan evde aile fertleriyle tartışıyorum sende çıkmışsın hiç samimi değilsiniz...siz çok samimisiniz be eleştirmekle yıkmakla hep kötü günde takımı vurmakla...size mi soracağım ben Trabzonspor taraftarlığımı ben o şehirde 10 yıl yaşadım hemen hemen her maça gittim...gidemediğim evde tv den izlediğim maçlkarda tv yi bile kırmışlığım var ve siz bana samimi değilsiniz diyorsunuz he...bir gidin allah aşkına...her maç kazanmayı istiyorsanız gidin barcayı madriti tutun...bu takım etlisiyle sütlüsüyle trabzonspordur..kötüde olsa sıradan takımda olsa benim trabzonsporumdur...

Ahmet Kuru
30.12.2014, 10:40
burda yönetimi ve takımı eleştirenlerin hepsi transfer döneminde 32 dişlerini de gösteriyordu mutluluktan... kadroyu beğenmeyenler iki takım kurup ikiside şampiyonluğa oynar diyordu.
Yönetimi transferler konusunda eleştirirken bunları da gözünüzde canlandırın.

Turan AKYILDIZ
30.12.2014, 10:45
bu takımın sezon başından beri bu halde olacağını hiç mi taraftarımız bilmiyor hiç mi tahmin edemediniz...yeni kurulan bir takım nerde hemen takır takır futbol oynamış nerde hemen şampiyon olmuş bana bir söyleyin...ha sakın bana 3 istanbul maymununu örnek vermeyin..onların nasıl oynadıklarını gayet iyi görüyorum tv de...nasıl puanlar topladığınıda hepimiz biliyoruz...tek eleştrilecek konu oyun sistemimiz falan değil oynayan hangi topçu olursa olsun sahadaki ruhsuz halleri...her takım yenilir fark yer ama sahada elinden geldiğini yapmak zorundadadır...mücadele etmek zorundadır...lehine veya aleyhine verilen hakem kararlarına tepki göstermek zorundadır...takım doğranıyor satılık düdüklerce futbolcularımızda tık yok...futbolcuyu geçtim seyircide bile çıt yok...bizim en büyük özelliğimiz hırsımız kaybetmeyi kabullenmeyen yapımız ve haksızlığa karşı verdiğimiz tepkiydi eskiden...ama şimdi maalesef hepsini kaybetmişiz...

balli_kuymak
30.12.2014, 10:48
Ben hayatımda böyle bir taktik görmedim 90 dakika boyunca 50 metrelik ortalarla pozisyona girmeye çalıştık. Kapanan, pres yapan takımlara karşı hiçbir şey yapamıyoruz, futbolcularımız çok kolay çalım yiyor fakat bir futbolcumuz bile adam eksiltemiyor, faul yapmadan top kazanamıyoruz çok ilginç bir takımız gerçekten. BU TAKIMIN ŞİKECİŞEHİR'DEN 4 GOL YEME HAKKI YOK.

Travelair
30.12.2014, 11:04
Takımın yeni kurulmasıyla çok ilgisi yok. Takımın kalitesi eksik. Bu eksik kaliteli futbolcular arasına kalitesi belli futbolcular katarsanız adam pas verir alamaz, ileri çıkar bakar o da çıkmış, orta yapar adam kontrol edemez, sonunda 2 gün sonra o kalitesi belli adamlar da ötekilere benzer. Bugün kalitesini iyi gördüğümüz futbolcuları geçmişin başarılı kadrolarında 18'e koyamazdınız. Vasat saydığınız futbolcuları Süperlig'de zayıf takımlarda 11'de göremezsiniz. Kadronun tertemiz ve net hale getirilmesi lazım. Yok öz, yok bilmem ne demeden istisnasız bir biçimde görevler, futbolcular, taktik anlayış, hedef belli olmalı, NET olmalı

UĞUR DURTAŞ
30.12.2014, 11:07
*İbrahim: dünkü maçta içten oynayan tek oyuncuydu.tebrik ediyor.
*Bosiwga:1 aydır verimsiz,formsuz,isteksiz oynuyor.dün olduğu gibi...
*Mustafa:iyi niyetli,yeri burası değil ptt 1.lig ayarında
*ishak:çok yetenekli ama kendini maça veremiyor.dün olduğu gibi
*medyani:böyle oyuncu Ülkemizde tonlarca,katkısız vasat bir oyuncu
*Özer:göz boyama işini çok iyi yapıyor,çok koşarak verimli olduğunu düşünüyor,golün dışında dün ne yaptı.koskoca sıfır.
*Soner:çok net. ptt 1.lig ayarında bşr oyuncu güçsüz,her aldığı top ya yan top ya geri pas ben onu izlerken içim içimi iyor.
*contant:rakip bir oyuncuya para verirsinya oda size karşı nasıl oynayacağı bilirya işte contant öyle oynuyor.bu kadar bir futbolcu nasıl ağır olur anlamış değilim,adam kanı gibi durarak oynuyor.direk kadro dışı bırakacaksın.
*Yusuf:hiç anlamıyorum yusufu bu futbolcu şımarıyor,biki maç iyi oynuyor 2 maç sahada dolanıyor,birde bencilliği ön plana çıktığı zaman hiç çekilmiyor.
*waris:12 milyon eoro luk oyuncuymuş,abartmıyorum bu adamı hemen göndereceksin, başkana duyurulur.ciddi teklifler varmış inanana...
*Cordozo:bence bu oyuncunun yaşı 45-46 olduğunu düşünüyorum.
depar atamıyor,güçsüz,toplara sert vuramıyor,adam eksiltemiyor,arkadaşlar o kadar ağır hareket ediyorki maçı izlerken benim vucudum hareket ediyor,onunki etmiyor.
*Yatabare:bu oyuncudan ümitliyim ama devre arası teklif gelirse gönderilebilir.
Ersun hoca:kalitesine güveniyorum,şu anda tek suşsuz kişi hocadır.
hiç bir yabancıdan f a y d a l a n a m ı y o r .

Başkan:

Hakem:Kişiliklerinden yoksun satılmış hakemler,2 hafta sonra bu adamlara maç verirler.

Faik Yılmaz
30.12.2014, 11:07
Yeni kurulan 21 transfer yapılan bir takımda Mustafa Yumlu'nun eksikliği hissedilmez....

Mustafa Akbaş , Soner oynatılmaz.....

100 haftada geçse bu kadro ile büyük başarı gelmez....

ha siz 5. ve 6.lığı başarı sayıyorsanız o başka tabi....

Travelair
30.12.2014, 11:08
Bu arada gelen gidenden 3-4 yersen sana derler ki sen mi büyüksün ben mi? Sen mi daha iyisin ben mi? Öyle olunca da ne prestijini koruyabilirsin, ne sana olan saygıyı

Harun-61
30.12.2014, 11:11
Yedigimiz golleri begenmedigimiz PTT Takimlari yemez yahu, rezalet ötesi.

SEDER
30.12.2014, 11:39
Bu sene alınanlar içindeki en iyiler 1-mehmet ekici 2-yatabare birazda cardozo ve salih dursun oda kiralık olduğu için bunların dışındakiklerin alayı çöp..

AntiŞike
30.12.2014, 12:02
hangisi oynar, kaç tenesi hepsi mi bilemem ama oynarsa;
Constant- Soner- Özer bunların performansı çok önemli

3' ü de oynadı, 3' ü de çok kötüydü ve maçı direkt etkiledi..

AntiŞike
30.12.2014, 12:14
Dünkü maçta saymaya gerek yok herkes kötüydü, kaleden forvete her mevki tel tel döküldü. Ersun Yanlal' ın da performansı çok kötüydü.
hakem de her zamanki gibi rezaletti. bir golü vermeyip , vermediği faulle bir gol yememize neden oldu. ama bunlar dünkü yenilgiye bahane değil. hakem her zamanki gibi şerefsiz, ama sen böyle bi takımı kendi sahanda hakemle beraber yenebilmelisin..
malesef dün çok kötü bir maç ve sonuç oldu,
işin kötüsü bir malübiyet ve 3 puandan çok daha fazlası gitti.
takıma güven ve takımın kendisine özgüveni gitti.
sabun köpüğü gibi çok abartılmış bir kadro ve performans gerçekte yoktu hiç bir zaman belki , ama şu anda olması gerektiğinden de çok daha fazla karamsarlığa neden oldu bu mağlübiyet.
umarım toparlarız...

batugol
30.12.2014, 12:20
halen daha kendime gelemedim

Nazim Can
30.12.2014, 12:27
Hersey bir yana, dünki macin kabahatini klasik olarak Orta saha da bulanlar gelip burda yorum falan yapmasin, maci net bir sekilde kanatlardan verdik, adamlar, Sissokko ve Erhan ile kanatlari iyi yönlendirip sonuca gitti, orta sahada bugün kim oynasa sonuc pek degismezdi, mac icinde sag-sol bek kanat kim oynadiysa ne ofansda nede defansda etkili olamadi, bizim gibi hücum futbolu oynamak isteyen oyunu rakip sahaya yikmak isteyen her takima kanatlarin arkasina bu denli taktik olarak sarkarsan, onlar adina galibiyet bizim adimizada maglubiyet kacinilmaz olur, keske sakatliklar olmasaydida İshak yerine Musayi almis olsaydik, belki bir direnc gösterir en azindan berbaerlik koparirdik.

Nazim Can
30.12.2014, 12:30
Herseye ragmen maci kazanadabilirdik, cünkü Cardozonun golü verilmis olsaydi simdi biz satilmislari 4 lemisdik, öyle bir macdi ki ilk golü atanin galibiyeti almasi icde bile degildi, Hakem faktörü maalesef yine hortladi , verilmeyen golümüz ve yedigimiz goldeki faul pozisyonu, tartisilmayacak kadar acikdi.

Travelair
30.12.2014, 12:31
Bir de dikkat ediyorum Trabzonspor'un rakipleri haçta içi hep gazlanıyor. X takımın da durumu çok kritik. Mutlaka kazanmalılar, varoluş maçı gibi. Bizim takım da yumuşak ve dirençsiz takım olduğundan bu maçları alamıyor.

Bu sezon yüksek ihtimal bjk şampiyondur. Çünkü 4. yıldız muhabbetini sürdürmek niyetindeler. O yüzden bizi erkenden devre dışı bırakmak da işlerine geldi

Soner Albayrak
31.12.2014, 00:41
En çok da Trabzon'lu olmayıp da Trabzonspor'u tutan insanlara üzülüyorum. Adamları zorla soğutacaklar takımdan.

cakalkerem
31.12.2014, 00:46
Kaleci faktoru cok kotu oldu bizim icin...ayrica ne soner ne mustafalar ne ishak ne fatih ne avram bu takimda oynayamaz...onurun eksikligi buyuk kayip ekicinin de onemini anlamis olduk

cakalkerem
31.12.2014, 00:47
Bu arada bossiye ne oldu...formsuz gibi

Gürkan Asma
31.12.2014, 00:49
En çok da Trabzon'lu olmayıp da Trabzonspor'u tutan insanlara üzülüyorum. Adamları zorla soğutacaklar takımdan.

Eğer gerçek bi trabzonsporluysa soğumaz...

Fatih Özkan
31.12.2014, 01:01
Böyle maçların ertesi sabahında yataktan çıkmak istemiyorum.
Uyanır uyanmaz aklıma geliyor maç ve güne sinirli, sıkıntılı başlıyorum.

Sadettin_
31.12.2014, 01:20
açıkcası kaybedecegımız bişey yok saldırın anasını satayım mevzusu hosuma gitsede sonucta fark yedik :D

Sefaenes
31.12.2014, 01:53
Onur gecensene olmasaydi galiba gecensenin kadrosunla düserdik ya Ibrahime suc bulmuyorum tecrübesiz Fatih olsa yine hepsini yerdi biz bu defansi yapmiyacak 1 gol bizi neden bu kadar dagitiyor anlamiyorum. Kiz gibi oyniyanlardan kurtulmaliyiz artik. Serefsiz hakemde görevini laikinle yapti bu hakem daha kac macimizi katledecek gol de yapilan faulle kadar es eslilerin her düstügü pos faul verdi bize yapilan faul görtü ama vermedi serefsiz

objek
31.12.2014, 02:46
Dünkü maçta saymaya gerek yok herkes kötüydü, kaleden forvete her mevki tel tel döküldü. Ersun Yanlal' ın da performansı çok kötüydü.
hakem de her zamanki gibi rezaletti. bir golü vermeyip , vermediği faulle bir gol yememize neden oldu. ama bunlar dünkü yenilgiye bahane değil. hakem her zamanki gibi şerefsiz, ama sen böyle bi takımı kendi sahanda hakemle beraber yenebilmelisin..
malesef dün çok kötü bir maç ve sonuç oldu,
işin kötüsü bir malübiyet ve 3 puandan çok daha fazlası gitti.
takıma güven ve takımın kendisine özgüveni gitti.
sabun köpüğü gibi çok abartılmış bir kadro ve performans gerçekte yoktu hiç bir zaman belki , ama şu anda olması gerektiğinden de çok daha fazla karamsarlığa neden oldu bu mağlübiyet.
umarım toparlarız...

Dogru tesbitler ama hakem konusunda eskiden kalan bir aliskanligimiz var biz iyi takimiz hakeme ragmen yenmeliyiz artik bizden baska boyle dusunen dunyada varmi? artik hakemlere ragmen onune geleni yenemiyorsunuz istanbul takimlari bir haksiz penalti icin kirk takla atiyorlar onca milyonluk oyunculari var ama hakeme ragmen maci alacagiz demiyorlar hekem bizden maci aliriz diyorlar): zaten hakemler genellikle onlardan yana karar veriyorlar yinede memnun degiller hekemler durust olsun cogu maci rahat aliriz ama hakeme ragmen artik mac almak kolay degil

adem73
31.12.2014, 02:57
eskişehirin cissokho'su çok iyi oyuncu.
iy de eskisehir niye dipteydi bu zamana kadar.14 lig macinda eskisehir de sisokko varmis süper futbolcu diye duyardik.acaba bizimkiler cok kötü olmasin sakin!

Bud Spencer
31.12.2014, 03:01
servet cetin'den messi golü yiyene takimiz sissoko missoko iyi Topcu falan degil
bizimkiler ruhsuz sekilde dolasti, kosup mücadele etmediler...sIkInti burda

adem73
31.12.2014, 04:41
servet cetin'den messi golü yiyene takimiz sissoko missoko iyi Topcu falan degil
bizimkiler ruhsuz sekilde dolasti, kosup mücadele etmediler...sIkInti burda

ayni düsüncedeyim

Oruç
31.12.2014, 06:57
Salih ikinci yarı girmiş olsa 4 yemezdik. Yenilirdik belki yine ama 4 yemezdik. Orta alanda önde basan, sert oynayan bir tane oyuncumuz yok. Salih çok iyi olduğundan değil ama sert oynaması bu gibi durumlarda işe yarardı. Constant-Soner gibi bir orta saha ile oynadıkça 3lere 4lere alışmak lazım.

Turan AKYILDIZ
31.12.2014, 06:59

merak etme rektaşım beni bu sevdadan ölüm anca ayırır...öyle 2-3 mağlubiyetle takımından soğumaz gerçek Trabzonsporlular...

zekeriyya
31.12.2014, 08:10

kayyum şampiyon yap bizi :)

asilhamsi
31.12.2014, 08:22
diyorumki takımı konusayım.Kotu oynadık diyeyim,taktik anlayıs hatalıydı diyeyim.

Sonra düsünüyorum

mac 0-0 iken cardozonun golu verilmiyor,ilk golden once bariz faul verilmiyor.

Futbol konusmak cok anlamsız.

asilhamsi
31.12.2014, 08:26
bu arada belkalem-waris degisikligi gercekten cok kotuydu.

grigandalf1967
31.12.2014, 09:06
Yönetim mönetim yok zaten onu biliyoruz da.Ben bu maçta futbolculara suçu bulurum arkadaş.Şikeciler kucağına düşmüş , ölümüne oynayacaksın. Bize bunu yapmayacaktın be Trabzon um.

figirm
31.12.2014, 09:13
Pekçok arkadaş benzer şeyler yazmış ama ben de ekleyeyim.Dünkü maçta hakemi Cardozonun iptal edilen golü için eleştirmek içimden gelmez.Pozisyonda bizim emeğimiz yok,saçmasapan bir kaleci hatası.Ben de çıkmış gördüm,iki yardımcı da net bir şekilde dışarda dediler.Bu pozisyonda ortahakemin yapabileceği hiçbir şey yok.İlk gollerine gelince,evet net faul,ama hakem penaltı vermedi,ofsayta devam demedi.Alttarafı bir faulü vermedi,rakip yarısahasında.Evet bedavadan 1-0 öne geçecektik ama bunlar 4-1in,üstüne de net 5-6 pozisyon vermenin bahanesi olamaz.1-2yi yakalamışsın,psikolojik olarak moral yakalamışsın,yine değişen birşey yok.İstanbulda net penaltı-kırmızı kartı vermeyen hakeme rağmen 3-0 kazanan takım,bedava gol verilmedi diye bu hale düşmemeli.

alone_6161
31.12.2014, 09:52

Klüp kayyuma devredilir mi devredilmez mi emin değilim ama emin olduğum tek şey kayyumun klübü İHO'dan çok daha iyi yöneteceğidir.

AntiŞike
31.12.2014, 09:52
Dogru tesbitler ama hakem konusunda eskiden kalan bir aliskanligimiz var biz iyi takimiz hakeme ragmen yenmeliyiz artik bizden baska boyle dusunen dunyada varmi? artik hakemlere ragmen onune geleni yenemiyorsunuz istanbul takimlari bir haksiz penalti icin kirk takla atiyorlar onca milyonluk oyunculari var ama hakeme ragmen maci alacagiz demiyorlar hekem bizden maci aliriz diyorlar): zaten hakemler genellikle onlardan yana karar veriyorlar yinede memnun degiller hekemler durust olsun cogu maci rahat aliriz ama hakeme ragmen artik mac almak kolay degil

hakeme rağmen yenmeliyiz derken; ne olursa olsun, kim ne yaparsa yapsın geleni geçeni yenmeliyiz gibi içi boş bir söylem dile getirmek istemedim tabiiki.
tabiiki hakemler hatalı ve bu hataları dile getirmeliyiz. hatta bu hataları hem saha içerisinde hem dışında çok ta fazla dile getiremediğimizi söylüyorum.
Benim halkeme rağmenki söylemim, bu maç içindi .17 maçtır galip gelememiş, ligin dibine demir atmış, düşmek için son tekmeyi beklerken, 2010-2011 sezonunda bize ve şikeci ağbilerine karşı oynadıkları oyun ortadayken ve şampiyonluğun çalınmasındaki en büyük suçlu takımlardan biriykeni durum bu iken, ve sen de takım olarak çok daha üstün ve moralli iken ne olursa olsun kendi sahanda bu yavru şikecileri yenmen gerekiyordu, yenmeliydin..
o tekmeyi atmalıydın, atmalıydın ki trabzonsporla uğraşmanın trabzonspora ayakoyunu yapmanın ne demek olduğunu herkes görsün...
ama bunu yapamadılar..
söylemeye çalıştığım buydu aslında.

fanatikdevri
31.12.2014, 10:49
Pekçok arkadaş benzer şeyler yazmış ama ben de ekleyeyim.Dünkü maçta hakemi Cardozonun iptal edilen golü için eleştirmek içimden gelmez.Pozisyonda bizim emeğimiz yok,saçmasapan bir kaleci hatası.Ben de çıkmış gördüm,iki yardımcı da net bir şekilde dışarda dediler.Bu pozisyonda ortahakemin yapabileceği hiçbir şey yok.İlk gollerine gelince,evet net faul,ama hakem penaltı vermedi,ofsayta devam demedi.Alttarafı bir faulü vermedi,rakip yarısahasında.Evet bedavadan 1-0 öne geçecektik ama bunlar 4-1in,üstüne de net 5-6 pozisyon vermenin bahanesi olamaz.1-2yi yakalamışsın,psikolojik olarak moral yakalamışsın,yine değişen birşey yok.İstanbulda net penaltı-kırmızı kartı vermeyen hakeme rağmen 3-0 kazanan takım,bedava gol verilmedi diye bu hale düşmemeli.

Çok doğru bir bakış açısı.Zaten Ersun Yanal da genel olarak futbolcuların hakem kararlarına takılmasını istemiyor.
gs maçında daha büyük ve içinde kırmızı kartı içeren net pozisyona rağmen galip geldik.
Tabii ki takımın hakkı gasp edilmesin ama bizim bu durumla ilk defa karşılaşmadığımız da bu ülkenin bir gerçeği.

Hamdi Karamahmutoğlu
31.12.2014, 11:10
Rüyadan tamamıyle uyandık.

Sibel
31.12.2014, 12:02
Yine haklı çıktım.

mkguler
31.12.2014, 12:06
Rakipte Andaç, Mirkan falan oynuyorsa küçümserim.
3-0 alırız

Küçümsediğin andaç 1 gol + 1 asist..?

Hakan
31.12.2014, 12:07
Küçümsediğin andaç 1 gol + 1 asist..?

Hoşgeldin foruma :)

Ahmet Kuru
31.12.2014, 12:15
Yine haklı çıktım.

:)

inşallah bu hafta olduğu gibi önümüzdeki haftalarda da haklı çıkarsın.

Ama ''yine '' kelimesi olmadı. '' bu hafta haklı çıktım'' demen gerekiyor. Belirtmeden de geçemedim şimdi :)

Faik Yılmaz
31.12.2014, 12:37
maçı 6-7 bin kişinin izleyeceğini tahmin ediyordum....

8 bin kişi izlemiş....

yani sorun bilet fiyatları değildi....

angraf
31.12.2014, 12:38
15-20 Liraya 8 bin şaka gibi kimse takım iyi değil demesin 8 bin nedir şakamı ?

zafer6161
31.12.2014, 12:47
manisa maçında stad neredeyse full doluyor ve eskişehir maçında dolmuyorsa sorun ..passoligde dir.

başka izahı yok....

Kamil Çakmak
31.12.2014, 13:25
Biz bir kaç yıl daha takımın oturması için çaba sarfederiz. Zira seneye bu kadro olmuycak büyük ihtimal.

Turan AKYILDIZ
31.12.2014, 13:33
Ersun Yanal, Beşiktaş Ve Bursa’dan 3’er, Eskişehir’den De Tam 4 Gol Birden Yedi.

Yanal Mat Oldu

Ersun Yanal’ı takımın başına getirerek çıkış yaşamak isteyen Trabzonspor’da hem yönetim hem de taraftarlar büyük bir şok yaşıyorlar. Ve geleneksel Ersun Yanal skorları ortaya çıkıyor. Galatasaray’ı 3-0 yenen Yanal Beşiktaş’tan tam 3 gol yedi ve hiç atamadı. Bursa’da da 3-3 berabere bitirdi. Yanal’dan önce Trabzonspor’un başına geçmesi as meselesi olan Ertuğrul Sağlam Yanal’ı adeta mat etti, gitti.

Yabancılar Oynamadı

Ersun Yanal’ın Trabzonspor’a geldiği günden itibaren oynattığı futbol, ‘Siz Akçay’ı beğenmediniz, Halilhodziç’i gönderdiniz alın size hücum futbolu!’ der cinsindendi. Bu arada Eskişehir maçında Constant yine yürüyerek oynadı. Waris ve Cardozo ona eşlik etti. Yatabare ise girdikten sonra ki en etkisiz oyunlarından birisini çıkardı.

Golcü De Lazım

22 puanla 6’ıncı sıraya düşen ve yukarısı ile puan farkı 13 puan açılan Trabzonspor’da bu sezona da erken havlu atıldı. Yönetimin devre arasında acilen kaleci alması beklenirken, stoper ve golcü arayışları da sürüyor. Trabzonspor yönetiminin sürpriz yaparak Waris ve Yatabare’yi göndereceği ve Ömer Şişmanoğlu tipi gezgin bir santrafor alacağı da konuşuluyor.

şu yazıya bakar mısınız arkadaşlar bu yazıyı taka gazetesinden aldım...yahu daha 2 ay öncesinde vahid zamanında siz değilmiydiniz Trabzonspor hiç bir takıma defansif oynayamaz oynamamalı diye yaygaralar koparan...şimdi çıkmışlar ne yazmışlar...Allah belanızı versin diyecem yerel basına ama yine de bela okumayayım...hafta içi bir Cardozo haberi uydurdular bütün istanbul basınına malzeme verdikleri yetmemiş gibi şimdi çıkmış neler yazıyorlar sankim 2-3 ay evvel ne yazdıklarını unutmuşlar gibi....ben Trabzonsporumu tüm takımlara karşı ofansif olmasını istiyorum arkadaş varsın 3-5 yiyelim ama sahada devamlı saldıralım...öyle pısırık 1 gol atıp bütün 90 dakka boyunca vakit geçirmeye oynayan gelen topları dan dun uzaklaştıran takım istemiyorum...isteyen varsa gitsinler basit anadolu kulüplerini tutsunlar...habere bakın yahu deli oldum okuyunca 2 ay evvelk ne yazıyorlar şimdi ne yazıyorlar...yiyin ersun hocanın başınına da rahatlayın...sonra gelsin size kompakt akçaylar futbol profesörü giray bulaklar, sadi tekelioğlular....

PortoDeGalinhas
31.12.2014, 13:34
Eskişehir maçında 13 binden az taraftar varsa ben göz sagligimdan şüphe ederim.

Turan AKYILDIZ
31.12.2014, 13:40
Akçaylı Trabzon daha iyiydi!

Trabzonspor, geçtiğimiz sezonun gerisinde kaldı. 2013-2014 sezonuna teknik direktör Mustafa Akçay ile öze dönüş parolasıyla başlayan ve altyapıdan gelen oyuncularına şans vererek mücadele eden Trabzonspor, ligin ilk 15. haftasında 7 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet almıştı. Attığı 22 gole karşılık ise kalesinde 18 gol görmüştü. Trabzonspor bu sezon ise 15 maçta 5 galibiyet, 7 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti. Attığı 27 gole karşılık ise kalesinde 26 gol gördü ve 22 puan toplayarak geçtiğimiz sezonun 2 puan gerisinde kaldı.

alın size bir haber daha...akçaylı Trabzon daha iyiymiş ulan adi herifler madem iyiydi akçay hoca o zaman neden gazetelerinizde bu hoca Trabzonsporu taşıyamıyor diye haberler yapıyordunuz...çekin şu takımdan ellerinizi...yeter daha yeter verdiğiniz zararlar...elalemin sahasında adam öldürülür her hafta hakemle puan alınır ama basını tek kelime karalama haber yapmaz ama bizim yerel basın sağolsun her gün bir haber uydurup servis ederler istanbul basınına...en son yaptıkları Cardozo haberi tam bir takımı bölmek ve parçalamak için yapılan haberdi...lanet olsun sizin gibi yerel basına...geçen sezondan çok daha kötüymüşüz ulan görende sanar küme düşme hattındayız...geçen seneden 2 beraberlik fazlamız var...yenilgi aynı bide 3-4 gol fazla yemişiz...ne büyük fark var yahu geçen sene barcaymışız şimdi çemişgezekspor sankim anasını satayım...sizin yaptığınız haberciliğe ben...

nakzo
31.12.2014, 13:44
Ersun Yanal, Beşiktaş Ve Bursa’dan 3’er, Eskişehir’den De Tam 4 Gol Birden Yedi.

Yanal Mat Oldu

Ersun Yanal’ı takımın başına getirerek çıkış yaşamak isteyen Trabzonspor’da hem yönetim hem de taraftarlar büyük bir şok yaşıyorlar. Ve geleneksel Ersun Yanal skorları ortaya çıkıyor. Galatasaray’ı 3-0 yenen Yanal Beşiktaş’tan tam 3 gol yedi ve hiç atamadı. Bursa’da da 3-3 berabere bitirdi. Yanal’dan önce Trabzonspor’un başına geçmesi as meselesi olan Ertuğrul Sağlam Yanal’ı adeta mat etti, gitti.

Yabancılar Oynamadı

Ersun Yanal’ın Trabzonspor’a geldiği günden itibaren oynattığı futbol, ‘Siz Akçay’ı beğenmediniz, Halilhodziç’i gönderdiniz alın size hücum futbolu!’ der cinsindendi. Bu arada Eskişehir maçında Constant yine yürüyerek oynadı. Waris ve Cardozo ona eşlik etti. Yatabare ise girdikten sonra ki en etkisiz oyunlarından birisini çıkardı.

Golcü De Lazım

22 puanla 6’ıncı sıraya düşen ve yukarısı ile puan farkı 13 puan açılan Trabzonspor’da bu sezona da erken havlu atıldı. Yönetimin devre arasında acilen kaleci alması beklenirken, stoper ve golcü arayışları da sürüyor. Trabzonspor yönetiminin sürpriz yaparak Waris ve Yatabare’yi göndereceği ve Ömer Şişmanoğlu tipi gezgin bir santrafor alacağı da konuşuluyor.

şu yazıya bakar mısınız arkadaşlar bu yazıyı taka gazetesinden aldım...yahu daha 2 ay öncesinde vahid zamanında siz değilmiydiniz Trabzonspor hiç bir takıma defansif oynayamaz oynamamalı diye yaygaralar koparan...şimdi çıkmışlar ne yazmışlar...Allah belanızı versin diyecem yerel basına ama yine de bela okumayayım...hafta içi bir Cardozo haberi uydurdular bütün istanbul basınına malzeme verdikleri yetmemiş gibi şimdi çıkmış neler yazıyorlar sankim 2-3 ay evvel ne yazdıklarını unutmuşlar gibi....ben Trabzonsporumu tüm takımlara karşı ofansif olmasını istiyorum arkadaş varsın 3-5 yiyelim ama sahada devamlı saldıralım...öyle pısırık 1 gol atıp bütün 90 dakka boyunca vakit geçirmeye oynayan gelen topları dan dun uzaklaştıran takım istemiyorum...isteyen varsa gitsinler basit anadolu kulüplerini tutsunlar...habere bakın yahu deli oldum okuyunca 2 ay evvelk ne yazıyorlar şimdi ne yazıyorlar...yiyin ersun hocanın başınına da rahatlayın...sonra gelsin size kompakt akçaylar futbol profesörü giray bulaklar, sadi tekelioğlular....

Abi saldıran takım nerede herhattıyla tartışmasız berbat bir takım var hocanın sorun olduğunu düşünmüyorum kadro çok kotu isme bakmatacaksın cisme bakacaksın tarihimizin bence en kotu transfer dönemidir.

Mert'
31.12.2014, 13:46
Artık hedef Türkiye Kupasıdır.
Ligde 4.oluruz muhtemelen.

Turan AKYILDIZ
31.12.2014, 13:50
Abi saldıran takım nerede herhattıyla tartışmasız berbat bir takım var hocanın sorun olduğunu düşünmüyorum kadro çok kotu isme bakmatacaksın cisme bakacaksın tarihimizin bence en kotu transfer dönemidir.

ben saldıran takımımız var demedim her zaman saldıran takımım olsun istiyorum dedim...bu sene dediğiniz gibi vahid hoca o takıma uygun isimler aldırmadı hep defansa pısırık futbola uygun adamlar alındı o yüzden takım zorlanıyor şimdi...bir de gazetenin haberine sinirlendim düne kadar trabzon pısırık oynayamaz deyip duruyordular şimdi çıkmışlar nasıl haber yapıyorlar nabza göre şerbet veriyorlar..kardeşim ben kendi adıma pısırık futbol oynatan hocalardan nefret ediyorum..maç sonu felsefik açıklamalar yapan adamlardan iğreniyorum...Trabzonsporumuz bu ülkenin 4 büyük takımından biridir ( benim gözümde en büyüğüdür ya ) bu yüzden her maç rakibini ezerek oynamak zorundadır ve ona göre kadro kurmak zorundadır...ha o zaman da yenilir yener o önemli değil sahada alnı açık başı dik futbol oynasında nasılsa başarı gelir kendiliğinden...

nakzo
31.12.2014, 13:54
70 milyon harcayan bir takım sadece 5 galibiyet alabiliyor ve tam 26 gol Yiyor tartışmasız berbat bir performans tartışmasız bir rezalet bir durum .Artık rüyadan uyanma vakti sahte mesihleri bu takımdan söküp atma vakti tam 300 milyon borç hicbir gelir yok başarı olmadığı için ne galibiyetten gelen para s.ligine katılamayacağını için oda yok bu camia bu kadar borcu ceviremez.Onun için yediğimiz kazıkları bir şekilde telafi etmek için 1.Cardozo,consant,waris,medejani satılabilecek en iyi fiyatlara en kısa zamanda satılmalı2.papadapulos gonderilmeli,staddan gelecek isim hakkıyla beraber borç makul seviyeye cekilmeli ve en az 3 sezon büyük paralı transfer yapmamalıyız en elzeminde en başarısız başkan ihonun takımla ilişkisi kesilmesi yoksabu takım kesinlikle iflas edecektir.

nakzo
31.12.2014, 14:11
bu takımın sezon başından beri bu halde olacağını hiç mi taraftarımız bilmiyor hiç mi tahmin edemediniz...yeni kurulan bir takım nerde hemen takır takır futbol oynamış nerde hemen şampiyon olmuş bana bir söyleyin...ha sakın bana 3 istanbul maymununu örnek vermeyin..onların nasıl oynadıklarını gayet iyi görüyorum tv de...nasıl puanlar topladığınıda hepimiz biliyoruz...tek eleştrilecek konu oyun sistemimiz falan değil oynayan hangi topçu olursa olsun sahadaki ruhsuz halleri...her takım yenilir fark yer ama sahada elinden geldiğini yapmak zorundadadır...mücadele etmek zorundadır...lehine veya aleyhine verilen hakem kararlarına tepki göstermek zorundadır...takım doğranıyor satılık düdüklerce futbolcularımızda tık yok...futbolcuyu geçtim seyircide bile çıt yok...bizim en büyük özelliğimiz hırsımız kaybetmeyi kabullenmeyen yapımız ve haksızlığa karşı verdiğimiz tepkiydi eskiden...ama şimdi maalesef hepsini kaybetmişiz...

Abi ersunun ilk geldiği sezonda sıfırdan kadro kuruldu oynadığı futbolu herkes hatırlıyor bir yusufu aksak şampiyonluk bu kadroya 5 senede sabretsek 4. dahi olamaz hani derlerya kodu bozuk ihonun dayanacağını düşünmüyorum giderayak yapacağı en iyi şey kazıkları satıp borcu aşağıya çekmek bu takım 3 sene yüksek transfer yapmaz idim hakkıyla borcu cevirirse toparlar yoksa iflasa gidiyoruz...

Turan AKYILDIZ
31.12.2014, 14:28
Abi ersunun ilk geldiği sezonda sıfırdan kadro kuruldu oynadığı futbolu herkes hatırlıyor bir yusufu aksak şampiyonluk bu kadroya 5 senede sabretsek 4. dahi olamaz hani derlerya kodu bozuk ihonun dayanacağını düşünmüyorum giderayak yapacağı en iyi şey kazıkları satıp borcu aşağıya çekmek bu takım 3 sene yüksek transfer yapmaz idim hakkıyla borcu cevirirse toparlar yoksa iflasa gidiyoruz...

haklısınız bu takım çok yanlış transferler yapıyor..ihtiyaca göre değil trübüne transferler yapılıyor...benim demek istediğim tek şey akılcı transferler yapıp hücüm futbolunu seven hocamıza işi bırakmamız...yoksa bu kadromuz evet belki isim isim bakıldığında çok iyi adamlar ama takım oyunu işin içine girdimi hepsi çuvallıyor...bizim takım birlikteliğimiz yok...11 kişi sahada beraber düşünüp beraber hareket edemiyor...bu senede güme gitti maalesef ama yinede kalan maçlarda takımımıza hep destek vermeliyiz...bizim basın çok üstüne gidiyor topçuların ve hocaların...dediğiniz gibi ekonomik sorun çok büyük bunu atlatamazsak dağılabiliriz bir anda...elimizde türkiye piyasasını tanıyan gençleri yetiştirebilecek iyi hocamız var...pahalı transferlere 2-3 sene son vermeliyiz...nasılsa bu ligi bize yedirmiyorlar en azından ekonomimizi düzeltip daha isabetli transferlerle yeniden güçlenmeliyiz...offf offf sorun çok ama çözüm zor bizim takımda...allah herkese kolaylık versin...ama yinede vazgeçilmiyor be bu sevdadan yenilsekte farkda yesek bu takım benim takımım kızamıyorum hiç...mesela hiç sevmediğim bir topçuyu yada hocayı takıma getirsek bile bizim takımın formasını giyen ve bu takıma hizmet eden herkesi seviyorum yinede

Fatih Çelik
31.12.2014, 14:30
Pısırık futbol diye bir şey yoktur. Her oyunun bir amacı kullanilacak yeri vardır. Chelsea Barça yi 4+4 8 kişilik savunma hattiyla -bizim taraftarın deyimiyle pısırık futbolla- yendi. Kimse neden böyle oynadınız demedi. Defans olsun hücum olsun bunlar extreme maçlarda aşırı biçimlerde kullanilabilir . Manisa ile oynadığın oyunu Napoli ye oynayamazsın . Kendi gücünü kapasiteni o günkü durumunu bilerek oynamayı bileceksin. Savunma olsun , hücum olsun önemli olan total denge önemli olan ne oynadığın değil ne kadar disiplinle ve mücadele ile oynadığın. Bu kriteri yakaladığında zaten ne ağır malubiyetler alırsın ne de kendi standartlarının altında kalırsın. Dedigim gibi önemli olan oyunun cesurlugu, pısırıklığı ya da dizilisi değil doğruluğudur

Turan AKYILDIZ
31.12.2014, 15:00
Pısırık futbol diye bir şey yoktur. Her oyunun bir amacı kullanilacak yeri vardır. Chelsea Barça yi 4+4 8 kişilik savunma hattiyla -bizim taraftarın deyimiyle pısırık futbolla- yendi. Kimse neden böyle oynadınız demedi. Defans olsun hücum olsun bunlar extreme maçlarda aşırı biçimlerde kullanilabilir . Manisa ile oynadığın oyunu Napoli ye oynayamazsın . Kendi gücünü kapasiteni o günkü durumunu bilerek oynamayı bileceksin. Savunma olsun , hücum olsun önemli olan total denge önemli olan ne oynadığın değil ne kadar disiplinle ve mücadele ile oynadığın. Bu kriteri yakaladığında zaten ne ağır malubiyetler alırsın ne de kendi standartlarının altında kalırsın. Dedigim gibi önemli olan oyunun cesurlugu, pısırıklığı ya da dizilisi değil doğruluğudur

çok doğru ama bizim her sene yaptığımız transferler hep hatalı...sisteme göre ihtiyaca göre adam alamıyoruz yıllardır...her sene benim küçük kızımın çok sevdiği yap boz oyunu gibi yapıyoruz...yapıyoruz bozuyoruz...her sene sil baştan bu sene olmadı seneye seneye olmadı daha öbür seneye...diye diye başarısızlıklarla dolu yılları geçiriyoruz...o yıllardan birinde iyi kadro yakalıyoruz tam bu sene tamam diyoruz bu sefer dış güçler engelliyor...anında kadromuz dağıtılıyor hopp yine kaos dolu yıllar...

Turan AKYILDIZ
31.12.2014, 15:06

evet pısırık futbol diye birşey yoktur dediğiniz gibi maça göre sistem taktik vardır...chelsea o gün öyle oynamıştır ama aynı chelsea kadrosu diğer rakiplerini dağıtabilecek seviyededirde...asıl sorun bence ülke futbolu mentalitesinde bizde 2 çalım atan 2 güzel gol atan topçular revaçtadır...hiçbir zaman takım oyununu oynayan istikrarlı kuvvetli her türlü taktiğe ayak uydurabilen topçular sevilmez..alt yapılarımızda topçulara tam eğitim verilmez...taktiklerin her türlüsü öğretilmez...halbuki her takım yerine göre savunma yapmayıda bilecek saldırmayıda bilecek...bizim ülkede özelliklede Trabzonsporumuzda hepsi hurra yapılıyor...hücümda defansta yapsak hep bilinçsiz şekilde..bakıyoruz rakip bizi 5-6 defans oyuncusuyla yakalıyor adamlar 2 kişiyle gene golü atıyorlar bize sorsan defans yapıyoruz...keza hücümda da öyle anasını satayım bakıyoruz güya ilerde çok adamımız var ama tek pozisyon bulamıyoruz...hep bilinçsiz şuursuz ataklar ve defans yapmalar...gerçek presi yıllardır bizim takımda göremiyorum ben...hep yalancı pres yapıyoruz anca rakibe refakatçilik yapıyoruz...2010-11 sezonunda yüzde 50 uygulayabildik bu işi sonucu gördük...

Sibel
31.12.2014, 15:45
maçı 6-7 bin kişinin izleyeceğini tahmin ediyordum....

8 bin kişi izlemiş....

yani sorun bilet fiyatları değildi....

Faik abi bir tek deniz kale arkası boştu.
Nasıl inanıyorsunuz şu bilgilere? :)
15bin civari taraftar vardı. Başka maça gitmediysem.

Sibel
31.12.2014, 15:51
manisa maçında stad neredeyse full doluyor ve eskişehir maçında dolmuyorsa sorun ..passoligde dir.

başka izahı yok....

Manisa maçında statta Rize maçından çok çok daha az taraftar vardı.
Yani biri bir şey diyor herkes inanıyor.
Kendimden şüphe ediyorum artık hangi statta maç izliyorum diye.
Beleş kavramını yaftalamak için birileri Manisa maçında stat doldu diyor siz inanıyorsunuz.
Eskişehir maçında 8bin diyor ona da inanıyorlar.
Gerçekten pes.

kaan61
31.12.2014, 16:06
Faik abi bir tek deniz kale arkası boştu.
Nasıl inanıyorsunuz şu bilgilere? :)
15bin civari taraftar vardı. Başka maça gitmediysem.

13000 CİVARİ seyirci maçı izledi diye okumuştum.

Samet Yildirim
31.12.2014, 16:06
Hakem ve Ersun Yanal süperlerdi...!!!

Fatih Çelik
31.12.2014, 16:24
evet pısırık futbol diye birşey yoktur dediğiniz gibi maça göre sistem taktik vardır...chelsea o gün öyle oynamıştır ama aynı chelsea kadrosu diğer rakiplerini dağıtabilecek seviyededirde...asıl sorun bence ülke futbolu mentalitesinde bizde 2 çalım atan 2 güzel gol atan topçular revaçtadır...hiçbir zaman takım oyununu oynayan istikrarlı kuvvetli her türlü taktiğe ayak uydurabilen topçular sevilmez..alt yapılarımızda topçulara tam eğitim verilmez...taktiklerin her türlüsü öğretilmez...halbuki her takım yerine göre savunma yapmayıda bilecek saldırmayıda bilecek...bizim ülkede özelliklede Trabzonsporumuzda hepsi hurra yapılıyor...hücümda defansta yapsak hep bilinçsiz şekilde..bakıyoruz rakip bizi 5-6 defans oyuncusuyla yakalıyor adamlar 2 kişiyle gene golü atıyorlar bize sorsan defans yapıyoruz...keza hücümda da öyle anasını satayım bakıyoruz güya ilerde çok adamımız var ama tek pozisyon bulamıyoruz...hep bilinçsiz şuursuz ataklar ve defans yapmalar...gerçek presi yıllardır bizim takımda göremiyorum ben...hep yalancı pres yapıyoruz anca rakibe refakatçilik yapıyoruz...2010-11 sezonunda yüzde 50 uygulayabildik bu işi sonucu gördük...

Haklısınız. Bizim kadar sürekli "yeniden yapılanma" adı altında bir arayış içerisinde bir kulüp yok.

Berkay Yılmaz
31.12.2014, 16:32
Belkalem'in çıkıp Salih'in girmesi gerekirdi, Waris hamlesi o kadar yersiz ve gereksizdi ki hocaya ben yakıştıramadım bu düşüncesizliği. Hücum hücum istiyoruz arkayı kollayamıyoruz.

objek
31.12.2014, 17:14
Çok doğru bir bakış açısı.Zaten Ersun Yanal da genel olarak futbolcuların hakem kararlarına takılmasını istemiyor.
gs maçında daha büyük ve içinde kırmızı kartı içeren net pozisyona rağmen galip geldik.
Tabii ki takımın hakkı gasp edilmesin ama bizim bu durumla ilk defa karşılaşmadığımız da bu ülkenin bir gerçeği.

Arkadaslar hakemlere ragmen artik kimse kolay kolay sampiyon olamiyor guc dengeleri ve puan farkari arasinda fazla ucurumlar kalmadi hekemin takdir haklarini bzden yana veya durust bir sekilde kullandigini varsayalim son 30 yilda 10 kez sampiyonluk yasayabilirdik daha gectigimiz hafta chelsea,nin hocasi bir beraberlik sonrasi ortaligi ayaga kaldirmadimi? verilmeyen bir penalti sonrasinda onca yildiz oyuncuya ragmen hakemide yenecektik dedimi?

emre6117
31.12.2014, 17:36
su mactan sonra olumsuz yapan taraftarlara şaşırıyorum.yeter artık ne çektik bu taraftardan.maçlara gitmez,formasını almaz.ancak eleştirir.hem de herşeyi eleştirir.yeter artık bir bitmediniz.maçı yenilmişiz.bir de demezlermi utanmadan ben demiştim yazıyorlar.sizin gibi taraftar olmaz olsun.Maçta hakem golünü vermemiş.1-0 olsa rahat kazanırdık.foul olmuş hakem faulu çalmamış kontradan 5sn içinde gol yemişin.gol atmışssın 2-1 olmuş sonra ofsaytten gol yemişin.Daha sonra hala daha yok ersun yanal,yok taraftr yorumları yapılmış.Bu maçtan sonra gerçek taraftar veya futboldan az anlayan bir insan bile sadece hakemi konuşur.3 golde direkt etkisi var.Ama yerel medya bile bunu doğru düzgün yerine getiremiyor.Zaten maça giden taraftar veya futbolcular sahada hakkını aramıyor.
Gerçekten yerel medyanın çogu ve burada gördüğüm bmn üyelerinin bir kısmı sadece İHO gitsin gerisi önemli değil mantığında,takım küme düşse sevinecek çok kişi var.ben artık çok sıkıldım bu taraftar profilinden.Bir bitmediniz.

umutberna
03.01.2015, 14:54
yıllardır trabzon şehrinin bünyesine uymayan transferler yapılıp duruyor,
300 milyontl borç var gelir belli , eldeki oyuncular değer kazanmıyor hatta değer kaybediyorlar, sözleşmeler tazminatlarla feshediliyor, menejerlere 8 milyon € gibi bir rakam ödeniyor.
gs hamzaya 500 bin, fener ismaile 600 bin trabzon ersun yanala 2,1 milyon € ödüyor. sonuç ligin 14. haftasında 30 milyon € transferler ibb'nin arkasında liderin 13 puan gerisinde bir takım.
trabzonspor yönetilemiyor, bana göre biran önce bütçesel olarak küçülmeli yoksa ilk cezayı kesen uefa olacak, bu değirmen sürekliborçla ve krediyle dönemez.
şimdi soruyorum geçen seneki takımdan problemli oyuncular gönderilip hami ile devam edilseydi 15 hafta sonunda 22 puan alırmıydık ? hemde ekonomik olarak en az 100milyon tl daha az bir harcama yaparak.
takımı şahsi hırslarıyla yöneten , çalınan kupanın arkasındaki siyasi oyunları göremeyen bu zihniyet değişmedikçe kaybeden trabzon olmaya devam edecektir.

Ozan Yılmaz
11.01.2015, 01:30
Son birkaç yıla kadar a.aker'de galibiyeti olmayan takımlar son yıllarda gelip bize fark atıyor ya işte bu koyuyor adama!