PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

BirolKarali
29.12.2014, 23:05
Sakatlıklardan dolayı yapılan mecburi ve yanlış hamleler hem takımı bozdu hemde hocanın yapacağı değişikleri engelledi. İkinci yarı Atik ve Sefayı almayı planlıyordu ama yalan oldu tabi.

fanatikdevri
Oturmamış takıma oturmuş gibi oyun oynatmaya çalışmak mantıksızlık.
Hücum hattı denen bir şey yok,orta saha topsuz oyunda yok
Rakibin tek olayı hızlı toplarla boşa adam kaçırmak ve bunu 4 defa yaptılar.

Sezgin Öztürk
Bu takıma 2 tane orta saha oyuncusu ve bir stoper şart gerisi bir şekilde halledilir.He birde mustafa akbaş denen futbol fukarasının gönderilmesi

SADECETRABZON61
Yazıklar olsun..Ayrıca kalecide hep tuttuğu köşelerden yedi.Kaleci transferi şart devre arasında Türkiye Kupasına yönelmeliyiz.

kyodou
bana göre de en kötüsüydü hayırdır?
Nerenle maç izlediğini merak ettim sadece.

carantinas
29.12.2014, 23:06
aslında transferin son günü waris ve avram transferlerini gördüğümde sıkıntı olacağını anlamıştım.

iki transfer son dakikada yapılıyor ve o an için zaten gereksizlerdi.

batugol
takim yeni yapilaniyor
destek falan
evet hep destekliyoruz ama
bugun sahada sadece forma vardi
adamlar 7 tane bile atabilirdi
trqbzon evinde birak 4 gol yemeyi 1 gol bile yememeli

Ayhan Yüksek
Elalem gider zencilerin en oynayanını bulur biz nerde kötüsü varsa seçer alırız, Sissokko aldı maçı götürdü yahu zaten kırılgan bir orta sahamız vardı Belkalem çıkıp Waris girince iyice kötü oldu orta saha yol geçen hanına döndü,böyle maç alınmaz,çok rezil ötesi oynadık,şu satılmışlara yenilmek ayrı bir koyuyor resmen dalga geçti adiler,takım rezil ötesiydi hakem rezil ötesiydi ve kimse kusura bakmasın taraftarda öyle,yahu ben evde çıldırdım ama adamlarda bir dirhem tepki olmaz mı anca çıkan oyuncuyu yuhlamayı biliyorlar,ne hakemi baskı altına almak adına birşey var ne verilen kararlara tepki , nede takımı ateşleyecek bir çaba,lig bizim için an itibariyle bitti malesef az olan ümit iyice tükendi,artık kupaya yoğunlaşmalıyız, şunuda acı bir şekilde gördük ki onca transfere rağmen eksiklerimiz çok daha kötüsü aldığımız adamlarda kötü,waris,constant ve Yatabare boş adamlar malesef

BirolKarali
29.12.2014, 23:07
Hakemler kıyım yapıyor da farkında mısınız oyuncular hiç itiraz etmiyor nedense

F. Yıldırım
29.12.2014, 23:07
IHO'nun telefon numarası var mı? Aralık ayı ile olan sözünü hatırlatacam. Belki insafa gelir.

lazibere
29.12.2014, 23:08
ne hakemni ya bırakın bu işleri 15 maç 26 gooollllllllllllllllllllllllllllll bu 26 golüde hakem mi yedirdi sana hersene aynı bahaneler saçma sapan adamlar alınıyor 70 milyon harca defansıda mustafa akbaş denen taımlanamyan bir varlık oynasın tiksindim bu takımdan bu taıma gönül verdiğim güne binkere lanet olsun usandım yueter artık be yeter

En buyuk savunma hucumdur, bizimkiler de hakeme hucum ederler. Yedigimiz salak golleri gorme gel hakeme cat. Bakin te r s konusuyorum, salak goller yiyoruz, salak golleride salaklar yer

uzungöllü
Oyuncuların sosyal medya hesaplarına bakarsak kendimize zarar vermekten başka bişey yapmıyoruz. Gomuşlar o havalara tabiri caizse. Yazık.

serdaracıl
Son gün warisi kim buldu getirdi? Bu adam kaç kere izlendi? Yaziklar olsun Trabzonun parasını hortumlayan bu adilere. Hortumcu kim herkes gördü işte

Fatih Çelik
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=RRK9QA6VDU

En azından söverken haklı nedenlerimiz olur.

Hayatım boyuca hurra hücuma karşı oldum hala da karşıyım kardeşim. Günümüz futbolunda artık her takım defansa yapabiliyor diyorlar. Biz hariç. Ersun hoca iyi teknik adam ama kardeşim bu takımın kadrosu şimdilik bunun için yeterli değil bu takım şb değil başkanı aziz değil kaptanı emre değil , arkasında ne hakemler ne tff ne de siyasi organlar var. Bu kadar cümbür cemaat hücum olmaz.

Adamlar bir gol attı çok güzel kapandılar üzerine yattılar. Sonra kontradan 4 gol takımın iki beki orta saha çizgisinin önünde bir stoperi göbekte diğeri arkada beklerken daha çoook Mehmet Akyüzler Ömer Şişmaoğulları kral olur bizim maçlarda.

Serkan Miletli
Ya defans mi var takımda ne yapsın siz degilmiydiniz gerekirse yenilelim ama saldiralim geri cekilmeyelim ersun hoca ne yapsın ortasaha defansta bir tane adam yok. Sanki hocam taransfer etti bu adamları size vahid yakısir.bugun en kotu gun ise bugunde TRABZONSPOR hep destek tam destek.

Furkan
keşke o yönetseydi... :)

maçtan sonra hakem aleyhine konuşmak üzere televizyona bağlandığını bir düşünsenize :D

Şu maçtan sonra bile gülümsememi sağladın :D

Kazım Bostan
Nerenle maç izlediğini merak ettim sadece.

ben maçı gözümle izledim sen de ağzınla konuşmaya çalış

ilyskm
29.12.2014, 23:09
3 Balıkesir'den 3 de Sivas'tan yeriz...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kaya
Kalitesiz oyuncular takımın kaderi olmuş...

bordoylamavi
hocalık bişi değil. feneri gelir gerlmez şampiyon yaptı. ha oturmuş takım diyebilirsiniz ama yaptı mı yaptı. bizde olmuyor işte. ikinci gelişi ne değişecek ki devre arasında. bazı oyuncuları şenol hocanın burağa yaptığı gibi değiştiremezse işimiz zor

lazibere
Lig tarihini acin bakin

Istanbul takimlari da sahil

3 mac ust uste, orta sahadan beri 3 e 1 yakalanarak gol yiyen kac tane buyuk takim vardir.

TSemih61
Takımın en büyük sorunu yabancı futbolcular. Hepsi birbirinden kötü. Bir tanesi bile iyi değil.

yorumsuz6117
300 milyon borç var bu arada.. :)

Yaşar
Eskişehirspor takımı Istanbul takımları yla oynadığı 3 deplasman maçını da aslında kazanmıştı ama hakemler o üç maçta da sonuca direkt etki eden hatalar yapınca beraberlik almışlardı. Bu aksam karşılarında istedikleri gibi bir hakem bulunca çok rahat bir galibiyet aldılar. 1. Golde ki hakem hatasını bilerek söylüyorum, maçın kırılma anı o pozisyondu ama maç hocanın yaptığı Belkalem- Waris değişikliği ile gitti, Eskişehir maçı sonuna kadar haketti.

chener
Herşey kötüydü.warisin oyuna girmesi,doldur boşalt,oyun taktiği falan filan.bunlar anlık günlük olaylar.sıkıntı daha büyük.biz büyük takim olaydik,bizim taraftar büyük taraftar olaydı,hakem iptal edilen golumuzu verirdi,esesin ilk gölündeki faulu görürdü.biz bitmisiz.her alanda.ersun yanal anlamsiz oyuncu tercihi yapar,futbolcu onune gelen her topu ortalar,taraftar tribünde oyunu takip edeceğine istiklal marşı okur.

Fatih Çelik
Başta hakem sonra da Sisokko bitirdi bizi.

Bu kadar açık ve yumuşak bir hatla oynarsan. Chibuike de yıldız olur, Sissoko da.

serdaracıl
29.12.2014, 23:10
IHO'nun telefon numarası var mı? Aralık ayı ile olan sözünü hatırlatacam. Belki insafa gelir.

Onurlu adam sözünü tutar. O daha kaçacak bekleyin görün.

inadina61_08
Haydi buyrun bir satırda şike sayfasına yazın. ilk gol ve belkalemin sakatlığı sonrası maç bitti.
Soner 3 gol attı ilk 11'e girdi, adil olmak istiyorsun eyvallah ama o maçta da soner gol dışında bir işe yaramadı.
cardozo artık aynaya bak, biraz güçlen, yaptığın işler hiç hoş değil, o kadar güçsüz ki, sadece adı oynuyor. yatabarenin günahı ne peki.
constant, adriana yumuşak diye kızıyordum bu tam kibarcık çıktı. Çok yumuşak hele defanstayken top yere sekmeden dokunmuyor, halbuki o bölgede top yere düşmeyecek.
İshak kendini bitirdi maalesef, hem kendini hem de Yusufu bitirdi. tebrikler, boşuna seni oynatmıyorlarmış müzmin yedek.
Takım bağıra bağıa önlibero diyor. salih var elinde hadi topçu falan değil diyeceksin de takımı biraz sertleştiriyor, bu kibarcıklarla olmayacağını gördük bir kez daha, yenilmek sorun değil, sorun bu eziklere yenilmek sorun. gelenin gidenin tokatladığı takım, küme düşecek takıma sahanda 4 yiyorsun.
Ersun hoca amerika kıtasını keşfetmeye çalışıyor, işi gücü kondisyon, rakip umurunda değil. öyle olursa böyle olur. Yazık.

Düşünsenize bu halde napoli karşısına çıkıyoruz, Allah korusun.

ilyskm
İyi futbol iyi topçular ile oynanır...

emre6117
Bu maci hakem katletti beyler neyden bahsediyorsunuz.tamam direncsiz hakeme karsi koyamadi.diger 3 ist.takimi her hafta hakem hatalari ile kazanirken neden biz dograniyiruz hem de kendi sahamizda.

Murathan
Ahahahhahhahhhahahhhahahha

orson bo tokomo ocoror

ne oldu ya ahashdhahsasdf

şenol.08.borçkalı
Macı hakem sayesınde kaybettik
1 -0 Öne geçseydik bu maç farklı olurdu..

Nerede bu takımı savunacak kimse

Cevap yok

2011 gaspına sesini çıkarmazsan Sonun böyle olur

Beypba
Formül:

1)Yabancıların Hepsi satılacak

2)Yerlilerin para edenlerinin hepsi satılacak

3)Kalan gençler 1461 e devredilecek

4)İho İstifa ettirelecek

5)Mevcut borçlar futbolcu satışlarıyla ve diğer katma değerlerle kaptılmaya çalışılacak

6)RTE nin kucağında emziğiyle şebeklik yapmayan bir başkan ve yönetim bulunacak

7) Temiz Futbol Adına bir manifesto yayınlacak ve LiG den çekilinecek!!

8)bu kokuşmuş lig den hala da medet umanlar için,1461 istenirse 2 senede Süper lige çıkar..

Yemin ediyorum Dünyanın en mutlu insanı olurum!!!

Y

Courage
Kalite sübap
Kalite piston
Kalite Motor kapağı
Kalite volant

ama Krank mili yok!

Bu makine çalışmaz arkadaşım....

F. Yıldırım
Ya defans mi var takımda ne yapsın siz degilmiydiniz gerekirse yenilelim ama saldiralim geri cekilmeyelim ersun hoca ne yapsın ortasaha defansta bir tane adam yok. Sanki hocam taransfer etti bu adamları size vahid yakısir.bugun en kotu gun ise bugunde TRABZONSPOR hep destek tam destek.

Ya arkadaş şuan elinde yok diye niye gelenden gidenden 3-4 yiyelim. Önlemini alıp çıksın.

Ayrıca şurda Ersun'u eleştirenlerin desteğini çektiğini düşünmüyorum ki (yapıcı) eleştirmek bu işin doğasında var.

Bluefire
29.12.2014, 23:11
Sözüm Futbolculara...Insan aldigi Paradan biraz Utanma olur, bu ne vurdum duymazlik! Hepsine bir giriseceksin, Osmanli Tokatini cakacaksin ve hangi Takimda oynadiklarini hatirlatacaksin.

Beypba
Formül:

4)İho İstifa ettirelecek

5)Mevcut borçlar futbolcu satışlarıyla ve diğer katma değerlerle kaptılmaya çalışılacak

8)bu kokuşmuş lig den hala da medet umanlar için,1461 istenirse 2 senede Süper lige çıkar..

Y

Murathan
Aynen aynen suç futbolcular da aahhahahahhaa

serdaracıl
İstiklal marşı yerine cenaze marşı okusalar yeridir.

efes61
Futbolcu-teknik direktör-menejerler toplam yıllık bonservis ve ücretlerinin toplamına bakınız ve puan tablosu ile sıralamaya bakın...

Söylenecek çok söz var!

daha 2 ay önce bu kadronun tarihin en iyi kadrosunu iddia eden dahilerimiz vardı burda

Kaya
2015 - 2016 Ersun hoca dayanabilir mi bilmiyorum ama bu mevcut çöp kadro ile yapılabilecek bir şey yok...

Oyuncuların büyük bir bölümünden ve İHO dan kurtulmayı diliyorum...

Murathan
De mi hakem hatalıydı ya ortasahayı tutamadı asddhsahhsda

taha küçük
Tek sorun ön libero ve akbaş tipi mangal midir nedir adam topu alınca adama doğru koşuyor buna kademe falan
ogretmediler mi anlamadım.

champions
29.12.2014, 23:12
Kadromuz tam Ersuna göre yeaaa. Tek sorun Vahid. Ersunla şampiyonluğa oynar bu kadro. (Oynayamadı:D)

gurur6134
Evdeki laptopu firlattim yere huzurum kalmadi bu takim yuzunden..iho denen truva ati okadar buyuk ihanet icindeki bunu anlayana kadar is isden gecmis olcak batircak klubu..bu kadar plansiz programsiz yabanci transferi yapilmaz sadriyi diyordu copler gitti copler geldi..belkalemle cardozayi cik bu takimda 11 oynicak yabanci yok..geldiginden beri yanlis icinde basimiza aziz kesilcek sonunda yapisti koltuga daha kalkmaz kolayina ts umrunda degil paralar sokaga saciliyor verdigi hicbir sozu tutmadi simdiye kadar..bu sene bu takima ersun degil morinho gelse nafile okadar plansiz programsiz gidildiki transferde takimin butun dengeler altust oldu..100milyonluk transfer yap 5.lige oyna taraftari böl siyasilere peskes cek olcagi buydu..bu sene en buyuk transferimiz ihodan kurtulmak olur umarim bunu basarabiliriz..ersunda bi 7 8 transfer ister takimi iyice batirir iho defolur gider sonra..turkiye kupasini alamazsak bu sene bileti bedava yapsanda kimse gitmez maca zaten sogumusdu millet bu rezilligi gormeyemi gitcek..yazik gunah hakikaten balik basdan kokuyor kkup kimlere emanet edildi avrupaya katilmakda hayal bu mali tabloyla seneye..

laudrup61
Kim ne derse desin, ben Ersun hocaya güveniyorum çünkü şu kulüpte tek doğru olan şey varsa o da Ersun hocadır. Elindeki kadro kendi sistemini oynatmasına ancak bu şekilde müsade ediyor, devre arasında ve yazın neşteri vuracaktır. Bugün taraftarın salladığı oyuncuları Ersun hoca getirmedi, emin olun çoğunu kulübün kapısından sokmazdı.

Maça gelirsek, bu maçın kırılma noktası verilmeyen golümüzdü, gerisi yalan. O gol verilse biz eskişehiri hezimete uğratırdık. Cardozoya sallayanlar var o kişilerin yorumlarını ciddiye alınacak tarafı yok, adam gol atmış daha ne yapacak? İstanbul takımları bizden iyi mi oynuyor? Onlara beleş maç versinler bizim önümüzü tıkasınlar ondan sonra ben bu takıma suç bulmam arkadaş.

Bugün hocaya çatanlar şunu düşünüyormu çok merak ediyorum, eğer hoca giderse sizce yerine kim gelecek? van gaal mi ? bir tane öz evlat bulacaklar zekileri izleyeceğiz

lazibere
Elalem gider zencilerin en oynayanını bulur biz nerde kötüsü varsa seçer alırız, Sissokko aldı maçı götürdü yahu zaten kırılgan bir orta sahamız vardı Belkalem çıkıp Waris girince iyice kötü oldu orta saha yol geçen hanına döndü,böyle maç alınmaz,çok rezil ötesi oynadık,şu satılmışlara yenilmek ayrı bir koyuyor resmen dalga geçti adiler,takım rezil ötesiydi hakem rezil ötesiydi ve kimse kusura bakmasın taraftarda öyle,yahu ben evde çıldırdım ama adamlarda bir dirhem tepki olmaz mı anca çıkan oyuncuyu yuhlamayı biliyorlar,ne hakemi baskı altına almak adına birşey var ne verilen kararlara tepki , nede takımı ateşleyecek bir çaba,lig bizim için an itibariyle bitti malesef az olan ümit iyice tükendi,artık kupaya yoğunlaşmalıyız, şunuda acı bir şekilde gördük ki onca transfere rağmen eksiklerimiz çok daha kötüsü aldığımız adamlarda kötü,waris,constant ve Yatabare boş adamlar malesef

Erkek gigi oynarsan taraftar da erkeklesir
Yedigimiz ilk gol sonrasi, taraftar gerilmisken, bizdeki erkekçiklerin sizce skor s..ndemiydi

hyasin61
Erman Toroglu : Bellıkı hocanın elınde kendı ıstedıgı oyun tarzını sahaya yansıtacak oyuncular yok .Kendı transferleri degıl anlarım bırseyler denemek ıstıyor ama hoca bu surecte kendı sıstemınden zıyade sartların ongordugu bır sıstemde oynatmalıydı takımı.

Gökhan Uzun
Bugün yusuf, cardozo ve medjani ekstra kötü oynadılar.

Constantın oyun stili bu arkadaşlar, halısahadaki 50 yaşındaki çok teknik adam işte daha fazlası yok.

umitçebi
Belkalem in zamansız sakatlıgı,medjanı nın gerıye geçıp ortasahanın bıraz bozulmasına neden oldu...

Her şeye rağmen bu takım es ese karşı ustun oynadı..Gs de başakşehırden 4 yedı...Sun defansıf uyuz oynatan adama sovuyodunuz saldırmıyor dıye,adam saldırıyor ışte..Ne yapsın sakatlık oluyor..Birde İbrahım ede kızmıyorum ama kalecımız yok maalesef..

Kımse karşı karşıyaydı demesın..Hep basıt vuruşla gol attılar kalecının yanından tıngır mıngır..Onur bunların hıçbırını yemıyordu ışte..Orda topun geçebılecegı boşlugu kapatabılmek onemlı..Yoksa bende geçerım kaleye 1,85 boyum var..Kepçe gıbı ellerım var..AMA KALECILIK BOLE OLMUYOR IŞTE..

Sağlık olsun..Haftaya gs nın bjk yı yenmesınden başka çaremız yok..Puanı 25 yapıcaz ve 35 olan lıderle ılk yarıya gıreceğız..

Puan farkının bu kadar çok olmasının sorumlusu ERSUN YANAL değıl..Adam geldıgınde her maçı kazanmak zorunda olan bır takıma geldı..Bu maçı saymazsak 6 maçta kı bunların ıkısı bjk ve gs deplasmanları 13 puan aldı..O gelene kadar beleş beleş puanlar kaybetmesek şuan en kotu 5 puan gerıdeydık..

Ilk yarı bıttıgınde 25 e 35 yaparsak durumu...Sivas ve Kayseır ercıyes le başlıyacaz..Bunlarda 31 e getıreblırısek,Tepe mutlaka puan kaybedecek ve FB maçı ıle yarış bızım ıçın başlayacak.Devre arasında defansıf orta saha ıle Ersun Hocada sureklı saldıran yerıne bırazdaha dengelı hale takımı getırır..

Bir lafımda her kotu sonuçta buraya gelıp yonetıme taraftara sallıyanlara..BOYLE TARAFTARLIK OLMAZ OLSUN...

sasort
önce ersundan başlayacam

hiç geri vitesi yok belkalemden sonra orta saha almak yerine warisi alınca maçı hediye etti

o dk ya kadar oyuna hakimdik ama bu kararı hataydı girmesi gereken sefaydı yanlış yaptı veya fatih atik

Antonio
29.12.2014, 23:13
ersun ve hakem maçı katletti. belkalem çıkarsa yerine savunmcı girer salih girer. Yazıklar olsun

ilyskm
Manisa'ya 9 atmakla olmuyor...

hyasin61
Erman Toroglu : Hakemler Trabzon'da cok rahat mac yonetıyor.

Full HD
Hmmm adamlar gol atti gol ve biz aval aval baktik.Sorun takimda...ne disiplin var ne beceri var ne teknik var son vuruslar vasat ötesi. :(

Cok yazik oluyor ne söyliyeyim ki? Allah türkiyedeki bu sistemin belasini versin.Ama suc bizim serefsizlige karsi ayaga kalkmayan bir milletiz ve kendi aramizda bile kavgaliyiz.Icimizdeki hainlerden bahsetmiyorum bile hey gidi hey sonumuz iyi degil.

Mehmet Bilgin61
Futbol denen bir şeyi oynamıyoruz.Taktik doldur boşalt.Bi ara 40 metrede adamımız yoktu ortasahada yan pas yap da dur araya gelip top alan yok üç pas üst ste yapamıyoruz.Oyuncular zaten fizik olarak ölmüş gibi.Ayakta duramıyoruz.Constant 50 metreden pas atıcak da bosingwa ortalıcak bi kaç adam geçicek de ohooo böyle gidersek işimiz iş.İshak çingenesini begeniyodum bu maçta yokları oynadı.Her şeyden önce takımda birbirine güven yok ki herkes saatli bomba kimin ne zaman ne yepacagı belli degil

Fatih Çelik
Erman Toroglu : Bellıkı hocanın elınde kendı ıstedıgı oyun tarzını sahaya yansıtacak oyuncular yok .Kendı transferleri degıl anlarım bırseyler denemek ıstıyor ama hoca bu surecte kendı sıstemınden zıyade sartların ongordugu bır sıstemde oynatmalıydı takımı.

Erman'a katılacağımı hiç düşünmezdim :)

kyodou
ben maçı gözümle izledim sen de ağzınla konuşmaya çalış
Akbaş, Medjani, Özer, Waris, Constant felaket oynadı. Bunlar dururken maç boyunca sadece 2 pas hatası (zararsız) yapan, ortasahada akıllı bütün pasların sahibi, birde asist yapmış adam maçı verdi diyosun. Gözünle izlemediğin çok belli.

BlackPanther
Koskoca Trabzonspor oldu averaj takimi.

Tebrik ederim.

F. Yıldırım
Tekrar soruyorum İHO'nun numarası yok mu?

yüregimts
29.12.2014, 23:14
İshakı artık kadroya yazmayın kıçında 50kg baglı sanki. Bu maçı hoca kaybettirdi ben bunu bilir bunu söylerim

zafercalikoglu
Hoca warisi değil Salihi almalıydı oyuna

nbay
Bir oyuncu alırken taraftar grubunun kurtulduk diye bayram ettiği oyunculardan hayır gelmiyor ne yazıkki, Bamba da böyle olmuştu şimdide constantda

Murathan
beşiktaştan 3 yedin 10 olurdu
rizeden 2 yedin 10 olurdu
bursadan 3 yedin 10 olurdu
esesten 4 yedin 10 olurdu

ersun yanal buyuk hoca
hucum futboool oleeeeeeeeeey

laudrup61
29.12.2014, 23:15
Gördünüz mü Karthorozu?

atın şunu forumdan, burasını antuya çevirdiniz, antumu okuyoruz belli değil :mad:

serdaracıl

İho'da her numara var renkdaş

Royal Heart
Yine söylüyorum bu takımın başında kim olursa olsun bu skorları alamaz. İsteyen istediği gibi savunsun, Trabzonspor şu kadroyla Eskişehirspor'dan 4 gol yiyemez, Bjk'den 3 fark yiyemez. Ersun Yanal'ın takımıydı, değildi durumu değil bu. Bu takımı bu şartlarda aldı ve şartları hiç fena değildi futbolcu bazında. Kendi takviyelerle mutlaka daha iyi olacaktır ancak bu kadroya sahip Trabzonspor bu skorlara layık değil.

nbay
29.12.2014, 23:16
Manisa'ya 9 atmakla olmuyor...

9 atarken de top oynamadıkki

gurur6134
Trabzona gelen yabancilarin hepsine haddinden fazla ucret ve bonservis veriliyor..coguda yatmaya geliyor bu nasil is..

zafercalikoglu
Bu hoca Vahidden beter Vahid hoca daha zekice oynatıyordu Takım'ı birde başkana Allah Aşkın'a bırak git TS nin Hakk'ını savunamayan adamdan ne olur Git artık İHO modunda ihlas mısın İHA misın

F. Yıldırım
İho'da her numara var renkdaş

:D:D

:alkış:

lazibere
29.12.2014, 23:17
Kim ne derse desin, ben Ersun hocaya güveniyorum çünkü şu kulüpte tek doğru olan şey varsa o da Ersun hocadır. Elindeki kadro kendi sistemini oynatmasına ancak bu şekilde müsade ediyor, devre arasında ve yazın neşteri vuracaktır. Bugün taraftarın salladığı oyuncuları Ersun hoca getirmedi, emin olun çoğunu kulübün kapısından sokmazdı.

Maça gelirsek, bu maçın kırılma noktası verilmeyen golümüzdü, gerisi yalan. O gol verilse biz eskişehiri hezimete uğratırdık. Cardozoya sallayanlar var o kişilerin yorumlarını ciddiye alınacak tarafı yok, adam gol atmış daha ne yapacak? İstanbul takımları bizden iyi mi oynuyor? Onlara beleş maç versinler bizim önümüzü tıkasınlar ondan sonra ben bu takıma suç bulmam arkadaş.

Bugün hocaya çatanlar şunu düşünüyormu çok merak ediyorum, eğer hoca giderse sizce yerine kim gelecek? van gaal mi ? bir tane öz evlat bulacaklar zekileri izleyeceğiz

Cardozo nun verilmeyen golumu???
Hayal, mi goruyorsunuz, o top disarda yahu, kaleci filenin altindan vurup iceri atiyor topu

Ersun hoca kinusunda katiliyorum lakin, sapkadan ancak civciv cikar sen o sapkadan fil cikartmaya kalkarsan dagikirsin boyle. 3 mactir ayni golleri yemeye devam ediyoruz maalesef care de yok. Defans yapmasini bilmiyor. Mustafa dan da, medjani den da, isak denen mendeburdan da bir bok olmaz bunu anlamali. Bu kadar golu biz bir devrede yedigimizi hatirlamiyorum. Ayiptir yahu. Her mac 3 goden asagi yemiyoruz yaaaa

Gökhan Uzun
Ağziyla gülemeyenlerin "netice"sinden çikarmiş olduğu ses (temsili felan değil)

hacıabi boşver. Bunlar hormonlu domatesçiler ergenlik 40a kadar sürüyor bunlarda

Sefer Asan
Formül:

4)İho İstifa ettirelecek

Y

Imzami atarim ben :)
Yalniz Trabzonspor kapanacak mi, kapanacaksa 1461'in bagi kopmus olur bagimsiz olmus olur bagimsiz olur, mu acaba ? Skinti olmasin da...
Gerçi bir yolu bulunur, yeter ki niyet olsun, niyet önemli

gurur6134
29.12.2014, 23:18
Constant soner li ortasaha zaten intahardi..

Kadir
Ulan yusuf o golü atsaydı maçı çevirseydik burada Ersun Yanal'a sallamak için hazır bekleyenler boşa düşecekti ama yapacak bir şey yok. Bu takımı Ersun Yanal kurmadı. Ersun yanalin bu sistemiyle de ya çok gol atarız ya çok gol yeriz elimizde bu kadro varken.

laudrup61
Yine söylüyorum bu takımın başında kim olursa olsun bu skorları alamaz. İsteyen istediği gibi savunsun, Trabzonspor şu kadroyla Eskişehirspor'dan 4 gol yiyemez, Bjk'den 3 fark yiyemez. Ersun Yanal'ın takımıydı, değildi durumu değil bu. Bu takımı bu şartlarda aldı ve şartları hiç fena değildi futbolcu bazında. Kendi takviyelerle mutlaka daha iyi olacaktır ancak bu kadroya sahip Trabzonspor bu skorlara layık değil.

tamam kim gelsin hoca olarak o zaman söyleyin. vahid zamanında da yiyorduk 4 tane, Trapattoni gelse farklı mı olacak?

BlackPanther
Ersun Yanal bizi averaj takimi yapti

toksoy61
elimizdeki futbolcular Türkiye nin en iyi oyuncuları arasında bence. ama becerip oynatamıyorsan yada takımı dengeli yapamıyorsan bir işe yaramazlar. hakem kötü niyetli olabilir. her maç öyleler zaten ama bu maçın kaybedilmesinde hakemin etkisi fazla değil. oynadığın oyun ortada. cardozo gibi adamı beğenmemek ancak saflıktır.

ayrıca ben futbolcuların iyi niyetli olarak oynadıklarını düşünmüyorum. yönetimleri devirmek için yapılan oyunlar şimdi de yapılıyor bence. haklı haksız orasını karıştırmıyorum. yönetim değişmezse bu skorlar devam edecek. camiada bütünlük sağlanmazsa bu iş kümeye kadar gider

Yaşar
Özellikle Bosingwa nın bir kaç pozisyondaki " topu bana atmayın" tarzı hareketleri bütün yabancılara sirayet etmiş durumda. Bu kadar kaliteli yabancı oyuncuların bu kadar sorumluluk almadan oynamalarina anlam veremiyorum. En çok kırılan adam Constant bu aksam takımın en iyi lerden birisiydi. 3. Ve 4. Golde hatası var diyenlere de katılmıyorum. Orada 1 tane forvet oyuncusunu kovalamak orta saha oyuncularının değil stoperlerın görevidir.

Mehmet Bilgin61
Ersuna gelince adamın belli bir taktigi var her maç aynı şey transfer döneminden sonra bakalım neler olucak

AYYILDIZ
Kadromuz iyi falan değil. Kendimizi kandırdık sezon başından beri.

yüregimts
29.12.2014, 23:19
Adamlar her hava topunu aldı biz maçın başından itibaren top şişirdik böyle futbol oynanmazzz.öyle defans olmaz ... en çok koyan da bir futbolcuya yeenilmemiz

PortoDeGalinhas
İshak bank Asya topcusu bile olamayacak kadar kötü. Waris ve yatabare futbolcu bile olamayacak kapasite de. Soner ve constant umursamaz. Medjani yeteneksiz. Takımda adam akıllı 2 topcu var, onlarda bosingwa ile belkalem. Belkalem çıktı, bosingwa tek başına kaldi

Hami_41
20 tane de yesek Ersun hocaya tam destek.

Devre arası herşey değişecek.

Bu gece benim için en masum insanlar ibrahim ve ersun hoca
sonuna kadar destek ERSUN YANAL

Turan AKYILDIZ
Çok mu sevindiniz yenilmemize...sizin gibi taraftar olmaz olsun bide dalga geçer gibi yorumlar yazıyorsun...aç ilk gole bak bir faulu geç adam sarı kartlık faulu atlıyor herkes duruyor adamlar gidip gol atıyor...evet hakeme bağlamayalım herşeyide neden hep biz...bide tamam takım yenildi hepsini asıp keselim mi şimdi..ne istiyorsunuz bu takımdan...sene sonuna kadar bu topçularla devam edcez azcık moral verseniz ölürmüsünüz...hep eleştri hep eleştri bide bugün dalga geçer gibi yazıyorsunuz...ayıptır yahu

gökçay61
sıkıntı etmeyin ya zaten şampiyon olamazdık. bu senenin şampiyonu 8jk. hakem kararları filan herşeyi gösteriyor. bize gelince plansız programsız yönetimler yüzünden bu hallerdeyiz. brezilyadan 3 tane aç adam alıp koysak ortasahaya (aurelio- da silva gibi..) yeterdi bu takıma. üstelik 3 4 milyona halledilirdi. boş yere 300 milyon borç yapıldı bu kirli ligde. ersun hocaya sonuna kadar güveniyorum 08-09 sezonu kadrosuyla o güveni bana verdi.

Kazım Bostan
Akbaş, Medjani, Özer, Waris, Constant felaket oynadı. Bunlar dururken maç boyunca sadece 2 pas hatası (zararsız) yapan, ortasahada akıllı bütün pasların sahibi, birde asist yapmış adam maçı verdi diyosun. Gözünle izlemediğin çok belli.

söylediklerinin hepsi berbat oynadı

takımın en kritik yeri soner'in mevkiisi

iyi oynasaydı sonuç böyle olmazdı. her maç yokları oynuyor bu adam. 1-2 sahte pas yapıyor gerisini göremiyoruz. ne yapsa gözüme giremez soner

neyse

bordomaviask
29.12.2014, 23:20
Ne kadar boş beleş yorumlar yapanlar var

AYYILDIZ
Sorun teknik değil ilk olarak kongre kararı alınmalı. Daha sonra camiayı temsil edebilecek bir başkan gelmeli.

gurur6134
gecen sene bu takim neden bukadar gol yemiyordu bi sorun kendinize..icerde disarda 2 3 4 gol yemek sadece onurla alakalimi yumlu opsun seni iho..sana akbas yakisir

Ertan OKUMUŞ
Hakeme söylenecek çok fazla bir şey yok ona kabahat bulup kendi yetersizliğimizi görmezden gelmiyelim, skordan ziyade futbolcularımızın tavrı daha önemli..ikili mücadelelerde hemen kendini bırakan, topu ayağına aldığında illa bir kendi etrafında dönen, hızlı ve sade oynamak ayipmis gibi illaki çalım ve artistlik deneyen(bknz. Yusuf, Ishak ve Özer) ve ayakları yere basmayan futbolcu kardeşlerimizle yanlız bu akşam değil bundan sonra da kazanmamız çok kolay değil, özellikle İshak sanki bizde zorla oynuyor ve bu arkadaşa hiç mi hiç ısınamadım kendisi de sanki emanet gibi kalıcı olmak düşüncesi yok gibi. ..

Antonio
inanamıyorum Dünyanın her yerinde bir savunmacı çıkarsa yerine savunmacı girer. neden waris? art niyet ararım...

hyasin61
29.12.2014, 23:21
Ersun Yanal'a sallayan kesımı pek takmayın arkadaslar.O gıbı kesımlerın Ersun Hoca'yın gonderdıkten sonra dusunduklerı ısım Mustafa Resıt Akcay veya Hami Mandıralıdır.

gurur6134
Bu ara iho azize sarabilir haberiniz olsun tam zamani..

serdaracıl
elimizdeki futbolcular Türkiye nin en iyi oyuncuları arasında bence. ama becerip oynatamıyorsan yada takımı dengeli yapamıyorsan bir işe yaramazlar. hakem kötü niyetli olabilir. her maç öyleler zaten ama bu maçın kaybedilmesinde hakemin etkisi fazla değil. oynadığın oyun ortada. cardozo gibi adamı beğenmemek ancak saflıktır.

ayrıca ben futbolcuların iyi niyetli olarak oynadıklarını düşünmüyorum. yönetimleri devirmek için yapılan oyunlar şimdi de yapılıyor bence. haklı haksız orasını karıştırmıyorum. yönetim değişmezse bu skorlar devam edecek. camiada bütünlük sağlanmazsa bu iş kümeye kadar gider

Yönetimimize oyun oynuyorlar yetişin. Pardon bu oyunculari kim getirdi, kim milyonlari bu adamlarin önüne serdi? Birakin oyun kumpas işlerini. Millet yemez bunlari. Herkes hain bi siz namuslusunuz

ofluhalit
29.12.2014, 23:22
4 gol yemenin sebebi hakem değil elbet ama şu ilk golde faulü vermeyen şerefsiz aynı pozisyonu kadıköyde de devam ettirirmiydi? Oyuncular ne kadar kalitesiz olursa olsun 4 gol yiyecek bir takım değiliz...

uzungöllü
Sorun teknik değil ilk olarak kongre kararı alınmalı. Daha sonra camiayı temsil edebilecek bir başkan gelmeli.

Tespit on numara. Peki kim?

inadina61_08
Hiç kimsenin cesareti yok ama ben yazayım, bosi reis ofsaytı kaç metre bozdu.
defansın önünde kim oynuyordu. ersun hoca 4-1-4-1 gibi birşey deniyor ama Türkiye'de bu yemez, icat çıkarmasın.
Takım çok yumuşak.
3. gol gördüğüm kadarıyla ofsayt.
1. gol faul.
haftalardır söylüyor, bizim ilk 3'e yaklaşmamıza izin vermezler diye. ilk 3 belli sıralama daha sonra yapılacak, bir de 4-5-6 çekişmeli gider, araya da düşme potasına 6 takım sıkıştırırlar al sana lig tv projesi. yalansa, ben düşünmedim diyorsanız söyleyin. Konuşmayacağım deyip haftalardır canımıza okuyan hakemlere ses çıkarmamak da ayrı bir durum. o kadar ceza aldın bir tanesi maç sonrası hakemlerle ilgili mi acaba.

Yıldıray Emanet
Ne güzel yabancılar almışız be gün geçtikçe dahada iyiye gidiyolar uçurcaklar bizi . Ah salak kafam her transfere sevinmiştim halbuki ortada elle tutulur bişey yokmuş

nakzo
ÇILDIRACAM YA BU KADAR KÖTÜ BİR TRANSFER POLİTİKASI OLABİLRMİ RESMEN İHO DENEN ŞAHSIN ŞAHIS DİYORUM (ÇÜNKÜ BU ADAMIN BAŞKANLIĞINI TANIMIYORUMMM) EGOLARI ALTINDA KIVRANIYORUZ CONSANT KİMDİR ULAN KİMDİR BU HİNT FAKİRİ? MİLANI KÜME DÜŞÜRÜYORDU BU REZİL HERİF BİZ ALDIK YATABARE KİM KENDİ LİGİNDE KÜME DÜŞMEYE OYNUYOR 20 METRE KALE OALSA GOL ATACAK HİSSİ VERMİYOR, YABANCI SINIRLAMSI OLAN BİR LİGDE 3 STPOER ALDIRAN HAYİN VE BU HAYİNE SES ÇIKARMAYANLAR KİMLER ADRİAN VARKEN ÖZERE BİZİ MAHKUM EDENLER BTİK CARDOZOYA 5 MİLYON VERİP BA YA BÖN BÖN BAKTIRANLAR,WARİS DENEN VİTAMİNSİZE 6 MİLYON VEREN YÜZSÜZLER, 70 MİLYON HARCANAN TAKIMDA M.AKBAŞ DENEN FUTBOL KATİLİNİ BİZE SEYRETTİRİP ESKİŞEHİR GİBİ SIRADAN TAIMA BZİZ SAHAMIZDA REZİL EDENLER HEPİZİ allaha havale deiyorum rezil kepaze karaktersiz heriflerrr..

f1bekir
Insanda iştah da bırakmıyorlar yemek yiyemiyorum yahu. Yeter da kardeşim. Şampiyonluk istemiyoruz adam gibi top oynayın yeter.

batugol
taktik yok
direnc yok
hirs yok
kondisyon yok
yapilacak cok sey var

objek
Futbol profesörleri alttaki yorumlarla başlarlar şimdi;

1- Cardozo gönderilsin.
2- Fatih iyi kaleciydi.
3- Ersun hoca istifa.
4- Bu takım 4 üncü bile olamaz.

1-gidebilir ancak gelenin ondan iyi olacagi belli degil!
2-ibrahim ileride daha iyi olabilir ama takim duzelmeden kaleye gecmesi dogru degildi
3-edebilir gelenin ondan iyi olacagini kim garanti edebilir ?
4-gecen sezonki gibi son anda olabilir(hami 4,uncu yapinca kim memnun olduki)

Aslinda geriye donup bakacak olursak bosingwa disinda gelen oyuncularla gonderilen oyuncular arasinda pek fark yoktu vasat oyunculardan kurulu olan takimimiz ancak takim ruhuyla basarili olabilirdi ancak onuda istikrarli bir sekilde yakalayamadik su anda ersun hoca ugrasi icersinde birakalim bildiklerini rahatca uygulasin olmazsa zaten kendisi gider

Bülent AKBULUT61

ne yapacan yıldırım arayacakmısın

Serkan Miletli
29.12.2014, 23:23
Ya arkadaş şuan elinde yok diye niye gelenden gidenden 3-4 yiyelim. Önlemini alıp çıksın.

Ayrıca şurda Ersun'u eleştirenlerin desteğini çektiğini düşünmüyorum ki (yapıcı) eleştirmek bu işin doğasında var.

Ya illaki elestirceksin ama bazı kisiler cidden acimazsiz ve cahilce elestiri yapiyor.sabredelim olur bu takımdan birsey ama guzel transferler yapilinca. Ne yapsin abi defans mi var takimda orta saha mi var. Sartlamislar kendini surekli orta aciyorlar . Ki onuda beceremiyorlar. Ne yapsın hoca ne yapsın.

hyasin61
29.12.2014, 23:23
Mustafa Denizli : Cardozo'nun kafa ile attığı gole net gol

ersn.alparslan
29.12.2014, 23:24
kim ne derse desin bu sahada futbol oynadığını sananlar bu takıma İHANET ediyor. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Yeteneksizlik mi formsuzluk mu güçsüzlük mü hangisi ?

gurur6134
29.12.2014, 23:24
Neden bizimkiler gekaslari dokalari fernandolari sissakolari niasseleri bulup getiremiyor

Mehmet Bilgin61
29.12.2014, 23:25
Maçları kazanmanın formülü:Bosingwa sağda harikalar yaratıcak.Özer alıp adam eksilticek ölümüne koşucak.Yusuf sol kanadı otoban yapıcak.Cardozo uzaktan atıcak.Frikik korner vs.Ortada TAKIM yok

F. Yıldırım
ne yapacan yıldırım arayacakmısın

Mesaj atıp, aralık ayı ile ilgili sözünü hatırlatacam. Biliyorum takmaz ama safımız belli olsun.

Bülent AKBULUT61
Ersun Yanal: "Takımdaki değişiklikleri kamuoyu önünde anlatmak doğru değil. Müsaade ederseniz bunu yönetimle paylaşalım

Serkan Miletli
29.12.2014, 23:26
ÇILDIRACAM YA BU KADAR KÖTÜ BİR TRANSFER POLİTİKASI OLABİLRMİ RESMEN İHO DENEN ŞAHSIN ŞAHIS DİYORUM (ÇÜNKÜ BU ADAMIN BAŞKANLIĞINI TANIMIYORUMMM) EGOLARI ALTINDA KIVRANIYORUZ CONSANT KİMDİR ULAN KİMDİR BU HİNT FAKİRİ? MİLANI KÜME DÜŞÜRÜYORDU BU REZİL HERİF BİZ ALDIK YATABARE KİM KENDİ LİGİNDE KÜME DÜŞMEYE OYNUYOR 20 METRE KALE OALSA GOL ATACAK HİSSİ VERMİYOR, YABANCI SINIRLAMSI OLAN BİR LİGDE 3 STPOER ALDIRAN HAYİN VE BU HAYİNE SES ÇIKARMAYANLAR KİMLER ADRİAN VARKEN ÖZERE BİZİ MAHKUM EDENLER BTİK CARDOZOYA 5 MİLYON VERİP BA YA BÖN BÖN BAKTIRANLAR,WARİS DENEN VİTAMİNSİZE 6 MİLYON VEREN YÜZSÜZLER, 70 MİLYON HARCANAN TAKIMDA M.AKBAŞ DENEN FUTBOL KATİLİNİ BİZE SEYRETTİRİP ESKİŞEHİR GİBİ SIRADAN TAIMA BZİZ SAHAMIZDA REZİL EDENLER HEPİZİ allaha havale deiyorum rezil kepaze karaktersiz heriflerrr..

Abi bence transferler yonetimin sucu degil hocanin sucu vardi kotu topcu cikincada yonetime yikti transferleri.

Serkan Miletli

Abi bence transferler yonetimin sucu degil hocanin sucu vardi kotu topcu cikincada yonetime yikti transferleri.

lazibere
Forumun en guzrl sayfasi TRANSFER SAYFASI

Transfer şampiyonluğunda hala iddalıyız)))))))))

Baska turlu mutlu olmak haram bize

Hersey bir yana, Futboldan igreniyorum, nalet olsun ki bırakamıyorum. Sinir hastası olduk a.k

batugol
attigimiz ilk gol gol
yedigimiz gol oncesi faul var
yedigimiz 3. gol ofsayt bence tekrar gostermediler
ama ne olursa olsun
trabzonspor evinde 4 gol yememeli

inancelal61
Stoperlerimizin hiç biri Trabzonsporun seviyesinde değil. Hiçbiri oyun kuramıyor yani aslında oyun kurmak burda fazla lüks kalıyor ortalama bir stoper özelliklerini bile yansıtmıyorlar.

Orta sahada iyi bir kesicimiz yok veya nefes aldırmayacak yanındakileri rahatlacak birisi. Colman ve Zokora gibi bir futbolcumuz olsaydı sistem biraz daha rahatlardı.

Son olarak samimi bir yorum yapmak istiyorum belli oldu ki bu yıl 4. Bitircez bari Mertcan gibi genç futbolcularla bitirelim en azından gelecek yıla hazırlık olur.

Not: futbolcunun bir önemi yok sadece formamız ilk 4 e girer.

yavuzbaha
29.12.2014, 23:27
kardeşim kimse dötünü saha sola vurmasın...kesinlikle kötü vir futbolcu kadromuz var,hatta Colman adrian alanzinho lu kadrodan bile kötü...

lazibere
Hiç kimsenin cesareti yok ama ben yazayım, bosi reis ofsaytı kaç metre bozdu.
defansın önünde kim oynuyordu. ersun hoca 4-1-4-1 gibi birşey deniyor ama Türkiye'de bu yemez, icat çıkarmasın.
Takım çok yumuşak.
3. gol gördüğüm kadarıyla ofsayt.
1. gol faul.
haftalardır söylüyor, bizim ilk 3'e yaklaşmamıza izin vermezler diye. ilk 3 belli sıralama daha sonra yapılacak, bir de 4-5-6 çekişmeli gider, araya da düşme potasına 6 takım sıkıştırırlar al sana lig tv projesi. yalansa, ben düşünmedim diyorsanız söyleyin. Konuşmayacağım deyip haftalardır canımıza okuyan hakemlere ses çıkarmamak da ayrı bir durum. o kadar ceza aldın bir tanesi maç sonrası hakemlerle ilgili mi acaba.

Bu komlekslerden kurtulun
Erkek gibi oynamazsan nah olursun 3.

S.Seymen
takımın çekilmesi gerek doğru ama 2011' bu şekilde üstüne yatılınca; ortalık hırsıa şikeciye kaldı sonuçtabu.. 2011 bu durumda kaldıkça zaten Trabonspor kalmayacaktı bunu 3 yıl önce söylemiştim erir ve biter.

hakkını saha da ve dışında alamayan hiç bir takımın yaşama şansı yoktur..

başkalarının vereceği ekmekle doymak durumunda kalırsın ki buna da kısaca dilencilik denir

dilencilik yapan bir lider peşinde fareleri sürükler o da iyi kaval çalarsa..

sonuçta ona buna yalakalık yapmaz san günün birinde kazanma şansın vardır..

efsane Trabzonspor gibi

ama artık ne Trabzon o bakış açısında nede insanlar, bu her yerde belli oluyor

sonuçta o oluşumun göstergesi de Trabzonspordur

bana başkanını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim

başkanını sözü ağır oldu

bana başkanlarını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demek lazımdı doğrusu..

serdaracıl
29.12.2014, 23:28
Varisi kim izlemiş? Bu transfer nasil gercekleşmiş? Birilerinin cebi dolmuş mu? Taraftar olarak merak ediyorum

champions
Ersun Yanal'a sallayan kesımı pek takmayın arkadaslar.O gıbı kesımlerın Ersun Hoca'yın gonderdıkten sonra dusunduklerı ısım Mustafa Resıt Akcay veya Hami Mandıralıdır.

Kaynak:Goethe

hyasin61
Ersun Yanal: "Takımdaki değişiklikleri kamuoyu önünde anlatmak doğru değil. Müsaade ederseniz bunu yönetimle paylaşalım

Iyı demıs hoca .Kessın cezayı kım neyı hakedıyorsa yasasın.Bu formayı boyle oynayarak yerlere seren ruhsuzlar ordusu utansın.

toksoy61
Yönetimimize oyun oynuyorlar yetişin. Pardon bu oyunculari kim getirdi, kim milyonlari bu adamlarin önüne serdi? Birakin oyun kumpas işlerini. Millet yemez bunlari. Herkes hain bi siz namuslusunuz

yazdıklarımdan bunu nasıl çıkardın anlayamadım. iho yu falan savunduğum yok.. aksine eleştiriyorum. istifa etmesi gerektiğine de inanıyorum. burada anlatmak istediğim camia içindeki iktidar kavgası ne yazık ki takım içine de yansıyor. yıllardır bu işler böyle sürüyor. bunu da herkes bilir. şu anda da olan budur diyorum

Şahin Yılmaz
29.12.2014, 23:29
Bu takımın bu duruma düşmesi, aşşağılık şerefsiz emek hırsız o......cuğu Fenerbahçe onun karekter yoksunu Başkanı Azize,
Ona göz yuman kanun bile değiştiren Haysiyet yoksunu Federasyon ve siyasilerdir.

Unutmayın ki herşey hakkımız gaspedilince başladı. Kadro dağıldı, motivasyon bitti. Futboldan soğuduk.

Şike sürecinde adı geçen herkesin oturgaç organına so....yım. Hiç birine hakkımı helal etmiyorum. Hepsinin Allah belasını versin.

F. Yıldırım
Ya illaki elestirceksin ama bazı kisiler cidden acimazsiz ve cahilce elestiri yapiyor.sabredelim olur bu takımdan birsey ama guzel transferler yapilinca. Ne yapsin abi defans mi var takimda orta saha mi var. Sartlamislar kendini surekli orta aciyorlar . Ki onuda beceremiyorlar. Ne yapsın hoca ne yapsın.

Iyiki sen diyorsun renktaş, ilerde karambole oynuyoruz, e hak böyleyken arkayı sağlam tut ki ilerde bir tane atıp maçı koparasın. Ama biz tam tersini yaptık.

Murat'
Bu Constant'ı kim aldırdı, Milanlılar biz bu adamı alınca dalga geçmişti, dalga geçtikleri kadar varmış.

Eeeee Milan da 800 bin euro alan adama 2 milyon euro vermeyi de başımızdakiler akıl edebilirdi.

ffırtına
Bize Messi de gelse Ronaldo da gelse düzen bozulmaz koşmazlar mücadele etmezler bizim takıma gelen futbolcular neden mücadele etmeyi koşmayı bırakıyorlar NEDEN NEDEN NEDEN ..

Yıldıray Emanet
İşin yoksa seneye bu sığırları satıp yeni kadro kurmaya çalış

kalavara
ülke bütün organlarıyla (iktidar,muhalafet,tsk,medya vs.) sana tecavüz etmişken diyarbakırda yaşanan olaya tepki koymak senin işin değil efendi. onu yapacak olan istanbulda kaymak yiyenler, trabzonun safları değil!

Küçük Uğur
29.12.2014, 23:30
Tum yabancilari araplara iteleyelim vahid diyordu ya bunlar durust gitmek icin zorluk cikarmaz gorucez bakalım oyle mi degil mi ?

PortoDeGalinhas
Bu maç bu taraftar bu takımı hak etmiyor diyenlere gelsin. Bu takımın hak ettiği taraftar sayısı 2 3 bini geçmez. Seyirci adamları gaza getirmek için elinden geleni yapiyor ama 2 3 kişi haricindekiler maçı izlemekten başka bir işe yaramıyor. 2010 2011 sezonundan sonra aldığımız oyuncuların çok büyük kismi ruhsuz cikti.onlar için kendi evinde 4 yemenin hiç bir önemi yok, banyosunu yapar alacağı paraya bakar.

hyasin61
Ersun Yanal: Devre arasındaki transfer fikirlerimi yönetimle oturup konuşacağım.

gökçay61
10-11 şike sezonunda es es e 2 tane buz gibi gol atmıştık ama OÇ Bülent Yıldırım 2 sinide gol saymamıştı. Bugün de gol attık saymadılar faulü vermediler gol yedirdiler ofsayttan bir gol daha yedirdiler. trabzonspor kıyılıyor 8jk tribünlerinde maç izleyen delikamlılar susuyor. sesiniz çıkmıyorsa çıkın gidin o tesislerden etkisiz elemanlar sizi.

Arda'
29.12.2014, 23:31
Göbekli Sissokko bizim takımla dalga geçti resmen. Artık Fatihe de suç bulmuyorum savunmanın arasına atılan her top karşı karşıya pozisyon oluyor. Orta saha ve defans yok takımda. Belkalem çıktı defans yine sıvadı.

umitçebi

Senin amacın ne..

Fazla enerjin varsa git sağda solda koş..Burdaa insanları germee

hyasin61
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, 4-1 kaybettikleri karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Skordan çok oyun disiplinine dikkat çeken Yanal, ''Böyle bir dağınıklık beklemiyorduk. Bizim kendi planlarımızın içinde dağınıklık olmaması gereken bir tutumdu. İkinci golden sonra iyice dağıldık ve disiplinden uçaklaştık. Belkalem'in sakatlanıp çıkmasından sonra da planlarımız devam ediyordu ama sonrasında disiplin elden kaçtı. Takım içinde yarattığı bahanelerin de dışına çıkmak lazım. Hakem bunlardan biri. Hakem sizin bahane faktörünüz olmaması lazım. Mücadele edebilecek bir takımın oyun disiplininden kopup oynamaması bize yakışmayacak bir tavır. '' dedi.

İkinci yarı planlamasını paylaşmaktan çekinen Yanal, ''Devre arası planlarını kamuoyu ile paylaşmak doğru değil ama bunu planlayacağız. Ve bunu yönetimle paylaşacağız. Trabzonspor'un hedefleri hep yüksektir. Bu maçlardan sonra eksiklerden sonra tamamlayamadığı disiplini tamamlayacak bir takımdır. Bunun için oyuncu gerekiyorsa veya takım disiplini gerekiyorsa bunlar da değerlendiridli'' ifadelerini kullandı.

kudu_61
şerefsiz hakem sabaha kadar sana söveceğim
constant ruhun yok
medjani türkiyenin futbolcusu değilsin
akbaş 1461 sana fazla (li bu 1461 den adam gibi adam çıkaramadık sercan gitti eren gitti göksu gitti biz yavrulara mustafalara kaldık)
isak önce defans ara sıra ileri çık sen çıkıyon sol açık gibi kalıyon orda
soner anca manisaya gençler maçında oynarsın harbi kız gibi oynuyon
burcu dönmeli bu takıma yanına da fatih atih sağ açığa bi yattara 2 de stoper lazım

Tayfun Aydın
İshak i bugün farklı izledim degil Trabzonspor a 3 lig takımına sol bek olmaz bu nasıl bir vurdumduymazliktir Özer e sallayanlar en azından mücadele etti be Özer

armagan67
Mücadele bari etseydiniz hakkımızı çalanlara karşı!!!

lazibere
29.12.2014, 23:32
Gencleri 4 ledik ama 4 yiyebilirdik
Rize yi 3 ledik, 5 yiyebilirdik
Bursa ya 3 atıp 3 yedik 5 daha yiyebilirdik

Eskisehir bize ne oldugumuzu hatirlatti

Dikkatli okuyun

SALİH GIBI SERT AMA MEHMET EKICI GIBI YETENEKLI OYUNCULAR OLMADAN
STOPER DE , COK TECRUBELI BIR OYUNCU OLMADAN
Kalede de ONUR yoksa

Balîkesir bile bize 5atabilir

hyasin61
29.12.2014, 23:33
http://www.ligtv.com.tr/haber/ersun-yanal-ne-dedi

Hocanın acıklamaları

sasort
bu maç vahidin maçıydı o olsaydı berabere kalırdı

vahidde gördüğüm eldeki topçularına göre oyun yapısını belirliyordu

ersun oyun sistemi belli oyuncularını bu sisteme entegre ediyor

ben ersunu destekliyorum ama bu maç yanlış yaptı çift forvet nedir ya

oyuncuların kapasitesi belli orta saha alsana maça

arkadaşlar fazla sinirlenmeye gerek yok çıkardığı kadroda sorun yok
maçın başındada oyuna hakimdik ama belkalemin sakatlığı her şeyi mahfetti

çünkü defansımızda o kadar topçu var ama oynayacak adam belkalem
keşke yumlu olsatdı şu maçta
çok aradık bence

defanslarımıza bakalım mustafa akbaş yetersiz ki yetersiz
belkalem eldeki tek defans oyuncusu bence
medjani bu adama anlam veremiyorum çünkü skora etkisi ortada ama adamın her 3 toptan birini kaçırıyor böyle defans oyuncusunu kim isterki
avraam maça içip mi çıkıyor zira sarhoş gibi
yumlu zaten kadro dışı ama belkalemden kötü ama diğerlerinden bariz iyi

ishaktanda bahsedelim tek kabahati dönüşlerdeki gecikmesi defansı çok zorladı

dert başta defans avraam mustafa akbaş aykut gitmeli medjani bilemiyorum belkalem ile idare ediyor bence

yerli en ez bir defans alınmalı

gelelim orta sahaya sonerden bence fayda yok constant 10 numara pozisyonu dışında hiç bir mevkiide oynamaması gerekiyor
adriandan kötü olduğu kesin bence

waris te kazığı yedik adam olması için beklemekten başka çare yok
yatabare bence etkisiz ama sezın sonuna kadar kalabilir ama ben fayda görmedim bu adamda
sadece bu maç değil genelde aynı

Armağan Dere
10-11 şike sezonunda es es e 2 tane buz gibi gol atmıştık ama OÇ Bülent Yıldırım 2 sinide gol saymamıştı..

Yumlu'nun ki faul
Burak'ın ki goldü..

Antonio
her hafta kazanmak isteyen bayern münihi tutsun. Transfersizde olur ama 4 yemeyelim bir daha...

inadina61_08
29.12.2014, 23:34
Haydi buyrun bir satırda şike sayfasına yazın. ilk gol ve belkalemin sakatlığı sonrası maç bitti.
Soner 3 gol attı ilk 11'e girdi, adil olmak istiyorsun eyvallah ama o maçta da soner gol dışında bir işe yaramadı.
cardozo artık aynaya bak, biraz güçlen, yaptığın işler hiç hoş değil, o kadar güçsüz ki, sadece adı oynuyor. yatabarenin günahı ne peki.
constant, adriana yumuşak diye kızıyordum bu tam kibarcık çıktı. Çok yumuşak hele defanstayken top yere sekmeden dokunmuyor, halbuki o bölgede top yere düşmeyecek.
İshak kendini bitirdi maalesef, hem kendini hem de Yusufu bitirdi. tebrikler, boşuna seni oynatmıyorlarmış müzmin yedek.
Takım bağıra bağıa önlibero diyor. salih var elinde hadi topçu falan değil diyeceksin de takımı biraz sertleştiriyor, bu kibarcıklarla olmayacağını gördük bir kez daha, yenilmek sorun değil, sorun bu eziklere yenilmek sorun. gelenin gidenin tokatladığı takım, küme düşecek takıma sahanda 4 yiyorsun.
Ersun hoca amerika kıtasını keşfetmeye çalışıyor, işi gücü kondisyon, rakip umurunda değil. öyle olursa böyle olur. Yazık.

Düşünsenize bu halde napoli karşısına çıkıyoruz, Allah korusun.

Bu ilk mesajım, burada yazdığım için yukarıdaki komplo teorimi ve vizyona konulan oyunu rahat görüyorum.

Bu komlekslerden kurtulun
Erkek gibi oynamazsan nah olursun 3.

Trabzonspor'un haftalardır biçildiğini herkes biliyor, ama kimsenin umurunda değil. bu bir senaryo, büyükler planladı biz S.Şener'in dediği gibi "kenar süsü" olarak heyecan yaşıyoruz, maalesef.

hyasin61
Şansal Büyüka: "Cardozo'nun pozisyonunda top içeride, Trabzonspor'un golü yenmiş''

yorumsuz6117
Cezayirliler dışında teklif gelen tüm yabancılar satılmalı..

umitçebi
29.12.2014, 23:35
Bu maç bu taraftar bu takımı hak etmiyor diyenlere gelsin. Bu takımın hak ettiği taraftar sayısı 2 3 bini geçmez. Seyirci adamları gaza getirmek için elinden geleni yapiyor ama 2 3 kişi haricindekiler maçı izlemekten başka bir işe yaramıyor. 2010 2011 sezonundan sonra aldığımız oyuncuların çok büyük kismi ruhsuz cikti.onlar için kendi evinde 4 yemenin hiç bir önemi yok, banyosunu yapar alacağı paraya bakar.

Dediğin gibi trübündekiler seyirci taraftar değil..

Başka maçımı izledik??Maç 0-1 trubunde çıt yok..İki üç kişi bordo mavı dıyıp duruyo o kadar..bu mu takımı gaza getırmek..

Trubune taraftar lazım seyırcı değil...Ben ıstanbuldan kalkıp fb maçına gelıyorum.1-3 yenildiğimde de üzülüyorum ama bu takım benı haketmedı demıyorum..Bu kafada tarftarlık yapacaksanız yapmayın olsun bıtsın ya..

Istanbul takımları mutlaka bırı şampıyon oluyor..Maçlarınıda hakem makem ole bole kazanıolar..Gidin onları tutun onların maçları ızlenmeye değer..

Allah allah yaa..

yavuzbaha
29.12.2014, 23:35
Mustafa Yumlu gibi kaliteli bir stoperi şahsi kaprisleri uğruna oynattırmayan başkanı tanımıyorum...camiayı siyasete vagon yapmaya çalışan başkanı tanımıyorum...kupa kupa deyip başkan olduktan sonra kupa ve şike mücadelesini rafa kaldıran başkanı tanımıyorum...camianın saygın kişilerine karşı sokak kabadayısı ağzıyla konuşan başkanı tanımıyorum...oh olsun

serdaracıl
29.12.2014, 23:36
her hafta kazanmak isteyen bayern münihi tutsun. Transfersizde olur ama 4 yemeyelim bir daha...

Şikeci takimi yenip kümeye göndereceksin ağa. Kimse bana masal anlatmasin

atomantcum
29.12.2014, 23:36
Maçın hemen ardından foruma bakıyorum, adam akıllı, makul yorum sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

Doğru düzgün teknik değerlendirmelerini paylaşmak için insanlar şu boş beleş yorumcuların ortalıktan kaybolmasını bekliyor herhalde, en azından ben öyle yapıyorum.

Bu bir oyun arkadaş, bir yarışma. Kazanırsın sevinirsin, yenilirsin üzülürsün. Bu kadar basit bişey aslında, bu kadar olağan bir durum. Bu işler bizim ülkemizde niye bu kadar büyütülüyor anlamak zor değil ama bu tavra sabretmek gerçekten çok zor.

yorumsuz6117
29.12.2014, 23:37
Emerson'u alınca Benfica'lılar bayram etmişti Constant'ı alınca da Milan'lılar adamlar haklıymış..

toksoy61
ülke bütün organlarıyla (iktidar,muhalafet,tsk,medya vs.) sana tecavüz etmişken diyarbakırda yaşanan olaya tepki koymak senin işin değil efendi. onu yapacak olan istanbulda kaymak yiyenler, trabzonun safları değil!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:aynen...

yalakalığın bu kadarına pes diyorum. adamlar sana "rum tohumu" diyor sen kalkmışsın ne mutlu türküm diyene diye bağırıyorsun. senin haddine mi kalmış?

yüzüne türükmeyi bırak resmen s....yorlar sen dolu yağıyor diyorsun

Bud Spencer
Allah askina
iki kisinin yakasini birakin

1) ibrahim
2) ersun hoca

mackali_81
Waris'in oyuna alınışı çok ilginçtir. İrdelenmeli!

gökçay61
29.12.2014, 23:38
Yumlu'nun ki faul
Burak'ın ki goldü..

2 side goldü hatta yumlunun gölü gelince satılmış köpekler o kadar üzüldüler ki hakemin gol değil kararında bile şaşırdılar.

Taha Muhammet
aldığımız yabancıları aldığımız paradan elden çıkarabilirmiyiz :)

Antonio
maçın kopma noktası belkalemin çıkışı ve hocanın salihi almayıp gidip warisi alması. Bunu ersun nasıl yaptı inanamadım?

kudu_61
3 pasta gol yedik yazıklar olsun size

yavuzbaha
29.12.2014, 23:39
aldığımız yabancıları aldığımız paradan elden çıkarabilirmiyiz :)

araplara belki satarsın,başkasına yarısına bile satamazsın

Karasoy
Mustafa Yumlu gibi kaliteli bir stoperi şahsi kaprisleri uğruna oynattırmayan başkanı tanımıyorum...camiayı siyasete vagon yapmaya çalışan başkanı tanımıyorum...kupa kupa deyip başkan olduktan sonra kupa ve şike mücadelesini rafa kaldıran başkanı tanımıyorum...camianın saygın kişilerine karşı sokak kabadayısı ağzıyla konuşan başkanı tanımıyorum...oh olsun
Hay ağzına sağlık, İHO bu takımın başında olduğu müddet isterse 11 Ronaldo alınsın şampiyonluk gelmeyecek.Takımı siyasi rant haline getirdiler, başkan o miting benim bu miting seni geziyor ama yalakalık da demekki işe yaramıyor,baksanıza Tayyibe bile soru soramıyorlar.Yazık ki ne yazık bu taraftara...

Antonio

ben art niyet dahi arayabilirim normal teknik direktör warisi almaz. belkalemin yerine savunmacı alırsın. medjanin görevini yapacak salihi alırsın.

biltrabzon
Tarihin en iyi kadrosu masalina inanan ve inandiranlar bu sizin eseriniz.Genclerbirligi macida 4-4 biterdi atamadilar,Rize ve Bursa danda fark yerdik ama cekirce sicradi bizim olumlu konusan taraftarimiz,elinde kagit kalem hala sampiyonluk hesabi yapiyordu.Oysaki Haciosmanoglu denilen adami Tolunay i kovup,Resit Akcay i takimin hocasi yaptigi gün bu takimdan uzaklastirsaydik bu hallere düsmezdik.Bu adam dinimizi kullanarak taraftarin masum hayelleriyle oynadi ve bu koltuga oturdu.Hala utanmadan sIkIlmadan Sadri Sener le ugrasiyor.

umitçebi
29.12.2014, 23:40

Yanlış forumdasınız..

Cafer Bulur
Bir yenilgiden daha fazlasini yasadik bu aksam.

Bir takim kötü oynayabilir,mac da kaybedebiliriz bu aksamki kaybedis mac kaybedisi degildi umutlarimizin yok olmasiydi.

Bu takima az cok inananlar bile bu aksam umutlarini kaybetmislerdir üzücü olan buydu.

Özellikle yabanci futbolcularimiz bu maci adeta sattilar hicbirisinde maci kazanma istegi yoktu neden buradayiz isyanindaydilar.

Eskisehir gibi su ana kadar deplasman galibiyeti olmayan bir takimdan 4 yiyorsan sapkani önüne alip düsünceksin bunu yapmasi gereken ilk kisi de ersun yanaldir.

Haftalardir takim savunmasi sos veriyordu buna hicbir sekilde önlem alamadi aksine hafta kötüye gittik.

Hatalarda bu aksam zirve yapinca hakemin de rezil yönetiminin etkisiyle fark yedik ama üzücü olan takimin maci adeta satmasiydi .

Bu macin sorumlulari ilk basta yabanci futbolcularimiz daha sonra ersun yanaldir.

Kadroya kaliteli diyordum halen de buna inanmak istiyorum ama sorun kalite degil gamsizlik ve isteksizlik bence.

Constant,waris,cardozo,bosingwa ve yatabare kaliteli olabilirler ama bu maci adeta sattilar.

uzungöllü
Maalesef şikecileri ligde tuttuk.Bizde şampiyonluğa resmen güle güle dedik.

Ahmet Hamza
Bu maçın sorumlusu hakem olamaz. Hakeme gelene kadar kendimize bakmamız lazım. Hiçbir şekilde haketmedik maçı. Takım oturmuş değil,sabredilmeli eksik mevkiler var. Ersun hoca bunun farkındadır. Bir iki transfer yapıp takıma sahip çıkılmalı. Yakalım yıkalım,şunu gönderelim şunu asalım demek takıma hiçbir katkı vermez.

yavuzbaha
Yanlış forumdasınız..

olsam olsam yanlış başlıkta olurum

Royal Heart
29.12.2014, 23:41
tamam kim gelsin hoca olarak o zaman söyleyin. vahid zamanında da yiyorduk 4 tane, Trapattoni gelse farklı mı olacak?

Yok, olmayacak. Bu takım bu, yetersiz değil mi ? Hayır, hafife alıyorsunuz, eksikleri var ancak bu oyunu, bu skoru almak kabul edilebilir değil. Meseleye buradan bakmak çözüme uzak bir tavır olur. Bir adama güvenip de bir yetki verdiyseniz ve ona göre onu aşkın transfer yapıp kadroyu yenilediyseniz sabır göstereceksiniz birinci hata bu. İkinci hata bu takımın bu sezon bu kadar transfer yaptığını bilip de takımın başına geliyorsanız o zaman eldeki malzemeye uygun bir futbol oynatacaksınız en azından istediğiniz futbolu oynatacak kadroyu kurma fırsatınız ele geçene kadar. Ondan sonra transfer mi yapıyorsun, futbolcu mu gönderiyorsun ne yaparsan yaparsın ve kendi oyun şablonunu kendi futbolcularınla takıma uygularsın. ''Benim teknik direktörüm, ne yaparsa eyvallah'' demek alışkanlık olmuş.

Onur Akyüz
3. gol bana da ofsayt gibi geldi, hatta pas atılır atılmaz ofsayt dedim tekrarını göstermediler.

Maalesef takımımız böyle ilk golü atarsak devam ediyoruz ama geri düşersek dağılıyoruz şu ana kadar aldığımız tüm sonuçlar normal. Bugün de golümüz verilse muhtemeldir farka giderdik ama hakemin de yardımıyla geri düştük.

Devre arası bi kaç dokunuş gerekiyor, öyle sil baştan bi şeyler yapmaya gerek yok.

Oyuncuları da tartışmaya gerek yok, kimlerin bu takımda yeri olmadığı belli. Ersun Hoca devre arası gereğini yapacaktır.

Bu yıl bjk şampiyon olacak, büyük ihtimal şb 2. olup CL'ye gönderilecek 3,4,5. sıraları da kim alırsa artık. Seneye de 4. yıldız senaryosu uygulanacak. Bi sonraki sene de diğer 4. yıldız verilecek.

Hepimiz ortada bir tiyatro olduğunu biliyoruz, ben canımı fazla sıkmıyorum artık, maçımı izliyorum sevinerek, söverek vs stres atıyorum, oluyor bitiyor.

Ahmet Kuru
bugün resmen rezil olduk. maçın detayını konuşmaya gerek yok..
kendi sahanda 17 maçtır deplasmanda kazanamayan takımdan 4 tane yedik...

sason
29.12.2014, 23:42
Hakem yine yedi bizi resmen.Millet bedavadan puan kazanıyor, biz hakkımızı bile alamıyoruz.

Çakma kabadayı İbo nerdesin?

Küçük Uğur
Cok sey istemedik be bu kadar para harcayip bu kadar dengesiz bir takim mi reva bize. Haciosmanoglu diyorsun ya bu takimi cok seviyorum diye seviyorsan yapamadim ben bu isi beceremedim vahid hocama guvendim ve bu topculari aldim ama olmadı de ve bu takimi birak git lütfen yeter artik bu takimin uzerinden prim yapan yoneticiler yeter. Al baskani vur otekilere ulan destek olun be bastakine hep muhalefet hep muhalefet takimin paralarini yediniz doymadiniz bu paraya bu kadroyu kurup bu takimin uzerindeki kan emicilerin allah belasını versin biz agliyoruz onlar dusunu aldi para sayiyor. Olene kadar bu sevgi cikmicak bizim kalbimizden bunu da herkes biliyor. Biz buyuk ah almisiz hem de cok buyuk. Allah sonumuzu hayirlara cikarsin inşallah

atomantcum
Maçın hemen ardından foruma bakıyorum, adam akıllı, makul yorum sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

Doğru düzgün teknik değerlendirmelerini paylaşmak için insanlar şu boş beleş yorumcuların ortalıktan kaybolmasını bekliyor herhalde, en azından ben öyle yapıyorum.

Bu bir oyun arkadaş, bir yarışma. Kazanırsın sevinirsin, yenilirsin üzülürsün. Bu kadar basit bişey aslında, bu kadar olağan bir durum. Bu işler bizim ülkemizde niye bu kadar büyütülüyor anlamak zor değil ama bu tavra sabretmek gerçekten çok zor.

Bu maçın sorumlusu hakem olamaz. Hakeme gelene kadar kendimize bakmamız lazım. Hiçbir şekilde haketmedik maçı. Takım oturmuş değil,sabredilmeli eksik mevkiler var. Ersun hoca bunun farkındadır. Bir iki transfer yapıp takıma sahip çıkılmalı. Yakalım yıkalım,şunu gönderelim şunu asalım demek takıma hiçbir katkı vermez.

Bir kişi daha varmış şükür

umitçebi
Tarihin en iyi kadrosu masalina inanan ve inandiranlar bu sizin eseriniz.Genclerbirligi macida 4-4 biterdi atamadilar,Rize ve Bursa danda fark yerdik ama cekirce sicradi bizim olumlu konusan taraftarimiz,elinde kagit kalem hala sampiyonluk hesabi yapiyordu.Oysaki Haciosmanoglu denilen adami Tolunay i kovup,Resit Akcay i takimin hocasi yaptigi gün bu takimdan uzaklastirsaydik bu hallere düsmezdik.Bu adam dinimizi kullanarak taraftarin masum hayelleriyle oynadi ve bu koltuga oturdu.Hala utanmadan sIkIlmadan Sadri Sener le ugrasiyor.

Evett tarihin en ıyı kadrosu..Herkese de rağmen başarılı olacak..Her şeyde de yonetıme sallamaktan vazggeçin artık..Her hatayı her başarısız sonuçtan sonra tekrarlamayı bırakın..Noldu bunları soyleyınce yani noldu...

zivaa
Haber 61 tv de top sakallı bi angut yavuz selim stadında ersun yanal gibi en az 10 tane hatta daha iyi teknik direktörler var diyor. Mustafa yumlu olsaydı böyle olmazdı diyor

mackali_81
ben art niyet dahi arayabilirim normal teknik direktör warisi almaz. belkalemin yerine savunmacı alırsın. medjanin görevini yapacak salihi alırsın.

Onu demek istedim ben de. Savunmacın yerine waris gibi ofansif ve haftalardır bir şey veremediği belli adamı oyuna alıyorsun. Bunun sana maçı kaybettireceğini göremiyor musun. Yeme bizi Ersun!

zafercalikoglu
29.12.2014, 23:43
Ne oldu İshak diyodunuza adam önündeki topa kuşanıyor ve çok ağıt Musa bunu ikiye katlar

Mehmet Bilgin61
Maalesef şikecileri ligde tuttuk.Bizde şampiyonluğa resmen güle güle dedik.
Bu akşam kazansak şampiyonluk yarışına mı dahil olucaktık sanki.Trabzonun sıralaması belli bu sene 4.lük.Bu sene yapmamız gereken kadro temizliği ve takım olmak bunlar saglandıoktan sonra başarı gelir yoksa ohooo.Sonermiş akbaşmış özermiş sefaymış constantmış yatabareymiş bunlarla şampiyonluk gelmez.

Bülent AKBULUT61
neyse bu sene de gitti yapılacak bir şey yok Ersuna takımı baştan yaratıp seneye hazırlanmalıyız.
tabiki öncelik elimizdeki gereksiz bir suru oyuncuları satmak

Ahmet Hamza
Bir kişi daha varmış şükür
Yenilginin verdiği hırsla yanlış yorumlar yapılıyor maalesef.

Yaşar
29.12.2014, 23:44
Ersun Hoca burayı fb ile karıştırdı. Sandı ki Yusuf un pozisyondaki gibi çıkarken kaptirdigim toplarda hakemler fb ye caldiklari gibi faul çalarlar. Çalmiyorlar işte, biz haksız bir şey istemiyoruz ama hakkımız olanı bile calmiyorlar hocam. gs maçındaki gibi kaleye giden topu elle kesen adama penaltı kırmızı kartı vermeyen hakemi de üstüne koyarak 3 tane nasıl attiysak bundan sonra da öyle olmak zorundayız. Bu aksam hakem hatası da olmuş olsa Eskişehir şut istatistiginde bizi ikiye katladı, sonuç normal.

ffırtına
29.12.2014, 23:45
Cardozo iyi bir topçu olabilir ancak bu takımın topçusu Cardozo değildir bizim oynadığımız sistemde Cardozo iş yapamaz biz rakip kaleye oyunu yıkamıyoruz ki adam da gol pozısyonuna girsin o yüzden Cardozo satılıp yerine bu sistemde oynayabilecek oyuncu alınmalıdır .

umitçebi
olsam olsam yanlış başlıkta olurum

Bir TRABZONSPOR taraftarı kotu sonuca OH OLSUN DIYEMEZ

DNA-TS
bilmiyorum ama yavaş yavaş eski heyecanımı yitiriyor gibiyim.hep bir heyecanla şartları zorlayarak izliyorum maçları ama malesef .
Sağlık olsun gene atkımız boynumuzda dolaşıyoruz soğukta başka Trabzonspor yok.

yavuzbaha
29.12.2014, 23:46
Evett tarihin en ıyı kadrosu..Herkese de rağmen başarılı olacak..Her şeyde de yonetıme sallamaktan vazggeçin artık..Her hatayı her başarısız sonuçtan sonra tekrarlamayı bırakın..Noldu bunları soyleyınce yani noldu...
tarihin en iyi kadrosu mu ?...etme ya Cardozo dan başka bana 1 tane yıldız isim söyler misin ? O da sönmüş bir yıldız gibi..Harcanan paraya göre yapılan takım resmen skandal ötesi

Hami_41
Bu maça mazeret olarak hakemi göstermek istemiyorum ama maratonda pozisyonlara bakıyorum şimdi
Ilk dakikada golumuzu vermedi
Eskişehir'in ilk golunden once faul var
3. Goldede incede olsa ofsayt var vermese vermez yani golu

Neyse sonuna kadar Ersun Yanal

zafercalikoglu

MRA veHami mi ikisini toplasan Ersun hocanın Yarısı olmaz Hamide 2 maç yenilsin oda yolcu , bu takıma Morinho gelse Vahid hoca gibi oynatır , bu takım Oyuncuları takım oyunu değil kendilerine oynuyorlar aynı başkan gibi

mesutaybar
Nasıl hakem konuşmayalım...Maçın başında nizami golü iptal et, sonra faulden oyunu devam ettir ilk gol olsun..1-0 önde başlaşlayacağın maça 1-0 geride başla.. hala hakem konuşmayalım...

biltrabzon
29.12.2014, 23:47

Tarihin en yumos kadrosu,halami yönetim diyorsun,haftaya Balikesir e yenilince küme düsme hattindasin.Uyaninda, Allah la insanlari kandiran bu adami kovun sehirden.

Antonio
29.12.2014, 23:47
bofin gitti direkten dışarı çıkacak topu eliyle içeri aldı top çıkmamıştı müdahele etmeseydi çıkardı ama hata yaptı içerde top, buz gibi gol yendi. bunu vermeyen bir hakem vardı. yusufa faulü gören ama vermeyen hakem vardı. hakem işni yaptı açıkcası. ersunda orta sahayı boşaltarak görevini tamamladı. Yazık...

sasort
29.12.2014, 23:48

bu maçın baş kabahati ne ersunda nede başkanda

suç ararsak bu adamlara onay veren vahidde % 90 suç

oyunda geri düştüğümüzde warisi alarak orta sahamızın düşmesine neden olan ersunun kabahati de % 10 DUR

adamın oyun yapısı yok bakın dediki salihi alırsam ne olur beraberlik berki galibiyet nanay ya hep ya hiç dedi kaybetti

bakın arkadaşlar nerde alırsın waris

şu warisi bu maç inceledim

bu adam cardozonun yanında oynar kanatta filan iş yapacak adam değil futboluda çok vasat

bu maçta 1-0 önde olursun maçta ikinci yarıdır alırsın warisi forvet arkasına
çünkü rakip geliyordur üzerine hızlı adam alırsın boşa kaçar aynı esesin yaptığı gibi biz ertuğrul hocanın yaptığını yapınca maç koptu zaten

hyasin61
29.12.2014, 23:51
http://www.ligtv.com.tr/haber/piero-kararini-verdi-iceride-mi-disarida-mi-2

Sayılmayan golumuz

sasort
29.12.2014, 23:54

bu maçın baş kabahati ne ersunda nede başkanda

suç ararsak bu adamlara onay veren vahidde % 90 suç

oyunda geri düştüğümüzde warisi alarak orta sahamızın düşmesine neden olan ersunun kabahati de % 10 DUR

adamın oyun yapısı yok bakın dediki salihi alırsam ne olur beraberlik berki galibiyet nanay ya hep ya hiç dedi kaybetti

bakın arkadaşlar nerde alırsın waris

şu warisi bu maç inceledim

bu adam cardozonun yanında oynar kanatta filan iş yapacak adam değil futboluda çok vasat

bu maçta 1-0 önde olursun maçta ikinci yarıdır alırsın warisi forvet arkasına
çünkü rakip geliyordur üzerine hızlı adam alırsın boşa kaçar aynı esesin yaptığı gibi biz ertuğrul hocanın yaptığını yapınca maç koptu zaten

Rama61
Siz Vahidi çok arayacaksiniz, Ersun,da postaliyacaklar. bekleyin görün. ey gidi Trabzonsporum
kim bu hallere düşürdüyse beter olsun. geriye gitmeye, siradanlaşmaya devam.

bordomaviask
Bu maçın sorumlusu hakem olamaz diyenlere ithafen bu maçın 1. sorumlusu şerefsiz it soyu hakemdir. Vereceksin kardeşim ordaki golü hadi onu da geçtim %100 de yüz faulü vermiyorsun dönüyor top kalemizde gol oluyor. Zaten kırılgan bi yapıdayız öne geçtiğimiz maçta rakibi biz dağıtıyoruz geriye düştüğümüz maçta biz dağılıyoruz. Sen hakemsen maça etki etmeyeceksin ondan sonra yeneriz yeniliriz iyi oynarız kötü oynarız sonraki işler. Ligtv yi de iptal ettim yeter artık harbiden şu ligden çekilelim bitsin bu çile herkes rahata ersin.

kalavara
http://www.youtube.com/watch?v=3G_l6JHaXVc anlayana kadar devam. dank edene kadar dinleyin!!!

ibrahim
http://www.ligtv.com.tr/haber/piero-kararini-verdi-iceride-mi-disarida-mi-2

Sayılmayan golumuz
Şunlara hit kazandırmak istemiyorum. Ne dediğini yazsan bi zahmet. :)

Gesendet von meinem LG-D855

Burak DERELİ
bmnradyo.com yayında
Trabzonspor konuşluyor

Uğur Gündüz
29.12.2014, 23:55
Bir golün sayılmamış ve net faul sonrası bir gol yemişsin. Bu maçın teknik analizi olmaz artık. Çünkü gol verilse belki farka biz gidecektik. Bu mahalle maçı değil, takımımız Öne geçince kazanıyor geri düşünce kırılıyor, zaten onun için top yekün hücum anlayışında değil miyiz?

gerenimo
29.12.2014, 23:56
kaleci ibrahime bir suç bulmuyorum. ancak bu sonuç bize eski maçlarda fatihe haksızlık yaptığımızı gösteriyor. bu defans ile her kaleci 3-4 yer.

Burak DERELİ
29.12.2014, 23:56
www.bmnradyo.com
Trabzonspor konuşuyor, konuk Metin MSO

jairzinho
29.12.2014, 23:57
onur

bosi--yumlu-demir--yusuf

---colman--tolgayarslan---

sefa---ekici-----waris

-----slimani----------

şu kadro kurulabilirdi çok rahat.

inadina61_08
İlk golümüz bariz golmüş, Mevzu Trabzonspor olunca, Ofsayt çizgileri çizilmez, barajla top arasındaki mesafe ölçülmez, tekrarlar bir kereye mahsus olur, o da bir kaç dakika sonra.
yediğimiz gol Faul.
3. gol ofsayt.
Atağa çıkarken hakemin kestiği ataklarımız, oyuna hızlı başlamaya çalışırken tekrarlattığı atışları gören oyuncular ne yapsın, hele içlerinde(kusura bakmasınlar) futbol oynadığını zanneden kibarcıklarda varken 6-7 kişiye karşı 15 kişi nasıl kazanacaktık. Tff'dekiler rahat uyur. Ama bu kadar hak yiyenin sonu ileride yazık demeyeceğim şekilde olacak İnşallah. Sürünürlerde üzerlerinden atlar geçerim. Allah büyük, zalimin zulmü elbet Bi-te-cek.

jairzinho
tarihin en iyi kadrosu mu?

ne CM var ne DM var.orta saha ikilisini yok ettiler resmen

U.Sadıkoğlu
29.12.2014, 23:58
onur

bosi--yumlu-demir--yusuf

---colman--tolgayarslan---

sefa---ekici-----waris

-----slimani----------

şu kadro kurulabilirdi çok rahat.

Defans yine patates tarlası gibi olurdu yine şu andaki konumumuzdan farklı bir pozisyonda olmazdık.

Adem Akyüz'
29.12.2014, 23:58
Maçı veren Belkalem-Waris değişikliğidir.. Dolayısıyla maçı veren Ersun Yanal'dır.

Rakip takım topu alınca ilk olarak Mustafa Akbaş amatörü ile karşılaşırsa sonuç böyle olur.. Adam bir maç boyunca tek kafa topu alamaz mı yahu?

Takımda hiç kimse mücadele etmiyor. Kimsenin birbirinden haberi yok..

Takımda oynayan 2 kişi vardı, onlardan biri de sakatlanınca çıktı.. Bosingwa'da tek başına bir yere kadar.

AntiŞike
30.12.2014, 00:00
Yazıklar olsun!
Haftalardir galip gelemeyen, küme düşecek şu takıma yeniliyorsunuz!
Yazıklar olsun!
şu şikeci Eskişehir i trabzon da güldürüyorsunuz.
Yazıklar olsun bu uğurda ölen taraftarların kemiklerini sizlatiyorsunuz!
Hepinize yazıklar olsun!
Hasta ettiniz beni hasta...

sasort
30.12.2014, 00:02
bofin gitti direkten dışarı çıkacak topu eliyle içeri aldı top çıkmamıştı müdahele etmeseydi çıkardı ama hata yaptı içerde top, buz gibi gol yendi. bunu vermeyen bir hakem vardı. yusufa faulü gören ama vermeyen hakem vardı. hakem işni yaptı açıkcası. ersunda orta sahayı boşaltarak görevini tamamladı. Yazık...

etmeyin arkadaşlar biz şampyon olduğumuz senlerde olmuyormuydu sanıyorsunuz oluyordu

şunu kabul edelim bizde kötüydük

defans orta saha hatta kanatlarda kötüydü

dikkatinii çektimi ilk yarı sol kanattan geldik ikinci yarı yusuf sola geçti bosigwada gelmeye başladı bazı arkadaşlar bosigwada bozdu kendini diyor

sağ kanatta bari boşluk var sefada o boşluğu kapatamıyor

bence bu maç gösterdi ki bize esesin erkanı lazım en kötü o topçu alınması lazım

çünkü o bölgede oynayan o kadar topçun var elinde hepsi tış

sefa serdar fatih bunlardan fayda yok fatih acilen satılmalı yerine erkan alınmalı
sefa yedeği olmalı veya dönüşümlü oynamalı serdar kalabilir veya kiralanabilir

herkes defans diyor ama bence kanatlardada sıkıntımız var özellikle sağ kanat
olcanı arar olduk haksızmıyım

jairzinho
30.12.2014, 00:02
Defans yine patates tarlası gibi olurdu yine şu andaki konumumuzdan farklı bir pozisyonda olmazdık.

orta saha ikilisi defansın zaaflarını en aza indirirdi bence.

umitçebi
30.12.2014, 00:03
Tarihin en yumos kadrosu,halami yönetim diyorsun,haftaya Balikesir e yenilince küme düsme hattindasin.Uyaninda, Allah la insanlari kandiran bu adami kovun sehirden.

Ya ne dinle insanları kandırması,neden bahsedıyorsun??

Konumuz bu mu? Konuyu çarpıtma..Tarihin en çok emek verılmış..En ıyı kadrosu..Hakem hatalarından kaç puan gıttı...Her kotu sonuçta çıkığ felaket tellallıgı yapmayın..Şehırden kovacakmış...Hey Allahım ya..

Ben yonetımı savunmuyorum hataları olabılır ama ordan her kotu sonuçta çıkıp saçmalamamak lazım...Dın dıyorsun en zmana dınle kandırdılar ınsanlar yahu..EL ınsaf be

truva28
30.12.2014, 00:03
Ersun Yanal ve Mustafa Akbaş maçı hediye etti hiç başka yerlerde suç aramayın

Sefaenes
30.12.2014, 00:04
Akbas,soner,waris ,constant Trabzonspora ihanettir Yusuf kulagi cekilmeli Iho istifa etmeli. Bu hakem birdaha Trabzonspora verdirilmemeli verilirse saglam cikmamali

fanatikdevri
Cezayirliler dışında teklif gelen tüm yabancılar satılmalı..

Katılıyorum.Bize daha diri ve yetenekli adamlar lazım,bu kadar para alan adamı Trabzon'da motive edmezsin.Emeklilik gibi görüyorlar doğal olarak.
Hele Henrique'nin Çin'e,Adrian'ın Katar'a gitmesi beni hayrete ve üzüntüye düşürmüştü.
Bu kafadaki adamlarla nasıl yol alınır?

Fedai 61
Bu maçın tek sorumlusu hakemdir boşuna kürek çekiyoruz şerefsiz bir ligin şerefsiz namusuz hakemleri

nakzo

Eskisehirden 4 yemişsin 15 maçta 26 gol yemişsin 300 milyon borç berbat bir takım ve bu bir yarışma ha senin su hali ruhiyene kim sabretsin

hyasin61
30.12.2014, 00:06
Şunlara hit kazandırmak istemiyorum. Ne dediğini yazsan bi zahmet. :)

Gesendet von meinem LG-D855

Kardesım pozısyon gol dedı hepsı.Yardımcının o pozısyonu oradan gorememesı buyuk hata ,o topun o sekılde dısardan gelmesi fızık kuralalarına aykırı dedıler

ALDENİRO
Macın analizi
1. Tek forvet cardozo olmaaaaaaz. Ersun hoca hatalı
2. Yattabare cardozo forvet oynamalı ceza sahas içi. Ersun hoca hatalı.
3. Verkaç yok adam eksiltme yok sahaya yayıyılış hatalı.ersun hoca hatalı.
4. Defans kötü.vahid hoca aldırdı.
5. Constant oyuna girmeli diribling yapmalı
6. Kanat orta sahayla bütünleşmeli.
7. Hızlı oynamalıyız.

biltrabzon
Maçı veren Belkalem-Waris değişikliğidir.. Dolayısıyla maçı veren Ersun Yanal'dır.

Rakip takım topu alınca ilk olarak Mustafa Akbaş amatörü ile karşılaşırsa sonuç böyle olur.. Adam bir maç boyunca tek kafa topu alamaz mı yahu?

Takımda hiç kimse mücadele etmiyor. Kimsenin birbirinden haberi yok..

Takımda oynayan 2 kişi vardı, onlardan biri de sakatlanınca çıktı.. Bosingwa'da tek başına bir yere kadar.

Belkalem sakatlanmadan orta saha siritiyordu,ben dedim tamam simdi ya fatih,yada salih girer Medjani stopere gecer.Oda ne adam olmayan orta sahadan medjani yi alip waris i koyuyor.Bu mac burda biter dedim ve yumos kadro Eskkisehir e direnemez vede direnemedi.

temel_yilmaz
30.12.2014, 00:09
Ben hocalarin ne olursa olsun kafasindaki oyunu oynatmalarina inanilmaz saygi duyuyorum.Bu yuzden Ersun hocanin kafasindaki sistemede saygi gosteriyorum.
Ersun hocanin kafasindaki sistemi bu oyuncu grubu maksimum 15 dakika oynar 16. Dakikayi goremez.

Yalniz hocaya elestirim su olur hocam sol bek isak,sol acik Yusuf bu adamlar lig tv nin kadrajina bile giremiyorlar.
Cogu pozisyonda birbirlerine girip birbirlerini bozuyorlar,isak sol bek yedigimiz golde ve en az 10 pozisyonda Yusufun onunde nasil oluyor anlamadim.

Bu iki oyun zekasi kit adam yuzunden Waris'in oyunu bozuldu macta.Waris'i bir cok arkadas begenmez ama ileride tek top turup oyun yapmaya calisan adam nitekim cikti ve koca yarim saat doldur bosalta basladi.
Takimda bir daha asla forma giymemesi gereken adam kesinlikle Constant hic ucune besine bakilmadan gonderilmeli top ayagina gelsin ileri ortala, hali sahada olmadigini bilecek yasta.
Takim 2-1 yeni pas yaparak kanatlari inmesi lazim aksine sisirip tactan gol yiyoruz,kim Mustafa Akbas yuzunden son 3 haftadir yedigimiz goller sol tarafimizdan.
Yusuf'a kahraman olanin takimi icin mucadele eden futbolcu oldugunu anlatmak gerek,sol bekimiz ve sol acigimiz gol atmaktan baska dusuncesi olmayan hali saha topculari gibi buna birde naylon plastik stoper eklenince her mac topu alan kaleci ile karsi karsiya kaliyor.

batugol
30.12.2014, 00:09
bu ulkede futbol hukuk hak adalet yok
guce tapma var
hakemin ardina siginmiyoruz ama
bu kac oldu
gol atiyorsun verilmiyor
faul verilmiyor gol yiyorsun
2 - 1 yqpiyorsun hirslaniyorsun daha 15 dakika var
arkasindan ofsayttan gol yiyorsun
sonra cok bilmisler geliyor maci ve taktigi konusalim diyor
siz konusmaya devam edin
konusun konusun bol bol konusun
ayni durum fb ve gs ye olsaydi
ortalim yikiliyor ve
hakem odalari basiliyor olurdu
bir daha da o hakem o takimin macina verilmezdi
bize gelince iyi mi oynadik sanki
hakkettik mi
waris yerine o girseydi
konusun daha konusun siz

hodlu
30.12.2014, 00:10
Herkesin yendiği takımdan 4 gol yiyerek yerlerde sürünerek ağır bir yenilgi aldık. Sorumlu baştan aşağı Trabzonspor camiasıdır. Giden yönetimi, gelen yönetimi. Her maç hakemler tarafından doğranan bir takım var, başkanlar ve yönetimler sus pus olur. Taraftar iki mağlubiyette hoca kellesi alır. Yanlış transferler peş peşe yapılır. Koskoca Karadeniz şeridinden bir altyapı kurulup futbolcu fabrikasına döndürülemez. 1461 takımının başına tecrübeli bir hoca getirilip genç oyuncuları yetiştiremez. Daha çook yazılacak şey var ama yazsak ne olacak. Kime ne fayda... Trabzonspor herkes için şov malzemesidir. Gelen şovunu yapar çeker gider. Kalan cefakar taraftardır onun da canı çıkmak üzere...

orhan42
Belkalem çıkınca medjani stopere,salih oyuna diye düşündüm binlerce renkdaşım gibi o an.Ama hoca resmen intihar etti ve bana göre devre arası mutlaka gönderilmesi gereken Waris'i oyuna aldı..Orada maç bitti bana göre.Ve rakip üzerimize çok rahat geldi ki bunda Soner gibikız futsal takımı oyuncusu ile Constant'ın etkisi büyük..ne yaptığını bilmeyen bir takım haline bürünüverdik 2. golden sonra ki Yusuf ve Özer o golleri atsa belki de farklı konuşuyor olurduk..Yakaldın mı atacak,atınca da kontrollü oyuna dönüp bekleyeceksin bir müddet.1-2 olduktan sonra biraz basıp beklesek olacak ama harala gürele gidersen rakip yarı sahaya ve geride Mustafa Akbaş gibi bir stoperin varsa 4 gol az bile..Ha bu arada hakem denen şerref yoksunu p.z.v.nge ne desek boş.Gol olan pozisyona aut de,Yusuf'a yapılan buz gibi faulü atla ve arkasından gol gelsin..Sana ne diyeyim hakem bey?! Anana yazık değil mi?2 haftadır hakemler ekmeğimize kan doğruyor,bizim başkan baksın şeref locasından şabalak şabalak..

Uğur Kalyoncu
Ersun Yanal Belkalem yerine Salihi oyuna alıp Medjaniyi de stopere çekmeyip orta sahayı boşaltarak maçı rakibe hediye etti..Evet yediğimiz gol de faul var hakemin kulağını ben de çınlatıyorum ama ne oynadık arkadaş bu akşam...

Warisin ne işi var orta sahada bu adam oynayacaksa rakip kaleye en yakın isim olarak oynar,onun dışında sağda solda geride oynamaz..

Constantın orası burası oynuyor,Akbaş her maç koşu yapan adamı izliyor Medjani de nerde müdahele yapacağını bilmiyor devamlı geri kaçıyor,orta saha zaten boş..Bu akşam yenilgiyi hakettik tek üzüldüğüm nokta İbrahimin böyle başlangıç yapması oldu ama yine de oynamaya devam etmeli..

fanatikdevri
30.12.2014, 00:12
Mustafa Akbaş'ın pozisyon hatası dışında stoperlerin bariz hatası olduğunu düşünmüyorum,tek bir pozisyon hatırlatmak istiyorum o da Eskişehir'in 6-2 yakaladığı pozisyon.Doğru pasları atsalar çok daha net pozisyonalar vereceğiz.
Hatayı Cardoza'ya yaklaşmak için takımı orta sahaya kadar çıkaran ve bunu hiç bir kademe ve derinlik kaysgısı olmayan oyun yapımız ve bu oyuna asla uymayan orta saha oyuncularımızda arayın.
İshak işin tuzu biberi oldu.Vahit Hoca'nın haklı olduğu en net konuymuş.

nakzo
Burda ihoyu artık savunmayın harcanan paraya bakarak tarihimizin en verimsiz ve berbat kadrosu kurulmuştur.Takım yerlerde bile değildir ulan esişehir Trabzonu tarihinde kaç kere yendide 4 tane atabiliyor bu kadronun emekle cabayla alakası yok 3 tane şizofrenin kurduğu kadro kısacası şike diye diye Mesih bekleyen Hristiyan tarikatleri gibi başımıza sahte mesihi getirdiniz oda bir güzel kupanının sapını elimize verdi kulubude onarılması çok zor şekilde batırdı.

lizarazu
Eskisehirin attigi ilk golde kesinlikle faul var. Eskisehirin 3. Golude ofsay. t gibi geldi bana. Maci biz vermisiz bu kadar acilmaya gerek yoktu. Constant topla iyi oyuncu ama geriye kesinlikle kosmuyor. Ersun hoca ilk geldigi yillardaki hatalari yapiyor ama ben guveniyorum.cunku kacirilan pozisyonlar var. waris, yatabare is yapmaz malesef stoper,erkan zengin ve umut gibi bir forvet lazim.

Sefa Murat Dokuz
30.12.2014, 00:15
Klüp çok yanlış kişilerin elinde. Eleştirilecek o kadar çok şey varki hangisinden başlayalım şaşırıyor insan. Bu kadar yanlışın olduğu yerde başarısızlığın sorumlusunu bulmak hepsinden daha zor. Bizim bu yönetimden acil kurtulmamız lazım. Eyvallah bizim klübün menfaatlerini istiyordur beki ama, bir hareketin liderinin vizyonu kapasitesi o hareketin başarısında en önemli faktörlerden birisi. İbrahim Hacıosmanoğlu birilerine göre bunu söyleyince burjuva olucaz belki ama 2 koyun güdemez. Diyebilirsinki bunu başka kelimelerle anlatamazmısın, bu maçta çıkan tablo'dan maç üstünden 1 saat geçsede kurtulamadım. Resmen bunalıma gircem bu klüp yüzünden. Hayatta başka bir bağımız yok harbiden yok. 1 hafta zamanı nasıl geçireceğimizi şaşırıyoruz. Sonunda yıkıma uğruyoruz. Yazık lan bize. Benim Trabzonsporum'u bu adamın yönetmesi skandaldır. Ben hayatımda 6m€ verilip, hiçbir özelliği olmayan bir oyuncu hiç görmedim. Bu Waris ne arkadaşlar ya, et mi balık mı anlayamadık diyorduk ama bu ikiside değil bundan cacık bile olmaz. Constant'ın futbol oynamaya niyeti yok. Bu kadar garanti para nasıl verdik biz bu adama şaka gibi nasıl çıkarcaz elden bilmiyorum. Colman bundan iyiydi yalansa yalan diyin. Mustafa Akbaş transfer değil ya Ersun Hocam şu adam bizde oynayabilcek bir adam mı Allah aşkına, Fifa'da aptal defans oyuncuları var ya her ara pası forvet kaleci ile karşı karşıya kalır bu Akbaş tam sazan her pozisyon rakibi kaçırıyor. Belkalem çıktı ve bizim işimiz o an bitti. Medjani iyi bir stoper değil malesef. Adam o kadar farklı pozisyonda oynuyor ki saha içinde stoper oynarken stoper oynadığını unutuyor. Stoperlik Constant'a kalıyor vay halimize. 3.kez aynı şeyi yaşıyoruz. Kevin Constant kaleye en uzak yerde oynamalı. Adam her aldığını ileri dikiyor, savunması da berbat. Daha doğrusu gitmeli bizden ama bunu alan bi klüp bulamayız heralde. Soner ilk yarı kötü değildi pasları iyiydi bile diyebilirim, 2.yarı hayalet oldu ayakları titredi 1 m top sürmedi, her aldığını geri verdi. Cesaret 0. Bizde oynayamaz bu. Bosingwa çok çok kötü oynuyor. 90 dk da tek iyi hareketi bir çalımla bir orta. Önünde 30 metre boş alan var topu sürmüyor, ordan yüksekliği 10 cm olan bir orta yapıyor şaka gibi orta. Ön direği geçen ortası yok zaten. Savunmada 2 kez bozduğu ofsayt cabası. Kaptan 4 maçtır berbat malesef. Bizim takımda kim ne derse desin savunmada Belkalem+Mustafa Yumlu orta sahada Salih+Mehmet Ekici her maç çok çok kötü olmadıkça oynamalı.

Nazim Can
Belkalem sakatlanmadan orta saha siritiyordu,ben dedim tamam simdi ya fatih,yada salih girer Medjani stopere gecer.Oda ne adam olmayan orta sahadan medjani yi alip waris i koyuyor.Bu mac burda biter dedim ve yumos kadro Eskkisehir e direnemez vede direnemedi.

bu macin skoru tam senlik hocam, istedigin kadar acilabilirsin:) ortam müsait, hadi diline kuvvet:cool:

orhan42
Bu arada 3. gol ofsayt mı?ben gol verilince sinirimden tekrarına bakamadım.Bu arada Soner sen anca Manisa'nın gençlerine kerkinirsin..Defolduğun gün bu takımdan bayram edeceğim..

lizarazu
30.12.2014, 00:19
Sayilmayan golde golmus yazik olmus ermanda soyluyo simdi

Sefaenes
30.12.2014, 00:21
Verilmiyen gol'de ve faul de yediğimiz gol'de 3 seytana yapilsa hen futbolcular hem taraftar hakeme yürürdü biz cok sakiniz ezilmeyi kabul ediyoruz

lizarazu
30.12.2014, 00:21
Hakemler icine etmis macin.

hyasin61
30.12.2014, 00:22
https://pbs.twimg.com/media/B6DXiz_IIAIiuSU.jpg:large

Erman Toroglu : Aynen balta sapı gibi durmuşşun (Çizgi Hakemine )

61ronin61
30.12.2014, 00:26
herkesten özür dilerim ben burda sürekli ibrahimi savundum o kaleye geçmeli dedim ama çok yanıldım fatih iyi bir kaleci değil ama ibrahimden kesinlikle iyi maça gelirsek talimatlarla yönetilen amacı olmayan bir takımız bu sene bjk şampiyon olacaktır artık ts nin mçlarını izlemiyeceğim bu takım çok kape bir takım oldu başındaki başkan sayesinde ben bu maça çok kıllandım aynı bjk maçı gibi herkes rahatlamış sanki yenildik diye ersun hoca mükemmel bir hoca onun gram suçu yok herkes bunu bilsin çok başka şeyler dönüyor bu takımda bk ye talimatla maçı kaybetik eskişehirede erkan zengin karşılığı bu maç verildi nalet olsun bu başkan tam şerefsiz çıktı hep savundum bu başkanı ama bunun kanı beş para etmez karaktersiz malum iktidara tapan şerefsizin teki Allah onun cezasını versin hepimizi kandırdı belkide derin trabzon takımı ele geçirdi başkan gitmesi bırakması için çünkü bugün bu maçta takım yenilmek için herşeyi yaptı biz asla şampiyon olamayacağız çünkü herkes trabzonsporu ele geçirmeye çalışıyor kimi siyasi kimi cebi doldurmak için keşke bu takımı tutmasaydım hep üzüldüm yıllarca kimse bu taraftar kadar sevmedi düşünmedi bu takımı tüm başkanlar kendi menfaati için sadece kullandı biz şampiyon filan olamayız artık eminim herkes sağlıcakla kalsın

biltrabzon
30.12.2014, 00:29
bu macin skoru tam senlik hocam, istedigin kadar acilabilirsin:) ortam müsait, hadi diline kuvvet:cool:

Sizin gibi zafer sarhosu degiliz,2 güzel harekete,2 güzel sonuca tav olan insan hic degiliz.Sahaya bakar ve gercekleri söyleriz.Bu adami sizin gibi zihniyet zaten baskan secti,ama bakiyorum hala millete laf yetistirme derdindesiniz.Bu kadar para harcayip liderden 13 puan fark yiyen bir takim var ortada,ne yapalim sunni gaz mi verelim,sizin gibi.

batugol
30.12.2014, 00:30
takim cokmus
taraftar cokmus
bmn cokmus cok mu

sasort
30.12.2014, 00:30
3 takviye şart

erkan olursa sağ kanada doğru dürüst bir sağ açık

orta sahaya yerli bir takviye

defans yerli topçu

gitmesi gerekenler

yumlu gitmesi taraftarı değilim ama zeki ile gözden çıkarılmış

aykut
soner
fatih atik
mustafa akbaş

yabancı
avram

bunlar gitmeli
bazı arkadaşlar warisi constantı gönderiyor

ya arkadaş biraz mantıklı olun ha diyince gönderilip alınıyormu topçu
6 me verdin warise 3 ten fazla kimse vermez ondan sonra mali durum ortada batarsın

bunlar kalacak en azından warisi adam edecez ki değerinde satalım yoksa büyük zararı külüp kaldırmaz
avraamı gönderecen takıma beyin niteliğinde bir topçu alacan

bu tarz oynayabilecek constant ver onunda etkisiz futbolu bitiriyor oyunu

serdaracıl
30.12.2014, 00:31

Bu irdelenmeli kelimesine gıcik oluyorum. Bence warise 6 milyon verip kulube alan irdelensin irdelenecekse

champion
30.12.2014, 00:32
Kaç aydır bu forumu takip ediyorum.Bana şbli muamelesi yapmayın lütfen.

biltrabzon
Icimiz kan agliyor,hala bu baskan denilen adami savunanlar var.Tarihimizin en rezil baskan ve yönetimi,biz onlara bile isyan edemiyorken hakemlerden mi hesap soracagiz.

batugol
warise 6 milyon vereni saygiyla selamliyorum
12 veriyorlarsa satmayani daha cok saygiyla selamlarim

hodlu
30.12.2014, 00:33
Bu gecenin parlayan tek yıldızı kaleci İbrahim'di. Bu çocuk çok büyük kaleci olacak ama bir gün bir başkan çıkacak ve bir takımda iki iyi kaleci olmaz deyip birini satacak. En kötüsü de buna taraftar ses çıkarmayacak. Sonra da birileri Trabzonspor büyük takım deyip kendini avutacak. Bırakın beyler bu işleri, büyük takım dediğin Bülent yıldırım denen o Trabzonspor düşmanının hakemliğini bitirecek ki diğerlerinin de ayakları titresin. Ama bizim başkanlar koltuğa oturdular mı lal olurlar...

serdaracıl
30.12.2014, 00:33
70 milyon harcayip kendi evinde şikecilerden 4 yiyen adam onuru varsa istifa eder. Bir dahada insan icine cikmaz

champion
30.12.2014, 00:34
Çöktüm bugün rezalet oynadık Bosi bile kötüydü Constant'a diyeceğim laf yok zaten.

Ehrimen
30.12.2014, 00:35
Waris tarihimizin en büyük kazığıdır herhalde. AH İHO AH!

Cafer Bulur
Stoperlerimizin hiç biri Trabzonsporun seviyesinde değil. Hiçbiri oyun kuramıyor yani aslında oyun kurmak burda fazla lüks kalıyor ortalama bir stoper özelliklerini bile yansıtmıyorlar.

Orta sahada iyi bir kesicimiz yok veya nefes aldırmayacak yanındakileri rahatlacak birisi. Colman ve Zokora gibi bir futbolcumuz olsaydı sistem biraz daha rahatlardı.

Son olarak samimi bir yorum yapmak istiyorum belli oldu ki bu yıl 4. Bitircez bari Mertcan gibi genç futbolcularla bitirelim en azından gelecek yıla hazırlık olur.

Not: futbolcunun bir önemi yok sadece formamız ilk 4 e girer.

3.golde hatali olan ibrahim,kalesinden cikmasa o golü yemezdi,2.ci golde ofsayti bozan bosingwa bunu birkac macta daha yapti.

Hakemin de maca cok büyük etki ettigini söylemeliyiz o golümüz verilse maci alirdik.

Bunun haricinden hakemin eskisehire vermedigi en az 2 sari kart ve golden önceki faul var.

Evet kötüydük hatta rezil oynadik ama adil bir hakem olsa bu mac böyle bitmezdi.

lazzz61
Hakem golü attırdı trabzon açıldı kontralardan golleri yedik

yavuzbaha
Icimiz kan agliyor,hala bu baskan denilen adami savunanlar var.Tarihimizin en rezil baskan ve yönetimi,biz onlara bile isyan edemiyorken hakemlerden mi hesap soracagiz.

aynen öyle...