PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 07:54
BJK’nin attığı 2. Gol öncesi Konya’ya net faul var.
Karabük'ün attığı golde rakip golü kendi kalesine atıyor, ofsayt yok ama gol iptal.
Bu sezon hakemler fiyasko.
Özellikle Anadolu takımlarının çok canını yakıyorlar.
3 İstanbul takımlarına haram puanlar kazandırıyorlar.

AHLAKSIZ UTANMAZ TFF
VİCDANSIZ MHK

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 07:57
3 puanı kap, 4.lüğe yaklaş Trabzon'um.

Es-Es ve Bal-Kes'ten 6 puan çıkarmalıyız.

E. Okan Bülbül
29.12.2014, 08:16
Iy 1-1 ms 3-1

UğuR
29.12.2014, 10:34
Zor bir maç olacak bence...
1-0 olsun bizim olsun...

AntiŞike
29.12.2014, 10:41
Bugün günlerden Trabzonspor...:) Pazartesi günlerini iple çekmeye başladım..:))

zafer6161
29.12.2014, 10:43
4'2 yeneriz'''

Ahmet Kuru
29.12.2014, 10:46
inşallah İbrahim Demir ve İshak Doğan oynar maçta...

Kadir Yeter
29.12.2014, 10:58
http://i.hizliresim.com/6lPpLE.jpg

Kavakmeydan'da durum:

Stadda hava çokbulutlu, rüzgâr yok, sıcaklık:17 derece...

Gişelerde durum gâyet sâkin... 5-10 Kişi...

29.12.2014 Saat:10.56

kadiryeter Kadir Yeter. TRABZON.

Ehrimen
29.12.2014, 11:10
Toplam satılan bilet sayısı ne kadar acaba?

Tatar Kemal
29.12.2014, 11:16
puan kaybı bizim açımızdan kötü olur. Eskişehirspor'un durumu iyi dğeil ama her an sürpriz yapabilecek bir takım. dikkatli ve sakin oynamamız gerekiyor.

Ahmet Kuru
29.12.2014, 11:18
passo nun sitesinden baktım. kale arkaları dahil maraton vs boş yine. Şaşırdık mı?

Ehrimen
29.12.2014, 11:21
passo nun sitesinden baktım. kale arkaları dahil maraton vs boş yine. Şaşırdık mı?

Offf of!

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 11:21
Şirketin akşam yılbaşı toplantısı olduğundan maçı canlı izleyemeyeceğim ama aklım Avni Aker'de olacak.

3 puan şart.

Faik Yılmaz
29.12.2014, 11:23
Beşiktaş'a ve Fenerbahçe'ye her hafta ballı penaltılar puanlar peşkeş çekiliyor....

Galatasaray'da hakeza öyle....

Yani ligin ilk 3 sırasını ağzımızla kuş tutsak bize vermediler vermeyecekler....

Hal böyle iken ,

Ortalıkta dönen pislikleri ,

Puan gasplarını yenilen kul haklarını dikkate almadan...

Suçu taraftara atmak ne kadar kolay değil mi ?

Taraftar bedava biletle bile maça gelmiyor....

Neden mi bunun cevabını çürümüşlüğümüzde aramak lazım taraftarda değil...

Kazım Bostan
29.12.2014, 11:25
mra akhisardan ayrılmış... Hadi hocam ptt'ye... ;)

Ahmet Kuru
29.12.2014, 11:27
faik abi, kusura bakma da onlara penaltı veriliyor, bunlara peşkeş çekiyorlar, lig öyle lig böyle bahanelerini geçelim.
Eğer bu takım ağzıyla kuş tutsa da şampiyon yapılmıyorsa kapatalım dükkanı gidelim.

Böyle bahane mi olur?

rize napsın ozaman? Balıkesir? Konya Bursa, Eskişehir? kimse maça gitmesin ozaman 3 İstanbul takımının taraftarı gitsin tamamdır .

Böyle bir mantık olabilir mi?

Tutturmuşuz bi '' kirli düzen kirli Düzen '' diye.

Kazım Bostan
29.12.2014, 11:36
trabzon'un Trabzonspor diye bir derdi kalmamış bence tek sebep bu. Yazık. Hadi 30 lirayken neyse de şu fiyatlara her maç Full çekmesi lazım ya

Courage
29.12.2014, 11:37
Umarım Erkan bugün canını dişine takar oynar.O ölümüne oynasın ,bizimkilerde ölümüne oynasın hakeden kazansın.

Yoksa ,maç öncesi rakip oyuncuya transfer teklifi götüren -kafasını bulandıran ahlaksız şikeci tayfasının pozisyonuna düşmek istemem doğrusu.

Ahmet Kuru
29.12.2014, 11:40
trabzon'un Trabzonspor diye bir derdi kalmamış bence tek sebep bu. Yazık. Hadi 30 lirayken neyse de şu fiyatlara her maç Full çekmesi lazım ya

adamlar izmir den İstanbul dan ankaradan günü birlik maça gidiyor Trabzon a, maçı izleyip geri dönüyorlar. Trabzon daki paşa zadelerimiz ligi beğenmiyor, kirli buluyor, biletleri pahalı buluyor, stadın üstü açık diyor vs vs. bize bahane mi yok?

exelans_25
29.12.2014, 11:40
tribunler yine bos olur Trabzon'daki taraftar bu takimi kesinlikle haketmiyor 5 lira ama sen evde otur gitme stada

OrkHun
29.12.2014, 11:41
faik abi, kusura bakma da onlara penaltı veriliyor, bunlara peşkeş çekiyorlar, lig öyle lig böyle bahanelerini geçelim.
Eğer bu takım ağzıyla kuş tutsa da şampiyon yapılmıyorsa kapatalım dükkanı gidelim.

Böyle bahane mi olur?

rize napsın ozaman? Balıkesir? Konya Bursa, Eskişehir? kimse maça gitmesin ozaman 3 İstanbul takımının taraftarı gitsin tamamdır .

Böyle bir mantık olabilir mi?

Tutturmuşuz bi '' kirli düzen kirli Düzen '' diye.

kimse maça gitmesin süper fikir. hatta maça çıkmasın da.
hatta bu kulüpler kendisini kapatsın komple, hepsi hiçbir zaman başrol verilmeyecek figüranlar zira. oyundan çıkmak da bir oyun bozma yöntemidir.

Eğer bugün biletler ucuzladığı için stat dolsaydı üzülürdüm.
böylesi daha sağlıklı bir durum.

Harun-61
29.12.2014, 11:43
Net olarak olmaz diyordum ama, mac biletleri'i 5-10 TL iken bu stad dolmuyorsa ciddi ciddi bizde maclari Istanbul'da oynayalim.

Bu naisl bir isdir arkadas ?!!

.

Ahmet Kuru
29.12.2014, 11:45
kimse maça gitmesin süper fikir. hatta maça çıkmasın da.
hatta bu kulüpler kendisini kapatsın komple, hepsi hiçbir zaman başrol verilmeyecek figüranlar zira. oyundan çıkmak da bir oyun bozma yöntemidir.

Eğer bugün biletler ucuzladığı için stat dolsaydı üzülürdüm.
böylesi daha sağlıklı bir durum.

buna kabulüm bak.

kapatalım kulübü rahatlayalım.

düzen kirli diye, gönül Verdiğin Haftanın 7 günü konu yaptığın, bordo ile yatıp mavi ile kalktığın ailenden ayırmadığın takıma, birilerinin yapmış olduğu şerefsizlik haysiyetsizlik onursuzluklarından ötürü desteğini esirgiyorsan eğer kusura bakma da sen onları cezalandırmıyorsun, hem kendini hem camianı cezalandırıyorsun... bu kadar açık...

o şerefsizlerinde çok umrundaydı o tribünlerin dolması, tribünlerin coşması.Hatta tam tersi '' işte amacımıza ulaştık, Trabzon u Trabzonspor dan koparıyoruz '' deyip kıs kıs gülüyorlardır bile...

Kazım Bostan
29.12.2014, 11:49
adamlar izmir den İstanbul dan ankaradan günü birlik maça gidiyor Trabzon a, maçı izleyip geri dönüyorlar. Trabzon daki paşa zadelerimiz ligi beğenmiyor, kirli buluyor, biletleri pahalı buluyor, stadın üstü açık diyor vs vs. bize bahane mi yok?

yaw bu takım yeri geliyor zor zamanlarımızda yuzumuzu gulduruyor buna karşı bizim de ufak Bi fedakarlık yapmamız gerekiyor. Öğrenci olmasam ayda en azından 1 kez giderdim Ankara dan.

Kaya
29.12.2014, 11:49
Eksik bilgiden kaynaklı yanlış bir yorum da olabilir bilmiyorum ama passo lige direnen takımların başında geliyoruz sanki...

Hiçbir tribün bizimki kadar boş değil gibime geliyor...

Aslında passo lige direnç idealizmle de ilgili değil. Millet almak için uğraşmıyor sanki. Yoksa "tık" diye verilen bir kart olsa tribünler dolar...

Ancak bu sezon geçiş sezonu...

Ben eminim ki gelecek sene yeni stadyum herkese hoşnut bırakacak düzeyde dolacaktır... :)

Kazım Bostan
29.12.2014, 11:52
millet hala trabzon'da taraftar var sanıyor. Fbli arkadaşlar bile sizin taraftar kimsede yok diyor. Bi şey demiyorum adamlara

AntiŞike
29.12.2014, 11:55
Şike, haksızlık, ist. takımlarını kayırma, hakem hataları, federasyonun yanlı tutumu, pasolig, vs vs vs... bu söylenenler yerden göğe haklı, buna kimse itiraz etmiyor.
Sorun şu ki bunlar gerekçe gösterilerek maça gidilmeyecekse, o zaman ne diye bu takıma bu kadar transfer yapılıp, şampiyon olması bekleniyor, neden her maçta hop oturup hop kalkıyoruz, neden br transfer döneminde 25 mio$ harcanıp, heyecan duyup şampiyonluk bekliyoruz??
bu nasıl bir çelişkidir?
ya şampiyonluk için hiç bişey yapılmasın, transfer vs.. sonrasında da protesto için maçlara gidilmesin.
ya da bu kadar para harcanıp şampiyonluk parolası ile yola çıkılıyorsa;
HER YERDE , HER ORTAMDA,HER PLATFORMA, YUKARDA BAHSİ GEÇEN KONULAR, HAKSIZLIKLAR DİLE GETİRİLMELİ.. HER MAÇTA DEĞİŞİK PROTESTOLARLA BU HAKSIZLIKLAR ve AHLAKSIZLIKLAR ANLATILMALI, HER MAÇTA HER BASIN AÇIKLAMASINDA BUNLARA İŞARET EDİLMELİ..

ÇIKIP ŞAMPİYONLUK İÇİN HERKESE İNAT NE YAPILMASI GEREKİYORSA YAPILMALI...

TRANSFERSE, TRANSFER, DESTEKSE DESTEK...!!

Çağatay_
o şerefsizlerinde çok umrundaydı o tribünlerin dolması, tribünlerin coşması.Hatta tam tersi '' işte amacımıza ulaştık, Trabzon u Trabzonspor dan koparıyoruz '' deyip kıs kıs gülüyorlardır bile...

Aynen katılıyorum. Bütün tribünler dolar, bizimkisi yine boş kalır.

Neden mi? Bizim takıma bağlılığımız başarı endeksli değil, evvelden beri devam eden güçlü bir manevi bağ.

Tabii diğer takımlarda da manevi bağ vardır ama bizim kadar kuvvetli olan olduğunu sanmıyorum. Şampiyonlukları türlü oyunlarla engellenen bir camiayı desteklemek ancak bir mücadele ruhu ve güçlü bir manevi bağ ile olur.

Ama bu bağ koptuktan sonra, Trabzonspor'dan geriye ne kalacak? Başka takımlar yine stadını doldurur, herkes kazanacağını kazanır... Ama taraftarı ve kendi ruhu ile ilişkisini kaybeden bir Trabzonspor'un bunu onarması çok zor olur. Burada en büyük avantaj beğensek de beğenmesek de yeni stadyum oluyor. Bir şekilde stadyumu görmek için passolig veya seneye her ne olacaksa bir yerlere üye olması gerekecek taraftarın. Ve bir şekilde oraya gidecek. Böyle böyle bir alışkanlık olmuşmasını temenni ediyorum.

Ayrıca zaten mağdur edilmiş ve hakkı yenmiş takımından desteği kesmek de ne oluyor? Orada bir düzen bozukluğu olduğunu görüyorsan gidip bu düzen bozukluğuna karşı tutum sergilemen gerekir. Kulüp olarak, taraftarınla ve oyununla her organınla bunun farkında olmalısın. Ama buna rağmen biz bu düzene rağmen iyi futbol ile onları yenmeye çalışacağız diyebilmelisin. Bu direnç ise ancak gerçekten ne yaptığını bilen bir yönetim ve sabırlı bir taraftar kitlesi ile mümkündür. Gidip küfür etmekten bahsetmiyorum, taraftar ve oyuncu birlikteliği ile düzenlenecek küçük organizasyonlar ile düzgün bir hak arayışı içinde olmaktan bahsediyorum. Mesela maçlara 1 dakika geç başlamak, topa dokunmamak gibi.

Kısacası bugün ben Trabzonspor'un tüm maçları izleyen birisi olarak futboldaki düzen bozukluğunu ve adaletsizliği inkar etmiş olmuyorum. Ben Trabzonspor'luyum ve Trabzonspor bu arenada var olduğu müddetçe en zor gününde destek olmak için uğraşıyorum. Gerek maçını izleyerek, gerek burada yorum yaparak... Bugün "Ben bu ligden futboldan sıkıldım" diyerek Trabzonspor'un mücadelesine sırt çevirenler, yarın belki daha farklı bir futbol ortamında kazanacağımız başarılarda veya bu yıl-önümüzdeki yıl Avrupa'da iyi işler yaptığımızda nasıl sevinecekler?

Kazım Bostan
Eksik bilgiden kaynaklı yanlış bir yorum da olabilir bilmiyorum ama passo lige direnen takımların başında geliyoruz sanki...

Aslında passo lige direnç idealizmle de ilgili değil. Millet almak için uğraşmıyor sanki. Yoksa "tık" diye verilen bir kart olsa tribünler dolar...

Ben eminim ki gelecek sene yeni stadyum herkese hoşnut bırakacak düzeyde dolacaktır... :)

aynen katılıyorum bi sebep de bu. Önceden tüm Trabzon potansiyel seyirci iken şuanda pasoligi olan kişilerle sınırlı. Pasolig ayda yılda bir maça giden ya da aklına estiğinde giden taraftarları direk eliyor. Çok daha pratik bi yontem olsaydı katılıyorum daha çok dolardı

Derin Trabzon
29.12.2014, 11:59
Şu takımı istanbula taşımak Trabzonspora en büyük hizmet olur.

Kaya
29.12.2014, 12:02

Abi bu fikir dönem dönem hep sunulan bir fikir. Ancak bence İstanbul'daki ilk sezon deli dolmasına rağmen sonraki yıllarda da boşalmalar olacaktır...

İlk yılın haricinde sürekliliği bence garanti değil... :)

Ki bu şehrin takımıyız... :)

Sırf bu nedenle bile taşınmamız söz konusu olmamalı... :)

Çağatay_
29.12.2014, 12:03
Taşınma konusuna karşıyım ben de. Ama 3-4 maç İstanbul'da oynamak bence mantıksız bir şey değil. Burada da taraftarı olan büyük bir camiayız.

Özellikle de Trabzon'un ilgisinin düşük olduğu şu günlerde birkaç maç da burada oynasak fena mı olur?

Bera B.
29.12.2014, 12:03
Vay be yerel filozof MRA da ayrılmış demek.

Sadettin_
29.12.2014, 12:07
Vay be yerel filozof MRA da ayrılmış demek.

Aslinda Mra nin bir sezon boyunca toplatacagi puanlara cogu anadolu takimi dunden razi.
Ama adam oyle bir mahkum futbol oynatiyorki milleti futboldan sogutuyor .

Furkan Dündar
29.12.2014, 12:12

seni birazdan taşlayacaklar :)

yalnız yılda en az 4-5 maçı istanbulda oynamalıyız .. takım kendisine gelir

Kazım Bostan
mra gitmeden önce akhisar camiasını "biz kumede kalma savaşı veren bir takımız" diyerek motive etmişti niye ayrıldı acaba yau? Çok garip gerçekten bizdeyken de "bizim hedefimiz ligi ilk 6 içinde bitirmek" diyordu ama adamın hayali Barcelona ile final oynamaktı.

Ahmet Kuru
Abi bu fikir dönem dönem hep sunulan bir fikir. Ancak bence İstanbul'daki ilk sezon deli dolmasına rağmen sonraki yıllarda da boşalmalar olacaktır...

İlk yılın haricinde sürekliliği bence garanti değil... :)

Ki bu şehrin takımıyız... :)

Sırf bu nedenle bile taşınmamız söz konusu olmamalı... :)

Kaya abi,

Her maç her yıl full dolacağı garanti bile olsa taşınma durumu söz konusu olamaz. dediğin gibi. Şehir takımıyız..

Aydın Danış
Noldu gene 5 liralık maça kimse gitmiyor mu ? Eeee yuh artık yani bir paket sigara parası bile değil!!!

Leralonde
29.12.2014, 12:17
Stad dolmuyor.Saati uygun değil , pazartesi maça mı gidilir , biletler çok pahalı.Sürekli bahaneler üretiliyor.Şu maç için 5tl bile vermeyecek mi kimse , gerçi siz hava yağışlı der yine gitmezsiniz.

halil ibo
29.12.2014, 12:18
Hafta içi maçlara oldum olası gıcığım.5-10 dakika gecikmeli de olsa TV başında yerimi alacağım inşallah.Darısı tribünlerin başına !
Kazanacağımızı düşünüyorum...

Leralonde
29.12.2014, 12:19
Noldu gene 5 liralık maça kimse gitmiyor mu ? Eeee yuh artık yani bir paket sigara parası bile değil!!!

hava çok kötü ya ondan gitmiyordur kimse yada bugün pazartesi ve maç saat sekizde.Trabzon halkı bugün topluca operaya gidecek ondan dolayı maça ilgi azmış.

edit:sigaradan ucuz.

Derin Trabzon
29.12.2014, 12:20
Evet doğru eskiden ŞEHİR takımıydık

http://www.spor61.net/images/news/2217.jpg

Artık HAYALET ŞEHİR takımıyız.

http://www.tayfahaber.com/d/news/21587.jpg

OFLU
29.12.2014, 12:22
Yahu bence 1 TL olsa da aynı olacaktı. Fiyatında değil millet. Başvuru yapma zahmetinde bulunmuyor kimse. Gişeden gidip 5 dakikada alınabilecek birşey olsa bu passolig, taraftar sayısı önemli artar. Ama millet uğraşmıyor. Yok resim vs 10 gün bekleyecen diyorlar, millet de bi ara başvururuk diyor geçiyor.

Derin Trabzon
29.12.2014, 12:23

5 kuruş etmeyecek adamları karşılamak için 5 saat evvelinden yağmur çamur demeden sokaklara dökülenlere 5 tl lik bilet pahalı geliyor.

Mustafa Ayazoğlu
29.12.2014, 12:24
maça gitmemeyi bilet fiyatı hava şartlarına bağlayan yanlılıyor

şike travması sonucu ağır

adalet yok

puan farkı 3 büyüklerle 33 olmuş

Leralonde
29.12.2014, 12:25
5 kuruş etmeyecek adamları karşılamak için 5 saat evvelinden yağmur çamur demeden sokaklara dökülenlere 5 tl lik bilet pahalı geliyor.

:alkış:

OFLU
29.12.2014, 12:26
Aslında 1 kamera 1 mikrofon alıp sokağa çıkacan. Millete direk soracan, neden maça gidilmiyor diye. Yine söylüyorum, bence fiyatla ilgili değil bu mevzu.

gökhants1966
29.12.2014, 12:27
Zevk vermeyen bir futbolu izleyecem maç sırasında bağırmaktan sesim kesilecek birde üstüne 5 lira verecem valla aptallıktan başka bişey değil :D

Mert Oğuzlu61
29.12.2014, 12:33
Zevk vermeyen bir futbolu izleyecem maç sırasında bağırmaktan sesim kesilecek birde üstüne 5 lira verecem valla aptallıktan başka bişey değil :D

ses tellerini ve cebindeki 5 TL yi düşünüyor olabilirsin de giden taraftarı niye aptal diye niteliyorsun orasını anlayamadım ?

Derin Trabzon
29.12.2014, 12:34
Benim şahsi fikrimdir;

Trabzon halkının stada gelmemesinin sebebi, Şike davasında yapılan hukuksuzluğa karşı gerekli tepkiyi veremediğini, bırak tepki göstermeyi Trabzonsporun hakkına tecavüz edenlere birde en büyük desteği verdiğini, her ne kadar ağızları söylemese vicdanları bas bas bağırıyor.

Bu yüzden Avni Aker'e gelip Bordo Mavi formaya bakacak yüzleri yok, Utanıyorlar!!!

Siyasi ideolojileri uğruna sattıkları takımlarına karşı duydukları vicdan azabıdır o stattaki boşluklar.

Kabul edin hepiniz farkındasınız, Şehir Trabzonspora sahip çıkamadı.

Antonio
29.12.2014, 12:36
Benim şahsi fikrimdir;

Trabzon halkının stada gelmemesinin sebebi, Şike davasında yapılan hukuksuzluğa karşı gerekli tepkiyi veremediğini, bırak tepki göstermeyi Trabzonsporun hakkına tecavüz edenlere birde en büyük desteği verdiğini, her ne kadar ağızları söylemese vicdanları bas bas bağırıyor.

Bu yüzden Avni Aker'e gelip Bordo Mavi formaya bakacak yüzleri yok, Utanıyorlar!!!

Siyasi ideolojileri uğruna sattıkları takımlarına karşı duydukları vicdan azabıdır o stattaki boşluklar.

Kabul edin hepiniz farkındasınız, Şehir Trabzonspora sahip çıkamadı.

tespit doğru :alkış:

Leralonde
29.12.2014, 12:37
Stadın ne kadarı dolu ?

Antonio
29.12.2014, 12:39
şuda var mesela şikeciler bile maça gitmiyor onların içinde azize karşı çıkan çoğunluk var ve maça gitmiyor. illegal yollarla şampiyon olmalarını sindiremeyen taraftarda artık kadıköye gelmiyor...

Sadettin_
29.12.2014, 12:42

İsta trabzonsporluluk ruhu bu .
5 tl dahi olsa vermiyor takimi icin efsane taraftar . İnatci ve cesur .

Furkan
29.12.2014, 12:55
Aslında 1 kamera 1 mikrofon alıp sokağa çıkacan. Millete direk soracan, neden maça gidilmiyor diye. Yine söylüyorum, bence fiyatla ilgili değil bu mevzu.

Hocam sokağa çıkmaya gere yok, benim evim stadyumla yanyana nerdeyse bu sene sezon açılışı hariç maça gitmedim. Ama Hayri güre (gitmesi 30-40dk sürüyor) 4-5 maça gittim. Basketbolla çokta alakam yok bu arada.

Neden gitmiyorum sorusuna gelince passolig birinci etken. Canım istediğinde "hadi bu hafta maça gideyim" diyemiyorum passolig lazım. Passoligi de bir dayatma olduğu için almak istemiyorum. İstemediğim adamların müşterisi olmak, onlara para kazandırmak istemiyorum. Ayrıca birlikte maça gittiğim arkadaşlarımın da passolig alması gerek. Üstüne ligin başından beri alenen yapılan şikeler futboldan soğutuyor herkesi. Şikeye destek verenlere verilen %70 oylar, tepkisizlik vs..

Sonuç olarak eğer sistem devam ederse "mecburen" bir yerde sistemin müşterisi olup stadyuma gideceğiz. Ama şuan için bilet değil 5 , 1 lirada olsa gitmeyi düşünmüyorum.

Leralonde
29.12.2014, 13:00
Hocam sokağa çıkmaya gere yok, benim evim stadyumla yanyana nerdeyse bu sene sezon açılışı hariç maça gitmedim. Ama Hayri güre (gitmesi 30-40dk sürüyor) 4-5 maça gittim. Basketbolla çokta alakam yok bu arada.

Neden gitmiyorum sorusuna gelince passolig birinci etken. Canım istediğinde "hadi bu hafta maça gideyim" diyemiyorum passolig lazım. Passoligi de bir dayatma olduğu için almak istemiyorum. İstemediğim adamların müşterisi olmak, onlara para kazandırmak istemiyorum. Ayrıca birlikte maça gittiğim arkadaşlarımın da passolig alması gerek. Üstüne ligin başından beri alenen yapılan şikeler futboldan soğutuyor herkesi...

Sonuç olarak eğer sistem devam ederse "mecburen" bir yerde sistemin müşterisi olup stadyuma gideceğiz. Ama şuan için bilet değil 5 , 1 lirada olsa gitmeyi düşünmüyorum.

Avrupa maçlarında da bomboş.

Nihat Güneş
29.12.2014, 13:01
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/29/e330f4ccc14750bc4a89eab7064162b5.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/29/4231ac201660016798f85c57082a3b33.jpg

Beyler bayanlar goruldugu uzere Waris 11 de Constant ve Musa yedek dolaysiyla Ishak 11 de tahminen :)

Gurpas
29.12.2014, 13:02

Ya zaten Senin gibi tipler bu manzaranın sebebi...

Çağatay_
29.12.2014, 13:03
Passolig savunulacak bir şey değil ama verilen 25 liranın 17 lirası direkt kulübe gidiyor.

Furkan arkadaşımız için kişisel sebep bu olabilir ama şunu söylemek lazım ki genel sebep bu olsa Avrupa ve Kupa maçlarında da aynı sıkıntı olmazdı.

Takım gruptan çıkma maçı oynuyor tribünün 3'te 1'i zor dolmuş ayıptır.

evonon
29.12.2014, 13:07

Bence de proseduru daha kolay bisey olsa alan da maca giden de daha cok olurdu. Ben almadim birinci sebep bu sistemin cikardigi hicbir halta guvenmemem ikincisi da passolig almanin sacma prosedurleriyle ugrasmak istememem.

Bir de takim passoligten kazanacagi paranin cok daha fazlasini seyircisizlikten kaybetti. Bilette indirim yapacagina her hafta gelenin passoligini karsilasa daha isine gelirdi

Sadettin_
29.12.2014, 13:08

Neden gitmiyorum sorusuna gelince passolig birinci etken. Canım istediğinde "hadi bu hafta maça gideyim" diyemiyorum passolig lazım. Passoligi de bir dayatma olduğu için almak istemiyorum. İstemediğim adamların müşterisi olmak, onlara para kazandırmak istemiyorum. Ayrıca birlikte maça gittiğim arkadaşlarımın da passolig alması gerek. Üstüne ligin başından beri alenen yapılan şikeler futboldan soğutuyor herkesi...

Tepki sonucu Pasolig uygulamasina son verilecegini mi dusunuyorsunuz ?
Eger oyle birsey olacaksa tepkiniz belki ise yarayabilir .
Ama bu sistemden artik geri donulmeyrcek diye dusunuyorum ben . Bu yuzden maca gitmeyerek sadece kendi takimimiza zarar vetiyoruz .
Zaten Tff bizim takimin bos trubunlere oynamasina dunden razi ..

Gürkan Asma
29.12.2014, 13:11
Yahu bence 1 TL olsa da aynı olacaktı. Fiyatında değil millet. Başvuru yapma zahmetinde bulunmuyor kimse. Gişeden gidip 5 dakikada alınabilecek birşey olsa bu passolig, taraftar sayısı önemli artar. Ama millet uğraşmıyor. Yok resim vs 10 gün bekleyecen diyorlar, millet de bi ara başvururuk diyor geçiyor.
Bildiğim kadarıyla gişeye gidip başvurabiliyorsun ve o maç için tek maçlık kart veriyorlar senin passo kartın gelene kadar..

Ki bence sebep bu değil...

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 13:16
Gümüşhane'li Ertuğrul SAĞLAM, her çalıştırdığı takım Trabzonspor'a yenilince mutlaka bir mazeret buluyor, yok TS'un hakemlere ihtiyacı yok, yok maçın hakkı beraberlikti, yok hakemler takdir haklarını TS'dan yana kullandı gibi.

Bir kere çıkıp rakibi tebrik et, nedir bu TS takıntınız yahu?

Ufuk
29.12.2014, 13:16
Istek olsa klüp kolaylik sağlar. Başakşehir maçının olduğu gün Ümraniye ts clubtan başvuru yaptığım gün almıştım kartımi. Hatta başvuruyu bile telefondan yaptım :)

cakalkerem
29.12.2014, 13:17
yenelim de taraftara lazım yok...

Ama dün Konya tribünlerininn baskısını ben neredeyse evde hissettim...

Yazık oluyor bu takıma....

destek yok ama iş atıp vurmak kesmeye gelince kimse mangalda kül bırakmıyor....

Sibel
29.12.2014, 13:19
Bir kere de maçtan sonra boş muhabbeti yapın.
Neymiş passo.com'da tribun boşmuş.
Her maç aynı muhabbet ve bıkmıyorsunuz. Üstelik hemen her maç yanılmanıza rağmen.
Metalist maçında da 600bilet satılmıştı zaten! Bir şeyi diyorsanız destekli diyin.
Kapı açılır açılmaz fotoğraf çekip atın buraya stat boş diye alıştınız. Bizim tribun maç başlarken dolmaya başlıyor. Bu maç da en az 10-13bin olur.
Dün akşam da yazdım, şu ligde maça gitmeyen adama asla kızmıyorum.
Yapabilsem ben de gitmem.
Hiçbir amacınız yok, hedef yok. Kukla oldugun bir lig.
Yıllardır futbol zevki yok. Olsa koşa koşa gidilir gene.
Tribüne giden de pişman oluyor çektiği eziyetten.

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 13:20
2010-2011 sezonu

Satılmışşehir-TRABZONSPOR: 0-0

O akşam kalp krizinden ölen ve hanım, bu sezon da bizi şampiyon yapmayacaklar diyerek kalp krizinden ölen abimiz ve çalınan şampiyonluğumuz için bu maçı kazan Trabzon'um. Şikebahçeye sahanda 3-1 yenilerek maç sat, bize karşı ağzından salya gelene kadar oyna!

Satılmışşehir'e nefes aldırmayın uşaklar.

BU NASIL BİR ŞEHİR
SATILMIŞ ESKİŞEHİR

Faik Yılmaz
29.12.2014, 13:21
Kongre'de Hakan Kulaçoğlu Abimizi Nusret Yılmaz Abimizi bile yuhalayan hatta ana avrat küfreden futbol ulemaları vardı kongrede....

Büyük Başkanlarını çılgınca alkışlıyor el kaldırınca kaldırıyor indirince indiriyorlardı...

Trabzonspor böyle başkan görmemişti onlara göre....

Onlar doldursun stadyumu...

Aidatları ödenerek üye yapılanlar doldursun....

Düzene sandıkta cevap veremeyenler doldursun....

Ben passolig almadım almayacağım...

Az önce stadyumun yanından geldim gişelerde 3 ( üç ) yazıyla üç kişi vardı.....

Millet maça gitmiyor gitmeyecek...

Biletleri bedava yapsanız da gitmeyecek....

Stadyumun hiç bir maçta dolmasınıda kimse beklemesin...

Türk Futbolu boğazına kadar pisliğe batmış....

Siz yakın sigarayı zevk alın diyorsunuz...

cakalkerem
29.12.2014, 13:22
Her maç aynı muhabbet ve bıkmıyorsunuz. Üstelik hemen her maç yanılmanıza rağmen.
Metalist maçında da 600bilet satılmıştı zaten! Bir şeyi diyorsanız destekli diyin.
Kapı açılır açılmaz fotoğraf çekip atın buraya stat boş diye alıştınız. Bizim tribun maç başlarken dolmaya başlıyor. Bu maç da en az 10-13bin olur.

amaç stada gidip maç izlemek değil..
amaç takımın yanında olduğunu takıma anlatabilmek....

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 13:22
3 gol ortalamana devam et Trabzon'um.

Düşsün dibe satılmışşehir.

Diğer bir şikeci balıkçı Sivas'a da sıra gelecek. Kucağımıza düşürdü Allah onları da.

Furkan Dündar
29.12.2014, 13:23

Beyler bayanlar goruldugu uzere Waris 11 de Constant ve Musa yedek dolaysiyla Ishak 11 de tahminen :)

ishak sonunda sol beke ambargoyu koydu cok güveniyoruz ona :alkış:

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 13:24
Bu Başkan taraftarın gözünde bitmiştir.

Stadın dolması için sevgi, samimiyet ve güven aşılayan bir yönetim gerekli.

Faruk ÖZAK ve Atay AKTUĞ yönetimleri gibi olmalı Başkanlar

HOPA'LI TS'Lİ
29.12.2014, 13:25
İshak çok değerli bir yetenek.

Hücuma katkısı da süper.

İlk 11 oynaması çok iyi.

İskender GÜNEN stili var oğlanda.

Hey gidi İskender hey. Ne sol ayağın vardı be.

oğuzhan can
29.12.2014, 13:27
stadın dolup dolmaması futbolcuların moralının bozulması dışında umrumda değil. isteyen gelir isteyen gelmez banane. maça gelecek olursak inşallah yeneriz. güzel futbol izleyip yenilmek işime gelmiyor açıkcası. bu maç benim için yenmek daha önemli. eskişehirin küme düşmesini Allah inşallah 32. hafta bana yaşatır stadta. son 3 hafta eskişehir sivas balıkesir. son üç takım. böyle giderse düşeni biz belirlicez inşallah:) eğlenceli olacak:)

Fatih Özkan
29.12.2014, 13:29
Trabzon'da "Bizi şampiyon yapmazlar!" inancı hüküm sürmekte. Bu sene de ligde olanları görüyoruz zaten. Artık hakemler açıkça desteklemekte İstanbul takımlarını!
Öte yandan kimse yönetimi sevmiyor, yönetime güvenmiyor.
Başkan dediğimiz adam birleştirici güç olması gerekirken taraftarları kutuplaştırdı.

PortoDeGalinhas
29.12.2014, 13:29
Yine trabzonspor u istanbula taşıyalim. Bilet 5 tl oldu ama taraftar beleşci olduğu, bahane ürettiği, trabzonspor u hak etmediği için stada gitmiyor muhabbeti. Bunlar hep sığ düşüncelerin, olaya geniş açıdan bakamamanin eseri maalesef.

Sibel
29.12.2014, 13:33
amaç stada gidip maç izlemek değil..
amaç takımın yanında olduğunu takıma anlatabilmek....

İnsanların öyle bir derdi yok şu an.
İsterse kapıyı açık bıraksınlar. Bir heyecan olmadıkça o stat dolmaz abicim.
Ben yıllardır her maça gidiyorum. İzlediğim güzel futbol iki elin parmağını geçmez.
Bu yıl da futboldan iyice soğudum.
Sırf sizin de dediğiniz şey için maça gidiyorum. İçimdeki heyecan bitti bitecek.
Ama burda taraftarlık sorgulamak ne kadar doğru? Kimin elinde taraftarlık ölçer var?
Taraftar olmak tribün doldurmak değil.
Eleştirelim. Ben de ahlanıp vahlaniyorum her boş koltuk için ama kimse kimseyi aşağılamasın.

Colakoglu
29.12.2014, 13:34
Biletleri 5 lira yapmak cözüm degil malesef, bedava olsada dolmaz o stad. Durum bu ! takim trabzon sehrinden uzaklasmali artik 5-6 mac istanbulda oynansin.

cakalkerem
29.12.2014, 13:36
Kongre'de Hakan Kulaçoğlu Abimizi Nusret Yılmaz Abimizi bile yuhalayan hatta ana avrat küfreden futbol ulemaları vardı kongrede....

Büyük Başkanlarını çılgınca alkışlıyor el kaldırınca kaldırıyor indirince indiriyorlardı...

Trabzonspor böyle başkan görmemişti onlara göre....

Onlar doldursun stadyumu...

Aidatları ödenerek üye yapılanlar doldursun....

Düzene sandıkta cevap veremeyenler doldursun....

Ben passolig almadım almayacağım...

Az önce stadyumun yanından geldim gişelerde 3 ( üç ) yazıyla üç kişi vardı.....

Millet maça gitmiyor gitmeyecek...

Biletleri bedava yapsanız da gitmeyecek....

Stadyumun hiç bir maçta dolmasınıda kimse beklemesin...

Türk Futbolu boğazına kadar pisliğe batmış....

Siz yakın sigarayı zevk alın diyorsunuz...

Faik Hocam,

İlk kez sert uslupla başkanın yaptıklarını eleştirdiğinizi gördüm....

Ama Trabzonspor sevdası başkana bağlı olmamalı kabul ederseniz....

Bu şehir ne başkanlar gördü 2 kelimeyi bir araya getiremeyen....Sırf soy adları oğlu-gil-.... oldukları için malesef....

Başkanı savunmuyorum lakin yaptığı yanlışların yanında doğrularda var....

Taraftar transfer istedi..gitti yaptı....şimdi devre arasında gönderileceklerden gelecek paralar ile 2-3 oyuncu daha alınabilir....

Kulüpten bir sürü asalağı temizledi......Sırf kulübün kredi kartlarını kendi babalarının mallarıymış gibi kullanıp, Brezilya'lar da oyuncu bakmak bahanesiyle 1 ay kalıp tatail yapan yöneticilerde gördü....Bunlarda temizlendi....

Başkanın da yanlışları var...Hocanın gönderiliş şekli.....TV lerde verdiği demeçler..dikbaşlılığı.....ama bir durumda da savaşması gerekiyor.....

Şimdi Başkanların neden olduğu olay ve olaylardan dolayı takıma ceza vermek anlaşyışı yanlıştır kanımca.....

Şehir takıma destek vermiyor.....

Hadi biz İstanbul'dayız...Sadece storelerden alabildiğimiz ölçüde malzeme almaya çalışıyoruz...Takım İstanbul'a gelince anca maçlara gidiyoruz....

he bu arada başkancı değilim yanlış anlaşılmasın.....12-13 sandık açılana kadar başkanı hiç istemedim ve hep eleştirdim..(forumun sayfalarında mevcuttur)

Paraları bir başkan istedim gelsin diye....Ama olmadı.....

Şimdi pireye kızıp yorgan yakmak mantıklı gelmiyor....

Şikecilere bakın..Başkanları şikeye karıştı hapis yattı adama tam destek verdiler....Emin olun aynısı bize olsa arkasından bir tekmede biz atardık....

Takım iyi...Transferler belki yanlış yada acemice ama kuvvetli bir takım meydana geldi...Genç te sayılır....1-2 seneye taş gibi olur bu takım...

Destek kesilmemeli....

cakalkerem
29.12.2014, 13:40
İnsanların öyle bir derdi yok şu an.
İsterse kapıyı açık bıraksınlar. Bir heyecan olmadıkça o stat dolmaz abicim.
Ben yıllardır her maça gidiyorum. İzlediğim güzel futbol iki elin parmağını geçmez.
Bu yıl da futboldan iyice soğudum.
Sırf sizin de dediğiniz şey için maça gidiyorum. İçimdeki heyecan bitti bitecek.
Ama burda taraftarlık sorgulamak ne kadar doğru? Kimin elinde taraftarlık ölçer var?
Taraftar olmak tribün doldurmak değil.
Eleştirelim. Ben de ahlanıp vahlaniyorum her boş koltuk için ama kimse kimseyi aşağılamasın.

Yanlış anlaşılmak istemem..Ben sizi aşağılamadım kesinlikle haddimde değil....

Dün Konya tribünlerini görünce ...tribün baskısını görünce bizde neden yok diye hayıflandım sadece...

Avni aker cehennemi oldu gül bahçesi....

gelen bir tokat atıyor...üzüntüm taraftar buna sesçıkartamıyor....

Belki 15 sene önce hatırlarmısınız bilmeme...Takımlar Trabzon'a gelmeye korkarlar stada çıkarken ayakları titrerdi...Taraftar tabiri caizse her maç dayak atardı....Şimdi ise çekirdek çıtlayan bir seyirci grubumuz var...Demek istediğim o...

haklısınız insanların içinde heyecan kalmadı...Herşeyi söküp aldılar....Ama ne yapalım Pes mi edelim.....

Biz hırçın çocuklarız....Sakin sular bize göre değil....

Fedai 61
29.12.2014, 13:42
5 tl o stad dolmazsa kimse Trabzonsporluyum demesin iyi gün taraftarıyım çıkarcıyım desin :)

Ünal Er
29.12.2014, 13:45
Gitmeyin abiler,
Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok misali. %70 oy çıkarmış bir şehrin taraftarı bu düzene karşı koymak için maçlara gitmiyorum dedi mi, bu işte bir yanlışlık var demektir. Ya olduğumuz gibi olacaz ya da dediğimiz gibi olacaz.
Takım kafaya oynuyor olsa ve güzel futbol da oynuyor olsa, gene de düzene karşı gitmeyecekmisiniz? Yooo hayır. Bizim taraftar maalesef galip durumdayken bağırıp destek verir malup durumdayken futbolculara küfür eder.
Biz gene istanbuldan kalkar gelir takıma destek veririz.

Gürkan Asma
29.12.2014, 13:46
Kim, içinde ne yaşıyor bilemem ama Trabzonspor denince benim heyecanım hiç dinmiyor, isterse lig şikeli olsun, istersem başkana tepkili olayım önemli değil... Ve her türlü de bu takımın yanında olurum hiç sıkılmam hiç de heyecanım bitmez...

Fedai 61
29.12.2014, 13:46

Bunu alın burdan ula böyle bahaneler yok :alkış:

Ahmet Kuru
29.12.2014, 13:47

maçtan sonra da yaptık Sibel merak etme. belki sen görmemişsindir ama yapıldı.

Herşeyi bir kenara bıraktım bu agrasif tutumun niye? sana yada stada gidenlere mi birileri bir şey diyor? Hayır. Gitmeyenlere söylenen sözler bunlar.ama sen gitmeyenlerden daha fazla tepkilisin.anlam veremedim bi türlü.

şimdi diyorsunuz ki siz şike olayları, taraflı federasyon futboldan soğuduk vs taraftarda tepki olarak gitmiyor stada öyle mi? eğer şehir olarak biz bu şikeci lobisine karşı dik durabilseydik o şehirden %60-70 arası oy çıkmazdı.

onun için bu şike içinmiş, kirli düzenmiş vs bahanelerini bir kenara bırakarak bi gerekçe varsa onu konuşalım yoksa bu saydıklarınız hikayeden ibaret.

Furkan
29.12.2014, 13:47
Tepki sonucu Pasolig uygulamasina son verilecegini mi dusunuyorsunuz ?
Eger oyle birsey olacaksa tepkiniz belki ise yarayabilir .
Ama bu sistemden artik geri donulmeyrcek diye dusunuyorum ben . Bu yuzden maca gitmeyerek sadece kendi takimimiza zarar vetiyoruz .
Zaten Tff bizim takimin bos trubunlere oynamasina dunden razi ..

Şayet kulüp taraftarını bir şirkete pazarlamak yerine kendisi bir kart çıkarsaydı tepkim böyle olmazdı. Sonuçta bu kartın otobüsler için aldığımız elektronik kartlardan çokta fazlası yok ve o kartlar 3-5 liraya satılabiliyorsa kulüpte basıp , 25 liraya satabilirdi yine. Ama işin kolayı ve kazançlı olanı taraftarı pazarlamaktı. Kulüpte bunu tercih etti.

Neyse gitmek isteyen gider istemeyende gitmez. İki tarafa da saygı duymak gerek..

Kolpacı
29.12.2014, 13:48
taraftar ne zaman işimize yaramış allah aşkına gelmesinler boşverin daha rahat oluyo takım ,

Soner Albayrak
29.12.2014, 13:48
Trabzon'da "Bizi şampiyon yapmazlar!" inancı hüküm sürmekte. Bu sene de ligde olanları görüyoruz zaten. Artık hakemler açıkça desteklemekte İstanbul takımlarını!
Öte yandan kimse yönetimi sevmiyor, yönetime güvenmiyor.
Başkan dediğimiz adam birleştirici güç olması gerekirken taraftarları kutuplaştırdı.

Hala daha bunu kavrayamıyor insanlar işte. Zorla stadyuma götüremezsin ya insanları? Bu durum onların suçu değil kesinlikle.

Ağzına sağlık iyi özetledin Trabzon'daki durumu.

Fedai 61
29.12.2014, 13:49
Tekrar diyorum Trabzonsporun asıl yeri gurbettir İstanbul,Ankara,İzmit oynasın en az har hafta 30 binden aşağı olmaz açık ve net Trabzon halkı Trabzonsporu hak etmiyor. Akyazı diyorsunuz daha 20 binlik stadı dolduramıyorsunuz 40 bin kişilik stadı nasıl dolduracaksınız

Sibel
29.12.2014, 13:50
Bunu alın burdan ula böyle bahaneler yok :alkış:

Haddini bilsen iyi edersin.

AntiŞike
29.12.2014, 13:51
Gitmeyin abiler,
Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok misali. %70 oy çıkarmış bir şehrin taraftarı bu düzene karşı koymak için maçlara gitmiyorum dedi mi, bu işte bir yanlışlık var demektir. Ya olduğumuz gibi olacaz ya da dediğimiz gibi olacaz.
Takım kafaya oynuyor olsa ve güzel futbol da oynuyor olsa, gene de düzene karşı gitmeyecekmisiniz? Yooo hayır. Bizim taraftar maalesef galip durumdayken bağırıp destek verir malup durumdayken futbolculara küfür eder.

Hocam Lafı ağzımdan aldın, aynen öyle;
DAĞ DAĞA KÜSMÜŞ DAĞIN HABERİ OLMAMIŞ..!!
(böyle devam edin)
..
eğer söylenenler doğru ise o zaman %70 in trübünleri doldurması gerekir. bir yerde bir yanlışlık var?!

Gürkan Asma
29.12.2014, 13:52
Ya şu Trabzon'u sürekli il dışına taşıyalım diyenler... Beyler kusura bakmayın ama boş konuşuyorsunuz...

Fedai 61
Haddini bilsen iyi edersin.

Lütfen ikili tartışmaya girmeyelim :) 5 tl bilet var stadın dolmamasının bahanesi olamaz

Soner Albayrak
Kim, içinde ne yaşıyor bilemem ama Trabzonspor denince benim heyecanım hiç dinmiyor, isterse lig şikeli olsun, istersem başkana tepkili olayım önemli değil... Ve her türlü de bu takımın yanında olurum hiç sıkılmam hiç de heyecanım bitmez...

Trabzonda yaşamanıza rağmen iyi sabır var sizde o zaman. Maşallah.

Şahsen ben 10-0 da galip gelsek herhangi bir maçta, eskisi kadar sevinemiyorum.

Fedai 61
29.12.2014, 13:53
Gitmeyin abiler,

Ünal abi altına imzamı atıyorum :alkış:

Furkan Tütüncü
29.12.2014, 13:54
Artık Passolig'i bahane göstermeyi bırakın gerçekten ya. Ben Trabzon'da yaşamayan biri olarak Rostov maçını izleyebilmek için 5 saat bir daha hiç kullanamayacağım Passolig'in sırasında bekledim. Takımını seven her türlü şartta destek olur. Hayatınızda kapitalizmin her türlü ürününü, dayatmasını kabullenmişken bir Passolig'e karşı çıkmak hiç samimi değil.

Sibel
29.12.2014, 13:54
maçtan sonra da yaptık Sibel merak etme. belki sen görmemişsindir ama yapıldı.

Herşeyi bir kenara bıraktım bu agrasif tutumun niye? sana yada stada gidenlere mi birileri bir şey diyor? Hayır. Gitmeyenlere söylenen sözler bunlar.ama sen gitmeyenlerden daha fazla tepkilisin.anlam veremedim bi türlü.

şimdi diyorsunuz ki siz şike olayları, taraflı federasyon futboldan soğuduk vs taraftarda tepki olarak gitmiyor stada öyle mi? eğer şehir olarak biz bu şikeci lobisine karşı dik durabilseydik o şehirden %60-70 arası oy çıkmazdı.

onun için bu şike içinmiş, kirli düzenmiş vs bahanelerini bir kenara bırakarak bi gerekçe varsa onu konuşalım yoksa bu saydıklarınız hikayeden ibaret.

Beni ilgilendiren kısım asağılayıcı yorumlar yapılması.
Bana söylenmesi gerekmiyor illa.
Bir şeyin eleştirisi yapılır, hakaret edilmez.
Ayrıca sizin için hikaye olabilir. Başkası için değil.

Kolpacı
29.12.2014, 13:55

Afedersiniz ama Trabzon'da bulunmak nası bi dezavantaj sağlıyo da "Trabzonda yaşamanıza rağmen" şeklinde bi kalıp kullanıyosunuz

Ünal Er
29.12.2014, 13:55
Hep birilerinin adamı mı olmak lazım..Tribünleri iho'cular doldursun diğerlerini adamı gitmesin. Diğerleri başa gelince öbür diğerleri de onu protesto etmek için maça gitmesin ya da gidince yönetim istifa etsin diye bağırsın. Hep birilerinin adamı mı olucaz yoksa kendi başımıza karar veremiyecekmiyiz? Birilerinin adamı olmak sistem adamı olmaktır. Diğerleri, öbürleri gelince sisteme baş kaldıracaz mı?
Birileri de TRABZONSPOR'un adamı olamaz mı? Kim gelse hangi şartlar olsa da destek veren.
Gazetelerin dolmuşuna gelmeyin, iho sadri şener döneminde verilen 800-900.000 tl lik reklam ücretlerini sıfıra indirdi diye af guruyorlar.
Bana tam istediğiniz gibi bir yönetim söyleyebilirmisiniz ?
* Taraftarın karşısında, halkın karşısında televizyonlarda konuşmasını bilecek...
* Paralı olacak
* Fakir muhabbeti yapmayacak
* İstediği her oyuncuyu alabilecek
* Alt yapıyı kuracak, bu arada as kodro gelene gidene 5 atacak
* Kulüpde boş harçamaların önüne geçecek.
* Futbolcu eskilerine para yedirmeyecek, kimse aylarca brezilyada rio karnavalına katılamıyacak.
* Yerel medyaya para harcamıyacak ama yerel medyanın full desteğini alacak

Say babam say...Yok işte vizyonlu paralı oturmasını kalkmasını bilen konuşmasını bilen 5 dil bilen
Bu başkan gelmedikçe Trabzonsporu protesto edip maçlara gitmiyorum...

bahadır2561
29.12.2014, 13:56
Gitmeyin abiler,

Olay budur, helal olsun abi

Gürkan Asma
29.12.2014, 13:56

İzmitteyim, Trabzon'daki bütün Avrupa maçlarına gittim, izmitten Trabzona Avni Aker de yağmur altında maç izlemeye gidiyorsam heyecanım dinmemiş demek ki..

Ünal Er
29.12.2014, 13:59
Trabzonspor Trabzon şehrinin takımıdır. İstanbulda oynasına karşıyım...
O zaman bütün anadolu istanbulda oynasın, hatta bütün Türkiye istanbula taşınsın...

bahadır2561
29.12.2014, 14:00
Malum şahsa %70 oy veren bir şehrin zaten bizi şampiyon yapmıyorlar diyerek maça gitmemesi de ayrı bi trajikomik olay

Ünal Er
29.12.2014, 14:00
İzmitteyim, Trabzon'daki bütün Avrupa maçlarına gittim, izmitten Trabzona Avni Aker de yağmur altında maç izlemeye gidiyorsam heyecanım dinmemiş demek ki..

Valla ben her maça geldiğimde benim yengemler oğlum burdakiler gurbettekiler kadar önemsemiyor maalesef nefesini yorma diyor...

Sibel
29.12.2014, 14:01
Trabzonspor İstanbul'a taşınsın diyen zihniyetle aynı sayfada yazmak bile istemiyorum.
Onlara hayatlarında başarılar.

Ünal Er
29.12.2014, 14:01
Malum şahsa %70 oy veren bir şehrin zaten bizi şampiyon yapmıyorlar diyerek maça gitmemesi de ayrı bi trajikomik olay

%100 doğrudur... İroni

Ahmet Kuru
29.12.2014, 14:02
Beni ilgilendiren kısım asağılayıcı yorumlar yapılması.
Bana söylenmesi gerekmiyor illa.
Bir şeyin eleştirisi yapılır, hakaret edilmez.
Ayrıca sizin için hikaye olabilir. Başkası için değil.

burada okadar sayfa yorum yapıldı Eskişehir maçı ile alakalı, bi hakaret yok ortada varsa bile zaten yöneticiler cezayı veriyor ama öyle bir yorumda göremedim. benim mi gözümden kaçtı dedim? tekrar baktım ama yine göremedim.

Trabzonspor a olan sevgi;

iktidara, şikecilere, lobicilere, emek hırsızlarına karşı omuz omuza mücadele etme ile olur. Şikeci ligi istemiyorum diye insan sevdiğini yalnız bırakmaz, bırakmamalıdır. Şayet senin dediğin gibi şikeden, kirli düzenden ötürü millet tribüne gelmiyorsa bu daha da acıdır ki, burada onların kazandığını bizim kaybettiğimizi de görebiliriz. kaybetmedik diyorsan eğer bi yerde çelişki içerisindesin.

Ölmüşüz ama gömenimiz yok...

Ahmet Kuru
29.12.2014, 14:03
Trabzonspor istanbula taşınmaz. Bunun tartışması bile komedi.

Ama ,

Maalesef , Trabzonspor artık Trabzon a büyük gelmeye başladı. Trabzon şehri Trabzonspor u kaldıramıyor. !

Soner Albayrak
29.12.2014, 14:03
Afedersiniz ama Trabzon'da bulunmak nası bi dezavantaj sağlıyo da "Trabzonda yaşamanıza rağmen" şeklinde bi kalıp kullanıyosunuz

Dezavantaj değil taraftarımız için üzülüyorum o yüzden öyle yazdım. Cümleden yanlış bir anlam çıktı özür dilerim kusura bakmayın.

Trabzon'da yaşayıp kulüp içindeki olumsuzluklardan etkilenmemek mümkün değil.

AntiŞike
29.12.2014, 14:05
Bir ortak akıl neden geliştiremiyoruz anlamakta güçlük çekiyorum;
-yapılması gereken bu adil olmayan düzeni protesto ederek , hiç bir şekilde bu düzenin içerisinde olunmayacak kararı ve izlenimi vermekse o zaman tüm camia olarak her şeyi protesto edip 1 kişi bile maça gitmemesi sağlansın. trübünler bom boş olsun, hatta o boş trübünlere anlamlı pankartlar açılsın, takım her maç başladığında anlamlı protestolar yapsın vs. vs.. (bunun binbir türlü yolu var)
- ama bir kısım böyle protesto ederken bir kısım hala maçlara gidip destek vermeye çalışıyorsa ortaya çok ta hoş olmayan bir durum çıkıyor.
hem camia içinde (bu haklı mücadelede bile) birlik beraberlik olmadığı resmi çıkıyor ortaya,
hem de bu camianın gücü bu kadar , etkisi bu kadar, en önemli maçlarda bile 3-4 bin seyircisi var. Hakem olarak, federasyon olaraki basın olarak, bunlara ne kadar saldırabilirsek haksızlık yapabilirsek yapalım diyebiliyor adamlar.

YA ADAM GİBİ PROTESTO ET, TEK BİR SEYİRCİ GİTMESİN, YABANCI YILDIZ FALAN ALMA, ADECE ALT YAPI İLE MAÇA ÇIK. "ZATEN KİMİ ALIRSAN AL ŞAMPİYON YAPILMADIĞIN" İMESAJINI VER, ALT YAPI KADROSU İLE HİÇ YABANCISIZ BİR SEZONU TAMAMLA..

YA DA HERŞEYE İNAT BU KADAR HAKSIZLIĞA RAĞMEN TRABZONSPORUN NE KADAR BÜYÜK BİR CAMİA NE KADAR BÜYÜK BİR AŞK OLDUĞUNU TÜM DÜNYAYA DUYUR...

MİLYON DOLAR TRANSEFR YAPILIP , BU FORUMDA SAYFALARACA YAZILAR YAZIP, SEVİNİP, HEYECANLANIP, SONRA PROTESTO İÇİN MAÇA GİTMİYORUM DEMEYİ ANLAYAMIYORUM.!

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.?!

Gürkan Asma
29.12.2014, 14:05
Valla ben her maça geldiğimde benim yengemler oğlum burdakiler gurbettekiler kadar önemsemiyor maalesef nefesini yorma diyor...

İzmitten önce Trabzondayken de gidebildiğim kadar maça giderdim, yani ben kendim için söylüyorum her türlü Trabzonspor'un yanında olurum ve o takım sahaya çıktıkça heyecanım dinmez..

Soner Albayrak
29.12.2014, 14:06

Hala heyecanınızı yitirmiyorsanız ne mutlu size onu demek istiyorum ben de ;)

arfsigorta
Ben bu yorumları anlamıyorum.
Şike ve durum ile şehirdeki siyasi parti oy dağılımını ilişkilendirmek. Arkadaş biz yıllardır şikeden dert yanıyoruz, bu mantıkla hiçbir partiye Trabzondan oy çıkmamalı.
Bu nasıl bir mantık. İnsanların en önemli dertleri futbol mu?
Mantık şu galiba; Ersun hoca gelirse, İHO olursa, Şenol giderse, AK parti oyları yüksek olursa...ben takıma destek vermem.
Tüm farklı görüşteki Trabzonsporluların seveceği hoca başkan federasyon ne bugüne kadar oldu nede bundan sonra olacak. Muhafazakarlar sadriyi sevmesin, solcular İHO yu sevmesin, Ülkücüler onu sevmesin, şuncular bunu sevmesin.
Biz bu yüzden eskisi gibi İstanbula kafa tutamıyoruz. Demokrasiyi savun İHO seçilince destek yok de. Nasıl olacak bu iş.
Bu kafayla bu bahanelerle daha çok bekleriz.
Ben Trabzonsporluyum ve kim gelirse gelsin Trabzonspor'u destekliyorum, gelenler geçici kalıcı olan Trabzonspor.

Mehmet BAŞ
Trabzonspor maçlarını başka şehirde oynasın fikrine çok karşı çıkmış(tım)!
Artık bunun bir gereklilik olduğunu düşünüyorum.
Çünkü şehrin futbola olan inancı sıfırlandı desek yalan olmaz.
Herkesin kendince haklı bir gerekçesi olabilir, saygı duyuyorum.
Fakat benim için her koşulda Trabzonspor'un çıkarları önemli!
Trabzon şehri Trabzonspor'a gerekli desteği veremiyorsa alternatif şehirler düşünülmelidir.
Başta İstanbul, İzmit, Bursa gibi şehirlerden biri ciddi olarak düşünülebilir.
En azından Trabzon şehri takımını özleyene kadar bunun yapılması taraftarıyım.
İşin maddi boyutunu geçtim, tribün baskısı olmadan atmosferi düşük maçlar oynuyoruz.
Futbolcular havaya giremiyor!!!

Herkesin ciddi olarak bu konuya eğilmesi gerektiğini düşünüyorum.
İstanbul'da pek ala yüksek seyirci ortalaması ile oynayabiliriz.
Bunun hem maddi, hem sportif hem de manevi artıları olacaktır.

laudrup61
29.12.2014, 14:08
normalde benimde hiçbir inancım ve heyecanım kalmamıştı ama Ersun hocanın gelişiyle 2010-2011 sezonu öncesinde yakaladığımız havayı ufakta olsa hissettim

Kolpacı
29.12.2014, 14:09
Dezavantaj değil taraftarımız için üzülüyorum o yüzden öyle yazdım. Cümleden yanlış bir anlam çıktı özür dilerim kusura bakmayın.

Trabzon'da yaşayıp kulüp içindeki olumsuzluklardan etkilenmemek mümkün değil.

Rica ederim abi özre ne gerek , muhakkak şehirdekilerin etkilendiği birçok şey var ama dışarda olmak da her zaman tek olmak demek siz de her gurbetçi kadar farkındasınızdır bu durumun , sorumu yanlış sorduysam ben özür dilerim

Fedai 61
29.12.2014, 14:10
Trabzonspor en azından 2. devreyi dışarda oynamalıdır belki takımın değerini anlarlar bu takım boş tribünleri hak etmiyor

Turan AKYILDIZ
29.12.2014, 14:12
Bir ortak akıl neden geliştiremiyoruz anlamakta güçlük çekiyorum;
-yapılması gereken bu adil olmayan düzeni protesto ederek , hiç bir şekilde bu düzenin içerisinde olunmayacak kararı ve izlenimi vermekse o zaman tüm camia olarak her şeyi protesto edip 1 kişi bile maça gitmemesi sağlansın. trübünler bom boş olsun, hatta o boş trübünlere anlamlı pankartlar açılsın, takım her maç başladığında anlamlı protestolar yapsın vs. vs.. (bunun binbir türlü yolu var)
- ama bir kısım böyle protesto ederken bir kısım hala maçlara gidip destek vermeye çalışıyorsa ortaya çok ta hoş olmayan bir durum çıkıyor.
hem camia içinde (bu haklı mücadelede bile) birlik beraberlik olmadığı resmi çıkıyor ortaya,
hem de bu camianın gücü bu kadar , etkisi bu kadar, en önemli maçlarda bile 3-4 bin seyircisi var. Hakem olarak, federasyon olaraki basın olarak, bunlara ne kadar saldırabilirsek haksızlık yapabilirsek yapalım diyebiliyor adamlar.

YA ADAM GİBİ PROTESTO ET, TEK BİR SEYİRCİ GİTMESİN, YABANCI YILDIZ FALAN ALMA, ADECE ALT YAPI İLE MAÇA ÇIK. "ZATEN KİMİ ALIRSAN AL ŞAMPİYON YAPILMADIĞIN" İMESAJINI VER, ALT YAPI KADROSU İLE HİÇ YABANCISIZ BİR SEZONU TAMAMLA..

YA DA HERŞEYE İNAT BU KADAR HAKSIZLIĞA RAĞMEN TRABZONSPORUN NE KADAR BÜYÜK BİR CAMİA NE KADAR BÜYÜK BİR AŞK OLDUĞUNU TÜM DÜNYAYA DUYUR...

MİLYON DOLAR TRANSEFR YAPILIP , BU FORUMDA SAYFALARACA YAZILAR YAZIP, SEVİNİP, HEYECANLANIP, SONRA PROTESTO İÇİN MAÇA GİTMİYORUM DEMEYİ ANLAYAMIYORUM.!

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.?!

gerçekten mükemmel yazı..elinize sağlık....

İlkhan
29.12.2014, 14:14
1 hafta Trabzonda
1 hafta deplasmanda,
sonraki hafta seçilen bir şehirde oynanmalı. Hatta ve hatta avni aker zemini kötü vs. şeyleri yapıp birkaç ay takımı başka şehirlerde oynatın ki hem gurbetçiler buluşsun, hem de şehir takımı özlesin.

Faik Yılmaz
Faik Hocam,

İlk kez sert uslupla başkanın yaptıklarını eleştirdiğinizi gördüm....

Ama Trabzonspor sevdası başkana bağlı olmamalı kabul ederseniz....

Bu şehir ne başkanlar gördü 2 kelimeyi bir araya getiremeyen....Sırf soy adları oğlu-gil-.... oldukları için malesef....

Başkanı savunmuyorum lakin yaptığı yanlışların yanında doğrularda var....

Taraftar transfer istedi..gitti yaptı....şimdi devre arasında gönderileceklerden gelecek paralar ile 2-3 oyuncu daha alınabilir....

Kulüpten bir sürü asalağı temizledi......Sırf kulübün kredi kartlarını kendi babalarının mallarıymış gibi kullanıp, Brezilya'lar da oyuncu bakmak bahanesiyle 1 ay kalıp tatail yapan yöneticilerde gördü....Bunlarda temizlendi....

Başkanın da yanlışları var...Hocanın gönderiliş şekli.....TV lerde verdiği demeçler..dikbaşlılığı.....ama bir durumda da savaşması gerekiyor.....

Şimdi Başkanların neden olduğu olay ve olaylardan dolayı takıma ceza vermek anlaşyışı yanlıştır kanımca.....

Şehir takıma destek vermiyor.....

Hadi biz İstanbul'dayız...Sadece storelerden alabildiğimiz ölçüde malzeme almaya çalışıyoruz...Takım İstanbul'a gelince anca maçlara gidiyoruz....

he bu arada başkancı değilim yanlış anlaşılmasın.....12-13 sandık açılana kadar başkanı hiç istemedim ve hep eleştirdim..(forumun sayfalarında mevcuttur)

Paraları bir başkan istedim gelsin diye....Ama olmadı.....

Şimdi pireye kızıp yorgan yakmak mantıklı gelmiyor....

Şikecilere bakın..Başkanları şikeye karıştı hapis yattı adama tam destek verdiler....Emin olun aynısı bize olsa arkasından bir tekmede biz atardık....

Takım iyi...Transferler belki yanlış yada acemice ama kuvvetli bir takım meydana geldi...Genç te sayılır....1-2 seneye taş gibi olur bu takım...

Destek kesilmemeli....

Sevgili Renktaşım....

Başkana oy veren birisi olarak.....

Verdiğim oyun o günkü şartlar göz önünde tutUlacak olursa şimdide VE HALA arkasındayım.....

Ancak başkan klübü siyasetin dibine kadar içine sokmuştur...

Ben A partili ya da B partili ayırımı yapmıyorum... siyaset insanlarda hizipçilik ve düşmanlık getirir han gi parti olursa olsun...

zaten öyle oldu...

öyle saçma , öyle aşağılık yorumlarla karşılaştımki kongrede BIRAKIN TAKIMDAN Trabzon insanından soğudum....

Başkan " Kupa siyasilerde " dese o an küfrdecek insanlar güya başkanı tutuyor...

5 kongreye katıldım bugüne kadar eleştiri gördüm tartışma gördüm ama böylesini hiç görmedim bugüne kadar...

sadece malum partiyi desteklediği için başkanı eleştiren herkese küfreden, evet resmen ana-avrat küfreden muhafazakar (! ) abilerimizi arkadaşlarımızı gördükten sonra onlardanda onların savunanların başkanındanda iyice soğudum...

Tabi başkana surgusuz sualsiz küfreden insanalarıda aynı gruptan sayıyorum...

Beni tanıyanlar bilir genellikle sakin tabiatlı bir arkadaşınızım.

ama çileden çıktım hayatım boyu hayali kurduğum Trabzonspor Kongresini sinirden terkettim...

İnsanların birbirine saygı duymadığı, hizipleştiği , küfürleştiği bir ortamda başarı gelmesi hayal ötesi bir durumdur...

işte bu yüzden diyorum ki o stadyum dolmayacak.....

işte bu yüzden diyorum ki o başarı gelmeyecek....

Turan AKYILDIZ
Ben bu yorumları anlamıyorum.
Şike ve durum ile şehirdeki siyasi parti oy dağılımını ilişkilendirmek. Arkadaş biz yıllardır şikeden dert yanıyoruz, bu mantıkla hiçbir partiye Trabzondan oy çıkmamalı.
Bu nasıl bir mantık. İnsanların en önemli dertleri futbol mu?
Mantık şu galiba; Ersun hoca gelirse, İHO olursa, Şenol giderse, AK parti oyları yüksek olursa...ben takıma destek vermem.
Tüm farklı görüşteki Trabzonsporluların seveceği hoca başkan federasyon ne bugüne kadar oldu nede bundan sonra olacak. Muhafazakarlar sadriyi sevmesin, solcular İHO yu sevmesin, Ülkücüler onu sevmesin, şuncular bunu sevmesin.
Biz bu yüzden eskisi gibi İstanbula kafa tutamıyoruz. Demokrasiyi savun İHO seçilince destek yok de. Nasıl olacak bu iş.
Bu kafayla bu bahanelerle daha çok bekleriz.
Ben Trabzonsporluyum ve kim gelirse gelsin Trabzonspor'u destekliyorum, gelenler geçici kalıcı olan Trabzonspor.

bir mükemmel yorum daha..sizinde ellerinize sağlık...

signal
29.12.2014, 14:16
Stat dolmuyor, dolsa bile ayrı bir problem daha çıkıyor . Destek yerine köstek olmaya başlıyorlar. Bütün bu tabloya baktığımızda "Trabzon şehir takımıdır" klişesine sığınmak, problemlere gözünü yummak, problemin üstünü örmek ya da problemi halının altına süpürmek olarak tanımlayabiliriz.

Problemi çözmek yerine özellikle Trabzonda yaşayanlar türlü bahaneler öne sürerek kendini kandırıyor ve dışarıya karşı da bir savunma psikolojisi oluşturuyor. Şike davasında Trabzon şehrinin tutumunu gördükten sonra stadın dolmasını beklemek artık hayalciliktir. Trabzonda bir anket yapın maça gitmeselerde %99'u Trabzonsporun kentten başka bir yerde futbol oynamasını istemezler. Çünkü Trabzonspor kentin ekonomisine de katkıda bulunuyor. Bunu da göz ardı etmeyin. Şike davasında Trabzonsporu siyasete tercih edenler bunun da hesabını yapar.

AntiŞike
29.12.2014, 14:17
gerçekten mükemmel yazı..elinize sağlık....

teşekkür ederim..
(en azında benzer düşüncede olanların varlığını bilmek bile güzel)

Fatih Özkan
29.12.2014, 14:20
Aklıma Servet'in Avni Aker'de attığı gol geldi...
Alt üst oldu moralim!

Ünal Er
29.12.2014, 14:21
Aklıma Servet'in Avni Aker'de attığı gol geldi...
Alt üst oldu moralim!

yapma bunu

Eto'o
29.12.2014, 14:22

Beyazlar aslar olabilirmi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Soner Albayrak
29.12.2014, 14:23
Rica ederim abi özre ne gerek , muhakkak şehirdekilerin etkilendiği birçok şey var ama dışarda olmak da her zaman tek olmak demek siz de her gurbetçi kadar farkındasınızdır bu durumun , sorumu yanlış sorduysam ben özür dilerim

Sıkıntı yok kardeşim ;)

Evet farkındayım. Avni Aker'de maça gittiğimiz zaman farkı çok iyi hissedebiliyoruz. Stadyumda genel taraftar profilini gördüğünüz zaman aslında taraftar olarak baştan aşağı yenilenmemiz gerektiğini anlıyoruz. Maalesef zihniyeti değiştiremiyoruz.

Leralonde
29.12.2014, 14:23
Dortmund seyircisine bakıyorum , o kadar mağlubiyete rağmen hala stadı dolduruyorlar ve takımlarını destekliyorlar.Biz ise sürekli bahaneler bularak stadı doldurmuyoruz.

arfsigorta
29.12.2014, 14:25
bir mükemmel yorum daha..sizinde ellerinize sağlık...
renkdaşım hepimizin eline sağlık. İroni yok değilmi?

Colakoglu
29.12.2014, 14:26
Trabzonspor İstanbul'a taşınsın diyen zihniyetle aynı sayfada yazmak bile istemiyorum.

Sibel, bende ayni görüsteyin takim trabzondan biraz uzaklasmali, sürekli degil ama 4-5 mac veya 5-6 mac herhangi bir bahaneyle istanbulda veya baska biyerde oynamali maclarini, zaten nere gidersek gidelim trabzondakinden fazla taraftar cekeriz. Trabzondakilerede sapkalarini önlerine koyup düsünmek icin firsat vermis oluruz. Bizi sampiyon yapmazlar hikayesini, baskanin siyasi görüsünü gecelim, bunu bahane edip stada normal maclarda gelmeyenleri derbi maclarda görürüm ben, heleki bir derbi macini disarda oynamaya karar verelim trabzonda yer yerinden oynar en cok konusanlarda o binbir bahaneyle maca gitmeyenler olur.
baskanin siyasi görüsünü, passoligi, bilet fiyatlarini bahane edip maca gitmeyenlerle ayni havayi solumak boguyo beni, taraftarlik bukadar ucuz olmamali heleki trabzonsporlu isen. Malesef bu takim taraftari olmayi haketmeyen bi yigin insan var.

İlkhan
29.12.2014, 14:26
Dortmund seyircisine bakıyorum , o kadar mağlubiyete rağmen hala stadı dolduruyorlar ve takımlarını destekliyorlar.Biz ise sürekli bahaneler bularak stadı doldurmuyoruz.

Bahane çok, bu yüzden işte :)

Fatih Özkan
29.12.2014, 14:27
yapma bunu

Yapmak istemezdim ama tribünde golün şahidi olunca...

anderr
29.12.2014, 14:29
Beyler suana kadar ne kadar bilet satılmış haberi olan varmı

Ünal Er
29.12.2014, 14:30
Dostlar, Arkadaşlar tartışmayalım...
Tribünlerdeki kareografiyi tartışalım.. :)

Ahmet Kuru
29.12.2014, 14:31

Kimilerine göre Stad full olacak bugün. kimilerine göre bomboş...

ortalık karışık yani anlayacağınız :)

Colakoglu

3 yaziyla (ÜC) baskanin siyasi görüsü yüzünden passolig bile almayan bir "trabzonsporlu" yazdi demin

Samet GÜVEN
Cardozo yu kesmez inşallah. O olmayınca takım bana bomboş geliyor.

Ünal Er
29.12.2014, 14:33
Varsayalım ki Trabzon tarihinin en iyi kadrosu kuruldu çatır çatır da top oynuyor...Pasolig'i protesto edecekmiyiz?

Kazım Bostan
29.12.2014, 14:34
Cardozo yu kesmez inşallah. O olmayınca takım bana bomboş geliyor.

yaw harbi cardozo olmayınca takımda bir boşluk oluyor. hem takımın performansı anlamında hem de genel anlamda.

Gürkan Asma
29.12.2014, 14:36
Varsayalım ki Trabzon tarihinin en iyi kadrosu kuruldu çatır çatır da top oynuyor...Pasolig'i protesto edecekmiyiz?

İşte tüm mesele de bu, takım şu an 10 puan farkla lider olsa o stad full dolar...
Yani mesele passolig falan değil iyi gün taraftarı olmamız...

Ünal Er
Şöyle Trabzon stadının full dolduğu yağmur altında şemsiyelerle maç seyredilen dev resimleri alacaksın Trabzonda ki bütün reklam tahtalarına yapıştıracaksın... NERDESİNİZ diyede altına yazacaksın

Samet GÜVEN
Seyirci ile ilgili ayrı başlık açılsın. Bırakın şu sayfanın yakasını.

Fedai 61
Şimdi Passo.com girdim stadın son durumu kale arkaları boş maraton ortalarında doluluk var kenarlar boş yani kısacası stadın hali içler acısı

Kolpacı

kalede jefferson savunmada tayfun cora ortada hüseyin cimşir hücumda mehmet yılmaz muzaffer bilazer de olsa Trabzon Spor takip edilmeye değerdir

Sibel
29.12.2014, 14:37
Kimilerine göre Stad full olacak bugün. kimilerine göre bomboş...

ortalık karışık yani anlayacağınız :)
stat dolacak diyen bir kişi bulun? :)
İşte anlatmaya çalıştığım şey;

3 yaziyla (ÜC) baskanin siyasi görüsü yüzünden passolig bile almayan bir "trabzonsporlu" yazdi demin

3 nedir Allah aşkına? Bunu gerçekten yazıyorsunuz sonra bir şey diyince kıyamet kopuyor.

Faik Yılmaz
29.12.2014, 14:37

1-Başkanın siyasi görüşü yüzünden değil.....

Başkanın siyaseti klübe sokması ve trabzonsporluları birbirine anaavrat küfrettirecek kadar kanlı bıçaklı düşman etmesi yüzünden....

karıştırmayalım lütfen.....

yoksa herkesin bir siyasi görüşü vardır olabilir vede buna saygı duyarım....

2-Ben 3 ( üç ) kişi bilet aldı demedim öğlen saatlerinde gittiğimde gişelerde sadece 3 kişi vardı dedim....

Fatih Özkan
29.12.2014, 14:38
yaw harbi cardozo olmayınca takımda bir boşluk oluyor. hem takımın performansı anlamında hem de genel anlamda.

Benim gibi düşünen birileri daha varmış demek. :)
Açık konuşmak gerekirse tribünden Cardozo'yu daha ibr farklı izliyorum...
O gol attığı zaman ayrı seviniyorum.
Koşuyor, basıyor, mücadele ediyor.
Bir de becerip şu adamı besleyebilsek...

Ahmet Kuru
29.12.2014, 14:38
stat dolacak diyen bir kişi bulun? :)
İşte anlatmaya çalıştığım şey;

3 nedir Allah aşkına? Bunu gerçekten yazıyorsunuz sonra bir şey diyince kıyamet kopuyor.

:)

Diyecek bir şey bulamadım . Gerçekten.

Ünal Er
29.12.2014, 14:39
Seyirci ile ilgili ayrı başlık açılsın. Bırakın şu sayfanın yakasını.

Haklısın gaza geldik, doğru söylüyorsun...

signal
29.12.2014, 14:40
Trabzonda maçlar oynanmaya devam etsin diyen arkadaşların var olan problemleri de çözmeleri gerek. Kuru kuru Trabzon bir şehir takımıdır söylemi ile bu düşünceyi savunmak ne kadar tutarlıdır.

Trabzon bir şehir takımı ise takımına sahip çıkacak, tribünü dolduracak, takımı destekleyecek. Bütün bunlar yapılmayacak , problemler aynı devam edecek sonra hala aynı düşünceyi savunacaksın. İşte bu duruş kendi içinde tutarlı değildir.

Kazım Bostan
29.12.2014, 14:44

aynen arada antrenman fotolarına bile bakıyorum ne yapıyor mutlu mu diye :D

kral yaa

hyasin61
29.12.2014, 14:44

Bosi Yesıl Ekici Beyaz gıyenler arasında.

Gürkan Asma
29.12.2014, 14:45
Ekici cezalı mı bu maçta ?

Colakoglu
29.12.2014, 14:46
1-Başkanın siyasi görüşü yüzünden değil.....

Başkanın siyaseti klübe sokması ve trabzonsporluları birbirine anaavrat küfrettirecek kadar kanlı bıçaklı düşman etmesi yüzünden....

karıştırmayalım lütfen.....

yoksa herkesin bir siyasi görüşü vardır olabilir vede buna saygı duyarım....

2-Ben 3 ( üç ) kişi bilet aldı demedim öğlen saatlerinde gittiğimde gişelerde sadece 3 kişi vardı dedim....

Muhabbetimiz hic olmadi seninle abi ama uzaktan hep takip ederim, 10 senedir forumun en cok okuyanlarindan biriyim fazla yazmam ve seni gercektende severim ama bu konuda cok hassasim, umarim söylediklerime alinmaassin.
Bu olaylar yüzünden kulüpten uzaklasan, maclara gitmeyen, hatta passolig dahi almayanlarin IHO dan farki nedir söylermisin. Mücadelemizi, tepkilerimizi baska türlü göstermeliyiz diye düsünüyorum saygilar.

Fedai 61
29.12.2014, 14:46
5 tl kale arkası 15 tl maraton yapmayın geçen seneki kadro olsa bunu anlarım bu sene bambaşka Trabzonspor var şike yüzünden diyorsunuz geçen sene olsun önceki seneler olsun tribünler doluydu şimdi ne değişti

Turan AKYILDIZ
29.12.2014, 14:47
renkdaşım hepimizin eline sağlık. İroni yok değilmi?

haşa ironi olur mu o kadar güzel sözler yazmışsınız ki...biz trabzonspora gönülden bağlıyız başında hangi fikirden yönetim olursa olsun onlar geçici biz ve Trabzonspor kalıcıdır...o yüzden şampiyon olamasakta küme de düşsek ölümüne destek vermeliyiz bu takıma...yeminle o kadar soğudum futboldan benim gibi fanatik biri bile ama yinede Trabzonsporumun maçı oldumu yerimde duramıyorum...hele hele 4 senedir eve lig tv aldım almaz olaydım kırmadığım eşya kalmadı evimde...yenilmeye ya da yenmeye kızmıyor insan şerefsiz satılık düdük hakemlere fena ayar oluyorum...geçen haftaki bursa maçında resmen çıldırdım hakeme saymadığım laf kalmadı evdeki eşyaları ne var ne yok parçaladım nerdeyse...çocuklar ve hanım zor zabdettiler vallaha o derece hastayım Trabzonsporuma...ama takımıma yapılan haksızlıkları gördükçe çıldırıyorum kendimi kaybediyorum..ne yaptığımı bilmiyorum...önceden Trabzonda oturuyorduk maç günleri yaklaştı mı şehir bir başka oluyordu...ama maalesef artık öyle değil...3-3 lük lazio maçında ordaydım hastanede refakatçiydim seyircinin ilgisizliğini görünce kahroldum kendimi yedim...ben o derece aşığım Trabzonsporuma...o yüzden yazınızı çok beğendim...

Fedai 61
29.12.2014, 14:47
Trabzonda maçlar oynanmaya devam etsin diyen arkadaşların var olan problemleri de çözmeleri gerek. Kuru kuru Trabzon bir şehir takımıdır söylemi ile bu düşünceyi savunmak ne kadar tutarlıdır.

Trabzon bir şehir takımı ise takımına sahip çıkacak, tribünü dolduracak, takımı destekleyecek. Bütün bunlar yapılmayacak , problemler aynı devam edecek sonra hala aynı düşünceyi savunacaksın. İşte bu duruş kendi içinde tutarlı değildir.

Eline sağlık :alkış:

Leralonde
29.12.2014, 14:48

Bunun nedeni Cardozodan beklentimiz olması.Adamın gol atmasını ve olabildiğince sahada kalmasını istiyoruz.

selcuk
29.12.2014, 14:49
https://www.youtube.com/watch?v=BienGX1jVms

Mert Oğuzlu61
29.12.2014, 14:51
_________________onur___________________

____bosig____belkale____medjani_____ishak

______________salih____kevin

_________sefa______özer_____yusuf

__________________cardo

macera aramadan net bir 11 ile başlamalıyız, özer in ve kevin in bu maça ağırlıklarını koymaları gerekir.

kevin sahada yine ufo görmüş köylü gibi dolanırsa 2. yarı soner i sokarız. bu maç çok zor geçecek, satılmışşehir i yarı alanına hapsedip boğmalıyız.

buradan gelecek 3 puan balıkesir maçını doğrudan etkileyecek, derbi ve fb-başakşehir maçları var. satılmışşehir maçına bunun bilincinde çıkacağız, ersun hoca ayarı vermiştir.

Kazım Bostan
29.12.2014, 14:53
https://www.youtube.com/watch?v=BienGX1jVms

:(

şu videodaki her pozisyon gol olacak pozisyon ve şuan bu pozisyonların hepsini yiyoruz malesef

Faik Yılmaz
29.12.2014, 14:57
Muhabbetimiz hic olmadi seninle abi ama uzaktan hep takip ederim, 10 senedir forumun en cok okuyanlarindan biriyim fazla yazmam ve seni gercektende seni severim ama bu konuda cok hassasim, umarim söylediklerime alinmaassin.
Bu olaylar yüzünden kulüpten uzaklasan, maclara gitmeyen, hatta passolig dahi almayanlarin IHO dan farki nedir söylermisin. Mücadelemizi, tepkilerimizi baska türlü göstermeliyiz diye düsünüyorum saygilar.

estağfurullah niye alınayımki içinde hakaret olamadıktan sonra her türlü görüşe saygı duyuyorum....

maçlara gitmemekte bir protesto biçimidir.....

günlük başarılardan maç sonuçlarından daha önemlisi klübün kurumsallaşması ve profesyonelce yönetilmesidir....

o anlamda bugün stadyum dolmuş, dolmamış bence çokta önemli değil....

bence siyasetin insanları ayrıştırması habis bir ur gibi etrafımızı sarması bizi ayırması eskişehir maçından daha büyük önem arz ediyor.

onun içindirki bu ayrıştırması yapanlara ,
klübü siyasete angaje edenlere ,
futbol federasyonunun getirdiği sisteme uymuyorum...

ve de protesto ediyorum....

ha çok büyük meblağ değil ama klüp aidatımı 7 yıldır elektrik paramdan su paramdan önce ödeyen bir arkadaşınızım.

Samet GÜVEN
29.12.2014, 14:59
Belkalemin dönüşü ile gerideki cılız fizikten kurtuluyoruz, cüsse olarak geri kalmıyoruz. En etkili adamları erkan, bosingwa nın karşısında oluşu rahatlatıyor. Bizim için en büyük tehlike yaradana sığınarak hücum etmemiz. Geride çok dengesiz yakalanıyoruz. Böyle bir şey olmazsa fazla zorlanmayız gibi geliyor.

Ekici yokken tın-constantı forvet arkası görmek isterdim. Yoksa hiç görmesek daha iyi.

Küçük Uğur
29.12.2014, 15:01
Kalede Ibrahim kardesimizi gormek dileğiyle .Fatih kardesime kufrettigim icin bir hafta ceza aldim onun sahsiyla ilgili bir sikintim yok ozur de diliyorum buradan kendini savunamadan ona bursa maci sonu sinirle o laflari söylediğim icin ama kusura bakmasin gerçekten fatih kardeşim kaleci filan değil belki İbrahim de mükemmel bir kaleci değil ama reflex durus ve en önemlisi karar verip kaleyi terketme de fatih kardesimin on gömlek üstünde bir kaleci. Zor maci kolaya cevirmek elimizde. Rakibimizi kucumsemiyorum ama bugun skor net 3-0 veya 4-1 olacak hissediyorum rahat kazanacağız ve bircogu tarafindan sevilen benim ise nefret edercesine sevmedigim pek değerli (!) Ertuğrul Sağlam adli teknik direktörü bu macla issiz bırakabiliriz gazamiz mübarek olsun bugun bu maci kazanacağız moralliyiz ve 2 haftadir futbol olarak iyiyiz bugun ku mac bizim patlama macimiz olacak. Kimse bana rakibi kucumsuyor demesin ben TRABZONSPORUMA güveniyorum bu gece.

Adem Akyüz'
29.12.2014, 15:04
burada okadar sayfa yorum yapıldı Eskişehir maçı ile alakalı, bi hakaret yok ortada varsa bile zaten yöneticiler cezayı veriyor ama öyle bir yorumda göremedim. benim mi gözümden kaçtı dedim? tekrar baktım ama yine göremedim.

Trabzonspor a olan sevgi;

iktidara, şikecilere, lobicilere, emek hırsızlarına karşı omuz omuza mücadele etme ile olur. Şikeci ligi istemiyorum diye insan sevdiğini yalnız bırakmaz, bırakmamalıdır. Şayet senin dediğin gibi şikeden, kirli düzenden ötürü millet tribüne gelmiyorsa bu daha da acıdır ki, burada onların kazandığını bizim kaybettiğimizi de görebiliriz. kaybetmedik diyorsan eğer bi yerde çelişki içerisindesin.

Ölmüşüz ama gömenimiz yok...

Hakaret dediğimiz şey sadece küfür veya argo sözcükler midir? Karşındaki kişinin taraftarlığını sorgulamak hakaret olmuyor mu? Aynı şekilde maça gitmeyen herkesi beleşçi, aciz ilan etmek vs. bunlar hakaret değil mi?

Nihat Güneş
29.12.2014, 15:09

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/29/67477703e48b7fdf0e5305bb32bd0b4e.jpg

Aslar yesil olmali.. Ekici cezali Ama uzakta Belkalem beyaz, arkada Fatih yesil...Her an her sey olabilir :)

Fedai 61
29.12.2014, 15:11
Trabzonsporr 8. şampiyonluğa :)

PortoDeGalinhas
29.12.2014, 15:14
Tekrar diyorum Trabzonsporun asıl yeri gurbettir İstanbul,Ankara,İzmit oynasın en az har hafta 30 binden aşağı olmaz açık ve net Trabzon halkı Trabzonsporu hak etmiyor. Akyazı diyorsunuz daha 20 binlik stadı dolduramıyorsunuz 40 bin kişilik stadı nasıl dolduracaksınız
Kaç tane maça gittin bu sene?

Adem Akyüz'
29.12.2014, 15:15
Forumda yöneticilik yapmanın yaş sınırı olmalı her önüne gelen yöneticilik yapmamalı olayları kendince değerlendirmemeli objektif ve dürüst olmalı

Bak sen :)

Yalan söylediğim, dürüst olmadığım bir mesajımı bulup göster o saniye yöneticiliği bırakıyorum. Öyle boş boş konuşmayla olmuyor o işler..

He, niye üstüne alındın gibi bir cevap da verme. Bu mesajın bana olduğunu ikimizde biliyoruz ;)

Fedai 61
29.12.2014, 15:17
Bak sen :)

Yalan söylediğim, dürüst olmadığım bir mesajımı bulup göster o saniye yöneticiliği bırakıyorum. Öyle boş boş konuşmayla olmuyor o işler..

He, niye üstüne alındın gibi bir cevap da verme. Bu mesajın bana olduğunu ikimizde biliyoruz ;)

AntiŞike
29.12.2014, 15:18
hangisi oynar, kaç tenesi hepsi mi bilemem ama oynarsa;
Constant- Soner- Özer bunların performansı çok önemli

Kadir Yeter
29.12.2014, 15:23
Maça kısa kollu gömlekle gelin... hava sıcaklığı: 19 Derece...

Passolig'de bekleyen, 10 kişi var-yok...

kadiryeter

Mert Oğuzlu61
29.12.2014, 15:30

kadiryeter

forma giysinler abi. :) sıcakta serinletir, soğukta ısıtır.. üstüne montu çekip gitsinler, hava durumu nasıl orada bilmiyorum da istanbul da hava kudurdu kafayı dışarı çıkaramıyoruz. :D gerçi şimdi biraz dindi yağmur, acayip yağıyordu.

Fatih Özkan
29.12.2014, 15:36
aynen arada antrenman fotolarına bile bakıyorum ne yapıyor mutlu mu diye :D

kral yaa

Akhisar maçından önce ısınırken adamın hal ve hareketlerini görseniz herşeyin yolunca ve Cardozo'nun mutlu olduğunu çok kolay anlayabilirdiniz.
Mutlu olmayan adam yedek çıkacağı maç öncesi ısınırken bu kadar pozitif enerji yaymaz, takım arkadaşları ile şakalaşmaz...

Sibel
29.12.2014, 15:39
forma giysinler abi. :) sıcakta serinletir, soğukta ısıtır.. üstüne montu çekip gitsinler, hava durumu nasıl orada bilmiyorum da istanbul da hava kudurdu kafayı dışarı çıkaramıyoruz. :D gerçi şimdi biraz dindi yağmur, acayip yağıyordu.

Gündüz 19 akşam oluyor -5:)
Dağda kar var, kar rüzgârı çok fena soğuk esiyor.
Buz kesiyoruz.
Ne varsa giyiyorum gene donuyorum ben, Kadir amca kısa kol diyor:)

yattarinho61
29.12.2014, 15:39
Kac bilet satildi bilen varmi ?

Adem Akyüz'
29.12.2014, 15:43

kadiryeter

Kısa kol mu? Kadir amca ne yaptın? :D

Evin içinde bile kazakla üşüyorum şu an :)

Cihad Varlı
29.12.2014, 15:44
Ortalama kaç bin taraftar olur tahmininize göre?

Fatih Özkan
Kac bilet satildi bilen varmi ?

Her sayfada bu soru çıkıyor karşımıza...
3-5 sayfa geri gidin, bir göz gezdirin bi zahmet...
Tartışma zaten bunun üzerine...
Bilet falan da satılmıyor ayrıca. Gene boş kalacak stad.
Yine maçları İstanbul'da oynayalım muhabbeti dönüyor.

Berke6198
Forumda yöneticilik yapmanın yaş sınırı olmalı her önüne gelen yöneticilik yapmamalı olayları kendince değerlendirmemeli objektif ve dürüst olmalı

Sizin de forum yöneticileriyle nasıl konuşulması gerektiğini öğrenmeniz lâzım.

Burada hiçbir yönetici sokaktan geçerken seçilmiyor. Bunun takdiri BMN Yönetim Kurulu'nda.

Adem Akyüz'

13-14 bin civarı olur tahminim..

Hüdai Pervaneli

Günün en güzel espirisi Kac bin he ahashahsahha

Faik Yılmaz
29.12.2014, 15:46

5-6 bin ya olur ya olmaz....

Fatih Özkan
29.12.2014, 15:46
Kısa kol mu? Kadir amca ne yaptın? :D

Evin içinde bile kazakla üşüyorum şu an :)

Bizim evin içi de çok soğuk cidden.
Kadir Abi'nin mesaja baktıktan sonra şöyle bi pencereden bakayım dedim. Harbiden dışarda hava daha sıcak.
Ama akşam maçta adamın dibi donar...

Mert Oğuzlu61
29.12.2014, 15:48
Gündüz 19 akşam oluyor -5:)
Dağda kar var, kar rüzgârı çok fena soğuk esiyor.
Buz kesiyoruz.
Ne varsa giyiyorum gene donuyorum ben, Kadir amca kısa kol diyor:)

yeni haberim oldu bu gece istanbul a da kar geliyormuş, şöyle kar yağarken o görüntü eşliğinde kahve içmeyi özledim, değişik fantazilerim var benim karı seviyorum. :D gece 1 de 2 de sokak lambalarının ışığı altında kar topu savaşı yapmayı özledim, geçen sene hiç yağmamıştı... c.tesi tezimin sunumu var finallerim de başlıyor kar yağsın istiyorum iyi doping olacak bana. :D

Sibel
29.12.2014, 15:50
En az12-13 bin olur.
Biletler kimliksiz yani pasosuz alınmadığı için çoğunluk bileti kendi almak zorunda.
Bugün pazartesi olduğu için çalışan insanlar iş çıkışı biletlerini alıyor.
Yani bugüne kadar almamış olanlar. İnsanımız son dk meraklısı.
Merkez dışından gelenler de maç saati alıyor biletini mecburen.
Bu yüzden maç saati gişeler yığılıyor.
Trabzon'dan bilgi bu kadar.

F. Yıldırım
29.12.2014, 15:51
5-1 alırız

Sibel
29.12.2014, 15:53
5-6 bin ya olur ya olmaz....

Faik abi etma da etma ya:D
O sayı kombineliler zaten. O kadarcık da satılır herhalde.

The Legend
29.12.2014, 15:56
Bu maçta +7 olur mu acaba. Şöyle plaka yapsak ne güzel olur.

Faik Yılmaz
29.12.2014, 15:57
Faik abi etma da etma ya:D
O sayı kombineliler zaten. O kadarcık da satılır herhalde.

5 ten sonra 5 gişe ful çalışsa bile......

dakikada 1 biletten 1 tanesi en fazla maça kadar 120 bilet satabilir......

5 tanesi 600 bilet eder.....

5 bin +600 hadi senin hatırın için 1000bin olsun en fazla 6 bin olur.....

son dakikadaki kalabalıklara aldanmamak lazım...

Cihad Varlı
29.12.2014, 15:58
13 - 14 bin çılgın bir rakam :) İnşallah diyelim.

Oğuz B.
29.12.2014, 15:59
İnternetten bilet almayıp -Şu paso olayının tek elle tutulur yanının bu olmasınına rağmen.- neden son dakika gişelere hücum ediliyor?

Adem Akyüz'
29.12.2014, 16:03
İnternetten bilet almayıp -Şu paso olayının tek elle tutulur yanının bu olmasınına rağmen.- neden son dakika gişelere hücum ediliyor?

Çünkü insanlar henüz internet üzerinden bilet alma pratikliğini kazanmadı. Passolig daha çok yeni bir icat. Doğru düzgün nasıl işlediğini bilmeyenler bile var. Hala eski sistem gidip gişeden bileti alacağım diye düşünüyor bir çok insan..

Sibel
29.12.2014, 16:04

Şimdiye kadar hiç satılmadı senin demene abi:)
Bence en az 10bin. 12-13bini bulur.
Bugüne kadar hiç yanılmadım.
Umarım yine yanılmam.

Adem Akyüz'
29.12.2014, 16:05

Abi, bu hesap tutmaz :)

Faik Yılmaz
29.12.2014, 16:05
Şimdiye kadar hiç satılmadı senin demene abi:)
Bence en az 10bin. 12-13bini bulur.
Bugüne kadar hiç yanılmadım.
Umarım yine yanılmam.

inşallah öyle olur......:rolleyes:

ANIL
29.12.2014, 16:09
_______________ibrahim
bosingwa___belkalem___medjani_____ishak
________________salih
sefa________özer_____kevin_______yusuf
_______________cardozo

B.Yiğit
29.12.2014, 16:12
Passolig sistemdeki seyirci durumunu resim olarak atabilecek olan var mi.

artvints
29.12.2014, 16:13
_______________ibrahim
bosingwa___belkalem___medjani_____ishak
________________salih
sefa________özer_____kevin_______yusuf
_______________cardozo

bu olur inşallah.ortashaları güçlü, aynı şekilde cevap vermek lazım.

Cihad Varlı
29.12.2014, 16:17
İnşallah çift forvet çıkarız.

ANIL
29.12.2014, 16:19
bu olur inşallah.ortashaları güçlü, aynı şekilde cevap vermek lazım.

Futbola bakış açılarımız çok benzer artvints kardeş :)

vyno
29.12.2014, 16:27
Arkadaşlar arkadaşlarımla maça gitmeye karra verdik bugün pasolig kartı olmayanlar için şuanda maça bilet almak mümkün mü pasolige uye olup bilet almak mümkün mü maça saatler kala olsa da? Gişeden bunu yapabilirmiyiz ?

artvints
29.12.2014, 16:27
Futbola bakış açılarımız çok benzer artvints kardeş :)

evet, ama geçen transfer başlığına bir kadro yazdın ki ortasaha çok zayıftı.hiç yakıştıramadım sana :)

federer61
29.12.2014, 16:28
Passolig sistemdeki seyirci durumunu resim olarak atabilecek olan var mi.

Biletler satılmadı diye okurken ben de tam passo com daydım.Bunlar bir önfikir oluşturabilir sanırım

http://i.hizliresim.com/2Y1lDv.jpg (http://hizliresim.com/2Y1lDv)

http://i.hizliresim.com/31LVm4.jpg (http://hizliresim.com/31LVm4)

http://i.hizliresim.com/l0jDJk.jpg (http://hizliresim.com/l0jDJk)

http://i.hizliresim.com/rmMDWN.jpg (http://hizliresim.com/rmMDWN)

Murat'
29.12.2014, 16:29
Yine inanılmaz boşluklar var tribünlerde, 9-10 bin civarı taraftar olacak gibi.

ANIL
29.12.2014, 16:33
evet, ama geçen transfer başlığına bir kadro yazdın ki ortasaha çok zayıftı.hiç yakıştıramadım sana :)

babelli ve erkanlı kadro o, iç sahada iş yapar sanki. :) Ersun hoca sever diye yazdım kanat forvetli 4-3-3 ü. Erkanda sol iç oynar belki :)

Kadir Yeter
29.12.2014, 16:37
http://i.hizliresim.com/ay3vyQ.jpg

İnsanlık hâli... olur böyle şeyler... maksat şaka olsun.

Fotoğraflar: kadiryeter Kadir Yeter. 2014

Ozan Yılmaz
29.12.2014, 17:11
Arkadaşlar arkadaşlarımla maça gitmeye karra verdik bugün pasolig kartı olmayanlar için şuanda maça bilet almak mümkün mü pasolige uye olup bilet almak mümkün mü maça saatler kala olsa da? Gişeden bunu yapabilirmiyiz ?

Evet mümkün, passolig internet sitesine girip başvuruda bulunun ve gişeden tek geçişlik maç giriş kartınızı alın. Daha sonra maç bilet fiyatını ve passolig kart ücretini ödeyip passo.com'a üye olun, burada da tek geçişlik kartınıza biletinizi tanımlayın. Bu kartı stat gişelerine okutarak sorunsuzca maça girebilirsiniz. :)

Biraz detaylı anlattım, kusura bakmayın.

ffırtına
29.12.2014, 17:17
Bu forumdaki Trabzon'da yaşayan arkadaşlara soruyorum maçlara neden gitmiyorsunuz ?

Ahmet Kuru
29.12.2014, 17:21
Hakaret dediğimiz şey sadece küfür veya argo sözcükler midir? Karşındaki kişinin taraftarlığını sorgulamak hakaret olmuyor mu? Aynı şekilde maça gitmeyen herkesi beleşçi, aciz ilan etmek vs. bunlar hakaret değil mi?

Söylenmişse bu söylediklerin yalan söylenmemiş. İftirada değil. Beleşçi grup yok mu tribünlerde? Rantçı taraftar yok mu? Var. Söyleyen kişi bunları yapanlara söylüyor. A kişisine yada b kişisini hedef alarak söylüyorsa haklısın. Ama öyle birşey görmedim. Bizim tribünde, beleşçiside var, rantçısı da var. Bunlara sen busun işte demek hakaret değil, hakikattir.

Bülent AKBULUT61
29.12.2014, 17:23
Bu forumdaki Trabzon'da yaşayan arkadaşlara soruyorum maçlara neden gitmiyorsunuz ?

evet gerçekten sebeb passoligmi yoksa başka bir sebebmi

oğuzhan can
29.12.2014, 17:24
ligtv bende çıkmıyor suan. aynı sıkıntıyı yaşayan başka biri varmı.

BirolKarali
29.12.2014, 17:25
[QUOTE=ffırtına;1919921963]Bu forumdaki Trabzon'da yaşayan arkadaşlara soruyorum maçlara neden gitmiyorsunuz ?[/QUOTE

Bu hafta finaller var öğrenci kesimi olarak bu maçı kaçırıyoruz.

pascalli
29.12.2014, 17:25

Sadri Şener döneminde futboldan anlayan da gidiyordu anlamayan da..Yine Bir Eskişehir maçıydı..2-1 kazandığımız maç..maratonda oturuyorum yarım saat geçmişti ki ilk golü attık,seyirci ayağa kalktı sloganlar falan bir anda ortalık şenlendi..derken o sırada arkamda oturanlardan bir ses geldi..."ulaaaa hau beyaz takum kimdurrr ? biz kimlen oynayrukk? " :) senin sorun bu anımı hatırıma getirdi. :) not:Eskişehirspor beyaz forma giymişti.

Kasım BEKTAŞ
29.12.2014, 17:28
Mac bedava ve hala stad dolmuyorsa

zafer6161
29.12.2014, 17:31
evet gerçekten sebeb passoligmi yoksa başka bir sebebmi

malesef passolig'''bugun en az 5 ayri ayri kisiye haydi maca gidelim dedim''hepsi kim passolig alacak ugrasacak dedi'hepsi caydi'

Cavalcanti
29.12.2014, 17:32
41.000 kişilik stada da 5.000 taraftar gelecekse işimiz var. Yok Passoligmiş, oymuş, buymuş bırakalım artık bahaneleri de takımımızı destekleyelim. 5 liraymış biletler yahu. 5 lira.

Bülent AKBULUT61
29.12.2014, 17:34
malesef passolig'''bugun en az 5 ayri ayri kisiye haydi maca gidelim dedim''hepsi kim passolig alacak ugrasacak dedi'hepsi caydi'

çok zor değilki Zafer ben Muğlada oturuyorum İnternetten muracat ettim 1 haftada yolladılar

ffırtına
[QUOTE=ffırtına;1919921963]Bu forumdaki Trabzon'da yaşayan arkadaşlara soruyorum maçlara neden gitmiyorsunuz ?[/QUOTE

Eyvallah kardeşim inşallah iyi geçer sınavlarınız ,

Mustafa Demir
bu passoligi cikartanin allah belasini versin ulan serefsiz demiroren gittigin yeri kurutuyorsun massalah dedigin 40 gun yasiyo, seni oraya getiren treninde yatacak yeri yok

Doğan Keskin
29.12.2014, 17:35
Sorunun para olmadığı anlaşılmıştır...galiba insanların şampiyonluğa dair inançları tükendi en büyük sebep bu dur.Yoksa passolig falan bunlar bahane değil bence.

Hüseyin Başoğlu
29.12.2014, 17:37
passolig bizim için nimet.

passolig olmasaydı kimbilir kaç kere küfürlü tezahürattan felan ceza yerdik.

Beleş bilet alan kale arkası grup bebelerinide engelledi.

Boşverin iyi böyle..

kuru kalabalık yerine az ama öz olması en iyisi.

Leralonde
29.12.2014, 17:38
ligtv bende çıkmıyor suan. aynı sıkıntıyı yaşayan başka biri varmı.

birkaç gündür sürekli kayboluyor.Fabrika ayarlarına geri dönüp sorunu hallediyorum.

Fedai 61
29.12.2014, 17:39
Dolmaz arkadaşlar dolmaz Cardozo gitmek istemekle haklı

ffırtına
29.12.2014, 17:39
Sadri Şener döneminde futboldan anlayan da gidiyordu anlamayan da..Yine Bir Eskişehir maçıydı..2-1 kazandığımız maç..maratonda oturuyorum yarım saat geçmişti ki ilk golü attık,seyirci ayağa kalktı sloganlar falan bir anda ortalık şenlendi..derken o sırada arkamda oturanlardan bir ses geldi..."ulaaaa hau beyaz takum kimdurrr ? biz kimlen oynayrukk? " :) senin sorun bu anımı hatırıma getirdi. :) not:Eskişehirspor beyaz forma giymişti.

Olsun hiç yoktan bir atmosfer oluyordu taraftar bilgili ya da bilgisiz olması o an için çok da önemli bir meziyet olduğunu düşünmüyorum .

oğuzhan can
29.12.2014, 17:40
birkaç gündür sürekli kayboluyor.Fabrika ayarlarına geri dönüp sorunu hallediyorum.

bende o da olmuyor

zafer6161
29.12.2014, 17:42
çok zor değilki Zafer ben Muğlada oturuyorum İnternetten muracat ettim 1 haftada yolladılar

kimse ugrasmak istemiyorku''ben bile bu illet yuzunden bir maca gidemedim'yani simdi giseye gidip bilet alabilecekmiyim onu bile bilmiyorum,e cevreden de kimse gitmiyor,ev de stada uzak,arkadasa diyorumki masraflar benden onu bile kabul etmiyorlar,,dedigim kisilerde mac hastasi,herkes sogudu futboldan

pascalli
29.12.2014, 17:42

Passolig çıkartmak hiçde zor değil başvurduğun an hemen alıyorsun zaten..neyini dert ediyorlar anlamadım...biz İstanbul'daki bir ts clup'e gittik 10 dakika içinde 5 passolig kartını aldık çıktık...almak istemeyenin bahanesi başka olmalı.

B.Yiğit
29.12.2014, 17:44
Pasoligin 3 kisilik bi aileye senelik masrafi 90 lira.. Uyelik ucretini kaldirmalari yada ucuzlatmalari lazim. Millet zaten kredi hesap mesap kartlari derken bu uyelik ucretlerinden cekiyor..

zafer6161
29.12.2014, 17:44

Passolig çıkartmak hiçde zor değil başvurduğun an hemen alıyorsun zaten..neyini dert ediyorlar anlamadım...biz İstanbul'daki bir ts clup'e gittik 10 dakika içinde 5 passolig kartını aldık çıktık...almak istemeyenin bahanesi başka olmalı.
ya iste gelde anlat,,,

Zeki Akyol
29.12.2014, 17:47
herkes futboldan soğudu .. ben akşamı zor beklerdim maç gelsede izlesem. Şimdi evde maçkolık ve vine dan golleri takip edince aklım maçta kalmıyor..ki buna annem bile şaşırıyor ..ne oldu maç var izlemiyorsun diyor.

Ehrimen
29.12.2014, 17:50
Dolmaz arkadaşlar dolmaz Cardozo gitmek istemekle haklı

Büyük bir trollsün ya, öyle böyle değil.

gökhants1966
29.12.2014, 17:52
Rizede Yurtta kalıyorum maçı kantindeki ligtvden seyredecem bakalım futbol oynamayı öğrenmişlermi :D

Furkan
Ziyabey önündeki passolig gişesinde oldukça uzun bir kuyruk var. Eğer stadyum önü de boyleyse stad boş kalmaz bugün

Zeki Akyol
Büyük bir trollsün ya, öyle böyle değil.

Cardozo nun gitmek istediği tamamen muhalif kesimin uydurmaları gazetelere haber bulamıyorlar..bunları ekliyorlar...en son Cardozo için küçük balıktan söz ediyorlar ve onu yememi istiyorlar diye portekizde açıklama yaptı dediler kendisi yalanladı...ki bunu kesin yalanlar.

Küçük Uğur
29.12.2014, 17:54
Bu aksamki rakip passolig mi yeter abilerim kardeslerim az mac konussak ya .

Cihad Varlı
29.12.2014, 17:56
Takım galibiyetler serisine bir başlasın, içeride dışarıda kazansın o stat bir şekilde dolacak inşallah. Şimdi maç konuşalım biraz.

Bera B.
29.12.2014, 17:59
Kalede İbrahim'i görmeyi isterim.

Doğan Keskin
29.12.2014, 18:00
Bosi ortalar cardozo yazar 1-0 alırız.

Cihad Varlı
29.12.2014, 18:03
Skor tahminim 3-1 kazanırız. Cardozo, Sefa, Özer

zx61
29.12.2014, 18:04
maçın neyini konuşalım eskişehirin büyük maçlarda nasıl oynadığını biliyoruz..boş tribünle yenmemiz imkansız..konyanın ligin en formda takımı bjkyi seyirci desteğiyle nasıl sahadan sildiğini gördük..bu akşam akın akın gelirler yine biz de yememek için dua ederiz..tabi erken bir gol atarsak zor da olsa kazanabiliriz

trbzonsporlu
29.12.2014, 18:07
Bu maçı alırsak Balıkesir ve evimizde oynayacağımız Sivas ve Erciyes maçlarını da alıp iyi bir seri yaparız.

artvints
29.12.2014, 18:08
cardozo, medjani, waris atar golleri.

grigandalf1967
29.12.2014, 18:10
Eskisatılmışı yenmeliyizki kümedüşme hattında kalsınlar.

Kazım Bostan
29.12.2014, 18:12
3-2 cardozo sefa yusuf

emre6117
29.12.2014, 18:16
Bursada yasiyorum.gecen bursa macina gittim.epey islandik.bize ayrilan yer azdi ama ful doluydu.ve cok iyi bir taraftar vardi tezahurat anlaminda.keske eskisehir maci da full olsaydi.ama nedense bmn ye uye hatta bmn yonetici bazi arkadaslar bile macs gitmiyor ve gitmemesini de savunuyor.bana gore bir takimin gercek taraftariyim diyorsan ne olursa olsun takiminin macina gidecen.diger turlu iyi gun dostu oluyorsun.gercek taraftar olmuyorsun.

PortoDeGalinhas
29.12.2014, 18:18
Taraftarın stada gitmemesinin en büyük sebebi futbolun gercekligine olan inancını yitirmesidir. bedava maçta bile stat dolmuyor arkadaşlar, bilet fiyatları ile alakası yok. Bunun dışında passolig in hükümet yanlısı bir bankadan verilmesine tepki gösterenler de var. Yani suan her takımdaki problem bizde de var arkadaşlar, bu sistem oturana ya da degisene kadar boş stadlara alisin.

miskin_efendi
29.12.2014, 18:19

Gurbetçi taraftar beğenin ya da beğenmeyin bir çözüm sunuyor maçların en azından bir kısmı il dışında oynansın diyor...Sizin çözümünüz romantik söylemlerden başka ne Allah aşkına söyler misiniz?

- 763.714 nüfuslu ilde 24.000 kişilik stadı 5 liralık bilet fiyatlarıyla dolduramayan sizsiniz (bir kısmına gurbetçi taraftarların katkısına rağmen)
-Yağmuru çamuru soğuğu köyü yolu ulaşımı bahane edip gitmeyen sizsiniz (bu hususta şahsınızı ayrı tuttuğumu bilmenizi isterim lafım savunduğunuz zihniyete)
-Zamanında takımı protestolarla deplasman moduna sokup kendi evinde galibiyet alamayacak durumlara düşüren sizsiniz...
-Passolig internet uygulamasını belli yaşın üstündekiler beceremiyor diye konuşup bu konunun çözümüyle ilgili gönüllü organizasyonlar düzenleyip bilgilendirme çalışmaları yapmayan sizsiniz...Sorun malum kişiyse %70 oran ne o ayrı konu...
-Trabzonspor bölge takımı değildir tüm Türkiye'nin takımıdır diye konuşup bunu destekleyecek en güzel organizasyon olan deplasman gücümüzü ortaya koymamıza mani olup (kastım trabzonsporun ev sahibi statüsüyle deplasmanda oynaması yoksa deplasman kültürünün federasyon tarafından nasıl baltalandığı ortada) trabzon iline sıkıştırmak isteyen sizsiniz...

Kabul edin Trabzonsporun il dışında büyük bir coşkuyla desteklenmesinden siz gönülden desteklesenizde, şehrin takıma ilgisizliğinin iyice ortaya çıkmasından korkuyorsunuz...

Yazımın başındada belirttiğim gibi insanların sorunun çözümüyle ilgili iyi ya da kötü fikirleri var sizin yukarda belirttiğim sorunlara çözümünüz nedir ???romantizme girmeden reel çözümlerinizi paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz..Eğer çözümünüz yoksa yazınızda belirttiğiniz gibi bu tür lafların yazıldığı paylaşımlarda bulunmak istememeniz gayet normal...

Mert'
29.12.2014, 18:20
Adana Demirin bizden iyi tribünü var

Sefer A.
29.12.2014, 18:21

Seni kast ederek yazmiyorum da, bu final bahanesi de bana garip geliyor
Sanki bu ögrenciler maç saatinde ders çalisiyor da, maça gitmiyor, çogu maçi ya kahvede ya da evde izliyor degil mi ? Maça gitsen en fazla 1 saat kaybedeceksin ders anlaminda, bu mu yani bahane ?
Ya da bilmedigim bir sey varsa söyleyin, yanlisim varsa kusura bakmayin...
He bir de maç varken çalisinca aklin maçta olmuyor mu, ne kadar verimli bir çalisma bu ?