PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

artvints
26.12.2014, 22:36
Benden önce davrandin
Benim de ilgimi çekti Halil Ibrahim Pehlivan
Hiç te fena degil, adi geçer bir çok takimla yavas yavas, sol bek eksikliginin fazlasiyla hissedildigi memlekette...

maçı izlemedim ama gençlerbirliğ alttan çok oyuncu çıkardı.irfan buz bursadayken de aynı şeyi yapmıştı.etkisi vardır mutlaka.yetenekli oyunculara şans veriyor.

Sefer A.
26.12.2014, 22:43
maçı izlemedim ama gençlerbirliğ alttan çok oyuncu çıkardı.irfan buz bursadayken de aynı şeyi yapmıştı.etkisi vardır mutlaka.yetenekli oyunculara şans veriyor.

Ilk defa izledim ve bayagi ilgimi çekti, biraz daha sert biraz daha cesur olsa önü açik...

Mellih
26.12.2014, 22:46
gs puan kaybetti sonunda.. haftayada beşiktaşla oynayacaklar.. o maçtada puan kayıpları olsa çok iyi olur.

lizarazu
26.12.2014, 22:47
Su son 3 macta puan kaybetmezsek 3 istanbullu en az 4 er puan kaybedecek gibi duruyor.fikstur avantaji var ama bakalim biz kazanabilecek miyiz.

artvints
26.12.2014, 22:52
sergenin takımı sivası, eskişehiri, beşiktaşı avniakerde evire çevire yenmezsek içim rahat etmez.

Kazım Bostan
26.12.2014, 22:58
sergenin takımı sivası, eskişehiri, beşiktaşı avniakerde evire çevire yenmezsek içim rahat etmez.

ne olur sivas'ta cardozo hattrick yapsın...

Cafer Bulur
26.12.2014, 22:58
Aynen sivas macini iple cekiyorum o maci eze eze kazanmaliyiz.

Eskisehiri evire cevire yenmesek de olur,1-0 olsun bizim olsun.

Kazım Bostan
26.12.2014, 23:00
ne olur sivas'ta cardozo hattrick yapsın...

he bi de inşallah sergen'i cardozo'ya özel önlem almış olarak görmeyiz. cardozo ile ilgili söylediklerinin üstüne...

hadi bakalım sergen. :cool:

Mustafa Hazıroğlu
26.12.2014, 23:04
Eskişehir ve Sivas'a en az 3 gol atarız kendi sahamızda.

Yiğit SARI
26.12.2014, 23:23
Enee Roberto Carlos ne zaman gitti de Sergen geldi?

savas avci
26.12.2014, 23:25
Gençlerbirliğinde çok iyi gençler var golü attıran çocukta da iş var

Sibel
27.12.2014, 00:11
Sivas'tan korkmuyorum. Son iki maç cepte.
Keşke bu maç için de öyle diyebilsem.

OĞUZHAN061
27.12.2014, 00:21
61.Dk'da İstiklal Marşımız okunacakmış.Bence süper bir tepki olur

ağasarlı
27.12.2014, 00:25

En çok ta sivastan çekiniyorum ne yalan söyleyim.sergen epey asılacak maça.

ağasarlı
27.12.2014, 00:27
Eskişehir ve Sivas'a en az 3 gol atarız kendi sahamızda.

Renktaş yapma gözünü seveyim.ne zaman 3 atarız desek mağlup oluyoruz. 1-0 olsun bizim olsun.

Sadettin_
27.12.2014, 00:50
kale arkası 5 tl
maraton 15 tl yapmışlar .

arkadaşlar yönetimin şu an itibariyle yapacak baska birseyi yok .
satılmıs lig şerefsiz hakemler vs. diyorsunuz gitmiyorsunuz maca eyvallah hepsini anlıyorum ama yönetimde bi şekilde kervanı yürütmeye calısıyor takımı çekip cevirmeye calısıyor .
öyle yada böyle stadyumdan bir gelir gelmeyecek bu belli bari stad dolsunda oyuncular motive olsun, her türlü zarardayız zaten dediler sanırım .
biletleri komik bir rakamdan satmaya basladılar.

ayrıca tepki koyuyoruz maça gitmiyoruz diyorsunuz ama gidip lig tv den izliyorsunuz . trabzonspora kazandırmayıp lig tv ye kazandırıyorsunuz . Tepkiniz bu mu ? lig tv ye para kazandırmak mı ?
Hem kendinizle çelişmiş oluyorsunuz hemde trabzonspora zarar verıyorsunuuz

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2014, 00:58
kale arkası 5 TL

maraton 15 TL

https://www.passo.com.tr/tr/clubs/Trabzonspor/fixture.aspx?fixture=8682aae9-058c-e411-b784-00dc01344112

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2014, 01:01
Maçı kazanırsan 1 milyon TL

20 bin seyirci olsa ortalama 50 liradan 1 milyon TL (dolmuyor)

10 liradan 200 bin TL (dolmalı)

stad dolsun 3 puan önemli

Samet Yildirim
27.12.2014, 01:43
5 ve 15 lira....Sanirim baska söze gerek yok.

Burak TOSUN
27.12.2014, 02:45
Ben maçı istanbulda kahvede 5 kafede yeri geliyor 10 liraya izliyorum. Bu maçta da stat dolmazsa yıllardır yapılan Trabzon halkı bilete para ayıramıyor edebiyatını gömelim.
Üstüne de Trabzon bir futbol şehriydi mezar taşını dikelim

Kadir
27.12.2014, 03:23
5 liraya Trabzonspor izlemek mi? o tribünler dolmazsa çok yazık..

yattarinho61
27.12.2014, 04:52
En az 20.000 taraftar bekliyorum.. istedigimiz sonuclara bagli.. bjk veya fb de puan kaybederse bu hafta bizim macin doluluk orani ona göre sekillenir

Uğur Gündüz
27.12.2014, 07:34
ES üç sülüklerle yaptığı 3 Maçıda aslında Kazandı ama kaybettirildi.
Hatta birinde süper ligin Koşu rekorunu kırarak 120km koştu.
Onlar üç sülüklerle oynadıkları gibi yüksek tempoda oynar, biz bu tempoya cevap veremezsek bizi kurtaracak eyyamcı hakemler de olmayacağından öyle böyle değil farklı yeniliriz.
Bu maç bu sene en yüksek tempo yapmamız gereken bir maç, adamlar birine şarlayacak , eğer uyuz uyuz olursak o biz oluruz.

PortoDeGalinhas
27.12.2014, 08:41
Şike bahçe de biletleri 5 tl yapmış, eğer şimdi de o stadi doldurmazlarsa İstanbulda ki fb taraftarı beleşci demektir. sikecileri hemen Diyarbakır a tasisinlar

Sibel
27.12.2014, 08:58
Her maç aynı muhabbet, kimse de sıkılmıyor.

Adem Akyüz'
27.12.2014, 09:16
Şike bahçe de biletleri 5 tl yapmış, eğer şimdi de o stadi doldurmazlarsa İstanbulda ki fb taraftarı beleşci demektir. sikecileri hemen Diyarbakır a tasisinlar
Hiçbiri şikebahçeyi hak etmiyor ya, ayıp (!)

61ronin61
27.12.2014, 10:02
5 yıl içinde en az 2 kere şampiyon olucaz bu yönetim harika inanılmaz ya forvetimiz cardozo rüya gibi tek tek herkes mükemmel futbocu (3-5 çürük var o ayrı konu) şimdi de istihbaratlarıma göre erkan zengin ve uğur demirok bitirilmiş mükemmel yaa eskiden hep isyan ederdik şu futbolcuyu alın diye eski yönetimler almazdı basit ve sıradan takım olmuştuk şimdiki yönetim aklımızdaki fikrimizdeki futbolcuları alıyor ve hedefi ta onikiden vuruyor daha bitmedi ersun hoca ne bilmediğimiz süper yetenekli futbolcular aldırıcak kimse önümüzde duramıyacak ben 5 yılda 2 kere şampiyon oluruz derken bu en az dahda fazla olabilir bu yazdıklarıma gülenler olabilir ama görüceksiniz

İlkhan
27.12.2014, 10:54
5 yıl içinde en az 2 kere şampiyon olucaz bu yönetim harika inanılmaz ya forvetimiz cardozo rüya gibi tek tek herkes mükemmel futbocu (3-5 çürük var o ayrı konu) şimdi de istihbaratlarıma göre erkan zengin ve uğur demirok bitirilmiş mükemmel yaa eskiden hep isyan ederdik şu futbolcuyu alın diye eski yönetimler almazdı basit ve sıradan takım olmuştuk şimdiki yönetim aklımızdaki fikrimizdeki futbolcuları alıyor ve hedefi ta onikiden vuruyor daha bitmedi ersun hoca ne bilmediğimiz süper yetenekli futbolcular aldırıcak kimse önümüzde duramıyacak ben 5 yılda 2 kere şampiyon oluruz derken bu en az dahda fazla olabilir bu yazdıklarıma gülenler olabilir ama görüceksiniz

Olamazsak mali borçtan kapıya kilit atarız :)

oğuzhan can
27.12.2014, 11:19

Evi satip arabayi satip arsalari satip dukkani satip gidip karina cicek almak gibi bi yonetim anlayisi. Borc 300trilyon elde ne var bos vaadler. Iho once namus sozunu yerine getirsin. Kupa dun baskana birakti bugun cumhurbaskanina. Bu yazima da gulenler olabilir ama hirsizlara oy verip ihoyu destekleyenin ts le alakasi yok.

61ronin61
27.12.2014, 11:34
Evi satip arabayi satip arsalari satip dukkani satip gidip karina cicek almak gibi bi yonetim anlayisi. Borc 300trilyon elde ne var bos vaadler. Iho once namus sozunu yerine getirsin. Kupa dun baskana birakti bugun cumhurbaskanina. Bu yazima da gulenler olabilir ama hirsizlara oy verip ihoyu destekleyenin ts le alakasi yok.

başkan sözünü yerine getiricektir konu fifaya gidicek ve kupamızı alıcaz o zaman ne yazıcaksın bakalım.hırsız demişsin başkana söylesene ne hırsızlık yapmış zenginmi oldu batmış batırılmış bir kulube başkan oldu .geldiğinde kulübün kasada bi ton para vardıda bunlarımı yedi 180 milyon borç vardı 280 oldu olay bu belki başına gelmiştir bankalara borcun varsa kendini düzeltmen çok zorlaşır mükemmel kadro kurdu türkiyenin en iyi hocasını getirdi ne yapmasını bekliyordun dandirik bir kadro kötü bir hocayla düşmemeyemi oynasaydı başkan ancak başarılı olursa bu borç ödenir diye başarılı olmak için herşeyi yapıyor seninkine nankörlük denir bu arada bu forumda kimse benim trabzonsporluluğumu sorgulayamaz trabzonspor için yaşadıklarımı bi ben bi Allah bilir evet hacıosmanoğlunu desdekliyorum yaptıkları ortada benim için kimin başkan olduğu değil sağcıymış solcuymuş zaten siyasetlede işim yok asl olan trabzonspor partisidir ve başkanın yaptıklarıdır kurduğu kadroya bakıyorum getirdiği hocaya bakıyorum menfaati kesilenlere söylediği sözlere bakıyorum hepsinden benden 10 tam puan alıyor

Erhan Atalay
27.12.2014, 11:42
Üstüne para vermedikleri müddetçe trabzonda 20.000 kişi hayaldir.

10.000 i bulursa şükredin.

Sibel
27.12.2014, 11:45
Balıkesir maçı sonrası bir hafta ara gözüküyor.
Milli ara mı bu?

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2014, 11:51
Bu maçı almamız lazım, satılmışşehir'den 2011'in intikamını almamız lazım.

İkinci devre seri yakalarsak zirveye tutunabiliriz.

F. Yıldırım
27.12.2014, 11:59
Balıkesir maçı sonrası bir hafta ara gözüküyor.
Milli ara mı bu?

Devre arası.

Sibel
27.12.2014, 12:01
Devre arası.

Edit: gerçekten devre arasıymış :)

Fedai 61
27.12.2014, 12:04
Cardozo yönetime “Hani taraftar” diye sordu ve şok bir istekte bulunduğu iddia edildi.

BENİ KANDIRDINIZ GİTMEK İSTİYORUM
Karadeniz'in Sesi Celal Kadıoğlu'nun haberine göre, Paraguaylı golcünün yönetime, “Beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Futboldan zevk alamıyorum. Gitmek istiyorum” dediği öğrenildi.

HUZURSUZ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ
Sezon başında Benfica'dan 5 Milyon Euro bonservis bedeli ve 1 Milyon 200 Bin Euro menajer ücreti ile transfer edilerek, yıllık 2.5 Milyon Euro’ya sözleşme imzalatılan Paraguaylı golcü Cardozo gitmek istiyor. Eski Teknik Direktör Halilhodzic ile sorun yaşayan ve kadroda fazla şans bulamayan yıldız futbolcunun, Yanal döneminde oynamasına rağmen huzursuz olduğunu belirterek, devre arasında ayrılmak istediğini yönetime ilettiği öğrenildi.

TARAFTAR MAÇA GELMİYOR
Yönetime yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Cardozo’nun Bordo-Mavili ekibin kurmayları ile yaptığı görüşmede, “Siz beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Trabzon şehrinden çok memnunum ama futboldan zevk alamıyorum. Devre arasında gitmek istiyorum” ifadelerini kullanmış. Yönetim de golcü futbolcuyu ikna etmek için her yolu deniyor.

BU SEZON 11 GOL ATTI
Bu sezon Trabzonspor formasıyla ligde 8, Türkiye Kupası’nda 2 ve Avrupa’da 1 gol olmak üzere toplamda 11 gol kaydeden Paraguaylı yıldız, ligde Başakşehir, Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor maçlarında 1’er kez, Konyaspor maçında 2 ve Gençlerbirliği maçında da 3 kez, Türkiye Kupası’nda da Manisaspor maçında 2 kez, Avrupa’da da Rostov maçında 1 kez fileleri sarsmıştı. Cardozo şu anda takımın en golcü futbolcusu konumunda.

oğuzhan can
27.12.2014, 12:05
başkan sözünü yerine getiricektir konu fifaya gidicek ve kupamızı alıcaz o zaman ne yazıcaksın bakalım.hırsız demişsin başkana söylesene ne hırsızlık yapmış zenginmi oldu batmış batırılmış bir kulube başkan oldu .geldiğinde kulübün kasada bi ton para vardıda bunlarımı yedi 180 milyon borç vardı 280 oldu olay bu belki başına gelmiştir bankalara borcun varsa kendini düzeltmen çok zorlaşır mükemmel kadro kurdu türkiyenin en iyi hocasını getirdi ne yapmasını bekliyordun dandirik bir kadro kötü bir hocayla düşmemeyemi oynasaydı başkan ancak başarılı olursa bu borç ödenir diye başarılı olmak için herşeyi yapıyor seninkine nankörlük denir bu arada bu forumda kimse benim trabzonsporluluğumu sorgulayamaz trabzonspor için yaşadıklarımı bi ben bi Allah bilir evet hacıosmanoğlunu desdekliyorum yaptıkları ortada benim için kimin başkan olduğu değil sağcıymış solcuymuş zaten siyasetlede işim yok asl olan trabzonspor partisidir ve başkanın yaptıklarıdır kurduğu kadroya bakıyorum getirdiği hocaya bakıyorum menfaati kesilenlere söylediği sözlere bakıyorum hepsinden benden 10 tam puan alıyor

Evet 60 yilda yapilan borcu alti ayda iki katina cikardi. Hirsizin kim oldugunu benden iyi biliosun ama bi cikarin vardir elbet. Oy vermeye devam et. Alcak edecek yapacak. Bana bunlarla gelme. Sirf lafsiniz. Nankor musum. Nankor sensin sadri sampiyon yapti adami lekelemek icin herseyi deniosunuz. Ayrica sadri borc yapti sampiyon yapti bakalim iho ne yapacak. Sen kafan zaten saga sola basmaz. Karnin nerde doyuyosa sen osun.kurdugu kadroyu gorduk 1 ay sonra hepsini sattik kiraladik. Bu kafayla sen ttabzonsporun t si olamazsin. Sen bir tavuksporlusun

ağasarlı
27.12.2014, 12:17
fanatik yine yapmış yapacağını.... erkan zengin artık trabzonsporda diye manşetten haber yapmış. tamda maç öncesinde art niyetli bir haber olmuş. 20011 yılında da aynı haberleri yapıyordu sırf ters motivasyon için ...

umitçebi
27.12.2014, 12:27
Gerçekten uğraştığımız şeylere bakarmısınız ya...Burda birbirimizi yiecemize Eskişehir maçı öncesi Erkan Zengin Trabzonda gibi Erkanı kamçılayacak bir başlık atan Fanatiğe mail ve telefon kampanyası yapsak..IHO ıyı mı kotumu ıyımı kotumu...

Şu ligdeki tkıma u maça bır konsantre olalım..Takımın ıyıyse ıyı top oynuyorsan hakem senı bırkere engelleyebılır ıkıkere engelleyebılır uçuncude hop golu atarsın...

2010-2011 de eskişerhir maçında JAJA o pası verse boştakı arkadaşına veya Colman penaltıyı atsa şampıyonduk..Bursa bıle şampıyon oldu işte...Kendımızı yeme ve kandırma konusunda ustumuze yok..

Maça gelice,Eskişehirspor ligdeki konumuna bakılırsa kolay gıbı duruyor ama oynadıkları futbol o yerı haketmıyor..Umarım seyırcı değil gerçek taraftar gelrde 6000 bıle gelse çıkardıgı gurultu yeter...İnşallah bir aksılık olmazsa maçı alırız..

serdaracıl
27.12.2014, 12:32
Bu maç çok önemli. Satılmışlara puan verirsek ve daha da kötüsü o puanla ligde kalırlarsa çok üzülürüm. Bu maçın başka anlamları var

Adem Akyüz'
27.12.2014, 12:39
Cardozo yönetime “Hani taraftar” diye sordu ve şok bir istekte bulunduğu iddia edildi.

Karadeniz'in Sesi Celal Kadıoğlu'nun haberine göre, Paraguaylı golcünün yönetime, “Beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Futboldan zevk alamıyorum. Gitmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Sezon başında Benfica'dan 5 Milyon Euro bonservis bedeli ve 1 Milyon 200 Bin Euro menajer ücreti ile transfer edilerek, yıllık 2.5 Milyon Euro’ya sözleşme imzalatılan Paraguaylı golcü Cardozo gitmek istiyor. Eski Teknik Direktör Halilhodzic ile sorun yaşayan ve kadroda fazla şans bulamayan yıldız futbolcunun, Yanal döneminde oynamasına rağmen huzursuz olduğunu belirterek, devre arasında ayrılmak istediğini yönetime ilettiği öğrenildi.

TARAFTAR MAÇA GELMİYOR
Yönetime yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Cardozo’nun Bordo-Mavili ekibin kurmayları ile yaptığı görüşmede, “Siz beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Trabzon şehrinden çok memnunum ama futboldan zevk alamıyorum. Devre arasında gitmek istiyorum” ifadelerini kullanmış. Yönetim de golcü futbolcuyu ikna etmek için her yolu deniyor.

BU SEZON 11 GOL ATTI
Bu sezon Trabzonspor formasıyla ligde 8, Türkiye Kupası’nda 2 ve Avrupa’da 1 gol olmak üzere toplamda 11 gol kaydeden Paraguaylı yıldız, ligde Başakşehir, Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor maçlarında 1’er kez, Konyaspor maçında 2 ve Gençlerbirliği maçında da 3 kez, Türkiye Kupası’nda da Manisaspor maçında 2 kez, Avrupa’da da Rostov maçında 1 kez fileleri sarsmıştı. Cardozo şu anda takımın en golcü futbolcusu konumunda.
Dünya üzerinde "burada taraftar yok, ben gitmek istiyorum" diyecek kaç tane futbolcu var acaba?

Ve dünya üzerinde bu şekilde utanmadan, sıkılmadan yalan, uydurma haberler yapan kaç tane basın vardır acaba?

Muhammet Hacısalihoğlu
27.12.2014, 12:45
O haberi yapanla aynı oksijeni soluduğuma inanmak istemiyorum..

Sefa
27.12.2014, 12:46
Drogba'nın yayla terapisi haberinden sonra gördüğüm en saçma haber..

PortoDeGalinhas
27.12.2014, 12:47

TARAFTAR MAÇA GELMİYOR

BU SEZON 11 GOL ATTI
Zaytung un haberi mi, normal bir gazete Editörü böyle bir habere izin vermiş olamaz.

Sibel
27.12.2014, 12:48
Soruma cevap verecek olan yok mu? :)
Plan program yapacağım.

Onur Akyüz
27.12.2014, 12:54
Soruma cevap verecek olan yok mu? :)
Plan program yapacağım.

Bu sene devre arası 16. haftadan sonra başlıyor. 17/17 değil, 16/18 olacak lig.

Sibel
27.12.2014, 12:56
Bu sene devre arası 16. haftadan sonra başlıyor. 17/17 değil, 16/18 olacak lig.

:eek:
Tamam, teşekkür ederim.:)

angraf
27.12.2014, 13:28
ahhaha cardozo haberini noter tespiti yapıp haberi yapanlara maddi manevi daha açmak lazım bunlar bu dilden anlar.

İlkhan
27.12.2014, 13:41
Cardozo haberi yanlıştır. Kim "biz büyük kulübüz" dedikten sonra o futbolcu araştırmadan gelir ki? Hele böyle bi futbolcu.. Sanki 50-60 yıllarındayız da haberleşme, araştırma çok zor :D 2 dakikasını almaz la araştırmak. Nasıl bir haber anlayışınız var? Ha bak şunu şöyle de düşünüyor olabilirler, "bakın cardozo gidiyor, tribünleri doldurmanız gerek" vs. haberlerle taraftarı çekmekte isteyebilirler ancak böyle bir haberi etik bulmuyorum.

memmedaga
27.12.2014, 14:04
Şu Ersun Yanalın Erkan Zengin takıntısı anlayamıyorum

Yusuf,Sefa,Waris,Serdar,Özer,Mehmet olduğu yerde neden illede Erkan Zengin oynasın.

Carl Medjani, Salih Dursun hatta Constantın yerine oyuncu bakın kardeşim

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2014, 14:04
Başakşehir - Erciyes maçı 10 lira

Trabzonspor - Eskişehir maçı 5 lira

stad dolmuyorsa şehir futbola küsmüş demektir travma devam ediyor

laudrup61
27.12.2014, 15:22
.....

serdaracıl
27.12.2014, 15:33
http://i.hizliresim.com/qmPkBW.jpg

:)

Fanatik34
27.12.2014, 15:52
Stadi bir bahane uydur 2-3 haftaligina tadilata al, maclari Istanbul´da oyna..bu kadar basit! Belki sehirdekiler kendine gelir...

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2014, 16:19
Stad dolsun artık, Manisa maçında 10.000 iyiydi ama 23.000 tam dolmalı

Fatih Çelik
27.12.2014, 16:36
Az önce deplasmandaki Legia maçının tekrarini izledim. Biz bu yatabare ye Umut bulut un siyahisi diyorduk Umut buluta ayıp ediyormusuz . Resmen Güiza yi boyayip gondermisler. Bitiriciligi olmayan adamdan be kadar katkı verirse versin forvet olmazmis bunu bir kez daha görmüş olduk.

Hakan
27.12.2014, 17:40
Çıkacak kadro belli aslında,zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=9HB1IA6VRX

umitçebi
27.12.2014, 18:23
Şu Ersun Yanalın Erkan Zengin takıntısı anlayamıyorum

Yusuf,Sefa,Waris,Serdar,Özer,Mehmet olduğu yerde neden illede Erkan Zengin oynasın.

Carl Medjani, Salih Dursun hatta Constantın yerine oyuncu bakın kardeşim

O kısma Bourceanu gelince sorun kalacagını zannetmıyorum.Ama Sefa ve Yusuf tük olarak yeterınce tecrubelı degıller ve her maç aynı performansı ortaya koymuyorlar..Waris de yabancı statusundne takılıyor..Ama Erkan kanatta hem calım hem tecrube hemde takımı ılerı taşımada şuan bu takıma ılaç olur..

Kazım Bostan
27.12.2014, 19:06

TARAFTAR MAÇA GELMİYOR

BU SEZON 11 GOL ATTI

yalanın daniskası. Gb maçı sonrası net bir şekilde şunu söyledi: Burada her anlamda gerçekten çok mutluyum.

Ehrimen
27.12.2014, 19:57
Normal yenmeyi geçtim en az 3 fark atmamız lazım Satılmış Eskişehir'e. Çok kötü durumdalar, 3-4 atmak lazım. Eğer kalede Fatih olursa bir 3-4'de yeriz ama.

Ehrimen
27.12.2014, 20:07
Şu maç en az 20bin kişiye oynasak, maçın büyük bir bölümünde '' Bu şehir başka şehir, satılmış Eskişehir '' diye inletseydik Avni Aker'i, fena mı olurdu?

Hayal işte bizimkisi. :)

Mehmet BAŞ
27.12.2014, 20:42
Bakın Eskişehirspor Kulübüne satılmış demek hoş değil, şikeyi kim yaptı?

Bülent Uygun ve Ümit Özat denen şerefini satmış adamlar yaptı.

Eskişehir yöneticilerinin 1 tanesi bile çıkıp bu adamları savunmadı, benim okuduğum kadarıyla.

O yüzden satılmış Eskişehir demek bence doğru değil...

Satılmış Fenerbahçe, Sivas, Manisa, Başakşehir falan diyebiliriz. Çünkü yöneticileri bu işe karıştı!

Eskişehirde durum farklı...

Küçük bir uyarı sadece benimkisi...

Mehmet BAŞ
27.12.2014, 20:43
O kısma Bourceanu gelince sorun kalacagını zannetmıyorum.Ama Sefa ve Yusuf tük olarak yeterınce tecrubelı degıller ve her maç aynı performansı ortaya koymuyorlar..Waris de yabancı statusundne takılıyor..Ama Erkan kanatta hem calım hem tecrube hemde takımı ılerı taşımada şuan bu takıma ılaç olur..

:alkış::alkış::alkış:

laudrup61
27.12.2014, 20:52
ibb aldı başnı gitti, biz onlara bile yetişemeyeceğiz anlaşılan. 5 puan fark oldu

Gürkan Asma
27.12.2014, 21:07
Beyler şu bourceanu konusunda beklentiyi yükseltmeyin ya, Salih den farkı yok...

Enes Başkaya60
27.12.2014, 21:09
Ligin başından beri söylüyorum ligden başladıktan sonra hakemlerle 10 puan sikebahce sampiyon olacaktır bu düzen böyle geldi böyle gidiyor maalesef...

selcuk
27.12.2014, 21:10
mersinin kimisi oyunculari bugünki maci bence satmisdir
bukadar insan kendi takimini katledemez
wederson ve arkadaslarinin futbolu buysa acik ara küme düserler

umitçebi
27.12.2014, 21:10
Manisa maçından bence çıkarabileceğimiz en büyü kazancımız Soner..Bu çocuk Libero olarak değilde Ekici gibi forvet arkasında daha faydalı olur gibime geliyor..Manisa maçında da gördük.Ayağı çok düzgün..İyi ara pasları da atıyor..Kaleyi mantıklı bir mesafede gördüğü her yerden çok iyi şut çıkartıyor..

Ama fiziksel olarak bir melo değil,zayıf kalıyor ve o mevkıde çok parlayıp kendını gosteremıyor..Zaten hem boyle kalıtelı ayaklar ve ara paslar hemde muthış pres yapsa bunun tanımı ıneasta , xavı, xabı alonsı falan oluyor o zaman..

Ekıcının yerınde sonerı kullanı bence kaleye daha yakında oynatmalıyız.Adam kovalamak yerıne şut çeksın..Dha faydalı olacagını dusunuyorum..

umitçebi
27.12.2014, 21:11
Beyler şu bourceanu konusunda beklentiyi yükseltmeyin ya, Salih den farkı yok...

Farklı adamları mı izledik??

selcuk
27.12.2014, 21:14

süperscout

senin gibi scout varken neden pocchetino tottenhame southampton un scoutunu transfer etmek ister merak konusu

Gürkan Asma
27.12.2014, 21:17
Farklı adamları mı izledik??

Oyunun tek tarafını oynayabilen bi adamın bizim takıma pek katkısı olmaz, sadece defans yönü var, zokoranın daha ağır hali.. hatta zokora arada bir ileri çıkardı bunda o da yok..

Gürkan Asma
27.12.2014, 21:20
süperscout

senin gibi scout varken neden pocchetino tottenhame southampton un scoutunu transfer etmek ister merak konusu

Onu pocchetino ya soracan ...

Mellih
27.12.2014, 21:29

Eskişehir yöneticilerinin 1 tanesi bile çıkıp bu adamları savunmadı, benim okuduğum kadarıyla.

Satılmış Fenerbahçe, Sivas, Manisa, Başakşehir falan diyebiliriz. Çünkü yöneticileri bu işe karıştı!

bence ozaman yöneticisi şike yapana da demek doğru değil. yönetici de bi kişi sonuçta, tüm kulübe maal edemezsin.. senin bu dediğin kişiler ve kurumlar ayrılsına kadar gider bence.

Doğukan Uçan
27.12.2014, 21:35
ligde hedefimiz kalmadı ilk 3 zaten belli o ilk 8 haftadaki puan kayıpları olmayacaktı

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2014, 21:40

salih, atik den çok üst düzey değil

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2014, 21:41
ligde hedefimiz kalmadı ilk 3 zaten belli o ilk 8 haftadaki puan kayıpları olmayacaktı

fener maçı önemli

bakarsın kazanırız işler değişir

Enes Başkaya60
27.12.2014, 21:44
fener maçı önemli

bakarsın kazanırız işler değişir

Kazanmamız imkansız ama eğer oldu kazandık ondan sonra hakemlerle bir 10 puan daha alıp şampiyon olacaklar kardeşim bu baştan belli...

beratika
27.12.2014, 22:32
Stadda izlemek de kahvede izlemek de 5 lira.TS dergisi 6 lira.TS beresi 15 lira :P
Trabzonspora destek vermek paha biçilemez.

sasort
27.12.2014, 22:37
Çıkacak kadro belli aslında,zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=9HB1IA6VRX

aynen katılıyorum tek terddütüm salih

61ronin61
27.12.2014, 22:52
aynen katılıyorum tek terddütüm salih

mükemmel kadro seçimi tam benim çıkaracağım kadroyu çıkarmışsın futbolu biliyorsun

cakalkerem
27.12.2014, 22:54
en çok ve kesinlikle arayacağımız isim..EKİCİ....

ayrıca erkan isminin maçtan birkaç gün önce gündeme getirilmesini de manidar buluyorum....

cakalkerem
27.12.2014, 22:55
he bu arada erkana kesinlikle olur veriyorum...

bize böyle bir adam lazım mutlaka

61ronin61
27.12.2014, 22:56
en çok ve kesinlikle arayacağımız isim..EKİCİ....

ayrıca erkan isminin maçtan birkaç gün önce gündeme getirilmesini de manidar buluyorum....

ekiciciyi o kadar abartma bir nuri şahin mesut özil kesinlikle değil constant yerinde oynarsa yani forvet arkası ekici aklına bile gelmez

Cafer Bulur
27.12.2014, 22:57
ibb aldı başnı gitti, biz onlara bile yetişemeyeceğiz anlaşılan. 5 puan fark oldu

O takimi gecemeyecegimizi düsünüyorsan bosuna Trabzonsporluyum deme.

Trabzonsporun ölüsü bu ligde 4.cü olur,daha gecen sezon yasadik bunu.

61ronin61
27.12.2014, 22:57
he bu arada erkana kesinlikle olur veriyorum...

bize böyle bir adam lazım mutlaka

eee bi zahmet erkan türkiyedeki bence en iyi orta saha adamı ben ona yerli zidan diyorum

cakalkerem
27.12.2014, 23:00
ekiciciyi o kadar abartma bir nuri şahin mesut özil kesinlikle değil constant yerinde oynarsa yani forvet arkası ekici aklına bile gelmez

ekici yi abartmayayaım mı?

Adam Trabzon'a gelmiş en iyi, akılllı hucumu seven koşan bir orta saha...

kevin Ekici'nin su oynadığı futbolla tırnağı olamaz..

Umarım maçta kevine küfür ederken rastlaşmayız.....

sasort
27.12.2014, 23:00
mükemmel kadro seçimi tam benim çıkaracağım kadroyu çıkarmışsın futbolu biliyorsun

üstünlük kurmak istiyorsan ya takımın kapasitesi olacak yanına ikinci forveti koyacaksın waris gibi boş alan oluşturacak

yada forvet arkasında beyin görevi görecek topçu oynatacan

geçen sene adrian oynuyordu orda atak yönü iyiydi ama press yapıyordu

bu yönü ile takımı 10 kişi oynamasına neden oluyordu

gelelim şimdi orda oynayabilecek tekniğe sahip constant var

oynadığı oyun tek orayı kurtarıyor çok soğuk kanlı oynuyor

takım ileride çalım atma cesareti gösteriyor doğru bir oyun tarzı değil ama

demek istediği kannımca beni 10 numara pozisyonunda oynat mesajı veriyor ersuna ama ersun gelirmi bu dayatmalara o meçhul

cakalkerem
27.12.2014, 23:01
eee bi zahmet erkan türkiyedeki bence en iyi orta saha adamı ben ona yerli zidan diyorum

ben erkan'ı 2 senedir burada yazıyorum fakat burada ki bir çok kişi erkan'a karşı.....anlaşılır gibi değil...
hatta bazıları nerede oynatacaksın diye soruyorlar ya gülüp geçiyorum....

cakalkerem
27.12.2014, 23:02
kevin'in sol bekte olmadığını gödük...yusuf'un da olmadığını gördük....son maçta sonra büyük ihtimal ishak oynayacaktır....

bende 2 li forvet oynamak istiyorum ama hoca o şekilde düşünmüyor....

sasort
27.12.2014, 23:04

ikisininde eksileri ve artıları var

ekici iyi ama 10 numara değide merkez orta saha daha iyi olur bence

10 numara pozisyonu yüksek bir tekniği ve oyun bilgisini gerektirir ve asist kabiliyeti
bu yönü ile bakarsak constant daha iyi

ama mücadele hırs yönü ile bakarsak tabiki ekici

61ronin61
27.12.2014, 23:05
ben erkan'ı 2 senedir burada yazıyorum fakat burada ki bir çok kişi erkan'a karşı.....anlaşılır gibi değil...
hatta bazıları nerede oynatacaksın diye soruyorlar ya gülüp geçiyorum....

valla çakal kerem ben burdakileri çoğu zaman anlamıyorum bana mustafa akbaşı kaleci fatihi musa nizamı savunuyorlar hatta cardozoya yusufa laf ediyorlar inanılır gibi değil carozoyu rüyasında göremiyecek adamlar cordozoyla olmaz diyorlar yusuf gibi mükemmel yeteneğe laf ediyorlar burda konuşmak anlaşmak çok zor çünkü aklın mantığın almayacağı şeyler diyorlar

sasort
27.12.2014, 23:05
kevin'in sol bekte olmadığını gödük...yusuf'un da olmadığını gördük....son maçta sonra büyük ihtimal ishak oynayacaktır....

bende 2 li forvet oynamak istiyorum ama hoca o şekilde düşünmüyor....

waris cardozo süper olur

yerli defans olması lazım

61ronin61
27.12.2014, 23:09

burda senle ayrılıyoruz ekici ok iyidir ama constant yanlış yerde oynuyor teknik kapasite olarak ekiciden iyi constant constantın forvet arkası oynaması lazım koy ekiciyi contanst gibi sol defansa şaklabana döner

61ronin61
27.12.2014, 23:12
waris cardozo süper olur

yerli defans olması lazım

yaa dostum bu warise bi türlü alışamadım ok adam koşuyor yırtınıyor ama ne biliyim belkide haklısındır cardoyla oynaması lazımdır ama ben yatabareyi çok tutuyorum bence süoer yetenekli bir futbolcu ama takım daha maikan düzeninde ezbere oynamaya başlamadı tam uyum yakalandığında yatabare dehşet bir forvet bence isteren you tubeden izle gollerini fransa ikinci ligde yılın futbolcusu seçilmiş tek başına takımını fransa 1. ligine taşımış

Cafer Bulur
27.12.2014, 23:18
ibrahim
bosingwa belkalem medjani ishak
fatih salih
özer kevin yusuf
cardozo.

Bence böyle bir kadro olmali.

F. Yıldırım
27.12.2014, 23:32
Ibrahim-Bosingwa-Belkalem-Medjani-İshak-Sefa-Özer-Salih-Sefa-Cardozo-Waris

4-2-2-2

MİSSE_MİSSE
27.12.2014, 23:34
Bosi---belkalem----salih----isak
-----------medyani------------
---------ozer------constant----
Sefa------cardozo---------yusuf

Cafer Bulur
27.12.2014, 23:34
Ibrahim-Bosingwa-Belkalem-Medjani-İshak-Sefa-Özer-Salih-Sefa-Cardozo-Waris

4-2-2-2

Belli ki sefa dan beklentin cok yüksek.:)

F. Yıldırım
27.12.2014, 23:37
Belli ki sefa dan beklentin cok yüksek.:)

Yok Sefa'yı beğenmem de elimizde başka alternatif yok, devre arasına kadar sabredeceğiz mecbur:)

Edit: Hatayı anlamadan yazıyorum hala:D Yusuf olmalıydı, pardon

Furkan Dündar
27.12.2014, 23:39
ne yapıp edip kazanalım.

61ronin61
27.12.2014, 23:41
muhteşem bence en yetenekli adamlar trabzonsporda bosingwa yusuf sefa özer constan cardozo yatabare

Ali YİĞİT
28.12.2014, 00:01
Maçın kaderini belirleyecek olan her zaman ki gibi kanatlardır. Sefa ve Yusuf günündeyse alırız. Yok yine kayıplara oynarlarsa beraberlik veya mağlubiyet kaçınılmaz olur.

61ronin61
28.12.2014, 00:04
Maçın kaderini belirleyecek olan her zaman ki gibi kanatlardır. Sefa ve Yusuf günündeyse alırız. Yok yine kayıplara oynarlarsa beraberlik veya mağlubiyet kaçınılmaz olur.

toprağım kanat manat farketmez ortadan sağdan soldan delicez satılmış şehiriri

Fatih Özkan
28.12.2014, 00:33
Elbet gol yeriz diye düşünüyorum.
2 gol bulmamız şart!

Buğra Çora
28.12.2014, 00:56
Bu maçta gol yemiyecegiz.. his ediyorum. Hoca savunmayi calistirmistir..

Oruç
28.12.2014, 00:59
Fatih oynarsa yeriz golümüzü. Niye yemeyelim ki ?

serkanholep
28.12.2014, 02:12
ishak bence oldukça iyi bir sol bek

bu maç herkes yerinde oynasın

fatih,bosi,belkalem,medjani,ishak,saih,constant,ek ici,yusuf,serdar,cardozo

aslında yerli bir stoperle işin rengi epey değişir

bursaya aykut verilip 3 milyonda para verildimi serdar alınır

hem adamlar stopersiz kalmaz hem para kazanır

ozan için de benzer teklifle bursanın kapısı çalınabilir

ama yabancı kuralını beklemek gerek

devran
28.12.2014, 03:29
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=YRPF2NSV3G

altinkaya08
28.12.2014, 07:41
Şu satılmış Eskişehir davasını bıraksak artık.
Bu şekilde tüm Eskişehir i ve camiası karaliyoruz.
Yaptığımız ne kadar doğru acaba ?
Zamanında şike yapanlari olaydan sonra kulüpten kovmadilarmi?
Başka kulüpler gibi sikecileri savunup onlara kucak mi açtılar?
2 3 tane ahlaksizin o dönemde takımlarında olmasi Eskişehirspor çamiasının sucumu?
Anlatmak istediğim tüm camiayi bu işi yapanların içine çekip genelleme yapmak doğru değil.
Biz yinede en üst mücadelemizi verip sahadan galip ayrılalım mumkunse rakibi ezelim bogalim ama
dedigim gibi tüm camiaya mal etmeyelim.
Eze Eze yenmek dileğiyle. ....

gustafsson
28.12.2014, 08:29
İlk devre kalan iki maçta İbrahim oynasa da bir görsek kendisini. Belki yeterlidir kaleciye boş yere para vermeyiz.

altinkaya08
28.12.2014, 08:37
İlk devre kalan iki maçta İbrahim oynasa da bir görsek kendisini. Belki yeterlidir kaleciye boş yere para vermeyiz.

Ilginctir ibrahim kalede olduğu zaman takıma daha fazla güveniyorum. Fatih geçtiğinde o güveni alamıyorum. Sanki ibrahim Fatih'ten daha büyük ve tecrübeli bir kaleci .Fatih böyle devam ederse hem takıma hemde kendisine iyice zarar verecek.ibrahim iyi kaleci üzerinde durulmalıdır.

gustafsson
28.12.2014, 09:02
Ilginctir ibrahim kalede olduğu zaman takıma daha fazla güveniyorum. Fatih geçtiğinde o güveni alamıyorum. Sanki ibrahim Fatih'ten daha büyük ve tecrübeli bir kaleci .Fatih böyle devam ederse hem takıma hemde kendisine iyice zarar verecek.ibrahim iyi kaleci üzerinde durulmalıdır.

Katılıyorum.

Mesut
28.12.2014, 09:35
Waris-Cardozo ikilisini görmek istiyorum

gustafsson
28.12.2014, 09:46
Waris-Cardozo ikilisini görmek istiyorum

Ekici cezalı? Öyle ya da böyle constant oynayacak. Medjani ile Belkalem'in sakatlık durumu olmazsa göremezsin.

vyno
28.12.2014, 11:09
Gerçeklik payı var mı

Cardozo: Beni kandırdınız

Trabzonspor'un Paraguaylı golcüsünün takımdan ayrılmak istediği ileri sürüldü.
Yönetime, "Beni kandırdınız. Bana 'Büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz' dediniz. Taraftar bile maça gelmiyor. Futboldan zevk alamıyorum. Gideceğim" dediği öğrenildi.

Yöneticiler, Cardozo'yu ikna etmeye uğraşıyor.

Kaynak:Milliyet

ozturk
28.12.2014, 11:19
gerçeklik payı yok

Emre ÖZTÜRK
28.12.2014, 11:32
Kaleye İbrahim geçmeli.Hata yapacaksa o yapsın

HOPA'LI TS'Lİ
28.12.2014, 12:22
İbrahim kalede Fatih'ten daha çok güven veriyor bana.

gustafsson
28.12.2014, 12:27
Yanlı ibrahim'i de beklentiyle boğmamak gerekiyor. Herkese Fatiht'den daha çok güven veriyor ama bunun asıl sebebi İbrahim'den ziyade Fatih. Daha kötü değildir herhalde diye düşünüyoruz. Zaten Trabzonspor kaleci ekolüne bakılırsa kalecilerimiz çizgide iyi oluyor. Reflekslerini güzel kullanıyorlar, Fatih bile bu konuda iyi. Geriye zamanlama tercihleri, yan toplar vs.. kalıyor. Bu konularda İbrahim ortalama lig kalecisi kadar olsa işimizi görür ikinci devre için.

figirm
28.12.2014, 12:55

Katılıyorum.Şu an Sivasın başında kim var,hala Mecnun.Olayların göbeğindeki isim. Eskişehirde olayların hemen ardından tamamı kulüpten ayrıldı.Olaylarda pek adı geçmese de başkanları da değişti.Avni Akerde sahaya çıkacak kadronun başında Ertuğrul Sağlam var.Oyuncuların içinde o dönemde top oynayan neredeyse hiç kimse yok.Ortada ne Sezer,ne Doğa ne de bir başkası kalmış.Maçda Avni Akerde,rakip taraftar da olmaz.Maç Eskişehirde olsa taraftarlarına 'o malum sezonu' hatırlatmak için tepki anlamlı olabilir,ama Avni Akerde kendikendine söylenmenin ve durduk yere ceza almanın anlamı yok.Kaldı ki Eskişehir forumlarında o dönemin tüm aktörlerine küfür kıyametken(Ümit Karan,Zafer Tüzün,
Bülent Uygun,Sezer Öztürk), Sivas da hala büyük başkan methiyeleri var.
Unutmayalım ama farkı da görelim.Forumlarında Trabzondan hiç de olumlu söz etmiyorlar,onun için Eskişehirdeki maçlarda adamları gıcık etmek için herşey mübah.Ama kendisahamızda bence işimize bakalım.

Tahir61
28.12.2014, 12:55
rıza çalımbay dünkü maçtan sonra hakem iyiydi diye açıklama yapmış yalayın yalayın

bize yenilice kudurmş köpek gibi etrafa saldırıyordu bu it

figirm
28.12.2014, 13:01
Rize maçının çok kolay olacağını düşünmüştüm,yanıldım.Ama bu maçın daha da kolay olacağını düşünüyorum.Defansları çok kötü.Eksikleri fazla. Bankasya topçuları ile defans yapıyorlar. Boffin de formsuz.Forvetleri fena değil ama bizimle kıyaslanamaz.En büyük güçleri Erkan.Onun da bu gelişmelerden sonra oynatılıp oynatılmayacağı soru işareti.Oynarsa ve de kötü oynarsa hep isyan ettiğimiz şey bizim başımıza gelmiş olur.Erkan ya çıksın adam gibi oynasın ama yine de biz kazanalım,ya da Ertuğrul forma vermesin.Bu maçta yan toplarla çok pozisyon buluruz.Kafa golü ya da golleri bekliyorum.

Kazım Bostan
28.12.2014, 13:16
Gerçeklik payı var mı

Cardozo: Beni kandırdınız

Trabzonspor'un Paraguaylı golcüsünün takımdan ayrılmak istediği ileri sürüldü.
Yönetime, "Beni kandırdınız. Bana 'Büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz' dediniz. Taraftar bile maça gelmiyor. Futboldan zevk alamıyorum. Gideceğim" dediği öğrenildi.

Yöneticiler, Cardozo'yu ikna etmeye uğraşıyor.

Kaynak:Milliyet

http://www.sporxtv.com/futbol-spor-toto-super-lig-trabzonspor-cardozo-trabzonda-cok-mutluyumSXTVQ60622SXQ

2:15

ysngmz
28.12.2014, 13:17
Bu mac en zor macimiz bence,manisa macininin bu maca olumsuz bir sekilde yansiyacabilecegini düsünüyorum.

Özgüven iyidir ama fazlasininin da rehavet olacagini hesaba katarsak isimizin zor oldugunu söyleyebilirim.

Eskisehir bir karabük bir rizeye karsi oynadigini oyunu bize oynamayacaktir siddetle puana ihtiyaclari var ve büyük takimlara karsi cok iyi motive oluyorlar.

Tam konsantre ile sahada olmali ve maci,rakibi cok ciddiye almaliyiz.

1-0 olsun bizim olsun diyorum güc olsun ama 3 olsun fazlasina gerek yok.
Şu motivasyon muhabbeti ne katilmiyorum.FB gs bjk son maclarini bi izleyin.rakiplere top gösteremiyor.bize gelince oynuyorlar öyle mi sen oynatirsan onlarda oynar

Mert'
28.12.2014, 13:18
Bence Cardozo en uç yerine 10 numara gibi değerlendirilmeli.Oyun görüşü ve pasları buna müsait.
Gsdeki Umut-Burak gibi oynatırsak Waris ve Cardozoyu daha kolay gol atabileceğimizi düşünüyorum.

Tahir61
28.12.2014, 13:25
azcık da gülün şükredin

prof. dr. altan tanrıkulunun son yazısından

......
Gökhan’ı ilk kez bu sezon bu kadar canlı bu kadar arzulu gördüm. Gökhan’ın orta yapma konusunda yetersizliği var. Orta yaparken Aykut Kocaman’ın sözleri aklına geliyor bence. Gelmesin. kendine güvenGökhan. Alex’e Arena’da attırdığın o golü hatırla. Bazen de içeri gir, çalım atmayı dene. pas verme. Dani Alves’in yaptığı gibi sen de kaleyi düşün. Senin ölün Dani Alves’ten daha iyi çünkü. Çünkü sen Fenerbahçeli’sin. Yüreğinde Fenerbahçe var
...

yazının üst tarafı bir ilkokul talebesinin kaleminden çıkmış gibi

bu arada lemi de bizim altanımız olma yolunda hızla ilerliyor :(

oflubektas
28.12.2014, 13:26
Aşırı derecede saldırıp geriyi çok boş bırakmayalım. Rakibin defans adamları kötü olduğu için, Ertuğrul bu tür maçlarda takımını iyice geriye çekiyor ve kontra oynuyorlar. Hücum oynamalı ama geride en az 2 çakılı adam, ve top rakipteyken ön alan presi yapmamız şart. Bu maç Erkan Zengin'in kendisini gösterme maçı, tedbir almazsak iyi de oynar ama ben bu kadar top ezen ve defansif oyunda hiç olmayan bir adamın Trabzonspor'a gelmesini istemiyorum. Kanatlarda Yusuf-Sefa yederli :)

Ayrıca Fatih yerden yere vuruluyor ama bu seviyedeki bir maçta İbrahim'in de hata yapması çok mümkün. Ha derseniz ki "27 yaşındaki adamın değil, 19 yaşındaki çocuğun hatasını görmek istiyorum, onu sonradan kazanma ihtimali daha fazla", ona birşey diyemem. Yalnız bu defans kurgusu ve defans adamlarının yetersizliği ile her kaleci çok zorlanır.

Fedai 61
28.12.2014, 13:36
Biletler ne durumda

Mehmet BAŞ
28.12.2014, 13:45
Hocanın kadro tercihinde, son maçlarda formları yüksek olan İshak ve Mustafa Akbaş yer alacaktır diye düşünüyorum.
Mehmet Ekicinin yokluğunda Soner'i de ortasahada deneyeceğini düşünüyorum.

1) Fatih
2) Bosingwa
3) Belkelam
4) Mustafa Akbaş
5) İshak
6) Medjani
7) Soner
8) Özer
9) Yusuf
10) Sefa
11) Cardozo

Yedeklerde Waris, Constant, Yatabare, Serdar, Fatih, Salih gibi isimlerin olması da iyi olarak değerlendirilebilir.

Tabiki yukarıda yazmış olduğum kadroyu özellikle Constant'ın zorlayabileceğini düşünüyorum. Medjani'yi stopere çekip Constant'ı orta alana alabilir. Fakat bu maç için Medjani, Özer, Soner üçlüsü daha efektif bir ortasaha olur diye düşünüyorum. Constant'ın umursamaz oyunu takımı fazlasıyla etkiliyor.

İlla Constant oynayacaksa hemen forvet arkasında oynasın! En azından defansif olarak katkı vermeyeceğini düşünerek kadro yapılır.

Ömer SEVİNÇ
28.12.2014, 13:46
10. golü atamadığımız için stat boş kalacaktır.

Ömer SEVİNÇ
28.12.2014, 13:47
Bence yine yatabare ile çıkacak hoca.

Kaya
28.12.2014, 13:48
Eskişehir'e karşı çok disiplinli ve hiçbir an konsantrasyonu bozmadan oynamamız lazım... 3 puan şart oğlu şart...

yorumsuz6117
28.12.2014, 13:50

Yatabare o son golü kaçırmayacaktı. :)

Hoca Yatabare'ye artık güvenmez..

Hakan
28.12.2014, 13:58
Aklını yitirdiyse olabilir :)

bilgehan83
28.12.2014, 13:59
İbrahim
Bosi belkalem medjani İshak

Salih Özer/fatih

Soner/Özer Constant Yusuf

Cardozo

kyodou
28.12.2014, 14:05
Eksikler: Belkalem, Ekici, Constant, Yatabare

======= İbrahim ======
Bosingwa Akbaş Medjani İshak
======== Fatih ======
Sefa = Soner = Özer = Yusuf
======= Cardozo ======

Yedekler: Fatih, Musa, Aykut, Salih, Mertcan, Serdar, Waris

A.Ali Karanis
28.12.2014, 14:09
İçerde oynadığımız her maç 4-1-3-2 oynamamız gerektiğini düşünüyorum.İlk 10 dakikada golü bulup ikinci için kontrollü saldırmak lazım.

Bu maç Cardozo-Waris ikilisinin çıkacağını düşünüyorum.Manisa maçında da Yatabare oynar.

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=7UEUF63U6O

angraf
28.12.2014, 14:10
galibiyet şart puana ihtiyacımız var evimizde yavru şikecileri yenmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
28.12.2014, 14:18
Başakşehir 15 maçta 6 gol yedi, biz de gol yemeyi becerebilseydik şu anda zirveyi zorluyor olacaktık.

Artık kalede İbrahim'i görmek istiyorum.

Öznur61
28.12.2014, 15:13
fenerbahçe kadar şu eskişehirsporada kılım.
Ayrıca Bu maçtan ümitliyim.
3 puan bizimdir inşallah.

laudrup61
28.12.2014, 15:17
bursa yendi önümüze geçtiler, bu maçı kazanamazsak 4. lük zora girecek

Heisenberg
28.12.2014, 15:25

İkinci yarı en çok puan toplayan takım olacağımız için önemli değil Bursa'nın falan kaç puanda olduğu. İlk 3'deki takımlar puan kaybetsin yeter. :D

gokhan_61_
28.12.2014, 15:38
İçerde oynadığımız her maç 4-1-3-2 oynamamız gerektiğini düşünüyorum.İlk 10 dakikada golü bulup ikinci için kontrollü saldırmak lazım.

Bu maç Cardozo-Waris ikilisinin çıkacağını düşünüyorum.Manisa maçında da Yatabare oynar.

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=7UEUF63U6O
İnşaAllah boyle oynariz

umitçebi
28.12.2014, 15:44
İnşaAllah boyle oynariz

Bence Özer de bi formsuzluk var bu aralar...Sonerin bu formundan yararlanıp onu oynatmalı ve forvete yakın olmalı..Ayakları çok düzgün onun şutları ile çok gol buluruz

kyodou
28.12.2014, 15:45
Yeneriz.

Fedai 61
28.12.2014, 15:48
Cardozo taraftar gelmiyor diye gitmek istiyormuş bunun yanında Kostant Waris aynı derten yanmışlar şaşırmışlar bilmiyorlarki Trabzonspor Kulüp olarak büyük taraftar bakımından küçük olduğunu giderlerse yazıklar olsun o şehire

aksamvakti
28.12.2014, 15:49

Avrupa açısından birşey ifade etmiyor Bursa finansal açıdan İBB şikeden dolayı gidemeyecek. Zaten baktılar biz kötü gidiyoruz Uefada seri başı oldugumuz puan toplama potansıyelimiz yuksek oldugu için hakemlerde yardım etmeye başlar yani ne yükseliriz ne düşeriz bu tiyatro sisteminde.

oğuzhan can
28.12.2014, 15:49
eskişehir erkanı satarsa büyük ihtimal küme düşer. 32. hafta çok eğlenceli olacak.

Samet Yildirim
28.12.2014, 15:58
-----------------Ibrahim-------
Bosingwa-Medjani(Bel.)--Musa N.--Ishak
--------(Salih)Atik---Constant------
-----Yatabare--Özer--Yusuf--
--------------Cardozo--------

artvints
28.12.2014, 16:04
İnşaAllah boyle oynariz

inşallah öyle oynamayız merkez ortaha bomboş yine.tüylerim diken diken oluyor öyle kadrolar görünce.

figirm
28.12.2014, 16:08
İkinci yarı en çok puan toplayan takım olacağımız için önemli değil Bursa'nın falan kaç puanda olduğu. İlk 3'deki takımlar puan kaybetsin yeter. :D
Bu sene Bursa cezalı,kaçıncı olurlarsa olsunlar,birşey farketmez.

Adem Akyüz'
28.12.2014, 16:13
Cardozo taraftar gelmiyor diye gitmek istiyormuş bunun yanında Kostant Waris aynı derten yanmışlar şaşırmışlar bilmiyorlarki Trabzonspor Kulüp olarak büyük taraftar bakımından küçük olduğunu giderlerse yazıklar olsun o şehire
Hatta Belkalem ve Medjani'nin de Vahid hocayı arayıp "hocam kurtar bizi bu şehirden; artık taraftarı, dolu stadyumları özledik" dediği söyleniyor..

hyasin61
28.12.2014, 16:38
Haftaya Afrika Uluslar Kupası'na kımler gıdıyor bizden ?

Sibel
28.12.2014, 16:42
Hoca umarım Yatabare ile başlamaz.

umitçebi
28.12.2014, 16:45
Rize Akhisar Deplasmanında 0-3 yaptı şuan dakka 44..

Bizim zorlanmamızın nedeni de anlaşılıyor.Yani öyle kolay takıma karşı zorlanmadık...

Antonio
28.12.2014, 16:46
eskişehirin taraftarını genel anlamda severim yönetimleri şikeciydi o ayrı ama genelde istanbul karşıtıdırlar...

Mehmet Cihan Kocaman
28.12.2014, 16:59
Cardozo haberlerine inananlar var pes diyorum.
Apaçık belli vizyonsuz yönetim taraftarı stada çekmek için uyduruk haberler yaptırıyor.

Koskoca Cardozo kayıp geçirdiği bi yıldan sonra gelmiş 8 gol atmış. Taraftar boş diye gitmeyi göze alamaz.

Togrul
28.12.2014, 17:04
Bu hafta gs puan kaybetti.
Beşiktaş daha oynamadı.
Gəlcək hafta ilk dörtteki takımlardan ya dördü de ya da en az ikisi mutlak puan kaybecekler. Kendi aralarında oynuyorlar. Biz şu iki haftayı mutlaka kayıpsız atlamalıyız.

selcuk
28.12.2014, 17:09
Bu hafta gs puan kaybetti.
Beşiktaş daha oynamadı.
Gəlcək hafta ilk dörtteki takımlardan ya dördü de ya da en az ikisi mutlak puan kaybecekler. Kendi aralarında oynuyorlar. Biz şu iki haftayı mutlaka kayıpsız atlamalıyız.
biz rekorumuz olan 11 haftalik galibiyet serisini tekrarlasakda sikeylen önlerler bizi

Kadir
28.12.2014, 17:37
İbo, Bosi, Belka, Medjani, İshak, Salih, Soner, Sefa, Yusuf, Cardozo, Waris

Anıl C
28.12.2014, 17:41
Hatta Belkalem ve Medjani'nin de Vahid hocayı arayıp "hocam kurtar bizi bu şehirden; artık taraftarı, dolu stadyumları özledik" dediği söyleniyor..

Hatta kötü sonuçlardan dolayı Hacıosmanoglu Halilhodzic ile görüşme yapmış diyolar

artvints
28.12.2014, 17:46
........................ibrahim(fatih)
..boss....belkalem...medjani...ishak
................salih....constant
...sefa.............özer............yusuf
....................cardozo

constant için iyi bir şans olur.bu yapıda daha ofansif ve istediği şekilde oynar.waris de bir şekilde oynamalı ama geride riske girmeye değmez.

cyberentalpi
28.12.2014, 17:49
eskişehirin taraftarını genel anlamda severim yönetimleri şikeciydi o ayrı ama genelde istanbul karşıtıdırlar...

Aslında O dönemli halil denen baskanları be şikesi td leri yuzunden oldu. Normalde taraftarı iyidir. O doneme kadar bana Ts den baska hangi takımı sempatik buluyorsun deseler es es derdim

Ama su an Td leri adam gibi adamdir. Baskanlarını tanımam ama iyi gibi gorunuyor

Aynı sekilde Bursa da Rahmetli baskanları yuzunden sevmeye basladım. O sene ve devamında sikeci tayfasına hep tepki verdiler. O zmanki td leri de Eses in basında.
Su anda da Biz olmassak kim olsun sampiyon deseler Bursa derim. Bunu dememin de Şenol Güneş le alakası yok.

lazzz61
28.12.2014, 17:53
cardozo yu cok da begenmem ama bu macta yazacak gıbıme gelıyor

Fedai 61
28.12.2014, 17:54
Cardozo,Waris,Soner 11'de başlasınlar

lazzz61
28.12.2014, 17:58
waristen halaa umudur olann varmı yapmayın arkadaslar bu adam nıke ın turnuvasında futblcu olmus bı arkadass bana hıc ısık vermedi serdar gurlerın zenci hali

lazzz61
28.12.2014, 18:02
Hey Allahim Biz akillanmayiz,dünkü mactan sonra gercekten Eskisehir maci icin Soner i düsünenler var!Eskisehir e puan veya puanlar lazimdi Soner in oynamasi en fazla onlara yarar.

aynen katılıyorum kardesım soner bu zamana kadar nerdeydı gollerın dısında sonerı goren oldumu ben sonerın bu takımın topcuusu oldugunu dusunmuyorum aynı zamanda serdar gurlerın fatıh atıgın ve varisinde

Togrul
28.12.2014, 18:04
Waris iyi bir oyuncu. Fenerbahçe maçındakı oyununu hatırlayın.
Şu an biraz formsuz. Birde takım içerisindeki yeri tam belli değil.
Formda, takım oyununu bir parçası olan ve kafası rahat bir Varis bu ligin tozunu atar

selcuk
28.12.2014, 18:10
waristen halaa umudur olann varmı yapmayın arkadaslar bu adam nıke ın turnuvasında futblcu olmus bı arkadass bana hıc ısık vermedi serdar gurlerın zenci hali

lütfen böyle sacma yarim haberleri yazmayin

adam nike in turnavasindan futbolcu olmadi, onlarin akdemisinden cikti
o akedemi icin bütün dünyayi nike tariyor
ilk star adaylari waris
ilerde bakacagiz daha kimler oradan cikacak
belki bir gün onur duyacagiz o akademiden bizdede biri oynamisdi diye
cünkü global red bull dan sonra en cok para harcayan sirket nike

gustafsson
28.12.2014, 18:24
Warisler sonerler havada uçuşuyor. İyi ki yendik Manisa'yı.

mkmoglu
28.12.2014, 19:03
haydi uc bej çiler..parmaklar çalışsın...

umitçebi
28.12.2014, 19:14
Ben bir aksilik olmazsa maçı kazanacağımızı düşünüyorum..

B.Yiğit
28.12.2014, 19:18
İbrahim kalede olur umarim. Arkadasin dedigi gibi hatali gol yiyecekse o yesin birazda.

Togrul
28.12.2014, 19:24
Beşiktaşın golünden önce konyanın tehlikeli atağı yanlış hakem kararıyla kesildi.
Ve ozamana kadar konya tekkale maç yapıyordu.
İst. takımları kollanmaya devam ediyor.

cakalkerem
28.12.2014, 19:29
haftaya bjk-gs derbisi var...bu hafta kazanmak önemli...önümüzde ki hafta puan kaybı yasayacaklarından dolayı ustlere yakınlaşmamaız ıcın öncelikle bu hafta kazanmalıyız

CEMEFKER
28.12.2014, 19:37
bjk'nin Konya'da ilk yarım saat bize yaptığını şimdi Konya Konya'da bjk'ye yapıyor....

Ancak bu tempo ne kadar gider meçhul....

CEMEFKER
28.12.2014, 19:39
bjk son iki hafta balına gidiyo....

Sibel
28.12.2014, 19:41
Şu ligde neden maç izliyor neden maça gidiyoruz hayret ediyorum.
Tribünler neden dolsun?
Yapabilsem ben de gitmem.

İlkhan
28.12.2014, 19:45
Alman liglerine ne kadar özeniyorum be.. Her maç full çakan stadlar, heyecan verici futbol. Daha ne olsun? Kümeye oynayan takımın stadyumu full çekiyor. Bize bak, lig 1.sinin ortalamasına gel..

serkanholep
28.12.2014, 19:50
bizim en kötü yanımız net 11 imizin olmaması

mesela

kalede onur net olacak

sağ bek bosi net sol bek ishak net

stoperde belkalem veya medjai ama yanlarına net bier yerli olacak

ön liberoya salih ya da bourceanu

constans ve ekici

kanatlara sefa ve yusuf

forvet cardozo

bu takım sürekli oynamalı ki başarı gelsin

umitçebi
28.12.2014, 19:53
Alman liglerine ne kadar özeniyorum be.. Her maç full çakan stadlar, heyecan verici futbol. Daha ne olsun? Kümeye oynayan takımın stadyumu full çekiyor. Bize bak, lig 1.sinin ortalamasına gel..

Ne kadar haklısın..Biz de Napoli gibi dünyanın en büyük şehr takımıyız diyoruz.

25 mılyon euro luk takım kurup,şampıyonluga adayız dıyoruz ama kadın ve çocuklara bedava maçta bıle 12-15 bin kişi anca geliyor.

Lig ortalamamız 4 - 6 bin falan sanırım..Ne kadar acı yaa

umitçebi
28.12.2014, 19:55
Şu ligde neden maç izliyor neden maça gidiyoruz hayret ediyorum.
Tribünler neden dolsun?
Yapabilsem ben de gitmem.

Güzel kardeşim ne yapalım? Kapıya kilit vurup gidelim mi?

Bu lig hep böyleydi..70 ile 80 arasında 6 şampıyonluk 4 ıkıncılık alırken adıl mıydı..Ama onlar başkaldırdı ve gerekirse sahada hakemide yendi..

Şimdi bizde kaçalım mı? Bu mu yani..Sahada o çoşkulu basan futbolu oynadıgında zaten kazanıyorsun..Hakemde senı engelleyemez..

Bunlar maalesef bahane değil...

orhan42
28.12.2014, 20:20
5 lira olduğu doğru mu bu maç için biletlerin.Eğer o stad dolmuyorsa yazıklar olsun o şehirde Trabzonsporluyum diyen herkese..Ümit kardeşime katılıyorum,hakemleri,şunu bunu bahane etmemek lazım.Her daim desteklemek gerekiyor takımımızı..

CEMEFKER
28.12.2014, 20:20
konya yedi bitirdi, bjk balına 2 tane gol attı ve yattı....yazık.....

İlkhan
28.12.2014, 20:22
5 lira olduğu doğru mu bu maç için biletlerin.Eğer o stad dolmuyorsa yazıklar olsun o şehirde Trabzonsporluyum diyen herkese..Ümit kardeşime katılıyorum,hakemleri,şunu bunu bahane etmemek lazım.Her daim desteklemek gerekiyor takımımızı..

Kale arkaları 5, maraton 15 TL

Sefer A.
28.12.2014, 20:25
bjk bize karsi da balliydi, bugün de asiri balli
Haydi bizi yendi, biz berbattik diyelim
Bugün kesinlikle 1 puan bile hak etmiyorlar hiyarlar

Sibel
28.12.2014, 20:33
Güzel kardeşim ne yapalım? Kapıya kilit vurup gidelim mi?

Bu lig hep böyleydi..70 ile 80 arasında 6 şampıyonluk 4 ıkıncılık alırken adıl mıydı..Ama onlar başkaldırdı ve gerekirse sahada hakemide yendi..

Şimdi bizde kaçalım mı? Bu mu yani..Sahada o çoşkulu basan futbolu oynadıgında zaten kazanıyorsun..Hakemde senı engelleyemez..

Bunlar maalesef bahane değil...

Benim için bahane değil. Ya da sizin için.
Sırf bu yüzden maça gitmeyen adama saygı duyuyorum ben.
Her insan bir değildir. Siz katlanabilirsiniz, ben katlanırım ama herkes aynı değil.
Kukla olduğumuz bir ligde insanın içinde hiçbir şeyin hevesi kalmıyor.
Ben genç yaşta bıktım futboldan.
Benden büyükler ne yapsın?
Bir noktadan sonra insan artık umursamaz hale geliyor. Maç sonuçlarına göre şekillenen günlerim geride kaldı.
Geçen yıl fener maçından sonra çıkardım bu aşırı futbolu içimden.
Artık 4 gol yemişiz 5 gol atmışız bir şey ifade etmiyor.
Bir sonuca varamayacağımı biliyorum. Şu dört senede çok şey çektim Trabzonspor yüzünden.
Maça sadece mutlu olmak için, kendi vicdanım rahat olsun yalnız bırakmadığım için diye gidiyorum.
Şu halde "bu sebeple" maça gitmeyen adama nasıl kızayım?
Keşke gitse. Ama yok...

umitçebi
28.12.2014, 20:49
Konyadaki atmosfere bakın... :((

Furkan Özdem
28.12.2014, 20:57
İlk 3 takım balına gidiyor her hafta...

OrkHun
28.12.2014, 20:59
konya'nın düzgün bir tane forveti olsaydı zorlardı. çektikleri şutların biri hariç hepsi sülük gibi şutlardı.

leons61
28.12.2014, 21:00
bu sezon bile puan farkının kapanabileceğini ve şampiyon olabilceğimizi düşünenler var ya..umut varlıktan eydir ama,bu kadarda değil sonra hayal kırıklığı yaşıyonuz....gerçekleri görün artık..ligi 4.bitiririz...düşündüğünüz kadar kaliteli kadromuzda yok ayrıca

leons61
28.12.2014, 21:03
gargaların rahat rahat yendiği tek takım biziz...her maçları 1-0,2-1 anasını satayım...

Ehrimen
Bu maç öncesi son 2 haftada 10 gol yedi Konya, ama şu maçtaki taraftarlara, ambiyansa bakın. Trabzonspor iki hafta üstüste 5 yiyecek ve stad dolacak öyle mi?

Yarınki maçta 10bin kişi gelse yine iyidir.

OFLU
Şu 2 hafta çok önemli , 6 puan alırsak yukar da yine senaryo değişir

Ehrimen
28.12.2014, 21:05
Bu maçda da 2-3 gol yeme lüksümüz yok, kalede İbrahim'in olması lazım. Gol yiyecekse İbrahim yesin, kendini geliştirsin. İbrahim'in bir nebze staj denilenbilecek bu tecrübe arayışı bile kalede Fatih'in olmasından iyidir.

Gurbetçi_TS
28.12.2014, 21:06
bu sezon bile puan farkının kapanabileceğini ve şampiyon olabilceğimizi düşünenler var ya..umut varlıktan eydir ama,bu kadarda değil sonra hayal kırıklığı yaşıyonuz....gerçekleri görün artık..ligi 4.bitiririz...düşündüğünüz kadar kaliteli kadromuzda yok ayrıca

aynen. bana göre sampiyonluga oynayacak kadromuz yok. 4. okursak yine iyi, basaksehir baya zorluyacak gibi gözüküyor.

nakzo
28.12.2014, 21:07
bjk kadar ballı sinir bozucu bir takım varmıdır topun tsini oynamadan mac kazan bizim ligin ne kadar saçma bir lig olduğunun en iyi göstergesi ve biz bu ligde bu kadar para harcayıp hala 4. olacaz diye sevinenler var bize iflas etmek haktır hak iflas etsekte kurtulsak..

umitçebi
28.12.2014, 21:19
Şansal Buyuka

Aykut Hocayı da sonunda hakem hakkında konuşturdular..Ki konuştuğuna pek şaht olmazsın..

:SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs

Samet Yildirim
28.12.2014, 21:21
-----------------Ibrahim-------
Bosingwa-Medjani(Bel.)--Musa N.--Ishak
--------(Salih)Atik---Constant------
-----Yatabare--Özer--Yusuf--
--------------Cardozo--------

Yatabare yerine Waris de olabilir...Mantikli olabilir..

Ama Cardozo varsa allah rizasi icin sefa ve Yusuf beraber aciklarda olmasin...

umitçebi
28.12.2014, 21:24
Eskişehir ve Balıkesir maçlarını kazanırsak

Gs bjk yı yener ve fb başakşehrle berabere kalırsa puan durumu

BJK 35
GS 35
FB 34
TS 28
BAŞAKŞEHIR 28

biltrabzon
28.12.2014, 21:35
Umut fakirin ekmegi,hala hesap kitap yapanlar var.Ya Trabzonspor u,Bayern München zannediyorlar yada futboldan anlamiyorlar.Sen kalan bütün maclari kazanacaksin üstündeki 4 takimda toplamda 30 puan kaybedecek.Matematik bile olmaz diyor.Hem alttaki takimlar puan almaya basladi,yarin Eskisehir puan alabilir.

Adem Akyüz'
28.12.2014, 21:38
Kendi evimizde oynayacağımız maçlarda çift forvet çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu kadroda Salih biraz kontrollü bir oyun oynarsa çok savunma anlamında çok sıkıntı çekmeyiz herhalde.. Bu maç İshak'ın savunma performansını görmemiz açısından da önemli bir maç. Bakalım Erkan karşısında ne yapacak.. Tabi İshak oynarsa :)

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=L1YH0FG3KY

Mollasalihoğlu
28.12.2014, 22:01
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=73P8AGC4X5

Fedai 61
28.12.2014, 22:07
Yarın stad yine boş olur bahaneciler yeni bahaneler uydurur olan yine Trabzonsporuma olur :(

gurur6134
28.12.2014, 22:10
Bu maç öncesi son 2 haftada 10 gol yedi Konya, ama şu maçtaki taraftarlara, ambiyansa bakın. Trabzonspor iki hafta üstüste 5 yiyecek ve stad dolacak öyle mi?

Yarınki maçta 10bin kişi gelse yine iyidir.

Onlarin hakikaten konyali oldugunumu saniyorsun..konya 3 kiz kardes maclarinda stadi dolduruyor onlarda ya rakibin taraftari yada rakibin karsindaki kizkardesler..bugun stadin yarisi 8 tasli yarisina yakini sikebahceliydi..anadolu takimlariyla oynadiklari macdaki ortalamaya bak anlarsin..adamin sirtinda konya formasi boynunda sikebahce atkisi macda..

Sefa Murat Dokuz
28.12.2014, 22:16
Konya'nın 5 yediği maçlarda bile tribünde en 10-15 bin kişi vardı. Anadolu maçlarındada keza doluyor stadı bu yıl Konya bu konuda başarılı.

Oğuz B.
28.12.2014, 22:27
Abi, sürekli maç başlıklarına olumsuz ve takımı küçümseyen yorumlar atıyorsun. Senini fikrindir ama her maçtan önce de olmaz ki diye düşünüyorum. Bizler de farkındayız takımın henüz oturmadığının.

Sen kendi maçlarına bakacaksın. 30 puan fark diye hesap edenleri anlayamıyorum.

Kimse bu takımı Bayern sanmıyor. Trabzonspor'u da sürekli kazandığı için tutmuyor. O gayede olanların tutacağı takımlar belli bu ligde.

Evet umudumuz var. Trabzonspor'un sahaya çıkabilecek gücü olduğu sürece benim umudum var.

Olur olmaz başka bir konu.

Yarın Eskişehir puan alabilir mi? Evet alabilir. İnşallah Eskişehir puan alamaz yahut kazanacağız demek hayalcilik değil Trabzonsporluluğun gereğidir.

Umut fakirin ekmegi,hala hesap kitap yapanlar var.Ya Trabzonspor u,Bayern München zannediyorlar yada futboldan anlamiyorlar.Sen kalan bütün maclari kazanacaksin üstündeki 4 takimda toplamda 30 puan kaybedecek.Matematik bile olmaz diyor.Hem alttaki takimlar puan almaya basladi,yarin Eskisehir puan alabilir.

61ronin61
28.12.2014, 22:30
burda düşencelerimi yazıyorum forumdakilerin yüzde doksanı anlamıyor bir kısımda varki ben yazınca elince kılıçla bekliyor saldırmak için yazdığımı anlamıyor bile neyse yazdıkalarım hep çıkıyor kaleciden tutun stada kadar öncedende bin kere yazdım ama yine kısaca özet geçiyim bu sene şampiyon bjk olacaktır uydurma bir süleyman seba sezonu hikayesi hakemlerin maçları yönetmesinden de anlamıyormusunuz burda bizim pozusyonalrı değerendirenler hakem yanlış karar verdi diyenler beyler hakemler yanlış filan karar vermiyor bin kere yazdım okumayanlar okusun yanlış karar diye bişey yok art niyetli kararlar var bu ligde lig başlarken düşecek şampiyon olacak ilk 4 te olcak takımlar belli saf gibi izlemeyelim durumları birlik olamassak dostumuz yok bu ligde (bursa karabük hariç) medya basın siyasiler işadamları holding sahipleri tv ler gazateler herkes güce tapıyorherkes bu üçünün yanında hak adalet diye bir şey yok burda bazen yazanlar oluyo adil olalım durüst olalım fair play olalım bunları 30 yıldır oluyoruz zaten sonuç ne ve istanbul şeytanları bize gülüyorlar hala adalet dürüstlükten bahsediyorlar diye türk futbolunda adalet dürüstlük diye birşey yoktur en çok bağıran isyan eden kazanır şike tapelerindedemi bir şey görmediniz aziz ne diyor şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı yani bu çakallar yani istanbul 3 pisliği birbirinede yatar şampiyonluk için o yüzden bizim bu fubol savaşında şampiyon oldugumuz yıllardaki gibi agresif korkusuz acımasız olmamız lazım

hyasin61
28.12.2014, 22:31
Bu 2 macı kazanıp devre arasına kendımızıkayıpsız atlatmamız lazım zira ıkınci yarı bu takım fena akacak .Senaryo farklı olabılır bu ıkı hafta sonunda

Berkay Yılmaz
28.12.2014, 22:36
Defansı sağlam tutarsak her maçı kazanırız bu takım en kötü oyununda bile gol atabilecek potansiyele sahip, defansı hala oturtamadık Vahid döneminde belli bir oyun şablonu yoktu ama gol yemiyorduk, Ersun hoca döneminde hücumdaki etkinliğimiz gözle görülür biçimde ortaya çıktı ama defanstan fire verdik. Kısacası defans tamamsa galibiyet kolay.

HiLMiKaN
28.12.2014, 22:36
yediğimizin bir fazlasını atıp maçı kazanıcaz :)

Mehmet BAŞ
28.12.2014, 22:37
Her insan bir değildir. Siz katlanabilirsiniz, ben katlanırım ama herkes aynı değil.
Bir noktadan sonra insan artık umursamaz hale geliyor. Maç sonuçlarına göre şekillenen günlerim geride kaldı.
Bir sonuca varamayacağımı biliyorum. Şu dört senede çok şey çektim Trabzonspor yüzünden.
Maça sadece mutlu olmak için, kendi vicdanım rahat olsun yalnız bırakmadığım için diye gidiyorum.
Keşke gitse. Ama yok...

Her şeyde bir hayır vardır.
Normal hale dönmüşsünüz. Olması gereken şu anki haliniz.

61ronin61
28.12.2014, 22:42
Keşke gitse. Ama yok...

sibel mükemmel yazmışsın tam düşüncelerimi yazmışsın son kelimesine kadar harika sonuna kadar katılıyorum gerçekler bunlar başka türlü ifade edilemezdi bu halimiz

61ronin61
28.12.2014, 22:43
burda düşencelerimi yazıyorum forumdakilerin yüzde doksanı anlamıyor bir kısımda varki ben yazınca elince kılıçla bekliyor saldırmak için yazdığımı anlamıyor bile neyse yazdıkalarım hep çıkıyor kaleciden tutun stada kadar öncedende bin kere yazdım ama yine kısaca özet geçiyim bu sene şampiyon bjk olacaktır uydurma bir süleyman seba sezonu hikayesi hakemlerin maçları yönetmesinden de anlamıyormusunuz burda bizim pozusyonalrı değerendirenler hakem yanlış karar verdi diyenler beyler hakemler yanlış filan karar vermiyor bin kere yazdım okumayanlar okusun yanlış karar diye bişey yok art niyetli kararlar var bu ligde lig başlarken düşecek şampiyon olacak ilk 4 te olcak takımlar belli saf gibi izlemeyelim durumları birlik olamassak dostumuz yok bu ligde (bursa karabük hariç) medya basın siyasiler işadamları holding sahipleri tv ler gazateler herkes güce tapıyorherkes bu üçünün yanında hak adalet diye bir şey yok burda bazen yazanlar oluyo adil olalım durüst olalım fair play olalım bunları 30 yıldır oluyoruz zaten sonuç ne ve istanbul şeytanları bize gülüyorlar hala adalet dürüstlükten bahsediyorlar diye türk futbolunda adalet dürüstlük diye birşey yoktur en çok bağıran isyan eden kazanır şike tapelerindedemi bir şey görmediniz aziz ne diyor şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı yani bu çakallar yani istanbul 3 pisliği birbirinede yatar şampiyonluk için o yüzden bizim bu fubol savaşında şampiyon oldugumuz yıllardaki gibi agresif korkusuz acımasız olmamız lazım.

61ronin61
28.12.2014, 23:01
.

bir ekleme yapayım uydurma süleyman seba sezonu demiştim ondan sonra 4. yıldızı fb de gs de takamıyacak bjk şampiyon olacak sebeğlerini açıklayayım bı siyasiler oy kaygısından dolayı bizim şampiyonluğumuzu vermediler kanun çıkardılar için kötü yanı chp mhp de desdekledi bu durumu ne kadar acı.evet gs şampiyon olmayınca fb sevinecek fb şampiyon olmayınca gs sevinecek bjk şampiyon olunca bjk sevinecek bjk sol yapıdadır işte filmin koptuğu an herkes mutlu olucak fb li gs şampiyon olmadı diye gs li fb şampiyon olmadı diye bjk de şampiyon oldu diye sevinecek mutlu olucak bir taşla 3 kuş vurmak buna denir oylar yine silip süprülecek ts mi kimin umrundaki şampiyonluğunu vermeyen bir iktidara yüzde 75 oy vererek sürünmeye rezil olamaya müstehaktır

Gürkan Asma
28.12.2014, 23:03
Demin gördüm :) hahahaha

tek tek ikna etmeye çalışıyo birbirini millet :)

http://i.hizliresim.com/2Y1a62.jpg

artvints
28.12.2014, 23:08
oyunu, klübü geliştirmek belli bir kültür oturtmak hedef olmalı.sonuçta trabzonsporu tutmaya devam ediyoruz. her seferinde öldük bittik, hakemler onları destekliyor demeye gerek yok. madem dışardan fayda yok kendi içine dönersin.kendi gündemini oluşturursun.kanalını kurarsın.kendi başına eğlenirsin.her hafta aynı şeyi konuşmak, trabzonsporu istanbul üzerinden takip etmek çok yoruyor bizi, çok yıpratıyor.sorunlara eksiklere odaklanmayı engelliyor.

Fatih Birinci
28.12.2014, 23:13
arkadaşlar yarin ve haftaya kazanirsak 28 puan yapar... 17.hafta ve 18.hafta icerde sivas ve erciyesi yenecegiz ondan sonra kadiķöy de dananin kuyrugunu koparmamamiz gerekiyor...inaniyorum !!!

hyasin61
28.12.2014, 23:19
Kompakt futbol ıstıfa etmıs .Bazı kesimlerin Ts'nın basında gormek ıstedıgı adamları bakın gorun .Sırada Hami var onun ayrılışıda yakındır.

trbzonsporlu
28.12.2014, 23:25
Ikinci haftada seyircisiz oynanan GS maçı hariç her maç gol yiyen bir takima karşı oynayacağız. Enaz iki gol atacagimizi dusunuyorum. Savunmada fazla risk almazsak alırız maçı.

biltrabzon
28.12.2014, 23:25
Forumun efsane hocasi Resit Akcay istifa etmis.Onun getiren baskan ve o baskani secenleri düsününce ah ulan ah............1461 in efsane sag beki vardi o nerde?Serkan dan daha iyi oynarmis.

hyasin61
28.12.2014, 23:34
Cok sukur Ersun Yanal hocamız oldu.Insallah uzun yıllar hocamız kalır.Su an onun yerıne baskası olsa bu ıstıfa sonrası bazı taraftarların takımın basına getırecegı ıkı ısım netti Biri Mra digeri Hami.

Sibel
28.12.2014, 23:40
Her şeyde bir hayır vardır.
Normal hale dönmüşsünüz. Olması gereken şu anki haliniz.

Her şeyde hayır olduğu doğrudur.
Trabzonsporluların(bir kısmı hariç) normal halde olduğunu düşünmüyorum.
Ne geliyorsa başımıza bundan geliyor.
Keşke normal olsaydık da diyemiyorum.
O zaman tekdüze bir takım tutmaktan farklı bir şey yapmazdık. Fark olmazdı.
O zaman Trabzonspor Trabzonspor olmazdı.
Sağlıklı sevmek şart.
Neyse konu dağılmasın. Bunlar derin mevzular girince çıkamıyorum.:)

61ronin61
28.12.2014, 23:51
fanatik ts li ben diyorumki şampiyon kesinlikle bjk olucak gs nin yolu kesilicek fb ile bjk son kulavara beraber giricek son 5 haftaya sonra fb frene basıcak bjk şampiyon olucak bizmi bizim yolumuz çoktan kesildi zaten

OĞUZHAN061
28.12.2014, 23:58
Ben bu maçta Soner veya Waris'in forma giyeceğini düşünüyorum.

Gurbetçi_TS
29.12.2014, 00:01
fanatik ts li ben diyorumki şampiyon kesinlikle bjk olucak gs nin yolu kesilicek fb ile bjk son kulavara beraber giricek son 5 haftaya sonra fb frene basıcak bjk şampiyon olucak bizmi bizim yolumuz çoktan kesildi zaten
katiliyorum, ama bence bjk'nin önü kesilib son 3-4 hafta fener sampiyon yapilir

61ronin61
29.12.2014, 00:03
katiliyorum, ama bence bjk'nin önü kesilib son 3-4 hafta fener sampiyon yapilir

kardeşim bu yazdıklarımın üstünde yazdıklarımıda istersen oku o yüzden kesinlikle bjk şampiyon olucak olay tamamen siyasi

Sercan Keleş
29.12.2014, 00:09
Demin gördüm :) hahahaha

tek tek ikna etmeye çalışıyo birbirini millet :)

http://i.hizliresim.com/2Y1a62.jpg

:D Böyle böyle gelişecek Allah'ın izni ile dolu taraftarlar olacak :D

61ronin61
29.12.2014, 00:44
cehennem kütüğü o kendini bilir

PortoDeGalinhas
29.12.2014, 00:48
Stadın dolmayacağını hepimiz biliyoruz ama şu şartlar altında 15 bin civarı taraftar gelse bile iyidir. gs-fb-bjk(ligdeki konumlarına ragmen) nin ortalamasının bile 13-14 bin civarı olduğu bir ligde bizim stadın dolmasını beklemek biraz hayalperestlik olur.

61ronin61
29.12.2014, 00:53
Stadın dolmayacağını hepimiz biliyoruz ama şu şartlar altında 15 bin civarı taraftar gelse bile iyidir. gs-fb-bjk(ligdeki konumlarına ragmen) nin ortalamasının bile 13-14 bin civarı olduğu bir ligde bizim stadın dolmasını beklemek biraz hayalperestlik olur.

stadın dolması önemli değil önemli olan şampiyonun lig başlarken belli olmasıdır kardeşim şampiyon belli ilk 4 belli düşecekler belli bizim yolm oktan kesildi gs yavaş yavaş devre dışı bırakılıyor fb de sonradan son vrajda bırakıcak bjk ya tabi stadı dolduralım ama bu lig sadece bir kandırmacadır pozusyonları boşa tartışıyoruz herşey belli benden sana bir kıyak iddaa oynuyorsan herzaman bjk fb ye yanınada bi sağlam maç yaz benim gibi her hafta bi ton para al madem öyle işte böyle bu ligde 30 yıldır kaybettiriliyoruz bende böyle kazanıyorum

Çağdaş DENİZ
29.12.2014, 00:56
Serdar gürler oynar sağda

61ronin61
29.12.2014, 00:59
burda düşencelerimi yazıyorum forumdakilerin yüzde doksanı anlamıyor bir kısımda varki ben yazınca elince kılıçla bekliyor saldırmak için yazdığımı anlamıyor bile neyse yazdıkalarım hep çıkıyor kaleciden tutun stada kadar öncedende bin kere yazdım ama yine kısaca özet geçiyim bu sene şampiyon bjk olacaktır uydurma bir süleyman seba sezonu hikayesi hakemlerin maçları yönetmesinden de anlamıyormusunuz burda bizim pozusyonalrı değerendirenler hakem yanlış karar verdi diyenler beyler hakemler yanlış filan karar vermiyor bin kere yazdım okumayanlar okusun yanlış karar diye bişey yok art niyetli kararlar var bu ligde lig başlarken düşecek şampiyon olacak ilk 4 te olcak takımlar belli saf gibi izlemeyelim durumları birlik olamassak dostumuz yok bu ligde (bursa karabük hariç) medya basın siyasiler işadamları holding sahipleri tv ler gazateler herkes güce tapıyorherkes bu üçünün yanında hak adalet diye bir şey yok burda bazen yazanlar oluyo adil olalım durüst olalım fair play olalım bunları 30 yıldır oluyoruz zaten sonuç ne ve istanbul şeytanları bize gülüyorlar hala adalet dürüstlükten bahsediyorlar diye türk futbolunda adalet dürüstlük diye birşey yoktur en çok bağıran isyan eden kazanır şike tapelerindedemi bir şey görmediniz aziz ne diyor şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı yani bu çakallar yani istanbul 3 pisliği birbirinede yatar şampiyonluk için o yüzden bizim bu fubol savaşında şampiyon oldugumuz yıllardaki gibi agresif korkusuz acımasız olmamız lazım

.

61ronin61
29.12.2014, 00:59
bir ekleme yapayım uydurma süleyman seba sezonu demiştim ondan sonra 4. yıldızı fb de gs de takamıyacak bjk şampiyon olacak sebeğlerini açıklayayım bı siyasiler oy kaygısından dolayı bizim şampiyonluğumuzu vermediler kanun çıkardılar için kötü yanı chp mhp de desdekledi bu durumu ne kadar acı.evet gs şampiyon olmayınca fb sevinecek fb şampiyon olmayınca gs sevinecek bjk şampiyon olunca bjk sevinecek bjk sol yapıdadır işte filmin koptuğu an herkes mutlu olucak fb li gs şampiyon olmadı diye gs li fb şampiyon olmadı diye bjk de şampiyon oldu diye sevinecek mutlu olucak bir taşla 3 kuş vurmak buna denir oylar yine silip süprülecek ts mi kimin umrundaki şampiyonluğunu vermeyen bir iktidara yüzde 75 oy vererek sürünmeye rezil olamaya müstehaktır

.

Fatih Birinci
29.12.2014, 01:03
4:1

61ronin61
29.12.2014, 01:10
gözünüzü açın 30 yıldır uyutuluyoruz o futbolcu oynamadı hakem yanluş karar verdi ben bu komedileri geçeli çok oldu biz 30 yıldrı bilerek şampiyon oldurulmuyoruz şampyon olsakta kupamız verilmiyor ey trabzonspor taraftarı stada gelin takımı desdekleyin ama gerekleride görün gerekirse maçlar bitmesin yeterrr ulaaan 30 yıldır kim bekledi hangi takım bekledi ve desdekledi takımını siyasi bir görüşüm yok ama bizze yapılanlarıda bize çektrilenleride tek aşkımız trabzonsporsa seçimlerde verin biz bunları hiçbir zaman haketmedik

61ronin61
29.12.2014, 01:16
biz piyon değiliz anlı şanlı trabzonuz trabzonsporuz trabzon insanı delikanlıdır adildir kalbi vardır yeter ulan 30 yıldır komedi izliyoruz 96 2003 2010 hep engeleniyoruz ama suçlu biziz tepkisisiz anca bu forumda birbirimize gider yapıyoruz kavga ediyoruz hani aslolan rabzonspordu en üst sevgimiz kimliğimiz trabzonspordu eskişehir maçında stad fuul olmalı artık hiçbirşey eskisi gibi olmamalı madem yeni türkiye var o zaman yeni trabzonspor olmalı

Fatih Öztürk
29.12.2014, 01:17
Eskisehir'i yenme yenerizde degisen ne olacak? Gormuyormusunuz Istanbul takımları rezalet futbollarina rağmen puanlari toplamaya devam ediyor.biz toparlansak bile bu haftalardan sonra şampiyonluk imkansız.hakem şikesi son sürat devam ediyor.biz 68 puan civarinda toplayalim kafi.bu ligi sikebahce şampiyon tamamlar.bütün kritik maçlari evlerinde oynayacaklar.tahminim bjk 2. Bizde 3.bitiririz ligi.sahsen beni avrupa kupasi ilgilendiriyor.Napoli takımıni zorda olsa eleyecegimizi düşünüyorum.Allahin izniyle bu işi Trabzon'da bitirecegiz.

61ronin61
29.12.2014, 01:22
Eskisehir'i yenme yenerizde degisen ne olacak? Gormuyormusunuz Istanbul takımları rezalet futbollarina rağmen puanlari toplamaya devam ediyor.biz toparlansak bile bu haftalardan sonra şampiyonluk imkansız.hakem şikesi son sürat devam ediyor.biz 68 puan civarinda toplayalim kafi.bu ligi sikebahce şampiyon tamamlar.bütün kritik maçlari evlerinde oynayacaklar.tahminim bjk 2. Bizde 3.bitiririz ligi.sahsen beni avrupa kupasi ilgilendiriyor.Napoli takımıni zorda olsa eleyecegimizi düşünüyorum.Allahin izniyle bu işi Trabzon'da bitirecegiz.

fenerin şike yaptığı sezonda bile bu kadar şike yapılmadı şimd federasyon üçünü birden kollayarak şike yapıyor zorla ittirerek götürülüyorlar bizi ise engellemek için herşeyi yapıyorlar en basit rakibi bile zor yeniyoruz federasyonun hakeme talimatıyla bunlar haşaa Allahtan korkar gibi bizden korkuyorlar ama işin gerçeği bizim işimizi bitirdiler yolumuz kesildi sonra gs devre ışı bırakılıcak sonra şikeci şikebahçe talimatla bjk ye yol vericek olay budur

Fatih Öztürk
29.12.2014, 01:34
fenerin şike yaptığı sezonda bile bu kadar şike yapılmadı şimd federasyon üçünü birden kollayarak şike yapıyor zorla ittirerek götürülüyorlair ise engellemek için herşeyi yapıyorlar en basit rakibi bile zor yeniyoruz federasyonun hakeme talimatıyla bunlar haşaa Allahtan korkar gibi bizden korkuyorlar ama işin gerçeği bizim işimizi bitirdiler yolumuz kesildi sonra gs devre ışı bırakılıcak sonra şikeci şikebahçe talimatla bjk ye yol vericek olay budur

Katılıyorum lakin gs' yi birilerinin devre dışı bırakmasına gerek yok çünkü bu rezalet oyunla kendi kendilerini devre dışı birakacaklar.sikebahce kimseye yol vermez.bu isin sonunda Şampiyonlar liginden gelecek büyük para ve prestij var onun icin kimse seba sezonu filan dinlemez kim daha fazla gucluyse ve kim daha fazla sike yaparsa sampiyonluk onun.dogal olarak sikebahcenin olacaktir.

biltrabzon
29.12.2014, 01:44

Bu yorumlarina katilacagimda,Haciosmanoglu baskan oldugunda böyle yazmiyordun.Bu yazdigin gercekler, senin ve Haciosmanoglunun mazareti olur ancak.O secildiginde ,artik Trabzonspor ve anadolu takimlarinin hakki yenilmiyecek diyordu da ;bir hatirlatayim dedim,cabuk unutan bir toplumuz.

Gurbetçi_TS
29.12.2014, 01:44
Katılıyorum lakin gs' yi birilerinin devre dışı bırakmasına gerek yok çünkü bu rezalet oyunla kendi kendilerini devre dışı birakacaklar.sikebahce kimseye yol vermez.bu isin sonunda Şampiyonlar liginden gelecek büyük para ve prestij var onun icin kimse seba sezonu filan dinlemez kim daha fazla gucluyse ve kim daha fazla sike yaparsa sampiyonluk onun.dogal olarak sikebahcenin olacaktir.
aynen hocam, %100 kaılıyorum

61ronin61
29.12.2014, 01:48
..

61ronin61
29.12.2014, 01:50
burda düşencelerimi yazıyorum forumdakilerin yüzde doksanı anlamıyor bir kısımda varki ben yazınca elince kılıçla bekliyor saldırmak için yazdığımı anlamıyor bile neyse yazdıkalarım hep çıkıyor kaleciden tutun stada kadar öncedende bin kere yazdım ama yine kısaca özet geçiyim bu sene şampiyon bjk olacaktır uydurma bir süleyman seba sezonu hikayesi hakemlerin maçları yönetmesinden de anlamıyormusunuz burda bizim pozusyonalrı değerendirenler hakem yanlış karar verdi diyenler beyler hakemler yanlış filan karar vermiyor bin kere yazdım okumayanlar okusun yanlış karar diye bişey yok art niyetli kararlar var bu ligde lig başlarken düşecek şampiyon olacak ilk 4 te olcak takımlar belli saf gibi izlemeyelim durumları birlik olamassak dostumuz yok bu ligde (bursa karabük hariç) medya basın siyasiler işadamları holding sahipleri tv ler gazateler herkes güce tapıyorherkes bu üçünün yanında hak adalet diye bir şey yok burda bazen yazanlar oluyo adil olalım durüst olalım fair play olalım bunları 30 yıldır oluyoruz zaten sonuç ne ve istanbul şeytanları bize gülüyorlar hala adalet dürüstlükten bahsediyorlar diye türk futbolunda adalet dürüstlük diye birşey yoktur en çok bağıran isyan eden kazanır şike tapelerindedemi bir şey görmediniz aziz ne diyor şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı yani bu çakallar yani istanbul 3 pisliği birbirinede yatar şampiyonluk için o yüzden bizim bu fubol savaşında şampiyon oldugumuz yıllardaki gibi agresif korkusuz acımasız olmamız lazım.

61ronin61
29.12.2014, 01:52
.

devran
29.12.2014, 01:52
Trabzonspor taraftarı olarak passolig almayı düşünüyorsanız tam maçı benden söylemesi.

Passolig+Bilet 30TL Şaka gibi :D

Hasan Cubukcu
29.12.2014, 01:53
Güclü taraftär güclü yönetim yapar

Fatih Öztürk
29.12.2014, 01:58
Bu yorumlarina katilacagimda,Haciosmanoglu baskan oldugunda böyle yazmiyordun.Bu yazdigin gercekler, senin ve Haciosmanoglunun mazareti olur ancak.O seba liginde ,artik Trabzonspor ve anadolu takimlarinin hakki yenilmiyecek diyordu hatirlatayim dedim,cabuk unutan bir toplumuz.

Sahsen beni anadolu takimlarinin yenilen haklari ilgilendirmiyor.Haciosmanoglu'na iyi bir oyuncu kadrosu kuracağı ve kulübü eskimislerden arindiracagi icin guveniyordum, guvenimde bosa cikmadi.bu kadro ve hoca önümüzdeki sezon kalırsa hakemlerinde icabina bakar sampiyon oluruz.

61ronin61
29.12.2014, 02:02
tüm maçlar bitti şimdi federasyon ayar çekebilir bizim maça son maçı biz oynuyoruz herşey planlı programlı ama yenicez hemde bayağı farkla yenicez ligde biz cuma oynarsak ve puan kaybedersek hepsi kazandırılıyor şimdi fb jk kazandı bizde kazanıcaz onlar puan kaybetseydi hakem faciası olurdu gene kazanamazdık herşey diğerlerinin kazanmasına kaybetmesine göre ayarlanıyor bunları görün artık kadroymuş taktikmiş bunar hiçbişey bir takımı ancak talimatlı hakemer şampiyon yapar yada engeller bunları görün

Trabzon-Spor-61
29.12.2014, 02:13
BU SEHIR BASKA SEHIR
SATILMIS ESKISEHIR

insallah ezeriz bunlari

4:0

_______________Ibo______________
_Bosi_____Aykut____Musti____Ishak_
_Waris___Constant__Özer_____Yusuf_
________Carodozo_Yatabare________