PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacıosmanoğlu'nun Açıklamaları 18.12.2014

Sayfa : [1] 2 3 4

Burçak
18.12.2014, 13:57
Yanlız Yerel basının durumuna da örnek olmuş bu yazı.
Yazan arkadaş belli ki hızlı yazmaya çalışmış ama aslında yazamamış...

Trabzonspor'da hafta sonu yapılacak olan Olağan Genel Kurul öncesinde Başkan Hacısomanoğlu'nun bazı üyelere gönderdiği mesajın yankıları sürerken, Hacıosmanoğlu bugün basın toplantısı düzenledi.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "1.5 senedir arkadaşlarımızla beraber Trabzonspor sevdalılarına hizmet etmeye çalışıyoruz" diyerek açıklamalarını şöyle sürdürdü;

Doğrularımız var yanlışlarımız var. 3-4 aydır hiç konuşmuyorum. Konuşanlara da cevap vermiyorum. İşimizi yapmaya çalışıyoruz. Bazen belli bir noktalara geliyorsunuz. Konuşma gereği duyuyorsunuz. Cumartesi günü mali genel kurul var. bir haftadan beri 7. madde heyecanı var. Konuşacak başka bir şey bulamıyorlar, onu konuşuyorlar. Trabzonspor'a bir şeyler katabilmek için mücadele veriyorum. Satın alma yetkisi istiyoruz, satma yetkisi değil. Biz Trabzonspor'a bir şeyler alamı katalım. Satın almak yetkisi istiyoruz başka yetki istemiyoruz. Tabi insan üzülüyorum. Konuşuyor niye konuşuyor diyorlar.

Şike konusunda bir şey bulamıyorumlar niye konuşmuyor diyorlar. Hukukçularımız konuşuyoruz. Eylem konusunda da yapacaklarımızın hepsini işyarietin verdik. Benden önceki başkan aylardan beri konuşuyor ona cevap gerekiyor. bize devrettikleri kulüpte, Trabzonspor devraldığımızda bir milyona dahi kredi alacak teminata verecek hiç bir ortam yoktu. Borcu olan bir kulübü aldık ve onu çevirmeye çalıştık. Biz borcu yapılandırdık. Borcu uzun vadeli düşük faizli yapılandırdık. Herkes diyor ki bunlara satın alma yetkisini veriseniz Akyazı satacaklar diyorlar. Oraya kim satar ise satsın Deniz Banka temlikli orası. Başka bir yere ödeyemez kullanamaz çünkü biz o şartta temlik verdik. Trabzonspor satılacak hiç bir şeyi yoktur. Hangi yüzle konuşuyor eski başkan bilmiyorum 6222 sayılı yasayı ilk imzalayanlardan biri Trabzonspor başkanıdır. Bugün hukuk kurulumuz çok değerli arkadaşlarımızdan kurulu.

Trabzonspor haklı olduğu davada müracaat etmesi gerektiği yerde neden ve kimden korkar. Şike'nin ucu nereye giderse gitsin, gerekenleri yapın diye söyledi. Sadri Yener bunun hesabını Trabzonspor sevdadıları versin. Buraspor şampiyon olduğu ve maçtan sonra soyunma odasında kaleci Onur azarlamasının nedeni neydi. Bütün bunları yapan insanların bizi eleştirme hakları yok. İbra edilip edilmemek önemli değil var ise bir şey ortaya çıkar. Benim yaptığımı hiç kimse yapan yok. Trabzonsporun parasını yemeyeceğimizin işaretidir. Benden önce ve sonra gelenler her şeyi ortaya koysunlar. Benim gibi savcının önüne koysunlar.

Trabzonspor sahibi olan abileri var. Ben onların hiç bir zaman adamı olmadım. Hiç bir zaman da olmayacağım. Onların hiç bir zaman başkanı olmayacağım. Onların bana karşı olan söylemleri hiç beni etkilemiyor. Sokağa çıktığımız zaman bana olan ilgiyi ve saygı bizi mutlu ediyor. Bizim özümüzde bir sözümüzde bir. Trabzonspor üzerinden koşan ve menfaat sağlayan bir yapımız yok. Bin Trabzonspor'un gelmiş geçmiş bütün değerlerine saygı duydum bundan sonra da saygı duymaya devam edeceğim. Trabzonspor sahibi gibi görüp, Trabzonspor kullana insanlara nasıl karşıysam bundan sonra da karşı olacağım. Ben bunlarla mücadele ederek başkan oldum. Bunların hepsi cenabı Allah nasibidir. Bunun haricinde hiç bir şey beni ve arkadaşlarımı yolumdan döndürme durumu söz konusu değildir. Son sözü söyleyen Trabzonspor sevdalılarıdır. Onların vereceği karardır. Herkes saygı duymasını istiyoruz.

GAZETELERDE ÇIKAN İLANLAR

Kapıların arkasındaki hesaplar hiç bir zaman tutmuyor. İnsanların konuşma özgürlüğünü kısıtlayamazsınız. Onların arasında daha büyük abiler var onları kamuoyu çok iyi tanıyor. Cesaretleri olsa kendileri çıkar konuşur. Ben Trabzonspor'un gerçek sahibi olan sevdalıların başkanıyım.

http://www.haber61.net/haciosmanoglu-7-madde-heyecani-var-201201h.htm

Mesut
18.12.2014, 13:59
Hacı gene yapıştırmış...

Yiğit Gayretli
18.12.2014, 14:03
Bu nasıl bir haber metnidir yahu...

Ahmet Kuru
Kaleci Onur un fener maçından sonra azar yemesi lafına takıldım ben...

Burçak
Sümer: Bu davet suçtur

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Genel Kurul öncesinde üyelere gönderdiği mesajın yankıları sürerken, eski Başkanlardan Özkan Sümer bu konuda Haber61.net’e açıklamalarda bulundu.

Böyle bir uygulamanın çok çirkin olduğunu ifade eden Özkan Sümer, “Bir kere bir kulüp başkanının delegeleri böyle bir koşullandırma ve görevlendirme ile Genel Kurul’a davet etmesinden daha çirkin ne olabilir. Bu onun kalitesini net bir şekilde ortaya koyacak bir uygulamadır” dedi.

ART NİYETLERİ VAR

Taşınmazların alınıp satılması konusunda ise mevcut yönetimin art niyetli olduğunu dile getiren Sümer, “7. Madde ile ilgili olarak biz alalım onlar satar diyorlar. Böyle bir düşünceleri olsa neden satışı katıyorlar. Demek ki bir art niyet var. Almaya yönelik değil satmaya yönelik bir anlayışta oldukları ortaya çıkıyor.

YETKİNİN NE İÇİN KULLANILACAĞI BELLİ DEĞİL

Alınacak ve satılacak şeyin niteliği ortada olunca bu kulübün yararınadır, akla yatkındır düşüncesinden hareket edilebilir. Ama bu yetkinin ne için kullanılacağı hiç belli değil. Kendi niyetlerinin de yaptıkları icraatlar la çok güvenilir olmadığı ortada. Böyle olunca 7. maddeyi onaylamak mümkün değil. Çünkü kulüp açısından çok tehlikeli bir şey” ifadelerini kullandı.

BU DAVET BİR SUÇTUR

Sümer, İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetimini ibra etme konusunda ise “İbra konusunda ben ve çevremdeki insanlarla çekimser kalmayı düşünüyoruz. Bu davet kesinlikle bir suçtur. Bir kulübün başkanı üyelerine böyle bir koşullandırmada bulunabilir mi? Gelecek orada herkes iradesini ortaya koyacak. Sen üyeleri hedef gösteriyorsun. Bu ciddi bir suçtur. Bu kadar güvensi ve bu kadar suça ilgisiz bir insanın bu doğrultuda ona hak tanımak bu maddeyi onaylamak kolay bir iş değil” dedi.

Haber / Tuncay Lakot
http://www.haber61.net/sumer-bu-davet-suctur-201200h.htm

Burçak
18.12.2014, 14:04
Onurun azar yediğine ben inanmam. Onur karakterlidir. böyle bir şey yaşanmış olsa asla orada durmaz.

Ahmet Kuru
18.12.2014, 14:04
ya şu Özkan Sümer konuşunca bağa bişeyler oluyor...

Adem Erdoğan
18.12.2014, 14:12
Fatih Öztürk de fena kaleci değil aslında.

Travelair
18.12.2014, 14:14
Onur iddiasını Trabzonspor'u şike sürecine katmak isteyen feybe ve ilgili çevreler kullanacaktır

Sadri Şener bu iddiayı reddetti

Ayrıca başkan, Sadri Şener'in şike sürecinde Trabzonspor'a yarayacak bazı belgeleri ailesinin bazı çevrelerce baskı altında kalacağı nedeniyle imzalamadığını iddia etti

Gökhan Koç
18.12.2014, 14:15
Utanıyorum,

Mevki kazanmış hükümet yalakaları ve onların aramızda dolanan dalkavuklarından utanıyorum.

İHO için neler dedik zamanında, kimse umursamadı, niye ? "Takım iyi gidiyo yeaa?" Çok iyi gidiyor hakkatten.

UEFA için "satılmış" dedik, hakaret yedik, şimdi "aaaa UEFA satılmışmış yeaaa" deniyor.

Passolig almayın dedik, "Passoligi bahane edip stada gelmeyenler TS'lu değildir" dendi, şimdi 80 TL geldi ödesin bunu bu dalkavuklar.

Adam kulübe binlerce insanı kendi cebinden para verip üye yapmış, kimse sallamıyor. Hadi bu hukuken sorunlu değil. Para ödemeden üye olan 370 kişi var üye olmuş !!!! Girin bakın 560 TL borçları var adamların.

Yargıtay evrak istiyor "düşürdük" bir daha istiyor "kaybettik" diyen adamlar bunlar.

Siyasetin kucağına oturup mücadele edilmez diyen adama mı güvenelim ?

Şikecilere atkı takan yöneticisine mi ?

1 sene vakit verin bana yoksa giderim diyen, Vahid giderse bende onunla giderim diyen, kupayı 1 ayda getiririm diyen adama mı güvenelim.

Neyse ya,

Bizim gibiler gider, dalkavuk olanlar kalır, herkes yolunu bulur.

Hadi bakalım.

efes61
18.12.2014, 14:16
Sadri Şener'e şikeci demiş açık açık. Bu adamda utanma arlanma hiç birşey yok sanırım.

Kamil Çakmak
18.12.2014, 14:16
Devlet büyüklerinden yardım aldık demekte ne yahu. Düşmanlara malzeme çıkarıyorsun. Cahilce açıklamaları yapmak zorunda mısın Başkan.?

Travelair
18.12.2014, 14:17
Radyospor'da açıklama

http://www.radyospor.com/canli_yayin.html

Hayrettin Hacısalihoğlu: Sadri Şener soyunma odasına inmedi. Herkes şahit. Böyle bir hadise yaşanmadı

fanatikdevri
18.12.2014, 14:19
Züccaciye dükkanına girmiş Fil maşallah.Bu adamı başımıza bela edenler konuşsun.

Ogün'
18.12.2014, 14:19
Truva.

Burçak
18.12.2014, 14:20
Bazen diyorum ki futbolu hayatımdan tamamen çıkarsam . yada ingiltere almanya ligini takip etsem tvden.

cakalkerem
18.12.2014, 14:21
ne oluyor ki..yine sallamalar başlamış

fanatikdevri
18.12.2014, 14:26
ne oluyor ki..yine sallamalar başlamış

Sadece Onur için kullandığı ifadeler bile nasıl bir çapta olduğunu gösteriyor.Hadi hiç bir şeye saygın yok tarihin en büyük şike olayından kulubü tertemiz çıkarıp şampiyon yapan adama attığı iftiraya bak.
Yazıklar olsun,bu adamın en kısa sürede gitmesini bekliyorum.Bu adama oy verenler düşünsün.

Hüseyin Başoğlu
18.12.2014, 14:27
Şu Açıklamaları "yapıştırma" gören zihniyet :D

Yazık.

uzungöllü
18.12.2014, 14:28
Senin yaptığının sikecilerin bize yaptiklarindan ne farki var. Utanıyorum senden konuşmadan tipinden . Birakta git be adam bizde rahata erelim.

Kadir
18.12.2014, 14:29
ya bu ne gereksiz bi konuşmadır ?

Yiğit Gayretli
Metni adam akıllı ancak okudum; İHO cılkını çıkardı, suyu kaçırdı...

Akp'nin ülkedeki "Bizim %50'miz" ayrıştırıcı siyasetinin bir yansıması Trabzonspor'a uygulanıyor.

Bugüne kadar çok çatışma ortamları olmuştu ama hiç bir zaman böyle bir bölünmeye sürüklenmemiştir taraftar.

Adam gözümüzün önünde eritiyor Trabzonspor'u!

My
Lan böyle açıklamama olur anasını satayım. Nerden musallat ettik biz cahil herifi biz başımıza. En büyük fbli dedikodusunu başkan sıfatı verdiğimiz akılsız cahilin teki bir .okmuş gibi kurulda söylüyor. Ben ömrümde böyle rezillik böyle kepazelik görmedim. Adam resmen biz maçı sattıydık ama Onur müsade etmedi Şener de bundan Onur'a kızdı diyor yaaa Allah'ım ya Rabbim koskoca Trabzonspor'un düştüğü hallere bak !

muratt
18.12.2014, 14:34
Üzüldüğüm şey başkanımızın böyle açıklamalar yapması değil; üzüldüğüm konu böyle bir adamın başkanımız olması.

Emre GÜRDAL
18.12.2014, 14:35
Yaziklar olsun sana iho sen nasil devlet hukukunda beraat etmis biriine saman altindan su yuruttun dersin bu adam beraat etmis senin kulubun ismini leke surmemis sen adami kurtlarin onune atiyorsun allah seni bildigi gibk yapsin

muratt
18.12.2014, 14:35
Aziz Yıldırım konuşsa bizim başkanın yerine daha az zarar verirdi kulübe.

Hüseyin Başoğlu
18.12.2014, 14:36
Hacı gene yapıştırmış...

Aynen açık açık şike yapmış Sadri başkan diyerek yüzümüze çok güzel yapıştırdı.

Mesut
18.12.2014, 14:36
Şu Açıklamaları "yapıştırma" gören zihniyet :D

Yazık.

?

fanatikdevri
18.12.2014, 14:39
Şadri Şener'e her türlü eleştiriyi getir,transferler yanlış yapıldı,paralar çar çur edildi (bu seneki bonservis gelirleri bunu yalanlıyor )ama seni tertemiz çıkarmış pisliğin içinden hiç mi aile terbiyesi yok sende,hiç mi Allah korkusu yok, hiç mi izan kalmadı, bu nasıl konuşuktur?
Şadri Şener'in borsadaki şirket birleşmesi ve Hes projeleri ona ve nesline yeter be cahil.
Muharrem Usta gibi adamı bunun için harcayanlar,tarih sizi affetmeyecek.

Mesut
18.12.2014, 14:41
Aynen açık açık şike yapmış Sadri başkan diyerek yüzümüze çok güzel yapıştırdı.

Bu adam enbesil mi olmamış birşeyi olmuş gibi anlatsın hemde basın toplantısında.
Ki Sadri Şener'in haltlarını unutmuş değiliz.
Zaten böyle bir şey yoksa Sadri Şener adamsa gider mahkemeye verir.

Adam açık açık diyor benden sonra gelecek olanda beni ibra etmesin yargılasın.
Neyin korkusu bu ?
Üye yapmış kulübe niye diğerleri yapmıyor mu ?

Hekimoğlu
18.12.2014, 14:41
Ne diyor bu cahil çakma kabadayı.

Hekimoğlu
18.12.2014, 14:43
Cumartesi kongreye gidip takıma sahip çıkmalıyız bu çakma kabadayı meydanı boş buldu.

Emre GÜRDAL
18.12.2014, 14:45
Bu adam enbesil mi olmamış birşeyi olmuş gibi anlatsın hemde basın toplantısında.

Neyin korkusu bu ?

Birader sen ne ayaksin kim burda takim ibra edilip edilmemeyi....sen hangi kafayi okuyon tabiki kulubu somuren parasini yiyen hesap verecek ama bu adam cildirmis resmen....sadri sike yapti fenere maci sattik ama kaelciyi uyandrmadi dedi gibi bisey oldu bu bu nedemek biliyosumn ts de şike yapti maci azize satti demek buda leke surer kulube bunu anlamdin mi....yada birda bulunanlar yanlis analdi bor tek sen mi dogru anladin...

İgzas-61
18.12.2014, 14:45
İlk defa forumdan uzaklaştırıldım, hakaret ettiğim gerekçesiyle yönetime problem değil, bu adam Trabzonspor'un geleceğini yok ediyor sportif başarıyı geçtim kulübün geleceği tehlikede 300 milyon borç ne demektir !!! 7 Maddeye Onay verme

Faik Yılmaz
18.12.2014, 14:47
Hacıosmanoğlu'na oy veren bir kongre üyesi olarak ,

Bir daha asla oy vermeyeceğim....

Hiç bir Genel Kurul'da da ibra etmeyeceğim.....

fanatikdevri
18.12.2014, 14:47

Neyin korkusu bu ?

Embesilin önde gideni?Bu olay diyelim ki oldu?Bunu bu şekilde açıklayarak Trabzonspor'a nasıl bir fayda sağlayacak?Daha kayıp para olayının hesabını vermedi,yaptığı rezilliklerin amacı iki yüzlü davranıp geldiği koltuğu bırakmamak.Bu adam başkanlık makamından ayrılsın kim yüzüne bakar?

kurt61
18.12.2014, 14:50
Siyasetteki başarısını feyz aldığı ustasının "sıkışınca gündem değiştirme" taktiğini uygulamaya çalışıyor aklı sıra. Ama o kadar cahil ve o kadar düşünmeden konuşuyor ki kendi ayağına sıktığının farkında değil.

salihismet
18.12.2014, 14:51
Kim yanlis yaptiysa hesabi sorulsun. Ancak ben bu zamana kadar Senol Günesle baslayip
sonu getirilmeyen bir sürü aciklama duydum. Bu millete neden aptal muamelesi yapilir,
neden aciklamalarin sonu getirilmez? Bir kac örnek vereyim: Senol Günes; konusursam
orada ne yönetici nede futbolcu kalir. Haciosmanoglu; sadri Sener mactan sonra Onuru
neden fircaladigini aciklasin. Vahid; beni konusmaya mecbur birakirlarsa anlattiklarima
herkes sasirir, gibi üstü kapali ucu acik bir sürü aciklama.

Ben bir taraftar olarak tuttugum takimin, tutugumu birak yatip kalktigim takimin, icinde
olup bitenleri sifreli aciklamalarla ögrenmeye calisacaksam, her sifreli aciklamalardan sonra
kafamda bir sürü süphe olusacaksa, ben niye bu takim icin kafa yorayim ki? Öyle ya, aciklarim
diyerek, aciklamayip benim kafamda devamli soru isaretleri birakan insanlarin neyine inanayim,
veya bunlara nasil güveneyim?

Nuri Albayrak yönetimi ibra edilmedi, sonucunun ne oldugunu ben tam olarak ögrenemdeim, ayni sekilde
o zamanin yöneticilerinden olan Haciosmanoglu Sadri Seneri takimi zarara ugratti diye mahkemeye veriyor,
ben bir taraftar olarak sizin aranizdaki sidik yarisini izlemek istemiyorum, bir yanlislik yapilmissa onun hesabinin
sorulmasini ve sonucununda adam gibi bu taraftara anlatilmasini istiyorum. Bana göre dünyanin en mantiksiz ata
sözü olan " kol kirilir yen icinde kalir" anlayisi üzerinden giderek, olanlarin bu taraftara anlatilmamasini dogru
bulmuyorum, taraftarin kafasini bulandiracak sözü söylleyip arkasini getirmeyen yönetici, teknik drektör, futbolcu
veya herhengi sifat tasiyan kisi olursa olsun artik Trabzonsporda görmek istemiyorum.

fanatikdevri
18.12.2014, 14:56
Şu adamın gittiği gün fakir sevindireceğim.Onur'u düşürdüğü pozisyonda çabası,çıksa bu yalan dese.Trabzonspor başkanı takım kaptanı tarafından yalanlamamış olacak.Bu rezillik de ona değil bize yazılacak.

Hekimoğlu
18.12.2014, 14:57
Hükümete yaptığı yalakalıklar sayesinde hala başkanlık yapıyor bu adam Yargıtaydan bir türlü karar çıkmıyor dosya sürekli iade ediliyor Hazirun cetveli bir türlü bulunamıyor yani hükümete yalakalık yapmaya mecbur bu arada ekonomimizi hepten çökertti itibarımızı da sıfırladı sağolsun.

Hüseyin Başoğlu
18.12.2014, 14:58

Neyin korkusu bu ?

İşte Halis Muhlis adamcılık zihniyeti.
La adam gelmiş Sadri fenere maç satmıştı diyor sen sadriyide bilirdik diyorsun şovenist söylemlerde bulunuyorsun.
Sanki iyinin hiç yalan söylediğini görmedik niye söylesin diyorsun.
Bu adamda azıcık Şeref olda zaten tonlarca sözünden döneceğine koltuğunu bırakır giderdi.

signal
18.12.2014, 14:59
Bu nasıl bir açıklamadır, bu adam kime hizmet ediyor onu bi açıklasın. Tayibin yalakası.. zor tutuyorum kendimi şimdi..

reisoğlu61
18.12.2014, 15:00
"Burasspor şamphiyon olduğu ve maçtan sonra soyunma odasında kaleci Onur azarlamasının nedeni neydi"

bu cok agir bir iddia, eger gerceklik payi varsa Onur hemen aciklamali.

Erhan Atalay
Bu adamın açıklamaları yüzünden ben şikebahçeli yavşaklara açıklama yapmak zorundamıyım?

Bu adamın beyni ile dili arasında hiçbir bağlantı yok.

Ulan en çok ağırıma ne gidiyor biliyormusunuz, mecnun odyakmaza "KEFİLİM" diyen adam gidipte Sadri şenere saldırıyorya ayar oluyorum.

Ulan mecnun sadriden dahamı temiz dide ona kefil oldun.

Ahmet Kuru
gündem değiştirmek için birilerini yalandan yere suçluyorsa başkan ayıp ediyor. kendini değil Camia yı zor durumda bırakıyor

fanatikdevri
18.12.2014, 15:02
Hükümete yaptığı yalakalıklar sayesinde hala başkanlık yapıyor bu adam Yargıtaydan bir türlü karar çıkmıyor dosya sürekli iade ediliyor Hazirun cetveli bir türlü bulunamıyor yani hükümete yalakalık yapmaya mecbur bu arada ekonomimizi hepten çökertti itibarımızı da sıfırladı sağolsun.

Bu kukla ya.Kim ciddiye alır bu karakteri?Seçim zamanı rakibinin oğlunu Şikeci olduğu dedikodusuna sarılan,siyasetin adamı diye yaftalarını yalayıp yutan birisini hiç kimse adam yerine koymaz.
Bunları gördüğü halde ses çıkarmayan ve oy verenleri tarih yargılayacak.

signal
18.12.2014, 15:02
Onur da şimdi zan altında kaldı. Ne diyecek ne konuşak şimdi, hayır yalandır deyip şimdiki başkanı karşısına mı alacak yoksa evet doğrudur sadri şener şike teklifi ettt mi diyecek, nasıl bir saçmalıktır bu..

salihismet
18.12.2014, 15:04
Yetkili kisilerin konusmalarinin kahve ortaminda konusulanlardan farki olmali.

signal
18.12.2014, 15:04
İho bir Truva atıdır. Hak ve adalet hırsızı tayibin içimize yerleştirdiği bir bombadır. Yarın sadri şenerde şike yaptı dedirtecekler bu adama. yazın bunu kenara..

Emre GÜRDAL
18.12.2014, 15:06

Neyin korkusu bu ?

Birader sen ne ayaksin kim burda takim ibra edilip edilmemeyi....sen hangi kafayi okuyon tabiki kulubu somuren parasini yiyen hesap verecek ama bu adam cildirmis resmen....sadri sike yapti fenere maci sattik ama kaelciyi uyandrmadi dedi gibi bisey oldu bu bu nedemek biliyosumn ts de şike yapti maci azize satti demek buda leke surer kulube bunu anlamdin mi....yada birda bulunanlar yanlis analdi bor tek sen mi dogru anladin...

Napoli
18.12.2014, 15:08
Onuru dusurdugu duruma bak...Onur acil cevap vermeli,simdi Onur deseki Baskan hakli Trabzonun dusecegi durum nedir? yada deseki oyle birsey yasanmadi senin dusecegin durum ne?
Cahiligini biliyordumda bukadar neyse hkarete girecek.Trabzonspor baskanlik koltuguna saygimdan birsey yazamiyorum

signal
18.12.2014, 15:11
Kimse kusura bakmasın Trabzonspor başkanlığı bu kadar ayağa düşemez. Bu açıklamanın yenilir yutulur bir tarafı yok. Trabzonsporu zor duruma düşürecek şikecilere hizmet eden bir açıklama. Buna birileri dur demeli.

Hekimoğlu
18.12.2014, 15:12
Ve bu adam usulsüz şekilde yeni üye alımları yapıyor geleceğimize de ipotek koyma sevdasında bu çapsız, bir de derin Trabzon felan diyor o 13. sandık nasıl oluşturuldu sen nasıl başkan oldun ona cevap ver.

My
18.12.2014, 15:13
Hiç bu kadar ayağa düşmemişti bu makam. Bir insan bu kadar mı ağzından çıkanı kulağı duymaz.

ibrahim
18.12.2014, 15:14
Hiç bir yere düşmeyiz merak etmeyin. Bizim elimizde yazılı belgeler var, onların elineyse kuru dedikodu geçer en fazla.

Bu ihoya ne kadar güvenmiyorsam, zadriyede o kadar güvenmiyorum. Demişdir öyle bir şey, inanırım.

Gesendet von meinem LG-D855

salihismet
18.12.2014, 15:17
Bu adamın açıklamaları yüzünden ben şikebahçeli yavşaklara açıklama yapmak zorundamıyım?

Bu adamın beyni ile dili arasında hiçbir bağlantı yok.

Ulan en çok ağırıma ne gidiyor biliyormusunuz, mecnun odyakmaza "KEFİLİM" diyen adam gidipte Sadri şenere saldırıyorya ayar oluyorum.

Ulan mecnun sadriden dahamı temiz dide ona kefil oldun.

Bende böyle dengesiz insanlarin bazi seyleri ortaya cikarabilecegine inaniyorum, onun icin bazi yaptigi
dogru seylerle hic ilgilenmiyorum, beni sirf kapali kapilar ardinda yapilan rezilliklerin ortaya cikartilmasi
ilgilendiriyor. Örnegin bazi yöneticiler Trabzonspor veya onun üzerinden para yedikleri hissi var, öyle
bir algi yarattilar bende. Yetkili kisilerin yaptigi bazi aciklamalar beni böyle bir düsünceye sevk etti.

must61
18.12.2014, 15:19
İyi niyetli amatör cahil.

selcuk
18.12.2014, 15:20
artik secimli olaganüstü genel kurul vakti geldi

Adem Akyüz'
18.12.2014, 15:21
Öncelikle şu haberi yazan gazeteci kimse derhal hızlı yazma konusunda bir eğitim almalı. Yanlış yazdığı kelimeler, doğru yazdıklarından daha fazla. Haberi tekrar yazmış kadar oldum düzeltene kadar..

İHO'nun açıklamalarına gelince, biz sınanıyoruz. Bu adamın saçmalıklarıyla sınanıyoruz. Ne güzel susmuştu bir kaç aydır.
Gerçi bir kaç transferle, bir iki galibiyetle her şeyi unutan taraftara böyle başkan yakışır.
Her topluluk hak ettiği şekilde yönetilirmiş. Biz de İHO'yu hak ediyoruz.
Bu kulüpten def olup gideceği günü iple çekiyorum..

Erhan Atalay
18.12.2014, 15:21
İyi niyetli amatör cahil.

Akılsız dostun olacağına akıllı düşmanın olsun.

Emirhan Makul
18.12.2014, 15:23
Taktikler, sözler hep AKP ile aynı.

Onur ve Sadri şenere atılan iftira örneğin camiye ayakkabı ile girip içki içtilerle aynı.

Genel kurula çağırma şeklide RTE'nin türk halkını sandığa çağırma biçimi ile aynı, haydi kardeşlerim gelin bu vatan hainlerini, dinsizleri sandığa gömelim, aşık olduğu liderden ne görüyorsa onu yapıyor.

Çok daha rezillikler yaşayacağız bunun başlangıç olduğuna inanıyorum.

bkandil
18.12.2014, 15:25
Korkuyorum, daha eskilere dalıp Müzedeki Kupalarımızı da iade edecek geri...

Travelair
18.12.2014, 15:25
Denizbank olayı da ilginç. Daha isim hakkını almadan, olursa Denizbank'a temlikli hale getirmiş

Oğuz B.
18.12.2014, 15:26
Sadri Şener'e atacağı iftiralar tükeniyor yavaş yavaş.. Tıpkı Trabzonspor başkanlık makamınıı işgal ettiği günlerin tükenmesi gibi.

Hayatının hiçbir evresinde tırnağındaki kir bile olamayacağı bir insana ancak iftira atar böyle. Hatta Trabzonspor'u "şikeci" konumuna sokabileceğini de düşünmeden.

Lafa bak ya. Trabzonspor'un başkanı oyuncusunu azarlamış iyi maç çıkardığı için.

Yazıklar olsun. Lanet olsun seçildiğin güne.

**

İnsanları zorla soğuttunuz kulüpten. Canımızdan çok sevdiğimiz Trabzonspor kimlerin elinde Allah'ım..

Nasıl bir hırs varmış sizde..

Travelair
18.12.2014, 15:28
Başkan belki iyi yaptığı şeyler var, kötü niyetli değil ama Trabzonspor'da yöneticilik yapabilecek bir eğitimi, tecrübesi yok. Ehliyeti olmayan sürücüye benziyor. Sağa sola çarpa çarpa yol almaya çalışıyoruz. Çarpılan da Trabzonspor

Erhan Atalay
18.12.2014, 15:28
Arkadaş biz ne aciz bir şehir ne aciz bir camiamışız ya, şu adamı hala indiremediler.

Koskoca Trabzonspor, kimin eline kaldı

bkandil
18.12.2014, 15:29
Taktikler, sözler hep AKP ile aynı.

Onur ve Sadri şenere atılan iftira örneğin camiye ayakkabı ile girip içki içtilerle aynı.

Genel kurula çağırma şeklide RTE'nin türk halkını sandığa çağırma biçimi ile aynı, haydi kardeşlerim gelin bu vatan hainlerini, dinsizleri sandığa gömelim, aşık olduğu liderden ne görüyorsa onu yapıyor.

Çok daha rezillikler yaşayacağız bunun başlangıç olduğuna inanıyorum.

Aklınca eşleştirmiş adam,

Özkan Sümer, Ergenekoncu
M.Usta - Büyük Güçlerin dayatması
Çakıroğlu, Engin Kara - Paralel Yapı
Hacıosmanoğlu - World Leader

ersn.alparslan
18.12.2014, 15:33
ortada bir kahpelik dönüyor. ne hacıosmanoğlu ne şener bu kulübün başkanları asla olamaz. eğer şener onura öyle bir şey söylediyse kendi şerefsizliği ama hacıosmanoğlunun bunu ortaya yayması ya da iftira atmasıda kendi şerefsizliği. Asıl sorgulanması gereken Trabzon insanının beyni (?) . Koca Trabzonsporda tek aklı başında adamda mı yok 3 kuruşluk insanlar başkanlık yapıyor.

fincher
18.12.2014, 15:34
Ne diyor?Fenerbahçe ile Kadıköy'de 1-1 berabere kalıp Feneri şampiyonluktan ettiğimiz maçtan sonra Sadri Şener soyunma odasına inip Onur'u neden yenilmediniz diye azarlıyor.Takımın hocası da Şenol Güneş...Ben yanlış duymuyorum değil mi?

fincher
18.12.2014, 15:40
Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığımız ve Bursaspor'un şampiyon olduğu maçtan sonra Onur'u soyunma odasında azarlama sebebi neydi? Bunu açıklasın, yoksa ben zamanı gelince açıklayacağım.

Hemen açıklasın hiç beklemesin.Sadri Şener cevap verdi,Onur ve Şenol Güneş'de konuşmalı kesinlikle.Bu iddiayı dile getiren bir adam ya iddiasını ispatlamalı ya da o koltukta oturamamalı...

ersn.alparslan
18.12.2014, 15:44
siz hala başkancılık oynamaya devam edin. biri şenere laf söyletmez diğeri hacıya diğeri de tayyip babasına. Trabzonspor ayağa düştü bundan ötesi yok.

Hekimoğlu
18.12.2014, 15:46
Mecnun'a kefil ol Sadri Şener'e şikeci de, Truva Atı mısın nesin seni kim musallat etti bu kulübe.

Oğuz B.
18.12.2014, 15:48
İ. Hacıosmanoğlunu muahlifler eleştiriyoo bıdı bıdı..

Adam kalkmış Trabzonspor'a şike yapmış diyor. Hala daha yok zırt parti yok zurt parti diyenler var.

Yerin dibine batsın siyasetiniz.

İnşallah yalan haberdir.

aaahmet61
18.12.2014, 15:55
Halilhodzic bombaladı!
Halilhodzic bombaladı!Vahid Halilhodzic'ten Trabzonspor yönetimine çok sert uyarı
HER ŞEYİ DUYDUM!'

Trabzonspor'un görevine son verilen teknik direktörü Vahid Halilhodziç ayrılışının ardından konuştu. boşnak teknik direktör başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Bugün TV’de Ceza sahası programında kendisi aleyhine yaptığı açıklamaları duyduğunu belirtirken aba altından sopa gösterdi: “Bir daha benimle ilgili konuşurlarsa çok ağır ve altından kalkamayacakları açıklamalar yaparım. Ben oraya bir söz üzerine geldim.Neler yapıldı neler yapılmadı ben biliyorum...”

'O TAKIMI BEN KURDUM'

Dünya Kupası sonrası gelmesinin belki de bir hata olduğunu belirten Halilhodziç "çok teklif vardı. Milan beni istiyordu. İbrahim'e söz verdiğim için Trabzon'a geldim. belki de hataydı. Hemen transfere giriştik. Ama yetmedi. İstenen ve alınan futbolcular arasında fark vardı. faturayı bana çıkartmak istiyorlar. Şunu unutmasınlar; o takımı ben kurdum. Elimde olan sınırlı imkanla transfer yaptım. 2 ayda şampiyon olunmaz. bıraktığımda sadece 1 mağlubiyetimiz vardı" ifadelerini kullandı.

'SÖZLER TUTULMADI'

Bir daha kendisi hakkında gerçek dışı demeç duymak istemediğini dile getiren Halilhodziç cevabının çok sert olacağını belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “söz verdim geldim. 2 ay deli gibi çalıştım. bana verilen sözler tutulmadı. Ne Milli Takımlar, ne kulüpleri reddettim. El sıkıştık. Ayrıldım. Ama eğer arkamdan konuşulmaya devam ederlerse cevabın inanamayacakları kadar sert olur. Duyacaklarına bazı insanlar inanamayabilirler...”

"REVİZYONA GİDİLMELİ"

Türkiye'den transfer etmek istediği birkaç futbolcu olduğunu belirten Halilhodziç, "Yarım yamalak futbolcularla şampiyonluk mücadelesi verilmez. Şampiyonluk isteniyorsa yönetim şeklinde revizyona gidilmeli. sahada iyi dışarıda vasat, sahada vasat, dışarıda iyi bir yönetimle olmaz. senkronize olmak total kaliteyi arttırmak gerek” dedi.

HACIOSMANOĞLU NE DEMİŞTİ?

Trabzonspor'un Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Bugün TV'de yayınlanan Ceza sahası programında, Vahid Halilhodziç için "hata" yorumunda bulunmuştu... Başkan, “Vahid Hoca, Karabük'ten Erkan Kaş'ı ve Başakşehir'den Mahmut'u isteyince gözümden düştü. bu oyunculardan elimizde zaten var” sözleriyle boşnak teknik adamı eleştirmişti...

fadigaTS
18.12.2014, 15:58
Helal olsun.Büyük başkan

alone_6161
18.12.2014, 16:00
Taraftar olarak stada alınmayacak kapasitede birini başımıza başkan yaparsak olacağı buydu. Muharrem Usta mı Hacıosmanoğlu mu ikileminde Hacıosmanoğlu bana daha mantıklı gelmişti....

Koltukta biraz daha fazla oturmak için ettiği laflara bak. Neyse daha uzatırsam kötü kötü konuşacağım.....

Neyse İHO, şikeci mecnuna kefil olup, bizi şampiyon Sadri Şener'i ima yollu şike ile suçlaman sana gerçekten çok yakışıyor ama bu laflar, bu hareketler Trabzonspor Başkanı'na hiç ama hiç yakışmıyor.....

Turgay Atalay
18.12.2014, 16:06
Gerzek yöneticileri yüzünden içine battığı b...tan yıllardır çıkamayan canım Trabzonsporum...Allah yardımcın olsun.

Adem Akyüz'
18.12.2014, 16:13
Fb o maç bangır bangır gelirken elinde kalan her topu onur alel acele oyuna soktu, yani onur giray egemen çok güzel oynadı diğerleri yattı öyle mi, golüde şansa attık hemi, colman gol olsun diye hemen oyunu başlattı ortada bir emek var kendi emeğin olmayınca pislik atmak çok kolay öyle değil mi, savunduğunuz partinin adamı ne diyorsa tapın bizde şike yaptık fb'den puan almak için trilyonlar aldık akp'li iho öyle dedi ya o sözü duvarına as. Alnımızın akı ile yatarak değil bangır bangır oynaya oynaya sakatlıkla zaman geçirmeden çatır çatır ellerinden aldık şampiyonluğu, köpekleşmedik şükürler olsun.

Nokta..

zeki gursoy
18.12.2014, 16:13
şu kafada hala saçma sapan konuşan bir başkanı savunan arkadaşlar: yazıklar olsun size....
adamın ne dediğinin farkında değilsiniz galiba : güya şener maçı satmıştı ama onur yüzünden iş bozuldu demeye getiriyor, hatta diyor...
ve hala bunu yok akp, yok chp-mhp bilmem ne ayağına savunmaya çalışıyorsunuz...
bu laf 10 sene unutulmaz en hafif tabiriyle...
baltayı can damarımıza vuracak bir laf bu, altından kalkamayacğımız...
yazık vallahi yazık...
dünya alem uğraştı bir leke bulamadı bizde, çok bilmiş ukala başkan buldu öylemi...
savunun savunun...size layık değil Trabzon, layık değil...

angraf
18.12.2014, 16:14
Gereksiz açıklamalar Vahidi getirip götürdün adama büssürü para verdin onları neden söylemedin ? Adama sözler verdin transfer ekinin rezildi. Vasıfsız bir adamsın Trabzonspor yöneticiliğini bırak Apartman yöneticisi olsan o apartmanı bile hakkıyla yönetemezsin. O kadar sorunlu bir adamsın ki seninle birlikte yönetime gelen ekibindeki adamların bile senin sorunlu oldugunu dile getirdiler. Trabzonsporun tek kuruşunu yemedim diyorsun ama yaptığın gereksiz hocalara sorulmadan yapılan maliyetli transferlerin hesabını ver o halde ?

fadigaTS
18.12.2014, 16:15
Fb o maç bangır bangır gelirken elinde kalan her topu onur alel acele oyuna soktu, yani onur giray egemen çok güzel oynadı diğerleri yattı öyle mi, golüde şansa attık hemi, colman gol olsun diye hemen oyunu başlattı ortada bir emek var kendi emeğin olmayınca pislik atmak çok kolay öyle değil mi, savunduğunuz partinin adamı ne diyorsa tapın bizde şike yaptık fb'den puan almak için trilyonlar aldık akp'li iho öyle dedi ya o sözü duvarına as. Alnımızın akı ile yatarak değil bangır bangır oynaya oynaya sakatlıkla zaman geçirmeden çatır çatır ellerinden aldık şampiyonluğu, köpekleşmedik şükürler olsun.
O maçta onur egemen ve giray çok iyiydi.Diğerleri yok gibiydi.At gözlüğü ile izlersen göremezsin

mackali_81
18.12.2014, 16:16
Bazı taraftarlarımız kafayı yedi heralde. İho Ts de şike yapacaktı Onur engelledi diyor. Bunu nasıl kabul edebiliriz. İho'nun bu açıklamalarını savunan Trabzonsporlu falan değildir. Arkadaşın dediği gibi Mecnun'a kefil ol Sadri Şener'e şikeci de. Bunu kabul eden taraftar olmaz olsun!

Hekimoğlu
O maçta onur egemen ve giray çok iyiydi.Diğerleri yok gibiydi.At gözlüğü ile izlersen göremezsinPeki sen ne ile açıklıyorsun bu durumu?

Caglar TS
ben sadri şenere şu yönden teşekkür ederim bizi şampiyonluğa yarıştırdı ve ersun hocayı getirdi gerisi beni ilgilendirmiyor .ibrahimhacıosmanoğlunada şundan dolayı teşekkür ederim korkmadan sadri şenerden enkaz devraldı kulübün tüm gelirleri şener zamanında temliklendi ama o bunu bilerek geldi başkan oldu ersun hocayı getirdi burda miletin rüyasında göremiyeceği cordoza bosibgwa gibi adamları getirdi gerisi burda kısır tartışmalar şimdiye kadar tüm yöneticiler başkanlar kulüpten bişeyler götürdü ibrahim hacıosmanoğlu ne götürdü mülti milyardermi olduda haberimiz yok sonuç olarak ibrahim başkanada teşekkürler

Oğuz B.
18.12.2014, 16:18

:alkış:

**

Allah insanları siyasi emelleri ve putları yüzünden alçaklığa sevk etmesin.

Amin.

Caglar TS
o maçta fener 19 pozüsyona girdi onur devleşti bizim tek şutumuz gol oldu kalede colman yada giraymı vardı sonuçta adamlar vurdu onur kurtardı

Ahmet Kuru
Başkan konuşmazsa iyi yönetiyor bence kulübü, ne zaman eline mikrofonu alsa dağıtıyor ortalığı...

bir danışmanı falan yok mu Başkanın? Basın açıklaması yapmadan önce ön hazırlık vs yapmıyorlar mı anlamadım.

mackali_81
18.12.2014, 16:19
ben sadri şenere şu yönden teşekkür ederim bizi şampiyonluğa yarıştırdı ve ersun hocayı getirdi gerisi beni ilgilendirmiyor .ibrahimhacıosmanoğlunada şundan dolayı teşekkür ederim korkmadan sadri şenerden enkaz devraldı kulübün tüm gelirleri şener zamanında temliklendi ama o bunu bilerek geldi başkan oldu ersun hocayı getirdi burda miletin rüyasında göremiyeceği cordoza bosibgwa gibi adamları getirdi gerisi burda kısır tartışmalar şimdiye kadar tüm yöneticiler başkanlar kulüpten bişeyler götürdü ibrahim hacıosmanoğlu ne götürdü mülti milyardermi olduda haberimiz yok sonuç olarak ibrahim başkanada teşekkürler

Hey alooooo???? Ts de şike yapacaktı Onur engelledi diyor. Okumadın mı?

Tolga
18.12.2014, 16:20
Halilhodzic sıkıyor bence ... Demba Ba'yı veto ettiğini bilseydim daha erken cephe alırdım kendisine ...

fadigaTS
18.12.2014, 16:22
o maçta fener 19 pozüsyona girdi onur devleşti bizim tek şutumuz gol oldu kalede colman yada giraymı vardı sonuçta adamlar vurdu onur kurtardı
O maçın özeti aynen bu şekildeydi

Oğuz B.
18.12.2014, 16:22
Abi, şike yapacaktı değil, açıkça şike yaptı diyor.

Sonuç önemli değil anlaşma varsa şike vardır.

Bunu göremeyip hala daha yok transfer yok Sadri Şener'de kulübü enkaza çevirdi felan filan diyenler var..

Bir de Rasim Ozan tripleri atıyor o açıklasın yoksa ben açıklarım diye..

Hey alooooo???? Ts de şike yapacaktı Onur engelledi diyor. Okumadın mı?

Adem Akyüz'
18.12.2014, 16:23
Sadri Şener: Hacıosmanoğlu'nu ciddiye almıyorum. Böyle giderse Trabzonspor'u bırakacağım. Tüm başkanlar utanıyor bu yönetimden.

Sen kimsin lan adamın söylediği laflara bak. Sadri gözümden acayip düştün bu adamın üyeliği ihraç edilmeli

Trabzonspor'u bırakacağım demedi. Üyeliğimi sildireceğim dedi. İkisi aynı şey değil..

Hekimoğlu
18.12.2014, 16:25
Şikeciler kendi sahalarında 50 bin kişi önünde lider çıkmış kazanırsa şampiyon olacak sen kupayı kazanmışsın futbolcular tatil havasında maç başka türlü geçmezdi zaten direnebildiğimiz kadar direnecektik ve direndik çok şükür ama çakma kabadayı sevdalısı olanların, bu adamın başkanı olduğu kulübü şike ile itham ettiğinin farkında olup da haklı diyecek kadar adileştiklerini görünce de bize müstehak diyorum.

uemit
18.12.2014, 16:26
Fener maci trabzonsporun yillardir gelen bir ugursuzlugun bir ornek macidir.. hayatimda bu kadar baski yiyip maci berabere kapptimiz bir maci hatirlmiyorum ve o sansla gittik turkyiede besinci sampionu yarattik ve fenrri sampionluktan ettik ama kendimiz fenerle yarisirken sampionluktan edemiyoruz!! Yok sikeymis suymus buymus...

fadigaTS
18.12.2014, 16:27
Şikeciler kendi sahalarında 50 bin kişi önünde lider çıkmış kazanırsa şampiyon olacak sen kupayı kazanmışsın futbolcular tatil havasında maç başka türlü geçmezdi zaten direnebildiğimiz kadar direnecektik ve direndik çok şükür ama çakma kabadayı sevdalısı olanların, bu adamın başkanı olduğu kulübü şike ile itham ettiğinin farkında olup da haklı diyecek kadar adileştiklerini görünce de bize müstehak diyorum.
ŞB ile hazırlık maçı yapsak bile o maça futbolcular motive olurdu.Hangi hafta maçı olursa olsun

Oğuz B.
Trabzonspor şike yaptı diyen beşer önce ihraç edilsin. (İnsan demeye dilim varmadı.)

Sadri Şener: Hacıosmanoğlu'nu ciddiye almıyorum. Böyle giderse Trabzonspor'u bırakacağım. Tüm başkanlar utanıyor bu yönetimden.

Sen kimsin lan adamın söylediği laflara bak. Sadri gözümden acayip düştün bu adamın üyeliği ihraç edilmeli

uemit
Bi de su üye yaptirma durumu simdi iho ne zaman aday olsa kazanackmidir???

Soner Albayrak
18.12.2014, 16:28
Ne zaman ortalık durulsa İHO çıkıp saçma sapan bir şeyler geveleyip duruyor. Şahsen başkanı ciddiye almak istiyorum ama o ciddiye alınmamak için elinden geleni yapıyor.

fincher
18.12.2014, 16:29
Fenerbahçenin şampiyonluk maçında,50.000 taraftarın önünde maçın yıldızı Onur,Egemen ve Giray olacak tabi kim olacak?Çünkü maç Fener takımı ve bu adamlar arasında geçti,Trabzonspor takım olarak elinden geleni yaptı Fenere çelme takmak için ama bu 3 isim mevkileri gereği daha fazla sivrildi.He diyorsanız ki bu 3 ü dışındakiler şike yaptı,Başkan da bu işin içindeydi ne diye tutuyorsunuz arkadaş şikeci takımı,yada illa şikeci takım tutmak istiyorsanız bu konuda çok daha başarılı Türk kulüpleri var CAS tan falan onaylı,gidin onları tutun.Başkanı ve futbolcu kadrosunun büyük çoğunluğunun şike yaptığına inandığın bir takımı niye tutuyorsun?

Hüseyin Başoğlu
18.12.2014, 16:30
Bi de su üye yaptirma durumu simdi iho ne zaman aday olsa kazanackmidir???

Üye yaptıkları 2 yıl boyunca oy kullanamaz.
Bu kadar transferin ve şovenist söylemlerin nedeni az çok belli.

Yaşar
18.12.2014, 16:31
Kazanılmış bir başarının ve yapılan onca emeğin bu cahil adamın dudaklarının arasından çıkan bir kaç cümleyle görmezden gelinecegini sananlar yanılıyor lar. Eleştirinin de bir " ahlakı" vardır.

F. Yıldırım
18.12.2014, 16:34
Bu ne saçmalamış yine. Yuh ama ya, yeter artık.

Resmen anlımıza leke sürmüştür, aksini iddiaa eden Hacıosmanoğlu'nun akrabası veya dostudur.

Artık şu kulübü Araplar almalı. İnşallah bizi bir Arap alır da kurtuluruz şunlardan.

Caglar TS
18.12.2014, 16:34
Takıntı mı?Üyelik isminden yazım tarzına hatta gülücük koymaya kadar aynısın.Ne takıntısı?

renkdaş aynı taraftayız hayal aleminde yaşama seninle aynı görüşü paylaşmak zorunda değilim herkesin farklı görüşü var muhatab olmassın olur biter

Etem Güner
18.12.2014, 16:36
İbrahim başkan Sadri şenerin onura kızmasının sebebi neden kendini bu kadar parçaladın ne gerek vardı şimdi iyimi oldu azizle aramızı bozdun diyo olabilirmi

Sefer A.
18.12.2014, 16:36
Kendi adamlarini savunmak için, "Trabzonspor herkesten saibelidir" dese bile ona inanacak kisilerin olmasi ne kadar utanç verici...
Veysel, açiklamalardan sonra Ibrahim baskandan degil de Sadri baskandan soguyor, vay vay vay
Ahmet Kuru abimiz de, ne kadar mâsum mâsum seyler yaziyor, konusmayinca iyi yönetiyormus ta, konusunca batiyormus, konusmasinin hazirligi yok muymus falan filan
Diger baskanlara sira gelince firtina gibi esmeyi biliyorsunuz, uzun uzun yazilar, verip veristirmeler yerden yere vurmalar

Samimi degilsiniz kusura bakmayin

Ben kimseyi savunmuyorum, çünkü degmez, kimsenin de adami degilim, ocu bucu hiç degilim, sadece durum tespiti yapiyorum....

fbli bir yakininiz ya da arkadasiniz size "bize maçi verecektiniz ama Onur engelledi" dese, karsiliginiz ne olacakti "evet dogru" mu olacakti ? "hadi lan ordan söke söke Bursa sampiyon oldu bizi yenemediniz" diyeceginizden adim gibi eminim
Ama Ibrahim Haciosmanoglu Sadri'ye laf atti ya, tamam, hemen inanin, aman sakin Ibrahim baskana bir sey demeyin, o hiç yanlis yapmaz......

Sunu da belirteyim, bu olayin olma ihtimali var mi, tabi ki var, zannetmiyorum ama olabilir, neye inanacagimizi sasirdik her sey mümkün artik, ama bazilari o kadar önyargili ki, açiklamalardan rahatsiz olmuyor Sadri Sener 1 2 laf deyince ondan soguyor, birakin bu isleri bu kadar da körü körüne savunulmaz hiç kimse

Emirhan Makul
18.12.2014, 16:37
O maçta onur egemen ve giray çok iyiydi.Diğerleri yok gibiydi.At gözlüğü ile izlersen göremezsin

Çok telegol izlemişsin yada çok komplo teorisi okumuşsun.

Ne bekliyorsun bana avrupa dahil bir takım göstersene o konumda eli ayağı titremeden o stada çıkacak. Şükürler olsun ki gayet rahat ama hırslı bir şekilde colman onur egemen umut giray kim varsa hepsi oynadı son dakikalarda oyuna yattarayı soktuk ya şenol güneşe yine senin zihniyetinde adamlar gol yemek için forvet soktu defans koymadı dedi, son dakikada zihinsel engelli umut adam gibi vursa maçı kazanacaktık, ya bu işler öyle oturduğun yerde sallamaktan değil o kadroda yürek vardı kimsede pislik atamaz şimdi bjk deplasmanında eli ayağı titreyen takımla karşılaştırıyorsunuz. O maç bir tek futbolcumuz sakatlıktan yalandan da olsa yerde yatmadı, onur eline aldığu topu 4 saniye geçmeden degaj yaptı, bırakın bu işleri.

Bize, sizin için güneş bir daha asla doğmayacak dediler bizde onlara en uzun geceyi yaşattık.

Ömürleri boyunca unutamayacaklar o maçın bir saniyesini bile unutamayacaklar, bu ligde her takım o maçı kaybederdi galatasaray beşiktaş bile farklı yenilirdi biz adam gibi çıktık oynadık kimseyle işimiz olmadı.

Yazıklar olsun sizinle aynı takımı tuttuğum için sizden utanıyorum tertemiz bir kadro tertemiz bir takıma iftira atıyorsunuz, alın sizin olsun sadriside tüm akp'li yada sizin görüşünüzde olmayan yöneticiler ve insanlar hepsini asıl ama kimsenin emeğine dil uzatmayın.

Bera B.
18.12.2014, 16:37
Çok boş bir adam maalesef ya.

Hekimoğlu
18.12.2014, 16:39
Fener'i 15 senedir İstanbul'da yenemiyoruz ama bazı süper zekalar çok pozisyon verdiğimizden bahsediyor.Hem de bu maç berabere bitti. :) Yenilmek isteyip yenilememişiz bunu bize lazımken yapamıyoruz. :D

Erhan Atalay
18.12.2014, 16:40

onu geç hele onu, asıl mevzuya gel iho ya ne yapmalı ihraç yetmez kütüğünden trabzon u da sildirmeli

fadigaTS
18.12.2014, 16:43
Fener'i 15 senedir İstanbul'da yenemiyoruz ama bazı süper zekalar çok pozisyon verdiğimizden bahsediyor.Hem de bu maç berabere bitti. :) Yenilmek isteyip yenilememişiz bunu bize lazımken yapamıyoruz. :D
Kadıköyde son 15 senede oynadığımiz en kötü futboldu.İstersen tüm özetlerden tek tek bak.Skora göre yorum yapmıyorum.Sadece oyun

My
18.12.2014, 16:44
O maçı sözde sorgulayıp satılmış diyen kafayla aynı takımı tutuyorum ben şimdi he mi!? Allah akıl fikir versin.

Erhan Atalay
18.12.2014, 16:46
Oyuna bakarak şike yaptık diyeceksek o zaman, bu sene karabük ve bjk maçlarındada şike yaptık, bu maçlardada en az fener maçındaki kadar kötüydük.

zeki gursoy
18.12.2014, 16:49
çağın vebası: adamcılık!
inanmadığın bişeyi bile ölümüne savunuyorlarya yazıklar olsun...

sason
Bazı süper zekalı arkadaşlar 3 kişi ile bir maçı berabere bitirmek mümkünmüş gibi konuşuyor.Hemde derbi de , hemde 50 bin kişinin önünde deplasmanda , hemde son şampiyon olacakları maçta.

Sonra bunları yorum diye okuyacağız yani.Kötü niyet tabiki yok yersen.Çat diye indirselerdi o zaman rakibi penaltı olur iş biterdi.Yüzlerce fırsat geçti.

Varmı verecek cevabın?
Ha yoksa şikebahçeden daha ahlaksızsınız.İftira atmayı ilke edinenlerin takımları belli.Gidin hemen ona üye olun.

Anıl C
Asil trajikomik olan Iho'nun sozleri degil. Secim zamani ona migferlik yapanlar simdi onu gömmenin peşinde. Sorsan bunları tahmin etmiyoduk der. Gider ama aynı lafları eden baska birini secerler. Halley misali. Dön başa.
Diyolar ya bi hacı hoca beddua etmiş şampiyon olamiyalim diye. Ona da gerek yok aslinda
Secmende bu kafa, bu cahillik, bu yerlerde olan kultur ve egitim birikimi oldugu surece daha coook iho'lar goruruz

Hamburg_87
18.12.2014, 16:50
Bizim millet kadar muhalefet olan bir millet yok.

IHO yu begenmiyenler = Stadi begenmiyorlar = Takimi begenmiyorlar = Taraftari begenmiyorlar=Transferleri begenmiyorlar.

Oldu renkleri degistirelim Bordo Mavi yerine ne olsun?
birseye de sahib cikmasini ögrenelim....

Hekimoğlu
18.12.2014, 16:50
Oyuna bakarak şike yaptık diyeceksek o zaman, bu sene karabük ve bjk maçlarındada şike yaptık, bu maçlardada en az fener maçındaki kadar kötüydük.Bu maçlar irdelenmeli. :) Bir de bakmışsın bir sonraki başkan o Bjk maçından sonra kaleci Fatih'i tebrik ettin mi etmedin mi diye soruyormuş Truva İho'ya. :D

UğuR
18.12.2014, 16:51
Tamam kabul ediyoruz forumlar farklı düşüncelerin tartışıldığı bir ortamdır. Ancak Trabzonspor'un şike yaptığını söylemek veya ima etmek bile Bordomavi.Net forum da yer bulamaz........

anderr
18.12.2014, 16:52
iho önce hitap yeteğini kesinlikle geliştirmeli ve daha kapalı ifaderler kullanmalı gelim bugun sadri şener ve diğerlerinin sölediklerine açıkcası hepsi bir ağızdan iho yükleniyorsa bunun altında var bir çapan oğlu düşüncesindeyim faruk özak destekli ola bilirler iho nun basın acıklamaları dışında yönetimin memnunum swaroski sponsor olcak bence bu büyük bi basarı yaptıkları transferlerde öle

tamuğ yamtar
18.12.2014, 16:53
İHO ne dediginin farkinda degil galiba...

Kendi menfaati için Trabzonspor'a leke sürmesin...

Sırf birilerini kötülemek adına bu tarz açıklama yapılır mı yahu...

zeki gursoy
18.12.2014, 16:54
helede bunları söyleyen yada ima eden kendini Trabzonsporlu sanıyorsa....

Tamam kabul ediyoruz forumlar farklı düşüncelerin tartışıldığı bir ortamdır. Ancak Trabzonspor'un şike yaptığını söylemek veya ima etmek bile Bordomavi.Net forum da yer bulamaz........

Yaşar
Bu açıklamalara bir de yandaşlar çıkmış forumdan. Bu yandaslar da başkanın ağzıyla resmen Trabzonspor şike yapmıştır diyorlar. Bu kafadan herkese lazım aslında. 3 tane transfere Tav olup bu söylenenleri kabullenmek için akıl sağlığınin belli bir seviyenin altında olması gerekiyor.

Bir kere adamın söylediği bu sözlerle hem Trabzonspor kulübünün , hem o dönemin oyuncu, teknik direktör ve başkanının , hem de kaptan Onur un düştüğü durumun zorluğundan haberdar mısınız? bir de çıkıp " evet olmuştur, ben de anlamıştam zaten" demeye utanmiyor musunuz?

Celal Demir
kim Trabzonspor şike yaptı diyorsa adamlıkla zerre alakası yoktur...

AhmetG.
18.12.2014, 16:56
Yazıklar olsun şurda yazılan mesajları okuyunca valla nefret ettim artık.
Resmen kendi taraftarımız takımın şike yaptığını söylüyor. Peki neden, sırf başkanı destekledikleri için. Uzun süredir yazmıyordum dayanamadım en sonunda. Forumdan bile soğuttunuz.
Psikolojisi bozuk adamlar ile doldu resmen burası. Eski başkanı kötülemek için şike iması yapan adama destek çıkılıyorsa artık,yazık valla alın kulüpte sizin olsun taraftarlıkta.

Hekimoğlu
18.12.2014, 16:56
Gülüyoruz ağlanacak halimize, ibra edilmemekten bu kadar niye korkuyorsun Hacı niye bu kadar saldırganlaştın kulübü kendine borçlandırdığın gibi laflar dolaşıyordu ortada doğru mu yoksa ondan mı bu telaş seçim yok bir şey yok kongrede hayırdır.

F. Yıldırım
18.12.2014, 16:57
Bu imza işi noldu? Bilmem kaç imza toplanırsa seçime gideceğim (yada bırakacağım) dememişmiydi?

Sonucu merak ediyorum.

fanatikdevri
İHO ne dediginin farkinda degil galiba...

Kendi menfaati için Trabzonspor'a leke sürmesin...

Sırf birilerini kötülemek adına bu tarz açıklama yapılır mı yahu...

Bu şahıs seçilmek için rakibinin oğlunun şikebahçeli olduğunu yaydıran ve AKP'nin adamı olmakla suçlayan biri.
Mecnun gibi birisine kefil olup,Fenerlilerle sorunum yok diyen biri.
O makamda kalmak için her rezilliği yapar.

Cavalcanti
Sike davasini neden surduruyor o zaman bu adam?

aaahmet61
18.12.2014, 16:59
yahu bu eskilerden bu iho yu seven kaldı mı ?kırmadığı kalp kaldı mı ?

zeki gursoy
Trabzonsporla tek ilgisi "rant kapısı" olanların, tarfaftarın kutsalıyla bu kadar oynaması kabul edilemez....
10 yıl konuşulacak bir laftır bu, her şike konuşmasından sonra karşımıza babalar gibi çıkacak "olm, kendi başkanınız itiraf etti şikeyi" denilecek yüz karası bir durumdur...
ama asıl yüz karası, bu sözü söyleyen başkanı sırf "adamcılıktan" dolayı savunmaktır...
bu ayıpta bize yeter...
düşmana ne gerek var, kendi içimize bakalım...

Yaşar
" O maçta Trabzonspor şike yapmıştır" diyen herhangi bir forum üyesinin üstü çizilmeli. Bunun adı görüş değil " yalakaliktir".

TSemih61
18.12.2014, 17:00
Bu başkanın sözlerine inanıp Trabzonspor un şike yaptığını ima edenlere ne denir bilmiyorum. Yine bu adamlar başkanın sözüne inanarak Mustafayi hain ilan etmişlerdi. Sağolsun iho ne kadar dengesiz oldugunu bir kez daha hatirlatti bize.

alone_6161
18.12.2014, 17:02
İHO eski başkanımıza şike imasında bulunuyor ve bazı taraftarlarımız da bunu destekliyor. Söyleyecek kelime bulamıyorum arkadaşlar. İHO aşkı bu kadar mı kör etti gözlerinizi? İHO o koltukta biraz daha otursun diye şike imasını bile sineye mi çekiyorsunuz? Sizlere inanamıyorum....

Trabzonspor'un şike yaptığını söyleyen de, ima eden de çıkıp ispatlayacak. İspatlayamazsa şerefsizin, ahlaksızın, alçağın önde gidenidir. Kim olursa olsun.......

Sefa Alış
18.12.2014, 17:03
Böyle rezillik olmaz, defolup gitsin İHO. Çamur atacağım diye saçma sapan açıklamalar yapmaya gerek yok. Trabzonspor'un şike yaptığını iddia etmek kimin haddine? Hem de şampiyonluğu son maça kalmış takımı o maçta şampiyonluktan ederek.
Başkanlık sadece transfer yapmaktan ibaret değildir. Sadri Şener başkanken şampiyon olduk biz onca kirliliğe rağmen. Klübün ekonomik yapısı olarak eski yönetimi eleştirirsin ama bu şekilde saldırmak nedir?

Anıl C
18.12.2014, 17:03
Bakmayin forumda bi cok aqgenclikten uye var da korkudan, tepkiden yazamiyolar.

fanatikdevri
18.12.2014, 17:05
Bizim millet kadar muhalefet olan bir millet yok.

IHO yu begenmiyenler = Stadi begenmiyorlar = Takimi begenmiyorlar = Taraftari begenmiyorlar=Transferleri begenmiyorlar.

Oldu renkleri degistirelim Bordo Mavi yerine ne olsun?
birseye de sahib cikmasini ögrenelim....

Ilk günden beri beğenmiyorum,şimdi bu söyledikleri de ortada.
Sadri Şener'e vurmak için Trabzonspor'a yapılacak olan en son suçlama bile olmayacak deli saçması laflarını da savunacak olan varsa yazıklar olsun.Yahu adam kendi takımı için 27 yıl sonra gelecek şampiyonluk için bile tenezzül etmemiş,hem. de rakibin şike yaptığını bilip,UEFA'ya şikayet dilekçesi verdiği ortamda.
Bu primitif adamın neyini savunacağım?

Hekimoğlu
18.12.2014, 17:05
İbra edilmemeli ve disipline sevk edilip üyelikten şutlanmalı.

uemit
18.12.2014, 17:06
Bu trabzon sanatci gazeteci yazar ressam siyasetci... yetistirebiliyor ama futbol yonetici yetisiterimiyor bizde boyle husrana uguryuoruz

alone_6161
18.12.2014, 17:06
İbra edilmemeli ve disipline sevk edilip üyelikten şutlanmalı.

Mükemmel bir öneri....

uemit
18.12.2014, 17:07

Kesin oyledir

Yunus Emre AYAZ
Başkan'ın açıklamaları skandal ama ona cevap verirken ona eğitimsiz deyip küçümseyip aynı seviyeye inen kişinin Açıklamaları da skandal

emre6117
Su forumda gosteriyorki trabzonspor oyle kolay kolay samp. olamaz.o kadar gereksiz bir muhalefet yapimiz vsrki.trabzonspor umrumuzda degil.daha ust kimliklerimiz var hepimizin.ortak deger olarak gormuyoruz takimimizi.ve asla ortak bir taraftar kimligimiz asla olmayacak.kimimiz tayyipci kimimiz tayyip dusmani ooacagiz ve trabzonsporu surekli bunlar ustunden yorumlayacagiz.biz tek guc olmadikca yerel medya tek guc olmadikca.herkesin tek amaci trabzonspor olmadikca birbirimizi yiyecegiz kusturecegiz.isimiz cok zor cok muhalefet bir topluluguz.

Anıl C
18.12.2014, 17:08
Kesin oyledir

varan 1 :)

fanatikdevri
18.12.2014, 17:10

Ak gençlik değil,bu adamı bilip bilmeden sırf AKP düşmanlığı sebebiyle kulübe bela edenler gelsin savunsunlar.Kongre sayfaları orda duruyor,eğer o zaman yazdıklarını editleyecek karakterde değilseler.Muharrem Usta'ya yapılan iftiralara ses çıkarmayanlar da.

Anıl C
18.12.2014, 17:13
Başkan'ın açıklamaları skandal ama ona cevap verirken ona eğitimsiz deyip küçümseyip aynı seviyeye inen kişinin Açıklamaları da skandal

Cevir kazi yanmasin.
Iho'nun dedikleri tepeden tirnaga egitimsizlik, cahillik ornegidir.
Baska ne denmeli peki?
Kimsenin hakaret ettigi yok.
Asil kucumseyen biri varsa o da Iho'dur. Trabzonspor'u kucumsemesidir.
Trabzonspor baskanligi da herkesin yapabilecegi bir gorev degildir.
Iste Iho'nun yapamadigi gibi.

sason
18.12.2014, 17:14
http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2014/12/18/senerden-jet-cevap

Sadri Başkan cevap vermiş

Famusta
18.12.2014, 17:16
Bu adam şike sürecini normallestirmek için
geldi , siyasi bi oyundu tutku. Şener siyasi olarak
Yandasliga yanasmayinca bu olaylar patlak veriyor
işin kötu yani açiklamalar şenerdwn çok trabzonsporun
Hakli davasini etkiliyor.

Once Varsuvat sonra bizim baskan.
Emir nerden geliyor eyy Haci

Mollasalihoğlu
18.12.2014, 17:17

İki skandaldan birisi bizleri ilgilendiriyor diğeri iki kişinin arasındaki mevzu.

Bize ne ikisinin arasındaki mevzudan.

Bülent AKBULUT61
18.12.2014, 17:19
Kafanıza takmayın boş boş konuşmuş Ağzı olan konuşur hesapı .Sadri Şenerin tırnağı bile olamaz

Celal Demir
18.12.2014, 17:25
başkan nerede Trabzonspor şike yaptı dedi?

F. Yıldırım
18.12.2014, 17:25
Hamburg rumuzlu goruslerine aynen katiliyorum.bazilarinin kuyruk acisi cok buyuk.cok cekemeyen var baskani.bir an once gitmesini isteyen.bu kadar transfer boyle adamlara cok fazla.onlar henrigue.emra gural jankolar lazim.

Bir iki transfere tav olmuşsunuz, tebrikler.

IHO Ronaldo'yu getirsin Trabzonspor'u şampiyon etsin ve ondan önce kazandığı bütün kupalara şaibeli desin burda destek görür. Her iddiasına da girerim.

signal
18.12.2014, 17:33
Hacıosmanoğlu çok tehlikeli sulara adım atma eğiliminde. Tayib buna öl desin ölür. Her taraftan aklanmış Trabzonsporu şikenin içine çekiyor. Ben bunu akılsızlığından ya da cahilliğinden yaptığını düşünmüyorum. Bu da algı yönetiminin bir parçasıdır. Dün gs başkanının şike hakkındaki haberin amacı neyse bugun ihonun açıklamaları da aynı düşünceye hizmet ediyor. Biz ihodan şike hakkında açıklama yapmasını beklerken , o dönüp Trabzonsporun şike yaptığı imasında bulunuyor.

İhonun acilen kulüpten defedilmesi gerekiyor ister demokratik yollarla ister cebren.

F. Yıldırım
18.12.2014, 17:35
Okuduğunuzu anlamadınız sanırım maç sonrası soyunma Odasında performansı yüksek (fb şamp olamadı) diye azarlanmış iho'ya göre

Sadri Şener'in açıklamaları tam tersi, ona göre yorum yaptım.

Hem diyelim ki öyle; şike yapmış adam kalecisine demez mi sal içeri bir iki tane?

ts_tuncay_ts
18.12.2014, 17:36
Bu şike olayları ilk patlak verdiğinde herkes suçumuz varsa çekelim dedi...Biz trabzonsporuz biz ancak onurumzla oynarız denildi...

Şimdi sadri şenerle ilgili bir iddianin uzerini kapatmak için elinden geleni yapıyor taraftarımız...doğru değildir yok trabzonspor asla şike yapmaz sadri şener adam gibi adamdir diyoruz...

Sadri şener asla soyunma odasına inmedim dedi ama emreyle kavgasını unutmadik...o zamanda aynı şekil aşağıya inmedim demişti...

Mollasalihoğlu
18.12.2014, 17:37
Ya ima edilen şey gerçekse (inşallah değildir) o zaman da bizi ilgilendirmez mi ?

Dönemin asbaşkanı öyle bir şey olmadı diyor.

Kendisi ben sene boyunca soyunma odasına İnmedim diyor.

Önceki beyanlara da bakınca iho pek güven vermiyor.

Herkes kendi karar versin.

Adem Erdoğan
18.12.2014, 17:41
Onur'un konu hakkında ne diyeceği önemli.

Mustafa YILMAZ
18.12.2014, 17:42
bu iho'nun yaptığını aziz yapmaz yazık öyle bir ithamda bulunulmaz doğru veya yanlış bunun yeri ve zamanı şimdi mi ? yanlız dikkat çekici olay yarsuvat konuştu sonra kaç aydır susan iho birden konuştu ama bizim mücadelemize destek olacak tek kelime etmeden yarsuvata söz söylemeden.. amacını belli etti iho gözümde bir an önce gider inşallah.

yanlız daha kötü bir olayda var;

"Borcu daha uzun vadeli ve düşük faizle yapılandırdık. Yetki verirsek Akyazı'yı satacaklar söylemleri var. Evet bir gün satılırsa Denizbank'a temlik verdik o isim hakkını. Biz de satarsak, bizden sonrakiler de satarsa bu para yapılandırılmış borca gidecektir. Başka bir harcamada kullanılması mümkün değildir. Trabzonspor'un satılacak hiçbirşeyi yoktur. Ancak alabilirseniz ve kaynak yaratabilirseniz bunları değerlendirebilirsiniz. Bunun için de genel kuruldan yetki almak gerek."

en büyük gelir kapısı temlikli !! en kaz edebiyatı yapanların geleceği görme şekli bu herhalde borç'da arttı. kulüp iyice bağımlı hale getiriliyor sonra tayyip emir versin başkan konuşsun.

ulan .....

F. Yıldırım
18.12.2014, 17:44
Bu şike olayları ilk patlak verdiğinde herkes suçumuz varsa çekelim dedi...Biz trabzonsporuz biz ancak onurumzla oynarız denildi...

Şimdi sadri şenerle ilgili bir iddianin uzerini kapatmak için elinden geleni yapıyor taraftarımız...doğru değildir yok trabzonspor asla şike yapmaz sadri şener adam gibi adamdir diyoruz...

Sadri şener asla soyunma odasına inmedim dedi ama emreyle kavgasını unutmadik...o zamanda aynı şekil aşağıya inmedim demişti...

IHO haklı yani?

Ayrıca şu soyunma odasına inmedim sözünü de futbolcuların yanına hiç inmedim diye söyledi. Yoksa Emre ile kavga olduğunda bizzat Emre'yi bulmak için soyunma odasına indiğini söylemişti.

Celal Demir
18.12.2014, 17:46
vurun abalıya...

Onur Akyüz
18.12.2014, 17:46
Şahsi fikrim; öyle bir şey söz konusu olsaydı; başta Hoca, sonra Onur ve bütün takım bu olaya illa ki ses çıkarırdı. Ve o olayın peşinden aynı takım dolu dizgin şampiyonluğa oynayamazdı.

Ve aynı yönetim o kadar şike mevzuularından tertemiz çıkamazdı, hatta Aziz iti kesinlikle kullanırdı bunu.

Muhtemelen söylemek istediğini tam olarak ifade edemeyip böyle tuhaf bir konu çıkardı ortaya. Ya da klasik gündem değiştirme çabaları, bizim ülkede iyi işliyor bu taktik.

Adem Erdoğan
18.12.2014, 17:49
Sadri Şener'in Onur'u fırçalamasından şike yaptı sonucu çıkmaz.

Belki o da Bursa'nın şampiyon olmasını istemiyordu. O sıralar Bursa ile ilişkilerimiz pek iyi değildi diye hatırlıyorum.

Bu forumda da birçok üye o sezon fenerin şampiyon olmasını istiyordu, Anadolu'dan tek şampiyon biz kalalım diye, dün gibi hatırlıyorum.

ibrahim
18.12.2014, 17:52
Sadri Şener'in Onur'u fırçalamasından şike yaptı sonucu çıkmaz.

Belki o da Bursa'nın şampiyon olmasını istemiyordu. O sıralar Bursa ile ilişkilerimiz pek iyi değildi diye hatırlıyorum.

Bu forumda da birçok üye o sezon fenerin şampiyon olmasını istiyordu, Anadolu'dan tek şampiyon biz kalalım diye, dün gibi hatırlıyorum.
Aynen.

Gesendet von meinem LG-D855

tamuğ yamtar
18.12.2014, 17:54
Varsa böyle bir durum küme düşürelim hemen...

Ama yoksa, IHO'nun kulüple tüm ilişkisi derhal kesilsin...

Herhalde ispatlamak da IHO'ya düşüyor...

CamilloVillegas
18.12.2014, 17:55
Dün gibi hatırlıyorum son başkanlık seçimlerini,
gece yatağa girince Usta öndeydi, sabah kalkınca bi baktm İHO son sandıktan çıkan oylarla (sanırım) kazanmıştı başkanlık seçimleri. Kahrolmuştum bu nasıl olur diye, adamın seçim öncesi konuşmaları şaka gibiydi ;). Bunu söyleyince de burada bana devamlı atarlıyanlar oldu.
İHO konuşmasını bilmiyor, bunu her konuşmasında fark ediyoruz. İyi işler yapmadı değil, ama ne olursa olsun yinede adam hiçbir şekilde bu camiamızın başkanlığına yakışmıyor. Arada biraz başarı umudu doğunca bu gerçeği unutuveriyoruz ;)

Yakışmıyor. Yakışmıyacaktır. Sportif alanda başarılı bile olsak.

Celal Demir
18.12.2014, 17:55
iho nun daha tam olarak ne dediğini bile bilmiyoruz. nedir bu hırs sakin olun bakalım, hele bir olayın aslını öğrenin ondan sonra varsa bir yanlış hep beraber eleştirelim.

efes61
18.12.2014, 17:58
yönetiminden taraftarına çok çirkin bir camia olmuşuz. Yazık

Salih Edip
18.12.2014, 18:01
Sacmalamis

28TS61
18.12.2014, 18:01
öyle bisey olsaydi onur takimdan giderdi.
gereksiz yere kendimizi sike yapmis gibi göstermeye calisiyor birileri

28TS61
18.12.2014, 18:10
nerdeyse 4 yil olacak bu güne kadar neden böyle bir sey demedi iho ?
oda basladi azize gibi aciklarim ederim gibi konusmaya

CamilloVillegas
18.12.2014, 18:15
nerdeyse 4 yil olacak bu güne kadar neden böyle bir sey demedi iho ?
oda basladi azize gibi aciklarim ederim gibi konusmaya

:) aynen.

Bah açıklarım haaa... Döverim haa... Ben var ya ben haaa....

halil ibo
18.12.2014, 18:27
Başkan kime hizmet ediyor ? Trabzonspor sevdalılarına mı ? Kendisi Trabzonspor sevdalısı mı ?
Yönetim kurulu,teknik direktörler,menejerler hiçbirinde istikrarlı olamadı .Gelmeden gidenler oldu! İmzadan dönenler oldu.
Şimdi kimse kalmayınca kendi içinde gel-gitleri başladı.

sason
18.12.2014, 18:30
Beni İho dan çok onun her türlü pisliğini, çirkefliğini, attığı çamurlara arka çıkan zihniyet iğrendiriyor.

Şu gözü kapalı İho ya arka çıkanlar acaba soruyorlar mı kendilerine.Sadri Şener Onuru fırçalarken yanındamıymışta nasıl bu böyle bir suçlamayı yapabiliyor?Mustafa konusunda da böyleydi.Çamur at izi kalsın.

Sadri Başkan soyunma odasına girmedim diyor hala burda yalakalar doğrudur diyor.İnse bunu yalanlayacak enaz 30 kişi var orda.İllaki biri ikisi konuşur.

İnşallah bir gün çamurlarınızda boğulursunuz.

My
18.12.2014, 18:57
İşimizi gücümüzü bıraktık Aziz'in bundan 3 4 yıl önce hasetinden Şenol Güneş'e ve Sadri Şener'e iftirasını kendi başkanımıza(!) aklamaya çalışıyoruz. O dönem bu iftiraların ne kadar mesnetsiz ve ne kadar şerefsizce olduğunu görmüştük zaten.

Hadi bu adam cahil ! Ya bunun dümen suyuna girip Trabzonspor'un maç sattığını ima eden sözde Trabzonsprlular !?

La havle...

My
18.12.2014, 18:59
Bizi fb, hükümet felan yormadı. Bizi yoran ve de taraftarı küstüren tam da bu zihniyet işte. Lanet edesi geliyor insanın sizin de futbolunuzun da diyesi geliyor da işin ucunda Trabzonspor var işte. Ayıptır kardeşim.

BMN yönetimi de bu tip insanlara kesinlikle müsamaha göstermemeli. Böyle taraftar olmaz!

pirana61
18.12.2014, 19:05
babasindan emir almis belli.2009-2010 sezonunda böyle bir sey yasanmis olsa bile (kesinlikle iftira) 2010-2011 sezonunda
fb sike yapmadi anlamina gelmez.iftiraya bak ya birde müslümanim diye ortalikta geziyor...

Tunç Tosun
18.12.2014, 19:09
Başkanın açıklamaları müthiş sinirimi bozmuştu ancak forum genelinin yaklaşımını görünce biraz rahatladım. Seviyorum sizi çocuklar :)

Başkana da Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Fatih Birinci
18.12.2014, 19:12
İbrahim başkan Sadri şenerin onura kızmasının sebebi neden kendini bu kadar parçaladın ne gerek vardı şimdi iyimi oldu azizle aramızı bozdun diyo olabilirmi
aynen öyle....şike falan degil

pirana61
18.12.2014, 19:12
sike sürecinden bu yana memlekettende insanindanda nefret ettim.biz kendimizi birsey saniyormusuz fakat bi b... degilmisiz.trabzonlunun güclüden yana oldugunu ögrendim.artik hic bir özelligi kalmamistir trabzonlunun!!!

Fatih Birinci
18.12.2014, 19:28
iho şike anlaminda söylememiştir sacmaliyosunuz....az once bi arkadašin dedigi gibi...neden kendini bukadar parcaladin da azizle arami bozdun? sonucta azizin taşeronuydu

fanatikdevri
18.12.2014, 19:28
sadri aziz den it gibi korkuyor

Şu üsluba bak ya?Yakışıyor mu?Hiç mi bir şeyin hattı yok sizde?Aziz'den korkan adam ona kafa tutar mı?Şener'in bir saygınlığı ve bir kalitesi var?Aziz,Hacıosman gibi tiplerle zorunlu olmasa muhatap bile olmak istemez .Korkak adam UEFA ve Fıfa'ya şike var diye dilekçe mi gönderir?insaf be bunu yazdın,peki
Nasıl ispat edeceksin?

sason
18.12.2014, 19:31
Şu üsluba bak ya?Yakışıyor mu?Hiç mi bir şeyin hattı yok sizde?Aziz'den korkan adam ona kafa tutar mı?Şener'in bir saygınlığı ve bir kalitesi var?Aziz,Hacıosman gibi tiplerle zorunlu olmasa muhatap bile olmak istemez .Korkak adam UEFA ve Fıfa'ya şike var diye dilekçe mi gönderir?insaf be bunu yazdın,peki
Nasıl ispat edeceksin?

Başkanı böyleyse ,taraftarıda öyle işte.O onu fırçalar, o ondan it gibi korkar.Bir pislik atacaklar işte.Yemin ederim şikebahçe bile daha makul.En azından bir sebepleri var çamur atacak.Bunların sebepleri Trabzonsporu lekelemek, anlamıyorum ki kimin adamları bunlar.Amaçları ne?

Fatih Birinci
18.12.2014, 19:31
Nasıl ispat edeceksin?
ne dilekcesi göndermiş ya dalga mi geciyosun ???:D atilla dilaver hepsini anlatiyor twitterda merak etme..

fanatikdevri
18.12.2014, 19:33
iho şike anlaminda söylememiştir sacmaliyosunuz....az once bi arkadašin dedigi gibi...neden kendini bukadar parcaladin da azizle arami bozdun? sonucta azizin taşeronuydu

Ne farkeder,sonuçta Aziz'le arasını bozmak istemeyen adam onun olduğu yerde gelip kulüp başkanlığı yapmaz.

aaahmet61
18.12.2014, 19:35
sadri şener azizden niye korksun ki ?

fanatikdevri
18.12.2014, 19:36
ne dilekcesi göndermiş ya dalga mi geciyosun ???:D atilla dilaver hepsini anlatiyor twitterda merak etme..

Arkadaş siz şaka mısınız?2010-2011 sezonu bitmeden hem TFF hem UEFA hem de Fıfa'ya dilekçe verildi.Türkiye liginde şike yapılıyor araştırılsın diye.
Bunu ne diyerek yalanlıyor o megolaman avukat?

dağlıca61
18.12.2014, 20:01
İHO menkul alım-satım yetkisi isteyeceğine genel kurul delegesinden hem güven tazelesin nemde yetki istesin cesareti varsa,yüreği yetiyorsa,kendine güveniyorsa.

Emirhan Uludüz
18.12.2014, 20:07
Sezon bitmeden dilekçe yollandı mı bilmiyorum ama şike olayları patlamadan önce dilekçe verildi. Ayrıca Şenol Güneş in son maç sonu söylediklerinden sonra Sadri şenerde aynı tarz ifadeler kullanmıştı. İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzon un insan haline bürünmüş sureti tam anlamıyla. Trabzon halkının yarısından fazlasının sahip olduğu çakma mafyalık, yalakalık ve eğitimsizlik özelliklerini taşıyor. Gerçi kongre uyelerinin bir suçu yok ihonun oy aldığı sandıklara bakarak yapılan haksızlık ve usulsüzlüğü fark edebilirsiniz.

dağlıca61
18.12.2014, 20:10
Arkadaş siz şaka mısınız?2010-2011 sezonu bitmeden hem TFF hem UEFA hem de Fıfa'ya dilekçe verildi.Türkiye liginde şike yapılıyor araştırılsın diye.
Bunu ne diyerek yalanlıyor o megolaman avukat?

Benimde hatırladığım trabzonspor tarafından TFF na bu konuda yani ligin tescil edilmemesi yönünde başvuruda bulunduğu ve TFF tarafından apar topar operasyon başlamadan liglerin tescil edildiği yönünde.

macka61
18.12.2014, 20:16
iho bonzaimi çekiyor ne yapıyor kulüp kime emanet yazık

dağlıca61
18.12.2014, 20:19
sadri aziz den it gibi korkuyor

Bu taraftar kimin ne yaptığını,kimin kimden korktuğunu çok iyi biliyor.Bu yönetim sayesinde delege artık oy verirken nasıl hareket etmesi gerektiğini çok iyi öğrendi ve anladı.

selcuk
18.12.2014, 20:28

ne atilla dilavermis yav
adam her seye laf atiyor herkesin krali

daha dün ihoya demedigini birakmamisdi yanal yüzünden
ölmüs adamin arkasindan attigi tvitler

trabzonun davasi olmasa kimsenin tanimiyacagi adamlar oldu söhret
ben artik dilaverler hakan orhanada güvenmiyorum
takimin aciklamalrini kanki olduklari siteler yaptiriyorlar, ilerlemeleri kendi sosyal medya hesaplarindan paylasirlar
herseye bi comak sokmaya calisirlar
arkadas siz bu takimin kupasini almasi icinmi burdasiniz, söhret olmak icinmi
bu yaptiklari her sey icin takimin resmi kanallari var
kulüpden üzerimi saniyorlar kendilerini

Fatih Birinci
18.12.2014, 20:30
ne atilla dilavermis yav
adam her seye laf atiyor herkesin krali

daha dün ihoya demedigini birakmamisdi yanal yüzünden
ölmüs adamin arkasindan attigi tvitler

trabzonun davasi olmasa kimsenin tanimiyacagi adamlar oldu söhret
ben artik dilaverler hakan orhanada güvenmiyorum
takimin aciklamalrini kanki olduklari siteler yaptiriyorlar, ilerlemeleri kendi sosyal medya hesaplarindan paylasirlar
herseye bi comak sokmaya calisirlar
arkadas siz bu takimin kupasini almasi icinmi burdasiniz, söhret olmak icinmi
bu yaptiklari her sey icin takimin resmi kanallari var
kulüpden üzerimi saniyorlar kendilerini
herşeyi resmi siteden yayinliyolar....sen takip etmiyosun belli ki

fanatikdevri
18.12.2014, 20:36
Benimde hatırladığım trabzonspor tarafından TFF na bu konuda yani ligin tescil edilmemesi yönünde başvuruda bulunduğu ve TFF tarafından apar topar operasyon başlamadan liglerin tescil edildiği yönünde.

UEFA ve Fıfa'ya gönderiliyor, onlarda bunla ilgili olarak kendi federasyonunuza başvurun diyor.Resmi siteden açıklanmıştı.Buny kim hangi kafayla yalanlıyor.

selcuk
18.12.2014, 20:39
herşeyi resmi siteden yayinliyolar....sen takip etmiyosun belli ki

ben iyi takip ediyorum
önce dilaver kendi tvitinden bir iki baslik
pesine hakan orhan burda haberi var yaziyor, bir habersitesi icin
1saat sonrada resmi siteye düsüyor belgeler

inanmayan gidip hesaplarini incelesin
hep ayni uyguluyorlar
2-3 aydir takip ediyorum
sonra onlarlan biri ayni düsüncede degilse demediklerini birakmiyor dilaver bey
cinconlularlan tsi kücümseyen sohbetler etmesi isin cabasi

bordomavi1
18.12.2014, 20:44
ben iyi takip ediyorum

hep ayni uyguluyorlar
2-3 aydir takip ediyorum
Hakan Orhan bahsettiğiniz sitenin ortağı.

selcuk
18.12.2014, 20:50
Hakan Orhan bahsettiğiniz sitenin ortağı.

ne güzel degilmi

artik bisey yazmiycam
sanirim biz bunlari hakediyoruz
iho olsun digerleri olsun

fanatikdevri
18.12.2014, 20:52
ben iyi takip ediyorum

hep ayni uyguluyorlar

2-3 aydir takip ediyorum

Para almadan çalışıyorlar ya onu telafi ediyorlar demek beyfendiler.Olaya bak.Dilaver'in twitlerini okunuyorum zaten bir gün kendimi kaybedip küfrederim diye korkuyorum.
Bir Neron bi Şikeci Aziz bir de bu dünyadaki egonun %99,99 unu kullanıyorlar,kalan kısım biz fanilerin payı.

sason
18.12.2014, 20:53
Yahu gelmeyin şu oyunlara, evde kalmış kız gibi Atilla bunu demişti, bu bunu demişti.Dedikoduyla, iftirayla gündem yapan İho gibi, onun yardakçılarıda var.Atilla böyle dediydi diye.Ben dediğini bile hatırlamıyorum ama dediysede doğru olduğu manasına gelmez.4 yıl önceki olayları kimsenin hatırlamamasına güvenerek ortamı bulandırmak amaçları.

Madem o kadar akıllılar her şeyi hatırlıyorlarda bana biri şunun izahını versin.Bu başkan bozuntusu ,Trabzonu lekelemeye çalışarak ne yapmaya çalışıyor?Bırak şimdi laga lugayı net cevap ver çok bilen arkadaş.

Ve sen hala buna rağmen hangi yüzle burada yazabiliyorsun?

Tuğrul
18.12.2014, 21:08
O değilde şimdi Onur'u da töhmet altında bıraktı.

Onur bu gerilimin, kirli hesaplaşmanın içine girmemeli. Uzak tutulmalı.

İHO'ya biraz şizofren gözü ile bakıyorum. Yani açıklamalarını pek ciddiye almıyorum.

Yalnız gelirlerimizin temlik altında olması hiç hoş olmadı.

Bunda Sadri Şener'in büyük payı var. İHO'da ateşe benzin döktü.

Dolayısı ile al birini vur ötekine.

şenol.08.borçkalı
18.12.2014, 21:16
Çok yanlıs bir acıklama

Sadri başkanın mahkemeye verilmeside çok yanlıstı.

çok yanlısların cok olduğu bir dönemi yaşıyoruz maalesef.

şikeciler bize k.... gülüyor.

dağlıca61
18.12.2014, 21:19
İHO söylediklerinin ne anlam ifade ettiğini, ucunun kimleri töhmet altında bırakacağını, doğru ve gerçeklik payı varmı araştırmadan, bilmeden konuşuyor. Son açıklaması ile bunu açık ve net ortaya koydu.

Mustafa ÖZDEMİR
18.12.2014, 21:22
sözde kupayı alacağım vaatleriyle seçimi kazanan büyük başkan başlamış yine sallamaya sağa sola .sadri şener gibi adamı resmen şikeci diye suçluyor utanmaz başkan .lan sen önce kendine bak lan adam ol önce sözünü tut .3 kuruş yardım aldın sezon başı sesini kestin. 3 gün sonra miting var trabzonda eline bir kaşkol al doğru havaalanına büyük başkan...

İlker Yazıcıoğlu
18.12.2014, 22:17
İt ürür,kervan yürür.....

dağlıca61
18.12.2014, 22:27
Cumartesi günü bu takımın gerçek sahipleri ortaya çıkacak,herkes susacak onlar konuşacak,Trabzonspor için hayırlısı olsun inşallah.

ts_ezer
18.12.2014, 22:58
ya bu adam çocuk gibi.. uşaktan farkı yok.
başkansın başkan oyun oynanmıyor orda.
sen kimi neyi şikayet ediyorsun.
sikayet ettiğin adam trabzonsporu yönetmiş bi adam.
onu kötülemen kulübü kötülemendir.
o borç yaptı ben de yapacağım. neyle olmayan parayla.
ulan sizden sonra gelenler ne yapacak. onu da taraftar düşünsün.
hakikaten bu adam çocuk..
sen sadri şenere ne bakıyon adam bir çok proje gerçekleştirerek gitti kulüpten.
sen hangi projeyi geliştirdin.

memozcan
18.12.2014, 23:04
onur sene sonu gider bence, demedi demeyin..

Sibel
18.12.2014, 23:05
Keşke duymayaydım o lafı.
Keşke!

temel_yilmaz
18.12.2014, 23:17
Trabzonspor'u yoneten ve yonetmek isteyenler o kadar cok konusuyorki,cok konusmanin kendilerini hakli-dogru ve islerini duzgun yaptirdigini dusunmelerini sagliyor,halbuki rezil oluyorlar.
Bir baskan dusunun sizi 30 kusir yil sonra sampiyon yapmis rakipleri kufur-kafir icinde yuzurken kendilerinin agzindan en ufak bir kufur bile cikmamis,ustune isnat edilen butun suclardan alninin akiyla cikmis ama sehrin cahil cogunlugunun sectigi baskan abuk subuk,cahilce bir ifade ile seni suclasin bunu yaparkende en gozde oyuncusunu kullansin.
Hala daha kabile duzeneginde secimler,Of'tan iki Akcabat"tan 3,Besikduzun'den bir yonetici alacaksin yonetime boyle birsey varmi,simdide yolda gecenleri uye yapiyor genel baskani gibi isi saglama alsin.

temel_yilmaz
18.12.2014, 23:40
Bu arada su ibra olayi,isim hakki gibi seyleri dillendiren kongre uyeleri var iclerinde taraftar bazli olanlar samimi (Trabzon'da ikamet edenlerin %95 haric) diger yonetmeye adaylar samimi degillerdir.
Onlarin derdi yok olup giden gelecek,borc,odemeler degil onlarin derdi kendilerine yenilecek bir sey kalmamasi.

Hüseyin Başoğlu
18.12.2014, 23:47
Adamcılık bizim camiamızın temeli maalesef. Bazen çok iğreniyorum.

Arkadaş ben anlamıyorum ki yargılanmış ve her türlü temiz bulunmuş bir adama sen hangi hakla çamur atıyorsun. Geldiği günden beri yapıyor bunu adi herif. Yok başkan olduğu ilk gün içki şişelerini atmış klüpten yok kredi kartlarını iptal etmiş vs.vs.

Bizim camiada bunun kadar sözünden dönen ve yalaka başka adam var mı merak ediyorum cidden ?

Bir başka konuda hadi diyelim ki Sadri başkan şike yaptı. Sen bunu bu zamana
Kadar niye sakladın ? Haksızlığa karşı niye karşı gelip adımızı temizlemedin?

Bir insanda utanma sıkılma olucak arkadaş. Bak görün yakındır paralel felan demeye başlar bu şike Davası için.

CamilloVillegas
18.12.2014, 23:49
Tam sehire uygun bir baskan ukela,kustah ve ayrica cahil.
Sehrin cogunlugunun temsili...

...

Kendini mi tarif ediyorsun? Senin uslubuna uygun biri olsa gerek. :alkış:

temel_yilmaz
18.12.2014, 23:51
Kendini mi tarif ediyorsun? Senin uslubuna uygun biri olsa gerek. :alkış:

Yooo tarif edebilecek biri lazimdi taa Avrupa'lardan yetistin,sagol.

CamilloVillegas
18.12.2014, 23:56
Yooo tarif edebilecek biri lazimdi taa Avrupa'lardan yetistin,sagol.

You are welcome. 別客氣. du är välkommen.

dağlıca61
19.12.2014, 00:09
Keşkeniz inşallah sadece bu sözden dolayı olsun Sibel hanım, 19 ay önceki genel kurula katılmış delegelerin keşkelerinide bir düşün ve fazla üzülme.

Gökhan Koç
19.12.2014, 00:12
Ne zaman IHO'yu savunan birini görsem aklıma şu soru geliyor:

"Acaba IHO'nun kulübe cebinden para ödeyerek üye yaptığı 2000 kişiden biri mi bu arkadaş ?"

cakalkerem
19.12.2014, 00:17
Ne alaka..bizler kimseyi begenmiyoruz..ne istiyoruz...kupa gelsin..adamin gucu yetmiyor iste bu acik ..paramiz yok..bankalardan kisisel krediler alindi...transfer istediniz yapildi hemde fazlasiyla..
He yanlisi yok mu oda cok.. ama bu adam hayatinda ilk kez ust duzey yoneticilik veya baskanlik yapiyor.. ne bekliyoruz ki....

Sami Kuk
19.12.2014, 01:23
Okumadım sıke ile ilgili bısey demiş mi baktım dememiş anlaşılan birşeyler karşılığında susturmuslar onur konusunda ise alakasız bence birileri kandırmis sanki iddaaya girerim onurlada konusmamistir bu konuyu

gabriel omar
19.12.2014, 01:45
Hala bu adamın iyi niyetli olduğunu sananlar ya çok derin bir uykuda ya da şahsi çıkarları var.

Arkadaş,adam yapıştığı koltuğu bırakmamak için eski başkanına şike yaptı diyor be uyan artık uyan.Bu adam,makamını korumak için her şeyi göze almış,kulübü pisliğe sokmak bile umrunda değil.Biri bana açıklasın ,şike davasında tek kelam etmezken,kulübün namını iki paralık edecek bu iftiraların bize ne faydası var?Ben size söyleyeyim,gündem değiştirip koltuğa yapışmasına yarar sadece.

İnşallah Onur seni yalanlama cesaretini gösterir de o bataklığa kendin düşersin.

Safı İHO olanlar ,Trabzonspor ile aynı safta değiller hiç yalana gerek yok.Zira derdi Trabzonspor olan biri bu lafları etmez.Yere batsın transferleri ,benim bünyem artık bu kadar ihaneti kaldırmıyor.

Mustafa Ayazoğlu
19.12.2014, 01:52
önce borç
180 milyon TL

sonra
350 milyon TL

2 yılda borç 2 ye katlanmış

kulüp batar

Mustafa Ayazoğlu
19.12.2014, 01:59
sadri şener

tribünlere şekil verdi
1461 gibi bir takım vardı
türkiye kupası kazanıldı

şike ile şampiyonluğu çalındı

180 milyon borç vardı

adrian, henriqe, olcan, tolga

hacıosmanoğlu bunlardan 16 milyon euro (50 milyon TL) aldı

üstelik avrupa liginden iyi nakit girişi vardı

borç nasıl 2 ye katlandı ?

Nazim Can
19.12.2014, 03:11
Adamcılık bizim camiamızın temeli maalesef. Bazen çok iğreniyorum.

Arkadaş ben anlamıyorum ki yargılanmış ve her türlü temiz bulunmuş bir adama sen hangi hakla çamur atıyorsun. Geldiği günden beri yapıyor bunu adi herif. Yok başkan olduğu ilk gün içki şişelerini atmış klüpten yok kredi kartlarını iptal etmiş vs.vs.

Bizim camiada bunun kadar sözünden dönen ve yalaka başka adam var mı merak ediyorum cidden ?

Bir başka konuda hadi diyelim ki Sadri başkan şike yaptı. Sen bunu bu zamana
Kadar niye sakladın ? Haksızlığa karşı niye karşı gelip adımızı temizlemedin?

Bir insanda utanma sıkılma olucak arkadaş. Bak görün yakındır paralel felan demeye başlar bu şike Davası için.

Cidden anlamiyor musun:D cok basit, mesela sayin ex-basbakanimiz, neu-cumhurbaskanimiz(gerci ortada cumhuriyet kalmadi ki baskani olsun:) ) hep gündemde kalmak adina ve kendi taraftarlarina güclü bir lider havasi vermek icin her daim kendine bir düsman bulmusdur, bu Cehape olur, Mehape olur, Atatürk olur, İsmet İnönü olur, Esad olur, Paralel yapi olur, Ab olur, Merkel olur, ama hic bir zaman pkk olmaz, apo da olmaz, barzani falan hic olmaz, abd, israil falanda pek olmaz, olursada cok sikisinca cok yüzeysel olur, neyse iste yukarida saydigim düsmanlara her tv ye falan ciktiginda, mitinglerde falan saydirir durur, bu sözde düsmanlara camur atip kendinin nasil yüce bir insan oldugunu falan sallar, sözde bu millete, bu ülkeye yaptiklari faydalari gecmisle kiyaslayip anlatir, mesela en komigi de 1974 deki Kibris Baris Harekatindan sonra uygulanan ambargodan dolayi, halkimizin ekmek, tüp, seker gibi temel ihtiyaclarini fisle veya sayili almasini falan alay konusu yapar, iste o akepe gürühuda zaten tarihden-cografyadan, ilimden bilgiden bihaber bunu bir bok sanip inanir, zaten kendi taraftarlarinin cogu cahil, kula kulluk edecek cinsden insanlar,

Neyse bizim baskanda bu uzun adamin ekürisi gibi karakter, kafa yapisi falan hep ayni, buda kendine düsman olarak Sadri baskani secmis, elinden geldigince bel alti vurmaya calisiyor ki, daha güclü bir baskan imaji verecek gerek medyaya gerekse Trabzonspor camiasina, olayin kisa özeti benim gözümde budur.

muratt
19.12.2014, 07:09
Kupamızı vermeyen adamın mitingine çık her türlü yalakalığı yap, ondan sonra hikaye anlat yok kupayı alacağız yok dik duracağız yok Trabzon sevdalıları bilmem ne.. Ama işte bizim millete transfer ver yeterki, ne dediğinin ne yaptığının bir önemi yok. Tam anlamıyla yaşadığımız şeyin adı reziliik. Başka bir açıklaması yok.
Soruyorum acaba İHO'nun açıklamalarından Aziz Yıldırım'dan daha fazla mutlu olan biri var mıdır ?

muratt
19.12.2014, 07:13
En azılı Aziz düşmanı fenerli bile fener şike yaptı demiyor bizim başkan mahkemelerce aklanmış Trabzonspor için şike yaptı diyor açıkca.

Mustafa Ayazoğlu
19.12.2014, 08:24
ONUR ile yapılan açıklama Trabzonspor'a ihanetin daniskasıdır

Tayfun
19.12.2014, 08:29
http://i.hizliresim.com/n5gAp0.jpg (http://hizliresim.com/n5gAp0)

http://i.hizliresim.com/vQLgVv.jpg (http://hizliresim.com/vQLgVv)

http://i.hizliresim.com/12kYBA.jpg (http://hizliresim.com/12kYBA)

Uğur Kalyoncu
19.12.2014, 08:36
Hacıosmanoğlunun Sadri Şener hakkında dediklerinin hepsi doğrudur..Sadri Şener bu davaya sahip çıkmamıştır ama her doğru her yerde söylenmez mantığından yola çıkarsak talihsiz bir açıklama olmuş..

Mustafa Ayazoğlu
19.12.2014, 08:41
Hacıosmanoğlunun Sadri Şener hakkında dediklerinin hepsi doğrudur..Sadri Şener bu davaya sahip çıkmamıştır ama her doğru her yerde söylenmez mantığından yola çıkarsak talihsiz bir açıklama olmuş..

dava açmışsın zaten ekonomik olarak sen hesap sorarsan senden de sorarlar

borcu 2 ye katlamışsın.

onur açıklaması kepazelik, sayıyorum

Celal Demir
19.12.2014, 08:44
kulübü azizin eline versek bu kadar karıştıramazdı,...

S.ÖZKAN
19.12.2014, 08:46
kulübü azizin eline versek bu kadar karıştıramazdı,...

+1

selcuk
19.12.2014, 08:46

ne yazsam az,yetersiz olacaktir
talihsizmis

bmn mecburmu her türlü insani kucaklamaya

Celal Demir
19.12.2014, 08:53
Sadri başkan İho ya sallıyor, İho Sadri başkana, alayından gına geldi artık.

kardeşim kupamız çalındı birlik olup kupa alalım ondan sonra birbirine ne diyecekseniz deyin...

signal
19.12.2014, 08:54
iHO'nun kupa umrunda değil. Onun için kupa kariyer ve seçim yatırımıydı. Bunu başardı.

Mustafa Ayazoğlu
19.12.2014, 08:55
onur recep kıvrak ,

iho açıklamaları ile teşvik suçu ortaya çıkıyor

bu açıklama sadri şener den çok onur'u yaralayıcı bir açıklama

Uğur Kalyoncu
19.12.2014, 08:58
dava açmışsın zaten ekonomik olarak sen hesap sorarsan senden de sorarlar

borcu 2 ye katlamışsın.

onur açıklaması kepazelik, sayıyorum

Yanlış yapandan hesap sorsunlar hocam sıkıntı yok..Ben Sadri Şenerin samimiyetine inanmıyorum ve onun hakkında söylediklerinin çoğunun doğru olduğunu düşünüyorum ama bunlar gün yüzünde konuşulacak mevzular mı değil tabi...

ne yazsam az,yetersiz olacaktir
talihsizmis

bmn mecburmu her türlü insani kucaklamaya

Düşündüğümüzü yazamayacak mıyız arkadaş..Birine hakaret mi ettik küfür mü ettik ne oldu yani...

alone_6161
19.12.2014, 08:59
İHO'yu şu laflarından sonra bile savunan var ya ne diyeyim....Resmen akıl tutulması yaşıyoruz.....

Aynı lafı aziz etse, emir eri mahmut etse hepiniz küfür edersiniz, İHO söyleyince ses etmemeyi de geçtim savunuyorsunuz....

Faik Yılmaz
19.12.2014, 09:02
Dün laf arasında bir şey daha öğrendik...

Akyazı Stadyumu'nun ism hakkı daha gelmeden gidecek..... temlikli çünkü....

Geleli 18 ay olmuş.....

Borcumuz tam 180 milyon artmış......350 milyona ulaşmış....

Buna rağmen hala başkalarına çamur atıyor...

Ben kongre üyesiyim ve bu zatı muhteremin yıllık faaliyetini kesinlikle ibra etmeyeceğim.....

Mustafa Ayazoğlu
19.12.2014, 09:04
Ben Sadri Şenerin samimiyetine inanmıyorum ve onun hakkında söylediklerinin çoğunun doğru olduğunu düşünüyorum ama bunlar gün yüzünde konuşulacak mevzular mı değil tabi...

bende iho'nun samiyetine inanmıyorum
kulübü siyasetin içine soktu
ilk geldiği gün teknik direktörü kovdu

onur ile ilgili açıklama nedir?

futbolcunun teşvik yaptığı algısı oluşturmak nedir?

Celal Demir
19.12.2014, 09:08
bende iho'nun samiyetine inanmıyorum
kulübü siyasetin içine soktu
ilk geldiği gün teknik direktörü kovdu

onur ile ilgili açıklama nedir?

futbolcunun teşvik yaptığı algısı oluşturmak nedir?

ben artık hiçbirine inanmıyorum hepsinin kulüple ilişiği derhal kesilip adam gibi adamlarla yola devam edilmeli...

Emre GÜRDAL
19.12.2014, 09:12
Ya baskan allah askina sen nediyorsun hadi borc 350 olmus neyse diyelim de onur receo kivragi reamen tohmet altinda biraktin derdin ne anlamdim

ESER
19.12.2014, 09:12
İho gibi baskanimiz varken dusmana pek de gerek yok.
Asagi yukari her aciklamasi fiyasko. Halef selef hesaplasmasina kaptanini bulastirmaktan cekinmeyen
sig hesaplarin adami. Onur bu vakitten sonra bu takimda durmaz

aaahmet61
19.12.2014, 09:14
ÇAKIROĞLU YÖNETİMİ BOMBALADI
Yarın yapılacak olan Trabzonspor Mali Genel Kurulu öncesi çok sert açıklamalarda bulundu

Trabzonspor eski Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, yarın yapılacak olan Trabzonspor Olağan Mali Genel Kurulu’nda, mevcut başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nu ibra etmeyi düşünmediğini belirterek, “Hacıosmanoğlu’nu ibra edersem hem kendimi hem de Trabzonspor’u inkar ederim” dedi.

“Herkesin Katılım Göstermesi Gerekiyor”

Mali genel kurulun, seçimli genel kuruldan daha önemli olduğunu belirten Çakıroğlu, “Delegelerin ilgi göstermesi gerekiyor. Hayati mevzuatları konuşulacak. Trabzonspor’un geleceği Trabzonspor delegesinin elinde. Onun için de herkesin buraya katılım göstermesi gerekiyor” diye konuştu. Mali Genel Kurul’da, yönetimin bugüne kadar yaptıklarının tartışılacağını ifade eden Çakıroğlu, “Trabzonspor’a ne verip, ne vermedikleri tartışılacak. Bu yönetim 170 milyon TL devraldıkları borcu yaklaşık bir sezonda ikiye katlayacak kadar cüretkar olmuş ve yanlış işler yapılmıştır.”

“Trabzonspor’a Hiçbir Şey Vermediler”

4 tane hoca değişikliğinin Trabzonspor’a 20 milyon TL para kaybettirdiğini belirten Çakıroğlu; “Trabzonspor’a maddi ve manevi açıdan hiçbir şey vermeyen, söylediği her şeyin tam tersini yapan yönetim şu anda Trabzonspor delegesinden, kulübün geleceğini çok etkileyecek olan taşınmazları tek kalemde tek yetkiyle istiyorlar. Bu da şu demek oluyor; ‘Bugüne kadar çok iyi işler yaptık. Trabzonspor’un borcunu bitirdik. Her şeyi bitirdik, bunları da bitireceğiz’ diyorlar. Trabzonspor delegesi elini vicdanına koyarak Trabzonspor’un geleceğini karartmayacaktır” şeklinde konuştu.

“Muhalif Olarak Çok Uğraştım”

Çakıroğlu, yönetimin şu ana kadar yaptıklarının bundan sonrası için de teminat olacağını dile getirerek, “Ben çok uğraştım muhalif olarak, düzelebileceklerini düşündüm. İnancımızı tam olarak yitirdiğimizde ise bıraktık. Bu mali genel kurulda üyeler kulübün geleceğini teminat altına alabilir. Yok hala İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetimine güveniyorlarsa ibra edeceklerdir. Ama şahsım adına eğer ben İbrahim Hacıosmanoğlu’nu ibra edersem kendimi inkar ederim, Trabzonspor’u inkar ederim. Onun için ibra etmeyi düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

Celal Demir
19.12.2014, 09:20
Sadece İho yu eleştirmek alenen haksızlıktır, bu durumlara düşmemizde Sadri başkanında payı var mademki tarafsız olacağız alayını eleştirelim,

İHO : alenen bizi kandırdı, 1 ayda kupayı getireceğim dedi fakat şimdi kupanın esamesi okunmuyor, siyasete bulaştı.

SADRİ ŞENER : yıllar sonra bizi şampiyon yaptı bunun için nekadar teşekkür etsek azdır, amaaaaaaa kupamız çalındı, 6222 deki azizin ve diğer şikecilerin daha az kodeste kalmasını sağlayan değişikliğe imza attı, o kadar uyarmamıza rağmen alenen taraftarlara hakaret ederek tüpçüye destek verdi ve tüpçünün şu anda şike sürecini nasıl yönnettiğini görüyoruz.

daha çok şeyler var ama inanın yazarken ellerim titriyor daha yazamayacağım...

signal
19.12.2014, 09:22
Onurun yerine koyuyorum kendimi .
Bu açıklamadan sonra kulüp de durmam. Böyle bir başkanın takımında oynamazdım.

aaahmet61
19.12.2014, 09:24
Sadece İho yu eleştirmek alenen haksızlıktır, bu durumlara düşmemizde Sadri başkanında payı var mademki tarafsız olacağız alayını eleştirelim,

İHO : alenen bizi kandırdı, 1 ayda kupayı getireceğim dedi fakat şimdi kupanın esamesi okunmuyor, siyasete bulaştı.

SADRİ ŞENER : yıllar sonra bizi şampiyon yaptı bunun için nekadar teşekkür etsek azdır, amaaaaaaa kupamız çalındı, 6222 deki azizin ve diğer şikecilerin daha az kodeste kalmasını sağlayan değişikliğe imza attı, o kadar uyarmamıza rağmen alenen taraftarlara hakaret ederek tüpçüye destek verdi ve tüpçünün şu anda şike sürecini nasıl yönnettiğini görüyoruz.

sadri şenerin gram suçu yok.kabul edelim fb nin lobisi kuvvetli.iho atarlanıyordu asarım keserim diyordu.niye tüpçünün gırtlağına çökmedi.

Faik Yılmaz
19.12.2014, 09:29
Sadri Şener klübü maddi anlamda çok ama çok kötü yönetmiştir.... 5 yılda 30 milyon borcu 170'e çıkartmıştır....

Ancak Hacıosmanoğlu'nun yönetim şekline bulabileceğim bir kelime yok.... 1,5 yılda borç 2 kattan fazla artmış 170 ten 350 milyona yükselmiştir....

Üstelik yapılan 21 transferin en az 10 tanesi 1 yıl geçmeden gönderilecek isimlerden oluşması nedeniyle bu borcunda artması muhtemeldir.....

signal
19.12.2014, 09:31

Ben de dahil burda çoğu arkadaş aslında sadri şeneri savunmuyor. Sadri Şenerin bir sürü yanlışı vardır. Şu ortamda böyle bir açıklama olmaz. Bu açıklama şikecilere hizmet eder. Ben bu açıklamayı bilerek yaptığını düşünüyorum. Trabzonsporun da şike yaptığı algısı oluşturacaklar. Gs başkanının geçen yaptığı açıklama ile dünkü açıklama arasında hiçbir fark yok. Bu adama en sonunda Trabzonspor da 2010-11 sezonunda şike yapmıştır dedirtecekler. Bunun zemini oluşturuluyor. İhonun açısından bakarsak ulan zaten kupayı alamadım. Bari o dönem Trabzonspor da şike yaptıya herkes inansın ve bu kupa işi böylece kapansın. Nasıl olsa o dönemde ben başkan değildim der ve işi noktalar ve sonrada bütün bu şike sürecinin suçunu, kupayı alamama nedenini hasım olduğu sadri şenere yükler. Sadri Şener de şike yapmış, yapacak bir şey yok der ve işin içinden çıkar.

Celal Demir
19.12.2014, 09:40
sadri şenerin gram suçu yok.kabul edelim fb nin lobisi kuvvetli.iho atarlanıyordu asarım keserim diyordu.niye tüpçünün gırtlağına çökmedi.

abi yapma nolur Tüpçü destek vermek bile alenen Trabzonspor a ihanettir...

Travelair
19.12.2014, 09:43
Onurun yerine koyuyorum kendimi .
Bu açıklamadan sonra kulüp de durmam. Böyle bir başkanın takımında oynamazdım.

Başkanlar geçici, kulüpler kalıcı.Onur başkanın değil, Trabzonspor'un takımında. Mühim olan Trabzonspor

Dedikoduya kitabımız neler demiş açılıp bakılması lazım. Dedikodunun zararlarını görüyoruz

signal
19.12.2014, 09:50
Başkanlar geçici, kulüpler kalıcı.Onur başkanın değil, Trabzonspor'un takımında. Mühim olan Trabzonspor

Dedikoduya kitabımız neler demiş açılıp bakılması lazım. Dedikodunun zararlarını görüyoruz

Başkanlar elbet geçici ancak Onur, Trabzonsporu ne kadar sevse de , sonuçta şu an Trabzonsporun birinci adamı ve patronu ihodur. Bazen istemesen de gitmez zorunda kalırsın. Bu tür örnekler çok bizde.

Travelair
19.12.2014, 09:52
Şunu demek istedim: Ben Trabzonspor'u başkana rağmen tutmaya devam ediyorum. Onur töhmet altında kaldıysa hakkını savunsun. Sevdiğini terketmek sevene yakışmaz