PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu | Bursaspor 3 - 3 Trabzonspor l STSL 14.Hafta l

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Cyzio
21.12.2014, 18:10
Üç yeriz dediğimde hocaya kin tutuyorsun diyenler,
Cardozo oynamalı dediğimde futbol bilgisi yoklayanlar,
Bayanlarla maç konuşmayıp ortamı terk edenler,
üç yedik, hocanın yanlış ve doğru tercihleri ortada, Yatabere'nin etkisizliği de görüldüğüne göre, ortamı rahatlıkla terk edebilirsiniz.
Ben her hafta canlı izliyorum takımı.
Hadi kolay gele.
:)

Hocamsın :).

.

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 18:11
Son yediğimiz golde Fatih Ati kaptırdı topu artisçe atladı bide yalandan. Ortasaha oyuncusu değil. Kapasitesiz onun yerine Salih olsa daha iyiydi be.

61ronin61
ben ishakı eski efsanevi sol bekimiz apdullaha benzettim çok sakin ortaları mükemmel pasları yerinde klass bir futbolcu ıshak doğan

İlkhan
İçerde oynadığımız maça gitmeyen top olsun muuu??

F. Yıldırım
Yalnız Bursaspor'un golü ofsayt değil, çünkü kaleci'nin arkasında bizden 2-3 kişi var.

Ha Fatih kaleci değil diyorsanız ki değil gol ofsayt.

Ömer SEVİNÇ
Devre arası transferi ne zaman başlıyor? Ne zaman kalecimiz olacak bizim?

ilyskm
21.12.2014, 18:12
Maçın katili Ersun hocadır, Fatih Atik ve Constant dururken Özer' i oyundan almak neyin nesi?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mekatronik
21.12.2014, 18:13
Constant iyiydi niye taktınız ki adama, çok net pasları var, bazen en iyi pası vereceğim diye geç kalıyor tek sorunu bu yoksa, son dakikalarda geride kalarak Bursanın kontralarını kesen adamdı Constant, ya izlemeden eleştiriyoruz ya da futboldan anlamıyoruz.

yorumsuz6117
Adam her pozisyonda kaleyi boşaltır mı eşşek olsa yapmaz bunu..

Sefa Murat Dokuz
Constant bu şekilde oynadığı sürece bi b.k olmaz boşuna iyi yönlendiriyor felan yazmayın. Hırs yok hırs, hemde hiç. Topu ileri şişirmek biraz kavis verip vurmak oyunu yönlendirmek olamaz.

yavuzbaha
İshak girdi ve orta böyle kesilir diye ders verdi,musa nizam İshakın yanında topçu değil

Küçük Uğur
Fatih ozturk topla bavulunu fransaya hadi Deniz Yilmaz'in donecegi gunu iple çekiyorum bu takimin 1. Forveti Cardozo 2. Forveti de Deniz dir.

Erkut Ay
kaleciye yerden hafif topta gelse tutabilcekmi elinden kaçırırmı diye heyecan oluyorum bu derece güven vermiyor kaleci şart...

61ronin61
mükemmel oynadık bursayı sahasına gömdük orta sahada presimiz topa basmamız mükemmeldi ersun hocanın takımı ortaya çıkmaya başladı maleseff kalecimiz yok

cyberentalpi
21.12.2014, 18:14
berabere kaldık ama memnunum

Yenebilirdik. Yusuf un hırsı oyuncuların tutunma istegi cok iyi idi. En az biz kadar da senol hoca hırslı idi. Canımız sagolsun boyle oynayalımda. hatalarımız var. eksiklerimiz var. ama duzeltebiliriz

İshak oynayabilir bence. Gayet iyi idi.

memmedaga
fatih kadar bosi de kotuydu ama kimse sallamiyor nedense..

sahadaki kadro yanlisti zaten..

acil onlemler lazim..

40 maçta 4-5 maç kötü oynama hakkı olsun bu yaştaki bi adamın

atomantcum
üç yedik, hocanın yanlış ve doğru tercihleri ortada, Yatabere'nin etkisizliği de görüldüğüne göre, ortamı rahatlıkla terk edebilirsiniz.
Hadi kolay gele.

Cardozo oynasaydı ne olacaktı onu anlamadım? Girdikten sonra en ufak olumlu bir etkisi olmadı ki?

F. Yıldırım
Yalnız şu maçın başında Vahid hoca olsa ve Cardozo'yu oyuna geç alsa yerel basın hocayı ego tatmini yapmakla suçlardı, gerçi burda inananlar çoktu buna.

Hatta Cardozo'ya kafa topu vurmayı öğrettiğine de inanan vardı.

yavuzbaha
kaleci hoşaf amenna ama bir takm rakibi kalecisiyle bu kadar karşı karşı bırakır mı ya ?...

artvints
Galatasaray maçından daha iyi bir ikinci yarı oynadık bu akşam. Beklemiyordum, tebrik ederim. Her ne kadar yeteneksiz (son vuruş, orta, pas) bulsamda Yusufu mücadele azminden dolayı kutluyorum. Bursaya deplasmanda 3 gol atıp kazanamamak işin kötü yanı. Hakeme gelince... Bir penaltımızı ve Belusci ye kırmızı kartı vermedi ve çok kolay kartlar gösterdi bize. Bilerek hakkımızı yiyenin çoluğundan çocuğundan çıkar inşallah. ! Son olarak Şenol Güneş... Her zaman ısrarla söylediğim gibi; bu adam verdiğimiz değeri haketmiyor. Umulduğu gibi koyu bir Trabzonsporlu olmadığını da gösterdi.

saçmalamayın lütfen.emek veriyor adam.sorumlu olduğu bir camia var.sonuna kadar sevinecek tabi. trabzonsporlu olmak değil, düzgün spor adamı olmak daha önemli.

nchls
Maçın katili Ersun hocadır, Fatih Atik ve Constant dururken Özer' i oyundan almak neyin nesi?

Hehe macin katili ersun hoca. Ne demezsin.

ccd6167
21.12.2014, 18:15
hoca bence direkt takimi 4-4-2 dondurmeli..takimin en iyi yeri zaten kanatlar ( bosi her ne kadar hucuma katki vermesede) bi takim
4-4-2 donmeli derhal..

serdaracıl

Özer haftalardır futbol falan oynamıyor. Bence az bile yaptı hoca özere

ilyskm
Ersun hoca Fatih varken Özer' i neden çıkardı? Yorum yapabilecek var mı?

yavuzbaha
Yatabare dehşet kötü bir santrafor,inanılmaz ağır

Sefa Murat Dokuz
Sonda 2 kez topu ileri dikti 2 tane atak yapma şansımızı birinin kalecinin kucağına diğerini de bomboş bir bölgeye dikti Constant efendi. Hea son 4-5 maça göre daha iyiydi ama asla bu performansına iyi denmez. Kendini kasmıyor.

Mesut
Cardozo saha olması yeter.
Bunu hala anlamıyoruz.Adam sahada oldu mu 3 kişi etrafında
Hiç birşey yapmasa bu yeter

memmedaga
Hadi kolay gele.

vay be yine racon
helal sana

Uğur Gündüz
Constant ikinci yarı iyiydi, sakin ve toparlayıcı bir rol üstlendi. Fatih etkisiz elemandı, Özer yerine o çıkmalıydı. Bosi enerji depoluyor , biraz dinlensin eskiye döner!

yavuzbaha
21.12.2014, 18:16
Özer haftalardır futbol falan oynamıyor. Bence az bile yaptı hoca özere
aynen katılıyorum,Özerin bonservisi için uğraşmaya gerek yok..etkisiz eleman

61ronin61
çok yazık oldu mükemmel oynadık yaa gurur duydum takımımla helal olsun ersun hoca helal olsun futbolculara kaleci hariç

cyberentalpi
Constant iyiydi niye taktınız ki adama, çok net pasları var, bazen en iyi pası vereceğim diye geç kalıyor tek sorunu bu yoksa, son dakikalarda geride kalarak Bursanın kontralarını kesen adamdı Constant, ya izlemeden eleştiriyoruz ya da futboldan anlamıyoruz.

Yahu bende begendim. hatta guzel kesiyor ama saatli bomba gibi.oyle pas kaptırıyor ki
Takım henuz ersun hoca ile uyusamadı. kolay degil önce yemeyeyim diyen bir adamdan saldırın dk oynayın diyen bir adama dondk

Bir kamp bir iki nokta transfer. waris kesinlikle gonderilmeli. kotu oldugundan degil talibinden. 2 tanede yerli cok iyi oluruz.

Bud Spencer
Yusuf'u samimi mücadelesinden ve asiri isteginden dolayi anlindan öperim...masallah

Constant bu sekil laubali oynayacaksa bir dakika daha durmasin...belkide takimin en yetenekli ismidir kendisi ama bu derece rahat kimse olamaz

Fatih atik ve akbas malesef bizim seviyemizde degil
fatih icin birsey soylemek istemiyorum herkes kendi gözleriyle görüyor haftalardir

ccd6167
40 maçta 4-5 maç kötü oynama hakkı olsun bu yaştaki bi adamın

benim amacim sallamak degil

32 yasindaki adam cok yasli sayilmaz..

son 3 mactir sahada geziyo bosi..

bu sistemde kanatlar kaleden daha onemli..kanatlar calismazsa takim tikanir..hocanin sistemi bu..

Sefa Murat Dokuz
kaleci hoşaf amenna ama bir takm rakibi kalecisiyle bu kadar karşı karşı bırakır mı ya ?...
👏 90 dk dır anlatmaya çalıştığım.
:alkış:

Ali YİĞİT
21.12.2014, 18:17
Sen canli izliyonda biz banttan mi takip ediyoruz maçı. Hey allahim sen sabir ver.

serdaracıl
21.12.2014, 18:17
Ekici gerçekten güzel oynadı.

taha küçük
21.12.2014, 18:18
açıkçası 2.yarı iyi oynadığımızı düşünüyorum fatihin yüzünden maç kazanamıyoruz.constant akbaş ilk yarı kötü 2.yarı iyi oynadı.yatabare cok kötüydü.savunma ve ortasahaya takviye şart.serdar taşçı ve burcu problemlerizi çözer.

Hami_41
Bu akşam ki gibi oynasınlar kazanmasınlar önemli değil ben Trabzonspor dan başka bir takımın maçına para verseler bakmam.
Tek izlediğim takım Trabzonsporum onuda izlediğim zaman güzel futbol olmasını istiyorum.
Vahid hoca bu keyfime engel oluyordu...

ozzy!
Özer çıkana kadar iyiydi göz var nizam var.

Kazım Bostan
Yalnız şu maçın başında Vahid hoca olsa ve Cardozo'yu oyuna geç alsa yerel basın hocayı ego tatmini yapmakla suçlardı, gerçi burda inananlar çoktu buna.

Hatta Cardozo'ya kafa topu vurmayı öğrettiğine de inanan vardı.

vahid hoca cardozo'yu maçın bitimine 1 dakika kala almıştı farkında mısın..

bahadır2561
21.12.2014, 18:20
Cardozo sakat filan degilse her mac 11 oynamali!
Ozer kizaga cekilmeli son haftalarda kotu oynuyor
Ishak yine sakat degilse her mac oynamali takimda ondan iyisi yok malesef
Constant iyice saldi kendini

zahido
21.12.2014, 18:21
Yatabare inanilmaz yavas ve silik bir futbolcu. Kafa topu desen iyi degil. Yerden desen ondada is yok. Devre arasi talibi varsa gonderilip gelen parayla adamakilli bir forvet almak lazim.

Antonio
kaleci fatihin kaleyi boşaltması inanılmazdı. Bilerek yapsan böyle olur skandal arkadaş . fatihi direkt kovarım ben olsam.

kudu_61
fenevli köpek adresini versene piçççççççççççççççç

61ronin61
👏 90 dk dır anlatmaya çalıştığım.
:alkış:

onur kaç tane karşı karşıya top çıkarıyordu bu kaleci rakip kaleyi tuttursun yeter hemen içeri alıyor takım bu kadar mükemmel oynarken sende kurtarıcan kardeşim yediği saçma sapan golerle tüm takımın konsantresini hevesini düzenini bozuyor biz bile umutlanırken kursağımızda bırakıyor trabzonun kalecisi isen 2-3 karşı karşıya topu kurtarıcan kardeşim bu kaleci içeri almakta dünden razı hiç uçma bile yok bakıyor sadece oysa mükemmel oynamıştık gaziantepe 4 atıyoruz maç 4-4 bitiyor kaleciye yetişemiyor ki takım Alahını seven şu fatih kazmasını yeteneksiziinni savunmayı bıraksın artık kaç kere daha yakması lazım bizi

Enes Başkaya60
Onur nerdesin onurrr

Kazım Bostan
özer gayet iyiydi daha ne yapsın.

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 18:22
Yatabare kafa vuruş özelliği Burak'ın bize geldiğindeki kafa vuruş yeteneği ile aynı. Adam kafa vurmayı bilmiyor. Darbeli kafa vuruşu nedir bilmiyor. Bomboş topu kalecinin kucağına yavaşça atıyor. Gol vuruşu kötü. Waris 2.yarı oyuna giriyor sahada adını bile duyamıyorum. Waris Yatabareden daha da kötü. Yatabarede gol vuruşu da yok. Cardozo oynar her türlü fizik kalitesi düşük olsada oynar. Bu kadar baskıda müsait bir top onada gelir elbet.

PortoDeGalinhas
Su mactan sonra hocayı ve kadro tercihini yargılayamam. Bursaspor deplasmanında bundan daha iyi bir futbol oynayamazdık. nerdeyse 80 dakikayı adamların yarı sahasında oynadık. Maçın bu şekilde sonuçlanmasının tek sebebi kalecidir. Eğer yerinde onur olsa bir tane gol yemezdi şu maçta

Sibel
Cardozo oynasaydı ne olacaktı onu anlamadım? Girdikten sonra en ufak olumlu bir etkisi olmadı ki?

Cardozo 11 başlayacak bu kadar net.
Orta gelmiyor vesaire ama adamın açtığı alan sayesinde kaç gol attık bu sezon.
Varlığı yetiyor. Oyundan çıktığı maçlarda baskı yedik.
Yatabere'nin yapmadığı presi yapıyor o haliyle.
Son maçlarında bile varlık gösteremeyen Yatabere'yi tek başına forvete koymak yanlıştı.

faysal
Bugünkü maçın faturası hocaya keasilmeli bence...Cordo varken yataberiyi oynatmak...İshakı bu performansıyla yedekte bekletip hücum silahımızı defansta oynatmak hoca hatasından başka bişi değil..Halil hocayı diyorduk ama ersununda ondan aşağı kalır yanı yok...nese en azından berabere kaldık.

Bu arada lütfen hoca genç ibrahimi oynat kalede...

outlaws61
Burda bulunan bayan arkadas takimi her hafta canli izliyormus takimin 3 yicegini o yüzden biliyormuş.

Vay be ne futbol bilgisi ne futbol bilgisi. 3 yememizin sebebi Cardozonun oynamayisiymis Cardozo olsa Fatih hata yapmicakti tüh bak gördünüz mü.

Arkadaslar Fatih iyi oynasin istiyorsaniz Cardozoyu forvete koyun goruyorsunuz hata yapiyor Cardozo olmayınca.

acan61
bursanın bin tane yüzde yüzlük gol pozisyonu karşısında fatihin hatalı gol yemesi çok normal halen kaleci ihtiyacımız yok, orta sahada ki fatih ise ilk haftalara göre çok iyi durumda basit paslar ve savaşçı ortasaha tipinde yeterli oynuyor ki hocada onu takımda tutuyor, yusuf maçın yine yıldızı kaç tane çok iyi orta kesti, son olarak şu soruyu sorayım kaleci fatihin harundan ne eksiği var ?

61ronin61
kaleci fatihin kaleyi boşaltması inanılmazdı. Bilerek yapsan böyle olur skandal arkadaş . fatihi direkt kovarım ben olsam.

en başından beri kaleye ilk geçtiğinden beri bu kaleci değil çok yakar bizi dedim hatta banlandım bile bu kaleciyi tartıştığım için

Küçük Uğur
21.12.2014, 18:23
Fatih kemal sunal sener sen de ki faso aga gibi kovirmisen agam diyor kac mactir biz de kovmuyoruz bize mustehak

61ronin61
21.12.2014, 18:23
Bugünkü maçın faturası hocaya keasilmeli bence...Cordo varken yataberiyi oynatmak...İshakı bu performansıyla yedekte bekletip hücum silahımızı defansta oynatmak hoca hatasından başka bişi değil..Halil hocayı diyorduk ama ersununda ondan aşağı kalır yanı yok...nese en azından berabere kaldık.

kardeşim takım mükemmel oynadı böyle kalecin varsa ancak bu kadar olur

Hakan Yeşilyurt
21.12.2014, 18:24

Bence özeri çıkarması doğruydu..agrasif oynuyordu atılma ihtimali vardı..hatta ilk yarı da sarı kartdan sonra bir pozisyon da özer adamı itti..sarı dan atılabilirdi.

OFLU
Onur ne zaman dönecek bilen varsa cevaplasın Allah rızası için?

Sefa Murat Dokuz
onur kaç tane karşı karşıya top çıkarıyordu bu kaleci rakip kaleyi tuttursun yeter hemen içeri alıyor takım bu kadar mükemmel oynarken sende kurtarıcan kardeşim yediği saçma sapan golerle tüm takımın konsantresini hevesini düzenini bozuyor biz bile umutlanırken kursağımızda bırakıyor trabzonun kalecisi isen 2-3 karşı karşıya topu kurtarıcan kardeşim bu kaleci içeri almakta dünden razı hiç uçma bile yok bakıyor sadece oysa mükemmel oynamıştık gaziantepe 4 atıyoruz maç 4-4 bitiyor kaleciye yetişemiyor ki takım Alahını seven şu fatih kazmasını yeteneksiziinni savunmayı bıraksın artık kaç kere daha yakması lazım bizi

Savunan kim? Kaleci kötü zaten. Onur'la kıyaslamayın bu daha saçma. Ben hiçbir takımın kalecisinin bu kadar rakiple karşı karşıya kaldığını görmedim uzun zamandır. Bu savunma mı be 2 pasla karşı karşıya kalıyorlar. Kalecin zaten kötü. İşin bu boyutundan bahsediyorum.

zwartezee
Oyuncu değişiklikleri yanlış. Yatabare ile başlanmamalıydı ve bize kaleci Lazım

taha küçük
21.12.2014, 18:25
şu ilk devre bir bitsin ikinci devre transferlerle çok iyi olacak inşAllah takımın birkaç tane transfere ihtiyacı ersunun istediğimiz futbolu oynamamız için.

PortoDeGalinhas

Özer ile ekici aynı anda sahada oldu mu rakip çok rahat çıkıyor. Akhisar ile oynadığımız kupa maçında özellikle dikkat ettim buna, bu maçta da yine aynısı oldu. Özer çıktıktan sonra rakip fazla tehlikeli gelemedi. Ekici ile ikisi beraber oynadı mı şuan ki kadromuz bunu kaldıramıyor. Bu iki oyuncunun hamallıgını yapacak birine ihtiyacımız var, o da Bourceaunu.

Hakan
Seneye

Fatih Çelik

Nisan sonu dönecek. Mayıs ortası hazır olur.

Enisc
http://i.imgur.com/tvALEMA.png

Ah ah ...

kudu_61
50 sefer söyledim 1000 sefer söylerim isak üstünde durulması gereken iyi bir sol bek
malesef 3.golü yusufun boşalttığı yerden yedik yusufun suçu yok atmak için ordaydı ve geri kaldı
zaten sol açıktan sol bek felsefesine karşıyım yusufun da canı var gitti ve gelemedik
ama ataklarımızın hepsinde yusuf varsa oynar sol açık bekte de isak bu kadar basit

bu maçta hocanın 2 hatası var
1 yusuf-isak
2 fatih-ibrahim

kupa maçında hatalı çıkışlarını görmedin mi ersun hoca

zx61
21.12.2014, 18:26
Constant ilk yarı rahat pozisyonlarda topu kaybetti 2. yarı da kaybetse hiç birşey demiyeceğimiz anlarda topu kurtardı :) ishak'ı bu maç kazandık insallah..
bu arada bosi reis çok kötüydü bu maç..ne olduysa evinin önüne açılan pankarttan sonra oldu :) şaka bir yana ne oldu reise?

gökçay61
bursa maçından önce herkes bu maça 1 puan hatta 0 puan yazıyodu. beklentiler gerçekleşti. hatta ilk yarı çok kötü bir ts vardı. ben sinirden maçı kapatım 2-1 de. sakin olalım ve unutmayın bu takımın kalecisi ve ön liberosu yok! devre arasına kadar bence her maçı kazanacağız sonra ön libero ve kaleci alınacak diye düşünüyorum. her maç en az 2 gol yiyen takımda bir sıkıntı olduğunun farkındadır ersun yanal. napoliyi elemekten bahsediyosak transfer şart!

kudu_61
http://i.imgur.com/tvALEMA.png

Ah ah ...
burda topu önüne alamadı malesef

Sibel
Burda bulunan bayan arkadas takimi her hafta canli izliyormus takimin 3 yicegini o yüzden biliyormuş.

Vay be ne futbol bilgisi ne futbol bilgisi. 3 yememizin sebebi Cardozonun oynamayisiymis Cardozo olsa Fatih hata yapmicakti tüh bak gördünüz mü.

Arkadaslar Fatih iyi oynasin istiyorsaniz Cardozoyu forvete koyun goruyorsunuz hata yapiyor Cardozo olmayınca.

Benimle ilgili yorum yazmayı bırakırsanız sevinirim.
Ayrıca Türkçede anlam konusunda destek alın bu şekilde anlamlar çıkarabiliyorsaniz.

Hakan Yeşilyurt
Hoca deplasman maçlarında Cardozoyla başlasaydı..Yatabare niye başlamadı..
Yatabare başladığın da Niye Cardozo başlamadı

diyorsunuz..hayırdır size arkadaşlar..bir hafta dediğiniz öbür hafta değişiyor

Togrul
21.12.2014, 18:27
Bu arada ligin en çok gol yiyen 4. takımı konumundayız.

orhan42
1-0 olduktan sonra Bursa bunaldı , o an hakem çıktı..O penaltı mı ulan ? Ondan sonra agza gelip 2. golü de buldular.Ki 2. yarı o gol olmasydı bence en güzel oyunlarımızdan birisini galibiyetle taçlandıracaktık.resmen ezdik Bursaspor'u 2. yarı.1 Haftadır yazıyoruz buradan Hocam Fatih'i oynatma diye...Salih Fatih'e göre savruk ama daha diri...Umarım 2. yarıdaki futbolu kalan maçların tamamında sahada görürüz.Böyle oynasınlar canımı yesinler..

Tolga Kurt

Bu sezon yok maalesef

Turan AKYILDIZ
Bugün bu takıma laf edene kızarım arkadaş...helal olsun çocuklara...bursaporada tebrikler...bu iki kulüp üç istanbul maymununa futbol nasıl oynanır diye ders verdiler...maalesef kurulu düzen bir daha anadoluya zor şampiyonluk verir..bülo gibi satılık adamı gördükten sonra yensek ne yenilsek ne....

61ronin61
takım gayet iyi oynadı hatta mükemmeldiler ersun hocama helal olsun tek hatası kaleci değişikliği yapması lazımdı fati-ibrahim

fanatikdevri
21.12.2014, 18:28
Yazık oldu her iki takıma da.İlk yarı Bursa ikinci yarı biz oynaık.Fatih'e ilk pozisyon harici kızmak yersiz.
Medjani,Akbaş,Yusuf ve Ekici ve Bosingwa'nın performansı iyi sayılır.
Constan ve Özer idare etti.Yatabare ve Atik yok gibilerdi.İki net pozisyonu harcadılar.

jojuk
Hoca deplasman maçlarında Cardozoyla başlasaydı..Yatabare niye başlamadı..
Yatabare başladığın da Niye Cardozo başlamadı

diyorsunuz..hayırdır size arkadaşlar..bir hafta dediğiniz öbür hafta değişiyor

yatabare hayranımısın arkadaş heralde bu maçta ben kaçırdım golleri

Sefa Murat Dokuz
Bugün kalemizde Onur hariç kim olsa banko 2 gol yemiştik. Fatih 3 gol yedi. Fatih'ten iyi kaleci bulabiliriz. Böyle öncelik vermemiz gereken 2-3 konu var benim için. DEFANS WARİS CONSTANT bu 3 konu da kaleci kadar önemli.

Tolga Kurt
Constant ilk yarı rahat pozisyonlarda topu kaybetti 2. yarı da kaybetse hiç birşey demiyeceğimiz anlarda topu kurtardı :) ishak'ı bu maç kazandık insallah..
bu arada bosi reis çok kötüydü bu maç..ne olduysa evinin önüne açılan pankarttan sonra oldu :) şaka bir yana ne oldu reise?

İshağı bence akhisar maçında kazandık. Çok iyi bi maç çıkarmıştı

atomantcum
21.12.2014, 18:29
Cardozo 11 başlayacak bu kadar net.
Orta gelmiyor vesaire ama adamın açtığı alan sayesinde kaç gol attık bu sezon.
Varlığı yetiyor. Oyundan çıktığı maçlarda baskı yedik.
Yatabere'nin yapmadığı presi yapıyor o haliyle.
Son maçlarında bile varlık gösteremeyen Yatabere'yi tek başına forvete koymak yanlıştı.

Bu yoruma çok güldüm.Böyle bir özelliği olduğunu Cardozo bile bilmiyordur. Boş koşusu olmayan bir forvet için alan açtığını da duydum ya daha gam yemem.

Neyse siz her maçı canlı izliyormuşsunuz. Bizim burası biraz kırsal kalıyor, maçları ertesi hafta ancak izleyebiliyoruz, ondan heralde.

Not: Bu yazıda Cardozo'ya kötü oyuncu denmemiştir. Anlamamakta ısrar edilecektir ama olsun biz anlatmaya devam ederiz.

Uğur Demircioğlu
Çıkarılan kadroda tek hata kaleci Fatih'ti. Hocanın kötü kaleci konusunda bu kadar ısrarını halen anlamış değilim. Genç olsa tamam ama 29 yaşında olan bir kaleciden bahsediyoruz.

Sercan Keleş
Fatihte problem görmüyorum. Sorun tamamen Özer Constant ve Fatih atikte.

Kırılgan orta saha kırılgan. Yahu kaleye şut çektirmeyeceksin. Kalede bir onur yok. Ama kalecimiz kova değil.

Bursa deplasmanından alınan bir Puan gayet iyi. Hocaya laf atanları da anlamıyorum. Yine bir hoca katli mi başlıyor ne.

Hocanın bana göre hatası Fatih Atik'i Çift yönlü orta saha sanması. Halbuki Beğenmesem de Salih ondan daha iyi.

outlaws61
Yatabare Cardozo Waris 3ude bu takimin hucumcusu olamaz.

Ne yazik ki su takim tam Burak Yilmaz'lik.

Birde o bayan arkadas beni alintilamasin kendisiyle tartismaya girmem.

61ronin61
yatabare mükemmeldi indirdiği topları verdiği pasları görmedinizmi presstte yaptı sadece şanssızlık gol atamadı bence komple futbolcu golcü olarakta tam bir golcü yatabare ama şanssızlığı vardı bi gol atsaydı kahramandı

Fatih Birinci
21.12.2014, 18:30
allahindan bul kaleci bozuntuau

kudu_61
Oyuncu değişiklikleri yanlış. Yatabare ile başlanmamalıydı ve bize kaleci Lazım
sana birşey söyleyeyim mi cardozo nun kaçırdığı topta penaltı gibiydi
yatabare iyidir ve bu sahada bu hava şartlarında tek seçenektir kaleci konusunda ise haksızsın nurun çıktığı ilk maçı hatırlarmısın bilmem 2 sene yedek bekledi bence ibrahim zamanı

Hakan Yeşilyurt
yatabare hayranımısın arkadaş heralde bu maçta ben kaçırdım golleri

buradan bu sonucumu çıkardın..helal olsun sana.

fanatikdevri
Cardonun ikinci yarı dinç bir şekilde oyuna girmesi doğru bugün işleri ters götüren Yatabare'nin etkisizlipiydi.Waris'in de bir etkinliği olmadı.

OFLU
21.12.2014, 18:31
O zaman kaleci almak şart..
İshak solda oynamalı artık.
Yusuf önünde.

Sibel
Bu yoruma çok güldüm.Böyle bir özelliği olduğunu Cardozo bile bilmiyordur. Boş koşusu olmayan bir forvet için alan açtığını da duydum ya daha gam yemem.

Neyse siz her maçı canlı izliyormuşsunuz. Bizim burası biraz kırsal kalıyor, maçları ertesi hafta ancak izleyebiliyoruz, ondan heralde.

Not: Bu yazıda Cardozo'ya kötü oyuncu denmemiştir. Anlamamakta ısrar edilecektir ama olsun biz anlatmaya devam ederiz.

Ben de buna çok güldüm.
Teşekkürler:)

Ehrimen
sana birşey söyleyeyim mi cardozo nun kaçırdığı topta penaltı gibiydi
yatabare iyidir ve bu sahada bu hava şartlarında tek seçenektir kaleci konusunda ise haksızsın nurun çıktığı ilk maçı hatırlarmısın bilmem 2 sene yedek bekledi bence ibrahim zamanı

Cardozo değil Fatik Atik kaçırdı o pozisyonu.

Murat KARAKURT
İlk geldiğinde Yatabare çok iyiydi ama formunda düşüş var. Şu durumda Cardozo'yu yaptığı pres için bile ilk tercih ederim. Bugünde Bursa taç kullanıyor orta sahada, Cardozo depar attı rahat taç atmasını engelledi.

Küçük Uğur
Annemle izliyoruz maci 60 yasinda kadin futboldan anlamaz ama bizim kaleci icin dedigi laf yeter be fatih yeter kalede ben mi durcam her topa istisnasiz her topa cikilir mi 50 topa çıkıyor 10 unu da karsilasin bugun Medjani kurtardi 2 golu yine bu kovanin hatalarini. Bundan 2. Lig kalecisi bile olmaz.

Ufuk
21.12.2014, 18:32

Bu yorumu yapan arkadaş tam olarak nasıl düşündü bilmiyorum ama sanırım rakibin cardoyu en az iki kişi tutmasindan bahsediyor.

gökçay61
---------------ibrahim(transfer)................
bosi----belkalem-----medj---------ishak---
----------------transfer------------------
sefa------özer-------mehmet-----yusuf---
----------------cardozo-------------------

61ronin61
Annemle izliyoruz maci 60 yasinda kadin futboldan anlamaz ama bizim kaleci icin dedigi laf yeter be fatih yeter kalede ben mi durcam her topa istisnasiz her topa cikilir mi 50 topa çıkıyor 10 unu da karsilasin bugun Medjani kurtardi 2 golu yine bu kovanin hatalarini. Bundan 2. Lig kalecisi bile olmaz.

kardeşim annen futbolu gerçekten biliyor

Muhammed Ayaz
21.12.2014, 18:33
yalnız takımın 2.yarı oynadığı oyun müthişti ....
Eğer dengeli bir takım olursak çok can yakarız ......
Aynı zamanda artık ishak formayı aldı herhalde.....

yavuzbaha
yatabare mükemmeldi indirdiği topları verdiği pasları görmedinizmi presstte yaptı sadece şanssızlık gol atamadı bence komple futbolcu golcü olarakta tam bir golcü yatabare ama şanssızlığı vardı bi gol atsaydı kahramandı

çok ağır Yatabare arkadaşım ve çok top kaybediyor ve son vuruşları klas değil
çöp oyuncu

İlkhan
Bugün belki kazanamadık ama oynanan futbol ümit vericiydi. Hatalar olur, doğaldır. Eskişehir maçında telafi edip 3 puan almak için her şey var.

Bud Spencer
Özeri genelde begenmem ama bugün olumlu işler yapti

Devre arasi en az bir tane cok ama cok iyi box boxbox...merkez ortasaha oyuncusuna ihtiyacimiz var
ayrica serdar azizi yoklamamiz gerekiyor

Sefa Murat Dokuz
Bir istatislik varmı bilmiyorum ama ligde son 10 maçtır en çok kurtarış yapan kaleci ve en çok gol yiyen kaleci Fatih Öztürk değilse bişey bilmiyorum.

F. Yıldırım
21.12.2014, 18:34
vahid hoca cardozo'yu maçın bitimine 1 dakika kala almıştı farkında mısın..

evet mesajımı tam anlayamamışsın dikkat ettiysen orda Ersun hocaya laf atmıyorum, yerel basının saçmalıklarına örnek veriyorum

ayrıca Vahid hocanın o maçta tribünde olduğunun farkında mısın?

Napoli
21.12.2014, 18:34
Takım iyi yolda,Cardozo bence oynamalu..İshakı beğendim...Sol kanat sağ kanat ileri uç sekilendi,ortasaha ,defans kan ağlıyor
kaleciyi söylemiyorum..çünkü öyle bir mevki yok bizde

kyodou
21.12.2014, 18:35
Yatabare dehşet kötü bir santrafor,inanılmaz ağır
Ama deplasmanda Cardozo oynayamaz. Fizik gücü yüksek, yırtıcı forvet Yatabare dururken Cardozo topçu mu ! Alın size Yatabare. Bas bas bağırdım bu Yatabare resmen yürüyor diye ! Çok bilmiş taraftarımıza gelde anlat !

Bud Spencer
Fatih neden her topa çıkar? Kalede kalsa ne gol olur nede daha büyük bir tehlike oluşur

Sercan Keleş
Bunu bugün söylüyorum , İshak'tan büyük takım topçusu olmaz. Boşuna kendinizi kandırmayın. O bölgeye biri alınıp İshak Kiralanmalı. İshak gerçekten çok zayıf kalıyor. Ben İshak'ı defans olarak görmüyorum.

İshak bugün biraz iyi oynamış olabilir yalnız İshak bizim aradığımız sol değil oğlu değil.

61ronin61
çok ağır Yatabare arkadaşım ve çok top kaybediyor ve son vuruşları klas değil
çöp oyuncu

takım maikine düzüninde oynamaya başladı yatabare bence mükemmel futbolcu aç you tubeden attı gollere bir bakıver tam uyum sağladığında kimse durduramaz bu futbolcuyu

Ozan Yazıcı
21.12.2014, 18:36
İshak da Sefa da bence kaliteli topçular, bizim millet niye beğenmiyor ben anlamıyorum..

nchls
Fatihte problem gormeyenler var. Enterasan gercekten
.nerdeyse butun cikislari hatali adamin.

yavuzbaha
beraberlik golu için baskı yaptık diye mükemmel oynadık,süoerdik diyenler var...ne mükemmeli ya...rakibin senin 5 katı net pozisyonları var..bu mu iyi...

İlkhan
Kendini neuer sanıyor galiba :D

Uğur Kalyoncu
21.12.2014, 18:37
Fatih şampiyonluk yolunda bir kez daha önümüze taş koydu..Çıktığı veya çıkmadığı toplardaki kararlarının neredeyse hepsi yanlış..Bu yaşa gelmiş adamda fazla ısrar edilmemeli..

Kalecinin hatalı gol yedikten sonra yaptığı kurtarışların benim için bir önemi yoksa bugün yediğimiz 3.gol de Fernadaoyu indirmeyen Akbaşın attığı golünde pek yok..Bu formayı giyiyorsan 3 e 2 yakalandığın o pozisyonda o adamı indirip sarı kartı göreceksin..

Hocanın hamleleleri yerindeydi aksilik Waris girene kadar karşılıklı akan oyun o girdikten sonra tek kaleye dönünce çok etkili olamadı..2.yarıda ki oyun ve istekte iyiydi sadece son değişiklik olması sebebiyle Cardozo çok geç girdi..

Özerin fizik gücü devamlı oynamayı kaldırmazken Atik'i devamlı orta sahada görmeyi de bir çok kişinin kalbi kaldırmaz..Sefanın topsuz oyunda defans arkasına koşuları iyiyken onun dışında etkisi yok denecek kadar az..Devre arası acil orta saha lazım..

Yusuf kendini eleştirenlere değil hadsiz şekilde eleştirenlere bir kez daha selam gönderdi..İshak'ta devamlı oynamalı..ilerde Cardozo varsa İshak gibi orta yapan adam oynamalı..

İnşallah devre arasına kayıpsız girmeyi başarırız da ufak bir umudumuz olur..

outlaws61
Bu takima Selcuk ve Burak Yilmaz stilinde iki adam lazim.

Kaleci ve stoperi soylemiyorum bile.

Bir de Bosingwa iyi hoş ama bir isabetli orta yap be kardesim. Muz orta kestiğini görmedim ben bu adamin topu kaldiramiyor iyi bindiriyor ama sonuç yok.

serdaracıl
Waris tam bir hayal kırıklığı.

ccd6167
bu arada takimda bana gore bi genclestirme islemi yapilmali..

ortasahada isiracak topcu sart..

sistem islemiyor..hoca sistemi degismeli...

cardozo kesinlikle cift forvet oynamali..sikildim su 4-2-3-1 4-3-3- den yeter artik

Yavuz Bektaş
Duzgun bir saglik ekibimiz olsa onur en gec nisan basi oynayacak hale gelir ama bizim doktorlarin kendine hayri yok deniz 1.hafta sakatlandi hala yok adam
Adami ellemeseler daha erken donerdi

Sefa Murat Dokuz
Doğru düzgün tecrübesi hiç yok kalecimizin, ve ligde rakiple en çok karşı karşıya kalan kaleci, üst düzey bir yeteneği yok. Kaleyi terketmesini bilmiyor. Buna rağmen bence 10 maçtır en çok kurtarış yapan kalecidir, en çok gol yiyen kaleci olduğu gibi.

Bülent AKBULUT61
21.12.2014, 18:38
İshak girdikten sonra çok etkiiydi ve harika oynadı İnşallah bundan sonra İshakı oynatır

MİSSE_MİSSE
21.12.2014, 18:38
Su an icin tek eksigimiz fatih atikin bolgesinde daha iyi bir adam. Oteki problemler zamanla bu kadro dahilinde halledilir.

Arda'
21.12.2014, 18:39
İkinci yarı iyiydi takım beğendim. Yusufa da teşekkürler mücadele için.

Antonio
süper liigden ortalama bir kaleci olsaydı kalemizde şuan yarışın içindeydik...

TS-Tiryaki
Aslinda Onuru sakat haliyle denemek lazim. tamam belki tam iyilesmedi ama tek ayagi ile fatih kovasindan iyidir diye düsünüyorum

Full HD
Simdi uyum muyum diyen candan arkadaslarim cikacak.Bu tür hatalar uyumlan cözülmez adamlarin cogu resmen gerigezakli bu bir gercek.

Sercan Keleş
Fatih 3 gol yedi. Rakip takımda 3 gol yedi. Kimin kalesine daha yüzde yüzlük gollerle geldiler ? Fatih kötü kaleci değil. Haddinden fazla gelme fırsatı verdik. Kimse Onur değil hepsini kurtarsın.

Antonio
21.12.2014, 18:40
fatihin yerine lassana diarra tarzıo birisi kaleye mersin idman yurdundan nihat yada rizeli serkan kırıntılıda olur. Ama fatihin derhal fesih işlemi gerçekleştirilsin...

TUNCAY HİÇYILMAZ
Çok iyi oynamadık ama oyuncularda ki hırsı isteği beğendim.

Murat KARAKURT

Aynı yorumu maç esnasında yaptım :)

fanatikdevri
21.12.2014, 18:41

Oyun gereği mecbur,defansı orta sahaya kadar çıkarıp baskı kurmaya çalışıyor Ersun Yanal.Zamanlama hataları var ama buna kesinlikle mecbur.

AlperenAltun
21.12.2014, 18:41
Beyler Bursanın golü verilmedi diyonuzda bir oyuncu
kaleciyi geçerse önündeki arkadaşı ofsaytta
olmasa bile ona pas veremez diye biliyorum

Enes Coşkun
21.12.2014, 18:42
Fatih in yaptığı hatalar var evet ama ondan Onur olmasını beklemek hata tahammül
edemediğim pozisyonlar oldu evet sonuç 3-3 istediğimiz kadar Fatihi istemesekde sakat
olmadığı sürece haftaya Fatih yine kalede,fikstür zor sıradaki rakip eskişehir hadi hayırlısı...
LİG DEVRESİNDE TRANSFER ŞART.

serdaracıl
fatihin yerine lassana diarra tarzıo birisi kaleye mersin idman yurdundan nihat yada rizeli serkan kırıntılıda olur. Ama fatihin derhal fesih işlemi gerçekleştirilsin...

Nihat iyi kaleci

carantinas
bence iyi oynadık maçı alabilecek konuma da geldik olmadı.
yukarıyla makas açılıyor ama olsun zaten biz alışığız bu duruma. Bence 3. 4. lük bu sene için iyi bir derecedir kadro yeniden kuruldu hala da eksikler var. takviyeler ve oturacak oyun felsefemiz ile çok iyi yerlere gelebilir sadece sabır gerekli.

Emirhan Uludüz
21.12.2014, 18:43
Bursa deplasmanında 1 puan iyidir her türlü. Mükemmel bir fikstür avantajını kullanamadık bu dönem. İkinci dönem en azından gs maçına kadar kayıpsız gitmemiz lazım fener maçını saymazsak. Fener ile dışarıda gs bjk ve bursa ile içeride oynayacağız. 3. Veya 2. olabilirsek iyi bu sene avrupada napoliyi geçme gibi bir başarıya imza atarsakta mükemmel olur. Bu arada constant ortasahada onun ilerisinde Mehmet olursa çok daha tehlikeli olabiliriz. Cardozo yatsa bile yedek kalmayacak oyuncu yatabare ise bence oynamaması lazım Trabzonspor gibi bir takımda. Constant ve waris ilk maçlardaki gibi formda olurlarsa ikiside çok iyi oyuncu. Türk oyunculardanda özer Mehmet yusuf takımın olumlu anlamda be yapacağı belli olmayan oyuncuları. Savunmamız iyi olsa fatih bence ideal bir kaleci onurun yokluğunu doldurabilir. Son olarak defansın gobeğinde fena oyuncular yok ama sol ve sağ bek sürekli hücumu duşunurken orta alandaki oyuncularda alıp başını gidiyorsa sıkıntı defansta değil oyun sistemindedir. Constant gibi teknik bir oyuncunun hiç bir zaman geride kalmaması gerekiyor bizene milanda bek olarak oynuyorsa adam zaten o yüzden milanda pek etkili olamadı.

oğ 61 efsanesi
sizleri karşılamaya giden taraftara layık olamadınız

Hüseyin Başoğlu
Fatihi bir kenara ayırıyorum iğrençti çok kötü idi hakkında yorum yapmak istemiyorum.

Taktiksel olarak Yusuf'un sol ben Başlaması büyük hata idi. Yusuf ofansif olarak çok iyi oynadı muhteşemdi ama defansif olarak çok adam kaçırdı arkasına. İshak girdikten sonra atakların kesilmesi bunun kanıtı.

Cardozo ölüsü ilk 11 de oynamalı. Evet ona göre oynamıyoruz ama adam cardozo her maç işini yapıyor. Hiç bişi yapmasa 2-3 Kişiyi kendisiyle beraber sürüklüyor alan Açıyor kanat oyuncularına.

Alabileceğimiz bir maçtı yazık oldu.

İlkhan
21.12.2014, 18:44
Fatih = Neuer'i benimsemiş kaleci.

Onur=Casillas'ı benimsemiş kaleci. bence.. Ha bir de şu var, attan inip eşşeğe binersek böyle olur. Onur neymiş zamanında..

asilhamsi
hocam ne olursun ibrahimi oynat gözünü seveyim.Olmıyacak bu adamdan cok net.

sol taraf belli oldu aslında geride ishak ve onde yusuf.

-------------------ibrahim----------------

fatih---------boss-----------medjani---------ishak

----------ekici------salih-----constant------------

sefa/özer------------------cardozo------------------yusuf

son iki macta bu kadroda ısrarcıyım.

Adem Akyüz'
O kadar dedik arkadaş, Cardozo varken Cardozo oynar. Yatabare haftalardır formu düşük ve son vuruşları ilk günden beri berbat.. Ama deplasman forveti oldu maçtan önce. Neyse..

Bu takımda Waris, Yatabare ve Constant neredeyse 0 katkı ile oynuyorlar.. Özellikle Constant katkıyı geç, zarar veriyor.. Bir uyarı yapılması lazım bu futbolculara.

Geçen hafta Rize maçında rakip tek topla defalarca karşı karşıya kaldı. Hoca akıllanmadı, yine Atik'le başladı. Sonuç yine aynı. Devre arası geldi hâlâ akıllanmadı ve 3. Golü yedik.. Allah'tan daha sonra Bursa çok fazla üstümüze gelmedi, ya da gelemedi.

İshak artık kesinlikle ilk 11'e konulması ve önünde Yusuf'la beraber oynatılması gerekiyor. Maçı kurtaran hamlelerden biri buydu..

Ve son olarak.. Durup dururken Bursa'yı oyunun içine sokan Fatih, sana ne desek az be kardeşim.. Artık İbrahim'in sırası geldi.

carantinas
21.12.2014, 18:45

doğru yorum

eğer kural değişmediyse kalecinin önce kaldığı pozisyonlarda offside çizgisi kalecinin hizasında olur. fernando kalecinin arkasında kaldığı için aldığı pas offside

artvints
21.12.2014, 18:45
bazıları onuru da beğenmiyordu.özelikle istanbul medyasında öyle bir tutum var.hep üstüne geliyor toplar gibisinden.kalecilikte güvenin pozisyon almanın ne kadar önemli olduğunu görüyoruz fatih sayesinde.

oğ 61 efsanesi
21.12.2014, 18:46
http://www.bursasportv.com/canli_yayin.php

BEYLER ŞENOL HOCA KONUŞUYOR

asilhamsi
Fatihi bir kenara ayırıyorum iğrençti çok kötü idi hakkında yorum yapmak istemiyorum.

Taktiksel olarak Yusuf'un sol ben Başlaması büyük hata idi. Yusuf ofansif olarak çok iyi oynadı muhteşemdi ama defansif olarak çok adam kaçırdı arkasına. İshak girdikten sonra atakların kesilmesi bunun kanıtı.

Cardozo ölüsü ilk 11 de oynamalı. Evet ona göre oynamıyoruz ama adam cardozo her maç işini yapıyor. Hiç bişi yapmasa 2-3 Kişiyi kendisiyle beraber sürüklüyor alan Açıyor kanat oyuncularına.

Alabileceğimiz bir maçtı yazık oldu.

aman ne yaptın simdi bir suru laf soyleyecekler.

Bizim taraftar cardozo gibi üst düzey oyuncuyu sıradan futbolcu haline getirdiler ne diyeyim.

Antonio
maçın kopma noktası ikinci yarı gol içn bastırırken topu kaybedip gol yememiz bu kadar kolay kontra yenmez. defansında suçu vardı. fatihde sağolsun orta sahayı geçen her topta kaleyi terk etti. dışarıdan birisi çiple kontrol mü ediyordu acaba. bunuda düşündüm...

Sefa Murat Dokuz
Fatih bu maçta kurban. Yaptı bir hata. Hakem penaltı çalmasa o pozisyon hatırlanmayacaktı bile. Elini koyma diyorlar. Yahu o eli koymayan kaleci mi var. Parmak ucuyla dokunmak ne zaman penaltı oldu. Fatih'i kalede istemiyorum ancak rakip kalecide 3 gol yedi, bizim kaleye rakip kaleye göre 10 tane top geldi. Fatih Atik gibi kalecinin tam üzerine vurmadılar Bursalılar. Hakem'in orta sahada Yusuf'a ve Özer'e sarı çıkarıp Ozan Tufan'a faul çaldığı pozisyon aslında Hakem'in hakem felan olmadığının ıspatıdr. Kalecimiz iyi bir kaleci değil, ama faturayı ona yıkmak doğru değil. Kalede rakip kaleci olsada 3 yerdik. Ortalama üstü bir kalecide diğer 2 golü yerdi. Belki başka bile yerdi. Belkalem'in olmayışı ve defansif orta saha oyuncumuzun olmayışı komil gollere sebep oldu. Son gol hatalar zinciri mesela. Fatih Atik kendini atıyor kaptırıyor rakip yayda, üstüne orta sahada Fernandao sırtı dönük alıyor topu indir işte orta rakip sahadasın belki sarı bile olmaz. İndirmiyorlar Akbaş izliyor, volkan golü atıyor. Takım savunması çok kötü hemde aşırı kötüydü bugün .

61ronin61
ishakta efsanevi abdullahımzı gördüm kaleciyi çöpe atarım bu kaleci takımımızın en büyük rakibi gol yiyince hiç üzülmüyor bile orasıda enteresan

chener
21.12.2014, 18:47
Ligin en çok gol yiyen 4. Takimiyiz.en çok gol atan takimiyiz.çok gol atan takimin savunma anlayışı zayıf olabilir ama kalecisi olmalı.boyle rezil bir kaleci olamaz.kimse savunmasını yok kurtarmış yok yapacağı birsey yokmuş diye.hayallerimiz bir kaleci yüzünden sondu dönecek.

Emirhan Uludüz
Hala şampiyonluk yolu diyenler var. Kaç puan fark olmuş Beşiktaş kaybetmiyor zaten sen uç maçta bir puan kaybediyorsun bunun fatihle ne alakası var sorun yılmaz vural tarzı atak futbolumuz. Bu şekilde atak yapıyorsan karşı takımın savunmasından iki kat daha güçlü olman lazım.

asilhamsi
-------------ibrahim-----------
fatih-----boss------medjani-----ishak

bu defans dortlusunde ısrarcıyım.

61ronin61
21.12.2014, 18:48
böyle kaleci bu forumda kavgada çıkartır hocayıda göndertir

jetair
21.12.2014, 18:49
Allahtan tarihimizin en iyi kadrosu var yoksa bu zorlu ligde parçalarlardı bizi

Sezgin Öztürk
21.12.2014, 18:50
Takım maça o kadar istekli başladı ki bursa orta sahayı geçemedi... Golü de bulduk, bursa iyice sallanmaya başladı ki Fatih her hafta ki kritik hatalarından birini yaptı topu elinden kaçırdı, tamam hata yaptı fakat edepsiz hakem olmayacak bir penaltı ile bursayı maça ortak etti...Bugün Fatih'in penaltı pozisyonu dışında hatası yok fakat kalemizde iyi bir kaleci olsa 2. ve 3. golleri çıkarabilir. Asıl takıldığım nokta Fatih her maç çok kritik bir hata yapıyor ve takımı dağıtıyor. İkinci yarı iyi oynadık baskı kurduk Yatabare'nin ve F.Atik'in kaçırdıkları bizi 3 puandan etti. Her ne kadar Cardozo'nun oynaması gerektiğini düşünmeme rağmen Cardozo formsuz bu açık ve net. Devre arasında kaliteli defansif bir orta saha oyuncusu alınırsa ilk 3 zor değil...

figirm
21.12.2014, 18:50
bir takımın kalecisi hiç hata yapmadı
maç 3-3 bitti
yazık

Fatihe ne dense az ama bugn Harun da çok farklı değildi.Bir kaleci frikikte açık köşeden gol yemez,Yusufum golü kaleci hatası.Özerin golünde de topu yumrukladığı yer hatalı.Yani Harun da iki golde hatalıydı.

Kazım Bostan
21.12.2014, 18:51
avni aker'deki maçlarda dikkatinizi çektiyse fatih 1 güzel kurtarış yapınca onun ve seyircinin verdiği özgüvenle maçın devamını güzel getiriyor... yani özgüveni yerinde olsa bu kadar kötü olmazdı kesinlikle.

Koray Böyük
21.12.2014, 18:51
Mactaki golleri şenol güneş ağzıyla attı. Her toplantısında TFF ya her turlu salladı ağzını kalamadı bunu söylemin demedi. Verilen penaltı penaltı değil. 3 goldenonce bize yapilan faul var. Hakem şarkı kartlarında bize o kadar güzel versiki bellushi denen adam 4-5 faulnde sari kart gordu.

Başkanı severim ama mac kazanmak istiyorsan Türkiye de ağzı açıp gözünü yumacaksin. Başkanın tek uğraştığı adam faruk ozak. Biraz hakemlere sallasa biraz TFF ye sallasa bu sene 3-4 mac kazandırır bize. Takıma kizmiyorum İHO yandasiyim ama dünkü olanlar tabikide takımında kotu etkiler ve etkileyecektir de. Başkan artık hakemlere yönelmesi lazim..

Fatih bugün herkesi cildirtti çıkacağı topa çıkmıyor karşı karsiya kalındığında hep gol yiyoruz kalede buyumeyi sevmiyor.

Her ne kadar mustafa yenilen golde hatası olsa da 60 dan sonraki oyununu beğendim ama eksiklikleri çok fazla ayağa pas yapıyor görerek ileri vuruyor ama bagzen çok acemi davraniyor. Trabzonspor da oynuyoesan boyle olmamalisin..

İsak doğan hücum yönü çok kuvvetli yatabare o pozisyondaki golleri atsa hem İsak hem de takimin oyumnu değişecekti. Hırs iyi ama hala daha defansif yonedeki ortasaha bulamadık. Devreye kadar costant oynarsa çok zorlaniriz. Bu arada coatant takimi sabote ediyor yaptiklarnda anlam çıkarmak çok zor..

kudu_61
21.12.2014, 18:52
Hadi kolay gele.
sibel bayanla maç konuşurum o konuda sıkıntı yok yeter ki TRABZONSPOR lu bayan olsun o benim için Albert Einstein dir
ama
yatabare şu an cardozo dan daha iyi
ve ben de 3 yiyebileceğimizi tahmin ediyordum çünkü stoperler ve kalemiz çok kötü
takımı her hafta canlı izleyen candır izlemeyen zaten niye yorum yapar bilmem
bende her maçı 2 elim kanda olsa izlerim malesef canlı değil ama cardozonun da o kaçırdığını atması lazımdı senin tezine göre
ben yatabareyi orta sahada orta saha futbolcularımızdan çk gördüm keşke elimizde izledin mi bilmem ama bi yattara 1 lee young olsaydı zaman anlardın yatabareyi
cardoo malesef çok istekli ama çok güçsüz

kursat1313
Bu takımda Mustafa ve Zeki kadro dışı kaldıysa ki iyi oldu hemen constantıda kadro dışı bırakmalılar

evonon

Ofsayt denen kuralda kaleci oyuncu diye bir ayrim yoktur, adamin kale cizgisi ile arasinda iki rakip oyuncu varsa ofsayt degildir ki bence de ofsayt degildi, ayrica dedigin bir suru absurd duruma sebep olur, ofsayt icin kalecini cikar top ayagindaki adama sut cektirme yeter

Küçük Uğur
Savunmayin su Fatih 'i 30 yasinda kovayi. 19 luk Ibrahim yesin o gollrri devre arasina kadar. Bu kova oldugu muddetce her mac 1 gol yedirir bize yeter kova Fatih yeter.

Sefa Murat Dokuz
2.5 kişiyle defans yapıyoruz. Medjani+Akbaş+0.5Bosingwa. Bosingwa hem kötü dönemde hem ileride çıkıyor 2.5 kişi defans oynuyoruz. Mustafa Akbaş gol dışında savunmada kötüydü. Her kontra tehlikeli oldu. Allahtan Bakambuyu çıkardı Şenol Güneş. 10 tane Waris eder şu Bakambu. Biz menejer kazığı yemedik diyen Hacıosmanoğlu efendi bu Waris'i hemen sat satmazsan 1 m€ ya bile alıcı bulamazsın.

Mustafa Ayazoğlu
beşiktaş kazanırsa fark toplam olarak 30 puan

bu fark kapanmaz takım 4. olursa iyi

#10 Fietra
21.12.2014, 18:53
3 golü atan futbolcumuzun da Trabzon menşeli olması ilginç bir istatik oluşturdu bu akşam :).

F. Yıldırım
21.12.2014, 18:53
doğru yorum

eğer kural değişmediyse kalecinin önce kaldığı pozisyonlarda offside çizgisi kalecinin hizasında olur. fernando kalecinin arkasında kaldığı için aldığı pas offside

kalecinin arkasında bir kişi kalırsa dediğiniz doğru fakat kalecinin arkasında 2 veya 3 Trabzonsporlu vardı. Gerçi hakem kuralı bilmediğinden ofsayt vermiştir kuralı bilse golü verirdi.

MİSSE_MİSSE
21.12.2014, 18:54
-------cardozo-------
Yusuf-------constant----------sefa
------------ekici-----------
--------salih------medyani------
İsak-----mustafa----belkalem---bosi
Usaklar geldik gene vahid hocanin dedigine :)

Yavuz Bektaş
21.12.2014, 18:54
Bazi arkadaslar fatihe destek cikiyorlar bu kadar basbasa kalinirsa normalmis
Onur Recep Kıvrak | Fazla Söze Gerek Yok: http://youtu.be/BienGX1jVms
Hadi onur standartlarin ustunde ulan bari 1 tane ye o penalti ne

zafercalikoglu
21.12.2014, 18:55
Yenilmemek önemli idi bence mücadele diğer maclara oranla çok iyiydi daha çok çalışmalıyız

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2014, 18:56
contant iyi mücdele etmedi hırs yok azim yok

biltrabzon
Ersun Yanal in cag disi futboluyla 3 gol yedik,deplasmanda bile kontra yer mi bir takim.Su takima önce gol yemeyi ögret be hoca nasilsa atarsin.Bakmayin 3-3 bittigine ilk yari 5-1 bitebilirdi.

61ronin61
daha yazmıyorum yorum kaleci fatihinizle başbaşa bırakayım sizi fatihciler heee fatih savunucaları hepiniz dediğime geliceksiniz ben yol yakınken bu kaleciden kurtulalım diyorum ibrahim diyorum sizde 5-6 hafta sonra tam yarıştan koptuktan sonra sallamaya başlarsınız fatihe siz savunun savunun fatihciğinizi bu arada yatabare mükemmeldi takım mükemmeldi maçı 90 dakika izledim işte ersun hocanın takımı ortasahada baskı bursa sahasından çıkamadı şanssızlık gol atamadık cardozoda mükemmel futbolcu herkes iyiydi kaleci hariç

Semra
Fatih kendine olan güvenini kaybetmiş, elinden geleni yaptığına inanıyorum ama yetmiyor, defans hattımız da evlere şenlik. Ersun hoca Fatih'i dinlendirmeli, kupa maçın da bile Fatih ısrarını anlamamıştım.

Kimi övsek haftalardır yokları oynuyor, dikiş tutturamadık...Bursaspor'un sert müdahalelerine göz yuman hakem bize kart gösterirken çok bi cesur! Oyuncularımız hakemler sayesinde de oyundan düşüyor keşke onları da yenebilmek için daha çok hırslansalar... Nasıl bir adalettir bu? Hakem ile bir penaltı 3 puan alan takımlar varken biz onlara karşı da mücadele etmek zorundayız.

Hayırlısı!

Sibel
21.12.2014, 18:57
sibel bayanla maç konuşurum o konuda sıkıntı yok yeter ki TRABZONSPOR lu bayan olsun o benim için Albert Einstein dir
ama
yatabare şu an cardozo dan daha iyi
ve ben de 3 yiyebileceğimizi tahmin ediyordum çünkü stoperler ve kalemiz çok kötü
takımı her hafta canlı izleyen candır izlemeyen zaten niye yorum yapar bilmem

Sıkıntı yok.:) Ben alışkınım.
Herkes her şeyi der, bir cümleyi 100 kişi yazar ama adı Sibel olunca kıyamet kopar.
Çünkü o bayandır futboldan anlamaz.
İnce bir dokundurma yaparsın onu da yedi düvel öteye çeker yine karşına geçerler.
Hiç önemli değil.

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2014, 18:57
yusuf sol bek olması takıma 2. ve 3. golü yedirdi

soldan çok iyi bastılar

constant ve arkada yusuf kaldıramadı

AlperenAltun
21.12.2014, 18:58
kalecinin arkasında bir kişi kalırsa dediğiniz doğru fakat kalecinin arkasında 2 veya 3 Trabzonsporlu vardı. Gerçi hakem kuralı bilmediğinden ofsayt vermiştir kuralı bilse golü verirdi.

Yok hocam sadece çizgi üzerindeki oyuncu vardı diye gördüm ben o yüzden yazdım

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2014, 18:58
fatih çok basit 1 hata ile takımın moralini bozdu

hata yapması normal

takım oyundan düşüyor

antep, beşiktaş, bursa maçları öyle oldu malesef

Sezgin Öztürk
21.12.2014, 18:59
En çok takıldığım nokta bizim takımda taktik faul diye bir olgunun olmaması. Hem Rize maçında hem bu maçta atak yaparken top kaptırıyoruz rakibi indirmek kimsenin aklına gelmiyor bu nasıl iştir yahu

yavuzbaha
21.12.2014, 18:59
Bursasporun buz gibi golu verilmedi,kullandıkları penaltı da penaltı idi...her maç hakem konuşuluyor,ayıptır ya...şampiyonluk iddiasında olan takım rakibine bu kadar net pozisyonlar verir mi...ne hakemi,hakem gayet iyiydi,kartlarınn alayı da haklıydı

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2014, 19:00
yatabare 2 pozisyon yakaladı 1 ini atabilmeliydi

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2014, 19:01
constant sol bek veya geride oynamayı sevmiyor

defansif görev verildiğinde oynamıyor bugün sahada yürüdü

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 19:03
Bazi arkadaslar fatihe destek cikiyorlar bu kadar basbasa kalinirsa normalmis
Onur Recep Kıvrak | Fazla Söze Gerek Yok: http://youtu.be/BienGX1jVms
Hadi onur standartlarin ustunde ulan bari 1 tane ye o penalti ne

kusura bakmada fuzuli yorum. Yahu Onur kim Fatih kim. 20 senedir kalemizi koruyan kalecileri toplasan Onur etmez. Sen kalkmışsın Fatih'e karşı Onur'u gösteriyorsun. Ya kardeşim Onur dünyanın en iyi bir kaç cephe kalecisi, karşı karşıya kurtardıkları sayılamaz kadar çok. Fatih ortalama bir kaleci. Bugün ilk gol dışında diğer gollerde hatası yok. Kaleyi terketmesini bilmiyor. Çok zayıf o konuda ama şu Yusuf'un attığı golü Fatih yese ya sen nasıl barajın arkasında duruyon da Baraj ordaysa sen diğer boş köşeti tutda kapattığın yerden gol yedinde dencek. Harun gibi Fatih gibi kaleciler hata yapar bir sürü hata yapar kalecini yerli seçiyorsan eğer defansın yabancıysa savunman sağlam olacak. Bu kadar top Haruna gelse Bursa 5lik olmuştu. Yahu Fatih'e o kadar çok top geldiki kamera yakalayamadı bir bölüm oyundan öyle düştük ki 2 topla karşı karşıya, be insaf kardeş adam zaten hata yapmış bide üstüne hiç yapmadığı birşey yüzünden penaltı ile maç dönmüş. 30 saniyede bir karşı karşıya kalıyor rakiple. Panikler tabi gayet normal. İyi kaleci demiyoruz ki, adamı düşürdüğümüz durum daha da kötü gözükmesi için oynayan bir defans. Medjani birde bağırıyor çıkma diye evet hatalı çıktı ama çıkmasa orda arka direğe kesse boş olsa önü tek paralel pasla gol atacaklardı orda. Bak diyorum kamera yetişemedi bir bölüm maçta Volkan Şen'in şutunu tekrardan gösterdiler.

Sefaenes
21.12.2014, 19:04
Fatih özguven kazanana kadar bir takimi batirir guven sorunu varsa psikologa gitsin takimi sabote etmmeye hakki yok siradab bir takima gitse ligin en cok golu yer. küme düser. Diğer maclari Ibrahim korusun nasil olsa oda yer belki en azindan genc deriz

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 19:04
Bursasporun buz gibi golu verilmedi,kullandıkları penaltı da penaltı idi...her maç hakem konuşuluyor,ayıptır ya...şampiyonluk iddiasında olan takım rakibine bu kadar net pozisyonlar verir mi...ne hakemi,hakem gayet iyiydi,kartlarınn alayı da haklıydı

O pozisyona penaltı diyen futbolla ilişkisini kessin.

Sibel
21.12.2014, 19:05
Sizi örnek verdiğim için özür dilerim.
:) sadece örnek vereceğim.

-------------ibrahim-----------
fatih-----boss------medjani-----ishak

bu defans dortlusunde ısrarcıyım.
Şunu ben yazsam Bosingwa stoper Fatih bek oldu diye kıyamet kopardı. Dalga geçilirdi.

Ersun Yanal in cag disi futboluyla 3 gol yedik,deplasmanda bile kontra yer mi bir takim.Su takima önce gol yemeyi ögret be hoca nasilsa atarsin.Bakmayin 3-3 bittigine ilk yari 5-1 bitebilirdi.
Yine bunu ben yazsam Ersuncular linç ederdi beni demedikleri kalmazdı.

yavuzbaha
futbolu bırakalı 5 yıl oldu,şimdi yorumculuk yapıyorum :))

Soner Albayrak
3 golü atan futbolcumuzun da Trabzon menşeli olması ilginç bir istatik oluşturdu bu akşam :).

Yusuf Trabzon'lu değil ama :)

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 19:08

Kusura bakmada, dokunmanın faul olduğu bir spor değil futbol başka birşeyi yorumlamayı dene. Kuralları değil taktiksel yorum yap bence. O pozisyona penaltı diyen kişi ancak Fenerli felan olabilir.

#10 Fietra
Yusuf Trabzon'lu değil ama :)

Zaten Trabzonlu demedim Trabzon menşeli dedim ;)

mekatronik
Fatih Öztürk; yediği 3 golün yanı sıra 4 tane yüzde yüz pozisyon var, medjaniye dua etsin, kariyeri bugün bitebilirdi.
Boss ; son birkaç maç olduğu gibi etkisizdi.
Medjani; Fatih Öztürkün hatalarını kapatmaktan oynamaya fırsat bulamadı.
Akbaş; attığı gol güzeldi, uzak köşeye usta işi vuruş, defansta ise yokları oynadı, bir pozisyonda bile yoktu. Yerine hızlı bir stoper lazım mutlaka, belkalem ve hızlı stoper bizim oyun yapımıza göre ihtiyacımızı rahat görür.
İshak; çok iyi oynadı,çok hırslıydı, yusufla beraber takımı ateşleyenlerden idi, ilk 11'i hak ediyor.
Fatih Atik; Direkt olarak bir etkisi görünmese de bu kadar çok kontra yememizin sebebidir, bu bölgeye tam anlamıyla uyacak adamı kiraya verdik malesef
Constant; herkesin aksine ben beğendim, son yarım saat Bursanın sağdan gelmesini önledi
Ekici; Her zamanki oyununun bir tık altındaydı, mücadele gücü gittikçe artıyor.
Yusuf; İlk yarıda bekte oynarken sürekli arkasına adam kaçırdı, açığa geçince kendini buldu, çok hırslıydı.
Sefa; oynamadı sanırım !
Yatabare; çok etkisizdi, altıpastan kaçırdığı pozisyon olmayan saçlarımı yoldurttu, Ersun hocanın tepkisi çok iyiydi :)
Waris ; sanırım çok büyük bir kazık yedir ruslardan, katara kitleyebilirsek büyük başarı olur.

gurur6134
21.12.2014, 19:09
Solda ishak oynasin bugunki oyunu iydi yusuf boylece ilerderde oynar..fatih yerine iboya sans verilmeli bu takimada yumlu sart defansin ortasi cok kotu..

inadina61_08
21.12.2014, 19:09

pozisyonda bursalı, biri dokunsa da atsam diye daldı oraya, müdahale varsa bile o kadar adam uçmaz, zaten dokunmadan ayağını yerden kesmeye başlamıştı.
gol pozisyonunu bir kez izleyebildim, çizgide bir tane adam vardı top kafayla oraya düştüğünde fatih sahasının dışındaydı o halde adam bir kişinin gerisinden çıkması lazım, ben bir kez izlemeye ofsayt dedim ama değilse bile bir adım bile yoktur mesafe.
Hakem iyi konusunda da bütün kartlar bize çıktı, bursanın bir kaç pozisyonda kart görmesi gerekirken benzerlerini biz gördük. hiç iyi niyetli değil, mesela yusufun pozisyonunu fb veya bjk yapsa faul bile çalmazdı. gs de dün selçuk adamın canına okudu, tv'ler bile selçuk iyi niyetli olduğu için geyikleri yaptılar öyle pozisyonlarda biz hep kırmızı görürüz mesela. hakemler tarafında bizimkile çok kötü niyetli görülüyor , kart bombardımanına maruz kalıyoruz.

yavuzbaha
21.12.2014, 19:10
Kusura bakmada, dokunmanın faul olduğu bir spor değil futbol başka birşeyi yorumlamayı dene. Kuralları değil taktiksel yorum yap bence. O pozisyona penaltı diyen kişi ancak Fenerli felan olabilir.
ayıp ediyorsun
senin gibi düşünmeyen herkes fenerli mi
tayyip gibisin akpartili olmayan herkes vatan haini

kudu_61
21.12.2014, 19:11
Fazla lafa gerek yok eğer kaleci yetiştireceksek bu ibrahim olmalı
sol bek oynatacaksak bu isak olmalı
burcu gelene kadar salih ön libero olmalı
sefa kanat gibi kanat olmalı adam gibi ortalar açmalı
gerisi gelir zaten

ibo
boss-medjani-belkalem-isak
salih
sefa-özer-ekici-yusuf
yatabare

David_LuiZ4
21.12.2014, 19:11
Kaybedeceğimiz bir maçtı..Ligin en dandik takımlarından Rize bile savunmanın arkasına yerden havadan derin pas atarak çok pozisyon bulmuştu..Bursa'da volkan ozan bakambu önlerinde fernandao gibi araya kaçan içe kateden oyuncuların fazla olması sonumuzun bjk maçı gibi olacağını düşünmüştüm..Öylede oldu fakat Bursa takım savunmasında bjk gibi toplu değil olmadığı için maç 3-3 bitti..

Ersun Yanal takımı 8 kişiyle rakip sahada tutmak istiyor oynatmak istiyor ama takımın stoperleri ve bekleri buna hazır değil uyumsuz..Ondan önce Constant tam 1 kesici değil..Son 3 maça bakın rakip topu kapıp kontraya çıktığında stoperin biri basmaya giderken diğeri bizim kaleye çekiliyor sonucunda ofsayt bozuluyor rakip isabetli derin pas attığında 3 e 1 2 ye 1 yakalanıyoruz..Gerisi rakiplerin beceri ya da beceriksizliğine kalıyor..Sadece stoperlerde değil Bosingwa da 4 lü savunma çizgisini çok bozuyor..İki stoperle geride durup bekleride oyuna dahil etmen için Puyol-Egemen tarzı stoperin olmalı..Bunu Barça yapıyordu..Hoca ligde Barça olmadıgını biliyor da rakiplerde o kadar salak değil yani..Üstelik kalende de temel kaleci özelliklerinde bile sıkıntısı olan biri var..Fatih'in sık ileri çıkması kendi isteğinden değil hocadan kaynaklanıyor geride bıraktığı iki adama liberoluk yapsın diye..
Tamam Ersun güzel şeyler düşünüyor ama bu stoperlerle Atik-Constant kesiciliğiyle bu olmaz iyi depar atan oyuncuları olan üst düzey takımlardan tarihi fark yeriz..Bakalım hoca devre arası nasıl adamlar isteyecek görelim..

kudu_61
21.12.2014, 19:12
ayıp ediyorsun
hızlı tren eskişehir e uğramıyor mu ?

TSezgin61
21.12.2014, 19:13
Su anlasildiki, henüz 4-3-3 taktigi oynayacak bir takim degiliz.

Yusufun arkasinda ishak oynamaya baslayinca iyice baski altina aldik bursayi. Bu arada ishakinda yedek oyuncu olmadigini birkez daha gördük.

Ersun hoca artik fenerdeki sistemden vazgecse iyi olur. Hücuma dönük Bek'i, hücum oyuncusuyla oynayamazsin, yusuf gibi nerde duracagini bilmez. Bosingwa gibi, gökhan gönül gibi defans oyuncularinla oynarsin...

Biz yine söyle ciksak saglam olur,

Bose...xxxx...xxxx....ishak
..............constant...........
Sefa....mehmet...özer...yusuf
...............cardozo.............

mekatronik
21.12.2014, 19:13
Savunan kim? Kaleci kötü zaten. Onur'la kıyaslamayın bu daha saçma. Ben hiçbir takımın kalecisinin bu kadar rakiple karşı karşıya kaldığını görmedim uzun zamandır. Bu savunma mı be 2 pasla karşı karşıya kalıyorlar. Kalecin zaten kötü. İşin bu boyutundan bahsediyorum.

2.golu düşün, yusuf yetişmiş orda, sen ceza sahası dışına çıkıyorsun, bekle kalede vursun bakalım ne kadar vurabilir yusuf ordayken, bir pozisyonda değil 6 -7 tane aynı şekilde hatalı çıkışı var, taaki medjani fırçalayana kadar. kaç maçtır aynı golleri yiyor, kaleci antrenörü hiç mi uyarmaz. Eğer ki uyarılıpta yapıyorsa koyarsın kaleye ibrahimi o da en fazla 3 yer.

F. Yıldırım
21.12.2014, 19:15

O pozisyon penaltı değil ama Fatih öyle gözükmesine imkan verdi.
Top yerde Fatih Belluschi'nin kalçasına dokunuyor.

Hakem orada hamlenin şiddetini tespit edemez sadece o hamlenin neden yapıldığına karar verir.

Varlıbaş61
21.12.2014, 19:15
Kaleci gerçekten de çok kötü .. Rezalet ötesi .. Yalnız ana sorun bence bu defansın hali ? Her maç bu kadar pozisyon verilir mi ?

outlaws61
21.12.2014, 19:16
Başımıza ne geldiyse Sir Mustafa Reşit Akçay takımın başına geldikten sonra geldi.

Fatih,Abdulkadir,Kadir Keleş,Mustafa Akbaş,Caner Osmanpaşa vs vs içlerinden bir Yusuf iyi çıktı o da zaten ne olduğunu 1461'de oynarken belli ediyordu.

Şimdi her gelen hoca 1-2 bunları temizlemeye çalışıyor.

Öze dönmeyelim artık yeter sırf Trabzonlu diye değil futbolcu olduğu için şu oyuncuları takıma alalım.

homosapiens
Vahid hocanın sıkıcı ve defansif oyun anlayışından Ersun hocanın defans yapmayı bilmeyen, her maç goller yiyen dağınık takımına evrildik..

Anlayamıyorum yani, yok mudur bunun orta yollusu, bizim takımımız neden kontrollü oynayıp bir gol atıp oyunu rölantiye alıp 1-0 bitiremiyo maçı

Çok şey mi istiyoruz

Antonio
belkalem neden yoktu?

toksoy61
21.12.2014, 19:17
transfer dönemi defansif orta saha diye bir yerlerimizi forum olarak yırttık. süper zekalılar gitti yatabare ile waris i aldılar. bunlar normal insan kadar bile futboldan anlamıyorlar. iddia ediyorum waris 6'e vereceğimize 3-4 milyona orta saha alsaydık liderle aramızda bu farkın yarısı olmazdı. şimdi orta sahada fatih atik-salih özer ile idare etmeye çalışıyoruz.

Varlıbaş61
21.12.2014, 19:18
Özeti izlerken gördüm .. Şenol güneş Sefa ile Bursalı oyuncunun mücadelesinde " hocam el , el " diye bağırmış .. Kendi oyuncusu el ile oynamışken hem de .. Acaba kendisini bizim teknik direktör mü zannetti ;)

#10 Fietra
21.12.2014, 19:19
Başımıza ne geldiyse Sir Mustafa Reşit Akçay takımın başına geldikten sonra geldi.

Fatih,Abdulkadir,Kadir Keleş,Mustafa Akbaş,Caner Osmanpaşa vs vs içlerinden bir Yusuf iyi çıktı o da zaten ne olduğunu 1461'de oynarken belli ediyordu.

Şimdi her gelen hoca 1-2 bunları temizlemeye çalışıyor.

Öze dönmeyelim artık yeter sırf Trabzonlu diye değil futbolcu olduğu için şu oyuncuları takıma alalım.

Üstte de yazdım böyle yorumlar yapılacağını bildiğim için :) Bugünkü 3 golde Trabzon menşeli futbolcudan ? tesadüf galiba.

mekatronik
21.12.2014, 19:20

o pozisyona penaltı diyorsanız yorumculuğu da bırakın, maç izlemeyi de

Adem Akyüz'
21.12.2014, 19:21
Fatih Öztürk; yediği 3 golün yanı sıra 4 tane yüzde yüz pozisyon var, medjaniye dua etsin, kariyeri bugün bitebilirdi.
Boss ; son birkaç maç olduğu gibi etkisizdi.
Medjani; Fatih Öztürkün hatalarını kapatmaktan oynamaya fırsat bulamadı.
Akbaş; attığı gol güzeldi, uzak köşeye usta işi vuruş, defansta ise yokları oynadı, bir pozisyonda bile yoktu. Yerine hızlı bir stoper lazım mutlaka, belkalem ve hızlı stoper bizim oyun yapımıza göre ihtiyacımızı rahat görür.
İshak; çok iyi oynadı,çok hırslıydı, yusufla beraber takımı ateşleyenlerden idi, ilk 11'i hak ediyor.
Fatih Atik; Direkt olarak bir etkisi görünmese de bu kadar çok kontra yememizin sebebidir, bu bölgeye tam anlamıyla uyacak adamı kiraya verdik malesef
Constant; herkesin aksine ben beğendim, son yarım saat Bursanın sağdan gelmesini önledi
Ekici; Her zamanki oyununun bir tık altındaydı, mücadele gücü gittikçe artıyor.
Yusuf; İlk yarıda bekte oynarken sürekli arkasına adam kaçırdı, açığa geçince kendini buldu, çok hırslıydı.
Sefa; oynamadı sanırım !
Yatabare; çok etkisizdi, altıpastan kaçırdığı pozisyon olmayan saçlarımı yoldurttu, Ersun hocanın tepkisi çok iyiydi :)
Waris ; sanırım çok büyük bir kazık yedir ruslardan, katara kitleyebilirsek büyük başarı olur.
Fatih'i savunmak için söylemiyorum ama bir stoper nasıl bir kalecinin hatalarını kapatıyor. Hatırladığım kadarıyla öyle çizgiden çıkarılan top da olmadı maçta :D

outlaws61
21.12.2014, 19:21
Üstte de yazdım böyle yorumlar yapılacağını bildiğim için :) Bugünkü 3 golde Trabzon menşeli futbolcudan ? tesadüf galiba.

Gollere eyvallah ama oynadıkları oyun ortada 1461den gelen Yusuf hariç hangi adam takıma katkı verdi ?

Çağatay_
21.12.2014, 19:23
Vahid hocanın sıkıcı ve defansif oyun anlayışından Ersun hocanın defans yapmayı bilmeyen, her maç goller yiyen dağınık takımına evrildik..

Anlayamıyorum yani, yok mudur bunun orta yollusu, bizim takımımız neden kontrollü oynayıp bir gol atıp oyunu rölantiye alıp 1-0 bitiremiyo maçı

Çok şey mi istiyoruz

Aslında bu Türk futbolunun genel sorunu. Bir zamanlar milli takım böyleydi. Şimdi ne olduğunu pek önemsemiyorum :D

Bu dediğiniz işi iyi yapan takım Zico'lu fb diyebiliriz, olgun bir futbol oynuyorlardı.

Ama bizim ülkede işler genelde kaos futbolu şeklinde ilerliyor.

Çağatay_
21.12.2014, 19:24
Fatih'i savunmak için söylemiyorum ama bir stoper nasıl bir kalecinin hatalarını kapatıyor. Hatırladığım kadarıyla öyle çizgiden çıkarılan top da olmadı maçta :D

Şöyle olabilir, mesela kaleci boşa çıkar, rakip dokunsa gol olacaktır ama defans bir şekilde vurdurmaz.

Veya kaleci boş yere çıkıp her yeri boşaltır, rakip pas verir ama son anda defans araya girer...

Bugün her ikisi de yaşandı.

Ali YİĞİT
21.12.2014, 19:25
Costant'ın son zamanlarda ki Colman'dan hiçbir farki yok.

mekatronik
21.12.2014, 19:25

ilk yarı sağdan gelen atakta yine o mal çıkışlarını yaptığı pozisyonda topun bomboş pozisyondaki adama gitmesini engelleyerek kapattı, 2.yarı yine aynı şekilde bu sefer soldan. Araya girmese kalede kaleci yok illa çizgiden çıkması mı gerekiyor.

delikoyun
21.12.2014, 19:26
bu takımın stopere ve ön liberoya ihtiyacı var

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 19:27
ayıp ediyorsun

Kusura bakma abi, ama penaltıyla hiç alakası yok. Sadece dokundu. Ne itti ne çekti attı kendini.

#10 Fietra
Gollere eyvallah ama oynadıkları oyun ortada 1461den gelen Yusuf hariç hangi adam takıma katkı verdi ?

Hangisine şans verildi ki ?

Barış Memiş - Serdar Gürler
Gökhan Alhas / Abdulkadir - Fatih Atik
Sercan - Waris

karşılaştırınca giden paralara yanıyorum şahsen.

Küçük Uğur
Constant onlibero oynayamaz. Bu haliyle hicbir sekilde oynayamaz ya neyse bu konuda susmayi tercih ediyorum suanda

outlaws61
21.12.2014, 19:29
Hangisine şans verildi ki ?

Barış Memiş - Serdar Gürler
Gökhan Alhas / Abdulkadir - Fatih Atik
Sercan - Waris

karşılaştırınca giden paralara yanıyorum şahsen.

Valla kusura bakma ama Barış Memiş falan önce kendilerine bi baksınlar.

Bu takımda yeni Gökdeniz deniyordu naptı kendi kendini bitirdi.

Alt yapıda bulunan oyunculara nedense ben hiç güvenemiyorum.

Ben yıllardır hatırlamıyorum alt yapıdan bir oyuncu çıkartıp banko top oynattığımız.

Sefa Murat Dokuz
2.golu düşün, yusuf yetişmiş orda, sen ceza sahası dışına çıkıyorsun, bekle kalede vursun bakalım ne kadar vurabilir yusuf ordayken, bir pozisyonda değil 6 -7 tane aynı şekilde hatalı çıkışı var, taaki medjani fırçalayana kadar. kaç maçtır aynı golleri yiyor, kaleci antrenörü hiç mi uyarmaz. Eğer ki uyarılıpta yapıyorsa koyarsın kaleye ibrahimi o da en fazla 3 yer.
Haklısınız. Zaten benimde söylediğim şey aynı kaleyi terkemesini bilmiyor hemde hiç. Ne zaman çıkacağı konsunda bi fikri yok. Baskı altına girince hepten saçmalıyor.

Furkan Dündar
Devre arası acil ön libero almamız lazım maç hakkında ki tek yorumum bu

Waris papa satılsın

Constant ise çözemedik gitti

Oruç
21.12.2014, 19:34
Yavaş yavaş hoca karşıtları ortaya çıkmaya başlamış. Ha gayret 25. hafta onu da gönderirsiniz artık.

Tolga Kurt
21.12.2014, 19:35
Valla kusura bakma ama Barış Memiş falan önce kendilerine bi baksınlar.

Bu takımda yeni Gökdeniz deniyordu naptı kendi kendini bitirdi.

Alt yapıda bulunan oyunculara nedense ben hiç güvenemiyorum.

Ben yıllardır hatırlamıyorum alt yapıdan bir oyuncu çıkartıp banko top oynattığımız.

Yusuf Erdogan ?

cakalkerem
inanamıyorum takım oynamaya başlıyor 1-0 öne geçiyor...

kalecinin gereksiz bir hareketi...penaltı....olmaz bu kaleci ile olmaz her pozisyonu hata..

3 dakika geçiyor araya bir pas...yusuf ortalarda yok adamlar sol kanadımızı yol gecen hanına cevirdiler....

neyse 2-2 oluyor...

bastırıyorsun ikinci devrenin başında....mustafaya bagırıyorum ekrandan indir adamı ye sarıyı diye o ne yapıyor...adamı kaçırıyor gol yiyoruz hem de kimden volkan dan kaleci yine boş....

ufff..

bu fatihle çok işimiz var..

ersun hoca bu kevina 90 dakika nasıl dayandı anlaşılır gibi değil......yürüyen ruh gibi adam.....

defansımız tel tel dökülüyor.....

yazık be birde hakemler şerefs...lik yapıyor...

zahido
constant- ekici- ozer soner bu futbolcularin alayi amf oynar. Ayni mevkinin oyunculari ve soner haric hepsi ilk11de oynayinca bocalamamiz cok normal.

cakalkerem
21.12.2014, 19:38
constant takımın el freni bence oynamıyor koşmuyor kıçını adama dayıyor

bu maç yaptıkları içler acısıydı anlayamadım

Hekimoğlu
21.12.2014, 19:39
Büyük bir kaleci sorunumuz var takımın bütün moralini bozuyor kalede Onur olsa çok daha güvenli moralli bir takım olacağız ama maalesef,Constant ise çayırda çimende kendi başına takılır gibi ağır umursamaz yetenekli ama gamsız bir adam.

inadina61_08
21.12.2014, 19:40
inanamıyorum takım oynamaya başlıyor 1-0 öne geçiyor...

kalecinin gereksiz bir hareketi...penaltı....olmaz bu kaleci ile olmaz her pozisyonu hata..

3 dakika geçiyor araya bir pas...yusuf ortalarda yok adamlar sol kanadımızı yol gecen hanına cevirdiler....

neyse 2-2 oluyor...

bastırıyorsun ikinci devrenin başında....mustafaya bagırıyorum ekrandan indir adamı ye sarıyı diye o ne yapıyor...adamı kaçırıyor gol yiyoruz hem de kimden volkan dan kaleci yine boş....

ufff..

bu fatihle çok işimiz var..

ersun hoca bu kevina 90 dakika nasıl dayandı anlaşılır gibi değil......yürüyen ruh gibi adam.....

defansımız tel tel dökülüyor.....

yazık be birde hakemler şerefs...lik yapıyor...

2. golde kaptırılan bir top ve öncesinde bizimkilerin yediği bir çalım vardı ki, yuh orada o çalım yenmez dedik izlerken, zaten sonrası gol oldu.

ama bizde sol kanadı çok iyi kullandık normalde sağda bosiden yapmasına alıştığımız şeyleri ishak ve yusuf yapmaya çalıştı hücum yönünde fenada değillerdi.
dediğin gibi defans ama en önemlisi ön libero denilen yer, topu alan defansın önüne sorgusuz gidiyor, bunu yapan her takım rahat gol yer, rakipler oralardan iyi şut atamıyorlar bir de fantastik işlere giriyorlar da defomuz fazla çıkmıyor, napoliye böyle çıkalım yarım saat sonra felaketi izliyor oluruz.
constantı; adriana sabredelim adamda kumaş var diye geçirdiğimiz zamanlara benzetiyorum adam kibarcık, o bölgede taş gibi oynayacaksın. o yüzden devre arası hazır da top oynayabiliyorken, daha hazırını alarak kullanabiliriz, para da eder :D

kudu_61
21.12.2014, 19:41
fatih'i savunmak için söylemiyorum ama bir stoper nasıl bir kalecinin hatalarını kapatıyor. Hatırladığım kadarıyla öyle çizgiden çıkarılan top da olmadı maçta :d
vallaha yediği ilk gol kaleci hatası o topu ya çok net alacaksın ki rahat yada havaya güvenmiyrsan yumruklayacaksın
ki geçen maç 3 bu maç 2 yan top hatası
bence dursun yedek bizde 19 yaşında kaleci alıştıralım 27 değil

Ehrimen
21.12.2014, 19:43
Doğru düzgün tecrübesi hiç yok kalecimizin, ve ligde rakiple en çok karşı karşıya kalan kaleci, üst düzey bir yeteneği yok. Kaleyi terketmesini bilmiyor. Buna rağmen bence 10 maçtır en çok kurtarış yapan kalecidir, en çok gol yiyen kaleci olduğu gibi.

Hocam bırak artık şu adamı savunmayı, bütün yapılan planların içine ediyor. Yok, olmaz bu adamdan kaleci.

Kaleye Constant geçsin, o da 3 gol yer. Bir eksisi olmaz Fatih'den.

Oruç
21.12.2014, 19:44
Constant terlemeden maçı bitiriyor. Yok böyle umursamazlık. Derdi ne çok merak ediyorum. Çuvalla para alıyor adamda tık yok. Ayıptır.

Kazım Bostan
21.12.2014, 19:44
bu ishak bi gayret etse biraz şu umarsızlığı atsa üzerinden vazgeçilmez olur...

yorumsuz6117
21.12.2014, 19:45
Ekici cezalı mı ?

Sibel
21.12.2014, 19:46
Ekici cezalı mı ?

Evet.

Yıldıray Emanet
21.12.2014, 19:46
Anderlecht Acheampong'u 3 kuruşa aldı bizim Waris'i 3'e katlar hız ve teknik konusunda

Kazım Bostan
21.12.2014, 19:47
Constant terlemeden maçı bitiriyor. Yok böyle umursamazlık. Derdi ne çok merak ediyorum. Çuvalla para alıyor adamda tık yok. Ayıptır.

bu benim çok dikkatimi çekti, vahid hoca (maçtan önceki basın toplantısında) bunlar yedekti dediği maç başladı bu hali. çok ekstrem şeyler yapmaya çalışmaya başladı o maçtan beridir. sonra formunu kaybetti.

biltrabzon
21.12.2014, 19:49
Haciosman gidersek Vahid le beraber gideriz,aralikta sampiyonluk yarisinda yoksak istifa ederim demisti.Bu durumda; Faruk Özak icin söyledigi seccadeli sahtekar lafi kendisi icin gecerli mi acaba,bunu bu sahisa soracak bir babayigit gazeteci varmidir?

gökçay61
21.12.2014, 19:50
tolgayı bjk ye satanlar varya vahidin aradığı hainler onlardı bence. waris hepimize geçmiş olsun 6 milyona katar istiyosa bence hemen verilmeli. bu takıma yerli stoper ve forvet, kaleci ve ön libero lazım. fatih atik ve waris şuan için gidecekler listesinin ilk sırasını oluşturuyor. yatabare kurtarıcı bir forvet olabilir mi? bence olamaz. o yüzden yerine yine bir türk (muhammed) alınmalıdır.

Yıldıray Emanet
21.12.2014, 19:51
Ayrıca bundan sonra hiçbir transfere çok iyi oldu bunu aldığımız çok iyi oynuyo falan demicem kime iyi dediysem şuan sövmekle meşgulüm gece ile gündüz gibi fark oluyo performanslarında

Uğur Gündüz
21.12.2014, 19:51
Ikinci Atik vakasını yaşıyoruz. Sert desen sert değil, teknik desen teknik değil sadece kuru kalabalık olduğu için az orta sahaya basan her takım madara ediyor bizi. Kaleci olanı da her maç bir halt yediğinden maç kazanmamız en az 3 gole BAKIYOR ki bu akşam o da yetmedi. Oysa o Saçma ilk golü yemesek maç en az 3'e giderdi.

Kısaca kalecisiz olmuyor abi!

serdaracıl
21.12.2014, 19:52
Anderlecht Acheampong'u 3 kuruşa aldı bizim Waris'i 3'e katlar hız ve teknik konusunda

Warisin hesabini bakalım nasıl verecekler

Yıldıray Emanet
21.12.2014, 19:53
Waris dedikleri gibi bi paraya satılabilcekse satıp orta sahaya 1 değil 2 adam almaları lazım ileriyi bi şekilde idare ederiz . Stoper'de şart tabi

F. Yıldırım
21.12.2014, 19:53
Haciosman gidersek Vahid le beraber gideriz,aralikta sampiyonluk yarisinda yoksak istifa ederim demisti.Bu durumda; Faruk Özak icin söyledigi seccadeli sahtekar lafi kendisi icin gecerli mi acaba,bunu bu sahisa soracak bir babayigit gazeteci varmidir?

Bak bu yoruma katılırım.

Oğuz B.
21.12.2014, 19:54
Yatabare ve Atik o pozisyonları gole çevirmeliydi.

Sağlık olsun, yapacak bir şey yok.

cakalkerem
21.12.2014, 19:54
onu bunu bilmem...

kevin duruyor fatih hep hatalı.....sol kanat ishak-yusuf iyi çalıştı..

özer sahada yok...
ekici ye yazık oluyor....

mejdani iyi mucadele etti....

3-4 adam lazım devre arasında

inadina61_08
21.12.2014, 19:55
tolgayı bjk ye satanlar varya vahidin aradığı hainler onlardı bence. waris hepimize geçmiş olsun 6 milyona katar istiyosa bence hemen verilmeli. bu takıma yerli stoper ve forvet, kaleci ve ön libero lazım. fatih atik ve waris şuan için gidecekler listesinin ilk sırasını oluşturuyor. yatabare kurtarıcı bir forvet olabilir mi? bence olamaz. o yüzden yerine yine bir türk (muhammed) alınmalıdır.

Soner, Emre, Zeki, affedilmeyecekse yumlu ilk 4'ümüz olmalı. sonrası iyi para veren olursa waris, constant, ferhat. etti 7, bunlardan gelen parayla bir yabancı iki yerli aldık mı gelecek yılın şampiyon kadrosunu kurduk demektir. Erkan zengin diyorlar ama daha iyisini yurt dışında buluruz 2 fazla veririz yaşı daha genç buluruz
Fatih Atik konusunda da herkesle ayrılabilirdim ama adam elinden geleni yaptı, gelmiş 30 yaşına belki de ilk kez oralarda oynuyor. kendi oraya alışık değil bir de constant gibi adamı kollayacak, açıklarını kapatacak.....vs vs vs.

Yıldıray Emanet
21.12.2014, 19:56
Orta sahada hem koşan hem mücadele eden hemde pas atmasını bilen 1 adam almadılar Fatih Atik'ten orta saha yaratmaya kalktılar

Sibel
21.12.2014, 19:57

Özellikle birinci cümleniz için tebrik ediyorum.
Bu takıma iki kaleci fazla yeaaa.

mustafakaya
21.12.2014, 19:57
Tolga'yı satarak trabzonspora iyi bir yedek kaleciyi çok gören zihniyet bu maçı kaybetmiştir.

gökçay61
21.12.2014, 19:58
özer ve ekici oldumu ortasaha çok yumuşak oluyor herkes eziyor. bu takıma 2 tane 10 numara fazla. özer kesilmeli bence yerine çift ön liberoya dönülmeli. bjk nın sisteminde oynamalıyız.

tranfer kaleci
bosi--belkalem--musa--ishak
-----bource---salih-------
sefa-----mehmet-------yusuf
------cardozo---------

serdaracıl
21.12.2014, 19:59
Tolga'yı satarak trabzonspora iyi bir yedek kaleciyi çok gören zihniyet bu maçı kaybetmiştir.

Sadece bu maçı mı? Sezon gitti. Üstelik rakibine veriyorsun

ts_tuncay_ts
21.12.2014, 19:59
Onların verilmeyen golu çok konuşuluyor ama o pozisyonun öncesi kornerin olma sebebi zaten ofsayt...

http://i60.tinypic.com/1zh1dn9.jpg

dağlıca61
21.12.2014, 20:00
Bu akşam Yatabare,Costant,Varis'in iyi bir hareketini gören varmı,bence yok.