PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu | Bursaspor 3 - 3 Trabzonspor l STSL 14.Hafta l

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

serdaracıl
21.12.2014, 20:02
Bu akşam Yatabare,Costant,Varis'in iyi bir hareketini gören varmı,bence yok.

Ben warisin kendisini göremedim. O kadara hızlı ki gözle görülmüyor

inadina61_08
21.12.2014, 20:03
Bu akşam Yatabare,Costant,Varis'in iyi bir hareketini gören varmı,bence yok.

Rakipler için müthiş bir iş yaptı yatabare, 5 metreden topu tribünlere gönderdi. birde bomboş kafa vuruşu vardı, kalecinin kucağına gitmişti. kahvede izlerken Umut bulutu niye sattık ki biz dedim, millet güldü, neden güldü onu da anlamadım :o

Küçük Uğur
21.12.2014, 20:04
Topla oynama 61 e 39 ustunuz. Tek sorunumuz onliberosuz oynuyoruz olmuyor ne f.atik ne de constant orda dursa da dizilisde oranin adami degil. Bu takima 1 kaleci 1 onlibero ki bourceanu yeter bir de stoper turk bu da serdar tasci olmali alin ve yaslanin arkaniza bu kadar topla ilerde oynayan takim kaybetmez onlibero ve kalecin olmazsa.Tek sorun bu ama transfersiz olmuyor iste nabalim. Constant Waris ve Yatabare ye teklif varsa düşünmeden gitmeliler. Olmuyor Constant 'in bolgede Ekici Ozer var bize gerek yok defansif yonu sifir adamin ve vurdumduymaz.

Oruç
Tolga'yı satarak trabzonspora iyi bir yedek kaleciyi çok gören zihniyet bu maçı kaybetmiştir.

Bunu bizim çok bilen taraftara da sormak lazım. İki iyi kaleci fazlaymış bize.

Sefa Murat Dokuz
Onların verilmeyen golu çok konuşuluyor ama o pozisyonun öncesi kornerin olma sebebi zaten ofsayt...

http://i60.tinypic.com/1zh1dn9.jpg

Maç içinde yazdım bu pozisyonu. Korner oldu bunun devamı ofsayattı.

devran
Arkadaşlar maçtaydık öncelikle şunu söyliyim sucuk olduk :D Ama atmosfer ve taraftar iyiydi.

Penaltı poisyonu gözümüzün önünde oldu. Bursalı oyuncu, bariz kendini yere bıraktı yüz ifadesinden, vücudundan heryerinden anlaşılıyordu.

Fatih ilk 2 golde bariz hatalı, 3. golde de yetersiz kaldı. Kaleye gelen her topta hop oturduk hop kalktık. Acilen kaleci işini çözmemiz lazım.

gökçay61
21.12.2014, 20:05
Rakipler için müthiş bir iş yaptı yatabare, 5 metreden topu tribünlere gönderdi. birde bomboş kafa vuruşu vardı, kalecinin kucağına gitmişti. kahvede izlerken Umut bulutu niye sattık ki biz dedim, millet güldü, neden güldü onu da anlamadım :o

umut yisyiri bir zenci değildi ondan..

zwartezee
Varis'e 6 veren varsa. Yanında Yatabare eşantiyon olarak verilsin.

dağlıca61
Tolga ve Onur ikisi birden Trabzon'a fazla diyenler neredesiniz.İHO Tolga'yı hatır gönül için Beşiktaş'a peşkeş çekti.

Emre İskender
21.12.2014, 20:06
Bir Zamanlar Fatih diyince akla gelen

http://www.61saat.com/images/haberler/16804.jpg

Şimdi Fatih diyince akla gelen

http://spordefteri.com/resimler/g/big/fatih-atik-resmen-trabzonspor-da-12571.jpg

http://www.turkiyesporgazetesi.com/wp-content/uploads/2013/01/fatih-%C3%B6zt%C3%BCrk.jpg

F. Yıldırım
21.12.2014, 20:08
Tolga ve Onur ikisi birden Trabzon'a fazla diyenler neredesiniz.İHO Tolga'yı hatır gönül için Beşiktaş'a peşkeş çekti.

ama... ama top yuvarlak IHO değil

Bir Zamanlar Fatih diyince akla gelen

http://www.61saat.com/images/haberler/16804.jpg

Şimdi Fatih diyince akla gelen

http://spordefteri.com/resimler/g/big/fatih-atik-resmen-trabzonspor-da-12571.jpg

http://www.turkiyesporgazetesi.com/wp-content/uploads/2013/01/fatih-%C3%B6zt%C3%BCrk.jpg

Tebrikler güzeldi.

bariskaratas
21.12.2014, 20:08

2. golu de onun yuzunden yedik

Oruç
21.12.2014, 20:09
Trabzonspor kalesi bu kadar ucuz olmamalı. Yok şampiyonluk istemiyorsak Fatih'le devam.

gökçay61
21.12.2014, 20:10
yalnız bu zamana kadar oynanan tüm maçlar göstermiştir ki yatabarenin en formda olduğu hal cardozonun sol ayak serçe parmağı bile olamaz. adamın ölüsü 3 defansı kendine hapis ediyo ve başkası boş kalıyor. neyse eskişehir maçında ersun hoca inş ishak-yusuf 2 lisini solda, ibrahimi kalede, cardozoyu forvette ve ön liberoda salihi oynatarak maça başlar.

Sibel
21.12.2014, 20:10

Tolga kendini feda etti.
Yoksa Onur giden kişi olacaktı.

Napoli
21.12.2014, 20:14
Seneye,İHO'ya rağmen şampiyon olabiliriz

Napoli
21.12.2014, 20:16
İHO'yu zerre sevmem,Ama Tolga mevzusunda baskana sallamak yersiz,Tolga kendisi gitti,tıpkı Selçuk İnan gibi...Gözümde zerre değeri yoktur.

bahadır2561
Tolga kosa kosa gitti Istanbul'a

oflubektas
Bardağın boş tarafını herkes yazmış zaten. Ancak her iki takımın hocasını da, iyi niyetle mücadele eden oyuncuları da takdir etmek lazım, çok güzel bir maç izledik. Hem de maçın önüne geçecek kadar rezil hatalar yapan hakeme rağmen.

Teknik ayrıntıya girmek de istemiyorum, ancak sahanın yıldızı müthiş enerjisi ve kazanma azmiyle Yusuf Erdoğan'dı. Koçum aslanım yiğidim şahanım benim :)

serdaracıl
Tolga kendini feda etti.
Yoksa Onur giden kişi olacaktı.

Be öyle düşünmüyorum bence ilk firsatta koşa koşa istanbula gitti

Küçük Uğur
21.12.2014, 20:19
Bu takim icin efsane o yagmurda takimini destekleyen taraftardir gidenin yolu acik olsun 10 yil para alip 2 yil kalecilik yapan adam benim gozumde birak efsaneyi bir topcudan oteye gecmez.

fanatikdevri
21.12.2014, 20:28
Evet bu maça gidip takıma destek olan çilekeş taraftarımız,baş tacısınız.İyiki varsınız.
Bursaspor'un kadrosu çok iyi bence.Devre arası sol açık alıp yürürler.Alt yapıdan da sağlam adam çıkarıyorlar.Ozan Tufan da geleceği olan bir çocuk.

Sibel
Be öyle düşünmüyorum bence ilk firsatta koşa koşa istanbula gitti

Maalesef bu benim düşüncem değil.
Sıcağı sıcağına alınan bilgi.

Enes Başkaya60
Sosa güzel gol attı sekistas 2 yaptı...

gökçay61
21.12.2014, 20:31
tolga kendi gitmiştir. bjk ya gitmiştir. ama türkiyenin en iyi 2 kalecisinden birisini bjk ye peşkeş çekmek ne demektir? anadolu takımları kaliteli yerli oyuncularını ist takımlarına gönderince ne salak la bunlar diyordum. tolga olayında da bizim yönetim aynı hakareti hak etmiştir. biz bjk ile aynı durumda olsak tolgayı bize kaça satardı? yada satarmıydı bunu bilmek lazım. tolga şuan kalede olmasa ya cenk malı yada yabancı bir kaleci olacaktı kalede ve bu da bjk nın bizim durumumuzda olması demekti. neyse tolgaya mutluluklar dileyip kendi yolumuza bakmalıyız. işin özeti bu fatih ile bu gemi yürümez. trabzon takımları dışında bir takıma bonservisi ile satılmalıdır.

Arif Timurcioğlu
Tolga kendini feda etti.
Yoksa Onur giden kişi olacaktı. Ne alaka allah aşkına :)

Enes Başkaya60
Tolga kosa kosa gitti Istanbul'a

Gitmedi kardeşim zorla sattilar gitmezen Rusya ya gondeririz dediler ses kayıtları var bunu demeyin bari...

artvints
21.12.2014, 20:32
stoper lazım, önlibero lazım.alt yapıdan bedava serdar aziz ve ozan tufan diye adam çıkarıyorlar. bizim oralar boş.alttan gelecek oyuncu gözükmüyor. gelecek karanlık.sürdürülebilir bir durum yok.borç artıyor. bunlar düzgün şekilde tartıılması lazım ama kongre ergenlerin atışması gibi kavga kıyamet geçiyor. sonra şampiyonluk bekle.

Fatih Çelik
21.12.2014, 20:34
stoper lazım, önlibero lazım.alt yapıdan bedava serdar aziz ve ozan tufan diye adam çıkarıyorlar. bizim oralar boş.alttan gelecek oyuncu gözükmüyor. gelecek karanlık.sürdürülebilir bir durum yok.borç artıyor. bunlar düzgün şekilde tartıılması lazım ama kongre ergenlerin atışması gibi kavga kıyamet geçiyor. sonra şampiyonluk bekle.

Abdullah Karmil? :)

artvints
21.12.2014, 20:35
Abdullah Karmil? :)

neyse şimdi :)

Fatih Özkan

Katılıyorum.
Tolga'ya da helal olsun.
Resmen fırsatını buldu kaçtı gitti.
Efsane falan da olduğuna katılmıyorum.
50 - 60 maça çıkmak ile efsane olunmuyor!
Tolga'dan nefret ediyorum desem yeridir! Kendisini zerre samimi bulmuyorum.

fanatikdevri
Gitmedi kardeşim zorla sattilar gitmezen Rusya ya gondeririz dediler ses kayıtları var bunu demeyin bari...

Bu adamlar varken giden kendini kurtarır.Kimseye suç bulmaya gerek yok.

Sibel
Ne alaka allah aşkına :)

Tolga zorla satıldı.
Bunu herkes bilmez. Tolga hain ilan edildi bu yüzden.
Ama hiçbir suçu yok.
Gündemdeki ilk ismin Onur olduğunu da bilmedikleri gibi.

Erdal DİLEK
21.12.2014, 20:36
Sosa güzel gol attı sekistas 2 yaptı...

Bunu da yaz enes :))

Fatih Çelik
21.12.2014, 20:37
Tolga'yı paralelciler sattı ! Oyun büyüktü. . :)

arifberkay
21.12.2014, 20:37
Constant terlemeden maçı bitiriyor. Yok böyle umursamazlık. Derdi ne çok merak ediyorum. Çuvalla para alıyor adamda tık yok. Ayıptır.

Peki benim bu adama 2 hafta önce isim vermeden futbol fahişesi demem 1 haftalık ceza sebebi midir?Cevap bekliyorum

bordomavi1
21.12.2014, 20:38
https://twitter.com/ZaytungSpor/status/546674999776796672

Fatih Özkan
Büyütülen, yerlere göklere sığdırılamayan Bursa bu muydu yani ?
Adamlar 2. yarı yattı resmen...
Şenol Hoca her takımı böyle oynatıyor demek ki...
Adamlara 2. yarı nefes aldırmadık.
Yatabare'ye düşen 2 pozisyondan biri Cardozo'ya düşmeliydi...

fanatikdevri
Tolga zorla satıldı.

Bunu herkes bilmez. Tolga hain ilan edildi bu yüzden.

Ama hiçbir suçu yok.

Gündemdeki ilk ismin Onur olduğunu da bilmedikleri gibi.

Onur'u ortaya attı.Yarın gidiyorum dese,niye diye sormam hatta onun adına sevinirim.

Fatih Birinci
ersun yanal adamdir ...size vahidler senollar mra lar lazim....

Fatih Çelik
21.12.2014, 20:39
neyse şimdi :)

"Bizim de Yusuf'umuz var."diyerek avutuyorum kendimi :)

laudrup61
21.12.2014, 20:39
tolga iyi ki gitmiş arkadaş. ne yapacaktı? onur gibi kaleci varken ziraat maçlarında mı oynayacaktı yedek mi kalacaktı ömrü billah? tolga bizdeyken bile adamı yerin dibine sokuyorduk, fatih'e nasıl bakılıyorsa tolga içinde aynı şeyler deniliyordu. şampiyon olurken burnu kırıldı, kırık burunla oynadı o kadar Trabzonsporludur. kimse kusura bakmasın önce taraftar kendini sorgulamalı.

taraftar olarak biz çok mu mükemmeliz peki? bursa maçında maçtan önce 3 yeriz 4 yeriz yazıldı, maçta öne geçtik takımı barça yaptınız, iyiki yatabare oynamış denildi, gol yedik millet hocaya salladı neden cardozo oynamıyor diye. taraftarda ne yaptığını bilmiyor aga.

ayrıca tolgayı kalecilik olarak çok büyütmeyin, bjk defansı bizimkinden iyi. bizim takımda şu an onur olsa çok farklı olmaz. rakibin her atağı ceza sahasında bitiyor.

Fatih K.
21.12.2014, 20:40
Bu sezon maç sonunda üzüldüğüm 3 maç var. Antep, Kasımpaşa bide bu maç. Bu 3 maçıda kazanabilirdik ve elimizdeki maçları verdik hep. Şu maçlarda aptal saptal goller yemeseydik şu anda 28 puandaydık.

Erdal DİLEK
21.12.2014, 20:41
Takim iyi yolda. Seyirciden daha iyi yolda. Bu sene bjk yi şampiyon yapacaklar zaten hazirligimizi seneue yapmaliyiz. Bu sene s. Ligine gidersek yeter...

Erdal DİLEK
21.12.2014, 20:42
Yalniz sol bekin varsa oynatacaksin. Kicindan element uydurmaya gerek yok. Bek oynamak zordur...

Sibel
21.12.2014, 20:42
Onur'u ortaya attı.Yarın gidiyorum dese,niye diye sormam hatta onun adına sevinirim.

Giderse o da hain olur.
Annesi ölüm döşeğindeyken kim yurt dışına giderdi bilemiyorum ama,
o rahmetli anneye burda söveni gördüm ben hasta iken.
O yüzden bu taraftarın ne düşündüğü umurumda değil.

PortoDeGalinhas
21.12.2014, 20:43
tolga iyi ki gitmiş arkadaş. ne yapacaktı? onur gibi kaleci varken ziraat maçlarında mı oynayacaktı yedek mi kalacaktı ömrü billah? tolga bizdeyken bile adamı yerin dibine sokuyorduk, fatih'e nasıl bakılıyorsa tolga içinde aynı şeyler deniliyordu. şampiyon olurken burnu kırıldı, kırık burunla oynadı o kadar Trabzonsporludur. kimse kusura bakmasın önce taraftar kendini sorgulamalı.

taraftar olarak biz çok mu mükemmeliz peki? bursa maçında maçtan önce 3 yeriz 4 yeriz yazıldı, maçta öne geçtik takımı barça yaptınız, iyiki yatabare oynamış denildi, gol yedik millet hocaya salladı neden cardozo oynamıyor diye. taraftarda ne yaptığını bilmiyor aga.

ayrıca tolgayı kalecilik olarak çok büyütmeyin, bjk defansı bizimkinden iyi. bizim takımda şu an onur olsa çok farklı olmaz. rakibin her atağı ceza sahasında bitiyor.
Renkdas ilk paragrafa katılıyorum ama sonuncusuna katılmak mümkün değil. Onur olsaydı suan en azından 6 puanimiz daha vardı. Ben fatih in gecmisinden şüphe duymaya başladım, bu adam bu yasa kadar kalecilik yapmış olamaz. şu özelliği iyidir diyebilecegim bir tane özelliği yok. Açık ara ligin en kötü kalecisidir bence, belki Balıkesir in ki ile kapisir

Fatih Özkan
21.12.2014, 20:46
Takim iyi yolda. Seyirciden daha iyi yolda. Bu sene bjk yi şampiyon yapacaklar zaten hazirligimizi seneue yapmaliyiz. Bu sene s. Ligine gidersek yeter...

Beni de sevindiren bu oldu.
Ersun Hoca'nın değişikliklerini beğeniyorum. Bizler gibi düşünüyor. :)
Kalede Fatih olmasa çok daha güzel şeyler olacaktı bu sezon.

Full HD
21.12.2014, 20:48
Ah Ah defan hatti ve kalecimiz cok kötü malesef.Acil transfer gerek!!!

Enes Başkaya60
21.12.2014, 20:49
Bunu da yaz enes :))

Nereye yazayım abi :-)

cakalkerem
21.12.2014, 20:50
bu hakemler sağolsunlar bize ders veriyorlar

cakalkerem
21.12.2014, 20:53
bjk 3 u attı adamlar ne rahat top oynuyor

Enes Başkaya60
21.12.2014, 20:54

Yakindir onlarinda önünü kesip sikebahce ile Gayse yi yanlız bırakırlar kardeşim...

Fatih K.
21.12.2014, 20:56
Yalnız Vahid hoca dönemindeki defans hattıyla Ersun hoca dönemindeki defans arasında dağlar kadar fark var. Aynı şekilde hücumda da inanılmaz bir fark var. Bence buda tamamen orta saha sorunundan kaynaklanıyor.

Takım defans yaparsa defansı, ofans yaparsa ofansı 10 numara yapıyor ama ikisini aynı anda yapamıyor. Takım ileri çıkınca kaptırılan toplarda rakip direk orta çizgide defansla karşı karşıya kalıyor ve ister istemez ara toplardan ciddi kontralar yiyoruz. Vahid hoca dönemindede aynı şekilde defans ağırlıklı oynarken topu ileriye taşıyamıyorduk.

Bize orta sahada rakibi karşılayabilecek ve defansla ofans arasındaki bağlantıyı kurabilecek 2 tane fiziği iyi, ortalama bir seriliğe sahip orta saha lazım. Bizim sorunumuzun %75i kesinlikle orta sahada.

asilhamsi
21.12.2014, 20:58
Giderse o da hain olur.
Annesi ölüm döşeğindeyken kim yurt dışına giderdi bilemiyorum ama,
o rahmetli anneye burda söveni gördüm ben hasta iken.
O yüzden bu taraftarın ne düşündüğü umurumda değil.

geciniz bunları.

tolga bizde sadece bir sezon dişe dokunur performans gösterdi.

bu performans nedeniyle beşiktaştan telkif aldı.

Bu teklifi kabul etti.Beşiktaşa gitmek için ugrastı.Profesyonel oyuncudur teklifi kabul etmek istemesi cok normal.

Asıl anormal olan transfer işine annesinin hastalıgı karıstırması oldu.İstanbul trabzon arası ucakla 1 saat.

Hepimiz bazen ekmek parası nedeniyle sevdiklerimizden ayrı kalıyoruz.Üstelik futbolcuların kazandıgı para pekde ekmek parası olamayacak seviyede.

Neyse konu şudur ki Tolga beşiktasa gitmek istedi ve gitti.Gidiş şekli hicde sık degidi.

Tolga Trabzonsporda efsane olacak hicbirsey yapmadı.Ne oyuncu olarak ne de kaptan olarak takıma önemli katkısı olmadı.

Bir sezon haric dişe dokunur performansıda yoktu.

Yolu acık ve bizden uzak olsun.

asilhamsi
21.12.2014, 21:00
Yalnız Vahid hoca dönemindeki defans hattıyla Ersun hoca dönemindeki defans arasında dağlar kadar fark var. Aynı şekilde hücumda da inanılmaz bir fark var. Bence buda tamamen orta saha sorunundan kaynaklanıyor.

Takım defans yaparsa defansı, ofans yaparsa ofansı 10 numara yapıyor ama ikisini aynı anda yapamıyor. Takım ileri çıkınca kaptırılan toplarda rakip direk orta çizgide defansla karşı karşıya kalıyor ve ister istemez ara toplardan ciddi kontralar yiyoruz. Vahid hoca dönemindede aynı şekilde defans ağırlıklı oynarken topu ileriye taşıyamıyorduk.

Bize orta sahada rakibi karşılayabilecek ve defansla ofans arasındaki bağlantıyı kurabilecek 2 tane fiziği iyi, ortalama bir seriliğe sahip orta saha lazım. Bizim sorunumuzun %75i kesinlikle orta sahada.

bourceanu-tolga cigerci

bence cuk diye oturur.

Sibel
21.12.2014, 21:00
Tolga'nın annesi Trabzon'da tedavi görüyordu zaten.
:)
Neyse.

asilhamsi
21.12.2014, 21:05
Tolga'nın annesi Trabzon'da tedavi görüyordu zaten.
:)
Neyse.

sizin yaptıgınız dedikodudan ibaret kusura bakmayın.

yok zorla satılmıs yok ses kaydı varmıs.

tolga besiktasa gitmek istedi ve gitti.

Artık bizim oyuncumuz degil o nedenle Beşiktaşlı tolgayı burada tartışmak abesle iştigal.

Onu yavru şikeciler tartışsın.

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 21:06

Demi Zokora'ya verilen sarının aynısını 10 kez yaptı Bjk orta sahaları kart yok. Bilal'e itirazdan sarı Oğuzhan'a Olcay'a yok. Bilal'i çekiyor adam kolundan Bilal hocam gördün diyor devam devam diyor. İlk yarı Bjk'li defans topu eliyle kesti gibi gördüm tekrarını göstermediler ilk ve tek gördüğüm açıdan bence penaltıydı, bjk nin 2.golünden önce faul felan yok Oğuzhan artislik yaptı kaptırdı hiçbişey yok. Bjk'nin 3.golünden önce olcay Bruno'dan bacak ara yiyo yada çalım yiyo net faul yapıyo itiyor alıyor topu. Vermiyor hakem. Ersan'ın 2.yarı Bruno vurcakken arkadan yaptığı şarjı Bjk'liye yapsalar penaltı çalamzsa bu hakem bişey bilmiyorum.

Fatih K.
21.12.2014, 21:07
bourceanu-tolga cigerci

bence cuk diye oturur.

Şahısların önemi yok benim için o boşluğun dolması yeterli.

Kaç yıldır forvet ve defansa kabahat buluyoruz ancak orta sahamız inanılmaz derecede iğrenç. Bütün oyunumuz Özer ve Ekicinin elinde. Eğer kalıplarına göre, üstünlük kurabilecekleri bir takım gelince çok iyiyiz ancak ortalama oynayan bir takıma karşı sahada yokuz. Defans ve forvete istediğimiz kadar yıldız dolduralım orta sahada üstünlük kurabilecek bir orta saha kuramazsak her maç dengesiz bir şekilde hüsrana uğrarız.

asilhamsi
21.12.2014, 21:08
Demi Zokora'ya verilen sarının aynısını 10 kez yaptı Bjk orta sahaları kart yok. Bilal'e itirazdan sarı Oğuzhan'a Olcay'a yok. Bilal'i çekiyor adam kolundan Bilal hocam gördün diyor devam devam diyor. İlk yarı Bjk'li defans topu eliyle kesti gibi gördüm tekrarını göstermediler ilk ve tek gördüğüm açıdan bence penaltıydı, bjk nin 2.golünden önce faul felan yok Oğuzhan artislik yaptı kaptırdı hiçbişey yok. Bjk'nin 3.golünden önce olcay Bruno'dan bacak ara yiyo yada çalım yiyo net faul yapıyo itiyor alıyor topu. Vermiyor hakem. Ersan'ın 2.yarı Bruno vurcakken arkadan yaptığı şarjı Bjk'liye yapsalar penaltı çalamzsa bu hakem bişey bilmiyorum.

cincon fenev ve yavru şikeciler bariz kayırılıyor hemde her macta.

Kayırılma sırası bazen değişiyor.

bursa macında verilen penaltı bir hafta televizyonda konuşulurdu ama emin ol kimse bahsetmeyecek.

bizim macta sosanın kırmızı kartı,törenin dirsekten sonra görmediği kırmızı kart.

liste uzar gider.

Sibel
21.12.2014, 21:09

Artık bizim oyuncumuz degil o nedenle Beşiktaşlı tolgayı burada tartışmak abesle iştigal.

Saygı duyuyorum.

selcuk
21.12.2014, 21:11
https://pbs.twimg.com/media/B5Zrg1DCYAA_IYc.jpg

İ. SARAL
21.12.2014, 21:12
Takımın en net eksiği orta saha yumuşaklığı. Orta sahaya sert bir adam lazım. Şu an elimizde o işi yapacak bir tek Salih var. Devre arası ne olursa olsun Bourceanu dönmeli.

bahadır2561
21.12.2014, 21:14

Nerde var ses kayitlari?

Fatih K.
21.12.2014, 21:18
Takımın en net eksiği orta saha yumuşaklığı. Orta sahaya sert bir adam lazım. Şu an elimizde o işi yapacak bir tek Salih var. Devre arası ne olursa olsun Bourceanu dönmeli.

Alexin dönmesi mali olarakta çok mantıklı. Para ödemeden bir eksiğimizi gideririz. Ama bir tane yetmez 2 tane orta sahaya ihtiyacımız var. Eğer planlarımız büyükse.

asilhamsi
21.12.2014, 21:20
takım hızlı oynamıyor telaşlı oynuyor.Arada ucurum var.

Bu nedenle bize ayagında top tutan,sakin oyuncular gerekli.

constant bu yuzden cok onemli oyuncu takım icin.

Sadece bourceanu transferi takımın bambaska bir goruntuye burunmesini saglayacaktır.

mekatronik
21.12.2014, 21:22
2.yarı çok iyi oynamamızın sebebi biraz da Bursaspor. Her maç 2. Yarı inanılmaz düşüyorlar. Serdar taşçı nasıldır hiç izlemedim ama bu oyun kurgusuyla oynayacaksak bize çok hızlı bir stoper lazım. Birde borceanu yada gurbetçilerden defansif ortasaha en sertinden en ciğerlisinden. Kaleci mevzusunu söylemiyorum bile ama Sinan bolat diyenler var fatihi ararız o kadar net. Şike ile bağlantısı varmı bilmiyorum ,yoksa şayet Serkan kırıntılı şart rize bırakırsa tabi

serdaracıl
21.12.2014, 21:23
cincon fenev ve yavru şikeciler bariz kayırılıyor hemde her macta.

Kayırılma sırası bazen değişiyor.

bursa macında verilen penaltı bir hafta televizyonda konuşulurdu ama emin ol kimse bahsetmeyecek.

bizim macta sosanın kırmızı kartı,törenin dirsekten sonra görmediği kırmızı kart.

liste uzar gider.

Sahada aşağılayacaksın hakemleri. Bundan anlıyorlar. Adam yerine koymayacak dalga gececeksin

Enes Başkaya60
21.12.2014, 21:24

Ne dedikodusu abicim gitmek felan istemedi zorla gonderdiler her neyse neye inanmak istiyorsan ona inan sen...

Enes Başkaya60
21.12.2014, 21:26
Nerde var ses kayitlari?

Orası bende kalsın kardeşim ama zorla gönderildi bunu bilin yeter yani...

selcuk
21.12.2014, 21:28
https://pbs.twimg.com/media/B5ZEp4cIMAIN3bM.jpg
buz gibi golmüs
korner öncesi ofsayti hesaplamasak
sorry

S.Seymen
21.12.2014, 21:30
tüm kritik maçlarımızda Bülent'i görmekten sıkıldım. Epeydir yazmıyordum çünkü izlemiyorum artık. Ama sonuçlar özetler vs gösteriyor ki. Arsızlık yeniden had safhada. Bu lig fb,gs ve biraz da bjk nin ligidir. Seyretmemek seyrettirmemek lazım. Tüm Anadolu'nun da bu şekilde yönlendirilmesi iyi olacaktır. Bu hakemlerin olduğu, başkanının demirören olduğu, bu başkanı orada ısrarla tutan, tutmaya da devam edecek olduğu görülen otoritenin hakkaniyeti tartışmalıdır; zaten en baştan bu böyle. Bence böyle bir lig seyredilmez ve seyir edilmemeli. Bırakın istanbul kendi arasında oynasın hiç kendinizi üzmeyin ve yormayın. Değişmiyorlar ve değişmeyecekler. İsterseniz başlık açın, seyretme ve seyrettirme diye. Kalın sağlıcakla yoruldum artık....

selcuk
21.12.2014, 21:33
2.yarı çok iyi oynamamızın sebebi biraz da Bursaspor. Her maç 2. Yarı inanılmaz düşüyorlar. Serdar taşçı nasıldır hiç izlemedim ama bu oyun kurgusuyla oynayacaksak bize çok hızlı bir stoper lazım. Birde borceanu yada gurbetçilerden defansif ortasaha en sertinden en ciğerlisinden. Kaleci mevzusunu söylemiyorum bile ama Sinan bolat diyenler var fatihi ararız o kadar net. Şike ile bağlantısı varmı bilmiyorum ,yoksa şayet Serkan kırıntılı şart rize bırakırsa tabi

serdar hizli degil ama cok akilli
öyle kolay kolayna arkasina kimseyi sarkitmaz, iyi kontrol eder
bizdeyken burak-luizao karsilasmasinda oldugu gibi
zaten youtubeda özellikle almanya milli takimindaki maclarindandan nasil oynadiginin ip uclarini sezebilirsiniz
stuttgart zamani sampiyon olsalarda pek ölcü olmaz cünkü hep gömülü kontra atak futbolu oynuyordular

sasort
21.12.2014, 21:34
yerli bir defans ve orta saha şart

defansta bariz sıkıntımız var belkalem bugün resmen arandı

medjani skor üretiyor iyi ama defansta aynı şekilde çok vasat kalıyor

medjani defans topçusu eee yerli defans alınınca belkalemin yedeği olur anca

aykut avraam kesin satılmalı

warisin transfer haberleri geliyor ona gelene kadar constant bencce daha önce geliyor
futboluna diyecek yok ama umursamaz sorumsuz topçunun faydası yok bize

Cafer Bulur
21.12.2014, 21:38
Bugün cok iyi bir mac ve iyi bir Trabzonspor izledik diye düsünüyorum.

Macin genelinde oyuna hakimdik,oyuncularimizda ciddi bir istek ve kazanma arzusu vardi,onlari tebrik ediyorum.

Maca iyi basladik öne de gectik ama hakemin verdigi yanlis kararlar takimi etkiledigine inaniyorum.

Özellikle mac 1-0 iken verilen bir faul karari verildi ki inanilir gibi degil o pozisyon devam etse 2-3 oyuncumuz golle burun buruna kalacakti ve belki de 2-0 yapacakti affedilir bir hata degildi.

Bursanin penaltisi de bence penalti degildi o dokunma penaltiyi gerektirecek bir hareket degildi.

Penalti golünden sonra oyun disiplininden koptuk rakip hakemi de arkasina alarak üstünlügü eline aldi ve biz de bu dönemde rakibi durdurmakta zorlandik.

Neyse ki yusuf un frikik golü oyuna denge getirmemizi sagladi ve ikinci yariya umutla basladik.

Macin ikinci yarisinda oyuna tamamen hakimdik ve kazanmayi da hakedecek futbolu oynadik ama nasip olmadi bunda geriye düsmemiz önemli rol oynadi tabiiki.

Buna karsin akbasin harika golüyle beraberligi yakaladik ve hic olmazsa bursa nin önümüze gecmesini engelledik bu önemliydi.

Takim savunmamizda cok ciddi hatalar yaptik ve bu bizim en büyük eksigimizdi yine fatih öztürk de hatalariyla yine kaybedilen puanda önemli rol oynadi.

Hakem sefil bir mac yönetti bizi ince ince dogradi 2-1 iken bursanin verilmeyen bir golü bile bunu örtemedi.

Sonucta cok önemli 2 puani kaybettik ama gercek kaybimizin daha önceki maclarda oldugunu kabullenmemiz gerek.

Netice olarak bu sezon yarista olamayacagimizi anladik ama gidebildigimiz yere kadar gidecegiz artik.

sasort
21.12.2014, 21:39
orta sahadada sorun şu özer ve ekici iyi adamlar da

bana göre aynı tip oyuncular başta orta sahada ön libero oynayacak topçu yok

fatih zayıf kalıyor ekici veya özer biri oynatılır

ikinci sıkıntı ise 10 numara görevini ekici tam anlamıyla yapamıyor hani ne için diyorum beyin noktasında pas noktasında zayıf kalıyor

alex gelse şöyle bir orta saha daha iyi olur

....alex...........özer
...........constant

oraya constant yazdım çünkü izlediğim kadarıyla oyunu 10 numara mevkiine uyuyor

çok sorunsuz oynuyor o sebeple orta saha çok aksıyor

orhan42
21.12.2014, 21:41
Ersun hocaya sallamalar başlamış.Derdiniz ne sizin?Takımın 2. yarıdaki baskısı, ortaya koyduğu oyunda mı sizi tatmin etmedi.Ha oyuncu tercihleri hatalı mıydı derseniz evet..Fakat 2. yarı yaptığı hamleler ile bence maçı çevirdi ki o penalı olmayan penaltının ardından hakem ince ince doğradı bizi.Kaptığımız bir kaç topta çaldığı düdükler bizi durdurdu Bursa'ya baskı kurma imkanı tanıdı..Bu noktaya kimse dikkat etmiyor.O gol olmasaydı emin olun biz 2'yi de bulacaktık,maç yavaş yavaş karşı sahaya yıkılıyordu..Şeref yoksunu tüpçü çocuğu hakem..

sasort
21.12.2014, 21:43
arkadaşlar en büyük kayıp bence onurun olmayışı

ne zaman dönecek onur bilen varmı 6 ay hesap ediyorum

ikinci yarının ortalarına geliyor

acaba tahmini dönüş süresinde takımın kalesini devralacak mı

bu fatih her maç keybettiriyor

anadolu takımlarının bile kalecisini geçmek gibi dert oluyor karşı takımda bizim kaleci

iyi niyetli ama yaşıda geçmiş bundan fazlası olmaz fatihten

batugol
En cok gol yiyen 4 takımdan 3ü son 3 sırayı paylaşıyor
Biz 4. En çok gol yiyen takımız geçmiş yıllardaki gol kabizligimiz devam etseydi düşme potasındaydik

Alper Calik
Şimdi özetleri izledim. Sizin söylediklerinize ilaveten,

volkan ın attığı 3. gol. 500 sene Trabzonspor da oynasa nasip olmaz. Tamamen şansa ayağına oturdu gol attı. Bizde iken rezilleri oynuyordu şimdiki haline bak.

Sizin söylediklerinizi de ilave edersek zaten kazanmamız mümkün değilmiş.

Trabzonspor un rakibi ile denk güçte olduğu zaman Türkiye de kazandığı maç neredeyse yoktur. Çünkü ilaveten hakemi de yenmesi gerekir. Bu hep böyle.

Bugün cok iyi bir mac ve iyi bir Trabzonspor izledik diye düsünüyorum.

Macin genelinde oyuna hakimdik,oyuncularimizda ciddi bir istek ve kazanma arzusu vardi,onlari tebrik ediyorum.

Maca iyi basladik öne de gectik ama hakemin verdigi yanlis kararlar takimi etkiledigine inaniyorum.

Özellikle mac 1-0 iken verilen bir faul karari verildi ki inanilir gibi degil o pozisyon devam etse 2-3 oyuncumuz golle burun buruna kalacakti ve belki de 2-0 yapacakti affedilir bir hata degildi.

Bursanin penaltisi de bence penalti degildi o dokunma penaltiyi gerektirecek bir hareket degildi.

Penalti golünden sonra oyun disiplininden koptuk rakip hakemi de arkasina alarak üstünlügü eline aldi ve biz de bu dönemde rakibi durdurmakta zorlandik.

Neyse ki yusuf un frikik golü oyuna denge getirmemizi sagladi ve ikinci yariya umutla basladik.

Macin ikinci yarisinda oyuna tamamen hakimdik ve kazanmayi da hakedecek futbolu oynadik ama nasip olmadi bunda geriye düsmemiz önemli rol oynadi tabiiki.

Buna karsin akbasin harika golüyle beraberligi yakaladik ve hic olmazsa bursa nin önümüze gecmesini engelledik bu önemliydi.

Takim savunmamizda cok ciddi hatalar yaptik ve bu bizim en büyük eksigimizdi yine fatih öztürk de hatalariyla yine kaybedilen puanda önemli rol oynadi.

Hakem sefil bir mac yönetti bizi ince ince dogradi 2-1 iken bursanin verilmeyen bir golü bile bunu örtemedi.

Sonucta cok önemli 2 puani kaybettik ama gercek kaybimizin daha önceki maclarda oldugunu kabullenmemiz gerek.

Netice olarak bu sezon yarista olamayacagimizi anladik ama gidebildigimiz yere kadar gidecegiz artik.

biltrabzon
21.12.2014, 21:44
Papadopulos,Serdar Gürler,Waris,Musa Nizam,Mustafa Yumlu,Zeki Yavru,Soner Aydogdu,Constant,Aykut Demir,Fatih Atik,Salih Dursun devre arasi elden cikarilirsa büyük is yapmis oluruz.Yerlerine cok iyi 2 tane saglam ön libero ve cok saglam bir stoper yeterli olur.Nasilsa sampiyonluk hayal artik,kaleci almayada gerek yok.Bu adamlarin gözünün yasina bakmadan elden cikarirsak takim cok rahatlar.

Anıl C
21.12.2014, 21:44
Ersun hocaya sallamalar başlamış.Derdiniz ne sizin?Takımın 2. yarıdaki baskısı, ortaya koyduğu oyunda mı sizi tatmin etmedi.Ha oyuncu tercihleri hatalı mıydı derseniz evet..Fakat 2. yarı yaptığı hamleler ile bence maçı çevirdi ki o penalı olmayan penaltının ardından hakem ince ince doğradı bizi.Kaptığımız bir kaç topta çaldığı düdükler bizi durdurdu Bursa'ya baskı kurma imkanı tanıdı..Bu noktaya kimse dikkat etmiyor.O gol olmasaydı emin olun biz 2'yi de bulacaktık,maç yavaş yavaş karşı sahaya yıkılıyordu..Şeref yoksunu tüpçü çocuğu hakem..

Ben Ersun hocaya sallamiyorum. Sezon sonu onun bizi sallayacagini dusunuyorum

orhan42
21.12.2014, 21:45
Efsanemizin (!) maç sonrası açıklamasından "Bunda rakibin sert futbolu da etkin oldu. Oyuncuların da konsantrasyonu, iyi oyunun ardından gol gelmeyince düşüyor. Rakibin oynadığı sert futbol da buna neden oluyor. Rakibin iyi oyuncuları vardı ve sert bir futbol oynadılar. Hakem de sertliğe izin verince oynayamıyoruz. Bizim takım futbol oynamaya çalışan bir ekip. Buna karşın oyuncularımı tebrik ediyorum ama hakettiğimiz üç puanı alamadık" İnsaf hocam insaf..O penaltı golünüzün ardından hakemin takdir haklarını takımınızdan yana kullanmasına ne derdiniz bilemiyorum.Çıkışta Yusuf'un,Mustafa'nın kaptığı 3 top var ki hepsi de hızlı akın başlatacak cinstendi..Sertmişiz,hekem sertliğe prim vermiş.Yazık vallahi yazık!!!!!

sasort
21.12.2014, 21:46
resmen bursanın golunu yemişler

ne yaptıklarıda belli değil karıştı at izi it izine

bu resmen bizim ağzımıza bal çalma hani sizede yapılıyor aynı hatalar demeye getiriyorlar

kalede adam var nasıl ofside çaldı anlamadım

Cafer Bulur
21.12.2014, 21:48
Şimdi özetleri izledim. Sizin söylediklerinize ilaveten,

volkan ın attığı 3. gol. 500 sene Trabzonspor da oynasa nasip olmaz. Tamamen şansa ayağına oturdu gol attı. Bizde iken rezilleri oynuyordu şimdiki haline bak.

Sizin söylediklerinizi de ilave edersek zaten kazanmamız mümkün değilmiş.

Trabzonspor un rakibi ile denk güçte olduğu zaman Türkiye de kazandığı maç neredeyse yoktur. Çünkü ilaveten hakemi de yenmesi gerekir. Bu hep böyle.

Benim anlayamadigim durum bu macin hakemine taraftarimiz tarafindan ciddi bir elestiri olmamasidir.

Hakem in bir bursa formasi eksikti o derecede dogradi bizi.

Penaltimiz verilmedi,haksiz bir penaltiya mahkum edildik oyuncularimiza haketmedikleri sari kartlar verildi rakibin en az 3 sarisi es gecildi,volkan hakeme el kol hareketleri yapti kart görmedi olmayacak fauller verdi bir hakem skandali yasandi bugün.

fanatikdevri
21.12.2014, 21:49
Papadopulos,Serdar Gürler,Waris,Musa Nizam,Mustafa Yumlu,Zeki Yavru,Soner Aydogdu,Constant,Aykut Demir,Fatih Atik,Salih Dursun devre arasi elden cikarilirsa büyük is yapmis oluruz.Yerlerine cok iyi 2 tane saglam ön libero ve cok saglam bir stoper yeterli olur.Nasilsa sampiyonluk hayal artik,kaleci almayada gerek yok.Bu adamlarin gözünün yasina bakmadan elden cikarirsak takim cok rahatlar.

Menejerlerin bu yazdığını duymasın iflahını keserler takımın malum şahışla.
Bu işgalci gidene kadar,tek söylemi takım çok iyi,transfere gerek yok olmalı Trabzonspor'u sevenin.

cakalkerem
21.12.2014, 21:49
berkalemin ne kadar önemli bir adam olduğunu bir kez daha anladık

anderr
21.12.2014, 21:52
cok gol yememiz ve cok pozisyon vermemizin nedeni defansın cok önde durması bunu bu maçtada gördüm defans daha geride durmalı orta sahada oyanayan adamlar daha cok koşmalı ve mücadele etmeli

biltrabzon
21.12.2014, 21:53
Menejerlerin bu yazdığını duymasın iflasını keserler takımın malum şahışla.
Bu işgalci gidene kadar,tek söylemi takım çok iyi,transfere gerek yok olmalı Trabzonspor'u sevenin.

Bu adamlarin yerine 3 nokta transfer yapacaksin,bu kadar adami göndersen 3 adam alacak para cikar herhalde.Waris e 12 milyon euro vermislerya öyle diyordu bizim imanli,muhafazakar baskanimiz.

batugol
21.12.2014, 21:55
Bu adamlarin yerine 3 nokta transfer yapacaksin,bu kadar adami göndersen 3 adam alacak para cikar herhalde.Waris e 12 milyon euro vermislerya öyle diyordu bizim imanli,muhafazakar baskanimiz.

Hemen versinler warisi devre arasini beklemesinler

inadina61_08
21.12.2014, 21:55
Özetlere bakıyorum ilk yarıdaki yan hakem tam bir facia, Bursasporun golü net gol, ofsayt yokmuş, dediğim gibi bir kaç cm, yada küçük bir adımla kurtarmış, Bursasporun 2 sarı kart görmesi mucize, 3. golde Akbaş adamını kovalarken constantın bıraktığı adam yüzünden golü yedik. Yatabarenin 5 metreden atamadığı gol, yusufun topu sürekli sağa sola çekip vurmadığı bir şutda var. iyi skor değil ama "9 kişiyle!" bu kadar oynanırdı. kondisyonumuz iyi, uyumsuzluk üst düzey, arkadaşlarının ne tip top istediğini henüz kestirememiş bir kadro.

cyberentalpi
21.12.2014, 21:59
Bjk nin Bjk li Hocalarakarşı aldıgı sonuclar
Mersin 0 Bjk 1
rize 1 Bjk 1
Bjk 1 Eski 1

sikebakce nin fb li hocalara sonucları
sikeciler 4 sivs 1

Gs nin Gs li Hocalara sonucları
Erciyes 1 Gs 2
antep 0 Gs 1

Ts nin Eski Ts lilerler sonucları

Bursa 3 Ts 3
Ts 1 Kasımpaşa 1
Akhisar 1 Ts 1
Karabük 3 Ts 0

Kıssadan Hisse
Ne kadar Ts li Hoca o kadar Puan kaybı. Nresinden bakarsanız bakın.
Ama bizim eski Hocaların bize ayrı bir takımı motive edisini hssediyorum ki en belirgini bugun efsanemiz Şenol Günes ti
Bu aradaligde en cok Ts eskisi var.
Bunlarda sanım bizim Td lerekarşı ozel hırs sahibi

biltrabzon
21.12.2014, 22:00
Hemen versinler warisi devre arasini beklemesinler

Bilmiyorum baskan öyle söyledi,ben bu tür adamlarin sözlerine zerre itimat etmiyorum da.Bu baskanin yalan söylememek gibi bir derdi yok.Birini söylüyor inanmiyorlarsa daha büyügünü söylüyor ve de basarili oluyor.

cyberentalpi
21.12.2014, 22:03
Efsanemizin (!) maç sonrası açıklamasından "Bunda rakibin sert futbolu da etkin oldu. Oyuncuların da konsantrasyonu, iyi oyunun ardından gol gelmeyince düşüyor. Rakibin oynadığı sert futbol da buna neden oluyor. Rakibin iyi oyuncuları vardı ve sert bir futbol oynadılar. Hakem de sertliğe izin verince oynayamıyoruz. Bizim takım futbol oynamaya çalışan bir ekip. Buna karşın oyuncularımı tebrik ediyorum ama hakettiğimiz üç puanı alamadık" İnsaf hocam insaf..O penaltı golünüzün ardından hakemin takdir haklarını takımınızdan yana kullanmasına ne derdiniz bilemiyorum.Çıkışta Yusuf'un,Mustafa'nın kaptığı 3 top var ki hepsi de hızlı akın başlatacak cinstendi..Sertmişiz,hekem sertliğe prim vermiş.Yazık vallahi yazık!!!!!

Evet Efsane ! bir açıklama yaptı
Birincisi Futbol oynamaya calısan bizdik. O uydurma penaltı olmasa 2 yi atsak fark atardık
ikincisi Bursa sert oynadı. Bizde oynadık
Hak edende bizdik ki. 10 15 dakika olsa alabilirdik. Hakem zaten s.rf.s,n teki.

F. Yıldırım
21.12.2014, 22:03
Bjk nin Bjk li Hocalarakarşı aldıgı sonuclar
Mersin 0 Bjk 1
rize 1 Bjk 1
Bjk 1 Eski 1

sikebakce nin fb li hocalara sonucları
sikeciler 4 sivs 1

Gs nin Gs li Hocalara sonucları
Erciyes 1 Gs 2
antep 0 Gs 1

Ts nin Eski Ts lilerler sonucları

Bursa 3 Ts 3
Ts 1 Kasımpaşa 1
Akhisar 1 Ts 1
Karabük 3 Ts 0

Kıssadan Hisse
Ne kadar Ts li Hoca o kadar Puan kaybı. Nresinden bakarsanız bakın.
Ama bizim eski Hocaların bize ayrı bir takımı motive edisini hssediyorum ki en belirgini bugun efsanemiz Şenol Günes ti
Bu aradaligde en cok Ts eskisi var.
Bunlarda sanım bizim Td lerekarşı ozel hırs sahibi

Evet benim de dikkatimi çekiyor her zaman.

Ayrıca gs gsli teknik direktörlere karşı her zaman kazanmıştır. Hepsi de maçı satmıştır. Mesela Bülent Korkmaz. Takımı 5-1 yenik ama o Fatih Terim ile konuşup gülebiliyor.

orhan42
21.12.2014, 22:04
Waris'in yurt dışı talibi varsa satılmalı.Papa da gidebilir..Yerlerine 3'e 5'e bakmadan orta sahaya yırtacak,paralayacak bir orta saha alınmalı..Bourceanu geçen seneki performansı gösterebilirse oraya olur.Bir de ne olursa olsun Türk stoper lazım bu yabancı ksıtlamasında..

cakalkerem
21.12.2014, 22:08
aslında fena oynamadık

cyberentalpi
21.12.2014, 22:10
Evet benim de dikkatimi çekiyor her zaman.

Ayrıca gs gsli teknik direktörlere karşı her zaman kazanmıştır. Hepsi de maçı satmıştır. Mesela Bülent Korkmaz. Takımı 5-1 yenik ama o Fatih Terim ile konuşup gülebiliyor.

Gecen senelerde daha belirgindi. Hemde net. En belirginide sikeci bülent in es es - fb maci. idi. İncelense o macta fb küme düşmesi gerek. sezr denen namussun futbol oynamamalı

uemit
21.12.2014, 22:11
Yugoslv faulleri yapsaydjk bu maclarda helese ucunu golde.. bu da bence bjyuk bi sorun

cakalkerem
21.12.2014, 22:13
bu warise kim para veriyor anlamadım ben....

Kazım Bostan
21.12.2014, 22:16
Sergen yine bize salladi az once.
Biz ne yaptik bu adama

15 dk oynayan cardozo'ya demedigini birakmadi :)

Cok kotu oynamasiz gibi konusuyor bence Bursayi resmen ezdik.

sivas'ın başına geçiyomuş bi geçsin görelim o engin bilgileri takımı hangi noktaya taşıyabilecek

selcuk
21.12.2014, 22:16
Size taahhüt ediyorum Trabzonspor'un kalesi 10 yıl güvenli ellerde...

Ali Osman DEĞERMENCİ
emin misiniz sn ağaoğlu birak 10 yılı 10 gün gitmez fatih le ...

Erol Agaoglu
‏ bu geçici dönemi kiralık kaleciyle geçirsek onurda gelince düzelir.

profesyonel yönetimimiz

cakalkerem
21.12.2014, 22:17
sergen adam mı ki?

Fatih Özkan
Şenol Hoca demiş ki;
"Oyunumuzun karşılığı bu olmamalıydı!"
Haklısın Şenol Hoca... 2. yarı yatış yaptınız resmen... En az 3-5 bitmesi gerekirdi maçın. Dua et ki Yatabare o 2 pozisyonu da değerlendiremedi.

Kazım Bostan
bu arada mra bırakabilirim mesajı vermiş maç sonu :D

hadi hocam hadi kendi ligine...

Kazım Bostan
21.12.2014, 22:19
Size taahhüt ediyorum Trabzonspor'un kalesi 10 yıl güvenli ellerde...

Ali Osman DEĞERMENCİ
emin misiniz sn ağaoğlu birak 10 yılı 10 gün gitmez fatih le ...

Erol Agaoglu
‏ bu geçici dönemi kiralık kaleciyle geçirsek onurda gelince düzelir.

profesyonel yönetimimiz

:D

"nihat iyi diyolla işte ona bi bakıcaz haftaya. biraz oynasın fatih şimdilik"

devran
21.12.2014, 22:22
İşin kötü yanı şampiyonluktan kopmuş bir Trabzonsporu Ersun nasıl motive edecek ? İşi gerçekten zor.

biltrabzon
21.12.2014, 22:23
Basaksehir 5 gol yemis,geri dörtlünün sag ve sol bekleri Ferhat Öztorun ve Ugur Ucar gülermisin aglarmisin.Biz bu kadar transferi niye yaptik,bu baskandan hesap soran niye yok.

cakalkerem
21.12.2014, 22:24
böyle kopuk olmamalı takım

Cafer Bulur
21.12.2014, 22:24
Trtnin ozetlerinde Fatih atikin kacirdigi pozisyonu vermediler.

Bol bol bursaya alehine verilen hatali karalari gosterdiler.

Maci izlememis biri penaltiyi cikar hakemin bize calistigini sanir.

Ben yanli yapildigini dusunuyorum bunlarin.

Trt bizim 1 numarali düsmanimiz oldu bunu görmek zor degil.

Sinir olmamak adina bu programlari izlememek lazim ben bu yönden rahatim.

serdaracıl
21.12.2014, 22:26

Şu adamlara verilen paralara yazık. Sırf şunların menajerlerine verilen parayla kurulan takımlarla aynı yerdeyiz

Cafer Bulur
21.12.2014, 22:27
Basaksehir 5 gol yemis,geri dörtlünün sag ve sol bekleri Ferhat Öztorun ve Ugur Ucar gülermisin aglarmisin.Biz bu kadar transferi niye yaptik,bu baskandan hesap soran niye yok.

Öyle basit mantikla bakamazsin o ise.

Basaksehirin oynadigi futbolla bizim oynadigimiz arasinda cok fark var.

Onlar dengeli oynuyor,kontrollü hücum yapiyor biz ise ofansif oynuyoruz buna mecburuz.

Biz basaksehirin oynadigi futbolu oynasak hocayi yerden yere vururlar,hem diger takimlarin basaksehire karsi oynadigi futbolla bize karsi oynadigi oyun ayni ölcüdemi?

Yavuz Bektaş
21.12.2014, 22:33
Biz oyunu genis alanda oynuyoruz hocanin stili bu
Trabzonspor atak oynamali hoca da bunu istiyor ve uyguluyor sonucunda açıklar veriyoruz defansta 2 mac kaldi devre arasina kadar 6 puan alıp farkı indirebildigimiz kadar indirmemiz lazım sonrasinda gerekli takviyeler yapılır
Gk dm dos almamiz lazim ve bence erkan zengin % 90 bize gelicek

biltrabzon
21.12.2014, 22:37
Öyle basit mantikla bakamazsin o ise.

Basaksehirin oynadigi futbolla bizim oynadigimiz arasinda cok fark var.

Onlar dengeli oynuyor,kontrollü hücum yapiyor biz ise ofansif oynuyoruz buna mecburuz.

Biz basaksehirin oynadigi futbolu oynasak hocayi yerden yere vururlar,hem diger takimlarin basaksehire karsi oynadigi futbolla bize karsi oynadigi oyun ayni ölcüdemi?

Niye biz Bercelona miyiz,bize nasil oynuyorlarmis.Evet bende onu diyorum,ne oynadigimiz belli degil,hucum mu defas mi,yoksa ikisi birden mi, bu kadar transfer neden yapildi?Madem ligin ilk yarisi bitmeden sampiyonluga havlu atacaktik bu kadar adami niye aldilar,bunun hesabini soramayan taraftar ve camia otursun dizi izlesin.Bu transferler yapilirken sosyal medyadan ve bu forumdan yönetime verilen gazlari unutmadik.Tarihin en iyi kadrolari imis,bu adamin cok yanlisi var ama transferde tam isabet imis,daha neler neler.

gökçay61
21.12.2014, 22:40
başakşehir elbet az gol yer adamlar ufak takım hiç kimse bize motive olduğu gibi onlara olmuyor. ersunun oyun anlayışı güzel ama elde verimli adam yok ve birde seni kollayan hakemin yok. şuan kalede onur olsa biz bjk ile kafa kafaya olurduk. inş devre arasında bi kaleci, bide libero alırlarda biraz kendine gelir takım. her maç kafadan 2 gol yenir mi ya..

Hakan Yeşilyurt
21.12.2014, 22:42
Bu ligde bu hakemlerle şampiyon mu olacağız..çok zor iş. Avrupa'ya odaklanmalıyız..ben ligde puan kaybedince üzülmüyorum..Maç izlerken sevindiğim tek şey sahada Bordo Mavi renkler

Cafer Bulur
21.12.2014, 22:42
Niye biz Bercelona miyiz,bize nasil oynuyorlarmis.Evet bende onu diyorum,ne oynadigimiz belli degil,hucum mu defas mi,yoksa ikisi birden mi, bu kadar transfer neden yapildi?Madem ligin ilk yarisi bitmeden sampiyonluga havlu atacaktik bu kadar adami niye aldilar,bunun hesabini soramayan taraftar ve camia otursun dizi izlesin.Bu transferler yapilirken sosyal medyadan ve bu forumdan yönetime verilen gazlari unutmadik.Tarihin en iyi kadrolari imis,bu adamin cok yanlisi var ama transferde tam isabet imis,daha neler neler.

Cok kaliteli transferler veya 20 transfer esittir sampiyonluk degildir renkdas.

Evet belki o kadar transfer yaptik ama 4.cü olmak icin mi yaptik diye sorabiliriz ama bu isin bir uyum süreci var dis etkenler var.

Bu ligde aleyhimize yapilan hakem hatalari ve rakiplerimize yapilan kasitli hatalari üstüste koyarsak aslinda o kadar da geriden kalmamizin hakkaniyetli olmadigini anlariz.

Bunu anlamak istemeyen artniyetlidir kusura bakma.

Tayfun Aydın
21.12.2014, 22:50
Lig tam istedikleri kıvama geldi bu 3 ezgi asla birbirinden koparmazlar bizi de bunlara yaklastirmazlar ha devre arasına liderleri 7 puan farkla girebilirsek Bourcenau geçen seneki gibi olursa tabi geri alınırsa defansa iyi bir yerli ve en önemlisi tüpçü yabancı kuralını değiştirirse o zaman bir sansimiz olur. Ha kesinlikle bunları aynı şekilde kayiracaklar bizi de kesecekler

samway
21.12.2014, 22:50
Yanliz ishak mutlaka oynamali sol taraf ishak yusuf olmali

inadina61_08
21.12.2014, 22:52
Cok kaliteli transferler veya 20 transfer esittir sampiyonluk degildir renkdas.

Evet belki o kadar transfer yaptik ama 4.cü olmak icin mi yaptik diye sorabiliriz ama bu isin bir uyum süreci var dis etkenler var.

Bu ligde aleyhimize yapilan hakem hatalari ve rakiplerimize yapilan kasitli hatalari üstüste koyarsak aslinda o kadar da geriden kalmamizin hakkaniyetli olmadigini anlariz.

Bunu anlamak istemeyen artniyetlidir kusura bakma.

fb nin ofsayt ve penaltılarla kazandıkları.
gs nin melonun atılmayışları, aklımda kalmadı ama bu maçı hakem verdi dediğim 2 maçları var dediğim aklımda kalmış.
bjk yi hiç demiyorum, 3-4 haftadır hakemler iyi tuttular onları, aldırdıkları puanlar ile bedava tatil yada yakıt vermeleri gerek.
Bizim de çizgi üzerinde verilmeyen eller, penaltılar,rakibin bizi biçmeleri falan, biz en az 6-7 puan az, rakiplerde 6-10 puan fazla aldılar.
Yapacak birşey yok, takım gelecek sene yeni stada hazırlanmalı artık.

Kamil Çakmak
21.12.2014, 23:01
Şimdi girdim foruma kim ne yazdı bilmiyorum Ama. Hoca Taktik ve kadro saciminde hata yapmıştır. Kaçan iki puan hocanındır,,

Tayfun Aydın
21.12.2014, 23:03
Senol Hoca maçtan sonra esmiş valla Trabzon un basindayken bu kadar sert konusmuyordu

cakalkerem
21.12.2014, 23:03
bugun hakem neredeyse elı carpana sarı kart gösterdi...

CEMEFKER
21.12.2014, 23:06
Vahid rahatsızı yüzünden razı olduğumuz Ersun Yanal yeldeğirmenleri ile savaşan Don Kişot bizler de Sanço Pancoları....
-Hoca gayse maçi ile müthiş başlangıç yaptı....:sevinç:
- Sonra içerde gençler ile son yılların en baskılı ve gole düşünen takımını gördük....zevkten dörtköşe olduk....:D

- Avrupa, kupa maçları....vs...:cool::confused:

- bjk maçı:eek:

-bursa maçı :alkış::mad::p:rolleyes::confused:....

Maalesef dururumuz bu....KARMAKARIŞIK...Ve bu durum bu yapı, takımdaki bazı futbolcuların ruh hali, umursamazlıkları, yönetim ???!!!!....

Bu yapıda Ersun Hoca en az kabahatli olan , ancak defansta verdiğimiz açıklara bakın ....Hoca geldiğinde bir sözü vardı "Bana 3 ay değil 3 hafta yeter." , " elinde CARDOZO gibi biri varsa ilk onu yazarsın diğerlerini arkasına süslersin " diye...(bana göre boş laf. O Cardozo'yu ancak Benfica'da bulursun beleş atacak. Koşmazsa, mücadele etmezse bizde Cardozo ikinci bir Janko) Hoca takımı oturtmak için futbolcuların yerleri ile çok oynuyor....bir türlü takım olma yolunda ilerleyemedik....

Umursamaz tavrı, futbolcuları küçümsemesi, ettiği o kadar laftan sonra ismini dahi ağzıma, yazılarıma almak istemediğim ,telefonunun markasını dahi bildiğimiz önceki Hoca ile birlikte daha bir takımdık...Defans yapma, serbest vuruş, kornerden gol bulma oranımız özelliğimiz konuşulur olmuştu ve bu durum sistemin bir parçası haline gelmişti...Ligin en az gol yiyen takımıydık (tabiki de en az atanı ) Kötü de olsa bir sistem vardı....O özelliğimiz dahi kısır kaldı....

Önceki Hoca'nın bir ağzı vardı konuşurdu saha içinde-dışında, tribünden maçı yönetmeyi severdi ! , defans yaparak Cezayir'de ün yaptı, bize geldi ve devam etti...bir tarzı vardı. En azından defans yapardı ve istatistiklerde en az gol yiyen takım olarak elinde bir donesi, bir delili vardı...

Şimdi defans adına ne yapıyor takım ....Ersun Hoca ile ne oynuyoruz bilen varsa söylesin...

Şunu söylerse anlayabilirim .....

" Ersun Hoca'nın elinde şunlar şunlar var....... 2 tane, 3 tane....vs topçu lazım şu şu şu bölgelere onun alınmasını bekliyor....... bak gördüğün gibi 3'lü defans, 5'li orta saha, kanat....vs oynuyoruz, ancak şöyle bir topçumuz eksik onu aldık mı tamamdır....Constant'ın yerini şunun şunun için çok değiştiriyor...vs." diye .....

Ben suscam.

Zeki Şevik
21.12.2014, 23:10
Lig TV ye bakarsan Bursa bizi ezmiş, hakem Bursa' yı doğramış. Vicdansızlar, Özetlere 2 tane %100 pozisyonu koymamışlar bile.

cakalkerem
21.12.2014, 23:16
lig tv mi..

bana adamdan bahsedin

Turan AKYILDIZ
21.12.2014, 23:20
Lig TV ye bakarsan Bursa bizi ezmiş, hakem Bursa' yı doğramış. Vicdansızlar, Özetlere 2 tane %100 pozisyonu koymamışlar bile.

birileri şunları arayıpta ağzına geleni sayamaz mı utanmaz arlanmaz vicdansızlar...biz hangi maçı izledik ulan....

Colakoglu
21.12.2014, 23:20

Klavuzu karga olanin....

kalavara
21.12.2014, 23:21
her maç 3 gol yiyerek büyük iş başarıyoruz. bu kaleciyle 3gol valla az,billa az!
bu arada klübün başında da tam bir gerizekalı var.

Alper Calik
21.12.2014, 23:22
Ne taraftar ne de takımın bir itirazı oluyor. 2011 den beri böyle. Penaltı pozisyonunda kaleci Fatih in haline bakın. Bariz adam kendini yere atıyor, hakem penaltı diyor, Fatih kollarını açıp "tüh vah" diyor o kadar!

Bu mudur? Gerekirse kavga çıkacak orada. Elbette penaltı iptal edilmeyecek ama hakem de şunu anlayacak, "bu maçta yapıp yapabileceğim haksızlık budur, bir tane daha yaparsam bu maç bitmez" diyecek.

Ama nerdeee? Takımımız maşallah ligin en fairplay ve kuzu takımı. 3 yıldan beri böyle. Hiç itiraz etmeyen ama en çok sarı kartı yiyen takım.

Herşey dostlar alışverişte görsün, laylaylom.

Benim anlayamadigim durum bu macin hakemine taraftarimiz tarafindan ciddi bir elestiri olmamasidir.

Penaltimiz verilmedi,haksiz bir penaltiya mahkum edildik oyuncularimiza haketmedikleri sari kartlar verildi rakibin en az 3 sarisi es gecildi,volkan hakeme el kol hareketleri yapti kart görmedi olmayacak fauller verdi bir hakem skandali yasandi bugün.

Gökhan Baymak
21.12.2014, 23:23
Bir defansif orta saha.. (Alex) ve bir stoperle (Serdar Taşçı) ile takım tamamlanır.. İyi takmız ama bu iki nokta adam şart..

Kamil Çakmak
21.12.2014, 23:27
Yatabare ve kaleci sıkora direkt etki yaptı dersem çoğu renktaş onaylar heralde.

61ronin61
21.12.2014, 23:28
siyasi bir görüşüm yok çünkü hiçbirine inanıyorum.trabzonsporun başkanı kim oursa olsun onun siyasi görüşü beni ilgilendirmiyor yaptıkları ilgilendiriyor .maça gelirsek 90 dakika mükemmel oynadık tam ersun hocanın takımı gibi oynadık orta sahada pres baskı görülmeye değerdi bursa sahasından çıkamadı hakem her zamanki gibi rakibimize çalıştı her pozusyonda en ufak itmede bile .izlemeyen arkadaşlar takım mükemmeldi benim gözümde hepsi süperdi kalecimiz hariç asla trabzonsporun alecisi değil süper lig yada bankasyada hangi takıma koysan ligin en fazla gol yiyen kalecisi olur ve o takım küme düşer .şenol hocanın konuşmaları sebebi bence solcu oluşu sadri şenerinde solcu oluşu dünkü genel kurulda ibramız ve başkanın sadri şenere lafları sonrası hırsından böyle konuşmuştur şenol hoca sonuçta şenol hocada sadri şenerin adamı

cakalkerem
21.12.2014, 23:28
papa---kevin--waris---satılıp yerlerine daha iş yapacak adamlar alınabilir...

ben yatabarenin kesinlikle bu takımda kalması lazım...

cardozaya uyumlu oyun planı olmalı....

2 forvet oynamalıyız

61ronin61
21.12.2014, 23:30
Yatabare ve kaleci sıkora direkt etki yaptı dersem çoğu renktaş onaylar heralde.

kaleciye katılıyorumda yatabare bence mükemmeldi indirdiği toplar presi sadece şansızlıktan gol atamadı beraberliğin tek sorumlusu kalecidir 3 gol atmışız ama kaleciye yetişemiyoruz geleni içeri alıyor tıpkı 4-4 lük gaziantep maçındaki gibi rizeden bile 2 gol yiyor

Gürkan Asma
21.12.2014, 23:31
Constanta müthiş bi sol ayak ve çok iyi bi oyun görüşü var ama rahatsız edici derecede rahat görünüyo maçlarda

61ronin61
21.12.2014, 23:31
papa---kevin--waris---satılıp yerlerine daha iş yapacak adamlar alınabilir...

ben yatabarenin kesinlikle bu takımda kalması lazım...

cardozaya uyumlu oyun planı olmalı....

2 forvet oynamalıyız

kardeşim 2 futbolcuya katılıyorum ama constant çok yetenekli forvet arkası oynamalı diğerleri direk satılmalı

Turan AKYILDIZ
21.12.2014, 23:32
siyasi bir görüşüm yok çünkü hiçbirine inanıyorum.trabzonsporun başkanı kim oursa olsun onun siyasi görüşü beni ilgilendirmiyor yaptıkları ilgilendiriyor .maça gelirsek 90 dakika mükemmel oynadık tam ersun hocanın takımı gibi oynadık orta sahada pres baskı görülmeye değerdi bursa sahasından çıkamadı hakem her zamanki gibi rakibimize çalıştı her pozusyonda en ufak itmede bile .izlemeyen arkadaşlar takım mükemmeldi benim gözümde hepsi süperdi kalecimiz hariç asla trabzonsporun alecisi değil süper lig yada bankasyada hangi takıma koysan ligin en fazla gol yiyen kalecisi olur ve o takım küme düşer .şenol hocanın konuşmaları sebebi bence solcu oluşu sadri şenerinde solcu oluşu dünkü genel kurulda ibramız ve başkanın sadri şenere lafları sonrası hırsından böyle konuşmuştur şenol hoca sonuçta şenol hocada sadri şenerin adamı

şenol hoca ve solculuk mu....ben ihtimal dahi vermiyorum...ki olsa bile onun için Trabzonspor dendiğinde akan suların durması gerekir...o da Trabzonspordan bişeyler kapmaya çalışıyosa ya da şuan ki yönetime sırf muhalefet yapmaksa amacı vah Şenol Hocanın haline derim yazıklar olsun derim...

aaahmet61
21.12.2014, 23:33
şimdiden fark on oldu.herhalde ligi 20 puan geriden bitiririz.ligi böyle bitirmeye son seneler alışkanlık haline getirdik.

temel_yilmaz
21.12.2014, 23:36
Ersun hoca,elindeki kadroya gore hamle gucunu saklayarak en iyi kadroya yakini cikardi bence sol bek mevkisi haric.

Yani Yusuf ile konusmaliydi kardesim seni sol bek cikardik ama kahraman olma arzunun luzumu yok demeliydi,hafta ici herkes gazladi yok yeni caner yok bilmem ne.
Butun goller pozisyonlar Yusuf'un ordan geldi birader sen sol beksin ,seni hocan orda oynatiyor devamli gol aramak kahraman olmak istiyorsan soyle seni bek oynatmasinlar,istisnasiz yedigimiz pozisyonlar ve goller Yusufun ordan geldi,tamam sol beksin 5 metrede top oynama ama ne zaman nasil ileri cikacagini ogrenmelisin.

Yatabere olayina gelince gecen hafta buradaki arkadaslarin 100%90 Cardozo'ya salliyordu dinlendirilsin diye.

Mac icinde inanilmaz sinirlendigim 3 olay var birisi afedersiniz kaleci diye para odedigimiz karpuzcunun penalti asisti,ikincisi ise Mustafa Akbas.
Yahu adam son adam kafa topuna cikiyorsun alicaksin o topu gecmeyecek o top rakibinden fazla sicriyacaksin ve 3 .golde yahu bir stoper hangi pozisyonda faul yapicak onu bile bilmiyor pes dogrusu.
Fatih Atik meselesine gelince bu saatten sonra futbol olarak 1mm ilerleyemez devamli geri gelir,bence bu sezon bizim icin bitti alttan 2 oyuncu alsinlar on libero mevkisine seneye kadar oynasin.
Eldeki kadro bu insan sormadan edemiyor su Yatabere ye veripen parayla iyi bir on libero alabilirdik.

Birde taraftar Waris'e takmis bu adam Yatabere kadar oynarsa cok daha faydali olur takima 80 metre havadan gelen topu tek hamle ile Yusuf'a indirdi ama beceremedi Yusuf.

Bence oynamamaya bagli ozguven sorunu var Waris'e gelene kadar cok daha fazla oyuncu var takimdan gonderilecek.

61ronin61
21.12.2014, 23:36
şimdiden fark on oldu.herhalde ligi 20 puan geriden bitiririz.ligi böyle bitirmeye son seneler alışkanlık haline getirdik.

böyle bir kalecin varsa fark daha da açılır gol atıyoruz ama kalecinin yediği gollere takım yetişemiyor öyle goller yiyorki takımda ne hevas ne azim ne istek bırakıyor düşanımız parayla kaleci tutsa bu takımı sabote et dese ancak bu kadar olur

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 23:37
Constant'a sezon sonuna kadar sabredilebilir ama Waris+Papadopoulos'un neyine sabredelim. Yabancı kontejanı işgali başka bişey değil.

Sefa Murat Dokuz
21.12.2014, 23:39
şenol hoca ve solculuk mu....ben ihtimal dahi vermiyorum...ki olsa bile onun için Trabzonspor dendiğinde akan suların durması gerekir...o da Trabzonspordan bişeyler kapmaya çalışıyosa ya da şuan ki yönetime sırf muhalefet yapmaksa amacı vah Şenol Hocanın haline derim yazıklar olsun derim...

Şenol Güneş Türk futbolundaki en dürüst adamdır. Solcudur solculuk onun için adalettir haktır dürüst olmaktır emektir. Bunlar çok güzel ilkelerdir. Şenol Güneş'i bu kepaze başkan ile adını yan yana yazmak ayıptır. Şenol Güneş bize 7 şampiyonluk kazandırmıştır. Epeyde Türkiye kupası...Efsanedir.

sedatalis82
21.12.2014, 23:40
Bir defansif orta saha.. (Alex) ve bir stoperle (Serdar Taşçı) ile takım tamamlanır.. İyi takmız ama bu iki nokta adam şart..

kesinlikle yerinde tespitler

61ronin61
21.12.2014, 23:40
Ersun hoca,elindeki kadroya gore hamle gucunu saklayarak en iyi kadroya yakini cikardi bence sol bek mevkisi haric.

Yani Yusuf ile konusmaliydi kardesim seni sol bek cikardik ama kahraman olma arzunun luzumu yok demeliydi,hafta ici herkes gazladi yok yeni caner yok bilmem ne.
Butun goller pozisyonlar Yusuf'un ordan geldi birader sen sol beksin ,seni hocan orda oynatiyor devamli gol aramak kahraman olmak istiyorsan soyle seni bek oynatmasinlar.istisnasiz pozisyinlarimiz Yusufun ordan geldi.

Yatabere olayina gelince gecen hafta buradaki arkadaslarin 100%90 Cardozo'ya salliyordu dinlendirilsin diye.

Mac icinde inanilmaz sinirlendigim 3 olay var birisi afedersiniz kaleci diye para odedigimiz karpuzcunun penalti asisti,ikincisi ise Mustafa Akbas.
Yahu adam son adam kafa topuna cikiyorsun alicaksin o topu gecmeyecek o top rakibinden fazla sicriyacaksin ve 3 .golde yahu bir stoper hangi pozisyonda faul yapicak onu bile bilmiyor pes dogrusu.
Fatih Atik meselesine gelince bu saatten sonra futbol olarak 1mm ilerleyemez devamli geri gelir,bence bu sezon bizim icin bitti alttan 2 oyuncu alsinlar on libero mevkisine seneye kadar oynasin.
Eldeki kadro bu insan sormadan edemiyor su Yatabere ye veripen parayla iyi bir on libero alabilirdik.

Birde taraftar Waris'e takmis bu adam Yatabere kadar oynarsa cok daha faydali olur takima 80 metre havadan gelen topu tek hamle ile Yusuf'a indirdi ama beceremedi Yusuf.

Bence oynamamaya bagli ozguven sorunu var Waris'e gelene kadar cok daha fazla oyuncu var takimdan gonderilecek.
kardeim yazdıklarına saygım var kaleci görüşüne katılıyorum ama yatabare mükemmel bir futbolcu istersen you tubeden yaz adını izle golerini takıma uyum durumu var yoksa çok yetenekli tam bir golcü varis bence hemen kurtulamamız gerken bir futbolcu eliayagına karışıyor ne oynadığını ben anlamdım mustafa akbaş gol atsada bu atkımın fubolcusu değil onada katılıyorum ama yatabare çok iyi adam

61ronin61
21.12.2014, 23:45
Şenol Güneş Türk futbolundaki en dürüst adamdır. Solcudur solculuk onun için adalettir haktır dürüst olmaktır emektir. Bunlar çok güzel ilkelerdir. Şenol Güneş'i bu kepaze başkan ile adını yan yana yazmak ayıptır. Şenol Güneş bize 7 şampiyonluk kazandırmıştır. Epeyde Türkiye kupası...Efsanedir.

kardeşim sağ sol filan beni ilgilendirmiyor partiyele şunla bunla işimde yok tek aşkımız trabzonspor sanada garip gelmedimi bizdeyken hep efendi bu maçta delirdi hemde rakibin trabzon memleketin sanada garip gelmiyormu pazılın parçalarını birleştir faruk özak sadri şener şenol güneş tamam bunlar trabzonsporlu seviyorlar bizde onları seviyoruz ama hareketleri bende trabzonsporuda geçti direk hacıosmanoğuna garzinden sinirinden böyle agresif konuştu

Uğur Ö.
21.12.2014, 23:47
Yalnız Bursanın sayılmayan golü diye birşey yok kesinlikle ofsayt pozisyon benim bildiğim 2 sporcu olması lazım geride ancak sadece bir oyuncu var.

Yani kısaca hakem sadece bizi doğradı

Gürkan Asma
21.12.2014, 23:53
Yalnız Bursanın sayılmayan golü diye birşey yok kesinlikle ofsayt pozisyon benim bildiğim 2 sporcu olması lazım geride ancak sadece bir oyuncu var.

Kaleci son adammış diye bişey diyorlar, kaleciden gerisi kim olursa olsun ofsayt diye doğru mu acaba :)

tamuğ yamtar
21.12.2014, 23:54

İki futbolcu var zaten...

Gol nizami...

batugol
21.12.2014, 23:56
bursanin golu gol
ama penaltisi penalti degil
durust adam ikisini de der
sadece birisini diyorsa soyadinda buyuk yazsa bile kucuktur

Koray
21.12.2014, 23:58
Constan'i zarar etmeden satmak lazim yerine hepimizin geri istedigi Bourceanu gelmeli, bu takima cuk oturur zira defansif anlamda top toplayacak bu tur birine ihtiyacimiz var.

Ersu Hoca Fatih Atik'i kosu mesafelerine katki yapsin diye sahada tutuyor sanirim, Ozer macta tam kendini bulmustu ki disari aldi o anda cikacak olan isim Fatih veya Constant'ti.

temel_yilmaz
21.12.2014, 23:58
Birde bizim nurtopu gibi Constant sorunumuz var.
Bence hoca Constant'i 10 numara pozisyonunda oynatmali.
Inanilmaz oyun gorusu var,ayagi duzgun teknik ama boyle gonlu kirilmasin diye halisahaya cagrilmis futbolcu gibi inanilmaz vurdumduymaz ve riskli oynuyor.
Constant'in oynadigi bolge bu tarz top kayiplarini kaldirmaz 10 numara pozisyonunda degerlendirilmeli yada ondan vazgecmeliyiz.

2. Olarak orta saha sorunumuz Ozer Hurmaci. Ozer'i daha defansif oynatmasi lazim yada Mehmet ile donusumlu oynamali,orta saha inanilmaz yumusak fizik olarak sert degil,rakibin bizim orta sahayi gecmesi 4 yada 5 saniye herhangi bir direncle karsiladmadan rakip bizim kaleye akma akiyor zaten kalede bos oldugu icin devamli gol yiyoruz.

Vahid hoca Medjaniyi oynatiyordu soyleniyorduk bu oyuncu oranin oyuncusu degil diye ama kadro icindeki o bolgenin en iyisi o ama bu sacma (mevki-oyuncu dagilimi) kadroyu kuranda kendisi.

2 nokta transferle cok cok daha iyi bir takim oluruz.

Uğur Ö.
21.12.2014, 23:59
Kaleci son adammış diye bişey diyorlar, kaleciden gerisi kim olursa olsun ofsayt diye doğru mu acaba :)
Anlama kıtlığı mı var?
http://i.hizliresim.com/BR4LNL.png (http://hizliresim.com/BR4LNL)

Bursasporlu topçular öndirekteki adamı gösteriyorlar ama aslında kaleci fernandaonun arkasındaydı.Bunu anlayamıyormusun.

Kural
Oyuncu şu pozisyondayken ofsayttadır:

Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa.

Abartılacak kadar verilmedi diye yayına giren Şansala sinirlendim.Bir sn(hatta dahada az hakemin görmesi çok zor) ileriden aldım ss yi ama kesinlikle niye verilmedilik bir gol değil

orhan42
21.12.2014, 23:59
Solcu,sağcı bize ne?Amaaa - ki kendisini çok severim- o konuşmaları Tarbzonspor'un hakkın yenirken yapacaktı efsane (!)...Maçın yorumunu öyle bir yapıyor ki oynatmayan,sertlikten başka bir şey yapmamışız gibi konuşmuş beyefendi..2. yarı 3. golden sonra ezildik,maç 5-3'te bitebilirdi bizim aleyhimize diyemiyor kıvırıyor..Sertlikmiş,hakemmiş..o penaltı penaltı mıydı hoca?O penaltıdan sonra hakem aleyhimize verdiği kararlarla takımın hızını kesti,Bursaspor'a gün doğdu..Yürü git işine efsane,git kendinden daha fazla nefret ettirmeden..

trbzonsporlu
22.12.2014, 00:00
bursa deplasmanında bundan daha iyi oynanmazdı. yüzde 61 le topla oynamışız belkide bu yılın bizim için en iyi topla oynama süresi. rakip kaleye attığımız 15 şut ve 33 ortamız var. ama ne yazık ki ligin belkide en kötü kalecisine sahibiz. maça mükemmel başladık ve mükemmel de gol attık. her şey bizim istediğimiz gibi giderken yaptığı hatayla bursayı, seyirciyi maça ortak etti. yediği gol dışında 3-4 tane de kaleyi anlamsızca boşalttığı ve bursalıların değerlendiremediği pozisyonlar var. takımı oynadığı bu hücum futbolu nedeniyle tebrik ediyorum. bir kaç hafta önce bu statta fenerin nasıl ezildiğini de gördük. sonuç olarak takımın bursadan beraberlikle dönmesi normal bir sonuç. anormal olan İstanbul takımlarının üçünün de belkide lig tarihinde ilk kez haftalardır kazanmaları.

61ronin61
artık şunu öğrenelim hakem makem demeyin bu ligde ayrıcalıklı hakem federasyon siyası basın medya vb. kollanan takımlar fb-gs-bjk dir bizden haşa Allah gibi korktukları için yolumuzu keserler biz bu ligde yıllardır piyonuz figuranız kimse burda demesin hakem hatası bende derim ki ulan 3o yıldır hakemler bizemi hata yapıyor hakemler bilerek bilinçli şekide önyargılı ve artniyetli şekilde 30 yıldır bizi engelliyorlar olay budur bu Allahsız ligde hakem hatası diye birşey yoktur bilerek verilmeyen kollanan ittirilen yolverilen ve engellenen takımlar vardır bunu kör bile görür hakem hatasıı haaa tam komedi

batugol
neredeyse 30 mac oynadik daha kim nerede oynayacak bulamadik
takimin sorunu bu

Adem Akyüz'
22.12.2014, 00:02
Fatih Öztürk o hatayı nasıl yaptı?
Constant neden bu kadar vurdumduymaz?
Yatabare o golleri nasıl nasıl kaçırdı?
Mustafa Akbaş 3. Golden önce neden faul yapmadı?
Cardozo niye bu maçta yedek başladı?
Bu hakemler neden bu kadar şerefsiz?

Gece gece kafamda deli sorular.. :(

artvints
22.12.2014, 00:02
Anlama kıtlığı mı var?
http://i.hizliresim.com/BR4LNL.png (http://hizliresim.com/BR4LNL)

Bursasporlu topçular öndirekteki adamı gösteriyorlar ama aslında kaleci fernandaonun arkasındaydı.Bunu anlayamıyormusun.

Kural
Oyuncu şu pozisyondayken ofsayttadır:

Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa.

Abartılacak kadar verilmedi diye yayına giren Şansala sinirlendim.Bir sn ileriden aldım ss yi ama kesinlikle niye verilmedilik bir gol değil

topun ayaktan çıkış anı diye bir şey var bildin mi? bu görüntü işe yaramaz yani.

cakalkerem
22.12.2014, 00:06
kardeşim 2 futbolcuya katılıyorum ama constant çok yetenekli forvet arkası oynamalı diğerleri direk satılmalı

constatantın bende yeteneklı olduğuna düşünüyorum yalnız oynamıyor koşmuyor yoksa muthiş bir sol ayak

Uğur Ö.
22.12.2014, 00:06
topun ayaktan çıkış anı diye bir şey var bildin mi? bu görüntü işe yaramaz yani.
Yukarıda bahsettiğim gibi tepkim medyadaki aşırı tepkiye.1 saniyeden daha kısa bir süre sonradan aldığım bir ss.Hakemin bukadar küçük ayrınıtıyı görememesi normal.Peki biz bukadar doğranıyoruz açık açık neden kimse bunu konuşmuyorda bu 0.1 snlik geç görülünce ofsayt olduğu sanılan pozisyon tarzı pozisyonlar bizim aleyhimize sürekli konuşuluyor.Şansal şerefsizinin ağzına dolanıyor.
Pozisyon sıfır hata ile bakılınca evet ofsayt değil kabul ediyorum

fanatikdevri
22.12.2014, 00:07
kardeşim sağ sol filan beni ilgilendirmiyor partiyele şunla bunla işimde yok tek aşkımız trabzonspor sanada garip gelmedimi bizdeyken hep efendi bu maçta delirdi hemde rakibin trabzon memleketin sanada garip gelmiyormu pazılın parçalarını birleştir faruk özak sadri şener şenol güneş tamam bunlar trabzonsporlu seviyorlar bizde onları seviyoruz ama hareketleri bende trabzonsporuda geçti direk hacıosmanoğuna garzinden sinirinden böyle agresif konuştu

Her sağlam Trabzonspor sevdalısı gibi Trabzonspor'a yardım etmek istedi, yenerek bu işgalcinin ömrünü kısaltmak istedi,olmayınca da aşırı sinirlendi.

61ronin61
22.12.2014, 00:07

bunları niye tartışıyorsunuz ki ya biraz ileriyi niyetleri görün biz devre dışı bırakılıyoruz uydurma bir süleyman seba sezonuymuş falan filan bjk şampiyon yapılıcak görmüyormusunuz herşey düzmece maç sonuçları aslında belli şampiyon yapılmak istenen takımda belli trabzonspor bu oyunu bozar diye zaten direk devre dışı bırkıldık tüm hakemler bize karşı bunu en basit faulde bile görebiliyoruz hala burda pozüsyonları tartışıyorsunuz

artvints
22.12.2014, 00:09
Yukarıda bahsettiğim gibi tepkim medyadaki aşırı tepkiye.1 saniyeden daha kısa bir süre sonradan aldığım bir ss.Hakemin bukadar küçük ayrınıtıyı görememesi normal.Peki biz bukadar doğranıyoruz açık açık neden kimse bunu konuşmuyorda bu 0.1 snlik geç görülünce ofsayt olduğu sanılan pozisyon tarzı pozisyonlar bizim aleyhimize sürekli konuşuluyor.Şansal şerefsizinin ağzına dolanıyor.
Pozisyon sıfır hata ile bakılınca evet ofsayt değil kabul ediyorum

o başka bir konu. bursa bu aralar çok yüklendi federasyona, ondandır belki.yumuşatma çabaları vardır.şenol hoca yüklendikçe yükleniyor çünkü.iyi de yapıyor.bunlar da kendilerince dengeliyor işte.

Uğur Ö.
22.12.2014, 00:14
o başka bir konu. bursa bu aralar çok yüklendi federasyona, ondandır belki.yumuşatma çabaları vardır.şenol hoca yüklendikçe yükleniyor çünkü.iyi de yapıyor.bunlar da kendilerince dengeliyor işte.
Hayır yönetimden bir açıklama dahi gelmedi.Şampiyonluğa oynamazsam giderim diyen bir başkan bu olaylara nasıl sessiz kalır neden biz yumruğu masaya vurmuyoruz bu nasıl bir hazım etmek anlayamıyorum

Berke6198
Ben de az önce LigTV'deki programı izlerken 3 maymuna sinirlenip televizyonun başından ayrıldım.

Maç 5 dakika falan daha sürse herhalde bizi borçlu çıkaracaklardı ordan. Yahu, Bursaspor'un 3. golü öncesi topun Atik'ten kapıldığı anda Atik'e yapılan bir faul var. Ama içlerinden biri de çıkıp o pozsiyonu incele(ye)miyor.

Sinekten yağ çıkarırcasına topun kornere çıkıp çıkmadığını inceliyorlar. Top da net çıkmış. Ama saygıdeğer yorumcularımız topun orasına düz çizgi çekseydik, burasından baksaydık, orasını yamultsaydık diye türlü türlü formüller türetiyorlar. Top net çıkmış, tartışılacak bir yanı yok.

Alışın artık bunlara. Trabzonspor yüzyılın haksızlığına da uğrasa suçludur. Televziyondakiler de görevlerini iyi şekilde yerine getiriyorlar.

61ronin61
constatantın bende yeteneklı olduğuna düşünüyorum yalnız oynamıyor koşmuyor yoksa muthiş bir sol ayak

takım tam kendini bulsun birbirine uyum olayını atlatsınlar costanta forvet arkası oynasın herkes bu futbolcuyu görür düşünsene kardeşim hagi alex sregen vb sol defansta oynuyor ne yapabilir yeri yanlış ok milandan sol defans geldi ama bu ligde sol defans ona olmaz tekniği aklı çok yüksek bizim ligde forvet arkası oynar sabır çok yetenekli mesela kaleci yeteneksiz mustafa akbaş yeteneksiz bunları derim ama constan klas üst düzey bir futbolcu yerinde oynarsa

Uğur Gündüz
22.12.2014, 00:21
Bu şebekleri seyretmeyeceğim diyorum yine Dayanamayıp bakıyorum ve Yorumları nedense beni hiç şaşırtmıyor. Ulan ilk yarı Bursa, ikinci yarı Tarbzon oynadı demek bu kadar mı zor? O uyduruk penaltıya penaltı değil demek o kadar mı zor? Adamların ilk yarı 2 , ikinci yarı 1 pozisyonu var, bizim ikinci yarı 3 pozisyonumuz var, maçın Hakkı beraberlikti demek varken Bursa haketti demek için yalana dolana başvurmaya ne gerek var? Sayılmayan golü ballandıra ballandıra anlatıyorsunuzda üç sülük lehine verilen hatalı kararlarda da anlatsanıza bu mağduriyeti!
Yusuf'un pozisyonunda göz göre Ozan Yusuf'u ayağıyla biçmesine rağmen bunu görmemezlikten gelmek nasıl bir ruh halidir yahu?
Ama atacaksın işte, ikinci yarı Yatabere ve Fatih atsa bu seferde Ersuna methiyeler düzerlerdi!
Adam en az 5 kritik faulumüzü vermedi , sarı kartlarla takımı sindirmeye çalıştı ama bu şebeklere göre bizi kollamış.

61ronin61
22.12.2014, 00:23
Ben de az önce LigTV'deki programı izlerken 3 maymuna sinirlenip televizyonun başından ayrıldım.

Maç 5 dakika falan daha sürse herhalde bizi borçlu çıkaracaklardı ordan. Yahu, Bursaspor'un 3. golü öncesi topun Atik'ten kapıldığı anda Atik'e yapılan bir faul var. Ama içlerinden biri de çıkıp o pozsiyonu incele(ye)miyor.

Sinekten yağ çıkarırcasına topun kornere çıkıp çıkmadığını inceliyorlar. Top da net çıkmış. Ama saygıdeğer yorumcularımız topun orasına düz çizgi çekseydik, burasından baksaydık, orasını yamultsaydık diye türlü türlü formüller türetiyorlar. Top net çıkmış, tartışılacak bir yanı yok.

Alışın artık bunlara. Trabzonspor yüzyılın haksızlığına da uğrasa suçludur. Televziyondakiler de görevlerini iyi şekilde yerine getiriyorlar.

valla berke orayı izlemen bile bence yanlış adamların niyetleri zihniyetleri belli boşa zamanını harcamışsın birtek trabzonsporlular biribirini tutar bu ülkede herkes bize karşı basını medyası siyasi hakemleri federasyonu vb Bu lig Allahsız bir ligdir şikebahçenin şike yaptığı sezondan daha şikeli bir sezon yaşanıyor Allahsız federasyon hakemlere talimatla ittirilen takımlar özellikle bjk biz boşa bir mücadele yapıyoruz süperde oynasak hakemle engellenicez dünyanın en kirli ligi burası o yüzden pozuzyonları değerlendirmek şu bu boş bence zaten pozusyonlarda yüzde yüz haklı olsakta hakem vermiyor vermeyincede zaten o lig tv den kahpe yayıncıdada dile getirilmiyor getirilsede ne fark edicekkki amaç belli lig sıralaması belli şampiyon belli figuranlarda belli

trbzonsporlu
22.12.2014, 00:25
biz eğer devre arası iyi bir kaleci bulursak devre arası kampta da defansif oyunu birazcık düzeltebilirsek bursa maçının ikinci yarısında oynadığımız hücum futboluna hiçbir Anadolu takımı dayanamaz zaten. kazandığımız Rize maçı gecesinden daha umutluyum bu gece.

biz Eskişehir ve balıkesiri yeneceğiz.

bjk ve Gs nin iki maçı da çok zor. Gençlerbirliği Gs yi yener bence. fenerde mersin ya da başakşehire takılacaktır.

61ronin61
22.12.2014, 00:31
biz eğer devre arası iyi bir kaleci bulursak devre arası kampta da defansif oyunu birazcık düzeltebilirsek bursa maçının ikinci yarısında oynadığımız hücum futboluna hiçbir Anadolu takımı dayanamaz zaten. kazandığımız Rize maçı gecesinden daha umutluyum bu gece.

bjk ve Gs nin iki maçı da çok zor. Gençlerbirliği Gs yi yener bence. fenerde mersin ya da başakşehire takılacaktır.

kardeşim kaleci ve dafansif futbolcu görüşlerine sonuna kadar katılıyorum birşey akliyim biz bugünkü gibi oynarsa anadolu takımlarını direk geçiyorum bize kimse dayanamaz buna napolide dahil

zafer6161
22.12.2014, 00:33
bjk nin bundan sonraki ilk 4 maci cok zor...4 hafta son bjk smp da olabilir.kopabilirde..aslinda bakarsan 10 puan fazla degil ama rakipler kaybetmiyor

PortoDeGalinhas
22.12.2014, 00:37

Renkdaş boş yere ümitlere kapılma bence. Adamlar gözümüzün içine baka baka sizi şampiyon yapmayacağız diyorlar. Biz hala inanmak istemiyoruz. Galatasaray ve şikeciler bizim oynadığımız futbolun yarısını oynamıyorken suan 8 9 puan önümüzde olmasının başka bir açıklaması olamaz.

Sefa Murat Dokuz
22.12.2014, 00:40
Ya beyler yapmayın, Beşiktaş Eskişehirde 70 cm ofsayt olmayan pozisyonda gol yedi ofsayt çalındı. Karabükte 65 cm ofsayt yok gol yedi , ofsayt diye iptal oldu. Bizim maçta Sosa, geçen hafta Gökhan Töre kırmızı kart. Sivas'ta Dembaba Eliyle gol attı kazandılar. Sadece çok bariz olanları yazdım. Bakın maç içi sarı kartlar ile rakibi oyundan düşürülüp kazanılan maçlara gimiyorum. Siz neyden bahsediyorsunuz. Fener'in bu hafta kazandığı penaltı felan... Messi + Ronaldo forvet, Neuer kalecimiz olsa biz bu ligde en fazla 3.oluruz.

61ronin61
22.12.2014, 00:41
bjk nin bundan sonraki ilk 4 maci cok zor...4 hafta son bjk smp da olabilir.kopabilirde..aslinda bakarsan 10 puan fazla degil ama rakipler kaybetmiyor

kaybetmiyor değil kaybettirilmiyor hala görmüyormusunuz bizi devre dışı bıraktılar sonra gs yi bırakıcaklar sonra seçimler var siyasi durum devreye girerek fb frene basıcak ve bjk şampiyon olucak ve böylelikle 4. yıldızı fb de gs de takamıyacak herkes mutlu olucak kimse fb lide gs lide iktidar partisine kızmayacak çünkü bjk şampiyon olucak bjk yani beşiktaş sol eğilimlidir onlar bile iktidara sevgi besliyecek sonuçta fb lisie gs şampiyon olmadı diye gs liside fb şampiyon olamadı diye sevinecek bjk liside şampiyon oldu diye sevinecek bu iktidar partisine oyunu vericek bir taşla üç kuş vurmak buna denir

61ronin61
22.12.2014, 00:44
Ya beyler yapmayın, Beşiktaş Eskişehirde 70 cm ofsayt olmayan pozisyonda gol yedi ofsayt çalındı. Karabükte 65 cm ofsayt yok gol yedi , ofsayt diye iptal oldu. Bizim maçta Sosa, geçen hafta Gökhan Töre kırmızı kart. Sivas'ta Dembaba Eliyle gol attı kazandılar. Sadece çok bariz olanları yazdım. Bakın maç içi sarı kartlar ile rakibi oyundan düşürülüp kazanılan maçlara gimiyorum. Siz neyden bahsediyorsunuz. Fener'in bu hafta kazandığı penaltı felan... Messi + Ronaldo forvet, Neuer kalecimiz olsa biz bu ligde en fazla 3.oluruz.

pozusyonları yazmışsın kardeşim ama sana şunu diyim şampiyon belli 2.3.4. belli düşecekler belli sende burda pozusyonları yazıyorsun

kudu_61
22.12.2014, 00:48
bursanin golu gol
sadece birisini diyorsa soyadinda buyuk yazsa bile kucukturolay budur

kudu_61
22.12.2014, 00:51

lig tv de yer alan 3 maymundan sadece tümer adam gibi penatı değil dedi diyerleri maymun haklısın

Sefa Murat Dokuz
22.12.2014, 00:52
Her sezona ligde Avrupa, Avrupa'da en az çeyrek final hedefleri ile başlamalıyız. Şampiyonluk felan hikaye. Ülkede adalet 0. Ülkede adalet gelmeden şampiyonluk imkansız. Ülke'de para dan önce gelen değerler olduğunda hedef şampiyonluk olabilir. Bu sistemi yenmemiz çok çok zor. 3 takım haftalardır hakemlerle en az 5-6 puan aldı 3'ü toplam 15-20 puan fazlaları var(toplamda). Avrupa'ya katılmak yeter biz Avrupa'da başarılı olalım bu ligde zaten tiyatro var çokda umrumda değil. Ve önemli olan içerde 17 de 17 yapmak. Burda hakemi öyle baskı altına almalıyız ki o baronlardan godomanlardan değil baskıdan atmosferden korkmalı. Gerisi umrunda değil.

61ronin61
22.12.2014, 00:56
Her sezona ligde Avrupa, Avrupa'da en az çeyrek final hedefleri ile başlamalıyız. Şampiyonluk felan hikaye. Ülkede adalet 0. Ülkede adalet gelmeden şampiyonluk imkansız. Ülke'de para dan önce gelen değerler olduğunda hedef şampiyonluk olabilir. Bu sistemi yenmemiz çok çok zor. 3 takım haftalardır hakemlerle en az 5-6 puan aldı 3'ü toplam 15-20 puan fazlaları var(toplamda). Avrupa'ya katılmak yeter biz Avrupa'da başarılı olalım bu ligde zaten tiyatro var çokda umrumda değil. Ve önemli olan içerde 17 de 17 yapmak. Burda hakemi öyle baskı altına almalıyız ki o baronlardan godomanlardan değil baskıdan atmosferden korkmalı. Gerisi umrunda değil.

5 haftadır kazanıyor üç kızkardeş 15-20 puan değil bu 45 puan demek toplamda benim görüşüm taraftar sahaya inmesidir maçları bitirtmemesidir inceldiği yerden kopsun bu Allahsız düzen

Berkedogan
22.12.2014, 01:07
son yarım saat çok fena baskı kurmuşuz bursaya nefes alamamış adamlar.

ffırtına
22.12.2014, 01:16
Bizim için artık lig bitti 4. oluruz en iyi ihtimal yapacağımız tek şey varımızla yoğumuzla avrupada ileriye gitmek olmalıdır .

kyodou
22.12.2014, 01:19
Bursaspor teknik direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor ile 3-3 berabere kaldıkları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Konuştuğu taktide ceza almaktan korktuğunu söyleyen Şenol Güneş, " Bir şey dersem, ceza alırım diye korkuyorum. Bizi çok dinliyorlar. Eğer bugün sahada bir yanlış yaptıysak özür dileriz" dedi.

Şenol Güneş ayrıca, "Oyuncularım iyi oynadı ve çok savaştılar ancak oyuncularım hakettiği galibiyeti alamadı. Trabzonspor da iyi bir camia ve iyi bir oyuncuları var, bugün iyi işler de yaptılar ancak 3 puanı hakeden taraf bizdik" ifadelerini kullandı.Deneyimli teknik adam son olarak ise "Özellikle ilk yarıda fark yapmamız gerekiyordu. Bugün burada sevinmesi gereken takım bizdik. Karabük ve Mersin maçında oldu. Hakemler rakiplerin sertliğine izin verdiği zaman zorluk çıkıyor. Hakettiğimiz 3 puanı alamadı" diyerek sözlerini noktaladı.

Şaka gibi :D

Fatih Öztürk
22.12.2014, 01:25
Hakem denilen embesil seref yoksunu maçı kimin aleyhine katletti Şenol hocam iyi düşün.seni dürüstlügunle seven bizleri kendinden nefret ettirme.

lazibere
22.12.2014, 01:26
Mac anında kaleci ile ilgili yazmıştım, tekrar ediyorum, Avrupa i bir futbol oynadığımız maçts maalesef salak bir kaleciden srbep maç kazanamiyoruz. Sadece bu aksam degil, yedigi her macta hatali. Rizeden 2 gol yiyor hatali, gencler macinda hatali, antep maini yeniden izledim hatali, besiktas macinda 3 golun 3 unde hatali. ! Bu aksam 3 golun 3 unde hatalı. Kazanmak icin 5 tane atmaliyiz. Keske mustafalari kadro disi biraktiklatinda bunu da postalasaydilar.

Fatif ozturk, turk futbolunun gelmis gecmis en kotu kalecisidir. Hani hali sahada kaleye gececek adam bilamazsinda herkes 2 ser gol yiyip sirayla kaleye gecerya, bu da sanki zorla kaleye gecirilmis de yedikce bir daha kaleye gevmemek icin direnen bir tip.

Komedi ya baska birsey degil, soyle derin dusundugumde. Bu kaleci Fenetin rakibi bir takimda kaleci olsa ve bu aksam yedigi goller gibi, ciktigi hatali duruslar gibi oynasa kesin mac satti derim

Butun cikislari hatalı, topa yukselmeleri hatalı, adamda sanki el yok gibi her topa ayakla mudahale edeyim istiyor

Ve biz bu kaleciye ragmen bu aksam bursa yi sahasinda rezil ettik
Tebrikler hepsine

61ronin61
22.12.2014, 01:27
Bursaspor teknik direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor ile 3-3 berabere kaldıkları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Konuştuğu taktide ceza almaktan korktuğunu söyleyen Şenol Güneş, " Bir şey dersem, ceza alırım diye korkuyorum. Bizi çok dinliyorlar. Eğer bugün sahada bir yanlış yaptıysak özür dileriz" dedi.

Şenol Güneş ayrıca, "Oyuncularım iyi oynadı ve çok savaştılar ancak oyuncularım hakettiği galibiyeti alamadı. Trabzonspor da iyi bir camia ve iyi bir oyuncuları var, bugün iyi işler de yaptılar ancak 3 puanı hakeden taraf bizdik" ifadelerini kullandı.Deneyimli teknik adam son olarak ise "Özellikle ilk yarıda fark yapmamız gerekiyordu. Bugün burada sevinmesi gereken takım bizdik. Karabük ve Mersin maçında oldu. Hakemler rakiplerin sertliğine izin verdiği zaman zorluk çıkıyor. Hakettiğimiz 3 puanı alamadı" diyerek sözlerini noktaladı.

Şaka gibi :D

ne demek bu demek sadri şener trabzonspordan büyük demek dünkü mali genel kurul başkanın sadri şenere lafları faruk özaka lafları ve şenolgüneşinde bunların adamı olduğunun tescillenmesi demek yani trabzonsporluluk bir şehir efsanesi taraflar belli menfaatler belli ben şenol güneşi çokseverim ama trabzonsporu daha çok severim

61ronin61
22.12.2014, 01:29
Mac anında kaleci ile ilgili yazmıştım, tekrar ediyorum, Avrupa i bir futbol oynadığımız maçts maalesef salak bir kaleciden srbep maç kazanamiyoruz. Sadece bu aksam degil, yedigi her macta hatali. Rizeden 2 gol yiyor hatali, gencler macinda hatali, antep maini yeniden izledim hatali, besiktas macinda 3 golun 3 unde hatali. ! Bu aksam 3 golun 3 unde hatalı. Kazanmak icin 5 tane atmaliyiz. Keske mustafalari kadro disi biraktiklatinda bunu da postalasaydilar.

Fatif ozturk, turk futbolunun gelmis gecmis en kotu kalecisidir. Hani hali sahada kaleye gececek adam bilamazsinda herkes 2 ser gol yiyip sirayla kaleye gecerya, bu da sanki zorla kaleye gecirilmis de yedikce bir daha kaleye gevmemek icin direnen bir tip.

Komedi ya baska birsey degil, soyle derin dusundugumde. Bu kaleci Fenetin rakibi bir takimda kaleci olsa ve bu aksam yedigi goller gibi, ciktigi hatali duruslar gibi oynasa kesin mac satti derim

Butun cikislari hatalı, topa yukselmeleri hatalı, adamda sanki el yok gibi her topa ayakla mudahale edeyim istiyor

Ve biz bu kaleciye ragmen bu aksam bursa yi sahasinda rezil ettik
Tebrikler hepsinenoktasına virgülüne kadar katılıyorum az bile yazmışsın kaleci için

61ronin61
22.12.2014, 01:30
Hakem denilen embesil seref yoksunu maçı kimin aleyhine katletti Şenol hocam iyi düşün.seni dürüstlügunle seven bizleri kendinden nefret ettirme.

olay belli kardeşim son 3-4 sayfada yadıklarımı oku sadece

lazibere
22.12.2014, 01:32
Yusuf a ekstra baslik acmak lazim. Yuregiyle oynuyor ve her mac ustune koyarak oynuyor.
Yabancılar kinusunda, ozellikle constant konusunda hayal kırıklığı içerisindeyim
Defans blogumuzun ciddi zaafları var, evet hucumda etkiliyiz ama defansif olarak bu kadar derin bosluklar verilmemeli
Devre arasinda, iyi bir kaleci ve stoper ile daha iyi olacağız
Son olarak, ishak bu aksam iyiydi, geri donuslerde daha seri oynarsa banki oynar

Fatih Özkan
22.12.2014, 01:32
Şenol Hoca yanlış görmüş.
2. yarı onları ezen bizdik.
Hakemin de ezdiği takım bizdik.

61ronin61
22.12.2014, 01:36
Yusuf a ekstra baslik acmak lazim. Yuregiyle oynuyor ve her mac ustune koyarak oynuyor.
Yabancılar kinusunda, ozellikle constant konusunda hayal kırıklığı içerisindeyim
Defans blogumuzun ciddi zaafları var, evet hucumda etkiliyiz ama defansif olarak bu kadar derin bosluklar verilmemeli
Devre arasinda, iyi bir kaleci ve stoper ile daha iyi olacağız
Son olarak, ishak bu aksam iyiydi, geri donuslerde daha seri oynarsa banki oynar

tüm takım mükemmeldi taktikte mükemmeldi herşeyi kalecimiz bozdu diğer maçlardaki gibi

lazibere
22.12.2014, 01:43
noktasına virgülüne kadar katılıyorum az bile yazmışsın kaleci için

Daha fazlasini yazardım da forumdan en az 15 gun uzaklastırılırım.
Ama sunu da belirteyim, medya maymunları, bilerek fatih te gelisme var diye konusuyorlar ya, boyle bir algı ile taeaftar da inaniyor ve hani kaleci almayalim istiyorlar

Sunu da ekliyim, mac basladiginda dedim ki, kaleye top gelirse cok gol yeriz . Her 3 toptan birini yer bu herif. Eger onlar atamasinlar kendisi atar dedim ve oyle oldu. Bal liginde bir kalecinin yemeyecegi goller yiyor. Adam kale cizgisinde duramiyor ya, uzerine vurulmadigi muddetce her cikişinda gol yapmasi lazim forvetlerin. Konustukca deliriyorum., bir kaleci, defans arkadasin gelip kapatabilecegi acidayken en 20 metre gelerek nasil kalesini bosaltir yahu. Hadi sende bu zeka yok, birisi sana demiyor mu ki o kadar cikma diye. Hadi ciktin adama yaklasinca ne duruyorsun girsene stoper gibi....ellerini bacaklarini maymun gibi acip da sutu bekleyince ve gotume carpsin diye bekleyince iyi kaleci mi okuyorsun. Bu nasıl bir zeka

Yahu sinurlerimi bozdu bu i...ne. Sanki Takim kaybetsin diye ugrasiyor. Allah belami versin hemen kovmasam onu baskanin yerinde olsam

Hürgün Aygün
22.12.2014, 01:45
Saatlerce sırılsıklam ıslandık. Daha önce böyle bir yağmur altında bu kadar uzun süre kaldığımı hatırlamıyorum. Maç sonu ıslaklıktan ve soğuktan dolayı zor hareket ettim. Benim için bu deplasman da unutulmayacak maçlar arasına girdi. Defans ve kaleci Fatih'in hataları olmasa her şey çok daha güzel olacaktı.

POYRAZ
22.12.2014, 01:49
Ben maci izleyememistim. Simdi goalsarena sitesinden golleri ve 7 dakikalik
özeti izledim. O pozisyonda nasil penalti diye düdük calmis o Allahsiz
kitapsiz hakem. Baska bir pozisyonda el var ama hakem görmemis
her ne hikmetse. Bir cift lafim da kaleciye var. Belki pisecek, belki zamani
gelince iyi bir kaleci olacak ama halisahalardan falan kaleci baksinlar,
belki iclerinden birisi bu arkadastan daha iyi kalecilik falan yaparda onu
koyarlar kaleye. Her ne olursa olsun her pozisyonda ya kaleden 5 metre ileride
durmaya, yada mutlaka kaleden cikip rakip futbolcuya dogru kosma rahatsizligi
var. Birisi bu arkadasa kendi oyuncunuz rakip futbolcu ile mücadele ediyorken
kaleyi mecbur kalmadikca terketmemesi konusunda uyarmali.
Bir degil iki degil. Kaleci yüzünden yedigimiz kacinci gol bu.
Sonucta kazanabilecegimiz bir maci kalecimiz ve hakem Allahsiz kitapsizi
yüzünden kaybettik. Kalan maclarimizi kazanmaya bakalim bari.

lazibere
22.12.2014, 01:51
Saatlerce sırılsıklam ıslandık. Daha önce böyle bir yağmur altında bu kadar uzun süre kaldığımı hatırlamıyorum. Maç sonu ıslaklıktan ve soğuktan dolayı zor hareket ettim. Benim için bu deplasman da unutulmayacak maçlar arasına girdi. Defans ve kaleci Fatih'in hataları olmasa her şey çok daha güzel olacaktı.

Renktas staddan bu kalecinin absurtlukleri daha net gozukmuyor mu. Ben tv basinda cildirdim yahu, takim arkadasim olsa yeminle tekme tokat girerim ona

Fatih Özkan
22.12.2014, 01:53
Renktas staddan bu kalecinin absurtlukleri daha net gozukmuyor mu. Ben tv basinda cildirdim yahu, takim arkadasim olsa yeminle tekme tokat girerim ona

Ben Avni Aker'de 2 haftada 1 izliyorum Fatih'i...
Siz bir de bana sorun. :)
TV'den dayanamadığın hataları çıplak gözle izlemek nedir bilir misin ? :rolleyes:

Soner Albayrak
22.12.2014, 01:53
Çoğu zaman olduğu gibi işte bu takım ne öldürür ne güldürür. Boşverin ya eğlenelim bu ligde fazla heyecana gerek yok zaten.

61ronin61
22.12.2014, 01:54
Daha fazlasini yazardım da forumdan en az 15 gun uzaklastırılırım.
Ama sunu da belirteyim, medya maymunları, bilerek fatih te gelisme var diye konusuyorlar ya, boyle bir algı ile taeaftar da inaniyor ve hani kaleci almayalim istiyorlar

Sunu da ekliyim, mac basladiginda dedim ki, kaleye top gelirse cok gol yeriz . Her 3 toptan birini yer bu herif. Eger onlar atamasinlar kendisi atar dedim ve oyle oldu. Bal liginde bir kalecinin yemeyecegi goller yiyor. Adam kale cizgisinde duramiyor ya, uzerine vurulmadigi muddetce her cikişinda gol yapmasi lazim forvetlerin. Konustukca deliriyorum., bir kaleci, defans arkadasin gelip kapatabilecegi acidayken en 20 metre gelerek nasil kalesini bosaltir yahu. Hadi sende bu zeka yok, birisi sana demiyor mu ki o kadar cikma diye. Hadi ciktin adama yaklasinca ne duruyorsun girsene stoper gibi....ellerini bacaklarini maymun gibi acip da sutu bekleyince ve gotume carpsin diye bekleyince iyi kaleci mi okuyorsun. Bu nasıl bir zeka

Yahu sinurlerimi bozdu bu i...ne. Sanki Takim kaybetsin diye ugrasiyor. Allah belami versin hemen kovmasam onu baskanin yerinde olsam

hepsinde haklısın bende banlandım sırf bu yeteneksiz kaleci yüzünden yaptığım tartışmalarda heralde biz ligi 10. filan bitirince bu taraftar dicekki bu kaleci ile olmaz takım resmen kalecinin yediği gollerle yarışıyor ömrümde bu kadar yeteneksiz bir kaleci görmedim sanki biz körüz trbzonspor düşmanıyız biz onura neden böyle konuşmuyoruz çünkü tam trabzonsporun kalecisi bu kaleci ise bank asyada bile oynayamaz gol yiyor umrunda bile değil kesin bir psikologa görünmesi lazım bence trabzonsporluda değil bu kadar ruhsuz olunmaz gol yiyor ok yetneksizsssin zatende gol yiyince bi sinirlen isyan et oda yok ya gol yiyince rahatlıyor bu kaleci müsvettesi yaa 3. gol kalenin ortasından yanından geçiyor bakıyor yaa refleks sıfır yetenek sıfır sezgi sıfır bu nasıl trabzonsporun kalesini koruyor hakemler zaten bize karşı önyarlılı artniyetli birde kaleci ile uğraşıyoruz bela olarakmı geldi başımıza bu kaleci ibrahimi izledim bin basar bu kaleciye yaa

61ronin61
22.12.2014, 01:56
Ben Avni Aker'de 2 haftada 1 izliyorum Fatih'i...
Siz bir de bana sorun. :)
TV'den dayanamadığın hataları çıplak gözle izlemek nedir bilir misin ? :rolleyes:

Allah kolaylık sabır versin kardeşim biz tv de deliriyoruz sen nasıl sabrediyorsun bu yetensize

lazibere
22.12.2014, 01:57
Ben maci izleyememistim. Simdi goalsarena sitesinden golleri ve 7 dakikalik
özeti izledim. O pozisyonda nasil penalti diye düdük calmis o Allahsiz
kitapsiz hakem. Baska bir pozisyonda el var ama hakem görmemis
her ne hikmetse. Bir cift lafim da kaleciye var. Belki pisecek, belki zamani
gelince iyi bir kaleci olacak ama halisahalardan falan kaleci baksinlar,
belki iclerinden birisi bu arkadastan daha iyi kalecilik falan yaparda onu
koyarlar kaleye. Her ne olursa olsun her pozisyonda ya kaleden 5 metre ileride
durmaya, yada mutlaka kaleden cikip rakip futbolcuya dogru kosma rahatsizligi
var. Birisi bu arkadasa kendi oyuncunuz rakip futbolcu ile mücadele ediyorken
kaleyi mecbur kalmadikca terketmemesi konusunda uyarmali.
Bir degil iki degil. Kaleci yüzünden yedigimiz kacinci gol bu.
Sonucta kazanabilecegimiz bir maci kalecimiz ve hakem Allahsiz kitapsizi
yüzünden kaybettik. Kalan maclarimizi kazanmaya bakalim bari.

Kaleci antrenoru sadece kalecilere, top atip saga sola yatmalari calismasini mi yapiyorlar. Hayatimda bu fatih kadar kotu ve yeteneksiz bir kaleci gormedim. Zamanla pisecekmis,kufredecem yine yahu, biz yahni mi pisiriyoruz ki yedikce pissin,

Adam hasta, bu futbolcu olmak istemiis ama buna kaleye gec demişler hep. Ulan, alti pasa , yandan yapilan ortaya bile vole ile gurmak isteyen embesilin teki be, bakin rize macina

61ronin61
22.12.2014, 02:03
Kaleci antrenoru sadece kalecilere, top atip saga sola yatmalari calismasini mi yapiyorlar. Hayatimda bu fatih kadar kotu ve yeteneksiz bir kaleci gormedim. Zamanla pisecekmis,kufredecem yine yahu, biz yahni mi pisiriyoruz ki yedikce pissin,

Adam hasta, bu futbolcu olmak istemiis ama buna kaleye gec demişler hep. Ulan, alti pasa , yandan yapilan ortaya bile vole ile gurmak isteyen embesilin teki be, bakin rize macina

aynen yetenek sıfır tolgaya sallardım zamnında bence oda yeteneksizde ondanda kötüleri varmış ama şu açık ve net bu kaleci müsvettesi futbolu bilmiyor yani yanlış meslek seçmiş memur işçi vb bişey olmalıymış bu yeteneksizin ömründe yapacağı son iş bu kalecilikmiş ve kaleci olup bize ızdırap olmakmış yaa rabzon amatörden bi kaleci al koy kalye bu adamda ne yetenek var ned efutbolu biliyor mükemmel oynadık bence bu kaleci olamsaydı çok rahat kanmıştık

61ronin61
22.12.2014, 02:05
benim resme müziğe kabiliyetim yeteneğim yoksa günde 20 saat en ünlü hocalarda beni çalıştırsa gene benden bi b...k olmaz çünkü yeteneğim yok bu kaleciyide hergün dünyanın en ünlü kaleci hocalarıda çalıştırsa bi b....k olmaz çünkü yetenek sıfır

erol-61
22.12.2014, 02:27
Vahid rahatsızı yüzünden razı olduğumuz Ersun Yanal yeldeğirmenleri ile savaşan Don Kişot bizler de Sanço Pancoları....
-Hoca gayse maçi ile müthiş başlangıç yaptı....:sevinç:
- Sonra içerde gençler ile son yılların en baskılı ve gole düşünen takımını gördük....zevkten dörtköşe olduk....:D

- Avrupa, kupa maçları....vs...:cool::confused:

- bjk maçı:eek:

-bursa maçı :alkış::mad::p:rolleyes::confused:....

Maalesef dururumuz bu....KARMAKARIŞIK...Ve bu durum bu yapı, takımdaki bazı futbolcuların ruh hali, umursamazlıkları, yönetim ???!!!!....

Bu yapıda Ersun Hoca en az kabahatli olan , ancak defansta verdiğimiz açıklara bakın ....Hoca geldiğinde bir sözü vardı "Bana 3 ay değil 3 hafta yeter." , " elinde CARDOZO gibi biri varsa ilk onu yazarsın diğerlerini arkasına süslersin " diye...(bana göre boş laf. O Cardozo'yu ancak Benfica'da bulursun beleş atacak. Koşmazsa, mücadele etmezse bizde Cardozo ikinci bir Janko) Hoca takımı oturtmak için futbolcuların yerleri ile çok oynuyor....bir türlü takım olma yolunda ilerleyemedik....

Umursamaz tavrı, futbolcuları küçümsemesi, ettiği o kadar laftan sonra ismini dahi ağzıma, yazılarıma almak istemediğim ,telefonunun markasını dahi bildiğimiz önceki Hoca ile birlikte daha bir takımdık...Defans yapma, serbest vuruş, kornerden gol bulma oranımız özelliğimiz konuşulur olmuştu ve bu durum sistemin bir parçası haline gelmişti...Ligin en az gol yiyen takımıydık (tabiki de en az atanı ) Kötü de olsa bir sistem vardı....O özelliğimiz dahi kısır kaldı....

Önceki Hoca'nın bir ağzı vardı konuşurdu saha içinde-dışında, tribünden maçı yönetmeyi severdi ! , defans yaparak Cezayir'de ün yaptı, bize geldi ve devam etti...bir tarzı vardı. En azından defans yapardı ve istatistiklerde en az gol yiyen takım olarak elinde bir donesi, bir delili vardı...

Şimdi defans adına ne yapıyor takım ....Ersun Hoca ile ne oynuyoruz bilen varsa söylesin...

Şunu söylerse anlayabilirim .....

" Ersun Hoca'nın elinde şunlar şunlar var....... 2 tane, 3 tane....vs topçu lazım şu şu şu bölgelere onun alınmasını bekliyor....... bak gördüğün gibi 3'lü defans, 5'li orta saha, kanat....vs oynuyoruz, ancak şöyle bir topçumuz eksik onu aldık mı tamamdır....Constant'ın yerini şunun şunun için çok değiştiriyor...vs." diye .....

Ben suscam.

giden hocanın elinde ONUR vardı ersun hocanın elinde Fatih.....

61ronin61
22.12.2014, 02:32
Çoğu zaman olduğu gibi işte bu takım ne öldürür ne güldürür. Boşverin ya eğlenelim bu ligde fazla heyecana gerek yok zaten.

takım hoca süper bu kaleci varken sadece öldürür

memmedaga
22.12.2014, 02:34
Eğer kalemizde Onur olsaydı şu en az 5 puan daha fazla almış olma ihtimalimiz %90 idi.

İnsaoğlu garip, değeri bu kadar çabuk nasıl unutulur halbuki yitirdiğinde anlaşılır deniliyordu

memmedaga
22.12.2014, 02:38

enterasan bir tespit hayır Neuerde çok çıkıyor ama adam kaleciyim diyor ama bu adam gerekli gereksiz her seferinde çıkıyor

Fatih Öztürk
22.12.2014, 02:55
olay belli kardeşim son 3-4 sayfada yadıklarımı oku sadece

Haklısın kardeşim.

Rama61
22.12.2014, 03:01
Okadar futboldan anlamayan kişiler varki, yok Onur olsaydı şöyle böyle olurdu. Sanki TS Onurdan ibaret. Hay Allahım. Bu yönetimden ve Antrenör, den hiç bir şey olmaz. VAHID Hocayı siz daha çok arayacaksiniz. Hep beraber
görücez o günleri. Saygılar

sasort
22.12.2014, 03:18
Okadar futboldan anlamayan kişiler varki, yok Onur olsaydı şöyle böyle olurdu. Sanki TS Onurdan ibaret. Hay Allahım. Bu yönetimden ve Antrenör, den hiç bir şey olmaz. VAHID Hocayı siz daha çok arayacaksiniz. Hep beraber

onur gibi muazzam kaleciden sonra fatih gibi vasat kaleci tabi takımın dengesinide çok etkiliyor

mustafa aykut defans oynarken arkada kaleci fatihi izlemek gerekirdi

defans oynuyacan arkanda onurun varlığı ile oynamak var bir fatihin varlığı ile oynamak

onur kalede iken 5 defansla oynuyorduk

vahidi aramayacaz ama çok anacaz bence
arkadaşlar yazıyor efendim arada şunlar gönderilsin bunlar alınsın diye

berki bu transfer hareketi ile kaç yıllık hakkımızı gasp etti vahid hoca

alınanlar ve harcana paralar ortada bir anadolu takımındaki yabancılar ile bizimkiler arasında fayda noktasında fark göremiyorum

sasort
22.12.2014, 03:20
inş yanılırım ama bizimkilerin ara transfer döneminde hiç bir maddi imkanı kalmadığını düşünüyorum

yapabilecekleri avraamı gönderip alabilirlerse tolga ciğerci gibi yerli bir ön libero olmazsa alexi geri çağırıcaklar bu ilk transfer berkide son transferde olur arada

sasort
22.12.2014, 03:26
bana göre 3 transfer gerekir arada

biri yerli defans avraamı gönderip yerli bir defans alınmalı serdar nasıl acaba illa çok para verip uğur demiroklara me vermeyelim
örnek ishak elde patlıyor ondan sonra

gelelim ön liberoya en az alex olursa yerli bir ön libero şart

birde kanat almamız getrekiyor ne waris ne sefa nede serdar bence verimli olabildi sağ açığa topçu şart
erkan bence faydalı olur uygun bir fiyatla gelecekse tabii

4-4-2

şöyle bir diziliş var aklımda

.................................fatih............ ................
bos............belkalem..............????......... ..yusuf

..............................??????.............. .........
...................ekici..............özer........ .........
............................constant.............. ....
...........................cardozo................ .......

? olan yerler transfere ihtiyaç duyulan yerler

Nazim Can
22.12.2014, 03:41
Onur macin kirilma anlarinda takima direnc ve moral katiyordu, ayricada skor ve oyun ne olursa olsun, kalitesini pek bozmuyor aynen devam oynuyordu, kisaca Onur Avrupa sartlarinda bile Winner denilebilecek bir oyuncu, Fatih bugün macin hic bir kirilma aninda bizi kurtarmadi.

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2014, 07:55
Sorunlar çok, defans, kaleci, orta saha, çok gol yeme gibi

Maç 1-0 ve baskılı oynarken Fatih'in elinden kaçırdığı top her şeyi berbat etti ama devamında yaptığı hareket bence kolay penaltı oldu. çekme yok.

Bu Bülent YILDIRIM TS düşmanı mıdır nedir, her maçında vukuat var.

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2014, 08:01
22 GOL YEDİK. ÇOK KÖTÜ BİR PERFORMANS.

Deplasmanda 3 gol at, berabere kal, olacak iş değil.

Fatih çok hatalı çıkışlar yapıyor, yüreğim ağzıma geliyor.

Onur tek başına maç kurtarıyordu. Onur olsaydı şu anda yarışın içinde biz de olurduk.

Maalesef bence dün akşam Bursa'da şampiyonluğa havlu attık.

4. olmak ilk hedef olmalı

Türkiye Kupasına asılınmalı

Devre arası acilen kaleci alınmalı, aksi halde 14 maçın 10'unda gol yemeyen Başakşehir 4.lüğü bırakmaz.

Bursa'lı oyuncu da ne güzel atıyor kendini

Mehmet EKİCİ çok güzel korner kullanıyor, bu büyük avantaj

Yusuf'un frikiği de şahaneydi.

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2014, 08:17

Tek başına kaç maç kurtardı, kaç puan kazandırdı, gerçekleri söylemeyelim mi

Gurpas
22.12.2014, 08:28
Maalesef Beşiktaş maçı gibi bu maçıda amatör bir kaleci yüzünden kaybettik.

Ahmet Kuru
22.12.2014, 08:36
Kalede böyle bir bomba varken oynadığımız her maçta riskimiz var. bu maç yine ucuz kurtulduk yenilmekten. şansımız yaver gitti de 1 puanı aldık.
Fatih Öztürk değil Trabzonspor PTT liginin bile kalecisi olamaz. 3.lig eh işte olabilir..

Takıma kızmıyorum, kimse kızmıyorum kızamıyorum...

halil ibo
22.12.2014, 08:49
Aramızda kalsın ama Fatih top tutmayı bilmiyor :( İlk maçında heyecan vs.dedim ama üzücü gerçek bu.
Geçen sezon kaleci ile aldığımız maçlardan sonra,bu sezon kaleci ile verdiğimiz maçlar gündemimizi oluşturuyor.
Yazık oldu !

Faik Yılmaz
22.12.2014, 08:52
Kalede Onur olsaydı şimdi 1 ya da 1.sırada idik bu kadar net konuşuyorum....

Ekranda benim moralim bozuluyor izlerken....

Takımın halini düşünemiyorum...

Gerinde her an patlamaya hazır bir bomba var..nasılrahat edersin...

bence takımın oynayamama nedenlerinden biriside maaalesef kalecimiz Fatih....

Furkan Dündar
22.12.2014, 08:56
Dün maçı bursalı kişiler ile izledim adamlar bizi o kadar iyi biliyormuş ki izleyince şok oldular
ya bu nasıl orta saha defans ve kaleci dediler.
diyecek söz bulamadım allahtan yenilmedik.

Fatih =Kova (Kelimesinin karşılığıdır) iyi kalecidir falan diyen olmasın adam maçlarda net etki yapıyor ahenk bozuyor

dün ishak kazanıldı
sol taraf ishak yusuf olmalı maçı ishak girince cevirdik

cem1990
22.12.2014, 09:20
Şampiyonlukta gözüm yok olmadı olmayacakta
Ama bu takıma en acilinden Onur
Bir de Mehmet topal tarzı bir adam gerekli
En azından 3-4 gol atıp bir bu kadar yemeyiz
Ha 4 gol at 3 gol ye,5 at 4 ye bunlar futbolu güzelleştiren şeyler
Ama Fatih her konu da yanlış kaleci
Madem lige havlu attık en azından İbrahim olsun kalede

Tayfun
22.12.2014, 09:35
Halâ üç İstanbul takımını okşuyorlar, biz de futbol konuşuyoruz bu ülkede.

lazarinho
22.12.2014, 09:35
Kadronun yetersiz olduğu bi daha görüldü.Takım savunması yok çok kopuk oynuyoruz defans var mı yok mu belli değil orta sahada organize olamıyoruz yeterli sertliği gösterefmiyoruz bunu en büyük sebebi de sert bir orta saha oyuncumuz yok.Ama bu takım Ersun Yanal'ın takımı değil.Bu sene Avrupa kupalarına gidecek sıralamaya girmeliyiz önümüzde ki sezon Ersun Yanal gerekli hamleleri yapacaktır.

DEEP BLUE
22.12.2014, 09:36
Şu forumda ne kadar demokrat, aydın, özgürlük savaşçısı ve sevgi pıtırcığı varmış meğer... Neymiş efendim; Bursaspor'un penaltısı netmiş!.. Yuh artık!.. Hani sırtınıza zırhlı entari giyseniz, belinize kılıç, sırtınıza ok, elinize gürz alıp, on saniyede bir şaha kalkan yeleli bir küheylanla Tüsiad toplantısını bassanız anlayacağım da, BMN'de yazarak meşhur olmanız zor... Ne "yandaş medyanın tosunları, ne de havuz medyasının baronları" keşfeder sizi...

Kalecinin orta parmağı rakibe her değdiğinde penaltı olsaydı, benim selam verdiğim her kadın da hamile kalırdı... Yettiniz artık be!.. Ulan bu forumda benim kadar "sıfırcı hoca" yoktur, ben bile beğenmeye başladım bazı şeyleri... Adam buz gibi penaltımızı yemiş, bu sayfalarda buna değinen yazı sayısı 5 (yazıyla beş)...

Anlamadım ya, bu takımın rakipleri TFF, şerefsiz Bizans basını ve kara gömlekli baronlar mı, yoksa biz miyiz..

Faik Yılmaz
22.12.2014, 09:39
şu kadroya sadece 17 milyon tl menejerlik parası ödenerek 21 transfer yapıldı....

yine de en az 1 kaleci ,1 stoper , 1 orta saha olmak üzere en az 3-4 transfere daha ihtiyacımız var....

yazık milyonlarımıza...

DNA-TS
22.12.2014, 09:42
akşam maraton da şansal denizli 2lisi öyle anlattılar ki maçı tüylerim diken diken oldu.
adamların bize karşı o kadar kastı varki 3.goldeki kornere çıkan topu tartıştılar 5dk. çizgiyi geçti mi yok izdüşümü çizginin dışına temas ediyor zor ama görmesi lazımdı diyor.
geçen haftada programı trabzonspor uefa ya açtığı davayı kaybetti diyerek başlamıştı medya bunların elinde .

special one
22.12.2014, 09:44
akşam maraton da şansal denizli 2lisi öyle anlattılar ki maçı tüylerim diken diken oldu.
adamların bize karşı o kadar kastı varki 3.goldeki kornere çıkan topu tartıştılar 5dk. çizgiyi geçti mi yok izdüşümü çizginin dışına temas ediyor zor ama görmesi lazımdı diyor.
geçen haftada programı trabzonspor uefa ya açtığı davayı kaybetti diyerek başlamıştı medya bunların elinde .

Bırak şunları dikkatemi alıyorsunuz, geçen hafta rize yi 1 saat konuştular adamlar salla şunları

figirm
22.12.2014, 09:45
bursanin golu gol
sadece birisini diyorsa soyadinda buyuk yazsa bile kucuktur

Aynen öyle.Kural bilmeden yorum yapan arkadaşlar var. Bursanın golünde her ne kadar kaleci önde olsa da ayrıca 2 oyuncumuz daha var ki gol kesinlikle nizami.Penaltıda da var-yok arası bir temas var,ayaklar değmiyor bile.Penaltıyla alakası bile yok.
Hakem hata yapabilir ama pozisyonlar tam ters olsa da aynı şeyi yazardım,Bursanın haksız yere iptal edilen golünde ofsayt olmadığını yakalamak çok zor,yani pek çok hakemin hata yapabileceği bir pozisyon. Oysa uydurulan penaltı hakemin dibinde ve onu verecek çok az hakem var.

Napoli
22.12.2014, 09:48
Bu kaleci Takım'ı sohbete edıyor,gol atsa ne olucak kalecı nede olsa yıyor

Tatar Kemal
22.12.2014, 09:51
defans ve kale sorunumuzu çözebilsek zirveye ortak olacağız ama işte devre arasını beklemek gerekiyor sanırım. Eğer Onur Kaptan yıl sonuna kadar yoksa devre arasında kaleye mutlaka Mert Günok'u transfer etmeliyiz. Mert gerçekten çok iyi bir kaleci. Her maçta 2-3 gol yiyerek üst sıralara tırmanamayız. Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyordu. İlk golü de bulmuştuk ne güzel. İkinci yarıda sergilediğimiz ezici futbolu 90 dakikaya yayabilsek kolay kolay maç vermeyiz. Ama her kontratağa çıktığında kendi kalende gol görüyorsan bu işte büyük bir sıkıntı var demektir. Kaleci Fatih de ilginç bir kaleci. Bazı pozisyonlarda inanılmaz başarılı ama yediği goller gerçekten çok acemice.

Ünal Er
22.12.2014, 09:51
Bu sene yapılan transferlerden bir kısmı tamam, ama net orta saha eksiği ortada. Devre arası gene lig başındaki gibi bir transfer dönemi bekliyorum, ağırlık orta saha olması umudum.
Futbol oynayanlar bilir, orta sahan yoksa savaşçı mücadeleci top yapan ileri geri oynayan 5 adamın yoksa defansında yok golcünde yok demektir...

Ünal Er
22.12.2014, 09:53
defans ve kale sorunumuzu çözebilsek zirveye ortak olacağız ama işte devre arasını beklemek gerekiyor sanırım. Eğer Onur Kaptan yıl sonuna kadar yoksa devre arasında kaleye mutlaka Mert Günok'u transfer etmeliyiz. Mert gerçekten çok iyi bir kaleci. Her maçta 2-3 gol yiyerek üst sıralara tırmanamayız. Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyordu. İlk golü de bulmuştuk ne güzel. İkinci yarıda sergilediğimiz ezici futbolu 90 dakikaya yayabilsek kolay kolay maç vermeyiz. Ama her kontratağa çıktığında kendi kalende gol görüyorsan bu işte büyük bir sıkıntı var demektir. Kaleci Fatih de ilginç bir kaleci. Bazı pozisyonlarda inanılmaz başarılı ama yediği goller gerçekten çok acemice.

Ben defans sorunu olduğunu düşünmüyorum en azından çok sağlam bir orta sahamız olmadan defansa kabahat bulmamak gerektiğine inanıyorum. Defans oyuncusu önündeki orta saha ile beraber oynar uyumu yakalayamadığı zaman yer kaybı yaşar

reisoğlu61
22.12.2014, 09:53
bu iki fatih ilk onbirde oldukca biz daha cok sac bas yolariz

special one
22.12.2014, 10:01
Daha 20 hafta var bakalım neler olacak, çok şeyler değişir bu ligde

Yapmamız gerekn 3 kız kardeş birbirini yerken aradan sıyrılmak hadi inşaallah

Beypba
22.12.2014, 10:05
Takımımız iyi yolda,ersun hocanın takıma monte etmek isteği hucüm futbolu hepimizin genel isteğidi..ama bu futbolun bazı riskleri var,öncelikle mevcut kadro yapımızda bu riskleri ortadan kaldıracak oyunculara sahib deyiliz bunu kabul edelim..süratli çabuk ve teknik bir stoper ve süpürücü ve takım hücuma kalktığında melo gibi topal gibi stoperlere ve beklerin boşluğunu doldura bilecek bir ön libero..
Aslında dengeli giden her maçta oyun üstünlüğünü ve pozizyon üstünlüğünü alıyoruz..taki geri düşüne kadar..
Burdada kaleci faktörü devreye giriyor,kaybettiğimiz maçlarda oyunun dengesini bozan kaleci Fatih oldu.
Onur iyileştiğinde problem ortadan kaybolacaktır..

UĞUR DURTAŞ
22.12.2014, 10:06
*Bir takım bu kadar rakibe pozisyon vermemeli.

*ligin en kötü kalecisi bizde.

*yusuf sol bek olmaz.

*dün sahada gerçek ishak vardı.(en çok sevindiğim olay)

*cardozo kanı gibi(42 yaşındaki oyuncu gibi sahada duruyor)

*dün net pozisyon kaçırsada yatabare üzerinde durulmalı

*bosiwga ya ne oldu anlamış değilim.(son 3 maçtır katkısız oynuyor.)

*Fatih atik basit olanı değil zor olanı yapmaya çalışıyor.

*İlk golümüzde önü boş olmasına rağmen bir hareket yaptı önüne üçtane rakip oyuncu aldı.inanılır gibi değil.bal yapmayan arı misali.

*contant yediğimiz 3 golde kaçan oyuncu ozan tufanı kovalasa orta yapamayacak.arkadaşlar dikkatli izlerseniz tufana pas veren oyuncuya bir oyuncumuz gitmesine rağmen oda oraya koşuyor.halbuki kaçan oyuncuya koşması gerekiyor.

*Birde contant ayağına her gelen topa sanki rakip oyuncular 5-10 saniye sonra basacakmış gibi ağır oynuyor.

*dün en çok sevindiğim olay tekrar yazıyorum artık büyük bir aksilik olmasa
gerçek sol bekimizi kazandık.hadi ishak göster kendini.

Adem Erdoğan
22.12.2014, 10:07
Her maç 2'şer 3'er gol yiyoruz.

İbrahim kalede olsa her maç 5 yemeyeceğimize göre en kötü ihtimalle yine 2-3 yeriz.

Fatih'le zaman kaybediyoruz, zamanında Onur'a yapılan şu anda İbrahim'e yapılıyor.

DEEP BLUE
22.12.2014, 10:09
En iyi transfer, Hasan Üçüncü'nün Fransa orijinlisi olan Fatih Atik, Agustin'in kopyası olan yetenek düşmanı Yatabare kazması, gürlemeyen Serdar, karabaş Mustafa, komando Aykut, sirk cambazı Constant gibi çöpleri temizlemekle başlar... Önümüzdeki yüz yıl içinde parlaması beklenen Manchester'li Waris'i atlamamak lazım tabi...

Bunlar süper lig topçusu değil. Ama Yatabare ve Constant isimli şahsiyetlere özel gıcığım var...

bkandil
22.12.2014, 10:27
Acaba Onur Fatih'i izlerken neler düşünüyordur .

Dünyanın en güç işi bir şeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir. (Mevlana)

Ünal Er
22.12.2014, 10:29
En iyi transfer, Hasan Üçüncü'nün Fransa orijinlisi olan Fatih Atik, Agustin'in kopyası olan yetenek düşmanı Yatabare kazması, gürlemeyen Serdar, karabaş Mustafa, komando Aykut, sirk cambazı Constant gibi çöpleri temizlemekle başlar... Önümüzdeki yüz yıl içinde parlaması beklenen Manchester'li Waris'i atlamamak lazım tabi...

Bunlar süper lig topçusu değil. Ama Yatabare ve Constant isimli şahsiyetlere özel gıcığım var...

Hepsi temizlenecek abi...bundan adım gibi eminim...

bkandil
22.12.2014, 10:44

Bu kadar süre geçti maçın üstünden, Yönetimden bir tepki geldi mi hakeme, MHK ya da TFF'ye...

Hepsi süt dökmüş kedi...

PortoDeGalinhas
22.12.2014, 10:50

Al benden de o kadar. Özellikle yatabare ye o kadar gıcık oldum ki, adam güzel bir hareket yapsa sa kötü geliyor bana. Bizim siyahi futbolcudan yana şansımız yok bence, nerede bir anormal adam varsa gidip biz buluyoruz

Mert Acar
22.12.2014, 10:52
Fatih hatayi yapana kadar gayet güzel ve dengeli oynuyorduk.Golden sonra kontrolu kaybettik.Ikinci yari yine toparlandik.
Ama bu kaleciyle olmaz bu iş.Kaleye Ibrahim gecmeli.
Devre arasi Bourceany ve Serdar Taşcı yederli.

Courage
22.12.2014, 11:05
şu kalecinin yerine 18'in içine ağaç diksek hem kulun duasını hem Allah'ın rızasını alırdık.

(Allahtan maç günü yoktum online değildim yoksa gene mapus yolu gözükürdü)

Doğan BULAT
22.12.2014, 11:13
Bana göre de bu maçta takım en azından rize maçına göre çok çok daha iyiyidi. Bursa sadece bekledi. Kontraatak oynamaktan başaka işleri yoktu. Belkalem bu maçta olsa farklı olurdu defans

Sadece kaleci değil hakem yüzünden de bu maçta puan kaybettik. İHO değilmiydi "bu hakem yüzünden Trabzonspor şampiyonluğu kaybetmiştir" diyen? Neden bu maça atandığında yönetim ses çıkarmaz bunlara anlamıyorum:mad:

Ayhan Yüksek
22.12.2014, 11:27
Bu maçla birlikte şevkim kırıldı,zaten sonucu belli bir tiyatro ligi izliyoruz ama yinede acaba deyip ümitleniyorduk bu maçtan sonra oda kaybıoldu,bu fark kapanmaz artık kapattırmazlar,her maç binbir zorluklarla mücadele ediyoruz puanları söküp alıyoruz ama 3 zikler elini kolunu sallaya sallaya oynamadan topluyor puanları,eğer adil bir lig olaydı şu anki maksimum puanları 20-23 arası olurdu bu eziklerin ,nekadar kollandıkları ortada kadron çok kaliteli olsa dahi bu şartlarda mücadele çok zor adamlar kafadan 10-12 puan önde başlıyorlar,sonrada bu hırsızlar bu arsız yüzsüzler hakemlerden en çok ağlayanlar oluyorlar yersen..
Bencede Rize maçına oranla daha iyidik bu maçta, özellikle 2.yarı takım için kaleci nekadar önemli görmüş olduk akşam ortada pozisyon yokken yapmış olduğu hata pahalıya maloldu o hatayı yapmazsa oyunu ve skoru tutar artırabilirdik bile, yinede pozisyonlar bulduk ama Yatabare sağolsun cömertce harcadı,verdiğimiz kontralarda orta sahamız çok yumuşak kaldı ayrıca biri bunlara söylemeli kontra yiyorsan indir adamı ya.

Yatabareye çok sövdüm akşam berbattı kaçırdığı gollerden öte vurdumduymazlığı delirtti beni kaptırdığı toplar yüzünden pozisyonlar yedik ilk yarıda hatta yediğimiz bi golde kaptırdığı top yüzünden oldu diye hatırlıyorum, hiç zenci özelliği yok bu adamda hız yok çalım yok son vuruş kötü kafa vuruşları zayıf en azından akşam için böyleydi.

Zeki Şevik
22.12.2014, 11:38
Ben bu seneyi 2009/2010 sezonuna benzetiyorum. O sene Şenol Güneş ilk yarı bitmeden gelmişti. Sanıyorum 5 ya da 6. hafta. O gelmeden önce kimsenin umudu yoktu takımdan ve daha ligin başında havlu atmıştık. Sonra takım yavaş yavaş iyi futbol oynamaya başladı. O sezon şikecileri finalde eze eze yenip Türkiye kupasını almıştık. Sonraki seneye herkes umutluydu, çünkü gerçekten iyi oynuyorduk. Bir kaç transferle bu iş olacaktı. Kaç transfer yapıldı bilmiyorum ama Jaja gelmişti en azından. Sonraki sene de Şampiyonluk geldi.

Bu sene de daha ilk yarı bitmeden Ersun Hoca geldi. Vahit zamanındaki silik futbol yavaş yavaş kaybolmaya başladı. Ofansif olarak bir ay öncesine göre çok iyiyiz. Defanstaki sorunları da çözersek bu iş olacak. Yaz döneminde sadece 2-3 transfer yeterli olur. Yeni bir jaja mesela :)

ffırtına
22.12.2014, 11:40
Üzücü olan şey ocak ayına gelmeden lige havlu atmamız oldu bir seneyi daha heba ettik ..

Mustafa Ayazoğlu
22.12.2014, 11:42
Üzücü olan şey ocak ayına gelmeden lige havlu atmamız oldu bir seneyi daha heba ettik ..

1 yıl olsa iyi