PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şike Süreci Sonucu "İlk Açıklama" Fikirleri

ziyaretci
11.12.2014, 18:05
Adalet er ya da geç yerini bulduğunda Şenol Güneş önderliğinde yapılması gereken teşekkür konuşmasının hayali hep aklımda

1. Siyah granitten arka plan ve yer zemini.
2. Tamamen cam saydam masa yada kürsü
3. Beyaz takım elbise altında beyaz kravatına kadar Şenol Güneş
4. Katılmak isteyen tüm 2010-2011 futbolcuları o yılın beyaz formaları ile.
5. Sağda ve solda o yılın videoları (çoğunlukla ganziliz)
6. Ve en son hayalim ise İHO 'nun; her ne kadar idari anlamda eleştirsemde o şampiyonluğun baş mimarı Sadri şener'i anması

Bu konu onemli. Bu konu spontane gerçekleştirilmemeli. Planlanmalı. Bu olay dünya basınında çok yankı uyandırır.

Sizin fikirleriniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

artvints
11.12.2014, 18:08
yanar dönerli top mutlaka olmalı, gerisine karışmam.

emre6117
11.12.2014, 18:13
Insallah bir gun yerini bulur bu adalet ve tum temennilerin gerceklesir.ama cok zor duruyor.sanki yeterince tepki gosteremedik.fbliler kadar bile yapamadik.biz sadece kendim8ze zarar verdik ve hic netice alamadik.ama uefa o sene bizi samp.ligine cagirarak ve 3 yil sikebahceyi men ederek kararuni verdi.ama tff bir turlu goremedi gosteremedik.o binayi baslarina yikamadik lobi yapamadik ezildik.ezildikce sanki kuculduk ve futboldan soguduk bakin dolmuyor avni akerimiz.bilmiyorum bu kaostan nasil cikacagiz isimiz cok zor.sahip cikanimiz yok.ne siyasal nede baska yerlerde bizi savunan yok.turkuliyenin zencisi olduk resmen.

ziyaretci
11.12.2014, 18:14
Bu konu planlanmalı. Bu açık. Herkesin nefret kustuğu hangi futbolcu varsa o hafta unutmalı. En ufak problem yaşamadan yüzyılın şampiyonluğu kutlanmalı... Bu yüzden şimdiden üzerinde tartışılmalı

Emrah Akcagöz
11.12.2014, 18:30
Bence Sadri Şener ve o dönemki yönetim kurulu da davet edilmeli.

Ömer SEVİNÇ
11.12.2014, 18:35
Arkaplanda o ünlü yanan top olması lazım :D

Sibel
11.12.2014, 19:43
Akyazıda 42bin kişi...
O sezon tüm yönetim ve teknik kadro ile bütün futbolcular davet edilip büyük bir şölen yapılmalı.
Videolar oynatılmalı statta.
Konuşmalar yapılmalı.
Yazılar okunmalı.
Hikayeler anlatılmalı.
Sezonun tüm golleri tek tek izletilmeli.
Oyunculara tek tek fikirleri sorulup tek tek alkışlatılmalı.
Şampiyonluk şarkıları tüm Trabzon'u inletmeli.
Kupamız Türkiye turundan sonra o akşam Trabzon'a ayak basmalı.
Evinden içeri girdiğinde büyük bir tufan kopmalı.
Karadeniz çıldırmalı.
Dalga sesleri sevinç seslerine karışmalı.
O sezonun maç sevinçleri ve tribün görüntüleri ekrana verilmeli.
Trabzon'un tüm sokakları ve binalar Bordo Mavi ledlerle donatılmalı.
Şehrin görüntüsü dudak uçuklatmalı.
Temsili bir kupa şehir meydanında yıkanmalı.
Havai fişekler Bordo Mavi aydınlık yaratmalı.
Denize lazerle şampiyon kadronun silueti yansıtılmalı.
Gün boyunca belediye megafonlarından marşlar çalmalı ezan saati hariç.
Bu sevda için can verenler tek tek anılmalı...
Mutlu olmalıyız...
O gün o gece bitmez ki.
Ve ben daha fazla yazamıyorum...
Offf
...

ziyaretci
11.12.2014, 19:44
Insallah bir gun yerini bulur bu adalet ve tum temennilerin gerceklesir.ama cok zor duruyor.sanki yeterince tepki gosteremedik.fbliler kadar bile yapamadik.biz sadece kendim8ze zarar verdik ve hic netice alamadik.ama uefa o sene bizi samp.ligine cagirarak ve 3 yil sikebahceyi men ederek kararuni verdi.ama tff bir turlu goremedi gosteremedik.o binayi baslarina yikamadik lobi yapamadik ezildik.ezildikce sanki kuculduk ve futboldan soguduk bakin dolmuyor avni akerimiz.bilmiyorum bu kaostan nasil cikacagiz isimiz cok zor.sahip cikanimiz yok.ne siyasal nede baska yerlerde bizi savunan yok.turkuliyenin zencisi olduk resmen.

Hoca hayal et. Finirlerine katilabilirim. Ama gel bunlari sike basliginda yazalim. Burada hep guzel ve olumlu sinerji yakalayalim. Ve hayalimizi yazalim

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2014, 20:05
Sibel'in yazdıkları çok etkileyici

OĞUZHAN061
12.12.2014, 13:32
bu dedikleriniz ne yazık ki ulusal basında yer göremeyecektir

beratika
12.12.2014, 18:04
Kupa belirli kişilerin elinde balyozla parçalanıp sonra tutkalla birleştirilmeli ve müzeye sokulmamalı.Bir anıtta yer seviyesinin aşağısında durmalı.Anıtta kupadan ve şampiyonluklardan daha değerli olan "değerler" temsil edilmeli..
Tabi gelirse..