PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Hakan
07.12.2014, 21:20
5 maçta en az 11 puan toplamamız lazım.Beşiktaş hezimetinden sonra zayıf bir takımla karşılaşacak olmak iyi denebilir
Tribunler de merak konusu

Mert'
07.12.2014, 21:25
Alırız bu maçı 3-0 tahmini skor

mesutaybar
07.12.2014, 21:25
İnşallah 5 maçlık galibiyet serimizin ilk maçı olur..

Veysel
07.12.2014, 21:31
5-0

naimbektas6161
07.12.2014, 21:32
Galibiyet serimizin ilk maçı olur insallah.

F. Yıldırım
07.12.2014, 21:34
Alırız inşallah.
Artık puan kaybetme lüksümüz yok.

kudu_61
07.12.2014, 21:37
Ibrahim
boss-belkalem-aykut-yusuf
salih-
sefa-özer-constant
cardo-yatabare

kudu_61
07.12.2014, 21:39
5 maçta en az 11 puan toplamamız lazım.beşiktaş hezimetinden sonra zayıf bir takımla karşılaşacak olmak iyi denebilir
tribunler de merak konusubomboş olur emin ol bu haftanın bankosu boş tribünlerimiz

TSemih61
07.12.2014, 21:43
Biz de maçları İstanbul'da mı oynasak ne. Saha değişiminin Beşiktaş'ın gücünü nasıl arttırdığı ortada.

uemit
07.12.2014, 21:50
Fatih
bos medjani belkalem consant
Salih
sefa ozer mehmet yusuf
cardoso

Trabzonsporking
07.12.2014, 21:54
Fatih
bos medjani belkalem consant
Salih
sefa ozer mehmet yusuf
cardoso

Hala fatih diyor yuh

Trabzonsporking
07.12.2014, 21:54
İnşallah alırız

Sefa
07.12.2014, 22:20
Mazlum'u getirin..

OĞUZHAN061
07.12.2014, 22:41
Rizeyi tokatlariz

Cafer Bulur
07.12.2014, 22:52
Rizespor mehmet özdilek i gönderdi bize karsi yeni bir hocayla oynayacaklar.

Bu durum kolay gözüken maci nispeten zorlastiracaktir.

Ali Can
07.12.2014, 22:57
Bu maçta mutlak galibiyet ile üstümüzdeki baskıyı atmalıyız. Mutlak galibiyet!!

kudu_61
07.12.2014, 22:59
Hala fatih diyor yuh
bence de yuh
2 golde de hatası var ve 19 yaşında değil 1. gol gereksiz panik
2.gol uzan o topa

bence de ibrahim

Sefa
07.12.2014, 23:01
Şifo'nun gitmesi kötü olmuş.. Hocasız gelirlerse sıkıntı olmaz ama iyi bir Hoca ile gelirlerse sıkıntı yaşayabiliriz..

Hikmet Karaman olur mu acaba ? Bülent Korkmaz sürprizi de yapabilirler..

Velhasıl kelam Rize adam olmaz.. Şifo zaten hataydı..

KeLLoO
07.12.2014, 23:06
Yine 5'lerden 10'lardan açtı pek muteber tataftarımız skor pazarlığını.
Yine es kaza abidik gubidik goller yersek yangına ilk körüğü yetiştirenler de onlar olmaz insallah

Cafer Bulur
07.12.2014, 23:14
Şifo'nun gitmesi kötü olmuş.. Hocasız gelirlerse sıkıntı olmaz ama iyi bir Hoca ile gelirlerse sıkıntı yaşayabiliriz..

Hikmet Karaman olur mu acaba ? Bülent Korkmaz sürprizi de yapabilirler..

Velhasıl kelam Rize adam olmaz.. Şifo zaten hataydı..

Hikmet karaman,bülent korkmaz veya mesut bakkal dan birini getirirler herhalde.

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.12.2014, 23:20
Rize'nin kadrosu kötü. . Hoca değişikliğide farketmez. Rahat kazanacağımızı düşünüyorum

Cafer Bulur
07.12.2014, 23:27
Rize'nin kadrosu kötü. . Hoca değişikliğide farketmez. Rahat kazanacağımızı düşünüyorum

Rize nin kendi capina göre kötü kadrosu yok bence.

Teknik direktör degisikligi olmasaydi rahat kazaniriz derdim buna bir de legia yorgunlugunu eklersek cok bir mac bizi bekliyor.

biltrabzon
07.12.2014, 23:29
gollü mac olur,1-2 kesin yeriz rakip rize olunca 3-4 de atariz galiba.

nakzo
07.12.2014, 23:39
5 atarız muhabbeti olmazsa temkinli bir oyunla kazanabiliriz ama dediğim gibi bu kaleciyle oynadığımız hiçbir maçın favorisi değiliz.

Oğuz B.
07.12.2014, 23:50
Kaldırın kafaları beyler; düşmenizi bekleyen çakalları sevindirmeyin.

kudu_61
07.12.2014, 23:59
çift forvet
medjanisiz
ibrahimli
yeneriz

Yaşar
08.12.2014, 00:00
Bu maç çok tehlikeli bir hâl aldı. Rizespor iyi kadrosu olan fakat hocayla kan uyuşmazlığı yaşayan Rizespor hocayı da gönderdi. Yeni hocaları ile hiç beklenmedik tepki ile karşılaşabiliriz.

Sami Kuk
08.12.2014, 00:02
Mehmet özdilek gitti rizespor ne yazıkki düşecek gibi 6 puan alması lazım en az ilk yarı bu maçta belli olmaz kimse trabzon rahat kazanır demesin :)

nakzo
08.12.2014, 00:08
Yönetimede burdan sesleniyorum bu kargasporun tuzağına düşüp bizi konyalı İstanbul yalakalarına malamat ettiziz .İkinci yarıdaki maçı olimpiyata aldırıp bu ibneleri 60.000 kişi önünde o stada gömmmesseniz adam felan değilsiniz. Oa şampiyonluk naralarını bu kargaların kıçına sokmayan adamım diye gezmesin ortalıkta AYRICA ERSUNA SONUNNNA KADAR DESTEK BU HAFTAKİ MAÇI KAZNIRSAK TEKRAR SİLKELENİRİZ BARİ ŞU MAÇA GİDİN TRABZONDAKİ, RUHSUZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.

TUNCAY HİÇYILMAZ
08.12.2014, 00:26
Rize nin kendi capina göre kötü kadrosu yok bence.

Teknik direktör degisikligi olmasaydi rahat kazaniriz derdim buna bir de legia yorgunlugunu eklersek cok bir mac bizi bekliyor.

Bu hafta böyle şekilde bir yenilgi almasaydık bende senin gibi düşünürdüm Cafer abi

Oyuncularımızın taraftar önünde kendilerini affettirmesi gereken maç olduğunu düşündüğümden gençlerbirliği maçının ilk yarısındaki istekli futbol ile birlikte kazanacağımızı düşünüyorum.

Takımın kondisyonu iki maçıda kaldıracak şekilde bana göre, sadece günümüzde olalım ve bireysel hatalar olmasın.

Furkan Dündar
08.12.2014, 00:34
1 medjani eleştirileri kesinlikle hak etmiyor adam ben ortasaha oynarım mı diyor hayır stopere koy taş gibi oynuyor.
Belkalem medjani defansı kurulmalıdır. Taş gibi de olur.

Papa kadroya girmemeli basit hatalar yapıyor bizi etkiliyor bugün maçta batırdı.

Kaleci için yorum yapmak istemiyorum siz anlayın artık .

Maça gelince cok kötüydük 1 maç ile de yıkılmayız
Ama Beşiktaş bizi ezdi
Onlar oynadı istedi sonucu aldı
Tek sıkıntı tüm goller bizim
Hatamızdan üzücü olan durum bu

Rize maçını rahat alırız 5 atarız lafları da boş laf ..
Kimse kolay değil
Ama maçı kazanırız

Son sözüm İshak'a ona yazıklar olsun şu Musa 11 oynuyor o 18 de yok harbi yazıklar olsun

kudu_61
08.12.2014, 01:06
1 medjani eleştirileri kesinlikle hak etmiyor adam ben ortasaha oynarım mı diyor hayır stopere koy taş gibi oynuyor.

Papa kadroya girmemeli basit hatalar yapıyor bizi etkiliyor bugün maçta batırdı.

Kaleci için yorum yapmak istemiyorum siz anlayın artık .

Maça gelince cok kötüydük 1 maç ile de yıkılmayız
Ama Beşiktaş bizi ezdi
Onlar oynadı istedi sonucu aldı
Tek sıkıntı tüm goller bizim
Hatamızdan üzücü olan durum bu

Rize maçını rahat alırız 5 atarız lafları da boş laf ..
Kimse kolay değil
Ama maçı kazanırız

Son sözüm İshak'a ona yazıklar olsun şu Musa 11 oynuyor o 18 de yok harbi yazıklar olsunkafaya takmışsınız medjani yerinde oynamıyor diye ya yediğimiz gollerde bize şutu atan futbolcular yayın üstünden vuruyor hepsinin önünde medjani adamlar sanki bize orta sahadan şut çekiyor adam yayın üstünden şut çekenlere de müdahale etmiyr açın yediğimiz gollere bakın yediğimiz en az 5 golde golü atan oyuncuya şutu çektiren medjani bu nasıl bi stoper anlayışı anlamıyorum sizi

kudu_61
08.12.2014, 01:12
bağırta bağırta yazıyorum kadroyu kim ne derse desin kadro bu olmalı

ibrahim
boss-belkalem-aykut-yusuf
sefa-özer-mehmet-constant
yatabare-cardozo

HOPA'LI TS'Lİ
08.12.2014, 08:11
Rize zor durumda, kolay maç yok, böyle maçlar zor olur, 1-0 olsun bizim olsun.

Hamdi Karamahmutoğlu
08.12.2014, 08:27
Kusura bakma komşu, galibiyete şiddetle ihtiyacımız var.

katre-i.matem
08.12.2014, 08:38
bence de yuh
2 golde de hatası var ve 19 yaşında değil 1. gol gereksiz panik
2.gol uzan o topa

bence de ibrahim

sadece yedikleri mi ?
kaleci dediğin biraz deli biraz cesaretli ve özgüvenli olur. Fatih in yüzünde ise hep bir belirsizlik güvensizlik ifadesi var.

Süleyman50
08.12.2014, 08:42
kazanıp yolumuza devam etmeliyiz...

Faik Yılmaz
08.12.2014, 08:49
Rizespor'u azcık üzerine giden ve 2 pas yapan her takım yener.....

Eğer bu takımıda yenemiyorsak zaten bırakıp gidelim....

DİNÇ
08.12.2014, 09:33
Rize 2-1 yener bizi...

Puan farkı 11'e çıkar...

Bu seneki çok az olan şampiyonluk hayalimiz sona erer...

Halbuki 3 İstanbullunun da kötü olduğu bir sezondu...

Biz onlardan da kötüyüz...

Daha 1 hafta var maça ama bizde kazanacak takım kuramadık...

İlker Yazıcıoğlu
08.12.2014, 09:35
Takımın morale ihtiyacı var.Trabzon'daki taraftarımıza çok iş düşüyor Rize maçında.

Umarım beklenen yoğunluğu görürüz......

taha küçük
08.12.2014, 09:40
Rizeyi ne kadar kötü olursak olalım yeneriz içerde

Tayfun
08.12.2014, 09:52
Dünkü maç en kötü berabere bitmeliydi, şimdi rizeyi dağıtsan neye yarar ...

biltrabzon
08.12.2014, 09:57
Bu takim oynadigi hicbir macin favorisi olamaz.Keciörengücü macinda bile favori olamayan takimin Rizespor u kolay yenecegini zannedeler cok sasiracaksiniz.Rize den en az 2 gol yerler,atacaklarimiza bagli skor.Tarihin en dengesiz takimi,bir defans hatti var yetersiz zaten birde hucum hatti var.Orta saha Allah lik zaten,hic yokki yeterli mi, yetersiz mi olduguna karar verelim.

kopeli
08.12.2014, 10:17
rize'ye 4-5 atsak ne olacakki ?? takımın şampiyonluga oynayacak capı yok, anadolu takımlarına karsı bol gol atıp ligin en fazla gol atan takımı oluruz belki ama bu oyuncu toplulugu ile şampiyon olamayız.

CEMEFKER
08.12.2014, 10:30
Olağan dışı işler ( geri pas, kaleci ileri pas, defans taça/avuta yaslanma hataları, kırmızı kart) olmazsa Cardozo gol krallığında öne geçer..;]

İlker Yazıcıoğlu
08.12.2014, 10:34

......

Ya Furkan Allah aşkına,stoper oynarken de gördük bu adamı...

Dünkü pozisyonu hatırlıyor musun?

Yanında Ba olmasına rağmen topa ısrarla müdahale etmeyip kaleci Fatih'in gelmesini bekledi,Allah'tan Fatih geç de olsa geldi de gol yemekten kurtulduk....

O topu bir defans oyuncusu kaleci gelsin diye müdahale etmiyorsa defansta işi olmaz ötle adamın....

Medjani tıpçu falan değil....

Çizgiden Töre'nin golünü çıkarması onu iyi defans yapmaz.....

Çok yetersiz ve kaleci Fatih gibi el bombasından başka bir şey değil Medjani.....

Papa'ya artık yorum yapmıyorum bile......

TS61_NL
08.12.2014, 10:35
rize'ye 4-5 atsak ne olacakki ?? takımın şampiyonluga oynayacak capı yok, anadolu takımlarına karsı bol gol atıp ligin en fazla gol atan takımı oluruz belki ama bu oyuncu toplulugu ile şampiyon olamayız.

Daha dune kadar takimimiz mukemmeldi, gsyi sahasinda 0-3 gibi net bir skorla yeniyordu, simdi bir yenilgiyle "kotu" bir takim mi olduk? Eminim bjkli taraftarlarda sikecilere evinde 0-2 kaybettiginde ayni duygulari paylasmislardir? Sunu unutmamamiz lazim diye dusunuyorum: 1 galibiyetle sampiyonluk gelmez, 1 yenilgiylede sampiyonluk gitmez. Ligin basinda gereksiz cok puan kaybettik, bu dogru, yalniz onumuzde daha 24 tane mac var ve kafaya oynayan 5 takim olacagi gibi gozukuyor. Kanimca bu derenin altindan daha cok sular akar, hepimiz oturup bunu gorecegiz Allah izin verirse. Bu mesajimida arsivlere dahil edecegim lakin 0 averajla 2.sirada bulunan gs, ki gsyi evinde 0-3 ile gecen biz, sampiyonlukta iddiali ise, herseye ragmen sampiyonlukta bizde iddialiyiz diye dusunuyorum (oluruz yada olmayiz ayri dava).

Erhan Sezer
08.12.2014, 10:43
Daha dune kadar takimimiz mukemmeldi, gsyi sahasinda 0-3 gibi net bir skorla yeniyordu, simdi bir yenilgiyle "kotu" bir takim mi olduk? Eminim bjkli taraftarlarda sikecilere evinde 0-2 kaybettiginde ayni duygulari paylasmislardir? Sunu unutmamamiz lazim diye dusunuyorum: 1 galibiyetle sampiyonluk gelmez, 1 yenilgiylede sampiyonluk gitmez. Ligin basinda gereksiz cok puan kaybettik, bu dogru, yalniz onumuzde daha 24 tane mac var ve kafaya oynayan 5 takim olacagi gibi gozukuyor. Kanimca bu derenin altindan daha cok sular akar, hepimiz oturup bunu gorecegiz Allah izin verirse. Bu mesajimida arsivlere dahil edecegim lakin 0 averajla 2.sirada bulunan gs, ki gsyi evinde 0-3 ile gecen biz, sampiyonlukta iddiali ise, herseye ragmen sampiyonlukta bizde iddialiyiz diye dusunuyorum (oluruz yada olmayiz ayri dava).

Şu anda kalbimden geçenleri harfi harfine dile getirdin. Teşekkürler.

Furkan Dündar
08.12.2014, 11:38
kafaya takmışsınız medjani yerinde oynamıyor diye ya yediğimiz gollerde bize şutu atan futbolcular yayın üstünden vuruyor hepsinin önünde medjani adamlar sanki bize orta sahadan şut çekiyor adam yayın üstünden şut çekenlere de müdahale etmiyr açın yediğimiz gollere bakın yediğimiz en az 5 golde golü atan oyuncuya şutu çektiren medjani bu nasıl bi stoper anlayışı anlamıyorum sizi

fatihle papa da suç yok medjani de mi var :)

Furkan Dündar
08.12.2014, 11:40
Ya Furkan Allah aşkına,stoper oynarken de gördük bu adamı...

Dünkü pozisyonu hatırlıyor musun?

Yanında Ba olmasına rağmen topa ısrarla müdahale etmeyip kaleci Fatih'in gelmesini bekledi,Allah'tan Fatih geç de olsa geldi de gol yemekten kurtulduk....

O topu bir defans oyuncusu kaleci gelsin diye müdahale etmiyorsa defansta işi olmaz ötle adamın....

Medjani tıpçu falan değil....

Çizgiden Töre'nin golünü çıkarması onu iyi defans yapmaz.....

Çok yetersiz ve kaleci Fatih gibi el bombasından başka bir şey değil Medjani.....

Papa'ya artık yorum yapmıyorum bile......

papa da rezil fatih de
medjani de kötü
o zaman bize türk defans lazım eldekiler daha da kötü
çözümü siz bulun hocam

İlker Yazıcıoğlu
08.12.2014, 11:43
papa da rezil fatih de
medjani de kötü
o zaman bize türk defans lazım eldekiler daha da kötü
çözümü siz bulun hocam

Çözümü bulacak olan yöneticiler,yönetim....

Şimdi adamlar kötü diye eleştirmeyecek miyiz?

Biz nasıl çözüm bulalım?

Sadece gördüğümüzü söyleyebiliriz...

Furkan Dündar
08.12.2014, 11:46
Çözümü bulacak olan yöneticiler,yönetim....

Şimdi adamlar kötü diye eleştirmeyecek miyiz?

Biz nasıl çözüm bulalım?

Sadece gördüğümüzü söyleyebiliriz...

eleştireceğiz tabi ki bende sende eleştiriyoruz hakkımız

ben diyorum ki papa belkalem medjani 3 ü aynı anda sahada olmamalı

defansı med-belkalem mi kurar
aykut belkalem mi
papa-belkalem mi hocaya kalmış ama

medjani orta saha oynamaz

ben olsam sunu yapardım

--bosi---belkalem--medjani--musa

---------------salih-------------

İlker Yazıcıoğlu
08.12.2014, 11:48
eleştireceğiz tabi ki bende sende eleştiriyoruz hakkımız

ben diyorum ki papa belkalem medjani 3 ü aynı anda sahada olmamalı

defansı med-belkalem mi kurar
aykut belkalem mi
papa-belkalem mi hocaya kalmış ama

medjani orta saha oynamaz

ben olsam sunu yapardım

--bosi---belkalem--medjani--musa

---------------salih-------------

Tartıştığımızmkonu takım kurgusu değil....

İlk alıntıladığım yorumunda Medjani stoperde iyidir dediğin noktayı eleştiriyorum sadece...

Stoperde de gördük bu adamı,yaramaz.....

H_S_61
08.12.2014, 11:50
Çoğu arkadaşında dediği gibi takıma yerli bir stoper şart. Dün göründüki ileri uca yabancı sınırı nedeniyle hamle yapılamadı. Papadopulos'un kiralaması bitince teşekkür edilip yol verilmeli. Belkalem'in bonservisi alınmalı , dün maçta diri kalan tek adamımızdı. Acilen devre arası kaleci şart ama kim verir yerli kalecisini oda ayrı bir dert. Orta sahayada Tolga Ciğerci veya Akhisar'dan Bilal Kısa alınmalı. Yoksa bu takım 3 ileri 1 geri gider.

Furkan Dündar
08.12.2014, 11:53
Tartıştığımızmkonu takım kurgusu değil....

İlk alıntıladığım yorumunda Medjani stoperde iyidir dediğin noktayı eleştiriyorum sadece...

Stoperde de gördük bu adamı,yaramaz.....

papadan iyidir bende onu iddia ediyorum

Fatih Özkan
08.12.2014, 11:56
Saçma saçma yorumlar okuyorum daha da sinirleniyorum.
Rize'yi yeneriz.

halil ibo
08.12.2014, 12:06
Rize'yi yenip 3 puanı alırız.Yavru şikecileri yenseydik 6 puanlıktı o maç.Ama olsun 3 puanın da,kazanmanın da anlamı da büyük.

3 ihtimalli olan bir maçta puan kaybettiğimiz takım,2 senedir oturmuş kadrosu,başarılı hocası ve hakemlerin yardımcı da olabildiği sistemin bir takımı... Abartmayalım!
Biz ise bir iskelet oluşturmaya çalışıyoruz.Ligin kalitesi düşük olduğu için de şike ile önün kesilmez ise şampiyon da olabilirsin.

Aydın Tiryaki
08.12.2014, 12:07
Rize--3 puan
Bursaspor---1 puan
Eskişehirspor---3 puan
Balıkesirspor---3 puan
Sivasspor---3 puan

İlk yarıyı bu şekilde bitirebilirsek şampiyonluk kesinlikle hayal değil hatta Bursaya yeniledebiliriz.Bu 5 maçtan en az 11 puan almamız lazım..

Furkan Dündar
08.12.2014, 12:49
Rize--3 puan
Bursaspor---1 puan
Eskişehirspor---3 puan
Balıkesirspor---3 puan
Sivasspor---3 puan

İlk yarıyı bu şekilde bitirebilirsek şampiyonluk kesinlikle hayal değil hatta Bursaya yeniledebiliriz.Bu 5 maçtan en az 11 puan almamız lazım..

harika olur su puanları alırsak

HOPA'LI TS'Lİ
08.12.2014, 15:18
15 yaparsak ortak oluruz.
13 puan yaparsak en kötü 2. bitiririz.

HOPA'LI TS'Lİ
08.12.2014, 16:01
Serinin başlangıcı olsun Rize maçı.

agasarli6161
08.12.2014, 16:09
Şu maçta korkularım var futbol alamında değil olur da Rizeyi yenersek ki yeneceğiz çok kötüler çünkü yine trabzon karşı rizede bir antipati oluşturacaklar içimde öyle bir his var rize bizi yenersede baya gergin gecer bu maç umarım beklentilerim olmaz

mkmoglu
08.12.2014, 16:24
yine üç beşler başladi .....

laudrup61
08.12.2014, 16:25
....

sasort
08.12.2014, 16:26
Rize--3 puan
Bursaspor---1 puan
Eskişehirspor---3 puan
Balıkesirspor---3 puan
Sivasspor---3 puan

bursadan 1 puan muazzam olur ben galibiyette olur diyorum

eses maçı şüpeliyim ama inş olur

Etem Güner
08.12.2014, 16:32
Rize--3 puan
Bursaspor---1 puan
Eskişehirspor---3 puan
Balıkesirspor---3 puan

Arkadaşlar ilk yarı 16 maç oynanacak kalan maçlarımız üsttekiler hristiyan futbolcuların christmas larını kutlamaları için sanırım ilk yarı 05.01.2015 tarihinde bitecek ikinci yarı 23.01.2015 te başlayacak hesapları ona göre yapalım

sasort
08.12.2014, 16:46
rize maçına 1 puan yazın :rolleyes: neden olduğunu tahmin edersiniz

niyekine beraberlik olur ama malum neden ne onu anlamadım

ersn.alparslan
08.12.2014, 17:39
biz ancak rizeyi yeneriz sonra bursa deplasmanı malum

Eto'o
08.12.2014, 18:15
Kalemize atmadigimiz surece rizenin yenmesi mucize olur rahat yeneriz tabi oyuncular gununde olursa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Antonio
08.12.2014, 18:19
rize maçına 1 puan yazın :rolleyes: neden olduğunu tahmin edersiniz

padişah faktörü diyorsun :D

cyberentalpi
08.12.2014, 18:26
Bjk dun cok iyi idi. Hatta bu sezon gordugum en iyi bjk idi.
Erken ve hatadan yedgimiz gol(ler) oyunumuzu oynatmadi. Bjk ile bir mac daha yapsak ne bjk boyle oynar ne biz.

dün iyi olan bir oyuncumuzu soyleyin. bir tane yoktu. az yedik belkide. bosi reis ten cardozo ya. yusuf tan ozer e. consant in ikinci yarı kac topu rakibe verdigini ben unuttum. iki adım oteye pas veremedik.

Bazen futbolda sans vardır. Dunde Fatih in bir hatası onu verdi. Hani real ile oynarsınız. fark yeriz dersin. macın bası bir penaltı kırmızı kart yer real yenersin belkide.

aynen oyle. macın basındaki hatada veli nin inanılmaz vurusu morali bozdu. Malesef Fatih bir Onur degil.
Bundan sonra Bursa ya dikkat. Onemli olan ayağa kalkmak. Bu ligde rakip Bjk. Umarım yeterince puan kaybederler.

Doğukan Uçan
08.12.2014, 18:32
moral bozmaya gerek yok rize'yi yeneriz ama bursaspor maçı final gibi.

Togrul
08.12.2014, 18:56
Çok önemli bir maç.

Rakipleürimizden mutlaka puan kaybedenler olacak bu hafta.

F. Yıldırım
08.12.2014, 19:03
bjk ve gs büyük ihtimal puan kaybedecek, bu haftaya iyi değerlendirmeliyiz

ahmet aydın
08.12.2014, 19:06
5 maça bende 13 puan yazıyorum Bursa deplasmanında kazanırsak 15 puan da olur.Serinin ilk halkasında Rizesporu yenmeliyiz

Furkan Dündar
08.12.2014, 19:09
-------------------------Kaleci---------------------

bosi-----------belkalem---------musa---------ishak

-----------özer---------constant-------mehmet----------

waris(Yatabare)---------------------------------------------yusuf

---------------------cardozo--------------------

sizce nasıl kadro

Rize karşısında papa falan da oynamasın bir zahmet .

memozcan
08.12.2014, 19:27
gençler maçındaki gibi bir dizilişle rizeyi yeneriz.. ama buna aldanırsak bursadan da 3 yeriz.. artık maça göre kadro oluşturmamız gerekiyor..

trbzonsporlu
08.12.2014, 20:06
Rize--3 puan
Bursaspor---1 puan
Eskişehirspor---3 puan
Balıkesirspor---3 puan
Sivasspor---3 puan

sivas maçı devre arasından sonra oynanacak. devreye kadar 4 maçımız kaldı. bu 4 maçtan 12 puan alırsak bjk maçını telafi etmiş oluruz.

volkan_627
08.12.2014, 20:08
-------------------------Kaleci---------------------

bosi-----------belkalem---------musa---------ishak

-----------özer---------constant-------mehmet----------

waris(Yatabare)---------------------------------------------yusuf

---------------------cardozo--------------------

sizce nasıl kadro

Rize karşısında papa falan da oynamasın bir zahmet .

1- musa bu maç cezalı..
2- musa stoper falan oynamaz. o forum efsanesi. musanın stoper oynadığı taraftan delik deşik oluruz...

Mert'
08.12.2014, 20:08
Bjk maçını telafi edebiliriz aslında kalan 5 maçtan 13 puan alsak (Bursa maçı en zor maç beraberlik desek) 2.yarı BJK ve GS ile içeride oynayacağız onları da yenebilirsek iyi olur.Yinede bu seneden iş geçti ama önümüzdeki senenin temellerini atmış oluruz.

Eto'o
08.12.2014, 20:11
Muse cezaliysa sol bek acaba kim oynayak
Yusuftur kesin
Hocam bu macta ishaki gorelim
Bu kadro ile ne yapacak cok merak ediyorum

buramires61
08.12.2014, 20:12
Cefa çekmeden sefa olmaz önce stadı dolduracak 20bin hakiki Trabonsporluyu bulalım başarı gelecektir bu takımın güvene ihtiyacı var daha önümüzde koca bi yarı var.

emre6117
08.12.2014, 20:15
Bu hafta bu kadar ucuz bilet fiyatlarina ve konydaki seyirciden utanarak o stadi dolduralim.takim arkasinda taraftar oldugunu bilsin.bu hafta da dolmazsa artik farkli alternatifler dusunme zamani gelir bnce.

angraf
08.12.2014, 20:16
kalan tüm maçları yenmemiz gerekiyor. Bu maçıda yenmeliyiz.

laudrup61
08.12.2014, 20:18
sefa cezalı mı?

Bud Spencer
08.12.2014, 20:20
Ibrahim
bosingwa belkalem medjani yusuf
sefa constant salih Özer
Ekici
cardozo

trbzonsporlu
08.12.2014, 20:55
bosingwa belkalem aykut Yusuf

sefa constant ekici özer

......yatabare cardozo

rizespora özel bu kadro ile de çıkılabilir, bana göre 4 4 2 bu lige göre en iyi sistemdir. bu maçın kadrosu ile bursa maçının kadrosu ve sistemi aynı olmamalı

Mellih
08.12.2014, 20:56
bencede klasik 4 4 2 de belki pas geçişlerini daha rahat yapabiliriz. denemeliyiz

Leralonde
08.12.2014, 20:59
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10455962_875881809110145_5822482703523413167_n.jpg ?oh=2282e67a3963627dc48d70f3ea9efde5&oe=54FB138D&__gda__=1427543633_6f7ed586c3a742b85b15c912eb0aa6d 5

bazı fotoğraflar çok şey anlatır.

İ. SARAL
08.12.2014, 21:20
Yenemezsek yazık.

Legenda
08.12.2014, 21:24
Muse cezaliysa sol bek acaba kim oynayak
Yusuftur kesin
Hocam bu macta ishaki gorelim
Bu kadro ile ne yapacak cok merak ediyorum

İshak' ın kupa maçından sonra neden oynayamadığına kanaat getirdim ben. Çalışmazsa daha çok oturur kenarda.

yorumsuz6117
08.12.2014, 21:28
İshak' ın kupa maçından sonra neden oynayamadığına kanaat getirdim ben. Çalışmazsa daha çok oturur kenarda.

Çalışan Musa'nın halide ortada..

Adem Akyüz'
08.12.2014, 21:29
Bu maçta Ishak oynasın bari. Musa kadar oynar, hatta daha iyi oynar..

bthnbyrktr
08.12.2014, 21:31
-----------------Fatih-----------------
-- Boss --- Med --- Bel --- Musa --
------- Özer ------- Mehmet -------
-------------- Costant --------------
Sefa -------------------------- Yusuf
--------------- Waris ---------------

Böyle bir takımın nasıl oynayacağını merak ediyorum. Fifa 15'de iyi şeyler yapıyor açıkcası.

Legenda
08.12.2014, 21:31
Çalışan Musa'nın halide ortada..
Musa'nın hâli de daha beter.İshak büyük salaklık yapıyor.Azıcık çalışsa kesicek Musa'yı. İnşallah başlar adam gibi oynamaya en kısa zamanda. Bir de anlamadığım bir konu bu ki taraftarımız bir maçın ardından kıyamet koparıyor.Tamam kötüydük yenildik de BJK yenilmek müthiş bir kayıp değil bizim için.Hiçbir şey bitmedi daha.Hatta yeni başlıyor her şey.Şu takım tam otursun,devre arasında gerekenler alınsın o zaman ne oluyor bakalım.

Legenda
08.12.2014, 21:43
-----------------Fatih-----------------
-- Boss --- Med --- Bel --- Musa --
------- Özer ------- Mehmet -------
-------------- Costant --------------
Sefa -------------------------- Yusuf
--------------- Waris ---------------

Böyle bir takımın nasıl oynayacağını merak ediyorum. Fifa 15'de iyi şeyler yapıyor açıkcası.
Mehmet'in orda oynaması olmaz bence. Constant-Mehmet yer değişikliği ile sorun kalkar ortadan.

memozcan
08.12.2014, 21:47
fatih(ibrahim)
bosi- medjani(belkalem)- aykut- yusuf
sefa- özer- m. ekici- constant
waris- cardozo

artık böyle bi kadroyu denemeliyiz diye düşünüyorum..

Fatih K.
08.12.2014, 22:12
Özer-Ekici orta sahasıyla devam edersek daha çok 3-0lar olur diye düşünüyorum. Böyle devam edemeyiz. Muhakkak bir tane ofansı ortalama DOS lazım.

Cafer Bulur
08.12.2014, 22:15
Özer-Ekici orta sahasıyla devam edersek daha çok 3-0lar olur diye düşünüyorum. Böyle devam edemeyiz. Muhakkak bir tane ofansı ortalama DOS lazım.

Rizespor gibi takimlara karsi bu durum sikinti olusturmayabilir ama 2 hafta sonra bursa macinda sablon cok daha saglam olmali umarim hocada dünkü mactan gerekli dersleri cikarmistir.

Colakoglu
08.12.2014, 22:18
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10455962_875881809110145_5822482703523413167_n.jpg ?oh=2282e67a3963627dc48d70f3ea9efde5&oe=54FB138D&__gda__=1427543633_6f7ed586c3a742b85b15c912eb0aa6d 5

bazı fotoğraflar çok şey anlatır.

Ne anladin bu fotograftan bizede bi anlatsana.

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:23
DOS lazım değil bence. Ha alınabiliyorsa Tolga Ciğerci alınsın, olmuyorsa koy Salih'i Hurmacı-Constant-Ekici'nin arkasına bassın dursun rakibe.

3 teknik ortasaha yeter, arkalarına da bu üçlüyü rahatlatacak Salih'i koydun mu güzel bir yemeğin ardından yediğin sıcacık künefe gibi olur.

Cafer Bulur
08.12.2014, 22:24
DOS lazım değil bence. Ha alınabiliyorsa Tolga Ciğerci alınsın, olmuyorsa koy Salih'i Hurmacı-Constant-Ekici'nin arkasına bassın dursun rakibe.

3 teknik ortasaha yeter, arkalarına da bu üçlüyü rahatlatacak Salih'i koydun mu güzel bir yemeğin ardından yediğin sıcacık künefe gibi olur.

DOS kim renkdas?:)

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:25
DOS kim renkdas?:)

Defansif ortasaha:D

Cafer Bulur
08.12.2014, 22:28
Defansif ortasaha:D

Lazim renkdas bunu es gecme salih mücadeleci ama oyun kurma konusunda sikintilari var hicbir sey yapilamiyorsa avraam-bourceanu degisikligi yapilmali.

Tolga cigerci olur tolgay arslanda olur ama birseyler yapilmali .

Soner Albayrak
08.12.2014, 22:29
Geçen sezon o kadro ile 4.lük için mücadele ediyorduk bu sezon bu kadro ile yine 4.lüğe oynuyoruz. Ben bu işten birşey anlamadım.

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:34
Lazim renkdas bunu es gecme salih mücadeleci ama oyun kurma konusunda sikintilari var hicbir sey yapilamiyorsa avraam-bourceanu degisikligi yapilmali.

Tolga cigerci olur tolgay arslanda olur ama birseyler yapilmali .

Aslında demek istediğim bu devre arasında lazım değil. Seneye kesinlikle lazım hocam.

Herkes Salih'in oyun kuramamasından şikayetçi ama önünde 3 teknik oyuncu varsa bir zahmet de oyunu o kurmasın. Constant defans ile Mehmet-Hurmacı arasındaki bağlantıyı kurmalı diye düşünüyorum.
Mesela dün Salih oynasa (belki yine yenilirdik) o kadar baskı yemezdik. Deli preslerine hiç karşı duramayınca maalesef dağıldık ki maç 5'lik de olabilirdi.

Evet, Avraam-Borce değişikliği kesinlikle düşünülmeli.

laudrup61
08.12.2014, 22:35
Geçen sezon o kadro ile 4.lük için mücadele ediyorduk bu sezon bu kadro ile yine 4.lüğe oynuyoruz. Ben bu işten birşey anlamadım.

geçen seneki kadromuzun azami potansiyelini kullandık, şu anki kadromuzun esas gücünü daha yeni kullanmağa başladık. yani bu kadro geçen sene olsaydı en az Şl ye gidebilirdik

Cafer Bulur
08.12.2014, 22:36

Gecen sezonki kadro 50 puan falan toplamisti bu kadro en az 60 i bulacaktir ayrica vahid hocayla kaybettimiz puanlarin bedelini ödüyoruz ve ödemeye devam edecegiz.

Ilk 2 hedefimizden sapmis da degiliz yolumuz daha cok uzun.

Hatice Aslan
08.12.2014, 22:36
Bi mac kaybettik diye Rize'ye maglup mu olacagiz ? Ne bu karamsarlik?

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:39
Gecen sezonki kadro 50 puan falan toplamisti bu kadro en az 60 i bulacaktir ayrica vahid hocayla kaybettimiz puanlarin bedelini ödüyoruz ve ödemeye devam edecegiz.

Evet abi, kesinlikle 60 puanı geçeriz. 70'i görürsek ŞL hayal değil.

Cafer Bulur
08.12.2014, 22:41
Aslında demek istediğim bu devre arasında lazım değil. Seneye kesinlikle lazım hocam.

Herkes Salih'in oyun kuramamasından şikayetçi ama önünde 3 teknik oyuncu varsa bir zahmet de oyunu o kurmasın. Constant defans ile Mehmet-Hurmacı arasındaki bağlantıyı kurmalı diye düşünüyorum.
Mesela dün Salih oynasa (belki yine yenilirdik) o kadar baskı yemezdik. Deli preslerine hiç karşı duramayınca maalesef dağıldık ki maç 5'lik de olabilirdi.

Evet, Avraam-Borce değişikliği kesinlikle düşünülmeli.

Orijinal önlibero lazim renkdas,salih yeterli degil sadece pres yapmasi yeterli olmuyor cok dengesiz hareketleri var takimi eksik birakmaya müsait bir yapisi var.

memozcan
08.12.2014, 22:41

kesinlikle katılmıyorum.. bu tamamen bir şehir efsanesidir..

gençler maçına çıktığımız kadro ve dizilişle bjk maçına çıktık birinde 4 attık birinde 3 yedik.

rizespor maçını size medjani kazandırmaz bu isimler kazandırır.. ama fener maçını size medjani kazandırır.. . rakibe göre kadro kurmak zorundasınız ki kadromuz buna oldukça müsait..

haa dersiniz ki; orta sahanızda gökhan inler gibi gerard gibi biri var o zaman her maç oynasın derim ben de..

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:43
Orijinal önlibero lazim renkdas,salih yeterli degil sadece pres yapmasi yeterli olmuyor cok dengesiz hareketleri var takimi eksik birakmaya müsait bir yapisi var.

Evet karta çok yakın oynuyor. Bunu çözmesi gerek. Dediğin gibi abi Borce geri geliyorsa gelsin ama o zaman da çok zorluk çekeriz kadroyu kurmada?

Hatice Aslan
08.12.2014, 22:43
Klasik bi defansif ortasaha istemeyin kalmadi oyle seyler artik. Ortasaha tamamen cift yonlu olacak fakat her mac farklidir rakibe gore kadronu kurarsin vs vs memozcan'in yorumuna katiliyorum.

Soner Albayrak
08.12.2014, 22:45
geçen seneki kadromuzun azami potansiyelini kullandık, şu anki kadromuzun esas gücünü daha yeni kullanmağa başladık. yani bu kadro geçen sene olsaydı en az Şl ye gidebilirdik

İnşallah dediğin gibidir, her sene 4.lüğe oynuyoruz bıktım artık ben bu durumdan.

Cafer abi valla seni böyle umutlu konuşurken görmek zor :) Şaşırdım vallahi.

Dediğine katılıyorum abi kolay maçlarda puan kaybetmiş olmsaydık en azından BJK maçında puan kaybetme lüksümüz olurdu. Ne bileyim işte insan yine de çok üzülüyor bu şekilde kaybetmemeliydik.

laudrup61
orta sahamız top bizdeyken oynuyorda top rakipteyken baskı kuracak, ısıracak orta saha şart oğlu şart.

Cafer Bulur
Evet karta çok yakın oynuyor. Bunu çözmesi gerek. Dediğin gibi abi Borce geri geliyorsa gelsin ama o zaman da çok zorluk çekeriz kadroyu kurmada?

ibrahim
bosingwa belkalem medjani güray
bourceanu ekici
sefa özer yusuf
cardozo

Benim düsündügüm kadro bu.

Ha alinabiliryorsa yerli bir orta saha yi tercih ederim ama tolga,tolgay transferleri bence alex e göre daha zor.

Punisher-61
08.12.2014, 22:47
Rize macini aliriz merak etmeyin sampiyonlukta hala sansimiz var...bjk bu tempoyu bakalim kacinci haftaya kadar sürdürebilir....

Cafer Bulur
08.12.2014, 22:48
İnşallah dediğin gibidir, her sene 4.lüğe oynuyoruz bıktım artık ben bu durumdan.

Dediğine katılıyorum abi kolay maçlarda puan kaybetmiş olmsaydık en azından BJK maçında puan kaybetme lüksümüz olurdu. Ne bileyim işte insan yine de çok üzülüyor bu şekilde kaybetmemeliydik.

Bende son zamanlarda daha ümitvar,daha destekci bir tavir görmüyormusun?:)

Ben bu takimin kalitesine her zaman inandim,inanmaya devam ediyorum dünkü yenilgi bizi yolumuzdan ceviremez daha kazanacagimiz daha cok mac belki arada bir sekteye ugrayacagiz ama bu takim kazanmak icin dokuz dogurmayacak buna inaniyorum ben.

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:49
ibrahim

bosingwa belkalem medjani güray

bourceanu ekici

sefa özer yusuf

cardozo

Benim düsündügüm kadro bu.

Ha alinabiliryorsa yerli bir orta saha yi tercih ederim ama tolga,tolgay transferleri bence alex e göre daha zor.

Abi bu kadroyu kurarsak Constant ve Waris'ten tamamen vaz geçmemiz gerekecek. Hocanın işi çok zor gerçekten.

Nihat Güneş
08.12.2014, 22:49
Sefa ve Yusuf sampiyonluga oynayacak takimin ancak yedekleri olabilirler...Daha dengeli ve akilli oyuncular bulmamiz lazim kanatlara.

Guray i kacirmamaliyiz . Katiliyorum.

laudrup61
08.12.2014, 22:50

takımımız çok iyi, 2 tane nokta atışı transfer daha yapabilirsek ve takımı destekler her sonuçta arkasaında durursak bu sezon şampiyonlar ligi diyorum.

vahid hoca zamanında en kolay takımlara puan kaybetmeseydik bu yenilgi bizi gıdıklamazdı bile. ama henüz çook erken, köprünün altından çok su akar.

bjkde dembaba sakatlanmış 2 maç yok diyorlar, dembabasız beşiktaşı iyi izleyin galibiyet yüzü görebilirler mi acaba? bu süre zarfında rize ve bursayı yenersek bu maçı telafi etmiş oluruz.

2. devre 3 derbiden en az 7 puan alacağız yazın bir kenara.

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:51
Bende son zamanlarda daha ümitvar,daha destekci bir tavir görmüyormusun?:)

Ben bu takimin kalitesine her zaman inandim,inanmaya devam ediyorum dünkü yenilgi bizi yolumuzdan ceviremez daha kazanacagimiz daha cok mac belki arada bir sekteye ugrayacagiz ama bu takim kazanmak icin dokuz dogurmayacak buna inaniyorum ben.

Aynı şekilde düşünüyorum.

Ayrıca çok ciddiyim bugün aşırı bir moralsizlik ve üzüntü yaşamadım oysa geçen sezon hedefsiz maçlarda bile kaybedince yaklaşık 2-3 gün moralsiz dolaşıyordum. Takıma olan inancımın göstergesi bu zira bu kadro bunu hakediyor.

Cafer Bulur
08.12.2014, 22:55
Sefa ve Yusuf sampiyonluga oynayacak takimin ancak yedekleri olabilirler...Daha dengeli ve akilli oyuncular bulmamiz lazim kanatlara.

Guray i kacirmamaliyiz . Katiliyorum.

Sefa ve yusuf ideal kanat oyunculari degiller katiliyorum ama dünyanin parasi harcandi sezon basinda devre arasinda hangi parayla kimi alacaksin sorun burada?

OFLU
08.12.2014, 23:03
İddia ediyorum , Rize için en kötü zaman şu zamanda bizimle oynamak.
Oyuncular bjk maçının acısını Rizeden çıkaracaklar. Farklı galip geleceğiz, eminim.

memozcan
08.12.2014, 23:08
dua edelim de rizespor yarın ya da öbürgün hoca değişikliği yapmasın.. :)

düzeltme: m. özdilek çoktan istifa etmiş.. bu kötü oldu..

F. Yıldırım
08.12.2014, 23:20
Ulan 10 dakika Sergen'i dinledim, az daha televizyonu kıracaktım.

Sergen:bu takım iyi oynamıyor
Erman:yeni kurulmuş takım, bjk 3 yıldır beraber oynuyor
S.:bu takım 25 yıl oynasa şampiyon olamaz

S.:Trabzonspor'un stoperleri çok kötü
E.:hangisinin iyi ki
S.: Chedjou-Semih, Alves-Egemen

bjk'ninkileri saymadı çünkü o da biliyor ki saysa Erman totosuyla gülerdi buna

Yok bjk'ye kimse diş geçiremez, yok Cardozo ayağıma gelsin vurayım derdinde.
Demba Ba yıllarca üst düzey futbol oynamış. Trabzon'un maçı kazanma ihtimali sıfırmış.

Ulan şu adamı kendi hatalarımızdan dolayı konuşturuyoruz ya ona yanıyorum. Neyse son gülen iyi gülecek.

Eto'o
08.12.2014, 23:22

Demba Ba yıllarca üst düzey futbol oynamış. Trabzon'un maçı kazanma ihtimali sıfırmış.

Ulan şu adamı kendi hatalarımızdan dolayı konuşturuyoruz ya ona yanıyorum. Neyse son gülen iyi gülecek.

Hahaahha ben mactan sonra televizyona bile bakmadim kafam rahat
Birak konussunlar bakalim demba basiz ne uapacaklar

Uğur Gündüz
08.12.2014, 23:24
2008-2009 kadrosu o sene yalandan şampiyonluğa oynadıktan sonra 3.senenin sonunda şampiyon olabilmişti. Bu kadroya 3 yıl verirsek kafaya oynar kesinlikle.

Nihat Güneş
08.12.2014, 23:25
Sefa ve yusuf ideal kanat oyunculari degiller katiliyorum ama dünyanin parasi harcandi sezon basinda devre arasinda hangi parayla kimi alacaksin sorun burada?
Haklisin devre arasi zor boyle bir hamle...Artik kadro ici alternatifler uretmeli Hoca...Yapilacak yerli stoper ve ortasaha transferi sayesinde zaten yedek kalacaklarini tahmin ediyorum...

Guray Yerli stoper ve Bourceanu hamleleri yeterli olur...

F. Yıldırım
08.12.2014, 23:25

Vallah bende bugün yeni baktım, bakmaz olaydım. Hiç yoktan sinirlendim.

Bu Sergen sevinmesin diye Ba'nın sakatlığına sevindim yalan yok.

Hatice Aslan
08.12.2014, 23:26

Sergen'in ve türevlerinin yorumlarına hic takılma bence... Demba'yı din Ba'yı tanrı sanıp iman edenlerden ne beklersin?

F. Yıldırım
08.12.2014, 23:29
Sergen'in ve türevlerinin yorumlarına hic takılma bence... Demba'yı din Ba'yı tanrı sanıp iman edenlerden ne beklersin?

Doğru söylüyorsun ama böyle boş konuşanları görmek insanı çileden çıkarıyor işte.

Hatice Aslan
08.12.2014, 23:31
Doğru söylüyorsun ama böyle boş konuşanları görmek insanı çileden çıkarıyor işte.
Mecburuz yapacak bisey yok tarafsız insanlara yorum yaptırmak istemiyorlar malum 3 buyukler kollanacakmış tff öyle istiyor.

Yaşar
08.12.2014, 23:31

Geçen haftaki maçtan sonra dediklerini dinleyen birisi olarak ona o televizyonda yorum yaptıranlarin kulaklarını çınlatıyorum. Adamın bir hafta önce dediği ile bir hafta sonra dediği hiç birbirine benzemiyor. Ersun Hoca gelene kadar " bu Trabzon takımından bir şey olmaz, yaptığı transferler boş, ise yaramaz a adamları almışlar" derken , Gs ve gb maçlarından sonra takımı yere göğe sığdıramamısti. Dün yine başladı " bjk in kadrosu trabzon dan 10 gömlek üstün. Trabzon da bir tane yıldız yok. Mehmet Ekici, Constant falan nedir , o adamlarla şampiyonluga mı oynanır" demeye başladı. Haftaya Rize yi yine döner soylediklerinden.

Fatih Özkan
08.12.2014, 23:33
3'ten az atacağımızı sanmıyorum.

F. Yıldırım
08.12.2014, 23:36
Geçen haftaki maçtan sonra dediklerini dinleyen birisi olarak ona o televizyonda yorum yaptıranlarin kulaklarını çınlatıyorum. Adamın bir hafta önce dediği ile bir hafta sonra dediği hiç birbirine benzemiyor. Ersun Hoca gelene kadar " bu Trabzon takımından bir şey olmaz, yaptığı transferler boş, ise yaramaz a adamları almışlar" derken , Gs ve gb maçlarından sonra takımı yere göğe sığdıramamısti. Dün yine başladı " bjk in kadrosu trabzon dan 10 gömlek üstün. Trabzon da bir tane yıldız yok. Mehmet Ekici, Constant falan nedir , o adamlarla şampiyonluga mı oynanır" demeye başladı. Haftaya Rize yi yine döner soylediklerinden.

Söylediklerinden döner mi bilmem ama tam bir Trabzonspor düşmanı gibi konuşuyor. Maalesef bunu da tarafsız olması beklenen devletin kanalında yapıyor.

Hatice Aslan
08.12.2014, 23:37
Vatandasin faturasindan trtpayi kesilirken tarafsiz olmalarini bekliyoruz ama olmuyor olmayacakta..

F. Yıldırım
08.12.2014, 23:42
Vatandasin faturasindan trtpayi kesilirken tarafsiz olmalarini bekliyoruz ama olmuyor olmayacakta..

Zaten en büyük sorunumuz Osmanlı gibi ihtişamlı bir imparatorluktan geriye böyle medeniyet görmemiş bir topluma dönüşmemiz. Bu seviyesizlik de her alana yansıyor.

lizarazu
08.12.2014, 23:44
Papadapulosla warisi gonderip 2 adam alsak yeter biri ali adnan olabilir.sergeni bosverin bjk iyi oynuyo ama onlarin kadrosu da kisitli gs fb zaten iyi degil bjk bursa ve biz yarisi devam ettiririz gs ve fb ite kaka yarisin icinde olurlar ilk yariyi 30 puanla kapatmaliy.iz.70 puan yeter sampiyonluga

Hatice Aslan
08.12.2014, 23:51
Zaten en büyük sorunumuz Osmanlı gibi ihtişamlı bir imparatorluktan geriye böyle medeniyet görmemiş bir topluma dönüşmemiz. Bu seviyesizlik de her alana yansıyor.
Simdi yorum yapsam siyasete hassas bi noktaya girecek en iyisi bu konu hakkındaki düşündüklerimi yazmıyım malum hepimizde vardır karşımızdakinin fikrine saygı duymayıp saldırmak :)

F. Yıldırım
08.12.2014, 23:53
Simdi yorum yapsam siyasete hassas bi noktaya girecek en iyisi bu konu hakkındaki düşündüklerimi yazmıyım malum hepimizde vardır karşımızdakinin fikrine saygı duymayıp saldırmak :)

Anlıyorum;)

Furkan Dündar
08.12.2014, 23:56
1- musa bu maç cezalı..
2- musa stoper falan oynamaz. o forum efsanesi. musanın stoper oynadığı taraftan delik deşik oluruz...

solbek oynadıgında da delik deşik oluyoruz değişen birşey olmazdı

o zaman silahşör aykuta kaldık ..

bu arada ben musa'yı cezalı bilmiyordum bu maçta sol bek

ishak olmazsa akbaş falan olursa

ishak tesisleri falan terk edip köyüne geri dönsün

Hatice Aslan
09.12.2014, 00:01

Ishak sol beke dönsün Medjani stopere.

Furkan Dündar
09.12.2014, 00:02
Teknik yorum yapamayacağım, istanbul takımlarına karşı olduğu gibi ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maç. Her zaman şunu derim bir Trabzon'lu bir rizeliye yazı turada bile yenilmemeli, rize maçını kazanalım 2-3 maç kaybedelim kabulüm.

Maçın son haftalara gelmesi iyi oldu, umarım ikinci yarıda rizenin küme düşmesini garantileyeceği maça denk gelir yener ve bir alt lige göndeririz.

katılıyorum

şöyle küçük bir anım vardır hata var ise düzeltin
malum sene de çalınan emeklerden sonra rizeye günü birlik bi gezi yapalım dedik
yapmaz olaydık
Trabzon güle güle
rize hoş geldin tabelasının orda şehir girişine devasa
malum takımın bayrağını asmıslardı ..
böyle de bir şehir ve taraftar topluluğu vardır.

Furkan Dündar
09.12.2014, 00:10
Ishak sol beke dönsün Medjani stopere.

dur ne yaptın bugün medjani stoper de iyi dedim falakaya yatırdılar :)

sasort
09.12.2014, 00:12

doğru kardaş dembabanın kronik sakatlık dönemleri oluyor

bizim maçtada darbe aldı bir oynamasa duman olurlar

Devrim Arslan
09.12.2014, 00:13
Trabzonspor Trabzonun tapulu degildir ... Dun Sivasli bir arkadasa da ayni laf soylendi ..Ben de Rizeliyim cogu Trabzonludan daha Trabzonsporluyum...Gece gece insanin asabini bozmayin ... Trabzonlu olup Oflu olup fanatik fenerli bir suru adam var Kadikoyde

Hatice Aslan
09.12.2014, 00:13
katılıyorum

şöyle küçük bir anım vardır hata var ise düzeltin
malum sene de çalınan emeklerden sonra rizeye günü birlik bi gezi yapalım dedik
yapmaz olaydık
Trabzon güle güle
rize hoş geldin tabelasının orda şehir girişine devasa
malum takımın bayrağını asmıslardı ..
böyle de bir şehir ve taraftar topluluğu vardır.
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/08/ee270162dc6db72fdec082a1204a48ee.jpg

Rize super ligde degil sanirim..

sasort
09.12.2014, 00:14
ishak sol bek diyen arkadalara soruyorum ben ishaktada pek fazla bir şey görmedim

atak oynatıyor ersun

ishak ta gördüğüm tekniği fena değil ama hızlı topçu değil ondan kaybediyor kannımca

Hatice Aslan
09.12.2014, 00:16
Kotu fikirlerini kendilerine saklasinlar. Ben Medjani'yi sadece Trabzonspor'umuzda izlemedim. Futbolcuyu transfer ederken tanıyanların dediklerine aldırma ;)

sasort
09.12.2014, 00:16
Trabzonspor Trabzonun tapulu degildir ... Dun Sivasli bir arkadasa da ayni laf soylendi ..Ben de Rizeliyim cogu Trabzonludan daha Trabzonsporluyum...Gece gece insanin asabini bozmayin ... Trabzonlu olup Oflu olup fanatik fenerli bir suru adam var Kadikoyde

sen bakma onlara bu takımın her yerde taraftarı var

bu takım anadolu külüpleri derdi yok

bizim asıl derdimiz ist külüpleri

Hatice Aslan
09.12.2014, 00:17
ishak sol bek diyen arkadalara soruyorum ben ishaktada pek fazla bir şey görmedim

atak oynatıyor ersun

ishak ta gördüğüm tekniği fena değil ama hızlı topçu değil ondan kaybediyor kannımca
Musa cezaliyken mustafa akbasin oynamasida dogru olmicaktir ishak oynasin bakalim bikere daha izleyelim.

Furkan Dündar
09.12.2014, 00:22
sen bakma onlara bu takımın her yerde taraftarı var

bu takım anadolu külüpleri derdi yok

bizim asıl derdimiz ist külüpleri

kardeşim rizeli olup Trabzonu tutan adama neden laf diyelim ki
ben rizeye gittiğimde Trabzonlıuyum diye benle dalga geçmeye çalışan adama lafım
havadan nem kapmaya gerek yok

bizim derdimiz tabiki de istanbul takımları ve destekcileridir

sasort
09.12.2014, 00:23

ben ersundan beklemem o tarz değişim akbaş filan onlar boş iş

orda ishakı koyar olmadı yusuf oynar

.........................................fatih.... ..................................

bos..................belkalem.............medjani. ................ishak

.............................constant........özer. ............................

sefa...............................ekici.......... ......................yusuf
......................................cardozo..... ............................

Adem Akyüz'
09.12.2014, 00:25

Niye gece gece sinirlerinizle oynarsınız ki? Kapatın televizyonu, izlemeyin şu şaklabanları.. Kaybettiğimizde değil, kazandığımızda da izlemeyin.. :)

Furkan Dündar
09.12.2014, 00:25
ben ersundan beklemem o tarz değişim akbaş filan onlar boş iş

orda ishakı koyar olmadı yusuf oynar

.........................................fatih.... ..................................

bos..................belkalem.............medjani. ................ishak

.............................constant........özer. ............................

sefa...............................ekici.......... ......................yusuf
......................................cardozo..... ............................

sefa yerine waris ya da yatabare nasıl olur

bence hoş olur

Adem Akyüz'
09.12.2014, 00:27

bence hoş olur

Olmaz.. Kontenjana takılır..

Trabzonsporking
Rize'de mehmet özdilek gitti ve lualua affedildi.Eğer lualua oynarsa defansımız zor anlar yaşayabilir.

Furkan Dündar
Olmaz.. Kontenjana takılır..

kontenjan bizi bitirdi :confused:

sasort
09.12.2014, 00:30

bence hoş olur

bence ikiside olmuyor yatabare wariste ortada oynamak istiyor forvet veya arkası

waris kanata daha uyumlu ama asıl mevkim değil diyor

ama waris çift forvet sisteminde oynayabilir

ama warisi cardozonun yanına koyabilmek için defansta tek yabancı oynamak gerek oda şu anda mümkün değil

trbzonsporlu
09.12.2014, 00:44
devre arasına kadar 4-4-2 sistemiyle oynamalıyız. 3 yıl önce terim 4-2-3-1 ile başladı sezona kötü sonuçlar aldı ve sezon içerisinde 4-4-2 ye döndü ve bu sistemle çok başarılı oldu ne zamanki sneijder geldi çift forvet sisteminden tekrar vazgeçti ve takım başarısız olmaya başladı. ikili forvette avni akerde cardozo yatabare. deplasmanda cardozo wares. denenebilir. özellikle Anadolu takımlarının savunmaları aynı anda iki santraforla başa çıkamazlar diye düşünüyorum.

MaEsTrO
09.12.2014, 00:46
Kalede Fatih varken hicbir maca aliriz diyemem.

sasort
09.12.2014, 00:57
devre arasına kadar 4-4-2 sistemiyle oynamalıyız. 3 yıl önce terim 4-2-3-1 ile başladı sezona kötü sonuçlar aldı ve sezon içerisinde 4-4-2 ye döndü ve bu sistemle çok başarılı oldu ne zamanki sneijder geldi çift forvet sisteminden tekrar vazgeçti ve takım başarısız olmaya başladı. ikili forvette avni akerde cardozo yatabare. deplasmanda cardozo wares. denenebilir. özellikle Anadolu takımlarının savunmaları aynı anda iki santraforla başa çıkamazlar diye düşünüyorum.

bizim en büyük sorunumu yerli defans yok aslında mustafa lig maçları için bulunmaz kaftan ama oda cezalı

aykut ve mustafa akbaş bu takımın topçuları değil

Hakan Yeşilyurt
09.12.2014, 01:19
bizim en büyük sorunumu yerli defans yok aslında mustafa lig maçları için bulunmaz kaftan ama oda cezalı

aykut ve mustafa akbaş bu takımın topçuları değil

Yumlu bu takimin topcusu ama aykut degil oylemi :):)

sasort
09.12.2014, 01:25
Yumlu bu takimin topcusu ama aykut degil oylemi :):)

öyle tabi ben aykutta ben bir fayda göremiyorum geçen sene ne yaptı bu adam

sade kart görüyordu yanlış mı hatırlıyorum

yumluda değil ama ligde yabancı kontejanından kullanılabilir

yumluda aykutta defansif anlamda kademe anlamında çok yetersizler

bunun nedeni kapasite durumu

yumluyu gaziantep maçında gördük

Hakan Yeşilyurt
09.12.2014, 01:30
öyle tabi ben aykutta ben bir fayda göremiyorum geçen sene ne yaptı bu adam

sade kart görüyordu yanlış mı hatırlıyorum

yumluda değil ama ligde yabancı kontejanından kullanılabilir

yumluda aykutta defansif anlamda kademe anlamında çok yetersizler

bunun nedeni kapasite durumu

yumluyu gaziantep maçında gördük

Yumlu son yaptiklariyla artik bu formayi giyemez daha..baskan bunu soyledi zaten..Aykuta gecen sene sol bekte sag bekte cogu mac sans verildi..o bolgelerde oynadigi zaman yeterli degil di belki ama..yaninda Belkalem yada Medjani oynarsa daha.yararli olacaktir defansin ortasinda

mkmoglu
09.12.2014, 06:48

kadiköydeki ofluların yüzde 70 fbli..

Hami_41
09.12.2014, 07:15
Bende kocaelinde istanbulda fb yi tutan çok trabzonlu gördüm bırakın bi trabzonspor trabzonun ayaklarını Trabzonspor hepimizin tüm Türkiye nin...

Adem Akyüz'
09.12.2014, 07:26
Trabzonspor Trabzon'dur diyen adam boş konuşuyordur.. Dikkate almaya bile değmez.. Türkiye'nin her yerinde Trabzonspor taraftarı vardır. Bizi biz yapan da bu özelliğimizdir..

Fatih Öztürk
09.12.2014, 07:56

Yalan.kadıköydeki Trabzonlularin kimlik bilgilerini senmi tutuyorsun.yoksa sende Oflu düşmanlığı olanlardanmisin.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2014, 08:15
Yahu yine teknik direktör değişikliği olan takımın ilk maçı bize denk geldi.

Bursa'ya 21 puanla gitmemiz şart oldu.

asilhamsi
09.12.2014, 08:25
güray ismini belki 1000 kere tekrarladım burda.

Dengeli,kuvvetli bir oyuncu.Ofansa katkısı da oldukca iyi.

musa ve ishak yerine sadece güray alınsa bile sol bek sıkıntısını büyük ölçüde halletmiş olurduk.

tıpkı papa,belkalem tranferi yerine costa transferi yapılmadıgı gibi önemli bir hata yaptık.

Faik Yılmaz
09.12.2014, 08:45

nasıl böyle genellemeler yapabiliyorsunuz hayret doğrusu..........:eek:

gurkanaktas61
09.12.2014, 08:58
7-0 diyorum.

gurkanaktas61
09.12.2014, 09:04
Lualua eski fiiksel gücünde değil bu sene.

cakalkerem
09.12.2014, 09:13
Yeneriz

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 09:16

Falakaya yatırmadık be Furkan.

Sadece Medjani'yi stoperde de gördük,iyi adam değil taraftarın çoğu hem fikir bunda zaten...

Neyse....

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 09:17
Kotu fikirlerini kendilerine saklasinlar. Ben Medjani'yi sadece Trabzonspor'umuzda izlemedim. Futbolcuyu transfer ederken tanıyanların dediklerine aldırma ;)

Tamam,kötü fikirlerimizi kendimize saklayalım bari.....

:)

Aydın Danış
09.12.2014, 09:21
Bende gecen sene kadıköyde oturdum ofluyum ve trabzonspor formamla defalarca cikip bahariyede rihtimda dolasmisimdir maclari balikcilar carsisinin oralardaki publarda izlemisimdir oflu olupda fbyi tutan bir insan gormedim kadıköyde oturunca bide oflu olunca şikecimi oluyomusun allaa allaa o genellemeyi nasıl yapabiliyorsun sen ya !!! sen resmen kadıköyde oturan ofluya hakaret ediyorsun olacak iş değil !!!

cakalkerem
09.12.2014, 09:26
bence de rizedekilerin %50 sinden fazlası şikebahçeli...

Rust Cohle
09.12.2014, 09:45
..eski yönetimler(1984 den 2010 a kadar olanlar ) adam olaydı da bunun sebebini çözselerdi...sen bilmem kaç sene şampiyon olma..ondan sonra da neden Bizans takımları tutuluyor diye isyan et...gurbetteki adam her sene kahroluyor..gurbetteki adamla her sene dalga geçiliyor..halbuki Bizans iki senede bir şampiyon oluyor..adam neden devamlı krize girsin ki..neden ailesine çocuklarına kötü davransın ki...trabzonun şampiyon olmasını beklerken ölüp giden yakınları var belki de..işte onları görüyor ve aklın yolu bir deyip Bizans takımlarını tutuyor...o onların düşüncesi...ama olay kısaca budur...

not: ..bu olayı mıknatıs gibi düşünün...aynı kuvveti yaratmazsan(pozitif veya negatif) çok parçamız gider o mıknatısa yapışır...bilmem anlatabildim mi...

Erkan Inan
09.12.2014, 10:01
------------fatih------------
bos---belkalem----Aykut----Yusuf
------Soner--------Constant--------
Özer--------Mehmet--------Waris
-----------Cardozo---------------

su kadroyu rize ye karsi oynarken görmek isterim.....cok merak ediyorum acaba soner constantin ve aykut belkalemin yaninda nasil bir performans gösterir

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2014, 10:16
..eski yönetimler(1984 den 2010 a kadar olanlar ) adam olaydı da bunun sebebini çözselerdi...sen bilmem kaç sene şampiyon olma..ondan sonra da neden Bizans takımları tutuluyor diye isyan et...gurbetteki adam her sene kahroluyor..gurbetteki adamla her sene dalga geçiliyor..halbuki Bizans iki senede bir şampiyon oluyor..adam neden devamlı krize girsin ki..neden ailesine çocuklarına kötü davransın ki...trabzonun şampiyon olmasını beklerken ölüp giden yakınları var belki de..işte onları görüyor ve aklın yolu bir deyip Bizans takımlarını tutuyor...o onların düşüncesi...ama olay kısaca budur...

not: ..bu olayı mıknatıs gibi düşünün...aynı kuvveti yaratmazsan(pozitif veya negatif) çok parçamız gider o mıknatısa yapışır...bilmem anlatabildim mi...

Biz Trabzonspor'u şampiyon olsun diye sevmedik.
Biz bordo-mavi aşka koşulsuz bağlıyız.

orhan42
09.12.2014, 10:39
Altına imzamı atarım Hopalı abim..

carantinas
09.12.2014, 11:06
Soneri yazmayı kadrolara soner fizik olarak hiç bir zaman bu ligin oyuncusu olamayacak belli oldu.

emre6117
09.12.2014, 11:13
Bundan sonraki maclarda kalede fatihi.savunmada papadapoulosu orta sahada soneri gormek istemiyorum.tabi bunlara m.akbas da dahil.siradan oyunculari oynatma yeri degildir trabzonspor.

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 11:16
Hakikaten çok basit ve de futboldan anlamayan topçularımız var.

Eskiden de vardı şimdi de var.

Bu döneme has bir şey değil....

Umarım kadro temizliği devam eder ama transfer yapmak için değil,hakikaten Ersun hocanın direktifleri doğrultusunda transferler yapılır.....

emre6117
09.12.2014, 11:16
Rize macina
kalede.ibrahim
Savunma.bosingva.belkalem.medjani.yusuf
orta saha.sefa.ozer.ekici.constant.salih
forvet.cardoza
yusuf ile constant degisebilir kanatta.boyle cikmasini istiyorum.devre arasi onlibera.stoper ve kaleci takviyesi lazim.

OFLU
09.12.2014, 11:26
Bu Ofluların yüzde bilmem kaçı Fenerlidir ya da başka takımlıdır diye zırvalanıyor 10 gündür, iki farklı başlıkta 10 günde benzer zırvalar okuyorum. 17 ilçe var Trabzon'da ne hikmetse sadece Oflular için bu zırvalar konuşuluyor. Ağzımı bozmayacağım 3. farklı konuda görene dek. Bide yüzde veriyor , sen bu forumda olan Oflu yüzdesini ver önce ondan sonra zırvaların üzerinden konuşalım.

ertuuu
09.12.2014, 11:29
rize spor için çıkış maçı olur
hep aynı film

Muhammed KOÇ
09.12.2014, 11:41
Hakikaten çok basit ve de futboldan anlamayan topçularımız var.

Eskiden de vardı şimdi de var.

Bu döneme has bir şey değil....

Umarım kadro temizliği devam eder ama transfer yapmak için değil,hakikaten Ersun hocanın direktifleri doğrultusunda transferler yapılır.....

Kadro pişmedi kadro daha olmadı. Tek tek bakınca hemen hemen tüm futbolcularımız lig standartının üzerinde. Ama futbolcularımızın bazıları gerek genç olmaları gerek eski takımlarında devamlı ilk 11 de olmamaları nasıl deyim istikrarlı bir oyunu yansıtmamızı engelliyor. Şuan kadroda oldu pişti her maç belli bir şey oynar yani diyebileceğimiz sadece 3 adam var. Biri zaten sakat diğerleri bosingwa ve cardozo. Diğerlerinin daha olması lazım. Daha çok oynaması lazım. Üç maç kazanırız bir maç kaybederiz iki maç kazanırız bir maç berabere biter. Yani bu takım çıkıp yedi hafta üst üste maç kazanamaz malesef inşallah yanılırım. Çünkü böyle bir seriye ihtiyacımız var.

Aydın Danış
09.12.2014, 12:07
Bu Ofluların yüzde bilmem kaçı Fenerlidir ya da başka takımlıdır diye zırvalanıyor 10 gündür, iki farklı başlıkta 10 günde benzer zırvalar okuyorum. 17 ilçe var Trabzon'da ne hikmetse sadece Oflular için bu zırvalar konuşuluyor. Ağzımı bozmayacağım 3. farklı konuda görene dek. Bide yüzde veriyor , sen bu forumda olan Oflu yüzdesini ver önce ondan sonra zırvaların üzerinden konuşalım.

:alkış::alkış::alkış:

Yunus Emre SEYHAN
09.12.2014, 12:17
Anne tarafımda baba tarafımda Of'ludur.

İki ailede oldukça kalabalık.

Henuz fenerli görmedim duymadım.

Sürekli neden oflu muhabbeti yapılıyor anlamış değilim ? Takımın başkanları bile yerel lokasyonuna göre eleştiriliyor

ersn.alparslan
09.12.2014, 12:33
musa ancak antalyasporda oynar o da 2. ligdeyken gerekirse sol bek olmadan, 10 kişi çıkalım maçlara ama musa oynamasın eğer musa gibi tesadüfen futbolcu olmuş birisi oynuyorsa zeki yavrunun her maç banko oynaması lazım

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 12:48
Kadro pişmedi kadro daha olmadı. Tek tek bakınca hemen hemen tüm futbolcularımız lig standartının üzerinde. Ama futbolcularımızın bazıları gerek genç olmaları gerek eski takımlarında devamlı ilk 11 de olmamaları nasıl deyim istikrarlı bir oyunu yansıtmamızı engelliyor. Şuan kadroda oldu pişti her maç belli bir şey oynar yani diyebileceğimiz sadece 3 adam var. Biri zaten sakat diğerleri bosingwa ve cardozo. Diğerlerinin daha olması lazım. Daha çok oynaması lazım. Üç maç kazanırız bir maç kaybederiz iki maç kazanırız bir maç berabere biter. Yani bu takım çıkıp yedi hafta üst üste maç kazanamaz malesef inşallah yanılırım. Çünkü böyle bir seriye ihtiyacımız var.

Musa,Medjani ve Papa pişmeyi bırak kaynasa dahi değişmez .futbolcu hazır olmasa bile belli eder kendini

Turgay Atalay
09.12.2014, 12:58
-----------------İbrahim-------------------
Bosi-------Belkalem-------Medjani------İshak
---------------------------------------------
----------Özer--------------Mehmet-------
Sefa--------------------------------------Yusuf
---------------Waris-----Cardozo---------

Bu maçta bu kadroyu izlemek isterim.

Hatice Aslan
09.12.2014, 15:37
Tamam,kötü fikirlerimizi kendimize saklayalım bari.....

Süt oglanlarimi begenmiyorsan ivit kötü fikirlerine kendine sakla :D

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 15:51
Süt oglanlarimi begenmiyorsan ivit kötü fikirlerine kendine sakla :D

Öyle olsun bakalım...

Bize de susmak düşer...

Hatice Aslan
09.12.2014, 16:04
Öyle olsun bakalım...

Bize de susmak düşer...

Eyvallah abican :)))

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 16:07
Eyvallah abican :)))

Cansın....

Erhan Sezer
09.12.2014, 16:10
Legia maçıyla bağlantılı bir maç. Varşova'da rüzgarı yapıp Rize maçıyla fırtınayı yeniden estirmek, bu haftaki karanlık tabloyu unutturacaktır. Şahsen 2 gündür uyku uyumuyorum sıkıntımdan, KURTAR BİZİ TRABZON ! :(

lazarinho
09.12.2014, 17:01
Bosingwa'yı defansif orta sahaya çekip İshak yada Salih'i sağ beke çekebiliriz.Bosingwa Chelsea ve Porto'da zaman zaman o bölgede oynamıştı.

Constant'ın vurdum duymaz tavırlarıda hiç iyi değil.Adam dünya umurumda değil gibisinden takılıyor.

Ayrıca Rizespor'un bir tehlike oluşturacağını düşünmüyorum rahat kazanırız maçı.

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 17:03
.....

Constant'ın vurdum duymaz tavırlarıda hiç iyi değil.Adam dünya umurumda değil gibisinden takılıyor.
.....

.

Katılıyorum....Çok vurdumduymaz oynuyor.....

Çarpılması şart....

M. Fatih ALEMDAR
09.12.2014, 19:18

Abi ağızına sağlık
Bi konu bukadar güzel özetlenir
Yaşa!!

gurur6134
09.12.2014, 19:18
Kaleci sorunumuz ve defansdaki sol bek ve yerli stoper sorunumuz giderilmedikce bu sene cok zorlaniriz..sezon basi planlamamiz cok kotuydu malesef..afrika kupasida basladiginda hepden darma duman oluruz..

gurur6134
09.12.2014, 19:23

Turp sikim onlarin sampiyonluklarina oyle hakemle sikeyle sampiyon olcagima 1 sefer 1000sefer olmamayi tercih ederim..hala daha trabzonspor felsefesini kavrayamamis insanlar var forumda yazik.

M. Fatih ALEMDAR
09.12.2014, 19:26
Turp sikim onlarin sampiyonluklarina oyle hakemle sikeyle sampiyon olcagima 1 sefer 1000sefer olmamayi tercih ederim..hala daha trabzonspor felsefesini kavrayamamis insanlar var forumda yazik.

Kısa olmasada, bu da iyicene cevap ha:)
Ağızına sağlık :D

Mesut
09.12.2014, 20:09
------------İbrahim-----------
Bosingwa--Belkalem-Aykut-Yusuf
-Sefa--Salih Dursun--Ekici--Özer
--------Cardozo-Waris----------

Yavuz Bektaş
09.12.2014, 20:54
milletin maca gitmeme sebebi belli " bjkden 3 yiyen takimi mi izlicem " yine 3-4 bin kişiye oynar takım

Ustaalioğlu
09.12.2014, 21:43
milletin maca gitmeme sebebi belli " bjkden 3 yiyen takimi mi izlicem " yine 3-4 bin kişiye oynar takım

Gs ye 3 atan takımı izlemeye kaç kişi gitti. Maça gidilmemesinin tek nedeni Trabzon halkının badava sevdası.

Mustafa Ayazoğlu
09.12.2014, 21:48
Gs ye 3 atan takımı izlemeye kaç kişi gitti. Maça gidilmemesinin tek nedeni Trabzon halkının badava sevdası.

bedavacılık mazeret değil 10 binde mi satamaz 10 lira

şike travması atlatılmış değil,
ışık vermedi beşiktaş maçı eşikti o eşiği aşamadı ersun yanal

ne yaparsanız yapın şampiyon belli

beşiktaş

emre6117
09.12.2014, 21:51
Bu mac o stat dolmazsa akyazi filan yapilmasin hemen sonlandiralim.istanbula yeni bir stat yapalim.trabzon sehru demekki trabzonsporu tasiyamiyor ve tasiyamayacak.

Mustafa Ayazoğlu
09.12.2014, 22:07
ayarlamalı bir ligi neden seyredelim düşüncesi hakim
ahmet çakar ne diyor MHK başkanı mason, eski beşiktaşlı
federasyon başkanı beşiktaşlı ligin adıda süleyman seba sezonu

ne diye bu lig izlenir

bunu 3-0 yenilgi nedeni ile yazmadım

Bu mac o stat dolmazsa akyazi filan yapilmasin hemen sonlandiralim.istanbula yeni bir stat yapalim.trabzon sehru demekki trabzonsporu tasiyamiyor ve tasiyamayacak.

Kadir
09.12.2014, 22:36
Bjk maçının acısı çok fena çıkacak, olan Rize'ye olacak hissediyorum.

Mustafa YILMAZ
09.12.2014, 23:58
rizenin başakşehir maçının ilk bölümlerinin izlemiştim başakşehir çok baskılı başlayıp erken gol bulmuştu kasımpaşa maçınında bir kısmını izledim ordada kötüydü rize muhtemelen bu sene düşerler çok rahat almamız gereken bir maç benim gördüğüm rizeyi farklı yeneriz yeter ki agresif futbola devam edelim bjk maçını unutmak lazım artık.

Soner Albayrak
10.12.2014, 00:08
Rakibi küçümsemek bize yakışmaz. 1-0 olsun bizim olsun.

muribbi
10.12.2014, 00:28
ersun hocanın artık waris e kontenjan açması gerekiyor. iki yerli kanatla olmayacak bu iş.

emre6117
10.12.2014, 01:04
Rize hemserimizdir.bizim dostumuzdur.ama hafta sonu yenecegiz.gurbetteki bir trabzonlu olarak karadenizin neredyse hepsi hemserimdir benm icin.sanki dusman takimla oynuyormus gibi lanse etmeyelim bu maci.

Erhan Atalay
10.12.2014, 01:55
Rakibi küçümsemek bize yakışmaz. 1-0 olsun bizim olsun.
Bu ligte hiçbir takımı küçümseyecek düzeyde değiliz, ligte 7. Olduğumuzu, karabükten 3 yediğimizi unutmayalım

İleli
10.12.2014, 02:23
1-0 olsun bizim olsun..

muratt
10.12.2014, 10:19
------------İbrahim-----------
Bosingwa--Belkalem-Aykut-Yusuf
-Sefa--Salih Dursun--Ekici--Özer
--------Cardozo-Waris----------

Salih yerine Constant olsun (Constant solda Özer ortada), on numara kadro.

Heisenberg
10.12.2014, 10:24
Rüyamda 8-1 yendik. Belkalem ve Yusuf'un birer golü vardı, yediğimiz golü de kornerden yedik. :)

Rust Cohle
10.12.2014, 12:08
anlatsana bana şu Trabzonspor felsefesini canım kardeşim...ben bilmiyorum sen açıkla...açıkla da bir de ben sana trabzonun felsefesini anlatayım.bakalım o zaman ne diyeceksin.

Rust Cohle
10.12.2014, 12:13
..ersunla olmaz diyoruz küfür yiyoruz..bu gidişat iyi değil diyoruz küfür yiyoruz..neden Bizans takımları tercih ediliyor sebebini yazıyoruz yine küfür yiyoruz..arkadaş bu benim düşüncem..senin gibi düşünmek zorundamıyım..her aykırı düşünceyi aforoz ediyorsunuz..ondan sonra da Trabzonspor demokrasinin beşiğidir diyorsunuz...bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

İlker Yazıcıoğlu
10.12.2014, 12:14
..ersunla olmaz diyoruz küfür yiyoruz..bu gidişat iyi değil diyoruz küfür yiyoruz..neden Bizans takımları tercih ediliyor sebebini yazıyoruz yine küfür yiyoruz..arkadaş bu benim düşüncem..senin gibi düşünmek zorundamıyım..her aykırı düşünceyi aforoz ediyorsunuz..ondan sonra da Trabzonspor demokrasinin beşiğidir diyorsunuz...bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

Küfür edenleri raporlayın yeter.Gerekeni yapalım.

Burada size edilmiş bir küfür görmedim....

Varsa lütfen raporlayın ilgili mesajı.....

Eto'o
10.12.2014, 14:15
15 Aralık Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor: Mustafa Kamil Abitoğlu

Gürkan Asma
10.12.2014, 14:18
Mehmet Ekici: "Beşiktaş maçında tribünlerin kalabalık olması bize baskı yarattı. Biz ise neredeyse boş tribünlere oynuyoruz." (Haber61)

Fedai 61
10.12.2014, 14:19
Mehmet Ekici: "Beşiktaş maçında tribünlerin kalabalık olması bize baskı yarattı. Biz ise neredeyse boş tribünlere oynuyoruz." (Haber61)

Utanın işte tribündeki rezillik Trabzonspor büyük kulüp ama taraftarı küçük

Aydın Danış
10.12.2014, 14:58
TRABZONSPORUMUZ - Rizespor (Mustafa Kamil Abitoğlu)

emre6117
10.12.2014, 15:02
Ekicinin sozleri cok manidar ama anlayana.biz de bu kadar elestirel insan olduktan sonra o stat hayatta dolmaz.bu hafta da ancak en fazla 10000 kisiye oynariz.malesef buyuk takim taraftari huviyetini kaybediyiruz veya zaten kaybettik bile.

emre6117
10.12.2014, 15:05
Rize maci pazar aksami olsa daha iyi olurdu sanki.hafta ici kupa var persembe galiba.pazsr 4 de ise bu senenin belkide en kritik maci var bursada.yine yogun olacak bizim icin.

ogeday6106
10.12.2014, 15:24
fatih
bosi belkalem aykut yusuf
salih constant
özer ekici waris
cardozo

zx61
10.12.2014, 16:44
Mehmetin söyledikleri bilmediğimiz birşey değildi..sahaya çıktıkları an tüm futbolcularımız da aynı baskının oluştuğu aşikardı..yeni gelenleri passolig çıktı hiçbir kulübün stadı dolmuyor diye kandırıyorduk cardozo orada yıkılmıştır..demba ba'dan ucuz kendi istese bjk onu havada kapardı..cardozonun yerinde olsam menajerime yüklenirdim malesef bizim böyle iyi futbolcular için pek çekici tarafımız kalmadı

Emirhan Makul
10.12.2014, 17:05
Padişahın takımını ezeceğiz hayırlısı ile.

Bu ligden tekmeyi ikinci yarıda biz koyup def edeceğiz futbolla alakası olmayan bu şehri.

Mert'
10.12.2014, 17:55
Şu biletleri ucuz yapın artık yönetime sesleniyorum yönetime yakın biri okursa bu mesajı iletsin boş tribünlere oynuyoruz resmen

Küçük Uğur
10.12.2014, 18:15
Bu hafta kazanirsak sayet tekrar o potaya girecegiz cunku bircok rakibimiz bu hafta puan kaybedecek bu ligde en iyi takimlardan biri biziz ve bu yarista olacagimizdan hicbir suphem yok.. Bjk maci o gun o sartlarda kazanmamizin cok zor oldugu bir macti ve kaybettik. Herkesin aksine bu yil bu takim onemli basarilar kazanacak az sabir sadece ve ben bu grubun kalitesine cok güveniyorum bu takim basaracak ve son notum artik yusuf kesinlikle solbeke cekilmeli ve kaleyi de korkmadan İbrahim'e emanet etmeliyiz. Devre arasi iyi bir onlibero ve Serdar Tasci transferiyle bu takim cag atlar.

Antonio
10.12.2014, 18:17
mehmet haklı. bizim yönetim salakça nasıl kabul eder konyayı. git olimpiyatta oyna. bu mağlubiyetin sebebi yönetimdir. rizeyi bir şekilde geçeriz. ama bursa maçında yine iyi bir atmosferde bizimtakım etkileniyor gördük. bizi 30 daikka bursa yer bitirir.

Mert Acar
10.12.2014, 18:24
----------------------ibrahim---------------------------
--------------belkalem--------aykut-------------------
bosi--------------------salih----------------------yusuf
-------özer-------------ekici-----------constant-------
----------------cardozo------yatabare-----------------

Sibel
10.12.2014, 19:00
Rize'ye 2 tekme...

Sadettin_
10.12.2014, 19:19
mehmet haklı. bizim yönetim salakça nasıl kabul eder konyayı. git olimpiyatta oyna. bu mağlubiyetin sebebi yönetimdir. rizeyi bir şekilde geçeriz. ama bursa maçında yine iyi bir atmosferde bizimtakım etkileniyor gördük. bizi 30 daikka bursa yer bitirir.

İstedigi kadar atmosfer olsun .
Taktik bellidir macin ilk 20 dakikasi bi sakin olursun ayaga pas yaparsin guven kazanmaya calisirsin kendini atmosfere alistirirsin sonra baslarsin saldirmaya .
Bjk macinda saolsun fatih, daha futbolcular terlemeden gol yedirdi . Moralimiz duzelmeden 2. golude yedik ve mac bitti .
Tamamiyle komik hatalarla kendi elimizle verdigimiz bir mac .

Öznur61
10.12.2014, 20:17
Rahat maç, alır geçeriz..

emre6117
10.12.2014, 20:53
Adminler.su forumda siyasi mesajlari silmiyirsunuz da bunlara cevaplari siliyorsunuz ki tesekkurler.cok demokratsiniz.burasi fubol forumu.bn devletimizi yoneten buyuklerimize yapilan hakeretleri nasil kabul edihorsunuz anlamiyorum.size elestiri olunca bile yayinlamiyorsunuz ama yonetime.cumhurbaskanina elestirileri yayinliyorsunuz.bravo size.

emre6117
10.12.2014, 20:57
Evet ulkeyi padisah yonetiyir emirhan.sende onun halkisin veya tebasisin.bunu nasil kabul ediyorsun enrerasan.

Doğukan Uçan
10.12.2014, 22:06
rizeyi yenmeyeni dövüyorlar

Furkan Dündar
10.12.2014, 23:08
yine boş tribünlere oynarız

Böyökkk Trabzonspor taraftarı maça gitmez

İskender YILMAZ
10.12.2014, 23:21
Waris'i kazanmamız gereken maç.

Fatih
Bosi - Belkalem - Aykut - İshak
Özer - Ekici - Constant - Yusuf
Cardozo - Waris

Yaşar
10.12.2014, 23:27
Ishak sittin sene daha oynayamaz bu takımda, Musa Nizam in bu halini bile Ishak a tercih ediyor hoca, oynayabilme ihtimali yok.

Benin kadrom şu şekilde;
Fatih- Bosingwa, Belkalem, Aykut, Yusuf- Fatih Atik, Constant, Özer, M.Ekici- Cardozo, Yatabare

Furkan Dündar
10.12.2014, 23:28
Waris'i kazanmamız gereken maç.

Fatih
Bosi - Belkalem - Aykut - İshak
Özer - Ekici - Constant - Yusuf
Cardozo - Waris

waris yolcu.. (bence)

batugol
10.12.2014, 23:36
bilet fiyatlari ucuzlamali
boylece hic bahane kalmamali