PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Adem Akyüz'
10.12.2014, 23:37
Bilet fiyatları ucuzladı zaten. Trabzonlu Gençler de bu maçta tribünde olacakmış. Önceki maçlara göre daha çok taraftar olacaktır ama stadın tamamen dolmasını beklemek hayal olur.

B.AKDEMİR
10.12.2014, 23:49
Cardozo' nun yanında Waris'i denemeliyiz. Defans hattına yerli bir alternatif bulmalıyız. Skor bilemem ama bize karşı kaza ile 1-2 tane gol atan bu takımların Trabzon kümeye diye bağırışları aklıma geldikçe hiç acımıyorum Karadeniz takımlarına. 5 tane atalım diyorum. Attıkça atalım Cardozo yine 3 lesin mesela.

trbzonsporlu
11.12.2014, 10:20
bilet fiyatlari ucuzlamali
boylece hic bahane kalmamali

Daha ne kadar ucuzlayacak biletler. Suanda 3. Ligde oynayan eyupsporun da bilet fiyatlari 10 lira bizimkide 10 lira

Erbay
11.12.2014, 23:56
Hoca değişikliği yapan takımlar hep tehlikeli olur.

İlk 10 dakikaya dikkat. Maça gevşek başlarsak net yeriz sonra da toparlayamayız. Ciddi başlarsak gerisini bir şekilde getiririz.

Ogün'
12.12.2014, 00:00
Aklımızı avucumuza alma zamanı geldi.(!)

Uğur Ö.
12.12.2014, 00:01
5 atarız (!)

AYYILDIZ
12.12.2014, 00:06
Çok zor bir maç. Hikmet hoca ters gelen bir teknik direktör.

F. Yıldırım
12.12.2014, 00:09
4-1 alırız:D
şimdi bazıları gerilecek
arkadaş herşeyi eleştirin de takıma olan inancımızı engellemeyin

ne yani şurda 3 atarız diyenler var diye mi takım rehavete kapılacak yada fark yeriz diyenler sayesinde mi hırslanıp maç alacak

Bazıları rahatlayacaksa;
5-0 yeniliriz

oldu mu?

Hüseyin Başoğlu
12.12.2014, 00:18
Maçın evimizde olması iyi oldu.

Takım acayip yorgun.

Son 20 günlük sürece bakıyorum.

Önce istanbula gidip gs ile yüksek tempoda maç oynuyoruz
Sonra evimizde 2 maç atıyoruz kharkiv ve gençler maçı. Yanlış hatırlamıyorsam gençler maçı koşu rekoru kırdık.
Sonra ankaraya gidiyoruz oradan 2 saate konyaya gitmek varken Trabzona gidiyoruz.
Sonra ilerizekalı yönetimimiz sağolsun konyaya gidiyoruz tekrardan Trabzona dönüyoruz.
Ve dün varşovaya geliyoruz.

Lan bu takım ne ara idman yaptı ? :)

Keşke türkiye kupasına kalmasaydık. Ne güzel UAL bir süre ara verdi iyi dinlenirdi takım.

Reha Demirbaş
12.12.2014, 00:22
5 atarız :)

Yaşar
12.12.2014, 00:27
Sanırım sezon başında yaptigimiz bol yüklemeli idmanların acısı şimdi çıkmaya başladı. Takım yorgun, yoğun maç temposu ve kirici maçlar oynadık. Biraz rotasyon farz oldu.
Fatih- Bosingwa, Medjani, Aykut, Yusuf- FATİH Atik, Constant, Mehmet Ekici, Özer- Yatabare, Cardozo

Fedai 61
12.12.2014, 00:28
Bu maç çok zor geçicek takım düşüşe geçti umarım ayağa çabuk kalkarız

acan61
12.12.2014, 00:30
yenemezsek bu iş biter takımı kapatalım basketbol şubesi iyi gidiyor :D

Yunus Emre AYAZ
12.12.2014, 00:35
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=11QU44ODH3

böyle oynamalıyız..

biltrabzon
12.12.2014, 00:42
2-1 Rize alir,takimda uyumsuzluk had safada.

Kadir
12.12.2014, 00:44
Eze eze yeneceğiz..

Fatih Özkan
12.12.2014, 00:44
Yeneceğiz.
Aksini düşünmenin lüzumu yok.

Hakan
12.12.2014, 00:54
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/11/ad025de1941c937efada11d6c41ab884.jpg

Evet yanlış görmediniz, Fatih Atik :(

Edit:Ekici'yi cezalı sanıyordum, Bay Sakal kulübede kalabilir

memozcan
12.12.2014, 01:08
arkadaşlar biz bu dizilişlerle maç kazanamayız.. ya ilerde cardozoyu oynatmayacaksınız ya fa çift forvet çıkacaksınız maça.. bu kadar basit..

sene başından beri belki 20 tane maç oynadık hala anlayamadınız mı???

1- bu takımda m. nizam ve ishak sol bek oynayamaz..
2- cardozo tek forvwt oynayamz.
3- bu takım ancak ve ancak 4-4-2 oynar !!

bu kadar basit..

nakzo
12.12.2014, 01:29
arkadaşlar biz bu dizilişlerle maç kazanamayız.. ya ilerde cardozoyu oynatmayacaksınız ya fa çift forvet çıkacaksınız maça.. bu kadar basit..

sene başından beri belki 20 tane maç oynadık hala anlayamadınız mı???

1- bu takımda m. nizam ve ishak sol bek oynayamaz..
2- cardozo tek forvwt oynayamz.
3- bu takım ancak ve ancak 4-4-2 oynar !!

bu kadar basit..

BAŞKA SÖZE GEREK YOK .Ayrıca cididi ve ısırarak oynamazsak yeniliriz puan dahi alamayız 3 maçtır gördük iyi takım değiliz ancak mücadele ile maç kazanırız.

Terzioğlu
12.12.2014, 01:54
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=11QU44ODH3

böyle oynamalıyız..
Aynen. Kadro tam olarak bu olmali.

Çağatay_
12.12.2014, 01:59
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=YKTIQAS0UF

selçukabi
12.12.2014, 02:00
Keçiören maçında da görülmüştür ki İshak'tan bir halt olmaz...Konstant Milan'da hangi bölgede oynuyordu??

umitçebi
12.12.2014, 02:02
Yine söyleyeceğim..

HAKEM etki etmezse,ezemesekte bir şekılde kırılma anlarını yakalar ve mutlaka bu maçı kazanırız

umitçebi
12.12.2014, 02:07
Ersun Hocam,L
tfen yusuf u Caner gibi yapma planından vazgeçme.. Aklın yolu bir..Lütfen...Musa ıyı nıyetlı ama hucumda ıyı deıl..Ishak formsuz..Yusuf u ılerde harcama bek olarak çıksın Hederken medjanı belkalem onlerınde atık kalsın alayı hucumda olsun defamstaykende topun arkasına geçerler zaten..

**************FATIH******************

BOSINGVA MEDJANI BELKALEM YUSUF

************FATIH ATIK*************

SEFA ÖZER EKICI CONSTANT******

*********** CARDOZOO ******************

Mellih
12.12.2014, 02:11
defans + constant bölgesinden ileri bölgeye geçişte ciddi bi kopukluk var. zokoranın topu sağdan alıp sola verdiği kanatlara oyunu açtığı basit hareketler takımı rahatlatıyordu. defansımızın benzer biçimde oynaması gerekiyor. ileriye top götürebilmeliyiz

Mellih
12.12.2014, 02:15
....................fatih....................
..bosi....aykut.....akbaş....constant
.............salih....medjani.............
...sefa...........özer............yusuf...
..........cardozo....yatabare(waris)..

-belkalemi koymamak benim handikapım.
-sol bekimiz çok aksıyor. constant oraya geçmeli.
-çift forvet çıkmalıyız.
-çift ön libero olmadan orta sahamız dağılıyor.
-ekicinin kafasını toplaması lazım

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2014, 03:33
bosingwa - belkalem - aykut - constant
-----------------medjani
---sefa ---- özer ---- ekici ---- yusuf ---
-----------------cardozo

zorunlu 11

4-1-4-1

acan61
12.12.2014, 04:03
----------------fatih---------------------
bosingwa - belkalem - aykut - ishak
------------medjani--constant------------
---serdar ---------özer ----------- yusuf ---
-----------------cardozo-----------------

Bazı isimler dinlenmeli ! Ayrıca son maçlarda kulübe çok çok vasatın altı kaldı. Sonradan hamle oyuncumuz hiç yok anca oyunu tutma adına oyuncu değiştirebiliyoruz.

E. Okan Bülbül
12.12.2014, 04:23
Constantı 11e yazanları gördükçe futboldan soğuyorum. Constantın adı ali veli mehmet olsa şimdiye kurşunlanmıştı.

Punisher-61
12.12.2014, 06:41
Bu maci aliriz ama constant oynamazsa

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2014, 08:00
Hikmet KARAMAN ile büyük ölçüde anlaşmışlar. 2 kez çalıştırmıştı yine daha önce.

Kazanalım da isterse 5-4 olsun.

Fatih Birinci
12.12.2014, 08:37
Hikmet karaman hep bize patliyor

Gurpas
12.12.2014, 08:38
Bizdeki bu hava stada gitmeyen taraftar ile işimiz zor.

Fatih Birinci
12.12.2014, 08:39
Fatih, sag bek bosingwa, stoperler belkalem musa,sol bek yusuf,orta saha constant,özer,ekici,sol acik waris,sag acik sefa,cardozo

signal
12.12.2014, 08:56
Bu maçı alıp duraklama dönemini bitirmeliyiz artık.

Hakan
12.12.2014, 08:58
Constantı 11e yazanları gördükçe futboldan soğuyorum. Constantın adı ali veli mehmet olsa şimdiye kurşunlanmıştı.
Ali ve Mehmetlerde Constant kadar yetenek olsa onlar da yazılır
El mecbur ne yapalım yani

Yunus Danışmaz
12.12.2014, 09:04
....................fatih....................
..bosi....aykut.....akbaş....constant
.............salih....medjani.............
...sefa...........özer............yusuf...
..........cardozo....yatabare(waris)..

-belkalemi koymamak benim handikapım.
-sol bekimiz çok aksıyor. constant oraya geçmeli.
-çift forvet çıkmalıyız.
-çift ön libero olmadan orta sahamız dağılıyor.
-ekicinin kafasını toplaması lazım

Kardeşim keşke her yere çift koyabilsek de 22 kişi oynasak :D

Tayfun
12.12.2014, 09:06
Bizim orta sahalara karşı bir alerjimiz oluştu, Selçuk geldi taraftar ona saydırdı, Colman geldi taraftar ona saydırdı, Constant geldi şimdi ona saydırılıyor. Kısaca Szymkowiak hariç kimse göze giremedi o bölgede son dönemde.

Punisher-61
12.12.2014, 09:17
Iddia ediyorum su an ligde bizden ve bjk dan daha iyi takim yoktur...

Bizim kadro yavas yavas oturuyor...ligin ilk yarisinda liderle puan farki 5e iner merak etmeyin... ligin 2.yarisinda daha iyi olacagiz...

Süleyman50
12.12.2014, 09:27
artık tribünler dolmalı...

mekatronik
12.12.2014, 09:49
Bırakalım bilet fiyatı bahanesini, 10 liraya Trabzonspor'u izleyeceksin, bilet fiyatları pahalı diyeceksin. Tamam 30 lirayken neyse de 10 lira olunca da pahalı denmez ki. Eğer ucuzladığından haberim yoktu diyecekseniz, niyetiniz üzüm yemek değilmiş o zaman, bağcıya tekme tokat girmek alışkanlık yapmış bünyemizde.

mekatronik
12.12.2014, 10:00
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=Q9AT745F7H
artık çift forvet şart, yoksa beşiktaş maçındaki gibi yenilsen bile forvet alamadıktan sonra waris ve yatabareyi transfer etmenin mantığı kalmaz

SiNo
12.12.2014, 10:02
çıkış maçı olmalı ersun yanalın ilk sezonu gibiyiz bir maç iyi bir maç kötü bu maçı almalı takım

Doğan Keskin
12.12.2014, 10:24
Kalan 5 maçı kazanabiliriz o potansiyel var 5 te 5 yapıp devreyi kapatacağız...

Salih Edip
12.12.2014, 10:45
Dagitiriz

sametaydin
12.12.2014, 10:54
Bosingwa, Ekici, Constant... Bu 3 oyuncu topu ayaklarında gereksiz tutmaya alışmışlar. Sorumluluk almakla bencillik yapmak arasındaki ince çizgide biraz bencilliğe kaymaya başladılar. Bu bir şekilde önlenmeli.

Harun-61
12.12.2014, 10:55
Olasi bir Puan kayibi moralleri az degil bayaa bi bozar...

Sibel
12.12.2014, 11:21
Sol bekte İshak oynasın yeter artık!

katre-i.matem
12.12.2014, 11:28
göründüğünden çok daha önemli bir maç.. efektif bir galibiyet moral motivasyonu zirve yapar kaybedilecek bir puan ise tam tersi etki yapar..

hikmet karaman sihirli dokunuşlar yapabilecek bir hoca ama bizim maça maksimum 2 antrenmanla cıkacak ki ben cok etkisi olacağını zannetmıyorum..

katre-i.matem
12.12.2014, 11:30
1 ay önce ligin en iyi orta sahası olan constan bugun neredeyse kursuna dizilecek. çok çabuk tüketiyoruz kotu performans gosterebilir futbolcular ki nitekim bosingwanın da 2 maçtır cok iyi oynadığı soylenemez

halil ibo
12.12.2014, 11:36
Sol bekte İshak oynasın yeter artık!

Kardeşim,biz onu ilk onbirde ve sol bek mevkiinde görmek istiyoruz.
Ancak kendisi neyi ne kadar istiyor ? Bu çok önemli.Alacağı paranın ne kadar garanti para ? Bu aldığım beni kurtardı düşüncesiyle mi bakıyor ? Bilemiyoruz.
Ama sahada onu görünce,oynamak istemeyen,ben niye buradayım havalarında birini buluyoruz !
İnşallah titreyip kendine gelir...

Rize'yi yeneceğiz.

laudrup61
12.12.2014, 12:05
7. sıradaymışız eğer bu maçı alamazsak derin sıkıntıya gireriz yakınlarda tek kolay maçımız bu

Caglar TS
12.12.2014, 12:20
heeeee rize düştünmü elimeze karadenizde bizi çekemeyen rize samsun ordu bunlar hep bizle aşık atmaya çalışırlar düşmanca hareketler yaparlar ama fb gs bjk ye dömelirler samsun ptt de tırmalıyor orduda rizede ptt yolcusu aaa küçük kulüpler siz neden akıllanmazsınız karadenizin kralı her zaman trabzondur ve trabzon olacaktır bizle iyi geçinseydiniz süper ligde olurdunuz size abilik yapalım diyoruz bize karşı kompleksli ve ruhhastası olduğunuz için bize artislik yapmaya çalışıyorsunuz işte sonuç heeee maça gelirsek rize hakettiğini bulacak farka boğacağız onları abiyi tanımassanız bedellerine katlanacaksınız küçük kulüpler

Sibel
12.12.2014, 12:25
Kesin yağacak yeminle bıktık ya.

serdaracıl
12.12.2014, 12:27
heeeee rize düştünmü elimeze karadenizde bizi çekemeyen rize samsun ordu bunlar hep bizle aşık atmaya çalışırlar düşmanca hareketler yaparlar ama fb gs bjk ye dömelirler samsun ptt de tırmalıyor orduda rizede ptt yolcusu aaa küçük kulüpler siz neden akıllanmazsınız karadenizin kralı her zaman trabzondur ve trabzon olacaktır bizle iyi geçinseydiniz süper ligde olurdunuz size abilik yapalım diyoruz bize karşı kompleksli ve ruhhastası olduğunuz için bize artislik yapmaya çalışıyorsunuz işte sonuç heeee maça gelirsek rize hakettiğini bulacak farka boğacağız onları abiyi tanımassanız bedellerine katlanacaksınız küçük kulüpler

Yaşınızı yanlış yazmışsınız

The Legend
12.12.2014, 12:29
Vira Bismillah 5 atarız. :D:D:D

UĞUR DURTAŞ
12.12.2014, 12:52
Şunu net anladımki

takım 4-5 maç kazansa bile takım hakkında iyi şeyler söyleyip yazmıyacaksın.

3 maç kazanıldı ben dahil takımı göklere çıkarttık.

Ekici'yi dünyanın en iyi futbolcusu yaptık.

yapmaz olaydık,

dünkü maç ve bjk maçındaki sulu ve sorumsuzca oyunu Ekicinin ne kadar şımardığının kendisini diğer oyunculardan farkjlı gördüğünün bir kanıtıdır.

BJK maçındaki rezil oyun ve dünkü yenilgi olmasa RİZE maçını rahat alırız derdim.

şimdi hikmet hoca da geldi takımın başına takım ayrı bir özgüvenle çıkacak maça,ister istemez takımda yorgunluk olacak.yine çok önemli bir maç bizim için,

Ersun hocanın rakibi iyi analiz,taktiğin dışında oyuncularımızda disiplinli oynaması şart.

bu maç çok önemli bizim için,
bu hafta üzerimizdeki tüm takımlar puan kaybedecek.
inşallah gülen biz oluruz.
iyi bir ishak-waris-aykut izlemek şartıyla
fatih
bosiwga-belkalem-aykut-ishak
waris-contant-özer-ekici-yusuf
cordozo

Caglar TS
12.12.2014, 13:55
heeeee rize düştünmü elimeze karadenizde bizi çekemeyen rize samsun ordu bunlar hep bizle aşık atmaya çalışırlar düşmanca hareketler yaparlar ama fb gs bjk ye dömelirler samsun ptt de tırmalıyor orduda rizede ptt yolcusu aaa küçük kulüpler siz neden akıllanmazsınız karadenizin kralı her zaman trabzondur ve trabzon olacaktır bizle iyi geçinseydiniz süper ligde olurdunuz size abilik yapalım diyoruz bize karşı kompleksli ve ruhhastası olduğunuz için bize artislik yapmaya çalışıyorsunuz işte sonuç heeee maça gelirsek rize hakettiğini bulacak farka boğacağız onları abiyi tanımassanız bedellerine katlanacaksınız küçük kulüpler.

Fatih Çelik
12.12.2014, 13:56
Arkadaşlar ben İstanbul'dayım maça gidemiyorum. Gidecek durumum da yok. Ancak Trabzon'daki arkadaşlardan ricam maça gitmek için mümkünse imkanlarını zorlasınlar . Mümkünse işlerinden feragat etsinler. Gidecek arkadaşlar da yalnız gitmesin abi arkadaş amca hala.. her ne ise yanlarında götürmeye ikna etsinler de biraz olsun doldursunlar tribünleri. Oyuncularımızın sığınacak bahanesi kalmasın. Taraftarlığımıza laf söylenmesin. Gidemeyenlerin ise canları sağolsun... Sizden bir arkadaşınız kardeşiniz olarak bunu rica ediyorum.

Mert Oğuzlu61
12.12.2014, 14:05
__________________fatih_____________________

____bosig_____belkale____aykut_____ishak

________________ekici__kevin

__________özer______________yusuf

________________waris__cardo

şöyle bir şey olmalı sahada. musa dökülüyor, sol bekte birazda ishak a şans vermeliyiz. stoperler sıkıntılı, aykut konusunda hep olumlu düşünmeye çalışıyordum ama dün iyice bezdirdi beni, adam body işini abarttı ve ciddi ciddi sahada rakibe kırmızılık hareketler yapıyor ama mecburuz onu oynatmaya. tek üzüntüm bu kazma yüzünden belkalem in de oyununu bozması. hiç anlaşamıyorlar.

Fatih Özkan
12.12.2014, 14:10
Evire çevire!

katre-i.matem
12.12.2014, 14:13
Vira Bismillah 5 atarız. :D:D:D

Alın bunu buradan :D:D

ersn.alparslan
12.12.2014, 14:13
eğer trabzonu biraz tanıyorsam kesinlikle rize yenecektir.

Caglar TS
12.12.2014, 14:15
__________________fatih_____________________

____bosig_____belkale____aykut_____ishak

________________ekici__kevin

__________özer______________yusuf

________________waris__cardo

şöyle bir şey olmalı sahada. musa dökülüyor, sol bekte birazda ishak a şans vermeliyiz. stoperler sıkıntılı, aykut konusunda hep olumlu düşünmeye çalışıyordum ama dün iyice bezdirdi beni, adam body işini abarttı ve ciddi ciddi sahada rakibe kırmızılık hareketler yapıyor ama mecburuz onu oynatmaya. tek üzüntüm bu kazma yüzünden belkalem in de oyununu bozması. hiç anlaşamıyorlar.

yanlış kaleciyi tercih etmişsin

ffırtına
12.12.2014, 14:20
Kaç bilet satıldı ?

Ünal Er
12.12.2014, 14:22
Kaç bilet satıldı ?

Beleş yok ya...satılmamıştır.
Pasoligden bilet aktarımı yapılıyor. Maça gidecek arkadaşlara 2 adet kombineyi bu maçlık aktarabilirim...

ffırtına
12.12.2014, 14:30
Pasoligden bilet aktarımı yapılıyor. Maça gidecek arkadaşlara 2 adet kombineyi bu maçlık aktarabilirim...

Bu maçta da boş tribünlere oynarsak 5-0 da yenilsek takıma bir şey demem 10 liraya bilet var ama beyefendiler maça gitmiyor sonra neymiş efendim biz büyük taraftarız ..

laudrup61
12.12.2014, 14:32
bu maçı alamazsak felaket, 10. sıraya kadar ineriz

taha küçük
Zor da olsa bence yenecez

Fatih Birinci
Bence cok rahat kazanacagiz farkli hem de

ogeday6106
12.12.2014, 14:33
fatih
bosi
belkalem
aykut
yusuf
fatih atik
constant
özer
ekici
yatabare
cardozo

reisoğlu61
12.12.2014, 14:38
hikmet karaman rize ile anlasmis. yeni teknik direktörleri olduguna göre bu mac arizali demektir.

uemit
12.12.2014, 14:41
Fatih
bos medjani belkalem ishak
sefa ozer mehmet ekici yusuf
warris cardoso

Constant fatih salih aykut serdar yatabare ibrahim demir

emre6117
12.12.2014, 15:01
Kale.fatih
savunma.bosingva.belkalem.medjani.yusuf
orta saha.sefa.ozer.ekici.fatih atik.constant
orvet.cardoza

Fedai 61
12.12.2014, 15:10
Trabzonspor taraftarını görücez bu maç hani maç bilet fiyatlarına laf edenler aha yönetim 10 tl indirdi bilet fiyatlarını bakalım dolduracakmısınız

Fedai 61
12.12.2014, 15:12

Ünal abi bu maçta stad dolmazsa İstanbul'da bir kulübün stadıyla anlaşsak en azından bir sezon böyle olsa yönetime bu konuyu iletebilirmisin bu takımın boş tribünlere oynama hakkı yok gerekli desteğe ihtiyacı var

kaan61
12.12.2014, 15:16
Aralık ayında evlenen , doğan herkes maç bileti bedavaymış. !!! 10.000 bulabilir seyirci...

laudrup61
12.12.2014, 15:18
hikmet karaman rize ile anlasmis. yeni teknik direktörleri olduguna göre bu mac arizali demektir.

yanında alexis sanchezi de mi getirmiş ? şu maçı alamıyorsak küme düşsek zerre kadar üzülmem.

büyük takım diyorsak kendimize çıkıp 4 tane atmamız lazım

CEMEFKER
12.12.2014, 15:27
===============Fatih===============

Bosi======Belkalem=====Musa=====İshak

==============Medjani===========

Özer======Ekici =======Constant====Yusuf

==============Cardozo==============

Bu diziliş üzerinde ısrar edilmeli. 5 +3'ün zorlaması bir kadro ancak Orta- Sahada dirençli bir diziliş...

- Defansta Musa'nın yerine yerli transferi gözüküyor. Buraya Aykut'un karta açık agresif hali zor. Mustafa Akbaş'ın tecrübesiz ve yetersizliği gitmez.Kanatlarda oldukçe dengeli ve uyumlu Bosi-Özer ve İshak-Yusuf ile

- Orta sahada Medjani ekstra gözüküyor. Buradaki yabancı kontenjanı iyi bir transfer ile ara transferde doldurulmalı...Özer yerine Sefa olabilir. Constan üzerinde hafif oynama ile 4-2-3-1'e rahat dönülür maç içerisinde, asıl olarak 4-1-4-1 ve sağ ve solda oynayanların etkili oyunu ile 4-3-3...(Ersun Hoca fb'de böyle oynadı)

- Hücumda Cardozo yerine Yatabare değişken (içerde Cardozo, deplasmanda Yatabare kullanılabilir)

Ersun Hoca'nın artık takımla fazla oynamadan,1-2 değişiklik ile maçları götürmeli....Legia maçında Constant'ı solaçık gibi oynattı, Yatabare Cardozo'nun arkasında....Bu tür marjinal arayışlar bütün bir sezona malolacak...Sezon başı ya da devre arası hazırlık kampına bırakılmalı....Böylesine pahalı bir kadronun artık oturmuş bir kadro ile en azından şampiyonlar ligi ipine göğüslemesi lazım...

Marjinal arayışlar/değişiklikler ....

Caglar TS
12.12.2014, 15:34

Bu diziliş üzerinde ısrar edilmeli. 5 +3'ün zorlaması bir kadro ancak Orta- Sahada dirençli bir diziliş...

- Defansta Musa'nın yerine yerli transferi gözüküyor. Buraya Aykut'un karta açık agresif hali zor. Mustafa Akbaş'ın tecrübesiz ve yetersizliği gitmez.Kanatlarda oldukçe dengeli ve uyumlu Bosi-Özer ve İshak-Yusuf ile

- Orta sahada Medjani ekstra gözüküyor. Buradaki yabancı kontenjanı iyi bir transfer ile ara transferde doldurulmalı...Özer yerine Sefa olabilir. Constan üzerinde hafif oynama ile 4-2-3-1'e rahat dönülür maç içerisinde, asıl olarak 4-1-4-1 ve sağ ve solda oynayanların etkili oyunu ile 4-3-3...(Ersun Hoca fb'de böyle oynadı)

- Hücumda Cardozo yerine Yatabare değişken (içerde Cardozo, deplasmanda Yatabare kullanılabilir)

Ersun Hoca'nın artık takımla fazla oynamadan,1-2 değişiklik ile maçları götürmeli....Legia maçında Constant'ı solaçık gibi oynattı, Yatabare Cardozo'nun arkasında....Bu tür marjinal arayışlar bütün bir sezona malolacak...Sezon başı ya da devre arası hazırlık kampına bırakılmalı....Böylesine pahalı bir kadronun artık oturmuş bir kadro ile en azından şampiyonlar ligi ipine göğüslemesi lazım...

bu kadro kaleden ve stoper musadan patlar

CEMEFKER
12.12.2014, 15:40

- Orta sahada Medjani ekstra gözüküyor. Buradaki yabancı kontenjanı iyi bir transfer ile ara transferde doldurulmalı...Özer yerine Sefa olabilir.

farozlufatih61
12.12.2014, 15:44
Bedavacı taraftara gün doğdu biletleri sudan ucuz yapmış yönetim bakalım stad ful çekebilecekmi bu hafta neredeeeeee....
Bu takım TRABZON'a ve burada boş beleş atıp tutan birşey vermeyip hep daha iyisini çok daha mükemmelini isteyen yönetenlere desteksiz sallayan gafillere çok fazla....
Bir kaç hafta önce devekuşu gibi kafalarını kuma gömenler bir anda kafalarının kumda olduğunu hatırlamış bir kaç hafta önce kaldıkları yere geri dönüvermişler eee be gafil 3 maçta 10 Gol atarak kazandığında takım neredeydin......
Yukarıda dediğim gibi bu leş yiyicilere bu Takım 10 NUMARA BÜYÜK geliyor onları kesse kesse Aymanların, Misse Misselerin, Hadziç petranoviçlerin yada üçüncü,çimşirlerin oynadığı takım keser bu kadarı bunlara çok fazla....

CEMEFKER
12.12.2014, 15:45
bu kadro kaleden ve stoper musadan patlar

Arkadaş muhalefet mi yapıyorsun, iş olsun diye mi yazıyorsun.....

Musa'nın yerine iyi bir yerli lazım dedik....

Kalede zaten Onur var...Ara transferde de yerli alınacak deniyor....

Ben zaten yönetimden tut, hocasına varıncaya eleştriyorum birçok şeyi...

Yapıcı eleştrin varsa söyle, ya da kuş gibi alıntı yapıp karikatürize etme...

Mustafa OK
12.12.2014, 16:00
Ünal abi bu maçta stad dolmazsa İstanbul'da bir kulübün stadıyla anlaşsak en azından bir sezon böyle olsa yönetime bu konuyu iletebilirmisin bu takımın boş tribünlere oynama hakkı yok gerekli desteğe ihtiyacı var

Yönetim bu dediğini yapamaz Trabzon şehri izin vermez başkanı hemen asarlar... Taraftar bu konuda hemen savunmaya geçer... ( haklı olarak )

Ancak yönetimin elinde büyük bir fırsat var... Ben olsam şimdiden avni aker i yıktırmaya başlarım... Maçlarıda beşiktaş gibi farklı illerde ağırlıklı olarak istanbul da oynarım... Bu sefer kimse itiraz edemez herkes memnun olur... Yeni stad yapılıncada trabzonda oynamaya devam ederim...

Caglar TS
12.12.2014, 16:05
Arkadaş muhalefet mi yapıyorsun, iş olsun diye mi yazıyorsun.....

Musa'nın yerine iyi bir yerli lazım dedik....

Kalede zaten Onur var...Ara transferde de yerli alınacak deniyor....

Ben zaten yönetimden tut, hocasına varıncaya eleştriyorum birçok şeyi...

Yapıcı eleştrin varsa söyle, ya da kuş gibi alıntı yapıp karikatürize etme...

fatihte ne gördünde onu yazıyorsun kaleye adam kaleye geçtiğinden beri çuvalla gol yiyor yetenek yok bu kalecide bunu göremiyormusun ayrıca ibrahimi izledinmi hiç musa olayına gelince değil stoper sol defans bu takımda oynayamaz bile

'Enes'
12.12.2014, 16:06
Çapsız, yeteneksiz, Cale'den bir farkı olmayan Musa Nizam bir daha forma şansı bulmamalı, bu kadar faydasız bir oyuncu olur mu yaa...

anth
12.12.2014, 16:14
Bu maçtan tek beklentim Ekici'nin oynamaması... Taraftarın sevgisini kaldıramayan cezasını çeksin...

Caglar TS
12.12.2014, 16:51
Bu maçtan tek beklentim Ekici'nin oynamaması... Taraftarın sevgisini kaldıramayan cezasını çeksin...

katılıyorum

Antonio
12.12.2014, 16:52
yeniliriz.hikmet karaman faktörü...

aksamvakti
12.12.2014, 19:51
Rahat kazanırız Rize'de bu yıl düşer.. Balıkesir ve Sivasla birlikte.

memmedaga
12.12.2014, 20:00
Rahat kazanırız Rize'de bu yıl düşer.. Balıkesir ve Sivasla birlikte.

kazanabiliriz ama rahat değil

Heisenberg
12.12.2014, 20:05
Bu sefer 5-0 kazanacağız İnşallah. :)

Furkan Özdem
12.12.2014, 20:10
Stadın yarısı dolsa en azından...

hanzale
12.12.2014, 20:10
Hahaha kazansak nolur sikecilerin attigi gole bak net ofsayt

nakzo
12.12.2014, 20:25
Dediğim gibi bkj şampiyon olamaz fb yine şampiyon olacak attıkları golu gordunuzmu artık bu rezillige dur diyecek yok mu 4 kişi acık aleni tartışmasız ofsayt burezil golü uefaya gonderelim başka delile gerek yok...

mekatronik
12.12.2014, 20:34
Rizespor'u yakından takip ederim. Bu sene çok kötü futbol oynuyor. Hiç atak yapmadan bitiriyor son maçlarını. Çanakkale geçilmezi oynamaya çalışıp asla başaramayan bir takım görüntüsünde. Dolayısı ile cardozo-yatabare/waris ile çift forvet oynamak gerekir, 5 atılacak bir maç varsa o maç bu maç. Lua luanın durumu belli değil oynarsa şayet hızıyla bizim defansa zor anlar yaşatabilir.

taha küçük
12.12.2014, 20:45
siz hikmet karamanı çok iyi bir teknik adam mı sanıyorsunuz sanarsın mourinho abartmayın şu adamı rizeyi de yenecez trabzonspor taraftarının beklentileri her zaman kazanmak olmalı hele maç iç sahadaysa.

laudrup61
12.12.2014, 20:51
yeniliriz.hikmet karaman faktörü...

sanırsın van gaal gelmiş

emre6117
12.12.2014, 20:55
Bjk ye iyikide yenildik.eger yenseydik bu hakem hatalariyla kafayi yerdik herhalde.3 sikeci istanbul takimi kendi aralarinda her hafta yeni komedilerle birbirlerini yesinler tepede.diger takimlarda fuguranlik yapsin ist.beylerine.bakalim hangisi daha fazla korunacak bu sene.

Antonio
12.12.2014, 20:56
o değilde şikeciler yine şike nöbetinde. Bu ülkede şöyle yasa çıksa fbliler şike yapabilir. diğerleir yapamaz. Bizde anlayalım...

Erhan Atalay
12.12.2014, 21:00
Bu sefer 5-0 kazanacağız İnşallah. :)

Şu yoruma istinaden diyorum ki büyük ihtimal gene puan kaybedeceğiz

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2014, 21:03
Bjk ye iyikide yenildik.eger yenseydik bu hakem hatalariyla kafayi yerdik herhalde.3 sikeci istanbul takimi kendi aralarinda her hafta yeni komedilerle birbirlerini yesinler tepede.diger takimlarda fuguranlik yapsin ist.beylerine.bakalim hangisi daha fazla korunacak bu sene.

beşiktaş

cyberentalpi
12.12.2014, 21:04
1-0 olsun ama bizim olsun. bazen bir galibiyet silkinme yaratır.

Oğuz B.
12.12.2014, 21:04
Evimizde oynadığımız her maçı kazanmalıyız artık.

İnşallah kazanacağız..

umitçebi
12.12.2014, 21:18
Ya biz gerçekten boşuna debelenıyoruz..Kafayı yıcem ya..GS Maçında bızı bıçen o jolelı hakem akıf bılmem ne,şuan da fb sıvas maçında sıbası bıçıyor ılk golu fb nın net ofsayt ve sıvasa vermesı gereken faullerı vermıyor..Adam vermez tabı her hafta maç alıyor..Buyuklerı kolladıgı surece de bol bol maçını verıyorlar..Ya bu zekerıya lp mıdır nedır,Bu nerde oturur bılen yokmu karşısına çıkıp senın ınsafın yok mu dıyelım ya..

Eto'o
12.12.2014, 21:18
Dediğim gibi bkj şampiyon olamaz fb yine şampiyon olacak attıkları golu gordunuzmu artık bu rezillige dur diyecek yok mu 4 kişi acık aleni tartışmasız ofsayt burezil golü uefaya gonderelim başka delile gerek yok...

Uefa mi ?
o ne neye yariyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2014, 21:22
fener

penaltı yoksa
ofsayttan gol
oda yoksa rakibi 10 kişi bırak

iç sahada maçları böyle kazanıyor

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2014, 21:28
bu pozisyn ofsay değil diyelim

4 fenerli penaltı noktasında 3 sivaslı birbirini tutuyor bu ne biçim iş

şike devam

https://pbs.twimg.com/media/B4rQyAcCUAAUk0Z.jpg

Fatih Özkan
12.12.2014, 21:56
Israrla söylüyorum! Basacağız!
Önde yani...
Böylelikle goller bulacağız.

sasort
12.12.2014, 22:20
bu pozisyn ofsay değil diyelim

4 fenerli penaltı noktasında 3 sivaslı birbirini tutuyor bu ne biçim iş

şike devam

https://pbs.twimg.com/media/B4rQyAcCUAAUk0Z.jpg

aaanaaa işe bak ya biim defans bile bunlardan iyi adam paylaŞIYOR

dağlıca61
12.12.2014, 22:22
Evet biletler pahalı bahanesi de kalmadı göreceğiz seyirci sayısını özellikle 1 paket sigara fiyatı belirlenen kale arkalarını,12.adam olmadan başarı gelmez unutmayın.

Antonio
12.12.2014, 22:24
bence seyrici sayısı 10 bini geçmeyecektir .

kyodou
12.12.2014, 22:35
Şampiyonluk yarışına girsek bile Avni Aker kendiliğinden dolmaz. Tıpkı 3-4 sene önce "kolbastı" nın gündeme getirilip tüm dünyaya yayıldığı gibi bir organizasyon yapılmalı. Taraftar tribüne kendi isteğiyle gelmeli. Gelmezse çok şey kaçıracağını düşünmeli. Ama bu yönetimde o kafa yok.

devran
12.12.2014, 22:36
Bence stad dolacaktır. Şahsi görüşüm, inşallah da dolar.

Cafer Bulur
12.12.2014, 22:46
Bizim en büyük sorunumuz orta saha bunu sezon basinda az cok tahmin ediyorduk.

Orta saha bir takimin kalbidir,kalbiniz iyi calismiyorsa o vücutta tekler biz bunu yasiyoruz.

Ne yazikki sezon basi planlamasinda takima üst düzey bir önlibero alinmadi,üstüne de alex gibi gercek bir oyuncu da gönderilince sikinti iyice su yüzüne cikmaya basladi.

Özellikle zorluk derecesi yüksek maclarda rakipler orta sahamizi cok kolay geciyor ve muhtemelen önümüzdeki maclarda da bu sikinti devam edecek.

Kevin,soner ofansif orta saha veya kanat oyunculari onlari bu alanda kulllandik olmadi,medjani bir stoper,salih keza öyle ekici ve özer daha cok ofansif oyuncular hal böyle olunca güclü rakiplere dis geciremiyoruz.

Artik devre arasina kadar bir sekilde en az kayipla girmemiz gerekiyor ondan sonra yapilacak ilk is bu alana takviye yapmak olmali.

gurur6134
12.12.2014, 23:24
Trt 3de sikecileri aklama operasyonu basladi hemde cok sevdiginiz o erdogan arikan yavsagi..4 kisiofsayt yan hakemin gormesi cok zor diyor seref yoksunu fenevli yavsak..

gurur6134
12.12.2014, 23:26
2 golu ofsayt sikecilerin sivasinda 2 penaltisi verilmedi ..tam gaz sikeye devam..

sasort
12.12.2014, 23:31

Orta saha bir takimin kalbidir,kalbiniz iyi calismiyorsa o vücutta tekler biz bunu yasiyoruz.

Ne yazikki sezon basi planlamasinda takima üst düzey bir önlibero alinmadi,üstüne de alex gibi gercek bir oyuncu da gönderilince sikinti iyice su yüzüne cikmaya basladi.

Özellikle zorluk derecesi yüksek maclarda rakipler orta sahamizi cok kolay geciyor ve muhtemelen önümüzdeki maclarda da bu sikinti devam edecek.

Kevin,soner ofansif orta saha veya kanat oyunculari onlari bu alanda kulllandik olmadi,medjani bir stoper,salih keza öyle ekici ve özer daha cok ofansif oyuncular hal böyle olunca güclü rakiplere dis geciremiyoruz.

Artik devre arasina kadar bir sekilde en az kayipla girmemiz gerekiyor ondan sonra yapilacak ilk is bu alana takviye yapmak olmali.

devre arası avraam gidecek alex gelecek

yumlu zeki gidecek yerli stoper gelecek dertler bitecek

ya arkadaşlar yerli stoper demişken bu serdar taşçımıydı rusyada onu alsak ya

onun sakatlık problemi falan varmıydı fena topçuya benzemiyordu

memmedaga
13.12.2014, 00:34
bu sene için bu kadar inişli çıkışlı hedefler görmeye gerek yok,

ilk yarın için 24-27 puan arası öngörmüştüm bu sayı maksimum 30 olur gibi duruyor

2. yarı 39 puan toplayacağımız düşünüyorum bu sene 70 puan civarı gerçekten başarılıdır.

beklentilerimizi bu kadar hızlı büyütüp küçültmek bize has olsa gerek.

3 maçlık galibiyet serisi gereksiz bir havaya soktu herkesi.

sasort
13.12.2014, 00:44
arkadaşlar pes oyununda trabzonspor için çeşitli kadro dizilişleri yaptım
4-4-2 şu kadro güzel oldu

..............................fatih............... ..........
bos.............belkalem.......yumlu..........isha k
...............constant.........ekici............. ......
özer.............................................. ..yusuf
.................waris.........cardozo............ ...

bu arada oyuncularıda benzetmişler

şu warisin bu kadar beceriksiz olmasını nasıl ayarlamışlar hayret doğresu

bu arada sefa ve musa yok lstede çok lazım olmuyor zaten

ayrıca cardozonun yanına warisi koyunca
maçın gidişatı waris aralara kaçıyor ama yetenek yoksunu olunca değerlendiremiyor ancak waris çıkışlarında topu tutup cardozoya aktarınca sonuç geliyor

cardozoyuda süper yapmışlar ama gerçekte o kadar güçlü değil

Sercan Keleş
13.12.2014, 01:33
Duran toplarda gol bulmamız lazım. Unutmamamız lazım bu özelliğimizi.

Fanatik34
13.12.2014, 02:16

Artik devre arasina kadar bir sekilde en az kayipla girmemiz gerekiyor ondan sonra yapilacak ilk is bu alana takviye yapmak olmali.Ortasaha olmazsa olmaz demissin? Buna katilmam...kanatlari cok iyi kullanabilen bir takimin Ortasahasinin cok iyi olmasi gerekmiyor.

Medjani gibi geriden kanatlara top ulastirabilecek bir adama sahibiz. Ama bizim kanatlarimizda maalesef iyi degil..Sefa ve Serdar transferlerini Yönetim yapti, Vahid Hoca degil!

Burda herkes Vahid Hocaya lanet okuyor ama onun aldirdigi oyuncularin sayisi bir elin parmaklarini gecmez! Son anda yapilan Yatabare ve Avraam transferleri..Avraam niye alindi? Bende Ortasahaya bir eleman bekliyordum ama bugün defansin halini gören herkes niye defansa takviye yapildigini anlar. AMa Avraam aradigimiz oyuncu degilmis, bu Hocanin sucu degil, transferde paralari sacip Toure ye para bulamayan Yönetimindir!

nbay
13.12.2014, 10:44
3 maç üst üste kazandığımız maçlardaki performansımız son derece yanıltıcı oldu , GS zaten bitmiş durumdaydı ,maça iyi başlamamamız rağmen iyi bir sonuçla galibiyet aldık ,Gençlerbirliği ise son derece eksik ve takım görüntüsünden uzak bir takımdı,konya da aykut kocaman ile bir çıkış yaşamaya başlamış bile olsa dişimize göre bir takım olduğu görüldü.
Ancak daha sonraki beşiktaş ve legia maçlarında da gördük ki daha dişli takımlar karşısında işimiz son derece zor olacak . Ersun hocanın takımı bu tarz maçlara hazırlaması için çok çalışması gerek.
şimdide yine ligin kötü ekiplerinden teknik direktörsüz bir takıma karşı oynuyoruz. Hocanın herhalde yenilgiler ve özellikle bir avrupa maçı sonrası rakip olarak isteyeceği ilk takım rize olurdu . galibiyet şansımız son derece yüksek

Necmettin ALTUNTAŞ
13.12.2014, 11:02
Bence zor bir maç olacak.Umarım galip geliriz.

ucurum
13.12.2014, 11:19
Şimdi millet GS ile gaza geldi, BJK ile düştü, Varşova ile yıkıldı.

Şunu bir ortaya koyalım, şu anki takım güçlerini sıralarsak eğer: BJK>Varşova>Trabzon>GS

Vahid hoca ile de çıksaydık GS maçına o maçı alırdık. BJK ve Varşova maçlarını da kaybederdik. Pazartesi akşamı da Rize'yi iki hoca da yenerdi.

Trabzonspor defansif bir oyun oynuyordu, 4-1-4-1 ile şimdi onun ofansif dizilimi olan 4-3-3'e döndü ve daha makul oyuncular seçilmeye başlandı. Bu takımın seviyesini %50'den %70'e çekmiştir. Ama %90ları görmemiz için daha fazla maça ve belki bir iki takviyeye ihtiyacımız var. Bu yüzden sakin olalım. Bu takım BJK ile yarışamaz. Kanımca BJK bu sene rahat şampiyon olur. GS'de de bir tık yok. Hakem makem yardımları FB kazanıyor, kazansın. Neden çünkü bu teknik heyetle götüremezler. Şu an balına alsınlar, 2. yarı biz gömünce toparlayamazlar. GS ise aynı tas, aynı hamam. Hamza hiç bir şey yapamaz. TS bu sene 2. için yardırmalı. Bursa ilk 5'e giremeyecek ahan da buraya yazdım.

batugol
13.12.2014, 11:52
bjk ve varsova maci sonrasi onemi artan bir mac

Onur Akyüz
13.12.2014, 12:01
Bu maçı rahat alırız diye düşünüyorum.

Ancak üst üste 4-5 maç galibiyet serisi yakalayacak bir takımımız yok maalesef.

Bu maçı alırız ama haftaya muhtemelen Bursa'da kaybederiz, sonrakini alırız, bir sonrakinde berabere kalırız vs.

Gs maçı bizi çok yanılttı. Özellikle sistemli, disiplinli takımlara karşı çok zorlanırız. Bunu bjk ve legia maçlarında gördük.

Sibel
13.12.2014, 12:01
Hakem kim?

fadigaTS
13.12.2014, 12:07
Hakem kim?
Farkeder mi :D Hepsi aynı

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2014, 12:24
Bu kritik maçı almalıyız.

Öznur61
13.12.2014, 12:25
Hakem kim?

Mustafa Kamil Abitoğlu galiba

ucurum
13.12.2014, 13:06
İçimden bir ses şu kadroyu koyacak diyor:

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=048R5X14RX

Samet Yildirim
13.12.2014, 13:14
Waris salonda calismis. Papa. ile Yusuf sadece kosu yapmislar.

selcuk
13.12.2014, 13:51
1461 3-0 linyit
ilk yari sonucu

Goller : Okan Yıldız, Oğuzhan Gökçe ve Hasan Ahmet Sarı

kadirga tv canli veriyor

farozlufatih61
13.12.2014, 14:02
Farkeder mi :D Hepsi aynı

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sibel
13.12.2014, 14:04
Mustafa Kamil Abitoğlu galiba

Sağ ol canım:)
+
Yusuf büyük ihtimal oynamayacak.
Rize'yi kolay yenerdik diye düşünüyordum ama zor maç.
Ve önemli maç.
Yenilgi asla kabul edilemez.
Oyuncular kendine gelsin. Al parayı gez sahada yok artık. Nedir bu?
Hoca da iyi bir taktik versin şunlara.

Fatih
Bosingwa Belkalem Medjani İshak
Salih
Sefa Özer Mehmet
Waris Cardozo

Waris'i forvette izlesek ve baksak ne iş görüyor. Yatabare yedek beklesin oyuna müdahale edecek oyuncumuz yok şaka gibi. Bu maçlık hoca vitaminsiz Waris'i forvete koysun.

Sibel
13.12.2014, 14:07
Kaleye de Fatih'i koydum ama gönlüm İbrahim'den yana.

UgurAk61
13.12.2014, 14:11
Bu maci rahatlikla aliriz
benim anlamadigim
medjani ön libero degil stoper oynadigmizda her maci kazaniyoruz
niye bu adam her mac zorla öb libero oynatiliyor anlam veremiyorum

kadro su sekilde olsun
puan vermeyiz:

fatih
bosi belkalem medjani ishak
salih

yusuf özer memo constant
cardozo

her mac fark atariz
abartmiyorum niye bu isklelet kadro kurulmuyor
niye bu kadroyla oynanmiyor
ya bizim neyimize rotasyon sanki barcelona madrid yada bayern münühiz
sacmalik bizim iskelet kadromuz yok bizim mac yenilmemizin en büyük sebebi bu

KeLLoO
13.12.2014, 14:15
Şimdi millet GS ile gaza geldi, BJK ile düştü, Varşova ile yıkıldı.

Şunu bir ortaya koyalım, şu anki takım güçlerini sıralarsak eğer: BJK>Varşova>Trabzon>GS

Vahid hoca ile de çıksaydık GS maçına o maçı alırdık. BJK ve Varşova maçlarını da kaybederdik. Pazartesi akşamı da Rize'yi iki hoca da yenerdi.

Trabzonspor defansif bir oyun oynuyordu, 4-1-4-1 ile şimdi onun ofansif dizilimi olan 4-3-3'e döndü ve daha makul oyuncular seçilmeye başlandı. Bu takımın seviyesini %50'den %70'e çekmiştir. Ama %90ları görmemiz için daha fazla maça ve belki bir iki takviyeye ihtiyacımız var. Bu yüzden sakin olalım. Bu takım BJK ile yarışamaz. Kanımca BJK bu sene rahat şampiyon olur. GS'de de bir tık yok. Hakem makem yardımları FB kazanıyor, kazansın. Neden çünkü bu teknik heyetle götüremezler. Şu an balına alsınlar, 2. yarı biz gömünce toparlayamazlar. GS ise aynı tas, aynı hamam. Hamza hiç bir şey yapamaz. TS bu sene 2. için yardırmalı. Bursa ilk 5'e giremeyecek ahan da buraya yazdım.

Gayet makul bi yorum. Ancak bjk su anki iyi görüntüsünü bütün sene muhafaza edemez. Sakatlıklar, tecrubesizlik ve anadolu takimlarinin kapanma oranlari arttikca bjk düşüş yasayabilir. Bize gelince. Biz bu sene 4. Oluruz.

Samet Yildirim
13.12.2014, 14:16
Wars, Papa ve yusuf oynayamicaklar sanirim..

-----------Fatih-----------
Bosi---Belkalem--Aykut--Ishak
---------Fatih--Constant----
---Yatabare-Ekici--Özer----
-----------Cardozo------

Yatabare mutlaka cardozoya destek vererek oynamali...Oyunu kurarken bekler cok önde olduklari icin oyun kurmada sikintilarimiz var..Klasik 4 lü savunma daha dogru olur.

taha küçük
13.12.2014, 14:26
Yusuf neden oynamıyor?

Sibel
13.12.2014, 14:31
Waris de mi sakat?

selcuk
13.12.2014, 14:56
Maç sonucu / 1461 Trabzon 5-1 Tavşanlı Linyitspor

Goller; Okan, Oğulcan, Ahmet sari (2) Emre Aydın

Enes Başkaya60
13.12.2014, 14:57
Bu ligden takımı cekmezsen adam değilsin yönetim...

laudrup61
13.12.2014, 16:37
Waris de mi sakat?

warisle ilgili bazı söylentiler varmış, gitmek istediği ile ilgili. Trabzon kulislerinde dolaşan dedikodular.

katardan 12 milyon eurolukta teklif varmış, bence hemen satılmalı, 12 milyona tevez alınır

Sibel
13.12.2014, 17:46
Şu adama kim 12 milyon verir?
Keşke verseler de satsak.
Bence o hikâye.

laudrup61
13.12.2014, 18:04
12 milyona satsak bizi direkt şampiyonluğa oynatacak ve direkt katkı sağlayacak 2 tane üst düzey kilit oyuncu alınır. legia da orlando diye birisi vardı onun gibi ama bence de o iş hikaye. yönetim tutturmuş 20 milyon eurodan 1 kuruş aşağı satmam diye. warise 2 milyon bile veren çıkmaz, ofeidu bile daha iyidir şu waristen

kaan61
13.12.2014, 18:11
......................... Fatih ........................

Bosingwa ..... Belkalem ..... Aykut ...... İshak

....................... Medjani ......................

Sefa ................... Özer .............. Mehmet

.................. Cardozo ... Yatabare..........

Sertan Danışer
13.12.2014, 18:49
fatih-boss-belkalem-medjani-ishak-fatih-constant-ekici-özer-yusuf-cardozo böyle çıksak pzt iyi olurdu

pascalli
13.12.2014, 19:13
Şu Konya kadar olamıyorsak yazıklar olsun bize, GS maçında 42 bin kişilik stadyumu tıka basa doldurmuşlar...kıldan tüyden bahaneleri bırakın da 20 bin kişilik Avni Aker stadyumunu bir zahmet doldurun.

devran
13.12.2014, 19:23
Konya stadı dolu gerçekten de.

nakzo
13.12.2014, 19:27
beşiktaşlı konyalılar doldurmuştur stadı ama maloglu malların hevesi kursağında kaldı çünkü stadı istersen 100.000 kişi doldur takımın leşse bir bok olmaz 20 dakikada 0-2 ......

nakzo
13.12.2014, 19:30
Bu maçın bahanesi yok gaysede yenecek bu hafta kazanamazsak koparız yarıstan ne yapıp edip bu maçı almalıyız.

sessizkral_1
13.12.2014, 19:32
Konya stadının dolu olmasının sebeplerinden biride bugün maça gelenlere bedava forma hediye edilecekti (sponsor firma tarafından) bu yüzden olabilir.

Antonio
13.12.2014, 19:34
trabzon maçına gelenleer kahve kek bedava dağıtılacak olursa belki taraftar sayımız artar...

İlker Yazıcıoğlu
13.12.2014, 19:40
Umarım tarihi fark olur.....

orhan42
13.12.2014, 19:48
Arkadaşlar maça gidenlerin %80'i Geyseli..Sırf görev yaptığım okuldan bu maça 5 kişi gitti,cinconlu...O gelen kalabalık bizans sempatizanı..Ha bizim taraftar bakalım pazartesi ne yapacak acaba?

Enes Başkaya60
13.12.2014, 19:58
4.lügü öpüp başımıza koyalım bu anadolu köpekleri bir bize götlerini yirtarlar hepsi satılmış çünkü Rize bizden puan alacaktır götlerini yirtip şerefsiz bu anadolu klupleri çünkü istanbul takimlarinın sürekli altına yatarlar...

Tayfun
13.12.2014, 19:58
Yeneriz .

Tufan AYAN
13.12.2014, 19:59
Aynen hepsi bizans sempatizani. Tribunlerin yesil beyaz olması aldatmasin hepsinin içi sari kirmizi, siyah beyaz, sari lacivert. Bize gelince 25 bin kişilik avni aker 7 bine oynuyorsa cevap hakkımız yok demektir.

Eto'o
13.12.2014, 20:00
4.lügü öpüp başımıza koyalım bu anadolu köpekleri bir bize götlerini yirtarlar hepsi satılmış çünkü Rize bizden puan alacaktır götlerini yirtip şerefsiz bu anadolu klupleri çünkü istanbul takimlarinın sürekli altına yatarlar...

Aynen bi bu konyaya bak bide bize karsiki konyaya bak hepsi serefsiz

Tuğrul
13.12.2014, 20:05
______________Fatih______________

Bosi______Belkalem_____Aykut_______Constant

Yusuf_____Mehmet___Fatih_____Özer___Waris

_______________Cardozo________________

Enes Başkaya60
13.12.2014, 20:07
Aynen bi bu konyaya bak bide bize karsiki konyaya bak hepsi serefsiz

Başkanı sevmem ama doğru söylüyor abi bu anadolu takımları yüzünden bu istanbul köpekleri şampiyon oluyor sürekli altına yatıyorlar çünkü yatacak yerleri yok bu anadolu kluplerinin bizim karsimizdaki konyaya bak birde Gayse nin ayıptır demi biz şampiyon felan olamayiz bu devran böyle geldi böyle gidiyor maalesef...

lizarazu
13.12.2014, 20:18
Ç.Rize'den çekinmiyorum ama Hikmet Karaman'ın tamda bu maçtan önce gelmesi kötü oldu.

Enes Başkaya60
13.12.2014, 20:24
0-5 olmuş şaka gibi ya la...

leons61
13.12.2014, 20:25
Bu maçın bahanesi yok gaysede yenecek bu hafta kazanamazsak koparız yarıstan ne yapıp edip bu maçı almalıyız.

yarıştamıyızki...lig sonunda görürsünüz puan farkı dahada açılır..bundan sonra şikecilerde gaysede açılır lig sonuna kadar böyle kötü oynamayacaklardı.zaten kötü oynarkende 7-8 puan önümüzdeler...şampiyon gayse veya şikeciler olur...gargalarda boşuna uğraşır...biz 4.oluruz..net

Enes Başkaya60
13.12.2014, 20:31
yarıştamıyızki...lig sonunda görürsünüz puan farkı dahada açılır..bundan sonra şikecilerde gaysede açılır lig sonuna kadar böyle kötü oynamayacaklardı.zaten kötü oynarkende 7-8 puan önümüzdeler...şampiyon gayse veya şikeciler olur...gargalarda boşuna uğraşır...biz 4.oluruz..net

Aynen öyle olur reis... baya puan fark atarlar bunlar olacağına bjk olsun daha iyi ama onlar da boşuna uğraşır önlerini keserler...

tanjugunduz
13.12.2014, 20:38
Arkadaslar burda bazi arkadaslar dilw getirmis bende aynisini dusnuyorum medyani ortada iyi oynamiyor defansta daha rahat oynuyor hemde ortaya sokulup yardim bile ediyor salihte kart gormezse enerji yukluyor takima bence orta sahamiz

Salih

Sefa. Ozer. Ekici yusuf seklinde olmali her zaman firvet ise artik cardozo ve yatabare degismeli oynamali ve ikisinden de tam verim alinmali sinirimden oluyorum soyle kolay bir ligde su oyuncularla yarista olmaliyiz

tanjugunduz
13.12.2014, 20:40
Bir devre cardozo bir devre yatabare boyle noktasal mudahaleler enerjisi dusukolan oyuncuyu gorup hemen mudahale etmeler bekliyorumersun hocadan ama bizim oyuncularda bir garip kotu olunca hepsi kotu oluyor hocanin yapacagi bir hamle kalmiyor

laudrup61
13.12.2014, 20:41
warisi 12 ye okutsak, yerine tevezi alsak birde kaleci mert, süper olur

Ufuk Turgut
13.12.2014, 20:49
warisi satalım ama merti kesinlikle almayalım bence.ama sanmıyorum kımse warisa 12 milyon vermez.rize macını yenerız dıye dusunuyorum akıllıca oynarsak .

Doğukan Uçan
13.12.2014, 21:09
çok amatör takımlara puan kaybettik vahid ağa döneminde bunun bedelini ödüyoruz şu 5 maç herşeyi belirler.

AlperenAltun
13.12.2014, 21:16
Musa sakat ishak oynayacak deniyor inşallah kendini gösterir

Mert Acar
13.12.2014, 21:31
Sorunumuz cardozoyu besleyememek.Sagdan soldan orta acicaksin arkadaş bu adama.
Gekas bile leblebi gibi atiyor,Cardozo fazlasiyla atar.

cyberentalpi
13.12.2014, 21:37
cardozo agir olabilir ama nokta golcu. ne kadar beslersen o kadar verilmli. kendi bir seyler yapsin dersek zor

yarın kesin kazanmalıyız. umarım bjk puan kaybeder.
bu arada stad konusunda yarın dolduramazsak yazıklar olsun

bahadır2561
13.12.2014, 21:37
Atabildigimiz kadar atalim

Adem Akyüz'
13.12.2014, 21:54
cardozo agir olabilir ama nokta golcu. ne kadar beslersen o kadar verilmli. kendi bir seyler yapsin dersek zor

yarın kesin kazanmalıyız. umarım bjk puan kaybeder.
bu arada stad konusunda yarın dolduramazsak yazıklar olsun
Maç pazartesi günü..

Enes Başkaya60
13.12.2014, 21:57
Musa sakat ishak oynayacak deniyor inşallah kendini gösterir

Yusuf iyilesirse o oynar kardeşimmm...

sasort
13.12.2014, 22:04
Yusuf iyilesirse o oynar kardeşimmm...

yusuftamı sakat

başka eksiğimiz varmı bu maçtaa zor olacak gibi

Furkan S.
13.12.2014, 22:19
684 bilet satılmış (Kombine hariç) via Brutalize :D

Hakan Yeşilyurt
13.12.2014, 22:23

full desene stat bu maç..!!

sasort
13.12.2014, 22:36
arkadaşlar bu waris satmaya niyetleri varmı bizimkilerin

daha adamı oynatmadan satarsak bizden bir halt olmaz zaten

vahid oynatmaya çalışıyordu ersun iyicene kesti

bu varşova maçında sakat durumuda beni şüphelendiriyor

taha küçük
13.12.2014, 22:38
Ne kadar kombine sattık ki biz en fazla 5-6 bindir herhalde

Hakan
13.12.2014, 22:41
Ayıp ama ya

Cafer Bulur
13.12.2014, 22:46
Ic saha maclari icin her zaman dedigim sudur:Baskili oynayacaksin,erken goller bulup rakibin direncini kirmaya calisacaksin ve istahli oynayacaksin.

G.birligi macinda bunu ortaya koymustuk,umarim bunu tekrar eder maci erkenden kopartiriz.

Ben söyle bir dizilis düsünüyorum:
fatih
bosingwa belkalem mustafa yusuf
medjani fatih
özer ekici constant
cardozo.

laudrup61
13.12.2014, 22:49
arkadaşlar bu waris satmaya niyetleri varmı bizimkilerin

daha adamı oynatmadan satarsak bizden bir halt olmaz zaten

vahid oynatmaya çalışıyordu ersun iyicene kesti

bu varşova maçında sakat durumuda beni şüphelendiriyor

warisi 3 milyona satsak kardır, bence. iyi futbolcu olsa bile takıma katkısı sıfır.

bize amrabat gibi adam lazım zaten düşünülüyormuş

Cafer Bulur
13.12.2014, 22:52
warisi 3 milyona satsak kardır, bence. iyi futbolcu olsa bile takıma katkısı sıfır.

bize amrabat gibi adam lazım zaten düşünülüyormuş

6 milyona alinan bir oyuncu 5 ay sonra 3 e satilir mi,bu nasil bir ticaret?

Warisi aldigimizdan yüksek bir fiyata satabiliriz,bunun icin biraz sabretmemiz gerekiyor.

sasort
13.12.2014, 22:56
6 milyona alinan bir oyuncu 5 ay sonra 3 e satilir mi,bu nasil bir ticaret?

Warisi aldigimizdan yüksek bir fiyata satabiliriz,bunun icin biraz sabretmemiz gerekiyor.

bende bundan bahsediyordum

yabancı sınırlamasına takılıyor yoksa cardozonun yanına yard forvet olarak koysak başarılı olur kanatindeyim

tam bir kanat topçusu ama oynayamıyor ne hikmetse

Cafer Bulur
13.12.2014, 23:00
bende bundan bahsediyordum

yabancı sınırlamasına takılıyor yoksa cardozonun yanına yard forvet olarak koysak başarılı olur kanatindeyim

tam bir kanat topçusu ama oynayamıyor ne hikmetse

Bizde zamaninda bir vugrinec vardi,geldiginde topa bile vuramiyordu nereden getirdiler bu adami diye dalga gecildi ama daha sonra uyum sagladi ve italya ligine transfer oldu ben vugrinece benzetiyorum warisi.

Bizim taraftar dün alinan adamdan bugün dört dörtlük performans bekliyor böyle bir sey ancak sota da oldu digerleri hepsi uyum sürecine takildi,ki bu da gayet normal.

sasort
13.12.2014, 23:16
Bizde zamaninda bir vugrinec vardi,geldiginde topa bile vuramiyordu nereden getirdiler bu adami diye dalga gecildi ama daha sonra uyum sagladi ve italya ligine transfer oldu ben vugrinece benzetiyorum warisi.

Bizim taraftar dün alinan adamdan bugün dört dörtlük performans bekliyor böyle bir sey ancak sota da oldu digerleri hepsi uyum sürecine takildi,ki bu da gayet normal.

ben pes süper lig yükledim

oyuncuların çoğu var musa sefa yok çokta lazım olmuyorlar zaten

warisi aynen tutuyorr buna mevki aradım warise ve constantta

waris için en uygun mevki forvet oluyor

o kadar pozisyona giriyor ki takım ama warisin beceriksizliği süper uydurmuşlar değerlendiremiyor

Enes Başkaya60
14.12.2014, 00:17
yusuftamı sakat

başka eksiğimiz varmı bu maçtaa zor olacak gibi

Sakatlığı var diye biliyorum evett...

dağlıca61
14.12.2014, 00:22
40 bin passolig kart sayısı ile Avni Aker‘in dolacağını hayal etmeyin, % 20 yani 8 bin seyirciye oynanır en fazla, derbi olsa bile bu şartlarda dolması çok zor, kart sayısı ne zaman 100 bin olur Avni Aker dolar.

U.Sadıkoğlu
14.12.2014, 00:25
Taraftarımızın stadı doldurması için ne gerekiyor acaba? 10 Liralık biletide tüketemiyorsak... Sözün bittiği yer bu olsa gerek! Yazık...

Hazar_
14.12.2014, 00:30
Ben size söylemiştim. Tribünlerin dolması için biletlerin beleş yapılması lazım. Bak nasıl doluyor o zaman. Bence eski fiyata geri çeksinler fiyatları. Şehirde para kazanan kesimler bile beleş bilet olunca geliyor stada. Bakınız öğretmenler.

Çağatay_
14.12.2014, 00:38
Konya'da 52 bin Konyaspor Passoligi satılmış.

Bizim Trabzon'daki rakam 40 bin ise, yazık.

emre6117
14.12.2014, 00:41
Bu kadar ucuz bilet fiyatlarina gelmiyorsa birakin hic gelmesinler.sonra da soyle fanatik taraftarim.yok yonrtime yok takima elestiri yapmasinlar.o stat bu macta 10000 dolmazsa ciddi ciddi farkli sehirlerde mac yapilmasi dusunulsun.ve trabzonda bir daha mac filan oynanmasin.artik trabzondaki traftar trabzonspordan bikmis ve umudunu kaybetmis tamemen.650 bilet satilmasi komedi resmen.amator takim mac yapsa veya koy takimi 10 tlye daha fazla bilet satar.yazik diyorum.

TSunami_69
14.12.2014, 00:42
Arkadaşlar maça gidenlerin %80'i Geyseli..Sırf görev yaptığım okuldan bu maça 5 kişi gitti,cinconlu...O gelen kalabalık bizans sempatizanı..Ha bizim taraftar bakalım pazartesi ne yapacak acaba?

Abi hangi okuldasinki

Adem Akyüz'
14.12.2014, 00:47
Maça iki gün daha var yahu, bi durun.. Maçtan iki saat önce tribün fotoğrafı çekip "al işte maçta kimse yok" diyenlere benzedi bu iş :)

Stad yine dolmayacak ama önceki maçlara nazaran daha çok taraftar olacağına eminim..

kudu_61
14.12.2014, 00:59
kesinlikle çift forvet yatabare-cardozo
arkalarında mehmet-özer

bu maçın bankoları diğer 7 kim olursa olsun

Oğuzhan Fidan
14.12.2014, 00:59
http://www.youtube.com/watch?v=yqR5DhWMuko ...

ffırtına
14.12.2014, 01:07
Anlaşılması çok güç bir durum Trabzon'daki adamların umurunda değıl Trabzonspor . Yok arkadaş biz şampiyonluk felan haketmiyoruz böyle bir taraftarın olursa zaten yenik başlıyorsun lige bır de utanmadan stad istediler Trabzon'a yazık kı yapılıyor o stad .. Stad yapılacksa 5 bin kişilik bir stad yeterdi kalkmış 40 bin kişilik stad yapıyoruz akıl karı degil ,

Emirhan Makul
14.12.2014, 02:17
Taraftarımızın stadı doldurması için ne gerekiyor acaba? 10 Liralık biletide tüketemiyorsak... Sözün bittiği yer bu olsa gerek! Yazık...

Siyasi miting olursa dolar.

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2014, 03:35
fener şike yaptı
cas ceza verdi
kupa halen müzesinde

taraftar neden maça gitmiyor diye sormanın anlamı var mı?

asilhamsi
14.12.2014, 07:22
cift forvet oynamalıyız artık.

---------------ibrahim--------------

boss-----aykut-----medjani-----ishak

sefa-----özer------fatih atik----constant

----------cardozo--------waris------------

ekici cezalı diye biliyorum.

Hamdi Karamahmutoğlu
14.12.2014, 07:41
Galibiyet şart oğlu şart.
Komşu'dan kötü zamanlama.

Tolunay Abdioğlu
14.12.2014, 09:04
Takımın Trabzon'da taraftarin yokluğunu kabullenmesi gerekiyor artık. Yapıcak birşey yok anlaşılan...

Tolunay Abdioğlu
14.12.2014, 09:24
Sezonun ilk yarısıni güzel bir seriyle kapatmalıyiz ve bunu yapacak gücümüz var...

Yavuz Bektaş
14.12.2014, 10:27
ama olmaz böyle kulübe bak 10 tl bilet fiyati mi olur insanlar nasil verecek bu parayı !!!!
Insanlar izlesin diyosan ustune para vereceksin abicim gel destekle demek kolay parayi görelim
Hey gidi Trabzon ,takimini bos sahada oynatiyor sonra bu oyuncular niye ruhsuz bu takim bu şehre fazla anlayin artik sehir takimi takmıyor su zemin felan bozulsa da takim ankaraya istanbula gelse ben bile stadi bos gormekten biktim oyunculari siz düşünün

Kaya
14.12.2014, 10:29
Böyle bir durumda Rize'yi yenmemiz zor olmayacaktır...

Berke6198
14.12.2014, 10:39
İnşallah satıldığı söylenen bilet fiyatı doğru değildir...

Artık söylenecek söz kalmadı.

kyodou
14.12.2014, 10:42
Anlaşılması çok güç bir durum Trabzon'daki adamların umurunda değıl Trabzonspor . Yok arkadaş biz şampiyonluk felan haketmiyoruz böyle bir taraftarın olursa zaten yenik başlıyorsun lige bır de utanmadan stad istediler Trabzon'a yazık kı yapılıyor o stad .. Stad yapılacksa 5 bin kişilik bir stad yeterdi kalkmış 40 bin kişilik stad yapıyoruz akıl karı degil ,
Trabzon halkı şikeden şartlanmış artık maç izleyesi bile kalmamış. L

trbzonsporlu
14.12.2014, 11:03
Stadyumun dolmamasinin bence Şikeyle alakasi yok alakasi olsa sezon basindaki hazirlik macinda stat full dolu olmazdi. Futboldan soguyan insanlar neden bir hazirlik maçında stadi tiklim tiklim doldurdu. Bugün yine bedava olsun maç stat tiklim tiklim dolar.bunun yine en taze ornegi kapali tribunun ogretmenlere bedava olmasi nedeniyle tamamen dolmasidir. Tribunun dolmamasindaki en büyük sebep ekonomik nedenler(bilet fiyatlari passolig v.b) sonra takimin zirveden uzaklasmasidir. Mesela bjk maccini kazansak yine dolardi stat.

Sibel
14.12.2014, 11:19
Bjk maçı yüzünden stat dolmayacak.
Birçok kişi o maçtan sonra pasolig almaktan vazgeçti.
Neyse artık umrumda değil.

Hüseyin Başoğlu
14.12.2014, 11:26

Sibel kusura bakma ama bahanede hazır işte
Ha benim için hava hoş benim Hoşuma gidiyor boş olması ama Trabzon eleştirilirken burada insanlara maddeleri sıralayıp sizin için hava hoş gibi laf dokundurmalar yaptıktan sonra buraya gelip bahane yazman doğru değil.

Uğur Ö.
14.12.2014, 11:29
Eğer bu maçta bile taraftar gelmeyecekse yeter artık öyle her maçı kazandıkmı süper über bir futbol oynadıkmı geleceksiniz.Trabzon futbol kenti lafı artık mazide kaldı.Bu şehire bu takım büyük geliyor artık.Demek kümeye oynasak taraftar hiç gelmeyecek.

Uğur Ö.
14.12.2014, 11:31
Böyle naz yapacaklarsa gelsin ozaman takım Marmara taraflarına biz doldurulım.Şaka mıdır bu ya normal birşeymi 10 bin kişiye oynuyoruz 3.lig takımı gibi rezalet bir durum acaip sinirlendim.

Adem Akyüz'
14.12.2014, 11:40
Şu takım bir sene Istanbul'da oynasın gerçekten. Tüm kalbimle bunu istiyorum artık. Sırf şu çok konuşan, ön yargılı, bazı şeyleri inatla anlamak istemeyen insanlar belki o zaman bazı şeylerin farkına varır :)

Hakan
14.12.2014, 11:42
Ama onlar futboldan soğumuş, yersen

Yavuz Bektaş
14.12.2014, 11:43
Bjk maçı hikaye insanlar takım yenilse de elestiri hakkı elimize geçse diye bekliyor kendi abim bile bjk maçından once ovdugu takima 2 mactir demedigini bırakmıyor bu kafayla hoca da takim da isteksiz olur
Yenince destek vermeyenler yenilince en cok elestiri yapanlar oluyor
10-11 de Ankaragücü macinda bile bu stad dolmadiysa diyecek bir sey yok o zaman şike de yoktu bilet fiyatlari da gayet normaldi
Bu takimi trabzon da insanlar tutmak icin tutuyor yoksa sahiplenen kısım cok az

Tolunay Abdioğlu
14.12.2014, 11:44
Taraftar takıma trip atıyor. Şaşırtıcı bi durum. :)

Adem Akyüz'
14.12.2014, 11:45
Genelde maç yayını başlayıp tribünlerin halini görünce açılırdı bu konu. Bu hafta niyeyse 2 gün önceden başladı :)

special one
14.12.2014, 11:48

GS maçı sonrası full çekti ya bjk macı yüzünden boş kalması normal.. Bu takım ağzında kuş tutsa Trabzon'a yaranamayacak

Trabzon a artık galibiyetler bile yetmez şampiyonluk lazım. Nokta

Tolunay Abdioğlu
14.12.2014, 11:53
GS maçı sonrası full çekti ya bjk macı yüzünden boş kalması normal.. Bu takım ağzında kuş tutsa Trabzon'a yaranamayacak

Trabzon a artık galibiyetler bile yetmez şampiyonluk lazım. Nokta

Yağmur yağıyordu ama lütfen. :)

Uğur Ö.
14.12.2014, 11:56
Şu takım bir sene Istanbul'da oynasın gerçekten. Tüm kalbimle bunu istiyorum artık. Sırf şu çok konuşan, ön yargılı, bazı şeyleri inatla anlamak istemeyen insanlar belki o zaman bazı şeylerin farkına varır :)
Adem Bey iddaa ediyorum eğer Kocaeli-Bursa-İstanbul gibi şehirlerde bu takım 17 maçını yüzde 90 dolulukta oynamasın ben taraftarlığı bırakırım.

Bursadayım daha deplasman tarafında maça giremedim kale arkasına geçiyoruz mecbur.Kale arkası hep Trabzonsporlular dolduruyor.Bir okadarda dışarda kalıyorlar.

Adem Akyüz'
14.12.2014, 12:01
Adem Bey iddaa ediyorum eğer Kocaeli-Bursa-İstanbul gibi şehirlerde bu takım 17 maçını yüzde 90 dolulukta oynamasın ben taraftarlığı bırakırım.

Bursadayım daha deplasman tarafında maça giremedim kale arkasına geçiyoruz mecbur.Kale arkası hep Trabzonsporlular dolduruyor.Bir okadarda dışarda kalıyorlar.
Dediginiz gibi bu sizin iddianız. Ben öyle olacağını düşünmüyorum. Bu sene ki Başakşehir maçında neden öyle olmadı mesela?

Çok değil, 4-5 maç sonra tablonun Avni Aker'den farksız olmayacağını düşünüyorum.

Yavuz Bektaş
14.12.2014, 12:02
Mazeretler
Yagmur yağıyor
Biletler cok pahali
Takim top oynamıyor
Şike
Passolig
Havada CO miktari fazla
Canım istemiyor
... baska varsa soyleyin eklim hrr hafta birini seçersiniz burdan

Ömer SEVİNÇ
14.12.2014, 12:03
Takım maç kazanınca stadyuma giden taraftar defolsun gitsin feneri tutsun. Ayrıca öyle konuşan tipler "adamlarsa" maçı televizyondan da izlemesinler. Takımda iş yok yaee diyip maça gitmeyip lig tv'de maçı izleyen adamların Allah cezasını versin inşallah.

Ömer SEVİNÇ
14.12.2014, 12:06
O stadyum da malesef Trabzon'un tabutuna vurulan son çivi olacak.Zaten 5-10 bin taraftar gidiyor maçlara, koskoca statta küçücük kalacaklar, boş tribünlere oynayan anadolu takımından farkımız kalmayacak. 10-15 bin kişilik ufak bir stadyum yapacaktık, her maçdolu tribünlere oynayacaktık biz. Trabzon gibi bir şehrin neyine 40 bin kişilik stat? Nüfusu belli, nüfus yapısı belli, spor sevgisi belli.

Tolunay Abdioğlu
14.12.2014, 12:09
Dediginiz gibi bu sizin iddianız. Ben öyle olacağını düşünmüyorum. Bu sene ki Başakşehir maçında neden öyle olmadı mesela?

Çok değil, 4-5 maç sonra tablonun Avni Aker'den farksız olmayacağını düşünüyorum.

O bahsettiğiniz 4-5 maçlık süre ölü toprağı serilmiş Avni Aker' de değil formanın, armanın hakkıni veren taraftarlar karşısında oynanıcağı için o dediğiniz biraz zor. En az %90 dolulukoraniyla oynanır maçlar. Takım da bitse de gitsek moduyla oynamaz. Takımı ateşleyen taraftardır. Ben kendi memleketimden daha iyisini gördüm. Üzülüyorum...

Fatih Çelik
14.12.2014, 12:20
Şike sürecinin en yoğun , en fazla gündem olduğu 2011-2012 sezonunda inter maçı full çekmişti tribünler. Yarın Inter i çeksek bakalım yine dolacak mi tribünler merak ediyorum.

Muhammed Ayaz
14.12.2014, 12:20
10 liraya şu stadı dolduramayan trabzon halkına yazıklar olsun bee !!!

Adem Akyüz'
14.12.2014, 12:24
O bahsettiğiniz 4-5 maçlık süre ölü toprağı serilmiş Avni Aker' de değil formanın, armanın hakkıni veren taraftarlar karşısında oynanıcağı için o dediğiniz biraz zor. En az %90 dolulukoraniyla oynanır maçlar. Takım da bitse de gitsek moduyla oynamaz. Takımı ateşleyen taraftardır. Ben kendi memleketimden daha iyisini gördüm. Üzülüyorum...
Ben taraftardan bahsediyorum, Takımdan değil. 4-5 maç sonunda aynı ölü toprağının Trabzon dışındaki herhangi bir statta oynayınca da olacağını düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2014, 12:25
Rakipler hep kazanırken biz de Rize yi mutlak yenmeliyiz.

Adem Akyüz'
14.12.2014, 12:29
Bi de anlamadığım biletler ucuzladıktan sonra ilk kez Avni Aker'de maç oynanacak. Yine önceki maçlarda olan tablonun olacağını nerden biliyorsunuz. Daha 3 gün kala satılan bilet sayısına bakıp(dogrulugu tartışılır) gelip burada nefretini kusmak ne kadar doğru? Bi bekleyin yarını, yine aynı tablo olursa ELEŞTİRİN ! Hakaret etmeyin, küfür etmeyin, bela okumayın ama ELEŞTİRİN.

Ömer SEVİNÇ
14.12.2014, 12:33
Bela da okurum hakaret de ederim kardeşim. Trabzonda olmana rağmen sen de gitmiyorsan maça sana da okurum. Herkese okurum gerekirse. Bu kadar da olmaz ki. Ben topçu olsam oynamam yeminle. Daha taraftarın umrunda değl maç, futbolcu niye tınlasın, niye koşsun? Haklı adamlar. Ondan sonra da takım ısırmıyor diye eleştirmeyi bilirler. Kendi çok ısırdı sanki.

Adem Akyüz'
14.12.2014, 12:36
Bela da okurum hakaret de ederim kardeşim. Trabzonda olmana rağmen sen de gitmiyorsan maça sana da okurum. Herkese okurum gerekirse. Bu kadar da olmaz ki. Ben topçu olsam oynamam yeminle. Daha taraftarın umrunda değl maç, futbolcu niye tınlasın, niye koşsun? Haklı adamlar. Ondan sonra da takım ısırmıyor diye eleştirmeyi bilirler. Kendi çok ısırdı sanki.
Kim ne yaparsa yapsın(size "kişisel" bir zararı dokunmadıkça) o kişiye hakaret etme hakkınız yoktur. Burada anlaşalım bi önce..

Dediklerinizi yaparsanız sadece havaya konuşmuş olursunuz. Ne size, ne de karşınızdakine bir faydası dokunur.. Eğer bu soruna bir çözüm bulmak isteniyorsa yapıcı eleştiriler olması lazım. Aksi taktirde burda boş boş birbirimizi yemeye devam ederiz.

PortoDeGalinhas
14.12.2014, 12:47
Taraftarın stada gitmeme sebebinin bilet fiyatları olmadığını umarım herkes anlamıştır diyeceğim ama görüyorum ki hala anlamamakta ısrar eden var. Arkadaşlar şöyle bir kafanızı kaldırın ve bu sene ki maçları bir izleyin bakalım. şikebahce, galatasaray ve beşiktaşın bile seyirci ortalaması 10 binlerde, siz yok Trabzon'daki taraftar şöyle yok Trabzondaki taraftar böyle diyorsunuz. Başakşehir maçına toplasan 5 bin taraftar anca gitmiştir, gelmiş burada Trabzonspor İstanbul'a taşınsın diyorsunuz. Sene de bir defa göreceğiniz halde 5 bin taraftar zor toplamışsınız, kim bilir tüm maçları orada oynasa 5 bin ortalamayı bile yakalayamayacaksınız. Geçen sene o rezil kadroya rağmen %75 doluluk oranı ile oynandı bu statta. O yüzden geçen sene ile bu sene arasında ne değişti diye bir değerlendirme yaparsanız, çok daha sağlıklı sonuçlar elde edersiniz.

Fatih Çelik
14.12.2014, 12:51
Taraftarın stada gitmeme sebebinin bilet fiyatları olmadığını umarım herkes anlamıştır diyeceğim ama görüyorum ki hala anlamamakta ısrar eden var. Arkadaşlar şöyle bir kafanızı kaldırın ve bu sene ki maçları bir izleyin bakalım. şikebahce, galatasaray ve beşiktaşın bile seyirci ortalaması 10 binlerde, siz yok Trabzon'daki taraftar şöyle yok Trabzondaki taraftar böyle diyorsunuz. Başakşehir maçına toplasan 5 bin taraftar anca gitmiştir, gelmiş burada Trabzonspor İstanbul'a taşınsın diyorsunuz. Sene de bir defa göreceğiniz halde 5 bin taraftar zor toplamışsınız, kim bilir tüm maçları orada oynasa 5 bin ortalamayı bile yakalayamayacaksınız. Geçen sene o rezil kadroya rağmen %75 doluluk oranı ile oynandı bu statta. O yüzden geçen sene ile bu sene arasında ne değişti diye bir değerlendirme yaparsanız, çok daha sağlıklı sonuçlar elde edersiniz.

Başakşehir maçını baz almak yanlış olur. Zira Başakşehir maçında en düşük fiyat (kale arkası) 61 lira idi.

laudrup61
14.12.2014, 12:53
maça girerken birer paket çekirdek dağıtılsın, inanın faydası olur. seyirci çekirdeğe gelir

Ehrimen
14.12.2014, 12:56
10 TL, 20 TL veremeyecek kadar fakir mi Trabzon halkı? Hadi oradan.

Ne kadar bilet satılmış şu ana kadar?

ofluselo
14.12.2014, 12:56
"Yağmur Kıyamet Çiçeği" filminin fragmanındaki taraftarların tezahüratını dinleyin derim. Bu tezahüratı tüm stadın söylediğini düşünün ...
http://www.youtube.com/watch?v=yqR5DhWMuko
Biz dar sokaklarında,
Dinmeyen yağmurunda,
Kendimizi bulduk,
Rengine tutulduk,
Aşık olduk biz sana,
Günleri tükettik,
Ömrümüzü verdik,
Bordo mavi uğruna.

Fatih Çelik
14.12.2014, 12:59
Ülkemizde siyaset artık futbolun yerini tuttuğu için futbolun bi albenisi kalmadı. Topluca stres atmak isteyen mitinge gidiyor. Hem ücretsiz hem bir çok şey de dağıtılıyor. Maç yayınları ücretli iken siyasiler kanallarda boy boy hem de her an varlar ayrıca ücretsiz. Stres mi atacaksın hemen saldır karşıt görüşe, tartış onunla, aç twitter i salla istediğin gibi hem passolig de yok ne men alıyorsun ne de tanınıyorsun.

Fatih Çelik
14.12.2014, 13:01
"Yağmur Kıyamet Çiçeği" filminin fragmanındaki taraftarların tezahüratını dinleyin derim. Bu tezahüratı tüm stadın söylediğini düşünün ...
http://www.youtube.com/watch?v=yqR5DhWMuko
Biz dar sokaklarında,
Dinmeyen yağmurunda,
Kendimizi bulduk,
Rengine tutulduk,
Aşık olduk biz sana,
Günleri tükettik,
Ömrümüzü verdik,
Bordo mavi uğruna.

Iyi hoş güzel. Filme de gideceğim ama animasyonlar çok çok kötü. Hem tribün lideri her gelene atkı takan Jean Mari.

cakalkerem
14.12.2014, 13:02
rakiplerin fark atarak kazandığı hafta arayı açtırmamak için mutlak kazanmamız gereken bir maç..

Adem Akyüz'
14.12.2014, 13:11
Yukarıdan fazlasıyla uzak kaldık zaten. Mutlaka kayıpsız geçmemiz lazım bu maçı.

trbzonsporlu
14.12.2014, 13:12
Bu arada elestirirken hakkini da vermek gerekir gençlerbirligi macindaki seyirci sayi olarak azdı fakat bordomavi v.b bagirmadilar sürekli maçın içindeydiler bizim oyuncu yere düşürulduğü an hemen tepkiyi koydular takimin presine de müthiş olumlu tepki vererek oyunculari teşvik ettiler. takima, rakibe ve hakeme hicbir etkisi olmayan arabesk tezahuratlarin (bordomavi sampiyon trabzon.trabzonum benim biricik sevgilim v.b) yerini maçı an ve an yaşayanlarin almasi sevindirici bir gelişme. Yeni stadyumla beraber bu durum daha da artacaktir.

trabzonun maclarini istanbulda oynamasini desteklemiyorum bunun yerine yilda sadece bir ya da iki macini istanbulda oynamasini desteklesemde basaksehir örneği yanlış bir örnek çünkü bu maçta en düşük bilet fiyati 61 tl idi ve biz ev sahibi degildik verilen para oldugu gibi basaksehire gidecekti.

PortoDeGalinhas
14.12.2014, 13:12
Başakşehir maçını baz almak yanlış olur. Zira Başakşehir maçında en düşük fiyat (kale arkası) 61 lira idi.

Yani taraftar senede 1 kere izleyebileceği Trabzonspor için 61 tl veremiyor diyorsunuz. Peki bu taraftar nasıl olacakta trabzon İstanbul'a taşınsa bilet parasına ayda en az 90tl verecek?

Fatih Çelik
14.12.2014, 13:16
Yani taraftar senede 1 kere izleyebileceği Trabzonspor için 61 tl veremiyor diyorsunuz. Peki bu taraftar nasıl olacakta trabzon İstanbul'a taşınsa bilet parasına ayda en az 90tl verecek?

Bakın kendimden örnek vereyim ben ve arkadaşim bu maça gitmek için hazirlandik hatta sadece bu maç için passolig dahi çıkardı arkadaşım. Ancak biz üniversite ogrencisiz ve kale arkası bile 61 tl iken gücümüz yetmedi ve gidemedik. Eminim bizim gibi bir çok kişi de bu yüzden gidemedi.

DePaR
14.12.2014, 13:17
Uzaklardan atip tutmak kolay 32 yildir sampiyon olamamis bir takim ve sampiyon olsada yapmayacaklarina inanan taraftar var artik adam maca niye gitsin bosu bosuna islanmayami bir gidiyo iki gidiyo 32 yildir gidiyo hala bise yok bu durumda taraftar sayisi yukarimi gider asagami biraz gercekci olun...