PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurochallenge 5. Hafta | Trabzonspor MP 91-72 Cluj Napoca | Maç Sonucu

Murat'
06.12.2014, 19:11
Karşıyaka galibiyetinden sonra tribünlerdeki taraftar sayısının artmasını temenni ediyorum, farklı kazanırız, yine yayın olur inşallah.

Tunç Tosun
06.12.2014, 23:10
Insallah izleme firsati buluruz takimi

Oğuz ZEYTİN
07.12.2014, 23:11
Galibiyetsiz 5 takımdan biri.

72,3 sayı atıp 79,8 sayı yiyorlar.

Eurochallenge'da en fazla üç sayılık deneyen (27,5) üçüncü takım.

En düşük yüzdeyle (%38) şut atan ikinci takım.

En fazla top kaybeden (16) ikinci takım.

En fazla top çalan (9) üçüncü takım.

Murat'
08.12.2014, 12:12
FIRTINA’NIN RAKİBİ CLUJ NAPOCA

EuroChallenge Cup’ta oynadığı 4 maçı da kazanan takımımız, 9 Aralık Salı günü Romanya temsilcisi Cluj Napoca’yı konuk edecek.

http://www.trabzonsporbasket.com/HaberResimleri/hbrb5af9.jpg

EuroChallenge Cup’ta oynadığı 4 maçı da kazanan, Türkiye Birinci Basketbol Ligi’nde de son 2 haftadır galip gelen takımımız, 9 Aralık Salı günü saat 19:00’da, Romanya temsilcisi Cluj Napoca’yı konuk edecek. Bordo-mavili dev adamlar, 11 Kasım'da Romanya'da oynanan ilk maçta rakibini 81-80 mağlup etmeyi başarmıştı.

EuroChallenge Cup’ta oynadığı 4 maçı da kaybeden rakibimiz Cluj Napoca, kendi liginde oynadığı 9 maçta aldığı 3 galibiyet ve 6 yenilgiyle 10. sırada yer alıyor.

Teknik Komiserliğini Marijan Hafner’in yapacağı (Slovenya) Trabzonspor Medical Park-Cluj Napoca karşılaşmasını, Ademir Zurapovic (Bosna Hersek), Nebojsa Kovacevic (Almanya), Lorenzo Baldini (İtalya) hakem üçlüsü yönetecek.

Karşılaşmanın bilet satışları Hüseyin Avni Aker Stadyumu gişeleri ve Ziyabey Tesisleri’nde devam ederken, bilet satışlarına maç günü ise Hayri Gür Spor Salonu gişelerinden devam edilecek.

Taraftarımız için maça 5 farklı noktadan ücretsiz olarak otobüsler hareket edecek. Maç günü saat 17:30’da, 19 Mayıs Spor Salonu önü, Meydan Parkı önü, Fatih Eğitim Fakültesi önü, Ktü Kız ve Erkek Öğrenci yurtları önünde otobüsler hazır olacaktır.

Büyük taraftarımızın, Avrupa’da Fırtına gibi esen, ligde de çok iyi bir çıkış yakalayan takımımızı yalnız bırakmamasını bekliyor, Cluj Napoca ile oynayacağımız maçta Hayri Gür Spor Salonu’nu tamamen doldurarak takımımıza sonuna kadar destek olmasını istiyoruz.

Oğuz ZEYTİN
08.12.2014, 13:38
Çay Tv bu maçı da yayınlar mı?

Oğuz ZEYTİN
08.12.2014, 16:37
Gardları Curtis Millage'in Türkiye'ye girişinde sorun olmuş, yarın akşam oynayamayacak.

Necmettin ALTUNTAŞ
08.12.2014, 16:57
Gardları Curtis Millage'in Türkiye'ye girişinde sorun olmuş, yarın akşam oynayamayacak.

Olması bir şey değiştirmezdi zannediyorum.

Oğuz ZEYTİN
08.12.2014, 18:54
Olması bir şey değiştirmezdi zannediyorum.

Sonuç açısından evet...

En iyi oyuncuları Millage. İlk maçta Bost onu savunamamıştı. O günkü performansıyla Haftanın En İyi 10 Oyuncusu listesine girmişti (21 sayı 6 rib).

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919863435&postcount=71

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919865587&postcount=181

Cumartesi günü yıpratıcı bir maç oynadık. Aktif dinlenme fırsatımız bu maç. Gs maçını düşünerek antrenman tadında bir maç olmasını bekliyorum. Can'ın takıma alışması için de güzel bir test olacak. Grubu lider bitirmek için avantajlıyız ve rahatız.

*

Markovic'in ilk üç maçında bıraktığı en önemli iz, rotasyon uygulamaları. Maça başlarken savunma-hücum dengesini gözetiyor. Alper'le başlaması bunun göstergesi... Velickovic'i oturtup Nusret'i oynatması da takdir edilmeli.

Bunun dışında mola almak için 13, 15 sayılık seri yemeyi beklemiyor. Momentumu kaybettiğimiz anda çağrıyor oyuncularını. Ve genelde mola dönüşlerinde takım ivme kazanıyor.

Oğuz ZEYTİN
08.12.2014, 20:38
Çay Tv bu maçı da yayınlar mı?

Yayınlar.

Başlığa eklenirse, daha çok sayıda renktaşımızın dikkatini çeker.

Tunç Tosun
09.12.2014, 02:38
Hadi bakalim cay tv..

OĞUZHAN061
09.12.2014, 03:49
Necati hoca maç sonu değerlendirmeleriyle karşımızda olur mu dersiniz :)

Tunç Tosun
09.12.2014, 13:15
offff çay tv nin sesi çok kötü.. İlk defa izliyorum, trabzonspor programı var, ana sunucunun hiçbir söylediğini anlaşılmıyor. Diğerleri mikrofona biraz daha uzak durduğu için daha iyi.

http://taksimbilisim.com/caytvplayer/

Tayfun
09.12.2014, 13:18
Güzel bir salı akşamını basketbol maçına giderek değerlendireyim.

Yeneceğimizi düşünüyorum .

Oğuz B.
09.12.2014, 14:57
100'lü sayılar bekliyorum takımdan.

Daha önce hiç 100 attık mı acaba?

Tayfun
09.12.2014, 15:01
100'lü sayılar bekliyorum takımdan.

Daha önce hiç 100 attık mı acaba?

Bu turnuvada Atomerömü takımına ilk maçta 103 sayı atmıştık

Oğuz B.
09.12.2014, 15:16
Doğru 103-81 bitmişti. :)

Ligde attık mı hiç?

Bu turnuvada Atomerömü takımına ilk maçta 103 sayı atmıştık

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 15:26
Doğru 103-81 bitmişti. :)

Ligde attık mı hiç?

TBL'de geçen sene Uşak'a 100 atmıştık.

Oğuz B.
09.12.2014, 15:31
Teşekkürler. :)

TBL'de geçen sene Uşak'a 100 atmıştık.

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 18:40
Teşekkürler. :)

Rica ederim.

100 yediğimiz takımlar ise Türk Telekom, Anadolu Efes ve Pınar KSK.

*

Takımımıza başarılar.

Ceyhun Dündar
09.12.2014, 18:52
Çay tv yayın akısında herhangi bir hareket yok?

Necmettin ALTUNTAŞ
09.12.2014, 18:56
Eğer maçı geçen ki maçı anlatanlar anlatacaksa komedi bizi bekliyor demektir.

Ceyhun Dündar
09.12.2014, 18:56
Yayın basladı...

Necmettin ALTUNTAŞ
09.12.2014, 18:57
Yayın başladı.

Adem Akyüz'
09.12.2014, 19:01
Gs maçı öncesi çok sıkmayacağımız, rahat bir maç olsun inşallah..

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 19:03
Zone yaparak başladılar. Güzel test olacak.

Hardy 2/2...

Ceyhun Dündar
09.12.2014, 19:05
yayın gitti:S

Adem Akyüz'
09.12.2014, 19:19
Hücumda topu iyi çeviriyoruz..

Ceyhun Dündar
09.12.2014, 19:20
28-12

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 19:20
İlk Çeyrek: 28 - 12

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 19:21
Yunus 3'ledi.

Adem Akyüz'
09.12.2014, 19:25
Alley up da geldi :)

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 19:32
İlk çeyrek double teamle sıkıştırıyorduk. Ama bu çeyrek kötü savunma yapıyoruz bile demeyeceğim çünkü sadece seyrediyoruz.

Adem Akyüz'
09.12.2014, 19:34
Hızlı hücumlar dışında sayı bulamıyoruz..

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 19:41
Süre alan bütün oyuncularımız skor üretti.

Adem Akyüz'
09.12.2014, 19:45
2 saniye kala o faul yapılmaz ama..

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 19:51
9 hücum ribaundu
12 top kaybı.

*

Motivasyon düşüklüğünden kaynaklanıyor. Akıllar cumartesi günü oynayacağımız Gs maçında olabilir. Tabii seyirci azlığı da etkiliyor.

Necmettin ALTUNTAŞ
09.12.2014, 19:59
9 hücum ribaundu
12 top kaybı.

*

Motivasyon düşüklüğünden kaynaklanıyor. Akıllar cumartesi günü oynayacağımız Gs maçında olabilir. Tabii seyirci azlığı da etkiliyor.

Vira grubu var ya Oğuz.

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 20:01
Vira grubu var ya Oğuz.

Ayaklarına sağlık ama 7000 kişilik salonda 700 kişi yoksa sorun var demektir.

Merak ediyorum, 40000 kişilik Akyazı'da da benzer durum yaşanır mı?

Adem Akyüz'
09.12.2014, 20:05
Çok dağınık başladık ikinci yarıya..

Necmettin ALTUNTAŞ
09.12.2014, 20:07
Ayaklarına sağlık ama 7000 kişilik salonda 700 kişi yoksa sorun var demektir.

Merak ediyorum, 40000 kişilik Akyazı'da da benzer durum yaşanır mı?

Aynı şey orda da olur.Trabzon 'a bu stat seyirci sayısı açısından lükstür.

Adem Akyüz'
09.12.2014, 20:11
Nusret :)

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 20:12
Ooooooo
Nusret'in bloğu müthişti.

Ceyhun Dündar
09.12.2014, 20:15
Velickovic sakat mı?
Yoksa hoca mesaj mı veriyor?

Necmettin ALTUNTAŞ
09.12.2014, 20:15
Böyle giderse bu maçı kaybedeceğiz galiba.

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 20:25
Nusret yine çift hanelere çıktı.
İnşallah Yunus ve Can Korkmaz da biraz canlanır.

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 20:40
Yunus ve Can Korkmaz sene başından bugüne kadar yakaladıkları fırsatları teptiler. 10 dk.da 5 basit faul aldı Yunus.

*

En büyük sıkıntı Can ve Bost'un ikisinin birden dış şut tehdidinin olmaması. Savunmalar gömülüyor. Topu yüksek postta servis edecek pasör uzun olmayınca da açılamıyoruz.

Adem Akyüz'
09.12.2014, 20:41
Bu maçı da kazandık. Markoviç ile henüz kaybetmedik. Hafta sonu da bu seri devam eder inşallah :)

PortoDeGalinhas
09.12.2014, 20:45
Faul un amacını anlamadim

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 20:48
Tebrikler!
Güssing yarın kaybederse grup lideri olarak çıkıyoruz.

memozcan
09.12.2014, 20:50

9 numaraya sayı attırmak için süre kazanmak adına yaptılar bence.. çocuk faul atışı yapılırken ilerde kaldı.. topu da ona ulaştırdılar ama becerip atamadı..

Ceyhun Dündar
09.12.2014, 20:51

Sayı atmayan tek oyuncumuz vardı Hasan Sevinç ona sayı attırma amaçlıydı ama olmadı.

Murat'
09.12.2014, 20:53
Sayı atmayan tek oyuncumuz vardı Hasan Sevinç ona sayı attırma amaçlıydı ama olmadı.

Perdeleri bile çok tuhaf, nasıl bir oyuncu çözemedim valla.

Takımı tebrik ediyorum, asıl maç cumartesi günü.

Ceyhun Dündar
09.12.2014, 21:05
Perdeleri bile çok tuhaf, nasıl bir oyuncu çözemedim valla.

Takımı tebrik ediyorum, asıl maç cumartesi günü.

Valla çözülecek pek birsey yok Allah kalıp vermis ama malesef yetenk konusunda fakir bir arkadaşımız:)
Nba sacramentoda Lawrence Funderburke vardı devamlı kenarda oturup havlu sallardı.
Hasanda onun TBL versiyonu:)

samet aslan
09.12.2014, 21:06
Yerliler yabancılardan daha fazla sayımı attı benmi yanlış sayfım inanılır gibi değil :-) Can müthiş bi hamle oldu emeği geçenlere helal olsun..

PortoDeGalinhas
09.12.2014, 21:07
9 numaraya sayı attırmak için süre kazanmak adına yaptılar bence.. çocuk faul atışı yapılırken ilerde kaldı.. topu da ona ulaştırdılar ama becerip atamadı..
Eyvallah renkdas lar. Çok saçma bir hareket gibi geldi ama olsun

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 21:11
Bu akşamki maç bu sezon;
* En fazla asist (30)
* En fazla top çalma (11)
* En fazla top kaybı (24) yaptığımız
* İlk çeyreklerde en yüksek sayı (28) attığımız...

Rakibe
* En fazla hücum ribaundu (18) verdiğimiz,
* En az asist (8)
* En fazla top çalma (11) fırsatı verdiğimiz maç.

draghan
09.12.2014, 22:12
Bu akşamki maç bu sezon;
* En fazla asist (30)
* En fazla top çalma (11)
* En fazla top kaybı (24) yaptığımız
* İlk çeyreklerde en yüksek sayı (28) attığımız...

Rakibe
* En fazla hücum ribaundu (18) verdiğimiz,
* En az asist (8)
* En fazla top çalma (11) fırsatı verdiğimiz maç.

Yazılarınızı büyük beğeniyle takip ediyorum, öncelikle katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Bu akşam Cluj maçını tribünden izledim ve Velickovic'in hiç süre almamasına bir anlam veremedim, açıkçası değerlendirmenizi merak ediyorum. Bir diğer husus 1.lig seviyesindeki bir takımın Hasan Seçkin gibi pek süre alamayan düşük profilli oyuncuları bench'te oturtması biraz absürd değil mi? Bunun amacı o ortamı yaşatıp, geleceğe yatırım yapmak mı?

Koç bazen çok sert çıkışlar yapıyor. Bir mola sonrası Marshall küstü, diğer bir molada De Bost'u öyle azarladı ki, neredeyse ağlatacaktı. Boşnak ekolü gibi bir şey sanırım. Önce Halilhodzic, baskette Markovic :)

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 22:38
Yazılarınızı büyük beğeniyle takip ediyorum, öncelikle katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Bu akşam Cluj maçını tribünden izledim ve Velickovic'in hiç süre almamasına bir anlam veremedim, açıkçası değerlendirmenizi merak ediyorum. Bir diğer husus 1.lig seviyesindeki bir takımın Hasan Seçkin gibi pek süre alamayan düşük profilli oyuncuları bench'te oturtması biraz absürd değil mi? Bunun amacı o ortamı yaşatıp, geleceğe yatırım yapmak mı?

Koç bazen çok sert çıkışlar yapıyor. Bir mola sonrası Marshall küstü, diğer bir molada De Bost'u öyle azarladı ki, neredeyse ağlatacaktı. Boşnak ekolü gibi bir şey sanırım. Önce Halilhodzic, baskette Markovic :)

Ben teşekkür ederim.

Hakan Hoca döneminde takımın en fazla top kullanan oyuncusu Velickovic idi. Sezon öncesi koçla görüştüğümde takımı Velickovic ve Tutku'nun üzerine kuracağını söylemişti.

Markovic'in gelmesiyle oyun düzeninde genel bir değişiklik oldu. Hardy ve Marshall hücumda bir adım öne çıktı. Ve Velickovic de bu sürede kötü müdafaa yaptı. Atomerömü ve Karşıyaka maçlarında maçın kritik anlarında yerini Nusret'e kaptırdı.

Bugün onu dinlendirip Galatasaray maçına saklamıştır. Başka bir sorun olacağını sanmıyorum.

Hasan'a gelirsek... Sezonun ilk antrenman fotoğrafında gördüğümde tanımıyordum. Transferi duyurulmayan tek oyuncu oydu. Üçüncü Lig'de (hatta geçen seneki yapıda EBBL) bırakın dominant olmayı düzgün oynamamış bir oyuncu. Altyapıda tanınan bilinen bir oyuncu da değil. Kimsenin günahını almak istemem ama kafa karıştırıcı bir transfer olduğu açık. Gelecek ümidi taşır mı, 90'lı birine basketbolda genç denmiyor. Efes 97lilerle oynuyor...

Bost'unkini gördüm :) Ekran başında biz de benzer tepkileri verdik.

Hafta içinde de yazmıştım. Markovic'i deneyim ve menajerlik şirketi noktalarında eleştirmiş olsam da;

1) Rotasyon
2) Oyuna müdahale
3) Hücumda akıcılık konularında takdir etmek gerek.

( http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919897249&postcount=9 )

Bunlar bu sporun doğasında var. Daçka'nın efsane koçu vardı, Cihansever Yeşildağ... O da böyleydi. Veya sakin görüntüsüne rağmen Aydın Örs de molalarda oyuncularına kızardı.

Koç için geçiş /alışma / tanıma süreci olumlu geçiyor. Şahsen gelecek hafta İBB maçında salona gidip orada kendisini takip ettikten sonra daha net yorumlar yapabilirim.

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 22:41
“GALATASARAY LH MAÇINI DÜŞÜNÜYORUZ”

Baş antrenörümüz Nenad Markovic ve oyuncumuz Nusret Yıldırım, Cluj Napoca maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Baş antrenörümüz Nenad Markovic, yaptığı açıklamada, “Çok açık olarak görünüyor ki; biz Cluj’dan daha iyi bir takımız. Bugün 19 sayı farkla kazanmamıza rağmen 24 top kaybımız var. Bütün oyuncularımızın aklında, cumartesi günü oynayacağımız Galatasaray Liv Hospital maçı olduğu belliydi. Cluj Napoca karşısında tüm oyuncularımıza şans vermeye çalıştık. Bu maçı kazandık ve artık Galatasaray Liv Hospital maçını düşünüyoruz” dedi.

NUSRET YILDIRIM: ÇOK İYİ ÇALIŞACAĞIZ

Oyuncumuz Nusret Yıldırım ise şöyle konuştu: “Teknik ekibimizi ve tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum. Maçı kazanmamıza rağmen birçok hatamız oldu. Önümüzde, Türkiye Ligi’nde oynayacağımız çok zorlu bir Galatasaray Liv Hospital maçı var. Çok iyi çalışıp, hatalarımızı en aza indirgeyerek Euroleauge takımı olan Galatasaray Liv Hospital’a karşı hazır hale geleceğiz.”

*

Tahmin ettiğimiz gibi, Gs maçı...

Oğuz ZEYTİN
09.12.2014, 23:09
Çapraz gruplarımızdaki gelişmeler:

E Grubu (İkincisiyle eşleşeceğiz):

Bu grupta üst tura çıkacak takımlar geçen hafta netleşmişti:

Belçika takımı B. Mons-Hainut Finlandiya deplasmanında Kataja'yı yendi.
Nanterre yarın Benfica'yı yenerse grup liderliği cepte gibi...

Bu grupta tercihim iyiler arasından daha dişimize göre olan Mons Hainut. Geçen sene Eurocup oynadılar.

*

G Grubu (İkincisiyle eşleşeceğiz):

Le Mans kazandı.
Biella ise Antwerp deplasmanında kaybetti.
Haftaya Antwerp kendi evinde KTP'yi yenerse;

- Le Mans da Biella'yı yenerse ikinci rakibimiz de Belçika'dan Antwerp olacak.
- Biella kazanırsa Le Mans'la eşleşiriz. Sanırım bunu kimse istemez.

Yani çok istediğim Biella'yla eşleşmemiz için;

- Le Mans ve KTP'nin Belçika deplasmanında kazanması lazım.

*

H Grubu (Liderle eşleşeceğiz):

Tam bir çorba. Minsk elendi.
Uşak yarın yenerse son hafta öncesi üç takım da 3 galibiyete sahip olacak.

Son hafta;

- Enisey Grupta iddiası kalmayan Minsk deplasmanına gidecek. Ve muhtemelen kazanacak.
- Uşak hem yarın hem de haftaya Litvanya'da kazanırsa ikinci çıkar.
- Uşak yarın kaybeder haftaya kazanırsa yine ikinci çıkar.
- Uşak yarın kazanır haftaya kaybederse elenir.

Bu grupta en avantajlı takım Enisey Krasnoyarsk. Onları ulaşım zorluğundan dolayı istemiyorum. 2-3 aktarmayla saatlerce uçmak oldukça yıpratıcı.

En başından beri Fransızları istemiyorum. Hayırlısı olsun.

Oğuz B.
09.12.2014, 23:58
Nusret ve Can'ın da rotasyona katılımı takımı rahatlattı. Ğs maçını da kazanırız inşallah.

Ceyhun Dündar
10.12.2014, 00:22
Nusret ve Can'ın da rotasyona katılımı takımı rahatlattı. Ğs maçını da kazanırız inşallah.

Bu macı takım kadar taraftarda kazanacak.
Trabzonda tanıdık kim varsa maca gidin diorum bakalım ne kadar taraftar olacak.

Muhteva
10.12.2014, 01:02
Gs maçı öncesi iyi oldu bu galibiyet Nusreti çok beğendim.

Royal Heart
10.12.2014, 01:07
Tebrikler basket takımına. Basketbol'un Avrupa Ligi bu lig oluyor sanırım. Maç başlıklarında Tv'den verilecekse eğer maç kanalı yazılabilir. Belki gören izleyen olur, takıma ilgi artar.

drose61
10.12.2014, 04:56
Tebrikler basket takımına. Basketbol'un Avrupa Ligi bu lig oluyor sanırım. Maç başlıklarında Tv'den verilecekse eğer maç kanalı yazılabilir. Belki gören izleyen olur, takıma ilgi artar.

Avrupa liginin de bir altı klasman diyebiliriz.

Euroleague - Eurocup var sonra eurochallange geliyor.

Oğuz ZEYTİN
10.12.2014, 21:00
Çapraz gruplarımızdaki gelişmeler:

E Grubu (İkincisiyle eşleşeceğiz):

Bu grupta üst tura çıkacak takımlar geçen hafta netleşmişti:

Belçika takımı B. Mons-Hainut Finlandiya deplasmanında Kataja'yı yendi.
Nanterre yarın Benfica'yı yenerse grup liderliği cepte gibi...

Bu grupta tercihim iyiler arasından daha dişimize göre olan Mons Hainut. Geçen sene Eurocup oynadılar.

*

G Grubu (İkincisiyle eşleşeceğiz):

Le Mans kazandı.
Biella ise Antwerp deplasmanında kaybetti.
Haftaya Antwerp kendi evinde KTP'yi yenerse;

- Le Mans da Biella'yı yenerse ikinci rakibimiz de Belçika'dan Antwerp olacak.
- Biella kazanırsa Le Mans'la eşleşiriz. Sanırım bunu kimse istemez.

Yani çok istediğim Biella'yla eşleşmemiz için;

- Le Mans ve KTP'nin Belçika deplasmanında kazanması lazım.

*

H Grubu (Liderle eşleşeceğiz):

Tam bir çorba. Minsk elendi.
Uşak yarın yenerse son hafta öncesi üç takım da 3 galibiyete sahip olacak.

Son hafta;

- Enisey Grupta iddiası kalmayan Minsk deplasmanına gidecek. Ve muhtemelen kazanacak.
- Uşak hem yarın hem de haftaya Litvanya'da kazanırsa ikinci çıkar.
- Uşak yarın kaybeder haftaya kazanırsa yine ikinci çıkar.
- Uşak yarın kazanır haftaya kaybederse elenir.

Bu grupta en avantajlı takım Enisey Krasnoyarsk. Onları ulaşım zorluğundan dolayı istemiyorum. 2-3 aktarmayla saatlerce uçmak oldukça yıpratıcı.

En başından beri Fransızları istemiyorum. Hayırlısı olsun.

Top 16 Grubu'ndaki ilk rakibimiz belli oldu (gibi).

H Grubu'nda Enisey Krasnoyarsk liderlik için büyük avantaja sahip.

2009-10 (İkinci Tur'da elendi) ve 2011-12 (Gruptan çıkamadı) sezonlarında Eurochallenge'da oynamıştı.

Stevan Karadzic çalıştırıyor.

PG: Cooper - Sergeev
SG: Kolesnikov - Zaytsev
SF: White - Komarovskiy
PF: Lesic - Yakovenko
C: Kikanovic - Perovic

VTB Lig'de 9 maçta 3 galibiyet 6 mağlubiyet almışlar. 85,6 atıp 84,4 yemişler.

Kosta Perovic bir zamanların iyi pivotlarındandı.

Deplasmanı zor olacak.

Oğuz ZEYTİN
10.12.2014, 22:07
Gruptaki diğer maç bu akşam oynandı. Maçı seyrettim, Güssing'in küçük bir salonu ve muazzam atmosferi var.

Eğer Atomerömü kazansaydı, Top 16 şansını son haftaya taşıyacaktı.

Maçın genelinde gerideydiler. Ancak son saniyelerde eşitliği yakaladılar. Arka arkaya 4 faul atışı kaçırdılar son 20 saniyede. Birini soksalar maçı alacaklardı. Uzatmada fark yediler.

Haftaya zor bir deplasman bizi bekliyor. Grup liderliği için Güssing asılacaktır. 8 fark avantajımız var.

Murat'
10.12.2014, 22:52
Top 16 Grubu'ndaki ilk rakibimiz belli oldu (gibi).

H Grubu'nda Enisey Krasnoyarsk liderlik için büyük avantaja sahip.

2009-10 (İkinci Tur'da elendi) ve 2011-12 (Gruptan çıkamadı) sezonlarında Eurochallenge'da oynamıştı.

Stevan Karadzic çalıştırıyor.

PG: Cooper - Sergeev
SG: Kolesnikov - Zaytsev
SF: White - Komarovskiy
PF: Lesic - Yakovenko
C: Kikanovic - Perovic

VTB Lig'de 9 maçta 3 galibiyet 6 mağlubiyet almışlar. 85,6 atıp 84,4 yemişler.

Kosta Perovic bir zamanların iyi pivotlarındandı.

Deplasmanı zor olacak.

Aman diyim Oğuz, orası Moskova'dan daha çok Ulanbatur'a yakın, çok zor deplasman olur.

Furkan Dündar
10.12.2014, 23:06
gs maçı çok önemli takım gs'yi yenerse ivme artışa geçer ve güneşli günler gözükebilir yenilirsek nötr takılırız

Oğuz ZEYTİN
10.12.2014, 23:37
Aman diyim Oğuz, orası Moskova'dan daha çok Ulanbatur'a yakın, çok zor deplasman olur.

"Gibi" dedim ama grup liderliğini garantilediler.

Onlarla eşleşmemek için haftaya Güssing'e 9 ve üstü farkla kaybetmemiz lazım. O zaman da hem E hem de G'den iki Fransız geliyor.

*

Trabzon - İstanbul (1:40),
İstanbul - Moskova (2:30 - 3:00 saat)
Moskova - Krasnoyarsk (4:30 - 5:00 saat)...

Skyscanner'dan kontrol ettim, en kısa 13 saatmiş.

Allah yardımcımız olsun.

Tayfun Aydın
10.12.2014, 23:52
Hiçbir ima olmadan birseyi belirtmek istiyorum Liv hospital ve Medical Park aynı kuruluşun iki ayrı paydasidir. Biri devlet hastanesi gibi calisirken diğerinin devletle hiçbir anlaşması yoktur ve sadece özel hasta bakar yani iki takımın sponsoru da temel de aynıdır. Dedigim gibi hiçbir ima yoktur. Sadece bir bilgi

Murat'
11.12.2014, 08:58
"Gibi" dedim ama grup liderliğini garantilediler.

Onlarla eşleşmemek için haftaya Güssing'e 9 ve üstü farkla kaybetmemiz lazım. O zaman da hem E hem de G'den iki Fransız geliyor.

*

Trabzon - İstanbul (1:40),
İstanbul - Moskova (2:30 - 3:00 saat)
Moskova - Krasnoyarsk (4:30 - 5:00 saat)...

Skyscanner'dan kontrol ettim, en kısa 13 saatmiş.

Allah yardımcımız olsun.

Beklemeleri falan hesaba katarsak 15-16 saat sürer demek ki.

Nanterre ve Avtodor Saratov ile beraber turnuvanın yenilgisiz takımlarındanız.

Fransızlar gelsin istemem, her iki takıma karşı da çok zorlanırız.

Furkan Dündar
11.12.2014, 09:02
Hiçbir ima olmadan birseyi belirtmek istiyorum Liv hospital ve Medical Park aynı kuruluşun iki ayrı paydasidir. Biri devlet hastanesi gibi calisirken diğerinin devletle hiçbir anlaşması yoktur ve sadece özel hasta bakar yani iki takımın sponsoru da temel de aynıdır. Dedigim gibi hiçbir ima yoktur. Sadece bir bilgi

ikisinin de sahibi aynı kişidir

Oğuz ZEYTİN
11.12.2014, 11:56
Beklemeleri falan hesaba katarsak 15-16 saat sürer demek ki.

Nanterre ve Avtodor Saratov ile beraber turnuvanın yenilgisiz takımlarındanız.

Fransızlar gelsin istemem, her iki takıma karşı da çok zorlanırız.

Pegasus 24 Aralık'ta Sabiha Gökçen'den Krasnoyarsk'a Bişkek aktarmalı uçuşlara başlıyormuş.

345 TL diyor.

*

Aramızdaki saat farkı 5 (GMT 7).