PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 10:28
Çok merak ediyorum maçı....

Gelsin artık şu saat....

B.Yiğit
07.12.2014, 10:29
Yalniz gs maci gibi kazanirsak bence bu sene zor durduruluruz. 2 rakibini deplasmanda yenip sampiyon olamayani dovuyolar :)

nakzo
07.12.2014, 10:31
Attık. Başbakanlık kupası yanılmıyorsam.

4-0.

Attık 94-95 sezonuydu veya bir önceki sezon Trabzon da 1-0 geriye düştük 2. devre başlangıcında ATV muhabiri daumla röportaja başladı b.orhan taktı tavana daum tükürüğünü yutamamıştı maçı 4-2 kazandık.

muratk
07.12.2014, 10:32
renkdaşlar günaydın.görüyorum herkes heyecanlı.unutmayalım, yenilgi de ihtimal dahilinde.o ihtimal gerçekleşse dahi takıma desteğe devam..
constant oynuyor mu bugün bilgisi olan var mı? özellikle barış yurduseven, yunus emre sel gibi trabzonlu muhabirlere yakın olan arkadaşlar varsa sorup öğrenmiş olabilir.bir de maçta defans ve orta saha kurgusu nasıl olucak merak ediyorum.stoper ikilisi medjani-belkalem olursa eğer, ersun hoca orta sahada defansif özellikte adam kullanmalıyım diyerek salih'i sahaya sürmez umarım.sanırım trabzonspor'un tarihinde en boş 2-3 transferden birisi.constant-özer ikilisi oynarsa iyi olur.ya da stoperde belkalem-papa oynar, ortada medjani-constant. yine yanlış yapar ersun hoca.ama kuvvetle muhtemel özer-constant ikilisi oynar, sefa da sağ açıkta oynar diye düşünüyorum.stoper ikilisi de çok farketmez..
bir de rakibin ne yapacağından çok bizim ne yapacağımız önemli.demba ba'yı sosa'yı durdurmak lazım elbette.ama rakibe göre çok daha tehlikeli adamlarımız var.bu tehlikeli adamlar final paslarını ve vuruşlarını iyi yapmalı.bizimkiler işini zaten iyi yaparsa rahat galibiyet alırız..

Uğur Gündüz
07.12.2014, 10:33
Sene 1994, BJK-TS maçı var İnönü'de . Bütün BJKlılar bizden tırsıyor, maçı beraber seyrettiğimiz Beşiktaşlı kuzenim umutsuz havalarda!

Boru değil, Arçil, Şota, Hami, Ünal, Ogün, Abdullah, Orhanlı bir kadro bu.

Maça hızlı da başlıyoruz ama BJK ilk atakta golü buluyor. Biz kaçırıyoruz, onlar atıyor. Ancak öyle tırsmışlarki , ben artık maç 5-1 olmuş, ekranı göresim bile yok, kuzenim, bir gol yersek dağılırız tedirginliğinde! Maç 7-1 bitiyor ama aslında 7-7 hatta 7-8 bitecek pozisyonları bulmuştuk.

Demem oki , hiç bir zaman üç sülük takımlarını rahat yenebileceğimizi düşünmemeliyiz. Kazanırsak bu büyük mücadele sayesinde olur. Onlar kadar mücadele şerefli Mağlubiyet getirir anca. Bu maçın favorisi lider Beşiktaştır. Puan almamız bizim Artı Yapacağımız işlere bağlıdır.

artvints
07.12.2014, 10:33
3 atarız, sonra geliriz içerde 4 atarız. Yapamayız demeyin, yaptık daha önce.

signal
07.12.2014, 10:34
Bugun Günlerden Trabzonspor..

nakzo
07.12.2014, 10:37
Uçmaya gerek yok bu kargaspor çok ballı takımdır tek kale oynayıp kaybedebiliriz de ben beraberliğe tavım açıkçası ah bunak ihtiyar kkaybettiğimiz puanlardan 4 tane alabilseydin mmağlubiyete uzulmezdim ama takımı öyle bir noktada bıraktıki her maç final bir takım bu kadar finali kaldıramaz o yüzden bu sene şampiyonluk çok çok çokzor 3. culuk gerçekçi hedef.

outlaws61
07.12.2014, 10:38
Ne yazacağımı bilemedim.

Neresinden bakarsan bak öyle kritik maç ki biz kaybedersek her şey bitti gibi bir şey.

Eğer biz kazanırsak diğer İstanbul takımları için her şey bitti demektir. Bu Fırtına durdurulamaz.

Fedai 61
07.12.2014, 10:39
Çok zor maç umarım kazanan taraf biz oluruz

muratk
07.12.2014, 10:40
Uçmaya gerek yok bu kargaspor çok ballı takımdır tek kale oynayıp kaybedebiliriz de ben beraberliğe tavım açıkçası ah bunak ihtiyar kkaybettiğimiz puanlardan 4 tane alabilseydin mmağlubiyete uzulmezdim ama takımı öyle bir noktada bıraktıki her maç final bir takım bu kadar finali kaldıramaz o yüzden bu sene şampiyonluk çok çok çokzor 3. culuk gerçekçi hedef.

kısmen katılıyorum.bunak yüzünden çok geri kaldık.ama avantajımız var.gerçekçi ve objektif bakarak söylüyorum; en iyi kadro ve hocaya sahibiz.fb hakemlerle götürüyor, gs'nin yarını belli bile değil.bjk kadrosu kısıtlı.biz ivme yakalayıp üstüste galibiyetler alırsak rakipleri yakaladığımız gibi puan farkı bile açarız.sabır ve destek ile.

10-61
07.12.2014, 10:41
Su mac bana digiturk play aldırdı o kadar da yemin etmiştim bunlardan bişey almam diye..işte bu takım bu kadar heyecan veriyor bana.maçı alacağımızı düşünüyorum ama futbol bu yenmek te var yenilmek te..eğer olur da yenilirsek biliyorum ki geçen seneki bjk maçındaki gibi ezilmemis ,ilk şutunu 80.dakikalarda çekmemiş ,fişek gibi oynamış bir takım izleyeceğim.oluşacak 8 puanlık farkın sebebi de asla ersun hoca olmayacağı için kimsenin onu da suçlayacak hali yok.yenilirsek geriden takibi sürdürürüz en kötü.

kncyalcin
07.12.2014, 10:45
Maçın çok rahat geçmeyeceğini düşünüyorum. Tamam takımda bazı şeyler yerine oturdu ama hala birçok eksikliğimiz var. Şiketaş zor maçları daha konsantre oynuyorlar. Seyirci desteğini de düşünürsek çetin geçecek bir maç olacak. Savunmaları tek başına karşılaştırmak çok doğru değil. Rakibin hızlı, çabuk ve güçlü oyuncuları var, özellikle hücum hattı beni çok korkutuyor. Töre, Şahan ve Ba savunma dengesini çok kolay sarsabilen isimler. Topla buluşmalarını azaltmamız gerekiyor ve mutlaka ikili sıkıştırmalarla koşu yollarını ve pas kanallarını kapatmazsak kolay pozisyon bulurlar. Hele ki kaleci faktörünü düşününce çok zor maç olacak. Umarım kazanırız. Bugün için iyi oyun vb. hiçbir faktör umurumda değil. Sadece kazanmak bile benim için yeterlidir.

Nazim Can
07.12.2014, 10:45
Ben hayatta Tabzonspor ile veya bizim bir futbolcuyla ilgili rüya görmedim, 2-3 gün önce Cardozoyu gördüm birde hatirladim kadariyla, bol gollü bir sonuc vardi, birde Cardozonun yüzü gülüyordu, hayirlisi bakalim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadettin_
07.12.2014, 10:48
Balkes kalecisi komedi bi gol yedi Fb yuzyilin baliyla kazandi
Akhisar tam hayal kirikligi oldu ve gs de kazandi .

Birisi puan kaybetseydi daha hevesli cikicaktik

gökhants1966
07.12.2014, 10:49
Sol kanadı etkili kullanamıyoruz genellikle.Sadece bosingwayı kullanmaya çalışıyoruz onada iyi pres uygularlarsa işimiz zorlaşabilir.

Bu akşam ki maçta eğer sol kanadıda iyi kullanabilirsek artı olarak duran toplarıda düşünürsek beşiktaşı rahatlıkla yenebileceğimizi düşünüyorum.

gökhants1966
07.12.2014, 10:50
Balkes kalecisi komedi bi gol yedi Fb yuzyilin baliyla kazandi
Akhisar tam hayal kirikligi oldu ve gs de kazandi .

Birisi puan kaybetseydi daha hevesli cikicaktik

Fenerbahçe hakem sayesinde buralarda.2010-2011 in intikamını almalıyız bunlardan.İnşallah fıfa bunların küme düşmesini sağlar.

bordomavi1
07.12.2014, 10:52
Beşiktaş'ın lig de yediği 11 golün 6'sı duran toplardan gelmiş.

http://cdn.top4top.net/d_70b0449a621.mp4 (twitter: @_fatihcolak)

Bizim de duran topları penaltı gibi kullandığımız bir gerçek var.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 10:55
şikebahçe Balkes kalecisinin içeriye tokatladığı topun gol olmasıyla yine balıyla kazandı. İsmail Kartal her maç çok stresli. Çekirge daha ne kadar sıçrayacak bakalım?

GS de MRA'ın kompakt! futbolu sayesinde rahat kazandı.

Geride olmak kötü, puan farkı az olsaydı bu kadar kahrolmazdım dün akşam.

Neyse, biz bugün en az 1 puan alalım yine de iyidir ama yenersek TUTULMAYIZ.

hanzale
07.12.2014, 10:56
beyler benim ümidimi kıran bizim takımın performansı veya akşamki yenilgi olmayacaktır. Anadoludaki yavşak takımların ipneliği kırıyor ümidimi, bakıyorum akhisar gayse ile 110 maç yapsa hepsini kaybeder akıllarından geçmez galip gelmek, haftaiçi en iyi oyuncuları aleni bir şekilde rakipte oynamak istediğini söyler, diğer taraftan balkesin kalecisi dışarı çıkacak topu içeri alır falan filan, yahu 0 averajla lider olabilmek Allah aşkına normal bir ligde mümkün mü? Bu takımların bir kısmı şikecilere çalışır biri memleketimin takımı ve küme düşmesini istediğim sivasspor. Bir kısmı direkt gayseye çalışır. Misal gayse ile çekişirsek bir grup takım bize karşı köpek gibi oynar. şikecilerle yarışacak olsak bir kısım takım kusana kadar oynar. Bizden çıkıp td olan bir kısım özevlatlar da bize kendini ispat etmek için sezonun maçını oynatır takımına falan filan. Bizim tek şansımız bu üç zilliyi içerde dışarda yenmektir. Az biraz Bursa hariç İstanbul için oynamayan takım yok şu ligde

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 10:57
Bu akşam yine çok koşup iyi mücadele ederek ve rakibi çıkartmayarak, boş alan bırakmayarak başarılı oluruz.

Dem baba,Motta ve özellikle TÖRE'ye boş alan bırakılmamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 11:00
Defansımıza çok iş düşebilir.

Bu maçı almak demek çok şey demek.

muratk
07.12.2014, 11:05
esgeçtiğimiz dikkat etmediğimiz bi husus daha var.Hakem doğrayabilir bu akşam bizi.işimizi iyi yapıp hakeme rağmen kazanmamız lazım..

ucurum
07.12.2014, 11:06
Bence böyle olmamalı ama bu şekilde çıkacaktır:

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=PWQN5BBKUR

Necmettin ALTUNTAŞ
07.12.2014, 11:09
Benim için yenilmemek önemli.En azından moralli kalmamızı sağlar.

PortoDeGalinhas
07.12.2014, 11:09
Bu akşam 2 farklı rüya gördüm bu maç ile ilgili.

1.sinde 1-0 öndeyken 79.dakika beşiktaş maçı 1-1 yapıyordu. Devamını göremedim. Diğerinde ise ilk yarı sacma sapan bir penaltı oluyordu beşiktaş lehine.

Gerçek hayata dönecek olursak. 2 takımında kalecileri kötü(bizim ki biraz daha kötü), 2 takımın da en büyük zaafı defansları(biz beklerimizle biraz daha öndeyiz), 2 takımın da orta sahası çok etkili (burada bir eşitlik söz konusu), 2 takımın da forveti ligin en iyileri. Yani aslında kadro olarak baktığımız da iki takımın da şansı yüzde 50 ama işte duran top faktörü(bizim en iyi olduğumuz,rakibin en kötü olduğu kısım) ile bizim rakipten %10'luk bir farkımız var.

Muhammed Ayaz
07.12.2014, 11:13
bence papadapoulosun yerine medjani oynasın orta sahada constant'ın kalitesine ihtiyacımız var kanatlardan sefa-yusuf ortadan mehmet-özer-constant üçlüsü cardozoyu rahat besleyecektir

PortoDeGalinhas
Bugün saat 12'de derbi de ligtv'li yıllar var

ucurum
Bu akşam 2 farklı rüya gördüm bu maç ile ilgili.

1.sinde 1-0 öndeyken 79.dakika beşiktaş maçı 1-1 yapıyordu. Devamını göremedim. Diğerinde ise ilk yarı sacma sapan bir penaltı oluyordu beşiktaş lehine.

Gerçek hayata dönecek olursak. 2 takımında kalecileri kötü(bizim ki biraz daha kötü), 2 takımın da en büyük zaafı defansları(biz beklerimizle biraz daha öndeyiz), 2 takımın da orta sahası çok etkili (burada bir eşitlik söz konusu), 2 takımın da forveti ligin en iyileri. Yani aslında kadro olarak baktığımız da iki takımın da şansı yüzde 50 ama işte duran top faktörü(bizim en iyi olduğumuz,rakibin en kötü olduğu kısım) ile bizim rakipten %10'luk bir farkımız var.

En az hata yapanın kazanacağı maç, ben 1-1 bitecek diyorum. İlk golü de biz atacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 11:14
Trabzon Sonda Yıkacak

Trabzonspor, G. Saray ve G. Birliğine uyguladığı gibi baskı yapmaya kalkarsa Beşiktaş bizi çözer. Çünkü topa sahip olan iyi oyuncuları var. Ersun hoca mutlaka bunu düşünmesi lazım. Beşiktaş’ın görünen en büyük sıkıntısı son 20 dakikaları bir türlü bitiremiyor. Buna karşılık Ersun Yanal’ın çalıştırdığı takımlar maçın sonlarında kazanıyor. Son 20 dakika Trabzonspor için avantaj Beşiktaş için kötü olabilir. Son 20 dakikaya maç berabere giderse Trabzonspor avantajlı olur.

Alan Ve Adam Markajı

Beşiktaş’ın görünen en etkili oyuncusu Demba Ba gol vuruşlarında çok yetenekli. Yakın yerlerde adam markajı uzak yerlerde alan markajı yapılarak etkisiz hale getirilmeli. İki takım moral ve fizik olarak çok iyi durumda. Futbol oynayan iki takımın mücadelesi olacak. Trabzonspor, Demba Ba‘nın gol vuruşlarını engellemesi lazım. Artı Olcay Şahan’ın defans arkası koşularına önlem alınmalı.

4 Oyuncuya Dikkat

Atiba ve Veli Kavlak defansa çok destek vermiyor. Beşiktaş’ı Sosa, Gökhan Töre, Olcay Şahan ve Demba sonuca taşıyor. Siyah-beyazlı takımın hücum gücünü bu 4 oyuncu çekiyor. Gökhan Töre kaleye etkili giden, çizgiye doğru değil de merkeze top süren bir oyuncu. Tolga Zengin oynarsa Trabzonspor için avantaj olur. Çünkü uzun süredir oynamıyor. Güzel bir maç olacak. Yine tekrarda yarar var, Trabzonspor, G. Saray ve G. Birliği gibi bir takım karşısında bulmayacak. Trabzonspor’un esas gücünü şimdi test edeceğiz.

Mete’ye Kefilim

Süper ligde düdük çalmış bir hakem olarak Mete Kalkavan ilk maçına benimle çıkmıştı. MHK listesinde karakteri sağlam iki isim say dense ilk iki sıraya Barış Şimşek ile onu koyarım. Erman Toroğlu söylüyor ya, ‘Kız kardeşim olsa enişte yaparım’ denebilecek dürüstlükte bir hakem Mete Kalkavan. Mete bu maçta iyi bir yönetim gösterip Türkiye Süper liginde bundan sonra aralıksız 10 yıl düdük çalmaya çalışacaktır. Kendisine hakem şansı diliyorum.

HAMZA MISIR-Taka

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 11:14
Bugün saat 12'de derbi de ligtv'li yıllar var

çok keyifli oluyor

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 11:15
Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal, Beşiktaş’ı imha planını oyuncularına anlattı. Beşiktaş’ın tehlikeli oyuncularının olduğunu anlatan Ersun Yanal, oyuncularından alan ve adam savunmasını iyi yapmalarını istedi.

Zaman zaman savunmada ciddi hatalar yapan Bordo-Mavili ekipte teknik adam Ersun Yanal, özellikle Demba Ba, Gökhan Töre, Olcay Şahan ve Veli Kavlak gibi oyunculara önlem alacak. Trabzonspor, kontrollü bir oyun ortaya koyarak son bölümlerde tempoyu arttırıp Beşiktaş’ı avlamayı hedefliyor. İstatistiklere bakıldığında Trabzonspor, son 20 dakikada bulduğu gollerle bir çok maçı lehine çevirdi. Beşiktaş’ın da son bölümlerde oyundan düşüp maç kaybettiği görülüyor. Trabzonspor bu avantajı iyi kullanıp 3 puanın sahibi olmak istiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 11:16
Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, Galatasaray’dan sonra Beşiktaş maçını da kazanarak lige korku salmayı amaçlıyor.

Rakibin önemli oyuncularını tek tek analiz eden tecrübeli teknik adam, tıpkı Galatasaray maçında olduğu gibi kalabalık orta saha ile rakibin ileri çıkmasını engellemeye çalışacak.

G.Birliği maçındaki 116 km’lik koşu mesafesinin 120′ye çıkarılmasını isteyen, herkesten savaşmasını talep eden kurt hoca, orta sahanın 2 dinamosu Özer Hurmacı ve Mehmet Ekici ile özel olarak görüştü. Yanal’ın, “Beşiktaş derbisinin ne anlama geldiğini biliyorsunuz.

Elinizden gelenin en iyisini yapmanızı istiyorum. Bu bizim için eşik atlama maçı. Takımı yönlendirin ve forvetleri besleyin” dediği belirtildi. Özer ve Mehmet de hocalarına galibiyet sözü verdi.

ccd6167
07.12.2014, 11:18
Beşiktaşın en güçlü yeri forveti

Bizim en güçlü yerimiz kale hariç her mevki

Beşiktaş son topları genelde dembabada bulusturmaya çalışıyor

Bizde ise sağdan soldan herkes girip skora katkı yapmaya çalışıyor.

Skor avantajı bizde biz daha iyi takımız.

Tek çekindiğim yer sol bek oraya da yusuf ve constantın yardımı oluyor çok

Bosi......belkalem...medjani.....musa

....................kevin

..........özer...............ekici

Sefa....................................yusuf

.....................cardozo

PortoDeGalinhas
07.12.2014, 11:19
En az hata yapanın kazanacağı maç, ben 1-1 bitecek diyorum. İlk golü de biz atacağız.
Benim de aklımdan beraberlik geçiyor hep.

çok keyifli oluyor
Evet özellikle beşiktaş maçlarımız gerçekten keyifli(en azından üstünlük kurduğumuz bir takım).

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 11:19
Trabzonspor Beşiktaş'ı onlarla vuracak.

Fırtına'nın Beşiktaş karşısında en büyük kozları Oscar Cardozo ile Mustafa Yatabare olacak. İki forvet son idmanda attıkları gollerle göz doldururken, Beşiktaş'a da sürprizleri olacağını ifade ettiler.

İlk 11'de sahaya çıkacak olan Oscar Cardozo, ligde 8 gol kaydetti. Bunların 2'sini Avni Aker'de filelere gönderen Paraguaylı, 8 maçta 18 isabetli şutla ligin kaleye en fazla isabetli şut çeken oyuncusu durumunda. 28 şut atan 18'inde kaleyi bulan Oscar Cardozo, yüzde 64 oran ile bu kategoride de en başarılı isimler arasında yer alıyor.

TÜM PASLAR CARDOZO'YA

Teknik direktör Ersun Yanal, Yusuf, Özer ve Mehmet Ekici'yi Cardozo'ya istediği topları atmaları konusunda uyardı. Yedek soyunacak olan Yatabare ise kulübede şans bekleyecek.

srmnlii
07.12.2014, 11:22
.................................................f atih.............................................. .....
bosi......................belkalem................ ..............aykut.....................konstat
...............................................med jani.............................................. ...
..................................özer............ ..............ekici............................... ....
sefa.............................................. ...............................................yus uf
...............................................car doza.............................................. ..

TSezgin61
07.12.2014, 11:25
Ilk dakikalarda üzerimize saldiracaklar. Son 20 dakika sendromunu onlarda bildikleri icin, isi o zamana kadar garantiya alip, maci rolantide bitirmek istiyecekler...

Biz ilk baskiyi kirarsak ve macta dengeyi kurabilirsek, heleki ilk dakikalarda bir gol bulabilirsek bu mac bizim...

hanzale
07.12.2014, 11:25
.................Fatih,
Bossingwa, Belkalem, Medjani, Musa,

......Salih............Constant...........

Özer.........Ekici..............yusuf

...........Cardozo..................

Muhammed Ayaz
07.12.2014, 11:26
.................................................f atih.............................................. .....
bosi......................belkalem................ ..............aykut.....................konstat
...............................................med jani.............................................. ...
..................................özer............ ..............ekici............................... ....
sefa.............................................. ...............................................yus uf
...............................................car doza.............................................. ..

hocam aykut intihar olur intihar :)

hacka61
07.12.2014, 11:29
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=5RQWFYN265

Bu şekilde çıkmalıyız. Orta alan ve tüm dönen toplar bizde kalır. Bugün takım olarak 12km üzerine çıkmamız şart. Umarım son 3 maçtaki Trabzonspordan daha da üstüne koymuş bir takım izleriz. Beraberlik bile bize hala yarışta tutacaktır. Ama 3 puan çok şey demek.

hacka61
07.12.2014, 11:31
Bizim sağ ve sol koridorlara bakıyorum, ne olcay ne frei ne de töre bu koridordan öyle elini kolunu sallaya sallaya gidemez. Musa bugün canını dişine takmalı.

hanzale
07.12.2014, 11:33

Bu şekilde çıkmalıyız. Orta alan ve tüm dönen toplar bizde kalır. Bugün takım olarak 12km üzerine çıkmamız şart. Umarım son 3 maçtaki Trabzonspordan daha da üstüne koymuş bir takım izleriz. Beraberlik bile bize hala yarışta tutacaktır. Ama 3 puan çok şey demek.

bu kadronun gol atamaması imkansız ama sanki göbek güçsüz kalabilir

artvints
07.12.2014, 11:38
Bizim cezayirliler zenci forvetlere alışık ama ersan ilk defa görecek cardozo yu.beşiktaş defansının cardozo yla tanışacağı bir maç olacak.

Ayrıca bu temkinli tavırları bırakın.oturduğum yerden görüyorum heyecanı, kimi kandırıyorsunuz siz? :)

kncyalcin
07.12.2014, 11:41
Bizim cezayirliler zenci forvetlere alışık ama ersan ilk defa görecek cardozo yu.beşiktaş defansının cardozo yla tanışacağı bir maç olacak.

Ayrıca bu temkinli tavırları bırakın.oturduğum yerden görüyorum heyecanı, kimi kandırıyorsunuz siz? :)
:) Dur be hemşom. Kendimizi şartlandırmıyoruz olası bir yenilgi de üzüntümüz daha çok katlanmasın diye..

Soner Albayrak
07.12.2014, 11:44

Temkinli olmakta haklı millet. :) Şahsen havaya girmek istemiyorum çünkü sonuçları kötü oluyor.

En son havaya girdiğimizde şampiyonluğumuzu gasp ettiler maalesef. Yani diyeceğim o ki kanımca bir sinir harbini daha kaldırmaz bu taraftar. Saha dışında her zamankinden güçlü olduklarını unutmayalım. Birçok taraftar da benim gibi hissediyordur herhalde.

Bu taraftarın psikolojisini ve kimyasını bozanların Allah cezasını versin ne diyelim.

bordoylamavi
07.12.2014, 11:44
http://cdn.makeagif.com/media/12-07-2014/2bTi7u.gif (http://www.makeagif.com/2bTi7u)

Berat Akçay
07.12.2014, 11:45
@Bordoylamavi avatarla gif uyumlu :D

hanzale
07.12.2014, 11:46

aynen öyle bugün Afrikanın belki en sağlam takımı Cezayir ve defans ikilisi Medjani, Belkalem dolayısıyla bizim defansı vasat bulanlara gülüyorum abartmıyorum ligin en sağlam defans oyuncuları bizde

kncyalcin
07.12.2014, 11:49
aynen öyle bugün Afrikanın belki en sağlam takımı Cezayir ve defans ikilisi Medjani, Belkalem dolayısıyla bizim defansı vasat bulanlara gülüyorum abartmıyorum ligin en sağlam defans oyuncuları bizde

Defans vasat değil, ağır sadece..Ayrıca hoca umarım Costant'ı mutlaka kullanır. Gerçi genel durumunu hoca bilir.. Onu 2. yarı kullanmak isteyebilir de..

Berat Akçay
07.12.2014, 11:51
Akşam maçı Taksim'de izliyoruz arkadaşlar. Formasız ve atkısız gelen olmasın :) Bekleriz

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919890542#post1919890542

Soner Albayrak
07.12.2014, 11:51
BJK orta sahası hızlı bir takım. Bu maçla birlikte bu tip orta sahalara karşı ne yapabiliyoruzun cevabını da bulmuş olacağız.

zorroid
07.12.2014, 11:53
Gs maçından önceki yorumumu yapayım yine. Trabzonspor oynayacağı her maçın tartışmasız favorisidir. Bugün çok net bir galibiyet alacaktır. Bir korkum Cezayirlilerden birinin kırmızı görmesi. 11-11 oynarsak 2 farklı alacağız bu maçı.Bu arada rüyamda Belkalem kart görüyordu Gökhan Töre yüzünden .

Nihat Güneş
07.12.2014, 11:54
Ligtv nin verdigi kadro :

...............Fatih................

Bosi Belkalem Papa Musa

..............Mediani..............

...Sefa Ekici Ozer Yusuf..

.............Cardozo............

artvints
07.12.2014, 11:58
Ligtv nin verdigi kadro :

...............Fatih................

Bosi Belkalem Papa Musa

..............Mediani..............

...Sefa Ekici Ozer Yusuf..

.............Cardozo............

constant dan korkuyorlar heralde, oynamasın istiyorlar. Hoca oynatmamak gibi bir hata yapmaz inşallah.

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 11:59
Kargaların nasıl bir taktikle oynayacaklarını çok merak ediyorum.....

EgeKum
07.12.2014, 12:01
herşey bizim lehimize gözüküyor beşiktaşın bekleri berbat kanatlar geri dönemiyor bizim bekler çok hareketli hele bosingwa kanatlarda çalışıyor sağdan soldan çok tehlikeli geleceğiz gibi hele beşitaşın stoperleride sağlam değil cardozo karşısında ne yapabilirlerki. beşiktaşın orta sahasına bakıyorum atiba veli töre olcay sosa olur atiba veli geride kalacaklardır sosa gökhan olcay bizim sert oyunumuz karşısında çok etkisiz kalacak heleki salih sosayı kitlesin ilerde basabiliyoruz zaten stoperleri az baskı görünce saçmalıyor durum böyle olunca demba baya top zor ulaşır yinede avraam yada belkalem demba baya yapışık oynarsa dembaba da kitlenir her şekil favori biziz başka bir avantajımız hava topları biz hava toplarından yemiyoruz bu sene hiç yemedik galiba ama çok atıyoruz. beşiktaş tam tersi hava toplarından atamıyor ama çok yiyor. maçın başında beşiktaş tempo yapmaya çalışacaktır maçın başında lan noluyor diyeceğiz illaki ama beşitaşın gardı erken düşecek. sonrasını değerlendirirsek maç bizimdir.

B.Yiğit
07.12.2014, 12:02
Costantta onemli bir sey yok dendi. 15 gun oldu hala mi iyilesmedi..

Bu mac risk bile alinip oynatilmali.

Nihat Güneş
07.12.2014, 12:03
constant dan korkuyorlar heralde, oynamasın istiyorlar. Hoca oynatmamak gibi bir hata yapmaz inşallah.
Hafta basindan beri ben de bu kadroyu bekliyorumm...Antreman fotolariyla da uyusuyor. Hoca Medianisiz maca cikmaz buna da eminim. Dolaysiyla bu kadro cikar bence de :) Ama sunu da biliyorum, Constant tam da bu tarz maclarin adami , tipik Gineli, adam ilginin yogun oldugu maclarda bir baska oynuyor...6 yabanci kuralinin gözü kör olsun :( Ya da adam gibi bir yerli stoperimiz olmayisinin...

Ersun Hoca bir tercih yapmak zorunda malesef...Tercihi de bence bu yonde olacaktir.

EgeKum
07.12.2014, 12:03
bence bu şekilde olacaktır salih oynayacaktır oynamalı sosayı durdurabilir adam geçirmez yada sonradan alabilirde hoca ama zannetmiyorum beşiktaş erkenden baskı yaratıyor salih ilk yarı lazım
fatih
bosi medjani belkalem musa
salih constant
özer ekici yusuf
cardozo

fincher
07.12.2014, 12:07
Forumdaki bu heyecan,hesaplar kitaplar nedir?Hani bu sezon zaten gitmişti,hani her sezon şampiyon mu oluyoruz sanki idi...Eski defterleri açmak istemiyorum ama Vahide öfkem ara ara kabarıyor,idare edin...

carantinas
07.12.2014, 12:08
iyi pazarlar inşallah güzel bir galibiyet alırız her şey güzel olur.

maç için yorumuma gelirsek veli atiba orta sahası çok sert bir orta saha buralara hiç girmeden topu çizgilerde gezdirirsek daha etkili olaibliriz. bakalım nasıl bir maç olacak.

10-61
07.12.2014, 12:09
Ulan ne 5 yemişiz önceden bunlardan:(

Courage
07.12.2014, 12:10

evet ,okuduğum kadrolarda hemen herkesin isteği bu yönde. Biz oynamak için sahaya çıkmak zorundayız ; önce durdur sonra vur değil. Onu oynamak için kalede çok iyi bir kaleciniz olması gerekiyor. Geriye yaslanıp oyunu sahamızda kabul edersek bjk taraftar baskısıyla bizi çıkartmaz ve golde bulur. Gol yedikten sonra (hele 2.si de gelirse) toparlamak çok çok zor olur.

İlk golü biz atmalıyız. Önce taraftarın sesi kesilmeli.

Mellih
07.12.2014, 12:13
Bence dembabayi tutmasi icin papadapoulos oynamali çünkü belkalem ve medjani dembabanin karsisinda agir kalirlar.

hacka61
07.12.2014, 12:14
evet ,okuduğum kadrolarda hemen herkesin isteği bu yönde. Biz oynamak için sahaya çıkmak zorundayız ; önce durdur sonra vur değil. Onu oynamak için kalede çok iyi bir kaleciniz olması gerekiyor. Geriye yaslanıp oyunu sahamızda kabul edersek bjk taraftar baskısıyla bizi çıkartmaz ve golde bulur. Gol yedikten sonra (hele 2.si de gelirse) toparlamak çok çok zor olur.

İlk golü biz atmalıyız. Önce taraftarın sesi kesilmeli.

Aynen kardeşim ilk gölü biz atmalıyız. Atarsak hem taraftar susar hem daha çok açık verirler.

Serdar A
Rakibi durdurmak , geriye yaslanmak anlamına gelmez.
Geriye yaslanmak rakibe topu bırakıp , blok olarak topun arkasına geçmektir.
Ersun Yanal savunması ile Mustafa Reşit Akçay savunması arasında bu anlamda derin bir fark vardır.

Oğuzhan Fidan
bu beşiktaşı eze eze yenip ağızlarının payını vermeliyiz.. bunların bi tarafları çok kalkmış..

İlkhan
07.12.2014, 12:15
Bu maçı kazanamazsak muhtemelen ilk 3 veya ilk 4 içinde oluruz ama şampiyonluk asla.

Bu maçı kazanırsak yine ilk 3 veya ilk 4 içinde oluruz ama şampiyonluk asla. çünkü bizi şampiyon yapmak istemiyorlar yıllardır. O yüzden her türlü çirkefliği yapar bunlar.

Gulzar
07.12.2014, 12:15
Ben dogustan futbolsever)) 2011'den TRABZONSPORLUYUM!!! Gecmis maclara bakiyorum da simdi,gol atigimizda seviniyorum...

Fatih Özkan
07.12.2014, 12:17
Bu maça dair içimde neden en ufak bir heyecan yok ?

B.Yiğit
07.12.2014, 12:18
Ba cok abartiliyor

canilker
07.12.2014, 12:18
Kötü bir rüya gördüm mehmet Ali yılmaz ve Ali şen ile maçı izliyorum 5_0 yeniliyoruz anasını satim ali şen kahroluyor malinin umrumda değil. Ter içinde uyandım. Rüyalarım hiç çıkmaz o nedenle rahat olun tersi o olabilir

Serdar A
07.12.2014, 12:20
Kargaların nasıl bir taktikle oynayacaklarını çok merak ediyorum.....

Her maçı aynı şablon üzerinde oynamaya çalışıyorlar.

Savunma ağırlıklı iki bek , savunma önünde çift ön libero, içe kat eden iki kanat oyuncusu ve ortada serbest ofansif oyuncu , rakip savunma çizgisinde santrafor.

Değişken olmayan bir oyun yapısına sahipler bu nedenle ligde çakılmamaları çok zor. İlk tüyü çeken biz olacağız inşallah...

Gulzar
07.12.2014, 12:21
Bu spikerler var ya, bsk gol atinca nasil da bagiriyorlar
insallah bu aksam mac sonu onlar uzuntulu ses tonlari ile:Ilk yarinin son derbisinde kazanan Trabzonspor oldu} diyecekler)))

oğuzhan can
07.12.2014, 12:21
izlemicem maçı. yensek nolacak. her hafta 1 2 şikecilere hediye. tff nin Allah belasını versin.

İlkhan
07.12.2014, 12:22
Skor tahminim 3-2 galip geleceğimizden yana, emin değilim ama biz 3 atacağız o kesin. Onlar ya 1 ya 2

Oğuzhan Fidan
07.12.2014, 12:23
bu maçç saldır vur taktiğiyle sahaya çıkmalıyız onları hataya zorlamalıyız ve çok hata yaptırmalıyız.. biz kadrosu daha iyi olan gayseyi devirdik. mikiktaş kim oluyo ??? korkak ve giydiği formanın bilincinde olmayan adamlar yok takımda herkez herşeyin farkında bu maçta biz öndeyiz..

Courage
Rakibi durdurmak , geriye yaslanmak anlamına gelmez.
Geriye yaslanmak rakibe topu bırakıp , blok olarak topun arkasına geçmektir.
Ersun Yanal savunması ile Mustafa Reşit Akçay savunması arasında bu anlamda derin bir fark vardır.

abi, ortasahanın göbeğinde salih veya medjani ile çıktığın hiç bir maçta ayağa top yapıp rakibe oynama izni vermeden defans yapıp durduramazsın. 5dk böyle oynasan bile ortasaha ister istemez hangi vasıflı oyuncularla kurulduysa onun oynayabileceği tarza dönüyor.

oğuzhan can
Skor tahminim 3-2 galip geleceğimizden yana, emin değilim ama biz 3 atacağız o kesin. Onlar ya 1 ya 2

Allah a şirk koşma dostum. onu Allah bilir.

İlkhan
07.12.2014, 12:24
Allah a şirk koşma dostum. onu Allah bilir.

İçime doğuyor abi, şirk koşma durumu yok :)

oğuzhan can
07.12.2014, 12:25
İçime doğuyor abi, şirk koşma durumu yok :)

tutarsa 6lı oynatacam sana ;)

Remzi
07.12.2014, 12:31
İlk yarım saat çok önemli. Maçların başında çok bocalıyoruz ve gol yiyoruz. Gs maçındaki gibi atlatırsak bu dakikalari bjkyi yeneriz.

savas avci
07.12.2014, 12:37
Bizim Vahit efendi demba ba yavaş diye aldırmamis adami:))

Nihat Güneş
07.12.2014, 12:40
Ligtv nin en iyi spikeri ve ligin en klas golcusu :)

OSCAR CARDOZOOOO: http://youtu.be/JJn4raW0aGY

Yiğit SARI
07.12.2014, 12:42
Ligtv nin en iyi spikeri ve ligin en klas golcusu :)

OSCAR CARDOZOOOO: http://youtu.be/JJn4raW0aGY

Yahu bu nasıl bi goldür ya oy oy

B.Yiğit
07.12.2014, 12:46
Bu maci kazanalim 13. Hafta bittiginde 3. Olarak Liderle aramizda 3 puan fark olacagini tahmin ediyorum.

exelans_25
07.12.2014, 12:46
Sabiha gokcendeydim bisuru 8tasli konyaya gidiyordu

hanzale
07.12.2014, 12:50
Bursa maçıyla lider oluruz diye düşünüyordum ama tffnin buna gönlü yok

bordomavi1
07.12.2014, 12:50
Dizilim:
------------------Fatih-----------------
Boss----Belkalem----Medjani---Musa
-------------Özer---Constant----------
Sefa-----------Mehmet----------Yusuf
----------------Cardozo----------------

Hücum da sahaya yayılış:

-----------------------------Fatih---------------------------
-------------Belkalem-----Medjani-----Musa--------------
Bosingwa---Sefa----Özer---Mehmet----Constant---Yusuf
--------------------------Cardozo---------------------------

--------------------------Fatih------------------------
-----------Belkalem----Medjani-----Musa------------
Bosingwa----Özer----Mehmet----Constant----Yusuf
--------------------Sefa-----Cardozo-----------------

-------------------------Fatih------------------------
----------Belkalem----Medjani-----Musa-----------
Bosingwa--------Özer-------Mehmet------Constant
-----------Sefa-------Cardozo-------Yusuf----------

Hücum da 3-6-1, 3-5-2 ve 3-4-3 dizilimlerini değişerek oynamalıyız, takıma bu serbestlik hakkını vermeliyiz.

Hücum yaparken stoperler sağa doğru kayacak ve Musa da yanlarına yanaşacak. Bosingwa'da ileri çıkınca hücum da 3'lü stoper hattını oluşturmuş olacağız.

Rakip Atiba-Veli-Sosa üçlü orta sahasıyla oynarken bizim Özer-Constant-Mehmet üçlüsüyle oynamamız daha mantıklı. 3 oyuncu da topa basabilen, oyun görüşleri iyi olan, sağlıklı pas yapabilen akıllı oyuncular. Böylelikle orta saha da topa daha çok hakim olan taraf biz oluruz.

Sefa zaman zaman orta saha da pas oyununa katılacak, zaman zaman ceza sahasını doldurup gol arayacak, hücum da yapacağımız preslerin baş aktörlerinden birisi olacak. Yusuf zaman zaman sol bekmiş gibi kademeye girecek, zaman zaman kanatdan bindirip ortalar açıcak, zaman zaman ceza sahasına girip ortalığı karıştıracak, zaman zaman deli gibi pres yapacak. Böyle oynarsa maçın en çok koşan oyuncular listesinde ilk sıralarda olacaktır.

Atiba-Veli ikilisi presimize dayanamayıp çok pas hatası yapacaktır, bu ikiliden faydalanmaya çalışmalıyız.

Beşiktaş hızlı gelişen ataklarda zorlanıyor, defans oyuncuları doğru pozisyonu alamıyor. Onun için doğru zamanlar da hızlı paslarla oynamalıyız. Bu doğru zamanı ayarlıyacak çok iyi bir orta saha 3'lümüz(Constant-Özer-Mehmet) var. Yeri geldiğinde sağlıklı bir şekilde hızlı ve dikine paslarla kaleye erkenden ulaşmamızı sağlayacaklarından eminim. Bu yüzden bile Özer-Constant-Mehmet üçlüsü Salih'li Medjani'li orta sahadan daha mantıklı duruyor.

Beşiktaş'ın lig de yediği 11 golün 6'sı duran toplardan gelmiş. Bizim de duran topları penaltı gibi kullandığımız gerçeği var. Duran toplardan gol veya goller bulmamız yüksek ihtimal. Taçları bile uzun kullanmalıyız.

60. dakikadan sonra Beşiktaş oyundan çok düşüyor. Eğer o dakikaya kadar önde olursak takımı kesinlikle geri çekmemeliyiz, hatta daha fazla hücuma yönelik hamle yapmalıyız. Böyle yaparsak 60. dakikadan sonra da gol veya goller bulmamız kaçınılmaz olacaktır.

Doğru oynarsak bu Bjk'yi 5'lik bile yaparız.

sulo61gun
07.12.2014, 12:54
Bizim taraftarın da maça girme şansı var mı? 30 bin üzeri bilet satılmış bunun bi kısmı bizim taraftar olabilir diye düşünüyorum

ophius
07.12.2014, 12:57
Dizilim:
------------------Fatih-----------------
Boss----Belkalem----Medjani---Musa
-------------Özer---Constant----------
Sefa-----------Mehmet----------Yusuf
----------------Cardozo----------------

Hücum da sahaya yayılış:

-----------------------------Fatih---------------------------
-------------Belkalem-----Medjani-----Musa--------------
Bosingwa---Sefa----Özer---Mehmet----Constant---Yusuf
--------------------------Cardozo---------------------------

--------------------------Fatih------------------------
-----------Belkalem----Medjani-----Musa------------
Bosingwa----Özer----Mehmet----Constant----Yusuf
--------------------Sefa-----Cardozo-----------------

-------------------------Fatih------------------------
----------Belkalem----Medjani-----Musa-----------
Bosingwa--------Özer-------Mehmet------Constant
-----------Sefa-------Cardozo-------Yusuf----------

Hücum da 3-6-1, 3-5-2 ve 3-4-3 dizilimlerini değişerek oynamalıyız, takıma bu serbestlik hakkını vermeliyiz.

Hücum yaparken stoperler sağa doğru kayacak ve Musa da yanlarına yanaşacak. Bosingwa'da ileri çıkınca hücum da 3'lü stoper hattını oluşturmuş olacağız.

Rakip Atiba-Veli-Sosa üçlü orta sahasıyla oynarken bizim Özer-Constant-Mehmet üçlüsüyle oynamamız daha mantıklı. 3 oyuncu da topa basabilen, oyun görüşleri iyi olan, sağlıklı pas yapabilen akıllı oyuncular. Böylelikle orta saha da topa daha çok hakim olan taraf biz oluruz.

Sefa zaman zaman orta saha da pas oyununa katılacak, zaman zaman ceza sahasını doldurup gol arayacak, hücum da yapacağımız preslerin baş aktörlerinden birisi olacak. Yusuf zaman zaman sol bekmiş gibi kademeye girecek, zaman zaman kanatdan bindirip ortalar açıcak, zaman zaman ceza sahasına girip ortalığı karıştıracak, zaman zaman deli gibi pres yapacak. Böyle oynarsa maçın en çok koşan oyuncular listesinde ilk sıralarda olacaktır.

Atiba-Veli ikilisi presimize dayanamayıp çok pas hatası yapacaktır, bu ikiliden faydalanmaya çalışmalıyız.

Beşiktaş hızlı gelişen ataklarda zorlanıyor, defans oyuncuları doğru pozisyonu alamıyor. Onun için doğru zamanlar da hızlı paslarla oynamalıyız. Bu doğru zamanı ayarlıyacak çok iyi bir orta saha 3'lümüz(Constant-Özer-Mehmet) var. Yeri geldiğinde sağlıklı bir şekilde hızlı ve dikine paslarla kaleye erkenden ulaşmamızı sağlayacaklarından eminim. Bu yüzden bile Özer-Constant-Mehmet üçlüsü Salih'li Medjani'li orta sahadan daha mantıklı duruyor.

Beşiktaş'ın lig de yediği 11 golün 6'sı duran toplardan gelmiş. Bizim de duran topları penaltı gibi kullandığımız gerçeği var. Duran toplardan gol veya goller bulmamız yüksek ihtimal. Taçları bile uzun kullanmalıyız.

60. dakikadan sonra Beşiktaş oyundan çok düşüyor. Eğer o dakikaya kadar önde olursak takımı kesinlikle geri çekmemeliyiz, hatta daha fazla hücuma yönelik hamle yapmalıyız. Böyle yaparsak 60. dakikadan sonra da gol veya goller bulmamız kaçınılmaz olacaktır.

Doğru oynarsak bu Bjk'yi 5'lik bile yaparız.

aynen
60-70 e kadar dengede giderse maç sonra koparırız gibi geliyor bana
bjk dediğin gibi çok düşüyor oyundan

Ercan DEMİRCİ
07.12.2014, 13:03
Biletlerin çoğunluğunu Konyaspor taraftarı almış...

Mert'
07.12.2014, 13:03
Constant oynar mı sizce ? Bence oynamalı çok kilit bir isim.
11 de şu şekilde olmalı ;
Fatih
Bosingwa-Belkalem-Medjani-Musa
-----------Constant----------
---Memo -------- Özer-------
Sefa------------Yusuf
------Cardozo-------

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 13:04
4 5 atarız diyen var

ne zaman atmışız ki şimdi atalım

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 13:05

bakalım hangi takımı destekleyecekler

bordomavi1
07.12.2014, 13:05
aynen
60-70 e kadar dengede giderse maç sonra koparırız gibi geliyor bana
bjk dediğin gibi çok düşüyor oyundan

bence maçı 60dan önce koparırız. 60dan sonra farkı açarız :) eğer 60a kadar dengeli giderse de maçı koparırız. eğer es kaza 60a kadar geride gelirsek de 60dan sonra en az beraberliği alırız

bu maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum. doğru oynarsak 5lik bile yaparız bunları. kaybetmek aklımın ucundan bile geçmiyor.

ALDENİRO
07.12.2014, 13:09
1. Çok koşarsak 120 km
2. Fatih atık oynamazsa
3. Verkaç yaparsak
4. Serdar Gürler oynamazsa
Bjk yi yeneriz

Yiğit SARI
07.12.2014, 13:15
http://i.hizliresim.com/oYzZ2Q.jpg

Yersun oni :D Çok iyiymiş

oflubektas
07.12.2014, 13:18

Askerliğimi yaklaşık 1 yıl Konya'da yaptım. Konya şehrinin simgesi Anadolu Selçuklular'dan beri kartal olduğu için, şehirde bjk'yi tutanlar Türkiye ortalamasının çok üstündedir. Beşiktaş'ın sağlam desteği olacak.

Maçın teknik kısmına gelirsek, ilk yarım saatte gol yemez ve en az 15-20 dk. önde hücum prensi yaparsak, zayıf beşiktaş defansını geçmek çok kolay olur. Cardozo ve girecek diğer forvetler Ersan'ın üstüne oynasın, maden orası, mutlaka hata yapar. Hücum pres yediğinde anca top şişirir. Sivok da yok, bir de duran top golü bulursak dadından yinmez:)

ucurum
07.12.2014, 13:20
Son 10 yılın TS BJK lig maçları:
2004-2005
Trabzonspor - Beşiktaş 1-0 (Gökdeniz)
Beşiktaş - Trabzonspor 1-0
2005-2006
Beşiktaş - Trabzonspor 0-1 (Adem Dursun KK)
Trabzonspor - Beşiktaş 1-2 (Gökdeniz)
2006-2007
Beşiktaş - Trabzonspor 2-3 (Ersen Martin (2), Ömer Rıza)
Trabzonspor - Beşiktaş 3-2 (Ersen Martin, Umut Bulut (2))
2007-2008
Trabzonspor - Beşiktaş 2-3 (Gökdeniz, Yattara)
Beşiktaş - Trabzonspor 3-0
2008-2009
Trabzonspor - Beşiktaş 0-0
Beşiktaş - Trabzonspor 1-1 (Gökhan Ünal)
2009-2010
Trabzonspor - Beşiktaş 0-2
Beşiktaş - Trabzonspor 0-0
2010-2011
Trabzonspor - Beşiktaş 1-0 (Yumlu)
Beşiktaş - Trabzonspor 1-2 (Ceyhun, Burak)
2011-2012
Trabzonspor - Beşiktaş 0-1
Beşiktaş - Trabzonspor 1-2 (Burak, Colman)
Trabzonspor - Beşiktaş 1-0 (Halil)
Beşiktaş - Trabzonspor 1-1 (Olcan)
2012-2013
Beşiktaş - Trabzonspor 1-1 (Sapara)
Trabzonspor - Beşiktaş 0-0
2013-2014
Beşiktaş - Trabzonspor 2-0
Trabzonspor - Beşiktaş 1-1 (Emre Güral)

----------------O G B M A Y Av P
Trabzonspor--22 8 7 7 21 24 -3 31
Beşiktaş------22 7 7 8 24 21+3 28

Ozan Yazıcı
07.12.2014, 13:21
Beşiktaş tempo yaparsa maçı alır
Zaten onlar tempo yapamazsa hakemler tempo yapar, maçı yine Beşiktaş'a verirler

Bu sene başa oynayacak bir Trabzonspor 3 Istanbul takımına birden şike yaptırır ki, konjonktürde bu tarz bir Trabzonspor istenmez..

zx61
07.12.2014, 13:22

Bence bunların çoğunluğu da maçı izlemek için konya passoligi edinen Trabzonsporlulardır..benim tanıdığım maça gidecek onlarca kisi bjk passoligi almayacağına göre tff kartı yerine konya passoligi tercih etmis olabilir..
ne olursa olsun biz gol atarsak kimse sevinemez diye düşünüyorum Türkiyede bu kadar fair play yok

bahadır2561
07.12.2014, 13:27
Perisan olacaklar en az 4 tane atacagiz

Bence gs macindaki 11'le cikacak Ersun Hocam ama farkli varyasyonlar da denenebilir

Yusuf'u sol bek yapip onunde de Constant ya da Waris oynayabilir

hanzale
07.12.2014, 13:28
Sulalem rahat dagitacagiz inşallah

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 13:29
maçı kaybedersek gs bjk fb toplam 21

berabere kalırsak 16

öyle puan fark ki kalan 21 maçta kapanmaz

Yiğit SARI
Constant yedek olacak sanırım

PortoDeGalinhas
Çok ilginçtir son yıllarda genelde deplasmandaki takım daha çok puan toplamış. Umarım yine o maçlardan birini yaşarız.

ağasarlı
07.12.2014, 13:33
ulan şu maça taraftarımız nasıl alınmaz. bjk baya doldurmuş diyorlar statı.

cihayan
07.12.2014, 13:34
Uzun bir aradan sonra bugun ilk defa bir Trabzonspor maci seyretmeyecegim. Ne guzel sakin sakin seyrediyorduk maclari, takim havaya girdi biz de heyecan yapmaya basladik kahretsin :-)

gurur6134
07.12.2014, 13:37
Askerliğimi yaklaşık 1 yıl Konya'da yaptım. Konya şehrinin simgesi Anadolu Selçuklular'dan beri kartal olduğu için, şehirde bjk'yi tutanlar Türkiye ortalamasının çok üstündedir. Beşiktaş'ın sağlam desteği olacak.

Maçın teknik kısmına gelirsek, ilk yarım saatte gol yemez ve en az 15-20 dk. önde hücum prensi yaparsak, zayıf beşiktaş defansını geçmek çok kolay olur. Cardozo ve girecek diğer forvetler Ersan'ın üstüne oynasın, maden orası, mutlaka hata yapar. Hücum pres yediğinde anca top şişirir. Sivok da yok, bir de duran top golü bulursak dadından yinmez:)

Konyanin cogunlugu sikebahcelidir yanlisin var..8 konyali tanidigim var 6 si sikebahceli..kendileride cogunluk sikecidir diyorlar konyada ..8tas butun turkiyede trabzon haric sikeciler ve gayseylilerden sonra gelir..

F. Yıldırım
07.12.2014, 13:38
0IEG3LmnyrE

Bunu dinleyip gaza gelmeyen var mı?:)

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 13:39
bosingwa - avraam - belkalem - musa

------------ salih - medjani

--------- özer - ekici - yusuf

---------------cardozo

bosingwa - medjani - belkalem - musa

--------sefa - özer- ekici - yusuf

------------ cardozo - yatabare -------

4-2-3-1 başlar

dk 60 sonrası 4-4-2

bordomavi1
07.12.2014, 13:40
https://pbs.twimg.com/media/B4P_r31IUAA4KaT.jpg:large

Ercan DEMİRCİ
Bence bunların çoğunluğu da maçı izlemek için konya passoligi edinen Trabzonsporlulardır..benim tanıdığım maça gidecek onlarca kisi bjk passoligi almayacağına göre tff kartı yerine konya passoligi tercih etmis olabilir..
ne olursa olsun biz gol atarsak kimse sevinemez diye düşünüyorum Türkiyede bu kadar fair play yok

Gollerden sonrası önemli değil maçta nötr kalsalar yeter. Konyadan arkadaş söyledi 13-15 bin civarı konya passoligli taraftar bilet yüklemiş .

hanzale
Çubuklu forma giyecegiz

hasannuhoglu
maç için çok heyecanlıyım.. Galibiyet havalara uçurur. Hadi uşaklar,dik oynayın başımızı dik eyleyin..

hyasin61
Bızım takım deplasmanda daha tehlıkelı olabılecek bır takım .

hyasin61
07.12.2014, 13:41
https://pbs.twimg.com/media/B4P_r31IUAA4KaT.jpg

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 13:41
gs maçı gibi önce rakibin orta sahası sosa ve atiba nın oyununu bozmak için

salih - medjani ile başlamalı

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 13:46
beşiktaş'ın en eksik bölge sağ bek, sol bek

soldan yusuf,musa sağdan bosingwa, sefa

fener maçında ilk golü emenike böyle attı

Anıl C
07.12.2014, 13:46
Bu maç şampiyonluk maçı
2011'deki gibi şampiyon olacaksak bu maci kazanmaliyiz.
Bir maçtan ne olur, önümüzde daha çok maç var zirvasini aklimizdan cikarmaliyiz
Yoksa 1 yilimiz daha heba olur...

Murat Acar
07.12.2014, 13:48
Benim bir kuzenim Trabzonsporlu Konyada yaşıyor Konyaspor passoligi alıp maça gidecek vipten almış.Diğeride Kayseride okuyor Bjk lı oda ordan gelp maçı izleyecekmiş stadda... Skor 1-1 yani taraftar bazında ama Biz yeneceğiz YAZDIM BURAYA ;)

bahadır2561
07.12.2014, 13:49
Biz niye rakibi dusunup ona gore taktik degistiriyoruz

Onlar dusunsun

Defansi tam anlamiyla follos olmus bi takimla oynayacagiz

Sag bekleri felaket Yusuf ve Waris'e en fazla yarim saat dayanir Serdar efendi
Ersan ve yaninda oynayacak olani soylemiyorum bile
Bosi ve Sefa ise sol kanatlarini otobana cevirir

Belkalem ve Medjani Ba'yi kitlerse, Bosi reis Tore'ye adim attirmaz
Sosa'dan ise cekinmiyorum

Rahat bi galibiyet bekliyorum

Yiğit SARI
Bu maç şampiyonluk maçı
2011'deki gibi şampiyon olacaksak bu maci kazanmaliyiz.
Bir maçtan ne olur, önümüzde daha çok maç var zirvasini aklimizdan cikarmaliyiz
Yoksa 1 yilimiz daha heba olur...

Kesinlikle ben de böyle düşünüyorum sezonun en önemli maçı belkide. Bu maçı kazanırsak inanlmaz bi ortam yakalayacaz hırslanacaz taraftar olarak sarhoş gibi olacaz... Az kaldı bak maç moduna girmişim :D

umitçebi
Bursa 15 dakkada 2-0 yaptı trubunde seyırcı yok...

Geçen hafta fb maçında trubunu doldurup şimdi bomboş bırakırsan sonra biz büyük camiayız demeyeceksin..

Tıp kı BİZİM gibi...

Adem Akyüz'
07.12.2014, 13:53
Beşiktaş duran toplardan fazlasıyla sıkıntı yaşayan bir kulüp. O yüzden bugün stoperlerimizden bir gol bekliyorum. :)

Oğuzhan
07.12.2014, 13:54
Haydi inşallah güveniyorum takımımıza.

umitçebi
07.12.2014, 13:55
Birde arkadaşlar bu maçı evet kesinlikle kazanmalıyız..
Herşey çok daha iyi olur..

Ama kaybetssek çok fazla bır şey kaybedılmez..Bunu duşunerek maça çıkmamlıyız tabıkı ama lıgın sonuna daha çok var..

Hemen şampıyonluk hedeflerını kotu bır sonuçta bır sonrakı sezona bırakmayın..

Gizadam34
07.12.2014, 13:56
Şuan bjk tv de u21 maçımız var.

Nazim Can
07.12.2014, 13:56
Korkulan 8tasin yapacagi tempo, ama biz takim olarak o tempoya karsilik verebiliriz hemde cok daha iyi bir tempoyla.

umitçebi
07.12.2014, 13:57
Beşiktaş tempo yaparsa maçı alır
Zaten onlar tempo yapamazsa hakemler tempo yapar, maçı yine Beşiktaş'a verirler

Bu sene başa oynayacak bir Trabzonspor 3 Istanbul takımına birden şike yaptırır ki, konjonktürde bu tarz bir Trabzonspor istenmez..

Beşiktaş tempo yaparken bizimkiler nerde olacak? :D

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 13:58

Geçen hafta fb maçında trubunu doldurup şimdi bomboş bırakırsan sonra biz büyük camiayız demeyeceksin..

Tıp kı BİZİM gibi...

Bu lafın ucuz polemikten başka bir şey değil kusura bakma...

Seyirciyi eleştirelim,kombine az alıyor eleştirelim de,bu durumun bizim büyük camia olup olmamızla bir alakası yok,seyirci kültürüdür bu.....

Zaten yeterince adam var ortalıkta bizim büyüklüğümüzü sorgulayan,bari böyle anlamsız eleştirilerle kendi kendimizi sorgulatmayalım.....

Ayıptır....

Seyirciyi eleştireceğim diye bunca yıllık maziyi,camiayı itin götüne sokmanın bir anlamı yok....

Tamam,küçük camiayız mutlu musun??

CEMEFKER
07.12.2014, 13:59
izlemicem maçı. yensek nolacak. her hafta 1 2 şikecilere hediye. tff nin Allah belasını versin.
Aslinda senin kafandayim....akil ve ruh sağlıği için en doğrusu....

...ancak düşünüyorum da....izlemediğim bir maçın veya takip etmediğim bir sezonun şampiyonluk zevki pek yavan geliyo....

Anı yaşa...

ya da

Hızli yaşa genç öl çılgınlığı....

Adem Akyüz'
07.12.2014, 14:00
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=OOZFJVANGO

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 14:01
Birde arkadaşlar bu maçı evet kesinlikle kazanmalıyız..
Herşey çok daha iyi olur..

Ama kaybetssek çok fazla bır şey kaybedılmez..Bunu duşunerek maça çıkmamlıyız tabıkı ama lıgın sonuna daha çok var..

Hemen şampıyonluk hedeflerını kotu bır sonuçta bır sonrakı sezona bırakmayın..

Vahid hocayı burada en çok savunan kişilerden biriydin mesajarını hatırlıyorum.O zamanlar bu yıl sabredelim,hedefi şampiyonluk koymalım ,ısınma yılımız demiştin,bütün Vahid hocayı savunanlar bunu diyordu ayrıca...

Şimdi de şampiyonluk hedefini kötü bir sonuçta bir sonraki sezona bırakmayalım diyorsun!!!!

Bu nasıl bir çelişkidir?

Biraz tutarlılık lütfen.....

Gizadam34
Gençler akşamın provasını yapıyor. Helal olsun. Canavar gibiler..

umitçebi
Hiçbir matematikte, hesaplamada, performansta bizden üstün değiller..(Kale dışındaki oda çok buyuk bır fark oldugunu duşunmuyorum)

Hangi tempo bu uzaydan mı geliyor anlamadım ki?? Defanstada Ortasahada Kanatlardada forvettede daha iyiyiz.

HAKEM etkisi dışında yüzde birmilyon favori biziz..İstanbul basının algısal yayınlarına çoğu arkadaş kendisini kaptırmış maalesef..

O hani kötü gününde! olduğu için yendiğimiz Galatasaray ligin her istatistiğinde ilk üçte..

Terzioğlu

Tıp kı BİZİM gibi...
Bursasporun cezasi var maraton ve kale arkalarina sanirim taraftar alinmiyor.

Nihat Güneş
07.12.2014, 14:04
U21 mesaji guzelce veriyor kargalara :)

2 -0 ondeyiz ...Oguzhan Acar 1 gol 1 asist ..ikisi de sag ayakla :)

Nazim Can
07.12.2014, 14:05
Vahid hocayı burada en çok savunan kişilerden biriydin mesajarını hatırlıyorum.O zamanlar bu yıl sabredelim,hedefi şampiyonluk koymalım ,ısınma yılımız demiştin,bütün Vahid hocayı savunanlar bunu diyordu ayrıca...

Şimdi de şampiyonluk hedefini kötü bir sonuçta bir sonraki sezona bırakmayalım diyorsun!!!!

Bu nasıl bir çelişkidir?

Mra yi falan savunanlar simdi ne yapsin ona göre hepimiz ne yapacagimizi bilelim, ortada yanlis bir durum olmasin.

umitçebi
07.12.2014, 14:08
Bu lafın ucuz polemikten başka bir şey değil kusura bakma...

Seyirciyi eleştirelim,kombine az alıyor eleştirelim de,bu durumun bizim büyük camia olup olmamızla bir alakası yok,seyirci kültürüdür bu.....

Zaten yeterince adam var ortalıkta bizim büyüklüğümüzü sorgulayan,bari böyle anlamsız eleştirilerle kendi kendimizi sorgulatmayalım.....

Ayıptır....

Seyirciyi eleştireceğim diye bunca yıllık maziyi,camiayı itin götüne sokmanın bir anlamı yok....

Tamam,küçük camiayız mutlu musun??

Burdaki vurgu anlamak isteyen için çok açık..İnanmak istemiyorum ama senle daha önceki yazılardanda kaynaklandığını düşündüğüm bir önyargın var benim yazılarıma karşı..

Burda benim camia sevgimi,takımıma karşı olan bağlılığımı tanıyanlar bilir anlatmama gerek yok..Ama seyircinin desteği her zaman buyuk camıalığın bır gostergesıdır ve buyuk camıalarda her zaman buyuk camıa ozellıklerını gosteremeyebılır..Ki itin götüne sokmak demişsin ayıptır benım yazımda bunun ıması dahı yok gerçekten ayıp edıyorsun..

Trubunlerımızın boş olması benı çok üzüyor ve buyuk camıalığımıza nedenı her ne olursa olsun yakıştıramıyorum..Camıamın tarıhını buyuklugunu en az senın kadar bıldıgımı duşunuyorum ama bu konuda yarışa gırmek gıbı bır nıyetımde yok..

Anlamak ıstedıgın gıbı anlayabılırsın..Burda benım soylemek ıstedıgım gayet açık...

Kolay gelsın..

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 14:11
Mra yi falan savunanlar simdi ne yapsin ona göre hepimiz ne yapacagimizi bilelim, ortada yanlis bir durum olmasin.

Söylemek istediğim,sırf istikrar sağlanacak diye yanlış insanları(teknik direktörleri) ısrarla savunmamak lazım...

Bazı şeyler kendini belli eder.

Vahid hocada bu çok belliydi.Hoca sinirli,ters,futbolcularla sürekli münakaşa halinde,sürekli şikayet ,eleştiri,sürekli tribünde cezalı.....

Bütün bunlar aslında bir işaretti,oynattığı oyun da ortadaydı....

Hal böyleyken bu durumdan şikayet eden,Vahid hocayı eleştiren taraftarlar burada,yok efendim muhalifsiniz yok efendim ocusunuz,bucusunuz diye yerden yere vuruldu....

O zaman Vahid hocayı savunan insanlar bu yılı feda edelim,sabredelim,takım birbirine alışsın diyordu.

Şimdi aynı insanlar Ersun hoca'yla kazanılan ivmeden sonra bu yıl yarıştan kopmamamız lazım diyor....

Bu çelişkiyi ne yapacağız?

umitçebi
07.12.2014, 14:11

Bu nasıl bir çelişkidir?

Evet bu yazınla birlikte bir önyargın olduğuna gerçekten inandım...

Yazılarımı çıkartabılırsın..Hiçbir yazımda direk bu yılı bırakalım seneye şampıyonluğa oyanayalım demem..Herşeyın mutlaka bır açıklaması vardır.

Ben Vahıd Hocanın hep hatalarıda oldugunu melek olmadıgını ama brşeyler yapmaya çalıştıgını ve hep acımasızca eleştırılmemsı gerektıgını,taraftarlıgında arkasında olması gerektıgını belırttım..Aksı bır yazım varsa çıkartıp gosterebılırsın..

Ben dun kufredıp bugun sevenlerden yada dun sevıp bugun sovenlerden hıç olmadım...Tutarlılığıma sorgulamışsın,ne dıyelım canın sağolsun..

umitçebi
07.12.2014, 14:12
Bursasporun cezasi var maraton ve kale arkalarina sanirim taraftar alinmiyor.

Bilgi için teşekkür ederım.Bole bır durum varsa tabıkı başka..

delikoyun
07.12.2014, 14:13
constant yusuf mehmet özer sefa ilk 11 de oynamalı

bahadır2561
07.12.2014, 14:14
Bu hafta pek takip edemedim Constant ne durumda arkadaslar?
Tum antrenmanlarda yer aldi mi?

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 14:14
Burdaki vurgu anlamak isteyen için çok açık..İnanmak istemiyorum ama senle daha önceki yazılardanda kaynaklandığını düşündüğüm bir önyargın var benim yazılarıma karşı..

Burda benim camia sevgimi,takımıma karşı olan bağlılığımı tanıyanlar bilir anlatmama gerek yok..Ama seyircinin desteği her zaman buyuk camıalığın bır gostergesıdır ve buyuk camıalarda her zaman buyuk camıa ozellıklerını gosteremeyebılır..Ki itin götüne sokmak demişsin ayıptır benım yazımda bunun ıması dahı yok gerçekten ayıp edıyorsun..

Trubunlerımızın boş olması benı çok üzüyor ve buyuk camıalığımıza nedenı her ne olursa olsun yakıştıramıyorum..Camıamın tarıhını buyuklugunu en az senın kadar bıldıgımı duşunuyorum ama bu konuda yarışa gırmek gıbı bır nıyetımde yok..

Anlamak ıstedıgın gıbı anlayabılırsın..Burda benım soylemek ıstedıgım gayet açık...

Kolay gelsın..

Sevgili Ümit,

Tabi ki de senin taraftarlık bağını ve sevgini söz konusu etmiyorum.Mesele bu değil....

Özellikle senin mesajından alıntı yapmam böyle düşünmene vesile olmasın...

Ama seyircinin az olması bizi küçültmez.....Şu anda ligin genel problemi bu....

Bu konu niye camianın büyüklüğüne geliyor bunu anlamıyorum???

Her meseleyi gelip bir şekilde camianın büyüklüğüne küçüklüğüne bağlamanın bir anlamı yok ki?

MehmeTS_ADANA
07.12.2014, 14:15
3-4 atarız diyenler neye göre söylüyor ben anlamıyorum şahsen. bjk nin tek zaafı var stresli maçları kaldıramıyorlar bunu değerlendirmeliyiz ve kesinlikle rahat oyun kurmalarına izin vermemeliyiz.bunu yaparsak büyük ihtimalle kaybetmeyiz

Tolunay Abdioğlu
07.12.2014, 14:18
Kazanıcağımızı düşünüyorum. Allah utandırmasın. :)

Saldır Trabzon'um. :)

umitçebi
07.12.2014, 14:18
Sevgili Ümit,

Tabi ki de senin taraftarlık bağını ve sevgini söz konusu etmiyorum.Mesele bu değil....

Özellikle senin mesajından alıntı yapmam böyle düşünmene vesile olmasın...

Ama seyircinin az olması bizi küçültmez.....Şu anda ligin genel problemi bu....

Bu konu niye camianın büyüklüğüne geliyor bunu anlamıyorum???

Her meseleyi gelip bir şekilde camianın büyüklüğüne küçüklüğüne bağlamanın bir anlamı yok ki?

Camianın buyuklugu ıle alakalı daha önce bir eleştırı yaptıgımı hatıramıyorum.Ama anladıgım kadarı ıle senın bu konuda genel bır hassasıyetın var.Saygı duyarım.

Ama burası bızım mutfagımız..Belkı de bunu sorgulayanlar da bunun rahatlıgı içine giriyorlardır..Hani bu tarz eleştırıyı başka bır takım taraftarı yapsa ona karşı hal, tavır ve tepkımde daha farklı olurdu sanırım.

Veysel
07.12.2014, 14:19
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=WWQ42A336K

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 14:19
Evet bu yazınla birlikte bir önyargın olduğuna gerçekten inandım...

Yazılarımı çıkartabılırsın..Hiçbir yazımda direk bu yılı bırakalım seneye şampıyonluğa oyanayalım demem..Herşeyın mutlaka bır açıklaması vardır.

Ben Vahıd Hocanın hep hatalarıda oldugunu melek olmadıgını ama brşeyler yapmaya çalıştıgını ve hep acımasızca eleştırılmemsı gerektıgını,taraftarlıgında arkasında olması gerektıgını belırttım..Aksı bır yazım varsa çıkartıp gosterebılırsın..

Ben dun kufredıp bugun sevenlerden yada dun sevıp bugun sovenlerden hıç olmadım...Tutarlılığıma sorgulamışsın,ne dıyelım canın sağolsun..

Asla önyargım yok,olur mu öyle şey?

Birbirimiz tanımıyoruz bile....

Sadece önceden yazdıklarından bu yorumu çıkarıyorum....

Sadece senden veya tek bir kişiden bahsetmiyorum.

Arka sayfalarda da okuduklarım arasında çok hatırladığım insan var....

Bu yılı Vahid hoca zamanında sırf istikrar sağlansın zamanında diye feda eden bir çok arkadaşımız,şimdi kargalara yenilirsek şampiyonluk zora girer diyor.....

Belki içimi senden alıntıladığım yazılarda döktüm ama özellikle sana hitaben yazdığım şeyler değil....

Kırdıysam özür dilerim ama zamanında çok laf yedik buralarda Vahid hocayı istemedik,bu kadroya yazık oluyor,bu kadroyu kullanamıyor dedik diye....

Biz de dolduk...

Cihad Varlı
07.12.2014, 14:22
Yusuf'u sol bek olarak görebiliriz.

Varlıbaş61
07.12.2014, 14:22
Bursa , ilk yarıyı 3-0 önde bitirdi .. Kesinlikle kaybetmemeliyiz bu maçı !

Mesut
07.12.2014, 14:24
Salih oynamalı bence Sosa yı kilitlemek adına

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 14:25
Şenol hocaya helal olsun.....

Tolunay Abdioğlu
07.12.2014, 14:26
Trabzon şehri ne bu oyunu, ne bu takımı ne de başarıları haketmiyor. Biletlerin 10 ile 30 Lira arasında değişmesine rağmen stad hala bomboş kalıyor. Ben anlamıyorum daha kaç tane Trabzonspor var?

Akyazı yapılmasaydı, Avni Aker'i bakıma alma bahanesiyle maçlar İstanbul'da veya Ankara'da oynatılabilirdi. Eskiden olduğu gibi istemediğim bişey olsa bile yönetim desteğiyle taraftar gruplarının stada tekrar çekilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Maça gelicek olursak. Havaya girdik ama, Ersun Yanal yönetiminde ki takımın rehavete asla kapılmayacağını düşünüyorum. Constant'ın oynaması maçın skorunu doğrudan etkiler. Ortasahanın ortasında hem efektif oynayabilen hem de top kapabilen hızlı oyun kurabilen bir adam. Allah yardımcımız olsun.

Fatih ,Bosingva,Belkalem,Medjani,Musa Constant,Salih,Özer,Mehmet,Yusuf Cardozo.

Ercan DEMİRCİ
07.12.2014, 14:28
Trabzon şehri ne bu oyunu, ne bu takımı ne de başarıları haketmiyor. Biletlerin 10 ile 30 Lira arasında değişmesine rağmen stad hala bomboş kalıyor. Ben anlamıyorum daha kaç tane Trabzonspor var?

Akyazı yapılmasaydı, Avni Aker'i bakıma alma bahanesiyle maçlar İstanbul'da veya Ankara'da oynatılabilirdi. Eskiden olduğu gibi istemediğim bişey olsa bile yönetim desteğiyle taraftar gruplarının stada tekrar çekilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Maça gelicek olursak. Havaya girdik ama, Ersun Yanal yönetiminde ki takımın rehavete asla kapılmayacağını düşünüyorum. Constant'ın oynaması maçın skorunu doğrudan etkiler. Ortasahanın ortasında hem efektif oynayabilen hem de top kapabilen hızlı oyun kurabilen bir adam. Allah yardımcımız olsun.

Rizespor maçından sonra yaz bunları henüz erken...

Adem Akyüz'
07.12.2014, 14:29

Böyle bir ön yargı olabilir mi yahu ? Şaka mısınız siz ?

Bilet fiyatları değiştikten sonra kaç tane maç oynandı Avni Aker'de ki böyle bir yargıya vardınız ? Nedir arkadaş şu şehirle alıp veremediğiniz ?

ANIL
07.12.2014, 14:29
Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Beşiktaş ile oynayacağı maçta çubuklu forma, bordo şort ve bordo çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise mor forma, mor şort ve mor çorap giyecek.
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/Resources/2wdznacw.jpg

Tolunay Abdioğlu
07.12.2014, 14:30
Rizespor maçından sonra yaz bunları henüz erken...

Trabzonspor sipariş maç üzerine desteklenecekse hiç desteklenmesin. Ben anlamıyorum. Stada gidip takıma her koşulda destek veren. Hem ceplerinden hem ömürlerinden verip her koşulda orda olan insanları her yazdığımdan ayrı tutuyorum.

Cihad Varlı
07.12.2014, 14:30
Güzel, çubuklu giyiyoruz..

B.Yiğit
07.12.2014, 14:31
rizespor evinde rakibine yeniliyor zorla küme düşecekler.

Eto'o
07.12.2014, 14:32
Kostebek baris yurduseven kadrolari verdimi ?

Ercan DEMİRCİ
07.12.2014, 14:32
Arkadaş canı sıkılan Trabzondaki taraftara atıp tutuyor ya sabır..!

Eto'o
07.12.2014, 14:33
rizespor evinde rakibine yeniliyor zorla küme düşecekler.

Bizi karsi aslan kesilirler

Tolunay Abdioğlu
07.12.2014, 14:33
Böyle bir ön yargı olabilir mi yahu ? Şaka mısınız siz ?

Bilet fiyatları değiştikten sonra kaç tane maç oynandı Avni Aker'de ki böyle bir yargıya vardınız ? Nedir arkadaş şu şehirle alıp veremediğiniz ?

Her şey açık ve net belli. Fiyatlar değişse de değişmese de bu o şehrin ve o stada bahane uydurup gitmeyen insanların ayıbıdır. 10 lira fazla vermişsin veya vermemişsin konu o değil. Sakaryaspor kaçıncı ligde mücadele veriyor. Kaç kere şampiyon oldu? Kaç kere Avrupa'da maç oynadı, başarılar kazandı? Adamlar kapalı gişe oynuyor her maçı. Benimn şehirle alıp veremediğim bişey yok. Trabzonspor başarıya endeksli desteklenemeyecek kadar büyük bir ruhtur. Bunun farkına varabilmek önemli.

Cihad Varlı
07.12.2014, 14:34
Kostebek baris yurduseven kadrolari verdimi ?

Fatih Öztürk, Bosingwa, Belkalem, Papadopoulos, Musa Nizam, Özer Hurmacı, Medjani, Mehmet Ekici, Yusuf Erdoğan, Sefa Yılmaz ve Cardozo

Eto'o
07.12.2014, 14:37
Fatih Öztürk, Bosingwa, Belkalem, Papadopoulos, Musa Nizam, Özer Hurmacı, Medjani, Mehmet Ekici, Yusuf Erdoğan, Sefa Yılmaz ve Cardozo

Constant yokmu 😔
Zor olacak

artvints
07.12.2014, 14:40
Medjani özer mi, constant salih mi?bence ikinci ikili oynamali gobekte.

Courage
07.12.2014, 14:40
Şu kaleci kazağının rengine bir el atsalar bari ,mor renk ne be? :cool:

Hiç güzel durmuyor.

Caglar TS
07.12.2014, 14:42
Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Beşiktaş ile oynayacağı maçta çubuklu forma, bordo şort ve bordo çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise mor forma, mor şort ve mor çorap giyecek.
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/Resources/2wdznacw.jpg

futbolcuların forma ok de kalecinin forma rengini sevmedim istanbul basınına ve bjk taraftarına malzeme doğdu mor forma nedir ya yeşil olsaydı keşke

ffırtına
07.12.2014, 14:47
http://www.youtube.com/watch?v=e4oUXRj1m3o

Bordo Mavili asi çocuklar
Tarihinde hep başkaldırı var
Yeter ki kaybolmasın bu ruhlar
Yakın güzel günler
Yakın şampiyonluklar
Yakın güzel günler
Yakın şampiyonluklar :)

Furkan
07.12.2014, 14:48
Bu maçın Konyada oynanmasına neden müsaade ettik hala anlayabilmiş değilim. Bizim taraftarımıza izin verilmiyorsa ne kazancımız oldu bu işten ?

Neyse, kesinlikle kaybetmememiz gereken bir maç. Umarım puan farkının açılmasına izin vermeyiz..

Sibel
07.12.2014, 14:48
Hayırdır yine çıkmış Trabzon düşmanları? Eleştiri yaparken herkes haddini bilsin.
Burası fener forumu mu Trabzonspor forumu mu?
Bmn yönetimi neden buna izin veriyor?

umitçebi
07.12.2014, 14:49
Bence papadopulos yedeğe çekılmelı ve onun yerıne constant oynamalıdır.

************Fatih****************

Bosingva Belkalem Medjanı Musa Nızam

*************Salih*******************

Özer Constant Yusuf

**********Mehmet Ekici***************
********** Cardozo*******************

U.Sadıkoğlu
07.12.2014, 14:49
Bu maçın Konyada oynanmasına neden müsaade ettik hala anlayabilmiş değilim. Bizim taraftarımıza izin verilmiyorsa ne kazancımız oldu bu işten ?

Neyse, kesinlikle kaybetmememiz gereken bir maç. Umarım puan farkının açılmasına izin vermeyiz..

Bence Konya'da oynanması Ankara'da oynanmasından kat ve kat daha iyi oldu diye düşünüyorum Beşiktaş'ın, Ankara'da oynadığı müsabakalarda seyircisi çok büyük baskı kuruyor Konya'da gerek o bölgenin taraftar yapısı gerekse stadyumun mimari yapısı buna müsade etmez bizim için daha avantajlı oldu.

Tolunay Abdioğlu
07.12.2014, 14:53
Hayırdır yine çıkmış Trabzon düşmanları? Eleştiri yaparken herkes haddini bilsin.
Burası fener forumu mu Trabzonspor forumu mu?
Bmn yönetimi neden buna izin veriyor?

Trabzon benim memleketim. Ben sadece eleştiri yapıyorum. Haddimi de biliyorum. Rahat ol. Şurda ki birlik beraberlik inşAllah tribünde de olur. Bunu herkesten çok istiyorum. Fener forumu da değil. Ayrıca düşmanlık yapmak gibi de bi niyetim yok.

Derbeder-53
07.12.2014, 14:53
YE-NE-CE-ĞİZ!

O kadar!!

bordomavi1
07.12.2014, 14:54
https://pbs.twimg.com/media/B4QAOtAIMAAO4kE.png:large

https://pbs.twimg.com/media/B4QAVXxIcAE1gX2.png:large

https://pbs.twimg.com/media/B4QAfCnIcAARHTe.png:large

(https://twitter.com/tacticalab) Bu incelemeleri sanırım bir Chelsea taraftarı yapmış.

Mesut
07.12.2014, 14:54
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/12/07/fft104mm3326640.jpg?d=7.12.2014%2014:52:57
Konya'da hava durumu

PortoDeGalinhas
07.12.2014, 14:56
Beşiktaşla deplasmanda oynadığımız son 7 süperlig maçında 1 mağlubiyetimiz var, o da geçen sene ki rezalet kadro ile.

Caglar TS
07.12.2014, 14:59
ARKADAŞLAR BİR KNU BAŞLIĞI AÇTIM akyazıdaki locaları kimler alır diye ben 2 zengin yazdım hadi bakalım konu başlığına tıklayarak 122 locayı satabilicezmi ?

bordomavi1
07.12.2014, 14:59
https://twitter.com/OptaCan/status/541557535665160192

https://twitter.com/OptaCan/status/541576370912894976

toksoy61
07.12.2014, 15:08
tek korkum Cardozo nun deplasman karnesi. Normal olarak deplasmanda atak oynamıyoruz, oyunu rakip sahaya yığmıyoruz. o yüzden de Cardozo pek etkili olamıyor. bu maçta da aynısı olacak gibi.

forvette yatabare ile başlanabilir mi acaba? eğer skor berabere yada mağlup isek cardozo yu son 30 dakika oyuna alıp oyunu da baskı altına alabiliriz. çünkü bjk son dakikalarda oyundan düşüyor.

hyasin61
07.12.2014, 15:09
8tas'a gore daha rahat cıkacagız maca uzerınde baskıyı hıssedecek takım 8tas bız degıl.

Bud Spencer
07.12.2014, 15:11
8tas'a gore daha rahat cıkacagız maca uzerınde baskıyı hıssedecek takım 8tas bız degıl.

nasil olur renkdas, kesinlikle cok daha büyük baski bizim üzerimizde var. Vahid döneminde cok ama cok gereksiz puan kayiplari yasadik...telafisi olurmu olmazmi belli degil....kupa-sikecileri icin ise hic birsey kayip olmaz

ayrica constant'in 11de olmamasi cooook ama coook köötü bizim icin

Caglar TS
07.12.2014, 15:11
evet arkadaşlar maçın stresinden bir an olsun kurtulmak için bir konu başlığı açtım akyazıdaki locaları kimler alır diye konu başlığına tıklayarak sizde tanıdığınız ünlü zengin varsa yazabilirsiniz unutmayalım sırayla gidiyoruz en son haçkalı kardeşimiz 10-zafer kurşun dedi şu an loca sattık toplam loca 122 ?

hyasin61
07.12.2014, 15:12
Mehmet Demirkol : Beşiktaş ise ceza sahası içine düşen hemen her topta gol tehlikesi yaşıyor. Bu denge, Trabzonspor'u maçın favorisi yapar.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2014, 15:13
4 saatten az kaldı

Bursa kasımpaşa'yı beşledi.

Rize de Şifo gidici. İnşallah bizim maça da çıkar. Çünkü her hocası değişen takımın ilk maçı bize denk geliyor. Bu kadar tesadüf olmaz.

Bu akşam Trabzon'umuz kazansın, gerisi çorap söküğü gibi gelir.

hyasin61
07.12.2014, 15:13
Mehmet Demirkol : Trabzonspor neredeyse çocukluğumuzdaki 3 korner 1 penaltı kuralının da ötesine geçen bir tehlike yüzdesine sahip.

hyasin61
07.12.2014, 15:15
Su saat ıtıbarıyle 34057 bılet satılmıs

umitçebi
07.12.2014, 15:15
Bu sene 5 buyuk baya kapışacağa benziyor..

Şu Bursa gs ve bjk ıle en azından berabere kalsaydı..Hesaplar çok daha farklı olurdu..

Veysel
07.12.2014, 15:24
Bu sene 5 buyuk baya kapışacağa benziyor..

Şu Bursa gs ve bjk ıle en azından berabere kalsaydı..Hesaplar çok daha farklı olurdu..

5 Büyük kim ?

Antonio
07.12.2014, 15:25
bosingwa iyi motive olmuştur şayet chelsea günlerinden şöyle 30 dakika oynasın maçı rahat alırız.

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 15:25
Salih oynamalı bence Sosa yı kilitlemek adına

salih - atiba

medjani - sosa

hyasin61
07.12.2014, 15:27
Constant oynamaz ıse Medjanı oynar orada defansta belkalem-Avraam ıle kurulur

bordomavi1
07.12.2014, 15:28
Bu lig de önlem alınacak iki oyuncu var. Biri Snejder, diğeri Cardozo. Sosa falan önlem alınacak oyuncular değil.

serdaracıl
07.12.2014, 15:33
Kazanacağız

Eto'o
07.12.2014, 15:34
Totemimi yaptim
Maci bekliyorum
Kazanacagiz
2-1

Berke6198
Constant'ın ilk 11'de olmadığını kim açıkladı ki ?

umitçebi
5 Büyük kim ?

Bursaspor?

Arif Timurcioğlu
Costantın oynamayacağını kim söyledi?

Bera B.
07.12.2014, 15:35
İnşallah goller sonrası klasik tezahüratımızla inler Konya stadı.

Ooo orhan!
Hami!
Orhan!
Hami!

srmnlii
07.12.2014, 15:39
sol kanadında sağ kanat gibi işlemesi için constat sol bekde düşünebilir belkide yusuf.? zaten soluda sağ gibi otobana çevirdiğimiz zaman çok zalım takım oluruz çok..

murat
07.12.2014, 15:43
Yeneriz diyorum cunku. Gecmis senelere gore bizim takimda buyuk mac sendromu hep vardi ama bu kadroda oyle birsey yok. Tam tersi bjk de bu buyuk mac sendromu var. Elbette bu BJK nin sansi yok demek degildir.

Caglar TS
07.12.2014, 15:46
maç stresinden bir an olsun kurtulmak isteyenler akyazıdaki locaları kim satın alır konu başlığına geliversin

hyasin61
07.12.2014, 15:47
Bence beklentının tersı cıkar Constant oynar

Salih Edip
07.12.2014, 15:47
Costant konusunu çözüme kavustursun biri :) kim oynamayacagini soyledi

muratt
07.12.2014, 15:48
İnşallah goller sonrası klasik tezahüratımızla inler Konya stadı.

Ooo orhan!
Hami!
Orhan!
Hami!

Orhan Hami Hamdi
Artık neresiyle dinlediyse tezahüratı..
Sanki metin ali feyyaz anasını satayım...

Samet Yildirim
07.12.2014, 15:48
Constant kadroda var...Hoca oynatir mi oynatmaz mi görecegiz..

Hüseyin Başoğlu
07.12.2014, 15:50
Constant oynamayabilir. 3 maçtır aynı kadro galip geliyor. Hoca bozmak istemeyebilir.

Hangi yabancıyı kesicek ? Kesilen futbolcununda moralini bozmak istemeyebilir hoca.

Çok şanssız zamanda sakatlandı Constant.

F. Yıldırım
07.12.2014, 15:50
3 S 10 D kaldı

Hüseyin Başoğlu
07.12.2014, 15:51
Kocaeli/İzmitte nerede izliyim maçı tavsiyesi olan var mı ?
Belsada çok sığır oluyor çok gitmek istemiyorum oraya :)

Remzi
07.12.2014, 15:53

Trabzonlular derneğinde digiturk varsa orada izleyebilirsin.

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2014, 15:54
Yenilirsek çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağım,beraberlikte de dahil....

Kolpacı
07.12.2014, 15:54
Bursaspor?

Diger 3buyuk kim

hyasin61
07.12.2014, 15:55
O degıl de Belkalem mi takacak Medjanı mi ? :)

B.Yiğit
07.12.2014, 15:57
Tek soru costant oynayacak mi oynamayacak mi ?

Sefa bugun 11 baslayacak.

Medjani, costant oynarsa defans oynamazsa on libero cikacak.

hyasin61
07.12.2014, 15:58
Tek soru costant oynayacak mi oynamayacak mi ?

Sefa bugun 11 baslayacak.

Medjani, costant oynarsa defans oynamazsa on libero cikacak.

Aynen boyle olur

Derin Trabzon
07.12.2014, 16:01
Hazırlanın 3 saat kaldı hakeme sövmeye sinirden evde duvarı yumruklamaya 3 saat kaldı...

Bilâl ÇOBAN
07.12.2014, 16:02

lunasan kafe, sahil yolunda.

Mert Acar
07.12.2014, 16:02
ne zaman beklenti büyük olsa,çöküyoruz.inşallah bu sefer olacak !

bahadır2561
07.12.2014, 16:04
Kalede kova Tolga mi oyanayacak acaba

hyasin61
07.12.2014, 16:05

evet cenk goturulmedı

Derin Trabzon
07.12.2014, 16:06
ne zaman beklenti büyük olsa,çöküyoruz.inşallah bu sefer olacak !

Beni de bu beklenti korkutuyor

Derin Trabzon
07.12.2014, 16:07

Bizden giden kıymete biner, panter kesilmesin tolga

Terzioğlu
07.12.2014, 16:07
Diger 3buyuk kim
Akhisar, Hatayspor ve Sanliurfaspor

Derin Trabzon
07.12.2014, 16:08
Akhisar, Hatayspor ve Sanliurfaspor

Siirt köy hizmetleri, çemiş kezek , çukur çayır sporu da hafife alma

ffırtına
07.12.2014, 16:09
-----------------Fatih----------------------
--Bosingwa---Medjani--Belkalem--Musa--
-------------Constant-------Özer-----------
--Sefa-------------Ekici----------Yusuf-----
----------------Cardozo---------------------

Yüzde 90 ihtimalle bu kadroyla çıkarız ..

bahadır2561
07.12.2014, 16:11
evet cenk goturulmedı

Iyi oldu bu bol bol şut cekmeliyiz ayrica yan toplarda da eksikligi cok fazla Ersun hoca gerekeni soylemistir zaten

Bizden giden kıymete biner, panter kesilmesin tolga

Yok yok ondan bisey olmaz

CEMEFKER
07.12.2014, 16:11
Constant oynamayacaksa kadro şöyle olmalı....4-1-4-1 (Constantın yerine Medjani, Medjani'nin yerine Papa)

========Fatih=======

Bosi==Belkalem==Papa==Musa

========Medjani========

Sefa==Ekici=====Özer==Yusuf

========Cardozo========

Bu da kemik bir kadro.....

Cihad Varlı
07.12.2014, 16:12
Hoca Constant ile başlamayacak. Gençler kadrosunu bozmayacak hoca.

Muhammed KOÇ
07.12.2014, 16:12

Ya constant sakat değilse çıkalım gitsin şöyle ya. yemişim salihi medyaninin ön libero luğunu. Kadro budur.

Arif Timurcioğlu
07.12.2014, 16:14
Hoca Constant ile başlamayacak. Gençler kadrosunu bozmayacak hoca.Nerden biliyosun?

Cihad Varlı
07.12.2014, 16:15
Nerden biliyosun?

Sadece tahmin.

srmnlii
07.12.2014, 16:16
vurduğun gol olsun Trabzonsporum..

fadigaTS
Liseyi izmitte okudum.Belsa deyince aklıma internet kafeler geliyor :)

alfadog61
Bugun banko oynayacak oyuncular Fatih, Bosingwa, Belkalem, Medjani, Musa, Ozer, Ekici, Sefa Yusuf, Cardozo. Geriye kalan 1 kisilik yere Contstant, Papa ikisilisinden biri girer. Yani bence tek soru isareti hoca Constanti oynatip hucum mi oynayacak yada Papayi stopere cekip Medjaniyi ortaya cekerek biraz daha kontrollu mi cikacak

Kolpacı
Siirt köy hizmetleri, çemiş kezek , çukur çayır sporu da hafife alma

Cemis kezekten de umitliyim , tunceli elemelerinde finalde pulmuru ezdi gecti , bu haftada dunya kupasinda nankatsuyla oynuyolar

Courage
07.12.2014, 16:19
Constant sakinliği ,oyun görüşü ve en önemlisi ''ismiyle'' bu maçı kaldırır. Hatta savurur atar!

Ercan DEMİRCİ
07.12.2014, 16:21
Constant bu maçlarda oynamayacaksa hiç oynamasın.

muratt
07.12.2014, 16:24

Constant yoksa Sefa yerine Waris, Constant yerine Salih.

Derin Trabzon
07.12.2014, 16:26
Maç saatine kadar 40 bini bulacak diyorlar, bunların hepsi kargalar mı?

Olimpiyatta olsaydı iyiydi, birde seyirci baskısı çıktı başımıza.

yorumsuz6117
Bu maçta Constant'ı oynatmamak büyük hata olur..

Caglar TS
kaleci ibrahim olmalı fatih hiç güven vermiyor

B.Yiğit
Costant 3 gun sonra ki metalist macina bile yetisebilir deniyordu. 15 gun oldu

Arda Yavuz
07.12.2014, 16:27
Constant-Ekici-Ozer top bizdeyken harika olur ama on liberosuz besiktasa karsi buyuk sikinti yasariz

maxim
07.12.2014, 16:27
Ankara'da birlikte izlenecek bir mekan yok mu?

Ankaradaki arkadaşlar nerede izleyeceksiniz?