PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

kyodou
05.12.2014, 09:25
Constanti oynatmaz bence
Oynayacak durumdaysa banko oynatır.

Gümüshane
05.12.2014, 09:25
Bu mac kesin bizim..süphe bile duymuyorum.. sizde neden bu karamsarlik var anlamadim--bjk nin gazi biter bu macla beraber

Furkan Dündar
05.12.2014, 09:41
---------------------Fatih---------------------
Bosingwa---Belkalem---Medjani----Musa--

---------------------Constant----------------

Sefa-------Özer------------Ekici-----Yusuf--

------------------Cardozo-------------------

Musa Bosingwa kadar ileri çıkmaz.... Ortadaki Türk 4 lüsü de defans a ve prese extra yardım eder

Bu takım perişan eder bjk'yi
Bjk ciddi anlamda cok havalanmış
Bize yok 3 atacaklarmış yok bilmem ne bjk ye yenilmemek farz oldu

Ne yapalım edelim bu maçtan puan alalım ağızları susturalım

Aydın Danış
05.12.2014, 10:05
İpin ucunu kaçırdınız, biz real madrid değikiz 8jk de siirt köy hizmetleri değil.

Çok yüksekten uçmayın beraberlik iyi sonuçtur.

Gs maçında ilk 20 dakika mallar atamadı eğer atabilselerdi durum şuan çok vahim olurdu.

8jk %35
Berabere %45
TS %20

Atamadı evet atamadı atamamanın da atmanında sonuca etkisi oluyor sonuç odaklı düşünmeli bence 90 dakika gs maçındaki gibi değil tamammen gençler maçındaki gibi oyna bakalım neler oluyor bir düşünün?

TSercaN
05.12.2014, 10:05
Pasoligi avrupdan alabilme imkanim var mi acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oruç
05.12.2014, 10:08

Hakemler normal bir maç yönetsin değil puan almayı çok rahat kazanacağız Allah'ın izniyle. Sıkıntı yok.

Aydın Danış
05.12.2014, 10:09
Onu bunu geçin bu fotoğraf herşeyi anlatıyor adamlar depolama yapıyor kondisyon üst seviyede olucak biz bitmeyecez onlar bitecek

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/04/2a7fc0bd2b3a37cdcb2bebc957bb55dc.jpg

cakalkerem
05.12.2014, 10:10
biraz önce aşağıda mola verirken bir sürmeneli ile tanıştım...Tüm sülalesi Trabzonspor lu kendi şikebahçeliymiş....
Moralim bozuldu yukarı çıktım hemen

Aydın Danış
05.12.2014, 10:12
biraz önce aşağıda mola verirken bir sürmeneli ile tanıştım...Tüm sülalesi Trabzonspor lu kendi şikebahçeliymiş....
Moralim bozuldu yukarı çıktım hemen

İsmi ne bu arkadaşın :D nerden indin nereye çıkdın :)

TSercaN
05.12.2014, 10:13

Biz havalanmadik mi?
Yahu ne zaman ayaklarimiz yere saglam basacak?

Biz bu forumda (gb maci haric) ne zaman yukaekten uctuysak iste ozaman sonu husran olmustur. Azicik sukunet ya azicik sakin olalim. Varsin onlar atacaz kesecez desin, biz demeyelim ve olurda yenersek iste ozaman iatediginiz gibi kopun.

Aydın Danış
05.12.2014, 10:22
Bencede beklemekte fayda var gs maçında arkadaşımla dalga geçmek için bile son düdüğü bekledim ben :D

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 10:48
İçim rahat.İnşallah bir sorun yaşamayacağız.....

zafercalikoglu
05.12.2014, 10:50
umarım Kevin oynar,o oynarsa hersey daha iyi olacaktır.Allahın izniyle bu maçıda alıp çıkışımızı sürdüreceğiz....

Tayfun
05.12.2014, 10:57
Onu bunu geçin bu fotoğraf herşeyi anlatıyor adamlar depolama yapıyor kondisyon üst seviyede olucak biz bitmeyecez onlar bitecek

Constant tşörtü çıkartmış, pazar akşamı kobra geliyor mesajını alan almıştır :D

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 11:01
Bu tarz pozlar 3 maçtır çıkıyor ve kazanıyoruz....

Seri devam eder umarım....

Takımın maçı kazanması konusunda müthiş bir inancım var

Umarım hayal kırıklığı yaşamayız....

selcuk
05.12.2014, 11:09
4-2 alacagiz maci

Nazim Can
05.12.2014, 11:10
Constantin arkasindaki, Yusufun yanindaki arkadas tercüman mi? Musa eksik sirf bu photoda.

Berat Akçay
05.12.2014, 11:12
Beşiktaş maçını Taksim'de izleyeceğiz arkadaşlar. İstanbul'da olup ''ya bu maç tek izlenmez'' diyen olursa bekleriz :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919890542#post1919890542

S.ÖZKAN
05.12.2014, 11:23
Sakin olamakta fayda var ama inşallah kazanacağız.

Soner Albayrak
05.12.2014, 11:29
Rakip hızlı oynayıp tempo yapmaya çalışacaktır. Eğer rakibin direncini kırıp biraz da oyunu kontrollü tutarsak bulduğumuz duran toplardan gol veya goller atarak galip gelebiliriz.

Trabzon34
05.12.2014, 11:43
----------------Fatih---------------------
Bosingwa---Belkalem---Medjani----Musa--

----------------Constant----------------

Sefa-------Özer------------Ekici-----Yusuf--

------------------Cardozo-------------------

yukarıda da aynı kadro yazılmış.. bence de en iy ikadro bu.. waris - yatabare otursun bi bakalım..

Engin Koltuk
05.12.2014, 11:56
Umarım kazanırız.
Defanstaki ağır oyuncular, orta sahada kaptırılan toplar nedeniyle sıkıntı yaratabilir. Ancak rakibin defansında da büyük sıkıntı var. Böyle bakınca eşit görülebilir.
Her iki takım da formda ancak bizim takımımızdan Gençlerbirliği maçı gibi bir baskı beklememek lazım. Beraberlik çok kötü değil ama yenilirsek hedeften çok uzaklaşırız.

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2014, 12:03

Takımda uyum, arkadaşlık ve moral çok iyi durumda

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2014, 12:04
Yenersek Kartal'ın kanadı kırılır ve bayağı iddialı duruma geliriz.

Konstant oynarsa iyi olur.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 12:17
Bu kargaları 100. yıllarında zaman zaman iyi performans göstermelerine rağmen zorlamışlardı şampiyon olmaları için hakemler.

En büyük korkum bu yıl kıytırık süleyman seba sezonu olarak adlandırıldığından bu yıl şampiyonluk için kargalara öncelik tanınacağıdır.

Tek çekincem budur....

Murat 61
05.12.2014, 12:26
Şu ana kadar bilet satışları 22 bini geçmiş.

Anıl C
05.12.2014, 12:35
Bjk taraftari bu macta şov yapar
Hani bilmiyorum tarihimizde boyle onemli maclara son yillarda az ciktik
Futbolcular farkinda olmali bu macin
Cunku rakip bu sezonun en buyuk sampiyonluk adayi
Umarim kazaniriz

redbul
05.12.2014, 12:36
arkadaşlar bjk maçı cincon maçından daha zor geçecektir nedeni bk çok diri bir takım bence önemli olan ne yapıp edip ilk golü atmalıyız inşALLAH olmaz ama ilk golü biz yersek bjk nin gökhan kerim olcay gibi hızlı dikine giden adamları var zaten bjk de en çekindiğim adamlar bunlar ve demba ba bu adamlara önlem alır ilk golüde biz atarsak rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

redbul
05.12.2014, 12:44
aslında transfer formuna yazacaktım ama şimdi yoğunluk burda dır diye buraya yazıyoum a spor da şimdi zeki uzundurukan trabzonsporun devre arası tranferleri hakkında bilgiler verdi ne kadar doğrudur bilemem ama yinede yazayım istedim bu isimler akhisardan uğur demirok eskişehirden erkan zengin bursadan yumluya karşılık şener özbayraklı ve ismini açıklayamadığı bir gurbetçi oyuncu ile girşimlere başlanmış diye bilgiler verdi zeki uzundurukan.

Sibel
05.12.2014, 12:46
Salih cezalı mı?

Hakan Yeşilyurt
05.12.2014, 12:47
Arkadaslar kendi acimdan soyluyorum..daha dune kadar 8tasi yenecegimizi dusunuyordum.ama dun aksam Trabzondaki amcam istanbula geliyormus..maci beraber izleyelim diye haber etti..butun umutlarim kirildi..cunku onunla izledigim maclarda glibiyet yuzu gormedim..eger bu haftada oyle olursa amcamla butun iliskiyi koparacam..

redbul
05.12.2014, 12:48
Salih cezalı mı?

g.birliği maçında cezalıydı cezası bitti nitekim ün keçiören maçında ilk 11 deydi

Kolpacı
05.12.2014, 12:51
Arkadaslar kendi acimdan soyluyorum..daha dune kadar 8tasi yenecegimizi dusunuyordum.ama dun aksam Trabzondaki amcam istanbula geliyormus..maci beraber izleyelim diye haber etti..butun umutlarim kirildi..cunku onunla izledigim maclarda glibiyet yuzu gormedim..eger bu haftada oyle olursa amcamla butun iliskiyi koparacam..

izlemeseniz bi şekilde izah etseniz olmaz mı bu durumu , mesela ben de artık babamla ve kardeşimle maç izlemiyorum

Anıl C
05.12.2014, 12:52
aslında transfer formuna yazacaktım ama şimdi yoğunluk burda dır diye buraya yazıyoum a spor da şimdi zeki uzundurukan trabzonsporun devre arası tranferleri hakkında bilgiler verdi ne kadar doğrudur bilemem ama yinede yazayım istedim bu isimler akhisardan uğur demirok eskişehirden erkan zengin bursadan yumluya karşılık şener özbayraklı ve ismini açıklayamadığı bir gurbetçi oyuncu ile girşimlere başlanmış diye bilgiler verdi zeki uzundurukan.

Bu oyuncular geliyosa gidenlerde olmali devre arasinda. Kadro iyice şişer yoksa
Akbaş
Atik
Yavru
Yumlu
Güral
gibi
Serdar, Soner, Aykut icin de sene sonu biseyler yapilmali

akin0834
05.12.2014, 12:54
...........fatih ...................
bosi --- papa - belkalem - yusuf
-------constant - salih ---------
---sefa --- ekici - özer --
.......CARDOZO .....

ersun hoca kadroyu kesin böyle kuracak .. en zayıf bölgemiz ön libero ve sol bek .. zaten devre arasında yada sene sonunda bu takıma a kalite bir önlibero - bir sol bek ve yerli bir defans lazım (serdar aziz ) .

İlker Yazıcıoğlu

Hakan,Allah'ını seversen ne yap et amcanla izleme maçı.

Hakikaten bu maçta galip gelmemiz lazım....

Buradan herkese sesleniyorum...

Lütfen Trabzonspor'a skor anlamında uğursuz gelen faaliyetlerden kaçının bu maçlık.....

Anıl C

Hocam bence bahane uydur. Hastayim de. Istiyosan gelip seni dövelim. Hastaneye gidersin. Hem bahanen olmuş olur. Arka kapidan cikaririz seni

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 12:55
Hocam bence bahane uydur. Hastayim de. Istiyosan gelip seni dövelim. Hastaneye gidersin. Hem bahanen olmuş olur. Arka kapidan cikaririz seni

:)

TSercaN
05.12.2014, 12:57
Sagolun arkadaslar yardimci oldugunuz ve bilgi paylastiginiz icin :)

Sibel
05.12.2014, 12:58
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=W5Q4YKFT2R

Ya da
Fatih
Bosingwa Belkalem Medjani Constant
Salih
Sefa Mehmet Özer Yusuf
Cardozo

Fatih Özkan
05.12.2014, 12:58

Hakan nolur yapma kardeşim. Bu vakte kadar 50 tane mekân değiştirdim.
Sen de bi hal çaresini bul...

Anıl C
05.12.2014, 13:04
Performansimizin yani sira Hocamizin taktigi de çok çok önemli
Bjkyi karistirmali sahada

Serdar A
05.12.2014, 13:15
Bu maçta yeri garanti olan futbolcular :
Fatih - Bosingwa - Belkalem - Medjani - Mehmet - Özer - Sefa - Yusuf - Cardozo

Aslında Papadopoulos'un yeri de garanti gibi ama Constant'ın durumuna göre belki 5 yabancı engeline takılabilir.

11. futbolcu da ya Salih ya da Musa olur.

bariskaratas
05.12.2014, 13:19

Amcan Trabzonsporlu değil mi? Gerçeği Söyle.
Maçtan sonra buluşup beraber kutlarız de :)

Murat'
05.12.2014, 13:24
Beşiktaş taraftar desteğini arkasına alacak, o yüzden galibiyete yakın taraf onlar, beraberlik iyi sonuç olur.

Berke6198
05.12.2014, 13:26
Taraftar olarak bu maçta üzerimize düşen görevi yerine getirmemiz lazım.

Uğursuzluklardan kaçınıyoruz :p :)

Adem Akyüz'
05.12.2014, 13:29
Ne güldüm ama ya :D

Salih Edip
05.12.2014, 13:31
Aslinda sureceksin tarlalari yagmur da yagar ekin de cikar hic böyle korkular kalmaz :)

Serdar A
05.12.2014, 13:32
Oldu ki mucize gerçekleşti , Konya'da puan bıraktık , 1 ay daha ağzımı açmam, susarım...

Yiğit Gayretli
05.12.2014, 13:38
Hakem maksatlı olmazsa, Bosi Motta'yı attırır.

artvints
05.12.2014, 13:38
Hocanın 3 4 3 taktiğine uygun tek önlibero medjani.salih pek uygun degil o göreve.ayrıca ligde medjani önlibero oynarsa constanta yer kalmıyor.böyle olunca bu taktiği kullanmak doğru olmuyor pek.hocanın gs maçında kullandıgı 4 2 3 1 taktiğiyle devam etmesi gerekir.medjani nin stoper, salih ve constant ın da ikili olarak ortasahada oynaması en doğrusu.en büyük belirsizlik burda ama bu bölge belirsizlik kaldırmıyor.bir an önce karar vermesi lazım hocanın.yeni oyuncu alana kadar durum bu.

Ercan DEMİRCİ
05.12.2014, 13:39
İlk yarı gol yemeyelim kazanırız.

Kadir
05.12.2014, 13:39
ligde 1 mağlubiyetle en az yenilen takımız, 20 golle en çok gol atan takımız, Ersun hocanın gelişiyle kupada ki rotasyon maçını saymazsak müthiş form yakalamış hâldeyiz, bence onlar bizden korksun.

beratika
05.12.2014, 13:52
Forumda hekesin totemlere inandığını görünce ben :eek:

Hakan Yeşilyurt
05.12.2014, 13:53

Supersin renktas guldurdün..benim bi sekilde amcamla maci izlememem lazim.artik baktim bahanelerden olmuyor.

Uyku hapimi icirsem acaba

laudrup61
05.12.2014, 13:53
sefa cezalı mı?

Sibel
05.12.2014, 13:56
Forumda hekesin totemlere inandığını görünce ben :eek:

Mesela iki senedir benim izlemediğim hiçbir maçı alamadık:D

Hakan Yeşilyurt
05.12.2014, 13:58
Amcan Trabzonsporlu değil mi? Gerçeği Söyle.
Maçtan sonra buluşup beraber kutlarız de :)

Amcamda Trabzonsporlu..anlamadim ki..Sirf mac icin geliyor herhalde.cunku istanbulda yapacak isi yok.pazartesi donecek tekrar Trabzona..ugursuz oldugunu kendi de biliyor...bi caresini bulmam lazim..

Murat Keçeci
05.12.2014, 13:58
Zorlu bir maç bizi bekliyor kazanırsak zirvenin eteklerinden zirveye doğru çıkış başlatabileceğimiz bir maç 3 puan için maça çok iyi konsantre olmalıyız karşımızda hem etkili oyuncuları olan hem de gs ye göre daha dirençli ve daha takım görüntüsünde olan bir ekiple mücadele edeceğiz.

Rakibimiz maçlara hızlı giriş yapan demba ba,gökhan töre,olcay şahan ve son maçlarda bu üçlüye eklenen sosa ve kerim frei ile sonuca gitmeye çalışan bir takım özellikle gökhan töre,olcay ve kerim frei gibi hızlı oyunculara geniş alanda eksik bir şekilde yakalanmamalıyız belkalem,avraam ve medjani özellikle dikkatli olmalı.

demba ba pozisyon bilgisi iyi olan oyunu iyi okuyan ve son vuruşları iyi olan bir oyuncu poziyon verirsek değerlendirme ihtimali çok yüksek o yüzden maçta rakipten çok koşarak alanları çok iyi kapatmalıyız.Bunu başarıp soğuk kanlı olabilirsek maçın ilerleyen her dakikası bizim lehimize işler çünkü kaliteli bir takım olsada oyuncu yapısı inişli çıkışlı bir grafik çizen bir ekip oğuzhan olsun gökhan töre olsun demba ba olsun maçın belli bölümlerinde oyundan düşen oyuncular bu da takımın genelini etkileyen bir durum ortaya çıkarıyor.Biz sabırlı,soğukkanlı ve yüksek konsantrasyonla oynarsak bir adım öndeyiz.

Bir başka eksik yanları ise duran toplar bu konuda zayıflar fakat bizim bu konuda güçlü bir ekip olduğumuzu bildikleri için bu konuya daha ciddi bir şekilde hazırlanacaklardır ama bizim futbolcular duran toplarda oyunu iyi okursa her koşulda gol bulabilecek oyuncular.Ayrıca onlarda zaman zaman duran toplardan gol bulabilen bir ekip o yüzden ava giderken avlanma gibi bir durum olmaması için ciddiyetimiz yukarıda olmalı.

Gelelim bize dün oynanan maç bjk maçı için bir veri teşkil etmiyor.Grup maçlarının ilki olması nedeniyle telafisi mümkün olduğu için risk alarak rotasyonlu bir kadroyla çıkmak doğruydu.Hücum anlamında bu oyuncularla çıkacağımızı tahmin edebiliyordum o yüzden maçında bu şekilde geçeceğini de tahmin ettim çünkü rotasyonlu bir kadro olduğu için bir kaç oyuncunun başka mevkilerde oynaması waris,serdar gürler gibi oyuncuların bireysel olarak sonuca gidebilecek yeterlilikte olmamaları,merkezden hücumu besleyecek oyuncuların yetersiz olması ve yatabare ninde son bir aydır düşüşte olması nedeniyle duran top dışında gol bulmayı beklemiyordum o nedenle maçın skoru normal diyebilirim.

İdeal kadromuzda yine en önemli yük özer ve mehmet ekici ye düşüyor sahadakı futbolun kalitesini onlar belirleyecek bu oyunculara sağda bosingwanın tecrübesi,solda yusufun yüksek enerjisi,önde golü hisseden adam cardozonun arkadaşlarını rahatlatması ve cezayirlilerin hırsı bizi maçta öne çıkartacak durumlar.

Bu maçta sistem ve taktik den daha önemli olan şey koşu kalitemiz ve pas kalitemiz bu ikisi konusunda rakibe üstünlük sağladığımızda sonuç kendiliğinden gelecektir.Ekici,özer oynarsa constant bu oyunda kritik oyuncular.

gurkankyildiz
05.12.2014, 14:01
Nedense bu maçı kaybedeceğiz gibi hissediyorum renktaşlar. Şimdiden heyecandan duramıyorum işi gücü bıraktım :) Nedense yenileceğiz ve yine bir sezonu heba edecekmişiz gibi düşünüyorum. Gerçi galatasaray maçında da yeniliriz demiştim inşallah bu sefer de yanılırım.

Furkan Dündar
05.12.2014, 14:07
Hakemler normal bir maç yönetsin değil puan almayı çok rahat kazanacağız Allah'ın izniyle. Sıkıntı yok.

Eğer adam gibi oynarsak istersek yeneriz yoksa olmaz

Furkan Dündar
05.12.2014, 14:10
-----Fatih -----

Bosi---belkalem--papa---Musa

------------medjani------

Sefa---özer-----ekici----Yusuf

----------cardozo-------

Hocanın kadrosu

Hakan Yeşilyurt
05.12.2014, 14:11
Takim Trabzona döndümü.konya ya yolculuk ne zaman acaba

Furkan Dündar
Mesela iki senedir benim izlemediğim hiçbir maçı alamadık:D

Izlemediğim tüm maçları aldık

Bjk maçını izliyorum
Tehlikenin farkında mısınız ?

zafer6161
sefa cezalı mı?

evet :rolleyes:

Hakan Yeşilyurt
05.12.2014, 14:13
-----Fatih -----

----------cardozo-------

Hocanın kadrosu

Papa =medjani
Medjani = salih
Sefa = costant
Da olabilr..

f1bekir
05.12.2014, 14:13
-----Fatih -----

----------cardozo-------

Hocanın kadrosu

Constant olmadan büyük takımlarla baş edemeyiz bence...

f1bekir
05.12.2014, 14:14
Papa =medjani
Medjani = salih
Sefa = costant
Da olabilr..

Katılıyorum ve bence hoca da böyle çıkacak...

Mert Oğuzlu61
05.12.2014, 14:15

karantina talep ediyorum.

Çağatay_
05.12.2014, 14:19
Constant olmadan büyük takımlarla baş edemeyiz bence...

Constant çok önemli oyuncu. Oyunu dingin-sakin hale getirip takımı rahatlatıyor.

Attığı şaşırtıcı ters toplarla rakibi zor durumda bırakıyor.

Ama temposunu yükseltmeli ve maç alışkanlığı yakalamalı artık.

Tam düzeliyor tekrar sakatlanıyor, sakatlıktan dönüyor tempo kaybediyor vs vs ... Milan Lab'dan geçmiş bir oyuncu bu kadar fizik ve tempo problemi yaşamamalı.

Nihat Güneş
05.12.2014, 14:22
Salih in ne yapacagini kestirmek zor, gs macinda ucuz yirtti kirmizi yiyebilirdi...Oyuncu degisiklik planlarini da etkiliyor haliyle. Dolaysiyla Mediani yine ortada baslar Constant yedek...Ha Constant a saglam gaz verilebilirse bu adam defansin onunde bile oynar bence...Ah ulan yerli saglam bir stoperimiz olacakti ki :)

artvints
05.12.2014, 14:22
Constant çok önemli oyuncu. Oyunu dingin-sakin hale getirip takımı rahatlatıyor.

Attığı şaşırtıcı ters toplarla rakibi zor durumda bırakıyor.

Ama temposunu yükseltmeli ve maç alışkanlığı yakalamalı artık.

Tam düzeliyor tekrar sakatlanıyor, sakatlıktan dönüyor tempo kaybediyor vs vs ... Milan Lab'dan geçmiş bir oyuncu bu kadar fizik ve tempo problemi yaşamamalı.

darbe sakatlıkları yaşadı.yapacak bişey yok.topu alamayınca bileğe basan hayvanlar var ligimizde.

Çağatay_
05.12.2014, 14:27
darbe sakatlıkları yaşadı.yapacak bişey yok.topu alamayınca bileğe basan hayvanlar var ligimizde.

Darbe sakatlığı direkt olarak idmana bağlı değil evet, ama fizik olarak sıkıntın varsa darbe alınca sakatlanman daha olası.

Constant iyi maçlar çıkarmasına rağmen tam anlamıyla maç ritmini yakalayamadı.

Lig sert, sakar oyuncu çok, hepsine katılırım.

Ama bu ligde Alex senelerce 30 maçın üzerinde oynadı. Constant yetenekli ve güçlü de bana kalırsa. Ama biraz daha ciddi oynamalı ve işini ciddiye almalı.

Yaptığı katkıya ve futbolculuğuna lafım yok zaten :)

pReN@_61
05.12.2014, 14:29
Amcamda Trabzonsporlu..anlamadim ki..Sirf mac icin geliyor herhalde.cunku istanbulda yapacak isi yok.pazartesi donecek tekrar Trabzona..ugursuz oldugunu kendi de biliyor...bi caresini bulmam lazim..
Aynı durumu kuzenle yaşıyoduk. gs maçı için yine olacaktı ki şanssızlık kırıldı :)

Bence şanssızlığın kırılmasına tanıklık edeceksiniz ;)

Cihad Varlı
05.12.2014, 14:30
Constant bence de oynayacak. Cezalımız var mı?

Hami Demir
05.12.2014, 14:34
beşiktaş hava toplarında yan toplarda ve duran toplarda çok kötü biz ise aksıne çok iyiyiz.bulursak macın basında 1 duran topu çok iyi olur bence.beşiktaşı sadece ortadan demba ba ve gokhanı durdurarak basarılı oluruz.

kadroda bence -bosi-medjan-belkalem-musa-ozer-mehmet-constant-sefa-yusuf-cardozo

pReN@_61
05.12.2014, 14:36
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/12/05/fft104mm3321268.jpg?d=5.12.2014 00:43:42Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal tarafından Keçiörengücü ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı kadrosuna alınmayan ve Trabzon’da bırakılan bazı as oyuncuların antrenman pozları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bosingwa, Cardozo, Yusuf, Fatih, Papadopoulos gibi oyuncuların toplu olarak pazularını gösterirken çekilmiş fotoğrafları, ‘Beşiktaş maçı öncesi güç gösterisi’ yorumların yapılmasına neden oldu. Öte yandan Bordo- Mavililer pazar günü Konya’da Beşiktaş ile yapacakları maçın hazırlıkları için Ankara’da kampa girecek

cakalkerem
05.12.2014, 14:47
Son 20 dakikaya kdr dayanabilirsek aliriz maci

odyseuys
05.12.2014, 14:51
ben şöyle bir kadro bekliyorum,
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=11LAUAJHY6

Aydın Danış
05.12.2014, 14:55

Bütün camia senin amcanın keyfinemi kaldı şimdi :D bırakın yahu :D

Süleyman50
05.12.2014, 14:56
demba ba ve gökhan töre en tehlikeli oyuncuları onlara çok dikkat etmeli boş alan bırakmamalıyız, biz ise inşallah duran toplardan işi bitiririz...

Yiğit SARI
05.12.2014, 15:00
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/12/05/fft104mm3321268.jpg?d=5.12.2014 00:43:42Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal tarafından Keçiörengücü ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı kadrosuna alınmayan ve Trabzon’da bırakılan bazı as oyuncuların antrenman pozları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bosingwa, Cardozo, Yusuf, Fatih, Papadopoulos gibi oyuncuların toplu olarak pazularını gösterirken çekilmiş fotoğrafları, ‘Beşiktaş maçı öncesi güç gösterisi’ yorumların yapılmasına neden oldu. Öte yandan Bordo- Mavililer pazar günü Konya’da Beşiktaş ile yapacakları maçın hazırlıkları için Ankara’da kampa girecek

Takımdaki arkadaşlık ortamı beni bi hayli mutlu ediyor. Papa'ya bak yarabbim :D

Cihad Varlı
05.12.2014, 15:01
demba ba ve gökhan töre en tehlikeli oyuncuları onlara çok dikkat etmeli boş alan bırakmamalıyız, biz ise inşallah duran toplardan işi bitiririz...

Son iki hafta Sosa da inanılmaz etkili. Sosa, Ba, Töre. Üç oyuncuları var.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 15:02
Papa'nın sağındaki kim arkadaşlar?

Hazar_
05.12.2014, 15:03
ben şöyle bir kadro bekliyorum,
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=11LAUAJHY6

Bu kadronun bir Mehmet Topal'ı olması lazım. Yusuf ve Bosingwa çok ofansif bekler olur. Onlar çıkınca geri 2'liyi 3'lemesi gereken bir isim gerek. Fenerbahçe'de Caner ve Gökhan çıkınca bu işi Mehmet Topal yapıyor. Salih Dursun buna uygun biri mi bence değil.

Yiğit SARI
05.12.2014, 15:05
Papa'nın sağındaki kim arkadaşlar?

Deniz

Armağan Dere
05.12.2014, 15:05
4 haftadır Maçları izlemiyorum bir totem bu...
Bu hafta bozsam mı bilemedim..

Nazim Can
05.12.2014, 15:07
4 haftadır Maçları izlemiyorum bir totem bu...
Bu hafta bozsam mı bilemedim..

Aman totemi bozma nolur.)

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 15:09
Deniz

Sağolasın Yiğit....

artvints
05.12.2014, 15:09
Son iki hafta Sosa da inanılmaz etkili. Sosa, Ba, Töre. Üç oyuncuları var.

bizim eksik olduğumuz mevkiler solbek, önlibero ve kısmen stoper mevkisi. Rakibin en önemli üç oyuncusu bu mevkilere karşılık geliyor.ba, töre, sosa.

Beşiktaş duran toplarda zayıf ve oyunun sonlarında düşüyorlar.bizim en güçlü yanlarımız da maçı sonuna kadar kovalamamız ve duran toplar. Böyle bakınca çok gollü ve ilginç bir maç olacak gibi.

bariskaratas
05.12.2014, 15:18
kimi totemini tutacak kimi bozacak :)
bakalım kimin totemi daha güçlüymüş :D

Yiğit SARI
05.12.2014, 15:20
Sağolasın Yiğit....

Rica ederim abi

Yiğit Gayretli
05.12.2014, 15:24
bjk, gözünüzde büyüttüğünüz gibi bir takım değil... Etkili ve tempolu oyuncuları var ama baskıya cevap verebilecek yapıda değiller. Ayrıca çok çabuk çözülüyorlar. Öne geçtikleri maçlarda geri yaslandıkları an skor avantajını kaybediyorlar.

Bu maçın kilidi duran toplarla çözülür. Ekici gününde olursa sezonun en rahat galibiyetlerinden birini alırız...

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 15:27
Şöyle güzel bir üçlü tarife de bunlara yapacağız.....

Tayfun
05.12.2014, 15:27
Konu totemden açılmışken son haftalarda bizim maçlarda içime doğan oluyor, bu maçta da yenileceğimiz doğuyor içime. İşin ilginç yanı iddaa oynasam şu süreçte iyi para kaldırmıştım halbuki, bu kez içime doğan olmaz inşallah.

CEMEFKER
05.12.2014, 15:36

(foto yorum)

Bosi : Kaslarım da yok ki gösterim. Iııııhhh....(ama kocaman bir yüreğim var)

Deniz: ( tayland bokscusu) yiyeceksin oğlum yiyeceksin...::D

Yusuf: (sihirbaz) Ta ta ta tam...

Fatih: (bende burdayım) Eheh eheh eheh. E he he he he....

Constant: (fotoğrafı çekene ) böyle mi abi.....

Avraam: (çılgın) Bicepslerim...Nası....

........... : (goblin ) Nam nam nam ..paralarım , altınlarım....iksirlerim....

Oğuz B.
05.12.2014, 15:48
(foto yorum)

Bosi : Kaslarım da yok ki gösterim. Iııııhhh....(ama kocaman bir yüreğim var)

Deniz: ( tayland bokscusu) yiyeceksin oğlum yiyeceksin...::D

Yusuf: (sihirbaz) Ta ta ta tam...

Fatih: (bende burdayım) Eheh eheh eheh. E he he he he....

Constant: (fotoğrafı çekene ) böyle mi abi.....

Avraam: (çılgın) Bicepslerim...Nası....

........... : (goblin ) Nam nam nam ..paralarım , altınlarım....iksirlerim....

Fotonun tamamı burada. Kral'ı kesmiş lavuk muhabir.

calavera
05.12.2014, 15:54
Bu kadronun bir Mehmet Topal'ı olması lazım. Yusuf ve Bosingwa çok ofansif bekler olur. Onlar çıkınca geri 2'liyi 3'lemesi gereken bir isim gerek. Fenerbahçe'de Caner ve Gökhan çıkınca bu işi Mehmet Topal yapıyor. Salih Dursun buna uygun biri mi bence değil.

Medjani bu is icin bicilmis kaftan iste

Yasin Altuntas
05.12.2014, 16:08
Medjani bu is icin bicilmis kaftan iste

Bencede Medjaniyi oyun gidisatina göre DM, ve Stoper arasi biri olarak kullanmamiz lazim. Orta sahada Özer-Mehmet ikilisi zaten kreatif isler yapiyor. Medjani bekler cikinca defansi ücleyip, top rakipdeyken direk baski yapsa ilk onbire cuk diye oturur.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Doğukan Uçan
05.12.2014, 16:15
dedemin emekli maaşını çekip 2 oynadım

Süleyman50
05.12.2014, 16:20
İnşallah pazar günü bu maçı kazanır ve zirveye ortak oluruz, haydi Trabzonsporum...

turgay_6161
05.12.2014, 16:22
Hayırlısıyla Bu İstanbul Takımınıda Yenersek İstanbulu Yakma Vakti Gelmiş Demektir :)

Sadettin_
05.12.2014, 16:30
Maci kazanirsak net sekilde sampiyonluk yarisinin icine giriyoruz . Ayrica son buyuk macimiz. Bunuda atlattik mi tmmdir

Aydın Danış
05.12.2014, 16:46

İşte bir adet hayırlı torun afferum sağa uşuğum :D

Kıvanç Çuvalcı
05.12.2014, 16:54
Sahsen beraberlik bekledigim bir mac,yenersek super olur ama berabere bitecekmis gibi hissediyorum, yenilirsek yikilirim.

Etem Güner
05.12.2014, 16:55
bjk-TRBZONSPOR maçında konyada satılan bilet sayısıhttps://onedrive.live.com/view.aspx?resid=3E0B61E6CDEFA1D!22399&app=Excel&authkey=!APsk2vcED6fpVkg

Anıl C
05.12.2014, 16:55

Sen ne diyosun ben böbregi sattim.
Suan diyaliz merkezinden yaziyorum.

KemalisTS
05.12.2014, 16:59
Alın şu maçı be

Sibel
05.12.2014, 17:00
Sahsen beraberlik bekledigim bir mac,yenersek super olur ama berabere bitecekmis gibi hissediyorum, yenilirsek yikilirim.

Yüksek ihtimal beraberlik.
Eğer ki son dakikada bir galibiyet golü bulursak ne âlâ.

kaan61
05.12.2014, 17:06
1- 0 , 1 - 1 , 2 - 1 , 2 - 2 , 2 - 3

dakikaları siz doldurun...

Sefa
05.12.2014, 17:12
Pektemek'in cezası ertelenmiş.. Ulan yavşaksınız, adisiniz, şerefsizsiniz.. Topunuzu gömeceğiz bekleyin..

Muhammet Hacısalihoğlu
05.12.2014, 17:15
Komiklikler ülkesi..

Pektemek oynasın oynamasın bizim için farketmez ama sizin bu adi tutumunuzun elbet bir gün hesabı sorulacak..

zx61
05.12.2014, 17:18
Pektemek'in cezası ertelenmiş.. Ulan yavşaksınız, adisiniz, şerefsizsiniz.. Topunuzu gömeceğiz bekleyin..

Yok artık! Hangi gerekçeyle vermisler bu kararı açıkca Trabzon maçında bjknin ihtiyacı var deselermiş..
Bu maç 40 bin kuşun baskısıyla bjkli kalkavan ve ekibi doğruyacak bizi..sonra 2 hafta konuşacaz ama olan olmuş olacak..

Yiğit Gayretli
05.12.2014, 17:21
Pektemek'in cezası ertelenmiş.

"Korkma, titre..." :)

mawro61
Bu vb kararlar ulkenin hangi seviyede ne tur bir memleket oldugunu gosteriyor.
Bir nijerya,banglades,ırakta bile boyle alenen dalavera cevrilmez.

İsmail Sezgin
rahat alırız :) tabi bunun şartı ilk 20-25 dakika gol yememekten geçiyor :)

Uğur Kalyoncu
05.12.2014, 17:23

Emre'ye 1 maç verilmesine ayar olmuştum bu haber tuzu biberi oldu..Bunlar katıksız .. çocuğu..

serdaracıl
05.12.2014, 17:25
Adi ve ikiyüzlüce bir tutum. Ama ne yaparlarsa yspsinlar kurtuluş yok bunlara.

Kolpacı
05.12.2014, 17:26
istanbul akımlarına sayısız maç kaybettik hakem hataları yüzünden ama hiçbir maçta kadromuz kağıt üstünde onlardan daha iyi değildi oyuncularımız herzamanki ciddiyetleini korurlarsa beşiktaşı da yeneriz , onlar da devam etsinler fatih atikli trabzon kadro analizlerine :D

fincher
05.12.2014, 17:29
Haftasonu Konyadayım,maça gideceğiz bikaç arkadaş.1-Şu Passolig olayı nasıl olacak?2-Deplasman tribünü olacak mı?Bilen varsa cevap verebilir mi?

Jetaime
05.12.2014, 17:29
https://pbs.twimg.com/media/B4Gbm9uCUAE6aDK.jpg

Bunun hakkında birşey yapmayı düşünüyormu acaba bmn ?

halil ibo
05.12.2014, 17:32
Ne kadar OÇ varsa Türkiye'deki futbolu yöneten kurulların başında.Yavru şikecilerinizi kim kurtaracak Mustafa Pektemek'mi ? Atadığınız Kalkavan mı ? Sen oyna Zekeriya sen oyna ! Yetmezse karı-koca ilişkisi yakıştırılan Yıldırım'lar da oynasın !

Biz TEK'iz oğlum yıllardır TEK'iz.Siz her zaman hepiniz,BİZ TEK ve YALNIZ,FIRTINALI DİYARLARDAKİ ULU ÇINARLAR GİBİ ...

İlkhan
05.12.2014, 17:33
Ne kadar oynarsak oynayalım, ne kadar savaşsak savaşalım bu maçın skorunu Mete Kalkavan belirleyecektir. Ee Beşiktaş maçına Mete Kalkavan neden atandı diye merak ediyor insan. Yapacağı hataları veya maçta hata olup olmayacağı bariz maçtan 2-3 gün önce bile anlaşılıyor. Umuyorum beni yanıltır ve adaletli davranır.

Maça gelirsek, G.Birliği maçındaki bu pres ve kazanma, azim hırsı oldukça bizi tutamaz kimse. Her neyse, Trabzonspor 3-2 gibi bir skorla galip gelecek. İlk gol BJK'den, 2. yarı fırtına esecek. (totem)

Adem Erdoğan
05.12.2014, 17:34
https://pbs.twimg.com/media/B4Gbm9uCUAE6aDK.jpg

Bunun hakkında birşey yapmayı düşünüyormu acaba bmn ?

Bizanslılar derken bjk'lileri kastetmiyor mu?

Aydın Danış
05.12.2014, 17:36
Biz TEK'iz oğlum yıllardır TEK'iz.Siz her zaman hepiniz,BİZ TEK ve YALNIZ,FIRTINALI DİYARLARDAKİ ULU ÇINARLAR GİBİ ...

Abi çok fena damardan girdin hele o sonu felaket duygulandırdı beni..

Aydın Danış
05.12.2014, 17:36
Pektemek'in cezası ertelenmiş.

"Korkma, titre..." :)

Diiik Oynaaa :alkış:

ersn.alparslan
05.12.2014, 17:41
bizim böyle cahil ve pısırık yöneticilerimiz olduğu sürece mustafanın cezasıda ertelenir 5 penaltıda çalınır. hala çıkıp şu orospu çocuklarına hadlerini bildirmemek için neyi bekliyorlar ? maçta kazığa oturduktan sonra mı konuşacaklar.

ozturk
05.12.2014, 17:41
Pfdk tahkim ist takımlarına çalışıyor

mackali_81
05.12.2014, 17:55
Boyle acik şike görmedim hadi uydurduk maçlar öncesi angutça bit uygulama da olsa kabul etmek zorunda kaldığmız bu erteleme uygulaması ligin kader maçlarından birinde uygulanıyor ise ŞİKEdir bunun adı. Şikenin küçük kardeşi BJK. Şampiyonluk sırası sende heralde!!!

Heisenberg
05.12.2014, 17:56
Pektemek'in oynamasıyla maçı kaybedeceğimizi düşünmüyorum ama hangi akla hizmet ceza erteliyorlar anlayamıyorum. Geçerli bir sebepten dolayı ertelemişlerse sebebi, bir de başka liglerde bu tarz erteleme olup olmadığını konusunda bilgisi olan var mı? Resmen dalga geçiyorlar. Bu kadar yüzsüzlük olmaz.

Nihat Güneş
Yedek adamlarindan korkacak halimiz yok , bunlar bekledigimiz hareketler...Kargalar icin kacinilmaz son yaklasiyor insallah :)

Mert Oğuzlu61
yönetim resmi siteden bir bildiri yayınlamalı, çocuk oyuncağı oldu bu durum ciddi ciddi istanbullular kollanıyor eğer sesimizi çıkarmazsak bunlar bjk maçında bizi doğramaya kalkacaklar.

kasti faul direk kırmızı kart ne tedbiri ne ertelemesi gerizekalı mı bunlar kimi kandırıyorlar ? bu ülkede o zaman bütün kırmızı kartlara itiraz edilir ve 2 maç 3 maç ceza alan adamların cezası 1 e düşer, adamlar bir tarafından element uyduruyor bizde izliyoruz bu pektemek maçta bize gol atarsa yönetim çıkıp ağlamasın, derhal açıklama yapılmalı sustukça üzerimize gelecekler.

Sibel
05.12.2014, 17:58
:)sadece gülüyorum.

Gurpas
05.12.2014, 18:03
Pektemek kimmiş koyar geçeriz bu kargalara. Bu maçı kazanmak farz oldu

Timur Öztürk
05.12.2014, 18:03
haber okunduğunda akla gelen ilk şey masa çok güçlü ...
saçmalıklar artık tebessüm oluşturuyor bende

halil ibo
05.12.2014, 18:04
Abi çok fena damardan girdin hele o sonu felaket duygulandırdı beni..

Kardeşim inanın şampiyonluklara şahitlik etmiş biri olarak,öncesi de var ama özellikle 3 Temmuz'dan sonra çok doluyuz.
İstiyorum ki geçen seneye kadar tribünleri dolduran genç kardeşlerimiz,minik taraftarlarımız (ki birisi de benim beraberliğe bile tahammülü olmayan 7 yaşındaki afacanım) kana kana şampiyonluklar yaşasınlar.

Fakat malum şike süreci ,verilmeyen -ertelenen cezalar,adam-takım kayırmalar ayyuka çıktı.
Şenol Hoca'nın dediği gibi susalım mı ? Susmasınlar ! Tüm namuslu kulüp yöneticileri T.D.'leri,hatta kaptanları ortak bildiri ile ceza almak uğruna,toplu şekilde ligden çekilmekte dahil; şerefsizlere-namussuzlara her türlü tehditte bulunsunlar.
Artık yeter deme zamanı geldi de,geçti...

farozlufatih61
05.12.2014, 18:04
Endişeye mahal yok bu kargaları elimizden kimse kurtaramaz ne tff,mhk nede mete kalkavan.....

Adem Akyüz'
05.12.2014, 18:07
Korku saldı hepsini iyice.. Daha da çok mutlu oluyorum, daha çok ümitleniyorum şu takımdan..

drose61
05.12.2014, 18:08
2 sene önce bjk-gs maçından önce gökhan zan'ın cezası ertelenmişti gs'de stoper yok diye, şimdi de pektemek ertelenmiş.

pektemek muhtemelen oyuna bile girmez ama mide bulandırıyor böyle işler.

ben bu kararın bizle ilgili olduğunu düşünmüyorum,emre'ye hayasızca 1 maç verdikten sonra ses kesmek için bu kararı aldılar.

ama şimdi de bizim sesimizin kesilmemesi lazım.

Mert Oğuzlu61
05.12.2014, 18:09
Yedek adamlarindan korkacak halimiz yok , bunlar bekledigimiz hareketler...Kargalar icin kacinilmaz son yaklasiyor insallah :)

mesele yedek olması değil mesele kırmızı kartın bu kulüplere karşı geçersiz kılınmaya çalışılması, bizim özer yapsa o hareketi 3 maç garantisi vardı adamlar kupa maçında doldurdu cezayı 2 maç bankodur kırmızı kartın zaten ertelemesi olur mu dünyada var mı bunun örneği kim getirdi bu kuralı çok önemli konudur üzerine gitmezsek yanarız.

şu dakkadan sonra kulüpler ciddi ciddi emre ve mustafa kararlarını emsal gösterip direk kırmızı kartı yok edebilirler, biz direk kırmızı görsek oyuncumuzu çarmıha gererler sesimizi çıkarmazsak üstümüze gelecekler tiyatroya döndü olay iyice, bjk resmen kollanıyor eyyamın haberidir bu !!!

Hakan Yeşilyurt
05.12.2014, 18:12
Çanakkale ve diğer illerimizde savaşarak şehit düşen Atalarımızın kanlarıyla kazanılan bu güzel ülkemin topraklarında... o....cocuklarıyla yaşamak zoruma gidiyor be..

jairzinho
05.12.2014, 18:15
bence tek ön libero mutlaka olmalı.buda salih dursun olur.kontraataklarda rakibi ilk karşılayan ve basan oyuncu önemli.hücum oynuyorsan.

keçiörengücü golünde rakip ara pasını atarken basan oyuncu yoktu.

ideal 11 şekilleniyor.
4-1-4-1
fatih

bosi-medjani-avraam-musa
---------salih--------------

sefa--costant-ekici---yusuf

-----------cardozo-----------

salihi çıkarıp costantı yerine koyup ekici-özer ikilisi yaratmak büyük risk olur.çok kontra yer takım.

Nihat Güneş
05.12.2014, 18:18
mesele yedek olması değil mesele kırmızı kartın bu kulüplere karşı geçersiz kılınmaya çalışılması, bizim özer yapsa o hareketi 3 maç garantisi vardı adamlar kupa maçında doldurdu cezayı 2 maç bankodur kırmızı kartın zaten ertelemesi olur mu dünyada var mı bunun örneği kim getirdi bu kuralı çok önemli konudur üzerine gitmezsek yanarız.

şu dakkadan sonra kulüpler ciddi ciddi emre ve mustafa kararlarını emsal gösterip direk kırmızı kartı yok edebilirler, biz direk kırmızı görsek oyuncumuzu çarmıha gererler sesimizi çıkarmazsak üstümüze gelecekler tiyatroya döndü olay iyice, bjk resmen kollanıyor eyyamın haberidir bu !!!
Yahu Mert kardesim benim dedigim su ; yeni bir seymis gibi heyecana gerek yok ki malumun ilani bu ...Yillardir kollaniyorlar zaten.

Ha 90.dakikaya 1 0 onde gireriz Pektemek girer oyuna gol atar bunun da olma olasiligi var yani ...Ama bizim galibiyetlerimizin buyusu bu zaten .yendi mi bunlarin topunu yenmis oluyoruz...Insallah da oyle olacak pazar gunu...Hem kargalari hem gs yi hem fb yi hem tff yi bunlarin alayini yenmis olacagiz insallah.

Muhammed Ayaz
05.12.2014, 18:19
eğer bu maçı kazanırsak ki buna inanıyoruz taraftar olarak alllaaaah derim allaaah :)

jairzinho
05.12.2014, 18:19
muhtemelen costant ı riske etmeyecek yanal

-----------------fatih-------------

bosi--belkelam-avraam--musa

-----------medjani------------

sefa--ekici--özer---------yusuf

----------cardozo------------

11 ile çıkacak yanal

Uğur Kalyoncu
05.12.2014, 18:22
Mustafa belki oyuna dahi girmeyecek ama mevzu Mustafa değil..Emre küfür edip sadece 1 maç ceza alıyor Mustafa adamın futbol hayatını bitirecek ölçüde ciddi bir hareket yapıp 2 maç ceza alıyor o da erteleniyor bu nasıl karaktersizliktir bu nasıl ahlak yoksunluğu şerefsizliktir...

Fenerbahçe kiraladığı oyuncuları kendine karşı oynatmaz tek oynamasına izin verdiği oyuncu da maçın başında kendi kalesine asist yapar biz de kiraladığımız topçu bize gol attı diye şampiyonluğu kaybederiz...Pazartesi maçı oynamışken diğer maçı Cumaya veren Mahmut ÖZGENER de benim gözümde Şerefsizdir..Yine eskiye döndün ama Türkiye de her alanda karaktersiz Şeref yoksunu insanlar var..Bu insanlara prim verenlerde en az onlar kadar karaktersiz..

Maça gelirsek ilk 60 dk kontrollü oyun oynayarak son yarım saat darbeyi vurmalıyız..Allah'ın izniyle alacağımıza düşünüyorum..

zivaa
05.12.2014, 18:22
Zar zor 2-1 kazanırız. Dört beş tane net fırsatı değerlendiremeyip farkı kaçırdığımız için maç sonunda buruk bir sevinç yaşarız.

Mert Oğuzlu61
05.12.2014, 18:26
bu ülkeyle ilgili bir şeyler yazıp yazıp siliyorum bjk maçı öncesi grileşmek istemiyorum sinirlendim çıkıyorum ben Allah belasını versin bunların pislikler, şerefi namusu ertelenmiş istanbul çocukları !!!

Kadir Yeter
05.12.2014, 18:32
Bizim stadın(şu an) bütün ışıkları yanıyor... birşey anlayamadım... bir hazırlık mı, var?

kadiryeter

bordomaviask
05.12.2014, 18:33
Nedense içimde maçı fahiş bir hakem hatası yüzünden kaybedeceğiz hissi var. Hakeme dair güvencim sıfır umarım yanılırım. Eğer böyle bişey olursa direk lig tv yi iptal ederim. Gerçi olan olduktan sonra bunun hiç bir anlamı olmaz ya orası da ayrı mesele.

Eto'o
05.12.2014, 18:36
Bjk 1.90€
Beraberlik 3 €
Trabzonspor 3.20 €
Bahisciler sicze ne olur

Mustafa YILMAZ
05.12.2014, 18:47
tiyatro devam ediyor yalandan yere oynuyoruz şu ligte aslında azeri kardeşlerimizin ligine falan kayıt yaptırsak şu kirli, yüreği beş para etmezlerin liginde oynamasak daha iyi olur böyle bir şey mümkün müdür acaba

umitçebi
05.12.2014, 18:57
Şampiyon olmak istiyorsak PFDK MHK TFF bunların hepsine karşı dik durmalı ve moral bozmadan kenetlenerek hedefe koşmalıyız..

Tüm şikelere ragmen jaja eskışehır maçında o pası verse yınede şampıyonduk mesela..

BJK nin kadrosundan zerrre ürkmüyorum..FB maçında nasıl oynadıklaırnı gördünüz..Karabük gibi zayıf bir takım karşısındaki oyunlarınıda gördünüz.

Biz GS maçındaki gibi korkmadan pas yaparak sürekli üzerlerine gidelim..Hakemde maçın skorunda direk etki edecek bariz bir hata yapmasın..Çünkü ikili mücadelerde mutlaka hep onlardan yana olacaktırda işte penaltı olmayan pozisyona penaltı ofsayttan gol olan pozisyona ofsayt vermeme veya bizim bariz penaltımızı vermeme gibi hatalar yapmazsa rahat alırız maçı..Demba ba dışında bizi zorlayacaklarını düşünmüyorum ki zaten onu belkalem ve medjanı kıtler..Orta saha coşkumuzla yıkarız..

Mustafa pektemek kararı gerçekten komedi,insanın içi acıyor ama bizdeki deniz yılmaz ayarında dahı olmayan bır futbolcu ıçın korkmanın bır anlamı yok..

umitçebi
05.12.2014, 19:01
Bide bu tiyatro var ne işimiz var çekilelim diyen arkadaşlara..

Biz TRABZONSPORUZ ya İNATÇIYIZ YILMAYIZ..TIYATRONUN kralının oldugu o 9 senede 6 şampıyonluk 3 ıkıncılık almadık mı? Bunlar hep vardı ki zaten..Yılmayacaz saldıracaz..Dükkanı kapatıp gitmemiz onları başarılı kılmazmı..Hedeflerıne ulaştırmaz mı

Bakın gs maçında ıkılı mucadelelerde gs ye olan avantajı geçtım barız kırmızı penaltıyı vermedı ona ragmen aldık..Maaleesefe hep bu şekılde yıkılmadan hakeme kafa yormadan bozulmadan almalıyız...Çünkü hakemın tek atımlık kurşunu var bır kere barız penaltını vermez sonra paşa paşa verecek..Bır kere kırmızını vermez hadı yıne vermedı uçuncude seve seve verecek..Bu yüzden vazgeçmek kelimesi kitabında yazmayan ınsanların kurdugu bu takımın taraftarları olarak VAZGEÇEMEYIZ..Gerekirse herkesi YENECEZ ve ŞAMPIYON O-L-A-C-A-Ğ-I-Z!!!

memozcan
05.12.2014, 19:04
cezanın bir yıl ertelenmesi ne demek yav.. adam askere mi gidecek bir sene?

uemit
05.12.2014, 19:05

Biz TRABZONSPORUZ ya İNATÇIYIZ YILMAYIZ..TIYATRONUN kralının oldugu o 9 senede 6 şampıyonluk 3 ıkıncılık almadık mı? Bunlar hep vardı ki zaten..Yılmayacaz saldıracaz..Dükkanı kapatıp gitmemiz onları başarılı kılmazmı..Hedeflerıne ulaştırmaz mı

Bakın gs maçında ıkılı mucadelelerde gs ye olan avantajı geçtım barız kırmızı penaltıyı vermedı ona ragmen aldık..Maaleesefe hep bu şekılde yıkılmadan hakeme kafa yormadan bozulmadan almalıyız...Çünkü hakemın tek atımlık kurşunu var bır kere barız penaltını vermez sonra paşa paşa verecek..Bır kere kırmızını vermez hadı yıne vermedı uçuncude seve seve verecek..Bu yüzden vazgeçmek kelimesi kitabında yazmayan ınsanların kurdugu bu takımın taraftarları olarak VAZGEÇEMEYIZ..Gerekirse herkesi YENECEZ ve ŞAMPIYON O-L-A-C-A-Ğ-I-Z!!!

ki ozamanlar daha cok hakem hatalari vardi oyunlar daha coktu ve arada yine cok ucurum vardi ama kadroumuz iyidi!! bu senaryou yikmamiz tek yolu tas gibi oynamak!!!!

B.Yiğit
05.12.2014, 19:06
Pektemek karari zihniyetin hala ayni oldugunu gosteriyor. Hakemlerle yine onumuzu kesmeye calisacaklar. Gs macindada oyle olmadi mi. Genclerbirligi macinda net penaltimiz verildi mi.

MİSSE_MİSSE
05.12.2014, 19:09
İşte bir adet hayırlı torun afferum sağa uşuğum :D

Hahaaaha

Etem Güner
05.12.2014, 19:11
2009-2010 yılı Bursaspor -Trabzonspor maçı sercan yıldırımın cezası o gece kaldırılıyor, Sercan bir buçuk metre ofsaytla bize gol atıyor ve Trabzonspor 2-1 mağlup olmuştu kahpe bizans aynı kahpeliğe devam ediyor

Paksoy
05.12.2014, 19:13
Pazar günü maça ısparta'dan gideceğim gitmek isteyen ve dönüş için yazabilir ..

Eto'o
05.12.2014, 19:16
Evi arabayi satin besiktasa basin iyi oynasak bile hakem birakmaz
Baktiki bjk atamiyor uyduruk penalti calar atar
Sonra iki gun onu konusurlar gecer gider
Alistik

Koray
05.12.2014, 19:19
Fikret Orman aglamasinin meyvesini toplamaya basladi.

İlkhan
05.12.2014, 19:20
Herkes alıştı valla hep aynı senaryolar yazılıp çiziliyor. Ki maç günü de bunu tekrar ispatlayacağız.

Bu sisteme dur demek için birlik olmak şart. Trabzonspor'un büyük görülmemesinin sebebi de bu işte. Kamuoyu yok bizde. Trabzon medyası takıma sallar, fanatik-fotomaç zaten İst. United yanlısı. İşte bir kamuoyu kurarsak o zaman gücümüzü göstermiş olacağız. Yoksa bu şekilde 20 yıl sonra da aynı şeyler yazılıp çizilecek.

Mustafa YILMAZ
05.12.2014, 19:23

hocam saygı duyarım haklısın ama o şampiyonluklarda böyle değildi ortam hatta ilk şampiyonluğumuzda bir ist. yazarı Trabzon şampiyon olsun anadoludan şampiyon çıksın yazmış daha sonra şampiyon oluna biz ertesi sene keşke yazmasaydım Trabzon şampiyon olmasaydı gelirlerimiz düştü diye yazmış.. yani o zaman onlarda farkında değildi bunun ve pasta çok küçüktü şimdi çok büyük bir rant var burda 96-2005-2011 3 senemizi çaldılar ne yapabildik ? neyi değiştirebildik ? özellikle 3 temmuzdan sonra mahkeme kararı ile tescilledik emek hırsızlığını ne oldu hala göstere göstere devam ediyorlar ve devam edecekler buna radikal bir çözüm şart ya ligten çekilirsin yada şuan ki iktidara hatta muhalefete tokat atarsın ama biz %70 oy veriyoruz kendi davamıza bile sahip çıkamıyoruz. endüstriyel futbol var artık ki kapitalizim gölgesini satamadığı ağacı kesermiş bunun altından böyle klavyeden yazarak kalkamayız radikal bir adım şart bu kaçmak değildir bir seçenektir.

sen istediğin kadar oyna eğer sermaye izin vermezse kazanamazsın şuan ki düzen bu ülkede.

bende diyorum bu takım bu sene şampiyon olur kendi takıma bakıyorum taş gibi rakip takımlara bakıyorum yıkarız bunları sonra birde ülkenin adaletine bakıyorum, bizden çaldıklarına bakıyorum. lanet olsun.

ne zaman kendi içimizde kavga yapmayı bırakır kendi gücümüzün farkına varırız o zaman bir şeyler değişir yoksa bu devranı sözle yıkamazsın

MİSSE_MİSSE
05.12.2014, 19:28
Ya rabbül alemin, sana sığındık senden yardım dileriz. Sen el basirsin şu şikecilerin oyunlarını en iyi görensin. Onların oyunlarını ters yüz et yarabbi. Mhk, federasyon, fifa, uefa, siyasal partiler her kim ki senin adaletini bozmaya çalışıyorsa hesabını ahirete bırakma yarabbi. Başta aziz topu, tüp kafalı, ampullü oklu bozkurtlu bilimum hırsızlara, şu gariban kullarının hakkı için yer yüzünü dar et yarabbi. Sana yürekten inandık, kalpten sığındık. cardozonun vurduğunu gol eyle, bosingwanın kulvarını yol eyle, ekicinin paslarını tam eyle, yusufun deparını bol eyle. Düzeni bozmamız için bize izin ver, güç ver Allahım. Amin.

Emirhan Makul
05.12.2014, 19:33
3-1 yenilgi net skor hakem akacak kimse tutamayacak goller musanın kanatından asistler gökhan, fatih topları görmeyecek bile tek golümüz özerden gelecek, onların gollerinin birini demba diğerlerini olcay şahan atacak. Hakem 1 kırmızı kart verecek bize birde aleyhimize penaltı çalacak.

calavera
05.12.2014, 19:37
Yalniz adamlar nasil tirstiysa bizden 5 puan ondeler daha 11.hafta, pekdemek in cezasini erteletmeye kasiyolar!

Birakin erteletsinler, Pekdemek kim ya, Ba filan olsa anlarim da...

DEEP BLUE
05.12.2014, 19:37
Ula Pektemek nedir ya... Alayı birden gelsin... Öyle de sokacaz, böyle de...

Soner Albayrak
05.12.2014, 19:39
3-1 yenilgi net skor hakem akacak kimse tutamayacak goller musanın kanatından asistler gökhan, fatih topları görmeyecek bile tek golümüz özerden gelecek, onların gollerinin birini demba diğerlerini olcay şahan atacak. Hakem 1 kırmızı kart verecek bize birde aleyhimize penaltı çalacak.

Bu senaryoların tuttuğu hiç oldu mu Emirhan?

Nihat Güneş
05.12.2014, 19:40
Ben tribunleri cok merak ediyorum bir bakmisiniz bizim taraftar stadi doldurmus , cogunlukta... Ne muthis bir sey olurdu var ya :) Ba filan sahaya cikiyor statt TRabzon sesleri o saskinliga paha bicilemez :)

Doğukan Uçan
05.12.2014, 19:44
hem 6s hem bjk maçlarına verdikleri hakeme bak tam komedi bunlar hep bize uygulanıyor

61li
05.12.2014, 19:49
Pektemek zaten oynayan oyuncu değil ki ertelense nolur ertelenmese ne olur

Anıl C
05.12.2014, 19:52
Ya rabbül alemin, sana sığındık senden yardım dileriz. Sen el basirsin şu şikecilerin oyunlarını en iyi görensin. Onların oyunlarını ters yüz et yarabbi. Mhk, federasyon, fifa, uefa, siyasal partiler her kim ki senin adaletini bozmaya çalışıyorsa hesabını ahirete bırakma yarabbi. Başta aziz topu, tüp kafalı, ampullü oklu bozkurtlu bilimum hırsızlara, şu gariban kullarının hakkı için yer yüzünü dar et yarabbi. Sana yürekten inandık, kalpten sığındık. cardozonun vurduğunu gol eyle, bosingwanın kulvarını yol eyle, ekicinin paslarını tam eyle, yusufun deparını bol eyle. Düzeni bozmamız için bize izin ver, güç ver Allahım. Amin.

Amin

Nazim Can
05.12.2014, 19:59
Bazilarimizda Pektemek olayini bekliyormuscasina baslamislar senaryo yazmaya, degil 1 tane pektemek 20 tane Demba ba larida osla orda onlari o stada gömecegiz, bosuna demedik, biz sahada güclü oldukca böyle kahpeliklere siginacaklar.

İlkhan
05.12.2014, 20:04
Bugün Pektemek'in cezası ertelenir, yarın ilk 11 oyuncusunun. Böyle saçmalık mı olur yahu? Müsemma göstermeyeceksin.

farozlufatih61
05.12.2014, 20:04
Bu düzeni güçlü olursan yıkarsın yoksa seyre dalıp iç çeker hayıflanırsın......
Şike süreci hırsızlardan ziyade bize zarar verdi hemde onarılması zor yaralar, acılar,enkazlar.
Dün sahada kazanıp masada verdiğimize ağıtlar yakmak yerine,aşşağılıklara meydanı bırakmasaydık o zamanki güçümüzü yukarı doğru sürdürseydik 70ler 80lerin Şampiyonluklarına ambargo koyan TRABZONSPOR'umuza kavuşacaktık....
Bugün 10/11 sezonunundan daha güçlü bir futbolcu ordusuna ve T.direktörüne sahibiz...
Bu sezon hiç kimse, hiçbir kurum ve kuruluş Şampiyonluğumuzu engelleyemez....
Elleri mahkum oturup bizi izlemeye devam edecekler ya sese yada siz anladınız orasını....
Bu hafta bu kargaları kimse kurtaramaz bizden.....

CEMEFKER
05.12.2014, 20:07
İş anarşiye giderse ateşi her yeri yakar her yeri...~~~

Gurbetçi_TS
05.12.2014, 20:09
o degilde, bjk taraftarida isyanda. adamlar bi kurtulamadik su pektemeden diye yorumlar yaziyorlar. ben rahatım bjk büyük maclarda nezaman favori gösterilse üclük oluyorlar, bi üc'de bunlara ataraz.

CEMEFKER
05.12.2014, 20:09
İş anarşiye giderse ateşi her yeri yakar her yeri...~~~
( bırakın...bırakın...biz daha ölmedik...o kadar da ölmedik..CMY:)))

CEMEFKER
05.12.2014, 20:11
Renkdaşlar oyunun kuralı bu...ancak yapacak daha çok iş var aslında....

Ben şimdi olası bi 10-11 ortamında Başkanın ve Albayrakların sert hamlelerini bekliyorum....

Kolay değil öyle....

Oruç
05.12.2014, 20:15
o degilde, bjk taraftarida isyanda. adamlar bi kurtulamadik su pektemeden diye yorumlar yaziyorlar. ben rahatım bjk büyük maclarda nezaman favori gösterilse üclük oluyorlar, bi üc'de bunlara ataraz.

Zamanınsa Bmn'de abartılan oyunculardan biri bizim boksör Aykut diğeri de Pektemek idi. Hey gidi. Birinden kazığı yedik, diğerinden kurtulduk neyse ki.

Anıl C
05.12.2014, 20:15
Iddia oranlarinda bjk baya bi favori gosterilmis. Iki takiminda iki kusur beklerdim

Anıl C
05.12.2014, 20:16
Ya bjk bu kadar iyiyse şb nasil yendi bunlari?

Nihat Güneş
05.12.2014, 20:18
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16755-7W4A7C3R.jpg

Evveet antreman fotomuz da geldi :) Kadro belli

...............Fatih.............

Bosi Belkalem Papa Musa

...........Mediani............

Sefa Ekici Ozer Yusuf

.............Cardozo ........

Oruç
05.12.2014, 20:18
#gururlanbesiktas. Tff yanında.

ts_ezer
05.12.2014, 20:21
pektemek olayı iyi oldu. ellerinden ne geliyorsa yapsınlar.
şampiyon olacaksan böyle olacaksın. yeterki takımımız inatla, yılmadan trabzon gibi oynasın.
hakemleri, federasyonu ve azizi alt etmek için onlar gibi pislik olamayacağımıza göre;
bu işin tek yolu pazar günkü maçta herkesi sahada yenmek.
dualarımız takımımızla olsun.
ama inanın artık bu iş sadece duaya kalmadı. şükürler olsun.

Gurbetçi_TS

iyi falan olduklari yok, tabelaya göre oran veriliyor iste. buda bizim ligin nekadar kötü bir lig oldugunu kanitliyor. bizde dahil suan kimse iyi oynamiyor. bizim sansimiz ersun hoca ile cikista olmamiz, takim yükseliste.

Anıl C
Yogun pres yapip oyunun kontrolunu onlara vermemeliyiz ğs macinda oldugu gibi

Anıl C
05.12.2014, 20:24

Bosi Belkalem Papa Musa

Sefa Ekici Ozer Yusuf

Ofansta ve defansta farkli varyasyonlarda olsakta özünde 3-6-1

İlkhan
05.12.2014, 20:26
Beşiktaşın şu haftaya kadar olan problemi tabiki de son yarım saatlik dilimdeki futbolcuların yorulması(maçtan kopması). Umuyorum yine aynı şekilde bu maçta da olur. Maç 0-0 giderse bu yarım saatlik dilimde bundan en iyi şekilde verim sağlarız. Haydi bakalım, hakemden korkum var onun haricinde Ba, Töre, Sosa'ya ağır pres yaparsak tamamdır bu iş.

Düzenleme: yorulması demişim, maçtan kopma durumu yapalım.

calavera
05.12.2014, 20:26
------------------Fatih------------------

-----------Aykut-----Belkalem------
-----------------Medjani---------------
--Bosingwa-------------------Constant-

--Sefa-------Ozer------Ekici------Yusuf---

----------------Cardozo----------------

Ne dersiniz?

Anıl C
05.12.2014, 20:30
Stoper ikilisi Belkalem~Medjani olup Constant muhakkak oynamali saglikli ise

Trabzonsporking
05.12.2014, 20:31
Yeneceğiz kargaları inşallah.tabi hakem engel olmazsa

h@msi61
05.12.2014, 20:32

hem de elini kolunu sallaya sallaya yendi... bjk cok abartildi, hicbir numaralari yok. Erciyes macinda 2 dakikada mac vermis takim. Her macin son 10 dakikasinda ceza sahasina hapsolan bir takim...

Kolay mac olacak insallah, cok kolay...

İlkhan
05.12.2014, 20:36
hem de elini kolunu sallaya sallaya yendi... bjk cok abartildi, hicbir numaralari yok. Erciyes macinda 2 dakikada mac vermis takim. Her macin son 10 dakikasinda ceza sahasina hapsolan bir takim...

Abi taraftar faktörü var. Konya Arena, TT arena gibi yani sesi içeri hapsediyor. Hele ki Beşiktaş taraftarı muazzam. Baskı kurabilirseler iş zor.

farozlufatih61
05.12.2014, 20:38

Bencede çok kolay olacak

CEMEFKER
05.12.2014, 20:42

Bosi Belkalem Papa Musa

Sefa Ekici Ozer Yusuf

Hocanın hakimiyetine bakın....

Molada boksörüne talimat veren antrenör gibi ....

" bak oğlum adam ters gard. rakibine göre sen de öyle....fark yok....öyleyse yüreğini koy ortaya..."

Fatih Birinci
05.12.2014, 20:42
TS logolu passolig kartlari gecersiz

melih61
05.12.2014, 20:43
Kadroyu yazıyorum. Fatih
bosingwa belkalem medjani musa
Constant
Sefa ekici özer yusuf
Cardozo

Arda Yavuz
05.12.2014, 20:48
Constant Ekici Ozer i ayni anda sahada gormek istiyorum.

Ama on liberosuz da sahaya cikilmasini da istemiyorum

Ozerin sag kanatta oynayip Sefayi kesmesini de istemiyorum.

Ne istedigimi bilmiyorum.Bu kadar kaliteli topcu bunyeye zarar.

Bu kadar kaliteli topcu getirmek yonetim hatasidir (Yonetim Istifa ) :D

h@msi61
05.12.2014, 20:48
Abi taraftar faktörü var. Konya Arena, TT arena gibi yani sesi içeri hapsediyor. Hele ki Beşiktaş taraftarı muazzam. Baskı kurabilirseler iş zor.

bjk bu sene deplasmanda daha etkili, tabi dedigin gibi duzgun bir stadlarinin olmayisi da bunda etkili. Ama cidden rezalet bir defanslari var, duran toplarda resmen agliyorlar, cok gol yediler oyle.. Ama Allah var uc elemanlari iyi, Gokhan-Olcay ve Demba Ba her an birseyler yapabilecek topcular. Yine de cok ustunuz gibi geliyor bana...

Mustafa Ayazoğlu
05.12.2014, 20:52
Ben tribunleri cok merak ediyorum bir bakmisiniz bizim taraftar stadi doldurmus , cogunlukta... Ne muthis bir sey olurdu var ya :) Ba filan sahaya cikiyor statt TRabzon sesleri o saskinliga paha bicilemez :)

25 bin beşiktaş

10 bin Trabzonspor

Mert'
05.12.2014, 20:54
Pektemekin cezası niye ertelendi ? Bunun mantıklı açıklaması varmı?

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 20:56
Maç bizimdir,rahat olun.....

Anıl C
05.12.2014, 20:57
...

Mert'
05.12.2014, 20:58
...

Şimdi öğrendim ceza olayını bu nasıl bir rezilliktir eminim sırf Emrenin 1 maça ses çıkarmasınlar diye yaptılar.

Kamil Çakmak
05.12.2014, 21:08
pazartesi günü öğlene doğru işe geç kalmak zorunda kalacağından müşterilerimden özür dilemem lazım.
Pazartesi sendromu bir mutluluk olacaktır,
göğsünü gere gere gezme günü. FOrmayıda üzerine giydinmi tamamdır.

CEMEFKER
05.12.2014, 21:10
Şaka bi yana pektemek olayınin asli ya da yasal dayanaği nedir...böyle keyfi uygulama ne zamandır var...biz mi bilmiyoruz...

Tamam adam Ariza olabilir ancak 80 de oyuna girip bir tane "kaza golü" atar/ attirirsa nolcak...

bjk dembaba dişinda orda bir tek cenki oynatir o da pektemek kadar taktik oyuncu değil...cenk " bulursa" atar..pektemek " oyalar arkadaki sosa, gökhan, Olcay, veli, atibaya attirir..

Sizce hangisi ? Tamek mi Cengo mu ?

hyasin61
05.12.2014, 21:18
Musa-Yusuf'lu sol kanat ıle Bosi-Sefa'lı sag kanatta ne hucumda sıkıntı yasarız ne de savunmada.Zaten ortadakı oyuncularımız buyuk tehdit olusturacak 8tasa.Ama bu sefer gobekten zıyade kanatlardan vuracagız gıbı gelıyor bana.

Kolpacı
05.12.2014, 21:25
Erciyes de duran toplarda ve kanatlarda iyi bi takım bunlara da bi golü duran toptan birini kanat ortasından son golü de kontradan atmışlar yani duran toplarda iyi olan her takım bunlara gol atar bakın erciyes üç tane atmış ayaklarımız sağlam bassın şansımız azami yaver gitsin çok güzel bi oyun nefes kesen bi tempoyla yeneriz bunları

Kadir
05.12.2014, 21:31
Pektemekin cezası niye ertelendi ? Bunun mantıklı açıklaması varmı?
i.nelik bunu gerektirdiğinden ertelenmiş olabilir.

ANIL
05.12.2014, 21:38
İlk dakiklarda yoğun bir pres yapacağımızı düşünmüyorum. Kaldıkı yapmamalıyız. Bjk cezayı kesebilir. Gs maçında olduğu gibi biraz geride başlayabilirz.

beratika
05.12.2014, 21:40
Hem hakem seçimi hem de şu pektemek olayı moralimi bozdu.İnşallah hakem faciası olmaz.Rastgele...

Kamil Çakmak
05.12.2014, 21:41
Şb li bi arkadaşım: İyiki Halilo zamanında yapmışız sizle maçı.
Bjk li arkadaşım: keşke hoca değişmeden önce yapsaymışız sizle. Hep bizi buluyo önce TS sonra Gs .:)

amour_61
05.12.2014, 21:47
Şampiyon olmak istiyorsak almamız gereken bir maç.

amour_61
05.12.2014, 21:50
Dormund maçını izliyorum adamlar bu sezon oyun olarakta sonuç olarakta çok kötüler , ligin son sırasındalar ama stat ful çekiyor

amour_61
05.12.2014, 21:51
ilkay attı dormund 1-0

carantinas
05.12.2014, 21:57
dortmund maçında tek bir koltuk bile yoktur oturabilecek

Uğur Kalyoncu
05.12.2014, 22:03
Erdoğan Arıkan adam adam..

PortoDeGalinhas
05.12.2014, 22:11
Şuan Konya stadında 50 tl'lik batı tribününde 200 kişilik yer kaldı. Doğu tribünü full. Kale arkaları yüzde 70 e yakın. Maç saatine kadar kale arkaları en az yüzde 90'a ulaşır. Sezonun atmosferi en güzel maçını oynayacağız, şimdiden sabırsızlanıyorum

trbzonsporlu
05.12.2014, 22:26
pektemekin cezası ertelense ne olur ertelenmese ne olur. zaten forma giyemiyor ki. forma giydiği maçlarda zaten bjk nin maçı kopardığı demba ba yı dinlendirmek istediği maçlar.

Yiğit SARI
05.12.2014, 22:30
Pektemek'in cezasının ertelenmesi komikmiş

Kazım Uzunboy
05.12.2014, 22:34
Ekici Gençlerbirliği maçında atılsaydı ceza ertelenir miydi acaba?

İşlerine geldiği gibi yönetmeye devam ediyorlar.

Soner Albayrak
05.12.2014, 22:38
Pektemek'in cezasının ertelenmesi komikmiş

taha küçük
05.12.2014, 22:44
Arkadaşlar constant oynayacak mi birde bizim taraftarlar maça alınacak mi?

Yiğit SARI
05.12.2014, 22:47

İstersen kullanabilirsin renktaş

Pektemek'in cezasının ertelenmesiyle alakalı çok enteresan cümlelerim var da burda yazılcak gibi değiller. Nedir lan bu şaka mı?

OĞUZHAN061
05.12.2014, 22:51
tahmini ne kadar taraftarımız olur

Soner Albayrak
05.12.2014, 22:51
İstersen kullanabilirsin renktaş

Eyvallah sağolasın :)

ozzy!
05.12.2014, 22:55
Orta sahamıza çok güveniyorum. Ve en kötü, kötü oynasak bile duran toptan gol bulacağımızı düşünüyorum. Önceki senelerde iyi topçularımız olsa da büyük maç topçularımız yoktu şimdi bakıyorum Cardozo, Constant, Ekici, Özer, Bosingwa, Medjani gibi iyi tecrübeli isimlerimiz var.

İnşallah yanılmam ve güzel bir galibiyet alırız.

Hakan Yeşilyurt
05.12.2014, 23:01
Benim merak ettigim demba ba sari kart cezalisi olsaydi onuda ertelermiydiler

muribbi
05.12.2014, 23:04
beyler. pektemek mektemek geçiniz bunları. GİDİCEZ GS YE UYGULADIĞIMIZ TARİFEYİ UYGULUYCAZ DÖNÜCEZ. PLAN BU. itirazı olan?

trbzonsporlu
05.12.2014, 23:18
TT Arenadaki GS maçından daha çok çekiniyordum. bir kere maçta çok sayıda bjk taraftarı olacaksa da inönüdeki taraftar gibi hakem ve rakip üzerinde baskı kuramazlar. defansları çok berbat. yan toplarda çok zayıflar ve zayıflıklarını ersan, veli gibi oyuncular rakibin formalarından çekerek örtbas etmek istiyorlar. biz bu takıma en az iki gol atarız.

Adem Akyüz'
05.12.2014, 23:19
Konu Pektemek'in cezasının ertelenmesi değil arkadaşlar. Konu böyle bir maç öncesi keyfi bir kararla bi oyuncunun rakibine dezavantaj sağlayacak şekilde affedilmdesidir.. Tamam, Pektemek zaten yedek oyuncusu da cezası ertelenen Ba olsaydı veya Sosa olsaydı yine geçin bu işleri diyebilecek miydik? Veya olaya tersinden bakalım; Gençlerbirliği maçında Mehmet Ekici veya Özer kırmızı kart görseydi, onları da cezası ertelenir miydi?

İsme takılıp büyük fotoğrafı gözden kaçırmamak lazım. Bu erteleme kararı tam anlamıyla bir rezilliktir..

outoftime
05.12.2014, 23:20
waris gördüğüm kadarıyla takımın en verimsiz yabancısı
aldığımız paraya satabilirsek başarıdır
yatabare keçiören maçında atamadığı 2 kafa golüyle beni çok şaşırttı
cardozonun yedeği olarak deniz yılmaza gün doğabilir
beşiktaş maçı zor takım geride bekleyip oynamalı bence yoksa dağılırız
ayaklarımız yere basmalı biraz beşiktaşa arkada yakalanırsak pahalıya patlar

outoftime
05.12.2014, 23:22
bosingwa,mehmet ekici,özer,yusuf,cardozo formda ama defansif orta saha sorunumuz devam ediyor
constantın yanında büyük ihtimal fatih oynayacak bence de doğru olur ama solbekte musa sıkıntı

Mert'
05.12.2014, 23:23
Constant yedek başlayacak galiba

Sadettin_
05.12.2014, 23:27
gs macındakı gibi bir kadro ıle cıksak guzel olur bence .
Özeri sağ kanada koyarız . Özer kanat oynayamaz diceksiniz haklısınız ama sıkıntı yok . orayı goturecek kişi zaten bosingwa .
Özer idare etsın bıraz yeter .
Yusuf zaten sol acık çıkar maça
Geride constant ve salih diyorum , ön tarafta yusuf ekici özer.
macın gidisatına gore salih yerıne fatıh atıkte olabılır

outoftime
05.12.2014, 23:28
constant oynamazsa fatih-özer ikilisi orta alanı kontrol edecek galiba

outoftime
05.12.2014, 23:29
salih iyi ama derbilerde 90 dakika oyunda kalabilecek gibi görünmüyor
fatih topu kullanabilen ve sakin oynayan bir oyuncu

outoftime
05.12.2014, 23:30
özeri çizgiye hapsetmek onun hızını boşa kullanması ya da kullanamaması demektir
orta alanda başarılı sadece geriye ve yana pas atarken dikkatli olmalı

Gurbetçi_TS
05.12.2014, 23:31
bjk' de eksik varmi. sakat yada cezali ?

outoftime
05.12.2014, 23:32
fatih
bosingwa
belkalem
medjani
musa
fatih
özer
sefa
ekici
yusuf
cardozo

outoftime
05.12.2014, 23:32
bjk' de eksik varmi. sakat yada cezali ?

sivok

Gurbetçi_TS
05.12.2014, 23:36
sivok

savunmalari zaten kötü, sivok'da yoksa tamamen evlere senlik. 3-2 aliriz maci.

Nihat Güneş
05.12.2014, 23:38
Taraftar hala Mediani yi ortada kabullenemedi :) Göruyorum ve artiriyorum. Mediani ligin en iyi defansif ortasahasidir :)

Bu macta da ortada baslayacak :)

http://youtu.be/i7TrmiudXDY

B.AKDEMİR
05.12.2014, 23:40
Besiktasa karsi en buyuk kozumuz duran toplar ve Ozer, Ekici ,Yusuf ve Bosingwa dörtlüsü olacak. Cardozo'nun bence bu macta da golü var.Kendimiz gibi oynayip rakibe basit pozisyonlar vermeyelim yeter

artvints
05.12.2014, 23:41
fatih
bosingwa
belkalem
medjani
musa
fatih
özer
sefa
ekici
yusuf
cardozo

takıma bir fatih yeter. gs maçının onbirini bekliyorum.bir sorun olursa da sefa girsin.fatihle falan ugrasmayalım.

canna52
05.12.2014, 23:43
metalist, gençler ve gs maçlarında çok koşarak, mücadele ederek rakibi bayıltmıştık ama bu maç öyle olmayacak.

bjk de mücadele olarak iyi bir takım ve bize cevap verebilecek durumdalar. o yüzden mücadelenin yanında topu koşturma, akıllı oynama gibi özellikler eklemeliyiz.

ayrıca gençler maçının ilk bölümünde yediğimiz ataklara çalışmalıyız. ortasahamız bazen çok kolay geçilebiliyor. buna çözüm bulmalıyız.

şu ana kadar oynadığımız en zor maç olacak. inşallah maçın başında basit bir gol yemeyiz

outoftime
05.12.2014, 23:43
trabzonspor artık bir takım oldu ve kimin oynadığı önemli değil bence
yusuf erdoğanla da uğraşmak istemiyordu taraftar ama şimdi cevabı aldı

taha küçük
05.12.2014, 23:44
Bjk nin yediği gollere baktimda ersan kadar berbat bir stoper yok neredeyse her golde hatası var bizim maçta da böyle oynasın en az 2-3 gol atarız.Ben constantin oynamasını çok istiyorum en azından ikinci yarı girse çok şey değiştirir.