PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Onur Akyüz
04.12.2014, 12:22
Musa oynarsa çok hücuma çıkmaz olur biter.

Yusuf zaten o bölgede ve geriye de destek veriyor. Constant da gerektiğinde sola hücum anlamında destek verir.

Nazim Can
04.12.2014, 12:23
harika bir kadro. defanstan oyun da kurabiliriz cok rahat bir sekilde. bana göre 8tas a karsi oynayabilecek en güzel kadro bu. en zayif halka musa gibi gözükse de yusuf ve constant o bölgeyi rahatlatirlar.

Bu kadroda ribaundlari alamazsak cok sikinti olur, geride cok acik veririz, hoca Medjaniyi onda oynatiyordu, hücumda o kadro cok is yapar ama geri dönüslerde hata yaparsak bedelini cok kötü öderiz, cok merak ediyorum cikacak kadroyu bugün:)

ffırtına
04.12.2014, 12:23
Bu maçta özellikle Bosingwa ve Constant'dan yüksek verim alacağımızı düşünüyorum .. Zaten bu ikisi gününde olursa rahat bir galibiyet alırız.

Adem Akyüz'
04.12.2014, 12:27
Sorun bu maça Mete Kalkavan in verilmesi değil aslında. Mete Kalkavan iyi bir hakem olabilir. Asıl sorun gs macimizin hakemi M.Ilker Coşkun a 1 hafta aradan sonra Bursa - Kasımpaşa maçı verilmesidir. Gs macinda yapılan hatanın üstü kız galip geldiğimiz için kapatılmaya çalışilmaktadir. Daha korkutucu olanı ise hakemlere" Trabzonspor aleyhine hata yapabilirsiniz, cezası sadece 2 maç tır mesajı verilmesidir.
Önemli bir detay bu. Gözden kaçmasın..

Murat KARAKURT
04.12.2014, 12:28
Prandelli'yi biz gönderdik. Şifo Mehmet'i de biz göndereceğiz. Şenol hoca yerinde kalsın...

İsmail Kartal ve Aziz'i de biz göndereceğiz abi :)

Oğuz B.
04.12.2014, 12:29
Cardozo, Yatabare, Waris, Ekici, Yusuf, Özer, Belkalem, Medjani, Sefa, Papa, Constant..

Hepsi bir arada olmaz ama; hangisi gol atsa şaşırırız?

Çok tehlikeli takımız. Uyum süreci de geride kaldı...

Artık onlar düşünsün.

trbzonsporlu
04.12.2014, 12:35
1-0 olsun bizim olsun ama tarihimizde en ağır yenilgilerimizi bize yaşatan bjk ye İnşallah Liverpool gibi gol olup yağarız.

artvints
04.12.2014, 12:38
Constantı gören bjk lilerin veli ve atibayı sorgulayacakları bir mac olur :)

yattarinho61
04.12.2014, 12:39
Ilk golü atan kazanir gibi bir mac olacak.. iki takimdan beklentiler yüksek oldugu icin güzel mac olmayacak bence..

Aydın Danış
04.12.2014, 12:39
Başkan patlamayalım da rakibi küçümseyip.. Derdim o :)

Küçümsencek rakip değil takım olmuşlar çok iyi ama gökhan töre'de abartılcak bir topçu değil genel kanıyla anlatılmak istenen bu sanırım :)

B.Yiğit
04.12.2014, 12:59
Sosa ve ba disinda normal 11le cikiyor. Bjk

61li
04.12.2014, 13:13
Forzabesiktasda bu sayfanın linkini paylasmis ezikler :D

Berke6198
04.12.2014, 13:19
Beşiktaş'ın kupa maçı için açıklanan ilk 11'ini gördüm şimdi.

Ligde ilk 11 sürdüğü çoğu oyuncuyu yine ilk 11 sürmüş Bilic.

Dip.Ing.Mag.
04.12.2014, 13:21
Fatih ---- Cenk - esit

Bosingwa ---- Serdar - Birisi dag birisi fare
Belkalem ---- Franco - Belkalem daha iyi
Medjani ---- Gülüm - acik ara Medjani
Köybasi ----- Musa - defansta Musa, ofansta Ismail daha iyi

Constant ------ Hutchison - Acik ara Constant

Sefa ------- Töre - Töre daha iyi
Özer ------- Veli - Özer daha iyi
M. Ekici ------ Sosa - Ekici daha dinamik daha teknik
Yusuf ----- K. Frei - Yusuf daha dinamik defansa da yardim ediyor

Cardozo - Demba Ba - Ba daha dinamik fakat firsatcilikta esitler

simdi bu analize göre yorumu sizlere birakiyorum...

B.Yiğit
04.12.2014, 13:26
Cardozo ve ba oyun stilleri tamamenn farkli.

Cardozo daha fantastik bi oyuncu. Ba dan jeneriklik gol cok cikmaz ama cardozo super oyun gorusu ve bitiriciligi var..

Adem Erdoğan
04.12.2014, 13:28
Skoru kaleciler belirleyecek gibi.

2 takımın da hücum gücü çok iyi.

special one
04.12.2014, 13:30
Beşiktaş'ın kupa maçı için açıklanan ilk 11'ini gördüm şimdi.

Ligde ilk 11 sürdüğü çoğu oyuncuyu yine ilk 11 sürmüş Bilic.

Serdar , oğuzhan ve ba kart sınırında sanırım...kartların bol olduğu bir maç olsun :)

Onur Akyüz
04.12.2014, 13:31
Tolga kupa maçında oynayacak sanırım.

Bizim maçta da oynar gibi geliyor bana.

artvints
04.12.2014, 13:33
Skoru kaleciler belirleyecek gibi.

2 takımın da hücum gücü çok iyi.

cenk in o boyla çıkıp yan top alması zor.çok başları ağırır yan toptan.gol yemeseler bile mental olarak yıpranırlar.bizimkiler de maşallah on direk arka direk, havadan yerden her türlü etki oluyoruz.boyle bir takımla oynamak zor.

Dip.Ing.Mag.
Cardozo ve ba oyun stilleri tamamenn farkli.

Cardozo daha fantastik bi oyuncu. Ba dan jeneriklik gol cok cikmaz ama cardozo super oyun gorusu ve bitiriciligi var..

Cardozo ba'da kesinlikle daha kaliteli tek dezavantaj yas.

yas derken 2 yas var aralarinda :)

sason
Valla kargaları izlemedim pek ama Cardozo sadece attığı goller ile değil benim gönlümde yaptığı press,kafayla indirdiği toplar, attığı araya veya uzun paslarla da taht kurdu.Böyle forvetimiz varken oyunu bizim sahaya yıkmaları çok zor olur.Ama aynı şey dem ba konusunda söylenirmi emin değilim.:)

Samet GÜVEN
04.12.2014, 13:43
Fatih ---- Cenk - esit

Bosingwa ---- Serdar - Birisi dag birisi fare
Belkalem ---- Franco - Belkalem daha iyi
Medjani ---- Gülüm - acik ara Medjani
Köybasi ----- Musa - defansta Musa, ofansta Ismail daha iyi

Constant ------ Hutchison - Acik ara Constant

Sefa ------- Töre - Töre daha iyi
Özer ------- Veli - Özer daha iyi
M. Ekici ------ Sosa - Ekici daha dinamik daha teknik
Yusuf ----- K. Frei - Yusuf daha dinamik defansa da yardim ediyor

Cardozo - Demba Ba - Ba daha dinamik fakat firsatcilikta esitler

simdi bu analize göre yorumu sizlere birakiyorum...

Yaptığın karşılaştırmalar da katılmadığım iki nokta var. Constant-Atiba karşılaştırması yapamayız. Atiba bizde medjani nin oynadığı önliberoda oynuyor. Eğer karşısında aynı mevkide constant olursa Atiba bariz bir şekilde üstün kalır. Ama Constant orda mı olacak ?

İkinci olarak da yine Veli-Özer kıyası da aynı. Veli çok defansif ve daha ziyada defans- orta saha arası bağlantı için var. Orta saha-ofans arası bağlantı Sosa da.

İsim-kalite olarak karşılaştırmaların doğru ama mevkisel bazda Veli de -Atiba da bizim o mevkide ki adamlarımızdan iyi. Kim bunlar Salih ve ya Medjani.

Yaşar
04.12.2014, 13:55
Herkes stoperde Belkalem- Medjani oynar diye bekliyor ama bence Avraam kesin oynar yanında da Belkalem oynar. Medjani , Constant in durumuna göre yedek başlayabilir.

ogeday6106
04.12.2014, 13:56
rahatım nedense , alıcaz maçı.

Dip.Ing.Mag.
04.12.2014, 14:08
Yaptığın karşılaştırmalar da katılmadığım iki nokta var. Constant-Atiba karşılaştırması yapamayız. Atiba bizde medjani nin oynadığı önliberoda oynuyor. Eğer karşısında aynı mevkide constant olursa Atiba bariz bir şekilde üstün kalır. Ama Constant orda mı olacak ?

İkinci olarak da yine Veli-Özer kıyası da aynı. Veli çok defansif ve daha ziyada defans- orta saha arası bağlantı için var. Orta saha-ofans arası bağlantı Sosa da.

İsim-kalite olarak karşılaştırmaların doğru ama mevkisel bazda Veli de -Atiba da bizim o mevkide ki adamlarımızdan iyi. Kim bunlar Salih ve ya Medjani.

aslinda haklisin fakat ben bu karsilasmaya cikabilecek ideal kadronun formasyonuna göre bu kiyaslamayi yaptim, ki yabanci kisitlamasi sebebiyle medjaninin stoper de oynaycagini düsünüyorum. hal böyle olunca da ortasaha da yani veli ve atiba nin mevkiilerinde özer ve constanti görmemiz olasi.

trbzonsporlu
04.12.2014, 14:10
Sosa ve ba disinda normal 11le cikiyor. Bjk

son lig maçında 11 oynayan cenk, ersan, sosa, töre, veli, atiba, ba olmak üzere 7 oyuncusunu oynatmıyor. son lig maçında oynayıp bugün oynayanlarda serdar, ismail, franco gibi boş adamlar.

Dip.Ing.Mag.
04.12.2014, 14:10
cenk in o boyla çıkıp yan top alması zor.çok başları ağırır yan toptan.gol yemeseler bile mental olarak yıpranırlar.bizimkiler de maşallah on direk arka direk, havadan yerden her türlü etki oluyoruz.boyle bir takımla oynamak zor.

aslinda bu macta sayet cenk oynarsa kalede yan top zaafindan cok iyi yararlanabiliriz. biz su an ligin acik ara yan toplarda en etkili takimiyiz.

artvints
04.12.2014, 14:12
aslinda haklisin fakat ben bu karsilasmaya cikabilecek ideal kadronun formasyonuna göre bu kiyaslamayi yaptim, ki yabanci kisitlamasi sebebiyle medjaninin stoper de oynaycagini düsünüyorum. hal böyle olunca da ortasaha da yani veli ve atiba nin mevkiilerinde özer ve constanti görmemiz olasi.

veli, salih

Atiba, constant

Sosa, ekici

Gökhan, özer

Olcay, yusuf

Demba ba, cardozo.

en uygun karşılaştırma bu bence.

Dip.Ing.Mag.
04.12.2014, 14:14
veli, salih

Atiba, constant

Sosa, ekici

Gökhan, özer

Olcay, yusuf

Demba ba, cardozo.

en uygun karşılaştırma bu bence.

son mac sol tarafta Kerim frei oynadi. onu baz aldim.

muratt
04.12.2014, 14:14
İki takımın da golcüleri çok iyi çok formda.
İki takımın da kalecileri hataya çok müsait hiç güven vermiyor.
İki takımın da defansın göbeği uyumusz ve çok hata yapıyor.

Sonuç: Ben evi arabayı satıp üst oynamaya gidiyorum :P

Sezgin Öztürk
04.12.2014, 14:16
son lig maçında 11 oynayan cenk, ersan, sosa, töre, veli, atiba, ba olmak üzere 7 oyuncusunu oynatmıyor. son lig maçında oynayıp bugün oynayanlarda serdar, ismail, franco gibi boş adamlar.
Sarıyer maçındaki kadrosuna bakacak olursak Kerim,Olcay,Oğuzhan,Motta,İsmail,Franco gibi birçok maçta as oynayan oynayan oyuncularla çıkmış...

'Enes'
04.12.2014, 14:17
Yusuf bu Serdar'ı madara eder :D

hyasin61
04.12.2014, 14:23
Serdar ve buyuk ıhtımalle solda oynayacak Ismaıl zor anlar yasar bu sefer kanatlardan vururuz.

calavera
04.12.2014, 14:23
---------------------------------------Fatih-----------------------------------

Bosi-------------------Belkalem-----------------Medjani---------------Musa

---------------------------Özer--------------------Constant--------------------

--------------Sefa---------------------Ekici--------------------Yusuf-----------

--------------------------------------No 7----------------------------------------

Su kadro cikarsa ve 8tasi yenersek korkun bu Ersun Hocadan, gözü karartmis demektir.

Bu kadro da tek soru Ozer - Constant gobekte yumusak kacar mi kacmaz mi?

Eger boyle oynarsak ortasahada direncsiz kalabiliriz. Sefa Yusuf ve Ekici nin cok saglma basmasi ve Ozer-Constant a yardim etmesi gerekir

sametaydin
04.12.2014, 14:27
Zor maç. Bjk hızlı kontra yapabilen bir takım. Oyun anlayışımız rakip takımın kontra ataklarına müsait. Ben bol gollü bir maç olacağını düşünüyorum. Geride eksik yakalanmazsak çok hata yapmazsak illaki gol atabiliriz diye düşünüyorum. Bence sezon sonuna kadarki en zor maçımız bu maç. 3 sonuca da açık.

'Enes'
04.12.2014, 14:29
Zor maç. Bjk hızlı kontra yapabilen bir takım. Oyun anlayışımız rakip takımın kontra ataklarına müsait. Ben bol gollü bir maç olacağını düşünüyorum. Geride eksik yakalanmazsak çok hata yapmazsak illaki gol atabiliriz diye düşünüyorum. Bence sezon sonuna kadarki en zor maçımız bu maç. 3 sonuca da açık.

İki takımda hızlı çıkıyor,iki takımda hücum oynuyor... Yalnız; bizim defans dörtlümüz beşiktaşın defans dörtlüsünden 3 gömlek üstün,böyle bir avantajımız var.

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2014, 14:30
Üç kişi gelecekler,bir anda gelecekler......

Ehrimen
04.12.2014, 14:32
Üç kişi gelecekler,bir anda gelecekler......

Duran topla geleceğiz, göstere göstere atacağız.

Courage
04.12.2014, 14:33
İsmail Kartal ve Aziz'i de biz göndereceğiz abi :)

Aziz'i kodese yolladığımız gün başarmış olacağız.

hacka61
04.12.2014, 14:34
Constant herkesin ilk onbirinde, bu adam iyileşti mi?
Ben Constantın tam hazır olmadığını ve ilk onbirde başlamayacağını düşünüyorum.
Ayrıca Beşiktaşın ofansı çok iyi, fakat defansın göbek ve kanatlarıda bi o kadar kötü. Önde ilk yarı boyunca sefa,yusuf,özer,ekici ve oscarlı sıkı bir presle oyun kurmalarına izin vermeden,mecburi şişirecekleri toplarıda (beşiktaş bekleri topu oyuna iyi sokamıyor) arkada toplayarak maçın geneline hakim olabiliriz. Bu sayede 30 dakika içinde 2 gol bulmamız içten bile değil.

'Enes'
04.12.2014, 14:34
Aziz'i kodese yolladığımız gün başarmış olacağız.

Onun kodese girmesinin bize faydası yok, çalınan kupamız, çalınan 50 milyon tl (yada dolar) ve giden oyuncularımız var.

hacka61
04.12.2014, 14:40
Bjk defansını pres manyağı yaparsak, ilk yarım saatte 2 gol bulacağımızı düşünüyorum. Onlardan çok koşuyoruz. Ersun hoca bu özelliğimizi bu maçda daha da artıracak ve presle nefes aldırmayacağız.

B.Yiğit
04.12.2014, 14:42
Genclerbirligine ilk yari yaptigimiz baskiyi yapalim.

Kurtulusu yok Bjk nin.

ffırtına
04.12.2014, 14:43
Gol yeriz ama yediğimizden fazlasını atarız 4-2 kazanırız bu maçı :)

demir
04.12.2014, 14:44
bjk ye karsı baskı uygulayacaksak cok dıkkatlı olmamız lazım cunkı dembaba ve gokhan toreyı kacırırsak o macdan cıkmamız ımkansız

Serdar A
04.12.2014, 14:45
Cardozo-Waris çift forvet
Kanatlarda Yusuf ve Sefa
Merkezde Mehmet

Constant sakat ise bu beşliyi sahada görmek istiyorum.

Bu oyuncu grubunun temposuna dayanabilecek bir süper lig ekibi yok.

melih61
04.12.2014, 15:01
Bu özyakup Trabzonlu değil mi annesi babası ?

Sefaenes
04.12.2014, 15:06
Bjk en büyük silahi bjk li hakem olacak hangi mantikla bu hakem verildi ozaman birkerede Trabzonsporlu hakem verin adi herifler

bordomaviask
04.12.2014, 15:08
Aklıma duran toplar geldikçe fenalaştığım maç. Bir bjkli yorumu..

melih61
04.12.2014, 15:13
Kuşlar sosaya güvensin reis geri dönüyor bu maç kevın !

61li
04.12.2014, 15:14
Bjkliler bizden acaip tirsiyor yusuf yusuf olmuşlar şimdiden :D
http://i.hizliresim.com/vQzMPm.png

trbzonsporlu
04.12.2014, 15:28
sarıyer maçında da alışılagelmiş üzere son dakikalarda pozisyon vermeye başladılar.

gabriel omar
04.12.2014, 15:28
O maçta asıl olay, Egemen'in sakatlanıp, yerine "buz adamın" girdiği andır. Bizler tribünde yırtındık "Lugano'yu tut" diye. Çünkü rakip korner atacaktı. Ancak hocamız daha tehlikeli birilerini görmüş olmalı ki, Lugano bomboş pozisyonda hayatının en rahat golünü attı. Maç orda bitti. Maç teknik detaylarda kaybedilmiştir, net...

Yalnız orada Lugano'yu tutan Giray değil miydi abi ?Glowacki'nin bir kabahati yoktu diye hatırlıyorum.Glowacki Reisi ayrı bir severim de :)

Maça gelince inşallah Beşiktaş bizi alabildiği kadar hafife alır , oyun planını ona göre kurar.

Kazım Bostan
04.12.2014, 15:30
puan farkı ya 2ye inecek ya 8e çıkacak bir maç bu kadar önemli olabilirdi ligin kalanı açısından. İmkanı yok beraberlik çıkmaz bu maçtan...

ama ozelllikle ofans hattımıza güveniyorum bjk balonunu söndürecekler;)

Aydın Danış
04.12.2014, 15:30
This is forum savaşları :D o ne abi biz onlara onlar bize :)

CEMEFKER
04.12.2014, 15:33
Futbolda başarı oranı (ülke şartlarında) % 30 civarı klup, teknik, futbolcu yapılanması, teknik ekip ve futbolcu kalitesi....geri kalan % 70 ise futbolu yönetenlerin ...(Tabi bu durum normal şartlarda tam tersi ...yani adalet ile yönetilen bir yapıda ( computer ile niye maçlar yönetilmiyor ki ...) % 70 klup, teknik ekip , futbolcu % 30 hakem etkisi )

İnsan psikolojik varlık olduğuna göre istediğin kadar sahaya tam donanımlı çık ( teknik direktör takım uyumu, taktik, sistem, futbolcu kalitesi ...vs) ...saha çıkınca herşey karagömleklinin sana izin verdiği kadar...çalacağı ya da çalmayacağı 1 veya 2 düdük seni maçtan alır götürür....Moral- motivasyonun sahada yönetinin sana izin verdiği kadar...

İnsan psikolojik varlık. Bununla ilgili birçok örnek verilebilir. Mesela uç bir örnek : geçen sene Volkan Şen'e yapılan küfür sonucu sahayı terk etmesi...yakın zamanda kaleci volkanın maça çıkmaması....

....bu gibi durumları futbolcuların tümü aslında yaşıyor ancak tepkileri farklı oluyor....bu kadar sert örnekler olmasa da adam oyuna küsüyür...., konsantre olamıyor...., sahada sırıtıyor...., eli ayağı dolanıyor.....,....vb...

Bu kadar basit...

serdaracıl
04.12.2014, 15:33
Başkan içişleri bakanliginda. Nezaket ziyareti

special one
04.12.2014, 15:34
Maçın 5. Hakemi Hakan CEYLAN ı hatırlayınınız var mı ?

2010-2011 yılı şampiyonluğa gittiğimiz sene bizim maçta 4. Hakemdi

Trabzonda 1-0 öndeyiz hakem CEYLAN öyle birşey yapıyor ki akıllara zarar

Üstelik Maçın 4. hakemi ve maça etki etmez dersiniz.

Hatırlayan !

KazazogLu
04.12.2014, 15:35
Burdan got gafalı 8taşlı ziyaretçilere sesleniyorum pazar çakıcaz inşallah:D

trbzonsporlu
04.12.2014, 15:35
biz geçen yıl 20 kusür puan fark ile geride bitirdiğimiz ligde oynadığımız 6 derbi maçını kazansaydık ikili averaj ile şampiyon olacaktık. işte bu kadar önemli bu takımlarla oynayacağımız maçlar.

special one
04.12.2014, 15:36
sarıyer maçında da alışılagelmiş üzere son dakikalarda pozisyon vermeye başladılar.

Hakem kartlarını evde unutmuş herhalde maçı izlemedim nasıl bi mac ki kartsız bitmiş :)

Courage
04.12.2014, 15:40
Onun kodese girmesinin bize faydası yok, çalınan kupamız, çalınan 50 milyon tl (yada dolar) ve giden oyuncularımız var.

En büyük fail kendisidir. Bütün haklarımızı alabilmek için temel dayanak suçlunun cezasını çekme sürecine başlamasıdır.

Ercan DEMİRCİ
04.12.2014, 15:40
Hakem kartlarını evde unutmuş herhalde maçı izlemedim nasıl bi mac ki kartsız bitmiş :)

Kartları bizim maça saklamışlar :cool:

hyasin61
04.12.2014, 15:47
Macın skoru ne olursa olsun son 20 dk hersey olur bu 8tasın fızık kondısyonunda bırseyler ters gıdıyor herhalde mac yogunlugunu kaldıramıyorlar

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2014, 15:51
Kargaları darmadağın edeceğiz.Bu kadar eminim.....

Ötecek yer arayacaklar o sahada.....

ogeday6106
04.12.2014, 15:52
takılmayın kargaların forumlarına , yakında pek uğramayacaklar oralara zaten.

klasik serbest düşüşlerine başlayacakları maç olacak , 8tas-sb maçında görüldü ki kaliteli orta sahalara karşı veliyle falan olmuyo.

61li
04.12.2014, 15:52
This is forum savaşları :D o ne abi biz onlara onlar bize :)

Aynn forumlarinda faldir faldir bizi arıyorlar :D nasil girmiş diyo bunlar hahahahaha

'Enes'
04.12.2014, 15:53
Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Sivas Dört Eylül Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası D Grubu'nda Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'u 2-1 mağlup etti. (Biz bu takımdan 3 yedik,yorumsuz)

Adem Akyüz'
04.12.2014, 15:56
Beşiktaş forumlarında konuşulanlar bizi niye bu kadar çok ilgilendiriyor böyle :)

Salih Edip
Biz pilici kizarmis severiz besiktasli :D

Courage
Lan oğlum seviyenize üfüreyim sizin barzo topluluğu. Çarşı'nın angutları! :)

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2014, 16:05
Vay hoşaf seni......

Neyse pazar günü görüşeceğiz.....

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2014, 16:06
Ergen herif....

Adam gibi ne diyeceksen de işte biz de okuyalım.Kaç yaşında acaba?

Prematüre olabilir mi?

ozturk
04.12.2014, 16:08
İlker, üye cezalı gözüküyor. Üzeri çizilmesi gerekmez mi :)

Adem Akyüz'
04.12.2014, 16:08

Çizildi ;)

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2014, 16:11

Adem kardeşim halletti o işi:)

Courage
04.12.2014, 16:11
Ergen herif....

Adam gibi ne diyeceksen de işte biz de okuyalım.Kaç yaşında acaba?

Prematüre olabilir mi?

Ben büyüklerini de tanırım bu barzoların. Süzme saykodur hepsi. :D

B.Yiğit
04.12.2014, 16:12
Genclerbirligi bi macta en fazla 2 gol yemisti..

Bjk kac yedi.. :)

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2014, 16:14
Ben büyüklerini de tanırım bu barzoların. Süzme saykodur hepsi. :D

Ne desen haklısın....

:)

odyseuys
04.12.2014, 16:21
forumdaki bu rehaveti oyuncularımız da yaşıyorsa işimiz zor. beşiktaş her ne kadar belirli bölgelerinde alternatifsizlik ve yetersizlikler yaşasa da kurgu olarak iyi "takım". bu yönüyle takım olabilme hüviyetimizin de sınanacağı ilk maç olacak bu maç. maça tutunabildiğimiz süreyi uzattığımız sürece ortak olacağımız bir maç olacak bence. tempo ve hırsın yanında soğukkanlılığın da gerektiği bir mücadele olacak. umarım anlımızın akıyla çıkarız. mağlup olursak herşeyin sonu olmaz, beraberlik bizim açımızıdan kötü skor olmaz, galibiyet durumunda sezon sonu için hedefler gerçekten revize edilip çıta yükseltilebilir.

B.Yiğit
04.12.2014, 16:23
Forumu disariya kapatin bence. Uyeligide kabul etmeyin.

O zaman daha saglikli yorumlar gelecektir.

Öznur61
04.12.2014, 16:25
Bu maçıda alabilirsek varyaa..
İşte o zaman bizi tutabilene aşk olsun :D

Serdar A
04.12.2014, 16:31
Forumu disariya kapatin bence. Uyeligide kabul etmeyin.

O zaman daha saglikli yorumlar gelecektir.

Katılıyorum.
Yazacaklarım var...
Daha doğrusu paylaşacaklarım :)

Fatih Birinci
04.12.2014, 16:31
Bu carşı denen züppelerin forumu hangisi?

'Enes'
04.12.2014, 16:32
Bu carşı denen züppelerin forumu hangisi?

forum.forzabesiktas.com/index.php , ziyaretçilere kapalı

zafer6161
En az 3 atacağız da kaç yeriz bilmem.fatih gününde olura farklı yeneriz....

laudrup61
maça çekirdek yasağı koymuşlar, tribüne taraftar çekirdekle giremeyecekmiş, sebep ise kirlilik. bence çok güzel bir uygulama bizde bunu kendi stadımızda uygulamalıyız

zafer6161
04.12.2014, 16:34
forum.forzabesiktas.com/index.php , ziyaretçilere kapalı
bizim forum onlarınkini 3e katlar..adam yok forumlarında :D

bordomaviask
04.12.2014, 16:35
Bu kargalar şikebahçe ile gsnin arasında 3. sınıf takım muamele görmenin ezikliğini yaşamıştır hep.. Gel gör mevzu biz olunca 2 maç kazandınız hemen havaya mı girdiniz diye laf salatasına başlarlar. Asıl kendileri süleyman seba sezonu altında yeterince hakem hataları vs. ile ilerlediler. Hakem şu maçı adam gibi yönetsin tek temennim bu gerisini biz hallederiz.

Fatih Birinci
04.12.2014, 16:36
Şeref bey ana forumuna girilmiyo...naptiniz lan adamlara 😂😂

Fatih Birinci
04.12.2014, 16:36
bizim forum onlarınkini 3e katlar..adam yok forumlarında :D
Tiner cekmeye gitmişlerdir :D:D

zafer6161
04.12.2014, 16:41
bjk liler birde 40 bin kişi dolduracağız diye avunuyorlar...mal herifler bilmiyorlarki en az 10 bin trabzon ve konya taraftarı olacak....

PortoDeGalinhas
04.12.2014, 16:43
Bence yorum yaparken karşı taraftaki rakibi rencide etmemekte fayda var. Ligin en güzel futbol oynayan iki takımının mücadelesi olacak ve kim ne derse desin 3 ihtimalli bir maç. O yüzden kendimizi futbolun güzelliğine bırakalım derim.

Adem Akyüz'
04.12.2014, 16:45
Forumdaki bu rahatlık beni korkutuyor açıkçası. Futbolcular da böyle değildir inşallah.. Ne olursa olsun karşımızda etkili oyunculara sahip bir "takım" var.. 3 ihtimalli bir maç benim için..

Serdar A
04.12.2014, 16:45
Yavru şikeciler ne akar ne kokar.
Babaları bocaladığı sezonlarda pik yaparlar , şike bahçe ve gesenin önemli yatırımları ve siyasi lobisi sıklaşınca ikinci planda kalırlar. Bu döngünün içinde yaklaşık bir 30 yıldır dönmekteler. Öncesinde ise bildiğin çarşı-pazar takımıydılar... Bu gün bjk spor kamuoyunda bu konumu edindi ise aldığı siyasi destek kadar, Trabzonspor'un başlayıp , bitiremediği devrimde büyük rol sahibidir.

Maça gelince ,
+18 (http://i.imgur.com/6J4ysZl.png?1)

Courage
04.12.2014, 16:48
Bence yorum yaparken karşı taraftaki rakibi rencide etmemekte fayda var. Ligin en güzel futbol oynayan iki takımının mücadelesi olacak ve kim ne derse desin 3 ihtimalli bir maç. O yüzden kendimizi futbolun güzelliğine bırakalım derim.

valla onlar başlattı :D

'Enes'
04.12.2014, 16:48
Forumdaki bu rahatlık beni korkutuyor açıkçası. Futbolcular da böyle değildir inşallah.. Ne olursa olsun karşımızda etkili oyunculara sahip bir "takım" var.. 3 ihtimalli bir maç benim için..

Rahatlık "kesin yeneceğiz" rahatlığı değil,3 maçta oynanan ve bu maçta da oynanacak olan hücum futbolu :)

laudrup61
04.12.2014, 16:50
....

Veysel
04.12.2014, 16:50
Ne oldu beyler kaçırdım ne diyor bu ezik takım bjk taraftarı kendilerini büyük mü görüyor bunlar hahahaha acıdım bunlara ahh görseydim çakardım lafı bu kekolara :)

kncyalcin
04.12.2014, 16:51
Maçı genel hatlarıyla düşünüce bazı arkadaşlar takıma çok güveniyor. Bu güzel bir durum ancak rakipte çok motive oynayacaktır. Keşke Boss'un sol versiyonu elimizde olsaydı da savunma göbeği ve sağ kanadı çok zayıf olan junior şikecileri dağıtsaydık. Yine de hücum gücü ve temposu iyi bir takıma karşı oynayacağız.
Ba, Töre, Olcay, Sosa, Atiba etkili isimler. Rakibin en güçlü ismi hakem beşlisi olacaktır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

'Enes'
04.12.2014, 16:51
Ne oldu beyler kaçırdım ne diyor bu ezik takım bjk taraftarı kendilerini büyük mü görüyor bunlar hahahaha acıdım bunlara ahh görseydim çakardım lafı bu kekolara :)

7-1 lik maçın resimlerini paylaşıyolar buraya gelip :)

Onur Akyüz
04.12.2014, 16:52
Rakip forum bir heyet belirlesin.

Aklı başında, tiner çekmeyen ve 'yetmeeezz yıldırım demirören' diye bağırmamış 3-5 kişi.

Gelsinler burda misafir edelim bi yarım saat, madem çok meraklılar. :)

Adem Erdoğan
04.12.2014, 16:53
Hücum hattına güveniyorum da, defansa çok güvenemiyorum bu maç için. :)

laudrup61
04.12.2014, 16:55
http://www.izlevideo.net/video/fbookimage2/img-besiktascarsiyemedikliverpolldan-798.jpg

forumumuza dadanan bjkliyi bulduk :D

8 yemedik tımım mı 8 yemedik

Hürgün Aygün
04.12.2014, 17:01
Hakemden korkuyorum.

fadigaTS
04.12.2014, 17:04
Hakemden korkuyorum.
Bir gol de ona atarız :D

S.ÖZKAN
04.12.2014, 17:05
Kazanacağız Allah'ın izniyle.

Gerçi kara kargalar buralarda çok ciklemeye başladıklarına göre korku dağları tutmuş :)

fadigaTS
04.12.2014, 17:05
Kazanacağız Allah'ın izniyle.

Gerçi kara kargalar buralarda çok ciklemeye başladıklarına göre korku dağları tutmuş :)
Korkunun ecele faydası yoktur :D

HOPA'LI TS'Lİ
04.12.2014, 17:07
7-1'lik maçta askerdeydim asteğmen olarak

kabus gibi maçtı.

HOPA'LI TS'Lİ
04.12.2014, 17:07
Yaz Cardozom yine Konya'da da

Emrah Akcagöz
04.12.2014, 17:12
Emin olun bjkliler de kesin yeneriz diyemiyorlar. Onlar da zor maç olduğunun farkında. Çoğunluk beraberlik diyor, kaybederiz diyen de var kazanırız diyen de. Tabi çarşı denilen zibidilerin kendi aralarında ne konuştuğunu öğrenemedik henüz. Bu yazdıklarım diğer forum, sözlük vs. yerlerden. İş yerinde görüştüğüm iki bjkli var. Biri 3-2 kazanacaklarını iddia ederken diğeri bizim rahat kazanacağımızı söylüyor. Ayrıca hakemden onlar da tırsıyorlar. :)

Sonuç olarak inşallah düşündüğümüzün aksine bizim için rahat bir olur ki öyle de olacağını düşünüyorum. Form grafiği git gide yükselen Trabzonspor formu düşüşe geçmiş bjkye karşı kaybetmez. Ben kazanacağımıza inanıyorum.

Hadi bakalım rastgele.

drose61
04.12.2014, 17:12
Ne kadar seviyeli tartışmaları sevsem de, bu atışmalar da işin tuzu biberi,hoşuma gidiyor bu durumlar iyice hakaret vs. olmadıktan sonra :)

En azından önümüzdeki 3-4 gün üye alımını kapatarak kurtulabiliriz bu durumdan.

Aydın Danış
04.12.2014, 17:18
Allah aşkına bir şiketaş - şikebahçe'nin maçını izleyin fenev'in attığı ilk gol sekiztaşın atakları.. sora yenermiyiz yenmezmiyiz bir düşünün sadece okadar bırakın ya biz o fenevi halilodzic varken gömdük sahaya mantıklı olun bir takım bukadar şişirilmez bir kaç müdahalede şiketaş kilit bukadar basit..!

7can61
04.12.2014, 17:19
Konyadaki maça girmenin yolu nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

selçukabi
04.12.2014, 17:20
Bu neyin korkusudur arkadaş, neden açmazsınız Konya'da oynanacak maçı rakip takım seyircisine?? Ötekileştirme aldı başını gitti, oysaki bizim teen çağımızda tribünler yarı yarıya olurdu ne olay çıkardı ne birşey? Saçma sapan iş yaptıkları!

Adem Akyüz'
04.12.2014, 17:51
Konyadaki maça girmenin yolu nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Trabzonspor passoligi dışında herhangi bir passolig kartı çıkarmak.. Veya bi gazeteci veya yöneticiden akreditasyon kartı bulmak :) Başka bir yolu yok maalesef..

Nazim Can
04.12.2014, 18:08
Birsey soracagim, Sosyal Medya dahil neredeyse cogu Trabzonspor taraftari Bosingwa ve Cardozoyu 34 yasinda saniyorlar:) bu normal mi?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dip.Ing.Mag.
04.12.2014, 18:11
Birsey soracagim, Sosyal Medya dahil neredeyse cogu Trabzonspor taraftari Bosingwa ve Cardozoyu 34 yasinda saniyorlar:) bu normal mi?!

mesela sorsan herkes Kuyt 25 yasinda der. halbu ki Bosingwa dan da Cardozo dan da 5 yas büyük. :) bir zamanlar Oktay Derelioglu vardi adama 25 sene 25 yasinda dediler.

selcuk
04.12.2014, 18:12

ist. isi
burdada sik sik öyle yaziliyor
millet öyle her seye inanir

ama sikabahcenin yas ortalamasi 98 olduguna kimseyi inandiramassin

Nazim Can
04.12.2014, 18:17
8taslilarin cogu Ba'yi, Cardozodan 5-6 yas kücük saniyorlar:)

fadigaTS
04.12.2014, 18:20
8taslilarin cogu Ba'yi, Cardozodan 5-6 yas kücük saniyorlar:)
Bazıları bizim hiç şampiyon olmadığımızı zannediyor :)

titanic
04.12.2014, 18:21
Çok iyi oynayacağımızı ve farklı kazanacağımızı düşünüyorum. Kağıdı uçuran rüzgardır, biz rüzgarı kesmeyelim yeter

selcuk
04.12.2014, 18:26
Bazıları bizim hiç şampiyon olmadığımızı zannediyor :)

malligin son noktasi bu olsa gerek

Mert Acar
04.12.2014, 18:29
Tek korkum ne zaman bu kadar umutlu olsak kaybetmemiz.
Tam bir final maçı havasında olacak.Kaybetmemeliyiz.En kötü beraberlik.
İnşallah çıkışımızı devam ettiririz.

Onur Akyüz
04.12.2014, 18:34
Cardozo-31/ Ba- 29
Constant-27/ Atiba-31
Yusuf-22/ Töre-22
Mehmet Ekici-24/ Veli Kavlak-26
Özer-28/ Sosa-29

Orta saha ve hücum bölgesinde;

biz:26,4
bjk:27,4

44-61
04.12.2014, 18:38
pektemek cezalı buda önemli bence

44-61
04.12.2014, 18:40
tolga ile ba saygı duyulacak oyuncu gerisi hikaye, her Anadolu kulübünde var onlardan. önemli olan bizde kaç tane saygı duyulacak adam var. bu maçta belli olacak

Berke6198
04.12.2014, 18:40
İnanılmaz stresli hissediyorum bu maç için kendimi.

Beşiktaş'ı vuracaksak, defanslarını aynı Gençler maçındaki gibi hataya zorlamılıyız. Zaten defans hatları hata yapmaya çok yatkın.

Kadro derinlikleri de bize göre çok zayıf.

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2014, 18:41
Rahat olun rahat.....

Karga avı var pazar akşamı....

hyasin61
04.12.2014, 18:48
Gb macında ılk yarıdakı tempoyu ve baskıyı kuralım mac ılk yarıdan bıter.8tas lıgde rahat galıbıyet aldıgı mac sayısı fazla degıl.Bıldıgım tek sey Ts'nın oyun anlayısı 8tas'a ters gelır.

RepLay
04.12.2014, 18:49
Stadlarda cekirdek yasagi başlamiş.... en cok bize yaricak bu durum bagirirlar artik maratondaki abilerimiz :)))

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

laudrup61
04.12.2014, 19:01
sefa cezalı mı?

Kazım Bostan
04.12.2014, 19:28
Stadlarda cekirdek yasagi başlamiş.... en cok bize yaricak bu durum bagirirlar artik maratondaki abilerimiz :)))

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

madem çekirdek yok hiç gelmezler niye gelsinler ki o zaman :D

F. Yıldırım
04.12.2014, 19:41
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/04/2a7fc0bd2b3a37cdcb2bebc957bb55dc.jpg

kargalara mesajı yollamış bizimkiler, Constant da oynar büyük ihtimal

Sefa
04.12.2014, 21:10
Ne kafalar var yahu..

Eto'o
04.12.2014, 21:11
Minik kus sen anca fifada yenersin

Hamza Yilmaz
04.12.2014, 21:17
bjk bizi ezer gecer.. 4-1 4x Demba Ba

Uğur Kalyoncu
04.12.2014, 21:19
Arkadaşları bugün anca ikna ettim maça gidelim dedik doğu tribününde bilet bitmiş ama arada yer açılıyor diyenler var.Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı acaba.

taha küçük
04.12.2014, 21:53
Keciorengucunu yenemedik ya bjk bize fark atar bu nasıl zihniyettir Allah aşkına yapmayın taraftar olarak bizim görevimiz desteklemek ikincisi takım full yedekti.Ne bekliyorsunuz adamlar ilk defa birbiriyle oynuyor.bireysel olarak degerlendirebiliriz.Ama takım berbat bjk den fark yeriz gibi cümleler ile hem takıma hem ersun hocaya ayıp ediyorsunuz.

yorumsuz6117
04.12.2014, 22:00
Fatih Atik bence tek iyi oynayan adamdı bugün İbrahim dışında. Yatabare'nin girdiği pozisyonları hazırlayan adamdı.. Bjk maçında Constant'ın yanında olmalı bence Medjani'de stoperde Belkalem'i yanında oynamalı..

F. Yıldırım
04.12.2014, 22:02

Bunlar gibi mi;

-4-1 2x Burak, Umut ve Selcuk

-O nasil kadro öyle ya, cok ofansif kurulmus. 1-4 4x Jaja

Ya totem yapıyorsunuz yada bizimle dalga geçiyorsunuz.

hyasin61
04.12.2014, 22:02
Ersun Hoca 1 puana sınırlendı Bjk'a patlar bu hafta takım :)

Öznur61
04.12.2014, 22:05
Ersun Hoca 1 puana sınırlendı Bjk'a patlar bu hafta takım :)

Ya herro ya merro :D

'Enes'
04.12.2014, 22:16
Kalede İbrahim olmalı.

Cafer Bulur
04.12.2014, 22:19
Bu mactaki hava ve oyuncular cok daha farkli olacaktir ümitsiz olmanin bir anlami yok.

Hatta bu aksamki mactaki kötü oyunun en büyük nedeni bjk maciydi,bunu özer ve mehmet de görebildik.

Ben bu mactan umutluyum ve az 1 puanla ayrilacagimiza inaniyorum.

Öznur61
04.12.2014, 22:22
Kalede İbrahim olmalı.

İbrahim için erken bence, en azından bu maç olmamalı.
Her ne kadar iyi kötü kendini kanıtlamış olsa da..

batugol
04.12.2014, 22:22
boyle maclara fazla anlam yuklemek
kazanirsak sampiyonluk adayiyiz ya da kaybedersek sampiyonluk hayal gibi
bence gereksiz
kazansak da kaybetsek de hedef sampiyonluk

gökhants1966
04.12.2014, 22:24
As oyuncularla yedek oyuncular arasında kalite farkı olarak uçurum var.Lig çok uzun bir maraton ve şampiyonluk yolunda bu çok ciddi bir problem.

Ben ideal 11 e yedeklerden bir oyuncuyu bile koyamıyorum.

Beşiktaş maçına gelirsek bence bu maçta şans önemli.İki takımda kaliteli ama golü erken bulan takım maçı kazanır gibime geliyor.

ersn.alparslan
04.12.2014, 22:32
Bu macta genclere karsi oynadigimiz gibi acik daginik ve savasa gider gibi oynarsak tarihi hezimet yasariz umarim ersun yine yusufu sol bek yatabareyi sag acik oynatma gibi fantazilerinden vazgecer. Tarih baskili oynayanlari degil 3 puan alanlari yazar

cyberentalpi
04.12.2014, 22:32
Bjk macinini analiz etmek icin sikeciler ile oynadigi maca iyi bakmalı. Varlık gosteremediler onlara karşı.
Biz ısıran bir takımız ama sorunumuz 90 dakika icinde parçalı iyi oyunumuz.

en kuvvetli oldugumuz yonumuzde bjk zayif. yan ve duran top. ama demba ba yı kacırısak yazar.
3 oyuncu ustune kurulu. sosa, ba , tore. birde dayanıllı olcay

biz daha kompleyiz. onların bir zaafıda gol yiyince dagılmaları. o yuzden ilk golu atarsak bence en az 2 farkla kazanırız. geriye dussek bile gol atarasak macı cevirebiliriz

neyse ersun hocam verir ayarı. ceza sahasına bol orta:))

F. Yıldırım
04.12.2014, 22:34
As oyuncularla yedek oyuncular arasında kalite farkı olarak uçurum var.Lig çok uzun bir maraton ve şampiyonluk yolunda bu çok ciddi bir problem.

Ben ideal 11 e yedeklerden bir oyuncuyu bile koyamıyorum.

Beşiktaş maçına gelirsek bence bu maçta şans önemli.İki takımda kaliteli ama golü erken bulan takım maçı kazanır gibime geliyor.

Bence yanlış düşünüyorsunuz.

Iyi bir takımda yedek futbolcular da daha rahat oynar.

Misal 2011'deki Cale'yi geçen seneki kadroda oynatsan amatör topçusu bile olamaz dersin, ama o sezon hiç sırıtmadı neredeyse.

Şimdi Salih'in Fatih Atik ve Soner'in arkasında oynamasıyla, Constant,Ekici ve Özer'in arkasında oynamasında fark olur.

Aynı şekilde Yatabare ve Waris de öyle.
Bu adamlar yedek için gayet yeterli. Hatta Waris kendini bulsa ilk 11 oyuncusu.

Hatice Aslan
04.12.2014, 22:37
Bu Trabzon mu bizi yenecek diye naralar atıyor bjk taraftarı.. Futbolla cok ilgili olan ülkemin bu kadar çok futbol cahili barındırması beni adeta delirtiyor! Kac tane as oyuncumuz var kadroda? Sorsan as kadroyla çıkmışız. Ozer ve Mehmet'in ilk 11de sahaya ciktigini saniyorlar.. Allahim gunahimiz neydi de coluk cocugun zihniyetsiz yetiskinlerin yorumlarina maruz kaliyoruz?

F. Yıldırım
04.12.2014, 22:39
Bu Trabzon mu bizi yenecek diye naralar atıyor bjk taraftarı.. Futbolla cok ilgili olan ülkemin bu kadar çok futbol cahili barındırması beni adeta delirtiyor! Kac tane as oyuncumuz var kadroda? Sorsan as kadroyla çıkmışız. Ozer ve Mehmet'in ilk 11de sahaya ciktigini saniyorlar.. Allahim gunahimiz neydi de coluk cocugun zihniyetsiz yetiskinlerin yorumlarina maruz kaliyoruz?

Neyse 3 gün boyunca galibiyet umuduyla yaşasınlar. Çok bile onlara.

Pazar akşamı görürler ası da yedeği de.

Hatice Aslan
04.12.2014, 22:41
Neyse 3 gün boyunca galibiyet umuduyla yaşasınlar. Çok bile onlara.

Pazar akşamı görürler ası da yedeği de.
Aynen.

gökhants1966
04.12.2014, 22:42
Fatih Bosingwa Belkalem Medjani Musa Salih Constant Özer Ekici Yusuf Cardozo

Duran toplardan kesinlikle gol bulacaz bu maçta.Beşiktaşı yenersek hiç kimse tutamaz bizi bu ligde.Devre arası 4-5 yerli oyuncu takviyesi bekliyorum.Yedeklerimiz gerçekten çok kötü bence.

'Enes'
04.12.2014, 22:52
Mustafa Yumlu, büyük bir aksilik olmazsa Bursaspor'a hayırlı olsun.

Ertan Süzgün

yorumsuz6117
04.12.2014, 22:56
Mustafa Yumlu, büyük bir aksilik olmazsa Bursaspor'a hayırlı olsun.

Ertan Süzgün

Ne karşılığında ??

hyasin61
04.12.2014, 23:04

Adamlar bızım takımı tanımıyor tam olarak .Kendı sayfalarında bızım mevcut kadroda yedek olan fakat onlara gore 11'de olan oyuncuları yazıp karsılastıran yapıda taraftarları var :)

Öznur61
04.12.2014, 23:06
Ne karşılığında ??

Serdar Aziz karşılığındadır diye umud ediyorum..

TSercaN
04.12.2014, 23:06
Arkadaslar benim avrupadan pasolig alabilmem icin ne yapmam gerek ve tahminen ne kadar surer.

artvints
04.12.2014, 23:14

Yok daha neler.herkes bizim gibi mi? Futbolcularına deger veriyorlar. 1, 2 milyon verseler iyidir.ibrahimle takas yaparlar belki.yanlış yaparlar ama diyecek bişey yok bu saatten sonra.

TSercaN
04.12.2014, 23:21
Arkadaslar benim avrupadan pasolig alabilmem icin ne yapmam gerek ve tahminen ne kadar surer.

Var mi bir yardim sever vatandas :)

Hatice Aslan
04.12.2014, 23:24
Cok iyi niyetli dusunmussun kardesim fakat Serdar Aziz kim Yumlu kim niye boyle bi takas yapsinlar sadece Bursasporlular degil tum Turkiye Serdar'in Mustafa ile kiyaslanmasinin futbola ihanet oldugunu bilir :))) Adam 5 yumluyu cebinden cikarir.

Nazim Can
04.12.2014, 23:26
Yumludaki sansa bak Senol hocanin kontenjanindan faydalanmis yine:)

onurts61
04.12.2014, 23:26
Yok daha neler.herkes bizim gibi mi? Futbolcularına deger veriyorlar. 1, 2 milyon verseler iyidir.ibrahimle takas yaparlar belki.yanlış yaparlar ama diyecek bişey yok bu saatten sonra.
Zeki yi de alsınlar bişey vermeselerde olur...

F. Yıldırım
04.12.2014, 23:27
Cok iyi niyetli dusunmussun kardesim fakat Serdar Aziz kim Yumlu kim niye boyle bi takas yapsinlar sadece Bursasporlular degil tum Turkiye Serdar'in Mustafa ile kiyaslanmasinin futbola ihanet oldugunu bilir :))) Adam 5 yumluyu cebinden cikarir.

Şşşt, Yumlu en iyi Türk stoperidir. Ödülü de var hemi de ligtvden.

hyasin61
04.12.2014, 23:31
Jevat Cole Zekı ve Mustafa ıcın Rahsan affı ve acılım ıstıyormus.Allah'ım hangı kafada yasıyor bu adam .Bu adama bırde para verıyorlar

yorumsuz6117
04.12.2014, 23:35
----------------İbrahim------------------

Bosi-------Medjani---Belkalem-------İshak

--------Sefa(Atik)------Constant---------

Özer-------------Ekici--------------Yusuf

----------------Cardozo-----------------

Hatice Aslan
04.12.2014, 23:36
Bi zamanlar Göksu'da ödül almıştı simdi adını duyan var mı :D

kyodou
04.12.2014, 23:37
Umarım ironidir bu. Gercekten komik çünkü. :)

Öznur61
04.12.2014, 23:38

Şimdi onu diyecektim. Hani Yumlu Türkiye'nin en iyi stoperiydi :( (:

Hatice Aslan
04.12.2014, 23:39
Yumlu Türkiye'nin en iyi stoperiyse bende Messi'yim dicem ama cinsiyetim engel oluyor :D

F. Yıldırım
04.12.2014, 23:40
Bi zamanlar Göksu'da ödül almıştı simdi adını duyan var mı :D

Bir daha ironi yapmaya yeltenmeyecem:)

Remzi
Arkadaşlar şuraya simit, ceviz bişeyler atın da misafirlerimiz nasiplensin. Misafirperverliğimizi gösterelim kargalara. :)

Nazim Can
Yumlu Türkiye'nin en iyi stoperiyse bende Messi'yim dicem ama cinsiyetim engel oluyor :D

Merak etme Yumlunun sayfasina git orda bir sürü kücük messicikler mevcut, sec begen al:)

Colakoglu
04.12.2014, 23:41

Böyle bir yorumdan sora "eyvah yakalarsa banada cakacak" diye Dembaba dan korktugunu düsünüyorum.

kyodou
04.12.2014, 23:43
3 gün sonra rezil olacaklar haberleri yok. Köstebek gibi 1 hafta yuvalarına saklanacaklar. Eğer inanılmaz bir şans denk gelmezse bjk ile 50 maç yapsak 49 unda yenilmeyiz. Zerre korkum yok.

fadigaTS
04.12.2014, 23:44
Arkadaşlar şuraya simit, ceviz bişeyler atın da misafirlerimiz nasiplensin. Misafirperverliğimizi gösterelim kargalara. :)
Hahaha :D

Öznur61
04.12.2014, 23:48
Merak etme Yumlunun sayfasina git orda bir sürü kücük messicikler mevcut, sec begen al:)

Opps bi an iştahım kaçtı. :)

---

O değil Yumlunun yerine bi yerli Serdar Aziz istedim. Çok şey mi istedim ya :(
Belki bir umut dedim :(

Nihat Güneş
04.12.2014, 23:52
Mustafa ile Ibrahim Ozturk takas olmustur kuvvetle muhtemel, bizim taraftar pek begenmez Ibrahim i ama...Daum ve sonraki hocalari Serdar yerine Ibrahim'i oynatiyorlardi...Oyle sanildigi gibi kotu stoper degil, Ersun Hocanin sistemine uygun ayrica. Yerli stoper kitliginda iyi gider :)

Muhteva
04.12.2014, 23:53

As kadroyla Sarıyere 4 atmaları kalıcı izler yaratmış arkadaşta :)

F. Yıldırım
04.12.2014, 23:54

Yok o arkadaşın bir gün olumlu birşey yazdığını görmedim.

ona göre gs ve Metalist bizi 4-1 yenmeliydi

F. Yıldırım
04.12.2014, 23:56
Foruma üye alınımı 3 günlüğüne kapatılmalı. Yoksa yöneticiler bu kafası güzellerle uğraşmak zorunda kalır.

fadigaTS
04.12.2014, 23:59
Gece gece annenin kulaklarını çınlattırmak hoşuna mı gidiyo
Doğru söylemiş bjk kim ki ciddiye alıyoruz.Bunların balonunu hafta sonu indireceğiz.Yavru şikeci karga sürüleri

Fatih Birinci
05.12.2014, 00:02
Tinercilere cakariz 😂

hyasin61
05.12.2014, 00:03
8tas'ın Sampıyonluk hayallerini Konya'nın cımlerıne gomecegız Insallah.8tas cok cekmıstır bızden bu konuda ne zaman sampıyonluk hayalı yasadılar o zaman lıgde az celme takmadık kargalara.Hele berabere bıten bır mac vardı stadda yarım saat Carsı ıle dalga gectık o bıcım koymustu adamlara.

Mert Oğuzlu61
05.12.2014, 00:04
biz cevabı konya da vereceğiz zaten, bunların balonunu öyle bir patlayacağız ki sezon sonuna kadar kendilerine gelemeyecekler. karabük yada k.paşa maçlarındaki gibi çıksınlar karşımıza, umarım o futbolu bize karşı oynamaya kalkarlar. keçinin acısını onlardan çıkaracağız, bjk nin etini budunu göstereceğiz bütün ülkeye az kaldı.

Hatice Aslan
05.12.2014, 00:05
Bir daha ironi yapmaya yeltenmeyecem:)

Nihahajahhahaha:dd

Fatih Birinci
Anyayı Konyayı görecek yavru şikeciler

Furkan Özdem
Kazanmak çok iyi olur ama beraberlik de hiç yoktan iyidir... Yenilmemek çok önemli.

Hamza Yilmaz
05.12.2014, 00:08
Bunlar gibi mi;

-4-1 2x Burak, Umut ve Selcuk

-O nasil kadro öyle ya, cok ofansif kurulmus. 1-4 4x Jaja

Ya totem yapıyorsunuz yada bizimle dalga geçiyorsunuz.

Yok renkdas ne dalga gecmesi.. Totem :) simdi kadar hep tuttu :)

Hamza Yilmaz
05.12.2014, 00:08

Totem :)

PortoDeGalinhas
05.12.2014, 00:10
ıddaa oranları açıklanmış beşiktaş:1.75 beraberlik:3.30 Trabzonspor:3.00

Eğer iddaa'dan gram anlıyorsam pazar günü genelde bucuklu oranlar tutmaz yanı macın gizli favorisi biziz. En kotu beraberliğimiz var bu macta

Soner Albayrak
05.12.2014, 00:10
Bence berabere biter bu maç.

Hatice Aslan
05.12.2014, 00:13
Beraberlik hissediyorum bende.. Yenilmemek cok onemli beraberlik isimize gelir. Malum formda bi takim .

PortoDeGalinhas
05.12.2014, 00:17
Totem :)

Bende uzun zamandır yapmadığım iddaa'da rakip takıma verme totemimi şimdi yapıcam. Basketbol olsun,futbol olsun daha Trabzonspor'dan para kazandığımı bilmem

Nihat Güneş
05.12.2014, 00:19
Kadro asagi yukari belli...Belli olmayan sey ise , Constant oynar mi ? Ben Hocanin Mediani iyi yine onde oynatacigini dusunuyorum, Constant ise yedek baslar ve ikinci yari fiziken daha hazir bir sekilde oyuna girer ve kargalarin fisini ceker diye dusunuyorum ,bakalim :)

emre6117
05.12.2014, 00:27
bjk den tek korkum bazen kontrolsüz saldırmamız.mesela bugünki yediğimiz goldeki gibi pozisyonları vermemeliyiz.gs maçının ilk 15 dakikası gs atamadı,gb maçında 1-0 ken karşı karşıya kaçırdı.Bizim önce beraberliği garantiue alıp yani gol yememeyi düşünmeliyiz.Çünkü normal şartlarda bjk ye en kötü duran toptan bir gol atarız,yeterki defansta eksik yakalanıp gol yemeyelim.Çünkü şiketaşın en önemli özelliği hücuma hızlı çıkmaları töre,demba ba,olcan,frei gibi patlayıcı oyuncuları var zaten geri kalan oyuncuları da fıs.birde sosaya adam adama verirsek medjani veya constantı maçı kolay alırız.

Hamza Yilmaz
05.12.2014, 00:27
Bende uzun zamandır yapmadığım iddaa'da rakip takıma verme totemimi şimdi yapıcam. Basketbol olsun,futbol olsun daha Trabzonspor'dan para kazandığımı bilmem

Okadar Iddaa oynamisligim var hicbirinde ne rakibimize oynadim nede o 3 eziklere verdim.

ozzy!
05.12.2014, 00:30
Uzun zamandan sonra takımıza güveniyorum. O yüzden rahatım. Hiç olmadı duran toptan golümüz kesin. :)

calavera
05.12.2014, 00:31
---------------------Fatih---------------------
Bosingwa---Belkalem---Medjani----Musa--

---------------------Constant----------------

Sefa-------Özer------------Ekici-----Yusuf--

------------------Cardozo-------------------

Musa Bosingwa kadar ileri çıkmaz.... Ortadaki Türk 4 lüsü de defans a ve prese extra yardım eder

kyodou
05.12.2014, 00:34
ıddaa oranları açıklanmış beşiktaş:1.75 beraberlik:3.30 Trabzonspor:3.00

Eğer iddaa'dan gram anlıyorsam pazar günü genelde bucuklu oranlar tutmaz yanı macın gizli favorisi biziz. En kotu beraberliğimiz var bu macta
O öyle değil. Deplasman takımının galibiyet oranının beraberlikten düşük olması bizi gizli favori yapıyor. Normalde; ev sahibi 1.75, beraberlik 3.30 ise deplasman takımı en az 3.60 olur.
Hayatımda iddaaya tek seferde 5 tl den fazla yatırmadım ama bu sefer 50 tl yatrmayı düşünüyorum. Banko 2 :)

Nazim Can
05.12.2014, 00:36
Bende macdan önce arabaya benzin alma totemimi yapcam, 6s ve gencler macinda ise yaradi 8tasa karsi su depoyu bir fulleyimde bizden yana vebal gitsin:)

kyodou
05.12.2014, 00:38
Bence toteme ihtiyacı olan taraf biz değiliz. ;)

POYRAZ
05.12.2014, 00:44
Orta yerden yarar geceriz, yeterki hakem serefsizlik yapmasin, adil olsun !!!

biltrabzon
05.12.2014, 00:45
Trabzonspor un stoperleri cok agir,hucum futbolu oynarsa cok kötü duruma düserler.Genclerbirligi macinda cok pozisyon verdiler,o mac 4-4 de bitebilirdi.(K.Cilingiroglu)
Aynen katiliyorum,genclerbirligi maci gibi oynarsak durum vahim olur.

fadigaTS
05.12.2014, 00:51
Trabzonspor un stoperleri cok agir,hucum futbolu oynarsa cok kötü duruma düserler.Genclerbirligi macinda cok pozisyon verdiler,o mac 4-4 de bitebilirdi.(K.Cilingiroglu)
Kaya biz çok gol atacağız diye korkuyor bence :D

uemit
05.12.2014, 00:52

hangi stoper hizli? bi saysin o kaya 5 tane hizli stoper! yavas stoperler gidiyor stam gibi popescu buyten gibi milanda barcelonada bayernde oynadi!! tutturmuslar agir stoper agir

Hatice Aslan
05.12.2014, 00:53
Hucum futbolu oynamadigimiz ve oynadigimiz donemi ikiye ayirsin. Defansif anlayisla mi galibiyetleri aldik? Kaya Besiktas'li oldugu icin her sekilde bizi yerecektir. Takimi karsisinda bizi ovecek hali yok.

uemit
05.12.2014, 00:54
---------------------Fatih---------------------
Bosingwa---Belkalem---Medjani----Musa--

---------------------Constant----------------

Sefa-------Özer------------Ekici-----Yusuf--

------------------Cardozo-------------------

Musa Bosingwa kadar ileri çıkmaz.... Ortadaki Türk 4 lüsü de defans a ve prese extra yardım eder

bence konstantin ilk tercihi sol bek sonra sol acik sonra 10 nr ama ön libero degl kanimca.. ortasahayi 5 türkle de oynabiliriz kanimca

gökhants1966
05.12.2014, 00:55
Constant başta oynamalı.Beşiktaş karşısında erken gol bulup morallerini bozmalıyız.Duran toplardanda kesinlikle golümüz var.

İnanılmaz derecede heyecanlıyım.Maçı kazanırsak olay olur gerçekten.

uemit
05.12.2014, 00:56
Hucum futbolu oynamadigimiz ve oynadigimiz donemi ikiye ayirsin. Defansif anlayisla mi galibiyetleri aldik? Kaya Besiktas'li oldugu icin her sekilde bizi yerecektir. Takimi karsisinda bizi ovecek hali yok.

yok övsün demiyorum, genelde bu sey varya bu takimin stoperleri agir.. stoper dedigin 185 lik adam ne bekliosun ondan... önemli olan taktik zeka oyun bilgisi oyuna iyi sokma ve kendi takimin top sendeyken basit pas hatalari yapmamasi en son örnek bayern city.. iki basit hata iki gol...

Koray
05.12.2014, 01:00
Tandemde Belkalem-Medjani ikilisi oynamali.

Papa hem cok agir hemde cok adam kaciriyor stoper dedigin kaleye inen rakip topcuya eskortluk yapmaz.

Olumlu yonde en iyi ozelligi rakip forvetin yuzunu genelde kaleye dondurmemesi top gelmeden puskurtmesi ama bu yetmez.

Hatice Aslan
05.12.2014, 01:00
yok övsün demiyorum, genelde bu sey varya bu takimin stoperleri agir.. stoper dedigin 185 lik adam ne bekliosun ondan... önemli olan taktik zeka oyun bilgisi oyuna iyi sokma ve kendi takimin top sendeyken basit pas hatalari yapmamasi en son örnek bayern city.. iki basit hata iki gol...
Dunyanin en iyi takimlarinin bile futbolculari hata yapiyor bizimkilerin hatasiz olmasini beklemek garip olur. Fakat defans hattimizin cok agir oldugunu dusunmuyorum adam kacirsalar dahi mudahaleleri basarili. Mesela Belkalem bacaklari uzun ve topu sokup aliyor. Avraam agir gelebilir ona bisey diyemem. Belkalemin yaninda Medjani oynarsa eger topu kaptiginda iyi oyun kuruyor vs vs. Aslinda hersey takim oyununa bakar. Besiktasin defansi cok mu iyi daha bugun spikerler bek degil stoper gerekiyor diye konustular. O defansi kanatlari delik desik ederiz.

biltrabzon
05.12.2014, 01:01
Hucum futbolu oynayan takimin stoperlerinin biri Puyol gibi hizli olmali demek istiyor adam ve yaptigi her yorum mantikli adamin:Bos konustugunu hic duymadim.Ayrica bjk ninde hava toplarindan Cardoza ya cok pozisyon verecegini söylüyor,tabi kanatlari iyi kullanirsa Trabzonspor.

uemit
05.12.2014, 01:02
Dunyanin en iyi takimlarinin bile futbolculari hata yapiyor bizimkilerin hatasiz olmasini beklemek garip olur. Fakat defans hattimizin cok agir oldugunu dusunmuyorum adam kacirsalar dahi mudahaleleri basarili. Mesela Belkalem bacaklari uzun ve topu sokup aliyor. Avraam agir gelebilir ona bisey diyemem. Belkalemin yaninda Medjani oynarsa eger topu kaptiginda iyi oyun kuruyor vs vs. Aslinda hersey takim oyununa bakar. Besiktasin defansi cok mu iyi daha bugun spikerler bek degil stoper gerekiyor diye konustular. O defansi kanatlari delik desik ederiz.

tabiki bize yerli stoper de gerekmez aslinda bir yabanci stoper yedekte zaten normal sartlarda! stoperlerimiz en iyi stoper ikilimiz bana göre gördügüm... su yabanci sinirllamasai söyle olsa daha iyi.. en azindan besle basla ancak macin icinde sekize kadar yolu var :)

Kolpacı
05.12.2014, 01:03
özer yedek soyunsun bence daha iyi hamle oyuncusu bulamayız

Hatice Aslan
Bosingwa ve Yusuf'lu kadro kanatlari iyi kullanir. Besiktasin defansi patlak. Takim oyunuyla isi goturuyolar sadece.

Serdar A
Tandemde Belkalem-Medjani ikilisi oynamali.

Papa hem cok agir hemde cok adam kaciriyor stoper dedigin kaleye inen rakip topcuya eskortluk yapmaz.

Olumlu yonde en iyi ozelligi rakip forvetin yuzunu genelde kaleye dondurmemesi top gelmeden puskurtmesi ama bu yetmez.

Hocanın kurgusunu tamamlayacak defansif orta alan oyuncusu elinde olmadığı için yüzü dönük iyi forvetlere sahip takımlara karşı bu ikiliyi pek görebileceğimizi ummuyorum.

Nedeni bu türden maçlarda Medjani'nin savunmanın önünde yer alacak olması.

uemit
05.12.2014, 01:04
Hucum futbolu oynayan takimin stoperlerinin biri Puyol gibi hizli olmali demek istiyor adam ve yaptigi her yorum mantikli adamin:Bos konustugunu hic duymadim.Ayrica bjk ninde hava toplarindan Cardoza ya cok pozisyon verecegini söylüyor,tabi kanatlari iyi kullanirsa Trabzonspor.

hakan ve ömer icin "ne hava atiyorlar türk milli takimda oynamicam sanki almanya alirdi onlari diyen adam" zaten babasi hasta tsli olan biri direkt antipatik olmali bizim gözümüzde! :)

Serdar A
05.12.2014, 01:04
Constant başta oynamalı.Beşiktaş karşısında erken gol bulup morallerini bozmalıyız.Duran toplardanda kesinlikle golümüz var.

İnanılmaz derecede heyecanlıyım.Maçı kazanırsak olay olur gerçekten.

Yahu adamları evire çevire yeneceğiz...
Hiç strese lüzum yok.

worldmaster
05.12.2014, 01:09
Beraberlik kokuyor mac maalesef.
Yenilmekten iyidir her halukarda.

Erhan Atalay
05.12.2014, 01:11
İpin ucunu kaçırdınız, biz real madrid değikiz 8jk de siirt köy hizmetleri değil.

Çok yüksekten uçmayın beraberlik iyi sonuçtur.

Gs maçında ilk 20 dakika mallar atamadı eğer atabilselerdi durum şuan çok vahim olurdu.

8jk %35
Berabere %45
TS %20

Ufuk
05.12.2014, 01:12
2 0 geri bile düşsek çevirecek potansiyel var. Rahat olun. Takıma güvenin.

Kolpacı
05.12.2014, 01:16
bunlar hayal kuruyolar bize saldıranı biz deşeriz gibisinden ama fener karşı iki top yapamadıalr önde yapılan prese cevap veremiyolar , kazandıkları maçlar da zaten ba faktörü rakip yetersizliği yine de iyi takım korkarmıyım korkarım

uemit
05.12.2014, 01:19
İpin ucunu kaçırdınız, biz real madrid değikiz 8jk de siirt köy hizmetleri değil.

Çok yüksekten uçmayın beraberlik iyi sonuçtur.

Gs maçında ilk 20 dakika mallar atamadı eğer atabilselerdi durum şuan çok vahim olurdu.

8jk %35
Berabere %45
TS %20

kazanmamiz cok neden var en büyük neden de.. her tülü gol atiyoruz duran top, uzaktan sut, kontradan, karambolden! aslinda sampion takim gibi

Koray
05.12.2014, 01:21
Hocanın kurgusunu tamamlayacak defansif orta alan oyuncusu elinde olmadığı için yüzü dönük iyi forvetlere sahip takımlara karşı bu ikiliyi pek görebileceğimizi ummuyorum.

Nedeni bu türden maçlarda Medjani'nin savunmanın önünde yer alacak olması.

O zaman Constant yedek olacak veya Sefa'yi kesip Ozer'i sag acik oynatacak.

demirel
05.12.2014, 01:23
Bjk takiminin boyu kisa, kornerler bizim icin avantaj

Soner Albayrak
05.12.2014, 01:23
Beraberlik kokuyor mac maalesef.
Yenilmekten iyidir her halukarda.

Aynen kardeşim. Eğer iyi gidersek sozon sonuna kadar o zaman belli olur böyle puanların kıymeti.

yorumsuz6117
05.12.2014, 01:25
Şanslar eşit herşey olabilir..

Soner Albayrak
05.12.2014, 01:30
Doğru mu bilmiyorum ama bu linke (https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=3E0B61E6CDEFA1D!22399&app=Excel&authkey=!APsk2vcED6fpVkg) göre 23168 bilet satılmış.

Ali Can
05.12.2014, 01:31
Maçın Hakemleri

(H) METE KALKAVAN Bölgesi : İSTANBUL
(Y) SERKAN OK Bölgesi : İSTANBUL
(Y) ARKIN AKGÖL Bölgesi : İSTANBUL
(D) ALİ PALABIYIK Bölgesi : ANKARA
(B) HAKAN CEYLAN Bölgesi : İZMİR
(A) SERKAN ÇINAR Bölgesi : İSTANBUL

Toraman
05.12.2014, 01:43
Kazanabilirsek eğer Fener maçından sonra bize de kaybetmek BJK'ye mental olarak ağır bir darbe vurur. Şampiyonluğa oynayan takımlar karşısında kağıt üzerinde de olsa iç sahada kaybetmek onları yaralar. Fener maçından sonra toparlandılar ama biz bir darbe vurursak zor toparlanırlar.

a.fındıkoğlu
05.12.2014, 01:48
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=LGENYM8E2G

Salih Edip
05.12.2014, 02:04
Hoca gobekteki 3luyu bozmaz papa belkalem medjani oynar yine.

E. Cumur61
05.12.2014, 02:11
buyuk ihtimal bu cikacak.

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=OACKOLGDHF

Çakıroğlu İhsan
05.12.2014, 02:14
bunlar hayal kuruyolar bize saldıranı biz deşeriz gibisinden ama fener karşı iki top yapamadıalr önde yapılan prese cevap veremiyolar , kazandıkları maçlar da zaten ba faktörü rakip yetersizliği yine de iyi takım korkarmıyım korkarım

buyuk ihtimal bu cikacak.

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=G5W4I3PD83

Çıkamaz 😂

E. Cumur61
05.12.2014, 02:25
medjaniyi cikar, cikar :D

selcuk
05.12.2014, 02:33
bugün büyük avantaj yakaladik
90 dk. zar zor bitiren jimnastik 7 as oyuncusuyla mac yaparken bizim 80de bir vites daha artiran takimimzdan sadece 3 as oyuncumuz 30 dk oynadi

Mellih
05.12.2014, 02:45
İddaa tek maç.
Beşiktaş - Trabzonspor
1.75 - 3.30 -3.00
Beşiktaşa daha fazla şans tanınmış haliyle ama bence fazla şans tanışılar gibi geldi. ben 2.00 oranın üzerinde beklerdim.

acımasızlar
05.12.2014, 03:02
Onların ne yapacagı degil bizim nasıl oynayacagımız soru işareti.Yan toplarda iyiyiz ama takım savunması yapmakta sıkıntı cekiyoruz.Beşiktaş bu konuda tam dişimize göre...Çünkü geri dörtlüsü çok agır büyük maclarda bunu gördük.

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2014, 08:15
Alırsın Trabzon'um sen bu maçı

Saldır Trabzon'um oley.

Gurpas
05.12.2014, 08:17
taraftarların samimiyetinden şüpheliyim.

kyodou
05.12.2014, 08:29
Hoca gobekteki 3luyu bozmaz papa belkalem medjani oynar yine.
Eğer Constant oynayamazsa öyle yapar. Öteki türlü mecbur birini kesmek zorunda. Malum 5 yabancı kuralı.

Tayfun
05.12.2014, 08:57
Bu maçı kesinlikle kaybetmemek lazım, en kötü beraberlik çıkmalı .

Dip.Ing.Mag.
05.12.2014, 09:16

fantazifutbol :)

mekatronik
05.12.2014, 09:21
Kaya biz çok gol atacağız diye korkuyor bence :D

Kaya çilingiroğlunu trt nasıl yorumcu diye almış, pes doğrusu.
Adam beşiktaşın maçını yorumluyor, gerçi izlemedim ama diyor,
Galatasaray maçı konuşuluyor, iki tane penaltı varmış, biri tartışmalı diyorlar, gerçi izlemedim ama
Bu adama para veriyorlar mı acaba

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2014, 09:23
Dünkü maç takımda moralleri bozmaz diye düşünüyorum.Senden 2 lig altta bir takımla oynuyorsun,motive olmaz zor.İzlemeye bile tahammül edemezken oynayanları da düşünmek lazım.

bjk maçı ile ilgili olarak dünkü maçtan önce ne düşünüyorsam yine aynısını düşünüyorum.

Maçı alacağız inşallah......

ANIL
05.12.2014, 09:24

Hocanın oyun formasyonun da böyle olacağını düşünüyorum. DMC yi hücumda iken geriye alıp hem defansı üçlüyor hemde oyunu kurduruyor. Böylece bekler full atak oynayabiliyor. Yalnız kevin çok kaliteli olmasına rağmen nasıl oynar orada bilmiyorum.

Salih Edip
05.12.2014, 09:24
Eğer Constant oynayamazsa öyle yapar. Öteki türlü mecbur birini kesmek zorunda. Malum 5 yabancı kuralı.
Constanti oynatmaz bence