PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]

fanatikdevri
08.12.2014, 22:52
Demba Ba'nın ayak parmaginda kirik varmis sezonu kapatmis. Keske bizim mac oncesi sakatlanmis olsaydi.

Başlangıç bunlar öyle ipini koparmış kuduz gibi saldırıp üç maçlık kondisyonu bir maçta harcarsalar olacağı bu.Bu maçın etkisini daha çok hissedecekler,adaleye bağlı sakatlıklara dikkat edin ileriki haftalarda.

Hatice Aslan
08.12.2014, 22:54
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/08/ccd1e3c516c382f835dc2a4ceb25f097.jpg

Allah Belkalem'in eline düşürmesin :DDD

Mustafa Ayazoğlu
08.12.2014, 22:54
avraam geri pas fatihe yaptı hiç gereksiz oda topu veliye verdi, basan olmadı golü attı

avraam topla gereksiz dans etmeye kalktı olcay bastı aldı demba ba için kolay gol oldu

2-0 dk. 20 oyun öldü oyuncular moral çötkü

beşiktaş öyle büyük bir oyun ortaya koymadı

Mustafa Ayazoğlu
08.12.2014, 22:55
hem demba ba hem pektemek sakatlandı doğru mu

beşiktaş tek forvet ile 4 maç oynayacak

Hatice Aslan
08.12.2014, 22:56
hem demba ba hem pektemek sakatlandı doğru mu

beşiktaş tek forvet ile 4 maç oynayacak
Dogru ilahi adalet..,

signal
08.12.2014, 22:57
Oyunu onsekiz içerisine getiremediğiniz zaman Cardozo iş yapmıyor. Bu bilinen bir şey. Ersun hoca sadece kontra atak düşünseydi Yatabare ve Warise şans verirdi. Ama belli ki düşündüğünü gerçekleştiremedi.

pascalli
08.12.2014, 23:00
Waris-yatabare keciören defansini zorlayamadilar bjk defansini mi yoracaklardi yapma renkdas cardozo nun oynamasi degildi sorun.

Keçiören maçı formaliteden ibaretti..hiçbir şekilde ölçü olamaz..bu adamlar büyük maçlarda çok daha iyi oynardı.Varis Yatabare ikilisi çok daha iyi iş çıkarırdı.

Cafer Bulur
08.12.2014, 23:02
Keçiören maçı formaliteden ibaretti..hiçbir şekilde ölçü olamaz..bu adamlar büyük maçlarda çok daha iyi oynardı.Varis Yatabare ikilisi çok daha iyi iş çıkarırdı.

Topu ileriye tasiyabildik mi,tasiyamadiktan sonra ilerde hangi oyuncunun oynadiginin bir önemi var mi?

Mustafa Ayazoğlu
08.12.2014, 23:07
waris - cardozo - yatabare

oynaması için

bosingwa
belkalem
medjani
kevin
avraam

3 dışarda kalmalı

Uğur Gündüz
08.12.2014, 23:28
BJK öyle Sınırsız enerji harcadıki Tottenham ve Antep bize Bayağı dua edecek ...

pascalli
08.12.2014, 23:37
waris - cardozo - yatabare

oynaması için

bosingwa
belkalem
medjani
kevin
avraam

3 dışarda kalmalı

Avraam ile medjaniyi çıkartır Varis ile Yatabareyi oynatırdım..Cardozo bu maçta oynayamazdı .

bahadır2561
08.12.2014, 23:38
Allahın sopası yok işte sahada olmaması gereken adamdı şimdi sezonu kapatmış
Ettiğini buldu Pektemek

Hatice Aslan
08.12.2014, 23:41
Ettiğini buldu Pektemek
2 forvetleri perte cikti bakalim simdi ne yapacaklar. Kendilerini Barcelona sanmislardi.

artvints
08.12.2014, 23:41
Ettiğini buldu Pektemek

Yuzuyle kafa topuna cikiyor.tamam cok mucadele ediyor da futbolcu kendini korumayi bilecek.bu kacinci anasini satayim.tesaduf degil heralde.

Yaşar
08.12.2014, 23:45
Bjk da kilit adamlar Veli- Atiba. Ligin en dirençli ortasahasi bence. Birine birsey olursa işleri zor.

temel_yilmaz
08.12.2014, 23:58
Sene basinda becerip Bibras i alsaydik ve burcu gitmeseydi kalemize hicbir rakip kolay gelemezdi.
Gerci bibras trenide kacti,adam su anda gol krali gibi galiba Rusya'da.
Biz sene nasinda kadro,oyuncu tercihlerinde resmen orta sahayi biraktik,defansa acil Aykut hazirlanmali yada yerli bir transfer yapmaliyiz.
Iki yabancili defans resmen hamle gucumuzu yari yariya indiriyor.
Ve tekrarliyorum mactan oncede yazmistim oyunculara hakemler anlatilmali ne ile ugrastigini bilmeliler.

28TS61
09.12.2014, 00:51
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/08/ccd1e3c516c382f835dc2a4ceb25f097.jpg

Allah Belkalem'in eline düşürmesin :DDD

ertelemeli ceza verirsen böyle daha büyük ceza cekersin:alkış:

erenslash
09.12.2014, 03:53
Yenilen gollerin hepsi hatalı defans adamlarımız kaliteli değil defansa çok sağlam iki adam almak lazım bir de ortasahaya.

Sefaenes
09.12.2014, 06:29
Ya pektemek simdi sakatya bu tff cezasini simdi ceksin deyip sakatlanmasinda silmesin. Pektemek sakatlanmasina uzulmedim gecen hafta rakipini sakatlamaya calişan cezali olup torpille ertelenin sakatlanmasi ilahi adalet

Faik Yılmaz
09.12.2014, 08:31
Beşiktaş'ın çok kalbürüstü bir takım olmadığını bir kaç hafta içinde herkes görecek....

Gurpas
09.12.2014, 08:38
Çalıştığım yerdeki Beşiktaşlı arkadaş bile oynadıkları futbola şaşırmış gözleri faltaşı gibi açılıyordu Beşiktaşın oynadığı iştahlı futbolu anlatırken, ilk defa böyle bir Beşiktaş gördüm dedi adam. İlginç.

gurkanaktas61
09.12.2014, 09:05
Pektemek için transfer izni bile verebilirler beşiktaşa :)

chener
09.12.2014, 09:16
Spor programlarına bakıyorum her hafta şampiyon adayı değişiyor.bu haftaNin talihlisi bjk.bu mac kecioren maci gibi uzerinde durulmaması gereken birmac oldu.hata yaptık yenildik.bu arada antalyada 10 saat boyunca aralıksız çok şiddetli yagmur vardı.gece çok güzel simsek goruntuleri oluştu.keşke gorseydiniz.

Rust Cohle
09.12.2014, 09:22
..bizimkilerde biraz uyanık olacak...motta ceza sahasına girip orta kesmeye çalışan sefanın üzerine kayıyor..bizim sefa hala orta derdinde..zaten adam tam ayaklarının altında kaymış altına gelmiş..düşsen penaltı...ama arkadaş fantezi yapacak..illa cardozoya kafa golü attıracak...pozisyon sonrası motta istediğini aldı ve hem sefaya hem tribünlere adam sıkılmış yumruğunu gösterdi..bizim salak da aval aval etrafa bakıyordu...gel de çıldırma...

not:ben her maç pozisyon yenmesini istemiyorum arkadaş..gs,kharkiv,gb,keçiören,bjk maçlarında adamların en az 20 pozisyonları var...hayır ne gerek var bu kadar hücum oynamaya...hücum oynayana madalya mı takıyorlar...efendim neymiş bizim ruhumuza tersmiş...atı alan üsküdarı geçiyor biz hala farkında değiliz..

cakalkerem
09.12.2014, 09:24
Beşiktaş'ın çok kalbürüstü bir takım olmadığını bir kaç hafta içinde herkes görecek....

Bjk bence diğer istanbul pampişlerinden çok daha dar ve kalitesiz bir kadroya sahip....

Yalnız çok koşup mücadele ediyorlar.....

Takım olarak savaşıyorlar...He bunu ne kadar sürdürüler belli olmaz.....Ama her maçiyi kötü savaşıyorlar....

Faik Yılmaz
09.12.2014, 09:37
Bjk bence diğer istanbul pampişlerinden çok daha dar ve kalitesiz bir kadroya sahip....

Yalnız çok koşup mücadele ediyorlar.....

Takım olarak savaşıyorlar...He bunu ne kadar sürdürüler belli olmaz.....Ama her maçiyi kötü savaşıyorlar....

İstanbul'daki Asteras Tripolis maçında rakip takım çok güçsüz olmasına rağmen..

azıcık bastılar , biraz sert oynadılar ve 2 pas yaptılar neredeyse yeniyorlardı Beşiktaşı...

bizimde yapmamız gereken buydu...

Ya da şöyle diyeyim yukarıdakileri yapan her takım Beşiktaş'tan puan alır az kaliteliysede Beşiktaşı yener.....

takımları 3-4 oyuncunun eline bağlı Ba'yı , Töre'yi markaja al ,azıcık topa bas yeter.....

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 09:38
Sosa normalde de iyi topçu mu ,bizim maçta mı iyi performans gösterdi?

Özellikle takip etmediğim için bilemiyorum.....

Ünal Er
09.12.2014, 09:46
Maçın 20. dakikasında kendi kalemize 2 gol attık, sonra adamları kendi kendimize havaya soktuk.
Hatalı goller yemeseydik ve maçın 20 dakikasına kadar oyunu soğutsaydık herşey farklı olabilirdi...

SEDER
09.12.2014, 10:07
waris i geçinde yatabare oynamalı.. çift forvet oynamalıyız.. hem cardozo daha etkin olabililir hemde rakip takım bjk gibi üstümüze bu kadar gelemez. bunun yoluda belli. defanstan medjaniyi kesip yerine aykut demiri monte edeceğiz. kimse bana medjaninin aykuttan iyi olduğunu söylemesin..

kadromuz şöyle olmalı:

-----------fatih(tercihim ibrahim)--------------
boss----belkalem-----aykut demir--------ishak
---------------constant-----------------------
ekici-----------özer---------------------yusuf
---------yatabare---------cardozo-----------

şu kadroya değil gol pozisyon bulacak takım zor çıkar..
en zayıf halkamız kale ve sol bek..ishak sol bekte oynadıkça halleder ama fatih yerine ibrahim denenmeli artık.aykut daha önce mra döneminde de sol bek oynamıştı sol tarafta ishakın olası defansif zaafiyetinide gidereceğini düşünüyorum.

temel_yilmaz
09.12.2014, 10:35
Bence Hoca Oguzhan ACAR'a devre arasina kadar fizik kondisyon yuklemesi yapmasi lazim.
Iyi yerli oyuncu iyi yabanci oyuncu hamle gucumuzu yukseltir ve derhal Burcu devre arasinda geri alinmali durumu duzeldiyse.
Ve en onemlisi yerli stoper kim olursa artik nefes alsin yeter.

nakzo
09.12.2014, 10:44
Lütfen ithamda bulunmayalım....Annesinin hastalığının bahane edilmesi söz konusu değil....

Annesini tanıyorum,o süreci çok iyi biliyorum,ailecek o sürecin içinde bulunduk....

Eleştirin,bizi yendiklerinde sevinmemesi lazım diyin ama daha ileri kimse gitmesin......

Yakışmaz....

Ya hemşerim bırakın bu isleri rahmetli annesinin hastalığını bahane etti iste İstanbul daki sevgilisinin yanına gidebilmek için bjk ye gitti gayseye gidebilse gayseye gidecekti hayrola birden bire karısını bosamasıda mı tesaduuuuuuf sahtekar tolga gözümde bir hicsinnnnnnn.

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 10:55
Ya hemşerim bırakın bu isleri rahmetli annesinin hastalığını bahane etti iste İstanbul daki sevgilisinin yanına gidebilmek için bjk ye gitti gayseye gidebilse gayseye gidecekti hayrola birden bire karısını bosamasıda mı tesaduuuuuuf sahtekar tolga gözümde bir hicsinnnnnnn.

Ya be zaten konunun açılmasının bile taraftarı değilim.

Gerek yok....

Her zaman hangi futbolcu olursa olsun,sanki bizim gibi taraftarmışçasına ilahlaştırılmasına karşıyım.

Gerek yok...

Paralarını alıyorlar.

İşlerini yapsınlar adam gibi yeter.....

O kadar sahiplenmeye gerek yok.....

Benim demeye çalıştığım özellikle 2010-2011 sezonunda Onur'un sakatlanmasından sonra burada Tolga için adamdır,adam gibi adamfır yorumları varken ,bunlar bir anda tersine döndü...

Çok kolay ilahlaştırıp,çok da kolay adam harcıyoruz....

İkisini de yapmayalım....

Takıma faydası olan topçuyu tebrik edip,fazla sahiplenmemek lazım....

Biz hep bu hatayı yapıyoruz.....

Gerek yok....

lazarinho
09.12.2014, 11:34
İstanbul'daki Asteras Tripolis maçında rakip takım çok güçsüz olmasına rağmen..

azıcık bastılar , biraz sert oynadılar ve 2 pas yaptılar neredeyse yeniyorlardı Beşiktaşı...

bizimde yapmamız gereken buydu...

Ya da şöyle diyeyim yukarıdakileri yapan her takım Beşiktaş'tan puan alır az kaliteliysede Beşiktaşı yener.....

takımları 3-4 oyuncunun eline bağlı Ba'yı , Töre'yi markaja al ,azıcık topa bas yeter.....

peki bjk o kadar sıradan bir takımsa biz niye yarım pozisyona bile giremedik ??

asteras maçında en az 5-6 olurdu o maç asteras tek atak yaptı gol oldu zemin berbattı aşırı yağmur vardı

yani adamlara yenildik gel gör ki bjk yi sıradan bir takım bile değil nerdeyse küme düşürecez :D

ya bu bjk arsenal'i perişan etmedi mi,tottenham'ı ezmedi mi,feyenoord'u rahat elemedi mi??

yapmayın arkadaşlar biz iyi bir takıma güçlü bir takıma yenildik bu takıma karşı yarım pozisyon bile bulamadık

ersun hoca inş gereken dersleri çıkartır bu maçtan.

The Legend
09.12.2014, 11:36
maçı tekrar izleyin resmen bjk'yi çoşturan bizim takım. 1.golde papa rahat poziyonda kaleciye dönüyor ve kaleci arkadaşlarına bakmadan panikle topa vuruyor ve kısa düşen top velide kalıyor. Medjani veliye hemen basacağına izliyor akabinde şut ve gol. Golden 5dk sonra tam dengeyi kurup pozisyonlara girmeye başlıyoruz. Ofsayttan golümüzde geliyor. Ancak yine akıl almaz bir hata ile 2.golü yiyoruz. Bundan sonra takım gol için daha ilerde basıyor ve kontraya yakalanıp pozisyonlar veriyoruz. 8taş taraftarı da havaya giriyor maç sonu yok şöyle oynadık böyle pozisyona girdik diye göreceksiniz önümüzdeki maç yenilecekler.

lazarinho
09.12.2014, 11:44
maçı tekrar izleyin resmen bjk'yi çoşturan bizim takım. 1.golde papa rahat poziyonda kaleciye dönüyor ve kaleci arkadaşlarına bakmadan panikle topa vuruyor ve kısa düşen top velide kalıyor. Medjani veliye hemen basacağına izliyor akabinde şut ve gol. Golden 5dk sonra tam dengeyi kurup pozisyonlara girmeye başlıyoruz. Ofsayttan golümüzde geliyor. Ancak yine akıl almaz bir hata ile 2.golü yiyoruz. Bundan sonra takım gol için daha ilerde basıyor ve kontraya yakalanıp pozisyonlar veriyoruz. 8taş taraftarı da havaya giriyor maç sonu yok şöyle oynadık böyle pozisyona girdik diye göreceksiniz önümüzdeki maç yenilecekler.

ersun hocanın çıkardığı ilk 11 ile maçı kazanacağımızı cidden düşünüyormuydun?

Atiba-Veli-Sosa üçlüsüne karşılık Medjani-Özer-Mehmet Ekici ile orta sahayı ele alacağımızı düşünüyormuydun ??

bu arada pozisyonlar demişsin hangi pozisyonlar merak ettim açıkcası.

ertuuu
09.12.2014, 11:47
rakip kaleye şutumuz yok
rakip defans tel tel dökülen her maç gol yiyen biçimde
kalecileri formsuz
ama biz şut dahi çekemedik
orta alanda top bile yapamadık
3 pas bulamadık
bjk ye yapmamız gerekeni onlar bize yaptı
utandım resmen utandım
şu ölü bjk ye karşı oynayamaan pozisyonda olmaktan utandım

Faik Yılmaz
09.12.2014, 11:49
peki bjk o kadar sıradan bir takımsa biz niye yarım pozisyona bile giremedik ??

asteras maçında en az 5-6 olurdu o maç asteras tek atak yaptı gol oldu zemin berbattı aşırı yağmur vardı

yani adamlara yenildik gel gör ki bjk yi sıradan bir takım bile değil nerdeyse küme düşürecez :D

ya bu bjk arsenal'i perişan etmedi mi,tottenham'ı ezmedi mi,feyenoord'u rahat elemedi mi??

yapmayın arkadaşlar biz iyi bir takıma güçlü bir takıma yenildik bu takıma karşı yarım pozisyon bile bulamadık

ersun hoca inş gereken dersleri çıkartır bu maçtan.

iyi oturmuş takım ama zannedildiği gibi söylendiği gibi efsane bir takım değil.....

biz çok kötü olduğumuz için çok iyi göründü.....

kadrosu çok dar ve alternatifsizliklerle boğuşuyor...

defansı çok kötü ayrıca...

ha gzel bastılar bizimkiler sert futbola ayak uyduramayınca ve aynı maçta 3 saçma sapan hata yapınca yenilgi kaçınılmaz oldu.....

umarım dediğiniz gibi ders alır Hocamız...

Uğur Ö.
09.12.2014, 11:49
Oyuncularımız takım olmak konusunda çok eksikti.Bjk takım olarak sert yardımlı pres yaparken bizimki daha çok saman alevi gibiydi.Takım olmak konusu budur.Kadro kalitesi olarak neredeyse kafa kafaya hatta bizimki daha iyi olmasına rağmen takım olma konusunda çok eksiklikler var.Bu takımın sabıra ihtiyacı var.

memmedaga
09.12.2014, 11:51

sosa gördüğüm en efektif oyunculardan biri

memmedaga
09.12.2014, 11:54
iyi oturmuş takım ama zannedildiği gibi söylendiği gibi efsane bir takım değil.....

ha gzel bastılar bizimkiler sert futbola ayak uyduramayınca ve aynı maçta 3 saçma sapan hata yapınca yenilgi kaçınılmaz oldu.....

bjknin ve bizim hemen hemen bütün maçlarını izleyen biri olarak maç skorunu önceden tahmin eden biri olarak

kendimizi avutmayı bırakalım abi

2 sene bizde en azından 5-6 futbolcuyu bir arada oynatalım sonrasına bakarız

ertuuu
09.12.2014, 11:56

ben baktım
birkaç sonradan girdiği oyunda dağlara taşlara oynadı
bizim maçta da yürüyerek oynadı
hiç iyi değildi bence ama kazanan takımda olunca, bizimkiler de adamın yürüyerek yaptığı hareketlerde çalım yiyince iyi gibi gözüktü
adam bir arkadaşını poziyona mı sokmuş
olağanüstü bir korner yada frikik mi atmış
takımı mı yönlendirmiş
ortada dolandı
silik bir adam

umitçebi
09.12.2014, 11:58
ersun hocanın çıkardığı ilk 11 ile maçı kazanacağımızı cidden düşünüyormuydun?

Atiba-Veli-Sosa üçlüsüne karşılık Medjani-Özer-Mehmet Ekici ile orta sahayı ele alacağımızı düşünüyormuydun ??

bu arada pozisyonlar demişsin hangi pozisyonlar merak ettim açıkcası.

Arkadaş gayet haklı..BJK nin üçlüsünden velının ve sosanın ılk yarıda kırmızı gormesı gerekıyordu verdı mı ?? Vermedı..

Özerın ıkıncı sarıy gormesı gerekıyordu ama ılkı çok hafıftı..Saçma sapan ilk golu yedıkten sonra dengeledık hatta sefanın golu geldı kı bence ofsayt da deıldı..Gmkhan torenın pozısyonuna devam dıyenler buna ofsayt dedıler..

E maç dengeye geldı golde gelecek derken yıne saçma bır hata ve ık ıfarklı gerıye duşuyorsun..Adamlar ortasahada ozere mehmete sert gırıyorlar faul yok Mehmet le ozere hemen sarı???

Galatasaray maçını hatuırlayın ılk 20 dakıkada gs saldırdı golu yemedık sonra sazı elımıze bı aldık koptu gıttı maç..Bu maçtada o saçma gollerı hedıye etmesek maç ortada gıdıcektı onlarda coşup boyle sureklı basamayacaklardı zaten sureklı basma dıye bırşey yok futbolda 90 dakıka basamzsın kı..

Ben emınım şu bjk ıle 10 maç yapalım ez az 6-7 sını bız kazanırız..Futbol oynayanlar bılır..Saçma gollerle ıkı farklı gerıye duşuyorsun ve sahada hep rakıbı kollayan bır hakem var helekı o kel olan yardımcı hakem..Moralın tabıkı duşer..

Ben çabuk toplayacagımızı duşunuyprumda kaleceı fatıh ın duşen moralını nasıl duzeltırız onu bılmıyorum..

MaEsTrO
09.12.2014, 12:00
Sevindigim konu, taraftarlarimizin cogu artik maglubiyetin nedenlerini direk hakemin üzerine yikmaktansa takimin kendinde ariyor.

Bu cok güzel bir gelisme.

Onlar iyiydi, bizde olmadigimiz kadar kötü. Bitti.

umitçebi
09.12.2014, 12:02
bjknin ve bizim hemen hemen bütün maçlarını izleyen biri olarak maç skorunu önceden tahmin eden biri olarak

kendimizi avutmayı bırakalım abi

2 sene bizde en azından 5-6 futbolcuyu bir arada oynatalım sonrasına bakarız

Üstad bende her ıkı takımın tum maçlarınız ızledım..

Şu bjk nın bızden ıyı ve kendımızı avutmamamız gerektiğini söylyecegın yonlerını yada maç performanslarını bı soylermısın ?

Ben de değerlendıreyım.Dmekkı gozumden bırsuru şey kaçırmışım..Hakem hataları ıle en az 7 puan kazanmış bır bjk ve hakem hataları ve ınce ınce dogramaları ıle en az 5 puan kaybetmış bır trabzonspor..

ertuuu
09.12.2014, 12:03
bu takıma en büyük zararı mustafa yumlu verdi
Trabzonspor tarihinin en büyük yatırımına ihanet etti
onun yüzünden stoperde 2 yabancı hakkımızı harcıyoruz
kim ne derse desin

lazarinho
09.12.2014, 12:04

ya zaten efsane kadrosu yok adamların abi

futbol takım oyunudur taş gibi takım olmuşlar herkes koşuyor basıyor pres yapıyor kademeye giriyor dk 80 di galiba bosigwa sağdan dribllinge başladı olcay kovaladı aldı topu olay budur.Şimdi kısa bir araştırma yaptım

Tolga A Milli
Ersan A Milli
Franco Kolombiya Milli
Veli Avusturya Milli
Atiba Kanada Milli ama kalitesi ortada
Olcay A Milli
Gökhan Töre A Milli
Sosa Arjantin'in dünya kupası kadrosuna çağrılmış ama ana kadroya girememiş.
Demba Ba Senegal Milli

kenara bakıyorsun

Cenk her takımda oynar Türkiye'de.
İsmail Köybaşı A Milli
Oğuzhan A milli
Necip zaman zaman milli oluyor
Cenk Tosun Milli takıma seçildi kalitesi ortada
Mustafa Pektemek A Milli

bizim maçta ki kadro durumu adamların.

yani bjk bizim hataları iyi değerlendirdi ama maçın genelinde top göstermediler bize pozisyona giremedik kendi takımımızı överken rakip takımları yerin dibine batırmayalım bjk bu ligin adam gibi top oynayan 3 takımından biri biz-bjk-bursaspor

ersun hoca gereken neşteri vuracaktır takıma ben güveniyorum Ersun Hocaya.

Aydın Danış
09.12.2014, 12:05
demba ba ya da ne ah ettiysek herif 20 gün sahalardan uzak kalacakmış :)

lazarinho
09.12.2014, 12:08
Arkadaş gayet haklı..BJK nin üçlüsünden velının ve sosanın ılk yarıda kırmızı gormesı gerekıyordu verdı mı ?? Vermedı..

Özerın ıkıncı sarıy gormesı gerekıyordu ama ılkı çok hafıftı..Saçma sapan ilk golu yedıkten sonra dengeledık hatta sefanın golu geldı kı bence ofsayt da deıldı..Gmkhan torenın pozısyonuna devam dıyenler buna ofsayt dedıler..

E maç dengeye geldı golde gelecek derken yıne saçma bır hata ve ık ıfarklı gerıye duşuyorsun..Adamlar ortasahada ozere mehmete sert gırıyorlar faul yok Mehmet le ozere hemen sarı???

Galatasaray maçını hatuırlayın ılk 20 dakıkada gs saldırdı golu yemedık sonra sazı elımıze bı aldık koptu gıttı maç..Bu maçtada o saçma gollerı hedıye etmesek maç ortada gıdıcektı onlarda coşup boyle sureklı basamayacaklardı zaten sureklı basma dıye bırşey yok futbolda 90 dakıka basamzsın kı..

Ben emınım şu bjk ıle 10 maç yapalım ez az 6-7 sını bız kazanırız..Futbol oynayanlar bılır..Saçma gollerle ıkı farklı gerıye duşuyorsun ve sahada hep rakıbı kollayan bır hakem var helekı o kel olan yardımcı hakem..Moralın tabıkı duşer..

Ben çabuk toplayacagımızı duşunuyprumda kaleceı fatıh ın duşen moralını nasıl duzeltırız onu bılmıyorum..

eğer hakeme bağlarsak olayı özerle mehmet ekici'de 2.sarı kartlardan atılması gerekiyordu.

biz rakiplerimizi kötüleyelim hakeömi kötüleyelim eskiden olduğu gibi bu kafayla devam edelim.

lazarinho
09.12.2014, 12:13
rakip kaleye şutumuz yok
rakip defans tel tel dökülen her maç gol yiyen biçimde
kalecileri formsuz
ama biz şut dahi çekemedik
orta alanda top bile yapamadık
3 pas bulamadık
bjk ye yapmamız gerekeni onlar bize yaptı
utandım resmen utandım
şu ölü bjk ye karşı oynayamaan pozisyonda olmaktan utandım

valla kardeşim burda bunları yazınca haksız oluyorsun

rakibi kötüleyecen hakemi kötüleyecen en iyi kadro bizde diyecen

Oğuzhan Fidan
09.12.2014, 12:16
bu sezon tam onurun sezonuydu bileğimizi kimse bükemezdi.. ama büyük şanssızlıklar silsilesi yakamızı bırakmıyor.. aslında engüçlü ve en önemli bölgemizi kaybettik.. fatih kaçmaçta kaç gol yemiş bi bakın.

Oğuzhan Fidan
09.12.2014, 12:18
bu taraftarda bu kafa olduğu sürece olmaz arkadaşım.. adamın kafası basmıyo bilmiş bi hakemde hakem hakemde hakem.. rakip şöyle kırmızı görmeliydi şöyle olmalıydı böyle olmalıydı.. adam bilmiyoki iyi oynadığın her maçı kazanırsın.. küçük bahanelerina rdına sığınan küçük insanlarız..

The Legend
09.12.2014, 12:24
eğer hakeme bağlarsak olayı özerle mehmet ekici'de 2.sarı kartlardan atılması gerekiyordu.

biz rakiplerimizi kötüleyelim hakeömi kötüleyelim eskiden olduğu gibi bu kafayla devam edelim.

Yani hakem papa'nın pozisyonunu biz yakalasak faul vermeyecekti ve Ekici sosa'ya taban dalsa o dakka atılmayacaktı diyorsun. Oldu kardeşim sen buna inanmaya devam et.

lazarinho
09.12.2014, 12:25
bu taraftarda bu kafa olduğu sürece olmaz arkadaşım.. adamın kafası basmıyo bilmiş bi hakemde hakem hakemde hakem.. rakip şöyle kırmızı görmeliydi şöyle olmalıydı böyle olmalıydı.. adam bilmiyoki iyi oynadığın her maçı kazanırsın.. küçük bahanelerina rdına sığınan küçük insanlarız..

noktasına kadar katılıyorum kardeşim.

hala hakem hala rakip takım çok kkötü muhabbetlerindeyiz geçelim arkadaşlar bunları

defansın göbeğinde oynayan oyuncularımız büyük takım oyuncusu değil çok ağırlar geriden oyun kuramıyorlar defansif orta sahada sıkıntımız büyük adam gibi bir oyuncu lazım oraya aynı Atiba gibi sağ ofansif kenar oyuncumuz Sefa bence yeterli değil orayada bir transfer lazım.

lazarinho
09.12.2014, 12:29
Yani hakem papa'nın pozisyonunu biz yakalasak faul vermeyecekti ve Ekici sosa'ya taban dalsa o dakka atılmayacaktı diyorsun. Oldu kardeşim sen buna inanmaya devam et.

öyle birşey dediğimi göremiyorum kardeşim ben herseyi hakeme bağlamayın diyorum

takımımız 1 pozisyona bile girememiş maç boyu adam gibi 3 pas yapamamış bunları konuşalım nedenlerini tartışalım hakemler bunlar sezon boyu bu maçları bu hakemler yönetecek yapacak birşey yok başımızda aziz yıldıvım gibi bi mafya olursa hakemlerde bizi kollar ancak.

Murat Keçeci
09.12.2014, 13:14
Bizim adımıza kötü geçen bir gün oldu.Sahada istediğimiz hiçbirşeyi yapamadık.Asıl üzücü nokta sınava çalıştığımız sorulardan sınavda çıktı fakat biz bildiğimiz soruları yapamadık.

Neydi bu sorular herkesin hem fikir olduğu nokta bjk nın maça yüksek tempoyla giriş yaptığı 25-30 dakikalık o bölümü kazasız geçtiğimizde maçın bize döneceği yönündeydi.Maça iyi konsantre olmalıyız dememizin sebebi sert presle karşılacağımızdı çünkü pres, bireysel hatalara sebep olan birinci etken futbolda ama bizde özellikle avraam ve fatih bu konuda zayıf kaldı ve 2 gol birden yedikten sonra maç orada bitti.Diğer oyuncularda skor karşısında demoralize oldular.3.golün ise çok bir önemi yoktu.

O baskıyı nasıl kırabilirdik sorusunun cevabına gelirsek onlar ne kadar sert pres yapıyorsa bizde o kadar iyi tek pas yapmalı küçük üçgenler kurup oyun içinde sürekli hareketli olarak ve bireysel hataları en aza indirerek kırabilirdik ama bunu başaramadık.

Golleri daha ayrıntılı değerlendirirsek ilk gol avraamın tembel geri pası,fatih öztürkün kısa düşen degajı ve son olarak da medjaninin rakibin şut çekmesini engellemek yerine kendi kalecisinin açısını kapatması.

İkinci gol ise avraamın goldeki payının yüksek olduğu çok rahat kullanabileceği veya topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırabileceği pozisyonda faul almaya çalışması,diğer hata kalecinin sezgileriyle pozisyonu okuyup dembaba ya top gelirken elleriyle uzaması gerekirken ayakla topa uzanmaya çalışması.

O dakikadan sonra maçla ilgili konuşulacak pek bir şey olmadı ekici özer gibi oyuncular oyundan düştü sonradan giren constant da ağır tempoda oynayınca o da çok top kaptırarak verimsiz oynadı.Cardozo istediği topları alamadı.Takım halinde bir düşüş oldu normal performansında oynayan tek bir futbolcu vardı Belkalem.

3 farklı yenilgi bizi karamsarlığa düşürmesin iki takım arasında öyle bir fark yok hatta daha geniş değerlendirme yaparsak biz gs yi 3 farklı yendiğimizde nasıl ki onların çok üstünde kalitede değilsek bjk da bizi yendi diye bizden çok daha kaliteli değil her maçın kendi içinde baskın özellikleri var bjk maçındaki bu baskın özellikler sert,agresif mücadele tekniği yendi diyebiliriz ama her zaman geçerli değil tabi ki bu biz bu maça doğru kadroyla çıktık orta sahayı medjanı salih şeklinde yapsaydık yine bize üstünlük kurardılar biz onları yeneceksek özer ve ekici gibi oyuncuları güçlendirerek kazanabiliriz o yüzden biz doğru yoldayız.

Bu maçı unutup önümüzdeki maçlara konsantre olmalıyız 3 maç kazanıp bir yenilgi almak, 3 maç kazanıp bir beraberlik almak aslında normal durumlar fakat biz baştan çok puan kaybettiğimiz için şuan bu durum göze batıyor o yüzden daha uzun süreli bir seri galibiyete ihtiyacımız var ve bunu yapabilecek güçteyiz.

Oruç
09.12.2014, 14:45
Arkada bir üyemiz yazmış. Gerçekten Mustafa takıma kazığı attı. Stoperde 2 yabancı oynattığımızdan ne orta sahaya ne de hücuma fazladan bir yabancı koyamıyoruz. Onur'un sakatlığı ve Mustafa'nın yaptıkları yüzünden kadro kuramaz olduk.

Stopere nefes alsın yeter değil boks yapmasın yeter diyebileceğimiz yerli bir eleman lazım acilen.

Sefa Murat Dokuz
09.12.2014, 14:58

Boşvereceksin, ben maç kazanmak için hakemleri yenmek zorunda değilim. İyi futbol oynadığında maçı kazanırsın garantisi diye birşey yok.

Jose Sosa 15'te atılsa, 2.golde faul verse bambaşka maç olurdu. 2-0 olunca bütün takım çöktü, ondan kötü oynadın. 2 pas yapamadın. Herkes bocaladı. Kimde oynama isteği kalmadı demorilize oldular. O yüzden de hiç oynayamadık.
Yani oynayamadığımız için yenilmedik, hakem hataları ile maçtan düştük.

Oğuz B.
09.12.2014, 15:06
Bu maçı hakemle mi kaybettik; hayır.

Hakem maçın bu noktaya gelmesinde etkili oldu mu; evet.

Küçük ama önemli ayrıntılara göz yumdu hakem. Rakibin hücuma kalktığı her pozisyondan önce faul çalabileceği pozisyonlar vardı; çalmadı.

Papa'nın pozisyonun aynısı geçen sene ğs maçında bizim aleyhimize çalındı. Aynı pozisyon. Önce oynattı sonra biz 4'e 1'i yakalayınca çaldılar. Mesela Yusuf/Ersan arasında yaşansaydı o pozisyon %95 çalardılar faulü.

Neyse 3-0 yenilince bunlara bakılmaz. Ama bakılmalı. Bu hakemi ğs maçlarında da izlemek gerekir; melo/çuk ikilisinin girdiği ikili mücadeleleri de devam ettirebilecek yüreği varsa helal olsun diyeceğim.

Rakip tekme ata ata yıldırdı bizim oyuncuları; medyaya sorsak müthiş(!) pres. :) Yersen. Hakem işte bu noktada prim tanıdı.

Sonuç olarak biz kötü oynadık moral bozucu goller yedik ve yenildik.

zafer6161
09.12.2014, 15:08
hem yenelim hem dembabayı sakatlayalım (şöyle 3.5 ay sahalardan uzak kalsın )bjk o zaman görür ebesinin gözünü,,,

benim ahım tutar arkadaş

adam 1 ay yokmuş :D

worldmaster
09.12.2014, 15:11
Avraam siritiyordu zaten. Bu macta kahkaha atti artik.
Ama bu mac onun uzerine yikilacak gibi degildi. Bombanin ipini Papadopulos cekti ama diger oyuncular sahada neye duruyordu arkadas. Arkadasin hata yapti diye insan bi direnc gosterir bisey yapar. Hicbir aksiyon gosteremedi futbolcularimizin teki sahada.
Herkesin kotu gunu olabilir ama ilginc olan 11 kisi de kotu gunundeydi. Bu da gosteriyorki sanirim maca camia olarak gerekli hassasiyeti gosterememisiz.
Mac oncesi 5 atariz muhabbetinden belliydi zaten.
Amacina ulasmak icin engellere gereken onemi vermessen o engellere takilirsin. Bu isin lami cimi yok. Bu kadar basit.
Rehavet kaybettirir.

Oğuz B.
09.12.2014, 15:11
Pektemek de bonus oldu heralde.

Hiçbir futbolcunun sakatlanmasını istemem ama; Bejeke bu süreci atlatamaz. Ve seri puan kayıpları olur inşallah. Ki olacaktır.

Ben hala daha onları rakip olarak görmüyorum.

İlk yarının sonunda ğs/şikebahçe ikilisine puan olarak inşallah yakın bitiririz. (max 4 puan olursa çok güzel olur.)

İkinci yarı çok şey değişir.

benim ahım tutar arkadaş

adam 1 ay yokmuş :D

zafer6161
09.12.2014, 15:13
Pektemek de bonus oldu heralde.

Hiçbir futbolcunun sakatlanmasını istemem ama; Bejeke bu süreci atlatamaz. Ve seri puan kayıpları olur inşallah. Ki olacaktır.

Ben hala daha onları rakip olarak görmüyorum.

İlk yarının sonunda ğs/şikebahçe ikilisine puan olarak inşallah yakın bitiririz. (max 4 puan olursa çok güzel olur.)

İkinci yarı çok şey değişir.

nedense bende 3 istanbul takımlarının futbolcularının ağır sakatlanmasını istiyorum,,

worldmaster
09.12.2014, 15:21
Ek olarak kalan maclarin hepsini kazanabilirsek. Gecen haftaki havamiza geri donmemiz yuksek ihtimal.
Umarim bu mac hayirlara vesile olmustur.
Bjk bakalim bizim dustugumuz hataya dusecek mi. Gsyi 3leyip kontrolu kaybetmistik. Onlarin da ayni seyi yasamayacaklarinin garantisi yok.

Sefa Murat Dokuz
09.12.2014, 15:26
Ben sindiremiyorum, Rakip takım futbolcusunun bizim oyuncuya yumruk attığında bizim oyuncunun sarı kart görmesini sindiremiyorum.
Top 30-40 cm dışarı çıkıyor hakemin gözü önünde, bizim oyuncu da elbette doğal olarak görmüyon mu çıktı diye isyan ediyor, kart görüyor deliriyorum. Kurban belli, sana bir çerçeve çizmişler bu maçı sana vermeyecekler, istediğin kadar oyna boş.

Yahu 2010-2011 sezonunda Ankaragücü maçında büyük bir hakem hatası vardı 18.hafta olan maçta, 1-1 mi ne kalmıştık. O gün o puan kaybını yaptık ve çorap söküğü gibi geldi devamı adamlar şike şike elimizden aldılar kupayı. Cahiller, hakemlerden şikayet eder demek, bu ülkedeki şerefsizlikleri adaletsizlikleri sindirmiş, bu dengesizlikler içinde bile başaracaksın mantığı güdenler esas cahil.

Cizrespor-Göztepe maçı vardı bir kaç ay önce, Maç, hakemin toto korkusunun idaresinde ne kadar etkili olduğunun ıspatı niteliğide adeta.
Göztepe lehine faul yok maçta, normal bir ortamda oynasa Cizrespor kırmızı kart rekoru kırar, Göztepe'ye 1 yada 2 penaltı çıkar, Cizrespor'a da son dk golünü attırıp kazandıramazlardı ama talimat oydu orda Göztepe kazanmıcaktı belliydi.

Sen Trabzon'da iç sahada en azından bu korkuyu vereceksin başka şekilde bu gücün sistemin beslediği takımlarla eşit şartlarda mücadele edemezsin, o sistemin takımı onun kazanması para demek gelir demek , hakem maça çıkarken ayakları titrer beni burdan polis bile kurtaramaz korkusu yaşarsa içerde 17 de 17 yaparız. Deplasman umrumda değil. Bu şerefsiz adaletsiz ligde bizim başka türlü şampiyon olma şansımız yok.

Boşuna sağ bek şu sol bek şu orta saha şu kenar şu forvet şu gibi gereksiz teknik taktik konuşmayın. Kalede Onur'da olsaydı bu maçta bambaşka hakem hataları olacak uyduruk penaltı çıkacak Bjk maçı kazanacaktı.

lazarinho
09.12.2014, 15:35
Ben sindiremiyorum, Rakip takım futbolcusunun bizim oyuncuya yumruk attığında bizim oyuncunun sarı kart görmesini sindiremiyorum.
Top 30-40 cm dışarı çıkıyor hakemin gözü önünde, bizim oyuncu da elbette doğal olarak görmüyon mu çıktı diye isyan ediyor, kart görüyor deliriyorum. Kurban belli, sana bir çerçeve çizmişler bu maçı sana vermeyecekler, istediğin kadar oyna boş.

Yahu 2010-2011 sezonunda Ankaragücü maçında büyük bir hakem hatası vardı 18.hafta olan maçta, 1-1 mi ne kalmıştık. O gün o puan kaybını yaptık ve çorap söküğü gibi geldi devamı adamlar şike şike elimizden aldılar kupayı. Cahiller, hakemlerden şikayet eder demek, bu ülkedeki şerefsizlikleri adaletsizlikleri sindirmiş, bu dengesizlikler içinde bile başaracaksın mantığı güdenler esas cahil.

Cizrespor-Göztepe maçı vardı bir kaç ay önce, Maç, hakemin toto korkusunun idaresinde ne kadar etkili olduğunun ıspatı niteliğide adeta.
Göztepe lehine faul yok maçta, normal bir ortamda oynasa Cizrespor kırmızı kart rekoru kırar, Göztepe'ye 1 yada 2 penaltı çıkar, Cizrespor'a da son dk golünü attırıp kazandıramazlardı ama talimat oydu orda Göztepe kazanmıcaktı belliydi.

Sen Trabzon'da iç sahada en azından bu korkuyu vereceksin başka şekilde bu gücün sistemin beslediği takımlarla eşit şartlarda mücadele edemezsin, o sistemin takımı onun kazanması para demek gelir demek , hakem maça çıkarken ayakları titrer beni burdan polis bile kurtaramaz korkusu yaşarsa içerde 17 de 17 yaparız. Deplasman umrumda değil. Bu şerefsiz adaletsiz ligde bizim başka türlü şampiyon olma şansımız yok.

Boşuna sağ bek şu sol bek şu orta saha şu kenar şu forvet şu gibi gereksiz teknik taktik konuşmayın. Kalede Onur'da olsaydı bu maçta bambaşka hakem hataları olacak uyduruk penaltı çıkacak Bjk maçı kazanacaktı.

iyi sezon boyunca hakemi konuşalım hakemlerin hepsi zaten bizim aleyhimize yorumlar yapıyor tövbe tövbe.

siz kafayı sıyırmışsınız elimizde ki mevcut kadronun en iyisi olduğunu yazanından tut Beşiktaş'ın sıradan bir takım olduğunu yazana

Toki'nin yaptığı dandik stadyumu bile en güzeli en iyisi olduğunu yazan bile var

yazık vallahi yazık billahi yazık

maç 20. dakikada 2-0 oldu geri kalanda ne yaptık be 1 tane pozisyona giremedik onuda mı hakem engelledi

Bjk Arsenal'i ezdi,Tottenham'ı ezdı Feyenoord'u elini kolunu sallaya sallaya eledi ligin lideri ama gel gör ki Bjk sıradan bir takım.

Arkadaşım Bjk bu ligin en iyi takımı biz ligin en iyi takımına kaybettik 3 pas bile yaptırmadılar kaleye şut çekemedik yarım pozisyona giremedik nedenlerini tartışalım diyoruz yok yinede hakem.

Ama gel gör ki bizim takım ligin en iyisi müthiş futbol oynuyoruz harikayız bize kimse rakip olamaz !! :alkış:

Sefa Murat Dokuz
09.12.2014, 15:49
Kafayı sıyırmadım Ocak'ta 24 yaşına giriyorum, hayatımda tek ve ilk önceliğim her zaman adalet olmuştur. Adaleti savunup adaletizliğe maruz kala kala Türkiye'de artık adaleti savunmak adalete yapılan en büyük ihanettir. Adaleti savunmayacaksın, adaleti sağlayacaksın nasıl olursa olsun ne pahasına olursa olsun adaleti sağlayacaksın. 18 yaşımda bugünki aklım olsaydı, Türkiye 10.000'isi olduğumda Hukuk fakültesine girerdim. Türkiye gerçeğiyle geç yüzleştim ve iğreniyorum. 2010-2011 sezonundan sonra bozulan psikolojilerimiz hala düzelmedi. Bjk bizi yenemezmi yenebilir, yensin benim derdim kazanmak değil. Ama ben Trabzonspor'a bu şekilde davranılmasını kabul edemiyorum. Koyuyor, bizim oyuncu Bjk'li nin kasıklarına bassa atılmama ihtimali var mı. Bence yok. Olmamalı da zaten. Ama Bjk'li atılmıyorsa, benim oyuncum da atılmayacak.

Bizim kadromuz ligin en iyisi değil ama Şampiyon olabilecek kaliteye yakın bir kadro.
Maç 20 dk da 2-0 oldu geri kalanda o moral bozukluğu ile hiçbirşey yapamazsın zaten, 2011 yılı Barcelona-Real Madrid maçı. Maç ani bir şekilde 2-0 oldu, Koskoca Real Madrid 90 dk sahada hiçbir yapamadı. Kaleye gidemedi adeta Barcelona maçı 5-0 kazandı. Real Madrid Barca'dan 5-0 yenilcek kalitesizlikte bir takımmı hayır? MORAL diye birşey var. Moralin bozulursa Ekici her zaman attığı pasları atamaz, her zaman açtığı ortaları kesemez duran topu taca vurur.

Aynı Bjk sıradan bir Asteras ile 1-1 kaldı, Fb'ye direnç gösteremedi. Maç maç konuşamazsın. Her örneğin tam tersi bir örnek de var çünkü.

Bjk bu ligin en iyi takımı felan değil, asla değil. Bizde öyle erken bir gol atsak, sonra hakem Bjk'ye bir faul vermeyip 2-0'ı bulsak Bjk'nin de gardı düşerdi Bjk'de oyundan kopardı disiplinden uzaklaşırdı. Sen oyun disiplininden uzaklaştın yoksa şu maçtaki iki takım arasındaki bu fark asla gerçekçi değil. Bir takım full moral 2-0 özgüveni ile oynuyor, sen ise çökmüşsün bitmişsin bu tüm dengeleri değiştiren birşey zaten.

Oğuz B.
09.12.2014, 15:52
Kaval'ın yumruğunu, Sosa'nın tekmesini vs. vs. görmeyeceksin sonra gelip burada bejeke goy goyu yapacaksın ne güzel Trabzon be!

Ama doğru haklısın 3-0 yenildik ne desen haklısın.

Yahu ğs maçında bile 2 metreden elle oynamayı göremeyen bir hakem var. Bu maçta Sosa'nın tekmesini 2 metreden göremeyen hakemin olduğu gibi.

Anlamakta neden sorun yaşıyorsunuz? Tabi ki hakem yüzünden yenilmedik. Ama hakem art niyetliydi açık ve net. Sonuçta en büyük paylardan birinin sahibidir. Sonucu hazırlayan etmenlerden biridir.

Papa ve Fatih'i konnuştuğumuz gibi onu da konuşmak mecburiyetindeyiz.

Şimdi burada 3 İstanbul takımının lehine olan hakem hatalarına felan hiç girmeyeceğim. Gerek yok.

Size tek tavsiyem İstanbul medyasını az takip edin.

Arkadaşım Bjk bu ligin en iyi takımı biz ligin en iyi takımına kaybettik 3 pas bile yaptırmadılar kaleye şut çekemedik yarım pozisyona giremedik nedenlerini tartışalım diyoruz yok yinede hakem.

Ama gel gör ki bizim takım ligin en iyisi müthiş futbol oynuyoruz harikayız bize kimse rakip olamaz !! :alkış:

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 15:58
iyi sezon boyunca hakemi konuşalım hakemlerin hepsi zaten bizim aleyhimize yorumlar yapıyor tövbe tövbe.

siz kafayı sıyırmışsınız elimizde ki mevcut kadronun en iyisi olduğunu yazanından tut Beşiktaş'ın sıradan bir takım olduğunu yazana

Toki'nin yaptığı dandik stadyumu bile en güzeli en iyisi olduğunu yazan bile var

maç 20. dakikada 2-0 oldu geri kalanda ne yaptık be 1 tane pozisyona giremedik onuda mı hakem engelledi

Bjk Arsenal'i ezdi,Tottenham'ı ezdı Feyenoord'u elini kolunu sallaya sallaya eledi ligin lideri ama gel gör ki Bjk sıradan bir takım.

Hakemle ilgili seninle hem fikir olmama rağmen dikkat ettiğim bir şey var....

Her mesajında bjk'yi övüp övüp duruyorsun..

Ben biraz kıllanmaya başladım açıkçası.....
bjk sıradan takım değildir doğru da her defasında niye bunu yazanlara cevap yetiştirmeye çalışıyorsun pek anlayamadım.

Buna mecbur değilsin sanırım....

Geriye bir tek seçenek kalıyor kanımca!!!!!

Ha,şunu da söyleyim,işimize gelmeyen bir mesaj attı diye insanları fenerli,gsli diye yaftalayan arkadaşlarımızdan değilim ama senden açıkçası şüpheleniyorum.Özellikle bugün yazdığın mesajlardan sonra....

Neyse takipteyim....

6Şafak Aydın1
09.12.2014, 16:01
yokmu daha bir kaynakcuk bir kac transfer daha yapsaydik, gyan myan falan iyi giderdi

F. Yıldırım
09.12.2014, 16:03
Demba Ba 1 hafta yokmuş, ligtv'de öyle yazıyor.

Hatice Aslan
09.12.2014, 16:05

Mete Kalkavan?
Sergen Yalçın?

Hangisisin hemen söyle?!
:D

6Şafak Aydın1
09.12.2014, 16:10
kap yokmu kap

lazarinho
09.12.2014, 16:25
Hakemle ilgili seninle hem fikir olmama rağmen dikkat ettiğim bir şey var....

Her mesajında bjk'yi övüp övüp duruyorsun..

Ben biraz kıllanmaya başladım açıkçası.....
bjk sıradan takım değildir doğru da her defasında niye bunu yazanlara cevap yetiştirmeye çalışıyorsun pek anlayamadım.

Buna mecbur değilsin sanırım....

Geriye bir tek seçenek kalıyor kanımca!!!!!

Ha,şunu da söyleyim,işimize gelmeyen bir mesaj attı diye insanları fenerli,gsli diye yaftalayan arkadaşlarımızdan değilim ama senden açıkçası şüpheleniyorum.Özellikle bugün tazdığın mesajlardan sonra....

Neyse takipteyim....

Öncelikle kendimi tanıtayım

doğma büyüme İstanbulluyum aslen Trabzon Sürmeneliyim iş yerim Beşiktaş çarşıda kurumsal bir firmada operasyon yönetmeni olarak çalışıyorum.Anam Babam öğretmen emeklisi daha küçük yaşlarda okumak için Trabzondan İstanbul'a gelmişler.Dede Nine vefat edince toprak olarak fazla bağımız kalamdı Trabzonspor hariç.Ben Trabzonspor'umuzu desteklemek için Saraçoğluna da gittim.Zulumpiyatada gittim.Telekom Arena'ya da gittim İstanbul'da olan her maçada giderim Basketbol maçı dahil.

başlığa bakıyorum Beşiktaş-Trabzonspor başlığı Beşiktaş ezerek mağlup etmiş top yaptırmamış pozisyon bile vermemiş şimdi burda Beşiktaş'ı övmeyecem de Fb yi Gs yi Barcelonayı yada Chelsea'yi mi öveceğim ?

kaka Papa'nın pozisyonuna faul verilseydi yazmış pozisyonun zerre kadar faul ile alakası yok takım 20. dk 2-0 geri düştü moral bozuldu yazmışsın maç 20 dakikadan mı ibaret ? Bjk'nin savunma zaafı ortada adamlara 1 gol at panik oluyorlar zaten golü geçtim pozisyona bile giremedik ama doğru futbolcuların moralleri bozuldu bence 20.dakikadan sonra soyunma odasına gitmeliydi ??

Hakem hataları dünyanın her yerinde hatta en önemli maçlarda dahi olmuyor mu ??

Fransa Henry'nin eliyle attığı gol ile dünya kupasına gitmedi mi ?

Arjantin Maradona'nın eliyle İngiltere'yi elemedi mi ?

Hakem hataları sadece bize Bjk ye Fb ye Gs ye yapılmıyor hiç konuşulmayan anadolu takımları ne yapsın ? Eskişehir geçen hafta Kadıköy de haksız penaltı golüyle 3 puandan olmadı mı ?

baktın olmuyor hakemide yeneceksin her şekilde yeneceksin ama önce sahada topunu oynayacaksın Bjk maçında Allah aşkına ne oynadık biri bana izah etsin.

varsa yoksa hakem ya hakemi bırakın yenilginin nedenlerini konuşalım diyoruz yok yine hakem

hadi burda ben Bjk yi övüyorum Türkiye'de ki tüm yazarlarda mı Bjk li hepsi Trabzonspor düşmanı mı ?

kendiniz yazıyorsunuz Bjk nin savunması berbat diye o savunmaya karşı pozisyona giremedik bunu yazıyoruz Beşiktaşlı oluyoruz

Bjk ligde lider Avrupa'da yoluna devam ediyor Arsenal'i,Tottenham'ı Feyenoord'a karşı oynadıkları oyun ortada ama nasıl oluyorda Bjk sıradan takım oluyor anlamıyorum ?

yani önümüzde ki hafta Rizespor bizi aynı şekilde yense Rizespor'u övsem bu seferde Rizelimi olacağım ??

Hakemi tartışmak bize hiçbirşey getirmez mağlup olduğun zaman rakibin elini sıkmayıda bilecez rakibe hak ettiği değeri vermeyide.

Kadromuza Stoper,Sol Bek,Defansif Orta Saha,ileri uç sağ kenar oyuncusu lazım yazıyorum yine hakem konuşuluyorsa daha birşey yazmanın anlamı yok zaten.

lazarinho
09.12.2014, 16:27
Mete Kalkavan?
Sergen Yalçın?

Hangisisin hemen söyle?!
:D

ikiside değilim gönlün rahat olsun.

Hatice Aslan
09.12.2014, 16:29
ikiside değilim gönlün rahat olsun.
Saka yaptım renkdas zamanında bende bu sekilde karsılandım anlıyorum seni. :)

aaahmet61
09.12.2014, 16:31
Hezimetin faturası Ali Ağaoğlu'na
Trabzonspor'un eski yöneticisi Önder Karaduman, kaleci Tolga Zengin'in Beşiktaş'a transferinde ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun da parmağı olduğunu öne sürerek, "Tolga; Ali Ağaoğlu-Ahmet Nur Çebi-Saffet Çebi'nin hatır gönül ilişkileri sonucunda Beşiktaş'a gitti. Bu da bize Beşiktaş maçında 3-0'lık mağlubiyete patladı" dedi.

Haber61'in haberine göre; Trabzonspor'un eski yöneticisi Önder Karaduman, kaleci Tolga Zengin'in geçen sezon Beşiktaş'a satılması ile ilgili şok bir iddida bulundu.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, kulübü ahbab-çavuş ilişkisiyle yönettiğini savunan Karaduman, Tolga'nın, iş adamı Ali Ağaoğlu ile Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi ve Saffet Çebi üçlüsünün yakınlıkları sayesinde Beşiktaş'a gittiğini söyledi. Karaduman, şöyle konuştu:

Önder Karaduman, Tolga Zengin'in hatır gönül ilişkileri yüzünden Beşiktaş'a satıldığını iddia etti.

"Harcanan o milyonlarca Euro bir hatır gönül ilişkisiyle Trabzonspor’a Beşiktaş maçında 3-0’a maloldu. Bunun sorumlusu İbrahim Hacıosmanoğlu’dur. Bunun hesabını Trabzonsporlulara vermelidir.

Ben buradan camiamız adına Tolga’nın kapalı kapılar ardında, nasıl ilişkiler ağı ile satıldığını kamuoyuna açıklamaya davet ediyorum. Aynı hatır gönül ilişkileri ile Beşiktaş’a başka oyuncularımızda pazarlanmakta mıdır?

"HACIOSMANOĞLU'NUN BİR EKİBİ YOK"
Bütün bunların hesabı taraftara ve kongre üyelerine verilmelidir. Cardozo’yu almakla bu iş bitmiyor. Bu, bir takım oluşturma ve ekip işidir. Bir ekip çalışmasını gerektirir. Hacıosmanoğlu’nun ortada bir ekibi yoktur. Göstermelik sekiz yönetici nazarında kulübü tek başına yönetmektedir. Kulübümüzle ilgili her türlü hayati kararı tek başına almaktadır. Sezon başı getirdiği teknik direktörün (Vahid Halilhodzic) kulübe verdiği zarar ortadadır.
'Yanlış yaptım' demekle verdiği bu büyük zarardan kurtulamaz, kurtulmamalıdır. Bu teknik direktöre ne kadar para ödenmiştir? Bunlar kamuoyuna açıklanmalıdır.

"TRABZONSPOR BAKKAL GİBİ YÖNETİLİYOR"
Trabzonspor gibi büyük bir kulüp bir bakkal gibi yönetilmektedir. Bu tarihi büyük bir ayıptır ve bu yanlış artık görülmelidir. Trabzonspor bir büyük kurumdur ve büyük bir kurum gibi yönetilmelidir. Kulübümüz çok büyük bir borcun altına sokulmuştur. Trabzonspor gibi bir kulüp bu kadar parayı dördüncü olmak için harcayamaz. Trabzonspor hepimize ait bir değerdir. Kimsenin malı ve çiftliği değildir. Hiç kimse bu büyük değeri bu kadar keyfi irade ile kullanamaz. Buradan delege ve taraftara sesleniyorum. Önümüzdeki seçimlerde kulübümüze sahip çıkmazsak zaten ağır bir borcun altına sokulmuş olan Trabzonspor’u altından hiç kimsenin kalkamayacağı bir tablo ile devralmak zorunda kalabiliriz."

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 16:36
Öncelikle kendimi tanıtayım

doğma büyüme İstanbulluyum aslen Trabzon Sürmeneliyim iş yerim Beşiktaş çarşıda kurumsal bir firmada operasyon yönetmeni olarak çalışıyorum.Anam Babam öğretmen emeklisi daha küçük yaşlarda okumak için Trabzondan İstanbul'a gelmişler.Dede Nine vefat edince toprak olarak fazla bağımız kalamdı Trabzonspor hariç.Ben Trabzonspor'umuzu desteklemek için Saraçoğluna da gittim.Zulumpiyatada gittim.Telekom Arena'ya da gittim İstanbul'da olan her maçada giderim Basketbol maçı dahil.

başlığa bakıyorum Beşiktaş-Trabzonspor başlığı Beşiktaş ezerek mağlup etmiş top yaptırmamış pozisyon bile vermemiş şimdi burda Beşiktaş'ı övmeyecem de Fb yi Gs yi Barcelonayı yada Chelsea'yi mi öveceğim ?

kaka Papa'nın pozisyonuna faul verilseydi yazmış pozisyonun zerre kadar faul ile alakası yok takım 20. dk 2-0 geri düştü moral bozuldu yazmışsın maç 20 dakikadan mı ibaret ? Bjk'nin savunma zaafı ortada adamlara 1 gol at panik oluyorlar zaten golü geçtim pozisyona bile giremedik ama doğru futbolcuların moralleri bozuldu bence 20.dakikadan sonra soyunma odasına gitmeliydi ??

Hakem hataları dünyanın her yerinde hatta en önemli maçlarda dahi olmuyor mu ??

Fransa Henry'nin eliyle attığı gol ile dünya kupasına gitmedi mi ?

Arjantin Maradona'nın eliyle İngiltere'yi elemedi mi ?

Hakem hataları sadece bize Bjk ye Fb ye Gs ye yapılmıyor hiç konuşulmayan anadolu takımları ne yapsın ? Eskişehir geçen hafta Kadıköy de haksız penaltı golüyle 3 puandan olmadı mı ?

baktın olmuyor hakemide yeneceksin her şekilde yeneceksin ama önce sahada topunu oynayacaksın Bjk maçında Allah aşkına ne oynadık biri bana izah etsin.

varsa yoksa hakem ya hakemi bırakın yenilginin nedenlerini konuşalım diyoruz yok yine hakem

hadi burda ben Bjk yi övüyorum Türkiye'de ki tüm yazarlarda mı Bjk li hepsi Trabzonspor düşmanı mı ?

kendiniz yazıyorsunuz Bjk nin savunması berbat diye o savunmaya karşı pozisyona giremedik bunu yazıyoruz Beşiktaşlı oluyoruz

Bjk ligde lider Avrupa'da yoluna devam ediyor Arsenal'i,Tottenham'ı Feyenoord'a karşı oynadıkları oyun ortada ama nasıl oluyorda Bjk sıradan takım oluyor anlamıyorum ?

yani önümüzde ki hafta Rizespor bizi aynı şekilde yense Rizespor'u övsem bu seferde Rizelimi olacağım ??

Hakemi tartışmak bize hiçbirşey getirmez mağlup olduğun zaman rakibin elini sıkmayıda bilecez rakibe hak ettiği değeri vermeyide.

Kadromuza Stoper,Sol Bek,Defansif Orta Saha,ileri uç sağ kenar oyuncusu lazım yazıyorum yine hakem konuşuluyorsa daha birşey yazmanın anlamı yok zaten.

Detaylı tanıtım için teşekkürler.Memnun oldum...Hoş geldiniz....

Dediğim üzere,hakem ve de oynadığımız kötü futbolla alakalı olarak hem fikirim ama sürekli bjk'yi savunmanız ,dışarıda böyle bir algı oluşturuyor.

Kimin ne yazdığına karışacak insanlar değiliz tabi ki de...

Yıılar önce Trabzon'da 1-1 biten bir bjk maçı vardı.bjk ,penaltı ile kurtarmıştı beraberliği.

O maçta o poziyona penaltı dedim diye fenerli de oldum bjklı da.

Bunlar olur,alıştık ama sürekli bjk'yı yok onu ezerek yendi,en iyi kadro vesaire dillendirildiğinde sanırım daha fazla dikkat çekiyor.

Şu yazdıklarınız sadece bir veya iki kere yazsaydınız böyle bir algı olmayacaktı size karşı ama dediğim üzere sürekli hemen hemen her mesajda dile getirilince ister istemez bir algı oluşuyor...

Amacımız kimseyi etiketlemek değil tabi...Kimsenin de haddine değil....

İyi forumlar dilerim.....

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 16:38
Hezimetin faturası Ali Ağaoğlu'na
Trabzonspor'un eski yöneticisi Önder Karaduman, kaleci Tolga Zengin'in Beşiktaş'a transferinde ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun da parmağı olduğunu öne sürerek, "Tolga; Ali Ağaoğlu-Ahmet Nur Çebi-Saffet Çebi'nin hatır gönül ilişkileri sonucunda Beşiktaş'a gitti. Bu da bize Beşiktaş maçında 3-0'lık mağlubiyete patladı" dedi.

Haber61'in haberine göre; Trabzonspor'un eski yöneticisi Önder Karaduman, kaleci Tolga Zengin'in geçen sezon Beşiktaş'a satılması ile ilgili şok bir iddida bulundu.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, kulübü ahbab-çavuş ilişkisiyle yönettiğini savunan Karaduman, Tolga'nın, iş adamı Ali Ağaoğlu ile Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi ve Saffet Çebi üçlüsünün yakınlıkları sayesinde Beşiktaş'a gittiğini söyledi. Karaduman, şöyle konuştu:

Önder Karaduman, Tolga Zengin'in hatır gönül ilişkileri yüzünden Beşiktaş'a satıldığını iddia etti.

"Harcanan o milyonlarca Euro bir hatır gönül ilişkisiyle Trabzonspor’a Beşiktaş maçında 3-0’a maloldu. Bunun sorumlusu İbrahim Hacıosmanoğlu’dur. Bunun hesabını Trabzonsporlulara vermelidir.

Ben buradan camiamız adına Tolga’nın kapalı kapılar ardında, nasıl ilişkiler ağı ile satıldığını kamuoyuna açıklamaya davet ediyorum. Aynı hatır gönül ilişkileri ile Beşiktaş’a başka oyuncularımızda pazarlanmakta mıdır?

"HACIOSMANOĞLU'NUN BİR EKİBİ YOK"
Bütün bunların hesabı taraftara ve kongre üyelerine verilmelidir. Cardozo’yu almakla bu iş bitmiyor. Bu, bir takım oluşturma ve ekip işidir. Bir ekip çalışmasını gerektirir. Hacıosmanoğlu’nun ortada bir ekibi yoktur. Göstermelik sekiz yönetici nazarında kulübü tek başına yönetmektedir. Kulübümüzle ilgili her türlü hayati kararı tek başına almaktadır. Sezon başı getirdiği teknik direktörün (Vahid Halilhodzic) kulübe verdiği zarar ortadadır.
'Yanlış yaptım' demekle verdiği bu büyük zarardan kurtulamaz, kurtulmamalıdır. Bu teknik direktöre ne kadar para ödenmiştir? Bunlar kamuoyuna açıklanmalıdır.

"TRABZONSPOR BAKKAL GİBİ YÖNETİLİYOR"
Trabzonspor gibi büyük bir kulüp bir bakkal gibi yönetilmektedir. Bu tarihi büyük bir ayıptır ve bu yanlış artık görülmelidir. Trabzonspor bir büyük kurumdur ve büyük bir kurum gibi yönetilmelidir. Kulübümüz çok büyük bir borcun altına sokulmuştur. Trabzonspor gibi bir kulüp bu kadar parayı dördüncü olmak için harcayamaz. Trabzonspor hepimize ait bir değerdir. Kimsenin malı ve çiftliği değildir. Hiç kimse bu büyük değeri bu kadar keyfi irade ile kullanamaz. Buradan delege ve taraftara sesleniyorum. Önümüzdeki seçimlerde kulübümüze sahip çıkmazsak zaten ağır bir borcun altına sokulmuş olan Trabzonspor’u altından hiç kimsenin kalkamayacağı bir tablo ile devralmak zorunda kalabiliriz."

Hacıosmanoğlu'yla ilgili görüşlerim ortadadır.Bir daha dillendirmeme gerek yok...

İsmini anmak bile yeterince sinir ediyor beni....

Yalnız,bjk maçını Tolga yüzünden kaybettiğimiz lafı tamamen bir saçmalıktır...

Tolga'nın eline top bile değmedi yahu.....

lazarinho
09.12.2014, 16:43
@İlker valla hocam ne düşünüyorsam onu yazdım ister Bjk li desinler ister x takımlı

hoşbulduk kolay gelsin sizede.

artvints
09.12.2014, 16:43
Hacıosmanoğlu'yla ilgili görüşlerim ortadadır.Bir daha dillendirmem egereg yok...

İsmini anmak bile yeterince sinir ediyor beni....

Yalnız,bjk maçını Tolga yüzünden kaybettiğimiz lafı tamamen bir saçmalıktır...

Tolga'nın eline top bile değmedi yahu.....

tolga bizim kalede olsaydi uzerine yazilmis bir yazi sanirim.

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 16:46
tolga bizim kalede olsaydi uzerine yazilmis bir yazi sanirim.

Aslında haklısın...Ben yanlış değerlendirdim....
Tolga olsaydı maçın sonucu değişmezdi.

Maçı kaybetme sebebimiz kaleci performansı değil.....

İlk golde topu oyuna sokuşu bile faul ama Tolga'nın da topu oyuna ayakla sokuşlarını unutmadık henüz....

Bence tabi....

PortoDeGalinhas
09.12.2014, 16:51
Şu maç daha fazla konusulmadan alt sıralara düşsün istiyorum. İki gündür ne haber okuyorum ne de forumlara falan giriyorum. Her anlamda çok kötü olduğumuz bir maçti ve hak ettiğimiz şekilde de kaybettik. Hem taraftar hem de oyuncu grubu olarak bu maçın psikolojisinden kurtulup önümüzdeki maclara bakmamız gerek. Hiç birşey bitmiş değil, ilk yarı liderin 4 5 puan gerisinde bitirsek bile hala şampiyonluk yarısında oluruz. Bjk nin bundan sonra çok zorlu maçları var, ikinci yarı 3 derbiyi de deplasmanda oynayacak. O yüzden puan farkı gozumuzde çokta buyumesin

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 16:53
Hala bu maçın konuşuluyor olmasında ,maçın sonucu ve futbolla ilgili yaşanan hayal kırıklığı var sanırım....

Ben asla böyle bir futbol ve de sonuç beklemiyordum.....

Önümüze bakmamız lazım artık...

Umarım ,topçular çoktan unutmuşlardır bu maçı.

M. Fatih ALEMDAR
09.12.2014, 19:01
@İlker valla hocam ne düşünüyorsam onu yazdım ister Bjk li desinler ister x takımlı

hoşbulduk kolay gelsin sizede.

Alemdar61 sin sen, buldum seni :D

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 19:04
Alemdar61 sin sen, buldum seni :D

Sen nerelerdesin birader?

Kayboldun gittin....

M. Fatih ALEMDAR
09.12.2014, 19:06
Buralarda takpiteyim hacim :)
Çok yazamıyom sadece, sen teskereyi aldın herhalde kardeşim, hayırlı olsun:)

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 19:22
Buralarda takpiteyim hacim :)
Çok yazamıyom sadece, sen teskereyi aldın herhalde kardeşim, hayırlı olsun:)

7 aydır özgürüm dostum....

Şükür....

Ufaklığı öp benim için.....

M. Fatih ALEMDAR
09.12.2014, 19:24
7 aydır özgürüm dostum....

Şükür....

Ufaklığı öp benim için.....

Şükür kardeşim:)

Öperim tabi en sevdiğim iş:)

Hacim alıntılaşalım ara sıra. Kendine iyi bak:)

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 19:25
Şükür kardeşim:)

Öperim tabi en sevdiğim iş:)

Hacim alıntılaşalım ara sıra. Kendine iyi bak:)

Bana uyar:)

Selametle...

jacek cyzıo
09.12.2014, 19:25
bu maç bende çok büyük travmaya yol açtı.hep içimizde bir filiz açıyor.ama tekrar kurudu.bir türlü sıçrama maçlarını alamıyoruz.al bu maçı kardeşim kapat puan farkını düşmanlarına nam sal ama yok gene boynu bükük olan biz hep biz.bu maç sadece bir maç değildi her şeydi.

ersn.alparslan
09.12.2014, 20:27
dünyanın bir ucundan trabzona sadece profosyonelce futbol oynamaya gelmiş bir futbolcu kendi sahamızda oynadığımız her maç ortalama 2000 kişi sonra konyada beşiktaş maçına çıkıyor 40000 kişi. Ben futbolcu olsam rize maçında oynayasım gelmez.

Gordon Freeman
09.12.2014, 23:31
dünyanın bir ucundan trabzona sadece profosyonelce futbol oynamaya gelmiş bir futbolcu kendi sahamızda oynadığımız her maç ortalama 2000 kişi sonra konyada beşiktaş maçına çıkıyor 40000 kişi. Ben futbolcu olsam rize maçında oynayasım gelmez.

Türkiyede taraftar yok.Herkes İstanbulun fason buyutulmuslerıne tutturulmuş.Türkiyede kaç tane camia var ki.Passoligi bi yana, gittiğimiz deplasman maçlarında trıbunler 2 takımlı taraftarlarla dolu.Futbol bakımından mal gibi bir ülkeyiz.Statlar bızım neyımıze anasını satim.

Uğur Gündüz
10.12.2014, 07:24
BJK en az 2 maç kendine gelemez. Öyle efor sarfedip koştularki tottenham ve Antep Maçlarında işleri çok zor. Zaten aynen bu tempoyla devam ederlerse herkese geçmiş olsun.

Faik Yılmaz
10.12.2014, 09:02

diğer maçların aksine rize maçında taraftarın maça yoğun ilgi göstereeğini düşünüyorum......

Süleyman50
10.12.2014, 11:52
bedavadan goller yemişiz...

Gurpas
11.12.2014, 08:15
Konyadaki dolu tirbünleri ve ateşli Beşiktaş taraftarını görünce elimiz ayağımız titredi, Trabzonda boş stada oynuyoruz alışık olmadığımız bir ortam, bünyemiz kaldırmadı. dedi Mehmet Ekici.

Trabzonda yaşayanlara kapak olmuş.

Süleyman50
11.12.2014, 10:21
maçı seyretmedim, birde kaybettiğimiz maçların görüntülerini seyredememe gibi bir durumum var, tesadüfen kanalları gezerken bizim maçı konuşuyorlardı arka planda yediğimiz 1. ve 3. golleri gördüm tek kelimeyle komediymiş...

S.ÖZKAN
11.12.2014, 10:50
Kendi kendimize 3 gol attık.Fazla uzatmaya gerek yok.

Biz yeni takımız ve ortasahada 2 oyuncuya ihtiyacımız var.Bu transferler yapılırsa ve birlikte oynayıp takım olmayı başarabilirsek gelecek yıl hatta 2. yarı çok iyi bir takımımız olacak.

Tabi bize düşen destek ve sabır.

S.ÖZKAN
11.12.2014, 10:50
maçı seyretmedim, birde kaybettiğimiz maçların görüntülerini seyredememe gibi bir durumum var, tesadüfen kanalları gezerken bizim maçı konuşuyorlardı arka planda yediğimiz 1. ve 3. golleri gördüm tek kelimeyle komediymiş...

2. golde öyleydi

halil ibo
11.12.2014, 14:07
Maç başlıklarına kilit vurulmuyor mu ?
Sırada Avrupa maçı,peşinden lige döneceğiz...

Fatih Özkan
11.12.2014, 14:09
Şu başlığı hortlatmayın Allah aşkına...

demir
11.12.2014, 15:09
sizi bilmem ama benım tuutugum takıımın arada bir kotu oynamaya hatta yenılmeye hakkı var ... takımın yenılmesını bekleyıp bundan nemalanmaya calısan kulup yıyıcılerı gıbı davranıp konuyu uzatmanıza gerek yok.. bugun avrupa macına cıkıyoruz oraya odaklanın

selcuk
11.12.2014, 15:16
su basliga kilit vurulamazmi
yada daha iyisi silinemezmi
son haftasonunu tarihden silmenizede veto etmem

MaEsTrO
11.12.2014, 17:46
Vahidci degilim ama Vahid'in taktigi bu mactan puan alirdi.

Napoli
11.12.2014, 17:56
Unutamıyorum...ulan 2. Maçı zevkle bekleyecem cakma barcaya güzel cakacaz

Kazım Bostan
11.12.2014, 17:59
o değil yendik diye dolanıyorlar ortada şimdi... Onur olsaydı bu maç bizimdi...

Arkadaşlar çok bahtsızız...

CEMEFKER
11.12.2014, 20:03
Şimdi bjk- totenham maçına bakiyorum....

Olimpiyat müthiş (!)

Konya'ya fit olan yönetim neyin karşılığı buna razı oldu merak ediyorum...

CEMEFKER
11.12.2014, 20:11
Şimdi bjk- totenham maçına bakiyorum....

Olimpiyat müthiş (!)

Konya'ya fit olan yönetim neyin karşılığı buna razı oldu merak ediyorum...
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/11/19363b5ead4b82cd1a465d6ab7c6463e.jpg

REZİLLİK !!!

Olimpiyatta ışıklar gitti...

memozcan
11.12.2014, 20:18
Vahidci degilim ama Vahid'in taktigi bu mactan puan alirdi.

katılıyorum..

ama biz bu maçı takım olarak değil camia olarak kaybettik.. o maçtan önce o hakemin atanması, stadın konya olarak seçilmesi, pektemekin cezasının ertelenmesi vs. vs.. adamlar maçtan önce 1-0 öne geçmişlerdi zaten..

memozcan
11.12.2014, 20:19
olimpiyat stadında doğru dürüst maç kaybetmemişken neden o stadda ısrar etmedik anlamak mümkün değil.. en kötü elektrikler kesilir maç soğudukça soğur olayı beraberliğe bağlardık..

CEMEFKER
11.12.2014, 20:30
Yönetim bjk maçinin hesabini veremez....bu sezona mal oldu...kimse de bunu konuşmuyo...

Soruyorum :

- Yönetim bu maçin Konya' ya alinmasi karşiliği ne aldı ?
- Ali Ağaoğlu' nun bu işte katkısı nedir ?

- Bu yönetim ünlü iranlı Riza Zarraf ve Ağaoğlu' ndan klube ne kadar katki sağladı...
- Sezon başi yapilan pahalı transferlerde bu paralar mı kullanıldı ? ...

( to be continued...)

CEMEFKER
11.12.2014, 20:37
-Kupa'nın gelmemesi...yönetimin muhalefet performans ini iş başinda göstermemesi ne ile açiklanir ?
- Siyasiler bağlantılı oldukları Ağaoğlu ve Zarrafa TS' yi hedef gösterdi mi sponsor olmaları için ?...
- Sus payı mı bu "sponsorluklar"..

( devamı Faik kardeşimin yönetime yönelik eleştiriler başlığında)
-

Ertan OKUMUŞ
11.12.2014, 21:26
Taraftarların takımı ıslıklaması ile ilgili olarak ise Klopp, "Tüm eleştirileri anlıyorum. Bu insani bir durum. Islıkları da anlıyorum. Sadece, ıslıklayanlar şunu kendilerine sormalı, bu ıslıklar o anda bir sınavı geçemeyen insanlara yardımcı olacak mı? Eğer şu anda yaşadığımız krizle başa çıkamayan varsa ve sadece başarı istiyorsa o zaman tek bir şansı var; Bayern Münih'i tutmak" diye konuştu. Acaba birgün Türkiyede de bir hoca bunları soyleyebilecekmi 😊

Ertan OKUMUŞ
11.12.2014, 21:30
Acaba bizde birgün 3-0 4-0 maç kaybeden takımımızı tribünlere çağırıp veya havaalanında karşılayıp destek verecekmiyiz. .olacakmı acaba birgün benim memleketimde de bunlar..benim hala umudum var 😊

Samet Yildirim
11.12.2014, 21:51
Kilit !

Faik Yılmaz
12.12.2014, 09:18
Beşiktaş'ın maçını izledim.....

Onlarla ilgili söylediklerimi geri alıyorum...

Adamlar bizden daha iyi ve formdalar şu an itibarıyla.....

Kabul etmek lazım.....

Faik Yılmaz
12.12.2014, 09:19
Beşiktaş'ın maçını izledim.....

Onlarla ilgili söylediklerimi geri alıyorum...

Adamlar bizden daha iyi ve formdalar şu an itibarıyla.....

Kabul etmek lazım.....