PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

oksoholu
02.12.2014, 14:29
Maça çıkacağımız 11 bu sadece Csotant yerine Medjani değiebilir. http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=LP1FURE3FS[/IMG]

bizim ideal 11 sene sonuna kadar bu olur

oksoholu
02.12.2014, 14:34
http://www.footballuser.com/formations/2014/12/1158572_Trabzonspor.jpg

Bjk'nin sağ beki serdar zayıf ve önünde Töre oynuyo defansa yardım falan edemez . Sol kanadı böyle kurarsak otoban yaparız orayı

evet herkes aynı fikirde de bizim hala kornerler hariç doğru dürüst bir ortamız yok
biz cardozayı ne zaman havada süzülürken seyredeceğiz hala kanatlarımız yerden oynamaya devam ediyor ah ulan hami nerdesin o kanatta sen olacaktın cardoza havada asılı kalır bir daha inmezdi

Uğur Odabaş
02.12.2014, 14:54
Bu kadro ile çıkmamız durumunda arkama yaslanırım rahat bir maç izlerim :) Geriye düştüğümüz durumda Yusuf-Waris değişikliği olabilir.

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=AX8RMK1XQU

Heisenberg
02.12.2014, 14:55
5-0 kazanacağız. :)

ANIL
02.12.2014, 14:56
Rakibin sağında serdar oynarsa yusuf otoban yapar orayı. Geçer, döner bir daha geçer.

ANIL
02.12.2014, 15:06
eğer bu maçıda alırsak şampiyon oluruz. açık ve net.

Yusuf Güven
02.12.2014, 15:10
Neden bukadar heycanlaniyorum maci izleyemem belkide

Samet Yildirim
02.12.2014, 15:11
Gs macina yakin kadro bekliyorum...Kevin Constant yedek kalmasi söz konusu olamaz Takimla calisiyor..Gs macindaki performansi ortada..

------------------Fatih--------------
Bosi------Belkalem---Papa----Musa--
----------Salih(Atik)--Constant------
----Özer------Ekici-----Yusuf-----
--------------Cardozo--------------

Medjani de stoperde oynatilabilir tabiki..

PortoDeGalinhas
02.12.2014, 15:12
Beşiktaş ile Galatasaray'ın cok zorlu bir fikstürü var, bu maçta berabere kalsak bile bu 2 takımın üstünde ligi bitirmemiz yüksek bir olasılık. şikebahce'nin kaybettiği her puan(eskişehir maçı gibi) ise bizim için ekstra olur. Çünkü gerçekten bizden bile kolay bir fikstürleri var.

hyasin61
02.12.2014, 15:14
Gs macındakı 11 ıle baslarız maca

Dip.Ing.Mag.
02.12.2014, 15:15
Neden bukadar heycanlaniyorum maci izleyemem belkide

al benden de o kadar. Bu heyecani en son 2011 deki eskisehir macinda yasamistim ve maci izleyememistim. sonrasi malum... Allahin izniyle yenilmeyecegiz diye düsünüyorum. besiktas bir kac futbolcusu disinda inanilmaz sisirme bir takim. yetenek olarak onlari 5 e katlariz. fakat hakem faktörü vs etkilerse maci bilemem. en kötü beraberlik diyorum. yenebilir miyiz normal sartlarda evet.

Dip.Ing.Mag.
02.12.2014, 15:17
maca bu kadro ile cikacagiz net:

______________Fatih____________
bosi____Belkalem____Musa__Yusuf
_______Medjani___Constant______
Sefa_________Özer_______Ekici
__________Cardozo______________

angraf
02.12.2014, 15:20
yenersek müthiş bir ivme yakalarız bu sene şampiyon olmalıyız artık 3 sene geçti son şampiyonluğun üzerinden vakti geldi. Çifte kutlama yapmalıyız.

Süleyman50
02.12.2014, 15:27
eğer kazanırsak rakiplerimize iyice korku veririz...

Remzi
02.12.2014, 15:32
Bu maçı da alırsak o havayla önümüzde kimse duramaz. :)

Kolpacı
02.12.2014, 15:34
barış şimşek trabzonlu olduğundan bizim maça verilmiyo ama bjk maçlarını sık sık yöneten bi hakem eldekilere bakınca başka kokartlı hakem de yok gibi bişey atanırsa şaşırmam

Balcklabel
02.12.2014, 15:35
Maçı izlemek için Konya'ya gitmeyi düşünüyorum; ancak bize yönelik seyirci kısıtlamaları veya deplasman seyircisi uygulamaları hakkında bilginiz var mıdır? Ve tabi ki pasolig süreci!!?

bows over bros
02.12.2014, 15:36
3-0 diyorum

kyodou
02.12.2014, 15:45
[Beşiktaş] - [Demba Ba] = [Bursaspor]

kyodou
02.12.2014, 15:50
Demba Ba bize gol atamayacak, buraya yazıyorum. Atarsa her zamanki gibi trabzonlu (Oğuzhan) atar :) Skor tahminim 3-1 kazanırız ;)

Faruk BERBER
02.12.2014, 15:51
Defansları büyük sıkıntılı.

İnşallah kazanırız da rüzgarı iyice arkamıza alırız ;)

Doğan BULAT
02.12.2014, 15:54
Ulan kaleciyle karşı karşıya kalıp topu kalecinin üstüne ya da dağlara taşlara vuran diziyle totosuyla gol atan forvetlerimizden sonra bu gözler Oscar gibi golcüyüde gördü ya..Şükür :)

Tek korkum artık bu hakemler eskiden penaltılarımızı çalmıyorlardı şimdi ona serbest vuruşlarıda ekleyecekler :P Valla herşeyi yapar bunlar

İnşallah seneye bu kadrodan kimseyi kimseye kaptırmayız

Özlemişiz :D

Sefa Murat Dokuz
02.12.2014, 16:01
Cardozo kornerden kafa golü atacak

Hakan Yeşilyurt
02.12.2014, 16:07
Belkalem Ba'ya nefes aldırmaz bu maç..Medjaniden bir gol bekliyorum..

grigandalf1967
02.12.2014, 16:07
Belkalemi unutmayın bu haftayı es geçti. Kornerden golü var bence.

serdar61
02.12.2014, 16:12
Maçı izlemek için Konya'ya gitmeyi düşünüyorum; ancak bize yönelik seyirci kısıtlamaları veya deplasman seyircisi uygulamaları hakkında bilginiz var mıdır? Ve tabi ki pasolig süreci!!?

Selam,
bizde arkadaşla Antalya dan gelmeyi planlıyorduk ama passo.com da bu maçla ilgili verilen bilgilerde Trabzonspor taraftarına kapalı olduğu yazıyor.

Süleyman50
02.12.2014, 16:16
inşallah güzel bir futbolla kazanırız...

Levent Kara
02.12.2014, 16:22
haber 61 de bunla ilgili haber var. Baska takim passolig karti ile bilet alinabiliyormus.
başka takım pasolig kartın varsa alamama şansın yoktur zaten. illaki beşiktaş isterlerse stadı dolduramazlar. konyasporun pasolig kartlarına güvenerek konyayı seçtiler zaten

kyodou
02.12.2014, 16:23
Asteras ve karabük maçlarında Demba Ba yı erken oyundan alan Biliç bizim maçta Demba Ba'yı 89 da bile çıkaramaz. :)

Derin Trabzon
02.12.2014, 16:23
Eğer ben bu ülkeyi tanıyorsam, bu maçta Trabzonspor a en büyük darbe vurulur. Kesinlikle galibiyete izin ver-me-ye-cek-ler.

Hakem kim olursa olsun öyle profesyonel katledecek ki maçı şaşırıp kalacağız.

Küçük hatalarla top oynamamıza izin vermeyecekler. Bariz hatalarla 8jk yi öne geçirecekler, 8jk istediğini alıp oyun koptuktan sonra artık Trabzonsporun maçı ceviremeyeceği zaman gelince, bu sefer bizim lehimize haksız kararlar verecekler ki maçtan sonra konuşamayalım diye, "ama siz öyle diyosunuzda 8jk ye haksızlık yaptı hakem" demek için.

Emin olun şu an bile federasyon bu maçı kurmakla uğraşıyor, hakem yan hakem hepsi bellidir.

Son yılların en büyük hakem şikesine hazırlıklı olun.

kyodou
02.12.2014, 16:27
Eğer ben bu ülkeyi tanıyorsam, bu maçta Trabzonspor a en büyük darbe vurulur. Kesinlikle galibiyete izin ver-me-ye-cek-ler.

Küçük hatalarla top oynamamıza izin vermeyecekler. Bariz hatalarla 8jk yi öne geçirecekler, 8jk istediğini alıp oyun koptuktan sonra artık Trabzonsporun maçı ceviremeyeceği zaman gelince, bu sefer bizim lehimize haksız kararlar verecekler ki maçtan sonra konuşamayalım diye, "ama siz öyle diyosunuzda 8jk ye haksızlık yaptı hakem" demek için.

Emin olun şu an bile federasyon bu maçı kurmakla uğraşıyor, hakem yan hakem hepsi bellidir.

Alakası yok, bence hakem maçı berabere bitirmek için elinden geleni yapacak. Amaç 4 büyük takımı ilk 4 e sokmak ama şb yada ğs yi şampiyon yapmak. Bu her zaman böyledir. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum, Trabzonsporun puan sıralamasnda çok kötü olduğu dönemlerde de hakem kararları lehimize dönüyor.

Levent Kara
02.12.2014, 16:28
5 milyona henrykeyi satıp aynı paraya cardozoyu alan kişiyi alnından öpmek istiyorum. bu nasıl bir transfer başarısınız.
keza aynı şeyi mehmet- adrian içinde söyleyebiliriz

Arif Timurcioğlu
02.12.2014, 16:28
Bu maçıda kazanırız çoğunuz bjk kadrosunu iyi buluyor ama bizim kadro çok daha iyi ve alternatifli. Gs maçından daha mücadeleli olacak ama sonuç yine aynı olacak.

Derin Trabzon
02.12.2014, 16:34

Alakası yok, bence hakem maçı berabere bitirmek için elinden geleni yapacak. Amaç 4 büyük takımı ilk 4 e sokmak ama şb yada ğs yi şampiyon yapmak. Bu her zaman böyledir. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum, Trabzonsporun puan sıralamasnda çok kötü olduğu dönemlerde de hakem kararları lehimize dönüyor.

İyide kardeşim biz şu an kötü bir dönemimizde değiliz ki, tam aksine son yılların en iyi topunu oynuyoruz.

Bizi ilk 4 e sokmalarına gerek yok bu takım zaten ilk 4 e girer.

şb yada gs yi şampiyon yapmak istiyorlar diyorsun bizim önümüzü kesmeden şb yada gs nasıl şampiyon olacak bu oyunla.

beşiktaşı kesecek olsalar dün karabük maçında adil davranarak zaten keebilirlerdi, kesmediler üstüne karabüğü kestiler, Trabzon maçındamı 8jk yi kesecekler?

Önce bizi keserler ilerleyen haftalarda şb 8jk yi geçemezse o zaman 8jk yi keseler, demirören enayimi Trabzon maçında 8jk yi kessin.

kyodou
02.12.2014, 16:38
İyide kardeşim biz şu an kötü bir dönemimizde değiliz ki, tam aksine son yılların en iyi topunu oynuyoruz.

Bizi ilk 4 e sokmalarına gerek yok bu takım zaten ilk 4 e girer.

şb yada gs yi şampiyon yapmak istiyorlar diyorsun bizim önümüzü kesmeden şb yada gs nasıl şampiyon olacak bu oyunla.

beşiktaşı kesecek olsalar dün karabük maçında adil davranarak zaten keebilirlerdi, kesmediler üstüne karabüğü kestiler, Trabzon maçındamı 8jk yi kesecekler?

Önce bizi keserler ilerleyen haftalarda şb 8jk yi geçemezse o zaman 8jk yi keseler, demirören enayimi Trabzon maçında 8jk yi kessin.
Yahu bjk suan lider ve 23 puanı var. Biz 5. yiz ve 18 puanımız var. Kağıt üzerinde şb yada ğs nin 4. yıldızı almasına engel olacak takım kim ? Bjk... sonucta iki takım da kaybedecek değilya bjk-ts maçını. Maçı berabere bitirmek şb ve ğs nin işine yarayacak. Anadolu takımlarıyla oynadğmz maçlarda eğer çok kötüysek kararlar lehimize, iyiysek aleyhimize oluyor. Gayet basit.

Ben bu sene bizi ilk 4 e sokmaya çalışacaklar demedim. Dediğin gibi zaten ilk 4 e gireriz. Daha önceki senelerde 8. 9. oldğmz dönemlerde ilk 4 e girmemiz için hakem kararları lehimize döndü dedim. Bunların hepsi ligtv nin işleri

Hakan
02.12.2014, 16:40
Hep bi acıtasyon
Çıkıp topunu oyna kimse bir şey yapmıyor

KemalisTS
02.12.2014, 16:43
Hakem makem bir yere kadar. GS maçında penaltımızı yediler, sonra ne oldu? Çaktık geçtik.

artvints
02.12.2014, 16:44
Hep bi acıtasyon

Arkadas bjk li olsa da katiliyorum :) hakemler sahada guclu olan takimin yanina yanasiyor genelde.ozellikle firat.zayifi iyice eziyor.

Özkan Şentürk
02.12.2014, 16:45
Beşiktaş bize göre yaratıcılığı daha az oyuncu üzerinden görürüyor. Şu an Sosa ve Töre dışında yaratıcı Demba dışında bitirici yok gibi. Orta saha Veli-Atiba %70 savunma, %30 hucum diyebiliriz sanırım.

Bizim takımda ise bu oranlar daha dengeli. Ama sanırım hoca yine de gs maçına yakın bir kadro ile çıkacaktır. Medjani ön libero olur, Constant takıma girer, Sefa hamle oyuncusu olarak sonradan girer gibi.

Bizim takım yüksek tempoda daha etkili oynuyor, bjk de tempoyu seven bir takım. Tempoya tempo ile karşılık verince avantajlı duruma geçeriz bence.

Courage
02.12.2014, 16:45
Maça çıkacağımız 11 bu sadece Csotant yerine Medjani değiebilir. http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=LP1FURE3FS[/IMG]

bence Medjani Avraam'ın yerine olmalı.

Gerisi tam istediğim gibi ...

Hakan
02.12.2014, 16:47
Arkadas bjk li olsa da katiliyorum :) hakemler sahada guclu olan takimin yanina yanasiyor genelde.ozellikle firat.zayifi iyice eziyor.
Beşiktaşlıyım ama Trabzonspor için ölürüm :D

Levent Kara
02.12.2014, 16:51
Hep bi acıtasyon
aynı fikirdeyim. bir kayırma olmadığı söylenemez ancak bizim komplo teorileride aksiyon filmleri gibi. 10 kişi bir masa etrafında oturup saatlerce bir sonraki haftanın maç olaylarını konuşup sonuçlara yapılacak etkileri konuşuyor gibi bir şey yok.

oksoholu
02.12.2014, 16:52
Selam,
bizde arkadaşla Antalya dan gelmeyi planlıyorduk ama passo.com da bu maçla ilgili verilen bilgilerde Trabzonspor taraftarına kapalı olduğu yazıyor.

sanırım arkadaşlarda bilgi eksikliği var
iki çeşit passolig var birinin üzerinde takımın logosu diğerinde federasyonun logosu
takım logosu olanla herkes kendi takımı için ayrılan yerden bilet alabilir
federasyon logoluda ise istediğin yerden bilet alabilirsin hiç bir sıkıntı olmuyor

laudrup61
02.12.2014, 16:52
Hep bi acıtasyon

Hakem makem bir yere kadar. GS maçında penaltımızı yediler, sonra ne oldu? Çaktık geçtik.

hangi dünyada yaşıyorsunuz? söyleyin bizde bavulları toplayıp yerleşelim

kimse birşey yapmıyormuş, penaltımızı yemişler ama yenmişiz. medjani o golü atamasa görürdünüz yenmeyi, aval aval bakardık ancak

real madrid gelip her gelene 5 gol atsa bile şampiyon yapmazlar gerekirse ligi o sezon iptal ederler yinede yapmazlar aksini iddia eden dünyaya toz pembe gözlüklerle bakan biridir.

senin nizami şampiyonluğunu cebellezi yaptılar sesini çıkaramadın bir daha şampiyon olabilirmiyiz sence? kaldı ki çok puan farkımız var yukarısı ile, ist. takımları maça çıkmasalar galip geliyorlar bizde yeneceğiz diye kırk takla atıyoruz.

drose61
02.12.2014, 16:55
bu maçta trabzonspor hariç herhangi bir passolig kartıyla bilet alabilirsiniz.

beşiktaş'lı arkadaşım gs-fb maçına bilet almıştı bjk pasoligiyle oradan pay biçin bu işe.

KemalisTS
02.12.2014, 16:58
hangi dünyada yaşıyorsunuz? söyleyin bizde bavulları toplayıp yerleşelim

kimse birşey yapmıyormuş, penaltımızı yemişler ama yenmişiz. medjani o golü atamasa görürdünüz yenmeyi, aval aval bakardık ancak

real madrid gelip her gelene 5 gol atsa bile şampiyon yapmazlar gerekirse ligi o sezon iptal ederler yinede yapmazlar aksini iddia eden dünyaya toz pembe gözlüklerle bakan biridir.

senin nizami şampiyonluğunu cebellezi yaptılar sesini çıkaramadın bir daha şampiyon olabilirmiyiz sence? kaldı ki çok puan farkımız var yukarısı ile, ist. takımları maça çıkmasalar galip geliyorlar bizde yeneceğiz diye kırk takla atıyoruz.

Hakemlerin namussuzluklarını, TFF'nin ayak oyunlarını bozabiliyor muyuz? Bozamıyorsak önümüzde iki seçenek kalıyor; ya hakemlere rağmen yeneceksin ya da ligden çekileceksin. Lige devam dediğimize göre A şıkkı. Romantizme gerek yok.

kyodou
02.12.2014, 16:59
======== Fatih =======
==== Blklm Medjani ====
Bosingwa = Salih = Yusuf
====== Constant ======
=== Sefa = Özer = Ekici ==
======= Cardozo ======

HOPA'LI TS'Lİ
02.12.2014, 16:59
Dün akşam taraftarın Ersun YANAL'a sevgi gösterisi çok güzel ve doğruydu.

Vahid Oscar'ı 90.dak. oyuna alıyordu.

Ersun defans çıkartıp hücumcu alıyor.

45.dak.da takımın rakip yarı sahada baskısı muhteşemdi.

Hakemler ve mhk önümüzü kesmezse bu sezon en kötü şampiyonlar ligine gideriz.

Şampiyonluk bekliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
02.12.2014, 17:00
BJK yan toplarda zayıf

laudrup61
02.12.2014, 17:02
kalede cenk var, ekici sık sık uzaktan şut denemeli

hacka61
02.12.2014, 17:04
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=4CVQ9XAQTX

gökhants1966
02.12.2014, 17:05
İyi bir sol bek,iyi bir önlibero olsaydı beşiktaşı paramparça ederdik ama sol kanadı musa nizamın ofansif yönünün zayıf olması neticesinde hiç iyi kullanamıyoruz.Ortasahada medjanide çok sınırlı bir oyuncu.

İnşallah maçı kazanırız.

Mustafa Calik
02.12.2014, 17:06
http://fs1.directupload.net/images/141202/9ymykh25.jpg (http://www.directupload.net)

Courage
02.12.2014, 17:17
Cardozo her türlü basıyor .... farkı yani :)

ANIL
02.12.2014, 17:19
http://fs1.directupload.net/images/141202/9ymykh25.jpg (http://www.directupload.net)

ba iyi olabilir ama oscar başka seviye.

Gurpas
02.12.2014, 17:22
Böyle maçlarda hep iyi oynamışızdır ve istediğimizi almışızdır, yine tarih tekerrür edecek.

Togrul
02.12.2014, 17:46
Olaya geniş açıdan bakarsak şöyle bir üstünlüğümüzün olduğunu düşünüyorum.
Türkiyede şampiyonluk mücadeleleri çok gergin ortamlarda geçmiştir. Bu da kimi takımları iyi durumdayken bile olumsuz etkilemiş ve şampiyonluklar kaybedilmişdir.
Fakat bizim iyi oyunculardan kurulu takımımız çok yeni ve geçmişten gelen hüsumetlerle pek tanışık olmadıklarından kafaları rahat durumda.
Futbollarını oynayarak başarılı olmak istiyorlar.
Beşiktaş maçına gelince maçın konyada oynanacak olmasıyla beşiktaşı bir kere ev sahibi olma avantajını kaybetmiştir. Çok ciddi hatalar yapmazsak bu maçtan en kötü bir puanla ayrılacağımızı düşünüyorum.
Beşiktaşın bu maçta en büyük handikapı kaleci Cenktir. Kimi zaman çok iyi kurtarışlar yapar lakin Türkiyede onun kadar hatalı goller yiyen bir kaleci zor bulunur. Bu nedenle kaleye her türlü şut çekmek lazım.

Sibel
02.12.2014, 18:07
Cezalı oyuncumuz var mı?

Erhan Atalay
02.12.2014, 18:09
Hep bi acıtasyon
He gördük anasını satayım kimsenin bişe yapmadığını, dün karabüğede kimse bişe uapmadı demi.

Zaten gs maçındada kırmızı kart penaltı yoktu, eline çarpmadı top adamın.

Kimsenin bişe yaptığı yok ondan 82 puan la kupayı alamadık kimse bişe yapmadığından.

Hangi zihniyetin ürünüsünüz, hangi ülkede yaşıyorsunuz anlamadım.

Bizim yaptığımız acıtasyon değil, sizin yaptığınız poliannacılık.

Furkan Özdem
02.12.2014, 18:12
Sonucuna hakemin direk etki edeceği bir maç olacağı belli...

İnşallah hem hakemi hem jimnastiği yeneriz. fb, gs maçları dahil en zor maçımız olacak. Allah yardımcımız olsun :sevinç:

Sibel
02.12.2014, 18:12
Çok unutkan bir milletiz.
Normal.

The Legend
02.12.2014, 18:15
En az 3 atarız inşAllah

odyseuys
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=G9KBC29I99

Furkan Özdem
Olaya geniş açıdan bakarsak şöyle bir üstünlüğümüzün olduğunu düşünüyorum.
Türkiyede şampiyonluk mücadeleleri çok gergin ortamlarda geçmiştir. Bu da kimi takımları iyi durumdayken bile olumsuz etkilemiş ve şampiyonluklar kaybedilmişdir.
Fakat bizim iyi oyunculardan kurulu takımımız çok yeni ve geçmişten gelen hüsumetlerle pek tanışık olmadıklarından kafaları rahat durumda.
Futbollarını oynayarak başarılı olmak istiyorlar.
Beşiktaş maçına gelince maçın konyada oynanacak olmasıyla beşiktaşı bir kere ev sahibi olma avantajını kaybetmiştir. Çok ciddi hatalar yapmazsak bu maçtan en kötü bir puanla ayrılacağımızı düşünüyorum.
Beşiktaşın bu maçta en büyük handikapı kaleci Cenktir. Kimi zaman çok iyi kurtarışlar yapar lakin Türkiyede onun kadar hatalı goller yiyen bir kaleci zor bulunur. Bu nedenle kaleye her türlü şut çekmek lazım.

Maçın konyada oynanacak olması iyi ama sonuçta yine tribünler dolu olacak ve deplasmanı hissedeceğiz...

Mustafa OK
MHK geçen gün bir açıklama yapmıştı ileriki zamanlarda bir derbiye genç hakem atayacağız demişlerdi. bu maça atayabilirler...

Hakan
02.12.2014, 18:18
He gördük anasını satayım kimsenin bişe yapmadığını, dün karabüğede kimse bişe uapmadı demi.

Zaten gs maçındada kırmızı kart penaltı yoktu, eline değil götüne çarptı top adamın.

Kimsenin bişe yaptığı yok ondan 82 puan la kupayı alamadık kimse bişe yapmadığından.

Hangi zihniyetin ürünüsünüz, hangi ülkede yaşıyorsunuz anlamadım.

Bizim yaptığımız acıtasyon değil, sizin yaptığınız poliannacılık.

Offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

http://www.reactiongifs.com/wp-content/gallery/no/jerry-no.gif

emre6117
02.12.2014, 18:20
galatasaray maçında nasıl hakemi de yendiysek bjk maçında da yeneceğiz.en kötü beraberlik almalıyız ki puan farkı açılmasın zira devre arasına kadar 3-4 puan farkıyla bitirirsek bu takım şampiyon olur.3 hafta öncesine kadar hepimiz umutsuzduk ama ersun hoca herşeyi değiştirdi ve gb maçındaki hırsla tabi daha derli toplu oynarsak neden şamp. olmayalım ama bnm bu seneki hedefim uefada gruptan çıkp bir tur geçmek ligde ilk 3 ve seneye hiçbir oyuncumuzu kaybetmeden bir iki takviye başımızda iho ve ersun hoca ile seneye eze eze,şike bile yapsalar şampiyonuz.Düşünün daha yeni kurulmuş takım yeni hocayla bu futbolu oynuyorsa seneye ligde neler yapabiliriz.

Fatih Çelik
02.12.2014, 18:25
Bu Zekeriya Alp milletin aklı ile dalga geçiyor . Yazık günah. Haftaya bjk maçındaki hakemin performansı her şeyi belirleyecek ama inşallah hakemi de yenip alacağız maçı.

truva28
02.12.2014, 18:25
Fazla gaza gelmeye gerek yok..Bu maçta kaybetmemek de çok önemli.Kaybedersek puan farkı 8'e çıkar bunu unutmayalım

PortoDeGalinhas
02.12.2014, 18:27
Derbi maçın bilet fiyatlarına bak, bizim kale arkası fiyatıyla adamlar üstü kapalı maratonda maç izleyecek.
Kuzey kale arkası: 15 TL, Doğu Tribün: 30 TL, Batı Tribün: 50 TL ve Batı VIP: 75 TL

drose61
02.12.2014, 18:35
Derbi maçın bilet fiyatlarına bak, bizim kale arkası fiyatıyla adamlar üstü kapalı maratonda maç izleyecek.
Kuzey kale arkası: 15 TL, Doğu Tribün: 30 TL, Batı Tribün: 50 TL ve Batı VIP: 75 TL

bu fiyatlar kıstas değil ama. inönü'deki maçlarıyla kıyasla ya da olacak yeni stadlarıyla.

Ömer SEVİNÇ
02.12.2014, 18:36
Demba Ba nasıl 9 maçta 930 dakika oynamış?? Beşiktaş 110 dakika mı oynuyor maçlarını?

Sibel
02.12.2014, 18:45

Demek ki Ba'yı izlemek 15 Lira:)

Cafer Bulur
02.12.2014, 18:46
MHK geçen gün bir açıklama yapmıştı ileriki zamanlarda bir derbiye genç hakem atayacağız demişlerdi. bu maça atayabilirler...

Trabzonspor kulubü ,gecenki gs macinin hakemi aleyhimize ciddi bir hata yapmisti ama buna ragmen o ve onun ciddiyetinden bir hakem istiyoruz dese derslik bir durum olurdu.

Ilker coskun gibi hakemler olsun ama firat aydinus olmasin,cüneyt cakir olmasin,halis özkahya olmasin bu macta...

Ufuk
02.12.2014, 19:20
Demba Ba nasıl 9 maçta 930 dakika oynamış?? Beşiktaş 110 dakika mı oynuyor maçlarını?
757 dakika oynamış ligde. Yanlış yazmışlar sanırım.

Cafer Bulur
02.12.2014, 19:21
Bjk macin saat 17.00 alinmasi icin tff ye basvurmus,muhtemelen kabul edilir herhalde.

Neden erkene aldirmak istiyorlar anlam veremedim dogrusu,bizim icin hayirlisi olsun.

PortoDeGalinhas
02.12.2014, 19:25
bu fiyatlar kıstas değil ama. inönü'deki maçlarıyla kıyasla ya da olacak yeni stadlarıyla.

Olimpiyattaki fener maçında da en düşük bilet fiyatları 30tl en yüksek 240tl idi. Galatasarayın da lig maçı bilet fiyatları 30tl-200tl arası, hemde o stadyum da.

Yeni stadları ile kıyaslamayı bizim de yeni stad yapılınca yaparız, çünkü şuanki stadın pek kıyaslanabilecek bir stat olduğunu düşünmüyorum.

Demek ki Ba'yı izlemek 15 Lira:)

demek ki 100tl versen demba'ba ile evin koridorunda maç yaptırır adamlar :)

Ufuk
02.12.2014, 19:30
Beşiktaş iki maçlık bilette satıyor. Fener ve o haftaki avrupa maçı 50 liraydi mesela.

h@msi61
02.12.2014, 19:33
gs macindan once ne kadar rahatsam bu mactan once de o kadar rahatim. herifler tam bir duran top ozurlusu ve bizim bu konudaki performansimiz da ortada. Defanslari berbat, fakat ileride etkililer. Yedigimizden cok atar kazaniriz...

Nihat Güneş
02.12.2014, 19:36
Besiktas maclarini takip edemedim ama Guntekin Onay in bir sozu yorumu var kargalarla ilgili...Diyor ki besiktasin cezasahasina dusen her top sezon basindan bu yana istisnasiz her macta tehlike olusturuyor :)

Eeee ozaman :)

En az 2 gol buluruz bu sekilde insallah :)

Paksoy
02.12.2014, 19:41
antalya'dan maça gitmeyi düşünüyordum taa ki passolig denilen icaat aklıma gelene kadar .

eraytaskin61
02.12.2014, 19:55
Beşiktaşlı arkadaşlar maça gidiyo bende gidicektim ama pasolig Trabzonsporlu olunca giremem diyolar..zaten alasım şok onu bide tarafsız almayı hiç istemiyorum girememmi ya trabzon pasoligiyle

laudrup61
02.12.2014, 20:01
bjkde sakat cezalı var mı? en son pektemek kırmızı görmüştü ama sanırım kupa maçında çeker cezasını

selcuk
02.12.2014, 20:05
Bjk macin saat 17.00 alinmasi icin tff ye basvurmus,muhtemelen kabul edilir herhalde.

Neden erkene aldirmak istiyorlar anlam veremedim dogrusu,bizim icin hayirlisi olsun.

soguk hava

mac pazar günü, millet erken eve varmak ister, takimlarinda konyadan geri dönüsü rahatlar

biz izin vermesegik saati degisemezler

signal
02.12.2014, 20:05
Beşiktaştan değil ama maçın hakeminden çekiniyorum. Son haftada yaşananlar bir planın parçası gibi duruyor.

sessizkral_1
02.12.2014, 20:15
Bu maç okadar önemliki bu maçı kazanırsak Şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

Uğur Kalyoncu
02.12.2014, 20:20
----------------------------------Fatih------------------------
Bosingwa---------Belkalem---------------Medjani-----------Musa-------
-------------------------------------------------------------------------------
--------------------Salih--------------------Constant----------------------
Özer-----------------------------Ekici--------------------------Yusuf
--------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------Cardozo--------------------------

ihsan candas
02.12.2014, 20:23
salih ve belkalem kilit oyuncular olabilir...sosa ve ba ikilisine karşı gösterecekleri performansla..büyük ihtimal şöyle bir 11 çıkacak...
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/0bee18ac1c-26345.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/0bee18ac1c-26345.html) kanatlardan haşat ederiz...

signal
02.12.2014, 20:23
Oyunun kontrolünün beşiktaşta olacağını düşünüyorum. Bizim zaten oyunu kontrol etmek gibi bir derdimiz de olmadı şimdiye kadar. Topu alan hızlıca ileri aktı.

Belkalem, medjani, Cardozo başta olmak üzere hava kuvvetlerimiz bu maçta belirleyici rol alacak.

Oruç
02.12.2014, 20:25
Hakemler "görmedim" hastalığına yakalanmazsa Allah'ın izniyle tokadı yapıştıracağız kargalara.

Takıma çok güveniyorum. Allah bozmasın.

Harun-61
02.12.2014, 21:04
Belkalem-Demba Ba

Cardozo-Ersan Gülüm

Hurmaci-Oguzhan

Kilit noktalar bunlar

drose61
02.12.2014, 21:11
Belkalem-Demba Ba

Cardozo-Ersan Gülüm

Hurmaci-Oguzhan

Kilit noktalar bunlar

oğuzhan oynamaz muhtemelen,yedekten girer belki.

Cardozo Ersan eşleşmesi çok lehimize bir eşleşme,oradan iyi ekmek çıkar bize.

POYRAZ
02.12.2014, 21:15
Hakemler "görmedim" hastalığına yakalanmazsa Allah'ın izniyle tokadı yapıştıracağız kargalara.

Takıma çok güveniyorum. Allah bozmasın.
Benim de tek korkum hakemler.

Ufuk
02.12.2014, 21:17
...........Cenk Gönen
Serdar Sivok/Franco Ersan motta/Ismail
.............atiba veli
Töre .........sosa.........olcay
....................ba

Bu şekil oynar büyük ihtimal. Franco/Sivok Motta/Ismail hariç kalanlar kesim gibi. Belki kerim süprizi yapar en fazla.

thehell61
02.12.2014, 21:48
Ulan paasoligin allah belasını versin. Maça gitmek istiyorum ama gidemiyorum.

Muhammed KOÇ
02.12.2014, 21:51
...........Cenk Gönen
Serdar Sivok/Franco Ersan motta/Ismail
.............atiba veli
Töre .........sosa.........olcay
....................ba

Bu şekil oynar büyük ihtimal. Franco/Sivok Motta/Ismail hariç kalanlar kesim gibi. Belki kerim süprizi yapar en fazla.

Oğuzhan sakat mı acaba oğuzhan çok tehlikeli.

Ufuk
02.12.2014, 21:53
Oğuzhan sakat mı acaba oğuzhan çok tehlikeli.
Değil ama onu oynatması için sosayi kesmesi gerek. Sonradan sokar en fazla.

Yiğit SARI
02.12.2014, 22:13
Pasolige ve deplasman tribünü yasağına lanet olsun. Dibimizde maç var gidemiyoruz

Cihad Varlı
02.12.2014, 22:20
Yenersek açık ve net şampiyonluğun en büyük adayı oluruz. Berabere kalırsak şampiyon adaylarından biri oluruz, kaybedersek ilk 3'e oynarız. Özetle, kaybetmemiz lazım.

muribbi
02.12.2014, 22:21
ts passolig kartıyla besiktaş tribününden girebilir miyiz acaba?

Cihad Varlı
02.12.2014, 22:26
ts passolig kartıyla besiktaş tribününden girebilir miyiz acaba?

Hayır abicim giriş yasak. Bir tek Trabzonspor Passo kartıyla giriş yapılmıyor maça. Girebilme şansımız olsaydı bende gidecektim bi şekilde..

yusuf zihni
02.12.2014, 22:28
temposuz oyun işimize gelir sebebi ise hava toplarında iyi oluşumuz biz ne kadar hava topların da iyi isek bjk da o kadar kötü , tempolu bir oyunda ise Sosa yı iyi tutmamız gerekiyor

Gurpas
02.12.2014, 22:30
Her 3 skorda da bir şey değişmez bence. Ama kazanırsak iyi olur.

Mert'
02.12.2014, 22:31
Bjk nin kornerlerde zaafı var atsak bunlara yine kafa golü :)

kyodou
02.12.2014, 22:38
Bence Yanalın oynatacağı yada oynatması gereken 11 ve diziliş...

http://i.hizliresim.com/7Vmvzm.jpg

worldmaster
02.12.2014, 22:41
Artik bi sampiyonluk daha gorelim insallah hayirlisiyla. Sonuncusunu doya doya kutlayamadik.
Bu maci galip gecmek bu amacin en onemli basamaklarindan biri. Maci alirsak ilk yariyi lider bitirebiliriz diye dusunuyorum.
Ve fakat yenemiyorsak da yenilmeyelim.
Endisem hocanin eski acemi zamanlarinda yaptigi kontrolsuz hucum taktigini benimseme ihtimali.
Gecen bunca yil umarim bu eksigini gidermistir.
Baktin olmuyor oyunu kontrol edip yenilmeyeceksin. Bu korkaklik veya ayip degil. Robot degil takim, her mac ayni duzeyde futbol oynayamayiz.

worldmaster
02.12.2014, 22:46
Bence Yanalın oynatacağı yada oynatması gereken 11 ve diziliş...

http://i.hizliresim.com/7Vmvzm.jpg

Aynen bunu yapmaya calisiyor. Salih i pek tutmadi ama sanki hoca.
Ideal 11 birkac farkla bu bence de kafasinda kurguladigi. Salihin yerine bir adam ister devre arasi. Bir de bir ihtimal yerli stoper. Ama kim? Turkiye liginde populer bahsi gecen Serdar Aziz Aykut Demir in esdegeri bana gore. Hicbir extrasi olmamakla beraber bildigin klasik yerli stoper. Fark olusturacak biri lazim oraya.

batugol
02.12.2014, 22:47
2 ihtimalli bir maç diye düşünüyorum
yenileceğimizi zannetmiyorum
yeneriz
sefasını süreriz

OĞUZHAN061
02.12.2014, 22:50
Bu maçı kesinlikle bizim defans hattımız ve kalecimiz belirleyecek.Bizim defansımız bjkden iyi onların savunma formsuz bekleri pek iyi değil.Gol atariz umarim yemeyiz ve yeneriz!

Adem Akyüz'
02.12.2014, 22:50
Duran toplarda sıkıntısı olan Beşiktaş'a, biz bu konuda böyle formdayken gol atamazsak çok ayıp olur :)

Onur Keskin
02.12.2014, 23:00
çok heyecan yaptım yahu. şampiyonluk yarışında olmamız için mutlaka yenmemiz lazım.

ben takıma çok güveniyorum.

kayseriliyiz
02.12.2014, 23:16
Zor maç olacak insallah aliriz

Erkan YILMAZ
02.12.2014, 23:20
Ideal 11 birkac farkla bu bence de kafasinda kurguladigi. Salihin yerine bir adam ister devre arasi. Bir de bir ihtimal yerli stoper. Ama kim? Turkiye liginde populer bahsi gecen Serdar Aziz Aykut Demir in esdegeri bana gore. Hicbir extrasi olmamakla beraber bildigin klasik yerli stoper. Fark olusturacak biri lazim oraya.

çok iyi kadro yıllardır napolinin juventusun oynadığı mancini prandellinin oynatmaya çalıştıgı italyan taktiğinin modernize haliii

biz de tutar çunku yusuf ve bosi bu na uygun oyuncular bjkyi yenersek ve de

şansız sakatlıklar yasamassak şampiyonluk cok yakında

biltrabzon
02.12.2014, 23:28
Geri dönüşlerde beklerimiz önde kalIyor,forvetsiz Gençlerbirligi bu açığımızdan yararlandı.Kanatlardan tehlikeli geldiler. Dikkat etmek gerek,bjk macinda.Bakalim bu macta nasil önlem alacak Ersun hoca.

Paksoy
02.12.2014, 23:36
Antalya'dan maça gitmeyi düşünen var mı ?

Sefa
02.12.2014, 23:51
Antalya'dan maça gitmeyi düşünen var mı ?

Düşünüyordum gitmeyi düşünen bayağı kişi yan çizince bende gitmeyeceğim gibi yollar da sıkıntılı hava şartları kötü.. Bursa'ya gideceğim gibi..

Paksoy
02.12.2014, 23:54
Daha zaman var aslında ?

Emrah Akcagöz
02.12.2014, 23:59
Oraya bir 3 puan daha yazmanızı rica ediciiim. :)

kyodou
03.12.2014, 00:02
Keşke her gün maç olsa. :)

TSemih61
03.12.2014, 00:12
Salih'i hiç beğenmiyorum, hele böyle maçlarda hiç oynatmazdım hocanın yerinde olsam. Sadece mücadele gücü yeterli değil ne yazıkki. Bir ara 1-2 maç Salih'in iyi oynadığını kabul ediyorum fakat diğer maçlarda çok kötüydü. Rakibe dengesiz girişleri ve pas hataları başımıza iş açar.

U.Sadıkoğlu
03.12.2014, 00:47
Kesinlikle kaybetmemeliyiz, galibiyet %100 ihtiyaç değil fakat yenilirsek bir çok açıdan dezavantajlı konuma düşeriz diyorum. İstatistiksel olarak galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet yüzdelerini dağıttığımda;

%50 Trabzonspor.

%30 Beraberlik

%20 Beşiktaş

Diyorum.

kyodou
03.12.2014, 01:01
Salih'i hiç beğenmiyorum, hele böyle maçlarda hiç oynatmazdım hocanın yerinde olsam. Sadece mücadele gücü yeterli değil ne yazıkki. Bir ara 1-2 maç Salih'in iyi oynadığını kabul ediyorum fakat diğer maçlarda çok kötüydü. Rakibe dengesiz girişleri ve pas hataları başımıza iş açar.
Çünkü Salih'e teknik açıdan bakıyosun. Salih tamamen takımın müdacele gücünü artırmak için var. Ara pas atsın, oyun kursun istiyosun ama aslında Salih topsuz alanda takımı çok rahatlatıyor. Biraz kasaplık var Salihte ama mesela Sneijder, Demba Ba gibi kaleyi gördüğü yerden vuran rakip takımın etkili oyuncularını pasivize etmek için çok gerekli Salih.

Colman da farklı özelliklerde ama aynı anlayıştaydı. Baktığında Colman sahada yok gibiydi ama ortasahada takımı çok rahatlatıyodu. Duracagı yeri, rakip atakları bozacak konumu çok iyi bilen bir oyuncuydu Colman.

Salihi, ama sadece Salih' i 5-10 dakika izle, gözünü ondan ayırma, ne demek istediğimi anlarsın.

Bud Spencer
03.12.2014, 01:06
titriyorlar, titriyorlar, cekiniyorlar....bjk, gs, fb forumlarina bir göz atin...titriyorlar:)

Ogün'
03.12.2014, 01:12

Serdar Taşçı.

Eto'o
03.12.2014, 01:12
titriyorlar, titriyorlar, cekiniyorlar....bjk, gs, fb forumlarina bir göz atin...titriyorlar:)

Bjknin forumun adi ne ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uğur Odabaş
03.12.2014, 01:51
soguk hava

mac pazar günü, millet erken eve varmak ister, takimlarinda konyadan geri dönüsü rahatlar

biz izin vermesegik saati degisemezler

Neden izin vermeyelim, gayet ideal bir saat umarım kabul görür.

Mellih
03.12.2014, 02:16
Bazen bir maç çok şey kazandırır.. Şimdiye kadar böyle dediğimiz çoğu maçta çok şey kazanmak yerine çok şey kaybettik.. İnşallah bu sefer gücümüzü kabul ettiririz.

kalavara
03.12.2014, 02:34
arkadaşlar hafta sonu ankarada olmak zorundayım da bu maçı renktaşlarımla izleyebileceğim yerler var mıdır? passolig muhabbeti olmasa konyaya da kesin giderdim ama inadım inat, almayacağım pasolig.

AiCKRGL
03.12.2014, 02:46
Hayır abicim giriş yasak. Bir tek Trabzonspor Passo kartıyla giriş yapılmıyor maça. Girebilme şansımız olsaydı bende gidecektim bi şekilde..

Giris nasil yasak olabilir ne demek bu ? Kaynaginiz nedir ?

MİSSE_MİSSE
03.12.2014, 02:54
Cardozonun üçlemesi kendisini bulması adına cok iyi oldu. Besiktasin ikinci senesi, islerin iyi gittigi takimlar icin uzun sureli calisma birlikteligi cok buyuk guc katar takima. Esasen kadrosunda eksikleri olmasina ragmen bjk nin gücü buradan geliyor. Ama ben bir hafta birlikte oynayan cardozoyla ekicinin, 2 yil birlikte oynayan zekiyle aykuttan daha uyumlu olacagina inaniyorum. Bu yuzden favori biziz.

Canberk
03.12.2014, 03:12
arkadaşlar hafta sonu ankarada olmak zorundayım da bu maçı renktaşlarımla izleyebileceğim yerler var mıdır? passolig muhabbeti olmasa konyaya da kesin giderdim ama inadım inat, almayacağım pasolig.

Arkadaşlar size dönüş yapacaklardır iletiyorum mesajınızı :)

kalavara
03.12.2014, 03:15
Arkadaşlar size dönüş yapacaklardır iletiyorum mesajınızı :)
ilginize teşekkür ederim.

calavera
03.12.2014, 03:21
Musa Nizam kesin oynamalı. Ba ve arkasında oynayan Sosa ve Töre tehlikeli adamlar. Yusuf bek oynarsa rezil ederler.

--------------------------------Fatih------------------------------
------------------Medjani-----------------Belkalem------Musa-----
Bosingwa
---------------------Salih----------Constant------------------

--------Özer------------------Ekici-----------------Yusuf--------

-----------------------------Cardozo-----------------------------

Salih Sosa ya yakın oynamalı...

Musa çok fazla çıkmamalı ... Constant Töre ye basan adamın kademesinde olmalı-----

MEdjani ve Belkalem Ba ya karşı tatlı sert oynamalı, mümkün olduğunca Ba nın önünde sağlam durmalılar... Tek hamle yapıp kaçırma riskini almamalılar.....

Yusuf, Özer, Ekici sağlam pres yapmalı...

muratt
03.12.2014, 07:40
Musa Nizam kesin oynamalı. Ba ve arkasında oynayan Sosa ve Töre tehlikeli adamlar. Yusuf bek oynarsa rezil ederler.

--------------------------------Fatih------------------------------
------------------Medjani-----------------Belkalem------Musa-----
Bosingwa
---------------------Salih----------Constant------------------

--------Özer------------------Ekici-----------------Yusuf--------

-----------------------------Cardozo-----------------------------

Salih Sosa ya yakın oynamalı...

Musa çok fazla çıkmamalı ... Constant Töre ye basan adamın kademesinde olmalı-----

MEdjani ve Belkalem Ba ya karşı tatlı sert oynamalı, mümkün olduğunca Ba nın önünde sağlam durmalılar... Tek hamle yapıp kaçırma riskini almamalılar.....

Yusuf, Özer, Ekici sağlam pres yapmalı...

Bu maçı alacaksak Beşiktaş'ın sağ kanadını çökerterek alabiliriz. Serdar Kurtuluş o kanatta çok aksıyor ve Beşiktaş'ın göbeği çok kuvvetli. Atiba ve Veli rakibe adım attırmıyorlar ve kaptıkları topları hemen Sosa ve Ba'ya gönderiyorlar. O yüzden ortadan uzak durup topu kenarlara yaymalı ve özellikle bizim sol yeni Beşiktaş'ın sağ kanadına yönlendirmemiz lazım. Bu yüzden Musa çok gerekli değil, onun yerine Yusuf kullanılmalı bekte. Yusuf'un bek performansı çok kötü değil ve süratli olduğu için hatta avantajlı bile. Sadece bazen pozisyon hatası yapıyor ama bekte Yusuf oynayınca zaten Beşiktaş gelemez oradan kolay kolay.

Şimdi benim düşüncem sol tarafta Yusuf-Waris ikilisiyle oynamamız. Böyle süratli ve koşan (Waris'te geriye gelen bir adam) ikili hem Beşiktaş'ın sağ tarafını hücum yapamaz hale getirir hem de Serdar'ı futbola küstürür. Bence maçın birinci kilit noktası bu.

İkinci kilit noktası ise Ba ve Sosa. Bu iki adamı durdurursak Beşiktaş'ın eli kolu bağlanır birşey yapamaz. Gerisini zaten Ekici Cardozo Özer halleder.

Herşey bir yana, hatta maçın bizim için önemi bile bir yana, bence güzel maç olacak.

3-0 olsun bizim olsun.

artvints
03.12.2014, 07:57
.............................fatih
..boss.....belkalem.....medjani.....yusuf
....................salih......constant
.........sefa...........ekici...........ozer
.......................cardozo

Yedekten girecek turk oyuncu kalmiyor.serdar tasci ve tolga transferi sart.takim rahatlar.

muratt
03.12.2014, 07:57
Yenersek açık ve net şampiyonluğun en büyük adayı oluruz. Berabere kalırsak şampiyon adaylarından biri oluruz, kaybedersek ilk 3'e oynarız. Özetle, kaybetmemiz lazım.

Bizim bu ligde zaten en fazla şampiyonluğun açık ve net en büyük adayı olmamıza izin veriyorlar. Şampiyon olmamıza izin vermiyorlar artık. Federasyonu geçtim Devlet ve yargı bile bunu onaylıyor. Gerçekleri kabul edersek sonradan yıkımı az olur.

O yüzden, şampiyonluk beklentisine girmek yerine Cardozo'nun golleriyle ve Bossingwa'nın bindirmeleriyle yetinmek daha iyi olur.

muratt
03.12.2014, 08:01
..boss.....belkalem.....medjani.....yusuf
....................salih......constant
.........sefa...........ekici...........ozer
.......................cardozo

Yedekten girecek turk oyuncu kalmiyor.serdar tasci ve tolga transferi sart.takim rahatlar.

Yedekten defansif birini sokacaksan papadopulos var, ofansif sokacaksan waris ve yatabare var, ne yapacaksın yedekte yerli oyuncuyu. Kaldı ki Soner, Serdar, Deniz, Musa, İshak, Serdar, Fatih Atik Türkiye için gayet yeterli yedekler, bunlardan daha iyi yedek olmaz. Bunlardan daha iyisi o kulübede oturmaz zaten olay çıkartır. Biz Waris'e Yatabare'ye yer bulamıyoruz daha Serdar Taşçı'yı Tolga'yı nereye koyacaz.

artvints
03.12.2014, 08:05
Yedekten defansif birini sokacaksan papadopulos var, ofansif sokacaksan waris ve yatabare var, ne yapacaksın yedekte yerli oyuncuyu. Kaldı ki Soner, Serdar, Deniz, Musa, İshak, Serdar, Fatih Atik Türkiye için gayet yeterli yedekler, bunlardan daha iyi yedek olmaz. Bunlardan daha iyisi o kulübede oturmaz zaten olay çıkartır. Biz Waris'e Yatabare'ye yer bulamıyoruz daha Serdar Taşçı'yı Tolga'yı nereye koyacaz.

Cikacak yabanci yok ki, cardozo yu mu cikaracaksin? Stoper serdar tasci oldu mu warisi yabanci sinirina takilmadan oyuna alabilirsin.ayrica ilk onbir oynayacak tolga olur.salih de ikinci yari ortasahayi guclendirmek icin girer. Daha efektif olarak kullanmis oluyorsun kadroyu. Su haliyle degisiklik yapmak gercekten zor.

muratt
03.12.2014, 08:06
..boss.....belkalem.....papadopulos.....yusuf
....................Özer......Soner
.........sefa...........ekici...........Waris
.......................Cardozo

Şimdi burada ortasaha yumuşak diyeceksiniz hemen ama eleştirmeden once bir dinleyin. Bu beşiktaş'ın ortasahası zaten Veli ve Atiba gibi rakibe nefes aldırmayan ve hücum yönü zayıf adamlardan kurulu. Burada çok defans yapmaya gerek yok, sadece Sosa'yı boş bırakmasak yeter. Öte yandan kaptığımız toplarda Özer, Ekici ve Soner'in atacağı uzun ve kısa toplarla Waris, Yusuf ve Sefa gibi süratli adamların çıkışları çok tehlikeli olabilir. Rakibin bekleri Serdar ve İsmail Köybaşı, buralardan bindirdikçe ortasahanın yumuşaklığı çok hissedilmez. Belki maçın başında solda Kevin Konstantla başlayıp sonradan Waris kullanılabilir, ama her halükarda ortasahada Medjani'ye gerek yok bu maçta.

muratt
03.12.2014, 08:16
Cikacak yabanci yok ki, cardozo yu mu cikaracaksin? Stoper serdar tasci oldu mu warisi yabanci sinirina takilmadan oyuna alabilirsin.ayrica ilk onbir oynayacak tolga olur.salih de ikinci yari ortasahayi guclendirmek icin girer. Daha efektif olarak kullanmis oluyorsun kadroyu. Su haliyle degisiklik yapmak gercekten zor.

O zaman yedekteki 3 yabancıyı direk işlevsiz hale getiriyorsun. Evet dediğini anlıyorum yabancıların hiçbiri çıkacak gibi değil karar vermek zor özellikle Kevin da döndükten sonra çok sıkıntılı. Waris ve Yatabare'ye yer bulamıyoruz daha. Ama yapacak birşey yok, Serdar Taşçı ve Tolga gibi adamlar kadroyu çok şişirir, kalabalık kadro iyidir diye birşey yok, sonuçta gördüğün gibi sahaya 11 kişi çıkabiliyor en fazla. Bence kadro yapısı çok ideal, 24-25 kişi ve bunların 16-17 tanesi ilk onbir için yeterli geri kalanları da rekabetçi. Böyle olmalı, ilk 11 seviyesinde 24 adam problem getirir takımın işleyişini bozar. Yoksa ben de isterim defansta Serdar Taşçı olsun ortada Kevin ve kanatta Waris oynasın ama işte olur mu acaba ? Yedekte oturan Medjani ve Papadopulos israf oluyor gereksiz oluyor. Yabancı haklarından en az birini genç bir yeteneğe ayıralım diycem bu seferde ciddi sakatlıklarda yetersiz kalabilir. Uzun mevzular tabi, senin de haklı olduğun yerler var ama mevcut yapı bence şu aşamada iyi.

artvints
03.12.2014, 08:32
O zaman yedekteki 3 yabancıyı direk işlevsiz hale getiriyorsun. Evet dediğini anlıyorum yabancıların hiçbiri çıkacak gibi değil karar vermek zor özellikle Kevin da döndükten sonra çok sıkıntılı. Waris ve Yatabare'ye yer bulamıyoruz daha. Ama yapacak birşey yok, Serdar Taşçı ve Tolga gibi adamlar kadroyu çok şişirir, kalabalık kadro iyidir diye birşey yok, sonuçta gördüğün gibi sahaya 11 kişi çıkabiliyor en fazla. Bence kadro yapısı çok ideal, 24-25 kişi ve bunların 16-17 tanesi ilk onbir için yeterli geri kalanları da rekabetçi. Böyle olmalı, ilk 11 seviyesinde 24 adam problem getirir takımın işleyişini bozar. Yoksa ben de isterim defansta Serdar Taşçı olsun ortada Kevin ve kanatta Waris oynasın ama işte olur mu acaba ? Yedekte oturan Medjani ve Papadopulos israf oluyor gereksiz oluyor. Yabancı haklarından en az birini genç bir yeteneğe ayıralım diycem bu seferde ciddi sakatlıklarda yetersiz kalabilir. Uzun mevzular tabi, senin de haklı olduğun yerler var ama mevcut yapı bence şu aşamada iyi.

Ben de iyi oyuncularin yedek kalmasinin sorun yaratabilecegini dusunuyorum.bir yandan da bu kadar kalabalik oyuncu grubunun gereksiz oldugu gercegi de var. 18, 20 tane ust duzey oyuncu bulundurmak daha iyi gibi.uc kulvar olunca surekli oynayacak firsati buluyorlar.

Bu baska bir konu zaten. Pratikte bir sıkıntimiz var. Defansta 3 yabanci kullanmak waris ve yatabare yi rahatca oyuna sokmamizi engeliyor. Bunu duzeltmek icin serdar tasci lazim. 3 yabanciyi islevsiz hale getiriyorsun demissin ama tam aksi bence.oyun icinde stoperleri bozmak mumkun degil.constant ve cardozo kilit oyuncular.ilk onbirde yatabare ve waris olunca, birini cikartip digerini oyuna sokabilirsin rahatca.ortasahayu guclendirmek istiyorsan, medjani yi de alabilirsin oyuna.boyle bir rahatliktan bahsediyorum.

onlibero eksilligi zaten dillendirilen bir konu.turk oyuncu olursa daha iyi olur.onun icin de tolga. Bu iki oyuncuyu alip, performansi ilk 11 icin yetersiz 5, 6 oyuncu gonderilebilir.

Son olarak bu tip sıkıntılarda hoca onemli. Ersun hoca gibi guclu bir t.adam varsa, cok sorun olmaz.

muratt
03.12.2014, 08:39
Ben de iyi oyuncularin yedek kalmasinin sorun yaratabilecegini dusunuyorum.bir yandan da bu kadar kalabalik oyuncu grubunun gereksiz oldugu gercegi de var. 18, 20 tane ust duzey oyuncu bulundurmak daha iyi gibi.uc kulvar olunca surekli oynayacak firsati buluyorlar.

Bu baska bir konu zaten. Pratikte bir sıkıntimiz var. Defansta 3 yabanci kullanmak waris ve yatabare yi rahatca oyuna sokmamizi engeliyor. Bunu duzeltmek icin serdar tasci lazim. 3 yabanciyi islevsiz hale getiriyorsun demissin ama tam aksi bence.oyun icinde stoperleri bozmak mumkun degil.constant ve cardozo kilit oyuncular.ilk onbirde yatabare ve waris olunca, birini cikartip digerini oyuna sokabilursin rahatca.ortasahi guclendirmek istiyorsan.medjani yi de alabilirsin oyuna.boyle bir rahatliktan bahsediyorum.onlibero eksilligi zaten dillendirilen bir konu.turk oyuncu olursa daha iyi olur.onun icin de tolga. Bu iki oyuncuyu alip, performansi ilk 11 icin yetersiz 5, 6 oyuncu gonderilebilir.

Son olarak bu tip sıkıntılarda hoca onemli. Ersun hoca gibi guclu bir t.adam varsa, cok sorun olmaz.

Genel olarak katılıyorum. Özellikle defansa bir yerli çok iş görür. Aykut Demir malesef veremedi kendini futbola. Serdar Taşçı iyi bir çözüm olabilir. Bunun yanında Serdar Aziz ve Ömer Toprak'ta düşünülebilir, onlar da fena değil.

HOPA'LI TS'Lİ
03.12.2014, 08:51
Bu maçı alırsak yıkacağım evi pazar akşamı

OSCAR
CARDOZOOOO

Uğur Kalyoncu
03.12.2014, 09:09
Beşkiktaş dönem dönem hakikaten çok iyi top oynuyor o da beraber oynamanın vermiş olduğu durumdan kaynaklanıyor ama oyun içinde kopmaları çok yaşıyorlar özellikle de maçın son bölümlerinde oluyor..

Onlarda Ba varsa bizde Cardozo var,Sosa varsa Ekici var,Töre varsa Yusuf var ama onlarda bir Bosingwa ve Constant yok..İyi bir Constant rakibin orta sahasına çok ağır basar ben kontenjan durumundan yanında Salihinde oynamasından yanayım..Bosingwa da sakin yapısıyla el bombası olan Mottayı çıldırtacaktır..Bizim dikkat edeceğimiz en büyük husus Töre bire bir deçok etkili ve bizim Musa da inanılmaz kolay çalım yiyor orda Musaya devamlı yardım sağlanmalı..Allahın izniyle 2.yarının belli kısmından sonra oyuna ağırlığımızı koyup bulduğumuz fırsatlarda çok cömert olmazsak kazanacağımızı düşünüyorum..

zafer6161
03.12.2014, 09:47
Bizim kadro bjk nın kadrosuna on basar.. Bunda kale de dahil...
Yine tekrarlıyorum rahat ve farklı yeneceğiz....i

kyodou
03.12.2014, 09:49
Bu takım defansta, ortasaha ve kanatlarda çok organize bir takım oldu. Tek eskiğimiz ofansta organizasyon. Bir türlü ofansta organize 3-4 pas yapamıyoruz. Metalist maçında Waris ve Yatabarenin beceriksizliği, Gençlerbirliği maçında Yusuf ve Sefanın pas becerilerinin düşük olması buna engel oldu. Eğer bunu da yapabilseydik özellikle Metalist ve Gençlerbirliği maçlarında 6-7 şer gol atardık. Bunu da aşabilirsek değil süper lig, Uefa kupasını bile zorlarız bence.

guarin
03.12.2014, 09:50
arkadaslar Kesin maca giremiyor muyuz simdi? İstanbuldan gitmeyi düsünüyoruz.Trabzonspor taraftarı kesınlıkle alınmıyacak mı? Maca girmenin bir yolu yokmu?

mekatronik
03.12.2014, 09:59
töre, olcay, kerim frei kimi koyarsan koy kanatlara, adamlar olcan denyosu gibi sürekli içe çekiyorlar topu. Adamlarda bek olmadığı için bütün ataklar göbekten. Dolayısı ile bu maçta yusufun solbek oynamasına şaşırmam. bosi-sefa sağdan, yusuf-waris soldan felç ederler orayı. kesin gol yeriz ama günümüzde olursak iyide atarız. 1-3 alırız maçı.

Ahmet Kuru
03.12.2014, 10:01
eğer Demba ba yı durdurursak maç bizimdir.
adamların skor gücünü tek başına sırtlıyor resmen. normalde çok iyi bir durum gibi gözükse de farklı oyuncuların gol yüküne yardımcı olmadığı hiçbir takım ne şampiyon olabilir ne de başarılı olabilir. Biz o konuda çok iyi durumdayız. Özellikle Ersun Hoca nın gelişinden sonra. Sadece hücum oyuncuları değil herkes golü kokluyor ve atıyor. o yüzden Demba ba yı durdurduk mu gerisi gelir.. mesele bu adam ...

Aydın Danış
03.12.2014, 10:21
Bizde habular var yetmeyimi :D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16738-5W2I4R5U.jpg

Uğur Kalyoncu
03.12.2014, 10:27

İyi topçu olmalarının yanında saha dışında da çok iyi anlaşmaları bizim için büyük avantaj..Bu senenin gelecek senesi de var..

winner
03.12.2014, 10:30
Herhangi bir tribün dezavantajı yaşamayız.

Stadyum dolu olacaktır ama taraftar baskısı olmayacaktır.

bjk'li yönetici şu ana kadar 10 bin bilet satıldığını söylemiş.

Konya pasoligde 4-5.sırada ama ne kadar bjk taraftarı pasolig sahibi var Konya'da?

Muhtemelen iki takım taraftarı olmayan ama derbi izlemeye gelen çok kişi olacak.

İstanbul ve Ankara'dan çok fazla Bjk'li gideceğini sanmam,yine hem pasolig sahibi hem de deplasman giden taraftar olmalı(onlar için de deplasman).Bu ikisi kolay birleşmez.

Tarafsız sahada havasında bir maç olacak.

artvints
03.12.2014, 10:35
Herhangi bir tribün dezavantajı yaşamayız.

Stadyum dolu olacaktır ama taraftar baskısı olmayacaktır.

bjk'li yönetici şu ana kadar 10 bin bilet satıldığını söylemiş.

Konya pasoligde 4.sırada ama bu biletleri alanların ne kadarı bjk'li olacak.

Muhtemelen iki takım taraftarı olmayan ama derbi izlemeye gelen çok kişi olacak.

İstanbul ve Ankara'dan çok fazla seyirci gideceğini sanmam Konya'lılar bitirecektir biletleri.

Tarafsız sahada havasında bir maç olacak.

Stad cok guzel.biletlerde bjk ve konya taraftarina oncelik taninacaktir. Konyada passolig orani yuksekti.biletler tukenmezse en son gun tum taraftara acilabilir. Bir engel yoksa trabzonsporlular da girebilir. Guzel bir ortam olacak.iyi oynayan kazanir.

winner
03.12.2014, 10:37
Bildiğim kadarıyla eğer tff logolu passolig almamışsanız sadece kendi takımınızın maçlarına gidebiliyorsunuz.

Peki konyaspor passolig sahipleri kendi takımlarının maçı olmayan bu maça girebilecek mi?

TS61_NL
03.12.2014, 10:46
Bildiğim kadarıyla eğer tff logolu passolig almamışsanız sadece kendi takımınızın maçlarına gidebiliyorsunuz.

Peki konyaspor passolig sahipleri kendi takımlarının maçı olmayan bu maça girebilecek mi?

TS passolig kart sahipleri/taraftarlari disinda butun taraftarlar maca girebilecekler diye biliyorum ben.

Levent Kara
eskiden küçük ağa dizisini bekler gibi maçı beklerken (yani beklemezken), şimdi lostun sonraki bölümünü bekleyen amerikalı gibiyim. bu duygu değişimini yaşatanlardan allah razı olsun şimdiden

Adem Akyüz'
arkadaslar Kesin maca giremiyor muyuz simdi? İstanbuldan gitmeyi düsünüyoruz.Trabzonspor taraftarı kesınlıkle alınmıyacak mı? Maca girmenin bir yolu yokmu?
Trabzonspor passolig kartı olan hiç kimse bu maça giremez. Ancak farklı bir passolig kartı varsa girebilirsiniz maça.

Yiğit Gayretli
03.12.2014, 10:47
bjk defansı her hattıyla tam bir "telaş müdürü" konumunda. Gençlerbirliği'ne yaptığımız presi bjk defansına yaparsak; telaştan topu kendi kalelerine atarlar.

Sadece hücum güçleri yüksek. Kendilerinden daha kötü hücum eden takımları yenebiliyorlar. O kadar...

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 10:52
Maçı alacağız......

Son zamanlarda takıma hiç böylesine güvenmemiştim....

Ama hakem faktörü beni tedirgin ediyor açıkçası.....

Ama Gençler maının özellikle ilk yarısı gibi döve döve oynamalıyız,pres manyağı yapmalıyız bunları....

Bugünkü haberlerde Ersun Hoca'nın takıma Gençler maçından sonra kızdığını yazıyor.Maöı 4-o'dan sonra gevşettikleri gerekçesiyle futbolculara kızmış ve de soyunma odasına inmemiş.....

Helal olsun,tam benim kafada hoca işte.....

Futbolculara, böylesine iyi bir maçta bile göz dağı vermesi iyi...

Takım,aynı motivasyonla bjk maçında çok daha iyi olacaktır....

Umarım kazanırız maçı ve de kazanacağımıza inanıyorum......

ogeday6106
03.12.2014, 10:52
arkadaşlar yenersek şampiyonluğun en büyük adayı falan değiliz , kaybetmemiz halinde de yarıştan kopmayacağız daha çok yol var gidilecek.

'Enes'
03.12.2014, 10:54
Hakem adil bir şekilde maçı yönetirse 8taş'ı da 3'leriz.

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 10:55
arkadaşlar yenersek şampiyonluğun en büyük adayı falan değiliz , kaybetmemiz halinde de yarıştan kopmayacağız daha çok yol var gidilecek.

Katılıyorum...

Takımın ümit vermesi iyi ama daha çok sular akar.....

Biz tek tek odaklanalım maçlara da gerisi gelir umarım.....

Beypba
03.12.2014, 10:58
Biliç gökhan töreyi musanın üstüne sürecektir ve bu bizim için hiç iyi olmayacaktır,musa vasat kanatlara karşı bile kırmızı cebinde oynayan orta halli bir bek..demba ba ve sosa dan pek çekinmiyorum..bu maçta wariss çok işimize yaracaktır..atiba,veli özer,ekici,constant eşleşmelerinden üstün çıkarız diye düşünüyorum..ama bence maçın kiliti musa-gökhan töre bence

Uğur Kalyoncu
03.12.2014, 11:01
Biliç gökhan töreyi musanın üstüne sürecektir ve bu bizim için hiç iyi olmayacaktır,musa vasat kanatlara karşı bile kırmızı cebinde oynayan orta halli bir bek..demba ba ve sosa dan pek çekinmiyorum..bu maçta wariss çok işimize yaracaktır..atiba,veli özer,ekici,constant eşleşmelerinden üstün çıkarız diye düşünüyorum..ama bence maçın kiliti musa-gökhan töre bence

Aynen öyle abi Töre neredeyse her aldığı topta geçer Musayı..

guarin
03.12.2014, 11:05
Trabzonspor passolig kartı olan hiç kimse bu maça giremez. Ancak farklı bir passolig kartı varsa girebilirsiniz maça.
SAolasın bilgiler icin.Trabzonspor passolıg kartım var.Bu kotu oldu passolig ide iptal ederim.Hatta dur ediyorum :)

DNA-TS
03.12.2014, 11:13
6593
Transfer sezonu tamamlanmadan önce böyle bir dizilim yazmıştım hoca sanki buna doğru gidiyor bana öyle geldi.

'Enes'
03.12.2014, 11:15
6593
Transfer sezonu tamamlanmadan önce böyle bir dizilim yazmıştım hoca sanki buna doğru gidiyor bana öyle geldi.

Mehmet'siz kadro mu olur :)

TS61_NL
03.12.2014, 11:28
Diger takim taraftarlarinin yorumlarini okuyorumda gercekten sok oldum. Umarim oyuncularimiz bunlari okuyup gevsemezler, Ersun hocaya bu konuda guveniyorum. Adamlar resmen bjkyi rahat yenip sampiyonlugun en buyuk adayi oldugumuzu beyan ediyor...daha dune kadar en kotu takim bizdik onlara gore simdide tersi...gerci oynadigimiz futbolda bu ligin ustunde ama dis etkenler maalesef her an devreye girebilir diye korkmuyor degilim...

Eto'o
03.12.2014, 11:30
8tas
Demba ba+hakemle
Cift forvet oynayacaklar isimiz zor

Kolpacı
03.12.2014, 11:42
"medeniyetin gözünü sevem" sağolasın almanya

Onur Akyüz
03.12.2014, 11:47
Bjk'nin kadro kalitesi yanımıza bile yaklaşamaz. Üstelik defans hatları da rezalet.

Tek avantajları uzun süredir birlikte oynamaları. Sosa ve Ba'yı kitlersek işlerini bitiririz.

Hele sağ tarafları çok zayıf.

'Enes'
03.12.2014, 11:49
Bjk'nin kadro kalitesi yanımıza bile yaklaşamaz. Üstelik defans hatları da rezalet.

Tek avantajları uzun süredir birlikte oynamaları. Sosa ve Ba'yı kitlersek işlerini bitiririz.

Hele sağ tarafları çok zayıf.

Sosa ve Ba yetmez,Gökhan Töre Musa'nın bölgesini otobana çevirir,İshak'ı bir türlü oynatmadı kimse orada,Yusuf'u sol beke çeksin Waris'i önde oynatsın öyle çözebiliriz ancak.

Aydın Danış
03.12.2014, 11:57
Sosa ve Ba yetmez,Gökhan Töre Musa'nın bölgesini otobana çevirir,İshak'ı bir türlü oynatmadı kimse orada,Yusuf'u sol beke çeksin Waris'i önde oynatsın öyle çözebiliriz ancak.

Constant nasıl oynıyacak ozaman ?

Uğur Kalyoncu
Bu maçta Salih sahada olmalı koştursun oraya buraya varsın ilk yarı beraber bitsin,2.yarı oyundan düşüyor zaten Beşiktaş oyun üstünlüğü bize geçtiğinde alırız maçı..

Kıvanç Çuvalcı

Gokhan Tore cok abartilan bir oyuncu hangi macta kimi otoban yapmis ki bizim sol kanadi yapicak.Tek numarasi iceri katedip sut cekmek onu da beceremiyor arada sirada iste ya tutarsa.

'Enes'
03.12.2014, 11:58
Constant nasıl oynıyacak ozaman ?

Bilemiyorum,sola Sefa'yı veya Özer'i koyacak o zaman. He yok ben Musa'yı oynatıcam derse dediğim gibi Musa Gökhan Töre'yi asla tutamaz.

'Enes'
03.12.2014, 11:59
Gokhan Tore cok abartilan bir oyuncu hangi macta kimi otoban yapmis ki bizim sol kanadi yapicak.Tek numarasi iceri katedip sut cekmek onu da beceremiyor arada sirada iste ya tutarsa.

Yusuf neyse Gökhan'da o,ikisi de hızını kullanıyor,Musa da çok yavaş ve etkisiz kabul etmek lazım...

ağasarlı
03.12.2014, 12:02
İyi topçu olmalarının yanında saha dışında da çok iyi anlaşmaları bizim için büyük avantaj..Bu senenin gelecek senesi de var..

ekicinin 3 yıl sonra gidecek olması tek sıkıntı. keşke sözleşme tazelense ama sanmam

ağasarlı
03.12.2014, 12:06
1 puan almak bile kayıp değildir bence. hele ki yenerse ballı kaymak olur.

muratt
03.12.2014, 12:14

Takımın beyni bu ikili. Eğer bir şampiyonluk veya bir başarı gelecekse bu ikilinin sayesinde gelecek. Önümüzdeki 2-3 yıl takımı Özer-Ekici üzerine kurmak lazım. Burak-Selçuk nasıl 2011'de bizi şampiyon yaptıysa benzer performanıs Özer Ekici gösterebilir. Yıllar sonar tekrar bir omurgamız oluştu: Onur-Belkalem-Özer-Ekici-Cardozo... Ah Onur Ah neredesin... :/

Ahmet Kuru
03.12.2014, 12:20
şu maçta kalede Onur olmuş olsaydı hiç tereddüt etmezdim...

guarin
03.12.2014, 12:21
trabzonspor passsolıg kartı olup da benım gıbı maca gıdemeyen arkadaslar kartlarını ıptal edıp tff kartı alıp maca girebilirler.

Kıvanç Çuvalcı
03.12.2014, 12:23
Yusuf neyse Gökhan'da o,ikisi de hızını kullanıyor,Musa da çok yavaş ve etkisiz kabul etmek lazım...

Musa yavas falan degil ama cok hizli falan da degil hantal hic degil,defansi gayet yeterli arti gokhan yusuf gibi kanat oynamiyor cizgiye falan inmeye calismiyor daha cok iceriye kat ediyor.Son olarak bir sey daha diyim biz takim savunmasi yapiyoruz Musa hic bir zaman gokhan la tek basina mucadele etmek zorunda kalmiycaktir sen rahat ol.

Uğur Kalyoncu
03.12.2014, 12:25
ekicinin 3 yıl sonra gidecek olması tek sıkıntı. keşke sözleşme tazelense ama sanmam

Seneye sözleşme bitimine 2 yıl kala samimiyetle iyileştirme ve uzatma teklifiyle gidersin mutluysa kabul eder etmezse de oynamak istemeyen topçuya yapacak bir şey yok ama bu teklifle gitmek şart..

guarin
03.12.2014, 12:30
Seneye sözleşme bitimine 2 yıl kala samimiyetle iyileştirme ve uzatma teklifiyle gidersin mutluysa kabul eder etmezse de oynamak istemeyen topçuya yapacak bir şey yok ama bu teklifle gitmek şart..
aynen oyle adam gıtmek ıstedıkden sonra 10 yıl soslesmen olsa ne fayda...

Turgay Atalay
03.12.2014, 12:35
Beşiktaşı yeneceğimize inancım tam.(1-3) Tek korkum, itina(!) ile bu maça atanacak hakemin beşiktaşı maça ortak etme arzusu olacak.

kyodou
03.12.2014, 12:40
Ben gökhan töre faktörü yüzünden ersun hocanın constant'ı sol beke çekebileceğini düşünüyorum ki çok doğru bir hamle olur. Musa töreye oyuncak olur.

'Enes'
03.12.2014, 12:45
Ben gökhan töre faktörü yüzünden ersun hocanın constant'ı sol beke çekebileceğini düşünüyorum ki çok doğru bir hamle olur. Musa töreye oyuncak olur.

sonunda bana katılan bir renkdaş :)

Hakan
03.12.2014, 12:45
Sanırsın Shaun Wright Phillips anasını satayım.Rakibi övelim de..

hyasin61
03.12.2014, 12:50
Töre'yi cok buyutmeyın gozunuzde.Cogu zaman bencıl olan bır oyuncu.Oguzhan olunca bırseyler yapıyorlar onuda Bılıc kestı gıbı bırsey oldu.Bız Tore'yı Ba'yı dusunurken adamlar 5-6 oyuncumuzu dusunuyor.Bızım acımızdan Kerim-Sosa-Tore uclusu Olcay-Oguzhan-Tore uclusune daha tercıh edılebılır duruyor.

hyasin61
03.12.2014, 12:53
Gökhan Töre'nin arkasında oynayacak bekin allah yardımcısı olsun :) Artık Gokhan yardıma falan gelırse bır nevı onlem alabılırler ama bunu Tore'den bekleyen yoktur herhalde olsa bıle ne kadar surdurebılecegı malum

'Enes'
03.12.2014, 12:54
Töre'yi cok buyutmeyın gozunuzde.Cogu zaman bencıl olan bır oyuncu.Oguzhan olunca bırseyler yapıyorlar onuda Bılıc kestı gıbı bırsey oldu.Bız Tore'yı Ba'yı dusunurken adamlar 5-6 oyuncumuzu dusunuyor.Bızım acımızdan Kerim-Sosa-Tore uclusu Olcay-Oguzhan-Tore uclusune daha tercıh edılebılır duruyor.

Töre'yi büyütmüyoruz,Musa'yı etkisiz görüyoruz,bunu bir ayırt edebilseniz :)

artvints
03.12.2014, 13:00
Gökhan Töre'nin arkasında oynayacak bekin allah yardımcısı olsun :) Artık Gokhan yardıma falan gelırse bır nevı onlem alabılırler ama bunu Tore'den bekleyen yoktur herhalde olsa bıle ne kadar surdurebılecegı malum

Tore cok etkili bir oyuncu.bunu inkar etmenin anlami yok.buyuk maca daha farkli hazirlanir.gunundeyse de etkili olur.etkili bir alan savunmasi yapmak lazim.bizde olmayan bir oyuncu tipi.besiktasi ataga kaldiran en onemli oyuncu.

Yiğit Gayretli
03.12.2014, 13:03
Töre topçu falan değil. Ters ayağına doğru yönlendir, bakalım top oynayabiliyor mu...

winner
03.12.2014, 13:04
Biliç'te, Gökhan savunma yapmıyor Yusuf,Özer oynarsa Waris bizim sağ kanadı çökertir ne yapsak acaba diye düşünüyordur.

kyodou
03.12.2014, 13:13
sonunda bana katılan bir renkdaş :)
Töre çok iyi olduğu için değil, musaya güvenmediğim için. Yoksa Constantı geçtim İshak bile yeterli olur ama ersun hoca nedense ishakı silmiş kafasından. Vardır bir bildiği. Yalnız birşey dikkatimi çekti, Vahid hocanın oyuncuları yanlış mevkilerde oynattığından dert yanıyoduk. Stoper Musayı solbek, stoper Medjaniyi önlibero, sağbek Salihi önlibero oynatıyor diye ama Ersun hoca da aynı yerde oynatıyor bunları. Hatta ersun hoca daha gündemdeyken haber çıkmıştı, "Medjani ortasaha oynamaz" demiş diye. İlginç. Ve 2 hoca da İshak'ı oynatmadığına göre bir bildikleri vardır.

Mert'
03.12.2014, 13:15
Gökhan - Ba - Sosa bu üçünü tutarsak gerisi sorun yaratmaz alırız Allah'ın izniyle.

Trabzon-Spor-61
03.12.2014, 13:18
Maraton 30 lira , kale arkasi 10 liraya düstü ... Hadi simdi stadi doldurma zamani, rize maci full cekecek insallah!

winner
03.12.2014, 13:21
Bu maçı alırsak ilk yarıyı lider kapatırız.

hyasin61
03.12.2014, 13:25
Biliç'te, Gökhan savunma yapmıyor Yusuf,Özer oynarsa Waris bizim sağ kanadı çökertir ne yapsak acaba diye düşünüyordur.

Bızım sol tarafı dusunse ıyı bırde sag tarafı var bu ısın .Belki Atiba-Veli ıkılısı göbekten zorlamamıza bır nevı engıl teskıl edebılır ama kanatlardan vuracagız gıbı gelıyor bana.

hyasin61
03.12.2014, 13:28
Fatih-Bosi-Belkalem-Medjani-Yusuf-Salih-Constant-Sefa-Ekici-Özer-Cardozo Buyuk ıhtımalle kadro boyle olur.

Yasin Altuntas
03.12.2014, 13:53
Fatih-Bosi-Belkalem-Medjani-Yusuf-Salih-Constant-Sefa-Ekici-Özer-Cardozo Buyuk ıhtımalle kadro boyle olur.

Hoca Salih'i pek tutmuyor gibi.

Benim iki tahminim var:
1. Medjani yine ücüncü Stoper gibi oynaycak ve Yusuf'u sol bek'e cekecek Hoca. Böyle olunca ama Constant'a yer kalmiyor.

2. Stoperde Medjani-Belkalem-Papa üclüsünden ikisi oynayacak, ve orta sahada bosalan kontenjanda Constant oynayacak. Sol kanat ise Duruma bagli ya yusuf, ya da yusuf geriye cekilir ve Sefa oynar. Geri kalan son kisi ise Fatih/Salih/Serdar üclüsünden biri olur (bu senin dizilise benziyor)
Gönül isterdi ki yabanci kurali olmasa ve son kalan yerde Waris yada Yatabare oynasa ama olmuyor ne yazik ki.

Murat'
03.12.2014, 14:18
Maçın saati 17.00 olursa cidden çok süper olur, hızlı tren ile kalkar giderim maça Ankara'dan.

İnşallah maçı o saate alırlar.

Gardan çok uzak mı acaba stadyum.

Serdar A
03.12.2014, 14:18
Gençlerbirliği maçından 9 oyuncunun yeri garanti.

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 14:19
Alacağız inşallah maçı......

Takıma çok güveniyorum.....

batuhanTs
03.12.2014, 14:23
mehmet demirkol bugün mayısta galatasaray ın seçimlerinden sonra galatasaray a gidebileceğini ima eden cümleler kurdu çok sevdiğim bir yorumcu ama neden be abi neden böyle konuşuyorsunuz

TSercaN
03.12.2014, 14:25
mehmet demirkol bugün mayısta galatasaray ın seçimlerinden sonra galatasaray a gidebileceğini ima eden cümleler kurdu çok sevdiğim bir yorumcu ama neden be abi neden böyle konuşuyorsunuz

Kimin nereye gidecegini dedi?

İlker Yazıcıoğlu

Daha net yazar mısın?

Kimden bahsediyorsun?

artvints

Kim gidiyormus?

TS61_NL
03.12.2014, 14:26
Kimin nereye gidecegini dedi?

Sanirim Ersun hocadan bahsediyor.....O is biraz zor...gsnin maddi imkanlari kisitli kaldi ki borc batagindalar...O isi gececek beyefendiler...

Uğur Odabaş
03.12.2014, 14:27
Gökhan=Olcan net. Sen orta sahanı sağlam kurarsan Gökhan topu alır almaz karşısın da durursan hiç bir komedisi kalmaz.

Bizi zorlayacak adam Gökhan değil Atiba bu adam enteresan bir futbolcu dikine oynatmamak gerek, uç noktada ise Demba Ba ya kaleyi göstermemek lazım.

Sol'da Yusuf oynar ortada Salih oynarsa bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Constant sol bekte ileriye gider ve geri dönemezse o zaman Gökhan tehlikesi büyük olur.

faruk oktay
03.12.2014, 14:28
Ersun Yanal için demiş

Aydın Danış
03.12.2014, 14:28
Sanirim Ersun hocadan bahsediyor.....O is biraz zor...gsnin maddi imkanlari kisitli kaldi ki borc batagindalar...O isi gececek beyefendiler...

Yahu maçdan önce karışıklık çıkartma bu mevzular güya akıllarınca etkilemeye çalıyacaklar bu haberi milliyet yapıyor tüpcünün gazetesi demirkolda oraya mensub ee daha ne bekiyordunuz ki..!

batuhanTs
03.12.2014, 14:29
Galatasaray'da teknik direktör Cesare Prandelli'nin yerine Hamza Hamzaoğlu'yla anlaşılmasına karşın, sarı kırmızılı kulüp için değişik teknik adamların adıdan bahsedilmeye devam ediliyor. Bu durumun nedeni ise, mevcut yönetimin ve Hamzaoğlu'nun görev süresinin Mayıs ayında sona eriyor olması. Sezon sonunda yapılacak seçim için adaylar kesin olarak belirli olmasa da eski yönetici Adnan Öztürk, öne çıkan isimlerin başında geliyor.

Ünlü futbol yorumcusu ve yazarımız Mehmet Demirkol, bugün yayınlanan Spor Servisi programında konuyla ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Galatasaray Kulübü'nde Ersun Yanal'la çalışmak isteyen oldukça önemli bir kesimin yer aldığını belirten Demirkol, "Adnan Öztürk eğer Mayıs'ta başkan seçilirse teknik direktör olarak Ersun Yanal'la çalışmak istiyor. Yanal'ın da Galatasaray'a gitmeye sıcak baktığı bir gerçek." ifadelerini kullandı.

yazının tamamı budur

kusura bakmayın haberi ilk gördüğümde birazda sinirle ersun hocanın ismini yazmayı unutmuşum

TolgaTopçu61
03.12.2014, 14:29
Hakem Mete Kalkavan!

zafercalikoglu
03.12.2014, 14:30
bu maçı aldıkmı bir sonraki maçta Avni Akeri tıklım tıklım görmek istiyoruz..Hayde Trabzon Lig yeni başlıyor göster gücünü

TSercaN
03.12.2014, 14:31

Bu sezon takim Allahin izni ile iyi hem avrupa hem Turkiyede cok iyi dereceler alacaktir. Bunun uzerine bir sonraki sezon lige ve avrupaya kaliteli ustine koymus bir takim ile devam edecektir. Biz taraftar ve camia olarak hocanin arkasinda durursak bizi birakip gitmez ve bizimle, kendi istegi dogrultusunda istanbula karsi savasir. Cunku adami karaladilar ve hocamiz bu karalamaya ahlaksizliga karsi gereken cevabi bizimle verebilir uzun yillar. Sonrasinda ise avrupa yolu bile acilir.

Trabzonspor avrupaya gidebilmek adina Turkiyedeki en uygun takimdir.

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 14:33
Hakem, Mete Kalkavan olarak açıklandı......

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 14:35
Ersun Yanal'ın sözleşmesi var nereye gidiyor?
Demirkol saçmalamış...

Ersun hoca bu kadroyu,ortamı bırakıp gitmez ben size söyleyim....

Takım ciddi anlamda ivme kazanmaya başlayınca başladılar yine boş yere ötmeye.....

Asparagas olmuş....

Demirkol'u severim ama saçmalamasın durduk yere......

Uğur Odabaş
03.12.2014, 14:37
Demirkol falan bilmem sözleşmesi olan ve henüz takıma yeni gelmiş bir Hoca hakkında böyle bir açıklama yapılıyor ve yayınlanılıyorsa bu dalkavukluk, kendini bilmezliktir. Sosyal Medya üzerinde hesabı varsa kendisine mesaj atmak isterim.

hyasin61
03.12.2014, 14:39
Hakem sıkıntı yaratabılır

Uğur Odabaş
03.12.2014, 14:40
Hakem Mete Kalkavan!

Evet maçı konuşmaya pek gerek kalmadı. :mad:

batuhanTs
03.12.2014, 14:40
bende öyle düşünüyorum ama neden böyle konuşuyor içime sindiremiyorum ligin en fazla gol atan takımıyız müthiş bir ivme yakaladık potansiyelimizin daha fazla olduğunu düşünürsek neden galatasaray a gitmek istesin en son programında ersun yanal ın bu ligde beşiktaş ve trabzonspor ile çalışmak istediğini (kadro yapısı olarak) söylemişti daha 3 gün geçti şimdi bu konuşma ayıp vallaha ayıp

Eto'o
03.12.2014, 14:41
Hakem mete kalkavan !
Sizce nasil ?

oksoholu
03.12.2014, 14:42
trabzonspor passsolıg kartı olup da benım gıbı maca gıdemeyen arkadaslar kartlarını ıptal edıp tff kartı alıp maca girebilirler.

güzel kardeşim Trabzonspor passolig kartını niye eiptal ediyorsun ikisinide kullanabilirsin farketmiyor sadece tff logolu ile her maça ts logolu ile sadece trabzon maçlarına girebilirsin

Courage
03.12.2014, 14:42

İğrençliğin bu kadarı ya!

Mayıs ayında Cardozo ,Constant ,Ekici ,Özer ve Bosingwa'da yolcu dememiş mi? Dememişse henüz, ayıp etmiş deyyuz!

hyasin61
03.12.2014, 14:43
Hakem mete kalkavan !
Sizce nasil ?

Bjk'lı olmasına ragmen genelde Bjk'ın cok cektıgı hakem

hyasin61
03.12.2014, 14:44
Mhk bu haftakı maclara sorunlu adamlaır sorun yaşadıkları takımların maçlarına atamıs.Mete Kalkavan, Halis Özkahya ve Bülent Yıldırım.

Onur Akyüz
03.12.2014, 14:46
Bence ligin en iyi hakemi Mete Kalkavan.

Her maç öncesi, hakem açıklandığında aynı tepkileri veriyoruz.

Sonuçta 1 hakem atanacak bu maça ve bunun Mete Kalkavan olması çok iyi bence.

Aydın Danış
03.12.2014, 14:46
Mhk bu haftakı maclara sorunlu adamlaır sorun yaşadıkları takımların maçlarına atamıs.Mete Kalkavan, Halis Özkahya ve Bülent Yıldırım.

Sorunlu oldukları maça sorun çıkartırsanız hedef olursunuz tehdidiyle koymuş olabilirler mi acaba ? :)

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 14:49
Umarım temiz maç olur halem kararları açısından.Bu sezon süleyman seba ligi olduğundan bjk'yı şampiyon yapmak isteyebilirler....

Bu maça kırılma maçı diyebiliriz.Yenersek fark kapanıyor yenilirsek makas açılır bjk ile.

Tam da Trabzonspor olarak ivme yakalamışken hakem mağduru olmamız an meselesi olabilir.....

Burnuma kötü kokular gelmiyor değil.

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.....

Kolpacı
03.12.2014, 14:49
güzel kardeşim Trabzonspor passolig kartını niye eiptal ediyorsun ikisinide kullanabilirsin farketmiyor sadece tff logolu ile her maça ts logolu ile sadece trabzon maçlarına girebilirsin

nası oluyo bu dediğiniz

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 14:50
Mete Kalkavan tercihi Fırat ,Cüneyt vb... tercihlerden daha iyidir.....

ffırtına
03.12.2014, 14:52
Eğer biz son haftalardaki oyunumuzu ortaya koyarsak hakem felan vız gelir. Hem hakemi hem 8taşı sahaya gömeriz ..

Onur Akyüz
03.12.2014, 14:54
Gökhan Töre'yi büyük bir tehdit olarak görmüyorum. Üstelik Onların sağ tarafı(serdar oynarsa) çok kötü olacak.

Constant-Yusuf ikilisi orayı kevgire çevirebilir çünkü Serdar oldukça kötü bir bek ve Töre de geriye hiç destek vermiyor. Bizdeyse tam tersi.

---Bosi------Belkalem------Medjani-----Constant--

------------------Salih--------------------------

----Özer-----------Ekici----------------Yusuf----

-----------------Cardozo------------------------

Ya da

--Bosi-------Belkalem------Avraam-----Musa---

-----------------Medjani----------------------

---Sefa-------Özer------Ekici------Constant---

------------Cardozo-------------------------

-tühh 6 yabancı olmuş. :)

memmedaga
03.12.2014, 14:55
bugüm yönetime yakın bir abimin söylemesine habere göre ara transfere 7-8 milyon euroluk bir bütçe öngörülmüş

Kolpacı
03.12.2014, 14:56
Mete Kalkavan tercihi Fırat ,Cüneyt vb... tercihlerden daha iyidir.....

kadıköyde fener alyehine kırmızı çıkarıp penaltı çalmış adamdır ama öteyandan da 2 sezon önce inönüdeki maçta da bjkye karşı fbyi biraz ezmişti bi gol vermemişti hatta , kendisi için zekeriya alpin manevi oğlu metaforunu kullananlar bile var

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 14:59
kadıköyde fener alyehine kırmızı çıkarıp penaltı çalmış adamdır ama öteyandan da 2 sezon önce inönüdeki maçta da bjkye karşı fbyi biraz ezmişti bi gol vermemişti hatta , kendisi için zekeriya alpin manevi oğlu metaforunu kullananlar bile var

Senin kadar detayları hatırlayamadım Aliciğim ama bende açıkçası diğer hakemler kadar kötü bir izlenim buırakmamıştır....

Hakem tercihi fena durmuyor tarafsızlık açısından.....

Umarım maçta bir sakatlık olmaz....

Ayrıca maç Konya'da olacağından taraftar baskısı falan gibi etmenler olmayacaktır hakem üzerinde.
Dolayısıyla hakem kararları açısından ciddi bir sıkıntı yaşama endişesi şimdilik taşımıyorum...

Bakalım ,maç bir başlasın hele.....

murat
03.12.2014, 15:00
Hakem tercihi bencede cok yanlis degil ama artik hakemide yenecek takimimiz var. Bu maci alacagiz insaallah!

Kolpacı
03.12.2014, 15:03
Senin kadar detayları hatırlayamadım Aliciğim ama bende açıkçası diğer hakemler kadar kötü bir izlenim buırakmamıştır....

Hakem tercihi fena durmuyor tarafsızlık açısından.....

Umarım maçta bir sakatlık olmaz....

Ayrıca maç Konya'da olacağından taraftar baskısı falan gibi etmenler olmayacaktır hakem üzerinde.
Dolayısıyla hakem kararları açısından ciddi bir sıkıntı yaşama endişesi şimdilik taşımıyorum...

Bakalım ,maç bir başlasın hele.....

benim de ikinci tercihim mete kalkavan , ilki ise mustafa ilker coşkun , ekibi penaltımızı yemesine rağmen

MİSSE_MİSSE
03.12.2014, 15:06
[QUOTE=TS61_NL;1919887913]Sanirim Ersun hocadan bahsediyor.....O is biraz zor...gsnin maddi imkanlari kisitli kaldi ki borc batagindalar...O isi gececek beyefendiler...
fatih terim yaşıyorken ersun gsye hoca olamaz

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 15:07
Geçmiş sayfaları okudum da bu Gökhan Töre denen adam çok abartılmadı mı arkadaşlar?

Kesinlikle kötü topçu değil,bu yetenekte bir adamın bizde olmasını da isterim ama hangi takım karşısında maç aldırmış bjk'ye de bize karşı çok tehlike oluştursun anlamadım?

Ama Musa Nizam konusundaki yorumlara katılıyorum,bana güven vermiyor Musa malesef.....

Zayıf noktamız burası....

halil ibo
03.12.2014, 15:17
Nasreddin Hocanın torunları olduğumuz belli amaBir de ''birşey çok söylenirse gerçekleşir'' gibi bir efsanemiz var.
O yüzden hakem hatasını hiç dile getirmeyelim.Belki de (yani inşallah) çok az sayıda doğru-dürüst-halisane yönetecek bir hakem atanmıştır.Böyle dileyelim,iyi diyelim iyi olsun...

halil ibo
03.12.2014, 15:25
Geçmiş sayfaları okudum da bu Gökhan Töre denen adam çok abartılmadı mı arkadaşlar?

Kesinlikle kötü topçu değil,bu yetenekte bir adamın bizde olmasını da isterim ama hangi takım karşısında maç aldırmış bjk'ye de bize karşı çok tehlike oluştursun anlamadım?

Ama Musa Nizam konusundaki yorumlara katılıyorum,bana güven vermiyor Musa malesef.....

Zayıf noktamız burası....

Yusuf'un yada sol kanatta yer alacak diğer bir futbolcumuzun, sol tarafa desteği daha önce olduğu gibi mutlaka olacaktır.
Yani zayıf nokta konusuna inanmıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
03.12.2014, 15:28
Bu maçın heyecanı ve 3 puan hayali, tüm bedenimi sarmaya başladı :)

Konstant da katılıyor sanırım, harika bir maç bizi bekliyor.

Hakemi de yenecek bir kadro oluştu, sikinti yok.

Kamil Çakmak
03.12.2014, 15:28
Hangi hakem verilmiş çok önemli değil. Biz kimseden lehimize haksız bir karar beklemiyoruz. Hakkımız yenilmesin yeterli.

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 15:29
Yusuf'un yada sol kanatta yer alacak diğer bir futbolcumuzun, sol tarafa desteği daha önce olduğu gibi mutlaka olacaktır.
Yani zayıf nokta konusuna inanmıyorum.

Halil abi,

Sadece bjk maçına özel değil,genel olarak Musa'yı beğenmediğimden bu değerlendirmeyi yaptım.

Takımın Medjani ile beraber en beğenmediğim 2. futbolcusudur.

Kötü topçudur demiyorum ama yetersiz olduğunu düşünüyoeum.

Sol tarafa dediğin gibi Yusuf ve de türevlerin geriye desteği de mutlaka olacaktır.
Gençler maçında olduğu gibi Yusuf'u maçın ilerleyen dakikalarında sol beke çekebilir,bu da mümkün gözüküyor.....

Ya da Cosntant'ı oraya monte edebilir......

Tayfun
03.12.2014, 15:29
Konu hakemden açılmışken, İstanbul bölgesi hakemleri İstanbul takımlarının maçlarına veriliyorken, Trabzon bölgesi hakemi Trabzonspor maçına, Kayseri bölgesi hakemi Kayseri maçına verilmiyor. Düzeninizi seveyim sizin ...

İlker Yazıcıoğlu
03.12.2014, 15:34
Konu hakemden açılmışken, İstanbul bölgesi hakemleri İstanbul takımlarının maçlarına veriliyorken, Trabzon bölgesi hakemi Trabzonspor maçına, Kayseri bölgesi hakemi Kayseri maçına verilmiyor. Düzeninizi seveyim sizin ...

Sadri Şener ,sürekli bu konuyu dile getiriyordu.....

Cihad Varlı
03.12.2014, 15:36
Eğer bu maçı alırsak ilk yarıda kalan maçların tamamını alırız diye düşünüyorum.