PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20

kudu_61
07.12.2014, 22:20
Ilk golü tekrar izledim fatih stres altında değil rahat degaj yapması gereken bir pozisyon malesef kaleci hatası
şimdiye kadar yediğimiz gollere bakın şutu çeken futbolcuların önünde duran futbolcu neredeyse her golde medjani oluyor ve malesef vurduruyor en az yediğimiz 5 golde bunu görebilirsiniz buna eminim
devre arası gönderilmesi gereken 2 futbolcu kesinlikle
1-medjani
2-papadapulos

papa nın alınması kadar saçma bir transfer yok zaten çok gereksizdi

yumlu kesinlikle affedilmemeli eğer yerli stoper alamayacaksak belkalem - aykut üzerinde ısrar edilmeli
medjani yanlış yerde oynatılıyor diyenler adam stoperde şut çeken futbolcunun önünde duramıyor medjaniden ne stoper olur ne bek nede ön libero

onur
boss-belkalem-aykut-isak
burcu
sefa-özer-mehmet-yusuf
yatabare-cardo

BlackPanther
Sefanin iptal edilen golünü örnek alin. Defansin arkasina atilacak toplar.

Bu Taktikle oynamaliydik. Bjk defansi cok yavas. Warisi santrafor oynatmaliydi. Cardozo mu macin adami degildi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Veysel
Ersun hoca ilk geldiğinde daha maça çıkmadan herkes gs ve bjk deplasmanlarında 1 er puana razıydı. O açıdan bakarsak 2 deplasmandan 3 puan aldık. Sadece fazla bekletiye girmistik.

Sorun bence yenilmek değil futbol bu yenilirsin ama böyle saçma hatalardan goller yemek gerçekten çok moral bozukluğu yarattı hepimizde..

biltrabzon
07.12.2014, 22:21
Ben az 4.cü olacagiz diyorum varmisin bahse kaybedersen forumdan istifa edermisin?

4.lik icin mi iddaaya girecegizz,ha 4,ha 5 ne farkeder 1.olmadiktan sonra.

Nazim Can
07.12.2014, 22:21
Kabul etmek lazım ki 2-0 dan sonra reaksiyon gösteremedik. Asıl sıkıntımız bu bence.

Fatih e verilen şans kadar İbrahim e de verilmeli diye düşünüyorum.

Yönetimin maçı buraya alması tamamen amatörlük başka birşey değil. Olimpiyatta oynasaydık aynı Beşiktaşı göremezdik kesin.

Trabzondaki taraftarlarımız da stadı doldurmanın nekadar önemli olduğunu görmüşlerdir umarım.

Kuslara gerek yok aslinda burda da yeteri kadar kus kafali var, simdi biraz dagildilar ama sabaha gelirler yine, Avraamin sayfasina git bak, orda dünyaca ünlü stoper Yumlunun kadro disi kalmasini hazmedemiyen arkadaslar, böyle bir mac beklercesine, sonuca sevinmiscesinne yorumlar yapiyorlar, düsmani disarida aramaya gerek yok.

kyodou
07.12.2014, 22:22
Sorun bence yenilmek değil futbol bu yenilirsin ama böyle saçma hatalardan goller yemek gerçekten çok moral bozukluğu yarattı hepimizde..
Sorun da belli, çözümü de. Fatih, Musa ve Papa'nın ilk 11 de yeri olmamalı artık. En azından devre arası transferlerden sonra...

Trabzonsporking
07.12.2014, 22:22
Bjklililerin hepsi Belkaleme küfür ediyor

asilhamsi
07.12.2014, 22:23
sosa nın hareketi bana kırmızı kart gibi geldi.

velinin oyunu tamamlaması ise bildigin skandal.

devran
Kuslara gerek yok aslinda burda da yeteri kadar kus kafali var, simdi biraz dagildilar ama sabaha gelirler yine, Avraamin sayfasina git bak, orda dünyaca ünlü stoper Yumlunun kadro disi kalmasini hazmedemiyen arkadaslar, böyle bir mac beklercesine, sonuca sevinmiscesinne yorumlar yapiyorlar, düsmani disarida aramaya gerek yok.

Benimle ne alakası var arkadaş, bunlar benim görüşüm. Ne yumlusu ne kuşu ? :confused:

biltrabzon
Yanliz Ersun gelince Waris ve Yatabare küstürüldü.Hadi Waris neysede Yatabare deplasmanda banko oynamali.Bu aksamki macta Cardozo degil,Yatabare olabilirdi.Vahid olsa kesin vardi:)))

erolizmts
07.12.2014, 22:24
Bilic Trabzonspor'u iyi analiz etmiş hatta yalamış yutmuş diyebiliriz. Biz ise Galatasaray galibiyetinin gazıyla pek analiz işine girmemişiz anlaşılan. Kendi futbolumuzu oynar puanımızı alırız mantığıyla çıkmışsız sahaya. 90 dakika boyunca kötü futbola çözüm üretemedik.

Cafer Bulur
Insan yenilmeye degil yapilan basit hatalara kiziyor.

Bütün takim fatihin geri paslari cok kötü kullandigini biliyordu neden ona sart olmadigi hallerde bile paslar attilar?

Ilk golde fatih,sag ayagiyla bile toplara vuramiyorken ve orada rahatlikla sagini kullanabilecekken sol ayagiyla vurmayi tercih etti?

2.ci golde avraam topu rahatlikla taca atabilecekken ve top hakimiyeti de iyi degilken ikili mücadeleye girmek istedi?

Cok basit ve büyük takimlarin yapmayacagi hatalari yaptik ve bunun neticesinde dogal olarak kaybettik.

bordomaviask
Bu takim ilk 4 giremez,5.lik garanti ama.Oda avrupaya gidiyormu bilmiyorum.

Olumlu bi yorumun var mı?

hanzale
Bu takimdan bi bok olmazcilar dernegi kurup bu forumdan epey bir üyeyi, oraya gransfer edebiliriz. Ulan takım ilk dorde giremeyince nasil bir haz alacaksın diye sorarlar adama. Hayirlisi olsun kötü gunumuzdeydik. Ben 2008-2009 deplasmandaki gayse macinin aynisini gördüm. O zaman da kalede bugün aşık oldugu renkler! Karsisinda zaman geciren fitbolcu vardi

mustafaction
07.12.2014, 22:25

Bence Pektemek'e etsinler. Kafayı oraya sokan kendi. Karşısında da kale gibi adam var. Allah'ın sopası yok ki. Sahada olmaması gereken cezalı adam forma giyerse böyle ambulansla sahayı terk eder.

Travelair
Defans hattımız çok kötü

Yaşar
Takımın acilen arka tarafa yerli bir stoper monte etmesi gerekiyor. Isler ters giderken Cardozo nun yanına Yatabare yi alamiyorsun yabancı sınırı yüzünden.

asilhamsi
07.12.2014, 22:26
bir kez daha gördükki bourceanu bu takımın kilit oyuncusu olur.

medjaniye yapılan eleştiriler sacma.Adam stoper asla ön libero degil.

medjani,belkalem ikilisi bu sene idare eder.

Tabi yerli kaliteli stopere kimse hayır demez.

Tekrar tekrar söylüyorum devre arası yapılacak kaleci transferi sıralamada yerimizi belirler.

Eger transfer olmayacaksa ibrahimde ısrar etmek zorundayız.Ama Fatihle asla sezonu tamamlayamayız.

zx61

Evet benim de gözlemlerim o yönde..hatta evde herkes 2.golden sonra bile olur olur 2 bireysel hata bizim takım çevirir modundaydı..ancak takımın reaksiyon gösterememesi bjk atak yapmamasına karşın bizim de hiçbir sey yapamayışımız hepimizin moralini bozdu..yoksa karşılıklı ataklar olur demba ba gelir golü atar neyse..
Bu arada buraya yazan bjkli arkadaşımız benden de size bir tavsiye:
Sizin de goller ataklarla gelmedi fazla havalanmayın düşüşünüz sert olur

bahadır2561
Mustafa'nın durumu ilahi adalet
Sen ertelersin ama Allah ertelemez cıkar bi yerden

devran
07.12.2014, 22:27
Bu arada Belkalem kaç maçtır çok iyi oynuyor, tebrik etmek lazım.

OrkHun
maç bittikten sonra taktisyenlik kolay tabi ama, aykut herhalde bu avraam'dan daha kötü olamazdı, hatta akbaş bile. ikisinden birini oynatıp orta sahada yusuf'un yerine constant'ı başlatsaydık keşke. hem orta saha merkezi daha kalabalık olurdu, hem daha sakin pas yapar oyunu tutardık. yusuf ilk kontrolü kötü bir oyuncu. patlayıcı bir adam ama sakin oyunda yeri yok. pas oyununa katılamıyor. sürekli sprint halinde. al ver olayına giremiyor fazla, depar halinde değilken adam geçemiyor, ekarte edemiyor. sefa da çalım atamıyor çok ama en azından pas oyunun içinde oluyor.

bingolts
senin neyine lazım Konyaya maçı almak senin neyine lazım... va hiding takım kurgusu ne farkı var bu adamın

Lumcera
Bu maç tansiyon hastası olduğumu farkettim. Maç başından beri hala başımın arkası ağrıyor... Tansiyon hastası olan var mı belirtiler bunu mu gösteriyor acaba ?

Renktaş muhtemelen heyecandan ve stresten dolayı tansiyonun yükselmiştir.
O an bunun farkında olmadın ama baş ağrısı büyük ihtimal ondan kaynaklanıyor.
Korkma tansiyon hastası değilsin..Strese ve heyecana bağlı tansiyonunda yükselme meydana geldi..Benim görüşüm bu...
Ben heyecanlanıyorum diye maçı izlemedim.Yenildiğimiz zaman çok geriliyorum.Maçı bu sayfadan takip ettim ve o esnada ayaklarım buz gibiydi.Erken gol gelince moralim bozuldu zaten.

hanzale
O kansiz sikecilerde şeref olsa Belkaleme kufretmek yerine her gun sosyalostlikten adaletten bahseden yavsak td ve yonetimleri o iti niye kadroya almışlar ve cezasi niye ertelenmiş. Rabbim biliyor ya futbol adina zerre uzulmedim sakatligina. Insanlik adina yine de yazik oldu.

Cafer Bulur
07.12.2014, 22:28
4.lik icin mi iddaaya girecegizz,ha 4,ha 5 ne farkeder 1.olmadiktan sonra.
Ilk 4 e giremeyiz diyorsun ya ben de hodri meydan diyorum sana.

Takimi yerden yere vurmak hosuna gidiyor senin,kaybedince cok mutlu mu oluyorsun?

Ben de elestiriyorum takimi mesela kötü oynadik diyorum ama bu takimdan bir cacik olmaz demiyorum.

asilhamsi
--------------onur-----------
boss-----medjani----serdar tascı------ishak

--------ekici------bourceanu----constant---

özer/sefa------------cardozo------------yusuf/waris

tabi tolga cigerci transfer edilecekse bourceanuya gerek yok.

Uğur Gündüz
Bu Havaların bize yaramadığından hareketle mağlubiyeti bekliyordum ama bu kadar etkisiz ve ezik bir futbolu beklemiyordum.

Aslında maç GS maçı gibi başladı ve Saçma iki golü yemeseydik oyunu farklı hale büründürebilirdik de.

Ama bu Maçları kazanmak için tıpkı GS maçında olduğu gibi rakipten daha fazla koşmalı ve istemelisiniz.

Oyunun her anında topa, rakibe basan BJK iken biz topa sahip olmada bile aciz kaldık. Çünkü onlar kadar hazırlanmamışız.

Fatih'te diretmenin alemi yok İbrahim kesinlikle daha fazla güven veriyor.

Orta sahayı Mehmet ve Özer kontrol etmeye çalışmak , karşılarında Atina ve Veli gibi hamallar varken çok zordu. Zira Medjani stopere geçene Kadar'da stoperdi zaten.

Defans Bosi dışında yerli olabilir, nasıl olsa gol yememiz garanti hiççolmazsa Waris ve Yatabere ile rakibin çıkmasını engelleriz.

Hayır BJKnın bu orta sahasını top yaparak geçmemiz mümkün görünmüyordu, ileriye atılan uzun toplar ve peşinden yapılan baskı ile ön alanda topa sahip olabilirdik maalesef bu da hiç denenmedi.

Constant- Mehmet-Özer-Sefa-Yusuf beşlisinde üçü oynamalı en fazla. Hele Mehmet- Özer ikilis deplasmanlarda şimdilik lüks görünüyor.

Aslında maç başlamadan bitti diyelim ve keselim.

Zaten bize bu kadar Gülmek yakışmazdı , taraftarın bütün havasını kaybettirmek bizim fıtratımızda var.

Biz bir yerlerde hata yapıyoruz, BJK hafta arası tam kadroya yakın bir kadroyla Sarıyer'i dörtleri hemen hemen aynı kadro bizi üçleri, biz ise yedeklerle oynadığımız maçla hem kupada işi riske attık hem lige havlu attık!!

Legia maçı ya bize hayat öpücüğü olacak ya da kriz devam edecek.

Yiğit SARI
07.12.2014, 22:29
Yok şöyle yok şusu iyi busu iyi bi takıma yenilmedik arkadaş verdik maçı verdiiiiiiiiiiiik offffffffff

kudu_61
07.12.2014, 22:29
Hadi ayağa kalk bmn 5 de 5 yapabiliriz buna inanın

turgay_6161
07.12.2014, 22:30
kardeşim demişsinki medjani belkalem bu sene götürü diye bourceanu gelsin demişsin doğru demişsin.
ama bunların hepsi oynarsa 3 yabancı ediyor .
birde bosingwa 4
birde constant diyelim 5 .
cardozo waris yatabare nasıl oynayacak ?
yerli 1-2 kişi ilk 11 e şart .

CEMEFKER
Bu maç bir kez daha şunu gösterdi ki yorumcular bunu hep söylüyor...Cardozo ile oynaman için topu oralara getirmen lazım, böyle bir takımın varsa iş yapar..

Veli, Atiba ve Rosalina Sosa bizim ortadaki Özer, Mehmet'den çok çok ilerde fiziki mücadele olarak , bir tek Medjani kalıyor orda tek....Adamların bir de ilerde Demba Ba gibi top alışverişi olan, fizik gücünü kullanan dinamık bir adamları var....

(not: Maçtan önce Demba Ba bizde olsa kesin şampiyonuz dedi Lemi Çelik...katılırsınız veya katılmazsınız...ancak Lemi Çelik futbolcu isim telaffuzlarında % 99 yanlış isabet sağlıyor, ancak bu sözü % 100 tam isabet.)

Ek olarak Constantin ikizinden biri ve bir kalecialinirsa şampiyonlar ligi hedef olur

kyodou
Geçen yıl Colmana yaptıkları gibi. Kendilerini çok ahlaklı sanıyolar heralde yavru şikeciler. Belkalem gözümün önünde cinayet işlese inanmam. Belkalem gibi sessiz sakin iyi niyetli oyuncuya küfür eden ahmaklar hediye ettiğimiz 3 golle geçici şampiyonluk hevesi yaşamaya çalışsın. Bu arada Pektemek' e üzüldüm gerçekten. Bu adamın da başına gelmeyen kalmadı heralde. Oyun yapısıyla alakalı bence. Çok dikkatsiz oynuyor.

Tatar Kemal
07.12.2014, 22:31
Bu bir yol kazası. Kaybettiğimiz birşey yok. Sezon başından beri çok zaman kaybetmiştik. 3 haftada herşeyin değişmesi beklenemezdi. Kadro kalitesi olarak ligin hala daha en iyisiyiz. Bu avantajı ilerleyen haftalarda daha iyi kullanacağız. Kalede Onur Kıvrak'ın olmamasının acısını çekiyoruz. Onur Kıvrak olmuş olsaydı bu golleri yemezdik. bjk çok da iyi bir takım değil aslında ama bugün 8 kişiyle defans, 6 kişiyle forvet yaptılar. Çünkü maça iyi hazırlanmışlar. Çok pres yapıyorlar. Hatalarımızı görmemiz açısından belkide bu yenilgi hakkımızda hayırlı olmuştur. Devre arasında iyi bir kaleci ve Bourceanu transfer edilse yeterli olacaktır. Takımdaki futbolcular 5-6 hafta birlikte oynasın ligde tutulması zor bir takım oluruz. Üzülmeye gerek yok. Ligin ikinci yarısında işin rengi çok değişecektir.

biltrabzon
Olumlu bi yorumun var mı?

Bu isler olumlu yorumla olmuyor,realiteden sasmayacaksin.Bu takimin oynadigi tek olumlu mac legia maciydi onuda kaybetti.Buda olumlu yorumum.

BlackPanther
Sergende benim dedigimi söylüyor. Yanlis taktik le cikti Ersun.

Cardozo bu macin adami degildi.

Warisi neden oynatmazsin? Warisin mac kasetlerini hic mi izlememisler???

Cyzio
Bu maç tansiyon hastası olduğumu farkettim. Maç başından beri hala başımın arkası ağrıyor... Tansiyon hastası olan var mı belirtiler bunu mu gösteriyor acaba ?

benim de başımın önü çok ağırıyor. ben de tespit bekliyorum.

Ağrıdan çok, "uyuşma" olarak tanımlayabileceğim bir belirtisi vardır. Kafa derinizin, saçlardan tutulup çekildiğini hissedersiniz.

Tabii, en doğru yol tansiyonu ölçtürmek.

Doğru tansiyon, beş dakika kadar yatıp, yatar pozisyonda alınan tansiyondur. Büyük 12-13'ten, küçük ise 8'den büyükse, doktora görünmekte fayda vardır.

.

farozlufatih61
07.12.2014, 22:33
Ya Bu Kargaspor çok kötü bir takım...
Ama fatih gibi bir kovayı...
Awraam gibi bir baltayı...
Musa gibi bir acemiyi hesap edemedik....
Birde Yenilgiye göbek atanlar var yazıklar olsun sizlere...

Yaşar
07.12.2014, 22:34
1 mağlubiyet ile yine Şenol Güneş sesleri yükselmeye başladı. Ya sabır, ya sabır. Yetmedi mi yahu? Bıktık , bunaldik d aaaa.

Bu arada Bursaspor ligi bizim üstümüze bitirsin , sokakta çırılçıplak gezerim, o kadar iddialiyim.

sametaydin
Haddimizi bilerek oynamadık. Sonuçta karşımızdaki takım beşiktaş. Ne hücum yapabildik ne de doğru savunma. Geride düzgün duramadık. Evet bütün goller kendi hatalarımızdan ama o hatalar olmasaydı yine yenilirdik. Bana göre bu maçta aynen fb maçı gibi geride karşılamalıydık rakibi. Geride beklemeliydik. Böyle önde oynamaya çalışırsak zaten rakibin hücum hattı hızlı ve yetenekli oyunculardan kurulu. Ben fb maçındaki gibi oynasaydık bu maçtan puan veya puanlar alacağımıza kesinlikle inanıyordum.

Ama yine de kızmıyorum böyle mağlubiyetler alabiliriz takımın oyun anlayışı oturana kadar. Oyun anlayışı geliştikçe daha kolay kazanacağız ve böyle rakipleri de yenebilecek duruma geleceğiz.

Soner Albayrak
Bizim sonradan açılıp rakipleri yakaladığımız nerde görülmüş ? :) Gitti abicim işte gitti kabullenin ancak heyecan yaratırız bu ligde bundan sonra, ötesi olmaz.

F. Yıldırım
Burda...

-bjk bizimle 10 maç yapsa 7'sini kazanır
-bjk kalite olarak bizden 5 gömlek üstün
-bjk eze eze yendi

...gibi yapılan yorumlara çok gülüyorum.

Hayır bjk'yi bilmesek Real Madrid sanacağız.
bjk'nin oynadığı maçları açın hepsinde 2. yarı baskı yemiştir, buna Avrupa maçları da dahil.
Biz bugün psikolojik olarak maçı verdik ve hiç toparlanamaadık.

Real Madrid'in nasıl ki Bayern'i 5-0 yendiği zaman futbol şansı yanındaydısa bugün bjk'nin de futbol şansı yanındaydı (ilk 2 golde ki amatör küme hatalarımız). Ardından zaten maçı kafamızda bitirdik.

Cafer Bulur
Takimin omurgalari bosingwa,ekici,özer ve sonradan giren constant da bugün tam bir hayal kirikligi olusturdular bu da macin kolayca elden gitmesini tetikledi.

Halbuki bu oyuncularin topu daha akilci bir sekilde kullanmalari gerekirdi bunu yapamayinca hezimet kacinilmaz oldu.

Özellikle constant tam bir hayal kirikligi oldu oyuna girdikten sonra sadece top sisirdi.

Belkalem takimin en iyisiydi ayakta kalan tek oyuncumuzdu.

BlackPanther
07.12.2014, 22:35

Onlar hata yapmasaydi baskasi yapacakti bu taktikle. Gözardi etmeyin. Futbolculara suc bulmayin.

Hata yapana degil yaptirana bakacaksin. Warsi ve Salih oynamaliydi.

cakalkerem
07.12.2014, 22:35
kevin olmalı...ama iyi bir kevin.....

özer ve ekici full tempolu oynamalı...

yusuf ne diyeyeim...

kaleye Onur'un bir an önce gelmesi lazım

Full HD
07.12.2014, 22:36

Simdi bu biraz abartili oldu ama.Adamlar bizden iyi oynadi!!!

kyodou
Sergende benim dedigimi söylüyor. Yanlis taktik le cikti Ersun.

Warisi neden oynatmazsin? Warisin mac kasetlerini hic mi izlememisler???

Maç sonunda öngörücüler piyasaya çıktı sonunda :) yav he he. Cardozo hat-trick yapınca tam o maçın adamı, gol atamayınca Waris niye oynamadı ? :) Yahu pozisyonumuz yok, Cardozoyu eleştiriyosun.

ALDENİRO
Herseye rağmen kötü oynamadik. Kişisel hatalardan gol yedik. Son beş maçı kaybedecegimizi zannetmiyorum

farozlufatih61
Bu isler olumlu yorumla olmuyor,realiteden sasmayacaksin.Bu takimin oynadigi tek olumlu mac legia maciydi onuda kaybetti.Buda olumlu yorumum.

Realiteymiş neden senin realiten her yenilgi sonrası ortaya çıkıyor...
Takım galip geldiği zaman nerelerde bu realiten karalar mı bağlıyor..

Mehmet BAŞ
Ya artık şu Mustafa'yı affetsinler!!!

Hoca bu maça hatalı çıktı... Bjk 2 önlibero ile çıkıyor, sen 1 tane önlibero ile çıkıyorsun!

Bu maçı kaybetmemizin nedeni önce Yönetim sonra da Hocanın seçimidir.

Sen Olimpiyat Stadyumunda oynayabilecekken, gidiyorsun rakibin 35-40 bin kişi seyircisi önünde oynuyorsun!

Bravo Hacıosmanoğlu!!!! Bravo!!!!!!

Böyle bir şeyi kabul etmek ancak senin zeka seviyendeki insanlara özel bir durum...

Soner Albayrak
Yalnız passolige rağmen adamlar Konya'ya o kadar seyirci getirebildi, tebrik etmem lazım.

biltrabzon
Ilk 4 e giremeyiz diyorsun ya ben de hodri meydan diyorum sana.

Takimi yerden yere vurmak hosuna gidiyor senin,kaybedince cok mutlu mu oluyorsun?

Ben de elestiriyorum takimi mesela kötü oynadik diyorum ama bu takimdan bir cacik olmaz demiyorum.
Futbola farkli bakiyoruz demekki,mesela ben genclerbirligi maci 3-0 ken 3-3 olacak diye korktum.Cünkü takim buna beni zorluyor.Ben iddia ediyorum,Bursa ve Bjk ile futbol olarak mücadele edemeyiz,onlar gecer bizi.GS ve fb yide hakemler her türlü orda tutacak bizede 5.lik kalacak.

Muhammed KOÇ
07.12.2014, 22:37
Şimdi bir şey diyeceğim ama karşı çıkanlar olacak. Böyle maçlarda mehmet ve özerin bir arada oynaması aşırı lüks. Hep diyorum normalde pozisyon gereği birbirinin yedeği olması lazım bu iki oyuncunun. Ama gel gelelim hem yabancı sınırı hem yerli kalitesi böyle oynamaya mecbur bırakıyor bizi.

signal
Ersun Yanal ile oynadığımız maçlarda hiç yenik duruma düşmedik. Bu duruma takım nasıl tepki verir burası soru işareti.

Umarım yenik duruma düşmeyiz ama her olasılık düşünülmeli. Böyle bir durumda açıkçası Ersun Yanalın hücüm anlayışı gereği oyunu fazlasıyla ileri yıkacağımızdan hemen gol bulamazsak fark yeme ihtimalimiz de var.

Şu yorumum biraz eleştirilmişti burda ama bazı şeyleri öngörebilmek için uzman olmak gerekmiyor.

ozzy!
Bu takımın tek düşmanı taraftar. Yıllardan beri olduğu gibi.

Sadettin_
07.12.2014, 22:38
Mac ortada gecer , sonra ritmimizi bulur yeneriz sanmıstım .
Ben ne bileyim kalecimizin ve defansımızın amatör kümede yapılmayacak komik hatalar yapacagını .
Hesap edemedım o kadarını

mehmet83
1 mağlubiyet ile yine Şenol Güneş sesleri yükselmeye başladı. Ya sabır, ya sabır. Yetmedi mi yahu? Bıktık , bunaldik d aaaa.

Bu arada Bursaspor ligi bizim üstümüze bitirsin , sokakta çırılçıplak gezerim, o kadar iddialiyim.

Ya nerde Senol gunes gelsin denildi? Ya bir kisi demistir ya 2 kisi. Bayiliyorsunuz abartmaya. Illa karstiracaksiniz ortaligi

Tatar Kemal
1-0'dan sonra bir gol bulabilseydik bu maçı çevirebilirdik ama bjk işi sıkı tuttu. Sağlık olsun. Ersun hoca gerekli tedbirleri alacaktır. Ligin ikinci yarısından sonra fırtına gibi esmeye başlarız.

Nazim Can
Aslinda isin özü, orta sahada presi yeyince Özer-Ekici ikilisi bozuldu top yapamadi, özellik olarak ikiside topu durdurmadan ne pas yapabiliyorlar nede oyun kurabiliyorlar, orta sahasi agir ve vasat takimlara karsi hic sorun yasamayiz ama, 8tas gibi takimlarda bu defo cok kendini belli etti, bize prese karsi pres yapabilen orta sahada hizli oynayablen bir Orta saha lazim, devre arasinda Ersun Hoca bu sorunu cözer diye düsünüyorum.

turgay_6161
Cardozo Oynamamalıydı Diyenler , Çok Kötü Oynadı Diyenler .

Acaba Cardozoya Kaç Kere Top Geldi ?

Cardozo Hiç Oyuna Girmeseydi Bunları Diyebilcekmiydik ?

bordomaviask
Sürekli kargaları öven yazılarla karşılaşıyorum bu kadar meraklıysanız gidin adamların forumlarına üye olun orada paylaşın yazılarınızı.

CEMEFKER
Bu yorumcular da pek yavşak....

Mesele sergen: " sen oynayarak, ilerde baski kurarak bjk yi yenemezsin."

Bu adam 2. hafta FB macindan sonra "vahit halilhodziç oyunu defansif, futbolu kötüleştiriyo" diyordu....

Ey Allahim...

Ben her zaman şunu bilirim...bu futbol ekonomişinde yemişim iyi futbolu....

Her maç iyi oynamak zorunda değilim, böyle maçlarda yatarim geride.

Yemişim iyi futbolu...

S.Seymen
07.12.2014, 22:39
Hucum oynanan taktikler ile bu tür yenilgiler olasıdır. Kabullenmek lazım 4 atarsın 4 te yiyebilirsin.

İstikrarlı olmak hocaya sahip çıkmak lazım. Düşüncem bu..

yalnız söylemeden edemyeceğim Vahit hoca gidince topçuların sahada baskı görme oranları azalmış görünüyor. hiç bir şeyi tam yapamıyoruz. Her şeyi yarım bırakıyoruz.

böyle olmamalı. Vahit hoca il yenemezdik belki ama o orta sahayı asla alamazdı Bjk

federer61
Şurada Mustafa Yumlu dan medet umanlar var yazık cidden yazık...

biltrabzon
Realiteymiş neden senin realiten her yenilgi sonrası ortaya çıkıyor...
Takım galip geldiği zaman nerelerde bu realiten karalar mı bağlıyor..

gencler macinda yorumum vardir.o macta tipki antep maci gibi 4-4 biterdi diye.

Varlıbaş61
Yanarım yanarım da şu sarhoşları sevindirdik ya ona yanarım ..!

BlackPanther
Maç sonunda öngörücüler piyasaya çıktı sonunda :) yav he he. Cardozo hat-trick yapınca tam o maçın adamı, gol atamayınca Waris niye oynamadı ? :) Yahu pozisyonumuz yok, Cardozoyu eleştiriyosun.

Sen yazdiklarinm nerenle okuyorsun.

Kontra atak oyunu oynamalisin dedim. Ve böyle oyun anlayisinda Cardozo olmaz. Gb macinda tabiki Cardozo.

Sen gözünle okumaya bak. Diger bölgelerinle degil.

Samet Yildirim
07.12.2014, 22:40
Baya kötüydük..Bjk ne yapti ? Birsey yapmadi...Balikesirspor`lu kaleci gibi 3 topu aldik kendi kalemize koyduk ! Bjk oyun icinde 1-2 pozisyonu var Gökhan Törenin var baska ? Onun disinda biz yedik zaten.

Ilk 11 yanlisti bana göre...Oyuncu degesiklikleride bana göre yanlisti...Constant mutlaka oynamali sonradan girdi oda kötüydü zaten...

Asiri motivasyon ters tepti sanki bana öyle geldi..

hyasin61
yANLIS TAKTIK FALAN YOKTU ORTADA CARDOZO GIBI ADAMIN VARSA OYNATACAKSIN ARKADAS CARDOZO'YU YEDEK BIRAKAMAZSIN ANCAK YANINA ADAM KOYABILIRSIN.SADECE KIMSENIN PLANLAMADIGI BIREYSEL HATALAR VARDI.ILK DAKIKALARDA O GOLU YEMESEYDIK BIRSEYLERIN FARKLI OLACAGINI HERKES TAHMIN EDEBILIR.HELE MAC 1-0 IKEN IKINIC BIREYSEL HATA ILE GELEN GOL SAHADA BIZIM ADIMIZA BIRSEY BIRAKMADI ZATEN.

zafercalikoglu
şirketteki bjk lere dedim ilk 20 dk gol yemeyelim biz yenilmeyizz gerisini siz düşünün diye,ama malesef 2 hata 2 gol

Cafer Bulur
Futbola farkli bakiyoruz demekki,mesela ben genclerbirligi maci 3-0 ken 3-3 olacak diye korktum.Cünkü takim buna beni zorluyor.Ben iddia ediyorum,Bursa ve Bjk ile futbol olarak mücadele edemeyiz,onlar gecer bizi.GS ve fb yide hakemler her türlü orda tutacak bizede 5.lik kalacak.

Mesele bursa,besiktas degil takimin kalitesi bu takimin kalitesi var ve basarili sonuclar almaya devam edecek.

Bu takimin kadrosu bos degil,iyi bir kadroya sahibiz takim tam olarak oturmadi bugün bunun dezavantajini yasadik.

Belki bursaya karsi yine zorlanacagiz belki yenemeyecegiz ama bu takim maclar kazanmaya devam edecektir üst siralari zorlayacaktir buna eminim.

Fatih Çelik
Bu yorumcular da pek yavşak....

Mesele sergen: " sen oynayarak, ilerde baski kurarak bjk yi yenemezsin."

Bu adam 2. hafta FB macindan sonra "vahit halilhodziç oyunu defansif, futbolu kötüleştiriyo" diyordu....

Ey Allahim...

Ben her zaman şunu bilirim...bu futbol ekonomişinde yemişim iyi futbolu....

Her maç oynamam, böyle maçlarda yatarim geride.

s....şim iyi futbolu...

Biz bu baskıyı kursak ersan gülüm topu kaçırsa bir sonraki kornerde gol olsa maç gelse 21. dk 2-0 a sergen açabilir miydi ağzını.

BlackPanther
07.12.2014, 22:41
Cardozo Oynamamalıydı Diyenler , Çok Kötü Oynadı Diyenler .

Acaba Cardozoya Kaç Kere Top Geldi ?

Cardozo Hiç Oyuna Girmeseydi Bunları Diyebilcekmiydik ?

Besiktas adama pozisyon verdirmez. Ve pozisyonun olmazsa Cardozoda ise yaramaz. Analiz ederek yorum yazin arkadaslar. Analiz Analiz yaa.

bordomavi1
07.12.2014, 22:42
Ağrıdan çok, "uyuşma" olarak tanımlayabileceğim bir belirtisi vardır. Kafa derinizin, saçlardan tutulup çekildiğini hissedersiniz.

Tabii, en doğru yol tansiyonu ölçtürmek.

Doğru tansiyon, beş dakika kadar yatıp, yatar pozisyonda alınan tansiyondur. Büyük 12-13'ten, küçük ise 8'den büyükse, doktora görünmekte fayda vardır.

.

Dediklerini yaptım abi. Bir sıkıntı gözükmüyor. Büyük ihtimal gün boyu bilgisayar/telefon ile uğraşmaktan, maçın heyecan ve stresinden kaynaklandı.

zafercalikoglu
07.12.2014, 22:42
bu maçı fenere oynadığımız gibi oynamalıydık,yada sergenin dediği gibi kendi oyunumuzu oynaycağımıza rakibi bozmamız daha etkili olabilirdi,neyse bir musibet bin nasihatten iyidir,bu senede ilginçtir,2 yenilgi ikiside 3-0

Aydın Tiryaki
07.12.2014, 22:43
Ben bu takımdan haşa umutluyum bazılarının aksine şöyle bi soru sorayım bmn sakinlerine

Ersun hoca gelmeden önce son üç maçtan gs gb bjk bu üç maçtan 6 puan çıkacak deseler kabul eder miydiniz

Lütfen biraz daha yapıcı yorumlar yapalım hep köstek hep köstek..

farozlufatih61
[QUOTE=BlackPanther;1919895869]Onlar hata yapmasaydi baskasi yapacakti bu taktikle. Gözardi etmeyin. Futbolculara suc bulmayin.

Hata yapana degil yaptirana bakacaksin. Warsi ve Salih oynamaliydi.

Sent from my iPhone 5 using
Waris ve Salih oynasaydı.Fatih o kovalığı yapmayacaktı diyorsun 4.dk nasılda çözmüşsün oyuncu yanlışlığını...

Ali Can
Öncelikle belirtmeliyim ki bugün oynanan maçtaki taktik hakkında bir yorum yapmanın zor olduğu.

Ama gollerden sonraki müdahaleler de ise elimiz kolumuz bağlandı, yabancı kontenjanı canımızı sıktı.

Cardozo böyle maçlar da yalnız kalmamalı mutlaka 2. forvet etrafında olmalı, hatta maç içerisinde top almak için kenarlara geriye geldiğini gördük.

Özellikle 2. golden sonra orta sahanın gardı düştü. Ekici oyundan koptu, hırslıydı ama bu hırsını iyi kullanamadı.

Defans - İleri hattının arası çok açıktı bu nedenle çok pres yedik topları ayağımızda hızlıca çıkaramadık, attığımız uzun toplar da bir şekilde geri döndü.

Musa'nın taraf çok aksadı bugün. Musa ile birlikte atağa bile çıkamadık.

8jk oyuncularımızın topu çıkaramaması için çok iyi kapattılar araları. Tebrik etmek lazım, bizim gençler maçında yaptığımızı bize uyguladılar. Çok diri bir beşiktaş vardı karşımızda, taraftarın etkisi de yadsınamaz. Beşiktaş ilk defa adam akıllı bir ev sahipliği yaptı denebilir.

Öncelikle yerli stoper şart oğlu şart. Yabancı sınırı maç içerisinde handikap olmasın bizim için.

Maçtan sonra konuşması gerçekten kolay :)

Kontra atak yapısını benimsemiş olsaydık daha iyi bir sonuçla çıkmış olabilirdik. Belki de bunu yapmışızdır, gelen erken gollerden dolayı asıl taktik oynanamamış bile olabilir.

Ben umutluyum takımımızdan. Devre arasına kadar minimum puan kaybıyla gitmeli. Mümkünse yerli stoper yada Aykut monte edilmeli. Fatih ve İbrahim arasında doğru seçimi Ersun hocanın yapacağına inanıyorum. Sonuçta Onuru takıma kazandıran da o.

turgay_6161
Beşiktaş Pozisyon Verdirmez Değil Kardeşim , Sen Pozisyon Yaratamassın .
Beşiktaş Real Madrid Değil Gözümüzde Çok Büyütmüşüz.
Forvet Adama Top Gelmiyorsa Onun Yapacak Bişeyi Yok .

kyodou
07.12.2014, 22:44
Sen yazdiklarinm nerenle okuyorsun.

Kontra atak oyunu oynamalisin dedim. Ve böyle oyun anlayisinda Cardozo olmaz. Gb macinda tabiki Cardozo.

Sen gözünle okumaya bak. Diger bölgelerinle degil.

Gençlerbirliği maçındaki baskıyı, mücadeleyi uygulasaydık ve saçmasapan hatalar yapmasaydık ve Cardozo 2 gol atsaydı (ki atardı) bunları söyleyebilecekmiydin ?

Sen ofansta çoğal, pozisyon üret de Barcelona deplasmanında bile forvetinde Cardozo olsun. ;)

Arif Timurcioğlu
Büyük maçta hatalı gol yemiyceksin-maçın özeti.

Muhammed KOÇ
Salih medyani constant... Bunlardan ön libero olmuyor. Madem ön liberosuz olmuyor bize melo atiba topal gibi bir adam lazım.

BlackPanther
bu maçı fenere oynadığımız gibi oynamalıydık,yada sergenin dediği gibi kendi oyunumuzu oynaycağımıza rakibi bozmamız daha etkili olabilirdi,neyse bir musibet bin nasihatten iyidir,bu senede ilginçtir,2 yenilgi ikiside 3-0

Gelde anlat futbolu cok iyi bilen buradaki klavyecilere.

Adamlar hayatta sahada top oynadimi? Hali sahada dedemde oynar.

BlackPanther
07.12.2014, 22:45
Gençlerbirliği maçındaki baskıyı, mücadeleyi uygulasaydık ve saçmasapan hatalar yapmasaydık ve Cardozo 2 gol atsaydı (ki atardı) bunları söyleyebilecekmiydin ?

Sen ofansta çoğal, pozisyon üret de Barcelona deplasmanında bile forvetinde Cardozo olsun. ;)

Sen Bjk yi Gb yle bir mi tutuyorsun. Yapma!

hyasin61
07.12.2014, 22:46
Ya artık şu Mustafa'yı affetsinler!!!

Hoca bu maça hatalı çıktı... Bjk 2 önlibero ile çıkıyor, sen 1 tane önlibero ile çıkıyorsun!

Bu maçı kaybetmemizin nedeni önce Yönetim sonra da Hocanın seçimidir.

Sen Olimpiyat Stadyumunda oynayabilecekken, gidiyorsun rakibin 35-40 bin kişi seyircisi önünde oynuyorsun!

Bravo Hacıosmanoğlu!!!! Bravo!!!!!!

Böyle bir şeyi kabul etmek ancak senin zeka seviyendeki insanlara özel bir durum...

bu macı kaybetmemızın nedenının bıreysel hatalar netıcesınde gelen goller oldugunu neden kabullenmemekte ısrar edıyorsunuz ?

Madem hoca suclu o zaman sorarım : Ersun Yanal FATIH'E TAKIMZ ATEN ONDEYKEN RISKE GIRIP OYLE VURMASINI MI SOYLEMISTIR

AVRAAM'A AVRAAMCIM BOYLE POZISYONLARDA TOPU TACA ATMA KOLAY OLAN O SEN ZORU SEC DEMISMIDIR ?

MUSA'YA MUSACIM BILIYORSUN BEN OYUNCULARIMIN ZOR OLAN TERCIHLERI YERINE GETIRMESINI SEVERIM O YUZDEN SEN DE BOYLE POZISYONLARDA AVRAAM GIBI RISKE GIR DEMISMIDIR ?

Cyzio
Dediklerini yaptım abi. Bir sıkıntı gözükmüyor. Büyük ihtimal gün boyu bilgisayar/telefon ile uğraşmaktan, maçın heyecan ve stresinden kaynaklandı.

Yaşınızı bilmiyorum ama, 30'undan önce sık rastlanan birşey değil sanırsam.

Geçmiş olsun.

.

Oğuz B.
Moral bozucu goller yedik. Moralimiz bozuldu.

Futbolda yiyilebilecek en salakça golleri yedik.

Bu maçtan çıkarılacak çok ders var. Ancak daha 22 maç var. Takıma ve hocaya güveniyorum.

Tuhaf yorumlara gerek yok.

Kötü bir geceydi.

zafer6161
07.12.2014, 22:47
Yalnız passolige rağmen adamlar Konya'ya o kadar seyirci getirebildi, tebrik etmem lazım.
bence yarısı konyaspor taraftarıydı..bizimde bayağı taraftar vardı ama.formasız...ilk golü biz atsaydık belli olurdu

Muhteva
07.12.2014, 22:47
Maç 5. dakika da bariz hata yüzünden yediğimiz gol sonrası bitti zaten, 40 bin kişilik taraftar önünde böyle bir gol yersen toparlayıp maça ortak olman da eğer Real Madrid,Barcelona vs değilsen çok zor olur.

Papa,Musa ve Fatih yaktı bizi bugün eğer kalecin güven vermiyorsa şampiyonluk hayal olur.

Her ne olursa olsun bu maçı unutup önümüzde ki maça odaklanacağız Ersun hocaya da sonuna kadar destek çıkmamız gerekiyor bu bir kazadı geçti gitti.

Uğur Gündüz
07.12.2014, 22:48
Aslında çok da uzatmaya gerek yok, derbilerde böyle abuk sabuk goller yersen çıkaramazsın , küçük takımlara karşı ise Çıkarma ihtimalin var. Bu akşam GS-TS maçındaki GS idik biz.

MaEsTrO
Mükemmel bir takim degiliz.

Bunukabullenmemiz lazim, her alanda eksigimiz var ne yazik ki.

jetair
Bu Maçta Trabzonspor tarihinin en iyi kadrosu iddiasıda çökmüştür

tsemre34
altyapıdan sağlam futbolcu çıkarmamız lazım çünkü yabancı sınırlaması var. iyi olan türk topçuları bjk,gs,fb kapıyor

bordomavi1
07.12.2014, 22:49
Yaşınızı bilmiyorum ama, 30'undan önce sık rastlanan birşey değil sanırsam.

Geçmiş olsun.

.

30'a daha çok var abi. İlerleyen günlerde tekrarlanırsa bir doktora görünürüm.

Sağolasın abi.

biltrabzon
07.12.2014, 22:50
Mesele bursa,besiktas degil takimin kalitesi bu takimin kalitesi var ve basarili sonuclar almaya devam edecek.

Bu takimin kadrosu bos degil,iyi bir kadroya sahibiz takim tam olarak oturmadi bugün bunun dezavantajini yasadik.

Belki bursaya karsi yine zorlanacagiz belki yenemeyecegiz ama bu takim maclar kazanmaya devam edecektir üst siralari zorlayacaktir buna eminim.

Ben katilmiyorum kaliteli olduguna,istikrarli futbolcun var mi?Töre gibi,olcay gibi,atiba gibi,demba ba gibi.Sol bek in cok kötü Musa nerden alindi kim aldi bilmiyorum,stoperlerin Aykut,Yumlu,Awram 3 ünü topla 1 stoper etmez.Ön liberon vasat Medjani,sol acik vasat yusuf,sag bek vasat Sefa,ortada vasat Özer.Hangi kalite,Sergen in dedigi gibi Bosingwa ve Ekici birazda Cardoza baska kalite ben göremedim su ana kadar.

mustafakaya
iki iyi kalecinin bir takım için lüks olmadığını tolga'yı satmadan önce anlamalıydık.

Trabzonsporking
Bu sezon büyük ihtimalle 4. Oluruz.hakemlerlen gs,şb ve bjk şampiyonluğa oynar

kyodou
07.12.2014, 22:51
Sen Bjk yi Gb yle bir mi tutuyorsun. Yapma!

Bjk- Demba Ba = Bursa
Bjk - [Demba Ba+Olcay] = Gençlerbirliği

Olay bu. Kendi hatalarımızla 3-0 yenildik diye 8taşı galaktikos yapma.

Yaşar
Ya nerde Senol gunes gelsin denildi? Ya bir kisi demistir ya 2 kisi. Bayiliyorsunuz abartmaya. Illa karstiracaksiniz ortaligi
Ben forumdan bahsetmedim. Maç izlediğim kahvede, sosyal medyada, sağda, solda bir çok yerde gördüm ve şahit oldum.

Burada da denmistir mutlaka, görmedim.

Ayrıca ortalığı karıştırma gibi bir niyetim de yoktur.

Full HD
Moral bozmak yok haftaya maci aliriz Insallah.Daha cok macimiz var en azindan avrupaya gidelim gerisi önemli degil.

melih61
07.12.2014, 22:52
Haftaya bjk kaybetti sen kazandın ne farketti?

Yaşar
07.12.2014, 22:53
puan farkı 8 olmasaydı bjk I da geçirdik derdim ama Bursaspor ligi bizden üstte bitirsin , sokakta çırılçıplak gezer, burada fotosunu yayınlarım.

hyasin61
07.12.2014, 22:54
Hoca'nın kendı oynatmak ıstedıgı oyunu mac 0-0 gıtseydı gorecektıkde bu goren arkadaslar nasıl gormusler taktıgın yanlıs oldugunu 5 dk da yenılen golden sonra.la o gol zaten mac oncesı hazırlanan planı ,psıkolojıyı,sıstemı yok ettı bırsey bırakmadı bu golun etkılerını gormek ıstıyorsanız bazı oyuncuların tutum ve oyunlarına bakın nasıl demoralıze edıyor sızı 1 gol ve ardından gelıp fısı ceken ıkıncı gol

sifuni
Böyle olmamaliydi...

Sadettin_
1-0'dan sonra bir gol bulabilseydik bu maçı çevirebilirdik ama bjk işi sıkı tuttu. Sağlık olsun. Ersun hoca gerekli tedbirleri alacaktır. Ligin ikinci yarısından sonra fırtına gibi esmeye başlarız.
taraftarda aşırı destek verdi toparlanmamız biraz uzun sürdü ki papadapulos un hatasıda akabinde gelince çaresizdik artık

kyodou
Haftaya bjk kaybetti sen kazandın ne farketti?
3 puan... Kazansaydık fark 2 puana düşecekti. Şuan 8 oldu. Dediğin gibi olursa haftaya sadece tekrar 5 e düşecek.

zx61
Büyük maçta hatalı gol yemiyceksin-maçın özeti.

Kesinlikle buna katılıyorum..kadro değişir kazmalardan kurtulduk deriz ama her büyük maçta bir futbolcumuz kazmalık yapar mutlaka..bir şb maçını da bamba yüzunden aynı böyle kaybetmiştik..aynı o maç gibiydi..hocalar değisiyor kadro degisiyor ilk 20 dakika bireysel bir kazmalık yapıp yiyoruz golü

orhan42
07.12.2014, 22:56
Bu Maçta Trabzonspor tarihinin en iyi kadrosu iddiasıda çökmüştür
Kına yollayayım mı?:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

kromozom
07.12.2014, 22:56
Bence ersun hoca maçı biraz hafife almış gs maçındaki gibi Constant ve Salih çift ön libero ile maça başlamalıydı ortasahayı maçın ilk dakikasından kaybedip birde erken gol yiyince morallerden bjk ye karşı oynamamız çok zordu zaten .

Bana göre maçın en kestirme özeti budur. Bu durumda tek tek oyuncu eleştirmek çare değildir. Geriye çekilip resmin bütününe bakmak lazım . Eğer ersun hoca buraları takip eder de bizleri duyarsa ki sanmıyorum ama şunu iyi bilmesi gerekli bu taraftarların bu renklere gönül verenlerin sabır gösterecek durumu kalmamıştır artık bizlerde başarı ve istikrar görmek istiyoruz. Bizlerde büyük takım taraftarı olduğumuzu bu geceki gibi sarhoş bir takımın taraftarı olmadığımızı yaşamak istiyoruz . Başarılarımızın anlık değil daim olmadı I istiyoruz.

Beyler biraz doldum kusurabakmayın yanlış bişeyler söylediyormuşuz şimdiden herkesten özür diliyorum . Iyi geceler herkese.

Tolga Kurt
07.12.2014, 22:57
-------------xxxx---------------
Boss----Belkalem---xxxx-----xxxx
-------Mehmet---Özer-----------
-------------xxxxx---------------
Sefa-------Cardozo---------Yusuf

Görünen o ki bizim 4 transfere ihtiyacımız var. Ya da İshak'ı kazanmamız lazım. Constant çok formsuz o pozisyonda oynayabilir mi bilemiyorum.

Takımın omurgası güzel. Sadece bu takıma profesyonel stoper lazım. Papa ile olmaz bu iş, bu sezondan geçtim zaten yeni stadımızdaki sezondan bahsediyorum.

Cafer Bulur
Ben katilmiyorum kaliteli olduguna,istikrarli futbolcun var mi?Töre gibi,olcay gibi,atiba gibi,demba ba gibi.Sol bek in cok kötü Musa nerden alindi kim aldi bilmiyorum,stoperlerin Aykut,Yumlu,Awram 3 ünü topla 1 stoper etmez.Ön liberon vasat Medjani,sol acik vasat yusuf,sag bek vasat Sefa,ortada vasat Özer.Hangi kalite,Sergen in dedigi gibi Bosingwa ve Ekici birazda Cardoza baska kalite ben göremedim su ana kadar.

Kardesim gökten zenbille inmiyor kalite zamanla oluyor bu isler .

Bjk birden bire takim olmadi gecen sezon ayni hoca ve hemen hemen oyni oyuncularla oynadilar ve kendilerini gelistirdiler .

Bizde zamanla bu duruma gelecegiz biraz sabretmek lazim destek vermek lazim.

Buna en yakin örnek volkan sendir,bizde dökülüyordu cocuk gibi agliyordu simdi döktürüyor volkan kalite mi degil mi simdi?

Maclar kazanirsan iyi bir hocayla kaliteli oyuncular kazanirsin ama o kalite degil bu kalite degil yenileri gelsin demekle arpa boyu yol alamazsin buna yillardir sahit oluyoruz.

Zeki Şevik
Böyle kazalar olur, olacaktır. Hemen karalar bağlamayalım. Bu sene sadece iyi futbol oynayalım, iyi futbol oynamaya alışalım. 8. şampiyonluk seneye gelecek.

Alper Beyazay
Bu kadar kötü bir kaleci olamaz ya..

Taha Muhammet
07.12.2014, 22:58
velinin musaya tokat attığı pozisyon herhangi bi yerde verildimi

zafercalikoglu
dembaba ,gecen sezenlarda onlara attığımız golün aynısını attı yanılmıyosam sapara atmıştı..
Fatih çok basit gol yedi,sıradaki geçsin kaleye

kyodou
Herkesin ortak 11 korkusu olan 3 bombalar (Fatih, Papa, Musa) aynı anda elimizde patladı. Hakem bence idare ederdi. Öyle ahım şahım bir hata yapmadı ama su 3 bombanın birden patlaması bjk nin şansı. Bu maç 50 kez daha tekrarlansa bjk 3 tane atamazdı bize.

zafercalikoglu
07.12.2014, 22:59
-------------xxxx---------------
Boss----Belkalem---xxxx-----xxxx
-------Mehmet---Özer-----------
-------------xxxxx---------------
Sefa-------Cardozo---------Yusuf

Görünen o ki bizim 4 transfere ihtiyacımız var. Ya da İshak'ı kazanmamız lazım. Constant çok formsuz o pozisyonda oynayabilir mi bilemiyorum.

Takımın omurgası güzel. Sadece bu takıma profesyonel stoper lazım. Papa ile olmaz bu iş, bu sezondan geçtim zaten yeni stadımızdaki sezondan bahsediyorum.

Vahid Hocayla aynı fikirdeyim o selbekse bende zlatan ibrahimoviçim renkdaş

Full HD
Defans oyuncusu dedigin biraz teknik sahibi olur.Tek bosingwa var baska yok! Gerisi odun gibi!

Tolga Kurt
Hoca'nın kendı oynatmak ıstedıgı oyunu mac 0-0 gıtseydı gorecektıkde bu goren arkadaslar nasıl gormusler taktıgın yanlıs oldugunu 5 dk da yenılen golden sonra.la o gol zaten mac oncesı hazırlanan planı ,psıkolojıyı,sıstemı yok ettı bırsey bırakmadı bu golun etkılerını gormek ıstıyorsanız bazı oyuncuların tutum ve oyunlarına bakın nasıl demoralıze edıyor sızı 1 gol ve ardından gelıp fısı ceken ıkıncı gol

:alkış::alkış::alkış:

Böyle yorumlar görmek güzel.

delikoyun
07.12.2014, 23:00
stoper ve ön libero şart uğur demirok yada serdar aziz ve tolga ciğerci şart hatta 2 stoper 2 ön libero alınmalı derim

inadina61_08
07.12.2014, 23:00
Bence ersun hoca maçı biraz hafife almış gs maçındaki gibi Constant ve Salih çift ön libero ile maça başlamalıydı ortasahayı maçın ilk dakikasından kaybedip birde erken gol yiyince morallerden bjk ye karşı oynamamız çok zordu zaten .

Bana göre maçın en kestirme özeti budur. Bu durumda tek tek oyuncu eleştirmek çare değildir. Geriye çekilip resmin bütününe bakmak lazım . Eğer ersun hoca buraları takip eder de bizleri duyarsa ki sanmıyorum ama şunu iyi bilmesi gerekli bu taraftarların bu renklere gönül verenlerin sabır gösterecek durumu kalmamıştır artık bizlerde başarı ve istikrar görmek istiyoruz. Bizlerde büyük takım taraftarı olduğumuzu bu geceki gibi sarhoş bir takımın taraftarı olmadığımızı yaşamak istiyoruz . Başarılarımızın anlık değil daim olmadı I istiyoruz.

Beyler biraz doldum kusurabakmayın yanlış bişeyler söylediyormuşuz şimdiden herkesten özür diliyorum . Iyi geceler herkese.

Ersun hocanın hatası çok büyük, biraz daha dikkatli bir kadro olsaydı yada aşırı motivasyon bizi bu hale getirdi. biz böyle kırılma maçları veya üst seviyeye çıkaracak maçları beceremiyoruz, rakip kim olursa olsun. ama oyuncuların da yenilgiyi kabullenmiş görüntüsü beni üzdü, geçen hafta 116 km koşup çok iyi pas yapan takım buna biraz yakın bile oynasa rahat kazanırdık, bjk resmen gel bana at diye oynadı bizde yok gel sen atamazsın biz attıralım dedik.

devran
07.12.2014, 23:01
Abartmayın beyler, kadromuz açık ara diğer takımların üstündedir. Arada böyle sektelersin çok normal. Bireysel hatalardan ders çıkarıcaz, durun bakalım takım oluyoruz.

Abdülkadir Kılıç
Bir hafta boyunca Papadopoulos'un, Demba Ba'ya nasıl dayanacağını düşüneceğim sanırım. En büyük problemimiz bu olur.

(En büyük problemimiz bu oldu.)

kudu_61
2 golde de kaleci hatası var malesef

zafercalikoglu
sergen bu hafta bjk kazandığı için çok doğruları söylüyor,şu bir gercek ben böyle ezik ve salakca futbolla yenilmek istemiyorum,bu maçta Salih gibi yıpratıcı adam olması lazımdı adamlar hem dövdü hemde futbol dersi verdiler,

Cafer Bulur
07.12.2014, 23:02
Solbekimiz aksiyor ve hücum yönü de iyi degil akhisardan güray bence bu alana iyi bir transfer olur.

Güray vural,1 stoper ve alex geri alinsin baska transfere gerek yok.

nakzo
07.12.2014, 23:02
Kalecimiz ve defansımız kötü olduğu sürece biz şampiyonluktan bahsedemeyiz. çok çok çok kötü bir kalecimiz var petronoviç ve metin aktaşla beraber hatta onlardan çok daha kötü bir kaleci fatih ve kesinlikel olmayacak derhal gönderin. Bu maçtan sonra direk bursa maçı düşünülmeli imkan varsa yenmeliyiz yoksa...beraberlik.....ersun hocaya destek..... Cahil yönetime yazıklar olsun kargasporun şerefsiz yöneticilerinin tuzağına düşüp konyalı hayinlerin arsında oynattılar maçı konya atkısıyla kargasporu destekleyen memleketsiz k..pklere bzizi malamat ettiler adamsanız 2.yarıdaki maçı olimpiyatta oynamak için tffye baş vurur bu kargaları 60.000 kişiyle o stada gömer şampiyonluk nağralarını bir taraflarına sokarsınız.

biltrabzon
07.12.2014, 23:03
Kardesim gökten zenbille inmiyor kalite zamanla oluyor bu isler .

Bjk birden bire takim olmadi gecen sezon ayni hoca ve hemen hemen oyni oyuncularla oynadilar ve kendilerini gelistirdiler .

Bizde zamanla bu duruma gelecegiz biraz sabretmek lazim destek vermek lazim.

Buna en yakin örnek volkan sendir,bizde dökülüyordu cocuk gibi agliyordu simdi döktürüyor volkan kalite mi degil mi simdi?

Maclar kazanirsan iyi bir hocayla kaliteli oyuncular kazanirsin ama o kalite degil bu kalite degil yenileri gelsin demekle arpa boyu yol alamazsin buna yillardir sahit oluyoruz.

Önce takim olacaksin ki,kaliteli olup olmadigin belli olsun ,hala daha takim olamadik.Vahid zamaninda defansif bir takimdik,yenilmemeye oynuyorduk.Simdi ise cümbür cemaat hucum.Bunun ortasini bulabilirsek o zaman takim olacagiz ve kalite olup olmadigi ortaya cikacak,Volkan Sen takim oyunu oynayan Bursa ya gidince yeneteneklerini sergilemeye basladi.BJK ye gitse ayni Volkan i izlerdik.

Cafer Bulur
07.12.2014, 23:04
Önce takim olacaksin ki,kaliteli olup olmadigin belli olsun ,hala daha takim olamadik.Vahid zamaninda defansif bir takimdik,yenilmemeye oynuyorduk.Simdi ise cümbür cemaat hucum.Bunun ortasini bulabilirsek o zaman takim olacagiz ve kalite olup olmadigi ortaya cikacak,Volkan Sen takim oyunu oynayan Bursa ya gidince yeneteneklerini sergilemeye basladi.BJK ye gitse ayni Volkan i izlerdik.

Biz takim oyunu oynamiyormuyuz?

farozlufatih61
07.12.2014, 23:04
Evet iyi bir oyun ortaya koymadık kabul ama oyunncu tercihlerinin ve oyun anlayışının yanlış olduğunu iddia etmekte bence ahmaklıktır...

kyodou
07.12.2014, 23:05
sergen bu hafta bjk kazandığı için çok doğruları söylüyor,şu bir gercek ben böyle ezik ve salakca futbolla yenilmek istemiyorum,bu maçta Salih gibi yıpratıcı adam olması lazımdı adamlar hem dövdü hemde futbol dersi verdiler,
Bu maçta Bjk nin 1 tane organize atağı mı vardı ? Yoksa ben mi yanlış maçı izledim ? Yahu bireysel hatalar yüzünden panik olan takıma karşı yine de çok beceriksizlerdi bence.

zafercalikoglu
07.12.2014, 23:06
daha henüz bir ekip bir takım olamadık,oyuncularla ,yonetimiyle hocasıyla ,malesef ,fazla şımarmıştı topçular adamlar şamarı attılar,Tolgaya en rahat maçını oynattık

biltrabzon
07.12.2014, 23:07

oynuyorsak bu skor nasil oldu,hemde pozisyona giremeden.

zafercalikoglu
Bu maçta Bjk nin 1 tane organize atağı mı vardı ? Yoksa ben mi yanlış maçı izledim ? Yahu bireysel hatalar yüzünden panik olan takıma karşı yine de çok beceriksizlerdi bence.

ama onlar daha dirençli ve diriydiler,defanstaki adam sefanın ortasını çeldiğinde ki harketi gördünmü sanki kaleci penaltı kurtardı

Cafer Bulur
Ben ersun yanalin takimi yanlis oynattigini düsünmüyorum.

Maca iyi basladik iyi de oynuyorduk ama erken gelen goller takimin direncini düsürdü ve oyun disiplininden uzaklastirdi.

Eger bir süre gol yemeseydik oyuna tutunurduk ama bireysel hatalar buna engel oldu maalesef.

Avraam-kevin degisikligi dogruydu ama kevin beklenen katkiyi yapamadi özer ve mehmet de kötü günlerinde olunca yenilgi kacinilmaz oldu.

hanzale
Su arkadasi alintikamazsaniz sevinirim, rica ediyorum sizden. Bu ve bunun gibiler ben demistim demekten baska haz aldiklari bir olay yok.

BlackPanther
07.12.2014, 23:08
Göktug bile diyor.

Elinde waris ve yatabare var diyor.

Hata yapti diyor.

Altona bende imzami atiyorum!!!!

Kasım BEKTAŞ
bizim pres anlayışımıza onlar agresif pres ile karşılık verdiler
bir çok pozisyonda topları faulle kazanmalarını hakem es geçti
bu durum onlara özgüven bizimkilerde stres ve sinir olarak yansıdı

ancak tehlikeli bölgelerde topu ezerek rakibe kaptırıp sonucunda gol yemek ve bunu 3 defa yapmak maçı bitirdi
stoperlerin biri mutlaka hızlı olmalı
bu maçtan alınacak epey ders var ama moral bozmaya gerek
daha oynanacak çok maç var.

bu takım bu ligde bir çok olmaz denen şeyi yapabilir

Soner Albayrak
BJK'de hocaya ve kadroya sabredebilecek bir camia vardı sabrettiler bizde öyle birşey yok boşuna hayal kurmayalım.

guarin
Yazık arkadaş vallaha çok yazık.Bu nasıl kaleci dir arkadaş ya istanbuldan kalk maça git Kargaların arasında maçı izle sen gel maçı katlet.ilk 20 dakka da maçı bitiren üçlü fatih Papa ve hakem.bundan sonra inş. İshak kalede ibrahim oynar.en kötüsü De bu moralle geri dönüş yolculuğu.Canın saolsun Trabzonspor um.

Tatar Kemal
En güzel yorum Erman Toroğlu'ndan geldi: Muhallebi yerken dişimiz kırıldı. Bu maç nazarlık maçımız olsun. Zamansız gelen 2 golle erken demoralize olduk. bjk çok da aman aman bir takım değil aslında ama bu gece sonuca kolay gittiler. gs gibi bir takımın ikinci sırada olduğu bu ligde köprünün altından daha çok sular akar. Kadro olarak hala daha en iyi kadroya sahip olan takım biziz. Çift forvetli bir sistemle oynarsak sanırım bizi hiçbir takım kolay kolay yenemez.

hanzale
Gecenin ozeti şudur

Fatih 5. Dk da o sacmaligi yapti mac bitti.

F. Yıldırım
07.12.2014, 23:09

Barcelona 0-3 Bayern
Bayern 4-0 Barcelona
Bayern 0-4 Real Madrid vs.

bu takımlarda takım oyunu oynuyor, ama futbol bu böyle farklı sonuçlar futbolda doğaldır

Ali Can
07.12.2014, 23:09
Önemli olan lig sonunda puanımız.

Beşiktaş alınacak 3 puan ile K. erciyesten alınan 3 puan aynı.

Ama en büyük rakipten alınsa hoş olurdu. Orası ayrı.

Bu maçtan bütün dersleri çıkarıp, haftaya galibiyet serisine tekrar başlamak önceliğimiz olmalı.

Bir an önce unutmalı bu maçı.

hanzale
07.12.2014, 23:10
BJK'de hocaya ve kadroya sabredebilecek bir camia vardı sabrettiler bizde öyle birşey yok boşuna hayal kurmayalım.
yahu sen sabretme! Biz hayal kuracağız inşallah da basarili olacağız

Cafer Bulur

Gs macinda oynadigimiz neydi,g.birligi macinda oynadigimiz neydi?

Iyi bir takim olsan da organize bir takim olsanda kötü oynayip mac kaybedebilirsin bunlar olabilecek seyler.

Biz dört dörtlük takim kivamina gelemedik,gelmemizde beklenemez zaten kadro iyi ama hoca yeni bu sikintilar normaldir ama zamanla asilir.

Bedri Sertkaya
Evet oynamıyoruz mahalle takımı gibiyiz

Nazim Can
07.12.2014, 23:11
Ben onu bunu bilmem kim ne derse desin elinde Cardozo varsa sakatlik, ceza, formsuzluk haric her zaman Cardozo ile baslarsin, sorun Cardozoda degildi, pozisyon bulamadik, bulsak kesin atardi.

zx61
07.12.2014, 23:11
Aslında ilk golden sonrada toparladık biraz..ama hala papa niye olcayı o köseye aldı götürdü aklım almıyor

sedatalis82
07.12.2014, 23:12
waris veya yatabare neden girmedi arkadaş

Doğan BULAT
O değil de; Trabzondaki arkadaşlar taraftarı gördünüz dimi? Bir gün Trabzonspor seyircisini böyle görsem gözüm açık gitmem.. Ama zor..

Fatih'e mümkünse geri pas atılmasın.. Bir kaleci hiç mi vuramaz topa

Bu hakemlerle şampiyonluktan bahsetmek zaten saçmalık

Cafer Bulur
Göktug bile diyor.

Hata yapti diyor.

Ya birakin bu isleri renkdas waris kupa macinin en kötüsüydü o macta yatabare bile döküldü cardozo luk bir durum yoktu bugün.

Hatta olumlu islerde yapti bugün cardozo istekliydi ama ona ayak uyduran oyuncu yoktu.

Yatabare de önemli bir oyuncu ama cardozo oynamali bunun lami cimi yok.

Fatih Özkan
PlayStation oynarken bile maçın başında kendi hatandan dolayı hiç olmadık bir gol yersen moralin alt üst oluyor. Maçın geri kalan kısmı ızdırap olur adama.
Fatih'in sayesinde maça 1-0 geriden başladık büyük moralsizlik ile...

kyodou
07.12.2014, 23:13
ama onlar daha dirençli ve diriydiler,defanstaki adam sefanın ortasını çeldiğinde ki harketi gördünmü sanki kaleci penaltı kurtardı
Çünkü onları havaya soktuk. Panik olan taraf bizdik, rahat olan taraf onlar. Sahadaki 11 oyuncumuz da Belkalem kadar soğukkanlı, dikkatli olsaydı 2-0 dan maçı rahat çevirirdik. Hatta ona da gerek yoktu. Maç 2-0 iken şansa 1 gol bulsak 5 dakikada öne geçebileceğimiz bir takım savunmasına sahip bjk. Şans tamamen noktası virgülüne onlara güldü bu akşam.

zafercalikoglu
07.12.2014, 23:13
sergen çok iyi konuşuyor aynı fikirdeyim yusufla sefayla olmaz ,hele sefaya verilen o kadar para yazık,yusufcık ilk yarı 4500 metre koşmuş bide çıkmış telafi edecez diyo,görürsü nüz bak buda bırak gibi kendine oynuyor,
,

biltrabzon
07.12.2014, 23:14
Su arkadasi alintikamazsaniz sevinirim, rica ediyorum sizden. Bu ve bunun gibiler ben demistim demekten baska haz aldiklari bir olay yok.

Siz yazin sizi alinti yapsinlar.Siz forumun sahiplerimisiniz ne yani kötüye iyi, siyaha beyaz mi diyelim.Siz nasil emrederseniz biz öyle yazalim;sivacilik yapalim bu yastan sonra.

Fatih Özkan
Cardozo neyi eksik yaptı Allah aşkına ?
Adam ilerde top yaratıp, gol mü atacaktı ?

Sefa Murat Dokuz
Sefa'nın pozisyonu ofsaymıymış? Ben Tv'den karar veremedim, Uefa talimatı emin değilsen oynat diyor. Hakem nasıl emin oldu. Ofsayt ise bile anca 20 cm omzu öndedir. Papa'nın pozisyonu gibi 10 pozisyonda faul çaldı hakem. Olcay Papa'nın sağ alt tarafından Papayı çekiyor nasıl faul yok, aynı hakem son dk larda Ersan'ın 30 cm dışardan içeri soktuğu topu da devam diyor. ( Yusuf'un kart pozisyonu.). Gökhan Töre sarısı varken Musa'ya tabanla girdi taç çizgisinde es geçti. Takıma konuşcamda hakem rezaletti .

Yunus Emre SEYHAN
07.12.2014, 23:15
Çok erken bir şekilde adeta kendi kalemize attığımız gollerle maçtan koptuk.

Özellikle Papa, Özer, Ekici ve Yusuf çok kötü idi.

Fatih'i artık söylemeye bile gerek duymuyorum. Yeteneksiz.

Derhal kaleye İbrahim geçmeli. 29 yaşında ki Fatih hatalı goller yiyeceğine 19 yaşında ki İbrahim yesin.

3. golde Fatih bir odun misali dim dik kalenin ortasında dursaydı gol olmayacaktı.

Ba'nın golünde topa ve rakibe gidişi komedi.

İlk gole değinmeye bile gerek yok zaten.

Kaleci dediğin gol kurtarır bizim ki bırak kurtarmayı hediye ediyor

kyodou
Göktug bile diyor.

Hata yapti diyor.

Geçen hafta 3 gol atmış, formda ve adı Cardozo olan oyuncuyu bjk maçında yedek bırak ve kaybet. O zaman o göktuğ kaç derece dönecek tahmin bile edemezsin.

inadina61_08
waris veya yatabare neden girmedi arkadaş

çünkü 3 hakkını defansta kullanıyorsun, salihe düvenmeyip(-ki ben olsam tek başına o bölgede oynayacaksa bende güvenmem) constanta mahküm kalıyorsun(o da hazır değil, ne hazırlığı yapıyorsa artık sanki üniversite sınavına hazırlanıyor 12 haftadır) ileride 1 hakkın kalıyor, ben de benzer şey düşünüyorum aslında maç koptu gidiyor cardozoya top gelmiyor yatabare düşünebilirdi. o da ersun hocadan Ankaradali performanstan ceza yedi herhalde başka açıklama bulamıyorum.

umitçebi
07.12.2014, 23:16
Dürüst olmak gerekirse şu an ligin açık ara en iyi,en tempolu futbol oynayan takımına yenildik.Bir mağlubiyette dünyayı karartmaya gerek yok.Bu takım zamanla daha iyiye gidecektir,ben birkaç revizyonla futbolculara ve hocamıza güveniyorum.

Allah aşkına abartmayın ya..Hakemin ince ince nasıl biçtiğini..Ayrıca bızım ucuz hedıyelerımızı gormedınzı mı..

Bugün hakem çocukların dırencını kırdı ve erken gollerle dagıldılar..Olayın ozetı bu sadece..

F. Yıldırım
Yusuf boş alan bulmadığı sürece etkisiz bir eleman.

Boş alan bulursa gs maçındaki gibi Messi ilan ederiz, boş alan bulamazsa Zeki Yavru'dan farkı olmaz. Çünkü aklını kullanamıyor, yeteneğine hakaret ediyor.

Fatih Birinci
şampiyon olacagız ınanıyorum

Sefa Murat Dokuz
Takım 1-0 ken bile gayet iyiydi 2. Gol ile demorilize oldu, ordan sonra performans yargılamanın manası yok.

Ertan OKUMUŞ
Hadi ayağa kalk bmn 5 de 5 yapabiliriz buna inanın
Kesinlikle yapabiliriz:D

kromozom
Ben ersun yanalin takimi yanlis oynattigini düsünmüyorum.

Maca iyi basladik iyi de oynuyorduk ama erken gelen goller takimin direncini düsürdü ve oyun disiplininden uzaklastirdi.

Eger bir süre gol yemeseydik oyuna tutunurduk ama bireysel hatalar buna engel oldu maalesef.

Avraam-kevin degisikligi dogruydu ama kevin beklenen katkiyi yapamadi özer ve mehmet de kötü günlerinde olunca yenilgi kacinilmaz oldu.

Ersun hoca yanlış kadro ve taktik uygulatdı .

1 . Bjk gibi hızlı oynayan ve ortasahası hızlı oynayan bir takına karşı gs maçındaki gibi çift ön libero ile başlayıp zamanı ve skoru yakalayıp sonra hücuma girmeliydi.

2. Maçın ilk dakıkalarından itibaren basmayıp bekleyip kontra oynamalıydı. Zaten golüde yiyince müthiş kalecimiz sayesinde işler kaçınılmaz oldu.

signal
07.12.2014, 23:17
1-0 geriye düşmeseydik herşey farklı olacaktı. 2-0 olunca zaten iyice demoralize olduk. o iki bireysel hata maçın tüm şeklini değiştirdi. Bizim güçlü takımlara karşı yenik duruma düşünce oyunu çevirecek bir planımız yok.

Maçı dengede götürseydik bu kadar kötü bir görüntü vermezdik. Bu maçı kaleci ve papadopulos sayesinde kaybettik.

calavera
Yerli defans ve kaliteli bir defansif ortasaha lazım bize

Tatar Kemal
Devre arasında iyi bir kaleci transfer edilirse Onur gelene kadar kale sorunumuz çözülmüş olur. Şu an bu takımın en zayıf noktası kale. Çok kolay gol yiyoruz. bjk bu kadar kolay gol bulabileck bir takım değil aslında ama işte bize denk geldi. sergen'in söylediğin aksine orta sahamızın güçlü olduğunu düşünüyorum. Sadece 4-5 maç bir arada oynamaları gerekiyor. Ve en kısa zamanda ikili forvet yapısına dönmemiz gerekiyor.

farozlufatih61
Kova bir kaleciye sahipsin ve 4.dakikada aptalca golle geriye düşüyorsun o yetmiyormuş gibi bir aptalca gol dakika 20 durum 2-0 yok waris yok salih yok bilmem şu ya bırakın bu ukâlalığı işinize bakın....

tsukru61
Yazıldı mı bilmiyorum: bjk maçını Keçiören maçında kaybettik. Dandik bir kupa maçında takımın moralini bozulmamalıydı.

BirolKarali
Geçmiş olsun ama Allah'ın adaletine bakar mısınız, Pektemek'in cezayı ertelediler oynadı burnu kırıldı.

Nazim Can
07.12.2014, 23:18
Önce su Bursayi bir yenelim de icimizdeki Bursalilarda aglasin,

BlackPanther
Ya birakin bu isleri renkdas waris kupa macinin en kötüsüydü o macta yatabare bile döküldü cardozo luk bir durum yoktu bugün.

Hatta olumlu islerde yapti bugün cardozo istekliydi ama ona ayak uyduran oyuncu yoktu.

Yatabare de önemli bir oyuncu ama cardozo oynamali bunun lami cimi yok.

Bak o maca göre dogru. Cünkü oyun kontrolü senin elindeyken waris yanlis. Bak dikkat edelim. Her takim her mac ayni degil.

Sen tarlada Taksiyle veya otobanda Traktörle sürmezsin. Anlata bildim mi?

CardozoBesiktas Deplasmaninin santraforu olamaz. Waris veya Yatabare olur. Bak haftaya rize ye karsi Cardozo oynar Waris oynanaz.

Legia macindada Cardozo yanlis tercih olur.

Cafer Bulur
Ersun hoca yanlış kadro ve taktik uygulatdı .

1 . Bjk gibi hızlı oynayan ve ortasahası hızlı oynayan bir takına karşı gs maçındaki gibi çift ön libero ile başlayıp zamanı ve skoru yakalayıp sonra hücuma girmeliydi.

2. Maçın ilk dakıkalarından itibaren basmayıp bekleyip kontra oynamalıydı. Zaten golüde yiyince müthiş kalecimiz sayesinde işler kaçınılmaz oldu.

Golleri hücum oynamamiz yüzünden yeseydik sana katilirdim ama öyle bir durum olmadi.

Cift önliberoyla oynadik diye bjk dalga dalga gelmedi veya goller bu yüzünden yenmedi bireysel hatalara yenik düstük burada taktiklik bir durum yoktu.

mehmetts1961
07.12.2014, 23:19
Bugün gerçekçi olalım adamlar bizi sahadan sildi.

Bireysel hatalarımız vs bahanesine saklanırsak çok maç kaybederiz biz!

Adamlar her topu aldığımızda bize bastılar.Ve hep topu kazandılar.Demek ki Bilic Yanal'ı çözmüş.Yani bizim taktiğimiz baskılı oyuna gelemiyormuş!

En iyi oyuncumuzun,forvetin yani Cardozonun kaleye şutu yok.Bundan daha acı birşey olabilir mi?

Bakıyorsun tüm önemli pozisyonlar bjkden gelmiş.Törenin ve sosanın kaçırdıkları %100 lük goller ciddi oynasalar 5 lik olmak içten bile değildi.

Ersun hoca bugün büyük hatalar yaptı taktiği çok yanlıştı.

Haa unutmadan Bursa yı geçeriz muhabbetleri yapmak da yakışmıyor.Biz şampiyonluğa oynarız bursada 3-4 oyuncu hariç bizim ilk 18 imize giremezler.Üzerimizdeki ölü toprağı atıp önümüzdeki maçlarda daha iyi oynamalıyız..

AYYILDIZ
Çok Üzücü bir akşam. Yapacak birşey yok. İshak ve kaleci İbrahim oynamaya başlamalı. Bu sezon çok zora girdi.

signal
Fatihe geri pası verilen toplara iyi vuramadığını önceki maçlarda da gördük. Ne diye gene sürekli Fatihe geri oynanır anlaşılır gibi değil.

hanzale
07.12.2014, 23:20
Yazıldı mı bilmiyorum: bjk maçını Keçiören maçında kaybettik. Dandik bir kupa maçında takımın moralini bozulmamalıydı.
Burda size katiliyorum aynisi sampiyon oldugumuz sene sikebahce macindan once bu 8jk macinda yedek çıkıp yenilmistik moral bozulmustu.

Samet Yildirim
Cardozo 3 gol atacak ondan sonra yedek birakacaksin :DDDDD Hayde ordan ya cakarim o tokati o hocaya...

3 bireysel hata ile maci kaybettik cok abartilacak bir durum yok bjk acisindan...

bjk cok süper Biz cok kötüyüz...Bjk nin 1-2 pozisyonu var o nasil oluyor ??? gs yi dagittik bide cok pozisyon bulduk cok iyi oynadik...bjk icin bunu demek imkansiz..

Ersun Hoca bence iyi gününde degildi takim gibi..

Caglar TS
eveeet kaleci fatifciler burda kadrosunu yaparken kaleye fatihi geçirenler demedimmibu fatih kaleci değil yeteneksiz bir çuval inciri berbat eder bu adam demedimmi (önceki sayfalara gidinizi merak edenler) bu takımın kalecisi ibrahim fatiften 5 gömlek üsütn fatih kalecide değil yetenek zaten sıfır saatli bomba demedimmi bir kaç kişidışında yüz kişiden 98 i saçmalama dedi şimdi kim saçmalıyormuş gördünüzmü ersun hoca mükemmel bir taktikle kontrollü başladı oyuna ikinci yarı bjk nin işini bitiricekti ama sizin süper fatih o aptalca vuruşu ve aptalca yediği golle herşeyi berbat etti yetenek yok aynı zamanda salakta bu maçı kaybettirien ne futbolcular ne ersun hoca fatihin maçın 5.dakikasında yaptığı aptalca vuruş ve yadiği kendine yakışan salakça golle maı kaybettirmiştir tüm denge maç planı bu aptal ve yeteneksiz kaleci yüzünden bozuldu futbolu bilen bu anlattıklarımı anlar aslında demba ba nın daşşak geçer şekilde attığı golde bu fatihi savunanlara kapak olsun

lazibere
Macta konuşacak 3 sey var

1. Kalecimizin kotu olduğunu soyluyorduk, ha patladı patlayacak diyordik patladı

2. En aksak yrrimiz olan sol bekti, ligden dusmus Antalya Nin oyuncusu ile olmaz diyorduk . Oyle de oldu, hata futbolun dogasinda vardir, topa vurursun kısa duser rakibin alir. Bu hatadir ama , sikistiginda riske girme topu taca at kuralıda basit kural degildir. Bunu yorumlayamayan oyuncunun anlama yani zeka sorunu vardır. O bakımdan, Papaaa ve Musa Nizamin yaptiklari hata degil sacmaliktir ve

3. Son olarak, herseyin yolunda oldugu bir maçta , 2. Ligde bile yapilmayacak 3 tane net salakliktan gol yiyorsa bir takım ve 20. Dakka da 2-0 geriye dusuyoraan asla maci ceviremezsin.

Sonuc olarak. Maci kazanamamktan cok , 3 tane amator gol yiyerek yenilmek bana koydu

Kadir
Fener maçına kadar tüm maçları kazanmaktan başka çaremiz yok artık.

BlackPanther
07.12.2014, 23:21
Cardozo neyi eksik yaptı Allah aşkına ?
Adam ilerde top yaratıp, gol mü atacaktı ?

Cardozo eksik birsey yapmadi. Cardozo atak futbolcusu kontra atak futbolcusu degil.

Yani kimse cardozoya kizmasin. Onu bu macta oynatana kizsin.

lazibere
07.12.2014, 23:21
Çok erken bir şekilde adeta kendi kalemize attığımız gollerle maçtan koptuk.

Özellikle Papa, Özer, Ekici ve Yusuf çok kötü idi.

Fatih'i artık söylemeye bile gerek duymuyorum. Yeteneksiz.

Derhal kaleye İbrahim geçmeli. 29 yaşında ki Fatih hatalı goller yiyeceğine 19 yaşında ki İbrahim yesin.

3. golde Fatih bir odun misali dim dik kalenin ortasında dursaydı gol olmayacaktı.

Ba'nın golünde topa ve rakibe gidişi komedi.

İlk gole değinmeye bile gerek yok zaten.

Kaleci dediğin gol kurtarır bizim ki bırak kurtarmayı hediye ediyor

Ben yemezdim o golleri idda ediyorum.

Ertan OKUMUŞ
07.12.2014, 23:22
Devre arasında Mert Günok transfer edilirse Onur gelene kadar kale sorunumuz çözülmüş olur. Şu an bu takımın en zayıf noktası kale. Çok kolay gol yiyoruz. bjk bu kadar kolay gol bulabileck bir takım değil aslında ama işte bize denk geldi. sergen'in söylediğin aksine orta sahamızın güçlü olduğunu düşünüyorum. Sadece 4-5 maç bir arada oynamaları gerekiyor. Ve en kısa zamanda ikili forvet yapısına dönmemiz gerekiyor.
Mert Günok? Sivasspor da oynayan FB li kaleci? Şakamı bu :cool:

Cafer Bulur
Bak o maca göre dogru. Cünkü oyun kontrolü senin elindeyken waris yanlis. Bak dikkat edelim. Her takim her mac ayni degil.

CardozoBesiktas Deplasmaninin santraforu olamaz. Waris veya Yatabare olur. Bak haftaya rize ye karsi Cardozo oynar Waris oynanaz.

Cardozo varsa oynar renkdas,onun gibi adami formsuz olmadigi sürecek yedek birakamazsin.

Yatabare de oynasa waris de oynasa degisen bir sey olmayacakti bugün bireysel hatalara yenik düstük bir de avraam a elestirilmesi gereken tercih avraam tercihiydi.

Legia macinda da cardozo oynamali,cardozo kontra oynarsan da ise yarar yeterki onu kullanmasini bil ilerde yalnizlari oynatma.

kromozom
Burdan Mustafa Pektemek'e çok geçmiş olsun diyorum.

Burunda ve yüzünde kırık kemikler varmış. Allah acil şifalar versin.

Fatih Çelik

Ya tamam kes Medjaniyi koy Waris Yatabare dönermiydi 2-0 dan mac. Sanki Messi ile Ronaldo yu kesti hoca.

Haydi Waris' i de al git burdan.
Extreme bi maç oynamisiz burda hala Waris Yatabare.

Fatih Birinci
07.12.2014, 23:23
Mesela Sefa yerine salih oynasaydi....ozer sag önde oynardi...daha dengeli olabilirdi...saglik olsun güzel günler yakin

Sefa Murat Dokuz
07.12.2014, 23:24
8 gollü Cardozo yedek kalsaydı kontra uygun değildi diyen ebediyen futbola dair yorum yapmasın. 2. Gol olmasaydı faul çalsa, hatta Sosa kırmızı yese bu maç başka olurdu. Sefa'nın golünü bjk atsa ofsayt çıkmazdı.

hanzale
Ya 20 dkda aptalca hatalardan iki gol yiyen bir takimdan ne beklenir. Taktik olarak neyi elestirebiliriz ki. Sağlık olsun inşallah guzel gunler göreceğiz. Bu arada 8jk de organize hicbirsey yapamadilar moralimuz bozulmasa bu mac botle olmazdi.

Hakan
Takımda Cardozo var ve oynatmayacaksın öyle mi? Boş boş konuşmayın

Cafer Bulur
Biz gs yi,gs sb yi,sb bjk yi,bjk de bizi domine oyunlardan sonra yendi ne ilginc degil mi?

F. Yıldırım
____________|____İbrahim____|____________

Bosingwa____Belkalem__Medjani_____XXXX

_________________Constant_______________

Waris_____Hurmacı_________Ekici______Yusuf

_________________Cardozo_______________

6 yabancı olsaydı elimiz çok rahatlardı.

CEMEFKER
07.12.2014, 23:25
(Hatun.futbola benimle izlemek zorunda olduğu spor programlarından aşina.)<br />
<br />
(Sergen için ) &quot; bu adam değil mi geçen hafta trabzonu öven...şimdi kôtülüyo&quot;<br />
<br />
Sergen&quot; trabzon bu kadrosu ile yüzde 10 şampiyon olur. Sefa, Yusuf bunlarla olmaz&quot;<br />
<br />
( bi ara kendini kaybetti ) "bjk ye böyle oynarsan adamı öldürür."...

Mustafa Ayazoğlu
bu 3-0 iyi bir şamar

taraftar avni akerde destek olup tribünleri doldurmaz ise takım ne yapsın

beşiktaş seyirci ile oynuyor

hanzale
Her zaman her yerde Allahın izniyle en buyuk Trabzonspor!

Napoli
07.12.2014, 23:26
Fatih petronoviçten sonra gördüğüm en kötü kaleci...acil gönderilmeli...Avram aynı sekilde deplasmanda Yatabareye yer acılması lazım...Musa Nizam cok kötü aynı sekilde...

Sefa Alış
Beşiktaş bu sezon en iyi maçını oynadı muhtemelen. Bi daha böyle tempo yakalayamazlar. İnanılmaz hırslıydılar, sanki her an düşüşe geçebilecek potansiyelde oynayan Beşiktaş gitti yerine başka takımı koydular.
Biz de şunu fark edelim ki elimizde sadece bi ilk 11 kemik kadro var, kenardan gelen oyuncu takviye yapamıyor.
Bu 11'de aslında gs maçını saymazsak ilk büyük maçında fire verdi. Ersun hocaya güveniyorum devre arası takviyelerle daha iyi yerlere geliriz. Waris gönderilsin hala para veren varsa.

hanzale
bu 3-0 iyi bir şamar

taraftar avni akerde destek olup tribünleri doldurmaz ise takım ne yapsın

beşiktaş seyirci ile oynuyor
Bjk bi bok oynamiyor bu mac fatihin ve papanin hediyesidir sağlık olsun.

lazibere
07.12.2014, 23:27
Bir diger husus ve uyarı

Buyuk oyuncu, kendisine calisan bir rakibe karsi, markajdan kurtulabilen ve alan yaratabilen oyuncudur. Yusuf'un daha cok ekmek yemesi gerek. Bjk bizi iyi calismus ve hak ettikleri bir galbiyet aldılar. Bizi ciddiye aldılar biz ise rakibi cakismadik bile

Tolga yere yatmadan maci bitirdik. Sutumuz yok, ah bu nasil kacar dedigimiz pozisyunumuz yok

Cardozo , istatistiki olarak topla bulustugu her 57 saniyede bir gol atan oyuncu. Adama 57 sn top bile veremedik

Sabaha kadar oynasaydik, 2-0 onde olan ve seyircisi ile coşan bjk ye gol dahi atamazdik

Sadettin_
belki kazanamayacaktık bu macı ama berabere kalmasınıda bilebilirdik .
Çok net hatalar yaptı oyuncularımız . Beşiktaş ta bolye önemlı bı macta kaçırırmı bu hataları kacırmaz tabı

orhan42
ellerimizle 3 a gol attırdık adamlara.2-0'dan sonra biz moral olarak düştük,herifler oynadılar..Ahh o baskıyı kırıp rakip yarı alana oyunumuzu yıkabilseydik geyse maçındaki gibi,bakın ne oluyordu bu akşam..Neyse bu yenilgiden Hoca çok değerli desrler çıkartacaktır.Devre arasında stopere yerli takviyesi ile bence bu iş çözülür..

farozlufatih61
Geçen hafta 3 gol atan adamı kulübeye çekecekmiş hoca bak sen....
Waris oynasaydı sonuç değişmi olacaktı sanıyorsunuz?

BlackPanther
Ya tamam kes Medjaniyi koy Waris Yatabare dönermiydi 2-0 dan mac. Sanki Messi ile Ronaldo yu kesti hoca.

Haydi Waris' i de al git burdan.

Extreme bi maç oynamisiz burda hala Waris Yatabare.

Hafife alirsan ben oyunu elimde bulundurup Besiktasi yenerim dersen adami böyle postalarlar ama.

Skora bak sonra yaz. Sen Trabzonsporu averaj takimimi sandin.

Senin gibiler yüzünden averaj takimi yaparlar adami.

mehmetts1961
07.12.2014, 23:28
8 gollü Cardozo yedek kalsaydı kontra uygun değildi diyen ebediyen futbola dair yorum yapmasın. 2. Gol olmasaydı faul çalsa, hatta Sosa kırmızı yese bu maç başka olurdu. Sefa'nın golünü bjk atsa ofsayt çıkmazdı.

İyi de niye faul çalsın ne alakası var faulle topu taca atmadı kaybetti ve golü yedik.Orda faul çalsa değil topu taca atsa yemeyecektik.

Kadir
07.12.2014, 23:28
Maç vakti çalışıyordum şimdi golleri izledimde böyle salakça goller yenir mi ya ? Rezalet valla. Ulan o a.. topuna çizgide vur çıkar gitsin işte neyin zorlaması hemde iki kere iki farklı oyuncu ve sen kaleci fatih harbi ahmet şahin'den sonra kaleye geçen balon adamsın.

adamların attığı 3 golde bizim ikramımız.

inadina61_08
07.12.2014, 23:29
Bakın geçen hafta 116 km koşan takımı ilk Ankarada baltaladık biz. o maçta mehmet ve özer oynamamalıydı, bu hafta 104,5 biz koşmuşuz, bjk 106,9 çok önemli değil gibi dursa da biz 110 civarı koşmadığımız sürece bu iş böyle olacak. Taktik dizilim falan hikaye, oyuncuların kafası pek yerinde değil di. özellikle özer ve mehmet yorgun göründüler, önündekilere pas atamadılar ama en büyük faktörü hakem ortaya koydu,
sen faul yapınca çalınır, rakip yapınca çalınmazsa neyin mücadelesini vereceksin ki, psikolojik olarak bitiyorsun, biliyorsun ki daha fazlasını yapsam bu sefer kırmızı kartla atacak beni.
Ligini kaderi belli, ilk 3 istanbul takımları ile sezon sonuna kadar heyecanlı bir gidişi sağlamaya çalışacaklar, araya biz yada bursa girerken böyle adamlar çıkacak çok konışma diyecek. merak ettiğim Türkiye kupasını kime düşünüyorlar! İnşallah haksız bir puanımız olmadan 11 rakip 3 de sağlı sollu kara vicdanlıları da yenecek duruma geliriz yakın zamanda.

Mustafa Ayazoğlu
cardozo kesemezsin
ilerde tekte oynamaz

özer --- waris --- ekici
------- cardozo

2 yerli stoper olsa işler değişir

hanzale
İyi de niye faul çalsın ne alakası var faulle topu taca atmadı kaybetti ve golü yedik.Orda faul çalsa değil topu taca atsa yemeyecektik.
Aynisi gayse sikebahceye olsun da gor niye faul calindigini

Napoli
07.12.2014, 23:30
güzel günler yakın...sadece kaleci ve bir kaç eksiğimiz var...3-4 ay sonra Beşiktasla Trabzonda görüşürüz :)

mehmetts1961
07.12.2014, 23:30
Aynisi gayse sikebahceye olsun da gor niye faul calindigini

onlara çalarlar bizim bunlara ihtiyacımız mı var?Biz Trabzonsporuz.

BlackPanther
07.12.2014, 23:31
Geçen hafta 3 gol atan adamı kulübeye çekecekmiş hoca bak sen....
Waris oynasaydı sonuç değişmi olacaktı sanıyorsunuz?

Ya siz nerenizle okuyorsunuz yazdiklarimi?

Cardozo yerine Waris oynasa bu oyun tarziyla Waris de birsey yapamazdi. Hey Allahim yaa. Cattik ya

Mustafa Ayazoğlu
Bjk bi bok oynamiyor bu mac fatihin ve papanin hediyesidir sağlık olsun.

devre arası kaleci alırız belki

sağ bek, veysel

erkan zengin

vs.

şamar bu anlamda

papadopulos fiyasko oldu

fatih de artık güven vermez

kyodou
Bir defans oyuncusunun "topsuz alanda pozisyon alma" tecrübesi yoksa büyük maçlarda böyle patlar işte.

TSemih61
Beşiktaş en iyi futbolunu oynamadı ama en rahat galibiyetini aldı. Adamlar müthiş çalışmışlar bizim takıma bu maç bunu gördük.

Nihat Güneş
07.12.2014, 23:32
Geriye dönük cogu yorumu okumadim, mactan geldim yorgunum ...Mac derken halisaha macindan :)

Oncelikle bizim sol tarafimizin kaleci dahil komple degismesi lazim...Fatih Papa Musa Yusuf olmuyor malesef...Gununde olan tek oyuncu olmaz mi ? Bir Belkalem. Bosi bile rezaletti dusunun artik... Ayrica bizim yerli hucumcularimiz Ozer ve Ekici dahil aceleci panik oyuncular, bu aksam hatalar yapmis olabilir ama oraya Constant i monte etmek sart...Constant oyunumuzdaki acelecigi sakinlige cevirecek anahtar oyuncu...Yerli stoper sartoglu sart bu yuzden.

Bu macta Ersun Hocalik bir sey yok...2 tane inanilmaz hata vasati asamayan 10 oyuncu...Duran toplar bile rezalet dusunun artik.Hoca ne yapsin..Cardozoyu oynatmasa yine elestri olacak, Constantla baslasa yine elestiri...

Ben bu maglubiyeti ozellikle eksiklerimiz gorme acisindan bir sans olarak goruyorum...Ozellikle sol taraf komple degismeli. Fatih i de artik savunamiyorum, 1.golde gelen topa musaitken hem de ters ayakla vurmanin izahi yok...Asiri ozguven var.

umitçebi
07.12.2014, 23:32
eveeet kaleci fatifciler burda kadrosunu yaparken kaleye fatihi geçirenler demedimmibu fatih kaleci değil yeteneksiz bir çuval inciri berbat eder bu adam demedimmi (önceki sayfalara gidinizi merak edenler) bu takımın kalecisi ibrahim fatiften 5 gömlek üsütn fatih kalecide değil yetenek zaten sıfır saatli bomba demedimmi bir kaç kişidışında yüz kişiden 98 i saçmalama dedi şimdi kim saçmalıyormuş gördünüzmü ersun hoca mükemmel bir taktikle kontrollü başladı oyuna ikinci yarı bjk nin işini bitiricekti ama sizin süper fatih o aptalca vuruşu ve aptalca yediği golle herşeyi berbat etti yetenek yok aynı zamanda salakta bu maçı kaybettirien ne futbolcular ne ersun hoca fatihin maçın 5.dakikasında yaptığı aptalca vuruş ve yadiği kendine yakışan salakça golle maı kaybettirmiştir tüm denge maç planı bu aptal ve yeteneksiz kaleci yüzünden bozuldu futbolu bilen bu anlattıklarımı anlar aslında demba ba nın daşşak geçer şekilde attığı golde bu fatihi savunanlara kapak olsun

Bravvoooo hellal sana beee ..Sen neymişin ya..Nasıl bir futbol zekası bu?

Hemen sigortalat doğru klube koş..Kaçırmasınlar senin gibi yeteneği...

Napoli
07.12.2014, 23:33
Defansa bosi-medjani-belkalem-constant ortasaha Salih ekici ileride Yatabare Cordoza ve earis olsaydı temiz iki gol atardık kaç yerdik bilemem

cakalkerem
07.12.2014, 23:33
bizimkiler çok fazla poz verdiler bu hafta....yun koptu..

bjk liler çok koşuyor...

özer de bu sinir neydi anlamadım neyse

yanlış kadro tercihi varmıy dı bilemem..ama eğer konya da 30 in kişiye top oynuyorsa biraz da kendimize bakacağız ....

orta sahamız çabuk düşünce o

Ertan OKUMUŞ
07.12.2014, 23:34
Bugün bir şey oynamayan ama başarılı bir şekilde bizi de oynatmayan bir rakibe yenildik bizi asıl üzen rakibin hiç oynamadığı bir maçta tüm golleri hazırlayıp bizim servis etmemiz, ama emin olun geçecek bu günler, biz kadro olarak bu ligin en iyi kadrosuyuz, sadece takım olmak için zamana ihtiyacımız var😊

cakalkerem
07.12.2014, 23:35
Ahmet ÇAkar:

Sosa atılsaydı.....

Napoli
07.12.2014, 23:36
Şu rezil oynayan yada oynamayan Trabzonspora 3 hediye edilen pızısyonla gol atıyorsan,Besiktasıda övmeye gerek yok...iyi bi takım Trabzona minimum 5 tane atardı,birtane organize atakları yok...atiba ve veli iyi bastı,hataya hep sürekledi..haftaya Antep besiktastan puan ve puanlar alır..

Caglar TS
07.12.2014, 23:36
kavga etmeyin herşeyin sebebi yeteneksiz kalecimiz fatih

hanzale
07.12.2014, 23:38
Şu rezil oynayan yada oynamayan Trabzonspora 3 hediye edilen pızısyonla gol atıyorsan,Besiktasıda övmeye gerek yok...iyi bi takım Trabzona minimum 5 tane atardı,birtane organize atakları yok...atiba ve veli iyi bastı,hataya hep sürekledi..haftaya Antep besiktastan puan ve puanlar alır..
Anadolu takimlarina umit baglama kardeş. Istanbul kopegi hepsi. Sen bak gelenden gecenden uc yiyen rize nasil asiliyor bizim maca

Adem Akyüz'
Constant olaydı iyiydi.. Ayrıca Avraam-Belkalem ikilisi hiç güven vermiyor bana.

Bazı şeyleri görmek çok da zor değil..

Takımın ayakları yere basmıyordu. Alınan bol gollü 3 galibiyet takımı olması gerekenden biraz daha fazla havaya sokmuş. Haliyle fazla öz güven ters tepti ve bugünkü sonuç ortaya çıktı.

Teknik/Taktik olarak bakarsak Constant ile başlamamak büyük hataydı. Stoperde oynayan Avraam ve Belkalem ikilisi geçen hafta Gençlerbirliği'ne bile bir çok pozisyon vermişti.. Stoperler için en uygun ikili Medjani-Belkalem'dir.. Avraam maalesef bu takımda oynayacak yeterlilikte değil.. Tıpkı kaleci Fatih'teki gibi. Maalesef Fatih beni çok yanılttı..

Bugün maçı kendi elimizle alıp beşiktaş'a verdik. 3 gol yedik ama hiçbirini beşiktaş atmadı, hepsini biz yedik.. Yediğimiz gollere ise oyun olarak hiç tepki veremedik. Mehmet ve Özer maalesef bugünün en etkisiz isimleriydi. 2-0'dan sonra bir şeyler yapmaya çalıştılar ancak futbolun bir takım oyunu olduğunu unuttular.. Sefa ve Yusuf hiç oyuna bile giremedi. Haliyle Cardozo da yine yalnızları oynadı..

Bu mağlubiyetle şampiyonluk hayalleri bence sona ermiştir. Artık ligi Avrupa'ya katılabilecek bir durumda bitirmek, Avrupa'da ve kupada da gidebildiğimiz kadar gitmek lazım.. He tabi şimdi bir mağlubiyetle takımı yerden yere vuranlar haftaya küme düşmenin en büyük adaylarından Rize'yi yenince yine şampiyonluk hayallerini kurmaya başlayacaktır.. TrabzonSkor taraftarı çok çünkü..

güneyli
Ben bu maçı 2 hatalı yenen golden sonra direnç düşmesi olarak görüyorum.Bu bir şamardır.Ders alınırsa.Bu takım böyle takım olacak.Bjk bu kadar koşarmı bir daha bilemem.2. ve 3. gol ibretlikti.Bireysel hata yönünden

Caglar TS
buranın bir numaralı admini berat akçayla görüşmek istiyorum

BlackPanther
07.12.2014, 23:39
Resmen "boş konuşuyorum" demek istedin son paragrafta.

Ben bastan beri taktiksel hatadan kayip ettik diyorum. Cardozo, Fatih, Avraam falan benim icin hikaye.

Taktigimiz yanlisdi.

Tabiki Fatihin iki golüde hatali. O ayri bir konu.

ağasarlı
Yenilgiye kılıf bulmak için oyuncuların yaptıkları hatalar faso fiso. Takım stat atmosferini kaldıramadı malesef ve baskı hatayı getirdi.adamların taraftarı 90 dk boyunca takımını destekledi aynı zamanda 90 dk boyunca top bizdeyken tüm stat ıslıkladı.o ambiyansta hata yapmayacak oyuncu çok nardir. Bjk attığı gol kadar kaçırı bunuda görmek gerek.bu akşam maçı taraftarları kazandı,bizimkileree pasoligi protesto etsin ,beleş bilet baldan tatlıdır....adamları ta konyada statı ful çekiyor bizimkiler kendi evinde 3 bin kişiye oynuyor...

Sadettin_
Sırf onurun varlıgıyla kaç puan daha kazanırdık kim bilir .
Bank asya kadrosuyla uefadan gruplardan cıktık . ligide 4. bitirdik
Bir kalecı bir takıma ancak bu kadar katkı saglayabılır . sayısız macı tek basına kurtardı .
Süperlıgın tartısmasız en faydalı futbolcusudur gozumde gecen sene ıcın

şu macta kırılma anlarında bir kac kurtarıs yapsa bjk nın de dırencını kıracaktık

Fatih Çelik
07.12.2014, 23:40
Hafife alirsan ben oyunu elimde bulundurup Besiktasi yenerim dersen adami böyle postalarlar ama.

Skora bak sonra yaz. Sen Trabzonsporu averaj takimimi sandin.

Senin gibiler yüzünden averaj takimi yaparlar adami.

Ne averaj takımı ya ne averaj takımı ne diyorsun sen kardeşim. Görmedin mi golleri bjk ye kapanacak mıydık? Bireysel hatalardan gelmiş goller statta 40 bin bjkli her ayağına top geldiginde oyuncun yerde. Bjk gibi bir takima kapanacak miydik asıl sizin zihniyetiniz yüzünden 4.luge oynuyoruz. Sizin gibilere MRA gerek.

Caglar TS
07.12.2014, 23:40
evet kaleci fatihciler konuşun bakalım kadroyu kurarken hatihi bir numara yazanlar şimdi anlatın derdinizi bakalım o kadar uyardım bu adam yeteneksiz saatli bomba diye işte maçı 5. dakika kaybettiren bu yeteneksiz

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 23:41
(6) Çaykur Rizespor
(3) Bursaspor
(4) Eskişehirspor
(6) Balıkesirspor
(6) Sivasspor
(3) Kayseri Erciyesspor
(1) Fenerbahçe
(3) İstanbul Başakşehir
(3) Kasımpaşa
(3) Karabükspor
(3) Mersin İdmanyurdu
(3) Gaziantepspor
(3) Akhisar Belediyespor
(1) Torku Konyaspor
(3) Galatasaray
(3) Beşiktaş

17 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet + sürpriz

72 puan

Caglar TS
07.12.2014, 23:41
burda bir admine özel mesaj nasıl atılıyor bilen varmı maçtan sonra aklı başnda kalan varsa

Adem Akyüz'
07.12.2014, 23:42
Anlamadığım bir nokta takımda ilk yarı hemen hemen bütün oyuncuların bacakları titriyordu. Sanki ilk defa böyle bir atmosferde oynuyormuş gibiydiler.. Aşırı motivasyondan diye düşünüyorum ama hiç normal bir durum değil bence..

Yaşar
Sergen yine şov yapıyor, 3 hafta öncesine dondu tekrar.

ersn.alparslan
ne olursa olsun sahada gezinen ve TRABZONSPOR un büyüklüğünü idrak edemeyen ruhsuzların, yöneticilik yaptığını sanan çapulcuların inadına bu takımı seviyorum bu takım bizim takımımız ne hacıosmanoğlunun ne ersun yanalın ne de futbolcuların.. haftaya herşeyi kafanızdan silip o stadı tıklım tıklım doldurun hayattaki en büyük aşkımız TRABZONSPOR dur

BlackPanther
07.12.2014, 23:43
Ne averaj takımı ya ne averaj takımı ne diyorsun sen kardeşim. Görmedin mi golleri bjk ye kapanacak mıydık? Bireysel hatalardan gelmiş goller statta 40 bin bjkli her ayağına top geldiginde oyuncun yerde. Bjk gibi bir takima kapanacak miydik asıl sizin zihniyetiniz yüzünden 4.luge oynuyoruz. Sizin gibilere MRA gerek.

Aman MRA uzak kalsin.

Vahidin taktigi bu mac icin dogru olurdu.

Ama ben yinede Ersun Yanalciyim. Yanlis anlasilmasin.

Mustafa Ayazoğlu
Anlamadığım bir nokta takımda ilk yarı hemen hemen bütün oyuncuların bacakları titriyordu. Sanki ilk defa böyle bir atmosferde oynuyormuş gibiydiler.. Aşırı motivasyondan diye düşünüyorum ama hiç normal bir durum değil bence..

5. dk maç bitti aslında

sonrasında daha öz güvenle oynadılar

Sercan Keleş
Kötümser değilim , Gerçekçi olmak gerekiyor.

Ligde Şampiyonluk yarışı kargalar ile kanaryalar arasında geçer. Bizim için şampiyonluk bu maç ile hayal olmuştur.

Takıma kesinlikle kızmıyorum. Ersun hocaya sonuna kadar güveniyorum. Yapacak bir şey yok.

Fatih tek bir hata yaptı. Fatih'e yüklenmeyi anlamsız buluyorum. Erken çıktığı ve yaptığı kurtarışları görmezden gelmeyelim.

Benim için eleştireceğim topçu , Musa Nizam. Sezonun genelinde kötü.

Mehmet Ekici ve Özer , Bu maçta gerçekten orta sahayı rakibe bıraktılar.

oksoholu
07.12.2014, 23:45
papadopulos Galatasaray maçında da aynı şeyleri yaptı enteresan bir topçu hava hakimiyeti iyi ama ayakla oynamayı bilmiyor ve enteresan bir şekilde sırtını rakibe verip kendini yere bırakıyor sanırım Yunanistanda buna devamlı faul çalınıyordu hatta Galatasaray maçında da hakeme yetirdi seyredin maçı Burakın isyanını görün ben canlı şahidiyim
aynı şeyi bu maçta da yaptı

Ahmet Kuru
07.12.2014, 23:45
yenildiğimize üzülmüyorum da 3 golü hediye etmemize yanıyorum
organize atakla gelseler atsalar içim gam yemez. ama biri degaj yapamaz, diğer iki tanesi çizginin dibinde gereksiz iki hareketten 2 gol...

söylenecek tek şey şu ;

Onur Kıvrak... gözlerimiz her maç seni arıyor

Mert'
07.12.2014, 23:46
Ayaklarımız yere bassın bu mağlubiyet hayırlı oldu biraz.
Önümüzdeki sezonun altyapısını oluşturmalıyız artık.

bordomaviask
07.12.2014, 23:47
Bekle ki bir hafta çabucak geçsin ruhum daraldı resmen.

Adem Akyüz'
07.12.2014, 23:47
Kötümser değilim , Gerçekçi olmak gerekiyor.

Ligde Şampiyonluk yarışı kargalar ile kanaryalar arasında geçer. Bizim için şampiyonluk bu maç ile hayal olmuştur.

Takıma kesinlikle kızmıyorum. Ersun hocaya sonuna kadar güveniyorum. Yapacak bir şey yok.

Fatih tek bir hata yaptı. Fatih'e yüklenmeyi anlamsız buluyorum. Erken çıktığı ve yaptığı kurtarışları görmezden gelmeyelim.

Benim için eleştireceğim topçu , Musa Nizam. Sezonun genelinde kötü.

Mehmet Ekici ve Özer , Bu maçta gerçekten orta sahayı rakibe bıraktılar.

Erken çıktığı pozisyonlar da aslında kalesinde kalması gereken pozisyonlardı. Hadi ilk Olcay'ın pozisyonu neyse de Sosa'nın pozisyonunda 2 stoper adamı kovalarken çıkması tam bir facia bana göre. Topu almış olması hatasını gizlememeli.. Orada çalımı yese bu gece kulağı epey bi çınlardı..

Sadettin_
07.12.2014, 23:48
takımlar birbirini tartıyordu . ayaga pas yapmaya calısıyorduk .
İnanılmaz bir taraftar destegını arkasına almıs bir rakıp vardı . ipleri elimize almaya calısıyorduk ki
Kaleci fatihimiz sahneye cıktı .
Planlar alt üst .
demoralize olduk ondan mı kurtulalım,Golumu telafi edelim , havaya giren bjk yi mu durduralım derken
papadopulostan ikinci hata geldi ve çözüldük malesef.

bjk ıse taraftarıyla beraber her dakıka dahada dirençli oldu

taita
07.12.2014, 23:50
(6) Çaykur Rizespor
(3) Bursaspor
(4) Eskişehirspor
(6) Balıkesirspor
(6) Sivasspor
(3) Kayseri Erciyesspor
(1) Fenerbahçe
(3) İstanbul Başakşehir
(3) Kasımpaşa