PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20

yorumsuz6117
07.12.2014, 21:25
Seneye inş çok güçlü olucaz bu sezon bjk inş şampiyon olur hakediyorlar..

umitçebi
Arkadaşlar
bu lıg tv nın studyosu nerede
hangı stuyoda çekılıyor telefonu falan varmıdır?Bılen arkadaşlar var mı??

Adresı bılen varsa oda olur..

eksikbirşey
Ersun medjaniden mehmet topal çıkarmaya çalışıyo ama olmaz anlamalı artık

B.AKDEMİR
Bu gece dizi izliyorum. Spor kanalları açmıyorum. Bordomavi.net ten başka siteye girmiyorum. Yarın işe gidince de deli gibi işlere gömüleceğim. Başka yolu yok moral bulmanın.

memozcan
defanstan çıkmakta çok zorlandık.. takım halinde topun arkasına geçtiler.. böyle maçlarda zaman zaman topu şişirmeniz gerekebilir.. öyleki cardozo bu gün kendisine şişirilen bütün hava toplarını aldı ama o topları indirebileceği etrafında kimse yoktu..

zafercalikoglu
Hala İshak diyenlere şaşıyorum seyretmediniz mi kupa maçını kim ne derse desin Vahid futbolcu sarrafı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

must61
OO ahkam kesmeler de başladı oyuncu tercihlerinden ,oyun stilinden.Türkçe yazmayı bilmeyen adam her şey yanlıştı diyebiliyor utanmadan.Yanlıştı dahi diyemiyor yanlışdı diyor birde müthiş bi özgüvenle.Öbürü Derin Trabzon'dan bildiriyor alacağımız puanları.

Basit bir mağlubiyet yahu.Bireysel hatalara ve formsuzluğa dayanan basit bir mağlubiyet.Abartmayın.Abartmayın.Abartmayın .

Togrul
Bir maç yenilmek çok önemli değil.
Daha oynanacak çok maç var.
Fakat kesin olarak bildiğim tek şey var ki bu kaleciyel şampiyonluk bir tarafa dursun biz yukarı sıraları hedefleyemeyiz.
Bir an evvel İbrahim kaleye geçmeli.

Fatih Çelik
Aynen ilk golde onunda hatası büyük bassana adama ne bekliyosun

Geçen sene MRA döneminde gölge savunma yapıyorduk. Aynısını yaptı bu adam ne orta saha ne stoper acaip . İnşallah kendine çeki düzen verse. İstikrarsız.

bordomavi1
Bu maç oyuncular ve hoca için bir sınavdı. Taraftar baskısı, büyük maç baskısını aşmaları lazımdı. Hoca ve bazı oyuncular geçer not alamadı.

canna52
07.12.2014, 21:26
Ersun halilden 50 gömlek üstündür, Ersun bu ligte ŞENOL dan sonra en iyi teknik direktördür, Şuan Başımıza geçebilecek en iyi hocadır hepsine eyvallah.

Ama bu maç hatalıdır, bjk karşısına 1 puana şükredecek şekilde çıkmalıydı, yenilmeyin yeter demeliydi.

Vahidin şikebahçe maçında oynadığı gibi oynamalıydı.

şenol güneş olsaydı bu akşam ikinci 7'yi yerdik bjkden

Derin Trabzon
He yavrum sen şehrindeki maça gitmeyecen 40 tl bilet parasına mırın kırın edecen adam gidiş dönüş 300 tl yol parası verecek 2 günü gidecek istanbuldan gelsin maç izlesin he canım benim. emrin olur.

f1bekir
Arkadaş Galatasaray maçının aynısı oldu aslında, orda ilk 15 dakka gol yemedik, sonra dakikalar ilerledikçe takımın güveni arttı, 3-0 aldık maçı. Bu maçta da ilk 15 dakkayı atlatabilseydik oyunda dengeyi kuracaktık ve ikinci yarı maçı koparacaktık. Saçma üç hata, saçma üç gol, üzülemiyorum bile...

ferdeco128
bjk bizden kadro olarak iyi bir takım değil. biz onlara göre daha fazla yatırım yaptık. biliçte ersun yanal'dan daha iyi bir hoca değil. bu sonuç nasıl ortaya çıktı derseniz konsantrasyon eksikliği ve hakem faktörü derim. birde endişem var, bu doping olayları iyi araştırılmalı. bjk iyi bir takım değil kesinlikle, bu işin arkasında doping olayları çıkarsada şaşırmam. şikesi olan ülkede doping hayli hayli olur.

Mustafa Ayazoğlu
bizim için dönüm maçı fener maçı

beşiktaş ile içerde hesaplaşabiliriz belki hala şampiyonluk heycanımız olursa

Ömer SEVİNÇ
Ya kalan haftalarda biz zor maç kaybederiz unutulur bu maç. Eğer yenilceksek boyle takımlara yenilmeliyiz. Bak gsye bizden 3 yedi şimdi bir iki galibiyetle havaya girdiler.

Bizde bu havayı yakalayacağız bence 2 haftada.

Şu maçı alabilsek millet haftasonu maça giderdi, stat dolardı, bir heyecan oluşurdu. Şimdi haftasonu yine 3 bin kişiye oynar takım, yine heyecansız, sıkıcı bir maç olur. Adamlar aldılar arkasına 40 bin kişiyi nasıl havaya girdi nasıl oynadılar. Bizde yok anasını satayım.

leons61
bi anda çöktümya la...

Yavuz Bektaş
bu mac icin konya teklifi kabul edilmeyecekti ya ankarada 10-15e ya da Olimpiyatda 30-40 bine karsi oynayacaktik ki Olimpiyat da 60 ve uzeri olmadiktan sonra taraftar etkisi 0
hersey stad yuzunden mi hayir ama bjk bu kadar kosamazdi
moral bozmaya gerek yok 22 hafta var daha bu takim ilk 3 bitirir bu ligi hatta devre arasi dogru takviye yapilirsa şampiyonluk oyunu bile oynanir
KARALAR BAĞLAMAYIN BOSUNA

ceday99
yahu rahat olun ya. bjk bizi yendi diye şampiyon mu oldu yada ligin bitmesine 3 hafta mı kaldı?? kendinize gelin. her takım böyle sonuçlar alır. bizde gs ye 3 attık noldu adamlar ligi mi bıraktı?. takım ligin en iyi takımı ben buna inanıyorum RESMEN KAZARE YENİLDİK!!! bir maç daha yapalım bu sefer biz yeneriz. bjk bizden iyi oynamadı sadece adamlara altın tepside 3 gol hediye! ettik aksi takdirde gs gibi ortasahanın gerisinde hep beklerdiler bizi. şimdi bundan sonra önümüzdeki maçlara bakacağız rahat olun daha 22 hafta yani 66 puan var. hiç bir şey kaybetmedik!!!

söylediklerine katılıyorum. maçın heman başında talihsiz bir hata yapmış olmasak biz en azından 1 puan ile dönerdik konyadan.
geçen hafta şampiyonuz diyenler bu hafta avrupaya gitsek bari diyorlar.
E biz bu kafayla şampiyon olamayız tabii ki.

Takım aslında tam da ritmini yakalayamamışken gereksiz havaya girdik bir kaç galibiyetle. Tamam iyi oynuyoruz ama daha eksiklerimiz var. Kazanmaya alışmak ve öz güven öyle üç maçta olmaz.

Ersun mu bu kurdu bu takımı diyen de gördüm bu başlıkta Ersun la olmaz diyen de. Bu kadroyu Ersun kurmadı ve Allahtan giden iyi bir kadro kurmuş. Ersun hocayı da ara transfer döneminden sonra daha iyi değerlendirirz diye düşünüyorum. Neyse ki bu maç sonunda genel olarak taraftar eskiye nazaran daha sakin karşıladı yenilgiyi. Belki zamanla skorbord taraftarı olmaktan kurtuluruz.

Son olarak da Fatih çok kötü bir kaleci bence. Defansla bile anlaşmazlık içinde toplara çıkarken hep kafada bir soru işareti. bu şekilde çok gol yeriz.

zafer6161
bana göre maçın yıldızı yine fatihti,,,,eğer o iki golü hatalı yemeseydi bjk o oyunla bize yine 3 tane sallardı...sabah kadar oynansa bizim değil galip gelecek gol atacak halimiz bile yoktu..

memozcan
İshak ne yapsın etsin alsın o formayı Musa'dan bi adam nasıl Musa Nizam'ın arkasında yedek kalabilir aklım almıyor.

ishak m. nizamı kesemeyecek kadar kötü bir bek. o yüzden bence..

Nazim Can
07.12.2014, 21:27
Millet gaza gelmisti,biz genclerbirligi atsa mac 4-4 biter dedik,dalga gectiler.Genclerbirliginin hocasi maci izlemeyende Trabzon bizi parcaladi der,demisti.O zaman dedimki benim gördügümü bu adamda gördü.Bu takimi bjk ve Bursa maclarinda test edecegim dedim ve her sey ortada.Bu takimdan ne köy olur ne kasaba.Bursa macida ayni tarife olur kafanizi yormayin.Senin kalecin hata yapabilir keza stoperinde,ama Türkiye liginin en rezil defans hattina karsi pozisyona giremiyorsan hic bahane arama.Ersun Yanal hakkinda hic yorum yapmadim ve bu maci bekledim.Cünkü aynisini Sivas ta yenildigimiz 3-0 lik mactada yapmisti.Bakmayin feneri sampiyon yaptigina,orda hakemlerin medyanin ve §ikeci azizin velinimetlerinden cokca faydalandi.Gecmis olsun yeniden yapilanma ve yeni hayallerde bulusmak üzere.Bu Özer denilen adamin Türkiye de nasil top onadigina ve Trabzonspor da el üstünde tutulduguna inanmak istemiyorum,demekki dayin saglam olacak.

Bu sorunun cevabi cok basit, senin kalibrende biri nasil buraya gelip yenildigimiz macdan sonra cok büyük magrifetmis gibi ben biliyordum ben ediyordum diyorsa, Özerde öyle futbolcu oluyor iste, fark var mi aranizda bence yok. Hadi hayirli aksamlar.

DURAS
Moralim bozuldu ama sadece pazar günü keyfim berbat olduğu için. Ancak biz bu Yarışın içinde herzaman oluruz.

nakzo
Esas problem ilk 8 haftada aldığımız 6 beraberlik ve 1 mağlubiyet. Büyük maçlar kazanılabilir de kaybedilebilir de. 3 İstanbul takımı ile 1 galibiyet, 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldık. Önemli olan diğer maçları kazanmak. Kişisel hatalarımızla maçı verdik. Oyun kuramadık. Topu ayağına alan çalım atmak istedi başaramadı.

Fatih güven veremiyor. İbrahim daha bir atarlı oynuyor. Onur'u andırmıştı Keçiören maçında
Cardozo iyi top indirdi ama tamamlayan kimse yoktu etrafında. Kendisini de zaten pozisyona sokamadık.
Fatih,Musa,Papa maçı katletti
Belkalem iyiydi. Medjani vasat.
Yusuf kayıp, Sefa sürekli ofsaytta.
Bosingwa Olcay'ın hızlı bir adam olduğunu unutunca maalesef istediğini yapamadı.
Ekici ve Özer kartları yiyince düştüler oyundan.
Constant maalesef çok çalıma kaçtı başarılı olamadı.

Rakibin presine hakem de katılınca bu sonuç gayet normal.

Şimdi bu maç bize ders olsun ki kalan maçlarımızı alalım.
HA İŞTE ZURNANIN ZORT DEDİĞİ YER BURASI SADECE AKHİSAR VE ANTEP MAÇLARINI KAZANABİLSEYDİ BUNAK ,YENİLMEMİZE RAĞMEN 4 PAUAN VARDI ARAMIZDAKİ BU MAÇADA BU KADAR STRESLİ OLMAZDIK .aYRICA BURSA MAÇI BU MAÇTAN ÇOK DAHA ZOR VE BURSA BU KARGASPORDAN İYİ TAKIM MUTLAKA DEFASTAKİ VE KALEDEKİ 2 KABİLİYETSİZE RAĞMEN BURSA MAÇINDAN EN AZ 1 PUAN ALMAMIZ LAZIM DEFANSA VE SOL BEKE 2 İYİ YERLİ OYUNCU ŞART VE KALEYE İYİ BİR KALECİ MUTLAK ŞARRRRRRT.AVRAM DENE FUTBOL KATİLİ VE KUMBARA KALECİ BU TAKIMDAN GÖNDERİLMELİ.

Fatih Çelik
Hala İshak diyenlere şaşıyorum seyretmediniz mi kupa maçını kim ne derse desin Vahid futbolcu sarrafı

İshak demiyorum abi ben İshak artık ne yapıyor da Musa'nın arkasında yedek kalıyor onu anlamıyorum. Zaten kafada bitirmiş bizi.

Ali YİĞİT
Maçin 20. Dakikasinda iki tane gerizekalinin bireysel hatasi yüzünden gol yersen Cardozo'da olsan moralmen çökersin. Maç yavaş yavaş çözülüyordu ki ardi ardina hatalar geldi. Mehmet Ekici her ne olursa olsun oyunda kalmaliydi. Ersun hocaya güveniyorum. Bir daha maç yapmak istese emin olun maçı bu sefer biz 3 sıfır kazanirdik. Bjk ise son 3 yılın en iyisi Pres ve kurgusunu oynadi. Veli Kavlak gibi top görse karakola götürecek adam ortasahamiz düştüğü için çok ön plana çıktı. Bjk'nin Gs ile maçı var daha. Onu da geçtim haftaya kondisyonlarini görücem. Yoksa Bilic cok buyuk adam.

Bana da bize de ders olsun. Bi taraflarimiz fazla kabarmıştı. Dünyanin sonu değil bu maç. Bjk'yi Avni Aker'de evire çevire yeneceğiz bundan eminim.

Taraftar faktörü çok önemli.

Neyse 8 puan fark çok gibi gözüksede bu kalitesiz ligte çokta endişe etmemek lazim.

Kaleciye de ayri bi parantez açıyorum. Yediğimiz 3 golde de hataliydi. İlk gol ise bariz bir hataydi. Ne yapacağız bilmiyorum.

Derin Trabzon
Heee Senol Hocayi istiyorsun takimin basina, basdan söylesene bilader.

Ben şenolun yerinde olsam Trabzona gömleğimi bile göndermem,
Bursada şampiyon olma ihtimali bizdekinden 5 kat fazladır.

Bu senede ligi bizden önde bitirecekler.

emre6117
07.12.2014, 21:28
Malesef trabzonu tutuyorum diyen derin trabzon rumuzlu ark. var.Gercektn trabzon o dedigin puanlari alsa mutlu ooacaksin.oyle olacagini bilsen bile insan o sekilde yazmaz.bizim niye kaybettigimiz o kdar netki.bsarisizlikla mutlu olanlar.hep elestirnler var.takima katki desen sifir.boyle traftsrimiz olacsgina keske hic olmasa.rize macina stadi fullemek cok onemli.takima ve ersuna destek olmak lazim.bak adamlar konyayi bile full doldurdulsr ve takimi ateslediler biz trabzonda bile basaramiyoruz bunu.

Emrullah
Bireysel hatalarla maçı kaybettik. Karalar bağlanacak bir durum yok ortada. Hocanın da dediği gibi bireysel hatalarla yenilen gollerin geri dönüşünü yapamadık. Bizim moral ve motivasyonumuz bozuldu, Bjk extra moral motivasyonla oynadı. Sonuç kaçınılmaz oldu. Takımdan ümitliyim. Yeterki bu maça takılıp kalmayalım.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Gurpas
Ezikleri oynadik resmen

leons61
ilk 20 dk 0-0 geçilmeliydi...şu erken gelen gol moral bozdu,ikincisi ise çökertti....çünkü bu kadar kötü olamazlardı başka açıklama bulamıyorum

kyodou

Yav hee hee.

zx61
bjklilerde de bir görmemişin takımı olmuş havası var ki sormayın.. :)
Biz daha 2011de sampiyon olduk siz kaç yıldır bir belinizi doğrultamadınız.. bu yıl da sampiyon olurmusunuz olmazmısınız belli değil ama gelmişsiniz koyduk mu vs.. tarzı yorumlar yapıyorsunuz de gidin ameleler :)

Cyzio
07.12.2014, 21:29
şenol güneş olsaydı bu akşam ikinci 7'yi yerdik bjkden

;)

.

memozcan
bilmem hatırlayanınız var mı ama avraamın yaptığı hatayı seneler önce yine bir bjk maçında erdinç yavuz yapmıştı.. o kez de holosko erdinçin etrafında bir tur attıktan sonra gidip golü yapmıştı..

defansın bire birlerde asla risk almayacak.. o topu taca at, kornere at , kalecine ver ama rakibe sırtını dayayıp faul almaya çalışma!!

Hakan Yeşilyurt
Su olumsuz konusanlara cvp vereyim diyorum da..hangi birine yetiseceksin ki..

mkesen1982
beşiktaşlı futbolcular ve taraftarı maçı sonuna kadar haketti.hakemdi öyleydi böyleydi demeye gerek yok.maçı konyada oynatan aptallık ve 3 bireysel hata.yönetim böyle bir hata inşallah yapmaz.3 hatada zaten en tartişılan bölgelerden geldi.yerlerine adam alırız yola devam ederiz.fazla karamsarlığa gerek yok.tabi ayaklarda yere basmalı.yok 3 atarız 5 çakarız

ucurum
Ve liderin 8 puan gerisine düştük. Acı değil mi? O kadar puan kaybı telafi olmuyor işte...

AlperenAltun
Lig 34 haftalık bir maraton kazandığın yada kaybettiğimiz maçlar illaki olacak önemli olan bu kaybedilen maçın havasını çabuk atmak Galatasaray maçından sonra övdüğümüz oyuncuları bir anda yerin dibine sokmaya gerek yok şimdi kenetlenip takıma destek olmak gerek.

F. Yıldırım
07.12.2014, 21:30
Serefsiz sansal acayip keyfe gelmis.

1.bjk 26 p
2.gs 25 p
3.şb 24 p

şu tabloyu görüp keyfe gelmeyecek istanbul yalakası yoktur

Nazim Can

Varmisin iddiasina??? aha tüm forum sahit???

cakalkerem
toparlarız inşallah

Hüseyin Başoğlu
Maça Constant-Salih başlamalıydık. Taktiksel olarak büyük hata yaptık.

Bu hatadan daha büyüğü ise bizim futbolcular amatörden yeni çıkmış gibilerdi. Pasları,koşuları vs. herşeyleri acemiceydi.
Ayriyetten bjk çok iyi hazırlanmış ve çok motive olmuşlardı. bjkye en zayıf yerleri defansı diyorduk adamlar bizi defanslarına getirmediler. Hele kanatları beklerimizi resmen kitlediler. Helal olsun diyecek bir şey yok.

1 maçla karamsarlığa düşmeye gerek yok. Telafisini yaparız inşallah.

Edit= Takımla alakalı çok bir eleştiri yapmayacağım ama maçın konyada oynanmasına izin veren gerizekalı yönetimi ayakta alkışlıyorum. Alemde bi adam sen varsın dimi iho böyle mal mal işlere müsade ediyorsun.

BlackPanther
Kontra atak futbolu oynamaliydik.

Warislik macdi.

Metin Tekin söyledi ama. Eger Trabzonspor kendi oyununu oynamaya calisirsa fark yer dedi.

Ne oldu. Trabzonspor fark yedi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Yavuz Bektaş
07.12.2014, 21:31
o degilde trabzondaki seyirci için maca gitmeme sebebi doğdu
3 tane yiyen takimimi izlicez derler simdi :D
sirf bunun icin bile yenmemizi istiyordum kismet değilmiş

28TS61
dortmund her mac 80bine oynuyor ama asagilarda. birakin bu maci taraftar aldi demeyi. bahane üretmekte bir numarayiz.

ayrica neden kimse sikebahce, gayse ve 8tasin kendi sahalarinda oynadiklari maclarda, top rakiplerinde olunca hapörlerden islik sesini verdiklerini konusmuyor?

Reha Demirbaş
Şu maçı alabilsek millet haftasonu maça giderdi, stat dolardı, bir heyecan oluşurdu. Şimdi haftasonu yine 3 bin kişiye oynar takım, yine heyecansız, sıkıcı bir maç olur. Adamlar aldılar arkasına 40 bin kişiyi nasıl havaya girdi nasıl oynadılar. Bizde yok anasını satayım.

ya bizim stat dolsa ne ancak gol atınca bağıran taraftar mı oluyor. Bizde destek devamlı kusursuz başarı varsa var. Yoksa yok.

Heisenberg
O kafayi yasayan arkadas bugün aslinda Yatabare , Cardozodan cok daha iyi futbolcu falan dedi bir ara, yahu iciyorlar su zikkimi, gidin Hollanda menşelisini bulun, cakmasini icince de böyle oluyor iste.

Aynen öyle.

kudu_61
ve liderin 8 puan gerisine düştük. Acı değil mi? O kadar puan kaybı telafi olmuyor işte...bitime 5 hafta var bu fark 8 puan da kalmaz azıcık inanın 5 de 5 yapıcaz inşallah

ozzy!
Rize maçında neyin ne olacağı belli olur. taraftar stadı doldurursa yeni bir yolculuk başlar. Ha taraftar olmazsa oyuncular bu sezonu bence kafasında bitirir.

Biz seneye şampiyon oluruz yorumları için şöyle bir şey var, bu sene yine potanın içinde şampiyonluğu kovalayan bir takım olursa seneye altyapı hazırlanmış olur.

Alper Beyazay
07.12.2014, 21:32
Fatih illa oynayacaksa stoper oynasın. Kaleci falan değil bu herif.

must61
Su olumsuz konusanlara cvp vereyim diyorum da..hangi birine yetiseceksin ki..

Ben biraz daha okursam küfüre başlayacağım . O yüzden son 10 dakka maçı kapadığım gibi forumu da kapatayım en iyisi.Bunları okuyup sinir bozmaktansa tavsiyem de bu yönde.

İlyas Özdemir
salak saçma 3 gol yedik gollerin asisti bizim takımdan geldi o hataları yapmasaydık beşiktaşa yine yenilirdik diye düşünüyorum

Muhammed KOÇ
bugün ayıptır söylemesi kız gibi oynadık.
daha geçen hafta ona buna giren basan takımdan eser yoktu.
hele 2-0 dan sonra takımın yenilgiyi anlamsız kabul edişi daha bir sinir bozucuydu. yenilebilirsiniz ama skora oyuna sonuca takımın isyan etmemesi daha çok çıldırtıyor insanı.

asıl büyük tehlike, bu kadronun da büyük maç yenilgilerinin normal, sıradan olduğunu; lig sonu ilk dört içerisinde olmanın bize yeteceği benimsemesi.

leons61
07.12.2014, 21:33
bu senede köy sandığına gitti açıkcası...yine seneyi bekliycez..bundan sonra şikecilerle gaysede iyiye gider...gerçi iyi olmasalarda kazaniyler sorun yokki...burdan fark kapanmaz...rahat olun rahat 4.lük hayal değil

yorumsuz6117
07.12.2014, 21:33
Artık İbrahim oynatılmalı..

hyasin61
07.12.2014, 21:34
kontra atak futbolu oynamaliydik.

Warislik macdi.

Metin tekin söyledi ama. Eger trabzonspor kendi oyununu oynamaya calisirsa fark yer dedi.

Ne oldu. Trabzonspor fark yedi.

Sent from my iphone 5 using tapatalk

ts kendı oyununu oynasaydı farklı olurdu bu mac.ama o oyunu oynatacak zamanı vermedı bıze bıreysel hatalar once fatıh sonra avraam fısı cektıler

anth
Maça Constant-Salih başlamalıydık. Taktiksel olarak büyük hata yaptık.

Bu hatadan daha büyüğü ise bizim futbolcular amatörden yeni çıkmış gibilerdi. Pasları,koşuları vs. herşeyleri acemiceydi.
Ayriyetten bjk çok iyi hazırlanmış ve çok motive olmuşlardı. bjkye en zayıf yerleri defansı diyorduk adamlar bizi defanslarına getirmediler. Hele kanatları beklerimizi resmen kitlediler. Helal olsun diyecek bir şey yok.

1 maçla karamsarlığa düşmeye gerek yok. Telafisini yaparız inşallah.

Edit= Takımla alakalı çok bir eleştiri yapmayacağım ama maçın konyada oynanmasına izin veren gerizekalı yönetimi ayakta alkışlıyorum. Alemde bi adam sen varsın dimi iho böyle mal mal işlere müsade ediyorsun.

Bi daha yazmaya gerek yok, analize harfiyen katılıyorum...

gökhants1966
Maçın 3-0 bitmesinin nedeni ersun yanalın taktiği yada oyun sistemi değil.İlk 20 dkda kalecin ve stoperin amatörce hatalar yapıp skorun Beşiktaş lehine 2-0 olmasına sebep oluyorsa burada daha farklı konuşmak lazım.

ilk 20 dkda saçma sapan gol yiyen bir takımda tüm oyuncular demoralize olur oyuncularda psikolojik olarak yıkılır artık istedikleri gibi oynayamazlar.İlk 20dkda saçma sapan 2 gol yiyip maçı çevirebilecek bir takım neredeyse yok.

Oyuncularımız zaten hırsla motivasyonla oynayan oyuncular.Çoğunun yeteneği kısıtlı.20 dkda skorun 2-0 a gelmesi ve önemli oyuncularımıza uygulanan özel markaj oyunun tamamen kilitlenmesine neden oldu ve her anlamda kötü bir akşam geçirmiş olduk.

Ersun hocanın öncelikli olarak yapması gereken devre arasında bir yerli kaleci,bir yerli stoper,bir yerli önlibero transferi istemektir.

Kanat oyuncularımızıda pek beğenmiyorum ama transfer bütçemiz ve sezon başında harcadığımız paranın çok olması nedeniyle kanatlara transfer yapabilmemiz çok zor.

Sonuç olarak devre arasında kaleci,stoper ve önlibero transferi kesinlikle yapılmalı.Ben çok maliyetli olacağını düşünmüyorum.Wariste satılabilir kaynak açısından.

Travelair
Trabzonspor futbolcusu olmak ciddi bir iştir. Küçük Emrahlar'dan, biçarelerden, çocuklardan kurtulmamız lazım

Semih AYDIN
07.12.2014, 21:35
Moral falan kalmadı arkadaş neden bağlıyım bu takıma bu kadar.

Sadettin_
Arkadaş Galatasaray maçının aynısı oldu aslında, orda ilk 15 dakka gol yemedik, sonra dakikalar ilerledikçe takımın güveni arttı, 3-0 aldık maçı. Bu maçta da ilk 15 dakkayı atlatabilseydik oyunda dengeyi kuracaktık ve ikinci yarı maçı koparacaktık. Saçma üç hata, saçma üç gol, üzülemiyorum bile...
yanlısın var . Gs macında bu hatalar olsa ıdı gs de yenerdı bizi .
Rakibin pozisyon uretip çabalayıp atması var bide topu rakibe yuvarlamak ve golü izlemek var . iksi cok farklı

Trabzonsporking
Trabzonspor 3 maçla göklere çıkan 1 maçla dibe vuran bir takım değildir.bugün Belkalem ve Medjani dışında herkes çok kötüydü(Bosi ve Cardozo bile)bu maçla moralimizi bozmamamız lazım ama bu maçtan mutlaka dersler çıkarmalıyız.vahid varken takım daha kondisyonlu ve daha iyi oynuyordu herkes mücadele ediyordu ama takımın moreli hiç yoktu,oyuncular futbola küsmüştü.sonra,ersun geldi takımdaki oyuncuların moreli tavan yaptı ve gs ile metalisti çok net skorlarla yendik.oyuncuların ruhsuz oynaması keçiörengücü maçında başladı ve maalesef bu maçta da sürdü.takım çok ruhsuz oynuyor.gençler maçından sonra dalga geçersiniz diye yazmadım ama gençler hakkaten o maçı 4-4 bitirebilirdi.allah sonumuzu hayır eylesin.

anth
07.12.2014, 21:36
O değil de duran toplarda orta kesmek yerine neden bu kadar fantazi denedik?

yorumsuz6117
Cardozo'ya denilcek bişey yok adamı pozisyona sokamadık soksak zaten atar.. Baskılı oynadığımız her maç bu adam kral olur..

omondoles
Hakemi son bir sarı kart pozisyonu dışında gayet beğendim. Goller hep defans ve kaleci hatasından. Ersunun belkalem-papa ikilisinden vaz geçmesi lazım. İkiside ağır oyuncu. Bence salih oynamalıydı. Son lafımda kostanta, neden bu yaşta milandan ayrıldığın belli. Sanki dün hamallık yapıp bugün maça çıkmış gibi.. Neyse sağlık olsun ..

Nazim Can
07.12.2014, 21:37
Ulan adamlar, Bursayi tuttuklari kadar Trabzonsproru tutmuyorlar arkadas, Bursa önde bitirirmisdir de yok bilmem ne, böyle provakativ adamlara ayar oluyorum.

hyasin61
o değil de duran toplarda orta kesmek yerine neden bu kadar fantazi denedik?

ekıcı cok demoralıze oldu

hanzale
Uc hata üç gol ve inanin fatih macin basinda o hatayi yapmasa bu mac boyke olmazdı

brnclhn
böle maçlarda musa,fatih atik,kaleci,sefa,avraam kumaşını belli ediyo bunların takımda işi yok...gelelim hocaya ilk 20 dk da geri düşmenin hocayla alakası yok,sonrasında takım pes etti bıraktı maçı...o baskılı oyunumuzu oynayabilsek maçı da çevirirdik ama yeteneği sınırlı 2 3 oyuncu işi batırıyo...bi de constantın laubali oyunu sinir bozuyo basit pas hataları,yavaş hareketler vs.

Fatih Birinci
Yusuf sol beke....yumlu ,aykut veya musa stopere.....waris 11 e ....

fuzuli
Trabzonsporumuzu trabzonda 2-3 bin seyirciyle başbaşa bırakanların hiç konuşmaya hakları yok.bjk bu maçta konya stadında 2--3 bin kişiye oynasa bu skor olmazdı hatta yenerdik.geçen hafta karabükte maç 5 dakka uzasa olacaklar belliydi.misse miselere 25 bin kişiyle oynarken şu tarihimizin en süper kadrosuna bu seyirci yazıktır günahtır.Kimse mazeret uydurmasın 3 defa giresundan maça gittim hiç sıkıntı çekmedim . Çok yazık kimseye söz söylemeye hakkımız yok vesselam...

Hüseyin Başoğlu
ts kendı oyununu oynasaydı farklı olurdu bu mac.ama o oyunu oynatacak zamanı vermedı bıze bıreysel hatalar once fatıh sonra avraam fısı cektıler

bugün kendi oyunumuzu oynadığımız için 3-0 geldi.
Rehavet ve kendini beğenmişlik vardı.
Ligin en iyi kontraya çıkan takımına sen ben kendi oyunumu oynicam dersen böyle 3 yersin hiç kusura bakma.
Tedbirini alıcaktın.
Kontra atağın ilacı bellidir. Orta sahanı güçlü tutucaksın.Biz ne yaptık ? 3 stoper başladık.
Kontra atak futboluna karşı istersen 10 stoper oynat hiçbir işe yaramaz. O uzun toplar orta sahadan geçtikten sonra stoper hiçbir iş yapamaz.

Bud Spencer
beni asil ürküten ve üzen sey....defans-ofans baglantimizin olmamasiydi....ortasahamiz yok gibiyi...f.atik girdikten sonra biraz toparladik ama cok gec kalmisti bu degisiklik. kesinlikle coook üst düzey bir merkez ortasaha oyuncusu lazim bize. bource'yi severim ama ondan cok daha iyisi lazim bize, bource yederli degil hedefimiz icin.

ayrica takimin mücadele etmemesi, Zaman Zaman sahada dolasmasi cok kirdi

mawro61
Besiktas bizden daha cok mucadele etti,erken gelen bireysel hatalara bagli goller gardimizi dusurdu.
Takimi yerden yere vurmayi gerektirecek bir durum yok. Haftaya da kazaniriz. Sonuc olarak bizim zaten sampiyon olmamiz pek mumkun degildi. Ilk dortte kalalim yeterli.

Trabzonsporking
07.12.2014, 21:38
Ligtvde gene abartmaya başladı

Isko6161
Bu aksamki skordan sonra takima sallayan çakma taraftarlara: Tutmayin kardesim bu takimi.. Gs macindan sonraki yorumlara bakiyorum bide simdiki yorumlara. Gercekten akilalmaz. Sizin gibi insanlar sampiyonlugu haketmiyor.

sasort
arkadaşlar ersuna sorulduunda maçın cevabını verdi

yani 3 sonuç var dedi ha yenilirsek lig daha uzun süreç çook maç var önümüzde

biz bu seneyi vahidle kaybettik

karabükten 3 yememeliydik

bjk yememiz normal oturmuş takım

bizim takım içinde şunu kabul etmeliyiz

kantlarımız sol bekimiz kalecimiz bjk ile yarışacak kalitde değil

arifberkay

Onun gömleğini falan isteyen yok orda dursun felsefe yapsın 6. Olursa başarı sayarım

UNiVeRSeLoRD
Maçın Konya'da oynanmasına onay verilmesi tek kelime ile MALLIK idi; neden 8jkya şirin gözükme çabası içine girdiler anlamak güç ... adamlar stadı doldurdu sağlam atmosfer yarattı maç başlamadan 8jk üstünlük kurmuş oldular başta Fatih, Papa, Musa olmak üzere takımda bu etkiyi kaldıramayınca olanlar oldu ...

Ne diyelim Geçmiş Olsun ...

Yiğit SARI
Hadi bakalım İbrahim sıra senin

anth
Trabzonspor 3 maçla göklere çıkan 1 maçla dibe vuran bir takım değildir.bugün Belkalem ve Medjani dışında herkes çok kötüydü(Bosi ve Cardozo bile)bu maçla moralimizi bozmamamız lazım ama bu maçtan mutlaka dersler çıkarmalıyız.vahid varken takım daha kondisyonlu ve daha iyi oynuyordu herkes mücadele ediyordu ama takımın moreli hiç yoktu,oyuncular futbola küsmüştü.sonra,ersun geldi takımdaki oyuncuların moreli tavan yaptı ve gs ile metalisti çok net skorlarla yendik.oyuncuların ruhsuz oynaması keçiörengücü maçında başladı ve maalesef bu maçta da sürdü.takım çok ruhsuz oynuyor.gençler maçından sonra dalga geçersiniz diye yazmadım ama gençler hakkaten o maçı 4-4 bitirebilirdi.allah sonumuzu hayır eylesin.

Aynı Medjani yi izlemedik sanırım, ilk golün %50 si onun hatası bence...

Sefaenes
07.12.2014, 21:39
kaleci Fatihin yerine - Ibrahim
Fatih atik yedek oyuncu yerine 18 yasindaki Oğuzhan yada mertcan sans bulsun bunlari kazanalim 29 yasina kartlanmis gencleri degil sahet onlar gencse bende 42 bunlardan daha cok kartlanmis gencim

hyasin61
Adamların hocası muthıs bır atmosferde oynadık ,oyuncuları ıse taraftarımız ıtıcı guc oldu dıyor ama bızım cok bılmıs bazı taraftlarlar taraftarın rolunu ınkar edıyor

Hüseyin Başoğlu
Hakemi son bir sarı kart pozisyonu dışında gayet beğendim. Goller hep defans ve kaleci hatasından. Ersunun belkalem-papa ikilisinden vaz geçmesi lazım. İkiside ağır oyuncu. Bence salih oynamalıydı. Son lafımda kostanta, neden bu yaşta milandan ayrıldığın belli. Sanki dün hamallık yapıp bugün maça çıkmış gibi.. Neyse sağlık olsun ..

2-0 olduktan sonra konstantı nasıl motive ediceksinde sokacaksın oyuna. ?
Bugünkü mağlubiyet tekbir oyuncuya mal edilemez. Takım olarak kötü idik. Kabul etmek lazım.

bahadır2561
fikret konuşsana Sosa'nın kırmızısını yavsak

Fatih Birinci
Ersun yanal a laf atmayin ayiptir günahtir

Mert Oğuzlu61
http://i62.tinypic.com/9ux0tx.jpg

farozlufatih61

Git bursayı destekle o zaman şenolspor taraftarı...
Değil bursayı şikebahçeyi şampiyon yapsa ne yazar enkaz ustası şenol güneş....
7-1 sana neyi çağrıştırıyor ...

Veysel
07.12.2014, 21:40
Şu forumda bir kez bile olumlu yorumu olmayan bir ton adam var. Şerefiniz yok, adamı dinden imandan çıkarmaktan başka yaptığınız iş yok...

BlackPanther
bugün ayıptır söylemesi kız gibi oynadık.
daha geçen hafta ona buna giren basan takımdan eser yoktu.
hele 2-0 dan sonra takımın yenilgiyi anlamsız kabul edişi daha bir sinir bozucuydu. yenilebilirsiniz ama skora oyuna sonuca takımın isyan etmemesi daha çok çıldırtıyor insanı.

asıl büyük tehlike, bu kadronun da büyük maç yenilgilerinin normal, sıradan olduğunu; lig sonu ilk dört içerisinde olmanın bize yeteceği benimsemesi.

Yapma yaa. Kadro Bjkden daha iyi bir kadro. Bu kadarda olmaz.

Hata sadece yanlis taktik. Bu macda kontra atak futbolu oynasaydik futbolcularda daha iyi olursu. Futbolcularin ne sucu var?

Pozisyonu var mi Trabzonsporun. Yok. Neden yok?

Besiktas cikartmadi. Neden cikartmadi. Cünkü Ts oyunu kurmak istedi. Adamlar kurdurmadi ve pozisyonlar yedik.

Ama oyunu onlarin eline verseydik bakin neler olacakdi. Koy Warisi santrafora.

Geldigi takimda Warsin gollerini izleyin. Hep kontradan atmis. Ya burda ne oluyor. Adami tam macinda oynatmiyorsun.

Hüseyin Başoğlu
beni asil ürküten ve üzen sey....defans-ofans baglantimizin olmamasiydi....ortasahamiz yok gibiyi...f.atik girdikten sonra biraz toparladik ama cok gec kalmisti bu degisiklik. kesinlikle coook üst düzey bir merkez ortasaha oyuncusu lazim bize. bource'yi severim ama ondan cok daha iyisi lazim bize, bource yederli degil hedefimiz icin.

bource alabileceklerimiz arasında gayet yeterli abi.
Bugün bource olsaydı ilk golü yemezdik. Bu kadar baskı yemezdik.

28TS61
dortmund her mac 80bine oynuyor ama asagilarda. birakin bu maci taraftar aldi demeyi. bahane üretmekte bir numarayiz.

ayrica neden kimse sikebahce, gayse ve 8tasin kendi sahalarinda oynadiklari maclarda, top rakiplerinde olunca hapörlerden islik sesini verdiklerini konusmuyor?

Ertan OKUMUŞ
07.12.2014, 21:41
Takımı olumsuz eleştirenler şuna bir cevap versin;
Tam tersi olsaydı o 2 golü biz atsaydık sonuç ve skor nasıl olurdu acaba. . Bu takım kadro olarak ligin çok üstünde buna tüm kalbimle inanıyorum ve ihtiyacımız olan tek şey zaman ve takıma destek

hyasin61
Ligin en iyi kontraya çıkan takımına sen ben kendi oyunumu oynicam dersen böyle 3 yersin hiç kusura bakma.
Tedbirini alıcaktın.
Kontra atağın ilacı bellidir. Orta sahanı güçlü tutucaksın.biz ne yaptık ? 3 stoper başladık.
Kontra atak futboluna karşı istersen 10 stoper oynat hiçbir işe yaramaz. O uzun toplar orta sahadan geçtikten sonra stoper hiçbir iş yapamaz.

hocam bıreysel hatalara nasıl onlem alsın adam.hoca fatıh'e rıske gır ya da topu oyle kısa vur demısmıdır takım zaten ondeyken ,avraam'a rıske gır topu tac yerıne saklamaya calıs kaptır demısmıdır ya da musaya yıne rıske gır topu dısarı at yerıne rakıbe ver demısmıdır

sasort
arkadaşlar şuda bir gerçekki

adamlar konyada ki seyircisine bak bizim kendi evimizde tribüne bak

oyuncularada destek yok bu da bir gerçek

BlackPanther
07.12.2014, 21:42

Tedbirini alıcaktın.

Kontra atağın ilacı bellidir. Orta sahanı güçlü tutucaksın.Biz ne yaptık ? 3 stoper başladık.

Gelde anlat iste

ozzy!
Takım iyiyken değil şimdi lazım destek, imkanı olanlar hava alanına gidin takıma destek verin lütfen.

Hüseyin Başoğlu
Ersun hoca hata yaptı demek yanlış bir şey değil.

Ama 1 hatasıyla yerin dibine gömmek, hatasını görüpte söylememekte yanlış bir iş bence.

Kimsenin sempatizanlığını yapmaya gerek yok.

zx61
Ekici bosingwa ve özer beni çok şaşırttı..bosingwayı anlayabiliyorum her maç çok üst düzey oynadı..bu maç takıma uydu diyelim..ekici çok erken koptu maçtan..zaten ekicinin hep çok duygusal bir oyuncu oldugunu düsünmüsümdür..morali iyiyse süper oynuyor ancak moral kotüyse o da çok etkisizleşiyor .özeri ise beğenmedim..

Serkan Miletli
Su anda trabzonsporun basina gelebilecek en iyi hoca geldi takima yedirmeyiz ALLAHIN izni ile sizinki gibi cahillere

Uğur Demircioğlu
Yannız Ersun Hocayı maç konusunda eleştirmem. Kimse bu şekilde maçı verecek hatalarla gol yemeyi kolay kolay hazmedemez. Kaldı ki Ersun hoca napsın bu konuda. Ama Ersun hocanın bizde aynı kadroyu inadına oynatması konusunda çok eleştiri almıştı. Bana göre onu Tony Slyva.yı ısrarla oynatması harcamıştı. Bu sefer de inşallah Fatih konusunda aynı inadı yapmaz. Olmayacak.

UNiVeRSeLoRD
Hadi bakalım İbrahim sıra senin

Umarım Ersun hocada böyle düşünmeye başlamıştır ...

CEMEFKER
Yatabare_-------------Waris

------------Cardo-----------

Şampiyon luğa oynamak istiyorsak.....

Gerisini Constant ve Bosi ve yerli yapin tamamdir

hodlu
Yerli oyuncu kalitemiz yetersiz. Biraz daha transfer lazım gibi gözüküyor...

Trabzonsporking
Şansal şov yapıyor.portekiz ligi zayıf bir lig diye sanki türkiye şike ligi çok kaliteli

Onur
07.12.2014, 21:43
Her maçı eze eze alacağız diye bir kaide yok. Futbol bu yenmek de var yenilmek de.
Kaldı ki karşımızdaki takım da gayet diri ve ısıran bir takımdı. Beşiktaş bir sezonda 3-4 maçı böyle oynardı. Biri bize denk geldi. Haa bizim defanstaki asistlerimiz olmasa bu gece puanla dönerdik Trabzon'a.
Tüm Türkiye'de ki medya kuruluşlarının bu kadar pompalamasının karşılığını aldılar. Bizim en büyük rakibimiz egomuz. Dün de öyleydi, yarın da öyle olacak gibi.
Savunma hattının bu kadar kolay pozisyon vermesi hayıra alamet değil, bunu farkedecek her takım sıkıntı çıkartır başımıza. Bazen basit oynamak lazım. Faul almak için bu kadar riske girilmez. Vur taca. Vur korkma bir şey olmaz. Çoğu kez kaleciye geri oynamaktan da çok daha faydalıdır.
Özer-Ekici ikilisinin performansı bizim en büyük kozumuz. Bunu iyi değerlendirmek için arkalarında diri en az 1 orta sahamız olmalı.
En büyük silahımız duran toplar. Ama bugün o kadar kötü kullandık ki. Sırf gol olmasın diye sanki.
Hakemlerimiz ve federasyonumuz ortada. Biçecekleri ortada. Onlara çanak tutmamak lazım. Takımımıza destek olmamız gerek.
Karşı takımın kalecisinin(!) zaman geçirme hareketlerinin, aynısını kanırta kanırta yapacağız. O güne kadar sırıtmaya devam etsin hemşerimiz...

SALDIRAY
Karabük'ten 3 ye, Antep'ten 4 ye, Erciyes, Başakşehir gibi takımlara beleşten 1 puan ver. Sonra bir adam gelsin, takımı dipten alsın, 3-4 maç flash skorlar ve güzel oyunlar olsun. Bir maçta adamı harca. Olacak iş değil. Pes !

Ersun Hoca gelene kadar hanginizin bu sene şampiyonluk beklentisi vardı ki ?? Bu takım bu kadro ile sistemi oturtana kadar sezon sonunda ilk 4, Avrupa'da Çeyrek Final falan oynasın öp te başına koy. Hocaya falan sallamak için lütfen gelecek sezonu bekleyin.

omondoles
2-0 olduktan sonra konstantı nasıl motive ediceksinde sokacaksın oyuna. ?

Bugünkü mağlubiyet tekbir oyuncuya mal edilemez. Takım olarak kötü idik. Kabul etmek lazım.

Konstantın mental sorunu var. Umrunda değil gibi oynuyor. Laubali hareketler yapıyor. Birde ağırlığı eklenince çekilmez oluyor. Bence bu adama fazla güvenmeyin. Yattara , colman hastalığı var adamda.

Aslında bence fb maçındaki taktikle oynasak sanki daha iyi olurdu. Medjaniyi orta sahada oynatınca hem takıma hemde medjaniye zarar vermiş oluyoruz. Koy defansa topu bilen adamı b

memozcan
başımızda yönetim olsa bu maça atanan mete kalkavan için ortalığı ayağa kaldırırdı.. maçtan önce cezası ertelenen pektemek için ortalığı ayağa kaldırır hakeme baskı oluştururdu.. bizimkisi ise rakip başkanla romantik yürüyüşlere katılır..

Togrul
Doğru söylemek gerekirse Beşiktaş bence şampiyonluğun en güçlü adayı.
Bu bizim en zor maçımızdı.
Bundan sonrakı maçlarımız bu kadar zor olmayacak.

F. Yıldırım
Şu forumda bir kez bile olumlu yorumu olmayan bir ton adam var. Şerefiniz yok, adamı dinden imandan çıkarmaktan başka yaptığınız iş yok...

Katılıyorum. O yorumları atanların IQ seviyesini merak etmiyor değilim.

BlackPanther
hocam bıreysel hatalara nasıl onlem alsın adam.hoca fatıh'e rıske gır ya da topu oyle kısa vur demısmıdır takım zaten ondeyken ,avraam'a rıske gır topu tac yerıne saklamaya calıs kaptır demısmıdır ya da musaya yıne rıske gır topu dısarı at yerıne rakıbe ver demısmıdır

Bak hatalisin. Eger bireysel hatalar olsaydi pozisyonun olurdu.

Pozisyonun var mi?

Yok mu? Hani digerleride mi kötüydü. Alakasi yok. Taktik yanlisdi.

iyattara
07.12.2014, 21:44
Bence en ciddi sorunumuz bu maçın ilerleyen haftalara nasıl yansıyacağı. Eğer ki bu tokat bizi kendimize getirirse ne ala, bir musibetten daha derli toplu ciddi her maçı aynı seviyede oynayabilen bir takım yaratabiliriz. Ama kafalardan bu darbeyi atıp yola devam edemezsek umulmadık maçlarda bile puan kaybedebiliriz. Kırılgan bir takımız ve acilen bu durumdan kurtulmalıyız.
Resmen bir B planımız yok. Çözüm üretemedik. 3. oyuncu değişikliğimizi kullanamadık yahu var mı öteki?!
Bu takım Ersun Yanal'a alışacak. Biz de böyle kritik maçlarda da sancılı geçirmeye alışacağız. gs'yi yendik ama ilk dakikalardaki baskılarında golü yesek belki de yine 3 lük olacaktık.
Takımın Ersun hocanın sistemine alışana kadar bu tip üst düzey maçlarda puan kaybetmesi normaldir. Lakin bizim sorunumuz paun farkının giderek açılması ve bizim hata yapma lüksümüzün kalmaması.
Devre arasına kadar Bursa deplasman ve belki de biraz da Eskişehir maçı problem olabilir. Diğer rakipler bize çok ciddi problem çıkartacak seviyede değiller. Yeter ki bu tokat ilerleyen haftaları olumsuz yönde etkilemesin. En iyi çözüm Legia deplasmanında alınacak bir galibiyetle takımın toparlanması.
Unutmayalım ligin en az yenilen takımıydık. Ama ne hikmetse yenilince çok kötü yeniliyoruz.

Sefaenes
Trabzonspora küfür eden bjk birinci ben senin annenin elini öperim mübarek insandir bilse senin byöle biri oldugunu seni dogurmas aldirirdi o küfürü basta bize degil Trabzonsporlu olan Tolgaya söyle

Trabzonsporking
Aynı Medjani yi izlemedik sanırım, ilk golün %50 si onun hatası bence...

Gökhan töre'nin topunu çizgiden kim çıkarttı

Hüseyin Başoğlu

Bak abi bireysel hataların neden olduğunu görmek lazım.
Şimdi fatihe sövüyoruz iyi güzel. İlk golden önce belkalemin topu çıkartamaması,golden tam öncede yanlış hatırlamıyorsam medjani baskı yedi topu çıkaramadı zor pozisyonda fatihe verdi topu ama dikkat et orta sahada kimse yok. Niye yok ? Bu taktiksel hatadır.

ikinci gol papa adamla kapışıyor bizden kimse geri gelmiyor pozisyon almıyor. Buda taktiksel hata.

Yiğit SARI
Yanarım yanarım ki gerizekalıca hatalar yüzünden yenen goller yüzünden asıl maçı izleyemedik. Of ulan ooof

Nazim Can
07.12.2014, 21:45
bizim yöneticilerde sugünde foruma üye almayi engelleseler, olmuyor dimi, ?????

Mustafa Ayazoğlu
yerli stoperimiz yok
sağ bek yabancı bile lüx

ozzy!
Yöneticiler! Şu maçlarda kapatın üye alımına forumu!!!

OĞUZHAN061
07.12.2014, 21:46
Abiler,ablalar bu maçı 10 kere oynasak yine kazanamazdık.90+5 olmuş adamlar hala önde basıyor.Bosingwa'yi öne cikaramadık.Çıktığı anda motta ve Olcay yapıştı adama.Orta sahada özer ve Mehmet çok bireyselliğe kaçtılar.3 tane duran topu harcadık resmen.Defans hatalarını saymaya gerek yok bile.Mustafa Yumlu Avraamdan 3 gömlek üstün futbolcudur bu net.Yumlufobiler bana kizacak yenilince hemen Yumludan bahsediyorsun diye ama ben hep Mustafanin kadro dışi kalmasını yanlış bulmuştum.Defansta ki kontenjan yüzünden yatabareyi sokamadik oyuna.Neyse bu mac bize iyi bir ders olur umarım.Avni Akerde artik dolmali yaptığımız ayıp resmen.. İbrahim'i kalede görmek isterim bir dahaki hafta

bahadır2561
Bmn yönetimi artık üyelik koşullarını gözden gecirmeli

28TS61
foruma üye olmak malesef cok kolay.

Berkan
Sağlık olsun. Olur arada böyle

memozcan
bu forumun da böyle bir sorunu var.. maç günleri üye alımı durdurulsun en azından.. ya da kaybettiğimiz maçlardan sonra.. elin ergeninin anamıza sövmesini okumak zorunda mıyız??

B.Yiğit
..

UNiVeRSeLoRD
07.12.2014, 21:47
Bu arada BMN Yöneticileri şu forumu misafire ve üye alımına KAPATSIN...!!!

Üye alımı da (yukarda bi arkadaşın dediği gibi) davetiye sistemi ile olsun ...

Yiğit SARI
Yahu bırakın karga ötsün dursun pis pis günahı boynuna niye cevap veriyosunuz şu cibilliyetsize?

erkankoc
Bmn de fazla uye alimi icin her geleni uye alirsa boyle olur..uyelik zor olmali bmn malesef basit bir forum.boyleleri gelir sover rahatlariz

CEMEFKER
yerli stoperimiz yok
sağ bek yabancı bile lüx
Geleceğin plani dan bahsediyorum...ara transferde fırsat var....

bordomaviask
07.12.2014, 21:48
8jk yerine gerekirse şikeciler şampiyon olsun daha az üzülürüm bu tinercilerin şampiyon olmaması lazım

mehmet83
Ya su serfsizi alinti yapmayin. Hayret biseysiniz ya

anth

Takımın 3 maçını canlı izledim... En baştan beri söylüyorum... Medjani orta saha olduğu sürece kolay pozisyon verip ilerde çoğalamayız... Gençler maçı istisna oldu, çok hata yaptılar...

Tranfer sezonundan beri söylenen DMC eksikliği takımın belini büküyor...

Devre arası Türk stoper olmazsa olmaz... Serdar Taşçı için ne gerekiyorsa yapılmalı... Defansta Türk oynaması Waris veya Yatabare demek...

Orta sahaya da Veli gibi birini bulmalıyız...

Hüseyin Başoğlu
Konstantın mental sorunu var. Umrunda değil gibi oynuyor. Laubali hareketler yapıyor. Birde ağırlığı eklenince çekilmez oluyor. Bence bu adama fazla güvenmeyin. Yattara , colman hastalığı var adamda.

Aslında bence fb maçındaki taktikle oynasak sanki daha iyi olurdu. Medjaniyi orta sahada oynatınca hem takıma hemde medjaniye zarar vermiş oluyoruz. Koy defansa topu bilen adamı b

mental sorunu var inkar edemem ama oda hocanın sorunu.

Soner Albayrak
Aslında iyi oldu bu tokat yedik ve kendimize geldik. Takke düştü kel göründü fazla havaya girenlere.

biltrabzon
Bu sorunun cevabi cok basit, senin kalibrende biri nasil buraya gelip yenildigimiz macdan sonra cok büyük magrifetmis gibi ben biliyordum ben ediyordum diyorsa, Özerde öyle futbolcu oluyor iste, fark var mi aranizda bence yok. Hadi hayirli aksamlar.

Ben her mac burdayim iyi takip et.Yendigimiz maclardada ayni elestiriyi yaptim:GS macinin ilk 20 dakikasi ve genclerbirligi macini tekrar izlemeni tavsiye ediyorum,o zaman bu aksamki yenilginin nasil geldigini anlayacaksin.Ayrica Özer kim ;ne yapmis bu yasina kadar,hangi basarisi varda Trabzonspor da kurtarici olacak.Öze e yer yapmak icin takimin,ahengini bozdular.Al Özeri kenara koy; orta sahaya fatin yada salih i koy,sadece rakibe bassinlar ve kossunlar.Baska is yapmasalarda olur.Simdi bu özerin bonservisinede para verir bu cok bilmisler.

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 21:49
22 maç var

17 galibiyet 3 beraberlik halinde 2 mağlubiyet hakkımız daha olduğunu düşünüyorum

Yaşar
Bu maçın analizini yapmak insanları yaniltabilir. Daha maçın başında golü yiyince ne oynamaya calistigimizi, nasıl oynamaya calistigimizi ben anlayamadım. Ersun Hocanın önde basan veya sürekli hücumu düşünen bir sistemde oynatacağını sanmıyorum. Yani bu konuda Ersun Hoca yi eleştiremem çünkü ne olduğunu anlamadan 2-0 oldu maç. Sonrasında da ne moral kaldı, ne sistem.

U.Sadıkoğlu
Değerli arkadaşlar böyle karaktersiz insanların yazmış olduğu yorumları lütfen alıntılamayın gereken neyse yapılıyor merak etmeyin.

memozcan
devre arası olmazsa sene sonu ne yapıp edip gerard gibi birini almamız lazım orta sahaya..

Mert Oğuzlu61

yatabare top süremiyor ne kanadı ? kanat fv oynayamaz ki o adam en fazla webo gibi kullanabiliriz kendisini. waris e hiç girmiyorum bile yetenek felan yok bu arkadaşta, süper ligde top oynattırmazlar ona, oynayamıyorda zaten.. onu satıp nokta atışı canavar gibi bir oyuncu almamız şart.

bu maç bizlere aslında çok şey gösterdi, maç öncesi ;

ahmet > mehmet
ali > veli

felan yazıyorduk, oyuncu kıyaslıyorduk ya işte... bu maç özellikle yerli kıyaslamalarında tokat gibi bir maç oldu...

zafer6161
07.12.2014, 21:50
8jk yerine gerekirse şikeciler şampiyon olsun daha az üzülürüm bu tinercilerin şampiyon olmaması lazım

aynı kafadayız..bu ib..olacağına şb tercih ederim....
zaten onlarıda büyük yerine koymuyorlar..

omondoles
07.12.2014, 21:50
mental sorunu var ikna edemem ama oda hocanın sorunu.

Benim Futbol anlayışıma göre bu tip oyuncuları elde tutmamak lazım. 2 güzel hareketle taraftarın gazını alır 5 hafta yatar. Umarım ben yanılırım.

Enes Başkaya60
07.12.2014, 21:51
Takım bugün çok kötü gunundeydi belkalem hariç döküldü takım arada olur böyle şeyler sirkelenip kendimize gelmemiz lazımdı...

bahadır2561
Medjani'den orta saha olmaz Ersun Hocam vazgec bu sevdadan

tristram
yaa arkadas bir macla herkes karalari bagliyor.ya bir birakin allah askina.sanirsin ligin sonundaki takima yenildik..adamlar stadi fullemis,taraftari arkalarina almis takimlari da oldukca iyi oynuyor,ee sen bu takima ilk 20 dakika iki tane aptal hata yaparak golleri yersen ceviremezsin tabii ki..daha ligin ilk yarisi bile bitmemis..sampiyonluk icin sansimizi oldukca zora soktuk ama ersun yanal'a ve takima destek vermekten baska care yok..uc dort hafta once bu takim kume duser diyenler bile vardi.
bu takimin en buyuk sorunu kaleci+sol bek..aykut demir'i de ne yapip edip stopere koymamiz gerekiyor..yabanci hakkini waris veya yatabare icin kullanmaliyiz..
bugun fatih ve avraam molozlari sayesinde maci verdik..gereksiz yere takima cok yuklenmenin alemi yok..
gs'i deplasmanda yenen kadro da bu kadroydu..ne o zaman super otesi bir takimdik ne de simdi rezil bir takimiz.
galibiyeti de yenilgiyi de cok abartmamak gerektigini ogrenmis olduk.ersun yanal bu mactan gerekli dersi cikaracaktir..

yorumsuz6117
Belkalem gerçekten iyi oyuncu bonservisi alınabilir..

Muhammed Ayaz
oç fikret konuşsana Sosa'nın kırmızısını yavsak

sosa kırmızı görse maçmı dönecekti adamlar haketti :(

DNA-TS
Becerip türkçe küfür bile edememiş zavallı.
-----
Transfer politikasında sıkıntı var dedik en başından beri.
Takımda yerli kalitesinde sıkıntı var sen gidip 3 tane yabancı stoper aldın.yabancı kontenjanı elini kolunu bağlıyor işte hamle alternafin çok az müdahale edemedin o yüzden. Ama genede kazanamazdık bu oyunla.

Fatih Çelik
Fatih Öztürk: Kaleden alınmasının etik olmayacağını söyledim. Önceki maçlarda iyiydi dedim ancak bu maçtan sonra tüm taraftar gibi İbrahim Demir'in kaleyi alması gerektiğini düşünüyorum.

Jose Bosingwa: Bu maç özelinde değerlendirecek bir durum yok. Reis'i biliyoruz sorun yok yola devam.

Essaid Belkalem: Takmımızın 1. stoperi bonservisi alınmalı sıkıntı yok yola devam

Avraam P. : Maalesef daha öncede söylediğim gibi bizim takımın stoperi olabilirdi ama 2012-2013 sezonunda maalesef hem kontenjan hem kalite yönünden kötü bir transfer. Devre arası yerli stoper alınıp yollanmalı. Bourceanu geri dönmeli

Musa Nizam: Tam bir devşirme olmasa da takımımızda ancak bench olur. Suçun tamamı onun değil. Çünkü biz 1. sol bek olarak İshak'ı aldık ama kendisi son zamanlarda revaçta olan tabirle ihanet ediyor yeteneklerine

Constant: Bu maç özelinde yapacağı çok şey yoktu tüm takımla beraber baskıyı yemişti. Takım toparlanınca ilk günlerine dönecektir.

Medjani: İstikrarsızlık bu oyuncu için cuk oturan bir tabir deyim yerinde ise. Stoperde iyi ama orta saha oynamanın vermiş olduğu gölge savunma anlayışı bizi özellikle 3. golde yaktı.

Sefa Yılmaz : Açık oynayan takımlara bire bir ama bizim de Gökhan Töre tarzı bir oyuncuya ihtiyacımız olduğu aşikar. Genç olması ve özellikle kapalı ve iyi basan takımlara karşı oyun tarzı elimizi kolumuzu bağlıyor.

Yusuf : Kumaşı iyi ama maalesef 22 yaşında maalesef diyorum. Çünkü isteği arzusu yetmiyor böyle zor maçlara. Elimizde daha iyisi yok. Çalışmaya yola devam. Ancak açıkçası şu hali lig standartlarında ama çok gelişmeli

Özer: Form tuttuğu an daha iyi olacaktır. Sıkıntı yok yola devam

M. Ekici : Bu maç özelinde maç başında yenen erken gol ve bjkli oyuncuların hem psikolojik hem de fiziksel baskısı altında kontrolü kaybetti. daha iyi olacaktır. Sorun yok yola devam

Cardozo: Cardozo işte neyi anlatabilirim. Besledin de o mu atamadı?. Yola devam Cardo.

Daha iyi olmamızı ümit ediyorum Allah'ın izniyle.

uzungöllü
Ulan kendi forumumuzda bile gol yiyoruz. Ey yönetici arkadaşlar işiniz gücünüz ceza vermek. Bu maçların sonunda buna benzer saldırılar olacağı aşikar,kapatsana üye kaydını.

hyasin61
07.12.2014, 21:52
bak hatalisin. Eger bireysel hatalar olsaydi pozisyonun olurdu.

Pozisyonun var mi?

Yok mu? Hani digerleride mi kötüydü. Alakasi yok. Taktik yanlisdi.

Sent from my iphone 5 using tapatalk

hocam soyle dusun herseyı hazırlamıssın uygulamaya gececeksın tak bıreysel hatadan yıyorsun sonra 2. Golu yıyorsun yıne bıreysel hata o zaman ne futbolcuda bırsey kalır ne de sahada sıstem.ılk gol ozellıkle cok fena savurdu.bazı oyuncularımızı bugun tanınmayacak halde bırakan etken buydu .her bır oyuncumuzun oynamak ıstedıgı oyun bu degıldı ama o 2 gol sahada bırsey bırakmadı bızım adımıza.

Yiğit SARI
Belkalem gerçekten iyi oyuncu bonservisi alınabilir..

Bizdeki tek iyi diyebileceğim oyuncuydu, kötü oynadığı maçı da hatırlamıyorum.

gökhants1966
Neyse fazla üzülmeye gerek yok.Takviyelerle yolumuza devam edecez inşallah.Beşiktaş 3 sezonluk takım biz daha yeni kurulmuş bir takımız.Deplasmanda oynamak zaten zor birde üstüne erken yenilen basit goller eklenince takımımızın asıl futbolunu göremedik malaasef.Gelecekte yapılacak nokta transferlerler yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğimize eminim.

Benim için asıl önemli olan 11 aralıkta verilecek olan karar.En kısa sürede 2010-2011 deki hakkımız olan kupamızı alabilirsek bu bizim için müthiş bir motivasyon olur.

nakzo
07.12.2014, 21:53
seneye inş çok güçlü olucaz bu sezon bjk inş şampiyon olur hakediyorlar..

inşallah olamazlar kargalardan nefret ediyorum gayse inaşşalah bunlara döşüyecek 2.yarıda biz.

bahadır2561
Değerli arkadaşlar böyle karaktersiz insanların yazmış olduğu yorumları lütfen alıntılamayın gereken neyse yapılıyor merak etmeyin.

Ne yapılıyor mesela merak ettiğim icin soruyorum

Nazim Can

Haci abicim gereken neyse yapilmiyor böyle günlerde su foruma üye almayi kapatin lütfen, hatta misafirede kapatilsin, zaten millet gergin birde o serefsizlerin oyuncagi mi olalim:(

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2014, 21:54
kalan 22 maçta

bursa (0)
eskişehir (0)

fenerbahçe (1)
galatasaray (1)
sivas(1)

OĞUZHAN061
07.12.2014, 21:54
1-0 dan sonra topu ayağımiza alip bi baski kurduk ama o 2. Hatadan sonra takim koptu maçtan

arifberkay
07.12.2014, 21:55
Arkandayız Ersun hocam hocaya sallayanları bir zahmet bu hafta tribünde görmek isteriz

Soner Albayrak
Mağlubiyete bahane bulmak gibi olmasın ama topu her aldığımızda sürekli yere indirdiler bizim oyuncuları. Bir takım bu kadar da çirkinleştirmemeli oyunu bu akşam en sinirlendiğim olay buydu takıma daha az sinirlendim.

Cafer Bulur
Katılıyorum. O yorumları atanların IQ seviyesini merak etmiyor değilim.

Benim bu macla ilgili yorumumu merak ediyormusun?:)

BlackPanther
Ama Belkalem tas gibi oynadi. Iki bjkli futbolcuyu hastanelik etti.

Mehteroğlu
22 maç var

17 galibiyet 3 beraberlik halinde 2 mağlubiyet hakkımız daha olduğunu düşünüyorum

ne kadar üzülsem de yenileceğimizi bekliyordum. önümüzde 5 maç var.
1 beraberlik ve 4 galibiyetle bence toparlarız. 31 puan az puan değil bu dengesiz ligde...

U.Sadıkoğlu
Ne yapılıyor mesela merak ettiğim icin soruyorum

Yasal olarak gereken yapılıyor IP üzerinden yasaklama işlemi gerçekleşiyor.

İki saatir burada sizlerin yazmış olduğu mesajları silmekle düzeltmekle uğraşıyoruz sövün sayın birde fırça atın tam olsun :)

Teşekkürler.

Yiğit SARI
1-0 dan sonra topu ayağımiza alip bi baski kurduk ama o 2. Hatadan sonra takim koptu maçtan

2. gole hata diyemiyorum başka bi şey o :D

zx61
07.12.2014, 21:56
aynı kafadayız..bu ib..olacağına şb tercih ederim....
zaten onlarıda büyük yerine koymuyorlar..

Allah rakibin bile görmüş gecirmişini versin..bu bjk yıllardır bir dikiş tutturamadı ya ben uzun yıllar bjknin büyük maç kazandığını görmedim..moralmen bitmiş bir Trabzonu yendilerya ne yapcaklarını şaşırdılar..
az büyük takım olmayı öğren siketas..bak Trabzonsporuma ğsye 3 attı hiç forumlara üye olup sizin gibi sacmaladıkmı
unutmadan Insallah sampiyon olamazsınız..
Allahın da adaleti oynamaması gereken pektemegi Allah oynamıyacak duruma getirdi

U.Sadıkoğlu
Haci abicim gereken neyse yapilmiyor böyle günlerde su foruma üye almayi kapatin lütfen, hatta misafirede kapatilsin, zaten millet gergin birde o serefsizlerin oyuncagi mi olalim:(

Haklısınız ben ilgili talebi ilettim. bencede dediğiniz gibi yapılmalı fakat bu kararı tek başıma alamıyorum ilettim.

OĞUZHAN061
2. gole hata diyemiyorum başka bi şey o :D
Kardeşim mustafa yumluya hain dediler sen ne dersen hafif kalır

Manava61
07.12.2014, 21:57
oyun olarak sorumluluk alabilen bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız var diger türlü takıma güvenim hala var bu maçta o seyirci baskısını kıramadık

B.Yiğit
İyi takimiz ve Takimimizi desteklemeye devam edelim..
Herkese hayirli geceler.

CEMEFKER
yatabare top süremiyor ne kanadı ? kanat fv oynayamaz ki o adam en fazla webo gibi kullanabiliriz kendisini. waris e hiç girmiyorum bile yetenek felan yok bu arkadaşta, süper ligde top oynattırmazlar ona, oynayamıyorda zaten.. onu satıp nokta atışı canavar gibi bir oyuncu almamız şart.

bu maç bizlere aslında çok şey gösterdi, maç öncesi ;

ahmet > mehmet
ali > veli

felan yazıyorduk, oyuncu kıyaslıyorduk ya işte... bu maç özellikle yerli kıyaslamalarında tokat gibi bir maç oldu...
Ona bakarsan al sağ Valbuena' yı , sola da Zarate'yi koy ortaliğin.....

Yatabare sağda 2-3 maç oynadı ..iyi de iş çikardi...Waris' e de 4-5 maç israr edip karar verilmeli...

Sercan Keleş
07.12.2014, 21:58
Fatih kesinlikle kötü bir kaleci değil. Yenilginin sorumlusu değil. Takımda beğendiğim kişi Belkalem. Yapacak bir şey yok. Canımız sağ olsun. Oynayamadık , oynatmadılar.

bahadır2561
sosa kırmızı görse maçmı dönecekti adamlar haketti :(

Böyle mantık olmaz kusura bakma

Taha Muhammet
Önümüzdeki maçları alıp devre arasında doğru transferler yaparsak hala şansımız var ve en önemlisi beceriksiz ve isteksiz yedek oyuncular yerine altyapıdaki bir iki oyuncuyu kadroya oturtabilmeliyiz

Emrah Akcagöz
Esasen top kaleci Fatih'e gelene kadar iyiydik yani ilk 5 dakika adam gitti rakibe teslim etti topu. Maç da orda koptu zaten.

Geçmiş olsun ilerleyen haftalara bakıcaz.

Mert Oğuzlu61

şb yada gs olsun istiyorum kesinlikle bjk nin şampiyon olmaması lazım. hatta mümkünse şb olsun.

3. lük için hala şansımız var, bir şekilde toparlayacağız ersun hoca takıma layık olmayanı şutlayacaktır, waris i felan satar 1-2 nokta atışı yapar düzeltiriz bu takımı, iyi oldu boşverin ders çıkarırsak iyi yenilgi, iyi yedik güzel yedik çokta güzel oldu bence....

Ali YİĞİT
Bu arada Sefa'nin golü güme gitti. Ofsayt değildi bence. Bilen beri gelsin.

zafercalikoglu
07.12.2014, 21:59
Deplasman maçlarına mavi forma ile çıkalım lütfen daha uğurlu daha iyi oynuyoruz 😃😄😃

gökhants1966
İlk 20-25 dk gol yemeseydik maç çok daha farklı olacaktı.Hatalardan dolayı erken gollerin gelmesi ve 3-0lık skor hayal kırıklığı yarattı çünkü maçtan önce inanılmaz bir beklenti heyecan vardı.3 temmuz sürecinden dolayı zaten sinirlerimiz bozuldu birde üstüne böyle hayal kırıklıkları eklenince saçmada olsa bazı tepkiler olabiliyor ki bunu bazen bende yapabiliyorum :D

nakzo

ŞENOL HOCA FELAN DEĞİL BIKTIK ŞU UĞURSUZUN İSMİNİ DUYMAKTAN HOCAMIZ İYİ ERSUNA SONUNA KADAR DESTEK.YALNIZ TAKIMDA DEFAS ANLAIMINDA HEP YALNIŞ TERCİHLER YAPIYORUZ BU TAKIMIN DEFANSI HER ZAMAN ÇOK İYİ OYUNCULARDAN KURULMALI HER ZAMAN .vAST ADAMLARA TAHAMÜLÜÜZ YOK ARTIK.

aksamvakti
1-0 yenilmektense 3-0 yenilerek ne olduğumuz yüzümüze vurulması daha iyi g..tümz fazla kalkmıştı. Şimdi yeniden bir seri yakalamamız gerek. Futbolculara bu mağlubiyet öz eleştiri yapmasına neden olacak..

Yiğit SARI
Bu arada Sefa'nin golü güme gitti. Ofsayt değildi bence. Bilen beri gelsin.

Ofsayttı renktaş az farkla

Nazim Can
07.12.2014, 22:00
Haklısınız ben ilgili talebi ilettim. bencede dediğiniz gibi yapılmalı fakat bu kararı tek başıma alamıyorum ilettim.

Eywallah, anlayisiniz icin.

Soner Albayrak
Vahid emminin yüzünden o kadar saçma puanlar kaybettik ki. O puanları kaybetmeseydin şimdi puan kaybetme lüksün olurdu işte.

BlackPanther
oyun olarak sorumluluk alabilen bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız var diger türlü takıma güvenim hala var bu maçta o seyirci baskısını kıramadık

Seyirci baskisiyla alakasi yok.

Her baskida futbolcular kötü mü olacak. Yooo.

Baski dersen 2010 sezonun son macinda fenevli taraftarlar baskinin baskisini yapti. Yinede fayda etmedi.

Demekki baskiyla alakasi yok.

Olay Taktikde patlak veriyor. Macin özeti budur.

BlackPanther
Vahid emminin yüzünden o kadar saçma puanlar kaybettik ki. O puanları kaybetmeseydin şimdi puan kaybetme lüksün olurdu işte.

Bak buda dogru.

delikoyun
beşiktaş çok diriydi top yaptırmadı bize müthiş bastı top hangi oyuncumuzun ayağında ise 3 oyuncuyla bastılar süper oynadılar biz kız gibi oynadık geçmiş olsun

zx61
Sağlık olsun..Trabzon inşAllah bu hafta doldurur stadı..
görün bakın amele siketas bile taraftarla nasıl oynuyor..
yalnız fatih saçma vuruşlar yaptığı halde golde fatihe dönen akıllı kimdi?
Ben fatihe dönüldügünde aha gol dedim evdekiler de şasırdı..fatih topu aldığında bjkliye atcam diye bağırdı resmen

Yasin T.
07.12.2014, 22:01
Öncelikle Beşiktaş bizi çok iyi analiz etmiş. Tabi erken gelen gol bal kaymak gibi oldu onlar için. Atmosferin de etkisiyle oyundan ne yazık ki çok erken koptuk. Hatta hiç oynayamadık desek daha iyi bugünkü maç için. Ne beklerimizi doğru düzgün çıkartabildik ne de orta alanda dikine pas yapabilme imkanı bulabildik. Her anlamıyla çok kötü bir maç çıkardık.

Maçın kırılma anı erken yediğimiz goldü ne yazık ki. Gs maçında olduğu gibi ilk yirmi dakikayı gol yemeden atlatabilseydik belki şimdi farklı şeyler konuşuyorduk. Ayrıca maçın kaybedilmesinde yönetimin de hatası olduğunu düşünüyorum. Maçın Konya'da oynanmasını kabul etmeyecekti. Ne yazık ki bjk'nin ekmeğine yağ sürdük. Olimpiyatta bu kadar baskı altında olmazdık çünkü.

Ali YİĞİT
Ofsayttı renktaş az farkla
Aslinda gole hemen karsilik verdik ama ahh Avraam.

zafercalikoglu
Veliyi 2 defa uyar özer e Kartı göster sonra Mustafa'nın kırmızı kart olayını dalavera çevir sonra adamın burnu kırılsın Allah'ın sopası yok böyle durumlarla karşılaşılabilinir.

cem1990
07.12.2014, 22:02
Bu mac biraz da bana 2011 yılındaki kadıköy maçını hatırlattı
Erken gol taraftar baskısı

farozlufatih61
Fatih?????
Awraam?????
Musa?????

nakzo
bilmem hatırlayanınız var mı ama avraamın yaptığı hatayı seneler önce yine bir bjk maçında erdinç yavuz yapmıştı.. O kez de holosko erdinçin etrafında bir tur attıktan sonra gidip golü yapmıştı..

Defansın bire birlerde asla risk almayacak.. O topu taca at, kornere at , kalecine ver ama rakibe sırtını dayayıp faul almaya çalışma!!

ha işte dedğim gibi o maçada favori çıktık ve yine defastaki bir sığır yüzünden yenilmiştik tıpkı cengiz yüzünden 96 da kaybettğimiz gibi avram yüzünden bugün kaynbettğiiz gibi.

bahadır2561
Yasal olarak gereken yapılıyor IP üzerinden yasaklama işlemi gerçekleşiyor.

İki saatir burada sizlerin yazmış olduğu mesajları silmekle düzeltmekle uğraşıyoruz sövün sayın birde fırça atın tam olsun :)

Teşekkürler.

Est ne fırçası, bilmedigim ıcın sormuştum

Manava61
Seyirci baskisiyla alakasi yok.

Her baskida futbolcular kötü mü olacak. Yooo.

Baski dersen 2010 sezonun son macinda fenevli taraftarlar baskinin baskisini yapti. Yinede fayda etmedi.

Demekki baskiyla alakasi yok.

Olay Taktikde patlak veriyor. Macin özeti budur.

Bence baskıyla kesinlikle alakası var sen oyuncuların yerinde kenidini düşün dakika 5 te golü buldun arkanda 35000 kişi daha istekli oynarsın beştaş bunu yaptı işte bundan soraki kısımda da taktik olayıdevreye girdi oyunu açamadık yine saçma sapan bi hatadan gol yedik sora oyun koptu işte

hasancebi81
07.12.2014, 22:03
Kimse kusura bakmasın galibiyet Beşiktaşın hakkıydı. Adamlar bizden daha çok istediler. Ayrıca hakemede yalandan suç bulmaya gerek yok. Sonra ezik Fenevlilerin haline düşmeyin. Ona bakarsanız ilk yarı Özer ikinci sarı karttan giderdi . (topu kaptırıp adama arkadan çift daldığı pozisyon)

Maça gelecek olursak bence Ersun Hoca yanlış kadro ile çıktı.

1 - Olcay ve Gökhan gibi hızlı iki kanat oyuncusuna karşılık Papa gibi yavaş bir stoper. Olmayacağını görünce çıkarttı ama çok geçti.

2 - Veli ve Atiba gibi iki önliberonun karşısında Mehmet ve Özer gibi daha teknik iki ortasaha ile başladık. Onlar 4-2-3-1 biz ise 4-1-4-1 oynadık ve ortasaha hakimiyetini onlara kaptırdık. Papa çıkıp Konstant girince biraz toparlandık ama yetmedi.

Son olarak MUSA kesinlikle PTT 1. Lig topçusu.

Antonio
sivasspor sendromunu yaşadık resmen.

BlackPanther
ŞENOL HOCA FELAN DEĞİL BIKTIK ŞU UĞURSUZUN İSMİNİ DUYMAKTAN HOCAMIZ İYİ ERSUNA SONUNA KADAR DESTEK.YALNIZ TAKIMDA DEFAS ANLAIMINDA HEP YALNIŞ TERCİHLER YAPIYORUZ BU TAKIMIN DEFANSI HER ZAMAN ÇOK İYİ OYUNCULARDAN KURULMALI HER ZAMAN .vAST ADAMLARA TAHAMÜLÜÜZ YOK ARTIK.

Ne Senol Günesi ya. O degilmiydi Fenevbahceye 0:2 kayip eden. Sikecileri sike yapmaya tesvik eden.

Ali YİĞİT
Özer Hurmaci atilabilirdi hemde iki kere.

zx61
Veliyi 2 defa uyar özer e Kartı göster sonra Mustafa'nın kırmızı kart olayını dalavera çevir sonra adamın burnu kırılsın Allah'ın sopası yok böyle durumlarla karşılaşılabilinir.

Mustafa zaten bu maç cezalıydı ama tff erteledi cezayı..Allahın adaleti iste mustafa bir maç oynasın dediler birkaç mac oynayamaz simdi..ins dembaba da sakatlanmıstır

F. Yıldırım
07.12.2014, 22:04
Benim bu macla ilgili yorumumu merak ediyormusun?:)

Neymiş hocam?

Aslında sorun hiçbir olumlu mesajı olmayan kişilerin yenilgilerden sonra ortaya çıkıp forumu gerecek mesajlar atması.

Antonio
07.12.2014, 22:04
taktik açısından topun arkasına geçip topu belkide karşı tarafa verseydik maçı kazanabilirdik. Bence yanlış taktik bizi çok kötü gösterdi...

DURAS
07.12.2014, 22:05
Fatih iyi kaleci değil. En azından süperligde Emrullah var ondan kötü diğer kalecilerin hiçbirinden iyi değil. Ben İbrahim'i izledim o da hata yaptı ama ben kaleciyim diyor.

Arda'
Bjk maça bizden çok daha iyi hazırlanmış bu belli. Bizim takım 2 pas yapamadı. Taraftar da çok etkili oldu.

Nazim Can
Bazi maglubiyetler, galibiyetlerden cok daha verimli olur, önemli olan hatalari bulup, tekrarlamamak, önümüzdeki 5 maci alirsak 2. yariya 1-2 takviye ile bence yine yarisin icinde olabiliriz, lig uzun maraton yukaridan fazla kopmadikca, en azinda 2. olmak falan hedefimiz olmali.

Sefa
07.12.2014, 22:06
sivasspor sendromunu yaşadık resmen.

2010-11 de Bursa'yı temiz dağıttığımız gibi dağıttılar bizi..

İlk gol köşeye 2. gol Ömer'in kaptırdığı gibi..

Nazim Can
Özer Hurmaci atilabilirdi hemde iki kere.

Sosa da atilabilirdi, Deli de pardon Veli de atilabilirdi.

OFLU
Fatih, Papa takımı katletti, bu kaleciyle şampiyon olunmaaz.
20 dk da 2-0 geriye düşen takımdan kim ne bekliyor

tsemre34
07.12.2014, 22:07
defansta yabancı kontenjanını boşuna harcıyoruz

turgay_6161
07.12.2014, 22:08
Kanatlar Yeterince İleri Çıkmadılar , Çıktıklarındada Geri Gelemediler.
Orta saha bomboş kaldı .
Ama Olsun Bizler Trabzonspor Sevdalılarıyız.

Antonio
Bursa maçında da bu durumu kabullenen kötü bir takım görürsek o zaman üzülelim. Şimdi bir kaza yaşadık diyelim.

kudu_61
2 gol bizi bitirdi saçma sapan hatalardan 3 gol yedik kargalar sadece baskı yaptı maalesef kaldıramadık bu baskıyı kadro kalitemiz bu ligin en iyilerinden
kaybedebileceğimiz bir maçı kaybettik sağlık olsun kalan 5 maç moralleri bozmadan 15 puan ile tamamlamalıyız

farozlufatih61
Hala fatih iyi bir kalecidir diyen var ALLAHIM Aklıma mukayet ol

Cafer Bulur
Birkac kelime de ben yapmak istiyorum,bugün kaybetmeyi hakettik bjk bizden daha diri ve istekliydi kabul etmek lazim.

Yalniz bu yenilgide bjk nin iyi oyunu yaninda baska faktörlerde vardi.

Bunlarin basinda bence avraam tercihi geliyordu,agir olan ve hata yapmaya cok müsait olan bu oyuncuyu oynatmak bir hataydi ve bunun bedelini ödedik.

Zaten erken gel oyunumuzu bozdu buna ragmen 2.ci gole kadar fena oynamadik ama ikinci golde gelince tamamen dagildik ve oyun koptu diyebiliriz.

3 golde de kisisel hatalar yaptik ve bunun bedelini agir bir sekilde ödedik bir derbi macta bu kadar hata yaparsaniz kaybederseniz.

Bunun disinda hakem faktörü de vardi bizi ince ince dogradi ve takdir haklarini sürekli rakipten yana kullandi.

Rakipte bu sertliklere göz yuman ve en az 3 sari bir kirmiziyi vermeyen bir hakemi alarak bizi zorlanmadan yendi.

Bu mactan dersler cikarmak gerekiyor,gerekli dersleri cikarirsak önümüz acik bence.

Bu mactan cikarilmasi gereken ilk ders ibrahimin kaleye gecmesidir,fatihle bu isin olmayacagi belli olmustur.

Barış Cansız
07.12.2014, 22:09
Orta sahaya takviye lazım bir an önce. Ekici kötüydü ve orta sahada türk alternatifimiz kanat oyuncusu olan Fatih Atik ? Ve faydalı olmadığını gördük bugün. 5 yabancı kuralı bizi çok bozuyor. Bugün Waris veya Yatebare'yi oyuna alacağını düşünüyordum sonradan ama sahada 5 yabancı oyuncu hakkını doldurmuştuk. Cardozo'yu çıkarıp almakta saçma olacağını için ve fazlada risk alınmadı.

Üç golde hatalarımız var biri Fatih ve Papadopoulos ama şurayı kaçırıyoruz. Gollerin geldiği kanat Musa Nizam'ın kanatı. Bu sezon yediğimiz gollerin büyük bir kısmı Musa Nizam'ın oynadığı maçlarda solbekten geldi. Savunma zaafı yüksek, hucuma etkisi de tartışılır.

Aykut hala sakatlıktan kurtulamadı mı ? Stoperde Türk oyuncu oynatarak ileriye bir yabancı hakkını görülmeli veya ortasahaya etkili bir yabancı da alınabilir

Full HD
07.12.2014, 22:09
Kendimizi kandirmayalim adamlar bizden bir gömlek üstün.Resmen ezildik cok üzgünüm.Trabzonumun resmen dondu kaldi buda bana koyuyor be aga. :(

kudu_61
07.12.2014, 22:10
Kalede ibrahim oynamalı kaptan dönene kadar

samway
Bugun 8tas haketti kim ne derse desin ve bu kaleci devre arasina kadar idare etsin devre arasi 1 kaleci sart 2 kritik hata yapiyosun biri kaleci biri papa sonra mac cevir karsinda da konyaspor yok ki !!! Neyse onumuze bakicaz saglik olsun

hyasin61
2010-11 de Bursa'yı temiz dağıttığımız gibi dağıttılar bizi..

İlk gol köşeye 2. gol Ömer'in kaptırdığı gibi..

ISTE BIZ O TS'NIN ILK 15 DK'DA FISINI CEKTIGI BURSA'NIN DURUMUNA DUSTUK TEK FARK tS'NIN O GOLLERI KENDI HAZIRLAYIP ATMASI BUGUN YAPILAN ISE GOLLERI BIZIM HEDIYE EDIYOR OLUSUMUZ OLDU

Ali YİĞİT
07.12.2014, 22:11
Sosa da atilabilirdi, Deli de pardon Veli de atilabilirdi.
Veli'ye erken sari kart gelse bu kadar baskili olamazdi. Ama Özer'in karti varken bi kere çift dalip bi kerede eliyle oynamasini anlamlandiramiyorum.

Travelair
Fatih'in burda denildiği kadar iyi kaleci olmadığını hep söylüyordum. Umarım futbolcuları artık daha iyi tartarız, sonuçta Trabzonspor zarar görüyor

federer61
Dürüst olmak gerekirse şu an ligin açık ara en iyi,en tempolu futbol oynayan takımına yenildik.Bir mağlubiyette dünyayı karartmaya gerek yok.Bu takım zamanla daha iyiye gidecektir,ben birkaç revizyonla futbolculara ve hocamıza güveniyorum.

Travelair
TRT3 SPOR özet başladı

Sefa
07.12.2014, 22:12
2 senelik takım olmuş takıma yenildik. Daha yolun başındayız.. Orta sahaya takviye şart..

Avrupa'da gidebildiğimiz kadar gidelim yeter.. Takım otursun seneye Avrupa'da oynamamaya razıyım..

Ali YİĞİT
07.12.2014, 22:13
Ulan kaç günden beri şu maçı bekle. 3 tane salak çıksın butun ümidini elinden alsin.

Veysel
Bu maç tansiyon hastası olduğumu farkettim. Maç başından beri hala başımın arkası ağrıyor... Tansiyon hastası olan var mı belirtiler bunu mu gösteriyor acaba ?

Napoli
Atiba Veli gibi iki güçlü adama karşı Ekici ve Özer gibi iki yumuşak oyuncu..Maçın özeti bu iyi geceler

Onur
07.12.2014, 22:14
Kendi taraftarımızın yarısının(!) yorumlarına katlandığımız yetmediği gibi şimdi rakip taraftarların yorumlarına katlanıyoruz.

turgay_6161
Defansta Papa nın Yerine Türk Olan Aykut Demir Oynatılsada İlerde Kullanabilecegimiz 1 Yabancı Hakkımız Olsa .

Adam Sokucaksın Sokamıyorsun 5 Yabancı Kuralından Dolayı.

Eger Ön Liberoda Yabancı Oyuncu Oynatılacaksa Bu Bourceanau Olmalı Medjani Değil.

Birde Kaptan Sakatlıktan Dönene Kadar Büyük Bir Kaleci Sıkıntısı Var.

Sefa
Kurallar gereği 3 İstanbul takım taraftarı foruma üye olamamaktadır. İyi niyetli olanlar olsa da ileride sorun yaşandığını defalarca gördüğümüz için 3 İstanbul takım taraftarına forum kapalıdır.

maxim
07.12.2014, 22:15
Avraam ilk golde hatalı, ikinci golü direkt hediye etti.

Bu şekilde başlayan bir maç için geri kalan süreyi değerlendiremezsiniz. Hata olur.

Onun dışında Özer çok çok kötüydü.

Musa yetmiyor, İshak tembel, Constant'ı mı denesek sol bekte?

Ali YİĞİT
07.12.2014, 22:15
Atiba Veli gibi iki güçlü adama karşı Ekici ve Özer gibi iki yumuşak oyuncu..Maçın özeti bu iyi geceler
Yahu Fatih Atik'ten burun farkiyla futbolu iyi olan Veli'den bahsediyorsunuz. Yapmayin hadi Atibayi anlarim.

biltrabzon
07.12.2014, 22:16
Bu takim ilk 4 giremez,5.lik garanti ama.Oda avrupaya gidiyormu bilmiyorum.

bordomavi1
Bu maç tansiyon hastası olduğumu farkettim. Maç başından beri hala başımın arkası ağrıyor... Tansiyon hastası olan var mı belirtiler bunu mu gösteriyor acaba ?

benim de başımın önü çok ağırıyor. ben de tespit bekliyorum.

kyodou
Ersun hoca ilk geldiğinde daha maça çıkmadan herkes gs ve bjk deplasmanlarında 1 er puana razıydı. O açıdan bakarsak 2 deplasmandan 3 puan aldık. Sadece fazla bekletiye girmistik.

Soner Albayrak
Maçtan önce yazdık burada orta sahası hızlı olan bir takıma karşı ne yapabiliriz diye sonuç ortada reaksiyon veremedik.

Orta sahada ciddi sıkıntı var, baskı altında o bölgeyi rahatlatacak bir adam lazım.

devran
07.12.2014, 22:17
Kabul etmek lazım ki 2-0 dan sonra reaksiyon gösteremedik. Asıl sıkıntımız bu bence.

Fatih e verilen şans kadar İbrahim e de verilmeli diye düşünüyorum.

Yönetimin maçı buraya alması tamamen amatörlük başka birşey değil. Olimpiyatta oynasaydık aynı Beşiktaşı göremezdik kesin.

Trabzondaki taraftarlarımız da stadı doldurmanın nekadar önemli olduğunu görmüşlerdir umarım.

10-61
Foruma kuşlar dadanmış heralde görmedim ama bizimki gibi saçma bir olay hiçbir taraftar grubunda yok,adamların forumunda kaç gün öncesinden kapatıyorlar bizimkilerin tek görevi milleti banlamak.bunu dedim diye beni de uçururlarsa şaşırmam.

The Legend
Fatih-Avraam maçın yıldızı

Nazim Can
Ulan kaç günden beri şu maçı bekle. 3 tane salak çıksın butun ümidini elinden alsin.

Sorma bilader, etrafimda ne kadar 8tasli varsa hepsiyle iddaya girdim, 2 haftadir tatildeydim is yerindeki tüm 8taslilarla en kral alayimi gecmistim, simdi yarin ise baslicam:(

zx61
Kimse bjk haketmedi demiyor nedir bu her mesaja ama bjk hakketti yorumları yazmak?
Maçı iki bireysel hata iki gol yüzünden kaybettik nokta.
ancak bireysel hata olmasaydı yenermiydik bunu kimse bilemez..
Takım motive olmamıştı maça ancak gol yemeseydik ibre tersine dönebilirdi..
ben 80e kadar takım kendine gelir diye bekledim..çünkü bjk 80den sonra sacmalayan bir takım..az motive olsaydık atak yapmayı deneseydik bile hersey çok farklı olurdu..
Bu maç takımın ruh hali = universite sınavlarının ilk asamasında düşük puan almış birinin bir dahaki seneye kendini bırakması..

Cafer Bulur
Bu takim ilk 4 giremez,5.lik garanti ama.Oda avrupaya gidiyormu bilmiyorum.

Ben az 4.cü olacagiz diyorum varmisin bahse kaybedersen forumdan istifa edermisin?

mustafaction
07.12.2014, 22:18
Kalan 5 maçtan 13 puan almak zor değil. Bursa deplasmanından 1 puan diğerlerinden 3... İlk yarıyı 31 puanla bitirebilirsek liderden tahmini 5 puan geride olacağız. Çok karamsar olmaya gerek yok... Herşey yeniden rayına girecektir...

orhan42
07.12.2014, 22:18
Olur futbolun içinde böyle şeyler..Hocaya desteğe devam..O bireysel hatalar olmasa ve ilk 20 dakikayı gol yemeden atlatsak görürdüm ben kartalı,kargayı..Geyse maçında da aynı şey olmuş biz o baskıyı kırınca ne yapacaklarıı şaşırmışlardı.Ama o hatalar yok mu?Takımı tamamen oyundan düşüren o iki hata..İnşallah bir daha tekerrür etmez.Bu arada maraton programındaki yav.akların halini görünce midem bulandı..Zevkten dört köşe yumuşakçalar,Cardoza'ya giydirmeler,gülerek yarım pozisyonları dahi yoktu demeler.Ulan biz patagonyanın takımımıyız?Şerref yoksunu adiler!

gurur6134
07.12.2014, 22:19
Yerli kalitemiz cok dusuk biraz ozer biraz mehmet gunundeyse biraz yusuf gerisi trabzonsporu kaldirabilcek kalitede degil yabanci kisitlamasida var..onumuzdede afrika kupasi var malesef hem yonetim hem vahid cok kotu sezon planlamasi yapti oyle yada boyle butun yollar yumlunun affini cikiyor..yatabare ve warisde kupaya giderse cordozada yalnizlari oynar..

asilhamsi
07.12.2014, 22:20
fatih sayesinde maca 1-0 geride başladık.

özer atılmalıydı yazmış biri peki veli?

ilk yarı tamamlanmadan 2 tane sarı görürdü çok rahat.

en az 3 kere sarı kartlık pozisyon uyarı ile gecildi.

ekici ilk hareketinde faul gördü.

ikinci golde papa ya yapılan hareket bana faul gibi geldi.

aynı harekete iki kez tehlikesiz bölgede faul caldı.

Tüm takdir haklarını besiktas lehine kullandı.

hoca adına soylenecek 2 hata

eger constant ayagı kırılmamıssa oynatılmalı.

yatabare ve waris muhakkak mac icerisinde kullanılmalı.

yusuf,özer gibi oyuncular takım oyunu oynamaları konusunda uyarılmalı.

BirolKarali
07.12.2014, 22:20
Fatih Atik iyi bir hamle oyuncusu güven veriyor standartı var.