PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yildiz oyuncu transferi sart

yakup midi
21.11.2004, 13:04
böyle büyük stres altinda oynanan maçlarda takimdaki futbolcularin varligindan dolayi güven duygularinin artacagi bir yildiz transferi sart...yoksa bu güzelim kadroda ziyan olup gidecek....bize yirtik adam lazim çok yetenekli ismi olan birisi.....yoksa takim ve seyirci karsi takimin harcadigi parayi yildizlarini düsünmekten ezikliklere devam edecez böyle....

PaNZeR_G
21.11.2004, 14:49
bu yonetimlemi ? ben diyorum kine ahmet agaoglu gibi bi baskanimiz olacak gecenlerde bi sitesine girdim orda projeleri yaziyordu trabzonspor icin

FANATIK61
21.11.2004, 18:07
Insallah gelecek Kongrede Baskan yardimcisi olur bence yakisir. Tek para yönünden diye demiyorum. Bize öyle adamlar lazim Medya'ya Bizanslara karsi. smileys/smiley32.gif

umraniye
21.11.2004, 18:09
yildiz oyuncu için agaoglu gerek beyler o zaman agaoglunu desteklemek lazim veye serefsiz mehmet ali yilmaza

POYRAZ
21.11.2004, 19:02
Transfer yaparsak bence de fena olmaz

Muhalif
21.11.2004, 19:22
efendim ben baskasinin yalancisiyim da.. 'Yildiz görmek isteyen gökyüzüne baksin'.. yanismileys/smiley17.gif

canim TS
21.11.2004, 19:50
transfer sart. Thijs agustin lee gerisi hayal bunlarlan devam etmez.

TURHAN
21.11.2004, 20:13
efendim ben baskasinin yalancisiyim da.. 'Yildiz görmek isteyen gökyüzüne baksin'.. yanismileys/smiley17.gif

he güzel olmussmileys/smiley4.gif

yalniz projeler sart yildizdan öte iyi oyuncular gelmesi lazim bize 2. sinif oyuncular degil.96daki kadro kötümüydü sanki,bizim kadromuzun onceden mutevazi oldugunu düsünmüyorum ama istanbul takimlari bizim önümüze gecti elbet yakalayacagiz 1. sinif topçularla

yakup midi
21.11.2004, 20:43
yildiz oyuncu büyük maçlarda varligiyla havasiyla tüm takimi hatta taraftari havaya sokar güven verir....o yüzden bu güzel kadromuzu çok yetenekli yildiz ismi olan bir transferle daha etkili ve öldürücü hale getirebiliriz....ondan sonra kimse bu kadar parayla bu kadar basari trabzona yeter diyemez sanirim.........yönetim sampiyonlar ligine kalmak için yapcakti böyle bi transferi daha sene basindan ama nerde.....trabzonun türk futbolculari çok iyi 4 yabanci yerine bir tane adam gibi transfer yeterdi ama nerde....

ikrime_61
21.11.2004, 21:50
bence iyi oyunc transfer edecek yonetimden daha ziyade takimin menfaatlerini koruyacak bi baskana ihtiyacimiz var vede kim oldugu onemli degil ama takimi kucultmeyecek buyultecek bi insana ihtiyacimiz var ben takimla gulup takimla aglayan bi insanim yenildigi zaman bunu kaldiramiyorum ve arkadaslarimin deyimiyle cekilmez bi insan oluyorum trabzonspor benim kanimda dolasan hayat kani gibi

Harun-61
21.11.2004, 22:13
yildiz mildiz bilmem ama acilen transfer yapilmali...!

kuzey_lee
21.11.2004, 22:20
agaoglu gelmesin...sadece ama sadece gelmesin diyorum..sebebi bende kalsin...

bu arada yildiz oyuncu alinip alinmamasi onemli degil..onemli olan takim olunabilmesi

MaHMuT_61
21.11.2004, 22:44
Ne o isine gelmeyen taraftar guruplari sebebi bende kalsin diye agaolunu yine mi tehdit edecek ulan su takimdan para yemeyin para verin para bi 10 numaramiz olsa ne olurdu dünkü maçta ceza sahasindan 1 suttan baska sutumuz mu var 10 kalan takimlari yenemiyoruz gol atamiyoruz daha dogrusu neden mi !! 10 numaramiz yok bu arada göz yüzüne bakan arkadaslar yildiz görmek içinTRABZON' da hava hep kapali yildizlar gökde degil yerde dolasiyor MEHMET YILMAZ DA BIR YILDIZ ama senin gibi düsünenler havaya bakmaktan onu göremeiyor herkese ii muhabbettler

kuzey_lee
21.11.2004, 22:58
Ne o isine gelmeyen taraftar guruplari sebebi bende kalsin diye agaolunu yine mi tehdit edecek ulan su takimdan para yemeyin para verin para bi 10 numaramiz olsa ne olurdu dünkü maçta ceza sahasindan 1 suttan baska sutumuz mu var 10 kalan takimlari yenemiyoruz gol atamiyoruz daha dogrusu neden mi !! 10 numaramiz yok bu arada göz yüzüne bakan arkadaslar yildiz görmek içinTRABZON' da hava hep kapali yildizlar gökde degil yerde dolasiyor MEHMET YILMAZ DA BIR YILDIZ ama senin gibi düsünenler havaya bakmaktan onu göremeiyor herkese ii muhabbettler

isine gelmeyen taraftar gruplari olarak kimden bahsediyorsun?nu postunu bana ithafen yazmissin ben de birebir yasadigüim bi olaydan oturu bunu yazdigimi soyleyeyim..ayrica nickim her ne kadar Uni_Ts_Ytu olsa da her ne kadar uni-ts istanbul temsilcisi olsam da bu fikrimin sebebi grupla alakasi yoktur..kaldi ki uni-ts ile ahmet agaoglunun arasi çok iyidir..

para olayina zaten hiç deginme..sen agaoglunun takima/klube para verecegini zannediyorsun ama yaniliyorsun..9 lira versin 9 lirayi faiziyle geri almazsa da adimi degisirim...ben basimdan geçen olaydan biliyorum ya peki sen nerden ne kadar taniyorsun agaooglunu..??

bos konusmasin kimse

Harun-61
21.11.2004, 23:29
fatih, neden agaoglunu istemiyorsun ?? merak ettim, cogu kisi onun baskan olmasini istiyordu ???

kuzey_lee
21.11.2004, 23:33
fatih, neden agaoglunu istemiyorsun ?? merak ettim, cogu kisi onun baskan olmasini istiyordu ???

ben de uzun bi müddet ayni seyi istiyor ve deli gibi savunuyordum ama daha sonra--simkdi burda yazmak istemedigim bi olay-- olay basimdan daha dogrusu basimizdan (BADALOGLU-KAYA-MEHMET abi bi kaç kisi daha olabilir o ortamda ama sadece BADALOGLU ve ben birebir içindeyiz bi de agaoglu var) geçti..o yüzden sonuna kadar no agaoglu diyorum.

Muhalif
22.11.2004, 01:19
mahmut_61 adli kullanici sanirim benim espiri maksadiyla alinti yaptigim bir sözden yanlis anlamlar çikarip serzeniste bulunmus.. efendim yildiz görmek isteyen gökyüzüne baksin sözü bana ait degildir bunu herkes biliyor zaten..

ayrica dün geceki maçta yere baktigimda da gördügüm yildiz bizim takimda degildi yani ne deyim... hele 30 tane ortadan birine kafa vuramayan mehmet yilmaz hiç degildi...

yakup midi
22.11.2004, 08:15
bence bu takima yirtik bi adam lazim paraya kiyacaklar kardesim....ismi olan bi futbolcu takimda olmadikça bizim çocuklar daha çok korkarlar büyük maçlarda....ben derimki su kulübü en kisa zaman da yüzbin üyeye ulastiralim bunun için ugras versek çok iyi olacak.......

Guests
22.11.2004, 08:21
yildizmi oluryildizsizmi olur bilmem ama bir kere oyuncu sart ve adam gibi adma lazim artik öyle genç alip yetistirmek gibi bir lüksümüz yok direk golcü ve orta sahaya bir benin alinmasi lazim.

objek
22.11.2004, 13:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ilk once bugercegin altini cizelim hemen hemen tum kadromuzdaki oyuncular kapasitelerinin altinda oynuyor bu sorunun bir an once cozume kavusmasi lazim yoksa kim alinirsa alinsin ortega olayina doner emrah erdinc tolga durgunlasti orta saha eski hirsini ve coskusunu kaybetti ileri uclude tutukluk devam ediyor bu uyusuk donemi bir an once atlatmak lazimpuan aldigimiz maclarda bile oyun olarak gecen sezondaki son 15 maclik havamiz ve coskumuz yoktu bu havayi yakaladiktan sonra 1 veya2 tane cok iyi oyuncu almak lazim siradan adam olacaksa alinmasin daha yararli olur!!! </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

oskayb
22.11.2004, 15:04
1 tane orta sahaya oyunu yönlendirecek ,top dagitacak ,top tasiyacak ,yildiz falan da olmasi gerekmiyor ama yaraya merhem olacak acil bir oyuncu alinmali.

Harun
22.11.2004, 15:45
Yildiz oyuncu olsa ne olacak?Buna en basit örnek besiktas iste onca kaliteli adam olmasina ragmen ligdeki yerini herkes biliyor.Önce kafa yapisi degismeli yildiz oyuncu ile olacak basari degil bu...

yakup midi
22.11.2004, 17:43
sevgili arkadasim besiktasin senin gibi bir kadrosu olsaydi bir sergen bile neler yapardi. ben yildiz oyuncu dedim nedenmi....ben galatasarayin sampiyonlar ligi maçlarini hatirliyorum kadrosu her zaman savasan yetenekli oyunculardan kuruluydu ama 3 yil hep ezildiler hagi gelince diger futbolcular birden kendine güvendi ve hagi takimi inanilmaz atesledi bu bir vitrin ve psikoloji olayi...

ve biz de büyük bir yildiz var adida fatih tekke gerçek bir 10 numara futbolcusu bizim ihtiyacimiz yildiz bir forvet ve fatihin 10 numara olarak takimda oynamasi ayrica gökdenizde orta sahaya acilen dönmeli....

bence...

alitemelli
22.11.2004, 19:01
bizdeki yabancilar faso fiso be!!!bi tek lee biraz asist yapiyo...o kadar yattara çalimdan baska bise bilmiyo...zaten aartik onuda yapamiyo..bize orta sahaya takimi eline alip çevirecek...org yapacak adam lazim....thijsle olmaz bu is...smileys/smiley5.gif

Gökhan Kutlu
23.11.2004, 15:03
TABI ali sana katiliyom thijs'le olmaz bu is!!!!!!

Tekke
23.11.2004, 16:01
Arkadaslar yildiz oyuncu odur ki takimi atesler-yönlendiri-futbol ögretir.(bk:Hagi-Hoijdonk-Rivaldo vs).

Örnekler çok,ama alabilecek adam yok.

"Adamlar hala ucuz adam pesinde ya,hayret dogrusu. Bu kadar olur. Monaco bi Morientesle S.L finali oynuyor-Olimpiakos bi Rivaldo ile ayni yolda biz koca TRABZON bi 5 milyon $ çikaramiyoruz. Hayret ya..."

S.Ligini kaçirmak bizi tekrar 96 ya götürdü,son Fener maçi da tuzu biberi oldu. Çabuk toparlanmaliyiz ki bu sene en kötü ihtimalle 2. bitirip tekrar S.Ligi firsatini ve büyüklügü tescil ettirme sansi yakalayalim.

Özkan Erdem
24.11.2004, 01:15
tekrar 96 ya döndügümüzü söylemek için çok erken bence, takimin çöküste oldugunu düsünmüyorum, yildiz bir ortasaha, gol becerisi yüksek bir forvetle durdurulamaz bir takim olur trabzonspor.. Ortasahayi çekip çevirecek, sikisan oyunu açacak, gerektiginde gole gidecek bir oyuncumuz olsa takimin böyle telaslanacagini sanmam.. Fatih - Gökdeniz ikilisinin üzerindeki psikolojik baskinin böylece hafifleyecegini düsünüyorum, böyle bir oyuncu yattaranin takima katkisini da artiracaktir, onun gol ve asist becerisini de tekrar ön plana çikaracaktir.. Golcü bir forvette mehmet yilmaz gibi ortalari seyretmeyecek, fatih, gökdeniz ve yattarayla bir olup daha çok asiste dönük bu üçlüye bitirici bir güç olarak eklenecektir.. Umarim bu veya yeni gelecek yönetim gerekenleri düsünmüstür ve uygulayabilir..

TSMareNero
24.11.2004, 03:12
yildizlarimiz varya arkadaslar. mesela gökdeniz, yattara, hüseyin vs. vs....

sonra baskasini alirsak AHENK bozulur.(TS yönetimi)

uymayani göndereceksin, kimse TRABZONSPOR dan üstün degil. baslarim ahenginden mahenginden... yok efendim gökdeniz, fatih bozulur diye star futbolcu almayacaksin. almayin anasini satayim ben bi yirmi sene daha beklerim. belki babam daha sampiyonluk göremez, onun yerine torunlari ...

My
24.11.2004, 03:16
En çok istediim adam Prag' ta ki Zelenka. Tam bize biçilmis kaftan valla.

TSMareNero
24.11.2004, 03:35
En çok istediim adam Prag' ta ki Zelenka. Tam bize biçilmis kaftan valla.

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley19.gifgüleyimmi aglayayimmi simdi yav.

dostum bezmedinmi bunun gibi adamlardan

$FIRTINA61$
24.11.2004, 09:52
yildiz degil oyun kurucu lazim fatih le gökdeniz kaldiramiyo o yükü artik söyle bastürk gibi adam lazim ozaman bak bizimkilere 2-3 katindan daha fazla is yababilirler cünkütopu kendileri getirmiorlar daha cok energisi oluyor önde this cöbe at gitsin adamdan sade 2-3 kere faydalandik oda kontra ataklarda

umraniye
24.11.2004, 11:00
aynen katiliyorum oyun kurucusu bir futbolcu veya ortasahanin önünde oynuycak bir futbolcu aahhh bee felipe olcak kesin her maçta bir asist yapar çok iyi pas veren futbolcu

Mc_Genc
24.11.2004, 16:09
ortasahaya adam akilli pres yapan top dagitanbi topçu lazim..örnek=emre B.

lustral+
24.11.2004, 18:28
son kaybettigimiz maçtada gördükki bizim oyuncular kritik ve stresli maçlari kaldiramiyor.ama bu tür maçlarida kazanamazsakbi 20 sene daha sampiyon olamayiz.bencebunun tek çaresi sizinde dediginiz gibi bize bu türkritik maçlari çokça yasamisyildizlar lazim. kimse zaten yönetimden zidani ronaldoyu transfer etmesini beklemiyor.avrupada 2.plana düsmüs fakat türkiyeyi sallayacak bi sürü adam var.bana göre çözüm bu.aksi takdirde bu kadar kaliteli yerli futbolcuyu bir arada bi daha zor görürüz.ve hiç bir zaman nasil bi duygu oldugunu bilmedigim sampiyonlugu yasamadam ölüp gidecem.

LazSerko61
26.11.2004, 16:20
arkadasalar ziya dogan sprta pragtan ortasaha oyuncusu ZELENKAyi istiyormus.

Harun-61
27.11.2004, 00:09
alin size yildiz oyuncu: begenip alin...! :-)

...............buffon.............

thuram gallas nesta carlos

ronaldinhio emre zambrotta

.......... zidane ......

henry ... schevchenko

smileys/smiley32.gif

SDanışmaz
27.11.2004, 12:29
Alinacak oyuncunun yildiz oyuncu olmasi sart degil.Oynuna katkisi olsun,takimi toparlasin yeter.

zahido
27.11.2004, 14:29
bence fatih her yönüyle tam bi10 numara fatihi orta sahada serbest oynatacaksin ileri ikiliye 2 tane çok ii adam alacaksin sag açik alinmasi lazim yatttara nin kesinlikle gönderilmesini istiyom takima acaip bi sekilde ters giden yapisi var gençlerle takas yapip youlayi albiliriz youla nin en büyük özelligi rakip defansi hallaç pamugu gibi atmasi son vurusu kötü ama yanina da son vurusu çok iyi olan bi adami alirsin olur biter bu takimin takima benzemesi için 4 transfer sart

..::uniQue::..
29.11.2004, 22:09
..... Konyasporlu ALTAN bu topcuyu kesinlikle almamiz gerek adam gecen sene kapi birakip geldi alamadik bu sene kesinlikle alinmasi sart....

Berat
02.12.2004, 10:16
Altan konusunda arkadasima kesinlikle katilmakla beraber diger topiclerden birkaç tanesine yazdigimi burada da tekrarlama ihtiyaci hissediyorum; ALISENI KAZANMALIYIZ!!!!!

oskayb
02.12.2004, 10:20
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Mitu ve Jest Trabzon'a
Fotamac

</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Ziya Dogan'in gitmesinden sonra takviye atagina kalkan Trabzonspor yönetimi Hirvat Jestroviç ve Rumen Mitu'yu almak için harekete geçti.

Ziya-de olsun

Ara transferde takviye karari alan Trabzonspor yönetimi Jestroviç ve Mitu için dügmeye basti. Golcü ve orta saha oynayan iki futbolcunun menajeri bugün Trabzon'a gelecek.

Ziya Dogan'in istifasindan sonra Trabzonspor yönetimi transfer atagina geçti. Devre arasinda mutlaka bir golcü ve orta saha oyuncusu almak isteyen Trabzonspor Anderlecht'nin golcüsü Jestroviç ile Lierse'de forma giyen orta saha oyuncusu Marius Mitu ile ilgileniyor. Iki oyuncunun menajeri dün Istanbul'a geldi.

PAZARLIK BUGÜN
Pazarliklarda mesafe kaydedilmesi üzerine oyuncularin menajerleri dün aksam Istanbul'a geldi. Menajerler Besiktas- Standard Liege maçini da izledi. Iki menajer bugün Trabzon'a geçerek yöneticilerle pazarlik masasina oturacak. Ara transfer için protokol yapilmasi bekleniyor.

JESTROVIÇ KIMDIR
Anderlecht'in golcüsü Nenad Jestrovic 28 yasinda, Anderlecht'te son dört sezonda 51 maçta 33 gol kaydetti.

MITU KIMDIR
Marius Mitu, Lierse takiminin orta saha oyuncusu. 28 yasinda. Orta saha oynamasina ragmen golcü özelligi var. Üç sezondur oynadigi Lierse'de 77 maçta 14 gol atti.
Haydar PINARCI

<DIV align=right>02.12.2004 09:36:00</DIV>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Guner_Ahmet
02.12.2004, 20:11
Evet ayni haber diger gazetelerde de var . Ne kadar gercegi yansittigini bilen var mi?

kanuni
03.12.2004, 12:24
Ben inanmiyorum gerçegi yansittigina. Nedeni ise: Ziya hoca Kiev maçindan öncesinden beri bas bas bagirdi transfer sart diye. Ne dediler? Sampiyonlar ligine kalalim, oradan gelen parayla transfer yapacagiz.. Böyle bir anlayis çagin gerisinde kaldi artik. Bakin adamlara.. Her maçta küfürler ediyoruz, dalga geçiyoruz, ezeriz diyoruz.. Ama adamlar öyle ya da böyle gidip kaliteli topçulari getiriyorlar. Alex, Carew, Felipe, Ortega vs.. Dalga geçiyorlar benimle, biz olmasak bu adamlari sadece televizyonlardan seyredeceksiniz diyorlar. Neyse gelelim konuya. Yönetimin yapmasi gereken, krediyle,borçla veya baska herhangi bir sekilde takviyeler yapamakti. Sampiyonlar ligine kalinca gelen paralarla da borçlari ödeyecekti. Ama o kadar isi beceremedik. Ne dersek diyelim. Öyle ya da böyle yapiyorlar adamlar transferleri. Bize de seyretmek düsüyor sadece. Noldu, gitti sampiyonlar ligi. Gitti Uefa.. Sonra ka kendimize teselli veriyoruz.. Bu kadroyla zaten sadece lig olmali falan diye.. Olmaz kardesim. Avrupada oynayacaksin ki, senin genç oyuncularin tecrübe kazanacak. Transfer yapamiyoruz bari elimizdeklileri yetistirelim. Ziya Hoca, sampiyonlar ligi, uefa gitti.. Belki 20 yil sonra bu kadar iyi oynayarak yaklastigimiz sampiyonluk bile gidecek. Hala transfer yapacaklar. Inanmiyorum ben kardesim bu haberlere..

Guests
03.12.2004, 13:05
pazarliklarin baslandigi söyleniyor menajerleriyle. dogru olabilir vallaha. biz trabzona kaleci getirdik gönderdik mehmeti getirdik gönderdik. bejekeye golü atan oyuncuyu istanbula getirdik gönderdik. bizde hersey var.

masinga
03.12.2004, 15:38
yildiz oyuncu TRABZONSPOR için israftan baska bir sey degildir.

iyi bir teknik direktörle iyi futbolcuya gereksinim duymadan sampiyon olabiliriz.

Özkan Erdem
03.12.2004, 20:41
belçikali olmasinda..

objek
04.12.2004, 01:05
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Adi yildiza cikmis oyuncular zor gelir kim iyi adamini birakir? yararli bir iki adam alinabilir. simdi once esas konuya gelecek olursak yidiz oyuncu sayisi zaten bir takimda 3 - 4,u gectimi arkadaslik baglarida iyi degilse o takimdan birsey olmaz yildizlari sagda solda aramaya hic luzum yok eldeki yildizlarin bir an once eski havalarini yakalamasi lazim gerisi kolay30 mactir bu takim her maca final havasiyla cikiyor bunlarin getirdigifiziki ve zihinsel yorgunluk sahaya yansiyor rize samsun istanbul maclarindan 9 puan alinirsa guven tazelemis oluruz ikinci devre hersey yeniden baslar!.. saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>