PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yunanistan - TÜRKİYE: 1-4

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

Can basten
25.03.2007, 00:48
Valla Hakan'ın gezinmesini izlemektense TEKKE min bişi yapmasada varlığını görmeyi yeğlerdim........ Varlığın yeter :):):)

Fatih Terim'in, sakat olmasa Fatih'i oynatmayacak kadar da İstanbul şövenisti olacağını zannetmiyorum...

antagonist
25.03.2007, 00:49
Ümit Karan da kadroya çağırılabilir....

subay
bu maçı ölene kdr unutamam :)

125 sene yasasam Gökdenizin golünü unutmam herhalde :D

frdws
barış süpersin :)))) şarkı süper olmuş :)

OZDEN61
25.03.2007, 00:50
cem demir ve umut yanyana oynamalı. cem de iyi topcu onunda olgunlasması lazım. ikisi ssurekli oynasın.4-1-3-2 sitemi ile basarı yakalarız ama ziya bu taktikle hayatta oynatmaz..

champions
Fatih terimin tercihler konusunda ziya doğandan aşşağı kalır yönü yok mehmet yıldız kim yahu ?Hakan şükür rakibi yoruyormuş, 3 kişiyi yorana 1 gol mü veriyolar yoksa?Gökhanda çok kötüydü bugün Umut Bulut diyorum! Her zaman rakip karşı karşıya kaçırmaz her zaman rakip kaleci kova çıkmaz Kazandık mutluyuz

TSelif
Fatih Terim'in, sakat olmasa Fatih'i oynatmayacak kadar da İstanbul şövenisti olacağını zannetmiyorum...

Ben senin kadar emin değilim Can :):)...En azından kesinlikle ilk 11 de olmayacaktı :mad:

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 00:51
gökdeniz maça girerken gol atacağından emindi adam gülüyodu hisetti aslanım benim çok güzel goldü valla alay ederek attı

Ali Özcan
25.03.2007, 00:51
Mehmet Yıldız da çok yıpratıcı bir adam...Faydalı olacaktır...

kivancpehlivan
25.03.2007, 00:54
tuncayın golünde , ekranda tuncayın ismi yazarken yanında norveç bayrağı vardı :D:D:D:D:D

Adem Erdoğan
25.03.2007, 00:56
Bu arada Kazakistan sırpları 2-1 yenmiş.

Erdal
25.03.2007, 00:59
Fatih terimin tercihler konusunda ziya doğandan aşşağı kalır yönü yok mehmet yıldız kim yahu ?Hakan şükür rakibi yoruyormuş, 3 kişiyi yorana 1 gol mü veriyolar yoksa?Gökhanda çok kötüydü bugün Umut Bulut diyorum! Her zaman rakip karşı karşıya kaçırmaz her zaman rakip kaleci kova çıkmaz Kazandık mutluyuz

Bu memlekette hakan şükür kadar kimseye yaranamayan bir adam yoktur etmeyin eylemeyin .

Kaya
25.03.2007, 01:01
www.uefa.com (http://www.uefa.com)

Turkey storm to victory in Athens.

Lapina
25.03.2007, 01:03

Mehmet kim mi ? Maçı zor şartlar altında takip edemediğini düşünüyorum.Helal olsun çocuğa ilk maçında aslanlar gibi oynadı.

Ba®ış
25.03.2007, 01:04
Mehmet YILDIZ kim mi ? Maçı zor şartlar altında takip edemediğini düşünüyorum.Helal olsun çocuğa ilk maçında aslanlar gibi oynadı.
Volkan Yaman dan söz ediyor olabilirmiyiz?:confused:

A.T.R
25.03.2007, 01:04
Ben %70 mağlup oluruz %20 berabere %10 galibiz demiştim ama nerden bileyim ki 9'a 13 maç yapılacak. Seyitaridis ve Kaleci Nikopolidis bizim takımın elemanı gibi oynadılar. Sonuç muhteşem ama ben yine de oyundan tatmin olmadım.İnşallah bu moralle ve Norveçlikerin moralsizliği birleşir ve çarşamba günü de böyle anlamlı bir galibiyet alırız.

Bu arada Türk Hükümetine seslenmek istiyorum; lütfen Kaleci Nikopolidis' e Türk Vatandaşlığı ve pasaportu versinler. Volkandan daha kova kaleci de varmöı demekki :D:D

Lapina
25.03.2007, 01:05
www.uefa.com (http://www.uefa.com)

Turkey storm to victory in Athens.

http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/euro/519749_biglandscape.jpg

Bende resmi ekleyeyim orda ki!
Hani tavuk su içince Allah (c.c) ya bakarmış ya, Gökhan'a dikkat ;)

Ali Özcan
Mehmet YILDIZ kim mi ? Maçı zor şartlar altında takip edemediğini düşünüyorum.Helal olsun çocuğa ilk maçında aslanlar gibi oynadı.

Mehmet Yıldız oynamadı ki ?:D :D :D

champions
Bu memlekette hakan şükür kadar kimseye yaranamayan bir adam yoktur etmeyin eylemeyin .
Hakan şükür bugün ne yapmıştır?Açıklayabilir misin?Doğru ya adam yormuştu !Açık ve net haksızlık yapılıyor

Lapina tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=715295#post715295)
Mehmet YILDIZ kim mi ? Maçı zor şartlar altında takip edemediğini düşünüyorum.Helal olsun çocuğa ilk maçında aslanlar gibi oynadı

:D :D :D Ne diyebilirim ki:) Volkandan bahsediyorsun herhalde gerçekten harika oynadı

Erdal

evet bir kişi üç kişiyi yoruyosa ikinci kişi çok daha kolay gol atıyo ....

Lapina
25.03.2007, 01:06
Volkan Yaman dan söz ediyor olabilirmiyiz?:confused:

Arkadaş Yıldız yazmış.Bende aktardım. :cool:

61-POWER-2
25.03.2007, 01:06
uyuz fatih terimin takimi boyle hazirliyacani hic ummazdim.heal olsun :bayrak: :bayrak: :bayrak:

TSelif
25.03.2007, 01:07
Hakan'a bişey dediğimiz yok .Tamam da ama yeter. Çok hizmetleri oldu milli takıma .Ama onu milletin ağzına düşürmesin Terim yazık ya ....

A.T.R
25.03.2007, 01:07

Mehmet Yıldız mı? Sivas'ın santraforu değil mi bu genç adam? Evet evet kesinlikle ama milli takımda GİZLİ SANTRAFORDU herhalde ki sen hariç hiç birimiz göremedik :D :tr:

Lapina
25.03.2007, 01:09

Arkadaşlar buyurun. Benimde kafa bi dünya olduğu için yanlış aktardım.

Ba®ış
25.03.2007, 01:09
tamam arkadaşlar Lapina abimizin üstüne gitmeyelim zafer şarhoşluğu içinde olabilir :D ;)

Erdal
25.03.2007, 01:10
Hakan şükür bugün ne yapmıştır?Açıklayabilir misin?Doğru ya adam yormuştu !Açık ve net haksızlık yapılıyor

:D :D :D Ne diyebilirim ki:) Volkandan bahsediyorsun herhalde gerçekten harika oynadı

ikinci golde güzel bir pas verdi gökhana ....
zor pozisyonda güzel bir şut attı .....

ama en önemlisi RAKİBİ YORDU ..

Lapina
25.03.2007, 01:11
İyi takip etmiyorlar forumu..Hadi ben Yıldız'la Yaman'ı ilk anda karıştırmış olabilirim ama o mesaj ilk benden çıkmadı.Zafer sarhoşu değilim sarhoşum;)

Samet Türkmen
25.03.2007, 01:16
bu maçı yunanistan'ı eze eze iyi futbol oynayarak kazandık.Yanlış bilmiyorsam 4'te 4 yapan isveçle biziz sadece. Ama 5'inci maçlar başladı onları saymıyorum

champions
25.03.2007, 01:17
ikinci golde güzel bir pas verdi gökhana ....
zor pozisyonda güzel bir şut attı .....

ama en önemlisi RAKİBİ YORDU ..
Hey Allahım ya :) güzel pas, güzel şut, herşeyi güzel yapıyor bu adam :)
Yemezler!:)

Erdal
25.03.2007, 01:18
Hey Allahım ya :) güzel pas, güzel şut, herşeyi güzel yapıyor bu adam :)
Yemezler!:)

valla bütün dünya yiyo bi biz yemiyoruz :)))

Erkin
25.03.2007, 01:22
Hakan'dan çok büyük şeyler beklememek gerek durarak oynadı çünkü 36 yaşında yaşı nedeniyle fiziği tempoyu kaldırmıyor ve artık yapabilecekleri sınırlı. Milli takıma alınması veya oynayıp oynamaması ayrı konu. Ama tüm maç küçük bir alanda oynamasına rağmen söylendiği gibi defansı yıprattı, sürekli bir adamı peşinde gezdirdi.

KUTADGU
25.03.2007, 01:22
helal Olsun Çok Sevindik....

Çok Mutlu Olduk...

İnşallah devamı gelir.....

Ba®ış
25.03.2007, 01:23
helal Olsun Çok Sevindik....

Çok Mutlu Olduk...

İnşallah devamı gelir.....

Kutadgu Hocam ,bu akşamla ilgili bi destan yazsana :D:D:tr::tr::tr:

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 01:26
since 1-4 53 :D

Lapina
25.03.2007, 01:27
Mehmet Yıldız mı? Sivas'ın santraforu değil mi bu genç adam? Evet evet kesinlikle ama milli takımda GİZLİ SANTRAFORDU herhalde ki sen hariç hiç birimiz göremedik :D :tr:

Yaş itibarı ile cevap vermiyorum.Nacizane tavsiyem forumu iyi takip et.

Bi insan kendisi ile ancak bu kadar dalga geçer.Yürü be koçum kim tutar seni. :D

champions
25.03.2007, 01:32
Bi insan kendisi ile ancak bu kadar dalga geçer.Yürü be koçum kim tutar seni. :D
Olayı sizin dışınızda herkes anladı herhalde:)siz hala yanlış anladığınızı kabul etmeyerek benim kendimle dalga geçtiğimi yazıyorsunuz Çok enteresan tabii:) Cidden sarhoş olabilirsiniz

yns61
25.03.2007, 01:34
oleyyyy oleyyyy oleyyyy
En büyükk türkiye
maçı izlerken özellikle 2. yarının son dakikalarına dogru gökdeniz golu attıktan sonra cok keyifli izledim

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE

Emre7
25.03.2007, 01:38
Turkey storm to victory in Athens

Turkey fought back from a goal down to earn an emphatic UEFA EURO 2008™ qualifying win in Greece that puts them in the driving seat in Group C.

Turnaround
After falling behind to their Aegean rivals within five minutes, goals from Tuncay Sanli, Gökhan Ünal, Tümer Metin and Gökdeniz Karadeniz turned the game around to move the Turks three points clear of their opponents in the pool.

Greek opener
European champions Greece had begun brightly and when Turkey failed to clear a corner, the Greece midfield were quick to pick up the ball and play it into the path of defender Sotirios Kyrgiakos, who crashed a shot into the net from close range. The lead could have been doubled soon after when a fizzing drive by Georgios Karagounis flew straight to Volkan Demirel, while at the other end Tuncay and then Sabrı Sarıoğlu hit wayward efforts into the crowd.

Equaliser arrives
The equaliser arrived for Turkey in the 27th minute, however. A free-kick from his own half by Tümer reached Sabrı on the right and his neat cross was too good for the Greece defence, with Tuncay doing well to hit a powerful right-foot shot beyond Antonios Nikopolidis. The visitors further outlined their attacking intentions directly after the restart when Tuncay nodded narrowly over, before Gökhan fired them ahead with a powerful strike from the edge of the box on 55 minutes.

Goals flow
Then, in the 70th minute, it was three, Tümer's low strike from outside the area nestling into the bottom corner, giving Nikopolidis no chance. And there was still time for substitute Gökdeniz to grab a fourth, pushing the ball in from close range nine minutes before the whistle. Turkey next face Norway at home on Wednesday, when Greece visit Malta looking to bounce back from their first defeat.

uefa.com

başlık çok cici

Mehmet_Mercanlı
25.03.2007, 01:42
Gökdeniz kaleci ile karşı karşıya kalınca gol de atabiliyormuş ya..
Allah Allah?
BEn en çok ona sevindiM!
bu süperdi ....:D

Erkin
25.03.2007, 01:44
Hangi kaleci? Kaleci mi vardı kalede? :D

Ba®ış
25.03.2007, 01:45
:D:D:D:D:tr:

Can basten
25.03.2007, 01:48

Yaşlı adam dalga geçmeyin...:D

Erkin
25.03.2007, 01:52
Yaşlı adam dalga geçmeyin...:D

Haklısın abi eskiden iyi kaleciydi o da :D

Bu arada adam hemşo ne de olsa; onun hakkında artık yorum yapmayacağım :D

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 01:54
Maradona Gökdenizzzzzzzzzzzzzz :-))))))

nesta61
25.03.2007, 01:58
BENIM BU MACTAN UMIDIM YOKTU HELE DE 1-0 geriye dusunce dedim fark yicezzz, ama OSMANLI TORUNLARI CIKTI CAKTI DORTDENEEE GOKDENIZZZ GOLUUU RESMENNN SHOWWWW HELEDEEE SON DAKKA LAR TOP CEVIRMEMIZ HEMDEEE YUNANISDANDA RESMEN DALGA GECTIK hahahahaahahahahahahha

salihismet
25.03.2007, 01:59
Yunanistn bu kaleciyle avrupa $ampiynu oldu,Ali Kemal Denizci zamaninda bu kaleci vardi Gökdeniz Karadeniz zamaindada yine bu kaleci var.
Bu Yunan kleci Jeffersonu izleseydi duayla ba$layip 3 gol yiyip maci bitirebilirdi.

sbay
25.03.2007, 02:00
bu kalecı için trabzonlu diyolardı....babası veya dedesi trabzonluymuş...

Adem Erdoğan
25.03.2007, 02:01
Nikopolidise laf yok bizim hemşomuz o.:D

Erkin
25.03.2007, 02:02
Babası Trabzon doğumlu sonradan Yunanistan'a göçmüşler sanırım öyle yazıyordu önceki Yunanistan maçlarından önce çıkan haberlerde..

Adem Erdoğan
25.03.2007, 02:03

Trabzondan yunanistana götürülmüş dedeleri nufü mübadelesnde.

Remzi
25.03.2007, 02:04
Nikopolidise bi 61 numaralı forma hediye edelim bari:D

sbay
25.03.2007, 02:05
bu arada maçta olabilecek en güzel senaryolardan biri gerçekleşti...1-3 öndeyiz dakika 80 gökdeniz oyuna giriyo ve topla ilk buluşmasında yunan savunmasıyla dalga geçer bir şekilde golünü atıyo....tebrikler...

Adem Erdoğan
25.03.2007, 02:07
Eee norveç maçı başlığını kim açacak:D

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 02:08

dogru öyle birsey var.

Vkgz
25.03.2007, 02:11
bu kaleci trabzonlu olamaz... bu kadarmı aptal olur bi kaleci yaa...

Bu nasıl Yunanistan Bu nasıl Türkiye .... Mükkemmel bir geceydi..

forza61ts
25.03.2007, 02:12
sürmeneledı deyiler bobası ordan gçö etmişler oksıhıdan hee... varmı asli!!

Erkin
25.03.2007, 02:15
Az önce yanlış yazdım 36 yaşındaymış.. :) Sonuçta refleks ve konsantrasyonda kayıplar yaşadığı bir gerçek..

Mehmet_Mercanlı
25.03.2007, 02:20
http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=15473&k_A=haberturk

sbay
25.03.2007, 02:20
:D yarında bayramlarıymış.....bayramlarınıda zehir ettik gariplerin....:D

nesta61
25.03.2007, 02:22
Ziya dogan insallah bu mactan kendine bir pay cikarmistir , gordunuz 2forvetle neler oluyormusss adamlar avrupa sampiyonu olurken 4 gol yemedi :D

TSelif
25.03.2007, 02:25
http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=15473&k_A=haberturk

4 golün en güzeliydi valla da billa... Bizim diye söylemiyom ama öyle yaaaa:D:D

Erkin
25.03.2007, 02:28
4 golün en güzeliydi valla da billa... Bizim diye söylemiyom ama öyle yaaaa:D:D

Defansın katkısını unutmamak lazım karton adam koysak böyle pire gibi geçemezdi :D:D

Erdem Keser
25.03.2007, 02:29
nikoploidis tam bi hayalkırıklıgıydı ya bi kaleci bu kadar mı degisebilir kesinlikle hayranlıkla izledigim ve dünyanın sayılı kalecisiydi ama cok hatalar yaptı her geleni aldı ama yinede severim kendisini tek sevdigim yunanlıdır trabzonlu kendisi :)

TSelif
25.03.2007, 02:33
Defansın katkısını unutmamak lazım karton adam koysak böyle pire gibi geçemezdi :D:D

Olsun geçti ya ...Geçemeyen hatta topa dokunamayanlarda var ::D:D

Erdem Keser
25.03.2007, 02:34
arkadaslar macı dikkatli izleyenler atamıza yapılan igrenc pankarta dikkat etmişlerdir istanbuldaki mactada bi pankart hazırlanmalı
KEMAL WAS YOUR FATHER

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 02:35
eh artik kupayi versinler bize daha oynamaya gerek yok
son sampiyonu ezdik
daha ne yapalim

Isvicrede eze eze Blatterin elinden aldikmi kupayi :-) o zaman anlar Anyayi Konyayi insallah.

28TS61
25.03.2007, 02:39
arkadaslar macı dikkatli izleyenler atamıza yapılan igrenc pankarta dikkat etmişlerdir istanbuldaki mactada bi pankart hazırlanmalı
KEMAL WAS YOUR FATHER

evet o pankarti bende gördüm, kemal was a ... diye

ARAF
25.03.2007, 02:41
maçtan epey sonra başliğa girdim ve en baştan beri mesajları okudum
sağolsun arkadaşlar neler neler atmışlar yok yunandan beş yeriz, yok bizi ezecekler, terim hocamı ,yok trabzona düşmanlığı var gökdenizi oynatmaz ve daha bi sürü saçma sapan şeyler yazdılar ve HİÇBİRİSİDE TUTMADI
adamları ezdik atinada ve şunu öğrendimki burada futbolu bilmeyen çok kişi varmış bende trabzonsporlu adam biraz futboldan anlar diye biliyordum çok yanılmışım
galibiyeti getiren herkese teşekkürler ve terim şunu bir kez daha öğretti
İNANIRSAN KAZANIRSIN

demir
25.03.2007, 02:41
Hakan'dan çok büyük şeyler beklememek gerek durarak oynadı çünkü 36 yaşında yaşı nedeniyle fiziği tempoyu kaldırmıyor ve artık yapabilecekleri sınırlı. Milli takıma alınması veya oynayıp oynamaması ayrı konu. Ama tüm maç küçük bir alanda oynamasına rağmen söylendiği gibi defansı yıprattı, sürekli bir adamı peşinde gezdirdi.

bir forvet oyuncuısu bır kısıyıde sureklı pesınde gezdıremıyorsa ne ısı var sahada dunyada pesıne bır kısı takmadan oynayan bır tane forvet oyuncusu solermısın :):)

chigannes
25.03.2007, 02:42
:D yarında bayramlarıymış.....bayramlarınıda zehir ettik gariplerin....:D
heralde dini bayramdır resmi bayram yapacak halleri yok ya o tarihle
18 mart yeni gecti:)

nesta61
25.03.2007, 02:44
beter olsunnnn beterrrrrrr

TSelif
25.03.2007, 02:48
şunu öğrendimki burada futbolu bilmeyen çok kişi varmış bende trabzonsporlu adam biraz futboldan anlar diye biliyordum çok yanılmışım

Bu olmadı işte :confused: :confused:
Terim bize hiç bişeyi öğretmedi......

Erkin
25.03.2007, 02:55
bir forvet oyuncuısu bır kısıyıde sureklı pesınde gezdıremıyorsa ne ısı var sahada dunyada pesıne bır kısı takmadan oynayan bır tane forvet oyuncusu solermısın :):)

Yok ben zaten yaşına başına rağmen yapabildiği şeylerden bahsetmiştim, ekstra bir özellik değil bu tabi ki ancak hangi rakip olursa olsun ondan çekiniyor :) Neyse artık oynamaması dileğiyle :)

TSelif
25.03.2007, 04:00
Yunanlıların hocası yanlış hatırlamıyorsam Yıldıray ve Fatih TEKKE nin olmaması büyük şans demişti bir röportajında ...Gerçi tutmadı ama :D:D

Vkgz
25.03.2007, 04:06
araf kaerdeşimize demek istiyorumki, niko berbat gününde diye biz çok iyi bir takımmıyız yani, adamlar 2 yüzdeyüzlük golu kaçırdı, bizde girdiklerimizi attık farkındaysan kardeşim... mükkemmel bir geceydi, kim ne derse desin problemli olduğumuz bir ülkenin takımını dağıttık... sevinmek lazım ama abartmamak lazım.... bu gün istekli olan kazandı, gökhan gol attı ama maç içinde berbattı hakan da öyle... en büyük kazanç Volkan Yaman dı takımımız için maçın adamıydı... adaş nede olsa...
ama kalecinin adıda volkan... tez saniyesinde çürüdü iyimi

nesta61
25.03.2007, 04:42
mosye terim buyuk akil taktigi yaptiii yunanlarin hocasi tugay banko oyniyacak diye ona ozel onlem aldirdilarrr ama oynamadii guzel taktikk

bu arada avt avrupa yayini maci tekrar veriyorr 2-1 ondeyizzz haydii bastirrr 3 olsun uc uc uc uc :D

eys_61
25.03.2007, 04:50
Kötü Türkiye ve daha kötü Yunanistan'ı izledik,ikinci yarının başındaki 10 dk lık baskı ve biraz da şansımızla farklı kazandık ama benim aklım çarşamba gününde,umarım kayıpsız atlatır bu avantajı değerlendiririz.

nesta61
25.03.2007, 04:54
GOL GOL GOL GOLLLLLL 3 oldu 3 tumerrr atti tumerrr 3yetmezz 4 OLSUNNN icimden bir ses 4 golu gokdeniz atcak diyor :D:D

dakka 80 gokdenizz oyuna giriyoo hadi oglum at bir golllll

nesta61
25.03.2007, 05:03
Goooolllllllllllllllll gooolllll gollll 4 OLDUUU 4 gokdeniz atti ayni maradona gibi calimlar attii :gol: :gol: :gol: athina mezar oldu yunanistanaaa

GIDIM 5 INCIYIDE BEN ATIM

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 05:05
Kötü Türkiye ve daha kötü Yunanistan'ı izledik,ikinci yarının başındaki 10 dk lık baskı ve biraz da şansımızla farklı kazandık ama benim aklım çarşamba gününde,umarım kayıpsız atlatır bu avantajı değerlendiririz.

haksızlık etmemelisin bence biz harika bi top oynadk yunanlılar top göremedi

eys_61
25.03.2007, 05:13
haksızlık etmemelisin bence biz harika bi top oynadk yunanlılar top göremedi
ikinci yarının başı hariç hakimiyetten söz edilemez bence.maç kopup yunan takımı demoralize olduktan sonraki oyundan bahsediyorsan o kadar harika oynayan takım 5 i 6 yı kovalardı derim,susarım.nasıl olsa bugün "fatihin aslanları"nı bolca göreceğiz daha fazla konuşmaya gerek yok.iyi geceler...

nesta61
25.03.2007, 05:16
ikinci yarının başı hariç hakimiyetten söz edilemez bence.maç kopup yunan takımı demoralize olduktan sonraki oyundan bahsediyorsan o kadar harika oynayan takım 5 i 6 yı kovalardı derim,susarım.nasıl olsa bugün "fatihin aslanları"nı bolca göreceğiz daha fazla konuşmaya gerek yok.iyi geceler...

bakin yunan takimi 1-0 galip ken adamlar ustune yatmaya kalkti ama olmadiii

turkiye 2 forvetle cikmasaydi facia olurduu

ben boyle bir alibiyeti ruyamda gorsem inanmazdimmm

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 05:56

o atmosferde başlarına yabancı cisim yağarken daha 5. dkde hediye golle yenik duruma düştük ama banamısın demedi çocuklar top oynatmadılar yunanlılara top sürekli bizdeydi bişeyi unutuıyosun o takım kolay gol yemiyor ilk yarı kaç tane net posizyon kaçırdık adamlar sahalarından çıkmadılar bumu kötü türkiye hiç pozisyon vermeyen takımı kendi ülkesinde kendi sahasına hapsediyor 2. yarı gene topgöstermedik adamlar neye uradıklarını şaşırdıkşar 2. yarı zaten pozisyon patlaması yaşandı böle milli takıma can feda

EmrahYalçınalp
25.03.2007, 08:59
Yunanistan'ı da yendik, defansif-çağ dışı-oynatmamaya yönelik MENTALİTEyi de... Oh-bee!!! Yaşasın topa düşman olmayan topçular... :)

Mehmet
25.03.2007, 09:56
Bir de dün Yunanlıların özel günüymüş.
Bizde onlara özel tarife yaptık.
A Milli takımımızı hiç yenemediler ki şimdiye kadar.
Biz nasıl İngiltere'yi yenemedik ve hala bir gol bile atamadık.
Bu bir şansmıdır sitresmidir Yunanlıularınkide aynı hesap.
Bana göre sıradan bir maçtı. Ben Trabzonspor'lu oyuncuların daha çok olmasını iyi olmalarını isterdim. Hüseyin'i iyi görmedim. Gökdeniz oyuna girer girmez çalımlayarak bacak arası yaparak ve kalecinin kucaığının içinden attığı gol güzeldi. Ama bu Gökdeniz'i çok başarılıydı dedirtemez bana çünkü maç kopmuştu. rakip demoralize olmuştu. Eğer Gökdeniz çok başarılıydı diyebilmemiz için 5. golüde atması gerekirdi. Sipiker bile bunu gönlünden geçirdi. Güzel bir sonuçtu ama bu sonuç 5'lik bir sonuç olsaydı daha iyi olurdu.
Birde Milli takım as kadrosundan uzak olmasına rağmen ben maçtan önce Yunanlıları Tümer'in tek başına dağıtabileceğini bile düşünmüştüm.
Sonuç olrak güzel ve çok anlamlı çok değerli bir galibiyet. Tüm futbolcuları kutluyorum. İbrahim Üzülmez'e de geçmiş olsun.

kelkitli29
25.03.2007, 09:59
Asiri derecede moralim düzeldi ya. Bosnamizda kazandiki. Haydi Türkiye - Bosna el-ele

Üzeyir Gönül
25.03.2007, 10:39
Dün akşamki maç için açıkçası çok karamsardım; ama biraz şans, biraz da bizimkilerin istekli ve güzel oyunları farklı bir skoru bize getirdi. Açıkçası böyle bir skorun tersini bekliyordum. Her yönden kötü görünüyorduk maçtan önce. Neredeyse bütün futbolcularımız sakat, cezalı ya da formsuzdular. Buna rağmen böyle bir galibiyeti bize hediye edenlere teşekkür ediyorum.
Geç vakitlerde NTV Norveç-Bosna maçını veriyordu. Bosna'nın attığı ilk gole kadar maça baktım. Mahalle maçından öteye geçmeyen bir maçtı. İki takımda da futbol adına bir şey göremedim. Hele Bosna'nın attığı ilk golü görseniz, Norveç kalecisini (Beşiktaş'ın eski kalecisi) bir daha ülke sınırlarına sokmazsınız.
İnşallah bu maçı da alırız da geride kalan maçları şöyle gönül rahatlığıyla seyrederiz.
:dansmuz: :dansmuz: :dansmuz: :dansmuz: :dansmuz:

Remzi
25.03.2007, 10:44
"Türklere köle olduk"
A Milli Futbol Takımı'nın, Yunanistan'ı kendi sahasında 4-1 mağlup etmesi Yunan basınında büyük üzüntüyle karşılandı. Sport 24 Yunan milli takımının bu yenilgisini Kabus olarak nitelendirildi.

Sportnet ise, 'Yunan trajedyası' manşetini kullandı ve bu yenilgiyi Rehagel dönemi boyunca Yunan milli takımının kendi sahası içerisindeki en kötü yenilgisi olarak nitelendirdi. Bu yenilginin sorumluları ile ilgili olarak, "Maç dışında olan Nikopolidis, orta sahada bütün mücadeleleri kaybeden Angelos Basinas ve maçın başından beri kötü oynayan Takis Fissas" şeklinde yazıldı.

Sport time gazetesi ise, "Karaiskakis'te Kölelik" yazısında, Milli takımın 25 Mart bayramından Türklere boyun eğerek oryantal dansettiğini ve bu dünün Yunan futbolunun en karanlık günlerinden biri olduğunu yazdı. Tribünlerde yaşanan olayların ise utanç verici olduklarını belirten gazete, bu olaylar yüzünden cezalandırılma tehlikesinin bulunduğunu da belirtti. Atina Haber Ajansı, "Milli takımın trajik görüntüsü" başlığını kullandı. Katimerini gazetesi, "Milli takımda ne yürek ne de akıl vardı" başlıklı yazısında milli takımın beklentilerin çok altında kaldığını belirtiyor. Metrosport, "Türkiye'den 4 gol, Yunanistan için utanç verici yenilgi" başlıklı yazısında Yunan takımının rezil olduğunu ancak, Nikopolidis'in yanlışlarını, savunmada yapılan hatalar ve orta sahada hayal gücü eksikliği nedeniyle takımın bunu hakettiğini belirtiyor. Skai Tv internet sayfasında, "Rezilik" başlığını kullandı ve Türk Milli takımının çok iyi bir performans ve akıllı bir oyunla Yunan milli takımını 4-1 skorla rezil ettiklerini yazıyor. Ant1 Tv ise Yunan milli takımının, Türklerin ilk golünün ardından üstüste hatalar yaptığını ve Rehagel döneminin en kötü yenilgisini yaşadıklarını yazıyor.
25.03.2007

U.Sadıkoğlu
25.03.2007, 11:00
1.gol
pNFVhNVMUSA
2.gol
9ROdtGHs4mE
3.gol
tz3enFQnirs
4.gol
3ZKbYWi8_Dg

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 11:09
Maradona Gökdenizzzzz :-))

selçukabi
25.03.2007, 11:11
A-)Tuncay ve Sabri gibi nereedeyse maç boyunca 3. vitese bile inmeyen rakibini eksiltebilen, gol pozisyonuna girip şut çekmeye cesaret edebilen futbolcuların
B-) Orta Sahada Tümer ve Aurelio gibi pas makinelerin
C-) Defansta Hamit ve Volkan gibi kendi kademlerini kaybetmeyip stoperlerinin kademesine de yardımcı olan beklerin
D-) İleride hem çapraz koşular yapıp orta saha oyuncularına pozisyon yaratan hem de rakibe basan forvet oyuncuların
Olduğu zaman bir de bunların başında rakibe göre oyun mantalitesi çıkarabilen ( Ya herro ya merro demeyen-Yenemediğimiz rakibe yenilmeyelim diyen Fatih Terimi de biliriz )bir Hoca işte böyle bir Futbol tablosu ortaya çıkarabiliyor. Futbol yeri geldiğinde hucum yeri geldiğinde savunma yapabilmektir.MANTALİTE budur....

kaplanlar29
25.03.2007, 11:14
hahahha maradona gokdeniz super yaa

aysegul61
25.03.2007, 11:20
Bütün goller güzeldi ama en iyisi gökdenizinkiydi :D Spikerin gökdenizi maradonaya benzetmeside hoştu:tr:

tigin
25.03.2007, 11:22
Since 1-4 53

Gökhan Bozyiğit
25.03.2007, 11:29
Bütün goller güzeldi ama en iyisi gökdenizinkiydi :D Spikerin gökdenizi maradonaya benzetmeside hoştu:tr:

Ah birde Fatih Tekke oynasaydı kim bilir neler olurdu, artık onu kime benzetirdi acaba?:)

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 11:33
genclerimize baska milli takim sectiren babalarada bir gönderme yaptim.

aysegul61
25.03.2007, 11:47
Ah birde Fatih Tekke oynasaydı kim bilir neler olurdu, artık onu kime benzetirdi acaba?:)

Pele'ye benzetirdi herhalde:D :D :D

:tsbayrak: :tsmeşale: :tsbayrak:

Şuayip Aydın
25.03.2007, 11:56
maradona gokdeniz helal olsun ona ek başina bitrdi adamları valaha bide trabzonsporda boyle bir gol atsan da bizi costursan ne olur be yaw...

Gökhan Bozyiğit
25.03.2007, 11:57
Since 1-4 53

Since 1-4 61:)

Bahtiyar
25.03.2007, 12:06
yunanistanın kurtuluş bayramıymış bizden kurtuluşları yani,ama bilmiyorlarki biz türklerden hiç bir zaman kurtulamazlar:)Atatürke pankart açılmış diye duyuyoruz denize dökülme acılarını o yaşattı onlara unutamamışlar daha,bu maçın oynandığı stadın etrafında deniz yoktu dua etsin bunlar,Atam sen yıllar önce döktün denize bunları bizler hala devam ediyoz dökmeye,ne mutlu türküm diyene

fanatikten aldım bi yorum.

Murat Aydın
25.03.2007, 12:10
maçın bu kadar kolay kazanılmasını sağlayan yunan kalecisine teşekkür etmeli ama birde şu gerçek var fatih terim milli takımımızı harika motive etmiş maça millilerimizde sahadan müthiş bir mücadele örneği gösterdi gerçekten hepsinin ayaklarına yüreklerine sağlık

Gökhan Bozyiğit
25.03.2007, 12:14
maçın bu kadar kolay kazanılmasını sağlayan yunan kalecisine teşekkür etmeli

Muratım nede olsa kalecileri maçkalı bize kıyak geçti, dün sahada 3 tane Trabzonlu vardı:).

Aslıhan
25.03.2007, 12:18
Gerçekten kalecilerine teşekkür etmek lazım ;) Harika bir oyun çıkardı :D:D

Ama şimdi asıl önemli olan Norveç maçını almak , çünkü o maçıda alırsak o zaman bu galibiyet daha da bir anlamlı ve güzel olacak :tr:

ahmetansu61
25.03.2007, 12:20
ne 14 53 yaa
1-4 61 varken
artık bidahaki maçın skoruda belli 6-1
:)

ahmetansu61
25.03.2007, 12:20
kaleci maçkalı biliyosunuz da
babasımı dedesimine maçkalıymış.
avrupa kupasını aldıkları zaman duymştum.

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 12:25
burasida mac sonrasi kibris

WQ-yDxDoliQ

yavuss
25.03.2007, 12:28
HerŞeyden Kurtulurlar Ama Bİzden Asla Kurtulamazlar Her Yerde Her Şekİlde Yenerİz Ezerİz Bunlari ŞÖle Bİr Laf Bİlİrler Heralde...
Mademkİ TÜrksÜn DÖrtle Yunani ÜrksÜn:):):):):)

Bülent Bayraktar
25.03.2007, 12:28
süper bir galibiyet aldık çimlere gömdük yunanlıları...

Soner Kurt
25.03.2007, 12:30
vayy Kıbrıs'ıma bak bizden çok sevinmişler be :D

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 12:30
TRT özet

MTuhd4y4-bg

hüseyin1975
25.03.2007, 12:43
HELAL OLSUN ASLANLARIM. BIZEDE BU YAKISIR! 90 dakika oyuncularimizin üzerlerine yabanci madde atan o serefsizlere ders verdiniz.

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Mustafa AYDIN
25.03.2007, 12:50
Büyüksün TÜRKİYE'm

OYılmaz
25.03.2007, 12:54
Yunanlıları bir kez daha denizin derinliklerine gömdük ne diyebilirimki helal olsun TÜRKİYEM

Murat'
25.03.2007, 13:03
bu kaleci euro 2004 te süper performans göstermişti....ama dün gerçektende özellikle 2. ve 3. gollerde berbattı......

maçta herkes elinden geleni yaptı.....herksi tebrik ediyorum

surmeneli_keles
25.03.2007, 13:06
işte türk un gücü yedıler osmanlı tokadını yuzlerıne dun yıne adılıklerını yaptılar ama bız kımın torunuyuz bee ((osmanlı)):))

Beytullah
25.03.2007, 13:07
helal olsun yaa işte bu biz yunanlıları çime böle gömeriz:)

Murat'
25.03.2007, 13:07
araf kaerdeşimize demek istiyorumki, niko berbat gününde diye biz çok iyi bir takımmıyız yani, adamlar 2 yüzdeyüzlük golu kaçırdı, bizde girdiklerimizi attık farkındaysan kardeşim... mükkemmel bir geceydi, kim ne derse desin problemli olduğumuz bir ülkenin takımını dağıttık... sevinmek lazım ama abartmamak lazım.... bu gün istekli olan kazandı, gökhan gol attı ama maç içinde berbattı hakan da öyle... en büyük kazanç Volkan Yaman dı takımımız için maçın adamıydı... adaş nede olsa...
ama kalecinin adıda volkan... tez saniyesinde çürüdü iyimi

bence de abartmamak lazım kaçırılmayacak iki gol kaçırdılar....ve sonra biz niko sayesinde golleri attık....

Mehmet_Mercanlı
25.03.2007, 13:14
http://www.youtube.com/watch?v=GFeQ3VXMJVY

ilhan
25.03.2007, 13:17
Kadrodan çıkartılan milliler İstanbul'a döndü!

2008 Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Yunanistan'ı deplasmanda 4-1 yenerek zafer kazanan A Milli Takım'da sakatlıklar ve cezalar nedeniyle kadrodan çıkarılan Gökhan Ünal, İbrahim Üzülmez ve Gökhan Zan, İstanbul'a döndü.
İbrahim Üzülmez'in diz yan bağlarında esneme olduğu ve bugün MR'ının çekileceği öğrenildi.

Yunanistan müsabakasının ardından Gökhan Ünal ve İbrahim Üzülmez sakatlıkları, Gökhan Zan da sarı kart cezası nedeniyle kadrodan çıkartılmıştı

Soner Kurt
25.03.2007, 13:19
dün akşam telegol ü izledim Ulusoy telefonla bağlandı. Gözlemci hakem tanıdık biriymiş. ve kendisi gelip Ulusoy a pankartı, Ve bir kaleciye hayatımda bu kadar yabancı madde atıldığını gormedim demiş. gerekli notlarını almış. bakalım sonuç ne olcak. o değilde Bosna maçında adamlar meşale yağmuruna tuttular sahayı. hemde maç yeni başlamış ve 0 - 0 ken. maç 45 dk geç başlamış. noluyor bu taraftara anlamış değilim. Dün akşam en ilginç Milli Takımımızı izledim diyebilirim. O kadar tahrike en ufak tepki vermediler. Jöle adam hariç. (ama bu hareketinden dolayı taktir ettim kendisini ) yani maç boyunca kola banyosu yaptı olur o kadarcık.

Murat'
25.03.2007, 13:20
çaykurdan yasin ve gs den ferhat çağrılmış milli takıma

Özkan
25.03.2007, 13:20
Yunan teröristler yapacağını yaptı yine. Sahaya ellerine geçeni -bu arada meş'aleleri de- fırlattılar, küfürün bini bir paraydı. Yetmezmiş gibi Atatürkümüze pankartta edilen küfür (Gerçek eşcinseller Yunan tanrılarıdır.) ve İstanbul'un sözde Yunan başkenti i'lân edilişi...

Burada medyamız Yunan medyasından örnek almalıdır. Onlar bu olayları gizlemek için ellerinden geleni yaptılar, bizim medyamız ise isviçre maçından sonra bizi rezil eden görüntüleri tüm dünyâya servis etti.

İsviçre maçından sonra o kadar cezâ aldığımıza göre, Yunanistân da UEFA'nın organizasyonlarından iki yıl diskalifiye edilmelidir.

Soner Kurt
25.03.2007, 13:25
Yunan teröristler yapacağını yaptı yine. Sahaya ellerine geçeni -bu arada meş'aleleri de- fırlattılar, küfürün bini bir paraydı. Yetmezmiş gibi Atatürkümüze pankartta edilen küfür (Gerçek eşcinseller Yunan tanrılarıdır.) ve İstanbul'un sözde Yunan başkenti i'lân edilişi...

Burada medyamız Yunan medyasından örnek almalıdır. Onlar bu olayları gizlemek için ellerinden geleni yaptılar, bizim medyamız ise isviçre maçından sonra bizi rezil eden görüntüleri tüm dünyâya servis etti.

İsviçre maçından sonra o kadar cezâ aldığımıza göre, Yunanistân da UEFA'nın organizasyonlarından iki yıl diskalifiye edilmelidir.

Bizim yaptığımız seylerle Yunanistan maçının bi alakası yok. Evet Yunan Taraftarlar taşkınlık yaptı ama isvicre maçında maç sonunda Alpay Uçan tekme falan atıyordu bi futbolcuya. ayriyetten 6 maç ceza aldık Yunanistanın cezası bizden ağır olcağını sanmıyorum. doğru olan budur.

onurts61
25.03.2007, 13:29
Yunanistana karşı 2 forvet tuncay ve tümer gibi ofansif ağırlıklı adam o atmosfer için olması gereken kadro ve bir daha gördük kazanmak için nerde olursa olsun saldırmak gerek mağlup duruma düşünce forvet oyuna almakla olmuyor bu iş ,işin sırrı maça öyle başlamaktır sevgili ziya inşallah ders almışsındır bu maçtan ...

WERTHeR
25.03.2007, 13:31

Diskalifiye az olur ceza için. UEFA olayı natoya taşımalı. YTunanistan haritadan silinmeli:) Abartmayalım bence dün akşam olanlar bizde klişeleşmiş bir hale dönüştü. Sanki ilk defa gör,üyoruzda garipsiyoruz...

Özsu
25.03.2007, 13:36
Yunanlıları dün yenmiştik , bugünde yendik , yarında yeneceğiz:)
Bizi izlemeye devam edin.. (Türkiye)

Vkgz
25.03.2007, 13:38
Türk'ün Bileği Bükülmez

Eyüphan
25.03.2007, 13:39
Gitmişken Selanik'i de alıp dönseydik

Vkgz
25.03.2007, 13:40
Osmanlı Yeniden Atina'da

atlantis
25.03.2007, 13:42
Başlarinı önüne eğdik rezil kepaze ettik, şu yunanlilari yenmek ayri bir mutluluk

Emre GÜRDAL
25.03.2007, 13:44
allah tum mıllı takım futbolcularından razı olsun rovansı aldıkları ıcın dedelerımız alamadı torunları aldı ya benım en uzuldugum olay suydu ya hakan sukur tamm ıyı bı golcu olabılır ama adam artık gıtmıyo be hocam ya ınsna degıstırı al sole 70 lerde hakanın yerıen gokdenızıde fark ypalım en cok sevındıgım tarafsa sudur gokdenızının oyuna gırdıkten sonra attıgı gol neden bızde boel top oynamıyo anlamıs degılım marodona dedı spıker ama bence o gokdenızdı hersye rahmen zafer gene turk mılletının

lazrail_53_61
25.03.2007, 13:45
komşuya verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz:D :tr:

Vkgz
25.03.2007, 13:47
allah tum mıllı takım futbolcularından razı olsun rovansı aldıkları ıcın dedelerımız alamadı torunları aldı ya benım en uzuldugum olay suydu ya hakan sukur tamm ıyı bı golcu olabılır ama adam artık gıtmıyo be hocam ya ınsna degıstırı al sole 70 lerde hakanın yerıen gokdenızıde fark ypalım en cok sevındıgım tarafsa sudur gokdenızının oyuna gırdıkten sonra attıgı gol neden bızde boel top oynamıyo anlamıs degılım marodona dedı spıker ama bence o gokdenızdı hersye rahmen zafer gene turk mılletının

Hayatımda bi Rum u severim oda Dedemi Giresunda Rum Ayaklanmaları zamanı komutanına teslim eteyen rum... Gerisinin cehenneme kadar yolu var

atlantis
25.03.2007, 13:55
Genlerimiz de var rumlari denize dökmek, Bugün onlar için işkence gibi dün 4 tane yediler bizden:tr:

The Legend
25.03.2007, 14:18
Ne Mutlu TÜRKÜM diyene... :tr:

onurkaradeniz
25.03.2007, 14:19
bayram hediyesi verdik yunanlılara:D yalandan bayram kutlamayın Osmanlı'dan kurtuldunuz ama torunlarından kurtulamazsınız :D

Nuray
25.03.2007, 14:20
yazık ya çok ezikler acıdım mı nee bayramlarında böyle farklı yendik yazık :D :D :tr:

surmeneli_keles
25.03.2007, 14:25
made in OSMANLI TOKADI 4 ADET

zanoylu
25.03.2007, 14:30
Harika maç ,Harika sonuç
.....Dün akşam tüm yunanistan dumur oldu.

Samet Metin
25.03.2007, 14:35
Helal olsun be ne yendik ama... Gökdenizin golü de cok güzeldi! yunan defansını adeta oydu

Cüneyt Canlıca
25.03.2007, 14:36
Nihayet futbol oynamak isteyen galip geldi..helal olsun...

Dün tv lerde futbol yorumlarını seyrediyordum. İnanın kriz geçirdim.Yunalılar şöyle takım, böyle takım gol atmak çok zor, bizim kalemize orta sahadan füze gönderecekler, beraberlik bizim için alüyyülala bir sonuç falan gibi....

Buna sebeb işte bizim korkak futbol daha doğrusu ''haddimizi bilerek'' futbol oynatmaya çalışan yüksek zekadan dolayı bazılarının başında şaç kalmamış olan futbol dahisi teknik direktörlerimizdir..

Aha dün milli takım tek ön libero 2 forvet bi dolu hucum oyuncusu ile sahaya çıktı noldu..Yunanlılar 2 tane karambol pozisyonnu hariç kalemize gelebildilermi..

Bundan özellikle bizim yönetim teknik adam ve taraftarlarımızın ders çıkarması gerekir....Kişiliğimize ve bulunduğumuz coğrafyanın mizacına ters bir futbol oynarsak başarı bizim için hayelden ibaret olur..

Kaldıki dünya üçüncüsü olurken ve gs avruda şampiyon olurken oynadıgı oyun ortadayken..

Can basten
25.03.2007, 14:37
yazık ya çok ezikler acıdım mı nee bayramlarında böyle farklı yendik yazık :D :D :tr:

Trabzonspor'un 1978'de şampiyon Fenerbahçe'yi son maçta, hem de deplasmanda yenerek bayramlarını zehir etmesine benzedi bu...:D

pReN@_61
25.03.2007, 14:39
Osmanlı Yeniden Atina'da

:tr::tr::tr:

kral69hasan
25.03.2007, 14:59
1-4 53 dün gökdeniz neydi be maradona :D bi norvec maci kaldi onu da aldik mi ozaman kim tutar bizi.

Ozan
25.03.2007, 15:14
dün süper bir galibiyet aldık ve bugün anca pc başına geçebildim yorumumu yapayım .
maçda kontrol elimizdeydi . ta ki 3-1 olana kadar . 3-1 den sonra bastırdılar ve pozisyonda buldular . burda savunmamızın eksiklerini görmüş olduk. iyiki daha kötü sonuçlanmadı orası . sonuç olarak darmaduman ettik yunanları :D .

haa bu arada forumdaki ermişlerede selamlarımı iletirim . maçdan önce kesin yargılı olarak 3-0 yeniliriz vs vs.. gibisinden yorumları vardı . herzaman diyorum kesin yargılı olmayın diye ama pek anlayan yok .

Mert67
25.03.2007, 15:19
tüm futbolcuları ve taknik direktör fatih terim i kutluyorum.helal olsun.
gökdeniz de süper bi gol attı ona da çok sevindim.

SDanışmaz
25.03.2007, 16:02
F. Terim'e bir özür borcum var gaLiba :)

Takımı çok iyi yönetti, 2. yarıdaki futboLa hayran kaLdım...

Bu arada YunanLıLar bizim biLeğimizi bükmek için daha çooookk bekLerLer ;)

Terzioğlu
25.03.2007, 16:04
yunanlar kim oluyor? biz osmanin torunuyz

pretty61
25.03.2007, 16:30
SLM
BENCE YENDİĞİMİZ İYİ OLDU ZATEN TÜRKİYE DENDE BU BEKLENİRDİ

Sacit
25.03.2007, 16:34
açıkçası ben böye bi skor beklemiyodum,helal olsun futbolcu kardeşlerimize

maçta 1-0 geriye düstüğümüzde bile oyundan kopmamamız ne kadar istekli oldugumuzu gösteriyodu,hemde böyle bi deplasman da böyle güzel bi futbol ile maçı almamız büyük bi başarı.yunan taraftarları da ne kadar engel olmaya çalıştıysa da istedikleri olmadı.maç sonrası Türk milli takımını da alkışlamaları örnek bi davranıştı.sahaya atılan yabancı maddeleri de uefa dikkate alacaktır umarım,en azın dan 1 maç saha kapatma cezası almalılar,bizim topçular da özellikle de servet ara toplarda çok yetersiz kalıyo.

Gamze
25.03.2007, 16:34
Muhteşemdi!..Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı...Uzun zaman sonra bir maçta bu kadar heyecanlandım!..Yunan'ı yenmek büyük keyif vesselam!..Biz bunu hep yapıyoruz;)

metehan
25.03.2007, 16:35
Doğrusunu söylemek gerekirse beklediğim bir skor değildi, maç öncesinde çok umutlu değildim. Ama karşımızda da bu kadar kötü bir Yunan takımı bulacağımızı da beklemiyordum. Yunanistan, 2004'teki kadronun aynısı ile oynuyor, bu kadronun son kullanma tarihi geçmiş :-)

Fatih Terim, eksiklere rağmen en büyük silahını yani takım motivasyonunu iyi kullanarak tarihi bir galibiyet imza attı. Gerçekten dikkat çekici bir skor aldık. Her ne kadar Gökhan ve Tümer'in golleri büyük kaleci hatası da olsa oyunun genelinde üstün olan ve maça yön veren bizdik. İnşallah Norveç'i de yenerek önemli bir avantaj elde ederiz.

MAç sonrası röportajında Fatih Terim şunu söyledi : "90'lı yıllardan beri Türk takımları uluslararası alanda, defansa çekilip rakibi kovalayarak değil, hücum ederek birşeyler başardı". Umarım bundan ders alması gerekenler, gereğini yaparlar.

pretty61
25.03.2007, 16:35
:tr: :tr: NİN YENDİĞİ ÇOK AMA ÇOK İYİ OLMUŞ

EN BÜYÜK :tr:
SONRA :ts:
ÇÜNKÜ :tr: BENİM MİLLİ TAKIMIM

EN BÜYÜK TÜRKİYE :tr:

:tr: :tr: :tr:

onur_alabuga_61
25.03.2007, 16:41
yaw o maçta bi pankart varmış ne yazıyomuş ya yunanlılar tarafından yazılmış

Burçak
25.03.2007, 16:51
akşam resmen coştuk. yunanistanı yenmek ayrı bir haz. :)

ezikleri yenmek gibi zevkliydi ;)

yns61
25.03.2007, 16:59
yunanistan kim ki bize rakip olacak

forzalazio
25.03.2007, 17:00
since 1-4(53)
fazla söze gerek yok

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 17:13
hamit ne top oynadı alalım şu adamı ya :D benim yıldız adayım hamittir

Halit Aydın
25.03.2007, 17:14
qoCGllcWOzk

Yavuz Hasan
25.03.2007, 17:15
bir sürü pankart vardı ama "yunanistanın başkenti istanbuldur" diye açtılar bi tane onu kastediyosun galiba

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 17:15
milli takımda sabri bile mükemmel oynadı bu fatih terimin elinde sihirli değnek mi var acaba hiç sevmiorum bu herifi ama başarıyor

en güzel golde gökdenizin di söylemeden geçemiyecem tümer in gökhanın golleri uzaktandı belki ama kalecinin üzerine giden toplardı
gökdenizin golü resmen alay ederk oldu bacak arası da yaptıu muhteşem

bosna türkiye elele hepberaber finallere

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 17:19
fatih terim milli takıma cincon dan ferhatla rizeden yasin i çaırmış

Erbay
25.03.2007, 17:26
Bayramlarını kutlasınlar.:):):):) 4 golümüz de süperdi.Evire çevire yendik onları.

Yavuz Hasan
25.03.2007, 17:28
ewt onların bayramıydı bugun doyasıya kutlasınlar

ilhan
25.03.2007, 17:41
Halitaydin61 , Eline sağlık süper olmuş.

uquR Ayaz
25.03.2007, 17:58
bir sürü pankart vardı ama "yunanistanın başkenti istanbuldur" diye açtılar bi tane onu kastediyosun galiba

En rezil pankartları "Kemal was gay" yazandı...

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 18:09
yunanistanın basenti istanbuldur ne rezil bi pankart madem öyle yunanistan türkiyeye bağlı değilmi istanbul türkiye sınırlarında onların başknetiyse yunanistan bizimdir :D

jefferson61sefa
25.03.2007, 18:23
bizim buna en ii yanıtımız nedir bilionuz mu
harita basacaz bolbol harita basacaz görecekler istanbul yunanistandamı yoksa atina türikeydemi
haritalarda selanikten atinaya kadar diğer taraftanda kıbrısı komple türkiyeye katılmış harita basacan sinirlerini böylece bozacaksın görecekeelr konstantinapolisi de nikopoliside

mHİÇYILMAZ
25.03.2007, 18:24
halitaydin61' e teşekkürler. Hakkaten hoş olmuş.:alkış: :meşale2: :alkış:

Vkgz
25.03.2007, 18:29
En rezil pankartları "Kemal was gay" yazandı...

bunlarda taktılar bu olaaya... ilginç... atinayı uçurmamıza sebep olacak şekilde dillendirmeye başladılar bu olayı

nesta61
25.03.2007, 18:31

ataturk gay 'mis !!!! AMA BUNUN ACISI ISTANBULDA COK PIS OLCAK

nesta61
25.03.2007, 18:32
Yunan spiker: Bitir artık şu maçı
Maçı veren Yunan TV'sinin yorumcuları maçın son dakikalarında hakeme yalvardı: Bitir artık şu maçı

Maçı Mega televizyonundan izleyen milyonlarca Yunanlı, dakika dakika spiker ve yorumcuların değerlendirmelerini dinlediler. Başlangıçta hallerinden memnundular. Ancak dakikalar ilerledikçe işler tersine döndü. Yunan TV'si MEGA'daki tarihi yorumları Hürriyet Atina muhaliri Yorgo Kırbaki'nin yorumundan...

Bitir artık hakem

YUNANLILAR, Türkiye maçı nedeniyle dün gece dışarı çıkmayıp ekranlarının başından ayrılmadılar.

Türkiye sayesinde paket yemek servisi yapan dükkanların satışı yüzde 30 arttı. Tavernalar ise müşteri çekebilmek için dev ekranlı televizyonlar kiraladılar. Saat 20.00’den sonra caddeleri boşalan Atina, ölü bir şehirden farksızdı.

Maçı izlemek için Karaiskaki Stadı’na giden Yunanlı taraftarlar "3 atacağız, 4 atacağız" dediler. Ancak, 4-1’lik hezimetle başları eğik ayrıldılar.

Maçı Mega televizyonundan izleyen milyonlarca Yunanlı, dakika dakika spiker ve yorumcuların şu değerlendirmelerini dinlediler.

Aptallık dünya çapında bir şey!

- Türklerin istiklal marşı çalarken ıslıklar durmadı. Aptallık dünya çapında bir şey olduğundan, Türklerin marşı çalarken sahaya havai fişek de atıldı. Kötü bir manzaraydı.

Dakika 5: Mükemmel başladık. Volkan’ın golde yapabileceği tek şey savunmadaki arkadaşlarına bağırmasıydı.

Dakika 6: Sıkı güvenlik önlemleri alındı dedik ama havai fişekler stada bol miktarda girmiş.

Dakika 21: Kyrgiakos bugünkü futbolu ile Türkiye’deki fiyatını yükseltiyor. Yunanlı futbolcu ile Beşiktaş ilgileniyor.

Bu insanlar maça niye geliyor?

Dakika 27: Türk savunması bize bir gol hediye etti.. Şimdi de biz onlara. Tuncay, Yunan savunmasını ekarte edip golü attı.

Dakika 41: Seyirci sustu.. Yunan takımının oyunu tribünleri ateşlemiyor. Ancak, daha önce yapılan saçmalıkları düşünürsek, tribünler sussun daha iyi.

Türklerin kafası daha temiz

Dakika 49: Yunan kalesinin arkasında olaylar çıktı.. Yunanistan en az bir maç ceza yiyecek. Cezayı hak ettik. Bu insanlar niye maça geliyor?

Dakika 55: Olabilecek en kötü gelişme. Türkler 2. golü attı. Zaten oyunun gidişatı Türklerin gol atmasının an meselesi olduğunu gösteriyordu. Kaleci Nikopolidis’in hatası büyük. Dakika 60: Tuncay sahanın en iyisi.

Yenilgi başka rezillik başka

Dakika 65: İki takım arasında düşüncede büyük fark var. Türklerin hem sahada, hem saha kenarında kafaları daha temiz.

Dakika 70: Olacak şey değil. Türkler 3. golü attı. Olabilecek en kötü gelişme. Kaleci Nikopolidis futbol hayatının en kötü maçlarından birini oynuyor.

Dakika 81: Yenilgi başka, rezillik başka. 4. golü yedik.

Dakika 83: Tribünlerde olanlarla tek maç ceza ile kurtulmamız zor.

Dakika 88: Hakem maçı bitirsin artık. Bu kabus bitsin.

Dakika 91: Bugün ne Yunan takımı, ne de seyircisi galibiyeti hak etti.

Dakika 93: Hakem çektiğimiz bu çileye son verdi. Maçı bitirdi.

Dakika 94: Türk takımı alkışlanıyor. Futbol tarihimizin karanlık bir sayfasında tek ak çizgi.

Cenkhan
25.03.2007, 18:37
Hamit gerçekten mükemmel oynadı. Yunan t.direktörü maçı hiç okuyamadı. İnatla Hamit'in kanadından gelip kontra yediler. Tuncay önde bastığı için bekten kopuk kalıyordu ama Seyitaridis nedense ileri çıkmadı, zaten maç sonunda taraftarından da tepki aldı.

Bana kalırsa son gol hariç Nikopolidis'in diğer gollerde hatası yoktu. Tümer dünküne çok benzeyen bir gol daha atmıştı. Gerçekten mükemmel goldü. Gökhan'ın şutu da kalecinin önünde sekti.

Dün çok iyi oynadık. Ama Servet,Gökhan,Volkan Demirel'le bu iş zor. Biz 2-1 öndeyken 2 gol kaçırdı adamlar. Daha farklı olabilirdi.

6Şafak Aydın1
25.03.2007, 18:39
Yunanlilarda en iyi yine Soytaridisdi bence

Remzi
25.03.2007, 18:47
Soytaridis:D:D:D:D:D:alkış:

forza61ts
25.03.2007, 18:50
macın hakkı bu değildi ben cee....

1 - 10 olmalıydı.. bunlara azzzzz..

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 18:52
seyitalidis neden oynamadı dün acaba türk asıllı olduu içinmi

champions
25.03.2007, 20:10
Yunanlilarda en iyi yine Soytaridisdi bence
:D :D :D Hay Allah razı olsun senden soytaridis he, iyi güldüm valla:)

Özge
25.03.2007, 20:19
Maç müthişti.2.yarı çok iyi oynadık.Nikopolidis atılan şutlarda sadece olduğu yerden elini kaldırıyor:)Onun dışında Gökdeniz'in golü müthişti o bacak arası neydi öyle:)Güntekin Onay dedi ki defans oyuncusunu rezil etti:)

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 20:39
maç ta sabriyi ilk 11 de gördüümde çok kızdım gökdeniz olmalıydı dedim ama sabri karşı tarafı çok yıprattı gerçekten gökdeniz in sonradan girmesi daha ii oldu ama bence 15 dk daha önce almalıydı ozaman daha fazla gol atacaktık

gokmen
25.03.2007, 20:43
hep aynı hatunla gezmekte sıkıyo amaaaaaaaaaaaaaa

OYılmaz
25.03.2007, 21:02
Soytaridis:D:D:D:D:D:alkış:

hahaha :D:D:D Allahta seni güldürsün vala :D . gereken cevabı verdik soysuzlara....

TameRHan
25.03.2007, 21:22
TRabzonspor düşmanı 'milliyet' gazetesinin maçla ilgili foto galeri
http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?id=10&galeriid=954

51 resimden Gökdeniz'in attığı golle alakalı hiç bir resim yok. Tabi paso Tuncay resimleri dolu

Vkgz
25.03.2007, 21:36

51 resimden Gökdeniz'in attığı golle alakalı hiç bir resim yok. Tabi paso Tuncay resimleri dolu

haklısın milliyetçiler trabzonsporakarşı ayrımcılık yapmaktalar her zaman

pReN@_61
25.03.2007, 21:43

çok ayıp etmişler yaa....bu kadar da olmaz ama

Cafer KILIÇSOY
25.03.2007, 22:23
Yunanistan tarihinde bizi hiç yenememiş. Tıpkı bizim ingiltereyi yenemediğimiz gibi

Erdal
25.03.2007, 23:11
haklısın milliyetçiler trabzonsporakarşı ayrımcılık yapmaktalar her zaman

Katılmıyorum . bilhassa hürriyet ,sabah ve vatan la mukayese ettğinizde millyet in TRABZONSPORA yaklaşımı daha objektiftir. birde dünya görüşlerimiz uymasada TÜRKİYENİN en vicdanlı spor yazarı mehmet demirkol var....

Gürkan
26.03.2007, 00:05

http://galeri.milliyet.com.tr/2007/3/24Yunanistan1__Turkiye_4_(24_Mart_2007)/38.jpg

olur mu bak burda hem Hüseyın hem de gokdenız var.:)

Tunga
26.03.2007, 01:08
Mutlaka burada yazılmıştır ama ben gene de biryerde okuduğum şu yorumu buraya koyayım:

Yunanistan'da 1-4, İstanbul'da 5-3 : 1453 :)

Çok güzel. Yunanistan, Yunanistan gibi değildi. Ama bana ne... Öyle ya da böyle 1-4.... 1-4 daha ne olsun. HARİKA!

Bir de Maradona Gökdeniz'i duyunca bayağı bir keyiflendim. Uşağı pek içime sindiremiyorum ama Milli Takım'a bizden tek katkı da o. Ama ne katkı :D Maradona :)

cicero9
26.03.2007, 01:10
Tüm takım göğsümüzü kabarttı. Çılgınca çoşturdu.
Sizi çok çok daha çok seviyoruz milli takım.

Sinan Akyıldız
26.03.2007, 01:11
Tunga abi senin şu resimlerden bitane de bu maç için yokmu ya :) özledik şu sosyal mesajlı resimleri :)

hüseyin1975
26.03.2007, 08:34
Mac harikaydi (tabi Skor olarak). En sevindigim üc nokta ise su oldu.

1.) Gökdeniz kaleci ile karsi karsiya kaldi ve Gol atti :)

2.) Golleri 4 Futbolcu atti. Buda rakiplerin bize karsi önlem almasini zorlastirir.

3.) Ezikler yaptiklari onca rezillige ragmen mac sonrasi oyuncularimizi alkisladilar :mad:

Mehdi
26.03.2007, 08:41
11 OSMANLI in / 300 SPARTALI out

halil ibo
26.03.2007, 09:23
Kalemizi ve kaleci Volkan'ı ''MELEKLER'' korudu,bunu unutmadan ve fazla havaya girmeden Norveç maçına hazırlanırsak iyi olur.: )

hüseyin1975
26.03.2007, 09:26
Kalemizi ve kaleci Volkan'ı ''MELEKLER'' korudu,bunu unutmadan ve fazla havaya girmeden Norveç maçına hazırlanırsak iyi olur.: )

Dogru ama birazda sans bizden yana olsun. Bu hep böyle olmadi...

halil ibo
26.03.2007, 09:28
İnşallah Norveç maçında da şans yanımızda olur.Çok ihtiyacımız olacak çünkü...

TSelif
26.03.2007, 09:40

Bücürün attığı golde sahayı terk mi etti sayın basın mensupları ....Lanet olsun beeee...rezilliğe bak

atabaş
26.03.2007, 09:46

anlaşılan ist basınının zoruna gitmiş gökdenizin attığı süper gol

Badaloğlu
26.03.2007, 09:49
http://galeri.milliyet.com.tr/2007/3/24Yunanistan1__Turkiye_4_(24_Mart_2007)/1.jpg (http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?id=1&galeriid=954)
1821 pankartı açtılar utanmadan ama resmen patladı...Malumunuz gereği 1821 yılı Yunanlıların, Osmanlıdan ayrılıp bağımsızlıklarını ilan ettikleri yıldır...Adamlar maç akşamı bizi yenip,sabahta bağımsızlık kutlamaları yapacaklardı ama sabah maç sonrası Osmanlıyı iliklerine kadar,hücrelerine kadar hissettiler.Resmen adamlar OSMANLI TOKATI yemiş gibi oldular...Bunu hayatları boyunca unutamazlar.:)

Bence bu maç için, şu şöyle oynasaydı,bu böyle oynasaydı ya da Gökdenizi daha erken koysaydı gibi Trabzon fanaktiliği yapmamıza gerek yok...palikarya deyyuslarına çaktığımız tokatın keyfini çıkarın derim.Yahu bu adamları ne ise hep rahmetli Kemal Sunal'ın filmindeki mazlum rolüne benzetiyorum.

Başım tuttu gene, bana Mazlumu getiriiiin,Mazlummm:)

Ba®ış
26.03.2007, 09:51
:alkış: :alkış: :alkış: valla süpersin Ahmet Abi :D :D :tr:

hüseyin1975
26.03.2007, 09:57
http://galeri.milliyet.com.tr/2007/3/24Yunanistan1__Turkiye_4_(24_Mart_2007)/1.jpg (http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?id=1&galeriid=954)

1821 pankartı açtılar utanmadan ama resmen patladı...Malumunuz gereği 1821 yılı Yunanlıların, Osmanlıdan ayrılıp bağımsızlıklarını ilan ettikleri yıldır...Adamlar maç akşamı bizi yenip,sabahta bağımsızlık kutlamaları yapacaklardı ama sabah maç sonrası Osmanlıyı iliklerine kadar,hücrelerine kadar hissettiler.Resmen adamlar OSMANLI TOKATI yemiş gibi oldular...Bunu hayatları boyunca unutamazlar.:)

Bence bu maç için, şu şöyle oynasaydı,bu böyle oynasaydı ya da Gökdenizi daha erken koysaydı gibi Trabzon fanaktiliği yapmamıza gerek yok...palikarya deyyuslarına çaktığımız tokatın keyfini çıkarın derim.Yahu bu adamları ne ise hep rahmetli Kemal Sunal'ın filmindeki mazlum rolüne benzetiyorum.

Serefsizler! Bayramlari zehir oldu. Az bile oldu.
Futbolcularimiz macin sonlarinda kendilerini sIkmadilar. Eger biraz daha üzerlerine gitseydik ve son paslari daha iyi kullansaydik 5-6-7 olurdu.

Ama niye yapmadilar diye kizmiyorum tabiki :)
Biz az ile yetinmesini bilen Milletiz :D

Külünkoğlu
26.03.2007, 10:01

tribunun önünde olanlar raconcular olurlar yani delikanlı hesabı ama bunlar etek giymiş be kardeşim.. :D hemi da beyaz. Oy yunanistan, yunanistan diye başlayan bir marş vardı aklıma geldi...:D :D :D :D

bordoylamavi
26.03.2007, 10:04
ilginç bir maç oldu. yunanlar sanki sahada uyuyorlardı. resmen sahada sadece duruyorlardı. oyun olarak bizim bu maçı zaten farklı kazanmamız gerekirdi. ama dikkat edin attığımız goller normalde kolay kolay gol olacak pozisyonlar değildi. birinci golde ofsaytın bozulması diğer gollerde kaleci hataları. öte yandan yunanlıların bizim hatalarımızla kazandığı iki tane yüzde yüz pozisyon. belki maç 3 0 onların galbiyetiyle bitecekti. belki 1 1 ama şans bize güldü iyi oynadık ama iyi oyunun gereği pozisyonları bence bulamadık. norveç böyle oynamayacaktır o yüzden iyi oyuna bir de son vuruşları eklemek lazım

Ba®ış
26.03.2007, 10:04
benimde aklıma Şeref Kara'nın etekli delikanlı diye bi türküsü var o geldi :D:D

Faik Yılmaz
26.03.2007, 10:07
BU MAÇ göstyerdiki 10 kişi dahi eksik olsanız.... yüreğinizle oynarsanız rakibi yenersiniz.......... avrupa şampiyonu dahi olsa....

Yeliz
26.03.2007, 10:18
BU MAÇ göstyerdiki 10 kişi dahi eksik olsanız.... yüreğinizle oynarsanız rakibi yenersiniz.......... avrupa şampiyonu dahi olsa....
:alkış: :alkış: bu iş yürek işi demek ki isteyince oluyorumuş.

maçta şans bizden yanaydı yonanlıların kaçırdığı iki pozisyon var ki ALLAH muhafaza. Hakettiğimiz bir galibiyetti belki daha da farklı olabilirdi ama futbolcularımız acıdılar daha fazla rezil olmasınlar diye.keşke atsalardı

galibiyet o kadar anlamlı ki yonanlıları kendi evlerinde kendi seyircisi önünde 1-0 yenik durumdayken yendik demicem ezdik ezdik.RABBİM'e binlerce kez şükürler olsun.

benim de dikkatimi pankartlardan ziyade birkaç saniye gösterilen yonan bayrağı üstünde ki KIBRIS haritası çekti.her nekadar afgursalarda o bile moralimizi bozamadı.

Erkan
26.03.2007, 11:08
Gokdenizin Golu de eurosport ta , gecenin golu secilmis... (ah bide ezik bir oyuncu oyle bir gol atsaydi, bak seneye bugune kadar o gol konusulmiycakti mi..)

Tunga
26.03.2007, 11:14
QlMSSOyjHe0

Düğün Alayı

Yeliz
26.03.2007, 11:20
benimde aklıma Şeref Kara'nın etekli delikanlı diye bi türküsü var o geldi :D:D
oğlan bacılar desek:D :D

Gökdenizimiz ayağına topu alır almaz gitti nefis bir gol attı.helal olsun sana Gökdeniz:alkış:

yonanlıların maç sonunda takımımızı alkışlaması bana hiçte centilmence gelmedi nedense.Gelecek cezayı düşünerek yapılmış bir hareket olarak görüyorum.

My
26.03.2007, 11:30
'Dünyaya rezil olduk'
Yunan medyası, Ay-Yıldızlı ekibimiz karşısında hezimete uğrayan takımlarını yerden yere vurdu.
26.03.2007

“Battık”, “Bizi rezil ettiniz” gibi başlıklar kullanan Komşu basını, Türkiye’ye de övgüler yağdırdı.

‘En kötü gece!’
A Milli Futbol Takımımız’ın zaferiyle sonuçlanan Yunanistan maçının ardından Komşu basını, Mavi-Beyazlı oyuncuları hedef aldı. Sahalarında Ay-Yıldızlı ekibimize boyun eğen takımlarını eleştiri yağmuruna tutan medya, Yunanistan’ın performansını, “Battık”, “Bizi rezil ettiler ve haklıydılar” şeklinde değerlendirdi. Yunanistan Milli Günü nedeniyle dün gazete çıkmazken, maçı internet adreslerinde yorumlayan gazeteler, Türkiye’nin bileğinin hakkıyla galibiyete ulaştığını yazdı. Yunan futbolunun, en kötü gecelerinden birisini yaşadığını da kaydedenler, “Türk takımı, Yunan ekibini kendi evinde darmadağın etti” yorumunu da yaptı.

‘Unutulmaz yenilgi’
“Yunan Milli Takımı’na karşı 5. dakikadan sonra üstünlük kuran Ay-Yıldızlılar, oyunu rakipleri için korkulu rüyaya çevirerek adil biçimde kazandılar” ifadelerine yer veren Yunan basını, Alman Teknik Direktör Otto Rehhagel’in göreve geldiğinden bu yana geçen 6 yıl süresince en ağır yenilgisini aldığını vurguladı. Ekibimizin elemelerin büyük favorisi konumuna geldiği de belirten Komşu’da, birçok internet sitesi maçı “milli rezillik” olarak değerlendirip, uzun yıllar unutamayacakları bir yenilgi aldıklarını kaydetti. Yunan televizyonları da Maç sonucunu “İnanılmaz”, “Milli takımımızın kara gecesi” ve “Kabus gecesi” diye yorumladı.

Faik Yılmaz
26.03.2007, 11:30
gökdenizin trikotaj sektöründe çalışıyormuş gibi dokuya dokuya attığı gol bence en güzel olanıydı....

Sevgi
26.03.2007, 11:32
sahaya çıakrdığı kadroya rağmen oynattığı güzel futbolla kazandığı bu zafer için Fatih Terim'i kutluyorum.Futbolcuları nasıl motive ettiyse helal olsun.

Faik Yılmaz
26.03.2007, 11:34
Hakan Şükürdeki ısrarı dışında sahaya güzel bir 11 çıkardı.. yani elindeki hamuru bu kadardı....

ziya hoca olsa 18 kişilk kadroyuda defanstan alır.bugün milli takımın hezimetini konuşuyor olurduk....

işte fark burada.....

Bahtiyar
26.03.2007, 11:38
sahaya çıakrdığı kadroya rağmen oynattığı güzel futbolla kazandığı bu zafer için Fatih Terim'i kutluyorum.Futbolcuları nasıl motive ettiyse helal olsun.

kondisyon yüklemiş. herhalde ondan:)

bide milli takımın başında ziya falan olsaydı diye sözler beni çok gücendiriyor. zate olamaz.:)

My
26.03.2007, 11:40
Buda Ergun ATA'dan

...Türkiye genelinde alınacak ders bakımından dolu dolu bir karşılaşmaydı, takımımızın, Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılma yolundaki engelleri ciddi biçimde kaldırması da cabası tabi ki. Trabzon özelindeki dersler de hayli fazla. Sakatı çok, sağlamları formsuz. “Ağlamadı” Fatih Terim, “kulübedeki lider” yani. Bu maça damgasını vurarak, mesajlarıyla sportmen, seçtiği kadroyla deneyimli spor adamı, maça müdahalesiyle zor anların doğru karar vereni kimliğine büründü. Dörtlü savunma ve tek ön liberoyla oynadı son Avrupa Şampiyonu’na karşı, eksiği ve formsuzu bol kadrosuyla. Sağdan Sabri, soldan Tuncay, göbekten Tümer, topa boğdular üçüncü bölgedeki Hakan Gökhan ikilisini. Golü yiyince bir savunmacı ya da ön libero çıkarıp, üçüncü bölgeyi zenginleştirme gereğini duymadı sonra Terim. Çünkü yeterincesi sahadaydı. Küme düşme tehlikesi yaşayan takımları 3 ön liberoyla “önce durdurup, sonra vurmayı” prensip edinenlere inat. :D

Faik Yılmaz
26.03.2007, 11:41
kondisyon yüklemiş. herhalde ondan:)

bide milli takımın başında ziya falan olsaydı diye sözler beni çok gücendiriyor. zate olamaz.:)

onun kıymetini bi ytek bizim yüce yönetimimiz bide malatyaspor biliyor.. başka kimse anlamıyor futboldan....

Bahtiyar
26.03.2007, 11:43
Buda Ergun ATA'dan

...Türkiye genelinde alınacak ders bakımından dolu dolu bir karşılaşmaydı, takımımızın, Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılma yolundaki engelleri ciddi biçimde kaldırması da cabası tabi ki. Trabzon özelindeki dersler de hayli fazla. Sakatı çok, sağlamları formsuz. “Ağlamadı” Fatih Terim, “kulübedeki lider” yani. Bu maça damgasını vurarak, mesajlarıyla sportmen, seçtiği kadroyla deneyimli spor adamı, maça müdahalesiyle zor anların doğru karar vereni kimliğine büründü. Dörtlü savunma ve tek ön liberoyla oynadı son Avrupa Şampiyonu’na karşı, eksiği ve formsuzu bol kadrosuyla. Sağdan Sabri, soldan Tuncay, göbekten Tümer, topa boğdular üçüncü bölgedeki Hakan Gökhan ikilisini. Golü yiyince bir savunmacı ya da ön libero çıkarıp, üçüncü bölgeyi zenginleştirme gereğini duymadı sonra Terim. Çünkü yeterincesi sahadaydı. Küme düşme tehlikesi yaşayan takımları 3 ön liberoyla “önce durdurup, sonra vurmayı” prensip edinenlere inat. :D

oy oy bu kadar komik bi yazı olamaz son paragraf kopardı beni.:)

Faik Yılmaz
26.03.2007, 11:57
hala ziya hocayı savunabilenlere tokat bir cevaptır yukarıdaki yazılar....

My
26.03.2007, 11:59
'Ders verdiler'
Yunan gazeteci Mihalis Mihailides: "Türkler 2004'te bizi alkışladı, biz ise marşlarını ıslıkladık. Utanmamız lazım".

ÇOK AĞIR KONUŞTU
Gazeteci Mihalis Mihailides, 4- 1'lik galibiyet sonrası Türkiye'ye övgüler yağdırdı: "2004 Avrupa Şampiyonası'nda bizi alkışlayanlara biz yabancı cisimler attık, marşlarını ıslıkladık. Bu kadar hayvan olduğumuzu bilmiyordum. Halk olarak utanmamız lazım."

ZAFER DIŞ BASINDA
Dünya basını da Atina zaferine geniş yer verdi:
MEGA TV: "Bitir artık şu maçı hakem! Hem sahada hem tribünde kaybettik. 400 beyinsiz olay çıkardı."
CNN: "Türkler, Yunanları Atina'da aşağıladı."
GUARDIAN: "Türkler 4-1'le yıkıp geçti."
FOURFOURTWO: "Ege Savaşı, Türklerin çarpıcı zaferiyle sonuçlandı."

http://img.sabah.com.tr/i/yildizlar2.gif

Dünya bizi konuşuyor

Türkiye'nin Yunanistan zaferi dünyayı ayağa kaldırdı. CNN: Türkler Yunanlılar'ı aşağıladı. Fourfourtwo: Ege savaşı Türkler'in. ARD: Türkler Atina duvarını deldi.

Türkiye'nin Yunanistan'ı Atina'da farklı yenmesi geniş yankı uyandırdı. Yunan basını takımlarını ve taraftarlarını acımasızca eleştirdi. Maçı yayınlayan Mega TV kanalının iki spikeri yayını "Türkler'e bravo! Çok iyi oynadılar ve haklı bir galibiyet aldılar" diyerek bitirdi. Maç sırasında tribünlerde yaşanan çirkinlikleri sert bir dille eleştiren spiker, "30 bin kişinin arasında olay çıkaran 400 kadar beyinsiz, yaptıkları bu çirkinliklerle bu güzel maçın havasını bozdu" derken sahaya atılan yabancı maddeler yüzünden ceza alabileceklerini belirtip "Hem sahada hem de tribünlerde kaybettik" yorumunu yaptılar.

HAYVAN BENZETMESİ!
Bayram nedeniyle gazete çıkmayan Yunanistan'daki radyo ve televizyon kanallarında maç sonrası yorumlarda "Türk takımı hem iyi futbol oynadı hemde centilmenlik örneği verdi" ifadesi kullanıldı. Gazeteci Mihailides de televizyondaki yorumunda "Türkler bizi 2004'te alkışladı. Biz ise onların marşlarını ıslıkladık. Sahaya yabancı cisimler, değnekler attık. Bu kadar hayvan olduğumuzu bilmiyordum. Halk olarak utanmamız lazım" şeklinde ifadeler kullandı. Maçı izleyen Çalışma Bakan Yardımcısı Gerasimos Yakumatos, yaş ortalaması yüksek Yunan Milli Takımı'na "huzur evi" derken Alman teknik adam Rehhagel'e boşu boşuna para verildiğini söyledi.

TÜRKLER YIKIP GEÇTİLER
CNN kanalı farklı galibiyetimizi, "Türkler Yunanlılar'ı Atina'da aşağıladı" ifadesiyle duyururken, İngiliz Guardian Gazetesi "Türkler 4-1'le yıkıp geçti" yorumunu yaptı. Fourfourtwo'da ise "Ege Savaşı Türkler'in çarpıcı zaferiyle sonuçlandı" ifadesi dikkat çekti.
STELYO BERBERAKİS - Atina

Almanya'da manşetlerdeyiz

Türkiye'nin müthiş zaferi Almanya'da geniş yankı uyandırdı. ARD Televizyonu, maç bitiminde Milli Takımın maçtaki gollerini ekrana getirdikten sonra "Türkiye, Atina duvarını deldi geçti" yorumunu yaptı. Alman Bild am Sonntag gazetesi ise "Türkler, Rehhagel'i vurdu" manşetiyle verdiği haberinde "Avrupa Şampiyonu Rehhagel'in Yunanistan'ı, ezeli rakibi Türkiye karşısında Atina'da bozguna uğradı: 1-4" ifadesini kullandı. Alman Spor Kanalı DSF de "Yunanistan tükendi.. Türkiye karşısında ezildi. Otto Rehhagel ağır bir yenilgi aldı" dedi.(Sabah)

Ehhe ehe ehühttp://img83.imageshack.us/img83/9941/m06fw7.gif (http://imageshack.us/)

safakkocbıyık
26.03.2007, 12:06
her zaman böyle oynarsak yenemiyeceğimiz avrupa takımı yok
inş bu motivasyonu hiç kaybetmeyiz;)

Mustafa Önal
26.03.2007, 12:07
yunanlıların bu güne kadar bize karşı en büyük başarıları berabere kalmak. çocuklarına bundan sonrada hep berabere kaldık en büyük zaferimiz bu diye anlatacaklar. bu gün bakıyorum herkes volkan yamanı konuşuyor. volkanı bundan 1 ay önce falan bjk maçından trabzondan dönerken barış demirer , onur karadeniz ve immortal_ts (hasan ) antalya -fener maçı vardı. dinlenme tesisinde durduğumuzda maçın son 15 dk sıydı . arkadaşlara şunu söyledim antalyanın sol beki çok iyi bizimkiler gittiler murat ocağı aldılar bu dururken dedim. onur o kadar iyi topçu deildir falan dedi bende bizim beklerden daha iyi dedim. ve biraz daha iyi takip etmeye başladık. o volkan beni yanıltmadı ve milli takımda hiç sırıtmadı. bir kez daha bizim sol beklerden iyi olduğunu gösterdi.

ozcan_asanoglu
26.03.2007, 12:18
murat ocak da bir milli maçta oyuna girmiş ve iyi oynamış, sırıtmamıştı ama sonra hayal kırılkığı oldu...yanıltabiliyor bu tip maçlar..futbolcuyu belli bir süre takip etmek lazım...

ozcan_asanoglu
26.03.2007, 12:23
Buda Ergun ATA'dan

kaleye giden her şutumuz gol olmasaydı, kritik zamanda direkten dönen topları, altı pastan kaçan gol olmasaydı ergun ata dahil diğer spor yazarları ne yazacaktı, merak etmiyorum, çünkü biliyorum...

sonuç Terim'i haklı çıkarmış, kahraman yapmıştır...

ama galibiyeti küçümsememek lazım, elbette her zaman cesurca oynanmalıdır bu oyun...

selcuk
26.03.2007, 12:30
tek anlamadigim ne türk basini bukadar abartiyor
ben iki gündür avrupa medyasi ne yaziyor diye arastiriyorum ve sinir den patliyacagim asaga yukari hic yazilmadi zaferimiz yada yazilabilecek en azi
zaferimizi en kisa ve önemsiz nasil gösterebiliyorsalar okadar konustular
yani aslinda yunan basinina tesekür borcumuz var tek onlar zaferimizi anlatabildi ve gerktigi kadar yansita bildi
yani komsumuz olmasa isimiz is :D

Faik Yılmaz
26.03.2007, 12:57
hem yendik.. hemde yenmeyi hakettik....

önemli olanda bu galibiyeti hakedecek bir oyun oynamak... bir maç galip gelemeseniz bile 2.3. mçat aillaki yenersiniz....

biz hem yenemiyoruz hemde göze hoş gelen oyun oynanmıyoruz.... ayrıca 4 pozisyon dışında yunnanistan kelemizre bile gelemedi... bunu onlarda kabul ediyorlar...

pReN@_61
26.03.2007, 14:12
...

İşte O Muhteşem Gol
savunmaya DİKKAT!

http://img469.imageshack.us/img469/2885/gkdenizezikyunanllarop3.gif (http://imageshack.us)

not:alıntıdır.

pReN@_61
26.03.2007, 14:15
Milli maçımızla ilgili bir gif daha...

http://img463.imageshack.us/img463/1962/trkiyecr0fb3.gif (http://imageshack.us)

tam avatarlık ;)

TSelif
26.03.2007, 15:04
Gökdeniz kaleci ile karşı karşıya kaldığında çalıma dizerek arkasında bıraktığı ve peşinden şey gibi bakan adamlar o an akıllarından ne geçiriyolardı acaba :D:D

Fatih Efe
26.03.2007, 16:11
Gökdeniz kaleci ile karşı karşıya kaldığında çalıma dizerek arkasında bıraktığı ve peşinden şey gibi bakan adamlar o an akıllarından ne geçiriyolardı acaba :D:D
ellerinde zeytin dallarıyla bekleşen yunanlı taraftarlar...
akıllarını baştan aldık daha ne olacak...

Mert67
26.03.2007, 16:35
'TÜRK MARADONA GELİYOR ,DİKKAT ETMELİYİZ' yunan spikerin GÖKDENİZ oyuna girerken söylediği cümle.

Mehmet Fatih Yavuz
26.03.2007, 17:07
2 veya 3 ön libero ile oynamadık mı???
hem de 10 ve üzeri sakat cezalı varken...
aaa çok ayıp terim.. ziya hocamın çağın felsefesine aykırı iş yapmışsın.. yakıştıramadım.. cıx cıx cıx...

Doğan BULAT
26.03.2007, 17:10
Ah be Gökdeniz'im bide Trabzonsporumun maçlarında kaleciyle karşı karşıya kaldığında pozisyonları kaçırmazsan herşey çok süper olacak..:D :tr: :ts:

Tekke
26.03.2007, 18:13
ellerinde zeytin dallarıyla bekleşen yunanlı taraftarlar...
akıllarını baştan aldık daha ne olacak...

Zeytin Dalı mı? Nerde ben göremedim, başımıza taş yağdırmadıkları kaldı. ama 2 gün önce YUNAN, bize MİLLET olma dersi verdi. Adamlar sahaya herşeyi attı, Terimin kafasına da bardağı attı, ama gel gör ki kameramanları hep yeri çekti. Hiçbir falso görüntüyü vermediler, youtube da var, o da ceza sebebi olmaz. Bizim İsviçre maçında, alçak medya soyunma odalarını bile gösterdi tüm dünyaya.

celilmuhcu
26.03.2007, 18:58
yunanlılara kendi sahalarında iyi bir ders verdik hemde fark atarak
tarih tekerrür etti.helal olsun çocuklara:alkış:

erdal6167
26.03.2007, 19:05
cok güzel bir skor şimdi sıra norvec macında bu macı da alırsak artık 2008 e hazırlanmaya başlaya biliriz. . .

erdal6167
26.03.2007, 19:19
Yunan basını: Kara gece
Yunan basını, Türkiye'ye 4-1 yenilen Yunanistan Milli Takımı futbolcularını ve teknik direktör Otto Rehhagel'i ağır bir dille eleştirdi.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 14:56 TSİ 25 Mart 2007 Pazar

Avrupa Şampiyonası Elemeleri C Grubu'nda Türkiye'nin Yunanistan'ı deplasmanda 4-1 yenmesi ülkede şok etkisi yarattı.

Maç sonucunu ''İnanılmaz'' olarak niteleyen Yunan televizyonları, '' Milli takımımızın kara gecesi'', ''Kabus gecesi'' gibi ifadelerle maçı yorumladılar.

Yunanlı oyuncuları sergiledikleri ''gönülsüz'' oyun, teknik direktör Otto Rehhagel'i ise uyguladığı taktik nedeniyle eleştiren televizyonlar, Türk Milli Takımı'nın hemen tüm oyun boyunca kontrolü elinde tuttuğuna dikkat çektiler.

Televizyonlar, beklenenden erken gelen golün Yunanistan Milli Takımı'nın oyun disiplinini etkilediğini ve üst üste kaçırılan gollerin yenilginin önünü açtığı değerlendirmesini yaptılar.

Ağır mağlubiyete rağmen Yunanistan'ın ümitlerinin tükenmediğini de belirten televizyonlar, Türkiye'nin önümüzdeki Norveç maçını kaybetmesi, Yunanistan'ın ise Malta önünde galip gelmesi halinde puanların tekrar eşitleneceğini kaydettiler.

YAZILI BASINDA YANKILAR
Yunanistan Milli Günü nedeniyle gazeteler çıkmazken, bir çok medya kuruluşu, maçı internet adreslerinde yorumlayarak, Yunan Milli Takımı'nın, kabul edilemez bir performans sergilediği ve maçın ilk anından itibaren soğukkanlılığını koruyan Türk ekibinin bileğinin hakkıyla galibiyete ulaştığı görüşlerinde birleşti.

Sport time gazetesinin internet sayfasında, "Karaiskakis'te Kölelik" yazısında, Milli takımın 25 Mart bayramından Türklere boyun eğerek oryantal dansettiğini ve bunun Yunan futbolunun en karanlık günlerinden biri olduğunu yazdı.

Tribünlerde yaşanan olayların ise utanç verici olduklarını belirten gazete, bu olaylar yüzünden cezalandırılma tehlikesinin bulunduğunu da belirtti.

Katimerini gazetesinin internet sayfasında, "Milli takımda ne yürek ne de akıl vardı" başlıklı yazısında milli takımın beklentilerin çok altında kaldığını belirtiyor.

Metrosport'un internet sayfasında, "Türkiye'den 4 gol, Yunanistan için utanç verici yenilgi" başlıklı yazısında Yunan takımının rezil olduğunu ancak, Nikopolidis'in yanlışlarını, savunmada yapılan hatalar ve orta sahada hayal gücü eksikliği nedeniyle takımın bunu hakettiğini belirtiyor.

Skai Tv internet sayfasında, "Rezilik" başlığını kullandı ve Türk Milli takımının çok iyi bir performans ve akıllı bir oyunla Yunan milli takımını 4-1 skorla rezil ettiklerini yazıyor.

Atina Haber Ajansı ise, "Milli takımın trajik görüntüsü" başlığını kullandı.

tamuğ yamtar
26.03.2007, 20:46
"Atina'ya gideriz, Katina'yı öperiz..."

Bugün bir makalede okudum. Baya kafiyeli olmuş.:)

BDiler61
26.03.2007, 21:00
Bu yunanların kaderi bu yapacak bir şey yok akıllı olsunlar

Berat
26.03.2007, 21:07
Konu, asıl yeri olan "Milli Takım" bölümüne taşınmıştır.

ilhan
26.03.2007, 21:18
Nikopolidis , Bizim bücür savunmayı paramparça edip onun üzerine doğru giderken ne düşünüyordu acaba :)

Özer Öztekin
26.03.2007, 21:41
Arap spiker'den Gökdeniz in golü....İzlenme sayısını artıralım...
http://www.youtube.com/watch?v=rm53KteTbH0&NR

Adem Erdoğan
26.03.2007, 22:51
Coca colada basmış hemen reklamı.otel odalarından teki 4 numara teki 1 numara

Erkin
27.03.2007, 00:13
Arap spiker'den Gökdeniz in golü....İzlenme sayısını artıralım...
http://www.youtube.com/watch?v=rm53KteTbH0&NR

Bomba yaa video için teşekkürler :D

Harun-61
27.03.2007, 00:52
Bomba yaa video için teşekkürler :D

ne diyyy laaaa :D

Erkin
27.03.2007, 01:27
ne diyyy laaaa :D

Hocam ben da anlamadım arap işte sayıklayi bişeler :D Ama sanırım Arabistan'ın Ercan Taner'i bu herif. Bir ara coşuyor golden sonra :D

pReN@_61
27.03.2007, 14:52
konu biraz aşagıda kalmış...
yukarııı!

frango
27.03.2007, 15:02
kaleci harbiden şansız bi günündeydi normalde bu golleri yeyecek bi kaleci deyildi ama adamda ne yapsın bizimkiler coşmuştu bi kerem. kaleci dua etsinde hakan şukur vardı bızım takımda o olmazsa dahada fazlasını yerdi o akşam...

attagümüshane
27.03.2007, 19:28
gökdeniz diyorum başka bişe de demiyorum!!

subay
27.03.2007, 22:43
...

İşte O Muhteşem Gol
savunmaya DİKKAT!

http://img469.imageshack.us/img469/2885/gkdenizezikyunanllarop3.gif (http://imageshack.us)

not:alıntıdır.

Bu gif duvar kagidi olarak kullanilabiliyormu?