PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yunanistan - TÜRKİYE: 1-4

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

Berat
24.03.2007, 00:55
Gökhan Zan sağ bek oynar be Berat :)

Yok daha neler:)

antagonist
24.03.2007, 00:57
Gökhan Zan,sakat değil mi?Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Barış
24.03.2007, 00:57
Tigana'dan esinlenmiştir :) harbi o ne salak bi kadro yaw :) neyse akşama görecez

sbay
24.03.2007, 00:59
3'lü defans mı oynayacağız yani?

bence fatih terim 4lü oynatacaktır....emre aşık onun döneminde galatasarayda sağ bek oynamıştı yani diziliş şöyle olabilir...

...............volkan

emre.....gökhan....servet...ibrahim

sabri.....tugay....aurello...tuncay

..............gökdeniz

...............şükür

antagonist
24.03.2007, 01:00
Bu da ajanssporun 11'i,bana daha mantıklı geldi:

Volkan, Hamit, Servet, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Sabri, Mehmet Aurelio, Tugay, Tuncay, Tümer (Gökdeniz), Hakan

Sabri-Gökdeniz değişikliği olursa bu kadro iş yapabilir bence...

oguzkoc
24.03.2007, 01:03
değişik bir taktik 3-4-2-1 ilk defa deneyecek fatih terim ama pek kötü bir sistem sayılmaz yunanistan'a karşı.. Ama daha önce hiç 3 lü stoepr oynamayan 3 savunma oyuncusu biraz düşündürüyüor tabi...

--------------Volkan------------------
----Emre------Gökhan-----Servet-----
Sabri----Tugay------Aurelio-----İbrahim
-----Gökdeniz------------Tuncay------
--------------Hakan------------------

Erkin
24.03.2007, 01:04
Gökhan Zan,sakat değil mi?Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Evet ben de öyle biliyorum hatta Gökhan'ı niye sakat sakat çağırdı diye şaşırmıştım. Beşiktaş'ta en son doktor nezaretinde idmanlar yapıyordu yanlış bilmiyorsam. Ne zaman iyileşti bu..

Berat
24.03.2007, 01:08
bence fatih terim 4lü oynatacaktır....emre aşık onun döneminde galatasarayda sağ bek oynamıştı yani diziliş şöyle olabilir...

Emre galatasaray da hiç bir zaman sağ bek oynamadı..

Ajansspor'un 11'i bana da mantıklı geldi. Tümer-Gökdeniz arasındaki tercihini de Gökdeniz'den yana kullanacağını, Tümer'den 2. yarı faydalanacağını düşünüyorum..

Erkin
24.03.2007, 01:13
Galatasaray'da Terim zamanında Fatih ve Ümit Davala vardı sağda.. Aslında Gökdeniz'i sağa çekmek kaydıyla Tümer de Gökdeniz de oynayabilirdi ama demek ki sağda çok koşan Sabri'yi oynatacak..

Ferşat Balcı
24.03.2007, 01:44
terim bir delilik yapıp 3 lü defansla başlamaz...defansın ortasına emre,gökhan,servet var...Erdinç in şu an ki performansına bakarsak bunlardan hiç bir eksiği yok,hatta daha iyi durumda, ama terim performansa göre adam seçmediği için,erdinç hakettiği formayı giyemiyor..

Vkgz
24.03.2007, 01:55
biz bu maçı alırsak, bende kayserili olayım ... imkansız gibi geliyor bana... iyiki grup zayıf yoksa vay halimize bu kadrolarla...

Ferşat Balcı
24.03.2007, 02:19
1.Volkan Demirel,

2.Emre Aşık,

3.İbrahim Üzülmez,

4.Gökhan Zan,

5.Servet Çetin,

6.Mehmet Aurelio,

7.Tugay Kerimoğlu,

8.Gökdeniz Karadeniz,

9.Sabri Sarıoğlu,

10.Tuncay Şanlı,

11.Hakan Şükür

ajanslara geçen şu kadroyu görünce Türk fulbolunun içler acısı halini gördüm..
özellikle defans 4 lüsü çok komik, her birini ne yapacağı belli olmayan,ne zaman kırmızı kart görecekleri,ne zaman penaltı yapacakları, belli olmayan 4 lü..
önlerinde mevki fakirliğinden takıma kazandırılan ikili,Tugay memet aourilo ileride ise vazgeçilmezimiz, nerdeyse türk fulbolunun yarım asrına damga vurmuş hakan...
Nerde Terimin vaadleri,milli takımı yeniden yapılandırma yalanları,
beraberlik bizim için iyi bir sonuç olur

sbay
24.03.2007, 02:24
Emre galatasaray da hiç bir zaman sağ bek oynamadı..

Ajansspor'un 11'i bana da mantıklı geldi. Tümer-Gökdeniz arasındaki tercihini de Gökdeniz'den yana kullanacağını, Tümer'den 2. yarı faydalanacağını düşünüyorum..

yanılıyosun oynadı...galatasarayda ikinci fatih terim döneminde şampiyonlar ligi maçlarında oynamıştı ve bazı lıg maclarında tamas oynamadıgı zamanda oynuyodu...hatta bi club brugge macında cok büyük bi hata yapmıştı ve gol olmuştu....;)

benim görüşüme göre sağ bekte hamit sakat değilse oynatılmalı....yoksa sabri....

sbay
24.03.2007, 02:26
Galatasaray'da Terim zamanında Fatih ve Ümit Davala vardı sağda.. Aslında Gökdeniz'i sağa çekmek kaydıyla Tümer de Gökdeniz de oynayabilirdi ama demek ki sağda çok koşan Sabri'yi oynatacak..

o 2000 uefa kupasını aldıkları yıllardı....ben ikinci fatih terim döneminden bahsediyorum....hani 30 transfer yapıp başarısız oldukları yıllar...bu dönemde fatih ara sıra emre yi sağbek oynatmıştı...inşallah aynı hataya yarın akşam düşmez....

Taner Gündoğdu
24.03.2007, 03:44
hamit varken gökhan zanı sağ bek oynatmak futbola ihanettir! ama biz bunları ümit özat olayında da gördük! tugayla ortsahayı kapatma düşünceside çok komik. tugayın yanına da bir refakatçi vermesi lazım!!! tabi hakan konusuna hiç girmiyorum bile :(

nesta61
24.03.2007, 04:59
1.Volkan Demirel,

2.Emre Aşık,

3.İbrahim Üzülmez,

4.Gökhan Zan,

5.Servet Çetin,

6.Mehmet Aurelio,

7.Tugay Kerimoğlu,

8.Gökdeniz Karadeniz,

9.Sabri Sarıoğlu,

10.Tuncay Şanlı,

11.Hakan Şükür

özellikle defans 4 lüsü çok komik, her birini ne yapacağı belli olmayan,ne zaman kırmızı kart görecekleri,ne zaman penaltı yapacakları, belli olmayan 4 lü..
önlerinde mevki fakirliğinden takıma kazandırılan ikili,Tugay memet aourilo ileride ise vazgeçilmezimiz, nerdeyse türk fulbolunun yarım asrına damga vurmuş hakan...

1.Volkan Demirel, (BALONU PATLAMASA i DURUR)

2.Emre Aşık, (TAM bir TENEKE )

3.İbrahim Üzülmez, ( idare eder )

4.Gökhan Zan, (sakatlikdan yeni cikti performansi supheli )

5.Servet Çetin, ( i secim )

6.Mehmet Aurelio, (milli dava elin brezilyalisi ne anlar )

7.Tugay Kerimoğlu, ( emektar kaptan )

8.Gökdeniz Karadeniz, (oynamiyor)

9.Sabri Sarıoğlu, sag kulvarda defansa yardima geliyormus desene gsde oynadigi icin cagirdim )

10.Tuncay Şanlı, (bu kadroda bu formayi en cok hak eden adam )

11.Hakan Şükür ( dede oldu hala futbol oynuyor ins torunuyla birlikde gs de devam oynar ogunleri de gs camiayasina yasatir :D )

coooook calismamizzzzzzz laaaaaazzimmmm cooooooooooook

fındıkoğlu
24.03.2007, 08:08
Artik grubumuzun en onemli ve en kritik macini buraya yorumlayalim.
Bence berabere kaliriz yine.Yenersek bence biletimizi almis gibi oluruz euro 2008 icin.
slm günaydın herkeze. arkadaşlar kimse kendini kandırmasın. adamların durumu bizden gayet iyi. gönlüm yensek iyi olur diyo ama işimiz biraz zor. yenersek avrupa şampiyonasına gitmek için çok büyük şans yakalamış olcaz. şunu üzülerek belirtmek isterimki yenilcez gibi bir his var içimde.

isaret parmagi
24.03.2007, 08:26
1.Volkan Demirel,

2.Emre Aşık,

3.İbrahim Üzülmez,

4.Gökhan Zan,

5.Servet Çetin,

6.Mehmet Aurelio,

7.Tugay Kerimoğlu,

8.Gökdeniz Karadeniz,

9.Sabri Sarıoğlu,

10.Tuncay Şanlı,

11.Hakan Şükür

Emre Aşık dışında gayet iyi bi kadro gibi geliyo bana...

Mert67
24.03.2007, 09:03
inşallah gökdeniz karşı karşıya kalırsa atar golünü

jefferson61sefa
24.03.2007, 11:23
1-Volkan Demirel
2-Emre Aşık
3-Servet Çetin
4-İbrahim Üzülmez
5-Hamit Altıntop
6-Mehmet Aurelio
7-Tugay Kerimoğlu
8-Sabri
9-Hakan Şükür
10-Tuncay Şanlı
11-Tümer Metin

hakkaten ya bu ne bu kadar kötü bir durumdayken takım sen gökdeniz gibi silahını oynatmıyorsun bu kadroyla yunanistandan 5 yer döneriz sonra da dünyanın dalgasına düşeriz

liginefendisi
24.03.2007, 11:32
Selam;

Hangisine üzüleyim bilmiyorum.70 milyondan adam gibi bir sol açık çıkartamamamıza mı yoksa Timuçin,M.Hacıoğlu gibi yetenekleri ziyan edip sağ ayaklı adamlara sol kanadı emanet etmemize mi?Ya da Ümit Karan gibi bir adamı sebepsizce milli takımdan afaroz edip,milli takımı "Terimspor"a çeviren adama mı?Tolunay ve Tugay'dan sonra adam gibi bir defansif ortasaha yetiştiremeyen saçma futbol altyapımıza mı?
Dualarla,İnşallahlarla gideceğimiz yere kadar gideceğiz zira ortada başka bir seçenek yok!!!

surmeneli_keles
24.03.2007, 11:50
dun ozel bı tv de mıllı macımızla ılgılı sunu soyluyodular bu mac yunanistanın tamda osmanlıdan kurtulusuna!!! denk gelıo bu nedenle bıraz daha zorlu geccek dıyodular..burda uyuz oldugum laf osmanlıdan kurtulusu yok kardesım boyle bı laf olamaz osmanlı zulum mü ettı onlara onların yaptıkları ortada..osmanlı topragından ayrılısı de kurtulusu ne olaki..sacmalıga bak insallah bızım cocuklar yunanlıları yenrde gorurler kurtulusu

ahmetansu61
24.03.2007, 11:55
gol atamayız bari yemiyelim...
şükürle olcak iş değil bu bi kişi eksik oynuoruz resmen. sabri beni deli ediyo saçma saan back den ortalar kesip önündeki adamı oyundan düşürüyo. bide hakan oldğu için dan dun oynayacaz. bari birazda sert oynasakta futbol dışına çıkıp beraberliğe yatsak...

Gökhan Bozyiğit
24.03.2007, 12:04
gol atamayız bari yemiyelim...
şükürle olcak iş değil bu bi kişi eksik oynuoruz resmen. sabri beni deli ediyo saçma saan back den ortalar kesip önündeki adamı oyundan düşürüyo. bide hakan oldğu için dan dun oynayacaz. bari birazda sert oynasakta futbol dışına çıkıp beraberliğe yatsak...

Sabri konusunda haklısın Ahmet, orda Gökdeniz'i oynatsa bence daha yararlı olurdu. Son haftalarda zaten formunda.

Soner Kurt
24.03.2007, 12:10
dun ozel bı tv de mıllı macımızla ılgılı sunu soyluyodular bu mac yunanistanın tamda osmanlıdan kurtulusuna!!! denk gelıo bu nedenle bıraz daha zorlu geccek dıyodular..burda uyuz oldugum laf osmanlıdan kurtulusu yok kardesım boyle bı laf olamaz osmanlı zulum mü ettı onlara onların yaptıkları ortada..osmanlı topragından ayrılısı de kurtulusu ne olaki..sacmalıga bak insallah bızım cocuklar yunanlıları yenrde gorurler kurtulusu

valla bende anlam vermiş değilim belki bazı arkadaşlar kızabilir ama bizim milletimize yaşam tarzı olarak en yakın insanlar. 400 Yıl bizim egemenliğimizde yaşamışlar. adam bi Teşekkür eder be.:D Ama İstanbul acılarınıda unutmamak gerekir. ondandır sanırım bu sevinç. Sonuç olarak şu an'a kadar komşu bizi güzel karşıladı. aynı misafirperverliği bizimde yapmamız gerek. Umarım maç sonuçları Milliyetçiliği körüklemez de ceza falan almayız. Hak eden Alsın gitsin maçını.

onur_alabuga_61
24.03.2007, 12:13
boş yere sevinmeyelim yunanistan bizi yenecek ezik sabri oynuyo fatih terim galasaray yalaklığı yapıyo sizce emre aşık mı erdinç mi sabri mi gökdeniz mi

a milli takım değil galatasaray milli takım yapacak yakında....
formda olan g. ünal yok ölmüş hakan şükür var peeeeeehhhh

onur_alabuga_61
24.03.2007, 12:15
buraya yazıyom maçın yıldızı samaras

bence trabzonsporda umutun yanında oynuyacak f.tekke nin boşluığunu dolduracak isim samaras yönetime duyrulur
http://www.youtube.com/watch?v=_McuASv3T1w

Murat Altun
24.03.2007, 12:45
şu hakan şükür fıutbolu bıraksada türk futbolu nefes alsa yeter artık yaaa

fatih hocada amma inat etti hakan da şenol hoca oynatıyo onu diye millet yeri göğü inletiyordu yaşlıların ne işi var diye ersun oynatmadı yine yeri göğü inlettiler

zaten ziyada yönetimde istifa etmedi sinirim bozuk

Mert67
24.03.2007, 13:00

fatih hocada amma inat etti hakan da şenol hoca oynatıyo onu diye millet yeri göğü inletiyordu yaşlıların ne işi var diye ersun oynatmadı yine yeri göğü inlettiler

zaten ziyada yönetimde istifa etmedi sinirim bozuk
hakan şükür konusunda kesinlikle sana katılıyorum.bide sabri var ki:mad: top her ayağına geldiğinde fatih terim i sövüyorum.

Erdem Keser
24.03.2007, 13:44
bu kadrodan bisey beklemiyorum beraberlik mukemmel bi sonuc olur

frango
24.03.2007, 13:46
bencede alınacak en iyi sonuç beraberliktir umarım beraberlikle sahadan ayrılabiliriz sonuçta yunanıstan deplasmanında alınan beraberlik çokda kotu bi sonuç olmaz...

Özkan
24.03.2007, 13:54

fatih hocada amma inat etti hakan da şenol hoca oynatıyo onu diye millet yeri göğü inletiyordu yaşlıların ne işi var diye ersun oynatmadı yine yeri göğü inlettiler Ersun Yanal, bu forumda uzun boylu forvet oynatmadığı hâlde doldur-boşalt yaptırdığı için eleştirilmişti. Hakan Şükür yüzünden değil.

ilhan
24.03.2007, 13:59
Kadro nasıl acaba :s

TameRHan
24.03.2007, 14:02
Gürcistan maçından ders almışlardır umarım

Murat Altun
24.03.2007, 14:03
Ersun Yanal, bu forumda uzun boylu forvet oynatmadığı hâlde doldur-boşalt yaptırdığı için eleştirilmişti. Hakan Şükür yüzünden değil.

ben zaten bu forum için söylmedimki kastettiğim satılık kalemler ezik yalakası istanbul medyası idi

Erkin
24.03.2007, 14:06
buraya yazıyom maçın yıldızı samaras

bence trabzonsporda umutun yanında oynuyacak f.tekke nin boşluığunu dolduracak isim samaras yönetime duyrulur
http://www.youtube.com/watch?v=_McuASv3T1w

Halilhodzic, Samaras'ı istiyor şeklinde haberler çıkmıştı zamanında belki alınabilirdi. Ama o zaman Heerenveen'deydi, şimdi Manchester City'de..

Samet Türkmen
24.03.2007, 14:12
Yunanistan'ın kurtuluş günüyse, bizimde yunanlardan kurtuluş günümüzdür.Ama terim saçmalıyor.Ya da onun arkasındakiler

Murat'
24.03.2007, 14:14
bence bu maçta gol olmaz yaaaa.başladığı gibi biter maç

Egemen Yılmaz
24.03.2007, 15:00
bu maç berabere biter.

pReN@_61
24.03.2007, 15:08
bence bu maçı 2-1 kazanırız...

Sacit
24.03.2007, 15:10
Son duruma baktığımız da en iyi sonuç beraberliktir.özellikle de bu kadroyla yenilmeyelim iyi olacaktır.defansın ortasın da servet ve emre aşık oynar ise ki büyük ihtimal öyle olacak insallah sonu kabus olmaz.

Cem Akyüz
24.03.2007, 15:11
boş yere sevinmeyelim yunanistan bizi yenecek ezik sabri oynuyo fatih terim galasaray yalaklığı yapıyo sizce emre aşık mı erdinç mi sabri mi gökdeniz mi

a milli takım değil galatasaray milli takım yapacak yakında....
formda olan g. ünal yok ölmüş hakan şükür var peeeeeehhhh

bencede yunanistan bizi yenecek çünkü bizim kalecimiz volkan o zaten bi sorun defansada açıkçası güvenmiyorum samarasa özellikle dikkat tek kelime ile müthiş bi forvet

forza61ts
24.03.2007, 15:13
gorersunuz da bakrsunuz o volkan o kalede olduktan sonraa...... farkı yeduk demektur..

6Şafak Aydın1
24.03.2007, 15:16
yunan milli takiminin oynamis oldugu son 10 macta tek bir beraberlikleri yok 6 galibiyet 4 maglubiyet

son olarak dostluk macinda yunanistanda güney koreye 1-0 maglub oldu.

maglub oldugu takimlar fransa (deplasm. ), güney kore, ingiltere (depl.), avustralya (Depl.)

Sefa Murat Dokuz
24.03.2007, 15:18
5-0 dağıtcazzz denize dökcez ama terim yunastina yensin diye iğrenç kadro sunuooooooo

Turan Bebek
24.03.2007, 15:27
bu hoca ağzıyla kuş tutsa, bu kapris ve kendini beğenmişliği olduğu ve yalaka basın da arkasında durduğu sürece ANTİ TERİM'ciyim ben.

kivancpehlivan
24.03.2007, 15:31
en güvendiğim isim tuncay. iyi günündeyse herşey güzel olur.yenemesek bile ama yenilmeyeceğiz. ama ben yeneceğimizi düşünüyorum bu kadar eksiğe rağmen. olumsuzluklar her zaman dahada motive etmiştir oyuncuları hırs anlamında.

hadi türkiye sokağa dök bizi :D

Jackdaniels
24.03.2007, 15:41
Bladell nickli arkadaş sabride oynasa gökdenizde oynasa şuan konu galatasaray yada trabzonspor değil konu Milli takım yorumlarında biraz daha dikkatli ol derim ben ne olursa olsun sahaya çıkacak 11 kişi bizim öz evladımız hepsi ayyıldızlı formayı giyiyo takım içinde ayrım yapmak trabzonspor taraftarına yakışmaz....

TSelif
24.03.2007, 15:49
Terim'i sevmiyorum...Sevmeyecem ..Hatta nefret ediyorum..
Ama TÜRKİYE'mmmmm bütün kalbim seninle.. Bu gece yunanlılara dar et sahayı ...:tr: :bayrak:

Terzioğlu
24.03.2007, 16:01
öyle veya böyle bu maci alacagiz

Kaya
24.03.2007, 16:02
Rakip yunan ise; bu maç normal olmaz, olamaz...

Yenmek lazım, hem de eze eze... :)

6Şafak Aydın1
24.03.2007, 16:03
valla yunanlilar kaybederse Frankfurt stadina cabuk alisir umarim :-)

h@msi61
24.03.2007, 16:35
cimbomlu terime rağmen kazanacağız, Ay-Yıldızımız yunanlıları korkutmaya yetecektir.

Mehmet_Mercanlı
24.03.2007, 16:43
:bayrak:
Rakip yunan ise; bu maç normal olmaz, olamaz...

Yenmek lazım, hem de eze eze... :)

KKTC için....:bayrak:

anaras
24.03.2007, 16:51
öyle bir kadro çıkarıyoki ziyadan faksız bu fatih hocada. darmadağın oluruz. benden demesi

surmeneli_keles
24.03.2007, 16:57
hakeden alsın TÜRKİYE :D

Gamze
24.03.2007, 17:01
Helecan bastı beni!..

AYYILDIZ
24.03.2007, 17:02
öyle bir kadro çıkarıyoki ziyadan faksız bu fatih hocada. darmadağın oluruz. benden demesi

Gazetedeki kadroları bende beğenmedim Terim inşallah iyi bir kadroyla çıkar.Haydi TÜRKİYEM

Remzi
24.03.2007, 17:02
Bu maçı Almalıyız.BAYRAMLARINI ONLARA ZEHİR etmeliyiz:tr:

#10 Fietra
24.03.2007, 17:03
Başlıktaki "yunanistan" hem estetik olarak hem de saygı olarak güzel durmuyor.Değiştirilmesini rica ediyorum.

champions
24.03.2007, 17:04
Bu akşamki maçta rakip takım Yunanistanın kullanacağı duran toplarda kriz geçirmemiz muhtemel inşaallah aptalca bi gol yemeyiz

Kaya
24.03.2007, 17:06
Sadece ilk harfi düzeltilmiştir... Umarım yeterlidir...

#10 Fietra
24.03.2007, 17:07
Sadece ilk harfi düzeltilmiştir... Umarım yeterlidir...
Böyle iyi:)(4.000 mesaja bak ya:))

coskun0661
24.03.2007, 17:07
haydi turkiyem göster gücünü şu yunanlılara.. kazanmadan gelmeyın ...yanıyor...yunanistan türkıye ateşiyle..:tr: :tr: :tr: :tr: :tr: :tr:

6Şafak Aydın1
24.03.2007, 17:26
baraj maci kalkmis diyorlar, ikinciler direk gidiyor dogrumu

demir
24.03.2007, 17:55
ben sılzer kadar karamsar degılım defansta hata olmasın bu takımı bız yeneriz

Sacit
24.03.2007, 18:04
Bu akşamki maçta rakip takım Yunanistanın kullanacağı duran toplarda kriz geçirmemiz muhtemel inşaallah aptalca bi gol yemeyiz

defans da servet ve emre aşık varsa kriz normaldir,emrenın yerıne koysun gökhan zan'ı bana göre emreden daha iyidir.

Emre GÜRDAL
24.03.2007, 18:10
ya bosa nefes tuketmeyelım arkadaslar bız yenılırız bu yunan lılara

Terzioğlu
24.03.2007, 18:10
gökdeniz ve tuncay costurur bizi bugün...

Terzioğlu
24.03.2007, 18:11
en kötü ihtimal beraberlik yunanistan biz hayatta yenemez zaten hicbir zamanda yenemedi

Terzioğlu
24.03.2007, 18:12
ne durumda olursak olalim sahada 11 yürekli türk oynarsa yunanistan kim oluyormus

Mert67
24.03.2007, 18:15
gökdeniz ve tuncay costurur bizi bugün...
gökdeniz inşallah oynar

Emre GÜRDAL
24.03.2007, 18:21
nerde bende ole yureklı ıstıyorum ama ne fayde

Cem Akyüz
24.03.2007, 18:54
öyle veya böyle bu maci alacagiz

Yunanlılarda aynı şeyi söylüyorlarmış orda bi tanıdğımız var onunla konuşdukda onlarda mutlaka kazanıcaz diyor Türkiye kaybetmezse iyi sonuç olur.

atabaş
24.03.2007, 19:01
bu yunanlıları yenelimde ne nasıl olursa olsun yeter ki olsun

Emir BAYRAK
24.03.2007, 19:02
since 1453 ;)

başarılar milli takım...

Erdem Keser
24.03.2007, 19:06
bu macta hucum adına ne yapacaz bekleyip gorecez pek ümidim yok cunku milli takımda hucumda alternatifimiz yok eger fatih sakatlanmasaydı ben ibrenin milli takım tarafında olacagını söylerdim ama kralın sakatlanması kötü oldu bu macta hakan sukurle baslanacagından ve havadan top oynanacagından hucumda topların yunan tandemındeki ikiz kulelerınde eriyeceginden pek ümidim yok hakan varsa doldurt bosalt var demektir insallah yanılırızda kazanırız

Emre B.
24.03.2007, 19:07
İhtiyaç duyduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcut.Eksikler önemli değil.

sbay
24.03.2007, 19:19
miili takımın 11i belli oldu...

gökdeniz yok ilerde gökhan ünal hakan şükür oynicak....

Ali Özcan
24.03.2007, 19:26
Gökhan Ünal iyi seçim...

Ba®ış
24.03.2007, 19:27
miili takımın 11i belli oldu...

gökdeniz yok ilerde gökhan ünal hakan şükür oynicak....

kardeş şu 11 i bi yazsana sana zahmet:rolleyes:

Terzioğlu
24.03.2007, 19:43
gökdenizi oynatmayip sabriyi oynatan teknik direktörün ben aklina edeyim

Erdem Keser
24.03.2007, 19:44
.....................volkan
hamit......emre.......servet......ibrahim
.................aurelio...........
sabri...............tümer.................tuncay
............hakan........gökhan ünal

Erdem Keser
24.03.2007, 19:46
yok boyle bi sey yaaa suan milli takımın en tecrübeli adamı tugay yok sabri 11 de allah sonumuzu hayretsin

Terzioğlu
24.03.2007, 19:48
arkadaslar kafayi yiyecegim bu ne bicim 11 ... küfür edecegim yine ceza alacagim yapmayin etmeyin yau böyle kadro mu olur

Şuayip Aydın
24.03.2007, 19:48
70 MİLYON SENİNLE...

(A) Milli Takımımız, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri (C) Grubu 4. maçında bugün Atina'da Yunanistan ile karşı karşıya geliyor. Alman hakem Wolfgang Stark'ın yöneteceği karşılaşma saat 21:30'da başlayacak ve ATV'den naklen olarak yayınlanacak.2008 yılında Avusturya ve İsviçre'de düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası'na (Euro 2008) gitmeyi planlayan Türkiye'nin önünde son derece kritik maçlar var... Fatih Terim yönetiminde grubun kaderini çizecek iki maça çıkacağız.
Önce Atina'da Yunanistan'la karşılaşacağız, hemen ardından da 28 Mart Çarşamba günü cezamız nedeniyle Frankfurt'ta oynanacak maçta Norveç'i konuk edeceğiz... Euro 2004'e talihsiz biçimde katılamayan A Milli Takımımızın kurmayları bu kez ipleri sıkı tutuyor, aynı hataları tekrarlamamıza geçit vermemeye çalışıyor. Bu iki maç bizim için gerçekten çok önemli.
Yunanistan ve Norveç maçlarından kayıpsız ayrılmayı hedefleyen Fatih Terim'in Yunanistan karşısına tek forvetle çıkması bekleniyor. Buna göre tecrübeli teknik adamın ileride tek umudu Hakan Şükür olacak. Hakan Şükür'e orta sahadan Tuncay ve Tümer'le destek vermeyi planlayan Fatih Terim'in, Yunanistan karşısında kanat organizayonlarına ağırlık vermesi bekleniyor.
Fatih Terim'in kalede Volkan'a görev vermesi kesinleşirken, defansta Hamit, Emre Aşık, Servet ve İbrahim Üzülmez ile mücadele edecek. Defansın önünde sigorta görevini Tugay'ın ve Mehmet Aurelio'nun yapması, sağ kulvarda ise Sabri'nin hem defansa hem de ofansa yardım etmesi bekleniyor.
Sakatlıklar belimizi büküyor
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda Yunanistan ve Norveç ile yapılacak kritik maçlar öncesi (A) Milli Takım'da sakatlık sıkıntısı yaşanıyor.
Sakatlıkları nedeniyle aday kadroya davet edilemeyen futbolcuların yanı sıra, kampta yaşanan sürpriz sakatlıklar, Milli Takım teknik heyetini zor durumda bıraktı.
Süregelen sakatlıkları nedeniyle Rüştü Reçber, Nihat Kahveci,Yıldıray Baştürk, Halil Altıntop, Serhat Akın ve Rusya Birinci Ligi takımlarından CSKA Moskova'da forma giyen Caner Erkin, Yunanistan ve Norveç maçları için belirlenen aday kadroya davet edilmedi.
Aday kadronun açıklandığı gün yapılan Konyaspor maçında sakatlanan Galatasaraylı Arda Turan'ın yapılan muayenesinde sakatlığının ciddiyeti ortaya çıkmış ve genç oyuncu aday kadrodan çıkarılmıştı.
Millilerin İstanbul'daki çalışmaları sırasında ayrıca Almanya Birinci Ligi takımlarından Borussia Dortmund'da oynayan Nuri Şahin ile Beşiktaşlı İbrahim Toraman da sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkarıldı.
Bu arada (A) Milli Takım kampında yer alan Beşiktaşlı Gökhan Zan ile Rusya Birinci Ligi takımlarından Zenit'te oynayan Fatih Tekke'nin de sakatlıkları bulunuyor. Son antrenmanda sol arka adalesindeki sakatlığı nükseden Fatih Tekke kamp kadrosundan çıkartıldı. Gökhan Zan'ın durumunun ise maç saatinde belli olacağı açıklandı.
Terim: "Sakatlıklar bahanemiz olamaz"
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, sakat ve cezalı futbolculardan dolayı ''takımımız eksik'' demenin yanlış olduğunu söyleyerek Yunanistan karşısına kazanmak için çıkacaklarını kaydetti. Yunanistan karşılaşması için "Milli dava değil milli maç" yorumunu getiren Terim, oyuncularına da sık sık bu uyarıyı yapıyor. Karşılaşmanın zor şartlar altında oynanacağını dile getiren teknik adam, futbolcularını uyarırken de "Bu karşılaşmada rahat olan takım biz olmalıyız. Kazanmak zorunda olan rakibimiz. Bu yüzden maça iyi konsantre olur ve tahriklere gelmezsek istediğimiz sonucu alırız" diyor.
Yunanistan'ın kadrosu...
Kritik maç öncesi Yunanistan'ın kadrosuda şekillenmeye başladı. Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde C Grubu'nda Milli takımımızı evinde konuk edecek Yunanistan'da teknik direktör Otto Rehhagel'in kadroya 7 forvet oyuncusu çağırması dikkatleri çekti.
Yunanistan'ın başkenti Atina'da, 13. Avrupa Futbol Şampiyonası 3. Eleme Grubu'nda (A) Milli Takım ile yapılacak maçta Türkiye'ye karşı forma giyecek Yunanlı milli oyuncular, ''Maçın son derece zor olacağı'' değerlendirmesinde bulundular.
Rehhagel temkinli konuştu
Yunanistan Milli Takımı'nın Alman Teknik Direktörü Otto Rehhagel, Yunanlı futbolcuların yürek ve zekalarını sentezleyerek oyun çıkarmalarını istediğini söyledi. Anahtar kelimelerin ''yürek ve zeka'' olduğunu, Yunanlı oyuncuların ise antrenmanlarda da görüldüğü gibi formda olduklarını kaydeden Rehhagel, ''Yaptığımız iyi başlangıcı devam ettirebilir, arayı açabiliriz. Benim tabirimle 'kontrollü hücum' taktiği ile oynamaya çalışacağız. Yüreğimizle ama önce zekamızla oynamalıyız. Hatalarımızı en aza indirgemeliyiz'' şeklinde konuştu.
Şiddete izin yok!
Taraftarları maçın oynanacağı Karaiskaki Stadı'na çağıran Yunanistan Futbol Federasyonu Başkanı Gagacis, "Taraftarımızdan, takımımızı aşırılıklara kaçmadan desteklemelerini istiyoruz. Her türlü aşırılığın en başta bizim takımımıza zararı olacaktır. Gerekli tüm önlemleri aldık. Stada aşırılık içeren pankart sokmak isteyen bilsin ki başaramayacak'' ifadesini kullandı.
Fanis Gekas'a dikkat!
Almanya Bundesliga'da Bochum forması giyen Gekas ,Yunanistan'ın en büyük kozu olacak. Panathinaikos'dan bu yıl kiralanan Gekas, Bochum formasıyla Almanya Bundesliga'da 19 maçta attığı 13 golle şu anda gol krallığında zirvede bulunuyor. Süratli ve tam bir son vuruş ustası olan Gekas'a Milli Takımımızın dikkat etmesi gerekir.
Yenilgimiz yok!..
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu 4. maçında, Atina'da Yunanistan ile karşılaşacak Türkiye, komşusu ile daha önce yaptığı 7 maçta yenilgi yüzü görmedi.
Türk Milli Futbol Takımı, 2'si Dünya Kupası Eleme Grubu, 4'ü özel, 1'i de Akdeniz Oyunları maçı olmak üzere, 4'ü Atina, 3'ü İstanbul'daki toplam 7 maçta rakibini 5 kez yenerken, 2 kez berabere kaldı ve hiç mağlup olmadı. Ay-yıldızlı ekip, bu maçlarda toplam 11 gol atarken, kalesinde 4 gol gördü.
İki ülke (A) Milli Futbol Takımları en son 2006 Dünya Kupası elemelerinde aynı grupta yer almış, Atina ve İstanbul'daki maçlar golsüz tamamlanmıştı.
Terim'in 56. sınavı
(A) Milli Futbol Takımı'nın yarın deplasmanda Yunanistan ile yapacağı 2008 Avrupa Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu 4. maçında Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 56. milli sınavına çıkacak.
Ay - yıldızlılar, (A) Milli Futbol Takımı'nın başında en çok maça çıkan teknik adam unvanına sahip Fatih Terim yönetiminde oynadığı toplam 55 maçta, 27 galibiyet, 15 beraberlik, 13 yenilgi alırken, 80 gol atıp, kalesinde 60 gol gördü. Türk Milli Takımı, Terim'in son döneminde oynadığı 8'i resmi, 13'ü özel olmak üzere toplam 21 maçtan 10'unu kazandı, 7'sinde berabere kaldı, 4'ünde ise sahadan mağlubiyetle ayrılan taraf oldu.
İstatistik kralı TÜRKİYE!
Türkiye, EURO 2008 eleme gruplarında oynadığı 3 maç sonunda kalesinde gol görmeden, en çok gol atan ekip ünvanını elinde bulunduruyor. EURO 2008 eleme gruplarında ilginç bir istatistik dikkatlerden kaçmadı. Ay-yıldızlı ekibimiz oynadığı 3 maçta da kalesini gole kapatarak, hiç gol yemeyen ülkeler istatistiğinde Danimarka ve Yunanistan'la birlikte zirvede yer aldı. Bununla beraber Milli Takımımız oynadığı 3 maçta attığı 8 golle bu üç ülke arasında averaj bakımından da en başta yer alıyor.
Muhtemel 11'ler:
Türkiye
1-Volkan Demirel
2-Emre Aşık
3-Servet Çetin
4-İbrahim Üzülmez
5-Hamit Altıntop
6-Mehmet Aurelio
7-Tugay Kerimoğlu
8-Sabri Sarıoğlu
9-Hakan Şükür
10-Tuncay Şanlı
11-Tümer Metin
Yunanistan
1-Nikopolidis
2-Seitaridis
3-Dellas
4-Kyrgiakos
5-Fyssas
6-Katsournais
7-Basinas
8-Karagounis
9-Giannakopoulos
10-Fanis Gekas
11-Yorgo Samaras
Stat: Karaiskakis Stadı
Hakem: Wolfgang Stark (Almanya)
Saat: 21:30
Yayın: ATV
Ay yıldızlılar 432. sınavında
(A)Milli Futbol Takımı, Yunanistan ile yarın deplasmanda yapacağı 2008 Avrupa Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu 4. maçıyla birlikte, 432. karşılaşmasına çıkacak. Türk Milli Futbol Takımı 84 yıllık tarihinde, 223'ü resmi, 208'i özel olmak üzere geride kalan toplam 431 maçta, 149 galibiyet, 101 beraberlik alırken, 181 kez de rakiplerine yenildi. Ay-yıldızlı ekip bu maçlarda toplam 548 gol atarken, kalesinde 671 gol gördü. Milliler, son oynadıkları karşılaşmada, 7 Şubat'ta Tiflis'te Gürcistan'a özel maçta 1-0 yenildi. A Milli Takım'ın bileği bükülmüyor
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri (C) Grubu 4. maçında 24 Mart Cumartesi günü Atina'da Yunanistan ile karşılaşacak (A) Milli Takım, son dönemde rakiplerine kolay kolay boyun eğmiyor. Fatih Terim yönetimindeki milliler, oynadıkları son 15 maçın sadece 2'sini yitirdi. Ay-yıldızlılar resmi ve özel son 15 maçın 7'sini kazanırken, 6'sında berabere kaldı, bu süre içinde sadece Makedonya ve Gürcistan'a mağlup oldu.
24 ve 28 Mart'ta yenilgi yok
Türkiye, 24 ve 28 Mart'ta yaptığı daha önceki toplam 3 maçta yenilgi yüzü görmedi. Slovakya ile kendi sahasında 24 Mart 2001'deki resmi maçta karşılaşan (A) Milli Takım, mücadeleden 1-1 eşitlikle ayrıldı. Arnavutluk ile deplasmanda 28 Mart 1985 tarihindeki özel maçta karşı karşıya gelen ay-yıldızlılar, sahadan golsüz eşitlikle ayrılırken, 2001 yılında Makedonya ile deplasmanda yaptığı resmi karşılaşmadan ise 2-1 galibiyetle dönmeyi başardı.

hayde turkiyeeeeeee sen bu macı alırsın turk milleti arkanda olcak

Hüseyin Çümen
24.03.2007, 19:54
defansta servet bakalım masıl muhteşem hatalar yapacak bence pozisyon buluruz ama baya da veririz
tuncaydan özellikle çok hırslı bir oyun bekliyorum ve hakanın da golü var bu akşam fatih tekke nin olmamasıda büyük kayıp değil neapmışki buzaman kadar milli takımda

h@msi61
24.03.2007, 20:06

terim ateşle oynuyor, yok böyle bir deplasman kadrosu. Allah sonumuzu hayreylesin...

Tahsin Armutcu
24.03.2007, 20:09
hakan sukurun bu takimda ne isi var hey Allahim Yarabbim!!!sen almanya liginin liderinin forvetini almiyorsun.sorunca sakat diyorsun ama adam gecen hafta cikip oynayip golunu atiyor.gsligi yuzunden isvicreye elendigimiz fatih terim umarim sonumuzu hazirlamaz.hep destek tam destek ama is gercekten ok zor.Allah utandirmasin....

Erdem Keser
24.03.2007, 20:14
sabandan medet umacagımız günde mi gelecekti :D gerci yine bişey beklemiyorum ondan etliye sütlüye karısmasın ,gökhanın önünü kapatmasın yeter

fındıkoğlu
24.03.2007, 20:14
hakan sukurun bu takimda ne isi var hey Allahim Yarabbim!!!sen almanya liginin liderinin forvetini almiyorsun.sorunca sakat diyorsun ama adam gecen hafta cikip oynayip golunu atiyor.gsligi yuzunden isvicreye elendigimiz fatih terim umarim sonumuzu hazirlamaz.hep destek tam destek ama is gercekten ok zor.Allah utandirmasin....
kimse bu kadrodan bişe beklemesin. istemesekte hüsrana hazırlıklı olalım bence

Barış
24.03.2007, 20:19
terim tek ön libero çıkmış helal olsun cesaretli adammış,ziya olsa 4 ön liberoyu çakmıştı defansın önüne. ilk golü yemememiz lazım hele ilk 20 dakikada.

pReN@_61
24.03.2007, 20:27
maça 1saat var hadi bakalım...inş kazanıcaz

fındıkoğlu
24.03.2007, 20:29
HerŞeye RaĞmen Dualarimizla Yaninizdayiz......

ilhan
24.03.2007, 20:30
Emre aşık mı :s Sabri mi :s Servet mi :s Hakan şükür mü :s

:fsaufdsakfukdsaf bu Terim ne yaptiğini saniyor anlayan var mı ?

Nerede Gökdeniz ? Nerede Emre ? Nerede Mehmet Topuz ? Nerede Schalke'de esip duran Halil ?

kazanabilirmiyiz :s

Enes Berfin
24.03.2007, 20:37
Heycan basti, hadi türkiyem hadi gururum hani kanim, Bitir sunlarin isini.

Canim feda sana

Allah yardimcimiz olsun.

pReN@_61
24.03.2007, 20:39
Allah yardımcıları olsun...
inşallah bu maçı kazanacağız.
Takımımıza Güveniyoruz!

antagonist
24.03.2007, 20:40
Fatih Terim üstteki 11'i çıkarmayacak gibime geliyor.Çıkarırsa,cesaretle aptallığı karıştırmış olur...

Enes Berfin
24.03.2007, 20:42

Fark etmez, Haka sükürün nesini begenmiyorsun adam dünyanin en iyi futbolcularindan biriydi ve halada öle, herzaman dogrulari konusmak lazim gslidir diye oynayamaz diye birsey yok, hatirlarsaniz 2006 avrupa elemelerinde yunanistana karsi kendi evimizde oynadigimiz macta belki 50 ortalar yapilmisti ve o mactan sonra kac kisi elestirmisti ersun yanali hakan sükürü neden kadroya almadi diye, simdi ise yok hakan sükür neymis ne isi var milli takimda gibi yorumlar yapiyoruz, hakan sükürden yararlanacagimizdan eminim.

Ali Özcan
24.03.2007, 20:43
süper ofansif bir kadro çıkarmış...helal olsun derim başka bişey demem...Yunandan korkan Yunanlı olsun...saldırın..."Dönmeyi düşünmediler" dedirtin bize...

Erdem Keser
24.03.2007, 20:45
Fark etmez, Haka sükürün nesini begenmiyorsun adam dünyanin en iyi futbolcularindan biriydi ve halada öle, herzaman dogrulari konusmak lazim gslidir diye oynayamaz diye birsey yok, hatirlarsaniz 2006 avrupa elemelerinde yunanistana karsi kendi evimizde oynadigimiz macta belki 50 ortalar yapilmisti ve o mactan sonra kac kisi elestirmisti ersun yanali hakan sükürü neden kadroya almadi diye, simdi ise yok hakan sükür neymis ne isi var milli takimda gibi yorumlar yapiyoruz, hakan sükürden yararlanacagimizdan eminim.

dünyanın eniyi oyuncularından birisi şaban :D:D:D

wien_ts
24.03.2007, 20:48
Emre aşık mı :s Sabri mi :s Servet mi :s Hakan şükür mü :s

:fsaufdsakfukdsaf bu Terim ne yaptiğini saniyor anlayan var mı ?

Nerede Gökdeniz ? Nerede Emre ? Nerede Mehmet Topuz ? Nerede Schalke'de esip duran Halil ?

kazanabilirmiyiz :s

kardes emre bu macta cezali..ama norvec macinda oynayabilir..Halil de kendisi sakatligi sebebiyle milli takimdan affini istemisti.ama pazar gunku schalke macinda onu ilk 11 de gorunce bende baya sasirmistim.sen sakatim diyip milli takimdan affini iste 2 gun sonra cik ilk 11 de oyna..
bence kadroda tümer olmamali onun yerine tugay,sabrinin yerinede gökdeniz oynamaliydi.bu arada defansta servet,emre asik ikilisi Allah yardimcimiz olsun bomba ikili yani..e tabi bide asil bomba volkan var onuda unutmadan gecmemek lazim..umarim bu maci kazaniriz hemde soyle eze eze kazaniriz..su yunanlilara güzel bi bayram hediyesi olur degilmi..

champions
24.03.2007, 20:51
Suker goool goool gol:D gökdenizi 18 kişilik kadroya almış mı ?

antagonist
24.03.2007, 20:52
Bu kadronun kesin olduğunu kim söyledi???

jefferson61sefa
24.03.2007, 20:57
gerçek kadromuz
volkan
servet
g.zan
hamit
ibrahim ü.
aurelio
tümer
sabri
tuncay
hakan şükür
g.ünal

sbay
24.03.2007, 20:57
.........volkan

hamit.....gökhan...servet...ibrahim

sabri....aurello....tümer....tuncay

.........gökhan...hakan

kadro büyük olasılıkla bu....ligtvde ömer güvenc. kadronun bu şekilde çıkacağını söyledi...

antagonist
24.03.2007, 20:58
Madem kadro kesin,tekrarlıyorum "Terim,cesaretle aptallığı birbirine karıştırmış."Sonumuz hayrolsun...

pReN@_61
24.03.2007, 21:02
"Sonumuz hayrolsun...

amin....

:tr:

Murat Hızal
24.03.2007, 21:09
emre aşık şov yapar bu maç :)

pReN@_61
24.03.2007, 21:12
Gökdeniz oynuyor muydu arkadaşlar...?
inşallah oynar

Kaya
24.03.2007, 21:29
Haydi hayırlısı. Allah yardımcıları olsun... :)

mHİÇYILMAZ
24.03.2007, 21:31
TÜRKİYE gol gol gol...:tr:

Kaya
24.03.2007, 21:34
Yediğimiz gole bak. Ayıp be. Milli takımda oynuyorsunuz...

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 21:35
Ya yenilecek bir gol değil yaaa bu ne biçim iş yaaa

Ayşe Aygün
24.03.2007, 21:35
Fatih Hoca da bu kafa olduğu sürece daha çok gol yeriz.Ama onun 40 lık Hakanı var şimdi gol atara beraberliği yakalarız.

atabaş
24.03.2007, 21:39
böyle bır gol yenılmez yaa boyle gıterse işimiz zor

Erdem Keser
24.03.2007, 21:39
yazıklar olsun be böyle bi gol yenir mi ya

Halit Aydın
24.03.2007, 21:40
1-0 oldu kapattım televizyonu. Artık milli maçlarda tat tuz kalmadı. son 3 maçını izlememiştim bu yüzden bir izliyeyim dedim o da olmadı.
Hakan Hakan Hakan tek derdi o

Murat Hızal
24.03.2007, 21:41
Yunanistan iyi başladı saçma sapan bir gol yedik,daha da gol yeriz diye düşünüyorum.

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 21:42
Verdiği ofsayta bakar mısınız yaa alakası yok

atabaş
24.03.2007, 21:43
şimdi pozızyon ofsay mı ya
zaten kaleye de tutmadı

Şahin Yılmaz
24.03.2007, 21:44
Gündüz bir arkadaş Samarasa dikkat demişti. İlk izlenimlerim çok iyi bir topçuya benziyor. Yıpratıcı süratli fizikli çok koşan bir oyuncu gibi görünüyor.

atabaş
24.03.2007, 21:45
sabri vurdu ama tutmadı

Erdem Keser
24.03.2007, 21:46
ya kafayı yicem sabri kim de bu takımda oynuyo odun koy yerıne daha iyi

atabaş
24.03.2007, 21:47
iboda sakatlandı ne olcak

atabaş
24.03.2007, 21:49
bır sakatlık daha ıboda katıldı

champions
24.03.2007, 21:50
Fatih terimin 11'i şu ana kadar resmen döküldü beklendiği üzere duran toptan da yedik golü çıkar çıkarabilirsen !

atabaş
24.03.2007, 21:52
Fatih terimin 11'i şu ana kadar resmen döküldü beklendiği üzere duran toptan da yedik golü çıkar çıkarabilirsen !
dökülmeyi bırak ayakta duran yok

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 21:52
İbrahim varken de döküktü zaten :(

atabaş
24.03.2007, 21:53
sabrıye yabancı matte yagıyor

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 21:54
çok sert oynuyorlar çok kart çıkar bu maç

atabaş
24.03.2007, 21:55
sabriyi durduramıyorlar estırıyor

murat
sabrıye yabancı matte yagıyor

atsin kendini yere iste, gs da artistlik yapiyordu burdada yapsin...

EyüpKILIÇ61
goooooooollllllllll

atabaş
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Kaya
GOOOOOOOOL... Helal

Şahin Yılmaz
gooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllll goooooooooolllllllllllllllllllllll TuncaY

champions
24.03.2007, 21:56
Koyduk:) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL

Kaya
Güzel oldu, güzel... Devamı gelsin...

EyüpKILIÇ61
1-1 gooooooooooooooollllllllllllll tuncay attııı

Erdem Keser
Gollllllllllllllllllllllllllll Ulan Gollllllllllllllllllllllllll

atabaş
24.03.2007, 21:57
yapancı matte yagıyor sahaya golden sonra

Şahin Yılmaz
Şimdi güzel bir maç bekliyor bizi.

Kırmızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ııııı

EyüpKILIÇ61
Bu maçta çok gol olur çook iki takımın da ortasahası ve önliberosu yok gibi top bir o kalede bir bu kalede

murat
Güzel oldu, güzel... Devamı gelsin...

kaya arada bir bilgilendirsen iyi olur, suan hastanedeyim ve maci izliyemiyorum...

Kaya
24.03.2007, 22:00
Bizimkiler biraz toparlanır gibi oldu. Korner kullınıyoruz...

atabaş
24.03.2007, 22:01
sabri cok süratli yaa :D

Bartuğ13
24.03.2007, 22:02
Şimdi güzel bir maç bekliyor bizi.

Kırmızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ııııı

beyazzzzzzzzzzzzzzzzzz

Kaya
24.03.2007, 22:03
Norveç: 0 - Bosna: 1 Oleyyyyyyyyyy

Bartuğ13
gol sonrası çok fazla şey attılar.umarım sahaları kapanır

ilhan
Adamların sol kanadı aksıyor, Hamit ve Sabri yüklenmeli..

Kaya
24.03.2007, 22:04
Hakan'a gelse goldü. Ah geçseydi o orta...

atabaş
24.03.2007, 22:04
gelmedi hakan sukure oysa ne guzel vuracaktı topa

Kaya
24.03.2007, 22:05
Gökhan Zan, sarı kart...

EyüpKILIÇ61
Gol geliyorum diyor!!!Yunanlılar da amma gıcık tipler bu ne ya bunlar Türkiye'ye gelmeyecekler mi?

Şahin Yılmaz
beyazzzzzzzzzzzzzzzzzz

En Büyük Türkiyeeeee.

Kaya
24.03.2007, 22:06
Aman, aman az daha yiyorduk. Volkan iyi çıktı, kendisinden beklenmeyecek kadar...

atabaş
24.03.2007, 22:06
helal vokana zamanında cıktı

Murat Hızal
24.03.2007, 22:08
İyi oynuyoruz yahuu hayret:)

atabaş
24.03.2007, 22:08
yapma tümer guzel pozısyondu harcama boyle ver sabri ye da

Kaya
24.03.2007, 22:10
İyi oynamaya çalışıyoruz lakin çok hata yapıyoruz basit basit...

Şahin Yılmaz
24.03.2007, 22:13
Defansımız çok eğreti duruyor. Güven vermiyor açıkçası bana.

Remzi
24.03.2007, 22:14
bu arada maçın ilk dakikalarında bilmem farkettinizmi kalearkasında Atatürk'e hakaret içeren malum videonun adı yazıyodu şerefsiz yunanlılar...

Kaya
24.03.2007, 22:15
Norvaç - Bosma Hersek: 0-2 (Dakika:34) Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

atabaş
24.03.2007, 22:16
[quote=RMZTS61;714828]bu arada maçın ilk dakikalarında bilmem farkettinizmi kalearkasında kemalwas gay yazıyodu şerefsiz yunanlılar...[/qb
bunların kanında var şerefsizlik

Kaya
İlk yarı sona erdi...

Yunanistan - Türkiye: 1-1
Norveç - Bosna Hersek: 0-2 (Dakika:35) ;)

atabaş
her şey yolunda gıtıyor şimdilik

ilhan
24.03.2007, 22:17
bu arada maçın ilk dakikalarında bilmem farkettinizmi kalearkasında Atatürk'e hakaret içeren malum videonun adı yazıyodu şerefsiz yunanlılar...

Kültürsüz , Şerefsiz yunanlardan beklerim!!! İnsan müsveddeleri !! Pis Irkçılar !!

Maç Gökdeniz'in maçı.. Kolay çalım yiyor yunanlar.

Cabri61
24.03.2007, 22:17
gökhan ünal çok top kaybediyor

Lapina
24.03.2007, 22:18
Kültürsüz , Şerefsiz yunanlardan beklerim!!! İnsan müsveddeleri !! Pis Irkçılar !!

Maç Gökdeniz'in maçı.. Kolay çalım yiyor yunanlar.

Bende gördüm onu.

Remzi
ya bu Terim neden sabriyle başladı oyuna sabri gökdenizden daha mı iyi BU maç tam GÖKDENİZLİK ikinci yarıda gökdenizi alması lazım yunanlar üstümüze gelecek bide gökdenizle vuracağız onları:tr:

TSelif
Gökdeniz gir ikinci yarı hadiiiii....
Yunanlılar beklediğimden kötü ..Haydi TÜRKİYEM

h@msi61
24.03.2007, 22:19
güya 2 forvetle oynuyoruz, adamların hiçbirşey yaptığı yok. ah be Fatih Tekke bizi bunlara muhtaç etmeseydin keşke...

TSelif
24.03.2007, 22:21
yapma tümer guzel pozısyondu harcama boyle ver sabri ye da
Artist nolacak :mad:

Defansımız çok eğreti duruyor. Güven vermiyor açıkçası bana.
Özellikle Servet sırıtıyor

gökhan ünal çok top kaybediyor

Evet çok kötü

Remzi
24.03.2007, 22:21
ikinci yarı yerine adam varsa hakanşükür yada gökhan ünaldan birini ve Sabriyi çıkarması lazım.Çok kolay top kaybediyolar.Ayrıca Servete de güven olmaz heran herşey yapabilir

ilhan
24.03.2007, 22:22
Üzerimize yüklenirken bile korkuyor bu ırkçılar..

Fatih Terim maçtan önce, maçın skoru değil aradaki dostluk önemlidir dedi..

İşte Yunan dostlugu dakika 15 olmadan ibrahim üzülmez'i sakatladılar.. Adamlar hayvan gibiler ikili müdahalelerde.. Tümer cesur oynuyor. Tuncay öyle.. Aurelio için sıradan bir maç gibi sanki :s

atabaş
24.03.2007, 22:22
bu mac tam gökdeniz ve fatihın macıydı ama bırı yedek biri sakat
nerdesin fatihhh hoca al şu gökdenizi oyuna

chigannes
24.03.2007, 22:23
ooooooo gökdeniz karadeniz oooooo

Çetin
24.03.2007, 22:24
bilmem gördünüz mü ama bu şerefsizler yine Ata'mıza şerefsizce bir hakeret içeren pankart asmışlar. Şu maçı alsakta o pankartı münasip bir şekilde katlayıp yine getirdiğiniz gibi götürseniz.

h@msi61
Gökhan Ünal yerine Gökdeniz girmeli...

champions
2 forvetle oynuyoruz ama 2side koca bir sıfır ilk 45 dakikada, umut gözüne girsin fatih terim:mad: milli davayı bilmemekle suçlanan aurelio sahanın en iyilerinden :) tümer artist yinede fena sayılmaz diğer iyiler tuncay hamit ve sonradan giren volkan 2.yarıda anlamsız işlerin adamı sabrinin yerine gökdenizi oyuna sokmasını bekliyorum bay terimden:mad:2 forvetden en azından biri çıkıp halil girmeli yada forvetin yerine gökdeniz sabrini yerine mehmet topuzda olabilir

ilhan
24.03.2007, 22:25
Fatih bu maçta ilk yarıyı tamamlayamazdı.. Görmüyormusunuz nasıl topa giriyorlar yunanlar.. Fatih topu cok iyi saklayan birisi.. Sakladıkça tekmelenicekti.. Ama Gökdeniz konusunda hem fikirim.. Darmadağın eder bu yunanlari..

Küfürü sevmeyen biriyim ama Yunanların çirkefliklerine babam bile küfür ediyor , bende şaşırıp ona bakıyorum. Sende edebilirsin diyor ;')

Irkçı yunanlar!

Remzi
24.03.2007, 22:25
bilmem gördünüz mü ama bu şerefsizler yine Ata'mıza şerefsizce bir hakeret içeren pankart asmışlar. Şu maçı alsakta o pankartı münasip bir şekilde katlayıp yine getirdiğiniz gibi götürseniz.

evet gördüm ben o videonun adı:(Ama en güzel cevabı bu maçta ve İstanbulda vereceğiz...

Orhan_Gazi
24.03.2007, 22:26
Yaw forvetler zaten birsey yapmiyo, ozaman birinin yerine Gökdenizi koy daa

bu arada bu gavur yunanlari bilmem ne yapim...

atabaş
24.03.2007, 22:26
bunların alayını denize dökeceksin geride kimse kalmayacak:tr:

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 22:27
Maç yine berabere bitecek gibi!!!

isaret parmagi
24.03.2007, 22:28
alacaz gibi sanki bu maçı ......
hadi türkiye bastır...
bu arada yunanlılar yunanlı olduklarını gösteriyorlar ....

TSelif
24.03.2007, 22:29
Emre yedek mi?

atabaş
24.03.2007, 22:29
Maç yine berabere bitecek gibi!!!
belli olmaz diyorum

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 22:31
Emre yedek mi?

Cezalı!!!!! Bu maçla sona eriyor cezası galiba!!!

sbay
yunanistanın sol kanadı çok zayıf gökdeniz girerse orayı iyi kullanabiliriz...ayrıca gökhan çok etkisiz fatihin yerini şu ana kadar dolduramadı....

TSelif
Birde milli maçlardaki Tuncay'ı severim :):)...Hırsı çok güzel

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 22:34
Güzel bir haber

Norveç 0-2 Bosna hersek

TSelif
24.03.2007, 22:35
Alakasız olur belki ama bir zamanlar milli takımımızın ilk 11 de abartısız 7-8 futbolcu oynardı ..En az 6 :(:(
Bu akşam kimse yok ..İçim cız etmedi değil hani :(:(:(:(

ilhan
24.03.2007, 22:36
Birde milli maçlardaki Tuncay'ı severim :):)...Hırsı çok güzel

+1967

Fenerbahçe'deyken nefret ediyorum.. Milli takımdaki azmi hoşuma gidiyor.

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 22:37
Yuh ya bu goller kaçar mı yaaa

ilhan
Alakasız olur belki ama bir zamanlar milli takımımızın ilk 11 de abartısız 7-8 futbolcu oynardı ..En az 6 :(:(
Bu akşam kimse yok ..İçim cız etmedi değil hani :(:(:(:(

Benim hatirladıgım cok kücüktüm ama..

Ogün , Abdullah, Hami , Tolunay , Orhan ve Ünal

sadece bu kadar hatirladım.

atabaş
hadi hakan at bır golada

atabaş
24.03.2007, 22:38
ikinci yarı cok tempolu başladı

atabaş
24.03.2007, 22:38
yapma tuncayyy ya

atabaş
24.03.2007, 22:39
yunanlılar birbirlerine gırdiler

atabaş
24.03.2007, 22:43
gooooooooooooooooooollllllllllllllllll

Kaya
Goooooooooool

EyüpKILIÇ61
goooooooooooooooollllllll

Şahin Yılmaz
gooooooooooollllllllllllllllllll

golllll gökhan ünallllll

Kaya
24.03.2007, 22:44
Gooooooooool beeeeeeeee

champions
Koyduuuuuuuk ulan!goooollllllllllllllllll

atabaş
hayde hayde :tr:

EyüpKILIÇ61
24.03.2007, 22:45
hüseyin girdi

Şahin Yılmaz
Bu saatten sonra, böyle bir avantaj yakalamışken ve böyle oynarken puan verirsek yanarım.

Bu arada kaptanımız girdi Hüseyin oyunda, Gökhan sakatlanıp çıktı.

ilhan
Heytt Be.. Baba Girdi oyuna.. Koçum Hüseyin..

Alkışlar kaptana..

Bartuğ13
24.03.2007, 22:46
bizim yıldızımız girdi.inş rezil etmez.

atabaş
hüseyin girdi oyuna

TSelif
Harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...TÜRKİYEEEEEEEEEEEEM
Gökhan teşekkürler:):)

atabaş
24.03.2007, 22:47
hayde hüseyin hayde

Şahin Yılmaz
24.03.2007, 22:47
Golcü oyuncu golcüdür. Bakın Gökhanı eleştiriyorduk hep beraber. Bir an tek vuruş, işini yaptı attı golünü adam.

atabaş
24.03.2007, 22:48
buda yunan taraftarına :yumruk:

atabaş
24.03.2007, 22:52
yunanlılarda gol makınesı oyuna girmiş

Terzioğlu
kim demis yunanistan bize 5 atacak fark atacak adamlar top oynayamiyor.....haydi bastir türkiyem....bu arada gekas girdi cok tehlikeli bir forvet..

Şahin Yılmaz
Gökdenizi alması lazım artık adamların sol kanadı çok boş.

Kaya
24.03.2007, 22:54
Norveç - Bosna: 1-2

EyüpKILIÇ61
Hüseyin milli takımda bir başka güzel yaaa :)

atabaş
yapma hakan ya kacarmı vursana gelişine

Emre7
24.03.2007, 22:55
bizim yıldızımız girdi.inş rezil etmez.

hakan gondolu oynadıktan sonra hüseyin değil trabzonun Türkiyenin yıldızıdır adam 65 dakkadır yürüyo ..ey terim eyy

Şahin Yılmaz
Hüseyin milli takımda bir başka güzel yaaa :)

Darısı takımımızın başına diyeyim o halde.

Terzioğlu
volkan yaman su ana kadar iyi bir oyun cikariyor helal olsun

Kaya
24.03.2007, 22:56
Tuncay o nasıl şut...

Şahin Yılmaz
24.03.2007, 22:57
Adamlar tel tel dökülüyor. Bugün bunlara puan verirsek uyku tutmaz zinhar beni.

Emre7
kaçan gole bak dualarımız tutuyo valla

Kaya
Ula Volkan, o neydi ya. Direk kurtardı bizi... Allah'ım...

Terzioğlu
ulan bu volkan tam bir yamuk bedavadan yiyorduk yine az daha

asimavi
gokdeniz girmedimi hala daha ya

Terzioğlu
24.03.2007, 22:58
evet yine bir pozisyon dikkatli olmamiz lazim

Lapina
Volkan deli edecek cümlemizi.

asimavi
girse fark atar rezil ederiz yunan lari

atabaş
şu 1 dk neydı ya az daha yetiydik golü

Emre7
gıoollllllllllllllllllllllll

EyüpKILIÇ61
goooooooollllllllllllllllllll

Kaya
Goooooooooooooollllllllllllllllllll

Lapina
Gollllllllllllllllllllllllllllll

Terzioğlu
24.03.2007, 22:59
Goooooooooooooooollllllllllllll TÜmer TÜmer Goooooooooooll Gollllllllll

Şahin Yılmaz
gooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll tümer bu iş bittiiiiiiiii

atabaş
gooooooooooooooool

Kaya
Her iki takımın kalecesi de kötü ama yunan'lılarınki tam kova... :)

TSelif
24.03.2007, 23:00
Gooooooooooooooooooollllllllllllll

Kalecileri biraz mala benziyo sanki :D:D:D

Şahin Yılmaz
Tümer güzel vurdu hakkını teslim etmek lazım ama kaleci nin ikramı var. Öyle gol yenirmi.

Emre7
Her iki takımın kaleceside kötü ama yunan'lıların ki tam kova... :)

bizimki daha beter kova onların kalecisinin şansı yok 2. ve 3. gol de de kalecinin önünde sekti top

atabaş
al sana yunanistan :yumruk:

asimavi
24.03.2007, 23:01
ya bune ya benim sevinesim gelmiyo
uc golud sevmedigim adamlar atti
ama ne yapalim ay yildiz icin sevinecez
gol atan lar vesile oluyor zaten bi kiymetleri yok

Emre7
24.03.2007, 23:02
kalecilerini ıslıklıyolar