PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 4 - 1 Gençlerbirliği | STSL 11. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

Anıl C
30.11.2014, 11:34
Ben de sakatlanmasından korkup dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum ama Gençler maçında oynamalı..Bosingwa şuan bizim en büyük hücum silahımız ve gizli oyun kurucumuz bu deneme hafta içi kupa maçında veya Legia deplasmanında yapılabilir..

Şener treni kaçtı kardeş..

Her futbolcu potansiyel yolcudur.
Şener'i, Serdar Aziz'e bugün sorsalar yarin bavullarini toplayip istanbula, bize transfer olurlar.

cakalkerem
30.11.2014, 11:48
Yeneruz

Mellih
30.11.2014, 11:54
Gs 3 puan almasaydı daha iyi olacaktı. ama hayırlısı böyleymiş. yakın puandaki rakipler puan kaybettiler kazanırsak bayaa yukarı tırmanacağız..

Mert Acar
30.11.2014, 11:59
hoca constantı riske etmeyebilir bence.bakalım kadromuz nasıl olacak :)

gökhants1966
30.11.2014, 12:07
Rotasyon için özellikle ortasahada aşırı yetersiz bir kadromuz var.

Ekici,Constant,Özer,Bosingwa gibi adamların yerine koyabileceğimiz adam akıllı bir yedek yok.Yerli rotasyonu inanılmaz sıkıntılı.

Devre arası tolga ciğerci,tolgay arslan ve yunus mallı transferleri kesin olarak yapılmalı yoksa işimiz çok zor.

Gençlerbirliği maçına gelirsek; gs gibi çapsız bir takımın eksi averajla lider olduğu bir ligde sen gençlerbirliğini yenemezsen bunun mazereti olmaz komik duruma düşersin.

B.Yiğit
30.11.2014, 12:15
İlk 11 mactan baya once siziyordu.. Yok mu haberler :)

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 12:28
Her futbolcu potansiyel yolcudur.
Şener'i, Serdar Aziz'e bugün sorsalar yarin bavullarini toplayip istanbula, bize transfer olurlar.

Şener,Serdar Aziz hemen gelir orda sıkıntı yok ama Bursaspor basit bir Anadolu kulübü değil satmazlar tut ki sattılar yerlilerin rakamlarının uçtuğu dönemde az buz para istemezler..O yüzden tren kaçtı sene başında Şeneri alacaktık..

poetricus
30.11.2014, 12:33
Üç olsun bizim olsun...

Öznur61
30.11.2014, 12:39
Ne ikilem nede güven sorunumuz var.
Ama maçada kesin kazanırız havasıyla çıkıp şoka uğramayalım ama, maç bizimdir. :)

Muhammet YILMAZ
30.11.2014, 12:45
Rotasyon için özellikle ortasahada aşırı yetersiz bir kadromuz var.

Ekici,Constant,Özer,Bosingwa gibi adamların yerine koyabileceğimiz adam akıllı bir yedek yok.Yerli rotasyonu inanılmaz sıkıntılı.

Devre arası tolga ciğerci,tolgay arslan ve yunus mallı transferleri kesin olarak yapılmalı yoksa işimiz çok zor.

Gençlerbirliği maçına gelirsek; gs gibi çapsız bir takımın eksi averajla lider olduğu bir ligde sen gençlerbirliğini yenemezsen bunun mazereti olmaz komik duruma düşersin.

Şu adamlar bizi çok iyi yerlere götürür Ekici faktörü ile getirebiliriz :)

Tayfun
30.11.2014, 12:58
Aykut Akgün - Zokora - Colman üçlüsünden;

Constant - Özer - M.Ekici üçlüsüne geçiş.

Rüyada görsen besmele çekersin ...

melih61
30.11.2014, 13:10
Constant özer mehmet bosi fatih cardozo belkalem medjani sefa yusuf soner

Hazar_
30.11.2014, 13:11
Stancu ve o diğer ismini hatırladığım elemandan gol yememe şansımız yok bu kaleciyle o yüzden en az 2 gol lazım. Umarım da ilk golü biz atarız.

Eto'o
30.11.2014, 13:30
Insallah constant gayse macindaki gibi o ciddiyetle oynar
Alacz insallah 2-1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cafer Bulur
30.11.2014, 13:40
Stancu ve o diğer ismini hatırladığım elemandan gol yememe şansımız yok bu kaleciyle o yüzden en az 2 gol lazım. Umarım da ilk golü biz atarız.

Ne demek gol yememe sansimiz yok diye,bu kadar da abartmanin anlami yok.

G.birligi her macta gol mü atiyorda bize karsi atar diyorsun?

1-0 da alabiliriz maci bu da yeter de artar bile.

atomantcum
30.11.2014, 13:41
Ya düşünüyorum düşünüyorum bi türlü işin içinden çıkamıyorum, Bosingwa ya da herhangi bir orta saha futbolcusuna bir şey olsa kim oynayacak?

Bu bölgelerde kadro derinliğimiz sıfır. Orta saha yedeklerimiz şunlar:

Sorumluluktan kaçan Soner
Devşirme ön liberolar Salih ve Medjani
Yine devşirme orta sahalar Atik ve Sefa
Ne çıkacağını bilmediğimiz, tecrübesiz Ferhat.

Sağ bek yedeğimiz ise hiç yok. Belki işte Sefa

Devre arasına kadar bu oyunculara hiçbir şey olmaması lazım. Ama tabi böyle bir planlama pek gerçekçi durmuyor. Alınabiliyorsa A2 takımdan filan birileri gelse bari. (Oğuzhan Mertcan gibileri)

redbul
30.11.2014, 13:46
gençlerbirliği maçını alırsak takım iyiden iyiye havya girer bu gazla bjk maçı ilk yarının final maçı olur ama önce almamız gereken g.birliği maçı var g.birliği takımı genç ve mücadele eden bir takımdan kurulu kolay gol atıp kolayda gol yiyebiliyolar ben gollü bir maç bekliyorum 3-2 felan bitebilir.

poetricus
30.11.2014, 14:03
Arkadaşlar hep sakatlıklardan korkuyor bir de düdüklü yaratıkların bize çok kolay gösterdiği kartları unutmayalım Seba Sezonu'nda BJK maçı öncesi...

Cafer Bulur
30.11.2014, 14:05
Arkadaşlar hep sakatlıklardan korkuyor bir de düdüklü yaratıkların bize çok kolay gösterdiği kartları unutmayalım Seba Sezonu'nda BJK maçı öncesi...

Bizde kimler ceza sinirinda?

sessizkral_1
30.11.2014, 14:07
http://i.imgur.com/0jk8pEu.png

Hakan
30.11.2014, 14:10
Bizde kimler ceza sinirinda?
Sadece Musa abi

Cafer Bulur
30.11.2014, 14:13
Sadece Musa abi

Bu iyi oldu,onun eksikligi bir sekilde kapatilir.

Bence hakemlerin bizi yakacagini yazarak kendimizi kücük düsürüyoruz,hakkimizi kimse yiyemez,yedirtmeyiz demeliyiz.

Fatih Çelik
30.11.2014, 14:15
İshak nerede acaba? Sol bek aldık diye seviniyorduk.

trbzonsporlu
30.11.2014, 14:17
http://i.imgur.com/0jk8pEu.png

4 kişiyi resmen oyundan düşürmüş. bu adamın serbest kalma maddesi wares ve sefaya verilen toplam bonservis kadar olmamalıydı. çok daha fazlası olmalıydı.

ANIL
30.11.2014, 14:21
_______________fatih
bosingwa__belkalem__medjani_____musa
_______________salih
hurmacı____ekici______costant____yusuf
______________cardozo

mkmoglu
30.11.2014, 14:22
dünkü antep gs maçı tam bir tiyatro..antep yenilmek için herşeyi yaptı..yılın şikesi hakem dersen gs nin 12 .adamiydi..antepin en az 7 8 oyuncusu son on dakikada maçi biraktı rezalet ötesi..gelde bu ligde şampiyon ol biz hayal kuruyoruz

Fatih Çelik
30.11.2014, 14:24
_______________fatih
bosingwa__belkalem__medjani_____musa
_______________salih
hurmacı____ekici______costant____yusuf
______________cardozo

Salih cezalı Musa yerine İshak olsun artık.

yorumsuz6117
30.11.2014, 14:25
Bosingwa'nın yorulduğunu görmedim ben hiç adamın 90 dakka temposu düşmüyor..

Furkan Tütüncü
30.11.2014, 14:26
sefa yılmaz kendisine şans verilmesi gerektiğini metalist maçında kanıtladı bence. ekiciye verdiği pas, attığı golde içeri sokuluşu falan takdire değerdi.

ANIL
30.11.2014, 14:26
Salih cezalı Musa yerine İshak olsun artık.

takımda DMC kalmadığıma göre soner ortaya, salih yerinde kevin oynar.

Fatih Çelik
30.11.2014, 14:29
takımda DMC kalmadığıma göre soner ortaya, salih yerinde kevin oynar.

Soner oynamasın mümkünse Fatih atik orta sahaya çekilebilir . Atik mücadele olarak iyi takıma en azından direnç katar.

bordomavi1
30.11.2014, 14:30
Hoca, hücum yaparken kullandığı 3'lü stoper işini beklerden biriyle de çözebilir.

-----------------Fatih------------------
Boss----Belkalem----Medjani---Musa
-----------Özer----Constant----------
Yusuf---------Mehmet----------Waris
--------------Cardozo-----------------

Hücum yaparken sahaya yayılış:

------------------------Fatih---------------------
-------Belkalem-----Medjani------Musa--------
Bosingwa------Mehmet-----Özer------Constant
-----------Yusuf----Cardozo----Waris-----------

Bosingwa hücumcu bek olarak oynamaya devam eder. Musa ise takım savunma yaparken sol bek olarak, takım hücum yaparken ise sol stoper olarak oynar. Constant ise hücum yaparken sol kanata kayar ve bizi sol taraftan kanatlandırır.

Hoca da takım hücum yaparken kullanmak istediği 3-4-3'ü, ön liberosunu stoperlerin arasına çekerek değil sol bekini stopere kaydırarak gerçekleştirir.

Bunları bu maç özelinde değil takımın genel taktik durumuyla ilgili yazdım.

ANIL
30.11.2014, 14:34
Soner oynamasın mümkünse Fatih atik orta sahaya çekilebilir . Atik mücadele olarak iyi takıma en azından direnç katar.

Evet olabilir.

Mehmet BAŞ
30.11.2014, 14:42
Şu maç biletlerini 50 TL değil, 100-200 TL falan yapsınlar!

Bu nedir arkadaş ya! Lig maçı için 50 TL Maraton bileti mi olur!

Vay efendim ondan sonra seyirci gelmiyor, gelmez tabi!

İnsanların alım gücü belli!

Mehmet_Mercanlı
30.11.2014, 14:52
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=GNOBA8T7ZZ

Tuncer Özdemir
30.11.2014, 15:13
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=SNAZ25PTDZ

Anıl C
30.11.2014, 15:32

Umrunda değil ki yönetimin
Dün dinlemedin galiba başkanı

Cafer Bulur
30.11.2014, 15:34
Su anda 9.cuyuz ama bugün mersin yenemezse bizde kazanirsak 4.cü olacagiz,bu durum bjk maci öncesi moralleri tavan yapacaktir umarim bir terslik cikmaz.

Cafer Bulur
30.11.2014, 15:37
Umrunda değil ki yönetimin
Dün dinlemedin galiba başkanı

Ne dedi taraftarin ilgisizligi hakkinda?

ffırtına
30.11.2014, 15:43
Ne kadar bilet satıldı ?

Sadettin_
30.11.2014, 15:43
Öyle yada boyle traftar gelmıyor . Yani seyırcıden pek bı para kazanamıcaz bu bellı .
Maratonu 25 tl kale arkasınıda 10 tl yap . Bari stad dolsun . seyırcı azken kazandıgın parayı cıkarırsın + stadı doldurursun baskı kurarsın .
Mademkı seyırcı azlıgı yönetimin umrunda degıl . Boyle bır yontem ızlesın .

Yaşar
30.11.2014, 15:44
Ishak I unutun derim, devre arası satılır , bu maç nezdinde stoperde Aykut önde de Yatabare oynayabilir.

Kazım Bostan
30.11.2014, 15:46
İshak galiba isteksizmiş antrenmanlarda..

Fatih Birinci
30.11.2014, 15:46

Güzel kardeşim 2 haftada bir 50 tl neresi cok ? Ozaman Cardozo,Constant,Bosingwa vs. Futbolculari istanbul takimlarinda izlersin

Cafer Bulur
30.11.2014, 15:50
İshak galiba isteksizmiş antrenmanlarda..

Kim diyor?

Cafer Bulur
30.11.2014, 15:52
Güzel kardeşim 2 haftada bir 50 tl neresi cok ? Ozaman Cardozo,Constant,Bosingwa vs. Futbolculari istanbul takimlarinda izlersin

2 hafta degil,3 gün önce de mac vardi 100 tl eder.:)

Kale arkalari bile 30 tl bu Trabzon halki icin biraz fazla,kale arkalari en fazla 15 tl olmasi gerekir bence maratonda 35 tl yi gecmemeli.

Tamam yönetim yildiz futbolcular aldi eyvallah ama herseyinde bir oluru var...

Kazım Bostan
30.11.2014, 15:55
Kim diyor?

facebook'ta ishak'ın yonetimden kendisine çeki düzen vermesi için uyarı aldığı yazıyordu baya önce 2-3 kişi de bu tarz yorumlar yapmış antrenmanlarda aşırı isteksiz bi gorseniz diye. Nerden biliyorlar bilmem

Muhammed Ayaz
30.11.2014, 15:56
...............................................fat ih................................................ ......
........bosingwa.............belkalem...........me djani...........musa...........................
,...........................................consta nt................................................ ........
...................... ekici.......................................özer.. ......................................
.......sefa..............................cardozo.. ..............................yusuf............... ...............

Cafer Bulur
30.11.2014, 15:58
facebook'ta ishak'ın yonetimden kendisine çeki düzen vermesi için uyarı aldığı yazıyordu baya önce 2-3 kişi de bu tarz yorumlar yapmış antrenmanlarda aşırı isteksiz bi gorseniz diye. Nerden biliyorlar bilmem

Bir sikinti oldugu kesin de ne oldugunu kimse bilmiyor.

Vahid hoca ona takti dedik ersun yanal da oynatmiyor belliki yeterli degil.

Oğuz B.
30.11.2014, 16:00
Kendi sahamızda puan kaybının telafisi yok artık. Bunun bilincindedir takım.

Kazım Bostan
Bir sikinti oldugu kesin de ne oldugunu kimse bilmiyor.

Vahid hoca ona takti dedik ersun yanal da oynatmiyor belliki yeterli degil.

evet aynen.. Ersun hoca kazanır ishak'ı ama bjk maçından sonraki haftalarda ilk 11 goruruz buyuk ihtimal

Adem Akyüz'
Iki haftada bir 50 TL mi :) Daha 3 gün önce maç vardı Avni Aker'de.. Haftada iki maç :)

Mustafa DEMİRTAŞ
30.11.2014, 16:01
---------------------------Fatih--------------------------------------
-----Bosingwa---------Belkalem--------Aykut---------musa-------

-----Özer--------------Mehmet----------Constant-----Yusuf--------

------------------------Cardozo----------Waris-------------------

Fatih Birinci
30.11.2014, 16:02
Iki haftada bir 50 TL mi :) Daha 3 gün önce maç vardı Avni Aker'de.. Haftada iki maç :)
Adem sanki her hafta avrupa maci var :D

Adem Akyüz'
30.11.2014, 16:05
Adem sanki her hafta avrupa maci var :D
Her hafta yok ama ayda 2 tane var. Iki de lig maçı var. Eder 4 maç, 200 TL.. Asgari ücret 800 lira bu ülkede :) Ayda 200 lira az mı Allah aşkına. Keşke kombine kültürü olsa ama yok İşte yok.. Taraftarı bi şekilde çekmen lazım stada, şimdilik en uygun çözüm de fiyatları bir nebze azaltmak.

Cafer Bulur
30.11.2014, 16:06

Sence tribünlerin dolmamasinin asil nedeni ne ve sen gidiyormusun mesela?:)

Adem Akyüz'
30.11.2014, 16:11
Sence tribünlerin dolmamasinin asil nedeni ne ve sen gidiyormusun mesela?:)
Abi dolmama sebeplerini defalarca, sayfalarca konuştuk forumda. Tekrar tekrar söylemeye gerek yok. Konuyla alakalı konuşayım, ilk sebebin bilet fiyatı olduğunu düşünmüyorum ama bu da önemli bir sebep.. Ve şu an için düzeltilmesi en kolay görünen sebep bu olduğu için çok gündeme geliyor..

Ben bu sene maçlara gidemiyorum. Sebebi biraz ekonomik ama çoğunlukla Kpss'ye hazırlanıyor oluşum. Okul dershane staj derken maçları izlemeye bile zor vakit ayırıyorm. Vaktim olsa da öğrenci halimle bu fiyatlara her maça gidemezdim herhalde, zorlaSam ayda iki maça ancak gidebilirdim..

Dip.Ing.Mag.
30.11.2014, 16:20

Tam bunu yazacaktım 2 haftada bir 50 tl ye çok diyen taraftarımız ilginç bir şekil de neden istanbul takımları ile yarışamıyoruz diye de hayıflanıyor. Aylık 200 tl sigaraya verirler ama Trabzonspor a çok

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Muhammed Ayaz
30.11.2014, 16:26
Tam bunu yazacaktım 2 haftada bir 50 tl ye çok diyen taraftarımız ilginç bir şekil de neden istanbul takımları ile yarışamıyoruz diye de hayıflanıyor. Aylık 200 tl sigaraya verirler ama Trabzonspor a çok

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

öyle dema öyle dema hemşerum sigara temel ihtiyaç maddesidur :)

Serkan Miletli
30.11.2014, 16:30
Rüyamda gordum 3 1 yeniyorduk:)))

trbzonsporlu
30.11.2014, 16:57
Tribunlerin dolmamasinin sebeplerinin en başında ekonomik sebepler geliyor. Sezon basindaki bursa hazirlik maçı tiklim tiklim doldugunda şike süreci ya da diger sebepler yokmuydu. En büyük sebep ekonomik sebeplerdir ayrıca buna passolig, takimin zirveden uzaklasmasi, stadyumun fiziki sartlari v.b eklendigi için tribunler boş kaliyor.
Seneye yeni stadla beraber seyirci ortalamamiz enaz 10 bin artacaktır buna en yakin örnek konyaspordur.yeni stadlari olmasa muhtemelen diger anadolu kulupleri gibi 7-8 bin passolig satmasi gerekirken yeni stadyum sayesinde 36 bin passolig sattilar ve tribunlerde de hatırı sayili bir taraftar oluyor.
Gencler ve bjk maclari alinirsa Rize macinin tüm bu olumsuzluklara ragmen kapali gişe oynananacagini düşünüyorum.

Cihad Varlı
30.11.2014, 17:29
Mersin kadar tribün yapamıyoruz, yazık.

Faruk BERBER
30.11.2014, 17:36

Hadi maddi boyut zorluyor, maç seçilir ama ayda 2 maça (hangisi olursa artık) gidilir.

Sezon başından beri stad boş (neredeyse)

Maddiyatla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Koray
30.11.2014, 17:50
Yine 50 lira yapmislar biletleri.

Bunlar statta taraftar istemiyor belli ki.

Oğuzhan Fidan
30.11.2014, 17:53
TRABZONSPOR pazartesiyi bile sevdirirmi sevdirir valla :) allahın izniyle kazanırız bu maçı ama gençlere karşı çok koşmamız lazım..

Sefer A.
30.11.2014, 17:56
Tribunlerin dolmamasinin sebeplerinin en başında ekonomik sebepler geliyor. Sezon basindaki bursa hazirlik maçı tiklim tiklim doldugunda şike süreci ya da diger sebepler yokmuydu. En büyük sebep ekonomik sebeplerdir ayrıca buna passolig, takimin zirveden uzaklasmasi, stadyumun fiziki sartlari v.b eklendigi için tribunler boş kaliyor.
Seneye yeni stadla beraber seyirci ortalamamiz enaz 10 bin artacaktır buna en yakin örnek konyaspordur.yeni stadlari olmasa muhtemelen diger anadolu kulupleri gibi 7-8 bin passolig satmasi gerekirken yeni stadyum sayesinde 36 bin passolig sattilar ve tribunlerde de hatırı sayili bir taraftar oluyor.
Gencler ve bjk maclari alinirsa Rize macinin tüm bu olumsuzluklara ragmen kapali gişe oynananacagini düşünüyorum.

Bursa maçi neydi öyle ya, istedigin yere gir nerde bos yer varsa, maçtan bir kaç dk önce deniz tarafi kale arkasina hücum ediyordu millet, demek ki bos yerler vardi ben de milleti takip ettim ordan izledim maçi ve mükemmel bir taraftar vardi, bagiran taraftar her yerdeydi kapalida bile, ve adi üstünde kapali oldugu için ordakiler bagirinca acayip bir gürültü oluyordu, mest oldum resmen, her maçta kapali böyle coskulu olsa 10 numara olur :)

farozlufatih61
30.11.2014, 18:03
Vaybe 50 liraymış biletler çok çok pahalı imiş...
Her sezon Şampiyon olmasını isteriz takımın birşey vermeden oturduğumuz yerden ancak maval okuruz hele birde kadro yaparızki sormayın gitsin bedavaya oyuncular!!!!
Hem çok şey isteriz hemde hiç birşey vermeyiz Bana Dokunmayan Yılan Bin Yaşaşasın edasıyla...

anth
30.11.2014, 18:07
Sanki kale arkaları doluyor da herkes 50 lira pahalı diyor... Baz alınacak fiyat 30 liradır...

Bana kalsa 25 ve 40 TL yaparım biletleri orası ayrı...

Cihad Varlı
30.11.2014, 18:09
Neden 50 lirayı baz alıyorsunuz ki?
Kale arkaları 30 TL. Yine boş.

anth
30.11.2014, 18:09
Ayrıca 600 ve 800' e kombine satıp sonra aynı tribün için 30 liraya bilet satarsan kimse kombine almaz bi daha...

Anıl C
30.11.2014, 18:10
Her hafta yok ama ayda 2 tane var. Iki de lig maçı var. Eder 4 maç, 200 TL.. Asgari ücret 800 lira bu ülkede :) Ayda 200 lira az mı Allah aşkına. Keşke kombine kültürü olsa ama yok İşte yok.. Taraftarı bi şekilde çekmen lazım stada, şimdilik en uygun çözüm de fiyatları bir nebze azaltmak.

Adem bu insanlar başarı için bu alışkanlıklarını değiştirecek o zaman.
Yeni stad yapilinca da mi 25 liradan bilet talebi olacak?
Sorsan alım gücümüz yok derler
Ancak ekonomiği bu hale getirenler şehre gelince de elini eteği öperler.
Iki yüzlülüğün cezası da böyle stadta maç izleyememek olur işte.

Cafer Bulur
30.11.2014, 18:31
Neden 50 lirayı baz alıyorsunuz ki?
Kale arkaları 30 TL. Yine boş.

Sen kendini onlarin yerine koy,sen olsan verirmisin kale arkasi icin 30 tl?:)

Cihad Varlı
30.11.2014, 18:36

Abi cebimizde ki son parayla az deplasman yapmadık. Hatta hiç unutmam, Bursa ile oynayacağımız Süper Kupa maçı için iki gün fındık toplamıştım. Trabzon'da olsaydım eğer bir şekilde kombine alırdım abi.

ffırtına
30.11.2014, 18:37
Şampiyonluk yarışında var olabilmemiz için bu maçı ve bjk maçını kazanmalıyız. Eğer bu maçı kazanıp bjk ile berabere kalsak bile şampiyonluk mücadelesinde havlu atar pozisyona geliriz .. Çünkü rakipler kazanıyor puan farkı inmiyor sabit kalıyor ...

Cafer Bulur
30.11.2014, 18:40
Abi cebimizde ki son parayla az deplasman yapmadık. Hatta hiç unutmam, Bursa ile oynayacağımız Süper Kupa maçı için iki gün fındık toplamıştım. Trabzon'da olsaydım eğer bir şekilde kombine alırdım abi.

Herkes bir olmuyor iste,bazilari o parayi vermek istemiyor.

Benim düsüncem siradan maclarda kale arkasi-30 maraton-50 tl nin cok oldugu yönünde,bu fiyatlar derbi ve maclarinda olmali.

Siradan maclarda kale arkasi 15 maraton 35 olmali bence .

Cafer Bulur
30.11.2014, 18:43
Şampiyonluk yarışında var olabilmemiz için bu maçı ve bjk maçını kazanmalıyız. Eğer bu maçı kazanıp bjk ile berabere kalsak bile şampiyonluk mücadelesinde havlu atar pozisyona geliriz .. Çünkü rakipler kazanıyor puan farkı inmiyor sabit kalıyor ...

Biz sampiyonluk yarisina hic girmedik ki havlu atalim.:)

Devre arasina kadar 1 veya 2 beraberlik hakkimiz var diger maclari kazanirsak havlu atmayiz emin ol.

Muhammed KOÇ
Gs nin böyle kazanmsı -1 averaj ile lider olması çıldırtıyor insanı. Ama herzamanki gibi adamın olmadığı yerde adamlık yapıyorlar. Biz kendimize bakalım çok puan kaybettik.

Ayhan2661

amaç ucuz biletle tribünün en güzel yerinden maç izlemek mi ? Taraftarlık dediğin parası yettiğince tribünün neresi olursa olsun orada olup takımı desteklemektir..Tabi bizim taraftarda öyle birşey söz konusu değil... '' 50 lira veriyrım maçı oturur izlerum''..

Cihad Varlı
30.11.2014, 18:47
Öyle yada böyle bu maçı kazanmamız lazım. Kazanamazsak başa döneriz.

ffırtına
30.11.2014, 18:54

Devre arasina kadar 1 veya 2 beraberlik hakkimiz var diger maclari kazanirsak havlu atmayiz emin ol.

Diğer takımlar kazandığı taktirde biz bir iki maç berabere kalırsak aradaki uçurum açılır kapatmamız imkansıza yakın bir şey olur ..

anth
30.11.2014, 18:56

Bi karar ver 50 lira pahalı mı yoksa 30 lira kale arkasına fazla mı? Ben şahsen 50 liraya gidiyorum Trabzon'a geldikçe... Ayrıca maç başı 20 liradan maraton kombinesi alınabilir... Niyet maç olsun...

Trabzon'da olsam TS kredi kartımla %10 indirimli 9 taksit 540 liraya kombine alırım... Ayda 60 liraya ayda 3 maç maratonda izlerim...

Bahane çoook... E bilet geldi beleş bilet bitti... Tek sebep bu...

Cafer Bulur
30.11.2014, 19:04
Bi karar ver 50 lira pahalı mı yoksa 30 lira kale arkasına fazla mı? Ben şahsen 50 liraya gidiyorum Trabzon'a geldikçe... Ayrıca maç başı 20 liradan maraton kombinesi alınabilir... Niyet maç olsun...

Trabzon'da olsam TS kredi kartımla %10 indirimli 9 taksit 540 liraya kombine alırım... Ayda 60 liraya ayda 3 maç maratonda izlerim...

Bahane çoook... E bilet geldi beleş bilet bitti... Tek sebep bu...

Ben de olsam maraton bileti alirim daha pahali olsa da ,neticede adam gibi mac izleyebiliyorsun.

Eskiden 30 tl ya maraton bileti aliyordun,anlatmak istedigim budur.

Cafer Bulur
30.11.2014, 19:07
Diğer takımlar kazandığı taktirde biz bir iki maç berabere kalırsak aradaki uçurum açılır kapatmamız imkansıza yakın bir şey olur ..

Onlarda mutlaka puan kaybedecekler su anda alip basini gidebilecek bir takim yok.Biz geriye kalan 7 mactan 5 ini kazansak 2 sinde berabere kalsak 31 puani bulmus olacagiz liderin puani da en fazla 35 olacaktir bu da kapatilabilir bir fark olur.

ANIL
30.11.2014, 19:31
Fişi yine cardozoya çektirtmeyiz.

Muhammed KOÇ
30.11.2014, 19:40
Son maçlarda golleri medyani belkalem mehmet yusuf gibi oyuncularımız atıyor sürekli. Ersun hocanın kafasındaki sistemin de oturacağı düşüncesi ile yatabare varis ve özellikle cardozo nun gollerinin artık geleceğini düşünüyorum.

laudrup61
30.11.2014, 19:46
şu waris nasıl bir topçu anlamadım gitti, birde 6 milyon euro bayıldık, bence en fazla 1.5 - 2 milyon euro eder. tamam iyi koşuyorda koşuyla bitmiyor bu işler. kaleye şut yok, düzgün pas yok, çalım yok. oyuna katkısı çok az. devre arasında yollanıp takımı skor anlamında sırtlayacak bir orta saha - kanat karışımı oyuncu alınmalı.

bu arada 20 milyondan aşağı satmayacakmışız :D

leons61
30.11.2014, 20:09
gs şu haliyle lig lideri arkadaş.alabileceğimiz kaç maç berabere bitti arkadaş...2 veya 3ünü alsaydık ne gğzel olacaktı..bjk bursa deplasmanları bukadar önemli duruma gelmeyecekti.kopmazdıkpuan kaybında...şikeciler evlerindeki kaçmaçı penaltıyla aldılar.antep.konya, gençler maçlarını hakemlerin peşkeş çektikleri penaltıyla aldılar...gayse top oynamadanmaç kazanıyor buligde.delirecem ya

AYYILDIZ
30.11.2014, 20:19
Aslında bu sezon hedef ilk 3 olmalı. Seneye şampiyonlukta en önemli aday oluruz.

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 20:27
Aslında bu sezon hedef ilk 3 olmalı. Seneye şampiyonlukta en önemli aday oluruz.

Seneye en büyük şampiyonluk adayı olacağımız bir gerçek ama bu sene istanbul takımları bu kadar kötüyken es geçilmemeli..Devre arasına 3 puan farkla falan girilip 1-2 takviye yaparsak gelecek seneyi beklemeyiz..

Lumcera
30.11.2014, 20:40
İçimden geldi ve ilk kez maç tahmini yapıyorum.
Gençler maçını 2-1 kazanacaz diye düşünüyorum.
Golleri ise Cardozo ve Mehmet ekici atacak :)
İnşallah daha farklı ve gol yemeden kazanırız...Ben sadece bir tahmin yaptım :)

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 20:44
Bu fener yine son dklarda atıp bizi kahredecek herhalde..

Colakoglu
30.11.2014, 20:51
Eskisehir atti 😆

Hakan Yeşilyurt
30.11.2014, 20:52
fener yedi golu :)

Nadir Bekar
eskişehir attı

cakalkerem
şikecilere ne koydular be...darısı bizim başımıza

cakalkerem
30.11.2014, 20:53
yarın bu maça 1 handıkap oynayacagım...

cardoza--mehmet-yatabare-berkalem duyrulur usaklar ona göre

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 20:54
Eskişehir öne geçti maç böyle bittiği takdirde biz kazanırsak bana göre ligin en büyük şampiyonluk adayı ile puan farkı 2 olacak...Devre arasına bu puan farkıyla girebilirsek 1-2 takviyeyle ben şampiyonluğa inanıyorum...Dün gs de kazanmasa müthiş olacaktı..

ffırtına
30.11.2014, 20:55
Yarın bjk'de puan kaybederse , alacağımız bir galibiyet takımdaki motivasyonu iki katına çıkaracaktır ..

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 20:57
Fener 1 tane daha atarsa kafayı yerim vallahi..

ersn.alparslan
30.11.2014, 20:58
7 dk uzatma

Yiğit SARI
30.11.2014, 20:59
Adamlar son dakikadan götürüyo maçları bu sene çok şanslılar

Uğur Odabaş
30.11.2014, 21:00
Yeri değil biliyorum ama kardeşim ben eskişehir kadar mal bir takım görmedim.

PortoDeGalinhas
30.11.2014, 21:01
Fener maçını bir izleyin, statlarin neden dolmadigini anlarsınız, ben hayatımda böyle penaltı gormedim

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 21:02
Beraberlikte kötü değil kazanırsak fark 3 puan..Evlerinde puan kaybetmeleri güzel..

ersn.alparslan
30.11.2014, 21:03
bu eskişehir ve antep gibi mallar oldukça istanbul takımları şampiyon olur. böylelerinin hakemle kaybettiği puanlara bile üzülmem beter olsunlar bunlar böyle eşek odukça sırtlarına binen çok olur.

odyseuys
30.11.2014, 21:03
boşuna dünyanın parasını harcamışız bu sezon. bildiğin orta oyunu oynanıyor. yardımcısı emre'ye zorla kırmızı göstertince çareyi penaltı üfürmekte buldu hakem.

Yiğit SARI
30.11.2014, 21:05
Kimse daha demesin ya tribünler niye dolmuyo diye.. O parayla alı arkadsşınızı gidin tiyatroya kültür-sanat etkinliği daha iyidir

Uğur Odabaş
30.11.2014, 21:05
bu eskişehir ve antep gibi mallar oldukça istanbul takımları şampiyon olur. böylelerinin hakemle kaybettiği puanlara bile üzülmem beter olsunlar bunlar böyle eşek odukça sırtlarına binen çok olur.

Aynen öyle kardeşim adamlar 2-1 öndeler 4 e 3 yakalamışlar şikebahçeyi atak için koşmuyorlar böyle aptal böyle salak bir oyun mu olur.

Cihad Varlı
30.11.2014, 21:06
Adeletini seveyim senin dünya.

melih61
30.11.2014, 21:07
Abi başkan bizim çıkıp bunları konuşmalı böyle birşey yok ya ayıptır günahtır emre en az 40 maç ceza almalı adam çıkarken 4. Hakeme dümdüz gitti

ersn.alparslan
30.11.2014, 21:10
biz boşuna heyecan yapıyoruz yarın gençlere 10 atsak ne yazar fikstürü ayarlı hakemler ayarlı şampiyon belli bazen keşke bu kadar fanatik olmasaydım diyorum

kyodou
30.11.2014, 21:10
Bu emre denilen virüs futboldan men edilmeden Türk futbolu temizlenmez.

Mert Acar
30.11.2014, 21:12
ya biz boşuna ümitleniyoruz.bu kirli düzende şampiyonluk im-kan-sız.dün gs maçındaki hakemin tavırları,bugün şbnin maçı herşey açık ve net.yatacak yeriniz yok ulan

ersn.alparslan
30.11.2014, 21:13
yarın çıkıp ortalığı ayağa kaldırmalıyız hakemlere yüklenmeliyiz bu işler böyle ağlamayan bebeğe süt vermezler stada gidecek bir kaç bin taraftarımızda hakemleri ilk dakikadan itibaren baskı altına almalı ağzına geleni saymalı bu aşağılık ülkede futbol sahada kazanılmıyor

kyodou
30.11.2014, 21:13
Adam elini saklamış daha ne yapsın. Penaltı vermek için bahane aramaktır bu, başka birşey değil. Bu istanbul takımlarını yenmek için anadolu takımlarının ilk 30 dk da 3-0 öne geçmesi lazım. Başka türlü bu hakemlerle mümkün değil.

'Enes'
30.11.2014, 21:15
Formalite maçına çıkacağız,şampiyon fenerbahçe,boşuna çabalıyoruz tiyatro oynanıyor.

Mellih
30.11.2014, 21:16

şuan zaten ligde şampiyonluk yarışı yok. puan toplama savaşı var.. ki tüm takımlar bundan müzdarip.

Gençler +3 puan
Beşiktaş en az +1 puan

bu iki maçı en az 4 puanla geçmeliyiz.

Yiğit SARI
30.11.2014, 21:17
http://store.donanimhaber.com/2f/2f/3e/2F2F3E21154509F67E62C06F6A16B67D.jpg

Lekeli armaları da gözüküyor özür dilerim

Hakan Yeşilyurt
30.11.2014, 21:18
O penaltı veren hakemler..geçen hafta bizim penaltıyı es gecen hakemler..

SALDIRAY
şuan zaten ligde şampiyonluk yarışı yok. puan toplama savaşı var.. ki tüm takımlar bundan müzdarip.

Gençler +3 puan
Beşiktaş en az +1 puan

bu iki maçı en az 4 puanla geçmeliyiz.

6 puan cepte merak etme :cool:

leons61
Şikeciler 1 0 antep(uyduruk penaltıyla)
şikeciler 2 1 konya yineuydutuk penaltı
şikecilet 2 1 gençler yine uyduruk penaltı
şikecilrt 2 2 eses yine uyduruk penaltı

toplam da 7 puanlık kazanç...allah belanızı versin..adamın içindeki futbol sevgisini öldürürsünüz....

sedatalis82
30.11.2014, 21:19
Ulan şikecilere bak
adam 7 dk uzatma verdi yetmedi penaltı uydurdu
Yatacak yeri yok bunların
Ama olsun ne fener ne gs dan bir bok olmaz renktaşlar
bjk vurursak gösteririm ben onlara
ama gençler maçı hayati önemli

cakalkerem
30.11.2014, 21:19
bu hakemlerle bu şkeciler yenilmez

ersn.alparslan
30.11.2014, 21:20
yarın sekiztaşta hakemle kazınıp biz kaybedersek kimse şaşırmasın başkan çıkıp açıklama yapmalı susmakla biz kendi oyunumuza bakalım demekle olmuyor bu işler

Adem Akyüz'
30.11.2014, 21:21
Tribünler neden dolmuyordu di mi? :rolleyes:

nakzo
2 puan kaybettiler iki haftada 4 puan kaybettiler kazanırsan 3 puana iniyor fark asıl şeytan bjk dir asıl korunan bjkdir fb yi gösterip bjk yi şampiyon yapacaklar.

Hakan Yeşilyurt
ulan kimsede çıkıp bişey demiyor..böyle penaltımı olur kardeşim..böyle lig olmaz olsun..yeter artık

cakalkerem
penaltıda kaç kişinin içeride olduğunu saydınız mı?

cardo nun kini tekrar ettirmişlerdi

U.Sadıkoğlu
30.11.2014, 21:23
Değerli arkadaşlar sinirli olmanızı anlıyorum fakat kullandığımız kelimelere lütfen dikkat edelim. Forumda çocuk ve bayan üyelerimizinde olduğunu unutmadan seviyeli üslubumuzu korumaya çalışalım.

sedatalis82
30.11.2014, 21:24

kesinlikle renktaş
Allah bildiği gibi yapsın bunları

fadigaTS
30.11.2014, 21:25
Allahım bize sabır ver.Şu 3 istanbul takımının hepsi şerefsiz.Bu düzende şampiyon olmamız için onların en az 3 katı mücadele etmeliyiz.Çok sinirliyim.Sabır sabır sabır....

güneyli
30.11.2014, 21:26

Kardeş açıklamayı ben yapayım.Eğer şikeciler kaçırsaydı tekrar edilirdi.

Sefa Murat Dokuz
30.11.2014, 21:26
Arkadaşlar kusura bakmayın ama bu adalet düzeninde bunlarla mücadele etmek mümkün değil. Boşuna oynuyoruz.

SiNo
30.11.2014, 21:28
bu takım hakemleride yenecek kıvama gelecektir.

mustafa0661
30.11.2014, 21:29
penaltıymış şikeymiş bunlar tamam ama işler bizde bitiyor önümüz ardına kadar açık yarınki maçı mutlak ama mutlak kazanmalıyız yenersek artık şampiyonluğa ortağız demektir 2010-2011 nin intikamını bu sene almalıyız ..

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 21:31
penaltıymış şikeymiş bunlar tamam ama işler bizde bitiyor önümüz ardına kadar açık yarınki maçı mutlak ama mutlak kazanmalıyız yenersek artık şampiyonluğa ortağız demektir 2010-2011 nin intikamını bu sene almalıyız ..

Aynen kardeşim iş biz de bitiyor..Oyunu kuralına göre oynamak lazım..

Sibel
30.11.2014, 21:33
Şampiyonluğu tekrar düşünün derim;)
Biz diyince suç oluyor ama görünen köy kılavuz istemez.
Saha içine bakalım diyenler buyrun.

Hüseyin Başoğlu
30.11.2014, 21:35
Şampiyonluğu tekrar düşünün derim;)
Biz diyince suç oluyor ama görünen köy kılavuz istemez.
Saha içine bakalım diyenler buyrun.

sanki dışarı bakınca birşey yapabiliyoruz :D

Sadettin_
30.11.2014, 21:36

Durumlar farklı .

Bizde penaltı vermemek ıcın cırpınan hakemler toplulugu var . Bi ihtimal atamayız dıye tekrar ettırılıyor .
Şikeci lere ise "allahım bi yerden penaltı calmam lazım" deyıp saga sola koşuşan hakemler var . Sence Penaltının tekrar ettirilme olasılıgı var mı ? Tekrar ettirilirse ve o penaltı gol olmazsa hakemın kariyerını orada bitirirler

düşünsene uzatmalarda fenere penaltı verılıyor ve gol sayılmayıp tekrarlanıyor . Yer yerınden oynar

fadigaTS
30.11.2014, 21:36

Saha içinde futbolumuzla , saha dışında da delillerimizle hakkımız olan şampiyonlukları alacağız :cool:

Doğukan Uçan
30.11.2014, 21:37
anadolu takımları şampiyon olamaz

emre6117
30.11.2014, 21:37
Bu sene samp.olamayacagimiz belli zaten bu duzende imkansiz.dun gs bugun fb.yarinda mecburen bjk kollanir.biz baslarda cok sacma puanlar kaybettik.zaten samp.olabilmemiz icin ist.takimlarindan 10 puan fazla toplamamiz lazimki bizi samp.yapsunlar.bu sene olmaz yani bu.ama biz bu sene guzel futbola devam seneyede eze eze sampiyon olmak amaccimiz.yarinki maci kazanip arrik baskanin aciklama yapmasi lazim yeter artik bu yuzsuzluk.

Adem Akyüz'
30.11.2014, 21:39
2010-11'de saha içi performansının kralını gösterdik biz. Yine de şampiyon olamadık(!).. Yine aynısı olacak, üstelik bu sefer gözümüze soka soka yapacaklar bunu. Yapıyorlar da..

Gerçekten boşuna oynuyoruz yahu, boşuna..

Sefa Murat Dokuz
30.11.2014, 21:42
2010-2011'de 1 tane rakip vardı, bu sene 3 takım at başı gidiyor. Bu 3'ü + hakemlerle imkansız baş edebilmemiz. 2010-2011'de 1 tanesine karşı bile herşeyi yaptı olamadık, olduk da oldurmadılar. Bu mevcut durumda elde Messi + Ronaldo olmadan imkansız arkadaşlar kendimizi kandırmayalım.

kalavara
30.11.2014, 21:42
boşverin şikebahçeyi.
bu maç şimdi çok daha önemli.
hoca gs maçındaki sistem için bir yabancısından feragat etmek zorunda. orta alandaki salih cezalı. muhtemelen medjani o bölgeye çekilir. bu sefer de stoperlerden biri yerli olmalı. ya da;

------------------fatih--------------
boss-------medjani---papa------musa
------------kevin-----özer----------
-----------------memet :)----------
-----sefa------------------yusuf----
------------------oscar-------------

F. Yıldırım
30.11.2014, 21:43
Şampiyonluklarımızı masa başında çalıyorlar, sahada kazansak ne olur.

Yıldıray Emanet
30.11.2014, 21:44
Medjaniyi orta sahada görmek istemiyorum Belkalem-Medjani stoper olsun orta sahada medjani hariç kim oynarsa kabulum

Hüseyin Başoğlu
30.11.2014, 21:45
Saha içinde futbolumuzla , saha dışında da delillerimizle hakkımız olan şampiyonlukları alacağız :cool:

alırsın :D

Uğur Odabaş
30.11.2014, 21:46
Hepimiz sinirlendik lakin şikebahçenin penaltı verilen pozisyondan önce %100 penaltısı verilmedi. Yanlış anlamasın kimse fenevi günahım kadar sevmem :)

Demek istediğim kafa yok hakem diye maça konan adamlarda adamlık yok.

batugol
30.11.2014, 21:46
bu ligde penalti atisi tekrarlatilan tek takimiz
gecmis yillarda tekrar penaltiyi da kacirdik
yapilacak sey belli
yonetim bu seneki hakem hatalarini
ve tekrarlanan penaltiyi gosterecek
ve cevabini bildigimiz
ne oluyor la burada sorusunu soracak

Sibel
30.11.2014, 21:50

Yapsak da yapamasak da bu kulüpler ve kişiler ceza çekmeden temiz bir lig olmayacak.

Bunu anlasak kâfi.
Adam(!)lar artık alenen yapıyor şikeyi. Biz de hayal kuralım.

kalavara
30.11.2014, 21:51
forumu dikkatlice okudum,fb maçı sonrası isyan çıkmış resmen ama fbye bu gücü kimin verdiğini on saniye kadar düşünün. sonra kime kızmanız gerektiğine karar verin. belki de en çok kendinize kızmalısınız!..

Fatih Çelik
30.11.2014, 21:51
Bakılım aykut rakibin penaltılarını irdeleyecek mi?

fadigaTS
30.11.2014, 21:56
alırsın :D

Meydanı bu şerefsizlere bırakmayacağız :) İnat değil mi.Laz inadı :D

serdaracıl
30.11.2014, 21:57
Yılmak yok. Canla başla mücadeleye devam. Daha bu köprünün altından çok su akar.

fadigaTS
30.11.2014, 21:59
Yılmak yok. Canla başla mücadeleye devam. Daha bu köprünün altından çok su akar.

Aynen renktaş.Trabzonsporlu pes etmez.Sonuna kadar her alanda mücadeleye devam.

iyattara
30.11.2014, 21:59
Hepimiz sinirlendik lakin şikebahçenin penaltı verilen pozisyondan önce %100 penaltısı verilmedi. Yanlış anlamasın kimse fenevi günahım kadar sevmem :)

Dostum ona bakarsan dk 5 volkan iti ceza sahası dışında elle kesti topu direk kırmızı kart var. Bence penaltıdan daha vahim bir durum. O kadar çok koşan bir eskişehir karşısında 90 dk 10 kişi kalacaklardı. Allah sonumuzu hayır etsin.

Yıldıray Emanet
30.11.2014, 22:00
Yarın olsada maç izlesek

ersn.alparslan
30.11.2014, 22:03
şu takımı biraz seviyosanız haksızlıklara karşı durmak istiyosanız yarın stadı doldurun sesiniz kısılana kadar bağırın bir daha avni aker olmayacak bir daha bosingwayı cardozoyu ekiciyi constantı göremeyeceksiniz sigaranızdan yemeğinizden kesin şu stadı doldurun artık trabzon ufak şehir örgütlenmek bu kadar zor omamalı

cakalkerem
30.11.2014, 22:04
yarın ki maçın önemi birkat daha arttı

fadigaTS
30.11.2014, 22:05
şu takımı biraz seviyosanız haksızlıklara karşı durmak istiyosanız yarın stadı doldurun sesiniz kısılana kadar bağırın bir daha avni aker olmayacak bir daha bosingwayı cardozoyu ekiciyi constantı göremeyeceksiniz sigaranızdan yemeğinizden kesin şu stadı doldurun artık trabzon ufak şehir örgütlenmek bu kadar zor omamalı

İşte bu :alkış: :alkış:

Oruç
30.11.2014, 22:05
Ülkedeki bu rezilliği kişi bazlı düşünenler var hala şaşıyorum.

Gordon Freeman
30.11.2014, 22:07
şikespor aldı yıne penaltısını.
Türk futbolu gelişir gelişir bekleyin

Oruç
30.11.2014, 22:09
Sorun kişisel değil ahlaki.

Adamlar öyle bir sistem kurmuşlar ki istediklerini istedikleri zaman yapıyorlar. Bizim taraftar ise "hakemi de yenmemiz lazım" diyor.

Bir enayi biz miyiz ? Adamlar hakemle maç alırken biz niye hakemi yeniyormuşuz yahu, mantığa bak.

toksoy61
30.11.2014, 22:10

stadın dolması, ts taraftarının bu düzen içinde yer alması aslında şike düzeninin istediği bir şeydir. onlarda bunu istiyorlar. avni aker dolsun, ts taraftarı şampiyon olacağını sansın, gazete alsın, tv izlesin, lig tv alsın, lig tv yi takip etsin kısaca futbola öyle veya böyle para ve taraftar katkısı sağlasın.

sen stadı istediğin kadar doldur hiçbir şey olmaz. seni şampiyon yapmazlar. hala anlamamakta direniyoruz. 3 temmuzda siyasette akp-chp-mhp birlik oldu, bütün medya birlik oldu, tff birlik oldu TS yi bitirdiler. seni bu ülkeden saymıyorlar. güçlüden taraf oluyorlar. hiçbir platformda bunlarla baş edemezsin, edemiyorsun. boşuna nefesinizi tüketmeyin, zamanınızı harcamayın. düzen belli, sen sadece bir piyonsun. 10. haftaya geldik hakemlerin durumlarından bir şeyler anlamadınız mı hala?

ibrahim
30.11.2014, 22:10
Şampiyonluğa gerek yok direkt Şampiyonlar ligine gitmemiz için. Alsınlar liglerini başlarına çalsınlar, eğlensinler kendi kendilerine, ikincilik yetiyor zaten. :)

Gesendet.

Oğuz B.
30.11.2014, 22:11
Yenersek 4 takımın önüne geçeceğiz. Puan kaybetme lüksümüz yok.

Mücadeleye devam.

ersn.alparslan
30.11.2014, 22:14
stadın dolması, ts taraftarının bu düzen içinde yer alması aslında şike düzeninin istediği bir şeydir. onlarda bunu istiyorlar. avni aker dolsun, ts taraftarı şampiyon olacağını sansın, gazete alsın, tv izlesin, lig tv alsın, lig tv yi takip etsin kısaca futbola öyle veya böyle para ve taraftar katkısı sağlasın.

sen stadı istediğin kadar doldur hiçbir şey olmaz. seni şampiyon yapmazlar. hala anlamamakta direniyoruz. 3 temmuzda siyasette akp-chp-mhp birlik oldu, bütün medya birlik oldu, tff birlik oldu TS yi bitirdiler. seni bu ülkeden saymıyorlar. güçlüden taraf oluyorlar. hiçbir platformda bunlarla baş edemezsin, edemiyorsun. boşuna nefesinizi tüketmeyin, zamanınızı harcamayın. düzen belli, sen sadece bir piyonsun. 10. haftaya geldik hakemlerin durumlarından bir şeyler anlamadınız mı hala?

o zaman kulübün kapısına kilidi vurup gidelim sessizce yerimize oturup bu tyatroyu izleyemlim öyle mi

U.Sadıkoğlu
30.11.2014, 22:14
Yapsak da yapamasak da bu kulüpler ve kişiler ceza çekmeden temiz bir lig olmayacak.

Bunu anlasak kâfi.
Adam(!)lar artık alenen yapıyor şikeyi. Biz de hayal kuralım.

Yahu ne alakası var?

Kulüpler ve kişiler gereken cezayı çekseler bu düzen değişecek mi?

Örneğin Fenerbahçe küme düşürülmüş olsaydı ve şu anda 1. Ligde oynuyor olsaydı bugün bu kararlar verilmeyecek miydi?

Trabzonspor 70'li yıllarda ligde ve Avrupa'da terör estirirken bu düzen yine İstanbul'a çalışıyordu evet o zaman pastanın boyutu ufaktı fakat yinede nemalanan zümrenin elemanları aynı zihniyetin mensuplarıydı. Fenerbahçe'ye istediğiniz cezayı verin, 2010-2011 kupasını alın bizim müzemize koyun yine hakemlerin veya federasyonun tutumunda değişen birşey olmayacak bunu artık anlayın. Sebeplerini soruyorsanız çok basit. Tamamen para para para...

Fenerbahçe veya Galatasaray taraftarı yayıncı kuruluşa daha fazla katkı sağlıyor.

Bu kulüpler daha fazla ürün sattıkları için reklamlardan daha fazla pay alıyorlar.

Televizyon ve Radyo kuruluşlarının olması yine için ekonomik boyutunu önümüze çıkarıyor.

Stadyumları boş olsa bile aşağı yukarı 20-25 bin civarı kombine satıyor bu kulüpler, ki bu Trabzonspor'un aşağı yukarı 5 sezonluk bilet parasına eşit oluyor.

Lukoil neden GS,FB,BJK'nin reklamını yaptı mesela? Ya da çantacılar neden FB,GS,BJK 'nin kapısını çalıyor. Bunların hepsi futbolun taraftarlara yansımasıyla birlikte oyunun ekonomik yanını ortaya çıkarıyor.

Trabzonspor'da güçlü olacak bu işin tek kurtarır yanı budur! İlla bu ekonomik bazda tavan yapmak değil. Avrupa'da başarı, Ligde bu kirli düzene karşı alınacak başarı Trabzonspor'u zaten büyük yapan bu düzene karşı kazandığı zaferler değil mi? Şahsen bir Fenerbahçelinin şampiyon olduğunda sevinci bir kaç günden fazla sürdüğünü düşünmüyorum ve hiç gözlemlemedim yada bir Fenerbahçe taraftarının bir mağlubiyetle uykusu kaçmaz, bütün haftayı kendi takımının oynayacağı maçı düşünerek geçirmez çünkü onlar için futbol hobi, bizim için Trabzonspor ise bir kimlik kavgası, memleket sevdası ve mücadelenin adıdır.

Bu yüzden Trabzonspor büyüktür.

Bu sezonda...

Hakemleride yeneceğiz, rakipleride yeneceğiz ve ipi sezon sonunda göğüsleyeceğiz! İşte o zaman görün cümbüşü ve Fenerbahçe'nin nasıl karışacağını...

TSemih61
30.11.2014, 22:19
Bi kadro da biz yapalım :D

----------------Fatih--------------
Bosi----Belkalem----Aykut-----İshak
--------Mehmet--Constant---------
Sefa-----------Özer---------Yatabare
-------------Cardozo--------------

Cafer Bulur
30.11.2014, 22:19
Yahu ne alakası var?

Örneğin Fenerbahçe küme düşürülmüş olsaydı ve şu anda 1. Ligde oynuyor olsaydı bugün bu kararlar verilmeyecek miydi?

Trabzonspor 70'li yıllarda ligde ve Avrupa'da terör estirirken bu düzen yine İstanbul'a çalışıyordu evet o zaman pastanın boyutu ufaktı fakat yinede nemalanan zümrenin elemanları aynı zihniyetin mensuplarıydı. Fenerbahçe'ye istediğiniz cezayı verin, 2010-2011 kupasını alın bizim müzemize koyun yine hakemlerin veya federasyonun tutumunda değişen birşey olmayacak bunu artık anlayın. Sebeplerini soruyorsanız çok basit. Tamamen para para para...

Fenerbahçe veya Galatasaray taraftarı yayıncı kuruluşa daha fazla katkı sağlıyor.

Bu kulüpler daha fazla ürün sattıkları için reklamlardan daha fazla pay alıyorlar.

Televizyon ve Radyo kuruluşlarının olması yine için ekonomik boyutunu önümüze çıkarıyor.

Stadyumları boş olsa bile aşağı yukarı 20-25 bin civarı kombine satıyor bu kulüpler, ki bu Trabzonspor'un aşağı yukarı 5 sezonluk bilet parasına eşit oluyor.

Lukoil neden GS,FB,BJK'nin reklamını yaptı mesela? Ya da çantacılar neden FB,GS,BJK 'nin kapısını çalıyor. Bunların hepsi futbolun taraftarlara yansımasıyla birlikte oyunun ekonomik yanını ortaya çıkarıyor.

Trabzonspor'da güçlü olacak bu işin tek kurtarır yanı budur! İlla bu ekonomik bazda tavan yapmak değil. Avrupa'da başarı, Ligde bu kirli düzene karşı alınacak başarı Trabzonspor'u zaten büyük yapan bu düzene karşı kazandığı zaferler değil mi? Şahsen bir Fenerbahçelinin şampiyon olduğunda sevinci bir kaç günden fazla sürdüğünü düşünmüyorum ve hiç gözlemlemedim yada bir Fenerbahçe taraftarının bir mağlubiyetle uykusu kaçmaz, bütün haftayı kendi takımının oynayacağı maçı düşünerek geçirmez çünkü onlar için futbol hobi, bizim için Trabzonspor ise bir kimlik kavgası, memleket sevdası ve mücadelenin adıdır.

Bu sezonda...

Hakemleride yeneceğiz, rakipleride yeneceğiz ve ipi sezon sonunda göğüsleyeceğiz! İşte o zaman görün cümbüşü ve Fenerbahçe'nin nasıl karışacağını...
Durum budur renkdas,tebrik ediyorum seni.

Pes etmeyi dogru bulmuyorum,mücadeleye devam etmeliyiz meydani bu ahlaksizlara birakmamaliyiz.

toksoy61
30.11.2014, 22:23
o zaman kulübün kapısına kilidi vurup gidelim sessizce yerimize oturup bu tyatroyu izleyemlim öyle mi

elindeki şampiyonluğu göz göre göre aldılar ne yapabildin? bu senede aynısı olursa ne yapabileceksin?

verdiğin cevap büyük ihtimal; "hiçbir şey" olacaktır.

o zaman karar senin. ya bu düzende oyuncak ol yada isyan et. isyan etsen de bu şehirde kimse senin arkandan gelmez. çünkü o zeka ve kültür seviyesinde insan az. isyan eden kesim zaten stada gelmiyor. isyanın en basit hali bu. o yüzden çok fazla kasmaya, üzülmeye veya heveslenmeye hiç gerek yok.

3 temmuzdan beri hep şunu dedim. bizim yerimizde diyarbakırspor olsaydı acaba ne olurdu? önce bu sorunun bir cevabını bulmak lazım.

ersn.alparslan
30.11.2014, 22:29
elindeki şampiyonluğu göz göre göre aldılar ne yapabildin? bu senede aynısı olursa ne yapabileceksin?

verdiğin cevap büyük ihtimal; "hiçbir şey" olacaktır.

o zaman karar senin. ya bu düzende oyuncak ol yada isyan et. isyan etsen de bu şehirde kimse senin arkandan gelmez. çünkü o zeka ve kültür seviyesinde insan az. isyan eden kesim zaten stada gelmiyor. isyanın en basit hali bu. o yüzden çok fazla kasmaya, üzülmeye veya heveslenmeye hiç gerek yok.

3 temmuzdan beri hep şunu dedim. bizim yerimizde diyarbakırspor olsaydı acaba ne olurdu? önce bu sorunun bir cevabını bulmak lazım.

öyleyse burda konuşmanında bi anlamı yok

sasort
30.11.2014, 22:29

benim yaşım yetmiyor yaşayamadım o günleri fakat sizin yaşınız var

trabzonun şampiyon olduğu zamanları görmüşsünüz

o zamanlardada yokmuyudu bu anlattıkların vardı

bakın ts her yerde taraftarı vardır mardinde bile maraşta bile

bunun sebebi ts bu düzene isyan etmesi ile ün kazanmış

yani trabzon taraftarı olmak çileye ortak olmak haksızlıklara rağmen başarılı olmayı gerektirir

şimdi bu yaş itibarıyla bana anlatıldı ts büyüklerimiz tarafından
benim için ne zaman önem kazandı biliyormusunuz

gs maçında penaltımızın yenmesine rağmen kazanamamız o ruhu hatırlattı bana

şimdi mücadele zamanı td ersunda çok azimli inş başarı gelecek
şimdi destek zamanı umutsuzluğa yer yok

Uğur Kalyoncu
30.11.2014, 22:30
Yahu ne alakası var?

Bu sezonda...

Evet herkesi yeneceğiz ve her şeye rağmen hatayı kendimizde arayacağız..Ersun Yanal ilk döneminde Denizli ve Konya maçlarını içerde kazansak şampiyonduk..2011 Devre arası adam gibi transfer yapsaydık şike mike muhabbeti olmayacaktı..Bu sene hatamızdan erken döndük yarın kazanırsan en büyük şampiyonluk adayı ile 3 puan fark bir şey değil..Döve döve şampiyon olacağız.

Gordon Freeman
30.11.2014, 22:33

Bir ekonomici olarak katıldıgımı belırtıyorum.Durum bu.
Fakat yapmamız gereken stadı doldurmayıp takımla ılgılenmemek mı ?
İşte bu kesınlıkle hayır.Meydan bu namussuzlara kalamaz.

trbzonsporlu
30.11.2014, 22:37
devre arasına kadar puan farkı açılmazsa şimdiki gibi 3-4 puan farkla araya girebilirsek yapılacak 2 nokta atışı transferle bu takım şampiyon olur, olacakta. 2010 yılına göre çok daha kaliteli bir kadromuz var başkanın da dediği gibi daha cardozo, wares, yatabare gibi oyuncular devreye girmedi. yarın da Karabük, bjk a çelme takarsa çok daha iddialı olacağız. bu akşamki fener balıkesirde Balıkesiri yenemez, kazandığı maçları hep tek farkla penaltılarla ite kalka kazandılar. devre arasına kadar çok zor bir fikstürümüz var fark açılmasın yeter.

sasort
arkadaşlar bilgisi olan varmı constant oynayacak mı

Tunç Tosun
Bi kadro da biz yapalım :D

----------------Fatih--------------
Bosi----Belkalem----Aykut-----İshak
--------Mehmet--Constant---------
Sefa-----------Özer---------Yatabare
-------------Cardozo--------------

Kadro güzel de hep sol açık seçerken sıkıntı yaşıyoruz. Bu sebeple Ersun hocanın Fener e getiremediği Erkan ı getirmesini olası görüyorum. Serdar, Yusuf, Sefa da tepişirler artık aralarında.

Adem Özlü
30.11.2014, 22:46
Şimdi olumsuz düşüncelerim ile sizlerin keyfini kaçırmak istemem ama biz böyle önemli haftalarda puan kaybetmeye bayılırız.Umarım yarın buna son veririz.

Tuncer Özdemir
30.11.2014, 22:47
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=XD8MJY77WF

muribbi
30.11.2014, 22:49

pes edelim yani. meydanı sahtekarlara düzenbazlara bırakalım çekilelim kenarı. ilk olarak bu kafadan sıyrılmamız gerekiyor. her mağlubiyetimizden sonra daha güçlü olarak karşılarına çıkmalıyız. onlar her defasında son darbeyi vurduk artık kalkamayacak dediklerinde takımımıza kalkması için kuvveti taraftar verecek. passolig alıyoruz lig tv alıyoruz ama neden? takıma yalnız olmadığını düşüncede yanında olduğumuzu hissettirmek için alıyoruz yoksa bu kokuşmuş düzenin bir parçası olmak için değil.

Tolga Okumuş
30.11.2014, 22:52
Bu ve bunun gibi takımları hakem kararları ile üst sıralarda tutuyorlar.
Sonrasında Avrupa'ya yoluyorlar.
Avrupa'da bunlar defolu deyip ülkeye iade ediyorlar.

memozcan
30.11.2014, 22:56
siz okumaktan belki bıktınız ama ben yazmaktan bıkmadım.. bu takımda belkalem, medjani ve avraam üçlüsünden sadece biri oynayabilir o da stoper olarak.. o isimde eldekiler içerisinden medjani olmalıdır.. tandemin diğeri kesinlikle yerli olmalıdır ki hücumda yabancı hakkımızı kullanabilelim..

memozcan
30.11.2014, 22:58
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kod=XD8MJY77WF

bence de bu kadroda ve dizilişte ısrar edilmelidir.. constant solda, hücumda da yatabere yerine waris tercih edilebilir..

kudu_61
30.11.2014, 22:58
çok yorulduk biraz sakin ayağa oynamalıyız mutlaka golü buluruz topu koşturalım
constant
ekici
özer
yusuf

gibi teknik bir orta sahamız

cordoza
yatabare

gibi golcülerimiz varken ayağa pas akıllı oyun bu maçı bize getirir panik yapmaya gerek yok rehavete de kapılmadan kazanırız

yoksa takım çok yoruldu

Tahir61
30.11.2014, 23:03
paylaşıldı mı bilmiyorum

Sezon başında Passolig'e tepkimizi vererek bu sistemde tribüne çıkmayacağımızı belirtmiştik. Gelinen noktada Avni Aker'in boş oluşu ve bunun takıma yansıdığını maçtan sonra futbolcuların açıklamalarıyla görmüş bulunmaktayız. Bizler Trabzonsporumuzun bu durumuna sessiz kalmak yerine tribünde desteklemeye karar verdik. Passolig sistemine karşı olduğumuzu her alanda da tepki vereceğimizin altını çizerek Trabzonsporumuzu destekleyeceğiz. Bu düşüncede yarın oynanacak olan Gençlerbirliği maçında kendi imkanlarımızla tribünde olacağız. Bizimle birlikte hareket isteyen Trabzonspor sevdalılarına duyurulur.
Saygılarımızla;
Trabzonlu Genç

Muhammed KOÇ
30.11.2014, 23:10
Aslında özer ile mehmet pozisyon gereği birbirinin yedeği olması lazım normal şartlar altında. Ama maksimum güç için beraber oynatıyoruz. Gerek yabancı kuralı gerek oyuncu kalitesi bunu gerektiriyor bizde.

Normal şartlar altında sol bek rakipsiz ishak olmalı. Sol açık ve sağ açık alternatifsiz yusuf ve sefa olmalı. Orta ikili mehmet(özer) ve constant ileri ikili cadozo yatabare(waris) olmalı bölgesel düşününce. Ama dediğim gibi maksimum güç için mehmet özer constantın beraber oynayabileceği sistemi oturtmak lazım.

Sibel
30.11.2014, 23:16
Sol bekte Yusuf yerine Constant olmalı bence. Madem İshak silindi.
Özer ve Ekici ortada olmalı. Özer'i açıkta pek verimli bulmuyorum.

kudu_61
30.11.2014, 23:16

tamam da 11 nci dakika da volkanı atamayan hakem var sahada, burakla topa vuran hakem var ortada biz hakikaten boşuna uğraşıyoruz cardozonun penaltısını tekrarlatan zihniyet bu penaltıyı niye takrarlatmaz ya medjaninin kafası gs kalesine girmeseydi yektanın elini göremeyen zihniyet ertuğrul knuşuyor anadoludan şampiyon çıkmaz diye Türk futbolundan ümidimi kestim diye şenol hoca da konuşmuştu yıllardır ibrahim başkan da konuşuyor......BAŞKAN HANİ 1 MİLYONLUK YÜRÜYÜŞ HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR

Sibel
30.11.2014, 23:22
Yusuf'tan bek çıkarmak yerine şu İshak'a bir şans verse hoca ne olur acaba?
Bu adamı niye aldık anlamıyorum.

exelans_25
30.11.2014, 23:23
ne olursa olsun almalıyız her ne olursa olsun

Silver61
30.11.2014, 23:25
Yusuf sol bekte yapamaz ya onun ileri çıkması lazım sürekli arkada boşluklar olur hep

Yiğit SARI
30.11.2014, 23:25

Bunu bende anlamıyorum idmanlarda istedikleri randımanı alamıyolar hocalar ondan belki de ya da Vahit hoca alamadı Ersun hoca iyi gelir ona inşallah

kudu_61
30.11.2014, 23:26
paylaşıldı mı bilmiyorum

Sezon başında Passolig'e tepkimizi vererek bu sistemde tribüne çıkmayacağımızı belirtmiştik. Gelinen noktada Avni Aker'in boş oluşu ve bunun takıma yansıdığını maçtan sonra futbolcuların açıklamalarıyla görmüş bulunmaktayız. Bizler Trabzonsporumuzun bu durumuna sessiz kalmak yerine tribünde desteklemeye karar verdik. Passolig sistemine karşı olduğumuzu her alanda da tepki vereceğimizin altını çizerek Trabzonsporumuzu destekleyeceğiz. Bu düşüncede yarın oynanacak olan Gençlerbirliği maçında kendi imkanlarımızla tribünde olacağız. Bizimle birlikte hareket isteyen Trabzonspor sevdalılarına duyurulur.
Saygılarımızla;
Trabzonlu Gençkale arkaları gene boş gözüküyor ama, maraton biraz dolu gene aynı senaryoyu izlicez gibi

ağasarlı
30.11.2014, 23:39
Şimdi olumsuz düşüncelerim ile sizlerin keyfini kaçırmak istemem ama biz böyle önemli haftalarda puan kaybetmeye bayılırız.Umarım yarın buna son veririz.

inşallah şeytanın bacağını kırarırız.

brnclhn
30.11.2014, 23:42
paylaşıldı mı bilmiyorum

Saygılarımızla;
Trabzonlu Genç

evet yani o kadar büyük bi grup ki hala 3-5 koltuk satılmış o kale arkasından! kimse kusura bakmasın trabzonlu gençler bi vira değil... sistemin kölesi olmuş bi grup.işin içine passolig,para girince stada gelmek zor gelir onlara.lafta taraftar grubu ama yarın görelimm fedakar ve cefakar(!)grubumuzu ne kadar kişi gelecek onlardan...

ffırtına
30.11.2014, 23:44
İç saha maçlarına kesinlikle çift forvet çıkmalıyız ..

Muhammed KOÇ
30.11.2014, 23:46
Bjk yenerse 23 puanla lider olur. Gs 22 şb 21 puanda biz yenersek puanımız 18 olacak. Haftaya da bjk maçımız var. İki galibiyet herşeyi yeniden başlatır.

Kolpacı
30.11.2014, 23:51
napalım ulan napalım şu güzel zamanda bile içimizi herkesten çok kendi taraftarımız karartıyo

kncyalcin
01.12.2014, 00:00
gel de Başakşehir maçında çalınan 2 puana yanma arkadaş.. ilk yarı bitmeden yetişme şansımız bile olacaktı..

Veysel
01.12.2014, 00:02
Eze eze alalım

Ufuk
01.12.2014, 00:04
Çok rahatım ben bu aralar. Kesin gözüyle bakıyorum.

sasort
01.12.2014, 00:11

anladığım kadarıyla koşu mesafelerinde geride kalıyor

ama ishaka şans verecektir ersun

antremanlarda çalışıyormuş haberleri çıkıyor

azmederse formayı kapar sonuçta yeteneği yatsınamaz topçu

Kadir
01.12.2014, 00:38
gel de Başakşehir maçında çalınan 2 puana yanma arkadaş.. ilk yarı bitmeden yetişme şansımız bile olacaktı..
sadece o maç mı? akhisar maçında gekas ofsayttan attı gollü.

Mert'
01.12.2014, 00:41
Yahu ne alakası var?

Bu sezonda...

Ne güzel yazıdır bu.. Altta kalmasın.
Fav'a atma olsa atıp okurum sürekli.

yorumsuz6117
01.12.2014, 00:50
Ulan ne saçma salak puanlar kaybettik ya yaktın bizi Vahid..

ibrahim
01.12.2014, 00:50

Valla ya. Şu egosuna kurban olmasaydık şimdi nerelerdeydik kim bilir...

Gesendet.

Yiğit SARI
01.12.2014, 00:54
10 maç 3 galibiyet 1 yenilgi 6 beraberlik.. Ligte çok daha farklı bi konumda olabilirdik çok ahlanıp vahlanacakmışız gibi hissediyorum

Bu arada -1 averajlı bi "liderimiz" var. Enteresan bi lig yaşıyoruz vesselam

muribbi
01.12.2014, 00:56

valla vahid olmasaydı henriquelerle adrianlarla fark atardık bu ligde.

Alika87
01.12.2014, 01:14
valla vahid olmasaydı henriquelerle adrianlarla fark atardık bu ligde.

daha dogrusu Ekici yerine Anil Tasdemiri, Waris yerine Turgut Dogan Sahini ve buna benzer oyunculari izlerdik. Vahid hocanin tek olumlu yönetimi transfere zorlamasi.

İleli
01.12.2014, 01:20
Vahid gitti bitti haftasonu bjkye yenilip 8 puan geriyede düşebiliriz ama olduğu halde ligi kaybedeceğimizi söyleyen arkadaşlar var, yahu daha 12.haftadayız 3 puanlık sistemde 8 puan nedir yahu?
Stress yapmayın takıma güvenin bu gençlerde iş var ben birşeyler yapıcağımıza inanıyorum..

PortoDeGalinhas
01.12.2014, 01:21
Şuan v for Vendetta daki v gibi bir adam çıksın. adaletsizlik, haksızlık yapan hakemleri ortaya çıkarsın ya da ortadan kaldırsın, finalde de federasyon binasını havaya ucursun istiyorum. Maskemi alıp izlemeye gelmezsem adam değilim.

Fatih Birinci
01.12.2014, 01:21
4:0

Fatih Birinci
01.12.2014, 01:23
Yahu ne alakası var?

Bu sezonda...

Adamın dibisin kardeşim :D

Faruk BERBER
01.12.2014, 01:30
İrfan hoca ile çehre değiştirdi Gençlerbirliği, tıpkı bizim gibi :).

Daha ofansif oynuyorlar artık. Koçer, Mervan, Stancu, Tomic ve İrfan bu isimlerin hepsini birden sahaya sürüyor hoca.

Ben yarın gol yeriz diye düşünüyorum malesef. Yediğimizden fazla atacak potansiyelimiz de tabi ki var.

Güzel bir maç olur, inşallah kazanır ve Beşiktaş maçına moralle gideriz.

OĞUZHAN061
01.12.2014, 01:38
Bugünkü maçı anırta anırta yenmeliyiz.Hem İlhan Hav hava hemde satılık hakem camiasına mesaj olmalı.Haftaya olan BJK maçına moralli girmeliyiz.Çünkü orda rakibimiz hem Bjk hem de hakem olacaktir.

Bera B.
01.12.2014, 01:41
Defansta Aykut'u görürüz diye düşünüyorum. Salih'in cezası ile Medjani ortasahada görev alır.

Fatih
Bosingwa - Belkalem - Aykut - Musa
--------------Medjani-----------------
---------Özer ------- Constant
Yusuf---------------------------Sefa
--------------Cardozo

lazibere
01.12.2014, 01:44
ŞIke devam ediyor arkadaşlar hemde çok daha pervasızca. Fenerin hakemler tarafından bu kadar alenen kollandığı sezon yojtur belkide. Her macları hakem hataları ile dolu. Aziz iti kesinlikle bos durmuyor.

Bu akşam ki maçta Eskişehir kalecisinin 2 pizisyonda kasıtlı olarak bosa çıktığını düşünüyorum.

Iyicene izleyin tekrar tekrar.

SALDIRAY
01.12.2014, 01:53
İshak oynasın artık.. Bu arada rakiplerin ne yaptığını boş verin. Bu düzeni konuşmakla değiştiremeyiz. Takım olarak tıpkı gs maçında ki gibi, her maçta rakibi ve hakemi eze eze yendikten sonra bize her yol Trabzon :)

Nihat Güneş
01.12.2014, 02:01
11 su fotolarda gizli :)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16721-3N0Y2I3K.jpg

Cardozo nun onundeki Mediani , resmin sol tarafinda Papa nin sarildigi oyuncu Sefa , Musa nin yaninda biri daha var ama gozukmuyor O da Aykut :)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16721-1M8X0H1J.jpg

Arada ezilen Belkalem soldaki kim.cikaramadim :) Beyaz yelekliler 11 oyunculari . BU DURUMDA

Galiba Belkalem ve Yusuf yok gibi...Aykut 11 de :)

11 de soyle oluyor sanirim :
Fatih Bosi Papa Aykut Musa Mediani Ozer Ekici Sefa Cardozo Waris :)

Ali Can
01.12.2014, 02:02
Defansta Bosingwa, Belkalem, Medjani, Musa

Kesinlikle Özer-Mehmet-Constant 3lüsü oynamalı.

Açıkta Yatabare ve Yusuf

Forvette Cardozo

Kupa Maçında oynamayanlara şans tanıyıp as oyuncuları dinlendiririz.

Kupada sefa, waris, ibrahim, ferhat, soner, ishak, fatih, oğuzhan, mustafa akbaş hazırsa aykut

Yaşar
01.12.2014, 02:04
Ishak meselesi bir şehir efsanesi haline gelmeye başladı. Daha önce de Emre Güral böyle olmuştu. Bir futbolcu 2 tane hoca görüp Ikisinin de gözüne giremiyorsa sorun futbolcudadır. Ersun Yanal gibi hücum oynamayı seven ve bek lerini hücumcu oyunculardan olusturmayi tercih eden bir teknik Direktörün bile kadrosuna giremiyorsa Ishak bundan sonra adı dahi anilmamali. Yarın oynamazsa daha da kadroya giremez ve devre arası satılır.

Çakıroğlu İhsan
01.12.2014, 02:06
ŞIke devam ediyor arkadaşlar hemde çok daha pervasızca. Fenerin hakemler tarafından bu kadar alenen kollandığı sezon yojtur belkide. Her macları hakem hataları ile dolu. Aziz iti kesinlikle bos durmuyor.

Bu akşam ki maçta Eskişehir kalecisinin 2 pizisyonda kasıtlı olarak bosa çıktığını düşünüyorum.

Iyicene izleyin tekrar tekrar.

Boffin enfes toplar çıkardı öyle hatalar yapmasa zaten eseste olmazdı bence..

calavera
01.12.2014, 02:28
Bjk yenerse 23 puanla lider olur. Gs 22 şb 21 puanda biz yenersek puanımız 18 olacak. Haftaya da bjk maçımız var. İki galibiyet herşeyi yeniden başlatır.

GS nin kaç puanda olduğunu kimse boşu boşuna takip etmesin. Şu an federasyon kararıyla GS nin puanını 30 a çıkarsalar, GS yine de şampiyon olamaz.

Hala maalesef en büyük şampiyonluk adayı büyük şikeci ve küçük şikeci

Furkan Özdem
01.12.2014, 03:15
1-0 olsun bizim olsun...

acan61
01.12.2014, 03:21
Tahminimce ;

Gençlerbirliği : dahlin,tosic,bali,calik,aslantas,petroviç,tomic,ka veci,kocer,celik ve stancu ile çıkar petro ön libero, kocer forvet arkası
Biz : fatih, boss, belkalem,medjani,musa,fatih(soner), constant,özer, ekici,yusuf, cardozo 4-2-3-1 çıkarız.

Burada dikkat edilmesi gereken hocanın son maçlarda sonradan da olsa fatih atiki oynatmasıdır gs maçında ilk golün asistini yapan fatihi ödüllendirip formayı vereceğini düşünüyorum savaşçı ortasaha rolünde olacaktır. skor olarak inşallah 2-0 temiz skor bekliyorum :)

yenimakale
01.12.2014, 03:46
maalesef biletlere ilgi azmış. yani stadı full bekleyenlere şimdiden kötü haberi vereyim. çok umutlanmayın. zaten bunun sinyalini metalist maçı veriyordu. türkiyedeki maçlara neden gitmiyorlar hadi anladık diyelim, metalist maçına neden gitmez insan? maalesef stad dolmayacak.

gençlerbirliği tehlikeli takım. baskılı oynuyorlar. vahid hoca ile çıksak bu maça yenildik derdim ama ersunla yenebiliriz. futbolcularda istek olacak, o istek olmazsa bu maçı kaybederiz. gs maçını nasıl istemişlerse, hakeme rağmen 3 farkla almışlarsa, bu maçıda isterlerse alırlar. istediklerinde, mücadele ettiklerinde kesinlikle yenemeyeceğimiz takım yok.

Ufuk
01.12.2014, 04:17
Hoca fenerdeyken 3. Stoper olarak topali kullaniyodu. Bizde lig maçlarında musayi kullanabilir belki. Her ne kadar takim

Bosi belkalem medjani musa
Özer constant ekici yusuf
Waris cardozo

Gibi gözükse de saha içindeki dizilis

Belkalem medjani musa
Bosingwa ozer mehmet constant
Waris cardozo yusuf

Gibi olur. Görüleceği gibi yabancı sınırı engel olduğundan ben aykutu kullanacağını düşünüyorum. Gs maçında kullandığı salihi de genclerde tercih etmez. Kestiremedigim nokta son mac etkisiz olan warisi oynatir mi? Yatabareyi webo gibi kullanacak olabilir. Yerine sefayi da başlatabilir.

Süper Golcü
01.12.2014, 05:12
yusuf kupa maçında çok yoruldu bu maçta maçın gidişatına göre yedekden oyuna girebilir waris 11 oynayabilir onun yerine bu durumda stoperde aykut oynar, yada son iki maçı golle kapatan belkalem medjani stoper, sol kanatta özer veya sefa

Hakan
01.12.2014, 07:53
Bosingwa'mız da uyanmış mıdır acaba? :D Günaydın herkese, 3-0 alırız

Erdal DİLEK
01.12.2014, 07:54
0,5-0 olsun bizim olsun....

katip143920
01.12.2014, 07:56
Günaydın millet inşallah bugün zafer günü olur. Bu arada iyi haber Gençlerbirliği nde STANCU kadroda yok sakat önemli bence çünkü bize çok ters geliyordu.

Erdal DİLEK
01.12.2014, 07:56
Haydi FİRTİNA...

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2014, 08:29
3 puan almalıyız

GS ve şb haksız puanlarla haftayı kapadılar

18 yapmalıyız, BJK öncesi moral için.

Külünkoğlu
01.12.2014, 08:38
Evire çevire Trabzonspor evire çevire. Göz dağı verircesine. Hırsla ! İnadına !

Eto'o
01.12.2014, 08:38
Dunku sikebahce macinda sonra istersen real madrid ol
MHK TFF isterse kume dusersin

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2014, 08:42
FIFA'da 2 sıra geriye gitmiş bir ülkeye 2 yıldır en çok puan katkısı yapan Trabzonspor'u ne tff ne medya umursamıyor.

Varsa yoksa 3 Bizanslı kızkardeş, kazansın, şampiyon olsun

Bu iğrenç düzene ve sahiplerine lanet olsun.

taha küçük
01.12.2014, 08:43
Constant oynayacak mi

signal
01.12.2014, 08:44
Bugün günlerden Trabzonspor

bingolts
01.12.2014, 09:03
Bugün günlerden ben

Ertan1982
01.12.2014, 09:23
Maci aliriz ama süpriz olabilir diye bir his var icimde.Biz genelikle cogu önemli maclard iyi oynariz ama olmadik maclarda hep puan/lar kaybederiz.

Kadir Yeter
01.12.2014, 09:25
http://i.hizliresim.com/k13plD.jpg

Trabzonspor- Gençlerbirliği maçı öncesi(bu akşam).... kuvvetli yağmur yağıyor....

http://i.hizliresim.com/6l7bol.jpg

Hey gidi maraton tribününün sökülüp- atılan çatısı!... yağmurluk mu, dağıtılırdı o günlerde!.
Ne vakit maç günü yağmur yağsa, seni hatırlıyorum... sana çektiğim fotoğraflara bakıyorum!.
Türk Milletimizin niye bu kadar devlet yıkıp- kurduğunu daha iyi anlıyorum!.

Fotoğraflar: kadiryeter Kadir Yeter. 01.12.2014 Pazartesi. Kavakmeydan.

tp://forum.bordomavi.net/

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2014, 09:38
puan kaybına tahammülümüz yok.

Gurpas
01.12.2014, 09:40
Kazanmaktan başka çare yok.

kyodou
01.12.2014, 09:43
Ersun hoca Metalist maçında tarihi farka gidebilecek bir diziliş ve kadro çıkardı, eğer ilk 5 dakikada gol atabilseydik o maç 6-7 olurdu bence ama Waris ve Yatabarenin bu kadar yeteneksiz, verimsiz oynayacağını düşünemedi haliyle. 9 kişi oynasak da macı 3-1 alırdık gibi bir maç oldu. Bu ofansif anlayış, ilk 11 deki tüm oyuncular da verimli olduğunda çok can yakar diyorum ben.

Haluk Pehlivan
01.12.2014, 09:44
Kazanırsak baya havaya girecegiz, inşallah kazanacağız

bahadır2561
01.12.2014, 10:02
Cok dikkatli olmaliyiz gese macinin anlam kazanmasi icin kesinlikle almaliyiz

cem1990
01.12.2014, 10:04
2-0

Tayfun
01.12.2014, 10:05
İdman fotoğraflarına göre değişik bir 11 bekliyorum .