PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 4 - 1 Gençlerbirliği | STSL 11. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

Sercan Keleş
02.12.2014, 08:29
Dem Baba ve Gökhan TÖRE'yi kaçırmazsak en az 1 puan alırız.

1 puan makasın açılmaması açısından kötü olmaz bence

Beşiktaş bu sene hiç bir büyük maçını kazanamaz.

Ben kendimi bildim bileli bu kargalar , Büyük maç kazanamaz 1 - 0 alırlar düz basit maçları.

Hele bir maç hatırlıyorum aman Allah'ım. Eski paraya göre 1 milyar kazanacağım Son maç. Ankaragücü Beşiktaş. Ankaragücü o sene küme düşüp paf takımla sahaya çıkıyorlar.

Beşiktaş Ankaragücünü yenememişti. O günden sonra bu takımdan nefret ediyorum. Kin besliyorum.

Hamdi Karamahmutoğlu
02.12.2014, 08:29
Maşallah, iyi gidiyoruz.
Sakatlık olmazsa yolumuz açık.
E tabi birde hakem faktörü var elbette.

bkandil
02.12.2014, 08:31
Cezalı olduğumuz bir haftada maçı böyle bir skorla almak güzel...

Maç seyirciliymiş ya...

Emre Emiroğlu
02.12.2014, 08:52
Edit....

grisakall
02.12.2014, 08:54
her şey iyi güzel de Carl Medjaniyle olacak iş değil bu. şuan takımda tek aksak nokta bence o bölge. iyi niyetli olabilir elinden geleni yapıyo olabilir fakat attığı paslar ne oyle arkadaş. yarım metreye iademi yapılır. ha dicenki onun bölgesi zaten orası değil. işallah orjinal bölgesine geçerde oraya daha yaratıcı bi adamı yerlerştirirler.

Alper Calik
02.12.2014, 08:59
Bu Trabzonspor yine şike yaptırır :)

İskender Çakmak
02.12.2014, 09:02
Ligin en kritik maçı öncesi süper bir galibiyet oldu. Takımı tebrik ediyorum. Bütün futbolculara ayrı ayrı teşekkür ederim. Mücadele ediyorlar. Ve ben bu mücadeleyi gördükçe daha mutlu oluyorum.

arifberkay
02.12.2014, 09:04
İyi geceler arkadaşlar.babam cumartesi günü kalp krizi gecirdi yogun bakimda yatiyor.dualarinizi bekliyorum, Allah razı olsun.

3 sene önce benim geçirdiğim bir süreç dakikalarla hastaneye yetiştirmiştim.Allah acil şifalar verisn...

bkandil
02.12.2014, 09:11
İyi geceler arkadaşlar.babam cumartesi günü kalp krizi gecirdi yogun bakimda yatiyor.dualarinizi bekliyorum, Allah razı olsun.

Allah şifa versin Fatih,
Geçmiş olsun

Faik Yılmaz
02.12.2014, 09:16
Vahid Hoca şu güzel takımla şeytan azabı yaşattı bize.....

hem de kaç hafta....

kaçan puanlara yanıyorum...

saçma sapan açıklamalarına hala kızıyorum.....

CEMEFKER
02.12.2014, 09:21
Ersun Hoca bu maç ve bundan önceki avrupa maçında oyuna 3'lü defans ve çoklu hücum anlayışı ile başladı....( Bu tarz Ersun Hoca'nın tarzı ...yıllar öncesi Gençlerbirliği ile oynadığımız Kupa Finalinde 4-4-2 li anlayışdan 3-5-2'ye geçerek oyunu forse ederek öne geçmeye çalışmış ancak tutmamıştı....) ...Amacı neydi Trabzonspor ruhunu dönem dönem de olsa (özellikle maçın başında ) rakip takımlara hissettirmek...

... Bu maçta ilk 15 dakikada kanatlardan Bosi ve Yusuf, göbekten Özer, Sefa , Ekici Cardozo ile (avrupa maçında bu Bosi, Yusuf, Ekici, Waris, Yatabare ve Cardozo ile daha etkili 6'li bir hal almıştı) kendini gösterdi...

... 3'lü defans ve çok hücum eden futbolcu anlayışı iç saha maçlarının ilk yarım saati içinde etkili olduğunu gördük, ancak bu tarzı deplasmanda test etmek gerekir...

...Bu maçta bile açıkları oldu ve işi bilen bir rakip takım kanatlardan yüklenirse bu açıkları çok iyi değerlendirir...(hoca bjk maçında deneyecek mi merak ediyorum )

Netice itibariyle; 3'lü defans cesaret ve risk işidir....Lüksdür... Bu sistemi adamları ile oynaman lazım...Fiziğe dayalı günümüz futbolunda enerjini daha verimli ve ihtiyatlı kullanmam lazım...Onun için alan savunmasını gerektiren 4'lü defans anlayışı daha kullanışlı hale gelmiştir. Herkes belli alandan sorumludur...Gücünü kısıtlı ve verimli kullanır. Avrupa ve Dünya üzerinde bu tarz ile oynayan takım çok az....% 10'u geçmez...Avrupa'da benim bildiğim bir tek Juventus 3'lü oynuyor çoğunlukla...

3'lü defans ve çok hücumcu ile oynamak ayrı bir zevk bunu son iki maçtır görüyoruz . Eğer hoca bu sistem üzerinde ısrar edip "daha güvenli" oynamak istiyorsa ve bizleri daha mutlu etmek istiyorsa 3'lü defansın sağstoper ve solstopere iki hızlı üst düzey aldırması lazım.... Liberoda (eski tarz bkz. Backenbauer) şimdilik Medjani sırıtmıyor....Bosi sağ kanadı full kullanıyor, sola Yusuf'u hazırlıyor, olmazsa İshak'ı var denenecek ....O da olmazsa Caner benim adayım.

bahadır2561
02.12.2014, 09:21
Şu takima devre arasinda Tolga Cigerci ve Serdar Taşci'yi alalim fişi cekelim bu is bitsin

legorakiss
02.12.2014, 09:25
bizim taraftar rakibi ve hakemi baskı altına almaktan çok kendi takımımıza baskı yapıyor. az seyircinin gitmesi bu açıdan iyi. zaten gidenlerde çekirdek yiyor. bi kaybımız yok...

Yunus Emre SEYHAN
02.12.2014, 09:27
Metalist ve Gençlerbirliği hucum hattı etkisiz olduğundan bize ceza kesemediler.
Hocanın dediği gibi bazı baskılarımız şuursuzca olabiliyor. Geride az adamla yakalanabiliyoruz, bu kadar pozisyon vermek iyi değil. buna dikkat etmek lazım.

Kadro kalitesi ve genişliği bakımından benim gördüğüm (2000'den sonra) en geniş kadro. Kalitesine ise önümüzde ki aylarda şahit oluruz.

Nihat Güneş
02.12.2014, 09:28
her şey iyi güzel de Carl Medjaniyle olacak iş değil bu. şuan takımda tek aksak nokta bence o bölge. iyi niyetli olabilir elinden geleni yapıyo olabilir fakat attığı paslar ne oyle arkadaş. yarım metreye iademi yapılır. ha dicenki onun bölgesi zaten orası değil. işallah orjinal bölgesine geçerde oraya daha yaratıcı bi adamı yerlerştirirler.

Sevgili grisakal maci gercekten izledin mi :)

Bud Spencer
02.12.2014, 09:34
Günaydin...dün rüyami gördüm ben:)?

Bud Spencer
02.12.2014, 09:35
Tac'a giden topa 5 kişi basiyordu....yok böyle pres

CEMEFKER
02.12.2014, 09:36
Ersun Hoca bu maç ve bundan önceki avrupa maçında oyuna 3'lü defans ve çoklu hücum anlayışı ile başladı....( Bu tarz Ersun Hoca'nın tarzı ...yıllar öncesi Gençlerbirliği ile oynadığımız Kupa Finalinde 4-4-2 li anlayışdan 3-5-2'ye geçerek oyunu forse ederek öne geçmeye çalışmış ancak tutmamıştı....) ...Amacı neydi Trabzonspor ruhunu dönem dönem de olsa (özellikle maçın başında ) rakip takımlara hissettirmek...

... Bu maçta ilk 15 dakikada kanatlardan Bosi ve Yusuf, göbekten Özer, Sefa , Ekici Cardozo ile (avrupa maçında bu Bosi, Yusuf, Ekici, Waris, Yatabare ve Cardozo ile daha etkili 6'li bir hal almıştı) kendini gösterdi...

... 3'lü defans ve çok hücum eden futbolcu anlayışı iç saha maçlarının ilk yarım saati içinde etkili olduğunu gördük, ancak bu tarzı deplasmanda test etmek gerekir...

...Bu maçta bile açıkları oldu ve işi bilen bir rakip takım kanatlardan yüklenirse bu açıkları çok iyi değerlendirir...(hoca bjk maçında deneyecek mi merak ediyorum )

Netice itibariyle; 3'lü defans cesaret ve risk işidir....Lüksdür... Bu sistemi adamları ile oynaman lazım...Fiziğe dayalı günümüz futbolunda enerjini daha verimli ve ihtiyatlı kullanmam lazım...Onun için alan savunmasını gerektiren 4'lü defans anlayışı daha kullanışlı hale gelmiştir. Herkes belli alandan sorumludur...Gücünü kısıtlı ve verimli kullanır. Avrupa ve Dünya üzerinde bu tarz ile oynayan takım çok az....% 10'u geçmez...Avrupa'da benim bildiğim bir tek Juventus 3'lü oynuyor çoğunlukla...

3'lü defans ve çok hücumcu ile oynamak ayrı bir zevk bunu son iki maçtır görüyoruz . Eğer hoca bu sistem üzerinde ısrar edip "daha güvenli" oynamak istiyorsa ve bizleri daha mutlu etmek istiyorsa 3'lü defansın sağstoper ve solstopere iki hızlı üst düzey aldırması lazım.... Liberoda (eski tarz bkz. Backenbauer) şimdilik Medjani sırıtmıyor....Bosi sağ kanadı full kullanıyor, sola Yusuf'u hazırlıyor, olmazsa İshak'ı var denenecek ....O da olmazsa Caner benim adayım.

Hoca bu anlayışı asıl sistem haline getireceğini zannetmiyorum...

...Maç içinde dönem dönem kullanacaktır...

...Dikkat edilmesi gereken tarafı 3'lü defans ve çok hücumcu ile baskı kurduğumuz anlarda bu sistemin zayıf yönlerini ( ki diğer sistemlere göre daha çoktur) iyi etüd eden her takım ağır faturalar ödetir !

yılmaz08
02.12.2014, 09:45
Bir hocanın takımı ne adar değiştirebildiğini ve neler kattığını bir hafta içerisinde üç kez gördük gelde şimdi Vahid hocanın arkasında rahmet okuma resmen işkence çektirdi bize yinde erken kurtulduk verilmiş sadakamız varmış geç kalmış sayılmayız Ersun hocanın gelişiyle başlayan şahlanış inşallah her hafta artarak devam eder uzun zamandır. zevk ve keyif alarak sonucunda emin olarak maç izlemeye başladık. Bu hafta Beşiktaş maçı ile bunu dahada pekiştirebilirsek artık bizi uzun zaman kimse tutamaz diyorum. Beşiktaş maçı zor olacak ama Cimbom maçını gördükten sonra neden bir 3 daha olmasın diyorum

Kamil Çakmak
02.12.2014, 09:47
Ben bende değildim dün gece. Bu ne güzellik boyle.
Presler. ileride basmalar, verilen paslar.
Başarıya aç çocuklar.
Devre arasında 2 veya 3 transferle Şampiyon oluruz.Daha iyi olacaz inşallah.

Kazım Bostan
02.12.2014, 10:00
kaliteli bir yerli stoperden başka acil ihtiyacımız yok bence. Yedek sağ bek salih olur..

mekatronik
02.12.2014, 10:05
cenk > fatih

bosingwa > serdar
belkalem > ersan
avraam > franco
ismail > musa

veli > medjani
töre > sefa
olcay > yusuf
ekici > sosa
özer > atiba

demba ba = cardozo

Hakemlerin bjk yi kayırması >>> bizi kayırması

Hakem faktörüyle yanileceğiz buna adım gibi eminim

Böyle bir kıyas yok ama; ben size nasıl yeneceğimizi söyleyeyim;
Cardozo>>>>franco+Ersan
Yusuf>serdar
Sefa>Motta
Ekici>Veli
Özer>Atiba
Medjani<Sosa
Musa<gökhan
Boss< olcay+Kerim+ kim gelirse

Geriye kalıyor Ba
Ba karabüke 2 attıysa Papa+belkaleme en fazla 1 atar, zaten papa+belkalemde kesin bir gol atar dolayısı ile
Ba=papa+belkalem

sonuç olarak 7-3 maç bizim :)

Murat Acar
02.12.2014, 10:05
Bir hocanın takımı ne adar değiştirebildiğini ve neler kattığını bir hafta içerisinde üç kez gördük gelde şimdi Vahid hocanın arkasında rahmet okuma resmen işkence çektirdi bize yinde erken kurtulduk verilmiş sadakamız varmış geç kalmış sayılmayız Ersun hocanın gelişiyle başlayan şahlanış inşallah her hafta artarak devam eder uzun zamandır. zevk ve keyif alarak sonucunda emin olarak maç izlemeye başladık. Bu hafta Beşiktaş maçı ile bunu dahada pekiştirebilirsek artık bizi uzun zaman kimse tutamaz diyorum. Beşiktaş maçı zor olacak ama Cimbom maçını gördükten sonra neden bir 3 daha olmasın diyorum

Yılmaz abi Gs maçındaki gibi ilk 20 dakika takımı tartacak bir oyun anlayışı bekliyorum yine hocadan onların baskısını atlatacak bir sistem ve sonrasındada baskıyı arttırıp golu bulacağımıza inanıyorum.Umarım Demba ba yı durdurup ilk golü atan biz oluruz o şartlarda hakem bile kurtaramaz onları.Herşeyın bizden yana olması dileğiyle.Sanırım maç Konyada oynanacak.Hayırlısıyla yener geliriz :)

ysngmz
02.12.2014, 10:06
Yalnız Sefa ritmini iyi buldu. Medjanii de çok iyiydi.
Medjani her maç üzerine koyarak oynuyor fakat sefa iyi asist yapsada son vuruşları ve şutları kötü .beklenenin altinda oynuyor

KemalisTS
02.12.2014, 10:09
http://i61.tinypic.com/2po2ohd.png

:)

selcuk
02.12.2014, 10:15
Böyle bir kıyas yok ama; ben size nasıl yeneceğimizi söyleyeyim;
Cardozo>>>>franco+Ersan
Yusuf>serdar
Sefa>Motta
Ekici>Veli
Özer>Atiba
Medjani<Sosa
Musa<gökhan
Boss< olcay+Kerim+ kim gelirse

Geriye kalıyor Ba
Ba karabüke 2 attıysa Papa+belkaleme en fazla 1 atar, zaten papa+belkalemde kesin bir gol atar dolayısı ile
Ba=papa+belkalem

sonuç olarak 7-3 maç bizim :)

biraz daha önder özenlik yapacan

ekici+özer+yusuf vs töre+sosa+olcay

bu maci kim yener hikayesi

bizim 3üde 2 yönlü onlarin 3ünün yönüde sadece carsi oldugundan galib bizik

bu adami nasil bukadar sisirdiler(önder özeni)

AdemS
02.12.2014, 10:15

Rabbim (cc) Şâfi ismi hürmetine şifalar nasip etsin inşAllah.. Büyük geçmiş olsun..

Aydın Danış
02.12.2014, 10:18
U16 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0-17 TRABZONSPOR

Bu nedir arkadaş nasıl biir skor bu :D

cakalkerem
02.12.2014, 10:21
iyi oldu bu galibiyet ama 3-0 dan sonra hatta 4-0 dan sonra durmamaız hayra alamet değil...

bakınız hemen ceza kesildi

selcuk
02.12.2014, 10:23

ben baskan olsam td yi kovarim
yazik degilmi erzurumlu usaklara
büyüdülermi tribünden trabzon kümeye bagirmalarini görebiliyorum :D

Faik Yılmaz
02.12.2014, 10:24

Uşaklar donmamak için oynayıp durdular işte :D

Aydın Danış
02.12.2014, 10:38
ben baskan olsam td yi kovarim
yazik degilmi erzurumlu usaklara
büyüdülermi tribünden trabzon kümeye bagirmalarini görebiliyorum :D

bari bidane ataydilar yahu :D

Aydın Tiryaki
02.12.2014, 10:43
Fatih-------8
Bosi----------7
Belkalem---------8
Avraam---------7
Musa---------7
Medjani-----------7
Özer----------9
Mehmet-------------8
Sefa-----------8
Yusuf---------------9.5
Cardozo-----------10

MİSSE_MİSSE
02.12.2014, 10:53
sefayı çok beğendim. gücü, tekniği, hızı ve oyun zekası ortalamanın üzerinde bir futbolcu. banko oynar.
----belkalem------papa-----
------------medyani--------
bosi-------özer------musa
------------ekici---------
sefa------cardozo---yusuf-
dizilişiyle sahaya çıktık. baskılı oynamamıza rağmen papanın yavaş olması, musa ve yusufun organize olamamaları nedeniyle gençlere de tehlikeli pozisyonlar vemedik değil. özer genel olarak iyiydi ama o pozisyon için daha hızlı ve güçlü birisi lazım bence.

-------belkalem-----musa---
-----------medyani-------
bosi---------özer-------constant
------------ekici-------------
sefa------cardozo-------yusuf iledevam ederiz gibi.

bu arada geçen seneye göre güçlü olasak da yine de hafta içi maçın yorgunluğu kendini hissettirdi.

Kazım Bostan
02.12.2014, 10:57
son golde serdar'ın katkısı buyuk yalnız

Kolpacı
02.12.2014, 11:09
rüyamda 2-0dan 3-2 kaybettiğimizi gördüm , uyandım aklıma direk zeki ayvazla jimmy durmaz geldi

UĞUR DURTAŞ
02.12.2014, 11:13
Kendi açımdan dünkü maçla ilgili kısa yorum yapacağım.

küçük veya büyük farketmez
dün akşam maçımızı stada gelerek izleyenlerin ellerinden öpüyorum.
saygılarımı sunuyorum.

Nihat Güneş
02.12.2014, 11:23
Spikere dikkat :)
3 Kisi geldiler bir anda geldiler :D:

http://youtu.be/eamzjGeWO-c

sedatalis82
02.12.2014, 11:25
durup durup cardozonun golünü izliyorum yok böle bişe

Muhammed Ayaz
02.12.2014, 11:37
cccaaaaaaaaaarrrrrrrrddddooooooozoooooooooo :)

Levent Kara
02.12.2014, 11:47
*2 yıl aradan sonra futbolun güzel bir oyun olduğunu tekrar hatırlatan futbolcularımıza ve ersun hocaya çok teşekkür ediyorum.
*Fatih in ilk yarıda göğsüyle çıkarttığı top ONUR kurtarışı diye literatüre geçmelidir. Fatih bizi utandırmayacak bu ışığı dün gördüm kendisinde.
*Yusuf un mücadelesi bize şampiyonluğu getirebilir. Tekrar takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. 2 maç sonra artık kadroyu yazabilmeye başlayacağız.
Her şey yolunda gidiyor inanın mutlu olduğum kadar da çok şaşkınım bir antrenör bu kadar mı önemlidir gösterdiler bize teşekkürler çocuklar..

pReN@_61
02.12.2014, 11:58
Yusuf'un bi ortası var..Açamadı ayağına dolandı top auta gitti.Cardozo gülerek alkışladı :D

Bu arada Yusuf'u kötülemek için yazmadım adam çok iyi mücadele etti dün.

Ahmet KESKİN
02.12.2014, 12:00
Önder ÖZEN:Bugün TRABZONSPOR un bir tavrı vardı.TRABZONSPOR bir tavır koydu.Bu tavırda ŞAMPİYONLUK tavrıdır..İki defanif oyuncu çıktı ve ofansıf orta saha Serdar ve Forvet Yatabare girdi..Bu tavra çok saygı duyuyorum...

ben son değişikliğinde kaleden fatihi alıp warisi maça koyacak diye tırsıyordum....

Ahmet Kuru
02.12.2014, 12:11
dün ki maçta skordan çok oynanan oyun beni çok mutlu etti.
Özellikle ilk yarı rakibe resmen top oynattırmadık. baskının kralını yaptık. ikinci yarı biraz rölantiye aldık ama ikinci yarı da iyiydi. Dk 90 takım hala pres yapıyor. mücadeleden kopmuyor. Ayakta alkışladım evde takımı...

yenimakale
02.12.2014, 12:12
Yusuf'un bi ortası var..Açamadı ayağına dolandı top auta gitti.Cardozo gülerek alkışladı :D

Bu arada Yusuf'u kötülemek için yazmadım adam çok iyi mücadele etti dün.

hem heycan, hem gençlik, hem yorgunluk... bi defans oynuyor, bi hücum yapıyor. hepimiz futbol oynadık, o durumda çok doğal yusufun ayağına topun dolanması.

gitti cardozonun ayakkabısını parlattı ama asıl ayakkabısı parlatılması gereken o. basmadık yer bırakmadı. onu gören abileri de ondan aşağı kalmak istemiyor :)

waris'i herkes unuttu. yusuf varken waris solda oynamaz. waris'i yusuf yorulunca ya da form tutturamazsa oynatırsın o kanatta. ya da çift forvette oynatırsın.

Fatih Birinci
02.12.2014, 12:13
Kargalara pis koyacagiz arkadaşlar 😂😂

Sibel
02.12.2014, 12:17
Cardozonun 3.golünü staddan izlemek nasıl bir duyguydu :D

Çılgın bir duygu:D

atomantcum
02.12.2014, 12:27
durup durup cardozonun golünü izliyorum yok böle bişe

ben de aynen

Canberk
02.12.2014, 12:35

Hey maşallah be çocuklar :))))

Aydın Danış
02.12.2014, 12:41
hüseyin göçek'in feci bir hata yapmasını bekledim ama yapmadı her sabah uşağını bizim ajansın karşısındaki kreşe getiriyor 2 çift laf ederdum oğa :)

HOPA'LI TS'Lİ
02.12.2014, 12:53
Bu Trabzon'a doyum olmuyor.

Fatih Özkan
02.12.2014, 13:01
Dün oynanan futbol, Cardozo'nun mükemmel golü beni acayip mutlu etti.
Cardozo'nun golünü izlemeye doyamıyorum.

TolgaTopçu61
02.12.2014, 13:07

Benim Instagram da Altyapı ile sayfam var, U14 ve U15 kazandıktan sonra U16li li bir Erzurumspor'lu iddiali yorum yapıyor, birde U16yi görelim gibisinden..
Hala haber alınamadı ondan :D:D

altinkaya08
02.12.2014, 13:19
Dün maçı izleyemedim.O yüzden oyun hakkında bir şey diyemesemde skor çok çok iyi.Allah nazardan saklasın.Bu arada belki paylaşılmıştır bilemedim ama golleri izleyebileceğim bir video varmı acaba?

Colakoglu
02.12.2014, 13:32
Eger bu kadro bu hocayla sampiyon olamazsa, daha ne yapmamiz gerekir bilmiyorum acikcasi

Levent Kara
02.12.2014, 13:34
Dün maçı izleyemedim.O yüzden oyun hakkında bir şey diyemesemde skor çok çok iyi.Allah nazardan saklasın.Bu arada belki paylaşılmıştır bilemedim ama golleri izleyebileceğim bir video varmı acaba?
lig tv nin sitesinden izleyebilirsin 3dklık özet görüntüleri

Taner Gündoğdu
02.12.2014, 13:39
Cardozo'nun son golü olmasaydı birşeyler eksik kalacaktı :)

Süleyman50
02.12.2014, 13:42
beklediğimiz bir sonuçtu...

Berke6198
02.12.2014, 13:50

http://www.ligtv.com.tr/haber/avni-akerde-cardozo-sov

Burdan izleyebilirsiniz.

Eto'o
02.12.2014, 13:53
Sabahtan beri cardozonun son golunu izliyorum tam golcu yaa
Hey masallah allah nazarlardan saklasin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Birinci
02.12.2014, 13:57
Bu TRABZONSPOR rakiplerin anasini aglatir

kaan61
02.12.2014, 14:05
Akşam Yusuf 'a ve Sefa ya gol çok yakışacaktı , bide Bosingwanın orta şut karışımı vuruşu :) dahlin bile güldü ... Neyse bu gollerinde beşiktaş maçına kalması iyi oldu ... Yapmamız gereken sadece oyun disiplininden kopmadan hocanın taktiğine sadık kalmak... Gerisi çorapsöküğü gibi gelir. Kimse sakatlanmasın ama Belkalem , Bosingwa , Constant , Özer , Mehmet , Cardozo özellikle sakatlanmasın ...

zafercalikoglu
02.12.2014, 14:09
şımarmak yok,hala 5 puan gerideyiz,ilk devrede puan farkını minimize yaptıkmı,(1-2 puan ),2.yarı direkt olarak Şampiyonluğa oynarız.Allahım sen güç kuvvet ver,

inadina61_08
02.12.2014, 14:13
Cardozo'nun son golü olmasaydı birşeyler eksik kalacaktı :)

kornerden gol eksik ben hala oradayım ;)

taha küçük
02.12.2014, 14:18
İkinci dönemin ilk 1-2 haftasında afrikalılar yok o sıkıntı.

Doğan Şahin
02.12.2014, 14:19
Maçın ilk yarısı son yıllarda izlediğim en iyi Trabzonspor diyebilirim. Ersun Hoca klasiği olarak maç çok zevkli, gollü ve baskılı geçti.
İkinci yarıda bazı oyuncularda performans düşmeleri oldu. Rakip ikinci yarıya kaybedecek bir şey yok edasıyla çıktı.
Oyucu değişiklikleri sonrası uyum biraz bozuldu. Keşke ilk yarı hiç bitmeseydi :)
Hafta içi maç oynandığından takım ikinci yarı rölantiye aldı. Baştan aşağı tüm oyuncuları tebrik ederim.
Sefa muhteşem oynadı. Yusuf çok iyiydi. Cardozo ve Bosi reis süperlerdi. Mehmet, Özer ve Medjani iyi oyun kurdular.
Belkalem ile Avram'da iyiydiler. Musa da görevini yaptı. Kaleci Fatih uzun zaman sonra güven verdi.
Serdarı beğenmedim. Fatihte genelde geriye oynadı biraz sorumluluk almalı al gülüm ver gülüm ile olmaz.
Yatabere de kendini ispatlamaya çalıştı ama az süre aldığından uyum sorunu devam ediyor.
Constant gelince kadroda yer açmakta zorlanacağız.

poetricus
02.12.2014, 14:34
Bir şey dikkatimi çekti: Bize karşı elle oynamak serbest mi? Kaç maçtır oynuyorlar ve düdük çalınmıyor.

ANIL
02.12.2014, 15:01
Bu maçı uzun süre unutmam artık. Taça giden topa saldıran takımı görmekde nasip oldu :)

mekatronik
02.12.2014, 15:37
biraz daha önder özenlik yapacan

ekici+özer+yusuf vs töre+sosa+olcay

bu maci kim yener hikayesi

bizim 3üde 2 yönlü onlarin 3ünün yönüde sadece carsi oldugundan galib bizik

bu adami nasil bukadar sisirdiler(önder özeni)

Kendi kendine sorduğu sorularda boğulan adam

Samet Yildirim
02.12.2014, 15:48
Macin ilk yarisinda oyunun büyük bölümünde müthis oynadik. Inanilmaz pres ve baski yaptik. Cok güzeldi...

Maca gelenleri tebrik ediyorum ve tsk ediyorum...gelmeyenleri ise kiniyorum !

Hakan
02.12.2014, 15:51
Bir şey dikkatimi çekti: Bize karşı elle oynamak serbest mi? Kaç maçtır oynuyorlar ve düdük çalınmıyor.
O pozisyonu herkes es geçti.Akşam maraton'da da konuşmadılar.Net penaltı

Gordon Freeman
02.12.2014, 15:53
Bi renktaş şu maçın fullunu upload etse hiç fena olmaz.
Kötü günlerde açar açar izleriz.

turgay_6161
02.12.2014, 16:06
Aynen Bu Maçı Bi Yerden İndirebilsek İlerde İzlerdik :)

sirincem
02.12.2014, 16:26
transporlu olmaktan gurur duyuyorum.4 golde gözlerim doldu.

kyodou
02.12.2014, 16:33
Cardozonun ilk gölünden hemen önceki pozisyon da net penaltıydı.

HOPA'LI TS'Lİ
02.12.2014, 17:00
Dün akşam taraftarın Ersun YANAL'a sevgi gösterisi çok güzel ve doğruydu.

Vahid Oscar'ı 90.dak. oyuna alıyordu.

Ersun defans çıkartıp hücumcu alıyor.

45.dak.da takımın rakip yarı sahada baskısı muhteşemdi.

Hakemler ve mhk önümüzü kesmezse bu sezon en kötü şampiyonlar ligine gideriz.

Şampiyonluk bekliyorum.

Gökhan Uzun
02.12.2014, 17:07
Takım ve teknik direktör açısından sıkıntım yok ama 5000 kişiye oynayan bir takım malesef şampiyonluğu biraz zor göğüsler. Yönetimin ve taraftarın bu duruma el atması lazım

Yiğit Gayretli
02.12.2014, 17:12
Şu takima devre arasinda Tolga Cigerci ve Serdar Taşci'yi alalim fişi cekelim bu is bitsin

Bir yerli stoper alıp Bource'yi geri çağıralım.

bahadır2561
02.12.2014, 17:38

O da olabilir tabi ama Almanya'dan bi orta sahayi daha takimda gormeyi cok istiyorun

Harun-61
02.12.2014, 17:41
45. dakikada'ki pres'i nerden izliyebilirim, muhtesemdi :)

.

ANIL
02.12.2014, 17:46

.

Bayern maçlarında oluyor birde oradan :) O değilde neydi gerçekten topun olduğu yerde birden 6 kişi of off

Oruç
02.12.2014, 20:03

Kaliteli yerli stoper yok ligde. Hepsi dan dun. Alacağımız oyuncu Aykut gibi Mustafa gibi olacaksa kalsın bence, böyle iyiyiz.

Oruç
02.12.2014, 20:06
Son golde deli gibi çıkıyoruz ama. Serdar, Sefa bir yandan Cardozo bir yandan. Boss ise fişek gibiydi. Yok böyle bir atağa kalkış.

Harun-61
02.12.2014, 21:02

.

duyun sesimu daa :)

Harun-61
02.12.2014, 21:17
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s480x480/10730217_1053535721338817_6210011078119214695_n.jp g?oh=fee03312a290a0129735e931e041c233&oe=5510FF30

orhan42
02.12.2014, 22:00
Son goldeki çıkışve ilk yarının sonundaki pres ömrümün sonuna kadar aklımdan çıkmayacak.Allahım beşiktaşa karşı da böyle oynayalım diye dua ediyorum dünden beri..

orhan42
02.12.2014, 22:03
belkalem ya da Avraam'dan birisi keşke Türk olsaydı..Mükemmele yakın oynadılar bana göre.Özellikle Belkalem.Ne havadan ne yerden geçit vermiyor.Allah nazardan saklasın ama stopere 2 yabancı maalesef bu yabancı sınırlamasında fazla lüks..

Cihad Varlı
02.12.2014, 22:18
Ulan ne top oynadık be. O pres hala aklımda anasını satayım.

Erkan YILMAZ
02.12.2014, 23:27

.

bosinin deparıyla beraber en çoştugum anlardı:)

akin0834
02.12.2014, 23:33
özet in tekrarını en az 10 kere .. cardozo nun golünü en az 30 kere izlemişimdir .. son zamanlarda bukadar cok mutlu olduğum olmamıştı .. teşekkürler trabzonspor .. iyiki varsın sen

Çağatay_
02.12.2014, 23:37
bosinin deparıyla beraber en çoştugum anlardı:)

Bir de Boss depar atarken kamera hafiften suratını da gösterdi, o hırsı görmek çok keyifliydi.

Serdar Gürler de çapraz koşu ile onun önünü açtı.

Çakıroğlu İhsan
03.12.2014, 12:03
Bir de Boss depar atarken kamera hafiften suratını da gösterdi, o hırsı görmek çok keyifliydi.

Serdar Gürler de çapraz koşu ile onun önünü açtı.

Serdar o koşuyu yapmasa engellediği adam Bosiyi karşılayabilirdi golde onun da katkısı epey çok :)

Sefaenes
03.12.2014, 14:12
Demba babizde olsa yazmazlardo cardozo istanbul takimlarinda olsa klip yaparlardi

selcuk
03.12.2014, 14:20
yazmasinlar cardozoyu daha iyi nazar ederler
birakin maclarimiza bakalim biz

Süleyman50
03.12.2014, 14:28
Dün akşam taraftarın Ersun YANAL'a sevgi gösterisi çok güzel ve doğruydu.

Vahid Oscar'ı 90.dak. oyuna alıyordu.

Ersun defans çıkartıp hücumcu alıyor.

45.dak.da takımın rakip yarı sahada baskısı muhteşemdi.

Hakemler ve mhk önümüzü kesmezse bu sezon en kötü şampiyonlar ligine gideriz.

Şampiyonluk bekliyorum.

bu haftaki bjk maçı çok önemli abi, kaybedersek 8 puan geriye düşeriz gs ve fb nin maçlarıda kağıt üstünde kolay, o yüzden kazanmamız çok önemli...

Portekizli
09.12.2014, 20:29
Merhaba, Trabzonspor taraftarları.

Ben Türk Ligi'ni izlerken seviyorum ve ben her zaman Trabzonspor takip!

Ben Gançlerbirligi karşı bu maçı izledi. İyi bir zafer ile çok iyi bir oyun oldu. Ancak ne bugün burada bana getiriyor: Ben senin kulüp ilk yarı boyunca stadyumunda oynanan çok müzikleri beğendim. Biz Portekiz müziğin bu tür yok. Bana bu sanatçılar kim belirlemenize yardımcı olabilir? (İki ya da üç farklı olduğunu düşünüyorum).

Ben Türk Dili konuşamıyor çünkü, "GoogleTranslate" kullanıyorum. Bu metin yazmak için neredeyse bir saat sürdü. Birisi İngilizce konuşabilen, bu bana çok yardımcı olacaktır.

Saygılarımla!

Yiğit SARI
09.12.2014, 20:39

Ben Gançlerbirligi karşı bu maçı izledi. İyi bir zafer ile çok iyi bir oyun oldu. Ancak ne bugün burada bana getiriyor: Ben senin kulüp ilk yarı boyunca stadyumunda oynanan çok müzikleri beğendim. Biz Portekiz müziğin bu tür yok. Bana bu sanatçılar kim belirlemenize yardımcı olabilir? (İki ya da üç farklı olduğunu düşünüyorum).

Ben Türk Dili konuşamıyor çünkü, "GoogleTranslate" kullanıyorum. Bu metin yazmak için neredeyse bir saat sürdü. Birisi İngilizce konuşabilen, bu bana çok yardımcı olacaktır.

Saygılarımla!

Ciddi misin bilmiyorum ama?! Hoşgeldin

You can send me private message

taha küçük
09.12.2014, 21:13
Yok artık yurtdışından hayranlarimiz da çıktı

Portekizli
09.12.2014, 22:14
Evet. Ben tüm Avrupa'da ultras koreografiler izlerken seviyorum. UEFA kulüpleri ve fanlar evcilleştirme edilir. Bazı ligler donuk ve sıkıcı hale gelmektedir. Bazı ülkelerde hala Polonya gibi, çok iyi. Türk futbolunun atmosferi hala büyük. O "büyük 3" meydan okuyan çünkü Trabzonspor tercih ederim.

Batıda sadece Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında duymak. Onlar Trabzonspor başlıkları ile önemli bir kulüp olduğunu unuttum. Büyük potansiyel. Ayrıca şehir muhteşem. Ben bir gün onu ziyaret edecek.

İşte Portekiz sadece 4 ya da 5 kulüpleri iyi bir hayran kitlesi (Sporting, Benfica, Porto, Guimarães, bazen Braga) var, diğer tüm oyunlar sıkıcı. Portekiz'de, ben Sporting (Lisboa) bir fanatiğiyim. Cardozo Benfica oldu, ben ona harika anılar yok, ama o büyük bir oyuncu.

Tamam, ben İngilizce bir mesaj göndereceğiz, Yiğit SARI teşekkür ederim!

Mustafa Ayazoğlu
09.12.2014, 22:19
iyide insan kullanıcı adını

Portuguese yapar bu iş ne iş :)

F. Yıldırım
09.12.2014, 22:22
Hayır Portekiz'de klavyelerde ğ ve ş harfleri var mı??

Aynı Türk filmlerinde çakma Ruslar gibi konuşuyor.

Veysel
09.12.2014, 22:36
Portekizli_ bela no ss no güven

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 22:38
Özel mesaj attım.
Bakalım neler yazacak?

Şakaysa çok pis söveceğim....

Banlanmayı göze aldım....

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2014, 23:24
aRKADAŞLAR,ÖZELLİKLE tRABZON'DA OLUP DA gENÇLER MAÇINA GİDENLER!!!!

Portekizli arkadaşla özelden yazışıyoruz baya ilgili futbola...

Gençler maçında devre arasında çalan müziğin adını merak ediyor...
Yardımcı olabilecek,hatırlayan varsa memnun oluruz...

Yiğit SARI
09.12.2014, 23:45
aRKADAŞLAR,ÖZELLİKLE tRABZON'DA OLUP DA gENÇLER MAÇINA GİDENLER!!!!

Portekizli arkadaşla özelden yazışıyoruz baya ilgili futbola...

Gençler maçında devre arasında çalan müziğin adını merak ediyor...
Yardımcı olabilecek,hatırlayan varsa memnun oluruz...

Temkinli ol İlker abi kuşgillerden çıkmasın da sonra :D

signal
10.12.2014, 00:13
buradan yazışın biz de görelim, katılalım sohbete:)

İlker Yazıcıoğlu
10.12.2014, 08:59
Temkinli ol İlker abi kuşgillerden çıkmasın da sonra :D

Yok Yiğitçiğim kuş değil sanırım.Yazışıyoruz özelden.Oldukça ilgili.Eskiden futbol oynamış ve de Avrupa liflerini çok iyi biliyor dediği kadarıyla.Bizim ligi de takip ediyor..Bizim Gençler maçında devre arasında çalan müziği merak ediyor.

Ne çalmış olabilir ki?Ya Cimilli İbo ya da Türüt...

Ayrıca Mersin İdman Yurdu'nu ilk kez duyduğunu söyledi.Zengin bir adam satın aldı da ondan mı bu ligdeler dedi:)

Bizim Bosi'den bahsettim.Yeniden mili takıma çağrılmasından memnun olduğunu söyledi....

İyi bir 11 'imiz olduğunu söyledi ama biraz sabretmemiz gerektiğini söylüyor.
istanbul takımları paralı ,onlarla mücadele etmek zor diyor...

Şimdi şike ile ilgili ne düşünüyor onunla ilgili sorular soracağım....

Haberdar ederim....

İlker Yazıcıoğlu
10.12.2014, 09:06
buradan yazışın biz de görelim, katılalım sohbete:)

Özel mesajları cevaplıyor.Burada kirlilik oluyor diye görüşmeyi özelden yürütüyorum.....

M. Fatih ALEMDAR
10.12.2014, 19:18

Saygılarımla!

La habunu yeni gördüm:)
Bosingwa olmasın bu :D

Berat Akçay
10.12.2014, 19:54
La habunu yeni gördüm:)
Bosingwa olmasın bu :D

:D :D Ben var depar atmak

Sibel
10.12.2014, 20:10
Muhabbete bak:)
İlker abi detay ver bize.

Sibel
10.12.2014, 20:13
Aradığı şarkıyı biliyorum :D

laudrup61
10.12.2014, 20:15
hacan havaryumisun? :D

music was kuş foli koma foli doli yağayı doli

he is kont adnan, turkish super star

Sibel
10.12.2014, 20:16
İmla kurallarına da uymuş.
Maşallah.

Soner Albayrak
10.12.2014, 20:17
:D :D Ben var depar atmak

Çocuk sana lanet olsun :D

Soner Albayrak
10.12.2014, 20:21
O değilde bu arkadaş bizi kandırıyor olmasın. Sonunda çıkıp ''höhöhööhöhöhö zavallı hamsiler, ezikler'' diye mesaj atmasın. Çok pis söverim o zaman ama.

Hem bu arkadaşın üye ismi neden Türkçe?

2010-11 şampiyonu Trabzonspor dedirtin şuna :) Diyemiyorsa şikeci kuştur :D

İlker Yazıcıoğlu
10.12.2014, 20:43
Aradığı şarkıyı biliyorum :D

Şarkıyı biliyorsan bekliyorum:)

Ben de merak ettim....

Antonio
10.12.2014, 20:45
portekizin neyi meşhurmuş ilker abi onu sor. bence çakma portekizli mi değil mi anlaşılır :D

F. Yıldırım
10.12.2014, 20:52
"Bugün ne yapacaksınız?" diye sorabilirmisin İlker abi.

Çok önemli.

Ozan Yılmaz
07.10.2016, 15:13
Sahada iyi futbol oynadığımızı gördüğüm, hatırladığım son maçımız bu ve teknik direktörümüz yine "Ersun Yanal"

Maçın istatistikleri:

http://4.bp.blogspot.com/-ENoQU-pY5YQ/VHzqysNif8I/AAAAAAAAAX4/TTQzwWLuoIg/s0/Screenshot_2014-12-02-00-22-29.png

http://4.bp.blogspot.com/-OSMchq7JxZ4/VHzq10O77iI/AAAAAAAAAYA/oWu2gORDu8o/s0/Screenshot_2014-12-02-00-21-07.png