PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersen Martin forması Şafak için açık artırmada!

Çebi
15.10.2006, 21:36
Amansız bir hastalığa yakalanan GS Taraftarı Şafak Güzeller için başlatılan "Şafak yeniden doğacak" kampanyasına ÇILGINLAR Grubu olarak biz de "Trabzonspor taraftarı da destek olacak, Şafak yeniden doğacak" sloganıyla destek verme çabası içindeyiz...

BMN de bu duruma kayıtsız kalmayacaktır umuyorum ki...

Lafı uzatmadan detaylar için kalearkasi.net te manşet olarak duyurduğumuz kampanya haberini kopyalayım...

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/safakersenforma.jpg

Ezeli rakibimiz Galatasaray`lı bir taraftarın; Şafak Güzeller'in yakalandığı amansız hastalık için başlatılan "Şafak Yeniden Doğacak" kampanyasına verdiğimiz desteği açıklamıştık.

Bu kapsamda futbolcumuz Ersen Martin'in Galatasaray maçında giydiği formayı edinmiş ve kampanya için açık artırmaya sunmuş bulunmaktayız...

ERSEN MARTİN'İN GALATARAY MAÇINDA GİYDİĞİ FORMA | TEKLİF VERMEK İÇİN TIKLAYIN! (http://www.kalearkasi.net/forum/viewtopic.php?t=1521)

Volkan Yavuz
15.10.2006, 22:00
Cok Güzel bir Fikir!

Lapina
15.10.2006, 22:02
Yasatalim bu kardesimizi hakikaten..Dualarimizla su mubarek gunde yaninda olalim hic olmazsa..

Cabri61
15.10.2006, 22:04
tebrik ediyoruz çok güzel fikir.Şafak ın Allah Yardımcısı olsun.Allah şifa versin

Lapina
15.10.2006, 22:06
Sinirlari zorlayip alcam bu formayi insallah..

Lapina
15.10.2006, 22:11
Ne kadar kalacak acik artirmada..

Bilen var mi ?

Çebi
15.10.2006, 22:14
@Öztekin Bayrak

25 EKİM Çarşamba saat 18:00'de sona erecek...

Berk Akçay
15.10.2006, 22:18
çebi sizleri geçekten kutlarım çok güel bir davranış duyarlı arkadaşlar çıkacaktır sanıyorum başarılar

OFLU
15.10.2006, 22:19
Hocam teklifi yaptik diyelim ihale bize kalirsa parayi nasil size ulastiricaz ben yurtdisindayim..Ama illede gerekiyosa bi irtibata gecirriz turkiyeden...

Lapina
15.10.2006, 22:20
Hocam teklifi yaptik diyelim ihale bize kalirsa parayi nasil size ulastiricaz ben yurtdisindayim..Ama illede gerekiyosa bi irtibata gecirriz turkiyeden...

Aciklama yapmislar orda topram..Bende okumadan sazan gibi daldim..

OFLU
15.10.2006, 23:35
Aciklama yapmislar orda topram..Bende okumadan sazan gibi daldim..

Eyvallah hallettik baba ...Forma benimm:D

Emre7
16.10.2006, 00:37
çok doğru ve güzel bir organizasyon teprik ederim inşallah amacına en iyi şekilde ulaşır.

MrbLack
16.10.2006, 00:41
çok iyi düşünülmüş.Bravo

TSelif
16.10.2006, 00:52
Söz konusu bir hayatsa ...Bravo

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 01:31
neden galatasaraylı bi taraftar bukadar taraftar buluyo ben anlamıyorum tamam bu çocuğun hastalığı üzücü ama türkiyede daha bir çok amansız hastalık lı para bekleyen çocuk var bu çocuğun öbürlerinden ne farkı var hiç mi trabzonsporlu para bekleyen amansız hastalıklı çocuk yok ben bu çocuğun farkını anlamış deilim 1 tane olsa tamam ama ben bu kampanyayı desteklemiorum çok mantıksız öbür trabzonsporlu sebileri bulalım yoksa bu çocuğa

Gamze
16.10.2006, 01:38
neden galatasaraylı bi taraftar bukadar taraftar buluyo ben anlamıyorum tamam bu çocuğun hastalığı üzücü ama türkiyede daha bir çok amansız hastalık lı para bekleyen çocuk var bu çocuğun öbürlerinden ne farkı var hiç mi trabzonsporlu para bekleyen amansız hastalıklı çocuk yok ben bu çocuğun farkını anlamış deilim 1 tane olsa tamam ama ben bu kampanyayı desteklemiorum çok mantıksız öbür trabzonsporlu sebileri bulalım yoksa bu çocuğa

talihsizce bi yorum olduğunu düşünüorum...

yanlış hatırlamıorsam deniz analarıyla ilgili bi hikaye vardı...deniz kenarında kumsalda binlerce deniz anası ve bunları tek tek denize taşıyan bi çocuk...''neden uğraşıorsunki binlerce var ne farkeder'' sözünü işittiğinde çocuğun elindeki deniz anasını gösterip verdiği cevap ''ama bunun için fakeder!!'' sanırım bu özetlior...

Güneş Avcı
16.10.2006, 01:40
şu anda bu çocuk için kampanya başlatılmış hastalığı acil kampanya başlatılsın habeimiz olsun hepsi için başlatırız!sırf ts li diye öncelik vermek ne kadar doğru kimin daha çok ihtiyacı varsa o!renk farketmez

Berk Akçay
16.10.2006, 01:44
talihsizce bi yorum olduğunu düşünüorum...

yanlış hatırlamıorsam deniz analarıyla ilgili bi hikaye vardı...deniz kenarında kumsalda binlerce deniz anası ve bunları tek tek denize taşıyan bi çocuk...''neden uğraşıorsunki binlerce var ne farkeder'' sözünü işittiğinde çocuğun elindeki deniz anasını gösterip verdiği cevap ''ama bunun için fakeder!!'' sanırım bu özetlior...

gamze verdiğin örnek okadar iyiydiki gerçekten herleyi özetliyor bencede

Mesut AKYILDIZ
16.10.2006, 01:49

Burda önemli olan ihtiyaç sahibi kişinin hangi takımlı oldugundan çok ona ne gibi faydamızın dokunacağıdır, yardım edip etmemek kişinin kendisini bağlar ve kimse de başkasının zoruyla da yardım etmez, yardım ancak insanın bu yardımı içinden gelerek yapmasıyla anlamlı olur.Bugun bizler bu arkadaşımıza elimizden geldiğince katkı sağlayalım ki yarın birgün aynı olay bizim bir arkadaşımızın başına geldiğin de (ALLAH KORUSUN) yapacagımız kampanyaya, diğer takım taraftarları tarafındanda istenilen katılımın sağlanmasında güçlük çekmeyelim.

Ayrıca bu forumda herhangi bir Trabzonspor taraftarı benzer bir durumla karşı karşıya kaldığında gereken duyarlılık üye arkadaşlarımız tarafından gösterilmektedir. Sizin bu konuda ki yazdıklarınızın kesinlikle mantıklı bir izahı olamaz.

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 01:59
forumdan olması şart değil zaten ben trabzonsporlu herhangi bi çocuğu bulurum ozman ona yardım toplarım bu olayda taraftarlık önmli değil dediniz de iş tamamane taraftarlığa dönmüş trabzonluların gese li bi çocuğa yardım uzatabildiklerini gösterme çabası var
çocua gese forması giydirilmiş ersenin gese maçında ki forması satışa çıkmış olay tamamen taraftarlık olarak sürüyor bende o uyüzden trabzonsporlu bi çocuk bulmak istiyorum herhangi bi şekilde gelmiş birisi olsa bunları aklımdan geçirmem demek istedğimi burda anlatmam biraz güç anlamasanızda pek te önemi yok trabzonsporlu bi çocuğu genede tercih ederim

Gamze
16.10.2006, 02:14
tSlu hasta bi çocuk vardı...syzmeki çok seviodu...paraya değil sevgiye ilgiye ihtiyacı vardı ve yapılan org.la szmek onun yanın götürüldü...gayyet de güsel oldu..

bu çocuğunsa paraya ihtiyacı var...renklerin ne önemi varki...sokakta aç görsen üzerinde gs forması var die başını çevirebilir misin??yapabileceğini sanmıorum...bence bu aynı şey!!mühim olan insan..mühim olan can!!

Güneş Avcı
16.10.2006, 02:20
madem öyle bu çocupa yardım kampanyası başlatılmadan önce neden arayıp bulmadın???yardım etmiyceksen etme ama bize gölge de etme

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 02:20
neden o obje önplanda işte galatasaray formalı olan çocuk bu önplana çıkartılan bi durum var ortada bende önplana çıkınca dikkat ediorum napiim bu spor haberlerinde geçiosa futbol sayfalarında tartışılıyosa demekki alakası var can ama galatalı can bende ts li bi can ı kurtarmak isterim sen szymek i isteyen ts taraftarına hakan şükür ü götürsen olcakmıydı ???

Güneş Avcı
16.10.2006, 02:23
birinin sevgiye ilgiye ihtiyacı vardı diğerinin paraya kime ne şekilde yardım gerekiyorsa renk ayrımı yapmadan yapılıyor.can ama galatalı can da ne demek ikinci planda mı oluyor rengi farklı olunca??acilen ihtiyacı var ve biz de onu yaşatmaya çalışıyoruz..

Mesut AKYILDIZ
16.10.2006, 02:24
forumdan olması şart değil zaten ben trabzonsporlu herhangi bi çocuğu bulurum ozman ona yardım toplarım bu olayda taraftarlık önmli değil dediniz de iş tamamane taraftarlığa dönmüş trabzonluların gese li bi çocuğa yardım uzatabildiklerini gösterme çabası var
çocua gese forması giydirilmiş ersenin gese maçında ki forması satışa çıkmış olay tamamen taraftarlık olarak sürüyor bende o uyüzden trabzonsporlu bi çocuk bulmak istiyorum herhangi bi şekilde gelmiş birisi olsa bunları aklımdan geçirmem demek istedğimi burda anlatmam biraz güç anlamasanızda pek te önemi yok trabzonsporlu bi çocuğu genede tercih ederim

Ya arkadaşım amaç burda bu arkadaşımıza yapabilecegimiz yardımın maksimumunu yapmak değil mi? Sence 10 yıl sonra evimizde yendiğimiz GS ile yaptıgımız maçta Ersenin giydiği formamı daha değerlidir yoksa K.Erciyes maçın da giydiği formamı ? Kaldı ki senin düşüncen çerçevesinde Ersenin GS maçı forması seçilmiş olsun bunda ne gibi bir mahsur var ki?

Burda asıl önemli olan böylesine insani bir olay karşısında birçok kulüp taraftarının ezeli rakiplerinin ihtiyaç sahibi taraftarına yardım etmek için ortak paydada buluşmasıdır. Yanıldıgın bir diğer nokta ise yardım edilecek kişinin ne kadar ihtiyaç sahibi oldugu konusudur. Belki yardıma muhtaç bir Trabzonsporlu bulursun ama önemli olan hangisinin yardıma daha çok ihtiyacı oldugudur. Bu gibi konularda lütfen üzerimizde ki formamızı çıkaralım ve elimizden geldiğince katkı da bulunalım yardım etmiyorsak ta gölge etmeyelim yeter.

Gamze
16.10.2006, 02:27
neden o obje önplanda işte galatasaray formalı olan çocuk bu önplana çıkartılan bi durum var ortada bende önplana çıkınca dikkat ediorum napiim bu spor haberlerinde geçiosa futbol sayfalarında tartışılıyosa demekki alakası var can ama galatalı can bende ts li bi can ı kurtarmak isterim sen szymek i isteyen ts taraftarına hakan şükür ü götürsen olcakmıydı ???

bence hatanda ısrar ediosun..eğer hakanı seviosa hakan giderdi!!!önce insan!!!önce can!!!can olmayınca ne önemi var takımların renklerin...o çocuğumuza para gerekseydi ve fb gs ya da bjk taraftarı böle bi org. düsenleseydi ne güsel demez miydik?? o çocuğumuz da TS formalarıyla çıkacaktı her yere...birileri senin gibi renk faşizmi yapıp var olan insaniyet örneğini görmezden gelseydi yuh çekmez miydik??ben çekerdim!!!bi de terbiyem müsade verse üstüne küfrederdim kusura kalma ama!!!

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 02:42
ben bu çocuğa mümkünse yardım edilmemesi ni istiyorum alınmasın o forma bu kampanya benim kendi fikrime göre hatalı dır oo renkleri yardım için olsa dahi sokmamak lazım bu foruma gamze sen yardım et o çcocua ama kampanya hatalıdır

Mesut AKYILDIZ
16.10.2006, 02:44
can ama galatalı can

Şu cümleniz gerçekten bazı insani değerleri taşımadıgınızı gösteriyor. Artık yazacaklarınızın benim açımdan hiçbir anlamı yok.

Güneş Avcı
16.10.2006, 02:46
Evet artık size bir şey söylememiz gereksiz şu cümleyi kurabiliyorsanız...

Gamze
16.10.2006, 02:49
ben bu çocuğa mümkünse yardım edilmemesi ni istiyorum alınmasın o forma bu kampanya benim kendi fikrime göre hatalı dır oo renkleri yardım için olsa dahi sokmamak lazım bu foruma gamze sen yardım et o çcocua ama kampanya hatalıdır

can ama filistinli can..
can ama lübnanlı can..
can ama çeçenyalı can..
can ama hiroşimalı can..
can ama cezayirli can..
can ama pakistanlı can..
can ama afganistanlı,tunuslu,afrikalı,etiyopyalı can...

seninki de can...ama korkuyla görüoum insanlıktan nasiplenememiş can...yazık...

MrbLack
16.10.2006, 02:54
sabah duvar çalışmaları konusunda biriyle tartıştık ufak da olsa.Şimdi seninle tartışma geregi duymayacağım.İyilik yapmak bi hayata güneş olup ışık saçmak takıml renklerine bağlı tutuyosan sana bisey demek istemiorum.Bi düşünsene Allah göstermesin de Trabzonlu olsaydı hasta olan çocuk.gs liler böyle bişey yapsaydı ve gs liler hayır yapamayız bu Trabzon Spor'ludur diye.Acaba tepkin ne olurdu.

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 02:56
insanlıktan nasipelenmemiş can falan değilim ben insanlık için en önemli mesleği yapıyorum zaten burda insanlık için yaptığınız konuşmalar sırf traş oluyo başka bişi deil konuşup edin siz şu konuşmalarla insanlık için çok faydalı mı oldunuz ki sizde sadece söz var eylem yok eylemi ben yapıyorum siz burda konuşuyosnuz hareket 0 lafla peynir gemisi yürütüyosunuz benim burda demek istediğim tamaen çarpıtıldı gitti
bende ozman burdan lübnanlı çocuklara afgan çocuklara filkistinlilere kampanya başlattım ve dünyanın en insaflı insanı oldum en önemli can ben oldum ama bir tek galatalı canı beenemedim oda benim nazar bocuum olsun

eys_61
16.10.2006, 03:00
Meseleyi fazla uzatmaya gerek yok o zaman dileyen yardımda bulunmaz (ki yardımda bulunmayacaksan bu topicte bulunmanın anlamı var mıdır bilemiyorum) dileyen de yardımını yapar,desteğini verir (arkadaşımızın deyimiyle traşa devam eder)

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 03:03
sabah duvar çalışmaları konusunda biriyle tartıştık ufak da olsa.Şimdi seninle tartışma geregi duymayacağım.İyilik yapmak bi hayata güneş olup ışık saçmak takıml renklerine bağlı tutuyosan sana bisey demek istemiorum.Bi düşünsene Allah göstermesin de Trabzonlu olsaydı hasta olan çocuk.gs liler böyle bişey yapsaydı ve gs liler hayır yapamayız bu Trabzon Spor'ludur diye.Acaba tepkin ne olurdu.

kardeş ben zaten renklere bağlı tutmuyorum o olayı yapanlar buna bağlamışlar bende bağlandığı için karşıyım bunu renklere bağlayan zihniyet olduğu için karşıyım madem galata ismi ön plana çıkıyo bende ön planda ts olmasını tavsiye ederim öle bi çocuk kesin vardır yok demek ahmaklıktır
siz benim demek istedğimi analayamazssınız bu çocuk bi ön kimlikle çıkmamış olsa ben ona yardımın kralınıda yaparım madem ön plana çıkıyosa bende o zihniyete karşı çıkıyorum

Mesut AKYILDIZ
16.10.2006, 03:05

Ya arkadaşım madem bu konu da bu kadar ısrarcısın vede haklı oldugunu düşünüyorsun, sen bu haklılığına beni mantıklı bir izahla ikna et bende seninle birlikte aynı safta yer alayım. Senin gerçekten insanlık adına ciddi problemlerin var gibi görünüyor. Rollerin değiştiğini farzet aynı durumda bir TS'liyi düşün bir GSli'nin bizim taraftarımız hakkında senin düşüncene sahip olmasını makul karşılarmısın? Fanatizm olurda bu kadar da olmaz bak bir tane bile seninle paralel düşünen kimse yok forumda lütfen aklı selim yorumlar yapalım burda. Bu yazdıkların aklı başında insanın yapacağı yorumlar değil. Daha yazmayacağım demiştim ama kendimi tutamıyorum böyle mahlükatlar karşısında. Bırakta helalinden sahurumuzu yapıp yatalım.

MrbLack
16.10.2006, 03:06
Kardeş bunu düşünme kim ne yaparsa yapsın.Kim nerden nasıl rant sağlıycaksa sağlasın.Sana bana ona buna herkese burda düşen tek şey insanlık görevini yerine getirmek.Gerisine kafayı takma

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 03:13
Ya arkadaşım madem bu konu da bu kadar ısrarcısın vede haklı oldugunu düşünüyorsun, sen bu haklılığına beni mantıklı bir izahla ikna et bende seninle birlikte aynı safta yer alayım. Senin gerçekten insanlık adına ciddi problemlerin var gibi görünüyor. Rollerin değiştiğini farzet aynı durumda bir TS'liyi düşün bir GSli'nin bizim taraftarımız hakkında senin düşüncene sahip olmasını makul karşılarmısın? Fanatizm olurda bu kadar da olmaz bak bir tane bile seninle paralel düşünen kimse yok forumda lütfen aklı selim yorumlar yapalım burda. Bu yazdıkların aklı başında insanın yapacağı yorumlar değil. Daha yazmayacağım demiştim ama kendimi tutamıyorum böyle mahlükatlar karşısında. Bırakta helalinden sahurumuzu yapıp yatalım.

sendede dengesizlik var gerçekten yazmıcam diosun yazıyosun senlede muhatap olmak dorumudur die düşünüorum gerçi
çocuk takım tutar ama bunu önplana çıkartmıycak işte anlamıyosunuz anlıyamıyosunuz insanlıktan çok fazla pay alıyosunuz ben zihniyete karşıyım gese üstünden hastalığına fayda arıyo kabul etmiorum işte
mrblack kafam çok takılı şuduruma hiç rahat deilim yau

MrbLack
16.10.2006, 03:18
rahat ol ve keyfine bak.HERSEY İNSANLIK İÇİN

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 03:18
Ya arkadaşım amaç burda bu arkadaşımıza yapabilecegimiz yardımın maksimumunu yapmak değil mi? Sence 10 yıl sonra evimizde yendiğimiz GS ile yaptıgımız maçta Ersenin giydiği formamı daha değerlidir yoksa K.Erciyes maçın da giydiği formamı ? Kaldı ki senin düşüncen çerçevesinde Ersenin GS maçı forması seçilmiş olsun bunda ne gibi bir mahsur var ki?

Burda asıl önemli olan böylesine insani bir olay karşısında birçok kulüp taraftarının ezeli rakiplerinin ihtiyaç sahibi taraftarına yardım etmek için ortak paydada buluşmasıdır. Yanıldıgın bir diğer nokta ise yardım edilecek kişinin ne kadar ihtiyaç sahibi oldugu konusudur. Belki yardıma muhtaç bir Trabzonsporlu bulursun ama önemli olan hangisinin yardıma daha çok ihtiyacı oldugudur. Bu gibi konularda lütfen üzerimizde ki formamızı çıkaralım ve elimizden geldiğince katkı da bulunalım yardım etmiyorsak ta gölge etmeyelim yeter.

ilk o oğlan çıkaracak formayı biz yardım söz konusu olunca formamız yoktur zaten ben o çocua tuttuğu takım yüzünden karşı değilim
o çocuk normal bi şeklide çıksaydı galatalı olduunu belirtse hiç bi sorun yoktu ortada ama simgelerle geliyor karşımıza gölge budur işte

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 03:20
rahat ol ve keyfine bak.HERSEY İNSANLIK İÇİN

ohh rahatllattın beni yaa sen psikiatr mısın böle bi rahatlık verdin birden :D
insanlık için beni rahatlattın İNSANLIK İÇİN OHHH

MrbLack
16.10.2006, 03:21
ohh rahatllattın beni yaa sen psikiatr mısın böle bi rahatlık verdin birden :D
insanlık için beni rahatlattın İNSANLIK İÇİN OHHH
HELAL kardeşim sana

Mesut AKYILDIZ
16.10.2006, 03:24

Böylesine insani bir mesele karşısında sizi muhatap olarak almayacagımı yazmama rağmen muhatap almam ortalama zeka seviyesine sahip bir kişi tarafından anlayışlı karşılanır ama sizin şu yukarıda yazmış olduklarınızı akli dengesi yerinde olmayan bir kişi bile anlayışla karşılamaz.Kaldı ki forumdaki yazdıklarımızdan burda ki arkadaşlar kimin dengesiz oldugunu çok iyi anlamıştır. Sizin dengesizlik konusunda benim hakkımda düşündüklerinizin bu yazdıklarınızdan ötürü hiçbir önemi yok.

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 03:26
ben ozman size bomba bi soru soruyorum ersen martin forması satılıyor peki bu formayı kim alacak kim ilgilenecek bu forma satışıyla ersen gese ye 2 gol attı dimi o formayla hani renkler önemsiz yaa hani insalık için ya o çocuğa yardım için bi geseli bejeke li febe li alacakmı bunun cevabını bana verin bakalım almaz alır dien atar!
ama insanlık için renklerin önemi yoktur ersenin formasını da ozman bi galatalı alır hayal bunlar renkler önemsizmiş kandırmayın kendinizi
bidaa da tartışmıyorum işin sonu cezaya gidebilir msj atabilirim ama tartışma ceza getirebilir siz de konuşmayın fazlada alın formayı birleşip maddem insanlık için allam yaa

MrbLack
16.10.2006, 03:27
Böylesine insani bir mesele karşısında sizi muhatap olarak almayacagımı yazmama rağmen muhatap almam ortalama zeka seviyesine sahip bir kişi tarafından anlayışlı karşılanır ama sizin şu yukarıda yazmış olduklarınızı akli dengesi yerinde olmayan bir kişi bile anlayışla karşılamaz.Kaldı ki forumdaki yazdıklarımızdan burda ki arkadaşlar kimin dengesiz oldugunu çok iyi anlamıştır. Sizin dengesizlik konusunda benim hakkımda düşündüklerinizin bu yazdıklarınızdan ötürü hiçbir önemi yok.
uzatmaya gerek yok.arkadaşın da üstüne gitmeyelim bu kadar.Sanırım kendisine neyin ne olduğunu anlatmaya çalıştım.

MrbLack
16.10.2006, 03:30
ben ozman size bomba bi soru soruyorum ersen martin forması satılıyor peki bu formayı kim alacak kim ilgilenecek bu forma satışıyla ersen gese ye 2 gol attı dimi o formayla hani renkler önemsiz yaa hani insalık için ya o çocuğa yardım için bi geseli bejeke li febe li alacakmı bunun cevabını bana verin bakalım almaz alır dien atar!
ama insanlık için renklerin önemi yoktur ersenin formasını da ozman bi galatalı alır hayal bunlar renkler önemsizmiş kandırmayın kendinizi
bidaa da tartışmıyorum işin sonu cezaya gidebilir msj atabilirim ama tartışma ceza getirebilir siz de konuşmayın fazlada alın formayı birleşip maddem insanlık için allam yaa

sen de ne yap o zaman bilio musun güzel kardeşim.bu formadan gelen paranın gidecegi yeri düşünme madem.o formanın rengi ve oynadığı maçın önemliliğini göz önüne al ve bi daha düşün.Ama herşeyden önce insanlık

OFLU
16.10.2006, 04:00
Beyler neyi tartisiyosunuz anlamis degilim ama sunu soylemeliyim:Boyle bi organizasyon dusunulmus ve kimse kimseye silah zoruyla bu ise katilacaksin da demiyor..Isteyen hem yardim hemde Ersenin formasi icin teklifini sunar istemeyende susar kardesim..Parazit yapmaya gerek yok bari bu topicte tartisma yaratmayin..Hayirli bi meseleden bahsediyoruz birbirinize gireceksiniz nerdeyse..Bu kampanyanin yanlis oldugunu dusunen kardesim:Burasi kampanyaya destek vermek isteyenler icin acilmis bi topic destek olmayacaksan ust dudaginla alttakini aralama..Bu konuda da tartisma yaratma en azindan burda olmasin git yeni bi topic ac bakalim kim destekleyecek seni...

Berk Akçay
16.10.2006, 04:06
Artik Bu BaŞlik Artinta TartiŞamayi Birakip Bu ÇocuĞa Nasil Yardim Elİ Uzatabİlİrİz Onun Bulunmasi Gereklİ Dİye DÜŞÜnÜyorum

MrbLack
16.10.2006, 04:08
Aslında husolee, sana bi hatırlatmada buluncam.Aklıma geldi yemek yerken de.
inönü de ki bjk-TS maçında,Çarşı grubu beklemediğimiz pankartlar açmıştı.Hatırlıyosunuz belki kanser için açılan pankartı (karadeniz kanserden ölmesin) ve yanında çok sevdiğimiz rahmetli Kazım Koyuncu'nun posterini.
Şimdi yukarda yazdıklarını gözden geçir bi de benim verdiğim bu örneği kafanda düşün.Belki birbiriyle tamamen aynı şeyler değil ama benzer şeyler.Bak diğer taraftarlar da Ts li biri için bişeyler yapmış

OFLU
16.10.2006, 04:15
Aslında husolee, sana bi hatırlatmada buluncam.Aklıma geldi yemek yerken de.
inönü de ki bjk-TS maçında,Çarşı grubu beklemediğimiz pankartlar açmıştı.Hatırlıyosunuz belki kanser için açılan pankartı (karadeniz kanserden ölmesin) ve yanında çok sevdiğimiz rahmetli Kazım Koyuncu'nun posterini.
Şimdi yukarda yazdıklarını gözden geçir bi de benim verdiğim bu örneği kafanda düşün.Belki birbiriyle tamamen aynı şeyler değil ama benzer şeyler.Bak diğer taraftarlar da Ts li biri için bişeyler yapmış

Haay agzini yiyim bee....

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 04:55
açık artırmada 300 ytl var en çok galiba çok az ersen in forması bukadar ucuz mu yaa bence baya artmalı fiyat 300 ytl yetermi acaba canım kardeşime

Lapina
16.10.2006, 05:32
BMN de boyle hayirli bi is icin catlak ses cikacagini tahmin etmek bile zor.Insana deger herseyden once.Sokmayalim foruma o renkleri evet.O kardesimizde basinin caresine baksin.Hatta yasama savasini kaybettiginde davullar zurnalar calalim(!) Sabahlara kadar eglenelim(!) Kimsenin ici el vermez.5 yasinda bi cocuga bile desen bunu inan tepkisini en guzel yolla verir.Burda onemli olan Ersen Martin'in formasinin degeri,renklerin degeri,takimlarin kazanmasi degil..Tamam asigiz Bordo-Mavi ye,nefrette ederiz diger takimlarin renklerinden,gormekte istemeyiz ama ortada bi insanin yasama baglanmasi soz konusu.O formadan o takimin taraftarina gidecek 300-500 YTL belki cok care olmaz ona ama verecegi moral,mutluluk vs vs..Burda hic bir arkadasimin burnunun kanamasini istemem ama husolee61 kendini 1 dk 1 sn hatta 1 salise koysana o cocugun yerine.Bak neler dusuneceksin.Hic ummadigin yerden hic ummadigin insanlardan yardim bekleyeceksin.Sonuna kadar destek vermemiz lazim.Bize buyuk Trabzon taraftarina yakisacak sey budur.Otesini dusunmuyorum.

sweetrose
16.10.2006, 07:17
Talihsiz bir yorum...BMN nin ruhuna yakuşmayan sözlerin sarfedilmiş olması ne kötü birşey... yorum yapmak bile yersiz bundan sonra...

Gürkan
16.10.2006, 08:50
Bu Hasta arkadasımızın annesı de katıldıgı bır radyo programında işin hasta bir insana yardım etmekten cok takımların dostluk gosterısıne dondugunu ve bundan rahatsızlık duyduklarını soyledı.

Yapılan iş güzel ama gsli şafaka yardım dedin mi birazcık reklama donuyo.gs armalı yatak takımında yatan resmı ile lanse edılmesı aılesını bıle rahatsız ettı ise denebilecek ne varki.

Kaldıki yine annesının soyledıgı daha onceden yardım etmek ıstemeyenler özellıkle antu dakı yardım kampayasından sonra işe katılmak istemişler.

Evet Şafak yardım edılsın.ama Gsli oldugu icin fairplay e alet edılmesın.

Not:bu yazı yapılan tartıslmalar ıcındır.

TSelif
16.10.2006, 09:59
Bence sözkonusu bir can oluursa bunun rengi olmaz yani bana göre olmamalı. Hiç bir şey insan hayatından değerli olamaz.

61viya
16.10.2006, 10:43
Trabzonsporluluar olarak böyle bir kampanya başlatmamızı hazmedmeyen renkdaşlar varsa eğer,onlar tuttukları bu takımın neden böylesine büyük olduğunu kavrayamamış olanlardır!

İnsan canı o kadar basit değil..Tebrikler ÇILGINLAR!

Muhalif
16.10.2006, 11:45
Aslında sırf Ersen forması için bile girilirdi bu ihaleye.. 10 yıl sonra Gs'yi Avniaker'de yenmişsiniz, tarihi golleri atan oyuncunun forması hoş olurdu.. ama maalesef şu an maddi durumlar pek müsait değil, giremem.. katılacak olan da yukarıda yazdığım şekilde düşünsün hiç olmazsa..
Aslında giremem desem de sözgelimi ''thepatfhinder'' in bu forma için vereceği teklifin 10 katını verirdim:D

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 11:58
Bu Hasta arkadasımızın annesı de katıldıgı bır radyo programında işin hasta bir insana yardım etmekten cok takımların dostluk gosterısıne dondugunu ve bundan rahatsızlık duyduklarını soyledı.

Yapılan iş güzel ama gsli şafaka yardım dedin mi birazcık reklama donuyo.gs armalı yatak takımında yatan resmı ile lanse edılmesı aılesını bıle rahatsız ettı ise denebilecek ne varki.

Kaldıki yine annesının soyledıgı daha onceden yardım etmek ıstemeyenler özellıkle antu dakı yardım kampayasından sonra işe katılmak istemişler.

bu gerçekten dorumu bu olay yani eer doğruysa çok güzel bi konuşma olmuş millet fair play yolunda kafayı yiyor

oflu2
16.10.2006, 12:02
Çok iyi bir düşünce, umarım amacına ulaşır...

caykarali_erdal
16.10.2006, 12:03
Iste Trabzonsporun Taraftarlik ornegi bir kere daha ornek oluyoruz istanbul takimlarinin taraftar denilen seylerine.
insallah onlarda boyle ornekler vere bilirler (sanmiyorum ya) biz ve insanligimiz tartisilmaz.

Badaloğlu
16.10.2006, 13:56
insanlıktan nasipelenmemiş can falan değilim ben insanlık için en önemli mesleği yapıyorum zaten burda insanlık için yaptığınız konuşmalar sırf traş oluyo başka bişi deil konuşup edin siz şu konuşmalarla insanlık için çok faydalı mı oldunuz ki sizde sadece söz var eylem yok eylemi ben yapıyorum siz burda konuşuyosnuz hareket 0 lafla peynir gemisi yürütüyosunuz benim burda demek istediğim tamaen çarpıtıldı gitti
bende ozman burdan lübnanlı çocuklara afgan çocuklara filkistinlilere kampanya başlattım ve dünyanın en insaflı insanı oldum en önemli can ben oldum ama bir tek galatalı canı beenemedim oda benim nazar bocuum olsun

Değerli arkadaşım,
İnsanlık adına onurlu bir mesleği yapan birisi nasıl olurda bu tip mesajlar verebilir?İnsanlığın,hastalığın,yapılan yardımların rengi olmaz.Bu kadar fanatizim ve milliyetçi duyguları ben hazmedemiyorum.Bu Galatasaraylı kardeşimize yardım yaparsak Trabzonsporluluğumuzdan ne eksilir?Seni anlamakta zorlanıyorum.

Yardım yapmak isteyene engel olmuyoruz.Yardım kampanyaları başlatanlarada hiç engel olmuyoruz.Biliyoruzki hepimiz bir gün bu tip bir sağlık sorunu yaşayabiliriz,sakat kalabiliriz.Hepimiz bu kardeşimiz gibi hastalıklarada-sakat kalmayada adayız.Sen bu olayı çok basit değerlendiriyorsun.Düz mantıkla bakıyorsun olaya...

Demek istiyorsun ki neden illa da, bir Galatasaraylı'ya yardım ediyoruz.Muhakkak ki bir yerlerde yardıma muhtaç Trabzonsporlu vardır.Neden ona yardım etmiyoruz?Bunu anlıyorum mesajlarından ama bu bakış açısı yanlıştır.İnsanlık adına hizmet ettiğini söylediğine göre sana gelen hasta ya da (ne iş yaptığını tam bilmiyorum) insanları renklere ayırmıyorsundur değilmi?

Bu kardeşimize bir tek Trabzonspor taraftarları yardım yapmıyor.Geçen hafta takip ettiysen taraftar panelinde taraftar gruplarının yardım kampanyasında sembolikte olsa bir para toplanmıştır.Bu çocuk sonuçta herhangi bir takımında taraftarı olabilirdi.Bizim gibi hayalleri vardı,sevdiği takımın maçlarını tribünden izlemek gibi...İşin içine hastalık gridimi orada duracaksın kardeşim.Renk menk hikaye...yahu farz ettki Allah rızası için yardım ediyorsun bundan daha güzel bir şey olabilirmi?

Filistini-Lübnanı-Afganistanı ağzına dolamışsın lafla peynir gemisi yürümüyor demişsin ama biz burada peynir gemisi yürütmüyoruz kardeşim.Zamanında Afganistana'da yardım gönderdik,oradaki çocuklarada gönderdik.Geçen sene bunla ilgili Afganistan'da yaşanan depremden sonra kampanya başlatmıştık.Tabi bizim reklamla işimiz olmadığından sende bunlardan haberin olmadı değilmi?Bundan sonrada ihtiyacı olan herkese elimizden geldiğince yardımlarımız olacaktır.

Sonra minik yürek Cemre...Onu nasıl unutabiliriz.BMN olarak burada imkanı olanlar ona yardım için seferber olmuşlardı.Şahsen hangi insana onun adına yardım toplamaya gittimse kimse beni geri çevrmedi.Bu yardım topladığım insanların %80'i Trabzon harici beğenmediğin İstanbul takım taraftarları idi.Kimsede bana çocuğun ailesi ve yakınlarının hangi takımı tuttuklarını sormadı.Herkes elinden geldiğinin en iyisini yaptı.Bu konuda Trabzonspor editörü, Cemre'ye yaptığımız yardımları Trabzonspor dergisine haber yapalım demişti de ben izin vermedim.

Bunları yazmayacaktım ama burada tanımadığın bir sürü insan için ''lafla peynir gemisi yürümüyor'' diye onların yaptıkları yardımları görmezden gelmene müsade edemem kardeşim.Burada yardım kampanyalarına katılan herkes benim için çok özeldir.Yardım edende etmeyende.Çünkü biz Afganistana yardım toplarken, hiç beklemediğim arkadaşlarımdan bu tip yardımları topladığımda şaşkınlığım dahada artmıştı.Ama hiçbirisi kendini reklam etmek için buralara yazmadılar.Şimdi sen bu insanlara nasıl olurda bu tip bir bakış açısıyla bakarsın...

not:Dünya döndükçe, bizde burada olduğumuz sürece,yardıma muhtaç insanlar için yapabileceğimiz ne varsa yapmaya her zaman hazır olacağız.Biz sadece taraftar oluşumu değiliz.Siz farketmeseniz de güçlü bir sivil toplum oluşumu olmuş bulunmaktayız.

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 14:09
doktor olacam inaşşalah 4. sınıftayım benim tam demek istediğim tam anlaşılmıyo burdada anlatmam zor aslında gerçekten benim başta yazdıklarıma yapılan direk insanlıktan nasibini almamışsın yakıştırmaları benide daha sert msj lar yazmaya itiyor bu yardım kampanyasında olay tamamen fairplay yarışına döndü bunu karşılıklı anlatsam çok ii anlatabilirdim ama yazıyla anlaşmak gerçekten zor oluyo bazen ben insanlık dışı bi insan olsam zaten tıbbı seçmem ve bugüne kadar zor duruma düşmüş insanlara yardım etmem burda insanlar direk linç edilmee çalıılıyor ozman da ben de sinirlenip farklı msjlar atabiliorum ben bu kampanyayı desteklemiyorum belki geçerli sebeplerimide anlatabilmem gerçekten güç ama yardım yapanlara saygı duyuyorum onlara lafım yok beni insalık suçu işliyo diyenlere diorum ben peynir gemisi yürütmeyin die
yardım yapanlara sözüm yok sadece kendi düşünce tarzım la bu kampanya çelişti ben desteklemek zorunda deilim bu kampanyayı ama yardım yapmış olanlara saygılıyım

Çebi
16.10.2006, 14:25
Ersen’in forması açık arttırmada
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/161006ersen.jpgTakımımız oyuncularından Ersen Martin’in Galatasaray karşılaşmasında giydiği forma Şafak Güzeller için açık arttırmaya çıkarıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Kulübümüzün taraftar platformlarından www.kalearkasi.net (http://www.kalearkasi.net/) sitesi tarafından düzenlenen açık arttırma sonucunda elde edilen en yüksek değeri veren kişi Ersen Martin’in formasına sahip olacak.

Açık arttırmadan elde edilecek olan gelir ise Galatasaray taraftarı Şafak Güzeller için açılan hesaplara aktarılacak.

www.trabzonspor.com

Çebi
16.10.2006, 14:32
Kulübümüze duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz...

Açık artırma sonucunda formayı almaya hak kazanan taraftarımız formasını ERSEN MARTİN'İN elinden alacak...Kendisi ve kulübümüzden bunun sözünü de ayrıca aldık...Tabi ki şartların uygun olması halinde..(örn. bu kişinin yurt dışında olması durumunda bu gerçekleşmeyecek)

Gamze
16.10.2006, 16:23
insanların bi sabır noktası vardır evet!!anlatırsın anlatırsın baktın anlamıo mu sert konuşursun!!!insanlıktan nasiplenme lafını kaçıncı mesajımda senin kaçıncı mesjından sora sölemişim ii bak kardeşim!tekrar ediyorum hiç çekinmeden ceza meza düşünmeden!!başlada yazmış olduğun mesajlardan yaptığım çıkarımlarla insanlıktan maalesefki çok fazla nasiplenememişsin diorum...derim eğer bu düşüncen devam edecekse!!!

renk faşizmi yapmayın!!!

hani ne demiş Ali Kemal abiye bi oyuncu ''dalga geçme dalga geçilecek duruma düşersin''

insanoğlunun başına herşey gelir...büyük konuşmamak gerek..

önce can!!

Gamze
16.10.2006, 17:03
şu anda 400 € veren var..800YTL ye yakın bi fiyat..hadi bakalım hayırlsı..

Gürkan
16.10.2006, 17:13
bu gerçekten dorumu bu olay yani eer doğruysa çok güzel bi konuşma olmuş millet fair play yolunda kafayı yiyor

Lig radyoda her sabah Yayın yapan biri var ismin suan hatırlayamadım.sabah 8 cıvarı yayın yapıyor orada dınledım bayanı.

macka61
16.10.2006, 17:22
bu işlerde hangi takımları tuttukları önemli değil herkes insan birbirimize yardım etmeliyiz

Badaloğlu
16.10.2006, 17:54
doktor olacam inaşşalah 4. sınıftayım benim tam demek istediğim tam anlaşılmıyo burdada anlatmam zor aslında gerçekten benim başta yazdıklarıma yapılan direk insanlıktan nasibini almamışsın yakıştırmaları benide daha sert msj lar yazmaya itiyor bu yardım kampanyasında olay tamamen fairplay yarışına döndü bunu karşılıklı anlatsam çok ii anlatabilirdim ama yazıyla anlaşmak gerçekten zor oluyo bazen ben insanlık dışı bi insan olsam zaten tıbbı seçmem ve bugüne kadar zor duruma düşmüş insanlara yardım etmem burda insanlar direk linç edilmee çalıılıyor ozman da ben de sinirlenip farklı msjlar atabiliorum ben bu kampanyayı desteklemiyorum belki geçerli sebeplerimide anlatabilmem gerçekten güç ama yardım yapanlara saygı duyuyorum onlara lafım yok beni insalık suçu işliyo diyenlere diorum ben peynir gemisi yürütmeyin die
yardım yapanlara sözüm yok sadece kendi düşünce tarzım la bu kampanya çelişti ben desteklemek zorunda deilim bu kampanyayı ama yardım yapmış olanlara saygılıyım

Tamam, Hüsen kardeşim...Kafadan ben bu kampanyaya katılmıyorum deseydin olur biterdi.Hatta bunu bile demene gerek yok,çünkü katılmadığını bizlere bildirmenin alemi de yok.
Kimse seni linç etmek istemiyor,buna müsade etmeyiz,hepiniz bizim için birsiniz ayrımız gayrımız yok.Kendini bize yakıştırmayanlar hariç...

Eğer burada yardım yapan insanlara saygı duyduğunu söylüyorsan bu konuda daha fazla yorum yapma istersen.Biz senin yardım yapmayacağını zaten anlamış olduk.Her ne olursa olsun böyle bir durumda renk ayrımı yapmak doğru değildir.Bu da benim düşüncem...

Bu arkadaş Galatasaray'lı değilde, Ankaragüçlü olsaydı bizim için ne değişirdi?Sapla samanı karıştırmayalım...

Lapina
16.10.2006, 18:56

Merak etme bizim ki en guzeli oldu,hic bir yerdede reklam yapilmadi..

immortal_TS
16.10.2006, 19:24
Tartışmalara bir son verilsin artık bi insanın hayatı söz konusu, burda kimse kimsenin rengine bakmaz canı na bakar, oda bir insan evladı ve şuan yardıma ihtiyacı var.

Cenkhan
16.10.2006, 19:37

Yaşaman için bir galatasraylının (veya fenerli veya bjklı) yardımına ihtiyaç duysan red mi edecektin? Müslüman müslümana, Türk Türk'e bu şekilde bakabilir mi? Futbol böyle fikirlere sebep oluyorsa lanet olsun böyle spora. Sözkonusu insan hayatı.

Gamze
16.10.2006, 19:48
Futbol böyle fikirlere sebep oluyorsa lanet olsun böyle spora.

+ imza.....

Lapina
16.10.2006, 21:38

Kardes sende dua et..

Bartuğ13
16.10.2006, 21:57
allah acil şifalar versin.mükemmel bir fikir.harikasınız

bordox
16.10.2006, 22:05
İnsan hayatı her şeyden önce gelir.Birileri düşünmüş bu güzelliği ve birileride de elindeki imkanlarla bu işe destek olmuş.Ne güzel, emeği olan arkadaşlarımıza teşekkürler.

Mustafa AYDIN
18.10.2006, 13:27
Spor barış ve kardeşliktir
Örnek bir davranış,Tebrikler.

TSelif
18.10.2006, 13:39
Amaç canı kurtarmak için değilde bunu başka şeylere alet edenleride burdan kınamak gerekiyor..
Ortada can olunca spor rafa kalkmalı. Not: Meduna yı hatırlayalım. Ben nasıl ağlamıştım çırpındığını görünce.

Çebi
18.10.2006, 14:10
Şafak kardeşimiz tedavisi için Amerika'da...Bugün kalearkasi.net 'e girerek teşekkürlerini iletti kampanyamız için...

http://kalearkasi.net/forum/viewtopic.php?t=1533

Amerikadan Tüm Trabzonsporlu kardeşlerime abilerime Merhaba.
Trabzonlu kardeşlerim verdiginiz destek için size nekadar teşekkür etsem azdır.Bende bi Ordulu olarak Karadenizli olmaktan gurur duydum birkez daha.Verdiginiz destekler bana müthiş moral oluyo. Buraya geldigimden beri hiç destek eksik olmadı. Herkesden allah razı 0lsun. Yalnız olmadıgımı anladım. Özellikle ben yani bi Galatasaray taraftarı olmam nedeniyle yaptıgınız bu destege tüm ultrAslanlar adınada size sonsuz teşekkür ediyorum.Aslında teşekkür kelimesi benim için yeterli bi kelime degil bu yapılanlara karşı ama inanın kelimelerle ifade edilemiyo bazı duygular.Tribünlerin kardeş oldugunu,tribün insanın nasıl insan oldugunu herkese kanıtladınız.Bizler farklı renklere sahip olsakta aynı duyguları taşıyoruz. Hepimiz takımımızı çok seviyoruz ve inşaallah herzaman bu sevgiyle yaşamak dilegiyle
Şafak GÜZELLER

Jade
20.10.2006, 08:43
allah şifa versin, yazıyı okuyunca daha çok üzüldüm. inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur..

Nytre
20.10.2006, 10:14
yerel gazetede okudum şu anda en yüksek rakamı veren 1700ytl ile ercüment adında bir trabzonsporlu

61viya
20.10.2006, 10:20
Acaip oldum be..Tüyler diken diken....Umarım iyi olur biran önce...

bordo61
20.10.2006, 11:54
Herkes buyuk olamaz buyuklukte boyle seylerden geliyor rakibin olsada bu ülkenin vatandaşı için formanı da satıp parada toplayıp yardım edeceksin sporun kardeşliği de budur...!

Çebi
20.10.2006, 12:13
yerel gazetede okudum şu anda en yüksek rakamı veren 1700ytl ile ercüment adında bir trabzonsporlu

ŞUANA KADAR VERİLEN TEKLİFLER (son 3 teklif listelenecektir)

1- Emral Karaagaçlı - 2000 YTL
2- Ercüment Aksoy - 1700 YTL
3- Gürhan Aygün-1500 YTL

Nytre
20.10.2006, 12:52
açık artırma ne zaman sonuçlanıyor?

2000 iyi bir sayı.. helal olsun valla.

Çebi
20.10.2006, 13:00
25 EKİM ÇARŞAMBA günü sona ercek açık arttırma...