PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [2004.11.27] Süper Lig | Konyaspor 1-1 Trabzonspor

Harun-61
21.11.2004, 01:21
destek zamani...

kesinlikle kazanmayliz...

kadirsa_2000
21.11.2004, 01:31
Allah'in izniyle kazanacagiz hiç merak etmeyin. Konya'ya selam seriye devam.

Hep birlikte, sonuna kadar...

yakup midi
21.11.2004, 02:09
konya maçina gidilcekti sanirim....konya da takimla birliktemiyiz bmn ankara?

DeAgLeMaNyAq
21.11.2004, 05:17
Artik fener maçini unutup bu maça konsantre olmaliyiz...

Guests
21.11.2004, 09:30
eger korkak çikarsak yenemeyiz. hatta 3.lig takiminida yenemeyiz korkak çikarsak. eger hücum çikarsak yenemeyecegimiz takim yok.

ikrime_61
21.11.2004, 10:01
bencede bizim su anda oturup yas tutacagimiza bence bu olayin sokunu en cabuk ve en az zararla nasil atlatilir onun hesabi yapilmali oldu bi kere yenildik ama biz takimimiza desdek olmaliyiz ki takim yenilsede arkasinda birinin oldugunu bilsin zaman takima desdek zamani tabiiki bu haftaki konya macini insaallah alacagiz

Barış
21.11.2004, 10:44
Gene korkak ve 8 defansla oynarsak isimiz zor.Gökdeniz ve Fatih'e bos alan kalmadigi zaman ki Fener maçi öyle oldu isimiz zor.

yakup midi
21.11.2004, 12:30
konya maçina gidiliyormu?

Mehmet
21.11.2004, 12:36
Bu yollarda yenmek ve yenilmek var.
Bu yollarda islanmak ve hasta olmak var.
Bu yollarda macera var heyecan var.
Bu yollarda beraber olmak ve yalniz kalmak var.
Bu yollarda üzüntü var sevinç var.
Bunlarin hepsi sevdigin renklerin ugruna çekilen tatli bir çiledir.
Yanindayiz Trabzonspor'um ilerle.

Gökhan Kutlu
21.11.2004, 13:03
maçi kesin almaliyiz iste o kadar!!!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Guests
21.11.2004, 13:23
arkadaslar bence de savunmayi elden birakmiyacak sekilde hücum oynamak gerek artik puan kaybetmeye tahammülümüz kalmadi

canim TS
21.11.2004, 13:29
aynen herkese katiliyorum. Takima destek.

Atmaca
21.11.2004, 15:42
Ulan ben ne diyeyim, demedim mi stadi yikalim ve maclarimizi deplasmanda oynayalim, deplasmanda basariliyiz diye.ama dinleyen kim.Tabiki Konya yi yener geliriz.

Punisher-61
21.11.2004, 15:43
bu macin benim icin bi önemi kalmadi ister kazansinlar ister kaybetsinler...Sampiyonluk artik cok uzakta..biz Sampiyonlukta en yakin rakiplerimiz olan GS ve FB yi kendi sahamizda yenemedik..ligin ikinci yarisinda istanbuldada yenemeyiz..smileys/smiley7.gif

zafer6161
21.11.2004, 16:30
konya...trabzonum

cumartesi trr1

naklen

<TABLE bgColor=#e0dcd5 border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 id=UcTumAkis1_TVAkis width=468>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0dcd5 width=10></TD>
<TD =sUcTumAkis1programakistv>15:55</TD>
<TD bgColor=#e0dcd5 width=7></TD>
<TD =sUcTumAkis1programakistv>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor"</TD></TR>
<TR>
<TD =sUcTumAkis1programakistv>16:45</TD>
<TD =sUcTumAkis1programakistv>Devre Arasi</TD></TR>
<TR>
<TD =sUcTumAkis1programakistv>17:00</TD>
<TD =sUcTumAkis1programakistv>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor</TD></TR></T></TABLE>

Muhalif
21.11.2004, 16:48
konyaspor un teknik drektörü saffet susiç su an tr de çalisan en kaliteli bir kaç hocadan biri.. konyaspor a hücum futbolu oynatiyor.. zaten o geleli beri konya her maç en az 2 gol atiyor.. bize de atacaklarini saniyorum 2 tane.. biz 3 atabilirsek maçi aliriz.. aksi taktirde çok çok zor galibiyet.. forvetlerine dikkat diyorum.. zafer ve tayfun 1.85 lik adamlar ve hava toplarina müthis hakimler.. bu maç kafayla gol yiyecegimizi düsünüyorum.. özellikle tayfunu izleyin.. ve eger oynarsa bizim mehmet yilmaz i.. ikisi de ayni boyda ve fizikteler.. hangisi daha çok hava topu alacak dikkat edin... son vuruslara da dikkat.. kisaca 2 sini de tarafsiz bir gözle degerlendirin forvet olarak.. o kadar diyorum... fb maçini kaybettik diye umutsuz yazmiyorum.. konyaspor gerçekten su an tr de en iyi hücum oynayan takim.. maçi izleyince hak vereceksiniz bana diye düsünüyorum... umarim defansimiz ve kalecimiz özellikle hav toplarindah hata yapmazlar da gol yemeyiz.. gol yemezsek de kesin glaip geliriz zira onlarin da defansi o kadar iyi degil..

Faik Yılmaz
21.11.2004, 17:12
orta sahayi güvenceye almadiktan sonra bu takimin isi zor .gökdenizi oraya çekersin forvet aksar.forvete çekersin orta saha aksar.bu takim bize yeter diyenleri insafa ve dünkü maçi izlemeye davet ediyorum.

umraniye
21.11.2004, 17:34
bu maç çok önemli bizim için bu maçta puan kaybedersek lige havlu atariz ö yüzden kesin yenmeliyiz

ibrahim_yattara
21.11.2004, 17:44
takim içerisinde bazi çekememezlikler var ilk önce bunu yokedeceksiniz

gökdenizse gökdeniz

fatihse fatih en agir cezayi basacaksiniz

yattara bir dünya staridir yetenegi ve futbol bilgisi bence dünyada ilk 10 içerisindedir.. adami kendine güveni bitinceye kadar zorladiniz bu adami kazanacaksiniz ikinci aurelio vakasini yasatmayacaksiniz..

her maça büyük küçük takim diye ayirt etmeden mahserin 4 atlisiyla çikacaksiniz.. en iyi defansin ofans oldugunu artik anlayacaksiniz.. heleki takimin adi trabzonsporsa defans yapmanin kendini atese atmak oldugunu kavrayacaksiniz..

fatih ve gökdeniz gibi yetenekli oyunculari ileride sirti kaleye dönük birakipta harcatmayacak orta sahaya monte edeceksiniz gerekirse orta saha sagina bindirmeleri iyi olan emrahi monte edecek oraya bir pres ekleyecek pres yoksunu ama ceza sahasi etrafinda bitirici olan yattarayi forvet oynatacaksiniz

aurelio maxim gibi oyunculari kaçyüzbin dolar için harcadiginizi oturup tekrar düsüneceksiniz

trabzonspor sampiyon olursa trabzon sehri ne olur türkiyede neler degisir her maçtan önce bunun hayalini kuracak sonra o sahaya çikacaksiniz

ooffff off

hakikaten kolay degil bu takimi tutmak allah hepimize kolaylik versin arkadaslar

sampiyon TRABZON

umraniye
21.11.2004, 17:48
bu takimi tutmak hakikatten yürek istiyo ve müttis bir sabir istiyo sabir küpu olduk anasini satim ama trabzonspor bize hayatta sabretmeyi ögretti ve en önemlisi sevgiyi yemin ederimki kizarkadasimdan bin kat daha önemli benim için

FANATIK61
21.11.2004, 17:53
Takima asil simdi destek olmamiz gerek. Insallah kazaniriz.

umraniye
21.11.2004, 17:56
hakikatten çok önemli bir maç bir aksilik olmaz insallah olmak yada olmamak maçi asil bu maç su an

POYRAZ
21.11.2004, 18:55
Tam destek zamani simdi,konyaya patlama yapacagimizi dusunuyorum

Berat
21.11.2004, 21:52
tamam biz çok iyi deplasman takimiyiz,sadece 1 maçta puan kaybettik, hiç yenilmedik ama Konyanin da kendi sahasinda maglubiyeti yok..çoooooook zor maç!! imsallah kiev,gs den sonra toparlandigimiz gibi 3. defada da siçrar çöküse geçmeyiz!!!

**Maxim**
22.11.2004, 01:46
Beyler Konyaspor benim TRABZONSPORumuzdan sonra ligdeki kazanmasini istedigim ikinci takimdir..

Sahasinda kolay kolay yenilmez..Zafer Biryol iyice form tuttu.10 golü oldu..

Geçen seneki Konya maçlarimiz ortada..

Çooook zor maç...Insallah aliriz.

Tayfun Türkmen ve Okan Koç'a dikkat!!

Muhalif
22.11.2004, 02:04
susiç le birlikte sürekli hücum oynamaya basladi konya.. çok zevkli bir maç olacagi kesin futbolsever gözüyle... ha taraftar olarak sorarsaniz 'umarim' diyorum.. açik oynayan takimlara karsi isimize geliyor da eger gol yemezsek yani.. maxim e katiliyorum.. tayfun türkmen e dikkat.. özellikle hava toplarinda..

Analyzer
22.11.2004, 04:19
Süper. Konya'dan korkan taraftarlara sahibiz. Barcelona'ya Kayserispor formasi giydirseniz, kimseye de haber vermeseniz eze eze yenecek takimi, ne hale getirdiler. Biz Trabzonspor'uz yaa. En güçlü kadro bizde. Sorunumuz psikolojik. Kendimize güvenelim yeter.

yakup midi
22.11.2004, 08:27
bencede sorun yalnizca psikolojik ama psikolojik problem de en büyük sorun zaten.

ARAGORN01
22.11.2004, 10:26
Deplasman maçlarindan korkmayin. Bu maçi da rahat aliriz.

Futbolcular bu maça büyük bir inanç ve istekli çikacak ve alacak.

Zaten bu maçi da kazanamazsak , yukarida bahsedilen psikolojik baski tüm takimi çökertir.

türkeli 57
22.11.2004, 11:07
Süper. Konya'dan korkan taraftarlara sahibiz. Barcelona'ya Kayserispor formasi giydirseniz, kimseye de haber vermeseniz eze eze yenecek takimi, ne hale getirdiler. Biz Trabzonspor'uz yaa. En güçlü kadro bizde. Sorunumuz psikolojik. Kendimize güvenelim yeter. sana katiliyorum arkadasim zaten güvenmemiz lazim

CeSS
22.11.2004, 11:07
Bu maç farkli bir skorla bitecektir. Kimsenin kuskusu olmasin...

objek
22.11.2004, 11:12
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Kolay mac yok ancak nasilki g.s ve f.b bize karsi fazla iyi oynamadan tecrubelerini kullanip maci kim vurduya getirip 3 puanlari aliyorsalar bizde ayni seyleri diyer anadolu takimlarina karsi yapiyoruz bir kere bunlarin altini cizmek lazim daha oncede yazmistim liglerimizde fenerin diyer takimlardan farki kotu oynarken paniklemiyorlar en azindan top dolastirma meziyetlerini kullanarak one gectikleri bir maci almasini biliyorlar. Trabzonspor bu sezon bir tek macta disarida kievde istekli arzulu gecen seneki coskulu havasinda top oynadi gecen sezon oynadigimiz son 15 mactaki havamizi ve kadromuzu bu sezon bulmus degiliz kaybedilen bir kiev maci kacan dolarlar bilbao yenilgisi ve onemli mevkilerde oynayanmillilerimizin iki cephede yasadigi zihinsel bedensel yorgunluklar kesinlikle takima yansimistir( bu sebepler f.b icinde gecerlidirama unutmamak lazim onlari kaliteli yabancilari tasirken trabzonda ogle bir lux yok!!!) son dort maci puan kaybetmeden gecebilirsek bu takim gecen sezondaki havasini yakalayabilir bu takim haftalardir gercek kapasitesinin altinda oynuyor ben sahsen ikinci devre daha arzulu istekli coskulu bir trabzonspor bekliyorum.konya maci hafife alinacak bir mac degiltakimda bunun bilincinde.saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Magnolia
22.11.2004, 11:16
Bu ligde kolay maç yok.Tüm takimlar sürpriz yapabiliyor.Galatasaray'a yenilip Diyarbakirspor'u farkli skorla yeniyoruz.Diyarbakirspor'da Galatasaray'i yeniyor.Iste bunlar futbolun cilveleri...
Insallah Konyaspor'u yenebiliriz.Evlerinde maç kaybetmiyorlar(mis).Bizimde deplasmanda maglubiyetimiz yok.Hadi Hayirlisi...

SKY-GUARD
22.11.2004, 11:35
FATIH ve GÖKDENIZ transfer mevsiminde TRABZON gündemini 2 Ay ugrastirdilar....

Bu sezon sadece 2 maç oynadilar....Büyük futbolcüler Temmuz-Agustos ayinda degil, Eylül-Haziran döneminde belli olur...

KONYA maçi bütün takim için dönüm maçi....Eger korkak oynarsak adamlar zaten hücumda iyiler, FeBe'den kötü olur...

ADAM GIBI ADAM'IN artik adamligini göstermesi gerek...KORKAK OLMA.......(LEE'yi oynatma...)

SKY-GUARD
22.11.2004, 11:45
TAKIMI ADAM GIBI OYNAT.....

PANKART'INI DEGIL HEYKELINI DIKELIM....

Magnolia
22.11.2004, 13:33
TAKIMI ADAM GIBI OYNAT.....

PANKART'INI DEGIL HEYKELINI DIKELIM....

Arkadasim senin problemin nedir tam olarak?
Nedir bu sabahtan beri ayni karamsarlikla yazip duruyorsun.En az senin kadar bizde üzüldük.Bizde kahrolduk.Peki bu yazdiklarinla nereye varacagiz söyle bakalim?
Biz Fenerbahçe maçini unutup , Konya maçina bakalim diyoruz.Pat geliyorsun bu topictede içimizi karartma ve ümidimizi yikma pankartlarina devam ediyorsun...
Bak arkadasim hepimiz duygusaliz,hepimiz sampiyonluk istiyoruz.Ümitsiz bir bekleyisle hiçbiryere varamayiz.Sende önce sakinles , sonra yorum yaz istersen.Geçen iki gün bile sinirini alamamis belli!

SKY-GUARD
22.11.2004, 14:03
Magnolia

Zaten yazmak için 2 gün bilerek bekledik ama yine tam atamamisiz herhalde.....

Kusura bakma...

tarzan
22.11.2004, 15:00
arkadaslar hepinize katiliyorum.galip gelince nasil destekliyorsak malup oldugumuz zaman daha fazla desteklemeliyiz

Emorfo
22.11.2004, 17:28
konyaspor un teknik drektörü saffet susiç su an tr de çalisan en kaliteli bir kaç hocadan biri.. konyaspor a hücum futbolu oynatiyor.. zaten o geleli beri konya her maç en az 2 gol atiyor.. bize de atacaklarini saniyorum 2 tane.. biz 3 atabilirsek maçi aliriz.. aksi taktirde çok çok zor galibiyet.. forvetlerine dikkat diyorum.. zafer ve tayfun 1.85 lik adamlar ve hava toplarina müthis hakimler.. bu maç kafayla gol yiyecegimizi düsünüyorum.. özellikle tayfunu izleyin.. ve eger oynarsa bizim mehmet yilmaz i.. ikisi de ayni boyda ve fizikteler.. hangisi daha çok hava topu alacak dikkat edin... son vuruslara da dikkat.. kisaca 2 sini de tarafsiz bir gözle degerlendirin forvet olarak.. o kadar diyorum... fb maçini kaybettik diye umutsuz yazmiyorum.. konyaspor gerçekten su an tr de en iyi hücum oynayan takim.. maçi izleyince hak vereceksiniz bana diye düsünüyorum... umarim defansimiz ve kalecimiz özellikle hav toplarindah hata yapmazlar da gol yemeyiz.. gol yemezsek de kesin glaip geliriz zira onlarin da defansi o kadar iyi degil..

Susiç geldikten sonra Konyaspor benimde dikkatimi çekti. Çok iyi futbol oynamaya basladilar. Fb maçindan daha zor olacak. Bu maçta Gökdeniz gerçek yerine sag kanada, sola Volkan forvette Agustin ve Mehmet Yilmaz olmali Fatih orta saha hucuma dönük oynamali. Yeteneklerini sirti kaleye dönük harcamamali.

ibrahim_yattara
22.11.2004, 18:56

Susiç geldikten sonra Konyaspor benimde dikkatimi çekti. Çok iyi futbol oynamaya basladilar. Fb maçindan daha zor olacak. Bu maçta Gökdeniz gerçek yerine sag kanada, sola Volkan forvette Agustin ve Mehmet Yilmaz olmali Fatih orta saha hucuma dönük oynamali. Yeteneklerini sirti kaleye dönük harcamamali.

evet iset abi bu ya.. gökdenizi fatih tekkeyi mahvediyoruz forvette..

ortasahada pres gücü olmayan ama ceza sahasi etrafinda bitirici olan son vuruslari takimin en iyisi olan yattarayi çekelim forvete gerekirse yerine bindirmeleri iyi olan emrahi monte edelim gökdeniz ve fatih orta saha oyuncusudur israr ediyorum çekelim bu adamlari orta sahaya hüseyinin sagina soluna her maç mehmet yilmazla baslayalim ofansif oynayalim nedir yani çokmu zor çokmu karmasiktir trabzonsporun defansif oynadiginda daha rahat gol yedigini anlamak. degistirelim artik hocam bazi seyleri allah rizasi için yahu..yok yinede degismeyecekse benim için hiçbirsey trabzonspordan önemli degildir senol hoca gelsin diyorum..

POYRAZ
22.11.2004, 19:31
Kimse kafasini yormasin bu hafta konyaya patliyoruz,Ziya hoca geldigi gunden beri 15 deplasman macindan 13 unu kazandi 2 sinde berabere kaldi yani hic kaybetmedi,takim duzelecek merak etmeyin,futbolculara kizmayin,gokdeniz ve fatihin tam bir internet hastasi oldugunu unutmayin,kendilerini belli etmeden onlar da okuyorlar bizim yazdiklarimizi

TRABZONSPOR A HER ZAMAN TAM DESTEK !!!

Oğuzhan Turhan
22.11.2004, 20:08
insallah galip gelecegiz

TRABZONLU_TS
22.11.2004, 21:29
Arkadaslar ben 81 dogumluyum sampiyonlugu yasayamadim. ve benim gibi cok arkadas yasayamadi. diger kulublere bi bakin ben kendimle ve Genc Trabzonsporlu Arkadaslarla gurur duyuyorum. Cunki yilmadik hep Destek olduk takimimiza. farkimiz ve güzelligimiz bu. O yuzden kimse basini öne egmesin. bu Ülkenin en büyük takimlarindan biríde biziz. VE INS KONYA MACIYLA kaldigimiz yerrden devam edecegizz.YILMAK Yok. YILMAK KARADENIZLIYE HELE HELE TRABZONLUYA HIC YAKISMAZ.... BIZ FARKLIYIZ UNUTMAYIN. BIZI CEKEMIYOLAR. ALLAHIN IZNIYLE SAMPIYON OLDUGUMUZ GÜNLERIDE GÖRECEGIZ.... SEVGILERIMLE....

ozgur
22.11.2004, 21:31
Benimde dusuncem bu takim boyle korkak oynuyor, hocanin bunun bir izahini yapmasi. Eger bu takim hucum oynayamaz diyor ve defansif oynamak lazimsa, sorum Sommers niye gonderildi ondan daha iyi orta sahada savasan yabancimiz var mi? yada alindi mi?

Biri Allahaskina bana trabzonspor'un oyun sistemini aciklasin, kim nerede ne gorevle oynuyor? Artik kadroyu gorunce korkmaya basladim, 8 defans-9 defans nereye kadar. Benimde gorusum artik Hocam kendisine seref veren teklifi yapan yere yelken acsin, Hakan kulacoglunun dedigi gibi 2ligA kategoriside olur, bir takimi sampiyon yapacak ya!

Ve sozlesmesi bitincede Senol Hocay'la devam edelim, Giray Bulak Denizlide sozlesmesi suruyor.Unutmayin 96da fbye kaybettigimiz macta elestiri cok fazla hucum yapmamiz, defansi unutmamizdi, korkakligimiz degil. Ziya hocanin korkaligi ancak ezik sevindiriyor, bir girin bakin angut.com'da Lazlar hakkinda, Atay aktug hakkinda ne yaziyorlar. En azindan Senol Hocayla kaybettigimizde basimiz dik geziyorduk, Ziyayla ezik gorunce moralim bozuluyor. Herifler hemen siritmaya basliyor. Dedigim gibi ya mantilica izahda bulunsun yada sozlesmesi bitince daha fazla zarar vermeden cekip gitsin. Ha kisiligine birsey soylemiyorum, iyi , mutevazi adam, Turgay semerciogluda oyleydi onuruyla birakti gitti.

Muhalif
22.11.2004, 23:17
Süper. Konya'dan korkan taraftarlara sahibiz. Barcelona'ya Kayserispor formasi giydirseniz, kimseye de haber vermeseniz eze eze yenecek takimi, ne hale getirdiler. Biz Trabzonspor'uz yaa. En güçlü kadro bizde. Sorunumuz psikolojik. Kendimize güvenelim yeter.

savas su yazina alindim dogrusu.. özellikle hemen benim yorumumdan sonra olunca.. efendim her büyük maç öncesi -hem de kendi sahamizda oynadigimiz- maglubiyet her seyin sonu degil diye mesajlar verince t. drektörümüz bir sey demiyoruz ama.. o da bizim gibi korkuyor herhalde.. üstelik ben konyaspor un iyi futbol oynadigi için çok zor bir maç olacagini belirtiyorum.. gayer mükemmel bir hücum futbolu oynuyorlar.. bizim 10 kisi zor yendigimiz bjk yi 2 hafta önce onlar 10 kisi oynayarak yeniyorlardi son dk penaltisi olmasa.. pek takip etmiyorsunuz galiba diger takimlari.. küçük takim kategorisine koyabilirsiniz konyaspor u ama oynadiklari futbolu yabana atamayiz... ha istersen bir baska sebep de söyleyim sana.. konya lige çikali yenemedik konyayi.. kupa maçinda o da uzatmada ancak yenebildik...öyle ya istatistiklere bakinca da banko galibiyet yazamayiz yani.. hem iyi yönlerini yazarken defanslarinin zayifligini da yazdim... ama ortasahada çok iyi top çeviriyorlar ve forvetleri çok etkili.. bence 3 ihtimalli maç kim ne derse desin...

Semih58
22.11.2004, 23:34
Arkadaslar unutmayin ki 1 yenilgi ile sampiyonluk elimizden gitmedi gitmeyecek.Önümüzde Konya var yenmeliyiz.Yolumuza devam daha ligin devre arasi bile gelmedi.Ben güveniyorum.Sampiyon olacagimiza.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

hauptstrasse
23.11.2004, 00:07
cok onemli bir mac kaybettik ancak gorunen o ki nbu kaybedilen macin hasari dusundugumuzden daha fazla oldu taraftarda! bilmiyorum takima nasil yansiyacak bu etki! eger takimda taraftar gibi karamsarliga dusup nasil olsa feneri yenemedik biz sampiyon olamayiz diyorsa ki sanmiyorum o zaman bir seyler yolunda degil demektir! ancak inanmiyorum ki takim boyle bir dusuncede olsun! bakin arkadaslar bir lig maratonundayiz ve kaybettigimiz bir mac ortada! bu macin en buyuk ozelligi sampiyonluktaki en buyuk rakibimize yenilmis olmamiz! cok buyutmeye felaket tellalligi yapmaya gerek yok! takimin sistemi yokmus hocasi yokmus yildizi yokmus gibi sacma sapan seyler yaziliyor buraya! daha dune kadar adam gibi adam ziya dogan diye bagirip cagirip haykiranlar simdi nelerdne bahsediyorlar! yildiz yok diyorsunuz peki fatihi gokdenizi yattarayi tolgayi huseyini nereye koyuyorsunuz! mehmet yilmazida yanlarina katin! sanki diger takimlarda ilk onbirde 11 tane yildiz oyuncu varda bizde yokmus gibi davraniyorsunuz! alin fenerbahceye bakin yenildik diye onlari ornek veriyorum! iki bilemedin uc yildizlari var! alex nobre ve tuncay! baska kimi yildiz olarak goruyorsunuz bu takimda? yada galatasarayi inceleyin bakin bakalim onlarin yildizlari bizden daha mi fazla yada iyi! ne cabuk dolodurusa geliyorsunuz! sanki son haftda sampiyonlugu kacirmisiz gibi! bu psikolojiyi yikmazsak basimiz daha cok agrir bizim! gercek su ki bu takimda psikolojik olarak buyuk mac sendromu var! onemli donum noktalarinda konsantrasyon eksikligi ve dussunceyi yasama gecirmede aksakliklar sozkonusu!

takim maca gaziantep macindaki bir problemle karsilasmamak icin onceden hazirlanip cikmis bunu gorebiliyorduk macta! topu yanlara tasima gayreti verkac denemeleri hepsini gerceklestirmeye calisti takim ama olmadi iste! simdi yara sarmak yerine hala mirin kirin ediyoruz! elestirinin bir dozu olmali olmak zorunda! bunun iicn iki gun yeterli bir sure ! sanirim her uye burda kendini mactan sonra bir sekilde ifade etti simdi onumuze bakmaliyiz!

Ziya Dogan
23.11.2004, 11:34
kagit üstünde bu macin kesin favorisiyiz ama su anda moralimiz bozuk.

eger bu mactada maglup olursak hocayi yada baskani

belkide her ikisinide kaybedebiliriz.

insallah futbolcularimiz bunun bilinciyle oynarlar

Bora Sönmez
23.11.2004, 11:54
Yer atesten,gök geceden olsada

Rakip Konya diil Barcelon'da olsa

Biz bu maci alacagiz Konya'da

HunGökmen
23.11.2004, 12:41
Arkadaslar hadi Konya maçina gidelim Ankaradaki arkadaslar hadi bu organizasyonu gerçeklestirelim... Sonra çok üzülecez ... Çünkü 2. yaridaki Gençler maçina kadar baska maça gitmemiz zor gözüküyor...

Bora Sönmez
23.11.2004, 12:45
Samsun deplasmani var ayrica ist.da bi maca gidebiliriz tabii içimden Fener maci geciyo sonucta ben gidicem ayarlariz ayrica gökmen ankaradan bi organizasyon olursa hacettepeyede duyurucaz..Bizde beklemedeyiz maca gidilecekmi diye ODTÜ'de organize olmaya basladi..Onlardanda böyle bi talep gelebilir..

Photoshop
23.11.2004, 13:52
kimse kusura bakmasin arkadaslar. ben kendi sahamda gs ve fb ye yenildikten
sonra sampiyonluk hesabi yapamiyorum. konya diyoruz, deplasmanda iyiyiz
diyoruz ama konya ligin bence en iyi hücum eden takimlarindan biri. bizim
defansimiz belli, kalecimiz belli, konya n?n bize ters geldigi de belli.
karamsarliksa bunun adi karamsarlik ama ben bu takimin sampiyon olucagina
(ne kadar istesemde) inanmiyorum. cünkü o isik yok. ne futbolcularda, ne teknik
direktörde, ne yönetimde, ne de o stada giden seyircide. 90 dk. iki tezahürat
yapilmaz mi yaa. yazik bu kadar umutlanmistik... yine olmadi...:(

kaze
23.11.2004, 15:15
1 yenilgi ile sampiyonluk elimizden gitmez tabii ama derbi almayan bir takim da zor sampiyon olur, konyayi yenecegiz tabii.

tam bunu yazarken volkan konagi dinliyordum aysem sarkisi var ya hani orada o bile diyor ki' unutmadan bu sene de sampiyonluga oynuyoruz', degisen ne var???

selçukabi
23.11.2004, 17:39
konya maçi saat 16:00 da trt de naklen arkadaslarsmileys/smiley4.gifgidemeyen arkadaslar tvden izlerler bizi artik

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/TvAkis.aspx?gunler=6&amp;kanal= (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/TvAkis.aspx?gunler=6&amp;kanal=1&amp;akistur=1&amp;tdgun=5) 1&amp;akistur=1&amp;tdgun=5

umraniye
23.11.2004, 17:45
büyük bir zevkle izleriz bilader

YAREM
23.11.2004, 17:48
fener maçindan sonra moral için bu maç alinacak inaniyorum

aci olmazsa tatliyi

üzüntü omazsa mutlulugu

hayal olmzsa gerçegi

karanlik olmazsa aydinlig

yenilgi olmazsada yenmeyi anlayamazdik

o nedenle o da geçmem,z gereken yoldu buda daha çok hirslandiracaktr oyuncularimiza destek olmamiz iyi günde kötüm günde politikasini uygulayalim hep yanlarinda olalim asil vermemiz gereken maç bu çünkü digerleri daha sonra zaten gelecektir hadi bordo mavi karadeniz firtinasifirtinasi kim tutar seni

umraniye
23.11.2004, 17:52
kimse tutamaz bizleri bu maç hakikatten çok önemli ya devam yada aci bi son

Muhalif
23.11.2004, 19:51
yok ya... fb-bjk-gs maçlari öncesi bir maç herseyin sonu degil diyoruz simdi konyada kaybedersek herseyin sonu öyle mi? eger o maçlar herseyin sonu degilse konya maçi da degildir bence...

not: petkoviç in son penaltiyi yaptirmasindan sonra artik ben de eskisi kadar savunmuyorum onu.. zira her önemli maçta ayni hatalari yapiyor.. fakat eger yazilanlar dogruysa haftasonu hasan oynayacak deniliyor.. bence bu çok kötü sonuç verir.. zira hasan ile bizim metin aktas arasinda pek fark görmüyorum ben.. ikisi de çizgi kalecisi.. hiç bir yan topa çikmiyorlar.. petko hiç degilse 10 topun 8 ine çikiyor ve bunlardan 6 sini aliyor.. ama elinden kaçirdigi ya da yanlis çiktiklari gol olunca bu kisma hiç birimiz dikkat etmiyoruz... defansin da yan toplarda çok hatalar yaptigini görünce özellikle bu maç hasan in oynamasi uygun degil gibime geliyor.. petko oynamazsa hiç degilse 1.91 lik boyu ile yan toplarda çok iyi oldugunu duydugumuz tolga oynasin bence..

ozcilingir
23.11.2004, 23:03
Arkdaslar geçen sene KONYA bizi sahamizda yendi sampiyonlugumuz bay bay oldu unuttunuzmu. KONYA bize ters geliyor.Bu maçi futbolcular almali, yok taktik maktik hava, takimdaki adamlar çikacaklar bu maçi alacagiz diyecekler ve sahaya çikip zevklerine göre top oynayacaklar, eskiden Ahmet Suat Özyazici nin taktigi arifilboyu-faroz taktigiydi. Bu hafta takimdaki agbiler saha içinde taktigi belirlerse galip geliriz.Zaten hoca yine tribünde olacak, adamin teknisyenleride acemi, takima hirs verecek adam lagzim saha içinde buda kim olacak , tabiiki takimin agbileri , FATIH, HÜSEYIN, GÖKDENIZ .

Geçmis zamanda TS -bjk maçinda maglup durumdaydik OGÜN taktik maktik dinlemeden ileri çikti çakti , bir daha çakti maçi kurtardi..Iste böyle hirs ve yüregi olacak topçunun. ( OGÜN'ün daha sonraki yillarda yaptigida kendisinden degil yönetimden kaynaklanmistir) MAY'in sözde alacaklarini tahsilat hesaplari. )

Saygilarimla

Bordomavi08
24.11.2004, 00:12
Bu maçta Ziya hocanin inadindan vazgeçmesi gerekiyor. Konyaspor son haftalarin en iyi futbol oynayan takimi. Bu nedenle bu maç çok zor. Ziya hocanin takimda ufak-tefek degisikliklere gitmesi gerekiyor. Bunun yaninda hücum agirlikli bir kadro sahaya sürmesi gerekli. Son haftalardaki kadroyla çikarsak maglup olur döneriz. Edited by: Bordomavi08

farozli
24.11.2004, 00:26
ÖNCE KALECI PETKOVIÇ GITMELI, DINAMO KIEVDEN, BILBAODANVE FENERDEN YENEN 2. GOLE BAKIN HEPSI AYNI, YA PENALTIYA NE DEMELI NE ISI VARDO ORDA ONUN..

HOCA ZOR MAÇLARI KALDIRACAK TECRÜBEYE SAHIP DEGIL.

MAÇ SONUNDA FENERBAHÇEYI ALKISLAYANLARI KINIYORUM ONLARIN ISTANBULDA TRABZONLU OLMAK NE KADAR ZORMUS BUNU BILIP BU MAÇLARDAN SONRA YASADIGIMIZ ACIYI ÖGRENMELERI GEREKIR.

AYNI DURUM KADIKÖYDE OLSA FENER TARAFTARI SIZIN GIBIMI YAPARDI ?

TameRHan
24.11.2004, 00:41
4-1 yenecez içimde öyle his var

selçukabi
24.11.2004, 08:28
petkoviç son üç fener maçinda da hatali goller yedi 1-Van hodünk'ün frikigi 0-1 2-topla basketbol gibi oynayayim derken nobre (ki 1-2 idi durum ve oyunu dengelemeyi basarmistik) 3-son maçta iki golde de hataliydi.özkan sümer zamaninda petkonun bu huylarini bildigi içindir ki belçikali bir kalecenin pesine düsmüstü.bence devre arasinda takasta filan kullanilabilir.konya maçinda da hasan oynayacak zaten

Cemalettin Taşkın
24.11.2004, 09:14
konya...trabzonum

cumartesi trr1

naklen

<TABLE id=UcTumAkis1_TVAkis cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 bgColor=#e0dcd5><T>
<T>
<TR>
<TD width=10 bgColor=#e0dcd5></TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">15:55</TD>
<TD width=7 bgColor=#e0dcd5></TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor"</TD></TR>
<TR>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">16:45</TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">Devre Arasi</TD></TR>
<TR>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">17:00</TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor</TD></TR></T></T></TABLE>

biz niye maçlarimizi cumartesi oynuyoruz. geçen senede böyleydi. hep cumartesi oynuyoruz. cumartesi is var. maçi izleyemeyecegim.

umraniye
24.11.2004, 11:09
PETKOVIÇ IYI BIR KALEÇI AMA NE ZAMAN BIR CORNER VEYA KALEYE DOGRU ORTA OLDUGU ZAMAN HEMEN GÖZLERIMI KAPATIYORUM EYVAHH DIYE geçensene onun yan otoplarda yaptigi hatalar yüzünden en az 10 puan kaybettik örnek FENERBAHÇE MAÇLARININ IKISINDEDE HATA YAPTI malatyamaçi konya maçi diyarbakir maçi daha aklima gelmiyen çok maç vardir HASANIN KONYA MAÇINDA OYNATMASI LAZIM

kaze
24.11.2004, 11:24
petkoviçe kadar elestirecek daha çook adam var, potansiyelinin oyun kalitesinin altinda oynayan. petko hatali goller yiyor tabii ama bi sekilde gol yiyecek yani. diger kalecilerde gol yiyor hatli yada hatasiz. petkonun yemesi gerekip kurtardigi bir çok gol de var,e biraz ters bi adam bu kadar acimasiz elestiriyi de haketmiyor bence.

yillar üzerine ilk defa bir kalcimiz oldu yani!

umraniye
24.11.2004, 11:29
vallahi dogru diyonda,, yillardir bir kalecimiz olduda,, malatya maçinda hasan hakikatten çok iyiydi penaltida kurtardi bence biraz sans verse iyi olur trabzonun bir kalecisi daha olmus olur,, saygilarimla.

kaze
24.11.2004, 12:23
sen de haklisin ama hasan'i denerken petko'yu kaybetmek riski de var. eger hasan bu denli güven veriyorsa denensin diyecem ama bi ara pes pese maçlarda hep hasan vardi yeterli olmadigi düsünülüp yedege alindi. ama futbolcu bu formsuz oldugu zaman yedegi tabii ki denenmeli, isitilmali.

konya maçinda hasan oynasa gayet mantikli olur mesela ama sanmiyorum hocanin riske edebilecegini

trabzonspor1
24.11.2004, 14:05
dün rüstü sakatlanip yerine volkan girdiginde ne güzel kurtarislar yapti.

bizimde yedek kalecimiz her zaman hazir olmali. bence hasani petko kadar oynatsaydik milli takima bile giderdi.

Sevgi
24.11.2004, 14:24
konya maçinda hasan oynasa gayet mantikli olur mesela ama sanmiyorum hocanin riske edebilecegini

hoca neyi riske edebiliyor ki bunu riske etsin.

Bence Konya maçina kesinlikle Fatih ve Gökdenizle baslamamali.Bunu riske edebilirmi, edemez.Kendine bir sistem kurmus onunla öyle devam ediyor.Diger teknik adamlar çözemedi ya takimi !!!!

kaze
24.11.2004, 14:34
bence de gökdeniz yedek çiksin ama o da profesyonel mi bunu kaldirir mi bilemiyorum, bizim oyunculari kadroya alma küserler küçük usak gibi 1 sezon toparlanamazlar, gökdeniz nasil bilemiyorum tabii.

ama alternatifi olan genis bir kadroda herkesin her an forma savasi vermesi hayalim olacak hep, durum böyle olunca kimseni kaprisleri de çekilmez wala.

Harun-61
24.11.2004, 14:46
ziya hoca alisene bu macda sans versiiiin !!!!!

Sevgi
24.11.2004, 14:54
ama alternatifi olan genis bir kadroda herkesin her an forma savasi vermesi hayalim olacak hep, durum böyle olunca kimseni kaprisleri de çekilmez wala.

evet Arzu benimde en büyük hayalim kimsenin kaprislerini çekmeyecegimiz genis bir kadro.Zaten Atay Aktug a en çok kizmamin sebebi bu alamadi ki bir kaç futbolcu kimse tek olmadiginin farkinda olsun.Offfff offfsmileys/smiley19.gif

Emorfo
24.11.2004, 14:57
kapris yapanlar kapristen sikayeçi smileys/smiley4.gif

Photoshop
24.11.2004, 15:01
Petkovic iyi kaleci diyoruz ama söyle bir bakiyorum sadece bu sezon yedigi
gollere iyi bir kalecinin yemeyecegi goller hep.

isterseniz sayalim;

Gecen sene en barizleri

1. 0-1 Fenerbahce maci kalenin ortasina giden bir frikik gol...

2. 2-1 Galatasaray maci yine frikik yine gol...

3. 1-3 Fenerbahce maci elindeki topu Nobrenin önüne atisi ve yine gol...

4. 2-4 Galatasaray maci hangi golü anlatim ki :(

Bu seneki bariz hatalari...

1. 3-1 A.Sebat maci Orhan ceza sahas? disindan vuruyor gol...

2. 4-3 Malatya maci ceza sahasina Petko bosa cikiyor arkadan Mert kafa ile
tamamliyor gol...

3. 3-1 Genclerbirligi maci klasik frikiklerden biri Ugur Boral vuruyor top kalenin
ortasindan gol...

4. 3-1Sakarya maci rakip sag kanattan orta yapiyor Petkovic cizgiyi kimseye
birakmiyor alti pasin icinde Burak vuruyor gol...

5. 1-1Ankaraspor maci alti pasin icinde yani kaleciye dokunsaniz faul verilen
bir yerde jaba vuruyor gol...

6. 0-1Galatasaray maci sol taraftan atak Balic kendisi bile inanmiyor vurdugu
topun gol olucagina ama oluyor...

7. 4-1Diyarbakir maci yine frikik, yine Petkovic, yine kalenin ortasina giden bir
top degisik olan sadece golü atanin ismi Serdar gol...

8. 0-2Fenerbahce maci hepimizin bildigi gibi ne kadar sacma bir penalti ve
yine 2. golde de cizginin üzerinde bekleyerek topun iceri girisini seyredis ve
yine yine gol... :((

Avrupa Maclari

1. 1-1 Skonto Riga maci adamlarin tek atagi ve golü gol vurusu yine ceza
sahasinin icinde...

2. 2-1 Dinamo Kiev maci ceza sahasi disindan sut Petko sektiriyor
Verpakovskis tamamliyor gol... 2 pozisyonda yine sektirdi ALLAH tan
adamlar atamadi...

3. 0-2 Dinamo Kiev maci 2 yan orta Petko yine cizgide yine gol... Dinamo
Kiev in mac boyunca kaleyi bulan sutu 4, bir tanesi uzatma dakikalarinda Tayfur
cizgiden cikartmisti...

4. 3-2 Atletico Bilbao maci ceza sahasina orta Petko yine yine yine cizgide ve
gol...

5. 0-2 Atletico Bilbao maci Balic in attigi golden bile kötü bir vurusla yenilen ilk
gol...

Photoshop
24.11.2004, 15:12
bu sezon lig ve avrupada toplam 19 yol yedik.

bu gollerin 2 tanesini hasan yedi.

bu iki golün birinide malatya macinda celalettin kendi kalemize atti.

geri kalan 17 golü düsünüyorumda.

en az 10-11 tanesinde petkovicin bariz hatalari var...

kulüpte top oynarken takim kadrosu aciklanirken önce kaleci okunurdu yani biz
bastan kaybetmisiz... :((

SKY-GUARD
24.11.2004, 15:56
Her zaman...

Her Yerde....

Her sartta....

Trabzonsporlu olmak YETER.....

oskayb
24.11.2004, 16:12
arkadaslar konu konya maçindan petkoya dönmüs durumda, ben maça iliskin birkaç sey söyleyecegim;

maç zor maç. konyanin oynadigi futbolu, takimimizin içinde bulundugu durumu ve muhtemel hava sartlarini (kar yagisi ve buzlanma)gözönüne alindigimizda su ana kadar gittigimiz en zor deplasman diyebilirim.

bence bu maçta hoca, orta saha ve defansta fizik mücedele gücü yüksek bir kadroyla ,savunma güvenligini önplanda tutup pusuda bekleyen ve ani bulunan bir iki firsati degerlendirerek maçi koparmaya çalisan bir anlayisla oynamali.

biraz hep korkak futbol diye elestirdigimiz tarza uygun bir anlayis oldu ama mevcut kosullarin gerçekçi anlayisi bu diye düsünüyorum.

selçukabi
24.11.2004, 16:17
özellikle maça gidecek arkadaslar için maç günü konya'da hava durumu 6/-8 günesli olmasi bekleniyor.saha sartlarinin da çok olumsuz olacagini sanmiyorum.hadi rastgele

POYRAZ
24.11.2004, 19:21
Alemin krali Trabzonspora hep destek tam desteksmileys/smiley32.gif

Barış
24.11.2004, 19:36
Beyler Petkovic e yüklendiniz ama onun kadar hatali olanlar da var.Ziya Dogan kaliteli hoca ama basina ve taraftarlara kulak vermesi lazim.Tüm elestirilere ragmen orta sahada oynattigi oyuncularin hepsi defansif özellikli...Konya maçinda tekrarlamazsa kolay kazaniriz...

esra _B
24.11.2004, 20:07
Beyler Petkovic e yüklendiniz ama onun kadar hatali olanlar da var.Ziya Dogan kaliteli hoca ama basina ve taraftarlara kulak vermesi lazim.Tüm elestirilere ragmen orta sahada oynattigi oyuncularin hepsi defansif özellikli...Konya maçinda tekrarlamazsa kolay kazaniriz...

katiliyorum sana oflu

insallah kazaniriz yoksa artik düsünmek bile istemiyorum

birde su liderlik bi bizim olsa

Barış
24.11.2004, 20:22
Fener maçlarini kazaniyor.Ha çamur ha hakli olarak.Dün aksam öyle sansliydilar ki.Ama artik bizim takimi çözmeye basladilar.Defansa yatan puani kapiyor.(BKZ:GAZIANTEP,FENER.KIEV...)Buna çözüm gerek arkadaslar...

Barış
24.11.2004, 20:28
Ziya Dogan bulmus.10 defans oynayana karsi 10 defans..smileys/smiley4.gif

objek
24.11.2004, 23:53
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bazi arkadaslar ziya dogani korkak ilan ederken daumun trabzona karsi 4 hucum adamiyla ciktigini ama bu adamlarin sahada ne yaptigina ve nasil oynadiklarindan hic bahsetmiyorlar hem sol bek hem sol acik oynayan kendi kalesinin onundeiki adimdangolu onleyen bir tuncay bir hucum oyuncusumuydu? sagbek oynayan onderin kademesine giren orta sahada pres yapan serhat sadece hucum oyuncusumuydu? ayni seyler nobre icinde gecerliydi alexte gelmis geleli en fazla kilometreyi bu macta yapti . eger solda gokdeniz sag taraftada yattara tuncayin yaptiklarini yapabilecek olsalardimesele kalmazdi o zaman fatihde m.yilmazla birlikte ileride oynardi ve ziya hocadarahatliklam.yilmaz ve fatihi ileride baslatirdi ziya hoca mantigave gerceklere en uygun gelen bir kadroyla sahaya cikmistir ama petkonun asiri hirsi iyi niyetlide olsa hem kendini hemde takimi yakmistir sunu unutmamak lazim rakip f.bteknik kalite bakimindan trabzonspordan ustunlugu vardi gecmistede boyle zamanlar olmustur trabzonspor yuregini ortaya koyarak onlardan bir kat daha fazla kosarak kalite farkini kapatmasini bilip maclari almistir bu mactada bunlari yapabilirdik yaptikta! olmadi nedeni cok basit artik onlarda bizim kadar kosup mucadele ediyorlar onun icin zorlaniyoruz. belkide fener macini ziya dogan birilerine korkak degilim mesajini vermek icin erken deyisiklige giderek trabzonsporu orta sahasiz birakmak zorunda kaldi.saygilar</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

SKY-GUARD
25.11.2004, 15:21
Gökdeniz eger FORVET oynatilacaksa YEDEK çikarilsin....

Gökdenizin tek oynayabilecegi yer orta sahada SERBEST oynamasi.....

hauptstrasse
25.11.2004, 17:59
fatih diyor ki yattaranin bazi cahil hareketleri varmis!

ya kardes!!! sen sourbon da gokdenizde yalede felsefe okuyup doktoranizida oxfordta mi yaptiniz!! seniny aptigin cahilliklerini bu kadar millet affediyor yillardir yedigin naneleri biz biliyoruz! futbolundan cok havaalaninda adam dovdurmelerin le gundeme geliyorsun ama bir baska takim arkadasin ahakkinda boyle sozler sarfetmekten de geri kalmiyorsun! kiskanclig kucuk kafalai insanlarin beyinlerinin kuculmesine yardimci olur ! simdi anliyorum nedne her gecen gun kotu futbol oynadigini! devam et fatih! yattara nasil olsa gider bu takimdan bir gun ama sende, senin gibilerde kalmaz bu takimda emin ol...

nasil kendinden sogutuyorsun insanlari bir gorsen!!! sahada ki bencilliginle bu tur gereksiz ve aptalca aciklamamalarinla!

kardesim topu topu 5-7 yil daha oynarsin bu futbolu oyna oyununu bizi sevindir parani kazan sonra ne yaparsan yaparsin ,ne dilersen ama yapma boyle kucuk insan davranislari...

Oğuz
25.11.2004, 23:52
benim naçizane bir önerim var. simdi devre arasina kadar maç kaybedecigimizi sanmiyorum. büyük çogunluk da benim gibi düsünüyor kanaatindeyim. bu baglamda diyorum ki devre arasina kadar tam destek hep destek olalim. devre arasinda zaten kongre de bitmis olacak, bazi seyler daha da sekillenir. sapkamizi önümüze koyup tekrar bi düsünelim. tablonun neresindeyim, standartin neresindeyim, sezon sonu nerede olacagimizi öngörüyoruz tekrar konusalim.

birakalim da ziya hoca ve futbolcular devre arasina kadar islerini yapsinlar. birakalim daherkes üzerine düsen görevi yapsin.

konya maçina gelince her maç oldugu gibi bu da zor maç. ama biz izin verirsek takimimiz bu maçi rahat kazanir..

selçukabi
26.11.2004, 08:08
fatih diyor ki yattaranin bazi cahil hareketleri varmis!

ya kardes!!! sen sourbon da gokdenizde yalede felsefe okuyup doktoranizida oxfordta mi yaptiniz!! seniny aptigin cahilliklerini bu kadar millet affediyor yillardir yedigin naneleri biz biliyoruz! futbolundan cok havaalaninda adam dovdurmelerin le gundeme geliyorsun ama bir baska takim arkadasin ahakkinda boyle sozler sarfetmekten de geri kalmiyorsun! kiskanclig kucuk kafalai insanlarin beyinlerinin kuculmesine yardimci olur ! simdi anliyorum nedne her gecen gun kotu futbol oynadigini! devam et fatih! yattara nasil olsa gider bu takimdan bir gun ama sende, senin gibilerde kalmaz bu takimda emin ol...

nasil kendinden sogutuyorsun insanlari bir gorsen!!! sahada ki bencilliginle bu tur gereksiz ve aptalca aciklamamalarinla!

kardesim topu topu 5-7 yil daha oynarsin bu futbolu oyna oyununu bizi sevindir parani kazan sonra ne yaparsan yaparsin ,ne dilersen ama yapma boyle kucuk insan davranislari...

arkadaslar, Orhan hocamizin dedigi gibi forumu futbolcularin çogu takip ediyor.yarin maçimiz var böyle yazilari futbolcularimiz okudugu zaman nasil etkilenir hiç düsündünüz mü?daha 2-3 hafta önce Rooney'in yerine koydugumuz kaptanimizla ilgili beyin boyutlarinin küçüklügü ve aptallik içeren bu yaziyi siddetle kiniyorum.kaptanin disiplinsiz davranislari oldu elbet ama bunlar çok yillar önce kaldi.gençligine veriyoruz...lütfen elestireceksek de mantik ve trabzonspora fayda kistaslarimiz olsun...

Guests
26.11.2004, 08:26
hauptstrasse

yaziyi nasi istedigin gibi yorumluyorsun farkindamisin. digersöylenen açiklamalardan yada o açiklamanin yattara ileilgili devamindan. cahil kelimesini ne anlamda kullandigindan tek satir bahsetmemissin. ama senin niyetin sadece kaptana hakaret etmek belli. ama suç adminlerde futbolculara hakaret etmenin yasak oldugu bir yerde sana hala ceza vermemisler.

Guests
26.11.2004, 08:35
<TABLE height=170 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle width="50%" bgColor=#ffffff colSpan=3 ="general">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/fikstur/k&#111;nyaspor.gif</TD>
<TD bgColor=#d9d9d9>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD align=middle width="50%" bgColor=#ffffff colSpan=3 ="general">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/fikstur/trabz&#111;nspor.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ebebeb>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD bgColor=#ebebeb ="general">
<DIV id=f8>Konyaspor</DIV></TD>
<TD width=1 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD width=1 bgColor=#ebebeb>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD bgColor=#ebebeb ="general">
<DIV id=f9>Trabzonspor</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff colSpan=7>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#d9d9d9 colSpan=6 ="general">
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<DIV id=f7>Süper Lig 14.Hafta</DIV>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff colSpan=7>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="general"><T>
<T>
<TR>
<TD>Tarih:</TD>
<TD>
<DIV id=f6>27.11.2004 16:00</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#ebebeb colSpan=6 ="general">
<T>
<TR>
<TD>Skor:</TD>
<TD>
<DIV id=f5></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Stat:</TD>
<TD>
<DIV id=f4>Atatürk</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#ebebeb colSpan=6 ="general">
<T>
<TR>
<TD>Hakem:</TD>
<TD>
<DIV id=f3>K. Müftüoglu</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Yayin:</TD>
<TD>
<DIV id=f15>TRT</DIV></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></></T></TABLE>Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Guests
26.11.2004, 08:36
hiç sevmedigim bir hakemdir kendisi. ayni ümit özata benziyo odami kör ne

Mc_Genc
26.11.2004, 09:52
Ümit özatda sasilik vardir zaten,k.müftüoglunuda hiç sevmem ne olacak?benmi yönetsem...

Emorfo
26.11.2004, 10:03
hauptstrasse isimli üye medyanin gazina gelip futbolcularimiz hakkinda olumsuz yazilar yazmayin. Bu bir uyaridir. Ayrica kaptanimiz hiç kimse için o lafi kullanmaz. Asparagas haberlere inanmayin.

SKY-GUARD
26.11.2004, 10:09
Bu forumun kisilerin düsüncelerini açiklamasi için kuruldugunu düsünüyorum... Eger herkes ayni fikri düsünüp savunacak olsa bu foruma veya BMN gibi bir organiszasyona gerek yok...

hauptstrasse'nin düsündüklerine tamamiyle katilmam sözkonusu degil ama fikirlerini açiklamadaki hakkina bütünüyle katiliyorum...(Hakaret olmadikça)

Ayrica Fatih konusunda da küçük maçlarin büyük adami olmak önemli degildir. Birakin Rooney'i Alex gibi FeBe'de ancak oynayabilecek çapta bir futbolcu bile bütün bir sezon oynayamadigi halde Avni Aker'de maçi döndürdü....

selçukabi
26.11.2004, 10:25
hakaret var arkadasim o yazi da üzüntümüz-tepkimiz onadir.

TS61_NL
26.11.2004, 11:22
TRABZONUM BU MACI ALACAK, HEMDE SOKE SOKE!! BUNDAN KIMSENIN SUPHESI OLMASIN!! BIZLER PAZARA KADAR DEGIL MEZARA KADAR TRABZONSPOR TARAFTARIYIZ!!!!

smileys/smiley2.gif smileys/smiley2.gif smileys/smiley2.gif

kaze
26.11.2004, 11:51
Gökdeniz eger FORVET oynatilacaksa YEDEK çikarilsin....

Gökdenizin tek oynayabilecegi yer orta sahada SERBEST oynamasi.....

evet yaa hoca sunu bir kere de olsa bi denesin yedek oynatsin biz de görelim durum nasil oluyor. belki gökdeniz'de gs li arifin eski günleri gibi sonradan girip her maça bir gol sigdiracak bir sansa sahiptir. Mehmet Yilmaz'la baslamayi her zaman tercih ediyorum. çocuk hem defansif hem ofansif oynuyo, gol atamasa da ne toplar indiriyo out a gidecek olan.

Murat BAYRAKTAR
26.11.2004, 13:10
insallah maç esnasinda hava durumu iyi olurda kazasiz belasiz üç puanla döneriz...

umraniye
26.11.2004, 16:29
hakikatten gökdenizi forvet oynamamasi lazim mehmet yilmazi oynatmasi lazim gökdeniz ortasahada oynasin

hauptstrasse
26.11.2004, 17:56
kimseye hakaret etmek degil derdim ayrica hakaret icerdiginide sanmiyorum yazinin! burda yattaraya it diyen diger oyunculari benzer kelimelerle suclayanlari gorunce ve benim yazdigim yaziya takilip kalanlarida gozlemleyince gulesim geliyor!

sadece fatihe degil hic bir oyuncumuza hakaret etmek istemem ancak fatihin yaptiklarini soylediklerini gorunce bunlar aklima geliyor ! yani kendisi bunlari bana dusunduruyor!

yattaraya sahip cikmalari gerektigini anlayamamis fatih bence! en azindan kaptan olarak fatihin yapmasi gereken boyle bir aciklama yerine ona destek olmali! bir kac hafta oncesine kadar onun hakkinda yazilanlara hangi oyuncumuz tepki gosterdi! ben birarada duran sorunlara ve suclamalara birlikte karsi koyan bir takim istiyorum! icinde bolunmelerin yasandigi bir grup degil! herhangi bir sorunda butun takimi sozbirligi etmis bir arada gormek! bugun yattaraya yapiliyor bu suclamalar ve fatih boyle bir aciklama yapiyor ancak benim beklentim onun takim arkadasina kaptani olarak sahip cikmasi...

JuaN_JuaN
26.11.2004, 18:09
valla iki yenilgiden sonra futbolcular hakkinda yikici elestiriler yapya baslamisiz. bence yanlislar yazilmali hakaret etmesek daha iyi. gerçi 20 senin verdigi bir aci yüzünden kendimize hakim olamiyoruz.

tam birlik olmamiz gerekirken futbolculari kötülüyoruz, deplasmanlara gelmem artik diyoruz yok maca gitmem diyoruz.smileys/smiley7.gifbunlari yazanlara ben hak veriyorum. yenildigimizde sicagi sicagina ayni düsüncelere bende kapiliyorum ama sakin kafa ile düsündügümde herseye ramen bu takimi birilerinin desteklemesi gerektigini düsünüyorumsmileys/smiley32.gif

bu görevde herhalde benden baskasi yapamaz. herzamanki gibi maçlara deplasmanlara gidecem !!! örnegin Konya'ya gidecem fatih diye celalettin diye petko diye TRABZON diye sesimkisilana kadar bagaracam!

bu maçida alacagimizi düsünüyorum.

konya çok gol atan bir takim açilarak oynayacaklar. bizimde isimize gelir. bence bu konya biz gol atamayacak 1-0 veya 2-0 gibi bir sonuçla eve döneriz

UmutBaykan
26.11.2004, 19:27
Ben bu sefer yorum yapmayacagim..Çünkü hangi maçi yeneriz dediysem o maçlardan 3 puan alamadik

kuzey_lee
26.11.2004, 19:57
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/261104id1.jpg

takim konyadaki antrenmanini kar altinda selçuk üniversitesi kampusunde yapti

Emin
26.11.2004, 20:17
Bakalim bir Diyarbakir maçi tarifesi gibi özür tarifesi yapacaklar mi. Isleri zor. Konya iyi top oynuyor. Amatakimin sampiyonluk maratonundan kopmadim demesi için bu maçi kesinlikle kazanmasi lazim. Sahsen benim görüsüm Istanbulda Feneri ve GS yi yenmesininde ayni söylem için sart oldugu yönünde ama neyse.

delihamsi
26.11.2004, 20:35
Bu maç ziya Hocanin dedigi gibi dönüm maçi.Kazanamazsak Sampiyonluk yarisinda çok büyük yara aliriz,isi iyice zora sokariz.Ama ben bu maçtan çok umutluyum.Bence Trabzn gol sov yapacak.Özellikle de Fatih Tekke'den büyük bir patlama bekliyorum.Kazanmak sart ...

umraniye
26.11.2004, 21:14
bu maç hakikatten olmak yada olmamak maçi BU MAÇI YENDIK YENDIK YENILGI VEYA BERABERLIKTE TAKIM ÇÖKER SAMPIYONLUK BALON OLUR

SKY-GUARD
26.11.2004, 21:27
3 maç Yattara'ya tahammül etmek gerekiyor....

Kendine özgüveni olan bir YATTARA Alex'e 10 basar.....

Levent
26.11.2004, 21:51
takiminda bizimde morale ihtiyacimiz var.umarim güzel bir galibiyetle döneriz konyadan.basarilar Trabzonsporuma.

SKY-GUARD
26.11.2004, 22:24
Içimden bir ses bu maçin bütün tahminlerin aksine IYI ve CESUR futbolle açik fark bitecegini söylüyor.....

Ziya DOGAN'in her ne kadar inkar etsede elestrilerden ders alip takimi dahaATAK oynatacagini düsünüyorum....

canavar
27.11.2004, 00:25
Arkadas Tam benim düsüncelerimi yazmissin.

FATIH Kardesim Eger sen Trabzon icin oynuyorsan Yattaraya Yardimci olmalisin gerekirse Onun Kabahatini bile Sen üstleneceksin sen bu takimin KAPTANISIN (Tabii Her sey TRABZONSPOR Icinse)

Ha Birde soru Sn FATIH TEKKE sen yattaranin Yasinda iken Nasil davraniyordun ?

BDiler61
27.11.2004, 00:35
korkakça kazanacagimiza cesurca yenilelim her maçi seyrederken stresten ölüyorum gol atmak için sadece gökdeniz fatihin kisisel becerileriyle bir seyler yapmasini bekliyoruz beyler bide takimda yattara ya destek olan pek yok her halde bana öyle geliyor

corleone
27.11.2004, 01:38
sahada kar olacakmis bakalim i.yattara bu maç neler yapacak ona göre yattaranin kis performansini da az çok tahmin edebiliriz...

hauptstrasse
27.11.2004, 02:40
yattaranin neyini goreceksin daha!kendisini bizlerekanitladigini dusunmuyor musun? yoksa cocugun ne yapmasini bekliyorsunuz daha!gecen sene kisin ortasinda galatasaray macinda yaptiklari yetmiyor mu onun kisin nasil oynadigina dair bir bilgi edinmeye?

bence bu macta digermaclarda oldugu gibi stresli gececek!bugun galatasarayin ankara karsisinda nasil zavallilari oynadigini gorunce ankaraya karsi aldigimiz2-0 lik galibiyetin degerini daha iyi anliyorum! ziya hocanin hafta icindekidemecinden anladigimuzere o bildiginiyapacak yani defans agirlikli bir kadro yedekte bir yattara fatih gokdenizden kurulu bir ileri ikili ortasahayada artik sevdigi oyuncusu hasani alirartik gokdenizle fatih onu cok tutuyorlar hani onlar top kaptirinca deli dana gibi topun pesinden kosuyorya ondan olsagerek!

acikcasi benim dilegimkazanmamiz ancak hoca izin verirse! takim ziya hoca geldiginden beri ayni taktikle oynuyor vebu taktikartik herkez tarafindan biliniyor! saffetsusic turkiyedekifutbolbilgisien iyi olan hocalardan biri ve ziya hocanin aklindan gecenleri ocoktan okumustur bile...

ben hocanin oyuncu tercihlerine vs. hic birseydemiyorum kenditercihidir ancak takimin oyun sistemini yok ediyor bu tekduzelikuc yilda kazandigimizdinamizmortadan gidiyor! takim durarakoynamaya basladi,oyuncularda inanilmaz bir dususvar! olaysadece fatih vegokdeniz yorgunlugu degil! huseyin dususte,yattara dusustemehmet yilmazkayiplarda petkovicdususte tolga oyuna konsantre olamiyor erdinc guvendigimiz bildigimizerdinc degil! hoca bir agustineyi kazanamadi! adami oynatmadi oynatmiyor oynatmayacak! thijsten hic faydalanamadi! thijs ilk geldiginde 5 macta 4gol asistiyapmisti ama adami kendi sisteminde defans oynatmaya basladi bizidebu oyuncudann soguttu! ne diyeyimdaha olumlu birseyler yazmami isterseniz diyeyim! yonetimonun arkasinda ve onu destekliyor umarim bunun farkina varir!

yani anlayacaginiz arkadaslar biraz karamsarim umarim bu sizisinirlendirmez yadamoralinizi bozmaz ancak bu gercekleri dillendirmek gerekli!bize gerekli olan biraz vizyonu olan uluslararasi maclarda tecrubesini kanitlamis bir hoca gerekli ben ziya hocadan umudugumu kestigimi bu yaziyla beyan ediyorum!ziya hoca trabzonunsporun yukunu kaldiramis vefelsefesiiflasetmistir! takima kazandirdigi bir tekgenc oyuncu yok! nerde genc takimdan gelecekoyuncular! yoklar! nerde yeni transferlerin takimamonte edilmesi! oda yok!eee nerde eski oyuncularin formtutmus olmasi! oda yok! takimin bir taktrikanlayisi ve o anlayisa uyguns ahaya yayilisi sozkonusu mu! hayir!

buradan yola cikarak diyorum´ki ikinci yariylabirlikte SENOL GUNES takimin basina gecmeli.... onun deneyimleri bu takimi istedigimiz yerlere getirecektir.

yarinki maci aliriz umarim...

objek
27.11.2004, 02:43
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Arkadaslar takimdaki arkadaslik uzerine ders cikartilacak bir olay haftalar once hollanda ile isvec arasinda oynanan macta ajaxli r.vd.vaartve takim arkadasi ibrahimhovic karsi karsiya geldiler ve bu macta ibrahimhovic vd.vaarti kasti bir tekmeyle sakatlamisti ve bir iki mac oynayamamisti ayni zamanda ajaxta kaptan olan bu oyuncu mac sonrasi hafiften ibrahimhovici basin onunde elestirmisti bende dirsek ve tekme goruntulerini gorunceilk bakista vd vaart,in elestirisinin cok dogal oldugunu dusunurken daha sonra bu olaylar hakkinda ajaxin hocasi r.koemana ayni konuda sorular sordularoda sahada ne olursa olsun bir ajax kaptani basin onunde takim arkadasini elestiremez ibrahimhovic ajaxin ayni zamanda bir degeridir hic kimsenin bunlari basinin onunde dile getirmeye hakki yoktur bunlari ancak kapali kapilar arasinda konusulabilir oyuncumuzun degerini kendisine zor gelsede kaptanimizin korumasi lazimdi demisti.( bu olaydan iki uc hafta sonra ibrahimhovic juventuse +- 19 milyonasatildidaha once 25 milyondan bahsediliyordu!!!..) Simdi donelim yattara olayina bu konuda ziya dogan en dogru aciklamayi yapmisti artik yattara hakkinda sorulan sorulara cevap vermeyecegim demisti boyle devam etmesi lazimdi!!! Bunlarabenzer bir ornekteortega olayi adam kotu oyuncu degildi fakat takim arkadaslari tarafindan tam bir destek goremeyince solugu ulkesinde aldi:) alex belki ondan ustun bir oyuncu degil ama sadece takim icersinde kabul edildigi hissini alinca yararli olmaya basladi. yattaradan tam verim almak icin bu adama guven vermek lazim yoksa yararli olamaz bu tip oyuncular morelsiz ve havasiz kalirsa istedigi hareketleri yapamaz zaten adam bencilde degil sifira kadar girip takim arkadaslarina alda at cinsinden pas vermek istiyor.saygilar</TD></TR>

berke1985
27.11.2004, 08:43
Merhabalar Ben Berke Konyadan..

Bugün hava güzel Konya'da günesLi bir gün yasiyacagiz..

Saha zemini bozuk olmus sanirim karlar eridi ama kaygan olabilir..

Iyi oynayan kazansin.. Anadolu Kazansin... Dostluk kazansin..

Taner Uykuçeken
27.11.2004, 08:54
Sezonun en çok kortugum maçi konya maçlari geçen sene bizi sampiyonluktan eden takim konya 2 maçta 5 puan kaybettik.bu gün dogru takim tertibiyle tek santrafordan vazgeçip (gökdeniz forvet degil) oynarsak kazasiz atlatiriz gibime geliyor.

MahmutHSO
27.11.2004, 10:14
Bence konya maçi fener maçindan daha zor bir maç.Saffet susiç in gelmesiyle beraber konya çok iyi top oynamaya basladi.Besiktas maçinda çok iyiydiler.Bu maç bence sampiyonluk için dönüm maçi.Bu maçta kayip verirsek açilan arayi kapatmamiz çok zor.Çünkü derbi kazanamiyoruz.Insallah yeneriz.

yalnizefe
27.11.2004, 12:47
bence maci alacaz hemde kolay olacak yterki ilk golu bulalim

ibrahim_yattara
27.11.2004, 14:10
3 maç Yattara'ya tahammül etmek gerekiyor....

Kendine özgüveni olan bir YATTARA Alex'e 10 basar.....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bugüne kadar çok sabrettim ama yeter artik.

futbolcularimiza hakaret eden sözdetrabzonsporlu taraftarlara sesleniyorum.allah askina terkedin beyler bu platformu bizimde huzurumuzu kaçirmayin.ulan bu takim dinamoyaelendi bastiniz kalayi yeniden sahlandisaksakladiniz utanmadiniz..bilbaoya elendi bastiniz kalayi sonra sahlandi saksaga devam yine utanmadiniz... galatasaraya yenildi koptuk artik yandik bittik dediniz zehir zemberek açiklamalar geldi sonra yeni bir firsat dogdu fener maçindan önce yine saksak sonra böyle açiklamalar. yeter ulan yeter benim agzimi bozdurmayin ben inaniyorumki takimim yeniden bu yarisa girecek ve istanbula kök söktürecek siz inanmiyorsaniz inanani bari rahat birakin gidin be..

Photoshop
27.11.2004, 14:14
bence bu sezonki durumumuzun bir anlamda netlik kazanmasini sagliyacak
konya maci.

dilerim macin ilk 20 dakikasinda bir gol buluruzda bu maci kazaniriz.

saha tertibine gelince

1. Hasan
2. Erdinc
3. Tolga
4. Emrah
5. Volkan
6. Celalettin
7. Hasan
8. Hüseyin
9. Gökdeniz
10. Yattara
11. Fatih

Emorfo
27.11.2004, 15:04
Bu degisik bir kadroyla çikacagiz büyük ihtimalle.

Söyle bir kadroyu tercih ederim.

http://img131.exs.cx/img131/6136/kadro.jpg

kaze
27.11.2004, 15:04
benim ilk 11'im: 1.Hasan 2.erdinç 3.tayfun 4.emrah 5.volkan 6.adem 7.hüseyin 8.thij 9.mehmet y. 10.gökdeniz 11.fatih

ziya hocanin muhtemel 11'i

1.petkoviç 2.erdinç 3.tolga 4.emrah 5.lee 6.adem 7.hüseyin 8.hasan 9.celalettin 10.gökdeniz 11.fatih

bakalim ilk 11 ler nasil olacak, yaklasabilecek miyiz?yaklassakta ben mevkileri yazsam kesin orada çatisiriz ziya hocayla:)

unyelimetin
27.11.2004, 15:06
Su an itibariyle maça 1 saat kaldi ve muhtemel kadrolar nette yaziyor.
__________________________________________________ __________ _

MAÇ KADROLARI BELLI OLDU

Karadeniz ekibinde grip olan Ibrahim Ege kadrodan çikarilirken, Konya;ya 19 futbolcu götürüldü.

Konyaspor: Özden, Yasin, Ömer, Zafer Demir, Erhan A., Okan, Levent, Hasan Ugur, Cem Karaca, Zafer Biryol, Tayfun.

Trabzonspor: Petkovic, Emrah, Erdinç, Tolga, Hüseyin, Hasan, Adem, Lee, Gökdeniz, Mehmet (Celaleddin), Fatih

Stat: Konya Atatürk

Saat: 16.00 TRT 1 CANLI
Hakem: Kuddusi Müttüoglu

trabzonhaber.com
__________________________________________________ __________ _

Ben her maça M.Yilmaz,Fatih,Gökdeniz,Yattara ile baslanmasi gerektigi kanaatimi halen devam ettiriyorum.Eger gol yemeden özellikle deplasmandaki maçlarda ilk golü atarsak devami çok güzel olur.Esasinda hiç bir takim tertipi için görüs bildirmeyi dogru bulmuyorum.Çünkü takimi en iyi taniyan,bizlerden her yönden bilgisi,birikimleri vs. fazla olan futbolcular ile her an berbaber olup her seyleini bilen bir teknik direktör vardir takimin basinda.Ancak Ziya Hoca'nin yaptigi hatalari da görecek kadar akil sahibiyiz.

Bu tertiple bu maçin futbolumuz bakimindan Ankaraspor karsilasmasinin bir tekrari olacagini ve maç sonucunun kesinlikle 1-1 bitmeyecegini de tahmin edebiliyorum.

Bir maglubiyet ile futbolcularimiza hakaret edenleri akli selime davet ediyor,sokaktaki insanlardan bir farkimiz olmali diyorum.Futbol bir oyundur ve yenmek gibi yenilmek de olasidir.Önemli olan futbolcularimizin verdigi mücadeledir.Ki futbolcularimizn mücadelesine su an için söylenecek bir söz yoktur.

unyelimetin
27.11.2004, 15:09
Merhabalar Ben Berke Konyadan..

Bugün hava güzel Konya'da günesLi bir gün yasiyacagiz..

Saha zemini bozuk olmus sanirim karlar eridi ama kaygan olabilir..

Iyi oynayan kazansin.. Anadolu Kazansin... Dostluk kazansin..

Iyi dileklerin için tesekkürler Berke.Karadeniz'den Konya'ya selamlar.

esra _B
27.11.2004, 15:26
insalah kazaniriz

Emorfo
27.11.2004, 15:28
ugursuzsun sen ne zaman insallah masallah dersi kaybediyoruz.. büyümü yapiyorsun nee smileys/smiley11.gif

Guests
27.11.2004, 15:31
su lee den bi vazgeçmedik ha bide volkani denesek

Guests
27.11.2004, 15:41
maça 20 dk kaldi dernekte izledigim son 2 maçi kaybettik bu sefer dernekte degil evde izliycem insallah kazaniriz

Gökhan Kutlu
27.11.2004, 15:57
ölümene trabzoooon sik sik sik sik

Atmaca
27.11.2004, 16:41
Macin yarim saati bitti, böyle giderse bizde bitecegiz.Insallah aliriz.

oumaer61
27.11.2004, 16:42
smileys/smiley32.gifher zaman her yerde en büyük trabzon ankaradan selamlar

Atmaca
27.11.2004, 16:47
Helal olsun sana Fatih Tekkkeee.Konyayida uyttun.Fatihin deplasmanda attigi 9. gol.10 golün 9u deplasmanda dikkate deger.

Insallah macin sonuda iyi gelir.

umraniye
27.11.2004, 16:50
çakti kafa gölümu mermi gibi gitti tpo vallahi FATIH SULTAN TEKKE

umraniye
27.11.2004, 16:52
IKINCISI DE GELIYO AZ SONRA YATTARA ORTALAR GINE ARKADASLAR okon koç uyuz etti beni serefsiz köpek gibi oynuyo

esra _B
27.11.2004, 16:52
arkadaslar mesaj geldi gol olmus smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifyasasinnn

umraniye
27.11.2004, 16:53
ikincidi geliyo az sonra

esra _B
27.11.2004, 16:57
arkadaslar maci nerden takib edebilirim

CeSS
27.11.2004, 17:02
Çok ruhsuz oynuyorlar. Ilkyarinin en iyisi karel di. Hüseyin aksiyor. Ikinci yari degistirmesi lazim. ILk yari Gökdenizin kesilen pozisyonu kesinlikle ofsayt degil.

Bu arada golden sonra tribünde çosku cok güzeldi. Içlerinden Can'i seçebildim bir tek.

Ikinci yari Hüseyini degistirerek baslamali.

CeSS
27.11.2004, 17:05
arkadaslar maci nerden takib edebilirim

Trt 1 veriyor. televizyon yoksa

http://www.trabzonspor.org.tr/canli_yayin/index.asp (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/canli_yayin/index.asp)

ancak üye olman gerekiyor

Guests
27.11.2004, 17:32
mac 1-1 ofofooffofofffff

esra _B
27.11.2004, 17:35
tüh yaaaaaaaa

hadi golll

canim TS
27.11.2004, 17:40
evet sayin arkadaslar kim ne derse desin belki simdi bana kisabilirsiniz ama bana bu Ziya Dogan ni savunmayin. Adam Gökdeniz israrlarlan forvet oynatiyor sonra simdi Ademi macin belki en iyisi ni savasanini cikariyor da nedir bu? Lee Yattara da yerine koyuyor. Belki Yattara iyi oynamadi ama Gökdeniz daha etkiliydi. Sonra Volkan varken adam takmis Lee ye artik siz bilirsiniz bakin ve sevinin Ziya Dogan lan. Ben hep güvendim ama böyle olmaz artik. Neyse böyle takima hic varlik veremiyen Konyaspor a puan verirsen daha ne diyeyim.

..::uniQue::..
27.11.2004, 17:41
.. Bu maci tek fark alacaz. 2-1 olabilir. GoL GokdeniZ KaradeniZ isterseniz dk sinida söyleyim smileys/smiley2.gif ....

Guests
27.11.2004, 17:54
bu mac 2-1 biter ama konya alirsmileys/smiley7.gif

esra _B
27.11.2004, 17:56
UFFFFFFFFF HADI GOLL YAAAAAAAAA

Punisher-61
27.11.2004, 17:58
Reziller...

kimse daha sampiyonluktan konusmasin...

Punisher-61
27.11.2004, 18:00
Yattarayin cikamsi iyi oldu cünkü tek orta o yapiyordu...

Bu macda en cok hata yapan Hüseyini oyunda tutmak daha mantikli...

Tebrikler

Cavkesk61
27.11.2004, 18:01
offfff of isimiz cok zor gercekten smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

ozgur
27.11.2004, 18:03
bilemiyorum, maci izleyemedim ama netden takip ettigim kadariyla pek umit vermiyoruz. Ha bu arada bence hoca iyice panige kapilmis gibime geliyor, hadi hayirlisi. Ya sabir

Emorfo
27.11.2004, 18:04
yine basladiniz çocuk gibi mirildanmaya. ekrem sakin yaww alala.

FAruk
27.11.2004, 18:05
BU TAKIMDA FUTBOL OYNAMAK ISTEMEYEN FUTBOLCULAR MEVCUT.TAÇ KULLANMAYA DAHI YANASMIYORLAR.ANADOLUNUN SERT SOGUGUNDA KALKIP KONYA'YA GIDEN VE BU BERABERLIGI HAK ETMEYEN ARKADASLARA HELAL OLSUN.

Guests
27.11.2004, 18:05
hocaya artik hiçbir güvenim yok. hoca al hasani ve lee yi takimi rahat birak. simdiye kadar verdigin emekler içinde tesekkür ederiz ama süren doldu artik

Guests
27.11.2004, 18:06
faruk ne oldu.yalanmi söylüyorum.ben evi bu sahsiyetsizler için terk edip trabzona maca gideyim bunlarin yaptigina bak.bunlarla rezil oluyoruz

Punisher-61
27.11.2004, 18:07
Sadece Fatih ve Gökdenize güvenirsen öyle olursun iste BASKAN...

Onlarinda sadece insan oldugunu unuttun galiba bakalim simdi TV karsininda bize hangi yalani söyleyeceksin...

Kongre yaklasiyor YOLUN ACIK OLSUN YOLCU

BDiler61
27.11.2004, 18:08
maç bitti bu çalan son düdük belkide bizim sampiyonluk hayallerimizi bitiren düdüktü.Ikinci yarida geçen seneki gibi bir atak yapmazsak ligde isimiz çok zorlasir hedefsiz kalirsak biteriz

Emorfo
27.11.2004, 18:09
elestirecekseniz kimseye hakaret etmeden ne yazarsaniz yazin.. olmadi iste ne yapalim.. hadi eyvallah.

sweetrose
27.11.2004, 18:11
evet bu kadar ruhsuzluk trabzonspora fazla... futbolcular kredisini tüketmeye basladilar.

Punisher-61
27.11.2004, 18:11
Fener bu aksam kesin maci kazanir böylece puan farki 7 olur..

bence simdi sampiyon belli

CeSS
27.11.2004, 18:12
BU TAKIMDA FUTBOL OYNAMAK ISTEMEYEN FUTBOLCULAR MEVCUT.TAÇ KULLANMAYA DAHI YANASMIYORLAR.ANADOLUNUN SERT SOGUGUNDA KALKIP KONYA'YA GIDEN VE BU BERABERLIGI HAK ETMEYEN ARKADASLARA HELAL OLSUN.

Yazikk ...

Çok yazikk... size inanan su taraftara yazik... bu kadar ruhsuz bir top oynanirmi? Inanç yok , kazanma hirsi yok, kosan yok. Bu nasil bir fotboldur ? Takimi atesleyecek hiç bir sey yok. Ziya hoca'nin tribünde olmasindanmi kaynaklaniyor bu rehavet ?

Gökhan Kutlu
27.11.2004, 18:13
Fener bu aksam kesin maci kazanir böylece puan farki 7 olur..

bence simdi sampiyon belli evet kardes sampiyonluk hayal gibi

CAFER ÖZER
27.11.2004, 18:14
Çilekes Traftarlar Bu sogukta Konyaya gitmis Sampiyonluktan bahsediyor Ama bilmiyorki Ruhsuz bir baskan Ruhsuz futbolcular ve yeni taktikler üretemeyen Bir hoca si olan takimi var

B.S.ANKARA maçinin aynisi fotokopisi ayni tas ayni hamam hiç bir yeni gelisme yok .FB. nin Sampiyonlugu hayirli olsun ATAY AKTUG artik defol git bosu bosuna milleti kandirma Parasiz çulsuz insanlardan artik bir sey olmuyor.

kIMSE BOSU BOSUNA SAMPIYONLUKTAN BASDEDIP BOSUNA HAYAL KURMASIN

çile bülbülüm çile sarkisini dinler dururuz artik

Laz61Pacino
27.11.2004, 18:16
Resmen Aglamak istiyorumsmileys/smiley19.gif

Guests
takimin mücadele etmedigine katilmiyorum. ama ben fatihi bu maçta hiç begenmedim. ademi çok begendim. hasan anca amatör ligde oynar. simdiye kadar hep hocanin arkasindaydim ama artik bitti. oyuna müdahele etme kapasitesi bence sifir.

Guner_Ahmet
Hocam , &lt;bise guvenin &gt;demistiniz.

Hayir hocam, size guvenemiyorum, para isterken hakkini arayan, simdi de aldigi paranin hakkini vermesini istedigimiz futbolculara guvenmiyorum. Topa bakip kosmaya dusunen Fatihe , ne yaptigini kendinin de bilmedigi huseyine , Nereye top atigini bilmiyen Gokdenize daha kimleri sayiyim ki ? Daha dogrusu futbol oymamak istemiyen topculara GUVENMIYORUM . Bu takimin nasil oynayabilecegini bilmesem agzimi acmazdim. Macin son 10 dakikasini da izlemedim , cunku kumanda tv nin icine girmisti. Nasil oynandigini da merak etmiyorum , cunku 80 dakikadan farksiz olmadigina eminim.

Ya istediginiz paranin hakkini verin ya da o suslu guzel balonlardan olusan Istanbul takimlarina cekip gidin.

Protesto amaciyla susuyorum ve bir daha post yapmiyorum.

MahmutHSO
Hiç kimse kusura bakmasin ama bu Ziya Doganla bu is gitmeyecek.Iki maçtir takimi katlediyor.Güya okanin önünü kesmek için yattarayi çikarip lee yi oyuna aliyor.Büyük üstat büyük hamlesini yapiyor.Iki dakika sonra golü yiyor.Bu arada okan da kanadi birakip sahanin her yerinde ayak basmadik yer birakmiyor.

Büyük üstat daha sonra hiç beklenmedik bir hareket yapiyor!! Mehmet Yilmazla Augustini oyuna sokuyor.10 forvetle oyuna devam ediyor.Bu 10 forvetin önüne top gökten zembille inecek,onlarda gol atacak.Allahim çildiracam.Tabi 10 forvetle oynayinca dogal olarak ortasaha ve defansta da kimse olmayacak.Son 10 dakika daecel terleri dökecegiz.Bu arada bu Gökdeniz efendinin de yattara kompleksi takimi sabote ediyor.Bir çok pozisyonda bilerek topu yattaraya atmiyor.

Helal sana büyük üstat Ziya helal sana!!

Ama daha henüz hersey bitmis degil.Lig uzun bir maraton.Daha önümüzde çok maç var!!!!

Guests
27.11.2004, 18:18
artik bu site futbolculari degerlendirme sitesi degil,birbirimizin hatirini sorma yeri olacak bu gidiste.yaniliyormuyum

CeSS
27.11.2004, 18:20
takimin mücadele etmedigine katilmiyorum. ama ben fatihi bu maçta hiç begenmedim. ademi çok begendim. hasan anca amatör ligde oynar. simdiye kadar hep hocanin arkasindaydim ama artik bitti. oyuna müdahele etme kapasitesi bence sifir.

Mücadele neredeydi söylermisin ?

Hoca oyuna kimle müdahale edecek ? Bir tek Hasan'in amatör ligde oynayacagina katiliyorum.

Acil kan degisiklikleri lazim. Atay Baskan'dan ilk kez bir sey istiyorum. Lütfen kongrede aday olmayin.

Punisher-61
27.11.2004, 18:20
Lig uzun, daha cok üzülecegiz...!!!!!!!!!!!!!!!!!

MahmutHSO
27.11.2004, 18:21
Bana birisi bu sezon Ziya nin dogru hamleler yapip kazandigi bir maç söylesin Allah askina.

Guests
27.11.2004, 18:22
Lig uzun, daha cok üzülecegiz...!!!!!!!!!!!!!!!!!

sana katiliyorumsmileys/smiley32.gif

Cavkesk61
27.11.2004, 18:23
Ziya Dogan'in istifasini artik vermesi lazim. smileys/smiley19.gif

sweetrose
27.11.2004, 18:24
Trabzonspor kendine gelemiyor......... ey ahali üzerimizdeki ölü topragini atin... fener maçi artik geçti... hiç bir sey bugün kü kadar iyi olmayacak....

esra _B
27.11.2004, 18:24
Trabzon spor dan bu sene sanpiyonluk bekliyorduk ama hayallerimiz beklentilerimiz suyami düscek arkadaslarsmileys/smiley6.gif

Onur1967
27.11.2004, 18:25
Olmuyor olmuyor önde iken geiye çekilip baskiyi kabullenmeyi aklim bir türlü almiyor.... Puan farki da oldu 7 simdi....

Utku061
27.11.2004, 18:26
Deplasmandan bir puan alan Trabzonsporumuza tesekkürler...

Bir tesekkür de genel sekreterimiz Yusuf Ziya Yilmaz ile baskanimiz atay aktuga maç arefesinde bu beylerin baska isleri yokmus gibi medyada birbirlerini suçlamalarini kiniyorum..Insallah her ikiniz de bir daha tesislerden içeri giremezsiniz...Yazik bizler takim galip gelsin isityoruz bunlar kisisel islere döktü olayi..Tam da bizlik bize yakisan isleri yapiyorlar daha dogrusu..

Cavkesk61
Ama ne olursa olsun Sampiyonlar ligine kalmaliyiz.

Magnolia
Yorum yok...

MahmutHSO
27.11.2004, 18:27
Herhalde bu maçtan sonra yönetim de Ziya Dogan da Sampiyonluk da gider.Çile dolu günler bizi bekliyor.Herkes kendini hazirlasin.

ozgur
27.11.2004, 18:27
su kadro buyuksehir belediye macinin ilk on biri gibiydi yattara ve petkovicfarkli olarak, bu macda hucumu ne kadar dusunduk?maci izleyen arkadaslar yazsin.Fark fb nin kopekleriyle 7 oldu, ikinci yarida yeni bir BJK mucizeside beklemiyorum gecen seneki gibi. Bari ikincilik icin bir sansimiz var mi? Neyse bu sezonuda Hakan Kulacoglu'nun dedigi gibibasaltina oynayarak gecirecegiz.

Kimne derse desin ama gelecek sezon avrupaya gidebilirsek bu hocayla olmaz onu soyleyebilirim. Adamin vizyonu bitti iste, artik 5 yasindaki cocuk bile bizim takimi kilitlemek icin ne yapilmasi gerektigini biliyor.Neyse izleyenlerden mac analizlerini bekliyoruz

Punisher-61
27.11.2004, 18:28
Ama ne olursa olsun Sampiyonlar ligine kalmaliyiz.

Güldürme bizi abi zaten moralimiz bozuk

Cavkesk61
27.11.2004, 18:30
benimki cok iyi sanki smileys/smiley11.gif

Photoshop
27.11.2004, 18:31
b i t t i k . . .

Barış
27.11.2004, 18:34
Çökmeyin agalar ya!

Cavkesk61
27.11.2004, 18:34
cok umutsuz bir sene olacak yine galiba smileys/smiley5.gif

bari 2. olarak bitirebilsek bu ligi

dün ankaragucu yense cok iyi olacakti smileys/smiley19.gif

ne gunlere kaldik. yenmeyi degil rakiplerimizin yenilmesini bekliyoruz.

yonetim istifaaaaaaaaaaaaaaaa

Harun-61
27.11.2004, 18:35
no comment........................

Barış
27.11.2004, 18:37
Takimda ruh yoktu bugün ya.

Sevgi
27.11.2004, 18:38
Büyük hoca Ziya Dogan takim 1-0 önde ya nasil olsa kazanmaya bir gol yetiyor ya yattarayi çikarip lee yi aliyor , takimi orta alana hapsedecek ya.Hoca biz anlatamiyoruz sende zaten anlamak istemiyorsun bu takim TRABZON SPOR sampiyonluga oynuyor vede Türkiyenin en kaliteli takimi 1-0 öne geçip oyunu orta alana kitleyecek bir takim degil hoca kendine gel yoksa Malatya por u bile zor bulacaksin.

Takimda ki kazanma arzusuna da ayrica hayran kaldim bir ara tereddüte düstüm valla acaba sampiyonluga oynayan Konya spor mu diye.Bu kadar ruhsuzluk ancak pes dedirtir insana.

Neyse ya biz yine delirdigimizle kaliriz..........Ziya Dogansmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

MahmutHSO
27.11.2004, 18:41
Arkadaslar aci ama gerçek.Biz bu kafayla ilk üçe bile giremeyiz.Denizli arkadan geliyor.Yakinda onlar da bizi geçer.

sweetrose
27.11.2004, 18:43
aci keder hepsi bizde artik.... unutun su fener maçini, bu maç yüzünden herkes enkazin altina girmis. bu enkazi kaldirmak biz taraftarlara düsecek..

Ziya hoca'ya lütfen riyakarlik yapmayin. evet belki 1 2 maç ters teptik ama unutmayin ki trabzonsporu kaostan alip sampiyonluk paralosini bize hatirlatan odur...

TURHAN
27.11.2004, 18:45
yorumlari okurkenbiraz moralim bozuldu, hafiftende tebessum ettim.Arkadaslar biz taraftar topluluguyuz realiteyi burda yazmali ve daha iyi nasil olabilir tartismaliyiz.Birbirimize aglayarak ne gatif bir elektrik olusturuyoruz.Sizden ricam çözüm üretelim, pozitif olalim.Sorun ne;takimin birligi bozulmus sanki, ziya hocanin eksikleri ne, somut örneekler verelim, böyle yapamazsak bir sonuca ulasamayacagimizi düsünüyorum

Barış
ZIYA DOGAN istifa etti.Yasattiklarin için çok sagol hocam!

SKY-GUARD
Bundan sonra Akçaabat SEBAT 'i kümede kalmasi için destekleyelim.

Hiç degilse "ULAN mücadele etmediler..." veya "Bu kadar da RUHSUZ oynanir mi..." diye yakinmayiz....

ozgur
27.11.2004, 18:46
bana biri bu hocanin yerinde yaptigi taktik degisikliklerle cevirdigi bir mac soylesin.Artik bu gokdeniz ve fatihin yattara takintilari kil etmeye basladi beni. Tamam yildizdir, mildizdir amma kimse klubu kendi ciftligine ceviremez. Bak yine bir fbli ezik goruyorum, siritmaya basladi bile kahretsin ya....

ozgur
27.11.2004, 18:50
<CENTER>Ziya Dogan istifa edecegini açikladi... </CENTER>
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, görevinden istifa edecegini açikladi.

TURHAN
27.11.2004, 18:56
bakalim belki kongreye kadar takimin basinda kalir

esra _B
27.11.2004, 19:07
bakalim belki kongreye kadar takimin basinda kalir

Kalmali diye düsünüyorum

birde atay aktug artik istemiyoruz

cemilsezgin
27.11.2004, 19:09
.arkadslar maç icin hepimiz üzgünüz ankaradan konyaya giden ve suan dönüsyolunda olan arkadaslara tesekkürler ve kazasiz belasiz buraya gelmelerini diliyorum suan volkan konak konserisne ankaradan gelecek arkadaslar 19.30 da sakli kentin önünde bulusmaküzere.

perfectstorm
27.11.2004, 19:15
su konyayada bi türlü sansimiz tutmuyo zaten..forza diyarbakir,göreyim sizismileys/smiley2.gif

Taner Uykuçeken
27.11.2004, 19:30
1- ben maçi seyrederken özellikle dikkatimi çekti yanlis anlamis olabilirim ama maça giden arkadaslar daha iyi görmüstür açiklik getirirlerse iyi olu YATTARA yi oyun içinde disliyolar gibime geliyor.çok zorda kalmadikça pas vermiyorlar kaçtane müsait pozisyonda adama top atilmadi attiklaindada ya hizli atildi tutamadi yada çok yavas atilip rakibe kaptirildi.

2- gökdeniz? sahada gören varmi allah askina bu adami ne yapmaya çalisiyor anlayan varsa beri gelsin

3-ben dahil herkez tutturmusuz agustinde agustin diye bu ne biçim golcü ne biçim futbolcu diye yerin dibine sokuyoruz ya allah askina MEHMET YILMAZin ne farki var agustindenmaçta yarim saatten fazla oynadi gören oldumu kaç defa topla bulustu.

4-çogumuzun bir baska takintisi dhane bosuna yabanci hakkimizi dolduruyo gitsin dedigimiz adam maçijn tolgayla beraber en iyi adamiydi herkes onun gibi oynasamaçi farkli alirdik

5- emrah emrah emrahsmileys/smiley11.gifben ne yazayim bilmiyorum ki1 ay öncesine kadar göklere çikardigimiz emrah nerelerde su gökten insin artik.

6-fatih SULTAN tekke ? yorumsuzsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley11.gif

sonuç ziya dogan istifa etti simdi bidaha düsünmek lazim suç kimde

İleli
27.11.2004, 19:38
Diyecek bise yok takim maci alacak hicbise yapmadi cok kotuyduk bu takima birden ne oldu yaa ????????

Guests
27.11.2004, 19:45
Ziya Dogan birakmamali.

Yazik ya bize yeniden bu heyecani yasatan oydu

Hersey bu kadar kolay olmamali.Laz Ziya diye bagrimiza bastigimiz adama bu kadar kolay sirt cevirmemeliyiz

O'nun da ne yapmaya çalistigini anlayabilmis degilim neyse zamanla görücez gelismeleri

umraniye
27.11.2004, 19:51
BATAN GEMIYI ANCAK FARELER TERKEDER ARKADASLAR

Emir BAYRAK
27.11.2004, 19:56
dicek bisi yok nerde parasiz baskan orda TS diye dusunuyorum malesef noldu bize...?

MahmutHSO
27.11.2004, 20:01
Katrilyonluk bir yönetim olmasa da 3-5 milyon dolari da bulamayacak yönetim de olmasin be arkadaslar.

Muhalif
27.11.2004, 20:04
kaybettigimiz maçlardan sonra genellikle sinirli olurdum.. bu maçtan galibiyet beklemiyordum açikcasi.. maçla ilgili yazdigim önceki mesajlarda belitmistim bunu.. lakin konyaspor u çok daha iyi bekliyordum orada yanildim.. yoksa bizim sene basindan beri oynadigimiz futbol hep böyleydi ki zaten... sadece fatih-gökdeniz-yattara gününde olunca kazaniyorduk iste... onun için gayet rahat hiç bir sey olmamis gibi çayimi yudumlar tv izlerken alt yazi ile ziya hocanin istifa haberi geçti... herhalde bir yanlislik var diye nete girdim.. baktim ki haberler dogruymus.. simdilik bir sey demiyorum... ama tahmin ettigim bir sey var eger istifasi kabul edilirse yani kesin ayrilirsa yerine senol un gelecegidir.. ee bunca süre bugünü bekledi kenarda.. hakkidir!!!

yaziyi yazarken arkamdaki tv den gol sesi geldi.. baktim alex serbest vurustan gol atmis.. bu da bizim maçi izlerken dk 85. 18 içinde kazandigimiz serbest vurusu hatirlatti bana... maç 1-1 son 5. dk ve 18 m den serbest vurus kullaniyor takimim.. bakiyorum topun basinda gökdeniz-fatih ikilisi bitmis.. elimde kumanda gayri ihtiyari bir sekilde ntv ye geçmisim.. chealse maçinin ilk yarisinda son dk lar.. ilk yarisi bitti maçin tekrar bizim maça döndüm... ve pozisyonun tekrari... fatih vurmus top auta gidiyor... neden o pozisyona bakmadim ki? her maç tekrarini izlediginiz pozisyona niye bakma iskencesini yasayasiniz ki? takiminizda bir alex-hojdonk-hami-hagi-sergen gibi adam yoksa 36 maç üst üste izleyebilirsiniz ayni pozisyonu sikilmadan... ha arada barajdan dönebilir.. tek fark budur.. alismalisiniz...

bir kaleciniz daglara taslara çikar, digeri çizgiden 1 m ayrilmaz.. sonuçta ikisi de gol yer... alismalisiniz...

belçikali manken yabanciniz genelde iyi oynasa da her maç tutmakla görevli oldugu adam gol atar.. alismalisiniz...

hocaniz 1-0 i yeterli görür forvet çikarir ortasaha alir.. takimin krali olan oyuncular hiç bir sey yapmadan 90 dk sahada gezerler ama her maç ayni adamlar çikar aynilari girer.. ne girenler bir sonucu degistirir ne oyunda kalanlar... alismalisiniz diyemeyecegim zira t. drektör gitti gibi..

unutmadan özellikle gökdeniz in yattaraya uygun pozisyonlarda pas atmamasina da alismalisiniz..

sene basinda hocayi 40 yere futbolcu izlemeye yolalyip 3 siradan oyuncu alabilen yönetimlere de alismalisiniz diyecegim de bilemiyorum dogrusu kongrede ne olur...

yine nedense her kongre öncesi takimin böyle kötü sonuçlar almasina ya da ortaligin toz duman olmasina da alisik olmalisiniz degil mi???

neyse... turgut özal in cumhurbaskani oldugunda modaydi bir ara.. üzerinde alisamadim yazili tisörtlerle protesto ediyordu bazilari... tüm bunlara alisamayiz diyorsak tavsiyem alisamadim yazili bmn tisörtleri bastiralimsmileys/smiley2.gif

klasik bir sözle noktalayim.. önümüzdeki maça bakiyoruz!

MahmutHSO
27.11.2004, 20:11
kaybettigimiz maçlardan sonra genellikle sinirli olurdum.. bu maçtan galibiyet beklemiyordum açikcasi.. maçla ilgili yazdigim önceki mesajlarda belitmistim bunu.. lakin konyaspor u çok daha iyi bekliyordum orada yanildim.. yoksa bizim sene basindan beri oynadigimiz futbol hep böyleydi ki zaten... sadece fatih-gökdeniz-yattara gününde olunca kazaniyorduk iste... onun için gayet rahat hiç bir sey olmamis gibi çayimi yudumlar tv izlerken alt yazi ile ziya hocanin istifa haberi geçti... herhalde bir yanlislik var diye nete girdim.. baktim ki haberler dogruymus.. simdilik bir sey demiyorum... ama tahmin ettigim bir sey var eger istifasi kabul edilirse yani kesin ayrilirsa yerine senol un gelecegidir.. ee bunca süre bugünü bekledi kenarda.. hakkidir!!!

yaziyi yazarken arkamdaki tv den gol sesi geldi.. baktim alex serbest vurustan gol atmis.. bu da bizim maçi izlerken dk 85. 18 içinde kazandigimiz serbest vurusu hatirlatti bana... maç 1-1 son 5. dk ve 18 m den serbest vurus kullaniyor takimim.. bakiyorum topun basinda gökdeniz-fatih ikilisi bitmis.. elimde kumanda gayri ihtiyari bir sekilde ntv ye geçmisim.. chealse maçinin ilk yarisinda son dk lar.. ilk yarisi bitti maçin tekrar bizim maça döndüm... ve pozisyonun tekrari... fatih vurmus top auta gidiyor... neden o pozisyona bakmadim ki? her maç tekrarini izlediginiz pozisyona niye bakma iskencesini yasayasiniz ki? takiminizda bir alex-hojdonk-hami-hagi-sergen gibi adam yoksa 36 maç üst üste izleyebilirsiniz ayni pozisyonu sikilmadan... ha arada barajdan dönebilir.. tek fark budur.. alismalisiniz...

bir kaleciniz daglara taslara çikar, digeri çizgiden 1 m ayrilmaz.. sonuçta ikisi de gol yer... alismalisiniz...

belçikali manken yabanciniz genelde iyi oynasa da her maç tutmakla görevli oldugu adam gol atar.. alismalisiniz...

hocaniz 1-0 i yeterli görür forvet çikarir ortasaha alir.. takimin krali olan oyuncular hiç bir sey yapmadan 90 dk sahada gezerler ama her maç ayni adamlar çikar aynilari girer.. ne girenler bir sonucu degistirir ne oyunda kalanlar... alismalisiniz diyemeyecegim zira t. drektör gitti gibi..

unutmadan özellikle gökdeniz in yattaraya uygun pozisyonlarda pas atmamasina da alismalisiniz..

sene basinda hocayi 40 yere futbolcu izlemeye yolalyip 3 siradan oyuncu alabilen yönetimlere de alismalisiniz diyecegim de bilemiyorum dogrusu kongrede ne olur...

yine nedense her kongre öncesi takimin böyle kötü sonuçlar almasina ya da ortaligin toz duman olmasina da alisik olmalisiniz degil mi???

neyse... turgut özal in cumhurbaskani oldugunda modaydi bir ara.. üzerinde alisamadim yazili tisörtlerle protesto ediyordu bazilari... tüm bunlara alisamayiz diyorsak tavsiyem alisamadim yazili bmn tisörtleri bastiralimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

klasik bir sözle noktalayim.. önümüzdeki maça bakiyoruz!

Çok güzel bir yazi aynen katiliyorum

DeAgLeMaNyAq
27.11.2004, 20:49
Geçen hafta bu maçi alamazsak bizi kötü günlerin bekledigini söylemistim nitekim Ziya hocanin istifasiyla da bu gerçeklesti. Ziya Hoca'nin oyunu yanlis oynatmasindan öte sürekli yanlis oyuncu degisiklileri beni çok sinir ediyordu.Hayirlisi olsun...

Guests
27.11.2004, 20:50
defol git simdiye kadar sana göstermis oldugumuz sabir artik tasti.ne o hazir aldigin takimi bu hale getirdin.bu takim senin degil samet aybabanin esiri.

unyelimetin
27.11.2004, 21:16
Her sey bir yana daha maçin bitimine yarim saat varken Yattara'yi oyundan çikaran beyin iflas etmistir dedim ki Ziya hoca iflas bayragini resmen çekti zaten!Oysa maça Yattara ile baslayan takimimiz maça da iyi baslamisti.Bu takima bir fren gerekiyordu onu da Ziya Hoca devreye soktu,ABS,EEB,EBB vs.

Atay efendi eseri ile gurur duyabilir.

Yedigimiz golde ve bir çok pozisyonda rakibe kafa topu veren hem de alti pasta o boyuna posuna yaziklar olasica Hüseyin'in top vermesi O'nun adina bir utanç kaynagidir.Çünkü milli bir futbolcudur!Zafer'in gol vurusunu seyreden Adem'in golden sonra elini kaldirmasinin ne anlama geldigini,kimden ne medet bekledigini çok merak ettim dogrusu.

Ziya Hoca'ya tesekkür etmekten ve kendisine bundan sonra basarilar dilemekten baska yapabilecegimiz bir sey yok.

Taner Uykuçeken
27.11.2004, 21:23
defol git simdiye kadar sana göstermis oldugumuz sabir artik tasti.ne o hazir aldigin takimi bu hale getirdin.bu takim senin degil samet aybabanin esiri.

ya kardes tanimazak seni ezik diyecez tamam biz de sinirliyiz dokunsaniz aglicaz ama bu kadara gerek yok düne kadar adami övüyoduk lütfen ya birakin su defol edebiyatini

SKY-GUARD
27.11.2004, 21:35
Gökdeniz'i iyi oldugu zaman oynatacak kötü oldugu zaman da KLUBE'de oturtacak bir Teknik Direktör gerek....Adamin istatistiklerine bakin bir de iyi oynamadigi içinoyundan alinan YATTARA'nin istatistiklerine....

PeeLyN
27.11.2004, 21:35
Kisi suya düstügü için degil , sudan çikamadigi için bogulurmus.. Trabzonspor'un Konyaspor ile olan maçini izlerken aklima gelenlerden biri de buydu. Çözümü nedir, nasil bir yol izlenmelidir ve en önemlisi ARNAVUT61 in de dedigi gibi daha düne kadar övgüler yagdirdigimiz Ziya Hoca'nin aldigi kararlara sabir mi gösterilmelidir bilemiyorum..saskinim herkes kadar.

Herbirimiz o kadar asina olduk ki artik bu oyun içindeki yanlis kararlara. Oturdugumuz yerde maçi izlerken sirasini bile tek tek söyler olduk.

Sefaenes
27.11.2004, 22:49
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bence ziya hocaya yüklenen arkadaslar dün onu alkisliyan kisilerdi hoca elindeki kadrola en iyisi ni yapti lig basinda yönetimden kacsefer bana futbolcu alin dedi ya yönetim ne yapti bir hic orali biloe olmadi thisle lee yi getirdi ancak eger tranfer yapilsaydi zamaninda biz hem sampiyon liginde hem lider durumda olacaktik lig arasinda kim basta hoca olursa olsun iki - üc transfer sart bence</TD></TR>

canim TS
27.11.2004, 23:31
Ben Ziya hocanin gittine üzülmüyorum. Sky Guard dedigi gibi Gökdeniz kötü oynuyor 90 dk. oynuyor niye cünkü Gökdeniz. Ama Yattara iyi oynuyor ama 60 dk. oynuyor niye? Volkan gibi oyuncumuz yedekte yerine Lee. Mehmet Yilmaz var yerine Gökdeniz forvete. Gökdeniz forvet oyuncusu mu allah askina? Söyleyin. Adam ancak hakemlerlen ugrasiyor dogru dürüst top kontrol edemiyor forvet adamin arkasinda bekliyor. Tabi ki futbolcularin da yeteneksel hatalari var ama bunu bilecek adam kim? Ziya Dogandir bunlari bilemiyorsa kim bilecek? Tabi bütün suc hocada da degil. Ama adam demec yapiyor panige girmeyin, maclardan önce, panige giren kendisi. Yaw insallah TS icin hayirlisi olur bence bu takim 2 de olamaz böyle giderse. Yönetimde para yok transfer yok ver Sommers, Emrah Özgür, Emre Toraman ve Romaschenko yu al yerine Lee ve Thijs bu kadar olur iste.

NEyse Sevgilar Saygiler herkesin görüslerine saygiliyim

ZEKAI
27.11.2004, 23:39
ya arkadaslar simdi gokdenizi yedege cekse bu adam yedek olur mu diceksiniz.bence cok cabuk yargiliyoruz.peki sadece ziya hocami suclu.ya yonetim ya futbolcular.peki o zaman niye yonetim veya futbolcular istifa etmiyo.niye bide bunu sorun kendinize....

..::uniQue::..
27.11.2004, 23:41
...böyle taraftarlik olmaz ziya hoca ya defol qit deyen adam trabzonspor taraftari olamaz.

OmeR.
27.11.2004, 23:47
Bence de olamaz.

Insanin agzinda çikani kulagi duymali. Ne yapti ki Ziya HOca bu kadar nefret dolu sözler söyleniyor.

objek
28.11.2004, 00:39
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Gecen sezonda barcelona liderden 16 puan geriye dusmustu hocalarina sahip ciktilar ligi ikinci bitirdiler ve bu sezona firtina gibi girdilerkisacasi biraz sabir diyorum istikrar acisindan bu yonetim ve hoca birlikte devam etmesi lazim ancak ziya hoca artik kendini motive edemiyorsa inancini kaybetmisse birakmasi lazim aza kanaat etmegen cogu hic bulamaz bu gunleri arariz gibime geliyor.bugun konya macindaikinci gole cok yaklasmisken bir turlu atamadik ikinci yari oyuna giren lee+ m.yilmaz+ agustin= bir yattara etmedi bir kez daha gorulduki trabzonspor yerlesik defans duzenini hala beceremiyor acik top oynarken konyanin dogrudurust bile pozisyonu yoktu. </TD></TR>

Baraka
28.11.2004, 02:56
ilk 20 dakkada maçi bitirebilirdik ama ne yaptik lakayitlikten baska , maçin son 5 dakkasi ceza sahasindan penalti gibi serbest vurus yapiyoruz fatih napiyor ? o nasil bir vurus ya ? kaç kere öyle gol olmus ? hasan napiyor sahada faulden baska ? m.yilmaza tanilan törelans AGUSTINE e taninsa gol krali olmustu adam.Sokarim böyle maçada yönetimede t.yapiyada..

Photoshop
28.11.2004, 10:55
artik yavas yavas bir revizyona gidiyoruz sanirim.
cünkü su takimda mehmet yilmaz a taninan toleransi bir türlü agustine
taniyamadik.
su agustine de ilac olsun diye bir mac 90 dk. sahada görelim.
mehmet yilmaz hakan sükür ün veliahtiyim diyor.
kafayla attigi gol 0.
sahada kosmayla is bitseydi elvan abeylegesse yi alirdik.
sahada teknik diyebilecegimiz 2 oyuncumuz var biri yattara en fazla 60 dk.
oynuyor.
digeri de fatih tekke onun da diline vurdu.
yok rooney den daha iyiyim, yok yillarimi caldilar, yok seneye avrupadayim.
türkiye de ne basarin var neyi hallettin de sira avrupaya geldi güldürme adami.
yazik yazik yazilanlari okuyorum ziya dogan icin söylenenleri okuyorum yazik
demekten baska birsey gelmiyor dilimin ucuna.
kim ne derse dicem tek sey ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN...

önce yönetim, sonra takim icinde krallik yapip pas vermeyenler en son yanlis
tercihler yapan ziya hocanindir suc..

yanlis birsey yazdiysam kusuruma bakmayin moralim cok bozuk...:((

Guests
28.11.2004, 10:59
dünkü maçta golümüzü fatih tekke atti ama ben fatihi hiç begenmedim dün oynamak istemiyordu nerdeyse. hele o ilk yarinin son dakikasinda pozisyonun tekrarinida göremedim bombostu arkada yattara vardi ne yapti ne ettin. yapma kaptan. kaptanimizsin 1 numaramizsin bari sen yapma.

sweetrose
28.11.2004, 11:15
........::::::::THE BIG EMPIRE OF TRABZONSPOR:::::::::......

TEK ISTEDIGIMIZ TRABZONSPORUMUZUISTANBUL TAKIMLARI VE DÜNYA TAKIMLARI ARASINDA BÜYÜKFUTBOL IMPARATORLUGU ARASINDA GÖRMEKTI;FUTBOLUYLA, FUTBOLCUSUYLA, TARAFTARIYLABIR BÜTÜN HALINDE. GÖRÜYORUZ KI;

MEDYA+KARALAMA+ISTANBUL TAKIMLARI=1& nbsp;& nbsp;& nbsp; TRABZONSPOR+TARAFTAR+YÖNETIM&n bsp; =0

EVET ARKADASLAR BIZ BASIRETSIZLIGIMIZE YENILDIK SADECE MAÇ KAYBETMEDIK BUNUN YANINDA ÖZGÜVENI DE KAYBETTIK. DAHA DÜNE KADAR''LAZ ZIYA'' DIYE INLETILEN AVNIAKER SIMDI,BASARISIZLIGI MAZERET SAYMAYAN BIR HOCANIN ISTIFASINI GERI ÇEVIRMEK YERINE BU OLAYI KÖRÜKLÜYOR.

BIN KERE YAZIKLAR OLSUN!!! O DEGIL MIYDI GEÇEN SEZON HIÇ IDDIAMIZ OLMADIGI HALDE BIZI SAMPIYONLUK POTASINA SOKAN; EVET ONUNZAAFI VARDI; O DA BASARIYDI... 5 SEZONDUR SAMPIYONLUK UZAK BIR HAYALKEN SIMDI ISE SAMPIYONLUGUN EN BÜYÜK ADAYI OLAN TRABZONSPOR ZIYA DOGAN IN ESERIDIR EVET SIZE SORUYORUM; KONTROL GÜVENE MANI MIDIR??

SKY-GUARD
28.11.2004, 11:18
Bizim yildiz diye nitelendirdigimiz futbolcularin hepsi kendini klübün üzerinde görüyor...Bir havalar bir sekil vermeler...Bana GÖKDENIZ'in son Konya maçi veya son 3 maç veya son 5 maç veya son 10 maç istatistiki degerlendirmesini yaparmisiniz....Göreceksiniz bir hiç....

Takilmisiz bir Kiev maçina onunla neredeyse sezonu kapatacagiz....

FeBe'de Daum bile biraz burnu havaya kalkinca adamlar indiriyor...

Biz topçumuzu halledemiyoruz....Topçunun karsisinda yönetimde hoca da Eziliyor...Çünkü alternatifi yok...Bunu o da biliyor...Ama bu oyun ve bu puan onsuz da alinabilirdi...

SKY-GUARD
28.11.2004, 11:21
Gökdeniz bizdeki oyununu 2 maç FeBe'de oynasin kendini tribünde bulur...Bunu bildigi için de elinden geleni yapmaya çalisir...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gif

Biz de ise isterse oynuyor...smileys/smiley7.gif

sweetrose
28.11.2004, 11:30
herkes sezon sonunda bu söylediklerinden utanacagi muktedirdir.

Kiraly
28.11.2004, 12:59
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Bu takim sezon basin dan beri bir iki mac haric isik sacmiyor.

Burada hocanin yetersizliginin büyük rolu oldugu kanisindayim.

Bize siradan maclari kazandiran degil(bunuda yapamiyoruzya)final oynadan hoca lazim.

Takim tüm karekterini kaybetti,futbolcular teslimiyetci.ilahi bir güc den yardim diler gibi.

Eski dönemlerde yasanan basarilar da,futbolcular hic bir beklentileri olmadan (maddi) bu forma icin ter akitirlardi.

özellikle trabzon kökenli futbolcu arkadaslardan,daha iyi bir performans bekliyorum.

</TD></TR>

OmeR.
28.11.2004, 13:18
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon'un stres dolu günü</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/trabz&#111;n,-k&#111;nya.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE border=0 cellPadding=4 cellSpacing=1 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>27 Kasim 2004 23:01

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, bu sezonki en zor maçina çikti. Konya karsisinda ummadgi bir maglubiyet alan bordo - mavili ekip, stresli bir günün ardindan yuvaya döndü...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor Kulübü Asbaskani Nevzat Sakar, teknik direktör Ziya Dogan ile yarin son kez görüseceklerini söyledi.

Konyaspor maçinin ardindan bordo-mavili kafileyle birlikte Trabzon'a dönen Sakar, havaalaninda yaptigi açiklamada, teknik direktör Ziya Dogan'in istifa kararini maçin üzüntüsüyle aldigini tahmin ettiklerini belirterek, ''Hocamiza dinlenmesi için bir gün süre verdik. Kendisiyle yarin son kez görüsüp kararini degerlendirecegiz'' dedi.

Sakar, Ziya Dogan'in iyi bir antrenör oldugunu da vurgulayarak, ''Biz yönetim olarak henüz istifasini isleme koymus degiliz. Yarin hocamizla daha sakin bir sekilde, dinlenmis bir kafayla görüsecegiz'' diye konustu.

Basin mensuplarinin, yönetim kurulunun Ziya Dogan'in istifasini geri almamasi durumunda nasil bir karar alacagi yönündeki sorularina ise Sakar, ''Trabzonspor, antrenörsüz kalmaz. Ama Ziya hocamizi da birakmayi düsünmüyoruz. Bunun altini da çiziyoruz'' diye cevap verdi.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=570

Habere bakarmisiniz?...

Bu Istanbul BAsini kadar serefsizi varmi acaba dünyada...</TD></TR></T></TABLE>

yalnizefe
28.11.2004, 14:51
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya cok mutsu&lt;zum boyle olamamaliydi</TD></TR>

Emin
28.11.2004, 15:17
Takimin yildiz olacak futbolculari haftalardir formsuzdu. Konya maçinda da degisen bir sey yoktu. Artik yedek kulübesinde dinlendirme zamanlari gelmistir. Umarim yeni gelen hoca bu gerçegi görebilir. Maradona nin bile yedek kulübesinde oturtuldugunu düsünürsek ayni seyin Fatih ve Gökdeniz içinde yapilmasi gerektigine hak vereceksiniz.

Tolgaa6161
28.11.2004, 17:22
hocam yaaaa allahini seversen maclara forvetsiz cikmaaaa

Gokdenize biri ders vermesi lazim ben anlamiyorum

gokdeniz oynicagi tek yer orta saha

topu orta sahadan forvetlere ta$iyacak oyuncu

Semih58
28.11.2004, 20:26
Arkadaslar Takim kötü oynayabilir.Ama 1 puan'da basari.Bu fark kapanir.Sampiyonlar Ligine bu sene direk gideriz.

Emir BAYRAK
29.11.2004, 17:34
kobra hayel gucu yuksek adam!Edited by: Creasy

mterdengi
29.11.2004, 17:57
fatih tekke'nin kendisine uzatilan her mikrofona yaptigi"geçmis yillarin acisi, yenen haklar, hep agladim" benzeri açiklamalari biraz yersiz olmaya baslamadi mi?

çok klise olacak ama "hak verilmez, alinir". kimbilir hangi bilinmez köselerde yetenekleri kesfedilmemis nice insan var?

fatih tekke yillarca gol krali oldu, takimini sampiyon yapti, avrupa'da taninan birisi oldu da kendisine hakki mi verilmedi?

kendisini çok seviyorum ama henüz insanlara "vay be, bu fatih'in hakkini yemisiz" dedirtemiyor.

Cemalettin Taşkın
30.11.2004, 09:50
Fatih Tekke büyük oyuncu yetenekli oyuncu. ama birazda hirs lazim. son dakikada frikik atiyoruz. öylesine vuruyor topa. diklemesine atilan paslari duvar gibi geri veriyor.

Mehmet Yilmaz ise ayri konu o kadar oyunda kaldi bir hareketi yok. takim olarak o kadarda kötü degildik. kazanabilecek durumdaydik. biraz daha dikkatli olmamiz gerekiyor. yine de takimin iyisi gökdenizdi.

bu arada hep gözden kaçiyor ama 2 tane ofsayt bayragi kalkti 2 si de ofsayt degil. hele gökdenizin ki gol olabilecek pozisyondu.

Cemalettin Taşkın
30.11.2004, 09:53
Okan Koç gibi futbolculara niye kucak açiliyor anlamis degilim. adam sirf pislik yapiyor. besiktasta iken sakat oyuncu için taca atilan topu kapip gol attirmisti. yine ayni bizim futbolcu faul için özür dileyecek okanda hemen oyuna baslayip bir adam eksiltmeyi düsünüyor.