PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal Basın Toplantısı Düzenledi!

Sayfa : [1] 2

U.Sadıkoğlu
12.11.2014, 15:12
İbrahim Hacıosmanoğlu, Yeni Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'ın Cuma günü kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyeceğini söyledi.

Ersun Yanal 1,5 Yıllık mukaveleyi imzaladı ve soru almadan basın toplantısını terketti.

Tekrardan camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

Sadettin_
12.11.2014, 15:30
Zeki uzundurkan baskani aramis sormus .
Baskan 1,5 yillik bir anlasma yapacagiz ama benim hedeflerimde hocamizla 5 yillik calisma dusuncesi var demis

signal
12.11.2014, 15:32
Hayırlı olsun. Bu saatten sonra artık destek zamanıdır. Ersun Yanala muhalif olanların da artık destek vermesi gerekir. Gerçek taraftarlık budur.
Bundan sonra Ersun Yanalın başarısızlığı Trabzonsporun başarısızlığı olacaktır. Trabzonsporun başarısızlığı üzerinden prim yapan, fırsat kollayan taraftarlardan olmayalım. Olanlara da taraftar diyemeyiz zaten.

bkandil
12.11.2014, 16:05
Zeki uzundurkan baskani aramis sormus .
Baskan 1,5 yillik bir anlasma yapacagiz ama benim hedeflerimde hocamizla 5 yillik calisma dusuncesi var demis

Meali; 29. hafta hoca gider...

halil ibo
12.11.2014, 16:07
[QUOTE=Sadettin_;1919864596]Zeki uzundurkan baskani aramis sormus .
Baskan 1,5 yillik bir anlasma yapacagiz ama benim hedeflerimde hocamizla 5 yillik calisma dusuncesi var demis[/QUOTE

Başkanın koltuğunda o kadar ömrü yok ki,hocanın olsun :)

signal
12.11.2014, 17:04
Cuma günkü basın toplantısında muhtemelen şike süreci ile ilgili kendisine soru sorulacak. Bu soruya iyi hazırlık yapmalı ama şikebahçenin başındayken yaptığı açıklamadan sonra bu soruya cevap vermesi hayli zor olacak.

bahadır2561
12.11.2014, 17:22
1,5 az oldu sanki

halil ibo
12.11.2014, 17:26
1,5 az oldu sanki

Kardeşim,yeter ki tamamlayabilsin bu süreyi,o zaman elinden öpülecek adam ilan ederim kendisini.
En büyük şanssızlığı eleştiriyi;iş yapmaktan çok çok daha fazla çok sevenlerin eleştirilerine, işine başlamadan maruz kalması.
Yaşatmazlar 1,5 sene,derin Trabzon yaşatmaz.cahil Trabzon yaşatmaz.çok bilmiş Trabzon yaşatmaz.ukala Trabzon yaşatmaz...

Derin Trabzon
12.11.2014, 17:51
Kardeşim,yeter ki tamamlayabilsin bu süreyi,o zaman elinden öpülecek adam ilan ederim kendisini.
En büyük şanssızlığı eleştiriyi;iş yapmaktan çok çok daha fazla çok sevenlerin eleştirilerine, işine başlamadan maruz kalması.
Yaşatmazlar 1,5 sene,derin Trabzon yaşatmaz.cahil Trabzon yaşatmaz.çok bilmiş Trabzon yaşatmaz.ukala Trabzon yaşatmaz...

Ben kendi adıma konuşayım yaşatırım, ersun çok iyi hocadır.

poetricus
12.11.2014, 17:53
Yaşatmazlar 1,5 sene derin Trabzon yaşatmaz, cahil Trabzon yaşatmaz, çok bilmiş Trabzon yaşatmaz, ukala Trabzon yaşatmaz...
İşte olay bu! Kısaca kulübe bir şey vermeden alma ayrıcalığına sahip, Trabzonspor'un sahipleri yaşatmaz.
Bu sezonu tamamlayabilirse Gazi'dir.

Ben kendi adıma konuşayım yaşatırım, ersun çok iyi hocadır.
Yaşatırsan seni de yaşatmazlar kardeş.

Hacıosmanoğlu başkan olsun olmasın, gelecek sezon bu kulübün teknik direktörü Şenol Güneş'tir.
Ersun Yanal bugüne kadar transfer ettiğimiz en pahalı mayın eşeğidir.

signal
12.11.2014, 23:32
Neden bugun değil de cuma gününe bırakıldı açıklamalar. Şimdi herkes 2,5 dakikalık hiç açıklama yapılmadan yapılan imza törenine vurgu yapıyor.

Şu an trt 3te gülmeyen yüzler işleniyor:)

Orkun Özkaya
12.11.2014, 23:44
Cuma günkü basın toplantısında muhtemelen şike süreci ile ilgili kendisine soru sorulacak. Bu soruya iyi hazırlık yapmalı ama şikebahçenin başındayken yaptığı açıklamadan sonra bu soruya cevap vermesi hayli zor olacak.

Milliyet'te bu konuyla ilgili ufak bir haber vardı bu gün, sorunun cevabı zaten verilmiş.

"Ersun Yanal için ilginç iddia

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, yeni teknik direktör Ersun Yanal ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Güney, “Kendisini birinci sınıf takıma, birinci sınıf bir teknik direktör olduğu için seçtik. Profesyonel insanın bir takımı çalıştırırken diğer takımı savunması mümkün değil. Ersun Yanal, 2010-11 sezonun şampiyonu Trabzonspor’dur demiştir. Bununla ilgili yayın da vardır. Tekrar sorulduğunda ‘evet ben sözümden geri adım atmıyorum, 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor’dur demiştir” ifadelerini kullandı."

Kasım Hilal
12.11.2014, 23:52
Ben Ersun Yanal'a destek veremem.

signal
12.11.2014, 23:54
Milliyet'te bu konuyla ilgili ufak bir haber vardı bu gün, sorunun cevabı zaten verilmiş.

"Ersun Yanal için ilginç iddia

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, yeni teknik direktör Ersun Yanal ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Güney, “Kendisini birinci sınıf takıma, birinci sınıf bir teknik direktör olduğu için seçtik. Profesyonel insanın bir takımı çalıştırırken diğer takımı savunması mümkün değil. Ersun Yanal, 2010-11 sezonun şampiyonu Trabzonspor’dur demiştir. Bununla ilgili yayın da vardır. Tekrar sorulduğunda ‘evet ben sözümden geri adım atmıyorum, 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor’dur demiştir” ifadelerini kullandı."

O programda öyle net duyulmuyor ne dediği.
Cuma günkü toplantıda 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor demez herhalde. Çünkü şikecilerin başındayken söyledikleri çok net. Şimdi böyle konuşursa daha fazla spekülasyonlar olur. Bu soruya göre bir cevap hazırlamışlardır sanırım.

Cafer Bulur
12.11.2014, 23:55

Vermek zorunda degilsin zaten,köstek olma yeter.:)

dağlıca61
12.11.2014, 23:58

2010-2011 sezonu şampiyonu kim sorusuna UEFA , CAS, TFF bu konularda yetki sahibi, biz işimize bakıyoruz, yanlış verilen kararlarda adalet er geç yerini bulacaktır, süreç devam ediyor,bana kim şampiyon diye ısrarla sorarsanız şampiyonlar ligine 2011 yılında TFF tarafından hangi takım gönderildi, UEFA hangi takımı kabul etti sorusunun cevabını verin sorunuzun cevabını bulursunuz şeklinde bir soru sorarak cevap verebilir.

uemit
13.11.2014, 00:01
yardimcilari yazildi mi bir yerde??

signal
13.11.2014, 00:03
2010-2011 sezonu şampiyonu kim sorusuna UEFA , CAS, TFF bu konularda yetki sahibi, biz işimize bakıyoruz, yanlış verilen kararlarda adalet er geç yerini bulacaktır, süreç devam ediyor,bana kim şampiyon diye ısrarla sorarsanız şampiyonlar ligine 2011 yılında TFF tarafından hangi takım gönderildi, UEFA hangi takımı kabul etti sorusunun cevabını verin sorunuzun cevabını bulursunuz şeklinde bir soru sorarak cevap verebilir.

Güzel bir cevap ama bunu derse şikebahçenin başındayken yaptığı açıklamayla çelişebilir. Hürriyet anasayfaya o konuşmasını taşır hemen.

DEEP BLUE
13.11.2014, 00:08
En azından, "Ersun toplantıyı niye cuma yapıyor, ne mal olduğunu göstermeye başladı" gibi bir mesaj yazan olmamış burda.

Not: Sosyal medyada saldıran bazı kuduruklar ciddi ciddi sorguluyor bunu.

Cafer Bulur
13.11.2014, 00:15
En azından, "Ersun toplantıyı niye cuma yapıyor, ne mal olduğunu göstermeye başladı" gibi bir mesaj yazan olmamış burda.

Hakketen ya,cuma mübarek gün yarin yapsaydi olmazmiydi?:)

fadigaTS
13.11.2014, 00:22
Artık sahada da şikecilere cevap verme vakti.Bu kirli futbol düzenine tekrardan çomak sokma vakti.Umarım uzun yıllar başarılı olacağımız bir serinin başlangıcını bu yıl yaparız.Hacıosmanoğlu ve yanal´a desteğim tam.Kaybedeceksek de Trabzonspor gibi kaybedelim.2011 den bu yana kötü ve ruhsuz futbol oynadık.Bu yıl kadro tamamen değişti ve ruhsuz futbolun tamamen ortadan kalktığı yıl olacak.Henüz kaybedilmiş bir şey yok.

poetricus
13.11.2014, 00:47

Abi hazır söz buraya gelmişken bizzat şahit olduğum bir olayı paylaşayım bu başlıktaki herkesle:
Ersun Hoca'nın bir önceki görevi sırasındaydı. Bir Cuma namazı bitimi cami çıkışında Serkan'la karşılaştım. O gün antrenman olup olmadığını sordum. "Var, ama Hoca Cuma namazına gidenler için antrenmanı farklı bir saate aldı." dedi. Ne ilginçtir o gün Hayrettin Hacisalihoğlu'nun emriyle tesislerdeki mescit kapatıldı ama yerel kanallarda flaş haber olarak; "Ersun Namaz Kılanlara Taktı!" haberi geçti. Tabiî o haberden sonra Trabzonlu hocaların asla böyle bir şey yapmadığı, Giray Bulak'ın Ayman'a; "Molla bize de dua et." diyerek namaz kılma izni verdiği falan da eklendi...

Teknik Direktör seçerken din karşısındaki tavrına ya da idrolojisine bakmak hasta bir zihnin ürünü zaten. İskender Paşa Camiî'ne imam mı seçiyoruz yahu? Bir de din üzerinden iftira atıldı adama...

Hasılı bu camia böylesine iğrenclikleri barındırdığı halde sütten çıkmış ak kaşık...

poetricus
13.11.2014, 00:57
Vermek zorunda degilsin zaten,köstek olma yeter.:)
Bir teknik adamı Trabzonspor'un başında görmek istememek hertaraftarın hakkıdır. Bu noktada benden 360 derece hatta 6400 milyem farklı düşünen renktaşımın ifade hürriyetinin yanındayım.

Madalyonun ikinci yüzüne gelince: Şenol Güneş, Hami Mandıralı, Ersun Yanal, hatta Nuri Alço Trabzonspor'la teknik direktörlük sözleşmesi imzaladığı andan itibaren hocamızdır ve taraftar olarak medeni ölçülerle eleştiri hakkımızı saklı tutarak destek olmak taraftar olarak boynumuzun borcudur. Hocasına destek Trabzonspor'a destektir.

İstemediği adam takımı çalıştırıyor diye takıma destek olmayacağını ilan etmek takım değil, kişi taraftarlığının göstergesidir.

Takımı can düşmanım dahi çalıştırsa Allah muvaffak etsin!

cakalkerem
13.11.2014, 01:00
ne gerek var ki....

Nigdeli
13.11.2014, 01:02
Trabzonsporun başarı reçetesi aslında şike olayında gizli artık şu şike sürecinden sıyrılınsa çok iyi olacak şike süreci diye diye takımın yılları gitti yeni bir hoca gelmiş adama sorulacak ilk soru şike süreci olacak ne yani şimdi Ersun hoca 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor dese ne değişecek TFF nin başında tüp kafalı olduğu sürece

poetricus
13.11.2014, 01:07
Trabzonsporun başarı reçetesi aslında şike olayında gizli artık şu şike sürecinden sıyrılınsa çok iyi olacak şike süreci diye diye takımın yılları gitti yeni bir hoca gelmiş adama sorulacak ilk soru şike süreci olacak ne yani şimdi Ersun hoca 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor dese ne değişecek TFF nin başında tüp kafalı olduğu sürece
Abi, lütfen daha sık yazın.

61refikbey
13.11.2014, 01:23
Hayırlı olsun. Bu saatten sonra artık destek zamanıdır. Ersun Yanala muhalif olanların da artık destek vermesi gerekir. Gerçek taraftarlık budur.
Bundan sonra Ersun Yanalın başarısızlığı Trabzonsporun başarısızlığı olacaktır. Trabzonsporun başarısızlığı üzerinden prim yapan, fırsat kollayan taraftarlardan olmayalım. Olanlara da taraftar diyemeyiz zaten.
evet aynen katiliyorum bu saatten sonra aksini yapmak bize bisey kazandirmaz!!Hayirli ugurlu olsun diyorum!!

Nigdeli
13.11.2014, 01:34
Abi, lütfen daha sık yazın.

İnşallah bundan sonra daha sık katılmaya çalışacağım foruma hayırlı geceler

TSKara61
13.11.2014, 01:51
Ersun Yanal Turkiye'de en sevdigim hocadir. Trabzonspor'un basinda olmasi benim icin bir lutufdur. 2007'de Ziya DOgan'in yerine geldigi an, Trabzonspor acisindan benim en sevindigim gunlerden biridir. Haince kovulmasida ayni sekilde en kotulerinden. Tekrar takimin basina gecmesi inanilmaz sevindirici bir gelisme ve Trabzonspor icin buyuk bir firsat. Allah'in izniyle basarili olacagina da eminim, yeter ki bazi Trabzon'lu akbabalar rahat dursun.

muratt
13.11.2014, 07:14
Şike sorusuna vereceği cevap çok önemli.
Polemiğe girmeden tartışmayı uzatmadan takımın motivasyonunu bozmadan kestirip atmalı.
Şampiyon Trabzonspor'dur demesini beklememek lazım.
Yine de ne söylerse söylesin işler iyi gitmek takımı iyi oynatmak zorunda. Çünkü kötü günde onu yemeye hazır çok adam var bizim camiada, tam bir kurtlar sofrasına oturdu. Büyük cesaret, şartlar çok zor. Öte yandan hoca Türkiye'nin en iyi hocası (fenerliler bile kıskanıyor şu anda) ve kadro iyi.
Hocama sabır, güç ve başarı diliyorum.
Bir de basın toplantısında Aziz'e laf soksa fena olmaz.

signal
13.11.2014, 08:14
Şike sorusuna polemik yaratmayacak bir cevap vermeli. İstanbul basını ve derin Trabzon zaten pusuda. Bu tartışmalara noktalayıp bir an önce işimize dönmemiz lazım.

İskender Çakmak
13.11.2014, 08:21
Hepimize hayırlı olsun. Takımı şu anki seviyenden daha üste taşıyacağına eminim.

Samet GÜVEN
13.11.2014, 09:09

Abi, dividır da var mısın? Varsan bi dal takip etmek isterim ?

piskopatrizeli
13.11.2014, 09:18
Teknik direktör Ersun Yanal (http://spor.haber7.com/etiket/ersun+yanal), spor (http://spor.haber7.com) programı sunucusu Ertem Şener (http://spor.haber7.com/etiket/ertem+%C5%9Fener) ile yorumcu Ahmet Çakar (http://spor.haber7.com/etiket/ahmet+%C3%A7akar) hakkında "kişilik haklarını zedeleyici" yayın yaptıkları iddiasıyla suç duyurusu (http://spor.haber7.com/etiket/su%C3%A7+duyurusu)nda bulundu.

Avukat Yunus Egemenoğlu (http://spor.haber7.com/etiket/yunus+egemeno%C4%9Flu), yaptığı açıklamada, dün bir televizyon kanalında yayınlanan programda, müvekkili Yanal'ın kişilik haklarını zedeleyici bir yayın gerçekleştirildiğini öne sürdü.
Programın sunucusu Ertem Şener ve yorumcu Ahmet Çakar hakkında Cumhuriyet Savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını belirten Egemenoğlu, bu kişilere tazminat davası açtıklarını da kaydetti.

Samet GÜVEN
13.11.2014, 09:20
Toplantıda nasıl bir cevap verirse versin, kelimelerden anlam çıkarma yarışı içerisinde olunup her şekilde bir polemik çıkartılacaktır. Her türlü hazırlıklı olmak ve pabuç bırakmamak gerek.

Bir artısı var, camiayı, iti, kopuğu biliyor. Nelerle karşılaşacağını daha önceden tecrübe etmiş. Üstüne bir de şike süreci. Bütün bunları bilerek geldi. Ondan sadece iş istiyorum. Hayırlısı.

Ahmet Kuru
13.11.2014, 09:35
Ersun Hocaya cuma günü basın toplantısında malum sorular sorulacak, hatta çok da üstüne gidilecek.

Ersun Hoca nın bu sorulara verdiği cevap benim zerre umrum da değil çünkü bu soruları soranlar benim umrum da değil. Adam olan, delikanlı olan gazeteci Trabzon a gelen siyasilere bu soruları sorar. Ersun Yanal şike ile alakalı o sürecin kitabını da yazsa anlatsa onun yaptığı yada yapabileceği bir şey yok. Ama gel gör ki bu soruları siyasilere sormak işlerine gelmez. çünkü böyle bir sorunun akabinde belki işlerinden olurlar belki gerektiği kadar yalaka gözükemez o kaypak meyda....

benden size kardeş tavsiyesi, Ersun Yanal ın cevaplarına odaklanmayın, bizde yaptıklarına , yapacaklarına, yöneteceği maçlara odaklanın. Eleştirilecekse eğer onlar eleştirilmeli.

Murat Acar
13.11.2014, 09:36

Trabzonsporun başarısı için ter dökmeye başlamış birine destek veremem demek ihanetin belgesidir.Kusura bakmayında Kişileri seversiniz sevmezsiniz o ayrı konudur ama taraftar olarak Trabzonspora hizmet etmeye başlamış birine destek olmam demek Trabzonsporun o kşi ile başarıılı olmasını istemiyorum demektir.Bize şb gs bjk gibi düşmanlara ne gerek biz kendimize yetiyoruz.

Adem Akyüz'
13.11.2014, 09:39
Ersun Yanal bizim istediğimiz cevapları verirse herkes şov yaptığını söyleyecek. Eğer ortaya konuşursa da linç kampanyası devam edecek.. Her iki durumda da eleştiriler olacak hocaya karşı..

Aydın Danış
13.11.2014, 10:18
Madalyonun ikinci yüzüne gelince: Şenol Güneş, Hami Mandıralı, Ersun Yanal, hatta Nuri Alço Trabzonspor'la teknik direktörlük sözleşmesi imzaladığı andan itibaren hocamızdır ve taraftar olarak medeni ölçülerle eleştiri hakkımızı saklı tutarak destek olmak taraftar olarak boynumuzun borcudur. Hocasına destek Trabzonspor'a destektir.

İstemediği adam takımı çalıştırıyor diye takıma destek olmayacağını ilan etmek takım değil, kişi taraftarlığının göstergesidir.

Takımı can düşmanım dahi çalıştırsa Allah muvaffak etsin!

İmzamı atarım..:alkış:

HOPA'LI TS'Lİ
13.11.2014, 10:53
Teknik direktör Ersun Yanal (http://spor.haber7.com/etiket/ersun+yanal), spor (http://spor.haber7.com) programı sunucusu Ertem Şener (http://spor.haber7.com/etiket/ertem+%C5%9Fener) ile yorumcu Ahmet Çakar (http://spor.haber7.com/etiket/ahmet+%C3%A7akar) hakkında "kişilik haklarını zedeleyici" yayın yaptıkları iddiasıyla suç duyurusu (http://spor.haber7.com/etiket/su%C3%A7+duyurusu)nda bulundu.

Avukat Yunus Egemenoğlu (http://spor.haber7.com/etiket/yunus+egemeno%C4%9Flu), yaptığı açıklamada, dün bir televizyon kanalında yayınlanan programda, müvekkili Yanal'ın kişilik haklarını zedeleyici bir yayın gerçekleştirildiğini öne sürdü.
Programın sunucusu Ertem Şener ve yorumcu Ahmet Çakar hakkında Cumhuriyet Savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını belirten Egemenoğlu, bu kişilere tazminat davası açtıklarını da kaydetti.

Soytarı ÇAKAR, Doktor olmuş ama tam bir zavallı. Program izlensin diye yapmadığı şaklabanlık kalmadı.

Ertem ŞENER de ağzı salyalı hayvanlar gibi.

Helal olsun, insanda azıcık ahlak, edep, haysiyet olur.

O programdaki ROK da yaramaz.

Çeksinler cezalarını.

Şu Adnan AYBABA denen manyak nerelerde :)

HOPA'LI TS'Lİ
13.11.2014, 10:54

Evet 4 yıl gitti neredeyse

O süreçte şb Hocası Aykuttu. Ona sorsunlar soruları

demir
13.11.2014, 11:08
OYLE demıs boyle demıs bu adamı ıstemezuk bunlardan bızde vcok var gıbı safsataları bir kenara bırakalım artık ve saglıklı bır sekılde BEYINLE dusunmeye baslamalıyız...

once ozumuze donecez dıyıp nekadar trabzonlu varsa hepsını topladık sonuc ?? husran..

bırakın bu trabzon mıllıyetcılıgınıde artık ısı profesyonellerın elıne verelım.. sahsen ben ersun yanalın teknık dırektorlugunu cok begenen bırısı degılım cunkı derbılerde bu ayen beyan ortaya cıkıyor ama bılımsel calısması suan ıcın takımımızın en cok ıhtıyacı olan sey kendı kurdugu kadroyu senol hocanın ondan cok cok ıyı yonetmesı bununda cok acık delılı en azından sıstemı oturtana kadar sabredılmelı onlar ıslerınde profesyonel ınsanlar bugun fenerle anlasırsa onlarla calısır trabzonla anlasırsa bızımle calısır sankı ıcımızde patronu fenerbahcelı olan yokmu ? bukadarda bodozlama bır konuya bakmamalıyız.. ıkıncı olarakda ersun hoca genc opyuncuları seven bır hocadır bı yetenek gorurse bunu muhakkak degerlendırmekden cekınmez ama malesef bızım sehrımızde artık fuytbol degıl sıyaset konusuluyor sehrın en buyuk degerı olan takımımız sıyaset tarafından kullanılıyor bunu butun partılerdekı ınsanlar yapıyor herkez sucu baskasına atmasın chp de mhp de akp de bunu yaptı yapıyor.. aklı basında bır taraftar olsak derdımız sıyasdet degıl takımımız olsa zaten stadda olurduk ama goruyorumkı bombos ...

SIZ HAYATI BOYUNCA TRABZONA BILE GITMEMIS AMA TRABZON ASIGI NEKADAR COK GENCIMIZ VAR BILIYORMUSUNUZ ??? bunun tek sebebı trabzonspordur kendı degerınıze kendı sehrınızde sahıp cıkmayan bızler konusmaya gelınce sacmalamaya gelınce en ondeyız

tekke fatih
13.11.2014, 11:49
arkadaşlar selam foruma ilk yorumumu yazıyorum.
Bizim en sıkıntılı olduğumuz nokta medya gücümüzün yeterli olmamasıdır diye düşünüyorum..
Dolayısı ile başarının geleceğine dair en ufak bir kıpırtı olunca hemen iç ve dış mihraklar gidişatın kötüleşmesi için ellerinden geleni yapıyorlar.
Cardozo' nun performansı artmaya başladı haber sitelerindeki manşetlerin rengi değişmeye başladı.neymiş efendim cardozo benfica'yı özlediğini belirttiğini gösterir demeçler vermiş.
haber sitesindeki başlık aynen şöyle ''Cardozo'dan Trabzonspor taraftarını üzecek açıklama''
Bize bu noktada o kadar çok iş düşüyor ki tarifi çok zor.
Bence ilk işimiz takım kötü gitse de yönetimde,hocada ve topçularda art niyet olmadığı sürece sonuna kadar hep destek tam destek.
hele bir de Ersun Hoca ile Şampiyonluk gelirse o zaman fenerlilerin ve Azizin Suratını görürüz.
Ersun Hoca 3 dönem bu takımın başında olsun kesin en az 1 kere şampiyonluk gelecektir diye düşünüyorum.
Ey saçma İstanbul medyası Oyuna gelmeyeceğiz vesselam!!!
Arkandayız destekçiniziz Başkan ve Ersun Yanal.

sessizkral_1
13.11.2014, 12:46
2011 şampiyonluğunun kadrosunu kuran ersun hocaya bu kadar amansızca eleştiri getirmenin takımımıza olan faydasını anlayamadım...ersun hoca iyi hocadır.....nokta...

61marandavk61
13.11.2014, 12:57
Sen taraftar olarak bu kupanın trabzona gelmemesinin birinci sorumlusu olan cb erdoğana trabzonda %70 oy ver, sonra ersun 2010 şampiyonu trabzon dedi mi demedimi diye irdele eyy trabzonlu. Ewet biz şike yapmadık ama şike sürecinde bu takıma en büyük ihaneti trabzon şehri yapmıştır. şimdi ersunu sorgulama hakkına sahip değiliz. Başkana gelince ben başkana mualif biri olarak söylüyorum ki adam bu sene yapması gereken herşeyi yaptı. Bi adama da bu kadar yüklenilinmez. çok iyi transferler ve çok iyi hocamız var. Artık şike sürecini taraftar olarak unutmadan ama takımıda destekleyerek önümüze bakmalıyız. Yeni şampiyonluklar elde ederek zift medyasına gereken dersi vermeliyiz

Fatih Özkan
13.11.2014, 13:17

Katılıyorum. :alkış:

Cihad Varlı
13.11.2014, 15:15
Basın toplantısı ileri bir tarihe ertelenmiş. Yarın toplantı olmayacak yani.

DEEP BLUE
13.11.2014, 18:08
Abi, dividır da var mısın? Varsan bi dal takip etmek isterim ?

Samet kardeşim, twitter hesabı açmıştım ama sevgili sevgilim şifremi çalıp kapattı hesabımı. Yakında yeni hesap açarım.

Not: Kızla ayrıldık, problem yok...

Aydın Danış
13.11.2014, 18:17
Basın toplantısı ileri bir tarihe ertelenmiş. Yarın toplantı olmayacak yani.

Okadar aradım nerde yazıyor diye bulamadım nereden aldın bu bilgiyi...

Ali İhsan
13.11.2014, 18:17
Şike mike işlerine girmesin, işini yapsın, şike Ersun'un işi değil...

Zaten taraftar iki hafta sonra sövmek aşağılamak için bir neden illa bulur, taraftara şirin gözükmesine gerek yok, gsyi yensin, sonraki maçları yensin, hiç puan kaybetmesin belki takımın başında sezon sonunu görür...

Belki de göremez, burası Trabzon, burası Türkiye...

Oruç
13.11.2014, 20:12
Şike sorusuna vereceği cevap çok önemli.
Polemiğe girmeden tartışmayı uzatmadan takımın motivasyonunu bozmadan kestirip atmalı.
Şampiyon Trabzonspor'dur demesini beklememek lazım.
Yine de ne söylerse söylesin işler iyi gitmek takımı iyi oynatmak zorunda. Çünkü kötü günde onu yemeye hazır çok adam var bizim camiada, tam bir kurtlar sofrasına oturdu. Büyük cesaret, şartlar çok zor. Öte yandan hoca Türkiye'nin en iyi hocası (fenerliler bile kıskanıyor şu anda) ve kadro iyi.
Hocama sabır, güç ve başarı diliyorum.
Bir de basın toplantısında Aziz'e laf soksa fena olmaz.

Şike sorusuna vereceği cevap pratikte herhangi bir değişiklik yaratmayacak. Takımı, futbolcuyu, teknik direktörü bu şike mevzusunda tuttukça takım bir yol almayacak.

Şikeyle uğraşacak olan, sorulara cevap verecek olan Ersun Yanal, Vahid Halilhodziç vs. değil 'sınırsız yetki'yi elinde bulunduran Trabzonspor Hukuk Kurulu'dur.

gabriel omar
13.11.2014, 20:19
Şu aşamada basın toplantısı yapması şart mı ?Hoca yerel basınla hiç uğraşmak zorunda kalmadan direk işine odaklansa daha faydalı olur bence.

Kazım Bostan
13.11.2014, 20:20
şike meselesini biraz gizliden yürütmek lazım artık. bu travmayı atlatmamız lazım artık.

bence hiçbi açıklama yapmasına gerek yok şuan işine odaklanmalı önümüzde hayati derecede önemli bir maç var sezonun gidişatı açısından.

eğer ille de yapacaksa daha daha sonra yapsın

artvints
13.11.2014, 20:41
maça yakın açıklama yapması iyi değil.konuşacak zaman kalmaz. yarın yapıp kapatsaydık bu konuyu.

signal
13.11.2014, 20:45
Aziz Yıldırım, Ersun Yanal'ın toplantısını erteletti!

Trabzonspor'daki ilk açıklamalarını yarın yapmayı planlayan Ersun Yanal, basın toplantısını önümüzdeki haftaya erteledi.

13 Kasım 2014, Perşembe Yorum Yaz
A+A-
Fenerbahçe'den olaylı şekilde ayrılıp, kısa sayılabilecek bir süre içinde Trabzonspor'un başına geçen Ersun Yanal yarın yapacağı basın toplantısını erteledi. Yanal'ın saat 15.00'te yapmayı planladığı toplantıdaki rötarın nedeni ise Aziz Yıldırım'ın yapacağı açıklamalar. Fenerbahçe Başkanı, daha önceden planlandığı üzere yarın saat 14.00'te basının karşısına çıkacak. Yıldırım'ın toplantısının gündemi, kombine kartların iptali, passolig ve TFF kurullarının tartışılan kararlarıydı. Ancak Ersun Yanal'ın, jet hızıyla Trabzonspor'un başına geçmesi ve çok fazla eleştiri aldığı 3 Temmuz Operasyonu'yla ilgili yeni bir söylem belirleyeceği haberleri, iddialara göre Aziz Yıldırım'ın gündemini de değiştirdi. Fener'in patronunun, taraftarın da hedef tahtasına oturttuğu Ersun Yanal'la ilgili çarpıcı açıklamalar yapacağı bilgisi dışarı sızdı. Yıldırım'ın, Fenerbahçe'de yaşadığı şampiyonluktan birkaç gün sonra, "3 Temmuz bir saçmalıktır" diyen, birkaç ay sonra ise çok cazip bir ücretle Trabzonspor'un başına geçen Ersun Yanal'ı eleştireceği konuşuluyor.

Yanal strateji belirleyecek

Yüksek sesle dile getirilen bu iddialardan haberdar olan Ersun Yanal'ın, bu nedenle gardını aldığı ve basın toplantısında uygulayacağı stratejiyi belirlemek için zaman kazanma çabasında olduğu tahmin ediliyor. Bilindiği üzere Başkan Aziz Yıldırım sezon başında düzenlediği basın toplantısında Ersun Yanal'ı çok ağır sözlerle eleştirmişti. Yanal, Yıldırım'ın açıklamalarından bir gün sonra Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevinden istifa etmişti.

Fanatik Özel

signal
13.11.2014, 20:47
Yarın Ersuna sallayacakmış aziz.

ağasarlı
13.11.2014, 21:07
Yarın Ersuna sallayacakmış aziz.

Adam trabzon medyasıyla mı uğraşsın, muhalif olanlarla mı uğraşsım,azizle mi uğraşsın,kendi görevleriyle mi uğraşsın ? İşi zor vallahi. şunları görüpte,halen daha erasun gelsinmi gitsin mi muhabbeti yapan taraftar artık tek yürek olmalı.bu kulübe gelen her kimse,iyiysede bizim iyimiz,kötüysede bizim kötümüz artık.

signal
13.11.2014, 21:18
Adam trabzon medyasıyla mı uğraşsın, muhalif olanlarla mı uğraşsım,azizle mi uğraşsın,kendi görevleriyle mi uğraşsın ? İşi zor vallahi. şunları görüpte,halen daha erasun gelsinmi gitsin mi muhabbeti yapan taraftar artık tek yürek olmalı.bu kulübe gelen her kimse,iyiysede bizim iyimiz,kötüysede bizim kötümüz artık.

Çok haklısın. Bu saatten sonra gerçek taraftar artık muhalefet yapmaz. Adam imzayı atmış artık. Şu an resmen Trabzonspor teknik direktörüdür. Şikeciler bizi böyle bölünmüş gördükçe daha fazla vurmaya başlıyor. Bunlara fırsat vermemeli, hepimizden artık tek ses çıkmalıdır.

Ersun Yanalın başarısız olmasını dört gözle bekleyen şikecilerle , Ersun Yanala muhalefet eden Trabzonspor taraftarları aynı çizgide artık olamaz. Trabzonspor taraftarı için muhalefet zamanı imza attıktan sonra bitmiş olması gerekir.

GAME OVER
13.11.2014, 21:29
Ben Ersun'un azize cevap veremeyeceğini,çünkü azizim haklı olduğunu,ersun hocanın bi sürü açığının olduğunu bu yüzden sus pus kalacağını düşünüyorum.yoksa aylardır ersun hakkında konuşuyor.ama ersun çıkıpta bi laf etmedi azize karşı.

umitçebi
13.11.2014, 21:31
Ya şu malum soruyu sorunca ne olacak????İlla sormak zorundamı bu Trabzon medyası...Allah Allah ya..Bakın işinize ya..Takımın hocasına takımı sor,taktiğini sor,planını hedeflerını sor..Şu dönemde şu soruyu sormak sıkıntıdan başka birşey değil yaa

GAME OVER
13.11.2014, 21:35
Bakın aziz ne diyor......."Adam takım çalıştırmıyor, bayan arkadaşlarına göre antrenman programı yapıyordu. Bir bilgisayardır tutturmuş gidiyor. İşte benim de önümde bilgisayar var. Bilgisayarla şampiyonluk falan olmaz. Biz yönetim olarak zamanında paraları ödemesek, primleri vermesek, sen istediğin kadar çalış olmaz."

"Yazılanlar-çizilenler hep yanlışlarla dolu. Evet ben oyuncularla toplantı yaptım. Kendileri istedi bu görüşmeyi. 25 kişi de aynı şeyi söyler mi? ‘Sabah selam veriyor, akşam başını çeviriyor. Kimseyle konuşmuyor.’ dediler. Onların tek istediği vardı; Bize sevgi ve saygı göstersin. Liderlik yapsındı."

- Antrenmanda neler yapıldığını, nasıl çalıştığını keşke bir görseydiniz. Araştırmamışsınız bile. Bir bilgisayardır tutturmuş gidiyor. İşte benim de önümde bilgisayar var. Bilgisayarla şampiyonluk falan olmaz. Biz yönetim olarak zamanında paraları ödemesek, primleri vermesek, sen istediğin kadar çalış olmaz. Sana paranı gazetende ödemezlerse şu anda çalıştığın gibi çalışır mısın? Bu bir ekip işidir. Şampiyonluk ekip işi ile gelir. Mesela Zico’yu neden gönderdiğim de sorgulanıyor. Ama bilmiyorlar ki taktikleri bile kardeşi Edu’dan alıyordu. Taa Brezilya’dan arıyordu. Şampiyon olduk, geldi iki misli para istedi.

Söz verdi, tutmadı

- Yazılanlar - çizilenler hep yanlışlarla dolu. Evet ben oyuncularla toplantı yaptım. Oyuncular istedi bu toplantıyı. Ben de ‘gidin hocanıza söyleyin’ dedim. Söylediler. Sonra futbolcularla konuştum. 25 kişi de aynı şeyi söyler mi? (Sabah selam veriyor, akşam başını çeviriyor. Kimseyle konuşmuyor.) dediler. Ama bir futbolcu dahi gelip de bana ‘Hocayı istemiyoruz gönder’ demedi. Onların tek istediği vardı, ‘Bize sevgi ve saygı göstersin. Liderlik yapsındı’... Bu oyuncular karakterli çocuklar, onlara haksızlık ediliyor. Bu toplantı sonrası hocayı evime davet ettim. Kendisine oyuncuların rahatsızlıklarını isim vermeden anlattım. Bu şekilde oyuncuların talepleri var diye ilettim. O da bana ailesel sorunları olduğunu, en kısa süre içinde bunları çözeceğini söyledi, hatta ertesi gün oyuncuların bazıları ile diyaloglara girdi. Ancak birşey değişmedi bana verdiği sözü yerine getirmedi.

- Kopenhang’a gidildi. Oyunculara izin vermiş çarşıya göndermiş. Biri çıksa bir şey dese saldırsa, bizimkiler de genç insanlar karşılık verse al başına belayı. Öğreniyorum ki çocuklara izin verdiğinde bir menajerle yanına bayan arkadaşını alarak bir cafeye oturuyor. Sonra çocuklar yanına gelince; ‘gelin siz de oturun’ diyor. Onlar da biz oturmayız, yarın maçımız var deyip otele gidiyorlar. Takımın kaldığı otelde kendisi ve bayan arkadaşı için takım ayrıldıktan sonra yer ayırtıyor. İzinler veriyor, 2.5 gün. Sow oradan Fransa’ya, Kadlec ülkesine gitmiş. Holmen araba kiralayıp ayrılmış. Böyle disipsizlinsizlik olur mu? Ben devreye girip bütün izinleri kaldırıp İstanbul’a getirttim herkesi.

Kendi kerameti değil

- Daha ayrıldığı gün F.Bahçe logosunu çıkarttı kenara attı. Bakın bazı gazeteciler söylüyor bizimle anlaşmadan önce gidip Galatasaray ile görüşmüş diye.

- Bakın tekrar Yanal konusuna geri dönüyorum. Bende gerçekten hayal kırıklığı yarattı. Aslında onunla çalışmayacağımı daha önce açıklamıştım ama araya hatırı sayılır dostlarım girdi. Ayrıca Ersun Yanal da geldi bana ‘ben değiştim, geçmiş geride kaldı’ dedi. Oysa hiç değişmemiş. Çok net ortaya çıktı. Etik olan benim onu çıkıp korumamdı. Basın toplantısında da bunu yaptım. Oysa yanıldığımız ortaya çıktı. Geçmişte milli takımını niye bıraktığına da bakalım. Orada ne başarısı var. Burada başarıyı o değil oyuncular elde etti. Yani kendi kerameti değil takımın kerameti.

- Her şeyin bir yolu yordamı vardır. İstifayı düşünüyorsan önce gelir bize sorarsın. Öyle yangından mal kaçırır gibi Anadolu Ajansı’na açıklama yapmazsın. 15.30’da Mahmut Bey’le randevusu vardı. Gelir orada söylerdi. Kendisi ile özel olarak oturup konuşur, yollarımızı ayırırdık.

- 26 Temmuz’da Topuk Yaylası’na bayan arkadaşlarını getiriyor. Bizim bir çalışanımızın arabasını kullanıyor. Sonra 4 gün izin veriyor. Kendisinin de Yunanistan’a gittiği söyleniyor.

Salih içimde büyük yaradır

- Salih’i vermemek için çok direndim. Ama ben ne söylediysem ne istediysem Romalılar hep evet dediler. Benim içimde büyük yaradır bu transfer. Salih bu takıma dinamizim katardı. Bunu bile görmek istemedi. Sezon içinde Salih’i oynat oynat dedim ısrarla oynatmadı. Antalya’da devre arasında Salih’e ‘Seni hayatta oynatmam. Oynatıp da şampiyonluğu kaybedersem beni topa koyarlar’ demiş. Dönüşte Samandıra’da Salih’in yanına gittim. Resimler de var. Elimi omuzuna koydum. Sen moralini bozma, bu takımın geleceğisin dedim. Ama oynatmadı.

- Salih konusunda hiçbiriniz gazeteciler olarak yazmadınız olan biteni. Ersun’dan yana hareket ettiniz. (Aziz Başkan böyle deyince araya girdim ve sayın başkan haksızlık yapıyorsunuz. Geçen sezon başında biz Yanal, Salih’i kiralayacak diye Milliyet’te bu haberi yazdık. Senad Ok imzası ile çıktı. Ama siz hemen yalanladınız’ dedim). Bunun üzerine başkan ‘evet doğru söylüyorsun o doğru haberdi ama kurumsallık adına yalanladık. Salih’i kaybetmemek için de böyle davrandım’ cevabını verdi.

Bir tane genç mi oynattı?

- Ne yaptı bu hoca söyleyin bana. Bir tane gence şans verdi mi koca sezon boyunca. Biz Trabzon maçında şampiyonluğu garantilemiştik. Ondan sonra bir genci oynattı takıma kazandırdı mı. Biz de Gökhan Gönül’ün alternatifi olacak Savaş var. Onu oynat. Ama oynatmadı.”

Erkan nerede oynayacak dedim, yanıt veremedi

- Transfere gelince; bizden Erkan Zengin’i istedi. Ben de ‘alırım ama bana nerede oynatacağını söyle’ diye sordum. Topu alıp hızlı dikine gidiyormuş. Elinde zaten Alper var. Bana yanıt veremedi. Biz de almadık. Listesinin ilk sırasında Kampl varmış. Biz çok daha önceden bu oyuncu ile görüşüyorduk zaten. 17 milyon euro bonservis bedeli var. Daha başka yabancılar da istedi. Ronaldo’yu, Messi’yi listeye yazar ben de isterim. Zaten yabancı sınırlaması var. Ayrıca Topal ve Emre gibi önemli oyuncular mevcut. Bunları hiç düşünmüyor.

demiş......hocanın bu azize gerekeni söylemesi gerekmez mi......

Onur Akyüz
14.11.2014, 00:34
Aziz Hoca için atıp tutarsa kulüp siteden cevap verir, işine bak şikeci denir olur biter.

Hoca'nın kesinlikle diyaloğa girmemesi gerekir.

Ufuk
14.11.2014, 01:26

Trabzonspor'daki ilk açıklamalarını yarın yapmayı planlayan Ersun Yanal, basın toplantısını önümüzdeki haftaya erteledi.

13 Kasım 2014, Perşembe Yorum Yaz
A+A-
Fenerbahçe'den olaylı şekilde ayrılıp, kısa sayılabilecek bir süre içinde Trabzonspor'un başına geçen Ersun Yanal yarın yapacağı basın toplantısını erteledi. Yanal'ın saat 15.00'te yapmayı planladığı toplantıdaki rötarın nedeni ise Aziz Yıldırım'ın yapacağı açıklamalar. Fenerbahçe Başkanı, daha önceden planlandığı üzere yarın saat 14.00'te basının karşısına çıkacak. Yıldırım'ın toplantısının gündemi, kombine kartların iptali, passolig ve TFF kurullarının tartışılan kararlarıydı. Ancak Ersun Yanal'ın, jet hızıyla Trabzonspor'un başına geçmesi ve çok fazla eleştiri aldığı 3 Temmuz Operasyonu'yla ilgili yeni bir söylem belirleyeceği haberleri, iddialara göre Aziz Yıldırım'ın gündemini de değiştirdi. Fener'in patronunun, taraftarın da hedef tahtasına oturttuğu Ersun Yanal'la ilgili çarpıcı açıklamalar yapacağı bilgisi dışarı sızdı. Yıldırım'ın, Fenerbahçe'de yaşadığı şampiyonluktan birkaç gün sonra, "3 Temmuz bir saçmalıktır" diyen, birkaç ay sonra ise çok cazip bir ücretle Trabzonspor'un başına geçen Ersun Yanal'ı eleştireceği konuşuluyor.

Yanal strateji belirleyecek

Yüksek sesle dile getirilen bu iddialardan haberdar olan Ersun Yanal'ın, bu nedenle gardını aldığı ve basın toplantısında uygulayacağı stratejiyi belirlemek için zaman kazanma çabasında olduğu tahmin ediliyor. Bilindiği üzere Başkan Aziz Yıldırım sezon başında düzenlediği basın toplantısında Ersun Yanal'ı çok ağır sözlerle eleştirmişti. Yanal, Yıldırım'ın açıklamalarından bir gün sonra Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevinden istifa etmişti.

Fanatik Özel

tam tersini yazabilirler miydi sizce?

ibrahim
14.11.2014, 03:19
Ya şu malum soruyu sorunca ne olacak????İlla sormak zorundamı bu Trabzon medyası...Allah Allah ya..Bakın işinize ya..Takımın hocasına takımı sor,taktiğini sor,planını hedeflerını sor..Şu dönemde şu soruyu sormak sıkıntıdan başka birşey değil yaa

"Telefon kayıtları ortada, paranın gittiği yer belli, CAS kararları belli, Şampiyon olabilmek için yapılan binbir çeşit hile hurda ortaya çıktı, görünen köy kılavuz istemez" gibi bir cevap vermesinin neresi yanlış? En fazla karşı taraf kudurur. Bize veya Ersun hocaya ne gibi bir zararı olabilirki bu sorunun?

Gesendet.

halil ibo
14.11.2014, 09:23
"Telefon kayıtları ortada, paranın gittiği yer belli, CAS kararları belli, Şampiyon olabilmek için yapılan binbir çeşit hile hurda ortaya çıktı, görünen köy kılavuz istemez" gibi bir cevap vermesinin neresi yanlış? En fazla karşı taraf kudurur. Bize veya Ersun hocaya ne gibi bir zararı olabilirki bu sorunun?

Gesendet.

Birde tersten soralım ! Cevabın sürece ne gibi katkısı olur.
Tolunay ve Hami bile bu soruya net cevap verememişken.Halihodzic'e bu soru hiç sorulmamışken...
Hocanın,taraftarın,Trabzon basınının,camianın ne gibi kazancı olacak ?
''Dün dündür,bugün bugündür'' mantığıyla alacağımız cevap,ne derece gönüllerimize su serpecektir ?

signal
14.11.2014, 09:38
Şike ile ilgili bizim lehimize de konuşssa İstanbul medyası tarafından yoğun tepki alacaktır bu saatten sonra. Umarım İho ona 2010-11 şampiyonu Trabzonspordur dedirtmez. Bu saatten sonra bunu söylemesi çok büyük polemik konusu olur.

Bu soru kendisine sorulduğunda "benim işim saha içi. Ben Trabzonsporun başarısı için burdayım. Bu kadroyu zirveye oynatmak için geldim deyip" kestirip atmalıdır. Şike konusuna girmemelidir.

Faik Yılmaz
14.11.2014, 09:41
2010-2011 şampiyonu kimdir gibi saçma sorular sorulacaksa....

hiç yapılmasın......

ibrahim
14.11.2014, 10:20
Birde tersten soralım ! Cevabın sürece ne gibi katkısı olur.
Tolunay ve Hami bile bu soruya net cevap verememişken.Halihodzic'e bu soru hiç sorulmamışken...
Hocanın,taraftarın,Trabzon basınının,camianın ne gibi kazancı olacak ?
''Dün dündür,bugün bugündür'' mantığıyla alacağımız cevap,ne derece gönüllerimize su serpecektir ?

Sürece bir katkısı olmaz ama hocanın üzerinde herhangi bir baskı kalmaz. Yani yerel medayanın eline koz vermemiş olur.

Şike sorusunun altından kalkabilecek, en düzgün cevabı verebilecek aklı başında nadir hocalardandır Ersun Yanal. Tolunay, Hami ve Halilhodzic gibilerden daha aklı başında cevaplar verebilir. Eğitim seviyesi belli, baş şikeciyle en yakın çalışan hoca odur aralarında. Hakkında o kadar şikeci dedikoduları yapıldı kanıtlanan hiç bir şey olmamasına rağmen. Bu konuda sorulacak bir soruya şikesi kanıtlananlarıda kapsayacak güzel bir cevap vermesi için bir şans doğdu. Yanlış bi cevap verip başını ağrıtmaz. Medyanın bu konuda üzerine yükleneceğini o da Hacıosmanoğluda iyi biliyorlar. Almıştırlar buna karşı önlemlerini.

Gesendet.

Mellih
14.11.2014, 10:24
mustafa ve zekinin durumu nedir?

CEMEFKER
14.11.2014, 11:00
febeşin en büyük rakibi biziz artık.....ortada bi de "ersun yanal gicikliği" oldu....

Aykut vs Şenol 2014-2015 " Demeç Savaşları " vizyonda

CEMEFKER
14.11.2014, 11:06
(Her başarılı haftanin sonrasi )

.....ben misket arkadaşiyim, ersin fi tarihinde mahallenin kizlarina laf atar, saçlarini çekerdi....kizlarda ona "aaaaa, yapma Ersiiiiinnnnnnn " diye kur yaparlardı. ..vd.vd.vd....

CEMEFKER
14.11.2014, 11:09
Ne Başkan Ne Hoca bunlarla muhatap olmamalı....

Her olumsuz demeç karşisinda susmak onlari daha bi delirtecek....

ANIL
14.11.2014, 11:15
2010-2011 şampiyonu kimdir gibi saçma sorular sorulacaksa....

hiç yapılmasın......

Kesinlikle. İlk geldiği gün bende söylemiştim. Hocanın başka konulara çekilmesini engellemek lazım. Özellikle yerel basından.

ibrahim
14.11.2014, 11:19
Ne Başkan Ne Hoca bunlarla muhatap olmamalı....

Her olumsuz demeç karşisinda susmak onlari daha bi delirtecek....

Bu düzen bizi suçlu çıkarır o zaman. Bunlarla anladıkları dilden konuşmak lazım.

Gesendet.

CEMEFKER
14.11.2014, 11:21
Bu düzen bizi suçlu çıkarır o zaman. Bunlarla anladıkları dilden konuşmak lazım.

Gesendet.
Biz zaten suçluyuz 7 defa düzeni düz.ekle

Furkan Dündar
14.11.2014, 11:21
basın toplantısı kesinlikle yapılmamalı , uzatabildiğimiz kadar uzatalım ve bu işi rafa kaldıralım
bırakalım adam işini yapsın bu saatten sonra

CEMEFKER
14.11.2014, 11:25
" başkaniniz gelsin lannnnn" tarzi ses çikarilacaksa kalsin....

...alttan çalışıp TFF yi "düzeltirsen" en büyük duruş olur....

selcuk
14.11.2014, 11:32
basın toplantısı kesinlikle yapılmamalı , uzatabildiğimiz kadar uzatalım ve bu işi rafa kaldıralım
bırakalım adam işini yapsın bu saatten sonra

gs macindan sonra mecburi toplanti var
orda ne yapacagiz
susmakda bir cevapdir, ve bu cevabi su an hic bir kesim olumlu algilamaz

cikar derki tolunayda ts td si olarak sikeye deginmedi ayni hakki bende kullaniyorum
diger iddialar zaten tbmm de cürütülmüs
sikebahcenin td siyken dediklerim o pozisyondaki birisinin verebilecegi en politik cevaplardi, yönetigim takimi ileri tasimak icin ne gerektiyse onlari söyledim, kimseyi ne incitmek istedi nede suclamak istedim

Cüneyt Canlıca
14.11.2014, 11:33
Gerek yok basın toplantısına. Haftalık yazılı bilgilendirme yapsın yeterli.

poetricus
14.11.2014, 11:40
Merak ettim, toplantıda; "Aykut ve talebeleri şike yapmamıştır." derse tepkiniz ne olur?

Bu işi bu kadar abartmaya gerek yok. Yasal sürece UEFA ve CAS'a bakın dese yeter.

signal
14.11.2014, 11:43
Merak ettim, toplantıda; "Aykut ve talebeleri şike yapmamıştır." derse tepkiniz ne olur?

Böyle bir şey demesi mümkün değil. Deli olması lazım bunu demesi için.

Şayet derse mi ?

Toplantıdan sonra kovulur.

Aydın Danış
14.11.2014, 11:47
Bu işi bu kadar abartmaya gerek yok. Yasal sürece UEFA ve CAS'a bakın dese yeter.

Kesinlikle bunu dese zaten tamamdır daha ne olacak?

Tayfun Aydın
14.11.2014, 11:48
Böyle saçmalık olur mu? Ersun Hoca ya ne şike olmuşta olmamışta. Ersun Hoca 2011 şampiyonu Trabzonspor dur dese ne demese ne Allah aşkına bir tane teneke hırsızların müzesinde duruyor. Şimdi geriye bakıyorum da evet ya biz şampiyon olduk ve tarihin en anlamlı şampiyonluğunu kazandık hem de.

Ersun Yanal 2011 şampiyonu Trabzonspor dur dese de demese de benim için hiç birşey değişmez.

Ersun Hoca profesyonelce işini yapsın adama kimse karışmasın. İlk geldiğinde elinde kısıtlı kadro vardı. Şuan oldukça geniş bir kadro var.

Hoca nın yerinde olsam 2011 şampiyonu kim diye yerel medya dan soran olursa sen bilmiyor musun? derdim.

FERHAT K.
14.11.2014, 11:55
Böyle saçmalık olur mu? Ersun Hoca ya ne şike olmuşta olmamışta. Ersun Hoca 2011 şampiyonu Trabzonspor dur dese ne demese ne Allah aşkına bir tane teneke hırsızların müzesinde duruyor. Şimdi geriye bakıyorum da evet ya biz şampiyon olduk ve tarihin en anlamlı şampiyonluğunu kazandık hem de.

Ersun Yanal 2011 şampiyonu Trabzonspor dur dese de demese de benim için hiç birşey değişmez.

Ersun Hoca profesyonelce işini yapsın adama kimse karışmasın. İlk geldiğinde elinde kısıtlı kadro vardı. Şuan oldukça geniş bir kadro var.

Hoca nın yerinde olsam 2011 şampiyonu kim diye yerel medya dan soran olursa sen bilmiyor musun? derdim.

yada uefa cas ifm cevablamis bana ne soruyorsunuz derdim

Tayfun Aydın
14.11.2014, 12:06
yada uefa cas ifm cevablamis bana ne soruyorsunuz derdim

Buna bile gerek yok adam hakim değil savcı değik teknik direktör. Acizlikten başka bişey değil bu o şampiyon Trabzon dedi bu dedi şu dedi. Ya ben biliyor muyum şampiyon olduğumu ertesi sezon şampiyonlar liginde oynamış mıyım? adamlar dünya ya rezil oldumu?

Ha kahpe düzen hala bu ligdeler. Mücadele bitti mi bitmedi.

DEEP BLUE
14.11.2014, 12:18
Hayatta çok saçma-salak sey gördüm, yaşadım ve yaptım. Ama "Ersun Yanal'a 2010-2011 şampiyonu kimdir" sorusu sorulsun düşüncesi kadar saçma bir şey duymadım. Burada 50.000.- TL'yi yan yana görmemiş adamların, oturduğu yerden ahkam kesip "etikçilik" oynamasına ifrit oluyorum. Ulan adam Trabzonspor dese "eyyamcı", Fenerbahçe dese "hain" diyeceksiniz zaten.

Trabzonspor camiasının şike davasındaki muhatabı Ersun Yanal değildir. Az akıllı olun ya!

selcuk
14.11.2014, 12:37
Hayatta çok saçma-salak sey gördüm, yaşadım ve yaptım. Ama "Ersun Yanal'a 2010-2011 şampiyonu kimdir" sorusu sorulsun düşüncesi kadar saçma bir şey duymadım. Oturduğu yerden ahkam kesip "etikçilik" oynayanlara ifrit oluyorum. Ulan adam Trabzonspor dese "eyyamcı", Fenerbahçe dese "hain" diyeceksiniz zaten.

Trabzonspor camiasının şike davasındaki muhatabı Ersun Yanal değildir. Az akıllı olun ya!

hocam yazdiklarinizi biraz kestikden sonra kalanina katiliyorum, harfi harfine

Adem Akyüz'
14.11.2014, 12:46
Hayatta çok saçma-salak sey gördüm, yaşadım ve yaptım. Ama "Ersun Yanal'a 2010-2011 şampiyonu kimdir" sorusu sorulsun düşüncesi kadar saçma bir şey duymadım. Burada 50.000.- TL'yi yan yana görmemiş adamların, oturduğu yerden ahkam kesip "etikçilik" oynamasına ifrit oluyorum. Ulan adam Trabzonspor dese "eyyamcı", Fenerbahçe dese "hain" diyeceksiniz zaten.

Trabzonspor derse eyyamcı, fenerbahçe derse hain olacak. Iste durum bu.. O yüzden inşallah böyle bir soru Sorulmaz.

Mustafa OK
14.11.2014, 13:08
Yerel medya kesinlikle sorar. Rahat durmazlar. O yüzden bencede basın toplantısı yapılmamalı. Yazılı bir açıklama yapılmalı genel olarak...

signal
14.11.2014, 13:16
Direkt 2010-2011 sezonu şampiyonu ile ilgili sorulmasa bile şike süreci ile alakalı sorular sorulacaktır. Hatta bu soruyu sormak için gazeteciler sıra yarışına bile girecektir. O toplantıda sadece yerel medya da olmayacaktır. Ulusal basın da orda olacak. Aziziden talimat almış gazeteciler bu fırsatı kullanacaktır.

DNA-TS
14.11.2014, 13:17
2011 şampiyon dese ne olacak?
Bazılarının gönlü hoş olacak sadece. Çünkü boş bir beyan olacak.
Mahkemelerin var dediği şikeyi ersun yanal ın onaylamasının beklenilmesinin mantığı nedir?
Ersun yanal ülke gündemini söylediği sözlerle değiştirecek mi?
Futbolu elinde oyuncak eden kendi getirdiği adama muhalefeti bastırmak için kumda oynamış güçlenmişler diye saçma sapan bahaneler üreten bir yapı var başımızda o var demediği sürece asla yapılmıştır da denilmeyecektir.
Ersun yanal ı savunmak için değil söylediiklerim sadece bu konunun muhattabı kendisi değil.
Bu arada basın toplantısında iho olacak ise iptal etsinler toplantıyı sadece E.Y konuşacaksa yapılsın.

signal
14.11.2014, 13:22
2011 şampiyon dese ne olacak?
Bazılarının gönlü hoş olacak sadece. Çünkü boş bir beyan olacak.
Mahkemelerin var dediği şikeyi ersun yanal ın onaylamasının beklenilmesinin mantığı nedir?
Ersun yanal ülke gündemini söylediği sözlerle değiştirecek mi?
Futbolu elinde oyuncak eden kendi getirdiği adama muhalefeti bastırmak için kumda oynamış güçlenmişler diye saçma sapan bahaneler üreten bir yapı var başımızda o var demediği sürece asla yapılmıştır da denilmeyecektir.
Ersun yanal ı savunmak için değil söylediiklerim sadece bu konunun muhattabı kendisi değil.
Bu arada basın toplantısında iho olacak ise iptal etsinler toplantıyı sadece E.Y konuşacaksa yapılsın.

Mesele burda Ersun Yanal'ın 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur deyip dememesi değil.

Bu soruyu soracak gazetecilerin amacı polemik çıkarmak olacak. Çünkü vereceği cevap her şekilde polemik konusu olur. Teknik direktörü yıpratmak adına ellerinde iyi bir fırsat var. Bu soruyu her kim sorarsa ona anlayın ki amacı polemik çıkarmaktır.

Faik Yılmaz
14.11.2014, 13:24
Yerel medyadaki bazı isimler hemen pislik atmaya başladılar bile......

Ben olsam bazı isimlere "Akreditasyon" uygular kapıdan bile almazdım....

selcuk
14.11.2014, 13:26
sike süreci icin düsünceleriniz nedir?

bu sürecte sacma sapan olan nedir/ne demek istemisdiniz?

gibi sorular daha cok bekliyorum
gercegi demek icin bende bu sorulari sorardim

DEEP BLUE
14.11.2014, 13:29
Hocam meşhur laptopunu kapat, çocuklara kumda idman yaptır. Sonra arkana yaslan 17 golle galip geleceğimiz GS maçını izle. İnan o maç sonrası 2010 - 2011 şampiyonu Kayserispor'dur desen de kimse takmaz.

Yani hocam, marifet akıl, bilim ve yetenekte değil, kumda...

Faik Yılmaz
14.11.2014, 13:31
Ben olsam şöyle cevap verirdim :

-Şike ile ilgili düşünceleriniz denir ?

El cevap :
-Onu başkana sorun

-2010-11 yılının şampiyonu kimdir ?

El cevap :
-onu fedarasyona sorun....

poetricus
14.11.2014, 13:36
Böyle bir şey demesi mümkün değil. Deli olması lazım bunu demesi için.

Şayet derse mi ?

Toplantıdan sonra kovulur.
Niye kovuluyor ki? Aynı lafı söyleyen bir başka hocaya efsane muamelesi yapılıyor.

ibrahim
14.11.2014, 13:40
Niye kovuluyor ki? Aynı lafı söyleyen bir başka hocaya efsane muamelesi yapılıyor.

Heykeli dikilecek hatta. :)

Gesendet.

Salih Edip
14.11.2014, 13:49
Kim ne lafi soyledi

DEEP BLUE
14.11.2014, 13:52
Aha en başa döndük..

Emrah Akcagöz
14.11.2014, 13:55
Şike davasındaki muhataplara taraftar ve kulüp olarak gerekli cevabı biz verememişken Ersun Yanal'dan beklemek tuhaf doğrusu.

DEEP BLUE
14.11.2014, 14:00
Aziz toplantıya başladı. Bakalım neler yumurtlayacak?

Oğuz B.
14.11.2014, 14:05
"Aykut kocaman ve futbolcuları şike yapmamıştır. Çünkü tapelerde yok" diyor hoca o konuşmasında. Tabii bunu " Fnerbahçe yönetimi şike yapmamıştır" mealinde anlamak için kahvaltıyı iyi yapmamış olmak gerekir sanırım. :)

Aylardır bu söylemi üzerinden hocaya sallayanların amacı nedir çözemiyorum. Adam aynı konuşmada "vicdanen asla aklanamazlar mahkemece kılıfına uydurulsa bile" de demiştir.

poetricus
14.11.2014, 14:11
"Aykut kocaman ve futbolcuları şike yapmamıştır. Çünkü tapelerde yok" diyor hoca o konuşmasında. Tabii bunu " Fnerbahçe yönetimi şike yapmamıştır" mealinde anlamak için kahvaltıyı iyi yapmamış olmak gerekir sanırım. :)

Aylardır bu söylemi üzerinden hocaya sallayanların amacı nedir çözemiyorum. Adam aynı konuşmada "vicdanen asla aklanamazlar mahkemece kılıfına uydurulsa bile" de demiştir.
Demiştim...:D
Demek ki ara öğünler de kahvaltı kadar önemliymiş.
Ersun Hoca'nın yerinde ben olsam toplantıya hediye Audi'yle gelirdim.
Ara öğün ve vitamin çok önemli.

SEDAT
14.11.2014, 14:15
* Bu Şehrin bu medya'nın Ersun'a şike sorusu yönelticek yüzü var mı ki bende bunu anlamıyorum arkadaş

signal
14.11.2014, 14:16

Burada kastedilen şikenin yönetim tarafından yapıldığıdır. Bu da teorik olarak doğrudur.
Şenol Güneşin şike hakkında yaptığı açıklamalar ortadayken bunu böyle ortaya koymanız doğru bir yaklaşım değil.

poetricus
14.11.2014, 14:17
Burada kastedilen şikenin yönetim tarafından yapıldığıdır. Bu da teorik olarak doğrudur.
Şenol Güneşin şike hakkında yaptığı açıklamalar ortadayken bunu böyle ortaya koymanız doğru bir yaklaşım değil.
Acayip aydınlandım...

Faik Yılmaz
14.11.2014, 14:19

Sizin hesabınıza göre Fenerbahçe'de şike yapmamıştır. Sadece Aziz Yıldırım ve bir kaç arkadaşı yapmıştır.

kaldıki tapelerde bir çok oyuncunun adı ve faaliyeti mevcuttur.....

aynı lafı Ersun Yanal söylerse Ganita'daki bayrak direğine zevkle asarız onu değil mi ama.... :)

signal
14.11.2014, 14:21
Acayip aydınlandım...

Seni aydınlatmak gibi bir amacım yoktu zaten. Söylediği sözü çarpıtmanı vurgulamaktı.

poetricus
14.11.2014, 14:26
Seni aydınlatmak gibi bir amacım yoktu zaten. Söylediği sözü çarpıtmanı vurgulamaktı.
Bir kez daha aydınlandım...

DEEP BLUE
14.11.2014, 14:37
Sizin hesabınıza göre Fenerbahçe'de şike yapmamıştır. Sadece Aziz Yıldırım ve bir kaç arkadaşı yapmıştır.

aynı lafı Ersun Yanal söylerse Ganita'daki bayrak direğine zevkle asarız onu değil mi ama....

Faik hocam, şu anal işine bi el at... Y harfi olmayınca sigındili bir durum hasıl oluyor.

:-))))

Faik Yılmaz
14.11.2014, 14:40
Faik hocam, şu Yanal işine bi el at... Y harfi olmayınca sigındili bir durum hasıl oluyor.

:-))))

:D:D:D

hmn hallettik abi.....

Ufuk
14.11.2014, 14:41
Böyle namussuz bi adam olamaz ya.. Hata diye gösterdikleri her maçta haksız yere penalti adamlar hala konuşuyorlar. Bizimki yapamaz da gs falan çıkıp da hatalilari izletse..

salihismet
14.11.2014, 14:41
Aziz ne yumurtlarsa yumurlasin, bu saatten sonra onun sözlerinden dolyai taraftar olarak Ersun Yanali
yargilamaya kalkmak dogru bir is olmaz. Bana göre Ersun hoca hakkinda azizin konusmalari Trabzonspor
taraftarinin algisi üzerine kurulacagi kesin, buna alet olmak, aziz ve fb ye hizmet etmekten baska bir sey degildir.

Aydın Danış
14.11.2014, 15:02
Herif resmen çıkdı tüpçü şike yaptı dedi la :D ortalık fena karişacak :D iyi güzel oldi bu..

signal
14.11.2014, 15:08
Henüz Ersun Yanala sallamadı. Bekliyoruz bakalım:)

Kazım Bostan
14.11.2014, 15:09
ben de "sana laflar hazırladım ersun" diye girecek diye bekliyodum ama girmeyecek o konuya galiba

signal
14.11.2014, 15:12
Girmedi o konuya soru almadan bitirdi.

Aydın Danış
14.11.2014, 15:12
Ersun'a sallamadı haaayreett :D

Çağatay_
14.11.2014, 15:13
Zaten Ersun'a bir şey söylemesini beklemek komikti. Ona diyeceğini demşti istifa zamanında.

DEEP BLUE
14.11.2014, 15:16
Aziz vaziyeti çakmış. Beyaz tv de kurdukları tezgahın ters teptiğini görünce hiç bulaşmadı bize.

Yiğit Gayretli
14.11.2014, 15:17
Aziz "Bu takımı Ersun Yanal şampiyon yapmadı." diyerek, diyeceğini çoktan demişti zaten.

Ersun Yanal da bizim teklifimizi "Bak bakalım kim kimi nasıl şampiyon yapıyormuş." diye kabul etmiş olabilir...

selcuk
14.11.2014, 15:22
hersey beklerdinde 2002deki dk yi kendini hakli cikartmak icin kullanacagini düsünmezdim
sinir tanimiyor sikebasi

Salih Edip
14.11.2014, 15:37
Senol hoca ortada sike davasi yokken paraya karsi emegin savasini verdik dedi. Sallamak icin bahane aradiktan sonra kahvalti falan cozum degil genetikte problem var

Emre GÜRDAL
14.11.2014, 15:50
Senol hoca ortada sike davasi yokken paraya karsi emegin savasini verdik dedi. Sallamak icin bahane aradiktan sonra kahvalti falan cozum degil genetikte problem var

Senol gunes o konusmyi yaparken bence şikeden haberi vardir çünkü 96_ da ayni sekilde sezonu kaybetmusti...

bahadır2561
14.11.2014, 16:29
Hangi mac hatirlamiyorum ama Aykut'a mactan once 11'ler gitmisti

poetricus
14.11.2014, 16:43
Aşkın gözü kördür. Sevdiğinin her sözünden har hareketinden bir hikmet çıkarır insan. O Audiler paraya karşı emeğin savaşıyla alınmış olmalı ki önlerinde 32 dişi keman çalıyordu.

Tapınmak için bahane arayınca her şeye bir kılıf bulunur. Buradan genetik teşhisler de yapılır oldu ya...

Yine de hüsn-ü zann edip ağzımı bozmayacağım.

Salih Edip
14.11.2014, 16:45
Sen kimsin ki bana agzini bozacaksin...

Salih Edip
14.11.2014, 16:49
Senol hocanin her seyine laf atın da sikeyle ilgili laf etmeyin nankorluk yapmayin. Senin o zamanki baskanin simdiki baskanin onursal baskanin cikip tek laf edememisken bu isin sorumlularina , Senol Hoca cikip konustu baskanlarin el pence divan durdugu yerde bu isten para kazanan biri olarak gelecek kaygisi gutmeden cikti konustu futbolu ve ulkeyi yönetenlere güvenmiyorum dedi. Ne bekliyosunuz bu adamdan

poetricus
14.11.2014, 16:52
Sen kimsin ki bana agzini bozacaksin...
Pardon başta değmediğini fark etmemiştim. Ağız bozmak bile karşıda muhatap almaya değer birini ister.

Hazar_
14.11.2014, 17:02
Bas dedin poetricus

poetricus
14.11.2014, 17:03
Bas dedin poetricus
Anlamadım?..

Onur Akyüz
14.11.2014, 17:21
Bas demedi, has dedi has has.

Has dedin anlamında hocam. :)

Tayfun Aydın
14.11.2014, 17:22
aziz in bizimle uğraşmasına gerek yok ki biz bize yetiyoruz.

Kazım Bostan
14.11.2014, 17:22
Anlamadım?..

"has dedin" :)

Kazım Bostan
14.11.2014, 17:25
Bas demedi, has dedi has has.

Has dedin anlamında hocam. :)

o ne bas dedi ne has dedi, hiçbir yerde böyle bir ifadesi yok :D

poetricus
14.11.2014, 17:28
Aziz'in bizimle uğraşmasına gerek yok ki biz bize yetiyoruz.
Sahi hazır adı anılmışken Aziz ne havladı bugün?

TSercaN
14.11.2014, 17:30
Biz neden herseyde bolunmusuz?

Cüneyt Canlıca
14.11.2014, 17:37
Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil. Misal Vahid in başarılı olamayacağına adım gibi emindim. İlk geldiğinde de eleştirmiştim. Ama onu sevenleri beyhude yere bir başarı bekleyenleri de anladım.

Şenol hocayı kimse sevmek zorunda değil ama onun adının geçtiği her iletiye de olumsuz yorum yazmak hatta seveni aşağılamakta değişik bir tepki gösterme biçimi

Oğuz B.
14.11.2014, 18:43
İnanın benim bir hesabım yok. Açın o konuşmayı dinleyin hocanın ne demeye çalıştığını göreceksiniz. Ama mesele direğe adam asmaksa; bahane her zaman bulunur Trabzon'da.

aynı lafı Ersun Yanal söylerse Ganita'daki bayrak direğine zevkle asarız onu değil mi ama.... :)

farozlufatih61
14.11.2014, 19:40
Şike konusunda Ersun Yanal'ın söyleyeceği sözler bu kadar mı önemli sizler için.....
Ne söylerse mutlu olursunuz......
10/11Sezonu Şampiyonu TRABZONSPOR'dur derse fit olacakmısınız?...
Doğruya "Aykut ve oyuncuları şike yapmamıştır" dendiğinde hawai'de kızgın güneşin keyfini çıkarıyor hawaii'yi keşfedenin ingiliz mi ?ispanyol mu? Olduğunu tartışıyorduk.....
Eğer "Aykut ve oyuncuları Şike yapmamışsa tapelerdeki Selcuk Şahinin ceza sahası dışı muhabbeti neydi?

selcuk
14.11.2014, 19:57
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16645-4W1H3R4T.jpg
hau usak kimdir

bordomavi1
14.11.2014, 20:01
hau usak kimdir

böyle milli aralarda takımda az oyuncu olduğu için alt yapıdan oyuncuları A takımla antrenmana çıkarıyorlar. hem alt yapıdakiler tecrübe kazanıyor, hem de antrenman için uygun ortam oluşuyor. bu arkadaşımız da alt yapıdan biridir.

okg_53
14.11.2014, 20:03
Değerli forum yönetimi küfür hakaret iftira olmayan mesajları silmesin lütfen.

Geçenlerde İslam'a en ağır lafları söyleyen "Mürted" bir sahsın mesajları tutuldu. Ben ona mürted dedim diye emek sarf ettiğim mesajım silindi. Bazı yönetici arkadaşlar böyle hatalar yapabiliyor ne yazık ki. Onlarda insan.

selcuk
14.11.2014, 20:31
böyle milli aralarda takımda az oyuncu olduğu için alt yapıdan oyuncuları A takımla antrenmana çıkarıyorlar. hem alt yapıdakiler tecrübe kazanıyor, hem de antrenman için uygun ortam oluşuyor. bu arkadaşımız da alt yapıdan biridir.

biliyorum

cocukda tam futbolcu tipi var ondan ismini ögrenmek istedim

Furkan Dündar
14.11.2014, 20:38
gs macindan sonra mecburi toplanti var
orda ne yapacagiz
susmakda bir cevapdir, ve bu cevabi su an hic bir kesim olumlu algilamaz

cikar derki tolunayda ts td si olarak sikeye deginmedi ayni hakki bende kullaniyorum
diger iddialar zaten tbmm de cürütülmüs
sikebahcenin td siyken dediklerim o pozisyondaki birisinin verebilecegi en politik cevaplardi, yönetigim takimi ileri tasimak icin ne gerektiyse onlari söyledim, kimseyi ne incitmek istedi nede suclamak istedim

Adamı yemek için bekliyorlar
Maçtan sonra maçı değerlendirir

Sefer A.
14.11.2014, 23:17
hau usak kimdir

Kaan Cebi, bu sene 2 3 idmana katildi, hatta ayagini burktu hastaneye götürülmüstü bir kere
Onun disinda Ali Kemal Basaran'in torunu (Vahid hoca begenmisti onu) bir de Muhammet Besir var A takimla bir kaç idmana çikan

Simdi de 5. kaleci (Onur'un yoklugunda 4.) Yavuz Aygün de A takimla idmana çikiyor

cihayan
14.11.2014, 23:25
Takimin su anda konusmaya degil calismaya ihtiyaci var. Turkiye'de insanlar ne kadar boyle konusmaya, atip tutmaya, o sunu dedi bu bunu dediye onem veriyor anlamadim gitti. En rahati o, oturdugun yerden at tut, bir de karsiliginda para kazandin mi ohh senden iyisi yok. Birakin hoca isini yapsin, calissin, takimi calistirsin. Saha disindaki konusmasi gerekenler konussun. Herkes isini yapsin. Taraftar da ilk once taraftarlik isini yapsin, su stat dolmasin ama en azindan bir sekiz-on bin kisi mac basina olsun. Hocanin basin toplantisinin ne onemi var. Bence hic yapmasin. Mactan once, sonra resmi aciklama yapmasi gerekiyor, o zaman konussun, yeter.

selcuk
15.11.2014, 00:03
Kaan Cebi, bu sene 2 3 idmana katildi, hatta ayagini burktu hastaneye götürülmüstü bir kere
Onun disinda Ali Kemal Basaran'in torunu (Vahid hoca begenmisti onu) bir de Muhammet Besir var A takimla bir kaç idmana çikan

Simdi de 5. kaleci (Onur'un yoklugunda 4.) Yavuz Aygün de A takimla idmana çikiyor

tsk.
besiri biliyoruz zaten
sikecileri yendigimiz macta galibiyet sayisi ondan gelmisdi
bu kaan cebiyi takip edecem, cocugu bir fotoda furbolcu yaptim

bu arada hoca oguzhani a takima cagirmis dedikodulari var

Emirhan Makul
15.11.2014, 00:11
Basın toplantısı umarım sorusuz olur, soru soracak medya mensubu yok çünkü, ortada dolaşan dedikodulara kendince cevap versin geçsin, yerel medya başını yiyecek nasıl olsa varsın az daha geç yesin.

poetricus
15.11.2014, 00:16
Basın toplantısı umarım sorusuz olur, soru soracak medya mensubu yok çünkü, ortada dolaşan dedikodulara kendince cevap versin geçsin, yerel medya başını yiyecek nasıl olsa varsın az daha geç yesin.
Makul gerçek soyadın mı?
Yakışmış, yorumun da son derece makul. Eline sağlık.

Mert Oğuzlu61
15.11.2014, 00:29
Hangi mac hatirlamiyorum ama Aykut'a mactan once 11'ler gitmisti

son dakikalarda bala mala aldıkları gs maçı... barış özbek kadroyu fenerlilere yolluyor, sezon sonu gs nin kovduğu adamı yıllık 1.1m euro ücret verip biz alıyoruz.

son yıllarda hiçbir şekilde anlam veremediğim transferlerin başında geliyor barış özbek transferi... gs den çöp diye yollanan ve muhtemelen kariyeri bitecek olan adama yıllık 1.1m euro para vermemizi geçtim, birininde çıkıp ''ulan bu adam fb ye köstebeklik yapmış, kafanız mı güzel sizin ?'' dememiş olmasına o vakit çok şaşırmıştım.

ne ersun hoca için yaygara koparan hukuk kurulu, ne yerel medya, ne şenol hoca, nede taraftar ''ne yapıyorsunuz kardeşim?'' diye sormadı. bu herif, hagi nin 11 ine giremiyor diye aykut a ilk 11 i yollamıştı ve sezon sonu biz bu adamı transfer ettik ! :D cebine de 1.1m euro para koyduk, yolladık...

kyodou
15.11.2014, 00:40
Sahi hazır adı anılmışken Aziz ne havladı bugün?
Yine farketmeden şike itirafı yaptı.

"Diyolavki, şike yüzünden maçlava seyivci gelmiyov. Şikeden sonva seyivciler daha çok geldilev."

Burda "şikeden sonra" tabiri net bir itiraftı.

poetricus
15.11.2014, 00:41
Yine farketmeden şike itirafı yaptı.

"Diyolavki, şike yüzünden maçlava seyivci gelmiyov. Şikeden sonva seyivciler daha çok geldilev."

Burda "şikeden sonra" tabiri net bir itiraftı.

Ovvv, havlamamış resmen ulumuş...
Sevgili Mert,
Barış Özbek bir bütünün sadece küçük bir parçasıydı. Fitne çıkmayacağına tamamen inandığım an hepsini yazacağım.

kyodou
15.11.2014, 00:45
Ovvv, havlamamış resmen ulumuş...
Birde ne hikmetse tüpçüyü çok eleştirdi. Heralde uefa tüpçüye baskı yapıyor ve artık tüpçü dayanamayıp fenevin ipini çekecek

poetricus
15.11.2014, 00:48
Bir de ne hikmetse tüpçüyü çok eleştirdi. Heralde uefa tüpçüye baskı yapıyor ve artık tüpçü dayanamayıp fenevin ipini çekecek
Belki de danışıklı döğüştür.
Son anda bir ifadesini görebildim: "FB'nin önü kesilirse her yeri basarım."
Goril göğsünü dövüyor...

kyodou
15.11.2014, 00:51
Belki de danışıklı döğüştür.
Son anda bir ifadesini görebildim: "FB'nin önü kesilirse her yeri basarım."
Goril göğsünü dövüyor...
Onlarda o kafa yok. Tüp kafa da öter yakında, şimdi biyerleri tutuşmuştur merak etme.

poetricus
15.11.2014, 00:53
Onlarda o kafa yok. Tüp kafa da öter yakında, şimdi biyerleri tutuşmuştur merak etme.
İnşallah...

Kamil Çakmak
15.11.2014, 00:56
Toplantının maça yakın olmasının hiç gereği yoktu. Gerekçe ne bilmiyorum ama anlamsız.

Mustafa Ayazoğlu
15.11.2014, 01:00
Birde ne hikmetse tüpçüyü çok eleştirdi. Heralde uefa tüpçüye baskı yapıyor ve artık tüpçü dayanamayıp fenevin ipini çekecek

son toplantısı dikkatle incelenirse

başkanın haberi olmadan şike işleri olmaz
yıldırım demirören'in şikeden haberi vardı

ibb-bjk

şike serdar adalı üzerine kaldı

Sefer A.
15.11.2014, 06:18
tsk.
besiri biliyoruz zaten
sikecileri yendigimiz macta galibiyet sayisi ondan gelmisdi
bu kaan cebiyi takip edecem, cocugu bir fotoda furbolcu yaptim

bu arada hoca oguzhani a takima cagirmis dedikodulari var

Muhammet üstelik 19 yas alti takiminda, hatta 9 genç topçumuz katildi A takim idmanina ve 8'i 21 yas alti, + 1 tane de 19 yas alti o da Muhammet

Isimler söyle :

Kaan Cebi
Zafer Cuvalci
Melih Kabasakal
Oguzhan Acar
Recep Ugur Öztürk
Mert Yildirim
Emrehan Köroglu
Mertcan Cam
Muhammet Besir

Kaynak : trabzonun_genc_yetenekleri adli instagram hesabi

U.Sadıkoğlu
19.11.2014, 16:24
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal Yarın sabah saat 10:00'da Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde basının karşısına çıkacak.

signal
19.11.2014, 16:28
Umarım polemik oluşturmayacak bir basın açıklaması olur.

Fatih Birinci
19.11.2014, 16:36
yerel medyamiz maalesef hem cok cahil hem artniyetli...insallah yarin ki basin toplantisi sorunsuz ve hocayi etkilemeyecek şekilde gecer

HOPA'LI TS'Lİ
19.11.2014, 21:03
Neler sorulacak acaba
Kendisinin kafasında neler var, göreceğiz.

only ts
20.11.2014, 01:46
bence basin toplatisi oncesi, basina, sorulacak sorularin sinirlari anlatilacaktir. onlarda belli bir sinirdan disari cikmazlar gibime geliyor. nasilki basbakan cumhurbaskanina sorulan sorular hep klasik 5 para etmez sorular oluyor. buda oyle olmasi lazim. tabiki takdir etmiyorum bu davranisi ama simdilik boyle olsun, sonra gercekleri ogreniriz

Gökhan ARSLAN
20.11.2014, 06:55
Canlı olarak izleyebileceğimiz bir kanal veya site olacakmı?
Bilen varsa paylaşırsa sevinirim

cakalkerem
20.11.2014, 08:40
hala aynı şeyi soruyorum..

ne gerek vardı bu toplantıya...
sen çık işini yap gerisi hikaye

CEMEFKER
20.11.2014, 09:34
Boş işler....

Ne için....başkanın birinin veya bir tv'deki şaklabanlarının iftiralarına cevap için mi....????

O akşam başkanın o TV' ye çıkıp cevap vermesi bile onların kasayı doldurdu...

Adamın " başkan ben seni dinledim, sen de beni dinle" demesi yetti rezillik için....

Kim ki bunlar TS Başkanı ile bu tarz konuşuyor....

Sölim mi ? Medyada yer almak için zamaninda bunlara işini düşürürsen bu hale getirirler....

Merak ediyorum hocanın gündemi de benim gibi mi ? İnşallah değildir...

Aydın Danış
20.11.2014, 09:44
61saat canlı yayın yapacakmış sitesinden söylediğine göre ama bilmiyorum ligtv ntvspor yaparmı bilmem ama yaparlar kanımca 15 dakikası kaldı bakalım ne olucak..

Aydın Danış
20.11.2014, 09:58
http://tv.61saat.com/

başlamak üzere..

bordomavi1
20.11.2014, 10:05
http://tv.61saat.com/

http://www.dha.com.tr/dhayayin/

TV'de A Spor ve TRT 3 Spor'da

Aydın Danış
20.11.2014, 10:07
Lig Tv'de yayında beyler..

bordomavi1
20.11.2014, 10:07
Umarım Mustafa'nın durumunu da sorarlar.

Emrah Akcagöz
20.11.2014, 10:08
İzleyenler yazabilirse iyi olur arkadaşlar.

bordomavi1
20.11.2014, 10:12
Çok güzel iki soru geldi. Ufuk da kadro dışılara af gözükmüyor. Bourceanu'yu ise takip edeceğini söyledi.

2-3 hafta içinde eksiklikleri tespit ederiz. Ona göre yapılacaklar listesini oluştururuz.

Tayfun
20.11.2014, 10:13
Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu Boztepeye çıkıp seyretsinler tesisleri artık :)

Aydın Danış
20.11.2014, 10:13
Vahid 6 ay zaman istedi ersun 1-2 hafta diyor :D

hyasin61
20.11.2014, 10:14
Ersun Yanal : Heryeri Trabzon yapmak ıcın buradayım.

bordomavi1
20.11.2014, 10:15
Galatasaray'ı yenmek için sahaya çıkacağız. Bize her yer Trabzon olacak.

Aydın Danış
20.11.2014, 10:16
Kısaca Gadromz Yederli diyor :) 1-2 katkı olur oda bir kaç haftaya belli olur alırız diyor lig arasında..

bordomavi1
20.11.2014, 10:16
Fatih'i sordular. Kaleci transferini sordular.

Şuan kalecimiz Fatih dedi. Şuan kaleci transferi düşünmüyorum dedi.

Aydın Danış
20.11.2014, 10:17
Bize her yer Trabzon olacak lafınada ayrıca sevindim..

bordoylamavi
20.11.2014, 10:19
Ersun Yanal : Heryeri Trabzon yapmak ıcın buradayım.

of of çok sağlam laf

bordomavi1
20.11.2014, 10:20
Ersun'u hafif hafif ısındırıyorlar, birazdan malum sorular sorulur. Ersun bu sorulara iyi hazırlanmıştır.

Tayfun
20.11.2014, 10:21
Ersun Yanal, kadro dışı bırakılan Mustafa ve Zeki konusunda açıklamalarında bulundu.Yanal iki oyuncunun da affedilmesinin gündemde olmadığını belirterek " Mustafa ve Zeki için alınan karar idari bir karardı. Ve kadro dışı kararının bana iletilmesi henüz görüşme aşamalarımızda oldu. Bir takım olgusu yaratmak istiyoruz. Şu anda iki oyuncunun da affedilmesi gündemde değil." dedi.

Kredisi arttı benim gözümde şuan .:alkış:

Onur Akyüz
Zegi ve Mustafa'nın ipini İHO'nun çektiği kesinleşti.

Devre arası satılırlar muhtemelen. Ya da İHO süründürür bunları.

Satmaz, takıma da almaz.

bordomavi1
Sorular milli takım ve alt yapı üzerinden geliyor.

alptug_kd
20.11.2014, 10:24
Malum soru soruldu mu :)

bordomavi1
20.11.2014, 10:24
Malum soru geliyor :)

bordomavi1
20.11.2014, 10:25
Çok ağır soru sordu :) :)

Aydın Danış
20.11.2014, 10:26
Kaçmasını sordular :)

bordomavi1
20.11.2014, 10:26
Kaçmasını sordular :)

Cevap vermedi ama arada kaynattı :)

alptug_kd
20.11.2014, 10:27
Politik cevap geldi :)

Aydın Danış
20.11.2014, 10:27
Ben şampiyon olabilecek takım bırakdım dedi

PoWeRLoRD
20.11.2014, 10:28
benim anlamadığım bu basın toplantısını ntvspor neden yayınlamaz.?
artık daha net anlıyorum ki ciddi anlamda teknik ekip ve futbolcu yapılanmamızdan korkuyorlar..

signal
20.11.2014, 10:28
Vermesi gereken cevabı verdi.

bordomavi1
20.11.2014, 10:29
Biri Cardozo'yu da sorsun. ''Cardozo'yu çok istemiştiniz ama size Emenike'yi almışlardı. Cardozo ile Trabzonspor'da buluşmak sizin için ne ifade ediyor? Oyun sisteminizi Cardozo'ya göre kuracaksınız?'' gibi sorular da sorulabilir.

bordomavi1
20.11.2014, 10:31
Kaçma sorusu tekrar geldi. Provake etmeden hızlıca gitmeyi önceden konuşmuştuk. Kavgadan kaçtım gibi bir şey olmadı. Kavga edecek cesaretimde, gücümde var.

Fatih Öztürk
20.11.2014, 10:32
Niye kaçtın sorusunu soran ayılar kimler?

Aydın Danış
20.11.2014, 10:33
Niye kaçtın sorusunu soran ayılar kimler?

Gayet güzel bir cevap verdi bence :)

bordomavi1
20.11.2014, 10:34
Alt yapıdan çok oyuncu çıkardım. Burda da alt yapıya çok önem vericem.

signal
20.11.2014, 10:34
Ben şampiyon olabilecek takım bırakdım dedi

"Herhalde 2010-11 sezonunun şampiyonu Trabzonspordur "demenin en akıllıca yolu buydu:)

bordomavi1
20.11.2014, 10:35
Şampiyon olabilecek kadro bıraktım dediniz, sizce 2010-2011 yılında Trabzonspor şampiyon oldu mu?

Biz teknik adamlar saha içine karışırız. Saha dışına biz karışmayız gibi cevap verdi.

signal
20.11.2014, 10:36
gene aynı soru ve direkt kim oldu sorusu

signal
20.11.2014, 10:38
Belli ki dersini iyi çalışmış, polemik yaratmayacak cevaplar veriyor.

bordomavi1
20.11.2014, 10:38
Toplantı bitti.

Tayfun
20.11.2014, 10:40
gene aynı soru ve direkt kim oldu sorusu

Ülkemizde "spor kamuoyu" içerisinde olup halâ Trabzonspor diyemeyenler var, olacaktır da. Bunlara "profesyoneller" kesimi de diyebilir, paramı alırım işime bakarım kesimi de denilebilir.

Bizim gibi duygusal düşünen insanı arıyoruz, bulan getirsin ... Onların duygusallığı gerçekleri görüşü ($ , €)

Fatih Öztürk
20.11.2014, 10:41
Gayet güzel bir cevap verdi bence :)

İşlerine gelen cevabı alamayınca tekrar soruyorlar :)

Gurpas
Habu Ali Savaş denen çakma imaj ne ayatır.

bordomavi1
Yaylalardan bahsetti, milli takımdan bahsetti, alt yapılardan bahsetti, halktan bahsetti, taraftardan bahsetti, stadtan bahsetti ama 2010-2011 ile ilgili hep politik cevaplarla kaçamak cevaplar verdi. Tahmin ettiğimiz gibi toplantıya çok iyi hazırlanmış.

tekke fatih
20.11.2014, 10:42
Taş yerinde ağırdır.bir başkan ,bir teknik direktör bir fotbolcu gergin ortamlarda kimse ile muhatap olmadan yoluna devam etmelidir diye düşünüyorum bence soyunma odasına kaçmakla en iyisini yaptı.
orda durup millete el kol hareketi yapmak mı daha iyi hiç polemiğe girmeden gitmek mi?
millete el kol hareketi yapıp polemiğe girenler en sonunda ana bacı ve eşlerine küfür yiyolar örnek volkan demirel,emre belözoğlu ve melo ...vs
ben o günlerde bile ersun hocanın orayı hemen terketmesine sevinmiştim.
zaten hoca da soruya çok güzel cevap verdi.

signal
20.11.2014, 10:43
Genel olarak iyi bir basın açıklaması oldu. Şike hakkındaki ısrarlı sorulara tartışma yaratmayacak cevaplar verdi. Yapması gerekeni yaptı. İşimiz saha içidir dedi.

Aydın Danış
20.11.2014, 10:43
"Herhalde 2010-11 sezonunun şampiyonu Trabzonspordur "demenin en akıllıca yolu buydu:)

Herkes de böyle algılamış zaten :) tebrikler :sevinç:

Maçdan sonra BİZE HER YER TRABZON OLUCAK :ts:

bordomavi1
20.11.2014, 10:45
Yerel basın tehdit mi edildi acaba? Hiç zor sorular sormadılar. Isınma sorularıyla toplantıyı bitirdiler.

uemit
20.11.2014, 10:46
Biri Cardozo'yu da sorsun. ''Cardozo'yu çok istemiştiniz ama size Emenike'yi almışlardı. Cardozo ile Trabzonspor'da buluşmak sizin için ne ifade ediyor? Oyun sisteminizi Cardozo'ya göre kuracaksınız?'' gibi sorular da sorulabilir.

Mesela boyle bi soru.. sisteminiu belli mi cift forvet? Elinizde 3 kaliteli forvet var.. orta sahada oyunculariniz yerli ve cok iyi... basinda cikan geri dortlu hakikaten irelde dusundunuz geri dortlu mu filan diye ama nerde bunlarda o soru..iki uc sorz iyidi yoksa gerisi fasa fiso

hyasin61
20.11.2014, 10:47
Hoca her soruya ıyı cevaplar verdi.En begendıklerım Heryeri Trabzon yapmak ıcın burada olusu ve alt yapıdakı oyuncular hakkında verdıgı cevap

Aydın Danış
20.11.2014, 10:47
Yerel basın tehdit mi edildi acaba? Hiç zor sorular sormadılar. Isınma sorularıyla toplantıyı bitirdiler.

gayse maçından önce gergin ortam yaratmamak için sormamışlar sıkışdırıcı soruları sora soracaklarmış ali savaş dudüğü öyle dedi :D

Bera B.
20.11.2014, 10:50
Şampiyonluk süreci başlamıştır v2.

İzlemedim ama okuduğum kadarıyla cevaplar olumlu.

Samet GÜVEN
20.11.2014, 10:52
Yaylalardan bahsetti, milli takımdan bahsetti, alt yapılardan bahsetti, halktan bahsetti, taraftardan bahsetti, stadtan bahsetti ama 2010-2011 ile ilgili hep politik cevaplarla kaçamak cevaplar verdi. Tahmin ettiğimiz gibi toplantıya çok iyi hazırlanmış.

Yanlış yerden yükleniyorsun. Evet hoca bu dediklerinden bahsetti, ancak gazeteciler onları sordu.

Yok ülke futbolunun geleceği, yok sosyal hayat, yok sizin futbolun nasıl kurtulacağı hakkında düşünceleriniz. Bu kadar montofon bi basın olamaz yaw. Bunlar nasıl sorular.

hyasin61
20.11.2014, 10:55
http://www.ligtv.com.tr/haber/her-yer-trabzon-olacak

Toplantının en muthıs sozu :)

bordomavi1
20.11.2014, 10:56
Biri de geçmiş açıklamalarını sormadı. ''Geçmişte A Haber de 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor dediniz, fenerbahçedeyken 3 temmuz saçma sapan bir sonuç dediniz, şikecilerle şampiyon olunca 3 temmuzdan zorluklardan çıkıp buralara geldi bu takımız dediniz, şimdide biz teknik adamlar saha içine bakarız saha dışı bizim işimiz değil dediniz. Ey Ersun Yanal sen nasıl bir döneksin?'' diyen çıkmadı.

bordomavi1
20.11.2014, 10:57
gayse maçından önce gergin ortam yaratmamak için sormamışlar sıkışdırıcı soruları sora soracaklarmış ali savaş dudüğü öyle dedi :D

Yok artık :) Yerel basın Trabzonspor'un başarısını mı düşünüyormuş? Duygulandım vAllaha :)

Erhan Sezer
20.11.2014, 11:03
bu hafta gs yi yenersek şampiyonuz, öyle bi gaza geldim ben :)

7can61
20.11.2014, 11:04
Kaçarak gittiği stada hoca olarak geri gelmek nasıl bir duygu diye bir soru gelebilirdi.

Onur Akyüz
20.11.2014, 11:09
Her şeyi anlıyorum da bu sahadan kaçma sorusu gerçekten akıl mantık işi değil.

Orada sorulacak soru niye kaçtınız olmamalı.

-Başta kaleciniz Volkan ve Caner maç öncesi ısınma çalışmalarından başlayarak maçı tatil eden düdüğe kadar taraftarı neden tahrik ettiler, maçı neden gerdiler? Bu; maçtan önce konuştuğunuz, planladığınız bir şey miydi? Bir teknik direktör olarak, gergin geçmesi muhtemel bir maçta başta bu 2 oyuncu olmak üzere neden takımınızı daha sakin olması yönünde hazırlamadınız? Amacınız; maçı tatil edecek olayları tahrik ederek 3 puana ulaşmak mıydı?

Gibi bir soru sorulabilirdi. Adam o olaylar olurken ne yapacaktı? Kara Murat gibi tribüne atlayıp seyirciyle mi savaşacaktı?

Tam bir gerizekalılık örneği bu soru!

7can61
20.11.2014, 11:15
Ersun sahadan kaçarken sövenler, "şampiyon direktör" sıfatıyla Trabzona gelince zekaları turboya atıyor.

Ahmet Kuru
20.11.2014, 11:16
Basın açıklaması gayet güzel olmuş. Kimseye malzeme vermemiş. ard niyetli sorulara da gayet şık cevap vermiş.

Onur Keskin
20.11.2014, 11:19
toplantının tamamını nerden izleyebilirim.

Onur Akyüz
20.11.2014, 11:29
@sevencan kardeşim(o yazdığın bana ise);

Ben Ersun Hoca'nın ilk geldiğinde oynattığı futbolu hiç sevmedim, hala da bu yönde bir umut taşımıyorum.

Şampiyon teknik direktör geldi, Allah-u Akbar vuhuuu diye ortalıkta bağrınmıyorum. Şu anki fikrim de; her hocada olduğu gibi gelen hocayı desteklemektir.

İleride de göreceğiz, doğrusuna doğru deyip, yanlışını eleştireceğiz. Ancak şu toplantıda maçtan niye kaçtınız sorusu art niyetli bir sorudur.

Oyuncularınız maçı niye gerdi, maç planınız bu muydu? Maçı tatil ettirmek için taraftarı provoke edip hükmen galip gelmek amacıyla mı maça çıktınız, hazırlığınız bu yönde miydi vs sorulabilir. Ancak neredeyse taraftarın sahaya ineceği bir maçta neden koşarak soyunma odasına kaçtınız sorusu ucuz romantizm yapmaktır. Aklınca hocayı sıkıştırmaya çalışmaktır.

-Yokuş aşağı vurdurmaya çalışmaktan iyidir, turbo.

melih61
20.11.2014, 11:34
Cevat kolun kardeşleri burada mevcut bunu görebiliyorum !

Necmettin ALTUNTAŞ
20.11.2014, 11:34
Bazı sorular çok acemice sorulmuş.Ama EY ın verdiği cevaplar gayet yerindeydi.

hyasin61
20.11.2014, 11:55
Hoca iletişim konusunda gayet başarılı

Ufuk
20.11.2014, 12:01
@sevencan kardeşim(o yazdığın bana ise);

Ben Ersun Hoca'nın ilk geldiğinde oynattığı futbolu hiç sevmedim, hala da bu yönde bir umut taşımıyorum.

Şampiyon teknik direktör geldi, Allah-u Akbar vuhuuu diye ortalıkta bağrınmıyorum. Şu anki fikrim de; her hocada olduğu gibi gelen hocayı desteklemektir.

İleride de göreceğiz, doğrusuna doğru deyip, yanlışını eleştireceğiz. Ancak şu toplantıda maçtan niye kaçtınız sorusu art niyetli bir sorudur.

Oyuncularınız maçı niye gerdi, maç planınız bu muydu? Maçı tatil ettirmek için taraftarı provoke edip hükmen galip gelmek amacıyla mı maça çıktınız, hazırlığınız bu yönde miydi vs sorulabilir. Ancak neredeyse taraftarın sahaya ineceği bir maçta neden koşarak soyunma odasına kaçtınız sorusu ucuz romantizm yapmaktır. Aklınca hocayı sıkıştırmaya çalışmaktır.

-Yokuş aşağı vurdurmaya çalışmaktan iyidir, turbo.

Ahahahahhahahaha allahu ekber wuhuuuuuu nerden aklına geldi sabahtan beri Karşıma çıkıyo :D

Togrul
20.11.2014, 12:08
Basın toplantısını baştan sona izledim.
Bu vizyona saygı duyulur. Birde Vahidin söylemlerini hatırlayın.
Dieceğim şu ki artık pozitif bir hava oluşturulması için taraftarlarda üzerlerine düşeni yapmalılar.
Sabır göstermek ve destek olmak lazım.

Aydın Danış
20.11.2014, 12:08
Basın toplantısını baştan sona izledim.
Bu vizyona saygı duyulur. Birde Vahidin söylemlerini hatırlayın.
Dieceğim şu ki artık pozitif bir hava oluşturulması için taraftarlarda üzerlerine düşeni yapmalılar.
Sabır göstermek ve destek olmak lazım.

Kesinlikle katılıyorum :alkış:

evonon
20.11.2014, 12:11
Her şeyi anlıyorum da bu sahadan kaçma sorusu gerçekten akıl mantık işi değil.

Orada sorulacak soru niye kaçtınız olmamalı.

-Başta kaleciniz Volkan ve Caner maç öncesi ısınma çalışmalarından başlayarak maçı tatil eden düdüğe kadar taraftarı neden tahrik ettiler, maçı neden gerdiler? Bu; maçtan önce konuştuğunuz, planladığınız bir şey miydi? Bir teknik direktör olarak, gergin geçmesi muhtemel bir maçta başta bu 2 oyuncu olmak üzere neden takımınızı daha sakin olması yönünde hazırlamadınız? Amacınız; maçı tatil edecek olayları tahrik ederek 3 puana ulaşmak mıydı?

Gibi bir soru sorulabilirdi. Adam o olaylar olurken ne yapacaktı? Kara Murat gibi tribüne atlayıp seyirciyle mi savaşacaktı?

Tam bir gerizekalılık örneği bu soru!

Ya ben anlamıyorum Ersun Hoca ile ilgili olumlu olumsuz bir düşüncem yok ama şu sorulabilirdi dye yazdığın sorular ve cevapları ile ne kazanacaksın ne olacak onlar sorulunca bu arada sorular senin soruların mı yoksa başka birine cevap olarak mı yazdın bilmiyorum

KazazogLu
20.11.2014, 12:13
Kaçarak gittiği stada hoca olarak geri gelmek nasıl bir duygu diye bir soru gelebilirdi.

Provake Mode On :) Zorlama bak kimse takmıyor :)

Emrah Akcagöz
20.11.2014, 12:25
Hoca sorulan sorulara net ve polemik yaratmayacak şekilde cevaplar vermiş.

Ayrıca, Vahid hoca Zeki ve Mustafa'yı kadro dışı bıraktı sözünün külliyen yalan olduğu da ortaya çıktı.

Fatih Özkan
20.11.2014, 12:28
Toplantıyı izleyebileceğimiz bir link yok mu arkadaşlar ?

Onur Akyüz
20.11.2014, 12:39
Ya ben anlamıyorum Ersun Hoca ile ilgili olumlu olumsuz bir düşüncem yok ama şu sorulabilirdi dye yazdığın sorular ve cevapları ile ne kazanacaksın ne olacak onlar sorulunca bu arada sorular senin soruların mı yoksa başka birine cevap olarak mı yazdın bilmiyorum

Başka birine cevap olarak yazdım.

Bizim yerel medyamız oldukça eğitimsiz, kaba ve hadsizdir.

Hocayı sıkıştırmak istiyorsun anlıyorum da, bari -niye kaçtınız? gibi zeka ihtiva etmeyen bir soru sorma. Adamın taraftarların arasına dalıp girişecek hali yok, tabi ki hızla soyunma odasına koşacak.

Böylesine saha dışı sorular ve cevaplar bence kimseye bi şey kazandırmaz.

He illa soracaksan -2010-11 şampiyonu kim ehe ehe? gibi bir soru da sorma. Göreve başladığınız ilk 3 Temmuz günü antrenmanda oyuncuları toplayıp yaptığınız alkış şovla ne mesajı vermeye çalıştınız filan diye sor.

Bu tip soruların hiçbirinin sorulmasından yana değilim tabii.

GÖLONSA
20.11.2014, 12:40
Sahada dikilse ''niye tahrik ediyorsun seyirciyi''.

Koşarak gitse''niye tahrik ediyorsun seyirciyi''.

Remzi
20.11.2014, 12:42
Toplantıyı izleyebileceğimiz bir link yok mu arkadaşlar ?

Lİgtv'nin sitesinde var.

Oruç
20.11.2014, 12:49
benim anlamadığım bu basın toplantısını ntvspor neden yayınlamaz.?
artık daha net anlıyorum ki ciddi anlamda teknik ekip ve futbolcu yapılanmamızdan korkuyorlar..

Asıl soru "Ntvspor bu basın toplantısını neden yayınlasın ki ?" olmalıydı.

Ekranlarda, gazetelerde istanbul takımlarının görünürlüğünün ve bilinirliğinin bilinçli bir şekilde arttırılması durumu söz konusuyken basın bizi neden görünür, bilinir kılsın ki ?

Fatih Özkan
20.11.2014, 12:56
Lİgtv'nin sitesinde var.

Sitede 4 dakikalık bir video var sadece.

laudrup61
20.11.2014, 12:58
toplantıyı haburaya koyun da

bordomavi1
20.11.2014, 12:59
İzleyemeyenler için Facebok Divane sayfası büyük ihtimalle akşam üstü yayınlar.

B.AKDEMİR
20.11.2014, 13:03
Ersun hocanın koşu sahnesi komik miydi? evet komikti, Ancak hızla oradan uzaklaşması doğru bir karardı ve bugün buna kaçtı diye yorum yapmak bence pek iyi niyetli bir yaklaşım olmaz. Polemikten uzak durması gerekiyor. Eğer böyle konulara girerse kısa zamanda işinden soğuyacaktır ki buda takımımıza olumsuz etki eder. Basın toplantısında verdiği cevaplar gayet politik ve yerindeydi. Kimseye malzeme vermedi. Şimdi tekrar şampiyonluk yarışına girmeli ve artık biraz tadını çıkarmalıyız. Ersun hocadan benim kendi adıma tek beklentim ; iyi futbol ve şampiyonluk yarışında en önlerde olmak.

7can61
20.11.2014, 13:04
Provake Mode On :) Zorlama bak kimse takmıyor :)

Hiç belli etmiyosun takmadığını, bu arada madem ingilizce yazıyosun provoke yaz bari.

levent yıldırım
20.11.2014, 13:06
Ben O Maçta Tribündeydim Ersun Hoca Olayları Daha Çok Büyütmemek İçin Soyunma Odasına Koştu