PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Mustafa Ayazoğlu
16.11.2014, 15:44
bosingwa - akbaş - belkalem - aykut- medjani - avram

bu 6 ten 2 stoper ?

Mustafa Ayazoğlu
16.11.2014, 15:46
takımda önde 6 bu

----- ekici - constant - özer --

-- yatabare(sefa) - cardozo - waris(yusuf) --

geri 4 lü kurmak zor

Derbeder-53
16.11.2014, 16:13
belkalem değil de yumlu iyiydi bir ara? niye oyna(ya)mıyor?

eyuksek1967
16.11.2014, 16:25
Şu Bosingwa yı stopere koymayın ya. Adam sağ bek işte ne stoperi. Yumlu her şeye rağmen oynamalı. Partneri medjani yada belkalem olabilir. Sefa dan bi beklentim yok inşallah dediğiniz gibi olur.

Trabzonsporking
16.11.2014, 16:32
Fatih-salih-bosi-musa-yusuf-ekici-özer-constant-cardozo-yatabare-waris

Trabzonsporking
16.11.2014, 16:32
Bosingwa her yerde oynar

Adem Akyüz'
16.11.2014, 16:33
Yıllardır şu oyuncuları orijinal mevkilerinin dışında oynatma fantezisini anlamadım gitti. Inşallah Ersun Yanal da böyle fantaziler peşine düşmez.

lazzz61
16.11.2014, 16:34
fatıh boşıngva aykut musfa yumlu ıshak dogan ozer constant mehmet ekıcı yatabare cardozo

Furkan Dündar
16.11.2014, 16:35
Bosingwa sağ bek de harikalar yaratırken vahid hocaya saydık sövdük simdi adamı stoper yazıyorsunuz yapmayın hoca Mustafa yumlu olayında ilerleme kaydetmedi demek ki af gelmeyecek

Tahmini kadrom
Defansta 3 yabancı görebiliriz

Bosi-medjani-papa-ishak(Musa)

------Salih ------

Sefa--Özer--ekici--constant

-------cardozo-----

ÖZer sağ açık oynayamaz mesela bazı kadrolarda sağ açık yapılmış olmaz yani zorlamayalım

artvints
16.11.2014, 16:43
...................onur..............
...boss..medjani..papa...ishak
....................salih
..............özer......ekici
....yusuf......cardozo......waris

kontradan bitiririz işi.yusuf ve waris bek ve stoper arasına yaptıkları koşularla defansın dengesini bozarlar.cardozo ortasahaya yakaşarak pas istasyonu olur.gerektiğinde ara pası atar, oyun açar.özer yerine biraz daha defansı kuvvetli biri olsa iyi işlerdi bu taktik.bu haliyle biraz riskli. o yüzden biraz daha birbirine yakın oynayarak hızlı oyuncularla sonuca gitmeyi düşünmeli trabzonspor.

Kazım Bostan
16.11.2014, 16:56
fatih
boss - belkalem - medjani - Musa
sefa - salih - ozer - yusuf
yatabare - cardozo

en azından bu maç için böyle olmalı bence..

Muhammed KOÇ
16.11.2014, 20:04
0-4 olsa ne güzel olur ne hoş olur :)

Hakan
16.11.2014, 20:37
...................onur..............
...boss..medjani..papa...ishak
....................salih
..............özer......ekici
....yusuf......cardozo......waris

kontradan bitiririz işi.yusuf ve waris bek ve stoper arasına yaptıkları koşularla defansın dengesini bozarlar.cardozo ortasahaya yakaşarak pas istasyonu olur.gerektiğinde ara pası atar, oyun açar.özer yerine biraz daha defansı kuvvetli biri olsa iyi işlerdi bu taktik.bu haliyle biraz riskli. o yüzden biraz daha birbirine yakın oynayarak hızlı oyuncularla sonuca gitmeyi düşünmeli trabzonspor.

Kaleciye gel :D

--------------Fatih------
Boss----Medjani-Avraam----İshak
--------------Salih---------------
Sefa--Mehmet-Özerinho--Constant
--------------CARDOZO----------

leons61
16.11.2014, 21:03
fotomaçın haberine göre yanalın kurguladığı 11

........................................fatih..... ..............................

salih.................bosigwa..............musa... .............yusuf

.....................constant..................... .özer.................

..........................................ekici... .....................
yatabare...........................cardozo........ ..............waris

fotomaç haberine göre

arkadaş şaşıyorum bu kadar geniş kadro varki lastik gibi her yöne esniyor

bu vahid nasıl bu kadar vasat oynatıyordu takımı

salihi hadi sağbekte anladıkta yusufun solbekte olması nedir arkadaş...bu ishak noldu ya kayboldu uşak....ayrıca bosi sağda gayet eyi stoperde ne işi var...bu topçuları asıl mevkisinde oynatmak çokmu zor aga...her hoca fantezi arar anlamamki

artvints
16.11.2014, 21:07
Kaleciye gel :D

--------------Fatih------
Boss----Medjani-Avraam----İshak
--------------Salih---------------
Sefa--Mehmet-Özerinho--Constant
--------------CARDOZO----------

el alışkanlığı. :D 5 senedir aynı kaleciyi yazıyoruz.kim kalmış kadroda 5 sene?

senin takım ancak pas yapar. deplasmanda öne çıkmaya da çekinirler.saçma sapan bir golle yeniliriz. bizim dikkatli defans yapıp, kontradan bir iki golle temiz bir galibiyet almamız lazım. deplasmanda baskılı bir futbolla derbi kazanacağımızı hayal edemiyorum şimdilik.

sasort
16.11.2014, 22:05
salihi hadi sağbekte anladıkta yusufun solbekte olması nedir arkadaş...bu ishak noldu ya kayboldu uşak....ayrıca bosi sağda gayet eyi stoperde ne işi var...bu topçuları asıl mevkisinde oynatmak çokmu zor aga...her hoca fantezi arar anlamamki

bu değişimde iş var ama

tek canımı sıkan bosigwanın defansta olması yusufun solda olması o kadar kötü bir durum değil iyide sayılır ama

ben salihe pek güvenmiyorum sağ bekte

piskopatrizeli
16.11.2014, 23:04
bu başlık altında kadro falan yazanlar siz ciddimisiniz. yine dört sıfır yenilecez geçin bu işleri.

volkan_627
16.11.2014, 23:04
selçuk-olcan-burak-umut...

4 ü de bu maçta oynar ve aslan kesilirler... bizden gidenlerin bize patlaması geleneksel hale geldiği için...

bence ersun yanal fantazi aramamalı. ilk maçında yenilmek istemeyecektir. dolayısıyla ben çok ta ofansif bir kadro beklemiyorum...

ersun yanal farkını ilereyen haftalarda görürüz gibi geliyor bana...

----------------------------fatih-------------------------

bosi-----------avraam---------------medjani-------ishak

---------------------------salih--------------------------

-------------mehmet----------------------costant-------

sefa-----------------------cardozo-----------------yusuf

ben bu tarz bir kadro bekliyorum... belki yusuf yerine özer olabilir...

matalar
16.11.2014, 23:57
iğreniyorum.
volkandan rıdvandan azizden ilhandan i.akından korcandan mecnundan onları oynatanlardan onlara kefil olanlardan onlara sahip çıkan siyasetçilerden kişiler ile kurumları ayırıp hala kişileri futbolun içinde barındıranlardan,
uğur melekeyi kovup, rıdvanları altan tanrıkuluları gözümüzün içine sokanlardan.
adalet adalet deyip haramzadelere yol verenlerden iğreniyorum.
AH ADALET NERDESİN....

Maide-42. (Onlar) yalan dinlemeye çok meraklı ve haram (rüşvet) yemeye pek düşkündürler. Eğer sana gelirlerse, ister aralarında hükmet, istersen onlardan yüz çevir. Eğer yüz çevirirsen sana hiçbir şekilde zarar veremezler. Eğer hükmedersen aralarında âdil şekilde hükmet. Hiç şüphesiz ki Allah adaletli olanları sever.

ali+61+26
16.11.2014, 23:57
-------------------------fatih-------------------------

boss---------medjani----------avraam------ishak....

-------------------------salih--------------------------

----------mehmet--------------------özer-------------

waris-----------------------------------------yusuf--
------------------------cardozo-----------------------

bence bu kadro çıkmalı. tek sıkıntı kale!

gabriel omar
17.11.2014, 00:14
Bosingwa'yı sağ bek harici bir mevkiye yazmayın da gerisini nasıl yazarsanız yazın.Hem hücumda hem savunmada müthiş oynayan bir sağ bekimiz var niye macera arayalım ki ?Hani Bosingwa bekte aksamış olsa stopere koymanıza hak vereceğim ama adam ligin en iyi sağ beki.

Bir de adam alternatifsiz.Bosingwanın yerine sağ beke kimi koyacağız ? Zekiyi mi yoksa Salihi mi ?Duman oluruz duman ,aman diyeyim.

Savunmada macera aramayalım derim. Bosi....Belkalem(Medjani) .....Mustafa(Aykut).....İshak .Bu dörtlü işimizi yeterince görecektir.

Fatih Öztürk
17.11.2014, 01:54
bu başlık altında kadro falan yazanlar siz ciddimisiniz. yine dört sıfır yenilecez geçin bu işleri.

4 değil 8 yiyecez fb'liler sevinsin yeterki.

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2014, 08:06
Bu maçın heyecanı tüm bedenimi sardı.

Ersun Hoca'ya sabır gösterip destek olursak 8. şampiyonluk 1-2 yıl içinde gelir diyorum.

Ha devre arası veya sezon sonu bu takıma 2-3 takviye yapsınlar, Yumlu, Zeki, Soner, Fatih ATİK gibi çöpleri göndersinler, bakın seneye TS fişek gibi olmuyor mu?

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2014, 08:07
Skorboard'da şunu görmek istiyorum:

GS:0
TS:4

Cardozo-2, Yatabare, Konstant

Fatih Çelik
17.11.2014, 08:11
Edit

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2014, 08:18
DİKİNE FIRTINA GELİYOR!

Medjani ve Papadopoulos’u kecesek olan Ersun Yanal; hızlı, sonuca gidecek ataklar için Salih’i sağ, Yusuf’u solda; Bosingwa ile Musa’yı göbekte oynatacak. Orta sahada M.Ekici, Özer, Constant yer alacak. Waris, Yatabare ve Cardozo ile hücum edecek.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na verdiği ‘dikine oynama’ sözünü yerine getirmek için bambaşka bir takım kurgusunu yavaş yavaş aklında oluşturmaya başladı. Vahid Halilhodzic’in prensleri Belkalem ve Medjani ile Yunan stoper Papadopoulos’u ideal kadronun dışında bırakmayı planlayan Yanal, özellikle kanat beklerini hücumculardan seçmiş durumda. Salih Dursun’u sağ, Yusuf Erdoğan’ı ise sol bekte kullanmayı planlayan tecrübeli çalıştırıcı, defansın göbeğinde Bosingwa veAntalyaspor’da sol stoper oynayan Musa Nizam’ı kullanmayı planlıyor. Aykut ve Mustafa Akbaş’a ise ‘hazır olun’ talimatı verdi.

Ortaya savaşçı isimler

Orta üçlüde ise hem çok koşan hem de iş yapan oyuncular isteyen Yanal’ın, göbeği Mehmet Ekici, Özer Hurmacı ve Constant’tan oluşturması bekleniyor. Yanal, Soner ile Sefa’dan ise kendilerini 3′lü oynayacak şekilde idmanlarda hazırlamaları için uyardı. Yanal’ın, F.Bahçe’de oynattığı gibi, forveti ise yabanacılardan kuracağı bildirildi. Waris’i Sow, Yatabare’yi ise Kuyt gibi kullanmayı planlayan Fırtına’nın teknik patronunun asıl güvendiği isim ise Cardozo.

TAKA

taha küçük
17.11.2014, 08:32
Neden hep cimbom bize gelince çok gol atar?
Adamların geçen yıl gol sıkıntısı vardı bize yöne 4 attılar .

kaan61
17.11.2014, 08:50
................................. Fatih ..................................

Bosingwa ......... Medjani ....... Avraam......... Musa

................................ Salih ................................

Özer ............... Mehmet .......... Constant...... Yusuf

............................. Cardozo ...........................

Defansın göbeği sıkıntılı olacak ama yapacak bir şey yok...

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2014, 08:52
Neden hep cimbom bize gelince çok gol atar?
Adamların geçen yıl gol sıkıntısı vardı bize yöne 4 attılar .

Bu kez de biz onlara 4 atarız, silahımız çok.

2003-2004 sezonu Ziya DOĞAN yönetiminde şb ile şampiyonluk yarışındayken son haftada, Avni Aker'de iddiasız GS'ye 2-4 yenildiğimiz maçta çok sinirlenmiştim. GS asılmıştı ve biz ard arda gelen goller yüzünden oyundan düşüp hem maçı hem de şampiyonluğu kaybetmiştik.

Veysel
17.11.2014, 08:56
Bu kez de biz onlara 4 atarız, silahımız çok.

2003-2004 sezonu Ziya DOĞAN yönetiminde şb ile şampiyonluk yarışındayken son haftada, Avni Aker'de iddiasız GS'ye 2-4 yenildiğimiz maçta çok sinirlenmiştim. GS asılmıştı ve biz ard arda gelen goller yüzünden oyundan düşüp hem maçı hem de şampiyonluğu kaybetmiştik.
İlk gittiğim maçtı abi ağlamıştım o maçta bize yapılan o yamuğu hiç unutmam

kalavara
17.11.2014, 09:17
DİKİNE FIRTINA GELİYOR!

Medjani ve Papadopoulos’u kecesek olan Ersun Yanal; hızlı, sonuca gidecek ataklar için Salih’i sağ, Yusuf’u solda; Bosingwa ile Musa’yı göbekte oynatacak. Orta sahada M.Ekici, Özer, Constant yer alacak. Waris, Yatabare ve Cardozo ile hücum edecek.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na verdiği ‘dikine oynama’ sözünü yerine getirmek için bambaşka bir takım kurgusunu yavaş yavaş aklında oluşturmaya başladı. Vahid Halilhodzic’in prensleri Belkalem ve Medjani ile Yunan stoper Papadopoulos’u ideal kadronun dışında bırakmayı planlayan Yanal, özellikle kanat beklerini hücumculardan seçmiş durumda. Salih Dursun’u sağ, Yusuf Erdoğan’ı ise sol bekte kullanmayı planlayan tecrübeli çalıştırıcı, defansın göbeğinde Bosingwa veAntalyaspor’da sol stoper oynayan Musa Nizam’ı kullanmayı planlıyor. Aykut ve Mustafa Akbaş’a ise ‘hazır olun’ talimatı verdi.

Ortaya savaşçı isimler

Orta üçlüde ise hem çok koşan hem de iş yapan oyuncular isteyen Yanal’ın, göbeği Mehmet Ekici, Özer Hurmacı ve Constant’tan oluşturması bekleniyor. Yanal, Soner ile Sefa’dan ise kendilerini 3′lü oynayacak şekilde idmanlarda hazırlamaları için uyardı. Yanal’ın, F.Bahçe’de oynattığı gibi, forveti ise yabanacılardan kuracağı bildirildi. Waris’i Sow, Yatabare’yi ise Kuyt gibi kullanmayı planlayan Fırtına’nın teknik patronunun asıl güvendiği isim ise Cardozo.

TAKA

bizim yerel gazeteler fantezi futbol yapıyor. bosingwa çok verimli olduğu, iyi oynadığı bölgeden neden alınır. medjani stoperde verimli bir oyuncu. salih orta sahada defansif anlamda verimli oldu (sonrası muamma böyle gider inşallah) mehmet yerini buldu. takım kurarken mevkilerinde verimli olan oyuncular oraya yazılmalı bence.
kanımca orta alanda rakiple boğuşmayı bilen ve bundan kaçmayan, pozisyon almasını bilen, atak başlangıçlarını iyi yapabilen bir oyuncu olmalı. aslında geçen sezon bourceanu bu tanıma uymuştu. elimizde böyle bir yabancı yok, yerlilerden salih buna aday. salihin etrafı özer,ekici,constant üçlüsünden biri,ikisi ya da üçü ile doldurulabilir. bu bögede güçsüz olduğumuz söylenemez. önde de farklı özelliklerde oyuncularımız var bolca. bu iki bölgenin verimi açısından savunmadaki stoper tercihi yabancı ksıtlaması sebebiyle en büyük engelimiz. devre arasında tffnin yapacağı değişiklik elimizi çok güçlendirir (o nedenle yapacaklarına inanmıyorum).
bu maç özelinde eğer hakem belirleyici olmaz ise, ersun hoca da ilk maçtan büyük değişikliklere kalkışmazsa maçın favorisi biziz.

Kazım Bostan
17.11.2014, 09:46
2-3 skor tahminim

burak (2) - cardozo (2) bosingwa

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2014, 10:04
Ben de dün içimden 2-3 maçı alacağız gibi geçirdim

halil ibo
17.11.2014, 10:23
Geyse karşısında o kadar da açılıp saçılmaya,neticesinde de dağılmaya gerek var mı ?
Selçuk-Sneider-Burak gibi ne zaman,ne yapacağı belli olmayan adamları var ? Direkt sonuca hemde fena şekilde gidebilirler.
Ersun Hoca en akılcı şekilde oynatacaktır.Bekleyip göreceğiz...

Etem Güner
17.11.2014, 10:29
Maçın sonucu tahmini Galatasaray 2-2 Trabzonspor sonuç bu olur

cakalkerem
17.11.2014, 10:45
alırsak ersun'un forsu yerine gelir

Kazım Bostan
17.11.2014, 11:25
ligin açık ara en iyi forvetine sahibiz vahid hoca saolsun bugüne kadar tam verimle kullanamadık adamı yedek tutup 90+da oyuna bile aldık korkunç bir durum... İnşallah bu maç iyi bir yeni başlangıç olur cardozo için de

hofsaale
17.11.2014, 11:31
Dün gine gördüm ki umut, burak, selcuk bitmis...

Iki gol atsada burak eski burak degil, rakip bu kadar kötü olmasa nefes alamazdi..m

GAME OVER
17.11.2014, 11:41
felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama gerçekçi bir tahminde bulunayım. Bizans takımlarını hele de kendi evlerinde asla alt edemeyiz. en iyi sonuç beraberlik olur. neden mi. 1-bize karşı köpekler gibi oynuyorlar.salyalarını ben tv den görebiliyorum. 2-hakemler mutlaka yardımcı oluyor.olacaktır.asla vazgeçmeyeceklerdir.3-Bizans medyası maç saatine kadar harıl harıl aleyhimize çalışacaktır.(ersun polemiği v.s.)4- bizimkiler illaki bi salaklık yapacaktır. ya topu altı pastan auta atacaklar(kadıköydeki olcan lı şb maçları v.s.) ya da alakasız bir pozisyonda gol veya penaltı (giray bulak ve bamba kardeşliği v.s.)yaptıracaklardır.5-defansın göbeği umut u ve burak ı durduramaz.kabul edelim ki bizimkiler (medjani-papa ikilisi)ağır vasıta gibi.koridor oluruz.ama asıl sıkıntı orta sahaya koyacağın adam.constant hala fantastik hareketler peşinde(adam kaleye sol taraftan sol dış şut vuruyor) salih desen melo gibi bir çirkefle uğraşamaz.herif pislik için yaratılmış.selçuk zaten bütün frikik golllerini bize atıyor.umut un yükselen performansına dikkat etmek lazım.ayrıca herifler zihinsel olarak (kendilerince haklılar)bizi arka bahçeleri olarak görüyorlar.son olarak ersun ordular ilk hedefiniz akdenizdir diyerek kontradan yenik duruma düşmemize sebep olur. yenilen golu çıkaracağım derken 3-4 lük bile olabiliriz.4 yıldızı almak için bu yaratıklar değil trabzonsporu babalarını bile tanımazlar kananatindeyim. onun için kendinizi kötü bir skora alıştırın ki şaşkaza yendiğimizde sevinmenin anlamı daha büyük olsun.

NOT: ersun a karşı değilim. ama inanın karşımızdaki ittifak ne ersun dinler ne şenol güneş.(2011-2008-2005-1996 seneleri ).illaki ayak oyunları olacaktır.

GAME OVER
17.11.2014, 11:45
..giray bulak yazmışım..giray kaçar olacaktı.pardon.

GAME OVER
17.11.2014, 11:49
ersun un antrenman fotoğraflarına baktığımda bir ümitsizlik seziyorum.antrenmanları videodan izlediğimde vücut dilinden pek hoşlanmadım.bu futbolcularla çok işim var der gibi duruyor.zaten zirveyle 7 puan var gs gb bjk bursa maçlarını aldı aldı yoksa buyrun cenaze namazına.(ben demiyorum.bizim medya diyor)

Aydın Danış
17.11.2014, 11:56
Hiç bir zaman Skor tahmini yapmadım ama bu maça yapıyorum 1-3 alıcaz bu maçı

Sibel
17.11.2014, 12:07
Gol atma sıkıntımız olmaz da yememe konusunda aynı şeyi diyemeyiz.
Bu maç atan değil yemeyen kazanacak.

ibrahim_yattara
17.11.2014, 12:59
Basingwa sağ bekten, salihte ön liberodan kesilemez

Bu yapılırsa büyük saçmalık olur..

Waris cardozo yatabare üçlüsü bencede olması gereken forvet hattıdır

Bunu yapmak içinde cezayirlilere acilen şut!

Yumlu musa veya yumlu avraam olmali defans..

ffırtına
17.11.2014, 13:16
Yabancı oyuncu haklarımızı savunma için kullanmak bana çok saçma geliyor ..

Kazım Bostan
17.11.2014, 13:18
belkalem ve medjani'yi almayıp onun yerine boueceanu'yu tutsaydık, ve bibrası alsaydık bir de yerli direkt 11 stoper alsaydık şuan işler daha yolundaydı. Bu maça daha umitli bakabilirdik. Ki bu soylediklerimin hrpsinde vahid hocanın parmağı var onun hamleleri. Çok zarar verdi bu adam bize...

piskopatrizeli
17.11.2014, 13:18
benim bilgilerimdeki kırmızı kart ne zaman gidecek , ayrıca ne işe yarıyor bu yeşil kırmızı kartlar.

muratt
17.11.2014, 13:23
................................. Fatih ..................................

Bosingwa ......... Medjani ....... Avraam......... Musa

................................ Salih ................................

Özer ............... Mehmet .......... Constant...... Yusuf

............................. Cardozo ...........................

Defansın göbeği sıkıntılı olacak ama yapacak bir şey yok...

Niye herkes Waris ve Yatabare'ye yedek adam muamelesi yapıyor anlamış değilim. Kondisyon sorunları yok süreklilik sıkıntıları yok. Tamam kadro geniş kabul de elinizde Waris Cardozo Yatabare Konstant varsa once bunları yazar sonar gerisini doldurursunuz. Geçen sene Olcan'ın ayağına bakıyorduk şimdi Olcan'ı top diye oynayacak adamları yedeğe yazıyoruz. Yedekten biri gelecekse Yusuf gelsin, Sefa gelsin.

fincher
17.11.2014, 13:24
DİKİNE FIRTINA GELİYOR!

Ortaya savaşçı isimler

TAKA

Medjani,Belkalem,Papa 3 lüsünün 3 ünü de kesmeyi planladığını bende tahmin ediyorum ama bu haberdekiler fazla uçmuş...

muratt
17.11.2014, 13:26
---------------İbrahim--------------
Boss---Yumlu---Aykut----İshak
Waris----Ekici---Salih--Konstant
------Yatabare---Cardozo---

Tamam GS maçında 4-5-1 denenebilir ama lig genelinde bu 4-4-2 de korkmadan ısrar edilse ligi bayaa domine edebiliriz kanımca.

Kazım Bostan
17.11.2014, 13:30
yatabare gerçekten çok kaliteli beyler cardozo'nun gölgesinde kalıyor ama resmen canavar gibi has bir forvet adam

28TS61
17.11.2014, 13:42
ilk küfürde tüm takim sahayi terketmelidir

laudrup61
17.11.2014, 13:47
halilodzic'in fb maçındaki oyunu bu maçta işe yarardı

Eto'o
17.11.2014, 13:51
Fatih
Bosingwa--- papa--akbas??--musa
Sefa---salih--ekici--yusuf
-------waris------
-----cardozo-----

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çağatay_
17.11.2014, 13:56
Hala Yumlu diyenler var. O da bir şeye kızıp topu kornere bırakır. Rakipten daha yakınken topa müdahale etmez falan.

Şaka gibi.

A.Ali Karanis
17.11.2014, 14:31
Stoperde Medjani - Belkalem olmalı yine.Avraam Burak'a göre çok ağır kalır.

---------------Fatih---------------
--Boss-Medjani-Avraam-Musa-
-------------Salih-----------------
--Sefa--Özer--Mehmet--Constant-
-----------CARDOZO---------------

Hatta duruma göre Salih ve Constant ile çift önliberoya dönmeliyiz çünkü Melo-Selçuk-Sneijder üçlüsü Salih'e yüklenirse direk dağılır uşak.Ayrıca Bosingwa'yı stopere alıp Salih'i beke çekmek gibi birşey yapmayız umarım.

Bol gollü bir maç olur,1 fark ile alırız ya da berabere kalırız.

kncyalcin
17.11.2014, 14:33
Bazı gazetelerde çıkan 11 ile maça başlamak bence intihar demektir. Ne de olsa bu 11 hiç bu şekilde beraber oynamadılar. Cidden çok saçma geliyor. Ersun Hoca'nın da böyle başlayacağını zannetmiyorum. Elbette ilerisi için böyle bir kurgu düşünülebilir ama şuan hele böyle bir maç için hiç akla yatkın değil. Yine de bilemeyiz tabi. Ya tutarsa..
...................Fatih...................
salih.....boss.........musa....yusuf
.....özer.......ekici.....kevin........
yatabare.....cardozo........wariss
Şu kadronun savunma hattındaki isimlerin hiçbiri bu sezon ki maçlarda o mevkide oynamadı. Çok savruk olacaktır. Savunma yerleşirken çok hata yapar, umarım hoca bunu bu maçta denemez..

kncyalcin
17.11.2014, 14:35
Stoperde Medjani - Belkalem olmalı yine.Avraam Burak'a göre çok ağır kalır.

--Boss-Medjani-Belkalem-Musa-
-------------Salih-----------------
--Sefa--Özer--Mehmet--Constant-
-----------CARDOZO---------------

Hatta duruma göre Salih ve Constant ile çift önliberoya dönmeliyiz çünkü Melo-Selçuk-Sneijder üçlüsü Salih'e yüklenirse direk dağılır uşak.Ayrıca Bosingwa'yı stopere alıp Salih'i beke çekmek gibi birşey yapmayız umarım.

Bol gollü bir maç olur,1 fark ile alırız ya da berabere kalırız.
Belkalem cezalı.. Hoca Aykut ile başlarsa şaşırmam.. Hatta hücum hattının sağ kenarında Yatabare ya da Wariss'i de kullanabilir..

A.Ali Karanis
17.11.2014, 14:39
Belkalem cezalı.. Hoca Aykut ile başlarsa şaşırmam.. Hatta hücum hattının sağ kenarında Yatabare ya da Wariss'i de kullanabilir..

Doğru,unutmuşum,onun yerine Avraam oynar o halde.

Aslında çift forvetli bir sistem de bu maçta denenebilir çünkü galatasaray'ın defansı pişmaniye gibi,ele aldın mı dağılıyor hemen.Cardozo-Yatabare ikilisi veya çabukluk adına Cardozo-Waris ikilisi yatırır kaldırır o defansı.Ama orta saha hakimiyetini de elde tutmamız lazım yani Constant-Özer-Mehmet-Salih de yapabiliriz 4-1-3-2 misal defansta da bir oyuncu Türk olmak kaydıyla..

GAME OVER
17.11.2014, 14:55
takımımızı seyredelim.yener yenilir öneml olan renklere aşkımız.futbola olan ilgimiz soğumasın yeter.soğuma dedim de aklıma gelenler şunlar...futboldan soğutanlar tüpçü ve eklentileri,şikebahçe,aziz köpeği,mahmut uslu dangalağı,volkan pici,emre pisliği...futbolu sevdirenler socrates,maradona,iskender günen,şenol güneş,hami mandıralı,zidane diye uzar gider....

kaan61
17.11.2014, 15:11
Bazı gazetelerde çıkan 11 ile maça başlamak bence intihar demektir. Ne de olsa bu 11 hiç bu şekilde beraber oynamadılar. Cidden çok saçma geliyor. Ersun Hoca'nın da böyle başlayacağını zannetmiyorum. Elbette ilerisi için böyle bir kurgu düşünülebilir ama şuan hele böyle bir maç için hiç akla yatkın değil. Yine de bilemeyiz tabi. Ya tutarsa..
salih.....boss.........musa....yusuf
.....özer.......ekici.....kevin........
yatabare.....cardozo........wariss
Şu kadronun savunma hattındaki isimlerin hiçbiri bu sezon ki maçlarda o mevkide oynamadı. Çok savruk olacaktır. Savunma yerleşirken çok hata yapar, umarım hoca bunu bu maçta denemez..

Defans hattının

Salih , Bosingwa , Musa , Yusuf olmasındansa

Bosingva ... Mustafa Yumlu ... Aykut .... İshak olması bence daha derli toplu görüntü verir...

The Legend
17.11.2014, 15:23
Boss....Medjani.....Akbas.....Musa
..................Salih....................
......Özer......Ekici.....Constant....
........Yatabare.....Cardozo.........

Yiğit Gayretli
17.11.2014, 15:37
Musa stoper, Yusuf sol bek...

dağlıca61
17.11.2014, 15:53
Rüyamda FB ile Trabzonspor arasındaki maçta Trabzonspor sağlı sollu ataklarla saldırıyor ve 1- 0 öne geçiyoruz golü kimin attığını hatırlayamıyorum yalnız futbolu güzel oynadığımızı ve defalarca gool gooll diye bağırdığımı hatırlıyorum bir anda o heyecanla uyandığımda aklıma hemen hafta sonu oynayacağımız gs maçı geldi inşallah öyle olacak Trabzonspor kazanacak

demir
17.11.2014, 16:00
Rüyamda FB ile Trabzonspor arasındaki maçta Trabzonspor sağlı sollu ataklarla saldırıyor ve 1- 0 öne geçiyoruz golü kimin attığını hatırlayamıyorum yalnız futbolu güzel oynadığımızı ve defalarca gool gooll diye bağırdığımı hatırlıyorum bir anda o heyecanla uyandığımda aklıma hemen hafta sonu oynayacağımız gs maçı geldi inşallah öyle olacak Trabzonspor kazanacak

abicim yorganı orantılı kullan hee usutmeyesın bu havalarda :D:D

Derin Trabzon
17.11.2014, 16:15
Muhtemelen 1 kırmızı görürüz, gs de 1 penaltı kullanır, maçı 2 yada 3 farklı kaybederiz.

Onur Akyüz
17.11.2014, 16:17
Bosi-------Avraam-----Musa------İshak

--------Salih---------------Constant---

----Yusuf---------Ekici---------Waris---

-----------------Cardozo--------------

Gibi geliyor bana.

Emrah Akcagöz
17.11.2014, 16:20

Geçen gün ben de fb ile oynadığımızı gördüm abi ancak biz maçı 5-2 kaybediyorduk. Uyandığımda benim de aklıma gs maçı geldi inşallah benim rüya gerçekleşmez.

Berke6198
17.11.2014, 16:26
Musa stoper, Yusuf sol bek...

Musa stoper, İshak sol bek daha sağlıklı bir tercih olmaz mı ?

Mert Oğuzlu61
17.11.2014, 17:33
http://s2.dmcdn.net/3put/x240-x2d.jpg

yusuf ve sol bek ?? :eek::eek::eek:

Mellih
17.11.2014, 18:40
galibiyet bizi havaya sokar

asilhamsi
17.11.2014, 19:36
4-3-3 febesin oynadıgı gibi oynayalım derim.

-----------------ibrahim--------------

-----sefa-----boss----aykut---ishak----

------ekici-----salih------constant---

yatabare--------cardozo---------waris

asilhamsi
17.11.2014, 19:54
-----------ibrahim----------
boss---medjani----aykut---constant

sefa---ekici-----salih-----yusuf

------yatabare----cardozo------

artvints
17.11.2014, 20:25
-----------ibrahim----------
boss---medjani----aykut---constant

sefa---ekici-----salih-----yusuf

------yatabare----cardozo------

abi hani 4 3 3 oynayacaktık? :D

Mustafa Calik
17.11.2014, 20:26
Antrenman Günlüğü (17 Kasım)

Takımımız, Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün 18.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Bosingwa, Yatabare, Waris, Belkalem, Medjani ve Papadopoulos katılmadı.

Milli takımdan dönen Mehmet Ekici ise takımla birlikte çalıştı.

http://s14.directupload.net/images/141117/o6gzrtu5.jpg (http://www.directupload.net)

http://s14.directupload.net/images/141117/tpmf8u4a.jpg (http://www.directupload.net)

http://s14.directupload.net/images/141117/e6ga937o.jpg (http://www.directupload.net)

http://s14.directupload.net/images/141117/8ce6u6l5.jpg (http://www.directupload.net)

http://s14.directupload.net/images/141117/w4du6jrt.jpg (http://www.directupload.net)

http://s14.directupload.net/images/141117/3ncnnar8.jpg (http://www.directupload.net)

http://s14.directupload.net/images/141117/c87n4lv7.jpg (http://www.directupload.net)

http://s14.directupload.net/images/141117/uwjf9jba.jpg (http://www.directupload.net)

Tunç Tosun
17.11.2014, 21:07
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/J7IKNIKZF4.jpg

Muhammet Hacısalihoğlu
17.11.2014, 21:12
Takım gülüyo lan :)

Soner Albayrak
17.11.2014, 21:18
Vahid hoca ne yapmış bu oyunculara böyle yüzlerinde güller açmış.

omondoles
17.11.2014, 21:21

Cardozo bile :)

laudrup61
17.11.2014, 21:25
Aykut boks maçına hazırlanıyor :D

Emrah Akcagöz
17.11.2014, 21:26

Emin misin ? :) Cevat Kolpa amcamız gülmediğinden bahsediyor. :D

Cevat Cole: "Oyncuların yüzü gülmeye başladı haberleri külliyen yalan kimse antrenmanları doğru dürüst izleyemiyor. İlk 15 dakika basına açık onda da pek bir şey yapılmıyor. Bu adam bu takımın hocası olamaz. İdmana çıkıyor yüzü asık kimseye selam vermiyor..."

Arkadaş bir şeyi de beğenin Allah aşkına...

Onur Akyüz
17.11.2014, 21:28
Bir insanın teknik direktörlük yeterliliğini surat asmasıyla ve kimseye selam vermemesiyle de ölçebiliriz, biz insan değiliz Trabzonluyuz.

MuratJ
17.11.2014, 21:31
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/PUL2AC4ERN.jpg

MuratJ
17.11.2014, 21:32
Cevat kol ağzın kilitlensin. Koca ağız!

Yiğit Gayretli
17.11.2014, 21:35
Söyle bir kadroyla karşılaşma ihtimalimiz yüksek

http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/C3GVUI2SNQ.jpg

Kazım Bostan
17.11.2014, 21:36
Söyle bir kadroyla karşılaşma ihtimalimiz yüksek

http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/C3GVUI2SNQ.jpg

ben kabulüm :)

ama dehşet gol yeriz :D

Trabzon-Spor-61
17.11.2014, 21:43
4 olsun bizim olsun

Trabzon-Spor-61
17.11.2014, 21:47
Ilk 11 nasil olur cok merak ediyorum.... Yusufu gercekden sol bek oynatirmi acaba

--------------- fatih
bossi----avraam----musa----yusuf
---------------constant----------
---------özer------------ekici-----
----waris----cardozo------sefa----

Sadettin_
17.11.2014, 21:52
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/VGZ7P97S2E.jpg

Erkan SÜNGER
17.11.2014, 21:52
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/CWIQN62TMK.jpg

Aykut mecburiyetten:))

Fatih Birinci
17.11.2014, 22:06
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/17/3459405d41b7ab459f7769edfd468c66.jpg

TSemih61
17.11.2014, 22:08
Bu maça böyle bir kadroyla çıkabilirdik ama yanlış alınan kararlar sebebiyle çıkamıyoruz. Stoperlerde yabancı oyuncu oynattığında hücumda mecburen Yatabere ve Waris'ten vazgeçeceksin. İşin bir diğer yönü de yabancı stoperlerin Aykut ve Mustafa'dan daha iyi olmaması.
_____________Fatih______________
Bosingwa___Yumlu__Aykut__İshak
_______Mehmet__Constant_______
Yatabere______Özer_____Waris
_____________Cardozo___________

umitçebi
17.11.2014, 22:20
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/TI6GXSBCZE.jpg

Hami_41
17.11.2014, 22:24
XIFHUMM1NV.jpg[/IMG

Hami_41
17.11.2014, 22:25
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/XIFHUMM1NV.jpg

Avrupada böyle içerde yusuf defansta aykut demir, m. Yumlu olabilir

Emrah Akcagöz
17.11.2014, 22:30
Acaba hakem kim olacak ?

Yunus Yıldırım

Fırat Aydınus

Mustafa Kamil Abitoğlu

Halis Tükürükçübaşı

*

Bu dörtlüden biri olacağını düşünüyorum bunlara ek bir ihtimal Mete Kalkavan olabilir ancak benim favori adayım Yunus Yıldırım.

ts_ezer
17.11.2014, 22:31
6515

Kazım Bostan
17.11.2014, 22:35
Acaba hakem kim olacak ?

Yunus Yıldırım

Fırat Aydınus

Mustafa Kamil Abitoğlu

Halis Tükürükçübaşı

*

Bu dörtlüden biri olacağını düşünüyorum bunlara ek bir ihtimal Mete Kalkavan olabilir ancak benim favori adayım Yunus Yıldırım.

bence fırat aydınus. bir gs maçında çok iyi performans göstermişti........

gabriel omar
17.11.2014, 22:37
Emin misin ? :) Cevat Kolpa amcamız gülmediğinden bahsediyor. :D

Merak ediyorum bu adamların kafasındaki hoca kim ? O hocamız olmaz bu hocamız olamaz ...Nasıl bir Trabzonspor var kafalarında acaba gerçekten merak ediyorum.

Soner Albayrak
17.11.2014, 22:37
Bence hoca defansın göbeğinde Medjani-Aykut ikilisini oynatır bu maçta.

matalar
17.11.2014, 23:02
Mustafa affedilmeyecek mi

Ogün YAZICI
17.11.2014, 23:04
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/8UT9LZTS7S.jpg
bu hafta kadro bu olur...salih ve aykut'tan birisi kırmızı yer...

matalar
17.11.2014, 23:05
iyi bi yumlu bu takıma lazım yoksa bu yabancı kontenjanı ile işimiz zor hamle şansımız azalıyor

Yıldıray Emanet
17.11.2014, 23:15
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/48DGV21WUZ.jpg

Ayhan2661
17.11.2014, 23:15
aykut ve yumluyu unutun derim adamların bi ton maç eksiği var..

kalavara
17.11.2014, 23:28
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/ZPGP8D28BE.jpg

selcuk
17.11.2014, 23:30
bizde yapalim
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/746RRHNIFU.jpg

EgeKum
17.11.2014, 23:33
Tek eksik Onur mecbur fatih göveniyorum fatihe
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/1NMCNY2718.jpg

Furkan Dündar
17.11.2014, 23:37
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/YZBJNA9698.jpg

lakin bu maçta şunlar olabilir yumlu yerine papa oynar waris yerine de yusuf

Soner Albayrak
17.11.2014, 23:48
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/QVSJZX3C4U.jpg

artvints
17.11.2014, 23:51
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/QVSJZX3C4U.jpg

bu kadro 4 3 3 e döner direk saha içinde.yusuf sağ, waris sol özer de merkezde oynar.

must61
17.11.2014, 23:55
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/AEW8Q4QABC.jpg

homosapiens
17.11.2014, 23:56
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/3WOMA4K284.jpg

Bülent AKBULUT61
17.11.2014, 23:58
bence bu kadro güzel :))
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/223V8CHJJG.jpg

ÇaGaTaY
18.11.2014, 00:03
4-2-3-1 olduğunda ideal kadro bence.
4-1-4-1 olduğunda sefa ve yusuf kanatlarda değerlendirilebilir

ÇaGaTaY
18.11.2014, 00:07
Kadro yaptığımda yazdığım banko isimler:
Cardozo, Mehmet Ekici, Bosingwa

Bu 3ünü hiç bi şekilde kesmeyecek teknik adam candır :)

Soner Albayrak
18.11.2014, 00:20
bu kadro 4 3 3 e döner direk saha içinde.yusuf sağ, waris sol özer de merkezde oynar.

Haklısın.

4-3-3 kadro tipini beğenmiyorum ya orta sahada ileriye dönük oyuncu fazla oluyor ve bu oyuncular çift yönlü oyuncular olmadığı için geri dönüşlerde sıkıntı yaşıyoruz.

Nasıl kadro seçersek seçelim orta sahada çift yönlü oyuncu eksikliğini fazlasıyla yaşıyoruz alan daraltamıyoruz o yüzden her maç orta sahamız koca bir çukur oluyor :)

odyseuys
18.11.2014, 00:34
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/0VVKD70O9V.jpg

Tolga Kurt
18.11.2014, 00:44
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/JO1JCX9T9B.jpg

Buda bendn

Sadettin_
18.11.2014, 00:51
sayfa resım doldu :D

Berat Akçay
18.11.2014, 00:58
Zor maç. Zor çünkü kalede Fatih var. Zor çünkü karşıda Şınayder var
Galatasaray'ın defansı çok kötü. Yabancı sınırı olmasa Waris-Cardozo yapar delik deşik ederdik ama ah şu yabancı sınırı..
8 maçtır galip gelemiyoruz Galatasaray'a karşı. Buna son vermek gerek
Maçın cumartesi olması da ilginç

Fatih Ç
18.11.2014, 01:12
Bir kadro da benden olsun :)
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/0NJGNSV5CO.jpg

Süper Golcü
18.11.2014, 01:24
ne güzelmiş herkesin kadro yapası gelmiş görünce benimde geldi :D bende gönlümden geçen maç kadrosunu yapayım:)
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/MEYLN0JD8M.jpg

Berat Akçay
18.11.2014, 01:32
Defans yabancılara emanet demek Süper Golcü :)
Soner devri kapandı bence. Özer'i oraya çekip Sefa sağa yazılabilir aslında

Süper Golcü
18.11.2014, 01:49
Defans yabancılara emanet demek Süper Golcü :)
Soner devri kapandı bence. Özer'i oraya çekip Sefa sağa yazılabilir aslında

ben ersun hocayla sonerden patlama bekliyorum özellikle bu orta sahada üstüne düşecektir ersun hoca:) ama gs maçı için senin dediğin daha mantıklı tabi:) ama constantın bek oynaması konusunda çok katıyım :D

Berat Akçay
18.11.2014, 01:57
ben ersun hocayla sonerden patlama bekliyorum özellikle bu orta sahada üstüne düşecektir ersun hoca:) ama gs maçı için senin dediğin daha mantıklı tabi:) ama constantın bek oynaması konusunda çok katıyım :D

Kaç teknik direktör geldi geçti. Hep Soner bu sefer patlayacak dedik. Ümidi kestim artık :) Constant'ın sol bek oynamasına ben de katılıyorum ama elimizde 2 yerli sol bek var. İsraf olmasınlar diye oynatıyoruz mecbur

Berat Akçay
18.11.2014, 02:03
Bu da benim kadrom. Link olarak atıyorum yer kaplamasın diye. Bakalım Berat nasıl kadro kurmuş derseniz tıklarsınız ( Kimin umrunda senin kadron Berat. Bırak allasen )

http://www.oynadikoyna.com/kadroyabak.php?seninkadro=41RN5Q7F4N

Salih'i orta sahada tek oynatmak mantıklı gelmiyor. Topu oyuna sokabilen bir yeteneği yok açıkcası. Son maçlardaki performansını beğeniyorum ama Medjani ile kıyasladığımız için beğeniyoruz gibi. Bana kalırsa oyuna yön verecek 2 futbolcu var orta sahada. Biri Özer diğeri Mehmet. Ben olsam Mehmet'i biraz geride kullanırdım.

Yabancı sınırı olmasa Sefa yerine Waris yapıp çift forvete dönerdim. Galatasaray'ın defansı ağır. İş yapardı

Ali İhsan
18.11.2014, 02:04
Belkalem cezalı yerine Medjani oynar

Medjani'nin yanında oynayacak kişi merak konusu
Avraam olursa ilerden bi adam kesilir
Akbaş oynayabilir, fb maçında sırıtmamıştı, bence üstünde durulabilir
Musa stoper oynayabilir ama ilk kez bu maçta denenmesi riskli olur
Aykut Demir olabilir, maç eksiği handikap
Mustafa Yumlu affedilmedi, affedilmesin zaten

Hocanın solbekte İshak üstünde durabileceğini düşünüyorum, kafasında ofansif solbek senaryosu var ise
Salih Dursun oynatılabiliyor mu(gsden kiralık ya) ? Oynarsa iyi oynar ve bence bu takımda banko önlibero olur
Artık Özer-Ekici-Constant üçlüsünden ikisi fix sahada olmalı
Cardozo banko onbirde olur, Avraam-Constant'ın oynama durumuna göre Waris veya Yatabare yardımcı forvet olur
Yusuf-Sefa dan biri de banko onbirde olur.

Bakalım hocanın dizilişi ve kadro seçimi nasıl olacak...

Süper Golcü
18.11.2014, 02:06
Kaç teknik direktör geldi geçti. Hep Soner bu sefer patlayacak dedik. Ümidi kestim artık :) Constant'ın sol bek oynamasına ben de katılıyorum ama elimizde 2 yerli sol bek var. İsraf olmasınlar diye oynatıyoruz mecbur

Aslında musa yı sol bek olarak görmüyorum aykut ile musa belli takımlara karşı göbekte sırıtmaz sezon sonunda serdar aziz kalitesinde bir oyuncu aykutun yanına takviye edilebilir, aykutun potansiyelide belli kazanmak lazım neredeyse stoper oynadığını görmedik onun hep sol bek oynamak zorunda kaldı ishakda ersun hocayla form yakalayacaktır, soner içinde soner trabzona geldiğinde 21 yaşındaydı, selçuğu ersun hoca trabzona getirdiğinde sonerin şu an ki yaşındaydı ve 25 yaşına kadar hep idare ettik selçuğu:) sonerin selçuktan yetenekli olduğuna inanıyorum, sonerin trabzona geldiği dönem malesef kara dönemlerimiz gibi birşeydi soneri şimdi değerlendirmeye başlamak lazım

edit:benim kadrom olmasa senin kadroya burun kıvırmam :D

Emirhan Makul
18.11.2014, 02:16
3-1 yenilgi 1-1 beraberlik. Bu ikisi içime doğuyor.

Berat Akçay
18.11.2014, 02:18
@Süper Golcü

Soner gerçekten yetenekli bir futbolcu ama kendisine ihanet ediyor. Bir de futbolun erkek oyunu olduğunun farkına varmalı artık. Mücadele sıfır. Ben umudumu kestim artık. Mehmet Ekici parıldadı. Soner ile zaman kaybetmektense Ekici ile bir ömür mutluluk yaşayalım :)

Koray Böyük
18.11.2014, 02:45
Bu maçta yenilecez gibi his var bende yaaa.

Mustafa Ayazoğlu
18.11.2014, 03:48
avraam - akbaş - aykut ?

http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/PSETTLSGIO.jpg

yattarinho61
18.11.2014, 05:55
Bu mavi orta daha degil kanatlar çözer ancak, keza gs tarik,veysel veya baltayla oynarsa.. hizli oyuncu lazım o yüzden waris sefa yusuf kesin oynamalilar

mekatronik
18.11.2014, 09:02
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/HVTHBY8UQ9.jpg

bu nasıl zenginliktir, constantı, yusufu, sefayı koyacak yer bulamadım

İ. SARAL
18.11.2014, 09:15
Büyük ihtimalle yeniliriz.

Aydın Danış
18.11.2014, 09:51
Cardozo'daki bu sıfatla biz bu maçı alırız :D Kurban olalum sağa :D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16656-8V6Y8A2F.jpg

Levent Kara
18.11.2014, 09:55
kadro kurayım dedim hakikaten hocanın işi çok zor

Levent Kara
18.11.2014, 09:57
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/M3TENMWV4G.jpg

özeri resmen sol açık yapmak zorunda kaldım kendisinden özür diliyorum

Fatih Özkan
18.11.2014, 10:09
Yeneceğiz.
Son zamanlarda takıma bu kadar çok güvendiğimi hatırlamıyorum.

Gurpas
18.11.2014, 10:18
Snider e dikkat. Gerisi kolay

piskopatrizeli
18.11.2014, 10:50
Büyük ihtimalle yeniliriz.

Moralini bozma onlar kazma.

samet aslan
18.11.2014, 11:10
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/BY9V7TOGB8.jpg

Koray
18.11.2014, 12:16
favori kadrom şu şekildedir..

...............onur(tek bacağıyla)
yusuf(sağ bek)cardozo(stoper) yatabare(stoper) waris(sol bek)
musa(sağ açık) papa(orta hücumcu) medjani(orta hücumcu) zeki(sol açık)
yumlu(sağ forvet) aykut(forvet arkası)

BEwnDB5ITdw

a.fındıkoğlu
18.11.2014, 12:25
benim kadrom

http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/KPJAGKIQVC.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2014, 12:52
Futbolcuların morali keyfi ve özgüveni tavanda.

Bu maç 6 puandan öte bir maç demek.

Hey gidi İstanbul deplasmanları,

1,2,3 gol yetmez, 4,5,6 olsun.
Orhan, Hami, Suat koysun
Trabzonum şampiyon olsun

diye inletirdik İnönü'yü, Sami YEN'i, Kadıköy'ü

Ali YİĞİT
18.11.2014, 13:33
İyi bişey öğrenmişsiniz. Oynadikoyna sitesi olmayaymış binlerce genç heba olacakmış az daha

Mehmet_Mercanlı
18.11.2014, 13:38
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/354Y3VV2W1.jpg

serkankuduban
18.11.2014, 13:40
En kotu beraberlik bekliyorum en iyisi guzel bir galibiyet

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halil ibo
18.11.2014, 13:42
Futbolcuların morali keyfi ve özgüveni tavanda.

Bu maç 6 puandan öte bir maç demek.

Hey gidi İstanbul deplasmanları,

1,2,3 gol yetmez, 4,5,6 olsun.
Orhan, Hami, Suat koysun
Trabzonum şampiyon olsun

diye inletirdik İnönü'yü, Sami YEN'i, Kadıköy'ü

Suat'ı hatırlayamadım birader :)

Yiğit Gayretli
18.11.2014, 13:44
İyi bişey öğrenmişsiniz. Oynadikoyna sitesi olmayaymış binlerce genç heba olacakmış az daha

Ne gaddar adamsın sen ya. Bırak millet hevesini alsın. Daha dün açtık :)

kaan61
18.11.2014, 13:47
Belkalem cezalı , Waris , Yatabare , Constant , medjani cuma günü dönecekler.. maçın cumartesi olduğunu düşünürsek Ersun hoca ilk 11 de en iyi ihtimalle Medjani ve constant dan faydalanır...

Kadroyla çok oynuyorum hoca yeni ya....

............................. Fatih .............................

Bosingwa .... Avraam .... Mustafa akbaş ..... Musa

.......................... Salih ...............................

Sefa ....... Özer ........... Mehmet ............ Yusuf

......................... Cardozo .............................

Onur Akyüz
18.11.2014, 13:53
Kadrolarına Belkalem'i koyanlara çok kızıyorum.

Arkadaş bu kadar ilgisiz olunmaz. Ve maalesef bu ilgisizlik başta tribünlere yansıyor, her şeye yansıyor.

Mert Oğuzlu61
18.11.2014, 13:54
Ne gaddar adamsın sen ya. Bırak millet hevesini alsın. Daha dün açtık :)

açıkçası her açılan sayfada yorumları okurken böyle zırt bırt ilk 11 fotoları göreceksek bu uygulamanın sıkıntı oluşturabileceğini düşünüyorum, görselliği çok bozuyor ve kirlilik yaratıyor bence çok gereksiz bir mevzu oldu.

Onur Akyüz
18.11.2014, 13:56
Ben de pek sevemedim şu cafcaflı kadro uygulamasını.

Yapanların emeğine sağlık fakat maç sayfasında bol bol paylaşılınca sayfanın ritmini bozuyor.

Manuel yapmak daha karizmatik bence.

---Bosi------Medjani------Musa-----İshak--

:)

Aydın Danış
18.11.2014, 13:58
Tam diyordumki muhalefet olmadı kimse hayret diye ahanda patladı bir iki bomba :D

Mert Oğuzlu61
18.11.2014, 14:02
Tam diyordumki muhalefet olmadı kimse hayret diye ahanda patladı bir iki bomba :D

yaw millet neyini sevdi onuda anlamadım tamam zevkler renkler tartışılmaz ama şu önceki 2 sayfaya bir bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

____bosig___belkale___medjani___ishak

yazmak var, birde kocaman fotoyu yapıştırmak var, sayfa resmen taciza uğruyor.

artvints
18.11.2014, 14:02
şahsen ben de beğenmedim gibi :D en azından sayfada gözükmesi hoş olmuyor. linki koyup farklı sekmede açmak daha iyi. ben sizin önliberosuz, dengesiz, full hücum kadrolarınızı görmek zorunda mıyım? :D

Aydın Danış
18.11.2014, 14:03
yaw millet neyini sevdi onuda anlamadım tamam zevkler renkler tartışılmaz ama şu önceki sayfaya bir bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

____bosig___belkale___medjani___ishak

yazmak var, birde kocaman fotoyu yapıştırmak var, sayfa resmen taciza uğruyor.

Bayılıyorum şu dibine kadar muhalefet haline :)

Tff'nin çaycısı ne yapıyor iyi mi ? :D

Mert Oğuzlu61
18.11.2014, 14:08
Bayılıyorum şu dibine kadar muhalefet haline :)

Tff'nin çaycısı ne yapıyor iyi mi ? :D

ama haksız mıyım önceki 2 sayfaya bir bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız, yorumları direk okumadan kapadım sayfayı acayip kirlilik yaratmış fotolar. :)

TFF nin çaycısı konusunda ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı ama gördünüz değil mi ? :D:D aha yine yazıyorum, tff çaycısı = uefa genel sekreteri :D tff uefa yı şamarlar, uefa küçük bir dernektir ve hiçbir şekilde güçlü liglere, güçlü takımlara ka rı şa maaaaz. :) şike başlığı yorumu olacak ama bizi ancak cas kurtarır, ona da başvurana kadar 5-6 sene daha geçer dava kapanır gider.

Aydın Danış
18.11.2014, 14:10
ama haksız mıyım önceki 2 sayfaya bir bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız, yorumları direk okumadan kapadım sayfayı acayip kirlilik yaratmış fotolar. :)

TFF nin çaycısı konusunda ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı ama gördünüz değil mi ? :D:D aha yine yazıyorum, tff çaycısı = uefa genel sekreteri :D tff uefa yı şamarlar, uefa küçük bir dernektir ve hiçbir şekilde güçlü liglere, güçlü takımlara ka rı şa maaaaz. :) şike başlığı yorumu olacak ama bizi ancak cas kurtarır, ona da başvurana kadar 5-6 sene daha geçer dava kapanır gider.

Vallaha şahsi fikrim ---- kadrolardan iyidir görsellik geldi hava değişti en azından :)

Öbür konuya burda hiç girmiyeceğim :)

Dip.Ing.Mag.
18.11.2014, 14:32
benim kadrom

http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/KPJAGKIQVC.jpg

belkalem cezali. onun yerine avraam oynar herhalde.

Samet GÜVEN
18.11.2014, 14:36
Belkalem cezalı , Waris , Yatabare , Constant , medjani cuma günü dönecekler.. maçın cumartesi olduğunu düşünürsek Ersun hoca ilk 11 de en iyi ihtimalle Medjani ve constant dan faydalanır...

Kadroyla çok oynuyorum hoca yeni ya....

............................. Fatih .............................

Bosingwa .... Avraam .... Mustafa akbaş ..... Musa

.......................... Salih ...............................

Sefa ....... Özer ........... Mehmet ............ Yusuf

......................... Cardozo .............................

Constant Trabzonda. İdmanlarda.

Melo itinin yaptıklarını görünce hırslanıp gerçek kalitesini göstereceğini düşünüyorum.

Bu arada yeni uygulamada yapılan kadroların büyük bir bölümü futbol gerçeklerinin dışında. Neler var öyle :)

iskenderli
18.11.2014, 14:45
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/TWRBVZEFMQ.jpg

S.ÖZKAN
18.11.2014, 14:46
Kazanacağız bence

Yunus Emre SEYHAN
18.11.2014, 14:54
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/CLCVU61KBM.jpg

Fatih'i koymadım kaleye, varlığı yokluğu belli değil

Tolga
18.11.2014, 14:59

Hahehehoaohaha :D

Aklın başına gelen kadar kadro dışısın Fatih :D :D :D

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2014, 15:02

Zeytinburnuspor'un golcüsüydü, MAY Başkan Bizans takımlarından önce Ünal'ı Malatya'dan aldığı gibi bu oyuncuyu da alarak çok iyi iş çıkarmıştı. Hoca da tonton Belçika'lı Urbain Braems idi.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2014, 15:03
Cezayirlilerden Medjani hatta ikisi birden gönderilebilir dedi dün akşam Cevat KOL.

uemit
18.11.2014, 15:05

soner yada sota :)

PortoDeGalinhas
18.11.2014, 15:31
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/STYYSYE5X2.jpg

Acıkcası ben Galatasaray maçında hava toplarında ki üstünlüğümüzün çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden stoper'de medjani, avraam ikilisinin olması, duran toplarda bizim için büyük avantaj sağlar.Stoperler biraz ağır olduğu için eğer taktik ters teperse de, Musa nizam'ı stopere, Constant ya da Yusuf'u sol beke cekerek, Avraam'in yerine Yatabare alınabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2014, 15:35
Yahu şu Avraam tam laz uşağına benziyor diyordum ki,7

Adamın ataları Ordu-GÖLKÖY'den gelmeymiş :)

bariskaratas
18.11.2014, 15:47
ben de dayanamadım yaptım :)

http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/PNE41TWIPO.jpg

Oğuzhan
18.11.2014, 16:10
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/KKB4HIN7SE.jpg

Hakan
18.11.2014, 16:28
Yahu şu Avraam tam laz uşağına benziyor diyordum ki,7

Adamın ataları Ordu-GÖLKÖY'den gelmeymiş :)
Aynen abi öyle diyorlar hemşeri çıktık :)

cyberentalpi
18.11.2014, 16:31
Aslında olay basit
Dortmund , Balıkesir ve İBB maclarını seyretsek yeterli olur.

Bizim en iyi oldugumuz yanımız hava topları. Bunları bol bol denemeliyiz ki Gs bunlarda zayıf.

İkincisi Snijder in sutlarına kesinlikle onlem almalıyız. Kalede Onur yok
Ucuncusu Burak ı tıtan biri olmalı. Zor bir iş degil. zaten çalım atamaz. Bosa kacmasın yeter.

Mehmet Ekici ve consant Haric çok sut olayına girmeye gerek yok. Muslera iyi cunku. havadan paslarla. Baktık Gs de hucum kadrosu var.

waris ve Yusuf a vur emri. hemen sahaya. Ama Yusuf un kulagı hemen cekilmeli. pas oyna diye

belkalem yok kotu. mejdani dinlenebilir. Yatabare yada waris duruma gore. Onde gidiyorsak waris geriye dusmussk yada berabere isek Yatabere. Consant ı riske etmeye gerek yok. Mehmet , Özer , Sefa yeterince etkili olur. Salih e kritik adam. En son oynadigi mac gibi oynarsa macs avantajlı baslarız

Ercan DEMİRCİ
18.11.2014, 16:31

Güzel kadro..

ANIL
18.11.2014, 16:56
________________fatih
bosingwa___avraam___medjani_____ishak
________________salih
özer_____ekici________costant____yusuf
______________cardozo

Erhan Sezer
18.11.2014, 17:22
________________fatih
bosingwa___avraam___medjani_____ishak
________________salih
özer_____ekici________costant____yusuf
______________cardozo

bence de...

calavera
18.11.2014, 17:47
GS nin kanatlari ve kanat savunmasi yok zayif. Ortada da iyi paslastiklari soylenemez, kaos futbolu oynuyolar, bireysel yetenekleri 1-2 hareketiyle gol atarlarsa atiyolar.

On libero kullanmamiz sart. Salih su an ki formuyla bu mevki de oynar. Defansin gobeginde bireysel bi hata, yapmassak gol yemeyiz. Medjani - Avraam tercihim olurdu. Ishak eger cok kotu durumda degilse oynatilmali, cunku GS nin sag kanadindan zaten cok tehlike gormeyiz.

--------------------------Fatih---------------------------
Bosingwa--------Avraam--------Medjani------Ishak---
----------------------------Salih-------------------------
-----------------Ekici--------------Constant-------------
Sefa----------------------Cardozo----------------Yusuf-

Ozer, yatabare ve waris sonradan girmeli duruma gore

Cenkhan
18.11.2014, 17:51
Mustafa Akbaş hiçbir şekilde oynamamalı. En önemli konu bu. Belkalem cezalı diye defansta heyecan aramaya gerek yok. Gerekirse yıldız gözüyle baktığımız yabancılardan biri yerine vasat yerli koyalım, diğer opsiyonlara varım ama büyük-küçük ayırt etmeden oynadığı her maç hatasıyla gol yediren bu arkadaş artık takımımızdan emekli edilsin. Kalede de vasatın altında bir oyuncu olduğunu düşünürsek bu ihtimalle derbiyi alamayız.

nuri45
18.11.2014, 17:55
Mustafa Akbas i özel olarak hazirliyormus Buraki marke etmek icin.

Leralonde
18.11.2014, 18:12
Mustafa Akbas i özel olarak hazirliyormus Buraki marke etmek icin.

Mustafa Akbaş , Fenerbahçe maçında da Emenikeyi tutma görevini üstlenmişti ve bunu gayet iyi yapmıştı.

Emrah Akcagöz
18.11.2014, 18:32
İşin ilginç tarafı onlar bizden biz onlardan çekiniyoruz. :)

Zor maç olacak ancak rakip futbolcular ne yaptıklarını, nasıl yaptıklarını kendileri bile bilmiyor. Rastgele bir oyun sistemleri var, savunmaları zaten Allah'a emanet. Kazanmak için fütursuzca saldırırlarsa maçı kolay koparırız. Hele ilk yarıyı önde kapatırsak seyreyleyin cümbüşü. Prandelli değişikliklerle kendi çapında şov yapar, tribünden bir ton küfür yer ve maç sonu istifa eder.

h@msi61
18.11.2014, 18:35
dert etmeyin cakariz bunlara...

DNA-TS
18.11.2014, 18:39
bende paylaşımımı yapayım. bence maça 4-2-3-1 başlarız aksi birşey olursa 4-4-2 ye döneriz.
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/NOF40GQEGO.jpg

memozcan
18.11.2014, 18:45
Mustafa Akbaş , Fenerbahçe maçında da Emenikeyi tutma görevini üstlenmişti ve bunu gayet iyi yapmıştı.

fener maçında emenikeyi musa akbaş marke atmişti.. zira o maçta emenike sağ forvet gibi oynamış daha ziyade musa nizamla başbaşa kalmıştı..

m. akbaş ilk adımları zayıf birisi.. tersine burak ise ilk adımları sayesinde rakibini alt eden birisi.. bu eşleşmeden nasıl bir sonuç çıkar merak etmiyor değilim..

Courage
18.11.2014, 19:37
Galatasarayın ayağa pas yapan ve sürekli çapraz koşularla yer değiştiren hucumcularla saldıran takımlara karşı şansı yok. Fakat elimizdeki malzeme buna ne kadar el verir bilemiyorum. Oyuncu kalitemiz bu şekil oyunu kotarır ama Ersun Hoca'nın kısa zaman içerisinde verebileceği -şu anlık yani - oyuncuların yeni hocaya kendini kabul ettirmek için bürünecekleri ekstra motivasyon ve hırs olabilir.Taktiksel olarak kafasında olanları sahaya yansıtmakta bu kadar zaman dezavantaj.

Hocaya kendini ispat + büyük maç faktörü ... 2 si birbiriyle iyi zamanda çakıştı bence. Kazanma ihtimalimiz kaybetme ihtimalimizden az değil. Lakin kesin söyleyebileceğim şey şu olur ki bu maçtan beraberlik falan çıkmaz.

ozzy!
18.11.2014, 20:07
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/HZBUSBJMYU.jpg

selçukabi
18.11.2014, 20:21
Ersun Yanal geseyi taktiksel olarak evirir çevirir de yeterki oyuncular bu taktiği sahada uygulayabilsinler. Cardozo sola deplase olursa ortadan Mehmet-Özer-Waris gibi isimlerle çok pozisyon buluruz.

yatara
18.11.2014, 20:29
Cak gel Trabzonum!

Kazım Bostan
18.11.2014, 20:31
bence de her sonuç çıkar beraberlik çıkmaz bu maçtan..

Soner Albayrak
18.11.2014, 20:54
Böyle maçları kazanabilecek karakterde bir takımımız yok henüz.

sasort
18.11.2014, 20:55

bu kadro gs ya 4 atar yada 4 yer

ibrahim_yattara
18.11.2014, 21:00
Aslında olay basit
Dortmund , Balıkesir ve İBB maclarını seyretsek yeterli olur.

Bizim en iyi oldugumuz yanımız hava topları. Bunları bol bol denemeliyiz ki Gs bunlarda zayıf.

İkincisi Snijder in sutlarına kesinlikle onlem almalıyız. Kalede Onur yok
Ucuncusu Burak ı tıtan biri olmalı. Zor bir iş degil. zaten çalım atamaz. Bosa kacmasın yeter.

Mehmet Ekici ve consant Haric çok sut olayına girmeye gerek yok. Muslera iyi cunku. havadan paslarla. Baktık Gs de hucum kadrosu var.

waris ve Yusuf a vur emri. hemen sahaya. Ama Yusuf un kulagı hemen cekilmeli. pas oyna diye

belkalem yok kotu. mejdani dinlenebilir. Yatabare yada waris duruma gore. Onde gidiyorsak waris geriye dusmussk yada berabere isek Yatabere. Consant ı riske etmeye gerek yok. Mehmet , Özer , Sefa yeterince etkili olur. Salih e kritik adam. En son oynadigi mac gibi oynarsa macs avantajlı baslarız

Yorumunu basitçe yazmışsın ama önemli noktalar var beğendim.

Zurawski
18.11.2014, 21:04
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/6BZT5WZEBT.jpg

sasort
18.11.2014, 21:07

4-3-3 bu kadroyla gs karşısına çıkmaya çekinirsin ama

başakşehir akhisar maçına çıkarsın

ama korkak vahid her zaman çekinerek oynadı

altinkaya08
18.11.2014, 21:18
Kaptan Bosingwa,Mehmet ve Cardozo nun formları beni ümitlendiriyor.

Zurawski
18.11.2014, 21:26
Yeneceğiz inanın arkadaşlar. Yeterki hakemler saçma sapan kararlar vermesin. Nefret ediyorum şu takımdan, yendiğimizde sevinçten uçacağım. Yeneceğimize o kadar eminim ki , nasıl anlatsam bilemedim :)

Fatih Öztürk
18.11.2014, 21:28
Cardozo şöyle 2 tane çaksa şunlara ne iyi olurdu bee.

ophius
18.11.2014, 21:28

geçen sene tatil olan maçtaki emenikenin golü izle istersen bi

Hakan Yeşilyurt
18.11.2014, 21:34
geçen sene tatil olan maçtaki emenikenin golü izle istersen bi

o zaman onu tutan Yumlu değilmiydi.

Kazım Bostan
18.11.2014, 21:36
çok büyük ihtimal fırat Aydınus verilir maça...

Mehmet Fatih Silik
18.11.2014, 21:53
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/EJVU4XCTKX.jpg

batugol
18.11.2014, 22:42
ulke futbolu olarak pislike batmisken
bir guzel cicek kokusu olacak
gs yi yenmek

B.AKDEMİR
18.11.2014, 22:49
Bu maçta eski futbolcularımızın bize karşı aslan kesilmesi muhtemeldir. Özellikle de Selçuk! Hepsine ağzının payını verip 2 Cardo ve 1 Ekici golüyle Seyrantepeyi yerle bir edip geliriz inşAllah.

Bosingwa ?????? ?????? İshak
---------------Salih----------------
Ekici-------Constant--------Yusuf
-------Yatabare----Cardozo-------

gibi bir kadro ile sonuca gidebileceğimizi düşünüyorum. Waris-Yatabare-Yusuf 3 lüsünden 2 si kesinlikle sahada olmalı. Birde tabi stoper problemini çözmeliyiz. Burak Yılmaz'ın koşuları karşısında Belkalem çok yavaş kalır, Aykut ise Burak'ın kendisini yerlere atabileceğini hesaba katarsak çok tehlikeli olur. Ersun hoca bir yolunu bulmalı.

nuri45
18.11.2014, 22:49
Bosingwa portekiz le arjantine karsi oynuyor. ikinci yari basladi hala ilk 11 de.
Insallah fazla yorulmaz cumartesine kadar.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2014, 23:01
Cezayirliler de Cuma günü dönecekmiş ve 2. yarı 3 maçta yokmuşlar.

Afrika kupasında 4/4 yapmışlar.

Ercan DEMİRCİ
18.11.2014, 23:17
Bosingwa portekiz le arjantine karsi oynuyor. ikinci yari basladi hala ilk 11 de.
Insallah fazla yorulmaz cumartesine kadar.

Bosingwa yedekte ...

Mustafa Hazıroğlu
18.11.2014, 23:29
Bosingwa yedekte ...

hayır 11 başladı.

DNA-TS
18.11.2014, 23:31
http://www.mackolik.com/Match/Default.aspx?id=1674784
buraya bakılırsa süre almamış ama twitter da iyi bindirmeler yapıyor diye bişeler okudum. anlamadım.

Ufuk
18.11.2014, 23:42
Bosi pek kasmadi maçta zaten sorun olmaz :)

Ayhan2661
18.11.2014, 23:44
Harcarız bu kekoları ..

nuri45
19.11.2014, 00:04
Ben maca baktim. Bosingwa 90 dk sahadaydi bugün.

mourner
19.11.2014, 00:09
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/YABLGPNUVP.jpg

Ercan DEMİRCİ
19.11.2014, 00:16
Ben maca baktim. Bosingwa 90 dk sahadaydi bugün.

Burada yedek gözüküyor http://www.mackolik.com/Match/Default.aspx?id=1674784

F. Yıldırım
19.11.2014, 00:31
Burada yedek gözüküyor http://www.mackolik.com/Match/Default.aspx?id=1674784

90 dakika oynadı, yabancı skor sitelerinde yazar

Ali Can
19.11.2014, 01:10
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/4FCI1TM029.jpg

Kolpacı
19.11.2014, 01:29
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/E4JU7VUPEQ.jpg

6Şafak Aydın1
19.11.2014, 01:54
haftaya avrupa kupasi var galiba yoksa cumartesi oynatmak akil isi degil

Yasin Altuntas
19.11.2014, 02:11
Bence 100% oynayacak olan Oyuncular: Mehmet, Fatih, Bosingwa, Cardozo, Salih, Medjani

Buna göre 2 Yabanci, olmak üzere 5 Oyuncu kaliyor. Havuz: Ishak, Musa, Aykut, Akbas, Papa, Constant, Özer, Sefa, Yusuf, Waris, Yatabare

Mevki olarak defansta 3 Yabanci hakkini kullanmak biraz fazla gibi geliyor, yani Sol bek ve bir Stoper 90% Türk olur. (Akbas, Aykut, Musa, Ishak)

Orta sahada kesin olanlar daha cok ortada oynayan Oyuncular, yani eksik olan oyuncular daha cok Kanat oyuncusu olmasi lazim. Yabanci hakkinin ikisini burda kullanmak lazim bence (Yusuf, Waris, Constant, Özer, Sefa)

Ön tarafta ise kagit üstünde Cardozo 99% kesin gibi.

Yani Ilk onbir bence böyle olur:
Fatih

Boss
Medjani
Mustafa/Aykut
Ishak/Musa

Salih
Mehmet
Özer
Constant
Waris

Cardozo

Muhteva
19.11.2014, 02:24
Bu maç yağmurlu ve oldukça soğuk bir havada oynanacak belki bu olumsuzluk bize şans olarak geri döner :)

Gökhan Uzun
19.11.2014, 02:48
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/KDSJNJ62JO.jpg

Gulzar
19.11.2014, 07:01
Ya millet Belkalemi yazip durmayin! ADAM CEZALI! CEZALI ADAM!!!)))

Gulzar
19.11.2014, 07:07
Ayrica mac eksigi olan Ishak'i boylesi bir onemli macta ilk 11'de cikacagini dusunmuyorum.
Bu macta hersey olabilir, tahmin bile yapamiyorum, ama cok umitliyim... Bi cumartesi aksam olsunda...

HOPA'LI TS'Lİ
19.11.2014, 08:32
Bu maç sezonun maçı
al bu maçı, sevindir bizi efsanem

Kadir
19.11.2014, 12:30
------------Fatih-----------
Bosi-Medjani-Aykut-İshak
--------Salih-Constant----
----------Mehmet---------
Yatabare--Cardozo--Waris

saldırın saldırın saldırın :)

Ayhan2661
19.11.2014, 12:34
Bosi-Medjani-Aykut-İshak
Yatabare--Cardozo--Waris

(SALDIRAMADI) ..hükmen ğsde :o

UĞUR DURTAŞ
19.11.2014, 12:37
alacağımız 3 puan değişimin moral anlamında tavan yapacağı bir maç olur.

oynayan oyuncular varını yoğunu sahaya yansıtacaktır.

tek korkum kalecimiz inanılmaz derecede yetersiz..

inşallah ersun hoca salihi gerçek yerinde oynatır.

hocamızın en çok sevdiğim yanı atağımız esnasında ileride çok adamla çoğalmamız

yusuf gs ve diğer maçlarda bencikliğini bırakmalı,takım için oynamalı

tahmin ediyorum ersun hoca gs maçına

fatih
salih-bosiwga-musa-ıshak
sefa-özer-ekici-contant-waris
cordozo

ile çıkar.

Kadir
19.11.2014, 12:41
(SALDIRAMADI) ..hükmen ğsde :o

Hahaha harbiden ha 6 yabancı yazmışım Bosi reis bizden ya ondan sıkıntı oldu :) Waris'in yerine Yatabare'nin yerine Özer yazalım :)

GAME OVER
19.11.2014, 12:50
forvetimizin yumlu aykut olduğu,sağ bekin Yusuf,sol açığın zeki,forvet arkasının medjani,stoperlerin cardozo ve yatabare olduğu günler yakındır.

not: harbiden bi şey içmedim lan. beyin cimnastiği yapa yapa conta sıyrıldı sadece.

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2014, 12:56
Bosi-Medjani-Aykut-İshak
Yatabare--Cardozo--Waris

Bosi - Akbaş - Aykut- Musa
--- Özer - Ekici - Constant
Yatabare--Cardozo--Waris

saldırın seferoğlulları

duyurukcu
19.11.2014, 12:56
SON DAKİKA! Galatasaray - Trabzonspor maçını Mustafa İlker Coşkun yönetecek.

Valla şaşırdım Tff nin kafasına aziz düşmüş...

Furkan S.
19.11.2014, 13:08
Jöleli hakem gelmiş bizim maça ilginç :)

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2014, 13:22
bülent yıldırım veya fırat verseler

fenerin işine yarar skor

cüneyt, hüseyin galatasaraya çalışır iç maçlarda

tolga öz kalfa da olmaz

beraberlik hakemi vermişler

maç berabere

Emrah Akcagöz
19.11.2014, 13:26
Vay be ben de şaşırdım. Yunus Yıldırım' ı bekliyordum maça ancak fark etmez bu hakemi de gözüm tutmadı.

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2014, 13:29
galatasaray kazanmasını istemiyolar

bizimde yarışa ortak olmamızı

maç berabere biter

hakem oyle ayarlı

fırat , bursa-fener maçında

Alika87
19.11.2014, 13:31
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/K25JX5UY80.jpg

ben kadro yapmak istedim :D

Galatasarayin en büyük zafiyeti kanatlar, genelde orta sahayi baklava seklinde kuruyor Brandelli ve tüm kanat yükü Tarik ve Tellese kaliyor. Iki bekler ilerde iyi ama geri dönüste ve defansta cok acik veriyor. Bunu kullanmamiz lazim ve ona göre bizim bekler cok ofansif olmasi lazim, Bosingwa ve Ishak bunun icin en ideal adamlar. Merkez orta sahada 3 tane cok kosan ve alan daraltan adamimiz var. Mehmet ve Özer ayni zamanda teknigi yüksek ve topu tutabilen oyuncular. Waris ve Yatabare kanat forvet ve beklerin destegiyle o kanatlara yüklenmemiz lazim. Cardozo zaten aldigini atiyor ve kanatlar calisirsa Cardozo rahat bir iki gol atar.

Hesap cok basit: ortayi kapat + kanatlara yüklen = Oley :D

nalagasıvar
19.11.2014, 13:34
maça mustafa ilker coşkunu vermişler ... hani şu kayseri erciyes maçında heriflerin sertliğine izin veren , başakşehir maçında yan hakemken gözünün önünde sefaya yapılan faulü görmeyip olayları başlatan şerefsiz ...

Aydın Danış
19.11.2014, 13:36
Mustafa İlker Coşkun
Göremediği pozisyonlara çok eyyamcı davranan bir hakem. İnşallah adam gibi kararlara imza atar ama hiç sanmıyorum bakacaz neler olucak.

gudoz81
19.11.2014, 13:38
vurur geçeriz

Aydın Danış
19.11.2014, 13:38
maça mustafa ilker coşkunu vermişler ... hani şu kayseri erciyes maçında heriflerin sertliğine izin veren , başakşehir maçında yan hakemken gözünün önünde sefaya yapılan faulü görmeyip olayları başlatan şerefsiz ...

Yanlışın var Erciyes maçını Ali Palabıyık
Başakşehir maçınıda Halis Özkahya yönetti yan hakemleride Mustafa Emre Eyisoy, Kemal Yılmaz

Sibel
19.11.2014, 13:40
Fırat'ı verirler diye bekliyordum. Şaşırdım.

nalagasıvar
19.11.2014, 13:42
Yanlışın var Erciyes maçını Ali Palabıyık
Başakşehir maçınıda Halis Özkahya yönetti yan hakemleride Mustafa Emre Eyisoy, Kemal Yılmaz

doğru söylüyorsun .. .şerefsiz bi tane değilki karıştırdık zaar ...

Aydın Danış
19.11.2014, 13:45
doğru söylüyorsun .. .şerefsiz bi tane değilki karıştırdık zaar ...

:) Önemli değil hepsi aynı i*in soyu :ok

Ender Kotbaş
19.11.2014, 13:48
http://www.oynadikoyna.com/seninkadro/DMAKB1KG7S.jpg

demir
19.11.2014, 13:53
hıc kımse constant ı yazmamıs kadrosuna hayırdır yabancı sınırınamı takılıyorsunuz :D

Emrah Akcagöz
19.11.2014, 13:57
Mustafa İlker Coşkun bu sezon ki Başakşehir ile oynadığımız maçta 5. hakem olarak görev yapmış.

Geçen sezon Kasımpaşa ile 0-0 biten maçta görev almış. Şikecilerle Trabzon'da oynadığımız maçta 5. hakemlik yapmış. Bunların dışında 2011 Ekim ayında G.antep'i 1-0 yendiğimiz maçı, 2012 Aralık ayında 1-1 biten Mersin maçını ve 2013 Ocak'ta Antalyaspor'u 1-0 yendiğimiz kupa maçını yönetmiş.

Orta hakem olarak bizim maçlarda görev yapmışlığı az. 2010-2011 sezonunda iki maçımızda 4. hakem olarak görev almış.

levent yıldırım
19.11.2014, 13:58
Dzemaili Sakatlanmış Galatasarayda Sevinsenmi Üzülsemmi Bilemedim

Onur Akyüz
19.11.2014, 14:00
Her maç öncesi söylüyorum M.Akbaş oynarsa 1-0 mağlup başlıyoruz diye.

Bu maç oynarsa kaleci Fatih'le birlikte 3-0 mağlup başlıyoruz demektir.

Mustafa Akbaş ve kalede Fatih farkın habercisidir benim için.