PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

Cafer Bulur
23.11.2014, 22:36
takım kötü diye maça gitmeyen taraftara kızarım.amma passolig almamak için maça gitmeyen taraftara saygı duyarım.zira passolige şiddetle karşıyım.nereye gittiğini bilmediğim, kimlerin ne rantlar elde ettiğini bilmediğim passolig parasını cebimden çıkarmam.velev ki 1 tl olsun.

Trabzonspor icin formalar aliniyor,kombineler aliniyor o paralarin tam olarak nereye gittigini biliyormusun?

muratk
23.11.2014, 22:38
Trabzonspor icin formalar aliniyor,kombineler aliniyor o paralarin tam olarak nereye gittigini biliyormusun?

valla kulübe gidiyor, ordan da başkasına peşkeş çekiliyorsa zıkkım olsun.orası beni ilgilendirmiyor.

Cafer Bulur
23.11.2014, 22:41
valla kulübe gidiyor, ordan da başkasına peşkeş çekiliyorsa zıkkım olsun.orası beni ilgilendirmiyor.

Passolig alindigi zaman da kulübe gidiyor,hatta cardozo transferinin passolig den finanse edildigini hepimiz biliyoruz.

Gercek Trabzonspor taraftari istemese de passolig alir taraftarlik bunu gerektirir.

Passolig almayan kisi Trabzonspor umurumda degildir demek istiyor ki durum da bunu gösteriyor.

muratk
23.11.2014, 22:47
Passolig alindigi zaman da kulübe gidiyor,hatta cardozo transferinin passolig den finanse edildigini hepimiz biliyoruz.

Gercek Trabzonspor taraftari istemese de passolig alir taraftarlik bunu gerektirir.

Passolig almayan kisi Trabzonspor umurumda degildir demek istiyor ki durum da bunu gösteriyor.

passoligin belli bir kısmı kulübe gidiyor.geri kalanı bilmem ne bankasına gidiyor, ordan da bilmem kimlerin cebine gidiyor.kaldı ki avrupa'da passolig diye bi uygulama yok.belli ki birileri rant peşinde.passoligle trabzonsporluluk ölçülmez.diyorum ya 1 tl bile olsa passolig, cebimden çıkarmam o parayı.eğer passolige verdiğim bütün para trabzonspor'a gidecekse koşa koşa giderim zaten stada.

Cafer Bulur
23.11.2014, 22:50
passoligin belli bir kısmı kulübe gidiyor.geri kalanı bilmem ne bankasına gidiyor, ordan da bilmem kimlerin cebine gidiyor.kaldı ki avrupa'da passolig diye bi uygulama yok.belli ki birileri rant peşinde.passoligle trabzonsporluluk ölçülmez.diyorum ya 1 tl bile olsa passolig, cebimden çıkarmam o parayı.eğer passolige verdiğim bütün para trabzonspor'a gidecekse koşa koşa giderim zaten stada.

Bence gitmeyenler olay cikardiklari zaman desifre edileceklerini bildikleri icin ve kulüpten bedava bilet alamadiklari icin gitmiyor.

Ben simdi kendimi Trabzonda yasayanlarin yerine koyuyorum ve beni maclara gitmekten alikoyacak bir sebep göremiyorum.

Ben maclara bakmak icin lig tv aliyorum hem de o paranin cogunun istanbul kulüplerine gidecegini biliyorum yani ben kendi paramla o takimlara destek vermis oluyorum ama madalyonun öbür yüzünde ise Trabzonsporunda lig tv den para kazandigi gercegi var ne olacak o zaman?

muratk
23.11.2014, 22:52
Bence gitmeyenler olay cikardiklari zaman desifre edileceklerini bildikleri icin ve kulüpten bedava bilet alamadiklari icin gitmiyor.

bedavacıların önünü kesti passolig.iyi tarafı o.

CEMEFKER
23.11.2014, 22:54
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/23/e2d3cc144e03935eae32475ffec7a610.jpg

Tam komedi.....

Emrah Akcagöz
23.11.2014, 22:54
Uğur Meleke maçla alakalı güzel ve uzun bir yazı yazmış ancak ben bu kısıma şiddetle katılıyorum. (Yazının üst kısmı gs ile alakalı o yüzden paylaşmadım)

*

Trabzonspor bu galibiyetin sinyallerini geçtiğimiz hafta vermişti kesinlikle... Halilhodzic’in görevi bırakmasıyla bir haftalığına Karadeniz ekibini yöneten Jacky Bonnevay, herkesin aklından geçirdiklerini yapınca, sürpriz denemeyince, Trabzon’un ayarları zaten oturmuştu.

Bosingwa sağ bekte, gerçek stoperler stoperde, gerçek orta sahalar orta sahada, Constant, Mehmet Ekici, Özer, Cardozo, Yusuf gibi yeteneklilerin hepsi birden on birde olunca Trabzon’u izlemeye doyamamıştık geçtiğimiz hafta.

Yanal çok akıllı bir teknik adam... Konya maçında işleyen düzeni bozmadı. Sakatlıktan dönen Musa ve cezalı Belkalem mecburiyetleri dışında ayarlarla hiç oynamadı, Trabzon da Galatasaray önünde Konya müsabakasına kaldığı yeriden devam etti zaten. Bu ayarlara herhangi bir sakatlık, ceza zevali gelmezse, Trabzon seri galibiyetlere de devam edecek güçte.

Ama bu noktada, bu galibiyeti alan Yanal ve geçen haftaki ayarları oturtan Bonnevay’in yanında transfer başarısı için Halilhodzic’e de teşekkür etmek gerek. Trabzon’u 8 yabancısı var ve 8’de 8 isabetle oynuyorlar. Medjani ve Belkalem, Halilhodzic’in milli takımdan talebeleri... Constant, Fransa doğumlu Gineli. Yatabare, Fransa doğumlu Malili. Abdülmecid Waris, Ganalı. Beşi de, Halilhodzic’in uzmanlık alanı olan Afrika kökenli futbolcular... Yani tüm bu yabancılar belli ki Boşnak hocanın radarı ile, yardımı ile Trabzon’a getirildiler ve kadroya ciddi bir zenginlik kattılar.

Halilhodzic belki takıma rotasyon kabiliyeti kazandırma adına bazı şeyleri abarttı. Belki hırçındı. Ve belki hafızası da zayıftı! Ama iyi transfer yaptı. Bu oyunculara iyi kondisyon yükledi. Hemen hepsini oynayabilecek gibi hazır tuttu. Ve Yanal’a hazır bir grup teslim etti.

O yüzden şimdi bir teşekkür de Halilhodzic’e etmek gerek sanırım.

http://www.aljazeera.com.tr/gorus/sneijder-gitsin-istiyorlar

MaEsTrO
23.11.2014, 22:57
Su passolig'e inat tribünlerin bos kalmasina raziyim.

Ayrica su abartili havalimani karsilamalarindan kacinsak artik, abidik gubidik görüntüler cikiyor ortaya. Ezik gibi oluyoruz resmen.

demirel
23.11.2014, 23:01
Devre arasina liderden 3-4 puan geride girebilirsek devre arasi takviyelerle sezon sonu mutlu sona ulasabiliriz, ama simdi devre arasina kadar ki sure cok onemli

Cafer Bulur
23.11.2014, 23:03
Devre arasina liderden 3-4 puan geride girebilirsek devre arasi takviyelerle sezon sonu mutlu sona ulasabiliriz, ama simdi devre arasina kadar ki sure cok onemli

Hedef sampiyonluk olmali ama olmadi da takim ikinci olursa hic kimse takim ve hocayi bu nedenle elestirmez.

Onur Akyüz
23.11.2014, 23:06
Uğur Meleke maçla alakalı güzel ve uzun bir yazı yazmış ancak ben bu kısıma şiddetle katılıyorum. (Yazının üst kısmı gs ile alakalı o yüzden paylaşmadım)

*

Trabzonspor bu galibiyetin sinyallerini geçtiğimiz hafta vermişti kesinlikle... Halilhodzic’in görevi bırakmasıyla bir haftalığına Karadeniz ekibini yöneten Jacky Bonnevay, herkesin aklından geçirdiklerini yapınca, sürpriz denemeyince, Trabzon’un ayarları zaten oturmuştu.

Bosingwa sağ bekte, gerçek stoperler stoperde, gerçek orta sahalar orta sahada, Constant, Mehmet Ekici, Özer, Cardozo, Yusuf gibi yeteneklilerin hepsi birden on birde olunca Trabzon’u izlemeye doyamamıştık geçtiğimiz hafta.

Yanal çok akıllı bir teknik adam... Konya maçında işleyen düzeni bozmadı. Sakatlıktan dönen Musa ve cezalı Belkalem mecburiyetleri dışında ayarlarla hiç oynamadı, Trabzon da Galatasaray önünde Konya müsabakasına kaldığı yeriden devam etti zaten. Bu ayarlara herhangi bir sakatlık, ceza zevali gelmezse, Trabzon seri galibiyetlere de devam edecek güçte.
“Ama bu noktada, bu galibiyeti alan Yanal ve geçen haftaki ayarları oturtan Bonnevay’in yanında transfer başarısı için Halilhodzic’e de teşekkür etmek gerek. Trabzon’u 8 yabancısı var ve 8’de 8 isabetle oynuyorlar.”Ama bu noktada, bu galibiyeti alan Yanal ve geçen haftaki ayarları oturtan Bonnevay’in yanında transfer başarısı için Halilhodzic’e de teşekkür etmek gerek. Trabzon’u 8 yabancısı var ve 8’de 8 isabetle oynuyorlar. Medjani ve Belkalem, Halilhodzic’in milli takımdan talebeleri... Constant, Fransa doğumlu Gineli. Yatabare, Fransa doğumlu Malili. Abdülmecid Waris, Ganalı. Beşi de, Halilhodzic’in uzmanlık alanı olan Afrika kökenli futbolcular... Yani tüm bu yabancılar belli ki Boşnak hocanın radarı ile, yardımı ile Trabzon’a getirildiler ve kadroya ciddi bir zenginlik kattılar.

Halilhodzic belki takıma rotasyon kabiliyeti kazandırma adına bazı şeyleri abarttı. Belki hırçındı. Ve belki hafızası da zayıftı! Ama iyi transfer yaptı. Bu oyunculara iyi kondisyon yükledi. Hemen hepsini oynayabilecek gibi hazır tuttu. Ve Yanal’a hazır bir grup teslim etti.

O yüzden şimdi bir teşekkür de Halilhodzic’e etmek gerek sanırım.

http://www.aljazeera.com.tr/gorus/sneijder-gitsin-istiyorlar

Uğur Meleke bi şey içip yazmış sanırım. :)

Emrah Akcagöz
23.11.2014, 23:13
Uğur Meleke bi şey içip yazmış sanırım. :)

Abi çaktırma kopyalamada hata var. :D

Düzelttim şimdi. :)

MaEsTrO
23.11.2014, 23:15
Ersun Yanal, Halilhodzic'ten miras kalan su duran toptan gol atma özelligimizi yalan etmese bari.

demirel
23.11.2014, 23:15
Hedef sampiyonluk olmali ama olmadi da takim ikinci olursa hic kimse takim ve hocayi bu nedenle elestirmez.

Ersun hoca ilk geldiginde hedef sampiyonluk degildi, takimi sampiyonluga oynatti diye gonderildi, burasi Trabzon, burada hersey olabilir

Cafer Bulur
23.11.2014, 23:19
Ersun hoca ilk geldiginde hedef sampiyonluk degildi, takimi sampiyonluga oynatti diye gonderildi, burasi Trabzon, burada hersey olabilir

Takimi sampiyonluga oynatti diye neden gönderilsin öyle sacmalik mi olur?

O dönem cok para harcandi ve rakiplerin kötü olmasi nedeniyle kesin bir sampiyonluk beklentisi vardi ve yusuf simsek i bjk ye kaptirmasaydik muhtemelen de olacaktik zaten.

Ersun yanal giderken fizik olarak bitik bir takim vardi,simdi kadro zaafindan da denebilir buna ama bir zaaf vardi.

Furkan Dündar
23.11.2014, 23:30
O zaman bize yaziklar olsun,kendimizi büyük Trabzonspor taraftari diye kandirmayacagiz.

Valla bende anlamadım bu sene neden böyle gs maçından sonra o stad dolmalı ama hiç sanmıyorum

Cyzio
23.11.2014, 23:36
bu maçı kazanalım, trabzona medjani yi kutlamak için giderim :D

Sözünüzü tuttunuz mu ;)?

.

poetricus
23.11.2014, 23:43
Aynen öyle. Yönetim ilk üçü hedeflediğini daha doğrusu Avrupa'ya gitmeyi hedef olarak deklere etti. Sonra bir anda şampiyonluk mücadelesi içinde bulduk kendimizi. Ne olduysa ondan sonra oldu. Sezonun ilk yarısıni liderle aynı puanda ve averajlara ikinci bitirdiğimiz halde yerel medyada "Go Home Ersun" manşetleri gırla gitti. Hoca'nın dini inançlarından Trabzon'a hiç uğranayan kızının namusuna kadar her şey dile dolandı. Ebu Cehil'in bile aklına gelmeyecek şerefsizlikler bu şehirde yapıldı.

Ve emin olun fazlasıyla yine yapılacak.

Samet Yildirim
23.11.2014, 23:48
Takimi sampiyonluga oynatti diye neden gönderilsin öyle sacmalik mi olur?

O dönem cok para harcandi ve rakiplerin kötü olmasi nedeniyle kesin bir sampiyonluk beklentisi vardi ve yusuf simsek i bjk ye kaptirmasaydik muhtemelen de olacaktik zaten.

Ersun yanal giderken fizik olarak bitik bir takim vardi,simdi kadro zaafindan da denebilir buna ama bir zaaf vardi.

Kendimizi kandirmayalim...

Ersun Yanali sezon basinda Sadri Sener yolluyordu ama kendisi anormal baskilar karsisinda yollayamadi...

3 mac evimizde yenemedik Sampiyonluk potasindan koptuk bide Sivasa fark yiyince gönderildi kadro dardi sonunu getiremedik.

Yusuf konusunda öz elestiri yaptigini A Haber de söylemisti.

Bu kadro ama farkli...Devre arasi 2 yerli oyuncu cok farkeder..Büyük oyuncularimiz var ozaman büyük oyuncumuz yoktu...Simdi sonunu getirebiliriz...Getiremesekde devam etmeliyiz tartismasiz en iyi 2-3 yerli hocalarindan.

Fatih Birinci
23.11.2014, 23:56
passolig kartim var her hafta maca gitmek istiyorum ama yol uzak arkadaş

artvints
23.11.2014, 23:58
Sözünüzü tuttunuz mu ;)?

.

bir ara uğrycam inşallah :) ya da bursaya geldiğinde jolesini hediye ederim, anlaşırız.

zahido
23.11.2014, 23:58
Ozerin bonservisi alınmalı. Mehmet Ekicinin sözleşmesi sezon sonu mutlaka yenilenmeli.

muratk
23.11.2014, 23:59
ben söylenenin aksine kadronun fazla transfere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.sadece orta saha ortasına 1 transfer yeterli olacaktır.hatta bizimkilerin yerinde olsam colman'ı geri transfer ederim.içimde büyük bi yaradır colman'ın gönderilişi.vahid hoca vizyonu dar olduğu için beğenmeyip gönderdi colman'ı.boşu boşuna da tazminat verdik.vahid hocada iyi futbolcuyu ayırt edebilecek, hangi futbolcuyu nasıl değerlendirebilecek vizyon olsa salih ve medjani'ye orta sahayı teslim etmezdi.neyse ersun hoca oraya birini mutlaka monte edecektir.hiç bişey olmazsa, özer ve constant yanyana oynar.tabi bu durumda defansif anlamda zayıflık yaşayabiliriz..
bir de sol bek konusunda ishak'a şans verip sabretmek gerektiğini düşünüyorum.bosingwa da gelişimine katkı sağlar.

Fatih Birinci
24.11.2014, 00:04
eziklere bakin :D:D:Dhttp://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/23/75fd898fafff08e49f0ba89529ab6ae7.jpg

evet diyoruz :D:D:D
ama hamsi olmadi PALAMUT nasil di?

U.Sadıkoğlu
24.11.2014, 00:12
Fazla gaza gelenlere söylüyorum! Gaza gelmeye devam edin zira bu sezon sonunda öyle bir patlama yaşayacağız ki!

Boğaz köprüsünün tamda üstünde! Tepine tepine!

Sallayacağız o köprüyü çılgınlar gibi horon teperek!

Sabredin.. Destekleyin.. Bu takım ŞAMPİYON OLACAK O KADAR!

selcuk
24.11.2014, 00:13
meloyu bitirme operasyonu baslamis
bütün suc melonun

sadece sportif bakis acisindan düsünürsem bence önlibero icin 1 numara secim olurdu
tabiiki karakterinide düsünmek gerek
Ts icin böyle bir transfer nekadar yakisik olur????

SALDIRAY
24.11.2014, 00:20
fazla gaza gelenlere söylüyorum! Gaza gelmeye devam edin zira bu sezon sonunda öyle bir patlama yaşayacağız ki!

Sabredin.. Destekleyin.. Bu takım şampiyon olacak o kadar!

adammmmmmmmmm

Eto'o
24.11.2014, 00:21
bütün suc melonun

sadece sportif bakis acisindan düsünürsem bence önlibero icin 1 numara secim olurdu

Melo bizde olsa her mac kirmizi yer

Sent from my iPhone using Tapatalk

TS61_NL
24.11.2014, 00:21
Trt Turk tam komedi... Zeki cole a gore sampiyonluk cok zormus...dogru tabii biz sampiyonluk adayi olan gsyi sahasinda darmadagin etmedik ve liderle aramizda 24 puan fark var!! Bunlari dinleyip izlemeye degmez aslinda ama istesenizde istemesenizde bu lig henuz bitmis degildir ve biz bitti demedende bitmeyecek...cok degil 2 hafta bekleyin bjk macindan sonra bazi seyler daha cok belli olacak..

Fatih Öztürk
24.11.2014, 00:22
2009 yılında Yusuf Şimşek'i 200 bin dolar fark yüzünden almayan akıl küpü Sadri Şener gitti 250 bin dolarlik Alanzinho'yu 4.5 milyon euroya aldi,Yusuf bjk'de asist ve golleriyle takimini sirtladi şampiyonluk bjk'ye hediye edildi.
Amma velakin suç nasıl olduysa Ersun hocaya atıldı.

Kıvanç Çuvalcı
24.11.2014, 00:30
Alman 4.lig takimlarinda rot-weiss essen in bu haftaki macini 9400 taraftar izledi.

Simdi Trabzonspor taraftarina soruyorum.Siz alman 4.lig takimi taraftari kadar olamayacakmisiniz?

Cevap veriyorum tabii ki olamiycaklar hemde iyi gun dostu olmalarina ragmen.

Muhammed KOÇ
24.11.2014, 00:34
Doğru tespit. Adamlığı kişiliği felan bir tarafa Bir melo lazım bize. Yerlisinden olursa çok daha iyi olur. Yok mu ekicinin melo versiyonu almanyada ya :)

poetricus
24.11.2014, 00:38
Burada biraz Sadri Şener'in marifetlerine bakmak gerek. Maça gelen tataftarın(!) neredeyse %50'si birileri eliyle bedava kombineye boğuldu. İsimleri dahi bilinen birkaç kişiye binlerce, on binlerce bilet bedava olarak verildi ve bu kişiler eliyle yarı fiyatına satıldı. Şimdi Passolig uygulaması bilette şahsilik mecburiyeti getiriyor. O yüzden o tribünler asla dolmayacak...

Alika87
24.11.2014, 00:46
Alman 4.lig takimlarinda rot-weiss essen in bu haftaki macini 9400 taraftar izledi.

Simdi Trabzonspor taraftarina soruyorum.Siz alman 4.lig takimi taraftari kadar olamayacakmisiniz?

abi bu karsilastirma olmuyor. Almanlar bizim türklerlerden cok daha sosyal insanlar. Burda iki cakma ünlüyü esege bindir ve yaristir, binlerce insan gelir seyretmeye. Bizim türkler dügün, kahve ve misafirlikten baska birsey bilmez. Evinde rahat rahat oturup cay icmeyi tercih eder. Almanlar öyle degil, onlar maca sadece mac icin gitmiyor. Onlar icin mac arkadaslariyla, renktaslariyla beraber gecirdikleri sosyal bir event.

Messi, Cristiano ve Benzemayi bile transfer etsen, bizim Türkler düzenli stati doldurmaz, cünkü bizim sosyal yapimiza aykiri bir davranis bu.

(ben sadece almanyadaki türkler adina konustum, türkiyedekiler farkliysa af edin.)

Alika87
24.11.2014, 00:50
bütün suc melonun

komik olan, dün GSde tek futbol oynayan adam Meloydu :D

Selcuk Inanin ve Buragin dokunulmazligi var galiba. Mancininin kellesini alan da ikisi. Iyi hatirliyorum gecen sene, Mancini Selcugu disarda birakmisti ve medya onun icin demedigi laf birakmamisti.

Ama beter olsunlar ve insallah Olcanin parasini almak icin hersey yapilir. Gerekirse UEFAya sikayet edilmeli.

Eto'o
24.11.2014, 00:52
komik olan, dün GSde tek futbol oynayan adam Meloydu :D

Selcuk Inanin ve Buragin dokunulmazligi var galiba. Mancininin kellesini alan da ikisi. Iyi hatirliyorum gecen sene, Mancini Selcugu disarda birakmisti ve medya onun icin demedigi laf birakmamisti.

Ama beter olsunlar ve insallah Olcanin parasini almak icin hersey yapilir. Gerekirse UEFAya sikayet edilmeli.

Olcanin parasini almayalim bize sinan bolati versinler

Alika87
24.11.2014, 00:56
Olcanin parasini almayalim bize sinan bolati versinler

1 milyon degeri olmayan adam icin 3 milyonmu verelim?

Fatih Öztürk
24.11.2014, 00:57
Fatih Öztürk'ün bu maçla beraber kendisine güveni gelmiştir.gecen sene kendisini fazlasıyla ispatladı, kalemizi hakkıyla koruyacaktır.

Eto'o
24.11.2014, 00:58
1 milyon degeri olmayan adam icin 3 milyonmu verelim?

3 milyonu daha vermedilermi ?

Alika87
24.11.2014, 01:06

Büyük kismini vermemisler diye duydum, ama tabi garanti haber degil, ama söz konusu galatasaray, hemen inanirim.

Fatih kötü kaleci degildir ve Sinan Bolatdan kötü oldugunu düsünmüyorum. Öz güven eksikligi var onda ve bunu gidermek icin Halilhodzic pek uygun bir hoca degil. Bu mactan sonra kendine gelecegini düsünüyorum.

Bir an Fatih Öztürk yerine koyun kendinizi, yasiniz oldu 28 ve profesyonel futbolcu olmak icin son firsatiniz. Oynadiginiz takimin taraftari ve hocasi hic hata kabul etmeyen cinsden. Bu sartlar altinda bende maclarda korkak ve kararsiz kalirim.

oğuzhan can
24.11.2014, 01:39
bütün suc melonun

ne oldu ki melo ya??

selcuk
24.11.2014, 01:43

ilk asamada engin/burak transferlerinden kalan aciklarini ve 1.5 olcan transferinden aldik
gerisi 6ayda 1milyon olarak anlasdik ,bildigime göre

selcuk
24.11.2014, 01:49
ne oldu ki melo ya??

takimi o yönetiyormus, prandelliyi parmaginda oynatiyormus, sneideri sevmiyormus vs....
aslinda takmisim günahima
tek söyledigim oynama stili hosuma gidiyor ön liberoda
pogbanin bir alt versiyonu benim icin
tabiiki sahada sergiledigi sahsi karekter kabul edilenemez

ondanda alalim demiyorum

yukarda arkadas yokmu gurbette bir melo yazmis
benim melo/ pogba stili ön libero oynayabilecek tanidigim tek türk hasan batuhan artaslan
oda bunu becermesi icin bolca testastoron depolamali

lazibere
24.11.2014, 01:56

Passolig sezon sonunda kaldırılacak

KazazogLu
24.11.2014, 02:08
Tamam
abi bu karsilastirma olmuyor. Almanlar bizim türklerlerden cok daha sosyal insanlar. Burda iki cakma ünlüyü esege bindir ve yaristir, binlerce insan gelir seyretmeye. Bizim türkler dügün, kahve ve misafirlikten baska birsey bilmez. Evinde rahat rahat oturup cay icmeyi tercih eder. Almanlar öyle degil, onlar maca sadece mac icin gitmiyor. Onlar icin mac arkadaslariyla, renktaslariyla beraber gecirdikleri sosyal bir event.

Messi, Cristiano ve Benzemayi bile transfer etsen, bizim Türkler düzenli stati doldurmaz, cünkü bizim sosyal yapimiza aykiri bir davranis bu.

(ben sadece almanyadaki türkler adina konustum, türkiyedekiler farkliysa af edin.)
Bunu anlatamazsınız bizim duygusallara.Adamlar sosyal etkinlik peşindeler.Bizim taraftar çok duygusal baktığından farklı noktalardayız onlarla. Yoksa Türkiyede nerde görülmüş ligin dibine oturmuş bi takımı 80 bin seyircinin izlediği...

sessizkral_1
24.11.2014, 02:10
Fazla gaza gelenlere söylüyorum! Gaza gelmeye devam edin zira bu sezon sonunda öyle bir patlama yaşayacağız ki!

Sabredin.. Destekleyin.. Bu takım ŞAMPİYON OLACAK O KADAR!

Beklentiyi bukadar yüksek tutmayı doğru bulmuyorum.Elbette Trabzonspor herzaman hedefi Şampiyonluk olarak yola çıkar Lakin lig başından buyana kaybettiğimiz puanlar, yeni oyuncular , yeni teknik direktör gibi etkenleride hesaba katarsak bu sene kendimizi ilk 3 içerisinde tutup seneye Şampiyonluk hedeflemek daha realist geliyor.

Yoksa sezon sonunda 3. olunca Ersun Yanal istifa ! nasıl şampiyon olamazsın.. tarzında bir algıya dönüşebilir bu beklenti.

Bence şampiyonluk ile ilgili daha net hedefler koymak için devre arasına girerken sıralamadaki yerimiz ve devre arasındaki transferlerde önem arz ediyor.

lazibere
24.11.2014, 02:10
Yaşım neredeyse 40 a yaklaştı. Bu zamana kadar cok derbi maci kazandigimiz mac izledim. Firtına gibi estiğimiz sezonlarida cok iyi bilirim. 95_ 96 sezonuna kadar Sampiyon olamiyorsak da oynadigimiz futbol ile korku salardik. Bir ara milli takima 8 tane futbolcu verdigimiz de oldu. Campell li zamanida bilirim, ona yamyan diyen başkanlarıda, istanbul da gs yi 5- 3 yendiğimiz maçı ve izlediğim cafeyi de cok cok iyi bilirim

Demek istediğim odur ki, buyuk mac kazanma alişkanlığını cok cok tattık biz kuşak ve bizi buyuk yapan seylerde derbi kazandığımızda duyduğumuz gurur ve saldığımız korkuydu. Okula gittiğimizde hic sakinmadan konusurduk bordo mavi renklerimizle .

Evet genç kardeşlerim, buyuk camialar buyuk maclari kazandığında daha da coşar ve heyecana kapılır. Bu galibiyete ben doyasiya coşarak sevinemedim biz biliyoruz bu galibiyetleri ama siz sevinin ve kendinizi buna alıştırın ve bizi basit macları kazaninca sevinmeye alistiranlara da hakkınızı helal etmeyin.

15 senede bir gelen fark yaratan galibiyetimiz hepimize kutlu olsun.

lazibere
24.11.2014, 02:13
Ve bir dip not daha yazayim,
Ersun Yanal Ile biz Sampiyon olacagiz
Bunu dunku maci kazandik diye demiyorum, geldiği gun soyledim. Ersun hoca bizi mutlaka sampiyon yapacak
Yapacagimiz en buyuk transfer ersun hoca ya 5 senelik kontrat yapmaktir.

poetricus
24.11.2014, 02:21
5 sene mi? 5 ay dayanabilirse iyidir.

sason
24.11.2014, 02:26
Bu sene zor işin aslı şampiyonluk.Kadro derinliği yok orta saha ve defansta.Üstelik dar kadroyla 3 kulvar zor diyorum.Orta saha ve defansa iyi 3 takviyeyle gelecek sene ancak olabiliriz.

Bu arada çok iyi bir önliberoya ihtiyacımız var.

yattarinho61
24.11.2014, 04:31
Bu sene zor işin aslı şampiyonluk.Kadro derinliği yok orta saha ve defansta.Üstelik dar kadroyla 3 kulvar zor diyorum.Orta saha ve defansa iyi 3 takviyeyle gelecek sene ancak olabiliriz.

Bu arada çok iyi bir önliberoya ihtiyacımız var.
Diger takımların oynadigi futbolu görünce pek de zor gibi degil şampiyonluk..

BlackPanther
24.11.2014, 05:10
Bu ne yaaa.

Cizgi hakemini necilik olarak diktiler oraya. Bu kadar şerefsizlik olur mu? Bana birisi bunu izah etsin.

Bu ne oluyor. Bu kadar kasıtlı olunmaz!!!

Bu terbiyesizliğin ötesinde bir olay.

http://foto.rotahaber.com/news/rota/newpics/news/231120140636291589836.jpg

Ufuk
24.11.2014, 06:39

zonguldakspor 30 bin kişiye oynuyor dediler bu akşam doğru mu bilmiyorum :o

Sercan Keleş
24.11.2014, 06:48
Zonguldağın maçını Trt'nin Tek kanal olduğu dönemde kanal yayınlasa o kadar kişi izlemez. Yalanında bu kadarı. 30Bin kişiyi nereye almışlar.

Ertan1982
24.11.2014, 07:18
Prensip olarak hicbir derbimizi 90 dakika izlemem.Ya 10-20 dakika izlerim yada hic.Galibiyet icin takimi kutlarim.Gaza gelmeye gerek yok.2 yari istanbul fahiseleri gene oyunlarina baslarlar.Sansimiz olsa bile ekarte ederler bizi.Zaten bu sezon hakemler ile coktan basladilar.

Oruç
24.11.2014, 07:20
Yekta'nın yapmış olduğu kaleciliğin hesabı sorulmalı. Görmedim falan yemezler. Kimse kimseyi kandırmasın. Böyle rezil bir karar olamaz.

Nazim Can
24.11.2014, 07:25
Yekta'nın yapmış olduğu kaleciliğin hesabı sorulmalı. Görmedim falan yemezler. Kimse kimseyi kandırmasın. Böyle rezil bir karar olamaz.

Aynen, yendik ezdik 2 gündür sevindik bitti artik, o pozisyon en az sike kadar acik ve netti, cizgi hakemi resmen vermedi penaltiyi baskanimiz bu konuda bir girisimde bulunmali, böyle terbiyesizlik, karaktersizlikde anca bizim ülkede olur zaten.

Süleyman50
24.11.2014, 08:20
darısı beşiktaş maçına diyelim...

Faik Yılmaz
24.11.2014, 08:35
Bir çiçekle bahar gelmez tabi....

Gs zaten kötü durumdaydı ama en kötü halinde bile 2 hafta önce 7 puan önümüzdeydi.....

Artı derbi maçlarında takımların ne yapacağı hiç belli olmaz. bir takım en kötü gününde olsa bile ayrı bir motivasyonla sahaya çıkar öyle oynar.....

Buna rağmen Gsye deplasmanda 3 gol atıp yenmek büyük bir başarı....

Takımımıza Vahid Hoca maalesef el freniydi gitti oyuncular rahatladı biraz.....

Bunu gördük....

muratt
24.11.2014, 08:42
Takımın ihtiyacı olan transder değil uyum. 20 tane yeni transfere ilave yeni transferler eklemenin hiç bir gereği yok. Odaklanılması gereken konu takımın birbirine alışması. Sağlanacak uyum en büyük transfer olur.
Takımın derinliği 3 kulvar için de yeterli. Sonuçta Avrupa'dan gruptan çıkarız en fazla, gerisi zor. Lig için ise dünkü GS maçında Waris, Sefa, Yatabare, Soner, Serdar, Belkalem, İshak gibi birçok oyuncuyu direk kullanmadık, super lig için bundan daha fazla kadro derinliği olmaz, bu çok ideal. Belki Fatih'in performansına gore devre arasında yerli kaleci kiralamaya gidilebilir (Gençler'den Ramazan, GS'den Sinan Bolat hatta belki Beşiktaş'tan Tolga veya Cenk neden olmasın)

alone_6161
24.11.2014, 08:52
Bu arada bir şeye dikkatinizi çekmek istiyorum. Ligin en az mağlup olan takımıyız. Unutmayın şampiyonluklar galibiyetler ve kazanamadığın maçları kaybetmeyerek kazanılır. Vahid Hoca ile berabere kalma hakkımızı kullandık. Artık Ersun Hoca ile seri galibiyetler vakti. Ciddi ciddi Gençler ve bjk maçlarını kazanırsak teknik kadronun da, yönetimin de, taraftarın da, şehrin de havası çok değişir......

Tatar Kemal
24.11.2014, 09:24
gs belli ki iflas noktasına gelmiş. yapılan son açıklamalar bunu gösteriyor. futbolculardaki huzursuzluk maddi olsa gerek. bu duruma düşmelerinde Trabzonspor yönetiminin değişmesinin de etkisi olduğunu düşünüyorum. eğer Trabzonspor'un başında bir önceki başkan olsaydı, geçen sezon sonunda Onur ve Yusuf'u beleşe gs'ye kaptırır gs de muslera ve bir kaç futbolcusunu yüksek fiyata satıp mali krizi atlatabilirlerdi. dolaylı yoldan da olsa gs'nin bu duruma düşmesine sebep olan İHO ve ekibini kutluyorum. Hz. Allah c.c. yar ve yardımcıları olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2014, 09:27
zonguldakspor 30 bin kişiye oynuyor dediler bu akşam doğru mu bilmiyorum :o

Yalan 10-15.000 kişi

Zaten stadımız 13.000 kapasiteli

Liderlik gitti bu hafta Niğde'de 90+3. dakikada ve 12 maç sonra ilk yenilgi geldi. 300 taraftarımız destekledi.

Takım çok iyi ama bu son 10 dak. da gol yediği 3.maç oldu (ikisi 1-1 dün de 1-0). Yani 7 puan gitti son 10 dakikada.

Yine de şampiyonluğun en güçlü adayıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2014, 09:28
TS bu sezon şampiyonlar ligine kalabilirse iyi olur.

2-3 takviyeyle de seneye şampiyon oluruz.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2014, 09:29
Yekta'nın açık seçik kaleciliğine penaltı çalmayan zihniyet Türk futbolundan defolsun.

The Legend
24.11.2014, 09:37
Maçın 90 dk. aşağıdaki linklerde var. Ancak indiremedim üyelik istiyor. Var mı çözüm bulacak.

https://www.inclouddrive.com/file/hIqnJIdA-ekjHfXheqgZHg/20141122-GAL-TRA-TSL_1.mkv

https://www.inclouddrive.com/file/A1oy_NqZfbSt0AMGJfXZ9w/20141122-GAL-TRA-TSL_2.mkv

zeki gursoy
24.11.2014, 09:37
Galip geleceğimize inanıyordum nedense, tıkır tıkır top oynayacak bu takım demiştim Ersun hocayla anlaşmak üzeryken dediğim oldu....Özer ve Mehmet beraber çok iyi, orta sahaya daha adam almaya gerek yok, belki defansa ve bu sezona mahsus kaleci....Bu takım iyi, kaliteli...bu yıl olmasın seneye gavururuk:)

6Şafak Aydın1
24.11.2014, 09:54
valla gs mi kötü bizmi iyidik tam cikaramadim cünkü hoca moca yeni milli maclar filan enteresan bir mac oldu. hem küfür eden hemde alkislayanlar filan. 3 senede bir derbi aldik nihayetinde, bunada sükür artik.

reisoğlu61
24.11.2014, 09:55
galibiyet bir yana sorgulanmasi gereken tek konu, yektanin penalti pozisyonu. dakika 58 arenada hakemler o penaltiyi ve kirmizi karti neden veremiyor. yönetim bu isin pesini birakmamasi lazim...

6Şafak Aydın1
24.11.2014, 10:02
TS bu sezon şampiyonlar ligine kalabilirse iyi olur.

2-3 takviyeyle de seneye şampiyon oluruz.

müthis olur ne diyorsun abi fakat gruplara kalamayiz bence mesela ikinci olarak elemelerde, seneye bosingwa 33 yasinda cardozo da öyle ve ondan sonrasida var, iki sene sonrasi. bir adet maksimum olur 33 yasinda bir takimda, sampiyonlar ligi temposu farklidir, yarim pozisyon verip mac kaybettigin lig.

Faik Yılmaz
24.11.2014, 10:10
sadece benmi gördüm ya da yanlış mı gördüm yoksa Salih Dursun'un pozisyonu direkt kırmızı olmalıydı gibime geliyor.....

konuştuğum arkadaşlar Salihin istemeden bastığını söylüyorlar ama bana göre kırmızıda olabilirdi....

Badaloğlu
24.11.2014, 10:14
valla gs mi kötü bizmi iyidik tam cikaramadim cünkü hoca moca yeni milli maclar filan enteresan bir mac oldu. hem küfür eden hemde alkislayanlar filan. 3 senede bir derbi aldik nihayetinde, bunada sükür artik.

Galatasaray kötü değildi...

Maç sonucu istatistiki bilgilere bakarsak, maçı ne kadar çok istediğimizi görmüş oluruz.

Maçı istememizin en büyük etkeni ise Ersun Yanal'dır.

Eğer Halilhodzic olsaydı bu maçı asla alamazdık...

6Şafak Aydın1
24.11.2014, 10:20
:-) gs süper oynadi haklisin,ilk yarim saat cok iyi oynadik. hoca yeni ve mill maclar vardi dedik birsey demiyoruz. ersunu tek macla ölcen taraftar. bir derbi aldik abi 3 sene oldu sampiyonluk kutlamasimi yapalim simdi ne kadar kücülmüsüz. three-peat yapan TS nerden nereye.

6Şafak Aydın1
24.11.2014, 10:22
televiyonlarda ne kadar "güya" spor programlari diye aslinda rantci programlar varsa hepsini Allah bildigi gibi yapsin. yok böyle bir ortam. Türkiyede neler oluyor arkadas. Önüne gelen yorumcu morumcu bu nedir yav.

Faik Yılmaz
24.11.2014, 10:23
Vahid Hoca olsaydı muhtemelen yine puan kaybedecek ve bir kaç oyuncuyu daha hain ilan etmiş olacaktık.....

Badaloğlu
24.11.2014, 10:35
:-) gs süper oynadi haklisin,ilk yarim saat cok iyi oynadik. hoca yeni ve mill maclar vardi dedik birsey demiyoruz. ersunu tek macla ölcen taraftar. bir derbi aldik abi 3 sene oldu sampiyonluk kutlamasimi yapalim simdi ne kadar kücülmüsüz. three-peat yapan TS nerden nereye.

Galatasaray'ı yendik diye Trabzon meydanda sevinen taraftarları yadırgamıyorum. Özellikle biz Karadenizliler duygularımızı çok coşkulu yaşarız. Bırakalım insanlar mutlu oldukları maç sonucu coşkularını doya doya yaşasınlar. Bunda bir anormallik olmasın. Bu durum bizi küçük düşürmez. Bu Trabzon şehrinin, taraftarının futbola, takımına ne kadar çok sevdiğini, benimsediğini gösterir. Taşkınlık olmadığı sürece sıkıntı yok. Trabzon şehrinde taraftarlar bir şekilde deşarj olmalı. Kimisi horon oynar, kimisi kolbastı yapar v.s...

Ersun'u şahsen ben tek maçla ölçmüyorum. Onun futbolu bilimsel yöntemlerle sahada oynatmaya çalışmasını çok beğeniyorum. Trabzonspor'dan gittiğinde de çok üzülmüştüm. Geçmişe bakarsanız Denizlispor, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Eskişehir v.s. kulüplerde çok başarılı maçlar oynattığını görürüsünüz. Bunların hiçbiri tesatüf olamaz. Ersun Yanal'a şehir sahip çıkarsa bu iş uzun vadede olur. Yok ama şimdilerde ayağını kaydırmak için çalışanlar kazanırsa, o zaman bize gene esmer günler...

halil ibo
24.11.2014, 10:46
Mükemmel sonuç.
Rezalet hakemler.
Şike devam ediyor ! Uyan artık Trabzon !

6Şafak Aydın1
24.11.2014, 11:14
Trabzonda futbol öldüyse Türkiyede coktan ölmüstür. U21 ler ayni macta 4-0 maglup halbuki genc takimlarla gururlanirdim/k, sadri senere laf edenler bakalim bugün yarali aslan dediginiz takimin hallerine ne zaman düsecegiz seneyemi ondan sonrakindemi? baskan öze dönüs diye geliyor kupayi alacagim biliyorum nasil gelecegini diye 13. kutuda hile ile seciliyor gerci digeride ne olurdu oda muamma yani benim anladigim eski günler mazide kaldi, biz neydik simdi neyiz . eski halimden eser yok simdi misali

poetricus
24.11.2014, 11:16
Vahid Hoca olsaydı muhtemelen yine puan kaybedecek ve bir kaç oyuncuyu daha hain ilan etmiş olacaktık.....
Herhalde aradaki fark bundan güzel ve veciz özetlenemezdi.

6Şafak Aydın1
24.11.2014, 11:37
bugüne kadar almanlari filan domuz bilirdik biz bunlarin yaninda findiklara saldiran yiyen cinsteniz töbe est.

Erhan Sezer
24.11.2014, 11:44
4 sezondur beklediğimiz tablo... bir İstanbul takımını kendi seyircisi önünde madara etmek, bizden kaçar gibi giden kansızların bizim darbemizle yerle bir olduklarını yuhalandıklarını görmek,hakemi de çaresiz bırakmak... Allah hepsinden razı olsun oyuncularımızın, Cumartesi akşamından bu yana bizi dünyanın en mutlu insanları ettiler. Tarifi yok bu coşkunun :)

cakalkerem
24.11.2014, 12:03
tüm tv programlarını ve gazeteleri büyük bir şevk içinde okudum.....

Ahmet Kuru
24.11.2014, 12:15
Haftasonu bütün spor programlarını büyük bir keyifle izledim.

Herkese teşekkür ederim. bu sevinci bize yaşattıkları için..

Nihat Güneş
24.11.2014, 12:16
Bir oyuncunun yaptiklari kadar yapamadiklarinin da ne kadar onemli oldugunu gorduk mu ... Olcan eger o golu atsaydi yine yenerdik belki ama yenilebilirdik de...Iste bu kazma gecen sene bize ne maclar kaybettirdi boyle, biraz da gs taraftari ceksin :)

special one
24.11.2014, 12:18
Bu galibiyette emeği geçenlere teşekkur ediyorum..

Çok güzel iki gün geçirdim o kadar mutluyum ki

Sıra Gençler ve Bjk maçında alınacak 6 puan herkesi korkutur :)

Aydın Danış
24.11.2014, 12:25
Bu galibiyette emeği geçenlere teşekkur ediyorum..

Çok güzel iki gün geçirdim o kadar mutluyum ki

Sıra Gençler ve Bjk maçında alınacak 6 puan herkesi korkutur :)

Korkutmak ne kelime 3buçuk attırır.. :D

SEDER
24.11.2014, 12:47
bu olcan düşmanlığını da anlamıyorum haa.. adam seneye bedava gidecekti.. bizdeyken elinden geleni fazlasıyla yaptı ve diğer kansızlardan farklı olarak yönetimle konuşarak ayrıldı ve bizede tam 4,5 milyon euro kazandırdı üstüne salih..selçuk inan gibi tek kuruş kazandırmayanının yanında olcan neden hedef tahtasında anlamak mümkün değil..

Nihat Güneş
24.11.2014, 12:55
bu olcan düşmanlığını da anlamıyorum haa.. adam seneye bedava gidecekti.. bizdeyken elinden geleni fazlasıyla yaptı ve diğer kansızlardan farklı olarak yönetimle konuşarak ayrıldı ve bizede tam 4,5 milyon euro kazandırdı üstüne salih..selçuk inan gibi tek kuruş kazandırmayanının yanında olcan neden hedef tahtasında anlamak mümkün değil..
Ne dusmanligi arkadasim futbolcuyu elestirmek neden dusmanlik olsun bana gore kazmadir sana gore degildir..Bunu vurguluyorum ben...Benim derdim futbolculuguyla karakteri beni ilgilendirmez tek yorum da yapmamisimdir bununla ilgili ayrica :) Namussuz mu dedik, serefsiz mi dedik anlamadim ki :)
Dusmanlik senin algin kusura bakma.

omondoles
24.11.2014, 12:56

Olcan'da, diğerleri de hatta ve hatta selçuk'ta kansız falan değil. Oynadığı süre içerisinde parasının hakkını verdi ve bence öz evlat zekiden daha Trabzonspor'ludur. Bırakın artık bu romantizmi. Selçuk kansız ama ırkçıya tekme atan zoko kahraman. Yapmayın etmeyin Allah aşkına. En büyük Trabzonspor'lu sizsiniz, futbolcular değil. Olmak zorunda da değil. Aynı şey Onur içinde geçerli. Ha gitse üzülelim ama vatan haini ilan etmeyelim.

kopeli
24.11.2014, 12:59
3 yemelerine rağmen bizi alkıslamaları 10 numaraydı, adamlar harbiden seviyormus bizi :)

birde olcan'a 4.5 m euro verdikleri icin cok tesekkür ediyorum. olcan su hali ile bizde ilk 18'e giremezdi.

Fedai 61
24.11.2014, 13:00
Gurbetçi Gençler ‏@GGencler1980 16 sn.17 saniye önce
İstanbul'dan 1200 Km uzaklığa Trabzon'a sesleniyoruz; Hafta sonu Avni Aker'i hınça hınç doldurma zamanı gelmiştir..

- Ateş Bizi Çağırıyor !

Onur Akyüz
24.11.2014, 13:27
sadece benmi gördüm ya da yanlış mı gördüm yoksa Salih Dursun'un pozisyonu direkt kırmızı olmalıydı gibime geliyor.....

konuştuğum arkadaşlar Salihin istemeden bastığını söylüyorlar ama bana göre kırmızıda olabilirdi....

Bilerek basmadığı kesin.

Salih yapı olarak biraz savruk ve sert bir oyuncu. Orada topa müdahaleye geliyor ama rakip topu kurtarınca bileğe basıyor.

Pozisyon bence sarı karttı, kırmızı ağır olurdu ama verse bütün yorumcular doğru bir karar derdi eminim.

Ancak hakemin penaltı pozisyonunu gördüğü halde, bilerek çalmaması büyük bir skandal. Gs'yi 10 kişi bırakıp penaltı vermeye cesaret edemedi resmen ve kıçından devam kararı uydurdu. İnanılır bir şey değil. Hemen peşinden gol atmamız hem hakemin hem bizim şansımız oldu.

Yine tıpa tıp benzer pozisyonlarda Sabri'ye kart vermezken, Ekici'ye sarıyı çekmesi de büyük hata.

Yönetimin bu pozisyonun hesabını sorması lazım, tek soru; neden?

Ahmet Kuru
24.11.2014, 13:33
salih in pozisyonu direk kırmızıydı, bilerek yada bilmeyerek yapmış olması birşeyi değiştirmiyor. net kırmızıydı bana göre.

Murat Keçeci
24.11.2014, 13:42
Uzun yıllar sonra istanbul takımlarından birine karşı,istanbul da net bir skorla kazanmak ve bunu yaparken hakemi de yenmek en son 90'lı yıllarda yaşadığımız bir durumdu.O yüzden bu galibiyet ilaç gibi geldi.Galibiyette emeği geçen herkese teşekkürler.

Maça gelirsek Ersun Hoca doğru bir kadroyla sahaya çıktı.Vahid Hocanın yaptığı hataya düşmedi.Warisi oynatmak için defansta kullanmak zorunda kaldığımız Mustafa akbaş gibi zayıf halkayla başlamayarak doğru olanı yaptı.

İlk yarım saat bizim için sıkıntılı geçti sebebi orta sahada emre çolakın salihin üstüne oynaması ve bunda başarılı olmasaydı dakikalar ilerledikçe gsliler yorulmaya başladı.Bizde ise Mehmet-Bosingwa-Özer gibi futbolu bilen oyuncuların ön plana çıkmaya başlaması topu doğru şekilde kullanmaları özgüvenimizi her geçen dakika yukarıya çıkardı.Devre arasında da Ersun hocanın doğru bir hamleyle salihin yerine fatih atiki alması daha fazla pas yapan bir ekip ortaya çıkardı ve beklenen gol çok geçmeden geldi.Cardozo fırsatçılığını konuşturup arka direkte golü attı hakeme göre atamamış olsada bana göre maçta kilidi açan oyuncu Cardozo oldu,Medjani güzel bir vuruşla topu ağlara göndererek pozisyonu taçlandırarak hakeme gereken mesajı verdi.

İkinci gol ise güzel bir duran top organizasyonu oldu bir stoper ön direğe bir stoper arka direğe koşarak yıllardır avrupalılardan izlediğimiz sahneyi kendi takımımızda görmenin mutluluğunu yaşadık.

Üçüncü gol ise Yusufun yeteneklerini gösteren güzel bir an oldu.

Genel olarak herkes iyi görünse de Mehmet,Bosingwa,Constant,Özer,Yusuf ve Medjani sahada önemli işlere imza attılar.

Ersun Hoca zaten Şenol hocayla birlikte Trabzonsporluların futbol karakterine uyan iki hocadan biriydi yeniden bizimle beraber olması mutluluk verici.

Kazanırken eksiklerden de bahsetmek gerek bu ligde herkes her takımı yenebilecek güçte o yüzden gs yi farklı yenmemiz herşeyin üstünü örtmez.Hala takım olma sürecinin başlarındayız her geçen gün güzel sinyaller versek de hala eksiklerimiz var o yüzden değişik özelliklere sahip takımlar bu eksiklerimizden faydalanabilirler biz işimizi ciddiye alıp defolarımızın üstünü örtmeliyiz.Bu defoları kapatacak olan ilk şey ise koşmak,koşmak daha fazla koşmak...

SEDER
24.11.2014, 13:42
Ne dusmanligi arkadasim futbolcuyu elestirmek neden dusmanlik olsun bana gore kazmadir sana gore degildir..Bunu vurguluyorum ben...Benim derdim futbolculuguyla karakteri beni ilgilendirmez tek yorum da yapmamisimdir bununla ilgili ayrica :) Namussuz mu dedik, serefsiz mi dedik anlamadim ki :)
Dusmanlik senin algin kusura bakma.

Ben genel bir eleştiri yaptım neden üstüne alındın sen.seni eleştirecek olsaydım, mesajını alıntılar öyle yazardım..genel olarak olcana karşı bir tavır var bundan bahsediyorum.

Olcan'da, diğerleri de hatta ve hatta selçuk'ta kansız falan değil. Oynadığı süre içerisinde parasının hakkını verdi ve bence öz evlat zekiden daha Trabzonspor'ludur. Bırakın artık bu romantizmi. Selçuk kansız ama ırkçıya tekme atan zoko kahraman. Yapmayın etmeyin Allah aşkına. En büyük Trabzonspor'lu sizsiniz, futbolcular değil. Olmak zorunda da değil. Aynı şey Onur içinde geçerli. Ha gitse üzülelim ama vatan haini ilan etmeyelim.

parasının hakkını vermiş olsa bile selçuk ikili oynadı. son dakkaya kadar trabzona imza atacağım dedi, bugün yarın derken 3 sene oyaladı..meğer el altından menejeriyle işler karıştırıp bonservissiz gitti.üstüne şampiyonluk primi istedi utanmadan. üstüne üstün gs den bonservissiz geldim diyerek 3 milyon eurodan fazla ekstra imza parası aldı..ama olcan bunu yapmadı adam akıllı yönetimle konuştu ve gitti. hepimiz olcanın satılacağını biliyoduk.12 trilyonda para getirdi kulübe.diğerleri konusunda haklısın ama selçuk kesinlikle çok büyük kazık atmıştır kulübe.

Nihat Güneş
24.11.2014, 13:47
Ben genel bir eleştiri yaptım neden üstüne alındın sen.seni eleştirecek olsaydım, mesajını alıntılar öyle yazardım..genel olarak olcana karşı bir tavır var bundan bahsediyorum.

parasının hakkını vermiş olsa bile selçuk ikili oynadı. son dakkaya kadar trabzona imza atacağım dedi, bugün yarın derken 3 sene oyaladı..meğer el altından menejeriyle işler karıştırıp bonservissiz gitti.üstüne şampiyonluk primi istedi utanmadan. üstüne üstün gs den bonservissiz geldim diyerek 3 milyon eurodan fazla ekstra imza parası aldı..ama olcan bunu yapmadı adam akıllı yönetimle konuştu ve gitti. hepimiz olcanın satılacağını biliyoduk.12 trilyonda para getirdi kulübe.diğerleri konusunda haklısın ama selçuk kesinlikle çok büyük kazık atmıştır kulübe.
Onceki sayfalari okumadim Hocam dogrudur, benim mesajdan sonra gorunce oyle algiladim , kusura bakma hakkini helal et...

omondoles
24.11.2014, 14:16
Selçuk'un öyle söylediği şehir efsanesi. Var mı kayıt? Hem o psikolojide herkesin öyle söyleme potansiyeli var.

hofsaale
24.11.2014, 14:28
Selçuk'un öyle söylediği şehir efsanesi. Var mı kayıt? Hem o psikolojide herkesin öyle söyleme potansiyeli var.
Sadri baskan devam ederse anlasiriz dedi, kendi kulagimla duydum...
Ama TS den Baska türk takiminda oynamam demedi...

Selcuk bitti artik..1-2 seneye anadolu da bir takima gider...

duyurukcu
24.11.2014, 14:57
http://www.tayfahaber.com/d/other/1-112-(1).jpg

Özer Hurmacı'nın Galatasaray maçının ardından yapmış olduğu açıklamalarda değindiği, "Pazartesi günü Trabzonsporlu ögrenciler bordo mavi formayla okula gitsin" sözü gerçekleşti. Mehmet Ekici ve Özer ziyaret ettikleri okulda formalarla karşılaştılar.

Trabzonsporlu futbolcular Öğretmenler günü dolayısıyla bugün Akçaabat Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği futbolulardan Özer Hurmacı'nın ''Pazartesi Trabzonsporlu ögrenciler bordo mavi formayla okula gitsin" sözü üzerine okuldaki bütün öğrencilerin bordo mavi formalarla futbolcuları karşılaması renli görüntüler oluşturdu.

lazanya61
24.11.2014, 15:03
ayaklarımızın sağlam basması lazım, 2-3 gündür sanki şampiyon havası estiriliyor tvlerde, aman dikkat

Kazım Bostan
24.11.2014, 15:05
bu maçın kazanılmasının birçok yonu var bu yüzden bu kadar onemsendi. Sadece deplasmanda gsyi yendik değil yani. Yenilseydik neler olabileceğini biraz duşunun..

Ufuk
24.11.2014, 15:47
Yalan 10-15.000 kişi

Zaten stadımız 13.000 kapasiteli

Liderlik gitti bu hafta Niğde'de 90+3. dakikada ve 12 maç sonra ilk yenilgi geldi. 300 taraftarımız destekledi.

Takım çok iyi ama bu son 10 dak. da gol yediği 3.maç oldu (ikisi 1-1 dün de 1-0). Yani 7 puan gitti son 10 dakikada.

Yine de şampiyonluğun en güçlü adayıyız.

15de iyi bence dün beyaz tvde sanırım 30bine oynuyor dediler.

Şöyle de bişey buldum

http://www.youtube.com/watch?v=-tWlcmGfrJA

Bu kadar taraftarı olan takımlar nasıl aşağılarda takılıyor çözebilmiş değilim.

emre6117
24.11.2014, 16:06
[QUOTE=duyurukcu;1919876153]http://www.tayfahaber.com/d/other/1-112-(1).jpg

Özer Hurmacı'nın Galatasaray maçının ardından yapmış olduğu açıklamalarda değindiği, "Pazartesi günü Trabzonsporlu ögrenciler bordo mavi formayla okula gitsin" sözü gerçekleşti. Mehmet Ekici ve Özer ziyaret ettikleri okulda formalarla karşılaştılar.

Trabzonsporlu futbolcular Öğretmenler günü dolayısıyla bugün Akçaabat Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği futbolulardan Özer Hurmacı'nın ''Pazartesi Trabzonsporlu ögrenciler bordo mavi formayla okula gitsin" sözü üzerine okuldaki bütün öğrencilerin bordo mavi formalarla futbolcuları karşılaması renli görüntüler oluşturdu.[/QUOTE
ozere tesekkurler.macta farkettiniz mi ozer ekici hep birbirlerini ariyirlar.birburlerini tamaluyorlar.bu fotada yakin ark.olduklarini gosteriyor.demekki ekiciye epey sahip cikiyor ozer.ins.sakatluk yasamazlar ve busene muthis ikilu olup gozumuzun pasini silerler.

selcuk
24.11.2014, 17:00
http://www.tayfahaber.com/d/other/1-112-(1).jpg

Trabzonsporlu futbolcular Öğretmenler günü dolayısıyla bugün Akçaabat Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği futbolulardan Özer Hurmacı'nın ''Pazartesi Trabzonsporlu ögrenciler bordo mavi formayla okula gitsin" sözü üzerine okuldaki bütün öğrencilerin bordo mavi formalarla futbolcuları karşılaması renli görüntüler oluşturdu.[/QUOTE
ozere tesekkurler.macta farkettiniz mi ozer ekici hep birbirlerini ariyirlar.birburlerini tamaluyorlar.bu fotada yakin ark.olduklarini gosteriyor.demekki ekiciye epey sahip cikiyor ozer.ins.sakatluk yasamazlar ve busene muthis ikilu olup gozumuzun pasini silerler.

ekicinin gözlerinde nurinin real öncesi parlamasi var

Fanatik34
24.11.2014, 18:08
Takimin basinda Halilhodzic olsaymis..

Sneijder ilk onbir baslasa, neler olurdu neler..Prandelli´ye tsk.ler!

Vahid´in oyuncusu Fatih Atik kurtarici olarak girerken alkis, o oynatirken..

Galibiyetin keyfini cikarin :)

Deniz Yilmaz´da iyilesince (ayagi kirldi herhalde) takim ilk defa tam kadro, takimin kilit oyunculari Cardozo ile Mehmet daha hazir durumda (ki daha da iyi olacaklar).

Avni Aker´de artik dolsun ki, bu hava devam etsin!

bordomavi1
24.11.2014, 18:10
https://www.facebook.com/video.php?v=1047090311983358

İshak, Cardozo ve Mehmet'i baya hırpalamışlar :)

artvints
24.11.2014, 18:18
bir düzgün sevinin arkadaş ya.cool olun biraz. adamın elini sıkın.çok iyiydiniz falan deyin. adamları parçalayacaklarmış nerdeyse. ne sevinmenin ne de üzülmenin ölçüsü yok bizde.

Mert Oğuzlu61
24.11.2014, 18:34
Takimin basinda Halilhodzic olsaymis..

Sneijder ilk onbir baslasa, neler olurdu neler..Prandelli´ye tsk.ler!

Vahid´in oyuncusu Fatih Atik kurtarici olarak girerken alkis, o oynatirken..

Galibiyetin keyfini cikarin :)

Deniz Yilmaz´da iyilesince (ayagi kirldi herhalde) takim ilk defa tam kadro, takimin kilit oyunculari Cardozo ile Mehmet daha hazir durumda (ki daha da iyi olacaklar).

Avni Aker´de artik dolsun ki, bu hava devam etsin!

ne olurmuş ? girdide ne oldu, 2 tane daha tıkadık. demek 11 oynasa 4 e tamamlardık.

fatih atik i kanada hapsedip takımın hücum organizasyonlarının içine etmek var, tutup yoklukta göbeğe çekip ''salih in görevini yap, top dağıt, al-ver'' demek var. vahid e kalsa medjani cezalı duruma düşünce belkalem i izlerdik o bölgede, şaşırmazdım.

ince detaylar bunlar ama görüldüğü üzere hayat kurtarıyor. vahid bu lige gelmiş en yetersiz, en beceriksiz, en loser yabancı teknik adamdır. aylardır hain hain dedi durdu en büyük hainin kendisi olduğu ortaya çıktı, bilerek maçlardan atılmalar o sözler demeçler vs.. hepsi erkenden paraları alıp kaçmak içindi ve amacına da ulaştı. 4 ayda Trabzon un 1.6m euro sunu alıp giden adam olarak akıllarda kalacak.

Emrah Akcagöz
24.11.2014, 18:39
ne olurmuş ? girdide ne oldu, 2 tane daha tıkadık. demek 11 oynasa 4 e tamamlardık.

fatih atik i kanada hapsedip takımın hücum organizasyonlarının içine etmek var, tutup yoklukta göbeğe çekip ''salih in görevini yap, top dağıt, al-ver'' demek var. vahid e kalsa medjani cezalı duruma düşünce belkalem i izlerdik o bölgede, şaşırmazdım.

ince detaylar bunlar ama görüldüğü üzere hayat kurtarıyor. vahid bu lige gelmiş en yetersiz, en beceriksiz, en loser yabancı teknik adamdır. aylardır hain hain dedi durdu en büyük hainin kendisi olduğu ortaya çıktı, bilerek maçlardan atılmalar o sözler demeçler vs.. hepsi erkenden paraları alıp kaçmak içindi ve amacına da ulaştı. 4 ayda Trabzon un 1.6m euro sunu alıp giden adam olarak akıllarda kalacak.

Yavaş Mert. Prandelli gibi bir adam var Vahid'e kadar. :D

He bir de ilk 11 başlamak ile sonradan girmek arasında bence baya bir fark var. Adamlar ilk 20 dakika gol atabilirlerdi ki o ataklarda Sneijder'in olduğunu düşünmek bile istemiyorum. Yani Vahid hoca olsa ne çağrıştırıyorsa Sneijder ilk 11 başlasa lafzı da onu çağrıştırıyor.

Her neyse öyle veya böyle net ve farklı bir galibiyet aldık. Bence tadını çıkaralım.

Ufuk
24.11.2014, 18:47

Ahahahhahaha ya resmen bizim lisede karambol diye adlandırdigimiz olayı yapmışlar. Futbolcular düşünmüştür gsyi yenince böyle yapıyolarsa şampiyon olsak neler olur diye.. ben hayal edemiyorum şahsen.

Mert Oğuzlu61
24.11.2014, 19:05
Yavaş Mert. Prandelli gibi bir adam var Vahid'e kadar. :D

He bir de ilk 11 başlamak ile sonradan girmek arasında bence baya bir fark var. Adamlar ilk 20 dakika gol atabilirlerdi ki o ataklarda Sneijder'in olduğunu düşünmek bile istemiyorum. Yani Vahid hoca olsa ne çağrıştırıyorsa Sneijder ilk 11 başlasa lafzı da onu çağrıştırıyor.

Her neyse öyle veya böyle net ve farklı bir galibiyet aldık. Bence tadını çıkaralım.

çalışmadığı dönemin parasını alıp gitti ve bize bu sinir harbini yaşattı diye çok kızgınım kendisine, adı bile sinirlendiriyor. hak etmediği parayı istediği için malouda ve colman a ağzına geleni söyledi bu adam ama o malouda parasının büyük kısmını bırakıp gitti, eboue ve krasic gibi de yapabilirdi ''yatarım o paranın tamamını alırım'' diyebilirdi. bence yine iyi yırttık malouda dan. bunları düşününce 4 ayda bütün yıllık ücretini alıp gitmiş olması kabul edilemez bir durum.

ama suçun büyüğü bizim başkandaydı, cezayir de 600 bin euro kazanan adama 1.6m euro verip bir tarafını kaldırırsan senide öyle zor duruma düşürür çeker gider işte.

F. Yıldırım
24.11.2014, 19:13

Cardozo ve İshak geçerken koptum resmen:D:D
O nasıl bir sevmedir.
Yalnız Mehmet Ekici'de dikkatimi birşeyi çekti.
Resimlerde ve bu videoda baya mutlu gözüküyor. Bence bu başarıya aç olduğunu gösteriyor. Çok sağlam bir futbolcu kazandık.

leons61
24.11.2014, 19:31
Efsane yine geri döndü diyler.doğrumudur?

leons61
24.11.2014, 19:34
O stadı doldurun artık uşaklar.hade da

Sibel
24.11.2014, 21:26
ayaklarımızın sağlam basması lazım, 2-3 gündür sanki şampiyon havası estiriliyor tvlerde, aman dikkat

Sadece tvlerde değil.
Şehirde ve taraftarda da inanılmaz bir heyecan oluştu o gece.
Anlatsam gülersiniz. :)
Etkisi sürerse güzel.
Etkiyi devam ettirecek oyun ve sonuçlar sürerse çok daha güzel.

selcuk
24.11.2014, 22:58
15de iyi bence dün beyaz tvde sanırım 30bine oynuyor dediler.

Şöyle de bişey buldum

http://www.youtube.com/watch?v=-tWlcmGfrJA

Bu kadar taraftarı olan takımlar nasıl aşağılarda takılıyor çözebilmiş değilim.

benim anne tarafim sakarya akyazili
orada cok bulundum
stadi doldururlar ama gruplar kendi icinde bizden daha cok kavgalilar
ayrica kücük olsun benim olsun politikasini cok iyi uyguluyorlar eli ayagi düz, 2-3 pas atan her oyuncuyu direk ist. pazarlamaya calisiyorlar
bunlarda kocaeli gibi ksk gibi göztepe gibi kendilerini bitiren kulüplerden biri

herkes hak ettigi yerde
bi sekeciler degil

takimimiza dönersem
bu cosku son kez 96da yasadim
coskumuzu kayibetmesegik sikede durduramaz bizi

ağasarlı
24.11.2014, 23:10
Sakarya mali krizi atlattı ve transfer yasağını kaldırdı ,şu an 3. Lig de açık ara önde. 3. Ligde her maçı stat ful çekmektedir. Muhtemelen yakın gelecekte süperlige geri dönecektir. Taraftar grubu olan tatangalar ise türkiyede ilk 4 arasına rahat girer.şayet sakaryaspordan trabzonspora bir transfer yapma imkanım olsaydı kesinlikle tatangaları transfer ederdim.

Fanatik34
25.11.2014, 03:48

ince detaylar bunlar ama görüldüğü üzere hayat kurtarıyor. vahid bu lige gelmiş en yetersiz, en beceriksiz, en loser yabancı teknik adamdır. aylardır hain hain dedi durdu en büyük hainin kendisi olduğu ortaya çıktı, bilerek maçlardan atılmalar o sözler demeçler vs.. hepsi erkenden paraları alıp kaçmak içindi ve amacına da ulaştı. 4 ayda Trabzon un 1.6m euro sunu alıp giden adam olarak akıllarda kalacak.O zaman mac öncesi mesajlara bakip, Sneijder`in neler yapabilecegini bir daha okumani tavsiye ederim.

Colman dedigi adam bu takimda sadece yatiyordu, tabi ki aldigi para haram..Malouda ise 1/4 lük kismini aldi gitti, hak veya degil!

Sen Vahid Hoca haksiz, aldigi para haram diyorsun, bende Vahid Hoca hakli, o parayi alip gitmesi gayet dogal diyorum!

Hain hain dedi, yanlismiydi? Bu Kulüp, icini tarih boyunca oymaya calisanlarla dolup tasarken, bunu söylemesi herkese sert gelmis ama "dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar" diye bosuna söylememisler.

Takimin gelecegini düsünmeyen adam, takimda futbolculari daha rahat kullanabilmek icin rotasyon yapmayi düsünmez, Mehmet ile Özer´i her daim kullanirdi /

Berke6198
25.11.2014, 17:19
Maçın öyküsü; https://www.facebook.com/video.php?v=1048692391823150&set=vb.510166199009108&type=2&theater

zekeriyya
25.11.2014, 17:23
genel sayfada bnaşlığı okumak bile güzel

Mert'
25.11.2014, 17:24

Şampiyonluk kutlaması olsa herhalde mermiler havada uçuşur :D

Salih Edip
25.11.2014, 17:33
Artik bu maci kapatmak lazim. Bu mac bitti gitti

Emrah Akcagöz
25.11.2014, 21:25
Valla o bu değil de çok iyi çaktık bu şerefsizlere. Artık paraları da yok futbolcularımızı ayartmak için. Beter olsunlar. :D

Tahir61
25.11.2014, 21:32
:d:d:d:d

valla o bu değil de çok iyi çaktık bu şerefsizlere. Artık paraları da yok futbolcularımızı ayartmak için. Beter olsunlar. :d

tanjugunduz
25.11.2014, 21:35
Valla o bu değil de çok iyi çaktık bu şerefsizlere. Artık paraları da yok futbolcularımızı ayartmak için. Beter olsunlar. :D
:)

artvints
25.11.2014, 22:43
http://www.trabzonajans.com/erman-ozgur/ersun-yanalla-ilk-sinav-y244.html

maçtan önc yazılmış bir yazı.takımı tanıyan ve iyi takip eden bir yazar gördüm ilk defa.

Bera B.
26.11.2014, 00:27
Her ne kadar gs tarafından yapılmış bir analiz olsa da bizim takıma da ara ara değiniyor. Güzel bir yazı olmuş, öneririm. http://www.yarisaha.com/analiz-galatasaray-trabzonspor/

Yasin Altuntas
26.11.2014, 01:32
Beyler uzun arayis sonucu macin 90 dakikasini buldum, baska site icin reklam yapmak istemem, isteyen bana özelden yazsin bir zahmet :)

Mollasalihoğlu
27.11.2014, 11:49
Son zamanda hiçbir maçı kazanmayı bu kadar istememiştim.

Hayırdır inşallah.

İçim temiz arkadaş :)

İsmail Sezgin
27.11.2014, 11:57
Beyler uzun arayis sonucu macin 90 dakikasini buldum, baska site icin reklam yapmak istemem, isteyen bana özelden yazsin bir zahmet :)
Ben alırım da kalite nasıl

Cyzio
30.11.2014, 11:24
Yanlış bilmiyorsam; bu, ligdeki İstanbul'da aldığımız beşinci Galatasaray galibiyeti.

Bunlardan ikisi Şenol Güneş'e ait, biri Gordon Milne'e.

Bir tanesinin ise hangi teknik direktöre ait olduğunu hatırlayamıyorum: Yattara'nın önündeki defans oyuncusunu otuz defa filan :D çalımlayıp, maymun ettikten sonra gol attığı maç. Şenol Güneş'e de ait olabilir, Ziya Doğan'a da. Hatırlayanlar yazarsa, memnun olurum.

Beşinci de Ersun Yanal'a kısmet oldu.

.

Koray
30.11.2014, 11:26
Yanlış bilmiyorsam; bu, ligdeki İstanbul'da aldığımız beşinci Galatasaray galibiyeti.

Bunlardan ikisi Şenol Güneş'e ait, biri Gordon Milne'e.

Bir tanesinin ise hangi teknik direktöre ait olduğunu hatırlayamıyorum: Yattara'nın önündeki defans oyuncusunu otuz defa filan :D çalımlayıp, maymun ettikten sonra gol attığı maç. Şenol Güneş'e de ait olabilir, Ziya Doğan'a da. Hatırlayanlar yazarsa, memnun olurum.

Beşinci de Ersun Yanal'a kısmet oldu.

.

Turgay Semercioglu diye hatirliyorum.

Cyzio
30.11.2014, 11:29
Turgay Semercioglu diye hatirliyorum.

Teşekkürler :).

.