PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15

Fatih Öztürk
23.11.2014, 03:34
0-3 olunca fb forumlarindan.
Sevim koş,aslan si.... :D

artvints
23.11.2014, 03:37
vahid ben size şampiyon olabilecek bir kadro bıraktım diyormuş :)

Nazim Can
23.11.2014, 03:42
Bosingwa beni benden alıyor arkadaş dünya çapında bir oyuncuya sahibiz doya doya izleyelim daha iyisi gelmez.

Olcanin aslinda abartildigi kadar iyi bir oyuncu olmamasindan kaynaklaniyor birazda,

Sefer A.
23.11.2014, 03:43
İkitelli,Çiftetelli Prandelli dediğinde çay içiyodum tam o sira. Genzime sıçradi çay neremle güleceğimi şaşirdim :D:D:D

Ben de o ara çay içseydim ayni seyi yasayabilirdim :D çayi 30dk sonra içtigim için skinti olmadi :p

Fatih Öztürk
23.11.2014, 03:49
Olcanin aslinda abartildigi kadar iyi bir oyuncu olmamasindan kaynaklaniyor birazda,

Aynen.
Gecen seneki gibi vasat kadrolarda iyi işler yapar.ama hiç bir zaman şampiyonluk hedefi olan takimlarda iş yapamaz.30 yaşına geldi vasat geldi vasat gidiyor.

artvints
23.11.2014, 04:00
ligin en çok gol atan takımıyız şu anda. daha forvetleri de tam randımanlı kullanamadık, düşün.

Fatih Öztürk
23.11.2014, 04:12
Başta şikeci şarlatanlar bütün Istanbul'u korku almaya başladı.burada iş taraftara düşüyor.Allah rızası için şu tribünleri tıklım tıklım doldurun hakemleri yoğun baskı altina alalım içerideki tüm maçları kazanalim,yerel medya denen çapulcu tayfasina kulak vermeyin ligin anasini aglatalim.

terzuu
23.11.2014, 04:13
yatun artuk uşak.

İleli
23.11.2014, 04:15
açık açık son yıllarda izlediğim en iyi Trabzonspordu, yanı şu 4syi böyle en son 90lı yıllarda darmadağın etmiştik birde bugün..
Okadar zevk aldım anlatamam orta sahamızın ekici özer ve constantın 4s ile adeta dalga geçmesi beni benden aldı..
Arkadaş 3 yılın birikimi millet acaip dolgu baksana sokağa dökülmüş taraftar :)..
Böyle oynayın Trabzonda hiçbir yerde hesap ödemezsiniz lan heryer kırmızı halı olur size..

İleli
23.11.2014, 04:17
ligin en çok gol atan takımıyız şu anda. daha forvetleri de tam randımanlı kullanamadık, düşün.

bir ara 5 yada 6 maçta 2 golümüz var diye kafayı duvardan duvara vuruyorduk şimdi ligin en çok gol atan takımıyız ulan halilhodziç!!!!!

Nazim Can
23.11.2014, 04:22
Macdan önce dedim yine tekrarliyorum, takimin orta sahasi hizli düsünmeye basladigi zaman cok daha zevkli bir Trabzonspor seyredecegiz, cünkü 1. bölgede Bosingwa ve Medjani, 3 bölgede de Cardozo topla arasi iyi oyuncular, eger orta sahamiz daki hizli oynama sorunumuzu cözebilirsek, gercekten lige ambargo koyariz, cünkü kadro kalitesi olarak sikeciler ve biz ligin baya üstündeyiz.

Fatih Özkan
23.11.2014, 04:23
Galibiyetimizi aldık, Meydan'da araba salladık, takımı havaalanında karşıladık...
Çok şükür.
Sabah uyanır uyanmaz aklımıza galibiyet gelecek ve kocaman bir tebessüm ile güne başlayacağız.
Şükürler olsun.

memmedaga
23.11.2014, 04:34
Macdan önce dedim yine tekrarliyorum, takimin orta sahasi hizli düsünmeye basladigi zaman cok daha zevkli bir Trabzonspor seyredecegiz, cünkü 1. bölgede Bosingwa ve Medjani, 3 bölgede de Cardozo topla arasi iyi oyuncular, eger orta sahamiz daki hizli oynama sorunumuzu cözebilirsek, gercekten lige ambargo koyariz, cünkü kadro kalitesi olarak sikeciler ve biz ligin baya üstündeyiz.

ligin üstünde olup olmadığımız şu önümüzdeki 7 maçlık seride ortaya çıkar.

Harun-61
23.11.2014, 04:51
Olcan'ı satmakla cok.iyi bir iş yapmışız.

Courage
23.11.2014, 04:52
Şu 5+3 saçmalığı olmayaydı ,Bourceyi geri alır ;

------ Bource ------

Özer --- Kevin --- Ekici

baklavasını kurardık. Bakın o zaman 1 tane maçımız dün akşamdan farklı geçermiydi?

Neyse... artık defans önü ve stoperler (kaldı ki bu bölgede fazla sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum ,Belkalem gelecek ) 'in gelişimi veya en azından sistemde sırıtmayacak kadar oyun temposuna girmeleri hocanın maharetine kalmış.

Ersun hocanın en güzel tarafı ,oyunu okurken taraftar gibi düşünmesi. Medjani'nin stopere çekilmesi,Salih'in önde oynaması ,Ekici -Özer ikilisinin aynı anda oynatılması ve Oyun kurucu rolünün Constant'a verilmesi ...hepsi hem benim hem de burada yorumlarını okuduğum arkadaşların istediği şeylerdi.

Transfer döneminde arkadaşlarımızın burada önerdiği ve muhtemelen büyük bir kısmının FM v.b. oyunlarda fark edildiği isimler listemizde olursa da kimse şaşırmasın.

Allah muvaffak etsin ,güzel başlamak güzel sonlandırmanın ön koşuludur her zaman.

Nazim Can
23.11.2014, 05:18

------ Bource ------

Özer --- Kevin --- Ekici

baklavasını kurardık. Bakın o zaman 1 tane maçımız dün akşamdan farklı geçermiydi?

Neyse... artık defans önü ve stoperler (kaldı ki bu bölgede fazla sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum ,Belkalem gelecek ) 'in gelişimi veya en azından sistemde sırıtmayacak kadar oyun temposuna girmeleri hocanın maharetine kalmış.

Ersun hocanın en güzel tarafı ,oyunu okurken taraftar gibi düşünmesi. Medjani'nin stopere çekilmesi,Salih'in önde oynaması ,Ekici -Özer ikilisinin aynı anda oynatılması ve Oyun kurucu rolünün Constant'a verilmesi ...hepsi hem benim hem de burada yorumlarını okuduğum arkadaşların istediği şeylerdi.

Transfer döneminde arkadaşlarımızın burada önerdiği ve muhtemelen büyük bir kısmının FM v.b. oyunlarda fark edildiği isimler listemizde olursa da kimse şaşırmasın.

Allah muvaffak etsin ,güzel başlamak güzel sonlandırmanın ön koşuludur her zaman.

Oyun kurucu Ekici olmali, Constant key pass adami, Ekici nin oyun zekasi Costanta göre cok daha iyi, oyun icinde rakibin zayif taraflarina oynamayi seviyor.

Yunus Emre SEYHAN
23.11.2014, 06:34
Tarihimizde ki en kaliteli ve en geniş kadroya şahitlik ediyor olabiliriz.

Dün hucum hattımız Yusuf-Ekici-Özer-Cardozo gibi üst düzey futbolculardan kuruluydu. Waris,Yatabare ve Sefa yedek bekledi. Daha henuz piyasaya çıkmamış olan Serdar,Ishak ve Deniz var. yine sene başında alınıp kiralanan - gönderilen Turgut - Gökhan - Anıl var. var oğlu var

SALDIRAY
23.11.2014, 07:15

------ Bource ------

Özer --- Kevin --- Ekici

Defansın göbeğine yerli oyuncu oturtursak burcuyu Salih'yin yerinde görebiliriz. Tam baklava şeklinde olmaz. Yusuf,sefa gibi oyunculardan yararlanamayız.

muratt
23.11.2014, 07:15
Nasıl özlemişiz böyle bir galibiyeti, iyi futbolu. Ümidimiz kesmiştik artık neredeyse. Yıllar sonra futbol oynayan bir Trabzonspor izleyebilmek çok güzel, gerçekten çok ihtiyacımız varmış.

Ama şunu da unutmamak lazım, bu sadece bir maç. Devamı gelmediği sürece bir anlamı yok. Eğer bu maçı bir havaya dönüştürebilir bir seri ve uyum yakalayabilirsek işte o zaman çok şeyler yapabilir bu takım. Rehavete kapılmamak lazım.

Ersun Hoca'mıza teşekkürler...

muratt
23.11.2014, 07:17
Waris, Yatabare, Ishak, Sefa, Deniz ve Serdar gibi bugün ilk onbir başlayamayan veya oynamayan oyunculara bu yaz verdiğimiz bonservis toplam 15m Euro'ya yakın. İşte kadro işte derinlik...

batugol
23.11.2014, 07:20
kadro guzel
oyun guzel
sonuc guzel
gene yenecek ben

Burçak
23.11.2014, 07:21
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1505590_10152868840359725_1191991904294842963_n.jp g?oh=02ee9eca3b293cf809e4444696ec9b29&oe=550DE64C&__gda__=1426860917_f9d203fb4014c5d5893d66097bf4cc2 f

Oruç
23.11.2014, 07:45
Sene başı Bosingwa'yı haraç mezat satacaklardı bazıları.

:)

Mehmet Can Bayrak
23.11.2014, 08:37
Günaydın,

Çok güzel bir pazar sabahı. Umarım her maç sonrası aynı mutlulukla uyanırız.

İyi pazarlar...

Trabzon34
23.11.2014, 08:49
Arkadaşlar, üzerinden bir gün geçmesini bekledim.. Dün izlediğim maçta önceki maçlara göre daha iyiydik.. Kazanma arzumuz vardı.. Bazı eksiklikler olsa da en azından bir şeyler yapmaya çalışıyorduk.. Güzel görüntülerdi bunlar.. yalnız ayağımızın yere basmasında fayda var.. GS gerçekten çoook kötüydü.. Kadro tercihi, anlayışı vs hatalıydı gs için.. ha bu bizim de iyi olduğumuzu değiştirmez ama daha eksikler olduğunu da değiştirmez.. Mutlu olalım, geleceğe umutla bakalım ama ayağımız da yere bassın çünkü bu maçtan üç puan aldk, gençler maçına da 3 veriyorlar.. Bir de bu coşkuyu artık stadda görme vakti gelmiyor mu? yoksa gene boş tribünler mi olacak..

hodlu
23.11.2014, 09:10
Dün gece ikinci yarı Olcan'a küfür eden gs'liler vardı. Bende maçı içimden konuşarak sessizce izliyorken dedim ki Trabzonspor'un her parlayan oyuncusuna balıklama atlarsan böyle olur. Hep siz akıllısınız Trabzon saf. Yok öyle yağma. Trabzondan çaldığınız oyuncularla gömeriz sizi işte Arenanıza...

Uğur Kalyoncu
23.11.2014, 09:19
Başta şikeci şarlatanlar bütün Istanbul'u korku almaya başladı.burada iş taraftara düşüyor.Allah rızası için şu tribünleri tıklım tıklım doldurun hakemleri yoğun baskı altina alalım içerideki tüm maçları kazanalim,yerel medya denen çapulcu tayfasina kulak vermeyin ligin anasini aglatalim.

Aynen..Allah Aşkına şu stad dolsun artık..

[QUOTE=Oruç;1919874567]Sene başı Bosingwa'yı haraç mezat satacaklardı bazıları.

Ben hiçbir zaman satılsın demedim ama hücuma çıkmıyor fizik gücü yok diye eleştiriyordum...Mest oluyorum her hareketine..Ama yine de Şener alınıp Reis arada dinlendirilmeliydi hem de Şener gibi yetenek piyasa yapmadan alınırdı..

cemoli5408
23.11.2014, 09:22
Tebrikler Şanlı Trabzonspor

orhan42
23.11.2014, 09:23
Bu arada yalaka İstanbul basını ilk kez 3 attığımızı yazmış 4-1 galip geldiğimiz maçla 5-4 biten maçı unutuyorlar galiba..

Erdogan
23.11.2014, 09:26
Günaydin,

Okadar berabere kaldigimiz maclarin en azindan ikisinde galip gelseydik suan cok rahatlikla sampiyonluktan bahsedebilirdik.

Suan edemiyoruz gibi gözüküyor ama cokta uzaginda deyiliz.

zorroid
23.11.2014, 09:27
Genç arkadaşların karamsarlıklarını anlayabilirim ama üç yeriz beş yeriz demelerini anlayamıyorum. TS her maç öncesi favoridir. Kadrosu, durumu ne olursa olsun. Bunu bilmenizde fayda var.

Söylemiştim demeyi hiç sevmem :)

erkankoc
23.11.2014, 09:27
Ne demistim cok fena cakacagiz diye:)))

F. Yıldırım
23.11.2014, 09:29
Şaka maka 4 5 yeriz diyenlere hala gülüyorum.

B.Yiğit
23.11.2014, 09:43
Aksam en cok hosuma giden..

1-0 one gectikten sonra bile hakimiyet bizdeydi.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 09:48
Bu kadro Vahid'in elinde değil de Ersun'un elinde lige başlansaydı şimdi liderdik. İlaç gibi geldi 3 puan. Oyuncular gerçek mevkilerini ve özgüvenlerini kazandı. Camiaya güven ve moral geldi. 27 Kasımda Avni Aker'de M.kharkıv ve yine akabinde 1 Aralık pazartesi Avni Aker'de G.Birliğini yenersek şampiyonluk yarışına ağırlımızı koyar, UEFA da da epey ilerleriz.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 09:49
Trabzonspor’un Portekizli futbolcusu Jose Bosingwa, Galatasaray maçında herkesi kendisine hayran bıraktı.

Trabzonspor, Türk Telekom Arena’da Galatasaray karşısında tarihi bir sonuçla ayrılırken, Bordo Mavilitakımın oyuncularının performansı mükemmeldi. Fırtına’da, karşılaşmanın en etkili isimlerinden biriyseJose Bosingwa’ydı.

Trabzonspor’da gösterdiği yüksek performans ve yükselen form grafiği ile uzun bir aradan sonra tekrar Portekiz Milli Takımı’na davet edilen ve Arjantin ile oynanan karşılaşmada da 90 dakika sahada kalan Bosingwa, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle Sarı Kırmızılılar’a karşı takımın en itici gücüydü. Tecrübeli sağ bek savunmadaki katkısının yanı sıra neredeyse Trabzonspor’un tüm hücumlarında takıma destek vererek kendisini yine herkese hayran bıraktı.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 09:57
En zayıf halka kalecimiz gözüküyor. Umut'un kafa şutunda hatalı çıkış yaptı.

Bosingwanın performası beni büyülüyor.

Ekici her hafta süperleşiyor. Dün tek eksiği şutlarının cılızlığı oldu.

Konstantın top hakimiyeti şahane, sakatlığı ciddi olmasa bari

Attığımız 16 golün 11'i duran toplardan (%70). Duran toplarda duman attırıyor bu takım.

Medjaniyi de çok beğendim dün. 2.golde Papa'nın pası bşilinçli ve ustacaydıi antrenmanlarda çalışılmış olduğu belli

Yusuf'un 3. golde yarı sahayı geçip sağ ayakla bitirdiği gol akıllara zarar

Cardozo tam bir santrfor. Defansı çok yıprattı. 1. golden önce çektiği şut kesin penaltı ve Yekta'ya kırmızı kart olmalıydı. Ama Allah'ın sopası yok ki gol geldi devamında. Carl medjani bir yandan hakeme itiraz ederken bir yandan topu takip edip golü attı :)

Musa da iyi bindirmeler yaptı. Adam tam sol kanat adamı.

Salih ve Fatih ATİK sahanın en kötüleriydi.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 09:58
Metalist ve G.birliği maçında 23.000 kişi gelip Avni Aker'i coşturmalıyız artık.

Acayip şampiyonluk havasına girdim uşaklar.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 10:00
Şu ahlaksız şımarık Sabri yaptığı her faul sonrası hakeme itiraz etti.

Burak'ı da çok agresif ve hırçın gördüm. Ekmek yediği, adam olmasını sağladığı eski takımına bu ne şiddettir?

Özellikle Sabriyi Avni Aker'de ıslıklamak ve çıldırtmak farz oldu bana.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 10:03
Kuşu mesafelerinde açık ara fark atmışız Cincon'a. İşte Ersun YANAL faktörü bu.

Özer 12.200 m koşmuş. Özer'in yuvaya gelmesi çok isabet oldu. Çok katkısı var.

Dün en sevindiğim olaylardan biri de, takım önde basıyor, rakip alanda oynuyor, hızlı atağa kalkıyor ve seri pas yapıyor.

selçukabi
23.11.2014, 10:04
Öncelikle, Dile kolay Şampiyon olduğumuz son sezondan beri Bizansın üçüzlerini yenemiyorduk ve bu zinciri kırdık.
Sonrasında bir çift lafım var Trabzonlu olup da geseyi tutan şeref ve haysiyet yoksunu kesime...Hani o kendilerini çok akıllı sanıp, mahallenin kızı yerine top modele aşık olmayı (!) tercih eden, Avni Aker'de formasını saklayıp Hakan Şükür-Ardalı/ Buraklı Selçuklu sezonlarda bizi yendiklerini zaman kıs kıs gülüp " Ne doğru iş yapmışım" diyen karaktersiz kesime...
Daha çok sürüneceksiniz BETER OLUN!!! Nefret ediyorum sizden...
Bir son notum da çocuklarımıza, o kadar başarısızlığa rağmen hala Trabzonspor'u tutan ve bu sevinci doyasıya yaşayan miniklerimize. Lütfen onları alınlarından öpün ve yarın okullarına forma ile gönderin. Ben öyle yapıyorum çünkü :)

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 10:05
TS yenince spor programları çok keyifli oluyor.

Rıdvan, Sergen, Denizli ve Erman takımı ve Ersun Hoca'nın oyun anlayışını çek beğendiler.

Erman Hoca, TS 2 deplasman daha kazanır ve sahasındaki maçları da hep kazanırsa 2. yarı şampiyonluğa oynar dedi. Çünkü çok iyi işlenebilecek bir kadroları var dedi.

outoftime
23.11.2014, 10:06
Kaleci,solbek ve önlibero sorunlarımızı halledebilirsek çok ilginç bir süreç bizi bekleyebilir

Kazım Bostan
23.11.2014, 10:07
asıl şimdi biraz zamana ihtiyaç var. Şöyle Bi 2-3 hafta sonra asıl oyunu sergilemeye başlar takım.

selçukabi
23.11.2014, 10:07
TS yeninn ce spor programları çok keyifli oluyor.

Rıdvan, Sergen, Denizli ve Erman takımı ve Ersun Hoca'nın oyun anlayışını çek beğendiler.

Erman Hoca, TS 2 deplasman daha kazanır ve sahasındaki maçları da hep kazanırsa 2. yarı şampiyonluğa oynar dedi. Çünkü çok iyi işlenebilecek bir kadroları var dedi.

Zaten Erman Hoca'nın dediği maçları kazanırsak lider kapatırız ilk yarıyı. Daha 7 maç ve 21 puan var :)

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 10:08
Öncelikle, Dile kolay Şampiyon olduğumuz son sezondan beri Bizansın üçüzlerini yenemiyorduk ve bu zinciri kırdık.
Sonrasında bir çift lafım var Trabzonlu olup da geseyi tutan şeref ve haysiyet yoksunu kesime...Hani o kendilerini çok akıllı sanıp, mahallenin kızı yerine top modele aşık olmayı (!) tercih eden, Avni Aker'de formasını saklayıp Hakan Şükür-Ardalı/ Buraklı Selçuklu sezonlarda bizi yendiklerini zaman kıs kıs gülüp " Ne doğru iş yapmışım" diyen karaktersiz kesime...
Daha çok sürüneceksiniz BETER OLUN!!! Nefret ediyorum sizden...
Bir son notum da çocuklarımıza, o kadar başarısızlığa rağmen hala Trabzonspor'u tutan ve bu sevinci doyasıya yaşayan miniklerimize. Lütfen onları alınlarından öpün ve yarın okullarına forma ile gönderin. Ben öyle yapıyorum çünkü :)

Özer maç sonu röportajında,

Çocukken TS forması giyip okula giderdim. Pazartesi çocuklar da formalarını giyip öyle okula gitsinler dedi.

Bu arada size katlıyorum. Trabzon'lu olup da 3 Bizans sevdalısı taraftarlara çok kızıyorum. Ya büyükleri efsane olmak neymiş onlara anlatmıyorlar, ya da kendileri o takımlara bir şekilde meylediyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 10:09
Kaleci,solbek ve önlibero sorunlarımızı halledebilirsek çok ilginç bir süreç bizi bekleyebilir

En önemlisi de kaleci

champions
23.11.2014, 10:09
Kritik dönemde alınmış önemli bir galibiyet olsa da abartmamak lazım. Rakibin durumu ve yeni hoca faktörü önemli. İşin güzel tarafı devreye sadece 6 maç var ve fark 4-7. Bu 6 maçtan en azından 4g 2b çıkarmalıyız. İçerde kapanan takımlara karşı ne yapacağımız önemli. Devre arası için en az 1 ortasaha, Cardozo'yu tamamlayacak ektra bir adam ve bir de üst düzey stoper lazım.. 2. yarıda ilk 4 maçın 3'ü de içerde. Yani 6 maçta en azından mevcut farkı korur ve 2-3 nokta atışı yapabilirsek hiçbir şey beklemediğim bu sezonda enteresan şeyler olabilir.

Kazım Bostan
23.11.2014, 10:10
Olcan bu takımda oynayamazdı yalnız iyi ki satmışız. Adam 30 yaşşında futbolculuğunun son demlerinde artık sonradan da satılmazdı

Doğukan Uçan
23.11.2014, 10:12
Olcan Adın'ı iyi paraya geçirdik ama adamlara haha :)

B.Yiğit
23.11.2014, 10:13
Kritik dönemde alınmış önemli bir galibiyet olsa da abartmamak lazım. Rakibin durumu ve yeni hoca faktörü önemli. İşin güzel tarafı devreye sadece 6 maç var ve fark 4-7. Bu 6 maçtan en azından 4g 2b çıkarmalıyız. İçerde kapanan takımlara karşı ne yapacağımız önemli. Devre arası için en az 1 ortasaha, Cardozo'yu tamamlayacak ektra bir adam ve bir de üst düzey stoper lazım.. 2. yarıda ilk 4 maçın 3'ü de içerde. Yani 6 maçta en azından mevcut farkı korur ve 2-3 nokta atışı yapabilirsek hiçbir şey beklemediğim bu sezonda enteresan şeyler olabilir.

Devreye 7 mac var :)

ibrahim
23.11.2014, 10:28
Apturaymin videosu fotosu falan yokmu dünden kalma? :D

Gesendet.

ibrahim
23.11.2014, 10:29
Yenacaoduk, geçuordiler boa uç dene. Onumi göremauyrum. :( :(

Gesendet.

Kazım Bostan
23.11.2014, 10:29
hocanın yusuf'un üzerine özellikle dusmesi gerekiyor yalnız. Çok bencil oynuyor mesela bir pozisyonda cardozo ile geliyorlar topa basıp cardozo'ya donse gol ama kendisi dar açıdan vurmayı tercih ediyor.. Biraz daha paslı ve organizasyon açısından uretken futbol oynasa vazgeçilmez olur

batugol
23.11.2014, 10:33
Birilerinin gözünü fena korkuttuk
Hedefe yürüyüş başlamıştır
Sakin ve emin adımlarla şımarmadan

Burçak
23.11.2014, 10:36

Gesendet.

Yenacaoduk, geçuordiler boa uç dene. Onumi göremauyrum. :( :(

Gesendet.

:D

http://s3.trthaber.com/resimler/64000/64734.jpg

B.Yiğit
23.11.2014, 10:38
Simdi yine izliyorumda hakem art niyetli o penalti pozisyonunu gormemesi imkansiz.. 5 metre uzaktan gorememis !!

Kazım Bostan
23.11.2014, 10:38
şu abdurrahim a. Kadar itici bir karakter daha bilmiyorum.

Kazım Bostan
23.11.2014, 10:43
Simdi yine izliyorumda hakem art niyetli o penalti pozisyonunu gormemesi imkansiz.. 5 metre uzaktan gorememis !!

cardozo golden sonra hareket çekiyor ona :)

batugol
23.11.2014, 10:54
burasi turkiye
adaleti unuttuk
herkes guce tapar ve ondan tirsar oldu
hakemin durumu da budur
yoksa uzaydan bile gorunen pozisyonu 3 hakemin birden gorememesinin baska aciklqmasi yoktur

7can61
23.11.2014, 10:59
İyi takım değiliz, iyi olsak 4 atardık cincona. Şaka lan şaka, helal olsun trabzonuma, Ersun başladığın gibi bitirirsin inşallah.

Burçak
23.11.2014, 11:01
hakemler yıllardır Anadolunun hakkını çalıyor.
Şerefi karakteri olan bu düzene uymaz düdüğünü asar.
ama işin ucunda para olunca kimse onuru gururu hatırlamıyor.
korkuyorlar.
it gibi titriyorlar.
istanbulun fahişeliğini yapıyorlar.
dünkü penaltı pozisyonuda tüm bunları özetler niteliğindeydi işte..
bizim rakibimiz sadece şikeci fenerbahçe yada istanbulun kollanan diğer takımları değil..
aynı zamanda hakemlerdir.
bu yıllardır böyle oldu ve olmaya devam edecek..

Yiğit SARI
23.11.2014, 11:03
Bağıra bağıra tepine tepine gol sevinci yapmayı çok özlemişim. Ersun Hoca'nın gelmesiyle biraz alevlenen içimdeki kaybolan heyecan sanki geri geliyor.

Devamı da gelir umarım böyle bir şeye çok ihtiyacımı var. Ah o gereksiz beraberlikler..

Semih58
23.11.2014, 11:03
3-0 güzel sonuç, diğer maçlarda da en 1-0 istikrarı yakalamak şartıyla. Tebrikler Trabzonspor.

Uğur Ö.
23.11.2014, 11:05
............................Onur

Serkan..........Egemen.....Glowacki......Cale

.....................Selçuk.....Colman

Engin............................................. ...Jaja

...................Umut........Burak........

................................Onur

Bosingwa........... Medjani........ Belkalem....... Musa

.........................Ekici......Constant

Waris........................Özer................. ...Yusuf

.............................Cardozo

Bence Hacının dediği gibi hayal edemeyeceğimiz bir kadro kurduk.Bu kadro 2011 deki şampiyon kadrodanda daha iyi.Bu takım sabır gösterilise yeni stadyum ile enfes işlere imza atar.

batugol
23.11.2014, 11:08
artik taraftarin da titreyip kendine gelmesi
tribune gelmesi lazim

Gökhan Baymak
23.11.2014, 11:13
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzona-muhtesem-karsilama

Bosingwa Reis üçlü çektirmiş.. Orada olmak isterdim.. :)

Necmettin ALTUNTAŞ
23.11.2014, 11:14
Uzun zamandır bu kadar mutlu olmamıştım.Deliksiz bir uyku çektim.

Furkan Dündar
23.11.2014, 11:16
Yüzüm gülerek uyandım

Muhammed Ayaz
23.11.2014, 11:18
bosingwa futbolu trabzon'da bıraksın ve bizim efsanelerimizden biri olsun .
karakteri ve futbolu ile adam adaaaam !

ibrahim

http://s3.trthaber.com/resimler/64000/64734.jpg

Iyy ne biçim sikor.

Gesendet.

Kazım Bostan
tekrar gollere baktım da gerçekten medjani'de ufak bir teofilo ışığı var duran top sonrası karambollerde bundan sonra da gollerini izleriz gibime geliyor :)

cubido
23.11.2014, 11:20
Dün gs'li arkadaşlarımla seyrettim maçı. Kadrolarına şaşırsalar da Her zamanki gibi rahat kazanırız geyiği yapıyorlardı.
Ben enteresan şekikde rahat ve kazanacağımızdan emin bir şekikde seyrettim maçı.
Ersun hoca'nın gelişi ve bir o kadar da vahid hoca'nın gidişi ile takıma çok ciddi bir moral ve özgüven gelmiş.
Ligin ilk yarısını liderle 5 veya daha az puan farkıyla kapatırsak herkesin döküldüğü bu yıl hiç beklemediğimiz şekilde potaya girebiliriz.
Buradaki en belirleyici şey bence iç saha maçlarımız ve buradaki taraftar desteği olacaktır. Artık o stadın tamamen dolması lazım. Yönetim gerekirse maçları 3-5 tl yapsın gerekirse gündüz oynama talebinde bulunsun ama bir şekilde o stad dolsun.
Şampiyon olmak istiyorsak iç saha maçlarını firesiz geçmeliyiz artık.

Bu arada kanımca iki özür var dilenmesi gereken;
1)ben bosingwa'dan özür diliyorum. Bu yıl sorun olacağını düşünmüştüm. Adam bırakın sorun olmayı takımın kiderliğine soyundu. Ayrıca mental liderliğin haricinde chealse günlerindeki performansına döndü. İnşallah nazar değmez böyle devam eder.
2)bu forumda ve trabzon'da ciddi bir özer antipatisi vardı. Yok şikecilerde oynamışta yok bize geleceğine fb ye gitmişte vs vs. Ben onun transfer dönemlerindeki detayları bildiğim için o çocuğun ne kadar trabzonspor aşığı olduğunu da biliyordum. Dün maçtan sonraki roörtajını seyrederken o kadar duygulandımki. O kadar saf ve içten bşr trabzonspor sevgisi varki çocuğun hala şüphe duyanları anlamak mümkün değil. Yıllarca trabzonspor sevgisi ve hasretiyle bekleyen bu çocuğu bundan sonraki maçlarda tribünlerin bağrına basması lazım.

Bu yıl ligi nerde bitirirz bilmiyorum ama bildiğim tek şey bu yıl "dik oynayacağız"...

Muhammed Ayaz
23.11.2014, 11:20
haftaya gençlerbirliği maçında stadın dolması lazım artık !

Hamdi Karamahmutoğlu
23.11.2014, 11:23
Bu sefer sıkıntıdan değil mutluluktan uyuyamıyorum. (=

BirolKarali
23.11.2014, 11:24
Gidiyim de passolig aliyim :D

hacka61
23.11.2014, 11:28
Uzun zamandır dün akşam yaşadığım keyfi ve mutluluğu yaşamamıştım. Kadroya giren girmeyen uşaklara,tüm teknik kadroya ve Ersun hocaya sonsuz teşekkürler.
Trabzondaki taraftar artık maça gitmeli. Lütfen artık posolig vb. bahanelerin altına girmeyelim.
Gidin şu maçlara artık.

Buğra Çora
23.11.2014, 11:31
............................Onur

Serkan..........Egemen.....Glowacki......Cale

.....................Selçuk.....Colman

Engin............................................. ...Jaja

...................Umut........Burak........

................................Onur

Bosingwa........... Medjani........ Belkalem....... Musa

.........................Ekici......Constant

Waris........................Özer................. ...Yusuf

.............................Cardozo

Bence Hacının dediği gibi hayal edemeyeceğimiz bir kadro kurduk.Bu kadro 2011 deki şampiyon kadrodanda daha iyi.Bu takım sabır gösterilise yeni stadyum ile enfes işlere imza atar.

Eski takimdan sadece Burak Yilmaz atabiliyordu golleri.. Simdi ise takimdaki her futbolcunun gol atma yetenegi var.. Allaha sükür Burak,Selcuk,Olcan ve digerleri gitti.. o zamanlar kendimizi cok kötü his ediyorduk.. Ama Allahin adaleti iste, simdi onlar gittikleri yerde yuhlaniyor ve biz mutluyuz.. Allahin adaleti iste.. herseyde bir hayir vardir, yeterki pis işlere bulaştirmiyalim elerimizi!!

'Enes'
23.11.2014, 11:36
http://i.hizliresim.com/66oZXW.png

Kadir
23.11.2014, 11:39
http://i.hizliresim.com/66oZXW.png
Ahaha :D

hacka61
23.11.2014, 11:39
Dün akşam verilmeyen penaltı ve kırmızı kart aslında bi anlamda iyi oldu. Bu sayede biz takımı gördük. 10 kişi kalan bir cincona karşı oynamakla takımı tam anlamıyla çözemezdik. Herşeyde bir hayır vardır. Böyle olması daha güzel oldu. Eze eze yenmek güzeldi.

Kasım BEKTAŞ
23.11.2014, 11:42
bu skor yüzünden penaltı pozisyonundaki hakem rezaleti es geçilmemeli
yüksek sesle tepkimizi dile getirmeliyiz

zira bundan sonra yükselişe geçecek olan takımı durdurmak için fırsat kollayanları şimdiden sert bir şekilde uyarmak lazım

özgür6161
23.11.2014, 11:43

Gesendet.

Abdürrahim Albayrak:"Hocamız Prandelli'nin arkasındayız.Taraftar ne yaparsa,yapsın.Taraftarlarında arkasındayız." Fanatik

exelans_25
23.11.2014, 11:46
artık tribunler dolmali

Burçak
23.11.2014, 11:51
Abdürrahim Albayrak:"Hocamız Prandelli'nin arkasındayız.Taraftar ne yaparsa,yapsın.Taraftarlarında arkasındayız." Fanatik

sapıkmıdır nedir

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 11:54
burasi turkiye
adaleti unuttuk
herkes guce tapar ve ondan tirsar oldu
hakemin durumu da budur
yoksa uzaydan bile gorunen pozisyonu 3 hakemin birden gorememesinin baska aciklqmasi yoktur

pozisyonun 2 m yanındaki çizgi hakemi nasıl görmez anlamadım

kyodou
23.11.2014, 11:56
8taş a da çaktıkmı tamamdır. :D

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 11:57
Avni Aker'de 23.000 aşık,

BORDO
MAVİ
ŞAMPİYON
TRABZON

dıyerek stadı inletmeli
Seyirci takım el ele
Şampiyonluğa gönül gönüle

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 11:57
G.B ve BJK maçlarından 6 puan bizi ilk yarı en kötü 2.yapar.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 11:59
Bu sefer sıkıntıdan değil mutluluktan uyuyamıyorum. (=

evet ben de 02.00'ye kadar uyuyamadım

doya doya spor programlarını izledim.

Mert'
23.11.2014, 11:59
Takımı karşılama ve konvoyun videosu varmı?

Murat Acar
23.11.2014, 12:01
pozisyonun 2 m yanındaki çizgi hakemi nasıl görmez anlamadım

Görmemezlik değilki hemşom Görüpte vermemezlik o fotoğrafı var resmen bakıyor ama söylemiyor.şikecilere ufacık dokunmada penaltı çalanlarda bunlar.Bizi bitiremeyecekler Lakin Bizimde yapmamız gerekenler var artık iyisi kötüsü ile KENETLENMELİYİZ!!! TEK YUMRUK OLMALIYIZ BU TAKIMA İYİ VE KÖTÜ GÜNDE DESTEK OLMALIYIZ.AKBABALAR GİBİ EN UFAK DÜŞÜŞÜNDE ÜSTÜNE ÇULLANMAK KİNİMİZİ KUSMAK YERİNE BU TAKIMA BU HOCAYA VE ONLARCA HATASINA RAMEN BU YÖNETİME BU AŞAMADAN SONRA TAMDESTEK HEP DESTEK OLMALIYIZ... Büyük Yazdım Kusura bakmayın....

Hüseyin Başoğlu
23.11.2014, 12:01

Bosingwa Reis üçlü çektirmiş.. Orada olmak isterdim.. :)

ula helal olsun şu adama ya...

İlk geldiğinde acayip şüpheli bakmıştım ama şimdi canım ciğerim ya...

Onur'la beraber teslim edin klubun anahtarını gidin o kadar rahatım yani :D

ibrahim
23.11.2014, 12:03
sapıkmıdır nedir

Onca sene altta kaldi. Bi kerede bizim yamuk agizli gecsin arkaya nolacak. :D

Hüseyin Başoğlu
23.11.2014, 12:04
sapıkmıdır nedir

rSuVfCDQ9wg

İlk değil :D:D

gökçay61
23.11.2014, 12:09
Çok uzun bi zaman sonra bir pazar sabahına bu kadar neşeli kalktım. Millete bakıyorum hep snijderden bahsediyolar ama o girdikten sonra 2 tane yerleştirdiğimizi unutuyorlar..
Trabzon ulan!!!!

Burçak
23.11.2014, 12:10
bu da maç sonu meydan. at arşivee

https://www.facebook.com/video.php?v=1513144288945384&pnref=story

B.Yiğit
23.11.2014, 12:16
Kadromuz cidden cok iyi..

Sefa , Yatabare , Warise bile gerek kalmadi..

Ekici buyuk futbolcu olacak.. Van der vaartin genc ve turk olanini aldik..

Ozer oyunu cift yonlu oynuyor..
Costant, Cardozo, Bosingwa Ligin uzerinde oyuncular..

Onur gibi en iyi kaleciye sahibiz..

Yusuf gelecegi parlak..

İshak daha hic kullanmadik milli takima kadar yukselmisti..

Sadece on libero ve defans transferiyle cok iyi bir takim oluruz.
Ve rahat maclarda kullanacagimiz bir sag bek. Gerek..

Tariki iyiki almamisiz..

murat3861
23.11.2014, 12:17
2.yari başlarken salih oyundan alınınca işte aradığımız teknik direktör bu dedim. Vahit hoca olsa kesinlikle bu değişikliği yapmazdi. Bu sene güzel şeyler olacak

Hakan Yeşilyurt
23.11.2014, 12:20
Ne koyduk bee..Aklıma geldikçe gülümsüyorum..

Cafer KILIÇSOY
23.11.2014, 12:24
An itibariyle Lig Tv'de geniş özet var ;)

Bülent AKBULUT61
23.11.2014, 12:32
bize uyku haram bu sefer Mutluluktan uyuyamadım :)

CEMEFKER
23.11.2014, 12:33
3. gol sonrası GS TV

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/galatasaray/3-golden-sonra-gs-tv-64031

Ancak İnter Milan'ı deplasmanda 0 : 1 yendiğimiz maçta attığımız goldeki İtalyan Spikerin eline su dökemezler....

http://www.dailymotion.com/video/xl49ix_trabzon-un-golu-italyan-spikeri-cildirtti-baktabul_sport

Muhammed Ayaz
23.11.2014, 12:36
bosingwa'nın formasını alacağım şart oldu :)

zx61
23.11.2014, 12:45
Trt3 deki gündem spordaki lavuk kim ya ersuna sayıyor neymis geçen yılda mutluluk fenerbahcede olmaktır demiş dün de kazandığı için çok havaya girdi demeye getirdi daha çok erken her gittiği takımın ağzıyla konuşmayı dogru bulmuyorum diyor
edit..altan tanrıkulu bildigimiz üzere kime hizmet ettigi belli tınlamaya değmez

Tatar Kemal
23.11.2014, 12:46
Albayrak'ın açıklamaları gösteriyor ki gs'nin, Mancini'den sonra Parandelli'yi tazminat ödeyip gönderecek gücü kalmamış.

Murat Acar
23.11.2014, 12:47
Dün akşam verilmeyen penaltı ve kırmızı kart aslında bi anlamda iyi oldu. Bu sayede biz takımı gördük. 10 kişi kalan bir cincona karşı oynamakla takımı tam anlamıyla çözemezdik. Herşeyde bir hayır vardır. Böyle olması daha güzel oldu. Eze eze yenmek güzeldi.

Ama Suskun kalmamalıyız biz sessiz kaldıkça tepemize çıkıyorlar bunun hesabını sormalıyız.Bu adamlar ele çarpmada bile direk penaltı çalarken gözünün önündeki gördüğü pozisyonu vermemesi art niyetten başka bir şey değil.

U.Sadıkoğlu
23.11.2014, 12:47
Trt3 deki gündem spordaki lavuk kim ya ersuna sayıyor neymis geçen yılda mutluluk fenerbahcede olmaktır demiş dün de kazandığı için çok havaya girdi demeye getirdi daha çok erken her gittiği takımın ağzıyla konuşmayı dogru bulmuyorum diyor
edit..altan tanrıkulu bildigimiz üzere kime hizmet ettigi belli tınlamaya değmez

Daha durun bunlar ne ki.

Takım bir rayına otursun takır takır giderken neler neler konuşulacak o spor programlarında.

hacka61
23.11.2014, 12:48
Gs tv de 2. gol anı :D

https://www.youtube.com/watch?v=LYswcBM27KA&list=UUSzvIb5YqZgJgJNclQ8nvzQ

hacka61
23.11.2014, 12:50
Gs tv de 3. gol anı :D

https://www.youtube.com/watch?v=2af4WHRtV7E&list=UUSzvIb5YqZgJgJNclQ8nvzQ

SametKumbasar
23.11.2014, 12:52
Maşallah.

nakzo
23.11.2014, 12:55
Şehirde bir hava olussun su stada gidin artık be gidin su stada g.birliği maçında dolsun o stad.....

Uğur Kalyoncu
23.11.2014, 13:00
bosingwa'nın formasını alacağım şart oldu :)

Aynen kardeş gönül rızasıyla formasını alacağımız bir adam var artık...Allahın bir lütfu şerefsizim..

Hüseyin Çümen
23.11.2014, 13:00
bence defans kurgumuzu sağlamlaştırırsak bu takım her türlü her maç en az 3 gol atar yeterki yemeyelim bursadan serdar azizimi alıyoruz yumluyumu ffediyoruz napıyoruz bilmiyorum ama defansta bir yerli kesin olmalı. medjani stoper olarak başarılı ama birdaha orta sahada görmek istemiyorum kesinlikle

CEMEFKER
23.11.2014, 13:01

Altan denilen adam fanatik febeşlidir....Trabzonsporu da sevmez bu yüzden...ara sıra bu tür açıklamaları ile bunu saklamayı gerek görmez....

Geçen sene şike üzerine konuştukları programda...." Trabzon bıraksın bu işleri....Maludalar, Bosingwalar .....neyle alınıyor " uslubu ile bunu kanıtlamaktan kaçınamaz......Aşırı dominant bir karakter ve "trt gibi senin benim vergilerimiz ile ayakta duran bir kanalda " bu türlerin barınması çok yanlış çoookkk....

Bir tek Olcay Çakır abimiz var...o da ATV kontenjanından....

TRT de bizim en azından 2-3 tane yorumcumuzu olması lazım...artık ileriyi hedefledik ve ilerleyeceğiz inşallah...mecbur bu türlerin yerine bizim
yorumcularımız yer alacak....

TRT1 'de Hakan tek yorumcu, TRTSpor'da Erman, Sergen, Altanlar var...bir tane Trabzonlu var mı yok....

Başta Ahmet Ağaoğlu olmak üzere medyatik çevremizi bu tür programlarda görmek başkan ve yönetimin işlerinden .....

Sibel
23.11.2014, 13:01
Öyle bir heyecan geldi ki akşam Trabzon'a...
Sanki CL'ye katılacağız yine:) Korna sesleri konvoylar.

S.ÖZKAN
23.11.2014, 13:04
Çok iyiydik inşallah çok daha iyi olacağız :)

arifberkay
23.11.2014, 13:05
Stada gidin ama çekirdekle keyif yapmaya değil takımı desteklemeye hakemleri baskı altına almaya

Mert Acar
23.11.2014, 13:05
çok güzel bir galibiyet aldık,ihtiyacımız vardı.şimdi birlik olma zamanı takımda arkadaşlık gün geçtikçe artıyor,özgüvenleri de yerine gelmeye başladı.sıra taraftarda... önümüzde kritik 3 maç var.metalist,gençler,bjk.

Antonio
23.11.2014, 13:07
Yeni stadımızda şampiyonlar ligi jenerik müziğini dinlemek istiyorum...

Bud Spencer
23.11.2014, 13:07
Stoper Semih farka bile gidebilir diyordu mac öncesi....evet koyduk ve fark yarattik!!!

TSezgin61
23.11.2014, 13:09
Methalist maci cok önemli. Alirsak tribünler genclerbirligi macinda full ceker...

Zaten o havayla gencleri yenersek bizi kimse durduramaz.

sason
23.11.2014, 13:11
Maçtan aklımda kalan komik olaylar
1-Cardozo nın penaltı itirazı yaparken gol olduktan sonra, sevinmeye giderken tekarardan hakeme dönüp ''dur şimdi sevinmeye gidiyorum ama unutmadım sonra geleceğim'' dercesine parmak sallaması.

2-Burağın Papa ya ''olm ne atıyorsun kendini yere, olmaz böyle terbiyesizlik'' diye ders vermesi.

3-Forumda bir arkadaşın 6s taraftarına '' bunlar bizim eski takımı yuhluyorlar '' diye şakadan çıkışması.

4-Pirelllinin su şişesini atıp ..keyim böyle takımı diye tavırlanması

5- ekşicilerden okuduğum maça giden 6s taraftarının 70. dk tan itibaren Burağı ıslıklamak için kolladıklarını ama topa dokunamadığı içlerinde kalarak evlerine dönmeleri

beni güldürmüştür:)

muratali
23.11.2014, 13:15
Gs tv de 3. gol anı :D

https://www.youtube.com/watch?v=2af4WHRtV7E&list=UUSzvIb5YqZgJgJNclQ8nvzQ

Ben de GS TV den takip ettim maçı. Süper eğlenceliydi :-)

Burçak
23.11.2014, 13:18
yavaş yavaş gerçek kimliğini bulacak takım.
gelecek sezon bir kaç nokta transferle yeni statyumumuzda taş gibi bir ekip olacak.

winner
23.11.2014, 13:20
İstanbul takımlarına deplasmanda bu kadar dominant oynadığımız son maç sadece Olcan'ın 4-5 net gol kaçırdığı 2012-2013 sezonunda 0-0 biten fb maçıydı.

Samet Yildirim
23.11.2014, 13:23
Yerlinin yerlisi Trabzonun cocugu Jose Bosingwa !

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=6527&stc=1&d=1416741821

zx61
23.11.2014, 13:24
Altan denilen adam fanatik febeşlidir....Trabzonsporu da sevmez bu yüzden...ara sıra bu tür açıklamaları ile bunu saklamayı gerek görmez....

Geçen sene şike üzerine konuştukları programda...." Trabzon bıraksın bu işleri....Maludalar, Bosingwalar .....neyle alınıyor " uslubu ile bunu kanıtlamaktan kaçınamaz......Aşırı dominant bir karakter ve "trt gibi senin benim vergilerimiz ile ayakta duran bir kanalda " bu türlerin barınması çok yanlış çoookkk....

Bir tek Olcay Çakır abimiz var...o da ATV kontenjanından....

TRT de bizim en azından 2-3 tane yorumcumuzu olması lazım...artık ileriyi hedefledik ve ilerleyeceğiz inşallah...mecbur bu türlerin yerine bizim
yorumcularımız yer alacak....

TRT1 'de Hakan tek yorumcu, TRTSpor'da Erman, Sergen, Altanlar var...bir tane Trabzonlu var mı yok....

Başta Ahmet Ağaoğlu olmak üzere medyatik çevremizi bu tür programlarda görmek başkan ve yönetimin işlerinden .....

Evet ben de yüzünü bilmiyordum ancak adını çok duymuştum ama adını bilmezkende fark ettim baya sikebahceli yorunlarında gizlemiyor bunu..az önce de sanliurfa stadını görünce diyorki hala tadı damağımda Trabzon fb kupa maçı..Trabzonlular ile fbliler maçtan önce beraber yemek yemisler filan yıne Trabzon fener dostluğu başlamalıymış :D zaten bu sikebahcelilerde ersun bize geldikten sonra ilginc seyler yapmaya başladılar dün Trabzonun gollerine bizden çok sevinenlerine şahit oldum..sadri baskanın dediği gibi bu düşmanlık ilelebet sürecek ;)

Oğuzhan
23.11.2014, 13:25
Burada 3 yeriz 5 yeriz diyen arkadaşlar umarım biraz olsa takıma güvenmeyi öğrenmişlerdir.

poetricus
23.11.2014, 13:27
Ne güzel bir Pazar, elhamdülillah.

Fatih K.
23.11.2014, 13:33
İlk defa içimde bir rahatlık ve heyecanla diğer takımların maçlarını izleyecem:D Gün küfür etme günüdür:D

beratika
23.11.2014, 13:39
Bu sabah güne cimilli şarkılarıyla horon ederek başladık =)))

Berat Akçay
23.11.2014, 13:43
Buzdolabına falan gülüyorum. Ne güzel bir gündür bugün :)

Berat Akçay
23.11.2014, 13:44
http://s16.postimg.org/imt8nziyd/B3_G_CK6_CUAEf_QEO.jpg (http://postimage.org/)

The Walking Dead çekimlerinden.. :)

Ufuk Turgut
23.11.2014, 13:45
galıbıyet ıle gelen gece rahat bır uyku ve gune guzel baslangıc.ozlemısız bu hıssıyatı

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2014, 13:50
cardozo'nun golünü elle çıkaran yekta

mis gibi golü güme gitti

Tayfun
23.11.2014, 13:51
Dün ikinci yarı iyi futbol oynadık bunda Constant - Özer - Ekici üçlüsünün payı çok büyük. Bu orta saha gününde olursa Türkiye liginde üstünlük kuramazlar bu üçlüye karşı .

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2014, 13:55
iyi bir yerli stoper veya yumlu af

salih pozisyonunda daha iyi bir orta saha

ve kaleci

3 eksik var şampiyonluk yolunda

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2014, 13:57
Dün ikinci yarı iyi futbol oynadık bunda Constant - Özer - Ekici üçlüsünün payı çok büyük. Bu orta saha gününde olursa Türkiye liginde üstünlük kuramazlar bu üçlüye karşı .

bu 3lünün önünde şu 3lünün olduğunu düşünün

yatabare - cardozo - waris

bahadır2561
23.11.2014, 13:58
Ya 0-4 ya da 1-5 gibi bi skor bekliyorum

Td degisen takimlar ilk macinda her zaman surpriz yapmislardir
Bizim kadro da zaten ligin en iyilerinden bir tanesi
gsyu yorumlama ihtiyaci dahi duymuyorum
Hirsli ve hizli futbol oynarsak işi ilk yaridan bitiriirz

gesenin hicbi numarası yok fark olacagı belliydi :)
ben demiştim

Iy/ 0-3

Ms / 1-5

Alo ben Campbell :)

Alo ben Medjani :D

Emrah Akcagöz
23.11.2014, 14:03
Güzel galibiyetti, teşekkürler Trabzonspor'um. :)

Yiğit SARI
23.11.2014, 14:06
Özlemişim Trabzonspor'umu ya valla günüm ne güzel geçiyor hiç bi şey yapmama ragmen giyindim formamı oturuyorum evimde

Mert Oğuzlu61
23.11.2014, 14:07
Buzdolabına falan gülüyorum. Ne güzel bir gündür bugün :)

onu geçtim mutluluktan babam eve kedi sokmaya kalktı, dışarı bırakılmış muhtemelen bir ev kedisi olan sevimli bir şey bizim apartmana dadandı, gecenin ikisinde babam evden kavurma süt balık ne varsa götürüyor hayvana altına da eski püskü bir yastığı koyduk apartmanın kedisi oldu.

anneme gazı versem kedi evdeydi şuan :D:D işte bunlar hep 3-0 etkisi. yalnız kedi dişiyse yandık, umarım erkektir. soruşturacağım kedi isteyen varsa vereceğim ev kedisi bu dışarıda yapamaz.

Fatih Öztürk
23.11.2014, 14:09
Bu cincon 6 ay daha totosunun üzerine oturamaz.

muratt
23.11.2014, 14:15
iyi bir yerli stoper veya yumlu af

salih pozisyonunda daha iyi bir orta saha

ve kaleci

3 eksik var şampiyonluk yolunda

Salih kötü ama Burak'ın parlamadan önceki kötü oyunu gibi. İyiye giden yoldaki kötü süreç. Tabiki hiçbirzaman Mehmet Ekici felan olamayacak ama çok iyi bir seviyeye gelebilir.

Ama bir maçla da şampiyonluk gazına gelmesek, hep bu gazdan kaybediyoruz zaten.
Hedef ilk iki olmalı, Avrupa'da da ilk 8.

BAHADIR 61
23.11.2014, 14:23
Allahım ne güzel bir gün sırıta sırıta geziyorum :)

Bu arada KAŞLARINA KURBAN BOSINGWA

ts_ezer
23.11.2014, 14:35
selcuk burak ve özellikle olcanın olduğu bi takımın bizi yenmesi zaten imkansızdı.

Hatice Aslan
23.11.2014, 14:38
Ne zaman totem yapsam izlemesem farkli kazaniyoruz vay arkadas. Her acidan muhtesem bi galibiyet oldu taraftarin yuzu guldugu gibi basari icin umutlarimiz daha da guclendi. Tum futbolcularimiza ve hocamiza teşekkürler.

Burçak
23.11.2014, 14:39
Burak Cardozo'ya hayranlıkla bakarken

https://pbs.twimg.com/media/B3IG15tIIAAmBUg.jpg

Fatih Özkan
23.11.2014, 14:48
Bu ne güzel bir mutluluktur Allah'ım :)

Maçın özeti; birisinin penaltısı ve kırımızı kartı verilmedi, birisinin taç atışı.

Bilâl ÇOBAN
23.11.2014, 14:49
Maçın 10. dakikasından itibaren koltuğa yayıldım rahatça bir maç izledim. Kazanacağımız belliydi.

Takımın karakteri, arzusu isteği çok güzeldi. Biraz abartı gibi gelecek ama;

Dün akşam çocuklar öyle güzeldi ki, karşımızda Manchester United olsa kazanacağız gibiydi.

Muhammed Ayaz
23.11.2014, 14:53
allahım çok mutluyum yaa :)

Mert M.
23.11.2014, 14:57
Galibiyet, hele de 3-0 gibi bir galibiyet harikulade evet ama bu daha başlangıç beyler.
Temkinli olalım, fazla gaza gelmeyelim, ezmeye devam edelim.

Çaktırmayın yerimde duramıyorum :)

Mert'
23.11.2014, 15:03
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2014-2015/10/trabzonspor/yusuf-erdogan-14757

Yusufun golü oylamayan kalmasın haftanın golü seçtirelim.

#10 Fietra
23.11.2014, 15:10
Sıradan bir galibiyet.

angraf
23.11.2014, 15:11
bu galibiyetin anlamlanması için gençlerbirliği - Bursa - Bjk maçlarını da almamız lazım bu maçları alırsak direk ortak oluruz yarışa

abuzun61
23.11.2014, 15:12
Uzun zamandır bu kadar keyifli bir pazar günü geçirmemiştim. Gençlerbirliği ve beşiktaş (en kötü beraberlik) maçlarını kazanırsak şampiyonluk yarışında olabiliriz.

Zafer Fidan
23.11.2014, 15:16

Boss otobüsden cikarken üclü cektiriyor :D

Fatih Özkan
23.11.2014, 15:21
Bak bak bak! :)

http://i57.tinypic.com/20uz5eg.png

zafer6161
23.11.2014, 15:27
akşam beyaz futbolu izleyen varmı..la gülmekten öldüm..
sinan engin..
3.haftada bjk bu sene rahat şampiyon,,
5.hafta fenerbahce bu ligi bırakmaz.farklı şampiyon olur
8.hafta gs nin kritik maçıydı,artık deplamandada kazanıyorlar.böyle giderse şampiyon olur

dün akşam..trabzon oynadığı bu futbolla şampiyonluğun en büyük adayıdır bana göre..dedi,,ne dönek adammış,adam her hafta birini şampiyon yapıyor :D

Berke6198
23.11.2014, 15:29
Galibiyeti çok abarttık.

Eğer bu galibiyetle sokaklara dökülen taraftarlar, stada gitmemeye devam ederlerse bu kulüpten başarı beklemesinler, ruh beklemesinler.

Bu takımın tekrar eski ruhuna kavuşmasını istiyorsak artık yalnız bırakmak olmaz. O stadı doldurmamız lâzım.

UEFA'daki maçı alıp, Süper Lig'de seri tutturmalıyız. Beşiktaş maçı da çok önemli.

salihismet
23.11.2014, 15:29
Eger bundan sonra Trabzonspor kötü oynarsa mutlaka Türkiye semalarindan Vahid geciyordur, baska
türlü bizi kimse engelleyemez, birde kendi camiamiz tabiki, bu her zaman vardi, bundan sonra biraz azalsa bari.
Ayrica benim dikkatimi Haciosmanoglunun hocayala beraber gideriz, veyahut kararli bi sekilde hocanin arkasindayiz
söylemlerinden sonra, Vahid te kovulmak icin yaptiklarini artirarak devam ettirdi.

Neyse Haciosmanoglunu hic ama hic istemeyenlerden biriydim, ancak yaptigi bazi dogrular ve Ersun hocanin getirilmesinden
sonra gitmesi gercekten dogru olmaz, bir emek harcandi ve karsiliginida almak icin kalmasi gayet dogaldir.
Yapilan borc konusunda bende rahatsizim, elestirdigi yönetimden daha fazla borclandirdi takimi, herhalde bir bildigi
vardir diye düsünüyorum, bu konuya diyecek baska birsey bulamiyorum.

Bud Spencer
23.11.2014, 15:30
En güzeli selcuk burak umut olcanin yerlerde olan performansiydi

Furkan Dündar
23.11.2014, 15:31
Geniş özeti birisi paslayabilir mi keyif ala ala tekrar izleyelim

Uğur Kalyoncu
23.11.2014, 15:31
Constantın durumu galibiyetin önüne geçti...Hiçbir yerde bir açıklama yok..

Fatih Öztürk
23.11.2014, 15:36
Sırasıyla içerde kalan maçlar.
G.Birligi
Rize
Eskişehir
Sivas

12 puan almalıyız.gücümüz yederli.

Sırasıyla deplasman maçlarimiz.

Bjk
Bursa
Balıkesir

5-6 puan alırsak zirvenin en güçlü adayi oluruz.

Sefa
Yalnız iyi koyduk..

Mustafa Calik
Geniş özeti birisi paslayabilir mi keyif ala ala tekrar izleyelim

Buyur :)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1046717668687289&id=510166199009108&refid=17

Burçak
23.11.2014, 15:43
al arşive

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64696B62629B9F9D97AB.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64696B62617B7C73A7A9.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64696B62617F7BA065AA.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64696B616A8469A96969.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64696B616A6A66A39676.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64696B6169739B667F69.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64666B6468799C637A94.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64666B646896947E7497.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64666B646677787397A4.j pg
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62625F636162655162626B64666B6465A768699A97.j pg

İleli
23.11.2014, 15:47
akşam beyaz futbolu izleyen varmı..la gülmekten öldüm..
sinan engin..
3.haftada bjk bu sene rahat şampiyon,,
5.hafta fenerbahce bu ligi bırakmaz.farklı şampiyon olur
8.hafta gs nin kritik maçıydı,artık deplamandada kazanıyorlar.böyle giderse şampiyon olur

dün akşam..trabzon oynadığı bu futbolla şampiyonluğun en büyük adayıdır bana göre..dedi,,ne dönek adammış,adam her hafta birini şampiyon yapıyor :D

Futboldan anladığı yok onun!

3 sene oldu arkadaş kaç maç geçti insan müthiş keyifli oluyor beh...

İleli
23.11.2014, 15:49
Yanlız yazmadan edemicem

Gerçekten iyi koyduk :)

Tolga Okumuş
23.11.2014, 15:55
Arkadaşlar hepsi iyi güzel de Constant'ın Umut Buluta yaptığı bi hareket vardı.
Onun videosunu bulabilen koyabilir mi buraya?

salihismet
23.11.2014, 15:55
Birde Mustafa Yumlu ve Zekinin durumu var, artik Trabzon medyasindan tutunda taraftarina kadar
yerlinin yerlisi mantigi üzerinden bu is bir daha kasinmamalidir.

Entüstriel futbolda bazan bu sürecler daha sertde olabilir, ikna etmeye calismaz sadece vurur.

Kamil Çakmak
23.11.2014, 16:07
eksi 2 gol averajı ile ligde ikinci olmak ta nedir yav.

BlackPanther
23.11.2014, 16:16
Birde Mustafa Yumlu ve Zekinin durumu var, artik Trabzon medyasindan tutunda taraftarina kadar
yerlinin yerlisi mantigi üzerinden bu is bir daha kasinmamalidir.

Entüstriel futbolda bazan bu sürecler daha sertde olabilir, ikna etmeye calismaz sadece vurur.

Yerlinin yerlisine bir örnek vereyim mi?

Serdar Bali Trabzonlu. Beşiktaş ona talip olunca koşa koşa Trabzondan Beşiktaşa gitti.

Ünal Karaman Konyalı. Malatyada oynarken istanbul kulüpleri peşinden koşarken o Trabzonspora gitti.

Kapak olur mu Öz evlatcılara bu???

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Mehmet Yusuf
23.11.2014, 16:25
O değilde ıyı koyduk :)))

salihismet
23.11.2014, 16:33
Yerlinin yerlisine bir örnek vereyim mi?

Serdar Bali Trabzonlu. Beşiktaş ona talip olunca koşa koşa Trabzondan Beşiktaşa gitti.

Ünal Karaman Konyalı. Malatyada oynarken istanbul kulüpleri peşinden koşarken o Trabzonspora gitti.

Kapak olur mu Öz evlatcılara bu???

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Bunlara örnek vermeye gerek yok bence, artik bu kafalari terk etmek zorundayiz. Ali Kemal Denizci
fb ye aglayarak gitti, praya bile bakmadi, ama maalesef o devir bitti. Ha yerlinin yerlisini bir
noktaya kadar kandirip ucuza oynatabilirsin, belli bir noktadan sonra bunuda yapamasin.

~UniCef~
23.11.2014, 16:34
Cok güzel bir gündü gercekten. Cok`tan buna ihtiyacimiz vardi. Elhamdulillah. Insallah devami gelir :)

poetricus
23.11.2014, 16:42
Yalnız iyi koyduk..

Yanlız yazmadan edemicem

Gerçekten iyi koyduk :)

O değilde ıyı koyduk :)))
Ne koyduk ama!

blues
23.11.2014, 16:44
Ersun yanalin macsonu konusmasini izleyince ne kaliteli bir hoca oldugunu, cok iyi bir hocamizin oldugunu anliyor insan. ilk gelisinde de cok güzel seyler yapmis, yeni bir takim kurmus, sampiyonlugun temellerini atmis ve kanimca gereksiz bir sekilde gitmisti. O röpörtaji hepimizin bir daha seyretmesi gerekir.

Fedai 61
23.11.2014, 16:46
Metalist ve Gençlerbirliği maçında stad full olmalı size yakışanı yapın Trabzonspor taraftarı takıma sahip çıkın

salihismet
23.11.2014, 16:48
Trabzonspor iyi isler yaptigi zaman, o ani izlemek bana müthis keyif veriyor. Beni puan siralamasi
hic ilgilendirmiyor, inaniyorumki Trabzonspor iyi seyler yaparsa zirveye cikacak.

Örnegin ben Trabzonsporu söyle sevmiyorum: Okey oyunu esnasinda iki arkadas arasinda gecen
diyalogu anlatarak bunu izah edeyim.
Adam karsisina Mahmut diye birini alir, Mahmut acinca adam; bravo Mahmut, hep böyle oyna.
Mahmut kolunun altindakini actirinaca; ulan Mahmut, bir daha karsima gecme...

Fedai 61
23.11.2014, 16:50
Maçta Arenadaydım kendimi zor tuttum ulan her golde kazak ısırılırmı ama değdi o galibiyete şahit olmak güzeldi gs taraftarı bir tane küfür etmedi maç sonunda alkışladılar bunlar futbolun güzellikleri helal olsun.

Mehmet Fatih Yavuz
23.11.2014, 16:53
Bunlara örnek vermeye gerek yok bence, artik bu kafalari terk etmek zorundayiz. Ali Kemal Denizci
fb ye aglayarak gitti, praya bile bakmadi, ama maalesef o devir bitti. Ha yerlinin yerlisini bir
noktaya kadar kandirip ucuza oynatabilirsin, belli bir noktadan sonra bunuda yapamasin.

Ali Kemal de Rizeli'dir benim bildiğim. Yani aslında öz evlat olmaması lazım.

salihismet
23.11.2014, 17:01
Maçta Arenadaydım kendimi zor tuttum ulan her golde kazak ısırılırmı ama değdi o galibiyete şahit olmak güzeldi gs taraftarı bir tane küfür etmedi maç sonunda alkışladılar bunlar futbolun güzellikleri helal olsun.

Eger Türkiyede futbol bu noktaya gelirse, Emre ve Volkan gibi insanlar futbolun icinde barinamayacaklar.
Dahasi Aziz ve koruyucularida, en üsten en altakine kadar barinbilecekleri cöplük bile bulamayacaklardir,
fakat bunu görmek icin kac nesil tüketiriz orasini bilemem.

salihismet
23.11.2014, 17:03

Nereli oldugunu tam olarak bilmiyorum, önemlide degil, Rizeli yerli, Trabzonlu yerlinin yerlisi.

MuratJ
23.11.2014, 17:14
Beklediğim bir sonuç oldu. Ersun Yanal Türk Mourinho'dur. Cidden çok ama çok kaliteli ülkede rakipsiz bir teknik adamımız var. Klübü kendisine teslim edip en kısa zamanda sözleşmesi 5 senelik yapılmalı. Ekici Özer Constant bu üçlüyü bi arada oynatan adama teknik direktör denir. Böyle ortasahaya uzun zamandır hiçbir takım sahip olmadı. En büyük farkımız Özer Ekici Constant üçlüsü. Bu üçlü bizi rakipsiz kılıyor. Ah be Ersun hoca 3 maç önce gelecekti ki bu sene şüphesiz Nisanda şampiyonuz derdim. Bakalım ben yine de umutluyum. Bizim takım ligde ki her takımdan daha iyi daha kaliteli bir kadroya sahip. Bu kadroyu kuran İHO başkan benim gözümde artık sonsuz krediye sahiptir. 2011 den sonra ilk kez böyle bir sevinç böyle bir heyecan yaşadım.

Ali Özcan
23.11.2014, 17:16
Stopere Selim Ay (Türkiye'nin en iyisi) defansın önüne Tolga Ciğerci alınsın :) nisanda şampiyonluk kutlar bu takım...

Varlıbaş61
23.11.2014, 17:19
Kulüp Doktorumuz Hakan Bozdoğan, Galatasaray maçında sakatlanan oyuncumuz Kevin Constant’ın durumu hakkında açıklama yaptı.

Bozdoğan, “Bugün yapılan fizik muayene ve değerlendirmeler sonucunda oyuncunun düne oranla daha iyi olduğu görüldü. Constant’ı Metalist Kharkiv maçına yetiştirebilmek için yoğun bir şekilde tedavisine başladık” dedi.

Güzel haber geldi çok şükür ..

Uğur Kalyoncu
23.11.2014, 17:23
Kulüp Doktorumuz Hakan Bozdoğan, Galatasaray maçında sakatlanan oyuncumuz Kevin Constant’ın durumu hakkında açıklama yaptı.

Bozdoğan, “Bugün yapılan fizik muayene ve değerlendirmeler sonucunda oyuncunun düne oranla daha iyi olduğu görüldü. Constant’ı Metalist Kharkiv maçına yetiştirebilmek için yoğun bir şekilde tedavisine başladık” dedi.

Güzel haber geldi çok şükür ..

Hocam vallahi müjde deseydin...Çok şükür..

Varlıbaş61
23.11.2014, 17:28
Hocam vallahi müjde deseydin...Çok şükür..

Tamam o zaman , müjdemi isterim :)

batuhanTs
23.11.2014, 17:29
mersinle beraber ligin en çok gol atan takımıyız vahid gibi bir adama rağmen elimizdeki hücum gücünün potansiyelini siz düşünün dün gösterdiki ersun hoca bu potansiyeli iyi kullanıcak gibi seneler sonra bırakın derbiyi normal bir maçta böyle ezici üstünlük görmek sevindirici devre arasında şenol hoca bize kıyak yaparsa zeki mustafa artı bir miktar para ile serdar aziz i alabiliriz savunmamız gerçekten hantal

angraf
23.11.2014, 17:31
constant yetişir Allahın izniyle inşallah.
Güzel günler bizi bekliyor güzel bir hava yakalayabiliriz ilk yarı sonuna kadar liderle puan farkını kapatabilirsek 2. yarı güzel takviyelerle şampiyonluk şarkılarına başlarız Allah bize o günleri gösterirse.

Gümüshane
23.11.2014, 17:32
güzel olan artik duran toplarda cok tehlikeliyiz..bence bi futbol takimi icin en önemli sey..

Anıl C
23.11.2014, 17:39
Forumda görsel birsey hazirlanirken Yusuf ve Medjani'nin bu karesi kullanilabilir. Güzel bi an yakalanmis bence
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16675-6O3A5J6M.jpg

Onur Akyüz
23.11.2014, 17:42
Ünal karaman örneği verilmiş. Zamanında ettiği bir laf yüzünden gs'ye transferinin yattığını söylemişti iyi bir fırsatı kaçırdığından hayıflanarak. Ligtv 21 programında.

Futbolculara çok fazla anlam yüklemeye gerek yok. Birkaç istisna olabilir tabi. Onur buna bir örnek olabilir belki ama O'nun da çok iyi bir sözleşmeye sahip olduğunu unutmamak lazım.

Ancak kendi çocuklarımız olan Tolga ve Tekke bjk'ye gitmiş, en iyi döneminde gökdeniz gizlice şb'ye imza atmıştı.

Uğur Kalyoncu
23.11.2014, 17:45
Tamam o zaman , müjdemi isterim :)

Hocam Bursa veya Kütahya farketmez buyur gel güzel bir yerde yemek yedireyim :) Samimiyim yolun düşerse beklerim..

pascalli
23.11.2014, 17:54

Yahu yapmayın nerden çıkardınız Rizeli olduğunu adam öz be öz Trabzonlu..Faroz mahallesinde doğmuş..rize'de 2 yıl futbol oynadığı için aklınızda o kalmış olabilir.

kromozom
23.11.2014, 17:56
Beyler yeri değil biliyorum ama dünkü maç sonrasında takımın giydiği eşofman satışta mı bileniniz var mı? Ben net'te araştırdım bulamadım Ts Club ta da yoktu bilgisi olan paylaşabir mi?

Onur Akyüz
23.11.2014, 18:09
Constant haberi süper ya oh be.

Metalist maçında da dinlendirilsin hiç riske etmeye gerek yok.

MaEsTrO
23.11.2014, 18:14
Tebrikler, güzel galibiyet lakin cok abarttik.

Alti üstü gs yi yendik, dünya devini degil.

Dünyada bizimki kadar cabuk gaza gelen bir taraftar toplulugu yok.

calavera
23.11.2014, 18:15
Beyler çok iyi bir galibiyetti ama sadece 3 puan aldık. Daha kapanan rakiplere karşı nasılız, BJK ye karşı nasılız görmek lazım. Artık bu maçı bırakıp metalist başlığına konsantre olalım derim

iyattara
23.11.2014, 18:25
Ufukta son 7 maçtan en az 5 galibiyet gözüküyor. Bursa ve bjk maçlarından alınacak puanlarda ekstra olacak ve devre arasına daha yukarılarda girmemizi sağlayacak. Havamız güzel, bozulmadan ayaklar yere basarak devam etmek lazım. Metalisti yenince gruptan çıkıyoruz ve Şubat'a kadar lige tam konsantre olabiliriz. Umarım her şey yoluna girer artık. Potansiyeli olan bir takımız artık bunu sahada da görelim.

zafercalikoglu
23.11.2014, 18:31
Vahid hocanın Takım'ı daha iyiydi yazık ne hale geldik

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ne olduysa bu mesajdan sonra oldu,sanki sesimi duydular :)

hodlu
23.11.2014, 18:32
Dün geceden beri kendime gelemedim. Meğer ne kadar güzelmiş hem derbi, hem deplasman, hem de 3-0 gibi bir galibiyet. Bana öyle geliyor ki 8. şampiyonluğun ateşini dün gece yaktık...

bahadır2561
23.11.2014, 18:34
Görürsünüz bak kucuk şikecileri de buna benzer bi skorla ezecegiz

Fatih Öztürk
23.11.2014, 18:39
Yahu şu galibiyeti abartmayincilarda şöyle bi köşede dursada gölge etmese olmazmi?
Arkadaş büyük bir müsabakadan üstelikde deplasmanda güzel oyunla farkli galip geldik bırakın hönkürelimde içimiz dışımiza çıksın.

Armağan Dere
23.11.2014, 18:41
Kadıöyde feneri yenelim
şampiyon da olmayalım ama kadıköyde feneri yenelim
16 yıl oldu..

F. Yıldırım
23.11.2014, 18:53
Kadıöyde feneri yenelim
16 yıl oldu..

Ersun, İsmail'in başında olduğu şikebahçe'ye döşeyecek.

Tek korkum Afrikalı oyuncularımızdan bir kaçının olmama ihtimali.

zafercalikoglu
23.11.2014, 18:56
deplasmanda derbi kazanmanın keyfi çok yüksek,özellikle İstanbulda yaşayan gurbetçiler için ,
2010-2011 şampiyon kadrosunu kuran Ersun hocaydı,Şenol Hocamız üstüne koydu,
2014-2015 kadrosunu kuranda Vahid hocadır,O olmazsa bu transferlerin yarısı olmazdı özellikle (mehmet ,constant ,transferleri ) İnşallah Ersun Hoca bu kadroyu şampiyon yapacaktır.Bir olmalıyız,diri olmalıyız,rehavete kapılmamalıyız...

Ne yalan söyleyeyim Ben Vahid hocayı severim ve bi kere daha teşekkür ederim bu kadro için ,şimdi diyebiliriz,gadrumuz yeterli :),Hep dedim Vahid hoca gidecekse gelecek tek hoca Ersun Hocadır ..(Hami için erken çok pişmesi lazım,Hamiciler bunuda anlamalı "

Bu galibiyetin daha da anlamlı olması için artık her maçımız derbi,yukarı çıkmak için ,Allah bu sezon derbi maçı kaybetmeyi göstermesin,gerisi gelir zaten,

Gundo
23.11.2014, 18:58
Mehmet Ekici berrak bir futbol zekası...

Basit, anlaşılabilir oynuyor. Trabzonspor’un kadrosundaki hemen tüm yabancılar için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Özellikle Konstant...

Sahada yaptığı her şey doğru. Hiç yanlış yerde olmuyor. Hiç yanlış koşmuyor. Gözü kapalı oynuyor neredeyse. Ezberden. Eksikliği çok yaralayıcı olur. Mehmet Ekici ise Cardozo’yla birlikte bütün bunların üzerine yaratıcılık ekliyor. Şaşırtıcı bir oyun bilgi ve öngörüsü var. Vahid Hoca hiçbir şeyden değilse ona liderlik görevini tam anlamıyla vermemiş olmaktan mahkum olur...

Trabzonpor’un yabancı havuzunda belki bir Sneijder yok ama misal bir Alves ya da Djemaili de yok...

Alt kalite sınırı çok ama çok yüksek. Hiç boşları yok. Seviye çok yüksek Dün Waris ve Yatabare gibi belki de eldekilerin en iyilerine şans veremeden istedikleri oyunu ve sonucu buldular. Farkları tamamının gelişme kaydetmese de yeterli olmaları. Ancak gelişmeye açık yabancılar da var. Bu güçlü yabancı omurganın vaat ettiği seviye çok yüksek.

Geriye yerli yeteneklerin saflaşması kalıyor. Oyunlarını basitleştirmeleri lazım. Özellikle Yusuf, Salih gibi oyuncuların. Yusuf’ta kalite sürat her şey var. Basit ve efektif olanı seçmek ve uygulamak kalıyor geriye. Her oynadığı maçı 2-3 kez seyredip neyi ne zaman yapması gerektiğini tespit etmeli. O golü atmak kolay değil. Ama onda çok ama çok fazlası var.

Teknik detaylara hafta içi gireriz. Ancak şunu söylemeden olmaz. Dün akşam hem Fenerbahçeliler hem de Galatasaraylılar için Yanal hüznü vardı. Kadıköy’den yollandığı, Florya’da da ellerini çabuk tutup alamadıkları için. Yanal buna hazırdı. Doğu Karadeniz’de ise büyük mutluluk. Çünkü Yanal sonunda tam istediği kadroyu buldu.

Mehmet Demirkol

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 19:08
Görmemezlik değilki hemşom Görüpte vermemezlik o fotoğrafı var resmen bakıyor ama söylemiyor.şikecilere ufacık dokunmada penaltı çalanlarda bunlar.Bizi bitiremeyecekler Lakin Bizimde yapmamız gerekenler var artık iyisi kötüsü ile KENETLENMELİYİZ!!! TEK YUMRUK OLMALIYIZ BU TAKIMA İYİ VE KÖTÜ GÜNDE DESTEK OLMALIYIZ.AKBABALAR GİBİ EN UFAK DÜŞÜŞÜNDE ÜSTÜNE ÇULLANMAK KİNİMİZİ KUSMAK YERİNE BU TAKIMA BU HOCAYA VE ONLARCA HATASINA RAMEN BU YÖNETİME BU AŞAMADAN SONRA TAMDESTEK HEP DESTEK OLMALIYIZ... Büyük Yazdım Kusura bakmayın....

Ersun Yanal,

Taraftar,yönetim, teknik heyet, şehir ve medya el ele verip TS ruhunu tekrar canlandırıp şampiyonluk yarışında olabiliriz dedi de,

Medyayı katmasa iyiydi.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 19:12
GB maçı berabere ve G.antep de mağlup

Kasımpaşa ve Bursa maçları sonuçlarına göre haftayı en kötü 6.kapatırız.

TS-GB
BJK-TS

6 puan gelirse tutmayın Trabzonumu.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2014, 19:12
şiketaş-paşa berabere bitsin ya da paşa yensin.

aynı şekilde yarın da bursa-şb

artvints
23.11.2014, 19:16
..

The Legend
23.11.2014, 19:21
O değilde iyi koyduk :D

Cafer Bulur
23.11.2014, 19:33
Ben bjkyi de yenebilecegimizi düsünüyorum.

Evet iyi takimlar tempolu da oynuyorlar ama savunmada zaaflari var ve biz bu zaaflardan yararlanabiliriz.

Eto'o
23.11.2014, 19:40
Ben bjkyi de yenebilecegimizi düsünüyorum.

Evet iyi takimlar tempolu da oynuyorlar ama savunmada zaaflari var ve biz bu zaaflardan yararlanabiliriz.

Bizim savunmada o kadar iyi degil 😔
Berabere bitebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cafer Bulur
23.11.2014, 19:42
Bizim savunmada o kadar iyi degil 😔
Berabere bitebilir

Beraberlige de razi oluruz o macta ama kaybetmeye tahammülümüz yok.

Ama önce gencleri gecmek zorundayiz tabiiki daha önce metalisti.:)

Ufuk
23.11.2014, 19:46
Ersun Yanal,

Taraftar,yönetim, teknik heyet, şehir ve medya el ele verip TS ruhunu tekrar canlandırıp şampiyonluk yarışında olabiliriz dedi de,

Medyayı katmasa iyiydi.
Yerel medya iyi giderken bile saçma sapan haberler yaparak istanbul medyasına koz verebiliyor. Bunu kastetmistir. Yerel medyanın da desteğine ihtiyacımız var.

fanatikdevri
23.11.2014, 19:54
Getirisi çok fazla olan bir maçtı.Taaa şikecilere kadar yansıdı.Galibiyet sevinci bambaşka bir şey bu maçlarda.Ayrıca buradan kaçarak gidenlerin şu düştüğü rezil durumlar,bizim futbolcuları ayartan rakibin ekonomik olarak çökmüş olması nedeniyle Hocalarını gönderemeyecek hale gelmeleri.
Bu yeni stadımız ile akıllı olursak gelecek bizim.İstanbul takımları çöküş sürecine girdiler.

kaan61
23.11.2014, 20:09
Kadıöyde feneri yenelim
16 yıl oldu..

Yeneceğizde izin vermiyorlar. Dün akşamda izin vermeyeceklerdi ama ellerinden bişey gelmedi.

KemalisTS
23.11.2014, 20:26
Gs'ye İstanbul'da 3 tane sallamışız abartmayın diyorsunuz, ilginç.

Cafer Bulur
23.11.2014, 20:27
Gs'ye İstanbul'da 3 tane sallamışız abartmayın diyorsunuz, ilginç.

Basaksehir de 4 salladigi icin,balikesir bile yendigi icin olabilir mi?:)

Ufuk
23.11.2014, 20:29
Gs aynı motivasyon ile mi çıkıyor maçlara ki?

Fatih Öztürk
23.11.2014, 20:34
Biz atınca değersiz oldu.altı üstü gs takımı 14.sirada,bizde 25 puanla lideriz öyle ya?

Eto'o
23.11.2014, 20:35
Ya birakin keyfini cikarin lideri yendik
Caktik gectik siradaki gelsin
Cak gec cak gec

Cafer Bulur
23.11.2014, 20:38
Gs aynı motivasyon ile mi çıkıyor maçlara ki?

Elbette degil bizim maca oldukca motiveli ciktilar.

Yalniz dünkü galibiyeti de artik unutmak gerek artik önümüzdeki maclara odaklanmaliyiz.

Hep beraber sevindik cok ta hos oldu ama herseyin takimimiz acisindan mükemmel gitmeyecegine de hazirlikli olmak gerekiyor.

Kazım Bostan
23.11.2014, 20:40
yapmayın etmeyin kucumsemeyin şu galibiyeti. 3 senedir istanbulu yenemiyoruz. Şimdi gidip evlerinde oynaya oynaya fark attık. Ki maçı önemli yapan asıl olay bu maç kırılma maçıydı. Taraftara da galibiyet beğendiremiyoruz vallahi garip

artvints
23.11.2014, 20:42
çok tartışmaya gerek yok.biz abartırız tabi.önemli olan hoca nın ne düşündüğüdür.adam gayet cool, daha farklı olabilirdi diyor.her ayrıntıya çalışmış.kimi nasıl yeneceğini biliyr.bir aksilik olmazsa beşiktaşı da yeneriz.duran toplarımız yeter.

muratk
23.11.2014, 20:45
maçın çekimini yapıp upload eden biri var mı acaba? insanın canı sıkıldıkça açıp tekrar tekrar seyredeceği bi maç.

artvints
23.11.2014, 20:47
maçın çekimini yapıp upload eden biri var mı acaba? insanın canı sıkıldıkça açıp tekrar tekrar seyredeceği bi maç.

bulursan bana da gönder mutlaka zhmet olmazsa tabi.

KemalisTS
23.11.2014, 20:48

Valla geçmişte de GS'ye herkes vururdu, bize 3-4 atıp giderlerdi Trabzon'da. Hemende unuttuk.

muratk
23.11.2014, 20:49
bulursan bana da gönder mutlaka zhmet olmazsa tabi.

bulursam tabi memnuniyetle.ama bugün çok aradım bulamadım halen..

SZYMEK55
23.11.2014, 20:56
Beklediğim bir sonuç oldu. Ersun Yanal Türk Mourinho'dur. Cidden çok ama çok kaliteli ülkede rakipsiz bir teknik adamımız var. Klübü kendisine teslim edip en kısa zamanda sözleşmesi 5 senelik yapılmalı. Ekici Özer Constant bu üçlüyü bi arada oynatan adama teknik direktör denir. Böyle ortasahaya uzun zamandır hiçbir takım sahip olmadı. En büyük farkımız Özer Ekici Constant üçlüsü. Bu üçlü bizi rakipsiz kılıyor. Ah be Ersun hoca 3 maç önce gelecekti ki bu sene şüphesiz Nisanda şampiyonuz derdim. Bakalım ben yine de umutluyum. Bizim takım ligde ki her takımdan daha iyi daha kaliteli bir kadroya sahip. Bu kadroyu kuran İHO başkan benim gözümde artık sonsuz krediye sahiptir. 2011 den sonra ilk kez böyle bir sevinç böyle bir heyecan yaşadım.

Bu kadro zaten gecen hafta kazanan kadronun aynısıydı. Ersun hoca kadrodan birşey değiştirmiş değil. Önemli olan kadro genişliğinin kullanılabilmesi. Devre arasında mutlaka yerli stoper ve yerli bir sağ açık/ortasaha almamız gerekiyor. 4lü defansın 3ü yabancı oynatıoz. Bu dengesizliğin düzeltilmesi gerek

Tahir61
23.11.2014, 20:56
altyapı paf takım diye dalga geçerdiniz çingeneler sizii

burak gibi olcan gibi adamları iteledik size milyonlara şimdi batıyonuz

selçuk dediniz biz koydukça yuhaladınız

umut engin yasin ceyhunlar da sizin olsun

üç tane iyi iteledik

:D:D:D

a.fındıkoğlu
23.11.2014, 20:58
Bu kadro zaten gecen hafta kazanan kadronun aynısıydı. Ersun hoca kadrodan birşey değiştirmiş değil. Önemli olan kadro genişliğinin kullanılabilmesi. Devre arasında mutlaka yerli stoper ve yerli bir sağ açık/ortasaha almamız gerekiyor. 4lü defansın 3ü yabancı oynatıoz. Bu dengesizliğin düzeltilmesi gerek

Ersun Hoca kadrodan bir şey değiştirmedi her şeyi değiştirdi mantaliteyi değiştirdi bizi değiştirdi Büyüklüğümüzü hatırlattı

pReN@_61
23.11.2014, 21:21
993 gün sonra..İlaç gibi geldi

Fatih Birinci
23.11.2014, 21:21
gs ye küfür etmeyin onlar bizim dostumuz diyen yalakalara inat KOYDUK MU arenaniza gömdük mü? :)

Varlıbaş61
23.11.2014, 21:32
Hocam Bursa veya Kütahya farketmez buyur gel güzel bir yerde yemek yedireyim :) Samimiyim yolun düşerse beklerim..

Anlaştık , sen ara ara mesaj kutunu kontrol et .. Her an bir mesaj gelebilir, Kütahya'da Yada Bursa'dayım diye :) :) .. Allah razı olsun hemşerim, yemiş kadar oldum gerçekten ..

nakzo
23.11.2014, 21:33
Su shotaya uyuz oluyorum ulan bize her zaman aslan İstanbul piclerine kedi kesiliyor birde bu ssığırı hoca diye isteyen vardı kasımpaşa ya gram faydası dokunmadı gram amatorden hoca getir koy bunun kadar puan toplar ben bu kadar para harcayacam beni bu hale koyacak direk kapıya koyardım bunu hicbir zaman iyi olamayacak hoca değil bu adam 2. olarak bu kargaspordan fbden daha çok nefret ediyorum kargaspor ballı kargaspor seninde balonun patlar insallah biz patlatırız.

Onur Akyüz
23.11.2014, 21:33
Kesin olan bi şey var ki bu sene çok gol atacağız.

Bi ara 24 şutumuz mu ne vardı cincona.

Galeciyi mermi manyağı yaptık grav grav!

nakzo
23.11.2014, 21:35
gs ye küfür etmeyin onlar bizim dostumuz diyen yalakalara inat KOYDUK MU arenaniza gömdük mü? :)

Gomduk piclere İstanbul hepsi aynı hepsi Piç hepsinden tiksiniyorum.

ccd6167
23.11.2014, 21:46
ilk 5 haftada 2 gol
son 5 haftada 14 gol

ligin en az maglup olan takimiyiz

bugun itibriyle en cok gol atan 2 takimdan biriyiz.

Yasin Altuntas
23.11.2014, 22:00
Macin 90 dakikasi, lütfeeeeen

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

gökçay61
23.11.2014, 22:24
gençleri yenip seri yakalamak lazım. artık şu stad dolsun ya. ama passolig çok sinir bozucu kimse o karta ayakbastı parası vermek istemiyor.

Cafer Bulur
23.11.2014, 22:27
Alman 4.lig takimlarinda rot-weiss essen in bu haftaki macini 9400 taraftar izledi.

Simdi Trabzonspor taraftarina soruyorum.Siz alman 4.lig takimi taraftari kadar olamayacakmisiniz?

Furkan Dündar
23.11.2014, 22:32
Alman 4.lig takimlarinda rot-weiss essen in bu haftaki macini 9400 taraftar izledi.

Simdi Trabzonspor taraftarina soruyorum.Siz alman 4.lig takimi taraftari kadar olamayacakmisiniz?

tahminen hayır :)

Cafer Bulur
23.11.2014, 22:34
tahminen hayır :)

O zaman bize yaziklar olsun,kendimizi büyük Trabzonspor taraftari diye kandirmayacagiz.

muratk
23.11.2014, 22:34
takım kötü diye maça gitmeyen taraftara kızarım.amma passolig almamak için maça gitmeyen taraftara saygı duyarım.zira passolige şiddetle karşıyım.nereye gittiğini bilmediğim, kimlerin ne rantlar elde ettiğini bilmediğim passolig parasını cebimden çıkarmam.velev ki 1 tl olsun.