PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gençlerbirliği - Trabzonspor'umuz

Sayfa : [1] 2 3 4 5

zafercalikoglu
14.10.2006, 16:57
Bu sefer de ben acayım ,
haydi trabzon salla ankarayı ,

hayırli olsun ,,,

Nytre
14.10.2006, 17:00
kazanmak zorundayız.. telafisi yok...
bmn ankaranında şovunu dört gözle bekliyoruz..

galyanlim
14.10.2006, 17:03
abi bu ne acele yaw

Hüseyin Çümen
14.10.2006, 17:11
ee yavaştan havaya girelim dimi gençlermi 5 tane atarız Allah aşkına busefer ilk golü yemeyelim yaa biz öne geçelim ve kazanalım

Remzi
14.10.2006, 17:12
maçın cuma akşamı olması Tribün şovumuzdaki taraftar sayısını etkileyecek olsa da.Ben Ankaradaki Taraftarlarımızın bu maçta takımımızı yalnız bırakmayacaklarını düşünüyorum.

Bu maç bizimdir.zorlanacağız fakat almamız lazım.2-1 diyorum ben zaten her maçta bi gol garanti yiyoruz..

Tufan_61
14.10.2006, 17:15
insaallah aliriz deplasmanda korkmuyorum acikcasi insaallah alacaz 2-0

canim TS
14.10.2006, 17:16
kolay mac yok , zor mac,

herzamanki gibi insallah aliriz diyecegim

ÇaGaTaY
14.10.2006, 17:16
gencler : 1 Trabzon :3

bence böyle biter...golleri de gökdeniz,ersen(2) atar... ;)

jefferson61sefa
14.10.2006, 17:24
ankarada 2-0 alırız

Mehmet_Mercanlı
14.10.2006, 17:30
1 ay önceden maca gidiş planları yaptık macı cumaya aldılar imi
böyle şansın benn

bordox
14.10.2006, 17:33
Bugün Lazarov'un yaptıklarını gördkten sonra özellikle Promise ve Mehmet Çakır'ın hızları Okan'ın da bitirici özelliği korkutmuyor değil ama şampiyonluk istiyorsan bu maçları alacaksın.Musampa 11'de oynar tahminim,Simek'in yerine.

28TS61
14.10.2006, 17:33
heralde bugunki maci izlemediniz ts iyi futbol sergilemedi ne yazikki ama bazi arkadaslar burda okudugum kadariyla havaya girmisler yok 5 atariz yok tribun sovuymus
ya arkadaslar lutfen gercekci olalim bu futbolla kime 5 atabiliriz
sizler hangi tribun sovundan bahsediyorsunuz bugun avni akerin yarisi yine bostu tamam diceksiniz ramazan ayi iftar vakti mactan sonra falan filan ama hangi macta stad dolduki yada
lutfen dereyi görmeden pacayi sivamiyalim
ama yinede ts alcak insallah maci

Özge
14.10.2006, 17:36
bence gençler maçında hasanı oynatmayacak ziya hoca umutu oynatacak

Mehmet_Mercanlı
14.10.2006, 17:43
bence gençler maçında hasanı oynatmayacak ziya hoca umutu oynatacak
yavaş yavaş anlıcak ofansıf oynamanın faydalarını.

eren_61
14.10.2006, 17:58
inşallah ofansif oyunu anlar.bu maçta çok zor geçicek.inşallh gülen taraf biz oluruz

AYYILDIZ
14.10.2006, 18:31
Bu maç umutla ersen forvette oynar hüseyin ve musampa ön libero oynarsa alırız.Hem stephanovda geri gliyo

selcuk
14.10.2006, 18:43
insallah yenecegiz
tahminim 2-0 aliriz

Emiroğlu
14.10.2006, 18:59
Gençlerin şansı bize tutmuyor,işallah genede tutmiycak.Maç bizim,1 gol yeriz 3 atarız.Benimde skorum 3-1.........

BDiler61
14.10.2006, 19:15
Ankara daki 2. maç inşallah kazanırız bu sefer

sametaydin
14.10.2006, 20:35
heralde bugunki maci izlemediniz ts iyi futbol sergilemedi ne yazikki ama bazi arkadaslar burda okudugum kadariyla havaya girmisler yok 5 atariz yok tribun sovuymus
sizler hangi tribun sovundan bahsediyorsunuz bugun avni akerin yarisi yine bostu tamam diceksiniz ramazan ayi iftar vakti mactan sonra falan filan ama hangi macta stad dolduki yada
tamam biz kötü oynuyoruz ama bu ligde bana iyi oynayan takım göster. yok . gençleri yenicez inşallah. eskisi kadar iyi değiller.

SiNo
14.10.2006, 20:36
istanbul otobüs kaldırıyormu ????

Lapina
14.10.2006, 22:58
Bireysel olarak gidecek olan arkadaslar var SiNo bende gitmeye caliscam insallah ama otobus konusunda bilgi yok su anda..

Lapina
14.10.2006, 23:00

Renktas gurbette bu takimi daha iyi sahiplenip daha iyi isler yapiyoruz.Arkadaslar Trabzon dan degil Ankara dan bahsediyor.Sana ornek vereyim Olimpiyat Stadinda oynadigimiz ve 5-0 kazandigimiz istanbulspor maci ,en son istanbul da olan Besiktas maci vs vs vs ... Daha cok ekleyebiliriz bun ama belli basli 2 tanesi bu..Avni Aker icler acisi evet ona katilmamak elde degil... :(

mensure 61
14.10.2006, 23:08
Gençler güçlü bir takım ama inşallah bu maçı biz alıcaz başka yolu yok.

Bartuğ13
14.10.2006, 23:08
inş güzel bir futbolla kazanırız.bu maçında ilk yarısını kaçıracam maalesef.bakalım nolcak

alpi53
14.10.2006, 23:42
trabzon seyircisi bir kez daha sinifta kaldi //
ey gidi gunler olimpiyattaki istanbulspor maci aklima geliyorda ..
trabzon da millet kahvede oturp elestiri yapmaktan baska bir sey yapmiyor sonr aniye sampiyon olamiyoz diyorlar.. bir memlekette herkez hoca olursa ne olur..
arkadaslar hep destek tam destek ..
ankarada ki arkadaslarin da trabzonsporu yalniz birakacagini sanmiyorum ..
en azindan trabzondan iyi olur o kesinn..

galyanlim
14.10.2006, 23:49
abi bu maça bir organizasyon olursa trabzondan beni almadan
geçmeyin yoksa yalnız gitmak zorunda kalırım

GULER
15.10.2006, 00:06
Bu mac cok ama cok onemli.. bu maci alirsak bi seri yapabiliriz, ve cikisa geceriz..
Arkadaslar bir sey gercek ve bunu cogu kisi galiba gormuyor.. Bu sene Trabzonspor Kadrosu ile en iddaali ve en buyuk sampiyon adayi, bunu bi lehimize cevirirsek.. insallah Allahta bize bu sene sampiyonlugu yasatir..Demek istedigim takimimiz biraz daha ozguvenle oynasa super ligde bizi durduracak HIC BIR takim yoktur

saygilarimla

Erman
15.10.2006, 00:10
Az önce mahallemizin Trabzonsporlu hocasından fetva aldım:

Ankara'da olup da maça gelmeyen taraftarın bu sene tuttuğu oruçlar sayılmayacak, Remazan'dan sonra da üç ay kaza tutacak.

Nytre
15.10.2006, 00:22
habu ankaradaki maçlarında yüzde90ı bayrama denk geliyor..

A.T.R
15.10.2006, 01:40
gencler : 1 Trabzon :3

bence böyle biter...golleri de gökdeniz,ersen(2) atar... ;)

Olmaz ama bu benim tahminimdi
saymam bunu sen başka tahmin yap
Genclerbirliği:1 Trabzonspor:3
skor erciyesinki ile aynı ama bu mac bizim için cok am cok daha kolay gececekcek görürsünüz.
Allah Utandırmasın:)

Hüseyin Çümen
15.10.2006, 03:00
artık bu maça gitmeyen bizden deil yaa gidin ve gerçekten cehennem olsun o stad yakışır biletler gene kazık olur sanırım

tsligenc
15.10.2006, 12:00
arkadaslar belki bizde cok ii deiliz ama febe berbat, gs ve bjk zaten bizden ii ve oturmus kadroya sahip takımlar degil. Bu macı da alırsak sampiyonluk yolu acılır valla. Bgn 2deki mac nolcak acaba?

macka61
15.10.2006, 12:24
evet bu durumu lehimize çevirmeliyiz bmn ankara hadi iş başına doldurun o stadı

Tansu Onur Erdoğan
15.10.2006, 12:42
genclerbirliğini yeneriz bence normal sartlarda en azından gencler kayseri gibi katı savunma yapmaz

Tansu Onur Erdoğan
15.10.2006, 12:42
bu arada stepanovda yerini alıcak tekrar en güzeli bu işte

Ozan
15.10.2006, 12:49
kayseri galibiyetinden sonra iyi moral olurda gençleri yeneriz gibime geliyor . maç ankarada yine gideceğiz ama yine haftaiçine koymuşlar o kötü oldu taraftar azlığı oluyor . bu maçıda kazanıp tam bir seri yakalarsak şampiyon olacağımızı her zaman olduğu gibi yine söyliyebilirim .

Hüseyin Sahtiyan
15.10.2006, 13:19
genclerbırlıgı bıze ters gelen bı takım degıl yaa byenerız gıbıme gelıo benım :D

ayrıca bız bıreysel gıdıcez hasanlarla oncekı ankara macınada gıtmıstık :D:D

ya arkadaslar ben haremden bı tanıdık abıyle konuscam eger gıdıs donus uygun fıyat verırse bı 10 12 kısılık yer ayırtırım ama bı 20 kısı olabılırsek kendı basımıza bı transıt kıralayabılırız... herkes kesın bıse yazsa gusel olur yanı...

Berat
15.10.2006, 13:26
Muhtemelen "ilk golü atan kazanır" tarzı bir maç olur.. Artık bir seri yakalamamız lazım, kazanmaktan başka çaremiz yok eğer şampiyonuluğu gerçekten istiyorsak..

sweetrose
15.10.2006, 13:30
Az önce mahallemizin Trabzonsporlu hocasından fetva aldım:

Ankara'da olup da maça gelmeyen taraftarın bu sene tuttuğu oruçlar sayılmayacak, Remazan'dan sonra da üç ay kaza tutacak. valla eve gidemedim ne kadar süre... Maçı evde izleriz artık...

Emre7
15.10.2006, 14:13
adam dakka 1 sallamiş 5 tane erciyese karşı ne kadar zorlandığımızın farkında değilsiniz galiba ben yenebiliriz diyorum inşallah.

Şentürk
15.10.2006, 14:27
Muhtemelen "ilk golü atan kazanır" tarzı bir maç olur.. Artık bir seri yakalamamız lazım, kazanmaktan başka çaremiz yok eğer şampiyonuluğu gerçekten istiyorsak..

istatistikler gösteriyor ki ilk golü yersek maç bizimdir:D

erdal6167
15.10.2006, 14:41
şimid belli olcak ak ile kara. işimiz gercekten cok zor. . .

Mert67
15.10.2006, 14:50
alırız inşallah

Kobalas61
15.10.2006, 15:54
inşallah alırız ne diyelim konuşmak için cok erken

Hüseyin Çümen
15.10.2006, 16:05
nasıl olsa defans aşırı olmıycak o yüzden yenbeiliriz daha rahat kanat atakları yapabilicez 5-1 yeneriz anormal bişi olmassa :D

Hüseyin Çümen
15.10.2006, 16:27
ziya hocam gene tek santrafor mu çıkıcak acaba artık anlasın çift santrafor daha iiz daha çok baskı yapabilioruz umut ilerde çok ii basıyo adamlar çıkmakta busayede zorlanıyolar artık çift santrafor başlmanın zamanı geldi 1 gol yemeden de rahat edemioz bilmiyorum yesekmi gene :D

cemka
15.10.2006, 16:46
bu maçı alacağız inşallah...herşey lehimize işliyooor...değerlendirmek lazımm...

Tahsin Armutcu
15.10.2006, 16:49
galibiyetten baska bir secenek dusunulemez.bu macin telafisi gercekten yok.

firidin61
15.10.2006, 17:22
ben sanıldıgının aksine maçın çok rahat geçecegine inanıyorum...
0-3 gibi net bir skorla yener geliriz.gençlerbirligi ne kadro yapısıyla nede inancıyla rakibimiz bile olamaz üstelikfenerinde puan kaybetmeye basladıgı bu haftalarda futbolcularımızın gereken özveride ve hırsta olacaklarına inanıyorum en kötü skor 0-2 biter....

stepanovun dönmesine ve artık szymek yerine musampanın kesin oynayacagına bide hasan veya hüseyinin birinin yerine ferhatın oynayacagına inanıyorum bu sefer:rolleyes: :cool: bu yüzden içim rahat.LAZ ZİYA sonunda dogruyu bulacaktır.bide gençlerbirligi önünde tek forvet çıkmamızın daha dogru olduguna inanıyorum.....

grandiose
15.10.2006, 17:26
gençlerbirliği ile oynadıgımız kritik zamanlardaki maçlar genelde bizim lehimize sonuçlanmıştır... bu hafta beşiktaş deplasmanında alacakları skor, bizim maça olan motivasyonlarını olumlu ya da olumsuz doğrudan etkileyecektir.. bakacagız ve göreceğiz

Ümit Küçük
15.10.2006, 18:02
yenecez ALLAHIN izniyle bayram hediyesi olacak bize

Atalay
15.10.2006, 18:07
yahu yönetim uyuma!!! cuma maçları bizemi abone oldu ??? zaten ankarada futbol seyircisi yok maç şöyle pazar günü olsa bizlerinde civar illerden maça gitme şansımız olacak ama nerde bir hafta p.tesi bir hafta ç.tesi millet oruçluyken 14,30,da bu haftada cuma peki şimdi soruyorum... bu yönetimde bu konularda görev yapan şahsiyete sen ne iş yaparsın??

Berat
15.10.2006, 18:34
Gökhan Ab Gençlerbirliği maçı sonrasındaki V.Manisa kupa maçımız Salı Günü.. O sebeple maç Cuma günü..

MrbLack
15.10.2006, 18:54
Ah be kardeşim bu maç niye cuma günü ya.Ne güzel gidicektik takımımıza destek sağlıycaktık :(

galyanlim
15.10.2006, 18:54
sevgili arkadaşlar
bu maça trabzondan hareket varmidur

Punisher-61
15.10.2006, 19:16
Genclerbirligine karsi genelde iyi sonuclar aliyoruz bu kezde öyle olacak

Recep Çaltepe
15.10.2006, 19:43
Biraz sonra bejeke-gençler maçını seyredicem, bakalım nasıl oynayacaklar. Maç bitince yorumlarımı paylaşırım burada sizlerle ;)

cyberentalpi
15.10.2006, 19:52
Ilk golu biz atariz ve rahat aliriz maci gibime geliyor:) skor tahminim ise 2-0 yada 3-0

Atalay
15.10.2006, 19:54
Gökhan Ab Gençlerbirliği maçı sonrasındaki V.Manisa kupa maçımız Salı Günü.. O sebeple maç Cuma günü..

o zaman vestel maçıda çarşanba gününe alınsaydı ne diyeyim...bu fikstürü anlamakta zorluk çekiyorum!!

sametaydin
15.10.2006, 19:57
bu maç bizim ya. gençlere çakarız disiplinli oynarsak.

Emre B.
15.10.2006, 20:11
İnşallah rahat kazanırız.

Volkan Yavuz
15.10.2006, 20:30
gencler su anda cok iyi!!!

sweetrose
15.10.2006, 20:34
Aslında kritik maçlardan biri. Ziya Hoca yine "bomba" gibi derse takım işimiz iş... Mutlaka bu takıma 1 hafta içersinde gerekli bildirimler yapılmalıdır.. bU TAKIM BU SENE ŞAMPİYON OLURSA ŞAŞIRMASIN KİMSE..

Erman
15.10.2006, 20:37
valla eve gidemedim ne kadar süre... Maçı evde izleriz artık...

Ben senin yerine de bagiririm Hocam.

OFLU
15.10.2006, 20:42
Bence Gençleri cok rahatmı bilemem ama geçeriz be ağalar...

sweetrose
15.10.2006, 20:44
Ben senin yerine de bagiririm Hocam. iyi olur ama sanki gidemeyecek gibiyim eve hala bilet bulamadım...ben gelip bağıracağım erkan abiyle...

Remzi
15.10.2006, 20:48
kargalar 0-0 gençler ilk yarı beraber hadi hayırlısı

sadman
15.10.2006, 21:45
bence zorluk derecesi bakımından erciyes maçından çok daha önemli bi maç. kolay kolay oynatmıyor rakibini gençlerbirliği. rakibi bozmaya yönelik bir taktikleri var. umarım kazanırız ama erciyes maçının ilk yarısındaki futbolla ve ikinci yarısındaki defanstaki hatalarla zor. haftayada kazanırsak önümüz sonuna kadar açılır. zaten şampiyonluk yolundaki rakiplerimiz puan kaybetmeye de devam ediyor. manisa derseniz elbet onunda düşüş vakti gelecek. atletizmdeki tavşan atletlere benzetiyorum manisayı. futbolumuzu biraz daha geliştirip tüm futbolcularımızdan faydalanabilirsek şampiyonluğun en büyük adayıyız. herkese saygılar...

Atalay
15.10.2006, 21:58
vallahi şimdi beşiktaş maçlarını doksan dakika seyrettim bu gençler çok iyi bir takım işimiz biraz boru gibi gözüküyor...adamlar doksan dakika eşşek gibi koştular bugün beşiktaşa yenildilerse bu tam bir şansızlıktı..adamlar bir ton gol kaçırdı...inşallah bizim takımın kondüsyonu bu maçta iyi olur bence çok zorlu bir maç olacak!!!

Recep Çaltepe
15.10.2006, 21:59
Gençlerbirliği bejeke karşısında klasik kontratak futbolunu oynadı ama bu sefer topu kaleye kadar getirip son vuruşları yapamadılar, bu yüzden çok fazla net pozisyonu yoktu Gençlerbirliği'nin. Mehmet Çakır göze hoş gelen hareketler yaptı. Gençlerbirliği son dakikalarda iki net gol pozisyonu buldu ama değerlendiremedi. Dediğim gibi son vuruşlarda ciddi problemleri var ama tabi ceza sahasına çok hızlı geliyorlar, onu da belirtmeden geçemeyeceğim. Bunun dışında çok da iyi bir futbol oynadıklarını söylemek zor.

kutoz
15.10.2006, 22:04
Gençlerbirliği'ni bjk maçında izledim. İyi mücadele ettiler. Bu tür mücadeleden sonra, yorgunluk baş gösterecektir.

Trabzonsporumuz, deplesmanlarda iyi futbol oynuyor son yıllarda. Gençlerbirliği, bjk.ya karşı oynadığı gibi defansa çekilip, kontra ataklarla gol peşinde koşacağını düşünmüyorum. Bu nedenle, ileri uçtaki hızlı adamlarımızla sonuca gideceğimizi düşünüyorum. Ne diyelim, "Allah Utandırmasın"...

oguzkoc
15.10.2006, 22:14
deplasman maçı olması dolayısıyla bu maçta hasan-hüseyin-ferhat üçlüsünü tekrardan ilk 11 de görebiliriz... ama murat ve mustafa aynı anda oynamalı bence

--------------jeff-----------
musa---milan---fatih---murat
------hüseyin---hasan------
gökdeniz----marce----keçeli
-----------ersen------------

OKTAY YILMAZ
15.10.2006, 22:55
deplasman maçı olması dolayısıyla bu maçta hasan-hüseyin-ferhat üçlüsünü tekrardan ilk 11 de görebiliriz... ama murat ve mustafa aynı anda oynamalı bence

--------------jeff-----------
musa---milan---fatih---murat
------hüseyin---hasan------
gökdeniz----marce----keçeli
-----------ersen------------
haklısın mecburen o 2H yi her hafta izlemek zorundayız sanırım ama nedeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bunlar futbol f sinden anlamıyorki.
Ayrıca bugün BJK maçını izledim G.birliğinin adamlar 90 dakika tempolu oynuyorlar son vuruşları yapabilseler abartmıyorum bjk ye rahat 5 çekerlerdi, işimiz çok ama çok zor hele hele sahada 2H olunca felaket derecede zor...

Muhammet_61
15.10.2006, 22:59
Diğer maçlara göre biraz daha rahat geçeceği düşüncesindeyim. Seri yakalamamız için mutlaka kazanmalıyız.

-----------------jeff---------------------
Musa----Stepanov--Fatih----Keçeli
---------Hüseyin-----Ferhat---------
Gökdeniz------Marcelo-------Musampa
---------------Ersen----------------

selcuk
15.10.2006, 23:12
bu mac cok zor gececek
nedenleri : bugün jimnastike yenildi gencler ve daha 11. siradalar simdi bizede yenilince cok düsecekler ve ondan bence normalin üstünde savasacaklar iyiki stepanov geri dönecek
ve bencede eger 3 ön liberoylan oynanacak bi mac varsa o mac bu olur ziya hocaya tavsiye etmesemde
musampada ilk 11de baslamamali cünkü daha takima yeterince isinmadi cok risk almis oluruz

ufukhan---Stepanov--Fatih---murat
---------Hüseyin-----hasan---------
Gökdeniz------Marcelo-------mustafa

bence en iyi böyle olur hem kenarlarimiz güclü hemde ortsahamiz üstün oyniyabilecek bi kadro tek oynamasinda emin olmadigim oyuncu ersen cünkü umut bu maca bence daha cok uygun ama yani neve change a winning team bizim takimda ersenle kazandigina göre onunla basliyalim

son olarak 1-0 olsun bizim olsun ama tahminim 2-0 alacagiz
tamda yattaralik mac olacakti ah iyiles cabuk kara bela iyiles

AKSOY_61
15.10.2006, 23:37
bence bu maç zor geçecek
ama şuda var bu maçtan daha zor maçları kazandık
rakip ne kadar zorsa o kadar iyi takıma bişeyler oluyo o zaman

Tayyip Bosnalı
15.10.2006, 23:41
valla milli takım maçları için verilen arada ziya hoca bizimkilerin pestillerini

çıkarmış. bizimkiler erciyeste çok yorgun görünüyorlardı

gençlerbirliği maçında yorgunluğumuz geçmiş olur inş

stepanovun dönmesi en iyi olay

inş hüseyinin yerine ferhat oynar

symekin yerinede kiki oynasın artık ziya hocam ya

adam bağırıyor gidicem oynamıyorum diye

vede ersenin yerine umutu koyup çift forvetle başlarsak

tabi en önemlisi jeff e nazar değmez ve bize bir süpriz yapmazsa :D

bu maçı alırız inş

yanlız bizim defans aksıyor maçı gol yemeden bitirabileceğimizi

düşünmüyorum malesef

skor tahminim 2-1

Tayyip Bosnalı
15.10.2006, 23:43
bu arada bilet fiyatları açıklanmamıştır daha ama

ne kadar olur tahminen ?

geçen sene ne kadardı ankaradaki kardeşler ?

gerçi bu ihsan kazıkçıdır

20 nin altında olmaz herhalde ama

Tahsin Armutcu
16.10.2006, 00:11
gecen sene gisede bize cektirdigi sikintiyi tekrar yasatmaz insallah cavcav.30 dakkada mi ne girdiydik maca yaw

Emre7
16.10.2006, 00:20
Diğer maçlara göre biraz daha rahat geçeceği düşüncesindeyim. Seri yakalamamız için mutlaka kazanmalıyız.

Musa----Stepanov--Fatih----Keçeli
---------Hüseyin-----Ferhat---------
Gökdeniz------Marcelo-------Musampa
sana katilmiyorum aksaina her hafta digerine gore daha zor gececek diye dusunuyom

TSelif
16.10.2006, 00:23
Mutlak ve mutlak 3 puan alınması gereken bir maç. Zirveye yaklaşmamız için ezik maçına kadar puan kaybetmememiz gerekiyo..Çünkü ezikten alacağımız 3 puan altın gibi değerli olacak zamanı gelince;)

Emre7
16.10.2006, 00:26
Mutlak ve mutlak 3 puan alınması gereken bir maç. Zirveye yaklaşmamız için ezik maçına kadar puan kaybetmememiz gerekiyo..Çünkü ezikten alacağımız 3 puan altın gibi değerli olacak zamanı gelince;)

işte buna katiliyorum bugun ev arkadaşımla iddiaya girdim yemeğine dedim ki trabzon 1 yarının sonunda lider girer ezik fener o zmana kadar cok puan kaybeder ama ne zman form tuturur takım uyumunu sağlarsa ligde durdurulması zor olur...geyse desen bu sezonu eğer anadolu takımları ondan korkmaz da bir anadolu takımıyla oynar gibi oynarsa herkez onu yener en azından berabere kalır kısaca puan alır

Erman
16.10.2006, 00:35
Erciyes macindaki "kontrollu" oyunumuzu gordukten sonra, Gencler macina asagidaki kadroyla cikacagimizi dusunuyorum:

---------Jefferson (Elli) + Tolga (Elsiz)----

-----Musa-Cagdas-Fatih-Stepanov-Keceli-----

-----------Hasan-Hüseyin-Ferhat--------

----------------Gökdeniz------------------

Yaaa Ziya Hoca! "Kontrollü futbol" diye diye kafayi yedik!

Neyse, latife bunlar. Cuma günü 19 Mayis'ta hep destek, tam destek.

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 01:10
bejeke bile yendi bizde yeneriz bişe yok bunlarda geçen sene yenemedik acısını çıkartcaz işallah onlar öne geçtikleri maçlarda çokpis yatıyolar ilk golü yemekte bizi ateşlio valla nasıl yapalım bilmiorum en iisi gol yememek gibi busefer 5-0 alabiliriz bence gençlerde iş yok

Fanatik28
16.10.2006, 01:37
Genclerbirligi cok iyi mücadele eden bir takim. Yani yine 3 önliberoya hazir olun. Siyahi oyunculari cok hizli, ama bir o kadarda dengesiz. Eger yenik duruma düsersek, isimiz cok zor. O yüzden ilk golü biz atip, maci koparmamiz gerek. Ziya Dogan biraz cesaretli olursa, yinede rahat alabilecegimiz bir mac. Cünkü Genclere karsi büyük bir üstünlügümüz olduguda bir gercek.

GolaMTuRi
16.10.2006, 01:39
busefer 5-0 alabiliriz bence gençlerde iş yok

5 az olmus 10 veya 15 atariz..

bjk-gencler macini izledinmi?gencler gayet iyi oynadi, iyi mucadele etti..son dakikada kacirdiklari iki pozisyon varki akillara zarar..fizik gucuyle oynayan bir takim ve mehmet cakir gibi cok hizli futbolculari var...
lig sonuncusu erciyesi nasil yendigimiz ortada, keza ankaragucu macida ortada..
burda sallamayalim bosuna, mac sahada oynanir..
gencler bos bir takim degil, maci alalim skor onemli degil...

MrbLack
16.10.2006, 01:54
Arkadaşlar maça gitmeyi bi şekilde gitmeyi düşünüyoruz İstanbul'dan.Gelmek imkanı olan arkadaşlar belirtirlerse sayıya göre bişeyler yapmayı planlıyoruz.Burdan belirtirseniz bizlerle irtibata girerseniz sevinirim

Selman
16.10.2006, 02:23
Arkadaşlar maça gitmeyi bi şekilde gitmeyi düşünüyoruz İstanbul'dan.Gelmek imkanı olan arkadaşlar belirtirlerse sayıya göre bişeyler yapmayı planlıyoruz.Burdan belirtirseniz bizlerle irtibata girerseniz sevinirim

Benide yazın o listeye madem.Cumartesi sabah sekizde burda oluruz inşallah.
Haydi arkadaşlar ne kadar çok olursak o kadar güzel bir organizasyon olur.

MrbLack
16.10.2006, 02:28
ufakda olsa bi liste oluşturmaya özen gösterelim arkadaşlar.Takımımızın desteğe ihtiyacı var.Vakti veya maddi yönden durumu müsait olan arkadaşlar hadi gösterin desteğinizi.Yeterli sayıyı oluşturalım ve Ankara'ya gidilsin

ANKARA'YA GELENLER PARMAK KALDIRSIN

Ufukhan20
16.10.2006, 02:34
-------------Ali Güzeldal--Ergin Keles--------------
Ufuk Bayraktar--------------------Ufukhan Bayraktar
----------Enis Kahraman----Aykut Akgün-----------
Murat Ocak--Stepanov--Cengiz Coban--Tayfun Cora
---------------------Tolga---------------------

Arkadaslar ben simdiden Genclere karsi 2010yilin Kadrosunu yazidim

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 03:09
5 az olmus 10 veya 15 atariz..

bjk-gencler macini izledinmi?gencler gayet iyi oynadi, iyi mucadele etti..son dakikada kacirdiklari iki pozisyon varki akillara zarar..fizik gucuyle oynayan bir takim ve mehmet cakir gibi cok hizli futbolculari var...
lig sonuncusu erciyesi nasil yendigimiz ortada, keza ankaragucu macida ortada..
burda sallamayalim bosuna, mac sahada oynanir..
gencler bos bir takim degil, maci alalim skor onemli degil...

5 atabilcemiz bi takım bence gençler bencede gayet rahat kazanıcaz bejeke ye karşı pozisyon bulmak okadar da sorun olmasa gerek biliosun 10 luk bir skoru kaçırdık bejeke ye karşı gençlere 5 lik bi skor çokta büyütülücek bişe deil nedersin bilader ozman biz konuşmayı keselim sen konuş biz sallıoz sen in yorumların var burda adama bak yaa

GolaMTuRi
16.10.2006, 04:39
5 atabilcemiz bi takım bence gençler bencede gayet rahat kazanıcaz bejeke ye karşı pozisyon bulmak okadar da sorun olmasa gerek biliosun 10 luk bir skoru kaçırdık bejeke ye karşı gençlere 5 lik bi skor çokta büyütülücek bişe deil nedersin bilader ozman biz konuşmayı keselim sen konuş biz sallıoz sen in yorumların var burda adama bak yaa

su yazdiklarinla futboldan ne kadar anladigini cok guzel ortaya koydun..mantiga bak, besiktasi yendik cok pozisyon kacirdik,besiktasta gencleri yendi..dolayisi ile bizde gencleri yeneriz, hatta 5 atariz olmadi 10 atariz...
ligin altindaki takimlardan nasil puan aldigimiz ortada..bknz denizli,erciyes,ankaragucu..
senin gibi bir futbol ulemasi konusmayi kesmesin,sadece biraz mantikli ol..

Mehmet_Mercanlı
16.10.2006, 06:51
-------------Ali Güzeldal--Ergin Keles--------------
Ufuk Bayraktar--------------------Ufukhan Bayraktar
----------Enis Kahraman----Aykut Akgün-----------
Murat Ocak--Stepanov--Cengiz Coban--Tayfun Cora
---------------------Tolga---------------------

Arkadaslar ben simdiden Genclere karsi 2010yilin Kadrosunu yazidim

cok güzel kadro 2010 cok geç olur 2007-2008 kadrosu olmalı bu bence..

sweetrose
16.10.2006, 07:10
ufukhan---Stepanov--Fatih---murat
---------Hüseyin-----hasan---------
Gökdeniz------Marcelo-------mustafa

Stephanov un geri dönüşü güzel oldu... Geçen hafta yaşanan Çağdaş faciasının izleri daha yeni silindi diyebilirim... Marcelinho nun geçen hafta ki etkili oyunun bu haftada sürmesi dileklerimle...

Nytre
16.10.2006, 07:13
m.keçeli ne ileri gidiyor ne geri.. erciyes maçında izledim hiç beğenmedim.. ilk golde de lazarova yetişemedi.. ondan sonraki bazı pozisyonlardada ortasahaya geliyor ya da biraz geçiyor sonra geri dönüyor..

zafercalikoglu
16.10.2006, 08:33
yavaş yavaş zirveye doğru gidiyoruz,bu hafta 4.ci olduk ,insallah haftayada 3.ci oluruz,ağır ağır sağlam adımlarla

Erdinç Dilek
16.10.2006, 09:01
bu hafta bir adamı lazarovu durdurmakta zorlandık gelecek hafta gençlerbirliğinde üç dört tane lazarov var hem ondan daha genç ve hızlı bizim kamlumbağa defans çok koşması gereçek çok...bulduğumuz pozisyonların en azından birkaçını mutlak suretle değerlendirmeliyiz, adamlar ayağa ve çok hızlı oynuyorlar bakmayın bjk ye yenildiklerine adamlar kök söktürdü bjk ye ileri uç adamlarının biraz acemeliği veya ürkekliğimi desem çok kaçırdılar ama ankarada daha rahat olurlar o yüzden defansımıza çok iş düşecek bu hafta

Bilal 61
16.10.2006, 09:13
Biz bu hızla gençleride yeriz..Fark olabilir bu maçta bence..

grandiose
16.10.2006, 09:13
Eziklerle oynadıkları maçı kaybettiler ve aslında iyi mücadele ettiler.. maçı kazanacak pozisyonları da buldular... istanbuldan her durumda 1 puanla dönselerdi işimiz daha da kolaylaşırdı...ankaragücü maçının bi kopyasını izleyeceğiz cuma günü... umarım o maçtaki kadar sıkıntılı olmaz.... kesinlikle ama kesinlikle almamız gereken bir maç.. derdim seri yakalamak falan değil...Trabzonda oynayacagımız fener maçının bi anlamı olabilmesi için bu maçı mutlaka almamız gerekiyor..En önemli maç, oynanacak ilk maçtır... bunu idrak etmeli ve tüm camia olarak uşaklara destek vermeliyiz... saygılar..

ozcan_asanoglu
16.10.2006, 09:43
a.gücü maçında ceyhun'u, erciyes maçında lazarov'u durduramadık.hem de 7-8 kişi defansta iken.buna bir çare bulunması lazım.ortalama zekaya sahip bir futbolcu, hocasının söylemesine gerek olmadan böyle bir adama yapışmalı, adım attırmamalı..bizimkiler 81.dk da adamı bomboş bırakabiliyor.böyle şey olmaz. bu şartlarda çekirge misali gençler maçında şok bir sonuçla karşılaşabiliriz.

zor.ama inşallah...

Volkan Yavuz
16.10.2006, 10:19
isaac´e dikkat etmeliyiz ama STepanov varken bisey olmaz! Cagdas da oynasa cok iyi olur!

F.Akyl---Stepano---Cagdas---??????

Hüseyin Sahtiyan
16.10.2006, 10:43
ufakda olsa bi liste oluşturmaya özen gösterelim arkadaşlar.Takımımızın desteğe ihtiyacı var.Vakti veya maddi yönden durumu müsait olan arkadaşlar hadi gösterin desteğinizi.Yeterli sayıyı oluşturalım ve Ankara'ya gidilsin

ANKARA'YA GELENLER PARMAK KALDIRSIN

evet gelmek ısteyen varsa ıbonun acıkladıgı gıbı bız gıtmeyı planlıoruz bı 20 kısı kadar olabılırsek transıt kıralayıp gıdebılırız olmazsa haremden ozel otobusdle 8 10 kısıde olsak gıdıcez yanı...

Şentürk
16.10.2006, 10:51
muhtemelen Ziya Doğan böyle çıkıcak maça:
jeff
musa,stephanow,fatih,keçeli
gökdeniz,hüseyin,ferhat,marcelinho
ersen,umut

kudu_61
16.10.2006, 11:07
Çok zor maç kesinlikle iki ön libero ile oynamamız gereken bir maç bakın yeri geldiğinde çift ön libero diyebiliyorum Gençler toparlanmaya başladı kargalara karşı iyi maç çıkardılar şanssızlık ve beceriksizlik engel oldu inönüden puan çıkarmalarına... mehmet çakır çok iyi bir topçu inönüde onları durduran en önemli faktör 90 dakika hiç susmayan bejeke taraftarı idi tbr. ler

kadro ....

jeferson
fatih a.-stephanow-çağdaş-murat o
hasan-kiki (ferhat)
gökdeniz-marse-mustafa keçeli (kiki)
umut

TRABZON UN elinde müthiş alternatifli kadro var ama ziya hoca okuyamıyor

champions
16.10.2006, 11:08
muhtemelen Ziya Doğan böyle çıkıcak maça:
jeff
musa,stephanow,fatih,keçeli
gökdeniz,hüseyin,ferhat,marcelinho
ersen,umut
inşaallah böyle çıkar ama ben inanmıyorum umutu oynatacağına kafaya koymuş bi kere ilk golü yiyecek ondan sonra koy umutu

acaba musampayı kaç dakika oynatacak

caykarali_erdal
16.10.2006, 11:12
Arkadaslar bu maci mutlaka alacagiz bunun baska yolu yok bu iyi gidisimize devam etmek istiyorsak buyuk kucuk takim ayrimi yapmadan dahada iyiye gitmeliyiz ve butun rakipleri yenmemiz lazim ve gencleride yenecegimize inaniyorum erciyez macinda 5-0 demistim olmadi ikinci yarinin futbolunu butun mac boyu oynuyacagimizi sanmisdim ama genclere karsi 5 olmasa bile gene en azindan 3 diyorum mac bizim ankarayi delik desik edecegiz.

mac sonu'cu genclerbirligi 1 Trabzonspor 3 :)

Erman
16.10.2006, 11:25
isaac´e dikkat etmeliyiz ama STepanov varken bisey olmaz! Cagdas da oynasa cok iyi olur!

F.Akyl---Stepano---Cagdas---??????

Simdiye kadar "önce durdur sonra VUR" diyorduk, heralde böyle cikarsak "önce durdur sonra DUR" olur. :)

Jester
16.10.2006, 11:41
Gençler ligin en atletik ama bir o kadar da tecrübesiz(defansı hariç) takımı.
Defansta Risp hava toplarında çok etkili(Ersen'e yapışacaktır). Orta sahada dengeyi Ayman sağlıyor, sağaçıktaki zenci ve Mehmet Çakır tehlikeli oyuncular. Bir de bu hafta oynamayan Okan santrforda oynayacak.

Bence bu takımı çözmenin yolu hem orta sahada iyi mücadele etmek hem de yüksek pas yüzdesiyle oynamak.

İlk yarı sonuna kadar hiçbir maçımızın kolay geçmeyeceğini düşünüyorum. Bu maç ta dahil.

En büyük artılarımız Milanın dönmesi ve muhtemelen daha diri olacak bir Gökdeniz.

Tahminimce bütün hafta yine orta sahadaki H sayısını tartışırız.

Tek bildiğim bir şey var, Musampa ilk onbir çıkmayacak, o yüzden lütfen Musampa'lı kadrolar yapmayalım derim.

Yeneriz.

frango
16.10.2006, 11:47
evet zıya hoca bu maçta orta sahayı kalabalık tutacaktır gene ama ilk 11 de ferhatı oynatacagını dusunuyorum hazsanla baslamayacagı kanısındayım evet gençlerbirliği fenabı takım deyıl ama artık takımın deplasmanlardada kazanma vaktı geldi

Ömer SEVİNÇ
16.10.2006, 11:57
En zor maçımız. Fener maçı kadar önemli bence. Bu maçı alırsak ve manisa veya fener puan kaybederse şampiyonluk için bayağı bir yol yapmış oluruz. Ama bana sanki kazanamayacakmışız gibi geliyor ama hadi hayırlısı. 2-2 diyorum. Gökdeniz-Musampa goller...

TSezgin61
16.10.2006, 12:20
cok zor, allah büyük insallah aliriz

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 12:23
su yazdiklarinla futboldan ne kadar anladigini cok guzel ortaya koydun..mantiga bak, besiktasi yendik cok pozisyon kacirdik,besiktasta gencleri yendi..dolayisi ile bizde gencleri yeneriz, hatta 5 atariz olmadi 10 atariz...
ligin altindaki takimlardan nasil puan aldigimiz ortada..bknz denizli,erciyes,ankaragucu..
senin gibi bir futbol ulemasi konusmayi kesmesin,sadece biraz mantikli ol..

sen nekadar agresifsin yau böle sakin ol bilader saldırıya geçme hemen yiyecen bizi burlarda parça bırakmayacaksın sen trabzonspor un gücünü kavrayamıyosun heralde bu kadro o tür skorları alabilecek bi kadro sen bunun farkında deilsin anlaşılan biz kadro yapımızla biraz daha kendimize güvensek febe ye de 5 atarız bukadar zormu bu iş türkiyede ki en ii hucum gücü diebilirm kendime senin yanında futbol konuşmam doru olmaz ama
illaki futbol konuşalım diosan msn e gel de biraz senle futbol tartışalım bende futbol öreniim olmazmı agressif insan

Murat Altun
16.10.2006, 12:44
ahanda buraya yazıyorum dedyidi dersiziniz bu maçı 5-1 kazanacağız

ammaa yine bir milyon önlibero ve tek santrafor oynamazsak:)) ersen umut harika ben birde artık musampayıda ilk onbirde görmek için sabırsılanıyorum

AYYILDIZ
16.10.2006, 13:04
çok çok zor bir maç.

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 13:21
bence bugüne kadar oynadığımız mçlar içinde en kritik olanı bu çok psikolojik bir dönemden geçiyoruz bu maçta da kendimiz gibi olursak kopartırız maçı sadece busefer hemen gol yememeliyiz adamlar zor gol yiyor attıkmı farkada koşarız ama gol yiyip işleri zorlaştırmamak lazım

TSezgin61
16.10.2006, 13:38
bu maci eer alirsak, ki bu güce sahibiz, futbolcularin kendilerini olan güveni hem yerine gelir, hemde artik sampiyonluk inanclari fazlalasir. genclerbirliginden sonra yapacagimiz maclarda, bu ilk peryottakilerden daha stressiz gecer, zaten ilk peryottaki rakipler kadarda zorlamazlar

hamibasoglu
16.10.2006, 13:48
3 istanbul küçüğü kaybettikçe düşüncelerim gidip geliyor.Biz gençleri yenelim ,bu yarışa kesin ortağız.Bu hafta Birileri daha kaybedecek ama bu kesinlikle biz olmamalıyız.Bu maça şampiyonluk maçı gibi çıkmalı takım.ölümüne.
neyapıp edip bu maçı kesin almalıyız.
İnşallah Ankara'da maça ilgi gösterir taraftar ankaragücü maçındaki gibi tiyatro seyretmezler.

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 14:18
bu maci eer alirsak, ki bu güce sahibiz, futbolcularin kendilerini olan güveni hem yerine gelir, hemde artik sampiyonluk inanclari fazlalasir. genclerbirliginden sonra yapacagimiz maclarda, bu ilk peryottakilerden daha stressiz gecer, zaten ilk peryottaki rakipler kadarda zorlamazlar

insan düşünüoki gençleri yeneriz inşallah sora da evimizde karşılaşacağımız rakibimizi seyirci desteğiyle yeneriz ama sonra dank die kafaya vuruyo hangi seyirci taraftar maçlara gelmioki adını aldığı şehir onu kendi evinde yanlız bırakıyo çocukların istediği dolu bi stad ve taraftar desteği ama nerde herkes sıcacık evinde oturıyo ramazan da yapacak işte yok insan maça gider ama nerde sonra da trabzonspor trabzona fazla mı gelio denince kızıyolar

melih61
16.10.2006, 14:55
bence çift forvet çıkmalıyız gol buluunca forvetlerden birini çıkarıp kenardan ofansif ve defansif yönü iyi olan bi adam oyuna sürmeliyiz çünkü gençler defansını tek forvet zor aşar!!!

Ömer SEVİNÇ
16.10.2006, 14:59
Ayman cezalı imiş. Bu büyük bir avantaj bizim için. İyi bir oyuncudan yırttık:)

Bilal 61
16.10.2006, 15:09
Bu maçı alacağımızdan eminim..Ama gençlerbirliğinin zenci oyuncularına dikkat etmeliyiz bizim defansı bayağı zorlayacaklardır..Orta sahamıza bu maçta çok büyük görev düşecek..

Murat'
16.10.2006, 16:06
perşembeden trabzona gideceğim için maça gidemiyorum

akdemir_08_1967
16.10.2006, 16:09
Arkadaşlar ben daha yeni üye oldum bu alet dört yıldır var ama pek anlamam işten fazla ugraşamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim bu arada gençleri de yeneriz inşallah ben erhan artvinliyim ve koyu bir TS liyim istanbulda ikamet ediyorum

Erdinç Dilek
16.10.2006, 16:15
bjk gs maçındaki gibi motive olursak yeneriz, anakaragücü kayseri erciyes maçındaki gibi motive olursak yenilmeyi şıklar arasına koyarız arkadaşlar

Naim
16.10.2006, 17:01
Madem UEFA kupasına Kalamadık
Bari Bu haftadan itibaren Bunun Meyvelerini Yemeye başlayalım
3 kız kardeşin Hafta içi maçları var Vestelde Sivas Deplasmanına gidiyor zor maç olacak
Bu hafta Gençleri yenme Zorunluluğu Bizi Hedefe bir kaç adım daha yaklaştırabilir

macka61
16.10.2006, 17:23
gençleri yenmeliyiz başkı sonuç kabul edilemez şampiyon olmak istiyorsak yenmeliyiz

galyanlim
16.10.2006, 17:27
arkadaşlar bu maça trabzondan organizasyon varmidur

eross61
16.10.2006, 17:30
bence ersen sahaya tek forvet cıkacaktır ki dogrusu da budur gencler deplasmanına cift forvet cıkılmamalı o zmn orta sahadan savasak bır adam daha eksılıyo rakıp cok daha kolay kontraya cıkıyor oyunu kontrol altında tutup atacagımız golle beraber kontrayı bızım aramamız gerekır...

sweetrose
16.10.2006, 18:11
Aslında tRABZOnsporumuz son dönemde deplasmanda iyi oyunlar çıkarmakta... tek forvet ile çıkmak yanlış olur die düşünüyorum..

Ufukhan20
16.10.2006, 18:20
fazla ve kaliteli orta saha oyuncularimiz var onun icin tek forvet oynuyoruz ve dogru yapiyoruz...

Sir vancoach
16.10.2006, 18:26
tek forvetten başka seçenek yok bence...
ama olay ufukhan kardeşimin de dediği üzere musampa,gökdeniz,marce,zymmek,yattara gibi dünya klasları aslında silip süpürür....bu futbolcuları oynatmak için ki (maksimum performansla) taktik doğruya yakın....

KuĞu
16.10.2006, 18:46
valla yeni stadı görünce acayip gazageldim bu sene şampiyonuzzzzz:D

Şentürk
16.10.2006, 19:15
valla yeni stadı görünce acayip gazageldim bu sene şampiyonuzzzzz:D
nerde gördün?

KuĞu
16.10.2006, 19:20
resmi sitede yeni stadın resmi var

Cenkhan
16.10.2006, 19:48
Kalan maçlar içinde, fener maçı dahil, belki de en zorlu geçecek karşılaşma. Çıkışın devam etmesi için kazanmamız lazım.

macka61
16.10.2006, 19:49
deplasmanda tek forvet olur ama avniakerde çift fotvetle çıkmalıyız

eren_61
16.10.2006, 19:52
artık ilk devre maçların hepsini kazanmamız lazım.yeteri kadar fire verdik.zor bi maç ama inşallah rahatca kazanırız

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 22:17
gençler bize dayanamaz yaa sağlı sollu ataklarla darama dağan edicez bizim gol atamicamız takım yok en az 2 gol atıyoruz evelaalah

Yunus Emre AYAZ
16.10.2006, 22:23
inşallah yeneceğiz...

SiNo
16.10.2006, 22:26
karadeniz mert çocukları hayden bu maçı alın inşallah herşey yolunda giderde gene eskisi gibi oluruz bu maçı almak iyi olacak

Ufukhan20
16.10.2006, 22:26
deplasmanda tek forvet olur ama avniakerde çift fotvetle çıkmalıyız

öyle her hafta baska ilk 11ile oyniyamasin....

sanalhamsi
16.10.2006, 22:31
gençler bjk maçında fena top oynamadılar ama son vuruşları iyi yapamadılar onların bu zaafından iyi yararlanıp bu maçı almalıyız ama zor maç olur bence herkes gibi bende söyleyeyim şampiyonluk için bu tip maçları kesinlikle almak zorundayız

abbas
16.10.2006, 22:36
rahat kopartırız maçı.. ziya doğan eski takımına puan bırakmaz...

sweetrose
16.10.2006, 22:39
tek forvetten başka seçenek yok bence...
ama olay ufukhan kardeşimin de dediği üzere musampa,gökdeniz,marce,zymmek,yattara gibi dünya klasları aslında silip süpürür....bu futbolcuları oynatmak için ki (maksimum performansla) taktik doğruya yakın....

tek forvetle neyi kazanacak bu takım anlamıyorum... Elinde sonunda bu taktik çözülür... öle kes ortayı ersene atsın bir kaç hafta daha süere eğer yeni taktik gelişmezse... Tek forvet gençler maçı için; iğrenç bir maçın habercisi olur..

goliva
16.10.2006, 23:08
GB 2-4TS mac sonucu

bordox
16.10.2006, 23:11
Şu maçı bir atlatsak kazasız belasız önümüz açık.Bu maç gerçekten çok iyi performans gerektiriyor,her zaman söylediğim gibi futbolcularımız yenmek istesin bu ligde yenemeyecekleri takım yok.Gençlerin açık oynaması avantajımıza.

TSelif
16.10.2006, 23:25
Kargaların maçını izleyen var mı? Nasıldı Gençler? Kaç golle kurtarırlar acep:)

Cenkhan
16.10.2006, 23:31
Gençler iyi oynamadı pek. Bjk düz takım olmasına rağmen ezdi, farkı Gökhan önledi. Bu Gb-Trabzon maçı için ölçü değil tabii çünkü bize karşı takıntıları olduğunu hepimiz biliyoruz ama Ziya Hoca motive edecektir.

Musa KALKUZ
16.10.2006, 23:52
gerçekten Gençlerbirliği çok tempolu oynuyor fakat en iyi defans hücumdur Ziya hocadan bu maçta çift forvet bekliyorum 1-0 olsun bizim olsun

okan6161
16.10.2006, 23:53
çok zor bir maç olucak geçen hafta ki bjk gençler maçını izleyen varsa anlamıştır ortasahayı çok iyi tutmak lazım birde syzmek ilk 11 de çıkmamalı

erol-61
17.10.2006, 00:30
şu maç skor tahminini bırakalım beyler önce stadı doldurmamız lazım bunu nasıl yapacaz bilmiyorum ama site yöneticileri bi organizasyon yapıp ankaradaki BÜYÜK TRABZON tarftarını stada getirmemiz lazım ben çok iyi hatırlıyorum bu stad ın yarısı bize yetmiyordu çok maç içeri giremedim o taraftarı stadda görmek istiyorum bu nasıl olur bilemiyorum buna bi çare

Tansu Onur Erdoğan
17.10.2006, 00:41
ziya hoca gencleri ii tanıyo zaaflarını biliodur ben korkmuyorum bu mactan

Analyzer
17.10.2006, 00:47
Bize karşı çift forvet oynayan herhangi bir takımı kolaylıkla üzeriz. Yeter ki 3 ön liberoyla çıkmayalım maça. Gençlerbirliği bu maça çift forvetle çıkacaktır. Gs maçının 11 ini sahaya sürersek bu maçı çok rahat alırız. Gs maçında Hüseyin cezalı olmasa 3 ön libero oynar ve kesin kaybederdik. Önde bastığı sürece rakibi sahasından çıkartmayacak kadar iyi bir orta sahamız var. Bana göre şampiyonluk yarışındaki en ciddi rakibimiz gs. Kalecileri, defansları ve forvetleri bizden daha iyi. Bizim en üstün yanımız orta sahamız. Ön libero dediğimiz mevki pek önemli değil. Burada tek özelliği koşmak olan adamlar bile iş yapıyor şimdilik. Bu iki ön liberonun önünde oynayacak üçlü bize her maçı alabilecek kapasitede. 4-2-3-1 deki 3 ten sözediyorum. Ve ne mutlu bize ki bu 3 mevkide de 2 şer tane kaliteli adamımız var. Sağda Gökdeniz ve Yattara, solda Musampa ve Keçeli, ortada Marcelinho ve Szymkowiak. Gençler maçında Keçeli-Marce-Gökdeniz oynasın, arkalarında Ferhat ve Hasan. İlerde bu sağlam hançerin saplanan ucu olarak Ersen. Çok rahat alırız o halde bu maçı. Hüseyin illa oynayacaksa Ferhat'ın yerine oynayabilir.

mehmet yıldırım
17.10.2006, 00:55
gençler hızlı ve teknik oyunculara sahip.stressiz oynuyorlar.işimzi kolay değil ama enterasandır.her zaman çarparız bu gençlerbirliğini biz.umarım yine böyle olur...kanatlardan bol orta gelmesi lazım

lucciiffer
17.10.2006, 01:07
bu maçın en önemli sıkıntısı iyi oynamadığımız halde erciyesi yendik diye havaya girmemiz olacak.

Hüseyin Çümen
17.10.2006, 01:08
ah yattara olcaktı en zorlandıımız maçta bile bi orta ersene gol kasmadan tüm maçlar bzim olurdu

coolank
17.10.2006, 04:10
hüseyin oynamasın diyecegim ama mümkün değil illaki oynayacak :mad: :mad: :mad: ...

cableTS
17.10.2006, 04:52
zor maç inşallah alıcaz....
tek forfet 3 ön libero bu maçta işe yarayabilir..:(

Jester
17.10.2006, 09:49
Gençlerbirliğinde kaleci Gökhan sarı kart cezalısı.
Yerine Recep oynayacak.

Küçükalioğlu
17.10.2006, 09:56
zorda olsa kazanacağız gibime geliyor ilk yarı berabere bitsede ikinci yarı atar bitiririz bu işi.

Şentürk
17.10.2006, 12:10
rüyamda gençlerbirliğini 1-0 yendik diye gördüm, ben rüya görünce yeniliyoruz hep:(

noname
17.10.2006, 12:13
Öncelikle maçın Cuma günü olmasına kendi adıma sevindiğimi söylemeliyim. Zira Ankara'da yaşayan gurbetçi arkadaşlarım evlerine cumartesi sabahı gönül rahatlığı içerisinde gideceklerdir maçtaki görevlerini yerine getirdikten sonra.
Ankaragücü maçında yenik duruma düştüğümüzde ezik arkadaşlarımdan biri hemen mesajı yapıştırmıştı. Ama ben de hemen cevap vermiştim: "Ben bu stadda maç kaybetmedim." Ben bu stadda yine kaybetmeyeceğim.
Erciyes maçında öldük öldük dirildik. Yine de ben takımımdan umutluyum. İyi olacağımıza ve en az 3 gol bulacağımızı düşünüyorum. Defans olarak bir sorun düşünmüyorum Milan geldikten sonra. Ortasahamızda herkes farklı kadro çıkarıyor farkındasınızdır. Bu hasret olduğum bir tablo. Kim oynarsa oynasın ERSEN VE DADAŞLAR'ın yine iş başında olacağından eminim.
Bu sefer bilet konusunda daha erkenci davranmayı bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.

sweetrose
17.10.2006, 12:41
Bu maça malesef gelemeyeceğim... Hepinizin yanında olmak isterdim.. Ancak cuma akşamı saat 8 30 da ayrılıyorum ankaradan bayram için... keşke bilet bulamasaydı babam da gelseydim maça...:)

ozturk
17.10.2006, 13:04
inşallah kazanırız diye düşünüyoruz tabi kolay gol yemezsek..

frango
17.10.2006, 13:15
kolay bi maç olmayacağı kesın ama artık deplasmanlardadamaç kazanmamız gerekıyo gençlerbırlıgının iyi futbolculşarıda var ozellıkle mehmet çakıra önlem alırsak fazla zorlamazlar bızı maçın basında bı gol bulabılırsek bızım için daha rahat bı maç olacak

Hüseyin Sahtiyan
17.10.2006, 14:35
heyyyy istanbuldan gıdıoz dıoz koca sıtede bende gelırım dıen yokmu :@:@

oskanonur
17.10.2006, 14:44
Bu ligde kolay rakip kalmadi artik.bizim isimizde hep zoru kolay yapmak degil mi.Insallah yenecegiz.

İHSAN
17.10.2006, 14:46
Evet BMN ANKARA haydin gençler görelim maharetlerinizi.....

sade stadyumda değil şöyle sokakları caddeleri inletin.... tabi bol resim eklemeyi ihmal etmeyin...

Yeneceğiz inşallah....

Erdogdu61
17.10.2006, 15:00
gencler cok hizli oynuyor, zencileri cok haraketli, defans hata yapmazsa zorlanmadan aliriz...

BOZOHAN
17.10.2006, 15:09
zor maç ama kazanırsak çok rahatlarız.ondan sonra pek zor maçlarımız kalmıyo.

Sacit
17.10.2006, 15:09
gençler,bjk maçın da çok iyi top oynayamadı.ama tehlikeli bi takım sonuçta önemli oyuncularını kilitlersek bişi yapamazlar.

bu maçı almamız şart özellikle de bu maçı

Oğuz
17.10.2006, 15:28
Çok zor maç.. Bir de zaten şöyle bakıyorum da kolay maç yok artık.. Kimse rahat rahat maç kazanamıyor.. Ben üç puanın zor olduğunu düşünüyorum..

Nytre
17.10.2006, 15:34
bu maçta taraftara çok ihtiyaç var...

kudu_61
17.10.2006, 15:39
En zor maçımız bence de ama elimde 3 kadro var
KADRO -1-
..................................JEFF............ .....................
Fatih A...............Stephanow-Çağdaş.....................Murat o.
.............................Hasan-Kiki.....................................
Gökdeniz....................Marse................. ................Mustafa K.
...............................Umut............... ...............................

KADRO -2-
.................................JEFF............. ...........................
Fatih....................Stephanow-Çağdaş.....................Mustafa
.................................Hasan............ .........................
Musa.........................Gökdeniz-Marse......................Kiki
..................................Umut............ ...............................

KADRO -3-
.................................JEFF............. ..........................
Fatih.........................Stephanow-Çağdaş....................Mustafa
..................................Hasan........... ...........................
Gökdeniz.......................Marse.............. ........................Kiki
.................................Ersen-Umut.....................................

kudu_61
17.10.2006, 15:42
Ama bence hocanın kadrosu
...............................Jeff............... .
musa............stephanow-fatih..............keçeli
.........................hüseyin-ferhat................
gökdeniz...................şimek.................. marse
.............................ersen................ ..........

İnşallah böyle çıkmaz...

TSezgin61
17.10.2006, 16:18
MADEM TEK FORVET:
...............jeff..........

musa...fatih...stepanov...MURAT

........hüseyin...kiki........

gökdeniz....marce......keceli..

.............ersen...............

lucciiffer
17.10.2006, 16:23
lazkopat bence en iisi senin 3.kadro.hem hüseyin yok hem çift forvet.bide yattar iyileşince daha iii olacak.bu kadro iyi bir ön libero ve bitirici bir forvetle takviye edilirse bi kademe daha atlar.

Cem Akyüz
17.10.2006, 16:23
valla fark mı olur bilmem gerçi olsada fena olmaz ama kazanalımda kaç kaç olduğu önemli değil çok zor maç çünkü

emre1inci
17.10.2006, 16:32
inşallah puan kaybı olmaz,kazanırsak çok iyi olacak..ama yine zor bir maç olacak..

Jester
17.10.2006, 16:54
beceke bu hafta Rize'de puan kaybeder.
Gençleri yenip üçüncülüğe çıkarız.

zafercalikoglu
17.10.2006, 17:22
3-4 hafta daha kayıpsız atlatırsak ,ya 1.ciyiz yada 2.ci,

erdal6167
17.10.2006, 17:35
ne edip yapıp bu macı almamız lazım. . .

sweetrose
17.10.2006, 17:37
Şu maç bayrama rastlamasa ne olurdu... Ankaragücü maçı pazartesiydi gidemedim Bu maçta bayram tatiline denk geldi..artık 17 aralık bekliyorum...

erdal6167
17.10.2006, 17:37
3-4 hafta daha kayıpsız atlatırsak ,ya 1.ciyiz yada 2.ci,

3-4 değil genleri ve rizeyi yenelim yüzde 90 2. yiz

Hüseyin Çümen
17.10.2006, 18:04
gerçekten 2 haftayı kayıpsız atlattığımızda-ki şüphem yok- inşallah 2. olacağız ve 2. liğe tekrar gelmek çok büyük bi heyecan olucaktır veswtelide altımıza alışımız yazkındır ondan sora yeter onlarda yani

BDiler61
17.10.2006, 18:14
........................jeff...................... ..

FAtih........stepanov......çağdaş......keçeli

.....................ferhat....................... ....

........gökdeniz.......szymek........musampa...... .
..............marcelinho...................
..............................ersen...........

ahmetansu61
17.10.2006, 18:17
maça gidiliyo mu buarada
ankaragücü maçında 2 otobüs kaldırılmış kimse bişe demiyo. bi organisazyon varsa katılırız yani. bu aralar takıma %100 destek vermek lazım.

Telha TANYILDIZI
17.10.2006, 18:53
zor maç hemde çok zor bir maç

Mustafa Önal
17.10.2006, 19:58
önümüzde çok önemli vestel maçı dahil 5 maç periyodu var. iyi başlamak gerekiyor. fener maçına kadar 12 puan çıkarmalıyız. bunu yaparsak şampiyonluğa önemli adımlar atarız. biletlerde çok ucuz. taraftar deteğimizle alalım şu maçı. artık 3 puanlar gelsin.

h@msi61
17.10.2006, 20:00
zor maç ve Ziya hoca rakibin çok mücadeleci olduğunu belirtmiş. Ziya hocada buna karşı mücadeleci bir kadroyla sahaya çıkıcaktır. formsuzluğun zirvelerinde dolaşan Szymekin oynıyacağını hiç sanmıyorum. bence maçtaki muhtemel kadro:

Jefferson

Musa Stephanov Fatih Mustafa

Hasan Hüseyin Ferhat

Gökdeniz Marcelinho

Ersen Martin

galyanlim
17.10.2006, 20:00
arkadaşlar trabzondan hareket varmidur

Ufukhan20
17.10.2006, 22:50
-----------------Ersen-----------------

------Marcelinho-------Gökdeniz--------
----------------Szymek----------------
----------Hasan--------Hüseyin--------

Mustafa-----Fatih---Stepanov-----Ufukhan

---------------Jefferson---------------

KuĞu
17.10.2006, 22:53

ufukhan kalede ersen tek forvet jeferson mu oynuyoruz :D

GULER
17.10.2006, 23:30

aynen boyle cikarsak orta sahada yine ustunluk saglayamayiz ve mac cok zor gecer hatta puan(lar) kaybedebiliriz..
Artik ziya sampiyon olmak istiyorsa birakmali defansif kadro kurmayi.. hele hele boyle hucuma donuk bir kadro elinde varsa..ben bilirdim isimi..:

---------umut------ersen------
------------marcelos------------
kikito-------symek------gokdeniz
------------huseyin(hasan)------
Akyel(murat)--stepanov---ufukhan
------------jefferson-------

mavikan
17.10.2006, 23:33
lazkopat bence en iisi senin 3.kadro.hem hüseyin yok hem çift forvet.bide yattar iyileşince daha iii olacak.bu kadro iyi bir ön libero ve bitirici bir forvetle takviye edilirse bi kademe daha atlar.
evet en güzeli..

Semih58
17.10.2006, 23:35
1-0 alırız.3 puan ile bayram yaparız.

Hüseyin Çümen
17.10.2006, 23:44
3. kadro ii bide yattara iyleşsin hasanıda oynatmayalım nolcak ondan sora bol bol gol yeriz sonra

Barış
17.10.2006, 23:47
aynen boyle cikarsak orta sahada yine ustunluk saglayamayiz ve mac cok zor gecer hatta puan(lar) kaybedebiliriz..
Artik ziya sampiyon olmak istiyorsa birakmali defansif kadro kurmayi.. hele hele boyle hucuma donuk bir kadro elinde varsa..ben bilirdim isimi..:

---------umut------ersen------
------------marcelos------------
kikito-------symek------gokdeniz
------------huseyin(hasan)------
Akyel(murat)--stepanov---ufukhan
------------jefferson-------

2-3 ön liberoyla orta sahayı kontrol edemeyiz demişsin ama senin orta sahayı kontrol edecek kadronda 1 ön libero var. o da güzel.

Ufukhan20
18.10.2006, 01:15
3 defans taktigi ile oynayan bi takim göster bana bakim, o günler gecti artik, bu kadroda fena degil, ama Szymek Hasanin yapti isi becerebilirmi onu bilmiyom....

-------Musampa-------Gökdeniz---------
---------------Marcelinho---------------
----------Szymek--------Hüseyin--------

coolank
18.10.2006, 02:13
bu maçı alalım daha puan kaybedecek maçımız eger olursa sadece fb maçı olur .. diger maçlara takılmayız ...bir iki arkadaş sanırım sivas maçından çekiniyor bence en kolay geçecegimiz maç ...belki ama belki sakarya daki sakarya maçı belkiiiiiiiiii biraz zor olabilir ... ama bu maçı alırsak devreyi 35 36 puanda kapatmamız banko olur ...top yuvarlak ama bizim inancımız hırsımız yuvarlak değil ...

Hüseyin Çümen
18.10.2006, 06:49
bu maçta musampa yı ilk 11 çıkartabilir bence adam takımı rahatlatan futbol oynuyo ayağında top tutabilio

sweetrose
18.10.2006, 07:00

Eğer musampa ya ilk 11 de yer verirse harika olur.. Top ayağına yakışıyor çocuğun. Bu hafta ki maçta musampa nın değeri yavaş yavaş belli olmaya başlayacak..

selçukabi
18.10.2006, 08:13
Arkadaşlar maçın biletleri Kale arkası 5, Maraton 7,5 ve Numaralı 15 olarak Gençlerbirliği kulübü olarak açıklandı-Kaynak Ligtv-.(Bayram Hediyesi(ymiş)) Bu arada maratondan bize yer ayrılmayacağını tahmin ediyorum.Biletixten takipteyim.

Nytre
18.10.2006, 09:15
selçuk abiyi doldurun şu kapalı ile kalearkasını hınca hınç!... :)

takımın desteğe taraftara ihtiyacı var

Bilal 61
18.10.2006, 11:42
Bu maçta Ersen yine yazar..Maçı tahminim 2-0 alırız öteki golüde Marcelinho atar arkadaşlar..Ama şurasıda varki bu maç okadarda kolay olmaz..Gençler biraz diri takım..

selçukabi
18.10.2006, 12:33
http://www.biletix.com.tr/live/wtsevent.php?Eventcd=GGB06
Maratondan bize yer ayrılmış. :D

AKSOY_61
18.10.2006, 13:11
erciyes maçında şanslıydık
inşallah bu maçtada böyle olur

eren_61
18.10.2006, 13:22

Eğer musampa ya ilk 11 de yer verirse harika olur.. Top ayağına yakışıyor çocuğun. Bu hafta ki maçta musampa nın değeri yavaş yavaş belli olmaya başlayacak..

çok güzel bi kadro olmuş.anc ancak bence szymek biraz formsuz onun yerine mustafa sol beke ise murat ocak daha iyi olur.

ahmetto
18.10.2006, 13:38
zor bir maç olacak ama kazanırız inşallah
2-0 alırız diye düşünüyorum yada 2-1
ersen yazar bir tane
diğerinide marcelinho atsın temennisindeyim

Jester
18.10.2006, 13:52
1. alternatifim:(ofansif)

----------------Jeff----------------

Ufukhan----Fatih-----Milan-----Murat

-----------Hasan----Keçeli---------

Gökdeniz--------Umut--------Marce

---------------Ersen---------------

2. alternatifim: (defansif)

--------------Jeff----------------

Musa-----Fatih-----Milan-----Murat

----------Hasan----Ferhat---------

Gökdeniz------Marce--------Keçeli

---------------Ersen--------------

Not: Her iki alternatifte de Musampa 45-60. dk. arası oyuna girer.

champions
18.10.2006, 14:09
---------------------jeff----------------------

----ufukhan---akyel------stepanov---murat--

--------musa------hasan----musampa-----

---------gökdeniz----------marcelinho-----

-----------------ersen martin-------------

firidin61
18.10.2006, 14:13
benim kadrom......

----------------------------jefferson----------------------------

musa------------stepanov--------------f.akyel(c)----------m.ocak

------------------hasan-----------------ferhat-------------------

-----------------------------musampa----------------------------

-------Gökdeniz-------------------------------------marcelinhooo--

---------------------------Ersen martin----------------------------

ben bu maçta çagdasa görev vermem cünkü sürhatlı forvetleri var gençlerbirliginin....

sbay
18.10.2006, 14:30
ilk11;
................jefferson

musa......stepanov..akyel...mustafa

.....hasan...hüseyin...musampa

gökdeniz..........................marcelinho

.................ersen martin

Erkin
18.10.2006, 14:57
Hocanın Musampa'yı yine ilk 11'de çıkarmayacağını düşünüyorum ama umarım daha fazla oynar bu maç.. Ziya Hoca yine klasik kadrosuyla çıkacatır geri dörtlü Musa Fatih Milan Keçeli; ortada Hasan(Ferhat) ve Hüseyin başlar önlerinde Gökdeniz, Szymek(Umut), Marce ileride de Martin.. Gençleri yenerek gerçekten iddialı olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz. Tabi zor maç olacaktır ama takım gerekli pozisyonlara girecektir..

erdal6167
18.10.2006, 15:37
zor oacak adamlar bjk macında ne kadar iyi koştuklarını gördük.
ileride biraz becerizksizler o iyiy. ne edip eyleyib bu macı almamız gerekir. İnşallah alırız. . .

erdal6167
18.10.2006, 15:41
--------------------jeferson--------------------------

---musa büyük-----fatih-----stapenov---mustafa keceli

------------marcelinho---------------smek

yattara------------gökdeniz---------musampa

------------------ersen martin. . ... .. . . . . .. .

erdal6167
18.10.2006, 16:11
aklımdam 2-1 gecti benim. İNşallah alırız. . .(350)

Murat'
18.10.2006, 16:14
3 defans taktigi ile oynayan bi takim göster bana bakim, o günler gecti artik, bu kadroda fena degil, ama Szymek Hasanin yapti isi becerebilirmi onu bilmiyom....

hasanı bu maçta kesin oynatır bence ziya hoca hasan nerede

Ufukhan20
18.10.2006, 16:34
Hasani yazmadim cünkü artik Szymekin kendine gelme zamani geldi....

Enes Berfin
18.10.2006, 17:06
Valla genclerle gecen sezon kalmis hesabimiz var, bence bu mac zor olacak özellikle genclerin bjk'ye karsi oynadigi karsilasmadan sonra bence zor gececek ama gülen taraf kessinlikle biz olacagiz.

Hic'te bosuna heveslenmeyelim musampa yine ilk 11'de bu macta, cünki bizim ziya hoca hala hazir edemedi bu oyuncuyu.

Anca ligin ikinci yarisinda ilk 11'de oynamaya baslar, ki ozamanda yattara düzelecek bu planlari kuruyor ziya hoca.

tamuğ yamtar
18.10.2006, 17:12
Bjk-Gençler maçını izledim hafta sonu.

Gençler baya koşuyor. Ama sadece koşuyor.

Zencileri sağlam ama teknik yok. Fakat çok seriler.

Zor maç bence. Gençler kötü takım değil.

Hele 1-0 öne geçtiğimiz Ankaragücü maçını hatırlayınca.

Bence bizim en büyük şansızlığımız lig de Bjk'yi takip etmemizdir.

Bjk den sonra daha fazla asılıyorlar. Özellikle mağlup oldularsa.

Bahane mi? Değil. Ama Milli Maç arasını değerlendirdiğini söyleyen, sonrada Erciyes maçı gibi bir maç oynayan bir takım için önemli.

umraniye34
18.10.2006, 18:05
bu maçı rahat alıcaz bence iyice havaya girdik

GULER
18.10.2006, 18:22
Bu maci aldik mi Cikisimiz bir gercek! Ardindan rizeyi ve sakaryayi geceriz.. Sivas kapanan bir takim ama bu sene onlari Avni Akere gomecez.. VE EZIKBAHCE.. o maci da aldik mi.......... bu sene sampiyon TirABZON!!!!

cemka
18.10.2006, 18:28
rahat kazanacağız diye düşünüyorum... serseri bir toptan gol yemezsek bu maçta gol de yemeyiiz... gençlerde bize gol atacak ayağa sahip topçu yok...

Şentürk
18.10.2006, 19:28
Bu maci aldik mi Cikisimiz bir gercek! Ardindan rizeyi ve sakaryayi geceriz.. Sivas kapanan bir takim ama bu sene onlari Avni Akere gomecez.. VE EZIKBAHCE.. o maci da aldik mi.......... bu sene sampiyon TirABZON!!!!

sivasla sivasta oynayacağız.Bu demek oluyor ki onları sivasa gömücez:D

Nytre
18.10.2006, 19:29
rahat maç olmadığına inanıyorum... takım her maça bir derbi motivasyonunda çıkmalı..

Can basten
18.10.2006, 19:53
Kolay değil tabi ki, özellikle de Ankaragücü maçını hatırlarsak, ama sonuçta Trabzonpsor'un kontrolünde bir karşılaşma olacağı kesin. Bizim motivasyon ve performansımız sonucu belirler.

oktay61
18.10.2006, 19:56
Yenmemuz lazum yenecegukta

UğuR
18.10.2006, 20:03
Gençlerin gol sıkıntısı var.Ama Bjk maçında çok diri ve mücadelici idiler.Bence zor maç olacak iyi bir hava yakalayabilmemiz için maçı almamız lazım.İyi konsantire olmalıyız.Sonuçda Bjk ve G.S den iyi bir takım değiller.Bu maçda bir penaltı kazanacağız öyle geldi içimden.İnşallah kazanırız.

vse61
18.10.2006, 20:24
Maratondan yer ayrılmış gibi gözüküyor. Ben internetten alacağım walla. Fiyatlar da uygun gibi hele Ankaragücü maçına göre.. Şu stadı dolduralım....

mehmet yıldırım
19.10.2006, 01:04
sağ bek musa büyük vız vız arı bal yok.ne atak bindirme bilir ne markaj bilir kardeşim.solda keçeli hakeza.takımda süper topçular ve lülük topçular birarada oynuyor.bu sonuçlara rağmen trabzonumuzun geleceğinden endişeliyim arkadaş.takımın belli bir sistemi yok.hatlar kopuk.bazı oyuncuların şahsi yetenekleri sayesinde 3 puanları aldık.inşallah yanılan ben olayım da trabzonumuz şampiyon olsun.

Barış
19.10.2006, 01:10
sağ bek musa büyük vız vız arı bal yok.ne atak bindirme bilir ne markaj bilir kardeşim.solda keçeli hakeza.takımda süper topçular ve lülük topçular birarada oynuyor.bu sonuçlara rağmen trabzonumuzun geleceğinden endişeliyim arkadaş.takımın belli bir sistemi yok.hatlar kopuk.bazı oyuncuların şahsi yetenekleri sayesinde 3 puanları aldık.inşallah yanılan ben olayım da trabzonumuz şampiyon olsun.

kardeş bazı topçular gizli kahramandır ,İbrahimovic Juve de 1 senede 8 gol attı ,orta saha oyuncuları ondan cok gol attı ama adama demediler ne biçim forvetsin.keza cafu da devamlı ileri çıkar ama bi muz ortasını ya da doğru dürüst bi asistini görmedim.ama var mı cafudan iyi sağ bek? rakibi bozar,top çalar ama bi şey yapar bu adamlar,faydalı olur bi şekilde,musa ve keçeli de öyle.bunu yapamazsalar zaten td oynatmaz.

cableTS
19.10.2006, 01:14
--------------jeff------------

keçeli----milan-----fatih----musa

gökdeniz--ferhat---hüseyin---hasan

-------------marce----------------

------------ersen----------------

ziya hocanın muhtemel kadrosu, alıştık artık..
maçın yıldızı gökdeniz gibime geliyor...

Erbay
19.10.2006, 12:29
Defansımız yine kötü olmazsa kazanırız.Geçen maç inanılmaz hatalar yapmıştır.Gençlerbirliğinin hızlı forvetleri var.Onları durdurmakta zorlanabiliriz.Ama onlar,bizi durdurmakta çok daha zorlanacaklar.Gökdeniz 2 tane atar.

lazmanyaq
19.10.2006, 12:35
kafama bişey takıldı. görünen o ki yeni stad şimdikinin yerine yapılacak. peki maçları nerde oynayacağımız konusunda bi açıklama yapıldımı..

selçukabi
19.10.2006, 12:52
Maratondan yer ayrılmış gibi gözüküyor. Ben internetten alacağım walla. Fiyatlar da uygun gibi hele Ankaragücü maçına göre.. Şu stadı dolduralım....

Maratonda yer ayrıldı evet, bileti de saat 11:00 sularında aldım üzerinde koç gibi Rakip Maraton yazıyor.

Murat'
19.10.2006, 13:17
fiyatlar gerçekten de çok uygun ama trabzona dönüş biletimi çok önceden aldığım için maça gidemiyorum yaaaa...bilseydim 1 gün daha kalırdım ankarada....

єrhan
19.10.2006, 14:49
beyLer BiLet Konusunda Sıkıntı Cekmeyız Demı ? Yani Bilet Biter Felan Orda Kalırız. Sap Gibi.. Ona Göre Gelicem Yarın Ank'ya..

noname
19.10.2006, 15:20
Maratonda yer ayrıldı evet, bileti de saat 11:00 sularında aldım üzerinde koç gibi Rakip Maraton yazıyor.
Evet.. ben de aldım rakip maraton dan bilet. Bu maçın benim için bir önemi daha var. Yeni bir arkadaşımı Trabzonsporlu yapmak için büyük fırsat.

sweetrose
19.10.2006, 16:14
herkesi Bmn çatısı altında görmek istiyoruz maçta...

Egemen Yılmaz
19.10.2006, 16:17
yine geriye düşersek çevirmek çok zor olur. gol yemememiz lazım

FarozluAlper
19.10.2006, 16:27
Ankarada TOplanmayı falan düşünmüyo musunuz ?

atlantis
19.10.2006, 16:38
Gençleri yenersek deplasman fobisinide yeneriz. Maç bizim olucak başka alternatif yok..

Murat Acar
19.10.2006, 16:41
evet bende yeneceğimizi düşünüyorum hele hele bu yıl şampiyon olacağımıza daha çok inanıyorum

Murat Acar
19.10.2006, 16:43
kardeş bazı topçular gizli kahramandır ,İbrahimovic Juve de 1 senede 8 gol attı ,orta saha oyuncuları ondan cok gol attı ama adama demediler ne biçim forvetsin.keza cafu da devamlı ileri çıkar ama bi muz ortasını ya da doğru dürüst bi asistini görmedim.ama var mı cafudan iyi sağ bek? rakibi bozar,top çalar ama bi şey yapar bu adamlar,faydalı olur bi şekilde,musa ve keçeli de öyle.bunu yapamazsalar zaten td oynatmaz.
Çok güzel açıklamışsın +1967

jefferson61sefa
19.10.2006, 17:04
3-0 alcaz insallah gençlerde bişey yok bakmayın bjk yi zorladığına yenilirsek yuh derim

Mehmet_Mercanlı
19.10.2006, 18:24
http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa
ankete katılın arkadaşlar..

vse61
19.10.2006, 20:05
Ben de aldım biletimi, rakip maratondan 3 kişi...Yalnız Tandoğan'a yetişemeyeceğim. . Yer neresi olacak belli mi.. gerçi en çok bağıranların oraya gelirim ben :)

Volkan Yavuz
20.10.2006, 00:30
kazanmamiz icin en az 3 gol atmamiz lazim!!! 2 tane yeriz! bu maci yenersek sampiyonluga adayiz yenemessek Sampiyon olamayiz