PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu yönetim ve hoca ile buraya kadar mi?

CAFER ÖZER
21.11.2004, 01:12
Malesef Bu yönetimle Aziz Yildirimzevkten dötköse gülerken orda sessizsedasiz oturan BiziSmapiyonlar liginden eden U efadan eden Sampiyonluk yolundan alikoyan yönetimle bu kadar Kimse kendini kandirmasin.ATAY AKTUGseniistemiyorum çünküseninle buis olmayacak sen sokakaga atmadigin paralarla uyu.sen kaçan basarilarla degilde sokga atilmayan paralarla övün.madem sokaga atilacak paran yoktuda neden THINS midir nedir ona bir sürü parayi sokaga attin sayi Aktug.AZIZ YILDIRim BILE 2-0 olunca inamadi sevincinden kahkaha atarken sen utanmadinmi Yaziklar olsun ya bize ADAM GIBI bir baskan gelmeyecekmi ya.

G.s maçinda yenil FB ye yenil kazanman gereken maçlarda kaybet Ziya hoca senden de ancak bu kadar olur.Bence sen bizleri daha fazla üzmeden O bjk sana gurur verenteklifinidüsün ve artikdüs yakamizdan Biz derbi maç kazanamadiktan sonra bunu Senol Güneslede beceriyorduk.10 KISIkalmis takimi yenemeyen birtakimdan kimse sampiyonluk bekleyip bosu bosuna hayalkurmasin .Geçen ANKARA ya gittik gördük iste o maçta bilene kadar zorlandigimizi

Gökdeniz efendi ANKARA B.S Beldiyeli oyunvular bize karsi oynadiklarini FB ye karsi oynasinlar diyecegine sen oynasaydin ya aldin Tirlyonlari son haftalarda tik yok ne zaman oynayacaksiniz.Fatih efendi sampiyonluk gittikten sonra yazin hazirlik maçlarindami kosacaksiniz.

Ne oldu size ne oldu nedir bu paçavralik nedir bu saçmaliklar ya adam gibi oynasaniz sahada dik dursaniz bu FB yi yenesiniz.

Yeminle Konusuyorum FB oynayarak bizi yense zerre kadar züülmeyecegim bu takima yenilen oyunculara teknik ekibe Yönetime yaziklar olsun.Insallah kogrede ATAY AKTUGUN defteri dülür artik ATAY AKTUGU ISTEMIYORUM.Ziya doganida BJK nin teklifi bana gurur verdi dediginden beridir ve GS -FB maçlarindan beridir istemiyorum.

Bu yönetim Bu hoca ve Bu futbolcularla ancak buraya kadarEdited by: Emorfo

Harun-61
21.11.2004, 01:17
abi atay baskan gidecekte kim gelecek ???

bu takim zengin baskanda gördü, ehh ne oldu ????

ziya hoca dan daha iyisimi var ???

varsa yazin bizde size uyalim, ama yok...atay baskan smileys/smiley32.gif

kadirsa_2000
21.11.2004, 01:27
Cafer abi dogrudur yer yer takim bir bütün olarak (yönetim, hoca, futbolcular v.s.)çok yetersiz kaldigini gösterir hatalar yapiyor ama su zaman hiç düzenin yikilip yeniden birseylere kalkilisacak zaman degil bence. Aslina bakarsan ben elimizdekilerde hala memnunum ama degismesi gereken tek sey var: ZIHNIYET

Futbolcularimizin aklinda (özellikle yildizlarimizin; kim olduklari malum) "Su takimi Allah'in izniyle bir sampiyon yapalim sonra Avrupa v.s. isimize bakalim" düsüncesi var. Eyvallah haklilar ama bugün bugünü düsüneceksin. E simdi sahadaki futbol yakistimiyildizlarimiza?

Bir konuda daha var bugün dikkatimi çeken, bence budaZIHNIYET meselesi. Konu su: TamamYattara bugün kenardan bagiran olmayinca sapitti nasil oynayacagini bilemedi, ortaya dogru daldi batirdi ama ben maçi izlerken 2. yari sürekliekraninüst tarafinda önünde 20-25 metre bosluk olan ve bombos top bekleyen bir Yattara gördüm ama Gökdeniz aldi ortaya daldi, Hüseyin aldi ortaya verdi,Mehmet aldi ortaya daldi. Hiç katilmiyordum ama kiskanildigi düsüncesi beni dehuylandirmaya basladi.

Ben su anki takimin bir bütün olarak tamamen, önceden oldugu gibi sonuna kadar arkasindayim ama ZIHNIYET biraz degismeli. Edited by: kadirsa_2000

cabri
21.11.2004, 01:28
Senol Günes zamaninda Trabzonspor futbol oynuyordu, Ziya Dogan takimi 2 futbolcunun kisisel yeteneklerine mahkumetmis, onlarinsanüstü inanilmaz goller atacak takim maç kazanacak diye bekliyoruz. Ama rakipler uyandi artik......!!

Idda ediyorum Senol Günes Ziya dan çok daha basarili olur.

Baskana gelince onun kredisikolay kolay bitmez gibime geliyor. Özkan Sümer e yillarca tahammül edebilen bir camia Atay Baskanidaha çok idare eder. Ama bu yabancifutbolcu rezaletine bir son vermesi sartiyla.

Ancak kimse alternetifsiz degildir,bizim adini bile bilmedigimizama bu isi Atay baskandan daha iyi yapacak birçok insan daçikacaktir ileride.

yakup midi
21.11.2004, 02:22
ziya hoca volkani takimdan kesmesiyle gökdenizi forvet oynatmasiyla oturmus bir kadro kurmayisiyla rakibe ve skora göre kadro kurusuyla artik çileden çikartmaktadir...bu takimin geçen sene oturmus bir kadrosu vardi ve bunu yapan ziya hocamdi geçen yilki maçlara tekrar göz atsin mehmetsiz volkansiz bir kadroyla baslamismi.yattarayi hazirlayan o degilmiydi.maç baslamadan takim kurgusunu gördüm tamam dedim fenere hayirli olsun bu galibiyeti...30. dakikada çikmasi basta çikmasi gereken oyuncular giris yapti ama bu sefer fener kapanmis aç açabilirsen....ziya hocam korkuyor ve korkulari ona yanlis seyler yaptiriyor.....bu takimin 11 i belli ne kadar kisa zamanda alisirlarsa birbirine çok iyi olur.......fener maçini ziya hocam kaybetti........

ozcilingir
21.11.2004, 02:37
CAFER arkadasim parali baskan isteniyor, parali yönetim isteniyor.Bakin milli takimin yönetimi paralimi ? parali ne oldu,? futbolcular ve teknik kadronun yetersiz oldugunu düsünüyoruz. Simdi ZIYA DOGAN tek basina koca TRABZONSPORUMUZU emanet ettik. ,adamin kendi ekibi hep MALATYALI doktor bile MALATYAMI HATAYLIMI, bizim teknisyen diyebilecegimiz ,teknik kadronun altinda bile TRABZONLU kimse yok. Malzemeciler degismiyor yanliz.Yönetim degismeli tamamda sahada yönetimmi oynayacak ,tribünlerde onlarmi bagiracak?? Bu takim kan kaybediyor yabanci falan palavra bizim adamlarimiz sanki sahada fener çok pres yaptida çekindiler. Tekmeye kafa atacak adam eksikligimiz var.Takim ruhunda gerileme hissediliyor. Takimda agbi varmi yokmu tartislir.Bu maçi lider topçularin çevirmesi gerekirdi, ama onlarida gaza getirecek seyirciyide sahada göremedik,nasil olacak bu is buna bir çare bulunmadigi müddetçe bizler hep konusuruz. Teknik direktörün ,baskanin ,futbolcunun, taraftarin hepimizin bugünkü yenilgiden pay almasi gerekiyor. Ama buda herzaman söylenen nakaratlardan biri oldugu için unutulup gidiyor.Kötünün iyisi olmak ile yetinmek istemiyoruz. Güncel basarilarla övünüp slogan üretiyoruz,sonra herseyi ZIYA'danbekliyoruz. Simdi ZIYA'YA verilen sans GIRAY'A verilseydi ne olurdu,bakin DENIZLI'nin çokmu parasi var. GIRAY-SENOL aza adamlarmi ?Ama olmaz iste çünkü onlar TRABZON'un öz evlatlari onlar en ufak yenslgide ailece elestiri aliyorlardi. gittikleri kahvede bile garson onlardan maçin hesabini soruyordu. ZIYA normal günde bile sehirde gezmeye çikmiyormus ??Nasil LAZ ZIYAYSA

Saygilarimla

ARAGORN
21.11.2004, 02:55
ALLAH BELASINI VERSIN

YÖNETIMIN DE...

ZIYA DOGAN'IN DA...

FUTBOLCULARIN DA...

TRABZONSPOR'U RUHSUZ BIR TAKIM HALINE GETIRDILER. 10 KISI KALAN EZIKLERI BILE YENEMEYEN BIR ÇAPULCU SÜRÜSÜ...

AZIZ YILDIRIM'IN 2-0DAN SONRA ATAY AKTUG'UN YANINDA PIS PIS SIRITISINI GÖRDÜNÜZ DEGIL MI? O KADAR IÇIME DOKUNDU KI. BUNUN HESABINI KIM VERECEK!!!

ZIYA DOGAN'IN DEFOLUP GITMESI

VE FUTBOLCULARIN BIR AN ÖNCE KENDILERINE GELMESI LAZIM.

YETER ARTIK

Guests
21.11.2004, 09:38
thisji kurtarici diye sahaya sürmüsüz. bundan önce korkak çiktigimiz 4-5 maçi kaybetmisiz ama gene korkak olarak sahaya çikmisiz. 2. siradayiz ama düstügümüz hallere bakin.

ikrime_61
21.11.2004, 10:56
bilmiyorum hatirliyormusunuz kardeslerimizden bi tanesi bize bi resimde trabzonlular ayri seviniyor yattara falan ayri seviniyor demisti bencede su anda yenilmemizin tek sebebi bu takim ici huzursuzluk takimin icine birileri acayip bi ayrilik veya fitne sokmus herkes ayri bi telden caliyor en bariz ornegide dun yasanmadimi

umraniye
21.11.2004, 11:16
benimde çok zoruma gitti azizin oo gülüsu BIZ BUNLARI HAKETMEMISTIKsaygilarimla

Ozan
21.11.2004, 11:58
bencede benim su ana kadar gördügüm en iyi baskan atay aktug la devamsmileys/smiley32.giftabiki ziya hocayladasmileys/smiley4.gif

Ozan
21.11.2004, 12:04
çok agir konusuyonuz[aragorn] http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifyenildik diye bu kadar agir konusulmaz yenince de çok iyi diyonuz olmaz böyle bir seysmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifaziz yildirimin gülmesi benide kizdirdi ama o onun ayibi unutma o da bir fenerlihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Gargamel
21.11.2004, 12:07
ziya hocada iyi baskanda bence bence iyi olmayan yönetim zaten taraftarin yönetime olan tepkisi ortada maçta çilginlarin ordan 'parasiz yönetim istemiyoruz'tezahürati basladi ve bütün stad o dakikaya kadar susmustu sonra herkes o tezahürata katildi..

Mehmet
21.11.2004, 12:56
Derbi maçlarimizi kazanacak güçte degiliz. Milli futbolcularimiz da asiri bir form düsüklügü var. Bunu azicik futboldan anlayanlar farkindadir.
Trabzonspor'da su anda Petkovic ve Yattara disinda ki diger yabancilar kulübe bosuna yük olmaktadirlar. Anadolu da Anadolu takimlarina göre
nispeten iyiyiz zaman zaman onlar bile bize kafa tutup bizi engelliyorlar. Haftaya bakin görün öyle kolay kolay Konyaspor'u Konya da malup edebilecekmiyiz. Arkasindan Rize ve Samsunspor maçlari bu maçlar bile tehlikeli maçlar.. Su anki gücümüz bu takimlarla zor zoruna
mücadele verebilir durumdayiz. Lami cimi yok kimse inkar etmesin. Agustin, Thiij, Le Yong ve DHane bu oyunculardan Trabzonspor bir an önce kurtulmali ve yerlerine hiç degilse Tolga, Celalettin ve Volkan ayarinda en azindan yerli oyuncular bari alinmali. Elin takimi yabancilariyla isi götürüyor bizimkiler de yabancilarla isi batiriyor. Bakin herkes bunu gördü gerçek ortada bu kaçinci önemli maçlari kaybedisimiz. Dinamo Kiev, Atletic Bilbao, Galatasaray, BYS ANKARA, G. Antep ve simdi de Fenerbahçe'ye kaybettik. Kesinlikle futbolcularimizi suçlamiyorum suçlamaya hakkim da yok çünkü onlar var gücüyle mücadele ettiler.. Burada ben yönetimimizi çok yönden takdik ve maddi açidan çok basarisiz buluyorum. Bir kere milli takima 4 tane oyuncu veriyoruz. Sakatlansalar yerine oynatacagimiz futbolcumuz yok. Gürcistan ve Kazakistan maçlari haricinde her ne kadar fenerli oyuncularin basarisiz oldugunu iddia etsekte ki ben buna da katilmiyorum bizim futbolcularimiz da okadar basarisiz ve formsuzdular. Bizim oyuncularimizin formsuz olmasina ragmen direk 4'ü birden milli takimda oynatilmasi da bir hataydi. Bu futbolcularimizin bazilarini sakatlik bahanesi yapip milli takima gönderilmeyebilirdi. Bunlari Kurnaz Hocalar yapabilir. Milli maçtan beri oyuncularimiz da bir düsüs vardi.
Bizde okadar sanssiz ve kismetsizizki bu milli maç bizim önemli derbi maçi öncesine denk geldi. Bizlerde bu maça her sey gözüyle bakmamiz
ister istemez futbolcularimiz üzerinde strese ve korkuya neden olup takimda bir panik meydana getiriyor. Sogukkanliliklarini yitiriyorlar. Adamlar 2 ölü toptan maçi alip gidiyorlar. Bizim ise 6 - 7 sutumuz var ya direklerde yada Dogrudan Rüstü'nün kucagina gidiyor. Burada bizler aklimiza gelen sikinti olabilecek düsüncelerimizi buradan öneri olarak dile getiriyoruz ama. Bizim düsüncelerimizi Kulüp yöneticilerimiz ve Takim Hocamiz bizden daha iyi düsünebilmeli. Bu deprem son olsun istiyoruz. Yindede bir çok sey kaybetmemize ragmen her sey kaybedilmis degil. Diyorum ki: Acil olarak elimizde isimize yaramayan kalburunu çektigimiz 4 yabanciyi elden çikarip takima katki saglayacak direk oynatabinicek yerli oyuncular alinmali his degilse yedek oyuncular
biraz olsun kaliteli ve yeterli duruma gelir. Trabzonspor Fenerbahçe maçinda oyuna hakim olabilecek orta saha kuramadi yokki oyuncu hoca kimi oynatsin. Yani burada Sn ATAY AKTUG baskanimiz riske girmede çok geç kaldi.. Sampiyonluga oynayan takim ve kulüpler biraz riske girecek öle sampiyonluklar bedava gelmiyor. Orta sahaya maestro oyuncular lazim. Kesinlikle 4 yabancinin yerine iyi kaliteli futbolcular bulunmasi lazim. Isin baska çaresi yok. Baska türlü Anadolu takimlariyla kördögüsü yapabiliriz ancak. Bu bize ve Trabzonspor'a yakismaz. Baskanim elini tasin altina koy lütfen. Bu Onurlu Gururlu Trabzonspor ve taraftarini üzmeye kimsenin hakki yok. Traftar varsa siz varsiniz. Taraftar varsa Trabzonspor var. Trabzonspor varsa yine Trabzonspor var. Su anki durumda kimsenin üzülmesine kizmasina taraftara ve futbolcularimiza saldirmasina gerek yok, çünkü gücümüz ancak ve ancak bu kadar. Bu durumda sampiyonluk hayal. Lig 2.ligi ve yine kupayi alabilirsek bu bize biraz teselli olur biraz. Fazla bisey beklemek hayalcilik olur. Benim aklimin sardigi ipin baskanda olmasi. Sampiyonluk istiyorsan Baskanim 4 yabanciyi 4 iyi yerli oyuncuyla degistir. Yabancilardan sansimiz yok bir türlü. Tüm olusuz sartlara ragmen biz cefakar ve çileli taraftarlar her zaman Trabzonspor'umuzun pesinde heryerde hep destek tam destek vermeye devam edecegiz. Günlük basarilarla sevinen ve günlük basarisizliklarla terkedenlerden degiliz.
Biz ileriye bakiyoruz. Ilersi için acil tedbirler alinsin diyoruz. Bu zorlu mücadelede tüm taraftarlarimiza ve futbol kulübümüze basarilar diliyoruz.

EsR@
21.11.2004, 13:07
Mehmet Abi ne güzel dilegetirmissin eline saglik diorum ve aynen katiliorum

Semih58
21.11.2004, 13:11
Arkadaslar Trabzonspor'umuz dün bizi çok üzdü.Benim tespitlerim;

1)-Ibrahim Yattara ilk 11'de oyuna baslamali.

2)-Fatih-Gökdeniz-Yattara kaynasmali.Özellikle Gökdeniz-Yattara birbirlerine pas vermeli.

3)-Seyircimiz en az Yattara kadar Gökdeniz'e ve Fatih'e tezahürat yapmali.Takim için oynamalilar.

4)-Dün sans bizden yana olsa biz 4'lerdik.Olmadi.

5)-!995-1996 'da kaybettigimiz Sampiyonlukta Van'i yenseydik eziklerin bizi yenmesi birsey ifade etmezdi.Yolumuza,hedefimize emin adimlarla devam etmeliyiz.Eziklerde hiçbir sey yok,bos balonlar.Biz onlardan degil onlar bizden çekinsinler.Gay-Ezik maçi var,inaçli olabilirsek hedefe ulasiriz.Deplasmanda bu 3 istanbul faresinide avlariz.

6)-Ziya Dogan'a sahip çikalim.

7)-Ben hedefe ulasacagimiza inaniyorum.Hayal kurmuyorum.

Guests
21.11.2004, 13:18
arkadaslar bi sey söylemek stiyorum bu benim kanaatim.bana katilirsiniz veya katilmazsiniz ama artik fatih ile gökdenizimiz bitti.adamlar her maçta oynadilar,ilk onbirde yer aldilar ve daha sonrasi bütün milli maçlarda..skonto riga,dinamo kiev daha sonra bilbao maçlari.adamlar tükendi..ve ne yazikki de trabzonda arti türkiye de bu iki futbolcumuzun alternatifi de yok gibi..agustine ve diger yabancilardan konu açilmis sanirim...mehmet abimiz en güzel sekilde de dile getimis...ama trabzonda kalkip bi yabanci futbolcuya kalkip milyonlaRca dolari gözden çikaracak bi takim degil gibime geliyo...ve ben halen daha VOLKAN in ilk onbirde çikmamasina anlam veremiyorum....TRABZONSPORUMUZA DESTEK KONUSUNDA DA MEHMET ABI ye yine katiliyor.herkese saygilar diyorum

Guests
21.11.2004, 13:22
bu arada azizin öyle pis pis siritmasi gerçekten kanima dokundu.kisacasi bizi bu hale getirenlerden bi gün hesap sorulur sanirim.ama öyle ama boyle..bi sey daha soylüyorum bu kadar agir konusmamiz saçma.

Armağan Dere
21.11.2004, 13:26
o azize'nin öle siritmasi yok mu televizyonu yumruklamam geldi kendimi zor tuttum

CAFER ÖZER
21.11.2004, 13:50
Sampiyonlar ligi Gitti Kaza dedik

UEFA dan elendik olur dedik.

G.S a yenildik tama dedik

FB ye yenildik sampiyonluk umutlari azaldi.Takim kötü oynuyor Sampiyonluga oynayan bir takim yok Ziya HOCA neden iyi geliyor.Atay Aktug neden bazailarina göre basarili sayiliyor.Çünkü bu takim Özkan SÜMER gibi takimi küme düsmekten son anda kurtaran bir zihniyetten teslim alindi o yüzden ATAY AKTUG Özkana göre basarili sayiliyor.Bu takim ligde 14 .sirlardan eksi -15 averajlardan 2.siralara yükseldi ZIYA HOCA en iyisi deniyor ama nedense Bizim kendi evladimiz SENOL GÜNES 2,5 yillik kariyerinde takim 2 kez ligi 2.bitirdi.Bu adami yuhalayarak istifa ettirdik.

Ben kabul etmiyorum FB yi küme düsmeye oynadigimiz senede bile yenen bir takimin bu sene iddialiyim dedigin zamanda Futbol adina hiç bir sey yapmadigi zamanda bile yenemeyen Kadroyu basarili kabul etemem mümkün degildir.Sokaga atacak paramiz yok diyerek Transfer yapmayipta Maçta kara kara düsünen parasiz bir yönetimi kabul etmiyorum.Tamam parasiz olabilirsin ama su takimda eger sadece 2 kisiye kaldysan onlarda gol tamadiginda kimseyi yenemiyorsan ,yeni çözümler geitremiyorsan kusura bakmasin ma kimse vazgeçilmez degildir.Kimse TARBZONSPORUN üstünde degildir.

ne yapilmali

1-Kesinlikle Kongre tarihleri sezon bitimine alinmali

2-ATAY AKTUG derhal istifa etmeli yada adam gibi güçlü insanlarla yönetime gelmeli,adamlar bir kongre olacak simdiden kacgalara basladilar.bu nasil istirki berabere yola çikan insanlar kongre yaklastikça birbirini yiyorlar.

3-Ziya DOGAN ya kendini yenilemeli gerçekten kisilere bagimli takim degil ekip oyunu oynayan bir takim yaratmali yada Kendisine gurur veren BJK nin teklifine dogru bizi birakip gitmeli.

4-Trabzonsporun hakkini yedirmeyecek bir yönetim isbasinda olmali ,Levent Biçakçi gibi Trabzon düsmani fedarasyona karsi onla basaedebilecek bir yönetim olmali

Kisaca su andaki Yönetim ve Ziya hoca bence basarili degildir.

TheCrow
21.11.2004, 13:51
Ziya Hoca "oyuncularim fenerin adindan korktu" demis maçtan sonra...Biraz yavas ol hocam,biz tarihimizin hiç bir döneminde fenerden korkan futbolcu hatirlamayiz,bilmeyiz.fenerden kimin korktugu maç kadrosundan belli,sen hala kendini Malatyaspor'un basinda saniyorsun galiba.

Atay baskanim,borcumuz yok diye övünmeyi birakin artik,böyle bir kafa yok artik,Sampiyonlar Liginden gelecek paranin gelmemesinin tek sebebi sizsiniz,bunu siz de biliyorsunuz.

Sonuç:Ziya hoca gitsin mi?Hayir gitmesin,ama KORKAK olmasin yeter,ben korkmuyorum istanbul çetelerinden,korkani da istemiyorum...

Atay baskan gitsin mi?Kesinlikle gitmesin,ama su sabit fikirlilikten vazgeçsin artik, KADRO YETERSIZ kardesim,bunun aksini iddia eden bence futboldan anlamiyor...

Her yenilgiden sonra elestirmeyelim diyoruz ama,kendi evimizde besiktas maçini balina aldik,gsaray ve fenere yenildik,nasil elestirmeyelim,bizimki de can,kaldiramiyorum artik,sinir hastasi olup çiktim ya...

61-firtina
21.11.2004, 14:17
Atay aktug bence görevini iyi yapiyor onca adimi kim atti ankarada irtibat bürosu 100 bin üye kampanyasi bunlar hep atay aktugun eseri kulübe maddi destek sagliyor ya bir maç gitti diye bu kadar acimasiz olmayalim ne yapalim olabilir diger maçtada biz onlari yeneriz ama simdi birlik zamani ziya doganin bu maçtaki kadro seçimi iyi degildi ayrica yattara ve mehmet yilmaz ilk 11 de baslamaliydi neyse herkese slmlar

Duman
21.11.2004, 14:20
Ziya Hoca "oyuncularim fenerin adindan korktu" demis maçtan sonra...Biraz yavas ol hocam,biz tarihimizin hiç bir döneminde fenerden korkan futbolcu hatirlamayiz,bilmeyiz.fenerden kimin korktugu maç kadrosundan belli,sen hala kendini Malatyaspor'un basinda saniyorsun galiba.

The Crow'un dedigi gibi fenerden korkma sözü ile Ziya Dogan söylememesi gereken bir söz söylemistir.Bunu asla kabul edemem.Trabzon camiasini biraz yakindan taniyan herkes,korkakligin lügatimizda yerinin olmadigini gayet iyi bilir,hele hele fenere karsi.

Bunu maç sonrasinin verdigi üzüntü ile yapilmis, talihsiz bir açiklama oldugunu varsayiyorum.

ErDoCLG
21.11.2004, 14:30
artik yeter a.q takimi maça hazirlayamiyor bu adam
yönetimide ziya doganida istemiyoruz ruhsuz alayi
bütün bu maçin sonuçlarini taraftara atarlar simdi
biz 90.dakikada gereken tepkimizi verdik zaten o dakikadan sonra maçin dönmesi imkansizdi bakalim hatayi nerde bulacak bizim gobeller

PaNZeR_G
21.11.2004, 14:55
ALLAH BELASINI VERSIN

YÖNETIMIN DE...

ZIYA DOGAN'IN DA...

FUTBOLCULARIN DA...

TRABZONSPOR'U RUHSUZ BIR TAKIM HALINE GETIRDILER. 10 KISI KALAN EZIKLERI BILE YENEMEYEN BIR ÇAPULCU SÜRÜSÜ...

AZIZ YILDIRIM'IN 2-0DAN SONRA ATAY AKTUG'UN YANINDA PIS PIS SIRITISINI GÖRDÜNÜZ DEGIL MI? O KADAR IÇIME DOKUNDU KI. BUNUN HESABINI KIM VERECEK!!!

ZIYA DOGAN'IN DEFOLUP GITMESI

VE FUTBOLCULARIN BIR AN ÖNCE KENDILERINE GELMESI LAZIM.

YETER ARTIK

anlamadigim ziya hocanin ne sucu var ? bu isler bu sampiyonluklar fatih-gokdeniz ikilisinle olmaz her top fatih yada gokdenize geliyor turkiye liginde herkez biliyorkine fatih-gokdeniz ikilisine oynandigini ondan daha cok onlemler aliyorlar ondan baska oyuncuyu sisteme sokmak lazim belki ise yarar bide ben bu baskandan hic memnun degilim AHMET AGAOGLUndan sonrasi aday olmamali

Faik Yılmaz
21.11.2004, 17:24

The Crow'un dedigi gibi fenerden korkma sözü ile Ziya Dogan söylememesi gereken bir söz söylemistir.Bunu asla kabul edemem.Trabzon camiasini biraz yakindan taniyan herkes,korkakligin lügatimizda yerinin olmadigini gayet iyi bilir,hele hele fenere karsi.

Bunu maç sonrasinin verdigi üzüntü ile yapilmis, talihsiz bir açiklama oldugunu varsayiyorum.

arkadasim ben sana katilmiyorum.maça tek forvetle (fatih) baslamayi baska neyle açiklatabiliriz.tama korkma lafi biraz fazla ama gereginden fazla temkinliydi ziya hoca.gökdeniz ilk yarida rakip defansininarasinda didindi durdu.kendini yordu.çünkü kimse yardimina gelmedi.ALLAH askina bunun tedbirini almak kimin göreviydi.ati alan üsküdari geçti sonra mehmet yilmaz alindi.ama lee nin çiakrilmasi yanlisti.gökdeniz ortya çekilecek.i ege alinacakti.bu degisiklikle kanattaki üstünlügümüzü kaybettik.bide su kanatlarda havali ortalarla gol girisimi olayini anlamadim.kievde antepte bunun ne kadar saçma oldugunu bile bile defalarca bilinçsizce saldirdik.zaten bu maçtan guan alsaydik gönlüm razi olmazdi.ayrica sunu untmamak lazim.kimse alternatifsiz degildir.buna fatih ,gökdeniz,ziya dogan ve atay aktug da dahil.biz bu takimi ölümüne sevmisiz.renklerine gönül vermisiz.bizim için kisiler degil.EN BÜYÜK TRABZONSPOR.

umraniye
21.11.2004, 17:32
neyse beyler uzatmaya gerek yok bu maçi okadar ziya hocada yönetimde bu takimi en iyi yapmaya çalisiyo bundan süppemiz yoksa ne mutlu bize hem biz dememismiydik BIZ TRABZONU SEVINMEK IÇIN SEVMEDIK DIYE saygilarimla

hauptstrasse
21.11.2004, 17:38
yazilarin hepsni okumadim,okumakta istemdim!ancak assagi yukari yazilanlari tahmin edebiliyorum!oncelikle aradan cikarmam gerekne birsey var hocaya yonetime oyunculara allah belani diyen insanla onlarin profesyonel futbolcu olarak oruc tutmalarinin bir sakincasinin olmadigini soyleyen kisiler muhtemelen ayni!

yonetim mactan once ne gerekiyorsa yapti! ortamin gerilip futbolcularin strese girmesini onledi! hoca onlari maca iyi hazirladi diye dusunuyorum! cikardi onbir ve verdigi taktikten bunu anliyorum futbolcularda macta gosterebilecekleri azami gayreti sarfettiler! ama yenildik! yenilmemizin sebeblerini cok cesitli nedenlerle aciklayabiliriz ancak ben dunku maci seyrederken anladim ki bazen oyun tutturamayinca, gununde olmayinca olmuyor iste!bir agirlik,bir baskalik vard takimda ve bunu farketmek o kadarda zor degildi! fenerbahce uc dort yildan beri diger uc buyuklerin yaptigi gibi trabzona geldi defansini saglam kurdu takimimizi ve yildizlarimizi kilitledi firsatini buluncada bir golunu atti sonrada olanca gayretiyle uzerine yatti o golun! sahaya bakiyorum nobrenin kirmizi kartindan sonra alexin disinda ilerde kalan oyunculari yok! dort stoperle mac oynadilar inanilmaz sansliydilar! gecen yilki bir sifirlik mact aoldugu gibi! rustu normal bir kaleci gibi oynadi haftalardir ilk kez ve bizim penaltida kalecemizin o ani ckisinin altinda yatan sebebi siz dusunun artik! butun yerel basin, kent kalecimizin yan top ve boyle pozisyonda hatali oldugunu oyle sik dile getiriyor ki anlasilan kaleci antronerleri olayi bu sekilde cozmek istemisler! cikmamasi gereken bir topa cikti ve penalti oldu ki daha sonra benzer bir pozisyonda alexin sutunu cikardigi reflexi gorunce ah be petko dur sen yerinde demeden gecemiyor insan!" takim bakti yattarayi ikili uclu sikistiriyorlar soldan gitmek istedi ama ordada gokedeniz yanliz kaldi, bu macta diger maclarin aksine az orta yaptik sut cekmedik gol pozisyonlarimiz bile azdi>!simdi birileri cikmisyonetimden t.d oyunculardna sikayet ediyor!bu takimi yenildigi zaman sevmeyeceksek hocamiza oyuncumuza o zaman desek vermeyeceksek ne zaman verecegiz! yattara kotu oynayinca tu kaka iyi olunca bizim usak! boyle bir sey var mi! bu nasil mantiktir! bu nasil anlayistir! ne yapacaksiniz! baslayacak misiniz yine stadlarda oyunculari yuhalamaya hocayi istifaya davet etmeye!dun bize bir gol lazimdi! o bir gol gelmdi! ama bizim beceriksizligimiz ama sanssizligimiz! adini siz koyun ancak ben oyuncularinda hocaninda dun kazanmaya bizden daha fazla sartlandigini dusunuyorum! dusunun bakalim bu takimi bu denli sartlandiran kimler! o zaman kimin suclu oldsugunun sorusunada bir cevap bulmus olursunuz!

allah ne hocanin ne oyuncularin ne de yoneticilerin belasini versin allah sizin belasini versin!!!

eger bu forumda birileri hocaya yada oyunculara boyle bir laf edebilme ozgurlugune sahipse bende sizlere bu sozu soyleme ozgurlugumu kullaniyorum...

umraniye
21.11.2004, 18:00
OLSUN ARKADAS SEN GINEDE BELA OKUMA ONLAR INSAN OLMAYI ÖGRENEMEMIS ONLARI GÖRMEMEZLIKTEN GEL saygilarimla

FANATIK61
21.11.2004, 18:04
100.000 Üye Kampanyasi ancak 3 sene icinde olur diyorlar. Yani koskoca Trabzonspor baska yerden para geliri elde edemiyormu. Kongrede Atay Baskan yanina parali adamlar almali zaaten simdiki yönetimden cogu birdaha Atay Baskan ile beraber olmayacaklarmis.

umraniye
21.11.2004, 18:07
evet atay aktug ayagini kaydircaklar galiba

kadirsa_2000
21.11.2004, 18:31
Arkadaslar Ziya Hoca'miz "oyuncularim fenerin adinda korktu" diye bir laf etmedi. Bizde dinledik basin toplantisini. Sadece maçin stresini ve golden sonraki telasi kaldiramadiklarini söyledi.

Bir lafi ederken laf nereye gidiyor, nereleri yikiyor, pesinden neler götürüyor düsünüpte yazin. Biraz daha dikkatli duyarli olalim gözünüzü seveyim.

Biz böyle yazarsak "o pek serefli medya" neler yazar?

A.Hilal Çakıroğlu
21.11.2004, 18:52
her yenilgiden sonra t.direktör yada baskan mi degistirecegiz? lütfen biraz daha mantikli yazmaya çalisalim.

Atay Aktug'u özellikle para konusunda elestirenlere

ZENGIN BASKAN NE YAPTI? demekten kendimi alamiyorum.

"parayi basiyorum, ben tek adamim" diyenler giderken klübü kendine borçlandirmadi mi? madem takima verilen paralari geri alacakti (verdigi de meçhul ya.) ozaman cebinden degil de IMF'ten alsaydi parayi. zengin olmasinin TRABZONSPOR'a ne faydasi oldu?

ZEKI BASKAN ZENGIN BASKANDAN ÇOK DAHA IYIDIR bence.

katilirsiniz yada katilmazsiniz ben ATAY AKTUG'u basarili buluyorum. herseyden önce takimda birligi saglamaya çalisiyor.

POYRAZ
21.11.2004, 19:00
YONETIM VE HOCA COK BASARILIDIR BENCE,ONLARA HAKSIZLIK ETMEYELIM,BIR YENILGI ILE HER SEYIN SONU GELMEDIKI,IKI HAFTA SONRA AVNI AKERI HINCA HINC DOLDURALIM,90 DAKIKA DESTEK OLALIM,FUTBOLCULARIMIZ DA OLUMSUZ YAZAN ARKADASLAR GIBI DUSUNURLER ISE TEPETAKLAK GIDERIZ,IYI GUNUDE KOTU GUNUDE DESTEK OLMALIYIZ TAKIMIMIZA

Analyzer
21.11.2004, 20:01
Arkadaslar,

Daha 3-4 sene önce küme düsme potasina kadar geldigimiz günleri ne çabuk unuttuk? Takimi oralardan alip bugünlere getiren, bize tekrar sampiyonluk umudu yükleyen kisilere biraz daha saygili davranmamiz gerekmiyor mu? Trabzonspor'un sampiyonluk "favori"si olmasi, sampiyonluk kadar olmasa bile çok önemlidir. Açiklayayim.

Yunanistan bu sene Avrupa sampiyonu oldu. Bugün Yunanistan - Fransa maçi oynansa, bahis sirketleri dahil herkes kimi favori gösterir? Tabi ki Fransa'yi. Çünkü Yunanistan'in uluslararasi alanda yakalamis oldugu bir ekol ya da istikrar yoktur. Onun için "favori" olmak bazen sampiyon olmaktan bile daha önemlidir.

Biz Trabzonspor olarak sampiyonlugun favorilerinden biri, derbi maçlarinda favori takim olmayi basardik. Hem BJK, hem GS, hem de FB maçlarindan önce favori olarak gösterilen takim bizdik. Kim ne derse desin. Bu da Trabzonspor'un belli bir istikrari yakaladigini gösteriyor. Takim bu istikrari yakalarken malesef taraftarin buna etkisi olmamistir. Trabzonspor taraftarininbir bölümü alinan her maglubiyette yönetimi, hocayi göndermeye, futbolculara küfür etmeye bayilir. Buraya gelip de transfer lazim, Ziya hocanin takimi daha cesur oynatmasi lazim diyen arkadaslara lafim yok. Bunlar yapici elestirilerdir ama ne yönetim, ne hoca, ne de futbolcularimiz burada kendilerine edilen küfürleri, yapilan asagilamalari haketmiyor. Favoriyiz. Büyügüz. Taraftar olarak bu takima layik olmaliyiz.

Su andaki konumumuzu bir özetleyelim.Ligin 13. haftasini geride biraktik.Liderin 5 puan gerisindeyiz.Ligin bitmesine 21 hafta var. Yanlislarda israr edilmedigi sürece sampiyonlik sansimizin sürdügünü görebiliriz. Geride kalan 13 haftayi bir degerlendirelim. Sezona firtina gibi girip 6 da 6 yapinca, normal olarak rakiplerimize biraz puan farki yapmamiz gerekiyordu. Ama GS ve özellikle FB (son 35 sezonun en iyi lig baslangiçlarini yaptilar) sezona beklenmedik derece iyi baslayinca, ilk etaptaki planlarimizdan bazilari suya düsmüs oldu. Bu tamamen bizim sanssizligimizdan baska birsey degildi,arti diger iki takimin sansa kazandigimaçlarin da bunda etkisi oldu. Barcelona seneler sonra iyi bir kadro kurup lige sampiyonluk hedefiyle girdi bu sene. Onlar da aynen bizim gibi geçen sezonun ikinci yarisinda 9 maçlik bir galibiyet serisi yakalamislar, bu seneye de aynenbizim gibi iyi bir baslangiç yapmislardi. Onlarin sansi bu sezonki rakipleri olarak gösterilen Valencia ve Real Madrid'in çok kötü birer dönem geçirmeleriydi. Ama biz Barça kadar sansli degildik bu sezon. Burada dikkat çekmek istedigim bir nokta var. Bizim yapmamiz gereken, yolumuza, istikrarimiza devam etmektir. Sansimiza küsmek degil. Yilginlik Trabzonspor'a yakismaz. Uzun vadeli düsünürsek durumumuzun hiç de kötü olmadigini görebiliriz. Çok genç bir kadromuz var. Ve bu gencecik kadro sampiyonluk favorisi. Bu konumda, daha yolun basindayken taraftar olarak umutsuzluga kapilmamaliyiz. Takima her zamandestek vermeliyiz. Bu takiminarkasinda basin yok, federasyon yok, hakemler yok. Bir tek biz variz taraftar olarak. Biz de bu takima söversek, takim tek basina kalir. Umarim hocamiz, yönetimimiz ve futbolcularimiz bugüne kadaristemeden de olsa yaptiklari hatalardan ders çikarip yollarina devam edecektir. Atay baskan da Ziya hoca da kalacaktir. Kalmalidir.

ErDoCLG
21.11.2004, 21:17
futbolculara rezre kadar kiziyorsam serefsizim
bu takimi korkak oynatmayi biraksinlar ne bu ya 10 kisi fenere dogru dürüst saldiramiyoruz

A.Hilal Çakıroğlu
21.11.2004, 21:54
ANALYZER yazdiklarina katilmakla beraber bu yazdiklarin için sana tesekkür ediyorum

MaHMuT_61
21.11.2004, 22:35
20 sene geçmis sampiyon olmayali bu kadar yaklasiyoruz yine yine fener maçi yine hüsran yeter bea yeeetttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeer!!smileys/smiley7.gif

Allah askina Trabzonum Sampiyon olmasin ama kendi evinde 3 büyüge defans oynamasin oynamasin oynamasin...Bir kaç sorum var sizlere cevaplarsaniz sevinirim..

1)Geçen sene Trabzon daki maç vanhoojdok orta sahadan golü atiyor petkoya,2. dönem Istanbul'da iki eli kalecimize fazla geliyor ve topu kaçiriyor golü yiyoruz,bu sene dünkü maç be adam önünde 2 adam nobre'den topu almak için ugrasiyor NEREYE NEREY çikiyorsun be ADAM nereye penalti olmadan adam topa dokunsa gene gol olur petko nereye??Simdi Elazigi spor maçin anca iyi oynarsin kisacasi bence bu küçük zihniyetli kaleci ile idda ediyorum kimse sampiyon falan olamaz..soru petko yeterlimi?

2)Ziya düsünür ziya düsünür eee ne olur TRabzonspor malüp olur düsünme ziya sen düsününce olmuyor hep ilk yarida maç kayip ediyoruz..D.kiev G.s F.B maçinda düsündün artik düsünme..Ziya Hoca düsünmeli mi?

3)Bern thijs FiSssS ulan geçen lig t.v yi izliyorum Manager Bayram TuTumlu diyor:''SYN. Haluk Ulusoy beni aradi Brazilyaya Syn Sümer futbolcu bakmaya geliyor yardim et diye..ÖNEMLI!!Syn Sümer'e Aurelio yu gösterdim biraz sicak bakti ama Ts formasi agirdir dedim ve Sao Poulo dan ve Cruzeriodan da adam göstereyeim dedim Syn Sümer KAKA evet evet Milan daki KaKA yi begenmedi sonra ben türkiyeye döndükten sonra Aurelio Da silva ve iki kamyon söförü almis gelmis.Ben trabzon spordan 100 bin dolar almasan ne olur bu Aurelio nun F.B de olmasinin tek suçu Syn Sümerdir ben avrupaya sattigim futbolculardan zaten iyi kazaniyorum''Böyle dünyaca ünlü türk menejerler varken bu sereffsiz yarim akillar nelerine güvenip de thijs e para sayiyor De haane yi aliyor.Soru:Trabzonsporun Transferlerinden sorumlu olanlar ne kadar basarili?Yada kim para kazaniyor?Yattara'ya bize Youla aldi..smileys/smiley32.gif

Biz yine susup destege devam edecegiz ama bu gidis 16546485313687 yil sonra bile sampiyon olmazsmileys/smiley19.gifULAN EN BÜYÜK BIZIZ BEA EN BÜYÜK TARAFTAR EN BÜYÜK TRABZONSPOR Gökdeniz Fatih kimmis olmassalar olmazmis su Yattara size ne yapti da pas atmiyorsunuz aklima geleni yapmadi ama yapsa hakli Biz Trabzonsporluyuz beyler ZORA sevdali hepinize sevgiler EN BÜYÜK TRABZONSPOR BASKA BÜYÜK YOK!!!

Ziganoyli-61
21.11.2004, 23:44
arkadaslar bakarsaniz ziya hoca önemli maclarda hep taktik hatalar

yapiyor, kiev, bilbao, gs, fb, bjk. bence bu hoca buraya kadar.

Allah razi olsun bizi bir yerlere getirdi, ama büyük maclara

cikamiyoruz. yav yattara neden ilk 11de oynamiyor,

neden hep gol yedigimizde oyuna giriyor.smileys/smiley7.gif

oyuna girdigi her macda bütün ataklar onun üzerinden yürüyor. takima müthis derecede katki sagliyor.

sayin gökldeniz beye de burdan sesleniyorum, lütfen takimin icinde

huzursuzluk yaratmasin, guruplasmayi biraksin (zaten gurubun basini

cekiyor), oynamak istemiyorsa, fazla para istiyorsa def olup gitsin!!!!!!!

2 ay once yazmisdim, takimin icinde guruplasma var ve basini da

gökdeniz bey cekiyor!!!!! yok neymis taraftar onu yattatra kadar
sevmiyormus, fasa fiso bunlar! kac macda 90 dakika mücadele etti????

ziya hoca da bu gurubun etkisinde kaliyor ve agirligini hissettiremiyor.

el elden üstündür, gurup yerli-ziya hoca yabanci!

yav biz evimizde oynuyoruz, hemde eziklere karsi ve hoca takimi

sahaya cesartsiz kurdugu bir kadaroyla cikariyor, tek forvet, bi tarafda

lee young ve yattara yedek, yav ne bicim mantik bu.

bence ziya hocayla buraya kadar arkadaslar.

yönetime gelince, kalmasi gerekir diye düsünüyorum,

atay baskane full desteksmileys/smiley32.gif, tabiki daha iyi yapabilecekleri cok sey

var, mesela TRANSFER.

TRABZON IS DIFFERENT

CAFER ÖZER
22.11.2004, 08:45
Yönetim Basarili Ziya Hoca basarili diyenler

Dinamo Kiev

Atletic Bilbao

G.S

FB

bjk

MAÇLARINI VE geçen seneki GS maçina baksinlar basarilimi degilmi görsünler.

Eger 2.lik basari ise Biz onu Özkan gittikten sonra Fortçu EROL lada yakaladik Samet Aybaba ile de takim 2.sirada idi.Hemde FB nin önünde 5 puan farkla TURGAY geldi 3 malubiyet takim 3.siraya düstü.EGer 2.lik basari ise O zaman FORTÇU EROL BASKAN SAMET TEKNIK DIREKTÖR Trabzonum 2. ne gerek vardi kongrelere

Sezon basindan beridir herkes bagiriyor bu takima takviye lazim,Transfer sart ATAY AKTUG cevap:Sokaga atacak paramiz yok

Tamam Yönetim yapti bir hata Transfer yapmadi elindeki kadro belli ZIYA HOCA,sen elindeki kadroya göre takimi neden oynatmiyorsun ligin ilk haftasi bu kadro degilmiydi en fazla golu atan takim maç basi 3 ortalamayi bu takim tutturmadimida sen her maça Özellikle BJK NIN TEKLIFI BANA GURUR VERICI dediginden beridir.Takimi korkak oynatiyorsun Yoksa burda BJK ile ilgili 3 gün sonra açiklama yapmanin bir ilgisi varmi diye düsünmemek elde degil.Sen elinde en fazla gol tana takimi sahaya sürmüyorsun FB 4 forvetle sahaya çikiyor sen 2 forvetle sahaya çikiyorsun acaba deplasmanda biz oynasaydik hiç forvetsizmi sahaya çikacaktin.

Beyler Yönetim suçludur.Transfer yapmadigi için

Ziya Hoca 2 kere suçludur BJK ile ilgili yaptigi açiklamalar ve takimi büyük maçlarda oynattigi korkak futbolla suÇLUDUR.

BEN ARTIK ATAY AKTUGA GÜVENIYOR ZIYA DOGAN a DA INANMIYORUM BU TEK MAÇLIK FB YENILGISI ILE ALAKALI DEGIL BAKIN ÖNEMLI MAÇ PERIYODUNA BUNU GÖRÜRSÜNÜZ

türkeli 57
22.11.2004, 10:36
arkadaslar o kadar karamsar olmayin biz de ezikleri istanbulda yenriz daha bu is bitmis degil kargalar bile 20 puan geride olmasina ragmen sampiyonluk lafi telaffuz ediyorlar ki aramizda 5 puan var

metehan
22.11.2004, 12:02
Tepkilere hak veriyorum. Insanlarin beklentileri var ve bunlar gerçeklesmeyince hakli olarak tepki gösteriyorlar. Yönetimin de hocanin da hatalari var. Bu konuda bir fikir ayriligi yok. Zaten hatalari olmasa sonuç bu olmaz. Yönetim, geçen sezon ele geçen büyük firsati transfer döneminde degerlendiremedi. Ziya hoca tercih olarak yanlis isler yapiyor. Her hocanin bir oyun anlayisi vardir. Begeniriz ya da begnemeyiz. Ama önemli olan netice. Bu sene tüm büyük maçlarda ayni seyi denedik ve hiçbirinde basarili olamadik. O zaman bu israrin anlami yok. Basarili olsak tamam, Ziya hoca istedigi kadar korkak olsun ama olmuyor iste. Bu ülkede Lucescu'nun oyun anlayisini da begenen yoktu ama yaptiklari ortada.

Simdi bu tespitten sonra asil önemli konuya gelelim. Çözüm ne olabilir? Bu konuda genel olarak Analyzer(Savas) gibi düsünüyorum. Ortada bir sorun var ama her sorunda ortaligi yakip yikarsak, herseyi silbastan yapmaya karar verirsek hiçbir sey elde edemeyiz. Yakin bir gelecekte kongre olacak. Yeni yönetim orada sekillenir ve yolumuz belli olur. FB maçi sonrasi "parali baskan" laflari edilmis yine. Geçmisten ders almayanlari sonunun ne olacagi belli. Ziya hocayi niye elestiriyoruz? Geçmis maçlardan ders çikarmadigi için. O zaman elestirdigimiz hatayi biz kendimiz niye yapiyoruz? Atay Aktug veya isimler önemli degil. Bir maglubiyet sonrasi veya Atay Aktug'un bazi hatalari nedeniyle bir baskasina yönelmek bize ne getirir? Su an ortada bir baskan adayi yok. Iyi bir liste ile bir baskasi çikar aday olur, projelerini açiklar, hep birlikte onu destekleriz. BIzim derdimiz isimlerle degil zihniyetle. Ama bos konusmanin, "parali baskan isteriz" gibi bos laflarin anlami yok.

TS, herseye ragmen su an siralamada iyi durumda. Kongrede güven duyulan bir yönetim gelirse ve son maçla birlikte teknik kadro konusunda olusan güvensizlik giderilirse TS'un önü yine açiktir. Ama arkadaslar sunu asla unutmayalim. Tüm bu söylediklerimin olup olmamasi tamamen bizlere baglidir. Bunlari olumlu ya da olumsuz sonuçlandiracak olan bizleriz baskalari degil. Biz hangi yolu tercih edersek o olur, bunu asla ve asla unutmayalim. Yikmak çok kolaydir, yapmak da bir o kadar zor.

Sevgi ve saygilarimla...Edited by: metehan

kadirsa_2000
22.11.2004, 13:06
Arkadaslar biz buradaki ates püskürmelerimizle bizans yaltakçiklarina malzeme veriyoruz ancak, baska bir seye yaramiyor.

Çok muhterem(!) Kazim Karga Kanadi efendi dün çikmis diyorki "13. hafta ve lig bitti, sampiyon belli, bu ne rezil bir lig, fener açik ara sampiyon olur." Ya bu adamlar ne kadar rezil, ettigi lafi bilmez adamlar. Ya bu sahsin tuttugu takim geçen sene sezonun ilk yarisinilig ikincisinin9 puan önde kapamadi mi? Sonra uefa'ya bile zorla gitmedi mi? Ben mi yanlis hatirliyorum.

Sevgili renkdaslar, böyle rezil rüsva adamlarin laf ettigi, cirit attigi bu adaletsiz ortamda su temiz, seffaf veserefli yönetimimize kulübümüze futbolcularimiza sahip çilaklim derim ben.

Sonuna kadar, hep birlikte...

türkeli 57
22.11.2004, 13:47
Arkadaslar biz buradaki ates püskürmelerimizle bizans yaltakçiklarina malzeme veriyoruz ancak, baska bir seye yaramiyor.Çok muhterem(!) Kazim Karga Kanadi efendi dün çikmis diyorki "13. hafta ve lig bitti, sampiyon belli, bu ne rezil bir lig, fener açik ara sampiyon olur." Ya bu adamlar ne kadar rezil, ettigi lafi bilmez adamlar. Ya bu sahsin tuttugu takim geçen sene sezonun ilk yarisini lig ikincisinin 9 puan önde kapamadi mi? Sonra uefa'ya bile zorla gitmedi mi? Ben mi yanlis hatirliyorum.Sevgili renkdaslar, böyle rezil rüsva adamlarin laf ettigi, cirit attigi bu adaletsiz ortamda su temiz, seffaf ve serefli yönetimimize kulübümüze futbolcularimiza sahip çilaklim derim ben. Sonuna kadar,</font> hep birlikte...</font> hay agzina saglik be arkadasim serefsizlere yenilmek dünyanin sonu degil ben de çok üzüldüm ama napalim köpeklerle iddya girdim hepsi bugün benden yiyip içyorlar 40 milyonum gitti zehir olsun keske 400 milyonum gitseydide yenilmeseydik saglik olsun feda olsun trabzonuma EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Tekke
22.11.2004, 16:32
Dallama gibi konusup da adamin canini sikmayin, bu adamlar bizi buraya getirdi. Fatih Baba gibi futbolcumu var memlekette,biraz zaman verin ya,hersey olacak. Bi adam sezonu tamamlasin. Senol Günes 1 maçla sampiyonlugu kaybettiginde tüm rekorlari kirmasina ragmen adami kovdunuz-ogün'ü dövdünüz sanki daha iyisi var gibi simdi Fatih-Gökdeniz vb. ne sahip çikmiyorsunuz.

Yaziklar olsun be...

Emorfo
22.11.2004, 17:21
Ne kadar paniksiniz be kardesim. Az sakin olun ya. Herseyin hesabi sorulur elbet. Ama burda birbirinize kaba davranmak veya yönetimi teknik kadoruyu ve futbolculari kiyasiya elestirmek hiç bir seyi çözmez. buna panik zihniyeti denir. Öfkeler bir yerlerden çirakilmali. Bu öfkemiz yüzünden hep kaybeden biz oluyoruz. Daha sakin daha saglikli lütfen..

bordox
22.11.2004, 17:52
Trabzonspor'un sorunu nerde gerçekten.Kimse taraftari suçlamasin kütfen, taraftar bence elinden geleni yapiyor ama sahadaki gerçegin de farkinda.Taraftar sahada olgun,ne yaptigini bilen,maçin dengesini ayarlayabilen bir takim istiyor.Herkes adeta takimin gol yemesini bekliyor bu tip maçlarda çünkü Ziya Hoca da bekliyor.Ziya Hoca diyor ki Trabzon camiasi çok tedirgin oluyor bu tip maçlarda.Yaniliyor tedirgin olan kendisi bir maçin gidisatini tek bir futbolcuyu oyuna alarak degistirecegine inaniyor,çilgin bir sekilde rakibe saldiracagini sanarak 4 forvete dönüyor peki acaba kendisi hangi antremanda 4 forvetli hücüm çalismasi yapiyor,yapsa bu kadar daginik bir hücüm hatti olur mu.Kiev maçi,gs maçi, hatta milli maçi da gördükten sonra bir hoca bu yanlisa nasil düser ne yapti Ersun Yanal Serveti çikardi Tuncayi aldi sonra ne degisti hiç,tipki Yattara nin bir sey yapamadigi gibi.

Ziya Hoca önce kendi yanlislarini görmeli 4 forvet oynayacaksan ona göre bir oyun sablonu yapmali yoksa sirf taraftarin gazini almak maksadiyla yattara ve M.Yilmaz i oyuna almakla olmaz bu isler yürümez.Istifa etsin veya etmesin bu Ziya Hoca'nin yüzlesmesi gereken bir gerçektir,kariyeri buna göre sekillenecek.Ne kadar iyi oyun kurdum,takimdaki yükü esit paylastirdimmi bunlarin hesabini kendine versin.Kesinlikle iyi bir hoca,iyi bir insan ama artik kendi seviyesini yükseltip üzerine geçemezse orda kalir.Bu firsati iyi degerlendirmeliydi 3 defadir bu firsat eline geçiyor 3 defadir ayni hatalari tekrarliyor.

Yönetimin iyi niyetle çalistigi ortada Atay baskan bazen gereksiz sekilde ön plana çikiyor.I.Ege ve benzeri bir kaç olay kendisine puan kaybettirdi

Bence Alt yapi ya çok iyi bakmali yönetim.Çok ciddiyaklasmali ekonomik olarak kurtulusumuz orda,bunu laf olsun diye söylemiyorum.Biraz mantikli olmak gerekiyor Istanbul'a karsi yarisiyorsan onlarin aldigini alamazsin belki ama alt yapidan iyi bir futbolcu çikarip yarisirsin.Bizim klübünyapisi bu alt yapidan gelenlerle bir yerlere variyoruz.

Yönetimin altindan kalkamayacagi bir konu var Stadin modernizasyonu.Bunu Trabzon sehri yönetimin üzerine atip beklerse daha çok bekler gibime geliyor.Basta sivil toplum örgütleri,belediye, is adamlari el ele verip bu isi çözerse çözer yoksa klübün gelirleri ile bu is nasil olur bilmiyorum.Trabzonspor 2 koyacaksa bu is için 2 de diger kurumlardan gelmeli.Bu sekilde ancak olur.Bunlar zaman isteyen seyler sehir bunu isterse yapar buna gerçekten inaniyorum.

Yönetimin istifasi veya degismesi ne kazandirir tartisilir ama suan TRABZONSPOR'UN gittigi yol dogrudur.Kritik maçlarin disinda sahadaki basari tatmin edicidir.Uefa veya Fifa ile süreklimahkemelik oldugumuz günleri hatirlayinca bugünki sayginlikda bir seydir.

Bugünkü kizginlikla yapmaya çalistigimiz her seyi bir kenera atamayiz.Klübü kendi ayaklari üzerinde durmaya basladigi bir zamanda kaoso götürmenin anlami yok. benim fikrimde budur.

kadirsa_2000
22.11.2004, 18:47
Eyvallahabi sagolasin, olay budur iste! smileys/smiley32.gif

delihamsi
22.11.2004, 18:52
Yeter artik!Gerçeken de yeter!Ben deanlamiyorum nedir bu kötü gidis?Bu nasil br oyundur?Ziya Hoca niye bu kadar korkaksin?NEden gol yedikten sonra risk aliyorsun?Neden rakibin defans yapacagini bildigin halde Yattara'yi Mehmet Yilmaz'i sonradan aliyorsun?Bu takim artik çikmaza gidiyor.Sirf Ziya Hocaya da baglamiyorum bunlari.Sayin baskan nerdesin sen?Ne yapiyor bu Augustine,De haene,Lee Young Thjis?Paramiz yok diyorsun anladik ta o zman niye bu oyunculari bu kadar paraya aliyorsun?Anladik aldin bari neden bu oyunculari yollamiyorsun?Görmüyor musun?Bu takima bir yildiz sart?Yenildikten sonra aglayip sigara içmekte bitmiyor her sey.Görmüyor musun eger bir oyunumuz sakatlansa yerine adam yok!Peki söyle sen nasil bu takimdan sampiyonluk bekliyorsun?Ne yaptin bu takim için.Yaptigin tek is ne oldu biliyor musun?Ben sana söyliyim.Tek sey Ziya Hoca transferi.Zaten bu güne kadar takimi buraya getiren de Ziya Hoca.Kendimizi kandirmayalim.Biz böyle biraz zor sampiyon oluruz.Ziya Hoca nedir bu?Neden biazansa karsi bu kadar sanssisiz.Sanssisiz veya yanlis yapiyorsun.Niye bu kadar korkaksin.Sen karsi takimi ataklar içinde bogmak yerine bizden korkandan korkuyorsun.Gol yedikten sonra önlem aliyorsun ama ne fayda.Niçin sunlari en basta yapiyorsun.Gol yedikten sonra da rakip bizi kontralarla vuruyor veya çok iyi kapaniyor.Bize ara transferde bir yildiz sart.Yoksa halimiz harap.Bu yenilgiden sonrabana hem Aziz Yildirimin siritisi dokundu.Hem fenerlilere iddialardan kaybettigim paralar hem de geçtikleri dalgalar...Sizo çok güvenmistim çokkkkkkkkk.GS den sonra artik feneri yenersimniz dedim bu da olmadi.Peki söyleyin eger evimizde kazanamiyorsak ne zaman kazanacagiz.Anadolu takimlarini yenmisiz kaç yazar.Bize bunlari çektirenlerden istifalarini rica ediyorum.Takim sen de çabuk toparlan.Geç kalmadan...Insallah geçen yilki gibi bizansa kaptirmayiz sampiyonlugu.Insallah......smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

KaiserSoza
22.11.2004, 20:37
ortada soye bir gerçeklik var.Özkan Sümerin basa geçmesiyle trabzonsporda ciddi degisimler olmus,yeni,temiz,aklin mantigin hakim oldugu bir dönemin starti verilmistir.Trabzonspor sahislarin egemenliginden kurtarilarak,saglam temellere dayali bir yapi olusturulmaya çalisilmistir.Özkan sümer kudreti nispetinde buugurda savas vermistir ve gücünün tükendigini farkettigi anda misyonunu tamamladigini farketmis,perde arkasina geçmistir.trabzonspora kattiklarini trabzonsporluyum diyen hiçbir fert inkar edenez.

takip eden dönemde basa gelen ataybaskan aldigi mirasi muhafaza etmeyi basarmis vetrabzonsporu daha yukarilara tasimayi basarmistir.Ve uzlasmaci kisiligiye trabzonsporlulari derleyip toparlamayi basarmistir. sahip oldugu gücü verimli kullanmaya çalismistir.ama yapamadigi veya basarisiz oldugu konularda vardir.en barizi transferler...

halihazirdan isebana göre bir duraklama mevcuttur.Kastettigim bütünüyle bir çöküs degildir,büyüme ivmemizdeki düsüstür.atay baskanin kulube katkisi tartisilmazdir.ama bundan sonraki süreçte yetersiz kalacagini düsünüyorum.Hedef sampiyonluk zira.kolay degil 20 yildir Istanbul baronlarinin elinde ve birakmaya da hiç niyetli degiller. Federasyonda, medyada ,devlettegüçleri inanilmaz fazla malumunuz.MademTrabzonspor bu hegomonyayi kirabilecek tek takim hüviyetindedir,o zaman bütün imkanlarini bu iste seferber etmelidir.Yani eger elimizde haluk ulusoygibi birdeger varsa onu da trabzonsporumuz için kullanmaliyiz demek istiyorum.Bütün önyargilardan kurtularak Haluk Ulusoyu degerlendirmenizi rica ediyorum.

ama bu atay baskaninayaginin kaydirilnmasianlamina gelmemeli.Bir ittifak olabilir ortak hedefler için.EGER YÖNETIME TALIPLER ARASINDA BIRINCIL HEDEfLER TRABZONSPOUN MENFAATI ISE ARZ ETTIGIM GIBI VEYA BUNA BENZER ITTIFAKLAR OLUSTURULMAsi en rasyonel yoldur bana göre.

Analyzer
22.11.2004, 22:49
Bu arada bu konunun basligi kafama takildi. "Bu yönetim ve bu hoca ile bu kadar". Aslinda baslik altina yazilanlar genelde bu görüsü tekzip eder nitelikte. Forumda açilan basliklarin kisisel görüs içermemesi gerektigini düsünüyorum. Biraz ekstrem bir örnek verirsek, biri buraya gelip de "Trabzonspor siradan bir takimdir" diye baslik açsa. Basligin altina yazilan tüm yazilar, basliga zit olsa da baslik gene ayni baslik oluyor. Hiçbirimiz baslikta ifade edilen görüse katilmasak bile.Baslik tartisilan konunun tarafi olmak yerine, konunun kendisi olmalidir. Bu konunun basligi da "Bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar mi?" olsa örnegin, neyi tartistigimiz daha net olur.

KaiserSoza
22.11.2004, 23:20
BANA GÖRE BASLIKlar BIR ÇERÇEVE ÇIZIYOR ama tartismanin tabii seyri konuyuderinlestiriyor bu bence olumlu yani konuya yapilan alternatif bakislar tartismamizi zenginlestiriyor, velev ki basliktan murat bu olmasa da.tartismanin mantigi da bu zaten.bu surette basta düsündüklerimizin yanina diger görüslerden elde ettigimiz kazanimlari da katarak daha dogru tespitler yapabiliyoruz.

özellikle bu baslik için konusursak,az önce yazdiklarim bütünüyle bu baslik altindayerlestirilemez belki ama bu basligin ifadeye çalistigimeramin benimzihnimde çagrisimlari bunlar...

sonuç olarak her zaman esas konusmak istedigikonuyu kategorize edemeyebiliriz.yani ona uygun bi baslik açamayabiliriz. çünkü hepimiz kafamizdakileri farkli kodlayarak ifade ediyoruz.Pragmatik düsünelim ve konu eger eksik bir bakis açisiyla açilmis olsa dahi ulasmak istedigimiz en mantikli çizgiye dogru sürekleyelim.

bence buradan devam edelimzira "Bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar mi?" basligini da içermeye basladi konu.bu sayede basa döndügümüzde bu tartismalarsayesinde düsünceleremizin olgunlastigini ve faydali bi hale geldigini de görebiliriz.

Guests
23.11.2004, 00:26
sezon basinda sampiyonuz demistim, yine aynisini diyorum.yine utanmadan sikilmadan diyorum iste SAMPIYONUZ..!

burada içimiz yanarakkenetlenip hep beraber astigimiz bütün yikimlarimiz gibi bunu da asacagiz... gs'ya yenildigimizde kenetlendigimiz gibi, sampiyonlar ligi ve uefa kupasi bozgunlarindan sonra takimimiza sahip çikip sarildigimiz gibi bu günde sarilacagiz...

dayanma gücü olup, sabirli olupta basarinin gelmedigibir örnek bilen varsa söylesin bana. arkadas,"su adam da sabir göstermis ama muradina erememis" desin biri..?

sabir ve istikrar bizim ilacimizdir...kaybedecek hiçbirseyimiz kalmadi.fb,gs vebjk "sampiyonluk" kelimesini agzina almadigindan beri biz buhedefe sarilmistik. su günlerde onlarin tek derdi, kamuoyunun beklentilerini yerine getirmek ve medya'nin kendilerine saldirmasini engellemek.sadece bunun için kazanmak istiyorlar.biz ise kilitlendigimiz hedef için,yani sampiyonluk için oynuyoruz.kaybedince "hedefimizden hiç bir sey kaybetmedik." diyoruz. onlar ise gazetelerde kendilerini yere göge sigdiramayan pompaci haberlerle mutlu oluyorlar.bu onlara yetiyor...

bu maçi kazansaydik, ben evimin balkonuna yillardir sakladigim o bordo-mavi bayragimi henüz asmayacaktim.hersey bitmemisti çünkü..! bunun bilinciydeydim... lig çok uzun süren bir maraton.bu derenin altindan daha çok sular akar...

herkese sabirdiliyorum.

canavar
23.11.2004, 00:31
HAAHAA

Senol Günes mi Hic gülecegim yoktu.

O Gidip Kumda Oynar Ancak Birakin bu ayaklari Bu Takima Hep zarar vermistir Unuttunuz Milli Takima Trabzondan Kac kisi ALIRDI ZATI MUHTEREM

namik
23.11.2004, 03:31
Bu kadar da olmaz beyler düsündukce kahroluyorum en basta sahadaki futbolcularimiza yazik Ziya denen bi adam geli ne mantikla ve kurulmus hazir kadroya konuyo ben da ilk gelisinde dedim samet hoca gitmemeliydi gördünüz iste ne verdi trabzona allah askina bi tolgayi kazandirdi ve o da artik ne oynadigini bilmiyo adama bi shaktar donekts ilgilendi dünyasi sasirdi.Bu ziya ne yapiyo bakin adam lee almis takima ne mantik bu takimda hiç mi oyuncu yok inanin alt yapidan cikan genç oyuncu varya isim gelmiyo cok sinirliyim onu oynatsa 1000 kat daha iyi oynar sonra ibrahim ege davasi tamam cok sevdigimiz iyi niyetli biri ama kaç hafta oynamadi ne mantikla surdun sahaya orata trabzon evlati ve her zaman forma giyecek hasan var belki gulunc geliyo ama o hele fener macinda oynasa alex adim atamazdi onun bu fener hirsi bu maçta cok lazimdi tabi ziya ne kadar taniyo takimi siz bakmayin oyunculari ziya gelmidi havamiz degisti demelerine ne diyecekler keske gelmeseydimi .Ziya degilmiydi besiktasa takimla anlasin gelim neyse bu adam bu takimi basamak olarak kullaniyo ben diyorum trabznna trabzonludan baskasi yaramaz alin siz SENOL GÜNES i takima bu adam bu takimi %100 sambiyon yapar sehrin evlati ve o kadar yedigi laflara bi cevap verecek firsati olur bakmayin o çok iyi bi hocaydi medya harcamaya calisti ma biz trabzonlular oldukça her zaman en tepede olcak.Nedendir bizim cocuklarimiz hizmet etmiyoda elin besiktaslisindan minnet umuyoruz ve bize ne yasatti deyinki kupa bu kupayi samet hocada aldirdi.Deyinki lig ikincisi yapti ne yapim ben ikinciligi sizi kandiriyorlar hanginiz buna sevindi fener sampiyon trabzon ikinci olmaz olsun böyle ikincilik bize sadece sampiyonluk yakisir.

Su Ziya gelmis Yattara'ya çatiyo unutmasin skonto riga maçini o maçda yenilsek coktan köyünün cakilli yollarinda yuruyodu elindeki nimete ihanet ediyo.Yattara gibi bi yetenek daha önce trabzona geldimi ondan en iyi sekilde yararlanmak varken adami küstürdüler görün bi daha bizi neselendirecek mi insallah öyle olmazda.

Birde bu yönetimin bi acizligi varki Hami Mandirali adami matara ettiler hani trabzonnun eniyi topcusunun jübilesi anlamiyom suan birine sorsalar trabzonun kadrosunda kim var gene hami der(futbolla alakasi olmayan) .

Ziyanin en büyük hatalarindan biride romasenkoyu gönderdi ve lee yi aldi adam cok para laiyomus filan diye yolladi ama aldiginiz lee'ye sadece 450bin dolar bonservis ödediniz hemde Trabzondan kaçarcasina gitti ben diyorum bu isde bisi var biri bu olaydan klupu somuruyo.Bakalim kongre yaklasiyo bence olagan üstü durumdayiz .Niye derseniz bu kadar iyi bi kadro bu kadar kötü ellerde belkide bi 10 sene daha darbe alcak biri çikip bu ise el atmali bence buda ya ÖZKAN SÜMER yada MEHMET ALI YILMAZ olmali.

MEHMET ALI YILMAZ biraz size ters geliyo ama adama hirs basmis bunca ona yapilandan sonra bu ise 4 elle sarilir tabi yaninda o cabulcu HIkmet Onur olmazsa asil trabzonu bu hallere gediren kisiydi ama basta gözüken Mehmet ali baskana olan oldu.

En son kelimelerim isterse fener bize 10 atsin isterse küme düselim son maç sampiyonlugu kaciralim her zaman formamla gururla dolasirim asla ezilmem çünkü biz anadolunun öncü ,türkiyeniz ilklerini takimiyiz.

My
23.11.2004, 04:03
Arkadasim sen biraz olaylari karistirdin gibime geliyor. Yönetimin yaptii hatalarida Ziya Hoca' nin sirtina yükledin. Ayrica M.A.Yilmaz diyorsun hayretle okuyorum. Özkan Sümer ise bu takimi ayaa kaldiran kisidir benim gözümde ama oda misyonunu tamamlamistir... Edited by: Golge_Oyunu

gultekinsurul
23.11.2004, 09:58
yahu arkadaslar asil sizin yorumlariniz beni deli ediyor. bir maç kaybettik herkes ziya hocayi yerden yere vuruyor. hani adam gibi adam hani laz ziyamizdi. bide elestirilerinize lütfen dikkat edin kisileri elestirecez diye hakarete varan sözler sarfetmeyelim.Ayrica her kes ne kadar da iyi biliyor bu isi bak. herkes onu asti bunu kesti. peki siz ne yaptiniz. evet bu kulüp için ne yaptiniz arkadasim. buralara yazi yazip iki maça gitmekle olmuyor taraftarlik. hele hele Trabzonspor taraftarligi. bu kulüp için ne yaptiniz. surada bordomavi netin binlerce üyesi oldugunu görüyorum peki kaçi kulübe üye oldu. kaçi 100 bin üye kampanyasina katildi. 30 larda geziyoruz. hadi ordan sizi samimiyetsiz sözde Trabzonsporlular. smileys/smiley7.gifsizin bu kulübe her zaman zarariniz oluyor. saha ya tas atmak futbolcularimiza küfretmek Trabzonsporluluk ise ben sizlerden degilim. Buraya yorum yazmak ona buna saldirmak kolay. mertsen git önce kulübe üye ol. Gözter harbiligini. atip tutmakla olmaz bu is. her zaman igneyi önce kendine sonra çuvaldizi baskalarina batir. Allah Trabzonsporu sizin gibi sözde taraftarlardan kurtarsin.

Guests
23.11.2004, 10:16
Arkadaslar biz buradaki ates püskürmelerimizle bizans yaltakçiklarina malzeme veriyoruz ancak, baska bir seye yaramiyor.

Çok muhterem(!) Kazim Karga Kanadi efendi dün çikmis diyorki "13. hafta ve lig bitti, sampiyon belli, bu ne rezil bir lig, fener açik ara sampiyon olur." Ya bu adamlar ne kadar rezil, ettigi lafi bilmez adamlar. Ya bu sahsin tuttugu takim geçen sene sezonun ilk yarisinilig ikincisinin9 puan önde kapamadi mi? Sonra uefa'ya bile zorla gitmedi mi? Ben mi yanlis hatirliyorum.

Sevgili renkdaslar, böyle rezil rüsva adamlarin laf ettigi, cirit attigi bu adaletsiz ortamda su temiz, seffaf veserefli yönetimimize kulübümüze futbolcularimiza sahip çilaklim derim ben.

Sonuna kadar, hep birlikte...

IMZA&n bsp; smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TORUN
23.11.2004, 11:48
HERKEZE SELAM AKTUG VE ZIYA ILE YOLA DEVAM........

Arkadaslar yazilanlara baktim herkez kendine göre bir seyler yazmis. Saygim var. Ancak, bu filmi biz çok izledik. Sonu hep husranla bitti. Günlük asklarin, anlik zevklerin ve egolarimizi tatmin etmek için hep asip kestik.Galibiyetlerde kahraman, maglubiyetlerde "hain" aradik. Ali gitti Veligeldi. Degisin bir sey olmadi. Simdi daha mantikli düsünüp aydinlik yarinlar için yeri geldiginde, bagrimiza tas basmayi, tencerede su kaynatip içmeyi bilmemiz gerek.

Yazilanlardan en çok beni üzen sayin Sümer hakkinda yazilanlar. Ona haksizlik ediliyor. Tarih onun yapitiklarini yazacak, hemde Trabzonsporun makus talihini degistiren ikinci adam diye.

Burda elestiri yapmiyacagim. Sadece destek olmak için ne gerekiyorsa onu yazacagim. Elstiriyiyapan çok sayida insanvar. Hemde sizler gibi üzülerek degil. Ellerini ogusturarak.

zahido
23.11.2004, 12:33
beyler atay ile ziya hoca lalsin diyenler trabzonun su anki halinden memnun mudurlar acaba çünkü bu yönetim ve bu hoca bundan daha iyisini emin olun yapamazlar bakin bizim madalya kazanan esref apak vardi onun antrenörü çikti delikanli gibi söyledi esrefi ben buralara getirdim ama esref daha iyi olmak istiyorsa baska bi antronorle çalismasi lazim benim kapasitem bu kadar dedi helal olsun ona beyler bu takim saha sonuçlariyla ayakta duruyo atay aktugun baskanligiyla degil ziya dogan trabzona çok seyler verdi ama kimse küsmesin darilmasin bu oyun anlayisiyla trabzon bi 20 sene daha sampiyon olamaz

atay aktug için gökdeniz olayinin ne kadar uzatildigi aklima geliyo bi türlü basini susturamadi elin baskani tuncay için çikan haberleri bir basin toplantisiyla yok etti çünkü bi agirligi var bi karizmasi var artik sefil baskan ve pasif bir yönetim istemiyoruz

Ziya Dogan
23.11.2004, 13:29
eger bu sene sampiyon olmak istiyorsak devre arasinda mutlaka yeni transfer yapmamiz lazim.

bence bütün yabancilari elden cikaralim.

yerine ayni büyüksehir ankara'nin yaptigi gibi brezilya'dan genc,
UCUZ ve yetenekli oyunculari getirelim. eger hepside ayni ülkeden
olursa fazla uyum sorunuda yasamazlar. bu genc oyuncularin milli takima
gitme dertleride olmaz ayrica.

eger sampiyon olamazsak da dünyanin sonu degil tabii. hocayi kovmak en kolay is ama yerine kim gelecek ??

senol hoca gercekten tekrar bizde hocalik yapmak istiyor mu ??

Muhalif
23.11.2004, 15:35
ayrica biz senol günes i istiyor muyuz diger yandan bakarsak!

Tekke
23.11.2004, 15:54
Adamlar hala ucuz adam pesinde ya,hayret dogrusu. Bu kadar olur. Monaco bi Morientesle S.L finali oynuyor-Olimpiakos bi Rivaldo ile ayni yolda biz koca TRABZON bi 5 milyon $ çikaramiyoruz. Hayret ya...

TSMareNero
24.11.2004, 03:56
ziya hoca bu zihniyetle, önce gol yememek, devam edecekse lütfen birakip gitsin. ama yönetim futbolcu almaz, ahengi bozmazsa, o da lütfen. gelir ben baskan olurum grekirse. son gömlegimi satmak bile gerekirse.......

My
24.11.2004, 04:24
Yazilanlardan en çok beni üzen sayin Sümer hakkinda yazilanlar. Ona haksizlik ediliyor. Tarih onun yapitiklarini yazacak, hemde Trabzonsporun makus talihini degistiren ikinci adam diye.

Aynen katiliyorum TORUN. Hala Özkan SÜMER' in neler yaptiini anlamayanlar var.

CAFER ÖZER
24.11.2004, 09:03

Evet hala Özkan Sümerin yaptiklarini anlamayanlar var geldi takimi Siradan anadolu takimine çavirdi Tarihi rekorlar kirdirdi ligde 14.lük eksi 14 averaj,Küme düsmekten son anda kurtulmak,Bize gelen oyuncularin bizleri begenmeyerek küme düsmeye oynayan takimlara kosarak gitmesi Dasilva-Burhan-Kaleci mUrat,

50.000 USD IÇIN BIZDEN kaçanlar Sergen Aurello FB de su anda ALEX felan hikaye ayakta duram tek oyuncu geçen sezon fb yi sampiyonluga tasiyan isim Aurelleo elden kaçiran Özkan ya Allah askina su adami burlarda özellikle bu baslikta yazmayin ona özel olarak Özkan seni seviyoruz diye baslik açin orda tartisin.

Özkan Sümer Trabzonspor için kabustu geldi geçti Allah bir daha onun gibi kabuslari bize göstermesin.

Lütfen bu adami methedeceklerde varsa ona ayri bir baslik açip orda tartissin ben onun Trabzonsporlulugundan bile süphe ediyorum.

Guests
24.11.2004, 09:07
özkan babaya agir konusuyon abi. onun tartisilmasini istemiyorsan sende tartisma konu uzayip gitmesin.

gultekinsurul
24.11.2004, 10:10
ya cafer kardes sen olaylara bana göre çok yanli bakiyorsun.

yoksa sendemi parali baskancilardansin. Birde sunu söylemeliyim ki Özkan hoca evet bazi yanlislari oldu. ama sen sergen örnegini vermissin sergen Trabzonda asla vede asla kalmayacakti. Sergen istanbul dan baska bir yerde yasamayi hapiste geçirmis oldugum yillar olarak degerlendirdi. Biz onu asla Trabzon da tutamzdik. Aurellio konusunda evet haklisin. Ama Özkan hocanin bu kulübün kurumsallasmasi yolunda atmis oldugu adimlar ve ürettigi projeleri yok saymak insafsizliktir. yazmis oldugun görüslerin hiçbirine katilmiyorum ve de bu konu basligini da gereksiz ve hizip nifak kokan bir baslik olarak degerlendiriyorum.

oskayb
24.11.2004, 10:46
bir kere çökme ,çürüme , kokusma özkan sümerden önce may döneminde yillarca süreçte olusmustu.o dönem kim olsa sonuç kaçinilmaz olarak benzer olacakti.zaten kim olsa sözü bile yanlis ,kim olacakti ,var miydi bu dönemde böyle bir sorumlulugu alacak delikanli ortalikta.bakmayin simdiki aday adayi enflasyonuna ,parali baskan istiyoz çigliklarina ,haluk ulusoy zirvaliklarina.

ne çabuk unuttuk ,niye ders almiyoruz ? iddia ediyorum yasanan süreci anlayamamak en büyük tehlike trabzonspor için ve bugünlerde yeniden isitilip ortaliga sürülen parali baskan ,haluk ulusoy ,kodumu oturtan baskan söylemleri hakim hale geçer ve takimda mevzi kazanirsa o zaman trabzonsporu bir daha toplamak gerçekten çok çok zor olur ,bir 2 .özkan sümer de tekrer çikar mi bilmam.

umraniye
24.11.2004, 10:56
HALUK ULUSOY kendisi trabzonludur ve TRABZONSPORUN BASINA GEÇMESI LAZIM HAKIKATTEN ÇOK IYI OLUR BENI YANLIS ANLAMAYIN BASKAN ATAY AKTUG ÇOK IYI BIR BASKAN AMA BU TAKIMIN SAMPIYON OLMASI IÇIN VE BUNU HERKEZ ISTIYO TRANSFER SART BUNUN IÇINDE EKONOMISI IYI BIR BASKAN GELMESI IYI OLUR AGAOGLU da olabilir

CAFER ÖZER
24.11.2004, 11:13
ya cafer kardes sen olaylara bana göre çok yanli bakiyorsun.

yoksa sendemi parali baskancilardansin. Birde sunu söylemeliyim ki Özkan hoca evet bazi yanlislari oldu. ama sen sergen örnegini vermissin sergen Trabzonda asla vede asla kalmayacakti. Sergen istanbul dan baska bir yerde yasamayi hapiste geçirmis oldugum yillar olarak degerlendirdi. Biz onu asla Trabzon da tutamzdik. Aurellio konusunda evet haklisin. Ama Özkan hocanin bu kulübün kurumsallasmasi yolunda atmis oldugu adimlar ve ürettigi projeleri yok saymak insafsizliktir. yazmis oldugun görüslerin hiçbirine katilmiyorum ve de bu konu basligini da gereksiz ve hizip nifak kokan bir baslik olarak degerlendiriyorum.

Ben Trabzonsporu her zaman büyük hedef pesinde kosturacak baskandan yanayim,ben Trabzonsporun hakki yendiginde sesi çikmayan aciz kalan baskan istemiyorum.Ben eline geçmis imkanlari kokrkakça becesriksizce harcayarak 5-6 milyon usd gibi rakamlardan kaçarak takimi Sampiyonlar liginin disina atan,UEFA nin disina atan,Ligde Hedefsiz konuma getirmek isteyen Küçük düsünceli baskan Istemiyorum.Özkan için gene söyslüyorum Trabzonspora gelmis geçmis en büyük beladir ALLAH BIR DAHA GÖSTERMESIN. 37 yillik Trabzonspor tarihinde Tüm maçlarda TRABZON KÜMEYE tezahüratlari duymak istemiyroum

umraniye
24.11.2004, 11:20
özkan sümer su anki takimin iskeletini olusturan bir baskan bu kadarda elestirme tamam belki trabzona baskan olcak bi adam degil ama sonuçta iskeleti yapan takimi toparlayan kisidir çok sevdigimiz yattara ve fatihi takima o kazandirdi

oskayb
24.11.2004, 11:31
bana göre de gelmis geçmis en büyük bela m.ali yilmaz'dir .bu kulübün bütün degerlerini ,özelliklerini,basarilarini kisisel çikarlari ,siyasi çikarlari için yiyip bitirenlerdir.bu kulübü o nefret ettigimiz bizans takimlarindan farksiz hale getiripfenerbahçelilestirenlerdir.

ALLAH ESAS BI DAHA M.A.Y. VE BENZERI YÖNETICILERI VE YÖNETIMLERI GÖSTERMESIN.

umraniye
24.11.2004, 11:39
aynen öyle mehmet ali yilmaz tam bir belaydi iyiki ondan kurtulduK ÖZKAN SÜMER SUÇLAMAMAK LAZIM SUÇLANACAK ADAM MEHMET ALI YILMAZDIR

kutoz
24.11.2004, 11:49
Seviyorum bu çok sesliligi. Herkes kendince dogru bildigi isimleri telefuz ediyor. Ne için? Tabi ki, Trabzonspor'un gelecegi için.

Ulusoy gelirse ne olur? Açikcasi kestiremiyorum. Federasyon baskaniyda, haklarimiz yenirken neredeydi.

M.Ali Yilmaz gelirse ne olur? Geldigi dönemlerde 1 kez sampiyon olduk.

Atay Aktug devam ederse ne olur? Kadro sikintisi yasariz.

Peki ne yapacagiz arkadaslar. Hiçbirsey. Çünkü Futbol pazari öyle büyüdü ki, dilimin dönmedigi rakamlar uçuyor havada.

Sanirim su an izledigimiz yol iyi. Atay Aktug kalmali ve takimin eksikliklerine göre takviye yapip sampiyonluga oynatmali. Olabiliriz de olamayiz da. Futbol bu, her türlü sonuca açik olmak gerek. Ama en azindan Sampiyonlar Ligi'ne katilmamiz gerek. Çünkü orasi bizim için ekonomik anlamda kurtulus olacaktir. Sicak para girisinden sonra da, Trabzonspor'da bir seylerin degistigini herkes görecektir. Eminim ki, Avrupa'da da basa oynayacak bir takim çikacaktir ortaya.

Ama sabir. Diyeceksiniz ki, onca yildir sabrediyoruz daha ne kadar. Onca yildir uygulanan sistemsizlik zaden bizi bu hallere getirdi. Suan bir yol manifestosu yapip uygulama vaktidir.

Yönetime, futbolculara; Tam destek, her zaman destek...

umraniye
24.11.2004, 11:54
yapma etme kutoz geçen sene kaç kere sahamizi kapatmadi geçen seneki olay yani diyarbakir maçinda yasananlar simdi olsun bak kaç hafta sahamizi kapatirlar adam sampiyonluk maçi var diye galatasarayla sahamizi kapatmadi ve elazig maçindada sahaya taraftar girip futbolcuyu ittiler gine hiç bir ceza vermedi ulusoy bence trabzonun hakkini yemedi

Tekke
24.11.2004, 13:01
Imza

umraniye
24.11.2004, 13:46
yeter artik bu hasretin sonu ölmeden görelim seni türkiyenin sampiyonun

KaiserSoza
24.11.2004, 18:29
nerdeyse 2 yildir forumu takip ediyorum.hala tartismayi beceremiyoruz.(sözüm herkese degil,bi gözden geçirin yazilanlari)fikirlerimizi çarpistiracagimiza gereksiz ithamlarla konudansapip,birbirimizle ugrasiyoruz hala.

ne demek haluk ulusoy zirvalari ya...

fikrini beyan et ve çek git kardesim.insanlarin düsüncelerine saygi göster biraz.Begenmiyosan elle tutulur mantikliizahlar yap da bi seyler anlatmis ol.zaten burda hepimiz trabzonspor için daha iyisine olabilirin cevabini ariyoruz burda.Baska bi amacimiz yok.Farkli düsünceler bizi zenginlestirir.

biraz dha ölçülü olalim lütfen...

Akin-61
24.11.2004, 18:31
Vallaha arakadaslar hocayi bilememde yonetimle burayakadar.. derbi macinda bir baskan 300kisi stada sokturtamiyorise ceksin gitsin.

Hüda Topaloğlu
24.11.2004, 18:46
Seviyorum bu çok sesliligi. Herkes kendince dogru bildigi isimleri telefuz ediyor. Ne için? Tabi ki, Trabzonspor'un gelecegi için.

Ulusoy gelirse ne olur? Açikcasi kestiremiyorum. Federasyon baskaniyda, haklarimiz yenirken neredeydi.

M.Ali Yilmaz gelirse ne olur? Geldigi dönemlerde 1 kez sampiyon olduk.

Atay Aktug devam ederse ne olur? Kadro sikintisi yasariz.

Peki ne yapacagiz arkadaslar. Hiçbirsey. Çünkü Futbol pazari öyle büyüdü ki, dilimin dönmedigi rakamlar uçuyor havada.

Sanirim su an izledigimiz yol iyi. Atay Aktug kalmali ve takimin eksikliklerine göre takviye yapip sampiyonluga oynatmali. Olabiliriz de olamayiz da. Futbol bu, her türlü sonuca açik olmak gerek. Ama en azindan Sampiyonlar Ligi'ne katilmamiz gerek. Çünkü orasi bizim için ekonomik anlamda kurtulus olacaktir. Sicak para girisinden sonra da, Trabzonspor'da bir seylerin degistigini herkes görecektir. Eminim ki, Avrupa'da da basa oynayacak bir takim çikacaktir ortaya.

Ama sabir. Diyeceksiniz ki, onca yildir sabrediyoruz daha ne kadar. Onca yildir uygulanan sistemsizlik zaden bizi bu hallere getirdi. Suan bir yol manifestosu yapip uygulama vaktidir.

Yönetime, futbolculara; Tam destek, her zaman destek...

Eskiden beri tekrarladigim önemli bir ismi unuttun kutoz : AGAOGLU

Bordomavi08
24.11.2004, 21:38
yapma etme kutoz geçen sene kaç kere sahamizi kapatmadi geçen seneki olay yani diyarbakir maçinda yasananlar simdi olsun bak kaç hafta sahamizi kapatirlar adam sampiyonluk maçi var diye galatasarayla sahamizi kapatmadi ve elazig maçindada sahaya taraftar girip futbolcuyu ittiler gine hiç bir ceza vermedi ulusoy bence trabzonun hakkini yemedi

Arkadas sen heralde 2001-2002 sezonunu hatirlamiyorsun. Her maçta hakemler tarafindan katledilisimizi unuttun galiba. O günlerde Trabzonspor,Ulusoy ailesinin talip oldugu limani alacak diye katlediliyor yazan haberleri de okumadin heralde. Mutlu Çelik tarafindan bitirildigimiz maçi da unuttun galiba! Haluk Ulusoy hasta GS'li biridir. GS'li birinin bu takima baskan olamsini kim nasil hazmediyor anlamis degilim.

My
24.11.2004, 22:11

Evet hala Özkan Sümerin yaptiklarini anlamayanlar var geldi takimi Siradan anadolu takimine çavirdi Tarihi rekorlar kirdirdi ligde 14.lük eksi 14 averaj,Küme düsmekten son anda kurtulmak,Bize gelen oyuncularin bizleri begenmeyerek küme düsmeye oynayan takimlara kosarak gitmesi Dasilva-Burhan-Kaleci mUrat,

50.000 USD IÇIN BIZDEN kaçanlar Sergen Aurello FB de su anda ALEX felan hikaye ayakta duram tek oyuncu geçen sezon fb yi sampiyonluga tasiyan isim Aurelleo elden kaçiran Özkan ya Allah askina su adami burlarda özellikle bu baslikta yazmayin ona özel olarak Özkan seni seviyoruz diye baslik açin orda tartisin.

Özkan Sümer Trabzonspor için kabustu geldi geçti Allah bir daha onun gibi kabuslari bize göstermesin.

Lütfen bu adami methedeceklerde varsa ona ayri bir baslik açip orda tartissin ben onun Trabzonsporlulugundan bile süphe ediyorum.

Cafer Abi düsüncelerine saygi duyuyorum ama Özkan SÜMER' in kulübün basina gelisini hatirlamaya çalis. Kulüp büyük bir kaos ve borç bataanin içindeydi. Trabzonspor ismiyle diil M.A.YILMAZ adiyla anilmaya baslanmisti. Abdullah, Tolunay, Archil, Sota, Hami, Fatih, Hüseyin vs... vs... gibi çok kaliteli vede gelecekte bu takimin iskeleti olabilecek adamlar satilmis tamamen Istanbul takimlarinin yaptii gibi parayla adam almaya çalisaraktan bizim özümüze aykiri olaylar oluyordu. Ve kimse buna dur diyemiyordu ama herkes bunun yanlis olduunu ve bunun sonunun felaket olduunu baara baara söylüyordu. O zaman kimse cesaret edipte bu olaylara dur diyemiyordu. Çünkü karsilarinda M.A.YILMAZ vardi. Ki M.A.YILMAZ Ali SEN gibi biri ileri geri konusurken tv kanalina baalanip Ali beni üzüyorsun kendine dikkat et dediinde dut yemis bülbül gibi sus pus olup kipkirmizi kesiliyordu. Ha belki parasi yoktu ama parasi olanlarin yapamadii seyleri yapti. Belkide yaninda ki adamalarini ii seçemedi. Üstelik Özkan SÜMER baskan olduktan sonra M.A.YILMAZ sürekli Özkan SÜMER' le urasti durdu. Ortaya çikan tartismali çekler, gelirlerine el konulmus bir kulüp, M.A.YILMAZ' in temlikleri, daha parasi ödenmemis futbolcular. Uçan kusa borcumuz vardi.Ben senin düsündüünün aksineÖzkan SÜMER' eçok büyük saygi duyuyor vede onun gerçekten çok çok ii bir Trabzonspor' lu olduuna inaniyorum...

ozcilingir
24.11.2004, 23:15
adam ,top toplayicilik ve malzemecilk disinda(belkide onlarida yapmistir)TRABZONSPOR'da görev yapti.TURK futbolunun tum kademelerinde çalisti.Hakkini yiyemeyiz. Bana göre bir yanlisi oldu HALUK ULUSOY'UN TFF Baskani olmasi yolunu o verdi.Cebinide dusundu ,ama A.S.ÖZYAZICI TRABZONSPOR uzerinden ondan daha çok para kazandi.Parasi yok ama bilgisi var adamin.Marco yu çok ucuz aldi,ucuza tutmak istedi blöf yapti,menejerler bu sefer yemedi. ne yapsin ,adam maas aliyordu nasil TS ye para aktaracakti mutaahhit veya tuccar degilki avantadan ihale alip, birazini komisyon için takima aktarsaydi. Kafasini kizdirmayin.Hemen esofmanlarini giyip sahaya çikar ve takimi SAMPIYON yapar. deliligi tutmasin.TRABZONSPOR onun öz evladidir.Bazilarinin dedigi gibi (MAY ? nasil evladi olduksa ?)

CAFER fazla kafana takma ÖZKAN ,bazen yara verir bazen yarar saglar delidir ne yapsa yeridir.Ama unutulmaz isimlerimizin en ön sirasindadir. Takim için dayak bile yemistir.

Saygilarimla

Oğuz
24.11.2004, 23:56
bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar zihniyetiyle kimse bisey elde edemedi!!!

noluyor ya!

aslinda söyle bir düsünüyorum da, bir çok trabzonsporluya sampiyonluk sevincini haketmiyorlar.

takim malesef bir önemli maçtan maglup ayrilmis. ne güzel elestirilmeye açik bir ortama sürüklenmisler. aman kaçirmayi bu sansi. vurun abaliya!!

size fatih ve gökdenizi satan, takimi orta siraya mahkum eden bir baskan, elimdeki malzeme bu kadar isinize geliyorsa diyen bir hoca lazim.

siz bunlara layiksiniz. bizim neyimize sampiyonluga oynayan takim..

Taner Uykuçeken
25.11.2004, 09:06
bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar zihniyetiyle kimse bisey elde edemedi!!!noluyor ya!aslinda söyle bir düsünüyorum da, bir çok trabzonsporluya sampiyonluk sevincini haketmiyorlar.

takim malesef bir önemli maçtan maglup ayrilmis. ne güzel elestirilmeye açik bir ortama sürüklenmisler. aman kaçirmayi bu sansi. vurun abaliya!!size fatih ve gökdenizi satan, takimi orta siraya mahkum eden bir baskan, elimdeki malzeme bu kadar isinize geliyorsa diyen bir hoca lazim.siz bunlara layiksiniz. bizim neyimize sampiyonluga oynayan takim..

tamam ZIYA DOGANsmileys/smiley32.gifsonuna kadar arkasindayiz tama yönetim basarili ama sampiyonluk için yeterlimi

IKI MAÇ ts. 0 gays 1 ts 0 feybe 2 ve kaybedilen 6 puan

ikiside kendi sahamizda ya skorlar bizim istedigimiz gini olsaydi

<LI>TRABZONSPOR 35</LI>
<LI>FENERBAHÇE 32</LI>
<LI> galatasaray26&nbsp ; OLUCAKTI</LI>

Simdi bidaha yorumlarinizi alayim isterseniz

bodozlama
25.11.2004, 12:41
*Bu yaziyi baska bir topictre yazmistim ama buraya uygun düstügü için tekrar yaziyorum

Ben bu paramizi çarçur edemeyiz laflarina takiliyorum.Maxim ile somers'i yolluyorsunuz üstüne 2-2,5 milyon dolar bonservis parasi ödeyip verip onlar daha iyi olmayan thijs ile lee'yi aliyorsunuz.Bu mu ekonomik transfer madem iyisini almayacaksiniz takima uyum saglayan adamlari niye gönderirsiniz be adamlar?Biz kimseye on tane falan adam alin demiyoruz ama bu heba edilen 2-2,5 milyonun üstüne 1 milyon dolar koyun en kral topçuyu alirsiniz.Begeniriz begenmeyiz ama brezilya milli takiminda forma sansi bulan,geçen sene brezilya liginin mvp'si seçilen alex bütün yaygaralara ragmen 5 milyon dolara alindi.3-3,5 milyon dolara kral topçular bulunur avrupa da yada hele hele brezilyada(mesela ben spartali zelenka'yi begeniyorum).

Artik bu transfer saçmaliklarina son verilsin türkiyenin en iyi yerlileri bizdeyken sampiyon olamaz isek yönetim bunun hesabini ödemeli.Zamaninda da 40,000 dolar yüzünden kinkladze'yi almadilar adam yildiz oldu biz ise pisi pisine sampiyonlugu kaybettik.Aurellio meselesi de ayni sekilde.Atay baskani seviyorum ama o da çingene hesabi yapacaksa LÜTFEN BU ISI BIRAKSIN.

Son olarak her ne olursa olsun takimizi sampiyonluk yarisinda sonuna kadar desteklemeliyiz.Hele hele fenerli eziklergibi yok hoca gitsin senol gelsin falan çok yanlis.Bunlarin zamani simdi degil.

FANATIK61
25.11.2004, 14:12
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellSpacing=0 width=476>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=476 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/20031010_0959491.JPG Senol Günes Trabzon?un basina gelebilir !
Atay Aktug, Ahmet Agaoglu, Bahri Köse ve Eyüp Asik seçimi kazanirsa, Senol Günes Trabzonspor'un teknik direktörü olacak. </TD></TR>
<TR>
<TD width=480 colSpan=2 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD width=476 colSpan=2 height=1>Trabzonspor'da yapilacak kongrede baskan adaylarinin en büyük seçim kozunun Milli takimlar eski teknik direktörü Senol Günes'in olacagi belirtildi. Karadeniz ekibinin, 19 Aralik'ta gerçeklestirecegi olagan kongrede Atay Aktug'un baskanliga tekrar aday olacagini açiklamasinin ardindan, muhalefet harekete geçti. Atay Aktug'un baskan seçilmesinde büyük katkilari olan asbaskan Nevzat Sakar, Futbol Subesi Sorumlusu Süleyman Atal, Genel Sekreter Yusuf Ziya Yilmaz ve Erda Aygün gibi yöneticilerin aday olmayacagini açiklamalari Trabzonspor'da baska bir cephenin açilacaginin isareti olarak degerlendiriliyor.

Ulusoy aday olmuyor
Trabzonspor'da baskan adayligi için isimleri ön plana çikan Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz, eski baskan yardimcilarindan Bahri Köse, Ahmet Agaoglu ve eski milletvekili Eyüp Asik'in yakin çevresine nabiz yoklatiyor. Bu arada, Trabzonspor genel kurul üyeleri tarafindan Trabzonspor'a baskan adayligi koymasi istenen Futbol Federasyonu eski baskani Haluk Ulusoy ise simdilik bu konuda böyle düsüncesi olmadigini söyledi.

</TD></TR></T></TABLE>

Oğuz
25.11.2004, 17:12
tamam ZIYA DOGANsmileys/smiley32.gifsonuna kadar arkasindayiz tama yönetim basarili ama sampiyonluk için yeterlimi

IKI MAÇ ts. 0 gays 1 ts 0 feybe 2 ve kaybedilen 6 puan

ikiside kendi sahamizda ya skorlar bizim istedigimiz gini olsaydi

<LI>TRABZONSPOR 35
<LI>FENERBAHÇE 32
<LI> galatasaray26&nbsp ; ; OLUCAKTI</LI>

Simdi bidaha yorumlarinizi alayim isterseniz

bu böyle olsaydi, su da söyle olsaydi sonuç baska olurdu zihniyeti karsisinda yorum yapmayi uygun görmüyorum.

[/QUOTE]

CAFER ÖZER
27.11.2004, 18:22
Kimse bana Baskanin büyüklügünden sabirdan bahsetmesin.

Trabzonsporda ATAY AKTUG a artik taransfer yapmadan sampiyon olunmayacagini birileri ögretmeli.

Ziya Dogana artik yeni taktikler gelistirmesini bir Fatih ve Gökdenizle maçlarin kazanilmayacagini birileri ögretmeli

Ruhsuz futbolculara bu beyin özürlülere habire geri pas yapmanin Orta sahadan geri pas yapmanin kaleceiye pas atmanin ne kadar tehlikeli oldugunu birileri ögretmeli.Ruhsuz futbolculara Simarmamalarini birileri ögretmeli.

Gökdeniz artik Transfer pazarligi yapip trilyonlari cebe indirdigi günlerdeki gibi oynamanin zamani geldigini birileri ögretmeli,Fatihe ögretmeli Tolgaya nerde oldugu sorulmali

SERBEST VURUS oldugunda Fatihin Gökdenizin topun 20 metre yakinindan geçmemleri ögretilmeli.

Traftarada artik sampiyonluk hayalalerinden vazgeçilmesi ögretilmeli onuda ben hatirlayatim EY TRABZONSPORUN CEFAKAR TARAFTARLARI bOSU BOSUNA bu ATAY AKTUG baskanken,ZIYA DOGAN in kafasinda BJK aski varken,FUTBOLCULARDA bu ruh varken sampiyonluk hayali kurmayin bosu bosuna kendinizi yormayin

CeSS
27.11.2004, 18:33
Sezon basinda Yönetimi elestiren bir baslik açmistim. Çogu kisiden tepki gelmisti. Hatta bir arkadasimiz yönetimi baslik olarak elestirmemizin dogru olmayacagini söylemisti. Simdi görüyorumki benim düsüncemde olan arkadaslarimin sayisi artti. ve yönetimi çok daha rahat elestirebiliyoruz.

Ama testi kirildiktan sonra ???

Bu yönetimin Trabzonspor'a verecegi bir misyon kalmamistir. ve kongrede aday olmamasi gerekmektedir.

Guests
27.11.2004, 18:34
hoca ve yönetimdeki parasiz insanlarla evet buraya kadar.

umraniye
27.11.2004, 19:45
bu yönetimle bu hocayla bu kadar ellerinden gelen sadece bu kadar yinede bizleri heyacanlandirdiklari için minnettarim

U.Sadıkoğlu
28.11.2004, 09:20
Malesef Bu yönetimle Aziz Yildirimzevkten dötköse gülerken orda sessizsedasiz oturan BiziSmapiyonlar liginden eden U efadan eden Sampiyonluk yolundan alikoyan yönetimle bu kadar Kimse kendini kandirmasin.ATAY AKTUGseniistemiyorum çünküseninle buis olmayacak sen sokakaga atmadigin paralarla uyu.sen kaçan basarilarla degilde sokga atilmayan paralarla övün.madem sokaga atilacak paran yoktuda neden THINS midir nedir ona bir sürü parayi sokaga attin sayi Aktug.AZIZ YILDIRim BILE 2-0 olunca inamadi sevincinden kahkaha atarken sen utanmadinmi Yaziklar olsun ya bize ADAM GIBI bir baskan gelmeyecekmi ya.

G.s maçinda yenil FB ye yenil kazanman gereken maçlarda kaybet Ziya hoca senden de ancak bu kadar olur.Bence sen bizleri daha fazla üzmeden O bjk sana gurur verenteklifinidüsün ve artikdüs yakamizdan Biz derbi maç kazanamadiktan sonra bunu Senol Güneslede beceriyorduk.10 KISIkalmis takimi yenemeyen birtakimdan kimse sampiyonluk bekleyip bosu bosuna hayalkurmasin .Geçen ANKARA ya gittik gördük iste o maçta bilene kadar zorlandigimizi

Gökdeniz efendi ANKARA B.S Beldiyeli oyunvular bize karsi oynadiklarini FB ye karsi oynasinlar diyecegine sen oynasaydin ya aldin Tirlyonlari son haftalarda tik yok ne zaman oynayacaksiniz.Fatih efendi sampiyonluk gittikten sonra yazin hazirlik maçlarindami kosacaksiniz.

Ne oldu size ne oldu nedir bu paçavralik nedir bu saçmaliklar ya adam gibi oynasaniz sahada dik dursaniz bu FB yi yenesiniz.

Yeminle Konusuyorum FB oynayarak bizi yense zerre kadar züülmeyecegim bu takima yenilen oyunculara teknik ekibe Yönetime yaziklar olsun.Insallah kogrede ATAY AKTUGUN defteri dülür artik ATAY AKTUGU ISTEMIYORUM.Ziya doganida BJK nin teklifi bana gurur verdi dediginden beridir ve GS -FB maçlarindan beridir istemiyorum.

Bu yönetim Bu hoca ve Bu futbolcularla ancak buraya kadar

U.Sadıkoğlu
28.11.2004, 09:26
SU YONETIME NE DIYEYIM HAYRET BISEY ARKADAS VALLAHI HAYRET BISEY SIKTIR GITSIN 2 SIDE MEHMET ALI YILMAZZZZZ BURAYAAAAAA

MEHMET ALI YILMAZ GELSIN

BASKANLIGA YANINADA KOYARIZ SENOLU TAMAM YA ADAM SEN EVINDE 2 TANE DERBI KAYBEDIYORSUN DAHA SENDEN 1 BOK OLMAZ

HEP TAKIMI KORKAK OYNATIYORSUN...

SONRA BJK DEN TEKLIF AL SANA GURUR VERSIN VALLAHA HELAL

NE ZAMAN BITECEK BU ÇILE YETER ARTIK YETER............

BIZ YAGMUR ÇAMUR DEMEDEN IST.DAKI HER MAÇA GITTIK BIZ BU TAKIM IÇIN HAPISLERDE YATTIK

AMA SU ISE BAK BOKTAN BI 10 KISILIK FENERE BILE YENILIYORUZ VALLAHI BRAVOO SIZE1!!

Oğuz
28.11.2004, 19:14
SU YONETIME NE DIYEYIM HAYRET BISEY ARKADAS VALLAHI HAYRET BISEY SIKTIR GITSIN 2 SIDE MEHMET ALI YILMAZZZZZ BURAYAAAAAA

MEHMET ALI YILMAZ GELSIN

BASKANLIGA YANINADA KOYARIZ SENOLU TAMAM YA ADAM SEN EVINDE 2 TANE DERBI KAYBEDIYORSUN DAHA SENDEN 1 BOK OLMAZ

HEP TAKIMI KORKAK OYNATIYORSUN...

SONRA BJK DEN TEKLIF AL SANA GURUR VERSIN VALLAHA HELAL

NE ZAMAN BITECEK BU ÇILE YETER ARTIK YETER............

BIZ YAGMUR ÇAMUR DEMEDEN IST.DAKI HER MAÇA GITTIK BIZ BU TAKIM IÇIN HAPISLERDE YATTIK

AMA SU ISE BAK BOKTAN BI 10 KISILIK FENERE BILE YENILIYORUZ VALLAHI BRAVOO SIZE1!!

iki temenninin birisi gerçeklesti. digerininde akibeti sanirim ayni sekilde olur. ondan sonra mehmet ali yilmaz baskan olur, senol günes de takimin basina gelir. ondan sonra önce fatih, gökdeniz, yattara gibi isimler satilir. sonra konyaspordan, antepten, samsundan, sakaryadan, denizliden birer oyuncu aliriz. son haftaya girerken denizlinin kayseri deplasmaninda puan kaybetmesini bekleriz, eger antep de gençleri yenerse ve bizde istanbulsporu en az 3 farkli yenersek uefa kupasina katilma hakkini elde ederiz. bir hafta boyunca bu ihtimaller üzerine burada hesaplar yapariz, herkes yorumlarini yazar. sonra heyecan içinde bu maçlarin sonucunu bekleriz. istediklerimiz gerçeklesmez, uefa kupasina biz degil gençlerbirligi gider. ardindan bir topic daha açariz. mehmet ali yilmaz lobi yapamiyor mu? nüfuzunu kullanip da antepin gençleri yenmesini saglayamadi mi diye sorariz birbirimize.

bizim neyimize 15 puan geriden gelip son haftaya kadar sampiyonlugu kovalamak. böylesi daha heyecan verici. simdi 3 rakibimiz var. o zaman 14 rakibimiz olur. daha zevkli olur maçlar. biz de gögsümüzü gere gere yazariz burda: bütün spor gazeteleri yarim sayfa haber veriyor bizim için. gençlerin, antepim, samsunun haberleri çok az çikiyor. demekki biz daha büyügüz.

güzel günler bizi bekliyor. iyi ki istifa ettin ziya hoca. hadi yönetim sira sende. açin önümüzü artik. çekilin trabzonsporun önünden. durduramazsiniz bizi. tarabzonspor geliyor!!!