PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kamuoyu Açıklamamızdır... | Trabzonspor'u Karıştırmanıza İzin Vermeyeceğiz!

Alihan Ertürk
06.11.2014, 01:47
http://bordomavi.net/images/haber/06-11-2014/1415228498_b.jpg

Avrupa Ligi’nde oynayacağımız Lokeren müsabakasının hemen önceki gecesinde, Trabzonspor Kulübü'nün, mevcut teknik direktör görevdeyken, başka bir isimle görüşme halinde olduğu ve anlaşma sağladığı şeklinde çıkan haberler görmekteyiz.

Öncelikle maçtan bir gün önce yapılan bu haber Trabzonsporluluk ahlakına yakışmamaktadır. Bu gibi haberler biz Trabzonspor taraftarına göre tamamiyle Trabzonspor camiasını karıştırmak, bir tartışma ortamı yaratmak, kişisel hesaplaşmaları görmek ve bu suni gündemin yarattığı reytingden faydalanmak için yapılan hamlelerdir.

Trabzonspor’u zor günler içinde görmek isteyenler, Trabzonspor’un mücadelesine taş koymak isteyenler, Kendi çıkarları doğrultusunda kulüp içine huzursuzluk sokmak isteyenler

UNUTMAYIN !
Trabzonspor büyüktür, sizin ve maşalığını yaptığınız insanların bu alçakça oyunlarıyla asla ve asla yürüdüğü yoldan vazgeçmeyecektir.

Bizler Trabzonspor taraftarı olarak, Trabzonspor Kulübü'nün menfaatleri doğrultusunda her şeyi yapmaya daima hazır olduk, bundan sonra da bu ve bunun gibi ayak oyunlarına asla müsaade etmeyeceğiz.

Kaynağı belli olmayan ve sorulmasına rağmen açıklanmayan bu tarz davranışlarla Trabzonspor Teknik Direktörlük makamının tabiri caizse ayağa düşürülmesine izin vermeyeceğiz

TRABZONSPOR’U KARIŞTIRMANIZA İZİN VERMEYECEĞİZ !
BMN – BordoMavi.Net Trabzonspor Taraftarlar Birliği

http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=3751

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 08:40
Trabzonspor'un çöpü bile sahipsiz değildir.

Bu böyle biline!

şenol.08.borçkalı
06.11.2014, 08:56
Bizi karışırmak istedikleri kesin buna izin vermeyeceğiz aynen.

Ancak kendi teknik direktörümüzünde bazı şeylere dikkat etmesi lazım.

Dün maçtan önce kendi futbolcuları ile alakalı moral bozucu şeyler neden söyler ?

Adem Akyüz'
06.11.2014, 08:57
Vahid hocayı istemiyorum. Ama bu yerel Medyanın yaptığı rezilliği görmememi gerektirmiyor. Çok önemli bi maç öncesi böyle bir haberi yapan medyanın tek amacı Trabzonsporu karıştırmaktır. Buna izin vermemek lazım.

katre-i.matem
06.11.2014, 09:22
bu yerel medya ile ki yerel medya dahi demek istemiyorum karakter sahibi olamamiş bu müsvettelerle takım bugunlere gelmiş ya büyük başarı..

Ahmet Kuru
06.11.2014, 09:30
bizi kendi teknik direktörümüz karıştırıyor, çorba olduk resmen.!

gurur6134
06.11.2014, 09:55
Bizi karistiran geldigi gunden beri yaptigi skandal aciklamalariyla adeta gitmek icin kendi ipini cejen vahidin ta kendisidir fazla uzaga gitmeyin..agzindan cikan sozleride medya uyduymuyor dimi..

aaahmet61
06.11.2014, 10:00
yerel medyaya gerek yok ki.hoca her hafta bir futbolcuyu hedef gösteriyor yada futbolcuyla kavga ediyor.sorun medyada değil yani.

Aydın Danış
06.11.2014, 10:02
Dün bu konuyu söylemişdim bizim de hareketlerimize konuşduklarımıza göre bizi gazlama gibi bir huy edindi bu adiler..

Bizde birlik olmak çok zor şey ama bu birlikteliği oluşturup karıştırılmaya kimsenin izin vermemesi lazım sabredilmesi gerekiyor karışıklığa izin vermeyelim arkadaşlar herşeyin önündedir TRABZONSPOR ve TRABZONSPORLULUK buna göre davranalım..

GÖLONSA
06.11.2014, 10:14
Basında çıkan haberler doğruysa iş rezalet.

Ama eğer yalansa Vahit Hocamız basın mensuplarını bu sefer kesin sopayla döver.Başkanımızda kimse dayaktan kaçamasın diye kapıyı tutar.

İşin esprisi bir yana her önemli maçtan önce yeni bir kriz yaratılıyor.Bunu müsebbibi kim merak ediyorum.

Bu konuda artık komplo teorilerine inanmaya başladım.Sanki görünmez bir el bir takım haltlar karıştırırken bizim dikkatimizi başka yöne yönlendirip yakalanmamayı amaçlıyor gibi. Bu kadarı da tesadüf olamaz artık.

Çağdaş DENİZ
06.11.2014, 10:16
bu yerel basına bomba atıp patlatmak lazım
hatta yerel basını komple yasaklayacaksın

kopeli
06.11.2014, 10:16
8 haftada hoca yollanmaz. Bk olsa devre arasını beklemek lazım ki Vahid hoca su anda takımı tanıma asamasında, 2.yarı taş gibi bir takım olacagımızı düsünüyorum.

lazibere
06.11.2014, 10:19
Sahadakı futbolcusu hoca takımdan gitsin diye maç satarcasına ihanet ediyorsa kulubune, Camiada çok ciddi muhalefet var demektir. Her türlü kuyu kazmak da işin içinde. İHO yu günahım kadar sevmem lakin, Onu indirmek için kim Trabzonspor'u yaralarsa ecdanına kadar kovalamak lazım.

Necmettin ALTUNTAŞ
06.11.2014, 10:19
İçimizdeki irlandalılar çalışmaya başladı...

S.Seymen
06.11.2014, 10:21
ayrancılar, bozacılar, bedavacılar rakipler yaman bir muhalefet oluştu

birlik olamıyoruz

işler zor beyler

umarım bir kez olsun şer odakları kırılır...

zafercalikoglu
06.11.2014, 10:22
hoca doğru söylemiş ,cordoza ilk 11 de veya constant milanda ilk 11 de direk oynamış olsalardı biraz zor var olaırdık,ne var bunda Türk futbolunun hali ortada zaten ,daha neyin hesaabını yapıyorsunuz.

lazibere
06.11.2014, 10:25
hoca doğru söylemiş ,cordoza ilk 11 de veya constant milanda ilk 11 de direk oynamış olsalardı biraz zor var olaırdık,ne var bunda Türk futbolunun hali ortada zaten ,daha neyin hesaabını yapıyorsunuz.

Hocanın açıklamalarında herhangi bir sıkıntı bende görmüyorum. O söylemleri ciddi manşetler ile başlıklara taşıtan (!!) bazı güçler var ve bu güçler her zaman vardı.

Oğuzhan Fidan
06.11.2014, 10:28
halilhodziçin kaprislerini çekmek zorunda değilim !! burası kimsenin egosunu tatmin edeceği yer değil ! geldiği gibi gitsin

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 10:36
Hoca hatalı diye, yapılanlara ses çıkartmayacak değiliz. Yarın Vahid Halilhodzic gittiğinde yerine gelene yapılmayacak mı bugün yapılanlar?

Biz şahısları değil, Trabzonspor'u koruyoruz.

Hami Demir
06.11.2014, 11:23
Ortaligi karistiran senin td arkadadim bu mesajini ona ilet

irfan61
06.11.2014, 11:31
Hoca hatalı diye, yapılanlara ses çıkartmayacak değiliz. Yarın Vahid Halilhodzic gittiğinde yerine gelene yapılmayacak mı bugün yapılanlar?

Biz şahısları değil, Trabzonspor'u koruyoruz.Doğru diyorsun da Yiğit Vahid hocanın yerine gelecek kişi de aynı açıklamaları yaparsa taraftarın ve basının önüne devamlı kendi futbolcusunu atarsa olur olmadık yerde,yersiz açıklamalar yaparsa biz nasıl koruyacağız Trabzonspor'u sonuçta bu takımın başında olan bir TD olacak her zaman ama birazda ne dediğini bilecek nerde nasıl konuşacağını bilen bir TD olsun değil mi ? yoksa hem yerel hemde ulusal medya böyle haberler yapmak için ağızları sulanmış şekilde hep bekliyor olacaklar.

signal
06.11.2014, 11:45
Bu açıklama medyayı hedef alır gibi gözüküyor ama aslında Ersun Yanalı hedef alan bir açıklama olmuş. Yani onu getiremezsiniz demektir. Ben bunu anlıyorum. Maç arifesinde tabiki bu haberlerin çıkması yanlış burda herkes hemfikir.

Aslında bu açıklamayı yapması gereken külübün resmi kişilikleridir. Onların yalanlaması lazımdı şimdiye kadar. Yalanlamadıklarına göre haber muhtemelen doğrudur.

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 11:47
Doğru diyorsun da Yiğit Vahid hocanın yerine gelecek kişi de aynı açıklamaları yaparsa taraftarın ve basının önüne devamlı kendi futbolcusunu atarsa olur olmadık yerde,yersiz açıklamalar yaparsa biz nasıl koruyacağız Trabzonspor'u sonuçta bu takımın başında olan bir TD olacak her zaman ama birazda ne dediğini bilecek nerde nasıl konuşacağını bilen bir TD olsun değil mi ? yoksa hem yerel hemde ulusal medya böyle haberler yapmak için ağızları sulanmış şekilde hep bekliyor olacaklar.

Ben diyorum ki; Vahid Hoca'nın hataları başka bir tartışmanın konusu olabilir. Burada konu basının tavrı.

Şenol Güneş, Ersun Yanal, Tolunay Kafkas, Hami Mandıralı ve nicelerine de benzer şeyler yapıldı...

Anıl C
06.11.2014, 11:51

Biz şahısları değil, Trabzonspor'u koruyoruz.

Peki Yigit amac Trabzonspor'u korumaksa Vahid hoca'nin istifasini isteyenlerin toplandigi istifa basliginin varlik amaci nedir? Ki Hocamizin kendi adina basligi dururken
O baslikta bu 'yapilanlari', bu yalan haberleri baz alipta hocaya demiyen birakilmamakta. Daha 1 saat once terbiyesiz herif yazildigini bile okudum.
Mesajinin basinda hoca hatali yazdigin icin mi sözde fikir özgürlügüne sahip bu arkadaslar?

Aydın Danış
06.11.2014, 11:56
Peki Yigit amac Trabzonspor'u korumaksa Vahid hoca'nin istifasini isteyenlerin toplandigi istifa basliginin varlik amaci nedir? Ki Hocamizin kendi adina basligi dururken
O baslikta bu 'yapilanlari', bu yalan haberleri baz alipta hocaya demiyen birakilmamakta. Daha 1 saat once terbiyesiz herif yazildigini bile okudum.
Mesajinin basinda hoca hatali yazdigin icin mi sözde fikir özgürlügüne sahip bu arkadaslar?

Tamamen haklılığın var ;)

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2014, 11:58
Ortalığı karıştıran tek kişi Vahiddir.

Vahid istifaaa!

Emrah Akcagöz
06.11.2014, 12:01
Yerel ve ulusal medya yalan yanlış haberleriyle bizim gazla çalışan taraftara veriyor gazı. Sonrası malum.

Unutmadan elinize sağlık, güzel bir açıklama olmuş.

Hekimoğlu
06.11.2014, 12:12
Açıklamayı kulüp yaptı zannettim meğer BMN'nin açıklamasıymış eğer haber doğruysa bu yönetimin hatasıdır Basın'ın değil.

fincher
06.11.2014, 12:19
Açıklamayı kulüp yaptı zannettim meğer BMN'nin açıklamasıymış eğer haber doğruysa bu yönetimin hatasıdır Basın'ın değil.
Yok ya yönetim görüşse de basın haberleştirme yapmamalıymış.Görüşme var mı yok mu belli mi,kulüpten yalanlama yok,ama günah keçisi basın olmuş...Bu bildiriyi yazanlar Ersun görüşmesi olmadığından emin mi?Görüşme varsa haber yapmayacakmı basın?

signal
06.11.2014, 12:24
Bu bildiri basına yönelik değildir. Ersunu istemiyoruz bildirisidir.

Mert Oğuzlu61
06.11.2014, 12:41
Bmn amacini ve haddini asan aciklamalar yapiyor, bu aciklamanin şifresini biraz mantik sahibi insanlar direk anlar ama hadi kismen bu aciklamayi önemli mac oncesi durumunu göz onunde bulundurarak bir taraftar olarak destekledigimi belirterek şu soruyu sormak istiyorum,

Son aciklama ile amacinizi belli etmissiniz, "birileri" istemiyor diye bu olusumu "bireyci" anlayisla kitleyi yonlendirmek icin kullanmanizi en hafif tabirle kınıyorum.

Son yaptiginiz aciklama tamamen kara propagandadir. Forumda yillar sonra ilk kez bu tarz "kulup aleyhine" sivri dilli ve tamamen ersun düsmani bir agizdan yazilmis, hicbir sekilde yapici olmayan aciklama goruyorum. Umarim hakli bir elestiri yaptik diye cezada yemeyiz...

dağlıca61
06.11.2014, 12:51
Yerel ve ulusal medya yalan yanlış haberleriyle bizim gazla çalışan taraftara veriyor gazı. Sonrası malum.

Unutmadan elinize sağlık, güzel bir açıklama olmuş.

bu taraftarın gazını alacak,yalancının ipliğini pazara çıkartacak yönetim kurulu açıklaması nerde, basın yazmıyorsa veya çarpıtarak yazıyorsa günlük yüzbinlerin takip ettiği resmi siten var.Açıklama yapmıyorsan o zaman haberler doğru demektir.

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 12:58

Ortada başarısız bir tablo var Anıl. İstifa konusunun tartışılması doğal (istifa etmesi için kampanya yapmak değil) bence.

Onun haricinde hakaret hiç bir durumda kabul edilebilir değil tabiki.

fincher
06.11.2014, 13:00
Ortada başarısız bir tablo var Anıl. İstifa konusunun tartışılması doğal (istifa etmesi için kampanya yapmak değil) bence.

Onun haricinde hakaret hiç bir durumda kabul edilebilir değil tabiki.
Ben de aynı şeyi savunuyorum,hocanın koskoca camiaya hakaret etmeye hakkı yok...

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 13:05
Bmn amacini ve haddini asan aciklamalar yapiyor, bu aciklamanin şifresini biraz mantik sahibi insanlar direk anlar ama hadi kismen bu aciklamayi önemli mac oncesi durumunu göz onunde bulundurarak bir taraftar olarak destekledigimi belirterek şu soruyu sormak istiyorum,

Son aciklama ile amacinizi belli etmissiniz, "birileri" istemiyor diye bu olusumu "bireyci" anlayisla kitleyi yonlendirmek icin kullanmanizi en hafif tabirle kınıyorum.

Son yaptiginiz aciklama tamamen kara propagandadir. Forumda yillar sonra ilk kez bu tarz "kulup aleyhine" sivri dilli ve tamamen ersun düsmani bir agizdan yazilmis, hicbir sekilde yapici olmayan aciklama goruyorum. Umarim hakli bir elestiri yaptik diye cezada yemeyiz...

Burada kimse kimseye "eleştiri" yaptı diye ceza vermedi veremez. Bu konuda anlaşalım önce.

Bunun haricinde; kulüp menfaatine -ahlâkî ve kanuni olan- her şey BMN'nin haddidir.

Bu açıklama da çok açık bir şekilde şahıslardan bağımsız bir tavır ve duruş ortaya koymaktadır. Konu Vahid'i sevmek, Ersun'u dövmek değildir. Konu; Trabzonspor'un iç huzurunu hedef alanlara fırsat vermemek, şike ve şikecilerin sisteminin elemanlarına geçit vermemektir. Kulübü onlardan mümkün mertebe uzak tutmaktır.

Barış Özbek geldiğinde de burada çok tepki veren oldu. Kaygıları Barış Özbek'in şahsıyla mı ilgiliydi sence Oğuz?

Emrah Akcagöz
06.11.2014, 13:08
bu taraftarın gazını alacak,yalancının ipliğini pazara çıkartacak yönetim kurulu açıklaması nerde, basın yazmıyorsa veya çarpıtarak yazıyorsa günlük yüzbinlerin takip ettiği resmi siten var.Açıklama yapmıyorsan o zaman haberler doğru demektir.

Bu açıdan bakarsak kulübün yalanlamadığı her haber doğrudur o zaman.

winner
06.11.2014, 13:12
Son 1.5 yıl içinde kulübün içinde bulunduğu durum kaos zaten.

Bir tek "çılgın" teknik adam eksikti, o da geldi tam oldu.

30 yıldır aynı senaryolar aynı laflar aynı kısır döngü... Kendi adıma sıkıldım artık.

oksoholu
06.11.2014, 13:16
BURASI BİR TARAFTAR GRUBU MU YOKSA DERİN TRABZONUN YAYIN ORGANI MI BUNA KARAR VERİN

Hocayı beğenmeyebiliriz eleştirebilirizde ama en önemli macımızın oynanacağı gün şu yapılana bak Fener macı öncesi akyazıya tayyip isminin verilmesinden ne farkı var hep beraber belediye başkanına küfretmedik mi şimdi kime küfredeceğiz
çok ayıp şeyler delikanlı bir duruş değil Ersunu tartişmıyorum bile Vahitin tarzı farklı olabilir ama bunları haketmiyor
Hala bazıları küçük olsun bizim olsun felsefesinde
Göremiyor musunuz tarihimizin en iyi kadrosu kuruldu

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 13:25
BURASI BİR TARAFTAR GRUBU MU YOKSA DERİN TRABZONUN YAYIN ORGANI MI BUNA KARAR VERİN

Hocayı beğenmeyebiliriz eleştirebilirizde ama en önemli macımızın oynanacağı gün şu yapılana bak Fener macı öncesi akyazıya tayyip isminin verilmesinden ne farkı var hep beraber belediye başkanına küfretmedik mi şimdi kime küfredeceğiz
çok ayıp şeyler delikanlı bir duruş değil Ersunu tartişmıyorum bile Vahitin tarzı farklı olabilir ama bunları haketmiyor
Hala bazıları küçük olsun bizim olsun felsefesinde
Göremiyor musunuz tarihimizin en iyi kadrosu kuruldu

Söylediklerinizle kalınlaştırdığım kısmın ne alakası var?

oksoholu
06.11.2014, 13:27
Söylediklerinizle kalınlaştırdığım kısmın ne alakası var?

yazılanları okuyor musunuz başlık basına içerik vahide

Berke6198
06.11.2014, 13:28
Herkes okuduğundan anlamak istediğini anlıyor. Kimse gerçek anlatılmak isteneni almıyor.

Açıklamada Vahid hocanın her şeyini savunuyoruz, ölümüne arkasındayız mı deniyor da ben gözden kaçırdım ? Şu inceden inceye lâf sokma tavrından vaz geçin.

Okuduğum yorumların çoğu yapılmış olan bildiriden tamamen alakasız ve kopuk. "BMN hocanın gitmemesi için her şeyi yapıyor" diye ortalıkta çırpınanlar şu açıklama sonrası bile gözlerini karartıp "yazıklar olsun BMN, Vahid hoca dışarı" diye tezahürat yapıyor.

Ortalıkta yapıcı eleştirilere imza atıyormuş gibi görünüp, haftalardır Vahid hoca dışarı demekten başka bir iş yapmayanlardan fazlasını da beklemiyorum aslında. Bizim tek derdimiz Trabzonsporun teknik direktörlük makamıdır. Trabzonspor'da birçok teknik direktöre ayıplar yapılmıştır.

Bu haberleri ortaya atan kişilerin tek çabası Vahid Halilhodzic'e saldırı yapmakt ve Trabozonsporun teknik direktörlük makamını hiçe saymaktır. Bu haberleri ortaya atan kişiler Trabzonsporu hiçe sayan aşağılık kişilerdir.

signal
06.11.2014, 13:28
https://twitter.com/bordomavinet/status/530135829436715008

Twitter hesabından asıl anlatılmak istenen söylenmiş zaten. Kitleleri bu şekilde yönlendirmek doğru değil. Ersun Yenal şike sürecinde ne yapmıştır. Adamın fenerbahçede çalışmış olması bir kriter ise. Özeri neden kabul ettik. Üstelik Özer 2010-2011 yılında fenerin şike yaptığı sezonda oynamıştır. Aykut Kocamanı getirmeye çalışsalar ancak böyle sert bir açıklama yapılabilirdi. İşte o zaman haklı olurdunuz. Teknik direktöre yönelik bu kadar sert bir açıklama yapmaya gerek yok. Neden bu işi profyonellik çerçevesi içinde düşünemiyorsunuz. Adam orda görevini yapmıştır ve bitmiştir.

Şike sürecine tepki verilmesi gereken Trabzonsporlu olupta Trabzonsporu siyasete satan adamlara karşı tepkinizi gösterin. Yüzde yetmiş oy veren insanlara tepki gösterin. Hala RTE Trabzona gelince krallar gibi karşılanıyor. Trabzonsporlu geçinip de davayı satan adamlara tepki gösterin. Ersun Yanaldan önce paralel Trabzonu eleştirin.

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 13:31
yazılanları okuyor musunuz başlık basına içerik vahide

Nasıl derin Trabzon dediğini şeyin yayın organı oluyoruz, onu anlamadım?

Mert Oğuzlu61
06.11.2014, 13:40
Burada kimse kimseye "eleştiri" yaptı diye ceza vermedi veremez. Bu konuda anlaşalım önce.

Bunun haricinde; kulüp menfaatine -ahlâkî ve kanuni olan- her şey BMN'nin haddidir.

Bu açıklama da çok açık bir şekilde şahıslardan bağımsız bir tavır ve duruş ortaya koymaktadır. Konu Vahid'i sevmek, Ersun'u dövmek değildir. Konu; Trabzonspor'un iç huzurunu hedef alanlara fırsat vermemek, şike ve şikecilerin sisteminin elemanlarına geçit vermemektir. Kulübü onlardan mümkün mertebe uzak tutmaktır.

Barış Özbek geldiğinde de burada çok tepki veren oldu. Kaygıları Barış Özbek'in şahsıyla mı ilgiliydi sence Oğuz?

Yigit ben burada cok ince bir detayi elestiriyorum, bu aciklamayi ne kadar destekliyorsam devaminda facede gordugum ek yaziyi da bir o kadar elestiriyorum. Bu aciklamanin sonrasi da var, yonetim tehdit ediliyor resmen... Asariz, keseriz tarzi o ifadeleri yanlis buluyorum. Tamamen ersun dusmani bir arkadas yazmis o sonraki yaziyi ve asil maksadini apacik ortaya koymus.

Bu adami aziz yildirim ile, b.uygun ile vs.. ayni kefeye koymami ve nefret etmemi saglayacak bir tape 3 yildir gozume carpmadi. Nedir bu ersun nefreti, soyler misiniz ? Bu arada adim mert, oguzlu ifadesi yaylamdan oturu yani oğuz usagi derler bize. Lakap diyelim, oguz degil adim yani:)

winner
06.11.2014, 13:40
twitter hesabında buradaki metindeki ifadelerden farklı ifadeler var açıklık getirilirse iyi olur.

OFLU
06.11.2014, 13:55
Ersun'u kovaladık, Şenol Güneşi kovaladık,Reşit Akçayı kovaladık, Tolunay'ı kovaladık..

Vahid de gitsin.. Sonra gelecek adam da 8 hafta sonra kovdurulmak istenecek eminim.. Herkes gitsin, Başarı gelsin he mi? Daha çok beklersiniz.

Emrah Akcagöz
06.11.2014, 13:56
Şenol hocayı son döneminde en çok eleştirenlerdendim ancak sanırım çare yine Şenol hoca. Bu şehir onun dışında kimseye sabır göstermiyor.

oksoholu
06.11.2014, 13:58
Ersun'u kovaladık, Şenol Güneşi kovaladık,Reşit Akçayı kovaladık, Tolunay'ı kovaladık..

Vahid de gitsin.. Sonra gelecek adam da 8 hafta sonra kovdurulmak istenecek eminim.. Herkes gitsin, Başarı gelsin he mi? Daha çok beklersiniz.

aynen öyle
bunları yapanlar yönetime gelene kadar durmayacaklar derin Trabzon dedikleri zaden bu küçük bir azınlık ipleri elinde tutmak istiyor

bahadır2561
06.11.2014, 14:05
Ersun'u istemiyoruz diye aciklama yapilmis ustelik Trabzonspor kullanilarak
Yazik
Yazsaydiniz direk Ersun'u istemiyoruz diye
Sanki kulup cok huzurlu hersey dort dortluk de ic huzurumuzu bozmaya calisiyorlar

Berke6198
06.11.2014, 14:20
Dediğim gibi, bu açıklamayı inatla Vahid Halilhodzic'in arkasındayız gibi algılıyorsunuz. Eğer yazılanları anlamak istiyorsanız taraf olmadan, sakin bir kafayla okuyun derim.

BMN yönetiminden sorumlu herkes farklı fikirlere sahip olabilir ki durum böyle zaten. Ancak ortada böyle bir açıklama yok. Baştan sona kadar Trabzonspora ve Trabzonsporun tenik direktörlük makamına yapılan aşağılama ve hakaret çalışmasından bahsediliyor.

Cidden sizin gibi anlamak için kendimi zorluyorum ancak yazılanların dışında bir anlam çıkarmakta zorlanıyorum. Lütfen neye göre bu yargıya vardığınız söyleyebilir misiniz ?

bahadır2561
06.11.2014, 14:26
Hugo Bross gonderilirken de benzer aciklama yapildi mi?
Cunku benzer bi ortam vardi

hakankurt1967
06.11.2014, 14:31
Kamuoyu Trabzonspor'umuza zarar vermek için elinden geleni yapıyorlar. Biz İstanbul basınından dert yanarken asıl odunu bize yerel basınımız atıyor.Geçen sezon Mustafa hoca ile sezona başlarken takımımız yeni kuruldu. Trabzon kökenli çok oyuncuların sayısı uzun bir aradan sonra bu kadar hatırı sayılacak bir şekilde takımda toplandı. Ve Mustafa hoca bizden devre arasına kadar müsaade istedi. Sonuç Takım sezona beklenenden iyi başladı. Avrupa da yenilgisiz seriler yakaladık. Sonrasında ufak bir bocalamadan sonra Akhisar mağlubiyeti ile ve taraftarın baskısı ile Mustafa hoca istifa etti. Şimdi Vahid hoca için taraftar medya(yerel ve ist. medyası) baskı içinde.

Geçen fanatikte ki haber Ersun yanal görüşmeleri bildiğimiz haber. Haber de bir cümlede şöyle yazıyor ve kocaman puntolarla ''AZİZ YILDIRIM GÖNDERDİ, HACIOSMANOĞLU KAPIYOR'' Aynı şeyi acaba gs için yaptımı bu fanatik? Pirandelli gitti gidecek ersun haberleri çıktığında aynı fanatik aziz'in gönderdiği aysal kaptı diye başlık attı mı?

Kardeşim kusura bakma bizim adımız Trabzonspor oldukça vuranımız da çok olur ateşimize odun atanımızda.Önemli olan vurdukça güçlenmek ateşimizle onları yakmak olmalı...

bahadır2561
06.11.2014, 14:31
O zaman Senol Gunes ismi bangir bangir soyleniyordu
Her gazete yaziyordu
Senol Gunes gelince TS teknik direktorlugu ayaklar altina alinmiyor da Ersun gelince mi aliniyor?

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 15:04
Yigit ben burada cok ince bir detayi elestiriyorum, bu aciklamayi ne kadar destekliyorsam devaminda facede gordugum ek yaziyi da bir o kadar elestiriyorum. Bu aciklamanin sonrasi da var, yonetim tehdit ediliyor resmen... Asariz, keseriz tarzi o ifadeleri yanlis buluyorum. Tamamen ersun dusmani bir arkadas yazmis o sonraki yaziyi ve asil maksadini apacik ortaya koymus.

Bu adami aziz yildirim ile, b.uygun ile vs.. ayni kefeye koymami ve nefret etmemi saglayacak bir tape 3 yildir gozume carpmadi. Nedir bu ersun nefreti, soyler misiniz ? Bu arada adim mert, oguzlu ifadesi yaylamdan oturu yani oğuz usagi derler bize. Lakap diyelim, oguz degil adim yani:)

Hitap kelimesi olarak Oğuz dedim zaten :) Elim öyle gitti o an :)

Mert Oğuzlu61
06.11.2014, 15:16
Hitap kelimesi olarak Oğuz dedim zaten :) Elim öyle gitti o an :)

Ben yanlis anlamisim o zaman :) bak yaylami ozledim yine. Çimenini soguk su kapilarini yidigim... Olsaydim simdi kadirga da iki mermi atsaydim.

cakalkerem
06.11.2014, 15:20
DERİN tRABZONA karşı DİREN TRABZON

Murat Acar
06.11.2014, 15:26
Tamam medya haksız bu konuda hemfikiriz. Bende halil Hocaya destek verenlerin başında gelenlerdenim diyebilirim.Lakin şu son açıklamaları hemde böyle önemli bir maç öncesi bu tarz açıklamaları takımı sabote etmiyormu.Bu konuda ne düşünüyorsunuz.Basına laf ediyoruz ama Halil hocada resmen kendi kuyusunu kazıyor.Bunun önüne geçmesi gereken Yönetimdir bu tarz açıklamalar takıma zarar veriyor .

Hekimoğlu
06.11.2014, 15:27
Basına alinan tavir anlamsiz eger haber yalansa yonetim aciklama yapar ve biz de hep beraber bu haberi servis edenlere yukleniriz ama bu kadar ciddi bir konuda hala bir yalanlama yokken basina nasil boyle bir haber yaparsiniz demek abes kacar bu onlarin isi.Bu aciklamayi kulup yapsa anlarim da isin aslini astarini bilmeden bu aciklamayi yapmak yorumlardan da anlasilacagi uzere baska bir niyetle yazilmis gibi algilaniyor.

halil ibo
06.11.2014, 15:44
Başarı;ekip işidir.Yönetim-hoca diyaloğu yoksa sıkıntı büyüktür.Sayfayı açarken ilk düşündüğüm resmi siteden açıklama yapıldığı yönündeydi.Gerçekten yerinde ve kararında bir uyarı.Ancak Trabzonspor yönetim kurulu yapsaydı.
Hepimizin şüphelendiği gibi ya böyle bir görüşme-anlaşma varsa ? İHO böyle şey yapmaz ! Diyebilin var mı aramızda ?

murat
06.11.2014, 16:13
Asil bu tepkiyi bizimle alay eden teknik direkore vermek lazim! Keske cikan haberler dogru olsa...

signal
06.11.2014, 16:17
İlk okuduğumda ben de yönetimin böyle bir açıklama yaptığını düşündüm. Bu açıklamayı yapmak bmnin görevi değildir.

Son dönemde bmn tarafından yapılan açıklamaların hemen hemen hepsi çok yerinde açıklamalardır fakat bu hiç olmamış. Üzerinde yeterince düşünülmemiş talihsiz bir açıklama olmuş. Kulup yönetimi gibi davranılmış.

murat
06.11.2014, 16:31
Herkes okuduğundan anlamak istediğini anlıyor. Kimse gerçek anlatılmak isteneni almıyor.

Açıklamada Vahid hocanın her şeyini savunuyoruz, ölümüne arkasındayız mı deniyor da ben gözden kaçırdım ? Şu inceden inceye lâf sokma tavrından vaz geçin.

Okuduğum yorumların çoğu yapılmış olan bildiriden tamamen alakasız ve kopuk. "BMN hocanın gitmemesi için her şeyi yapıyor" diye ortalıkta çırpınanlar şu açıklama sonrası bile gözlerini karartıp "yazıklar olsun BMN, Vahid hoca dışarı" diye tezahürat yapıyor.

Ortalıkta yapıcı eleştirilere imza atıyormuş gibi görünüp, haftalardır Vahid hoca dışarı demekten başka bir iş yapmayanlardan fazlasını da beklemiyorum aslında. Bizim tek derdimiz Trabzonsporun teknik direktörlük makamıdır. Trabzonspor'da birçok teknik direktöre ayıplar yapılmıştır.

Bu haberleri ortaya atan kişilerin tek çabası Vahid Halilhodzic'e saldırı yapmakt ve Trabozonsporun teknik direktörlük makamını hiçe saymaktır. Bu haberleri ortaya atan kişiler Trabzonsporu hiçe sayan aşağılık kişilerdir.

Bende tam tersi dusunuyorum. Vahid hocayi su haliyle elestirmemek hic bir akla sigmaz. Yalan haber yapan varsa onlar assagilik olabilir ama elestirene(size gore saldiranlara) bunu demeye kimsenin hakki yok!

Ayrica onemli mactan once neden elestiriliyor mantigi cok komik. Haftada 2 mac yapiyoruz nezaman elestirirsen elestir hep onemli bir mactan once olacak cunku bu gidisatta kendi sahanda oyniyacagan balikesir maci bile onemli mac. Vahid hoca Trabzonspora hicbirsey katmamistir ancak sacma sapan aciklamalarla bizimle dalga gecmektedir. Tesekkur edilip gonderilmesi en dogrusudur!

Yiğit Gayretli
06.11.2014, 16:53
Bende tam tersi dusunuyorum. Vahid hocayi su haliyle elestirmemek hic bir akla sigmaz. Yalan haber yapan varsa onlar assagilik olabilir ama elestirene(size gore saldiranlara) bunu demeye kimsenin hakki yok!

Ayrica onemli mactan once neden elestiriliyor mantigi cok komik. Haftada 2 mac yapiyoruz nezaman elestirirsen elestir hep onemli bir mactan once olacak cunku bu gidisatta kendi sahanda oyniyacagan balikesir maci bile onemli mac. Vahid hoca Trabzonspora hicbirsey katmamistir ancak sacma sapan aciklamalarla bizimle dalga gecmektedir. Tesekkur edilip gonderilmesi en dogrusudur!

Açıklamayı okuyup, yapılan eleştirilere kızdığımız sonucunu çıkaran insana ne anlatabiliriz ki...

Erhan Sezer
06.11.2014, 17:02
Yerinde bir açıklama... Vahid hoca değildir sorun. Yapılmak istenenlere, içinde bulunduğumuz buhranı derinleştirmeye çalışanlara akıllı olun mesajıdır bu. Trabzonspor bizim için ekmek demekse, su demekse, Onur demekse, namus demekse; bu kutsiyete karşı artniyet besleyen her odak karşısında bizi bulacak denmek istenmiş özetle. Not: Vahid hocayı ben de eleştiriyorum...ama eleştirmekten,tarışmaktan daha lüzumlu bir gün bu gün. Çünkü akşama maç var :)

Berke6198
06.11.2014, 17:07

Açıklamada "eleşitirleri kınıyoruz" da denmiyor. Eleştiriyi kınamak kimin haddine ? Eleştiriyi biz de yapıyoruz.

Burada eleştiriden çok saldırı var. İnatla belirttiğim cümleyi tekrar kullanacağım; "sakin kafayla okuyunuz."

outlaws61
06.11.2014, 17:09
Senin eline un,tuz,maya verilmişse al bundan ekmek yap deniliyorsa sende ben bu işi biliyorum diye oradaysan o ekmeği yapacaksın arkadaş. Başkan sezon başı Vahid hocanın istediklerini bir bir yerine getirdi karşılığında halkı doyuracak ekmek istedi. Eğer sen o ekmeği yapamıyorsan gidersin yerine başkası gelir.

Kusura bakmayın ama ben halk olarak açım he karnı tok olan varsa ona bişey diyemem.

dağlıca61
06.11.2014, 17:26
Bu açıdan bakarsak kulübün yalanlamadığı her haber doğrudur o zaman.

kulübün görevidir tabikide bu tür haberler hakkında açıklama yapmak,bakın şikecilerin sitesi sadece kamuoyuna açıklama yapıyor,adeta tv kanalı , önemli olan bu açıklamaların doğru olması,yanıltıcı olmaması.

pascalli
06.11.2014, 17:29
Böyle bir medyanın olduğu yerde ,Vahid hocayı savunmak boynumuzun borcu...yanlışlarını söylemek başka bir olay, kuyusunu kazmak ayrı bir olay..ne hikmetse Trabzon'da herkes kuyu kazıyor.

murat
06.11.2014, 17:51
Arkadas tamam biz gerizekaliyiz ve BMN nin bu bildirisini anlamadik ama yonetimin baska hocayla gorusmedigini biryerdenmi duydunuz? Bunu aciklarsaniz bildiri belki biraz anlam kazanir.

Hakan Yeşilyurt
06.11.2014, 18:07
Yerel Medya Yasaklanmalı arkadaş..nrahim Başkanın ve Vahid Hocayı düşürmek için ellerinden gelen bütün rezilliği yapıyorlar..

Hakan
06.11.2014, 18:16
BMN Twitter'ın açıklamaları olmamış.Ersun Yanal'a olur verenlerin burda işi yok öyleyse

kalavara
06.11.2014, 18:45

Bu böyle biline!

hiç de değil, bu takımın daha doğrusu kentin kupası iç edildi, bu koca kent sadece izledi! gerçekler acıdır, bizi de sakaryaspor gibi bir son bekliyor!

bahadır2561
06.11.2014, 18:53
Arkadas tamam biz gerizekaliyiz ve BMN nin bu bildirisini anlamadik ama yonetimin baska hocayla gorusmedigini biryerdenmi duydunuz? Bunu aciklarsaniz bildiri belki biraz anlam kazanir.

Cevap bekliyoruz ama daha gelmedi?

Mert'
06.11.2014, 19:05
Ciddi olarak soruyorum : Başkan olmak için zengin olmak mı lazım?

umitçebi
06.11.2014, 20:02
Ya gerçekten okuduğunu anlayamayan insanlara ne anlatılabilir ki???

Ne desek boş...Sadece rabbim bu klube şampiyon olmayı nasib etsin....İyi niyetli insanları başa geçirsin..Çalışan ve gerçekten klube faydalı olmaya çalışan...

Gerisine ne yapsak boş....

beratika
06.11.2014, 20:19
Prof Dr.Yakup Aslan yalanlamış..

My
06.11.2014, 20:39
Bu pek olmamış. En azından BMN bir açıklama yaptımı her birimiz bunun altına imza atacak bir açıklama olurdu. Herneyse...

Açıklamayı ilk okurken kulüpten zannettim ilk başta :) Anladığım; Yanal haberini kulüp değil BMN yalanlıyor :) Bir de haber doğru da olsa böyle önemli bir maç öncesi böyle habercilik olmaz deniyor.

Bence beklenip neyin ne olduğu iyice anlaşıldıktan sonra bir açıklama yapılacaksa yapılmalıydı.

onur-ts
06.11.2014, 21:01
trabzonsporu karıştıran bu haberler değil vahid halilhodzic. kaldı ki bu haberler bizi karışıklığa değil vahidin kovulmasına vesile olması ile açıklığa çıkartacaktır. forumda çoğunluk vahidden kurtulmak isterken bu açıklama bence forumun genel bakış açısını yansıtmıyor.
karışıklığa karşı iseniz çıkın vahid aleyhine açıklama yayınlayın

şenol.08.borçkalı
06.11.2014, 21:25
Facede yayımladığınız tapeyi çok dikkatlice okudum .Konusulan kişiler yanlış ama içerik tamamen bir futbolcunun transferiyle alakalı şeyler yazıyor.Şike ile alakası yok ?? Varsa söyleyin nereye takıldıkda şike hizmetkarı kelimesini kullanmak gereği duyduk anlamadım.Ban göre Ersun Yanal iyi bir teknik direktördür ve şike ile alakası yoktur.Bmn olarak üyeler arasında Seçim yapalım o zaman Vahid de olsun Ersunda olsun hepsi olsun..Çıkan sonuca eyvallah diyeceğim...

bahadır2561
06.11.2014, 21:27
Bu son bildiri tam bir hezeyandir

Fatih Birinci
06.11.2014, 21:31
helal olsun

OKANIZM
06.11.2014, 21:35
Bu aciklamayi yapanlar bordomavi.net in facebook sayfasindan yapilan paylasimlari görmüyorlar herhalde. Ya da algi operasyonumu amaç tam olarak anlayamadım? ??

SEDER
06.11.2014, 22:01
Vahid gitsinde ne olacaksa olsun...ben işin o tarafındayım.. hem bazen şer gözüken şeylerde hayır vardır..belki bu sayede takım toparlanır...

calypso
06.11.2014, 22:42
lokeren maçı başladı, vahid hoca takımın başında hürriyetin manşeti;

http://img.hurriyet.com.tr/_np/9806/26629806.gif

calypso
06.11.2014, 23:04
valla soyle bir foruma baktimda hurriyetin bu cakalligina o kadar kizamiyorum artik..

bu adamin kariyeri var mi? var. hatta su anda super ligdeki en kariyerli hoca mi? hoca.
o olmasaydi bu kadar transfer yapilir miydi? yapilmazdi, alinip "TS seviyesinde degil bunlar" diye gonderilen kisiler olurmuydu? olmazdi.
Sistem icin 3 ay gerekir, bu tip yeni takimlar surpriz sonuclar alabilir dedi mi? dedi.
Devre arasina kadar bile sabredemeyip, fener medyasinin ve fenerasyonun yapmak istedigine prim mi verecegiz? gorunen o ki evet :(

Fatih Özkan
07.11.2014, 00:53
Vahid gitsinde ne olacaksa olsun...ben işin o tarafındayım.. hem bazen şer gözüken şeylerde hayır vardır..belki bu sayede takım toparlanır...

Katılıyorum.
Vahid takımın başında durdukça bu kulüp daha çok karışacak!
Adam alt üst etti camiayı!

My
07.11.2014, 01:31
Şimdi bu mantıkla kulübü karıştıranlar medya mı yönetim mi :) Haber doğru çıktı n'apıcaz şimdi :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
07.11.2014, 01:38
Futbolu bırakıp Curling izlemeye başlayacağım bu adamlar yüzünden...

signal
07.11.2014, 01:42
Bmn bu saatten sonra bir tekzip yayınlamalı.

memmedaga
07.11.2014, 01:48

Bu böyle biline!

tamam sahip çıkmaya çalışıyoruz da yönetimler sürekli hocaların arkasından iş çeviriyor.

Alihan Ertürk
07.11.2014, 01:53
Bmn bu saatten sonra bir tekzip yayınlamalı.

Ne tekzibi yayınlayacağız pardon?

Bu açıklama hoca değişikliğine ya da ismi geçen hocaya bir tepki değildi, önemli bir maç öncesi maksatlı bir şekilde bu haberlerin yapılmasınaydı..

Bazı şeyleri ya anlamıyorsunuz,
ya da anlamamakta diretiyorsunuz..

My
07.11.2014, 01:57

Bu açıklama hoca değişikliğine ya da ismi geçen hocaya bir tepki değildi, önemli bir maç öncesi maksatlı bir şekilde bu haberlerin yapılmasınaydı..

ya da anlamamakta diretiyorsunuz..Alihan, bunca insan anlamıyor da bi sizler anlamışsanız bu işte bir sorun yok mu sence de :)

Alihan Ertürk
07.11.2014, 01:58
Açıklama sonrası Twitter ve Face'den girilen kısa mesajlar bence talihsizlik, bunları görüp asıl bildiriye tepki vermeniz doğal. Ama bildirimizin ana teması "Ersun'u istemiyoruz" ya da "Vahid'e destek" değildir. Saygılar sevgiler.

dağlıca61
07.11.2014, 01:59
tamam sahip çıkmaya çalışıyoruz da yönetimler sürekli hocaların arkasından iş çeviriyor.

Yaklaşık 18 ay içerisinde 5 teknik direktörle çalışma başarısı gösterecek başka bir yönetim varmı acaba, Tolunay Kafkas, Mustafa Reşit Akçay, Hami Mandıralı,Vahid ve Ersun Yenal .Merak ediyorum bu sürede giden hocalara verilen ücret,sözleşme fesih bedeli,tazminat ne kadar.Bir araştırması olan varmı.

must61
07.11.2014, 02:00
Bir habere maksatlı haber diyebilmek için haberin en azından gerçeklik payının olmaması gerekir.

İyice paranoyak olduk.

bahadır2561
07.11.2014, 02:01
Maksatli haber mi?
Bi daha dusunsen iyi olur bence
Her yer yaziyo anlasildigini demek ki dogruymus
Ya da biz anlamamisizdir o da olabilir artik hangi lisanda yazdiysaniz bi tek yazanlar anliyor

bordoylamavi
07.11.2014, 02:07
açıklamaya bak. herşey ortada zaten yazmayan kalmamış yazmayı bırak biz bile anlıyoruz zaten neler olduğunu

Alper Beyazay
07.11.2014, 02:09
Açıklama hiç olmamış.

signal
07.11.2014, 02:10

ya da anlamamakta diretiyorsunuz..

Böyle bir olay var mı var. Sonuçta olmayan bir şeyin haberini yapmadı bu adamlar. Maksatlı diyorsunuz ama basın ona bakmaz. Türkiyede yaşıyoruz. Milli maç öncesi Gökhan Töre haberini yapan basın bu bilgiyi bulup da haber mi yapmayacak?

Ben bmnin bundan önceki tüm kamuoyu bildirilerinin hepsinin altına imzamı atmış ve başka forumlara aynen sizin imzanızla bu bildirileri taşıdım.

Ama bunu hiç savunmayın bence. Her yönden hatalı iyi düşünülmeden yayınlanmış bir bildiri. Külübün yönetim kurulu açıklaması gibi davrandınız. İçeriğinde bu haber yalandır manası var, ve twitter hesabınızdan da direkt ersun ile ilgili ek yapmışsınız. Hatayı kabul etmek de bir fazilettir.

Alihan Ertürk
07.11.2014, 02:14
Hatayi zaten kabul ettik, hata olmayan bir seyi de hata mi sayalim simdi ?

Ne desek bos. Onumuzdeki surec neyi gosterir bakalim.. Sizlerle ugrasmak gercekten insani yoruyor, hepinize iyi geceler.

memmedaga
07.11.2014, 02:18
bu başlık ve diğer başlıklardan anlaşılacağı üzere Ersun Yanal'in oyuncusunu şikebahceye pazarlamasına çoğunluk kızmıyor.

şb tekniktirektörüyken şb lehine twit atması abartılacak birşey değil.

Evet kendi camiamızdan başkanından tut futbolcusuna kadar herkes
Trabzonspora yakışmayan şeyler yaptı, bu yönden bakacak olursak Ersun Yanal'a karşı çıkıyorsak içimizdeki tonla adama karşı aynı şekilde karşı çıkmalıyız- bu da meselenin tartışılacak diğer yanı.

Ersun Yanal içime sinmiyor ama içimizdeki pek çok şey içime sinmiyor.

şike süreci iyice karıştırdı bizi.

şampiyonluktan öte değerlerimizi yitiriyoruz artık

bahadır2561
07.11.2014, 02:20
Kendi oyuncusu derken?

memmedaga
07.11.2014, 02:21
Kendi oyuncusu derken?

Selçuk İnan

jairzinho
07.11.2014, 02:21
ersun yanal teklifi doğrulamış diyorlar.

Çağatay_
07.11.2014, 02:23
Haberci aldığı haberi yazar, ortama bakmaz.

Eğer haber toplumu etkileyecek mahiyette, toplumsal psikolojiyi kötü etkileyecek bir şeyse es geçer ya da kısa keser.

Ama sportif veya siyasi bir şey ise, ortama bakarak ertelenen veya es geçilen haber olursa, bu yanlış habercilik yapıldığını gösterir.

Gazetecilikte "haber atlatma" denen bir şey vardır, her gazeteci haberi en önce yakalamaya çalışır ve aldığı istihbaratın kaynaklarını gizli tutar.

Ersun Yanal haberi çıkmışsa, bu duyumu elde edip haber yapan gazetecinin suçu değil, işi gizli yürütemeyen yönetimin suçudur.

bahadır2561
07.11.2014, 02:23
Selçuk İnan

Iste bende onu diyorum
Ne alakasi var?
Selcuk Trabzon'un oyuncusu
Ersun bosta duran bi adam bizle alakasi yok, nasil kendi oyuncusu oluyor?

jairzinho
07.11.2014, 02:24
ersun yanal açıklamayı nerde yapmış ?

memmedaga
07.11.2014, 02:28
Iste bende onu diyorum
Ne alakasi var?
Selcuk Trabzon'un oyuncusu
Ersun bosta duran bi adam bizle alakasi yok, nasil kendi oyuncusu oluyor?

tape tarihini yanlışmı hatırlıyorum

Çağatay_
07.11.2014, 02:29
tape tarihini yanlışmı hatırlıyorum

Tape 2011, Ersun Yanal'ın istifası 2009 yılı...

memmedaga
07.11.2014, 02:40
Tape 2011, Ersun Yanal'ın istifası 2009 yılı...

bayağı karıştırdım

kendi oyuncusu değil tabiki o sıra ama yinede can sıkıcı bir durum var ortada

Şekip mosturoğlu ile bir olup neden Ts'nin oyuncusunu şb'ye ayartiyor?

2.si yukarida ki video'da şike süreci ile alaklı söylediklerinden sonra bugünlerde 2011 şampiyonu Trabzonspor'dur diyor?

Yanar döner bir adam

Çağatay_
07.11.2014, 02:43
bayağı karıştırdım

kendi oyuncusu değil tabiki o sıra ama yinede can sıkıcı bir durum var ortada

Şekip mosturoğlu ile bir olup neden Ts'nin oyuncusunu şb'ye ayartiyor?

2.si yukarida ki video'da şike sürecinde söylediklerinden sonra 2011 şampiyonu Trabzonspor'dur diyor?

Yanar döner bir adam

Bu tape varken şike falan bilinmiyor ama, ortada bir şey yok... He kendisi bir şey biliyor mu derseniz, onu biz bilemeyiz :)

Burada şu olmuş sanırım, Ersun hoca evvelden beri Selçuk ile çalıştığı için o da hocasına danışmış... Bunu bilen kulüp yetkilileri de hoca vasıtasıyla bilgileri almaya çalışıyor.

Çok hoş mu dersek elbette değil, ama çok da anormal değil.

Selçuk'un bizden ayrılacağı aslında futbol camiasınca biliniyormuş, bilmeyen tek kişi taraftarmış, bunu anlıyoruz.

Aralarında Selçuk'u kapmak için mücadele olması, ve hocaya danışmaları da çok anormal gelmiyor. O da kötü durumdaki gs yerine, fb'ye gitmesini önermiş olabilir.

İç yüzünü bilemiyoruz, ama şu konuşma çok içime sinmese de, bunu şike ile bir tutmak garip.

bahadır2561
07.11.2014, 02:47
Lig bitis: 22.05.2011

Tape : 25.05.2011

Selcuk sozl.bitis: 31.05.2011

Baska yerden vuruyorsaniz vurun ama şikeydi ayartmaydi bilmem ne demeyin bence

Bayundur Han
07.11.2014, 04:05
Birakin bunlari. Teknik Direktor hakkinda konusun. Takimi sabote etti. A2 takimini calistirsin artik. Teknik direktor yeterince karistiriyor zaten takimi. Boyle haberler sik degil elbet, ama Vahid boyle istiyor.

memmedaga
07.11.2014, 04:09
Birakin bunlari. Teknik Direktor hakkinda konusun. Takimi sabote etti. A2 takimini calistirsin artik. Teknik direktor yeterince karistiriyor zaten takimi. Boyle haberler sik degil elbet, ama Vahid boyle istiyor.

evet ne yazık ki sabote etti

Tatar Kemal
07.11.2014, 04:16
Kimsenin karıştırmasına gerek yok zaten. Takımın içindeki bazı isimler karıştırma konusunda kimseye fırsat bırakmıyor maşaAllah.

jairzinho
07.11.2014, 04:51
hodzic in tek beğendiğim yönü fizik kondüsyona önem vermesi.

lokeren maçındaki 80 dakikalık kondüsyon iyiydi.

ozturk
07.11.2014, 05:46
Ersun iyidir iyi

Bayundur Han
07.11.2014, 08:13
hodzic in tek beğendiğim yönü fizik kondüsyona önem vermesi.

lokeren maçındaki 80 dakikalık kondüsyon iyiydi.

Hocanin fizik kondisyonu iyi cidden. Merdiven cikiyor iniyor. Seyirci ile tartisiyor. Saha icine 100 metreyi 37 saniyede yapiyor. Suratte var yani. Onem verdigi kesin. Vermeside gerek bu kadar yogun olunca insan kondisyonda gerekli

İ. SARAL
07.11.2014, 08:19
Ya arkadaş her adama bir kulp bulmayı bırakın artık. Kim gelse topçu olsun hoca olsun hemen bir kötüleme peşindeyiz.

şenol.08.borçkalı
07.11.2014, 08:27
günlerdir Ersun Yanal tepki koymak için ,samanlığın içinde bit ( malzeme ) aranıyor..ama o bit bulunamıyor..

bit aramanıza gerek yok..yok çünkü..

Bizler O şike samanlığındaki koca tahtaları görmezden geliyoruz ve bit arıyoruz..Helal olsun bize..

**Trabzonsporun geleceği kimsenin emellerine alet olmayacaktır..

toksoy61
07.11.2014, 08:37
dün yine tribüne yollanmış galiba hoca. sezon başından beri çıktığı maçlardan 3 te 1 rinde tribüne yollandı herhalde. geçmişinde de böyle bir istatislik var mı merak ediyorum yoksa bilerek mi böyle yapıyor?

Vahid i yollamak isteyen bir grup var. Hami yi getirmek istiyorlar. bir kısım ise Vahid e güvenmek istiyor fakat Vahid Hoca nın ben sağlıklı karar verdiğine ve samimi olarak kalıp çalışmak istediğine inanmıyorum

ayrıca yine bir grup yönetimi (haklı-haksız orasına karışmıyorum) göndermek istiyor. bunun içinde takımı karıştırıyorlar. hoca ile başladılar ama Hoca da bol bol malzeme verdi onlara. Hoca dan sonra sıra yönetime gelecek tabii

Tansu Onur Erdoğan
07.11.2014, 09:13
ersunun 2010 2011 sampiyonu trabzonspordur söylemini unutmayın
fenere gideceği zaman fener taraftarıda bu söyleme takmıstı.
http://spor.internethaber.com/spor/super-lig/ersun-yanal-sampiyon-trabzonspor-163208.html

Mollasalihoğlu
07.11.2014, 09:34
İçime sinmiyor Ersun Yanal.

Ama kupasını çalanlara atkı takan bir toplum Ersun'u mu hazmetmeyecek?

nbay
07.11.2014, 09:49
Ersun yanal şimdi düşününce ikili oynamış gibi geldi gözüme. Mesela, 2011 şampiyonu trabzondur demesinde Takımı kendinin kurması ve burda kendine de bir pay çıkarmak istemesi gibi bir sebep çıkarılabilir. Tabi selçukla ilgili olan tapelerde her türlü yoruma açık
http://www.haberts.com/hresim/201201241104_ptk7nay44h.jpg
http://store.donanimhaber.com/e8/9f/07/E89F07D3E9A936119091B54FF501610A.jpg

Emre Emiroğlu
07.11.2014, 09:52
Ersun Yanalı hazmedemeyen camiamızın önce İHO çelişkisini çözümlemesi gerek.

Trabzonspor camisı bir duruşu ve karakteri olan bir camia değildir. Bu sebeple Ersun Yanal tepkisini çok yersiz ve saçma buluyorum.

Aydın Danış
07.11.2014, 09:52
Haberci aldığı haberi yazar, ortama bakmaz.

Eğer haber toplumu etkileyecek mahiyette, toplumsal psikolojiyi kötü etkileyecek bir şeyse es geçer ya da kısa keser.

Ama sportif veya siyasi bir şey ise, ortama bakarak ertelenen veya es geçilen haber olursa, bu yanlış habercilik yapıldığını gösterir.

Gazetecilikte "haber atlatma" denen bir şey vardır, her gazeteci haberi en önce yakalamaya çalışır ve aldığı istihbaratın kaynaklarını gizli tutar.

Ersun Yanal haberi çıkmışsa, bu duyumu elde edip haber yapan gazetecinin suçu değil, işi gizli yürütemeyen yönetimin suçudur.

Gazeteci kesildin başımıza hee :)

gurur6134
07.11.2014, 20:11
Baslik hala daha kapatilmamis enteresan..

Alihan Ertürk
07.11.2014, 20:41
Baslik hala daha kapatilmamis enteresan..

Neden kapatılacak ?

alone_6161
08.11.2014, 11:24
Biz de böyle başkan böyle yönetim varken yerel medyaymış ulusal medyaymış bizi ne kadar karıştırabilir ki?